Jurata29
sierpnia
Jurata 29 sierpnia II Mistrzostwa Bałtyku
Nowe Miasto Lubawskie11
września
Nowe Miasto Lubawskie 11-12 września VII Mistrzostwa Warmii i Mazur
Lublin18
września
Lublin 18-19 września III Mistrzostwa LublinaGrand Prix 2004
Pierwsze zwycięstwo Aladyna11 - 12 września 2004 — VII Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VII Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 11 - 12 września 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Pierwsze zwycięstwo AladynaTurniej był naprawdę emocjonujący. Po sześciu rundach prowadziła, raczej niespodziewanie, Irena Sołdan z kompletem zwycięstw i przewagą jednego punktu nad następnym zawodnikiem. Drugi dzień przyniósł zmiany. O zwycięstwo walczyli w dwu ostatnich partiach Tomasz Zwoliński i Andrzej Oleksiak. Pierwszą partię wygrał Tomek ale drugą Andrzej i on też zdobył tytuł Mistrza Warmii i Mazur. Andrzej Oleksiak (Aladyn) bierze udział w turniejach od dziesięciu lat i jest to jego pierwsze zwycięstwo. Odbierając puchar i nagrodę (5-kilogramową mikrofalówkę) był bardzo wzruszony i zadedykował swój sukces wszystkim marzycielom.
Turniej przebiegał w bardzo sympatycznej atmosferze, głównie dzięki organizatorowi — Mariuszowi Orłowi.
W mistrzostwach wzięło udział 58 osób.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Warmii i Mazur
V Mistrzostwa Warmii i Mazur
IV Mistrzostwa Warmii i Mazur




Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                129.10     10.0     5297     1859     1179
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               138.79      9.0     5141     1789     1122
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.65      9.0     5009     1749     1062
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.64      9.0     4993     1683      821
  5 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              111.17      9.0     4597     1713      487
  6 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.56      8.0     5141     1643     1020
  7 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.70      8.0     4922     1715      493
  8 Marek           Syczuk               Warszawa               128.18      8.0     4671     1553      400
  9 Irena           Sołdan               Rumia                  116.25      8.0     4581     1779      193
 10 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 124.43      8.0     4537     1567      239
 11 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               115.04      8.0     4221     1599      162
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 130.15      7.0     5012     1507      486
 13 Piotr           Pietuchowski         Białystok              122.66      7.0     4638     1566     -114
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.63      7.0     4566     1511     -116
 15 Robert          Soszka               Warszawa               114.80      7.0     4490     1443      231
 16 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               144.08      7.0     4480     1446       31
 17 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               116.06      7.0     4431     1362      188
 18 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                117.14      7.0     4427     1479       93
 19 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                100.00      7.0     4330     1489      314
 20 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.96      7.0     4264     1537     -331
 21 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              107.60      6.5     4244     1363       35
 22 Rafał           Matczak              Pruszków               119.98      6.0     4789     1337      727
 23 Piotr           Rosół                Warszawa               114.81      6.0     4556     1364       37
 24 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               135.43      6.0     4501     1420      -98
 25 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.24      6.0     4399     1366      -19
 26 Miłosz          Wrzałek              Reda                   115.57      6.0     4393     1408      -31
 27 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   117.60      6.0     4367     1368      -33
 28 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      6.0     4344     1304      315
 29 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              105.66      6.0     4343     1418       26
 30 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              100.67      6.0     4325     1278       62
 31 Rafał           Wesołowski           Warszawa               102.13      6.0     4279     1434     -195
 32 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      6.0     4274     1370       48
 33 Wojciech        Sołdan               Rumia                  103.77      6.0     4134     1281      343
 34 Lucyna          Śniadach             Rumia                  107.31      5.5     4174     1268     -119
 35 Andrzej         Kowalski             Kowale                 124.25      5.0     4339     1283     -102
 36 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               106.58      5.0     4308     1229      -11
 37 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 108.49      5.0     4300     1262      -22
 38 Artur           Koszel               Inowrocław             111.75      5.0     4289     1237      217
 39 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  101.43      5.0     4215     1249     -420
 40 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 100.00      5.0     4200     1242     -229
 41 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      5.0     4173     1199     -275
 42 Danuta          Langiewicz           Ostróda                100.00      5.0     4040     1224        8
 43 Mirosław        Grafiński            Brodnica               100.00      5.0     3813     1210     -315
 44 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     3746     1206     -286
 45 Jan             Lisiewski            Piasutno               104.69      4.5     3977     1123     -164
 46 Henryk          Ryś                  Warszawa               100.00      4.0     3980     1065     -195
 47 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              100.00      4.0     3870     1030     -497
 48 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3737     1093      -72
 49 Stanisław       Gasik                Warszawa               119.34      4.0     2647      908      229
 50 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      3.5     3940      903      355
 51 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.5     3645      963     -400
 52 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3202      878     -397
 53 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.0     3367      828     -369
 54 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      3.0     2312      767     -183
 55 Władysław       Zieliński            Lębork                 110.33      2.0     1729      478      -55
 56 Barbara         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.0     1716      506      -29
 57 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lub        100.00      1.0     1169      471    -1245
 58 Mariusz         Przekwas             Nowe Misto Lub         100.00      0.5     1618      593    -3101
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Mariusz Skrobosz 144.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 +  355: 323  161
    2    11 Irena          Sołdan                116.25 -  380: 387   66
    3    18 Rafał          Wesołowski            102.13 -  323: 327   52
    4    20 Marek          Kocikowski            100.00 +  356: 337  150
    5    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  380: 323  150
    6    12 Mateusz        Żbikowski             144.08 +  465: 287  194
    7    10 Rafał          Matczak               119.98 +  390: 286  170
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 -  411: 487   85
    9     8 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  444: 349  150
   10     7 Miłosz         Wrzałek               115.57 +  481: 309  166
   11     4 Piotr          Pietuchowski          122.66 +  525: 393  173
   12     3 Irena          Sołdan                116.25 +  483: 364  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Mateusz Żbikowski 144.08 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Leśniak               108.49 +  388: 367  158
    2     3 Grzegorz       Koczkodon             117.14 -  348: 372   67
    3    16 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  489: 258  150
    4     8 Dariusz        Nawrocki              105.66 -  294: 348   56
    5    14 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  407: 392  150
    6    12 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  287: 465   95
    7    16 Kamil          Nawrocki              111.17 -  316: 448   61
    8    19 Barbara        Orzeł                 100.00 +  448: 330  150
    9    13 Marek          Kocikowski            100.00 +  357: 339  150
   10    13 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  343: 450   50
   11    13 Andrzej        Kowalski              124.25 +  444: 329  174
   12     9 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 +  359: 351  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Stanisław Rydzik 140.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              107.60 +  498: 276  158
    2     4 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 +  449: 365  151
    3     4 Stanisław      Gasik                 119.34 -  242: 409   69
    4    11 Danuta         Langiewicz            100.00 +  391: 342  150
    5     5 Robert         Kamiński              121.56 -  372: 415   72
    6    11 Piotr          Pietuchowski          122.66 +  372: 359  173
    7     9 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 +  371: 361  165
    8     4 Irena          Sołdan                116.25 +  400: 358  166
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 +  418: 414  189
   10     1 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  314: 456   79
   11     5 Kamil          Nawrocki              111.17 -  345: 453   61
   12     6 Marek          Syczuk                128.18 -  394: 474   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Kazimierz.J Merklejn 138.79 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Lucyna         Śniadach              107.31 +  474: 324  157
    2     7 Kamil          Nawrocki              111.17 +  479: 231  161
    3     3 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 +  529: 235  185
    4     2 Irena          Sołdan                116.25 -  367: 397   66
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 +  415: 354  185
    6     4 Rafał          Wesołowski            102.13 +  452: 328  152
    7     3 Dawid          Pikul                 130.15 +  436: 382  180
    8     2 Marek          Dudkiewicz            122.24 +  478: 286  172
    9     1 Stanisław      Rydzik                140.63 -  414: 418   91
   10     2 Tomasz         Zwoliński             138.65 -  335: 401   89
   11     2 Irena          Sołdan                116.25 +  356: 331  166
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 +  406: 332  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Tomasz Zwoliński 138.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 +  509: 287  157
    2     2 Robert         Soszka                114.80 +  490: 312  165
    3     2 Irena          Sołdan                116.25 -  349: 379   66
    4     5 Piotr          Pietuchowski          122.66 +  480: 319  173
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             117.14 +  476: 202  167
    6     2 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 +  487: 330  161
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 +  337: 316  185
    8     3 Dariusz        Nawrocki              105.66 +  460: 308  156
    9     2 Robert         Kamiński              121.56 -  354: 402   72
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 +  401: 335  189
   11     1 Andrzej        Oleksiak              129.10 +  333: 314  179
   12     1 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  333: 443   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Krzysztof Usakiewicz 135.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Nawrocki              105.66 +  420: 309  156
    2    12 Andrzej        Szepczyński           124.43 +  386: 374  174
    3     3 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 -  235: 529   89
    4    10 Andrzej        Kowalski              124.25 -  348: 415   74
    5    11 Piotr          Rosół                 114.81 -  295: 381   65
    6    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  400: 380  150
    7    17 Piotr          Pietuchowski          122.66 -  340: 527   73
    8    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  545: 200  150
    9    14 Krzysztof      Leśniak               108.49 +  369: 361  158
   10    12 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 +  425: 302  157
   11     6 Dawid          Pikul                 130.15 -  387: 462   80
   12     9 Mateusz        Żbikowski             144.08 -  351: 359   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Karol Wyrębkiewicz 134.70 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Lisiewski             104.69 +  543: 298  155
    2     1 Mariusz        Orzeł                 117.60 +  509: 317  168
    3     1 Dawid          Pikul                 130.15 +  433: 340  180
    4     1 Stanisław      Gasik                 119.34 +  378: 370  169
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 -  354: 415   89
    6     5 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 +  396: 388  165
    7     2 Tomasz         Zwoliński             138.65 -  316: 337   89
    8     6 Mariusz        Skrobosz              144.64 +  487: 411  195
    9     4 Irena          Sołdan                116.25 -  318: 397   66
   10     4 Marek          Syczuk                128.18 +  443: 339  178
   11     3 Robert         Kamiński              121.56 +  413: 411  172
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 -  332: 406   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Dawid Pikul 130.15 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Sołdan                103.77 +  379: 248  154
    2     6 Andrzej        Oleksiak              129.10 +  470: 399  179
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 -  340: 433   85
    4    12 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  412: 297  150
    5     8 Dariusz        Nawrocki              105.66 +  519: 451  156
    6     6 Rafał          Matczak               119.98 +  442: 409  170
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 -  382: 436   89
    8     5 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 -  298: 343   61
    9     5 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 +  506: 246  151
   10     3 Irena          Sołdan                116.25 -  397: 443   66
   11     6 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 +  462: 387  185
   12     4 Kamil          Nawrocki              111.17 -  405: 434   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Andrzej Oleksiak 129.10 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Wesołowski            102.13 +  476: 273  152
    2     6 Dawid          Pikul                 130.15 -  399: 470   80
    3    10 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  525: 272  150
    4     4 Marek          Dudkiewicz            122.24 +  424: 360  172
    5     4 Stanisław      Gasik                 119.34 +  469: 399  169
    6     3 Andrzej        Szepczyński           124.43 +  411: 339  174
    7     1 Irena          Sołdan                116.25 +  462: 365  166
    8     1 Miłosz         Wrzałek               115.57 +  399: 366  166
    9     3 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 +  519: 294  161
   10     1 Stanisław      Rydzik                140.63 +  456: 314  191
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.65 -  314: 333   89
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.65 +  443: 333  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 12 154.92




	Marek Syczuk 128.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 -  377: 385   51
    2    16 Mirosław       Grafiński             100.00 +  502: 295  150
    3     9 Robert         Soszka                114.80 +  341: 302  165
    4     9 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  373: 316  150
    5     9 Rafał          Wesołowski            102.13 -  291: 483   52
    6    15 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  268: 442   50
    7    18 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 +  384: 359  166
    8    12 Władysław      Zieliński             110.33 +  425: 314  160
    9     6 Miłosz         Wrzałek               115.57 +  431: 233  166
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 -  339: 443   85
   11     7 Grzegorz       Koczkodon             117.14 +  466: 305  167
   12     6 Stanisław      Rydzik                140.63 +  474: 394  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Andrzej Szepczyński 124.43 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Krzyżewski            100.67 +  348: 321  151
    2    12 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 -  374: 386   85
    3    21 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  362: 303  150
    4     6 Piotr          Rosół                 114.81 +  419: 381  165
    5     7 Andrzej        Kowalski              124.25 +  386: 354  174
    6     3 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  339: 411   79
    7     4 Robert         Kamiński              121.56 -  327: 420   72
    8    11 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  308: 380   50
    9    18 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  408: 322  150
   10    14 Artur          Koszel                111.75 +  406: 401  162
   11     8 Mariusz        Orzeł                 117.60 +  395: 328  168
   12     7 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 +  465: 291  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Andrzej Kowalski 124.25 Kowale

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  443: 312  150
    2    10 Stanisław      Gasik                 119.34 -  356: 449   69
    3    11 Renata         Rosół                 100.00 +  393: 321  150
    4    10 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 +  415: 348  185
    5     7 Andrzej        Szepczyński           124.43 -  354: 386   74
    6    10 Krzysztof      Leśniak               108.49 -  286: 385   58
    7    13 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  422: 349  150
    8     8 Mariusz        Orzeł                 117.60 -  347: 366   68
    9    12 Wojciech       Sołdan                103.77 +  355: 335  154
   10     9 Piotr          Rosół                 114.81 -  298: 393   65
   11    13 Mateusz        Żbikowski             144.08 -  329: 444   94
   12    16 Miłosz         Wrzałek               115.57 -  341: 353   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Piotr Pietuchowski 122.66 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Henryk         Ryś                   100.00 +  464: 358  150
    2     9 Artur          Koszel                111.75 +  328: 320  162
    3     5 Marek          Dudkiewicz            122.24 -  348: 406   72
    4     5 Tomasz         Zwoliński             138.65 -  319: 480   89
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              107.60 +  341: 318  158
    6    11 Stanisław      Rydzik                140.63 -  359: 372   91
    7    17 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 +  527: 340  185
    8     7 Robert         Kamiński              121.56 +  396: 378  172
    9     7 Mariusz        Orzeł                 117.60 +  474: 369  168
   10     6 Rafał          Wesołowski            102.13 +  359: 306  152
   11     4 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  393: 525   95
   12     5 Robert         Kamiński              121.56 -  330: 580   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Marek Dudkiewicz 122.24 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Rosół                 100.00 +  465: 350  150
    2     8 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  415: 333  150
    3     5 Piotr          Pietuchowski          122.66 +  406: 348  173
    4     4 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  360: 424   79
    5     6 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 -  378: 434   61
    6     8 Mariusz        Orzeł                 117.60 +  388: 260  168
    7     5 Artur          Koszel                111.75 +  356: 339  162
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 -  286: 478   89
    9     9 Rafał          Wesołowski            102.13 -  299: 404   52
   10    11 Jerzy          Krzyżewski            100.67 -  347: 354   51
   11    12 Miłosz         Wrzałek               115.57 +  340: 309  166
   12    10 Robert         Soszka                114.80 -  359: 385   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Robert Kamiński 121.56 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  491: 236  150
    2     5 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  389: 348  150
    3     6 Miłosz         Wrzałek               115.57 +  480: 369  166
    4     3 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 -  323: 360   65
    5     5 Stanisław      Rydzik                140.63 +  415: 372  191
    6     1 Irena          Sołdan                116.25 -  348: 353   66
    7     4 Andrzej        Szepczyński           124.43 +  420: 327  174
    8     7 Piotr          Pietuchowski          122.66 -  378: 396   73
    9     2 Tomasz         Zwoliński             138.65 +  402: 354  189
   10     5 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 +  504: 263  161
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 -  411: 413   85
   12     5 Piotr          Pietuchowski          122.66 +  580: 330  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Rafał Matczak 119.98 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  270: 332   50
    2    22 Lucyna         Śniadach              107.31 -  340: 431   57
    3    27 Mariusz        Przekwas              100.00 +  893:   9  150
    4    15 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 +  319: 308  157
    5    10 Robert         Soszka                114.80 +  382: 327  165
    6     6 Dawid          Pikul                 130.15 -  409: 442   80
    7    10 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  286: 390   95
    8    15 Danuta         Langiewicz            100.00 +  422: 318  150
    9    11 Kamil          Nawrocki              111.17 -  275: 396   61
   10    21 Mirosław       Grafiński             100.00 +  437: 278  150
   11    11 Piotr          Rosół                 114.81 -  366: 449   65
   12    15 Lucyna         Śniadach              107.31 +  390: 382  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Stanisław Gasik 119.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  356: 337  150
    2    10 Andrzej        Kowalski              124.25 +  449: 356  174
    3     4 Stanisław      Rydzik                140.63 +  409: 242  191
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 -  370: 378   85
    5     4 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  399: 469   79
    6     9 Artur          Koszel                111.75 -  244: 345   62
    7    14 Grzegorz       Koczkodon             117.14 +  420: 291  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  7 129.71




	Mariusz Orzeł 117.60 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Przekwas              100.00 +  400: 188  150
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 -  317: 509   85
    3     8 Piotr          Rosół                 114.81 -  358: 373   65
    4    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  394: 319  150
    5    17 Renata         Rosół                 100.00 +  413: 338  150
    6     8 Marek          Dudkiewicz            122.24 -  260: 388   72
    7    19 Danuta         Langiewicz            100.00 +  388: 338  150
    8     8 Andrzej        Kowalski              124.25 +  366: 347  174
    9     7 Piotr          Pietuchowski          122.66 -  369: 474   73
   10    15 Krzysztof      Leśniak               108.49 +  415: 325  158
   11     8 Andrzej        Szepczyński           124.43 -  328: 395   74
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             117.14 -  359: 406   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Grzegorz Koczkodon 117.14 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  506: 155  150
    2     3 Mateusz        Żbikowski             144.08 +  372: 348  194
    3     7 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 -  367: 370   65
    4     7 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  343: 283  150
    5     3 Tomasz         Zwoliński             138.65 -  202: 476   89
    6    13 Miłosz         Wrzałek               115.57 -  319: 444   66
    7    14 Stanisław      Gasik                 119.34 -  291: 420   69
    8    24 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  422: 268  150
    9    21 Henryk         Ryś                   100.00 +  435: 387  150
   10    16 Renata         Rosół                 100.00 +  459: 358  150
   11     7 Marek          Syczuk                128.18 -  305: 466   78
   12    11 Mariusz        Orzeł                 117.60 +  406: 359  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Irena Sołdan 116.25 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kamil          Piecewicz             100.00 +  426: 276  150
    2    11 Mariusz        Skrobosz              144.64 +  387: 380  195
    3     2 Tomasz         Zwoliński             138.65 +  379: 349  189
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 +  397: 367  189
    5     2 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 +  381: 252  165
    6     1 Robert         Kamiński              121.56 +  353: 348  172
    7     1 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  365: 462   79
    8     4 Stanisław      Rydzik                140.63 -  358: 400   91
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 +  397: 318  185
   10     3 Dawid          Pikul                 130.15 +  443: 397  180
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 -  331: 356   89
   12     3 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  364: 483   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Andrzej Kwiatkowski 116.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adam           Graczyk               100.00 +  402: 221  150
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 -  349: 386   65
    3    14 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  333: 339   50
    4    18 Artur          Koszel                111.75 -  264: 485   62
    5    23 Mirosław       Grafiński             100.00 +  331: 298  150
    6    23 Piotr          Marusa                100.00 +  379: 339  150
    7    18 Marek          Syczuk                128.18 -  359: 384   78
    8    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  357: 341  150
    9    22 Jan            Lisiewski             104.69 +  456: 305  155
   10    18 Marek          Kocikowski            100.00 -  369: 423   50
   11    16 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 +  401: 362  151
   12    12 Jerzy          Krzyżewski            100.67 +  431: 360  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Miłosz Wrzałek 115.57 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mirosław       Grafiński             100.00 +  406: 300  150
    2    13 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  384: 326  150
    3     6 Robert         Kamiński              121.56 -  369: 480   72
    4    14 Rafał          Wesołowski            102.13 -  395: 419   52
    5    12 Kamil          Nawrocki              111.17 +  363: 327  161
    6    13 Grzegorz       Koczkodon             117.14 +  444: 319  167
    7     6 Krzysztof      Leśniak               108.49 +  462: 261  158
    8     1 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  366: 399   79
    9     6 Marek          Syczuk                128.18 -  233: 431   78
   10     7 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  309: 481   95
   11    12 Marek          Dudkiewicz            122.24 -  309: 340   72
   12    16 Andrzej        Kowalski              124.25 +  353: 341  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Mariola Osajda-Matczak 115.04 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Danuta         Langiewicz            100.00 +  331: 314  150
    2    14 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 +  386: 349  166
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             117.14 +  370: 367  167
    4     3 Robert         Kamiński              121.56 +  360: 323  172
    5     2 Irena          Sołdan                116.25 -  252: 381   66
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 -  388: 396   85
    7     9 Stanisław      Rydzik                140.63 -  361: 371   91
    8    14 Artur          Koszel                111.75 +  327: 299  162
    9    10 Dariusz        Nawrocki              105.66 +  357: 332  156
   10     8 Kamil          Nawrocki              111.17 -  261: 299   61
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              107.60 +  378: 305  158
   12     8 Piotr          Rosół                 114.81 +  450: 323  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Piotr Rosół 114.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  322: 381   50
    2    24 Łukasz         Moskal                100.00 +  585: 287  150
    3     8 Mariusz        Orzeł                 117.60 +  373: 358  168
    4     6 Andrzej        Szepczyński           124.43 -  381: 419   74
    5    11 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 +  381: 295  185
    6     7 Dariusz        Nawrocki              105.66 -  338: 453   56
    7    11 Robert         Soszka                114.80 -  260: 458   65
    8    16 Marek          Kocikowski            100.00 -  423: 444   50
    9    15 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 +  328: 310  157
   10     9 Andrzej        Kowalski              124.25 +  393: 298  174
   11    11 Rafał          Matczak               119.98 +  449: 366  170
   12     8 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 -  323: 450   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Robert Soszka 114.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Kocikowski            100.00 +  394: 387  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             138.65 -  312: 490   89
    3     9 Marek          Syczuk                128.18 -  302: 341   78
    4    25 Wojciech       Sołdan                103.77 +  384: 325  154
    5    10 Rafał          Matczak               119.98 -  327: 382   70
    6    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  418: 332  150
    7    11 Piotr          Rosół                 114.81 +  458: 260  165
    8    10 Rafał          Wesołowski            102.13 -  351: 384   52
    9    16 Jerzy          Krzyżewski            100.67 -  353: 396   51
   10    10 Dariusz        Nawrocki              105.66 +  352: 303  156
   11    14 Dariusz        Nawrocki              105.66 +  454: 300  156
   12    10 Marek          Dudkiewicz            122.24 +  385: 359  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Artur Koszel 111.75 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Marusa                100.00 +  369: 367  150
    2     9 Piotr          Pietuchowski          122.66 -  320: 328   73
    3    12 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 -  297: 379   61
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 +  485: 264  166
    5    16 Danuta         Langiewicz            100.00 +  380: 348  150
    6     9 Stanisław      Gasik                 119.34 +  345: 244  169
    7     5 Marek          Dudkiewicz            122.24 -  339: 356   72
    8    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 -  299: 327   65
    9    19 Lucyna         Śniadach              107.31 -  321: 341   57
   10    14 Andrzej        Szepczyński           124.43 -  401: 406   74
   11    20 Renata         Rosół                 100.00 -  360: 379   50
   12    22 Barbara        Orzeł                 100.00 +  373: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Kamil Nawrocki 111.17 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  376: 321  150
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 -  231: 479   89
    3    19 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  341: 397   50
    4    22 Piotr          Marusa                100.00 +  439: 328  150
    5    12 Miłosz         Wrzałek               115.57 -  327: 363   66
    6    20 Marek          Kocikowski            100.00 +  374: 322  150
    7    16 Mateusz        Żbikowski             144.08 +  448: 316  194
    8    13 Krzysztof      Leśniak               108.49 +  479: 298  158
    9    11 Rafał          Matczak               119.98 +  396: 275  170
   10     8 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 +  299: 261  165
   11     5 Stanisław      Rydzik                140.63 +  453: 345  191
   12     4 Dawid          Pikul                 130.15 +  434: 405  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Eugeniusz Wróblewski 110.96 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  323: 355   95
    2    23 Wojciech       Sołdan                103.77 +  461: 297  154
    3    12 Artur          Koszel                111.75 +  379: 297  162
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              107.60 +  401: 342  158
    5     6 Marek          Dudkiewicz            122.24 +  434: 378  172
    6     2 Tomasz         Zwoliński             138.65 -  330: 487   89
    7     7 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  327: 307  150
    8     5 Dawid          Pikul                 130.15 +  343: 298  180
    9     3 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  294: 519   79
   10     5 Robert         Kamiński              121.56 -  263: 504   72
   11     9 Rafał          Wesołowski            102.13 +  418: 346  152
   12     7 Andrzej        Szepczyński           124.43 -  291: 465   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Władysław Zieliński 110.33 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Marek          Syczuk                128.18 -  314: 425   78
    9    23 Mirosław       Grafiński             100.00 -  293: 310   50
   10    19 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  372: 342  150
   11    18 Marek          Kocikowski            100.00 -  348: 384   50
   12    20 Danuta         Langiewicz            100.00 +  402: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     478  /  5  95.60




	Krzysztof Leśniak 108.49 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             144.08 -  367: 388   94
    2    17 Jan            Lisiewski             104.69 +  369: 247  155
    3    17 Krzysztof      Sporczyk              107.60 -  321: 350   58
    4    21 Mirosław       Grafiński             100.00 +  327: 314  150
    5    13 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 +  426: 323  151
    6    10 Andrzej        Kowalski              124.25 +  385: 286  174
    7     6 Miłosz         Wrzałek               115.57 -  261: 462   66
    8    13 Kamil          Nawrocki              111.17 -  298: 479   61
    9    14 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 -  361: 369   85
   10    15 Mariusz        Orzeł                 117.60 -  325: 415   68
   11    21 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  470: 278  150
   12    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  390: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Krzysztof Sporczyk 107.60 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                140.63 -  276: 498   91
    2    19 Henryk         Ryś                   100.00 +  354: 295  150
    3    17 Krzysztof      Leśniak               108.49 +  350: 321  158
    4    13 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 -  342: 401   61
    5    18 Piotr          Pietuchowski          122.66 -  318: 341   73
    6    17 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 +  495: 293  157
    7    12 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 -  294: 356   51
    8    21 Łukasz         Moskal                100.00 +  401: 243  150
    9    20 Danuta         Langiewicz            100.00 +  369: 355  150
   10    20 Lucyna         Śniadach              107.31 =  354: 354  107
   11    10 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 -  305: 378   65
   12    14 Marek          Kocikowski            100.00 +  386: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Lucyna Śniadach 107.31 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 -  324: 474   89
    2    22 Rafał          Matczak               119.98 +  431: 340  170
    3    13 Dariusz        Nawrocki              105.66 -  253: 407   56
    4    16 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 -  300: 401   51
    5    26 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  290: 326   50
    6    26 Adam           Graczyk               100.00 +  376: 212  150
    7    24 Piotr          Marusa                100.00 +  394: 312  150
    8    26 Jan            Lisiewski             104.69 -  325: 404   55
    9    19 Artur          Koszel                111.75 +  341: 321  162
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              107.60 =  354: 354  108
   11    19 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 +  404: 352  157
   12    15 Rafał          Matczak               119.98 -  382: 390   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Mariusz Sylwestrzuk 106.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             138.65 -  287: 509   89
    2    18 Piotr          Marusa                100.00 -  339: 359   50
    3    25 Łukasz         Moskal                100.00 +  380: 320  150
    4    15 Rafał          Matczak               119.98 -  308: 319   70
    5    24 Kamil          Piecewicz             100.00 +  453: 265  150
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              107.60 -  293: 495   58
    7    21 Mirosław       Grafiński             100.00 +  520: 287  150
    8    17 Henryk         Ryś                   100.00 +  384: 292  150
    9    15 Piotr          Rosół                 114.81 -  310: 328   65
   10    12 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 -  302: 425   85
   11    19 Lucyna         Śniadach              107.31 -  352: 404   57
   12    21 Jan            Lisiewski             104.69 +  380: 316  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Dariusz Nawrocki 105.66 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 -  309: 420   85
    2    15 Marek          Kocikowski            100.00 +  357: 281  150
    3    13 Lucyna         Śniadach              107.31 +  407: 253  157
    4     8 Mateusz        Żbikowski             144.08 +  348: 294  194
    5     8 Dawid          Pikul                 130.15 -  451: 519   80
    6     7 Piotr          Rosół                 114.81 +  453: 338  165
    7     8 Rafał          Wesołowski            102.13 +  389: 327  152
    8     3 Tomasz         Zwoliński             138.65 -  308: 460   89
    9    10 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 -  332: 357   65
   10    10 Robert         Soszka                114.80 -  303: 352   65
   11    14 Robert         Soszka                114.80 -  300: 454   65
   12    17 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 +  386: 262  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Jan Lisiewski 104.69 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          134.70 -  298: 543   85
    2    17 Krzysztof      Leśniak               108.49 -  247: 369   58
    3    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  290: 360   50
    4    28 Mariusz        Przekwas              100.00 +  530: 103  150
    5    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  287: 295   50
    6    24 Mirosław       Grafiński             100.00 -  250: 369   50
    7    26 Kamil          Piecewicz             100.00 =  274: 274  100
    8    26 Lucyna         Śniadach              107.31 +  404: 325  157
    9    22 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 -  305: 456   66
   10    25 Henryk         Ryś                   100.00 +  349: 342  150
   11    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  427: 325  150
   12    21 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 -  316: 380   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Wojciech Sołdan 103.77 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 130.15 -  248: 379   80
    2    23 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 -  297: 461   61
    3    24 Henryk         Ryś                   100.00 -  329: 341   50
    4    25 Robert         Soszka                114.80 -  325: 384   65
    5    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  438: 132  150
    6    25 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  358: 236  150
    7    23 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  394: 267  150
    8    25 Adam           Graczyk               100.00 +  382: 224  150
    9    12 Andrzej        Kowalski              124.25 -  335: 355   74
   10    17 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 +  431: 337  151
   11    17 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  278: 361   50
   12    19 Renata         Rosół                 100.00 +  319: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Rafał Wesołowski 102.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  273: 476   79
    2    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  347: 319  150
    3    18 Mariusz        Skrobosz              144.64 +  327: 323  195
    4    14 Miłosz         Wrzałek               115.57 +  419: 395  166
    5     9 Marek          Syczuk                128.18 +  483: 291  178
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              138.79 -  328: 452   89
    7     8 Dariusz        Nawrocki              105.66 -  327: 389   56
    8    10 Robert         Soszka                114.80 +  384: 351  165
    9     9 Marek          Dudkiewicz            122.24 +  404: 299  172
   10     6 Piotr          Pietuchowski          122.66 -  306: 359   73
   11     9 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 -  346: 418   61
   12    13 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  335: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Małgorzata Jóźwiak 101.43 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Syczuk                128.18 +  385: 377  178
    2     4 Stanisław      Rydzik                140.63 -  365: 449   91
    3    15 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  386: 405   50
    4    16 Lucyna         Śniadach              107.31 +  401: 300  157
    5    13 Krzysztof      Leśniak               108.49 -  323: 426   58
    6    14 Jerzy          Krzyżewski            100.67 +  398: 325  151
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              107.60 +  356: 294  158
    8     9 Renata         Rosół                 100.00 +  394: 335  150
    9     5 Dawid          Pikul                 130.15 -  246: 506   80
   10    17 Wojciech       Sołdan                103.77 -  337: 431   54
   11    16 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 -  362: 401   66
   12    17 Dariusz        Nawrocki              105.66 -  262: 386   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Jerzy Krzyżewski 100.67 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Szepczyński           124.43 -  321: 348   74
    2    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  297: 328   50
    3    26 Adam           Graczyk               100.00 +  482: 283  150
    4    17 Henryk         Ryś                   100.00 +  381: 289  150
    5    15 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  414: 373  150
    6    14 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 -  325: 398   51
    7    15 Renata         Rosół                 100.00 -  355: 435   50
    8    18 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  310: 367   50
    9    16 Robert         Soszka                114.80 +  396: 353  165
   10    11 Marek          Dudkiewicz            122.24 +  354: 347  172
   11    15 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  330: 311  150
   12    12 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 -  360: 431   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Stanisław      Gasik                 119.34 -  337: 356   69
    2    21 Rafał          Wesołowski            102.13 -  319: 347   52
    3    23 Jan            Lisiewski             104.69 +  360: 290  155
    4    24 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  339: 204  150
    5    15 Jerzy          Krzyżewski            100.67 -  373: 414   51
    6    18 Łukasz         Moskal                100.00 +  386: 347  150
    7    13 Andrzej        Kowalski              124.25 -  349: 422   74
    8    20 Mirosław       Grafiński             100.00 -  306: 333   50
    9    17 Renata         Rosół                 100.00 +  403: 253  150
   10    13 Mateusz        Żbikowski             144.08 +  450: 343  194
   11    15 Jerzy          Krzyżewski            100.67 -  311: 330   51
   12    18 Krzysztof      Leśniak               108.49 +  411: 390  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 -  221: 402   66
    2    26 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  256: 341   50
    3    26 Jerzy          Krzyżewski            100.67 -  283: 482   51
    4    26 Łukasz         Moskal                100.00 -  279: 510   50
    5    28 Mariusz        Przekwas              100.00 +  397: 129  150
    6    26 Lucyna         Śniadach              107.31 -  212: 376   57
    7    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  310: 157  150
    8    25 Wojciech       Sołdan                103.77 -  224: 382   54
    9    27 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  222: 344   50
   10    28 PAUZA
   11    27 Mariusz        Przekwas              100.00 +  267: 125  150
   12    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  231: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  / 11  79.82




	Mirosław Grafiński 100.00 Brodnica                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Miłosz         Wrzałek               115.57 -  300: 406   66
    2    16 Marek          Syczuk                128.18 -  295: 502   78
    3    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  365: 168  150
    4    21 Krzysztof      Leśniak               108.49 -  314: 327   58
    5    23 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 -  298: 331   66
    6    24 Jan            Lisiewski             104.69 +  369: 250  155
    7    21 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 -  287: 520   57
    8    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  333: 306  150
    9    23 Władysław      Zieliński             110.33 +  310: 293  160
   10    21 Rafał          Matczak               119.98 -  278: 437   70
   11    22 Danuta         Langiewicz            100.00 -  293: 294   50
   12    24 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  371: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kamil          Nawrocki              111.17 -  321: 376   61
    2    26 Adam           Graczyk               100.00 +  341: 256  150
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 +  339: 333  166
    4    12 Dawid          Pikul                 130.15 -  297: 412   80
    5    19 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  323: 380   95
    6    19 Robert         Soszka                114.80 -  332: 418   65
    7    20 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  359: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  7 109.57




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Robert         Soszka                114.80 -  387: 394   65
    2    15 Dariusz        Nawrocki              105.66 -  281: 357   56
    3    22 Kamil          Piecewicz             100.00 +  304: 256  150
    4    20 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  337: 356   95
    5    25 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  309: 300  150
    6    20 Kamil          Nawrocki              111.17 -  322: 374   61
    7    22 Łukasz         Moskal                100.00 +  370: 306  150
    8    16 Piotr          Rosół                 114.81 +  444: 423  165
    9    13 Mateusz        Żbikowski             144.08 -  339: 357   94
   10    18 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 +  423: 369  166
   11    18 Władysław      Zieliński             110.33 +  384: 348  160
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              107.60 -  374: 386   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Moskal                100.00 +  371: 241  150
    2     8 Marek          Dudkiewicz            122.24 -  333: 415   72
    3    10 Andrzej        Oleksiak              129.10 -  272: 525   79
    4    19 Mariusz        Orzeł                 117.60 -  319: 394   68
    5    21 Jan            Lisiewski             104.69 +  295: 287  155
    6    21 Danuta         Langiewicz            100.00 -  309: 310   50
    7    23 Wojciech       Sołdan                103.77 -  267: 394   54
    8    22 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 -  200: 545   85
    9    24 Kamil          Piecewicz             100.00 +  373: 261  150
   10    23 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  310: 339   50
   11    25 Łukasz         Moskal                100.00 -  296: 334   50
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     963  / 11  87.55




	Danuta Langiewicz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariola        Osajda-Matczak        115.04 -  314: 331   65
    2    27 Mariusz        Przekwas              100.00 +  338: 165  150
    3    20 Piotr          Marusa                100.00 +  361: 318  150
    4    11 Stanisław      Rydzik                140.63 -  342: 391   91
    5    16 Artur          Koszel                111.75 -  348: 380   62
    6    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  310: 309  150
    7    19 Mariusz        Orzeł                 117.60 -  338: 388   68
    8    15 Rafał          Matczak               119.98 -  318: 422   70
    9    20 Krzysztof      Sporczyk              107.60 -  355: 369   58
   10    24 Kamil          Piecewicz             100.00 +  399: 264  150
   11    22 Mirosław       Grafiński             100.00 +  294: 293  150
   12    20 Władysław      Zieliński             110.33 -  323: 402   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Krzysztof Langiewicz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Rosół                 114.81 +  381: 322  165
    2     5 Robert         Kamiński              121.56 -  348: 389   72
    3    19 Kamil          Nawrocki              111.17 +  397: 341  161
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             117.14 -  283: 343   67
    5    20 Piotr          Marusa                100.00 +  338: 289  150
    6    15 Marek          Syczuk                128.18 +  442: 268  178
    7     7 Eugeniusz      Wróblewski            110.96 -  307: 327   61
    8    11 Andrzej        Szepczyński           124.43 +  380: 308  174
    9     8 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  349: 444   95
   10    19 Władysław      Zieliński             110.33 -  342: 372   60
   11    17 Wojciech       Sołdan                103.77 +  361: 278  154
   12    13 Rafał          Wesołowski            102.13 +  402: 335  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Artur          Koszel                111.75 -  367: 369   62
    2    18 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 +  359: 339  157
    3    20 Danuta         Langiewicz            100.00 -  318: 361   50
    4    22 Kamil          Nawrocki              111.17 -  328: 439   61
    5    20 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  289: 338   50
    6    23 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 -  339: 379   66
    7    24 Lucyna         Śniadach              107.31 -  312: 394   57
    8    27 Kamil          Piecewicz             100.00 -  266: 335   50
    9    28 PAUZA
   10    27 Mariusz        Przekwas              100.00 +  416:  87  150
   11    26 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  202: 400   50
   12    27 Mariusz        Przekwas              100.00 +  444: 144  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  / 11  82.09




	Łukasz Moskal 100.00 Kurzętnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  241: 371   50
    2    24 Piotr          Rosół                 114.81 -  287: 585   65
    3    25 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 -  320: 380   57
    4    26 Adam           Graczyk               100.00 +  510: 279  150
    5    22 Henryk         Ryś                   100.00 +  318: 295  150
    6    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  347: 386   50
    7    22 Marek          Kocikowski            100.00 -  306: 370   50
    8    21 Krzysztof      Sporczyk              107.60 -  243: 401   58
    9    26 Mariusz        Przekwas              100.00 +  394: 130  150
   10    26 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  238: 405   50
   11    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  334: 296  150
   12    23 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  332: 469   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 12  85.83




	Barbara Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Mateusz        Żbikowski             144.08 -  330: 448   94
    9    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  433: 240  150
   10    22 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  265: 330   50
   11    24 Henryk         Ryś                   100.00 +  355: 354  150
   12    22 Artur          Koszel                111.75 -  333: 373   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     506  /  5 101.20




	Kamil Piecewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Irena          Sołdan                116.25 -  276: 426   66
    2    20 Renata         Rosół                 100.00 -  307: 347   50
    3    22 Marek          Kocikowski            100.00 -  256: 304   50
    4    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  328: 194  150
    5    24 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 -  265: 453   57
    6    27 Henryk         Ryś                   100.00 -  212: 389   50
    7    26 Jan            Lisiewski             104.69 =  274: 274  105
    8    27 Piotr          Marusa                100.00 +  335: 266  150
    9    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  261: 373   50
   10    24 Danuta         Langiewicz            100.00 -  264: 399   50
   11    28 PAUZA
   12    26 Henryk         Ryś                   100.00 -  289: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  / 11  75.27




	Mariusz Przekwas 100.00 Nowe Misto Lub

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Orzeł                 117.60 -  188: 400   68
    2    27 Danuta         Langiewicz            100.00 -  165: 338   50
    3    27 Rafał          Matczak               119.98 -    9: 893   70
    4    28 Jan            Lisiewski             104.69 -  103: 530   55
    5    28 Adam           Graczyk               100.00 -  129: 397   50
    6    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  139: 217   50
    7    27 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -   99: 423   50
    8    28 PAUZA
    9    26 Łukasz         Moskal                100.00 -  130: 394   50
   10    27 Piotr          Marusa                100.00 -   87: 416   50
   11    27 Adam           Graczyk               100.00 -  125: 267   50
   12    27 Piotr          Marusa                100.00 -  144: 444   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  / 11  53.91




	Małgorzata Puternicka 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Matczak               119.98 +  332: 270  170
    2    13 Miłosz         Wrzałek               115.57 -  326: 384   66
    3    15 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 +  405: 386  151
    4     9 Marek          Syczuk                128.18 -  316: 373   78
    5    14 Mateusz        Żbikowski             144.08 -  392: 407   94
    6    16 Renata         Rosół                 100.00 -  334: 420   50
    7    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  320: 359   50
    8    18 Jerzy          Krzyżewski            100.67 +  367: 310  151
    9    18 Andrzej        Szepczyński           124.43 -  322: 408   74
   10    23 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  339: 310  150
   11    21 Krzysztof      Leśniak               108.49 -  278: 470   58
   12    23 Łukasz         Moskal                100.00 +  469: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Dudkiewicz            122.24 -  350: 465   72
    2    20 Kamil          Piecewicz             100.00 +  347: 307  150
    3    11 Andrzej        Kowalski              124.25 -  321: 393   74
    4    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  323: 246  150
    5    17 Mariusz        Orzeł                 117.60 -  338: 413   68
    6    16 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  420: 334  150
    7    15 Jerzy          Krzyżewski            100.67 +  435: 355  151
    8     9 Małgorzata     Jóźwiak               101.43 -  335: 394   51
    9    17 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  253: 403   50
   10    16 Grzegorz       Koczkodon             117.14 -  358: 459   67
   11    20 Artur          Koszel                111.75 +  379: 360  162
   12    19 Wojciech       Sołdan                103.77 -  314: 319   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Henryk Ryś 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Pietuchowski          122.66 -  358: 464   73
    2    19 Krzysztof      Sporczyk              107.60 -  295: 354   58
    3    24 Wojciech       Sołdan                103.77 +  341: 329  154
    4    17 Jerzy          Krzyżewski            100.67 -  289: 381   51
    5    22 Łukasz         Moskal                100.00 -  295: 318   50
    6    27 Kamil          Piecewicz             100.00 +  389: 212  150
    7    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  327: 305  150
    8    17 Mariusz        Sylwestrzuk           106.58 -  292: 384   57
    9    21 Grzegorz       Koczkodon             117.14 -  387: 435   67
   10    25 Jan            Lisiewski             104.69 -  342: 349   55
   11    24 Barbara        Orzeł                 100.00 -  354: 355   50
   12    26 Kamil          Piecewicz             100.00 +  311: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kamiński              121.56 -  236: 491   72
    2    25 Jerzy          Krzyżewski            100.67 +  328: 297  151
    3    21 Andrzej        Szepczyński           124.43 -  303: 362   74
    4    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  204: 339   50
    5    26 Lucyna         Śniadach              107.31 +  326: 290  157
    6    22 Krzysztof      Usakiewicz            135.43 -  380: 400   85
    7    25 Henryk         Ryś                   100.00 -  305: 327   50
    8    24 Grzegorz       Koczkodon             117.14 -  268: 422   67
    9    25 Barbara        Orzeł                 100.00 -  240: 433   50
   10    26 Łukasz         Moskal                100.00 +  405: 238  150
   11    26 Piotr          Marusa                100.00 +  400: 202  150
   12    25 Adam           Graczyk               100.00 +  351: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Jolanta  Sylwestrzuk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kowalski              124.25 -  312: 443   74
    2    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  328: 146  150
    3    16 Mateusz        Żbikowski             144.08 -  258: 489   94
    4    23 Renata         Rosół                 100.00 -  246: 323   50
    5    25 Marek          Kocikowski            100.00 -  300: 309   50
    6    25 Wojciech       Sołdan                103.77 -  236: 358   54
    7    27 Mariusz        Przekwas              100.00 +  423:  99  150
    8    23 Andrzej        Kwiatkowski           116.06 -  341: 357   66
    9    27 Adam           Graczyk               100.00 +  344: 222  150
   10    22 Barbara        Orzeł                 100.00 +  330: 265  150
   11    23 Jan            Lisiewski             104.69 -  325: 427   55
   12    24 Mirosław       Grafiński             100.00 -  294: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lub

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Koczkodon             117.14 -  155: 506   67
    2    28 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  146: 328   50
    3    28 Mirosław       Grafiński             100.00 -  168: 365   50
    4    27 Kamil          Piecewicz             100.00 -  194: 328   50
    5    27 Wojciech       Sołdan                103.77 -  132: 438   54
    6    28 Mariusz        Przekwas              100.00 +  217: 139  150
    7    28 Adam           Graczyk               100.00 -  157: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     471  /  7  67.29


Lista rankingowa na dzień 18-09-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.38  28875  200
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.52  28505  200
   3 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.68  25885  184
   5 Kamil Górka                    Łęczna               140.59  27977  199
   6 Szymon Fidziński               Warszawa             140.30  25395  181
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               139.69  13550   97
   8 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.09  26845  193
   9 Krzysztof Mówka                Toruń                139.06  25866  186
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.99  24880  179
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             137.69  17074  124
  12 Sławomir Kordjalik             Warszawa             137.27  26631  194
  13 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.19  14708  108
  14 Paweł Dawidson                 Częstochowa          135.50  12466   92
  15 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.46  25738  190
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  17 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  18 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.20  26094  193
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.71  26807  199
  21 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.46  25223  189
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.05  25147  189
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  24 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  26 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  27 Dawid Pikul                    Poznań               130.05  24840  191
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.36  25743  199
  29 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  30 Joanna Stępień                 Katowice             128.84  24480  190
  31 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.45  16955  132
  32 Marek Syczuk                   Warszawa             128.31  24892  194
  33 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  34 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.15  24989  195
  35 Sławomir Nosek                 Mielec               127.86  15087  118
  36 Jarosław Puchalski             Łódź                 127.82  25181  197
  37 Radosław Konca                 Warszawa             127.48  24987  196
  38 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  39 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.32   8276   65
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.28  25456  200
  41 Małgorzata Kania               Milanówek            127.11  22752  179
  42 Paweł Jackowski                Warszawa             127.05  24775  195
  43 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  44 Sławomir Kucia                 Kraków               125.70  22878  182
  45 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  46 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  47 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.87  20729  166
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               123.85  13376  108
  49 Marek Roszak                   Poznań               123.34  24668  200
  50 Piotr Pietuchowski             Białystok            123.15  23767  193
  51 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  52 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.75  23199  189
  53 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  54 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  55 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.03   9640   79
  56 Michał Makowski                Warszawa             121.97  11587   95
  57 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  58 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.85  24370  200
  59 Radosław Sowiński              Warszawa             121.69  24095  198
  60 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.55  17990  148
  61 Roman Sulima                   Warszawa             121.32   7279   60
  62 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.30  18073  149
  63 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.28  20618  170
  64 Lucyna Korga                   Zabrze               121.23  23277  192
  65 Krzysztof Pypno                Gliwice              120.95   4596   38
  66 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.87  24054  199
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  69 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  70 Maciej Perzyński               Piła                 120.30  20330  169
  71 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.22   8295   69
  72 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.08   5764   48
  73 Andrzej Kowalski               Kowale               119.92   5756   48
  74 Stanisław Ochot                Katowice             119.89   6594   55
  75 Jacek Pietruszka               Kraków               119.60   5143   43
  76 Michał Waszkiewicz             Warszawa             119.24  22537  189
  77 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.21  14305  120
  78 Andrzej Lożyński               Piastów              119.17   4171   35
  79 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  80 Rafał Matczak                  Pruszków             119.04  23807  200
  81 Stanisław Gasik                Warszawa             118.98  23439  197
  82 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  83 Grzegorz Matysiak              Kraków               118.84   7249   61
  84 Iwona Baran                    Kraków               118.81  23643  199
  85 Irena Sołdan                   Rumia                118.58  19566  165
  86 Arkadiusz Jaworski             Tychy                118.44  13265  112
  87 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             118.43  10896   92
  88 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.38  23085  195
  89 Katarzyna Stępień              Katowice             118.37   8996   76
  90 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  91 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.22  16905  143
  92 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.11  16654  141
  93 Filip Klar                     Mielec               117.96   8611   73
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69  23068  196
  95 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              117.56  20690  176
  96 Halina Roszak                  Poznań               117.30  23108  197
  97 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             117.19  22853  195
  98 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.93  23270  199
  99 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.88  19986  171
 100 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.82   6425   55
 101 Marcin Figiel                  Zawichost            116.50  13631  117
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             116.37  20830  179
 103 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
 104 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 105 Miłosz Wrzałek                 Reda                 115.68  21864  189
 106 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.62   7631   66
 107 Piotr Rosół                    Warszawa             115.52  22179  192
 108 Michał Trumpus                 Wrocław              115.35   7959   69
 109 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             115.33  21913  190
 110 Filip Sosin                    Warszawa             115.16  22687  197
 111 Robert Soszka                  Warszawa             114.90  22865  199
 112 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.56  19933  174
 113 Joanna Juszczak                Warszawa             114.44  22659  198
 114 Dominik Wester                 Warszawa             114.30   5258   46
 115 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.30  22289  195
 116 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 117 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 118 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            113.42  19055  168
 119 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.39   6350   56
 120 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 121 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.99  13898  123
 122 Paweł Jędryka                  Tarnów               112.81   6543   58
 123 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.69  21299  189
 124 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.65   5407   48
 125 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.64  10926   97
 126 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.51  15302  136
 127 Beata Madej                    Lublin               112.47   8323   74
 128 Grzegorz Wilk                  Kraków               112.37   4607   41
 129 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.22  19189  171
 130 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             111.73   8268   74
 132 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.47  14603  131
 133 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.23  10567   95
 134 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.21  22242  200
 135 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.91   3771   34
 136 Paweł Opyc                     Warszawa             110.78  21602  195
 137 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.59   6746   61
 138 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  110.49  22097  200
 139 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 140 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 141 Renata Kowalska                Bielsko Biała        110.26  21942  199
 142 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 143 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 144 Leszek Stecuła                 Bytom                110.02   9242   84
 145 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.94  15611  142
 146 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 147 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 148 Mariusz Makuch                 Zator                109.76   4500   41
 149 Artur Koszel                   Inowrocław           109.58   5260   48
 150 Piotr Adamczyk                 Tarnów               109.56   4492   41
 151 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 152 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.51  13798  126
 153 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 154 Grzegorz Pukniel               Lublin               109.40  21770  199
 155 Kamil Klinkosz                 Rumia                109.37   5906   54
 156 Joanna Ostrowska               Warszawa             109.36  20998  192
 157 Paweł Majewski                 Warszawa             109.19   5787   53
 158 Marcin Skowron                 Zabrze               108.97   8064   74
 159 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.82  21329  196
 160 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.81  10228   94
 161 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 162 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 163 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.35   4984   46
 164 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 165 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 166 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 167 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            107.96  21485  199
 168 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 169 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.92  21152  196
 170 Krzysztof Leśniak              Kraków               107.81   6361   59
 171 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 172 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 173 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.32  16312  152
 174 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 175 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.23  11474  107
 176 Katarzyna Klimała              Kraków               107.23   3217   30
 177 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 178 Jan Ziółkowski                 Rumia                107.03   3853   36
 179 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.96  20215  189
 180 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.90  13363  125
 181 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 182 Jacek Petrus                   Wrocław              106.67   8320   78
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                106.61  20788  195
 184 Beata Piotrowska               Łódź                 106.60  21213  199
 185 Magdalena Mroziuk              Warszawa             106.54   4901   46
 186 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.39   8511   80
 187 Jerzy Luter                    Bytom                106.30  20090  189
 188 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.29  20196  190
 189 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             106.19  13805  130
 190 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.92   8368   79
 191 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 192 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.65  10671  101
 193 Adam Cieśla                    Częstochowa          105.58   3801   36
 194 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.56  10134   96
 195 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 196 Paweł Subocz                   Szczecin             105.25   6210   59
 197 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 198 Magdalena Ochot                Katowice             105.15   8833   84
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 200 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.66   8896   85
 201 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 202 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 203 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 204 Wojciech Sołdan                Rumia                104.06  12903  124
 205 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 206 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 207 Adam Jurkowski                 Knurów               103.21   3922   38
 208 Rafał Wesołowski               Warszawa             103.19  20123  195
 209 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 210 Roman Figiel                   Zawichost            103.00   9682   94
 211 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 212 Jolanta Kosmowska              Warszawa             102.79  18502  180
 213 Michał Szymkowski              Wrocław              102.77   3597   35
 214 Monika Siemaszko               Lipiany              102.62   4926   48
 215 Joanna Kubik                   Częstochowa          102.52   6664   65
 216 Tomasz Lempart                 Kraków               102.44   3995   39
 217 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.38   4812   47
 218 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.33  19749  193
 219 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 220 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.22   5520   54
 221 Paweł Czubla                   Kock                 102.21   6746   66
 222 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.93  14984  147
 223 Sylwester Wójcik               Lublin               101.91   7643   75
 224 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 225 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 226 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.61  18087  178
 227 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            101.35  10338  102
 228 Agnieszka Krupka               Krosno               101.34  11249  111
 229 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 230 Bartosz Orłowski               Bytom                100.82   6251   62
 231 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.67  12584  125
 232 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 233 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.11  14015  140
 235 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.02  19403  194
 236 Michał Sosin                   Warszawa              99.77   6884   69
 237 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój           99.60   8267   83
 238 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 239 Sławomir Zabawa                Jasło                 99.23  10518  106
 240 Joanna Brychcy                 Katowice              99.22  10021  101
 241 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 242 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 243 Marek Kocikowski               Ostróda               98.86  12160  123
 244 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   98.81   4743   48
 245 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 246 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 247 Renata Rosół                   Warszawa              97.90  19580  200
 248 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 249 Maria Jarosz                   Lublin                97.60  13176  135
 250 Monika Rubinstein              Warszawa              97.57  19515  200
 251 Anna Arana                     Warszawa              97.05   9608   99
 252 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 253 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 254 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 255 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 256 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              95.75   3447   36
 257 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.69   4306   45
 258 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 259 Irena Ficak                    Mielec                95.30   5718   60
 260 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 261 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 262 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 263 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 264 Jarosław Kordalski             Lublin                94.27   4148   44
 265 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 266 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 267 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 268 Janusz Sojka                   Łódź                  93.69   6558   70
 269 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 270 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 271 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 272 Beata Kościańska               Lublin                92.62   4446   48
 273 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 274 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.40   3881   42
 275 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               91.83   3306   36
 276 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 277 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 278 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 279 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.96   8823   97
 280 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             90.57   7155   79
 281 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 282 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91   8002   89
 283 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 284 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 285 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 286 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 287 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 288 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 289 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 290 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.51  12215  138
 291 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 292 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 293 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 294 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 295 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.74   5985   69
 296 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 297 Piotr Madej                    Lublin                86.07   6197   72
 298 Teresa Zalewska                Racibórz              85.25   3410   40
 299 Jerzy Augustyniak              Łódź                  85.12   3575   42
 300 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 301 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.68   8870  106
 302 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 303 Piotr Marusa                   Szczytno              82.59   3386   41
 304 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 305 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.04   3938   48
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.20   2842   35
 307 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 308 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 309 Adam Zalewski                  Racibórz              78.97   3159   40
 310 Adam Kędzior                   Lublin                75.13   5259   70
 311 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.05   6701   93
 312 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 313 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 314 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 18-09-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   2 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   3 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   4 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.17   2528   29
   5 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   6 Mariusz Rogalski               Iława                 87.36   2446   28
   7 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
   8 Joanna Kubińska                Warszawa              67.33   1818   27
   9 Marek Rogalski                 Chełm                 99.62   2590   26
  10 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  11 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  12 Wiktor Stępień                 Katowice             135.88   3397   25
  13 Michał Sak                     Lublin               111.32   2783   25
  14 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  15 Łukasz Kozub                   Brzesko              130.58   3134   24
  16 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.79   2803   24
  17 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  18 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  19 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.33   2672   24
  20 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  21 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.38   2577   24
  22 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  23 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  24 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  25 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  26 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  27 Aneta Szubiak                  Łódź                 104.17   2500   24
  28 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.17   2452   24
  29 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  30 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  31 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.12   2403   24
  32 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  33 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  34 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  35 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  36 Bożena Matysiak                Kraków                96.08   2306   24
  37 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  38 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  39 Anna Biegańska                 Białystok             93.00   2232   24
  40 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  41 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  42 Andrzej Bociąga                Chorzów               91.62   2199   24
  43 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  44 Leszek Kilian                  Jaworzno              88.46   2123   24
  45 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  46 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  47 Dorota Maciejuk                Warszawa             105.57   2428   23
  48 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  49 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  50 Paweł Szulc                    Szczecin              97.52   2243   23
  51 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  52 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  53 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  54 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  55 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  56 Tomasz Sulejewski              Kraków                74.13   1705   23
  57 Teresa Fortuna                 Lubin                120.05   2641   22
  58 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.36   2054   22
  59 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  60 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  61 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  62 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  63 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  64 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  66 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  67 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  68 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  69 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  70 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  71 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  72 Łukasz Bryła                   Mielec               119.44   2150   18
  73 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  74 Ewa Fiszer                     Wrocław              110.56   1990   18
  75 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  76 Maciej Chmielowski             Kraków                98.61   1775   18
  77 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  78 Robert Włodarczyk              Wrocław               94.28   1697   18
  79 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  80 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  81 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  82 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  83 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  84 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  85 Justyna Woszczyna              Kraków                99.88   1698   17
  86 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  87 Szymon Stolarczyk              Zator                 81.59   1387   17
  88 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  90 Marta Kleinrok                 Lublin                91.50   1464   16
  91 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  92 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  93 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.00   1500   15
  94 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  95 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  96 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  97 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  98 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  99 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 100 Ilona Giryn                    Łódź                  94.93   1329   14
 101 Joanna Rubaj                   Lublin                81.57   1142   14
 102 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 103 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 104 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 105 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 106 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 107 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 108 Andrzej Grabiński              Suchedniów           141.75   1701   12
 109 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 110 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 111 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 112 Elżbieta Jankowska             Wrocław              120.50   1446   12
 113 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 114 Joanna Zadrożna                Szczecin             118.67   1424   12
 115 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 116 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             114.25   1371   12
 118 Piotr Chabowski                Piła                 113.75   1365   12
 119 Małgorzata Niciporuk           Rumia                112.08   1345   12
 120 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 121 Łukasz Bobowski                Suchedniów           110.83   1330   12
 122 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 123 Krzysztof Obremski             Legnica              109.25   1311   12
 124 Przemysław Herdzina            Kraków               108.92   1307   12
 125 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 126 Michał Korzeniowski            Kraków               106.67   1280   12
 127 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 128 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 129 Daniel Czernatowicz            Kraków               106.25   1275   12
 130 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 131 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 132 Zbigniew Szepczyński           Kraków               104.83   1258   12
 133 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 134 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 135 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 136 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.25   1227   12
 137 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 138 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 139 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 140 Anna Pendowska                 Rumia                100.67   1208   12
 141 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 142 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 143 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 144 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 145 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 146 Stanisław Harat                Kęty                  97.25   1167   12
 147 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 148 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 149 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 150 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  96.92   1163   12
 151 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 152 Michał Jaworek                 Zabrze                96.75   1161   12
 153 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 154 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 155 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 156 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 157 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 158 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 159 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 160 Maciej Lelowicz                Kraków                93.25   1119   12
 161 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 162 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 163 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 164 Maciej Zięba                   Wrocław               91.75   1101   12
 165 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 166 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 167 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 168 Joanna Duda                    Zabrze                90.42   1085   12
 169 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 170 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 171 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 172 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 173 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 174 Wojciech Obremski              Legnica               88.42   1061   12
 175 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 176 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 177 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 178 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 179 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 180 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 181 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 182 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 183 Renata Polończyk               Bielsko Biała         86.50   1038   12
 184 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 185 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 186 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 187 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 188 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 189 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 190 Bogusław Macal                 Szczecin              85.42   1025   12
 191 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 192 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 193 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 194 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 195 Katarzyna Majewska             Lublin                84.00   1008   12
 196 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 197 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 198 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 199 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 200 Wojciech Bochra                Lublin                78.58    943   12
 201 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 202 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 203 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 204 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 205 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 206 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 207 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 208 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 209 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 210 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 211 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 212 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 213 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 214 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 215 Eligiusz Jankowski             Wrocław              100.55   1106   11
 216 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 217 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 218 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 219 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 220 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 221 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 222 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 223 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 224 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 225 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 226 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 227 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 228 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 229 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 230 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 231 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 232 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 233 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 234 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 235 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 236 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 237 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 238 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 239 Kamil Stokłosa                 Skawina               70.18    772   11
 240 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 241 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 242 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 243 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 244 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 245 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 246 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 247 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 248 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 249 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 250 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 251 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 252 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 253 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 254 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 255 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 256 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 257 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 258 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 259 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 260 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 261 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 262 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 263 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 264 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 265 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 266 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 267 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 268 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 269 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   94.50    756    8
 270 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 271 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 272 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 273 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 274 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 275 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 276 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 277 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 278 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 279 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 280 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 281 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 282 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 283 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 284 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 285 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 286 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 287 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 288 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 289 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 290 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 291 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 292 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 293 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 294 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 295 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 296 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 297 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 298 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 299 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 300 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 301 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 302 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 303 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 304 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 305 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 306 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 307 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 308 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 309 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 310 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 311 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 312 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 313 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 314 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 315 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 316 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 317 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 318 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 319 Przemysław Drochomirecki       Kraków               121.20    606    5
 320 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 321 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 322 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 323 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 324 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 325 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 326 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 327 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 328 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 329 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 330 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 331 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 332 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 333 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 334 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 335 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 336 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 337 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 338 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 339 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 340 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 341 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 342 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 343 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 344 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 345 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 346 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 347 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 348 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 349 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 350 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 351 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 352 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 353 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 354 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 355 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 356 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 357 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 358 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 359 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 360 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 361 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 362 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 363 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 364 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 365 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 366 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 367 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 368 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 369 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 370 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 371 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 372 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 373 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 374 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 375 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 376 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 377 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 378 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 379 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 380 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 381 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 382 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 383 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 384 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 385 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 386 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 387 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 388 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 389 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 390 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 391 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 392 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 393 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 394 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 395 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 396 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 397 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 398 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 399 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 400 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 401 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 402 Marzena Szulc                  Szczecin              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie