Kraków16
lipca
Kraków 16-17 lipca XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2016
Ciechanowiec23
lipca
Ciechanowiec 23-24 lipca III Mistrzostwa Ciechanowca
Poznań27
sierpnia
Poznań 27-28 sierpnia V Mistrzostwa PoznaniaMistrzostwa Regionów 2016
Piotr Pietuchowski mistrzem Ciechanowca23 - 24 lipca 2016 — III Mistrzostwa CiechanowcaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Mistrzostwa CiechanowcaCiechanowiec, 23 - 24 lipca 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Piotr Pietuchowski mistrzem CiechanowcaPodobnie jak w ubiegłym roku, turniej w Ciechanowcu stanowił dobrą okazję do spotkania scrabblistów z centralnej i wschodniej Polski. Niemal połowę stanowili zawodnicy z województwa podlaskiego. Przyjechali jednak również gracze z odległych lokalizacji, takich jak Police, Sopot, czy Zwola koło Poznania. Byli też i tacy, którzy nie zdążyli zagrać w turnieju, ale zachowali dobre wspomnienia z lat ubiegłych i przyjechali do Ciechanowca w celach turystycznych.

W turnieju zagrało 27 osób. Najwyższym rankingiem legitymowali się byli mistrzowie Polski — Mariusz Skrobosz, Tomasz ZwolińskiStanisław Rydzik. Po pierwszym dniu prowadził jednak z kompletem punktów Piotr Pietuchowski. O jeden punkt mniej miał Mariusz Skrobosz, zaś 4 zawodników zakończyło sobotę pięcioma wygranymi. W niedzielę bardzo dobrze finiszował Tomasz Zwoliński, który wygrał wszystkie partie i zajął z 9 punktami drugie miejsce. Słabiej zagrali obaj liderzy, ich sobotnia przewaga była jednak znaczna. Obaj zgromadzili również po 9 punktów, co wystarczyło Piotrowi Pietuchowskiemu do zwycięstwa w turnieju, a Mariuszowi Skroboszowi do zajęcia trzeciego miejsca.

Najwięcej "siódemek" (27) ułożył Mariusz Skrobosz, a autorem najdroższego ruchu (za 176 punktów) był Michał Waszkiewicz. Najlepszy wynik wśród mieszkańców gminy Ciechanowiec, osiągnęła ponownie Krystyna Perekitko.

Jak w roku ubiegłym, turniejowi patronował Burmistrz Miasta Ciechanowiec Pan Mirosław Reczko, główny sponsor turnieju i imprez towarzyszących. Ważnym sponsorem był również Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu. Doskonałą organizację zawdzięczamy zaangażowaniu dyrekcji i pracowników Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. Jak zwykle bardzo pracowicie działał Andrzej Choiński, który mocno zaangażował się też w organizację dodatkowych atrakcji, zwłaszcza sobotniego ogniska.

relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
I Mistrzostwa Ciechanowca


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 60)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-10), szwajcarski (rundy 11,12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
ul. Mostowa 6
Obrońca tytułuMarek Reda
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 23 lipca (7 rund)
10:15-10:45 — przyjmowanie zapisów
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 24 lipca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdSamochodem:
- z Warszawy S8+DW694
- z Białegostoku DK19+DK66+DW681

pociągiem z Warszawy i Białegostoku – PKP do stacji Czyżew i dalej autobus
WyżywienieRestauracja "Astoria", Pl. 3-go Maja 4
Restauracja "Jagoda",, ul. Wojska Polskiego 23
Pizzeria Labirynt, Pl. 3 Maja 1
Kebab-Bar, ul. Kościelna 11
NoclegiHotel „Nowodwory”, http://hotelnowodwory.pl/
Muzeum Rolnictwa, ul. Pałacowa 5, 18-230 Ciechanowiec, tel. 86 2771328, 70-100 zł za osobę, http://www.muzeumrolnictwa.pl/oferta_muzeum.html
Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczna Osada", Kozarze 44, tel. 86 2771717, 18-230 Ciechanowiec, http://ekoartt.prv.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne "Niezapominajka", Kozarze 3A, 18-230 Ciechanowiec, http://niezapominajka-kozarze.com
"Kwatera nad Bugiem", Wojtkowice Glinna 27, http://www.kwateranadbugiem.pl/oferta.html

Noclegi w Ciechanowcu i okolicach

Agroturystyka Perlejewo

Ponadto liczne obiekty w odległości 20-30 km od miejsca gry.
NagrodyPuchary za 3 pierwsze miejsca
nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeIntegracja przy ognisku
OrganizatorzyBurmistrz Miasta Ciechanowiec
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Miejski Portal Internetowy www.ciechanowiec.pl
Fundacja „Umysł” im. Alfreda Buttsa — 603 692 502
Andrzej Choiński — 606 157 396
SponsorzyBurmistrz Miasta Ciechanowiec
Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu
Miejski Portal Internetowy www.ciechanowiec.pl
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa


Wyniki turnieju III Mistrzostwa Ciechanowca

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.65      9.0     5305     1854     1049
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.58      9.0     5166     1859      950
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.44      9.0     5096     1898      961
  4 Kamil           Kister               Puławy                 144.19      8.0     4476     1764       35
  5 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.08      7.5     4350     1529      561
  6 Robert          Kamiński             Warszawa               139.08      7.0     4786     1659      295
  7 Irena           Sołdan               Sopot                  141.61      7.0     4735     1637      337
  8 Piotr           Broda                Sandomierz             138.59      7.0     4729     1596      676
  9 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              128.14      7.0     4571     1679      231
 10 Bogdan          Kozłowski            Białystok              119.90      7.0     4321     1628     -284
 11 Maciej          Sylwestrzuk          Warszawa               104.30      7.0     4275     1534      318
 12 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      6.5     3763     1483     -372
 13 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.38      6.0     4742     1470      491
 14 Czesław         Grajewski            Białystok              123.98      6.0     4462     1513      254
 15 Maria           Skutela              Warszawa               118.35      6.0     4247     1514     -418
 16 Tomasz A.       Praga                Białystok              116.51      6.0     4006     1510     -362
 17 Zbigniew        Rybak                Warszawa               122.95      5.5     4298     1276      443
 18 Renata          Andracka             Zwola                  115.26      5.5     4275     1262      459
 19 Dorota          Ostrowska            Białystok              108.87      5.5     4187     1233      460
 20 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  109.44      5.5     4016     1233       52
 21 Rafał           Stachowski           Police                 116.71      5.0     4357     1359     -282
 22 Paweł           Maciejczuk           Białystok              130.90      4.5     4211     1120      189
 23 Marianna        Kozłowska            Białystok              119.40      4.5     4074     1142      412
 24 Paulina         Tomaszycka           Białystok              100.00      2.5     2376      610       65
 25 Krystyna        Perekitko            Ciechanowiec           101.70      1.5     3465      869     -757
 26 Paulina         Ostrowska            Białystok              100.00      1.5     1901      500     -495
 27 Krzysztof       Murawski             Ciechanowiec           100.00      0.5     3028      767    -1668
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Ciechanowca



	Mariusz Skrobosz 152.44 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  627: 268  170
    2     1 Zbigniew       Rybak                 122.95 +  389: 269  173
    3     1 Piotr          Pietuchowski          139.65 -  382: 492   90
    4     3 Tomasz         Zwoliński             147.58 +  360: 325  198
    5     2 Irena          Sołdan                141.61 +  517: 349  192
    6     2 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 +  535: 323  178
    7     2 Kamil          Kister                144.19 +  430: 276  194
    8     2 Robert         Kamiński              139.08 +  428: 355  189
    9     2 Tomasz A.      Praga                 116.51 +  378: 328  167
   10     2 Piotr          Broda                 138.59 -  306: 454   89
   11     2 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 -  349: 351   84
   12     2 Czesław        Grajewski             123.98 +  395: 345  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 12 158.17




	Tomasz Zwoliński 147.58 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marianna       Kozłowska             119.40 +  386: 326  169
    2     6 Czesław        Grajewski             123.98 +  436: 327  174
    3     4 Karolina       Mak                   100.00 -  384: 420   50
    4     3 Mariusz        Skrobosz              152.44 -  325: 360  102
    5     8 Tomasz A.      Praga                 116.51 -  354: 355   67
    6     8 Krystyna       Perekitko             101.70 +  566: 263  152
    7     6 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 +  390: 366  184
    8     4 Stanisław      Rydzik                146.38 +  503: 260  196
    9     5 Irena          Sołdan                141.61 +  420: 373  192
   10     4 Robert         Kamiński              139.08 +  486: 370  189
   11     1 Piotr          Pietuchowski          139.65 +  433: 400  190
   12     3 Kamil          Kister                144.19 +  483: 396  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 12 154.92




	Stanisław Rydzik 146.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maria          Skutela               118.35 +  502: 327  168
    2     2 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 +  479: 323  178
    3     2 Kamil          Kister                144.19 -  395: 419   94
    4     4 Czesław        Grajewski             123.98 -  257: 435   74
    5     6 Marianna       Kozłowska             119.40 +  438: 231  169
    6     4 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  374: 416   70
    7     7 Łukasz         Wojciechowski         109.44 +  429: 313  159
    8     4 Tomasz         Zwoliński             147.58 -  260: 503   98
    9     6 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 -  355: 357   84
   10     8 Dorota         Ostrowska             108.87 -  338: 342   59
   11    11 Krzysztof      Murawski              100.00 +  489: 256  150
   12     9 Rafał          Stachowski            116.71 +  426: 329  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Kamil Kister 144.19 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Stachowski            116.71 +  393: 354  167
    2     4 Piotr          Broda                 138.59 +  378: 308  189
    3     2 Stanisław      Rydzik                146.38 +  419: 395  196
    4     1 Robert         Kamiński              139.08 +  465: 363  189
    5     1 Piotr          Pietuchowski          139.65 -  302: 439   90
    6     3 Karolina       Mak                   100.00 +  345: 275  150
    7     2 Mariusz        Skrobosz              152.44 -  276: 430  102
    8     3 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  408: 293  170
    9     4 Maria          Skutela               118.35 +  362: 352  168
   10     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 -  288: 431   78
   11     4 Tomasz A.      Praga                 116.51 +  444: 318  167
   12     3 Tomasz         Zwoliński             147.58 -  396: 483   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Irena Sołdan 141.61 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz A.      Praga                 116.51 +  371: 316  167
    2     3 Robert         Kamiński              139.08 -  308: 477   89
    3    10 Krystyna       Perekitko             101.70 +  419: 294  152
    4     6 Maria          Skutela               118.35 +  497: 283  168
    5     2 Mariusz        Skrobosz              152.44 -  349: 517  102
    6     6 Piotr          Broda                 138.59 +  407: 351  189
    7     5 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  339: 363   70
    8     6 Karolina       Mak                   100.00 +  478: 235  150
    9     5 Tomasz         Zwoliński             147.58 -  373: 420   98
   10     1 Piotr          Pietuchowski          139.65 +  462: 362  190
   11     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 +  344: 317  178
   12     4 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 -  388: 463   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Piotr Pietuchowski 139.65 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Renata         Andracka              115.26 +  429: 329  165
    2     5 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 +  420: 271  154
    3     1 Mariusz        Skrobosz              152.44 +  492: 382  202
    4     2 Karolina       Mak                   100.00 +  562: 273  150
    5     1 Kamil          Kister                144.19 +  439: 302  194
    6     1 Robert         Kamiński              139.08 +  403: 330  189
    7     1 Zbigniew       Rybak                 122.95 +  592: 315  173
    8     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 -  401: 459   78
    9     1 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  358: 280  170
   10     1 Irena          Sołdan                141.61 -  362: 462   92
   11     1 Tomasz         Zwoliński             147.58 -  400: 433   98
   12     1 Piotr          Broda                 138.59 +  447: 420  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Robert Kamiński 139.08 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Ostrowska             108.87 +  464: 330  159
    2     3 Irena          Sołdan                141.61 +  477: 308  192
    3     3 Renata         Andracka              115.26 +  402: 353  165
    4     1 Kamil          Kister                144.19 -  363: 465   94
    5     3 Czesław        Grajewski             123.98 +  393: 325  174
    6     1 Piotr          Pietuchowski          139.65 -  330: 403   90
    7     3 Karolina       Mak                   100.00 +  406: 278  150
    8     2 Mariusz        Skrobosz              152.44 -  355: 428  102
    9     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 +  431: 312  178
   10     4 Tomasz         Zwoliński             147.58 -  370: 486   98
   11     5 Piotr          Broda                 138.59 -  317: 414   89
   12     6 Maria          Skutela               118.35 +  478: 389  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Piotr Broda 138.59 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Wojciechowski         109.44 +  461: 245  159
    2     4 Kamil          Kister                144.19 -  308: 378   94
    3     6 Paweł          Maciejczuk            130.90 -  299: 346   81
    4     9 Rafał          Stachowski            116.71 +  428: 401  167
    5     9 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 +  389: 319  154
    6     6 Irena          Sołdan                141.61 -  351: 407   92
    7     8 Maria          Skutela               118.35 -  362: 381   68
    8     9 Krzysztof      Murawski              100.00 +  458: 216  150
    9     8 Karolina       Mak                   100.00 +  385: 290  150
   10     2 Mariusz        Skrobosz              152.44 +  454: 306  202
   11     5 Robert         Kamiński              139.08 +  414: 317  189
   12     1 Piotr          Pietuchowski          139.65 -  420: 447   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Małgorzata Deszczyńska 134.08 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 -  358: 359   54
    2     8 Paweł          Maciejczuk            130.90 -  281: 426   81
    3     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 -  293: 447   78
    4    14 PAUZA
    5    12 Paulina        Ostrowska             100.00 +  412: 227  150
    6    12 Dorota         Ostrowska             108.87 +  370: 285  159
    7     6 Tomasz         Zwoliński             147.58 -  366: 390   98
    8    11 Krystyna       Perekitko             101.70 +  355: 267  152
    9     6 Stanisław      Rydzik                146.38 +  357: 355  196
   10     5 Rafał          Stachowski            116.71 +  444: 296  167
   11     2 Mariusz        Skrobosz              152.44 +  351: 349  202
   12     4 Irena          Sołdan                141.61 +  463: 388  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 11 139.00




	Paweł Maciejczuk 130.90 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karolina       Mak                   100.00 -  335: 350   50
    2     8 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 +  426: 281  184
    3     6 Piotr          Broda                 138.59 +  346: 299  189
    4     7 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  372: 426   70
    5     7 Zbigniew       Rybak                 122.95 -  359: 456   73
    6    10 Łukasz         Wojciechowski         109.44 -  345: 387   59
    7    11 Paulina        Tomaszycka            100.00 -  359: 367   50
    8    13 PAUZA
    9    11 Krzysztof      Murawski              100.00 +  391: 271  150
   10    10 Czesław        Grajewski             123.98 -  278: 415   74
   11    12 Krystyna       Perekitko             101.70 +  454: 288  152
   12    11 Marianna       Kozłowska             119.40 -  246: 482   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 11 101.82




	Michał, Piotr Waszkiewicz 128.14 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paulina        Ostrowska             100.00 +  436: 214  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                146.38 -  323: 479   96
    3     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 +  447: 293  184
    4     5 Zbigniew       Rybak                 122.95 +  438: 347  173
    5     4 Renata         Andracka              115.26 +  452: 318  165
    6     2 Mariusz        Skrobosz              152.44 -  323: 535  102
    7     4 Czesław        Grajewski             123.98 +  343: 315  174
    8     1 Piotr          Pietuchowski          139.65 +  459: 401  190
    9     3 Robert         Kamiński              139.08 -  312: 431   89
   10     3 Kamil          Kister                144.19 +  431: 288  194
   11     3 Irena          Sołdan                141.61 -  317: 344   92
   12     5 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  290: 375   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Czesław Grajewski 123.98 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paulina        Tomaszycka            100.00 +  423: 341  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             147.58 -  327: 436   98
    3     8 Krzysztof      Murawski              100.00 +  367: 247  150
    4     4 Stanisław      Rydzik                146.38 +  435: 257  196
    5     3 Robert         Kamiński              139.08 -  325: 393   89
    6     7 Renata         Andracka              115.26 +  383: 354  165
    7     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 -  315: 343   78
    8     7 Tomasz A.      Praga                 116.51 -  308: 378   67
    9     9 Rafał          Stachowski            116.71 -  386: 444   67
   10    10 Paweł          Maciejczuk            130.90 +  415: 278  181
   11     6 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  433: 342  170
   12     2 Mariusz        Skrobosz              152.44 -  345: 395  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Zbigniew Rybak 122.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Murawski              100.00 +  526: 178  150
    2     1 Mariusz        Skrobosz              152.44 -  269: 389  102
    3     5 Marianna       Kozłowska             119.40 +  439: 327  169
    4     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 -  347: 438   78
    5     7 Paweł          Maciejczuk            130.90 +  456: 359  181
    6     5 Tomasz A.      Praga                 116.51 +  417: 290  167
    7     1 Piotr          Pietuchowski          139.65 -  315: 592   90
    8     5 Maria          Skutela               118.35 -  344: 346   68
    9     7 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 -  332: 349   54
   10     9 Renata         Andracka              115.26 -  263: 357   65
   11    13 PAUZA
   12    10 Krystyna       Perekitko             101.70 +  290: 230  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 11 116.00




	Bogdan Kozłowski 119.90 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              152.44 -  268: 627  102
    2    10 Paulina        Tomaszycka            100.00 +  405: 295  150
    3    11 Tomasz A.      Praga                 116.51 +  436: 364  167
    4     7 Paweł          Maciejczuk            130.90 +  426: 372  181
    5     5 Karolina       Mak                   100.00 -  326: 367   50
    6     4 Stanisław      Rydzik                146.38 +  416: 374  196
    7     5 Irena          Sołdan                141.61 +  363: 339  192
    8     3 Kamil          Kister                144.19 -  293: 408   94
    9     1 Piotr          Pietuchowski          139.65 -  280: 358   90
   10     6 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 +  391: 378  154
   11     6 Czesław        Grajewski             123.98 -  342: 433   74
   12     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 +  375: 290  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Marianna Kozłowska 119.40 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             147.58 -  326: 386   98
    2    13 Paulina        Ostrowska             100.00 +  376: 282  150
    3     5 Zbigniew       Rybak                 122.95 -  327: 439   73
    4    10 Krystyna       Perekitko             101.70 +  402: 250  152
    5     6 Stanisław      Rydzik                146.38 -  231: 438   96
    6    11 Maria          Skutela               118.35 -  306: 329   68
    7    14 PAUZA
    8    12 Dorota         Ostrowska             108.87 -  277: 367   59
    9    10 Renata         Andracka              115.26 -  334: 355   65
   10    12 Krzysztof      Murawski              100.00 +  416: 253  150
   11    10 Karolina       Mak                   100.00 -  297: 317   50
   12    11 Paweł          Maciejczuk            130.90 +  482: 246  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 11 103.82




	Maria Skutela 118.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                146.38 -  327: 502   96
    2    12 Łukasz         Wojciechowski         109.44 +  384: 317  159
    3     9 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 +  413: 333  154
    4     6 Irena          Sołdan                141.61 -  283: 497   92
    5    10 Rafał          Stachowski            116.71 -  291: 430   67
    6    11 Marianna       Kozłowska             119.40 +  329: 306  169
    7     8 Piotr          Broda                 138.59 +  381: 362  189
    8     5 Zbigniew       Rybak                 122.95 +  346: 344  173
    9     4 Kamil          Kister                144.19 -  352: 362   94
   10     7 Tomasz A.      Praga                 116.51 -  328: 394   67
   11     8 Renata         Andracka              115.26 +  424: 340  165
   12     6 Robert         Kamiński              139.08 -  389: 478   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Rafał Stachowski 116.71 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Kister                144.19 -  354: 393   94
    2     9 Renata         Andracka              115.26 -  282: 525   65
    3    12 Paulina        Tomaszycka            100.00 +  384: 367  150
    4     9 Piotr          Broda                 138.59 -  401: 428   89
    5    10 Maria          Skutela               118.35 +  430: 291  168
    6     9 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 +  368: 342  154
    7     9 Tomasz A.      Praga                 116.51 -  324: 326   67
    8    10 Łukasz         Wojciechowski         109.44 +  394: 344  159
    9     9 Czesław        Grajewski             123.98 +  444: 386  174
   10     5 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 -  296: 444   84
   11     7 Dorota         Ostrowska             108.87 -  351: 367   59
   12     9 Stanisław      Rydzik                146.38 -  329: 426   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Tomasz A. Praga 116.51 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Irena          Sołdan                141.61 -  316: 371   92
    2    11 Dorota         Ostrowska             108.87 +  330: 286  159
    3    11 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  364: 436   70
    4    11 Łukasz         Wojciechowski         109.44 +  336: 285  159
    5     8 Tomasz         Zwoliński             147.58 +  355: 354  198
    6     5 Zbigniew       Rybak                 122.95 -  290: 417   73
    7     9 Rafał          Stachowski            116.71 +  326: 324  167
    8     7 Czesław        Grajewski             123.98 +  378: 308  174
    9     2 Mariusz        Skrobosz              152.44 -  328: 378  102
   10     7 Maria          Skutela               118.35 +  394: 328  168
   11     4 Kamil          Kister                144.19 -  318: 444   94
   12     7 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 -  271: 437   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Renata Andracka 115.26 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Pietuchowski          139.65 -  329: 429   90
    2     9 Rafał          Stachowski            116.71 +  525: 282  167
    3     3 Robert         Kamiński              139.08 -  353: 402   89
    4     8 Krzysztof      Murawski              100.00 +  432: 232  150
    5     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 -  318: 452   78
    6     7 Czesław        Grajewski             123.98 -  354: 383   74
    7    10 Paulina        Ostrowska             100.00 +  353: 304  150
    8     8 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 -  259: 311   54
    9    10 Marianna       Kozłowska             119.40 +  355: 334  169
   10     9 Zbigniew       Rybak                 122.95 +  357: 263  173
   11     8 Maria          Skutela               118.35 -  340: 424   68
   12    13 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 11 114.73




	Łukasz Wojciechowski 109.44 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 138.59 -  245: 461   89
    2    12 Maria          Skutela               118.35 -  317: 384   68
    3    13 Dorota         Ostrowska             108.87 +  390: 334  159
    4    11 Tomasz A.      Praga                 116.51 -  285: 336   67
    5    11 Paulina        Tomaszycka            100.00 +  346: 295  150
    6    10 Paweł          Maciejczuk            130.90 +  387: 345  181
    7     7 Stanisław      Rydzik                146.38 -  313: 429   96
    8    10 Rafał          Stachowski            116.71 -  344: 394   67
    9    13 PAUZA
   10    11 Krystyna       Perekitko             101.70 +  395: 338  152
   11     9 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 -  304: 336   54
   12    12 Krzysztof      Murawski              100.00 +  390: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 11 112.09




	Dorota Ostrowska 108.87 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Kamiński              139.08 -  330: 464   89
    2    11 Tomasz A.      Praga                 116.51 -  286: 330   67
    3    13 Łukasz         Wojciechowski         109.44 -  334: 390   59
    4    13 Paulina        Tomaszycka            100.00 -  394: 411   50
    5    14 PAUZA
    6    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 -  285: 370   84
    7    13 Krzysztof      Murawski              100.00 +  453: 223  150
    8    12 Marianna       Kozłowska             119.40 +  367: 277  169
    9    12 Krystyna       Perekitko             101.70 +  444: 251  152
   10     8 Stanisław      Rydzik                146.38 +  342: 338  196
   11     7 Rafał          Stachowski            116.71 +  367: 351  167
   12     8 Karolina       Mak                   100.00 -  285: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 11 112.09




	Maciej Sylwestrzuk 104.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 +  359: 358  184
    2     5 Piotr          Pietuchowski          139.65 -  271: 420   90
    3     9 Maria          Skutela               118.35 -  333: 413   68
    4    12 Paulina        Ostrowska             100.00 +  535: 166  150
    5     9 Piotr          Broda                 138.59 -  319: 389   89
    6     9 Rafał          Stachowski            116.71 -  342: 368   67
    7    12 Krystyna       Perekitko             101.70 +  305: 286  152
    8     8 Renata         Andracka              115.26 +  311: 259  165
    9     7 Zbigniew       Rybak                 122.95 +  349: 332  173
   10     6 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  378: 391   70
   11     9 Łukasz         Wojciechowski         109.44 +  336: 304  159
   12     7 Tomasz A.      Praga                 116.51 +  437: 271  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Krystyna Perekitko 101.70 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 PAUZA
    2     7 Karolina       Mak                   100.00 -  332: 336   50
    3    10 Irena          Sołdan                141.61 -  294: 419   92
    4    10 Marianna       Kozłowska             119.40 -  250: 402   69
    5    13 Krzysztof      Murawski              100.00 +  366: 256  150
    6     8 Tomasz         Zwoliński             147.58 -  263: 566   98
    7    12 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 -  286: 305   54
    8    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 -  267: 355   84
    9    12 Dorota         Ostrowska             108.87 -  251: 444   59
   10    11 Łukasz         Wojciechowski         109.44 -  338: 395   59
   11    12 Paweł          Maciejczuk            130.90 -  288: 454   81
   12    10 Zbigniew       Rybak                 122.95 -  230: 290   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  / 11  79.00




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Maciejczuk            130.90 +  350: 335  181
    2     7 Krystyna       Perekitko             101.70 +  336: 332  152
    3     4 Tomasz         Zwoliński             147.58 +  420: 384  198
    4     2 Piotr          Pietuchowski          139.65 -  273: 562   90
    5     5 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  367: 326  170
    6     3 Kamil          Kister                144.19 -  275: 345   94
    7     3 Robert         Kamiński              139.08 -  278: 406   89
    8     6 Irena          Sołdan                141.61 -  235: 478   92
    9     8 Piotr          Broda                 138.59 -  290: 385   89
   10    13 PAUZA
   11    10 Marianna       Kozłowska             119.40 +  317: 297  169
   12     8 Dorota         Ostrowska             108.87 +  322: 285  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 11 134.82




	Krzysztof Murawski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Rybak                 122.95 -  178: 526   73
    2    14 PAUZA
    3     8 Czesław        Grajewski             123.98 -  247: 367   74
    4     8 Renata         Andracka              115.26 -  232: 432   65
    5    13 Krystyna       Perekitko             101.70 -  256: 366   52
    6    13 Paulina        Ostrowska             100.00 -  284: 408   50
    7    13 Dorota         Ostrowska             108.87 -  223: 453   59
    8     9 Piotr          Broda                 138.59 -  216: 458   89
    9    11 Paweł          Maciejczuk            130.90 -  271: 391   81
   10    12 Marianna       Kozłowska             119.40 -  253: 416   69
   11    11 Stanisław      Rydzik                146.38 -  256: 489   96
   12    12 Łukasz         Wojciechowski         109.44 -  312: 390   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  / 11  69.73




	Paulina Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           128.14 -  214: 436   78
    2    13 Marianna       Kozłowska             119.40 -  282: 376   69
    3    14 PAUZA
    4    12 Maciej         Sylwestrzuk           104.30 -  166: 535   54
    5    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.08 -  227: 412   84
    6    13 Krzysztof      Murawski              100.00 +  408: 284  150
    7    10 Renata         Andracka              115.26 -  304: 353   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  6  83.33




	Paulina Tomaszycka 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Czesław        Grajewski             123.98 -  341: 423   74
    2    10 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  295: 405   70
    3    12 Rafał          Stachowski            116.71 -  367: 384   67
    4    13 Dorota         Ostrowska             108.87 +  411: 394  159
    5    11 Łukasz         Wojciechowski         109.44 -  295: 346   59
    6    14 PAUZA
    7    11 Paweł          Maciejczuk            130.90 +  367: 359  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  6 101.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Ciechanowca



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Bogdan         Kozłowski             627: 268
   2 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Zwoliński             326: 386
   3 Stanisław      Rydzik               - Maria          Skutela               502: 327
   4 Rafał          Stachowski           - Kamil          Kister                354: 393
   5 Irena          Sołdan               - Tomasz A.      Praga                 371: 316
   6 Renata         Andracka             - Piotr          Pietuchowski          329: 429
   7 Robert         Kamiński             - Dorota         Ostrowska             464: 330
   8 Łukasz         Wojciechowski        - Piotr          Broda                 245: 461
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Sylwestrzuk           358: 359
  10 Karolina       Mak                  - Paweł          Maciejczuk            350: 335
  11 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Paulina        Ostrowska             436: 214
  12 Paulina        Tomaszycka           - Czesław        Grajewski             341: 423
  13 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Murawski              526: 178
  14 Krystyna       Perekitko            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Skrobosz              269: 389
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           479: 323
   3 Robert         Kamiński             - Irena          Sołdan                477: 308
   4 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 378: 308
   5 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Sylwestrzuk           420: 271
   6 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             436: 327
   7 Krystyna       Perekitko            - Karolina       Mak                   332: 336
   8 Paweł          Maciejczuk           - Małgorzata     Deszczyńska           426: 281
   9 Renata         Andracka             - Rafał          Stachowski            525: 282
  10 Bogdan         Kozłowski            - Paulina        Tomaszycka            405: 295
  11 Tomasz A.      Praga                - Dorota         Ostrowska             330: 286
  12 Maria          Skutela              - Łukasz         Wojciechowski         384: 317
  13 Paulina        Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             282: 376
  14 Krzysztof      Murawski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          382: 492
   2 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                419: 395
   3 Robert         Kamiński             - Renata         Andracka              402: 353
   4 Karolina       Mak                  - Tomasz         Zwoliński             420: 384
   5 Marianna       Kozłowska            - Zbigniew       Rybak                 327: 439
   6 Piotr          Broda                - Paweł          Maciejczuk            299: 346
   7 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Małgorzata     Deszczyńska           447: 293
   8 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Murawski              367: 247
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Maria          Skutela               333: 413
  10 Irena          Sołdan               - Krystyna       Perekitko             419: 294
  11 Tomasz A.      Praga                - Bogdan         Kozłowski             364: 436
  12 Rafał          Stachowski           - Paulina        Tomaszycka            384: 367
  13 Dorota         Ostrowska            - Łukasz         Wojciechowski         334: 390
  14 Paulina        Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Robert         Kamiński              465: 363
   2 Piotr          Pietuchowski         - Karolina       Mak                   562: 273
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              325: 360
   4 Czesław        Grajewski            - Stanisław      Rydzik                435: 257
   5 Zbigniew       Rybak                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           347: 438
   6 Maria          Skutela              - Irena          Sołdan                283: 497
   7 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Maciejczuk            426: 372
   8 Krzysztof      Murawski             - Renata         Andracka              232: 432
   9 Piotr          Broda                - Rafał          Stachowski            428: 401
  10 Krystyna       Perekitko            - Marianna       Kozłowska             250: 402
  11 Łukasz         Wojciechowski        - Tomasz A.      Praga                 285: 336
  12 Maciej         Sylwestrzuk          - Paulina        Ostrowska             535: 166
  13 Paulina        Tomaszycka           - Dorota         Ostrowska             411: 394
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                439: 302
   2 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              349: 517
   3 Czesław        Grajewski            - Robert         Kamiński              325: 393
   4 Renata         Andracka             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           318: 452
   5 Karolina       Mak                  - Bogdan         Kozłowski             367: 326
   6 Stanisław      Rydzik               - Marianna       Kozłowska             438: 231
   7 Paweł          Maciejczuk           - Zbigniew       Rybak                 359: 456
   8 Tomasz A.      Praga                - Tomasz         Zwoliński             355: 354
   9 Piotr          Broda                - Maciej         Sylwestrzuk           389: 319
  10 Rafał          Stachowski           - Maria          Skutela               430: 291
  11 Paulina        Tomaszycka           - Łukasz         Wojciechowski         295: 346
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Paulina        Ostrowska             412: 227
  13 Krzysztof      Murawski             - Krystyna       Perekitko             256: 366
  14 Dorota         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Piotr          Pietuchowski          330: 403
   2 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Mariusz        Skrobosz              323: 535
   3 Kamil          Kister               - Karolina       Mak                   345: 275
   4 Bogdan         Kozłowski            - Stanisław      Rydzik                416: 374
   5 Zbigniew       Rybak                - Tomasz A.      Praga                 417: 290
   6 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 407: 351
   7 Renata         Andracka             - Czesław        Grajewski             354: 383
   8 Tomasz         Zwoliński            - Krystyna       Perekitko             566: 263
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Rafał          Stachowski            342: 368
  10 Łukasz         Wojciechowski        - Paweł          Maciejczuk            387: 345
  11 Marianna       Kozłowska            - Maria          Skutela               306: 329
  12 Dorota         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           285: 370
  13 Paulina        Ostrowska            - Krzysztof      Murawski              408: 284
  14 Paulina        Tomaszycka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Rybak                 592: 315
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                430: 276
   3 Karolina       Mak                  - Robert         Kamiński              278: 406
   4 Czesław        Grajewski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           315: 343
   5 Bogdan         Kozłowski            - Irena          Sołdan                363: 339
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Zwoliński             366: 390
   7 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Wojciechowski         429: 313
   8 Maria          Skutela              - Piotr          Broda                 381: 362
   9 Rafał          Stachowski           - Tomasz A.      Praga                 324: 326
  10 Paulina        Ostrowska            - Renata         Andracka              304: 353
  11 Paweł          Maciejczuk           - Paulina        Tomaszycka            359: 367
  12 Krystyna       Perekitko            - Maciej         Sylwestrzuk           286: 305
  13 Krzysztof      Murawski             - Dorota         Ostrowska             223: 453
  14 Marianna       Kozłowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Piotr          Pietuchowski          459: 401
   2 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              428: 355
   3 Kamil          Kister               - Bogdan         Kozłowski             408: 293
   4 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                503: 260
   5 Maria          Skutela              - Zbigniew       Rybak                 346: 344
   6 Irena          Sołdan               - Karolina       Mak                   478: 235
   7 Tomasz A.      Praga                - Czesław        Grajewski             378: 308
   8 Maciej         Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              311: 259
   9 Piotr          Broda                - Krzysztof      Murawski              458: 216
  10 Łukasz         Wojciechowski        - Rafał          Stachowski            344: 394
  11 Krystyna       Perekitko            - Małgorzata     Deszczyńska           267: 355
  12 Dorota         Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             367: 277
  13 Paweł          Maciejczuk           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Bogdan         Kozłowski             358: 280
   2 Tomasz A.      Praga                - Mariusz        Skrobosz              328: 378
   3 Robert         Kamiński             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           431: 312
   4 Maria          Skutela              - Kamil          Kister                352: 362
   5 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                420: 373
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Rydzik                357: 355
   7 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Sylwestrzuk           332: 349
   8 Karolina       Mak                  - Piotr          Broda                 290: 385
   9 Czesław        Grajewski            - Rafał          Stachowski            386: 444
  10 Marianna       Kozłowska            - Renata         Andracka              334: 355
  11 Krzysztof      Murawski             - Paweł          Maciejczuk            271: 391
  12 Dorota         Ostrowska            - Krystyna       Perekitko             444: 251
  13 Łukasz         Wojciechowski        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          462: 362
   2 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              454: 306
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Kamil          Kister                431: 288
   4 Robert         Kamiński             - Tomasz         Zwoliński             370: 486
   5 Rafał          Stachowski           - Małgorzata     Deszczyńska           296: 444
   6 Bogdan         Kozłowski            - Maciej         Sylwestrzuk           391: 378
   7 Tomasz A.      Praga                - Maria          Skutela               394: 328
   8 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Ostrowska             338: 342
   9 Renata         Andracka             - Zbigniew       Rybak                 357: 263
  10 Paweł          Maciejczuk           - Czesław        Grajewski             278: 415
  11 Krystyna       Perekitko            - Łukasz         Wojciechowski         338: 395
  12 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Murawski              416: 253
  13 Karolina       Mak                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          433: 400
   2 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Deszczyńska           349: 351
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Irena          Sołdan                317: 344
   4 Kamil          Kister               - Tomasz A.      Praga                 444: 318
   5 Piotr          Broda                - Robert         Kamiński              414: 317
   6 Bogdan         Kozłowski            - Czesław        Grajewski             342: 433
   7 Rafał          Stachowski           - Dorota         Ostrowska             351: 367
   8 Renata         Andracka             - Maria          Skutela               340: 424
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Łukasz         Wojciechowski         336: 304
  10 Karolina       Mak                  - Marianna       Kozłowska             317: 297
  11 Krzysztof      Murawski             - Stanisław      Rydzik                256: 489
  12 Paweł          Maciejczuk           - Krystyna       Perekitko             454: 288
  13 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 447: 420
   2 Mariusz        Skrobosz             - Czesław        Grajewski             395: 345
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                483: 396
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Irena          Sołdan                463: 388
   5 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Bogdan         Kozłowski             290: 375
   6 Maria          Skutela              - Robert         Kamiński              389: 478
   7 Maciej         Sylwestrzuk          - Tomasz A.      Praga                 437: 271
   8 Dorota         Ostrowska            - Karolina       Mak                   285: 322
   9 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Stachowski            426: 329
  10 Krystyna       Perekitko            - Zbigniew       Rybak                 230: 290
  11 Marianna       Kozłowska            - Paweł          Maciejczuk            482: 246
  12 Łukasz         Wojciechowski        - Krzysztof      Murawski              390: 312
  13 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 26-07-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.98  31262  193
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.17  31394  196
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.93  25268  160
   4 Kamil Górka                    Kraków               156.59  30849  197
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              155.55  27377  176
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.12  24959  163
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.06  29541  193
   8 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.87  29045  190
   9 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.90  24152  159
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.84  30368  200
  12 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.44  28841  193
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              149.35  28228  189
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.57  28526  192
  17 Andrzej Oleksiak               Ostróda              148.55   8913   60
  18 Dawid Pikul                    Poznań               147.81  28971  196
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.14  28251  192
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.76  28619  195
  21 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.60  28881  197
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.46  28706  196
  23 Marek Reda                     Dębówka              145.90  29180  200
  24 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.87  27862  191
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  27 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  28 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  29 Przemysław Herdzina            Kraków               144.86   5215   36
  30 Bogusław Szyszka               Oława                144.37  28729  199
  31 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.16  27390  190
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.07  27806  193
  33 Justyna Górka                  Kraków               143.79  27751  193
  34 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.75  26882  187
  35 Kamil Kister                   Puławy               143.72  27307  190
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.64  16088  112
  37 Paweł Jackowski                Warszawa             143.61  28003  195
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.20  26636  186
  39 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.78  27413  192
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  41 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  42 Irena Sołdan                   Sopot                140.99  27634  196
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.78  27874  198
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            140.68  19836  141
  45 Artur Irzyk                    Kraków               140.18  27194  194
  46 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  47 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.36  26199  188
  49 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  50 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.26  16730  121
  52 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  53 Piotr Broda                    Sandomierz           137.71  26716  194
  54 Janusz Krupiński               Bytom                137.57  22837  166
  55 Dariusz Kuć                    Stargard             137.44  22403  163
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.43  26112  190
  57 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.24  25939  189
  58 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.52  26968  199
  59 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.85  22385  166
  61 Radosław Jachna                Łódź                 134.81  15503  115
  62 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.21  21071  157
  63 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  64 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  65 Barbara Obremska               Wrocław              134.09  26014  194
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.02  25329  189
  67 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.89  17004  127
  68 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.73  25944  194
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.70  26472  198
  70 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  71 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.65  25795  193
  72 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             133.10  25821  194
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              132.94  10236   77
  75 Konrad Sowula                  Kraków               132.09  16776  127
  76 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  77 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  78 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  79 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  80 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  81 Michał Rogalewicz              Poznań               130.99  24758  189
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  83 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  85 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  86 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.23  13674  105
  87 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.15  24988  192
  88 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.96  25082  193
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.89   4676   36
  91 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.89   4676   36
  92 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.78  16741  129
  93 Piotr Domański                 Lublin               129.77   5191   40
  94 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.71  23348  180
  95 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
  96 Krzysztof Gibas                Kraków               129.59  23197  179
  97 Tomasz Lempart                 Kraków               129.53  24092  186
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  99 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.34  15262  118
 100 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.33  25090  194
 101 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 102 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.24  22876  177
 103 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.93  13280  103
 104 Marcin Rogala                  Warszawa             128.92  14310  111
 105 Maciej Perzyński               Piła                 128.85  20745  161
 106 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 107 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 108 Marcin Ceglarek                Kraków               128.39  21056  164
 109 Agnieszka Krupka               Krosno               128.24   8464   66
 110 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 111 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92  11769   92
 112 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.77  25426  199
 113 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.71  25541  200
 114 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            127.64  16083  126
 115 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 116 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.52   8416   66
 117 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.10  17794  140
 118 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       127.08   8006   63
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 121 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.60  25194  199
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 123 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.36  12257   97
 125 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.29  24626  195
 126 Dorota Zielińska               Piaseczno            126.16   9462   75
 127 Marek Rogalski                 Warszawa             125.97  17132  136
 128 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 129 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.76  24775  197
 130 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.40  13418  107
 131 Anita Bruska                   Gdynia               125.32  18798  150
 132 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 133 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 134 Marta Bajorek                  Warszawa             124.84  23970  192
 135 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.80  24212  194
 136 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 137 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 138 Ewa Szałas                     Katowice             124.42  12940  104
 139 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 140 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.25  13295  107
 141 Michał Szorc                   Białystok            124.23   7454   60
 142 Czesław Grajewski              Białystok            124.14  19118  154
 143 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.97  18968  153
 144 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  20320  164
 145 Marcin Stachowski              Wydartowo I          123.82  24269  196
 146 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       123.67   4452   36
 147 Jarosław Olek                  Warszawa             123.47  11730   95
 148 Zbigniew Rybak                 Warszawa             123.44  24071  195
 149 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 150 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.16  12685  103
 151 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 152 Agnieszka Walas                Kraków               122.19  21016  172
 153 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.15  10261   84
 154 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 155 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             121.90  17920  147
 156 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 157 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 158 Dorota Kuć                     Stargard             121.60  16781  138
 159 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               121.22  13940  115
 161 Anna Krynicka                  Warszawa             121.07  11744   97
 162 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 163 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 164 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.30  23218  193
 165 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.04  12964  108
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 167 Sylwia Łada                    Inowrocław           119.99  23039  192
 168 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.84  13182  110
 169 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 170 Tomasz A. Praga                Białystok            119.54   4901   41
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 119.46  14693  123
 172 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 173 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 174 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 175 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 176 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 177 Bożena Guział                  Racibórz             118.87  17949  151
 178 Agnieszka Matus                Milanówek            118.48  23460  198
 179 Teresa Zalewska                Racibórz             118.46  23574  199
 180 Maria Skutela                  Warszawa             118.35  22604  191
 181 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 182 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.75   8478   72
 183 Marianna Kozłowska             Białystok            117.60  11172   95
 184 Jerzy Luter                    Bytom                117.54  22451  191
 185 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.36  13849  118
 186 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 187 Sławomir Długosz               Ostróda              117.16  14059  120
 188 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 189 Sławomir Wolski                Wrocław              117.02  21181  181
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              116.92  22917  196
 191 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 192 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 193 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 194 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.71  22059  189
 195 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.59  22618  194
 196 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.58  18186  156
 197 Maria Uryga                    Kraków               116.47   5474   47
 198 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 199 Jakub Onoszko                  Gdynia               116.30  18725  161
 200 Joanna Brychcy                 Katowice             116.27  22207  191
 201 Lucyna Śniadach                Rumia                116.22  22198  191
 202 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               115.92  12867  111
 203 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 204 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.70  18859  163
 205 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 206 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.58  12598  109
 207 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 208 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 209 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.27   5533   48
 210 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 211 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.07  23014  200
 212 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       114.90   7009   61
 213 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 214 Rafał Stachowski               Police               114.62  12838  112
 215 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 216 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.56  22454  196
 217 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 218 Renata Andracka                Zwola                114.24  22391  196
 219 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.05  17906  157
 220 Robert Wagner                  Wrocław              113.91  19251  169
 221 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 222 Tomasz Lewiński                Wejherowo            113.70   6822   60
 223 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.15   9505   84
 224 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.67   9464   84
 225 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 226 Zofia Górka                    Łęczna               112.30   9882   88
 227 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.57  21867  196
 228 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 229 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 230 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.79  21160  191
 231 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.39  20423  185
 232 Józef Burzyński                Ełk                  110.32  14562  132
 233 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 234 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 235 Adam Sternik                   Elbląg               109.55   6573   60
 236 Grzegorz Papciak               Jodłowa              109.43   5034   46
 237 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 238 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 239 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 240 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            109.11  16257  149
 242 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 243 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 244 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.81   5223   48
 245 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.69   8369   77
 246 Anna Arana                     Kołobrzeg            108.68  19779  182
 247 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  21178  195
 248 Waldemar Wypchał               Kraków               108.29  14944  138
 249 Lidia Żywna                    Gdynia               108.27  15483  143
 250 Zbigniew Kniotek               Bytom                108.09   8215   76
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 252 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 253 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.41   3652   34
 254 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.17   4394   41
 255 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 256 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.89  17210  161
 257 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.82   8759   82
 258 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 259 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 260 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 261 Anna Niedzielko                Szczecin             106.47  10328   97
 262 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 263 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.16  12314  116
 264 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 265 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 266 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 267 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.37  19388  184
 268 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 269 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.41  10023   96
 270 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 271 Dariusz Socha                  Warszawa             103.39   3205   31
 272 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 273 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 274 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 275 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 276 Agnieszka Antos                Racibórz             102.13   7864   77
 277 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 278 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 279 Marcin Kurowski                Racibórz             101.52  16142  159
 280 Szymon Stępień                 Bytom                101.52   5888   58
 281 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 282 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.90   6155   61
 283 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.52  11459  114
 285 Dominik Ulejczyk               Będzin               100.47  16076  160
 286 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 287 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 288 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   99.42  11235  113
 289 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.30  19761  199
 290 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 291 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 292 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.38  12660  130
 294 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 295 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 296 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 297 Anna Lenartowska               Gdynia                95.18   7614   80
 298 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 299 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 300 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.45   8597   92
 301 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 302 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 303 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               89.66   6007   67
 305 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               89.63   6095   68
 306 Michał Głąb                    Zabrze                89.35   4289   48
 307 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 308 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.80  17050  192
 309 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 310 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 312 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 313 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 314 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 315 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 316 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 317 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.91  10195  126
 318 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          80.68   2743   34
 319 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 320 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 321 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.49   5354   70
 322 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 323 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 324 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              64.52  11872  184
 326 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 26-07-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   3 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.52   2451   29
   4 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   5 Oliwier Antos                  Racibórz              60.93   1767   29
   6 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   7 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   8 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   9 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
  10 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
  11 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  13 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  14 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  15 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  16 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  17 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  18 Piotr Kozak                    Racibórz             105.40   2635   25
  19 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  20 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  21 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  22 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  23 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  24 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  25 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  27 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  28 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  29 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  30 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  31 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  32 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  34 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  35 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  36 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  37 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  38 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  39 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  40 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  41 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  42 Dawid Podżerek                 Kraków               107.46   2579   24
  43 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  44 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  45 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  46 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  47 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  48 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  49 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  50 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  51 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.35   2998   23
  52 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  53 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  54 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  55 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  56 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   92.78   2134   23
  57 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  58 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  59 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  60 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  61 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  62 Patryk Gadus                   Pszczew              117.05   2575   22
  63 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  64 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  65 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  66 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  67 Wanda Wach                     Tarnów                85.59   1883   22
  68 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  69 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  70 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  71 Janusz Pawłowski               Wrocław               99.52   2090   21
  72 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  73 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  74 Jacek Dec                      Pszczew               72.48   1522   21
  75 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  76 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  77 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  78 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  79 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  80 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  81 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  82 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.58   1816   19
  83 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  84 Paulina Ostrowska              Białystok             93.61   1685   18
  85 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  86 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  87 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  88 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  89 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  90 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  91 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  92 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  93 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  94 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  95 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              117.33   1760   15
  96 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  97 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  98 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
 100 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
 101 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
 102 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 103 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 104 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 105 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 106 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 107 Krzysztof Bonda                Białystok            128.58   1543   12
 108 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 109 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 110 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 111 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 112 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 113 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 114 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 115 Hanna Siemionow                Białystok            117.83   1414   12
 116 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 117 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 118 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 119 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 120 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 121 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 122 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 123 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 124 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 125 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 126 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 127 Anna Biegańska                 Białystok            110.17   1322   12
 128 Agnieszka Biegańska            Białystok            109.83   1318   12
 129 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 130 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 131 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 132 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 133 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 134 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 135 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 136 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 137 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 138 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 139 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 140 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 141 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 142 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 143 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      100.75   1209   12
 144 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 145 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 146 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 147 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 148 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 149 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 150 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 151 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 152 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 153 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 154 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 155 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 156 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 157 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 158 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 159 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 160 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 161 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 162 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 163 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 164 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 165 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 166 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 167 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 168 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 169 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 170 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 171 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 172 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 173 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 174 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 175 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 176 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 177 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 178 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 179 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 180 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 181 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 182 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 183 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 184 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 185 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 186 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 187 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 188 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 189 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 190 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 191 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        82.36    906   11
 192 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 193 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 194 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 195 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 196 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 197 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 198 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 199 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 200 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 201 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 202 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 203 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 204 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 205 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 206 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 207 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 208 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 209 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 210 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 211 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.09    727   11
 212 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 213 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 214 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 215 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 216 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 217 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 218 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 219 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 220 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 221 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 222 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 223 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 224 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 225 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 226 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 227 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 228 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 229 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 230 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 231 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 232 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 233 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 234 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 235 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 236 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 237 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 238 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 239 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 240 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 241 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 242 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 243 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 244 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.57    669    7
 245 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 246 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 247 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 248 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 249 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 250 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      129.50    777    6
 251 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 252 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 253 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 254 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 255 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 256 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 257 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 258 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 259 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 260 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 261 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 262 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 263 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 264 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 265 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 266 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 267 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 268 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 269 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 270 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 271 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 272 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 273 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 274 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 275 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 276 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 277 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 278 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 279 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 280 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 281 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 282 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 283 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie