Milanówek29
września
Milanówek 29-30 września II Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Nowe Miasto Lubawskie 6
października
Nowe Miasto Lubawskie 6- 7 października X Mistrzostwa Warmii i Mazur
Wisła13
października
Wisła 13-14 października II Mistrzostwa Beskidów
Sołdanowie biorą wszystko06 - 07 października 2007 — X Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 06 - 07 października 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Sołdanowie biorą wszystkoX jubileuszowy turniej o Mistrzostwo Warmii i Mazur to totalne zwycięstwo IrenyWojciecha Sołdan, na co dzień członków kluby scrabblowego "Mikrus" z Rumi.
Po pierwszym dniu turnieju głównego odbył się turniej halowy piłki nożnej. Brały udział trzy zespoły: Ostróda, NML oraz Reszta Świata. A oto wyniki turnieju: NML-Reszta Świata 4-0, NML-Ostróda 2-0, Reszta Świata-Ostróda 2-5
1 miejsce: NML, 2 miejsce: Ostróda, 3 miejsce: Reszta Świata.
Najlepszy strzelec Rafał Dąbrowski 4 gole (Ostróda). Najlepszy bramkarz Wojciech Sołdan (Reszta Świata).
Następnie odbył sie 5-rundowy turniej nocny. Zwycięzcą został Wojciech Sołdan. Ostatecznie turniej główny zakończył sie wygraną Wojciecha Sołdana, najlepszą zawodniczką okazała sie Irena Sołdan. Sposród dwu atrakcyjnych nagród rzeczowych jedną wylosowała Irena Sołdan. W turnieju wzięło udział równiez kilkoro prawdziwych debiutantów. Podziękowania za miłą, serdeczną atmosferę i świetne przygotowanie turnieju dla organizatora — Mariusza Orła.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Warmii i Mazur
VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur
VII Mistrzostwa Warmii i Mazur




Wyniki turnieju X Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Wojciech        Sołdan               Rumia                  128.71     10.0     4633     1947      540
  2 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 126.17      9.0     4809     1780      514
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.81      9.0     4794     1812      591
  4 Irena           Sołdan               Rumia                  128.02      9.0     4738     1734      303
  5 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.69      8.0     5021     1655      999
  6 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                141.15      8.0     4886     1697      503
  7 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.75      8.0     4719     1617      924
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   139.67      7.0     5277     1490     1009
  9 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                120.37      7.0     4871     1539      463
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.12      7.0     4820     1457      695
 11 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   123.56      7.0     4684     1376      818
 12 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                129.70      7.0     4558     1554      367
 13 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.46      7.0     4326     1571      274
 14 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.90      6.0     5147     1367     1512
 15 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.22      6.0     4886     1442      545
 16 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   116.00      6.0     4610     1426     -101
 17 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         130.11      6.0     4527     1360      670
 18 Dorota          Zielińska            Piaseczno              109.85      6.0     4464     1491      169
 19 Danuta          Langiewicz           Ostróda                100.59      6.0     4398     1420     -236
 20 Maria           Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawskie   100.00      6.0     4189     1391      449
 21 Sławomir        Długosz              Ostróda                103.22      6.0     3982     1412     -525
 22 Krzysztof       Żurawski             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      6.0     3966     1355      256
 23 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      6.0     3875     1405     -455
 24 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              100.00      5.0     4439     1213      499
 25 Piotr           Szutenberg           Ustka                  114.37      5.0     4310     1228      428
 26 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.39      5.0     3713     1278     -246
 27 Tomasz          Dąbrowski            Ostróda                100.00      5.0     3202     1168     -476
 28 Szymon          Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     2370     1191    -1397
 29 Magda           Klimek               Brodnica               100.00      4.5     2370     1043     -676
 30 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     3945     1089      132
 31 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     104.58      4.0     3911     1182     -275
 32 Filip           Kopiczyński          Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     2074      981    -1803
 33 Miłosz          Cieszyński           Brodnica               100.00      3.0     2545      977    -1409
 34 Kamil           Tylmanowski          Brodnica               100.00      3.0     1233      679     -537
 35 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.5     1879      780    -1402
 36 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.0     1297      453     -231
 37 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.5     1926      720    -1461
 38 Leszek          Milewski             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.0      618      300     -158
 39 Mateusz         Zgliński             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.0      126       64     -372
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Krzysztof Mówka 142.81 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Zielińska             109.85 +  440: 343  160
    2     9 Miłosz         Wrzałek               139.67 +  446: 406  190
    3     4 Wojciech       Sołdan                128.71 -  360: 387   79
    4     7 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  368: 316  150
    5     5 Łukasz         Tuszyński             129.90 +  382: 345  180
    6     1 Andrzej        Oleksiak              141.15 +  460: 307  191
    7     2 Krzysztof      Langiewicz            120.37 -  353: 385   70
    8     5 Rafał          Dąbrowski             129.70 +  358: 357  180
    9     3 Irena          Sołdan                128.02 +  498: 302  178
   10     2 Rafał          Lenartowski           126.17 +  373: 354  176
   11     1 Wojciech       Sołdan                128.71 +  458: 304  179
   12     1 Wojciech       Sołdan                128.71 -  298: 397   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Andrzej Oleksiak 141.15 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Henryk         Piotrowski            104.58 +  370: 279  155
    2     5 Robert         Kuszpit               130.11 +  432: 353  180
    3     5 Łukasz         Tuszyński             129.90 +  428: 414  180
    4     3 Ryszard        Dębski                127.69 +  500: 374  178
    5     1 Wojciech       Sołdan                128.71 +  355: 333  179
    6     1 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  307: 460   93
    7     1 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 +  539: 291  172
    8     1 Irena          Sołdan                128.02 -  373: 441   78
    9     2 Rafał          Lenartowski           126.17 -  353: 387   76
   10     3 Dorota         Zielińska             109.85 +  450: 298  160
   11     2 Krzysztof      Langiewicz            120.37 +  407: 366  170
   12     2 Rafał          Lenartowski           126.17 -  372: 387   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Miłosz Wrzałek 139.67 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Gołęcki               104.39 +  342: 299  154
    2     9 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  406: 446   93
    3    12 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  400: 434   50
    4    12 Miłosz         Cieszyński            100.00 +  505: 137  150
    5     9 Katarzyna      Dębska                100.00 +  512: 264  150
    6     6 Mariusz        Orzeł                 116.00 -  404: 488   66
    7     9 Sławomir       Długosz               103.22 +  514: 304  153
    8     4 Krzysztof      Langiewicz            120.37 +  563: 310  170
    9     1 Wojciech       Sołdan                128.71 -  348: 458   79
   10     6 Krystian       Wandzlewicz           123.56 +  466: 322  174
   11     6 Dorota         Zielińska             109.85 +  472: 380  160
   12     4 Ryszard        Dębski                127.69 -  345: 426   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Tomasz Zwoliński 135.12 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Danuta         Langiewicz            100.59 +  418: 411  151
    2     2 Ryszard        Dębski                127.69 -  301: 434   78
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 -  333: 389   72
    4    13 Szymon         Jankowski             100.00 +  614: 112  150
    5     8 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  418: 310  150
    6     7 Dorota         Zielińska             109.85 -  291: 377   60
    7    10 Henryk         Piotrowski            104.58 +  446: 320  155
    8     7 Łukasz         Moskal                100.00 +  388: 316  150
    9     6 Marek          Charytoniuk           119.46 -  323: 454   69
   10     9 Rafał          Dąbrowski             129.70 +  433: 271  180
   11     3 Grzegorz       Koczkodon             125.75 -  345: 421   76
   12     6 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  510: 310  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Robert Kuszpit 130.11 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Cieszyński            100.00 +  504: 139  150
    2     5 Andrzej        Oleksiak              141.15 -  353: 432   91
    3     7 Irena          Sołdan                128.02 -  302: 462   78
    4    11 Wojciech       Gołęcki               104.39 -  319: 349   54
    5    13 Magda          Klimek                100.00 +  464: 151  150
    6    10 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  362: 306  150
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             125.75 -  373: 397   76
    8     6 Ryszard        Dębski                127.69 -  316: 353   78
    9    11 Sławomir       Długosz               103.22 -  355: 386   53
   10    14 Szymon         Jankowski             100.00 +  449: 181  150
   11     8 Łukasz         Tuszyński             129.90 +  385: 369  180
   12    11 Łukasz         Moskal                100.00 +  345: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Łukasz Tuszyński 129.90 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Dejna                 100.00 +  687:  64  150
    2     1 Marek          Charytoniuk           119.46 -  275: 331   69
    3     5 Andrzej        Oleksiak              141.15 -  414: 428   91
    4    10 Sławomir       Długosz               103.22 +  503: 292  153
    5     5 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  345: 382   93
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             125.75 +  405: 286  176
    7     7 Danuta         Langiewicz            100.59 -  347: 390   51
    8    13 Wojciech       Gołęcki               104.39 +  496: 238  154
    9     9 Katarzyna      Dębska                100.00 -  344: 348   50
   10    10 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  453: 261  150
   11     8 Robert         Kuszpit               130.11 -  369: 385   80
   12    10 Katarzyna      Dębska                100.00 +  509: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Rafał Dąbrowski 129.70 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  413: 220  150
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 +  340: 311  172
    3     2 Rafał          Lenartowski           126.17 -  377: 427   76
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             125.75 +  433: 316  176
    5     4 Krzysztof      Langiewicz            120.37 +  340: 321  170
    6     4 Marek          Charytoniuk           119.46 +  493: 321  169
    7     3 Wojciech       Sołdan                128.71 -  335: 414   79
    8     5 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  357: 358   93
    9     4 Ryszard        Dębski                127.69 -  331: 416   78
   10     9 Tomasz         Zwoliński             135.12 -  271: 433   85
   11    13 Henryk         Piotrowski            104.58 +  411: 268  155
   12     8 Danuta         Langiewicz            100.59 +  457: 386  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Wojciech Sołdan 128.71 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Dębska                100.00 +  368: 314  150
    2     6 Piotr          Szutenberg            114.37 +  330: 301  164
    3     4 Krzysztof      Mówka                 142.81 +  387: 360  193
    4     2 Krzysztof      Langiewicz            120.37 +  369: 295  170
    5     1 Andrzej        Oleksiak              141.15 -  333: 355   91
    6     3 Rafał          Lenartowski           126.17 +  489: 346  176
    7     3 Rafał          Dąbrowski             129.70 +  414: 335  180
    8     2 Marek          Charytoniuk           119.46 +  431: 336  169
    9     1 Miłosz         Wrzałek               139.67 +  458: 348  190
   10     1 Ryszard        Dębski                127.69 +  353: 347  178
   11     1 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  304: 458   93
   12     1 Krzysztof      Mówka                 142.81 +  397: 298  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 12 162.25




	Irena Sołdan 128.02 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  374: 294  150
    2     4 Rafał          Lenartowski           126.17 -  341: 441   76
    3     7 Robert         Kuszpit               130.11 +  462: 302  180
    4     9 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  412: 298  150
    5     6 Dorota         Zielińska             109.85 +  425: 335  160
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 -  370: 547   72
    7     5 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  348: 344  166
    8     1 Andrzej        Oleksiak              141.15 +  441: 373  191
    9     3 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  302: 498   93
   10     5 Danuta         Langiewicz            100.59 +  436: 315  151
   11     4 Marek          Charytoniuk           119.46 +  422: 353  169
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             125.75 +  405: 335  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Ryszard Dębski 127.69 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jankowski             100.00 +  668:  79  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             135.12 +  434: 301  185
    3     1 Marek          Charytoniuk           119.46 -  338: 366   69
    4     3 Andrzej        Oleksiak              141.15 -  374: 500   91
    5     7 Danuta         Langiewicz            100.59 +  409: 290  151
    6     5 Piotr          Szutenberg            114.37 -  396: 403   64
    7     8 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  369: 334  150
    8     6 Robert         Kuszpit               130.11 +  353: 316  180
    9     4 Rafał          Dąbrowski             129.70 +  416: 331  180
   10     1 Wojciech       Sołdan                128.71 -  347: 353   79
   11     7 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  491: 404  166
   12     4 Miłosz         Wrzałek               139.67 +  426: 345  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Rafał Lenartowski 126.17 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Jankowski             100.00 +  505: 153  150
    2     4 Irena          Sołdan                128.02 +  441: 341  178
    3     2 Rafał          Dąbrowski             129.70 +  427: 377  180
    4     1 Marek          Charytoniuk           119.46 -  305: 403   69
    5     3 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  364: 343  166
    6     3 Wojciech       Sołdan                128.71 -  346: 489   79
    7     4 Dorota         Zielińska             109.85 +  342: 330  160
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 +  395: 393  172
    9     2 Andrzej        Oleksiak              141.15 +  387: 353  191
   10     2 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  354: 373   93
   11     5 Danuta         Langiewicz            100.59 +  556: 368  151
   12     2 Andrzej        Oleksiak              141.15 +  387: 372  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Grzegorz Koczkodon 125.75 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Magda          Klimek                100.00 +  489: 150  150
    2     7 Mariusz        Orzeł                 116.00 -  303: 338   66
    3     9 Sławomir       Długosz               103.22 +  478: 248  153
    4     5 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  316: 433   80
    5    11 Wojciech       Gołęcki               104.39 +  377: 257  154
    6     9 Łukasz         Tuszyński             129.90 -  286: 405   80
    7    11 Robert         Kuszpit               130.11 +  397: 373  180
    8     8 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  429: 248  150
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 +  493: 300  172
   10     4 Marek          Charytoniuk           119.46 +  395: 293  169
   11     3 Tomasz         Zwoliński             135.12 +  421: 345  185
   12     3 Irena          Sołdan                128.02 -  335: 405   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Krystian Wandzlewicz 123.56 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Długosz               103.22 -  321: 349   53
    2    13 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  300: 428   50
    3    14 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  297: 378   50
    4    16 Katarzyna      Dębska                100.00 -  302: 389   50
    5    17 Paweł          Jankowski             100.00 +  574: 165  150
    6    15 Magda          Klimek                100.00 +  511: 140  150
    7    12 Wojciech       Gołęcki               104.39 +  388: 289  154
    8    14 Henryk         Piotrowski            104.58 +  422: 341  155
    9    10 Piotr          Szutenberg            114.37 +  402: 383  164
   10     6 Miłosz         Wrzałek               139.67 -  322: 466   90
   11    10 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  440: 218  150
   12     7 Dorota         Zielińska             109.85 +  405: 320  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Andrzej Kwiatkowski 122.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Filip          Kopiczyński           100.00 +  581: 131  150
    2     3 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  311: 340   80
    3     6 Tomasz         Zwoliński             135.12 +  389: 333  185
    4     4 Danuta         Langiewicz            100.59 +  440: 286  151
    5     2 Marek          Charytoniuk           119.46 +  377: 366  169
    6     2 Irena          Sołdan                128.02 +  547: 370  178
    7     1 Andrzej        Oleksiak              141.15 -  291: 539   91
    8     3 Rafał          Lenartowski           126.17 -  393: 395   76
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             125.75 -  300: 493   76
   10     7 Mariusz        Orzeł                 116.00 -  430: 434   66
   11     9 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  458: 212  150
   12     5 Krzysztof      Langiewicz            120.37 -  369: 442   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Krzysztof Langiewicz 120.37 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Moskal                100.00 +  456: 247  150
    2     8 Sławomir       Długosz               103.22 +  432: 343  153
    3     3 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  471: 394  166
    4     2 Wojciech       Sołdan                128.71 -  295: 369   79
    5     4 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  321: 340   80
    6     8 Henryk         Piotrowski            104.58 +  514: 294  155
    7     2 Krzysztof      Mówka                 142.81 +  385: 353  193
    8     4 Miłosz         Wrzałek               139.67 -  310: 563   90
    9     7 Dorota         Zielińska             109.85 -  418: 436   60
   10     8 Katarzyna      Dębska                100.00 +  461: 293  150
   11     2 Andrzej        Oleksiak              141.15 -  366: 407   91
   12     5 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 +  442: 369  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Marek Charytoniuk 119.46 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  428: 178  150
    2     1 Łukasz         Tuszyński             129.90 +  331: 275  180
    3     1 Ryszard        Dębski                127.69 +  366: 338  178
    4     1 Rafał          Lenartowski           126.17 +  403: 305  176
    5     2 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 -  366: 377   72
    6     4 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  321: 493   80
    7     6 Piotr          Szutenberg            114.37 +  334: 266  164
    8     2 Wojciech       Sołdan                128.71 -  336: 431   79
    9     6 Tomasz         Zwoliński             135.12 +  454: 323  185
   10     4 Grzegorz       Koczkodon             125.75 -  293: 395   76
   11     4 Irena          Sołdan                128.02 -  353: 422   78
   12     9 Sławomir       Długosz               103.22 +  341: 249  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Mariusz Orzeł 116.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  366: 332  150
    2     7 Grzegorz       Koczkodon             125.75 +  338: 303  176
    3     3 Krzysztof      Langiewicz            120.37 -  394: 471   70
    4     8 Łukasz         Moskal                100.00 +  368: 326  150
    5     3 Rafał          Lenartowski           126.17 -  343: 364   76
    6     6 Miłosz         Wrzałek               139.67 +  488: 404  190
    7     5 Irena          Sołdan                128.02 -  344: 348   78
    8     9 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  476: 309  150
    9     8 Danuta         Langiewicz            100.59 -  345: 423   51
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 +  434: 430  172
   11     7 Ryszard        Dębski                127.69 -  404: 491   78
   12     6 Tomasz         Zwoliński             135.12 -  310: 510   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Piotr Szutenberg 114.37 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mateusz        Zgliński              100.00 +  498: 126  150
    2     6 Wojciech       Sołdan                128.71 -  301: 330   79
    3     8 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  460: 281  150
    4     6 Dorota         Zielińska             109.85 -  344: 347   60
    5    10 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  331: 298  150
    6     5 Ryszard        Dębski                127.69 +  403: 396  178
    7     6 Marek          Charytoniuk           119.46 -  266: 334   69
    8    10 Katarzyna      Dębska                100.00 -  322: 329   50
    9    10 Krystian       Wandzlewicz           123.56 -  383: 402   74
   10    12 Henryk         Piotrowski            104.58 +  412: 320  155
   11    12 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  269: 343   50
   12    12 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  321: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Dorota Zielińska 109.85 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  343: 440   93
    2    11 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  387: 163  150
    3    13 Wojciech       Gołęcki               104.39 +  381: 325  154
    4     6 Piotr          Szutenberg            114.37 +  347: 344  164
    5     6 Irena          Sołdan                128.02 -  335: 425   78
    6     7 Tomasz         Zwoliński             135.12 +  377: 291  185
    7     4 Rafał          Lenartowski           126.17 -  330: 342   76
    8    12 Sławomir       Długosz               103.22 +  530: 220  153
    9     7 Krzysztof      Langiewicz            120.37 +  436: 418  170
   10     3 Andrzej        Oleksiak              141.15 -  298: 450   91
   11     6 Miłosz         Wrzałek               139.67 -  380: 472   90
   12     7 Krystian       Wandzlewicz           123.56 -  320: 405   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Henryk Piotrowski 104.58 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Oleksiak              141.15 -  279: 370   91
    2    17 Paweł          Jankowski             100.00 +  387:  93  150
    3    10 Danuta         Langiewicz            100.59 -  309: 378   51
    4    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  297: 227  150
    5    12 Łukasz         Moskal                100.00 +  357: 344  150
    6     8 Krzysztof      Langiewicz            120.37 -  294: 514   70
    7    10 Tomasz         Zwoliński             135.12 -  320: 446   85
    8    14 Krystian       Wandzlewicz           123.56 -  341: 422   74
    9    16 Filip          Kopiczyński           100.00 +  489: 218  150
   10    12 Piotr          Szutenberg            114.37 -  320: 412   64
   11    13 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  268: 411   80
   12    14 Wojciech       Gołęcki               104.39 -  250: 351   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Wojciech Gołęcki 104.39 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               139.67 -  299: 342   90
    2    15 Miłosz         Cieszyński            100.00 +  310: 190  150
    3    13 Dorota         Zielińska             109.85 -  325: 381   60
    4    11 Robert         Kuszpit               130.11 +  349: 319  180
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             125.75 -  257: 377   76
    6    13 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  326: 278  150
    7    12 Krystian       Wandzlewicz           123.56 -  289: 388   74
    8    13 Łukasz         Tuszyński             129.90 -  238: 496   80
    9    12 Łukasz         Moskal                100.00 -  264: 416   50
   10    15 Filip          Kopiczyński           100.00 +  399: 181  150
   11    14 Katarzyna      Dębska                100.00 -  306: 341   50
   12    14 Henryk         Piotrowski            104.58 +  351: 250  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Sławomir Długosz 103.22 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krystian       Wandzlewicz           123.56 +  349: 321  174
    2     8 Krzysztof      Langiewicz            120.37 -  343: 432   70
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             125.75 -  248: 478   76
    4    10 Łukasz         Tuszyński             129.90 -  292: 503   80
    5    14 Miłosz         Cieszyński            100.00 +  339: 169  150
    6    11 Łukasz         Moskal                100.00 +  390: 297  150
    7     9 Miłosz         Wrzałek               139.67 -  304: 514   90
    8    12 Dorota         Zielińska             109.85 -  220: 530   60
    9    11 Robert         Kuszpit               130.11 +  386: 355  180
   10    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  353: 327  150
   11    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  509: 240  150
   12     9 Marek          Charytoniuk           119.46 -  249: 341   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Danuta Langiewicz 100.59 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             135.12 -  411: 418   85
    2    10 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  365: 238  150
    3    10 Henryk         Piotrowski            104.58 +  378: 309  155
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 -  286: 440   72
    5     7 Ryszard        Dębski                127.69 -  290: 409   78
    6    12 Katarzyna      Dębska                100.00 +  386: 317  150
    7     7 Łukasz         Tuszyński             129.90 +  390: 347  180
    8    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  400: 362  150
    9     8 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  423: 345  166
   10     5 Irena          Sołdan                128.02 -  315: 436   78
   11     5 Rafał          Lenartowski           126.17 -  368: 556   76
   12     8 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  386: 457   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Miłosz Cieszyński 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Robert         Kuszpit               130.11 -  139: 504   80
    2    15 Wojciech       Gołęcki               104.39 -  190: 310   54
    3    15 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  316: 312  150
    4    12 Miłosz         Wrzałek               139.67 -  137: 505   90
    5    14 Sławomir       Długosz               103.22 -  169: 339   53
    6    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  312: 175  150
    7    14 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  172: 401   50
    8    16 Szymon         Jankowski             100.00 -  241: 246   50
    9    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  217: 475   50
   10    17 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  207: 330   50
   11    17 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  304: 173  150
   12    17 Magda          Klimek                100.00 -  141: 184   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  / 12  81.42




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             129.90 -   64: 687   80
    2    18 Łukasz         Moskal                100.00 -   89: 505   50
    3    18 Szymon         Jankowski             100.00 -  120: 207   50
    4    18 Magda          Klimek                100.00 -  107: 191   50
    5    18 PAUZA
    6    16 Miłosz         Cieszyński            100.00 -  175: 312   50
    7    17 Paweł          Jankowski             100.00 +  192: 167  150
    8    17 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  109: 319   50
    9    17 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  219: 112  150
   10    16 Tomasz         Dąbrowski             100.00 -  177: 225   50
   11    18 Filip          Kopiczyński           100.00 -  168: 266   50
   12    18 Kamil          Tylmanowski           100.00 -  159: 290   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  / 11  70.91




	Tomasz Dąbrowski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  220: 413   80
    2    10 Danuta         Langiewicz            100.59 -  238: 365   51
    3    15 Miłosz         Cieszyński            100.00 -  312: 316   50
    4    17 Paweł          Jankowski             100.00 +  361: 135  150
    5    16 Szymon         Jankowski             100.00 +  256: 243  150
    6    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  284: 315   50
    7    13 Łukasz         Moskal                100.00 -  265: 455   50
    8    15 Magda          Klimek                100.00 +  259: 179  150
    9    13 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  300: 432   50
   10    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  225: 177  150
   11    10 Krystian       Wandzlewicz           123.56 -  218: 440   74
   12    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  264: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Sołdan                128.71 -  314: 368   79
    2    14 Magda          Klimek                100.00 +  325: 222  150
    3    11 Łukasz         Moskal                100.00 -  305: 456   50
    4    16 Krystian       Wandzlewicz           123.56 +  389: 302  174
    5     9 Miłosz         Wrzałek               139.67 -  264: 512   90
    6    12 Danuta         Langiewicz            100.59 -  317: 386   51
    7    16 Szymon         Jankowski             100.00 +  420: 142  150
    8    10 Piotr          Szutenberg            114.37 +  329: 322  164
    9     9 Łukasz         Tuszyński             129.90 +  348: 344  180
   10     8 Krzysztof      Langiewicz            120.37 -  293: 461   70
   11    14 Wojciech       Gołęcki               104.39 +  341: 306  154
   12    10 Łukasz         Tuszyński             129.90 -  230: 509   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Maria Grzegorzewska 100.00 Nowe Miasto Lubawskie          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                128.02 -  294: 374   78
    2    16 Filip          Kopiczyński           100.00 +  427: 155  150
    3    14 Krystian       Wandzlewicz           123.56 +  378: 297  174
    4     7 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  316: 368   93
    5     8 Tomasz         Zwoliński             135.12 -  310: 418   85
    6    13 Wojciech       Gołęcki               104.39 -  278: 326   54
    7    14 Miłosz         Cieszyński            100.00 +  401: 172  150
    8     9 Mariusz        Orzeł                 116.00 -  309: 476   66
    9    14 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  439: 200  150
   10    11 Łukasz         Moskal                100.00 -  318: 364   50
   11    12 Piotr          Szutenberg            114.37 +  343: 269  164
   12    12 Piotr          Szutenberg            114.37 +  376: 321  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Dębski                127.69 -   79: 668   78
    2    17 Henryk         Piotrowski            104.58 -   93: 387   55
    3    17 Kamil          Tylmanowski           100.00 -  130: 131   50
    4    17 Tomasz         Dąbrowski             100.00 -  135: 361   50
    5    17 Krystian       Wandzlewicz           123.56 -  165: 574   74
    6    18 PAUZA
    7    17 Mirosław       Dejna                 100.00 -  167: 192   50
    8    18 Filip          Kopiczyński           100.00 -  166: 256   50
    9    19 Leszek         Milewski              100.00 -  155: 178   50
   10    18 Magda          Klimek                100.00 -  147: 251   50
   11    16 Szymon         Jankowski             100.00 -  162: 230   50
   12    19 Leszek         Milewski              100.00 +  227: 159  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     707  / 11  64.27




	Szymon Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Lenartowski           126.17 -  153: 505   76
    2    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  185: 377   50
    3    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  207: 120  150
    4    13 Tomasz         Zwoliński             135.12 -  112: 614   85
    5    16 Tomasz         Dąbrowski             100.00 -  243: 256   50
    6    17 Filip          Kopiczyński           100.00 -  206: 210   50
    7    16 Katarzyna      Dębska                100.00 -  142: 420   50
    8    16 Miłosz         Cieszyński            100.00 +  246: 241  150
    9    18 Magda          Klimek                100.00 +  231: 210  150
   10    14 Robert         Kuszpit               130.11 -  181: 449   80
   11    16 Paweł          Jankowski             100.00 +  230: 162  150
   12    16 Filip          Kopiczyński           100.00 +  234: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Magda Klimek 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             125.75 -  150: 489   76
    2    14 Katarzyna      Dębska                100.00 -  222: 325   50
    3    16 Filip          Kopiczyński           100.00 -  184: 234   50
    4    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  191: 107  150
    5    13 Robert         Kuszpit               130.11 -  151: 464   80
    6    15 Krystian       Wandzlewicz           123.56 -  140: 511   74
    7    18 PAUZA
    8    15 Tomasz         Dąbrowski             100.00 -  179: 259   50
    9    18 Szymon         Jankowski             100.00 -  210: 231   50
   10    18 Paweł          Jankowski             100.00 +  251: 147  150
   11    19 Leszek         Milewski              100.00 +  208: 138  150
   12    17 Miłosz         Cieszyński            100.00 +  184: 141  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 11  93.64




	Filip Kopiczyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 -  131: 581   72
    2    16 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  155: 427   50
    3    16 Magda          Klimek                100.00 +  234: 184  150
    4    14 Kamil          Tylmanowski           100.00 =    0:   0  100
    5    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  116: 465   50
    6    17 Szymon         Jankowski             100.00 +  210: 206  150
    7    15 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  104: 558   50
    8    18 Paweł          Jankowski             100.00 +  256: 166  150
    9    16 Henryk         Piotrowski            104.58 -  218: 489   55
   10    15 Wojciech       Gołęcki               104.39 -  181: 399   54
   11    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  266: 168  150
   12    16 Szymon         Jankowski             100.00 -  203: 234   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Leszek Milewski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  178: 155  150
   10    19 Kamil          Tylmanowski           100.00 -  143: 186   50
   11    19 Magda          Klimek                100.00 -  138: 208   50
   12    19 Paweł          Jankowski             100.00 -  159: 227   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Łukasz Moskal 100.00 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Langiewicz            120.37 -  247: 456   70
    2    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  505:  89  150
    3    11 Katarzyna      Dębska                100.00 +  456: 305  150
    4     8 Mariusz        Orzeł                 116.00 -  326: 368   66
    5    12 Henryk         Piotrowski            104.58 -  344: 357   55
    6    11 Sławomir       Długosz               103.22 -  297: 390   53
    7    13 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  455: 265  150
    8     7 Tomasz         Zwoliński             135.12 -  316: 388   85
    9    12 Wojciech       Gołęcki               104.39 +  416: 264  154
   10    11 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  364: 318  150
   11    11 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  381: 395   50
   12    11 Robert         Kuszpit               130.11 -  332: 345   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Mirosław       Dejna                 100.00 +  319: 109  150
    9    14 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  200: 439   50
   10    17 Miłosz         Cieszyński            100.00 +  330: 207  150
   11    15 Sławomir       Długosz               103.22 -  240: 509   53
   12    15 Tomasz         Dąbrowski             100.00 -  208: 264   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     453  /  5  90.60




	Kamil Tylmanowski 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Charytoniuk           119.46 -  178: 428   69
    2    11 Dorota         Zielińska             109.85 -  163: 387   60
    3    17 Paweł          Jankowski             100.00 +  131: 130  150
    4    14 Filip          Kopiczyński           100.00 =    0:   0  100
    9    17 Mirosław       Dejna                 100.00 -  112: 219   50
   10    19 Leszek         Milewski              100.00 +  186: 143  150
   11    17 Miłosz         Cieszyński            100.00 -  173: 304   50
   12    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  290: 159  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  8  97.38




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Orzeł                 116.00 -  332: 366   66
    2    12 Szymon         Jankowski             100.00 +  377: 185  150
    3     8 Piotr          Szutenberg            114.37 -  281: 460   64
    4    15 Henryk         Piotrowski            104.58 -  227: 297   55
    5    15 Filip          Kopiczyński           100.00 +  465: 116  150
    6    14 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  315: 284  150
    7     8 Ryszard        Dębski                127.69 -  334: 369   78
    8    11 Danuta         Langiewicz            100.59 -  362: 400   51
    9    15 Miłosz         Cieszyński            100.00 +  475: 217  150
   10    13 Sławomir       Długosz               103.22 -  327: 353   53
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.22 -  212: 458   72
   12    13 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  238: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Mateusz Zgliński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Szutenberg            114.37 -  126: 498   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      64  /  1  64.00




	Krzysztof Żurawski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Krystian       Wandzlewicz           123.56 +  428: 300  174
    3    12 Miłosz         Wrzałek               139.67 +  434: 400  190
    4     9 Irena          Sołdan                128.02 -  298: 412   78
    5    10 Piotr          Szutenberg            114.37 -  298: 331   64
    6    10 Robert         Kuszpit               130.11 -  306: 362   80
    7    15 Filip          Kopiczyński           100.00 +  558: 104  150
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             125.75 -  248: 429   76
    9    13 Tomasz         Dąbrowski             100.00 +  432: 300  150
   10    10 Łukasz         Tuszyński             129.90 -  261: 453   80
   11    11 Łukasz         Moskal                100.00 +  395: 381  150
   12    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  308: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 11 122.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dorota         Zielińska             440: 343
   2 Henryk         Piotrowski           - Andrzej        Oleksiak              279: 370
   3 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Gołęcki               342: 299
   4 Sławomir       Długosz              - Krystian       Wandzlewicz           349: 321
   5 Tomasz         Zwoliński            - Danuta         Langiewicz            418: 411
   6 Miłosz         Cieszyński           - Robert         Kuszpit               139: 504
   7 Łukasz         Tuszyński            - Mirosław       Dejna                 687:  64
   8 Tomasz         Dąbrowski            - Rafał          Dąbrowski             220: 413
   9 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Dębska                368: 314
  10 Maria          Grzegorzewska        - Irena          Sołdan                294: 374
  11 Ryszard        Dębski               - Paweł          Jankowski             668:  79
  12 Szymon         Jankowski            - Rafał          Lenartowski           153: 505
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Magda          Klimek                489: 150
  14 Filip          Kopiczyński          - Andrzej        Kwiatkowski           131: 581
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Moskal                456: 247
  16 Kamil          Tylmanowski          - Marek          Charytoniuk           178: 428
  17 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Zawadzki              366: 332
  18 Mateusz        Zgliński             - Piotr          Szutenberg            126: 498


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Łukasz         Tuszyński             331: 275
   2 Ryszard        Dębski               - Tomasz         Zwoliński             434: 301
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Dąbrowski             311: 340
   4 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                441: 341
   5 Andrzej        Oleksiak             - Robert         Kuszpit               432: 353
   6 Piotr          Szutenberg           - Wojciech       Sołdan                301: 330
   7 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Koczkodon             338: 303
   8 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Langiewicz            343: 432
   9 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               446: 406
  10 Danuta         Langiewicz           - Tomasz         Dąbrowski             365: 238
  11 Dorota         Zielińska            - Kamil          Tylmanowski           387: 163
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Jankowski             377: 185
  13 Krystian       Wandzlewicz          - Krzysztof      Żurawski              300: 428
  14 Magda          Klimek               - Katarzyna      Dębska                222: 325
  15 Wojciech       Gołęcki              - Miłosz         Cieszyński            310: 190
  16 Filip          Kopiczyński          - Maria          Grzegorzewska         155: 427
  17 Paweł          Jankowski            - Henryk         Piotrowski             93: 387
  18 Mirosław       Dejna                - Łukasz         Moskal                 89: 505


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Ryszard        Dębski                366: 338
   2 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           377: 427
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Orzeł                 471: 394
   4 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 387: 360
   5 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Oleksiak              414: 428
   6 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           333: 389
   7 Irena          Sołdan               - Robert         Kuszpit               462: 302
   8 Piotr          Szutenberg           - Krzysztof      Zawadzki              460: 281
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Długosz               478: 248
  10 Danuta         Langiewicz           - Henryk         Piotrowski            378: 309
  11 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Moskal                305: 456
  12 Krzysztof      Żurawski             - Miłosz         Wrzałek               434: 400
  13 Dorota         Zielińska            - Wojciech       Gołęcki               381: 325
  14 Krystian       Wandzlewicz          - Maria          Grzegorzewska         297: 378
  15 Miłosz         Cieszyński           - Tomasz         Dąbrowski             316: 312
  16 Magda          Klimek               - Filip          Kopiczyński           184: 234
  17 Paweł          Jankowski            - Kamil          Tylmanowski           130: 131
  18 Mirosław       Dejna                - Szymon         Jankowski             120: 207


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Marek          Charytoniuk           305: 403
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Wojciech       Sołdan                295: 369
   3 Andrzej        Oleksiak             - Ryszard        Dębski                500: 374
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Danuta         Langiewicz            440: 286
   5 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             433: 316
   6 Dorota         Zielińska            - Piotr          Szutenberg            347: 344
   7 Maria          Grzegorzewska        - Krzysztof      Mówka                 316: 368
   8 Łukasz         Moskal               - Mariusz        Orzeł                 326: 368
   9 Krzysztof      Żurawski             - Irena          Sołdan                298: 412
  10 Sławomir       Długosz              - Łukasz         Tuszyński             292: 503
  11 Robert         Kuszpit              - Wojciech       Gołęcki               319: 349
  12 Miłosz         Wrzałek              - Miłosz         Cieszyński            505: 137
  13 Szymon         Jankowski            - Tomasz         Zwoliński             112: 614
  15 Henryk         Piotrowski           - Krzysztof      Zawadzki              297: 227
  16 Katarzyna      Dębska               - Krystian       Wandzlewicz           389: 302
  17 Tomasz         Dąbrowski            - Paweł          Jankowski             361: 135
  18 Magda          Klimek               - Mirosław       Dejna                 191: 107


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Wojciech       Sołdan                355: 333
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Charytoniuk           377: 366
   3 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Orzeł                 364: 343
   4 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Langiewicz            340: 321
   5 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             382: 345
   6 Irena          Sołdan               - Dorota         Zielińska             425: 335
   7 Danuta         Langiewicz           - Ryszard        Dębski                290: 409
   8 Maria          Grzegorzewska        - Tomasz         Zwoliński             310: 418
   9 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Dębska                512: 264
  10 Krzysztof      Żurawski             - Piotr          Szutenberg            298: 331
  11 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Koczkodon             257: 377
  12 Łukasz         Moskal               - Henryk         Piotrowski            344: 357
  13 Robert         Kuszpit              - Magda          Klimek                464: 151
  14 Miłosz         Cieszyński           - Sławomir       Długosz               169: 339
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Filip          Kopiczyński           465: 116
  16 Tomasz         Dąbrowski            - Szymon         Jankowski             256: 243
  17 Krystian       Wandzlewicz          - Paweł          Jankowski             574: 165
  18 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Oleksiak              460: 307
   2 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           370: 547
   3 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Lenartowski           489: 346
   4 Marek          Charytoniuk          - Rafał          Dąbrowski             321: 493
   5 Ryszard        Dębski               - Piotr          Szutenberg            396: 403
   6 Mariusz        Orzeł                - Miłosz         Wrzałek               488: 404
   7 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Zielińska             291: 377
   8 Henryk         Piotrowski           - Krzysztof      Langiewicz            294: 514
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             286: 405
  10 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Żurawski              362: 306
  11 Łukasz         Moskal               - Sławomir       Długosz               297: 390
  12 Katarzyna      Dębska               - Danuta         Langiewicz            317: 386
  13 Wojciech       Gołęcki              - Maria          Grzegorzewska         326: 278
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Dąbrowski             315: 284
  15 Krystian       Wandzlewicz          - Magda          Klimek                511: 140
  16 Miłosz         Cieszyński           - Mirosław       Dejna                 312: 175
  17 Filip          Kopiczyński          - Szymon         Jankowski             210: 206
  18 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Andrzej        Kwiatkowski           539: 291
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Mówka                 385: 353
   3 Rafał          Dąbrowski            - Wojciech       Sołdan                335: 414
   4 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Zielińska             342: 330
   5 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 348: 344
   6 Piotr          Szutenberg           - Marek          Charytoniuk           266: 334
   7 Łukasz         Tuszyński            - Danuta         Langiewicz            347: 390
   8 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Zawadzki              369: 334
   9 Sławomir       Długosz              - Miłosz         Wrzałek               304: 514
  10 Tomasz         Zwoliński            - Henryk         Piotrowski            446: 320
  11 Robert         Kuszpit              - Grzegorz       Koczkodon             373: 397
  12 Wojciech       Gołęcki              - Krystian       Wandzlewicz           289: 388
  13 Łukasz         Moskal               - Tomasz         Dąbrowski             455: 265
  14 Maria          Grzegorzewska        - Miłosz         Cieszyński            401: 172
  15 Filip          Kopiczyński          - Krzysztof      Żurawski              104: 558
  16 Szymon         Jankowski            - Katarzyna      Dębska                142: 420
  17 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             192: 167
  18 Magda          Klimek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Andrzej        Oleksiak              441: 373
   2 Marek          Charytoniuk          - Wojciech       Sołdan                336: 431
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Lenartowski           393: 395
   4 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Langiewicz            563: 310
   5 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Mówka                 357: 358
   6 Ryszard        Dębski               - Robert         Kuszpit               353: 316
   7 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Moskal                388: 316
   8 Krzysztof      Żurawski             - Grzegorz       Koczkodon             248: 429
   9 Mariusz        Orzeł                - Maria          Grzegorzewska         476: 309
  10 Katarzyna      Dębska               - Piotr          Szutenberg            329: 322
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Danuta         Langiewicz            362: 400
  12 Dorota         Zielińska            - Sławomir       Długosz               530: 220
  13 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               496: 238
  14 Henryk         Piotrowski           - Krystian       Wandzlewicz           341: 422
  15 Tomasz         Dąbrowski            - Magda          Klimek                259: 179
  16 Szymon         Jankowski            - Miłosz         Cieszyński            246: 241
  17 Eugeniusz      Tuszyński            - Mirosław       Dejna                 319: 109
  18 Paweł          Jankowski            - Filip          Kopiczyński           166: 256


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               458: 348
   2 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Oleksiak              387: 353
   3 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                498: 302
   4 Rafał          Dąbrowski            - Ryszard        Dębski                331: 416
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Kwiatkowski           493: 300
   6 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Zwoliński             454: 323
   7 Dorota         Zielińska            - Krzysztof      Langiewicz            436: 418
   8 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Orzeł                 423: 345
   9 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Tuszyński             348: 344
  10 Piotr          Szutenberg           - Krystian       Wandzlewicz           383: 402
  11 Robert         Kuszpit              - Sławomir       Długosz               355: 386
  12 Łukasz         Moskal               - Wojciech       Gołęcki               416: 264
  13 Tomasz         Dąbrowski            - Krzysztof      Żurawski              300: 432
  14 Eugeniusz      Tuszyński            - Maria          Grzegorzewska         200: 439
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Miłosz         Cieszyński            475: 217
  16 Filip          Kopiczyński          - Henryk         Piotrowski            218: 489
  17 Kamil          Tylmanowski          - Mirosław       Dejna                 112: 219
  18 Magda          Klimek               - Szymon         Jankowski             210: 231
  19 Leszek         Milewski             - Paweł          Jankowski             178: 155


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Ryszard        Dębski                353: 347
   2 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Mówka                 354: 373
   3 Andrzej        Oleksiak             - Dorota         Zielińska             450: 298
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Charytoniuk           395: 293
   5 Danuta         Langiewicz           - Irena          Sołdan                315: 436
   6 Miłosz         Wrzałek              - Krystian       Wandzlewicz           466: 322
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Orzeł                 430: 434
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Katarzyna      Dębska                461: 293
   9 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             433: 271
  10 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Żurawski              453: 261
  11 Maria          Grzegorzewska        - Łukasz         Moskal                318: 364
  12 Piotr          Szutenberg           - Henryk         Piotrowski            412: 320
  13 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Zawadzki              353: 327
  14 Szymon         Jankowski            - Robert         Kuszpit               181: 449
  15 Wojciech       Gołęcki              - Filip          Kopiczyński           399: 181
  16 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Dąbrowski             177: 225
  17 Eugeniusz      Tuszyński            - Miłosz         Cieszyński            330: 207
  18 Paweł          Jankowski            - Magda          Klimek                147: 251
  19 Leszek         Milewski             - Kamil          Tylmanowski           143: 186


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Sołdan                458: 304
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Oleksiak              366: 407
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             421: 345
   4 Irena          Sołdan               - Marek          Charytoniuk           422: 353
   5 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Lenartowski           368: 556
   6 Dorota         Zielińska            - Miłosz         Wrzałek               380: 472
   7 Mariusz        Orzeł                - Ryszard        Dębski                404: 491
   8 Robert         Kuszpit              - Łukasz         Tuszyński             385: 369
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Zawadzki              458: 212
  10 Krystian       Wandzlewicz          - Tomasz         Dąbrowski             440: 218
  11 Krzysztof      Żurawski             - Łukasz         Moskal                395: 381
  12 Piotr          Szutenberg           - Maria          Grzegorzewska         269: 343
  13 Henryk         Piotrowski           - Rafał          Dąbrowski             268: 411
  14 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                306: 341
  15 Eugeniusz      Tuszyński            - Sławomir       Długosz               240: 509
  16 Paweł          Jankowski            - Szymon         Jankowski             162: 230
  17 Kamil          Tylmanowski          - Miłosz         Cieszyński            173: 304
  18 Mirosław       Dejna                - Filip          Kopiczyński           168: 266
  19 Magda          Klimek               - Leszek         Milewski              208: 138


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 397: 298
   2 Andrzej        Oleksiak             - Rafał          Lenartowski           372: 387
   3 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             405: 335
   4 Miłosz         Wrzałek              - Ryszard        Dębski                345: 426
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Langiewicz            369: 442
   6 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Zwoliński             310: 510
   7 Krystian       Wandzlewicz          - Dorota         Zielińska             405: 320
   8 Rafał          Dąbrowski            - Danuta         Langiewicz            457: 386
   9 Marek          Charytoniuk          - Sławomir       Długosz               341: 249
  10 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Dębska                509: 230
  11 Łukasz         Moskal               - Robert         Kuszpit               332: 345
  12 Maria          Grzegorzewska        - Piotr          Szutenberg            376: 321
  13 Krzysztof      Żurawski             - Krzysztof      Zawadzki              308: 238
  14 Henryk         Piotrowski           - Wojciech       Gołęcki               250: 351
  15 Eugeniusz      Tuszyński            - Tomasz         Dąbrowski             208: 264
  16 Szymon         Jankowski            - Filip          Kopiczyński           234: 203
  17 Miłosz         Cieszyński           - Magda          Klimek                141: 184
  18 Kamil          Tylmanowski          - Mirosław       Dejna                 290: 159
  19 Paweł          Jankowski            - Leszek         Milewski              227: 159
Lista rankingowa na dzień 13-10-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.88  28641  195
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.60  27763  192
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.90  26333  183
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.52  28077  197
   6 Radosław Konca                 Warszawa             141.63  17987  127
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             141.61  27756  196
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
   9 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.35  28128  199
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.00  28200  200
  11 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.82  26755  190
  12 Justyna Górka                  Kraków               140.44  27104  193
  13 Kamil Górka                    Kraków               140.38  27094  193
  14 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.07  19330  138
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.50  27203  195
  16 Szymon Fidziński               Warszawa             138.82   9995   72
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.39  25325  183
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              136.97  26984  197
  19 Dariusz Kosz                   Nysa                 136.89  19165  140
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  22 Dawid Pikul                    Poznań               136.73  27346  200
  23 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.12  25727  189
  25 Filip Sosin                    Warszawa             135.99  20535  151
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             135.76  25658  189
  27 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  28 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  30 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              133.46  26025  195
  32 Michał Trumpus                 Wrocław              133.15  20904  157
  33 Sławomir Kordjalik             Warszawa             132.49  10599   80
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.39  11253   85
  35 Wojciech Sołdan                Rumia                131.93  25991  197
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  37 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  38 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  39 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.26   8532   65
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  41 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.77  22885  175
  42 Marek Reda                     Wołomin              130.63  25342  194
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.58  16976  130
  44 Marek Salamon                  Bytom                130.32  10426   80
  45 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  46 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  129.83   4674   36
  47 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.80  20379  157
  48 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.69  22955  177
  49 Robert Kamiński                Warszawa             129.68  25287  195
  50 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  51 Przemysław Herdzina            Kraków               129.11  25563  198
  52 Paweł Janaś                    Głogów               129.08  25558  198
  53 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.04  24130  187
  54 Irena Sołdan                   Rumia                129.02  25545  198
  55 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.94  14699  114
  56 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  16113  125
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.86  13530  105
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  59 Marek Roszak                   Poznań               128.50  25443  198
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             128.36  24131  188
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  62 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             128.05  24585  192
  63 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  64 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  24885  195
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             127.38   9936   78
  66 Jakub Zaryński                 Świnoujście          127.20  19461  153
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.60  25319  200
  68 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  69 Maciej Michalak                Łódź                 126.05  22942  182
  70 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  71 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  72 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.71  23257  185
  73 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.40  25080  200
  74 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.32  12031   96
  75 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.12  22272  178
  76 Ewa Ciszewska                  Katowice             124.96  23617  189
  77 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.91   6620   53
  78 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.86   7367   59
  79 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.72  18209  146
  80 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  81 Maciej Perzyński               Piła                 124.54  13824  111
  82 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            124.51   4358   35
  83 Jarosław Michalak              Łódź                 124.43  16052  129
  84 Rafał Matczak                  Milanówek            124.38  14553  117
  85 Artur Koszel                   Warszawa             124.20  24592  198
  86 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.92  13135  106
  87 Bogusław Szyszka               Oława                123.61   5439   44
  88 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.49  24575  199
  89 Jakub Nalepa                   Gliwice              123.38  16779  136
  90 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.87  23345  190
  91 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  92 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.53  24138  197
  93 Jan Kozłowski                  Kraków               122.31  20792  170
  94 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.74  24105  198
  95 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.30  23289  192
  96 Michał Alabrudziński           Włocławek            121.28   8126   67
  97 Tomasz Suchanek                Wrocław              121.09  22280  184
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
  99 Leszek Stecuła                 Bytom                120.86   5318   44
 100 Grzegorz Kurowski              Warszawa             120.73   7244   60
 101 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 102 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 103 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.38  23234  193
 104 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.32  17808  148
 105 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 106 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.27  20206  168
 107 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.23  13105  109
 108 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 109 Radosław Sowiński              Warszawa             120.10   9488   79
 110 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.95   4918   41
 111 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.93  23627  197
 112 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 113 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.74  15327  128
 114 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.24   6081   51
 115 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            119.14  23233  195
 116 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.02  22137  186
 117 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.92  11416   96
 118 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 119 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.81  22456  189
 120 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.53   8534   72
 121 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 122 Paweł Kowalski                 Kutno                118.31   4259   36
 123 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.24  21757  184
 124 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 125 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 126 Marcin Skowron                 Zabrze               118.13  12404  105
 127 Bartosz Orłowski               Bytom                118.01  22185  188
 128 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.98  23124  196
 129 Agnieszka Krupka               Krosno               117.91  20045  170
 130 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 131 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.79  15430  131
 132 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 133 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  117.73   5180   44
 134 Anna Niedzielko                Szczecin             117.70  12712  108
 135 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 136 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 137 Michał Szymkowski              Wrocław              117.50   7990   68
 138 Daniel Janus                   Wąchock              117.40  19723  168
 139 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.27  20992  179
 140 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.14  16868  144
 141 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.94  15553  133
 143 Magdalena Kublik               Warszawa             116.93  22802  195
 144 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 146 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 147 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.71   5602   48
 148 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.59   5713   49
 149 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 150 Robert Głowacki                Łódź                 116.44   9781   84
 151 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 152 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 153 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.25  21390  184
 154 Beata Piotrowska               Łódź                 115.99  21922  189
 155 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 156 Łukasz Baranowski              Reda                 115.85   5561   48
 157 Jacek Pietruszka               Kraków               115.81   8338   72
 158 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.61  22198  192
 159 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 160 Sławomir Buk                   Gliwice              115.57   8321   72
 161 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.53  22067  191
 162 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.48  18708  162
 163 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.38  13269  115
 164 Dominik Piasecki               Słupsk               115.35   6921   60
 165 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.28  22710  197
 166 Halina Roszak                  Poznań               115.23  21894  190
 167 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 168 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.95  18737  163
 169 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.82  22276  194
 170 Adam Klimont                   Wałcz                114.76  16985  148
 171 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.75   5508   48
 172 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.72   9866   86
 173 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.55  10653   93
 174 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 175 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 176 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.44  22202  194
 177 Mariusz Makuch                 Zator                114.43   5035   44
 178 Michał Ozimiński               Łódź                 114.28  22170  194
 179 Marek Rogalski                 Warszawa             114.07  20761  182
 180 Marta Dobrzańska               Kraków               113.98  13905  122
 181 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.87  10134   89
 183 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 184 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 185 Jerzy Luter                    Bytom                113.37  22447  198
 186 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.33   5213   46
 187 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 188 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.94   5421   48
 189 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.91   4968   44
 190 Stanisław Gasik                Warszawa             112.55  11142   99
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 192 Piotr Szutenberg               Ustka                112.40   8992   80
 193 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               112.38   4383   39
 194 Bogusław Książek               Szczecin             112.37  18991  169
 195 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 196 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.35   9437   84
 197 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 198 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.03  19942  178
 199 Tomasz Łapka                   Warszawa             111.82   7380   66
 200 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 201 Teresa Zalewska                Racibórz             111.56  14949  134
 202 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 203 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.44  20617  185
 204 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 205 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            111.25  14796  133
 206 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 207 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 208 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  17323  156
 209 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               111.04   9994   90
 210 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.03  14767  133
 211 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 212 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.56  18685  169
 213 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       109.94   3958   36
 214 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.94   3738   34
 215 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 216 Anna Stefańska                 Łódź                 109.77  21515  196
 217 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 218 Katarzyna Klimała              Kraków               109.49  16424  150
 219 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 220 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 109.44   9302   85
 221 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.08   5781   53
 223 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 224 Weronika Rudnicka              Ustka                108.71  13806  127
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 226 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 227 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 228 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 229 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 230 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.18  15794  146
 231 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.15  14708  136
 232 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.96  13603  126
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 234 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 235 Michał Puchowski               Izbicko              107.84   3451   32
 236 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 237 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 238 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 239 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.51  20427  190
 240 Rafał Skibicki                 Lębork               107.50  21178  197
 241 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 242 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   4505   42
 243 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.19   9004   84
 244 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 245 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.04  14343  134
 246 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 247 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 248 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.49   5431   51
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.30   6378   60
 250 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.23  21033  198
 251 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 252 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 253 Paweł Morga                    Warszawa             105.83   6985   66
 254 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 255 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 256 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.27   7895   75
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              104.78  10792  103
 258 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.71   5026   48
 259 Monika Lewandowska             Warszawa             104.64   4395   42
 260 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.44  20575  197
 262 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 263 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 264 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 265 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 266 Monika Laskowska               Wrocław              103.62   5803   56
 267 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 268 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 269 Sylwester Wójcik               Lublin               103.38  13439  130
 270 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 271 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 272 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.98  19051  185
 273 Agnieszka Goniowska            Wrocław              102.83   9460   92
 274 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.76  18908  184
 275 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 276 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 277 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.54  14868  145
 278 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 279 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.42  19767  193
 280 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 281 Joanna Brychcy                 Katowice             102.07  19496  191
 282 Ryszard Korpalski              Wrocław              102.00   4080   40
 283 Anna Arana                     Warszawa             101.83  18635  183
 284 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 285 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.61  15241  150
 286 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.43   3550   35
 287 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 288 Marek Kocikowski               Ostróda              101.06   7276   72
 289 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 290 Wojciech Wróbel                Zator                100.81   4839   48
 291 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 292 Adam Janicki                   Łódź                 100.69  18728  186
 293 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         100.52   6031   60
 294 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 295 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 296 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 297 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 298 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 299 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 300 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 301 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.61  10453  106
 302 Ziemowit Pazda                 Wrocław               98.31   9929  101
 303 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 304 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.83   4598   47
 305 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 306 Katarzyna Majewska             Lublin                97.64  10155  104
 307 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      97.55   4292   44
 308 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.41   5455   56
 309 Urszula Solarska               Łódź                  97.40  18409  189
 310 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 311 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 312 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.84  16656  172
 313 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             96.67   3480   36
 314 Joanna Kubińska                Warszawa              96.58   3477   36
 315 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 316 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 317 Monika Rubinstein              Warszawa              96.36   4818   50
 318 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 319 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 320 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 321 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.54   4395   46
 322 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   95.26   4477   47
 323 Jacek Cichecki                 Józefów               94.82   8344   88
 324 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 325 Joanna Żłobicka                Wrocław               93.91   4414   47
 326 Wojciech Obremski              Legnica               93.57   5895   63
 327 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 328 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.05   5583   60
 329 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 330 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 331 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 332 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 333 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 334 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 335 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.83   4408   48
 336 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  91.31   2922   32
 337 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 338 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 339 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 340 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 341 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.61   9678  108
 343 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 344 Tomasz Silny                   Gdynia                89.35   3038   34
 345 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 346 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 347 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 348 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.43   5394   61
 349 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 350 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.15   5201   59
 351 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 352 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 353 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.31   3143   36
 354 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 355 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 356 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 357 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.56   5107   59
 358 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 359 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 360 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 361 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.21   4826   58
 362 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 363 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 364 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 365 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 366 Agata Pastusiak                Sulęcin               79.44   8023  101
 367 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 368 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 369 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 370 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.06   2697   35
 371 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 372 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 373 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 374 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 375 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.97   8950  121
 376 Paulina Naplocha               Racibórz              71.73   8321  116
 377 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 13-10-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   3 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   4 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   7 Teresa Fortuna                 Lubin                117.67   3177   27
   8 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   9 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
  10 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  11 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  12 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  13 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  14 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  15 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  16 Marek Róziecki                 Rybnik               120.38   2889   24
  17 Andrzej Gostomski              Łódź                 118.42   2842   24
  18 Tomasz Górka                   Łęczna               118.04   2833   24
  19 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  20 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  21 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  22 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  23 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  26 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  27 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  29 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  31 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    103.71   2489   24
  32 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.25   2454   24
  33 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  34 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  35 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  36 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              98.79   2371   24
  37 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  38 Rafał Świątek                  Wrocław               95.67   2296   24
  39 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  40 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  41 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  42 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  43 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  44 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  45 Danuta Głowacka                Nowa Sól              79.17   1900   24
  46 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  47 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  48 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  49 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  50 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  51 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  52 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  53 Dorota Patera                  Legnica               91.17   2097   23
  54 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  55 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  56 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  57 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  58 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  59 Julia Solarska                 Łódź                  71.00   1633   23
  60 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  61 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  62 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  63 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  64 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  65 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  66 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  67 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  68 Blanka Zwolińska               Skierdy               55.55   1222   22
  69 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  70 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  71 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  72 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  73 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  74 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  75 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  76 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.45   1869   20
  77 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  78 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  79 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  80 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  81 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  82 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  83 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  84 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  85 Marta Kleinrok                 Lublin               105.28   1895   18
  86 Iwona Rutkowska                Warszawa              97.00   1746   18
  87 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              87.44   1574   18
  88 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  89 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  90 Jarosław Krzemiński            Tuchów               125.41   2132   17
  91 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  92 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  93 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
  94 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  95 Anna Żyła                      Wrocław               78.44   1255   16
  96 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  97 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  98 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
  99 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
 100 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
 101 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
 102 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 103 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 104 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
 105 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 106 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 107 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 108 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 109 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 110 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.67   1760   12
 111 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 112 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 113 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 114 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 115 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 116 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 117 Karol Waniek                   Wrocław              115.67   1388   12
 118 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 119 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 120 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 121 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 122 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 123 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 124 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 125 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 126 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 127 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 128 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 129 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 130 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 131 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 132 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 133 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        104.92   1259   12
 136 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 137 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 138 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 139 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 140 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 141 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 142 Karolina Drabik                Skarżysko            100.83   1210   12
 143 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 144 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 145 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 146 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 147 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 148 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             99.17   1190   12
 149 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 150 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 151 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 152 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.17   1178   12
 153 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 154 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 155 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 156 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 157 Marcin Radwański               Wrocław               96.17   1154   12
 158 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 159 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 160 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 161 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 162 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 163 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 164 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 165 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 166 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 167 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 168 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 169 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 170 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 173 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 174 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 175 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 176 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 177 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 178 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 179 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 180 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 181 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 182 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 183 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 184 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 185 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              77.67    932   12
 186 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 187 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 188 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 189 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 190 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 191 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 192 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 193 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 194 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 195 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 196 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 197 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 198 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 199 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    83.27    916   11
 200 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 201 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 202 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 203 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 204 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 205 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 206 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 207 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 208 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 209 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 210 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 211 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 212 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 213 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 214 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 215 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 216 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 217 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 218 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 219 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 220 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 221 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 222 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 223 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 224 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 225 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 226 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 227 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 228 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 229 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 230 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 231 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 232 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 233 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 234 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 235 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 236 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 237 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 238 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 239 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 240 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 241 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 242 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 243 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 244 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 245 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 246 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 247 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 248 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 249 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 250 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 251 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 252 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 253 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 254 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 255 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 256 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 257 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 258 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 259 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 260 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 261 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 262 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 263 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 264 Paweł Czubla                   Kock                 128.14    897    7
 265 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 266 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 267 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 268 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 269 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 270 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 271 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 272 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 273 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 274 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 275 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 276 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 277 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 278 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 279 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 280 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 281 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 282 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 283 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 284 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 285 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 286 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 287 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 288 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 289 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 290 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 291 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 292 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 293 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 294 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 295 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 296 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 297 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 298 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 299 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 300 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 301 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 302 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 303 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 304 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 305 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 306 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 307 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 308 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 309 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 310 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 311 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 312 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 313 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 314 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 315 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 316 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 317 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 318 Jerzy Augustyniak              Łódź                  97.00    291    3
 319 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 320 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 321 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 322 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 323 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 324 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 325 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 326 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 327 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 328 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 329 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 330 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 331 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 332 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 333 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 334 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 335 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 336 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 337 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 338 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 339 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 340 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 341 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 342 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 343 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   57.00    114    2
 344 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 345 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 346 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 347 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 348 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie