Kołobrzeg23
kwietnia
Kołobrzeg 23-24 kwietnia II Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2016
Ostróda30
kwietnia
Ostróda 30- 3 maja XI Klubowe Mistrzostwa Polski
Warszawa 7
maja
Warszawa 7 maja II Turniej Scrabble Szkół Podstawowych i Gimnazjów dzielnicy Praga Południe pod patronatem senatora Marka Borowskiego
Paranoja nowym Klubowym Mistrzem Polski30 - 03 maja 2016 — XI Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Klubowe Mistrzostwa PolskiOstróda, 30 - 03 maja 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Paranoja nowym Klubowym Mistrzem Polski18 drużyn klubowych walczyło w długi majowy weekend w Ostródzie w XI Klubowych Mistrzostwach Polski. Po czterech dniach prawdziwego scrabblowego maratonu, puchar wzniosła warszawska Paranoja, która wyprzedziła Siódemkę Wrocław i Blanka Szczecin. Najlepszy wynik indywidualny zrobił Michał Alabrudziński (Paranoja), który wygrał 30 z 33 gier.

Już w sobotę, pierwszego dnia zawodów, na czoło klasyfikacji drużynowej wskoczyła Paranoja. Przez pierwsze 9 meczów kroku warszawianom dotrzymywały Siódemka, Blank i Matriks Milanówek, który jednak w 10 rundzie bardzo niespodziewanie, żeby nie rzec – sensacyjnie, zremisował z Niedoczasem Nowe Miasto Lubawskie. W kolejnym pojedynku punkty na rzecz ŁKMS Łódź straciła też Siódemka (4:4). Po 13 seriach gier na szczycie została samotna Paranoja, która wykorzystała przegraną Blanka z Siódemką. Gdy w ostatniej z poniedziałkowych, 14 kolejce wrocławianie niespodziewanie przegrali z Blubrami Poznań wydawało się, że Paranoja wygraną w mistrzostwach ma w kieszeni.

Tymczasem we wtorkowy poranek, ostatniego dnia zmagań w ostródzkim amfiteatrze, Paranoja straciła fotel lidera. Dwie porażki, najpierw z Ghostem Kraków i później z Matriksem sprawiły, że do ostatnich rund w komfortowej sytuacji przystępowała Siódemka. Zespołowi z Dolnego Śląska do zdobycia tytułu Mistrza Kraju wystarczał remis w spotkaniu o wszystko z Paranoją. Okazało się jednak, że najwyżej rozstawieni warszawianie chcą wrócić na szczyt „generalki”, z której spadli jedynie na chwilę, przed 17 rundą. 4:0 po pierwszej serii sprawiało, że wrocławianom potrzebny był cud w rewanżach. I choć było blisko, bo triumfowali i Dariusz Kosz i Bartosz Morawski i Bogusław Szyszka, to Paranoję uratował Michał Alabrudziński. Ogrywając Małgorzatę Szczygieł zapewnił swojej drużynie tytuł.

Sam Alabrudziński, z dorobkiem 30 punktów okazał się najlepszym indywidualnie graczem turnieju. Po piętach deptali mu jednak Łukasz Tuszyński (Blank, 28/34), Dominik Urbacki (Matriks, 26/34) i Dariusz Kosz (Siódemka, 26/29). Niestety, po dwóch dniach rywalizacji z zawodów wycofał się Mikrus z Rumi.

Organizatorzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Poza emocjami przy scrabblowej planszy, Donio i spółka zorganizowali turniej w bowling (gospodarze też chcieli w czymś być najlepsi), mecz piłki nożnej (który pokazał triumf młodości nad doświadczeniem oraz wyłonił najbardziej wybieganego piłkarza wśród scrabblistów – Julka Czupryniaka) oraz grilla z kiełbaskami (wystarczająco długimi), mięskiem, a nawet… bananami.

Wielkie słowa uznania należą się małżeństwu Katarzynie i Waldkowi Dębskim, którzy poza reprezentowaniem barw OSPS Anagram, współtworzyli XI Klubowe Mistrzostwa Polski. To właśnie dzięki nim nikomu nie zabrakło gorącej kawy, herbaty, napojów, przekąsek czy przysmaków z grilla. Ich tytaniczna praca w trakcie zawodów sprawiła, że atmosfera XI Klubowych Mistrzostw Polski była wspaniała, a wszyscy z Ostródy wyjeżdżali w doskonałych humorach.

Nie sposób nie wspomnieć również o sponsorach, którzy wsparli imprezę w Ostródzie. Są to:

Urząd Miasta w Ostródzie
Centrum Kultury w Ostródzie
Wal-Mir
Nasz Głos
Zagraj.pl
KingPin kręgielnia

XI Klubowe Mistrzostwa Polski już za nami, jednak jeszcze w tym roku czekają nas w Ostródzie kolejne ciekawie zapowiadające się imprezy, ze zbliżającymi się wielkimi krokami „Blankami w Szranki” na czele. Ostróda kocha scrabble, a scrabble (tak nam się zdaje) kochają Ostródę. Z tego połączenia wychodzi zawsze świetny wynik końcowy!
relacja: Rafał Dąbrowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Klubowe Mistrzostwa Polski
IX Klubowe Mistrzostwa Polski
VIII Klubowe Mistrzostwa Polski


Sposób rozgrywaniaRegulamin KMP 2016

System rozgrywek KMP 2016

Harmonogram gier drużynowych KMP 2016

Miejsce rozgrywekOstróda, Amfiteatr, ul. Mickiewicza, sala kinowa
Obrońca tytułuBlank Szczecin
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 30 kwietnia (8 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa (po 2 rundach)
od 20:00 — kręgle, dyskoteka

Niedziela, 1 maja (10 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00-15:00 — przerwa obiadowa (po 5 rundach)
od 20:00 — piłka nożna

Poniedziałek, 2 maja (10 rund)
9:00 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
14:00-15:00 — przerwa obiadowa (po 5 rundach)
od 20:00 — ognisko

Wtorek, 3 maja (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie czwartego dnia rozgrywek
12:30-13:30 — przerwa obiadowa (po 4 rundach)
ok. 15:00 — wręczenie nagród

Wpisowe50 złotych od osoby
WyżywienieObiady — Bar Maciek przy zamku.
cena 15 złotych (dwa dania + kompot)
NoclegiW bursie ul. Grunwaldzka 13.
wjazd na parking od ul. Drwęckiej
Cena 45 złotych ze śniadaniem.
Rezerwacja za pośrednictwem organizatora przez kapitanów drużyn.
NagrodyPuchar dla zwycięzców, medale dla pierwszych trzech drużyn
I miejsce — 1000 złotych dla drużyny
II miejsce — 800 złotych dla drużyny
III miejsce — 600 złotych dla drużyny
IV miejsce — 400 złotych dla drużyny
V miejsce — 300 złotych dla drużyny
VI miejsce — 200 złotych dla drużyny
Dodatkowe atrakcjesobota od 20 — zabawa bowlingowa 21-23, w trakcie kolacja, a potem dyskoteka
niedziela od 20 — mecz piłki nożnej na orliku
poniedziałek od 20 — ognisko, grill i muzyka na przystani nad Jez. Drwęckim (kilka minut spacerkiem od Amfiteatru — w pobliżu stacji kolejowej)
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble,
OSPS Anagram Ostróda,
Grzegorz Koczkodon tel. 502581516
SponsorzyBurmistrz Miasta Ostróda
Centrum Kultury w Ostródzie
Kręgielnia King Pin http://www.kingpin.pl/kregielnia.html
GJG Group Ostróda http://www.gjg-group.com
APA-2 spółka jawna http://www.apa2.pl
Zagraj.pl http://zagraj.pl


Wyniki turnieju XI Klubowe Mistrzostwa Polski

Klasyfikacja drużynowa:

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Paranoja Warszawa       100 Warszawa             210 15.0
  2.Siódemka Wrocław        100 Wrocław              195 14.5
  3.Blank Szczecin          100 Szczecin             187 14.0 2
  4.Matriks Milanówek       100 Milanówek            190 14.0 0
  5.ŁKMS Łódź               100 Łódź                 176 12.5 
  6.Blubry Poznań           100 Poznań               162 10.5 1
  7.Ghost Kraków            100 Kraków               154 10.5 1
  8.GKS Katowice            100 Katowice             148 10.0
  9.Macaki Warszawa         100 Warszawa             143  9.0
 10.Litermaniak Białystok   100 Białystok            147  8.0
 11.Anagram Ostróda         100 Ostróda              123  7.5
 12.Dąbek Warszawa          100 Warszawa             125  7.0
 13.Blubry_II Poznań        100 Poznań               106  6.0
 14.Dąbek_II Warszawa       100 Warszawa              89  5.5
 15.Matriks_II Milanówek    100 Milanówek            116  5.0
 16.Start Kołobrzeg         100 Kołobrzeg             73  2.5
 17.Niedoczas NML           100 NML                   84  1.5
 18.Mikrus Rumia            100 Rumia                 20  0.0

Klasyfikacja indywidualna:

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              156.50     30.0    15228     5590     4143
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.61     28.0    14392     5472     2639
  3 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.75     26.0    14270     5404     1842
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.74     26.0    12722     4908     2919
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 144.81     25.0    14732     5154     2407
  6 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       163.16     25.0    14167     5276     1890
  7 Wojciech        Zemło                Łódź                   143.35     25.0    13451     4772     1813
  8 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.63     24.0    12667     4813     1992
  9 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               129.09     23.0    13506     4875     1196
 10 Jakub           Błażejewski          Poznań                 133.35     23.0    13363     4885     1392
 11 Jakub           Szymczak             Łódź                   147.10     23.0    13199     4712     1651
 12 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               145.90     22.5    14593     4966     2943
 13 Paweł           Maciejczuk           Białystok              123.82     22.0    12955     4673     1342
 14 Mirosław        Uglik                Warszawa               147.10     22.0    12091     4539     2115
 15 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                139.94     21.5    11983     4041     2039
 16 Bogusław        Szyszka              Oława                  139.69     21.5    10770     4157     1629
 17 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.67     21.0    13659     4787     1414
 18 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 134.22     21.0    13225     4715      593
 19 Kacper          Zegadło              Warszawa               141.37     21.0    12996     4733      957
 20 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   126.51     21.0    12500     4360      684
 21 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                126.93     20.0    13438     4384     1910
 22 Maciej          Czupryniak           Milanówek              145.81     20.0    12436     4293     1472
 23 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.63     20.0    10294     3879     1197
 24 Andrzej         Kroc                 Łódź                   127.15     19.0    13355     4191      975
 25 Jan             Mrozowski            Kraków                 140.77     19.0    13222     4592     1045
 26 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               154.22     19.0    11102     3901     1451
 27 Agata           Kuć                  Stargard               126.97     18.0    13026     4282      615
 28 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              127.94     18.0    12991     4479      794
 29 Leszek          Stecuła              Bytom                  128.39     18.0    12721     4287      458
 30 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.13     18.0    12649     4427     -199
 31 Kamil           Kister               Puławy                 140.15     18.0     9075     3370     1811
 32 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                136.37     17.0    13155     4032     1094
 33 Szymon          Płachta              Warszawa               133.90     17.0    13007     4182      987
 34 Czesław         Grajewski            Białystok              126.06     17.0    12658     4244      534
 35 Dariusz         Kuć                  Stargard               135.65     17.0    10737     3930     -427
 36 Grzegorz        Święcki              Białystok              128.92     16.5    13080     4215      494
 37 Artur           Irzyk                Kraków                 141.33     16.0    13296     4124      650
 38 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              133.23     16.0    11545     3798      471
 39 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              117.89     16.0    11254     3468     1090
 40 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.66     15.5    12688     4055       83
 41 Michał          Rogalewicz           Poznań                 133.02     15.0    12586     3993       -1
 42 Maria           Pokorska             Warszawa               115.03     15.0    12358     3830      -30
 43 Sylwia          Łada                 Inowrocław             112.76     15.0    11877     3879     -107
 44 Łukasz          Sornek               Mikołów                127.03     15.0    11190     3974    -1243
 45 Rafał           Matczak              Milanówek              139.63     15.0    10849     3613      634
 46 Marek           Rogalski             Warszawa               124.48     15.0     9845     3325      626
 47 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               138.28     15.0     9381     3188      746
 48 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               131.26     14.5    10705     3598      703
 49 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               114.65     14.0    12106     3788     -949
 50 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              110.07     14.0    11900     3757     -727
 51 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        127.20     14.0    10607     3288      813
 52 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.37     14.0     7759     2851     1048
 53 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               108.78     12.0    11640     3533    -1157
 54 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.75     12.0    10238     3061      499
 55 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              121.81     12.0     9883     2956     -186
 56 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              131.80     12.0     9511     3308     -154
 57 Danuta          Langiewicz           Ostróda                109.41     12.0     9434     3023     -268
 58 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.27     11.0     8624     2577      417
 59 Monika          Siemaszko            Lipiany                117.31     10.0    12034     3302     -738
 60 Katarzyna       Dębska               Ostróda                106.44     10.0    11521     3372    -1030
 61 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.29     10.0     9212     2625     -516
 62 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   113.42     10.0     7111     2208       77
 63 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               100.00      9.5    11546     3229     -512
 64 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               115.62      9.0    11408     3255    -1769
 65 Karolina        Urbańska             Poznań                 103.69      9.0    11303     3184    -1914
 66 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      9.0    10774     3143    -1486
 67 Jarosław        Olek                 Warszawa               128.82      9.0     9869     2734       83
 68 Maciej          Sylwestrzuk          Warszawa               106.08      8.0    11412     3241    -1286
 69 Joanna          Brychcy              Katowice               119.41      8.0     8376     2572     -634
 70 Jerzy           Luter                Bytom                  115.87      8.0     5751     1965      148
 71 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      7.0    10888     3032    -2063
 72 Anna            Arana                Kołobrzeg              111.89      6.5    11096     3092    -1531
 73 Marta           Wawrzyn              Pruszków               100.00      6.0     7935     2376    -1456
 74 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              108.63      5.0     6745     1850     -965
 75 Lucyna          Śniadach             Rumia                  115.19      4.0     6228     1973    -7142
 76 Irena           Sołdan               Sopot                  140.40      4.0     2994     1149   -10054
 77 Dorota          Kuć                  Stargard               120.64      3.0     1981      652     -101
 78 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      2.0     7307     1946    -2529
 79 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.61      2.0     5777     1773    -7950
 80 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      1.0     3070     1014    -2024
 81 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      0.0     5302     1540    -9377
Wyniki poszczególnych drużyn w turnieju XI Klubowe Mistrzostwa Polski

  1  Litermaniak Białystok   100 Białystok         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   13  Blank Szczecin         100   -    6: 10    50
   2    4    4  Ghost Kraków           100   =    8:  8   100
   3    3    6  Matriks Milanówek      100   -    2: 14    50
   4    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    7:  9    50
   5    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    4: 12    50
   6    9    9  Anagram Ostróda        100   +   10:  6   150
   7    9   12  Mikrus Rumia           100   +   14:  2   150
   8    8   10  Blubry Poznań          100   -    4: 12    50
   9    7    5  ŁKMS Łódź              100   =    8:  8   100
  10    6    2  GKS Katowice           100   -    6: 10    50
  11    8   16  Macaki Warszawa        100   -    6: 10    50
  12    7   11  Blubry_II Poznań       100   +   14:  2   150
  13    6   15  Dąbek_II Warszawa      100   -    6: 10    50
  14    5   14  Dąbek Warszawa         100   +   12:  4   150
  15    8    7  Matriks_II Milanówek   100   +   14:  2   150
  16    9    8  Niedoczas NML          100   +   12:  4   150
  17    9    3  Start Kołobrzeg        100   +   14:  2   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.06


  2  GKS Katowice            100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Mikrus Rumia           100   +   10:  6   150
   2    6   16  Macaki Warszawa        100   =    8:  8   100
   3    6   11  Blubry_II Poznań       100   +   16:  0   150
   4    6   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   12:  4   150
   5    6   14  Dąbek Warszawa         100   +   10:  6   150
   6    6    3  Start Kołobrzeg        100   =    8:  8   100
   7    6    8  Niedoczas NML          100   +   14:  2   150
   8    6    7  Matriks_II Milanówek   100   =    8:  8   100
   9    6    9  Anagram Ostróda        100   +   12:  4   150
  10    6    1  Litermaniak Białystok  100   +   10:  6   150
  11    3    6  Matriks Milanówek      100   =    8:  8   100
  12    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    6: 10    50
  13    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    4: 12    50
  14    4    4  Ghost Kraków           100   =    8:  8   100
  15    4    5  ŁKMS Łódź              100   -    4: 12    50
  16    3   10  Blubry Poznań          100   =    8:  8   100
  17    3   13  Blank Szczecin         100   -    2: 14    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.82


  3  Start Kołobrzeg         100 Kołobrzeg         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    0: 16    50
   2    9   14  Dąbek Warszawa         100   -    2: 14    50
   3    9    8  Niedoczas NML          100   +   10:  6   150
   4    8   10  Blubry Poznań          100   -    2: 14    50
   5    7    5  ŁKMS Łódź              100   -    2: 14    50
   6    6    2  GKS Katowice           100   =    8:  8   100
   7    5   13  Blank Szczecin         100   -    6: 10    50
   8    4    4  Ghost Kraków           100   -    2: 14    50
   9    3    6  Matriks Milanówek      100   -    4: 12    50
  10    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    0: 16    50
  11    9   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
  12    8   16  Macaki Warszawa        100   -    4: 12    50
  13    9    7  Matriks_II Milanówek   100   -    2: 14    50
  14    7   11  Blubry_II Poznań       100   -    4: 12    50
  15    9    9  Anagram Ostróda        100   -    4: 12    50
  16    6   15  Dąbek_II Warszawa      100   -    5: 11    50
  17    9    1  Litermaniak Białystok  100   -    2: 14    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.71


  4  Ghost Kraków            100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Anagram Ostróda        100   -    6: 10    50
   2    4    1  Litermaniak Białystok  100   =    8:  8   100
   3    4   12  Mikrus Rumia           100   +   14:  2   150
   4    4   16  Macaki Warszawa        100   +   10:  6   150
   5    4   11  Blubry_II Poznań       100   +   10:  6   150
   6    4   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   16:  0   150
   7    4   14  Dąbek Warszawa         100   +   12:  4   150
   8    4    3  Start Kołobrzeg        100   +   14:  2   150
   9    4    8  Niedoczas NML          100   +   10:  6   150
  10    4    7  Matriks_II Milanówek   100   +   12:  4   150
  11    4   13  Blank Szczecin         100   -    6: 10    50
  12    4   10  Blubry Poznań          100   =    8:  8   100
  13    4    5  ŁKMS Łódź              100   -    4: 12    50
  14    4    2  GKS Katowice           100   =    8:  8   100
  15    1   17  Paranoja Warszawa      100   +   10:  6   150
  16    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    4: 12    50
  17    2    6  Matriks Milanówek      100   -    2: 14    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.76


  5  ŁKMS Łódź               100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   16  Macaki Warszawa        100   -    6: 10    50
   2    7   11  Blubry_II Poznań       100   +   12:  4   150
   3    7   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   12:  4   150
   4    7   14  Dąbek Warszawa         100   +   14:  2   150
   5    7    3  Start Kołobrzeg        100   +   14:  2   150
   6    7    8  Niedoczas NML          100   +   14:  2   150
   7    7    7  Matriks_II Milanówek   100   +   12:  4   150
   8    7    9  Anagram Ostróda        100   +   10:  6   150
   9    7    1  Litermaniak Białystok  100   =    8:  8   100
  10    7   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
  11    2   18  Siódemka Wrocław       100   =    8:  8   100
  12    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    2: 14    50
  13    4    4  Ghost Kraków           100   +   12:  4   150
  14    3    6  Matriks Milanówek      100   -    6: 10    50
  15    4    2  GKS Katowice           100   +   12:  4   150
  16    4   13  Blank Szczecin         100   +   10:  6   150
  17    4   10  Blubry Poznań          100   =    8:  8   100
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.53


  6  Matriks Milanówek       100 Milanówek         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Matriks_II Milanówek   100   +   14:  2   150
   2    3    9  Anagram Ostróda        100   +   16:  0   150
   3    3    1  Litermaniak Białystok  100   +   14:  2   150
   4    3   12  Mikrus Rumia           100   +   10:  6   150
   5    3   16  Macaki Warszawa        100   +   12:  4   150
   6    3   11  Blubry_II Poznań       100   +   14:  2   150
   7    3   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   14:  2   150
   8    3   14  Dąbek Warszawa         100   +   12:  4   150
   9    3    3  Start Kołobrzeg        100   +   12:  4   150
  10    3    8  Niedoczas NML          100   =    8:  8   100
  11    3    2  GKS Katowice           100   =    8:  8   100
  12    3   13  Blank Szczecin         100   -    6: 10    50
  13    3   10  Blubry Poznań          100   +   10:  6   150
  14    3    5  ŁKMS Łódź              100   +   10:  6   150
  15    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    6: 10    50
  16    1   17  Paranoja Warszawa      100   +   10:  6   150
  17    2    4  Ghost Kraków           100   +   14:  2   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.35


  7  Matriks_II Milanówek    100 Milanówek         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Matriks Milanówek      100   -    2: 14    50
   2    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    4: 12    50
   3    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    6: 10    50
   4    9    8  Niedoczas NML          100   +   12:  4   150
   5    9    9  Anagram Ostróda        100   -    6: 10    50
   6    8   10  Blubry Poznań          100   =    8:  8   100
   7    7    5  ŁKMS Łódź              100   -    4: 12    50
   8    6    2  GKS Katowice           100   =    8:  8   100
   9    5   13  Blank Szczecin         100   -    2: 14    50
  10    4    4  Ghost Kraków           100   -    4: 12    50
  11    6   15  Dąbek_II Warszawa      100   -    6: 10    50
  12    5   14  Dąbek Warszawa         100   -    4: 12    50
  13    9    3  Start Kołobrzeg        100   +   14:  2   150
  14    8   16  Macaki Warszawa        100   -    6: 10    50
  15    8    1  Litermaniak Białystok  100   -    2: 14    50
  16    7   11  Blubry_II Poznań       100   +   12:  4   150
  17    8   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.41


  8  Niedoczas NML           100 NML               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    4: 12    50
   2    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    2: 14    50
   3    9    3  Start Kołobrzeg        100   -    6: 10    50
   4    9    7  Matriks_II Milanówek   100   -    4: 12    50
   5    8   10  Blubry Poznań          100   -    4: 12    50
   6    7    5  ŁKMS Łódź              100   -    2: 14    50
   7    6    2  GKS Katowice           100   -    2: 14    50
   8    5   13  Blank Szczecin         100   -    2: 14    50
   9    4    4  Ghost Kraków           100   -    6: 10    50
  10    3    6  Matriks Milanówek      100   =    8:  8   100
  11    5   14  Dąbek Warszawa         100   -    6: 10    50
  12    9   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
  13    8   16  Macaki Warszawa        100   -    4: 12    50
  14    9    9  Anagram Ostróda        100   -    2: 14    50
  15    7   11  Blubry_II Poznań       100   -    6: 10    50
  16    9    1  Litermaniak Białystok  100   -    4: 12    50
  17    6   15  Dąbek_II Warszawa      100   -    6: 10    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.82


  9  Anagram Ostróda         100 Ostróda           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Ghost Kraków           100   +   10:  6   150
   2    3    6  Matriks Milanówek      100   -    0: 16    50
   3    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    2: 14    50
   4    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    0: 16    50
   5    9    7  Matriks_II Milanówek   100   +   10:  6   150
   6    9    1  Litermaniak Białystok  100   -    6: 10    50
   7    8   10  Blubry Poznań          100   -    6: 10    50
   8    7    5  ŁKMS Łódź              100   -    6: 10    50
   9    6    2  GKS Katowice           100   -    4: 12    50
  10    5   13  Blank Szczecin         100   -    2: 14    50
  11    7   11  Blubry_II Poznań       100   +   10:  6   150
  12    6   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   10:  6   150
  13    5   14  Dąbek Warszawa         100   =    8:  8   100
  14    9    8  Niedoczas NML          100   +   14:  2   150
  15    9    3  Start Kołobrzeg        100   +   12:  4   150
  16    8   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
  17    7   16  Macaki Warszawa        100   -    7:  9    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.12


 10  Blubry Poznań           100 Poznań            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   11  Blubry_II Poznań       100   +   12:  4   150
   2    8   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   16:  0   150
   3    8   14  Dąbek Warszawa         100   -    2: 14    50
   4    8    3  Start Kołobrzeg        100   +   14:  2   150
   5    8    8  Niedoczas NML          100   +   12:  4   150
   6    8    7  Matriks_II Milanówek   100   =    8:  8   100
   7    8    9  Anagram Ostróda        100   +   10:  6   150
   8    8    1  Litermaniak Białystok  100   +   12:  4   150
   9    8   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
  10    8   16  Macaki Warszawa        100   =    8:  8   100
  11    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    6: 10    50
  12    4    4  Ghost Kraków           100   =    8:  8   100
  13    3    6  Matriks Milanówek      100   -    6: 10    50
  14    2   18  Siódemka Wrocław       100   +   10:  6   150
  15    3   13  Blank Szczecin         100   -    6: 10    50
  16    3    2  GKS Katowice           100   =    8:  8   100
  17    4    5  ŁKMS Łódź              100   =    8:  8   100
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.76


 11  Blubry_II Poznań        100 Poznań            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   10  Blubry Poznań          100   -    4: 12    50
   2    7    5  ŁKMS Łódź              100   -    4: 12    50
   3    6    2  GKS Katowice           100   -    0: 16    50
   4    5   13  Blank Szczecin         100   -    2: 14    50
   5    4    4  Ghost Kraków           100   -    6: 10    50
   6    3    6  Matriks Milanówek      100   -    2: 14    50
   7    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    2: 14    50
   8    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    2: 14    50
   9    9   16  Macaki Warszawa        100   +   10:  6   150
  10    9   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   14:  2   150
  11    7    9  Anagram Ostróda        100   -    6: 10    50
  12    7    1  Litermaniak Białystok  100   -    2: 14    50
  13    7   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
  14    7    3  Start Kołobrzeg        100   +   12:  4   150
  15    7    8  Niedoczas NML          100   +   10:  6   150
  16    7    7  Matriks_II Milanówek   100   -    4: 12    50
  17    5   14  Dąbek Warszawa         100   +   10:  6   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.29


 12  Mikrus Rumia            100 Rumia             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    2  GKS Katowice           100   -    6: 10    50
   2    5   13  Blank Szczecin         100   -    2: 14    50
   3    4    4  Ghost Kraków           100   -    2: 14    50
   4    3    6  Matriks Milanówek      100   -    6: 10    50
   5    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    2: 14    50
   6    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    0: 16    50
   7    9    1  Litermaniak Białystok  100   -    2: 14    50
   8    9   16  Macaki Warszawa        100   -    0: 16    50
   9    8   10  Blubry Poznań          100   -    0: 16    50
  10    7    5  ŁKMS Łódź              100   -    0: 16    50
  11    9    3  Start Kołobrzeg        100   -    0: 16    50
  12    9    8  Niedoczas NML          100   -    0: 16    50
  13    7   11  Blubry_II Poznań       100   -    0: 16    50
  14    6   15  Dąbek_II Warszawa      100   -    0: 16    50
  15    5   14  Dąbek Warszawa         100   -    0: 16    50
  16    8    9  Anagram Ostróda        100   -    0: 16    50
  17    8    7  Matriks_II Milanówek   100   -    0: 16    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 13  Blank Szczecin          100 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    1  Litermaniak Białystok  100   +   10:  6   150
   2    5   12  Mikrus Rumia           100   +   14:  2   150
   3    5   16  Macaki Warszawa        100   +   12:  4   150
   4    5   11  Blubry_II Poznań       100   +   14:  2   150
   5    5   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   14:  2   150
   6    5   14  Dąbek Warszawa         100   +   13:  3   150
   7    5    3  Start Kołobrzeg        100   +   10:  6   150
   8    5    8  Niedoczas NML          100   +   14:  2   150
   9    5    7  Matriks_II Milanówek   100   +   14:  2   150
  10    5    9  Anagram Ostróda        100   +   14:  2   150
  11    4    4  Ghost Kraków           100   +   10:  6   150
  12    3    6  Matriks Milanówek      100   +   10:  6   150
  13    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    4: 12    50
  14    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    4: 12    50
  15    3   10  Blubry Poznań          100   +   10:  6   150
  16    4    5  ŁKMS Łódź              100   -    6: 10    50
  17    3    2  GKS Katowice           100   +   14:  2   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.35


 14  Dąbek Warszawa          100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   15  Dąbek_II Warszawa      100   =    8:  8   100
   2    9    3  Start Kołobrzeg        100   +   14:  2   150
   3    8   10  Blubry Poznań          100   +   14:  2   150
   4    7    5  ŁKMS Łódź              100   -    2: 14    50
   5    6    2  GKS Katowice           100   -    6: 10    50
   6    5   13  Blank Szczecin         100   -    3: 13    50
   7    4    4  Ghost Kraków           100   -    4: 12    50
   8    3    6  Matriks Milanówek      100   -    4: 12    50
   9    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    2: 14    50
  10    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    2: 14    50
  11    5    8  Niedoczas NML          100   +   10:  6   150
  12    5    7  Matriks_II Milanówek   100   +   12:  4   150
  13    5    9  Anagram Ostróda        100   =    8:  8   100
  14    5    1  Litermaniak Białystok  100   -    4: 12    50
  15    5   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
  16    5   16  Macaki Warszawa        100   +   10:  6   150
  17    5   11  Blubry_II Poznań       100   -    6: 10    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.18


 15  Dąbek_II Warszawa       100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   14  Dąbek Warszawa         100   =    8:  8   100
   2    8   10  Blubry Poznań          100   -    0: 16    50
   3    7    5  ŁKMS Łódź              100   -    4: 12    50
   4    6    2  GKS Katowice           100   -    4: 12    50
   5    5   13  Blank Szczecin         100   -    2: 14    50
   6    4    4  Ghost Kraków           100   -    0: 16    50
   7    3    6  Matriks Milanówek      100   -    2: 14    50
   8    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    2: 14    50
   9    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    2: 14    50
  10    9   11  Blubry_II Poznań       100   -    2: 14    50
  11    6    7  Matriks_II Milanówek   100   +   10:  6   150
  12    6    9  Anagram Ostróda        100   -    6: 10    50
  13    6    1  Litermaniak Białystok  100   +   10:  6   150
  14    6   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
  15    6   16  Macaki Warszawa        100   -    0: 16    50
  16    6    3  Start Kołobrzeg        100   +   11:  5   150
  17    6    8  Niedoczas NML          100   +   10:  6   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.35


 16  Macaki Warszawa         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    5  ŁKMS Łódź              100   +   10:  6   150
   2    6    2  GKS Katowice           100   =    8:  8   100
   3    5   13  Blank Szczecin         100   -    4: 12    50
   4    4    4  Ghost Kraków           100   -    6: 10    50
   5    3    6  Matriks Milanówek      100   -    4: 12    50
   6    2   18  Siódemka Wrocław       100   -    4: 12    50
   7    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    2: 14    50
   8    9   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
   9    9   11  Blubry_II Poznań       100   -    6: 10    50
  10    8   10  Blubry Poznań          100   =    8:  8   100
  11    8    1  Litermaniak Białystok  100   +   10:  6   150
  12    8    3  Start Kołobrzeg        100   +   12:  4   150
  13    8    8  Niedoczas NML          100   +   12:  4   150
  14    8    7  Matriks_II Milanówek   100   +   10:  6   150
  15    6   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   16:  0   150
  16    5   14  Dąbek Warszawa         100   -    6: 10    50
  17    7    9  Anagram Ostróda        100   +    9:  7   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.94


 17  Paranoja Warszawa       100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Start Kołobrzeg        100   +   16:  0   150
   2    1    8  Niedoczas NML          100   +   14:  2   150
   3    1    7  Matriks_II Milanówek   100   +   10:  6   150
   4    1    9  Anagram Ostróda        100   +   16:  0   150
   5    1    1  Litermaniak Białystok  100   +   12:  4   150
   6    1   12  Mikrus Rumia           100   +   16:  0   150
   7    1   16  Macaki Warszawa        100   +   14:  2   150
   8    1   11  Blubry_II Poznań       100   +   14:  2   150
   9    1   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   14:  2   150
  10    1   14  Dąbek Warszawa         100   +   14:  2   150
  11    1   10  Blubry Poznań          100   +   10:  6   150
  12    1    5  ŁKMS Łódź              100   +   14:  2   150
  13    1    2  GKS Katowice           100   +   12:  4   150
  14    1   13  Blank Szczecin         100   +   12:  4   150
  15    1    4  Ghost Kraków           100   -    6: 10    50
  16    1    6  Matriks Milanówek      100   -    6: 10    50
  17    1   18  Siódemka Wrocław       100   +   10:  6   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.24


 18  Siódemka Wrocław        100 Wrocław           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Niedoczas NML          100   +   12:  4   150
   2    2    7  Matriks_II Milanówek   100   +   12:  4   150
   3    2    9  Anagram Ostróda        100   +   14:  2   150
   4    2    1  Litermaniak Białystok  100   +    9:  7   150
   5    2   12  Mikrus Rumia           100   +   14:  2   150
   6    2   16  Macaki Warszawa        100   +   12:  4   150
   7    2   11  Blubry_II Poznań       100   +   14:  2   150
   8    2   15  Dąbek_II Warszawa      100   +   14:  2   150
   9    2   14  Dąbek Warszawa         100   +   14:  2   150
  10    2    3  Start Kołobrzeg        100   +   16:  0   150
  11    2    5  ŁKMS Łódź              100   =    8:  8   100
  12    2    2  GKS Katowice           100   +   10:  6   150
  13    2   13  Blank Szczecin         100   +   12:  4   150
  14    2   10  Blubry Poznań          100   -    6: 10    50
  15    2    6  Matriks Milanówek      100   +   10:  6   150
  16    2    4  Ghost Kraków           100   +   12:  4   150
  17    1   17  Paranoja Warszawa      100   -    6: 10    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.29

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Klubowe Mistrzostwa Polski

	Dawid Adamczyk 163.16 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Sołdan                140.40 +  343: 315  190
    2    24 Teresa         Balewska              100.00 +  454: 335  150
    3    36 Kacper         Zegadło               141.37 +  363: 345  191
    4    21 Rafał          Wesołowski            135.13 +  485: 258  185
    5    21 Karolina       Urbańska              103.69 +  449: 396  154
    6    21 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  427: 381  177
    7    22 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  417: 285  159
    8    21 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  482: 345  156
    9    21 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  416: 347  180
   10    22 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  405: 397  177
   11    24 Iwona          Wieluńska             110.07 +  453: 339  160
   12    20 Anna           Arana                 111.89 -  300: 324   62
   13    21 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  627: 260  150
   14    22 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  497: 340  166
   15    35 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  364: 450   82
   16    21 Agnieszka      Matus                 120.75 +  411: 394  171
   17     9 Danuta         Langiewicz            109.41 +  536: 226  159
   18    21 Katarzyna      Dębska                106.44 +  428: 327  156
   19    21 Grzegorz       Święcki               128.92 +  397: 335  179
   20    21 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  404: 323  174
   21     1 Dominik        Urbacki               150.75 +  396: 336  201
   22     5 Rafał          Matczak               139.63 +  382: 346  190
   23     5 Dariusz        Kosz                  157.74 -  389: 418  108
   24     2 Bartosz        Morawski              152.63 +  472: 308  203
   25     4 Michał         Alabrudziński         156.50 -  374: 523  107
   26     1 Mirosław       Uglik                 147.10 +  414: 403  197
   27    13 Jan            Mrozowski             140.77 +  458: 366  191
   28    13 Łukasz         Bobowski              146.67 -  389: 479   97
   29    13 Jakub          Szymczak              147.10 +  516: 363  197
   30    14 Wojciech       Zemło                 143.35 +  404: 306  193
   31    12 Dawid          Pikul                 144.81 -  396: 452   95
   32     9 Agata          Kuć                   126.97 -  386: 429   77
   33     9 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  211: 463   96
   34     9 Dariusz        Kuć                   135.65 -  322: 363   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5216  / 34 153.41




	Dariusz Kosz 157.74 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwia         Łada                  112.76 +  458: 261  163
    3     6 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  424: 368  172
    4     6 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  500: 281  182
    5     6 Katarzyna      Dębska                106.44 +  458: 383  156
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  331: 293  186
    8     6 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  424: 360  174
    9     8 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   10     6 Lucyna         Śniadach              115.19 -  323: 388   65
   11     7 Szymon         Płachta               133.90 +  469: 363  184
   12     2 Kacper         Zegadło               141.37 +  365: 357  191
   13     5 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  471: 313  177
   14     7 Monika         Siemaszko             117.31 +  341: 287  167
   16     5 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  455: 394  156
   17    18 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  497: 340  180
   18     8 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  570: 357  181
   20     6 Anna           Arana                 111.89 +  445: 282  162
   21    22 Jakub          Szymczak              147.10 -  375: 418   97
   22    27 Andrzej        Kroc                  127.15 +  439: 415  177
   23     5 Dawid          Adamczyk              163.16 +  418: 389  213
   24     4 Łukasz         Sornek                127.03 +  398: 302  177
   25     5 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  424: 318  196
   26     6 Łukasz         Tuszyński             151.61 +  536: 285  202
   27     4 Jakub          Błażejewski           133.35 -  352: 426   83
   28     6 Michał         Rogalewicz            133.02 +  419: 346  183
   29     6 Dominik        Urbacki               150.75 +  518: 318  201
   30     8 Marek          Dudkiewicz            136.63 +  387: 291  187
   31     5 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  520: 287  184
   32     6 Łukasz         Bobowski              146.67 +  313: 305  197
   33     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  282: 373  107
   34     2 Mariusz        Skrobosz              154.22 +  410: 303  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4904  / 29 169.10




	Michał Alabrudziński 156.50 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Arana                 111.89 +  426: 242  162
    2     4 Iwona          Wieluńska             110.07 +  494: 399  160
    3     2 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  421: 300  172
    4     2 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  440: 246  150
    5     1 Marta          Wawrzyn               100.00 +  415: 355  150
    6     3 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  503: 365  168
    7     1 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  485: 349  186
    8     2 Danuta         Langiewicz            109.41 +  589: 336  159
    9     1 Czesław        Grajewski             126.06 +  431: 314  176
   10     1 Grzegorz       Święcki               128.92 -  321: 534   79
   12     5 Teresa         Balewska              100.00 +  509: 264  150
   13     1 Kacper         Zegadło               141.37 +  414: 264  191
   14     2 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  454: 332  177
   15     2 Monika         Siemaszko             117.31 +  421: 351  167
   16     1 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  403: 345  165
   17    24 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  594: 288  159
   18     2 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  402: 298  156
   19     2 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  522: 457  181
   20     1 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  473: 345  177
   21    29 Jakub          Błażejewski           133.35 +  456: 310  183
   22     4 Agata          Kuć                   126.97 +  441: 270  177
   23     1 Jakub          Szymczak              147.10 +  437: 298  197
   24    14 Andrzej        Kroc                  127.15 +  571: 304  177
   25     4 Dawid          Adamczyk              163.16 +  523: 374  213
   26     2 Leszek         Stecuła               128.39 +  452: 344  178
   27     6 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  383: 346  196
   28     1 Dariusz        Kuć                   135.65 +  617: 263  186
   29     3 Łukasz         Bobowski              146.67 +  539: 471  197
   30     2 Jan            Mrozowski             140.77 -  367: 397   91
   31     2 Maciej         Czupryniak            145.81 -  369: 428   96
   32     3 Dominik        Urbacki               150.75 +  501: 287  201
   33     1 Dariusz        Kosz                  157.74 +  373: 282  208
   34     3 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  482: 327  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5568  / 33 168.73




	Mariusz Skrobosz 154.22 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  489: 325  166
    4     3 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  425: 337  172
    5     2 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  453: 288  172
    6     1 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  386: 379  182
    7     3 Waldemar       Dębski                100.00 +  527: 331  150
    9     2 Grzegorz       Święcki               128.92 +  410: 365  179
   10     4 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  436: 371  174
   11     4 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   12     6 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  386: 334  165
   13     2 Rafał          Wesołowski            135.13 +  380: 231  185
   15     4 Karolina       Urbańska              103.69 +  471: 349  154
   16     2 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  297: 400   77
   18     3 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  369: 399   59
   20     2 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  426: 336  181
   21    30 Dawid          Pikul                 144.81 -  377: 451   95
   22     3 Michał         Rogalewicz            133.02 -  354: 403   83
   23     2 Wojciech       Zemło                 143.35 +  450: 322  193
   25     1 Joanna         Brychcy               119.41 +  422: 365  169
   26     3 Łukasz         Sornek                127.03 +  374: 366  177
   27     5 Łukasz         Tuszyński             151.61 +  424: 330  202
   28     2 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  365: 487   79
   29     1 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  329: 373   84
   30     4 Łukasz         Bobowski              146.67 -  355: 411   97
   31     1 Dominik        Urbacki               150.75 +  453: 452  201
   32     4 Rafał          Matczak               139.63 +  492: 449  190
   33     2 Bartosz        Morawski              152.63 +  549: 387  203
   34     2 Dariusz        Kosz                  157.74 -  303: 410  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3897  / 26 149.88




	Bartosz Morawski 152.63 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     7 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  362: 322  172
    3     5 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  449: 315  182
    4     5 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  600: 283  168
    5     5 Waldemar       Dębski                100.00 +  539: 300  150
    6     6 Katarzyna      Dębska                106.44 +  448: 331  156
    7     5 Grzegorz       Święcki               128.92 +  545: 377  179
    8     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  334: 305  178
    9     5 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  446: 295  165
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  411: 244  177
   12     1 Szymon         Płachta               133.90 +  435: 425  184
   14     6 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  352: 301  165
   15     8 Maria          Pokorska              115.03 +  408: 387  165
   17    17 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  414: 360  181
   18     5 Marek          Rogalski              124.48 +  402: 335  174
   19     8 Iwona          Wieluńska             110.07 +  519: 260  160
   20     5 Jolanta        Olczak                100.00 +  418: 326  150
   21    21 Wojciech       Zemło                 143.35 +  420: 336  193
   22    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  417: 327  177
   23     7 Łukasz         Sornek                127.03 -  369: 407   77
   24     2 Dawid          Adamczyk              163.16 -  308: 472  113
   25     6 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  345: 442  102
   26     5 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  485: 387  196
   27     2 Michał         Rogalewicz            133.02 -  320: 358   83
   28     5 Dawid          Pikul                 144.81 +  521: 413  195
   29     5 Maciej         Czupryniak            145.81 +  417: 354  196
   30     7 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  326: 437   89
   31     6 Łukasz         Bobowski              146.67 +  442: 303  197
   32     5 Jan            Mrozowski             140.77 +  393: 326  191
   33     2 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  387: 549  104
   34     1 Juliusz        Czupryniak            138.28 +  435: 398  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4807  / 30 160.23




	Łukasz Tuszyński 151.61 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Święcki               128.92 +  348: 322  179
    2    18 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  439: 362  178
    3    19 Lucyna         Śniadach              115.19 +  353: 326  165
    4    17 Irena          Sołdan                140.40 +  514: 346  190
    5    18 Szymon         Płachta               133.90 +  420: 374  184
    6    20 Kacper         Zegadło               141.37 +  462: 331  191
    7    17 Monika         Siemaszko             117.31 +  526: 283  167
    8    18 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  381: 379  177
    9    18 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  400: 241  156
   10    17 Maria          Pokorska              115.03 +  485: 281  165
   11    20 Marek          Rogalski              124.48 +  439: 318  174
   12    17 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  376: 387   77
   13    18 Jolanta        Olczak                100.00 +  479: 365  150
   14    17 Anna           Arana                 111.89 +  485: 354  162
   15    17 Sylwia         Łada                  112.76 -  296: 456   63
   16    17 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  604: 306  166
   17    14 Marta          Wawrzyn               100.00 +  420: 262  150
   18    18 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  436: 314  172
   19    18 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  398: 272  186
   20    18 Katarzyna      Dębska                106.44 +  433: 361  156
   21    20 Jan            Mrozowski             140.77 +  565: 332  191
   22    10 Łukasz         Bobowski              146.67 +  385: 335  197
   23    10 Maciej         Czupryniak            145.81 +  491: 306  196
   24     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  304: 456  101
   25     6 Bartosz        Morawski              152.63 +  442: 345  203
   26     6 Dariusz        Kosz                  157.74 -  285: 536  108
   27     5 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  330: 424  104
   28     3 Mirosław       Uglik                 147.10 +  377: 375  197
   29    10 Michał         Rogalewicz            133.02 +  393: 292  183
   30    10 Jakub          Błażejewski           133.35 +  402: 387  183
   31    15 Andrzej        Kroc                  127.15 -  386: 393   77
   32    13 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  486: 397  177
   33    10 Jerzy          Luter                 115.87 +  422: 336  166
   34    11 Łukasz         Sornek                127.03 +  430: 199  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5468  / 34 160.82




	Dominik Urbacki 150.75 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  490: 328  168
    2     9 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  440: 394  182
    3    11 Rafał          Dąbrowski             139.94 +  399: 394  190
    4     9 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  366: 350  186
    5     9 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  435: 256  174
    6     9 Grzegorz       Święcki               128.92 +  510: 443  179
    7     9 Irena          Sołdan                140.40 +  430: 402  190
    8     9 Teresa         Balewska              100.00 +  433: 299  150
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  408: 331  177
   10    10 Kacper         Zegadło               141.37 +  403: 373  191
   11     9 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  370: 362  177
   12     8 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  639: 277  165
   13     9 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  473: 367  159
   14    11 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  495: 335  156
   15    11 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  357: 321  181
   16     9 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  582: 316  180
   17    33 Anna           Arana                 111.89 +  415: 249  162
   18    12 Iwona          Wieluńska             110.07 +  499: 313  160
   19    10 Mariusz        Orzeł                 122.27 -  374: 413   72
   20     9 Sylwia         Łada                  112.76 +  324: 285  163
   21     1 Dawid          Adamczyk              163.16 -  336: 396  113
   22     6 Leszek         Stecuła               128.39 +  453: 381  178
   23     9 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  345: 519   96
   24     9 Łukasz         Tuszyński             151.61 +  456: 304  202
   25     9 Jakub          Błażejewski           133.35 -  333: 443   83
   26    12 Dawid          Pikul                 144.81 +  481: 323  195
   27    10 Wojciech       Zemło                 143.35 -  327: 379   93
   28    12 Jakub          Szymczak              147.10 +  427: 410  197
   29     6 Dariusz        Kosz                  157.74 -  318: 518  108
   30     5 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  412: 330  183
   31     1 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  452: 453  104
   32     3 Michał         Alabrudziński         156.50 -  287: 501  107
   33     5 Jan            Mrozowski             140.77 +  440: 330  191
   34     6 Artur          Irzyk                 141.33 +  361: 333  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5403  / 34 158.91




	Mirosław Uglik 147.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  400: 264  150
    2     1 Anna           Arana                 111.89 +  429: 271  162
    3     4 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  394: 232  150
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  426: 171  182
    6     2 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  315: 418   72
    7     4 Danuta         Langiewicz            109.41 +  357: 348  159
    8     1 Katarzyna      Dębska                106.44 +  459: 311  156
    9     3 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  411: 337  174
   10     2 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  406: 378  178
   11     1 Lucyna         Śniadach              115.19 +  423: 294  165
   13     3 Szymon         Płachta               133.90 +  378: 303  184
   14     3 Kacper         Zegadło               141.37 -  334: 377   91
   16     4 Karolina       Urbańska              103.69 +  456: 278  154
   17    21 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  455: 238  156
   18     4 Maria          Pokorska              115.03 +  504: 320  165
   19     4 Marek          Rogalski              124.48 +  484: 379  174
   20     3 Jarosław       Olek                  128.82 +  388: 277  179
   21    31 Michał         Rogalewicz            133.02 +  395: 377  183
   22     2 Dawid          Pikul                 144.81 -  339: 400   95
   24    13 Jakub          Szymczak              147.10 +  356: 292  197
   25     2 Leszek         Stecuła               128.39 +  525: 264  178
   26     1 Dawid          Adamczyk              163.16 -  403: 414  113
   27     8 Dariusz        Kuć                   135.65 +  420: 300  186
   28     3 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  375: 377  102
   29     2 Artur          Irzyk                 141.33 +  378: 336  191
   30     1 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  427: 333  184
   31     3 Rafał          Matczak               139.63 -  432: 488   90
   32     1 Maciej         Czupryniak            145.81 -  290: 454   96
   33     3 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  390: 336  183
   34     4 Bogusław       Szyszka               139.69 -  342: 409   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4539  / 30 151.30




	Jakub Szymczak 147.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Kacper         Zegadło               141.37 -  352: 370   91
    2    27 Rafał          Wesołowski            135.13 -  398: 414   85
    3    25 Monika         Siemaszko             117.31 +  347: 326  167
    4    25 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  436: 293  177
    5    26 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  419: 360  156
    6    26 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  347: 331  159
    7    25 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  391: 364  181
    8    25 Marek          Rogalski              124.48 +  456: 323  174
    9    25 Jolanta        Olczak                100.00 +  401: 289  150
   10    25 Anna           Arana                 111.89 +  392: 280  162
   11    25 Sylwia         Łada                  112.76 +  330: 327  163
   12    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  404: 277  150
   13    25 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  349: 331  168
   14    25 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  300: 402   82
   15    24 Rafał          Dąbrowski             139.94 +  441: 270  190
   16    25 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  440: 383  186
   17    25 Grzegorz       Święcki               128.92 +  507: 325  179
   18    26 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  394: 448   78
   19    33 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   20    25 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   21    22 Dariusz        Kosz                  157.74 +  418: 375  208
   22    25 Bogusław       Szyszka               139.69 +  380: 346  190
   23     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  298: 437  107
   24    13 Mirosław       Uglik                 147.10 -  292: 356   97
   25    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  364: 346  184
   26    13 Łukasz         Bobowski              146.67 -  372: 400   97
   27     9 Maciej         Czupryniak            145.81 +  416: 348  196
   28    12 Dominik        Urbacki               150.75 -  410: 427  101
   29    13 Dawid          Adamczyk              163.16 -  363: 516  113
   30    13 Leszek         Stecuła               128.39 +  425: 381  178
   31    14 Dariusz        Kuć                   135.65 -  382: 409   86
   32    16 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  400: 399  179
   33    13 Dawid          Pikul                 144.81 +  394: 300  195
   34    15 Jakub          Błażejewski           133.35 -  381: 395   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4712  / 32 147.25




	Łukasz Bobowski 146.67 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  378: 434   86
    2    15 Katarzyna      Dębska                106.44 +  418: 361  156
    3    15 Czesław        Grajewski             126.06 -  312: 388   76
    4    16 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  314: 319   74
    5    13 Irena          Sołdan                140.40 +  378: 355  190
    6    15 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  442: 275  165
    7    14 Rafał          Wesołowski            135.13 -  347: 415   85
    8    13 Szymon         Płachta               133.90 +  465: 363  184
    9    15 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  420: 377  165
   10    16 Karolina       Urbańska              103.69 +  472: 277  154
   11    14 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  424: 351  156
   12    13 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  359: 336  159
   13    16 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  434: 275  180
   14    14 Marek          Rogalski              124.48 +  440: 265  174
   15    13 Anna           Arana                 111.89 +  343: 315  162
   16    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  438: 237  150
   17    29 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  469: 275  150
   18    14 Krzysztof      Zawadzki              115.62 -  353: 418   66
   19    13 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  399: 359  182
   20    15 Marta          Wawrzyn               100.00 +  491: 216  150
   21    19 Dariusz        Kuć                   135.65 +  476: 236  186
   22    10 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  335: 385  102
   23    14 Dawid          Pikul                 144.81 +  421: 408  195
   24    20 Agata          Kuć                   126.97 +  469: 356  177
   25    16 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  323: 380   77
   26    13 Jakub          Szymczak              147.10 +  400: 372  197
   27    15 Łukasz         Sornek                127.03 -  429: 436   77
   28    13 Dawid          Adamczyk              163.16 +  479: 389  213
   29     3 Michał         Alabrudziński         156.50 -  471: 539  107
   30     4 Mariusz        Skrobosz              154.22 +  411: 355  204
   31     6 Bartosz        Morawski              152.63 -  303: 442  103
   32     6 Dariusz        Kosz                  157.74 -  305: 313  108
   33     8 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  413: 452   87
   34     8 Rafał          Matczak               139.63 -  328: 571   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4787  / 34 140.79




	Kazimierz Merklejn 145.90 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  320: 335   78
    2    17 Grzegorz       Święcki               128.92 +  463: 273  179
    3    17 Irena          Sołdan                140.40 -  312: 371   90
    4    18 Lucyna         Śniadach              115.19 +  457: 247  165
    5    17 Kacper         Zegadło               141.37 +  568: 281  191
    6    19 Rafał          Wesołowski            135.13 -  368: 394   85
    7    19 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  454: 402  177
    8    17 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  454: 364  165
    9    17 Maria          Pokorska              115.03 +  531: 296  165
   10    18 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  493: 211  159
   11    17 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 =  334: 334  131
   12    16 Jarosław       Olek                  128.82 +  625: 283  179
   13    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  430: 233  150
   14    20 Iwona          Wieluńska             110.07 +  445: 281  160
   15    18 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  537: 274  166
   16    18 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  375: 221  150
   17    13 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  420: 403  182
   18    19 Agnieszka      Matus                 120.75 +  527: 304  171
   19    20 Rafał          Dąbrowski             139.94 +  424: 403  190
   20    17 Waldemar       Dębski                100.00 +  500: 211  150
   21    17 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  400: 371  184
   22     9 Jan            Mrozowski             140.77 -  334: 438   91
   23     9 Dominik        Urbacki               150.75 +  519: 345  201
   24    12 Maciej         Czupryniak            145.81 +  433: 378  196
   25     5 Dariusz        Kosz                  157.74 -  318: 424  108
   26     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  387: 485  103
   27     6 Michał         Alabrudziński         156.50 -  346: 383  107
   28     4 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  370: 501   88
   29     9 Jakub          Błażejewski           133.35 -  366: 458   83
   30    12 Agata          Kuć                   126.97 +  476: 325  177
   31    16 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  370: 431   77
   32    14 Andrzej        Kroc                  127.15 -  367: 452   77
   33     9 Dawid          Adamczyk              163.16 +  463: 211  213
   34    10 Leszek         Stecuła               128.39 +  407: 327  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4966  / 34 146.06




	Maciej Czupryniak 145.81 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  500: 304  172
    2    12 Marta          Wawrzyn               100.00 +  405: 283  150
    3    10 Katarzyna      Dębska                106.44 +  365: 316  156
    4    10 Danuta         Langiewicz            109.41 +  405: 324  159
    5    10 Grzegorz       Święcki               128.92 +  603: 370  179
    6    12 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  480: 376  174
    7    10 Lucyna         Śniadach              115.19 -  318: 401   65
    8    10 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  447: 387  165
    9    10 Kacper         Zegadło               141.37 +  409: 381  191
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  435: 328  177
   12     9 Karolina       Urbańska              103.69 +  455: 369  154
   13    10 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  522: 331  156
   14    10 Maria          Pokorska              115.03 +  440: 305  165
   16    10 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  461: 320  177
   17    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  317: 389   50
   18     9 Anna           Arana                 111.89 +  456: 383  162
   20    10 Krzysztof      Zawadzki              115.62 -  324: 481   66
   21     2 Leszek         Stecuła               128.39 +  554: 354  178
   22     7 Łukasz         Sornek                127.03 -  343: 349   77
   23    10 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  306: 491  102
   24    12 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  378: 433   96
   25    10 Dawid          Pikul                 144.81 -  299: 455   95
   26    10 Michał         Rogalewicz            133.02 +  386: 353  183
   27     9 Jakub          Szymczak              147.10 -  348: 416   97
   28     9 Wojciech       Zemło                 143.35 -  381: 441   93
   29     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  354: 417  103
   30     6 Marcin         Radwański             113.42 +  432: 277  163
   31     2 Michał         Alabrudziński         156.50 +  428: 369  207
   32     1 Mirosław       Uglik                 147.10 +  454: 290  197
   33     6 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  431: 271  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4293  / 30 143.10




	Dawid Pikul 144.81 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Monika         Siemaszko             117.31 +  565: 380  167
    2    31 Karolina       Urbańska              103.69 +  481: 216  154
    3    31 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  499: 458  159
    4    31 Maria          Pokorska              115.03 +  469: 384  165
    5    29 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  335: 439   81
    6    30 Szymon         Dąbrowski             130.29 -  382: 409   80
    7    29 Anna           Arana                 111.89 +  429: 295  162
    8    29 Jolanta        Olczak                100.00 +  471: 295  150
    9    32 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  468: 231  150
   10    31 Sylwia         Łada                  112.76 -  303: 384   63
   11    29 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  420: 298  182
   12    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  377: 277  150
   13    32 Danuta         Langiewicz            109.41 +  381: 355  159
   14    31 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  341: 415   86
   15    31 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  418: 443   74
   16    32 Grzegorz       Święcki               128.92 +  468: 322  179
   17     5 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  439: 429  165
   18    29 Lucyna         Śniadach              115.19 +  463: 298  165
   19    27 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  564: 286  177
   20    32 Kacper         Zegadło               141.37 +  459: 313  191
   21    30 Mariusz        Skrobosz              154.22 +  451: 377  204
   22     2 Mirosław       Uglik                 147.10 +  400: 339  197
   23    14 Łukasz         Bobowski              146.67 -  408: 421   97
   24    17 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  399: 397  184
   25    10 Maciej         Czupryniak            145.81 +  455: 299  196
   26    12 Dominik        Urbacki               150.75 -  323: 481  101
   27     1 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  618: 366  183
   28     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  413: 521  103
   29    12 Dariusz        Kuć                   135.65 +  468: 311  186
   30    11 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  397: 328  179
   31    12 Dawid          Adamczyk              163.16 +  452: 396  213
   32    10 Leszek         Stecuła               128.39 +  507: 369  178
   33    13 Jakub          Szymczak              147.10 -  300: 394   97
   34    16 Andrzej        Kroc                  127.15 +  409: 399  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5154  / 34 151.59




	Wojciech Zemło 143.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  428: 344  177
    2    26 Szymon         Płachta               133.90 -  338: 446   84
    3    26 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  297: 535   77
    4    26 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  462: 304  165
    5    25 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  411: 356  159
    6    28 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  433: 408  150
    7    26 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  345: 292  177
    8    26 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  322: 279  181
    9    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  398: 322  150
   10    28 Iwona          Wieluńska             110.07 +  418: 345  160
   11    26 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  384: 383  166
   12    25 Łukasz         Moskal                108.63 +  394: 335  159
   13    26 Agnieszka      Matus                 120.75 +  452: 345  171
   14    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  470: 399  150
   15    25 Katarzyna      Dębska                106.44 +  425: 302  156
   16    26 Danuta         Langiewicz            109.41 +  464: 269  159
   17    26 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  364: 422   78
   18    25 Grzegorz       Święcki               128.92 -  364: 381   79
   19    34 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   20    26 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   21    21 Bartosz        Morawski              152.63 -  336: 420  103
   22    26 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  435: 334  183
   23     2 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  322: 450  104
   24    16 Kamil          Kister                140.15 -  344: 356   90
   25    14 Artur          Irzyk                 141.33 +  396: 366  191
   26    14 Jan            Mrozowski             140.77 +  482: 375  191
   27    10 Dominik        Urbacki               150.75 +  379: 327  201
   28     9 Maciej         Czupryniak            145.81 +  441: 381  196
   29    14 Łukasz         Sornek                127.03 +  456: 368  177
   30    14 Dawid          Adamczyk              163.16 -  306: 404  113
   31    13 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  333: 399   79
   32    15 Dariusz        Kuć                   135.65 +  409: 343  186
   33    14 Michał         Rogalewicz            133.02 +  409: 338  183
   34    13 Agata          Kuć                   126.97 +  434: 310  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4772  / 32 149.12




	Kacper Zegadło 141.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jakub          Szymczak              147.10 +  370: 352  197
    2    28 Andrzej        Kroc                  127.15 -  389: 390   77
    3    36 Dawid          Adamczyk              163.16 -  345: 363  113
    4    24 Joanna         Brychcy               119.41 +  460: 311  169
    5    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  281: 568   96
    6    20 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  331: 462  102
    7    16 Artur          Irzyk                 141.33 +  405: 396  191
    8    15 Jan            Mrozowski             140.77 -  265: 475   91
    9    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  381: 409   96
   10    10 Dominik        Urbacki               150.75 -  373: 403  101
   11     8 Bogusław       Szyszka               139.69 -  269: 425   90
   12     2 Dariusz        Kosz                  157.74 -  357: 365  108
   13     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  264: 414  107
   14     3 Mirosław       Uglik                 147.10 +  377: 334  197
   15    34 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  402: 316  165
   16    36 Lucyna         Śniadach              115.19 +  362: 336  165
   17     4 Karolina       Urbańska              103.69 -  370: 375   54
   18    36 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  396: 341  165
   19    28 Agata          Kuć                   126.97 +  349: 272  177
   20    32 Dawid          Pikul                 144.81 -  313: 459   95
   21     5 Grzegorz       Święcki               128.92 +  343: 301  179
   22    31 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  485: 294  174
   23    31 Jolanta        Olczak                100.00 +  443: 280  150
   24    35 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  521: 241  150
   25    31 Sylwia         Łada                  112.76 +  388: 337  163
   26    32 Łukasz         Moskal                108.63 +  520: 250  159
   27    32 Marta          Wawrzyn               100.00 +  365: 299  150
   28    27 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  443: 358  168
   29    23 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  344: 342  150
   30    23 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  442: 273  159
   31    19 Jarosław       Olek                  128.82 +  403: 355  179
   32    18 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  370: 421   81
   33    27 Danuta         Langiewicz            109.41 +  469: 247  159
   34    26 Katarzyna      Dębska                106.44 +  401: 275  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4733  / 34 139.21




	Artur Irzyk 141.33 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Dębski                100.00 +  510: 244  150
    2    13 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  277: 470   86
    3    13 Grzegorz       Święcki               128.92 -  324: 473   79
    4    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  387: 307  178
    5    14 Lucyna         Śniadach              115.19 +  415: 354  165
    6    16 Teresa         Balewska              100.00 +  448: 258  150
    7    16 Kacper         Zegadło               141.37 -  396: 405   91
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  411: 328  177
    9    14 Monika         Siemaszko             117.31 +  567: 267  167
   10    13 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  354: 375   77
   11    15 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  406: 300  159
   12    15 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  423: 305  156
   13    14 Marek          Rogalski              124.48 +  505: 327  174
   14    15 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  334: 387   81
   15    16 Iwona          Wieluńska             110.07 -  302: 429   60
   16    14 Jolanta        Olczak                100.00 +  446: 331  150
   17    30 Sylwia         Łada                  112.76 +  427: 280  163
   18    15 Łukasz         Moskal                108.63 -  338: 426   59
   19    14 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  427: 368  172
   20    16 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  273: 374   68
   21    18 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  384: 396   79
   22    12 Dariusz        Kuć                   135.65 +  377: 286  186
   23    13 Agata          Kuć                   126.97 -  371: 387   77
   24    18 Jakub          Błażejewski           133.35 -  306: 457   83
   25    14 Wojciech       Zemło                 143.35 -  366: 396   93
   26    15 Andrzej        Kroc                  127.15 -  318: 424   77
   27    16 Jerzy          Luter                 115.87 -  326: 499   66
   28    14 Łukasz         Sornek                127.03 +  429: 384  177
   29     2 Mirosław       Uglik                 147.10 -  336: 378   97
   30     3 Kamil          Kister                140.15 +  482: 429  190
   31     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  418: 478   83
   32     7 Marcin         Radwański             113.42 +  470: 195  163
   33     7 Rafał          Matczak               139.63 -  410: 568   90
   34     6 Dominik        Urbacki               150.75 -  333: 361  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4124  / 34 121.29




	Jan Mrozowski 140.77 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Dębska                106.44 -  401: 411   56
    2    14 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  354: 395   90
    3    16 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  367: 393   74
    4    15 Czesław        Grajewski             126.06 +  394: 273  176
    5    16 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  313: 239  165
    6    14 Lucyna         Śniadach              115.19 +  382: 344  165
    7    15 Szymon         Płachta               133.90 +  494: 294  184
    8    15 Kacper         Zegadło               141.37 +  475: 265  191
    9    16 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  315: 401   77
   10    15 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  303: 313   65
   11    13 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  391: 306  150
   12    14 Maria          Pokorska              115.03 +  445: 289  165
   13    15 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  339: 411   81
   14    16 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  430: 361  177
   15    15 Jolanta        Olczak                100.00 +  386: 288  150
   16    15 Anna           Arana                 111.89 +  445: 284  162
   17    32 Łukasz         Moskal                108.63 +  387: 379  159
   18    13 Sylwia         Łada                  112.76 -  352: 390   63
   19    16 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  310: 484   68
   20    14 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  433: 252  182
   21    20 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  332: 565  102
   22     9 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  438: 334  196
   23    16 Jakub          Błażejewski           133.35 -  381: 400   83
   24    19 Michał         Rogalewicz            133.02 +  429: 279  183
   25    15 Andrzej        Kroc                  127.15 +  482: 402  177
   26    14 Wojciech       Zemło                 143.35 -  375: 482   93
   27    13 Dawid          Adamczyk              163.16 -  366: 458  113
   28    15 Joanna         Brychcy               119.41 +  457: 320  169
   29     4 Juliusz        Czupryniak            138.28 +  432: 329  188
   30     2 Michał         Alabrudziński         156.50 +  397: 367  207
   31     8 Bogusław       Szyszka               139.69 -  261: 354   90
   32     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  326: 393  103
   33     5 Dominik        Urbacki               150.75 -  330: 440  101
   34     7 Marek          Dudkiewicz            136.63 +  500: 282  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4592  / 34 135.06




	Irena Sołdan 140.40 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  315: 343  113
    2    21 Jerzy          Luter                 115.87 +  390: 385  166
    3    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  371: 312  196
    4    17 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  346: 514  102
    5    13 Łukasz         Bobowski              146.67 -  355: 378   97
    6    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  364: 321  184
    7     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  402: 430  101
    8    11 Rafał          Matczak               139.63 +  451: 365  190
    9     8 Dariusz        Kosz                  157.74 -    0: 400    0
   10     8 Marcin         Radwański             113.42 -    0: 400    0
   11     4 Mariusz        Skrobosz              154.22 -    0: 400    0
   13    36 Paweł          Maciejczuk            123.82 -    0: 400    0
   14    33 Grzegorz       Święcki               128.92 -    0: 400    0
   15    36 Szymon         Płachta               133.90 -    0: 400    0
   16    35 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -    0: 400    0
   17     8 Agata          Kuć                   126.97 -    0: 400    0
   18    32 Michał         Rogalewicz            133.02 -    0: 400    0
   19    33 Jakub          Szymczak              147.10 -    0: 400    0
   20    26 Wojciech       Zemło                 143.35 -    0: 400    0
   21     9 Anna           Arana                 111.89 -    0: 400    0
   22    33 Iwona          Wieluńska             110.07 -    0: 400    0
   23    33 Mariusz        Orzeł                 122.27 -    0: 400    0
   24     5 Sylwia         Łada                  112.76 -    0: 400    0
   25    25 Dariusz        Ulatowski             126.93 -    0: 400    0
   26    25 Monika         Siemaszko             117.31 -    0: 400    0
   27    21 Maria          Pokorska              115.03 -    0: 400    0
   28    33 Maciej         Dąbrowski             108.78 -    0: 400    0
   29    17 Szymon         Dąbrowski             130.29 -    0: 400    0
   30    17 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -    0: 400    0
   31    30 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -    0: 400    0
   32    30 Rafał          Dąbrowski             139.94 -    0: 400    0
   33    29 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -    0: 400    0
   34    29 Marta          Wawrzyn               100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  /  8 143.62




	Kamil Kister 140.15 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Iwona          Wieluńska             110.07 +  408: 287  160
    2     3 Jolanta        Olczak                100.00 +  432: 304  150
    3     1 Sylwia         Łada                  112.76 +  385: 298  163
    4     1 Krzysztof      Zawadzki              115.62 -  365: 397   66
    6     4 Marta          Wawrzyn               100.00 -  261: 380   50
    8     3 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  464: 307  186
    9     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  311: 356   78
   11     3 Teresa         Balewska              100.00 +  441: 319  150
   13     4 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  391: 377  177
   14     4 Szymon         Płachta               133.90 +  420: 372  184
   15     3 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  386: 313  165
   16     3 Monika         Siemaszko             117.31 +  428: 299  167
   17    23 Maria          Pokorska              115.03 +  532: 264  165
   18     1 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  380: 268  150
   19     1 Jarosław       Olek                  128.82 +  376: 270  179
   20     4 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  439: 307  180
   22     1 Jakub          Błażejewski           133.35 +  542: 323  183
   23     4 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  462: 337  177
   24    16 Wojciech       Zemło                 143.35 +  356: 344  193
   25     3 Łukasz         Sornek                127.03 +  466: 358  177
   27     7 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  401: 302  179
   30     3 Artur          Irzyk                 141.33 -  429: 482   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3370  / 22 153.18




	Rafał Dąbrowski 139.94 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  437: 322  184
    2    14 Jan            Mrozowski             140.77 +  395: 354  191
    3    11 Dominik        Urbacki               150.75 -  394: 399  101
    4    11 Rafał          Matczak               139.63 -  328: 447   90
    9    36 Marta          Wawrzyn               100.00 +  492: 305  150
   10    34 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  460: 266  172
   11    35 Czesław        Grajewski             126.06 -  404: 438   76
   12    35 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  371: 444   74
   13    30 Michał         Rogalewicz            133.02 +  352: 304  183
   14    32 Agata          Kuć                   126.97 +  365: 363  177
   15    24 Jakub          Szymczak              147.10 -  270: 441   97
   16    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  422: 258  177
   17    10 Leszek         Stecuła               128.39 -  320: 460   78
   18    24 Joanna         Brychcy               119.41 +  376: 309  169
   19    20 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  403: 424   96
   20    20 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  424: 325  179
   21    15 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  423: 349  177
   22    23 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  470: 310  165
   23    22 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  410: 337  150
   24    25 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  448: 300  156
   25    20 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  459: 294  177
   26    19 Jarosław       Olek                  128.82 +  417: 356  179
   27    36 Łukasz         Moskal                108.63 +  480: 393  159
   28    31 Sylwia         Łada                  112.76 +  399: 283  163
   29    33 Iwona          Wieluńska             110.07 +  361: 349  160
   30    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  435: 371  150
   31    29 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   32    30 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   33    26 Krzysztof      Sporczyk              126.66 =  346: 346  127
   34    25 Szymon         Płachta               133.90 -  322: 397   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4041  / 28 144.32




	Bogusław Szyszka 139.69 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Zawadzki              115.62 -  351: 362   66
    2     8 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  374: 247  150
    4     7 Agnieszka      Matus                 120.75 +  370: 320  171
    6     7 Danuta         Langiewicz            109.41 +  423: 275  159
    7     7 Czesław        Grajewski             126.06 -  279: 356   76
    8     7 Grzegorz       Święcki               128.92 =  360: 360  129
   10     7 Teresa         Balewska              100.00 +  545: 253  150
   11     8 Kacper         Zegadło               141.37 +  425: 269  191
   12     3 Rafał          Wesołowski            135.13 +  354: 342  185
   13     6 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  417: 337  165
   15     7 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  420: 400  159
   16     6 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  386: 344  150
   17    20 Jarosław       Olek                  128.82 +  382: 324  179
   19     5 Anna           Arana                 111.89 +  468: 380  162
   20     7 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  413: 343  150
   21    23 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  525: 235  177
   22    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  346: 380   97
   23     8 Jerzy          Luter                 115.87 +  378: 347  166
   24     1 Leszek         Stecuła               128.39 +  434: 376  178
   25     8 Dariusz        Kuć                   135.65 +  411: 381  186
   26     8 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  430: 421  179
   28     8 Jakub          Błażejewski           133.35 +  417: 316  183
   29     8 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  439: 402  189
   31     8 Jan            Mrozowski             140.77 +  354: 261  191
   32     8 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  281: 346   84
   33     4 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  379: 422   88
   34     4 Mirosław       Uglik                 147.10 +  409: 342  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4157  / 27 153.96




	Rafał Matczak 139.63 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Matus                 120.75 +  372: 322  171
    2    11 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  373: 314  168
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  472: 302  186
    4    11 Rafał          Dąbrowski             139.94 +  447: 328  190
    5    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  416: 345  178
    6    11 Czesław        Grajewski             126.06 -  357: 408   76
    7    12 Teresa         Balewska              100.00 +  452: 284  150
    8    11 Irena          Sołdan                140.40 -  365: 451   90
   10    11 Rafał          Wesołowski            135.13 -  352: 371   85
   11    11 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  336: 419   65
   13    11 Maria          Pokorska              115.03 +  460: 323  165
   14    12 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  384: 329  150
   15    12 Jarosław       Olek                  128.82 -  318: 527   79
   17    35 Iwona          Wieluńska             110.07 -  296: 410   60
   18    11 Jolanta        Olczak                100.00 +  425: 292  150
   19    11 Krzysztof      Zawadzki              115.62 -  332: 381   66
   21     3 Łukasz         Sornek                127.03 +  365: 315  177
   22     5 Dawid          Adamczyk              163.16 -  346: 382  113
   23    11 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  354: 394   79
   25    11 Michał         Rogalewicz            133.02 +  491: 441  183
   26    11 Jakub          Błażejewski           133.35 -  353: 383   83
   28    11 Andrzej        Kroc                  127.15 +  392: 334  177
   29     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  315: 498   83
   31     3 Mirosław       Uglik                 147.10 +  488: 432  197
   32     4 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  449: 492  104
   33     7 Artur          Irzyk                 141.33 +  568: 410  191
   34     8 Łukasz         Bobowski              146.67 +  571: 328  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3613  / 27 133.81




	Piotr Pietuchowski 139.37 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    11 Rafał          Wesołowski            135.13 -  361: 435   85
   10     9 Szymon         Płachta               133.90 +  411: 381  184
   11    10 Monika         Siemaszko             117.31 +  404: 365  167
   12    10 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  458: 308  177
   14     9 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  264: 321   59
   15    10 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  448: 420  180
   16    11 Marek          Rogalski              124.48 -  288: 370   74
   18    10 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  410: 351  150
   19     9 Sylwia         Łada                  112.76 +  365: 291  163
   20    11 Łukasz         Moskal                108.63 -  416: 417   59
   22     8 Joanna         Brychcy               119.41 +  453: 334  169
   23    12 Dariusz        Kuć                   135.65 +  394: 325  186
   24    11 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  501: 247  179
   26     9 Agata          Kuć                   126.97 +  401: 399  177
   27    12 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  491: 280  177
   29     8 Bogusław       Szyszka               139.69 -  402: 439   90
   30     7 Bartosz        Morawski              152.63 +  437: 326  203
   32     2 Juliusz        Czupryniak            138.28 +  410: 317  188
   34     5 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  445: 385  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2851  / 19 150.05




	Juliusz Czupryniak 138.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jolanta        Olczak                100.00 +  442: 319  150
    2     2 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  469: 307  150
    4     4 Sylwia         Łada                  112.76 +  420: 326  163
    5     3 Agnieszka      Matus                 120.75 -  377: 481   71
    7     2 Katarzyna      Dębska                106.44 +  384: 373  156
    8     4 Waldemar       Dębski                100.00 +  536: 285  150
   10     3 Czesław        Grajewski             126.06 +  368: 365  176
   11     2 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  390: 319  165
   12     7 Lucyna         Śniadach              115.19 +  381: 361  165
   14     1 Rafał          Wesołowski            135.13 +  381: 344  185
   15     1 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  394: 325  177
   17    22 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  447: 382  150
   19     3 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  315: 416   77
   21    32 Agata          Kuć                   126.97 +  379: 354  177
   23     3 Andrzej        Kroc                  127.15 +  548: 288  177
   24    15 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  410: 517   77
   26     4 Jerzy          Luter                 115.87 -  394: 459   66
   28     4 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  501: 370  196
   29     4 Jan            Mrozowski             140.77 -  329: 432   91
   31     4 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  379: 388   87
   32     2 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  317: 410   89
   33     4 Bogusław       Szyszka               139.69 +  422: 379  190
   34     1 Bartosz        Morawski              152.63 -  398: 435  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3188  / 23 138.61




	Marek Dudkiewicz 136.63 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Wawrzyn               100.00 +  374: 357  150
    2    10 Agnieszka      Matus                 120.75 -  327: 361   71
    3    12 Danuta         Langiewicz            109.41 +  396: 326  159
    4    12 Katarzyna      Dębska                106.44 +  422: 321  156
    5    12 Czesław        Grajewski             126.06 +  488: 347  176
    6    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  499: 430  178
    7    11 Mieczysław     Pastuszak             114.61 -  322: 351   65
    8    12 Lucyna         Śniadach              115.19 +  439: 309  165
    9    12 Szymon         Płachta               133.90 +  390: 254  184
   11    12 Karolina       Urbańska              103.69 +  406: 286  154
   12    11 Monika         Siemaszko             117.31 +  417: 295  167
   13    12 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  390: 268  150
   15     9 Marek          Rogalski              124.48 +  369: 336  174
   16    12 Jarosław       Olek                  128.82 +  430: 423  179
   17    36 Jolanta        Olczak                100.00 +  517: 243  150
   19    12 Łukasz         Moskal                108.63 +  397: 345  159
   20    12 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  448: 349  172
   21     4 Joanna         Brychcy               119.41 -  277: 375   69
   24    10 Dariusz        Kuć                   135.65 -  363: 439   86
   25    12 Agata          Kuć                   126.97 +  375: 329  177
   27    11 Andrzej        Kroc                  127.15 +  416: 361  177
   28    10 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  419: 313  177
   30     8 Dariusz        Kosz                  157.74 -  291: 387  108
   31     4 Juliusz        Czupryniak            138.28 +  388: 379  188
   33     8 Łukasz         Bobowski              146.67 +  452: 413  197
   34     7 Jan            Mrozowski             140.77 -  282: 500   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3879  / 26 149.19




	Grzegorz Koczkodon 136.37 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Bobowski              146.67 +  434: 378  197
    2    13 Artur          Irzyk                 141.33 +  470: 277  191
    3     9 Rafał          Matczak               139.63 -  302: 472   90
    4     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  350: 366  101
    5     8 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  354: 399   83
    6     5 Dariusz        Kosz                  157.74 -  293: 331  108
    7     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  349: 485  107
    8     3 Kamil          Kister                140.15 -  307: 464   90
    9    35 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  419: 404  182
   10    35 Agnieszka      Matus                 120.75 +  340: 323  171
   11    33 Grzegorz       Święcki               128.92 -  285: 458   79
   12    32 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  400: 272  178
   13    29 Agata          Kuć                   126.97 -  309: 447   77
   14    31 Dawid          Pikul                 144.81 +  415: 341  195
   15    26 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  326: 388   77
   16    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  383: 440   97
   17    12 Jerzy          Luter                 115.87 -  364: 365   66
   18    23 Leszek         Stecuła               128.39 -  399: 411   78
   19    18 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  272: 398  102
   20    20 Dorota         Kuć                   120.64 -  372: 410   71
   21    16 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  540: 332  165
   22    24 Karolina       Urbańska              103.69 +  455: 323  154
   23    32 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  370: 365  156
   24    26 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  410: 337  150
   25    18 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  437: 384  181
   26    20 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  422: 496   77
   27    33 Sylwia         Łada                  112.76 -  353: 405   63
   28    32 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  505: 224  172
   29    36 Jolanta        Olczak                100.00 +  513: 306  150
   30    33 Anna           Arana                 111.89 +  398: 329  162
   31    30 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   32    29 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   33    25 Rafał          Wesołowski            135.13 -  347: 385   85
   34    27 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  462: 346  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4032  / 32 126.00




	Dariusz Kuć 135.65 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  379: 368  174
    2    19 Czesław        Grajewski             126.06 -  293: 471   76
    3    18 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  411: 368  165
    4    19 Teresa         Balewska              100.00 +  395: 271  150
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  399: 339  177
    7    18 Karolina       Urbańska              103.69 -  253: 355   54
    8    20 Monika         Siemaszko             117.31 +  432: 367  167
    9    20 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  439: 350  159
   10    20 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  356: 270  150
   11    19 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  444: 371  177
   13    20 Iwona          Wieluńska             110.07 +  490: 373  160
   15    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  424: 355  150
   17    16 Agnieszka      Matus                 120.75 -  305: 472   71
   18    20 Marta          Wawrzyn               100.00 +  410: 368  150
   19    19 Waldemar       Dębski                100.00 +  517: 263  150
   21    19 Łukasz         Bobowski              146.67 -  236: 476   97
   22    12 Artur          Irzyk                 141.33 -  286: 377   91
   23    12 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  325: 394   89
   24    10 Marek          Dudkiewicz            136.63 +  439: 363  187
   25     8 Bogusław       Szyszka               139.69 -  381: 411   90
   26     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  332: 487   83
   27     8 Mirosław       Uglik                 147.10 -  300: 420   97
   28     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  263: 617  107
   29    12 Dawid          Pikul                 144.81 -  311: 468   95
   30     9 Michał         Rogalewicz            133.02 +  385: 335  183
   31    14 Jakub          Szymczak              147.10 +  409: 382  197
   32    15 Wojciech       Zemło                 143.35 -  343: 409   93
   33    12 Leszek         Stecuła               128.39 +  417: 342  178
   34     9 Dawid          Adamczyk              163.16 +  363: 322  213
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3930  / 29 135.52




	Rafał Wesołowski 135.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  372: 394   77
    2    27 Jakub          Szymczak              147.10 +  414: 398  197
    3    21 Łukasz         Sornek                127.03 -  327: 335   77
    4    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  258: 485  113
    5    20 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  342: 416   79
    6    19 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  394: 368  196
    7    14 Łukasz         Bobowski              146.67 +  415: 347  197
    8    14 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  353: 396   84
    9    11 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  435: 361  189
   10    11 Rafał          Matczak               139.63 +  371: 352  190
   11     6 Marcin         Radwański             113.42 +  398: 314  163
   12     3 Bogusław       Szyszka               139.69 -  342: 354   90
   13     2 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  231: 380  104
   14     1 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  344: 381   88
   15    32 Lucyna         Śniadach              115.19 +  392: 361  165
   16    33 Teresa         Balewska              100.00 +  440: 319  150
   17     2 Monika         Siemaszko             117.31 -  298: 412   67
   18    33 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  388: 438   77
   19    25 Michał         Rogalewicz            133.02 +  485: 338  183
   20    29 Agata          Kuć                   126.97 -  290: 432   77
   21     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  390: 389  178
   22    29 Czesław        Grajewski             126.06 +  410: 336  176
   23    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  348: 286  150
   24    33 Anna           Arana                 111.89 +  479: 305  162
   25    29 Mariusz        Orzeł                 122.27 -  345: 446   72
   26    29 Sylwia         Łada                  112.76 -  387: 414   63
   27    30 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  398: 369  172
   28    25 Agnieszka      Matus                 120.75 +  445: 361  171
   29    21 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  402: 328  159
   30    24 Maria          Pokorska              115.03 +  389: 373  165
   31    20 Marek          Rogalski              124.48 -  285: 459   74
   32    17 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  335: 453   77
   33    25 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  385: 347  186
   34    28 Danuta         Langiewicz            109.41 -  362: 401   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4427  / 34 130.21




	Małgorzata Sulejewska 134.22 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  322: 437   90
    2    16 Waldemar       Dębski                100.00 +  470: 216  150
    3    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  374: 332  178
    4    13 Grzegorz       Święcki               128.92 +  438: 348  179
    5    15 Teresa         Balewska              100.00 +  505: 339  150
    6    13 Irena          Sołdan                140.40 -  321: 364   90
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  373: 540   77
    8    14 Rafał          Wesołowski            135.13 +  396: 353  185
    9    13 Karolina       Urbańska              103.69 +  425: 371  154
   10    14 Monika         Siemaszko             117.31 +  396: 391  167
   11    16 Maria          Pokorska              115.03 +  367: 328  165
   12    12 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  517: 320  150
   13    13 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  442: 378  177
   14    13 Jarosław       Olek                  128.82 +  465: 424  179
   15    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  366: 288  150
   16    13 Iwona          Wieluńska             110.07 +  380: 326  160
   17    31 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  373: 329  166
   18    16 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  377: 269  150
   19    15 Agnieszka      Matus                 120.75 +  455: 309  171
   20    13 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  469: 319  172
   21    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  371: 400   96
   22    11 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  321: 364   79
   23    15 Michał         Rogalewicz            133.02 +  438: 404  183
   24    17 Dawid          Pikul                 144.81 -  397: 399   95
   25    13 Jakub          Szymczak              147.10 -  346: 364   97
   26    16 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  337: 499   77
   27    14 Leszek         Stecuła               128.39 +  410: 375  178
   28    16 Jerzy          Luter                 115.87 -  379: 413   66
   29     1 Mariusz        Skrobosz              154.22 +  373: 329  204
   30     1 Mirosław       Uglik                 147.10 -  333: 427   97
   31     5 Dariusz        Kosz                  157.74 -  287: 520  108
   32     8 Bogusław       Szyszka               139.69 +  346: 281  190
   33     6 Maciej         Czupryniak            145.81 -  271: 431   96
   34     5 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  385: 445   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4715  / 34 138.68




	Szymon Płachta 133.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Kroc                  127.15 +  313: 308  177
    2    26 Wojciech       Zemło                 143.35 +  446: 338  193
    3    23 Joanna         Brychcy               119.41 +  478: 375  169
    4    22 Leszek         Stecuła               128.39 +  541: 360  178
    5    18 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  374: 420  102
    6    17 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  330: 426   79
    7    15 Jan            Mrozowski             140.77 -  294: 494   91
    8    13 Łukasz         Bobowski              146.67 -  363: 465   97
    9    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  254: 390   87
   10     9 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  381: 411   89
   11     7 Dariusz        Kosz                  157.74 -  363: 469  108
   12     1 Bartosz        Morawski              152.63 -  425: 435  103
   13     3 Mirosław       Uglik                 147.10 -  303: 378   97
   14     4 Kamil          Kister                140.15 -  372: 420   90
   15    36 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   16    34 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  397: 323  165
   17     1 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  316: 422   77
   18    35 Karolina       Urbańska              103.69 +  383: 365  154
   19    26 Jakub          Błażejewski           133.35 +  428: 304  183
   20    30 Michał         Rogalewicz            133.02 +  361: 327  183
   21     8 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  335: 336   74
   22    32 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  485: 313  178
   23    32 Iwona          Wieluńska             110.07 -  340: 418   60
   24    34 Jolanta        Olczak                100.00 +  422: 232  150
   25    32 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  473: 281  166
   26    30 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  374: 309  172
   27    29 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  327: 347   82
   28    28 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  405: 429   72
   29    24 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  458: 255  156
   30    21 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  382: 321  150
   31    18 Szymon         Dąbrowski             130.29 -  393: 415   80
   32    19 Marek          Rogalski              124.48 +  392: 279  174
   33    28 Katarzyna      Dębska                106.44 -  302: 333   56
   34    25 Rafał          Dąbrowski             139.94 +  397: 322  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4182  / 33 126.73




	Jakub Błażejewski 133.35 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Karolina       Urbańska              103.69 +  409: 338  154
    2    30 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  563: 290  165
    3    29 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  442: 318  150
    4    29 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  461: 303  156
    5    31 Jarosław       Olek                  128.82 +  404: 310  179
    6    32 Marek          Rogalski              124.48 -  291: 338   74
    7    32 Iwona          Wieluńska             110.07 -  346: 347   60
    8    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  403: 301  150
    9    31 Sylwia         Łada                  112.76 +  477: 267  163
   10    30 Krzysztof      Zawadzki              115.62 -  310: 362   66
   11    31 Agnieszka      Matus                 120.75 -  334: 383   71
   12    30 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  329: 349   68
   13    31 Katarzyna      Dębska                106.44 +  376: 229  156
   14    30 Danuta         Langiewicz            109.41 +  448: 367  159
   15    29 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  351: 312  178
   16    30 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  365: 331  174
   17     6 Lucyna         Śniadach              115.19 +  395: 296  165
   18    31 Teresa         Balewska              100.00 +  427: 314  150
   19    26 Szymon         Płachta               133.90 -  304: 428   84
   20    31 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  420: 384  177
   21    29 Michał         Alabrudziński         156.50 -  310: 456  107
   22     1 Kamil          Kister                140.15 -  323: 542   90
   23    16 Jan            Mrozowski             140.77 +  400: 381  191
   24    18 Artur          Irzyk                 141.33 +  457: 306  191
   25     9 Dominik        Urbacki               150.75 +  443: 333  201
   26    11 Rafał          Matczak               139.63 +  383: 353  190
   27     4 Dariusz        Kosz                  157.74 +  426: 352  208
   28     8 Bogusław       Szyszka               139.69 -  316: 417   90
   29     9 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  458: 366  196
   30    10 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  387: 402  102
   31    10 Łukasz         Sornek                127.03 -  400: 449   77
   32    12 Joanna         Brychcy               119.41 +  363: 361  169
   33    16 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  447: 305  177
   34    15 Jakub          Szymczak              147.10 +  395: 381  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4885  / 34 143.68




	Małgorzata Szczygieł 133.23 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  379: 304  172
    2     5 Sylwia         Łada                  112.76 -  313: 403   63
    3     7 Agnieszka      Matus                 120.75 -  391: 443   71
    5     8 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  399: 354  186
    6     8 Waldemar       Dębski                100.00 +  411: 274  150
    7     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  262: 502   78
    8     8 Czesław        Grajewski             126.06 +  395: 384  176
    9     7 Teresa         Balewska              100.00 +  504: 255  150
   10     5 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  418: 258  165
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  313: 457   77
   13     7 Monika         Siemaszko             117.31 +  471: 296  167
   14     8 Karolina       Urbańska              103.69 +  613: 282  154
   15     6 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  454: 355  156
   16     7 Maria          Pokorska              115.03 +  396: 368  165
   17    19 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  379: 356  177
   18     7 Jarosław       Olek                  128.82 -  278: 378   79
   19     7 Jolanta        Olczak                100.00 +  416: 351  150
   21    24 Andrzej        Kroc                  127.15 -  368: 398   77
   22    26 Wojciech       Zemło                 143.35 -  334: 435   93
   24     3 Joanna         Brychcy               119.41 +  456: 384  169
   25     7 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  322: 416   79
   26     7 Dariusz        Kuć                   135.65 +  487: 332  186
   27     1 Dawid          Pikul                 144.81 -  366: 618   95
   28     7 Agata          Kuć                   126.97 -  451: 454   77
   29     7 Rafał          Matczak               139.63 +  498: 315  190
   30     5 Dominik        Urbacki               150.75 -  330: 412  101
   31     7 Artur          Irzyk                 141.33 +  478: 418  191
   33     3 Mirosław       Uglik                 147.10 -  336: 390   97
   34     3 Michał         Alabrudziński         156.50 -  327: 482  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3798  / 29 130.97




	Michał Rogalewicz 133.02 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  407: 389  177
    2    32 Monika         Siemaszko             117.31 -  372: 525   67
    3    32 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  399: 347  156
    4    32 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  361: 341  150
    5    30 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  378: 413   77
    6    29 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  262: 541   81
    7    31 Jolanta        Olczak                100.00 +  390: 346  150
    8    31 Anna           Arana                 111.89 +  375: 362  162
    9    30 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  488: 331  166
   10    29 Łukasz         Moskal                108.63 +  474: 243  159
   11    30 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  401: 423   72
   12    29 Agnieszka      Matus                 120.75 +  387: 331  171
   13    30 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  304: 352   90
   14    29 Katarzyna      Dębska                106.44 +  426: 291  156
   15    30 Czesław        Grajewski             126.06 +  433: 377  176
   16    31 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  305: 421   78
   17     7 Teresa         Balewska              100.00 +  413: 273  150
   18    32 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   19    25 Rafał          Wesołowski            135.13 -  338: 485   85
   20    30 Szymon         Płachta               133.90 -  327: 361   84
   21    31 Mirosław       Uglik                 147.10 -  377: 395   97
   22     3 Mariusz        Skrobosz              154.22 +  403: 354  204
   23    15 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  404: 438   84
   24    19 Jan            Mrozowski             140.77 -  279: 429   91
   25    11 Rafał          Matczak               139.63 -  441: 491   90
   26    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  353: 386   96
   27     2 Bartosz        Morawski              152.63 +  358: 320  203
   28     6 Dariusz        Kosz                  157.74 -  346: 419  108
   29    10 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  292: 393  102
   30     9 Dariusz        Kuć                   135.65 -  335: 385   86
   31    11 Leszek         Stecuła               128.39 -  305: 329   78
   32    11 Łukasz         Sornek                127.03 -  326: 397   77
   33    14 Wojciech       Zemło                 143.35 -  338: 409   93
   34    14 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  389: 290  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3993  / 33 121.00




	Mariola Osajda-Matczak 131.80 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  394: 440  101
    3     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  315: 449  103
    4     6 Dariusz        Kosz                  157.74 -  281: 500  108
    5     4 Mirosław       Uglik                 147.10 -  171: 426   97
    6     1 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  379: 386  104
    7    33 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  351: 276  166
    9    35 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  404: 419   86
   10    33 Danuta         Langiewicz            109.41 -  276: 440   59
   11    29 Dawid          Pikul                 144.81 -  298: 420   95
   13    27 Andrzej        Kroc                  127.15 +  350: 309  177
   14    25 Jakub          Szymczak              147.10 +  402: 300  197
   15    35 Dawid          Adamczyk              163.16 +  450: 364  213
   16    23 Łukasz         Sornek                127.03 +  406: 336  177
   17    13 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  403: 420   96
   18    17 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  335: 383   79
   19    13 Łukasz         Bobowski              146.67 -  359: 399   97
   20    14 Jan            Mrozowski             140.77 -  252: 433   91
   22    18 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  434: 254  159
   23    18 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  326: 349   81
   24    21 Jarosław       Olek                  128.82 +  350: 306  179
   25    33 Anna           Arana                 111.89 +  302: 281  162
   27    29 Szymon         Płachta               133.90 +  347: 327  184
   28    26 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  469: 322  177
   30    30 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  320: 455   78
   31    27 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  376: 308  165
   32    25 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  361: 363   77
   33    29 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3308  / 26 127.23




	Mariusz Sylwestrzuk 131.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maria          Pokorska              115.03 +  416: 410  165
    2    33 Paweł          Pogorzelski           100.00 -  320: 407   50
    3    33 Anna           Arana                 111.89 +  503: 252  162
    5    29 Dawid          Pikul                 144.81 +  439: 335  195
    6    29 Michał         Rogalewicz            133.02 +  541: 262  183
    7    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  364: 391   97
    8    26 Wojciech       Zemło                 143.35 -  279: 322   93
   10    21 Łukasz         Sornek                127.03 +  473: 353  177
   11    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 =  334: 334  146
   12    19 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  381: 382   79
   13    15 Jan            Mrozowski             140.77 +  411: 339  191
   14    15 Artur          Irzyk                 141.33 +  387: 334  191
   15    11 Dominik        Urbacki               150.75 -  321: 357  101
   17    17 Bartosz        Morawski              152.63 -  360: 414  103
   18     8 Dariusz        Kosz                  157.74 -  357: 570  108
   19     2 Michał         Alabrudziński         156.50 -  457: 522  107
   20     2 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  336: 426  104
   21    34 Mariusz        Orzeł                 122.27 -  288: 452   72
   23    18 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  349: 326  182
   24    22 Agnieszka      Matus                 120.75 +  337: 308  171
   25    18 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  384: 437   86
   26    18 Katarzyna      Dębska                106.44 +  400: 316  156
   27    19 Grzegorz       Święcki               128.92 -  309: 381   79
   28    18 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  315: 302  178
   30    17 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   32    18 Kacper         Zegadło               141.37 +  421: 370  191
   33    17 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  323: 441   77
   34    17 Karolina       Urbańska              103.69 +  500: 259  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3598  / 27 133.26




	Szymon Dąbrowski 130.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Paweł          Pogorzelski           100.00 -  278: 365   50
    2    36 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  359: 310  156
    4    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  338: 321  150
    6    30 Dawid          Pikul                 144.81 +  409: 382  195
    7    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  355: 365   77
    8    27 Andrzej        Kroc                  127.15 +  473: 401  177
    9    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  347: 416  113
   10    24 Joanna         Brychcy               119.41 -  334: 379   69
   12    18 Dorota         Kuć                   120.64 -  308: 368   71
   13    16 Łukasz         Bobowski              146.67 -  275: 434   97
   15    10 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  420: 448   89
   16     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  316: 582  101
   17    18 Dariusz        Kosz                  157.74 -  340: 497  108
   20     4 Kamil          Kister                140.15 -  307: 439   90
   21    33 Sylwia         Łada                  112.76 +  375: 331  163
   22    16 Łukasz         Moskal                108.63 -  318: 441   59
   23    17 Agnieszka      Matus                 120.75 +  371: 358  171
   24    23 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  390: 498   68
   25    19 Katarzyna      Dębska                106.44 +  345: 272  156
   27    17 Czesław        Grajewski             126.06 -  297: 380   76
   28    20 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  365: 373   74
   29    17 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   30    20 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   31    18 Szymon         Płachta               133.90 +  415: 393  184
   33    20 Karolina       Urbańska              103.69 -  381: 452   54
   34    20 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  296: 523   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2625  / 24 109.38




	Ireneusz Moralewicz 129.09 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Czesław        Grajewski             126.06 -  321: 389   76
    2    20 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  387: 341  174
    3    20 Teresa         Balewska              100.00 +  585: 305  150
    4    20 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  439: 314  165
    5    20 Rafał          Wesołowski            135.13 +  416: 342  185
    6    17 Szymon         Płachta               133.90 +  426: 330  184
    7    20 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  360: 346  165
    8    19 Karolina       Urbańska              103.69 +  419: 299  154
    9    19 Paweł          Pogorzelski           100.00 -  360: 396   50
   10    19 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  364: 355  156
   11    18 Jarosław       Olek                  128.82 +  358: 294  179
   12    19 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  382: 381  181
   13    19 Anna           Arana                 111.89 -  369: 405   62
   14    19 Jolanta        Olczak                100.00 -  387: 414   50
   15    19 Łukasz         Moskal                108.63 +  410: 371  159
   16    20 Sylwia         Łada                  112.76 +  482: 337  163
   17    15 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  377: 355  168
   18    17 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  383: 335  182
   19    17 Katarzyna      Dębska                106.44 +  485: 310  156
   20    20 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  325: 424   90
   21    18 Artur          Irzyk                 141.33 +  396: 384  191
   22    11 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  364: 321  184
   23    11 Rafał          Matczak               139.63 +  394: 354  190
   24    11 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  247: 501   89
   25     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  416: 322  183
   26     8 Bogusław       Szyszka               139.69 -  421: 430   90
   27     7 Kamil          Kister                140.15 -  302: 401   90
   28     2 Mariusz        Skrobosz              154.22 +  487: 365  204
   29    11 Agata          Kuć                   126.97 +  505: 330  177
   30    11 Dawid          Pikul                 144.81 -  328: 397   95
   31    13 Wojciech       Zemło                 143.35 +  399: 333  193
   32    16 Jakub          Szymczak              147.10 -  399: 400   97
   33    11 Łukasz         Sornek                127.03 -  415: 447   77
   34    12 Jerzy          Luter                 115.87 +  398: 282  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4875  / 34 143.38




	Grzegorz Święcki 128.92 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  322: 348  102
    2    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  273: 463   96
    3    13 Artur          Irzyk                 141.33 +  473: 324  191
    4    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  348: 438   84
    5    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  370: 603   96
    6     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  443: 510  101
    7     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  377: 545  103
    8     7 Bogusław       Szyszka               139.69 =  360: 360  140
    9     2 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  365: 410  104
   10     1 Michał         Alabrudziński         156.50 +  534: 321  207
   11    33 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  458: 285  186
   12    34 Danuta         Langiewicz            109.41 -  370: 400   59
   13    34 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  482: 268  165
   14    33 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   15    28 Agata          Kuć                   126.97 -  398: 473   77
   16    32 Dawid          Pikul                 144.81 -  322: 468   95
   17    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  325: 507   97
   18    25 Wojciech       Zemło                 143.35 +  381: 364  193
   19    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  335: 397  113
   20    24 Jerzy          Luter                 115.87 +  372: 312  166
   21     5 Kacper         Zegadło               141.37 -  301: 343   91
   22    30 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  496: 344  177
   23    27 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  405: 357  165
   24    29 Monika         Siemaszko             117.31 +  338: 335  167
   25    21 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 -  411: 420   56
   26    24 Maria          Pokorska              115.03 -  341: 356   65
   27    19 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  381: 309  181
   28    17 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  340: 320  177
   29    29 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  463: 403  172
   30    29 Marta          Wawrzyn               100.00 +  484: 248  150
   31    33 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  448: 249  166
   32    33 Sylwia         Łada                  112.76 -  250: 391   63
   33    36 Iwona          Wieluńska             110.07 +  389: 351  160
   34    33 Jolanta        Olczak                100.00 -  325: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4215  / 33 127.73




	Jarosław Olek 128.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    34 Maria          Pokorska              115.03 -  275: 367   65
    3    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  341: 265  150
    4    36 Iwona          Wieluńska             110.07 -  326: 329   60
    5    31 Jakub          Błażejewski           133.35 -  310: 404   83
    6    31 Agata          Kuć                   126.97 +  422: 330  177
    7    27 Andrzej        Kroc                  127.15 -  310: 401   77
    8    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  363: 408   77
    9    24 Joanna         Brychcy               119.41 -  328: 393   69
   11    18 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  294: 358   79
   12    16 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  283: 625   96
   14    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  424: 465   84
   15    12 Rafał          Matczak               139.63 +  527: 318  190
   16    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  423: 430   87
   17    20 Bogusław       Szyszka               139.69 -  324: 382   90
   18     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  378: 278  183
   19     1 Kamil          Kister                140.15 -  270: 376   90
   20     3 Mirosław       Uglik                 147.10 -  277: 388   97
   21    35 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  375: 261  166
   22    14 Mariusz        Orzeł                 122.27 -  357: 366   72
   24    21 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  306: 350   82
   25    17 Danuta         Langiewicz            109.41 -  315: 397   59
   26    19 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  356: 417   90
   27    18 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  410: 380  178
   29    18 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   30    19 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   31    19 Kacper         Zegadło               141.37 -  355: 403   91
   32    20 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  361: 313  177
   34    19 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  359: 382   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2734  / 26 105.15




	Leszek Stecuła 128.39 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  474: 310  165
    3    22 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  362: 421   77
    4    22 Szymon         Płachta               133.90 -  360: 541   84
    5    22 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  495: 331  165
    6    24 Karolina       Urbańska              103.69 +  459: 371  154
    7    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  362: 341  156
    8    22 Maria          Pokorska              115.03 +  399: 334  165
    9    22 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  315: 413   77
   10    23 Marek          Rogalski              124.48 +  376: 315  174
   11    23 Jolanta        Olczak                100.00 +  455: 281  150
   12    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  414: 327  150
   13    22 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  499: 260  166
   14    23 Łukasz         Moskal                108.63 +  470: 304  159
   15    23 Agnieszka      Matus                 120.75 +  477: 284  171
   16    22 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  347: 299  172
   17    10 Rafał          Dąbrowski             139.94 +  460: 320  190
   18    23 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  411: 399  186
   19    22 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  442: 314  178
   20    22 Czesław        Grajewski             126.06 +  382: 370  176
   21     2 Maciej         Czupryniak            145.81 -  354: 554   96
   22     6 Dominik        Urbacki               150.75 -  381: 453  101
   23     6 Marcin         Radwański             113.42 +  518: 354  163
   24     1 Bogusław       Szyszka               139.69 -  376: 434   90
   25     2 Mirosław       Uglik                 147.10 -  264: 525   97
   26     2 Michał         Alabrudziński         156.50 -  344: 452  107
   27    14 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  375: 410   84
   29    15 Andrzej        Kroc                  127.15 -  402: 485   77
   30    13 Jakub          Szymczak              147.10 -  381: 425   97
   31    11 Michał         Rogalewicz            133.02 +  329: 305  183
   32    10 Dawid          Pikul                 144.81 -  369: 507   95
   33    12 Dariusz        Kuć                   135.65 -  342: 417   86
   34    10 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  327: 407   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4287  / 32 133.97




	Michał, Piotr Waszkiewicz 127.94 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  335: 320  196
    2    18 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  362: 439  102
    3    14 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  332: 374   84
    4    14 Artur          Irzyk                 141.33 -  307: 387   91
    5    11 Rafał          Matczak               139.63 -  345: 416   90
    6    10 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  430: 499   87
    7     6 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  502: 262  183
    8     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  305: 334  103
    9     4 Kamil          Kister                140.15 +  356: 311  190
   10     2 Mirosław       Uglik                 147.10 -  378: 406   97
   11    34 Danuta         Langiewicz            109.41 +  390: 297  159
   12    32 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  272: 400   86
   13    33 Lucyna         Śniadach              115.19 +  376: 356  165
   14    34 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  407: 331  165
   15    29 Jakub          Błażejewski           133.35 -  312: 351   83
   16    31 Michał         Rogalewicz            133.02 +  421: 305  183
   17    26 Wojciech       Zemło                 143.35 +  422: 364  193
   18    26 Jakub          Szymczak              147.10 +  448: 394  197
   19    22 Leszek         Stecuła               128.39 -  314: 442   78
   20    23 Łukasz         Sornek                127.03 -  346: 419   77
   21     6 Rafał          Wesołowski            135.13 -  389: 390   85
   22    32 Szymon         Płachta               133.90 -  313: 485   84
   23    28 Karolina       Urbańska              103.69 +  514: 315  154
   24    30 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  397: 356  177
   25    22 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  411: 223  150
   26    23 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  348: 440   59
   27    18 Jarosław       Olek                  128.82 -  380: 410   79
   28    18 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  302: 315   81
   29    31 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  505: 326  168
   30    30 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  455: 320  182
   31    34 Sylwia         Łada                  112.76 +  518: 253  163
   32    35 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  374: 333  166
   33    33 Anna           Arana                 111.89 +  373: 317  162
   34    34 Iwona          Wieluńska             110.07 +  352: 307  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4479  / 34 131.74




	Bartłomiej Pawlak 127.20 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  368: 343  156
    2    35 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  461: 329  159
    3    36 Iwona          Wieluńska             110.07 +  390: 293  160
    4    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  423: 340  150
    5    30 Michał         Rogalewicz            133.02 +  413: 378  183
    7    26 Wojciech       Zemło                 143.35 -  292: 345   93
    9    22 Leszek         Stecuła               128.39 +  413: 315  178
   10    22 Dawid          Adamczyk              163.16 -  397: 405  113
   11    19 Dariusz        Kuć                   135.65 -  371: 444   86
   12    17 Łukasz         Tuszyński             151.61 +  387: 376  202
   13    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  378: 442   84
   14    16 Jan            Mrozowski             140.77 -  361: 430   91
   16    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  320: 461   96
   17    19 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  356: 379   83
   18     6 Marcin         Radwański             113.42 -  356: 379   63
   19     3 Juliusz        Czupryniak            138.28 +  416: 315  188
   20     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  345: 473  107
   22    15 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  406: 288  166
   23    19 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  390: 294  172
   25    20 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  294: 459   90
   26    20 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  496: 422  186
   27    20 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  320: 428   74
   28    17 Grzegorz       Święcki               128.92 -  320: 340   79
   29    19 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   30    18 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   31    17 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  366: 370   77
   32    17 Rafał          Wesołowski            135.13 +  453: 335  185
   33    18 Monika         Siemaszko             117.31 -  315: 411   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3288  / 26 126.46




	Andrzej Kroc 127.15 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Szymon         Płachta               133.90 -  308: 313   84
    2    28 Kacper         Zegadło               141.37 +  390: 389  191
    3    27 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  460: 244  165
    4    27 Karolina       Urbańska              103.69 -  356: 533   54
    5    28 Maria          Pokorska              115.03 +  382: 322  165
    6    27 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 -  285: 408   56
    7    27 Jarosław       Olek                  128.82 +  401: 310  179
    8    27 Szymon         Dąbrowski             130.29 -  401: 473   80
    9    27 Anna           Arana                 111.89 +  298: 293  162
   10    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  367: 328  150
   11    27 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  434: 278  150
   12    26 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  403: 392  166
   13    27 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  309: 350   82
   14    26 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  613: 337  172
   15    27 Danuta         Langiewicz            109.41 -  327: 333   59
   16    27 Katarzyna      Dębska                106.44 -  336: 376   56
   17    27 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  311: 469   74
   18    27 Czesław        Grajewski             126.06 +  459: 444  176
   19    35 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   20    27 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   21    24 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  398: 368  183
   22    27 Dariusz        Kosz                  157.74 -  415: 439  108
   23     3 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  288: 548   88
   24    14 Michał         Alabrudziński         156.50 -  304: 571  107
   25    15 Jan            Mrozowski             140.77 -  402: 482   91
   26    15 Artur          Irzyk                 141.33 +  424: 318  191
   27    11 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  361: 416   87
   28    11 Rafał          Matczak               139.63 -  334: 392   90
   29    15 Leszek         Stecuła               128.39 +  485: 402  178
   30    15 Łukasz         Sornek                127.03 +  577: 287  177
   31    15 Łukasz         Tuszyński             151.61 +  393: 386  202
   32    14 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  452: 367  196
   33    15 Agata          Kuć                   126.97 +  483: 403  177
   34    16 Dawid          Pikul                 144.81 -  399: 409   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4191  / 32 130.97




	Łukasz Sornek 127.03 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Lucyna         Śniadach              115.19 +  395: 369  165
    2    23 Mieczysław     Pastuszak             114.61 -  350: 372   65
    3    21 Rafał          Wesołowski            135.13 +  335: 327  185
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  422: 348  177
    5    23 Monika         Siemaszko             117.31 +  359: 339  167
    6    23 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  386: 341  165
    7    21 Maria          Pokorska              115.03 -  319: 581   65
    8    23 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  389: 314  150
    9    23 Marek          Rogalski              124.48 -  358: 370   74
   10    21 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  353: 473   81
   14    21 Sylwia         Łada                  112.76 +  417: 373  163
   15    22 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  352: 422   72
   16    23 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  336: 406   82
   17    11 Katarzyna      Dębska                106.44 +  402: 370  156
   18    22 Danuta         Langiewicz            109.41 -  233: 369   59
   19    24 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  301: 536   74
   20    23 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  419: 346  178
   21     3 Rafał          Matczak               139.63 -  315: 365   90
   22     7 Maciej         Czupryniak            145.81 +  349: 343  196
   23     7 Bartosz        Morawski              152.63 +  407: 369  203
   24     4 Dariusz        Kosz                  157.74 -  302: 398  108
   25     3 Kamil          Kister                140.15 -  358: 466   90
   26     3 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  366: 374  104
   27    15 Łukasz         Bobowski              146.67 +  436: 429  197
   28    14 Artur          Irzyk                 141.33 -  384: 429   91
   29    14 Wojciech       Zemło                 143.35 -  368: 456   93
   30    15 Andrzej        Kroc                  127.15 -  287: 577   77
   31    10 Jakub          Błażejewski           133.35 +  449: 400  183
   32    11 Michał         Rogalewicz            133.02 +  397: 326  183
   33    11 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  447: 415  179
   34    11 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  199: 430  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3974  / 31 128.19




	Agata Kuć 126.97 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  310: 430   65
    2    29 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  423: 339  177
    3    30 Maria          Pokorska              115.03 +  400: 343  165
    4    30 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  414: 292  159
    5    32 Marek          Rogalski              124.48 -  324: 364   74
    6    31 Jarosław       Olek                  128.82 -  330: 422   79
    7    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  362: 311  150
    8    30 Iwona          Wieluńska             110.07 +  490: 328  160
    9    29 Łukasz         Moskal                108.63 +  432: 289  159
   10    32 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  536: 311  150
   11    32 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  347: 399   68
   12    31 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  465: 348  172
   13    29 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  447: 309  186
   14    32 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  363: 365   90
   15    28 Grzegorz       Święcki               128.92 +  473: 398  179
   16    29 Czesław        Grajewski             126.06 +  360: 324  176
   17     8 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   18    30 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  362: 288  165
   19    28 Kacper         Zegadło               141.37 -  272: 349   91
   20    29 Rafał          Wesołowski            135.13 +  432: 290  185
   21    32 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  354: 379   88
   22     4 Michał         Alabrudziński         156.50 -  270: 441  107
   23    13 Artur          Irzyk                 141.33 +  387: 371  191
   24    20 Łukasz         Bobowski              146.67 -  356: 469   97
   25    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  329: 375   87
   26     9 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  399: 401   89
   27     3 Marcin         Radwański             113.42 +  415: 397  163
   28     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  454: 451  183
   29    11 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  330: 505   79
   30    12 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  325: 476   96
   31     9 Joanna         Brychcy               119.41 -  323: 344   69
   32     9 Dawid          Adamczyk              163.16 +  429: 386  213
   33    15 Andrzej        Kroc                  127.15 -  403: 483   77
   34    13 Wojciech       Zemło                 143.35 -  310: 434   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4282  / 33 129.76




	Dariusz Ulatowski 126.93 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Rogalewicz            133.02 -  389: 407   83
    2    29 Agata          Kuć                   126.97 -  339: 423   77
    3    26 Wojciech       Zemło                 143.35 +  535: 297  193
    4    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  293: 436   97
    5    24 Joanna         Brychcy               119.41 -  314: 426   69
    6    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  381: 427  113
    7    19 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  402: 454   96
    8    18 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  379: 381  102
    9    16 Jan            Mrozowski             140.77 +  401: 315  191
   10    13 Artur          Irzyk                 141.33 +  375: 354  191
   11     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  362: 370  101
   12    10 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  308: 458   89
   13     5 Dariusz        Kosz                  157.74 -  313: 471  108
   14     5 Marcin         Radwański             113.42 +  413: 320  163
   15     1 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  325: 394   88
   16     2 Mariusz        Skrobosz              154.22 +  400: 297  204
   17     1 Szymon         Płachta               133.90 +  422: 316  184
   18    33 Rafał          Wesołowski            135.13 +  438: 388  185
   19    29 Maria          Pokorska              115.03 +  437: 271  165
   20    33 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  331: 302  156
   21    15 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  349: 423   90
   22    21 Katarzyna      Dębska                106.44 +  432: 261  156
   23    25 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  375: 386   74
   24    30 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  356: 397   78
   25    25 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   26    26 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   27    25 Iwona          Wieluńska             110.07 +  405: 347  160
   28    21 Anna           Arana                 111.89 +  370: 316  162
   29    27 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  518: 326  166
   30    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  458: 280  150
   31    25 Marta          Wawrzyn               100.00 +  491: 305  150
   32    25 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  363: 361  182
   33    17 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  441: 323  181
   34    20 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  523: 296  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4384  / 32 137.00




	Krzysztof Sporczyk 126.66 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Zemło                 143.35 -  344: 428   93
    2    25 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  367: 309  177
    3    22 Leszek         Stecuła               128.39 +  421: 362  178
    4    23 Łukasz         Sornek                127.03 -  348: 422   77
    5    19 Dariusz        Kuć                   135.65 -  339: 399   86
    6    18 Dorota         Kuć                   120.64 +  613: 324  171
    7    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  540: 373  184
    8    16 Artur          Irzyk                 141.33 -  328: 411   91
    9     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  331: 408  101
   10    12 Maciej         Czupryniak            145.81 -  328: 435   96
   11     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  244: 411  103
   12     4 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  457: 313  183
   13     4 Kamil          Kister                140.15 -  377: 391   90
   14     2 Michał         Alabrudziński         156.50 -  332: 454  107
   15    33 Teresa         Balewska              100.00 +  391: 302  150
   16    35 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   17     3 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  412: 442   65
   18    34 Monika         Siemaszko             117.31 +  477: 323  167
   19    27 Dawid          Pikul                 144.81 -  286: 564   95
   20    31 Jakub          Błażejewski           133.35 -  384: 420   83
   21     7 Czesław        Grajewski             126.06 -  270: 321   76
   22    30 Grzegorz       Święcki               128.92 -  344: 496   79
   23    29 Anna           Arana                 111.89 +  409: 298  162
   24    36 Iwona          Wieluńska             110.07 -  328: 362   60
   25    30 Łukasz         Moskal                108.63 +  379: 250  159
   26    31 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  412: 323  166
   27    31 Agnieszka      Matus                 120.75 +  423: 366  171
   28    26 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  322: 469   82
   29    22 Maria          Pokorska              115.03 +  411: 407  165
   30    22 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  296: 287  156
   31    17 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  370: 366  177
   32    20 Jarosław       Olek                  128.82 -  313: 361   79
   33    26 Rafał          Dąbrowski             139.94 =  346: 346  140
   34    27 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  346: 462   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4055  / 33 122.88




	Grzegorz Pukniel 126.51 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Wesołowski            135.13 +  394: 372  185
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  309: 367   77
    3    28 Karolina       Urbańska              103.69 +  249: 245  154
    4    28 Monika         Siemaszko             117.31 +  399: 340  167
    5    27 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  326: 249  150
    6    25 Maria          Pokorska              115.03 -  289: 400   65
    7    28 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  365: 355  180
    8    28 Jarosław       Olek                  128.82 +  408: 363  179
    9    28 Iwona          Wieluńska             110.07 -  409: 425   60
   10    27 Jolanta        Olczak                100.00 +  374: 244  150
   11    28 Łukasz         Moskal                108.63 -  348: 376   59
   12    27 Sylwia         Łada                  112.76 +  413: 374  163
   13    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  378: 252  150
   14    27 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  400: 356  168
   15    26 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  388: 326  186
   16    28 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  258: 422   90
   17    28 Czesław        Grajewski             126.06 +  416: 252  176
   18    28 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  435: 417  174
   19    36 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   20    28 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   21    23 Bogusław       Szyszka               139.69 -  235: 525   90
   22    28 Bartosz        Morawski              152.63 -  327: 417  103
   23     4 Kamil          Kister                140.15 -  337: 462   90
   24    15 Juliusz        Czupryniak            138.28 +  517: 410  188
   25    16 Łukasz         Bobowski              146.67 +  380: 323  197
   26    16 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  499: 337  184
   27    12 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  280: 491   89
   28    10 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  313: 419   87
   29    16 Jerzy          Luter                 115.87 +  468: 280  166
   30    16 Joanna         Brychcy               119.41 +  363: 325  169
   31    16 Kazimierz      Merklejn              145.90 +  431: 370  196
   32    13 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  397: 486  102
   33    16 Jakub          Błażejewski           133.35 -  305: 447   83
   34    14 Michał         Rogalewicz            133.02 -  290: 389   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4360  / 32 136.25




	Czesław Grajewski 126.06 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  389: 321  179
    2    19 Dariusz        Kuć                   135.65 +  471: 293  186
    3    15 Łukasz         Bobowski              146.67 +  388: 312  197
    4    15 Jan            Mrozowski             140.77 -  273: 394   91
    5    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  347: 488   87
    6    11 Rafał          Matczak               139.63 +  408: 357  190
    7     7 Bogusław       Szyszka               139.69 +  356: 279  190
    8     8 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  384: 395   83
    9     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  314: 431  107
   10     3 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  365: 368   88
   11    35 Rafał          Dąbrowski             139.94 +  438: 404  190
   12    33 Katarzyna      Dębska                106.44 -  321: 328   56
   13    35 Teresa         Balewska              100.00 +  462: 325  150
   14    35 Lucyna         Śniadach              115.19 -  388: 443   65
   15    30 Michał         Rogalewicz            133.02 -  377: 433   83
   16    29 Agata          Kuć                   126.97 -  324: 360   77
   17    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  252: 416   77
   18    27 Andrzej        Kroc                  127.15 -  444: 459   77
   19    23 Joanna         Brychcy               119.41 +  399: 312  169
   20    22 Leszek         Stecuła               128.39 -  370: 382   78
   21     7 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  321: 270  177
   22    29 Rafał          Wesołowski            135.13 -  336: 410   85
   23    26 Monika         Siemaszko             117.31 +  479: 239  167
   24    31 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  371: 378   65
   25    23 Maria          Pokorska              115.03 -  228: 366   65
   26    21 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 -  289: 397   56
   27    17 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  380: 297  180
   28    19 Marek          Rogalski              124.48 +  358: 304  174
   29    32 Marta          Wawrzyn               100.00 +  447: 291  150
   30    31 Agnieszka      Matus                 120.75 +  462: 294  171
   31    35 Mariusz        Orzeł                 122.27 -  316: 398   72
   32    36 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  427: 291  150
   33    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  356: 301  150
   34    35 Anna           Arana                 111.89 +  418: 388  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4244  / 34 124.82




	Marek Rogalski 124.48 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  389: 450   59
    3    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  451: 279  150
    4    33 Anna           Arana                 111.89 +  409: 356  162
    5    32 Agata          Kuć                   126.97 +  364: 324  177
    6    32 Jakub          Błażejewski           133.35 +  338: 291  183
    8    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  323: 456   97
    9    23 Łukasz         Sornek                127.03 +  370: 358  177
   10    23 Leszek         Stecuła               128.39 -  315: 376   78
   11    20 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  318: 439  102
   13    14 Artur          Irzyk                 141.33 -  327: 505   91
   14    14 Łukasz         Bobowski              146.67 -  265: 440   97
   15     9 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  336: 369   87
   16    11 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  370: 288  189
   18     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  335: 402  103
   19     4 Mirosław       Uglik                 147.10 -  379: 484   97
   21    36 Łukasz         Moskal                108.63 +  507: 376  159
   22    13 Sylwia         Łada                  112.76 +  506: 326  163
   23    20 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  430: 271  168
   24    24 Marta          Wawrzyn               100.00 +  378: 322  150
   26    17 Danuta         Langiewicz            109.41 +  413: 378  159
   28    19 Czesław        Grajewski             126.06 -  304: 358   76
   29    20 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   31    20 Rafał          Wesołowski            135.13 +  459: 285  185
   32    19 Szymon         Płachta               133.90 -  279: 392   84
   33    19 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  466: 404  165
   34    18 Monika         Siemaszko             117.31 +  414: 290  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3325  / 25 133.00




	Paweł Maciejczuk 123.82 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Kuć                   135.65 -  368: 379   86
    2    20 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  341: 387   79
    3    16 Jan            Mrozowski             140.77 +  393: 367  191
    4    16 Łukasz         Bobowski              146.67 +  319: 314  197
    5     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  256: 435  101
    6    12 Maciej         Czupryniak            145.81 -  376: 480   96
    7     8 Marcin         Radwański             113.42 +  362: 286  163
    8     6 Dariusz        Kosz                  157.74 -  360: 424  108
    9     3 Mirosław       Uglik                 147.10 -  337: 411   97
   10     4 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  371: 436  104
   11    36 Katarzyna      Dębska                106.44 +  475: 181  156
   12    35 Rafał          Dąbrowski             139.94 +  444: 371  190
   13    36 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   14    36 Teresa         Balewska              100.00 +  506: 254  150
   15    31 Dawid          Pikul                 144.81 +  443: 418  195
   16    30 Jakub          Błażejewski           133.35 -  331: 365   83
   17    27 Andrzej        Kroc                  127.15 +  469: 311  177
   18    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  417: 435   77
   19    24 Łukasz         Sornek                127.03 +  536: 301  177
   20    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  323: 404  113
   21     8 Szymon         Płachta               133.90 +  336: 335  184
   22    31 Kacper         Zegadło               141.37 -  294: 485   91
   23    25 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  386: 375  177
   24    32 Karolina       Urbańska              103.69 +  369: 302  154
   25    24 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  435: 256  159
   26    22 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  345: 308  150
   27    20 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  428: 320  177
   28    20 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  373: 365  180
   29    30 Agnieszka      Matus                 120.75 -  290: 390   71
   30    32 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  457: 367  168
   31    36 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  346: 314  150
   32    34 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  350: 269  172
   33    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  342: 272  150
   34    36 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  377: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4673  / 33 141.61




	Mariusz Orzeł 122.27 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  304: 379   83
    2     7 Bartosz        Morawski              152.63 -  322: 362  103
    3     2 Michał         Alabrudziński         156.50 -  300: 421  107
    4     3 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  337: 425  104
    5    34 Anna           Arana                 111.89 +  444: 365  162
    6    36 Iwona          Wieluńska             110.07 -  345: 362   60
    7    35 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  267: 485   68
    8    34 Marta          Wawrzyn               100.00 +  431: 277  150
   19    10 Dominik        Urbacki               150.75 +  413: 374  201
   20    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  349: 448   87
   21    34 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  452: 288  181
   22    14 Jarosław       Olek                  128.82 +  366: 357  179
   23    33 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   24     6 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   25    29 Rafał          Wesołowski            135.13 +  446: 345  185
   26    30 Szymon         Płachta               133.90 -  309: 374   84
   27    34 Danuta         Langiewicz            109.41 -  311: 390   59
   28    32 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  224: 505   86
   29    26 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  413: 416   65
   30    28 Karolina       Urbańska              103.69 +  402: 273  154
   31    35 Czesław        Grajewski             126.06 +  398: 316  176
   32    34 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  269: 350   74
   33    22 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  378: 328  159
   34    22 Paweł          Pogorzelski           100.00 -  344: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2577  / 22 117.14




	Katarzyna Ślusarska 121.81 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  304: 500   96
    3     6 Dariusz        Kosz                  157.74 -  368: 424  108
    4     8 Marcin         Radwański             113.42 -  303: 343   63
    5     2 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  288: 453  104
    6     2 Mirosław       Uglik                 147.10 +  418: 315  197
    8    33 Sylwia         Łada                  112.76 -  295: 488   63
    9    34 Danuta         Langiewicz            109.41 +  382: 366  159
   10    34 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  266: 460   90
   11    30 Michał         Rogalewicz            133.02 +  423: 401  183
   12    31 Agata          Kuć                   126.97 -  348: 465   77
   14    26 Andrzej        Kroc                  127.15 -  337: 613   77
   15    22 Łukasz         Sornek                127.03 +  422: 352  177
   16    22 Leszek         Stecuła               128.39 -  299: 347   78
   18    18 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  314: 436  102
   19    14 Artur          Irzyk                 141.33 -  368: 427   91
   20    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  319: 469   84
   21    25 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  414: 333  150
   23    19 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  294: 390   77
   25    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  386: 324  150
   26    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  387: 285  150
   27    30 Rafał          Wesołowski            135.13 -  369: 398   85
   28    28 Szymon         Płachta               133.90 +  429: 405  184
   29    29 Grzegorz       Święcki               128.92 -  403: 463   79
   31    26 Monika         Siemaszko             117.31 +  467: 338  167
   32    26 Diana          Pietrzykowska         114.65 +  480: 274  165
   33    30 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   34    31 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2956  / 25 118.24




	Agnieszka Matus 120.75 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Matczak               139.63 -  322: 372   90
    2    10 Marek          Dudkiewicz            136.63 +  361: 327  187
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  443: 391  183
    4     7 Bogusław       Szyszka               139.69 -  320: 370   90
    5     3 Juliusz        Czupryniak            138.28 +  481: 377  188
    7    34 Sylwia         Łada                  112.76 +  430: 261  163
    8    36 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  343: 272  150
   10    35 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  323: 340   86
   11    31 Jakub          Błażejewski           133.35 +  383: 334  183
   12    29 Michał         Rogalewicz            133.02 -  331: 387   83
   13    26 Wojciech       Zemło                 143.35 -  345: 452   93
   15    23 Leszek         Stecuła               128.39 -  284: 477   78
   16    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  394: 411  113
   17    16 Dariusz        Kuć                   135.65 +  472: 305  186
   18    19 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  304: 527   96
   19    15 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  309: 455   84
   21    26 Maria          Pokorska              115.03 -  349: 403   65
   22    19 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 -  331: 386   56
   23    17 Szymon         Dąbrowski             130.29 -  358: 371   80
   24    22 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  308: 337   81
   26    34 Iwona          Wieluńska             110.07 +  357: 342  160
   27    31 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  366: 423   77
   28    25 Rafał          Wesołowski            135.13 -  361: 445   85
   29    30 Paweł          Maciejczuk            123.82 +  390: 290  174
   30    31 Czesław        Grajewski             126.06 -  294: 462   76
   32    27 Karolina       Urbańska              103.69 +  479: 222  154
   33    31 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   34    32 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3061  / 26 117.73




	Dorota Kuć 120.64 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  324: 613   77
   12    18 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  368: 308  180
   14    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  371: 374   50
   16    19 Łukasz         Moskal                108.63 +  508: 415  159
   20    20 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  410: 372  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  5 130.40




	Joanna Brychcy 119.41 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Teresa         Balewska              100.00 +  369: 333  150
    2    22 Lucyna         Śniadach              115.19 -  313: 389   65
    3    23 Szymon         Płachta               133.90 -  375: 478   84
    4    24 Kacper         Zegadło               141.37 -  311: 460   91
    5    24 Dariusz        Ulatowski             126.93 +  426: 314  177
    6    22 Monika         Siemaszko             117.31 +  406: 388  167
    7    24 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  402: 338  150
    8    24 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  335: 431   59
    9    24 Jarosław       Olek                  128.82 +  393: 328  179
   10    24 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  379: 334  180
   11    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  332: 333   50
   12    22 Jolanta        Olczak                100.00 -  316: 317   50
   13    23 Sylwia         Łada                  112.76 -  287: 327   63
   15    21 Marta          Wawrzyn               100.00 -  303: 351   50
   18    24 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  309: 376   90
   19    23 Czesław        Grajewski             126.06 -  312: 399   76
   21     4 Marek          Dudkiewicz            136.63 +  375: 277  187
   22     8 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  334: 453   89
   24     3 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  384: 456   83
   25     1 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  365: 422  104
   28    15 Jan            Mrozowski             140.77 -  320: 457   91
   30    16 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  325: 363   77
   31     9 Agata          Kuć                   126.97 +  344: 323  177
   32    12 Jakub          Błażejewski           133.35 -  361: 363   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2572  / 24 107.17




	Rafał Błaszkiewicz 117.89 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  328: 490  101
    2    11 Rafał          Matczak               139.63 -  314: 373   90
    3     8 Marcin         Radwański             113.42 +  423: 260  163
    4     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  283: 600  103
    6     3 Michał         Alabrudziński         156.50 -  365: 503  107
    7    35 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  485: 267  172
    8    35 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  373: 325  166
    9    33 Katarzyna      Dębska                106.44 +  388: 383  156
   11    32 Agata          Kuć                   126.97 +  399: 347  177
   12    30 Jakub          Błażejewski           133.35 +  349: 329  183
   13    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  331: 349   97
   14    27 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  356: 400   77
   16    24 Jerzy          Luter                 115.87 -  348: 381   66
   17    15 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  355: 377   79
   19    16 Jan            Mrozowski             140.77 +  484: 310  191
   20    16 Artur          Irzyk                 141.33 +  374: 273  191
   21    27 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  480: 255  156
   22    17 Maria          Pokorska              115.03 -  337: 453   65
   23    20 Marek          Rogalski              124.48 -  271: 430   74
   24    23 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  498: 390  180
   25    36 Iwona          Wieluńska             110.07 +  572: 312  160
   26    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  385: 326  150
   28    27 Kacper         Zegadło               141.37 -  358: 443   91
   29    31 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  326: 505   78
   30    32 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  367: 457   74
   31    28 Karolina       Urbańska              103.69 +  469: 295  154
   32    28 Monika         Siemaszko             117.31 +  436: 331  167
   33    32 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   34    30 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3468  / 27 128.44




	Monika Siemaszko 117.31 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dawid          Pikul                 144.81 -  380: 565   95
    2    32 Michał         Rogalewicz            133.02 +  525: 372  183
    3    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  326: 347   97
    4    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  340: 399   77
    5    23 Łukasz         Sornek                127.03 -  339: 359   77
    6    22 Joanna         Brychcy               119.41 -  388: 406   69
    7    17 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  283: 526  102
    8    20 Dariusz        Kuć                   135.65 -  367: 432   86
    9    14 Artur          Irzyk                 141.33 -  267: 567   91
   10    14 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  391: 396   84
   11    10 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  365: 404   89
   12    11 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  295: 417   87
   13     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  296: 471   83
   14     7 Dariusz        Kosz                  157.74 -  287: 341  108
   15     2 Michał         Alabrudziński         156.50 -  351: 421  107
   16     3 Kamil          Kister                140.15 -  299: 428   90
   17     2 Rafał          Wesołowski            135.13 +  412: 298  185
   18    34 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  323: 477   77
   19    30 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  396: 250  159
   20    34 Maria          Pokorska              115.03 -  376: 404   65
   21    13 Katarzyna      Dębska                106.44 +  376: 375  156
   22    22 Waldemar       Dębski                100.00 +  389: 316  150
   23    26 Czesław        Grajewski             126.06 -  239: 479   76
   24    29 Grzegorz       Święcki               128.92 -  335: 338   79
   25    26 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   26    25 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   27    26 Jolanta        Olczak                100.00 +  394: 297  150
   28    24 Iwona          Wieluńska             110.07 -  350: 367   60
   29    25 Sylwia         Łada                  112.76 -  354: 365   63
   30    27 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  421: 323  166
   31    26 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  338: 467   72
   32    28 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  331: 436   68
   33    18 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  411: 315  177
   34    18 Marek          Rogalski              124.48 -  290: 414   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3302  / 32 103.19




	Jerzy Luter 115.87 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    21 Irena          Sołdan                140.40 -  385: 390   90
   11    21 Anna           Arana                 111.89 -  346: 378   62
   12    23 Iwona          Wieluńska             110.07 +  421: 262  160
   13    24 Łukasz         Moskal                108.63 +  533: 353  159
   14    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  392: 371  150
   16    24 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  381: 348  168
   17    12 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  365: 364  186
   20    24 Grzegorz       Święcki               128.92 -  312: 372   79
   23     8 Bogusław       Szyszka               139.69 -  347: 378   90
   26     4 Juliusz        Czupryniak            138.28 +  459: 394  188
   27    16 Artur          Irzyk                 141.33 +  499: 326  191
   28    16 Małgorzata     Sulejewska            134.22 +  413: 379  184
   29    16 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  280: 468   77
   33    10 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  336: 422  102
   34    12 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  282: 398   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 15 131.00




	Krzysztof Zawadzki 115.62 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bogusław       Szyszka               139.69 +  362: 351  190
    2     6 Marcin         Radwański             113.42 -  350: 380   63
    3     3 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  325: 489  104
    4     1 Kamil          Kister                140.15 +  397: 365  190
    5    35 Jolanta        Olczak                100.00 -  336: 401   50
    6    33 Anna           Arana                 111.89 -  307: 382   62
    7    33 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  276: 351   82
    8    35 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  325: 373   68
    9    30 Michał         Rogalewicz            133.02 -  331: 488   83
   10    30 Jakub          Błażejewski           133.35 +  362: 310  183
   11    26 Wojciech       Zemło                 143.35 -  383: 384   93
   12    26 Andrzej        Kroc                  127.15 -  392: 403   77
   13    22 Leszek         Stecuła               128.39 -  260: 499   78
   14    22 Dawid          Adamczyk              163.16 -  340: 497  113
   15    18 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  274: 537   96
   16    17 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  306: 604  102
   17    31 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  329: 373   84
   18    14 Łukasz         Bobowski              146.67 +  418: 353  197
   19    11 Rafał          Matczak               139.63 +  381: 332  190
   20    10 Maciej         Czupryniak            145.81 +  481: 324  196
   21    35 Jarosław       Olek                  128.82 -  261: 375   79
   22    15 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  288: 406   77
   23    34 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   24     8 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   25    32 Szymon         Płachta               133.90 -  281: 473   84
   26    31 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  323: 412   77
   27    35 Katarzyna      Dębska                106.44 -  262: 481   56
   28    30 Danuta         Langiewicz            109.41 -  274: 382   59
   29    27 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  326: 518   77
   30    27 Monika         Siemaszko             117.31 -  323: 421   67
   31    33 Grzegorz       Święcki               128.92 -  249: 448   79
   32    35 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  333: 374   78
   33    21 Maria          Pokorska              115.03 +  453: 332  165
   34    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 -  300: 359   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3255  / 32 101.72




	Lucyna Śniadach 115.19 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Sornek                127.03 -  369: 395   77
    2    22 Joanna         Brychcy               119.41 +  389: 313  169
    3    19 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  326: 353  102
    4    18 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  247: 457   96
    5    14 Artur          Irzyk                 141.33 -  354: 415   91
    6    14 Jan            Mrozowski             140.77 -  344: 382   91
    7    10 Maciej         Czupryniak            145.81 +  401: 318  196
    8    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  309: 439   87
    9     6 Marcin         Radwański             113.42 -  356: 395   63
   10     6 Dariusz        Kosz                  157.74 +  388: 323  208
   11     1 Mirosław       Uglik                 147.10 -  294: 423   97
   12     7 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  361: 381   88
   13    33 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  356: 376   78
   14    35 Czesław        Grajewski             126.06 +  443: 388  176
   15    32 Rafał          Wesołowski            135.13 -  361: 392   85
   16    36 Kacper         Zegadło               141.37 -  336: 362   91
   17     6 Jakub          Błażejewski           133.35 -  296: 395   83
   18    29 Dawid          Pikul                 144.81 -  298: 463   95
   19    34 Wojciech       Zemło                 143.35 -    0: 400    0
   20    25 Jakub          Szymczak              147.10 -    0: 400    0
   21    10 Iwona          Wieluńska             110.07 -    0: 400    0
   22    34 Anna           Arana                 111.89 -    0: 400    0
   23    34 Krzysztof      Zawadzki              115.62 -    0: 400    0
   24     6 Mariusz        Orzeł                 122.27 -    0: 400    0
   25    26 Monika         Siemaszko             117.31 -    0: 400    0
   26    26 Dariusz        Ulatowski             126.93 -    0: 400    0
   27    22 Maciej         Dąbrowski             108.78 -    0: 400    0
   28    34 Maria          Pokorska              115.03 -    0: 400    0
   29    18 Jarosław       Olek                  128.82 -    0: 400    0
   30    18 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -    0: 400    0
   31    29 Rafał          Dąbrowski             139.94 -    0: 400    0
   32    29 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -    0: 400    0
   33    30 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -    0: 400    0
   34    30 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1973  / 18 109.61




	Maria Pokorska 115.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  410: 416   81
    2    34 Jarosław       Olek                  128.82 +  367: 275  179
    3    30 Agata          Kuć                   126.97 -  343: 400   77
    4    31 Dawid          Pikul                 144.81 -  384: 469   95
    5    28 Andrzej        Kroc                  127.15 -  322: 382   77
    6    25 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  400: 289  177
    7    21 Łukasz         Sornek                127.03 +  581: 319  177
    8    22 Leszek         Stecuła               128.39 -  334: 399   78
    9    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  296: 531   96
   10    17 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  281: 485  102
   11    16 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  328: 367   84
   12    14 Jan            Mrozowski             140.77 -  289: 445   91
   13    11 Rafał          Matczak               139.63 -  323: 460   90
   14    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  305: 440   96
   15     8 Bartosz        Morawski              152.63 -  387: 408  103
   16     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  368: 396   83
   17    23 Kamil          Kister                140.15 -  264: 532   90
   18     4 Mirosław       Uglik                 147.10 -  320: 504   97
   19    29 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  271: 437   77
   20    34 Monika         Siemaszko             117.31 +  404: 376  167
   21    26 Agnieszka      Matus                 120.75 +  403: 349  171
   22    17 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 +  453: 337  168
   23    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  391: 256  150
   24    27 Katarzyna      Dębska                106.44 +  411: 250  156
   25    23 Czesław        Grajewski             126.06 +  366: 228  176
   26    24 Grzegorz       Święcki               128.92 +  356: 341  179
   27    21 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   28    34 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   29    22 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  407: 411   77
   30    24 Rafał          Wesołowski            135.13 -  373: 389   85
   31    21 Anna           Arana                 111.89 +  341: 316  162
   32    24 Iwona          Wieluńska             110.07 +  363: 361  160
   33    21 Krzysztof      Zawadzki              115.62 -  332: 453   66
   34    21 Sylwia         Łada                  112.76 +  385: 367  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3830  / 32 119.69




	Diana Pietrzykowska 114.65 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agata          Kuć                   126.97 +  430: 310  177
    2    30 Jakub          Błażejewski           133.35 -  290: 563   83
    3    27 Andrzej        Kroc                  127.15 -  244: 460   77
    4    26 Wojciech       Zemło                 143.35 -  304: 462   93
    5    22 Leszek         Stecuła               128.39 -  331: 495   78
    6    23 Łukasz         Sornek                127.03 -  341: 386   77
    7    20 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  346: 360   79
    8    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  364: 454   96
    9    15 Łukasz         Bobowski              146.67 -  377: 420   97
   10    15 Jan            Mrozowski             140.77 +  313: 303  191
   11    11 Rafał          Matczak               139.63 +  419: 336  190
   12     8 Dominik        Urbacki               150.75 -  277: 639  101
   13     6 Bogusław       Szyszka               139.69 -  337: 417   90
   14     6 Bartosz        Morawski              152.63 -  301: 352  103
   15     3 Kamil          Kister                140.15 -  313: 386   90
   16     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  345: 403  107
   17     3 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  442: 412  177
   18    36 Kacper         Zegadło               141.37 -  341: 396   91
   19    31 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  413: 361  156
   20    35 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  409: 333  150
   21    16 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  332: 540   86
   22    23 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  310: 470   90
   23    27 Grzegorz       Święcki               128.92 -  357: 405   79
   24    31 Czesław        Grajewski             126.06 +  378: 371  176
   25    27 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   26    28 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   27    27 Anna           Arana                 111.89 +  353: 302  162
   28    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  388: 293  150
   29    26 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  416: 413  172
   30    26 Sylwia         Łada                  112.76 +  467: 332  163
   31    27 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  308: 376   82
   32    26 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  274: 480   72
   33    19 Marek          Rogalski              124.48 -  404: 466   74
   34    19 Jarosław       Olek                  128.82 +  382: 359  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3788  / 32 118.38




	Mieczysław Pastuszak 114.61 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leszek         Stecuła               128.39 -  310: 474   78
    2    23 Łukasz         Sornek                127.03 +  372: 350  177
    3    18 Dariusz        Kuć                   135.65 -  368: 411   86
    4    20 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  314: 439   79
    5    16 Jan            Mrozowski             140.77 -  239: 313   91
    6    15 Łukasz         Bobowski              146.67 -  275: 442   97
    7    11 Marek          Dudkiewicz            136.63 +  351: 322  187
    8    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  387: 447   96
    9     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  295: 446  103
   10     5 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  258: 418   83
   11     2 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  319: 390   88
   12     6 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  334: 386  104
   13    34 Grzegorz       Święcki               128.92 -  268: 482   79
   14    34 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  331: 407   78
   15    34 Kacper         Zegadło               141.37 -  316: 402   91
   16    34 Szymon         Płachta               133.90 -  323: 397   84
   17     5 Dawid          Pikul                 144.81 -  429: 439   95
   18    30 Agata          Kuć                   126.97 -  288: 362   77
   19    35 Andrzej        Kroc                  127.15 -    0: 400    0
   20    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 -    0: 400    0
   21    11 Krystyna       Czajkowska            100.00 -    0: 400    0
   22    35 Jolanta        Olczak                100.00 -    0: 400    0
   23    35 Sylwia         Łada                  112.76 -    0: 400    0
   24     7 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -    0: 400    0
   25    27 Diana          Pietrzykowska         114.65 -    0: 400    0
   26    27 Karolina       Urbańska              103.69 -    0: 400    0
   27    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 -    0: 400    0
   28    35 Paweł          Pogorzelski           100.00 -    0: 400    0
   29    19 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -    0: 400    0
   30    19 Jarosław       Olek                  128.82 -    0: 400    0
   31    31 Danuta         Langiewicz            109.41 -    0: 400    0
   32    31 Katarzyna      Dębska                106.44 -    0: 400    0
   33    31 Agnieszka      Matus                 120.75 -    0: 400    0
   34    31 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 18  98.50




	Marcin Radwański 113.42 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  468: 225  150
    2     6 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  380: 350  166
    3     8 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  260: 423   68
    4     8 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  343: 303  172
    5     7 Danuta         Langiewicz            109.41 -  358: 385   59
    7     8 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  286: 362   74
    9     6 Lucyna         Śniadach              115.19 +  395: 356  165
   10     8 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   11     6 Rafał          Wesołowski            135.13 -  314: 398   85
   13     8 Karolina       Urbańska              103.69 +  420: 344  154
   14     5 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  320: 413   77
   15     5 Paweł          Pogorzelski           100.00 -  329: 357   50
   16     8 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  468: 305  159
   18     6 Bartłomiej     Pawlak                127.20 +  379: 356  177
   19     6 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  384: 321  150
   20     8 Iwona          Wieluńska             110.07 +  384: 301  160
   23     6 Leszek         Stecuła               128.39 -  354: 518   78
   27     3 Agata          Kuć                   126.97 -  397: 415   77
   30     6 Maciej         Czupryniak            145.81 -  277: 432   96
   32     7 Artur          Irzyk                 141.33 -  195: 470   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2208  / 19 116.21




	Sylwia Łada 112.76 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Kosz                  157.74 -  261: 458  108
    2     5 Małgorzata     Szczygieł             133.23 +  403: 313  183
    3     1 Kamil          Kister                140.15 -  298: 385   90
    4     4 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  326: 420   88
    5    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  365: 245  150
    6    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  445: 275  150
    7    34 Agnieszka      Matus                 120.75 -  261: 430   71
    8    33 Katarzyna      Ślusarska             121.81 +  488: 295  172
    9    31 Jakub          Błażejewski           133.35 -  267: 477   83
   10    31 Dawid          Pikul                 144.81 +  384: 303  195
   11    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  327: 330   97
   12    27 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  374: 413   77
   13    23 Joanna         Brychcy               119.41 +  327: 287  169
   14    21 Łukasz         Sornek                127.03 -  373: 417   77
   15    17 Łukasz         Tuszyński             151.61 +  456: 296  202
   16    20 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  337: 482   79
   17    30 Artur          Irzyk                 141.33 -  280: 427   91
   18    13 Jan            Mrozowski             140.77 +  390: 352  191
   19     9 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  291: 365   89
   20     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  285: 324  101
   21    33 Szymon         Dąbrowski             130.29 -  331: 375   80
   22    13 Marek          Rogalski              124.48 -  326: 506   74
   23    35 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   24     5 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   25    31 Kacper         Zegadło               141.37 -  337: 388   91
   26    29 Rafał          Wesołowski            135.13 +  414: 387  185
   27    33 Grzegorz       Koczkodon             136.37 +  405: 353  186
   28    31 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  283: 399   90
   29    25 Monika         Siemaszko             117.31 +  365: 354  167
   30    26 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  332: 467   65
   31    34 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  253: 518   78
   32    33 Grzegorz       Święcki               128.92 +  391: 250  179
   33    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  335: 308  156
   34    21 Maria          Pokorska              115.03 -  367: 385   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3879  / 32 121.22




	Anna Arana 111.89 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  242: 426  107
    2     1 Mirosław       Uglik                 147.10 -  271: 429   97
    3    33 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  252: 503   81
    4    33 Marek          Rogalski              124.48 -  356: 409   74
    5    34 Mariusz        Orzeł                 122.27 -  365: 444   72
    6    33 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  382: 307  166
    7    29 Dawid          Pikul                 144.81 -  295: 429   95
    8    31 Michał         Rogalewicz            133.02 -  362: 375   83
    9    27 Andrzej        Kroc                  127.15 -  293: 298   77
   10    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  280: 392   97
   11    21 Jerzy          Luter                 115.87 +  378: 346  166
   12    20 Dawid          Adamczyk              163.16 +  324: 300  213
   13    19 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  405: 369  179
   14    17 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  354: 485  102
   15    13 Łukasz         Bobowski              146.67 -  315: 343   97
   16    15 Jan            Mrozowski             140.77 -  284: 445   91
   17    33 Dominik        Urbacki               150.75 -  249: 415  101
   18     9 Maciej         Czupryniak            145.81 -  383: 456   96
   19     5 Bogusław       Szyszka               139.69 -  380: 468   90
   20     6 Dariusz        Kosz                  157.74 -  282: 445  108
   21     9 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   22    34 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   23    29 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  298: 409   77
   24    33 Rafał          Wesołowski            135.13 -  305: 479   85
   25    33 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  281: 302   82
   26    36 Marta          Wawrzyn               100.00 -  299: 400   50
   27    27 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  302: 353   65
   28    21 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  316: 370   77
   29    35 Danuta         Langiewicz            109.41 -  362: 369   59
   30    33 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  329: 398   86
   31    21 Maria          Pokorska              115.03 -  316: 341   65
   32    21 Paweł          Pogorzelski           100.00 =  331: 331  100
   33    33 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  317: 373   78
   34    35 Czesław        Grajewski             126.06 -  388: 418   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3092  / 32  96.62




	Iwona Wieluńska 110.07 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Kister                140.15 -  287: 408   90
    2     4 Michał         Alabrudziński         156.50 -  399: 494  107
    3    36 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  293: 390   77
    4    36 Jarosław       Olek                  128.82 +  329: 326  179
    5    36 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  376: 348  150
    6    36 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  362: 345  172
    7    32 Jakub          Błażejewski           133.35 +  347: 346  183
    8    30 Agata          Kuć                   126.97 -  328: 490   77
    9    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  425: 409  177
   10    28 Wojciech       Zemło                 143.35 -  345: 418   93
   11    24 Dawid          Adamczyk              163.16 -  339: 453  113
   12    23 Jerzy          Luter                 115.87 -  262: 421   66
   13    20 Dariusz        Kuć                   135.65 -  373: 490   86
   14    20 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  281: 445   96
   15    16 Artur          Irzyk                 141.33 +  429: 302  191
   16    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  326: 380   84
   17    35 Rafał          Matczak               139.63 +  410: 296  190
   18    12 Dominik        Urbacki               150.75 -  313: 499  101
   19     8 Bartosz        Morawski              152.63 -  260: 519  103
   20     8 Marcin         Radwański             113.42 -  301: 384   63
   21    10 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   22    33 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   23    32 Szymon         Płachta               133.90 +  418: 340  184
   24    36 Krzysztof      Sporczyk              126.66 +  362: 328  177
   25    36 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  312: 572   68
   26    34 Agnieszka      Matus                 120.75 -  342: 357   71
   27    25 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  347: 405   77
   28    24 Monika         Siemaszko             117.31 +  367: 350  167
   29    33 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  349: 361   90
   30    36 Katarzyna      Dębska                106.44 +  431: 312  156
   31    24 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  368: 335  150
   32    24 Maria          Pokorska              115.03 -  361: 363   65
   33    36 Grzegorz       Święcki               128.92 -  351: 389   79
   34    34 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  307: 352   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3760  / 32 117.50




	Danuta Langiewicz 109.41 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  326: 396   87
    4    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  324: 405   96
    5     7 Marcin         Radwański             113.42 +  385: 358  163
    6     7 Bogusław       Szyszka               139.69 -  275: 423   90
    7     4 Mirosław       Uglik                 147.10 -  348: 357   97
    8     2 Michał         Alabrudziński         156.50 -  336: 589  107
    9    34 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  366: 382   72
   10    33 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 +  440: 276  182
   11    34 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  297: 390   78
   12    34 Grzegorz       Święcki               128.92 +  400: 370  179
   13    32 Dawid          Pikul                 144.81 -  355: 381   95
   14    30 Jakub          Błażejewski           133.35 -  367: 448   83
   15    27 Andrzej        Kroc                  127.15 +  333: 327  177
   16    26 Wojciech       Zemło                 143.35 -  269: 464   93
   17     9 Dawid          Adamczyk              163.16 -  226: 536  113
   18    22 Łukasz         Sornek                127.03 +  369: 233  177
   24    28 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  301: 427   59
   25    17 Jarosław       Olek                  128.82 +  397: 315  179
   26    17 Marek          Rogalski              124.48 -  378: 413   74
   27    34 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  390: 311  172
   28    30 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  382: 274  166
   29    35 Anna           Arana                 111.89 +  369: 362  162
   30    35 Jolanta        Olczak                100.00 -  353: 434   50
   31    31 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   32    32 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   33    27 Kacper         Zegadło               141.37 -  247: 469   91
   34    28 Rafał          Wesołowski            135.13 +  401: 362  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3027  / 25 121.08




	Maciej Dąbrowski 108.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marek          Rogalski              124.48 +  450: 389  174
    2    35 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  329: 461   77
    3    31 Dawid          Pikul                 144.81 -  458: 499   95
    4    30 Agata          Kuć                   126.97 -  292: 414   77
    5    25 Wojciech       Zemło                 143.35 -  356: 411   93
    6    26 Jakub          Szymczak              147.10 -  331: 347   97
    7    22 Dawid          Adamczyk              163.16 -  285: 417  113
    8    24 Joanna         Brychcy               119.41 +  431: 335  169
    9    20 Dariusz        Kuć                   135.65 -  350: 439   86
   10    18 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  211: 493   96
   11    15 Artur          Irzyk                 141.33 -  300: 406   91
   12    13 Łukasz         Bobowski              146.67 -  336: 359   97
   13     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  367: 473  101
   14     9 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  321: 264  189
   15     7 Bogusław       Szyszka               139.69 -  400: 420   90
   16     8 Marcin         Radwański             113.42 -  305: 468   63
   17    24 Michał         Alabrudziński         156.50 -  288: 594  107
   18     3 Mariusz        Skrobosz              154.22 +  399: 369  204
   19    30 Monika         Siemaszko             117.31 -  250: 396   67
   20    36 Karolina       Urbańska              103.69 -  302: 378   54
   21    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  339: 277  150
   22    18 Mariola        Osajda-Matczak        131.80 -  254: 434   82
   23    23 Katarzyna      Dębska                106.44 -  364: 501   56
   24    28 Danuta         Langiewicz            109.41 +  427: 301  159
   25    24 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  256: 435   74
   26    23 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 +  440: 348  178
   27    22 Lucyna         Śniadach              115.19 +  400:   0    0
   28    33 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
   29    21 Rafał          Wesołowski            135.13 -  328: 402   85
   30    23 Kacper         Zegadło               141.37 -  273: 442   91
   31    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  366: 269  150
   32    23 Jolanta        Olczak                100.00 +  385: 362  150
   33    22 Mariusz        Orzeł                 122.27 -  328: 378   72
   34    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  319: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3537  / 32 110.53




	Łukasz Moskal 108.63 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    29 Agata          Kuć                   126.97 -  289: 432   77
   10    29 Michał         Rogalewicz            133.02 -  243: 474   83
   11    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 +  376: 348  177
   12    25 Wojciech       Zemło                 143.35 -  335: 394   93
   13    24 Jerzy          Luter                 115.87 -  353: 533   66
   14    23 Leszek         Stecuła               128.39 -  304: 470   78
   15    19 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  371: 410   79
   16    19 Dorota         Kuć                   120.64 -  415: 508   71
   17    32 Jan            Mrozowski             140.77 -  379: 387   91
   18    15 Artur          Irzyk                 141.33 +  426: 338  191
   19    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  345: 397   87
   20    11 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  417: 416  189
   21    36 Marek          Rogalski              124.48 -  376: 507   74
   22    16 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  441: 318  180
   23    36 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   25    30 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  250: 379   77
   26    32 Kacper         Zegadło               141.37 -  250: 520   91
   27    36 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  393: 480   90
   28    29 Katarzyna      Dębska                106.44 -  382: 399   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 18 102.78




	Katarzyna Dębska 106.44 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jan            Mrozowski             140.77 +  411: 401  191
    2    15 Łukasz         Bobowski              146.67 -  361: 418   97
    3    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  316: 365   96
    4    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  321: 422   87
    5     6 Dariusz        Kosz                  157.74 -  383: 458  108
    6     6 Bartosz        Morawski              152.63 -  331: 448  103
    7     2 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  373: 384   88
    8     1 Mirosław       Uglik                 147.10 -  311: 459   97
    9    33 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  383: 388   68
   10    36 Marta          Wawrzyn               100.00 -  274: 339   50
   11    36 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  181: 475   74
   12    33 Czesław        Grajewski             126.06 +  328: 321  176
   13    31 Jakub          Błażejewski           133.35 -  229: 376   83
   14    29 Michał         Rogalewicz            133.02 -  291: 426   83
   15    25 Wojciech       Zemło                 143.35 -  302: 425   93
   16    27 Andrzej        Kroc                  127.15 +  376: 336  177
   17    11 Łukasz         Sornek                127.03 -  370: 402   77
   18    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  327: 428  113
   19    17 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  310: 485   79
   20    18 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  361: 433  102
   21    13 Monika         Siemaszko             117.31 -  375: 376   67
   22    21 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  261: 432   77
   23    23 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  501: 364  159
   24    27 Maria          Pokorska              115.03 -  250: 411   65
   25    19 Szymon         Dąbrowski             130.29 -  272: 345   80
   26    18 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  316: 400   81
   27    35 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  481: 262  166
   28    29 Łukasz         Moskal                108.63 +  399: 382  159
   29    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  407: 256  150
   30    36 Iwona          Wieluńska             110.07 -  312: 431   60
   31    32 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   32    31 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   33    28 Szymon         Płachta               133.90 +  333: 302  184
   34    26 Kacper         Zegadło               141.37 -  275: 401   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3381  / 32 105.66




	Maciej Sylwestrzuk 106.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  343: 368   77
    2    36 Szymon         Dąbrowski             130.29 -  310: 359   80
    3    32 Michał         Rogalewicz            133.02 -  347: 399   83
    4    29 Jakub          Błażejewski           133.35 -  303: 461   83
    5    26 Jakub          Szymczak              147.10 -  360: 419   97
    6    27 Andrzej        Kroc                  127.15 +  408: 285  177
    7    23 Leszek         Stecuła               128.39 -  341: 362   78
    8    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  345: 482  113
    9    18 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  241: 400  102
   10    19 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  355: 364   79
   11    14 Łukasz         Bobowski              146.67 -  351: 424   97
   12    15 Artur          Irzyk                 141.33 -  305: 423   91
   13    10 Maciej         Czupryniak            145.81 -  331: 522   96
   14    11 Dominik        Urbacki               150.75 -  335: 495  101
   15     6 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  355: 454   83
   16     5 Dariusz        Kosz                  157.74 -  394: 455  108
   17    21 Mirosław       Uglik                 147.10 -  238: 455   97
   18     2 Michał         Alabrudziński         156.50 -  298: 402  107
   19    31 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  361: 413   65
   20    33 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  302: 331   77
   21    27 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  255: 480   68
   22    19 Agnieszka      Matus                 120.75 +  386: 331  171
   23    32 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  365: 370   86
   24    25 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  300: 448   90
   25    21 Grzegorz       Święcki               128.92 +  420: 411  179
   26    21 Czesław        Grajewski             126.06 +  397: 289  176
   27    23 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   28    36 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   29    24 Szymon         Płachta               133.90 -  255: 458   84
   30    22 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  287: 296   77
   31    23 Jolanta        Olczak                100.00 +  339: 320  150
   32    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  318: 387   50
   33    23 Sylwia         Łada                  112.76 -  308: 335   63
   34    23 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  359: 300  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3251  / 32 101.59




	Karolina Urbańska 103.69 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jakub          Błażejewski           133.35 -  338: 409   83
    2    31 Dawid          Pikul                 144.81 -  216: 481   95
    3    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  245: 249   77
    4    27 Andrzej        Kroc                  127.15 +  533: 356  177
    5    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  396: 449  113
    6    24 Leszek         Stecuła               128.39 -  371: 459   78
    7    18 Dariusz        Kuć                   135.65 +  355: 253  186
    8    19 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  299: 419   79
    9    13 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  371: 425   84
   10    16 Łukasz         Bobowski              146.67 -  277: 472   97
   11    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  286: 406   87
   12     9 Maciej         Czupryniak            145.81 -  369: 455   96
   13     8 Marcin         Radwański             113.42 -  344: 420   63
   14     8 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  282: 613   83
   15     4 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  349: 471  104
   16     4 Mirosław       Uglik                 147.10 -  278: 456   97
   17     4 Kacper         Zegadło               141.37 +  375: 370  191
   18    35 Szymon         Płachta               133.90 -  365: 383   84
   19    32 Paweł          Pogorzelski           100.00 +  411: 357  150
   20    36 Maciej         Dąbrowski             108.78 +  378: 302  159
   21    14 Waldemar       Dębski                100.00 -  304: 374   50
   22    24 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  323: 455   86
   23    28 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  315: 514   78
   24    32 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  302: 369   74
   25    28 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   26    27 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   27    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  250: 416   50
   28    23 Jolanta        Olczak                100.00 +  364: 285  150
   29    28 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  306: 368   50
   30    28 Mariusz        Orzeł                 122.27 -  273: 402   72
   31    28 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  295: 469   68
   32    27 Agnieszka      Matus                 120.75 -  222: 479   71
   33    20 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  452: 381  180
   34    17 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 -  259: 500   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3193  / 32  99.78




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Brychcy               119.41 -  333: 369   69
    2    24 Dawid          Adamczyk              163.16 -  335: 454  113
    3    20 Ireneusz       Moralewicz            129.09 -  305: 585   79
    4    19 Dariusz        Kuć                   135.65 -  271: 395   86
    5    15 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  339: 505   84
    6    16 Artur          Irzyk                 141.33 -  258: 448   91
    7    12 Rafał          Matczak               139.63 -  284: 452   90
    8     9 Dominik        Urbacki               150.75 -  299: 433  101
    9     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  255: 504   83
   10     7 Bogusław       Szyszka               139.69 -  253: 545   90
   11     3 Kamil          Kister                140.15 -  319: 441   90
   12     5 Michał         Alabrudziński         156.50 -  264: 509  107
   13    35 Czesław        Grajewski             126.06 -  325: 462   76
   14    36 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  254: 506   74
   15    33 Krzysztof      Sporczyk              126.66 -  302: 391   77
   16    33 Rafał          Wesołowski            135.13 -  319: 440   85
   17     7 Michał         Rogalewicz            133.02 -  273: 413   83
   18    31 Jakub          Błażejewski           133.35 -  314: 427   83
   19    36 Grzegorz       Pukniel               126.51 -    0: 400    0
   20    27 Andrzej        Kroc                  127.15 -    0: 400    0
   21    12 Jolanta        Olczak                100.00 -    0: 400    0
   22    36 Krystyna       Czajkowska            100.00 -    0: 400    0
   23    36 Łukasz         Moskal                108.63 -    0: 400    0
   24     8 Krzysztof      Zawadzki              115.62 -    0: 400    0
   25    28 Karolina       Urbańska              103.69 -    0: 400    0
   26    28 Diana          Pietrzykowska         114.65 -    0: 400    0
   27    24 Paweł          Pogorzelski           100.00 -    0: 400    0
   28    36 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 -    0: 400    0
   29    20 Marek          Rogalski              124.48 -    0: 400    0
   30    20 Szymon         Dąbrowski             130.29 -    0: 400    0
   31    32 Katarzyna      Dębska                106.44 -    0: 400    0
   32    32 Danuta         Langiewicz            109.41 -    0: 400    0
   33    32 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -    0: 400    0
   34    32 Agnieszka      Matus                 120.75 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 18  86.72




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mirosław       Uglik                 147.10 -  264: 400   97
    2     2 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  307: 469   88
    3    34 Marek          Rogalski              124.48 -  279: 451   74
    4    34 Szymon         Dąbrowski             130.29 -  321: 338   80
    5    33 Sylwia         Łada                  112.76 -  245: 365   63
    6    34 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  338: 331  150
    7    30 Agata          Kuć                   126.97 -  311: 362   77
    8    32 Jakub          Błażejewski           133.35 -  301: 403   83
    9    26 Wojciech       Zemło                 143.35 -  322: 398   93
   10    26 Andrzej        Kroc                  127.15 -  328: 367   77
   11    22 Joanna         Brychcy               119.41 +  333: 332  169
   12    21 Leszek         Stecuła               128.39 -  327: 414   78
   13    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  233: 430   96
   14    18 Dorota         Kuć                   120.64 +  374: 371  171
   15    14 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  288: 366   84
   16    16 Łukasz         Bobowski              146.67 -  237: 438   97
   17    34 Maciej         Czupryniak            145.81 +  389: 317  196
   18    10 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  351: 410   89
   19     6 Marcin         Radwański             113.42 -  321: 384   63
   20     7 Bogusław       Szyszka               139.69 -  343: 413   90
   21    11 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   22    36 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   23    30 Rafał          Wesołowski            135.13 -  286: 348   85
   24    35 Kacper         Zegadło               141.37 -  241: 521   91
   25    34 Marta          Wawrzyn               100.00 +  361: 348  150
   26    33 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  285: 387   72
   27    28 Karolina       Urbańska              103.69 +  416: 250  154
   28    22 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  293: 388   65
   29    34 Katarzyna      Dębska                106.44 -  256: 407   56
   30    34 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  371: 435   90
   31    22 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  269: 366   59
   32    22 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 +  387: 318  156
   33    34 Czesław        Grajewski             126.06 -  301: 356   76
   34    36 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  296: 377   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3143  / 32  98.22




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Irzyk                 141.33 -  244: 510   91
    2    16 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  216: 470   84
    5     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  300: 539  103
    6     8 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  274: 411   83
    7     3 Mariusz        Skrobosz              154.22 -  331: 527  104
    8     4 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  285: 536   88
   19    19 Dariusz        Kuć                   135.65 -  263: 517   86
   20    17 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  211: 500   96
   21    14 Karolina       Urbańska              103.69 +  374: 304  154
   22    22 Monika         Siemaszko             117.31 -  316: 389   67
   23    24 Maria          Pokorska              115.03 -  256: 391   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 11  92.82




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Radwański             113.42 -  225: 468   63
    2     8 Bogusław       Szyszka               139.69 -  247: 374   90
    3     4 Mirosław       Uglik                 147.10 -  232: 394   97
    4     2 Michał         Alabrudziński         156.50 -  246: 440  107
    5    36 Iwona          Wieluńska             110.07 -  348: 376   60
    6    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  331: 338   50
    7    36 Marta          Wawrzyn               100.00 -  285: 340   50
    8    36 Agnieszka      Matus                 120.75 -  272: 343   71
    9    32 Dawid          Pikul                 144.81 -  231: 468   95
   10    32 Agata          Kuć                   126.97 -  311: 536   77
   11    27 Andrzej        Kroc                  127.15 -  278: 434   77
   12    24 Jakub          Szymczak              147.10 -  277: 404   97
   13    21 Dawid          Adamczyk              163.16 -  260: 627  113
   14    24 Jerzy          Luter                 115.87 -  371: 392   66
   15    20 Dariusz        Kuć                   135.65 -  355: 424   86
   16    18 Kazimierz      Merklejn              145.90 -  221: 375   96
   17    29 Łukasz         Bobowski              146.67 -  275: 469   97
   18    16 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  269: 377   84
   24     7 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   29    28 Karolina       Urbańska              103.69 +  368: 306  154
   30    25 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  280: 458   77
   31    36 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  314: 346   74
   32    36 Czesław        Grajewski             126.06 -  291: 427   76
   33    24 Paweł          Pogorzelski           100.00 -  304: 401   50
   34    24 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  316: 319   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1966  / 24  81.92




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  319: 442   88
    2     3 Kamil          Kister                140.15 -  304: 432   90
    3    35 Jarosław       Olek                  128.82 -  265: 341   79
    4    35 Bartłomiej     Pawlak                127.20 -  340: 423   77
    5    35 Krzysztof      Zawadzki              115.62 +  401: 336  166
    6    35 Sylwia         Łada                  112.76 -  275: 445   63
    7    31 Michał         Rogalewicz            133.02 -  346: 390   83
    8    29 Dawid          Pikul                 144.81 -  295: 471   95
    9    25 Jakub          Szymczak              147.10 -  289: 401   97
   10    27 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  244: 374   77
   11    23 Leszek         Stecuła               128.39 -  281: 455   78
   12    22 Joanna         Brychcy               119.41 +  317: 316  169
   13    18 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  365: 479  102
   14    19 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  414: 387  179
   15    15 Jan            Mrozowski             140.77 -  288: 386   91
   16    14 Artur          Irzyk                 141.33 -  331: 446   91
   17    36 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  243: 517   87
   18    11 Rafał          Matczak               139.63 -  292: 425   90
   19     7 Małgorzata     Szczygieł             133.23 -  351: 416   83
   20     5 Bartosz        Morawski              152.63 -  326: 418  103
   21    12 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   22    35 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   23    31 Kacper         Zegadło               141.37 -  280: 443   91
   24    34 Szymon         Płachta               133.90 -  232: 422   84
   25    35 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  324: 386   72
   26    35 Rafał          Błaszkiewicz          117.89 -  326: 385   68
   27    26 Monika         Siemaszko             117.31 -  297: 394   67
   28    23 Karolina       Urbańska              103.69 -  285: 364   54
   29    36 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  306: 513   86
   30    35 Danuta         Langiewicz            109.41 +  434: 353  159
   31    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.08 -  320: 339   56
   32    23 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  362: 385   59
   33    35 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  272: 342   74
   34    33 Grzegorz       Święcki               128.92 +  364: 325  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3037  / 32  94.91




	Paweł Pogorzelski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Szymon         Dąbrowski             130.29 +  365: 278  180
    2    33 Mariusz        Sylwestrzuk           131.26 +  407: 320  181
    3    29 Jakub          Błażejewski           133.35 -  318: 442   83
    4    32 Michał         Rogalewicz            133.02 -  341: 361   83
    5    27 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  249: 326   77
    6    28 Wojciech       Zemło                 143.35 -  408: 433   93
    7    24 Joanna         Brychcy               119.41 -  338: 402   69
    8    23 Łukasz         Sornek                127.03 -  314: 389   77
    9    19 Ireneusz       Moralewicz            129.09 +  396: 360  179
   10    20 Dariusz        Kuć                   135.65 -  270: 356   86
   11    13 Jan            Mrozowski             140.77 -  306: 391   91
   12    12 Małgorzata     Sulejewska            134.22 -  320: 517   84
   13    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  268: 390   87
   14    12 Rafał          Matczak               139.63 -  329: 384   90
   15     5 Marcin         Radwański             113.42 +  357: 329  163
   16     6 Bogusław       Szyszka               139.69 -  344: 386   90
   17    22 Juliusz        Czupryniak            138.28 -  382: 447   88
   18     1 Kamil          Kister                140.15 -  268: 380   90
   19    32 Karolina       Urbańska              103.69 -  357: 411   54
   20    35 Diana          Pietrzykowska         114.65 -  333: 409   65
   21    25 Katarzyna      Ślusarska             121.81 -  333: 414   72
   22    20 Marta          Wawrzyn               100.00 +  441: 284  150
   23    22 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  337: 410   90
   24    26 Grzegorz       Koczkodon             136.37 -  337: 410   86
   25    22 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.94 -  223: 411   78
   26    22 Paweł          Maciejczuk            123.82 -  308: 345   74
   27    24 Teresa         Balewska              100.00 +  400:   0    0
   28    35 Mieczysław     Pastuszak             114.61 +  400:   0    0
   29    23 Kacper         Zegadło               141.37 -  342: 344   91
   30    21 Szymon         Płachta               133.90 -  321: 382   84
   31    24 Iwona          Wieluńska             110.07 -  335: 368   60
   32    21 Anna           Arana                 111.89 =  331: 331  112
   33    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  401: 304  150
   34    22 Mariusz        Orzeł                 122.27 +  367: 344  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3229  / 32 100.91




	Marta Wawrzyn 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Dudkiewicz            136.63 -  357: 374   87
    2    12 Maciej         Czupryniak            145.81 -  283: 405   96
    5     1 Michał         Alabrudziński         156.50 -  355: 415  107
    6     4 Kamil          Kister                140.15 +  380: 261  190
    7    36 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  340: 285  150
    8    34 Mariusz        Orzeł                 122.27 -  277: 431   72
    9    36 Rafał          Dąbrowski             139.94 -  305: 492   90
   10    36 Katarzyna      Dębska                106.44 +  339: 274  156
   12    28 Dawid          Pikul                 144.81 -  277: 377   95
   13    28 Grzegorz       Pukniel               126.51 -  252: 378   77
   14    28 Wojciech       Zemło                 143.35 -  399: 470   93
   15    21 Joanna         Brychcy               119.41 +  351: 303  169
   17    14 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  262: 420  102
   18    20 Dariusz        Kuć                   135.65 -  368: 410   86
   20    15 Łukasz         Bobowski              146.67 -  216: 491   97
   21    28 Maciej         Dąbrowski             108.78 -  277: 339   59
   22    20 Paweł          Pogorzelski           100.00 -  284: 441   50
   24    24 Marek          Rogalski              124.48 -  322: 378   74
   25    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  348: 361   50
   26    36 Anna           Arana                 111.89 +  400: 299  162
   27    32 Kacper         Zegadło               141.37 -  299: 365   91
   29    32 Czesław        Grajewski             126.06 -  291: 447   76
   30    29 Grzegorz       Święcki               128.92 -  248: 484   79
   31    25 Dariusz        Ulatowski             126.93 -  305: 491   77
   34    29 Irena          Sołdan                140.40 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2385  / 24  99.38


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Klubowe Mistrzostwa Polski - drużynowo

kmp_2016 - Wyniki 1 rundy

1.      Paranoja Warszawa - Start Kołobrzeg         16 : 0  
2.       Siódemka Wrocław - Niedoczas NML           12 : 4  
3.      Matriks Milanówek - Matriks_II Milanówek    14 : 2  
4.           Ghost Kraków - Anagram Ostróda          6 : 10 
5.         Blank Szczecin - Litermaniak Białystok   10 : 6  
6.           GKS Katowice - Mikrus Rumia            10 : 6  
7.              ŁKMS Łódź - Macaki Warszawa          6 : 10 
8.          Blubry Poznań - Blubry_II Poznań        12 : 4  
9.         Dąbek Warszawa - Dąbek_II Warszawa        8 : 8  

kmp_2016 - Wyniki 2 rundy

1.          Niedoczas NML - Paranoja Warszawa        2 : 14 
2.   Matriks_II Milanówek - Siódemka Wrocław         4 : 12 
3.        Anagram Ostróda - Matriks Milanówek        0 : 16 
4.  Litermaniak Białystok - Ghost Kraków             8 : 8  
5.           Mikrus Rumia - Blank Szczecin           2 : 14 
6.        Macaki Warszawa - GKS Katowice             8 : 8  
7.       Blubry_II Poznań - ŁKMS Łódź                4 : 12 
8.      Dąbek_II Warszawa - Blubry Poznań            0 : 16 
9.         Dąbek Warszawa - Start Kołobrzeg         14 : 2 

kmp_2016 - Wyniki 3 rundy

1.      Paranoja Warszawa - Matriks_II Milanówek    10 : 6  
2.       Siódemka Wrocław - Anagram Ostróda         14 : 2  
3.      Matriks Milanówek - Litermaniak Białystok   14 : 2  
4.           Ghost Kraków - Mikrus Rumia            14 : 2  
5.         Blank Szczecin - Macaki Warszawa         12 : 4  
6.           GKS Katowice - Blubry_II Poznań        16 : 0  
7.              ŁKMS Łódź - Dąbek_II Warszawa       12 : 4  
8.          Blubry Poznań - Dąbek Warszawa           2 : 14 
9.          Niedoczas NML - Start Kołobrzeg          6 : 10 

kmp_2016 - Wyniki 4 rundy

1.        Anagram Ostróda - Paranoja Warszawa        0 : 16 
2.  Litermaniak Białystok - Siódemka Wrocław         7 : 9  
3.           Mikrus Rumia - Matriks Milanówek        6 : 10 
4.        Macaki Warszawa - Ghost Kraków             6 : 10 
5.       Blubry_II Poznań - Blank Szczecin           2 : 14 
6.      Dąbek_II Warszawa - GKS Katowice             4 : 12 
7.         Dąbek Warszawa - ŁKMS Łódź                2 : 14 
8.        Start Kołobrzeg - Blubry Poznań            2 : 14 
9.   Matriks_II Milanówek - Niedoczas NML           12 : 4  

kmp_2016 - Wyniki 5 rundy

1.      Paranoja Warszawa - Litermaniak Białystok   12 : 4  
2.       Siódemka Wrocław - Mikrus Rumia            14 : 2  
3.      Matriks Milanówek - Macaki Warszawa         12 : 4  
4.           Ghost Kraków - Blubry_II Poznań        10 : 6  
5.         Blank Szczecin - Dąbek_II Warszawa       14 : 2  
6.           GKS Katowice - Dąbek Warszawa          10 : 6  
7.              ŁKMS Łódź - Start Kołobrzeg         14 : 2  
8.          Blubry Poznań - Niedoczas NML           12 : 4  
9.        Anagram Ostróda - Matriks_II Milanówek    10 : 6  

kmp_2016 - Wyniki 6 rundy

1.           Mikrus Rumia - Paranoja Warszawa        0 : 16 
2.        Macaki Warszawa - Siódemka Wrocław         4 : 12 
3.       Blubry_II Poznań - Matriks Milanówek        2 : 14 
4.      Dąbek_II Warszawa - Ghost Kraków             0 : 16 
5.         Dąbek Warszawa - Blank Szczecin           3 : 13 
6.        Start Kołobrzeg - GKS Katowice             8 : 8  
7.          Niedoczas NML - ŁKMS Łódź                2 : 14 
8.   Matriks_II Milanówek - Blubry Poznań            8 : 8  
9.  Litermaniak Białystok - Anagram Ostróda         10 : 6  

kmp_2016 - Wyniki 7 rundy

1.      Paranoja Warszawa - Macaki Warszawa         14 : 2  
2.       Siódemka Wrocław - Blubry_II Poznań        14 : 2  
3.      Matriks Milanówek - Dąbek_II Warszawa       14 : 2  
4.           Ghost Kraków - Dąbek Warszawa          12 : 4  
5.         Blank Szczecin - Start Kołobrzeg         10 : 6  
6.           GKS Katowice - Niedoczas NML           14 : 2  
7.              ŁKMS Łódź - Matriks_II Milanówek    12 : 4  
8.          Blubry Poznań - Anagram Ostróda         10 : 6  
9.           Mikrus Rumia - Litermaniak Białystok    2 : 14 

kmp_2016 - Wyniki 8 rundy

1.       Blubry_II Poznań - Paranoja Warszawa        2 : 14 
2.      Dąbek_II Warszawa - Siódemka Wrocław         2 : 14 
3.         Dąbek Warszawa - Matriks Milanówek        4 : 12 
4.        Start Kołobrzeg - Ghost Kraków             2 : 14 
5.          Niedoczas NML - Blank Szczecin           2 : 14 
6.   Matriks_II Milanówek - GKS Katowice             8 : 8  
7.        Anagram Ostróda - ŁKMS Łódź                6 : 10 
8.  Litermaniak Białystok - Blubry Poznań            4 : 12 
9.        Macaki Warszawa - Mikrus Rumia            16 : 0  

kmp_2016 - Wyniki 9 rundy

1.      Paranoja Warszawa - Dąbek_II Warszawa       14 : 2  
2.       Siódemka Wrocław - Dąbek Warszawa          14 : 2  
3.      Matriks Milanówek - Start Kołobrzeg         12 : 4  
4.           Ghost Kraków - Niedoczas NML           10 : 6  
5.         Blank Szczecin - Matriks_II Milanówek    14 : 2  
6.           GKS Katowice - Anagram Ostróda         12 : 4  
7.              ŁKMS Łódź - Litermaniak Białystok    8 : 8  
8.          Blubry Poznań - Mikrus Rumia            16 : 0  
9.       Blubry_II Poznań - Macaki Warszawa         10 : 6  

kmp_2016 - Wyniki 10 rundy

1.         Dąbek Warszawa - Paranoja Warszawa        2 : 14 
2.        Start Kołobrzeg - Siódemka Wrocław         0 : 16 
3.          Niedoczas NML - Matriks Milanówek        8 : 8  
4.   Matriks_II Milanówek - Ghost Kraków             4 : 12 
5.        Anagram Ostróda - Blank Szczecin           2 : 14 
6.  Litermaniak Białystok - GKS Katowice             6 : 10 
7.           Mikrus Rumia - ŁKMS Łódź                0 : 16 
8.        Macaki Warszawa - Blubry Poznań            8 : 8  
9.      Dąbek_II Warszawa - Blubry_II Poznań         2 : 14 

kmp_2016 - Wyniki 11 rundy

1.      Paranoja Warszawa - Blubry Poznań           10 : 6  
2.       Siódemka Wrocław - ŁKMS Łódź                8 : 8  
3.      Matriks Milanówek - GKS Katowice             8 : 8  
4.           Ghost Kraków - Blank Szczecin           6 : 10 
5.          Niedoczas NML - Dąbek Warszawa           6 : 10 
6.   Matriks_II Milanówek - Dąbek_II Warszawa        6 : 10 
7.        Anagram Ostróda - Blubry_II Poznań        10 : 6  
8.  Litermaniak Białystok - Macaki Warszawa          6 : 10 
9.           Mikrus Rumia - Start Kołobrzeg          0 : 16 

kmp_2016 - Wyniki 12 rundy

1.              ŁKMS Łódź - Paranoja Warszawa        2 : 14 
2.           GKS Katowice - Siódemka Wrocław         6 : 10 
3.         Blank Szczecin - Matriks Milanówek       10 : 6  
4.          Blubry Poznań - Ghost Kraków             8 : 8  
5.         Dąbek Warszawa - Matriks_II Milanówek    12 : 4  
6.      Dąbek_II Warszawa - Anagram Ostróda          6 : 10 
7.       Blubry_II Poznań - Litermaniak Białystok    2 : 14 
8.        Start Kołobrzeg - Macaki Warszawa          4 : 12 
9.          Niedoczas NML - Mikrus Rumia            16 : 0  

kmp_2016 - Wyniki 13 rundy

1.      Paranoja Warszawa - GKS Katowice            12 : 4  
2.       Siódemka Wrocław - Blank Szczecin          12 : 4  
3.      Matriks Milanówek - Blubry Poznań           10 : 6  
4.           Ghost Kraków - ŁKMS Łódź                4 : 12 
5.        Anagram Ostróda - Dąbek Warszawa           8 : 8  
6.  Litermaniak Białystok - Dąbek_II Warszawa        6 : 10 
7.           Mikrus Rumia - Blubry_II Poznań         0 : 16 
8.        Macaki Warszawa - Niedoczas NML           12 : 4  
9.        Start Kołobrzeg - Matriks_II Milanówek     2 : 14 

kmp_2016 - Wyniki 14 rundy

1.         Blank Szczecin - Paranoja Warszawa        4 : 12 
2.          Blubry Poznań - Siódemka Wrocław        10 : 6  
3.              ŁKMS Łódź - Matriks Milanówek        6 : 10 
4.           GKS Katowice - Ghost Kraków             8 : 8  
5.         Dąbek Warszawa - Litermaniak Białystok    4 : 12 
6.      Dąbek_II Warszawa - Mikrus Rumia            16 : 0  
7.       Blubry_II Poznań - Start Kołobrzeg         12 : 4  
8.   Matriks_II Milanówek - Macaki Warszawa          6 : 10 
9.          Niedoczas NML - Anagram Ostróda          2 : 14 

kmp_2016 - Wyniki 15 rundy

1.      Paranoja Warszawa - Ghost Kraków             6 : 10 
2.       Siódemka Wrocław - Matriks Milanówek       10 : 6  
3.         Blank Szczecin - Blubry Poznań           10 : 6  
4.           GKS Katowice - ŁKMS Łódź                4 : 12 
5.           Mikrus Rumia - Dąbek Warszawa           0 : 16 
6.        Macaki Warszawa - Dąbek_II Warszawa       16 : 0  
7.          Niedoczas NML - Blubry_II Poznań         6 : 10 
8.   Matriks_II Milanówek - Litermaniak Białystok    2 : 14 
9.        Anagram Ostróda - Start Kołobrzeg         12 : 4  

kmp_2016 - Wyniki 16 rundy

1.      Matriks Milanówek - Paranoja Warszawa       10 : 6  
2.           Ghost Kraków - Siódemka Wrocław         4 : 12 
3.          Blubry Poznań - GKS Katowice             8 : 8  
4.              ŁKMS Łódź - Blank Szczecin          10 : 6  
5.         Dąbek Warszawa - Macaki Warszawa         10 : 6  
6.        Start Kołobrzeg - Dąbek_II Warszawa        5 : 11 
7.       Blubry_II Poznań - Matriks_II Milanówek     4 : 12 
8.        Anagram Ostróda - Mikrus Rumia            16 : 0  
9.  Litermaniak Białystok - Niedoczas NML           12 : 4  

kmp_2016 - Wyniki 17 rundy

1.      Paranoja Warszawa - Siódemka Wrocław        10 : 6  
2.      Matriks Milanówek - Ghost Kraków            14 : 2  
3.         Blank Szczecin - GKS Katowice            14 : 2  
4.              ŁKMS Łódź - Blubry Poznań            8 : 8  
5.       Blubry_II Poznań - Dąbek Warszawa          10 : 6  
6.      Dąbek_II Warszawa - Niedoczas NML           10 : 6  
7.        Macaki Warszawa - Anagram Ostróda          9 : 7  
8.           Mikrus Rumia - Matriks_II Milanówek     0 : 16 
9.        Start Kołobrzeg - Litermaniak Białystok    2 : 14 

Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Klubowe Mistrzostwa Polski - indywidualnie

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Anna           Arana                 426: 242
   2 Mirosław       Uglik                - Krystyna       Czajkowska            400: 264
   3 Kamil          Kister               - Iwona          Wieluńska             408: 287
   4 Juliusz        Czupryniak           - Jolanta        Olczak                442: 319
   5 Dariusz        Kosz                 - Sylwia         Łada                  458: 261
   6 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Zawadzki              351: 362
   7 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Kasprowicz            468: 225
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Orzeł                 379: 304
   9 Dominik        Urbacki              - Rafał          Błaszkiewicz          490: 328
  10 Maciej         Czupryniak           - Katarzyna      Ślusarska             500: 304
  11 Rafał          Matczak              - Agnieszka      Matus                 372: 322
  12 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Wawrzyn               374: 357
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Dąbrowski             322: 437
  14 Jan            Mrozowski            - Katarzyna      Dębska                401: 411
  15 Artur          Irzyk                - Waldemar       Dębski                510: 244
  16 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Koczkodon             378: 434
  17 Kazimierz      Merklejn             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           320: 335
  18 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Święcki               348: 322
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Czesław        Grajewski             321: 389
  20 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Maciejczuk            379: 368
  21 Dawid          Adamczyk             - Irena          Sołdan                343: 315
  22 Leszek         Stecuła              - Mieczysław     Pastuszak             474: 310
  23 Łukasz         Sornek               - Lucyna         Śniadach              395: 369
  24 Joanna         Brychcy              - Teresa         Balewska              369: 333
  25 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Sporczyk              428: 344
  26 Jakub          Szymczak             - Kacper         Zegadło               352: 370
  27 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            394: 372
  28 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Płachta               308: 313
  29 Agata          Kuć                  - Diana          Pietrzykowska         310: 430
  30 Michał         Rogalewicz           - Dariusz        Ulatowski             407: 389
  31 Jakub          Błażejewski          - Karolina       Urbańska              409: 338
  32 Dawid          Pikul                - Monika         Siemaszko             565: 380
  33 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maria          Pokorska              416: 410
  34 Marek          Rogalski             - Maciej         Dąbrowski             389: 450
  35 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Sylwestrzuk           368: 343
  36 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Pogorzelski           278: 365


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Mirosław       Uglik                 271: 429
   2 Krystyna       Czajkowska           - Juliusz        Czupryniak            307: 469
   3 Jolanta        Olczak               - Kamil          Kister                304: 432
   4 Iwona          Wieluńska            - Michał         Alabrudziński         399: 494
   5 Sylwia         Łada                 - Małgorzata     Szczygieł             403: 313
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Radwański             350: 380
   7 Mariusz        Orzeł                - Bartosz        Morawski              322: 362
   8 Grzegorz       Kasprowicz           - Bogusław       Szyszka               247: 374
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Dominik        Urbacki               394: 440
  10 Agnieszka      Matus                - Marek          Dudkiewicz            361: 327
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Rafał          Matczak               314: 373
  12 Marta          Wawrzyn              - Maciej         Czupryniak            283: 405
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Artur          Irzyk                 470: 277
  14 Rafał          Dąbrowski            - Jan            Mrozowski             395: 354
  15 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Bobowski              361: 418
  16 Waldemar       Dębski               - Małgorzata     Sulejewska            216: 470
  17 Grzegorz       Święcki              - Kazimierz      Merklejn              273: 463
  18 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Łukasz         Tuszyński             362: 439
  19 Czesław        Grajewski            - Dariusz        Kuć                   471: 293
  20 Paweł          Maciejczuk           - Ireneusz       Moralewicz            341: 387
  21 Irena          Sołdan               - Jerzy          Luter                 390: 385
  22 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Brychcy               389: 313
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Łukasz         Sornek                372: 350
  24 Teresa         Balewska             - Dawid          Adamczyk              335: 454
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Pukniel               367: 309
  26 Szymon         Płachta              - Wojciech       Zemło                 446: 338
  27 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Szymczak              414: 398
  28 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Kroc                  389: 390
  29 Dariusz        Ulatowski            - Agata          Kuć                   339: 423
  30 Diana          Pietrzykowska        - Jakub          Błażejewski           290: 563
  31 Karolina       Urbańska             - Dawid          Pikul                 216: 481
  32 Monika         Siemaszko            - Michał         Rogalewicz            525: 372
  33 Paweł          Pogorzelski          - Mariusz        Sylwestrzuk           407: 320
  34 Maria          Pokorska             - Jarosław       Olek                  367: 275
  35 Maciej         Dąbrowski            - Bartłomiej     Pawlak                329: 461
  36 Maciej         Sylwestrzuk          - Szymon         Dąbrowski             310: 359


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sylwia         Łada                 - Kamil          Kister                298: 385
   2 Mariusz        Orzeł                - Michał         Alabrudziński         300: 421
   3 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Skrobosz              325: 489
   4 Grzegorz       Kasprowicz           - Mirosław       Uglik                 232: 394
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartosz        Morawski              315: 449
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Dariusz        Kosz                  368: 424
   7 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Szczygieł             443: 391
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Marcin         Radwański             423: 260
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Matczak               302: 472
  10 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Czupryniak            316: 365
  11 Rafał          Dąbrowski            - Dominik        Urbacki               394: 399
  12 Danuta         Langiewicz           - Marek          Dudkiewicz            326: 396
  13 Grzegorz       Święcki              - Artur          Irzyk                 473: 324
  14 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Małgorzata     Sulejewska            332: 374
  15 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Bobowski              388: 312
  16 Paweł          Maciejczuk           - Jan            Mrozowski             393: 367
  17 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              371: 312
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Kuć                   368: 411
  19 Lucyna         Śniadach             - Łukasz         Tuszyński             326: 353
  20 Teresa         Balewska             - Ireneusz       Moralewicz            305: 585
  21 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Sornek                327: 335
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Stecuła               421: 362
  23 Szymon         Płachta              - Joanna         Brychcy               478: 375
  25 Monika         Siemaszko            - Jakub          Szymczak              326: 347
  26 Dariusz        Ulatowski            - Wojciech       Zemło                 535: 297
  27 Diana          Pietrzykowska        - Andrzej        Kroc                  244: 460
  28 Karolina       Urbańska             - Grzegorz       Pukniel               245: 249
  29 Paweł          Pogorzelski          - Jakub          Błażejewski           318: 442
  30 Maria          Pokorska             - Agata          Kuć                   343: 400
  31 Maciej         Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 458: 499
  32 Maciej         Sylwestrzuk          - Michał         Rogalewicz            347: 399
  33 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Arana                 503: 252
  34 Marek          Rogalski             - Krystyna       Czajkowska            451: 279
  35 Jarosław       Olek                 - Jolanta        Olczak                341: 265
  36 Dawid          Adamczyk             - Kacper         Zegadło               363: 345
  36 Bartłomiej     Pawlak               - Iwona          Wieluńska             390: 293


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Krzysztof      Zawadzki              365: 397
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kasprowicz            440: 246
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Orzeł                 425: 337
   4 Juliusz        Czupryniak           - Sylwia         Łada                  420: 326
   5 Bartosz        Morawski             - Rafał          Błaszkiewicz          600: 283
   6 Dariusz        Kosz                 - Mariola        Osajda-Matczak        500: 281
   7 Bogusław       Szyszka              - Agnieszka      Matus                 370: 320
   8 Marcin         Radwański            - Katarzyna      Ślusarska             343: 303
   9 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Koczkodon             366: 350
  10 Maciej         Czupryniak           - Danuta         Langiewicz            405: 324
  11 Rafał          Matczak              - Rafał          Dąbrowski             447: 328
  12 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Dębska                422: 321
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Święcki               438: 348
  14 Artur          Irzyk                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           387: 307
  15 Jan            Mrozowski            - Czesław        Grajewski             394: 273
  16 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Maciejczuk            314: 319
  17 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                514: 346
  18 Kazimierz      Merklejn             - Lucyna         Śniadach              457: 247
  19 Dariusz        Kuć                  - Teresa         Balewska              395: 271
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Mieczysław     Pastuszak             439: 314
  21 Dawid          Adamczyk             - Rafał          Wesołowski            485: 258
  22 Leszek         Stecuła              - Szymon         Płachta               360: 541
  23 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sporczyk              422: 348
  24 Joanna         Brychcy              - Kacper         Zegadło               311: 460
  25 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Ulatowski             436: 293
  26 Wojciech       Zemło                - Diana          Pietrzykowska         462: 304
  27 Andrzej        Kroc                 - Karolina       Urbańska              356: 533
  28 Grzegorz       Pukniel              - Monika         Siemaszko             399: 340
  29 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Sylwestrzuk           461: 303
  30 Agata          Kuć                  - Maciej         Dąbrowski             414: 292
  31 Dawid          Pikul                - Maria          Pokorska              469: 384
  32 Michał         Rogalewicz           - Paweł          Pogorzelski           361: 341
  33 Anna           Arana                - Marek          Rogalski              356: 409
  34 Krystyna       Czajkowska           - Szymon         Dąbrowski             321: 338
  35 Jolanta        Olczak               - Bartłomiej     Pawlak                340: 423
  36 Iwona          Wieluńska            - Jarosław       Olek                  329: 326


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marta          Wawrzyn               415: 355
   2 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Ślusarska             453: 288
   3 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Matus                 377: 481
   4 Mirosław       Uglik                - Mariola        Osajda-Matczak        426: 171
   5 Bartosz        Morawski             - Waldemar       Dębski                539: 300
   6 Dariusz        Kosz                 - Katarzyna      Dębska                458: 383
   7 Marcin         Radwański            - Danuta         Langiewicz            358: 385
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Koczkodon             399: 354
   9 Dominik        Urbacki              - Paweł          Maciejczuk            435: 256
  10 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Święcki               603: 370
  11 Rafał          Matczak              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           416: 345
  12 Marek          Dudkiewicz           - Czesław        Grajewski             488: 347
  13 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                378: 355
  14 Artur          Irzyk                - Lucyna         Śniadach              415: 354
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Teresa         Balewska              505: 339
  16 Jan            Mrozowski            - Mieczysław     Pastuszak             313: 239
  17 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               568: 281
  18 Łukasz         Tuszyński            - Szymon         Płachta               420: 374
  19 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              399: 339
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Wesołowski            416: 342
  21 Dawid          Adamczyk             - Karolina       Urbańska              449: 396
  22 Leszek         Stecuła              - Diana          Pietrzykowska         495: 331
  23 Łukasz         Sornek               - Monika         Siemaszko             359: 339
  24 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Ulatowski             426: 314
  25 Wojciech       Zemło                - Maciej         Dąbrowski             411: 356
  26 Jakub          Szymczak             - Maciej         Sylwestrzuk           419: 360
  27 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Pogorzelski           326: 249
  28 Andrzej        Kroc                 - Maria          Pokorska              382: 322
  29 Dawid          Pikul                - Mariusz        Sylwestrzuk           335: 439
  30 Michał         Rogalewicz           - Bartłomiej     Pawlak                378: 413
  31 Jakub          Błażejewski          - Jarosław       Olek                  404: 310
  32 Agata          Kuć                  - Marek          Rogalski              324: 364
  33 Sylwia         Łada                 - Krystyna       Czajkowska            365: 245
  34 Mariusz        Orzeł                - Anna           Arana                 444: 365
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Olczak                336: 401
  36 Grzegorz       Kasprowicz           - Iwona          Wieluńska             348: 376


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Skrobosz              379: 386
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Mirosław       Uglik                 418: 315
   3 Rafał          Błaszkiewicz         - Michał         Alabrudziński         365: 503
   4 Marta          Wawrzyn              - Kamil          Kister                380: 261
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kosz                  293: 331
   6 Katarzyna      Dębska               - Bartosz        Morawski              331: 448
   7 Danuta         Langiewicz           - Bogusław       Szyszka               275: 423
   8 Waldemar       Dębski               - Małgorzata     Szczygieł             274: 411
   9 Grzegorz       Święcki              - Dominik        Urbacki               443: 510
  10 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Marek          Dudkiewicz            430: 499
  11 Czesław        Grajewski            - Rafał          Matczak               408: 357
  12 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Czupryniak            376: 480
  13 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            364: 321
  14 Lucyna         Śniadach             - Jan            Mrozowski             344: 382
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Łukasz         Bobowski              275: 442
  16 Teresa         Balewska             - Artur          Irzyk                 258: 448
  17 Szymon         Płachta              - Ireneusz       Moralewicz            330: 426
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   613: 324
  19 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              394: 368
  20 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Tuszyński             331: 462
  21 Dariusz        Ulatowski            - Dawid          Adamczyk              381: 427
  22 Monika         Siemaszko            - Joanna         Brychcy               388: 406
  23 Diana          Pietrzykowska        - Łukasz         Sornek                341: 386
  24 Karolina       Urbańska             - Leszek         Stecuła               371: 459
  25 Maria          Pokorska             - Grzegorz       Pukniel               400: 289
  26 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              331: 347
  27 Maciej         Sylwestrzuk          - Andrzej        Kroc                  408: 285
  28 Paweł          Pogorzelski          - Wojciech       Zemło                 408: 433
  29 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Rogalewicz            541: 262
  30 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 409: 382
  31 Jarosław       Olek                 - Agata          Kuć                   422: 330
  32 Marek          Rogalski             - Jakub          Błażejewski           338: 291
  33 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              382: 307
  34 Krystyna       Czajkowska           - Grzegorz       Kasprowicz            338: 331
  35 Jolanta        Olczak               - Sylwia         Łada                  275: 445
  36 Iwona          Wieluńska            - Mariusz        Orzeł                 362: 345


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         349: 485
   2 Katarzyna      Dębska               - Juliusz        Czupryniak            373: 384
   3 Waldemar       Dębski               - Mariusz        Skrobosz              331: 527
   4 Danuta         Langiewicz           - Mirosław       Uglik                 348: 357
   5 Grzegorz       Święcki              - Bartosz        Morawski              377: 545
   6 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Małgorzata     Szczygieł             502: 262
   7 Czesław        Grajewski            - Bogusław       Szyszka               356: 279
   8 Paweł          Maciejczuk           - Marcin         Radwański             362: 286
   9 Irena          Sołdan               - Dominik        Urbacki               402: 430
  10 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Czupryniak            401: 318
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Marek          Dudkiewicz            351: 322
  12 Teresa         Balewska             - Rafał          Matczak               284: 452
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            540: 373
  14 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              415: 347
  15 Szymon         Płachta              - Jan            Mrozowski             294: 494
  16 Kacper         Zegadło              - Artur          Irzyk                 405: 396
  17 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             283: 526
  18 Karolina       Urbańska             - Dariusz        Kuć                   355: 253
  19 Dariusz        Ulatowski            - Kazimierz      Merklejn              402: 454
  20 Diana          Pietrzykowska        - Ireneusz       Moralewicz            346: 360
  21 Maria          Pokorska             - Łukasz         Sornek                581: 319
  22 Maciej         Dąbrowski            - Dawid          Adamczyk              285: 417
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Leszek         Stecuła               341: 362
  24 Paweł          Pogorzelski          - Joanna         Brychcy               338: 402
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jakub          Szymczak              364: 391
  26 Bartłomiej     Pawlak               - Wojciech       Zemło                 292: 345
  27 Jarosław       Olek                 - Andrzej        Kroc                  310: 401
  28 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Pukniel               355: 365
  29 Anna           Arana                - Dawid          Pikul                 295: 429
  30 Krystyna       Czajkowska           - Agata          Kuć                   311: 362
  31 Jolanta        Olczak               - Michał         Rogalewicz            346: 390
  32 Iwona          Wieluńska            - Jakub          Błażejewski           347: 346
  33 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Zawadzki              351: 276
  34 Agnieszka      Matus                - Sylwia         Łada                  430: 261
  35 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariusz        Orzeł                 485: 267
  36 Marta          Wawrzyn              - Grzegorz       Kasprowicz            340: 285


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Katarzyna      Dębska                459: 311
   2 Michał         Alabrudziński        - Danuta         Langiewicz            589: 336
   3 Kamil          Kister               - Grzegorz       Koczkodon             464: 307
   4 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Dębski                536: 285
   5 Bartosz        Morawski             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           334: 305
   6 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Maciejczuk            424: 360
   7 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Święcki               360: 360
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Czesław        Grajewski             395: 384
   9 Dominik        Urbacki              - Teresa         Balewska              433: 299
  10 Maciej         Czupryniak           - Mieczysław     Pastuszak             447: 387
  11 Rafał          Matczak              - Irena          Sołdan                365: 451
  12 Marek          Dudkiewicz           - Lucyna         Śniadach              439: 309
  13 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Płachta               465: 363
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Wesołowski            396: 353
  15 Jan            Mrozowski            - Kacper         Zegadło               475: 265
  16 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Sporczyk              411: 328
  17 Kazimierz      Merklejn             - Diana          Pietrzykowska         454: 364
  18 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Ulatowski             381: 379
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Karolina       Urbańska              419: 299
  20 Dariusz        Kuć                  - Monika         Siemaszko             432: 367
  21 Dawid          Adamczyk             - Maciej         Sylwestrzuk           482: 345
  22 Leszek         Stecuła              - Maria          Pokorska              399: 334
  23 Łukasz         Sornek               - Paweł          Pogorzelski           389: 314
  24 Joanna         Brychcy              - Maciej         Dąbrowski             335: 431
  25 Jakub          Szymczak             - Marek          Rogalski              456: 323
  26 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Sylwestrzuk           322: 279
  27 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Dąbrowski             401: 473
  28 Grzegorz       Pukniel              - Jarosław       Olek                  408: 363
  29 Dawid          Pikul                - Jolanta        Olczak                471: 295
  30 Agata          Kuć                  - Iwona          Wieluńska             490: 328
  31 Michał         Rogalewicz           - Anna           Arana                 375: 362
  32 Jakub          Błażejewski          - Krystyna       Czajkowska            403: 301
  33 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Ślusarska             488: 295
  34 Mariusz        Orzeł                - Marta          Wawrzyn               431: 277
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Błaszkiewicz          325: 373
  36 Grzegorz       Kasprowicz           - Agnieszka      Matus                 272: 343


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Czesław        Grajewski             431: 314
   2 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Święcki               410: 365
   3 Mirosław       Uglik                - Paweł          Maciejczuk            411: 337
   4 Kamil          Kister               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           311: 356
   5 Bartosz        Morawski             - Mieczysław     Pastuszak             446: 295
   6 Marcin         Radwański            - Lucyna         Śniadach              395: 356
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Teresa         Balewska              504: 255
   8 Dariusz        Kosz                 - Irena          Sołdan                400:   0
   9 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Sporczyk              408: 331
  10 Maciej         Czupryniak           - Kacper         Zegadło               409: 381
  11 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Wesołowski            361: 435
  12 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Płachta               390: 254
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Karolina       Urbańska              425: 371
  14 Artur          Irzyk                - Monika         Siemaszko             567: 267
  15 Łukasz         Bobowski             - Diana          Pietrzykowska         420: 377
  16 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Ulatowski             315: 401
  17 Kazimierz      Merklejn             - Maria          Pokorska              531: 296
  18 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Sylwestrzuk           400: 241
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Pogorzelski           360: 396
  20 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Dąbrowski             439: 350
  21 Dawid          Adamczyk             - Szymon         Dąbrowski             416: 347
  22 Leszek         Stecuła              - Bartłomiej     Pawlak                315: 413
  23 Łukasz         Sornek               - Marek          Rogalski              358: 370
  24 Joanna         Brychcy              - Jarosław       Olek                  393: 328
  25 Jakub          Szymczak             - Jolanta        Olczak                401: 289
  26 Wojciech       Zemło                - Krystyna       Czajkowska            398: 322
  27 Andrzej        Kroc                 - Anna           Arana                 298: 293
  28 Grzegorz       Pukniel              - Iwona          Wieluńska             409: 425
  29 Agata          Kuć                  - Łukasz         Moskal                432: 289
  30 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Zawadzki              488: 331
  31 Jakub          Błażejewski          - Sylwia         Łada                  477: 267
  32 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kasprowicz            468: 231
  33 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Błaszkiewicz          383: 388
  34 Danuta         Langiewicz           - Katarzyna      Ślusarska             366: 382
  35 Grzegorz       Koczkodon            - Mariola        Osajda-Matczak        419: 404
  36 Rafał          Dąbrowski            - Marta          Wawrzyn               492: 305


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Michał         Alabrudziński         534: 321
   2 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Mirosław       Uglik                 378: 406
   3 Czesław        Grajewski            - Juliusz        Czupryniak            365: 368
   4 Paweł          Maciejczuk           - Mariusz        Skrobosz              371: 436
   5 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Szczygieł             258: 418
   6 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Kosz                  388: 323
   7 Teresa         Balewska             - Bogusław       Szyszka               253: 545
   8 Irena          Sołdan               - Marcin         Radwański               0: 400
   9 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          381: 411
  10 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               373: 403
  11 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               371: 352
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Czupryniak            328: 435
  13 Dariusz        Ulatowski            - Artur          Irzyk                 375: 354
  14 Monika         Siemaszko            - Małgorzata     Sulejewska            391: 396
  15 Diana          Pietrzykowska        - Jan            Mrozowski             313: 303
  16 Karolina       Urbańska             - Łukasz         Bobowski              277: 472
  17 Maria          Pokorska             - Łukasz         Tuszyński             281: 485
  18 Maciej         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              211: 493
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Ireneusz       Moralewicz            355: 364
  20 Paweł          Pogorzelski          - Dariusz        Kuć                   270: 356
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Łukasz         Sornek                473: 353
  22 Bartłomiej     Pawlak               - Dawid          Adamczyk              397: 405
  23 Marek          Rogalski             - Leszek         Stecuła               315: 376
  24 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Brychcy               334: 379
  25 Anna           Arana                - Jakub          Szymczak              280: 392
  26 Krystyna       Czajkowska           - Andrzej        Kroc                  328: 367
  27 Jolanta        Olczak               - Grzegorz       Pukniel               244: 374
  28 Iwona          Wieluńska            - Wojciech       Zemło                 345: 418
  29 Łukasz         Moskal               - Michał         Rogalewicz            243: 474
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Błażejewski           362: 310
  31 Sylwia         Łada                 - Dawid          Pikul                 384: 303
  32 Grzegorz       Kasprowicz           - Agata          Kuć                   311: 536
  33 Mariola        Osajda-Matczak       - Danuta         Langiewicz            276: 440
  34 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Dąbrowski             266: 460
  35 Agnieszka      Matus                - Grzegorz       Koczkodon             323: 340
  36 Marta          Wawrzyn              - Katarzyna      Dębska                339: 274


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Lucyna         Śniadach             - Mirosław       Uglik                 294: 423
   2 Mieczysław     Pastuszak            - Juliusz        Czupryniak            319: 390
   3 Teresa         Balewska             - Kamil          Kister                319: 441
   4 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz                0: 400
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              244: 411
   6 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Radwański             398: 314
   7 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kosz                  363: 469
   8 Kacper         Zegadło              - Bogusław       Szyszka               269: 425
   9 Dariusz        Ulatowski            - Dominik        Urbacki               362: 370
  10 Monika         Siemaszko            - Piotr          Pietuchowski          365: 404
  11 Diana          Pietrzykowska        - Rafał          Matczak               419: 336
  12 Karolina       Urbańska             - Marek          Dudkiewicz            286: 406
  13 Paweł          Pogorzelski          - Jan            Mrozowski             306: 391
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Łukasz         Bobowski              351: 424
  15 Maciej         Dąbrowski            - Artur          Irzyk                 300: 406
  16 Maria          Pokorska             - Małgorzata     Sulejewska            328: 367
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz      Merklejn              334: 334
  18 Jarosław       Olek                 - Ireneusz       Moralewicz            294: 358
  19 Bartłomiej     Pawlak               - Dariusz        Kuć                   371: 444
  20 Marek          Rogalski             - Łukasz         Tuszyński             318: 439
  21 Anna           Arana                - Jerzy          Luter                 378: 346
  22 Krystyna       Czajkowska           - Joanna         Brychcy               333: 332
  23 Jolanta        Olczak               - Leszek         Stecuła               281: 455
  24 Iwona          Wieluńska            - Dawid          Adamczyk              339: 453
  25 Sylwia         Łada                 - Jakub          Szymczak              327: 330
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Zemło                 383: 384
  27 Grzegorz       Kasprowicz           - Andrzej        Kroc                  278: 434
  28 Łukasz         Moskal               - Grzegorz       Pukniel               376: 348
  29 Mariola        Osajda-Matczak       - Dawid          Pikul                 298: 420
  30 Katarzyna      Ślusarska            - Michał         Rogalewicz            423: 401
  31 Agnieszka      Matus                - Jakub          Błażejewski           383: 334
  32 Rafał          Błaszkiewicz         - Agata          Kuć                   399: 347
  33 Grzegorz       Święcki              - Grzegorz       Koczkodon             458: 285
  34 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Danuta         Langiewicz            390: 297
  35 Czesław        Grajewski            - Rafał          Dąbrowski             438: 404
  36 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Dębska                475: 181


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Szymon         Płachta               435: 425
   2 Dariusz        Kosz                 - Kacper         Zegadło               365: 357
   3 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Wesołowski            354: 342
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              313: 457
   5 Michał         Alabrudziński        - Teresa         Balewska              509: 264
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mieczysław     Pastuszak             386: 334
   7 Juliusz        Czupryniak           - Lucyna         Śniadach              381: 361
   8 Dominik        Urbacki              - Diana          Pietrzykowska         639: 277
   9 Maciej         Czupryniak           - Karolina       Urbańska              455: 369
  10 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Ulatowski             458: 308
  11 Marek          Dudkiewicz           - Monika         Siemaszko             417: 295
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Pogorzelski           517: 320
  13 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Dąbrowski             359: 336
  14 Jan            Mrozowski            - Maria          Pokorska              445: 289
  15 Artur          Irzyk                - Maciej         Sylwestrzuk           423: 305
  16 Kazimierz      Merklejn             - Jarosław       Olek                  625: 283
  17 Łukasz         Tuszyński            - Bartłomiej     Pawlak                376: 387
  18 Dorota         Kuć                  - Szymon         Dąbrowski             368: 308
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           382: 381
  20 Dawid          Adamczyk             - Anna           Arana                 300: 324
  21 Leszek         Stecuła              - Krystyna       Czajkowska            414: 327
  22 Joanna         Brychcy              - Jolanta        Olczak                316: 317
  23 Jerzy          Luter                - Iwona          Wieluńska             421: 262
  24 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Kasprowicz            404: 277
  25 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Moskal                394: 335
  26 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Zawadzki              403: 392
  27 Grzegorz       Pukniel              - Sylwia         Łada                  413: 374
  28 Dawid          Pikul                - Marta          Wawrzyn               377: 277
  29 Michał         Rogalewicz           - Agnieszka      Matus                 387: 331
  30 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Błaszkiewicz          329: 349
  31 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Ślusarska             465: 348
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           400: 272
  33 Katarzyna      Dębska               - Czesław        Grajewski             328: 321
  34 Danuta         Langiewicz           - Grzegorz       Święcki               400: 370
  35 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            371: 444


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               414: 264
   2 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            380: 231
   3 Mirosław       Uglik                - Szymon         Płachta               378: 303
   4 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              391: 377
   5 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Ulatowski             471: 313
   6 Bogusław       Szyszka              - Diana          Pietrzykowska         417: 337
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Monika         Siemaszko             471: 296
   8 Marcin         Radwański            - Karolina       Urbańska              420: 344
   9 Dominik        Urbacki              - Maciej         Dąbrowski             473: 367
  10 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Sylwestrzuk           522: 331
  11 Rafał          Matczak              - Maria          Pokorska              460: 323
  12 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Pogorzelski           390: 268
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Bartłomiej     Pawlak                442: 378
  14 Artur          Irzyk                - Marek          Rogalski              505: 327
  15 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           339: 411
  16 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Dąbrowski             434: 275
  17 Kazimierz      Merklejn             - Krystyna       Czajkowska            430: 233
  18 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Olczak                479: 365
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Arana                 369: 405
  20 Dariusz        Kuć                  - Iwona          Wieluńska             490: 373
  21 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Kasprowicz            627: 260
  22 Leszek         Stecuła              - Krzysztof      Zawadzki              499: 260
  23 Joanna         Brychcy              - Sylwia         Łada                  287: 327
  24 Jerzy          Luter                - Łukasz         Moskal                533: 353
  25 Jakub          Szymczak             - Rafał          Błaszkiewicz          349: 331
  26 Wojciech       Zemło                - Agnieszka      Matus                 452: 345
  27 Andrzej        Kroc                 - Mariola        Osajda-Matczak        309: 350
  28 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Wawrzyn               378: 252
  29 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             447: 309
  30 Michał         Rogalewicz           - Rafał          Dąbrowski             304: 352
  31 Jakub          Błażejewski          - Katarzyna      Dębska                376: 229
  32 Dawid          Pikul                - Danuta         Langiewicz            381: 355
  33 Lucyna         Śniadach             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           356: 376
  34 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Święcki               268: 482
  35 Teresa         Balewska             - Czesław        Grajewski             325: 462
  36 Irena          Sołdan               - Paweł          Maciejczuk              0: 400


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Juliusz        Czupryniak            344: 381
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         332: 454
   3 Kacper         Zegadło              - Mirosław       Uglik                 377: 334
   4 Szymon         Płachta              - Kamil          Kister                372: 420
   5 Dariusz        Ulatowski            - Marcin         Radwański             413: 320
   6 Diana          Pietrzykowska        - Bartosz        Morawski              301: 352
   7 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Kosz                  287: 341
   8 Karolina       Urbańska             - Małgorzata     Szczygieł             282: 613
   9 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          321: 264
  10 Maria          Pokorska             - Maciej         Czupryniak            305: 440
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Dominik        Urbacki               335: 495
  12 Paweł          Pogorzelski          - Rafał          Matczak               329: 384
  13 Jarosław       Olek                 - Małgorzata     Sulejewska            424: 465
  14 Marek          Rogalski             - Łukasz         Bobowski              265: 440
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Artur          Irzyk                 387: 334
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Jan            Mrozowski             361: 430
  17 Anna           Arana                - Łukasz         Tuszyński             354: 485
  18 Krystyna       Czajkowska           - Dorota         Kuć                   374: 371
  19 Jolanta        Olczak               - Ireneusz       Moralewicz            414: 387
  20 Iwona          Wieluńska            - Kazimierz      Merklejn              281: 445
  21 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Sornek                373: 417
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Dawid          Adamczyk              340: 497
  23 Łukasz         Moskal               - Leszek         Stecuła               304: 470
  24 Grzegorz       Kasprowicz           - Jerzy          Luter                 371: 392
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Jakub          Szymczak              402: 300
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Kroc                  337: 613
  27 Rafał          Błaszkiewicz         - Grzegorz       Pukniel               356: 400
  28 Marta          Wawrzyn              - Wojciech       Zemło                 399: 470
  29 Katarzyna      Dębska               - Michał         Rogalewicz            291: 426
  30 Danuta         Langiewicz           - Jakub          Błażejewski           367: 448
  31 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 415: 341
  32 Rafał          Dąbrowski            - Agata          Kuć                   365: 363
  33 Grzegorz       Święcki              - Irena          Sołdan                400:   0
  34 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Mieczysław     Pastuszak             407: 331
  35 Czesław        Grajewski            - Lucyna         Śniadach              388: 443
  36 Paweł          Maciejczuk           - Teresa         Balewska              506: 254


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Juliusz        Czupryniak            325: 394
   2 Monika         Siemaszko            - Michał         Alabrudziński         351: 421
   3 Diana          Pietrzykowska        - Kamil          Kister                313: 386
   4 Karolina       Urbańska             - Mariusz        Skrobosz              349: 471
   5 Paweł          Pogorzelski          - Marcin         Radwański             357: 329
   6 Maciej         Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szczygieł             355: 454
   7 Maciej         Dąbrowski            - Bogusław       Szyszka               400: 420
   8 Maria          Pokorska             - Bartosz        Morawski              387: 408
   9 Marek          Rogalski             - Marek          Dudkiewicz            336: 369
  10 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          420: 448
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dominik        Urbacki               321: 357
  12 Jarosław       Olek                 - Rafał          Matczak               527: 318
  13 Anna           Arana                - Łukasz         Bobowski              315: 343
  14 Krystyna       Czajkowska           - Małgorzata     Sulejewska            288: 366
  15 Jolanta        Olczak               - Jan            Mrozowski             288: 386
  16 Iwona          Wieluńska            - Artur          Irzyk                 429: 302
  17 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Tuszyński             456: 296
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Kazimierz      Merklejn              274: 537
  19 Łukasz         Moskal               - Ireneusz       Moralewicz            371: 410
  20 Grzegorz       Kasprowicz           - Dariusz        Kuć                   355: 424
  21 Marta          Wawrzyn              - Joanna         Brychcy               351: 303
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Łukasz         Sornek                422: 352
  23 Agnieszka      Matus                - Leszek         Stecuła               284: 477
  24 Rafał          Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              270: 441
  25 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Zemło                 302: 425
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Pukniel               326: 388
  27 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Kroc                  333: 327
  28 Grzegorz       Święcki              - Agata          Kuć                   398: 473
  29 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Jakub          Błażejewski           312: 351
  30 Czesław        Grajewski            - Michał         Rogalewicz            377: 433
  31 Paweł          Maciejczuk           - Dawid          Pikul                 443: 418
  32 Rafał          Wesołowski           - Lucyna         Śniadach              392: 361
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Teresa         Balewska              391: 302
  34 Kacper         Zegadło              - Mieczysław     Pastuszak             402: 316
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Dawid          Adamczyk              450: 364
  36 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                400:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Diana          Pietrzykowska         403: 345
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Ulatowski             297: 400
   3 Kamil          Kister               - Monika         Siemaszko             428: 299
   4 Mirosław       Uglik                - Karolina       Urbańska              456: 278
   5 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Sylwestrzuk           455: 394
   6 Bogusław       Szyszka              - Paweł          Pogorzelski           386: 344
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Maria          Pokorska              396: 368
   8 Marcin         Radwański            - Maciej         Dąbrowski             468: 305
   9 Dominik        Urbacki              - Szymon         Dąbrowski             582: 316
  10 Maciej         Czupryniak           - Bartłomiej     Pawlak                461: 320
  11 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Rogalski              288: 370
  12 Marek          Dudkiewicz           - Jarosław       Olek                  430: 423
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Iwona          Wieluńska             380: 326
  14 Artur          Irzyk                - Jolanta        Olczak                446: 331
  15 Jan            Mrozowski            - Anna           Arana                 445: 284
  16 Łukasz         Bobowski             - Krystyna       Czajkowska            438: 237
  17 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Zawadzki              604: 306
  18 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kasprowicz            375: 221
  19 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Moskal                508: 415
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Sylwia         Łada                  482: 337
  21 Dawid          Adamczyk             - Agnieszka      Matus                 411: 394
  22 Leszek         Stecuła              - Katarzyna      Ślusarska             347: 299
  23 Łukasz         Sornek               - Mariola        Osajda-Matczak        336: 406
  24 Jerzy          Luter                - Rafał          Błaszkiewicz          381: 348
  25 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Koczkodon             440: 383
  26 Wojciech       Zemło                - Danuta         Langiewicz            464: 269
  27 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Dębska                336: 376
  28 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Dąbrowski             258: 422
  29 Agata          Kuć                  - Czesław        Grajewski             360: 324
  30 Jakub          Błażejewski          - Paweł          Maciejczuk            365: 331
  31 Michał         Rogalewicz           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           305: 421
  32 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Święcki               468: 322
  33 Teresa         Balewska             - Rafał          Wesołowski            319: 440
  34 Mieczysław     Pastuszak            - Szymon         Płachta               323: 397
  35 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk                0: 400
  36 Lucyna         Śniadach             - Kacper         Zegadło               336: 362


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Szymon         Płachta               422: 316
   2 Monika         Siemaszko            - Rafał          Wesołowski            412: 298
   3 Diana          Pietrzykowska        - Krzysztof      Sporczyk              442: 412
   4 Karolina       Urbańska             - Kacper         Zegadło               375: 370
   5 Dawid          Pikul                - Mieczysław     Pastuszak             439: 429
   6 Jakub          Błażejewski          - Lucyna         Śniadach              395: 296
   7 Michał         Rogalewicz           - Teresa         Balewska              413: 273
   8 Agata          Kuć                  - Irena          Sołdan                400:   0
   9 Dawid          Adamczyk             - Danuta         Langiewicz            536: 226
  10 Leszek         Stecuła              - Rafał          Dąbrowski             460: 320
  11 Łukasz         Sornek               - Katarzyna      Dębska                402: 370
  12 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Koczkodon             365: 364
  13 Kazimierz      Merklejn             - Mariola        Osajda-Matczak        420: 403
  14 Łukasz         Tuszyński            - Marta          Wawrzyn               420: 262
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Błaszkiewicz          377: 355
  16 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Matus                 305: 472
  17 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Sylwestrzuk           414: 360
  18 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Dąbrowski             497: 340
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Bartłomiej     Pawlak                379: 356
  20 Bogusław       Szyszka              - Jarosław       Olek                  382: 324
  21 Mirosław       Uglik                - Maciej         Sylwestrzuk           455: 238
  22 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Pogorzelski           447: 382
  23 Kamil          Kister               - Maria          Pokorska              532: 264
  24 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Dąbrowski             594: 288
  25 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Święcki               507: 325
  26 Wojciech       Zemło                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           364: 422
  27 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Maciejczuk            311: 469
  28 Grzegorz       Pukniel              - Czesław        Grajewski             416: 252
  29 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kasprowicz            469: 275
  30 Artur          Irzyk                - Sylwia         Łada                  427: 280
  31 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Zawadzki              373: 329
  32 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Moskal                387: 379
  33 Dominik        Urbacki              - Anna           Arana                 415: 249
  34 Maciej         Czupryniak           - Krystyna       Czajkowska            317: 389
  35 Rafał          Matczak              - Iwona          Wieluńska             296: 410
  36 Marek          Dudkiewicz           - Jolanta        Olczak                517: 243


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Kamil          Kister                268: 380
   2 Maciej         Sylwestrzuk          - Michał         Alabrudziński         298: 402
   3 Maciej         Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              399: 369
   4 Maria          Pokorska             - Mirosław       Uglik                 320: 504
   5 Marek          Rogalski             - Bartosz        Morawski              335: 402
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Marcin         Radwański             356: 379
   7 Jarosław       Olek                 - Małgorzata     Szczygieł             378: 278
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Kosz                  357: 570
   9 Anna           Arana                - Maciej         Czupryniak            383: 456
  10 Krystyna       Czajkowska           - Piotr          Pietuchowski          351: 410
  11 Jolanta        Olczak               - Rafał          Matczak               292: 425
  12 Iwona          Wieluńska            - Dominik        Urbacki               313: 499
  13 Sylwia         Łada                 - Jan            Mrozowski             390: 352
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Bobowski              418: 353
  15 Łukasz         Moskal               - Artur          Irzyk                 426: 338
  16 Grzegorz       Kasprowicz           - Małgorzata     Sulejewska            269: 377
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Ireneusz       Moralewicz            335: 383
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Łukasz         Tuszyński             314: 436
  19 Agnieszka      Matus                - Kazimierz      Merklejn              304: 527
  20 Marta          Wawrzyn              - Dariusz        Kuć                   368: 410
  21 Katarzyna      Dębska               - Dawid          Adamczyk              327: 428
  22 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Sornek                369: 233
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Leszek         Stecuła               399: 411
  24 Rafał          Dąbrowski            - Joanna         Brychcy               376: 309
  25 Grzegorz       Święcki              - Wojciech       Zemło                 381: 364
  26 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Jakub          Szymczak              448: 394
  27 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Kroc                  444: 459
  28 Paweł          Maciejczuk           - Grzegorz       Pukniel               417: 435
  29 Lucyna         Śniadach             - Dawid          Pikul                 298: 463
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Agata          Kuć                   288: 362
  31 Teresa         Balewska             - Jakub          Błażejewski           314: 427
  32 Irena          Sołdan               - Michał         Rogalewicz              0: 400
  33 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Ulatowski             388: 438
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Siemaszko             477: 323
  35 Szymon         Płachta              - Karolina       Urbańska              383: 365
  36 Kacper         Zegadło              - Diana          Pietrzykowska         396: 341


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Olek                 - Kamil          Kister                270: 376
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Alabrudziński         457: 522
   3 Bartłomiej     Pawlak               - Juliusz        Czupryniak            416: 315
   4 Marek          Rogalski             - Mirosław       Uglik                 379: 484
   5 Anna           Arana                - Bogusław       Szyszka               380: 468
   6 Krystyna       Czajkowska           - Marcin         Radwański             321: 384
   7 Jolanta        Olczak               - Małgorzata     Szczygieł             351: 416
   8 Iwona          Wieluńska            - Bartosz        Morawski              260: 519
   9 Sylwia         Łada                 - Piotr          Pietuchowski          291: 365
  10 Mariusz        Orzeł                - Dominik        Urbacki               413: 374
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Matczak               381: 332
  12 Łukasz         Moskal               - Marek          Dudkiewicz            345: 397
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Łukasz         Bobowski              359: 399
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Artur          Irzyk                 368: 427
  15 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Sulejewska            309: 455
  16 Rafał          Błaszkiewicz         - Jan            Mrozowski             484: 310
  17 Katarzyna      Dębska               - Ireneusz       Moralewicz            310: 485
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             272: 398
  19 Waldemar       Dębski               - Dariusz        Kuć                   263: 517
  20 Rafał          Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              403: 424
  21 Grzegorz       Święcki              - Dawid          Adamczyk              335: 397
  22 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Leszek         Stecuła               314: 442
  23 Czesław        Grajewski            - Joanna         Brychcy               399: 312
  24 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Sornek                536: 301
  25 Rafał          Wesołowski           - Michał         Rogalewicz            485: 338
  26 Szymon         Płachta              - Jakub          Błażejewski           428: 304
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 286: 564
  28 Kacper         Zegadło              - Agata          Kuć                   349: 272
  29 Maria          Pokorska             - Dariusz        Ulatowski             271: 437
  30 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Siemaszko             250: 396
  31 Maciej         Sylwestrzuk          - Diana          Pietrzykowska         361: 413
  32 Paweł          Pogorzelski          - Karolina       Urbańska              357: 411
  33 Irena          Sołdan               - Jakub          Szymczak                0: 400
  34 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Zemło                   0: 400
  35 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Kroc                    0: 400
  36 Teresa         Balewska             - Grzegorz       Pukniel                 0: 400


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Bartłomiej     Pawlak                473: 345
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           426: 336
   3 Mirosław       Uglik                - Jarosław       Olek                  388: 277
   4 Kamil          Kister               - Szymon         Dąbrowski             439: 307
   5 Bartosz        Morawski             - Jolanta        Olczak                418: 326
   6 Dariusz        Kosz                 - Anna           Arana                 445: 282
   7 Bogusław       Szyszka              - Krystyna       Czajkowska            413: 343
   8 Marcin         Radwański            - Iwona          Wieluńska             384: 301
   9 Dominik        Urbacki              - Sylwia         Łada                  324: 285
  10 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Zawadzki              324: 481
  11 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Moskal                416: 417
  12 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Orzeł                 448: 349
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Katarzyna      Ślusarska             469: 319
  14 Jan            Mrozowski            - Mariola        Osajda-Matczak        433: 252
  15 Łukasz         Bobowski             - Marta          Wawrzyn               491: 216
  16 Artur          Irzyk                - Rafał          Błaszkiewicz          273: 374
  17 Kazimierz      Merklejn             - Waldemar       Dębski                500: 211
  18 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Dębska                433: 361
  20 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             410: 372
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Dąbrowski             325: 424
  21 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Maciejczuk            404: 323
  22 Leszek         Stecuła              - Czesław        Grajewski             382: 370
  23 Łukasz         Sornek               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           419: 346
  24 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Święcki               312: 372
  25 Jakub          Szymczak             - Lucyna         Śniadach              400:   0
  26 Wojciech       Zemło                - Irena          Sołdan                400:   0
  27 Andrzej        Kroc                 - Teresa         Balewska              400:   0
  28 Grzegorz       Pukniel              - Mieczysław     Pastuszak             400:   0
  29 Agata          Kuć                  - Rafał          Wesołowski            432: 290
  30 Michał         Rogalewicz           - Szymon         Płachta               327: 361
  31 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Sporczyk              420: 384
  32 Dawid          Pikul                - Kacper         Zegadło               459: 313
  33 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Sylwestrzuk           331: 302
  34 Monika         Siemaszko            - Maria          Pokorska              376: 404
  35 Diana          Pietrzykowska        - Paweł          Pogorzelski           409: 333
  36 Karolina       Urbańska             - Maciej         Dąbrowski             378: 302


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Dawid          Adamczyk              336: 396
   2 Maciej         Czupryniak           - Leszek         Stecuła               554: 354
   3 Rafał          Matczak              - Łukasz         Sornek                365: 315
   4 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Brychcy               277: 375
   5 Grzegorz       Święcki              - Kacper         Zegadło               301: 343
   6 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Rafał          Wesołowski            389: 390
   7 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Sporczyk              321: 270
   8 Paweł          Maciejczuk           - Szymon         Płachta               336: 335
   9 Irena          Sołdan               - Anna           Arana                   0: 400
  10 Lucyna         Śniadach             - Iwona          Wieluńska               0: 400
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Krystyna       Czajkowska              0: 400
  12 Teresa         Balewska             - Jolanta        Olczak                  0: 400
  13 Katarzyna      Dębska               - Monika         Siemaszko             375: 376
  14 Waldemar       Dębski               - Karolina       Urbańska              374: 304
  15 Rafał          Dąbrowski            - Dariusz        Ulatowski             423: 349
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Diana          Pietrzykowska         540: 332
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Kazimierz      Merklejn              371: 400
  18 Artur          Irzyk                - Ireneusz       Moralewicz            384: 396
  19 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Kuć                   476: 236
  20 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Tuszyński             332: 565
  21 Bartosz        Morawski             - Wojciech       Zemło                 420: 336
  22 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Szymczak              375: 418
  23 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Pukniel               525: 235
  24 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Kroc                  368: 398
  25 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Pogorzelski           414: 333
  26 Agnieszka      Matus                - Maria          Pokorska              349: 403
  27 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Sylwestrzuk           480: 255
  28 Marta          Wawrzyn              - Maciej         Dąbrowski             277: 339
  29 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Błażejewski           456: 310
  30 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 377: 451
  31 Mirosław       Uglik                - Michał         Rogalewicz            395: 377
  32 Juliusz        Czupryniak           - Agata          Kuć                   379: 354
  33 Sylwia         Łada                 - Szymon         Dąbrowski             331: 375
  34 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Sylwestrzuk           452: 288
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Jarosław       Olek                  261: 375
  36 Łukasz         Moskal               - Marek          Rogalski              376: 507


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Błażejewski          - Kamil          Kister                323: 542
   2 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 400: 339
   3 Michał         Rogalewicz           - Mariusz        Skrobosz              403: 354
   4 Agata          Kuć                  - Michał         Alabrudziński         270: 441
   5 Dawid          Adamczyk             - Rafał          Matczak               382: 346
   6 Leszek         Stecuła              - Dominik        Urbacki               381: 453
   7 Łukasz         Sornek               - Maciej         Czupryniak            349: 343
   8 Joanna         Brychcy              - Piotr          Pietuchowski          334: 453
   9 Kazimierz      Merklejn             - Jan            Mrozowski             334: 438
  10 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Bobowski              385: 335
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Sulejewska            364: 321
  12 Dariusz        Kuć                  - Artur          Irzyk                 286: 377
  13 Marek          Rogalski             - Sylwia         Łada                  506: 326
  14 Jarosław       Olek                 - Mariusz        Orzeł                 357: 366
  15 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Zawadzki              406: 288
  16 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Moskal                318: 441
  17 Maria          Pokorska             - Rafał          Błaszkiewicz          453: 337
  18 Maciej         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        254: 434
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Agnieszka      Matus                 386: 331
  20 Paweł          Pogorzelski          - Marta          Wawrzyn               441: 284
  21 Dariusz        Ulatowski            - Katarzyna      Dębska                432: 261
  22 Monika         Siemaszko            - Waldemar       Dębski                389: 316
  23 Diana          Pietrzykowska        - Rafał          Dąbrowski             310: 470
  24 Karolina       Urbańska             - Grzegorz       Koczkodon             323: 455
  25 Jakub          Szymczak             - Bogusław       Szyszka               380: 346
  26 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Szczygieł             435: 334
  27 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Kosz                  415: 439
  28 Grzegorz       Pukniel              - Bartosz        Morawski              327: 417
  29 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             410: 336
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Święcki               344: 496
  31 Kacper         Zegadło              - Paweł          Maciejczuk            485: 294
  32 Szymon         Płachta              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           485: 313
  33 Iwona          Wieluńska            - Irena          Sołdan                400:   0
  34 Anna           Arana                - Lucyna         Śniadach              400:   0
  35 Jolanta        Olczak               - Mieczysław     Pastuszak             400:   0
  36 Krystyna       Czajkowska           - Teresa         Balewska              400:   0


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Michał         Alabrudziński         298: 437
   2 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Skrobosz              322: 450
   3 Andrzej        Kroc                 - Juliusz        Czupryniak            288: 548
   4 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Kister                337: 462
   5 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Kosz                  389: 418
   6 Leszek         Stecuła              - Marcin         Radwański             518: 354
   7 Łukasz         Sornek               - Bartosz        Morawski              407: 369
   8 Jerzy          Luter                - Bogusław       Szyszka               347: 378
   9 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               519: 345
  10 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Czupryniak            491: 306
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Matczak               394: 354
  12 Dariusz        Kuć                  - Piotr          Pietuchowski          325: 394
  13 Agata          Kuć                  - Artur          Irzyk                 387: 371
  14 Dawid          Pikul                - Łukasz         Bobowski              408: 421
  15 Michał         Rogalewicz           - Małgorzata     Sulejewska            404: 438
  16 Jakub          Błażejewski          - Jan            Mrozowski             400: 381
  17 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 371: 358
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariola        Osajda-Matczak        349: 326
  19 Bartłomiej     Pawlak               - Katarzyna      Ślusarska             390: 294
  20 Marek          Rogalski             - Rafał          Błaszkiewicz          430: 271
  22 Paweł          Pogorzelski          - Rafał          Dąbrowski             337: 410
  23 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Dębska                364: 501
  24 Maria          Pokorska             - Waldemar       Dębski                391: 256
  25 Dariusz        Ulatowski            - Paweł          Maciejczuk            375: 386
  26 Monika         Siemaszko            - Czesław        Grajewski             239: 479
  27 Diana          Pietrzykowska        - Grzegorz       Święcki               357: 405
  28 Karolina       Urbańska             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           315: 514
  29 Anna           Arana                - Krzysztof      Sporczyk              298: 409
  30 Krystyna       Czajkowska           - Rafał          Wesołowski            286: 348
  31 Jolanta        Olczak               - Kacper         Zegadło               280: 443
  32 Maciej         Sylwestrzuk          - Grzegorz       Koczkodon             365: 370
  32 Iwona          Wieluńska            - Szymon         Płachta               418: 340
  33 Mariusz        Orzeł                - Irena          Sołdan                400:   0
  34 Krzysztof      Zawadzki             - Lucyna         Śniadach              400:   0
  35 Sylwia         Łada                 - Mieczysław     Pastuszak             400:   0
  36 Łukasz         Moskal               - Teresa         Balewska              400:   0


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Leszek         Stecuła               434: 376
   2 Bartosz        Morawski             - Dawid          Adamczyk              308: 472
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Brychcy               456: 384
   4 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Sornek                398: 302
   5 Irena          Sołdan               - Sylwia         Łada                    0: 400
   6 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Orzeł                   0: 400
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Kasprowicz              0: 400
   8 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Zawadzki                0: 400
   9 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Tuszyński             456: 304
  10 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Kuć                   363: 439
  11 Piotr          Pietuchowski         - Ireneusz       Moralewicz            501: 247
  12 Maciej         Czupryniak           - Kazimierz      Merklejn              378: 433
  13 Mirosław       Uglik                - Jakub          Szymczak              356: 292
  14 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  571: 304
  15 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Pukniel               410: 517
  16 Kamil          Kister               - Wojciech       Zemło                 356: 344
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Pikul                 397: 399
  18 Artur          Irzyk                - Jakub          Błażejewski           306: 457
  19 Jan            Mrozowski            - Michał         Rogalewicz            429: 279
  20 Łukasz         Bobowski             - Agata          Kuć                   469: 356
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Jarosław       Olek                  350: 306
  22 Agnieszka      Matus                - Mariusz        Sylwestrzuk           308: 337
  23 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Dąbrowski             498: 390
  24 Marta          Wawrzyn              - Marek          Rogalski              322: 378
  25 Rafał          Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           448: 300
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Pogorzelski           410: 337
  27 Katarzyna      Dębska               - Maria          Pokorska              250: 411
  28 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Dąbrowski             301: 427
  29 Grzegorz       Święcki              - Monika         Siemaszko             338: 335
  30 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dariusz        Ulatowski             397: 356
  31 Czesław        Grajewski            - Diana          Pietrzykowska         371: 378
  32 Paweł          Maciejczuk           - Karolina       Urbańska              369: 302
  33 Rafał          Wesołowski           - Anna           Arana                 479: 305
  34 Szymon         Płachta              - Jolanta        Olczak                422: 232
  35 Kacper         Zegadło              - Krystyna       Czajkowska            521: 241
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Iwona          Wieluńska             328: 362


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Brychcy               422: 365
   2 Mirosław       Uglik                - Leszek         Stecuła               525: 264
   3 Kamil          Kister               - Łukasz         Sornek                466: 358
   4 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Adamczyk              523: 374
   5 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              424: 318
   6 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             345: 442
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Ireneusz       Moralewicz            322: 416
   8 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Kuć                   411: 381
   9 Dominik        Urbacki              - Jakub          Błażejewski           333: 443
  10 Maciej         Czupryniak           - Dawid          Pikul                 299: 455
  11 Rafał          Matczak              - Michał         Rogalewicz            491: 441
  12 Marek          Dudkiewicz           - Agata          Kuć                   375: 329
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Szymczak              346: 364
  14 Artur          Irzyk                - Wojciech       Zemło                 366: 396
  15 Jan            Mrozowski            - Andrzej        Kroc                  482: 402
  16 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Pukniel               323: 380
  17 Danuta         Langiewicz           - Jarosław       Olek                  397: 315
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Sylwestrzuk           437: 384
  19 Katarzyna      Dębska               - Szymon         Dąbrowski             272: 345
  20 Rafał          Dąbrowski            - Bartłomiej     Pawlak                459: 294
  21 Grzegorz       Święcki              - Maciej         Sylwestrzuk           411: 420
  22 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Paweł          Pogorzelski           411: 223
  23 Czesław        Grajewski            - Maria          Pokorska              228: 366
  24 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Dąbrowski             435: 256
  25 Irena          Sołdan               - Dariusz        Ulatowski               0: 400
  26 Lucyna         Śniadach             - Monika         Siemaszko               0: 400
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Diana          Pietrzykowska           0: 400
  28 Teresa         Balewska             - Karolina       Urbańska                0: 400
  29 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Orzeł                 345: 446
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Moskal                379: 250
  31 Kacper         Zegadło              - Sylwia         Łada                  388: 337
  32 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Zawadzki              473: 281
  33 Anna           Arana                - Mariola        Osajda-Matczak        281: 302
  34 Krystyna       Czajkowska           - Marta          Wawrzyn               361: 348
  35 Jolanta        Olczak               - Katarzyna      Ślusarska             324: 386
  36 Iwona          Wieluńska            - Rafał          Błaszkiewicz          312: 572


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 414: 403
   2 Leszek         Stecuła              - Michał         Alabrudziński         344: 452
   3 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Skrobosz              366: 374
   4 Jerzy          Luter                - Juliusz        Czupryniak            459: 394
   5 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              387: 485
   6 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  285: 536
   7 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Szczygieł             332: 487
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Szyszka               421: 430
   9 Agata          Kuć                  - Piotr          Pietuchowski          399: 401
  10 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Czupryniak            353: 386
  11 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Matczak               383: 353
  12 Dawid          Pikul                - Dominik        Urbacki               323: 481
  13 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Bobowski              372: 400
  14 Wojciech       Zemło                - Jan            Mrozowski             482: 375
  15 Andrzej        Kroc                 - Artur          Irzyk                 424: 318
  16 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Sulejewska            499: 337
  17 Marek          Rogalski             - Danuta         Langiewicz            413: 378
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Dębska                400: 316
  19 Jarosław       Olek                 - Rafał          Dąbrowski             356: 417
  20 Bartłomiej     Pawlak               - Grzegorz       Koczkodon             496: 422
  21 Maciej         Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             397: 289
  22 Paweł          Pogorzelski          - Paweł          Maciejczuk            308: 345
  23 Maciej         Dąbrowski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           440: 348
  24 Maria          Pokorska             - Grzegorz       Święcki               356: 341
  25 Monika         Siemaszko            - Irena          Sołdan                400:   0
  26 Dariusz        Ulatowski            - Lucyna         Śniadach              400:   0
  27 Karolina       Urbańska             - Mieczysław     Pastuszak             400:   0
  28 Diana          Pietrzykowska        - Teresa         Balewska              400:   0
  29 Sylwia         Łada                 - Rafał          Wesołowski            414: 387
  30 Mariusz        Orzeł                - Szymon         Płachta               309: 374
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              323: 412
  32 Łukasz         Moskal               - Kacper         Zegadło               250: 520
  33 Katarzyna      Ślusarska            - Krystyna       Czajkowska            387: 285
  34 Agnieszka      Matus                - Iwona          Wieluńska             357: 342
  35 Rafał          Błaszkiewicz         - Jolanta        Olczak                385: 326
  36 Marta          Wawrzyn              - Anna           Arana                 400: 299


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szczygieł             618: 366
   2 Michał         Rogalewicz           - Bartosz        Morawski              358: 320
   3 Agata          Kuć                  - Marcin         Radwański             415: 397
   4 Jakub          Błażejewski          - Dariusz        Kosz                  426: 352
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              330: 424
   6 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         346: 383
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Kister                302: 401
   8 Dariusz        Kuć                  - Mirosław       Uglik                 300: 420
   9 Jakub          Szymczak             - Maciej         Czupryniak            416: 348
  10 Wojciech       Zemło                - Dominik        Urbacki               379: 327
  11 Andrzej        Kroc                 - Marek          Dudkiewicz            361: 416
  12 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Pietuchowski          280: 491
  13 Dawid          Adamczyk             - Jan            Mrozowski             458: 366
  14 Leszek         Stecuła              - Małgorzata     Sulejewska            375: 410
  15 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Bobowski              436: 429
  16 Jerzy          Luter                - Artur          Irzyk                 499: 326
  17 Szymon         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             297: 380
  18 Jarosław       Olek                 - Michał, Piotr  Waszkiewicz           410: 380
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Święcki               309: 381
  20 Bartłomiej     Pawlak               - Paweł          Maciejczuk            320: 428
  21 Maria          Pokorska             - Irena          Sołdan                400:   0
  22 Maciej         Dąbrowski            - Lucyna         Śniadach              400:   0
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Mieczysław     Pastuszak             400:   0
  24 Paweł          Pogorzelski          - Teresa         Balewska              400:   0
  25 Dariusz        Ulatowski            - Iwona          Wieluńska             405: 347
  26 Monika         Siemaszko            - Jolanta        Olczak                394: 297
  27 Diana          Pietrzykowska        - Anna           Arana                 353: 302
  28 Karolina       Urbańska             - Krystyna       Czajkowska            250: 416
  29 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Płachta               347: 327
  30 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Wesołowski            369: 398
  31 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Sporczyk              366: 423
  32 Marta          Wawrzyn              - Kacper         Zegadło               299: 365
  33 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Koczkodon             405: 353
  34 Mariusz        Orzeł                - Danuta         Langiewicz            311: 390
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                262: 481
  36 Łukasz         Moskal               - Rafał          Dąbrowski             393: 480


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kuć                   617: 263
   2 Mariusz        Skrobosz             - Ireneusz       Moralewicz            365: 487
   3 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             375: 377
   4 Juliusz        Czupryniak           - Kazimierz      Merklejn              501: 370
   5 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 521: 413
   6 Dariusz        Kosz                 - Michał         Rogalewicz            419: 346
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Agata          Kuć                   451: 454
   8 Bogusław       Szyszka              - Jakub          Błażejewski           417: 316
   9 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 381: 441
  10 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Pukniel               419: 313
  11 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kroc                  392: 334
  12 Dominik        Urbacki              - Jakub          Szymczak              427: 410
  13 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Adamczyk              479: 389
  14 Artur          Irzyk                - Łukasz         Sornek                429: 384
  15 Jan            Mrozowski            - Joanna         Brychcy               457: 320
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Jerzy          Luter                 379: 413
  17 Grzegorz       Święcki              - Bartłomiej     Pawlak                340: 320
  18 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Mariusz        Sylwestrzuk           302: 315
  19 Czesław        Grajewski            - Marek          Rogalski              358: 304
  20 Paweł          Maciejczuk           - Szymon         Dąbrowski             373: 365
  21 Anna           Arana                - Dariusz        Ulatowski             316: 370
  22 Krystyna       Czajkowska           - Diana          Pietrzykowska         293: 388
  23 Jolanta        Olczak               - Karolina       Urbańska              285: 364
  24 Iwona          Wieluńska            - Monika         Siemaszko             367: 350
  25 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Matus                 445: 361
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        322: 469
  27 Kacper         Zegadło              - Rafał          Błaszkiewicz          443: 358
  28 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Ślusarska             405: 429
  29 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Moskal                399: 382
  30 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              382: 274
  31 Rafał          Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  399: 283
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Orzeł                 505: 224
  33 Irena          Sołdan               - Maciej         Dąbrowski               0: 400
  34 Lucyna         Śniadach             - Maria          Pokorska                0: 400
  35 Mieczysław     Pastuszak            - Paweł          Pogorzelski             0: 400
  36 Teresa         Balewska             - Maciej         Sylwestrzuk             0: 400


Runda nr 29
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Sulejewska            329: 373
   2 Mirosław       Uglik                - Artur          Irzyk                 378: 336
   3 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              539: 471
   4 Juliusz        Czupryniak           - Jan            Mrozowski             329: 432
   5 Bartosz        Morawski             - Maciej         Czupryniak            417: 354
   6 Dariusz        Kosz                 - Dominik        Urbacki               518: 318
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Matczak               498: 315
   8 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Pietuchowski          439: 402
   9 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Błażejewski           366: 458
  10 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Rogalewicz            393: 292
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Kuć                   505: 330
  12 Dariusz        Kuć                  - Dawid          Pikul                 311: 468
  13 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Szymczak              516: 363
  14 Łukasz         Sornek               - Wojciech       Zemło                 368: 456
  15 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Kroc                  402: 485
  16 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Pukniel               280: 468
  17 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski               0: 400
  18 Lucyna         Śniadach             - Jarosław       Olek                    0: 400
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Bartłomiej     Pawlak                  0: 400
  20 Teresa         Balewska             - Marek          Rogalski                0: 400
  21 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Dąbrowski             402: 328
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Pokorska              411: 407
  23 Kacper         Zegadło              - Paweł          Pogorzelski           344: 342
  24 Szymon         Płachta              - Maciej         Sylwestrzuk           458: 255
  25 Sylwia         Łada                 - Monika         Siemaszko             365: 354
  26 Mariusz        Orzeł                - Diana          Pietrzykowska         413: 416
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Ulatowski             326: 518
  28 Grzegorz       Kasprowicz           - Karolina       Urbańska              368: 306
  29 Katarzyna      Ślusarska            - Grzegorz       Święcki               403: 463
  30 Agnieszka      Matus                - Paweł          Maciejczuk            390: 290
  31 Rafał          Błaszkiewicz         - Michał, Piotr  Waszkiewicz           326: 505
  32 Marta          Wawrzyn              - Czesław        Grajewski             291: 447
  33 Rafał          Dąbrowski            - Iwona          Wieluńska             361: 349
  34 Katarzyna      Dębska               - Krystyna       Czajkowska            407: 256
  35 Danuta         Langiewicz           - Anna           Arana                 369: 362
  36 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Olczak                513: 306


Runda nr 30
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Mirosław       Uglik                 333: 427
   2 Jan            Mrozowski            - Michał         Alabrudziński         397: 367
   3 Artur          Irzyk                - Kamil          Kister                482: 429
   4 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Skrobosz              411: 355
   5 Dominik        Urbacki              - Małgorzata     Szczygieł             412: 330
   6 Maciej         Czupryniak           - Marcin         Radwański             432: 277
   7 Piotr          Pietuchowski         - Bartosz        Morawski              437: 326
   8 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Kosz                  291: 387
   9 Michał         Rogalewicz           - Dariusz        Kuć                   335: 385
  10 Jakub          Błażejewski          - Łukasz         Tuszyński             387: 402
  11 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            397: 328
  12 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              325: 476
  13 Jakub          Szymczak             - Leszek         Stecuła               425: 381
  14 Wojciech       Zemło                - Dawid          Adamczyk              306: 404
  15 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Sornek                577: 287
  16 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Brychcy               363: 325
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Irena          Sołdan                400:   0
  18 Bartłomiej     Pawlak               - Lucyna         Śniadach              400:   0
  19 Jarosław       Olek                 - Mieczysław     Pastuszak             400:   0
  20 Szymon         Dąbrowski            - Teresa         Balewska              400:   0
  21 Paweł          Pogorzelski          - Szymon         Płachta               321: 382
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              287: 296
  23 Maciej         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               273: 442
  24 Maria          Pokorska             - Rafał          Wesołowski            373: 389
  25 Dariusz        Ulatowski            - Grzegorz       Kasprowicz            458: 280
  26 Diana          Pietrzykowska        - Sylwia         Łada                  467: 332
  27 Monika         Siemaszko            - Krzysztof      Zawadzki              421: 323
  28 Karolina       Urbańska             - Mariusz        Orzeł                 273: 402
  29 Grzegorz       Święcki              - Marta          Wawrzyn               484: 248
  30 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Mariola        Osajda-Matczak        455: 320
  31 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Matus                 462: 294
  32 Paweł          Maciejczuk           - Rafał          Błaszkiewicz          457: 367
  33 Anna           Arana                - Grzegorz       Koczkodon             329: 398
  34 Krystyna       Czajkowska           - Rafał          Dąbrowski             371: 435
  35 Jolanta        Olczak               - Danuta         Langiewicz            434: 353
  36 Iwona          Wieluńska            - Katarzyna      Dębska                431: 312


Runda nr 31
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Skrobosz              452: 453
   2 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         428: 369
   3 Rafał          Matczak              - Mirosław       Uglik                 488: 432
   4 Marek          Dudkiewicz           - Juliusz        Czupryniak            388: 379
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Kosz                  287: 520
   6 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              303: 442
   7 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Szczygieł             418: 478
   8 Jan            Mrozowski            - Bogusław       Szyszka               261: 354
   9 Agata          Kuć                  - Joanna         Brychcy               323: 344
  10 Jakub          Błażejewski          - Łukasz         Sornek                400: 449
  11 Michał         Rogalewicz           - Leszek         Stecuła               305: 329
  12 Dawid          Pikul                - Dawid          Adamczyk              452: 396
  13 Wojciech       Zemło                - Ireneusz       Moralewicz            333: 399
  14 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kuć                   382: 409
  15 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Tuszyński             393: 386
  16 Grzegorz       Pukniel              - Kazimierz      Merklejn              431: 370
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Sporczyk              366: 370
  18 Szymon         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               415: 393
  19 Jarosław       Olek                 - Kacper         Zegadło               355: 403
  20 Marek          Rogalski             - Rafał          Wesołowski            459: 285
  21 Anna           Arana                - Maria          Pokorska              316: 341
  22 Krystyna       Czajkowska           - Maciej         Dąbrowski             269: 366
  23 Jolanta        Olczak               - Maciej         Sylwestrzuk           320: 339
  24 Iwona          Wieluńska            - Paweł          Pogorzelski           368: 335
  25 Dariusz        Ulatowski            - Marta          Wawrzyn               491: 305
  26 Monika         Siemaszko            - Katarzyna      Ślusarska             338: 467
  27 Diana          Pietrzykowska        - Mariola        Osajda-Matczak        308: 376
  28 Karolina       Urbańska             - Rafał          Błaszkiewicz          295: 469
  29 Rafał          Dąbrowski            - Lucyna         Śniadach              400:   0
  30 Grzegorz       Koczkodon            - Irena          Sołdan                400:   0
  31 Danuta         Langiewicz           - Mieczysław     Pastuszak             400:   0
  32 Katarzyna      Dębska               - Teresa         Balewska              400:   0
  33 Grzegorz       Święcki              - Krzysztof      Zawadzki              448: 249
  34 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Sylwia         Łada                  518: 253
  35 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Orzeł                 316: 398
  36 Paweł          Maciejczuk           - Grzegorz       Kasprowicz            346: 314


Runda nr 32
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Maciej         Czupryniak            290: 454
   2 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Pietuchowski          317: 410
   3 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               501: 287
   4 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Matczak               492: 449
   5 Bartosz        Morawski             - Jan            Mrozowski             393: 326
   6 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Bobowski              313: 305
   7 Marcin         Radwański            - Artur          Irzyk                 195: 470
   8 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Sulejewska            281: 346
   9 Dawid          Adamczyk             - Agata          Kuć                   386: 429
  10 Leszek         Stecuła              - Dawid          Pikul                 369: 507
  11 Łukasz         Sornek               - Michał         Rogalewicz            397: 326
  12 Joanna         Brychcy              - Jakub          Błażejewski           361: 363
  13 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Pukniel               486: 397
  14 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kroc                  367: 452
  15 Dariusz        Kuć                  - Wojciech       Zemło                 343: 409
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Szymczak              399: 400
  17 Rafał          Wesołowski           - Bartłomiej     Pawlak                335: 453
  18 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Sylwestrzuk           370: 421
  19 Szymon         Płachta              - Marek          Rogalski              392: 279
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Olek                  313: 361
  21 Paweł          Pogorzelski          - Anna           Arana                 331: 331
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Krystyna       Czajkowska            318: 387
  23 Maciej         Dąbrowski            - Jolanta        Olczak                385: 362
  24 Maria          Pokorska             - Iwona          Wieluńska             363: 361
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Ulatowski             361: 363
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Diana          Pietrzykowska         480: 274
  27 Agnieszka      Matus                - Karolina       Urbańska              479: 222
  28 Rafał          Błaszkiewicz         - Monika         Siemaszko             436: 331
  29 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Koczkodon               0: 400
  30 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski               0: 400
  31 Mieczysław     Pastuszak            - Katarzyna      Dębska                  0: 400
  32 Teresa         Balewska             - Danuta         Langiewicz              0: 400
  33 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Święcki               391: 250
  34 Mariusz        Orzeł                - Paweł          Maciejczuk            269: 350
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           333: 374
  36 Grzegorz       Kasprowicz           - Czesław        Grajewski             291: 427


Runda nr 33
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  373: 282
   2 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              549: 387
   3 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Szczygieł             390: 336
   4 Juliusz        Czupryniak           - Bogusław       Szyszka               422: 379
   5 Dominik        Urbacki              - Jan            Mrozowski             440: 330
   6 Maciej         Czupryniak           - Małgorzata     Sulejewska            431: 271
   7 Rafał          Matczak              - Artur          Irzyk                 568: 410
   8 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Bobowski              452: 413
   9 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Adamczyk              463: 211
  10 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Luter                 422: 336
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Sornek                415: 447
  12 Dariusz        Kuć                  - Leszek         Stecuła               417: 342
  13 Jakub          Szymczak             - Dawid          Pikul                 394: 300
  14 Wojciech       Zemło                - Michał         Rogalewicz            409: 338
  15 Andrzej        Kroc                 - Agata          Kuć                   483: 403
  16 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Błażejewski           305: 447
  17 Dariusz        Ulatowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           441: 323
  18 Monika         Siemaszko            - Bartłomiej     Pawlak                411: 315
  19 Diana          Pietrzykowska        - Marek          Rogalski              404: 466
  20 Karolina       Urbańska             - Szymon         Dąbrowski             452: 381
  21 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Zawadzki              332: 453
  22 Maciej         Dąbrowski            - Mariusz        Orzeł                 328: 378
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Sylwia         Łada                  308: 335
  24 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Kasprowicz            401: 304
  25 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             385: 347
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Dąbrowski             346: 346
  27 Kacper         Zegadło              - Danuta         Langiewicz            469: 247
  28 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Dębska                302: 333
  29 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak          0: 400
  30 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Ślusarska               0: 400
  31 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Matus                   0: 400
  32 Teresa         Balewska             - Rafał          Błaszkiewicz            0: 400
  33 Anna           Arana                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           317: 373
  34 Krystyna       Czajkowska           - Czesław        Grajewski             301: 356
  35 Jolanta        Olczak               - Paweł          Maciejczuk            272: 342
  36 Iwona          Wieluńska            - Grzegorz       Święcki               351: 389


Runda nr 34
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Juliusz        Czupryniak            435: 398
   2 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              410: 303
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Alabrudziński         327: 482
   4 Bogusław       Szyszka              - Mirosław       Uglik                 409: 342
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Pietuchowski          385: 445
   6 Artur          Irzyk                - Dominik        Urbacki               333: 361
   7 Jan            Mrozowski            - Marek          Dudkiewicz            500: 282
   8 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Matczak               328: 571
   9 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Kuć                   322: 363
  10 Leszek         Stecuła              - Kazimierz      Merklejn              327: 407
  11 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Tuszyński             199: 430
  12 Jerzy          Luter                - Ireneusz       Moralewicz            282: 398
  13 Agata          Kuć                  - Wojciech       Zemło                 310: 434
  14 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Pukniel               389: 290
  15 Jakub          Błażejewski          - Jakub          Szymczak              395: 381
  16 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kroc                  409: 399
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Karolina       Urbańska              500: 259
  18 Marek          Rogalski             - Monika         Siemaszko             414: 290
  19 Jarosław       Olek                 - Diana          Pietrzykowska         359: 382
  20 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Ulatowski             296: 523
  21 Sylwia         Łada                 - Maria          Pokorska              367: 385
  22 Mariusz        Orzeł                - Paweł          Pogorzelski           344: 367
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Sylwestrzuk           300: 359
  24 Grzegorz       Kasprowicz           - Maciej         Dąbrowski             316: 319
  25 Rafał          Dąbrowski            - Szymon         Płachta               322: 397
  26 Katarzyna      Dębska               - Kacper         Zegadło               275: 401
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Sporczyk              462: 346
  28 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Wesołowski            401: 362
  29 Marta          Wawrzyn              - Irena          Sołdan                400:   0
  30 Rafał          Błaszkiewicz         - Lucyna         Śniadach              400:   0
  31 Katarzyna      Ślusarska            - Mieczysław     Pastuszak             400:   0
  32 Agnieszka      Matus                - Teresa         Balewska              400:   0
  33 Grzegorz       Święcki              - Jolanta        Olczak                325: 364
  34 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Iwona          Wieluńska             352: 307
  35 Czesław        Grajewski            - Anna           Arana                 418: 388
  36 Paweł          Maciejczuk           - Krystyna       Czajkowska            377: 296
Lista rankingowa na dzień 04-05-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.32  23876  148
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.61  31602  198
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.44  30932  194
   4 Kamil Górka                    Kraków               155.93  30718  197
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             153.12  30471  199
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              152.90  30427  199
   7 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.48  29123  191
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.36  28035  184
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.99  26599  175
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.52  27728  183
  12 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.41  29584  198
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  14 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.18  19095  128
  15 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.84  28130  189
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.53  28666  193
  17 Krzysztof Obremski             Legnica              148.44  28352  191
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.96   7102   48
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.71  28656  194
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.21  22817  155
  21 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.10  29125  198
  22 Marek Reda                     Dębówka              146.61  27710  189
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.35  22245  152
  24 Dawid Pikul                    Poznań               145.69  28555  196
  25 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.59  28682  197
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  27 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.12  27573  190
  28 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  29 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  30 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.88  25499  176
  31 Karol Waniek                   Wrocław              144.69   5209   36
  32 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.54  28475  197
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  34 Kacper Zegadło                 Warszawa             142.50  27502  193
  35 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.46  18947  133
  36 Kamil Kister                   Puławy               141.87  26813  189
  37 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  38 Michał Makowski                Warszawa             141.50   5660   40
  39 Justyna Górka                  Kraków               140.98  27209  193
  40 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.92  27057  192
  41 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.78  10136   72
  42 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.68  27292  194
  43 Jan Mrozowski                  Kraków               140.65  27004  192
  44 Bogusław Szyszka               Oława                140.54  26703  190
  45 Irena Sołdan                   Sopot                140.25  26508  189
  46 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  47 Paweł Jackowski                Warszawa             139.84  27269  195
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            138.89  21250  153
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  51 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.49  27422  198
  52 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.47  25893  187
  53 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  54 Artur Irzyk                    Kraków               137.89  27302  198
  55 Dariusz Kuć                    Stargard             137.09  23990  175
  56 Robert Kamiński                Warszawa             136.96   9861   72
  57 Janusz Krupiński               Bytom                136.47  22654  166
  58 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.28  25348  186
  59 Zdzisław Szota                 Warszawa             135.71   8007   59
  60 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  61 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.11  26481  196
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.08  17561  130
  63 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  64 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.89  25764  191
  65 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.79   6335   47
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.67  26934  200
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.29  26723  199
  68 Barbara Obremska               Wrocław              134.21  26036  194
  69 Piotr Broda                    Sandomierz           134.19  25631  191
  70 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             133.72  24872  186
  71 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.56  11620   87
  72 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             133.43  26286  197
  74 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.21  24911  187
  75 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.03  25275  190
  76 Artur Koszel                   Warszawa             132.96  14758  111
  77 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.88  16876  127
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.71  24817  187
  79 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.55  25583  193
  80 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  81 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.77  23059  175
  82 Krzysztof Gibas                Kraków               131.60  25268  192
  83 Marcin Rogala                  Warszawa             131.14  11409   87
  84 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.99  24365  186
  85 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.81  25247  193
  86 Maciej Perzyński               Piła                 130.77  22624  173
  87 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  88 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.56  18801  144
  89 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.48  11743   90
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               130.43  23869  183
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  96 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  98 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.38  25099  194
  99 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 100 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 101 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.88  14950  116
 102 Dariusz Ulatowski              Tuchola              128.86  24870  193
 103 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.83  16619  129
 104 Krzysztof Bukowski             Milanówek            128.83   6699   52
 105 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 106 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.57  16714  130
 107 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 109 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 110 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.31  24251  189
 111 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.23  24748  193
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               128.00  12672   99
 113 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.00  10240   80
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.82  24924  195
 115 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  25348  199
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.36  25473  200
 117 Dorota Zielińska               Piaseczno            127.30   8147   64
 118 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.22  23918  188
 119 Anita Bruska                   Gdynia               127.14  22758  179
 120 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 121 Marta Bajorek                  Warszawa             127.01  24766  195
 122 Marek Rogalski                 Warszawa             126.95  17265  136
 123 Marcin Ceglarek                Kraków               126.89  19287  152
 124 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 125 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.72  15206  120
 126 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.41   9228   73
 127 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.36  25146  199
 128 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.32  13264  105
 129 Krzysztof Jaworski             Warszawa             126.30   7199   57
 130 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 131 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.97  12093   96
 132 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 133 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.71  16342  130
 134 Jarosław Olek                  Warszawa             125.65  12314   98
 135 Ewa Szałas                     Katowice             125.59  13061  104
 136 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.53  14938  119
 137 Czesław Grajewski              Białystok            125.37  19307  154
 138 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 139 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.64  16078  129
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 141 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 142 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 143 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.37  12437  100
 144 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.03  24061  194
 145 Michał Szorc                   Białystok            124.00  10416   84
 146 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 147 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 148 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 149 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 150 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 151 Beata Piotrowska               Łódź                 123.00  12300  100
 152 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 153 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.84  23515  193
 154 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               121.71   7181   59
 155 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.69   5841   48
 156 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.61  14837  122
 157 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 158 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         121.35  20508  169
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.31  22927  189
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.29  23408  193
 161 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 162 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.12  23498  194
 163 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.07   8233   68
 164 Dorota Kuć                     Stargard             120.73  18109  150
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 166 Anna Krynicka                  Warszawa             120.29  14555  121
 167 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.25  15753  131
 168 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.23   6733   56
 169 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            120.15  15139  126
 170 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 171 Agnieszka Matus                Milanówek            120.07  23894  199
 172 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 173 Agnieszka Walas                Kraków               119.98  19197  160
 174 Adam Janicki                   Wrocław              119.94  19550  163
 175 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.68   8976   75
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.62   8613   72
 177 Marcin Stachowski              Wydartowo I          119.50  23183  194
 178 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 179 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 180 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 181 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 182 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 183 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 184 Jerzy Luter                    Bytom                118.55  22643  191
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.40  21194  179
 186 Teresa Zalewska                Racibórz             118.34  22130  187
 187 Bożena Guział                  Racibórz             118.21  17850  151
 188 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 189 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.89  13204  112
 190 Renata Andracka                Zwola                117.69  23068  196
 191 Joanna Brychcy                 Katowice             117.60  19051  162
 192 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 194 Maria Pokorska                 Warszawa             117.41  22308  190
 195 Sławomir Długosz               Ostróda              117.38  13734  117
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.35   8449   72
 197 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              117.25  22161  189
 199 Jakub Onoszko                  Gdynia               116.84  23017  197
 200 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 201 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.73  20662  177
 202 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 203 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.64   5249   45
 204 Marianna Kozłowska             Białystok            116.52   9788   84
 205 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 206 Urszula Solarska               Łódź                 116.30  21516  185
 207 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.27  14069  121
 208 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.83  18186  157
 209 Monika Siemaszko               Lipiany              115.73  22798  197
 210 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.66  19315  167
 211 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 212 Sylwia Łada                    Inowrocław           115.54  21837  189
 213 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 214 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.34  19953  173
 215 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 216 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.01   8166   71
 217 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.81  15958  139
 218 Sławomir Wolski                Wrocław              114.74  19965  174
 219 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.34  21839  191
 220 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.25  18166  159
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.13  21799  191
 222 Robert Wagner                  Wrocław              113.86  16510  145
 223 Lucyna Śniadach                Rumia                113.69  22169  195
 224 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.28  21523  190
 225 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 226 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.21   9510   84
 227 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 228 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.83  22567  200
 229 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.60   8107   72
 230 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 231 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 232 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             111.60   5357   48
 233 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.45  18947  170
 234 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 235 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 236 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.99   7991   72
 237 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.85   5321   48
 238 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.05  21460  195
 239 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 240 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 241 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 242 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 243 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 244 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 245 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.29  19890  182
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            109.17  15720  144
 247 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 248 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.99  19945  183
 249 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.97  10134   93
 250 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.93   9477   87
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.92   7189   66
 252 Paweł Brylski                  Kraków               108.91   6099   56
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.80  21760  200
 254 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 255 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 256 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 257 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 258 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 259 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 260 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.52  14730  137
 261 Maciej Dąbrowski               Warszawa             106.93  20423  191
 262 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.86   7587   71
 263 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 264 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            106.61   5437   51
 265 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 266 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.26  19764  186
 268 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 270 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.69   3805   36
 271 Waldemar Wypchał               Kraków               105.30  10741  102
 272 Konrad Pajączek                Milanówek            105.16   7677   73
 273 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 274 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             105.00  14910  142
 275 Lidia Żywna                    Gdynia               104.78  16031  153
 276 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 277 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 278 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 279 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.09  17731  172
 281 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 282 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 283 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 284 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 285 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 286 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 287 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 288 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.17   9308   92
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 290 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 291 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.32   5919   59
 293 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 294 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 295 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 296 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.27  19754  199
 297 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             99.23   2977   30
 298 Szymon Stępień                 Bytom                 99.17   4562   46
 299 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.07  10204  103
 300 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                97.67   7911   81
 302 Dominik Ulejczyk               Będzin                97.23  12057  124
 303 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.74  12673  131
 304 Marta Wawrzyn                  Pruszków              96.51   8010   83
 305 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 306 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 307 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 308 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 309 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.66  17890  189
 310 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.08  10913  116
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               94.04   7429   79
 312 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 313 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.84  12950  138
 314 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 315 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.61   6927   74
 316 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.25   5144   57
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 318 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.05  17290  192
 320 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 321 Michał Głąb                    Zabrze                88.14   3173   36
 322 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 323 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.40   5506   63
 324 Teresa Balewska                Reda                  85.88  16918  197
 325 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.69   5505   65
 326 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 327 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 328 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 329 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 330 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 331 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.24   9046  110
 332 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 333 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 335 Dawid Węgrzyński               Zabrze                73.29   4251   58
 336 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 337 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.91   3146   45
 338 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 339 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              65.07  12819  197
 341 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 342 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 04-05-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Morga                    Warszawa             110.14   3194   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   4 Piotr Domański                 Lublin               132.93   3722   28
   5 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   6 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   7 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   8 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
   9 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
  10 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  11 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  12 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  13 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  14 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  15 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  16 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  17 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  18 Krzysztof Bonda                Białystok            130.42   3130   24
  19 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  20 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  21 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  22 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  23 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  24 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  25 Paweł Zbrowski                 Gdynia               119.33   2864   24
  26 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  28 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  29 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  30 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  31 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  32 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  33 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  34 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  35 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  36 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  37 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  38 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  39 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  40 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  41 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  42 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  43 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  44 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  45 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  46 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  47 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  48 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  50 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  51 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  52 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  53 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  54 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  55 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  56 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  57 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  58 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  59 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  60 Beata Kurowska                 Inowrocław            73.18   1610   22
  61 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  62 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  63 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  64 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  65 Piotr Ozimek                   Sochaczew             63.76   1339   21
  66 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  67 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  68 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  69 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  70 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  71 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  72 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  74 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  75 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  76 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  77 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  78 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  79 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             91.53   1556   17
  80 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  81 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  82 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  83 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  84 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  85 Justyna Kurowska               Inowrocław            69.20   1038   15
  86 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  87 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  88 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  89 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  90 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  91 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  93 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  94 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  95 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  96 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  97 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  98 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
  99 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.33   1672   12
 100 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 101 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 102 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 103 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 104 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 105 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 106 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 107 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 108 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 109 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 110 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.75   1413   12
 111 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 112 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 113 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 114 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 115 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 116 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 117 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 118 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 119 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 120 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 121 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 122 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 123 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 124 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 125 Marzena Zawierska              Warszawa             108.33   1300   12
 126 Witold Wojnowski               Warszawa             108.17   1298   12
 127 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 128 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 129 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 130 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 131 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 132 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 133 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 134 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 135 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 136 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 139 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 140 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 141 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 142 Marta Ćwiek                    Radomsko              98.17   1178   12
 143 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 144 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 145 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 146 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 147 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 148 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 149 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 150 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 151 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 152 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 153 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 154 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 155 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 156 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 157 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 158 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 159 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 160 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 161 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 162 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 163 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 164 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 165 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 166 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 167 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 168 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 169 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 170 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             95.55   1051   11
 171 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 172 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 173 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 174 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 175 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 176 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 177 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 178 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 179 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 180 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 181 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 182 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 183 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 184 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 185 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 186 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 187 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 188 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 189 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 190 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 191 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 192 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 193 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 194 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 195 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 196 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 197 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 198 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 199 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 200 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 201 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 202 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 203 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 204 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 205 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 206 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 207 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 208 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 209 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 210 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 211 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 212 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 213 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 214 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 215 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 216 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 217 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 218 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 219 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 220 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 221 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 222 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 223 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 224 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 225 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 226 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 227 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 228 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 229 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 230 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 231 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 232 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 233 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 234 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 235 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 236 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 237 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 238 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 239 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 240 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 241 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 242 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 243 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 244 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 245 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 246 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 247 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 248 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 249 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 250 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 251 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 252 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 253 Adam Słapiński                 Warszawa             125.50    753    6
 254 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 255 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 256 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 257 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 258 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 259 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 260 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 261 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 262 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 263 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 264 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 265 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 266 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 267 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 268 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 269 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 270 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 271 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 272 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 273 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 274 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 275 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 276 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 277 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 278 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 279 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 280 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 281 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 282 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 283 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 284 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 285 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 286 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 287 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 288 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 289 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie