Ostróda 5
lipca
Ostróda 5- 6 lipca XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2014
Ciechanowiec12
lipca
Ciechanowiec 12-13 lipca I Mistrzostwa Ciechanowca
Kraków26
lipca
Kraków 26-27 lipca XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2014
Debiuty mają się dobrze12 - 13 lipca 2014 — I Mistrzostwa CiechanowcaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa CiechanowcaCiechanowiec, 12 - 13 lipca 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Debiuty mają się dobrzeScrabbliści lubią być zaskakiwani. Do takiego wniosku można dojść obserwując frekwencję w tegorocznych turniejach. A z tą było ostatnio dość słabo — czy to w renomowanej Ostródzie, czy też mających krótszą tradycję, ale wcale nie gorzej zorganizowanych turniejach w Białej Podlaskiej i Piasutnie. Tymczasem turniejowe debiuty cały czas przyciągają sporą liczbę zawodników — najpierw Wysokie Mazowieckie, potem Stargard Szczeciński i wreszcie Ciechanowiec. Ciechanowiec miał bodajże najtrudniejsze zadanie — mało atrakcyjny, przypadający na okres wakacyjno-urlopowy termin, "oblężenie" bazy noclegowej i brak scrabblowych tradycji nie należały do czynników sprzyjających sukcesowi. A jednak udało się — na turniej przyjechały 43 osoby, w tym dwóch byłych mistrzów Polski, co wziąwszy pod uwagę wszystkie niekorzystne okoliczności, jest na pewno sporym sukcesem.

Turniej był bardzo wyrównany. Dość powiedzieć, że po 8 rundach lider miał zaledwie 1 duży i 307 małych punktów przewagi nad szesnastym zawodnikiem w tabeli. Przed ostatnią rundą otwarta była zarówno sprawa pierwszego, jak i innych miejsc w czołówce. W warszawskim pojedynku na pierwszym stole zwyciężył Stanisław Rydzik pokonując Pawła Zarębę i spychając go tym samym na trzecie miejsce. To już trzeci triumf i siódme podium byłego mistrza Polski w tym roku. Drugie miejsce zajął Robert Kuszpit z Białej Podlaskiej, najliczniej reprezentowanego na tym turnieju miasta. Nie wykorzystał swojej szansy Czesław Grajewski z Białegostoku, który po słabym pierwszym dniu, w drugim wygrał wszystkie partie. Niewysokie zwycięstwo w ostatniej rundzie nad Radosławem Jachną z Łodzi wystarczyło jedynie do zajęcia czwartego miejsca. Na piątym uplasował się czterokrotny mistrz Polski Tomasz Zwoliński.

Najmłodszym zawodnikiem był dziesięcioletni Seweryn Lipski, nagrody dla najlepszego debiutanta oraz dla najlepszego mieszkańca gminy Ciechanowiec zdobył Krzysztof Murawski, a dla najlepszego ucznia Maciej Sylwestrzuk. Najdroższy ruch (za 167 punktów) wykonał Józef Burzyński. Najwięcej "siódemek" (30) ułożył Stanisław Rydzik.

Turniejowi patronował Burmistrz Miasta Ciechanowiec Pan Mirosław Reczko, który ufundował m.in. piękne puchary dla zwycięzców. Wielką życzliwością i zaangażowaniem wykazała się Pani Dyrektor Mirosława Chojnowska oraz pracownicy Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. Pomysłodawcą turnieju był niedawno debiutujący w Wysokiem Mazowieckiem Andrzej Choiński, bez którego zapału przedsięwzięcie nie udałoby się. Poczęstunek dla zawodników zawdzięczamy firmie Kwiaty Pani Anny Kozłowskiej. Kody do internetowej gry w scrabble ufundował portal zagraj.pl. Wszystkim tym osobom i instytucjom składamy serdeczne podziękowania. Współorganizatorem technicznym turnieju i sponsorem części nagród była Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa. Nagrody na turniej przekazała również Sto-ispo Sp. z o.o. oraz darczyńcy indywidualni.

Z przeprowadzonej ankiety wynika, że turniej został odebrany przez zawodników bardzo dobrze i wielu spośród nich chętnie przyjedzie do Ciechanowca ponownie. Zwłaszcza że położone malowniczo nad Nurcem miasto i jego okolice prezentują się bardzo atrakcyjnie — nawet bez scrabbli.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk


Turniej o Puchar Burmistrza
Rodzaj turniejuOtwarty, liczba miejsc ograniczona do 60 - obowiązuje kolejność zgłoszeń
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), szwajcar (runda 12)
Miejsce rozgrywekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 12 lipca (7 rund)
10:15-10:45 — przyjmowanie zapisów
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 13 lipca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy S8+DW694, z Białegostoku DK19+DK66+DW681;
PKP do stacji Czyżew lub Szepietowo + komunikacja autobusowa
WyżywienieRestauracja "Szczęsny", http://www.szczesny.info.pl/restauracja.html, ul. Mickiewicza 2
Restauracja "Astoria", Pl. 3-go Maja 4
Pizzeria Labirynt, Pl. 3 Maja 1
Kebab-Bar, ul. Kościelna 11
NoclegiMuzeum Rolnictwa, ul. Pałacowa 5, 18-230 Ciechanowiec, tel. 86 2771328, 70-100 zł za osobę, http://www.muzeumrolnictwa.pl/oferta_muzeum.html
Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczna Osada", Kozarze 44, tel. 86 2771717, 18-230 Ciechanowiec, http://ekoartt.prv.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne "Niezapominajka", Kozarze 3A, 18-230 Ciechanowiec, http://niezapominajka-kozarze.com
"Kwatera nad Bugiem", Wojtkowice Glinna 27, http://www.kwateranadbugiem.pl/oferta.html
Pensjonat "Arkadia", Kuczyńska 76, 18-230 Ciechanowiec, od 90 zł za osobę,
Internat ZSOiZ Ciechanowiec, http://internat.zsoiz-ciechanowiec.pl — jeżeli będzie co najmniej 20 chętnych — wymagane wcześniejsze zgłoszenie u organizatora.

Ponadto liczne obiekty w odległości 20-30 km od miejsca gry.
NagrodyPuchary za 3 pierwsze miejsca, nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeinformacje wkrótce
OrganizatorzyCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu;
Andrzej Choiński, 606157396;
Fundacja „Umysł” im. Alfreda Buttsa, 603692502
Sponsorzyinformacje wkrótce


Wyniki turnieju I Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Ciechanowca

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.32      9.0     5068     1801      804
  2 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         139.06      9.0     4628     1851      357
  3 Paweł           Zaręba               Warszawa               146.78      9.0     4597     1868      526
  4 Czesław         Grajewski            Białystok              125.86      9.0     4436     1782      233
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.56      8.0     5054     1746      852
  6 Radosław        Jachna               Łódź                   131.59      8.0     4515     1726      580
  7 Andrzej         Kroc                 Łódź                   119.34      8.0     4501     1577      482
  8 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               131.11      8.0     4485     1760       65
  9 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               130.24      7.5     4450     1699      186
 10 Kamil           Kister               Puławy                 140.26      7.0     4650     1687      110
 11 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              117.75      7.0     4627     1596      294
 12 Agnieszka       Matus                Milanówek              113.17      7.0     4602     1531      183
 13 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              130.24      7.0     4601     1613      202
 14 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         118.12      7.0     4577     1491      376
 15 Mariusz         Rostkowski           Sochaczew              108.55      7.0     4102     1446      193
 16 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   125.77      6.0     4725     1518      429
 17 Michał          Szorc                Białystok              129.83      6.0     4641     1397      346
 18 Maria           Pokorska             Warszawa               106.80      6.0     4629     1377      721
 19 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.76      6.0     4561     1349      367
 20 Bogdan          Kozłowski            Białystok              122.10      6.0     4474     1478      149
 21 Tomasz A.       Praga                Białystok              104.67      6.0     4467     1386      392
 22 Bartłomiej      Pawlak               Sochaczew              122.27      6.0     4199     1408      -49
 23 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec           101.78      6.0     4135     1326       30
 24 Józef           Burzyński            Ełk                    105.13      6.0     4116     1286      299
 25 Anna            Arana                Warszawa               104.76      6.0     3997     1372     -222
 26 Rafał           Matczak              Milanówek              126.32      5.5     4818     1447      208
 27 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         120.73      5.5     4156     1414      -88
 28 Aleksandra      Perzyna              Biała Podlaska         100.00      5.5     3510     1103      152
 29 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    116.06      5.0     4289     1210      344
 30 Patrycja        Kuszpit              Biała Podlaska         122.23      5.0     4240     1291        5
 31 Marianna        Kozłowska            Białystok              113.31      5.0     4176     1305       94
 32 Dorota          Ostrowska            Białystok              112.45      5.0     4148     1292       23
 33 Łukasz          Pawlak               Sochaczew              100.00      4.5     3532     1036     -176
 34 Andrzej         Ciołek               Bielsk Podlaski        103.06      4.0     2633      837      271
 35 Jarosław        Olek                 Warszawa               113.92      4.0     2565      904      260
 36 Michał          Śliwiński            Szczecin               100.00      3.5     3344      937     -312
 37 Miłosz          Śliwiński            Szczecin               100.00      3.5     3038      936     -735
 38 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      3.0     2219      706     -122
 39 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        113.08      3.0     1988      689        6
 40 Krzysztof       Murawski             Ciechanowiec           100.00      2.5     3278      840     -428
 41 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      2.5     2852      817    -1062
 42 Jacek           Łukaszuk             Biała Podlaska         100.00      1.5     2910      706     -702
 43 Seweryn         Lipski               Ciechanowiec           100.00      0.5     1284      500    -2943
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Ciechanowca



	Paweł Zaręba 146.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Jarosławski           116.06 +  428: 339  166
    2     9 Marek          Charytoniuk           120.73 -  342: 353   71
    3    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 +  426: 242  180
    4     7 Czesław        Grajewski             125.86 +  394: 323  176
    5     4 Grzegorz       Pukniel               125.77 -  289: 420   76
    6     5 Rafał          Matczak               126.32 +  371: 328  176
    7     6 Bogdan         Kozłowski             122.10 +  354: 317  172
    8     5 Tomasz         Zwoliński             145.56 +  393: 372  196
    9     1 Kamil          Kister                140.26 +  435: 303  190
   10     2 Dariusz        Maciejuk              131.11 +  435: 278  181
   11     1 Robert         Kuszpit               139.06 +  486: 274  189
   12     1 Stanisław      Rydzik                145.32 -  244: 522   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Tomasz Zwoliński 145.56 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Olek                  113.92 +  369: 330  164
    2     8 Bartłomiej     Pawlak                122.27 +  543: 301  172
    3     2 Robert         Kuszpit               139.06 +  428: 374  189
    4     2 Kamil          Kister                140.26 -  324: 370   90
    5     6 Radosław       Jachna                131.59 +  412: 334  182
    6     1 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 +  388: 328  180
    7     3 Grzegorz       Pukniel               125.77 -  436: 488   76
    8     5 Paweł          Zaręba                146.78 -  372: 393   97
    9     6 Bogdan         Kozłowski             122.10 +  495: 292  172
   10     3 Czesław        Grajewski             125.86 -  316: 340   76
   11     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 +  466: 374  180
   12     4 Katarzyna      Ślusarska             117.75 +  505: 278  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Stanisław Rydzik 145.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marianna       Kozłowska             113.31 +  438: 295  163
    2     7 Dariusz        Maciejuk              131.11 -  415: 420   81
    3     8 Agnieszka      Matus                 113.17 +  449: 334  163
    4     5 Jarosław       Olek                  113.92 +  418: 334  164
    5     3 Robert         Kuszpit               139.06 +  379: 344  189
    6     3 Marek          Charytoniuk           120.73 +  425: 275  171
    7     1 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 -  400: 487   80
    8     4 Kamil          Kister                140.26 -  302: 404   90
    9     7 Tomasz A.      Praga                 104.67 +  456: 392  155
   10     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 +  438: 436  180
   11     2 Katarzyna      Ślusarska             117.75 +  426: 299  168
   12     1 Paweł          Zaręba                146.78 +  522: 244  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Kamil Kister 140.26 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Matus                 113.17 +  458: 380  163
    2     5 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 =  363: 363  130
    3     5 Michał         Szorc                 129.83 +  450: 338  180
    4     2 Tomasz         Zwoliński             145.56 +  370: 324  196
    5     2 Rafał          Matczak               126.32 =  382: 382  126
    6     2 Grzegorz       Pukniel               125.77 +  482: 421  176
    7     2 Dariusz        Maciejuk              131.11 -  367: 455   81
    8     4 Stanisław      Rydzik                145.32 +  404: 302  195
    9     1 Paweł          Zaręba                146.78 -  303: 435   97
   10     5 Radosław       Jachna                131.59 -  286: 354   82
   11     6 Bogdan         Kozłowski             122.10 +  438: 361  172
   12     3 Robert         Kuszpit               139.06 -  347: 425   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Robert Kuszpit 139.06 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sebastian      Orzelski              113.08 +  405: 305  163
    2     1 Bogdan         Kozłowski             122.10 +  387: 364  172
    3     2 Tomasz         Zwoliński             145.56 -  374: 428   96
    4    10 Anna           Arana                 104.76 +  468: 276  155
    5     3 Stanisław      Rydzik                145.32 -  344: 379   95
    6     7 Radosław       Jachna                131.59 +  396: 361  182
    7     5 Bartłomiej     Pawlak                122.27 +  382: 329  172
    8     1 Dariusz        Maciejuk              131.11 +  389: 369  181
    9     3 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 +  399: 276  180
   10     1 Katarzyna      Ślusarska             117.75 +  385: 351  168
   11     1 Paweł          Zaręba                146.78 -  274: 486   97
   12     3 Kamil          Kister                140.26 +  425: 347  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Radosław Jachna 131.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Ostrowska             112.45 +  391: 340  162
    2     4 Andrzej        Kroc                  119.34 +  368: 363  169
    3     3 Edward         Stefaniak             118.12 +  497: 288  168
    4     3 Rafał          Matczak               126.32 -  298: 407   76
    5     6 Tomasz         Zwoliński             145.56 -  334: 412   96
    6     7 Robert         Kuszpit               139.06 -  361: 396   89
    7    14 Michał         Szorc                 129.83 +  462: 243  180
    8     7 Marianna       Kozłowska             113.31 +  298: 256  163
    9     5 Grzegorz       Pukniel               125.77 +  461: 307  176
   10     5 Kamil          Kister                140.26 +  354: 286  190
   11     3 Dariusz        Maciejuk              131.11 +  384: 311  181
   12     2 Czesław        Grajewski             125.86 -  307: 326   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Dariusz Maciejuk 131.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Rostkowski            108.55 +  373: 297  159
    2     7 Stanisław      Rydzik                145.32 +  420: 415  195
    3     1 Rafał          Matczak               126.32 +  414: 365  176
    4     4 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 -  309: 454   80
    5     7 Edward         Stefaniak             118.12 +  377: 369  168
    6     4 Katarzyna      Ślusarska             117.75 +  380: 310  168
    7     2 Kamil          Kister                140.26 +  455: 367  190
    8     1 Robert         Kuszpit               139.06 -  369: 389   89
    9     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 +  367: 319  180
   10     2 Paweł          Zaręba                146.78 -  278: 435   97
   11     3 Radosław       Jachna                131.59 -  311: 384   82
   12     6 Grzegorz       Pukniel               125.77 +  432: 316  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Michał, Piotr Waszkiewicz 130.24 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Pokorska              106.80 +  358: 330  157
    2    10 Czesław        Grajewski             125.86 -  332: 410   76
    3    13 Paweł          Zaręba                146.78 -  242: 426   97
    4    14 Marianna       Kozłowska             113.31 +  442: 312  163
    5    13 Dariusz        Jarosławski           116.06 +  393: 340  166
    6    11 Agnieszka      Matus                 113.17 +  354: 288  163
    7     8 Marek          Charytoniuk           120.73 +  444: 338  171
    8     3 Grzegorz       Pukniel               125.77 +  401: 304  176
    9     4 Dariusz        Maciejuk              131.11 -  319: 367   81
   10     4 Stanisław      Rydzik                145.32 -  436: 438   95
   11     5 Tomasz         Zwoliński             145.56 -  374: 466   96
   12     9 Bogdan         Kozłowski             122.10 +  506: 380  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Mikołaj Przybyłowicz 130.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Józef          Burzyński             105.13 +  384: 331  155
    2     5 Kamil          Kister                140.26 =  363: 363  140
    3     6 Patrycja       Kuszpit               122.23 +  312: 268  172
    4     4 Dariusz        Maciejuk              131.11 +  454: 309  181
    5     1 Marek          Charytoniuk           120.73 +  394: 347  171
    6     1 Tomasz         Zwoliński             145.56 -  328: 388   96
    7     1 Stanisław      Rydzik                145.32 +  487: 400  195
    8     2 Katarzyna      Ślusarska             117.75 -  322: 420   68
    9     3 Robert         Kuszpit               139.06 -  276: 399   89
   10     6 Rafał          Matczak               126.32 +  385: 346  176
   11     4 Czesław        Grajewski             125.86 -  340: 352   76
   12     7 Michał         Szorc                 129.83 +  405: 341  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Michał Szorc 129.83 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Arana                 104.76 +  448: 267  155
    2     6 Grzegorz       Pukniel               125.77 -  358: 379   76
    3     5 Kamil          Kister                140.26 -  338: 450   90
    4    13 Bartłomiej     Pawlak                122.27 -  330: 357   72
    5    15 Andrzej        Ciołek                103.06 -  346: 431   53
    6    19 Piotr          Ozimek                100.00 +  550: 186  150
    7    14 Radosław       Jachna                131.59 -  243: 462   82
    8    16 Michał         Śliwiński             100.00 +  451: 308  150
    9    13 Patrycja       Kuszpit               122.23 +  437: 321  172
   10    10 Tomasz A.      Praga                 104.67 +  391: 356  155
   11    10 Dorota         Ostrowska             112.45 +  408: 373  162
   12     7 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 -  341: 405   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Ryszard Dębski 127.76 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Ciołek                103.06 +  403: 328  153
    2     2 Rafał          Matczak               126.32 -  371: 456   76
    3    12 Maria          Pokorska              106.80 +  405: 392  157
    4     9 Dorota         Ostrowska             112.45 +  411: 328  162
    5     5 Katarzyna      Ślusarska             117.75 -  371: 395   68
    6     8 Czesław        Grajewski             125.86 -  392: 407   76
    7     9 Marianna       Kozłowska             113.31 -  339: 385   63
    8    11 Agnieszka      Matus                 113.17 -  348: 377   63
    9    14 Mariusz        Rostkowski            108.55 -  291: 351   59
   10    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  385: 274  150
   11    14 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  427: 210  150
   12    12 Patrycja       Kuszpit               122.23 +  418: 291  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Rafał Matczak 126.32 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 +  519: 327  152
    2     2 Ryszard        Dębski                127.76 +  456: 371  178
    3     1 Dariusz        Maciejuk              131.11 -  365: 414   81
    4     3 Radosław       Jachna                131.59 +  407: 298  182
    5     2 Kamil          Kister                140.26 =  382: 382  140
    6     5 Paweł          Zaręba                146.78 -  328: 371   97
    7     7 Czesław        Grajewski             125.86 +  488: 360  176
    8     6 Dariusz        Jarosławski           116.06 +  377: 347  166
    9     2 Katarzyna      Ślusarska             117.75 -  453: 520   68
   10     6 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 -  346: 385   80
   11     7 Edward         Stefaniak             118.12 -  360: 382   68
   12    10 Mariusz        Rostkowski            108.55 -  337: 453   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Czesław Grajewski 125.86 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  421: 254  150
    2    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 +  410: 332  180
    3     4 Marek          Charytoniuk           120.73 -  265: 339   71
    4     7 Paweł          Zaręba                146.78 -  323: 394   97
    5     9 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 +  395: 283  152
    6     8 Ryszard        Dębski                127.76 +  407: 392  178
    7     7 Rafał          Matczak               126.32 -  360: 488   76
    8     8 Maria          Pokorska              106.80 +  388: 384  157
    9     8 Agnieszka      Matus                 113.17 +  449: 374  163
   10     3 Tomasz         Zwoliński             145.56 +  340: 316  196
   11     4 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 +  352: 340  180
   12     2 Radosław       Jachna                131.59 +  326: 307  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Grzegorz Pukniel 125.77 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  379: 304  150
    2     6 Michał         Szorc                 129.83 +  379: 358  180
    3    16 Seweryn        Lipski                100.00 +  631:  41  150
    4     1 Marek          Charytoniuk           120.73 -  317: 384   71
    5     4 Paweł          Zaręba                146.78 +  420: 289  197
    6     2 Kamil          Kister                140.26 -  421: 482   90
    7     3 Tomasz         Zwoliński             145.56 +  488: 436  196
    8     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 -  304: 401   80
    9     5 Radosław       Jachna                131.59 -  307: 461   82
   10     7 Andrzej        Kroc                  119.34 -  349: 419   69
   11     9 Patrycja       Kuszpit               122.23 +  414: 289  172
   12     6 Dariusz        Maciejuk              131.11 -  316: 432   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Bartłomiej Pawlak 122.27 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz A.      Praga                 104.67 +  432: 323  155
    2     8 Tomasz         Zwoliński             145.56 -  301: 543   96
    3    17 Marianna       Kozłowska             113.31 -  247: 482   63
    4    13 Michał         Szorc                 129.83 +  357: 330  180
    5    14 Patrycja       Kuszpit               122.23 +  414: 320  172
    6    10 Maria          Pokorska              106.80 +  445: 325  157
    7     5 Robert         Kuszpit               139.06 -  329: 382   89
    8     9 Bogdan         Kozłowski             122.10 -  321: 345   72
    9    11 Andrzej        Kroc                  119.34 -  298: 385   69
   10    15 Anna           Arana                 104.76 -  256: 364   55
   11    17 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  410: 223  150
   12    15 Łukasz         Pawlak                100.00 +  389: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Patrycja Kuszpit 122.23 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  400: 265  150
    2     3 Katarzyna      Ślusarska             117.75 +  408: 348  168
    3     6 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 -  268: 312   80
    4     8 Edward         Stefaniak             118.12 -  391: 448   68
    5    14 Bartłomiej     Pawlak                122.27 -  320: 414   72
    6    16 Anna           Arana                 104.76 -  341: 393   55
    7    17 Łukasz         Pawlak                100.00 +  391: 191  150
    8    14 Dorota         Ostrowska             112.45 +  389: 308  162
    9    13 Michał         Szorc                 129.83 -  321: 437   80
   10    12 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 +  431: 287  152
   11     9 Grzegorz       Pukniel               125.77 -  289: 414   76
   12    12 Ryszard        Dębski                127.76 -  291: 418   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Bogdan Kozłowski 122.10 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Seweryn        Lipski                100.00 +  559:  91  150
    2     1 Robert         Kuszpit               139.06 -  364: 387   89
    3     7 Jarosław       Olek                  113.92 -  273: 405   64
    4    11 Dariusz        Jarosławski           116.06 +  396: 354  166
    5     8 Tomasz A.      Praga                 104.67 +  366: 328  155
    6     9 Dorota         Ostrowska             112.45 +  387: 316  162
    7     6 Paweł          Zaręba                146.78 -  317: 354   97
    8     9 Bartłomiej     Pawlak                122.27 +  345: 321  172
    9     6 Tomasz         Zwoliński             145.56 -  292: 495   96
   10     8 Maria          Pokorska              106.80 +  434: 330  157
   11     6 Kamil          Kister                140.26 -  361: 438   90
   12     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 -  380: 506   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Marek Charytoniuk 120.73 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Murawski              100.00 +  368: 210  150
    2     9 Paweł          Zaręba                146.78 +  353: 342  197
    3     4 Czesław        Grajewski             125.86 +  339: 265  176
    4     1 Grzegorz       Pukniel               125.77 +  384: 317  176
    5     1 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 -  347: 394   80
    6     3 Stanisław      Rydzik                145.32 -  275: 425   95
    7     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 -  338: 444   80
    8    10 Tomasz A.      Praga                 104.67 -  330: 352   55
    9    12 Dariusz        Jarosławski           116.06 =  378: 378  116
   10    11 Agnieszka      Matus                 113.17 +  425: 342  163
   11     8 Andrzej        Kroc                  119.34 -  344: 355   69
   12    11 Maria          Pokorska              106.80 -  275: 420   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Andrzej Kroc 119.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Pawlak                100.00 +  462: 150  150
    2     4 Radosław       Jachna                131.59 -  363: 368   82
    3     9 Sebastian      Orzelski              113.08 -  338: 394   63
    4    12 Mariusz        Rostkowski            108.55 +  362: 245  159
    5    10 Dorota         Ostrowska             112.45 -  365: 390   62
    6    12 Andrzej        Ciołek                103.06 +  392: 348  153
    7    11 Dariusz        Jarosławski           116.06 -  300: 424   66
    8    13 Anna           Arana                 104.76 +  378: 353  155
    9    11 Bartłomiej     Pawlak                122.27 +  385: 298  172
   10     7 Grzegorz       Pukniel               125.77 +  419: 349  176
   11     8 Marek          Charytoniuk           120.73 +  355: 344  171
   12     5 Edward         Stefaniak             118.12 +  382: 356  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Edward Stefaniak 118.12 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Ozimek                100.00 +  413: 246  150
    2    11 Michał         Śliwiński             100.00 +  485: 174  150
    3     3 Radosław       Jachna                131.59 -  288: 497   82
    4     8 Patrycja       Kuszpit               122.23 +  448: 391  172
    5     7 Dariusz        Maciejuk              131.11 -  369: 377   81
    6     6 Jarosław       Olek                  113.92 -  307: 385   64
    7    10 Agnieszka      Matus                 113.17 -  348: 435   63
    8    12 Józef          Burzyński             105.13 +  426: 299  155
    9     9 Marianna       Kozłowska             113.31 +  350: 314  163
   10     9 Dariusz        Jarosławski           116.06 +  405: 341  166
   11     7 Rafał          Matczak               126.32 +  382: 360  176
   12     5 Andrzej        Kroc                  119.34 -  356: 382   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Katarzyna Ślusarska 117.75 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  477: 139  150
    2     3 Patrycja       Kuszpit               122.23 -  348: 408   72
    3    10 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 +  432: 313  152
    4     6 Sebastian      Orzelski              113.08 +  427: 275  163
    5     5 Ryszard        Dębski                127.76 +  395: 371  178
    6     4 Dariusz        Maciejuk              131.11 -  310: 380   81
    7     4 Jarosław       Olek                  113.92 +  370: 356  164
    8     2 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 +  420: 322  180
    9     2 Rafał          Matczak               126.32 +  520: 453  176
   10     1 Robert         Kuszpit               139.06 -  351: 385   89
   11     2 Stanisław      Rydzik                145.32 -  299: 426   95
   12     4 Tomasz         Zwoliński             145.56 -  278: 505   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Dariusz Jarosławski 116.06 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Zaręba                146.78 -  339: 428   97
    2    14 Marianna       Kozłowska             113.31 +  405: 334  163
    3    15 Michał         Śliwiński             100.00 +  398: 277  150
    4    11 Bogdan         Kozłowski             122.10 -  354: 396   72
    5    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 -  340: 393   80
    6    14 Mariusz        Rostkowski            108.55 +  352: 312  159
    7    11 Andrzej        Kroc                  119.34 +  424: 300  169
    8     6 Rafał          Matczak               126.32 -  347: 377   76
    9    12 Marek          Charytoniuk           120.73 =  378: 378  121
   10     9 Edward         Stefaniak             118.12 -  341: 405   68
   11    12 Tomasz A.      Praga                 104.67 -  311: 345   55
   12    20 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 11 110.00




	Jarosław Olek 113.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             145.56 -  330: 369   96
    2    17 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  392: 294  150
    3     7 Bogdan         Kozłowski             122.10 +  405: 273  172
    4     5 Stanisław      Rydzik                145.32 -  334: 418   95
    5    16 Anna           Arana                 104.76 +  363: 274  155
    6     6 Edward         Stefaniak             118.12 +  385: 307  168
    7     4 Katarzyna      Ślusarska             117.75 -  356: 370   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  /  7 129.14




	Marianna Kozłowska 113.31 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                145.32 -  295: 438   95
    2    14 Dariusz        Jarosławski           116.06 -  334: 405   66
    3    17 Bartłomiej     Pawlak                122.27 +  482: 247  172
    4    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 -  312: 442   80
    5    17 Michał         Śliwiński             100.00 +  408: 213  150
    6    15 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  393: 347  150
    7     9 Ryszard        Dębski                127.76 +  385: 339  178
    8     7 Radosław       Jachna                131.59 -  256: 298   82
    9     9 Edward         Stefaniak             118.12 -  314: 350   68
   10    13 Dorota         Ostrowska             112.45 -  291: 412   62
   11    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  376: 248  150
   12    14 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 -  330: 343   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Agnieszka Matus 113.17 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Kister                140.26 -  380: 458   90
    2    12 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  339: 324  150
    3     8 Stanisław      Rydzik                145.32 -  334: 449   95
    4    18 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  467: 238  150
    5    11 Sebastian      Orzelski              113.08 +  399: 312  163
    6    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 -  288: 354   80
    7    10 Edward         Stefaniak             118.12 +  435: 348  168
    8    11 Ryszard        Dębski                127.76 +  377: 348  178
    9     8 Czesław        Grajewski             125.86 -  374: 449   76
   10    11 Marek          Charytoniuk           120.73 -  342: 425   71
   11    13 Anna           Arana                 104.76 +  486: 343  155
   12     8 Tomasz A.      Praga                 104.67 +  381: 371  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Sebastian Orzelski 113.08 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Kuszpit               139.06 -  305: 405   89
    2    21 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  400: 192  150
    3     9 Andrzej        Kroc                  119.34 +  394: 338  169
    4     6 Katarzyna      Ślusarska             117.75 -  275: 427   68
    5    11 Agnieszka      Matus                 113.17 -  312: 399   63
    6    18 Łukasz         Pawlak                100.00 +  302: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  6 114.83




	Dorota Ostrowska 112.45 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Radosław       Jachna                131.59 -  340: 391   82
    2    13 Mariusz        Rostkowski            108.55 +  352: 327  159
    3    11 Tomasz A.      Praga                 104.67 +  376: 252  155
    4     9 Ryszard        Dębski                127.76 -  328: 411   78
    5    10 Andrzej        Kroc                  119.34 +  390: 365  169
    6     9 Bogdan         Kozłowski             122.10 -  316: 387   72
    7    12 Maria          Pokorska              106.80 -  259: 409   57
    8    14 Patrycja       Kuszpit               122.23 -  308: 389   72
    9    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  462: 226  150
   10    13 Marianna       Kozłowska             113.31 +  412: 291  163
   11    10 Michał         Szorc                 129.83 -  373: 408   80
   12    13 Józef          Burzyński             105.13 -  232: 269   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Mariusz Rostkowski 108.55 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Maciejuk              131.11 -  297: 373   81
    2    13 Dorota         Ostrowska             112.45 -  327: 352   62
    3    19 Krzysztof      Murawski              100.00 +  367: 324  150
    4    12 Andrzej        Kroc                  119.34 -  245: 362   69
    5    18 Piotr          Ozimek                100.00 +  332: 271  150
    6    14 Dariusz        Jarosławski           116.06 -  312: 352   66
    7    19 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  370: 202  150
    8    15 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 -  300: 344   52
    9    14 Ryszard        Dębski                127.76 +  351: 291  178
   10    14 Józef          Burzyński             105.13 +  369: 330  155
   11    11 Maria          Pokorska              106.80 +  379: 371  157
   12    10 Rafał          Matczak               126.32 +  453: 337  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Maria Pokorska 106.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.24 -  330: 358   80
    2    16 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  361: 222  150
    3    12 Ryszard        Dębski                127.76 -  392: 405   78
    4    16 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  415: 228  150
    5    12 Józef          Burzyński             105.13 +  454: 265  155
    6    10 Bartłomiej     Pawlak                122.27 -  325: 445   72
    7    12 Dorota         Ostrowska             112.45 +  409: 259  162
    8     8 Czesław        Grajewski             125.86 -  384: 388   76
    9    10 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 +  438: 250  152
   10     8 Bogdan         Kozłowski             122.10 -  330: 434   72
   11    11 Mariusz        Rostkowski            108.55 -  371: 379   59
   12    11 Marek          Charytoniuk           120.73 +  420: 275  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Józef Burzyński 105.13 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mikołaj        Przybyłowicz          130.24 -  331: 384   80
    2    15 Anna           Arana                 104.76 -  261: 312   55
    3    20 Piotr          Ozimek                100.00 +  408: 177  150
    4    20 Krzysztof      Murawski              100.00 +  359: 227  150
    5    12 Maria          Pokorska              106.80 -  265: 454   57
    6    13 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 +  458: 337  152
    7    15 Andrzej        Ciołek                103.06 -  371: 391   53
    8    12 Edward         Stefaniak             118.12 -  299: 426   68
    9    15 Łukasz         Pawlak                100.00 +  392: 276  150
   10    14 Mariusz        Rostkowski            108.55 -  330: 369   59
   11    15 Michał         Śliwiński             100.00 +  373: 232  150
   12    13 Dorota         Ostrowska             112.45 +  269: 232  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Anna Arana 104.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Szorc                 129.83 -  267: 448   80
    2    15 Józef          Burzyński             105.13 +  312: 261  155
    3    14 Andrzej        Ciołek                103.06 +  389: 340  153
    4    10 Robert         Kuszpit               139.06 -  276: 468   89
    5    16 Jarosław       Olek                  113.92 -  274: 363   64
    6    16 Patrycja       Kuszpit               122.23 +  393: 341  172
    7    13 Tomasz A.      Praga                 104.67 -  287: 402   55
    8    13 Andrzej        Kroc                  119.34 -  353: 378   69
    9    17 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  345: 238  150
   10    15 Bartłomiej     Pawlak                122.27 +  364: 256  172
   11    13 Agnieszka      Matus                 113.17 -  343: 486   63
   12    16 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  394: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Tomasz A. Praga 104.67 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bartłomiej     Pawlak                122.27 -  323: 432   72
    2    20 Łukasz         Pawlak                100.00 +  493: 239  150
    3    11 Dorota         Ostrowska             112.45 -  252: 376   62
    4    17 Michał         Śliwiński             100.00 +  352: 241  150
    5     8 Bogdan         Kozłowski             122.10 -  328: 366   72
    6    17 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  501: 265  150
    7    13 Anna           Arana                 104.76 +  402: 287  155
    8    10 Marek          Charytoniuk           120.73 +  352: 330  171
    9     7 Stanisław      Rydzik                145.32 -  392: 456   95
   10    10 Michał         Szorc                 129.83 -  356: 391   80
   11    12 Dariusz        Jarosławski           116.06 +  345: 311  166
   12     8 Agnieszka      Matus                 113.17 -  371: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Andrzej Ciołek 103.06 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ryszard        Dębski                127.76 -  328: 403   78
    2    18 Piotr          Ozimek                100.00 +  422: 193  150
    3    14 Anna           Arana                 104.76 -  340: 389   55
    4    15 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  373: 268  150
    5    15 Michał         Szorc                 129.83 +  431: 346  180
    6    12 Andrzej        Kroc                  119.34 -  348: 392   69
    7    15 Józef          Burzyński             105.13 +  391: 371  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  7 119.57




	Maciej Sylwestrzuk 101.78 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Matczak               126.32 -  327: 519   76
    2    19 Krzysztof      Murawski              100.00 +  373: 240  150
    3    10 Katarzyna      Ślusarska             117.75 -  313: 432   68
    4    19 Seweryn        Lipski                100.00 +  547:  44  150
    5     9 Czesław        Grajewski             125.86 -  283: 395   76
    6    13 Józef          Burzyński             105.13 -  337: 458   55
    7    16 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  330: 320  150
    8    15 Mariusz        Rostkowski            108.55 +  344: 300  159
    9    10 Maria          Pokorska              106.80 -  250: 438   57
   10    12 Patrycja       Kuszpit               122.23 -  287: 431   72
   11    18 Piotr          Ozimek                100.00 +  401: 198  150
   12    14 Marianna       Kozłowska             113.31 +  343: 330  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Seweryn Lipski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bogdan         Kozłowski             122.10 -   91: 559   72
    2    22 PAUZA
    3    16 Grzegorz       Pukniel               125.77 -   41: 631   76
    4    19 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 -   44: 547   52
    5    20 Aleksandra     Perzyna               100.00 -  110: 358   50
    6    21 Michał         Śliwiński             100.00 -  107: 434   50
    7    21 Jacek          Łukaszuk              100.00 -  174: 337   50
   10    18 Miłosz         Śliwiński             100.00 -  170: 470   50
   11    19 Łukasz         Pawlak                100.00 -   89: 597   50
   12    19 Piotr          Ozimek                100.00 -  158: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  9  55.56




	Krzysztof Murawski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Charytoniuk           120.73 -  210: 368   71
    2    19 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 -  240: 373   52
    3    19 Mariusz        Rostkowski            108.55 -  324: 367   59
    4    20 Józef          Burzyński             105.13 -  227: 359   55
    5    21 Łukasz         Pawlak                100.00 -  315: 342   50
    6    22 PAUZA
    7    20 Piotr          Ozimek                100.00 +  356: 158  150
    8    19 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  324: 186  150
    9    16 Dorota         Ostrowska             112.45 -  226: 462   62
   10    16 Ryszard        Dębski                127.76 -  274: 385   78
   11    16 Marianna       Kozłowska             113.31 -  248: 376   63
   12    17 Aleksandra     Perzyna               100.00 -  234: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  / 11  76.36




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Edward         Stefaniak             118.12 -  246: 413   68
    2    18 Andrzej        Ciołek                103.06 -  193: 422   53
    3    20 Józef          Burzyński             105.13 -  177: 408   55
    4    22 PAUZA
    5    18 Mariusz        Rostkowski            108.55 -  271: 332   59
    6    19 Michał         Szorc                 129.83 -  186: 550   80
    7    20 Krzysztof      Murawski              100.00 -  158: 356   50
    8    18 Łukasz         Pawlak                100.00 -  299: 357   50
    9    18 Aleksandra     Perzyna               100.00 -  232: 264   50
   10    19 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  298: 253  150
   11    18 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 -  198: 401   52
   12    19 Seweryn        Lipski                100.00 +  294: 158  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  / 11  74.27




	Łukasz Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kroc                  119.34 -  150: 462   69
    2    20 Tomasz A.      Praga                 104.67 -  239: 493   55
    3    21 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  253: 367   50
    4    21 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  380: 209  150
    5    21 Krzysztof      Murawski              100.00 +  342: 315  150
    6    18 Sebastian      Orzelski              113.08 -  221: 302   63
    7    17 Patrycja       Kuszpit               122.23 -  191: 391   72
    8    18 Piotr          Ozimek                100.00 +  357: 299  150
    9    15 Józef          Burzyński             105.13 -  276: 392   55
   10    20 PAUZA
   11    19 Seweryn        Lipski                100.00 +  597:  89  150
   12    15 Bartłomiej     Pawlak                122.27 -  226: 389   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  / 11  94.18




	Aleksandra Perzyna 100.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Pukniel               125.77 -  304: 379   76
    2    12 Agnieszka      Matus                 113.17 -  324: 339   63
    3    18 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  262: 253  150
    4    16 Maria          Pokorska              106.80 -  228: 415   57
    5    20 Seweryn        Lipski                100.00 +  358: 110  150
    6    17 Tomasz A.      Praga                 104.67 -  265: 501   55
    7    16 Maciej         Sylwestrzuk           101.78 -  320: 330   52
    8    17 Miłosz         Śliwiński             100.00 -  260: 312   50
    9    18 Piotr          Ozimek                100.00 +  264: 232  150
   10    17 Michał         Śliwiński             100.00 +  295: 253  150
   11    20 PAUZA
   12    17 Krzysztof      Murawski              100.00 +  330: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 11 100.27




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Czesław        Grajewski             125.86 -  254: 421   76
    2    17 Jarosław       Olek                  113.92 -  294: 392   64
    3    21 Łukasz         Pawlak                100.00 +  367: 253  150
    4    15 Andrzej        Ciołek                103.06 -  268: 373   53
    5    19 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  361: 220  150
    6    15 Marianna       Kozłowska             113.31 -  347: 393   63
    7    18 Michał         Śliwiński             100.00 +  328: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  /  7 100.86




	Michał Śliwiński 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 PAUZA
    2    11 Edward         Stefaniak             118.12 -  174: 485   68
    3    15 Dariusz        Jarosławski           116.06 -  277: 398   66
    4    17 Tomasz A.      Praga                 104.67 -  241: 352   55
    5    17 Marianna       Kozłowska             113.31 -  213: 408   63
    6    21 Seweryn        Lipski                100.00 +  434: 107  150
    7    18 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  289: 328   50
    8    16 Michał         Szorc                 129.83 -  308: 451   80
    9    19 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  308: 243  150
   10    17 Aleksandra     Perzyna               100.00 -  253: 295   50
   11    15 Józef          Burzyński             105.13 -  232: 373   55
   12    18 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  315: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  / 11  85.18




	Miłosz Śliwiński 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Ślusarska             117.75 -  139: 477   68
    2    21 Sebastian      Orzelski              113.08 -  192: 400   63
    3    22 PAUZA
    4    18 Agnieszka      Matus                 113.17 -  238: 467   63
    5    19 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  220: 361   50
    6    20 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  301: 181  150
    7    19 Mariusz        Rostkowski            108.55 -  202: 370   59
    8    17 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  312: 260  150
    9    17 Anna           Arana                 104.76 -  238: 345   55
   10    18 Seweryn        Lipski                100.00 +  470: 170  150
   11    14 Ryszard        Dębski                127.76 -  210: 427   78
   12    18 Michał         Śliwiński             100.00 -  216: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  / 11  85.09




	Jacek Łukaszuk 100.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Patrycja       Kuszpit               122.23 -  265: 400   72
    2    16 Maria          Pokorska              106.80 -  222: 361   57
    3    18 Aleksandra     Perzyna               100.00 -  253: 262   50
    4    21 Łukasz         Pawlak                100.00 -  209: 380   50
    5    22 PAUZA
    6    20 Miłosz         Śliwiński             100.00 -  181: 301   50
    7    21 Seweryn        Lipski                100.00 +  337: 174  150
    8    19 Krzysztof      Murawski              100.00 -  186: 324   50
    9    19 Michał         Śliwiński             100.00 -  243: 308   50
   10    19 Piotr          Ozimek                100.00 -  253: 298   50
   11    17 Bartłomiej     Pawlak                122.27 -  223: 410   72
   12    16 Anna           Arana                 104.76 -  238: 394   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  / 11  64.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Ciechanowca



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Dariusz        Jarosławski           428: 339
   2 Jarosław       Olek                 - Tomasz         Zwoliński             330: 369
   3 Stanisław      Rydzik               - Marianna       Kozłowska             438: 295
   4 Agnieszka      Matus                - Kamil          Kister                380: 458
   5 Robert         Kuszpit              - Sebastian      Orzelski              405: 305
   6 Dorota         Ostrowska            - Radosław       Jachna                340: 391
   7 Dariusz        Maciejuk             - Mariusz        Rostkowski            373: 297
   8 Maria          Pokorska             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           330: 358
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Józef          Burzyński             384: 331
  10 Anna           Arana                - Michał         Szorc                 267: 448
  11 Bartłomiej     Pawlak               - Tomasz A.      Praga                 432: 323
  12 Andrzej        Ciołek               - Ryszard        Dębski                328: 403
  13 Rafał          Matczak              - Maciej         Sylwestrzuk           519: 327
  14 Jolanta        Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             254: 421
  15 Grzegorz       Pukniel              - Aleksandra     Perzyna               379: 304
  16 Jacek          Łukaszuk             - Patrycja       Kuszpit               265: 400
  17 Bogdan         Kozłowski            - Seweryn        Lipski                559:  91
  18 Krzysztof      Murawski             - Marek          Charytoniuk           210: 368
  19 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Pawlak                462: 150
  20 Piotr          Ozimek               - Edward         Stefaniak             246: 413
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Miłosz         Śliwiński             477: 139
  22 Michał         Śliwiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Bogdan         Kozłowski             387: 364
   2 Ryszard        Dębski               - Rafał          Matczak               371: 456
   3 Patrycja       Kuszpit              - Katarzyna      Ślusarska             408: 348
   4 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kroc                  368: 363
   5 Kamil          Kister               - Mikołaj        Przybyłowicz          363: 363
   6 Michał         Szorc                - Grzegorz       Pukniel               358: 379
   7 Dariusz        Maciejuk             - Stanisław      Rydzik                420: 415
   8 Tomasz         Zwoliński            - Bartłomiej     Pawlak                543: 301
   9 Marek          Charytoniuk          - Paweł          Zaręba                353: 342
  10 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Czesław        Grajewski             332: 410
  11 Edward         Stefaniak            - Michał         Śliwiński             485: 174
  12 Aleksandra     Perzyna              - Agnieszka      Matus                 324: 339
  13 Mariusz        Rostkowski           - Dorota         Ostrowska             327: 352
  14 Dariusz        Jarosławski          - Marianna       Kozłowska             405: 334
  15 Józef          Burzyński            - Anna           Arana                 261: 312
  16 Jacek          Łukaszuk             - Maria          Pokorska              222: 361
  17 Jolanta        Sylwestrzuk          - Jarosław       Olek                  294: 392
  18 Piotr          Ozimek               - Andrzej        Ciołek                193: 422
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Murawski              373: 240
  20 Tomasz A.      Praga                - Łukasz         Pawlak                493: 239
  21 Sebastian      Orzelski             - Miłosz         Śliwiński             400: 192
  22 Seweryn        Lipski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Dariusz        Maciejuk              365: 414
   2 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kuszpit               428: 374
   3 Edward         Stefaniak            - Radosław       Jachna                288: 497
   4 Czesław        Grajewski            - Marek          Charytoniuk           265: 339
   5 Kamil          Kister               - Michał         Szorc                 450: 338
   6 Patrycja       Kuszpit              - Mikołaj        Przybyłowicz          268: 312
   7 Bogdan         Kozłowski            - Jarosław       Olek                  273: 405
   8 Agnieszka      Matus                - Stanisław      Rydzik                334: 449
   9 Sebastian      Orzelski             - Andrzej        Kroc                  394: 338
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Sylwestrzuk           432: 313
  11 Dorota         Ostrowska            - Tomasz A.      Praga                 376: 252
  12 Ryszard        Dębski               - Maria          Pokorska              405: 392
  13 Paweł          Zaręba               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           426: 242
  14 Anna           Arana                - Andrzej        Ciołek                389: 340
  15 Michał         Śliwiński            - Dariusz        Jarosławski           277: 398
  16 Seweryn        Lipski               - Grzegorz       Pukniel                41: 631
  17 Marianna       Kozłowska            - Bartłomiej     Pawlak                482: 247
  18 Aleksandra     Perzyna              - Jacek          Łukaszuk              262: 253
  19 Krzysztof      Murawski             - Mariusz        Rostkowski            324: 367
  20 Józef          Burzyński            - Piotr          Ozimek                408: 177
  21 Łukasz         Pawlak               - Jolanta        Sylwestrzuk           253: 367
  22 Miłosz         Śliwiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Charytoniuk           317: 384
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                324: 370
   3 Radosław       Jachna               - Rafał          Matczak               298: 407
   4 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dariusz        Maciejuk              454: 309
   5 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Olek                  418: 334
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Sebastian      Orzelski              427: 275
   7 Czesław        Grajewski            - Paweł          Zaręba                323: 394
   8 Patrycja       Kuszpit              - Edward         Stefaniak             391: 448
   9 Dorota         Ostrowska            - Ryszard        Dębski                328: 411
  10 Robert         Kuszpit              - Anna           Arana                 468: 276
  11 Dariusz        Jarosławski          - Bogdan         Kozłowski             354: 396
  12 Mariusz        Rostkowski           - Andrzej        Kroc                  245: 362
  13 Michał         Szorc                - Bartłomiej     Pawlak                330: 357
  14 Marianna       Kozłowska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           312: 442
  15 Andrzej        Ciołek               - Jolanta        Sylwestrzuk           373: 268
  16 Maria          Pokorska             - Aleksandra     Perzyna               415: 228
  17 Tomasz A.      Praga                - Michał         Śliwiński             352: 241
  18 Miłosz         Śliwiński            - Agnieszka      Matus                 238: 467
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Seweryn        Lipski                547:  44
  20 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Murawski              359: 227
  21 Łukasz         Pawlak               - Jacek          Łukaszuk              380: 209
  22 Piotr          Ozimek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Mikołaj        Przybyłowicz          347: 394
   2 Kamil          Kister               - Rafał          Matczak               382: 382
   3 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kuszpit               379: 344
   4 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Zaręba                420: 289
   5 Ryszard        Dębski               - Katarzyna      Ślusarska             371: 395
   6 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             334: 412
   7 Edward         Stefaniak            - Dariusz        Maciejuk              369: 377
   8 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz A.      Praga                 366: 328
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             283: 395
  10 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Ostrowska             365: 390
  11 Sebastian      Orzelski             - Agnieszka      Matus                 312: 399
  12 Maria          Pokorska             - Józef          Burzyński             454: 265
  13 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dariusz        Jarosławski           393: 340
  14 Bartłomiej     Pawlak               - Patrycja       Kuszpit               414: 320
  15 Andrzej        Ciołek               - Michał         Szorc                 431: 346
  16 Jarosław       Olek                 - Anna           Arana                 363: 274
  17 Marianna       Kozłowska            - Michał         Śliwiński             408: 213
  18 Mariusz        Rostkowski           - Piotr          Ozimek                332: 271
  19 Miłosz         Śliwiński            - Jolanta        Sylwestrzuk           220: 361
  20 Aleksandra     Perzyna              - Seweryn        Lipski                358: 110
  21 Krzysztof      Murawski             - Łukasz         Pawlak                315: 342
  22 Jacek          Łukaszuk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Zwoliński             328: 388
   2 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Kister                421: 482
   3 Marek          Charytoniuk          - Stanisław      Rydzik                275: 425
   4 Dariusz        Maciejuk             - Katarzyna      Ślusarska             380: 310
   5 Rafał          Matczak              - Paweł          Zaręba                328: 371
   6 Jarosław       Olek                 - Edward         Stefaniak             385: 307
   7 Robert         Kuszpit              - Radosław       Jachna                396: 361
   8 Czesław        Grajewski            - Ryszard        Dębski                407: 392
   9 Dorota         Ostrowska            - Bogdan         Kozłowski             316: 387
  10 Bartłomiej     Pawlak               - Maria          Pokorska              445: 325
  11 Agnieszka      Matus                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           288: 354
  12 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Ciołek                392: 348
  13 Józef          Burzyński            - Maciej         Sylwestrzuk           458: 337
  14 Dariusz        Jarosławski          - Mariusz        Rostkowski            352: 312
  15 Jolanta        Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             347: 393
  16 Anna           Arana                - Patrycja       Kuszpit               393: 341
  17 Tomasz A.      Praga                - Aleksandra     Perzyna               501: 265
  18 Łukasz         Pawlak               - Sebastian      Orzelski              221: 302
  19 Michał         Szorc                - Piotr          Ozimek                550: 186
  20 Miłosz         Śliwiński            - Jacek          Łukaszuk              301: 181
  21 Seweryn        Lipski               - Michał         Śliwiński             107: 434
  22 Krzysztof      Murawski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                487: 400
   2 Kamil          Kister               - Dariusz        Maciejuk              367: 455
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               436: 488
   4 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Ślusarska             356: 370
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Robert         Kuszpit               329: 382
   6 Paweł          Zaręba               - Bogdan         Kozłowski             354: 317
   7 Rafał          Matczak              - Czesław        Grajewski             488: 360
   8 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Marek          Charytoniuk           444: 338
   9 Ryszard        Dębski               - Marianna       Kozłowska             339: 385
  10 Edward         Stefaniak            - Agnieszka      Matus                 348: 435
  11 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Kroc                  424: 300
  12 Maria          Pokorska             - Dorota         Ostrowska             409: 259
  13 Tomasz A.      Praga                - Anna           Arana                 402: 287
  14 Michał         Szorc                - Radosław       Jachna                243: 462
  15 Andrzej        Ciołek               - Józef          Burzyński             391: 371
  16 Aleksandra     Perzyna              - Maciej         Sylwestrzuk           320: 330
  17 Patrycja       Kuszpit              - Łukasz         Pawlak                391: 191
  18 Michał         Śliwiński            - Jolanta        Sylwestrzuk           289: 328
  19 Mariusz        Rostkowski           - Miłosz         Śliwiński             370: 202
  20 Piotr          Ozimek               - Krzysztof      Murawski              158: 356
  21 Jacek          Łukaszuk             - Seweryn        Lipski                337: 174


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Robert         Kuszpit               369: 389
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Mikołaj        Przybyłowicz          420: 322
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Grzegorz       Pukniel               401: 304
   4 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                302: 404
   5 Paweł          Zaręba               - Tomasz         Zwoliński             393: 372
   6 Rafał          Matczak              - Dariusz        Jarosławski           377: 347
   7 Marianna       Kozłowska            - Radosław       Jachna                256: 298
   8 Czesław        Grajewski            - Maria          Pokorska              388: 384
   9 Bogdan         Kozłowski            - Bartłomiej     Pawlak                345: 321
  10 Marek          Charytoniuk          - Tomasz A.      Praga                 330: 352
  11 Agnieszka      Matus                - Ryszard        Dębski                377: 348
  12 Józef          Burzyński            - Edward         Stefaniak             299: 426
  13 Andrzej        Kroc                 - Anna           Arana                 378: 353
  14 Dorota         Ostrowska            - Patrycja       Kuszpit               308: 389
  15 Maciej         Sylwestrzuk          - Mariusz        Rostkowski            344: 300
  16 Michał         Śliwiński            - Michał         Szorc                 308: 451
  17 Miłosz         Śliwiński            - Aleksandra     Perzyna               312: 260
  18 Łukasz         Pawlak               - Piotr          Ozimek                357: 299
  19 Krzysztof      Murawski             - Jacek          Łukaszuk              324: 186


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Kamil          Kister                435: 303
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Matczak               520: 453
   3 Mikołaj        Przybyłowicz         - Robert         Kuszpit               276: 399
   4 Dariusz        Maciejuk             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           367: 319
   5 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               461: 307
   6 Tomasz         Zwoliński            - Bogdan         Kozłowski             495: 292
   7 Stanisław      Rydzik               - Tomasz A.      Praga                 456: 392
   8 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Matus                 449: 374
   9 Marianna       Kozłowska            - Edward         Stefaniak             314: 350
  10 Maciej         Sylwestrzuk          - Maria          Pokorska              250: 438
  11 Andrzej        Kroc                 - Bartłomiej     Pawlak                385: 298
  12 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Charytoniuk           378: 378
  13 Michał         Szorc                - Patrycja       Kuszpit               437: 321
  14 Mariusz        Rostkowski           - Ryszard        Dębski                351: 291
  15 Łukasz         Pawlak               - Józef          Burzyński             276: 392
  16 Krzysztof      Murawski             - Dorota         Ostrowska             226: 462
  17 Anna           Arana                - Miłosz         Śliwiński             345: 238
  18 Aleksandra     Perzyna              - Piotr          Ozimek                264: 232
  19 Jacek          Łukaszuk             - Michał         Śliwiński             243: 308


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Katarzyna      Ślusarska             385: 351
   2 Paweł          Zaręba               - Dariusz        Maciejuk              435: 278
   3 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             316: 340
   4 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Stanisław      Rydzik                436: 438
   5 Kamil          Kister               - Radosław       Jachna                286: 354
   6 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Matczak               385: 346
   7 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  349: 419
   8 Bogdan         Kozłowski            - Maria          Pokorska              434: 330
   9 Edward         Stefaniak            - Dariusz        Jarosławski           405: 341
  10 Tomasz A.      Praga                - Michał         Szorc                 356: 391
  11 Marek          Charytoniuk          - Agnieszka      Matus                 425: 342
  12 Patrycja       Kuszpit              - Maciej         Sylwestrzuk           431: 287
  13 Marianna       Kozłowska            - Dorota         Ostrowska             291: 412
  14 Mariusz        Rostkowski           - Józef          Burzyński             369: 330
  15 Anna           Arana                - Bartłomiej     Pawlak                364: 256
  16 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Murawski              385: 274
  17 Michał         Śliwiński            - Aleksandra     Perzyna               253: 295
  18 Seweryn        Lipski               - Miłosz         Śliwiński             170: 470
  19 Piotr          Ozimek               - Jacek          Łukaszuk              298: 253
  20 Łukasz         Pawlak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Paweł          Zaręba                274: 486
   2 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Ślusarska             426: 299
   3 Radosław       Jachna               - Dariusz        Maciejuk              384: 311
   4 Czesław        Grajewski            - Mikołaj        Przybyłowicz          352: 340
   5 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             374: 466
   6 Bogdan         Kozłowski            - Kamil          Kister                361: 438
   7 Rafał          Matczak              - Edward         Stefaniak             360: 382
   8 Andrzej        Kroc                 - Marek          Charytoniuk           355: 344
   9 Grzegorz       Pukniel              - Patrycja       Kuszpit               414: 289
  10 Dorota         Ostrowska            - Michał         Szorc                 373: 408
  11 Maria          Pokorska             - Mariusz        Rostkowski            371: 379
  12 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz A.      Praga                 311: 345
  13 Agnieszka      Matus                - Anna           Arana                 486: 343
  14 Miłosz         Śliwiński            - Ryszard        Dębski                210: 427
  15 Michał         Śliwiński            - Józef          Burzyński             232: 373
  16 Krzysztof      Murawski             - Marianna       Kozłowska             248: 376
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Jacek          Łukaszuk              410: 223
  18 Piotr          Ozimek               - Maciej         Sylwestrzuk           198: 401
  19 Seweryn        Lipski               - Łukasz         Pawlak                 89: 597
  20 Aleksandra     Perzyna              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Zaręba                522: 244
   2 Radosław       Jachna               - Czesław        Grajewski             307: 326
   3 Kamil          Kister               - Robert         Kuszpit               347: 425
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Zwoliński             278: 505
   5 Edward         Stefaniak            - Andrzej        Kroc                  356: 382
   6 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Pukniel               432: 316
   7 Michał         Szorc                - Mikołaj        Przybyłowicz          341: 405
   8 Agnieszka      Matus                - Tomasz A.      Praga                 381: 371
   9 Bogdan         Kozłowski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           380: 506
  10 Rafał          Matczak              - Mariusz        Rostkowski            337: 453
  11 Maria          Pokorska             - Marek          Charytoniuk           420: 275
  12 Ryszard        Dębski               - Patrycja       Kuszpit               418: 291
  13 Józef          Burzyński            - Dorota         Ostrowska             269: 232
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             343: 330
  15 Bartłomiej     Pawlak               - Łukasz         Pawlak                389: 226
  16 Anna           Arana                - Jacek          Łukaszuk              394: 238
  17 Aleksandra     Perzyna              - Krzysztof      Murawski              330: 234
  18 Miłosz         Śliwiński            - Michał         Śliwiński             216: 315
  19 Seweryn        Lipski               - Piotr          Ozimek                158: 294
  20 Dariusz        Jarosławski          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-07-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              154.03  29881  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.01  27695  181
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.07  28741  189
   5 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.04  28888  190
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.84  23675  158
   7 Kamil Górka                    Kraków               149.41  28686  192
   8 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.12  29624  200
  11 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.11  25179  170
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             147.97  29298  198
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.55  28431  194
  16 Marek Reda                     Dębówka              146.51  27837  190
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.48  28270  193
  18 Dawid Pikul                    Poznań               146.40  27816  190
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.57  29115  200
  20 Justyna Górka                  Kraków               145.44  29088  200
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  22 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Krzysztof Obremski             Legnica              142.89  28006  196
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  27 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.78  28413  199
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.66  25074  177
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            141.59  27894  197
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  32 Irena Sołdan                   Sopot                141.16  26820  190
  33 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       140.92  13810   98
  34 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.52  24451  174
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  38 Kamil Kister                   Puławy               139.52  27904  200
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  40 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.16  27692  199
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  42 Bogusław Szyszka               Oława                138.83  25962  187
  43 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.07  20435  148
  46 Robert Kamiński                Warszawa             138.00  27462  199
  47 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  48 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  49 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.14   4937   36
  50 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.54  26899  197
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             135.94  26101  192
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  54 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  57 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  58 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  59 Grzegorz Święcki               Białystok            134.62   5385   40
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               134.56  13591  101
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.41  22044  164
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  64 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  65 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  66 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  67 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  68 Dariusz Maciejuk               Warszawa             133.33  11200   84
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  71 Radosław Jachna                Łódź                 132.71  17385  131
  72 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  73 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.23  16397  124
  75 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  76 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.07  24961  189
  77 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  78 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.97  25866  196
  79 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.81  11072   84
  80 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.74  13701  104
  81 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.41  26151  199
  82 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.16  19281  147
  83 Marek Syczuk                   Warszawa             130.97  11263   86
  84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  85 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.66  15679  120
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  87 Michał Szorc                   Białystok            130.47   4697   36
  88 Janusz Krupiński               Bytom                130.40  21907  168
  89 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  90 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.14  26028  200
  91 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  130.11  19256  148
  92 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.04  25487  196
  93 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  94 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  95 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  97 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  98 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
  99 Piotr Broda                    Sandomierz           128.71  25356  197
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 101 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.58   4629   36
 102 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 103 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 104 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.14  24347  190
 105 Maciej Perzyński               Piła                 128.07  17290  135
 106 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 107 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 108 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.61  19014  149
 109 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.43  25358  199
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.36  23944  188
 111 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 112 Czesław Grajewski              Białystok            127.24  25066  197
 113 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 114 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 115 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.05  24958  198
 116 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.00   4536   36
 117 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 119 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.89  24674  196
 120 Rafał Matczak                  Milanówek            125.75  15216  121
 121 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.52  23724  189
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 123 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 124 Barbara Obremska               Wrocław              125.32  18547  148
 125 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.31   9398   75
 126 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 127 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 128 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 129 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.94  24363  195
 130 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 131 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 132 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.60  24297  195
 133 Krzysztof Gibas                Kraków               124.58  23047  185
 134 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.43  24886  200
 135 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 136 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 137 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.94  24788  200
 138 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 139 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 141 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 142 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 143 Marcin Ceglarek                Kraków               122.71  13498  110
 144 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.59  23292  190
 145 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 146 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.51  16662  136
 147 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 122.42  19220  157
 148 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 149 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 150 Anita Bruska                   Gdynia               121.72  17527  144
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 152 Magdalena Kublik               Warszawa             121.59  11916   98
 153 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.59  19211  158
 154 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 155 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.27  23405  193
 156 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.89   4352   36
 158 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 159 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 160 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 161 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 162 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 163 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 164 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.42  23482  195
 165 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.40  24081  200
 166 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       120.40  11558   96
 167 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 168 Marta Bajorek                  Warszawa             120.34  23707  197
 169 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 170 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.32  10227   85
 171 Marta Świątkowska              Wrocław              120.23  21281  177
 172 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 173 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 174 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 175 Krzysztof Bonda                Białystok            119.68  10053   84
 176 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.31   7397   62
 177 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 178 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 179 Adam Janicki                   Wrocław              118.86  19850  167
 180 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 181 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 182 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            118.85  19611  165
 183 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 184 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 185 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.68  15072  127
 186 Teresa Zalewska                Racibórz             118.45  14214  120
 187 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 188 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 189 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 190 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 191 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.53  14221  121
 192 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 193 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.19   5508   47
 196 Beata Piotrowska               Łódź                 117.09   6557   56
 197 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.08  18616  159
 198 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 199 Renata Andracka                Zwola                116.79  21372  183
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.55  21213  182
 201 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 202 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 203 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 204 Dariusz Ulatowski              Tuchola              116.30  13491  116
 205 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.30  19306  166
 206 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.26  19764  170
 207 Rafał Stachowski               Police               115.88  16223  140
 208 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 209 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 210 Anna Niedzielko                Szczecin             115.51  10049   87
 211 Anna Krynicka                  Warszawa             115.49  17786  154
 212 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 213 Anna Biegańska                 Białystok            115.20  13133  114
 214 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 215 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.18  18774  163
 216 Zofia Górka                    Łęczna               114.95   7472   65
 217 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 218 Agnieszka Matus                Milanówek            114.79  12282  107
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.63  21779  190
 220 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 221 Lucyna Śniadach                Rumia                113.75  19338  170
 222 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 224 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 225 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 226 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 227 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 228 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            112.88  16593  147
 230 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.66  17688  157
 231 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 232 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.36  13596  121
 233 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.33   6740   60
 234 Sławomir Wolski                Wrocław              112.27  22341  199
 235 Urszula Solarska               Łódź                 112.26  22339  199
 236 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 237 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.12  21863  195
 238 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 239 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 240 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            111.68  17311  155
 242 Monika Siemaszko               Lipiany              111.42  13593  122
 243 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 244 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 245 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.13  17337  156
 246 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 247 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 248 Sławomir Długosz               Ostróda              110.33  17212  156
 249 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 250 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 251 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 252 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 253 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 254 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 255 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.28  19999  183
 256 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 257 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 258 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 259 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          108.31   9640   89
 260 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 261 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 262 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 263 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.82  10243   95
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 265 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 266 Maria Pokorska                 Warszawa             107.25  17481  163
 267 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 268 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 269 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 270 Tomasz A. Praga                Białystok            106.06   9864   93
 271 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.03  18556  175
 272 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 273 Anna Arana                     Warszawa             105.92  10486   99
 274 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.81  15236  144
 275 Józef Burzyński                Ełk                  105.46  15186  144
 276 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.12  20184  192
 277 Paweł Brylski                  Kraków               105.00   6300   60
 278 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.97  20575  196
 279 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.92   8079   77
 280 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 281 Marcin Stachowski              Wydartowo I          104.77  20221  193
 282 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 283 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 284 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 285 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 286 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 287 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.68  16278  157
 288 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 291 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.15  18670  181
 292 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.06  19994  194
 293 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 294 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 295 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 296 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 297 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.69   3661   36
 298 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 299 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 300 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 301 Lidia Żywna                    Gdynia                99.80  10479  105
 302 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 303 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 305 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 306 Sylwia Buks                    Warszawa              96.73  14897  154
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               96.60   4637   48
 308 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 309 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 310 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 311 Michał Dąbrowski               Warszawa              94.23   5371   57
 312 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.74  11778  127
 315 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 316 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            92.57   6480   70
 317 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 318 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 319 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 320 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             90.21  16058  178
 322 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 323 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 324 Hanna Siemionow                Białystok             88.35   3004   34
 325 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 326 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 327 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 328 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 329 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 330 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 331 Teresa Balewska                Reda                  80.93   3561   44
 332 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 333 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.42   4014   57
 336 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              63.55  12519  197




Poczekalnia na dzień 14-07-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   5 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   6 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              98.08   2550   26
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  12 Elżbieta Święcka               Białystok             96.12   2403   25
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  15 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  16 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  17 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  18 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  21 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  22 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  23 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.58   2798   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.25   2790   24
  26 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  27 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  28 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  29 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  30 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  31 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.08   2402   24
  32 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  33 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  34 Julia Solarska                 Łódź                  79.58   1910   24
  35 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  36 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  37 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.26   2421   23
  38 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  39 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  40 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  41 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  42 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  43 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  44 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  45 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  46 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  47 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  48 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  49 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  50 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  52 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        93.91   2066   22
  53 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  54 Janina Grajewska               Choroszcz             89.18   1962   22
  55 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  56 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  57 Paulina Ostrowska              Białystok             76.91   1692   22
  58 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  59 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  60 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        67.27   1480   22
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  62 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.30   2306   20
  63 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  64 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  65 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  66 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  67 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  68 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  69 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  70 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  71 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  72 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  73 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  74 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  75 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  76 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  77 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  78 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  79 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  80 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  81 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  82 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  83 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  84 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  85 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  86 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  87 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  88 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  89 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  90 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  91 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  92 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  93 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  94 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  95 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  96 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  97 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  98 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  99 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 100 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 101 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 102 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 104 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 105 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 106 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 107 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 108 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 109 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 110 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 111 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 112 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 113 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 114 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 115 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 116 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 117 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 118 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 119 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 120 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 121 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 122 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 123 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 124 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 125 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 126 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 127 Dariusz Zębek                  Olsztyn              111.83   1342   12
 128 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 129 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 130 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 131 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 132 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 133 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 134 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 135 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 136 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 137 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 138 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 139 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 140 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 141 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 142 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 143 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 144 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 145 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 146 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 147 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 148 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 149 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 150 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 151 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 152 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 153 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 154 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 155 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 156 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 157 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 158 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 159 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 160 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 161 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 162 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 163 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 164 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 165 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 166 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 167 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 168 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 169 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 170 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 171 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 172 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 173 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 174 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 175 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 176 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 177 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 178 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 179 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 180 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 181 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 182 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 183 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 184 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 185 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 186 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 187 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 188 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 189 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 190 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 191 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 192 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 193 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 194 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 195 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 196 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 197 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 198 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 199 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 200 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 201 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 202 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 203 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 204 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 205 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 206 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 207 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 208 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 209 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 210 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 211 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 212 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 213 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 214 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 215 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 216 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 217 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 218 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 219 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 220 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 221 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 222 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 223 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 224 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 225 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 226 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 227 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          76.36    840   11
 228 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 229 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 230 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 231 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 232 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 233 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 234 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 235 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 236 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 237 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 238 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 239 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 240 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 241 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 242 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 243 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 244 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 245 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 246 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 247 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 248 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 249 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 250 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 251 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 252 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 253 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 254 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 255 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 256 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 257 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 258 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 259 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 260 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 261 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 262 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 263 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 264 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 265 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 266 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 267 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 268 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 269 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 270 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 271 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 272 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 273 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      119.57    837    7
 274 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 275 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 276 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 277 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 278 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 279 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 280 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 281 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 282 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 283 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 284 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 285 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 286 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 287 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 288 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 289 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 290 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 291 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 292 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 293 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 294 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 295 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 296 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 297 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                70.14    491    7
 298 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 299 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 300 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 301 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 302 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 303 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 304 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 305 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 306 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 307 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 308 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 309 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 310 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 311 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 312 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 313 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 314 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 315 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 316 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 317 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 318 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 319 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 320 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 321 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 322 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 323 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 324 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 325 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 326 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 327 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 328 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 329 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 330 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 331 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 332 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 333 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 334 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 335 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 336 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 337 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 338 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 339 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 340 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 341 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 342 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 343 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 344 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 345 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.00     73    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie