Ostróda 1
lipca
Ostróda 1- 2 lipca XVII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”Grand Prix 2017
Ciechanowiec 8
lipca
Ciechanowiec 8- 9 lipca IV Mistrzostwa Ciechanowca
Kraków29
lipca
Kraków 29-30 lipca XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2017
Szymon Płachta mistrzem Ciechanowca08 - 09 lipca 2017 — IV Mistrzostwa CiechanowcaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Mistrzostwa CiechanowcaCiechanowiec, 08 - 09 lipca 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Szymon Płachta mistrzem CiechanowcaW odróżnieniu od zeszłorocznego turnieju tym razem było znacznie więcej zawodników spoza województwa podlaskiego. Nie zawiedli gracze z Białegostoku, a ponadto wystartowało kilkoro zawodników z Ciechanowca i okolic. Pięcioro debiutantów też nie zdarza się co dzień, a potencjał turnieju rośnie, gdyż od ponad roku w Ciechanowcu działa klub, w którym gra się w scrabble co tydzień.

W turnieju zagrały 42 osoby, w tym czterech byłych mistrzów Polski — Tomasz Zwoliński, Stanisław Rydzik, Kazimierz MerklejnJarosław Borowski. Po pierwszym dniu w górnej części tabeli było bardzo gęsto. Prowadzili z 6 punktami Piotr Broda, Kazimierz MerklejnTomasz Zwoliński, a po pięć wygranych miało aż sześcioro graczy. Najlepiej z nich się spisał Szymon Płachta, który pokonał w niedzielę wszystkich przeciwników i z 10 punktami został samodzielnym zwycięzcą. Spośród liderów najlepiej zagrał Kazimierz Merklejn — jego trzy niedzielne wygrane wystarczyły do zajęcia drugiego miejsca. Trzeci był ubiegłoroczny zwycięzca, Piotr Pietuchowski, również z 9 punktami.

Zwycięzca turnieju otrzymał również nagrodę za najdroższy ruch (140 punktów). Najwięcej "siódemek" (27) ułożył Tomasz Zwoliński, a najlepszy wynik wśród mieszkańców gminy Ciechanowiec osiągnął Zbigniew Radziszewski, który wygrał 6 partii.

Jak w roku ubiegłym, turniejowi patronował Burmistrz Miasta Ciechanowiec Pan Mirosław Reczko, główny sponsor turnieju i imprez towarzyszących. Serdecznie dziękujemy również Bankowi Spółdzielczemu w Ciechanowcu, Fundacji "Umysł" im. Alfreda Butts'a oraz sponsorom indywidualnym. Turniej, jak zwykle, był świetnie zorganizowany, co zawdzięczamy dyrekcji i pracownikom Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Andrzejowi Choińskiemu.

Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejny turniej za rok. Warto przyjechać na dłużej. Na scrabble, nad wodę, na rower, na wędrówki po pięknym terenie, spróbować lokalnej kuchni...
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Ciechanowca
II Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
I Mistrzostwa Ciechanowca


Rodzaj turniejuOtwarty, liczba miejsc ograniczona do 60 - obowiązuje kolejność zgłoszeń
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (pierwsze runda), Dubov (rundy 2-10), szwajcar (rundy 11-12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6
Obrońca tytułuPiotr Pietuchowski
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 8 lipca (7 rund)
11:15-11:45 — przyjmowanie zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 9 lipca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy S8+DW694, z Białegostoku DK19+DK66+DW681;
Autobusy relacji Warszawa-Białowieża:
W-wa Wsch., ul. Lubelska 8.07.2017 9:30, przyj. Ciechanowiec, ul. Dworska 11:36
powrót 9.07.2017 15:03, przyjazd 17:27
WyżywienieWyżywienie Restauracja „Szczęsny”, Pl. 3-go Maja
Restauracja "Astoria", Pl. 3-go Maja 4
Restauracja "Jagoda",, ul. Wojska Polskiego 23
Pizzeria Labirynt, Pl. 3 Maja 1
Kebab-Bar, ul. Kościelna 11
NoclegiHotel „Nowodwory”, http://hotelnowodwory.pl/
Muzeum Rolnictwa, ul. Pałacowa 5, 18-230 Ciechanowiec, tel. 86 2771328, 70-100 zł za osobę, http://www.muzeumrolnictwa.pl/oferta_muzeum.html
Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczna Osada", Kozarze 44, tel. 86 2771717, 18-230 Ciechanowiec, http://ekoartt.prv.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne "Niezapominajka", Kozarze 3A, 18-230 Ciechanowiec, http://niezapominajka-kozarze.com
"Kwatera nad Bugiem", Wojtkowice Glinna 27, http://www.kwateranadbugiem.pl/oferta.html
DPS Kozarze, Kozarze 63, 18-230 Ciechanowiec,
http://www.dpskozarze.pl/aktualnoci/176-domki-wypoczynkowe
Ponadto liczne obiekty w odległości 20-30 km od miejsca gry.
NagrodyPuchary za 3 pierwsze miejsca, nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeIntegracja przy ognisku
OrganizatorzyBurmistrz Miasta Ciechanowiec;
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu;
Miejski Portal Internetowy www.ciechanowiec.pl;
Fundacja „Umysł” im. Alfreda Buttsa, 603692502;
Andrzej Choiński, 606157396


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Ciechanowca

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Szymon          Płachta              Warszawa               139.82     10.0     4927     2006      886
  2 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.66      9.0     5141     1886     1091
  3 Piotr           Pietuchowski         Białystok              149.63      9.0     4803     1885      417
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.87      8.0     5153     1858      800
  5 Piotr           Broda                Sandomierz             132.48      8.0     4935     1834      707
  6 Piotr           Domański             Lublin                 133.32      8.0     4719     1687      247
  7 Irena           Sołdan               Sopot                  133.32      8.0     4592     1754      352
  8 Michał          Waszkiewicz          Białystok              137.99      7.0     4831     1613      391
  9 Rafał           Matczak              Milanówek              136.66      7.0     4826     1690      341
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.32      7.0     4816     1745      337
 11 Robert          Kamiński             Warszawa               136.39      7.0     4648     1598      103
 12 Czesław         Grajewski            Białystok              123.42      7.0     4506     1621      300
 13 Marek           Rogalski             Warszawa               129.39      7.0     4506     1641      -69
 14 Maria           Skutela              Warszawa               118.54      7.0     4487     1610      -22
 15 Tomasz A.       Praga                Białystok              119.25      7.0     4476     1571      132
 16 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               128.74      6.0     4606     1454      549
 17 Paweł           Maciejczuk           Białystok              128.29      6.0     4597     1484      220
 18 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.08      6.0     4563     1543      413
 19 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.55      6.0     4511     1469      135
 20 Kamil           Kister               Puławy                 149.26      6.0     4501     1601        5
 21 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              123.77      6.0     4427     1549      -28
 22 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              120.13      6.0     4383     1517       64
 23 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.63      6.0     4379     1442      229
 24 Zbigniew        Radziszewski         Ciechanowiec           100.00      6.0     4088     1370      -74
 25 Marianna        Kozłowska            Białystok              113.93      5.5     3990     1203      192
 26 Katarzyna       Polak                Warszawa               126.13      5.0     4576     1396      265
 27 Bogdan          Kozłowski            Białystok              121.11      5.0     4323     1393     -268
 28 Maciej          Sylwestrzuk          Warszawa               108.20      5.0     4278     1245      484
 29 Krzysztof       Murawski             Ciechanowiec           100.00      5.0     3987     1227       80
 30 Paulina         Ostrowska            Białystok              100.00      5.0     3470     1278     -546
 31 Dorota          Ostrowska            Białystok              110.02      4.0     4418     1187      233
 32 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        145.90      4.0     2913      892      650
 33 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                126.80      3.0     2779      900     -364
 34 Hanna           Siemionow            Białystok              100.71      3.0     2492      814       60
 35 Krystyna        Perekitko            Ciechanowiec           100.00      2.5     3737      893      125
 36 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      2.0     2231      711     -686
 37 Andrzej         Choiński             Gródek                 100.00      2.0     1373      508     -368
 38 Elżbieta        Witkowska            Warszawa               100.00      1.0      334      238     -331
 39 Mateusz         Erfort               Karpacz                100.00      0.5     1390      552    -2580
 40 Julia           Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      0.5     1070      311     -934
 41 Łukasz          Łyskawy              Ciechanowiec           100.00      0.5      921      350    -1601
 42 Anna            Szymczyk             Ząbki                  100.00      0.0      412      129     -437
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Ciechanowca



	Kazimierz Merklejn 150.66 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Katarzyna      Ślusarska             123.77 +  416: 310  174
    2     4 Tomasz         Nasiłowski            126.80 -  336: 446   77
    3    13 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  566: 173  150
    4     4 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  510: 277  150
    5     3 Jarosław       Borowski              145.90 +  531: 305  196
    6     3 Piotr          Pietuchowski          149.63 +  477: 348  200
    7     1 Stanisław      Rydzik                148.32 +  343: 330  198
    8     1 Piotr          Broda                 132.48 -  323: 356   82
    9     1 Tomasz         Zwoliński             146.87 +  435: 419  197
   10     2 Irena          Sołdan                133.32 +  435: 351  183
   11     1 Szymon         Płachta               139.82 -  299: 410   90
   12     2 Rafał          Matczak               136.66 +  470: 325  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Piotr Pietuchowski 149.63 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Czesław        Grajewski             123.42 +  432: 409  173
    2     5 Katarzyna      Polak                 126.13 +  350: 336  176
    3     5 Hanna          Siemionow             100.71 +  433: 273  151
    4     2 Kamil          Kister                149.26 -  330: 417   99
    5     7 Maria          Skutela               118.54 +  442: 291  169
    6     3 Kazimierz      Merklejn              150.66 -  348: 477  101
    7     6 Marek          Rogalski              129.39 +  475: 462  179
    8     4 Adrian         Ziemniewicz           120.13 +  431: 292  170
    9     2 Piotr          Broda                 132.48 +  441: 245  182
   10     4 Stanisław      Rydzik                148.32 +  415: 357  198
   11     3 Tomasz         Zwoliński             146.87 +  401: 358  197
   12     1 Szymon         Płachta               139.82 -  305: 469   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Kamil Kister 149.26 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz A.      Praga                 119.25 +  478: 337  169
    2     6 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 +  379: 355  177
    3     3 Rafał          Matczak               136.66 +  449: 311  187
    4     2 Piotr          Pietuchowski          149.63 +  417: 330  200
    5     1 Stanisław      Rydzik                148.32 -  339: 464   98
    6     4 Tomasz         Zwoliński             146.87 -  330: 406   97
    7     5 Katarzyna      Ślusarska             123.77 -  264: 388   74
    8     7 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  407: 381  178
    9     7 Michał         Waszkiewicz           137.99 -  364: 458   88
   10     9 Piotr          Domański              133.32 -  337: 399   83
   11    11 Bogdan         Kozłowski             121.11 +  423: 284  171
   12     8 Marek          Rogalski              129.39 -  314: 383   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Stanisław Rydzik 148.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bogdan         Kozłowski             121.11 +  433: 319  171
    2     2 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  464: 326  178
    3     1 Piotr          Broda                 132.48 +  416: 397  182
    4     1 Szymon         Płachta               139.82 +  362: 349  190
    5     1 Kamil          Kister                149.26 +  464: 339  199
    6     1 Rafał          Matczak               136.66 -  377: 439   87
    7     1 Kazimierz      Merklejn              150.66 -  330: 343  101
    8     2 Tomasz         Zwoliński             146.87 -  349: 494   97
    9     4 Marek          Rogalski              129.39 +  467: 275  179
   10     4 Piotr          Pietuchowski          149.63 -  357: 415  100
   11     4 Michał         Waszkiewicz           137.99 -  388: 417   88
   12     6 Czesław        Grajewski             123.42 +  409: 366  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Tomasz Zwoliński 146.87 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Matus                 120.55 +  518: 325  171
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 +  376: 352  179
    3     4 Robert         Kamiński              136.39 +  399: 360  186
    4     3 Piotr          Broda                 132.48 -  396: 397   82
    5     5 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 +  443: 363  177
    6     4 Kamil          Kister                149.26 +  406: 330  199
    7     3 Rafał          Matczak               136.66 +  542: 287  187
    8     2 Stanisław      Rydzik                148.32 +  494: 349  198
    9     1 Kazimierz      Merklejn              150.66 -  419: 435  101
   10     1 Szymon         Płachta               139.82 -  358: 421   90
   11     3 Piotr          Pietuchowski          149.63 -  358: 401  100
   12     4 Michał         Waszkiewicz           137.99 +  444: 333  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Jarosław Borowski 145.90 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adrian         Ziemniewicz           120.13 -  313: 358   70
    2    17 Irena          Sołdan                133.32 -  295: 432   83
    3    20 Paulina        Ostrowska             100.00 +  453: 254  150
    4    16 Mateusz        Erfort                100.00 +  670:  70  150
    5     3 Kazimierz      Merklejn              150.66 -  305: 531  101
    6    11 Krzysztof      Murawski              100.00 +  345: 288  150
    7     9 Michał         Waszkiewicz           137.99 +  532: 330  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  7 127.43




	Szymon Płachta 139.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maria          Skutela               118.54 +  424: 241  169
    2    10 Marek          Rogalski              129.39 +  439: 382  179
    3     2 Tomasz         Nasiłowski            126.80 +  481: 356  177
    4     1 Stanisław      Rydzik                148.32 -  349: 362   98
    5     4 Tomasz A.      Praga                 119.25 +  376: 351  169
    6     2 Piotr          Broda                 132.48 -  405: 424   82
    7     4 Irena          Sołdan                133.32 +  360: 332  183
    8     3 Katarzyna      Ślusarska             123.77 +  477: 338  174
    9     3 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 +  316: 293  177
   10     1 Tomasz         Zwoliński             146.87 +  421: 358  197
   11     1 Kazimierz      Merklejn              150.66 +  410: 299  201
   12     1 Piotr          Pietuchowski          149.63 +  469: 305  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2006  / 12 167.17




	Michał Waszkiewicz 137.99 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  501: 310  165
    2     1 Piotr          Broda                 132.48 -  355: 439   82
    3     7 Maria          Skutela               118.54 -  345: 389   69
    4    12 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  524: 330  150
    5     8 Elżbieta       Witkowska             100.00 +  518: 131  150
    6     5 Irena          Sołdan                133.32 -  262: 466   83
    7     9 Jarosław       Borowski              145.90 -  330: 532   96
    8    12 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  407: 303  150
    9     7 Kamil          Kister                149.26 +  458: 364  199
   10     5 Katarzyna      Ślusarska             123.77 +  381: 344  174
   11     4 Stanisław      Rydzik                148.32 +  417: 388  198
   12     4 Tomasz         Zwoliński             146.87 -  333: 444   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Rafał Matczak 136.66 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marianna       Kozłowska             113.93 +  472: 277  164
    2     7 Adrian         Ziemniewicz           120.13 +  445: 334  170
    3     3 Kamil          Kister                149.26 -  311: 449   99
    4     5 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  375: 285  178
    5     6 Katarzyna      Polak                 126.13 +  458: 352  176
    6     1 Stanisław      Rydzik                148.32 +  439: 377  198
    7     3 Tomasz         Zwoliński             146.87 -  287: 542   97
    8     5 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 -  335: 396   77
    9     5 Maria          Skutela               118.54 +  527: 311  169
   10     3 Piotr          Broda                 132.48 -  310: 386   82
   11     5 Marek          Rogalski              129.39 +  542: 306  179
   12     2 Kazimierz      Merklejn              150.66 -  325: 470  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Robert Kamiński 136.39 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Ostrowska             110.02 +  411: 369  160
    2     9 Piotr          Domański              133.32 +  395: 339  183
    3     4 Tomasz         Zwoliński             146.87 -  360: 399   97
    4     8 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 -  361: 430   77
    5    13 Marek          Rogalski              129.39 -  286: 391   79
    6    16 Krystyna       Perekitko             100.00 +  362: 282  150
    7    14 Bogdan         Kozłowski             121.11 +  451: 349  171
    8     9 Czesław        Grajewski             123.42 -  339: 398   73
    9    12 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  420: 379  165
   10     7 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  453: 352  178
   11     2 Piotr          Broda                 132.48 +  471: 417  182
   12     5 Irena          Sołdan                133.32 -  339: 440   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Piotr Domański 133.32 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 +  429: 382  158
    2     9 Robert         Kamiński              136.39 -  339: 395   86
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 +  469: 360  179
    4     7 Katarzyna      Polak                 126.13 -  393: 431   76
    5    10 Czesław        Grajewski             123.42 -  307: 411   73
    6    14 Dorota         Ostrowska             110.02 +  382: 369  160
    7    13 Hanna          Siemionow             100.71 +  378: 338  151
    8     8 Irena          Sołdan                133.32 -  313: 423   83
    9    11 Agnieszka      Matus                 120.55 +  397: 395  171
   10     9 Kamil          Kister                149.26 +  399: 337  199
   11     6 Maria          Skutela               118.54 +  474: 306  169
   12     3 Piotr          Broda                 132.48 +  439: 325  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Irena Sołdan 133.32 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Hanna          Siemionow             100.71 -  248: 436   51
    2    17 Jarosław       Borowski              145.90 +  432: 295  196
    3    10 Marek          Rogalski              129.39 +  423: 298  179
    4    10 Tomasz A.      Praga                 119.25 -  343: 496   69
    5    14 Marianna       Kozłowska             113.93 +  356: 300  164
    6     5 Michał         Waszkiewicz           137.99 +  466: 262  188
    7     4 Szymon         Płachta               139.82 -  332: 360   90
    8     8 Piotr          Domański              133.32 +  423: 313  183
    9     6 Czesław        Grajewski             123.42 +  402: 344  173
   10     2 Kazimierz      Merklejn              150.66 -  351: 435  101
   11     8 Katarzyna      Ślusarska             123.77 +  376: 362  174
   12     5 Robert         Kamiński              136.39 +  440: 339  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Piotr Broda 132.48 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mateusz        Erfort                100.00 +  708:   1  150
    2     1 Michał         Waszkiewicz           137.99 +  439: 355  188
    3     1 Stanisław      Rydzik                148.32 -  397: 416   98
    4     3 Tomasz         Zwoliński             146.87 +  397: 396  197
    5     2 Tomasz         Nasiłowski            126.80 +  458: 332  177
    6     2 Szymon         Płachta               139.82 +  424: 405  190
    7     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 +  383: 339  177
    8     1 Kazimierz      Merklejn              150.66 +  356: 323  201
    9     2 Piotr          Pietuchowski          149.63 -  245: 441  100
   10     3 Rafał          Matczak               136.66 +  386: 310  187
   11     2 Robert         Kamiński              136.39 -  417: 471   86
   12     3 Piotr          Domański              133.32 -  325: 439   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Marek Rogalski 129.39 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paulina        Ostrowska             100.00 +  398: 248  150
    2    10 Szymon         Płachta               139.82 -  382: 439   90
    3    10 Irena          Sołdan                133.32 -  298: 423   83
    4    14 Krystyna       Perekitko             100.00 +  331: 311  150
    5    13 Robert         Kamiński              136.39 +  391: 286  186
    6    10 Hanna          Siemionow             100.71 +  456: 352  151
    7     6 Piotr          Pietuchowski          149.63 -  462: 475  100
    8     6 Katarzyna      Polak                 126.13 +  424: 359  176
    9     4 Stanisław      Rydzik                148.32 -  275: 467   98
   10    10 Bogdan         Kozłowski             121.11 +  400: 359  171
   11     5 Rafał          Matczak               136.66 -  306: 542   87
   12     8 Kamil          Kister                149.26 +  383: 314  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Andrzej Kwiatkowski 128.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  498:  83  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             146.87 -  352: 376   97
    3     8 Piotr          Domański              133.32 -  360: 469   83
    4    11 Dorota         Ostrowska             110.02 +  464: 355  160
    5     9 Katarzyna      Ślusarska             123.77 -  339: 366   74
    6    12 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  531: 338  165
    7     8 Czesław        Grajewski             123.42 -  295: 395   73
    8    11 Paulina        Ostrowska             100.00 +  361: 302  150
    9     9 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  288: 353   78
   10    12 Agnieszka      Matus                 120.55 +  383: 317  171
   11     9 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 -  345: 360   77
   12    11 Katarzyna      Polak                 126.13 +  390: 343  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Paweł Maciejczuk 128.29 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  535: 325  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                148.32 -  326: 464   98
    3     6 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  452: 299  165
    4     5 Rafał          Matczak               136.66 -  285: 375   87
    5    11 Agnieszka      Matus                 120.55 -  380: 440   71
    6    13 Paulina        Ostrowska             100.00 +  357: 266  150
    7    12 Dorota         Ostrowska             110.02 +  433: 352  160
    8     7 Kamil          Kister                149.26 -  381: 407   99
    9     9 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 +  353: 288  179
   10     7 Robert         Kamiński              136.39 -  352: 453   86
   11    10 Tomasz A.      Praga                 119.25 -  380: 383   69
   12    10 Adrian         Ziemniewicz           120.13 +  363: 325  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Mariola Osajda-Matczak 127.08 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krystyna       Perekitko             100.00 +  415: 256  150
    2     6 Kamil          Kister                149.26 -  355: 379   99
    3    11 Marianna       Kozłowska             113.93 +  421: 267  164
    4     8 Robert         Kamiński              136.39 +  430: 361  186
    5     5 Tomasz         Zwoliński             146.87 -  363: 443   97
    6     7 Agnieszka      Matus                 120.55 +  554: 279  171
    7     2 Piotr          Broda                 132.48 -  339: 383   82
    8     5 Rafał          Matczak               136.66 +  396: 335  187
    9     3 Szymon         Płachta               139.82 -  293: 316   90
   10     6 Maria          Skutela               118.54 -  323: 450   69
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 +  360: 345  179
   12     7 Tomasz A.      Praga                 119.25 -  314: 336   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Tomasz Nasiłowski 126.80 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  495: 266  150
    2     4 Kazimierz      Merklejn              150.66 +  446: 336  201
    3     2 Szymon         Płachta               139.82 -  356: 481   90
    4     6 Bogdan         Kozłowski             121.11 +  360: 350  171
    5     2 Piotr          Broda                 132.48 -  332: 458   82
    6     6 Adrian         Ziemniewicz           120.13 -  408: 470   70
    7    10 Agnieszka      Matus                 120.55 -  381: 382   71
    8    13 Dariusz        Jarosławski           114.63 -    1: 400   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     900  /  8 112.50




	Katarzyna Polak 126.13 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  481: 206  150
    2     5 Piotr          Pietuchowski          149.63 -  336: 350  100
    3     9 Agnieszka      Matus                 120.55 +  364: 261  171
    4     7 Piotr          Domański              133.32 +  431: 393  183
    5     6 Rafał          Matczak               136.66 -  352: 458   87
    6     8 Katarzyna      Ślusarska             123.77 -  384: 388   74
    7    11 Tomasz A.      Praga                 119.25 +  460: 399  169
    8     6 Marek          Rogalski              129.39 -  359: 424   79
    9    10 Bogdan         Kozłowski             121.11 -  353: 396   71
   10    11 Dorota         Ostrowska             110.02 +  400: 297  160
   11     7 Czesław        Grajewski             123.42 -  313: 349   73
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 -  343: 390   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Katarzyna Ślusarska 123.77 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              150.66 -  310: 416  101
    2    18 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  438: 273  150
    3    12 Bogdan         Kozłowski             121.11 -  410: 420   71
    4    13 Czesław        Grajewski             123.42 +  395: 388  173
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 +  366: 339  179
    6     8 Katarzyna      Polak                 126.13 +  388: 384  176
    7     5 Kamil          Kister                149.26 +  388: 264  199
    8     3 Szymon         Płachta               139.82 -  338: 477   90
    9     8 Adrian         Ziemniewicz           120.13 +  335: 333  170
   10     5 Michał         Waszkiewicz           137.99 -  344: 381   88
   11     8 Irena          Sołdan                133.32 -  362: 376   83
   12     9 Maria          Skutela               118.54 -  353: 404   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Czesław Grajewski 123.42 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Pietuchowski          149.63 -  409: 432  100
    2    11 Zbigniew       Radziszewski          100.00 -  335: 351   50
    3    16 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 +  365: 351  158
    4    13 Katarzyna      Ślusarska             123.77 -  388: 395   74
    5    10 Piotr          Domański              133.32 +  411: 307  183
    6    15 Marianna       Kozłowska             113.93 +  393: 285  164
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 +  395: 295  179
    8     9 Robert         Kamiński              136.39 +  398: 339  186
    9     6 Irena          Sołdan                133.32 -  344: 402   83
   10     8 Adrian         Ziemniewicz           120.13 +  353: 327  170
   11     7 Katarzyna      Polak                 126.13 +  349: 313  176
   12     6 Stanisław      Rydzik                148.32 -  366: 409   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Bogdan Kozłowski 121.11 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                148.32 -  319: 433   98
    2    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  450: 303  150
    3    12 Katarzyna      Ślusarska             123.77 +  420: 410  174
    4     6 Tomasz         Nasiłowski            126.80 -  350: 360   77
    5    12 Adrian         Ziemniewicz           120.13 -  266: 461   70
    6    17 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  438: 290  150
    7    14 Robert         Kamiński              136.39 -  349: 451   86
    8    14 Tomasz A.      Praga                 119.25 +  346: 308  169
    9    10 Katarzyna      Polak                 126.13 +  396: 353  176
   10    10 Marek          Rogalski              129.39 -  359: 400   79
   11    11 Kamil          Kister                149.26 -  284: 423   99
   12    13 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  346: 399   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Agnieszka Matus 120.55 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             146.87 -  325: 518   97
    2    15 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  489:  84  150
    3     9 Katarzyna      Polak                 126.13 -  261: 364   76
    4    15 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  432: 296  165
    5    11 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  440: 380  178
    6     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 -  279: 554   77
    7    10 Tomasz         Nasiłowski            126.80 +  382: 381  177
    8    10 Maria          Skutela               118.54 -  358: 404   69
    9    11 Piotr          Domański              133.32 -  395: 397   83
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 -  317: 383   79
   11    13 Dorota         Ostrowska             110.02 +  401: 338  160
   12    12 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 +  432: 277  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Adrian Ziemniewicz 120.13 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Borowski              145.90 +  358: 313  196
    2     7 Rafał          Matczak               136.66 -  334: 445   87
    3    14 Tomasz A.      Praga                 119.25 -  293: 379   69
    4    17 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 +  418: 357  158
    5    12 Bogdan         Kozłowski             121.11 +  461: 266  171
    6     6 Tomasz         Nasiłowski            126.80 +  470: 408  177
    7     7 Maria          Skutela               118.54 +  366: 340  169
    8     4 Piotr          Pietuchowski          149.63 -  292: 431  100
    9     8 Katarzyna      Ślusarska             123.77 -  333: 335   74
   10     8 Czesław        Grajewski             123.42 -  327: 353   73
   11    12 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  406: 329  165
   12    10 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  325: 363   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Tomasz A. Praga 119.25 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Kister                149.26 -  337: 478   99
    2    14 Krystyna       Perekitko             100.00 +  397: 358  150
    3    14 Adrian         Ziemniewicz           120.13 +  379: 293  170
    4    10 Irena          Sołdan                133.32 +  496: 343  183
    5     4 Szymon         Płachta               139.82 -  351: 376   90
    6     9 Maria          Skutela               118.54 -  330: 416   69
    7    11 Katarzyna      Polak                 126.13 -  399: 460   76
    8    14 Bogdan         Kozłowski             121.11 -  308: 346   71
    9    13 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 +  398: 317  158
   10    13 Paulina        Ostrowska             100.00 +  362: 263  150
   11    10 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  383: 380  178
   12     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 +  336: 314  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Maria Skutela 118.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Szymon         Płachta               139.82 -  241: 424   90
    2    19 Paulina        Ostrowska             100.00 +  489: 243  150
    3     7 Michał         Waszkiewicz           137.99 +  389: 345  188
    4     9 Hanna          Siemionow             100.71 +  446: 324  151
    5     7 Piotr          Pietuchowski          149.63 -  291: 442  100
    6     9 Tomasz A.      Praga                 119.25 +  416: 330  169
    7     7 Adrian         Ziemniewicz           120.13 -  340: 366   70
    8    10 Agnieszka      Matus                 120.55 +  404: 358  171
    9     5 Rafał          Matczak               136.66 -  311: 527   87
   10     6 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 +  450: 323  177
   11     6 Piotr          Domański              133.32 -  306: 474   83
   12     9 Katarzyna      Ślusarska             123.77 +  404: 353  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Dariusz Jarosławski 114.63 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Waszkiewicz           137.99 -  310: 501   88
    2    12 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 +  407: 282  158
    3     6 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  299: 452   78
    4    15 Agnieszka      Matus                 120.55 -  296: 432   71
    5    18 Anna           Szymczyk              100.00 +  414: 224  150
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 -  338: 531   79
    7    15 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  364: 277  150
    8    13 Tomasz         Nasiłowski            126.80 +  400:   1  177
    9    12 Robert         Kamiński              136.39 -  379: 420   86
   10    14 Marianna       Kozłowska             113.93 +  444: 278  164
   11    12 Adrian         Ziemniewicz           120.13 -  329: 406   70
   12    13 Bogdan         Kozłowski             121.11 +  399: 346  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Marianna Kozłowska 113.93 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Matczak               136.66 -  277: 472   87
    2    13 Dorota         Ostrowska             110.02 +  379: 356  160
    3    11 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 -  267: 421   77
    4    18 Anna           Szymczyk              100.00 +  435: 188  150
    5    14 Irena          Sołdan                133.32 -  300: 356   83
    6    15 Czesław        Grajewski             123.42 -  285: 393   73
    7    18 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 -  233: 425   58
    8    18 PAUZA
    9    15 Krzysztof      Murawski              100.00 +  441: 284  150
   10    14 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  278: 444   65
   11    16 Mateusz        Erfort                100.00 +  448: 151  150
   12    15 Krystyna       Perekitko             100.00 +  347: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 11 109.36




	Dorota Ostrowska 110.02 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kamiński              136.39 -  369: 411   86
    2    13 Marianna       Kozłowska             113.93 -  356: 379   64
    3    18 Krzysztof      Murawski              100.00 +  356: 297  150
    4    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 -  355: 464   79
    5    16 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  464: 144  150
    6    14 Piotr          Domański              133.32 -  369: 382   83
    7    12 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  352: 433   78
    8    15 Mateusz        Erfort                100.00 +  373: 229  150
    9    14 Krystyna       Perekitko             100.00 +  423: 256  150
   10    11 Katarzyna      Polak                 126.13 -  297: 400   76
   11    13 Agnieszka      Matus                 120.55 -  338: 401   71
   12    14 Zbigniew       Radziszewski          100.00 -  366: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Maciej Sylwestrzuk 108.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Domański              133.32 -  382: 429   83
    2    12 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  282: 407   65
    3    16 Czesław        Grajewski             123.42 -  351: 365   73
    4    17 Adrian         Ziemniewicz           120.13 -  357: 418   70
    5    17 Krzysztof      Murawski              100.00 -  309: 373   50
    6    19 Andrzej        Choiński              100.00 +  424: 204  150
    7    18 Marianna       Kozłowska             113.93 +  425: 233  164
    8    16 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  400:   1  150
    9    13 Tomasz A.      Praga                 119.25 -  317: 398   69
   10    15 Krystyna       Perekitko             100.00 +  402: 312  150
   11    14 Paulina        Ostrowska             100.00 +  352: 222  150
   12    12 Agnieszka      Matus                 120.55 -  277: 432   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Hanna Siemionow 100.71 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                133.32 +  436: 248  183
    2     8 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  392: 144  150
    3     5 Piotr          Pietuchowski          149.63 -  273: 433  100
    4     9 Maria          Skutela               118.54 -  324: 446   69
    5    15 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  377: 327  150
    6    10 Marek          Rogalski              129.39 -  352: 456   79
    7    13 Piotr          Domański              133.32 -  338: 378   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  7 116.29




	Andrzej Choiński 100.00 Gródek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  209: 429   50
    4    20 Paulina        Ostrowska             100.00 -  211: 310   50
    5    21 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  289: 100  150
    6    19 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 -  204: 424   58
    9    17 Mateusz        Erfort                100.00 +  235: 104  150
   10    17 Zbigniew       Radziszewski          100.00 -  225: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     508  /  6  84.67




	Mateusz Erfort 100.00 Karpacz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Broda                 132.48 -    1: 708   82
    2    20 PAUZA
    3    15 Zbigniew       Radziszewski          100.00 -   64: 502   50
    4    16 Jarosław       Borowski              145.90 -   70: 670   96
    5    19 Krystyna       Perekitko             100.00 -  121: 435   50
    8    15 Dorota         Ostrowska             110.02 -  229: 373   60
    9    17 Andrzej        Choiński              100.00 -  104: 235   50
   10    16 Krzysztof      Murawski              100.00 -  193: 262   50
   11    16 Marianna       Kozłowska             113.93 -  151: 448   64
   12    17 Paulina        Ostrowska             100.00 -  157: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  9  61.33




	Krzysztof Murawski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  325: 535   78
    2    16 Bogdan         Kozłowski             121.11 -  303: 450   71
    3    18 Dorota         Ostrowska             110.02 -  297: 356   60
    4    21 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  467: 128  150
    5    17 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 +  373: 309  158
    6    11 Jarosław       Borowski              145.90 -  288: 345   96
    7    16 Paulina        Ostrowska             100.00 -  294: 318   50
    8    17 Krystyna       Perekitko             100.00 +  402: 258  150
    9    15 Marianna       Kozłowska             113.93 -  284: 441   64
   10    16 Mateusz        Erfort                100.00 +  262: 193  150
   11    15 Zbigniew       Radziszewski          100.00 -  313: 412   50
   12    16 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  379: 162  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Polak                 126.13 -  206: 481   76
    2    18 Katarzyna      Ślusarska             123.77 -  273: 438   74
    3    17 Andrzej        Choiński              100.00 +  429: 209  150
    4    12 Michał         Waszkiewicz           137.99 -  330: 524   88
    5    20 Paulina        Ostrowska             100.00 -  296: 376   50
    6    18 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  419: 125  150
    7    15 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  277: 364   65
    8    16 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 -    1: 400   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  /  8  88.88




	Paulina Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Rogalski              129.39 -  248: 398   79
    2    19 Maria          Skutela               118.54 -  243: 489   69
    3    20 Jarosław       Borowski              145.90 -  254: 453   96
    4    20 Andrzej        Choiński              100.00 +  310: 211  150
    5    20 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  376: 296  150
    6    13 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  266: 357   78
    7    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  318: 294  150
    8    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 -  302: 361   79
    9    16 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  331: 286  150
   10    13 Tomasz A.      Praga                 119.25 -  263: 362   69
   11    14 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 -  222: 352   58
   12    17 Mateusz        Erfort                100.00 +  337: 157  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Krystyna Perekitko 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariola        Osajda-Matczak        127.08 -  256: 415   77
    2    14 Tomasz A.      Praga                 119.25 -  358: 397   69
    3    19 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  360: 101  150
    4    14 Marek          Rogalski              129.39 -  311: 331   79
    5    19 Mateusz        Erfort                100.00 +  435: 121  150
    6    16 Robert         Kamiński              136.39 -  282: 362   86
    7    17 Zbigniew       Radziszewski          100.00 -  301: 311   50
    8    17 Krzysztof      Murawski              100.00 -  258: 402   50
    9    14 Dorota         Ostrowska             110.02 -  256: 423   60
   10    15 Maciej         Sylwestrzuk           108.20 -  312: 402   58
   11    17 PAUZA
   12    15 Marianna       Kozłowska             113.93 -  308: 347   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     893  / 11  81.18




	Zbigniew Radziszewski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Nasiłowski            126.80 -  266: 495   77
    2    11 Czesław        Grajewski             123.42 +  351: 335  173
    3    15 Mateusz        Erfort                100.00 +  502:  64  150
    4     4 Kazimierz      Merklejn              150.66 -  277: 510  101
    5    15 Hanna          Siemionow             100.71 -  327: 377   51
    6    17 Bogdan         Kozłowski             121.11 -  290: 438   71
    7    17 Krystyna       Perekitko             100.00 +  311: 301  150
    8    12 Michał         Waszkiewicz           137.99 -  303: 407   88
    9    16 Paulina        Ostrowska             100.00 -  286: 331   50
   10    17 Andrzej        Choiński              100.00 +  374: 225  150
   11    15 Krzysztof      Murawski              100.00 +  412: 313  150
   12    14 Dorota         Ostrowska             110.02 +  389: 366  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Julia Sylwestrzuk 100.00 Gródek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 PAUZA
    2     8 Hanna          Siemionow             100.71 -  144: 392   51
    3    13 Kazimierz      Merklejn              150.66 -  173: 566  101
    4    19 Elżbieta       Witkowska             100.00 -  147: 203   50
    5    16 Dorota         Ostrowska             110.02 -  144: 464   60
   12    16 Krzysztof      Murawski              100.00 -  162: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     312  /  5  62.40




	Anna Szymczyk 100.00 Ząbki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    18 Marianna       Kozłowska             113.93 -  188: 435   64
    5    18 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  224: 414   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     129  /  2  64.50




	Elżbieta Witkowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    19 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  203: 147  150
    5     8 Michał         Waszkiewicz           137.99 -  131: 518   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     238  /  2 119.00




	Łukasz Łyskawy 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kwiatkowski           128.74 -   83: 498   79
    2    15 Agnieszka      Matus                 120.55 -   84: 489   71
    3    19 Krystyna       Perekitko             100.00 -  101: 360   50
    4    21 Krzysztof      Murawski              100.00 -  128: 467   50
    5    21 Andrzej        Choiński              100.00 -  100: 289   50
    6    18 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  125: 419   50
    7    19 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  6  58.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Ciechanowca



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Ślusarska             416: 310
   2 Czesław        Grajewski            - Piotr          Pietuchowski          409: 432
   3 Kamil          Kister               - Tomasz A.      Praga                 478: 337
   4 Bogdan         Kozłowski            - Stanisław      Rydzik                319: 433
   5 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Matus                 518: 325
   6 Adrian         Ziemniewicz          - Jarosław       Borowski              358: 313
   7 Szymon         Płachta              - Maria          Skutela               424: 241
   8 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Waszkiewicz           310: 501
   9 Rafał          Matczak              - Marianna       Kozłowska             472: 277
  10 Dorota         Ostrowska            - Robert         Kamiński              369: 411
  11 Piotr          Domański             - Maciej         Sylwestrzuk           429: 382
  12 Hanna          Siemionow            - Irena          Sołdan                436: 248
  13 Piotr          Broda                - Mateusz        Erfort                708:   1
  14 Paulina        Ostrowska            - Marek          Rogalski              248: 398
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Łyskawy               498:  83
  16 Krzysztof      Murawski             - Paweł          Maciejczuk            325: 535
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Krystyna       Perekitko             415: 256
  18 Zbigniew       Radziszewski         - Tomasz         Nasiłowski            266: 495
  19 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Nasiłowski            481: 206
  20 Julia          Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Piotr          Broda                 355: 439
   2 Paweł          Maciejczuk           - Stanisław      Rydzik                326: 464
   3 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           376: 352
   4 Tomasz         Nasiłowski           - Kazimierz      Merklejn              446: 336
   5 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Polak                 350: 336
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Kister                355: 379
   7 Adrian         Ziemniewicz          - Rafał          Matczak               334: 445
   8 Julia          Sylwestrzuk          - Hanna          Siemionow             144: 392
   9 Robert         Kamiński             - Piotr          Domański              395: 339
  10 Marek          Rogalski             - Szymon         Płachta               382: 439
  11 Zbigniew       Radziszewski         - Czesław        Grajewski             351: 335
  12 Maciej         Sylwestrzuk          - Dariusz        Jarosławski           282: 407
  13 Marianna       Kozłowska            - Dorota         Ostrowska             379: 356
  14 Tomasz A.      Praga                - Krystyna       Perekitko             397: 358
  15 Łukasz         Łyskawy              - Agnieszka      Matus                  84: 489
  16 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Murawski              450: 303
  17 Irena          Sołdan               - Jarosław       Borowski              432: 295
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Krzysztof      Nasiłowski            438: 273
  19 Maria          Skutela              - Paulina        Ostrowska             489: 243
  20 Mateusz        Erfort               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 416: 397
   2 Szymon         Płachta              - Tomasz         Nasiłowski            481: 356
   3 Rafał          Matczak              - Kamil          Kister                311: 449
   4 Robert         Kamiński             - Tomasz         Zwoliński             360: 399
   5 Hanna          Siemionow            - Piotr          Pietuchowski          273: 433
   6 Dariusz        Jarosławski          - Paweł          Maciejczuk            299: 452
   7 Michał         Waszkiewicz          - Maria          Skutela               345: 389
   8 Piotr          Domański             - Andrzej        Kwiatkowski           469: 360
   9 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Polak                 261: 364
  10 Irena          Sołdan               - Marek          Rogalski              423: 298
  11 Marianna       Kozłowska            - Mariola        Osajda-Matczak        267: 421
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Bogdan         Kozłowski             410: 420
  13 Kazimierz      Merklejn             - Julia          Sylwestrzuk           566: 173
  14 Tomasz A.      Praga                - Adrian         Ziemniewicz           379: 293
  15 Mateusz        Erfort               - Zbigniew       Radziszewski           64: 502
  16 Czesław        Grajewski            - Maciej         Sylwestrzuk           365: 351
  17 Krzysztof      Nasiłowski           - Andrzej        Choiński              429: 209
  18 Krzysztof      Murawski             - Dorota         Ostrowska             297: 356
  19 Krystyna       Perekitko            - Łukasz         Łyskawy               360: 101
  20 Jarosław       Borowski             - Paulina        Ostrowska             453: 254


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               362: 349
   2 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          417: 330
   3 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             397: 396
   4 Zbigniew       Radziszewski         - Kazimierz      Merklejn              277: 510
   5 Paweł          Maciejczuk           - Rafał          Matczak               285: 375
   6 Tomasz         Nasiłowski           - Bogdan         Kozłowski             360: 350
   7 Katarzyna      Polak                - Piotr          Domański              431: 393
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kamiński              430: 361
   9 Maria          Skutela              - Hanna          Siemionow             446: 324
  10 Tomasz A.      Praga                - Irena          Sołdan                496: 343
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Ostrowska             464: 355
  12 Krzysztof      Nasiłowski           - Michał         Waszkiewicz           330: 524
  13 Czesław        Grajewski            - Katarzyna      Ślusarska             388: 395
  14 Marek          Rogalski             - Krystyna       Perekitko             331: 311
  15 Agnieszka      Matus                - Dariusz        Jarosławski           432: 296
  16 Jarosław       Borowski             - Mateusz        Erfort                670:  70
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Adrian         Ziemniewicz           357: 418
  18 Anna           Szymczyk             - Marianna       Kozłowska             188: 435
  19 Julia          Sylwestrzuk          - Elżbieta       Witkowska             147: 203
  20 Paulina        Ostrowska            - Andrzej        Choiński              310: 211
  21 Łukasz         Łyskawy              - Krzysztof      Murawski              128: 467


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                339: 464
   2 Tomasz         Nasiłowski           - Piotr          Broda                 332: 458
   3 Kazimierz      Merklejn             - Jarosław       Borowski              531: 305
   4 Szymon         Płachta              - Tomasz A.      Praga                 376: 351
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        443: 363
   6 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Polak                 458: 352
   7 Piotr          Pietuchowski         - Maria          Skutela               442: 291
   8 Elżbieta       Witkowska            - Michał         Waszkiewicz           131: 518
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Kwiatkowski           366: 339
  10 Piotr          Domański             - Czesław        Grajewski             307: 411
  11 Paweł          Maciejczuk           - Agnieszka      Matus                 380: 440
  12 Adrian         Ziemniewicz          - Bogdan         Kozłowski             461: 266
  13 Robert         Kamiński             - Marek          Rogalski              286: 391
  14 Marianna       Kozłowska            - Irena          Sołdan                300: 356
  15 Hanna          Siemionow            - Zbigniew       Radziszewski          377: 327
  16 Dorota         Ostrowska            - Julia          Sylwestrzuk           464: 144
  17 Krzysztof      Murawski             - Maciej         Sylwestrzuk           373: 309
  18 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Szymczyk              414: 224
  19 Krystyna       Perekitko            - Mateusz        Erfort                435: 121
  20 Paulina        Ostrowska            - Krzysztof      Nasiłowski            376: 296
  21 Andrzej        Choiński             - Łukasz         Łyskawy               289: 100


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               377: 439
   2 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               424: 405
   3 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz      Merklejn              348: 477
   4 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                406: 330
   5 Michał         Waszkiewicz          - Irena          Sołdan                262: 466
   6 Adrian         Ziemniewicz          - Tomasz         Nasiłowski            470: 408
   7 Agnieszka      Matus                - Mariola        Osajda-Matczak        279: 554
   8 Katarzyna      Polak                - Katarzyna      Ślusarska             384: 388
   9 Maria          Skutela              - Tomasz A.      Praga                 416: 330
  10 Marek          Rogalski             - Hanna          Siemionow             456: 352
  11 Jarosław       Borowski             - Krzysztof      Murawski              345: 288
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Jarosławski           531: 338
  13 Paweł          Maciejczuk           - Paulina        Ostrowska             357: 266
  14 Dorota         Ostrowska            - Piotr          Domański              369: 382
  15 Czesław        Grajewski            - Marianna       Kozłowska             393: 285
  16 Krystyna       Perekitko            - Robert         Kamiński              282: 362
  17 Bogdan         Kozłowski            - Zbigniew       Radziszewski          438: 290
  18 Łukasz         Łyskawy              - Krzysztof      Nasiłowski            125: 419
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Andrzej        Choiński              424: 204


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                343: 330
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Broda                 339: 383
   3 Rafał          Matczak              - Tomasz         Zwoliński             287: 542
   4 Irena          Sołdan               - Szymon         Płachta               332: 360
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Kamil          Kister                388: 264
   6 Marek          Rogalski             - Piotr          Pietuchowski          462: 475
   7 Maria          Skutela              - Adrian         Ziemniewicz           340: 366
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Czesław        Grajewski             295: 395
   9 Jarosław       Borowski             - Michał         Waszkiewicz           532: 330
  10 Tomasz         Nasiłowski           - Agnieszka      Matus                 381: 382
  11 Tomasz A.      Praga                - Katarzyna      Polak                 399: 460
  12 Dorota         Ostrowska            - Paweł          Maciejczuk            352: 433
  13 Hanna          Siemionow            - Piotr          Domański              338: 378
  14 Robert         Kamiński             - Bogdan         Kozłowski             451: 349
  15 Krzysztof      Nasiłowski           - Dariusz        Jarosławski           277: 364
  16 Paulina        Ostrowska            - Krzysztof      Murawski              318: 294
  17 Zbigniew       Radziszewski         - Krystyna       Perekitko             311: 301
  18 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Sylwestrzuk           233: 425
  19 Łukasz         Łyskawy              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Kazimierz      Merklejn              356: 323
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             349: 494
   3 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Ślusarska             477: 338
   4 Piotr          Pietuchowski         - Adrian         Ziemniewicz           431: 292
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Matczak               396: 335
   6 Katarzyna      Polak                - Marek          Rogalski              359: 424
   7 Kamil          Kister               - Paweł          Maciejczuk            407: 381
   8 Piotr          Domański             - Irena          Sołdan                313: 423
   9 Czesław        Grajewski            - Robert         Kamiński              398: 339
  10 Agnieszka      Matus                - Maria          Skutela               358: 404
  11 Paulina        Ostrowska            - Andrzej        Kwiatkowski           302: 361
  12 Michał         Waszkiewicz          - Zbigniew       Radziszewski          407: 303
  13 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Nasiłowski            400:   1
  14 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz A.      Praga                 346: 308
  15 Mateusz        Erfort               - Dorota         Ostrowska             229: 373
  16 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Nasiłowski            400:   1
  17 Krzysztof      Murawski             - Krystyna       Perekitko             402: 258
  18 Marianna       Kozłowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz      Merklejn              419: 435
   2 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 441: 245
   3 Szymon         Płachta              - Mariola        Osajda-Matczak        316: 293
   4 Marek          Rogalski             - Stanisław      Rydzik                275: 467
   5 Rafał          Matczak              - Maria          Skutela               527: 311
   6 Irena          Sołdan               - Czesław        Grajewski             402: 344
   7 Michał         Waszkiewicz          - Kamil          Kister                458: 364
   8 Adrian         Ziemniewicz          - Katarzyna      Ślusarska             333: 335
   9 Paweł          Maciejczuk           - Andrzej        Kwiatkowski           353: 288
  10 Katarzyna      Polak                - Bogdan         Kozłowski             353: 396
  11 Piotr          Domański             - Agnieszka      Matus                 397: 395
  12 Robert         Kamiński             - Dariusz        Jarosławski           420: 379
  13 Tomasz A.      Praga                - Maciej         Sylwestrzuk           398: 317
  14 Krystyna       Perekitko            - Dorota         Ostrowska             256: 423
  15 Krzysztof      Murawski             - Marianna       Kozłowska             284: 441
  16 Zbigniew       Radziszewski         - Paulina        Ostrowska             286: 331
  17 Andrzej        Choiński             - Mateusz        Erfort                235: 104


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               358: 421
   2 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                435: 351
   3 Piotr          Broda                - Rafał          Matczak               386: 310
   4 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          357: 415
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Michał         Waszkiewicz           344: 381
   6 Maria          Skutela              - Mariola        Osajda-Matczak        450: 323
   7 Robert         Kamiński             - Paweł          Maciejczuk            453: 352
   8 Czesław        Grajewski            - Adrian         Ziemniewicz           353: 327
   9 Kamil          Kister               - Piotr          Domański              337: 399
  10 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Rogalski              359: 400
  11 Dorota         Ostrowska            - Katarzyna      Polak                 297: 400
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Matus                 383: 317
  13 Paulina        Ostrowska            - Tomasz A.      Praga                 263: 362
  14 Dariusz        Jarosławski          - Marianna       Kozłowska             444: 278
  15 Maciej         Sylwestrzuk          - Krystyna       Perekitko             402: 312
  16 Mateusz        Erfort               - Krzysztof      Murawski              193: 262
  17 Andrzej        Choiński             - Zbigniew       Radziszewski          225: 374


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Kazimierz      Merklejn              410: 299
   2 Piotr          Broda                - Robert         Kamiński              417: 471
   3 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             401: 358
   4 Michał         Waszkiewicz          - Stanisław      Rydzik                417: 388
   5 Rafał          Matczak              - Marek          Rogalski              542: 306
   6 Piotr          Domański             - Maria          Skutela               474: 306
   7 Katarzyna      Polak                - Czesław        Grajewski             313: 349
   8 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Ślusarska             376: 362
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kwiatkowski           360: 345
  10 Tomasz A.      Praga                - Paweł          Maciejczuk            383: 380
  11 Kamil          Kister               - Bogdan         Kozłowski             423: 284
  12 Adrian         Ziemniewicz          - Dariusz        Jarosławski           406: 329
  13 Agnieszka      Matus                - Dorota         Ostrowska             401: 338
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Paulina        Ostrowska             352: 222
  15 Krzysztof      Murawski             - Zbigniew       Radziszewski          313: 412
  16 Mateusz        Erfort               - Marianna       Kozłowska             151: 448
  17 Krystyna       Perekitko            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          469: 305
   2 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Matczak               470: 325
   3 Piotr          Domański             - Piotr          Broda                 439: 325
   4 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Waszkiewicz           444: 333
   5 Irena          Sołdan               - Robert         Kamiński              440: 339
   6 Stanisław      Rydzik               - Czesław        Grajewski             409: 366
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz A.      Praga                 314: 336
   8 Marek          Rogalski             - Kamil          Kister                383: 314
   9 Maria          Skutela              - Katarzyna      Ślusarska             404: 353
  10 Paweł          Maciejczuk           - Adrian         Ziemniewicz           363: 325
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Polak                 390: 343
  12 Agnieszka      Matus                - Maciej         Sylwestrzuk           432: 277
  13 Bogdan         Kozłowski            - Dariusz        Jarosławski           346: 399
  14 Dorota         Ostrowska            - Zbigniew       Radziszewski          366: 389
  15 Krystyna       Perekitko            - Marianna       Kozłowska             308: 347
  16 Julia          Sylwestrzuk          - Krzysztof      Murawski              162: 379
  17 Mateusz        Erfort               - Paulina        Ostrowska             157: 337
Lista rankingowa na dzień 10-07-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.48  30519  189
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              160.47  30489  190
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.03  32006  200
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.21  31484  199
   5 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 157.83   5682   36
   6 Dawid Pikul                    Poznań               156.42  29564  189
   7 Kamil Górka                    Kraków               155.62  30813  198
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.32  29666  191
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.40  30219  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.18  26500  173
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.90  26910  176
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             151.90  27646  182
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.86  27335  180
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.51  30302  200
  17 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.43  29681  196
  18 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.26  30253  200
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  20 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  21 Kamil Kister                   Puławy               149.68  28588  191
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  23 Justyna Górka                  Kraków               148.41  27308  184
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.29  28769  194
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.09  29618  200
  26 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.82  29416  199
  27 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.71  28609  195
  28 Mateusz Borsuk                 Reda                 146.68  12761   87
  29 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.56  28579  195
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.89  26989  185
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.77  28716  197
  32 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.69  28648  198
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             144.41  27582  191
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  37 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.47  20803  145
  38 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.22  15468  108
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.20  26779  187
  41 Szymon Płachta                 Warszawa             142.63  28526  200
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.29  18498  130
  43 Bogusław Szyszka               Oława                142.15  27008  190
  44 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.53  10332   73
  45 Jan Mrozowski                  Kraków               141.50  27734  196
  46 Sławomir Piotrowski            Deszczno             141.44  12305   87
  47 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.22  26831  190
  48 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  49 Jakub Błażejewski              Poznań               141.00  22560  160
  50 Marek Reda                     Dębówka              140.63  20673  147
  51 Janusz Krupiński               Bytom                140.20  24114  172
  52 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  53 Jacek Mańko                    Poznań               140.00   7560   54
  54 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            139.46   8507   61
  55 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.34  27310  196
  56 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  57 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.11  25875  186
  58 Dariusz Ulatowski              Tuchola              138.55  25632  185
  59 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.22  23774  172
  60 Michał Waszkiewicz             Białystok            137.74  23002  167
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.39  26653  194
  62 Rafał Matczak                  Milanówek            136.96  22599  165
  63 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.43  13507   99
  64 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            136.35  24543  180
  65 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  66 Radosław Jachna                Łódź                 136.08  25311  186
  67 Joanna Juszczak                Warszawa             135.97  25971  191
  68 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  11418   84
  69 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.49  26285  194
  70 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.11  15943  118
  71 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  72 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  73 Dariusz Kuć                    Stargard             135.00  17280  128
  74 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.82  25885  192
  75 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.80  21164  157
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.53  20717  154
  77 Barbara Obremska               Wrocław              134.37  23514  175
  78 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.36  17870  133
  79 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  80 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  81 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.06  26812  200
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  83 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.70  25670  192
  84 Szymon Dąbrowski               Warszawa             133.65  25928  194
  85 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.49  26697  200
  86 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.41  25749  193
  87 Irena Sołdan                   Sopot                133.35  26537  199
  88 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.19  17714  133
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           133.10  25688  193
  90 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.06   4790   36
  91 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  92 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  93 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.44  10198   77
  94 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  19813  150
  95 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  96 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.63   6713   51
  97 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
  98 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  99 Natalia Woźniak                Dziwnówek            131.29  26259  200
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
 101 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 102 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 103 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.75  24842  190
 104 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             130.59  17369  133
 105 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 106 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 107 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.23  24614  189
 108 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 109 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.73  24908  192
 110 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.63  23204  179
 111 Marcin Ceglarek                Kraków               129.18  20669  160
 112 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 113 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 115 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 116 Ewa Radzikowska                Gliwice              128.12  13325  104
 117 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.96  21241  166
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.79  14824  116
 119 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.61  25394  199
 120 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             127.47  24729  194
 121 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 123 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 124 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 125 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 126 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.02  17021  134
 127 Agnieszka Walas                Kraków               127.02  24895  196
 128 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 129 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.74  10646   84
 130 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.65  25203  199
 131 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 132 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 133 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 134 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.07  24962  198
 135 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 136 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 137 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.73  24140  192
 138 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.70  10433   83
 139 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 140 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.59  24741  197
 141 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 142 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.56  22601  180
 143 Dorota Kuć                     Stargard             125.42  13044  104
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.20  24289  194
 145 Anita Bruska                   Gdynia               125.18  15898  127
 146 Ewa Szałas                     Katowice             124.65  23310  187
 147 Katarzyna Polak                Warszawa             124.50   8964   72
 148 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 149 Czesław Grajewski              Białystok            124.41  17666  142
 150 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 151 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            124.23  12050   97
 152 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 153 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.15  20609  166
 154 Marcin Rogala                  Warszawa             124.11  19857  160
 155 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 156 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 157 Agata Kuć                      Stargard             123.80  23027  186
 158 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 159 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 160 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      123.21  18235  148
 161 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 162 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 163 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 164 Adrian Ziemniewicz             Białystok            122.36   4772   39
 165 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.06  23314  191
 167 Marcin Stachowski              Wydartowo I          121.99  23422  192
 168 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 169 Diana Pietrzykowska            Szczecin             121.73  23859  196
 170 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             121.70   4503   37
 171 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.59  16779  138
 172 Tomasz A. Praga                Białystok            121.58   7295   60
 173 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 174 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.30  12494  103
 175 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.29  19043  157
 176 Ewelina Gruda                  Białystok            120.93  11730   97
 177 Agnieszka Matus                Milanówek            120.90  23938  198
 178 Teresa Zalewska                Racibórz             120.62  23160  192
 179 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.48  11566   96
 180 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 181 Beata Piotrowska               Łódź                 120.41  14329  119
 182 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.29  12149  101
 183 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.22   6612   55
 184 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.17  21150  176
 185 Maciej Perzyński               Piła                 119.85   7311   61
 186 Bożena Guział                  Racibórz             119.55  19607  164
 187 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.00  17017  143
 189 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 190 Jerzy Luter                    Bytom                118.51  22753  192
 191 Krzysztof Zawadzki             Sampława             118.51  23227  196
 192 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 193 Maria Skutela                  Warszawa             118.35  22486  190
 194 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.32  17275  146
 195 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.31  22716  192
 196 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 197 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 198 Anna Krynicka                  Warszawa             117.75   7418   63
 199 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 200 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 202 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 203 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 204 Adam Grzelec                   Poznań               116.82  21378  183
 205 Lucyna Śniadach                Rumia                116.57  23314  200
 206 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               116.56   4196   36
 207 Urszula Solarska               Łódź                 116.38  23276  200
 208 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.37  21761  187
 209 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.33  19310  166
 210 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 211 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.17   4763   41
 212 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 213 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 214 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 215 Patrycja Skibska               Warszawa             115.81   5559   48
 216 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.71  21869  189
 217 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 218 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.63  15263  132
 219 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 220 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.32  17990  156
 221 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 222 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 223 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 224 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 225 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 226 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 227 Renata Andracka                Zwola                114.58  21770  190
 228 Marta Świątkowska              Wrocław              114.33  22752  199
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.16  21919  192
 230 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              113.66  16254  143
 232 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.61   4090   36
 233 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 234 Marianna Kozłowska             Białystok            113.45  12026  106
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 236 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.12  10973   97
 237 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 238 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 239 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 240 Joanna Brychcy                 Katowice             112.32  22127  197
 241 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 242 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 243 Waldemar Wypchał               Kraków               111.84  21474  192
 244 Konrad Pajączek                Milanówek            111.56  14837  133
 245 Sławomir Długosz               Ostróda              111.52  18067  162
 246 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 247 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 248 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.81  21498  194
 249 Józef Burzyński                Ełk                  110.73  14838  134
 250 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 251 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.60  21899  198
 252 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 253 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.50   5304   48
 254 Karolina Urbańska              Poznań               110.33  21293  193
 255 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 256 Marcin Kurowski                Racibórz             110.23  19070  173
 257 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 258 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.01  16172  147
 259 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 260 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.68   4058   37
 261 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 262 Dorota Ostrowska               Białystok            109.57  18955  173
 263 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 264 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 265 Dominik Ulejczyk               Będzin               109.21  21624  198
 266 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 267 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.84  21660  199
 268 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 269 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.40  20271  187
 270 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 271 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.75  12714  118
 272 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       107.72   5386   50
 273 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 274 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 275 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 276 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 277 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.57   4902   46
 278 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 279 Michał Dreczka                 Poznań               106.03   7422   70
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 281 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 282 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.62  20192  193
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 284 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 285 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 286 Olga Swarcewicz                Warszawa             103.13   7219   70
 287 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.94  18427  179
 288 Karolina Mak                   Wrocław              102.07  14392  141
 289 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 291 Lidia Żywna                    Gdynia               100.79   8466   84
 292 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.78  16628  165
 293 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 295 Wanda Grabiec                  Tarnów                99.86  11284  113
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  16847  169
 298 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 299 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 300 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.89  13215  135
 301 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.80   7922   81
 302 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 303 Karolina Szubska               Jaworzno              96.68   5414   56
 304 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.83   4408   46
 305 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.60  17972  188
 306 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 307 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 308 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.79   8629   92
 309 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 310 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             92.71   3894   42
 311 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.24   6549   71
 313 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 314 Teresa Balewska                Reda                  91.89  16999  185
 315 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.05   3915   43
 316 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 317 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 318 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.13  17846  198
 319 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 320 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.59   3673   41
 321 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             89.45   3757   42
 322 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          88.62   3013   34
 323 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 324 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 325 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 326 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.77   5146   60
 327 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 328 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          84.82   2884   34
 329 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 330 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 331 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 332 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.00  11280  141
 333 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.29   8246  104
 334 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 335 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 336 Wiktoria Koler                 Będzin                74.46   3425   46
 337 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 338 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 339 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 340 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 341 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 10-07-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Kuba Koisar                    Warszawa             129.54   3627   28
   8 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   9 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
  10 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
  11 Stanisław Gasik                Warszawa             127.42   3313   26
  12 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  13 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  14 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  15 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  18 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  20 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  21 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  22 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  23 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  24 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  25 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  26 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  27 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  28 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  29 Adam Skowroński                Jarocin              110.75   2658   24
  30 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  31 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  33 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  34 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  35 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  36 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  37 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  38 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  39 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  40 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  42 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  43 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  44 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  45 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  46 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  47 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  48 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  49 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  50 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  51 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  52 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  53 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  54 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  55 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         105.25   2105   20
  56 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  57 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  58 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  59 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  60 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  61 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  62 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  63 Paulina Ostrowska              Białystok             98.78   1778   18
  64 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  65 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  66 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  67 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  68 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  69 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  70 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  71 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  72 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.79   1859   14
  73 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  74 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  75 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  76 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  77 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  78 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  79 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  80 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  81 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  82 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  83 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  84 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  85 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  86 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  87 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  88 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  89 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  90 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  91 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  92 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  93 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  94 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  95 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  96 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
  97 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
  98 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
  99 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 100 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 101 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 102 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 103 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 104 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 105 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 106 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 107 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 108 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 109 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 110 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 111 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 112 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 113 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 114 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 115 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 116 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 117 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 118 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 119 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 120 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 121 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 122 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 123 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 124 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 125 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 126 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 127 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 128 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 129 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 130 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 131 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 132 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 133 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 134 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 135 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 136 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 137 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 138 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 139 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 140 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 141 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 142 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 143 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 144 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 145 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 146 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 147 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 148 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 149 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 150 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 151 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 152 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 153 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 154 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 155 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 156 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 157 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 158 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 159 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 160 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 161 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 162 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 163 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 164 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 165 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 166 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 167 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 168 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 169 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 170 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 171 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 172 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 173 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 174 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 175 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 176 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 177 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 178 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 179 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 180 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 181 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 182 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 183 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 184 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 185 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 186 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 187 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 188 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 189 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 190 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 191 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 192 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 193 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 194 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 195 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 196 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 197 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 198 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 199 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 200 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 201 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 202 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 203 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 204 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 205 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 206 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 207 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 208 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 209 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 210 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 211 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 212 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 213 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 214 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 215 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 216 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 217 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 218 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 219 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 220 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 221 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 222 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 223 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 224 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 225 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 226 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 227 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 228 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 229 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 230 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 231 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 232 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 233 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 234 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 235 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 236 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 237 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 238 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 239 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 240 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 241 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 242 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 243 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 244 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 245 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 246 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 247 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 248 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 249 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 250 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 251 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 252 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 253 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 254 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 255 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 256 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 257 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 258 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 259 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 260 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 261 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 262 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie