Wrocław26
sierpnia
Wrocław 26-27 sierpnia XIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i VIII Akademickie Mistrzostwa Polski
Racibórz 2
września
Racibórz 2- 3 września VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2017
Jaworzno 9
września
Jaworzno 9-10 września XII Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleGrand Prix 2017
Jedna siódemka wygranej nie czyni02 - 03 września 2017 — VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleRacibórz, 02 - 03 września 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Jedna siódemka wygranej nie czyniJeśli grasz na turniejach scrabble i mieszkasz w centralnej Polsce, masz szansę poznać prawie wszystkie jeżdżące na turnieje Polskiej Federacji Scrabble osoby. Trochę inaczej jest, gdy zdecydowanie bliżej ci do morza niż gór (i na odwrót). Są scrabblistki i scrabbliści, których zupełnie nie znamy my, mieszkańcy południa, są gracze i graczki, których stopa nigdy nie stanęła na północnych turniejach. Zawsze podziwiałem te nieliczne osoby, które decydują się na podróż przez cały nasz kraj, aby spędzić kilkanaście godzin nad zielonymi planszami.

Osiem razy, w trwającej od 2006 ich scrabblowej przygodzie z turniejami PFS, takie wyprawy przedsięwzięli wspólnie Dorota i Dariusz Kuciowie ze Stargardu. Dziewiątą (ponad pół tysiąca kilometrów od ich miejsca zamieszkania) zaplanowali do Raciborza, na ósmą edycję mistrzostw, organizowanych przez Raciborski Klub Scrabblowy „Szkrab”.

Do tych zawodów, jeśli zaglądnęliście kiedyś do klasyfikacji medalowej, ostatnie w niej miejsce zajmował Darek, z jednym skromnym brązem wywalczonym w 2015 roku w Świnoujściu. Ale przyszedł czas na zmiany…

W sobotę i niedzielę o scrabblowych triumfach marzyło w Raciborzu 60 osób. Wrażenie na wszystkich robiły już na wejściu stoły uginające się od przygotowanych nagród. Jak zwykle energia Teresy Zalewskiej, Marcina Kurowskiego i Bożeny Guział oraz ich współpracowników, skutkowała perfekcyjnym przygotowaniem do zawodów. Doceńmy to, bo czasem słowa „jak zwykle” brzmią nam tak, jakby coś było naturalnym zjawiskiem. Ale to „jak zwykle” zawsze potrzebuje tyle samo pracy i wysiłku ze strony organizatorów.

Najbliżej wejścia nad zgromadzonymi dobrami rozpościerał się wielki koc, opatrzony dwiema karteczkami: „Konkurs Duży” i „Konkurs Mały”. Te tajemnicze nagrody przygotował Piotr Kozak, kolejny scrabblista z Raciborza, który przygotował nagrody dla 30 osób. Trzeba było tylko w kolejnych rundach układać rzeczowniki związane z grami lub słowa zaczynające się na literę zawartą w słowie „grajcie” i zawierającą ponadto polskie litery ze znakami diakrytycznymi. Dziękujemy Piotrze! Wysiłek kolejnych sponsorów (bardzo proszę o zerknięcie na stronę informacyjną turnieju i zapoznanie się z ich listą) zaowocował kolejnymi ciekawymi konkursami. Tradycją Raciborza stało się już „szkrablowanie”, czyli poszukiwanie w każdej rundzie najdroższego ruchu zaczynającego się od kolejnej litery z tego słowa. Okrzepł także konkurs zoologiczny, w którym poszukiwano rzeczownika, przymiotnika czy przysłówka, który pochodzi od nazwy zwierzęcia. Nowością był konkurs na parafrazę scrabblową istniejących przysłów. Tu najbardziej spodobało się „Jedna siódemka wygranej nie czyni” Jana Mrozowskiego. Ale najważniejsza była oczywiście sama czysta rywalizacja o pozycję w końcowej klasyfikacji…

Do szóstej rundy zapowiadało się na rywalizację w wąskim kręgu – na czele klasyfikacji byli Mariusz Wrześniewski z Krakowa, Bartek Morawski (Gliwice) oraz Łukasz Bobowski z Suchedniowa. Wszyscy oni już zwyciężali w Raciborzu.

Od szóstej rundy zaczął się popis Dariusza Kucia. Nie oddał już pierwszego miejsca do końca turnieju, zdobywając mistrzostwo już po przedostatniej rundzie. W ostatniej z nich uległ znakomicie walczącemu o małe punkty Mariuszowi Wrześniewskiemu, który dzięki temu zwycięstwu wywiózł do Małopolski srebrny puchar. Na trzecim miejscu podium stanął jedyny (prócz Mariusza) zwycięzca w bezpośrednim boju z Darkiem – Jan Mrozowski. W ogóle miejsca 2-5 zajęły osoby z Krakowa: czwarty był Konrad Sowula, piąta Małgorzata Sulejewska. Gigantyczny „skok tygrysa” wykonał Szymon Stępień, który startując z 45 numerem zajął 14 miejsce. Najlepszym spośród trojga debiutantów był Wiesław Szczygielski. Michał Sztajnert zdobył miano najlepszego juniora, zmierzający, hm, dostojnym krokiem po nagrodę Andrzej Rechowicz przodował w grupie seniorów.

Wszystkie osoby zainteresowane większą ilością szczegółów z turnieju zapraszam do zakładki „Przebieg” w wynikach i zapoznania się z komentarzami sędziego.

Kończąc sędzia popełni jeszcze prywatę i podziękuję organizatorom za przepyszną wegańską paprykę.

I niespodzianka – najprawdopodobniej na kolejny „Racibórz” nie musimy czekać przez cały rok. Kolejną edycję kochane „szkraby” zapowiedziały na wiosnę.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble




honorowy Patronat
Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekRaciborskie Centrum Kultury, Racibórz, ul. Chopina 21
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 2 września (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 3 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieCatering, kawa, herbata, napoje, kanapki i inne. Chętnych na obiad w postaci szwedzkiego stołu prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz. Do wyboru pierogi, kilka rodzajów mięs oraz dodatki (tak jak w poprzednich latach), zupy (nowość!). Koszt — 25 zł.
Noclegi 1. MKZ Unia — Pokoje gościnne (od 30 zł/osoba) (12 min. piechotą — 1 km)
2. Gościniec Iza (pokoje 1,2,3,4 -osobowe) (11 min piechotą- 850 metrów)
3. Hotel Racibor***
4. Hotel Polonia***
NagrodyI miejsce — puchar + 500 zł
II miejsce — puchar + 300 zł
III miejsce — puchar + 200 zł

Trofea dla:
najlepszej kobiety
najlepszej raciborzanki
najlepszego raciborzanina
najlepszego juniora
najlepszego seniora
najlepszego debiutanta/debiutantki

nagrody specjalne, wybrane w drodze losowania po zakończonym turnieju

dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe

Liczba nagród, również pieniężnych, może wzrosnąć.
Dodatkowe atrakcjeKonkurs SZKRABLOWANIE: Polega na ułożeniu jak najdroższego słowa zaczynającego się na kolejną literę (odpowiadającą numerowi rundy) słowa "szkrablowanie". W każdej rundzie do zdobycia 50 zł.

Konkurs ZOO-logiczny: Sponsorem jest sklep zoologiczny ZOO-MAR. W każdej rundzie jest nagradzany najdroższy wyraz związany z fauną. Liczą się tylko nazwy zwierząt i przymiotniki odzwierzęce. Do wygrania upominki dla pupili.

Sponsorem konkursów Dużego i Małego formatu jest nasz klubowicz Piotr Kozak. Szczegóły na Turnieju! Do  wygrania nagrody -niespodzianki do wyczerpania zapasów.


Chętnych zapraszamy w sobotę (2 września) na koncert Swing Pigs & Madalena João, który odbędzie się na raciborskiej przystani kajakowej przy Odrze o godzinie 20.00.
Swing Pigs to słowiański dziesięciostrunowy duet skrzypcowo-gitarowy. Na szalonych skrzypcach gra Rosjanin — Alexey Aslamas, a na żywiołowej gitarze Słowak — Samuel Pauč. W ich repertuarze znajdziemy klasykę, swing, blues, soul, jazz i folklor, wszystko okraszone słowiańskim duchem. Zespołowi towarzyszyć będzie wokalistka Madalena João o afrykańskich korzeniach. Laureatka wielu konkursów i telewizyjnych programów, ambasadorka UNICEF-u, współpracująca zarówno z filharmonią, jak i z teatrem w musicalu „Hair”. Śpiewa w stylu pop, soul, RnB, funky, reggae, jazz i swing.
Wstęp wolny
OrganizatorzyTeresa Zalewska — 608 341 215 — teresazalewska1@wp.pl
Marcin Kurowski — 732 273 223 — mk728@wp.pl
Bożena Guział — 608 056 194 — boszka102@wp.pl
SponsorzyUrząd Miasta Racibórz Starostwo Powiatowe w Raciborzu









sponsor indywidualny — Piotr Kozak


Patronat medialny:







Wyniki turnieju VIII Raciborskie w Scrabble Granie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kuć                  Stargard               134.83     11.0     5148     2242      699
  2 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 150.68     10.0     5573     2078     1020
  3 Jan             Mrozowski            Kraków                 145.42     10.0     5097     2107      525
  4 Konrad          Sowula               Kraków                 134.16     10.0     4890     2049       19
  5 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 134.71      9.0     5164     1908      500
  6 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.77      9.0     5126     1971      534
  7 Piotr           Broda                Sandomierz             136.07      9.0     4931     1923      287
  8 Irena           Sołdan               Sopot                  131.49      8.0     5321     1857      383
  9 Artur           Irzyk                Strzyżów               141.15      8.0     5247     1909      929
 10 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               127.27      8.0     5114     1666      654
 11 Justyna         Górka                Kraków                 148.70      8.0     5111     1825      462
 12 Agnieszka       Walas                Kraków                 128.28      8.0     5014     1813      376
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.51      8.0     5005     1764      168
 14 Szymon          Stępień              Bytom                  109.90      8.0     4906     1817       96
 15 Krzysztof       Gibas                Kraków                 131.44      8.0     4880     1735      697
 16 Sławomir        Wolski               Wrocław                116.86      8.0     4611     1803       57
 17 Janusz          Krupiński            Bytom                  141.14      7.0     5419     1603      673
 18 Bartosz         Morawski             Gliwice                161.11      7.0     5329     1722      247
 19 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             140.17      7.0     5232     1656      141
 20 Dorota          Kuć                  Stargard               126.99      7.0     5072     1751       21
 21 Urszula         Solarska             Łódź                   115.72      7.0     4923     1638      416
 22 Marcin          Ceglarek             Kraków                 124.82      7.0     4891     1798     -100
 23 Łukasz          Sornek               Mikołów                133.19      7.0     4890     1691      178
 24 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.54      7.0     4868     1631      554
 25 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            143.65      7.0     4848     1616      251
 26 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               134.52      7.0     4838     1723      166
 27 Natalia         Ogierman             Katowice               123.90      7.0     4779     1692      -88
 28 Adam            Janicki              Wrocław                115.75      7.0     4638     1663     -362
 29 Waldemar        Wypchał              Kraków                 112.78      7.0     4607     1548      -79
 30 Jerzy           Luter                Bytom                  118.64      6.0     5033     1484      237
 31 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       111.17      6.0     4989     1404      355
 32 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 110.60      6.0     4920     1593      -17
 33 Bożena          Guział               Racibórz               120.22      6.0     4785     1514      -69
 34 Teresa          Zalewska             Racibórz               121.20      6.0     4652     1520     -442
 35 Marcin          Kurowski             Racibórz               110.60      6.0     4632     1529     -314
 36 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                122.16      6.0     4611     1508      -89
 37 Katarzyna       Kowalska             Katowice               121.78      6.0     4580     1548     -274
 38 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       112.35      6.0     4523     1460     -491
 39 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      6.0     4373     1541     -138
 40 Piotr           Kozak                Racibórz               100.47      6.0     4338     1403     -311
 41 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  122.90      5.0     5009     1335      316
 42 Joanna          Brychcy              Katowice               111.11      5.0     4794     1248       54
 43 Marta           Sztajnert            Wisła                  112.17      5.0     4715     1317      -67
 44 Dariusz         Sowula               Kraków                 123.38      5.0     4674     1527     -185
 45 Grażyna         Smereka              Racibórz               100.00      5.0     4509     1379       99
 46 Wanda           Grabiec              Tarnów                 101.58      5.0     4395     1334     -144
 47 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      5.0     4381     1365     -224
 48 Wiesław         Szczygielski         Racibórz               100.00      5.0     4193     1330     -238
 49 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              137.05      5.0     3229     1109      579
 50 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.98      4.5     4159     1106        5
 51 Agnieszka       Antos                Racibórz               107.88      4.0     4487     1321     -511
 52 Adam            Jurkowski            Gliwice                125.98      4.0     3135      861      322
 53 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     4070     1019     -770
 54 Michał          Sztajnert            Wisła                  100.00      3.5     3900     1005     -555
 55 Szymon          Sztajnert            Wisła                  100.00      3.5     3776     1003    -1029
 56 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                128.19      3.0     3042      866     -332
 57 Leszek          Kilian               Jaworzno               105.48      2.5     4166      938     -587
 58 Iwona           Skubis               Dąbrowa Górnicza       100.00      2.5     3704      579     -406
 59 Mateusz         Furman               Racibórz               100.00      0.5     1029      328     -979
 60 Małgorzata      Szczygielska         Racibórz               100.00      0.5      809      266     -819
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Raciborskie w Scrabble Granie



	Bartosz Morawski 161.11 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Papciak               122.16 +  416: 406  172
    2    15 Szymon         Sztajnert             100.00 +  593: 372  150
    3     1 Łukasz         Bobowski              145.77 -  307: 452   96
    4     8 Natalia        Ogierman              123.90 +  474: 320  174
    5     5 Jerzy          Matyasik              125.54 +  394: 372  176
    6     2 Artur          Irzyk                 141.15 -  316: 443   91
    7     5 Marcin         Ceglarek              124.82 -  345: 398   75
    8     8 Arkadiusz      Łydka                 134.52 -  348: 396   85
    9    12 Dariusz        Putoń                 143.65 +  421: 411  194
   10     9 Łukasz         Sornek                133.19 -  371: 410   83
   11    12 Dariusz        Sowula                123.38 +  413: 382  173
   12    10 Marcin         Kurowski              110.60 +  511: 269  161
   13     6 Irena          Sołdan                131.49 -  420: 451   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 13 131.62




	Mariusz Wrześniewski 150.68 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Kowalska              121.78 +  543: 285  172
    2     1 Jerzy          Matyasik              125.54 +  455: 355  176
    3     3 Arkadiusz      Łydka                 134.52 +  408: 327  185
    4     1 Jan            Mrozowski             145.42 +  370: 307  195
    5     2 Dariusz        Sowula                123.38 +  502: 301  173
    6     1 Dariusz        Kuć                   134.83 -  360: 521   85
    7     2 Konrad         Sowula                134.16 -  382: 434   84
    8     3 Marcin         Ceglarek              124.82 +  470: 289  175
    9     2 Artur          Irzyk                 141.15 +  393: 354  191
   10     2 Irena          Sołdan                131.49 -  403: 424   81
   11     4 Justyna        Górka                 148.70 +  509: 343  199
   12     2 Dorota         Kuć                   126.99 +  378: 314  177
   13     1 Dariusz        Kuć                   134.83 +  400: 299  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2078  / 13 159.85




	Justyna Górka 148.70 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Teresa         Zalewska              121.20 +  515: 242  171
    2     4 Arkadiusz      Łydka                 134.52 -  265: 388   85
    3    19 Agnieszka      Walas                 128.28 +  466: 360  178
    4    14 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  298: 282  150
    5     7 Dominik        Ulejczyk              110.60 +  410: 317  161
    6     4 Małgorzata     Sulejewska            134.71 +  450: 392  185
    7     1 Dariusz        Kuć                   134.83 -  316: 403   85
    8     5 Andrzej        Rechowicz             133.51 +  477: 331  184
    9     3 Krzysztof      Gibas                 131.44 +  431: 270  181
   10     4 Konrad         Sowula                134.16 -  329: 350   84
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  343: 509  101
   12     6 Marcin         Ceglarek              124.82 +  445: 328  175
   13     4 Małgorzata     Sulejewska            134.71 -  366: 477   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 13 140.38




	Łukasz Bobowski 145.77 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bożena         Guział                120.22 +  418: 395  170
    2    14 Agnieszka      Walas                 128.28 +  383: 264  178
    3     1 Bartosz        Morawski              161.11 +  452: 307  211
    4     4 Dorota         Kuć                   126.99 +  555: 318  177
    5     1 Dariusz        Kuć                   134.83 -  324: 422   85
    6     3 Piotr          Broda                 136.07 -  312: 339   86
    7     8 Dariusz        Sowula                123.38 +  383: 382  173
    8     6 Adam           Janicki               115.75 +  362: 340  166
    9     4 Konrad         Sowula                134.16 -  371: 385   84
   10     7 Szymon         Stępień               109.90 +  423: 388  160
   11     2 Jan            Mrozowski             145.42 +  380: 342  195
   12     3 Artur          Irzyk                 141.15 +  413: 331  191
   13     2 Jan            Mrozowski             145.42 -  350: 379   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 13 151.62




	Jan Mrozowski 145.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 118.64 +  373: 364  169
    2    11 Małgorzata     Sulejewska            134.71 +  383: 370  185
    3     6 Dominik        Ulejczyk              110.60 +  445: 395  161
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  307: 370  101
    5     9 Konrad         Sowula                134.16 -  345: 350   84
    6     8 Dorota         Kuć                   126.99 +  524: 305  177
    7    11 Janusz         Krupiński             141.14 +  391: 364  191
    8     4 Mikołaj        Cieplik               140.17 +  436: 310  190
    9     1 Dariusz        Kuć                   134.83 +  385: 319  185
   10     3 Artur          Irzyk                 141.15 +  357: 335  191
   11     2 Łukasz         Bobowski              145.77 -  342: 380   96
   12     4 Irena          Sołdan                131.49 +  430: 360  181
   13     2 Łukasz         Bobowski              145.77 +  379: 350  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 13 162.08




	Dariusz Putoń 143.65 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Wolski                116.86 -  348: 395   67
    2    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  311: 327   50
    3    27 Michał         Sztajnert             100.00 +  365: 246  150
    4    27 Mateusz        Furman                100.00 +  454: 182  150
    5    19 Agnieszka      Walas                 128.28 -  349: 429   78
    6    25 Jerzy          Luter                 118.64 +  363: 350  169
    7    15 Urszula        Solarska              115.72 +  350: 318  166
    8    11 Dorota         Kuć                   126.99 -  374: 442   77
    9    12 Bartosz        Morawski              161.11 -  411: 421  111
   10    19 Agnieszka      Antos                 107.88 +  352: 336  158
   11    17 Katarzyna      Kowalska              121.78 +  358: 315  172
   12    11 Mikołaj        Cieplik               140.17 +  463: 332  190
   13    10 Agnieszka      Walas                 128.28 -  350: 504   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 13 124.31




	Artur Irzyk 141.15 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               115.75 +  516: 229  166
    2     3 Urszula        Solarska              115.72 +  381: 338  166
    3     5 Sławomir       Wolski                116.86 +  423: 233  167
    4     2 Dariusz        Kuć                   134.83 -  313: 354   85
    5     4 Krzysztof      Kałuża                137.05 +  362: 336  187
    6     2 Bartosz        Morawski              161.11 +  443: 316  211
    7     3 Piotr          Broda                 136.07 +  446: 349  186
    8     2 Irena          Sołdan                131.49 +  504: 329  181
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  354: 393  101
   10     3 Jan            Mrozowski             145.42 -  335: 357   95
   11     3 Konrad         Sowula                134.16 +  511: 327  184
   12     3 Łukasz         Bobowski              145.77 -  331: 413   96
   13     3 Konrad         Sowula                134.16 -  328: 344   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 13 146.85




	Janusz Krupiński 141.14 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              115.72 -  325: 397   66
    2    28 Małgorzata     Szczygielska          100.00 +  448: 297  150
    3    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  348: 434   50
    4    20 Wiesław        Szczygielski          100.00 +  573: 242  150
    5    11 Bożena         Guział                120.22 -  391: 409   70
    6    16 Waldemar       Wypchał               112.78 +  384: 353  163
    7    11 Jan            Mrozowski             145.42 -  364: 391   95
    8    16 Teresa         Zalewska              121.20 +  485: 243  171
    9    11 Marcin         Ceglarek              124.82 +  523: 314  175
   10     8 Natalia        Ogierman              123.90 +  456: 344  174
   11     6 Piotr          Broda                 136.07 -  321: 437   86
   12     9 Agnieszka      Walas                 128.28 -  371: 471   78
   13    12 Marcin         Ceglarek              124.82 +  430: 414  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 13 123.31




	Mikołaj Cieplik 140.17 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Waldemar       Wypchał               112.78 +  382: 349  163
    2     9 Ireneusz       Kurzok                128.19 -  423: 424   78
    3    16 Andrzej        Klich                 100.00 +  531: 224  150
    4     6 Piotr          Broda                 136.07 -  289: 392   86
    5    15 Szymon         Stępień               109.90 +  409: 364  160
    6    11 Agnieszka      Antos                 107.88 +  406: 338  158
    7     9 Agnieszka      Walas                 128.28 +  450: 381  178
    8     4 Jan            Mrozowski             145.42 -  310: 436   95
    9     7 Dariusz        Sowula                123.38 +  394: 368  173
   10     5 Małgorzata     Sulejewska            134.71 -  320: 425   85
   11     8 Marcin         Ceglarek              124.82 -  427: 462   75
   12    11 Dariusz        Putoń                 143.65 -  332: 463   94
   13    13 Maciej         Skrzypczak            111.17 +  559: 465  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 13 127.38




	Krzysztof Kałuża 137.05 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agata          Kopta                 112.35 +  540: 247  162
    2     2 Szymon         Stępień               109.90 +  461: 231  160
    3     2 Dariusz        Kuć                   134.83 -  343: 391   85
    4     5 Ireneusz       Kurzok                128.19 +  459: 412  178
    5     4 Artur          Irzyk                 141.15 -  336: 362   91
    6     7 Natalia        Ogierman              123.90 -  329: 361   74
    7    12 Jerzy          Matyasik              125.54 +  354: 310  176
    8     9 Łukasz         Sornek                133.19 +  407: 336  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  /  8 138.62




	Piotr Broda 136.07 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Sztajnert             112.17 +  428: 326  162
    2    12 Natalia        Ogierman              123.90 -  367: 445   74
    3    18 Adam           Janicki               115.75 +  415: 320  166
    4     6 Mikołaj        Cieplik               140.17 +  392: 289  190
    5     6 Grzegorz       Papciak               122.16 +  390: 280  172
    6     3 Łukasz         Bobowski              145.77 +  339: 312  196
    7     3 Artur          Irzyk                 141.15 -  349: 446   91
    8     7 Krzysztof      Gibas                 131.44 -  305: 358   81
    9     6 Dorota         Kuć                   126.99 -  343: 397   77
   10    15 Ryszard        Żydaczewski           122.90 +  424: 414  173
   11     6 Janusz         Krupiński             141.14 +  437: 321  191
   12     7 Łukasz         Sornek                133.19 +  364: 362  183
   13     5 Sławomir       Wolski                116.86 +  378: 374  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 13 147.92




	Dariusz Kuć 134.83 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Skrzypczak            111.17 +  383: 335  161
    2     8 Irena          Sołdan                131.49 +  403: 385  181
    3     2 Krzysztof      Kałuża                137.05 +  391: 343  187
    4     2 Artur          Irzyk                 141.15 +  354: 313  191
    5     1 Łukasz         Bobowski              145.77 +  422: 324  196
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          150.68 +  521: 360  201
    7     1 Justyna        Górka                 148.70 +  403: 316  199
    8     1 Konrad         Sowula                134.16 +  425: 280  184
    9     1 Jan            Mrozowski             145.42 -  319: 385   95
   10     1 Dorota         Kuć                   126.99 +  422: 340  177
   11     1 Andrzej        Rechowicz             133.51 +  472: 349  184
   12     1 Małgorzata     Sulejewska            134.71 +  334: 319  185
   13     1 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  299: 400  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2242  / 13 172.46




	Małgorzata Sulejewska 134.71 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Brychcy               111.11 +  441: 352  161
    2    11 Jan            Mrozowski             145.42 -  370: 383   95
    3    15 Piotr          Kozak                 100.47 +  461: 352  150
    4    12 Agnieszka      Antos                 107.88 +  406: 348  158
    5     8 Łukasz         Sornek                133.19 +  369: 341  183
    6     4 Justyna        Górka                 148.70 -  392: 450   99
    7    10 Adam           Janicki               115.75 -  378: 387   66
    8    10 Natalia        Ogierman              123.90 +  372: 353  174
    9     9 Sławomir       Wolski                116.86 +  335: 320  167
   10     5 Mikołaj        Cieplik               140.17 +  425: 320  190
   11     5 Irena          Sołdan                131.49 +  419: 358  181
   12     1 Dariusz        Kuć                   134.83 -  319: 334   85
   13     4 Justyna        Górka                 148.70 +  477: 366  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 13 146.77




	Arkadiusz Łydka 134.52 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Kurowski              110.60 +  397: 349  161
    2     4 Justyna        Górka                 148.70 +  388: 265  199
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  327: 408  101
    4    10 Dominik        Ulejczyk              110.60 -  341: 398   61
    5    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  346: 322  150
    6    12 Andrzej        Rechowicz             133.51 -  343: 436   84
    7    16 Ireneusz       Kurzok                128.19 +  469: 309  178
    8     8 Bartosz        Morawski              161.11 +  396: 348  211
    9     5 Irena          Sołdan                131.49 -  338: 357   81
   10    13 Adam           Janicki               115.75 +  378: 328  166
   11     7 Dorota         Kuć                   126.99 -  355: 458   77
   12    15 Ryszard        Żydaczewski           122.90 +  455: 352  173
   13     9 Krzysztof      Gibas                 131.44 -  305: 342   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 13 132.54




	Konrad Sowula 134.16 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dominik        Ulejczyk              110.60 -  396: 493   61
    2    17 Grażyna        Smereka               100.00 +  470: 317  150
    3    12 Maciej         Skrzypczak            111.17 +  388: 338  161
    4    13 Szymon         Stępień               109.90 +  395: 379  160
    5     9 Jan            Mrozowski             145.42 +  350: 345  195
    6     5 Marcin         Ceglarek              124.82 +  386: 329  175
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          150.68 +  434: 382  201
    8     1 Dariusz        Kuć                   134.83 -  280: 425   85
    9     4 Łukasz         Bobowski              145.77 +  385: 371  196
   10     4 Justyna        Górka                 148.70 +  350: 329  199
   11     3 Artur          Irzyk                 141.15 -  327: 511   91
   12     5 Andrzej        Rechowicz             133.51 +  385: 324  184
   13     3 Artur          Irzyk                 141.15 +  344: 328  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2049  / 13 157.62




	Andrzej Rechowicz 133.51 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Stępień               109.90 -  326: 406   60
    2    26 Teresa         Zalewska              121.20 +  488: 364  171
    3    14 Katarzyna      Kowalska              121.78 -  426: 445   72
    4    16 Piotr          Kozak                 100.47 +  392: 302  150
    5    13 Marta          Majewska              100.00 +  397: 292  150
    6    12 Arkadiusz      Łydka                 134.52 +  436: 343  185
    7     7 Łukasz         Sornek                133.19 +  399: 357  183
    8     5 Justyna        Górka                 148.70 -  331: 477   99
    9     8 Agnieszka      Walas                 128.28 +  397: 309  178
   10     6 Krzysztof      Gibas                 131.44 +  365: 349  181
   11     1 Dariusz        Kuć                   134.83 -  349: 472   85
   12     5 Konrad         Sowula                134.16 -  324: 385   84
   13     8 Urszula        Solarska              115.72 +  375: 336  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 13 135.69




	Łukasz Sornek 133.19 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Antos                 107.88 +  392: 304  158
    2     6 Dorota         Kuć                   126.99 +  437: 422  177
    3     7 Dariusz        Sowula                123.38 -  271: 404   73
    4    11 Krzysztof      Gibas                 131.44 +  392: 345  181
    5     8 Małgorzata     Sulejewska            134.71 -  341: 369   85
    6    10 Urszula        Solarska              115.72 +  366: 347  166
    7     7 Andrzej        Rechowicz             133.51 -  357: 399   84
    8     9 Krzysztof      Kałuża                137.05 -  336: 407   87
    9    16 Marta          Sztajnert             112.17 +  352: 294  162
   10     9 Bartosz        Morawski              161.11 +  410: 371  211
   11    11 Marcin         Kurowski              110.60 +  475: 260  161
   12     7 Piotr          Broda                 136.07 -  362: 364   86
   13    11 Szymon         Stępień               109.90 -  399: 426   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 13 130.08




	Irena Sołdan 131.49 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Leszek         Kilian                105.48 +  484: 292  155
    2     8 Dariusz        Kuć                   134.83 -  385: 403   85
    3    11 Marta          Majewska              100.00 +  447: 310  150
    4     7 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 +  531: 359  177
    5     3 Marcin         Ceglarek              124.82 -  358: 386   75
    6     6 Dariusz        Sowula                123.38 +  447: 351  173
    7     4 Natalia        Ogierman              123.90 +  390: 323  174
    8     2 Artur          Irzyk                 141.15 -  329: 504   91
    9     5 Arkadiusz      Łydka                 134.52 +  357: 338  185
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          150.68 +  424: 403  201
   11     5 Małgorzata     Sulejewska            134.71 -  358: 419   85
   12     4 Jan            Mrozowski             145.42 -  360: 430   95
   13     6 Bartosz        Morawski              161.11 +  451: 420  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 13 142.85




	Krzysztof Gibas 131.44 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zygmunt        Skwarek               101.98 +  422: 204  152
    2    13 Dariusz        Sowula                123.38 -  330: 357   73
    3    22 Mateusz        Furman                100.00 +  530: 224  150
    4    11 Łukasz         Sornek                133.19 -  345: 392   83
    5    14 Wanda          Grabiec               101.58 +  442: 272  152
    6     9 Bożena         Guział                120.22 +  410: 393  170
    7     6 Katarzyna      Kowalska              121.78 +  318: 290  172
    8     7 Piotr          Broda                 136.07 +  358: 305  186
    9     3 Justyna        Górka                 148.70 -  270: 431   99
   10     6 Andrzej        Rechowicz             133.51 -  349: 365   84
   11    10 Sławomir       Wolski                116.86 -  307: 329   67
   12    14 Agata          Kopta                 112.35 +  457: 316  162
   13     9 Arkadiusz      Łydka                 134.52 +  342: 305  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 13 133.46




	Agnieszka Walas 128.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wanda          Grabiec               101.58 +  326: 322  152
    2    14 Łukasz         Bobowski              145.77 -  264: 383   96
    3    19 Justyna        Górka                 148.70 -  360: 466   99
    4    22 Grażyna        Smereka               100.00 +  364: 335  150
    5    19 Dariusz        Putoń                 143.65 +  429: 349  194
    6    14 Jerzy          Matyasik              125.54 +  414: 287  176
    7     9 Mikołaj        Cieplik               140.17 -  381: 450   90
    8    12 Dominik        Ulejczyk              110.60 +  380: 289  161
    9     8 Andrzej        Rechowicz             133.51 -  309: 397   84
   10    10 Urszula        Solarska              115.72 +  449: 265  166
   11     9 Szymon         Stępień               109.90 -  363: 374   60
   12     9 Janusz         Krupiński             141.14 +  471: 371  191
   13    10 Dariusz        Putoń                 143.65 +  504: 350  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 13 139.46




	Ireneusz Kurzok 128.19 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Kozak                 100.47 +  484: 324  150
    2     9 Mikołaj        Cieplik               140.17 +  424: 423  190
    3     4 Marcin         Ceglarek              124.82 -  317: 499   75
    4     5 Krzysztof      Kałuża                137.05 -  412: 459   87
    5    12 Agnieszka      Antos                 107.88 -  297: 391   58
    6    20 Teresa         Zalewska              121.20 +  422: 406  171
    7    16 Arkadiusz      Łydka                 134.52 -  309: 469   85
    8    20 Marta          Majewska              100.00 -  377: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  /  8 108.25




	Grzegorz Grzeszczuk 127.27 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mateusz        Furman                100.00 +  464: 177  150
    2    10 Marcin         Ceglarek              124.82 -  385: 402   75
    3    13 Wiesław        Szczygielski          100.00 +  317: 287  150
    4     7 Irena          Sołdan                131.49 -  359: 531   81
    5    17 Katarzyna      Kowalska              121.78 -  327: 421   72
    6    23 Sławomir       Wolski                116.86 -  345: 353   67
    7    22 Agata          Kopta                 112.35 -  348: 363   62
    8    24 Bożena         Guział                120.22 +  405: 386  170
    9    19 Teresa         Zalewska              121.20 +  349: 279  171
   10    21 Marta          Majewska              100.00 +  465: 309  150
   11    16 Jerzy          Luter                 118.64 +  463: 277  169
   12    13 Grzegorz       Papciak               122.16 +  438: 362  172
   13     7 Dorota         Kuć                   126.99 +  449: 313  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 13 128.15




	Dorota Kuć 126.99 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  504: 285  150
    2     6 Łukasz         Sornek                133.19 -  422: 437   83
    3     8 Natalia        Ogierman              123.90 +  476: 321  174
    4     4 Łukasz         Bobowski              145.77 -  318: 555   96
    5    10 Leszek         Kilian                105.48 +  374: 296  155
    6     8 Jan            Mrozowski             145.42 -  305: 524   95
    7    14 Bożena         Guział                120.22 +  409: 312  170
    8    11 Dariusz        Putoń                 143.65 +  442: 374  194
    9     6 Piotr          Broda                 136.07 +  397: 343  186
   10     1 Dariusz        Kuć                   134.83 -  340: 422   85
   11     7 Arkadiusz      Łydka                 134.52 +  458: 355  185
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  314: 378  101
   13     7 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 -  313: 449   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 13 134.69




	Adam Jurkowski 125.98 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Majewska              100.00 +  389: 337  150
    2     7 Dominik        Ulejczyk              110.60 -  356: 400   61
    3    23 Jerzy          Luter                 118.64 -  294: 444   69
    4    23 Adam           Janicki               115.75 -  394: 415   66
    5    27 Mateusz        Furman                100.00 +  560: 146  150
    6    18 Szymon         Stępień               109.90 -  272: 485   60
    7    21 Leszek         Kilian                105.48 +  428: 297  155
    8    19 Grażyna        Smereka               100.00 +  442: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  8 107.62




	Jerzy Matyasik 125.54 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grażyna        Smereka               100.00 +  415: 322  150
    2     1 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  355: 455  101
    3    21 Szymon         Sztajnert             100.00 +  466: 217  150
    4    15 Sławomir       Wolski                116.86 +  383: 333  167
    5     5 Bartosz        Morawski              161.11 -  372: 394  111
    6    14 Agnieszka      Walas                 128.28 -  287: 414   78
    7    12 Krzysztof      Kałuża                137.05 -  310: 354   87
    8    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  412: 222  150
    9    17 Marcin         Kurowski              110.60 -  366: 385   61
   10    17 Waldemar       Wypchał               112.78 +  446: 273  163
   11    15 Grzegorz       Papciak               122.16 -  315: 321   72
   12    17 Teresa         Zalewska              121.20 +  380: 303  171
   13    14 Bożena         Guział                120.22 +  361: 321  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 13 125.46




	Marcin Ceglarek 124.82 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Szczygielska          100.00 +  380: 210  150
    2    10 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 +  402: 385  177
    3     4 Ireneusz       Kurzok                128.19 +  499: 317  178
    4     3 Dariusz        Sowula                123.38 -  358: 402   73
    5     3 Irena          Sołdan                131.49 +  386: 358  181
    6     5 Konrad         Sowula                134.16 -  329: 386   84
    7     5 Bartosz        Morawski              161.11 +  398: 345  211
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  289: 470  101
    9    11 Janusz         Krupiński             141.14 -  314: 523   91
   10    12 Katarzyna      Kowalska              121.78 +  332: 293  172
   11     8 Mikołaj        Cieplik               140.17 +  462: 427  190
   12     6 Justyna        Górka                 148.70 -  328: 445   99
   13    12 Janusz         Krupiński             141.14 -  414: 430   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 13 138.31




	Natalia Ogierman 123.90 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wiesław        Szczygielski          100.00 +  370: 319  150
    2    12 Piotr          Broda                 136.07 +  445: 367  186
    3     8 Dorota         Kuć                   126.99 -  321: 476   77
    4     8 Bartosz        Morawski              161.11 -  320: 474  111
    5    20 Sławomir       Wolski                116.86 +  452: 339  167
    6     7 Krzysztof      Kałuża                137.05 +  361: 329  187
    7     4 Irena          Sołdan                131.49 -  323: 390   81
    8    10 Małgorzata     Sulejewska            134.71 -  353: 372   85
    9    13 Ryszard        Żydaczewski           122.90 +  373: 345  173
   10     8 Janusz         Krupiński             141.14 -  344: 456   91
   11    18 Agata          Kopta                 112.35 -  312: 363   62
   12    16 Dominik        Ulejczyk              110.60 +  355: 299  161
   13    15 Marcin         Kurowski              110.60 +  450: 338  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 13 130.15




	Dariusz Sowula 123.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  336: 251  150
    2    13 Krzysztof      Gibas                 131.44 +  357: 330  181
    3     7 Łukasz         Sornek                133.19 +  404: 271  183
    4     3 Marcin         Ceglarek              124.82 +  402: 358  175
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  301: 502  101
    6     6 Irena          Sołdan                131.49 -  351: 447   81
    7     8 Łukasz         Bobowski              145.77 -  382: 383   96
    8    13 Marta          Sztajnert             112.17 +  431: 330  162
    9     7 Mikołaj        Cieplik               140.17 -  368: 394   90
   10    14 Sławomir       Wolski                116.86 -  314: 354   67
   11    12 Bartosz        Morawski              161.11 -  382: 413  111
   12    20 Jerzy          Luter                 118.64 -  366: 425   69
   13    19 Dominik        Ulejczyk              110.60 -  280: 401   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 13 117.46




	Ryszard Żydaczewski 122.90 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Sztajnert             100.00 +  510: 248  150
    2     5 Sławomir       Wolski                116.86 -  368: 374   67
    3    10 Agnieszka      Antos                 107.88 -  356: 370   58
    4    17 Teresa         Zalewska              121.20 -  311: 370   71
    5    24 Wiesław        Szczygielski          100.00 +  473: 307  150
    6    17 Grażyna        Smereka               100.00 +  391: 354  150
    7    13 Szymon         Stępień               109.90 -  377: 405   60
    8    17 Waldemar       Wypchał               112.78 +  398: 321  163
    9    13 Natalia        Ogierman              123.90 -  345: 373   74
   10    15 Piotr          Broda                 136.07 -  414: 424   86
   11    19 Wanda          Grabiec               101.58 +  359: 323  152
   12    15 Arkadiusz      Łydka                 134.52 -  352: 455   85
   13    18 Jerzy          Luter                 118.64 -  355: 369   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 13 102.69




	Grzegorz Papciak 122.16 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              161.11 -  406: 416  111
    2    16 Wanda          Grabiec               101.58 +  494: 276  152
    3     9 Urszula        Solarska              115.72 +  394: 345  166
    4     9 Katarzyna      Kowalska              121.78 +  399: 254  172
    5     6 Piotr          Broda                 136.07 -  280: 390   86
    6    15 Adam           Janicki               115.75 -  320: 409   66
    7    18 Marta          Majewska              100.00 +  373: 309  150
    8    14 Sławomir       Wolski                116.86 -  241: 428   67
    9    15 Dominik        Ulejczyk              110.60 +  380: 365  161
   10    11 Marcin         Kurowski              110.60 -  304: 386   61
   11    15 Jerzy          Matyasik              125.54 +  321: 315  176
   12    13 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 -  362: 438   77
   13    16 Waldemar       Wypchał               112.78 -  337: 369   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 13 116.00




	Katarzyna Kowalska 121.78 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          150.68 -  285: 543  101
    2    22 Marcin         Kurowski              110.60 +  383: 358  161
    3    14 Andrzej        Rechowicz             133.51 +  445: 426  184
    4     9 Grzegorz       Papciak               122.16 -  254: 399   72
    5    17 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 +  421: 327  177
    6    13 Dominik        Ulejczyk              110.60 +  424: 326  161
    7     6 Krzysztof      Gibas                 131.44 -  290: 318   81
    8    15 Szymon         Stępień               109.90 -  303: 385   60
    9    18 Agata          Kopta                 112.35 +  377: 301  162
   10    12 Marcin         Ceglarek              124.82 -  293: 332   75
   11    17 Dariusz        Putoń                 143.65 -  315: 358   94
   12    21 Bożena         Guział                120.22 -  377: 436   70
   13    21 Grażyna        Smereka               100.00 +  413: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 13 119.08




	Teresa Zalewska 121.20 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 148.70 -  242: 515   99
    2    26 Andrzej        Rechowicz             133.51 -  364: 488   84
    3    24 Marta          Sztajnert             112.17 +  407: 325  162
    4    17 Ryszard        Żydaczewski           122.90 +  370: 311  173
    5    16 Urszula        Solarska              115.72 -  348: 469   66
    6    20 Ireneusz       Kurzok                128.19 -  406: 422   78
    7    26 Zygmunt        Skwarek               101.98 +  403: 338  152
    8    16 Janusz         Krupiński             141.14 -  243: 485   91
    9    19 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 -  279: 349   77
   10    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  445: 384  150
   11    24 Piotr          Kozak                 100.47 +  408: 287  150
   12    17 Jerzy          Matyasik              125.54 -  303: 380   76
   13    20 Marta          Sztajnert             112.17 +  434: 341  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 13 116.92




	Bożena Guział 120.22 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              145.77 -  395: 418   96
    2    18 Wiesław        Szczygielski          100.00 -  207: 366   50
    3    25 Marcin         Kurowski              110.60 +  409: 328  161
    4    18 Jerzy          Luter                 118.64 +  431: 412  169
    5    11 Janusz         Krupiński             141.14 +  409: 391  191
    6     9 Krzysztof      Gibas                 131.44 -  393: 410   81
    7    14 Dorota         Kuć                   126.99 -  312: 409   77
    8    24 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 -  386: 405   77
    9    20 Wanda          Grabiec               101.58 +  364: 287  152
   10    20 Agata          Kopta                 112.35 -  323: 386   62
   11    22 Marta          Majewska              100.00 +  399: 304  150
   12    21 Katarzyna      Kowalska              121.78 +  436: 377  172
   13    14 Jerzy          Matyasik              125.54 -  321: 361   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 13 116.46




	Jerzy Luter 118.64 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jan            Mrozowski             145.42 -  364: 373   95
    2    19 Agnieszka      Antos                 107.88 -  379: 419   58
    3    23 Adam           Jurkowski             125.98 +  444: 294  176
    4    18 Bożena         Guział                120.22 -  412: 431   70
    5    22 Waldemar       Wypchał               112.78 -  378: 482   63
    6    25 Dariusz        Putoń                 143.65 -  350: 363   94
    7    27 Grażyna        Smereka               100.00 -  305: 391   50
    8    28 Michał         Sztajnert             100.00 +  529: 248  150
    9    25 Leszek         Kilian                105.48 +  372: 335  155
   10    22 Wiesław        Szczygielski          100.00 +  429: 276  150
   11    16 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 -  277: 463   77
   12    20 Dariusz        Sowula                123.38 +  425: 366  173
   13    18 Ryszard        Żydaczewski           122.90 +  369: 355  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 13 114.15




	Sławomir Wolski 116.86 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Putoń                 143.65 +  395: 348  194
    2     5 Ryszard        Żydaczewski           122.90 +  374: 368  173
    3     5 Artur          Irzyk                 141.15 -  233: 423   91
    4    15 Jerzy          Matyasik              125.54 -  333: 383   76
    5    20 Natalia        Ogierman              123.90 -  339: 452   74
    6    23 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 +  353: 345  177
    7    19 Marcin         Kurowski              110.60 +  360: 354  161
    8    14 Grzegorz       Papciak               122.16 +  428: 241  172
    9     9 Małgorzata     Sulejewska            134.71 -  320: 335   85
   10    14 Dariusz        Sowula                123.38 +  354: 314  173
   11    10 Krzysztof      Gibas                 131.44 +  329: 307  181
   12     8 Szymon         Stępień               109.90 +  419: 306  160
   13     5 Piotr          Broda                 136.07 -  374: 378   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 13 138.69




	Adam Janicki 115.75 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Artur          Irzyk                 141.15 -  229: 516   91
    2    27 Marta          Sztajnert             112.17 +  386: 384  162
    3    18 Piotr          Broda                 136.07 -  320: 415   86
    4    23 Adam           Jurkowski             125.98 +  415: 394  176
    5    18 Maciej         Skrzypczak            111.17 +  354: 350  161
    6    15 Grzegorz       Papciak               122.16 +  409: 320  172
    7    10 Małgorzata     Sulejewska            134.71 +  387: 378  185
    8     6 Łukasz         Bobowski              145.77 -  340: 362   96
    9    10 Szymon         Stępień               109.90 -  314: 363   60
   10    13 Arkadiusz      Łydka                 134.52 -  328: 378   85
   11    14 Dominik        Ulejczyk              110.60 +  412: 396  161
   12    12 Urszula        Solarska              115.72 -  340: 357   66
   13    17 Agata          Kopta                 112.35 +  404: 387  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 13 127.92




	Urszula Solarska 115.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Janusz         Krupiński             141.14 +  397: 325  191
    2     3 Artur          Irzyk                 141.15 -  338: 381   91
    3     9 Grzegorz       Papciak               122.16 -  345: 394   72
    4    21 Iwona          Skubis                100.00 +  488: 277  150
    5    16 Teresa         Zalewska              121.20 +  469: 348  171
    6    10 Łukasz         Sornek                133.19 -  347: 366   83
    7    15 Dariusz        Putoń                 143.65 -  318: 350   94
    8    18 Agnieszka      Antos                 107.88 +  445: 290  158
    9    14 Marta          Majewska              100.00 +  435: 308  150
   10    10 Agnieszka      Walas                 128.28 -  265: 449   78
   11    13 Grażyna        Smereka               100.00 +  383: 304  150
   12    12 Adam           Janicki               115.75 +  357: 340  166
   13     8 Andrzej        Rechowicz             133.51 -  336: 375   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 13 126.00




	Waldemar Wypchał 112.78 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mikołaj        Cieplik               140.17 -  349: 382   90
    2    21 Andrzej        Klich                 100.00 -  321: 375   50
    3    26 Wanda          Grabiec               101.58 -  278: 375   52
    4    30 Zygmunt        Skwarek               101.98 +  362: 360  152
    5    22 Jerzy          Luter                 118.64 +  482: 378  169
    6    16 Janusz         Krupiński             141.14 -  353: 384   91
    7    25 Wiesław        Szczygielski          100.00 +  393: 293  150
    8    17 Ryszard        Żydaczewski           122.90 -  321: 398   73
    9    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  367: 260  150
   10    17 Jerzy          Matyasik              125.54 -  273: 446   76
   11    21 Joanna         Brychcy               111.11 +  374: 373  161
   12    19 Marta          Sztajnert             112.17 +  365: 325  162
   13    16 Grzegorz       Papciak               122.16 +  369: 337  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 13 119.08




	Agata Kopta 112.35 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Kałuża                137.05 -  247: 540   87
    2    25 Maciej         Skrzypczak            111.17 -  335: 359   61
    3    28 Grażyna        Smereka               100.00 -  293: 407   50
    4    28 Marcin         Kurowski              110.60 -  363: 511   61
    5    29 Piotr          Kozak                 100.47 +  363: 325  150
    6    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  424: 337  150
    7    22 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 +  363: 348  177
    8    22 Joanna         Brychcy               111.11 +  382: 314  161
    9    18 Katarzyna      Kowalska              121.78 -  301: 377   72
   10    20 Bożena         Guział                120.22 +  386: 323  170
   11    18 Natalia        Ogierman              123.90 +  363: 312  174
   12    14 Krzysztof      Gibas                 131.44 -  316: 457   81
   13    17 Adam           Janicki               115.75 -  387: 404   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 13 112.31




	Marta Sztajnert 112.17 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Broda                 136.07 -  326: 428   86
    2    27 Adam           Janicki               115.75 -  384: 386   66
    3    24 Teresa         Zalewska              121.20 -  325: 407   71
    4    29 Michał         Sztajnert             100.00 +  408: 371  150
    5    26 Szymon         Sztajnert             100.00 +  430: 347  150
    6    22 Wanda          Grabiec               101.58 +  412: 330  152
    7    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  425: 320  150
    8    13 Dariusz        Sowula                123.38 -  330: 431   73
    9    16 Łukasz         Sornek                133.19 -  294: 352   83
   10    18 Grażyna        Smereka               100.00 -  281: 344   50
   11    23 Zygmunt        Skwarek               101.98 +  434: 267  152
   12    19 Waldemar       Wypchał               112.78 -  325: 365   63
   13    20 Teresa         Zalewska              121.20 -  341: 434   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 13 101.31




	Maciej Skrzypczak 111.17 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Kuć                   134.83 -  335: 383   85
    2    25 Agata          Kopta                 112.35 +  359: 335  162
    3    12 Konrad         Sowula                134.16 -  338: 388   84
    4    25 Szymon         Sztajnert             100.00 +  465: 232  150
    5    18 Adam           Janicki               115.75 -  350: 354   66
    6    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  302: 363   50
    7    24 Wanda          Grabiec               101.58 -  336: 394   52
    8    25 Zygmunt        Skwarek               101.98 -  287: 374   52
    9    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  444: 300  150
   10    23 Leszek         Kilian                105.48 +  484: 295  155
   11    20 Agnieszka      Antos                 107.88 +  420: 372  158
   12    18 Grażyna        Smereka               100.00 +  404: 285  150
   13    13 Mikołaj        Cieplik               140.17 -  465: 559   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 13 108.00




	Joanna Brychcy 111.11 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Sulejewska            134.71 -  352: 441   85
    2    20 Leszek         Kilian                105.48 +  443: 316  155
    3    17 Szymon         Stępień               109.90 -  349: 394   60
    4    19 Wanda          Grabiec               101.58 -  360: 441   52
    5    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  397: 281  150
    6    21 Marta          Majewska              100.00 -  278: 392   50
    7    23 Piotr          Kozak                 100.47 +  427: 258  150
    8    22 Agata          Kopta                 112.35 -  314: 382   62
    9    21 Zygmunt        Skwarek               101.98 +  341: 334  152
   10    16 Dominik        Ulejczyk              110.60 -  401: 411   61
   11    21 Waldemar       Wypchał               112.78 -  373: 374   63
   12    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  313: 411   50
   13    24 Agnieszka      Antos                 107.88 +  446: 305  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 13  96.00




	Marcin Kurowski 110.60 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Arkadiusz      Łydka                 134.52 -  349: 397   85
    2    22 Katarzyna      Kowalska              121.78 -  358: 383   72
    3    25 Bożena         Guział                120.22 -  328: 409   70
    4    28 Agata          Kopta                 112.35 +  511: 363  162
    5    23 Iwona          Skubis                100.00 +  390: 244  150
    6    19 Leszek         Kilian                105.48 +  350: 343  155
    7    19 Sławomir       Wolski                116.86 -  354: 360   67
    8    21 Wanda          Grabiec               101.58 +  354: 341  152
    9    17 Jerzy          Matyasik              125.54 +  385: 366  176
   10    11 Grzegorz       Papciak               122.16 +  386: 304  172
   11    11 Łukasz         Sornek                133.19 -  260: 475   83
   12    10 Bartosz        Morawski              161.11 -  269: 511  111
   13    15 Natalia        Ogierman              123.90 -  338: 450   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 13 117.62




	Dominik Ulejczyk 110.60 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Konrad         Sowula                134.16 +  493: 396  184
    2     7 Adam           Jurkowski             125.98 +  400: 356  176
    3     6 Jan            Mrozowski             145.42 -  395: 445   95
    4    10 Arkadiusz      Łydka                 134.52 +  398: 341  185
    5     7 Justyna        Górka                 148.70 -  317: 410   99
    6    13 Katarzyna      Kowalska              121.78 -  326: 424   72
    7    17 Agnieszka      Antos                 107.88 +  430: 357  158
    8    12 Agnieszka      Walas                 128.28 -  289: 380   78
    9    15 Grzegorz       Papciak               122.16 -  365: 380   72
   10    16 Joanna         Brychcy               111.11 +  411: 401  161
   11    14 Adam           Janicki               115.75 -  396: 412   66
   12    16 Natalia        Ogierman              123.90 -  299: 355   74
   13    19 Dariusz        Sowula                123.38 +  401: 280  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 13 122.54




	Szymon Stępień 109.90 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             133.51 +  406: 326  184
    2     2 Krzysztof      Kałuża                137.05 -  231: 461   87
    3    17 Joanna         Brychcy               111.11 +  394: 349  161
    4    13 Konrad         Sowula                134.16 -  379: 395   84
    5    15 Mikołaj        Cieplik               140.17 -  364: 409   90
    6    18 Adam           Jurkowski             125.98 +  485: 272  176
    7    13 Ryszard        Żydaczewski           122.90 +  405: 377  173
    8    15 Katarzyna      Kowalska              121.78 +  385: 303  172
    9    10 Adam           Janicki               115.75 +  363: 314  166
   10     7 Łukasz         Bobowski              145.77 -  388: 423   96
   11     9 Agnieszka      Walas                 128.28 +  374: 363  178
   12     8 Sławomir       Wolski                116.86 -  306: 419   67
   13    11 Łukasz         Sornek                133.19 +  426: 399  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 13 139.77




	Agnieszka Antos 107.88 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Sornek                133.19 -  304: 392   83
    2    19 Jerzy          Luter                 118.64 +  419: 379  169
    3    10 Ryszard        Żydaczewski           122.90 +  370: 356  173
    4    12 Małgorzata     Sulejewska            134.71 -  348: 406   85
    5    12 Ireneusz       Kurzok                128.19 +  391: 297  178
    6    11 Mikołaj        Cieplik               140.17 -  338: 406   90
    7    17 Dominik        Ulejczyk              110.60 -  357: 430   61
    8    18 Urszula        Solarska              115.72 -  290: 445   66
    9    23 Wiesław        Szczygielski          100.00 +  352: 341  150
   10    19 Dariusz        Putoń                 143.65 -  336: 352   94
   11    20 Maciej         Skrzypczak            111.17 -  372: 420   61
   12    23 Piotr          Kozak                 100.47 -  305: 328   50
   13    24 Joanna         Brychcy               111.11 -  305: 446   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 13 101.62




	Leszek Kilian 105.48 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                131.49 -  292: 484   81
    2    20 Joanna         Brychcy               111.11 -  316: 443   61
    3    29 Zygmunt        Skwarek               101.98 +  426: 326  152
    4    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  419: 273  150
    5    10 Dorota         Kuć                   126.99 -  296: 374   77
    6    19 Marcin         Kurowski              110.60 -  343: 350   61
    7    21 Adam           Jurkowski             125.98 -  297: 428   76
    8    26 Wiesław        Szczygielski          100.00 -  225: 395   50
    9    25 Jerzy          Luter                 118.64 -  335: 372   69
   10    23 Maciej         Skrzypczak            111.17 -  295: 484   61
   11    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  284: 457   50
   12    28 PAUZA
   13    26 Michał         Sztajnert             100.00 -  338: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  / 12  78.17




	Zygmunt Skwarek 101.98 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Gibas                 131.44 -  204: 422   81
    2    29 Piotr          Kozak                 100.47 -  306: 343   50
    3    29 Leszek         Kilian                105.48 -  326: 426   55
    4    30 Waldemar       Wypchał               112.78 -  360: 362   63
    5    30 Michał         Sztajnert             100.00 +  308: 254  150
    6    29 Szymon         Sztajnert             100.00 +  372: 243  150
    7    26 Teresa         Zalewska              121.20 -  338: 403   71
    8    25 Maciej         Skrzypczak            111.17 +  374: 287  161
    9    21 Joanna         Brychcy               111.11 -  334: 341   61
   10    27 Iwona          Skubis                100.00 +  364: 278  150
   11    23 Marta          Sztajnert             112.17 -  267: 434   62
   12    24 Wanda          Grabiec               101.58 -  306: 361   52
   13    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Wanda Grabiec 101.58 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Walas                 128.28 -  322: 326   78
    2    16 Grzegorz       Papciak               122.16 -  276: 494   72
    3    26 Waldemar       Wypchał               112.78 +  375: 278  163
    4    19 Joanna         Brychcy               111.11 +  441: 360  161
    5    14 Krzysztof      Gibas                 131.44 -  272: 442   81
    6    22 Marta          Sztajnert             112.17 -  330: 412   62
    7    24 Maciej         Skrzypczak            111.17 +  394: 336  161
    8    21 Marcin         Kurowski              110.60 -  341: 354   61
    9    20 Bożena         Guział                120.22 -  287: 364   70
   10    25 Szymon         Sztajnert             100.00 +  411: 215  150
   11    19 Ryszard        Żydaczewski           122.90 -  323: 359   73
   12    24 Zygmunt        Skwarek               101.98 +  361: 306  152
   13    22 Piotr          Kozak                 100.47 -  262: 293   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 13 102.62




	Piotr Kozak 100.47 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ireneusz       Kurzok                128.19 -  324: 484   78
    2    29 Zygmunt        Skwarek               101.98 +  343: 306  152
    3    15 Małgorzata     Sulejewska            134.71 -  352: 461   85
    4    16 Andrzej        Rechowicz             133.51 -  302: 392   84
    5    29 Agata          Kopta                 112.35 -  325: 363   62
    6    26 Iwona          Skubis                100.00 +  377: 259  150
    7    23 Joanna         Brychcy               111.11 -  258: 427   61
    8    27 Szymon         Sztajnert             100.00 -  338: 364   50
    9    27 Michał         Sztajnert             100.00 +  381: 273  150
   10    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  430: 345  150
   11    24 Teresa         Zalewska              121.20 -  287: 408   71
   12    23 Agnieszka      Antos                 107.88 +  328: 305  158
   13    22 Wanda          Grabiec               101.58 +  293: 262  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 13 107.92




	Mateusz Furman 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 -  177: 464   77
    2    30 PAUZA
    3    22 Krzysztof      Gibas                 131.44 -  224: 530   81
    4    27 Dariusz        Putoń                 143.65 -  182: 454   94
    5    27 Adam           Jurkowski             125.98 -  146: 560   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     328  /  4  82.00




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Kuć                   126.99 -  285: 504   77
    2    21 Waldemar       Wypchał               112.78 +  375: 321  163
    3    16 Mikołaj        Cieplik               140.17 -  224: 531   90
    4    24 Leszek         Kilian                105.48 -  273: 419   55
    5    25 Joanna         Brychcy               111.11 -  281: 397   61
    6    27 Agata          Kopta                 112.35 -  337: 424   62
    7    28 Szymon         Sztajnert             100.00 -  356: 393   50
    8    29 Iwona          Skubis                100.00 +  294: 276  150
    9    26 Maciej         Skrzypczak            111.17 -  300: 444   61
   10    26 Piotr          Kozak                 100.47 -  345: 430   50
   11    28 PAUZA
   12    26 Michał         Sztajnert             100.00 +  354: 335  150
   13    25 Marta          Majewska              100.00 -  346: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  / 12  84.92




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Jurkowski             125.98 -  337: 389   76
    2    24 Michał         Sztajnert             100.00 +  381: 346  150
    3    11 Irena          Sołdan                131.49 -  310: 447   81
    4    26 Małgorzata     Szczygielska          100.00 +  400:   1  150
    5    13 Andrzej        Rechowicz             133.51 -  292: 397   84
    6    21 Joanna         Brychcy               111.11 +  392: 278  161
    7    18 Grzegorz       Papciak               122.16 -  309: 373   72
    8    20 Ireneusz       Kurzok                128.19 +  403: 377  178
    9    14 Urszula        Solarska              115.72 -  308: 435   66
   10    21 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 -  309: 465   77
   11    22 Bożena         Guział                120.22 -  304: 399   70
   12    25 Wiesław        Szczygielski          100.00 -  270: 352   50
   13    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  366: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 13 105.00




	Iwona Skubis 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    21 Urszula        Solarska              115.72 -  277: 488   66
    5    23 Marcin         Kurowski              110.60 -  244: 390   61
    6    26 Piotr          Kozak                 100.47 -  259: 377   50
    7    29 Michał         Sztajnert             100.00 -  273: 318   50
    8    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  276: 294   50
    9    28 PAUZA
   10    27 Zygmunt        Skwarek               101.98 -  278: 364   52
   11    26 Wiesław        Szczygielski          100.00 -  231: 371   50
   12    27 Szymon         Sztajnert             100.00 +  326: 263  150
   13    27 Szymon         Sztajnert             100.00 -  289: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  9  64.33




	Grażyna Smereka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Matyasik              125.54 -  322: 415   76
    2    17 Konrad         Sowula                134.16 -  317: 470   84
    3    28 Agata          Kopta                 112.35 +  407: 293  162
    4    22 Agnieszka      Walas                 128.28 -  335: 364   78
    5    28 Małgorzata     Szczygielska          100.00 +  400:   1  150
    6    17 Ryszard        Żydaczewski           122.90 -  354: 391   73
    7    27 Jerzy          Luter                 118.64 +  391: 305  169
    8    19 Adam           Jurkowski             125.98 -  289: 442   76
    9    24 Szymon         Sztajnert             100.00 +  416: 248  150
   10    18 Marta          Sztajnert             112.17 +  344: 281  162
   11    13 Urszula        Solarska              115.72 -  304: 383   66
   12    18 Maciej         Skrzypczak            111.17 -  285: 404   61
   13    21 Katarzyna      Kowalska              121.78 -  345: 413   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 13 106.08




	Małgorzata Szczygielska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Ceglarek              124.82 -  210: 380   75
    2    28 Janusz         Krupiński             141.14 -  297: 448   91
    3    30 PAUZA
    4    26 Marta          Majewska              100.00 -    1: 400   50
    5    28 Grażyna        Smereka               100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     266  /  4  66.50




	Wiesław Szczygielski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Natalia        Ogierman              123.90 -  319: 370   74
    2    18 Bożena         Guział                120.22 +  366: 207  170
    3    13 Grzegorz       Grzeszczuk            127.27 -  287: 317   77
    4    20 Janusz         Krupiński             141.14 -  242: 573   91
    5    24 Ryszard        Żydaczewski           122.90 -  307: 473   73
    6    28 Michał         Sztajnert             100.00 +  320: 251  150
    7    25 Waldemar       Wypchał               112.78 -  293: 393   63
    8    26 Leszek         Kilian                105.48 +  395: 225  155
    9    23 Agnieszka      Antos                 107.88 -  341: 352   58
   10    22 Jerzy          Luter                 118.64 -  276: 429   69
   11    26 Iwona          Skubis                100.00 +  371: 231  150
   12    25 Marta          Majewska              100.00 +  352: 270  150
   13    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  324: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 13 102.31




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Sowula                123.38 -  251: 336   73
    2    23 Dariusz        Putoń                 143.65 +  327: 311  194
    3    20 Janusz         Krupiński             141.14 +  434: 348  191
    4    14 Justyna        Górka                 148.70 -  282: 298   99
    5    21 Arkadiusz      Łydka                 134.52 -  322: 346   85
    6    24 Maciej         Skrzypczak            111.17 +  363: 302  161
    7    20 Marta          Sztajnert             112.17 -  320: 425   62
    8    23 Jerzy          Matyasik              125.54 -  222: 412   76
    9    22 Waldemar       Wypchał               112.78 -  260: 367   63
   10    24 Teresa         Zalewska              121.20 -  384: 445   71
   11    25 Leszek         Kilian                105.48 +  457: 284  155
   12    22 Joanna         Brychcy               111.11 +  411: 313  161
   13    23 Wiesław        Szczygielski          100.00 +  340: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 13 118.54




	Michał Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ryszard        Żydaczewski           122.90 -  248: 510   73
    2    24 Marta          Majewska              100.00 -  346: 381   50
    3    27 Dariusz        Putoń                 143.65 -  246: 365   94
    4    29 Marta          Sztajnert             112.17 -  371: 408   62
    5    30 Zygmunt        Skwarek               101.98 -  254: 308   52
    6    28 Wiesław        Szczygielski          100.00 -  251: 320   50
    7    29 Iwona          Skubis                100.00 +  318: 273  150
    8    28 Jerzy          Luter                 118.64 -  248: 529   69
    9    27 Piotr          Kozak                 100.47 -  273: 381   50
   10    28 PAUZA
   11    27 Szymon         Sztajnert             100.00 +  343: 288  150
   12    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  335: 354   50
   13    26 Leszek         Kilian                105.48 +  367: 338  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 12  83.75




	Szymon Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 PAUZA
    2    15 Bartosz        Morawski              161.11 -  372: 593  111
    3    21 Jerzy          Matyasik              125.54 -  217: 466   76
    4    25 Maciej         Skrzypczak            111.17 -  232: 465   61
    5    26 Marta          Sztajnert             112.17 -  347: 430   62
    6    29 Zygmunt        Skwarek               101.98 -  243: 372   52
    7    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  393: 356  150
    8    27 Piotr          Kozak                 100.47 +  364: 338  150
    9    24 Grażyna        Smereka               100.00 -  248: 416   50
   10    25 Wanda          Grabiec               101.58 -  215: 411   52
   11    27 Michał         Sztajnert             100.00 -  288: 343   50
   12    27 Iwona          Skubis                100.00 -  263: 326   50
   13    27 Iwona          Skubis                100.00 +  294: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 12  84.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Raciborskie w Scrabble Granie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Papciak               416: 406
   2 Katarzyna      Kowalska             - Mariusz        Wrześniewski          285: 543
   3 Justyna        Górka                - Teresa         Zalewska              515: 242
   4 Bożena         Guział               - Łukasz         Bobowski              395: 418
   5 Jan            Mrozowski            - Jerzy          Luter                 373: 364
   6 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Putoń                 395: 348
   7 Artur          Irzyk                - Adam           Janicki               516: 229
   8 Urszula        Solarska             - Janusz         Krupiński             397: 325
   9 Mikołaj        Cieplik              - Waldemar       Wypchał               382: 349
  10 Agata          Kopta                - Krzysztof      Kałuża                247: 540
  11 Piotr          Broda                - Marta          Sztajnert             428: 326
  12 Maciej         Skrzypczak           - Dariusz        Kuć                   335: 383
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Joanna         Brychcy               441: 352
  14 Marcin         Kurowski             - Arkadiusz      Łydka                 349: 397
  15 Konrad         Sowula               - Dominik        Ulejczyk              396: 493
  16 Szymon         Stępień              - Andrzej        Rechowicz             406: 326
  17 Łukasz         Sornek               - Agnieszka      Antos                 392: 304
  18 Leszek         Kilian               - Irena          Sołdan                292: 484
  19 Krzysztof      Gibas                - Zygmunt        Skwarek               422: 204
  20 Wanda          Grabiec              - Agnieszka      Walas                 322: 326
  21 Ireneusz       Kurzok               - Piotr          Kozak                 484: 324
  22 Mateusz        Furman               - Grzegorz       Grzeszczuk            177: 464
  23 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Klich                 504: 285
  24 Marta          Majewska             - Adam           Jurkowski             337: 389
  25 Jerzy          Matyasik             - Grażyna        Smereka               415: 322
  26 Małgorzata     Szczygielska         - Marcin         Ceglarek              210: 380
  27 Natalia        Ogierman             - Wiesław        Szczygielski          370: 319
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Dariusz        Sowula                251: 336
  29 Ryszard        Żydaczewski          - Michał         Sztajnert             510: 248
  30 Szymon         Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Matyasik              455: 355
   2 Krzysztof      Kałuża               - Szymon         Stępień               461: 231
   3 Urszula        Solarska             - Artur          Irzyk                 338: 381
   4 Arkadiusz      Łydka                - Justyna        Górka                 388: 265
   5 Ryszard        Żydaczewski          - Sławomir       Wolski                368: 374
   6 Łukasz         Sornek               - Dorota         Kuć                   437: 422
   7 Adam           Jurkowski            - Dominik        Ulejczyk              356: 400
   8 Dariusz        Kuć                  - Irena          Sołdan                403: 385
   9 Ireneusz       Kurzok               - Mikołaj        Cieplik               424: 423
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Marcin         Ceglarek              385: 402
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Mrozowski             370: 383
  12 Natalia        Ogierman             - Piotr          Broda                 445: 367
  13 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Gibas                 357: 330
  14 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Walas                 383: 264
  15 Bartosz        Morawski             - Szymon         Sztajnert             593: 372
  16 Grzegorz       Papciak              - Wanda          Grabiec               494: 276
  17 Grażyna        Smereka              - Konrad         Sowula                317: 470
  18 Wiesław        Szczygielski         - Bożena         Guział                366: 207
  19 Agnieszka      Antos                - Jerzy          Luter                 419: 379
  20 Joanna         Brychcy              - Leszek         Kilian                443: 316
  21 Andrzej        Klich                - Waldemar       Wypchał               375: 321
  22 Marcin         Kurowski             - Katarzyna      Kowalska              358: 383
  23 Dariusz        Putoń                - Aneta          Szczyrzyca            311: 327
  24 Michał         Sztajnert            - Marta          Majewska              346: 381
  25 Agata          Kopta                - Maciej         Skrzypczak            335: 359
  26 Andrzej        Rechowicz            - Teresa         Zalewska              488: 364
  27 Marta          Sztajnert            - Adam           Janicki               384: 386
  28 Janusz         Krupiński            - Małgorzata     Szczygielska          448: 297
  29 Zygmunt        Skwarek              - Piotr          Kozak                 306: 343
  30 Mateusz        Furman               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              452: 307
   2 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Kałuża                391: 343
   3 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Wrześniewski          327: 408
   4 Marcin         Ceglarek             - Ireneusz       Kurzok                499: 317
   5 Sławomir       Wolski               - Artur          Irzyk                 233: 423
   6 Dominik        Ulejczyk             - Jan            Mrozowski             395: 445
   7 Dariusz        Sowula               - Łukasz         Sornek                404: 271
   8 Dorota         Kuć                  - Natalia        Ogierman              476: 321
   9 Grzegorz       Papciak              - Urszula        Solarska              394: 345
  10 Agnieszka      Antos                - Ryszard        Żydaczewski           370: 356
  11 Irena          Sołdan               - Marta          Majewska              447: 310
  12 Konrad         Sowula               - Maciej         Skrzypczak            388: 338
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Wiesław        Szczygielski          317: 287
  14 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Kowalska              426: 445
  15 Piotr          Kozak                - Małgorzata     Sulejewska            352: 461
  16 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Klich                 531: 224
  17 Szymon         Stępień              - Joanna         Brychcy               394: 349
  18 Adam           Janicki              - Piotr          Broda                 320: 415
  19 Agnieszka      Walas                - Justyna        Górka                 360: 466
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Janusz         Krupiński             434: 348
  21 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Sztajnert             466: 217
  22 Krzysztof      Gibas                - Mateusz        Furman                530: 224
  23 Jerzy          Luter                - Adam           Jurkowski             444: 294
  24 Teresa         Zalewska             - Marta          Sztajnert             407: 325
  25 Bożena         Guział               - Marcin         Kurowski              409: 328
  26 Waldemar       Wypchał              - Wanda          Grabiec               278: 375
  27 Michał         Sztajnert            - Dariusz        Putoń                 246: 365
  28 Grażyna        Smereka              - Agata          Kopta                 407: 293
  29 Leszek         Kilian               - Zygmunt        Skwarek               426: 326
  30 Małgorzata     Szczygielska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Jan            Mrozowski             370: 307
   2 Artur          Irzyk                - Dariusz        Kuć                   313: 354
   3 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Sowula                358: 402
   4 Łukasz         Bobowski             - Dorota         Kuć                   555: 318
   5 Krzysztof      Kałuża               - Ireneusz       Kurzok                459: 412
   6 Piotr          Broda                - Mikołaj        Cieplik               392: 289
   7 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Grzeszczuk            531: 359
   8 Bartosz        Morawski             - Natalia        Ogierman              474: 320
   9 Katarzyna      Kowalska             - Grzegorz       Papciak               254: 399
  10 Dominik        Ulejczyk             - Arkadiusz      Łydka                 398: 341
  11 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Sornek                345: 392
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Antos                 406: 348
  13 Konrad         Sowula               - Szymon         Stępień               395: 379
  14 Justyna        Górka                - Aneta          Szczyrzyca            298: 282
  15 Jerzy          Matyasik             - Sławomir       Wolski                383: 333
  16 Piotr          Kozak                - Andrzej        Rechowicz             302: 392
  17 Teresa         Zalewska             - Ryszard        Żydaczewski           370: 311
  18 Jerzy          Luter                - Bożena         Guział                412: 431
  19 Wanda          Grabiec              - Joanna         Brychcy               441: 360
  20 Janusz         Krupiński            - Wiesław        Szczygielski          573: 242
  21 Iwona          Skubis               - Urszula        Solarska              277: 488
  22 Agnieszka      Walas                - Grażyna        Smereka               364: 335
  23 Adam           Jurkowski            - Adam           Janicki               394: 415
  24 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                273: 419
  25 Szymon         Sztajnert            - Maciej         Skrzypczak            232: 465
  26 Marta          Majewska             - Małgorzata     Szczygielska          400:   1
  27 Dariusz        Putoń                - Mateusz        Furman                454: 182
  28 Marcin         Kurowski             - Agata          Kopta                 511: 363
  29 Marta          Sztajnert            - Michał         Sztajnert             408: 371
  30 Zygmunt        Skwarek              - Waldemar       Wypchał               360: 362


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Bobowski              422: 324
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Sowula                502: 301
   3 Irena          Sołdan               - Marcin         Ceglarek              358: 386
   4 Krzysztof      Kałuża               - Artur          Irzyk                 336: 362
   5 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Morawski              372: 394
   6 Grzegorz       Papciak              - Piotr          Broda                 280: 390
   7 Justyna        Górka                - Dominik        Ulejczyk              410: 317
   8 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Sulejewska            341: 369
   9 Jan            Mrozowski            - Konrad         Sowula                345: 350
  10 Leszek         Kilian               - Dorota         Kuć                   296: 374
  11 Bożena         Guział               - Janusz         Krupiński             409: 391
  12 Agnieszka      Antos                - Ireneusz       Kurzok                391: 297
  13 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Majewska              397: 292
  14 Wanda          Grabiec              - Krzysztof      Gibas                 272: 442
  15 Szymon         Stępień              - Mikołaj        Cieplik               364: 409
  16 Teresa         Zalewska             - Urszula        Solarska              348: 469
  17 Grzegorz       Grzeszczuk           - Katarzyna      Kowalska              327: 421
  18 Maciej         Skrzypczak           - Adam           Janicki               350: 354
  19 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Putoń                 429: 349
  20 Natalia        Ogierman             - Sławomir       Wolski                452: 339
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Arkadiusz      Łydka                 322: 346
  22 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Luter                 482: 378
  23 Iwona          Skubis               - Marcin         Kurowski              244: 390
  24 Wiesław        Szczygielski         - Ryszard        Żydaczewski           307: 473
  25 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Klich                 397: 281
  26 Szymon         Sztajnert            - Marta          Sztajnert             347: 430
  27 Adam           Jurkowski            - Mateusz        Furman                560: 146
  28 Grażyna        Smereka              - Małgorzata     Szczygielska          400:   1
  29 Piotr          Kozak                - Agata          Kopta                 325: 363
  30 Michał         Sztajnert            - Zygmunt        Skwarek               254: 308


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Wrześniewski          521: 360
   2 Artur          Irzyk                - Bartosz        Morawski              443: 316
   3 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              339: 312
   4 Justyna        Górka                - Małgorzata     Sulejewska            450: 392
   5 Marcin         Ceglarek             - Konrad         Sowula                329: 386
   6 Dariusz        Sowula               - Irena          Sołdan                351: 447
   7 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Kałuża                361: 329
   8 Jan            Mrozowski            - Dorota         Kuć                   524: 305
   9 Bożena         Guział               - Krzysztof      Gibas                 393: 410
  10 Urszula        Solarska             - Łukasz         Sornek                347: 366
  11 Mikołaj        Cieplik              - Agnieszka      Antos                 406: 338
  12 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rechowicz             343: 436
  13 Katarzyna      Kowalska             - Dominik        Ulejczyk              424: 326
  14 Agnieszka      Walas                - Jerzy          Matyasik              414: 287
  15 Adam           Janicki              - Grzegorz       Papciak               409: 320
  16 Waldemar       Wypchał              - Janusz         Krupiński             353: 384
  17 Ryszard        Żydaczewski          - Grażyna        Smereka               391: 354
  18 Adam           Jurkowski            - Szymon         Stępień               272: 485
  19 Marcin         Kurowski             - Leszek         Kilian                350: 343
  20 Ireneusz       Kurzok               - Teresa         Zalewska              422: 406
  21 Joanna         Brychcy              - Marta          Majewska              278: 392
  22 Marta          Sztajnert            - Wanda          Grabiec               412: 330
  23 Sławomir       Wolski               - Grzegorz       Grzeszczuk            353: 345
  24 Maciej         Skrzypczak           - Aneta          Szczyrzyca            302: 363
  25 Jerzy          Luter                - Dariusz        Putoń                 350: 363
  26 Iwona          Skubis               - Piotr          Kozak                 259: 377
  27 Agata          Kopta                - Andrzej        Klich                 424: 337
  28 Wiesław        Szczygielski         - Michał         Sztajnert             320: 251
  29 Zygmunt        Skwarek              - Szymon         Sztajnert             372: 243


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Dariusz        Kuć                   316: 403
   2 Konrad         Sowula               - Mariusz        Wrześniewski          434: 382
   3 Artur          Irzyk                - Piotr          Broda                 446: 349
   4 Irena          Sołdan               - Natalia        Ogierman              390: 323
   5 Marcin         Ceglarek             - Bartosz        Morawski              398: 345
   6 Krzysztof      Gibas                - Katarzyna      Kowalska              318: 290
   7 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Sornek                399: 357
   8 Dariusz        Sowula               - Łukasz         Bobowski              382: 383
   9 Mikołaj        Cieplik              - Agnieszka      Walas                 450: 381
  10 Adam           Janicki              - Małgorzata     Sulejewska            387: 378
  11 Janusz         Krupiński            - Jan            Mrozowski             364: 391
  12 Krzysztof      Kałuża               - Jerzy          Matyasik              354: 310
  13 Ryszard        Żydaczewski          - Szymon         Stępień               377: 405
  14 Dorota         Kuć                  - Bożena         Guział                409: 312
  15 Dariusz        Putoń                - Urszula        Solarska              350: 318
  16 Ireneusz       Kurzok               - Arkadiusz      Łydka                 309: 469
  17 Dominik        Ulejczyk             - Agnieszka      Antos                 430: 357
  18 Marta          Majewska             - Grzegorz       Papciak               309: 373
  19 Sławomir       Wolski               - Marcin         Kurowski              360: 354
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Marta          Sztajnert             320: 425
  21 Leszek         Kilian               - Adam           Jurkowski             297: 428
  22 Grzegorz       Grzeszczuk           - Agata          Kopta                 348: 363
  23 Joanna         Brychcy              - Piotr          Kozak                 427: 258
  24 Maciej         Skrzypczak           - Wanda          Grabiec               336: 394
  25 Waldemar       Wypchał              - Wiesław        Szczygielski          393: 293
  26 Zygmunt        Skwarek              - Teresa         Zalewska              338: 403
  27 Grażyna        Smereka              - Jerzy          Luter                 391: 305
  28 Andrzej        Klich                - Szymon         Sztajnert             356: 393
  29 Michał         Sztajnert            - Iwona          Skubis                318: 273


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Konrad         Sowula               - Dariusz        Kuć                   280: 425
   2 Artur          Irzyk                - Irena          Sołdan                504: 329
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Ceglarek              470: 289
   4 Jan            Mrozowski            - Mikołaj        Cieplik               436: 310
   5 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 331: 477
   6 Łukasz         Bobowski             - Adam           Janicki               362: 340
   7 Piotr          Broda                - Krzysztof      Gibas                 305: 358
   8 Bartosz        Morawski             - Arkadiusz      Łydka                 348: 396
   9 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Kałuża                336: 407
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Natalia        Ogierman              372: 353
  11 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Putoń                 442: 374
  12 Dominik        Ulejczyk             - Agnieszka      Walas                 289: 380
  13 Marta          Sztajnert            - Dariusz        Sowula                330: 431
  14 Grzegorz       Papciak              - Sławomir       Wolski                241: 428
  15 Szymon         Stępień              - Katarzyna      Kowalska              385: 303
  16 Teresa         Zalewska             - Janusz         Krupiński             243: 485
  17 Waldemar       Wypchał              - Ryszard        Żydaczewski           321: 398
  18 Agnieszka      Antos                - Urszula        Solarska              290: 445
  19 Grażyna        Smereka              - Adam           Jurkowski             289: 442
  20 Marta          Majewska             - Ireneusz       Kurzok                403: 377
  21 Wanda          Grabiec              - Marcin         Kurowski              341: 354
  22 Agata          Kopta                - Joanna         Brychcy               382: 314
  23 Jerzy          Matyasik             - Aneta          Szczyrzyca            412: 222
  24 Bożena         Guział               - Grzegorz       Grzeszczuk            386: 405
  25 Maciej         Skrzypczak           - Zygmunt        Skwarek               287: 374
  26 Wiesław        Szczygielski         - Leszek         Kilian                395: 225
  27 Szymon         Sztajnert            - Piotr          Kozak                 364: 338
  28 Jerzy          Luter                - Michał         Sztajnert             529: 248
  29 Andrzej        Klich                - Iwona          Skubis                294: 276


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Jan            Mrozowski             319: 385
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Artur          Irzyk                 393: 354
   3 Krzysztof      Gibas                - Justyna        Górka                 270: 431
   4 Łukasz         Bobowski             - Konrad         Sowula                371: 385
   5 Arkadiusz      Łydka                - Irena          Sołdan                338: 357
   6 Piotr          Broda                - Dorota         Kuć                   343: 397
   7 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Sowula                394: 368
   8 Agnieszka      Walas                - Andrzej        Rechowicz             309: 397
   9 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Sulejewska            320: 335
  10 Adam           Janicki              - Szymon         Stępień               314: 363
  11 Janusz         Krupiński            - Marcin         Ceglarek              523: 314
  12 Dariusz        Putoń                - Bartosz        Morawski              411: 421
  13 Natalia        Ogierman             - Ryszard        Żydaczewski           373: 345
  14 Urszula        Solarska             - Marta          Majewska              435: 308
  15 Grzegorz       Papciak              - Dominik        Ulejczyk              380: 365
  16 Łukasz         Sornek               - Marta          Sztajnert             352: 294
  17 Marcin         Kurowski             - Jerzy          Matyasik              385: 366
  18 Katarzyna      Kowalska             - Agata          Kopta                 377: 301
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Teresa         Zalewska              349: 279
  20 Wanda          Grabiec              - Bożena         Guział                287: 364
  21 Joanna         Brychcy              - Zygmunt        Skwarek               341: 334
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Waldemar       Wypchał               260: 367
  23 Wiesław        Szczygielski         - Agnieszka      Antos                 341: 352
  24 Szymon         Sztajnert            - Grażyna        Smereka               248: 416
  25 Leszek         Kilian               - Jerzy          Luter                 335: 372
  26 Andrzej        Klich                - Maciej         Skrzypczak            300: 444
  27 Piotr          Kozak                - Michał         Sztajnert             381: 273
  28 Iwona          Skubis               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   340: 422
   2 Irena          Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          424: 403
   3 Jan            Mrozowski            - Artur          Irzyk                 357: 335
   4 Justyna        Górka                - Konrad         Sowula                329: 350
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Mikołaj        Cieplik               425: 320
   6 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Gibas                 365: 349
   7 Szymon         Stępień              - Łukasz         Bobowski              388: 423
   8 Janusz         Krupiński            - Natalia        Ogierman              456: 344
   9 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Sornek                371: 410
  10 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Walas                 265: 449
  11 Marcin         Kurowski             - Grzegorz       Papciak               386: 304
  12 Marcin         Ceglarek             - Katarzyna      Kowalska              332: 293
  13 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Janicki               378: 328
  14 Dariusz        Sowula               - Sławomir       Wolski                314: 354
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Piotr          Broda                 414: 424
  16 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Brychcy               411: 401
  17 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Matyasik              273: 446
  18 Marta          Sztajnert            - Grażyna        Smereka               281: 344
  19 Agnieszka      Antos                - Dariusz        Putoń                 336: 352
  20 Agata          Kopta                - Bożena         Guział                386: 323
  21 Marta          Majewska             - Grzegorz       Grzeszczuk            309: 465
  22 Jerzy          Luter                - Wiesław        Szczygielski          429: 276
  23 Maciej         Skrzypczak           - Leszek         Kilian                484: 295
  24 Teresa         Zalewska             - Aneta          Szczyrzyca            445: 384
  25 Szymon         Sztajnert            - Wanda          Grabiec               215: 411
  26 Piotr          Kozak                - Andrzej        Klich                 430: 345
  27 Zygmunt        Skwarek              - Iwona          Skubis                364: 278
  28 Michał         Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Rechowicz             472: 349
   2 Łukasz         Bobowski             - Jan            Mrozowski             380: 342
   3 Konrad         Sowula               - Artur          Irzyk                 327: 511
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 509: 343
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                419: 358
   6 Piotr          Broda                - Janusz         Krupiński             437: 321
   7 Dorota         Kuć                  - Arkadiusz      Łydka                 458: 355
   8 Mikołaj        Cieplik              - Marcin         Ceglarek              427: 462
   9 Agnieszka      Walas                - Szymon         Stępień               363: 374
  10 Krzysztof      Gibas                - Sławomir       Wolski                307: 329
  11 Łukasz         Sornek               - Marcin         Kurowski              475: 260
  12 Dariusz        Sowula               - Bartosz        Morawski              382: 413
  13 Grażyna        Smereka              - Urszula        Solarska              304: 383
  14 Adam           Janicki              - Dominik        Ulejczyk              412: 396
  15 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Papciak               315: 321
  16 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jerzy          Luter                 463: 277
  17 Dariusz        Putoń                - Katarzyna      Kowalska              358: 315
  18 Natalia        Ogierman             - Agata          Kopta                 312: 363
  19 Wanda          Grabiec              - Ryszard        Żydaczewski           323: 359
  20 Agnieszka      Antos                - Maciej         Skrzypczak            372: 420
  21 Joanna         Brychcy              - Waldemar       Wypchał               373: 374
  22 Bożena         Guział               - Marta          Majewska              399: 304
  23 Zygmunt        Skwarek              - Marta          Sztajnert             267: 434
  24 Teresa         Zalewska             - Piotr          Kozak                 408: 287
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                457: 284
  26 Iwona          Skubis               - Wiesław        Szczygielski          231: 371
  27 Michał         Sztajnert            - Szymon         Sztajnert             343: 288
  28 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Sulejewska            334: 319
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Kuć                   378: 314
   3 Artur          Irzyk                - Łukasz         Bobowski              331: 413
   4 Jan            Mrozowski            - Irena          Sołdan                430: 360
   5 Andrzej        Rechowicz            - Konrad         Sowula                324: 385
   6 Marcin         Ceglarek             - Justyna        Górka                 328: 445
   7 Łukasz         Sornek               - Piotr          Broda                 362: 364
   8 Sławomir       Wolski               - Szymon         Stępień               419: 306
   9 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Walas                 371: 471
  10 Bartosz        Morawski             - Marcin         Kurowski              511: 269
  11 Dariusz        Putoń                - Mikołaj        Cieplik               463: 332
  12 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               357: 340
  13 Grzegorz       Papciak              - Grzegorz       Grzeszczuk            362: 438
  14 Agata          Kopta                - Krzysztof      Gibas                 316: 457
  15 Arkadiusz      Łydka                - Ryszard        Żydaczewski           455: 352
  16 Dominik        Ulejczyk             - Natalia        Ogierman              299: 355
  17 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              380: 303
  18 Maciej         Skrzypczak           - Grażyna        Smereka               404: 285
  19 Marta          Sztajnert            - Waldemar       Wypchał               325: 365
  20 Jerzy          Luter                - Dariusz        Sowula                425: 366
  21 Katarzyna      Kowalska             - Bożena         Guział                377: 436
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Brychcy               411: 313
  23 Piotr          Kozak                - Agnieszka      Antos                 328: 305
  24 Wanda          Grabiec              - Zygmunt        Skwarek               361: 306
  25 Wiesław        Szczygielski         - Marta          Majewska              352: 270
  26 Andrzej        Klich                - Michał         Sztajnert             354: 335
  27 Szymon         Sztajnert            - Iwona          Skubis                263: 326
  28 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kuć                   400: 299
   2 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              379: 350
   3 Konrad         Sowula               - Artur          Irzyk                 344: 328
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Justyna        Górka                 477: 366
   5 Piotr          Broda                - Sławomir       Wolski                378: 374
   6 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              451: 420
   7 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Grzeszczuk            313: 449
   8 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             336: 375
   9 Krzysztof      Gibas                - Arkadiusz      Łydka                 342: 305
  10 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Putoń                 504: 350
  11 Szymon         Stępień              - Łukasz         Sornek                426: 399
  12 Marcin         Ceglarek             - Janusz         Krupiński             414: 430
  13 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Skrzypczak            559: 465
  14 Bożena         Guział               - Jerzy          Matyasik              321: 361
  15 Natalia        Ogierman             - Marcin         Kurowski              450: 338
  16 Grzegorz       Papciak              - Waldemar       Wypchał               337: 369
  17 Adam           Janicki              - Agata          Kopta                 404: 387
  18 Ryszard        Żydaczewski          - Jerzy          Luter                 355: 369
  19 Dominik        Ulejczyk             - Dariusz        Sowula                401: 280
  20 Teresa         Zalewska             - Marta          Sztajnert             434: 341
  21 Katarzyna      Kowalska             - Grażyna        Smereka               413: 345
  22 Piotr          Kozak                - Wanda          Grabiec               293: 262
  23 Wiesław        Szczygielski         - Aneta          Szczyrzyca            324: 340
  24 Joanna         Brychcy              - Agnieszka      Antos                 446: 305
  25 Marta          Majewska             - Andrzej        Klich                 366: 346
  26 Leszek         Kilian               - Michał         Sztajnert             338: 367
  27 Iwona          Skubis               - Szymon         Sztajnert             289: 294
  28 Zygmunt        Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 04-09-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            163.49  30736  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.38  32077  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              159.73  30348  190
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   6 Kamil Górka                    Kraków               155.14  30717  198
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     154.84  24310  157
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.81  23066  149
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             154.15  30059  195
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              153.07  29696  194
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.86  26728  176
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.66  28968  191
  15 Jakub Szymczak                 Łódź                 151.10  29766  197
  16 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.97  28081  186
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  18 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  19 Kamil Kister                   Puławy               149.68  28588  191
  20 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.29  28769  194
  22 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.11  29474  199
  23 Justyna Górka                  Kraków               147.83  29123  197
  24 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.75  28811  195
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               147.49  29056  197
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.14  29280  199
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.81  28628  195
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.61  28882  197
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.44  28995  198
  30 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.20  28509  195
  31 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             145.16  27725  191
  33 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.92   9130   63
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  35 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.39  26856  186
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  37 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  38 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.20  26779  187
  40 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.99  27121  191
  41 Dariusz Ulatowski              Tuchola              141.90  22987  162
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.84  18439  130
  43 Jakub Błażejewski              Poznań               141.76  22681  160
  44 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.53  10332   73
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  46 Jacek Mańko                    Poznań               140.73   9288   66
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.30  26938  192
  48 Maciej Grąbczewski             Szczecin             140.18  16962  121
  49 Janusz Krupiński               Bytom                139.92  26584  190
  50 Marek Reda                     Dębówka              139.82  17198  123
  51 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.66  24300  174
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             139.53  27069  194
  53 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  54 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.03  20298  146
  55 Agnieszka Goniowska            Wrocław              138.73   6659   48
  56 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.62  23149  167
  57 Dariusz Kuć                    Stargard             138.30  19500  141
  58 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.13  25416  184
  59 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  25664  186
  60 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.59  26968  196
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.25  25665  187
  62 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.12  24133  176
  63 Piotr Broda                    Sandomierz           137.11  26600  194
  64 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  65 Rafał Matczak                  Milanówek            136.96  22599  165
  66 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.95  26157  191
  67 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.83  13546   99
  68 Konrad Sowula                  Kraków               136.53  17612  129
  69 Joanna Juszczak                Warszawa             136.23  26019  191
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              136.17   8715   64
  71 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  72 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  11418   84
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.93  24195  178
  74 Barbara Obremska               Wrocław              135.78  18874  139
  75 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.52  26291  194
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.29  14341  106
  77 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  78 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  79 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.80  21164  157
  80 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.61  11711   87
  81 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.57  26914  200
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              134.53   7803   58
  83 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  84 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  85 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.84  23422  175
  86 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.49  25898  194
  87 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       133.00  23142  174
  88 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  89 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.82  25635  193
  90 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.75   7036   53
  91 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.60  25725  194
  92 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  93 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.22  26311  199
  94 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.19  15070  114
  95 Irena Sołdan                   Sopot                132.07  26282  199
  96 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.96  17551  133
  97 Krzysztof Gibas                Kraków               131.85  25974  197
  98 Natalia Woźniak                Dziwnówek            131.61  26322  200
  99 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             131.27  15884  121
 100 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.86  23685  181
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 103 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            130.24  12633   97
 104 Walenty Siemaszko              Lipiany              130.08   8195   63
 105 Katarzyna Polak                Warszawa             130.00  12480   96
 106 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.84  24930  192
 107 Maciej Nawrocki                Babimost             129.71   6226   48
 108 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.63  23204  179
 109 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.38   7245   56
 110 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.30  25085  194
 111 Agnieszka Walas                Kraków               129.02  25416  197
 112 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 113 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 114 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 115 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 116 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.12  14862  116
 119 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  128.06  19721  154
 120 Dorota Kuć                     Stargard             127.85  14958  117
 121 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.52   5866   46
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 126 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 127 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.99  13207  104
 128 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 129 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 131 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.38  24264  192
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.37  23631  187
 133 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.10  25094  199
 134 Marcin Ceglarek                Kraków               125.83  21769  173
 135 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 136 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 137 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.56  22601  180
 138 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.14   8885   71
 139 Marcin Rogala                  Warszawa             125.06  21511  172
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.03  24380  195
 141 Ewa Szałas                     Katowice             125.01  21876  175
 142 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.85  16230  130
 143 Czesław Grajewski              Białystok            124.78  14724  118
 144 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 145 Natalia Ogierman               Katowice             124.46  18295  147
 146 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 147 Mariusz Grodek                 Kraków               124.25   4473   36
 148 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 149 Adrian Ziemniewicz             Białystok            124.18   6333   51
 150 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.15  20609  166
 151 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.09  24569  198
 152 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 153 Agata Kuć                      Stargard             123.58  22986  186
 154 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      123.49  16794  136
 155 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.21  23534  191
 156 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 157 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 158 Dariusz Sowula                 Kraków               122.81  16579  135
 159 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 160 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.66  16437  134
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.55  23530  192
 162 Agnieszka Matus                Milanówek            122.54  23772  194
 163 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.53   8822   72
 164 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.21  23342  191
 165 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.67  19832  163
 166 Tomasz A. Praga                Białystok            121.58   7295   60
 167 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.56  20058  165
 168 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.30  12494  103
 169 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             121.10   9809   81
 170 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 172 Anita Bruska                   Gdynia               120.94  15360  127
 173 Teresa Zalewska                Racibórz             120.87  20427  169
 174 Rafał Stachowski               Police               120.59  14230  118
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 176 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 177 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 120.12  13574  113
 179 Bożena Guział                  Racibórz             119.92  19787  165
 180 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    119.82   5272   44
 181 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.40  22925  192
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.24  14189  119
 183 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                118.96  23673  199
 185 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88  10580   89
 186 Ewelina Gruda                  Białystok            118.68   8664   73
 187 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 188 Sławomir Wolski                Wrocław              118.56  23120  195
 189 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.32  17275  146
 190 Maciej Perzyński               Piła                 118.18   5791   49
 191 Jerzy Luter                    Bytom                118.05  22548  191
 192 Krzysztof Zawadzki             Sampława             117.97  23359  198
 193 Maciej Kuć                     Stargard             117.93   6486   55
 194 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 195 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 196 Maria Skutela                  Warszawa             117.66  20002  170
 197 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.61  20935  178
 198 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 200 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.29  19939  170
 201 Adam Grzelec                   Poznań               116.99  22696  194
 202 Tomasz Sehnal                  Warszawa             116.85   8413   72
 203 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.73   7354   63
 204 Wojciech Gonet                 Wrocław              116.69   4201   36
 205 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               116.56   4196   36
 206 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  19462  167
 207 Robert Wagner                  Wrocław              116.21  14061  121
 208 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.17   4763   41
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 210 Jacek Nowak                    Szczecin             116.11   7199   62
 211 Urszula Solarska               Łódź                 115.99  22386  193
 212 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  23043  199
 213 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.67   5552   48
 214 Dariusz Zębek                  Olsztyn              115.42   4155   36
 215 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.32  17990  156
 216 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.32  13838  120
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 218 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 219 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 220 Renata Andracka                Zwola                115.12  21987  191
 221 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 223 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 224 Monika Siemaszko               Lipiany              114.27  16340  143
 225 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.15  21917  192
 226 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.77  21048  185
 227 Konrad Pajączek                Milanówek            113.66  16481  145
 228 Waldemar Wypchał               Kraków               113.40  21887  193
 229 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 230 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.23   5435   48
 231 Patrycja Skibska               Warszawa             112.97   6778   60
 232 Marta Świątkowska              Wrocław              112.85  22005  195
 233 Karolina Urbańska              Poznań               112.84  21326  189
 234 Szymon Stępień                 Bytom                112.69  15664  139
 235 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 237 Dominik Ulejczyk               Będzin               112.39  22141  197
 238 Leszek Dobrowolski             Wrocław              111.42   4011   36
 239 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 240 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 241 Marcin Kurowski                Racibórz             111.21  16792  151
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.14  21562  194
 243 Marta Sztajnert                Wisła                111.11  14777  133
 244 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 245 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.91  17413  157
 246 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.86  22062  199
 247 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 248 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               110.79   8974   81
 249 Józef Burzyński                Ełk                  110.73  14838  134
 250 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.68  10957   99
 251 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.61   9181   83
 252 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 253 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              110.54  19234  174
 255 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.33   8275   75
 256 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 257 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 258 Dorota Ostrowska               Białystok            110.07  21683  197
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 260 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 261 Joanna Brychcy                 Katowice             108.82  21437  197
 262 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  11187  103
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.55  21710  200
 264 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.86   3883   36
 265 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 266 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 267 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 268 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.48   7986   75
 269 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 270 Agnieszka Antos                Racibórz             106.43   5960   56
 271 Janina Dąbrowska               Rybnik               106.30   6484   61
 272 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 273 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.61   3802   36
 274 Michał Dreczka                 Poznań               105.05   6093   58
 275 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.05   4622   44
 276 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 277 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 278 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               104.10   5101   49
 279 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.71  20016  193
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.14   3610   35
 281 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.94  18427  179
 282 Piotr Kozak                    Racibórz             102.45   5020   49
 283 Karolina Mak                   Wrocław              102.19  14715  144
 284 Wanda Grabiec                  Tarnów               101.68  14032  138
 285 Olga Swarcewicz                Warszawa             101.48   4668   46
 286 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.14  17193  170
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.03  14245  141
 288 Lidia Żywna                    Gdynia               100.98   9694   96
 289 Grażyna Smereka                Racibórz             100.90   3027   30
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.88  10794  107
 291 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 292 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 293 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 294 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.40  14465  147
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.80   7922   81
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 297 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 298 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.23   2857   30
 299 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.22  16759  176
 300 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 301 Marta Majewska                 Wadowice              94.53   6617   70
 302 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 303 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.79   8629   92
 304 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 305 Teresa Balewska                Reda                  93.42  18031  193
 306 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 307 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 308 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 309 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 310 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             89.45   3757   42
 311 Stanisław Świgost              Gdańsk                89.00   3115   35
 312 Michał Dąbrowski               Warszawa              88.90   2756   31
 313 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.64   6471   73
 314 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.94  17149  195
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             87.94   4221   48
 316 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.81   5181   59
 317 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 318 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 319 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 320 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 321 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      79.54  10181  128
 322 Michał Sztajnert               Wisła                 79.50   3657   46
 323 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.35   7380   93
 324 Jacek Remizowicz               Gdańsk                77.66   2718   35
 325 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 326 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 327 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 328 Szymon Sztajnert               Wisła                 71.35   2854   40
 329 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 330 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 331 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 04-09-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   2 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   3 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   4 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.38   2592   29
   5 Katarzyna Rachaus              Łódź                  89.17   2586   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   8 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   9 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
  10 Iwona Duźniak                  Dębica               106.07   2864   27
  11 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  12 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  13 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  14 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  15 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  18 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  19 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  20 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  21 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.04   3001   24
  22 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.71   2969   24
  23 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  24 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  25 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  26 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  27 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  28 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  29 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  30 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  31 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  32 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  33 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              113.96   2735   24
  34 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  35 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  36 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  37 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  38 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  39 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  40 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  41 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  42 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  43 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  44 Laura Pisula                   Wrocław              104.91   2413   23
  45 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  46 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87   2228   23
  47 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  48 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  49 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  50 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  51 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  52 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  53 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  54 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  55 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  56 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  57 Bartosz Bartczak               Poznań                88.77   1953   22
  58 Aleksandra Celuch              Będzin                87.14   1917   22
  59 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  60 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  61 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  62 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  63 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  64 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  65 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  66 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  67 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  68 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  69 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  70 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  71 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            117.47   1997   17
  72 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  73 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  74 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  75 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  76 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  77 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  78 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  79 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  80 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  81 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  82 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  83 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  84 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  85 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  86 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  87 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  88 Robert Głowacki                Łódź                 135.17   1622   12
  89 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  90 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  91 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  92 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  93 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  94 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  95 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
  96 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  97 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               120.33   1444   12
  98 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 100 Beata Wiączkowska              Wrocław              114.92   1379   12
 101 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 102 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 103 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 104 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 105 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 106 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 107 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 108 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 109 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 110 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 111 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 112 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 113 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 114 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 115 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 116 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.75   1281   12
 117 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 118 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 119 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 120 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 121 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 122 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 123 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 124 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 125 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 126 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 127 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 128 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 129 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 130 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 131 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 132 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 133 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             93.08   1117   12
 134 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     88.67   1064   12
 135 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 136 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 137 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 138 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 139 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 140 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 141 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 142 Ewa Tymińska                   Gdańsk                80.58    967   12
 143 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 144 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 145 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 146 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 147 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 148 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 149 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 150 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 151 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 152 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 153 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 154 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 155 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 156 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 157 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 158 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 159 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 160 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 161 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 162 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 163 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 164 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 165 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 166 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 167 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 168 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 169 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 170 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 171 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 172 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 173 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 174 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 175 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 176 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 177 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 178 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 179 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 180 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 181 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 182 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 183 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 184 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 185 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 186 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 187 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 188 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 189 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 190 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 191 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 192 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 193 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 194 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 195 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 196 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 197 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 198 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 199 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 200 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 201 Ireneusz Kurzok                Mikołów              108.25    866    8
 202 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 203 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 204 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 205 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 206 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 207 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 208 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 209 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 210 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 211 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 212 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 213 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 214 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 215 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 216 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 217 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 218 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 219 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 220 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 221 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 222 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 223 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 224 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 225 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 226 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 227 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 228 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 229 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 230 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 231 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 232 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 233 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 234 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 235 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 236 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 237 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 238 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 239 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 240 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 241 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 242 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 243 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 244 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 245 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 246 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 247 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 248 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 249 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 250 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 251 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 252 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 253 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 254 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 255 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 256 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 257 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 258 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 259 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 260 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 261 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie