Bielsko-Biała23
września
Bielsko-Biała 23-24 września IX Mistrzostwa Podbeskidzia
Nowe Miasto Lubawskie 7
października
Nowe Miasto Lubawskie 7- 8 października IX Mistrzostwa Warmii i Mazur
Zabrze14
października
Zabrze 14 października IV Mistrzostwa Polski Szkół
Do wyboru, do koloru07 - 08 października 2006 — IX Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 07 - 08 października 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Do wyboru, do koloruOrganizator IX Mistrzostw Warmii i Mazur, Mariusz Orzeł, od pół roku dumny tata Igora, postarał się żeby uczestnikom turnieju nie zabrakło atrakcji. Oprócz turnieju na nowej, przestronnej sali scrabbliści mogli uczestniczyć w turnieju piłkarskim, a także rozegrać I Turniej Nocny scrabble w barze "Piwnicznym". W turnieju piłkarskim uczestniczyły 3 pięcioosobowe drużyny. Po niesłychanie emocjonujących meczach, w których zwycięstwo ważyło się do ostatniej sekundy, zwyciężyła drużyna gospodarzy w składzie: Krystian Wandzlewicz, Krzysztof Żurawski, Kamil Piecewicz, Mariusz Orzeł oraz gościnnie Mariusz Sylwestrzuk z Warszawy. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale. Statuetką został wyróżniony najlepszy bramkarz turnieju — Mariusz Michalski z Inowrocławia. O 22 rozpoczął się w Barze Piwnicznym 5 rundowy turniej nocny. Grano partie 10 minutowe. Tutaj najlepszym okazał się Kazimierz Merklejn junior. Wygrał wszystkie partie, a średnia jego wyników to ponad 400 punktów z partii. Nagrodę dla zwycięzcy w postaci pucharku ufundowali właściciele baru. Właściwe Mistrzostwa zgromadziły 58 osób. Sukces sprzed dwu lat powtórzył Andrzej Oleksiak odnosząc 10 zwycięstw, przed Dawidem Pikulem (9) i Kazimierzem Merklejnem (również 9). Nowy Mistrz Mazur dedykował swoje zwycięstwo serdecznej przyjaciółce — "Figurynce z sewrskiej porcelany". Nagrodą za pierwsze miejsce (oprócz pucharu) był telewizor. Nagrody również otrzymali kolejni uczestnicy. Najlepszą kobietą turnieju (pod nieobecność Ireny Sołdan) okazała się..... Katarzyna Sołdan. Turniej jak co roku odbył się pod patronatem Starosty Nowomiejskiego.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur
VII Mistrzostwa Warmii i Mazur
VI Mistrzostwa Warmii i Mazur




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Andrzej         Oleksiak             Olsztyn                136.18     10.0     5120     1945      530
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 141.30      9.0     5014     1810      863
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.66      9.0     4814     1810      698
  4 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.12      9.0     4741     1812      263
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.89      8.0     4977     1731      696
  6 Marek           Syczuk               Warszawa               139.51      8.0     4925     1706      614
  7 Wojciech        Sołdan               Rumia                  120.90      8.0     4871     1682      595
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   128.75      8.0     4829     1708      596
  9 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 125.22      8.0     4530     1669      -57
 10 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   118.56      8.0     4483     1600      229
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.16      7.0     5126     1551      643
 12 Filip           Warzecha             Gdynia                 130.67      7.0     4960     1505      641
 13 Piotr           Pietuchowski         Białystok              137.37      7.0     4911     1529      617
 14 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  120.40      7.0     4671     1540      167
 15 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  114.69      7.0     4566     1576      132
 16 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              117.09      7.0     4531     1471      317
 17 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               116.43      7.0     4498     1366      166
 18 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              126.76      7.0     4471     1438      422
 19 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             114.68      7.0     4413     1477       78
 20 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.64      7.0     4329     1447      259
 21 Piotr           Szutenberg           Ustka                  111.07      7.0     4285     1553      -81
 22 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      7.0     4241     1508       62
 23 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.22      7.0     4165     1470     -176
 24 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.69      6.0     4632     1427      174
 25 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                119.62      6.0     4516     1391      407
 26 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.54      6.0     4477     1321      272
 27 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.38      6.0     4460     1355      337
 28 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   118.28      6.0     4321     1432     -404
 29 Danuta          Langiewicz           Ostróda                101.53      6.0     4313     1305      354
 30 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                100.00      6.0     4273     1321      366
 31 Henryk          Ryś                  Warszawa               100.00      6.0     4160     1333      101
 32 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      6.0     4154     1303       55
 33 Jan             Lisiewski            Piasutno               104.27      6.0     4105     1346      -66
 34 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      6.0     4054     1313      248
 35 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.56      6.0     3935     1300      105
 36 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              100.00      5.0     4372     1190       41
 37 Anna            Dłużniewska          Warszawa               101.06      5.0     4274     1192      221
 38 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.03      5.0     4256     1248      -28
 39 Anna            Lisiewska            Piasutno               100.00      5.0     4096     1216      -18
 40 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      5.0     4082     1249     -465
 41 Krzysztof       Żurawski             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     3891     1197     -335
 42 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 100.00      5.0     3820     1183     -324
 43 Sławomir        Grudziński           Ostróda                100.00      5.0     3633     1155     -652
 44 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      5.0     3559     1164     -607
 45 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     3296     1142     -111
 46 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                116.10      4.0     4320     1074       31
 47 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3907     1086     -456
 48 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      4.0     3706     1033      -32
 49 Mateusz         Pawlaczyk            Ostróda                100.00      4.0     3597     1049     -101
 50 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.51      4.0     3381     1035     -418
 51 Michał          Kowalski             Świętajno              100.00      4.0     3331     1046     -229
 52 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      4.0     3102     1026     -667
 53 Jacek           Jabłonowski          Iława                  100.00      4.0     2482      962    -1446
 54 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lub        100.00      3.0     2823      923     -566
 55 Katarzyna       Żurawska             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.0     2676      936    -1150
 56 Ewa             Jaworska             Iława                  100.00      3.0     2293      800     -194
 57 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      2.0     1241      605    -1073
 58 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0      511      350    -1644
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Stanisław Rydzik 141.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Szutenberg            111.07 +  571: 312  161
    2     1 Krystian       Wandzlewicz           118.56 -  364: 399   69
    3     7 Andrzej        Rechowicz             123.69 +  380: 364  174
    4     5 Rafał          Dąbrowski             119.62 +  379: 298  170
    5     3 Kamil          Nawrocki              126.76 +  428: 306  177
    6     5 Rafał          Lenartowski           125.22 +  473: 338  175
    7     2 Dawid          Pikul                 141.30 -  343: 456   91
    8     4 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 +  448: 394  165
    9     2 Grzegorz       Koczkodon             125.12 -  390: 398   75
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 +  414: 279  192
   11     3 Marek          Syczuk                139.51 +  449: 377  190
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 -  338: 360   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Kazimierz.J Merklejn 141.66 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Krzyżewski            111.03 +  417: 309  161
    2    14 Wojciech       Gołęcki               104.56 -  357: 367   55
    3    11 Anna           Lisiewska             100.00 +  445: 298  150
    4     6 Dariusz        Nawrocki              111.51 +  537: 328  162
    5     2 Andrzej        Oleksiak              136.18 +  403: 348  186
    6     3 Filip          Warzecha              130.67 +  408: 377  181
    7     3 Miłosz         Wrzałek               128.75 +  403: 336  179
    8     1 Wojciech       Sołdan                120.90 +  389: 274  171
    9     1 Dawid          Pikul                 141.30 -  285: 365   91
   10     3 Stanisław      Rydzik                141.89 -  279: 414   92
   11     5 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  531: 362  190
   12     2 Stanisław      Rydzik                141.89 +  360: 338  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Dawid Pikul 141.30 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 +  495: 248  160
    2     4 Henryk         Ryś                   100.00 +  399: 326  150
    3     4 Marek          Syczuk                139.51 -  324: 488   90
    4     7 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 +  393: 278  165
    5     5 Mariusz        Orzeł                 118.28 +  474: 290  168
    6     1 Miłosz         Wrzałek               128.75 +  399: 271  179
    7     2 Stanisław      Rydzik                141.89 +  456: 343  192
    8     2 Andrzej        Oleksiak              136.18 +  418: 392  186
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 +  365: 285  192
   10     1 Grzegorz       Koczkodon             125.12 -  373: 431   75
   11     2 Marek          Dudkiewicz            117.09 +  478: 288  167
   12     1 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  440: 511   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Tomasz Zwoliński 140.16 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Gołęcki               104.56 +  393: 381  155
    2     7 Marek          Dudkiewicz            117.09 +  438: 312  167
    3     6 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 +  385: 338  165
    4     2 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  410: 483   86
    5     4 Krystian       Wandzlewicz           118.56 +  449: 272  169
    6     2 Wojciech       Sołdan                120.90 -  393: 394   71
    7     4 Mariusz        Orzeł                 118.28 +  493: 349  168
    8     3 Grzegorz       Koczkodon             125.12 -  405: 429   75
    9     4 Miłosz         Wrzałek               128.75 -  387: 460   79
   10     7 Andrzej        Rechowicz             123.69 +  547: 347  174
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 -  362: 531   92
   12     8 Mariusz        Michalski             100.00 +  464: 187  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Marek Syczuk 139.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jan            Lisiewski             104.27 +  373: 350  154
    2     9 Kamil          Nawrocki              126.76 +  390: 330  177
    3     4 Dawid          Pikul                 141.30 +  488: 324  191
    4     1 Miłosz         Wrzałek               128.75 -  308: 367   79
    5     8 Piotr          Szutenberg            111.07 +  428: 303  161
    6     4 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  344: 417   86
    7     8 Krystian       Wandzlewicz           118.56 +  470: 307  169
    8     6 Rafał          Lenartowski           125.22 -  396: 408   75
    9     7 Mariusz        Kubicki               114.68 +  471: 312  165
   10     5 Katarzyna      Sołdan                120.40 +  496: 362  170
   11     3 Stanisław      Rydzik                141.89 -  377: 449   92
   12     4 Piotr          Pietuchowski          137.37 +  384: 382  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Piotr Pietuchowski 137.37 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Danuta         Langiewicz            101.53 +  443: 298  152
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 +  392: 346  172
    3     5 Mariusz        Orzeł                 118.28 -  368: 376   68
    4     9 Grzegorz       Koczkodon             125.12 -  346: 427   75
    5    11 Mariusz        Michalski             100.00 +  428: 316  150
    6     7 Rafał          Wesołowski            117.64 +  416: 303  168
    7     6 Rafał          Lenartowski           125.22 -  385: 423   75
    8     7 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  482: 296  166
    9     6 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 +  489: 373  165
   10     4 Marek          Dudkiewicz            117.09 -  350: 379   67
   11     6 Filip          Warzecha              130.67 +  430: 373  181
   12     4 Marek          Syczuk                139.51 -  382: 384   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Andrzej Oleksiak 136.18 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Dłużniewska           101.06 +  438: 350  151
    2    12 Rafał          Dąbrowski             119.62 +  386: 344  170
    3     1 Katarzyna      Sołdan                120.40 +  480: 359  170
    4     2 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  483: 410  190
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 -  348: 403   92
    6     4 Marek          Syczuk                139.51 +  417: 344  190
    7     1 Wojciech       Sołdan                120.90 +  391: 375  171
    8     2 Dawid          Pikul                 141.30 -  392: 418   91
    9     3 Rafał          Lenartowski           125.22 +  478: 392  175
   10     2 Miłosz         Wrzałek               128.75 +  388: 368  179
   11     1 Grzegorz       Koczkodon             125.12 +  408: 387  175
   12     1 Dawid          Pikul                 141.30 +  511: 440  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1945  / 12 162.08




	Filip Warzecha 130.67 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Henryk         Ryś                   100.00 -  311: 408   50
    2    21 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 +  370: 358  160
    3    13 Mariusz        Kubicki               114.68 +  529: 238  165
    4     8 Mariusz        Michalski             100.00 +  387: 315  150
    5     6 Grzegorz       Koczkodon             125.12 +  448: 322  175
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 -  377: 408   92
    7     5 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 -  356: 403   65
    8     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 -  374: 462   72
    9    11 Piotr          Szutenberg            111.07 +  479: 278  161
   10     8 Jan            Lisiewski             104.27 +  471: 387  154
   11     6 Piotr          Pietuchowski          137.37 -  373: 430   87
   12     9 Andrzej        Rechowicz             123.69 +  485: 310  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Miłosz Wrzałek 128.75 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Golubiński            100.00 +  517: 208  150
    2     3 Mariusz        Kubicki               114.68 +  381: 360  165
    3     3 Dariusz        Nawrocki              111.51 +  490: 268  162
    4     1 Marek          Syczuk                139.51 +  367: 308  190
    5     1 Wojciech       Sołdan                120.90 +  441: 392  171
    6     1 Dawid          Pikul                 141.30 -  271: 399   91
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 -  336: 403   92
    8     5 Piotr          Szutenberg            111.07 +  372: 354  161
    9     4 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  460: 387  190
   10     2 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  368: 388   86
   11     4 Rafał          Lenartowski           125.22 +  435: 306  175
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             125.12 -  391: 460   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Kamil Nawrocki 126.76 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Lenartowska           100.00 +  447: 224  150
    2     9 Marek          Syczuk                139.51 -  330: 390   90
    3    10 Mariusz        Katzig                100.00 +  357: 327  150
    4    13 Urszula        Solarska              100.00 +  406: 240  150
    5     3 Stanisław      Rydzik                141.89 -  306: 428   92
    6    10 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 -  351: 462   65
    7    14 Mariusz        Michalski             100.00 -  325: 349   50
    8    17 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 +  515: 238  160
    9    13 Henryk         Ryś                   100.00 +  399: 288  150
   10     9 Piotr          Szutenberg            111.07 -  314: 479   61
   11    13 Katarzyna      Dębska                100.00 +  378: 307  150
   12    10 Rafał          Dąbrowski             119.62 +  343: 317  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Rafał Lenartowski 125.22 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Katzig                100.00 +  443: 312  150
    2    11 Mariusz        Orzeł                 118.28 -  296: 373   68
    3    17 Michał         Kolaj                 100.00 +  369: 363  150
    4     4 Katarzyna      Sołdan                120.40 +  349: 333  170
    5     7 Jerzy          Krzyżewski            111.03 +  363: 310  161
    6     5 Stanisław      Rydzik                141.89 -  338: 473   92
    7     6 Piotr          Pietuchowski          137.37 +  423: 385  187
    8     6 Marek          Syczuk                139.51 +  408: 396  190
    9     3 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  392: 478   86
   10     6 Wojciech       Sołdan                120.90 +  420: 382  171
   11     4 Miłosz         Wrzałek               128.75 -  306: 435   79
   12     7 Mariusz        Kubicki               114.68 +  423: 347  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Grzegorz Koczkodon 125.12 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Lisiewska             100.00 +  356: 343  150
    2    13 Dariusz        Nawrocki              111.51 -  272: 382   62
    3    18 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  406: 273  150
    4     9 Piotr          Pietuchowski          137.37 +  427: 346  187
    5     6 Filip          Warzecha              130.67 -  322: 448   81
    6     6 Katarzyna      Sołdan                120.40 +  461: 331  170
    7     7 Andrzej        Rechowicz             123.69 +  392: 388  174
    8     3 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  429: 405  190
    9     2 Stanisław      Rydzik                141.89 +  398: 390  192
   10     1 Dawid          Pikul                 141.30 +  431: 373  191
   11     1 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  387: 408   86
   12     3 Miłosz         Wrzałek               128.75 +  460: 391  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Andrzej Rechowicz 123.69 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  460: 243  150
    2     6 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  368: 352  166
    3     7 Stanisław      Rydzik                141.89 -  364: 380   92
    4    10 Piotr          Szutenberg            111.07 -  369: 385   61
    5    10 Jan            Lisiewski             104.27 +  399: 234  154
    6     8 Michał         Kolaj                 100.00 +  407: 324  150
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             125.12 -  388: 392   75
    8    10 Krystian       Wandzlewicz           118.56 +  411: 363  169
    9     8 Mariusz        Orzeł                 118.28 +  417: 332  168
   10     7 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  347: 547   90
   11     7 Wojciech       Sołdan                120.90 -  392: 421   71
   12     9 Filip          Warzecha              130.67 -  310: 485   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Andrzej Kwiatkowski 122.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Michalski             100.00 +  370: 281  150
    2    10 Piotr          Pietuchowski          137.37 -  346: 392   87
    3     8 Łukasz         Moskal                100.00 +  449: 258  150
    4    12 Kamil          Piecewicz             100.00 +  387: 200  150
    5     9 Katarzyna      Sołdan                120.40 -  293: 334   70
    6    11 Dariusz        Nawrocki              111.51 +  445: 270  162
    7     9 Piotr          Szutenberg            111.07 -  266: 365   61
    8     8 Filip          Warzecha              130.67 +  462: 374  181
    9    10 Marek          Dudkiewicz            117.09 -  369: 492   67
   10    11 Anna           Dłużniewska           101.06 -  339: 383   51
   11    14 Jerzy          Krzyżewski            111.03 +  368: 301  161
   12    11 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 -  366: 473   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Wojciech Sołdan 120.90 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Żurawska              100.00 +  528: 143  150
    2     2 Rafał          Wesołowski            117.64 +  380: 317  168
    3     2 Krystian       Wandzlewicz           118.56 +  378: 308  169
    4     3 Mariusz        Orzeł                 118.28 +  555: 345  168
    5     1 Miłosz         Wrzałek               128.75 -  392: 441   79
    6     2 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  394: 393  190
    7     1 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  375: 391   86
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 -  274: 389   92
    9     5 Jerzy          Krzyżewski            111.03 +  383: 379  161
   10     6 Rafał          Lenartowski           125.22 -  382: 420   75
   11     7 Andrzej        Rechowicz             123.69 +  421: 392  174
   12     5 Katarzyna      Sołdan                120.40 +  409: 358  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Katarzyna Sołdan 120.40 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Piecewicz             100.00 +  488: 296  150
    2     5 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 +  490: 351  166
    3     1 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  359: 480   86
    4     4 Rafał          Lenartowski           125.22 -  333: 349   75
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 +  334: 293  172
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             125.12 -  331: 461   75
    7    10 Rafał          Dąbrowski             119.62 +  435: 421  170
    8     9 Danuta         Langiewicz            101.53 +  347: 345  152
    9     9 Rafał          Wesołowski            117.64 +  413: 341  168
   10     5 Marek          Syczuk                139.51 -  362: 496   90
   11     8 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 +  421: 262  165
   12     5 Wojciech       Sołdan                120.90 -  358: 409   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Rafał Dąbrowski 119.62 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adam           Graczyk               100.00 +  369: 262  150
    2    12 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  344: 386   86
    3     9 Krzysztof      Langiewicz            116.10 +  392: 323  166
    4     5 Stanisław      Rydzik                141.89 -  298: 379   92
    5    17 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  408: 385  150
    6    13 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 +  468: 278  160
    7    10 Katarzyna      Sołdan                120.40 -  421: 435   70
    8    11 Rafał          Wesołowski            117.64 -  344: 369   68
    9    12 Katarzyna      Dębska                100.00 -  321: 366   50
   10    10 Jerzy          Krzyżewski            111.03 +  479: 254  161
   11    12 Piotr          Szutenberg            111.07 +  355: 329  161
   12    10 Kamil          Nawrocki              126.76 -  317: 343   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Krystian Wandzlewicz 118.56 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  413: 259  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                141.89 +  399: 364  192
    3     2 Wojciech       Sołdan                120.90 -  308: 378   71
    4    14 Sławomir       Grudziński            100.00 +  397: 293  150
    5     4 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  272: 449   90
    6    14 Urszula        Solarska              100.00 +  367: 359  150
    7     8 Marek          Syczuk                139.51 -  307: 470   90
    8    10 Andrzej        Rechowicz             123.69 -  363: 411   74
    9    18 Michał         Kolaj                 100.00 +  478: 334  150
   10    15 Henryk         Ryś                   100.00 +  427: 284  150
   11     9 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  411: 332  166
   12     6 Marek          Dudkiewicz            117.09 +  341: 321  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Mariusz Orzeł 118.28 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  369: 332  150
    2    11 Rafał          Lenartowski           125.22 +  373: 296  175
    3     5 Piotr          Pietuchowski          137.37 +  376: 368  187
    4     3 Wojciech       Sołdan                120.90 -  345: 555   71
    5     5 Dawid          Pikul                 141.30 -  290: 474   91
    6     9 Jerzy          Krzyżewski            111.03 +  499: 380  161
    7     4 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  349: 493   90
    8    13 Mariusz        Michalski             100.00 +  383: 369  150
    9     8 Andrzej        Rechowicz             123.69 -  332: 417   74
   10    14 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  334: 310  150
   11    10 Mariusz        Kubicki               114.68 -  358: 395   65
   12    13 Rafał          Wesołowski            117.64 -  313: 336   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Rafał Wesołowski 117.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Kolaj                 100.00 +  410: 277  150
    2     2 Wojciech       Sołdan                120.90 -  317: 380   71
    3    20 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  301: 406   50
    4    25 Adam           Graczyk               100.00 +  323: 287  150
    5    13 Anna           Dłużniewska           101.06 +  428: 285  151
    6     7 Piotr          Pietuchowski          137.37 -  303: 416   87
    7    11 Krzysztof      Langiewicz            116.10 +  374: 318  166
    8    11 Rafał          Dąbrowski             119.62 +  369: 344  170
    9     9 Katarzyna      Sołdan                120.40 -  341: 413   70
   10    19 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 -  360: 370   60
   11    16 Jan            Lisiewski             104.27 +  467: 261  154
   12    13 Mariusz        Orzeł                 118.28 +  336: 313  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Marek Dudkiewicz 117.09 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Dębska                100.00 +  460: 257  150
    2     7 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  312: 438   90
    3    12 Mariusz        Michalski             100.00 -  320: 359   50
    4    17 Anna           Lisiewska             100.00 -  307: 383   50
    5    25 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  425: 364  150
    6    17 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  386: 242  150
    7    13 Dariusz        Nawrocki              111.51 +  375: 349  162
    8    14 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  466: 284  150
    9    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 +  492: 369  172
   10     4 Piotr          Pietuchowski          137.37 +  379: 350  187
   11     2 Dawid          Pikul                 141.30 -  288: 478   91
   12     6 Krystian       Wandzlewicz           118.56 -  321: 341   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Mariusz Sylwestrzuk 116.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  405: 227  150
    2     5 Katarzyna      Sołdan                120.40 -  351: 490   70
    3    14 Urszula        Solarska              100.00 -  320: 338   50
    4    18 Mariusz        Kubicki               114.68 +  357: 320  165
    5    15 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 -  338: 396   60
    6    20 Katarzyna      Dębska                100.00 -  307: 462   50
    7    22 Paweł          Golubiński            100.00 +  311: 253  150
    8    23 Anna           Lisiewska             100.00 +  358: 331  150
    9    14 Łukasz         Moskal                100.00 +  445: 320  150
   10    18 Wojciech       Gołęcki               104.56 +  448: 282  155
   11    11 Mariusz        Michalski             100.00 -  397: 462   50
   12    12 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  461: 451  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Krzysztof Langiewicz 116.10 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sławomir       Grudziński            100.00 +  452: 236  150
    2     8 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 -  327: 330   65
    3     9 Rafał          Dąbrowski             119.62 -  323: 392   70
    4    16 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  442: 294  150
    5    12 Michał         Kolaj                 100.00 -  390: 401   50
    6    15 Anna           Lisiewska             100.00 +  397: 249  150
    7    11 Rafał          Wesołowski            117.64 -  318: 374   68
    8    15 Mariusz        Kubicki               114.68 -  356: 436   65
    9    19 Jan            Lisiewski             104.27 -  342: 426   54
   10    22 Michał         Kowalski              100.00 +  314: 298  150
   11    19 Danuta         Langiewicz            101.53 -  315: 463   52
   12    22 Michał         Kolaj                 100.00 -  344: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 12  89.50




	Mariola Osajda-Matczak 115.54 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Moskal                100.00 +  396: 294  150
    2     6 Andrzej        Rechowicz             123.69 -  352: 368   74
    3    15 Piotr          Szutenberg            111.07 -  320: 356   61
    4    19 Michał         Kolaj                 100.00 -  353: 369   50
    5    23 Paweł          Golubiński            100.00 +  384: 312  150
    6    18 Jan            Lisiewski             104.27 +  363: 309  154
    7    17 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 +  391: 348  160
    8     7 Piotr          Pietuchowski          137.37 -  296: 482   87
    9    17 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  420: 292  150
   10    16 Mariusz        Katzig                100.00 +  419: 203  150
   11     9 Krystian       Wandzlewicz           118.56 -  332: 411   69
   12    12 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 -  451: 461   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Małgorzata Jóźwiak 114.69 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Kowalski              100.00 +  383: 251  150
    2     8 Krzysztof      Langiewicz            116.10 +  330: 327  166
    3     6 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  338: 385   90
    4     7 Dawid          Pikul                 141.30 -  278: 393   91
    5    14 Mariusz        Katzig                100.00 +  420: 307  150
    6    10 Kamil          Nawrocki              126.76 +  462: 351  177
    7     5 Filip          Warzecha              130.67 +  403: 356  181
    8     4 Stanisław      Rydzik                141.89 -  394: 448   92
    9     6 Piotr          Pietuchowski          137.37 -  373: 489   87
   10    12 Łukasz         Moskal                100.00 +  450: 340  150
   11     8 Katarzyna      Sołdan                120.40 -  262: 421   70
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 +  473: 366  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Mariusz Kubicki 114.68 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  408: 244  150
    2     3 Miłosz         Wrzałek               128.75 -  360: 381   79
    3    13 Filip          Warzecha              130.67 -  238: 529   81
    4    18 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 -  320: 357   66
    5    26 Katarzyna      Żurawska              100.00 +  431: 186  150
    6    22 Kamil          Piecewicz             100.00 +  406: 341  150
    7    18 Urszula        Solarska              100.00 +  408: 370  150
    8    15 Krzysztof      Langiewicz            116.10 +  436: 356  166
    9     7 Marek          Syczuk                139.51 -  312: 471   90
   10    13 Danuta         Langiewicz            101.53 +  352: 319  152
   11    10 Mariusz        Orzeł                 118.28 +  395: 358  168
   12     7 Rafał          Lenartowski           125.22 -  347: 423   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Dariusz Nawrocki 111.51 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Urszula        Solarska              100.00 +  418: 274  150
    2    13 Grzegorz       Koczkodon             125.12 +  382: 272  175
    3     3 Miłosz         Wrzałek               128.75 -  268: 490   79
    4     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 -  328: 537   92
    5    18 Kamil          Piecewicz             100.00 +  345: 315  150
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 -  270: 445   72
    7    13 Marek          Dudkiewicz            117.09 -  349: 375   67
    8    16 Łukasz         Moskal                100.00 -  296: 412   50
    9    22 Sławomir       Grudziński            100.00 -  321: 347   50
   12    23 Kamil          Piecewicz             100.00 +  404: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  / 10 103.50




	Piotr Szutenberg 111.07 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                141.89 -  312: 571   92
    2    19 Katarzyna      Dębska                100.00 +  332: 264  150
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  356: 320  166
    4    10 Andrzej        Rechowicz             123.69 +  385: 369  174
    5     8 Marek          Syczuk                139.51 -  303: 428   90
    6    12 Danuta         Langiewicz            101.53 +  389: 361  152
    7     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 +  365: 266  172
    8     5 Miłosz         Wrzałek               128.75 -  354: 372   79
    9    11 Filip          Warzecha              130.67 -  278: 479   81
   10     9 Kamil          Nawrocki              126.76 +  479: 314  177
   11    12 Rafał          Dąbrowski             119.62 -  329: 355   70
   12    14 Urszula        Solarska              100.00 +  403: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Jerzy Krzyżewski 111.03 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 -  309: 417   92
    2    22 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  418: 194  150
    3    21 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  453: 242  150
    4    11 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  405: 275  150
    5     7 Rafał          Lenartowski           125.22 -  310: 363   75
    6     9 Mariusz        Orzeł                 118.28 -  380: 499   68
    7    12 Michał         Kolaj                 100.00 +  374: 342  150
    8    12 Katarzyna      Dębska                100.00 +  369: 362  150
    9     5 Wojciech       Sołdan                120.90 -  379: 383   71
   10    10 Rafał          Dąbrowski             119.62 -  254: 479   70
   11    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 -  301: 368   72
   12    17 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  304: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Eugeniusz Wróblewski 110.22 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 141.30 -  248: 495   91
    2    21 Filip          Warzecha              130.67 -  358: 370   81
    3    25 Michał         Kowalski              100.00 +  327: 276  150
    4    20 Henryk         Ryś                   100.00 +  357: 350  150
    5    15 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 +  396: 338  166
    6    13 Rafał          Dąbrowski             119.62 -  278: 468   70
    7    17 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  348: 391   66
    8    17 Kamil          Nawrocki              126.76 -  238: 515   77
    9    24 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  487: 156  150
   10    19 Rafał          Wesołowski            117.64 +  370: 360  168
   11    15 Anna           Dłużniewska           101.06 +  402: 352  151
   12    15 Katarzyna      Dębska                100.00 +  356: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Wojciech Gołęcki 104.56 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  381: 393   90
    2    14 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 +  367: 357  192
    3    16 Kamil          Piecewicz             100.00 -  297: 352   50
    4    23 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  341: 266  150
    5    20 Łukasz         Moskal                100.00 -  346: 399   50
    6    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  262: 168  150
    7    16 Danuta         Langiewicz            101.53 -  283: 344   52
    8    20 Henryk         Ryś                   100.00 -  301: 330   50
    9    23 Michał         Kowalski              100.00 +  327: 197  150
   10    18 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 -  282: 448   66
   11    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  352: 252  150
   12    20 Sławomir       Grudziński            100.00 +  396: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Jan Lisiewski 104.27 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                139.51 -  350: 373   90
    2    15 Michał         Kolaj                 100.00 -  317: 353   50
    3    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  358: 207  150
    4    15 Łukasz         Moskal                100.00 +  340: 309  150
    5    10 Andrzej        Rechowicz             123.69 -  234: 399   74
    6    18 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  309: 363   66
    7    24 Adam           Graczyk               100.00 +  371: 211  150
    8    18 Anna           Dłużniewska           101.06 +  367: 363  151
    9    19 Krzysztof      Langiewicz            116.10 +  426: 342  166
   10     8 Filip          Warzecha              130.67 -  387: 471   81
   11    16 Rafał          Wesołowski            117.64 -  261: 467   68
   12    19 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  385: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Danuta Langiewicz 101.53 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Pietuchowski          137.37 -  298: 443   87
    2    23 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  344: 356   50
    3    24 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  405: 202  150
    4    22 Paweł          Golubiński            100.00 +  366: 272  150
    5    16 Sławomir       Grudziński            100.00 +  410: 246  150
    6    12 Piotr          Szutenberg            111.07 -  361: 389   61
    7    16 Wojciech       Gołęcki               104.56 +  344: 283  155
    8     9 Katarzyna      Sołdan                120.40 -  345: 347   70
    9    16 Urszula        Solarska              100.00 -  312: 433   50
   10    13 Mariusz        Kubicki               114.68 -  319: 352   65
   11    19 Krzysztof      Langiewicz            116.10 +  463: 315  166
   12    16 Anna           Dłużniewska           101.06 +  346: 321  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Anna Dłużniewska 101.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              136.18 -  350: 438   86
    2    16 Urszula        Solarska              100.00 -  329: 374   50
    3    22 Katarzyna      Dębska                100.00 +  373: 251  150
    4    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  455: 193  150
    5    13 Rafał          Wesołowski            117.64 -  285: 428   68
    6    19 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  299: 329   50
    7    21 Sławomir       Grudziński            100.00 +  407: 334  150
    8    18 Jan            Lisiewski             104.27 -  363: 367   54
    9    20 Paweł          Golubiński            100.00 +  357: 252  150
   10    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 +  383: 339  172
   11    15 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 -  352: 402   60
   12    16 Danuta         Langiewicz            101.53 -  321: 346   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    21 Katarzyna      Dębska                100.00 -   56: 489   50
    6    25 Michał         Kowalski              100.00 -   93: 306   50
    7    28 Ewa            Jaworska              100.00 -   94: 199   50
    8    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -   92: 270   50
    9    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -   10: 262   50
   11    28 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 -   66: 430   50
   12    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  100: 199   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  7  50.00




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Dudkiewicz            117.09 -  257: 460   67
    2    19 Piotr          Szutenberg            111.07 -  264: 332   61
    3    22 Anna           Dłużniewska           101.06 -  251: 373   51
    4    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  312: 263  150
    5    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  489:  56  150
    6    20 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 +  462: 307  166
    7    15 Mariusz        Katzig                100.00 +  391: 279  150
    8    12 Jerzy          Krzyżewski            111.03 -  362: 369   61
    9    12 Rafał          Dąbrowski             119.62 +  366: 321  170
   10    20 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  323: 312  150
   11    13 Kamil          Nawrocki              126.76 -  307: 378   77
   12    15 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 -  270: 356   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               128.75 -  208: 517   79
    2    27 Łukasz         Moskal                100.00 -  147: 576   50
    3    28 Ewa            Jaworska              100.00 +  429: 169  150
    4    22 Danuta         Langiewicz            101.53 -  272: 366   52
    5    23 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  312: 384   66
    6    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  322: 292  150
    7    22 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 -  253: 311   66
    8    27 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  357: 309  150
    9    20 Anna           Dłużniewska           101.06 -  252: 357   51
   10    26 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  389: 232  150
   11    24 Michał         Kowalski              100.00 +  318: 262  150
   12    21 Łukasz         Moskal                100.00 -  300: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Dąbrowski             119.62 -  262: 369   70
    2    17 Anna           Lisiewska             100.00 -  304: 367   50
    3    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  228: 264   50
    4    25 Rafał          Wesołowski            117.64 -  287: 323   68
    5    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  279: 231  150
    6    28 Katarzyna      Żurawska              100.00 +  260: 225  150
    7    24 Jan            Lisiewski             104.27 -  211: 371   54
    8    24 Sławomir       Grudziński            100.00 -  253: 258   50
    9    26 Ewa            Jaworska              100.00 +  294: 242  150
   10    24 Anna           Lenartowska           100.00 -  318: 349   50
   11    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  307: 150  150
   12    25 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  293: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Sławomir Grudziński 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Langiewicz            116.10 -  236: 452   66
    2    24 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  385: 177  150
    3    19 Henryk         Ryś                   100.00 +  337: 327  150
    4    14 Krystian       Wandzlewicz           118.56 -  293: 397   69
    5    16 Danuta         Langiewicz            101.53 -  246: 410   52
    6    23 Mariusz        Katzig                100.00 -  325: 434   50
    7    21 Anna           Dłużniewska           101.06 -  334: 407   51
    8    24 Adam           Graczyk               100.00 +  258: 253  150
    9    22 Dariusz        Nawrocki              111.51 +  347: 321  162
   10    21 Urszula        Solarska              100.00 +  287: 274  150
   11    18 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  261: 437   50
   12    20 Wojciech       Gołęcki               104.56 -  324: 396   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Jacek Jabłonowski 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Sławomir       Grudziński            100.00 -  177: 385   50
    3    24 Danuta         Langiewicz            101.53 -  202: 405   52
    4    27 Michał         Kowalski              100.00 -  231: 322   50
    5    29 Ewa            Jaworska              100.00 +  264: 251  150
    6    26 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  288: 256  150
    7    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  282: 270  150
    8    22 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  191: 486   50
    9    24 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 -  156: 487   60
   10    26 Paweł          Golubiński            100.00 -  232: 389   50
   11    27 Katarzyna      Żurawska              100.00 +  272: 241  150
   12    26 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 -  187: 436   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  / 11  87.45




	Ewa Jaworska 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 -  240: 273   50
    3    28 Paweł          Golubiński            100.00 -  169: 429   50
    4    28 Katarzyna      Żurawska              100.00 -  249: 280   50
    5    29 Jacek          Jabłonowski           100.00 -  251: 264   50
    6    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  213: 310   50
    7    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  199:  94  150
    8    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  281:  98  150
    9    26 Adam           Graczyk               100.00 -  242: 294   50
   10    28 Katarzyna      Żurawska              100.00 -  198: 199   50
   12    28 Katarzyna      Żurawska              100.00 +  251: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 10  80.00




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariusz        Kubicki               114.68 -  244: 408   65
    2    22 Jerzy          Krzyżewski            111.03 -  194: 418   61
    3    26 Adam           Graczyk               100.00 +  264: 228  150
    4    24 Mariusz        Katzig                100.00 -  187: 409   50
    5    27 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  255: 292   50
    6    27 Paweł          Golubiński            100.00 -  292: 322   50
    7    27 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  251: 241  150
    8    25 Anna           Lenartowska           100.00 -  208: 334   50
    9    28 Katarzyna      Żurawska              100.00 +  315: 210  150
   10    23 Anna           Lisiewska             100.00 -  280: 410   50
   11    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  354: 204  150
   12    25 Adam           Graczyk               100.00 -  258: 293   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 12  85.50




	Mariusz Katzig 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Lenartowski           125.22 -  312: 443   75
    2    20 Michał         Kowalski              100.00 +  401: 204  150
    3    10 Kamil          Nawrocki              126.76 -  327: 357   77
    4    24 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  409: 187  150
    5    14 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 -  307: 420   65
    6    23 Sławomir       Grudziński            100.00 +  434: 325  150
    7    15 Katarzyna      Dębska                100.00 -  279: 391   50
    8    19 Urszula        Solarska              100.00 -  228: 359   50
    9    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  352: 338  150
   10    16 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  203: 419   66
   11    21 Henryk         Ryś                   100.00 -  267: 401   50
   12    24 Anna           Lenartowska           100.00 +  301: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            117.64 -  277: 410   68
    2    15 Jan            Lisiewski             104.27 +  353: 317  154
    3    17 Rafał          Lenartowski           125.22 -  363: 369   75
    4    19 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  369: 353  166
    5    12 Krzysztof      Langiewicz            116.10 +  401: 390  166
    6     8 Andrzej        Rechowicz             123.69 -  324: 407   74
    7    12 Jerzy          Krzyżewski            111.03 -  342: 374   61
    8    21 Michał         Kowalski              100.00 +  362: 331  150
    9    18 Krystian       Wandzlewicz           118.56 -  334: 478   69
   10    17 Mariusz        Michalski             100.00 -  302: 390   50
   11    20 Anna           Lisiewska             100.00 -  265: 384   50
   12    22 Krzysztof      Langiewicz            116.10 +  390: 344  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Michał Kowalski 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 -  251: 383   65
    2    20 Mariusz        Katzig                100.00 -  204: 401   50
    3    25 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 -  276: 327   60
    4    27 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  322: 231  150
    5    24 Henryk         Ryś                   100.00 -  263: 350   50
    6    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  306:  93  150
    7    23 Anna           Lisiewska             100.00 +  322: 319  150
    8    21 Michał         Kolaj                 100.00 -  331: 362   50
    9    23 Wojciech       Gołęcki               104.56 -  197: 327   55
   10    22 Krzysztof      Langiewicz            116.10 -  298: 314   66
   11    24 Paweł          Golubiński            100.00 -  262: 318   50
   12    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  299: 135  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Nawrocki              126.76 -  224: 447   77
    2    26 Kamil          Piecewicz             100.00 -  313: 345   50
    3    27 Katarzyna      Żurawska              100.00 +  333: 213  150
    4    21 Anna           Dłużniewska           101.06 -  193: 455   51
    5    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  471:  78  150
    6    21 Henryk         Ryś                   100.00 -  329: 387   50
    7    26 Jacek          Jabłonowski           100.00 -  270: 282   50
    8    25 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  334: 208  150
    9    21 Mariusz        Katzig                100.00 -  338: 352   50
   10    24 Adam           Graczyk               100.00 +  349: 318  150
   11    23 Wojciech       Gołęcki               104.56 -  252: 352   55
   12    24 Mariusz        Katzig                100.00 -  300: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Anna Lisiewska 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             125.12 -  343: 356   75
    2    17 Adam           Graczyk               100.00 +  367: 304  150
    3    11 Kazimierz.J    Merklejn              141.66 -  298: 445   92
    4    17 Marek          Dudkiewicz            117.09 +  383: 307  167
    5    19 Urszula        Solarska              100.00 -  315: 374   50
    6    15 Krzysztof      Langiewicz            116.10 -  249: 397   66
    7    23 Michał         Kowalski              100.00 -  319: 322   50
    8    23 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 -  331: 358   66
    9    25 Kamil          Piecewicz             100.00 +  406: 300  150
   10    23 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  410: 280  150
   11    20 Michał         Kolaj                 100.00 +  384: 265  150
   12    18 Henryk         Ryś                   100.00 -  291: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 -  281: 370   72
    2    28 Katarzyna      Żurawska              100.00 +  407: 255  150
    3    12 Marek          Dudkiewicz            117.09 +  359: 320  167
    4     8 Filip          Warzecha              130.67 -  315: 387   81
    5    11 Piotr          Pietuchowski          137.37 -  316: 428   87
    6    16 Łukasz         Moskal                100.00 +  390: 258  150
    7    14 Kamil          Nawrocki              126.76 +  349: 325  177
    8    13 Mariusz        Orzeł                 118.28 -  369: 383   68
    9    15 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  416: 290  150
   10    17 Michał         Kolaj                 100.00 +  390: 302  150
   11    11 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 +  462: 397  166
   12     8 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  187: 464   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Łukasz Moskal 100.00 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  294: 396   66
    2    27 Paweł          Golubiński            100.00 +  576: 147  150
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 -  258: 449   72
    4    15 Jan            Lisiewski             104.27 -  309: 340   54
    5    20 Wojciech       Gołęcki               104.56 +  399: 346  155
    6    16 Mariusz        Michalski             100.00 -  258: 390   50
    7    20 Kamil          Piecewicz             100.00 +  509: 280  150
    8    16 Dariusz        Nawrocki              111.51 +  412: 296  162
    9    14 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 -  320: 445   66
   10    12 Małgorzata     Jóźwiak               114.69 -  340: 450   65
   11    17 Urszula        Solarska              100.00 -  306: 492   50
   12    21 Paweł          Golubiński            100.00 +  391: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Stanisław Olsztyn 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             123.69 -  243: 460   74
    2    23 Danuta         Langiewicz            101.53 +  356: 344  152
    3    20 Rafał          Wesołowski            117.64 +  406: 301  168
    4    11 Jerzy          Krzyżewski            111.03 -  275: 405   61
    5    17 Rafał          Dąbrowski             119.62 -  385: 408   70
    6    17 Marek          Dudkiewicz            117.09 -  242: 386   67
    7    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  483:  97  150
    8    22 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  486: 191  150
    9    15 Mariusz        Michalski             100.00 -  290: 416   50
   10    14 Mariusz        Orzeł                 118.28 -  310: 334   68
   11    18 Sławomir       Grudziński            100.00 +  437: 261  150
   12    17 Jerzy          Krzyżewski            111.03 +  360: 304  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Mateusz Pawlaczyk 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 -  227: 405   66
    2    25 Ewa            Jaworska              100.00 +  273: 240  150
    3    21 Jerzy          Krzyżewski            111.03 -  242: 453   61
    4    23 Wojciech       Gołęcki               104.56 -  266: 341   55
    5    25 Marek          Dudkiewicz            117.09 -  364: 425   67
    6    26 Jacek          Jabłonowski           100.00 -  256: 288   50
    7    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  241: 251   50
    8    27 Paweł          Golubiński            100.00 -  309: 357   50
    9    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  343: 216  150
   10    25 Kamil          Piecewicz             100.00 -  210: 469   50
   11    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  430:  66  150
   12    26 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  436: 187  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Kamil Piecewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Sołdan                120.40 -  296: 488   70
    2    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  345: 313  150
    3    16 Wojciech       Gołęcki               104.56 +  352: 297  155
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.38 -  200: 387   72
    5    18 Dariusz        Nawrocki              111.51 -  315: 345   62
    6    22 Mariusz        Kubicki               114.68 -  341: 406   65
    7    20 Łukasz         Moskal                100.00 -  280: 509   50
    8    26 Katarzyna      Żurawska              100.00 +  342: 210  150
    9    25 Anna           Lisiewska             100.00 -  300: 406   50
   10    25 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  469: 210  150
   11    22 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  335: 388   50
   12    23 Dariusz        Nawrocki              111.51 -  332: 404   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 12  90.50




	Henryk Ryś 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Filip          Warzecha              130.67 +  408: 311  181
    2     4 Dawid          Pikul                 141.30 -  326: 399   91
    3    19 Sławomir       Grudziński            100.00 -  327: 337   50
    4    20 Eugeniusz      Wróblewski            110.22 -  350: 357   60
    5    24 Michał         Kowalski              100.00 +  350: 263  150
    6    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  387: 329  150
    7    19 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  303: 378   50
    8    20 Wojciech       Gołęcki               104.56 +  330: 301  155
    9    13 Kamil          Nawrocki              126.76 -  288: 399   77
   10    15 Krystian       Wandzlewicz           118.56 -  284: 427   69
   11    21 Mariusz        Katzig                100.00 +  401: 267  150
   12    18 Anna           Lisiewska             100.00 +  406: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Nawrocki              111.51 -  274: 418   62
    2    16 Anna           Dłużniewska           101.06 +  374: 329  151
    3    14 Mariusz        Sylwestrzuk           116.43 +  338: 320  166
    4    13 Kamil          Nawrocki              126.76 -  240: 406   77
    5    19 Anna           Lisiewska             100.00 +  374: 315  150
    6    14 Krystian       Wandzlewicz           118.56 -  359: 367   69
    7    18 Mariusz        Kubicki               114.68 -  370: 408   65
    8    19 Mariusz        Katzig                100.00 +  359: 228  150
    9    16 Danuta         Langiewicz            101.53 +  433: 312  152
   10    21 Sławomir       Grudziński            100.00 -  274: 287   50
   11    17 Łukasz         Moskal                100.00 +  492: 306  150
   12    14 Piotr          Szutenberg            111.07 -  267: 403   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lub          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krystian       Wandzlewicz           118.56 -  259: 413   69
    2    18 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  223: 404   50
    3    23 Jan            Lisiewski             104.27 -  207: 358   54
    4    26 Katarzyna      Dębska                100.00 -  263: 312   50
    5    28 Adam           Graczyk               100.00 -  231: 279   50
    6    29 Ewa            Jaworska              100.00 +  310: 213  150
    7    29 Katarzyna      Żurawska              100.00 -  240: 268   50
    8    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  270:  92  150
    9    27 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 -  216: 343   50
   10    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  201: 253   50
   11    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  204: 354   50
   12    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  199: 100  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 12  76.92




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    22 Anna           Lenartowska           100.00 -   78: 471   50
    6    24 Wojciech       Gołęcki               104.56 -  168: 262   55
    7    25 Stanisław      Olsztyn               100.00 -   97: 483   50
    8    28 Ewa            Jaworska              100.00 -   98: 281   50
    9    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  262:  10  150
   10    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  253: 201  150
   11    25 Adam           Graczyk               100.00 -  150: 307   50
   12    27 Michał         Kowalski              100.00 -  135: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     605  /  8  75.62




	Katarzyna Żurawska 100.00 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Sołdan                120.90 -  143: 528   71
    2    28 Mariusz        Michalski             100.00 -  255: 407   50
    3    27 Anna           Lenartowska           100.00 -  213: 333   50
    4    28 Ewa            Jaworska              100.00 +  280: 249  150
    5    26 Mariusz        Kubicki               114.68 -  186: 431   65
    6    28 Adam           Graczyk               100.00 -  225: 260   50
    7    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  268: 240  150
    8    26 Kamil          Piecewicz             100.00 -  210: 342   50
    9    28 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  210: 315   50
   10    28 Ewa            Jaworska              100.00 +  199: 198  150
   11    27 Jacek          Jabłonowski           100.00 -  241: 272   50
   12    28 Ewa            Jaworska              100.00 -  246: 251   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  / 12  78.00




	Krzysztof Żurawski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Orzeł                 118.28 -  332: 369   68
    2    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  404: 223  150
    3    18 Grzegorz       Koczkodon             125.12 -  273: 406   75
    4    16 Krzysztof      Langiewicz            116.10 -  294: 442   66
    5    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  292: 255  150
    6    19 Anna           Dłużniewska           101.06 +  329: 299  151
    7    19 Henryk         Ryś                   100.00 +  378: 303  150
    8    14 Marek          Dudkiewicz            117.09 -  284: 466   67
    9    17 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  292: 420   66
   10    20 Katarzyna      Dębska                100.00 -  312: 323   50
   11    22 Kamil          Piecewicz             100.00 +  388: 335  150
   12    19 Jan            Lisiewski             104.27 -  313: 385   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Szutenberg            571: 312
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Kazimierz.J    Merklejn              309: 417
   3 Dawid          Pikul                - Eugeniusz      Wróblewski            495: 248
   4 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Zwoliński             381: 393
   5 Marek          Syczuk               - Jan            Lisiewski             373: 350
   6 Danuta         Langiewicz           - Piotr          Pietuchowski          298: 443
   7 Andrzej        Oleksiak             - Anna           Dłużniewska           438: 350
   8 Henryk         Ryś                  - Filip          Warzecha              408: 311
   9 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Golubiński            517: 208
  10 Anna           Lenartowska          - Kamil          Nawrocki              224: 447
  11 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Katzig                443: 312
  12 Anna           Lisiewska            - Grzegorz       Koczkodon             343: 356
  13 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Olsztyn               460: 243
  14 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Kwiatkowski           281: 370
  15 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Żurawska              528: 143
  16 Krzysztof      Żurawski             - Mariusz        Orzeł                 332: 369
  17 Katarzyna      Sołdan               - Kamil          Piecewicz             488: 296
  18 Adam           Graczyk              - Rafał          Dąbrowski             262: 369
  19 Krystian       Wandzlewicz          - Eugeniusz      Tuszyński             413: 259
  20 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            277: 410
  21 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Dębska                460: 257
  22 Mateusz        Pawlaczyk            - Mariusz        Sylwestrzuk           227: 405
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Sławomir       Grudziński            452: 236
  24 Łukasz         Moskal               - Mariola        Osajda-Matczak        294: 396
  25 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Kowalski              383: 251
  26 Ewa            Jóźwiak              - Mariusz        Kubicki               244: 408
  27 Dariusz        Nawrocki             - Urszula        Solarska              418: 274


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krystian       Wandzlewicz          - Stanisław      Rydzik                399: 364
   2 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Sołdan                317: 380
   3 Mariusz        Kubicki              - Miłosz         Wrzałek               360: 381
   4 Henryk         Ryś                  - Dawid          Pikul                 326: 399
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Sołdan                351: 490
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             352: 368
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            438: 312
   8 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Langiewicz            330: 327
   9 Kamil          Nawrocki             - Marek          Syczuk                330: 390
  10 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kwiatkowski           392: 346
  11 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Lenartowski           373: 296
  12 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Oleksiak              344: 386
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Nawrocki              272: 382
  14 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Gołęcki               357: 367
  15 Jan            Lisiewski            - Michał         Kolaj                 317: 353
  16 Urszula        Solarska             - Anna           Dłużniewska           374: 329
  17 Adam           Graczyk              - Anna           Lisiewska             304: 367
  18 Eugeniusz      Tuszyński            - Krzysztof      Żurawski              223: 404
  19 Katarzyna      Dębska               - Piotr          Szutenberg            264: 332
  20 Michał         Kowalski             - Mariusz        Katzig                204: 401
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Filip          Warzecha              358: 370
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Ewa            Jóźwiak               418: 194
  23 Stanisław      Olsztyn              - Danuta         Langiewicz            356: 344
  24 Jacek          Jabłonowski          - Sławomir       Grudziński            177: 385
  25 Ewa            Jaworska             - Mateusz        Pawlaczyk             240: 273
  26 Kamil          Piecewicz            - Anna           Lenartowska           345: 313
  27 Paweł          Golubiński           - Łukasz         Moskal                147: 576
  28 Katarzyna      Żurawska             - Mariusz        Michalski             255: 407


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Katarzyna      Sołdan                480: 359
   2 Wojciech       Sołdan               - Krystian       Wandzlewicz           378: 308
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Nawrocki              490: 268
   4 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 488: 324
   5 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Pietuchowski          376: 368
   6 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Jóźwiak               385: 338
   7 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             380: 364
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Moskal                449: 258
   9 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Langiewicz            392: 323
  10 Mariusz        Katzig               - Kamil          Nawrocki              327: 357
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Lisiewska             445: 298
  12 Mariusz        Michalski            - Marek          Dudkiewicz            359: 320
  13 Filip          Warzecha             - Mariusz        Kubicki               529: 238
  14 Urszula        Solarska             - Mariusz        Sylwestrzuk           338: 320
  15 Piotr          Szutenberg           - Mariola        Osajda-Matczak        356: 320
  16 Kamil          Piecewicz            - Wojciech       Gołęcki               352: 297
  17 Rafał          Lenartowski          - Michał         Kolaj                 369: 363
  18 Krzysztof      Żurawski             - Grzegorz       Koczkodon             273: 406
  19 Sławomir       Grudziński           - Henryk         Ryś                   337: 327
  20 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Olsztyn               301: 406
  21 Mateusz        Pawlaczyk            - Jerzy          Krzyżewski            242: 453
  22 Anna           Dłużniewska          - Katarzyna      Dębska                373: 251
  23 Eugeniusz      Tuszyński            - Jan            Lisiewski             207: 358
  24 Danuta         Langiewicz           - Jacek          Jabłonowski           405: 202
  25 Eugeniusz      Wróblewski           - Michał         Kowalski              327: 276
  26 Ewa            Jóźwiak              - Adam           Graczyk               264: 228
  27 Katarzyna      Żurawska             - Anna           Lenartowska           213: 333
  28 Paweł          Golubiński           - Ewa            Jaworska              429: 169


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Syczuk                367: 308
   2 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Oleksiak              410: 483
   3 Wojciech       Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 555: 345
   4 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Lenartowski           333: 349
   5 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Dąbrowski             379: 298
   6 Dariusz        Nawrocki             - Kazimierz.J    Merklejn              328: 537
   7 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Jóźwiak               393: 278
   8 Filip          Warzecha             - Mariusz        Michalski             387: 315
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Pietuchowski          427: 346
  10 Piotr          Szutenberg           - Andrzej        Rechowicz             385: 369
  11 Stanisław      Olsztyn              - Jerzy          Krzyżewski            275: 405
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Piecewicz             387: 200
  13 Kamil          Nawrocki             - Urszula        Solarska              406: 240
  14 Sławomir       Grudziński           - Krystian       Wandzlewicz           293: 397
  15 Jan            Lisiewski            - Łukasz         Moskal                340: 309
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Żurawski              442: 294
  17 Anna           Lisiewska            - Marek          Dudkiewicz            383: 307
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Kubicki               357: 320
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Kolaj                 353: 369
  20 Henryk         Ryś                  - Eugeniusz      Wróblewski            350: 357
  21 Anna           Dłużniewska          - Anna           Lenartowska           455: 193
  22 Paweł          Golubiński           - Danuta         Langiewicz            272: 366
  23 Wojciech       Gołęcki              - Mateusz        Pawlaczyk             341: 266
  24 Mariusz        Katzig               - Ewa            Jóźwiak               409: 187
  25 Adam           Graczyk              - Rafał          Wesołowski            287: 323
  26 Katarzyna      Dębska               - Eugeniusz      Tuszyński             312: 263
  27 Michał         Kowalski             - Jacek          Jabłonowski           322: 231
  28 Ewa            Jaworska             - Katarzyna      Żurawska              249: 280


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               392: 441
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              403: 348
   3 Kamil          Nawrocki             - Stanisław      Rydzik                306: 428
   4 Krystian       Wandzlewicz          - Tomasz         Zwoliński             272: 449
   5 Dawid          Pikul                - Mariusz        Orzeł                 474: 290
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Filip          Warzecha              322: 448
   7 Rafał          Lenartowski          - Jerzy          Krzyżewski            363: 310
   8 Piotr          Szutenberg           - Marek          Syczuk                303: 428
   9 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           334: 293
  10 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Lisiewski             399: 234
  11 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Michalski             428: 316
  12 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Langiewicz            401: 390
  13 Anna           Dłużniewska          - Rafał          Wesołowski            285: 428
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Katzig                420: 307
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Sylwestrzuk           396: 338
  16 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Grudziński            410: 246
  17 Rafał          Dąbrowski            - Stanisław      Olsztyn               408: 385
  18 Kamil          Piecewicz            - Dariusz        Nawrocki              315: 345
  19 Anna           Lisiewska            - Urszula        Solarska              315: 374
  20 Łukasz         Moskal               - Wojciech       Gołęcki               399: 346
  21 Mirosław       Dejna                - Katarzyna      Dębska                 56: 489
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Lenartowska            78: 471
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Golubiński            384: 312
  24 Michał         Kowalski             - Henryk         Ryś                   263: 350
  25 Marek          Dudkiewicz           - Mateusz        Pawlaczyk             425: 364
  26 Mariusz        Kubicki              - Katarzyna      Żurawska              431: 186
  27 Ewa            Jóźwiak              - Krzysztof      Żurawski              255: 292
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Adam           Graczyk               231: 279
  29 Jacek          Jabłonowski          - Ewa            Jaworska              264: 251


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               399: 271
   2 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Sołdan                393: 394
   3 Filip          Warzecha             - Kazimierz.J    Merklejn              377: 408
   4 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Syczuk                417: 344
   5 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           473: 338
   6 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             331: 461
   7 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Wesołowski            416: 303
   8 Michał         Kolaj                - Andrzej        Rechowicz             324: 407
   9 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Krzyżewski            499: 380
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Kamil          Nawrocki              462: 351
  11 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Kwiatkowski           270: 445
  12 Piotr          Szutenberg           - Danuta         Langiewicz            389: 361
  13 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Dąbrowski             278: 468
  14 Urszula        Solarska             - Krystian       Wandzlewicz           359: 367
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Anna           Lisiewska             397: 249
  16 Mariusz        Michalski            - Łukasz         Moskal                390: 258
  17 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Olsztyn               386: 242
  18 Jan            Lisiewski            - Mariola        Osajda-Matczak        309: 363
  19 Krzysztof      Żurawski             - Anna           Dłużniewska           329: 299
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Dębska                307: 462
  21 Anna           Lenartowska          - Henryk         Ryś                   329: 387
  22 Mariusz        Kubicki              - Kamil          Piecewicz             406: 341
  23 Mariusz        Katzig               - Sławomir       Grudziński            434: 325
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               168: 262
  25 Mirosław       Dejna                - Michał         Kowalski               93: 306
  26 Jacek          Jabłonowski          - Mateusz        Pawlaczyk             288: 256
  27 Paweł          Golubiński           - Ewa            Jóźwiak               322: 292
  28 Katarzyna      Żurawska             - Adam           Graczyk               225: 260
  29 Ewa            Jaworska             - Eugeniusz      Tuszyński             213: 310


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Wojciech       Sołdan                391: 375
   2 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                456: 343
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               403: 336
   4 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Zwoliński             349: 493
   5 Filip          Warzecha             - Małgorzata     Jóźwiak               356: 403
   6 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           385: 423
   7 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Koczkodon             388: 392
   8 Marek          Syczuk               - Krystian       Wandzlewicz           470: 307
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Szutenberg            266: 365
  10 Rafał          Dąbrowski            - Katarzyna      Sołdan                421: 435
  11 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Langiewicz            374: 318
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Kolaj                 374: 342
  13 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Nawrocki              375: 349
  14 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Michalski             325: 349
  15 Katarzyna      Dębska               - Mariusz        Katzig                391: 279
  16 Wojciech       Gołęcki              - Danuta         Langiewicz            283: 344
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Eugeniusz      Wróblewski            391: 348
  18 Urszula        Solarska             - Mariusz        Kubicki               370: 408
  19 Henryk         Ryś                  - Krzysztof      Żurawski              303: 378
  20 Łukasz         Moskal               - Kamil          Piecewicz             509: 280
  21 Sławomir       Grudziński           - Anna           Dłużniewska           334: 407
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Golubiński            311: 253
  23 Anna           Lisiewska            - Michał         Kowalski              319: 322
  24 Jan            Lisiewski            - Adam           Graczyk               371: 211
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Olsztyn                97: 483
  26 Anna           Lenartowska          - Jacek          Jabłonowski           270: 282
  27 Mateusz        Pawlaczyk            - Ewa            Jóźwiak               241: 251
  28 Mirosław       Dejna                - Ewa            Jaworska               94: 199
  29 Katarzyna      Żurawska             - Eugeniusz      Tuszyński             268: 240


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Sołdan                389: 274
   2 Andrzej        Oleksiak             - Dawid          Pikul                 392: 418
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             429: 405
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Stanisław      Rydzik                394: 448
   5 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Szutenberg            372: 354
   6 Rafał          Lenartowski          - Marek          Syczuk                408: 396
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Pietuchowski          296: 482
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Filip          Warzecha              462: 374
   9 Danuta         Langiewicz           - Katarzyna      Sołdan                345: 347
  10 Andrzej        Rechowicz            - Krystian       Wandzlewicz           411: 363
  11 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Dąbrowski             369: 344
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Dębska                369: 362
  13 Mariusz        Michalski            - Mariusz        Orzeł                 369: 383
  14 Krzysztof      Żurawski             - Marek          Dudkiewicz            284: 466
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Kubicki               356: 436
  16 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Moskal                296: 412
  17 Eugeniusz      Wróblewski           - Kamil          Nawrocki              238: 515
  18 Anna           Dłużniewska          - Jan            Lisiewski             363: 367
  19 Mariusz        Katzig               - Urszula        Solarska              228: 359
  20 Wojciech       Gołęcki              - Henryk         Ryś                   301: 330
  21 Michał         Kolaj                - Michał         Kowalski              362: 331
  22 Stanisław      Olsztyn              - Jacek          Jabłonowski           486: 191
  23 Anna           Lisiewska            - Mariusz        Sylwestrzuk           331: 358
  24 Adam           Graczyk              - Sławomir       Grudziński            253: 258
  25 Anna           Lenartowska          - Ewa            Jóźwiak               334: 208
  26 Kamil          Piecewicz            - Katarzyna      Żurawska              342: 210
  27 Mateusz        Pawlaczyk            - Paweł          Golubiński            309: 357
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Ewa            Jaworska               98: 281
  29 Mirosław       Dejna                - Eugeniusz      Tuszyński              92: 270


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              365: 285
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                398: 390
   3 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Oleksiak              392: 478
   4 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             460: 387
   5 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Sołdan                379: 383
   6 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Jóźwiak               489: 373
   7 Mariusz        Kubicki              - Marek          Syczuk                312: 471
   8 Mariusz        Orzeł                - Andrzej        Rechowicz             332: 417
   9 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Sołdan                341: 413
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            369: 492
  11 Piotr          Szutenberg           - Filip          Warzecha              278: 479
  12 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Dąbrowski             366: 321
  13 Kamil          Nawrocki             - Henryk         Ryś                   399: 288
  14 Łukasz         Moskal               - Mariusz        Sylwestrzuk           320: 445
  15 Stanisław      Olsztyn              - Mariusz        Michalski             290: 416
  16 Urszula        Solarska             - Danuta         Langiewicz            433: 312
  17 Krzysztof      Żurawski             - Mariola        Osajda-Matczak        292: 420
  18 Krystian       Wandzlewicz          - Michał         Kolaj                 478: 334
  19 Jan            Lisiewski            - Krzysztof      Langiewicz            426: 342
  20 Paweł          Golubiński           - Anna           Dłużniewska           252: 357
  21 Anna           Lenartowska          - Mariusz        Katzig                338: 352
  22 Sławomir       Grudziński           - Dariusz        Nawrocki              347: 321
  23 Michał         Kowalski             - Wojciech       Gołęcki               197: 327
  24 Jacek          Jabłonowski          - Eugeniusz      Wróblewski            156: 487
  25 Kamil          Piecewicz            - Anna           Lisiewska             300: 406
  26 Ewa            Jaworska             - Adam           Graczyk               242: 294
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - Mateusz        Pawlaczyk             216: 343
  28 Ewa            Jóźwiak              - Katarzyna      Żurawska              315: 210
  29 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki               10: 262


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 431: 373
   2 Andrzej        Oleksiak             - Miłosz         Wrzałek               388: 368
   3 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              414: 279
   4 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Pietuchowski          379: 350
   5 Marek          Syczuk               - Katarzyna      Sołdan                496: 362
   6 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Lenartowski           382: 420
   7 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             547: 347
   8 Filip          Warzecha             - Jan            Lisiewski             471: 387
   9 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Szutenberg            314: 479
  10 Rafał          Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            479: 254
  11 Anna           Dłużniewska          - Andrzej        Kwiatkowski           383: 339
  12 Łukasz         Moskal               - Małgorzata     Jóźwiak               340: 450
  13 Mariusz        Kubicki              - Danuta         Langiewicz            352: 319
  14 Stanisław      Olsztyn              - Mariusz        Orzeł                 310: 334
  15 Henryk         Ryś                  - Krystian       Wandzlewicz           284: 427
  16 Mariusz        Katzig               - Mariola        Osajda-Matczak        203: 419
  17 Mariusz        Michalski            - Michał         Kolaj                 390: 302
  18 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Sylwestrzuk           282: 448
  19 Rafał          Wesołowski           - Eugeniusz      Wróblewski            360: 370
  20 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Żurawski              323: 312
  21 Sławomir       Grudziński           - Urszula        Solarska              287: 274
  22 Krzysztof      Langiewicz           - Michał         Kowalski              314: 298
  23 Ewa            Jóźwiak              - Anna           Lisiewska             280: 410
  24 Adam           Graczyk              - Anna           Lenartowska           318: 349
  25 Mateusz        Pawlaczyk            - Kamil          Piecewicz             210: 469
  26 Jacek          Jabłonowski          - Paweł          Golubiński            232: 389
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - Krzysztof      Zawadzki              201: 253
  28 Katarzyna      Żurawska             - Ewa            Jaworska              199: 198


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Oleksiak              387: 408
   2 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 288: 478
   3 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                377: 449
   4 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               306: 435
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             531: 362
   6 Filip          Warzecha             - Piotr          Pietuchowski          373: 430
   7 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Sołdan                392: 421
   8 Katarzyna      Sołdan               - Małgorzata     Jóźwiak               421: 262
   9 Krystian       Wandzlewicz          - Mariola        Osajda-Matczak        411: 332
  10 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Orzeł                 395: 358
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Michalski             397: 462
  12 Piotr          Szutenberg           - Rafał          Dąbrowski             329: 355
  13 Katarzyna      Dębska               - Kamil          Nawrocki              307: 378
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Krzyżewski            368: 301
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Anna           Dłużniewska           402: 352
  16 Jan            Lisiewski            - Rafał          Wesołowski            261: 467
  17 Łukasz         Moskal               - Urszula        Solarska              306: 492
  18 Stanisław      Olsztyn              - Sławomir       Grudziński            437: 261
  19 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Langiewicz            463: 315
  20 Michał         Kolaj                - Anna           Lisiewska             265: 384
  21 Mariusz        Katzig               - Henryk         Ryś                   267: 401
  22 Kamil          Piecewicz            - Krzysztof      Żurawski              335: 388
  23 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Lenartowska           352: 252
  24 Michał         Kowalski             - Paweł          Golubiński            262: 318
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Graczyk               150: 307
  26 Ewa            Jóźwiak              - Eugeniusz      Tuszyński             354: 204
  27 Katarzyna      Żurawska             - Jacek          Jabłonowski           241: 272
  28 Mateusz        Pawlaczyk            - Mirosław       Dejna                 430:  66


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Dawid          Pikul                 511: 440
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              338: 360
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             391: 460
   4 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Syczuk                382: 384
   5 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                409: 358
   6 Krystian       Wandzlewicz          - Marek          Dudkiewicz            341: 321
   7 Mariusz        Kubicki              - Rafał          Lenartowski           347: 423
   8 Mariusz        Michalski            - Tomasz         Zwoliński             187: 464
   9 Andrzej        Rechowicz            - Filip          Warzecha              310: 485
  10 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Nawrocki              317: 343
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Kwiatkowski           473: 366
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Sylwestrzuk           451: 461
  13 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Wesołowski            313: 336
  14 Urszula        Solarska             - Piotr          Szutenberg            267: 403
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Katarzyna      Dębska                356: 270
  16 Danuta         Langiewicz           - Anna           Dłużniewska           346: 321
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Olsztyn               304: 360
  18 Henryk         Ryś                  - Anna           Lisiewska             406: 291
  19 Krzysztof      Żurawski             - Jan            Lisiewski             313: 385
  20 Sławomir       Grudziński           - Wojciech       Gołęcki               324: 396
  21 Paweł          Golubiński           - Łukasz         Moskal                300: 391
  22 Krzysztof      Langiewicz           - Michał         Kolaj                 344: 390
  23 Dariusz        Nawrocki             - Kamil          Piecewicz             404: 332
  24 Anna           Lenartowska          - Mariusz        Katzig                300: 301
  25 Adam           Graczyk              - Ewa            Jóźwiak               293: 258
  26 Jacek          Jabłonowski          - Mateusz        Pawlaczyk             187: 436
  27 Michał         Kowalski             - Krzysztof      Zawadzki              299: 135
  28 Ewa            Jaworska             - Katarzyna      Żurawska              251: 246
  29 Eugeniusz      Tuszyński            - Mirosław       Dejna                 199: 100
Lista rankingowa na dzień 15-10-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             150.63  30127  200
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.02  28317  198
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.47  27639  194
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.24  27594  194
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.80  27509  194
   7 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.89  26629  189
   9 Kamil Górka                    Kraków               140.76  27588  196
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             140.04  16945  121
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.86  26993  193
  12 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  13 Marek Syczuk                   Warszawa             139.31  27165  195
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.90  10834   78
  15 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              138.38  26985  195
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             137.81  26735  194
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.82  26817  196
  20 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  21 Justyna Fugiel                 Kraków               136.21  26017  191
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            136.09  12520   92
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Bartosz Morawski               Gliwice              134.88  18614  138
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.65  26660  198
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.57  23281  173
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.36  14780  110
  28 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.35  11117   84
  30 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             131.80  25833  196
  31 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  32 Miłosz Wrzałek                 Reda                 131.62  26323  200
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.21  17713  135
  34 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.19  22564  172
  36 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.96  25537  195
  37 Michał Trumpus                 Wrocław              130.70  22741  174
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               130.57  19586  150
  39 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.43  14347  110
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               130.25  19929  153
  41 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  42 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  43 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.86  24933  192
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             129.56  21378  165
  45 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.47   6862   53
  46 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     129.30  13835  107
  47 Maciej Perzyński               Piła                 129.27  22105  171
  48 Maciej Rzychoń                 Katowice             129.12  10071   78
  49 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  50 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.79  11591   90
  51 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  52 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.56   4628   36
  53 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  54 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.73   8430   66
  55 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.21  24934  196
  56 Jarosław Michalak              Łódź                 126.88  15226  120
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.53  24926  197
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.29  22353  177
  59 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.08   7565   60
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.83  15477  123
  62 Irena Sołdan                   Rumia                125.75  24773  197
  63 Kuba Koisar                    Warszawa             125.68  23628  188
  64 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.45  24714  197
  65 Maciej Michalak                Łódź                 125.42  17935  143
  66 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               125.06  23636  189
  68 Marek Roszak                   Poznań               125.01  25002  200
  69 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  70 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.94   8996   72
  71 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  73 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  74 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  75 Wojciech Sołdan                Rumia                122.51  23766  194
  76 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  78 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.72  23370  192
  80 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 121.64   5109   42
  81 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.58  23586  194
  82 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.49  15672  129
  83 Artur Koszel                   Legionowo            121.39  20879  172
  84 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.35  23905  197
  85 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.17  19387  160
  86 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.16  24232  200
  87 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  88 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.69  23656  196
  89 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.52  22899  190
  90 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.43  15054  125
  91 Paweł Janaś                    Głogów               120.43  11200   93
  92 Tomasz Lempart                 Kraków               120.12   5766   48
  93 Krzysztof Obremski             Legnica              120.12  17177  143
  94 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.07  18011  150
  95 Iwona Kucia                    Kraków               120.06   9845   82
  96 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
  97 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  98 Marta Dobrzańska               Kraków               119.83   4194   35
  99 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
 100 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.73  22748  190
 101 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.60  23441  196
 102 Rafał Matczak                  Milanówek            119.56  14826  124
 103 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 104 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.26  14430  121
 105 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 106 Jolanta Kosmowska              Warszawa             119.18  22049  185
 107 Paweł Opyc                     Warszawa             119.10  20128  169
 108 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.88  11769   99
 109 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 110 Joanna Stępień                 Katowice             118.79  20432  172
 111 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 112 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.75  17693  149
 113 Paweł Jędryka                  Tarnów               118.68   8901   75
 114 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 115 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 116 Ewa Ciszewska                  Katowice             118.28  16677  141
 117 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.26  17621  149
 118 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.18  21508  182
 119 Łukasz Święcki                 Białystok            117.96   9201   78
 120 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 121 Mariusz Makuch                 Zator                117.91   7900   67
 122 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.81  23445  199
 123 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 124 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   8593   73
 125 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 117.60  23050  196
 127 Anna Niedzielko                Szczecin             117.48  12688  108
 128 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 129 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  18433  157
 130 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.31   6335   54
 131 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                117.27  10085   86
 133 Filip Klar                     Mielec               117.20   7032   60
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 135 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.16  20737  177
 136 Bartosz Orłowski               Bytom                116.83  10982   94
 137 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.65  20881  179
 138 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.59  11776  101
 139 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 140 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.50  22485  193
 141 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 142 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.36  16291  140
 143 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 144 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 145 Sławomir Nosek                 Mielec               116.17   5460   47
 146 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.17  15218  131
 147 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 148 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.10  15674  135
 149 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.00  22968  198
 150 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 151 Halina Roszak                  Poznań               115.96  20525  177
 152 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.83  21892  189
 153 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 154 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.72  15622  135
 155 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 156 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.62  23008  199
 157 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23107  200
 158 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.47  11085   96
 159 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 160 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33  17991  156
 161 Piotr Szutenberg               Ustka                115.00   6440   56
 162 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 163 Marcin Skowron                 Zabrze               114.93  19883  173
 164 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 165 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 166 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 167 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 168 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.46  22548  197
 169 Jakub Nalepa                   Gliwice              114.42  13273  116
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               114.20   6738   59
 171 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              114.17  22263  195
 172 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.14  13697  120
 173 Teresa Fortuna                 Lubin                113.95   4444   39
 174 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 175 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.85  10702   94
 176 Agnieszka Krupka               Krosno               113.79  22189  195
 177 Magdalena Kublik               Warszawa             113.77   6826   60
 178 Janusz Krupiński               Sosnowiec            113.76   9442   83
 179 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.70  21375  188
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.61  22041  194
 181 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 182 Jerzy Luter                    Bytom                113.35  21649  191
 183 Krzysztof Jaworski             Warszawa             113.33  12806  113
 184 Adam Klimont                   Wałcz                113.31  11898  105
 185 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             112.89   4064   36
 186 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.40  13937  124
 187 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 188 Magdalena Merklejn             Szczecin             112.29  13362  119
 189 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.85  10738   96
 190 Jan Kozłowski                  Kraków               111.74  21790  195
 191 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 192 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.59  15511  139
 193 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.42  13927  125
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.33  22044  198
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 196 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.07  16771  151
 197 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 198 Katarzyna Klimała              Kraków               111.04  21209  191
 199 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 200 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.61  17255  156
 203 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.60  22120  200
 204 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.56  19790  179
 206 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 207 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 208 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 209 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 210 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 211 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.97  11767  107
 212 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 213 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 214 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             109.88  21867  199
 215 Stanisław Gasik                Warszawa             109.86   7580   69
 216 Marek Reda                     Wołomin              109.31  19348  177
 217 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.19  16270  149
 218 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 220 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.64   3911   36
 221 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 222 Michał Lipka                   Mielec               108.50   6076   56
 223 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 224 Sławomir Buk                   Gliwice              108.34  10401   96
 225 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 226 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 227 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.11  13406  124
 228 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 229 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.75  19611  182
 230 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 231 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 232 Marianna Kozłowska             Białystok            107.42  10635   99
 233 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             107.14   8678   81
 234 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 235 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 236 Sylwester Gryz                 Zabrze               106.47  21295  200
 237 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 238 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.24  10730  101
 239 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.23   3187   30
 240 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.14   3715   35
 241 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.12   7004   66
 242 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.04  19087  180
 243 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 244 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 245 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 247 Marta Kleinrok                 Lublin               105.24   5367   51
 248 Robert Głowacki                Łódź                 105.21   7575   72
 249 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 250 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.16  11147  106
 251 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 252 Anna Arana                     Warszawa             105.05  15442  147
 253 Weronika Rudnicka              Ustka                104.77  18964  181
 254 Maria Jarosz                   Lublin               104.69   4397   42
 255 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 256 Rafał Skibicki                 Lębork               104.60  14121  135
 257 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 258 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 259 Sławomir Zabawa                Jasło                104.05  14879  143
 260 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 261 Teresa Zalewska                Racibórz             103.52  12008  116
 262 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 263 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 264 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 265 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 266 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               103.08   9277   90
 267 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 268 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 269 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 270 Elżbieta Święcka               Białystok            102.92   3705   36
 271 Michał Ozimiński               Łódź                 102.90  20580  200
 272 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 273 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 274 Tomasz Żbikowski               Warszawa             102.66  11395  111
 275 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 276 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.55  19894  194
 277 Paweł Michalski                Ksawerów             102.54   6973   68
 278 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 279 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 280 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 281 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 282 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.92  19772  194
 283 Maciej Stolarczyk              Zator                101.81   3665   36
 284 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  101.76  13330  131
 285 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.72   9155   90
 286 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 287 Anna Stefańska                 Łódź                 101.57  19807  195
 288 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 289 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.42  19574  193
 290 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 291 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 292 Renata Rosół                   Warszawa             100.94  10094  100
 293 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 294 Anna Dłużniewska               Warszawa             100.80   8064   80
 295 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 296 Andrzej Puchalski              Łódź                 100.62   7446   74
 297 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 298 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 299 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 300 Magdalena Ochot                Katowice              99.73   8876   89
 301 Sylwester Wójcik               Lublin                99.72  12265  123
 302 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 303 Patrycja Śliwińska             Szczecin              98.86  18883  191
 304 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 305 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.46   7877   80
 306 Adam Janicki                   Łódź                  98.36  12689  129
 307 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.29   9141   93
 308 Roman Figiel                   Zawichost             98.24   6680   68
 309 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 310 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 311 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 312 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.27   5836   60
 313 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 314 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 315 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.86   3390   35
 316 Katarzyna Majewska             Lublin                96.84  10071  104
 317 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 318 Urszula Solarska               Łódź                  96.32  17242  179
 319 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.12   4614   48
 320 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 321 Monika Rubinstein              Warszawa              96.00  11904  124
 322 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 323 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 324 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 325 Marek Kocikowski               Ostróda               95.54   7452   78
 326 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 327 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 328 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 329 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.79  10427  110
 330 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.76   9286   98
 331 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 332 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 333 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 334 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 335 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 336 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.75  11719  125
 337 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 338 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.50   5423   58
 339 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 340 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 341 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 342 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 343 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.23   6733   73
 344 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 345 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 346 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 347 Piotr Marusa                   Szczytno              91.75   4404   48
 348 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 349 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 350 Radosław Więch                 Warszawa              91.09   3006   33
 351 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 352 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 353 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 354 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 355 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 356 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 357 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.04   9438  106
 358 Wojciech Obremski              Legnica               88.71   8782   99
 359 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.49  12743  144
 360 Krystyna Puchalska             Łódź                  88.30   6269   71
 361 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.05  13824  157
 362 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 363 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.46   5510   63
 364 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 365 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 366 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 367 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 368 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 369 Adam Kędzior                   Lublin                84.00   3864   46
 370 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 371 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 372 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.89   6551   80
 373 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 374 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 375 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 376 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 377 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.31   8457  108
 378 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 379 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 380 Monika Pieczora                Łódź                  75.81   5231   69
 381 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.94  10573  143
 382 Agata Pastusiak                Sulęcin               72.66   3851   53
 383 Jolanta Kruk                   Łódź                  68.57   3017   44
 384 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 385 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 386 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 15-10-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.28   3198   29
   2 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   5 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   6 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   7 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   8 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   9 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
  10 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  11 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  12 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  13 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  16 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  18 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  19 Dominik Piasecki               Słupsk               117.25   2814   24
  20 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  21 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  22 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  25 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  26 Henryk Ryś                     Warszawa             108.42   2602   24
  27 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  28 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  29 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  30 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  31 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  32 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  33 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  34 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  35 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  36 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  37 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  38 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  39 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  40 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  41 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  42 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  43 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  44 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  45 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  46 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  47 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  48 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  49 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  50 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  51 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  52 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  53 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  54 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  55 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  56 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  57 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  58 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  59 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  60 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  61 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  62 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  63 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  64 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  65 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  66 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  67 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  68 Katarzyna Stępień              Katowice             113.62   2386   21
  69 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  70 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  71 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  72 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  73 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  74 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  75 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  76 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  79 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  80 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  81 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  82 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  83 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  84 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  85 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  86 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  87 Przemysław Drochomirecki       Kraków               113.00   1921   17
  88 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  89 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  90 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  91 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  92 Andrzej Lożyński               Piastów              109.00   1526   14
  93 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  94 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
  95 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  96 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  97 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  98 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
  99 Zbigniew Szepczyński           Kraków               122.67   1472   12
 100 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 101 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 102 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 103 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 104 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 105 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 106 Justyna Woszczyna              Kraków               113.33   1360   12
 107 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 108 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 109 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 110 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 111 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 112 Ewa Majewska                   Nowa Sól             108.42   1301   12
 113 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 114 Bożena Matysiak                Kraków               107.92   1295   12
 115 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 116 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 117 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 118 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 119 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 120 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 121 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 122 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 123 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 124 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 125 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 126 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 127 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 128 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 129 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 130 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 131 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 132 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 133 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 134 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 135 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 136 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 137 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 138 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 139 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 140 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 141 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 142 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 143 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 144 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 145 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 146 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 147 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 148 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 149 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 150 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 151 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 152 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 153 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 154 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 155 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 156 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 157 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 158 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 159 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 160 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 161 Maurycy Machnio                Lipiany               91.33   1096   12
 162 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 163 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 164 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 165 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 166 Maciej Chmielowski             Kraków                89.08   1069   12
 167 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 168 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 169 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 170 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 171 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 172 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 173 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 174 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 175 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 176 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 177 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 178 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 179 Anna Lenartowska               Gdynia                86.08   1033   12
 180 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 181 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 182 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 183 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 184 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 185 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 186 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 187 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 188 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 189 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 190 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 191 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 192 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 193 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 194 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 195 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 196 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 197 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 198 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 199 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 200 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 201 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 202 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 203 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 204 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 205 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 206 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 207 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 208 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 209 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 210 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 211 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 212 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 213 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 214 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 215 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 216 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 217 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 218 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 219 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 220 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 221 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 222 Tomasz Figiel                  Zawichost            107.00   1177   11
 223 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 224 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 225 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 226 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 227 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 228 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 229 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 230 Bożena Guział                  Racibórz              90.27    993   11
 231 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 232 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 233 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 234 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 235 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 236 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 237 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 238 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 239 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 240 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 241 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 242 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 243 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 244 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 245 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 246 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 247 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 248 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 249 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 250 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 251 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 252 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 253 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 254 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 255 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 256 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 257 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 258 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 259 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 260 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 261 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 262 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 263 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 264 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 265 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 266 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 267 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 268 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 269 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 270 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 271 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 272 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 273 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 274 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 275 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 276 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 277 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 278 Sławomir Rosochacz             Lublin                99.43    696    7
 279 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 280 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 281 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 282 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 283 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 284 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 285 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 286 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 287 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 288 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 289 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 290 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 291 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 292 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 293 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 294 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 295 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 296 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 297 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 298 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 299 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 300 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 301 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 302 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 303 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 304 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 305 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 306 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 307 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 308 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 309 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 310 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 311 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 312 Stanisław Stolarczyk           Zator                 85.50    513    6
 313 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 314 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 315 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 316 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 317 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 318 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 319 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 320 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 321 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 322 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 323 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 324 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 325 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 326 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 327 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 328 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 329 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 330 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 331 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 332 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 333 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 334 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 335 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 336 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 337 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 338 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 339 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 340 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 341 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 342 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 343 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 344 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 345 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 346 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 347 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 348 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 349 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 350 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 351 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 352 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 353 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 354 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 355 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 356 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 357 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 358 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 359 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 360 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 361 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 362 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 363 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 364 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 365 Arkadiusz Jaworski             Tychy                150.00    300    2
 366 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 367 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 368 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 369 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 370 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 371 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 372 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 373 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 374 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 375 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 376 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 377 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 378 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 379 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 380 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 381 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 382 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 383 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 384 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 385 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 386 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 387 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 388 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 389 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 390 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 391 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie