Poznań 8
października
Poznań 8- 9 października IV Mistrzostwa Poznania
Nowe Miasto Lubawskie15
października
Nowe Miasto Lubawskie 15-16 października VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur
Gorzów Wielkopolski 5
listopada
Gorzów Wielkopolski 5- 6 listopada IV Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Dwa dni w Nowym Mieście15 - 16 października 2005 — VIII Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 15 - 16 października 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Dwa dni w Nowym MieścieDzień pierwszy:
Do turnieju przystąpiło 41 osób w tym 10 kobiet. Nie ma debiutantów.  Pierwsze rundy bez sensacyj. W piątej rundzie padł remis na pierwszym stole. Debiutanci w liczbie dwóch pojawili się w szóstej rundzie, po czym po rozegranej jednej partii zrezygnowali z dalszych gier. Również po szóstej rundzie opuścił nas, raczej nieoczekiwanie, Andrzej Oleksiak. W szóstej rundzie Dawid Pikul wspólnie z Dariuszem Nawrockim uzbierali ponad 1000 punktów. Po sześciu rundach Stanisław Rydzik zajmował szóste miejsce. Po siedmiu rundach na prowadzeniu Kazimierz Merklejn i Krzysztof Mówka z dorobkiem 6,5 punktów. Następni mają stratę 1,5 punktu. Dzień został uwieńczony     I Halowym Turniejem Piłki Nożnej Scrabblistów. Uczestniczyły w nim trzy drużyny czteroosobowe. Trójmecz zakończył się zwycięstwem drużyny gospodarzy o nazwie "Orły", która wygrała decydujący mecz 3 do 2. Po zakończeniu turnieju wszyscy jego uczestnicy a także masażystki drużyn otrzymali z rąk  Mariusza Orła medale.
Dzień drugi:
Po ośmiu rundach Stasio Rydzik na trzecim miejscu. Dalej Kazimierz Merklejn i Krzysztof Mówka okupują dwie pierwsze pozycje. Po rundzie dziesiątej Merklejn prowadzi, Paweł Jackowski drugi, Mówka trzeci a Rydzik czwarty. Runda jedenasta — Mówka wraca na pozycję wicelidera, Rydzik na piątej pozycji. I wreszcie runda ostatnia. Mówka w końcówce nie znajduje wygrywającego słowa.  Zwycięża Kazimierz Merklejn Junior. Puchary, nagrody, gratulacje.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Warmii i Mazur
VI Mistrzostwa Warmii i Mazur
V Mistrzostwa Warmii i Mazur




Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               147.15     10.5     5017     1928     1059
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.09      9.0     5029     1826      637
  3 Krzysztof       Mówka                Toruń                  143.46      8.5     4857     1799      343
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.41      8.0     5058     1690      468
  5 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.20      8.0     4722     1661      484
  6 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.65      8.0     4617     1642      241
  7 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie  107.08      8.0     4495     1698       45
  8 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                113.56      8.0     4358     1601      112
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               129.43      7.0     4759     1618      533
 10 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              124.68      7.0     4604     1500      498
 11 Miłosz          Wrzałek              Reda                   122.19      7.0     4507     1511      137
 12 Rafał           Wesołowski           Warszawa               116.33      7.0     4460     1448      452
 13 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie  117.29      7.0     4454     1443      347
 14 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              112.02      7.0     4391     1491      -19
 15 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.67      7.0     4126     1437      258
 16 Dawid           Pikul                Poznań                 140.70      6.0     5057     1468      603
 17 Kamil           Klinkosz             Rumia                  117.44      6.0     4545     1361      247
 18 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 113.33      6.0     4511     1384      257
 19 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.63      6.0     4498     1422        5
 20 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 108.09      6.0     4373     1426      -95
 21 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              107.44      6.0     4321     1396      -94
 22 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  106.95      6.0     4259     1391     -315
 23 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                101.94      6.0     4073     1432     -281
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              112.44      6.0     3943     1321     -168
 25 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.04      5.0     4386     1261       53
 26 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  107.37      5.0     4352     1252       27
 27 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             113.13      5.0     4250     1220     -412
 28 Irena           Sołdan               Rumia                  123.85      5.0     4208     1262     -225
 29 Joanna          Ostrowska            Warszawa               105.74      5.0     4073     1159       92
 30 Jan             Lisiewski            Piasutno               101.78      5.0     4028     1202      123
 31 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      5.0     4002     1210     -181
 32 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie  100.00      5.0     3834     1198      -60
 33 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.47      5.0     3772     1202     -463
 34 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              100.00      4.0     3960     1077     -533
 35 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     3417     1092     -640
 36 Aldona          Głośnicka            Ostróda                100.00      3.5     3630      899      196
 37 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie  100.00      3.5     3426      885       32
 38 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      3.5     3030      884     -133
 39 Urszula         Behnke               Iława                  100.00      3.0     3448      946     -465
 40 Andrzej         Oleksiak             Hel                    131.18      2.0     1995      541      115
 41 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              114.74      2.0      855      341       55
 42 Jacek           Jabłonowski          Iława                  100.00      0.5     1094      352    -1788
 43 Kamil           Tessmer              Nowe Miasto Lubawskie  100.00      0.0      160       50     -163
 44 Mateusz         Zgliński             Nowe Miasto Lubawskie  100.00      0.0      108       50     -184
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Kazimierz.J Merklejn 147.15 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Nawrocki              112.02 +  477: 298  162
    2     2 Rafał          Wesołowski            116.33 +  387: 319  166
    3     4 Jerzy          Krzyżewski            107.44 +  433: 256  157
    4     1 Krzysztof      Mówka                 143.46 =  373: 373  143
    5     1 Paweł          Jackowski             134.09 +  410: 368  184
    6     1 Marek          Syczuk                129.43 +  381: 333  179
    7     2 Krystian       Wandzlewicz           107.08 +  518: 314  157
    8     1 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 +  422: 245  157
    9     1 Alina          Białobrzewska         108.09 +  431: 269  158
   10     1 Stanisław      Rydzik                138.41 -  388: 499   88
   11     1 Paweł          Jackowski             134.09 +  463: 373  184
   12     1 Krzysztof      Mówka                 143.46 +  334: 311  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1928  / 12 160.67




	Krzysztof Mówka 143.46 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 +  425: 420  161
    2     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 +  366: 303  172
    3     3 Marek          Dudkiewicz            124.68 +  436: 321  175
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 =  373: 373  147
    5     2 Marek          Syczuk                129.43 +  441: 363  179
    6     2 Tomasz         Zwoliński             140.20 +  460: 370  190
    7     1 Paweł          Jackowski             134.09 +  387: 364  184
    8     2 Alina          Białobrzewska         108.09 -  387: 419   58
    9     2 Krystian       Wandzlewicz           107.08 +  413: 383  157
   10     2 Dawid          Pikul                 140.70 -  399: 468   91
   11     2 Stanisław      Rydzik                138.41 +  459: 396  188
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  311: 334   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Dawid Pikul 140.70 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Alina          Białobrzewska         108.09 +  433: 335  158
    2     5 Jerzy          Krzyżewski            107.44 -  341: 377   57
    3     9 Rafał          Dąbrowski             113.56 +  445: 306  164
    4     4 Irena          Sołdan                123.85 -  341: 572   74
    5     9 Mariusz        Orzeł                 117.29 +  441: 256  167
    6     7 Dariusz        Nawrocki              112.02 +  668: 365  162
    7     3 Tomasz         Zwoliński             140.20 -  366: 430   90
    8     3 Stanisław      Rydzik                138.41 -  381: 383   88
    9     5 Miłosz         Wrzałek               122.19 +  503: 287  172
   10     2 Krzysztof      Mówka                 143.46 +  468: 399  193
   11     4 Marek          Syczuk                129.43 -  320: 330   79
   12     6 Rafał          Dąbrowski             113.56 -  350: 414   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Tomasz Zwoliński 140.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Krzyżewski            107.44 -  310: 359   57
    2    17 Kamil          Piecewicz             100.00 +  397: 257  150
    3     8 Grzegorz       Koczkodon             125.04 +  387: 327  175
    4     5 Marek          Dudkiewicz            124.68 +  393: 345  175
    5     4 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 +  416: 360  161
    6     2 Krzysztof      Mówka                 143.46 -  370: 460   93
    7     3 Dawid          Pikul                 140.70 +  430: 366  191
    8     4 Paweł          Jackowski             134.09 -  315: 415   84
    9     6 Irena          Sołdan                123.85 +  434: 322  174
   10     4 Krystian       Wandzlewicz           107.08 +  443: 262  157
   11     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 -  409: 433   72
   12     4 Miłosz         Wrzałek               122.19 +  418: 332  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Stanisław Rydzik 138.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Sołdan                107.37 +  418: 394  157
    2     9 Stanisław      Olsztyn               101.94 +  445: 335  152
    3     5 Kamil          Klinkosz              117.44 +  434: 278  167
    4     2 Marek          Syczuk                129.43 -  307: 388   79
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              112.44 +  411: 319  162
    6     4 Krystian       Wandzlewicz           107.08 -  350: 391   57
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 +  602: 297  172
    8     3 Dawid          Pikul                 140.70 +  383: 381  191
    9     3 Paweł          Jackowski             134.09 -  392: 561   84
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 +  499: 388  197
   11     2 Krzysztof      Mówka                 143.46 -  396: 459   93
   12     3 Marek          Syczuk                129.43 +  421: 399  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Paweł Jackowski 134.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 +  412: 340  157
    2     1 Dariusz        Białobrzewski         113.33 +  443: 357  163
    3     1 Krystian       Wandzlewicz           107.08 +  409: 215  157
    4     3 Andrzej        Oleksiak              131.18 +  473: 418  181
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  368: 410   97
    6     3 Stanisław      Olsztyn               101.94 +  387: 345  152
    7     1 Krzysztof      Mówka                 143.46 -  364: 387   93
    8     4 Tomasz         Zwoliński             140.20 +  415: 315  190
    9     3 Stanisław      Rydzik                138.41 +  561: 392  188
   10     3 Marek          Syczuk                129.43 +  394: 383  179
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  373: 463   97
   12     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 +  430: 367  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Andrzej Oleksiak 131.18 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             105.74 +  469: 267  156
    2     4 Wojciech       Gołęcki               100.47 +  415: 336  150
    3     2 Marek          Syczuk                129.43 -  354: 386   79
    4     3 Paweł          Jackowski             134.09 -  418: 473   84
    5     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 -  339: 418   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     541  /  5 108.20




	Marek Syczuk 129.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 +  470: 296  155
    2     3 Rafał          Dąbrowski             113.56 +  367: 313  164
    3     2 Andrzej        Oleksiak              131.18 +  386: 354  181
    4     2 Stanisław      Rydzik                138.41 +  388: 307  188
    5     2 Krzysztof      Mówka                 143.46 -  363: 441   93
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  333: 381   97
    7     6 Stanisław      Olsztyn               101.94 -  389: 416   52
    8     8 Mariusz        Kubicki               113.13 +  561: 252  163
    9     4 Krzysztof      Sporczyk              112.44 +  390: 331  162
   10     3 Paweł          Jackowski             134.09 -  383: 394   84
   11     4 Dawid          Pikul                 140.70 +  330: 320  191
   12     3 Stanisław      Rydzik                138.41 -  399: 421   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Grzegorz Koczkodon 125.04 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Olsztyn               101.94 -  292: 318   52
    2    13 Urszula        Behnke                100.00 +  505: 336  150
    3     8 Tomasz         Zwoliński             140.20 -  327: 387   90
    4    13 Łukasz         Moskal                100.00 +  425: 318  150
    5    10 Dariusz        Nawrocki              112.02 -  316: 376   62
    6    11 Mariusz        Orzeł                 117.29 +  376: 343  167
    7    13 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 +  367: 355  155
    8     9 Marek          Dudkiewicz            124.68 -  297: 405   75
    9    11 Rafał          Dąbrowski             113.56 +  468: 308  164
   10     7 Miłosz         Wrzałek               122.19 -  328: 361   72
   11    10 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 -  378: 406   61
   12    12 Dariusz        Białobrzewski         113.33 -  307: 420   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Marek Dudkiewicz 124.68 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jan            Lisiewski             101.78 +  424: 263  152
    2     7 Mariusz        Orzeł                 117.29 +  458: 328  167
    3     3 Krzysztof      Mówka                 143.46 -  321: 436   93
    4     5 Tomasz         Zwoliński             140.20 -  345: 393   90
    5    11 Marek          Kocikowski            100.00 +  409: 315  150
    6     9 Kamil          Klinkosz              117.44 -  289: 413   67
    7    12 Rafał          Dąbrowski             113.56 -  300: 363   64
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             125.04 +  405: 297  175
    9     9 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 +  464: 299  157
   10     6 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 +  449: 287  161
   11     5 Miłosz         Wrzałek               122.19 -  348: 416   72
   12    10 Stanisław      Olsztyn               101.94 +  392: 296  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Irena Sołdan 123.85 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Gołęcki               100.47 -  305: 386   50
    2    19 Aldona         Głośnicka             100.00 +  408: 235  150
    3     7 Katarzyna      Sołdan                107.37 +  408: 368  157
    4     4 Dawid          Pikul                 140.70 +  572: 341  191
    5     3 Krystian       Wandzlewicz           107.08 -  381: 384   57
    6     5 Miłosz         Wrzałek               122.19 -  352: 431   72
    7     8 Dariusz        Nawrocki              112.02 -  325: 386   62
    8    16 Marek          Kocikowski            100.00 +  344: 299  150
    9     6 Tomasz         Zwoliński             140.20 -  322: 434   90
   10    12 Dariusz        Białobrzewski         113.33 +  403: 368  163
   11     9 Krzysztof      Bukowski              114.74 -  387: 401   65
   12    11 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 -    1: 400   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Miłosz Wrzałek 122.19 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Urszula        Behnke                100.00 +  413: 379  150
    2    10 Kamil          Klinkosz              117.44 -  335: 362   67
    3    13 Stanisław      Olsztyn               101.94 -  349: 374   52
    4    14 Rafał          Wesołowski            116.33 +  372: 321  166
    5    14 Katarzyna      Dębska                100.00 +  425: 266  150
    6     5 Irena          Sołdan                123.85 +  431: 352  174
    7     5 Alina          Białobrzewska         108.09 -  394: 429   58
    8     6 Dariusz        Białobrzewski         113.33 +  392: 290  163
    9     5 Dawid          Pikul                 140.70 -  287: 503   91
   10     7 Grzegorz       Koczkodon             125.04 +  361: 328  175
   11     5 Marek          Dudkiewicz            124.68 +  416: 348  175
   12     4 Tomasz         Zwoliński             140.20 -  332: 418   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Andrzej Kwiatkowski 121.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Dębska                100.00 +  351: 305  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 143.46 -  303: 366   93
    3    12 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 -  378: 415   61
    4    18 Kamil          Piecewicz             100.00 +  412: 288  150
    5     7 Andrzej        Oleksiak              131.18 +  418: 339  181
    6     6 Dariusz        Białobrzewski         113.33 +  379: 290  163
    7     4 Stanisław      Rydzik                138.41 -  297: 602   88
    8    11 Mariusz        Orzeł                 117.29 +  432: 294  167
    9     7 Katarzyna      Sołdan                107.37 +  429: 290  157
   10     5 Alina          Białobrzewska         108.09 +  418: 348  158
   11     3 Tomasz         Zwoliński             140.20 +  433: 409  190
   12     2 Paweł          Jackowski             134.09 -  367: 430   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Kamil Klinkosz 117.44 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Graczyk               100.00 +  305: 229  150
    2    10 Miłosz         Wrzałek               122.19 +  362: 335  172
    3     5 Stanisław      Rydzik                138.41 -  278: 434   88
    4    10 Krystian       Wandzlewicz           107.08 -  318: 364   57
    5    13 Mariusz        Kubicki               113.13 +  392: 359  163
    6     9 Marek          Dudkiewicz            124.68 +  413: 289  175
    7     7 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 -  359: 384   57
    8    14 Kamil          Piecewicz             100.00 +  503: 312  150
    9     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 -  315: 396   61
   10     8 Rafał          Wesołowski            116.33 -  442: 482   66
   11    11 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 +  445: 260  157
   12     7 Krzysztof      Bukowski              114.74 -  413: 454   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Mariusz Orzeł 117.29 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aldona         Głośnicka             100.00 +  342: 209  150
    2     7 Marek          Dudkiewicz            124.68 -  328: 458   75
    3    11 Marek          Kocikowski            100.00 -  368: 411   50
    4    17 Wojciech       Gołęcki               100.47 +  395: 246  150
    5     9 Dawid          Pikul                 140.70 -  256: 441   91
    6    11 Grzegorz       Koczkodon             125.04 -  343: 376   75
    7    15 Jan            Lisiewski             101.78 +  439: 305  152
    8    11 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 -  294: 432   72
    9    16 Katarzyna      Dębska                100.00 +  412: 261  150
   10    14 Jerzy          Krzyżewski            107.44 +  375: 366  157
   11    12 Mariusz        Kubicki               113.13 +  448: 271  163
   12     9 Alina          Białobrzewska         108.09 +  454: 331  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Rafał Wesołowski 116.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  406: 184  150
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  319: 387   97
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              112.44 -  273: 328   62
    4    14 Miłosz         Wrzałek               122.19 -  321: 372   72
    5    17 Jan            Lisiewski             101.78 +  400: 276  152
    6    16 Katarzyna      Dębska                100.00 +  402: 246  150
    7    10 Dariusz        Białobrzewski         113.33 +  385: 356  163
    8    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 -  345: 373   55
    9    10 Dariusz        Nawrocki              112.02 +  361: 285  162
   10     8 Kamil          Klinkosz              117.44 +  482: 442  167
   11     6 Krystian       Wandzlewicz           107.08 -  381: 386   57
   12     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 +  385: 373  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Krzysztof Bukowski 114.74 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     9 Irena          Sołdan                123.85 +  401: 387  174
   12     7 Kamil          Klinkosz              117.44 +  454: 413  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     341  /  2 170.50




	Rafał Dąbrowski 113.56 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Kocikowski            100.00 +  392: 364  150
    2     3 Marek          Syczuk                129.43 -  313: 367   79
    3     9 Dawid          Pikul                 140.70 -  306: 445   91
    4    12 Katarzyna      Sołdan                107.37 +  423: 317  157
    5     8 Dariusz        Białobrzewski         113.33 -  244: 471   63
    6    12 Mariusz        Kubicki               113.13 +  387: 324  163
    7    12 Marek          Dudkiewicz            124.68 +  363: 300  175
    8    13 Urszula        Behnke                100.00 +  408: 229  150
    9    11 Grzegorz       Koczkodon             125.04 -  308: 468   75
   10    10 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 +  413: 268  155
   11     8 Stanisław      Olsztyn               101.94 +  387: 343  152
   12     6 Dawid          Pikul                 140.70 +  414: 350  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Dariusz Białobrzewski 113.33 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Moskal                100.00 +  490: 264  150
    2     1 Paweł          Jackowski             134.09 -  357: 443   84
    3     6 Mariusz        Kubicki               113.13 -  351: 473   63
    4    11 Urszula        Behnke                100.00 +  384: 263  150
    5     8 Rafał          Dąbrowski             113.56 +  471: 244  164
    6     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 -  290: 379   72
    7    10 Rafał          Wesołowski            116.33 -  356: 385   66
    8     6 Miłosz         Wrzałek               122.19 -  290: 392   72
    9    13 Jan            Lisiewski             101.78 +  379: 355  152
   10    12 Irena          Sołdan                123.85 -  368: 403   74
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              112.44 +  355: 346  162
   12    12 Grzegorz       Koczkodon             125.04 +  420: 307  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Mariusz Kubicki 113.13 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kamil          Piecewicz             100.00 +  328: 246  150
    2     8 Krystian       Wandzlewicz           107.08 -  391: 512   57
    3     6 Dariusz        Białobrzewski         113.33 +  473: 351  163
    4     6 Stanisław      Olsztyn               101.94 -  306: 375   52
    5    13 Kamil          Klinkosz              117.44 -  359: 392   67
    6    12 Rafał          Dąbrowski             113.56 -  324: 387   64
    7    14 Jerzy          Krzyżewski            107.44 +  398: 326  157
    8     8 Marek          Syczuk                129.43 -  252: 561   79
    9    14 Urszula        Behnke                100.00 +  387: 328  150
   10    13 Katarzyna      Sołdan                107.37 +  382: 316  157
   11    12 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  271: 448   67
   12    13 Jerzy          Krzyżewski            107.44 -  379: 420   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Krzysztof Sporczyk 112.44 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krystian       Wandzlewicz           107.08 -  306: 422   57
    2    18 Adam           Graczyk               100.00 +  329: 303  150
    3    14 Rafał          Wesołowski            116.33 +  328: 273  166
    4     9 Marek          Kocikowski            100.00 +  348: 257  150
    5     5 Stanisław      Rydzik                138.41 -  319: 411   88
    6    10 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 -  323: 366   57
    7    11 Katarzyna      Sołdan                107.37 +  354: 347  157
    8    15 Wojciech       Gołęcki               100.47 +  357: 296  150
    9     4 Marek          Syczuk                129.43 -  331: 390   79
   10    11 Stanisław      Olsztyn               101.94 -  266: 369   52
   11    14 Dariusz        Białobrzewski         113.33 -  346: 355   63
   12    15 Jan            Lisiewski             101.78 +  336: 322  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Dariusz Nawrocki 112.02 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  298: 477   97
    2    11 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 -  272: 343   61
    3    20 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  479: 183  150
    4    16 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 +  384: 346  155
    5    10 Grzegorz       Koczkodon             125.04 +  376: 316  175
    6     7 Dawid          Pikul                 140.70 -  365: 668   91
    7     8 Irena          Sołdan                123.85 +  386: 325  174
    8    10 Łukasz         Moskal                100.00 +  335: 304  150
    9    10 Rafał          Wesołowski            116.33 -  285: 361   66
   10     9 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 +  440: 378  157
   11     7 Alina          Białobrzewska         108.09 +  447: 359  158
   12     5 Krystian       Wandzlewicz           107.08 -  324: 350   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Eugeniusz Wróblewski 110.63 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 143.46 -  420: 425   93
    2    11 Dariusz        Nawrocki              112.02 +  343: 272  162
    3    12 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 +  415: 378  172
    4     7 Jerzy          Krzyżewski            107.44 +  439: 276  157
    5     4 Tomasz         Zwoliński             140.20 -  360: 416   90
    6     8 Alina          Białobrzewska         108.09 -  370: 425   58
    7     9 Łukasz         Moskal                100.00 +  368: 355  150
    8     7 Katarzyna      Sołdan                107.37 -  321: 419   57
    9     8 Kamil          Klinkosz              117.44 +  396: 315  167
   10     6 Marek          Dudkiewicz            124.68 -  287: 449   75
   11    10 Grzegorz       Koczkodon             125.04 +  406: 378  175
   12     8 Rafał          Wesołowski            116.33 -  373: 385   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Alina Białobrzewska 108.09 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 140.70 -  335: 433   91
    2    16 Jan            Lisiewski             101.78 +  366: 259  152
    3    10 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 +  477: 321  157
    4     8 Katarzyna      Dębska                100.00 +  378: 217  150
    5     6 Stanisław      Olsztyn               101.94 -  237: 337   52
    6     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 +  425: 370  161
    7     5 Miłosz         Wrzałek               122.19 +  429: 394  172
    8     2 Krzysztof      Mówka                 143.46 +  419: 387  193
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  269: 431   97
   10     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 -  348: 418   72
   11     7 Dariusz        Nawrocki              112.02 -  359: 447   62
   12     9 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  331: 454   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Jerzy Krzyżewski 107.44 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             140.20 +  359: 310  190
    2     5 Dawid          Pikul                 140.70 +  377: 341  191
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  256: 433   97
    4     7 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 -  276: 439   61
    5    12 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 -  280: 427   57
    6    15 Łukasz         Moskal                100.00 -  391: 400   50
    7    14 Mariusz        Kubicki               113.13 -  326: 398   63
    8    17 Katarzyna      Dębska                100.00 +  465: 310  150
    9    17 Marek          Kocikowski            100.00 +  390: 340  150
   10    14 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  366: 375   67
   11    15 Katarzyna      Sołdan                107.37 +  415: 263  157
   12    13 Mariusz        Kubicki               113.13 +  420: 379  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Katarzyna Sołdan 107.37 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                138.41 -  394: 418   88
    2    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 +  434: 317  155
    3     7 Irena          Sołdan                123.85 -  368: 408   74
    4    12 Rafał          Dąbrowski             113.56 -  317: 423   64
    5    15 Joanna         Ostrowska             105.74 +  315: 308  156
    6    13 Urszula        Behnke                100.00 +  437: 298  150
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              112.44 -  347: 354   62
    8     7 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 +  419: 321  161
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 -  290: 429   72
   10    13 Mariusz        Kubicki               113.13 -  316: 382   63
   11    15 Jerzy          Krzyżewski            107.44 -  263: 415   57
   12    16 Wojciech       Gołęcki               100.47 +  452: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Krystian Wandzlewicz 107.08 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              112.44 +  422: 306  162
    2     8 Mariusz        Kubicki               113.13 +  512: 391  163
    3     1 Paweł          Jackowski             134.09 -  215: 409   84
    4    10 Kamil          Klinkosz              117.44 +  364: 318  167
    5     3 Irena          Sołdan                123.85 +  384: 381  174
    6     4 Stanisław      Rydzik                138.41 +  391: 350  188
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  314: 518   97
    8     5 Stanisław      Olsztyn               101.94 +  512: 216  152
    9     2 Krzysztof      Mówka                 143.46 -  383: 413   93
   10     4 Tomasz         Zwoliński             140.20 -  262: 443   90
   11     6 Rafał          Wesołowski            116.33 +  386: 381  166
   12     5 Dariusz        Nawrocki              112.02 +  350: 324  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Małgorzata Jóźwiak 106.95 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             134.09 -  340: 412   84
    2    15 Łukasz         Moskal                100.00 +  430: 309  150
    3    10 Alina          Białobrzewska         108.09 -  321: 477   58
    4    15 Joanna         Ostrowska             105.74 +  412: 288  156
    5    12 Jerzy          Krzyżewski            107.44 +  427: 280  157
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              112.44 +  366: 323  162
    7     7 Kamil          Klinkosz              117.44 +  384: 359  167
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.15 -  245: 422   97
    9     9 Marek          Dudkiewicz            124.68 -  299: 464   75
   10     9 Dariusz        Nawrocki              112.02 -  378: 440   62
   11    11 Kamil          Klinkosz              117.44 -  260: 445   67
   12    14 Joanna         Ostrowska             105.74 +  397: 355  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Joanna Ostrowska 105.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              131.18 -  267: 469   81
    2    14 Marek          Kocikowski            100.00 -  325: 401   50
    3    18 Kamil          Piecewicz             100.00 +  385: 344  150
    4    15 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 -  288: 412   57
    5    15 Katarzyna      Sołdan                107.37 -  308: 315   57
    6    17 Jan            Lisiewski             101.78 -  305: 341   52
    7    19 Adam           Graczyk               100.00 +  377: 281  150
    8    18 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  422: 176  150
    9    18 Aldona         Głośnicka             100.00 +  375: 281  150
   10    15 Wojciech       Gołęcki               100.47 +  384: 252  150
   11    13 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 -  282: 312   55
   12    14 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 -  355: 397   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.67 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Syczuk                129.43 -  296: 470   79
    2    12 Katarzyna      Sołdan                107.37 -  317: 434   57
    3    17 Jan            Lisiewski             101.78 +  363: 298  152
    4    16 Dariusz        Nawrocki              112.02 -  346: 384   62
    5    16 Wojciech       Gołęcki               100.47 +  353: 292  150
    6    14 Marek          Kocikowski            100.00 +  351: 233  150
    7    13 Grzegorz       Koczkodon             125.04 -  355: 367   75
    8    12 Rafał          Wesołowski            116.33 +  373: 345  166
    9    12 Stanisław      Olsztyn               101.94 +  392: 349  152
   10    10 Rafał          Dąbrowski             113.56 -  268: 413   64
   11    13 Joanna         Ostrowska             105.74 +  312: 282  156
   12    11 Irena          Sołdan                123.85 +  400:   1  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Stanisław Olsztyn 101.94 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Koczkodon             125.04 +  318: 292  175
    2     9 Stanisław      Rydzik                138.41 -  335: 445   88
    3    13 Miłosz         Wrzałek               122.19 +  374: 349  172
    4     6 Mariusz        Kubicki               113.13 +  375: 306  163
    5     6 Alina          Białobrzewska         108.09 +  337: 237  158
    6     3 Paweł          Jackowski             134.09 -  345: 387   84
    7     6 Marek          Syczuk                129.43 +  416: 389  179
    8     5 Krystian       Wandzlewicz           107.08 -  216: 512   57
    9    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 -  349: 392   55
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              112.44 +  369: 266  162
   11     8 Rafał          Dąbrowski             113.56 -  343: 387   64
   12    10 Marek          Dudkiewicz            124.68 -  296: 392   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Jan Lisiewski 101.78 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Dudkiewicz            124.68 -  263: 424   75
    2    16 Alina          Białobrzewska         108.09 -  259: 366   58
    3    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 -  298: 363   55
    4    19 Aldona         Głośnicka             100.00 +  328: 282  150
    5    17 Rafał          Wesołowski            116.33 -  276: 400   66
    6    17 Joanna         Ostrowska             105.74 +  341: 305  156
    7    15 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  305: 439   67
    8    20 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  470:  98  150
    9    13 Dariusz        Białobrzewski         113.33 -  355: 379   63
   10    17 Urszula        Behnke                100.00 +  317: 292  150
   11    16 Łukasz         Moskal                100.00 +  494: 221  150
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              112.44 -  322: 336   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Wojciech Gołęcki 100.47 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                123.85 +  386: 305  174
    2     4 Andrzej        Oleksiak              131.18 -  336: 415   81
    3    15 Katarzyna      Dębska                100.00 -  239: 381   50
    4    17 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  246: 395   67
    5    16 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 -  292: 353   55
    6    18 Adam           Graczyk               100.00 +  335: 280  150
    7    16 Marek          Kocikowski            100.00 +  365: 337  150
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              112.44 -  296: 357   62
    9    15 Łukasz         Moskal                100.00 +  399: 267  150
   10    15 Joanna         Ostrowska             105.74 -  252: 384   56
   11    17 Kamil          Piecewicz             100.00 +  374: 309  150
   12    16 Katarzyna      Sołdan                107.37 -  252: 452   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Urszula Behnke 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Miłosz         Wrzałek               122.19 -  379: 413   72
    2    13 Grzegorz       Koczkodon             125.04 -  336: 505   75
    3    16 Adam           Graczyk               100.00 +  306: 258  150
    4    11 Dariusz        Białobrzewski         113.33 -  263: 384   63
    5    19 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  376: 152  150
    6    13 Katarzyna      Sołdan                107.37 -  298: 437   57
    7    18 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  359: 285  150
    8    13 Rafał          Dąbrowski             113.56 -  229: 408   64
    9    14 Mariusz        Kubicki               113.13 -  328: 387   63
   10    17 Jan            Lisiewski             101.78 -  292: 317   52
   11    18 Marek          Kocikowski            100.00 -  282: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     946  / 11  86.00




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 -  305: 351   72
    2    20 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  301: 213  150
    3    15 Wojciech       Gołęcki               100.47 +  381: 239  150
    4     8 Alina          Białobrzewska         108.09 -  217: 378   58
    5    14 Miłosz         Wrzałek               122.19 -  266: 425   72
    6    16 Rafał          Wesołowski            116.33 -  246: 402   66
    7    17 Kamil          Piecewicz             100.00 -  257: 305   50
    8    17 Jerzy          Krzyżewski            107.44 -  310: 465   57
    9    16 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  261: 412   67
   10    19 Adam           Graczyk               100.00 +  299: 277  150
   11    19 Aldona         Głośnicka             100.00 +  318: 250  150
   12    18 Kamil          Piecewicz             100.00 -  256: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Klinkosz              117.44 -  229: 305   67
    2    18 Krzysztof      Sporczyk              112.44 -  303: 329   62
    3    16 Urszula        Behnke                100.00 -  258: 306   50
    4    20 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  272: 252  150
    5    18 Łukasz         Moskal                100.00 -  243: 405   50
    6    18 Wojciech       Gołęcki               100.47 -  280: 335   50
    7    19 Joanna         Ostrowska             105.74 -  281: 377   56
    8    19 Aldona         Głośnicka             100.00 -  277: 408   50
    9    20 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  431: 143  150
   10    19 Katarzyna      Dębska                100.00 -  277: 299   50
   11    21 PAUZA
   12    19 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  275: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885  / 11  80.45




	Aldona Głośnicka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  209: 342   67
    2    19 Irena          Sołdan                123.85 -  235: 408   74
    3    19 Łukasz         Moskal                100.00 -  285: 426   50
    4    19 Jan            Lisiewski             101.78 -  282: 328   52
    5    20 Kamil          Piecewicz             100.00 -  296: 331   50
    6    21 Kamil          Tessmer               100.00 +  323: 160  150
    7    20 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  450: 133  150
    8    19 Adam           Graczyk               100.00 +  408: 277  150
    9    18 Joanna         Ostrowska             105.74 -  281: 375   56
   10    18 Marek          Kocikowski            100.00 -  311: 336   50
   11    19 Katarzyna      Dębska                100.00 -  250: 318   50
   12    20 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  / 11  81.73




	Jacek Jabłonowski 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    21 PAUZA
    5    19 Urszula        Behnke                100.00 -  152: 376   50
    6    19 Kamil          Piecewicz             100.00 -   40: 498   50
    7    20 Aldona         Głośnicka             100.00 -  133: 450   50
    8    20 Jan            Lisiewski             101.78 -   98: 470   52
    9    20 Adam           Graczyk               100.00 -  143: 431   50
   10    20 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  102: 306   50
   11    20 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  126: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     352  /  7  50.29




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            116.33 -  184: 406   66
    2    20 Katarzyna      Dębska                100.00 -  213: 301   50
    3    20 Dariusz        Nawrocki              112.02 -  183: 479   62
    4    20 Adam           Graczyk               100.00 -  252: 272   50
    5    21 PAUZA
    6    20 Mateusz        Zgliński              100.00 +  292: 108  150
    7    18 Urszula        Behnke                100.00 -  285: 359   50
    8    18 Joanna         Ostrowska             105.74 -  176: 422   56
    9    19 Kamil          Piecewicz             100.00 -  253: 313   50
   10    20 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  306: 102  150
   11    20 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  351: 126  150
   12    19 Adam           Graczyk               100.00 -  235: 275   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  / 11  80.36




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Dąbrowski             113.56 -  364: 392   64
    2    14 Joanna         Ostrowska             105.74 +  401: 325  156
    3    11 Mariusz        Orzeł                 117.29 +  411: 368  167
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              112.44 -  257: 348   62
    5    11 Marek          Dudkiewicz            124.68 -  315: 409   75
    6    14 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.67 -  233: 351   55
    7    16 Wojciech       Gołęcki               100.47 -  337: 365   50
    8    16 Irena          Sołdan                123.85 -  299: 344   74
    9    17 Jerzy          Krzyżewski            107.44 -  340: 390   57
   10    18 Aldona         Głośnicka             100.00 +  336: 311  150
   11    18 Urszula        Behnke                100.00 +  367: 282  150
   12    17 Łukasz         Moskal                100.00 +  342: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Łukasz Moskal 100.00 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Białobrzewski         113.33 -  264: 490   63
    2    15 Małgorzata     Jóźwiak               106.95 -  309: 430   57
    3    19 Aldona         Głośnicka             100.00 +  426: 285  150
    4    13 Grzegorz       Koczkodon             125.04 -  318: 425   75
    5    18 Adam           Graczyk               100.00 +  405: 243  150
    6    15 Jerzy          Krzyżewski            107.44 +  400: 391  157
    7     9 Eugeniusz      Wróblewski            110.63 -  355: 368   61
    8    10 Dariusz        Nawrocki              112.02 -  304: 335   62
    9    15 Wojciech       Gołęcki               100.47 -  267: 399   50
   10    16 Kamil          Piecewicz             100.00 +  393: 291  150
   11    16 Jan            Lisiewski             101.78 -  221: 494   52
   12    17 Marek          Kocikowski            100.00 -  298: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Kamil Piecewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Kubicki               113.13 -  246: 328   63
    2    17 Tomasz         Zwoliński             140.20 -  257: 397   90
    3    18 Joanna         Ostrowska             105.74 -  344: 385   56
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           121.65 -  288: 412   72
    5    20 Aldona         Głośnicka             100.00 +  331: 296  150
    6    19 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  498:  40  150
    7    17 Katarzyna      Dębska                100.00 +  305: 257  150
    8    14 Kamil          Klinkosz              117.44 -  312: 503   67
    9    19 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  313: 253  150
   10    16 Łukasz         Moskal                100.00 -  291: 393   50
   11    17 Wojciech       Gołęcki               100.47 -  309: 374   50
   12    18 Katarzyna      Dębska                100.00 +  340: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Kamil Tessmer 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    21 Aldona         Głośnicka             100.00 -  160: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Mateusz Zgliński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    20 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  108: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Nawrocki              477: 298
   2 Eugeniusz      Wróblewski           - Krzysztof      Mówka                 420: 425
   3 Dawid          Pikul                - Alina          Białobrzewska         433: 335
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Tomasz         Zwoliński             359: 310
   5 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Sołdan                418: 394
   6 Małgorzata     Jóźwiak              - Paweł          Jackowski             340: 412
   7 Andrzej        Oleksiak             - Joanna         Ostrowska             469: 267
   8 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Marek          Syczuk                296: 470
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Olsztyn               292: 318
  10 Jan            Lisiewski            - Marek          Dudkiewicz            263: 424
  11 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               305: 386
  12 Urszula        Behnke               - Miłosz         Wrzałek               379: 413
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Dębska                351: 305
  14 Adam           Graczyk              - Kamil          Klinkosz              229: 305
  15 Mariusz        Orzeł                - Aldona         Głośnicka             342: 209
  16 Ewa            Jóźwiak              - Rafał          Wesołowski            184: 406
  17 Rafał          Dąbrowski            - Marek          Kocikowski            392: 364
  18 Łukasz         Moskal               - Dariusz        Białobrzewski         264: 490
  19 Mariusz        Kubicki              - Kamil          Piecewicz             328: 246
  20 Krystian       Wandzlewicz          - Krzysztof      Sporczyk              422: 306


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Białobrzewski         443: 357
   2 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.J    Merklejn              319: 387
   3 Marek          Syczuk               - Rafał          Dąbrowski             367: 313
   4 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Oleksiak              336: 415
   5 Jerzy          Krzyżewski           - Dawid          Pikul                 377: 341
   6 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kwiatkowski           366: 303
   7 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Orzeł                 458: 328
   8 Mariusz        Kubicki              - Krystian       Wandzlewicz           391: 512
   9 Stanisław      Olsztyn              - Stanisław      Rydzik                335: 445
  10 Kamil          Klinkosz             - Miłosz         Wrzałek               362: 335
  11 Dariusz        Nawrocki             - Eugeniusz      Wróblewski            272: 343
  12 Katarzyna      Sołdan               - Janina         Jabłczyńska-Zając     434: 317
  13 Urszula        Behnke               - Grzegorz       Koczkodon             336: 505
  14 Joanna         Ostrowska            - Marek          Kocikowski            325: 401
  15 Łukasz         Moskal               - Małgorzata     Jóźwiak               309: 430
  16 Alina          Białobrzewska        - Jan            Lisiewski             366: 259
  17 Kamil          Piecewicz            - Tomasz         Zwoliński             257: 397
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Graczyk               329: 303
  19 Aldona         Głośnicka            - Irena          Sołdan                235: 408
  20 Katarzyna      Dębska               - Ewa            Jóźwiak               301: 213


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krystian       Wandzlewicz          - Paweł          Jackowski             215: 409
   2 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Syczuk                354: 386
   3 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 321: 436
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Jerzy          Krzyżewski            433: 256
   5 Kamil          Klinkosz             - Stanisław      Rydzik                278: 434
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Mariusz        Kubicki               351: 473
   7 Katarzyna      Sołdan               - Irena          Sołdan                368: 408
   8 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             387: 327
   9 Dawid          Pikul                - Rafał          Dąbrowski             445: 306
  10 Alina          Białobrzewska        - Małgorzata     Jóźwiak               477: 321
  11 Marek          Kocikowski           - Mariusz        Orzeł                 411: 368
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Eugeniusz      Wróblewski            378: 415
  13 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Olsztyn               349: 374
  14 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              273: 328
  15 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Gołęcki               381: 239
  16 Adam           Graczyk              - Urszula        Behnke                258: 306
  17 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Jan            Lisiewski             363: 298
  18 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Piecewicz             385: 344
  19 Aldona         Głośnicka            - Łukasz         Moskal                285: 426
  20 Ewa            Jóźwiak              - Dariusz        Nawrocki              183: 479


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              373: 373
   2 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                388: 307
   3 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Oleksiak              473: 418
   4 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 572: 341
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            393: 345
   6 Stanisław      Olsztyn              - Mariusz        Kubicki               375: 306
   7 Eugeniusz      Wróblewski           - Jerzy          Krzyżewski            439: 276
   8 Katarzyna      Dębska               - Alina          Białobrzewska         217: 378
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Kocikowski            348: 257
  10 Krystian       Wandzlewicz          - Kamil          Klinkosz              364: 318
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Urszula        Behnke                384: 263
  12 Rafał          Dąbrowski            - Katarzyna      Sołdan                423: 317
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Moskal                425: 318
  14 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            372: 321
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Joanna         Ostrowska             412: 288
  16 Dariusz        Nawrocki             - Janina         Jabłczyńska-Zając     384: 346
  17 Mariusz        Orzeł                - Wojciech       Gołęcki               395: 246
  18 Kamil          Piecewicz            - Andrzej        Kwiatkowski           288: 412
  19 Jan            Lisiewski            - Aldona         Głośnicka             328: 282
  20 Adam           Graczyk              - Ewa            Jóźwiak               272: 252
  21 Jacek          Jabłonowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              368: 410
   2 Krzysztof      Mówka                - Marek          Syczuk                441: 363
   3 Irena          Sołdan               - Krystian       Wandzlewicz           381: 384
   4 Tomasz         Zwoliński            - Eugeniusz      Wróblewski            416: 360
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              411: 319
   6 Alina          Białobrzewska        - Stanisław      Olsztyn               237: 337
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Oleksiak              418: 339
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Dąbrowski             471: 244
   9 Dawid          Pikul                - Mariusz        Orzeł                 441: 256
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Nawrocki              316: 376
  11 Marek          Kocikowski           - Marek          Dudkiewicz            315: 409
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Jerzy          Krzyżewski            427: 280
  13 Mariusz        Kubicki              - Kamil          Klinkosz              359: 392
  14 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Dębska                425: 266
  15 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Ostrowska             315: 308
  16 Wojciech       Gołęcki              - Janina         Jabłczyńska-Zając     292: 353
  17 Rafał          Wesołowski           - Jan            Lisiewski             400: 276
  18 Łukasz         Moskal               - Adam           Graczyk               405: 243
  19 Jacek          Jabłonowski          - Urszula        Behnke                152: 376
  20 Kamil          Piecewicz            - Aldona         Głośnicka             331: 296
  21 Ewa            Jóźwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Kazimierz.J    Merklejn              333: 381
   2 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             460: 370
   3 Stanisław      Olsztyn              - Paweł          Jackowski             345: 387
   4 Stanisław      Rydzik               - Krystian       Wandzlewicz           350: 391
   5 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               352: 431
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Białobrzewski         379: 290
   7 Dariusz        Nawrocki             - Dawid          Pikul                 365: 668
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Alina          Białobrzewska         370: 425
   9 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Klinkosz              289: 413
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Jóźwiak               323: 366
  11 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Koczkodon             343: 376
  12 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Kubicki               387: 324
  13 Urszula        Behnke               - Katarzyna      Sołdan                298: 437
  14 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Marek          Kocikowski            351: 233
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Moskal                391: 400
  16 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Dębska                402: 246
  17 Joanna         Ostrowska            - Jan            Lisiewski             305: 341
  18 Wojciech       Gołęcki              - Adam           Graczyk               335: 280
  19 Jacek          Jabłonowski          - Kamil          Piecewicz              40: 498
  20 Mateusz        Zgliński             - Ewa            Jóźwiak               108: 292
  21 Kamil          Tessmer              - Aldona         Głośnicka             160: 323


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 364: 387
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Krystian       Wandzlewicz           518: 314
   3 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             366: 430
   4 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           602: 297
   5 Alina          Białobrzewska        - Miłosz         Wrzałek               429: 394
   6 Marek          Syczuk               - Stanisław      Olsztyn               389: 416
   7 Kamil          Klinkosz             - Małgorzata     Jóźwiak               359: 384
   8 Dariusz        Nawrocki             - Irena          Sołdan                386: 325
   9 Łukasz         Moskal               - Eugeniusz      Wróblewski            355: 368
  10 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Wesołowski            356: 385
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Sołdan                354: 347
  12 Rafał          Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            363: 300
  13 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Grzegorz       Koczkodon             355: 367
  14 Mariusz        Kubicki              - Jerzy          Krzyżewski            398: 326
  15 Jan            Lisiewski            - Mariusz        Orzeł                 305: 439
  16 Marek          Kocikowski           - Wojciech       Gołęcki               337: 365
  17 Katarzyna      Dębska               - Kamil          Piecewicz             257: 305
  18 Ewa            Jóźwiak              - Urszula        Behnke                285: 359
  19 Joanna         Ostrowska            - Adam           Graczyk               377: 281
  20 Aldona         Głośnicka            - Jacek          Jabłonowski           450: 133


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Jóźwiak              - Kazimierz.J    Merklejn              245: 422
   2 Alina          Białobrzewska        - Krzysztof      Mówka                 419: 387
   3 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 383: 381
   4 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             315: 415
   5 Stanisław      Olsztyn              - Krystian       Wandzlewicz           216: 512
   6 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Białobrzewski         392: 290
   7 Katarzyna      Sołdan               - Eugeniusz      Wróblewski            419: 321
   8 Marek          Syczuk               - Mariusz        Kubicki               561: 252
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Dudkiewicz            297: 405
  10 Łukasz         Moskal               - Dariusz        Nawrocki              304: 335
  11 Mariusz        Orzeł                - Andrzej        Kwiatkowski           294: 432
  12 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Rafał          Wesołowski            373: 345
  13 Urszula        Behnke               - Rafał          Dąbrowski             229: 408
  14 Kamil          Piecewicz            - Kamil          Klinkosz              312: 503
  15 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Sporczyk              296: 357
  16 Marek          Kocikowski           - Irena          Sołdan                299: 344
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Dębska                465: 310
  18 Joanna         Ostrowska            - Ewa            Jóźwiak               422: 176
  19 Adam           Graczyk              - Aldona         Głośnicka             277: 408
  20 Jacek          Jabłonowski          - Jan            Lisiewski              98: 470


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Alina          Białobrzewska         431: 269
   2 Krystian       Wandzlewicz          - Krzysztof      Mówka                 383: 413
   3 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                561: 392
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Syczuk                331: 390
   5 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               503: 287
   6 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             322: 434
   7 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           290: 429
   8 Kamil          Klinkosz             - Eugeniusz      Wróblewski            315: 396
   9 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               464: 299
  10 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Wesołowski            285: 361
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Dąbrowski             468: 308
  12 Stanisław      Olsztyn              - Janina         Jabłczyńska-Zając     349: 392
  13 Jan            Lisiewski            - Dariusz        Białobrzewski         355: 379
  14 Mariusz        Kubicki              - Urszula        Behnke                387: 328
  15 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Moskal                399: 267
  16 Katarzyna      Dębska               - Mariusz        Orzeł                 261: 412
  17 Marek          Kocikowski           - Jerzy          Krzyżewski            340: 390
  18 Aldona         Głośnicka            - Joanna         Ostrowska             281: 375
  19 Ewa            Jóźwiak              - Kamil          Piecewicz             253: 313
  20 Jacek          Jabłonowski          - Adam           Graczyk               143: 431


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                388: 499
   2 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 399: 468
   3 Paweł          Jackowski            - Marek          Syczuk                394: 383
   4 Tomasz         Zwoliński            - Krystian       Wandzlewicz           443: 262
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Alina          Białobrzewska         418: 348
   6 Eugeniusz      Wróblewski           - Marek          Dudkiewicz            287: 449
   7 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             361: 328
   8 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Klinkosz              482: 442
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Nawrocki              378: 440
  10 Rafał          Dąbrowski            - Janina         Jabłczyńska-Zając     413: 268
  11 Stanisław      Olsztyn              - Krzysztof      Sporczyk              369: 266
  12 Dariusz        Białobrzewski        - Irena          Sołdan                368: 403
  13 Mariusz        Kubicki              - Katarzyna      Sołdan                382: 316
  14 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Krzyżewski            375: 366
  15 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Gołęcki               384: 252
  16 Kamil          Piecewicz            - Łukasz         Moskal                291: 393
  17 Jan            Lisiewski            - Urszula        Behnke                317: 292
  18 Aldona         Głośnicka            - Marek          Kocikowski            311: 336
  19 Adam           Graczyk              - Katarzyna      Dębska                277: 299
  20 Ewa            Jóźwiak              - Jacek          Jabłonowski           306: 102


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Jackowski             463: 373
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 396: 459
   3 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           409: 433
   4 Dawid          Pikul                - Marek          Syczuk                320: 330
   5 Marek          Dudkiewicz           - Miłosz         Wrzałek               348: 416
   6 Krystian       Wandzlewicz          - Rafał          Wesołowski            386: 381
   7 Alina          Białobrzewska        - Dariusz        Nawrocki              359: 447
   8 Rafał          Dąbrowski            - Stanisław      Olsztyn               387: 343
   9 Krzysztof      Bukowski             - Irena          Sołdan                401: 387
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Grzegorz       Koczkodon             406: 378
  11 Kamil          Klinkosz             - Małgorzata     Jóźwiak               445: 260
  12 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Kubicki               448: 271
  13 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Joanna         Ostrowska             312: 282
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Sporczyk              355: 346
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Sołdan                415: 263
  16 Łukasz         Moskal               - Jan            Lisiewski             221: 494
  17 Wojciech       Gołęcki              - Kamil          Piecewicz             374: 309
  18 Urszula        Behnke               - Marek          Kocikowski            282: 367
  19 Katarzyna      Dębska               - Aldona         Głośnicka             318: 250
  20 Jacek          Jabłonowski          - Ewa            Jóźwiak               126: 351
  21 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              311: 334
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Jackowski             367: 430
   3 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                399: 421
   4 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             332: 418
   5 Dariusz        Nawrocki             - Krystian       Wandzlewicz           324: 350
   6 Dawid          Pikul                - Rafał          Dąbrowski             350: 414
   7 Krzysztof      Bukowski             - Kamil          Klinkosz              454: 413
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Wesołowski            373: 385
   9 Mariusz        Orzeł                - Alina          Białobrzewska         454: 331
  10 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Olsztyn               392: 296
  11 Irena          Sołdan               - Janina         Jabłczyńska-Zając       1: 400
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Białobrzewski         307: 420
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Kubicki               420: 379
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Joanna         Ostrowska             397: 355
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Lisiewski             336: 322
  16 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               452: 252
  17 Marek          Kocikowski           - Łukasz         Moskal                342: 298
  18 Kamil          Piecewicz            - Katarzyna      Dębska                340: 256
  19 Ewa            Jóźwiak              - Adam           Graczyk               235: 275
  20 Aldona         Głośnicka            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 05-11-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             148.72  28851  194
   2 Szymon Fidziński               Warszawa             144.71  20694  143
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.76  27889  194
   4 Sławomir Kordjalik             Warszawa             142.93  28443  199
   5 Krzysztof Mówka                Toruń                142.81  27276  191
   6 Kamil Górka                    Łęczna               141.46  26878  190
   7 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.15   6775   48
   8 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.74  27445  195
   9 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.56  25161  179
  10 Marcin Mroziuk                 Warszawa             139.56   6280   45
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             139.36  26617  191
  12 Dawid Pikul                    Poznań               139.19  27002  194
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.59  27441  198
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            136.42  16643  122
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.82  26620  196
  17 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.36  24636  182
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             134.50  26228  195
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.45   8067   60
  20 Radosław Konca                 Warszawa             133.97  25454  190
  21 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.90  25976  194
  22 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.76  18994  142
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.67   6368   48
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.41  20258  153
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.30  24815  189
  27 Marek Syczuk                   Warszawa             131.11  25697  196
  28 Andrzej Oleksiak               Hel                  130.84  25121  192
  29 Michał Trumpus                 Wrocław              130.29  20455  157
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.14  14185  109
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.06  25621  197
  32 Piotr Pietuchowski             Białystok            129.75  25172  194
  33 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.60  21772  168
  34 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.55  25781  199
  35 Sławomir Kucia                 Kraków               129.05  18842  146
  36 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.85  18426  143
  37 Filip Sosin                    Warszawa             128.44  25046  195
  38 Maciej Perzyński               Piła                 128.14  24347  190
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.56  13777  108
  40 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.43  14527  114
  41 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  42 Małgorzata Kania               Milanówek            127.20  20479  161
  43 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.13  23773  187
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             126.85  25370  200
  45 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.13  25226  200
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  47 Łukasz Bryła                   Mielec               125.80  11825   94
  48 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.68  20611  164
  49 Filip Warzecha                 Gdynia               125.45  15054  120
  50 Marcin Bożek                   Będzin               125.37   9904   79
  51 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24753  198
  52 Marek Roszak                   Poznań               124.97  23119  185
  53 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.79  24583  197
  54 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.25  24228  195
  55 Kuba Koisar                    Warszawa             124.16  18997  153
  56 Iwona Kucia                    Kraków               124.14  17752  143
  57 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.08  24444  197
  58 Artur Koszel                   Inowrocław           124.07  23574  190
  59 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.69  24490  198
  61 Przemysław Herdzina            Kraków               123.45  11851   96
  62 Artur Irzyk                    Strzyżów             123.40  17029  138
  63 Maciej Michalak                Łódź                 123.03  10581   86
  64 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.88  23715  193
  65 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  66 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.66  23182  189
  67 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.47  18370  150
  68 Jacek Pietruszka               Kraków               122.38   3916   32
  69 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.34  23857  195
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.32  23363  191
  71 Irena Sołdan                   Rumia                122.19  24071  197
  72 Andrzej Słapiński              Warszawa             122.00   5246   43
  73 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             121.87  23278  191
  74 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            121.85  20471  168
  75 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.85   7311   60
  76 Andrzej Kowalski               Gdańsk               121.84  19982  164
  77 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  78 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.64  22016  181
  79 Wojciech Morawski              Gliwice              121.54  10088   83
  80 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  81 Robert Soszka                  Warszawa             121.17  23507  194
  82 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.03   8714   72
  83 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  84 Marcin Kamiński                Warszawa             120.96  12943  107
  85 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  86 Sławomir Nosek                 Mielec               120.74  11108   92
  87 Stanisław Gasik                Warszawa             120.72  16538  137
  88 Radosław Sowiński              Warszawa             120.44  23125  192
  89 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.15  23068  192
  90 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.12  22342  186
  91 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.04  22208  185
  92 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  93 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.42  20420  171
  94 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.39  23519  197
  95 Jakub Zaryński                 Świnoujście          119.33   4296   36
  96 Tomasz Figiel                  Zawichost            119.10   8575   72
  97 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.82  22814  192
  98 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.73   7836   66
  99 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 100 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.60  22416  189
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 102 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 104 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.09  18540  157
 105 Michał Sosin                   Warszawa             118.04   8499   72
 106 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 107 Halina Roszak                  Poznań               117.95  23472  199
 108 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.89  10610   90
 109 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.89   9313   79
 110 Joanna Zadrożna                Szczecin             117.82   7069   60
 111 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.76  23552  200
 112 Rafał Matczak                  Pruszków             117.75  18015  153
 113 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 114 Piotr Rosół                    Warszawa             117.62  23054  196
 115 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.54  12929  110
 116 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 117 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.22  11605   99
 118 Rafał Dąbrowski                Ostróda              117.17   7733   66
 119 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 120 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.09  21896  187
 121 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 122 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.90  14028  120
 123 Kamil Klinkosz                 Rumia                116.86   7713   66
 124 Tomasz Ciejka                  Kraków               116.51  11768  101
 125 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.36   4538   39
 126 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.18   6971   60
 127 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.15   5575   48
 128 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.14  10104   87
 129 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 130 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.86  14367  124
 131 Marcin Figiel                  Zawichost            115.48   3580   31
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.42  18582  161
 133 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             115.36  12459  108
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                115.15  10709   93
 135 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.95  21725  189
 136 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 137 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 138 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 139 Krzysztof Obremski             Legnica              114.47  12592  110
 140 Stanisław Ochot                Katowice             114.40   6864   60
 141 Katarzyna Klimała              Kraków               114.27  15312  134
 142 Andrzej Gostomski              Łódź                 114.19  21581  189
 143 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.11  21795  191
 144 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.99  13793  121
 145 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.97  11625  102
 146 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 147 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.84  11270   99
 148 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.83  12408  109
 149 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.70  14326  126
 150 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.46  20083  177
 151 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 152 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 153 Walenty Siemaszko              Lipiany              113.23   7473   66
 154 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.21  15849  140
 155 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 156 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  112.83   6770   60
 157 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.78  19286  171
 158 Beata Piotrowska               Łódź                 112.77  21427  190
 159 Mariusz Makuch                 Zator                112.77   7894   70
 160 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 161 Tomasz Lempart                 Kraków               112.69   5747   51
 162 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.57   3940   35
 163 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.40   6744   60
 164 Wojciech Sołdan                Rumia                112.38  20116  179
 165 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.34  21794  194
 166 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.28   8084   72
 167 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.24  16500  147
 168 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.18  21539  192
 169 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 170 Marek Rogalski                 Chełm                112.07  13672  122
 171 Adam Klimont                   Wałcz                111.94   4030   36
 172 Stefan Dawidson                Częstochowa          111.90   4364   39
 173 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.75  21232  190
 174 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.62  21208  190
 175 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.58   4017   36
 176 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.33  11022   99
 177 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 178 Lucyna Śniadach                Rumia                111.21  20352  183
 179 Agnieszka Krupka               Krosno               111.10  21331  192
 180 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.92   4215   38
 181 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 182 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.84  16072  145
 183 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 184 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.65  13167  119
 185 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.61  11725  106
 186 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.59  14598  132
 187 Marcin Skowron                 Zabrze               110.42  19654  178
 188 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 189 Paweł Ochot                    Katowice             110.29   6507   59
 190 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 191 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.20  17191  156
 192 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 193 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.01  14411  131
 194 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.91  10441   95
 195 Maciej Śliwa                   Zabrze               109.70  11409  104
 196 Renata Andracka                Poznań               109.11   3928   36
 197 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  108.92   5446   50
 198 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.86  18180  167
 199 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.61  13685  126
 200 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.59  13682  126
 201 Katarzyna Sołdan               Rumia                108.57  21063  194
 202 Jerzy Luter                    Bytom                108.18  20446  189
 203 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            108.13  16868  156
 204 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.77  20691  192
 205 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.51  11396  106
 206 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 207 Marianna Kozłowska             Białystok            107.34   9339   87
 208 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 209 Sławomir Buk                   Gliwice              106.97   6418   60
 210 Joanna Duda                    Zabrze               106.62   4798   45
 211 Bartosz Orłowski               Bytom                106.57   9804   92
 212 Anna Niedzielko                Szczecin             106.55  14384  135
 213 Jolanta Chłopińska             Wałcz                106.44   5109   48
 214 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 215 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.34   6274   59
 216 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.25   7969   75
 217 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.22   3399   32
 218 Bogdan Pokojski                Piastów              106.12   8914   84
 219 Władysław Zieliński            Lębork               105.99   8161   77
 220 Paweł Czubla                   Kock                 105.83   3810   36
 221 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.72  18924  179
 222 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 223 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.63   5704   54
 224 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.62  16688  158
 225 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.60  19114  181
 226 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.56  20057  190
 227 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   7598   72
 228 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.45  12443  118
 229 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 230 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 231 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.26  20947  199
 232 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 233 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  104.99  12494  119
 234 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 235 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 236 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.88  10068   96
 237 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 238 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 239 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.35  16696  160
 241 Robert Głowacki                Łódź                 104.17   5000   48
 242 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 243 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 244 Jan Kozłowski                  Kraków               103.92  12574  121
 245 Maurycy Machnio                Lipiany              103.83   3634   35
 246 Weronika Rudnicka              Ustka                103.74  13901  134
 247 Roman Figiel                   Zawichost            103.60   9842   95
 248 Michał Ozimiński               Łódź                 103.49  11591  112
 249 Magdalena Ochot                Katowice             103.49  14178  137
 250 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 251 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.61  15700  153
 252 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 253 Daniel Janus                   Wąchock              102.39   5529   54
 254 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 255 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            102.28   5523   54
 256 Rafał Marks                    Warszawa             102.23   3987   39
 257 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             101.89   4483   44
 258 Dominik Piasecki               Słupsk               101.60   5893   58
 259 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.58  12088  119
 260 Sylwester Wójcik               Lublin               101.53   9442   93
 261 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 262 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 263 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 264 Marta Kleinrok                 Lublin               100.77   6651   66
 265 Maria Jarosz                   Lublin               100.66  10469  104
 266 Anna Arana                     Warszawa             100.63  15799  157
 267 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.61   3622   36
 268 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             100.40   9237   92
 269 Joanna Brychcy                 Katowice             100.17  19133  191
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.14  18126  181
 271 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.10  10110  101
 272 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 273 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.95  13094  131
 274 Rafał Skibicki                 Lębork                99.93   2998   30
 275 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 276 Adam Janicki                   Łódź                  99.34   4669   47
 277 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 278 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 279 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 280 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              99.10   4955   50
 281 Robert Drózd                   Wesoła                99.09   3468   35
 282 Teresa Zalewska                Racibórz              99.01   7129   72
 283 Anna Królak                    Warszawa              98.91   4451   45
 284 Monika Rubinstein              Warszawa              98.55  18527  188
 285 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.33   3540   36
 286 Renata Rosół                   Warszawa              98.19  19245  196
 287 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                97.86   3523   36
 288 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 289 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 290 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.29  18193  187
 291 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.20   3402   35
 292 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 293 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 294 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.68  10441  108
 295 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              96.66   8893   92
 296 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 297 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.36   3469   36
 298 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 299 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 300 Marek Kocikowski               Ostróda               96.03  10083  105
 301 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 302 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 303 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 304 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 305 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.46   5632   59
 306 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.46   5632   59
 307 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              94.95  12153  128
 308 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 309 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.65   6531   69
 311 Anna Stefańska                 Łódź                  94.57   6147   65
 312 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 313 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.08   7338   78
 314 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 315 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 316 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       93.62   4962   53
 317 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   93.58   4679   50
 318 Przemysław Pawlic              Wrocław               93.26  11285  121
 319 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 320 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 321 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.88   5480   59
 322 Marek Reda                     Wołomin               92.75   8440   91
 323 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.69   3337   36
 324 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.66   3243   35
 325 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.09   6907   75
 326 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.73   4678   51
 327 Katarzyna Majewska             Lublin                91.15   4375   48
 328 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.97   5549   61
 329 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 330 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 331 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.94   4407   49
 332 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.90   9529  106
 333 Katarzyna Dębska               Ostróda               89.23   4194   47
 334 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 335 Jarosław Kordalski             Lublin                89.12   3743   42
 336 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 337 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.04   6233   70
 338 Kacper Jachowicz               Żyrardów              88.48   9025  102
 339 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.35   4064   46
 340 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                87.77   4125   47
 341 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 342 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.67  16569  189
 343 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.56  16987  194
 344 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 345 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 346 Piotr Marusa                   Szczytno              86.75   6246   72
 347 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 348 Wojciech Wróbel                Zator                 86.35   3195   37
 349 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 350 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  85.95   3524   41
 351 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 352 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.82   5259   62
 353 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 354 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              84.20   4294   51
 355 Radosław Pastusiak             Sulęcin               84.17   3872   46
 356 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.71   4549   55
 357 Urszula Solarska               Łódź                  81.32   8864  109
 358 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 359 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 360 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 361 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.49  10786  134
 362 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 363 Adam Kędzior                   Lublin                79.66   6612   83
 364 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.94   5078   66
 365 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 366 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 367 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.72   2949   40
 368 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.24   5913   83
 369 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 370 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 05-11-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   5 Maciej Stolarczyk              Zator                104.11   2915   28
   6 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   7 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   8 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
   9 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  10 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  11 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  13 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  14 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  15 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  16 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  17 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  18 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  19 Bogusław Książek               Szczecin             109.17   2620   24
  20 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.12   2571   24
  21 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  22 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  23 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  24 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  25 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  26 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  27 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  28 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  29 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  30 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  31 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  32 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  34 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  35 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  36 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  37 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  38 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  39 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  40 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  41 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  42 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  43 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  44 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  45 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  46 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  47 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  48 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.04   2094   23
  49 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  50 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  52 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  53 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  54 Piotr Madej                    Lublin                81.70   1879   23
  55 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  56 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  57 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          79.14   1741   22
  58 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  59 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  60 Andrzej Lożyński               Piastów              108.50   2170   20
  61 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  62 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  63 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  64 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  65 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  66 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  67 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  68 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  69 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  70 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  71 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  72 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  73 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  74 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  75 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  76 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  77 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  78 Andrzej Szymański              Łódź                  63.94   1023   16
  79 Szymon Zaleski                 Poznań               128.53   1928   15
  80 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  81 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  82 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  83 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  84 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  85 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  86 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  87 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  88 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  89 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  90 Joanna Rubaj                   Lublin                80.93   1133   14
  91 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  92 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  93 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             124.25   1491   12
  94 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
  95 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
  96 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
  97 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
  98 Bartosz Pięta                  Swarzędz             116.58   1399   12
  99 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 100 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 101 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.58   1339   12
 102 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 103 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 104 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 105 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 106 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 107 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 108 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 109 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 110 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 111 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 112 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 113 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 114 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 115 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 116 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 117 Piotr Mossakowski              Chorzów              106.08   1273   12
 118 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 119 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 120 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 121 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 122 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.83   1258   12
 123 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 124 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 125 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 126 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 127 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 128 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 129 Beata Madej                    Lublin               100.33   1204   12
 130 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 131 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 132 Bartosz Kujawiński             Pleszew               99.25   1191   12
 133 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 134 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 135 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 136 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 137 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 138 Sylwia Pliszka                 Szczecin              98.17   1178   12
 139 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 140 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 141 Kasia Kowalewska               Poznań                97.58   1171   12
 142 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 143 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 144 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 145 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 146 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 147 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 148 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 149 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 150 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 151 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 152 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 153 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 154 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 155 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 156 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 157 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                93.33   1120   12
 158 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 159 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 160 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 161 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 162 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 163 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 164 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 165 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 166 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 167 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 168 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 169 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 170 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 171 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 172 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 173 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 174 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 175 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 176 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 177 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 178 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 179 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 180 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 181 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 182 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 183 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 184 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 185 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 186 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 187 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 188 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 189 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 190 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 191 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 192 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 193 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 194 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 195 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 196 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 197 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 198 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 199 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 200 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 201 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 202 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 203 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 204 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 205 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 206 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 207 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 208 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 209 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 210 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 211 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 212 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 213 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 214 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 215 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 216 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 217 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 218 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 219 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 220 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 221 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 222 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 223 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 224 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 225 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 226 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 227 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 228 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 229 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 230 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.27   1026   11
 231 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 232 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 233 Julita Spryszyńska             Łódź                  92.00   1012   11
 234 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 235 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 236 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 237 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 238 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 239 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 240 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 241 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 242 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 243 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 244 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 245 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 246 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 247 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 248 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 249 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 250 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 251 Jacek Stolarczyk               Zator                 78.09    859   11
 252 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 253 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 254 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 255 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 256 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 257 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 258 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 259 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 260 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 261 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 262 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 263 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 264 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 265 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 266 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 267 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 268 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 269 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 270 Tomasz Korpysz                 Warszawa              95.00    950   10
 271 Janusz Czerwik                 Zator                 83.70    837   10
 272 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 273 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 274 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 275 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 276 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 277 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 278 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 279 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 280 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 281 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.11    550    9
 282 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 283 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 284 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 285 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 286 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 287 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 288 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 289 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 290 Monika Dzik                    Poznań               116.14    813    7
 291 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 292 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 293 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 294 Artur Owsiany                  Skierniewice         103.57    725    7
 295 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 296 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 297 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 298 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 299 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 300 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 301 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 302 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 303 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 304 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 305 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 306 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 307 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 308 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 311 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 312 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 313 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 314 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 316 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 317 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 318 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 319 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 320 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 321 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 322 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 323 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 324 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 325 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 326 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 327 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 328 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 329 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 330 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 331 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 332 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 333 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 334 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 335 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 336 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 337 Magdalena Podlaska             Warszawa              95.20    476    5
 338 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 339 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 340 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 341 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 342 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 343 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 344 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 345 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 346 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 347 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 348 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 349 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 350 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 351 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.00    315    3
 352 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 353 Maciej Pilc                    Poznań                93.67    281    3
 354 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 355 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 356 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 357 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 358 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 359 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 360 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 361 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 362 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 363 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 364 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 365 Paweł Górny                    Lublin               100.00    200    2
 366 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 367 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 368 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 369 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 370 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 371 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 372 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 373 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 374 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 375 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 376 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 377 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 378 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 379 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 380 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 381 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 382 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 383 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 384 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 385 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 386 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 387 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 388 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 389 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie