Świnoujście11
października
Świnoujście 11-12 października II Otwarte Mistrzostwa ŚwinoujściaGrand Prix 2014
Racibórz18
października
Racibórz 18-19 października V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2014
Łódź25
października
Łódź 25-26 października XX Mistrzostwa Łodzi
Piąte mistrzostwa na piątkę18 - 19 października 2014 — V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleRacibórz, 18 - 19 października 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Piąte mistrzostwa na piątkęTradycyjnie, jak co roku SZKRAB wraz z Raciborskim Centrum Kultury przygotowali bardzo dobre warunki do gry. Zawdzięczamy to członkom raciborskiego klubu, a szczególnie Teresie Zalewskiej, Bożenie Guział oraz Marcinowi Kurowskiemu. Wielkie i szczere podziękowania należą się również sponsorom turnieju. Zapewnili oni, że cateringowy stolik niczym „stoliczku nakryj się” zawsze był pełen zimnych i ciepłych napojów, słodyczy oraz ciast, a także kanapek w ilościach iście hurtowych. Dobrze, że wyśmienitą pracę organizatorów doceniło 58 skrablistów, co oznacza, że spadkowa tendencja z ostatnich 3 lat została zatrzymana.

Z poprzednich zwycięzców zabrakło jedynie Marka Syczuka. Pozostali, czyli Stanisław Rydzik, Dariusz Puton oraz Dawid Adamczyk, próbowali powtórzyć swój sukces z ubiegłych lat. Nieskutecznie, bo w tym roku znów wygrał ktoś spoza grona dotychczasowych zwycięzców. Tym „nowym” został Mariusz Wrześniewski, głównie dzięki świetnemu finiszowi, kiedy to wygrał siedem ostatnich pojedynków (w całych zawodach jedenaście). Już dwa tygodnie temu zwycięzca turnieju zasygnalizował swoją dobrą formę zostając wicemistrzem Legnicy. Dobry to prognostyk dla Mariusza przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Krakowie, czyli u niego w domu. Marian (bo taki pseudonim nosi) czekał cierpliwie aż siedem lat na kolejną wygraną po poprzednim tryumfie w Pucharze Polski.

Zanim jednak tak się stało, sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Marek Salamon pokonując w VI rundzie Kamila Górkę został jedynym, który nie zaznał goryczy porażki. Niestety, passa ta zakończyła się dość szybko, gdyż Marek w następnej partii znalazł pogromcę w Piotrze Brodzie. W wyniku tego po pierwszym dniu 6 wygranych miała wymieniona wcześniej trójka oraz Dawid Adamczyk, który drugi dzień rozpoczął od mocnego uderzenia wygrywając 3 kolejne gry. Wydawało się, że obrona tytułu jest na wyciągnięcie ręki – niestety trzy kolejne przegrane zepchnęły go z prawie pewnego podium. W końcowej klasyfikacji przed nim znalazło się jeszcze miejsce kolejno dla Kamila Górki oraz Rafała Wesołowskiego. Dziewięc punktów poza Rafałem i Dawidem uzyskali również Stanisław Rydzik oraz Piotr Broda, zajmując odpowiednio 5. oraz 6. miejsce.

W konkursach dodatkowych organizatorzy nagrodzili również:
- Andrzeja Grabińskiego oraz Natalię Ogierman za najdroższe słowa warte 212 pkt. (odpowiednio były to wyrazy ODKUPIMY oraz ZMĄCIŁAM)
- Dawida Rykaczewskiego za najdroższe słowo będące nazwiskiem piłkarza – 40 pkt. za ŻYRO
- Krzysztofa Sporczyka za słowo związane z piątką – 86 pkt. za PIĄTKOWE/WON
- Agnieszkę Walas za skok tygrysa o 25 pozycji (13. miejsce z 38. numerem startowym)
- Małgorzatę Szczygieł, która została najlepszą kobietą zmagań.

Furorę zrobił najmłodszy w turnieju Oliwier Antos, który ilekroć stawał się „sierotką” do losowania nagród, jako pierwszego losował siebie, czy to w przypadku kuponu na wizytę w salonie fryzjerskim, czy to pendrive'ow. Dobrze, że było ich pięć do rozlosowania, więc nie wszystkie padły jego łupem. Po pierwszym dniu zawodnicy, którzy zajęli miejsca 5. 15. 25. 35. oraz 45. otrzymywali vouchery do Pizzerii Niebo – tym razem Oliwierowi nie udało się zająć odpowiedniego miejsca.


Wymienieni na początku dobroczyńcy turnieju to:
Urząd Miasta Racibórz
Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu
Tomcars Autohandel
Księgarnia internetowa Oficyna
Ofistar
Geodezja Paskuda
Jaskowski.net
Simio Polska
Mieszko
ministerstwogadzetow.com
JP Telebim
Pizzeria Niebo
Bar u Adama
Firma Instalacyjna DAR-BUD Dariusz Lipicki
Salon Fryzjerski T.Stroka & B.Witeczek
QUICKSIDE Galeria Srebrna, Racibórz

sędzia: Grzegorz Wiączkowski

PS. za moich czasów w szkole wyższej oceny nie można było otrzymać, dlatego wystawiłem piątkę.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble









Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekRaciborskie Centrum Kultury, Racibórz, ul. Chopina 21
Obrońca tytułuDawid Adamczyk
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 18 października (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 19 października (6 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://mapy.eholiday.pl/mapa-raciborz-raciborz-raciborz.html
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieObiady częściowo sponsorowane na miejscu- catering, kawa, herbata, napoje, słodkości.
Chętnych na obiad w postaci szwedzkiego stołu prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz. Do wyboru kilka rodzajów mięs oraz dodatki (tak jak w poprzednich latach). Koszt — 15 zł.
Noclegi1. Noclegi pracownicze "Ko-Wyn", mieszkanie: 2 pokoje 2-osobowe, jeden pokój 4-osobowy (cena 50 zł/ osoba) (3 min. piechotą- 260 metrów):
http://www.eholiday.pl/noclegi-qb4283.html
2. MKZ Unia- Pokoje gościnne (od 30 zł/osoba) (12 min. piechotą- 1 km):
http://www.unia-raciborz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=157&Itemid=53
3. Dom Studenta PWSZ w Raciborzu (od 27 z/osoba) (18 min. piechotą- 1,5 km):
http://noclegi.raciborz.edu.pl/rezerwacja-noclegu.html
4. Gościniec Iza (pokoje 1,2,3,4 -osobowe) (11 min piechotą- 850 metrów):
http://www.iza-raciborz.noclegiw.pl/
5. Hotel Empire (pokoje 1,2,3 -osobowe) (13 min. piechotą- 1 km):
http://www.hotel-empire.pl/site/index/3.html
NagrodyPieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyTeresa Zalewska, tel. 608341215, mail: teresazalewska1@wp.pl
Bożena Guział, tel, 509958962, mail: boszka102@wp.pl
Marcin Kurowski, tel. 534730058, mail: mk728@wp.pl
Współorganizator: Raciborskie Centrum Kultury/
SponsorzyUrząd Miasta Racibórz, http://www.raciborz.pl/
Starostwo Powiatowe w Raciborzu,http://powiatraciborski.pl/
http://www.tomcars24.auto.com.pl/
http://oficyna.osdw.pl/
http://www.pwsz.raciborz.edu.pl/
http://www.ofistar.pl/
http://www.geodezja-paskuda.pl/
http://jaskowski.net/
http://www.simiopolska.pl/
http://www.mieszko.pl/pl
https://www.ministerstwogadzetow.com/
http://www.jptelebim.pl/
FIRMA INSTALACYJNA DAR-BUD Dariusz Lipicki, Racibórz
Salon Fryzjerski T.Stroka & B.Witeczek, Racibórz, ul. P.Michejdy 18
QUICKSIDE Galeria Srebrna, Racibórz
Pizzeria Niebo, ul.Mickiewicza, Racibórz
Bar u Adama, ul.Warszawska 40, Racibórz


Patronat honorowy:

Miasto Racibórz
Powiat Raciborski

Patronat medialny:

Radio Vanessa FM
GazetaInformator.pl
Nasz raciborz.pl
Raciborek.pl
Nowiny.pl
Raciborz.com.pl

Wyniki turnieju V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 142.54     11.0     5181     2230      484
  2 Kamil           Górka                Kraków                 149.91     10.0     5662     2077     1004
  3 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.68      9.0     5608     1996      938
  4 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       144.20      9.0     5516     1979      575
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.73      9.0     5270     1881      485
  6 Piotr           Broda                Sandomierz             130.09      9.0     5077     1961      364
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                143.83      8.0     5480     1739      669
  8 Marek           Salamon              Bytom                  131.38      8.0     5325     1883      445
  9 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            147.93      8.0     5296     1821      628
 10 Jan             Mrozowski            Kraków                 141.23      8.0     5246     1823      965
 11 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.73      8.0     5190     1799      404
 12 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              127.30      8.0     5102     1774      513
 13 Agnieszka       Walas                Kraków                 114.49      8.0     5041     1739      273
 14 Irena           Sołdan               Sopot                  136.15      8.0     5037     1804      221
 15 Jerzy           Matyasik             Kraków                 128.23      8.0     4932     1607      415
 16 Leszek          Kacprzyk             Katowice               130.70      8.0     4756     1797       45
 17 Justyna         Górka                Kraków                 144.24      7.0     5349     1712      488
 18 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             133.86      7.0     5112     1633      -44
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.22      7.0     5053     1761      -47
 20 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.72      7.0     5051     1749      516
 21 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             133.53      7.0     4950     1637      316
 22 Krzysztof       Gibas                Kraków                 123.11      7.0     4931     1668      450
 23 Janusz          Krupiński            Bytom                  128.96      7.0     4833     1521      258
 24 Natalia         Ogierman             Katowice               128.45      7.0     4827     1563      -67
 25 Jerzy           Luter                Bytom                  119.01      7.0     4805     1765     -152
 26 Katarzyna       Kowalska             Katowice               110.05      7.0     4718     1704     -348
 27 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  118.38      7.0     4662     1698     -267
 28 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               121.22      6.0     5095     1499      408
 29 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              115.99      6.0     4745     1589     -152
 30 Marta           Sztajnert            Wisła                  122.54      6.0     4727     1460      150
 31 Joanna          Brychcy              Katowice               108.05      6.0     4724     1430      154
 32 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.32      6.0     4594     1530       40
 33 Zbigniew        Kniotek              Kraków                 100.00      6.0     4509     1500     -218
 34 Leszek          Kilian               Jaworzno               109.12      6.0     4370     1566     -164
 35 Renata          Andracka             Zwola                  116.65      6.0     4327     1386       32
 36 Justyna         Nieznalska           Jejkowice              100.00      6.0     4180     1470     -339
 37 Grażyna         Smereka              Racibórz               100.00      5.5     4005     1193      178
 38 Beata           Marynowicz           Racibórz               108.22      5.0     4778     1348      -51
 39 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      5.0     4737     1388      117
 40 Laura           Pisula               Wrocław                109.01      5.0     4687     1264      -32
 41 Teresa          Zalewska             Racibórz               119.08      5.0     4481     1365     -391
 42 Gabriela        Jurgaś               Jaworzno               100.00      5.0     4429     1275       47
 43 Bożena          Guział               Racibórz               120.25      5.0     4424     1466     -622
 44 Urszula         Solarska             Łódź                   114.83      5.0     4281     1279      -89
 45 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              138.11      5.0     2786     1067     -139
 46 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               100.00      4.5     4206     1082      174
 47 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      4.5     3957     1157     -118
 48 Katarzyna       Turbiarz             Rybnik                 100.00      4.5     3737     1072     -323
 49 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      4.0     4027     1181     -666
 50 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3836     1255     -955
 51 Joanna          Wilk                 Racibórz               100.00      4.0     3777     1092     -393
 52 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.16      4.0     2508      931     -139
 53 Jędrzej         Zawojski             Modzurów               100.00      3.5     4087      940     -401
 54 Ewa             Szałas               Katowice               121.98      3.0     2439      737      236
 55 Adam            Pietryga             Racibórz               100.00      2.5     1839      636    -1137
 56 Mirosława       Jursza               Rybnik                 100.00      2.0     2222      681     -151
 57 Oliwier         Antos                Racibórz               100.00      0.5     2420      675    -2249
 58 Łukasz          Pawlas               Racibórz               100.00      0.0      198       58     -238
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



	Kamil Górka 149.91 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Szałas                121.98 +  490: 313  172
    2     3 Krzysztof      Gibas                 123.11 +  456: 318  173
    3     1 Leszek         Kacprzyk              130.70 +  387: 358  181
    4     2 Dariusz        Puton                 147.93 +  440: 306  198
    5     2 Piotr          Broda                 130.09 +  447: 401  180
    6     1 Marek          Salamon               131.38 -  323: 409   81
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  463: 400  173
    8     1 Rafał          Wesołowski            131.68 -  382: 410   82
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  395: 443   93
   10     6 Leszek         Kilian                109.12 +  437: 311  159
   11     1 Dawid          Adamczyk              144.20 +  425: 418  194
   12     3 Łukasz         Bobowski              146.72 +  522: 188  197
   13     2 Dawid          Adamczyk              144.20 +  495: 383  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2077  / 13 159.77




	Dariusz Puton 147.93 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 +  411: 347  171
    2     2 Jan            Mrozowski             141.23 +  329: 251  191
    3     6 Dawid          Adamczyk              144.20 +  534: 311  194
    4     2 Kamil          Górka                 149.91 -  306: 440  100
    5     9 Bożena         Guział                120.25 +  454: 267  170
    6     4 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  386: 433   77
    7     5 Rafał          Wesołowski            131.68 -  363: 506   82
    8    12 Agnieszka      Antos                 100.00 +  406: 280  150
    9     9 Leszek         Kacprzyk              130.70 +  479: 339  181
   10     5 Łukasz         Bobowski              146.72 -  324: 429   97
   11     7 Agnieszka      Walas                 114.49 -  355: 430   64
   12    11 Katarzyna      Kowalska              110.05 +  446: 341  160
   13     7 Andrzej        Grabiński             133.86 +  503: 294  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 13 140.08




	Stanisław Rydzik 147.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bożena         Guział                120.25 -  345: 364   70
    2    22 Ryszard        Żydaczewski           118.38 -  370: 479   68
    3    23 Mirosława      Jursza                100.00 +  401: 259  150
    4    15 Andrzej        Grabiński             133.86 +  528: 340  184
    5    11 Joanna         Brychcy               108.05 +  414: 404  158
    6    10 Leszek         Kacprzyk              130.70 +  427: 328  181
    7     9 Mikołaj        Cieplik               133.53 +  406: 345  184
    8     4 Irena          Sołdan                136.15 +  481: 394  186
    9     5 Justyna        Górka                 144.24 -  391: 464   94
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  333: 409   73
   11     6 Jerzy          Luter                 119.01 +  397: 301  169
   12     5 Krzysztof      Gibas                 123.11 +  405: 386  173
   13     3 Jan            Mrozowski             141.23 +  372: 312  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 13 144.69




	Łukasz Bobowski 146.72 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Teresa         Zalewska              119.08 +  424: 227  169
    2     1 Marek          Salamon               131.38 -  379: 381   81
    3    13 Leszek         Kilian                109.12 +  449: 309  159
    4    10 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  370: 397   93
    5    12 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  488: 323  150
    6     8 Andrzej        Rechowicz             126.32 -  417: 456   76
    7    11 Natalia        Ogierman              128.45 +  468: 376  178
    8     7 Krzysztof      Kałuża                138.11 +  400:   1  188
    9     6 Irena          Sołdan                136.15 +  425: 312  186
   10     5 Dariusz        Puton                 147.93 +  429: 324  198
   11     3 Rafał          Wesołowski            131.68 -  300: 460   82
   12     3 Kamil          Górka                 149.91 -  188: 522  100
   13     8 Bogusław       Szyszka               138.73 -  314: 447   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 13 134.54




	Justyna Górka 144.24 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 119.01 -  371: 390   69
    2    18 Beata          Marynowicz            108.22 +  449: 383  158
    3    11 Janusz         Krupiński             128.96 +  442: 351  179
    4     9 Katarzyna      Kowalska              110.05 +  459: 275  160
    5     5 Ryszard        Żydaczewski           118.38 +  430: 400  168
    6     3 Piotr          Broda                 130.09 -  381: 439   80
    7     6 Krzysztof      Kałuża                138.11 -  369: 395   88
    8     9 Ryszard        Korpalski             115.99 +  509: 269  166
    9     5 Stanisław      Rydzik                147.73 +  464: 391  198
   10     3 Jan            Mrozowski             141.23 -  361: 444   91
   11     4 Marek          Salamon               131.38 +  370: 347  181
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  330: 351   93
   13     6 Marek          Salamon               131.38 -  414: 426   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 13 131.69




	Dawid Adamczyk 144.20 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Żydaczewski           118.38 +  443: 270  168
    2    11 Andrzej        Rechowicz             126.32 +  405: 370  176
    3     6 Dariusz        Puton                 147.93 -  311: 534   98
    4    14 Natalia        Ogierman              128.45 +  587: 332  178
    5     3 Marta          Sztajnert             122.54 +  373: 354  173
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          142.54 +  401: 387  193
    7     2 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  469: 303  177
    8     3 Piotr          Broda                 130.09 +  404: 324  180
    9     1 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  490: 299  173
   10     1 Marek          Salamon               131.38 +  478: 427  181
   11     1 Kamil          Górka                 149.91 -  418: 425  100
   12     1 Rafał          Wesołowski            131.68 -  354: 421   82
   13     2 Kamil          Górka                 149.91 -  383: 495  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 13 152.23




	Krzysztof Obremski 143.83 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Renata         Andracka              116.65 +  462: 381  167
    2     8 Katarzyna      Kowalska              110.05 -  395: 411   60
    3     8 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  506: 318  150
    4     4 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  394: 433   73
    5     8 Irena          Sołdan                136.15 +  362: 330  186
    6     7 Marta          Sztajnert             122.54 +  387: 379  173
    7     8 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  328: 425   93
    8    10 Leszek         Kacprzyk              130.70 -  356: 365   81
    9    12 Ryszard        Korpalski             115.99 +  426: 407  166
   10    10 Jerzy          Luter                 119.01 -  355: 356   69
   11    13 Ryszard        Żydaczewski           118.38 +  514: 286  168
   12     8 Bogusław       Szyszka               138.73 +  462: 371  189
   13     5 Agnieszka      Walas                 114.49 +  533: 349  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 13 133.77




	Mariusz Wrześniewski 142.54 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ryszard        Korpalski             115.99 +  336: 331  166
    2    13 Bogusław       Szyszka               138.73 +  424: 370  189
    3     4 Rafał          Wesołowski            131.68 -  318: 444   82
    4    10 Łukasz         Bobowski              146.72 +  397: 370  197
    5     7 Mikołaj        Cieplik               133.53 +  409: 397  184
    6     5 Dawid          Adamczyk              144.20 -  387: 401   94
    7     8 Krzysztof      Obremski              143.83 +  425: 328  194
    8     5 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  431: 323  177
    9     3 Kamil          Górka                 149.91 +  443: 395  200
   10     2 Piotr          Broda                 130.09 +  452: 305  180
   11     2 Jan            Mrozowski             141.23 +  374: 370  191
   12     2 Justyna        Górka                 144.24 +  351: 330  194
   13     1 Rafał          Wesołowski            131.68 +  434: 333  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2230  / 13 171.54




	Jan Mrozowski 141.23 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Urszula        Solarska              114.83 +  506: 271  165
    2     2 Dariusz        Puton                 147.93 -  251: 329   98
    3    19 Ryszard        Korpalski             115.99 +  525: 352  166
    4     7 Marta          Sztajnert             122.54 -  380: 427   73
    5    10 Krzysztof      Gibas                 123.11 +  466: 236  173
    6     6 Ryszard        Żydaczewski           118.38 +  438: 254  168
    7     4 Irena          Sołdan                136.15 -  339: 362   86
    8     8 Katarzyna      Kowalska              110.05 +  451: 250  160
    9     7 Jerzy          Luter                 119.01 +  376: 360  169
   10     3 Justyna        Górka                 144.24 +  444: 361  194
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  370: 374   93
   12     4 Piotr          Broda                 130.09 +  388: 333  180
   13     3 Stanisław      Rydzik                147.73 -  312: 372   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 13 140.23




	Bogusław Szyszka 138.73 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Walas                 114.49 +  428: 319  164
    2    13 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  370: 424   93
    3    15 Joanna         Brychcy               108.05 +  470: 364  158
    4     8 Ryszard        Żydaczewski           118.38 -  343: 398   68
    5    13 Leszek         Kilian                109.12 +  481: 192  159
    6     9 Ryszard        Korpalski             115.99 +  416: 367  166
    7     7 Andrzej        Rechowicz             126.32 +  431: 400  176
    8     2 Marek          Salamon               131.38 +  444: 283  181
    9     4 Piotr          Broda                 130.09 -  320: 432   80
   10     4 Rafał          Wesołowski            131.68 -  277: 539   82
   11     8 Leszek         Kacprzyk              130.70 +  392: 292  181
   12     8 Krzysztof      Obremski              143.83 -  371: 462   94
   13     8 Łukasz         Bobowski              146.72 +  447: 314  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 13 138.38




	Krzysztof Kałuża 138.11 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Leszek         Kilian                109.12 +  450: 294  159
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  328: 397   73
    3    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  438: 270  150
    4    11 Jerzy          Luter                 119.01 -  342: 455   69
    5    15 Łukasz         Sornek                125.16 +  398: 365  175
    6    13 Justyna        Nieznalska            100.00 +  434: 375  150
    7     6 Justyna        Górka                 144.24 +  395: 369  194
    8     7 Łukasz         Bobowski              146.72 -    1: 400   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  /  8 133.38




	Irena Sołdan 136.15 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Laura          Pisula                109.01 +  448: 330  159
    2    10 Bożena         Guział                120.25 -  363: 364   70
    3    12 Łukasz         Sornek                125.16 +  480: 305  175
    4     6 Krzysztof      Gibas                 123.11 +  321: 315  173
    5     8 Krzysztof      Obremski              143.83 -  330: 362   94
    6    14 Agnieszka      Antos                 100.00 +  462: 327  150
    7     4 Jan            Mrozowski             141.23 +  362: 339  191
    8     4 Stanisław      Rydzik                147.73 -  394: 481   98
    9     6 Łukasz         Bobowski              146.72 -  312: 425   97
   10     8 Andrzej        Rechowicz             126.32 +  406: 383  176
   11     9 Katarzyna      Kowalska              110.05 +  397: 394  160
   12     6 Marek          Salamon               131.38 +  453: 444  181
   13     4 Piotr          Broda                 130.09 -  309: 347   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 13 138.77




	Andrzej Grabiński 133.86 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Marynowicz            108.22 +  480: 291  158
    2     5 Łukasz         Sornek                125.16 +  409: 314  175
    3     3 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  266: 533   73
    4    15 Stanisław      Rydzik                147.73 -  340: 528   98
    5    19 Marcin         Kurowski              100.00 +  539: 315  150
    6    12 Jerzy          Luter                 119.01 -  417: 440   69
    7    12 Renata         Andracka              116.65 -  351: 449   67
    8    14 Laura          Pisula                109.01 +  468: 380  159
    9    11 Natalia        Ogierman              128.45 +  426: 351  178
   10     9 Krzysztof      Gibas                 123.11 -  239: 419   73
   11    14 Teresa         Zalewska              119.08 +  474: 284  169
   12    10 Ryszard        Korpalski             115.99 +  409: 349  166
   13     7 Dariusz        Puton                 147.93 -  294: 503   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 13 125.62




	Mikołaj Cieplik 133.53 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Brychcy               108.05 +  490: 241  158
    2     4 Jerzy          Luter                 119.01 +  354: 353  169
    3     7 Bożena         Guział                120.25 +  441: 307  170
    4     1 Marek          Salamon               131.38 -  355: 367   81
    5     7 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  397: 409   93
    6    11 Katarzyna      Kowalska              110.05 +  442: 336  160
    7     9 Stanisław      Rydzik                147.73 -  345: 406   98
    8    11 Justyna        Nieznalska            100.00 +  359: 335  150
    9    10 Andrzej        Rechowicz             126.32 -  371: 431   76
   10    11 Agnieszka      Walas                 114.49 -  325: 366   64
   11    16 Urszula        Solarska              114.83 +  351: 308  165
   12    13 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  366: 441   77
   13    12 Andrzej        Rechowicz             126.32 +  354: 334  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 13 125.92




	Rafał Wesołowski 131.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Antos                 100.00 +  426: 396  150
    2    14 Janusz         Krupiński             128.96 +  461: 380  179
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          142.54 +  444: 318  193
    4     3 Piotr          Broda                 130.09 -  388: 420   80
    5     6 Jerzy          Luter                 119.01 +  509: 272  169
    6     2 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  332: 374   73
    7     5 Dariusz        Puton                 147.93 +  506: 363  198
    8     1 Kamil          Górka                 149.91 +  410: 382  200
    9     2 Marek          Salamon               131.38 -  379: 400   81
   10     4 Bogusław       Szyszka               138.73 +  539: 277  189
   11     3 Łukasz         Bobowski              146.72 +  460: 300  197
   12     1 Dawid          Adamczyk              144.20 +  421: 354  194
   13     1 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  333: 434   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 13 153.54




	Marek Salamon 131.38 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Oliwier        Antos                 100.00 +  521: 178  150
    2     1 Łukasz         Bobowski              146.72 +  381: 379  197
    3     2 Katarzyna      Kowalska              110.05 +  523: 307  160
    4     1 Mikołaj        Cieplik               133.53 +  367: 355  184
    5     1 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  420: 378  173
    6     1 Kamil          Górka                 149.91 +  409: 323  200
    7     1 Piotr          Broda                 130.09 -  377: 422   80
    8     2 Bogusław       Szyszka               138.73 -  283: 444   89
    9     2 Rafał          Wesołowski            131.68 +  400: 379  182
   10     1 Dawid          Adamczyk              144.20 -  427: 478   94
   11     4 Justyna        Górka                 144.24 -  347: 370   94
   12     6 Irena          Sołdan                136.15 -  444: 453   86
   13     6 Justyna        Górka                 144.24 +  426: 414  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 13 144.85




	Leszek Kacprzyk 130.70 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  371: 355  150
    2     7 Marta          Sztajnert             122.54 +  450: 288  173
    3     1 Kamil          Górka                 149.91 -  358: 387  100
    4    13 Justyna        Nieznalska            100.00 +  372: 331  150
    5     4 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  290: 417   77
    6    10 Stanisław      Rydzik                147.73 -  328: 427   98
    7    19 Joanna         Wilk                  100.00 +  362: 296  150
    8    10 Krzysztof      Obremski              143.83 +  365: 356  194
    9     9 Dariusz        Puton                 147.93 -  339: 479   98
   10    12 Jerzy          Matyasik              128.23 +  427: 336  178
   11     8 Bogusław       Szyszka               138.73 -  292: 392   89
   12    14 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 +  394: 346  171
   13    11 Jerzy          Luter                 119.01 +  408: 301  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 13 138.23




	Piotr Broda 130.09 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mirosława      Jursza                100.00 +  441: 290  150
    2    12 Natalia        Ogierman              128.45 +  427: 336  178
    3     5 Justyna        Nieznalska            100.00 +  406: 264  150
    4     3 Rafał          Wesołowski            131.68 +  420: 388  182
    5     2 Kamil          Górka                 149.91 -  401: 447  100
    6     3 Justyna        Górka                 144.24 +  439: 381  194
    7     1 Marek          Salamon               131.38 +  422: 377  181
    8     3 Dawid          Adamczyk              144.20 -  324: 404   94
    9     4 Bogusław       Szyszka               138.73 +  432: 320  189
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  305: 452   93
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  380: 357  173
   12     4 Jan            Mrozowski             141.23 -  333: 388   91
   13     4 Irena          Sołdan                136.15 +  347: 309  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1961  / 13 150.85




	Janusz Krupiński 128.96 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  328: 251  150
    2    14 Rafał          Wesołowski            131.68 -  380: 461   82
    3    11 Justyna        Górka                 144.24 -  351: 442   94
    4    21 Marcin         Kurowski              100.00 -  356: 375   50
    5    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  471: 314  150
    6    16 Łukasz         Sornek                125.16 -  375: 385   75
    7    21 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  327: 367   50
    8    22 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  345: 291  150
    9    20 Joanna         Wilk                  100.00 +  377: 318  150
   10    15 Joanna         Brychcy               108.05 +  424: 348  158
   11    11 Andrzej        Rechowicz             126.32 -  358: 387   76
   12    16 Teresa         Zalewska              119.08 +  368: 312  169
   13    13 Renata         Andracka              116.65 +  373: 324  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 13 117.00




	Natalia Ogierman 128.45 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  340: 327  150
    2    12 Piotr          Broda                 130.09 -  336: 427   80
    3    16 Agnieszka      Walas                 114.49 +  327: 284  164
    4    14 Dawid          Adamczyk              144.20 -  332: 587   94
    5    18 Agnieszka      Antos                 100.00 -  319: 420   50
    6    19 Beata          Marynowicz            108.22 +  494: 382  158
    7    11 Łukasz         Bobowski              146.72 -  376: 468   97
    8    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  396: 292  150
    9    11 Andrzej        Grabiński             133.86 -  351: 426   84
   10    16 Justyna        Nieznalska            100.00 -  347: 370   50
   11    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  469: 213  150
   12    17 Bożena         Guział                120.25 +  373: 354  170
   13    14 Ryszard        Korpalski             115.99 +  367: 344  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 13 120.23




	Jerzy Matyasik 128.23 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Justyna        Nieznalska            100.00 -  361: 376   50
    2    19 Mirosława      Jursza                100.00 +  441: 337  150
    3    14 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  349: 339  150
    4     5 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  333: 435   77
    5    20 Teresa         Zalewska              119.08 -  349: 399   69
    6    21 Marcin         Kurowski              100.00 +  481: 226  150
    7    13 Katarzyna      Kowalska              110.05 -  357: 413   60
    8    16 Andrzej        Klich                 100.00 +  442: 215  150
    9    14 Ryszard        Żydaczewski           118.38 +  441: 384  168
   10    12 Leszek         Kacprzyk              130.70 -  336: 427   81
   11    15 Bożena         Guział                120.25 +  362: 314  170
   12    12 Leszek         Kilian                109.12 +  345: 319  159
   13    10 Krzysztof      Gibas                 123.11 +  335: 333  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 13 123.62




	Małgorzata Szczygieł 127.30 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Pietryga              100.00 +  480: 145  150
    2     6 Justyna        Nieznalska            100.00 -  368: 375   50
    3     9 Andrzej        Rechowicz             126.32 +  450: 329  176
    4     5 Jerzy          Matyasik              128.23 +  435: 333  178
    5     4 Leszek         Kacprzyk              130.70 +  417: 290  181
    6     4 Dariusz        Puton                 147.93 +  433: 386  198
    7     2 Dawid          Adamczyk              144.20 -  303: 469   94
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  323: 431   93
    9     8 Leszek         Kilian                109.12 -  267: 416   59
   10    14 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 -  295: 423   71
   11    17 Renata         Andracka              116.65 +  437: 309  167
   12    13 Mikołaj        Cieplik               133.53 +  441: 366  184
   13     9 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  453: 317  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 13 136.46




	Andrzej Rechowicz 126.32 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  354: 325  150
    2    11 Dawid          Adamczyk              144.20 -  370: 405   94
    3     9 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  329: 450   77
    4    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  430: 284  150
    5    21 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 +  408: 368  171
    6     8 Łukasz         Bobowski              146.72 +  456: 417  197
    7     7 Bogusław       Szyszka               138.73 -  400: 431   89
    9    10 Mikołaj        Cieplik               133.53 +  431: 371  184
   10     8 Irena          Sołdan                136.15 -  383: 406   86
   11    11 Janusz         Krupiński             128.96 +  387: 358  179
   12     9 Jerzy          Luter                 119.01 -  312: 385   69
   13    12 Mikołaj        Cieplik               133.53 -  334: 354   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Łukasz Sornek 125.16 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  378: 299  150
    2     5 Andrzej        Grabiński             133.86 -  314: 409   84
    3    12 Irena          Sołdan                136.15 -  305: 480   86
    4    16 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 +  370: 348  171
    5    15 Krzysztof      Kałuża                138.11 -  365: 398   88
    6    16 Janusz         Krupiński             128.96 +  385: 375  179
    7    14 Marta          Sztajnert             122.54 +  391: 338  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  /  7 133.00




	Krzysztof Sporczyk 123.22 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grażyna        Smereka               100.00 +  364: 245  150
    2     9 Krzysztof      Kałuża                138.11 +  397: 328  188
    3     3 Andrzej        Grabiński             133.86 +  533: 266  184
    4     4 Krzysztof      Obremski              143.83 +  433: 394  194
    5     1 Marek          Salamon               131.38 -  378: 420   81
    6     2 Rafał          Wesołowski            131.68 +  374: 332  182
    7     3 Kamil          Górka                 149.91 -  400: 463  100
    8     6 Jerzy          Luter                 119.01 +  479: 476  169
    9     1 Dawid          Adamczyk              144.20 -  299: 490   94
   10     7 Stanisław      Rydzik                147.73 +  409: 333  198
   11     5 Piotr          Broda                 130.09 -  357: 380   80
   12     7 Agnieszka      Walas                 114.49 -  313: 520   64
   13     9 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  317: 453   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 13 135.46




	Krzysztof Gibas 123.11 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Turbiarz              100.00 +  397: 262  150
    2     3 Kamil          Górka                 149.91 -  318: 456  100
    3    10 Renata         Andracka              116.65 +  436: 254  167
    4     6 Irena          Sołdan                136.15 -  315: 321   86
    5    10 Jan            Mrozowski             141.23 -  236: 466   91
    6    18 Agnieszka      Walas                 114.49 -  385: 387   64
    7    20 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 +  467: 425  171
    8    19 Joanna         Wilk                  100.00 +  417: 310  150
    9    16 Bożena         Guział                120.25 +  444: 328  170
   10     9 Andrzej        Grabiński             133.86 +  419: 239  184
   11    10 Leszek         Kilian                109.12 +  378: 293  159
   12     5 Stanisław      Rydzik                147.73 -  386: 405   98
   13    10 Jerzy          Matyasik              128.23 -  333: 335   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 13 128.31




	Marta Sztajnert 122.54 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  479: 373  150
    2     7 Leszek         Kacprzyk              130.70 -  288: 450   81
    3    18 Urszula        Solarska              114.83 +  359: 285  165
    4     7 Jan            Mrozowski             141.23 +  427: 380  191
    5     3 Dawid          Adamczyk              144.20 -  354: 373   94
    6     7 Krzysztof      Obremski              143.83 -  379: 387   94
    7    14 Łukasz         Sornek                125.16 -  338: 391   75
    8    17 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  301: 364   50
    9    21 Andrzej        Klich                 100.00 -  327: 350   50
   10    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  373: 330  150
   11    18 Justyna        Nieznalska            100.00 +  395: 281  150
   12    18 Grażyna        Smereka               100.00 +  359: 247  150
   13    15 Katarzyna      Kowalska              110.05 -  348: 366   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 13 112.31




	Ewa Szałas 121.98 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 149.91 -  313: 490  100
    2    15 Agnieszka      Antos                 100.00 -  286: 346   50
    3    24 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 -  314: 409   71
    4    28 Grażyna        Smereka               100.00 +  382: 264  150
    5    26 Oliwier        Antos                 100.00 +  430: 103  150
    6    17 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  352: 215  150
    7    17 Ryszard        Korpalski             115.99 -  362: 376   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  7 105.29




	Grzegorz Grzeszczuk 121.22 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Puton                 147.93 -  347: 411   98
    2    21 Urszula        Solarska              114.83 -  351: 375   65
    3    24 Ewa            Szałas                121.98 +  409: 314  172
    4    16 Łukasz         Sornek                125.16 -  348: 370   75
    5    21 Andrzej        Rechowicz             126.32 -  368: 408   76
    6    24 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  471: 330  150
    7    20 Krzysztof      Gibas                 123.11 -  425: 467   73
    8    21 Joanna         Brychcy               108.05 +  403: 364  158
    9    18 Marcin         Kurowski              100.00 +  427: 251  150
   10    14 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  423: 295  177
   11    12 Ryszard        Korpalski             115.99 -  375: 388   66
   12    14 Leszek         Kacprzyk              130.70 -  346: 394   81
   13    17 Beata          Marynowicz            108.22 +  402: 320  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 13 115.31




	Bożena Guział 120.25 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                147.73 +  364: 345  198
    2    10 Irena          Sołdan                136.15 +  364: 363  186
    3     7 Mikołaj        Cieplik               133.53 -  307: 441   84
    4    12 Agnieszka      Antos                 100.00 +  390: 319  150
    5     9 Dariusz        Puton                 147.93 -  267: 454   98
    6    15 Teresa         Zalewska              119.08 +  408: 348  169
    7    10 Jerzy          Luter                 119.01 -  349: 401   69
    8    13 Leszek         Kilian                109.12 -  246: 390   59
    9    16 Krzysztof      Gibas                 123.11 -  328: 444   73
   10    19 Laura          Pisula                109.01 +  427: 317  159
   11    15 Jerzy          Matyasik              128.23 -  314: 362   78
   12    17 Natalia        Ogierman              128.45 -  354: 373   78
   13    20 Urszula        Solarska              114.83 -  306: 489   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 13 112.77




	Teresa Zalewska 119.08 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              146.72 -  227: 424   97
    2    27 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  371: 337  150
    3    20 Ryszard        Żydaczewski           118.38 -  338: 376   68
    4    18 Renata         Andracka              116.65 +  349: 346  167
    5    20 Jerzy          Matyasik              128.23 +  399: 349  178
    6    15 Bożena         Guział                120.25 -  348: 408   70
    7    16 Agnieszka      Antos                 100.00 -  342: 392   50
    8    18 Agnieszka      Walas                 114.49 -  373: 384   64
    9    24 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  439: 322  150
   10    20 Beata          Marynowicz            108.22 +  357: 346  158
   11    14 Andrzej        Grabiński             133.86 -  284: 474   84
   12    16 Janusz         Krupiński             128.96 -  312: 368   79
   13    19 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  342: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 13 105.00




	Jerzy Luter 119.01 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 144.24 +  390: 371  194
    2     4 Mikołaj        Cieplik               133.53 -  353: 354   84
    3    21 Joanna         Wilk                  100.00 +  315: 288  150
    4    11 Krzysztof      Kałuża                138.11 +  455: 342  188
    5     6 Rafał          Wesołowski            131.68 -  272: 509   82
    6    12 Andrzej        Grabiński             133.86 +  440: 417  184
    7    10 Bożena         Guział                120.25 +  401: 349  170
    8     6 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  476: 479   73
    9     7 Jan            Mrozowski             141.23 -  360: 376   91
   10    10 Krzysztof      Obremski              143.83 +  356: 355  194
   11     6 Stanisław      Rydzik                147.73 -  301: 397   98
   12     9 Andrzej        Rechowicz             126.32 +  385: 312  176
   13    11 Leszek         Kacprzyk              130.70 -  301: 408   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 13 135.77




	Ryszard Żydaczewski 118.38 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Adamczyk              144.20 -  270: 443   94
    2    22 Stanisław      Rydzik                147.73 +  479: 370  198
    3    20 Teresa         Zalewska              119.08 +  376: 338  169
    4     8 Bogusław       Szyszka               138.73 +  398: 343  189
    5     5 Justyna        Górka                 144.24 -  400: 430   94
    6     6 Jan            Mrozowski             141.23 -  254: 438   91
    7    18 Leszek         Kilian                109.12 -  280: 383   59
    8    15 Beata          Marynowicz            108.22 +  328: 307  158
    9    14 Jerzy          Matyasik              128.23 -  384: 441   78
   10    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  410: 329  150
   11    13 Krzysztof      Obremski              143.83 -  286: 514   94
   12    20 Urszula        Solarska              114.83 +  401: 320  165
   13    16 Leszek         Kilian                109.12 +  396: 273  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 13 130.62




	Renata Andracka 116.65 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              143.83 -  381: 462   94
    2    16 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  449: 255  150
    3    10 Krzysztof      Gibas                 123.11 -  254: 436   73
    4    18 Teresa         Zalewska              119.08 -  346: 349   69
    5    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  347: 285  150
    6    22 Mirosława      Jursza                100.00 +  365: 323  150
    7    12 Andrzej        Grabiński             133.86 +  449: 351  184
    9    13 Justyna        Nieznalska            100.00 +  396: 273  150
   10    13 Katarzyna      Kowalska              110.05 -  314: 386   60
   11    17 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  309: 437   77
   12    15 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  393: 365  150
   13    13 Janusz         Krupiński             128.96 -  324: 373   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Ryszard Korpalski 115.99 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          142.54 -  331: 336   93
    2    23 Katarzyna      Turbiarz              100.00 +  306: 261  150
    3    19 Jan            Mrozowski             141.23 -  352: 525   91
    4    17 Laura          Pisula                109.01 +  417: 303  159
    5    14 Agnieszka      Walas                 114.49 +  437: 320  164
    6     9 Bogusław       Szyszka               138.73 -  367: 416   89
    7    17 Ewa            Szałas                121.98 +  376: 362  172
    8     9 Justyna        Górka                 144.24 -  269: 509   94
    9    12 Krzysztof      Obremski              143.83 -  407: 426   94
   10    17 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  402: 288  150
   11    12 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 +  388: 375  171
   12    10 Andrzej        Grabiński             133.86 -  349: 409   84
   13    14 Natalia        Ogierman              128.45 -  344: 367   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 13 122.23




	Urszula Solarska 114.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jan            Mrozowski             141.23 -  271: 506   91
    2    21 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 +  375: 351  171
    3    18 Marta          Sztajnert             122.54 -  285: 359   73
    4    19 Agnieszka      Walas                 114.49 -  406: 484   64
    5    25 Katarzyna      Turbiarz              100.00 +  440: 304  150
    6    23 Joanna         Wilk                  100.00 -  360: 385   50
    7    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  308: 315   50
    9    19 Beata          Marynowicz            108.22 +  367: 275  158
   10    18 Agnieszka      Antos                 100.00 +  352: 333  150
   11    16 Mikołaj        Cieplik               133.53 -  308: 351   84
   12    20 Ryszard        Żydaczewski           118.38 -  320: 401   68
   13    20 Bożena         Guział                120.25 +  489: 306  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Agnieszka Walas 114.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bogusław       Szyszka               138.73 -  319: 428   89
    2    28 Oliwier        Antos                 100.00 +  475: 176  150
    3    16 Natalia        Ogierman              128.45 -  284: 327   78
    4    19 Urszula        Solarska              114.83 +  484: 406  165
    5    14 Ryszard        Korpalski             115.99 -  320: 437   66
    6    18 Krzysztof      Gibas                 123.11 +  387: 385  173
    7    15 Justyna        Nieznalska            100.00 -  347: 381   50
    8    18 Teresa         Zalewska              119.08 +  384: 373  169
    9    15 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  376: 329  150
   10    11 Mikołaj        Cieplik               133.53 +  366: 325  184
   11     7 Dariusz        Puton                 147.93 +  430: 355  198
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  520: 313  173
   13     5 Krzysztof      Obremski              143.83 -  349: 533   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 13 133.77




	Katarzyna Kowalska 110.05 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Kurowski              100.00 +  369: 289  150
    2     8 Krzysztof      Obremski              143.83 +  411: 395  194
    3     2 Marek          Salamon               131.38 -  307: 523   81
    4     9 Justyna        Górka                 144.24 -  275: 459   94
    5    16 Beata          Marynowicz            108.22 +  433: 320  158
    6    11 Mikołaj        Cieplik               133.53 -  336: 442   84
    7    13 Jerzy          Matyasik              128.23 +  413: 357  178
    8     8 Jan            Mrozowski             141.23 -  250: 451   91
    9    17 Agnieszka      Antos                 100.00 +  437: 325  150
   10    13 Renata         Andracka              116.65 +  386: 314  167
   11     9 Irena          Sołdan                136.15 -  394: 397   86
   12    11 Dariusz        Puton                 147.93 -  341: 446   98
   13    15 Marta          Sztajnert             122.54 +  366: 348  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 13 131.08




	Leszek Kilian 109.12 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Kałuża                138.11 -  294: 450   88
    2    17 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  397: 319  150
    3    13 Łukasz         Bobowski              146.72 -  309: 449   97
    4    26 Adam           Pietryga              100.00 +  434: 160  150
    5    13 Bogusław       Szyszka               138.73 -  192: 481   89
    6    20 Joanna         Brychcy               108.05 +  359: 326  158
    7    18 Ryszard        Żydaczewski           118.38 +  383: 280  168
    8    13 Bożena         Guział                120.25 +  390: 246  170
    9     8 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  416: 267  177
   10     6 Kamil          Górka                 149.91 -  311: 437  100
   11    10 Krzysztof      Gibas                 123.11 -  293: 378   73
   12    12 Jerzy          Matyasik              128.23 -  319: 345   78
   13    16 Ryszard        Żydaczewski           118.38 -  273: 396   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 13 120.46




	Laura Pisula 109.01 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                136.15 -  330: 448   86
    2    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  338: 410   50
    3    27 Katarzyna      Turbiarz              100.00 +  429: 234  150
    4    17 Ryszard        Korpalski             115.99 -  303: 417   66
    5    24 Joanna         Wilk                  100.00 -  359: 378   50
    6    25 Grażyna        Smereka               100.00 +  374: 303  150
    7    25 Marcin         Kurowski              100.00 +  334: 291  150
    8    14 Andrzej        Grabiński             133.86 -  380: 468   84
    9    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  380: 290  150
   10    19 Bożena         Guział                120.25 -  317: 427   70
   11    21 Beata          Marynowicz            108.22 -  408: 416   58
   12    22 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  369: 382   50
   13    22 Katarzyna      Turbiarz              100.00 +  366: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 13  97.23




	Beata Marynowicz 108.22 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Grabiński             133.86 -  291: 480   84
    2    18 Justyna        Górka                 144.24 -  383: 449   94
    3    26 Grażyna        Smereka               100.00 +  371: 328  150
    4    23 Joanna         Wilk                  100.00 +  513: 280  150
    5    16 Katarzyna      Kowalska              110.05 -  320: 433   60
    6    19 Natalia        Ogierman              128.45 -  382: 494   78
    7    22 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  422: 262  150
    8    15 Ryszard        Żydaczewski           118.38 -  307: 328   68
    9    19 Urszula        Solarska              114.83 -  275: 367   65
   10    20 Teresa         Zalewska              119.08 -  346: 357   69
   11    21 Laura          Pisula                109.01 +  416: 408  159
   12    21 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  432: 241  150
   13    17 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 -  320: 402   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 13 103.69




	Joanna Brychcy 108.05 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mikołaj        Cieplik               133.53 -  241: 490   84
    2    26 Łukasz         Pawlas                100.00 +  436: 198  150
    3    15 Bogusław       Szyszka               138.73 -  364: 470   89
    4    24 Oliwier        Antos                 100.00 +  396: 192  150
    5    11 Stanisław      Rydzik                147.73 -  404: 414   98
    6    20 Leszek         Kilian                109.12 -  326: 359   59
    7    23 Mirosława      Jursza                100.00 +  302: 278  150
    8    21 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 -  364: 403   71
    9    23 Grażyna        Smereka               100.00 +  325: 280  150
   10    15 Janusz         Krupiński             128.96 -  348: 424   79
   11    22 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  316: 384   50
   12    23 Joanna         Wilk                  100.00 +  498: 349  150
   13    18 Agnieszka      Antos                 100.00 +  404: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 13 110.00




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            131.68 -  396: 426   82
    2    15 Ewa            Szałas                121.98 +  346: 286  172
    3    22 Adam           Pietryga              100.00 +  448:  92  150
    4    12 Bożena         Guział                120.25 -  319: 390   70
    5    18 Natalia        Ogierman              128.45 +  420: 319  178
    6    14 Irena          Sołdan                136.15 -  327: 462   86
    7    16 Teresa         Zalewska              119.08 +  392: 342  169
    8    12 Dariusz        Puton                 147.93 -  280: 406   98
    9    17 Katarzyna      Kowalska              110.05 -  325: 437   60
   10    18 Urszula        Solarska              114.83 -  333: 352   65
   11    20 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  431: 269  150
   12    19 Justyna        Nieznalska            100.00 -  391: 435   50
   13    18 Joanna         Brychcy               108.05 -  329: 404   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 13 106.77




	Oliwier Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Salamon               131.38 -  178: 521   81
    2    28 Agnieszka      Walas                 114.49 -  176: 475   64
    3    29 PAUZA
    4    24 Joanna         Brychcy               108.05 -  192: 396   58
    5    26 Ewa            Szałas                121.98 -  103: 430   72
    6    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  175: 249   50
    7    27 Grażyna        Smereka               100.00 -  226: 319   50
    8    25 Katarzyna      Turbiarz              100.00 -  190: 325   50
    9    25 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  170: 411   50
   10    25 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  148: 477   50
   11    25 Marcin         Kurowski              100.00 -  176: 429   50
   12    26 Adam           Pietryga              100.00 -  216: 261   50
   13    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  170: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     675  / 12  56.25




	Gabriela Jurgaś 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Leszek         Kacprzyk              130.70 -  355: 371   81
    2    20 Marcin         Kurowski              100.00 +  387: 230  150
    3     8 Krzysztof      Obremski              143.83 -  318: 506   94
    4    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  480: 271  150
    5    17 Justyna        Nieznalska            100.00 -  343: 384   50
    6    17 Ewa            Szałas                121.98 -  215: 352   72
    7    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  297: 305   50
    8    23 Grażyna        Smereka               100.00 -  255: 270   50
    9    24 Teresa         Zalewska              119.08 -  322: 439   69
   10    26 Joanna         Wilk                  100.00 -  285: 353   50
   11    24 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  378: 274  150
   12    22 Laura          Pisula                109.01 +  382: 369  159
   13    23 Marcin         Kurowski              100.00 +  412: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 13  98.08




	Mirosława Jursza 100.00 Rybnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 130.09 -  290: 441   80
    2    19 Jerzy          Matyasik              128.23 -  337: 441   78
    3    23 Stanisław      Rydzik                147.73 -  259: 401   98
    4    27 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  328: 277  150
    5    27 Adam           Pietryga              100.00 +  407: 146  150
    6    22 Renata         Andracka              116.65 -  323: 365   67
    7    23 Joanna         Brychcy               108.05 -  278: 302   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  7  97.29




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Janusz         Krupiński             128.96 -  251: 328   79
    2    24 Laura          Pisula                109.01 +  410: 338  159
    3    17 Krzysztof      Kałuża                138.11 -  270: 438   88
    4    20 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  271: 480   50
    5    22 Renata         Andracka              116.65 -  285: 347   67
    6    28 Adam           Pietryga              100.00 +  372: 181  150
    7    24 Urszula        Solarska              114.83 +  315: 308  165
    8    16 Jerzy          Matyasik              128.23 -  215: 442   78
    9    21 Marta          Sztajnert             122.54 +  350: 327  173
   10    21 Ryszard        Żydaczewski           118.38 -  329: 410   68
   11    19 Natalia        Ogierman              128.45 -  213: 469   78
   12    25 Katarzyna      Turbiarz              100.00 -  269: 340   50
   13    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  286: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 13  96.54




	Zbigniew Kniotek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Natalia        Ogierman              128.45 -  327: 340   78
    2    25 Grażyna        Smereka               100.00 +  356: 305  150
    3    14 Jerzy          Matyasik              128.23 -  339: 349   78
    4    25 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  391: 317  150
    5    12 Łukasz         Bobowski              146.72 -  323: 488   97
    6    24 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 -  330: 471   71
    7    21 Janusz         Krupiński             128.96 +  367: 327  179
    8    17 Marta          Sztajnert             122.54 +  364: 301  173
    9    15 Agnieszka      Walas                 114.49 -  329: 376   64
   10    17 Ryszard        Korpalski             115.99 -  288: 402   66
   11    22 Joanna         Brychcy               108.05 +  384: 316  158
   12    15 Renata         Andracka              116.65 -  365: 393   67
   13    19 Teresa         Zalewska              119.08 +  346: 342  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 13 115.38




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Kowalska              110.05 -  289: 369   60
    2    20 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  230: 387   50
    3    28 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  397: 275  150
    4    21 Janusz         Krupiński             128.96 +  375: 356  179
    5    19 Andrzej        Grabiński             133.86 -  315: 539   84
    6    21 Jerzy          Matyasik              128.23 -  226: 481   78
    7    25 Laura          Pisula                109.01 -  291: 334   59
    8    24 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  399: 280  150
    9    18 Grzegorz       Grzeszczuk            121.22 -  251: 427   71
   10    24 Katarzyna      Turbiarz              100.00 -  295: 303   50
   11    25 Oliwier        Antos                 100.00 +  429: 176  150
   12    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  272: 354   50
   13    23 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  258: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 13  90.85




	Justyna Nieznalska 100.00 Jejkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Matyasik              128.23 +  376: 361  178
    2     6 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  375: 368  177
    3     5 Piotr          Broda                 130.09 -  264: 406   80
    4    13 Leszek         Kacprzyk              130.70 -  331: 372   81
    5    17 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  384: 343  150
    6    13 Krzysztof      Kałuża                138.11 -  375: 434   88
    7    15 Agnieszka      Walas                 114.49 +  381: 347  164
    8    11 Mikołaj        Cieplik               133.53 -  335: 359   84
    9    13 Renata         Andracka              116.65 -  273: 396   67
   10    16 Natalia        Ogierman              128.45 +  370: 347  178
   11    18 Marta          Sztajnert             122.54 -  281: 395   73
   12    19 Agnieszka      Antos                 100.00 +  435: 391  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Łukasz Pawlas 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    26 Joanna         Brychcy               108.05 -  198: 436   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      58  /  1  58.00




	Adam Pietryga 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  145: 480   77
    2    29 PAUZA
    3    22 Agnieszka      Antos                 100.00 -   92: 448   50
    4    26 Leszek         Kilian                109.12 -  160: 434   59
    5    27 Mirosława      Jursza                100.00 -  146: 407   50
    6    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  181: 372   50
    7    28 Katarzyna      Turbiarz              100.00 +  318: 265  150
   12    26 Oliwier        Antos                 100.00 +  261: 216  150
   13    21 Grażyna        Smereka               100.00 -  236: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  8  79.50




	Dawid Rykaczewski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             126.32 -  325: 354   76
    2    27 Teresa         Zalewska              119.08 -  337: 371   69
    3    28 Marcin         Kurowski              100.00 -  275: 397   50
    4    27 Mirosława      Jursza                100.00 -  277: 328   50
    5    28 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  294: 381   50
    6    29 PAUZA
    7    26 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  305: 297  150
    8    22 Janusz         Krupiński             128.96 -  291: 345   79
    9    26 Katarzyna      Turbiarz              100.00 +  432: 262  150
   10    25 Oliwier        Antos                 100.00 +  477: 148  150
   11    20 Agnieszka      Antos                 100.00 -  269: 431   50
   12    21 Beata          Marynowicz            108.22 -  241: 432   58
   13    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  383: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 12  90.17




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Sornek                125.16 -  299: 378   75
    2    16 Renata         Andracka              116.65 -  255: 449   67
    3    25 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  341: 295  150
    4    22 Andrzej        Rechowicz             126.32 -  284: 430   76
    5    23 Janusz         Krupiński             128.96 -  314: 471   79
    6    27 Oliwier        Antos                 100.00 +  249: 175  150
    7    29 PAUZA
    8    20 Natalia        Ogierman              128.45 -  292: 396   78
    9    22 Laura          Pisula                109.01 -  290: 380   59
   10    22 Marta          Sztajnert             122.54 -  330: 373   73
   11    26 Katarzyna      Turbiarz              100.00 -  273: 286   50
   12    24 Marcin         Kurowski              100.00 +  354: 272  150
   13    26 Oliwier        Antos                 100.00 +  376: 170  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Grażyna Smereka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  245: 364   73
    2    25 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  305: 356   50
    3    26 Beata          Marynowicz            108.22 -  328: 371   58
    4    28 Ewa            Szałas                121.98 -  264: 382   72
    5    29 PAUZA
    6    25 Laura          Pisula                109.01 -  303: 374   59
    7    27 Oliwier        Antos                 100.00 +  319: 226  150
    8    23 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  270: 255  150
    9    23 Joanna         Brychcy               108.05 -  280: 325   58
   10    23 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  374: 262  150
   11    23 Joanna         Wilk                  100.00 +  416: 317  150
   12    18 Marta          Sztajnert             122.54 -  247: 359   73
   13    21 Adam           Pietryga              100.00 +  354: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Katarzyna Turbiarz 100.00 Rybnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Gibas                 123.11 -  262: 397   73
    2    23 Ryszard        Korpalski             115.99 -  261: 306   66
    3    27 Laura          Pisula                109.01 -  234: 429   59
    4    29 PAUZA
    5    25 Urszula        Solarska              114.83 -  304: 440   65
    6    26 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  340: 345   50
    7    28 Adam           Pietryga              100.00 -  265: 318   50
    8    25 Oliwier        Antos                 100.00 +  325: 190  150
    9    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  262: 432   50
   10    24 Marcin         Kurowski              100.00 +  303: 295  150
   11    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  286: 273  150
   12    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  340: 269  150
   13    22 Laura          Pisula                109.01 -  255: 366   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 12  89.33




	Joanna Wilk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    21 Jerzy          Luter                 119.01 -  288: 315   69
    4    23 Beata          Marynowicz            108.22 -  280: 513   58
    5    24 Laura          Pisula                109.01 +  378: 359  159
    6    23 Urszula        Solarska              114.83 +  385: 360  165
    7    19 Leszek         Kacprzyk              130.70 -  296: 362   81
    8    19 Krzysztof      Gibas                 123.11 -  310: 417   73
    9    20 Janusz         Krupiński             128.96 -  318: 377   79
   10    26 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  353: 285  150
   11    23 Grażyna        Smereka               100.00 -  317: 416   50
   12    23 Joanna         Brychcy               108.05 -  349: 498   58
   13    25 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  503: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 11  99.27




	Jędrzej Zawojski 100.00 Modzurów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marta          Sztajnert             122.54 -  373: 479   73
    2    17 Leszek         Kilian                109.12 -  319: 397   59
    3    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  295: 341   50
    4    25 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  317: 391   50
    5    28 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  381: 294  150
    6    26 Katarzyna      Turbiarz              100.00 +  345: 340  150
    7    22 Beata          Marynowicz            108.22 -  262: 422   58
    8    24 Marcin         Kurowski              100.00 -  280: 399   50
    9    25 Oliwier        Antos                 100.00 +  411: 170  150
   10    23 Grażyna        Smereka               100.00 -  262: 374   50
   11    24 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  274: 378   50
   12    27 PAUZA
   13    25 Joanna         Wilk                  100.00 -  268: 503   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  / 12  78.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Ewa            Szałas                490: 313
   2 Grzegorz       Grzeszczuk           - Dariusz        Puton                 347: 411
   3 Stanisław      Rydzik               - Bożena         Guział                345: 364
   4 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Bobowski              227: 424
   5 Justyna        Górka                - Jerzy          Luter                 371: 390
   6 Ryszard        Żydaczewski          - Dawid          Adamczyk              270: 443
   7 Krzysztof      Obremski             - Renata         Andracka              462: 381
   8 Ryszard        Korpalski            - Mariusz        Wrześniewski          331: 336
   9 Jan            Mrozowski            - Urszula        Solarska              506: 271
  10 Agnieszka      Walas                - Bogusław       Szyszka               319: 428
  11 Marcin         Kurowski             - Katarzyna      Kowalska              289: 369
  12 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Kałuża                294: 450
  13 Irena          Sołdan               - Laura          Pisula                448: 330
  14 Beata          Marynowicz           - Andrzej        Grabiński             291: 480
  15 Mikołaj        Cieplik              - Joanna         Brychcy               490: 241
  16 Agnieszka      Antos                - Rafał          Wesołowski            396: 426
  17 Marek          Salamon              - Oliwier        Antos                 521: 178
  18 Gabriela       Jurgaś               - Leszek         Kacprzyk              355: 371
  19 Piotr          Broda                - Mirosława      Jursza                441: 290
  20 Andrzej        Klich                - Janusz         Krupiński             251: 328
  21 Natalia        Ogierman             - Zbigniew       Kniotek               340: 327
  22 Justyna        Nieznalska           - Jerzy          Matyasik              376: 361
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Pietryga              480: 145
  24 Dawid          Rykaczewski          - Andrzej        Rechowicz             325: 354
  25 Łukasz         Sornek               - Zygmunt        Skwarek               378: 299
  26 Grażyna        Smereka              - Krzysztof      Sporczyk              245: 364
  27 Krzysztof      Gibas                - Katarzyna      Turbiarz              397: 262
  28 Jędrzej        Zawojski             - Marta          Sztajnert             373: 479


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Marek          Salamon               379: 381
   2 Dariusz        Puton                - Jan            Mrozowski             329: 251
   3 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Górka                 318: 456
   4 Jerzy          Luter                - Mikołaj        Cieplik               353: 354
   5 Andrzej        Grabiński            - Łukasz         Sornek                409: 314
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Justyna        Nieznalska            368: 375
   7 Marta          Sztajnert            - Leszek         Kacprzyk              288: 450
   8 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Obremski              411: 395
   9 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Sporczyk              328: 397
  10 Bożena         Guział               - Irena          Sołdan                364: 363
  11 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Rechowicz             405: 370
  12 Natalia        Ogierman             - Piotr          Broda                 336: 427
  13 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Wrześniewski          370: 424
  14 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Krupiński             461: 380
  15 Ewa            Szałas               - Agnieszka      Antos                 286: 346
  16 Renata         Andracka             - Zygmunt        Skwarek               449: 255
  17 Leszek         Kilian               - Jędrzej        Zawojski              397: 319
  18 Beata          Marynowicz           - Justyna        Górka                 383: 449
  19 Jerzy          Matyasik             - Mirosława      Jursza                441: 337
  20 Gabriela       Jurgaś               - Marcin         Kurowski              387: 230
  21 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Grzeszczuk            375: 351
  22 Stanisław      Rydzik               - Ryszard        Żydaczewski           370: 479
  23 Katarzyna      Turbiarz             - Ryszard        Korpalski             261: 306
  24 Laura          Pisula               - Andrzej        Klich                 338: 410
  25 Zbigniew       Kniotek              - Grażyna        Smereka               356: 305
  26 Joanna         Brychcy              - Łukasz         Pawlas                436: 198
  27 Teresa         Zalewska             - Dawid          Rykaczewski           371: 337
  28 Oliwier        Antos                - Agnieszka      Walas                 176: 475
  29 Adam           Pietryga             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Leszek         Kacprzyk             - Kamil          Górka                 358: 387
   2 Katarzyna      Kowalska             - Marek          Salamon               307: 523
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Grabiński             533: 266
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            318: 444
   5 Piotr          Broda                - Justyna        Nieznalska            406: 264
   6 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Puton                 311: 534
   7 Bożena         Guział               - Mikołaj        Cieplik               307: 441
   8 Krzysztof      Obremski             - Gabriela       Jurgaś                506: 318
   9 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Szczygieł             329: 450
  10 Renata         Andracka             - Krzysztof      Gibas                 254: 436
  11 Janusz         Krupiński            - Justyna        Górka                 351: 442
  12 Łukasz         Sornek               - Irena          Sołdan                305: 480
  13 Łukasz         Bobowski             - Leszek         Kilian                449: 309
  14 Zbigniew       Kniotek              - Jerzy          Matyasik              339: 349
  15 Bogusław       Szyszka              - Joanna         Brychcy               470: 364
  16 Agnieszka      Walas                - Natalia        Ogierman              284: 327
  17 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Kałuża                270: 438
  18 Urszula        Solarska             - Marta          Sztajnert             285: 359
  19 Jan            Mrozowski            - Ryszard        Korpalski             525: 352
  20 Ryszard        Żydaczewski          - Teresa         Zalewska              376: 338
  21 Joanna         Wilk                 - Jerzy          Luter                 288: 315
  22 Agnieszka      Antos                - Adam           Pietryga              448:  92
  23 Mirosława      Jursza               - Stanisław      Rydzik                259: 401
  24 Ewa            Szałas               - Grzegorz       Grzeszczuk            314: 409
  25 Zygmunt        Skwarek              - Jędrzej        Zawojski              341: 295
  26 Grażyna        Smereka              - Beata          Marynowicz            328: 371
  27 Katarzyna      Turbiarz             - Laura          Pisula                234: 429
  28 Marcin         Kurowski             - Dawid          Rykaczewski           397: 275
  29 Oliwier        Antos                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Mikołaj        Cieplik               367: 355
   2 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 306: 440
   3 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 388: 420
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              433: 394
   5 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Szczygieł             333: 435
   6 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Gibas                 321: 315
   7 Marta          Sztajnert            - Jan            Mrozowski             427: 380
   8 Ryszard        Żydaczewski          - Bogusław       Szyszka               398: 343
   9 Justyna        Górka                - Katarzyna      Kowalska              459: 275
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              397: 370
  11 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Kałuża                455: 342
  12 Bożena         Guział               - Agnieszka      Antos                 390: 319
  13 Justyna        Nieznalska           - Leszek         Kacprzyk              331: 372
  14 Dawid          Adamczyk             - Natalia        Ogierman              587: 332
  15 Andrzej        Grabiński            - Stanisław      Rydzik                340: 528
  16 Grzegorz       Grzeszczuk           - Łukasz         Sornek                348: 370
  17 Laura          Pisula               - Ryszard        Korpalski             303: 417
  18 Teresa         Zalewska             - Renata         Andracka              349: 346
  19 Agnieszka      Walas                - Urszula        Solarska              484: 406
  20 Andrzej        Klich                - Gabriela       Jurgaś                271: 480
  21 Janusz         Krupiński            - Marcin         Kurowski              356: 375
  22 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Rechowicz             284: 430
  23 Joanna         Wilk                 - Beata          Marynowicz            280: 513
  24 Joanna         Brychcy              - Oliwier        Antos                 396: 192
  25 Jędrzej        Zawojski             - Zbigniew       Kniotek               317: 391
  26 Adam           Pietryga             - Leszek         Kilian                160: 434
  27 Mirosława      Jursza               - Dawid          Rykaczewski           328: 277
  28 Grażyna        Smereka              - Ewa            Szałas                264: 382
  29 Katarzyna      Turbiarz             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Salamon               378: 420
   2 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 447: 401
   3 Marta          Sztajnert            - Dawid          Adamczyk              354: 373
   4 Leszek         Kacprzyk             - Małgorzata     Szczygieł             290: 417
   5 Justyna        Górka                - Ryszard        Żydaczewski           430: 400
   6 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Luter                 509: 272
   7 Mikołaj        Cieplik              - Mariusz        Wrześniewski          397: 409
   8 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Obremski              330: 362
   9 Dariusz        Puton                - Bożena         Guział                454: 267
  10 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Gibas                 466: 236
  11 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Brychcy               414: 404
  12 Zbigniew       Kniotek              - Łukasz         Bobowski              323: 488
  13 Bogusław       Szyszka              - Leszek         Kilian                481: 192
  14 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Walas                 437: 320
  15 Krzysztof      Kałuża               - Łukasz         Sornek                398: 365
  16 Beata          Marynowicz           - Katarzyna      Kowalska              320: 433
  17 Gabriela       Jurgaś               - Justyna        Nieznalska            343: 384
  18 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Antos                 319: 420
  19 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Grabiński             315: 539
  20 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              349: 399
  21 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Grzeszczuk            408: 368
  22 Renata         Andracka             - Andrzej        Klich                 347: 285
  23 Janusz         Krupiński            - Zygmunt        Skwarek               471: 314
  24 Laura          Pisula               - Joanna         Wilk                  359: 378
  25 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Turbiarz              440: 304
  26 Ewa            Szałas               - Oliwier        Antos                 430: 103
  27 Adam           Pietryga             - Mirosława      Jursza                146: 407
  28 Dawid          Rykaczewski          - Jędrzej        Zawojski              294: 381
  29 Grażyna        Smereka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Kamil          Górka                 409: 323
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            374: 332
   3 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 439: 381
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Puton                 433: 386
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Adamczyk              387: 401
   6 Jan            Mrozowski            - Ryszard        Żydaczewski           438: 254
   7 Krzysztof      Obremski             - Marta          Sztajnert             387: 379
   8 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             417: 456
   9 Ryszard        Korpalski            - Bogusław       Szyszka               367: 416
  10 Leszek         Kacprzyk             - Stanisław      Rydzik                328: 427
  11 Katarzyna      Kowalska             - Mikołaj        Cieplik               336: 442
  12 Jerzy          Luter                - Andrzej        Grabiński             440: 417
  13 Justyna        Nieznalska           - Krzysztof      Kałuża                375: 434
  14 Agnieszka      Antos                - Irena          Sołdan                327: 462
  15 Bożena         Guział               - Teresa         Zalewska              408: 348
  16 Łukasz         Sornek               - Janusz         Krupiński             385: 375
  17 Ewa            Szałas               - Gabriela       Jurgaś                352: 215
  18 Krzysztof      Gibas                - Agnieszka      Walas                 385: 387
  19 Natalia        Ogierman             - Beata          Marynowicz            494: 382
  20 Joanna         Brychcy              - Leszek         Kilian                326: 359
  21 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Kurowski              481: 226
  22 Mirosława      Jursza               - Renata         Andracka              323: 365
  23 Joanna         Wilk                 - Urszula        Solarska              385: 360
  24 Grzegorz       Grzeszczuk           - Zbigniew       Kniotek               471: 330
  25 Laura          Pisula               - Grażyna        Smereka               374: 303
  26 Jędrzej        Zawojski             - Katarzyna      Turbiarz              345: 340
  27 Oliwier        Antos                - Zygmunt        Skwarek               175: 249
  28 Adam           Pietryga             - Andrzej        Klich                 181: 372
  29 Dawid          Rykaczewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Marek          Salamon               422: 377
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Adamczyk              303: 469
   3 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              463: 400
   4 Irena          Sołdan               - Jan            Mrozowski             362: 339
   5 Dariusz        Puton                - Rafał          Wesołowski            363: 506
   6 Krzysztof      Kałuża               - Justyna        Górka                 395: 369
   7 Andrzej        Rechowicz            - Bogusław       Szyszka               400: 431
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              425: 328
   9 Mikołaj        Cieplik              - Stanisław      Rydzik                345: 406
  10 Jerzy          Luter                - Bożena         Guział                401: 349
  11 Łukasz         Bobowski             - Natalia        Ogierman              468: 376
  12 Andrzej        Grabiński            - Renata         Andracka              351: 449
  13 Katarzyna      Kowalska             - Jerzy          Matyasik              413: 357
  14 Łukasz         Sornek               - Marta          Sztajnert             391: 338
  15 Justyna        Nieznalska           - Agnieszka      Walas                 381: 347
  16 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Antos                 342: 392
  17 Ryszard        Korpalski            - Ewa            Szałas                376: 362
  18 Leszek         Kilian               - Ryszard        Żydaczewski           383: 280
  19 Leszek         Kacprzyk             - Joanna         Wilk                  362: 296
  20 Grzegorz       Grzeszczuk           - Krzysztof      Gibas                 425: 467
  21 Zbigniew       Kniotek              - Janusz         Krupiński             367: 327
  22 Beata          Marynowicz           - Jędrzej        Zawojski              422: 262
  23 Mirosława      Jursza               - Joanna         Brychcy               278: 302
  24 Andrzej        Klich                - Urszula        Solarska              315: 308
  25 Marcin         Kurowski             - Laura          Pisula                291: 334
  26 Dawid          Rykaczewski          - Gabriela       Jurgaś                305: 297
  27 Oliwier        Antos                - Grażyna        Smereka               226: 319
  28 Katarzyna      Turbiarz             - Adam           Pietryga              265: 318
  29 Zygmunt        Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 410: 382
   2 Bogusław       Szyszka              - Marek          Salamon               444: 283
   3 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Broda                 404: 324
   4 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                481: 394
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Wrześniewski          323: 431
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 479: 476
   7 Krzysztof      Kałuża               - Łukasz         Bobowski                1: 400
   8 Jan            Mrozowski            - Katarzyna      Kowalska              451: 250
   9 Justyna        Górka                - Ryszard        Korpalski             509: 269
  10 Krzysztof      Obremski             - Leszek         Kacprzyk              356: 365
  11 Mikołaj        Cieplik              - Justyna        Nieznalska            359: 335
  12 Agnieszka      Antos                - Dariusz        Puton                 280: 406
  13 Leszek         Kilian               - Bożena         Guział                390: 246
  14 Andrzej        Grabiński            - Laura          Pisula                468: 380
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Beata          Marynowicz            328: 307
  16 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Klich                 442: 215
  17 Marta          Sztajnert            - Zbigniew       Kniotek               301: 364
  18 Agnieszka      Walas                - Teresa         Zalewska              384: 373
  19 Krzysztof      Gibas                - Joanna         Wilk                  417: 310
  20 Zygmunt        Skwarek              - Natalia        Ogierman              292: 396
  21 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Grzeszczuk            364: 403
  22 Janusz         Krupiński            - Dawid          Rykaczewski           345: 291
  23 Gabriela       Jurgaś               - Grażyna        Smereka               255: 270
  24 Jędrzej        Zawojski             - Marcin         Kurowski              280: 399
  25 Katarzyna      Turbiarz             - Oliwier        Antos                 325: 190


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Sporczyk              490: 299
   2 Marek          Salamon              - Rafał          Wesołowski            400: 379
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          395: 443
   4 Piotr          Broda                - Bogusław       Szyszka               432: 320
   5 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 391: 464
   6 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                425: 312
   7 Jerzy          Luter                - Jan            Mrozowski             360: 376
   8 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Szczygieł             416: 267
   9 Dariusz        Puton                - Leszek         Kacprzyk              479: 339
  10 Andrzej        Rechowicz            - Mikołaj        Cieplik               431: 371
  11 Andrzej        Grabiński            - Natalia        Ogierman              426: 351
  12 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Obremski              407: 426
  13 Renata         Andracka             - Justyna        Nieznalska            396: 273
  14 Ryszard        Żydaczewski          - Jerzy          Matyasik              384: 441
  15 Agnieszka      Walas                - Zbigniew       Kniotek               376: 329
  16 Krzysztof      Gibas                - Bożena         Guział                444: 328
  17 Agnieszka      Antos                - Katarzyna      Kowalska              325: 437
  18 Marcin         Kurowski             - Grzegorz       Grzeszczuk            251: 427
  19 Urszula        Solarska             - Beata          Marynowicz            367: 275
  20 Joanna         Wilk                 - Janusz         Krupiński             318: 377
  21 Andrzej        Klich                - Marta          Sztajnert             350: 327
  22 Laura          Pisula               - Zygmunt        Skwarek               380: 290
  23 Joanna         Brychcy              - Grażyna        Smereka               325: 280
  24 Teresa         Zalewska             - Gabriela       Jurgaś                439: 322
  25 Oliwier        Antos                - Jędrzej        Zawojski              170: 411
  26 Dawid          Rykaczewski          - Katarzyna      Turbiarz              432: 262


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Dawid          Adamczyk              427: 478
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Broda                 452: 305
   3 Justyna        Górka                - Jan            Mrozowski             361: 444
   4 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Szyszka               539: 277
   5 Dariusz        Puton                - Łukasz         Bobowski              324: 429
   6 Kamil          Górka                - Leszek         Kilian                437: 311
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                409: 333
   8 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             406: 383
   9 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Grabiński             419: 239
  10 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Luter                 355: 356
  11 Mikołaj        Cieplik              - Agnieszka      Walas                 325: 366
  12 Leszek         Kacprzyk             - Jerzy          Matyasik              427: 336
  13 Katarzyna      Kowalska             - Renata         Andracka              386: 314
  14 Grzegorz       Grzeszczuk           - Małgorzata     Szczygieł             423: 295
  15 Janusz         Krupiński            - Joanna         Brychcy               424: 348
  16 Natalia        Ogierman             - Justyna        Nieznalska            347: 370
  17 Zbigniew       Kniotek              - Ryszard        Korpalski             288: 402
  18 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Antos                 352: 333
  19 Bożena         Guział               - Laura          Pisula                427: 317
  20 Beata          Marynowicz           - Teresa         Zalewska              346: 357
  21 Andrzej        Klich                - Ryszard        Żydaczewski           329: 410
  22 Zygmunt        Skwarek              - Marta          Sztajnert             330: 373
  23 Grażyna        Smereka              - Jędrzej        Zawojski              374: 262
  24 Katarzyna      Turbiarz             - Marcin         Kurowski              303: 295
  25 Dawid          Rykaczewski          - Oliwier        Antos                 477: 148
  26 Gabriela       Jurgaś               - Joanna         Wilk                  285: 353


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 418: 425
   2 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Wrześniewski          370: 374
   3 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            300: 460
   4 Justyna        Górka                - Marek          Salamon               370: 347
   5 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              380: 357
   6 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Luter                 397: 301
   7 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Puton                 430: 355
   8 Bogusław       Szyszka              - Leszek         Kacprzyk              392: 292
   9 Katarzyna      Kowalska             - Irena          Sołdan                394: 397
  10 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Gibas                 293: 378
  11 Andrzej        Rechowicz            - Janusz         Krupiński             387: 358
  12 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Grzeszczuk            388: 375
  13 Ryszard        Żydaczewski          - Krzysztof      Obremski              286: 514
  14 Andrzej        Grabiński            - Teresa         Zalewska              474: 284
  15 Jerzy          Matyasik             - Bożena         Guział                362: 314
  16 Mikołaj        Cieplik              - Urszula        Solarska              351: 308
  17 Renata         Andracka             - Małgorzata     Szczygieł             309: 437
  18 Justyna        Nieznalska           - Marta          Sztajnert             281: 395
  19 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Klich                 469: 213
  20 Agnieszka      Antos                - Dawid          Rykaczewski           431: 269
  21 Laura          Pisula               - Beata          Marynowicz            408: 416
  22 Joanna         Brychcy              - Zbigniew       Kniotek               316: 384
  23 Grażyna        Smereka              - Joanna         Wilk                  416: 317
  24 Jędrzej        Zawojski             - Gabriela       Jurgaś                274: 378
  25 Oliwier        Antos                - Marcin         Kurowski              176: 429
  26 Zygmunt        Skwarek              - Katarzyna      Turbiarz              273: 286


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              421: 354
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 351: 330
   3 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              522: 188
   4 Piotr          Broda                - Jan            Mrozowski             333: 388
   5 Krzysztof      Gibas                - Stanisław      Rydzik                386: 405
   6 Irena          Sołdan               - Marek          Salamon               453: 444
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Walas                 313: 520
   8 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Szyszka               462: 371
   9 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rechowicz             385: 312
  10 Andrzej        Grabiński            - Ryszard        Korpalski             409: 349
  11 Dariusz        Puton                - Katarzyna      Kowalska              446: 341
  12 Leszek         Kilian               - Jerzy          Matyasik              319: 345
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Mikołaj        Cieplik               441: 366
  14 Leszek         Kacprzyk             - Grzegorz       Grzeszczuk            394: 346
  15 Zbigniew       Kniotek              - Renata         Andracka              365: 393
  16 Teresa         Zalewska             - Janusz         Krupiński             312: 368
  17 Bożena         Guział               - Natalia        Ogierman              354: 373
  18 Marta          Sztajnert            - Grażyna        Smereka               359: 247
  19 Justyna        Nieznalska           - Agnieszka      Antos                 435: 391
  20 Urszula        Solarska             - Ryszard        Żydaczewski           320: 401
  21 Beata          Marynowicz           - Dawid          Rykaczewski           432: 241
  22 Gabriela       Jurgaś               - Laura          Pisula                382: 369
  23 Joanna         Wilk                 - Joanna         Brychcy               349: 498
  24 Marcin         Kurowski             - Zygmunt        Skwarek               272: 354
  25 Katarzyna      Turbiarz             - Andrzej        Klich                 340: 269
  26 Adam           Pietryga             - Oliwier        Antos                 261: 216
  27 Jędrzej        Zawojski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Wrześniewski          333: 434
   2 Kamil          Górka                - Dawid          Adamczyk              495: 383
   3 Jan            Mrozowski            - Stanisław      Rydzik                312: 372
   4 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 309: 347
   5 Agnieszka      Walas                - Krzysztof      Obremski              349: 533
   6 Marek          Salamon              - Justyna        Górka                 426: 414
   7 Andrzej        Grabiński            - Dariusz        Puton                 294: 503
   8 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Bobowski              447: 314
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              453: 317
  10 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Gibas                 335: 333
  11 Leszek         Kacprzyk             - Jerzy          Luter                 408: 301
  12 Andrzej        Rechowicz            - Mikołaj        Cieplik               334: 354
  13 Renata         Andracka             - Janusz         Krupiński             324: 373
  14 Natalia        Ogierman             - Ryszard        Korpalski             367: 344
  15 Marta          Sztajnert            - Katarzyna      Kowalska              348: 366
  16 Ryszard        Żydaczewski          - Leszek         Kilian                396: 273
  17 Grzegorz       Grzeszczuk           - Beata          Marynowicz            402: 320
  18 Agnieszka      Antos                - Joanna         Brychcy               329: 404
  19 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Kniotek               342: 346
  20 Urszula        Solarska             - Bożena         Guział                489: 306
  21 Adam           Pietryga             - Grażyna        Smereka               236: 354
  22 Laura          Pisula               - Katarzyna      Turbiarz              366: 255
  23 Gabriela       Jurgaś               - Marcin         Kurowski              412: 258
  24 Andrzej        Klich                - Dawid          Rykaczewski           286: 383
  25 Joanna         Wilk                 - Jędrzej        Zawojski              503: 268
  26 Zygmunt        Skwarek              - Oliwier        Antos                 376: 170
Lista rankingowa na dzień 2014-10-20

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              159.55  31750  199
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.52  31387  198
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.05  25726  167
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.65  29920  196
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  28706  191
   6 Kamil Górka                    Kraków               150.16  28230  188
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.09  23264  155
   8 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.13  28293  191
  10 Marek Reda                     Dębówka              147.63  28049  190
  11 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.57  27596  187
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  13 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.95  15283  104
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             146.91  28647  195
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.61  25950  177
  16 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.38  28251  193
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.34  28537  195
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             145.57  28822  198
  19 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.08  17120  118
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  21 Dawid Pikul                    Poznań               144.97  28704  198
  22 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.47  25138  174
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.20  27974  194
  24 Krzysztof Obremski             Legnica              144.00  27648  192
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  26 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      143.11   5438   38
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.51  26221  184
  30 Justyna Górka                  Kraków               142.42  27629  194
  31 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               141.16  28233  200
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.97  27066  192
  35 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             140.92  28044  199
  36 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  26544  189
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.77  17332  124
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  41 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  42 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  44 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.30  13553   98
  45 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.90  27581  200
  47 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  48 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.39  27066  197
  49 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.33  27192  198
  50 Marek Syczuk                   Warszawa             136.87   4106   30
  51 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.85  15464  113
  52 Karol Waniek                   Wrocław              136.22  14712  108
  53 Kamil Kister                   Puławy               135.99  24886  183
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  55 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  56 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.66  10039   74
  57 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  58 Irena Sołdan                   Sopot                134.99  26864  199
  59 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.85  17395  129
  62 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.49  22729  169
  63 Andrzej Grabiński              Suchedniów           134.35   4971   37
  64 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  26029  194
  65 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             134.12  25751  192
  66 Artur Irzyk                    Kraków               133.96   7368   55
  67 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  69 Radosław Jachna                Łódź                 133.51  16155  121
  70 Marek Salamon                  Bytom                133.44  11342   85
  71 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  72 Piotr Broda                    Sandomierz           133.22  25579  192
  73 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.06  10512   79
  74 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  75 Dominik Piasecki               Słupsk               132.70  10749   81
  76 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.66  25869  195
  77 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  78 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.07  24830  188
  79 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.56  14998  114
  80 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           131.51   6444   49
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Maciej Perzyński               Piła                 131.24  22049  168
  83 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.03  20833  159
  84 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.02  15722  120
  85 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  86 Agnieszka Krupka               Krosno               130.86  13479  103
  87 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  88 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.37  25943  199
  91 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.36  26072  200
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.32  10947   84
  93 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.32  24630  189
  94 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  95 Michał Rogalewicz              Poznań               130.05  14045  108
  96 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.54   6218   48
  98 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.52  12822   99
  99 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.47  25377  196
 100 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
 101 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 102 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 103 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.90  24491  190
 104 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
 105 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.32  25279  197
 106 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.29  17191  134
 107 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 108 Janusz Krupiński               Bytom                128.04  21638  169
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            127.91  25070  196
 110 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.84   7798   61
 111 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 112 Jakub Błażejewski              Poznań               127.68  15322  120
 113 Natalia Ogierman               Katowice             127.57  15564  122
 114 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.57  22579  177
 115 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 116 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.49  24478  192
 117 Leszek Stecuła                 Bytom                127.48  10453   82
 118 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.29  24567  193
 119 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 120 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 121 Rafał Matczak                  Milanówek            126.73  13814  109
 122 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 123 Marcin Ceglarek                Kraków               126.49  16949  134
 124 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.39  25025  198
 125 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 126 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.90   6169   49
 127 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.75  24018  191
 128 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 129 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.65   6031   48
 130 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.57  17077  136
 132 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.48  12046   96
 133 Marta Bajorek                  Warszawa             124.98  23996  192
 134 Barbara Obremska               Wrocław              124.86  22599  181
 135 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 136 Bogdan Kozłowski               Białystok            124.62  16949  136
 137 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 138 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 139 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.01   8309   67
 140 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.00  24799  200
 141 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.79  14979  121
 142 Tomasz Lempart                 Kraków               123.75  16830  136
 143 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 123.72  23506  190
 144 Krzysztof Gibas                Kraków               123.47  23212  188
 145 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.44  22466  182
 146 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 147 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 148 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 149 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.15  24384  198
 150 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.88   7373   60
 151 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.79   5894   48
 152 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 153 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 155 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.78   6089   50
 156 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.63  17637  145
 158 Anita Bruska                   Gdynia               121.56  17504  144
 159 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.47  23565  194
 160 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 161 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.32  23293  192
 162 Krzysztof Bonda                Białystok            121.25  10185   84
 163 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 164 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.98   7380   61
 165 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 166 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 167 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.53   7955   66
 168 Jerzy Luter                    Bytom                120.50  17593  146
 169 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.48  23133  192
 170 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 171 Marta Sztajnert                Wisła                120.36   7342   61
 172 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 173 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.30  23217  193
 175 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 176 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.90   8513   71
 177 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 178 Agnieszka Walas                Kraków               119.71   5746   48
 179 Michał Ozimiński               Łódź                 119.65   3709   31
 180 Dariusz Ulatowski              Tuchola              119.61  22248  186
 181 Anna Krynicka                  Warszawa             119.52  16613  139
 182 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   8960   75
 183 Beata Piotrowska               Łódź                 119.24   9301   78
 184 Bożena Guział                  Racibórz             119.11  10124   85
 185 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.09  16792  141
 186 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.97  11659   98
 187 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.94  15105  127
 188 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       118.76  11401   96
 189 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.66  21358  180
 191 Paweł Maciejczuk               Białystok            118.47  15757  133
 192 Andrzej Kraska                 Wrocław              118.46   4620   39
 193 Ewa Radzikowska                Gliwice              118.37  16809  142
 194 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 195 Rafał Stachowski               Police               118.34  20472  173
 196 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 197 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.08  12635  107
 198 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              117.79  20967  178
 200 Teresa Zalewska                Racibórz             117.71  15655  133
 201 Maurycy Machnio                Lipiany              117.48  12218  104
 202 Konrad Sowula                  Kraków               117.32   7743   66
 203 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 204 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 205 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
 206 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.55  22145  190
 208 Joanna Suchanek                Wrocław              116.54   4778   41
 209 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.48  18404  158
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.46  19915  171
 211 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.25  17670  152
 212 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 213 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 214 Renata Andracka                Zwola                115.61  22659  196
 215 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 216 Adam Janicki                   Wrocław              115.45  16510  143
 217 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.35  10728   93
 218 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.25  20169  175
 219 Anna Biegańska                 Białystok            115.24  13137  114
 220 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 221 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.02   6326   55
 222 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 223 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 224 Bogusław Książek               Szczecin             114.77   7460   65
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
 226 Urszula Solarska               Łódź                 114.70  22252  194
 227 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 228 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 229 Dariusz Sowula                 Kraków               113.74   7848   69
 230 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 231 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 232 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.44  21668  191
 233 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  21890  193
 234 Monika Siemaszko               Lipiany              112.98  20336  180
 235 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.88  21447  190
 236 Sławomir Długosz               Ostróda              112.78  16241  144
 237 Dorota Ostrowska               Białystok            112.50  17438  155
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            112.31  16510  147
 239 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.40  21388  192
 240 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 241 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.27   9347   84
 242 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 243 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.18  15677  141
 244 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.14   8113   73
 245 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 246 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 247 Anna Niedzielko                Szczecin             110.74  15836  143
 248 Lucyna Śniadach                Rumia                110.53  21111  191
 249 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 250 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.07  14199  129
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 252 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 253 Tomasz A. Praga                Białystok            109.47  10290   94
 254 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.43  15758  144
 255 Dominika Worona                Police               109.33  14213  130
 256 Maria Pokorska                 Warszawa             109.10  20402  187
 257 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 258 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 259 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 260 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 261 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 262 Zbigniew Kniotek               Kraków               108.19   4003   37
 263 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.87  19093  177
 264 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
 265 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.84  12617  117
 266 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.82  21349  198
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.80  20698  192
 268 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 269 Laura Pisula                   Wrocław              107.58  11511  107
 270 Robert Wagner                  Wrocław              107.55   9034   84
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.27  13838  129
 272 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.49  17358  163
 273 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 274 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 275 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.88  20329  192
 276 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.80  20313  192
 277 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 278 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.59  20168  191
 279 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 280 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            105.50   6330   60
 281 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.46  16452  156
 282 Anna Arana                     Warszawa             104.97  10392   99
 283 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 284 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.47  17342  166
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 286 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 287 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.46   4242   41
 288 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 292 Michał Landowski               Police               102.40  19968  195
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 294 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 295 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 296 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         100.98   6059   60
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 298 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 299 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             100.53   5328   53
 300 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 301 Agnieszka Antos                Racibórz              99.70   5384   54
 302 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 303 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           99.38   4770   48
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 305 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.72  12410  127
 306 Sylwia Buks                    Warszawa              97.36  14312  147
 307 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.22   5736   59
 308 Kinga Stecuła                  Bytom                 97.21   5638   58
 309 Beata Kiżewska                 Świnoujście           96.96   6884   71
 310 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.57  10236  106
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 314 Anna Lenartowska               Gdynia                95.37   8583   90
 315 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.23   6761   71
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              95.14   7231   76
 317 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.05   7699   81
 318 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 319 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.20   9589  104
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.02  15276  166
 322 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           90.54   3169   35
 323 Paulina Naplocha               Racibórz              90.09   7387   82
 324 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 325 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 326 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 327 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 328 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 329 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 332 Teresa Balewska                Reda                  79.44   5243   66
 333 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   78.85   2681   34
 334 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 335 Marcin Kurowski                Racibórz              75.86   4779   63
 336 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.75   4720   64
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 338 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 339 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              64.34  12160  189
 341 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 2014-10-20

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Maciej Bukowski                Szczecin             108.76   3154   29
   4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Ryszard Pliszka                Szczecin              91.77   2386   26
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             115.88   2897   25
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Beata Marynowicz               Racibórz             111.64   2791   25
  10 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
  11 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  12 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  13 Gabriela Jurgaś                Jaworzno             103.76   2594   25
  14 Joanna Brychcy                 Katowice             100.84   2521   25
  15 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  16 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  17 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  18 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  19 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  20 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  21 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  22 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  23 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  24 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  26 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  28 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  29 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  32 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  34 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.29   2719   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  37 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          108.25   2598   24
  38 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  39 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  40 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  41 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  42 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  43 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  44 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  45 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  46 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.52   2450   23
  47 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  48 Bożena Mileńko                 Świnoujście           96.83   2227   23
  49 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  50 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  51 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  53 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  55 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  56 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  57 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  59 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  60 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  61 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.64   3028   22
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  64 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  65 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  66 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  67 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           75.32   1657   22
  68 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  69 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  70 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  71 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  72 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  73 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  74 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  75 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  76 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  77 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  78 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  81 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  82 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  83 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  84 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  85 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  86 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  87 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  88 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  89 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  90 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  91 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  92 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  93 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  94 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  95 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  96 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  97 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  98 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             99.77   1297   13
  99 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 100 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 101 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 102 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 103 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
 104 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 105 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 106 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 107 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 108 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 109 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 110 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 111 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 112 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 113 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 114 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 115 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 116 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 117 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 118 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 119 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 120 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 121 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 122 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 123 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 124 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 126 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 127 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 128 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 129 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 130 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 131 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 132 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 133 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 134 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 135 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 136 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 139 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 140 Hanna Mazowiecka               Świnoujście          100.83   1210   12
 141 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.75   1209   12
 142 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 143 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 144 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 145 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 146 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 147 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 148 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 149 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 150 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 151 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 152 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 153 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 154 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 155 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 156 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 157 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 158 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 159 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 160 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 161 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 162 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 163 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 164 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 165 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 166 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 167 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 168 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 169 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 170 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 171 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 172 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 173 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 174 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 175 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 176 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 177 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 178 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 179 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 180 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 181 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 182 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 183 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 184 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 185 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 186 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 187 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 188 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 189 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 190 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 191 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 192 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 193 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 194 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 195 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 196 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 197 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 198 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 199 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 200 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 201 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 202 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 203 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 204 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 205 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 207 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 209 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 210 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 211 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 212 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 213 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 214 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 215 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 216 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 217 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 218 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 219 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 220 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 221 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 222 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 223 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 224 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 225 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 226 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 227 Anna Strugała                  Świnoujście           73.36    807   11
 228 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 229 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 230 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 231 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 232 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 233 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 234 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 235 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 236 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 237 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 238 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 239 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 240 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 241 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 242 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 243 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 244 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 245 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 246 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 247 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 248 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 249 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 250 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 251 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 252 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 253 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 254 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 255 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 256 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 257 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 258 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 259 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 260 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 261 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 262 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 263 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 264 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 265 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 266 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 267 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 268 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 269 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 270 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 271 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 272 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 273 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 274 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 275 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 276 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 277 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 278 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 279 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 280 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 281 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 282 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 283 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 284 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 285 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 286 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 287 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 288 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 289 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 290 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 291 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 292 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 293 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 294 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 295 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 296 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 297 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 298 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 299 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 300 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 301 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 302 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 303 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 304 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 305 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 306 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 307 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 308 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 309 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 310 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 311 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 312 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 313 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 314 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 315 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 316 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 317 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 318 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 319 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 320 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 321 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 322 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 323 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 324 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 325 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 326 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 327 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 328 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 329 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 330 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 331 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 332 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 333 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 334 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 335 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 336 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie