Ostróda 4
lipca
Ostróda 4- 5 lipca XV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"Grand Prix 2015
Ciechanowiec11
lipca
Ciechanowiec 11-12 lipca II Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
Zabrze18
lipca
Zabrze 18-19 lipca XX Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaMistrzostwa Regionów 2015
Szóste zwycięstwo Marka Redy11 - 12 lipca 2015 — II Mistrzostwa Ciechanowca w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mistrzostwa Ciechanowca w ScrabbleCiechanowiec, 11 - 12 lipca 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Szóste zwycięstwo Marka Redy Trudno na razie pokusić się o miarodajną analizę, ale już po drugim turnieju w Ciechanowcu widać, że jest to lokalizacja atrakcyjna i ważna. Ważna, bo jest to w tym roku, jak na razie, jedyny turniej zlokalizowany na wschód od Warszawy(!). Bo zagrało w nim czworo debiutantów, co ostatnio jest rzadkością. Bo społeczność lokalna jest zainteresowana popularyzacją gry w scrabble w swoim regionie. Co do atrakcyjności, nie trzeba chyba przekonywać nikogo, kto był obecny. Nieobecnych chciałbym zachęcić piękną przyrodą, możliwością uprawiania sportu blisko natury, czy wreszcie doskonałą lokalną kuchnią.

W turnieju zagrało 36 osób, w tym trzech byłych mistrzów Polski. Tytułu bronił Stanisław Rydzik. Zaskakujące rozstrzygnięcia pierwszego dnia bardzo mu jednak tę obronę skomplikowały. Po 7 rundach prowadzili Marek RedaKacper Zegadło, którzy zgromadzili po 6 punktów. Kacper wygrał jednak drugiego dnia tylko dwie partie i zajął dopiero szóste miejsce. Marek odniósł cztery zwycięstwa i wygrał turniej zasłużenie, zdobywając jako jedyny 10 punktów. Kolejne miejsca zajęli Krzysztof Mówka oraz doskonale finiszujący Piotr Pietuchowski i Stanisław Rydzik, którzy wygrali w niedzielę wszystkie partie.

Nagrodę specjalną za największą liczbę "siódemek" (27) otrzymała Irena Sołdan. Autorem najdroższego ruchu (za 176 punktów) był Piotr Pietuchowski. Dwie nagrody specjalne, za najlepszy debiut i za najlepszy wynik wśród mieszkańców gminy Ciechanowiec, otrzymała Krystyna Perekitko, która wygrała 5 partii i jest na dobrej drodze do rozpoczęcia udanej kariery turniejowej.

Jak w roku ubiegłym, turniejowi patronował Burmistrz Miasta Ciechanowiec Pan Mirosław Reczko, główny sponsor turnieju i imprez towarzyszących. Doskonałą organizację zawdzięczamy zaangażowaniu dyrekcji i pracowników Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz oczywiście Andrzejowi Choińskiemu. To dzięki ich staraniom gracze mogli w sobotę popływać wieczorem na rowerach wodnych i doskonale bawić się przy ognisku. Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa serdecznie dziękuje wszystkim, którzy uznali turniej scrabble w Ciechanowcu za potrzebne wydarzenie i dopomogli w tym, aby to wydarzenie było udane.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Ciechanowca


Rodzaj turniejuOtwarty, liczba miejsc ograniczona do 60 - obowiązuje kolejność zgłoszeń
Sposób rozgrywaniaPołówkowy – rundy 1-11;
Dubov – runda 12 oraz wcześniejsze przy braku możliwości rozstawienia systemem połówkowym bez powtórzeń
Miejsce rozgrywekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 11 lipca (7 rund)
10:15-10:45 — przyjmowanie zapisów 11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 12 lipca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy S8+DW694, z Białegostoku DK19+DK66+DW681;
Z Białegostoku – PKP do stacji Czyżew lub autobus
Z Warszawy – zastępcza komunikacja autobusowa – d.a. ul. Lubelska
WyżywienieRestauracja "Astoria", Pl. 3-go Maja 4
Restauracja "Jagoda",, ul. Wojska Polskiego 23
Pizzeria Labirynt, Pl. 3 Maja 1
Kebab-Bar, ul. Kościelna 11
NoclegiHotel „Nowodwory”, http://hotelnowodwory.pl/
Muzeum Rolnictwa, ul. Pałacowa 5, 18-230 Ciechanowiec, tel. 86 2771328, 70-100 zł za osobę, http://www.muzeumrolnictwa.pl/oferta_muzeum.html
Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczna Osada", Kozarze 44, tel. 86 2771717, 18-230 Ciechanowiec, http://ekoartt.prv.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne "Niezapominajka", Kozarze 3A, 18-230 Ciechanowiec, http://niezapominajka-kozarze.com
"Kwatera nad Bugiem", Wojtkowice Glinna 27, http://www.kwateranadbugiem.pl/oferta.html

Ponadto liczne obiekty w odległości 20-30 km od miejsca gry.
NagrodyPuchary za 3 pierwsze miejsca, nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeIntegracja przy ognisku
OrganizatorzyCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu;
Fundacja „Umysł” im. Alfreda Buttsa, 603692502
Andrzej Choiński, 606157396


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Ciechanowca

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Reda                 Dębówka                150.57     10.0     4808     1971      540
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.40      9.0     5209     1897      946
  3 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.03      9.0     5013     1835      654
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.85      9.0     4892     1802      760
  5 Irena           Sołdan               Sopot                  136.80      8.0     5119     1801      656
  6 Kacper          Zegadło              Warszawa               139.68      8.0     4704     1788      375
  7 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               125.10      8.0     4501     1689      327
  8 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         135.57      7.0     4740     1691      424
  9 Krzysztof       Nowak                Lublin                 110.89      7.0     4509     1589      266
 10 Ewelina         Gruda                Białystok              111.57      7.0     4453     1579      -33
 11 Paweł           Maciejczuk           Białystok              123.21      7.0     4304     1596     -157
 12 Maria           Pokorska             Warszawa               113.10      7.0     4160     1515       32
 13 Michał          Szorc                Białystok              124.61      6.0     4711     1515      411
 14 Agnieszka       Matus                Milanówek              117.52      6.0     4561     1457      423
 15 Grzegorz        Święcki              Białystok              128.93      6.0     4561     1489      127
 16 Czesław         Grajewski            Białystok              129.27      6.0     4473     1480      -17
 17 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               130.34      6.0     4470     1410      462
 18 Piotr           Broda                Sandomierz             128.99      6.0     4386     1467      295
 19 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              121.05      6.0     4376     1503     -297
 20 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.11      6.0     4365     1390       69
 21 Bogdan          Kozłowski            Białystok              124.41      6.0     4335     1443        1
 22 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              129.09      6.0     4332     1378      378
 23 Marianna        Kozłowska            Białystok              114.40      6.0     4304     1429      337
 24 Patrycja        Kuszpit              Biała Podlaska         116.12      5.5     4007     1230      304
 25 Elżbieta        Święcka              Białystok              100.00      5.0     4499     1344      114
 26 Dorota          Maciejuk             Warszawa               129.57      5.0     4382     1259      386
 27 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec           102.61      5.0     4236     1298     -123
 28 Krystyna        Perekitko            Ciechanowiec           100.00      5.0     3933     1251     -106
 29 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               106.20      4.5     3990     1138      124
 30 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        141.19      4.0     2580      967      -14
 31 Krzysztof       Murawski             Ciechanowiec           100.00      2.5     3366      890     -475
 32 Miłosz          Śliwiński            Szczecin               100.00      2.5     2721      888    -1543
 33 Zbigniew        Radziszewski         Ciechanowiec           100.00      2.5     2695      735      -31
 34 Michał          Śliwiński            Szczecin               100.00      1.5     3133      766    -1016
 35 Wiesław         Nieroda              Lublin                 100.00      1.5     1680      467     -841
 36 Leszek          Sosnowski            Lublin                 100.00      1.0     1388      555    -1259
 37 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               127.06      0.0        1       50     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Ciechanowca



	Marek Reda 150.57 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Maciejczuk            123.21 +  444: 248  173
    2     9 Jarosław       Borowski              141.19 +  398: 297  191
    3     2 Robert         Kuszpit               135.57 +  363: 352  186
    4     2 Michał         Szorc                 124.61 +  458: 361  175
    5     1 Irena          Sołdan                136.80 +  420: 397  187
    6     1 Kacper         Zegadło               139.68 -  319: 362   90
    7     3 Piotr          Pietuchowski          140.03 +  421: 396  190
    8     1 Krzysztof      Mówka                 150.40 -  325: 438  100
    9     4 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 +  420: 343  171
   10     2 Krzysztof      Nowak                 110.89 +  367: 336  161
   11     2 Grzegorz       Święcki               128.93 +  483: 362  179
   12     1 Agnieszka      Matus                 117.52 +  390: 376  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 12 164.25




	Krzysztof Mówka 150.40 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 +  457: 236  171
    2     8 Piotr          Pietuchowski          140.03 +  524: 350  190
    3     1 Czesław        Grajewski             129.27 +  507: 399  179
    4     1 Irena          Sołdan                136.80 -  341: 423   87
    5     2 Szymon         Dąbrowski             125.10 +  535: 328  175
    6     2 Michał         Szorc                 124.61 +  399: 364  175
    7     1 Kacper         Zegadło               139.68 -  343: 374   90
    8     1 Marek          Reda                  150.57 +  438: 325  201
    9     2 Stanisław      Rydzik                145.85 -  309: 350   96
   10     3 Robert         Kuszpit               135.57 +  390: 372  186
   11     4 Agnieszka      Matus                 117.52 +  521: 342  168
   12     2 Grzegorz       Święcki               128.93 +  445: 400  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 12 158.08




	Stanisław Rydzik 145.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Ostrowska             118.11 +  492: 429  168
    2     3 Piotr          Broda                 128.99 -  356: 371   79
    3     6 Ewelina        Gruda                 111.57 -  344: 358   62
    4    10 Dariusz        Maciejuk              130.34 -  322: 380   80
    5    14 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  413: 208  150
    6    11 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 +  451: 339  153
    7     7 Jarosław       Borowski              141.19 +  467: 303  191
    8     6 Maciej         Dąbrowski             106.20 +  425: 279  156
    9     2 Krzysztof      Mówka                 150.40 +  350: 309  200
   10     4 Irena          Sołdan                136.80 +  395: 350  187
   11     1 Kacper         Zegadło               139.68 +  412: 409  190
   12     4 Robert         Kuszpit               135.57 +  465: 397  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Jarosław Borowski 141.19 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Matus                 117.52 +  340: 317  168
    2     9 Marek          Reda                  150.57 -  297: 398  101
    3    10 Elżbieta       Święcka               100.00 +  436: 282  150
    4     6 Czesław        Grajewski             129.27 +  402: 323  179
    5     5 Robert         Kuszpit               135.57 +  455: 356  186
    6     3 Irena          Sołdan                136.80 -  347: 451   87
    7     7 Stanisław      Rydzik                145.85 -  303: 467   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  /  7 138.14




	Piotr Pietuchowski 140.03 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Patrycja       Kuszpit               116.12 +  383: 286  166
    2     8 Krzysztof      Mówka                 150.40 -  350: 524  100
    3    14 Joanna         Ostrowska             118.11 +  481: 360  168
    4     9 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 +  452: 345  171
    5     6 Ewelina        Gruda                 111.57 +  435: 355  162
    6     4 Robert         Kuszpit               135.57 -  368: 391   86
    7     3 Marek          Reda                  150.57 -  396: 421  101
    8     5 Elżbieta       Święcka               100.00 +  490: 315  150
    9     3 Irena          Sołdan                136.80 +  438: 412  187
   10     1 Kacper         Zegadło               139.68 +  501: 381  190
   11     3 Szymon         Dąbrowski             125.10 +  363: 335  175
   12     3 Czesław        Grajewski             129.27 +  356: 234  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Kacper Zegadło 139.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marianna       Kozłowska             114.40 +  440: 283  164
    2     1 Grzegorz       Święcki               128.93 +  456: 303  179
    3     4 Irena          Sołdan                136.80 -  373: 516   87
    4     4 Bogdan         Kozłowski             124.41 +  459: 269  174
    5     3 Krzysztof      Nowak                 110.89 +  351: 336  161
    6     1 Marek          Reda                  150.57 +  362: 319  201
    7     1 Krzysztof      Mówka                 150.40 +  374: 343  200
    8     2 Robert         Kuszpit               135.57 +  442: 353  186
    9     1 Michał         Szorc                 124.61 +  363: 352  175
   10     1 Piotr          Pietuchowski          140.03 -  381: 501   90
   11     1 Stanisław      Rydzik                145.85 -  409: 412   96
   12     5 Szymon         Dąbrowski             125.10 -  294: 342   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Irena Sołdan 136.80 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maria          Pokorska              113.10 +  388: 384  163
    2     7 Szymon         Dąbrowski             125.10 +  409: 380  175
    3     4 Kacper         Zegadło               139.68 +  516: 373  190
    4     1 Krzysztof      Mówka                 150.40 +  423: 341  200
    5     1 Marek          Reda                  150.57 -  397: 420  101
    6     3 Jarosław       Borowski              141.19 +  451: 347  191
    7     2 Robert         Kuszpit               135.57 -  351: 392   86
    8     3 Michał         Szorc                 124.61 +  406: 378  175
    9     3 Piotr          Pietuchowski          140.03 -  412: 438   90
   10     4 Stanisław      Rydzik                145.85 -  350: 395   96
   11     5 Krzysztof      Nowak                 110.89 +  583: 277  161
   12     6 Paweł          Maciejczuk            123.21 +  433: 338  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Robert Kuszpit 135.57 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ewelina        Gruda                 111.57 +  472: 325  162
    2     5 Leszek         Sosnowski             100.00 +  498: 132  150
    3     2 Marek          Reda                  150.57 -  352: 363  101
    4     3 Piotr          Broda                 128.99 +  368: 353  179
    5     5 Jarosław       Borowski              141.19 -  356: 455   91
    6     4 Piotr          Pietuchowski          140.03 +  391: 368  190
    7     2 Irena          Sołdan                136.80 +  392: 351  187
    8     2 Kacper         Zegadło               139.68 -  353: 442   90
    9     5 Bogdan         Kozłowski             124.41 +  377: 327  174
   10     3 Krzysztof      Mówka                 150.40 -  372: 390  100
   11     6 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 +  412: 345  171
   12     4 Stanisław      Rydzik                145.85 -  397: 465   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Dariusz Maciejuk 130.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Nowak                 110.89 +  434: 321  161
    2     2 Dorota         Maciejuk              129.57 +  436: 331  180
    3     5 Grzegorz       Święcki               128.93 -  307: 366   79
    4    10 Stanisław      Rydzik                145.85 +  380: 322  196
    5     4 Michał         Szorc                 124.61 -  325: 326   75
    6     5 Czesław        Grajewski             129.27 -  316: 376   79
    7    12 Maciej         Dąbrowski             106.20 -  324: 382   56
    8    10 Agnieszka      Matus                 117.52 -  395: 423   68
    9    13 Patrycja       Kuszpit               116.12 -  347: 427   66
   10    15 Michał         Śliwiński             100.00 +  410: 238  150
   11    13 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  388: 308  150
   12    11 Krzysztof      Murawski              100.00 +  408: 188  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Dorota Maciejuk 129.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Dąbrowski             106.20 +  505: 352  156
    2     2 Dariusz        Maciejuk              130.34 -  331: 436   80
    3     8 Paweł          Maciejczuk            123.21 -  340: 379   73
    4    11 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 +  355: 333  153
    5    11 Krzysztof      Murawski              100.00 +  406: 268  150
    6     8 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 -  329: 335   71
    7    10 Piotr          Broda                 128.99 -  325: 375   79
    8    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 -  334: 349   79
    9     9 Agnieszka      Matus                 117.52 -  392: 414   68
   10    14 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  390: 207  150
   11    12 Krystyna       Perekitko             100.00 -  282: 300   50
   12    16 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  393: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Czesław Grajewski 129.27 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 +  472: 253  153
    2     4 Bogdan         Kozłowski             124.41 +  378: 345  174
    3     1 Krzysztof      Mówka                 150.40 -  399: 507  100
    4     6 Jarosław       Borowski              141.19 -  323: 402   91
    5     8 Maria          Pokorska              113.10 +  380: 359  163
    6     5 Dariusz        Maciejuk              130.34 +  376: 316  180
    7     6 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 -  361: 445   71
    8     7 Krzysztof      Nowak                 110.89 -  396: 412   61
    9     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 -  325: 378   79
   10    11 Joanna         Ostrowska             118.11 +  408: 400  168
   11     9 Elżbieta       Święcka               100.00 +  421: 317  150
   12     3 Piotr          Pietuchowski          140.03 -  234: 356   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Michał, Piotr Waszkiewicz 129.09 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Murawski              100.00 +  394: 229  150
    2     6 Michał         Szorc                 124.61 -  273: 485   75
    3     7 Szymon         Dąbrowski             125.10 -  361: 413   75
    4    15 Wiesław        Nieroda               100.00 +  546: 173  150
    5     7 Bogdan         Kozłowski             124.41 -  336: 365   74
    6    13 Marianna       Kozłowska             114.40 -  276: 338   64
    7    13 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  438: 285  150
    8    11 Dorota         Maciejuk              129.57 +  349: 334  180
    9     8 Czesław        Grajewski             129.27 +  378: 325  179
   10     7 Agnieszka      Matus                 117.52 -  334: 365   68
   11    11 Maria          Pokorska              113.10 -  302: 349   63
   12    12 Michał         Śliwiński             100.00 +  345: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Piotr Broda 128.99 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wiesław        Nieroda               100.00 +  430: 257  150
    2     3 Stanisław      Rydzik                145.85 +  371: 356  196
    3     3 Michał         Szorc                 124.61 -  374: 398   75
    4     3 Robert         Kuszpit               135.57 -  353: 368   86
    5    12 Paweł          Maciejczuk            123.21 -  378: 387   73
    6    14 Patrycja       Kuszpit               116.12 +  333: 269  166
    7    10 Dorota         Maciejuk              129.57 +  375: 325  180
    8     9 Marianna       Kozłowska             114.40 +  388: 324  164
    9     6 Krzysztof      Nowak                 110.89 -  368: 393   61
   10     8 Grzegorz       Święcki               128.93 -  334: 348   79
   11    10 Bogdan         Kozłowski             124.41 +  373: 334  174
   12     8 Maria          Pokorska              113.10 -  309: 332   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Grzegorz Święcki 128.93 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krystyna       Perekitko             100.00 +  549: 291  150
    2     1 Kacper         Zegadło               139.68 -  303: 456   90
    3     5 Dariusz        Maciejuk              130.34 +  366: 307  180
    4     7 Ewelina        Gruda                 111.57 -  317: 392   62
    5    10 Patrycja       Kuszpit               116.12 +  379: 308  166
    6     9 Paweł          Maciejczuk            123.21 -  350: 394   73
    7    11 Marianna       Kozłowska             114.40 -  280: 438   64
    8    12 Joanna         Ostrowska             118.11 +  388: 281  168
    9    10 Maciej         Dąbrowski             106.20 +  519: 305  156
   10     8 Piotr          Broda                 128.99 +  348: 334  179
   11     2 Marek          Reda                  150.57 -  362: 483  101
   12     2 Krzysztof      Mówka                 150.40 -  400: 445  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Mikołaj Przybyłowicz 127.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Sosnowski             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Szymon Dąbrowski 125.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Śliwiński             100.00 +  460: 264  150
    2     7 Irena          Sołdan                136.80 -  380: 409   87
    3     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 +  413: 361  179
    4     5 Maria          Pokorska              113.10 +  359: 247  163
    5     2 Krzysztof      Mówka                 150.40 -  328: 535  100
    6     6 Ewelina        Gruda                 111.57 +  438: 207  162
    7     5 Bogdan         Kozłowski             124.41 -  308: 399   74
    8     8 Paweł          Maciejczuk            123.21 +  351: 347  173
    9     7 Elżbieta       Święcka               100.00 +  370: 352  150
   10     5 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 +  417: 396  171
   11     3 Piotr          Pietuchowski          140.03 -  335: 363   90
   12     5 Kacper         Zegadło               139.68 +  342: 294  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Michał Szorc 124.61 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  470: 250  150
    2     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 +  485: 273  179
    3     3 Piotr          Broda                 128.99 +  398: 374  179
    4     2 Marek          Reda                  150.57 -  361: 458  101
    5     4 Dariusz        Maciejuk              130.34 +  326: 325  180
    6     2 Krzysztof      Mówka                 150.40 -  364: 399  100
    7     4 Paweł          Maciejczuk            123.21 +  474: 366  173
    8     3 Irena          Sołdan                136.80 -  378: 406   87
    9     1 Kacper         Zegadło               139.68 -  352: 363   90
   10     6 Marianna       Kozłowska             114.40 -  330: 332   64
   11     8 Ewelina        Gruda                 111.57 -  327: 432   62
   12    10 Elżbieta       Święcka               100.00 +  446: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Bogdan Kozłowski 124.41 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Elżbieta       Święcka               100.00 +  405: 381  150
    2     4 Czesław        Grajewski             129.27 -  345: 378   79
    3    13 Krzysztof      Murawski              100.00 +  402: 295  150
    4     4 Kacper         Zegadło               139.68 -  269: 459   90
    5     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 +  365: 336  179
    6     7 Krzysztof      Nowak                 110.89 +  391: 381  161
    7     5 Szymon         Dąbrowski             125.10 +  399: 308  175
    8     4 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 -  365: 432   71
    9     5 Robert         Kuszpit               135.57 -  327: 377   86
   10     9 Paweł          Maciejczuk            123.21 -  350: 356   73
   11    10 Piotr          Broda                 128.99 -  334: 373   79
   12    14 Krystyna       Perekitko             100.00 +  383: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Paweł Maciejczuk 123.21 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Reda                  150.57 -  248: 444  101
    2    16 Agnieszka      Matus                 117.52 +  402: 353  168
    3     8 Dorota         Maciejuk              129.57 +  379: 340  180
    4     8 Krzysztof      Nowak                 110.89 -  231: 386   61
    5    12 Piotr          Broda                 128.99 +  387: 378  179
    6     9 Grzegorz       Święcki               128.93 +  394: 350  179
    7     4 Michał         Szorc                 124.61 -  366: 474   75
    8     8 Szymon         Dąbrowski             125.10 -  347: 351   75
    9    12 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 +  409: 314  153
   10     9 Bogdan         Kozłowski             124.41 +  356: 350  174
   11     7 Marianna       Kozłowska             114.40 +  447: 288  164
   12     6 Irena          Sołdan                136.80 -  338: 433   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Wojciech Chodakiewicz 121.05 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 150.40 -  236: 457  100
    2    17 Krystyna       Perekitko             100.00 +  402: 360  150
    3     9 Maciej         Dąbrowski             106.20 +  338: 291  156
    4     9 Piotr          Pietuchowski          140.03 -  345: 452   90
    5     9 Elżbieta       Święcka               100.00 +  458: 395  150
    6     8 Dorota         Maciejuk              129.57 +  335: 329  180
    7     6 Czesław        Grajewski             129.27 +  445: 361  179
    8     4 Bogdan         Kozłowski             124.41 +  432: 365  174
    9     4 Marek          Reda                  150.57 -  343: 420  101
   10     5 Szymon         Dąbrowski             125.10 -  396: 417   75
   11     6 Robert         Kuszpit               135.57 -  345: 412   86
   12     9 Ewelina        Gruda                 111.57 -  301: 414   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Joanna Ostrowska 118.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                145.85 -  429: 492   96
    2    10 Patrycja       Kuszpit               116.12 -  311: 316   66
    3    14 Piotr          Pietuchowski          140.03 -  360: 481   90
    4    17 Krystyna       Perekitko             100.00 +  431: 282  150
    5    13 Marianna       Kozłowska             114.40 +  393: 301  164
    6    12 Maria          Pokorska              113.10 +  435: 300  163
    7     8 Elżbieta       Święcka               100.00 -  226: 480   50
    8    12 Grzegorz       Święcki               128.93 -  281: 388   79
    9    14 Krzysztof      Murawski              100.00 +  329: 291  150
   10    11 Czesław        Grajewski             129.27 -  400: 408   79
   11    14 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  376: 196  150
   12    13 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 +  394: 361  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Agnieszka Matus 117.52 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Borowski              141.19 -  317: 340   91
    2    16 Paweł          Maciejczuk            123.21 -  353: 402   73
    3    15 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 -  332: 348   53
    4    18 Michał         Śliwiński             100.00 +  381: 297  150
    5    16 Leszek         Sosnowski             100.00 +  431: 192  150
    6    10 Elżbieta       Święcka               100.00 -  355: 369   50
    7    14 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  472: 158  150
    8    10 Dariusz        Maciejuk              130.34 +  423: 395  180
    9     9 Dorota         Maciejuk              129.57 +  414: 392  180
   10     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 +  365: 334  179
   11     4 Krzysztof      Mówka                 150.40 -  342: 521  100
   12     1 Marek          Reda                  150.57 -  376: 390  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Patrycja Kuszpit 116.12 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Pietuchowski          140.03 -  286: 383   90
    2    10 Joanna         Ostrowska             118.11 +  316: 311  168
    3    11 Maria          Pokorska              113.10 -  308: 352   63
    4    12 Maciej         Dąbrowski             106.20 +  361: 318  156
    5    10 Grzegorz       Święcki               128.93 -  308: 379   79
    6    14 Piotr          Broda                 128.99 -  269: 333   79
    7    16 Krystyna       Perekitko             100.00 +  330: 266  150
    8    13 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 -  313: 328   53
    9    13 Dariusz        Maciejuk              130.34 +  427: 347  180
   10    13 Ewelina        Gruda                 111.57 -  321: 475   62
   11    17 PAUZA
   12    15 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  468: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 11 111.82




	Marianna Kozłowska 114.40 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Zegadło               139.68 -  283: 440   90
    2    11 Maria          Pokorska              113.10 -  379: 389   63
    3    16 Michał         Śliwiński             100.00 +  459: 198  150
    4    13 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  333: 158  150
    5    13 Joanna         Ostrowska             118.11 -  301: 393   68
    6    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 +  338: 276  179
    7    11 Grzegorz       Święcki               128.93 +  438: 280  179
    8     9 Piotr          Broda                 128.99 -  324: 388   79
    9    11 Ewelina        Gruda                 111.57 +  464: 299  162
   10     6 Michał         Szorc                 124.61 +  332: 330  175
   11     7 Paweł          Maciejczuk            123.21 -  288: 447   73
   12     7 Krzysztof      Nowak                 110.89 -  365: 369   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Maria Pokorska 113.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                136.80 -  384: 388   87
    2    11 Marianna       Kozłowska             114.40 +  389: 379  164
    3    11 Patrycja       Kuszpit               116.12 +  352: 308  166
    4     5 Szymon         Dąbrowski             125.10 -  247: 359   75
    5     8 Czesław        Grajewski             129.27 -  359: 380   79
    6    12 Joanna         Ostrowska             118.11 -  300: 435   68
    7    17 Leszek         Sosnowski             100.00 +  428: 185  150
    8    14 Ewelina        Gruda                 111.57 -  306: 479   62
    9    15 Krystyna       Perekitko             100.00 +  353: 332  150
   10    12 Maciej         Dąbrowski             106.20 +  361: 272  156
   11    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 +  349: 302  179
   12     8 Piotr          Broda                 128.99 +  332: 309  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Ewelina Gruda 111.57 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Kuszpit               135.57 -  325: 472   86
    2    14 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 +  375: 359  153
    3     6 Stanisław      Rydzik                145.85 +  358: 344  196
    4     7 Grzegorz       Święcki               128.93 +  392: 317  179
    5     6 Piotr          Pietuchowski          140.03 -  355: 435   90
    6     6 Szymon         Dąbrowski             125.10 -  207: 438   75
    7     9 Krzysztof      Nowak                 110.89 -  342: 402   61
    8    14 Maria          Pokorska              113.10 +  479: 306  163
    9    11 Marianna       Kozłowska             114.40 -  299: 464   64
   10    13 Patrycja       Kuszpit               116.12 +  475: 321  166
   11     8 Michał         Szorc                 124.61 +  432: 327  175
   12     9 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 +  414: 301  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Krzysztof Nowak 110.89 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Maciejuk              130.34 -  321: 434   80
    2    15 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  435: 248  150
    3    12 Leszek         Sosnowski             100.00 +  461: 167  150
    4     8 Paweł          Maciejczuk            123.21 +  386: 231  173
    5     3 Kacper         Zegadło               139.68 -  336: 351   90
    6     7 Bogdan         Kozłowski             124.41 -  381: 391   74
    7     9 Ewelina        Gruda                 111.57 +  402: 342  162
    8     7 Czesław        Grajewski             129.27 +  412: 396  179
    9     6 Piotr          Broda                 128.99 +  393: 368  179
   10     2 Marek          Reda                  150.57 -  336: 367  101
   11     5 Irena          Sołdan                136.80 -  277: 583   87
   12     7 Marianna       Kozłowska             114.40 +  369: 365  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Maciej Dąbrowski 106.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Maciejuk              129.57 -  352: 505   80
    2    13 Wiesław        Nieroda               100.00 +  482: 183  150
    3     9 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 -  291: 338   71
    4    12 Patrycja       Kuszpit               116.12 -  318: 361   66
    5    15 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  410: 163  150
    6    15 Krzysztof      Murawski              100.00 +  317: 265  150
    7    12 Dariusz        Maciejuk              130.34 +  382: 324  180
    8     6 Stanisław      Rydzik                145.85 -  279: 425   96
    9    10 Grzegorz       Święcki               128.93 -  305: 519   79
   10    12 Maria          Pokorska              113.10 -  272: 361   63
   11    15 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 -  282: 422   53
   12    17 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 11 103.45




	Maciej Sylwestrzuk 102.61 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Czesław        Grajewski             129.27 -  253: 472   79
    2    14 Ewelina        Gruda                 111.57 -  359: 375   62
    3    15 Agnieszka      Matus                 117.52 +  348: 332  168
    4    11 Dorota         Maciejuk              129.57 -  333: 355   80
    5    17 Wiesław        Nieroda               100.00 +  477: 301  150
    6    11 Stanisław      Rydzik                145.85 -  339: 451   96
    7    15 Krzysztof      Murawski              100.00 +  355: 274  150
    8    13 Patrycja       Kuszpit               116.12 +  328: 313  166
    9    12 Paweł          Maciejczuk            123.21 -  314: 409   73
   10    10 Elżbieta       Święcka               100.00 -  347: 401   50
   11    15 Maciej         Dąbrowski             106.20 +  422: 282  156
   12    13 Joanna         Ostrowska             118.11 -  361: 394   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Krzysztof Murawski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 -  229: 394   79
    2    18 PAUZA
    3    13 Bogdan         Kozłowski             124.41 -  295: 402   74
    4    16 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  405: 303  150
    5    11 Dorota         Maciejuk              129.57 -  268: 406   80
    6    15 Maciej         Dąbrowski             106.20 -  265: 317   56
    7    15 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 -  274: 355   53
    8    16 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  321: 207  150
    9    14 Joanna         Ostrowska             118.11 -  291: 329   68
   10    16 Krystyna       Perekitko             100.00 -  273: 392   50
   11    16 Michał         Śliwiński             100.00 -  257: 328   50
   12    11 Dariusz        Maciejuk              130.34 -  188: 408   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  / 11  80.91




	Wiesław Nieroda 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Broda                 128.99 -  257: 430   79
    2    13 Maciej         Dąbrowski             106.20 -  183: 482   56
    3    18 PAUZA
    4    15 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 -  173: 546   79
    5    17 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 -  301: 477   53
    6    17 Zbigniew       Radziszewski          100.00 -  148: 334   50
    7    18 Michał         Śliwiński             100.00 +  318: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     467  /  6  77.83




	Krystyna Perekitko 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Święcki               128.93 -  291: 549   79
    2    17 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 -  360: 402   71
    3    17 Miłosz         Śliwiński             100.00 -  315: 344   50
    4    17 Joanna         Ostrowska             118.11 -  282: 431   68
    5    18 Michał         Śliwiński             100.00 +  425: 242  150
    6    16 Leszek         Sosnowski             100.00 +  379: 120  150
    7    16 Patrycja       Kuszpit               116.12 -  266: 330   66
    8    15 Zbigniew       Radziszewski          100.00 +  333: 330  150
    9    15 Maria          Pokorska              113.10 -  332: 353   63
   10    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  392: 273  150
   11    12 Dorota         Maciejuk              129.57 +  300: 282  180
   12    14 Bogdan         Kozłowski             124.41 -  258: 383   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Zbigniew Radziszewski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Krzysztof      Murawski              100.00 -  303: 405   50
    5    14 Stanisław      Rydzik                145.85 -  208: 413   96
    6    17 Wiesław        Nieroda               100.00 +  334: 148  150
    7    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 -  285: 438   79
    8    15 Krystyna       Perekitko             100.00 -  330: 333   50
    9    16 Michał         Śliwiński             100.00 +  379: 208  150
   10    17 PAUZA
   11    13 Dariusz        Maciejuk              130.34 -  308: 388   80
   12    16 Dorota         Maciejuk              129.57 -  248: 393   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  8  91.88




	Leszek Sosnowski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mikołaj        Przybyłowicz          127.06 +  400:   1  177
    2     5 Robert         Kuszpit               135.57 -  132: 498   86
    3    12 Krzysztof      Nowak                 110.89 -  167: 461   61
    4    14 Elżbieta       Święcka               100.00 -  192: 449   50
    5    16 Agnieszka      Matus                 117.52 -  192: 431   68
    6    16 Krystyna       Perekitko             100.00 -  120: 379   50
    7    17 Maria          Pokorska              113.10 -  185: 428   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     555  /  7  79.29




	Michał Śliwiński 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Dąbrowski             125.10 -  264: 460   75
    2    12 Elżbieta       Święcka               100.00 -  239: 436   50
    3    16 Marianna       Kozłowska             114.40 -  198: 459   64
    4    18 Agnieszka      Matus                 117.52 -  297: 381   68
    5    18 Krystyna       Perekitko             100.00 -  242: 425   50
    6    18 Miłosz         Śliwiński             100.00 -  274: 279   50
    7    18 Wiesław        Nieroda               100.00 -  252: 318   50
    8    17 PAUZA
    9    16 Zbigniew       Radziszewski          100.00 -  208: 379   50
   10    15 Dariusz        Maciejuk              130.34 -  238: 410   80
   11    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  328: 257  150
   12    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.09 -  293: 345   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     766  / 11  69.64




	Miłosz Śliwiński 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Szorc                 124.61 -  250: 470   75
    2    15 Krzysztof      Nowak                 110.89 -  248: 435   61
    3    17 Krystyna       Perekitko             100.00 +  344: 315  150
    4    13 Marianna       Kozłowska             114.40 -  158: 333   64
    5    15 Maciej         Dąbrowski             106.20 -  163: 410   56
    6    18 Michał         Śliwiński             100.00 +  279: 274  150
    7    14 Agnieszka      Matus                 117.52 -  158: 472   68
    8    16 Krzysztof      Murawski              100.00 -  207: 321   50
    9    17 PAUZA
   10    14 Dorota         Maciejuk              129.57 -  207: 390   80
   11    14 Joanna         Ostrowska             118.11 -  196: 376   68
   12    15 Patrycja       Kuszpit               116.12 -  211: 468   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  / 11  80.73




	Elżbieta Święcka 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bogdan         Kozłowski             124.41 -  381: 405   74
    2    12 Michał         Śliwiński             100.00 +  436: 239  150
    3    10 Jarosław       Borowski              141.19 -  282: 436   91
    4    14 Leszek         Sosnowski             100.00 +  449: 192  150
    5     9 Wojciech       Chodakiewicz          121.05 -  395: 458   71
    6    10 Agnieszka      Matus                 117.52 +  369: 355  168
    7     8 Joanna         Ostrowska             118.11 +  480: 226  168
    8     5 Piotr          Pietuchowski          140.03 -  315: 490   90
    9     7 Szymon         Dąbrowski             125.10 -  352: 370   75
   10    10 Maciej         Sylwestrzuk           102.61 +  401: 347  153
   11     9 Czesław        Grajewski             129.27 -  317: 421   79
   12    10 Michał         Szorc                 124.61 -  322: 446   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Ciechanowca



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Paweł          Maciejczuk            444: 248
   2 Wojciech       Chodakiewicz         - Krzysztof      Mówka                 236: 457
   3 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             492: 429
   4 Agnieszka      Matus                - Jarosław       Borowski              317: 340
   5 Piotr          Pietuchowski         - Patrycja       Kuszpit               383: 286
   6 Marianna       Kozłowska            - Kacper         Zegadło               283: 440
   7 Irena          Sołdan               - Maria          Pokorska              388: 384
   8 Ewelina        Gruda                - Robert         Kuszpit               325: 472
   9 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Nowak                 434: 321
  10 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Maciejuk              352: 505
  11 Czesław        Grajewski            - Maciej         Sylwestrzuk           472: 253
  12 Krzysztof      Murawski             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           229: 394
  13 Piotr          Broda                - Wiesław        Nieroda               430: 257
  14 Krystyna       Perekitko            - Grzegorz       Święcki               291: 549
  15 Mikołaj        Przybyłowicz         - Leszek         Sosnowski               1: 400
  16 Michał         Śliwiński            - Szymon         Dąbrowski             264: 460
  17 Michał         Szorc                - Miłosz         Śliwiński             470: 250
  18 Elżbieta       Święcka              - Bogdan         Kozłowski             381: 405


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Kacper         Zegadło               303: 456
   2 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Maciejuk              331: 436
   3 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 356: 371
   4 Bogdan         Kozłowski            - Czesław        Grajewski             345: 378
   5 Leszek         Sosnowski            - Robert         Kuszpit               132: 498
   6 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Michał         Szorc                 273: 485
   7 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                380: 409
   8 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          524: 350
   9 Jarosław       Borowski             - Marek          Reda                  297: 398
  10 Joanna         Ostrowska            - Patrycja       Kuszpit               311: 316
  11 Maria          Pokorska             - Marianna       Kozłowska             389: 379
  12 Michał         Śliwiński            - Elżbieta       Święcka               239: 436
  13 Wiesław        Nieroda              - Maciej         Dąbrowski             183: 482
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Ewelina        Gruda                 359: 375
  15 Miłosz         Śliwiński            - Krzysztof      Nowak                 248: 435
  16 Paweł          Maciejczuk           - Agnieszka      Matus                 402: 353
  17 Wojciech       Chodakiewicz         - Krystyna       Perekitko             402: 360
  18 Krzysztof      Murawski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Mówka                 399: 507
   2 Robert         Kuszpit              - Marek          Reda                  352: 363
   3 Michał         Szorc                - Piotr          Broda                 398: 374
   4 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                373: 516
   5 Grzegorz       Święcki              - Dariusz        Maciejuk              366: 307
   6 Ewelina        Gruda                - Stanisław      Rydzik                358: 344
   7 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Szymon         Dąbrowski             361: 413
   8 Paweł          Maciejczuk           - Dorota         Maciejuk              379: 340
   9 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Chodakiewicz          291: 338
  10 Elżbieta       Święcka              - Jarosław       Borowski              282: 436
  11 Patrycja       Kuszpit              - Maria          Pokorska              308: 352
  12 Krzysztof      Nowak                - Leszek         Sosnowski             461: 167
  13 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Murawski              402: 295
  14 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Ostrowska             481: 360
  15 Agnieszka      Matus                - Maciej         Sylwestrzuk           332: 348
  16 Marianna       Kozłowska            - Michał         Śliwiński             459: 198
  17 Miłosz         Śliwiński            - Krystyna       Perekitko             344: 315
  18 Wiesław        Nieroda              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 423: 341
   2 Marek          Reda                 - Michał         Szorc                 458: 361
   3 Piotr          Broda                - Robert         Kuszpit               353: 368
   4 Kacper         Zegadło              - Bogdan         Kozłowski             459: 269
   5 Szymon         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              359: 247
   6 Jarosław       Borowski             - Czesław        Grajewski             402: 323
   7 Grzegorz       Święcki              - Ewelina        Gruda                 317: 392
   8 Krzysztof      Nowak                - Paweł          Maciejczuk            386: 231
   9 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Chodakiewicz          452: 345
  10 Dariusz        Maciejuk             - Stanisław      Rydzik                380: 322
  11 Dorota         Maciejuk             - Maciej         Sylwestrzuk           355: 333
  12 Patrycja       Kuszpit              - Maciej         Dąbrowski             361: 318
  13 Miłosz         Śliwiński            - Marianna       Kozłowska             158: 333
  14 Leszek         Sosnowski            - Elżbieta       Święcka               192: 449
  15 Wiesław        Nieroda              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           173: 546
  16 Zbigniew       Radziszewski         - Krzysztof      Murawski              303: 405
  17 Joanna         Ostrowska            - Krystyna       Perekitko             431: 282
  18 Michał         Śliwiński            - Agnieszka      Matus                 297: 381


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  397: 420
   2 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Dąbrowski             535: 328
   3 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Nowak                 351: 336
   4 Michał         Szorc                - Dariusz        Maciejuk              326: 325
   5 Robert         Kuszpit              - Jarosław       Borowski              356: 455
   6 Ewelina        Gruda                - Piotr          Pietuchowski          355: 435
   7 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Bogdan         Kozłowski             336: 365
   8 Maria          Pokorska             - Czesław        Grajewski             359: 380
   9 Elżbieta       Święcka              - Wojciech       Chodakiewicz          395: 458
  10 Patrycja       Kuszpit              - Grzegorz       Święcki               308: 379
  11 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Murawski              406: 268
  12 Piotr          Broda                - Paweł          Maciejczuk            378: 387
  13 Marianna       Kozłowska            - Joanna         Ostrowska             301: 393
  14 Zbigniew       Radziszewski         - Stanisław      Rydzik                208: 413
  15 Maciej         Dąbrowski            - Miłosz         Śliwiński             410: 163
  16 Leszek         Sosnowski            - Agnieszka      Matus                 192: 431
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Wiesław        Nieroda               477: 301
  18 Krystyna       Perekitko            - Michał         Śliwiński             425: 242


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Kacper         Zegadło               319: 362
   2 Krzysztof      Mówka                - Michał         Szorc                 399: 364
   3 Jarosław       Borowski             - Irena          Sołdan                347: 451
   4 Robert         Kuszpit              - Piotr          Pietuchowski          391: 368
   5 Czesław        Grajewski            - Dariusz        Maciejuk              376: 316
   6 Szymon         Dąbrowski            - Ewelina        Gruda                 438: 207
   7 Krzysztof      Nowak                - Bogdan         Kozłowski             381: 391
   8 Wojciech       Chodakiewicz         - Dorota         Maciejuk              335: 329
   9 Paweł          Maciejczuk           - Grzegorz       Święcki               394: 350
  10 Agnieszka      Matus                - Elżbieta       Święcka               355: 369
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                339: 451
  12 Joanna         Ostrowska            - Maria          Pokorska              435: 300
  13 Marianna       Kozłowska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           338: 276
  14 Piotr          Broda                - Patrycja       Kuszpit               333: 269
  15 Krzysztof      Murawski             - Maciej         Dąbrowski             265: 317
  16 Krystyna       Perekitko            - Leszek         Sosnowski             379: 120
  17 Zbigniew       Radziszewski         - Wiesław        Nieroda               334: 148
  18 Miłosz         Śliwiński            - Michał         Śliwiński             279: 274


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Mówka                 374: 343
   2 Irena          Sołdan               - Robert         Kuszpit               351: 392
   3 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  396: 421
   4 Michał         Szorc                - Paweł          Maciejczuk            474: 366
   5 Bogdan         Kozłowski            - Szymon         Dąbrowski             399: 308
   6 Wojciech       Chodakiewicz         - Czesław        Grajewski             445: 361
   7 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Borowski              467: 303
   8 Elżbieta       Święcka              - Joanna         Ostrowska             480: 226
   9 Ewelina        Gruda                - Krzysztof      Nowak                 342: 402
  10 Dorota         Maciejuk             - Piotr          Broda                 325: 375
  11 Grzegorz       Święcki              - Marianna       Kozłowska             280: 438
  12 Dariusz        Maciejuk             - Maciej         Dąbrowski             324: 382
  13 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Zbigniew       Radziszewski          438: 285
  14 Agnieszka      Matus                - Miłosz         Śliwiński             472: 158
  15 Krzysztof      Murawski             - Maciej         Sylwestrzuk           274: 355
  16 Patrycja       Kuszpit              - Krystyna       Perekitko             330: 266
  17 Maria          Pokorska             - Leszek         Sosnowski             428: 185
  18 Wiesław        Nieroda              - Michał         Śliwiński             318: 252


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Marek          Reda                  438: 325
   2 Robert         Kuszpit              - Kacper         Zegadło               353: 442
   3 Irena          Sołdan               - Michał         Szorc                 406: 378
   4 Bogdan         Kozłowski            - Wojciech       Chodakiewicz          365: 432
   5 Elżbieta       Święcka              - Piotr          Pietuchowski          315: 490
   6 Maciej         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                279: 425
   7 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Nowak                 396: 412
   8 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            351: 347
   9 Piotr          Broda                - Marianna       Kozłowska             388: 324
  10 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Matus                 395: 423
  11 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dorota         Maciejuk              349: 334
  12 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Święcki               281: 388
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Patrycja       Kuszpit               328: 313
  14 Maria          Pokorska             - Ewelina        Gruda                 306: 479
  15 Krystyna       Perekitko            - Zbigniew       Radziszewski          333: 330
  16 Krzysztof      Murawski             - Miłosz         Śliwiński             321: 207
  17 Michał         Śliwiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Szorc                - Kacper         Zegadło               352: 363
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 350: 309
   3 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                438: 412
   4 Marek          Reda                 - Wojciech       Chodakiewicz          420: 343
   5 Robert         Kuszpit              - Bogdan         Kozłowski             377: 327
   6 Krzysztof      Nowak                - Piotr          Broda                 393: 368
   7 Szymon         Dąbrowski            - Elżbieta       Święcka               370: 352
   8 Czesław        Grajewski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           325: 378
   9 Dorota         Maciejuk             - Agnieszka      Matus                 392: 414
  10 Grzegorz       Święcki              - Maciej         Dąbrowski             519: 305
  11 Marianna       Kozłowska            - Ewelina        Gruda                 464: 299
  12 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Sylwestrzuk           409: 314
  13 Patrycja       Kuszpit              - Dariusz        Maciejuk              427: 347
  14 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Murawski              329: 291
  15 Krystyna       Perekitko            - Maria          Pokorska              332: 353
  16 Michał         Śliwiński            - Zbigniew       Radziszewski          208: 379
  17 Miłosz         Śliwiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Piotr          Pietuchowski          381: 501
   2 Krzysztof      Nowak                - Marek          Reda                  336: 367
   3 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kuszpit               390: 372
   4 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                395: 350
   5 Wojciech       Chodakiewicz         - Szymon         Dąbrowski             396: 417
   6 Michał         Szorc                - Marianna       Kozłowska             330: 332
   7 Agnieszka      Matus                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           365: 334
   8 Piotr          Broda                - Grzegorz       Święcki               334: 348
   9 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Maciejczuk            350: 356
  10 Maciej         Sylwestrzuk          - Elżbieta       Święcka               347: 401
  11 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             400: 408
  12 Maciej         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              272: 361
  13 Ewelina        Gruda                - Patrycja       Kuszpit               475: 321
  14 Miłosz         Śliwiński            - Dorota         Maciejuk              207: 390
  15 Dariusz        Maciejuk             - Michał         Śliwiński             410: 238
  16 Krzysztof      Murawski             - Krystyna       Perekitko             273: 392
  17 Zbigniew       Radziszewski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                409: 412
   2 Marek          Reda                 - Grzegorz       Święcki               483: 362
   3 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          335: 363
   4 Krzysztof      Mówka                - Agnieszka      Matus                 521: 342
   5 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Nowak                 583: 277
   6 Robert         Kuszpit              - Wojciech       Chodakiewicz          412: 345
   7 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             447: 288
   8 Ewelina        Gruda                - Michał         Szorc                 432: 327
   9 Elżbieta       Święcka              - Czesław        Grajewski             317: 421
  10 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Broda                 334: 373
  11 Maria          Pokorska             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           349: 302
  12 Krystyna       Perekitko            - Dorota         Maciejuk              300: 282
  13 Zbigniew       Radziszewski         - Dariusz        Maciejuk              308: 388
  14 Miłosz         Śliwiński            - Joanna         Ostrowska             196: 376
  15 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           282: 422
  16 Michał         Śliwiński            - Krzysztof      Murawski              328: 257
  17 Patrycja       Kuszpit              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Matus                - Marek          Reda                  376: 390
   2 Grzegorz       Święcki              - Krzysztof      Mówka                 400: 445
   3 Czesław        Grajewski            - Piotr          Pietuchowski          234: 356
   4 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kuszpit               465: 397
   5 Szymon         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               342: 294
   6 Paweł          Maciejczuk           - Irena          Sołdan                338: 433
   7 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Nowak                 365: 369
   8 Maria          Pokorska             - Piotr          Broda                 332: 309
   9 Wojciech       Chodakiewicz         - Ewelina        Gruda                 301: 414
  10 Michał         Szorc                - Elżbieta       Święcka               446: 322
  11 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Murawski              408: 188
  12 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Michał         Śliwiński             345: 293
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Joanna         Ostrowska             361: 394
  14 Krystyna       Perekitko            - Bogdan         Kozłowski             258: 383
  15 Patrycja       Kuszpit              - Miłosz         Śliwiński             468: 211
  16 Dorota         Maciejuk             - Zbigniew       Radziszewski          393: 248
  17 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 13-07-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.03  31205  195
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.65  30973  194
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              153.59  29490  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.86  21553  141
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.40  30480  200
   8 Marek Reda                     Dębówka              152.08  28286  186
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.85  29763  196
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             151.02  28844  191
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.92  26863  178
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.87  25799  171
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  14 Kamil Górka                    Kraków               149.22  28650  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.61  29574  199
  16 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.05  28233  192
  18 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  19 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.77  20262  139
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.32  26158  180
  22 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.99  27404  189
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  144.83   4345   30
  24 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.79  23601  163
  25 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.78  28376  196
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               144.60  27907  193
  27 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.55  25296  175
  28 Justyna Górka                  Kraków               144.40  28592  198
  29 Dawid Pikul                    Poznań               144.32  27277  189
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.67  14367  100
  32 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.41  28252  197
  33 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.40  27532  192
  34 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.19  26305  185
  35 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.78  24245  171
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.82  20982  149
  37 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.48  11519   82
  38 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  39 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.82  27126  194
  41 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  42 Paweł Jackowski                Warszawa             139.40  27323  196
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.38  27318  196
  44 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  45 Karol Waniek                   Wrocław              138.92  13614   98
  46 Adam Klimont                   Wałcz                138.91   4445   32
  47 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  48 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.64  27589  199
  49 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  50 Maciej Grąbczewski             Szczecin             138.26  16453  119
  51 Irena Sołdan                   Sopot                138.11  26794  194
  52 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  53 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  54 Joanna Juszczak                Warszawa             137.01  26306  192
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  56 Szymon Płachta                 Warszawa             136.70  27203  199
  57 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  58 Radosław Jachna                Łódź                 136.52  16109  118
  59 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  60 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  61 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  136.25  21527  158
  62 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26228  193
  63 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  64 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.38  26669  197
  65 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            134.85  23598  175
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  68 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.26  26315  196
  69 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  70 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.04  26272  196
  71 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  72 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  73 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  74 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.32  21701  164
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.09  25890  196
  76 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.08  25624  194
  77 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  78 Juliusz Czupryniak             Warszawa             131.72  25158  191
  79 Jakub Błażejewski              Poznań               131.39  22993  175
  80 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.33  20094  153
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.05  14284  109
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               130.93  24484  187
  84 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  85 Artur Koszel                   Warszawa             130.66  17509  134
  86 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  87 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.55  25980  199
  88 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.29  15635  120
  89 Barbara Obremska               Wrocław              130.24  24616  189
  90 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  91 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  92 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  93 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.75   6228   48
  94 Maciej Perzyński               Piła                 129.64  25020  193
  95 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
  96 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.38  23289  180
  97 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.37  14360  111
  98 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
  99 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 100 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.10  25432  197
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.00  14835  115
 102 Piotr Broda                    Sandomierz           128.58  25202  196
 103 Radosław Więch                 Warszawa             128.37   7317   57
 104 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.30  25403  198
 105 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 106 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 107 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 108 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 109 Czesław Grajewski              Białystok            127.95  22135  173
 110 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 111 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.64  24634  193
 112 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 113 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 114 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 115 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.77  24847  196
 116 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.66  24699  195
 117 Janusz Krupiński               Bytom                126.62  19753  156
 118 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.34  17435  138
 120 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       126.18  14384  114
 121 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.16  16149  128
 122 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 123 Michał Kolaj                   Ostróda              126.03   7436   59
 124 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.91  10325   82
 125 Tomasz Lempart                 Kraków               125.42  18562  148
 126 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.39  15423  123
 127 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.39  25077  200
 128 Dorota Maciejuk                Warszawa             125.34   8774   70
 129 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.30  24434  195
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             125.22  23041  184
 131 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.19  24537  196
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 134 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 136 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 137 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 138 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.64  24928  200
 139 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 140 Anita Bruska                   Gdynia               124.58  16320  131
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.55  23540  189
 142 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 143 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 144 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 145 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 146 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 147 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 148 Bogdan Kozłowski               Białystok            124.01  15377  124
 149 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 150 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 151 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 152 Krzysztof Gibas                Kraków               123.55  24339  197
 153 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 154 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.39  22086  179
 155 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 156 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 157 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 158 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 159 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 160 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 161 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 162 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 163 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 164 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 165 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.07  17700  145
 166 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.81  14495  119
 167 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 169 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.11  23617  195
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 171 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 172 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 173 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 174 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 175 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 177 Anna Krynicka                  Warszawa             120.16  17183  143
 178 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 179 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.07  18251  152
 180 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 181 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.33  23031  193
 182 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 183 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 184 Agnieszka Walas                Kraków               118.75   8550   72
 185 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 186 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            118.30   4377   37
 187 Teresa Zalewska                Racibórz             118.27  16913  143
 188 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 189 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 191 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 192 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 193 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.97  23122  196
 194 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 195 Agnieszka Matus                Milanówek            117.77  22258  189
 196 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.67  19768  168
 197 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.66  12590  107
 198 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 199 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 200 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 201 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 202 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 203 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 204 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 205 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 206 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 207 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.41  21186  182
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.30  15700  135
 209 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.07  20660  178
 211 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 212 Monika Siemaszko               Lipiany              115.80  21308  184
 213 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.56   5547   48
 215 Ewelina Gruda                  Białystok            115.38   7269   63
 216 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 217 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 218 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 219 Marianna Kozłowska             Białystok            114.81  15500  135
 220 Sławomir Długosz               Ostróda              114.79  14923  130
 221 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.67  16283  142
 222 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 223 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.53  21760  190
 224 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 225 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 226 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 227 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 228 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 229 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.71   5117   45
 230 Lucyna Śniadach                Rumia                113.53  21457  189
 231 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 232 Renata Andracka                Zwola                113.35  22329  197
 233 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 234 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          113.27   8722   77
 235 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.26   5323   47
 236 Maria Pokorska                 Warszawa             113.22  22645  200
 237 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 238 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 239 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 240 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.26  22115  197
 241 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 242 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 243 Diana Pietrzykowska            Szczecin             111.44  10030   90
 244 Marcin Stachowski              Wydartowo I          111.33  21042  189
 245 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 246 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.85  21283  192
 247 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 248 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.31  12906  117
 249 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 250 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 251 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 252 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.43  14554  133
 253 Dorota Ostrowska               Białystok            109.00  15587  143
 254 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 255 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 256 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 257 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 258 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.35  21237  196
 259 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 260 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 261 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 262 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 263 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 264 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 265 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 266 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 267 Dariusz Zębek                  Olsztyn              107.14   3857   36
 268 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.13  13820  129
 269 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.00  20116  188
 270 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 271 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 272 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.19  16990  160
 273 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 274 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.84  20004  189
 275 Iza Kraj                       Warszawa             105.78   3914   37
 276 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 277 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 278 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 279 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            105.06   3572   34
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 281 Halina Mrozek                  Warszawa             105.00   4935   47
 282 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.84  20339  194
 283 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 284 Lidia Żywna                    Gdynia               104.35  13252  127
 285 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.06  12904  124
 286 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.59  10877  105
 287 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 288 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 289 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 290 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 291 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 292 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.10   3063   30
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.06  10920  107
 294 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 295 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 296 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 297 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 298 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 300 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 301 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 302 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 303 Michał Dreczka                 Poznań                98.48   4727   48
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 305 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.05  18139  185
 306 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 307 Karolina Urbańska              Poznań                97.47   2924   30
 308 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 309 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 310 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 311 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 312 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 313 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 314 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 315 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 316 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.35   6908   74
 317 Konrad Pajączek                Milanówek             93.26   3171   34
 318 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.24   6340   68
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.52  17487  189
 320 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 321 Sylwia Kozłowska               Białystok             91.62   4398   48
 322 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.33   3794   42
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 325 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 326 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 327 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 328 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 329 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 330 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 331 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               84.88   2886   34
 332 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 333 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 334 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 335 Marcin Kurowski                Racibórz              82.95   8959  108
 336 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 337 Teresa Balewska                Reda                  81.84   9166  112
 338 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 339 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 340 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 341 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 342 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 343 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 344 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 345 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 346 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 13-07-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   2 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.21   2355   29
   3 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   5 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   6 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  12 Mateusz Królikowski            Wrocław              139.00   3336   24
  13 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  14 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  15 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  16 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  17 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  18 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  19 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  20 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  21 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  22 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  23 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  24 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  27 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  28 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  29 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  30 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  31 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  32 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  33 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  34 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  35 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  36 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  37 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  38 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  39 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  40 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  41 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  43 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  44 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  45 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  46 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  47 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  48 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  49 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  50 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  51 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  52 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  54 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  55 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  56 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  57 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  58 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  59 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  60 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  61 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  62 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  63 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  64 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  65 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  66 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  67 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  68 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  69 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  70 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  71 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  72 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  73 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  74 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  75 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  76 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  78 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  79 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  80 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  81 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  82 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  83 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  84 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  85 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  86 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  87 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  88 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  89 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  90 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  91 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  92 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  93 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  94 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  95 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  96 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  97 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
  98 Kuba Koisar                    Warszawa             142.92   1715   12
  99 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 100 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 101 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 102 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 103 Krzysztof Nowak                Lublin               132.42   1589   12
 104 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 105 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 106 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 107 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 108 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 109 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 110 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 111 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 112 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 113 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 114 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 115 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 116 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 117 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 118 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 120 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 121 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 122 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 123 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 124 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 125 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 126 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 127 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 128 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 129 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 130 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 131 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 132 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 133 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 134 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 135 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 136 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 137 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 138 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 139 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 140 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 141 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 142 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 143 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 144 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 145 Adam Sternik                   Elbląg                96.92   1163   12
 146 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 147 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 148 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 149 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 150 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 151 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 152 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 153 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 154 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 155 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 156 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 157 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 158 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 159 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 160 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 161 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 162 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 163 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 164 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 165 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 166 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 167 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 168 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 169 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 170 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 171 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 172 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 173 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 174 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 175 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 176 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 177 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 178 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 179 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 180 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 181 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.82   1109   11
 182 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 183 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 184 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 185 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 186 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 187 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 188 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 189 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 190 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 191 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 192 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 193 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 194 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 195 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 196 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 197 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 198 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 199 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 200 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 201 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 202 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 203 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 204 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 205 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 206 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 207 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 208 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 209 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 210 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 211 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 212 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 213 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 214 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 215 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 216 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 217 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 218 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 219 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 220 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 221 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 222 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 223 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 224 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 225 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 226 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 227 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 228 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 229 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 230 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 231 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 232 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 233 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 234 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 235 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 236 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 237 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 238 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 239 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 240 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 241 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 242 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 243 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 244 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 245 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 246 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 247 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 248 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 249 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 250 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 251 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 252 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 253 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 254 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 255 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 256 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 257 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 258 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 259 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 260 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 261 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 262 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 263 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 264 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 265 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 266 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 267 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 268 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 269 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 270 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 271 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 272 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 273 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 274 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 275 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 276 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 277 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 278 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 279 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 280 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 281 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 282 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 283 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 284 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 285 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 286 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 287 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 288 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 289 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 290 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 291 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 292 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 293 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 294 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 295 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 296 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 297 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 298 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 299 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 300 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 301 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 302 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 303 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 304 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 305 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 306 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 307 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 308 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie