Nowe Miasto Lubawskie 3
października
Nowe Miasto Lubawskie 3- 4 października XVIII Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2015
Racibórz10
października
Racibórz 10-11 października VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoMistrzostwa Regionów 2015
Nowy Dwór Mazowiecki24
października
Nowy Dwór Mazowiecki 24-25 października XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
Veni, vidi, Bobowski vicit10 - 11 października 2015 — VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoRacibórz, 10 - 11 października 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Veni, vidi, Bobowski vicitDwa dni zmagań w Raciborzu zgromadziły 63 osoby, w tym czworo debiutantów. Od razu widać było, że wszystko jest przygotowane z wielką pieczą – zasługa to Teresy Zalewskiej, Bożeny Guział oraz Marcina Kurowskiego, jak i innych osób spośród miejscowego klubu Szkrab.

Scrabblowe potyczki toczyliśmy rywalizując w wielu ciekawych kategoriach – każdą rundę „Sponsorowała” jedna literka ze słowa SZKRABLOWANIE — należało ułożyć najdroższe słowo rozpoczynające się na nią. O szczegółach tego konkursu można poczytać w komentarzach sędziego w zakładce „Przebieg”. Klasycznie czekaliśmy na najdroższe położone słowo (Adam Jurkowski, SPĘCZYSZ za 185 pkt.) czy ciekawił nas skok tygrysa — największa różnica (dodatnia) pomiędzy numerem startowym a osiągniętym miejscem. Tutaj bezkonkurencyjny okazał się Ryszard Korpalski, który przeszedł drogę z 36 pozycji do 9 miejsca w turnieju. Sławek Wolski cieszył się z wygranej w zadaniu na ułożenie najdroższego wyrazu z liter SIMIO (nazwa jednego ze sponsorów) – zwycięstwo dało mu słowo OCIOSAMI (72 pkt.). Wspomniawszy sponsorów – zapraszam Was na stronę informacyjną turnieju – czytając wymienioną tam listę darczyńców zrozumiemy, dlaczego stoły uginały się pod licznymi nagrodami. Wśród nich można było wygrać ciśnieniomierze (specjalne ukłony dla pani Ewy Szwedo z Apteki „Pod Różami”) – dla najlepszych „ciśnieniowców” – graczy ratujących zwycięstwo w partii położeniem headshota, czyli zdobyciem premii związanej z wyłożeniem wszystkich siedmiu liter w ostatnim ruchu. Laureatami w tej dziedzinie zostali Łukasz Sornek, Leszek Kilian i dwukrotnie Piotr Kozak. Najlepszym debiutantem (spośród czterech osób) został Michał Głąb z Zabrza.

Padło już wiele nazwisk w tej relacji, ale teraz przychodzi czas na najważniejsze. Od szóstej do ostatniej rundy rozgrywał na pierwszym stole swe partie Łukasz Bobowski z Suchedniowa. Rewelacyjna forma pozwoliła mu, mimo przegranej w ostatniej partii, zająć pierwsze miejsce. Jedynym, który mógł Łukasza zdetronizować, był Dawid Adamczyk z Wodzisławia. Potrzebował do tego jednakże wysokiej (ponad 109 małych pkt.) wygranej nad Łukaszem w 13 rundzie. Wygrał, ale tylko trzynastoma. Niemniej drugie miejsce i przewaga 2 dużych punktów nad kolejnym graczem i tak musiały dać mu satysfakcję. Trzecie miejsce dla Andrzeja Rechowicza z Katowic (przy okazji kolekcjonującego największą liczbę w turnieju małych punktów – 5338).

Rozdanie nagród, wśród których było jeszcze kilka kategorii, z racji wspomnianego bogactwa było długie i bardzo miłe. Z żalem wyjeżdżaliśmy z Raciborza. Sędzia, który w trakcie turnieju przeszukiwał Internet tropiąc raciborskie ciekawostki, zaprasza jeszcze raz do zajrzenia do jego komentarzy – można się dowiedzieć z nich, co zrobił dla Raciborza Mieszko Plątonogi (a czego nie zrobił jego wnuk, Mieszko Otyły), gdzie mieszka najstarsza mieszkanka miasta, pani Dżed-Amonet-ius-anch, gdzie rosną tawułki i dlaczego przed wizytą w Muzeum Raciborskim warto wyleczyć zęby.

Jeszcze raz moc podziękowań dla wszystkich organizatorek i organizatorów.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekRaciborskie Centrum Kultury, Racibórz, ul. Chopina 21
Obrońca tytułuMariusz Wrześniewski
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 10 października (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 11 października (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://mapy.eholiday.pl/mapa-raciborz-raciborz-raciborz.html
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieObiady częściowo sponsorowane na miejscu- catering, kawa, herbata, napoje, kanapki i inne. Chętnych na obiad w postaci szwedzkiego stołu prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz. Do wyboru pierogi, kilka rodzajów mięs oraz dodatki (tak jak w poprzednich latach). Koszt -€” 15 zł.
Noclegihttp://www.eholiday.pl/noclegi-qb4283.html

http://osir-raciborz.pl/noclegi
tel. 32 415 37 17
tel. 32 415 22 83 hala
tel. 32 415 24 51 kemping
Miejsca noclegowe
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu dysponuje trzema obiektami, w których można skorzystać z noclegu. Obiekty, o których mowa to Kemping przy ul. Markowickiej 1, Dom Sportowca (chwilowo działalność zawieszona) przy ul. Zamkowej 4 oraz pokoje hotelowe w hali widowiskowo-sportowej OSiR "Arena Rafako" przy ul. Łąkowej 31.
Cennik:
1. Domki Kempingowe przy ul. Markowickiej 1 (4-osobowe): 100 zł/doba
2. Dom Sportowca:
- pokój dwuosobowy z umywalką — 80 zł/doba
- pokój dwuosobowy z prysznicem — 90 zł/doba
- pokój trzyosobowy z prysznicem — 100 zł/doba
- pokój pięcioosobowy z łazienką — 140 zł/doba
- segment dwupokojowy z łazienką — 160 zł doba
- grupy zorganizowane liczące min. 10 osób — 35 zł/os./doba
3. Arena Rafako:
- pokój dwuosobowy — 100 zł/doba
- pokój trzyosobowy — 120 zł/doba
- pokój czteroosobowy — 140 zł/doba
NagrodyPieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyTeresa Zalewska, tel. 608341215, mail: teresazalewska1@wp.pl
Bożena Guział, tel, 509958962, mail: boszka102@wp.pl
Marcin Kurowski, tel. 732273223, mail: mk728@wp.pl

Współorganizator:
http://www.rck.com.pl/n/site/start.html
SponsorzyUrząd Miasta Racibórz, http://www.raciborz.pl/
Starostwo Powiatowe w Raciborzu,http://powiatraciborski.pl/

Patroni medialni:
http://www.gazetainformator.pl
http://www.raciborek.pl
http://www.vanessa.fm
http://www.naszraciborz.pl/site/filmy
http://www.raciborz.com.pl
http://www.naszraciborz.pl/site/index.html
http://www.nowiny.pl
http://www.nowiny.pl/egazeta/nowiny-raciborskie

Sponsorzy:
http://oficyna.osdw.pl
http://www.pwsz.raciborz.edu.pl
http://www.geodezja-paskuda.pl
http://www.ofistar.pl
http://www.simiopolska.pl
http://www.powiatraciborski.pl
http://www.raciborz.pl
http://www.mieszko.pl
http://jaskowski.net
http://www.jptelebim.pl
http://www.browar-raciborz.pl
http://el-bis.pl
http://www.klimek.org.pl
http://pizzeria-niebo.pl
http://www.rameta.com.pl
http://www.aptekawsieci.pl
http://www.zoo-mar.pl

Salon Fryzjerski T.Stroka & B.Witeczek, 47-400 Racibórz, ul. P. Michejdy 18
Caroser Service. Zakład blacharsko-lakierniczy Dariusz Płachta, ul. Górna 24, 47-400 Racibórz
Sklep PIVNICA, ul. Ogrodowa 34, 47-400 Racibórz


Wyniki turnieju VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             147.35     11.0     5201     2178      860
  2 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       155.90     11.0     5105     2108      636
  3 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.79      9.0     5338     1938      564
  4 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            147.78      9.0     5204     1931      568
  5 Artur           Irzyk                Kraków                 136.48      9.0     5038     1790      408
  6 Mateusz         Królikowski          Wrocław                126.79      9.0     5002     1817      550
  7 Ewa             Szałas               Katowice               126.34      8.5     5143     1819      861
  8 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.90      8.5     4801     1716      352
  9 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              115.30      8.0     4997     1877      164
 10 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             137.13      8.0     4988     1858       94
 11 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               125.24      8.0     4942     1806      241
 12 Barbara         Obremska             Wrocław                131.70      8.0     4873     1679      140
 13 Bożena          Guział               Racibórz               116.60      8.0     4839     1737      377
 14 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.97      8.0     4799     1767      479
 15 Jerzy           Luter                Bytom                  115.39      8.0     4796     1666      770
 16 Leszek          Kacprzyk             Katowice               131.07      8.0     4779     1704      418
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.32      7.0     5303     1653      677
 18 Marcin          Ceglarek             Kraków                 126.38      7.0     5177     1634      798
 19 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               123.89      7.0     5009     1579      426
 20 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  123.84      7.0     4976     1545      796
 21 Krzysztof       Gibas                Kraków                 126.08      7.0     4860     1712      403
 22 Jakub           Nalepa               Gliwice                117.88      7.0     4860     1664      445
 23 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.78      7.0     4770     1616      342
 24 Sławomir        Wolski               Wrocław                113.93      7.0     4766     1610      232
 25 Teresa          Zalewska             Racibórz               116.69      7.0     4764     1587      284
 26 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      123.39      7.0     4714     1590      120
 27 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   106.44      7.0     4593     1534      -90
 28 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      7.0     4371     1498      -75
 29 Janusz          Krupiński            Bytom                  131.10      7.0     3450     1312      715
 30 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 136.31      6.5     4955     1646     -105
 31 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         129.39      6.0     4945     1416      217
 32 Agnieszka       Walas                Kraków                 116.12      6.0     4867     1474     -177
 33 Adam            Jurkowski            Gliwice                133.78      6.0     4828     1503     -205
 34 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.80      6.0     4813     1564       32
 35 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           126.98      6.0     4761     1473      -89
 36 Urszula         Solarska             Łódź                   113.25      6.0     4651     1558     -334
 37 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               100.00      6.0     4414     1448      150
 38 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      6.0     4262     1416     -356
 39 Janina          Dąbrowska            Rybnik                 100.00      6.0     4232     1451     -185
 40 Łukasz          Sornek               Mikołów                126.93      5.5     4864     1482       31
 41 Jędrzej         Zawojski             Modzurów               100.00      5.5     4266     1241      295
 42 Marta           Sztajnert            Wisła                  108.35      5.0     4839     1384     -335
 43 Joanna          Brychcy              Katowice               119.32      5.0     4713     1325       87
 44 Leszek          Kilian               Jaworzno               103.24      5.0     4432     1319      137
 45 Przemysław      Malinka              Ostrożnica             106.00      5.0     4270     1388     -299
 46 Piotr           Kozak                Racibórz               100.00      5.0     4224     1436     -460
 47 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      5.0     4110     1169       -8
 48 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      5.0     3862     1146       35
 49 Leszek          Stecuła              Bytom                  131.54      5.0     3181     1030      292
 50 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     4018     1095     -343
 51 Alicja          Puchowska            Strzelce Opolskie      100.00      4.5     3739     1064      -57
 52 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      4.5     3508     1038     -598
 53 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      3.5     3295      927     -696
 54 Aleksandra      Celuch               Będzin                 100.00      3.5     3001      917     -694
 55 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      3.5     2966      881     -462
 56 Sandra          Malinowska           Kuźnia Raciborska      100.00      3.5     2935      959     -976
 57 Aleksandra      Maliszewska          Będzin                 100.00      3.5     2795      879     -851
 58 Michał          Sztajnert            Wisła                  100.00      3.5     2785      987    -1142
 59 Szymon          Stępień              Bytom                  100.00      3.0     2496      829     -481
 60 Grażyna         Smereka              Racibórz               100.00      2.0     2345      737     -651
 61 Irena           Sołdan               Sopot                  136.22      2.0     1213      429      133
 62 Monika          Blokesz              Racibórz               100.00      1.5     2727      746    -1224
 63 Łukasz          Pawlas               Racibórz               100.00      1.0      613      200       64
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego



	Dawid Adamczyk 155.90 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jakub          Nalepa                117.88 +  400: 341  168
    2     5 Janusz         Krupiński             131.10 -  362: 444   81
    3    20 Przemysław     Malinka               106.00 +  438: 251  156
    4    14 Piotr          Kozak                 100.00 +  376: 248  150
    5     6 Ewa            Szałas                126.34 +  442: 321  176
    6     5 Mikołaj        Cieplik               137.13 +  403: 336  187
    7     1 Łukasz         Bobowski              147.35 -  265: 357   97
    8     7 Stanisław      Rydzik                143.32 +  399: 370  193
    9     3 Krzysztof      Gibas                 126.08 +  389: 335  176
   10     3 Ryszard        Korpalski             115.30 +  389: 381  165
   11     2 Andrzej        Rechowicz             128.79 +  469: 367  179
   12     2 Mateusz        Królikowski           126.79 +  436: 394  177
   13     1 Łukasz         Bobowski              147.35 +  337: 324  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2102  / 13 161.69




	Dariusz Puton 147.78 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Teresa         Zalewska              116.69 +  315: 277  167
    2    14 Tomasz         Suchanek              131.80 -  316: 444   82
    3    19 Artur          Irzyk                 136.48 +  466: 335  186
    4    10 Urszula        Solarska              113.25 +  487: 277  163
    5     3 Adam           Jurkowski             133.78 -  361: 372   84
    6    13 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  505: 254  181
    7     6 Małgorzata     Szczygieł             130.78 +  428: 405  181
    8     3 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  359: 341  170
    9     2 Andrzej        Rechowicz             128.79 -  422: 486   79
   10     5 Arkadiusz      Łydka                 125.24 +  398: 345  175
   11     1 Łukasz         Bobowski              147.35 -  339: 361   97
   12     4 Mikołaj        Cieplik               137.13 +  404: 385  187
   13     2 Andrzej        Rechowicz             128.79 +  404: 354  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1931  / 13 148.54




	Łukasz Bobowski 147.35 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bożena         Guział                116.60 +  395: 341  167
    2     6 Ryszard        Żydaczewski           123.84 +  417: 337  174
    3     3 Ewa            Szałas                126.34 +  402: 359  176
    4     2 Mateusz        Królikowski           126.79 +  465: 342  177
    5     2 Mikołaj        Cieplik               137.13 +  481: 273  187
    6     1 Janusz         Krupiński             131.10 +  414: 405  181
    7     1 Dawid          Adamczyk              155.90 +  357: 265  206
    8     1 Andrzej        Rechowicz             128.79 +  442: 239  179
    9     1 Ryszard        Korpalski             115.30 -  361: 382   65
   10     1 Marcin         Ceglarek              126.38 +  354: 331  176
   11     1 Dariusz        Puton                 147.78 +  361: 339  198
   12     1 Artur          Irzyk                 136.48 +  428: 391  186
   13     1 Dawid          Adamczyk              155.90 -  324: 337  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2178  / 13 167.54




	Stanisław Rydzik 143.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Walas                 116.12 -  412: 436   66
    2    16 Barbara        Obremska              131.70 +  503: 308  182
    3     9 Marcin         Radwański             106.44 +  491: 316  156
    4     4 Tomasz         Suchanek              131.80 -  287: 348   82
    5    10 Jerzy          Matyasik              126.90 +  445: 399  177
    6     6 Krzysztof      Gibas                 126.08 -  256: 357   76
    7    10 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 +  465: 362  174
    8     7 Dawid          Adamczyk              155.90 -  370: 399  106
    9    11 Joanna         Brychcy               119.32 +  457: 273  169
   10     8 Bożena         Guział                116.60 -  338: 454   67
   11    12 Urszula        Solarska              113.25 -  366: 369   63
   12    15 Przemysław     Malinka               106.00 +  460: 264  156
   13    12 Bronisław      Parada                129.39 +  453: 341  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 13 127.15




	Mikołaj Cieplik 137.13 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 115.39 +  337: 300  165
    2    12 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  385: 311  170
    3     7 Irena          Sołdan                136.22 +  445: 364  186
    4     3 Ryszard        Korpalski             115.30 +  389: 341  165
    5     2 Łukasz         Bobowski              147.35 -  273: 481   97
    6     5 Dawid          Adamczyk              155.90 -  336: 403  106
    7     7 Ryszard        Żydaczewski           123.84 +  367: 355  174
    8     5 Marcin         Ceglarek              126.38 +  426: 395  176
    9     4 Arkadiusz      Łydka                 125.24 +  502: 363  175
   10     2 Andrzej        Rechowicz             128.79 -  410: 472   79
   11     5 Małgorzata     Szczygieł             130.78 +  399: 335  181
   12     4 Dariusz        Puton                 147.78 -  385: 404   98
   13     3 Artur          Irzyk                 136.48 -  334: 370   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 13 142.92




	Artur Irzyk 136.48 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Korpalski             115.30 -  345: 370   65
    2    23 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  428: 351  150
    3    19 Dariusz        Puton                 147.78 -  335: 466   98
    4    20 Szymon         Stępień               100.00 -  294: 376   50
    5    23 Przemysław     Malinka               106.00 +  460: 329  156
    6    19 Grażyna        Smereka               100.00 +  396: 346  150
    7    16 Leszek         Kilian                103.24 +  388: 274  153
    8     8 Marta          Sztajnert             108.35 +  399: 370  158
    9     9 Małgorzata     Sulejewska            136.31 +  474: 249  186
   10     7 Sławomir       Wolski                113.93 +  380: 374  164
   11     4 Marcin         Ceglarek              126.38 +  378: 363  176
   12     1 Łukasz         Bobowski              147.35 -  391: 428   97
   13     3 Mikołaj        Cieplik               137.13 +  370: 334  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 13 137.69




	Małgorzata Sulejewska 136.31 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Wolski                113.93 +  429: 351  164
    2    13 Arkadiusz      Łydka                 125.24 -  395: 434   75
    3    11 Małgorzata     Szczygieł             130.78 +  427: 325  181
    4     9 Barbara        Obremska              131.70 +  441: 420  182
    5     5 Andrzej        Rechowicz             128.79 -  368: 454   79
    6     8 Łukasz         Sornek                126.93 =  424: 424  127
    7     9 Marcin         Ceglarek              126.38 -  342: 406   76
    8    16 Bożena         Guział                116.60 +  426: 270  167
    9     9 Artur          Irzyk                 136.48 -  249: 474   86
   10    12 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  337: 351   81
   11    15 Tomasz         Suchanek              131.80 +  408: 306  182
   12    13 Krzysztof      Gibas                 126.08 +  361: 359  176
   13    11 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  348: 486   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 13 126.62




	Irena Sołdan 136.22 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              113.25 +  412: 348  163
    2     1 Andrzej        Rechowicz             128.79 +  437: 287  179
    3     7 Mikołaj        Cieplik               137.13 -  364: 445   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     429  /  3 143.00




	Adam Jurkowski 133.78 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Sztajnert             108.35 +  514: 370  158
    2     3 Krzysztof      Gibas                 126.08 -  282: 474   76
    3    15 Joanna         Brychcy               119.32 +  511: 357  169
    4     6 Leszek         Stecuła               131.54 +  404: 383  182
    5     3 Dariusz        Puton                 147.78 +  372: 361  198
    6     3 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  322: 372   70
    7     8 Arkadiusz      Łydka                 125.24 -  385: 438   75
    8    10 Urszula        Solarska              113.25 -  333: 393   63
    9    13 Jakub          Nalepa                117.88 -  285: 371   68
   10    17 Leszek         Kilian                103.24 +  377: 327  153
   11    14 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  360: 322  150
   12    12 Jerzy          Luter                 115.39 -  336: 470   65
   13    14 Krzysztof      Gibas                 126.08 -  347: 395   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 13 115.62




	Tomasz Suchanek 131.80 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Radwański             106.44 +  428: 341  156
    2    14 Dariusz        Puton                 147.78 +  444: 316  198
    3     6 Arkadiusz      Łydka                 125.24 +  423: 330  175
    4     4 Stanisław      Rydzik                143.32 +  348: 287  193
    5     1 Janusz         Krupiński             131.10 -  338: 363   81
    6     2 Ryszard        Korpalski             115.30 -  386: 418   65
    7    11 Łukasz         Sornek                126.93 -  390: 439   77
    8    13 Michał         Puchowski             123.39 +  410: 376  173
    9     7 Sławomir       Wolski                113.93 -  325: 373   64
   10    10 Zofia          Gajewska              126.98 -  290: 399   77
   11    15 Małgorzata     Sulejewska            136.31 -  306: 408   86
   12    18 Marcin         Kurowski              100.00 -  352: 368   50
   13    19 Joanna         Brychcy               119.32 +  373: 363  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 13 120.31




	Barbara Obremska 131.70 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Leszek         Kilian                103.24 +  420: 304  153
    2    16 Stanisław      Rydzik                143.32 -  308: 503   93
    3    10 Bronisław      Parada                129.39 +  401: 385  179
    4     9 Małgorzata     Sulejewska            136.31 -  420: 441   86
    5    13 Michał         Puchowski             123.39 -  294: 320   73
    6    21 Janina         Dąbrowska             100.00 -  341: 386   50
    7    21 Przemysław     Malinka               106.00 +  469: 312  156
    8    15 Małgorzata     Szczygieł             130.78 -  272: 351   81
    9    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  325: 322  150
   10    19 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  418: 316  150
   11    16 Łukasz         Sornek                126.93 +  417: 351  177
   12    14 Urszula        Solarska              113.25 +  424: 386  163
   13     8 Jakub          Nalepa                117.88 +  364: 356  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 13 129.15




	Leszek Stecuła 131.54 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Antos                 100.00 +  436: 374  150
    2     9 Ryszard        Korpalski             115.30 -  363: 519   65
    3    14 Teresa         Zalewska              116.69 +  358: 319  167
    4     6 Adam           Jurkowski             133.78 -  383: 404   84
    5    14 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  357: 386   81
    6    17 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  416: 294  150
    7    13 Marcin         Radwański             106.44 +  478: 219  156
    8     9 Jerzy          Matyasik              126.90 +  390: 374  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  8 128.75




	Janusz Krupiński 131.10 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Monika         Blokesz               100.00 +  490: 141  150
    2     5 Dawid          Adamczyk              155.90 +  444: 362  206
    3     1 Agnieszka      Walas                 116.12 +  545: 407  166
    4     1 Krzysztof      Gibas                 126.08 +  402: 358  176
    5     1 Tomasz         Suchanek              131.80 +  363: 338  182
    6     1 Łukasz         Bobowski              147.35 -  405: 414   97
    7     2 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  374: 369  170
    8     2 Ryszard        Korpalski             115.30 +  427: 346  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  /  8 164.00




	Leszek Kacprzyk 131.07 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Aleksandra     Celuch                100.00 +  388: 207  150
    2     7 Łukasz         Sornek                126.93 -  360: 361   77
    3    21 Piotr          Kozak                 100.00 -  349: 404   50
    4    21 Janina         Dąbrowska             100.00 +  344: 323  150
    5    14 Leszek         Stecuła               131.54 +  386: 357  182
    6    13 Dariusz        Puton                 147.78 -  254: 505   98
    7    17 Jerzy          Matyasik              126.90 -  344: 351   77
    8    21 Szymon         Stępień               100.00 +  485: 205  150
    9    14 Agnieszka      Walas                 116.12 +  454: 313  166
   10    12 Małgorzata     Sulejewska            136.31 +  351: 337  186
   11     7 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 +  379: 337  174
   12     5 Jakub          Nalepa                117.88 +  344: 281  168
   13     5 Ewa            Szałas                126.34 -  341: 380   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 13 131.08




	Małgorzata Szczygieł 130.78 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Janina         Dąbrowska             100.00 -  349: 405   50
    2    21 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  352: 308  150
    3    11 Małgorzata     Sulejewska            136.31 -  325: 427   86
    4    26 Michał         Sztajnert             100.00 +  492: 156  150
    5    16 Teresa         Zalewska              116.69 +  420: 295  167
    6    15 Piotr          Kozak                 100.00 +  332: 300  150
    7     6 Dariusz        Puton                 147.78 -  405: 428   98
    8    15 Barbara        Obremska              131.70 +  351: 272  182
    9    10 Łukasz         Sornek                126.93 +  346: 306  177
   10     6 Krzysztof      Gibas                 126.08 +  438: 287  176
   11     5 Mikołaj        Cieplik               137.13 -  335: 399   87
   12     7 Ewa            Szałas                126.34 -  321: 470   76
   13     9 Bożena         Guział                116.60 -  304: 375   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 13 124.31




	Bronisław Parada 129.39 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Głąb                  100.00 +  532: 166  150
    2     2 Zofia          Gajewska              126.98 -  343: 378   77
    3    10 Barbara        Obremska              131.70 -  385: 401   82
    4    16 Teresa         Zalewska              116.69 -  352: 392   67
    5    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  394: 326  150
    6    16 Jakub          Nalepa                117.88 -  271: 477   68
    7    20 Piotr          Kozak                 100.00 -  377: 379   50
    8    24 Marcin         Radwański             106.44 +  473: 306  156
    9    18 Agnieszka      Antos                 100.00 -  330: 421   50
   10    22 Michał         Puchowski             123.39 +  395: 304  173
   11    18 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  362: 341  150
   12    16 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  390: 384  150
   13    12 Stanisław      Rydzik                143.32 -  341: 453   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 13 108.92




	Andrzej Rechowicz 128.79 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  537: 267  150
    2     1 Irena          Sołdan                136.22 -  287: 437   86
    3    12 Bożena         Guział                116.60 +  380: 299  167
    4    13 Jerzy          Luter                 115.39 +  378: 366  165
    5     5 Małgorzata     Sulejewska            136.31 +  454: 368  186
    6     4 Arkadiusz      Łydka                 125.24 +  390: 351  175
    7     4 Marta          Sztajnert             108.35 +  593: 233  158
    8     1 Łukasz         Bobowski              147.35 -  239: 442   97
    9     2 Dariusz        Puton                 147.78 +  486: 422  198
   10     2 Mikołaj        Cieplik               137.13 +  472: 410  187
   11     2 Dawid          Adamczyk              155.90 -  367: 469  106
   12     3 Ryszard        Korpalski             115.30 +  401: 306  165
   13     2 Dariusz        Puton                 147.78 -  354: 404   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1938  / 13 149.08




	Zofia Gajewska 126.98 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Kozak                 100.00 +  405: 301  150
    2     2 Bronisław      Parada                129.39 +  378: 343  179
    3     5 Krzysztof      Gibas                 126.08 -  306: 380   76
    4    11 Agnieszka      Walas                 116.12 +  421: 359  166
    5     8 Ryszard        Korpalski             115.30 -  385: 466   65
    6     7 Marta          Sztajnert             108.35 -  315: 486   58
    7    19 Jakub          Nalepa                117.88 -  328: 388   68
    8    19 Janina         Dąbrowska             100.00 +  386: 273  150
    9    15 Ryszard        Żydaczewski           123.84 +  335: 328  174
   10    10 Tomasz         Suchanek              131.80 +  399: 290  182
   11    11 Bożena         Guział                116.60 -  363: 375   67
   12    11 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 -  392: 431   74
   13    15 Sławomir       Wolski                113.93 -  348: 430   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 13 113.31




	Łukasz Sornek 126.93 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Kurowski              100.00 +  476: 287  150
    2     7 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  361: 360  181
    3     8 Marta          Sztajnert             108.35 -  372: 410   58
    4    12 Arkadiusz      Łydka                 125.24 -  309: 339   75
    5    17 Jakub          Nalepa                117.88 +  388: 375  168
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            136.31 =  424: 424  136
    7    11 Tomasz         Suchanek              131.80 +  439: 390  182
    8     6 Krzysztof      Gibas                 126.08 -  362: 458   76
    9    10 Małgorzata     Szczygieł             130.78 -  306: 346   81
   10    14 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  329: 341   70
   11    16 Barbara        Obremska              131.70 -  351: 417   82
   12    20 Michał         Puchowski             123.39 -  307: 407   73
   13    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  440: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 13 114.00




	Jerzy Matyasik 126.90 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Przemysław     Malinka               106.00 -  340: 354   56
    2    27 Michał         Sztajnert             100.00 +  451: 145  150
    3    16 Jerzy          Luter                 115.39 -  330: 376   65
    4    18 Grażyna        Smereka               100.00 +  351: 311  150
    5    10 Stanisław      Rydzik                143.32 -  399: 445   93
    6    18 Teresa         Zalewska              116.69 +  385: 382  167
    7    17 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  351: 344  181
    8     9 Leszek         Stecuła               131.54 -  374: 390   82
    9    17 Leszek         Kilian                103.24 +  363: 283  153
   10    13 Piotr          Kozak                 100.00 +  397: 386  150
   11     6 Ewa            Szałas                126.34 =  320: 320  126
   12     8 Bożena         Guział                116.60 +  351: 331  167
   13     6 Marcin         Ceglarek              126.38 +  389: 382  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 13 132.00




	Mateusz Królikowski 126.79 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sandra         Malinowska            100.00 +  511: 133  150
    2     4 Janina         Dąbrowska             100.00 +  397: 247  150
    3     2 Marcin         Ceglarek              126.38 +  413: 325  176
    4     2 Łukasz         Bobowski              147.35 -  342: 465   97
    5     7 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  317: 382   70
    6    11 Urszula        Solarska              113.25 +  489: 373  163
    7     5 Sławomir       Wolski                113.93 +  384: 266  164
    8     4 Arkadiusz      Łydka                 125.24 -  245: 458   75
    9     8 Piotr          Kozak                 100.00 +  366: 353  150
   10     4 Ewa            Szałas                126.34 +  390: 313  176
   11     3 Ryszard        Korpalski             115.30 +  324: 309  165
   12     2 Dawid          Adamczyk              155.90 -  394: 436  106
   13     4 Arkadiusz      Łydka                 125.24 +  430: 392  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 13 139.77




	Marcin Ceglarek 126.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  464: 172  150
    2     8 Grażyna        Smereka               100.00 +  363: 309  150
    3     2 Mateusz        Królikowski           126.79 -  325: 413   77
    4     7 Ryszard        Żydaczewski           123.84 -  336: 342   74
    5    21 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  453: 301  150
    6    14 Michał         Puchowski             123.39 +  432: 378  173
    7     9 Małgorzata     Sulejewska            136.31 +  406: 342  186
    8     5 Mikołaj        Cieplik               137.13 -  395: 426   87
    9     6 Urszula        Solarska              113.25 +  511: 269  163
   10     1 Łukasz         Bobowski              147.35 -  331: 354   97
   11     4 Artur          Irzyk                 136.48 -  363: 378   86
   12     9 Sławomir       Wolski                113.93 +  416: 306  164
   13     6 Jerzy          Matyasik              126.90 -  382: 389   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 13 125.69




	Ewa Szałas 126.34 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Alicja         Puchowska             100.00 +  436: 220  150
    2    10 Przemysław     Malinka               106.00 +  458: 264  156
    3     3 Łukasz         Bobowski              147.35 -  359: 402   97
    4     8 Michał         Puchowski             123.39 +  433: 305  173
    5     6 Dawid          Adamczyk              155.90 -  321: 442  106
    6     9 Sławomir       Wolski                113.93 -  309: 376   64
    7    12 Joanna         Brychcy               119.32 +  447: 258  169
    8    11 Jakub          Nalepa                117.88 +  412: 341  168
    9     5 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  485: 302  170
   10     4 Mateusz        Królikowski           126.79 -  313: 390   77
   11     6 Jerzy          Matyasik              126.90 =  320: 320  127
   12     7 Małgorzata     Szczygieł             130.78 +  470: 321  181
   13     5 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  380: 341  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 13 139.92




	Krzysztof Gibas 126.08 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  405: 246  150
    2     3 Adam           Jurkowski             133.78 +  474: 282  184
    3     5 Zofia          Gajewska              126.98 +  380: 306  177
    4     1 Janusz         Krupiński             131.10 -  358: 402   81
    5     4 Marta          Sztajnert             108.35 +  385: 377  158
    6     6 Stanisław      Rydzik                143.32 +  357: 256  193
    7     3 Ryszard        Korpalski             115.30 -  376: 384   65
    8     6 Łukasz         Sornek                126.93 +  458: 362  177
    9     3 Dawid          Adamczyk              155.90 -  335: 389  106
   10     6 Małgorzata     Szczygieł             130.78 -  287: 438   81
   11     9 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  291: 307   70
   12    13 Małgorzata     Sulejewska            136.31 -  359: 361   86
   13    14 Adam           Jurkowski             133.78 +  395: 347  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 13 131.69




	Arkadiusz Łydka 125.24 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  325: 198  150
    2    13 Małgorzata     Sulejewska            136.31 +  434: 395  186
    3     6 Tomasz         Suchanek              131.80 -  330: 423   82
    4    12 Łukasz         Sornek                126.93 +  339: 309  177
    5     9 Ryszard        Żydaczewski           123.84 +  419: 329  174
    6     4 Andrzej        Rechowicz             128.79 -  351: 390   79
    7     8 Adam           Jurkowski             133.78 +  438: 385  184
    8     4 Mateusz        Królikowski           126.79 +  458: 245  177
    9     4 Mikołaj        Cieplik               137.13 -  363: 502   87
   10     5 Dariusz        Puton                 147.78 -  345: 398   98
   11    10 Jerzy          Luter                 115.39 +  359: 341  165
   12     6 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  389: 356  170
   13     4 Mateusz        Królikowski           126.79 -  392: 430   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 13 138.92




	Grzegorz Grzeszczuk 123.89 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grażyna        Smereka               100.00 -  352: 384   50
    2    19 Teresa         Zalewska              116.69 -  392: 411   67
    3    24 Jakub          Nalepa                117.88 +  400: 301  168
    4    17 Bożena         Guział                116.60 +  494: 332  167
    5    11 Joanna         Brychcy               119.32 +  357: 311  169
    6    10 Marcin         Radwański             106.44 +  378: 269  156
    7    10 Stanisław      Rydzik                143.32 -  362: 465   93
    8    14 Piotr          Kozak                 100.00 -  290: 333   50
    9    16 Michał         Puchowski             123.39 +  476: 337  173
   10     9 Urszula        Solarska              113.25 +  396: 301  163
   11     7 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  337: 379   81
   12    11 Zofia          Gajewska              126.98 +  431: 392  177
   13     7 Ryszard        Korpalski             115.30 -  344: 368   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 13 121.46




	Ryszard Żydaczewski 123.84 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Szymon         Stępień               100.00 +  483: 236  150
    2     6 Łukasz         Bobowski              147.35 -  337: 417   97
    3    13 Grażyna        Smereka               100.00 +  471: 305  150
    4     7 Marcin         Ceglarek              126.38 +  342: 336  176
    5     9 Arkadiusz      Łydka                 125.24 -  329: 419   75
    6    12 Leszek         Kilian                103.24 +  446: 246  153
    7     7 Mikołaj        Cieplik               137.13 -  355: 367   87
    8    12 Sławomir       Wolski                113.93 -  309: 388   64
    9    15 Zofia          Gajewska              126.98 -  328: 335   77
   10    18 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  289: 369   50
   11    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  458: 240  150
   12    17 Piotr          Kozak                 100.00 +  403: 247  150
   13    13 Agnieszka      Walas                 116.12 +  426: 275  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 13 118.85




	Michał Puchowski 123.39 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Sztajnert             100.00 +  427: 173  150
    2    15 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  373: 308  150
    3     4 Ryszard        Korpalski             115.30 -  343: 407   65
    4     8 Ewa            Szałas                126.34 -  305: 433   76
    5    13 Barbara        Obremska              131.70 +  320: 294  182
    6    14 Marcin         Ceglarek              126.38 -  378: 432   76
    7    14 Agnieszka      Walas                 116.12 +  353: 333  166
    8    13 Tomasz         Suchanek              131.80 -  376: 410   82
    9    16 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 -  337: 476   74
   10    22 Bronisław      Parada                129.39 -  304: 395   79
   11    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  406: 300  150
   12    20 Łukasz         Sornek                126.93 +  407: 307  177
   13    16 Urszula        Solarska              113.25 +  385: 326  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 13 122.31




	Zbigniew Rybak 119.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  430: 235  150
    2    12 Mikołaj        Cieplik               137.13 -  311: 385   87
    3    23 Sandra         Malinowska            100.00 +  445: 187  150
    4    15 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  357: 299  150
    5     7 Mateusz        Królikowski           126.79 +  382: 317  177
    6     3 Adam           Jurkowski             133.78 +  372: 322  184
    7     2 Janusz         Krupiński             131.10 -  369: 374   81
    8     3 Dariusz        Puton                 147.78 -  341: 359   98
    9     5 Ewa            Szałas                126.34 -  302: 485   76
   10    14 Łukasz         Sornek                126.93 +  341: 329  177
   11     9 Krzysztof      Gibas                 126.08 +  307: 291  176
   12     6 Arkadiusz      Łydka                 125.24 -  356: 389   75
   13    11 Małgorzata     Sulejewska            136.31 +  486: 348  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 13 135.92




	Joanna Brychcy 119.32 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  346: 281  150
    2    11 Agnieszka      Walas                 116.12 -  336: 395   66
    3    15 Adam           Jurkowski             133.78 -  357: 511   84
    4    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  423: 299  150
    5    11 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 -  311: 357   74
    6    23 Szymon         Stępień               100.00 +  394: 306  150
    7    12 Ewa            Szałas                126.34 -  258: 447   76
    8    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  517: 265  150
    9    11 Stanisław      Rydzik                143.32 -  273: 457   93
   10    21 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  345: 374   50
   11    21 Marcin         Kurowski              100.00 -  282: 387   50
   12    23 Aleksandra     Celuch                100.00 +  508: 174  150
   13    19 Tomasz         Suchanek              131.80 -  363: 373   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 13 101.92




	Jakub Nalepa 117.88 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Adamczyk              155.90 -  341: 400  106
    2    24 Alicja         Puchowska             100.00 +  399: 307  150
    3    24 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 -  301: 400   74
    4    23 Przemysław     Malinka               106.00 +  312: 282  156
    5    17 Łukasz         Sornek                126.93 -  375: 388   77
    6    16 Bronisław      Parada                129.39 +  477: 271  179
    7    19 Zofia          Gajewska              126.98 +  388: 328  177
    8    11 Ewa            Szałas                126.34 -  341: 412   76
    9    13 Adam           Jurkowski             133.78 +  371: 285  184
   10    15 Marta          Sztajnert             108.35 +  526: 311  158
   11     8 Sławomir       Wolski                113.93 +  392: 323  164
   12     5 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  281: 344   81
   13     8 Barbara        Obremska              131.70 -  356: 364   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 13 128.00




	Teresa Zalewska 116.69 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Puton                 147.78 -  277: 315   98
    2    19 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 +  411: 392  174
    3    14 Leszek         Stecuła               131.54 -  319: 358   82
    4    16 Bronisław      Parada                129.39 +  392: 352  179
    5    16 Małgorzata     Szczygieł             130.78 -  295: 420   81
    6    18 Jerzy          Matyasik              126.90 -  382: 385   77
    7    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  474: 266  150
    8    18 Marcin         Kurowski              100.00 +  411: 295  150
    9    19 Jerzy          Luter                 115.39 -  262: 345   65
   10    20 Janina         Dąbrowska             100.00 +  384: 260  150
   11    17 Agnieszka      Antos                 100.00 +  368: 358  150
   12    10 Agnieszka      Walas                 116.12 +  451: 316  166
   13    10 Jerzy          Luter                 115.39 -  338: 418   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 13 122.08




	Bożena Guział 116.60 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Bobowski              147.35 -  341: 395   97
    2    25 Aleksandra     Celuch                100.00 +  354: 211  150
    3    12 Andrzej        Rechowicz             128.79 -  299: 380   79
    4    17 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 -  332: 494   74
    5    24 Alicja         Puchowska             100.00 +  482: 261  150
    6    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  453: 295  150
    7    15 Jerzy          Luter                 115.39 +  409: 312  165
    8    16 Małgorzata     Sulejewska            136.31 -  270: 426   86
    9    12 Marta          Sztajnert             108.35 +  364: 332  158
   10     8 Stanisław      Rydzik                143.32 +  454: 338  193
   11    11 Zofia          Gajewska              126.98 +  375: 363  177
   12     8 Jerzy          Matyasik              126.90 -  331: 351   77
   13     9 Małgorzata     Szczygieł             130.78 +  375: 304  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 13 133.62




	Agnieszka Walas 116.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                143.32 +  436: 412  193
    2    11 Joanna         Brychcy               119.32 +  395: 336  169
    3     1 Janusz         Krupiński             131.10 -  407: 545   81
    4    11 Zofia          Gajewska              126.98 -  359: 421   77
    5    12 Leszek         Kilian                103.24 -  264: 407   53
    6    20 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  406: 288  150
    7    14 Michał         Puchowski             123.39 -  333: 353   73
    8    17 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  507: 283  150
    9    14 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  313: 454   81
   10    16 Marcin         Radwański             106.44 +  369: 359  156
   11    13 Piotr          Kozak                 100.00 +  487: 309  150
   12    10 Teresa         Zalewska              116.69 -  316: 451   67
   13    13 Ryszard        Żydaczewski           123.84 -  275: 426   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 13 113.38




	Jerzy Luter 115.39 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mikołaj        Cieplik               137.13 -  300: 337   87
    2    30 Monika         Blokesz               100.00 +  378: 201  150
    3    16 Jerzy          Matyasik              126.90 +  376: 330  177
    4    13 Andrzej        Rechowicz             128.79 -  366: 378   79
    5    15 Urszula        Solarska              113.25 -  328: 358   63
    6    25 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  380: 247  150
    7    15 Bożena         Guział                116.60 -  312: 409   67
    8    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  379: 236  150
    9    19 Teresa         Zalewska              116.69 +  345: 262  167
   10    11 Agnieszka      Antos                 100.00 +  403: 235  150
   11    10 Arkadiusz      Łydka                 125.24 -  341: 359   75
   12    12 Adam           Jurkowski             133.78 +  470: 336  184
   13    10 Teresa         Zalewska              116.69 +  418: 338  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 13 128.15




	Ryszard Korpalski 115.30 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Artur          Irzyk                 136.48 +  370: 345  186
    2     9 Leszek         Stecuła               131.54 +  519: 363  182
    3     4 Michał         Puchowski             123.39 +  407: 343  173
    4     3 Mikołaj        Cieplik               137.13 -  341: 389   87
    5     8 Zofia          Gajewska              126.98 +  466: 385  177
    6     2 Tomasz         Suchanek              131.80 +  418: 386  182
    7     3 Krzysztof      Gibas                 126.08 +  384: 376  176
    8     2 Janusz         Krupiński             131.10 -  346: 427   81
    9     1 Łukasz         Bobowski              147.35 +  382: 361  197
   10     3 Dawid          Adamczyk              155.90 -  381: 389  106
   11     3 Mateusz        Królikowski           126.79 -  309: 324   77
   12     3 Andrzej        Rechowicz             128.79 -  306: 401   79
   13     7 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 +  368: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1877  / 13 144.38




	Sławomir Wolski 113.93 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Sulejewska            136.31 -  351: 429   86
    2    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  428: 338  150
    3    17 Janina         Dąbrowska             100.00 +  381: 250  150
    4     5 Marta          Sztajnert             108.35 -  352: 367   58
    5    18 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  418: 287  150
    6     9 Ewa            Szałas                126.34 +  376: 309  176
    7     5 Mateusz        Królikowski           126.79 -  266: 384   77
    8    12 Ryszard        Żydaczewski           123.84 +  388: 309  174
    9     7 Tomasz         Suchanek              131.80 +  373: 325  182
   10     7 Artur          Irzyk                 136.48 -  374: 380   86
   11     8 Jakub          Nalepa                117.88 -  323: 392   68
   12     9 Marcin         Ceglarek              126.38 -  306: 416   76
   13    15 Zofia          Gajewska              126.98 +  430: 348  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 13 123.85




	Urszula Solarska 113.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                136.22 -  348: 412   86
    2    22 Szymon         Stępień               100.00 +  427: 311  150
    3    18 Marcin         Kurowski              100.00 +  468: 240  150
    4    10 Dariusz        Puton                 147.78 -  277: 487   98
    5    15 Jerzy          Luter                 115.39 +  358: 328  165
    6    11 Mateusz        Królikowski           126.79 -  373: 489   77
    7    18 Janina         Dąbrowska             100.00 +  356: 303  150
    8    10 Adam           Jurkowski             133.78 +  393: 333  184
    9     6 Marcin         Ceglarek              126.38 -  269: 511   76
   10     9 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 -  301: 396   74
   11    12 Stanisław      Rydzik                143.32 +  369: 366  193
   12    14 Barbara        Obremska              131.70 -  386: 424   82
   13    16 Michał         Puchowski             123.39 -  326: 385   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 13 119.85




	Marta Sztajnert 108.35 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Jurkowski             133.78 -  370: 514   84
    2    18 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  549: 178  150
    3     8 Łukasz         Sornek                126.93 +  410: 372  177
    4     5 Sławomir       Wolski                113.93 +  367: 352  164
    5     4 Krzysztof      Gibas                 126.08 -  377: 385   76
    6     7 Zofia          Gajewska              126.98 +  486: 315  177
    7     4 Andrzej        Rechowicz             128.79 -  233: 593   79
    8     8 Artur          Irzyk                 136.48 -  370: 399   86
    9    12 Bożena         Guział                116.60 -  332: 364   67
   10    15 Jakub          Nalepa                117.88 -  311: 526   68
   11    19 Marcin         Radwański             106.44 -  317: 424   56
   12    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  425: 303  150
   13    18 Marcin         Kurowski              100.00 -  292: 449   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 13 106.46




	Marcin Radwański 106.44 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Suchanek              131.80 -  341: 428   82
    2    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  364: 274  150
    3     9 Stanisław      Rydzik                143.32 -  316: 491   93
    4    27 Sandra         Malinowska            100.00 +  481: 212  150
    5    19 Szymon         Stępień               100.00 +  385: 301  150
    6    10 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 -  269: 378   74
    7    13 Leszek         Stecuła               131.54 -  219: 478   82
    8    24 Bronisław      Parada                129.39 -  306: 473   79
    9    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  364: 293  150
   10    16 Agnieszka      Walas                 116.12 -  359: 369   66
   11    19 Marta          Sztajnert             108.35 +  424: 317  158
   12    21 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  378: 366  150
   13    17 Janina         Dąbrowska             100.00 +  387: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 13 118.00




	Przemysław Malinka 106.00 Ostrożnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jerzy          Matyasik              126.90 +  354: 340  177
    2    10 Ewa            Szałas                126.34 -  264: 458   76
    3    20 Dawid          Adamczyk              155.90 -  251: 438  106
    4    23 Jakub          Nalepa                117.88 -  282: 312   68
    5    23 Artur          Irzyk                 136.48 -  329: 460   86
    6    27 Michał         Sztajnert             100.00 +  434: 168  150
    7    21 Barbara        Obremska              131.70 -  312: 469   82
    8    27 Sandra         Malinowska            100.00 +  438: 220  150
    9    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  339: 346   50
   10    23 Michał         Głąb                  100.00 +  439: 267  150
   11    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  337: 267  150
   12    15 Stanisław      Rydzik                143.32 -  264: 460   93
   13    21 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  227: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 13 106.77




	Leszek Kilian 103.24 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Barbara        Obremska              131.70 -  304: 420   82
    2    28 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  443: 151  150
    3    22 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  345: 440   50
    4    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  368: 283  150
    5    12 Agnieszka      Walas                 116.12 +  407: 264  166
    6    12 Ryszard        Żydaczewski           123.84 -  246: 446   74
    7    16 Artur          Irzyk                 136.48 -  274: 388   86
    8    23 Michał         Głąb                  100.00 +  454: 207  150
    9    17 Jerzy          Matyasik              126.90 -  283: 363   77
   10    17 Adam           Jurkowski             133.78 -  327: 377   84
   11    23 Janina         Dąbrowska             100.00 -  278: 358   50
   12    24 Alicja         Puchowska             100.00 +  374: 256  150
   13    20 Agnieszka      Antos                 100.00 -  329: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 13 101.46




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Leszek         Stecuła               131.54 -  374: 436   82
    2    17 Marcin         Kurowski              100.00 -  330: 345   50
    3    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  413: 224  150
    4    19 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  372: 349  150
    5    20 Piotr          Kozak                 100.00 -  272: 316   50
    6    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  443: 318  150
    9    18 Bronisław      Parada                129.39 +  421: 330  179
   10    11 Jerzy          Luter                 115.39 -  235: 403   65
   11    17 Teresa         Zalewska              116.69 -  358: 368   67
   12    19 Janina         Dąbrowska             100.00 -  302: 409   50
   13    20 Leszek         Kilian                103.24 +  342: 329  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 11 104.18




	Monika Blokesz 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Janusz         Krupiński             131.10 -  141: 490   81
    2    30 Jerzy          Luter                 115.39 -  201: 378   65
    3    29 Szymon         Stępień               100.00 -  180: 358   50
    4    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  145: 284   50
    5    31 PAUZA
    6    30 Michał         Głąb                  100.00 -  222: 366   50
    7    30 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  223: 215  150
    8    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  243: 422   50
    9    27 Aleksandra     Celuch                100.00 -  260: 342   50
   10    28 Sandra         Malinowska            100.00 -  200: 243   50
   11    27 Alicja         Puchowska             100.00 -  175: 386   50
   12    28 Michał         Sztajnert             100.00 -  220: 224   50
   13    28 Michał         Sztajnert             100.00 -  217: 243   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  / 12  62.17




	Aleksandra Celuch 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  207: 388   81
    2    25 Bożena         Guział                116.60 -  211: 354   67
    3    28 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  203: 412   50
    5    28 Janina         Dąbrowska             100.00 -  244: 404   50
    6    28 Alicja         Puchowska             100.00 -  228: 299   50
    7    31 PAUZA
    8    30 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  299: 275  150
    9    27 Monika         Blokesz               100.00 +  342: 260  150
   10    25 Marcin         Kurowski              100.00 -  256: 270   50
   11    26 Michał         Sztajnert             100.00 +  295: 218  150
   12    23 Joanna         Brychcy               119.32 -  174: 508   69
   13    25 Alicja         Puchowska             100.00 -  242: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  / 11  83.36




	Janina Dąbrowska 100.00 Rybnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Szczygieł             130.78 +  405: 349  181
    2     4 Mateusz        Królikowski           126.79 -  247: 397   77
    3    17 Sławomir       Wolski                113.93 -  250: 381   64
    4    21 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  323: 344   81
    5    28 Aleksandra     Celuch                100.00 +  404: 244  150
    6    21 Barbara        Obremska              131.70 +  386: 341  182
    7    18 Urszula        Solarska              113.25 -  303: 356   63
    8    19 Zofia          Gajewska              126.98 -  273: 386   77
    9    25 Alicja         Puchowska             100.00 +  311: 268  150
   10    20 Teresa         Zalewska              116.69 -  260: 384   67
   11    23 Leszek         Kilian                103.24 +  358: 278  153
   12    19 Agnieszka      Antos                 100.00 +  409: 302  150
   13    17 Marcin         Radwański             106.44 -  303: 387   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 13 111.62




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bronisław      Parada                129.39 -  166: 532   79
    2    29 Piotr          Kozak                 100.00 -  282: 313   50
    3    27 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  186: 443   50
    4    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  207: 381   50
    5    30 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  356: 126  150
    6    30 Monika         Blokesz               100.00 +  366: 222  150
    7    25 Łukasz         Pawlas                100.00 +  292: 280  150
    8    23 Leszek         Kilian                103.24 -  207: 454   53
    9    23 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  283: 345   50
   10    23 Przemysław     Malinka               106.00 -  267: 439   56
   11    25 Sandra         Malinowska            100.00 +  287: 241  150
   12    29 PAUZA
   13    24 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  309: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  / 12  86.50




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             128.79 -  267: 537   79
    2    20 Sławomir       Wolski                113.93 -  338: 428   64
    3    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  284: 412   50
    4    28 Michał         Głąb                  100.00 +  381: 207  150
    5    27 Michał         Sztajnert             100.00 +  357: 321  150
    6    22 Bożena         Guział                116.60 -  295: 453   67
    7    27 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  385: 268  150
    8    20 Jerzy          Luter                 115.39 -  236: 379   65
    9    21 Marcin         Radwański             106.44 -  293: 364   56
   10    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  312: 230  150
   11    24 Przemysław     Malinka               106.00 -  267: 337   56
   12    22 Marta          Sztajnert             108.35 -  303: 425   58
   13    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 12  91.25




	Piotr Kozak 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zofia          Gajewska              126.98 -  301: 405   77
    2    29 Michał         Głąb                  100.00 +  313: 282  150
    3    21 Leszek         Kacprzyk              131.07 +  404: 349  181
    4    14 Dawid          Adamczyk              155.90 -  248: 376  106
    5    20 Agnieszka      Antos                 100.00 +  316: 272  150
    6    15 Małgorzata     Szczygieł             130.78 -  300: 332   81
    7    20 Bronisław      Parada                129.39 +  379: 377  179
    8    14 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 +  333: 290  174
    9     8 Mateusz        Królikowski           126.79 -  353: 366   77
   10    13 Jerzy          Matyasik              126.90 -  386: 397   77
   11    13 Agnieszka      Walas                 116.12 -  309: 487   66
   12    17 Ryszard        Żydaczewski           123.84 -  247: 403   74
   13    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  335: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 13 110.92




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Sornek                126.93 -  287: 476   77
    2    17 Agnieszka      Antos                 100.00 +  345: 330  150
    3    18 Urszula        Solarska              113.25 -  240: 468   63
    4    22 Leszek         Kilian                103.24 -  283: 368   53
    5    22 Bronisław      Parada                129.39 -  326: 394   79
    6    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  493: 229  150
    7    24 Alicja         Puchowska             100.00 +  345: 296  150
    8    18 Teresa         Zalewska              116.69 -  295: 411   67
    9    24 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  283: 292   50
   10    25 Aleksandra     Celuch                100.00 +  270: 256  150
   11    21 Joanna         Brychcy               119.32 +  387: 282  169
   12    18 Tomasz         Suchanek              131.80 +  368: 352  182
   13    18 Marta          Sztajnert             108.35 +  449: 292  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 13 115.23




	Sandra Malinowska 100.00 Kuźnia Raciborska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mateusz        Królikowski           126.79 -  133: 511   77
    2    31 PAUZA
    3    23 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  187: 445   70
    4    27 Marcin         Radwański             106.44 -  212: 481   56
    5    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  202: 420   50
    6    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  216: 305   50
    7    29 Michał         Sztajnert             100.00 +  288: 125  150
    8    27 Przemysław     Malinka               106.00 -  220: 438   56
    9    28 Aleksandra     Maliszewska           100.00 -  213: 219   50
   10    28 Monika         Blokesz               100.00 +  243: 200  150
   11    25 Michał         Głąb                  100.00 -  241: 287   50
   12    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  229: 283   50
   13    27 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  251: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  / 12  79.92




	Aleksandra Maliszewska 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Ceglarek              126.38 -  172: 464   76
    2    28 Leszek         Kilian                103.24 -  151: 443   53
    3    30 Alicja         Puchowska             100.00 -  209: 289   50
    5    30 Michał         Głąb                  100.00 -  126: 356   50
    6    31 PAUZA
    7    30 Monika         Blokesz               100.00 -  215: 223   50
    8    30 Aleksandra     Celuch                100.00 -  275: 299   50
    9    28 Sandra         Malinowska            100.00 +  219: 213  150
   10    27 Michał         Sztajnert             100.00 +  236: 218  150
   11    28 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  226: 221  150
   12    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  159: 359   50
   13    27 Sandra         Malinowska            100.00 -  197: 251   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  / 11  79.91




	Łukasz Pawlas 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    25 Michał         Głąb                  100.00 -  280: 292   50
    8    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  333: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Alicja Puchowska 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ewa            Szałas                126.34 -  220: 436   76
    2    24 Jakub          Nalepa                117.88 -  307: 399   68
    3    30 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  289: 209  150
    4    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  276: 315   50
    5    24 Bożena         Guział                116.60 -  261: 482   67
    6    28 Aleksandra     Celuch                100.00 +  299: 228  150
    7    24 Marcin         Kurowski              100.00 -  296: 345   50
    8    29 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  274: 280   50
    9    25 Janina         Dąbrowska             100.00 -  268: 311   50
   10    29 PAUZA
   11    27 Monika         Blokesz               100.00 +  386: 175  150
   12    24 Leszek         Kilian                103.24 -  256: 374   53
   13    25 Aleksandra     Celuch                100.00 +  307: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Dawid Rykaczewski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Gibas                 126.08 -  246: 405   76
    2    21 Małgorzata     Szczygieł             130.78 -  308: 352   81
    3    28 Aleksandra     Celuch                100.00 +  412: 203  150
    4    19 Agnieszka      Antos                 100.00 -  349: 372   50
    5    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  361: 197  150
    6    17 Leszek         Stecuła               131.54 -  294: 416   82
    7    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  377: 263  150
    8    17 Agnieszka      Walas                 116.12 -  283: 507   66
    9    23 Michał         Głąb                  100.00 +  345: 283  150
   10    18 Ryszard        Żydaczewski           123.84 +  369: 289  174
   11    14 Adam           Jurkowski             133.78 -  322: 360   84
   12    16 Bronisław      Parada                129.39 -  384: 390   79
   13    21 Przemysław     Malinka               106.00 +  364: 227  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 13 111.38




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Arkadiusz      Łydka                 125.24 -  198: 325   75
    2    26 Marcin         Radwański             106.44 -  274: 364   56
    3    31 Michał         Sztajnert             100.00 -  256: 262   50
    5    25 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  197: 361   50
    6    26 Marcin         Kurowski              100.00 -  229: 493   50
    7    28 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  228: 342   50
    8    29 Alicja         Puchowska             100.00 +  280: 274  150
    9    29 PAUZA
   10    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  230: 312   50
   11    28 Aleksandra     Maliszewska           100.00 -  221: 226   50
   12    27 Sandra         Malinowska            100.00 +  283: 229  150
   13    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  270: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  / 11  80.09




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  412: 284  150
    4    24 Joanna         Brychcy               119.32 -  299: 423   69
    5    29 Sandra         Malinowska            100.00 +  420: 202  150
    6    24 Agnieszka      Antos                 100.00 -  318: 443   50
    7    22 Teresa         Zalewska              116.69 -  266: 474   67
    8    28 Monika         Blokesz               100.00 +  422: 243  150
    9    20 Barbara        Obremska              131.70 -  322: 325   82
   10    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  324: 218  150
   11    20 Ryszard        Żydaczewski           123.84 -  240: 458   74
   12    26 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  359: 159  150
   13    23 Łukasz         Sornek                126.93 -  279: 440   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 11 106.27




	Grażyna Smereka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Grzeszczuk            123.89 +  384: 352  174
    2     8 Marcin         Ceglarek              126.38 -  309: 363   76
    3    13 Ryszard        Żydaczewski           123.84 -  305: 471   74
    4    18 Jerzy          Matyasik              126.90 -  311: 351   77
    5    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  360: 260  150
    6    19 Artur          Irzyk                 136.48 -  346: 396   86
    7    23 Szymon         Stępień               100.00 -  329: 403   50
    8    25 Jędrzej        Zawojski              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  8  92.12




	Szymon Stępień 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ryszard        Żydaczewski           123.84 -  236: 483   74
    2    22 Urszula        Solarska              113.25 -  311: 427   63
    3    29 Monika         Blokesz               100.00 +  358: 180  150
    4    20 Artur          Irzyk                 136.48 +  376: 294  186
    5    19 Marcin         Radwański             106.44 -  301: 385   56
    6    23 Joanna         Brychcy               119.32 -  306: 394   69
    7    23 Grażyna        Smereka               100.00 +  403: 329  150
    8    21 Leszek         Kacprzyk              131.07 -  205: 485   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  /  8 103.62




	Michał Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Puchowski             123.39 -  173: 427   73
    2    27 Jerzy          Matyasik              126.90 -  145: 451   77
    3    31 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  262: 256  150
    4    26 Małgorzata     Szczygieł             130.78 -  156: 492   81
    5    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  321: 357   50
    6    27 Przemysław     Malinka               106.00 -  168: 434   56
    7    29 Sandra         Malinowska            100.00 -  125: 288   50
    8    31 PAUZA
    9    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  232: 254   50
   10    27 Aleksandra     Maliszewska           100.00 -  218: 236   50
   11    26 Aleksandra     Celuch                100.00 -  218: 295   50
   12    28 Monika         Blokesz               100.00 +  224: 220  150
   13    28 Monika         Blokesz               100.00 +  243: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 12  82.25




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  235: 430   70
    2    23 Artur          Irzyk                 136.48 -  351: 428   86
    3    27 Michał         Głąb                  100.00 +  443: 186  150
    4    25 Alicja         Puchowska             100.00 +  315: 276  150
    5    18 Sławomir       Wolski                113.93 -  287: 418   64
    6    20 Agnieszka      Walas                 116.12 -  288: 406   66
    7    28 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  342: 228  150
    8    22 Joanna         Brychcy               119.32 -  265: 517   69
    9    22 Przemysław     Malinka               106.00 +  346: 339  156
   10    19 Barbara        Obremska              131.70 -  316: 418   82
   11    22 Michał         Puchowski             123.39 -  300: 406   73
   12    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  426: 231  150
   13    22 Piotr          Kozak                 100.00 +  348: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 13 108.92




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Brychcy               119.32 -  281: 346   69
    2    18 Marta          Sztajnert             108.35 -  178: 549   58
    3    25 Agnieszka      Antos                 100.00 -  224: 413   50
    4    29 Monika         Blokesz               100.00 +  284: 145  150
    5    26 Grażyna        Smereka               100.00 -  260: 360   50
    6    29 Sandra         Malinowska            100.00 +  305: 216  150
    7    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  263: 377   50
    8    26 Łukasz         Pawlas                100.00 -  257: 333   50
    9    26 Michał         Sztajnert             100.00 +  254: 232  150
   10    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  218: 324   50
   11    29 PAUZA
   12    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  231: 426   50
   13    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  240: 270   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  / 12  77.25




	Jędrzej Zawojski 100.00 Modzurów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    15 Michał         Puchowski             123.39 -  308: 373   73
    3    22 Leszek         Kilian                103.24 +  440: 345  153
    4    15 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  299: 357   70
    5    21 Marcin         Ceglarek              126.38 -  301: 453   76
    6    25 Jerzy          Luter                 115.39 -  247: 380   65
    7    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  268: 385   50
    8    25 Grażyna        Smereka               100.00 +  400:   1  150
    9    24 Marcin         Kurowski              100.00 +  292: 283  150
   10    21 Joanna         Brychcy               119.32 +  374: 345  169
   11    18 Bronisław      Parada                129.39 -  341: 362   79
   12    21 Marcin         Radwański             106.44 -  366: 378   56
   13    24 Michał         Głąb                  100.00 +  330: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Nalepa                400: 341
   2 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Puton                 277: 315
   3 Łukasz         Bobowski             - Bożena         Guział                395: 341
   4 Agnieszka      Walas                - Stanisław      Rydzik                436: 412
   5 Mikołaj        Cieplik              - Jerzy          Luter                 337: 300
   6 Ryszard        Korpalski            - Artur          Irzyk                 370: 345
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Sławomir       Wolski                429: 351
   8 Urszula        Solarska             - Irena          Sołdan                348: 412
   9 Adam           Jurkowski            - Marta          Sztajnert             514: 370
  10 Marcin         Radwański            - Tomasz         Suchanek              341: 428
  11 Barbara        Obremska             - Leszek         Kilian                420: 304
  12 Agnieszka      Antos                - Leszek         Stecuła               374: 436
  13 Janusz         Krupiński            - Monika         Blokesz               490: 141
  14 Aleksandra     Celuch               - Leszek         Kacprzyk              207: 388
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Janina         Dąbrowska             349: 405
  16 Michał         Głąb                 - Bronisław      Parada                166: 532
  17 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Klich                 537: 267
  18 Piotr          Kozak                - Zofia          Gajewska              301: 405
  19 Łukasz         Sornek               - Marcin         Kurowski              476: 287
  20 Przemysław     Malinka              - Jerzy          Matyasik              354: 340
  21 Mateusz        Królikowski          - Sandra         Malinowska            511: 133
  22 Aleksandra     Maliszewska          - Marcin         Ceglarek              172: 464
  23 Ewa            Szałas               - Alicja         Puchowska             436: 220
  24 Dawid          Rykaczewski          - Krzysztof      Gibas                 246: 405
  25 Arkadiusz      Łydka                - Iwona          Skubis-Galus          325: 198
  26 Grażyna        Smereka              - Grzegorz       Grzeszczuk            384: 352
  27 Ryszard        Żydaczewski          - Szymon         Stępień               483: 236
  28 Michał         Sztajnert            - Michał         Puchowski             173: 427
  29 Zbigniew       Rybak                - Dominik        Ulejczyk              430: 235
  30 Dawid          Węgrzyński           - Joanna         Brychcy               281: 346
  31 Jędrzej        Zawojski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             437: 287
   2 Zofia          Gajewska             - Bronisław      Parada                378: 343
   3 Krzysztof      Gibas                - Adam           Jurkowski             474: 282
   4 Janina         Dąbrowska            - Mateusz        Królikowski           247: 397
   5 Janusz         Krupiński            - Dawid          Adamczyk              444: 362
   6 Ryszard        Żydaczewski          - Łukasz         Bobowski              337: 417
   7 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Sornek                360: 361
   8 Marcin         Ceglarek             - Grażyna        Smereka               363: 309
   9 Leszek         Stecuła              - Ryszard        Korpalski             363: 519
  10 Ewa            Szałas               - Przemysław     Malinka               458: 264
  11 Joanna         Brychcy              - Agnieszka      Walas                 336: 395
  12 Zbigniew       Rybak                - Mikołaj        Cieplik               311: 385
  13 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Sulejewska            434: 395
  14 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Puton                 444: 316
  15 Michał         Puchowski            - Jędrzej        Zawojski              373: 308
  16 Stanisław      Rydzik               - Barbara        Obremska              503: 308
  17 Marcin         Kurowski             - Agnieszka      Antos                 345: 330
  18 Marta          Sztajnert            - Dawid          Węgrzyński            549: 178
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Teresa         Zalewska              392: 411
  20 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Klich                 428: 338
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Rykaczewski           352: 308
  22 Szymon         Stępień              - Urszula        Solarska              311: 427
  23 Dominik        Ulejczyk             - Artur          Irzyk                 351: 428
  24 Alicja         Puchowska            - Jakub          Nalepa                307: 399
  25 Bożena         Guział               - Aleksandra     Celuch                354: 211
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Marcin         Radwański             274: 364
  27 Jerzy          Matyasik             - Michał         Sztajnert             451: 145
  28 Leszek         Kilian               - Aleksandra     Maliszewska           443: 151
  29 Piotr          Kozak                - Michał         Głąb                  313: 282
  30 Jerzy          Luter                - Monika         Blokesz               378: 201
  31 Sandra         Malinowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Walas                - Janusz         Krupiński             407: 545
   2 Marcin         Ceglarek             - Mateusz        Królikowski           325: 413
   3 Łukasz         Bobowski             - Ewa            Szałas                402: 359
   4 Ryszard        Korpalski            - Michał         Puchowski             407: 343
   5 Krzysztof      Gibas                - Zofia          Gajewska              380: 306
   6 Tomasz         Suchanek             - Arkadiusz      Łydka                 423: 330
   7 Irena          Sołdan               - Mikołaj        Cieplik               364: 445
   8 Łukasz         Sornek               - Marta          Sztajnert             372: 410
   9 Marcin         Radwański            - Stanisław      Rydzik                316: 491
  10 Bronisław      Parada               - Barbara        Obremska              385: 401
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             427: 325
  12 Andrzej        Rechowicz            - Bożena         Guział                380: 299
  13 Grażyna        Smereka              - Ryszard        Żydaczewski           305: 471
  14 Leszek         Stecuła              - Teresa         Zalewska              358: 319
  15 Adam           Jurkowski            - Joanna         Brychcy               511: 357
  16 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              376: 330
  17 Janina         Dąbrowska            - Sławomir       Wolski                250: 381
  18 Urszula        Solarska             - Marcin         Kurowski              468: 240
  19 Artur          Irzyk                - Dariusz        Puton                 335: 466
  20 Dawid          Adamczyk             - Przemysław     Malinka               438: 251
  21 Leszek         Kacprzyk             - Piotr          Kozak                 349: 404
  22 Jędrzej        Zawojski             - Leszek         Kilian                440: 345
  23 Sandra         Malinowska           - Zbigniew       Rybak                 187: 445
  24 Jakub          Nalepa               - Grzegorz       Grzeszczuk            301: 400
  25 Dawid          Węgrzyński           - Agnieszka      Antos                 224: 413
  26 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Klich                 412: 284
  27 Dominik        Ulejczyk             - Michał         Głąb                  443: 186
  28 Dawid          Rykaczewski          - Aleksandra     Celuch                412: 203
  29 Monika         Blokesz              - Szymon         Stępień               180: 358
  30 Aleksandra     Maliszewska          - Alicja         Puchowska             209: 289
  31 Michał         Sztajnert            - Iwona          Skubis-Galus          262: 256


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Gibas                - Janusz         Krupiński             358: 402
   2 Mateusz        Królikowski          - Łukasz         Bobowski              342: 465
   3 Mikołaj        Cieplik              - Ryszard        Korpalski             389: 341
   4 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Suchanek              287: 348
   5 Marta          Sztajnert            - Sławomir       Wolski                367: 352
   6 Leszek         Stecuła              - Adam           Jurkowski             383: 404
   7 Marcin         Ceglarek             - Ryszard        Żydaczewski           336: 342
   8 Michał         Puchowski            - Ewa            Szałas                305: 433
   9 Barbara        Obremska             - Małgorzata     Sulejewska            420: 441
  10 Dariusz        Puton                - Urszula        Solarska              487: 277
  11 Zofia          Gajewska             - Agnieszka      Walas                 421: 359
  12 Łukasz         Sornek               - Arkadiusz      Łydka                 309: 339
  13 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Luter                 378: 366
  14 Piotr          Kozak                - Dawid          Adamczyk              248: 376
  15 Jędrzej        Zawojski             - Zbigniew       Rybak                 299: 357
  16 Teresa         Zalewska             - Bronisław      Parada                392: 352
  17 Grzegorz       Grzeszczuk           - Bożena         Guział                494: 332
  18 Jerzy          Matyasik             - Grażyna        Smereka               351: 311
  19 Agnieszka      Antos                - Dawid          Rykaczewski           372: 349
  20 Szymon         Stępień              - Artur          Irzyk                 376: 294
  21 Janina         Dąbrowska            - Leszek         Kacprzyk              323: 344
  22 Marcin         Kurowski             - Leszek         Kilian                283: 368
  23 Przemysław     Malinka              - Jakub          Nalepa                282: 312
  24 Zygmunt        Skwarek              - Joanna         Brychcy               299: 423
  25 Alicja         Puchowska            - Dominik        Ulejczyk              276: 315
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Sztajnert             492: 156
  27 Marcin         Radwański            - Sandra         Malinowska            481: 212
  28 Andrzej        Klich                - Michał         Głąb                  381: 207
  29 Monika         Blokesz              - Dawid          Węgrzyński            145: 284


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Janusz         Krupiński             338: 363
   2 Łukasz         Bobowski             - Mikołaj        Cieplik               481: 273
   3 Dariusz        Puton                - Adam           Jurkowski             361: 372
   4 Marta          Sztajnert            - Krzysztof      Gibas                 377: 385
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             368: 454
   6 Dawid          Adamczyk             - Ewa            Szałas                442: 321
   7 Zbigniew       Rybak                - Mateusz        Królikowski           382: 317
   8 Zofia          Gajewska             - Ryszard        Korpalski             385: 466
   9 Arkadiusz      Łydka                - Ryszard        Żydaczewski           419: 329
  10 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              445: 399
  11 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Grzeszczuk            311: 357
  12 Leszek         Kilian               - Agnieszka      Walas                 407: 264
  13 Michał         Puchowski            - Barbara        Obremska              320: 294
  14 Leszek         Kacprzyk             - Leszek         Stecuła               386: 357
  15 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              328: 358
  16 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Szczygieł             295: 420
  17 Jakub          Nalepa               - Łukasz         Sornek                375: 388
  18 Sławomir       Wolski               - Dominik        Ulejczyk              418: 287
  19 Szymon         Stępień              - Marcin         Radwański             301: 385
  20 Agnieszka      Antos                - Piotr          Kozak                 272: 316
  21 Jędrzej        Zawojski             - Marcin         Ceglarek              301: 453
  22 Bronisław      Parada               - Marcin         Kurowski              394: 326
  23 Artur          Irzyk                - Przemysław     Malinka               460: 329
  24 Bożena         Guział               - Alicja         Puchowska             482: 261
  25 Iwona          Skubis-Galus         - Dawid          Rykaczewski           197: 361
  26 Grażyna        Smereka              - Dawid          Węgrzyński            360: 260
  27 Andrzej        Klich                - Michał         Sztajnert             357: 321
  28 Aleksandra     Celuch               - Janina         Dąbrowska             244: 404
  29 Zygmunt        Skwarek              - Sandra         Malinowska            420: 202
  30 Michał         Głąb                 - Aleksandra     Maliszewska           356: 126
  31 Monika         Blokesz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Bobowski              405: 414
   2 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Suchanek              418: 386
   3 Adam           Jurkowski            - Zbigniew       Rybak                 322: 372
   4 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 390: 351
   5 Mikołaj        Cieplik              - Dawid          Adamczyk              336: 403
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Gibas                 256: 357
   7 Marta          Sztajnert            - Zofia          Gajewska              486: 315
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Sornek                424: 424
   9 Sławomir       Wolski               - Ewa            Szałas                376: 309
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Marcin         Radwański             378: 269
  11 Urszula        Solarska             - Mateusz        Królikowski           373: 489
  12 Ryszard        Żydaczewski          - Leszek         Kilian                446: 246
  13 Dariusz        Puton                - Leszek         Kacprzyk              505: 254
  14 Michał         Puchowski            - Marcin         Ceglarek              378: 432
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Kozak                 332: 300
  16 Bronisław      Parada               - Jakub          Nalepa                271: 477
  17 Dawid          Rykaczewski          - Leszek         Stecuła               294: 416
  18 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              385: 382
  19 Artur          Irzyk                - Grażyna        Smereka               396: 346
  20 Dominik        Ulejczyk             - Agnieszka      Walas                 288: 406
  21 Barbara        Obremska             - Janina         Dąbrowska             341: 386
  22 Andrzej        Klich                - Bożena         Guział                295: 453
  23 Joanna         Brychcy              - Szymon         Stępień               394: 306
  24 Zygmunt        Skwarek              - Agnieszka      Antos                 318: 443
  25 Jerzy          Luter                - Jędrzej        Zawojski              380: 247
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Marcin         Kurowski              229: 493
  27 Przemysław     Malinka              - Michał         Sztajnert             434: 168
  28 Alicja         Puchowska            - Aleksandra     Celuch                299: 228
  29 Dawid          Węgrzyński           - Sandra         Malinowska            305: 216
  30 Michał         Głąb                 - Monika         Blokesz               366: 222
  31 Aleksandra     Maliszewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Adamczyk              357: 265
   2 Zbigniew       Rybak                - Janusz         Krupiński             369: 374
   3 Krzysztof      Gibas                - Ryszard        Korpalski             376: 384
   4 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Sztajnert             593: 233
   5 Mateusz        Królikowski          - Sławomir       Wolski                384: 266
   6 Dariusz        Puton                - Małgorzata     Szczygieł             428: 405
   7 Mikołaj        Cieplik              - Ryszard        Żydaczewski           367: 355
   8 Adam           Jurkowski            - Arkadiusz      Łydka                 385: 438
   9 Marcin         Ceglarek             - Małgorzata     Sulejewska            406: 342
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Stanisław      Rydzik                362: 465
  11 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Sornek                390: 439
  12 Ewa            Szałas               - Joanna         Brychcy               447: 258
  13 Leszek         Stecuła              - Marcin         Radwański             478: 219
  14 Agnieszka      Walas                - Michał         Puchowski             333: 353
  15 Bożena         Guział               - Jerzy          Luter                 409: 312
  16 Leszek         Kilian               - Artur          Irzyk                 274: 388
  17 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Kacprzyk              351: 344
  18 Urszula        Solarska             - Janina         Dąbrowska             356: 303
  19 Jakub          Nalepa               - Zofia          Gajewska              388: 328
  20 Piotr          Kozak                - Bronisław      Parada                379: 377
  21 Barbara        Obremska             - Przemysław     Malinka               469: 312
  22 Teresa         Zalewska             - Zygmunt        Skwarek               474: 266
  23 Grażyna        Smereka              - Szymon         Stępień               329: 403
  24 Marcin         Kurowski             - Alicja         Puchowska             345: 296
  25 Łukasz         Pawlas               - Michał         Głąb                  280: 292
  26 Dawid          Węgrzyński           - Dawid          Rykaczewski           263: 377
  27 Andrzej        Klich                - Jędrzej        Zawojski              385: 268
  28 Dominik        Ulejczyk             - Iwona          Skubis-Galus          342: 228
  29 Michał         Sztajnert            - Sandra         Malinowska            125: 288
  30 Monika         Blokesz              - Aleksandra     Maliszewska           223: 215
  31 Aleksandra     Celuch               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             442: 239
   2 Janusz         Krupiński            - Ryszard        Korpalski             427: 346
   3 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Puton                 341: 359
   4 Mateusz        Królikowski          - Arkadiusz      Łydka                 245: 458
   5 Marcin         Ceglarek             - Mikołaj        Cieplik               395: 426
   6 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Gibas                 362: 458
   7 Dawid          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                399: 370
   8 Artur          Irzyk                - Marta          Sztajnert             399: 370
   9 Leszek         Stecuła              - Jerzy          Matyasik              390: 374
  10 Urszula        Solarska             - Adam           Jurkowski             393: 333
  11 Ewa            Szałas               - Jakub          Nalepa                412: 341
  12 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Żydaczewski           388: 309
  13 Michał         Puchowski            - Tomasz         Suchanek              376: 410
  14 Piotr          Kozak                - Grzegorz       Grzeszczuk            333: 290
  15 Barbara        Obremska             - Małgorzata     Szczygieł             272: 351
  16 Bożena         Guział               - Małgorzata     Sulejewska            270: 426
  17 Agnieszka      Walas                - Dawid          Rykaczewski           507: 283
  18 Marcin         Kurowski             - Teresa         Zalewska              295: 411
  19 Janina         Dąbrowska            - Zofia          Gajewska              273: 386
  20 Andrzej        Klich                - Jerzy          Luter                 236: 379
  21 Leszek         Kacprzyk             - Szymon         Stępień               485: 205
  22 Joanna         Brychcy              - Dominik        Ulejczyk              517: 265
  23 Leszek         Kilian               - Michał         Głąb                  454: 207
  24 Bronisław      Parada               - Marcin         Radwański             473: 306
  25 Grażyna        Smereka              - Jędrzej        Zawojski                1: 400
  26 Łukasz         Pawlas               - Dawid          Węgrzyński            333: 257
  27 Sandra         Malinowska           - Przemysław     Malinka               220: 438
  28 Monika         Blokesz              - Zygmunt        Skwarek               243: 422
  29 Iwona          Skubis-Galus         - Alicja         Puchowska             280: 274
  30 Aleksandra     Celuch               - Aleksandra     Maliszewska           299: 275
  31 Michał         Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Bobowski              382: 361
   2 Dariusz        Puton                - Andrzej        Rechowicz             422: 486
   3 Krzysztof      Gibas                - Dawid          Adamczyk              335: 389
   4 Arkadiusz      Łydka                - Mikołaj        Cieplik               363: 502
   5 Ewa            Szałas               - Zbigniew       Rybak                 485: 302
   6 Marcin         Ceglarek             - Urszula        Solarska              511: 269
   7 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Wolski                325: 373
   8 Mateusz        Królikowski          - Piotr          Kozak                 366: 353
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Artur          Irzyk                 249: 474
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Sornek                346: 306
  11 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Brychcy               457: 273
  12 Marta          Sztajnert            - Bożena         Guział                332: 364
  13 Jakub          Nalepa               - Adam           Jurkowski             371: 285
  14 Leszek         Kacprzyk             - Agnieszka      Walas                 454: 313
  15 Zofia          Gajewska             - Ryszard        Żydaczewski           335: 328
  16 Grzegorz       Grzeszczuk           - Michał         Puchowski             476: 337
  17 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Kilian                363: 283
  18 Agnieszka      Antos                - Bronisław      Parada                421: 330
  19 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              345: 262
  20 Zygmunt        Skwarek              - Barbara        Obremska              322: 325
  21 Marcin         Radwański            - Andrzej        Klich                 364: 293
  22 Przemysław     Malinka              - Dominik        Ulejczyk              339: 346
  23 Dawid          Rykaczewski          - Michał         Głąb                  345: 283
  24 Jędrzej        Zawojski             - Marcin         Kurowski              292: 283
  25 Alicja         Puchowska            - Janina         Dąbrowska             268: 311
  26 Michał         Sztajnert            - Dawid          Węgrzyński            232: 254
  27 Aleksandra     Celuch               - Monika         Blokesz               342: 260
  28 Sandra         Malinowska           - Aleksandra     Maliszewska           213: 219
  29 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Ceglarek              354: 331
   2 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Rechowicz             410: 472
   3 Dawid          Adamczyk             - Ryszard        Korpalski             389: 381
   4 Ewa            Szałas               - Mateusz        Królikowski           313: 390
   5 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Puton                 345: 398
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Gibas                 438: 287
   7 Sławomir       Wolski               - Artur          Irzyk                 374: 380
   8 Bożena         Guział               - Stanisław      Rydzik                454: 338
   9 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Grzeszczuk            301: 396
  10 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Suchanek              399: 290
  11 Agnieszka      Antos                - Jerzy          Luter                 235: 403
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Leszek         Kacprzyk              337: 351
  13 Piotr          Kozak                - Jerzy          Matyasik              386: 397
  14 Łukasz         Sornek               - Zbigniew       Rybak                 329: 341
  15 Jakub          Nalepa               - Marta          Sztajnert             526: 311
  16 Agnieszka      Walas                - Marcin         Radwański             369: 359
  17 Adam           Jurkowski            - Leszek         Kilian                377: 327
  18 Ryszard        Żydaczewski          - Dawid          Rykaczewski           289: 369
  19 Dominik        Ulejczyk             - Barbara        Obremska              316: 418
  20 Janina         Dąbrowska            - Teresa         Zalewska              260: 384
  21 Joanna         Brychcy              - Jędrzej        Zawojski              345: 374
  22 Bronisław      Parada               - Michał         Puchowski             395: 304
  23 Michał         Głąb                 - Przemysław     Malinka               267: 439
  24 Dawid          Węgrzyński           - Zygmunt        Skwarek               218: 324
  25 Marcin         Kurowski             - Aleksandra     Celuch                270: 256
  26 Andrzej        Klich                - Iwona          Skubis-Galus          312: 230
  27 Aleksandra     Maliszewska          - Michał         Sztajnert             236: 218
  28 Sandra         Malinowska           - Monika         Blokesz               243: 200
  29 Alicja         Puchowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Łukasz         Bobowski              339: 361
   2 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Rechowicz             469: 367
   3 Ryszard        Korpalski            - Mateusz        Królikowski           309: 324
   4 Artur          Irzyk                - Marcin         Ceglarek              378: 363
   5 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Szczygieł             399: 335
   6 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Szałas                320: 320
   7 Leszek         Kacprzyk             - Grzegorz       Grzeszczuk            379: 337
   8 Sławomir       Wolski               - Jakub          Nalepa                323: 392
   9 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Gibas                 307: 291
  10 Arkadiusz      Łydka                - Jerzy          Luter                 359: 341
  11 Zofia          Gajewska             - Bożena         Guział                363: 375
  12 Stanisław      Rydzik               - Urszula        Solarska              366: 369
  13 Agnieszka      Walas                - Piotr          Kozak                 487: 309
  14 Dawid          Rykaczewski          - Adam           Jurkowski             322: 360
  15 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Sulejewska            306: 408
  16 Łukasz         Sornek               - Barbara        Obremska              351: 417
  17 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Antos                 368: 358
  18 Bronisław      Parada               - Jędrzej        Zawojski              362: 341
  19 Marcin         Radwański            - Marta          Sztajnert             424: 317
  20 Ryszard        Żydaczewski          - Zygmunt        Skwarek               458: 240
  21 Joanna         Brychcy              - Marcin         Kurowski              282: 387
  22 Michał         Puchowski            - Dominik        Ulejczyk              406: 300
  23 Leszek         Kilian               - Janina         Dąbrowska             278: 358
  24 Przemysław     Malinka              - Andrzej        Klich                 337: 267
  25 Michał         Głąb                 - Sandra         Malinowska            287: 241
  26 Aleksandra     Celuch               - Michał         Sztajnert             295: 218
  27 Monika         Blokesz              - Alicja         Puchowska             175: 386
  28 Aleksandra     Maliszewska          - Iwona          Skubis-Galus          226: 221
  29 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Łukasz         Bobowski              391: 428
   2 Mateusz        Królikowski          - Dawid          Adamczyk              394: 436
   3 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Korpalski             401: 306
   4 Dariusz        Puton                - Mikołaj        Cieplik               404: 385
   5 Jakub          Nalepa               - Leszek         Kacprzyk              281: 344
   6 Zbigniew       Rybak                - Arkadiusz      Łydka                 356: 389
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Ewa            Szałas                321: 470
   8 Bożena         Guział               - Jerzy          Matyasik              331: 351
   9 Marcin         Ceglarek             - Sławomir       Wolski                416: 306
  10 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Walas                 451: 316
  11 Grzegorz       Grzeszczuk           - Zofia          Gajewska              431: 392
  12 Jerzy          Luter                - Adam           Jurkowski             470: 336
  13 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Sulejewska            359: 361
  14 Barbara        Obremska             - Urszula        Solarska              424: 386
  15 Przemysław     Malinka              - Stanisław      Rydzik                264: 460
  16 Dawid          Rykaczewski          - Bronisław      Parada                384: 390
  17 Ryszard        Żydaczewski          - Piotr          Kozak                 403: 247
  18 Marcin         Kurowski             - Tomasz         Suchanek              368: 352
  19 Janina         Dąbrowska            - Agnieszka      Antos                 409: 302
  20 Michał         Puchowski            - Łukasz         Sornek                407: 307
  21 Jędrzej        Zawojski             - Marcin         Radwański             366: 378
  22 Marta          Sztajnert            - Andrzej        Klich                 425: 303
  23 Aleksandra     Celuch               - Joanna         Brychcy               174: 508
  24 Alicja         Puchowska            - Leszek         Kilian                256: 374
  25 Dominik        Ulejczyk             - Dawid          Węgrzyński            426: 231
  26 Aleksandra     Maliszewska          - Zygmunt        Skwarek               159: 359
  27 Sandra         Malinowska           - Iwona          Skubis-Galus          229: 283
  28 Michał         Sztajnert            - Monika         Blokesz               224: 220
  29 Michał         Głąb                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Bobowski              337: 324
   2 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Puton                 354: 404
   3 Artur          Irzyk                - Mikołaj        Cieplik               370: 334
   4 Mateusz        Królikowski          - Arkadiusz      Łydka                 430: 392
   5 Leszek         Kacprzyk             - Ewa            Szałas                341: 380
   6 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Ceglarek              389: 382
   7 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Grzeszczuk            368: 344
   8 Barbara        Obremska             - Jakub          Nalepa                364: 356
   9 Bożena         Guział               - Małgorzata     Szczygieł             375: 304
  10 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              418: 338
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Zbigniew       Rybak                 348: 486
  12 Stanisław      Rydzik               - Bronisław      Parada                453: 341
  13 Agnieszka      Walas                - Ryszard        Żydaczewski           275: 426
  14 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Gibas                 347: 395
  15 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Wolski                348: 430
  16 Urszula        Solarska             - Michał         Puchowski             326: 385
  17 Marcin         Radwański            - Janina         Dąbrowska             387: 303
  18 Marta          Sztajnert            - Marcin         Kurowski              292: 449
  19 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Suchanek              363: 373
  20 Agnieszka      Antos                - Leszek         Kilian                342: 329
  21 Dawid          Rykaczewski          - Przemysław     Malinka               364: 227
  22 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Kozak                 348: 335
  23 Zygmunt        Skwarek              - Łukasz         Sornek                279: 440
  24 Michał         Głąb                 - Jędrzej        Zawojski              309: 330
  25 Alicja         Puchowska            - Aleksandra     Celuch                307: 242
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Dawid          Węgrzyński            270: 240
  27 Sandra         Malinowska           - Aleksandra     Maliszewska           251: 197
  28 Monika         Blokesz              - Michał         Sztajnert             217: 243
  29 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 12-10-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.88  30568  190
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.76  31551  200
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     156.48  22063  141
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.87  30665  198
   6 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   8 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75  27770  183
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             150.76  28644  190
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.74  26832  178
  11 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.02  28353  189
  12 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.45  28993  194
  13 Marek Reda                     Dębówka              148.96  29495  198
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              148.79  28122  189
  15 Kamil Górka                    Kraków               147.88  26914  182
  16 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          147.84  27054  183
  17 Przemysław Herdzina            Kraków               147.77   7093   48
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.74  28218  191
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            147.63  19782  134
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.93  16897  115
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.41  28990  198
  22 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.63  27480  190
  25 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.74  23142  161
  27 Dawid Pikul                    Poznań               143.63  26858  187
  28 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.49  21667  151
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  30 Justyna Górka                  Kraków               143.47  28408  198
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.35  28240  197
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.22  23917  167
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               142.54  26655  187
  34 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.42  27345  192
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  36 Karol Waniek                   Wrocław              141.49   9621   68
  37 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.26  27351  195
  38 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  39 Kamil Kister                   Puławy               139.87  26855  192
  40 Radosław Jachna                Łódź                 139.73  16348  117
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             139.70  27382  196
  42 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  43 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  45 Rafał Matczak                  Milanówek            138.66  16084  116
  46 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  47 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.23  26263  190
  49 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.23  27507  199
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.06  11183   81
  51 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  52 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  53 Marek Salamon                  Bytom                136.92   8489   62
  54 Artur Irzyk                    Kraków               136.60  18714  137
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.53  26896  197
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             136.45  26471  194
  57 Irena Sołdan                   Sopot                136.32  26719  196
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.25  27114  199
  59 Agnieszka Krupka               Krosno               136.10   5308   39
  60 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.80  11000   81
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.68  27136  200
  62 Juliusz Czupryniak             Warszawa             135.46  26143  193
  63 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  64 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             134.97   8638   64
  65 Szymon Płachta                 Warszawa             134.92  26040  193
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  68 Dominik Piasecki               Słupsk               134.62   9827   73
  69 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.92   8839   66
  70 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  71 Jakub Błażejewski              Poznań               133.20  24109  181
  72 Janusz Krupiński               Bytom                132.70  21763  164
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.44  25561  193
  74 Michał Rogalewicz              Poznań               132.34  22498  170
  75 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.22  15734  119
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.11  24968  189
  77 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.06  25091  190
  78 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  79 Michał Szymkowski              Wrocław              131.91   9234   70
  80 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.84  24917  189
  81 Piotr Broda                    Sandomierz           131.75  26218  199
  82 Barbara Obremska               Wrocław              131.74  25295  192
  83 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.31  25606  195
  84 Leszek Stecuła                 Bytom                131.13   7081   54
  85 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.07  21496  164
  86 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
  87 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  88 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.78   8370   64
  89 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  90 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.57  15930  122
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25450  195
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.30  25930  199
  94 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  95 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.03   8192   63
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  97 Michał Kolaj                   Ostróda              129.90   5326   41
  98 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  99 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.80  18691  144
 100 Mateusz Królikowski            Wrocław              129.56   7903   61
 101 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38  12679   98
 102 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 103 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.30  12801   99
 104 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.06  25166  195
 105 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75  10944   85
 107 Ewa Szałas                     Katowice             128.55  10284   80
 108 Czesław Grajewski              Białystok            128.39  22211  173
 109 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.30  13472  105
 110 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
 111 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 112 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 113 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 114 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 116 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.82   7669   60
 117 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 118 Anita Bruska                   Gdynia               127.74  18267  143
 119 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 120 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.40  17072  134
 121 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 122 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.71  24836  196
 123 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.57  25187  199
 124 Krzysztof Gibas                Kraków               126.46  24028  190
 125 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.40  24016  190
 126 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 127 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.36  20217  160
 128 Natalia Ogierman               Katowice             126.34  18951  150
 129 Marcin Ceglarek                Kraków               126.33  22739  180
 130 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 131 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.21  24737  196
 132 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 133 Konrad Sowula                  Kraków               125.96  14107  112
 134 Tomasz Lempart                 Kraków               125.78  18615  148
 135 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.73  17602  140
 136 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
 137 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 138 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.10  13386  107
 139 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 140 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 141 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 142 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 143 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.48   6473   52
 144 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 145 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 146 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.36   9327   75
 147 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.18  21979  177
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 149 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.07   7568   61
 150 Marta Bajorek                  Warszawa             124.05  24313  196
 151 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 152 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 153 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 154 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.26   6163   50
 155 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.18   8253   67
 156 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.14  19333  157
 157 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.09  23510  191
 158 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.00   9471   77
 159 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 122.87  12164   99
 161 Agnieszka Goniowska            Wrocław              122.82  13142  107
 162 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 163 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.64  20848  170
 164 Adam Janicki                   Wrocław              122.46  15185  124
 165 Jarosław Olek                  Warszawa             122.18   9530   78
 166 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.16  23821  195
 167 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 168 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.98  23786  195
 169 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.68  12046   99
 170 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 171 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 172 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.36  15898  131
 173 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.92   5804   48
 174 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 175 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.47  14095  117
 176 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 177 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 178 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 179 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 180 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 181 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.47  22939  192
 182 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.47   4301   36
 183 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.06  17383  146
 185 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.91  21403  180
 186 Agnieszka Matus                Milanówek            118.81  22337  188
 187 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.79  15205  128
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
 189 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 190 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.59   6997   59
 191 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.32  14080  119
 192 Bożena Guział                  Racibórz             118.14  17012  144
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 195 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 197 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.35  21593  184
 198 Zofia Górka                    Łęczna               117.35   9975   85
 199 Joanna Brychcy                 Katowice             117.33  13376  114
 200 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.33  18773  160
 201 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 202 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 203 Teresa Zalewska                Racibórz             117.05  22474  192
 204 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 205 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 206 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 207 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 208 Marta Świątkowska              Wrocław              116.56  23195  199
 209 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.47  13744  118
 210 Dariusz Sowula                 Kraków               116.45  10131   87
 211 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 212 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 213 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 214 Jerzy Luter                    Bytom                116.10  22987  198
 215 Marcin Stachowski              Wydartowo I          116.07  21008  181
 216 Jan Lisiewski                  Piasutno             116.03   4061   35
 217 Agnieszka Walas                Kraków               115.80  12622  109
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              115.70  22678  196
 219 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.70  22445  194
 220 Renata Andracka                Zwola                115.13  22911  199
 221 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 222 Sławomir Długosz               Ostróda              115.08  13810  120
 223 Rafał Stachowski               Police               115.00  15410  134
 224 Maria Pokorska                 Warszawa             114.73  22257  194
 225 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.59  12376  108
 226 Sławomir Wolski                Wrocław              114.39  21963  192
 227 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 228 Jacek Pietruszka               Kraków               113.95   4330   38
 229 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
 230 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 231 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 232 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 233 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.45  13160  116
 234 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 235 Urszula Solarska               Łódź                 113.22  21399  189
 236 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.11  21717  192
 237 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 238 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        112.45   3486   31
 239 Robert Wagner                  Wrocław              112.40  13263  118
 240 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 242 Sylwia Łada                    Inowrocław           111.46  21401  192
 243 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 244 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 245 Dorota Ostrowska               Białystok            110.92  14642  132
 246 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.65  13610  123
 247 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 248 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 249 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.27  18636  169
 250 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 251 Maciej Pietrasik               Nowogard             110.16  10465   95
 252 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.03   3301   30
 253 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 254 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 255 Laura Pisula                   Wrocław              109.63   6249   57
 256 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 257 Anna Niedzielko                Szczecin             109.58  11615  106
 258 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.23  20426  187
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 260 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 261 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 262 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
 263 Michał Landowski               Police               108.47  12908  119
 264 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 265 Józef Burzyński                Ełk                  108.22  19155  177
 266 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.19  20881  193
 267 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 268 Marta Sztajnert                Wisła                108.09  10485   97
 269 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 270 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 271 Aleksandra Brzeska             Piastów              107.93   4749   44
 272 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 273 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 274 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.67   9367   87
 275 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.24  20698  193
 276 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.23  17800  166
 277 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 278 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.55  15769  148
 279 Lidia Żywna                    Gdynia               106.43  13623  128
 280 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 281 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 282 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 283 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 284 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 285 Agnieszka Dawid                Kraków               104.38   8142   78
 286 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 287 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 288 Sylwia Buks                    Warszawa             103.71   7467   72
 289 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.07  14017  136
 291 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 292 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
 293 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.36   4811   47
 294 Waldemar Wypchał               Kraków               101.79   3970   39
 295 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.78   8448   83
 296 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             101.70   7221   71
 297 Michał Dreczka                 Poznań               101.68   7219   71
 298 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 299 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 300 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 301 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 302 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 303 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.66   9767   98
 304 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.42  19586  197
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              99.21   9028   91
 306 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.67   9078   92
 307 Agnieszka Antos                Racibórz              98.57   8083   82
 308 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 309 Karolina Urbańska              Poznań                97.73   9480   97
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 311 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 312 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 313 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 314 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 315 Marcin Kurowski                Racibórz              96.12  14610  152
 316 Anna Lenartowska               Gdynia                95.99   8831   92
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 318 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.67   9278   98
 319 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 320 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.14  14027  149
 322 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 323 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              93.65  10114  108
 324 Dominik Ulejczyk               Będzin                93.07   5491   59
 325 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.06   8748   94
 326 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 327 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   91.72   6145   67
 328 Kinga Stecuła                  Bytom                 91.35   4202   46
 329 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.12   5832   64
 330 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 331 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               89.96   4138   46
 332 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 333 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.80  13521  154
 334 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 335 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 336 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.34   5718   67
 337 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 338 Teresa Balewska                Reda                  84.13  12451  148
 339 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 340 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 341 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.98   4647   56
 342 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 343 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 344 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 345 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 346 Aleksandra Celuch              Będzin                81.09   2676   33
 347 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 348 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 349 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     78.62   4953   63
 350 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.20   2667   35
 351 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 352 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 353 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 354 Mirosław Dejna                 Sampława              66.52  12174  183
 355 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 356 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 12-10-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bogusław Książek               Szczecin             117.11   3279   28
   2 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   3 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.07   3242   27
   4 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   5 Paweł Morga                    Warszawa             112.88   2935   26
   6 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   7 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  10 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  11 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  12 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  13 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  14 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  15 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  17 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  18 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  19 Jacek Jerzyński                Toruń                128.04   3073   24
  20 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  21 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  22 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  23 Michał Ozimiński               Łódź                 124.58   2990   24
  24 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  27 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  28 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  29 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  30 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  31 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  33 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.12   2667   24
  34 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  35 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  36 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  37 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  38 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  39 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  40 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  41 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  42 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  43 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  44 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  45 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  46 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  47 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  48 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  49 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  50 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  51 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  53 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  54 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  55 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  56 Paulina Naplocha               Racibórz              86.27   1898   22
  57 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  58 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  59 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  60 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  61 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  62 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  63 Aleksandra Maliszewska         Będzin                66.91   1472   22
  64 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  65 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  66 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  67 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  68 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  69 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  70 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  71 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  72 Szymon Stępień                 Bytom                 95.30   1906   20
  73 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  74 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  75 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  76 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  77 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  78 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  79 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  80 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  81 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  82 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  83 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  84 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  85 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  86 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  87 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  88 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.00   1664   13
  89 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  90 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  91 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  92 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  93 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  94 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  95 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  96 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  97 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
  98 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
  99 Ireneusz Kurzok                Mikołów              142.92   1715   12
 100 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 101 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 102 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 103 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 104 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 105 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 106 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 107 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 108 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 109 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 110 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 111 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 112 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 113 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 114 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 115 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 116 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 117 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 118 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 119 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 120 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 121 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 122 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 123 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 106.33   1276   12
 124 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 125 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 126 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 127 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 128 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 129 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 130 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 131 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 132 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 133 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 134 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 135 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 136 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 137 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 138 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 139 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 140 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 141 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 142 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 143 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 144 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 145 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 146 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 147 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 148 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 149 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 150 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 151 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 152 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 153 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 154 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 155 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 156 Michał Głąb                    Zabrze                86.50   1038   12
 157 Maria Tomiczek                 Zabrze                85.33   1024   12
 158 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 159 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 160 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 161 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 162 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 163 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 164 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 165 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 166 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 167 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 168 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 123.55   1359   11
 169 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 170 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 171 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 107.18   1179   11
 172 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 173 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 174 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 175 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 176 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 177 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 178 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 179 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 180 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 181 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 182 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 183 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 184 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 185 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 186 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 187 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 188 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 189 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 190 Bożena Lisiewska               Piasutno              86.27    949   11
 191 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 192 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 193 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 194 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 195 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 196 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 197 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 198 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 199 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 200 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 201 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 202 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 203 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 204 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 205 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 206 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 207 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 208 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 209 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 210 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 211 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 212 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 213 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 214 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 215 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 216 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 217 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 218 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 219 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 220 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 221 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 222 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 223 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 224 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 225 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 226 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 227 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 228 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 229 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 230 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 231 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 232 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 233 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 234 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 235 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 236 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 237 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 238 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 239 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 240 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 241 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 242 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 243 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 244 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 245 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 246 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 247 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 248 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 249 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 250 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 251 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 252 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 253 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 254 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 255 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 256 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 257 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 258 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 259 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 260 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 261 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 262 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 263 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 264 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 265 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 266 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 267 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 268 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 269 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 270 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 271 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 272 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 273 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 274 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 275 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 276 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 277 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 278 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 279 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 280 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 281 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 282 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 283 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 284 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 285 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 286 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 287 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 288 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 289 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 290 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 291 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 292 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 293 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 294 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 295 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 296 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 297 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 298 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 299 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 300 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 301 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 302 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 303 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 304 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 305 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie