Poznań27
sierpnia
Poznań 27-28 sierpnia V Mistrzostwa PoznaniaMistrzostwa Regionów 2016
Racibórz 3
września
Racibórz 3- 4 września VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoMistrzostwa Regionów 2016
Konojady10
września
Konojady 10-11 września V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Grand Prix 2016
Tajemnice scrabblowych sukcesów, czyli Bartosz Morawski zwycięża w Raciborzu03 - 04 września 2016 — VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoRacibórz, 03 - 04 września 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Tajemnice scrabblowych sukcesów, czyli Bartosz Morawski zwycięża w RaciborzuCo decyduje o sukcesie scrabblowym? Wrodzony talent? Tysiące godzin spędzone nad słownikiem? Doświadczenie w rozgrywkach turniejowych? Coś jeszcze?

Wśród rozmaitych czynników pojawił się do refleksji nowy, który bardzo polecam analitykom scrabblowym. Wg moich informacji osoby, które zajęły cztery pierwsze miejsca w Raciborzu, wszystkie nocowały w jednym miejscu, w gościnnych progach triumfatora turnieju, Bartka Morawskiego. Genius loci? Wzajemnie samokształcenie? Skuteczna wymiana pozytywnej energii?

Na pewno pozytywnej energii nie brakowało organizatorom raciborskiego turnieju. Teresa Zalewska, Bożena Guział, Marcin Kurowski i pozostałe osoby z miejscowego klubu zadbały o nas z wyjątkową troskliwością. Stoły uginały się od przygotowanych nagród, posiłki były przednie, konkursy dodatkowe liczne. Wszystko to zaowocowało bardzo ciepłą atmosferą (no, może słoneczko przesadziło, zbyt intensywnie czasem zaglądając do sali gier).

Turniej rozpoczęliśmy prezentacją nowego logo Raciborskiego Klubu Scrabblowego „Szkrab”, łączącego w sobie elementy miejskich barw oraz scrabblowej i dziecięcej symboliki (osoby zaciekawione odsyłam do fotorelacji z zawodów).

Potem przyszedł czas na 13 rund. Ich liczba jest pochodną ilości liter w słowie SZKRABLOWANIE. Każda kolejna z nich „sponsoruje” kolejną rundę – szukamy zwycięzcy konkursu kładącego najdroższy ruch ze słowem na tę literkę. Przez cały czas towarzyszył nam też konkurs na najdroższe słowo związane ze zwierzętami (sponsorem był sklep zoologiczny Zoo-Mar). Ciśnieniomierze (dziękujemy pani Ewie Szwedo z Apteki Pod Różami) otrzymywali z kolei gracze, którzy podnosili ciśnienie przeciwnikom, kładąc w ostatnim ruchu pozornie przegranej partii premię (headshota).  

W turnieju od 5 rundy na pierwszym stole zaczął grać Bartek Morawski z Gliwic, który pewnie pokonywał próbujące go zdetronizować osoby. Po 12 rozgrywce już zapewnił sobie zwycięstwo w turnieju, w kolejnej uległ Barbarze Obremskiej z Wrocławia, co spowodowało, że w ostatecznej klasyfikacji stanęły na podium obok Bartka dwie scrabblistki – Basia na miejscu drugim, Justyna Górka z Krakowa na trzecim. Warto odnotować ponadto, że w Raciborzu padł 11 w historii wynik najwyższej sumy punktów w partii. 1049 punktów położyli Mikołaj Cieplik i Urszula Solarska (558-491).

Na sali gier pojawiło się trzech debiutantów, z których najskuteczniejszym był Maciej Skrzypczak z Kędzierzyna-Koźla. Bardzo długo trwało rozdawanie nagród, bo – wspomniano już – były tak licznie przygotowane. Dla wielu osób szczególnie cenioną instytucją wspierającą turniej był Browar Zamkowy i gama jego wyrobów. Dziękując wszystkim sponsorom, zapraszamy na stronę informacyjną mistrzostw, aby zobaczyć kto jest tak otwarty na nasze środowisko.

Osoby chętne do zdobycia większej wiedzy o szczegółach turnieju oraz poznania paru lokalnych ciekawostek (np. jak zrobić hekele z hrynek, gdzie i kiedy wymyślono kluski śląskie, jaki kryminał toczy się w Raciborzu) zapraszamy do zakładki „przebieg” w relacji z turnieju i zapoznania się z komentarzami.

W imieniu wszystkich grających jeszcze raz wielkie serdeczności przekazuję organizatorkom i organizatorom – VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza stały się dla nas pięknym scrabblowym wspomnieniem.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekRaciborskie Centrum Kultury, Racibórz, ul. Chopina 21
Obrońca tytułuŁukasz Bobowski
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 3 września (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 4 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapa
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieObiady częściowo sponsorowane na miejscu- catering, kawa, herbata, napoje, kanapki i inne. Chętnych na obiad w postaci szwedzkiego stołu prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz. Do wyboru pierogi, kilka rodzajów mięs oraz dodatki (tak jak w poprzednich latach). Koszt — 15 zł.
Noclegi http://www.eholiday.pl/noclegi-raciborz-35629.html

1. Noclegi pracownicze "Ko-Wyn", mieszkanie: 2 pokoje 2-osobowe, jeden pokój 4-osobowy (cena 50 zł/ osoba) (3 min. piechotą- 260 metrów).
2. MKZ Unia- Pokoje gościnne (od 30 zł/osoba) (12 min. piechotą- 1 km).
3. Gościniec Iza (pokoje 1,2,3,4 -osobowe) (11 min piechotą- 850 metrów).
4. Hotel Racibor***
5. Hotel Polonia***
NagrodyPieniężne i rzeczowe
Dodatkowe atrakcjekonkursy

zlot Food Trucków na Zamku Piastowskim, ul. Zamkowa 2; 3-4 wrzesień, godz. 10:00 — 20:00 (muzyka na żywo, atrakcje dla dzieci, strefa chillout)

koncert w ramach kulturalnego lata z RCK "Pedro Y Mari — Bossa Nova nocą", przystań niedaleko Zamku Piastowskiego, 3 wrzesień, godz. 20:00.
OrganizatorzyTeresa Zalewska, tel. 608341215, mail: teresazalewska1@wp.pl
Marcin Kurowski, tel. 732273223, mail: mk728@wp.pl
Bożena Guział, tel, 608056194, mail: boszka102@wp.pl

Raciborskie Centrum Kultury
SponsorzyUrząd Miasta Racibórz Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Browar Zamkowy EL-Bis Geodezja Paskuda

Jaskowski.net JP Telebim

Dom Przyjęć Klimek Apteka Pod Różami

Oficyna

Ofistar Pivnica

Pizzeria Niebo PWSZ w Raciborzu Rameta

Salon Fryzjerski T.Stroka & B.Witeczek Zoo-Mar

Piotr Kozak


Patronat medialny:

Radio Vanessa GazetaInformator.pl

Nasz Racibórz

Raciborek.pl Nowiny.pl

Raciborz.com.pl Raciborska Telewizja Kablowa

Nowiny Raciborskie


Wyniki turnieju VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                155.41     11.0     5495     2214      800
  2 Barbara         Obremska             Wrocław                134.62     10.0     5312     2131      820
  3 Justyna         Górka                Kraków                 149.80     10.0     5055     2020      622
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   163.14      9.0     5571     1937     1139
  5 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.60      9.0     5032     1832      641
  6 Tomasz          Suchanek             Wrocław                129.29      9.0     4896     1996      182
  7 Adam            Jurkowski            Gliwice                127.92      9.0     4785     1890      168
  8 Artur           Irzyk                Strzyżów               140.18      8.5     5129     1874      198
  9 Janusz          Krupiński            Bytom                  137.57      8.5     4836     1935      120
 10 Leszek          Kacprzyk             Katowice               129.71      8.0     5105     1761      503
 11 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  119.11      8.0     5064     1701      561
 12 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             138.26      8.0     4964     1757      152
 13 Tomasz          Lempart              Kraków                 130.91      8.0     4930     1756      315
 14 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.76      8.0     4927     1776      165
 15 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              127.64      8.0     4775     1819      230
 16 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            144.07      8.0     4755     1960      241
 17 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                109.43      8.0     4714     1737      208
 18 Piotr           Broda                Sandomierz             137.21      7.5     4930     1749      183
 19 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               125.89      7.5     4885     1608      334
 20 Irena           Sołdan               Sopot                  140.70      7.0     5167     1683      313
 21 Marek           Salamon              Bytom                  143.45      7.0     5073     1718      341
 22 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.65      7.0     4961     1675      167
 23 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         129.78      7.0     4935     1586      330
 24 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       110.75      7.0     4916     1538      255
 25 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               127.77      7.0     4857     1589      281
 26 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.46      7.0     4780     1667      320
 27 Andrzej         Kraska               Wrocław                118.46      7.0     4711     1601      559
 28 Anna            Arana                Kołobrzeg              109.63      7.0     4662     1551      210
 29 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           125.97      7.0     4636     1616      137
 30 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.71      7.0     4550     1723     -167
 31 Katarzyna       Kowalska             Katowice               115.09      7.0     4479     1774     -114
 32 Urszula         Solarska             Łódź                   114.86      6.5     4861     1596      -72
 33 Adam            Grzelec              Poznań                 107.03      6.5     4602     1575     -293
 34 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.41      6.0     5014     1496      602
 35 Marek           Rogalski             Warszawa               125.97      6.0     4865     1386      174
 36 Joanna          Brychcy              Katowice               116.27      6.0     4713     1445       28
 37 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.48      6.0     4605     1617     -229
 38 Marta           Sztajnert            Wisła                  109.37      6.0     4577     1374      434
 39 Waldemar        Wypchał              Kraków                 108.29      6.0     4510     1376       33
 40 Sławomir        Wolski               Wrocław                117.73      6.0     4509     1436     -227
 41 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      6.0     4508     1384     -401
 42 Agnieszka       Antos                Racibórz               102.13      6.0     4405     1382      273
 43 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 101.09      6.0     4331     1409      -59
 44 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      6.0     4325     1290      123
 45 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      6.0     4303     1548     -287
 46 Bożena          Guział               Racibórz               118.87      6.0     4294     1545     -489
 47 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.10      6.0     4077     1392     -419
 48 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       100.00      5.5     4637     1300       86
 49 Jerzy           Luter                Bytom                  117.47      5.5     4523     1368     -182
 50 Janina          Dąbrowska            Rybnik                 102.51      5.5     4419     1416      146
 51 Leszek          Kilian               Jaworzno               105.37      5.0     4690     1289      328
 52 Marcin          Kurowski             Racibórz               101.52      5.0     4642     1335     -126
 53 Szymon          Stępień              Bytom                  101.52      5.0     4565     1269      533
 54 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               106.36      5.0     4484     1261      133
 55 Wanda           Wach                 Tarnów                 100.00      5.0     4289     1274     -226
 56 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     4146     1288     -402
 57 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      4.5     3621     1053       13
 58 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      4.0     3791     1163     -404
 59 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      4.0     3521     1100     -132
 60 Grażyna         Smereka              Racibórz               100.00      4.0     3097      911      449
 61 Piotr           Kozak                Racibórz               104.16      3.5     3419      982     -477
 62 Michał          Sztajnert            Wisła                  100.00      3.5     3025      871     -769
 63 Monika          Blokesz              Racibórz               100.00      3.0     2753      995    -1716
 64 Maciej          Wala                 Racibórz               100.00      2.5     1874      825    -2505
 65 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      2.0     1417      464      -94
 66 Kevin           Gorzelany            Wisła                  100.00      0.5     1764      566    -2257
 67 Łukasz          Pawlas               Racibórz               100.00      0.0      872      218     -603
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



	Dariusz Kosz 163.14 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Luter                 117.47 +  372: 335  167
    2     5 Bartosz        Morawski              155.41 -  396: 419  105
    3    14 Sławomir       Wolski                117.73 +  497: 332  168
    4     7 Grzegorz       Papciak               109.43 +  396: 333  159
    5     5 Zofia          Gajewska              125.97 -  329: 338   76
    6     9 Jerzy          Matyasik              127.71 +  622: 321  178
    7     4 Dariusz        Putoń                 144.07 -  335: 383   94
    8     8 Adam           Jurkowski             127.92 +  429: 312  178
    9     6 Agata          Kopta                 110.75 +  475: 345  161
   10     5 Marek          Salamon               143.45 +  423: 327  193
   11     4 Barbara        Obremska              134.62 -  331: 402   85
   12     3 Tomasz         Suchanek              129.29 +  435: 313  179
   13     3 Mikołaj        Cieplik               138.26 +  531: 272  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1931  / 13 148.54




	Bartosz Morawski 155.41 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ryszard        Korpalski             116.48 +  458: 324  166
    2     5 Dariusz        Kosz                  163.14 +  419: 396  213
    3     4 Łukasz         Sornek                125.76 +  423: 391  176
    4     2 Jerzy          Matyasik              127.71 +  390: 356  178
    5     1 Janusz         Krupiński             137.57 +  401: 255  188
    6     2 Barbara        Obremska              134.62 +  437: 412  185
    7     1 Krzysztof      Kałuża                127.64 +  504: 365  178
    8     1 Tomasz         Suchanek              129.29 -  403: 420   79
    9     1 Justyna        Górka                 149.80 +  377: 355  200
   10     1 Irena          Sołdan                140.70 +  460: 336  191
   11     1 Tomasz         Lempart               130.91 +  448: 295  181
   12     1 Dariusz        Putoń                 144.07 +  433: 357  194
   13     1 Barbara        Obremska              134.62 -  342: 433   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2214  / 13 170.31




	Justyna Górka 149.80 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Brychcy               116.27 +  419: 356  166
    2    10 Katarzyna      Kowalska              115.09 -  350: 353   65
    3    13 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 +  394: 336  184
    4    13 Alicja         Bielecka              100.00 +  322: 309  150
    5    10 Adam           Grzelec               107.03 +  430: 312  157
    6     3 Marek          Salamon               143.45 +  482: 361  193
    7     3 Janusz         Krupiński             137.57 +  460: 321  188
    8     3 Dariusz        Putoń                 144.07 +  385: 290  194
    9     1 Bartosz        Morawski              155.41 -  355: 377  105
   10     3 Barbara        Obremska              134.62 -  280: 385   85
   11     5 Łukasz         Sornek                125.76 +  413: 366  176
   12     2 Krzysztof      Kałuża                127.64 +  406: 316  178
   13     2 Tomasz         Suchanek              129.29 +  359: 351  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2020  / 13 155.38




	Łukasz Bobowski 146.60 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Kowalska              115.09 -  330: 337   65
    2    22 Sławomir       Wolski                117.73 -  332: 368   68
    3    27 Leszek         Kilian                105.37 +  379: 338  155
    4    26 Szymon         Stępień               101.52 +  407: 264  152
    5    23 Marta          Sztajnert             109.37 +  417: 342  159
    6    15 Bożena         Guział                118.87 +  361: 350  169
    7    12 Ryszard        Żydaczewski           119.11 -  363: 365   69
    8    15 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 +  463: 333  176
    9    10 Artur          Irzyk                 140.18 +  439: 364  190
   10     7 Janusz         Krupiński             137.57 -  381: 394   88
   11     9 Jerzy          Matyasik              127.71 +  412: 305  178
   12     5 Piotr          Broda                 137.21 +  369: 365  187
   13     4 Łukasz         Sornek                125.76 +  379: 266  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 13 140.92




	Dariusz Putoń 144.07 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Urszula        Solarska              114.86 +  398: 274  165
    2     2 Bronisław      Parada                129.78 +  396: 329  180
    3     1 Andrzej        Rechowicz             134.41 +  384: 364  184
    4     1 Barbara        Obremska              134.62 +  372: 319  185
    5     3 Irena          Sołdan                140.70 +  430: 365  191
    6     1 Krzysztof      Kałuża                127.64 -  349: 364   78
    7     4 Dariusz        Kosz                  163.14 +  383: 335  213
    8     3 Justyna        Górka                 149.80 -  290: 385  100
    9     5 Marek          Salamon               143.45 +  322: 296  193
   10     4 Mikołaj        Cieplik               138.26 -  310: 319   88
   11     6 Janusz         Krupiński             137.57 +  334: 281  188
   12     1 Bartosz        Morawski              155.41 -  357: 433  105
   13     6 Artur          Irzyk                 140.18 -  430: 450   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 13 150.77




	Marek Salamon 143.45 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agata          Kopta                 110.75 +  454: 297  161
    2     6 Alicja         Bielecka              100.00 +  404: 254  150
    3     5 Katarzyna      Kowalska              115.09 +  432: 351  165
    4     3 Piotr          Broda                 137.21 -  307: 370   87
    5     7 Bożena         Guział                118.87 +  445: 281  169
    6     3 Justyna        Górka                 149.80 -  361: 482  100
    7     8 Ryszard        Korpalski             116.48 +  431: 414  166
    8     4 Mikołaj        Cieplik               138.26 +  384: 365  188
    9     5 Dariusz        Putoń                 144.07 -  296: 322   94
   10     5 Dariusz        Kosz                  163.14 -  327: 423  113
   11    11 Artur          Irzyk                 140.18 -  440: 452   90
   12    11 Joanna         Brychcy               116.27 +  412: 322  166
   13     8 Ryszard        Żydaczewski           119.11 -  380: 399   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 13 132.15




	Irena Sołdan 140.70 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Arana                 109.63 -  320: 322   60
    2    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  489: 315  150
    3    11 Ryszard        Korpalski             116.48 +  477: 326  166
    4     6 Leszek         Kacprzyk              129.71 +  429: 323  180
    5     3 Dariusz        Putoń                 144.07 -  365: 430   94
    6     7 Janina         Dąbrowska             102.51 +  360: 310  153
    7     6 Adam           Jurkowski             127.92 +  371: 348  178
    8     5 Teresa         Zalewska              118.46 +  409: 349  168
    9     4 Arkadiusz      Łydka                 127.77 +  497: 286  178
   10     1 Bartosz        Morawski              155.41 -  336: 460  105
   11     2 Krzysztof      Kałuża                127.64 -  416: 450   78
   12     4 Barbara        Obremska              134.62 -  398: 454   85
   13     7 Janusz         Krupiński             137.57 -  300: 481   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 13 129.46




	Artur Irzyk 140.18 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Papciak               109.43 +  371: 339  159
    2     7 Piotr          Broda                 137.21 =  352: 352  137
    3     8 Tomasz         Suchanek              129.29 -  374: 427   79
    4    17 Mikołaj        Cieplik               138.26 +  470: 388  188
    5     9 Łukasz         Sornek                125.76 -  335: 402   76
    6    16 Teresa         Zalewska              118.46 -  282: 402   68
    7    19 Marcin         Kurowski              101.52 +  401: 281  152
    8    16 Ryszard        Korpalski             116.48 +  408: 380  166
    9    10 Łukasz         Bobowski              146.60 -  364: 439   97
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 +  464: 364  184
   11    11 Marek          Salamon               143.45 +  452: 440  193
   12     8 Tomasz         Lempart               130.91 +  406: 287  181
   13     6 Dariusz        Putoń                 144.07 +  450: 430  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 13 144.15




	Mikołaj Cieplik 138.26 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Waldemar       Wypchał               108.29 +  409: 276  158
    2    14 Janusz         Krupiński             137.57 -  349: 423   88
    3    17 Agnieszka      Antos                 102.13 +  367: 318  152
    4    17 Artur          Irzyk                 140.18 -  388: 470   90
    5    16 Michał         Głąb                  100.00 +  424: 308  150
    6    11 Anna           Arana                 109.63 +  383: 291  160
    7    10 Alicja         Bielecka              100.00 +  361: 274  150
    8     4 Marek          Salamon               143.45 -  365: 384   93
    9    11 Urszula        Solarska              114.86 +  551: 498  165
   10     4 Dariusz        Putoń                 144.07 +  319: 310  194
   11     3 Tomasz         Suchanek              129.29 -  355: 358   79
   12     7 Katarzyna      Kowalska              115.09 +  421: 371  165
   13     3 Dariusz        Kosz                  163.14 -  272: 531  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 13 135.15




	Janusz Krupiński 137.57 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Adam           Grzelec               107.03 =  333: 333  107
    2    14 Mikołaj        Cieplik               138.26 +  423: 349  188
    3     7 Teresa         Zalewska              118.46 +  409: 363  168
    4     4 Tomasz         Suchanek              129.29 +  433: 315  179
    5     1 Bartosz        Morawski              155.41 -  255: 401  105
    6     5 Łukasz         Sornek                125.76 +  393: 390  176
    7     3 Justyna        Górka                 149.80 -  321: 460  100
    8     7 Andrzej        Kraska                118.46 +  410: 360  168
    9     3 Krzysztof      Kałuża                127.64 -  344: 416   78
   10     7 Łukasz         Bobowski              146.60 +  394: 381  197
   11     6 Dariusz        Putoń                 144.07 -  281: 334   94
   12    10 Andrzej        Rechowicz             134.41 +  359: 314  184
   13     7 Irena          Sołdan                140.70 +  481: 300  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 13 148.85




	Piotr Broda 137.21 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Rykaczewski           106.36 +  454: 311  156
    2     7 Artur          Irzyk                 140.18 =  352: 352  140
    3     6 Tomasz         Lempart               130.91 +  385: 364  181
    4     3 Marek          Salamon               143.45 +  370: 307  193
    5     2 Krzysztof      Kałuża                127.64 -  410: 453   78
    6     6 Tomasz         Suchanek              129.29 -  346: 489   79
    7    11 Teresa         Zalewska              118.46 -  338: 402   68
    8    14 Leszek         Kacprzyk              129.71 -  389: 441   80
    9    18 Ryszard        Korpalski             116.48 +  439: 278  166
   10    14 Andrzej        Kraska                118.46 +  368: 345  168
   11    10 Arkadiusz      Łydka                 127.77 +  379: 326  178
   12     5 Łukasz         Bobowski              146.60 -  365: 369   97
   13    12 Katarzyna      Kowalska              115.09 +  335: 310  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 13 134.54




	Barbara Obremska 134.62 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Leszek         Kilian                105.37 +  417: 274  155
    2    12 Bożena         Guział                118.87 +  482: 302  169
    3     3 Leszek         Kacprzyk              129.71 +  483: 349  180
    4     1 Dariusz        Putoń                 144.07 -  319: 372   94
    5     4 Adam           Jurkowski             127.92 +  438: 337  178
    6     2 Bartosz        Morawski              155.41 -  412: 437  105
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 +  382: 361  184
    8     2 Krzysztof      Kałuża                127.64 +  420: 377  178
    9     2 Tomasz         Suchanek              129.29 -  285: 332   79
   10     3 Justyna        Górka                 149.80 +  385: 280  200
   11     4 Dariusz        Kosz                  163.14 +  402: 331  213
   12     4 Irena          Sołdan                140.70 +  454: 398  191
   13     1 Bartosz        Morawski              155.41 +  433: 342  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2131  / 13 163.92




	Andrzej Rechowicz 134.41 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Kozak                 104.16 +  501: 258  154
    2     3 Danuta         Wodecka               100.00 +  504: 307  150
    3     1 Dariusz        Putoń                 144.07 -  364: 384   94
    4     5 Krzysztof      Kałuża                127.64 -  339: 441   78
    5    11 Jerzy          Matyasik              127.71 +  342: 285  178
    6     8 Adam           Jurkowski             127.92 -  373: 391   78
    7    13 Janina         Dąbrowska             102.51 +  396: 325  153
    8    10 Grzegorz       Papciak               109.43 -  337: 340   59
    9    13 Dominik        Ulejczyk              101.09 +  414: 300  151
   10     9 Katarzyna      Kowalska              115.09 +  390: 258  165
   11     7 Teresa         Zalewska              118.46 -  346: 350   68
   12    10 Janusz         Krupiński             137.57 -  314: 359   88
   13    14 Bronisław      Parada                129.78 -  394: 414   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 13 115.08




	Andrzej Kwiatkowski 133.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Janina         Dąbrowska             102.51 +  305: 295  153
    2    13 Leszek         Kacprzyk              129.71 -  344: 354   80
    3    13 Justyna        Górka                 149.80 -  336: 394  100
    4    22 Marek          Rogalski              125.97 +  421: 376  176
    5    15 Joanna         Brychcy               116.27 +  402: 350  166
    6    17 Adam           Grzelec               107.03 +  339: 293  157
    7     5 Barbara        Obremska              134.62 -  361: 382   85
    8    17 Urszula        Solarska              114.86 -  376: 444   65
    9    19 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 +  385: 349  176
   10    15 Artur          Irzyk                 140.18 -  364: 464   90
   11    18 Bożena         Guział                118.87 +  487: 261  169
   12    16 Jerzy          Matyasik              127.71 +  491: 342  178
   13     9 Leszek         Kacprzyk              129.71 -  350: 490   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 13 128.85




	Tomasz Lempart 130.91 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Antos                 102.13 +  409: 313  152
    2    15 Adam           Grzelec               107.03 +  439: 334  157
    3     6 Piotr          Broda                 137.21 -  364: 385   87
    4     9 Zofia          Gajewska              125.97 -  341: 342   76
    5    14 Grzegorz       Papciak               109.43 +  416: 329  159
    6    10 Ryszard        Korpalski             116.48 -  339: 377   66
    7    15 Anna           Arana                 109.63 +  402: 278  160
    8    11 Jerzy          Matyasik              127.71 +  401: 329  178
    9     8 Teresa         Zalewska              118.46 +  394: 344  168
   10     6 Leszek         Kacprzyk              129.71 +  420: 412  180
   11     1 Bartosz        Morawski              155.41 -  295: 448  105
   12     8 Artur          Irzyk                 140.18 -  287: 406   90
   13    10 Arkadiusz      Łydka                 127.77 +  423: 318  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 13 135.08




	Bronisław Parada 129.78 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Kurowski              101.52 +  520: 265  152
    2     2 Dariusz        Putoń                 144.07 -  329: 396   94
    3     9 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 +  385: 349  176
    4     8 Adam           Jurkowski             127.92 -  321: 340   78
    5    13 Leszek         Kacprzyk              129.71 +  347: 320  180
    6    14 Alicja         Bielecka              100.00 -  317: 332   50
    7    16 Grzegorz       Papciak               109.43 -  373: 385   59
    8    21 Wanda          Wach                  100.00 +  468: 362  150
    9    15 Bożena         Guział                118.87 +  373: 260  169
   10    11 Jerzy          Matyasik              127.71 -  341: 402   78
   11    15 Ryszard        Korpalski             116.48 -  337: 406   66
   12    18 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  410: 394  150
   13    14 Andrzej        Rechowicz             134.41 +  414: 394  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 13 122.00




	Leszek Kacprzyk 129.71 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Stępień               101.52 +  412: 266  152
    2    13 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 +  354: 344  184
    3     3 Barbara        Obremska              134.62 -  349: 483   85
    4     6 Irena          Sołdan                140.70 -  323: 429   91
    5    13 Bronisław      Parada                129.78 -  320: 347   80
    6    24 Danuta         Wodecka               100.00 +  389: 277  150
    7    21 Adam           Grzelec               107.03 +  446: 324  157
    8    14 Piotr          Broda                 137.21 +  441: 389  187
    9     7 Ryszard        Żydaczewski           119.11 +  350: 337  169
   10     6 Tomasz         Lempart               130.91 -  412: 420   81
   11    12 Katarzyna      Kowalska              115.09 -  347: 422   65
   12    14 Zofia          Gajewska              125.97 +  472: 214  176
   13     9 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 +  490: 350  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 13 135.46




	Tomasz Suchanek 129.29 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zygmunt        Skwarek               101.10 +  423: 304  151
    2     8 Adam           Jurkowski             127.92 +  393: 366  178
    3     8 Artur          Irzyk                 140.18 +  427: 374  190
    4     4 Janusz         Krupiński             137.57 -  315: 433   88
    5     8 Katarzyna      Kowalska              115.09 +  375: 285  165
    6     6 Piotr          Broda                 137.21 +  489: 346  187
    7     2 Andrzej        Kraska                118.46 +  372: 360  168
    8     1 Bartosz        Morawski              155.41 +  420: 403  205
    9     2 Barbara        Obremska              134.62 +  332: 285  185
   10     2 Krzysztof      Kałuża                127.64 -  328: 409   78
   11     3 Mikołaj        Cieplik               138.26 +  358: 355  188
   12     3 Dariusz        Kosz                  163.14 -  313: 435  113
   13     2 Justyna        Górka                 149.80 -  351: 359  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 13 153.54




	Adam Jurkowski 127.92 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dominik        Ulejczyk              101.09 +  355: 274  151
    2     8 Tomasz         Suchanek              129.29 -  366: 393   79
    3    20 Marta          Sztajnert             109.37 +  365: 361  159
    4     8 Bronisław      Parada                129.78 +  340: 321  180
    5     4 Barbara        Obremska              134.62 -  337: 438   85
    6     8 Andrzej        Rechowicz             134.41 +  391: 373  184
    7     6 Irena          Sołdan                140.70 -  348: 371   91
    8     8 Dariusz        Kosz                  163.14 -  312: 429  113
    9    22 Marek          Rogalski              125.97 +  377: 370  176
   10    17 Adam           Grzelec               107.03 +  441: 319  157
   11     8 Ryszard        Żydaczewski           119.11 +  453: 312  169
   12     9 Teresa         Zalewska              118.46 +  347: 339  168
   13     5 Krzysztof      Kałuża                127.64 +  353: 317  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1890  / 13 145.38




	Arkadiusz Łydka 127.77 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Alicja         Bielecka              100.00 -  327: 372   50
    2    24 Marcin         Kurowski              101.52 +  382: 335  152
    3    21 Krzysztof      Kałuża                127.64 -  398: 413   78
    4    21 Zygmunt        Skwarek               101.10 +  474: 179  151
    5    12 Dominik        Ulejczyk              101.09 +  338: 302  151
    6    12 Urszula        Solarska              114.86 +  501: 226  165
    7     7 Zofia          Gajewska              125.97 +  373: 368  176
    8     6 Katarzyna      Kowalska              115.09 +  384: 287  165
    9     4 Irena          Sołdan                140.70 -  286: 497   91
   10     8 Łukasz         Sornek                125.76 -  395: 452   76
   11    10 Piotr          Broda                 137.21 -  326: 379   87
   12    13 Ryszard        Korpalski             116.48 +  355: 343  166
   13    10 Tomasz         Lempart               130.91 -  318: 423   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 13 122.23




	Jerzy Matyasik 127.71 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika         Blokesz               100.00 +  419: 186  150
    2     9 Zofia          Gajewska              125.97 +  359: 330  176
    3     2 Andrzej        Kraska                118.46 +  344: 278  168
    4     2 Bartosz        Morawski              155.41 -  356: 390  105
    5    11 Andrzej        Rechowicz             134.41 -  285: 342   84
    6     9 Dariusz        Kosz                  163.14 -  321: 622  113
    7    14 Marek          Rogalski              125.97 +  330: 287  176
    8    11 Tomasz         Lempart               130.91 -  329: 401   81
    9    14 Marta          Sztajnert             109.37 +  399: 316  159
   10    11 Bronisław      Parada                129.78 +  402: 341  180
   11     9 Łukasz         Bobowski              146.60 -  305: 412   97
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 -  342: 491   84
   13    19 Alicja         Bielecka              100.00 +  359: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 13 132.54




	Krzysztof Kałuża 127.64 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Wanda          Wach                  100.00 +  454: 278  150
    3    21 Arkadiusz      Łydka                 127.77 +  413: 398  178
    4     5 Andrzej        Rechowicz             134.41 +  441: 339  184
    5     2 Piotr          Broda                 137.21 +  453: 410  187
    6     1 Dariusz        Putoń                 144.07 +  364: 349  194
    7     1 Bartosz        Morawski              155.41 -  365: 504  105
    8     2 Barbara        Obremska              134.62 -  377: 420   85
    9     3 Janusz         Krupiński             137.57 +  416: 344  188
   10     2 Tomasz         Suchanek              129.29 +  409: 328  179
   11     2 Irena          Sołdan                140.70 +  450: 416  191
   12     2 Justyna        Górka                 149.80 -  316: 406  100
   13     5 Adam           Jurkowski             127.92 -  317: 353   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Zofia Gajewska 125.97 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Głąb                  100.00 +  344: 278  150
    2     9 Jerzy          Matyasik              127.71 -  330: 359   78
    3    10 Joanna         Brychcy               116.27 +  388: 330  166
    4     9 Tomasz         Lempart               130.91 +  342: 341  181
    5     5 Dariusz        Kosz                  163.14 +  338: 329  213
    6     4 Andrzej        Kraska                118.46 -  379: 380   68
    7     7 Arkadiusz      Łydka                 127.77 -  368: 373   78
    8     9 Ryszard        Żydaczewski           119.11 -  343: 352   69
    9    21 Janina         Dąbrowska             102.51 +  403: 259  153
   10    16 Urszula        Solarska              114.86 -  333: 416   65
   11    21 Adam           Grzelec               107.03 +  421: 354  157
   12    14 Leszek         Kacprzyk              129.71 -  214: 472   80
   13    18 Waldemar       Wypchał               108.29 +  433: 256  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 13 124.31




	Marek Rogalski 125.97 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  464: 328  150
    2     4 Teresa         Zalewska              118.46 -  297: 457   68
    3    16 Alicja         Bielecka              100.00 -  331: 382   50
    4    22 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 -  376: 421   84
    5    25 Zygmunt        Skwarek               101.10 +  380: 295  151
    6    20 Dawid          Rykaczewski           106.36 +  482: 355  156
    7    14 Jerzy          Matyasik              127.71 -  287: 330   78
    8    19 Dominik        Ulejczyk              101.09 -  390: 393   51
    9    22 Adam           Jurkowski             127.92 -  370: 377   78
   10    26 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  370: 401   50
   11    29 Jerzy          Luter                 117.47 +  433: 312  167
   12    25 Wanda          Wach                  100.00 +  332: 302  150
   13    21 Janina         Dąbrowska             102.51 +  353: 338  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 13 106.62




	Grzegorz Grzeszczuk 125.89 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  418: 338  150
    2    11 Anna           Arana                 109.63 +  387: 306  160
    3     9 Bronisław      Parada                129.78 -  349: 385   80
    4    14 Bożena         Guział                118.87 -  329: 372   69
    5    18 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  436: 268  150
    6    13 Katarzyna      Kowalska              115.09 -  295: 392   65
    7    17 Urszula        Solarska              114.86 =  423: 423  115
    8    15 Łukasz         Bobowski              146.60 -  333: 463   97
    9    19 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 -  349: 385   84
   10    25 Janina         Dąbrowska             102.51 +  416: 290  153
   11    20 Marcin         Kurowski              101.52 +  423: 333  152
   12    17 Andrzej        Kraska                118.46 +  356: 241  168
   13    13 Urszula        Solarska              114.86 +  371: 355  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 13 123.69




	Łukasz Sornek 125.76 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grażyna        Smereka               100.00 +  409: 333  150
    2    16 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  350: 261  150
    3     4 Bartosz        Morawski              155.41 -  391: 423  105
    4    15 Anna           Arana                 109.63 +  385: 349  160
    5     9 Artur          Irzyk                 140.18 +  402: 335  190
    6     5 Janusz         Krupiński             137.57 -  390: 393   88
    7     9 Katarzyna      Kowalska              115.09 -  335: 376   65
    8    12 Bożena         Guział                118.87 +  407: 361  169
    9     9 Grzegorz       Papciak               109.43 +  392: 369  159
   10     8 Arkadiusz      Łydka                 127.77 +  452: 395  178
   11     5 Justyna        Górka                 149.80 -  366: 413  100
   12     6 Urszula        Solarska              114.86 +  382: 375  165
   13     4 Łukasz         Bobowski              146.60 -  266: 379   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 13 136.62




	Ryszard Żydaczewski 119.11 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  404: 238  150
    2     1 Andrzej        Kraska                118.46 -  369: 371   68
    3    12 Zygmunt        Skwarek               101.10 +  407: 318  151
    4    12 Urszula        Solarska              114.86 -  295: 372   65
    5    20 Ryszard        Korpalski             116.48 -  383: 400   66
    6    19 Sławomir       Wolski                117.73 +  649: 226  168
    7    12 Łukasz         Bobowski              146.60 +  365: 363  197
    8     9 Zofia          Gajewska              125.97 +  352: 343  176
    9     7 Leszek         Kacprzyk              129.71 -  337: 350   80
   10    10 Grzegorz       Papciak               109.43 +  383: 360  159
   11     8 Adam           Jurkowski             127.92 -  312: 453   78
   12    12 Michał         Głąb                  100.00 +  409: 329  150
   13     8 Marek          Salamon               143.45 +  399: 380  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 13 130.85




	Bożena Guział 118.87 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maria          Tomiczek              100.00 +  312: 228  150
    2    12 Barbara        Obremska              134.62 -  302: 482   85
    3    18 Jerzy          Luter                 117.47 +  359: 350  167
    4    14 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 +  372: 329  176
    5     7 Marek          Salamon               143.45 -  281: 445   93
    6    15 Łukasz         Bobowski              146.60 -  350: 361   97
    7    18 Joanna         Brychcy               116.27 +  352: 340  166
    8    12 Łukasz         Sornek                125.76 -  361: 407   76
    9    15 Bronisław      Parada                129.78 -  260: 373   80
   10    20 Leszek         Kilian                105.37 +  375: 261  155
   11    18 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 -  261: 487   84
   12    19 Marta          Sztajnert             109.37 +  357: 352  159
   13    20 Adam           Grzelec               107.03 -  352: 368   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 13 118.85




	Teresa Zalewska 118.46 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Wanda          Wach                  100.00 +  373: 301  150
    2     4 Marek          Rogalski              125.97 +  457: 297  176
    3     7 Janusz         Krupiński             137.57 -  363: 409   88
    4    10 Katarzyna      Kowalska              115.09 -  301: 351   65
    5    17 Sławomir       Wolski                117.73 +  350: 305  168
    6    16 Artur          Irzyk                 140.18 +  402: 282  190
    7    11 Piotr          Broda                 137.21 +  402: 338  187
    8     5 Irena          Sołdan                140.70 -  349: 409   91
    9     8 Tomasz         Lempart               130.91 -  344: 394   81
   10    13 Alicja         Bielecka              100.00 +  389: 299  150
   11     7 Andrzej        Rechowicz             134.41 +  350: 346  184
   12     9 Adam           Jurkowski             127.92 -  339: 347   78
   13    11 Grzegorz       Papciak               109.43 -  361: 382   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 13 128.23




	Andrzej Kraska 118.46 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Wala                  100.00 +  536:  39  150
    2     1 Ryszard        Żydaczewski           119.11 +  371: 369  169
    3     2 Jerzy          Matyasik              127.71 -  278: 344   78
    4    11 Danuta         Wodecka               100.00 +  444: 209  150
    5     6 Urszula        Solarska              114.86 +  313: 299  165
    6     4 Zofia          Gajewska              125.97 +  380: 379  176
    7     2 Tomasz         Suchanek              129.29 -  360: 372   79
    8     7 Janusz         Krupiński             137.57 -  360: 410   88
    9    12 Katarzyna      Kowalska              115.09 -  298: 386   65
   10    14 Piotr          Broda                 137.21 -  345: 368   87
   11    16 Agnieszka      Antos                 102.13 +  419: 293  152
   12    17 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 -  241: 356   76
   13    16 Ryszard        Korpalski             116.48 +  366: 328  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 13 123.15




	Sławomir Wolski 117.73 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Danuta         Wodecka               100.00 -  271: 382   50
    2    22 Łukasz         Bobowski              146.60 +  368: 332  197
    3    14 Dariusz        Kosz                  163.14 -  332: 497  113
    4    23 Jerzy          Luter                 117.47 +  418: 244  167
    5    17 Teresa         Zalewska              118.46 -  305: 350   68
    6    19 Ryszard        Żydaczewski           119.11 -  226: 649   69
    7    26 Waldemar       Wypchał               108.29 -  370: 375   58
    8    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  375: 249  150
    9    28 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  378: 357  150
   10    18 Marta          Sztajnert             109.37 -  317: 340   59
   11    26 Janina         Dąbrowska             102.51 -  362: 395   53
   12    29 Maria          Tomiczek              100.00 +  423: 225  150
   13    23 Marcin         Kurowski              101.52 +  364: 341  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 13 110.46




	Jerzy Luter 117.47 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  163.14 -  335: 372  113
    2    20 Leszek         Kilian                105.37 +  405: 294  155
    3    18 Bożena         Guział                118.87 -  350: 359   69
    4    23 Sławomir       Wolski                117.73 -  244: 418   68
    5    26 Piotr          Kozak                 104.16 =  343: 343  104
    6    25 Waldemar       Wypchał               108.29 +  435: 319  158
    7    20 Agata          Kopta                 110.75 -  396: 404   61
    8    24 Marcin         Kurowski              101.52 -  310: 368   52
    9    29 Anna           Arana                 109.63 -  326: 515   60
   10    27 Grażyna        Smereka               100.00 +  367: 283  150
   11    29 Marek          Rogalski              125.97 -  312: 433   76
   12    28 Szymon         Stępień               101.52 +  372: 298  152
   13    29 Grażyna        Smereka               100.00 +  328: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 13 105.23




	Ryszard Korpalski 116.48 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              155.41 -  324: 458  105
    2    25 Piotr          Kozak                 104.16 +  350: 260  154
    3    11 Irena          Sołdan                140.70 -  326: 477   91
    4    19 Agata          Kopta                 110.75 +  328: 315  161
    5    20 Ryszard        Żydaczewski           119.11 +  400: 383  169
    6    10 Tomasz         Lempart               130.91 +  377: 339  181
    7     8 Marek          Salamon               143.45 -  414: 431   93
    8    16 Artur          Irzyk                 140.18 -  380: 408   90
    9    18 Piotr          Broda                 137.21 -  278: 439   87
   10    24 Anna           Arana                 109.63 +  351: 266  160
   11    15 Bronisław      Parada                129.78 +  406: 337  180
   12    13 Arkadiusz      Łydka                 127.77 -  343: 355   78
   13    16 Andrzej        Kraska                118.46 -  328: 366   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 13 124.38




	Joanna Brychcy 116.27 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 149.80 -  356: 419  100
    2    17 Michał         Głąb                  100.00 +  454: 352  150
    3    10 Zofia          Gajewska              125.97 -  330: 388   76
    4    20 Dawid          Rykaczewski           106.36 +  402: 265  156
    5    15 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 -  350: 402   84
    6    18 Agnieszka      Antos                 102.13 +  318: 299  152
    7    18 Bożena         Guział                118.87 -  340: 352   69
    8    22 Szymon         Stępień               101.52 +  445: 355  152
    9    16 Alicja         Bielecka              100.00 -  337: 383   50
   10    19 Dominik        Ulejczyk              101.09 +  339: 282  151
   11    17 Zygmunt        Skwarek               101.10 +  370: 312  151
   12    11 Marek          Salamon               143.45 -  322: 412   93
   13    15 Agata          Kopta                 110.75 -  350: 464   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 13 111.15




	Katarzyna Kowalska 115.09 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              146.60 +  337: 330  197
    2    10 Justyna        Górka                 149.80 +  353: 350  200
    3     5 Marek          Salamon               143.45 -  351: 432   93
    4    10 Teresa         Zalewska              118.46 +  351: 301  168
    5     8 Tomasz         Suchanek              129.29 -  285: 375   79
    6    13 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 +  392: 295  176
    7     9 Łukasz         Sornek                125.76 +  376: 335  176
    8     6 Arkadiusz      Łydka                 127.77 -  287: 384   78
    9    12 Andrzej        Kraska                118.46 +  386: 298  168
   10     9 Andrzej        Rechowicz             134.41 -  258: 390   84
   11    12 Leszek         Kacprzyk              129.71 +  422: 347  180
   12     7 Mikołaj        Cieplik               138.26 -  371: 421   88
   13    12 Piotr          Broda                 137.21 -  310: 335   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 13 136.46




	Urszula Solarska 114.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Putoń                 144.07 -  274: 398   94
    2    19 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  404: 302  150
    3    25 Łukasz         Pawlas                100.00 +  344: 323  150
    4    12 Ryszard        Żydaczewski           119.11 +  372: 295  169
    5     6 Andrzej        Kraska                118.46 -  299: 313   68
    6    12 Arkadiusz      Łydka                 127.77 -  226: 501   78
    7    17 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 =  423: 423  126
    8    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 +  444: 376  184
    9    11 Mikołaj        Cieplik               138.26 -  498: 551   88
   10    16 Zofia          Gajewska              125.97 +  416: 333  176
   11    13 Agata          Kopta                 110.75 +  431: 365  161
   12     6 Łukasz         Sornek                125.76 -  375: 382   76
   13    13 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 -  355: 371   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 13 122.77




	Agata Kopta 110.75 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Salamon               143.45 -  297: 454   93
    2    31 Marta          Sztajnert             109.37 -  311: 505   59
    3    31 Monika         Blokesz               100.00 +  563: 166  150
    4    19 Ryszard        Korpalski             116.48 -  315: 328   66
    5    24 Maria          Tomiczek              100.00 +  305: 186  150
    6    22 Wanda          Wach                  100.00 +  417: 335  150
    7    20 Jerzy          Luter                 117.47 +  404: 396  167
    8    13 Alicja         Bielecka              100.00 +  428: 283  150
    9     6 Dariusz        Kosz                  163.14 -  345: 475  113
   10    12 Agnieszka      Antos                 102.13 +  390: 325  152
   11    13 Urszula        Solarska              114.86 -  365: 431   65
   12    15 Grzegorz       Papciak               109.43 -  312: 427   59
   13    15 Joanna         Brychcy               116.27 +  464: 350  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 13 118.46




	Anna Arana 109.63 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                140.70 +  322: 320  191
    2    11 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 -  306: 387   76
    3    15 Janina         Dąbrowska             102.51 +  363: 322  153
    4    15 Łukasz         Sornek                125.76 -  349: 385   76
    5    19 Marcin         Kurowski              101.52 +  366: 364  152
    6    11 Mikołaj        Cieplik               138.26 -  291: 383   88
    7    15 Tomasz         Lempart               130.91 -  278: 402   81
    8    23 Michał         Głąb                  100.00 -  387: 451   50
    9    29 Jerzy          Luter                 117.47 +  515: 326  167
   10    24 Ryszard        Korpalski             116.48 -  266: 351   66
   11    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  348: 250  150
   12    22 Zygmunt        Skwarek               101.10 +  476: 276  151
   13    17 Michał         Głąb                  100.00 +  395: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 13 119.31




	Grzegorz Papciak 109.43 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Artur          Irzyk                 140.18 -  339: 371   90
    2    18 Waldemar       Wypchał               108.29 +  396: 355  158
    3    19 Szymon         Stępień               101.52 +  368: 232  152
    4     7 Dariusz        Kosz                  163.14 -  333: 396  113
    5    14 Tomasz         Lempart               130.91 -  329: 416   81
    6    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  314: 258  150
    7    16 Bronisław      Parada                129.78 +  385: 373  180
    8    10 Andrzej        Rechowicz             134.41 +  340: 337  184
    9     9 Łukasz         Sornek                125.76 -  369: 392   76
   10    10 Ryszard        Żydaczewski           119.11 -  360: 383   69
   11    14 Marta          Sztajnert             109.37 +  372: 320  159
   12    15 Agata          Kopta                 110.75 +  427: 312  161
   13    11 Teresa         Zalewska              118.46 +  382: 361  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 13 133.92




	Marta Sztajnert 109.37 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    31 Agata          Kopta                 110.75 +  505: 311  161
    3    20 Adam           Jurkowski             127.92 -  361: 365   78
    4    18 Marcin         Kurowski              101.52 -  408: 468   52
    5    23 Łukasz         Bobowski              146.60 -  342: 417   97
    6    27 Michał         Głąb                  100.00 +  461: 314  150
    7    22 Dominik        Ulejczyk              101.09 +  375: 265  151
    8    18 Dawid          Rykaczewski           106.36 +  338: 299  156
    9    14 Jerzy          Matyasik              127.71 -  316: 399   78
   10    18 Sławomir       Wolski                117.73 +  340: 317  168
   11    14 Grzegorz       Papciak               109.43 -  320: 372   59
   12    19 Bożena         Guział                118.87 -  352: 357   69
   13    22 Leszek         Kilian                105.37 +  459: 259  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Waldemar Wypchał 108.29 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mikołaj        Cieplik               138.26 -  276: 409   88
    2    18 Grzegorz       Papciak               109.43 -  355: 396   59
    3    29 Piotr          Kozak                 104.16 +  389: 245  154
    4    28 Michał         Sztajnert             100.00 +  444: 174  150
    5    21 Alicja         Bielecka              100.00 -  290: 346   50
    6    25 Jerzy          Luter                 117.47 -  319: 435   67
    7    26 Sławomir       Wolski                117.73 +  375: 370  168
    8    25 Adam           Grzelec               107.03 -  388: 415   57
    9    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  359: 274  150
   10    23 Zygmunt        Skwarek               101.10 -  331: 357   51
   11    23 Dawid          Rykaczewski           106.36 +  359: 309  156
   12    21 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  369: 314  150
   13    18 Zofia          Gajewska              125.97 -  256: 433   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 13 105.85




	Adam Grzelec 107.03 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janusz         Krupiński             137.57 =  333: 333  138
    2    15 Tomasz         Lempart               130.91 -  334: 439   81
    3    22 Dawid          Rykaczewski           106.36 +  431: 299  156
    4    16 Dominik        Ulejczyk              101.09 +  351: 314  151
    5    10 Justyna        Górka                 149.80 -  312: 430  100
    6    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 -  293: 339   84
    7    21 Leszek         Kacprzyk              129.71 -  324: 446   80
    8    25 Waldemar       Wypchał               108.29 +  415: 388  158
    9    20 Marcin         Kurowski              101.52 +  394: 344  152
   10    17 Adam           Jurkowski             127.92 -  319: 441   78
   11    21 Zofia          Gajewska              125.97 -  354: 421   76
   12    24 Agnieszka      Antos                 102.13 +  374: 349  152
   13    20 Bożena         Guział                118.87 +  368: 352  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 13 121.15




	Dawid Rykaczewski 106.36 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Broda                 137.21 -  311: 454   87
    2    28 Monika         Blokesz               100.00 +  382: 222  150
    3    22 Adam           Grzelec               107.03 -  299: 431   57
    4    20 Joanna         Brychcy               116.27 -  265: 402   66
    5    29 Michał         Sztajnert             100.00 +  403: 243  150
    6    20 Marek          Rogalski              125.97 -  355: 482   76
    7    29 Zygmunt        Skwarek               101.10 +  338: 287  151
    8    18 Marta          Sztajnert             109.37 -  299: 338   59
    9    23 Leszek         Kilian                105.37 -  313: 403   55
   10    30 Danuta         Wodecka               100.00 +  348: 284  150
   11    23 Waldemar       Wypchał               108.29 -  309: 359   58
   12    32 Kevin          Gorzelany             100.00 +  522: 102  150
   13    24 Agnieszka      Antos                 102.13 -  340: 344   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 13  97.00




	Leszek Kilian 105.37 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Barbara        Obremska              134.62 -  274: 417   85
    2    20 Jerzy          Luter                 117.47 -  294: 405   67
    3    27 Łukasz         Bobowski              146.60 -  338: 379   97
    4    30 Piotr          Kozak                 104.16 -  273: 320   54
    5    32 Kevin          Gorzelany             100.00 +  562: 169  150
    6    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  437: 303  150
    7    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  435: 382  150
    8    20 Agnieszka      Antos                 102.13 -  311: 326   52
    9    23 Dawid          Rykaczewski           106.36 +  403: 313  156
   10    20 Bożena         Guział                118.87 -  261: 375   69
   11    22 Wanda          Wach                  100.00 -  326: 333   50
   12    26 Michał         Sztajnert             100.00 +  517: 181  150
   13    22 Marta          Sztajnert             109.37 -  259: 459   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 13  99.15




	Piotr Kozak 104.16 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             134.41 -  258: 501   84
    2    25 Ryszard        Korpalski             116.48 -  260: 350   66
    3    29 Waldemar       Wypchał               108.29 -  245: 389   58
    4    30 Leszek         Kilian                105.37 +  320: 273  155
    5    26 Jerzy          Luter                 117.47 =  343: 343  117
    6    26 Dominik        Ulejczyk              101.09 -  329: 363   51
    9    25 Wanda          Wach                  100.00 +  357: 344  150
   10    21 Michał         Głąb                  100.00 -  337: 404   50
   11    27 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  286: 363   50
   12    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  382: 239  150
   13    25 Dominik        Ulejczyk              101.09 -  302: 327   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  / 11  89.27




	Janina Dąbrowska 102.51 Rybnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           133.65 -  295: 305   84
    2    32 Kevin          Gorzelany             100.00 +  472:  59  150
    3    15 Anna           Arana                 109.63 -  322: 363   60
    4    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  373: 351  150
    5    22 Danuta         Wodecka               100.00 +  323: 303  150
    6     7 Irena          Sołdan                140.70 -  310: 360   91
    7    13 Andrzej        Rechowicz             134.41 -  325: 396   84
    8    26 Maciej         Skrzypczak            100.00 =  357: 357  100
    9    21 Zofia          Gajewska              125.97 -  259: 403   76
   10    25 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 -  290: 416   76
   11    26 Sławomir       Wolski                117.73 +  395: 362  168
   12    23 Dominik        Ulejczyk              101.09 +  360: 245  151
   13    21 Marek          Rogalski              125.97 -  338: 353   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 13 108.92




	Agnieszka Antos 102.13 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Lempart               130.91 -  313: 409   81
    2    27 Maria          Tomiczek              100.00 +  303: 276  150
    3    17 Mikołaj        Cieplik               138.26 -  318: 367   88
    4    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  302: 305   50
    5    30 Maciej         Wala                  100.00 +  459:  81  150
    6    18 Joanna         Brychcy               116.27 -  299: 318   66
    7    23 Łukasz         Pawlas                100.00 +  359: 272  150
    8    20 Leszek         Kilian                105.37 +  326: 311  155
    9    17 Michał         Głąb                  100.00 +  415: 270  150
   10    12 Agata          Kopta                 110.75 -  325: 390   61
   11    16 Andrzej        Kraska                118.46 -  293: 419   68
   12    24 Adam           Grzelec               107.03 -  349: 374   57
   13    24 Dawid          Rykaczewski           106.36 +  344: 340  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 13 106.31




	Marcin Kurowski 101.52 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bronisław      Parada                129.78 -  265: 520   80
    2    24 Arkadiusz      Łydka                 127.77 -  335: 382   78
    3    32 Maciej         Wala                  100.00 +  410: 217  150
    4    18 Marta          Sztajnert             109.37 +  468: 408  159
    5    19 Anna           Arana                 109.63 -  364: 366   60
    6    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  368: 304  150
    7    19 Artur          Irzyk                 140.18 -  281: 401   90
    8    24 Jerzy          Luter                 117.47 +  368: 310  167
    9    20 Adam           Grzelec               107.03 -  344: 394   57
   10    22 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  367: 236  150
   11    20 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 -  333: 423   76
   12    20 Alicja         Bielecka              100.00 -  398: 443   50
   13    23 Sławomir       Wolski                117.73 -  341: 364   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 13 102.69




	Szymon Stępień 101.52 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Leszek         Kacprzyk              129.71 -  266: 412   80
    2    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  316: 251  150
    3    19 Grzegorz       Papciak               109.43 -  232: 368   59
    4    26 Łukasz         Bobowski              146.60 -  264: 407   97
    5    28 Wanda          Wach                  100.00 -  345: 351   50
    6    31 Maciej         Wala                  100.00 +  602:  57  150
    7    28 Danuta         Wodecka               100.00 +  309: 299  150
    8    22 Joanna         Brychcy               116.27 -  355: 445   66
    9    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  275: 312   50
   10    31 Kevin          Gorzelany             100.00 +  487: 143  150
   11    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  311: 347   50
   12    28 Jerzy          Luter                 117.47 -  298: 372   67
   13    30 Danuta         Wodecka               100.00 +  505: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 13  97.62




	Zygmunt Skwarek 101.10 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Suchanek              129.29 -  304: 423   79
    2    29 Maciej         Wala                  100.00 +  364: 180  150
    3    12 Ryszard        Żydaczewski           119.11 -  318: 407   69
    4    21 Arkadiusz      Łydka                 127.77 -  179: 474   78
    5    25 Marek          Rogalski              125.97 -  295: 380   76
    6    30 Michał         Sztajnert             100.00 +  335: 253  150
    7    29 Dawid          Rykaczewski           106.36 -  287: 338   56
    8    27 Łukasz         Pawlas                100.00 +  372: 276  150
    9    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  327: 311  150
   10    23 Waldemar       Wypchał               108.29 +  357: 331  158
   11    17 Joanna         Brychcy               116.27 -  312: 370   66
   12    22 Anna           Arana                 109.63 -  276: 476   60
   13    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  351: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 13 107.08




	Dominik Ulejczyk 101.09 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Jurkowski             127.92 -  274: 355   78
    2    21 Grażyna        Smereka               100.00 +  405: 339  150
    3    24 Michał         Sztajnert             100.00 +  447: 201  150
    4    16 Adam           Grzelec               107.03 -  314: 351   57
    5    12 Arkadiusz      Łydka                 127.77 -  302: 338   78
    6    26 Piotr          Kozak                 104.16 +  363: 329  154
    7    22 Marta          Sztajnert             109.37 -  265: 375   59
    8    19 Marek          Rogalski              125.97 +  393: 390  176
    9    13 Andrzej        Rechowicz             134.41 -  300: 414   84
   10    19 Joanna         Brychcy               116.27 -  282: 339   66
   11    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  414: 297  150
   12    23 Janina         Dąbrowska             102.51 -  245: 360   53
   13    25 Piotr          Kozak                 104.16 +  327: 302  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 13 108.38




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Arkadiusz      Łydka                 127.77 +  372: 327  178
    2     6 Marek          Salamon               143.45 -  254: 404   93
    3    16 Marek          Rogalski              125.97 +  382: 331  176
    4    13 Justyna        Górka                 149.80 -  309: 322  100
    5    21 Waldemar       Wypchał               108.29 +  346: 290  158
    6    14 Bronisław      Parada                129.78 +  332: 317  180
    7    10 Mikołaj        Cieplik               138.26 -  274: 361   88
    8    13 Agata          Kopta                 110.75 -  283: 428   61
    9    16 Joanna         Brychcy               116.27 +  383: 337  166
   10    13 Teresa         Zalewska              118.46 -  299: 389   68
   11    19 Michał         Głąb                  100.00 -  305: 327   50
   12    20 Marcin         Kurowski              101.52 +  443: 398  152
   13    19 Jerzy          Matyasik              127.71 -  321: 359   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 13 119.08




	Monika Blokesz 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Matyasik              127.71 -  186: 419   78
    2    28 Dawid          Rykaczewski           106.36 -  222: 382   56
    3    31 Agata          Kopta                 110.75 -  166: 563   61
    4    31 Wanda          Wach                  100.00 -  158: 409   50
    5    31 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  184: 410   50
    6    32 Kevin          Gorzelany             100.00 +  259: 151  150
    7    31 Maciej         Wala                  100.00 +  280: 154  150
    8    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  222: 318   50
    9    30 Grażyna        Smereka               100.00 -  186: 418   50
   10    33 Maria          Tomiczek              100.00 +  261: 257  150
   11    32 Michał         Sztajnert             100.00 -  190: 379   50
   12    33 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  211: 311   50
   13    32 Michał         Sztajnert             100.00 -  228: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 13  76.54




	Kevin Gorzelany 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    32 Janina         Dąbrowska             102.51 -   59: 472   53
    3    33 Andrzej        Klich                 100.00 -  213: 364   50
    4    32 Maria          Tomiczek              100.00 -  102: 368   50
    5    32 Leszek         Kilian                105.37 -  169: 562   55
    6    32 Monika         Blokesz               100.00 -  151: 259   50
    7    32 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  123: 307   50
    8    32 Maciej         Wala                  100.00 -  141: 169   50
    9    34 PAUZA
   10    31 Szymon         Stępień               101.52 -  143: 487   52
   11    33 Danuta         Wodecka               100.00 -  104: 348   50
   12    32 Dawid          Rykaczewski           106.36 -  102: 522   56
   13    33 Maciej         Wala                  100.00 -  157: 163   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  / 11  51.45




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zofia          Gajewska              125.97 -  278: 344   76
    2    17 Joanna         Brychcy               116.27 -  352: 454   66
    3    30 Maria          Tomiczek              100.00 +  389: 303  150
    4    29 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  413: 345  150
    5    16 Mikołaj        Cieplik               138.26 -  308: 424   88
    6    27 Marta          Sztajnert             109.37 -  314: 461   59
    7    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  438: 330  150
    8    23 Anna           Arana                 109.63 +  451: 387  160
    9    17 Agnieszka      Antos                 102.13 -  270: 415   52
   10    21 Piotr          Kozak                 104.16 +  404: 337  154
   11    19 Alicja         Bielecka              100.00 +  327: 305  150
   12    12 Ryszard        Żydaczewski           119.11 -  329: 409   69
   13    17 Anna           Arana                 109.63 -  235: 395   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 13 106.46




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Rogalski              125.97 -  328: 464   76
    2    23 Szymon         Stępień               101.52 -  251: 316   52
    3    33 Kevin          Gorzelany             100.00 +  364: 213  150
    4    24 Janina         Dąbrowska             102.51 -  351: 373   53
    5    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  368: 249  150
    6    21 Marcin         Kurowski              101.52 -  304: 368   52
    7    25 Leszek         Kilian                105.37 -  382: 435   55
    8    28 Monika         Blokesz               100.00 +  318: 222  150
    9    27 Zygmunt        Skwarek               101.10 -  311: 327   51
   10    29 Michał         Sztajnert             100.00 +  356: 294  150
   11    28 Dominik        Ulejczyk              101.09 -  297: 414   51
   12    31 Maciej         Wala                  100.00 +  348: 198  150
   13    26 Wanda          Wach                  100.00 +  347: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 13  99.23




	Łukasz Pawlas 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    25 Urszula        Solarska              114.86 -  323: 344   65
    7    23 Agnieszka      Antos                 102.13 -  272: 359   52
    8    27 Zygmunt        Skwarek               101.10 -  276: 372   51
    9    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     218  /  4  54.50




	Maciej Skrzypczak 100.00 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 -  338: 418   76
    2    19 Urszula        Solarska              114.86 -  302: 404   65
    3    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  398: 505   50
    4    29 Michał         Głąb                  100.00 -  345: 413   50
    5    31 Monika         Blokesz               100.00 +  410: 184  150
    6    28 Maria          Tomiczek              100.00 +  420: 198  150
    7    24 Wanda          Wach                  100.00 -  322: 361   50
    8    26 Janina         Dąbrowska             102.51 =  357: 357  103
    9    28 Sławomir       Wolski                117.73 -  357: 378   68
   10    26 Marek          Rogalski              125.97 +  401: 370  176
   11    27 Piotr          Kozak                 104.16 +  363: 286  154
   12    21 Waldemar       Wypchał               108.29 -  314: 369   58
   13    28 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  310: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 13 100.00




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    26 Szymon         Stępień               101.52 +  312: 275  152
   10    22 Marcin         Kurowski              101.52 -  236: 367   52
   11    25 Anna           Arana                 109.63 -  250: 348   60
   12    33 Monika         Blokesz               100.00 +  311: 211  150
   13    28 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  308: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     464  /  5  92.80




	Grażyna Smereka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Sornek                125.76 -  333: 409   76
    2    21 Dominik        Ulejczyk              101.09 -  339: 405   51
    3    26 Wanda          Wach                  100.00 +  353: 301  150
    4    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  447: 227  150
    9    30 Monika         Blokesz               100.00 +  418: 186  150
   10    27 Jerzy          Luter                 117.47 -  283: 367   67
   11    30 Maciej         Wala                  100.00 +  395: 116  150
   12    27 Danuta         Wodecka               100.00 -  230: 309   50
   13    29 Jerzy          Luter                 117.47 -  299: 328   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  /  9 101.22




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ryszard        Żydaczewski           119.11 -  238: 404   69
    2    26 Irena          Sołdan                140.70 -  315: 489   91
    3    28 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  505: 398  150
    4    25 Agnieszka      Antos                 102.13 +  305: 302  152
    5    18 Grzegorz       Grzeszczuk            125.89 -  268: 436   76
    6    23 Grzegorz       Papciak               109.43 -  258: 314   59
    7    27 Michał         Głąb                  100.00 -  330: 438   50
    8    30 Michał         Sztajnert             100.00 +  349: 227  150
    9    24 Waldemar       Wypchał               108.29 -  274: 359   58
   10    32 Maciej         Wala                  100.00 +  286: 109  150
   11    24 Szymon         Stępień               101.52 +  347: 311  152
   12    18 Bronisław      Parada                129.78 -  394: 410   80
   13    27 Zygmunt        Skwarek               101.10 -  277: 351   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 13  99.08




	Michał Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    33 PAUZA
    3    24 Dominik        Ulejczyk              101.09 -  201: 447   51
    4    28 Waldemar       Wypchał               108.29 -  174: 444   58
    5    29 Dawid          Rykaczewski           106.36 -  243: 403   56
    6    30 Zygmunt        Skwarek               101.10 -  253: 335   51
    7    30 Maria          Tomiczek              100.00 -  213: 267   50
    8    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  227: 349   50
    9    32 Danuta         Wodecka               100.00 +  262: 258  150
   10    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  294: 356   50
   11    32 Monika         Blokesz               100.00 +  379: 190  150
   12    26 Leszek         Kilian                105.37 -  181: 517   55
   13    32 Monika         Blokesz               100.00 +  298: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  / 11  79.18




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bożena         Guział                118.87 -  228: 312   69
    2    27 Agnieszka      Antos                 102.13 -  276: 303   52
    3    30 Michał         Głąb                  100.00 -  303: 389   50
    4    32 Kevin          Gorzelany             100.00 +  368: 102  150
    5    24 Agata          Kopta                 110.75 -  186: 305   61
    6    28 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  198: 420   50
    7    30 Michał         Sztajnert             100.00 +  267: 213  150
    8    31 Danuta         Wodecka               100.00 +  305: 212  150
    9    33 Maciej         Wala                  100.00 +  401:  91  150
   10    33 Monika         Blokesz               100.00 -  257: 261   50
   11    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  237: 289   50
   12    29 Sławomir       Wolski                117.73 -  225: 423   68
   13    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  270: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 13  84.62




	Wanda Wach 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Teresa         Zalewska              118.46 -  301: 373   68
    2    30 Krzysztof      Kałuża                127.64 -  278: 454   78
    3    26 Grażyna        Smereka               100.00 -  301: 353   50
    4    31 Monika         Blokesz               100.00 +  409: 158  150
    5    28 Szymon         Stępień               101.52 +  351: 345  152
    6    22 Agata          Kopta                 110.75 -  335: 417   61
    7    24 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  361: 322  150
    8    21 Bronisław      Parada                129.78 -  362: 468   80
    9    25 Piotr          Kozak                 104.16 -  344: 357   54
   10    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  283: 263  150
   11    22 Leszek         Kilian                105.37 +  333: 326  155
   12    25 Marek          Rogalski              125.97 -  302: 332   76
   13    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  329: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 13  98.00




	Maciej Wala 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Kraska                118.46 -   39: 536   68
    2    29 Zygmunt        Skwarek               101.10 -  180: 364   51
    3    32 Marcin         Kurowski              101.52 -  217: 410   52
    4    33 PAUZA
    5    30 Agnieszka      Antos                 102.13 -   81: 459   52
    6    31 Szymon         Stępień               101.52 -   57: 602   52
    7    31 Monika         Blokesz               100.00 -  154: 280   50
    8    32 Kevin          Gorzelany             100.00 +  169: 141  150
    9    33 Maria          Tomiczek              100.00 -   91: 401   50
   10    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  109: 286   50
   11    30 Grażyna        Smereka               100.00 -  116: 395   50
   12    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  198: 348   50
   13    33 Kevin          Gorzelany             100.00 +  163: 157  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  / 12  68.75




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Sławomir       Wolski                117.73 +  382: 271  168
    2     3 Andrzej        Rechowicz             134.41 -  307: 504   84
    3    23 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  335: 201  150
    4    11 Andrzej        Kraska                118.46 -  209: 444   68
    5    22 Janina         Dąbrowska             102.51 -  303: 323   53
    6    24 Leszek         Kacprzyk              129.71 -  277: 389   80
    7    28 Szymon         Stępień               101.52 -  299: 309   52
    8    31 Maria          Tomiczek              100.00 -  212: 305   50
    9    32 Michał         Sztajnert             100.00 -  258: 262   50
   10    30 Dawid          Rykaczewski           106.36 -  284: 348   56
   11    33 Kevin          Gorzelany             100.00 +  348: 104  150
   12    27 Grażyna        Smereka               100.00 +  309: 230  150
   13    30 Szymon         Stępień               101.52 -  268: 505   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 13  89.46




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    16 Łukasz         Sornek                125.76 -  261: 350   76
    3    23 Danuta         Wodecka               100.00 -  201: 335   50
    4    27 Grażyna        Smereka               100.00 -  227: 447   50
    5    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  249: 368   50
    6    29 Leszek         Kilian                105.37 -  303: 437   55
    7    32 Kevin          Gorzelany             100.00 +  307: 123  150
    8    29 Sławomir       Wolski                117.73 -  249: 375   68
    9    31 Łukasz         Pawlas                100.00 +  400:   1  150
   10    28 Wanda          Wach                  100.00 -  263: 283   50
   11    31 Maria          Tomiczek              100.00 +  289: 237  150
   12    30 Piotr          Kozak                 104.16 -  239: 382   54
   13    31 Maria          Tomiczek              100.00 +  333: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 12  87.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Jerzy          Luter                 372: 335
   2 Ryszard        Korpalski            - Bartosz        Morawski              324: 458
   3 Justyna        Górka                - Joanna         Brychcy               419: 356
   4 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Bobowski              337: 330
   5 Dariusz        Putoń                - Urszula        Solarska              398: 274
   6 Agata          Kopta                - Marek          Salamon               297: 454
   7 Irena          Sołdan               - Anna           Arana                 320: 322
   8 Grzegorz       Papciak              - Artur          Irzyk                 339: 371
   9 Mikołaj        Cieplik              - Waldemar       Wypchał               409: 276
  10 Adam           Grzelec              - Janusz         Krupiński             333: 333
  11 Piotr          Broda                - Dawid          Rykaczewski           454: 311
  12 Leszek         Kilian               - Barbara        Obremska              274: 417
  13 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Kozak                 501: 258
  14 Janina         Dąbrowska            - Andrzej        Kwiatkowski           295: 305
  15 Tomasz         Lempart              - Agnieszka      Antos                 409: 313
  16 Marcin         Kurowski             - Bronisław      Parada                265: 520
  17 Leszek         Kacprzyk             - Szymon         Stępień               412: 266
  18 Zygmunt        Skwarek              - Tomasz         Suchanek              304: 423
  19 Adam           Jurkowski            - Dominik        Ulejczyk              355: 274
  20 Alicja         Bielecka             - Arkadiusz      Łydka                 372: 327
  21 Jerzy          Matyasik             - Monika         Blokesz               419: 186
  22 Michał         Głąb                 - Zofia          Gajewska              278: 344
  23 Marek          Rogalski             - Andrzej        Klich                 464: 328
  24 Maciej         Skrzypczak           - Grzegorz       Grzeszczuk            338: 418
  25 Łukasz         Sornek               - Grażyna        Smereka               409: 333
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Ryszard        Żydaczewski           238: 404
  27 Bożena         Guział               - Maria          Tomiczek              312: 228
  28 Wanda          Wach                 - Teresa         Zalewska              301: 373
  29 Andrzej        Kraska               - Maciej         Wala                  536:  39
  30 Danuta         Wodecka              - Sławomir       Wolski                382: 271
  31 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Żydaczewski          - Andrzej        Kraska                369: 371
   2 Bronisław      Parada               - Dariusz        Putoń                 329: 396
   3 Andrzej        Rechowicz            - Danuta         Wodecka               504: 307
   4 Teresa         Zalewska             - Marek          Rogalski              457: 297
   5 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  419: 396
   6 Marek          Salamon              - Alicja         Bielecka              404: 254
   7 Artur          Irzyk                - Piotr          Broda                 352: 352
   8 Tomasz         Suchanek             - Adam           Jurkowski             393: 366
   9 Zofia          Gajewska             - Jerzy          Matyasik              330: 359
  10 Katarzyna      Kowalska             - Justyna        Górka                 353: 350
  11 Anna           Arana                - Grzegorz       Grzeszczuk            306: 387
  12 Barbara        Obremska             - Bożena         Guział                482: 302
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Leszek         Kacprzyk              344: 354
  14 Janusz         Krupiński            - Mikołaj        Cieplik               423: 349
  15 Adam           Grzelec              - Tomasz         Lempart               334: 439
  16 Dawid          Węgrzyński           - Łukasz         Sornek                261: 350
  17 Joanna         Brychcy              - Michał         Głąb                  454: 352
  18 Waldemar       Wypchał              - Grzegorz       Papciak               355: 396
  19 Urszula        Solarska             - Maciej         Skrzypczak            404: 302
  20 Jerzy          Luter                - Leszek         Kilian                405: 294
  21 Dominik        Ulejczyk             - Grażyna        Smereka               405: 339
  22 Łukasz         Bobowski             - Sławomir       Wolski                332: 368
  23 Andrzej        Klich                - Szymon         Stępień               251: 316
  24 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Kurowski              382: 335
  25 Piotr          Kozak                - Ryszard        Korpalski             260: 350
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Irena          Sołdan                315: 489
  27 Agnieszka      Antos                - Maria          Tomiczek              303: 276
  28 Monika         Blokesz              - Dawid          Rykaczewski           222: 382
  29 Maciej         Wala                 - Zygmunt        Skwarek               180: 364
  30 Krzysztof      Kałuża               - Wanda          Wach                  454: 278
  31 Marta          Sztajnert            - Agata          Kopta                 505: 311
  32 Kevin          Gorzelany            - Janina         Dąbrowska              59: 472
  33 Michał         Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Rechowicz             384: 364
   2 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kraska                344: 278
   3 Leszek         Kacprzyk             - Barbara        Obremska              349: 483
   4 Łukasz         Sornek               - Bartosz        Morawski              391: 423
   5 Marek          Salamon              - Katarzyna      Kowalska              432: 351
   6 Tomasz         Lempart              - Piotr          Broda                 364: 385
   7 Janusz         Krupiński            - Teresa         Zalewska              409: 363
   8 Artur          Irzyk                - Tomasz         Suchanek              374: 427
   9 Grzegorz       Grzeszczuk           - Bronisław      Parada                349: 385
  10 Zofia          Gajewska             - Joanna         Brychcy               388: 330
  11 Irena          Sołdan               - Ryszard        Korpalski             477: 326
  12 Ryszard        Żydaczewski          - Zygmunt        Skwarek               407: 318
  13 Justyna        Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           394: 336
  14 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Kosz                  332: 497
  15 Anna           Arana                - Janina         Dąbrowska             363: 322
  16 Marek          Rogalski             - Alicja         Bielecka              331: 382
  17 Mikołaj        Cieplik              - Agnieszka      Antos                 367: 318
  18 Bożena         Guział               - Jerzy          Luter                 359: 350
  19 Szymon         Stępień              - Grzegorz       Papciak               232: 368
  20 Marta          Sztajnert            - Adam           Jurkowski             361: 365
  21 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Kałuża                398: 413
  22 Dawid          Rykaczewski          - Adam           Grzelec               299: 431
  23 Danuta         Wodecka              - Dawid          Węgrzyński            335: 201
  24 Michał         Sztajnert            - Dominik        Ulejczyk              201: 447
  25 Łukasz         Pawlas               - Urszula        Solarska              323: 344
  26 Grażyna        Smereka              - Wanda          Wach                  353: 301
  27 Łukasz         Bobowski             - Leszek         Kilian                379: 338
  28 Maciej         Skrzypczak           - Aneta          Szczyrzyca            398: 505
  29 Waldemar       Wypchał              - Piotr          Kozak                 389: 245
  30 Maria          Tomiczek             - Michał         Głąb                  303: 389
  31 Monika         Blokesz              - Agata          Kopta                 166: 563
  32 Maciej         Wala                 - Marcin         Kurowski              217: 410
  33 Kevin          Gorzelany            - Andrzej        Klich                 213: 364


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Obremska             - Dariusz        Putoń                 319: 372
   2 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Matyasik              390: 356
   3 Piotr          Broda                - Marek          Salamon               370: 307
   4 Tomasz         Suchanek             - Janusz         Krupiński             315: 433
   5 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Rechowicz             441: 339
   6 Leszek         Kacprzyk             - Irena          Sołdan                323: 429
   7 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Papciak               396: 333
   8 Bronisław      Parada               - Adam           Jurkowski             321: 340
   9 Tomasz         Lempart              - Zofia          Gajewska              341: 342
  10 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Kowalska              301: 351
  11 Andrzej        Kraska               - Danuta         Wodecka               444: 209
  12 Urszula        Solarska             - Ryszard        Żydaczewski           372: 295
  13 Alicja         Bielecka             - Justyna        Górka                 309: 322
  14 Grzegorz       Grzeszczuk           - Bożena         Guział                329: 372
  15 Łukasz         Sornek               - Anna           Arana                 385: 349
  16 Dominik        Ulejczyk             - Adam           Grzelec               314: 351
  17 Artur          Irzyk                - Mikołaj        Cieplik               470: 388
  18 Marcin         Kurowski             - Marta          Sztajnert             468: 408
  19 Agata          Kopta                - Ryszard        Korpalski             315: 328
  20 Joanna         Brychcy              - Dawid          Rykaczewski           402: 265
  21 Zygmunt        Skwarek              - Arkadiusz      Łydka                 179: 474
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Rogalski              421: 376
  23 Jerzy          Luter                - Sławomir       Wolski                244: 418
  24 Andrzej        Klich                - Janina         Dąbrowska             351: 373
  25 Agnieszka      Antos                - Aneta          Szczyrzyca            302: 305
  26 Szymon         Stępień              - Łukasz         Bobowski              264: 407
  27 Grażyna        Smereka              - Dawid          Węgrzyński            447: 227
  28 Michał         Sztajnert            - Waldemar       Wypchał               174: 444
  29 Michał         Głąb                 - Maciej         Skrzypczak            413: 345
  30 Leszek         Kilian               - Piotr          Kozak                 273: 320
  31 Wanda          Wach                 - Monika         Blokesz               409: 158
  32 Maria          Tomiczek             - Kevin          Gorzelany             368: 102
  33 Maciej         Wala                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Janusz         Krupiński             401: 255
   2 Krzysztof      Kałuża               - Piotr          Broda                 453: 410
   3 Irena          Sołdan               - Dariusz        Putoń                 365: 430
   4 Adam           Jurkowski            - Barbara        Obremska              337: 438
   5 Dariusz        Kosz                 - Zofia          Gajewska              329: 338
   6 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kraska                299: 313
   7 Bożena         Guział               - Marek          Salamon               281: 445
   8 Katarzyna      Kowalska             - Tomasz         Suchanek              285: 375
   9 Artur          Irzyk                - Łukasz         Sornek                335: 402
  10 Justyna        Górka                - Adam           Grzelec               430: 312
  11 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              342: 285
  12 Dominik        Ulejczyk             - Arkadiusz      Łydka                 302: 338
  13 Bronisław      Parada               - Leszek         Kacprzyk              347: 320
  14 Grzegorz       Papciak              - Tomasz         Lempart               329: 416
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Brychcy               402: 350
  16 Mikołaj        Cieplik              - Michał         Głąb                  424: 308
  17 Sławomir       Wolski               - Teresa         Zalewska              305: 350
  18 Grzegorz       Grzeszczuk           - Aneta          Szczyrzyca            436: 268
  19 Marcin         Kurowski             - Anna           Arana                 364: 366
  20 Ryszard        Korpalski            - Ryszard        Żydaczewski           400: 383
  21 Alicja         Bielecka             - Waldemar       Wypchał               346: 290
  22 Janina         Dąbrowska            - Danuta         Wodecka               323: 303
  23 Łukasz         Bobowski             - Marta          Sztajnert             417: 342
  24 Agata          Kopta                - Maria          Tomiczek              305: 186
  25 Zygmunt        Skwarek              - Marek          Rogalski              295: 380
  26 Piotr          Kozak                - Jerzy          Luter                 343: 343
  27 Dawid          Węgrzyński           - Andrzej        Klich                 249: 368
  28 Wanda          Wach                 - Szymon         Stępień               351: 345
  29 Dawid          Rykaczewski          - Michał         Sztajnert             403: 243
  30 Agnieszka      Antos                - Maciej         Wala                  459:  81
  31 Monika         Blokesz              - Maciej         Skrzypczak            184: 410
  32 Leszek         Kilian               - Kevin          Gorzelany             562: 169


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Kałuża                349: 364
   2 Barbara        Obremska             - Bartosz        Morawski              412: 437
   3 Marek          Salamon              - Justyna        Górka                 361: 482
   4 Andrzej        Kraska               - Zofia          Gajewska              380: 379
   5 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Sornek                393: 390
   6 Piotr          Broda                - Tomasz         Suchanek              346: 489
   7 Janina         Dąbrowska            - Irena          Sołdan                310: 360
   8 Adam           Jurkowski            - Andrzej        Rechowicz             391: 373
   9 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Kosz                  321: 622
  10 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Lempart               377: 339
  11 Anna           Arana                - Mikołaj        Cieplik               291: 383
  12 Arkadiusz      Łydka                - Urszula        Solarska              501: 226
  13 Katarzyna      Kowalska             - Grzegorz       Grzeszczuk            392: 295
  14 Alicja         Bielecka             - Bronisław      Parada                332: 317
  15 Bożena         Guział               - Łukasz         Bobowski              350: 361
  16 Teresa         Zalewska             - Artur          Irzyk                 402: 282
  17 Adam           Grzelec              - Andrzej        Kwiatkowski           293: 339
  18 Joanna         Brychcy              - Agnieszka      Antos                 318: 299
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Sławomir       Wolski                649: 226
  20 Marek          Rogalski             - Dawid          Rykaczewski           482: 355
  21 Andrzej        Klich                - Marcin         Kurowski              304: 368
  22 Agata          Kopta                - Wanda          Wach                  417: 335
  23 Grzegorz       Papciak              - Aneta          Szczyrzyca            314: 258
  24 Danuta         Wodecka              - Leszek         Kacprzyk              277: 389
  25 Jerzy          Luter                - Waldemar       Wypchał               435: 319
  26 Piotr          Kozak                - Dominik        Ulejczyk              329: 363
  27 Marta          Sztajnert            - Michał         Głąb                  461: 314
  28 Maciej         Skrzypczak           - Maria          Tomiczek              420: 198
  29 Dawid          Węgrzyński           - Leszek         Kilian                303: 437
  30 Zygmunt        Skwarek              - Michał         Sztajnert             335: 253
  31 Szymon         Stępień              - Maciej         Wala                  602:  57
  32 Kevin          Gorzelany            - Monika         Blokesz               151: 259


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Kałuża                504: 365
   2 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Kraska                372: 360
   3 Justyna        Górka                - Janusz         Krupiński             460: 321
   4 Dariusz        Putoń                - Dariusz        Kosz                  383: 335
   5 Barbara        Obremska             - Andrzej        Kwiatkowski           382: 361
   6 Irena          Sołdan               - Adam           Jurkowski             371: 348
   7 Zofia          Gajewska             - Arkadiusz      Łydka                 368: 373
   8 Marek          Salamon              - Ryszard        Korpalski             431: 414
   9 Łukasz         Sornek               - Katarzyna      Kowalska              335: 376
  10 Mikołaj        Cieplik              - Alicja         Bielecka              361: 274
  11 Teresa         Zalewska             - Piotr          Broda                 402: 338
  12 Ryszard        Żydaczewski          - Łukasz         Bobowski              365: 363
  13 Andrzej        Rechowicz            - Janina         Dąbrowska             396: 325
  14 Marek          Rogalski             - Jerzy          Matyasik              287: 330
  15 Anna           Arana                - Tomasz         Lempart               278: 402
  16 Bronisław      Parada               - Grzegorz       Papciak               373: 385
  17 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Grzeszczuk            423: 423
  18 Joanna         Brychcy              - Bożena         Guział                340: 352
  19 Marcin         Kurowski             - Artur          Irzyk                 281: 401
  20 Jerzy          Luter                - Agata          Kopta                 396: 404
  21 Leszek         Kacprzyk             - Adam           Grzelec               446: 324
  22 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Sztajnert             265: 375
  23 Łukasz         Pawlas               - Agnieszka      Antos                 272: 359
  24 Maciej         Skrzypczak           - Wanda          Wach                  322: 361
  25 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                382: 435
  26 Waldemar       Wypchał              - Sławomir       Wolski                375: 370
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Michał         Głąb                  330: 438
  28 Danuta         Wodecka              - Szymon         Stępień               299: 309
  29 Dawid          Rykaczewski          - Zygmunt        Skwarek               338: 287
  30 Maria          Tomiczek             - Michał         Sztajnert             267: 213
  31 Maciej         Wala                 - Monika         Blokesz               154: 280
  32 Kevin          Gorzelany            - Dawid          Węgrzyński            123: 307


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Bartosz        Morawski              420: 403
   2 Krzysztof      Kałuża               - Barbara        Obremska              377: 420
   3 Dariusz        Putoń                - Justyna        Górka                 290: 385
   4 Marek          Salamon              - Mikołaj        Cieplik               384: 365
   5 Irena          Sołdan               - Teresa         Zalewska              409: 349
   6 Arkadiusz      Łydka                - Katarzyna      Kowalska              384: 287
   7 Andrzej        Kraska               - Janusz         Krupiński             360: 410
   8 Dariusz        Kosz                 - Adam           Jurkowski             429: 312
   9 Zofia          Gajewska             - Ryszard        Żydaczewski           343: 352
  10 Grzegorz       Papciak              - Andrzej        Rechowicz             340: 337
  11 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Lempart               329: 401
  12 Łukasz         Sornek               - Bożena         Guział                407: 361
  13 Agata          Kopta                - Alicja         Bielecka              428: 283
  14 Piotr          Broda                - Leszek         Kacprzyk              389: 441
  15 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Grzeszczuk            463: 333
  16 Ryszard        Korpalski            - Artur          Irzyk                 380: 408
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              376: 444
  18 Dawid          Rykaczewski          - Marta          Sztajnert             299: 338
  19 Dominik        Ulejczyk             - Marek          Rogalski              393: 390
  20 Leszek         Kilian               - Agnieszka      Antos                 311: 326
  21 Wanda          Wach                 - Bronisław      Parada                362: 468
  22 Szymon         Stępień              - Joanna         Brychcy               355: 445
  23 Michał         Głąb                 - Anna           Arana                 451: 387
  24 Marcin         Kurowski             - Jerzy          Luter                 368: 310
  25 Waldemar       Wypchał              - Adam           Grzelec               388: 415
  26 Janina         Dąbrowska            - Maciej         Skrzypczak            357: 357
  27 Łukasz         Pawlas               - Zygmunt        Skwarek               276: 372
  28 Monika         Blokesz              - Andrzej        Klich                 222: 318
  29 Sławomir       Wolski               - Dawid          Węgrzyński            375: 249
  30 Michał         Sztajnert            - Aneta          Szczyrzyca            227: 349
  31 Maria          Tomiczek             - Danuta         Wodecka               305: 212
  32 Kevin          Gorzelany            - Maciej         Wala                  141: 169


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              355: 377
   2 Tomasz         Suchanek             - Barbara        Obremska              332: 285
   3 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Kałuża                344: 416
   4 Arkadiusz      Łydka                - Irena          Sołdan                286: 497
   5 Marek          Salamon              - Dariusz        Putoń                 296: 322
   6 Dariusz        Kosz                 - Agata          Kopta                 475: 345
   7 Ryszard        Żydaczewski          - Leszek         Kacprzyk              337: 350
   8 Tomasz         Lempart              - Teresa         Zalewska              394: 344
   9 Grzegorz       Papciak              - Łukasz         Sornek                369: 392
  10 Łukasz         Bobowski             - Artur          Irzyk                 439: 364
  11 Urszula        Solarska             - Mikołaj        Cieplik               498: 551
  12 Andrzej        Kraska               - Katarzyna      Kowalska              298: 386
  13 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Ulejczyk              414: 300
  14 Marta          Sztajnert            - Jerzy          Matyasik              316: 399
  15 Bronisław      Parada               - Bożena         Guział                373: 260
  16 Joanna         Brychcy              - Alicja         Bielecka              337: 383
  17 Agnieszka      Antos                - Michał         Głąb                  415: 270
  18 Piotr          Broda                - Ryszard        Korpalski             439: 278
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Andrzej        Kwiatkowski           349: 385
  20 Adam           Grzelec              - Marcin         Kurowski              394: 344
  21 Zofia          Gajewska             - Janina         Dąbrowska             403: 259
  22 Adam           Jurkowski            - Marek          Rogalski              377: 370
  23 Leszek         Kilian               - Dawid          Rykaczewski           403: 313
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Waldemar       Wypchał               274: 359
  25 Piotr          Kozak                - Wanda          Wach                  357: 344
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Szymon         Stępień               312: 275
  27 Andrzej        Klich                - Zygmunt        Skwarek               311: 327
  28 Sławomir       Wolski               - Maciej         Skrzypczak            378: 357
  29 Jerzy          Luter                - Anna           Arana                 326: 515
  30 Grażyna        Smereka              - Monika         Blokesz               418: 186
  31 Łukasz         Pawlas               - Dawid          Węgrzyński              1: 400
  32 Michał         Sztajnert            - Danuta         Wodecka               262: 258
  33 Maciej         Wala                 - Maria          Tomiczek               91: 401
  34 Kevin          Gorzelany            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Irena          Sołdan                460: 336
   2 Krzysztof      Kałuża               - Tomasz         Suchanek              409: 328
   3 Barbara        Obremska             - Justyna        Górka                 385: 280
   4 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Putoń                 319: 310
   5 Dariusz        Kosz                 - Marek          Salamon               423: 327
   6 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Lempart               412: 420
   7 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Bobowski              394: 381
   8 Łukasz         Sornek               - Arkadiusz      Łydka                 452: 395
   9 Katarzyna      Kowalska             - Andrzej        Rechowicz             258: 390
  10 Ryszard        Żydaczewski          - Grzegorz       Papciak               383: 360
  11 Jerzy          Matyasik             - Bronisław      Parada                402: 341
  12 Agnieszka      Antos                - Agata          Kopta                 325: 390
  13 Alicja         Bielecka             - Teresa         Zalewska              299: 389
  14 Andrzej        Kraska               - Piotr          Broda                 345: 368
  15 Artur          Irzyk                - Andrzej        Kwiatkowski           464: 364
  16 Urszula        Solarska             - Zofia          Gajewska              416: 333
  17 Adam           Grzelec              - Adam           Jurkowski             319: 441
  18 Sławomir       Wolski               - Marta          Sztajnert             317: 340
  19 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Brychcy               282: 339
  20 Bożena         Guział               - Leszek         Kilian                375: 261
  21 Michał         Głąb                 - Piotr          Kozak                 404: 337
  22 Marcin         Kurowski             - Iwona          Skubis-Galus          367: 236
  23 Zygmunt        Skwarek              - Waldemar       Wypchał               357: 331
  24 Anna           Arana                - Ryszard        Korpalski             266: 351
  25 Janina         Dąbrowska            - Grzegorz       Grzeszczuk            290: 416
  26 Marek          Rogalski             - Maciej         Skrzypczak            370: 401
  27 Jerzy          Luter                - Grażyna        Smereka               367: 283
  28 Dawid          Węgrzyński           - Wanda          Wach                  263: 283
  29 Andrzej        Klich                - Michał         Sztajnert             356: 294
  30 Danuta         Wodecka              - Dawid          Rykaczewski           284: 348
  31 Szymon         Stępień              - Kevin          Gorzelany             487: 143
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Maciej         Wala                  286: 109
  33 Monika         Blokesz              - Maria          Tomiczek              261: 257


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Lempart              - Bartosz        Morawski              295: 448
   2 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Kałuża                416: 450
   3 Tomasz         Suchanek             - Mikołaj        Cieplik               358: 355
   4 Barbara        Obremska             - Dariusz        Kosz                  402: 331
   5 Justyna        Górka                - Łukasz         Sornek                413: 366
   6 Dariusz        Putoń                - Janusz         Krupiński             334: 281
   7 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             350: 346
   8 Adam           Jurkowski            - Ryszard        Żydaczewski           453: 312
   9 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              412: 305
  10 Arkadiusz      Łydka                - Piotr          Broda                 326: 379
  11 Artur          Irzyk                - Marek          Salamon               452: 440
  12 Katarzyna      Kowalska             - Leszek         Kacprzyk              422: 347
  13 Agata          Kopta                - Urszula        Solarska              365: 431
  14 Marta          Sztajnert            - Grzegorz       Papciak               320: 372
  15 Ryszard        Korpalski            - Bronisław      Parada                406: 337
  16 Agnieszka      Antos                - Andrzej        Kraska                293: 419
  17 Joanna         Brychcy              - Zygmunt        Skwarek               370: 312
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Bożena         Guział                487: 261
  19 Michał         Głąb                 - Alicja         Bielecka              327: 305
  20 Grzegorz       Grzeszczuk           - Marcin         Kurowski              423: 333
  21 Zofia          Gajewska             - Adam           Grzelec               421: 354
  22 Wanda          Wach                 - Leszek         Kilian                333: 326
  23 Waldemar       Wypchał              - Dawid          Rykaczewski           359: 309
  24 Szymon         Stępień              - Aneta          Szczyrzyca            311: 347
  25 Iwona          Skubis-Galus         - Anna           Arana                 250: 348
  26 Janina         Dąbrowska            - Sławomir       Wolski                395: 362
  27 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Kozak                 363: 286
  28 Dominik        Ulejczyk             - Andrzej        Klich                 414: 297
  29 Marek          Rogalski             - Jerzy          Luter                 433: 312
  30 Maciej         Wala                 - Grażyna        Smereka               116: 395
  31 Maria          Tomiczek             - Dawid          Węgrzyński            237: 289
  32 Michał         Sztajnert            - Monika         Blokesz               379: 190
  33 Danuta         Wodecka              - Kevin          Gorzelany             348: 104


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Putoń                 433: 357
   2 Krzysztof      Kałuża               - Justyna        Górka                 316: 406
   3 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Suchanek              435: 313
   4 Irena          Sołdan               - Barbara        Obremska              398: 454
   5 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              365: 369
   6 Łukasz         Sornek               - Urszula        Solarska              382: 375
   7 Mikołaj        Cieplik              - Katarzyna      Kowalska              421: 371
   8 Tomasz         Lempart              - Artur          Irzyk                 287: 406
   9 Teresa         Zalewska             - Adam           Jurkowski             339: 347
  10 Andrzej        Rechowicz            - Janusz         Krupiński             314: 359
  11 Marek          Salamon              - Joanna         Brychcy               412: 322
  12 Michał         Głąb                 - Ryszard        Żydaczewski           329: 409
  13 Ryszard        Korpalski            - Arkadiusz      Łydka                 343: 355
  14 Leszek         Kacprzyk             - Zofia          Gajewska              472: 214
  15 Grzegorz       Papciak              - Agata          Kopta                 427: 312
  16 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kwiatkowski           342: 491
  17 Grzegorz       Grzeszczuk           - Andrzej        Kraska                356: 241
  18 Bronisław      Parada               - Aneta          Szczyrzyca            410: 394
  19 Bożena         Guział               - Marta          Sztajnert             357: 352
  20 Alicja         Bielecka             - Marcin         Kurowski              443: 398
  21 Waldemar       Wypchał              - Maciej         Skrzypczak            369: 314
  22 Zygmunt        Skwarek              - Anna           Arana                 276: 476
  23 Janina         Dąbrowska            - Dominik        Ulejczyk              360: 245
  24 Adam           Grzelec              - Agnieszka      Antos                 374: 349
  25 Wanda          Wach                 - Marek          Rogalski              302: 332
  26 Leszek         Kilian               - Michał         Sztajnert             517: 181
  27 Grażyna        Smereka              - Danuta         Wodecka               230: 309
  28 Jerzy          Luter                - Szymon         Stępień               372: 298
  29 Sławomir       Wolski               - Maria          Tomiczek              423: 225
  30 Dawid          Węgrzyński           - Piotr          Kozak                 239: 382
  31 Maciej         Wala                 - Andrzej        Klich                 198: 348
  32 Dawid          Rykaczewski          - Kevin          Gorzelany             522: 102
  33 Monika         Blokesz              - Iwona          Skubis-Galus          211: 311


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Obremska             - Bartosz        Morawski              433: 342
   2 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              359: 351
   3 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Kosz                  272: 531
   4 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Sornek                379: 266
   5 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Kałuża                353: 317
   6 Dariusz        Putoń                - Artur          Irzyk                 430: 450
   7 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                481: 300
   8 Ryszard        Żydaczewski          - Marek          Salamon               399: 380
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Leszek         Kacprzyk              350: 490
  10 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Lempart               318: 423
  11 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Papciak               361: 382
  12 Piotr          Broda                - Katarzyna      Kowalska              335: 310
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Urszula        Solarska              371: 355
  14 Andrzej        Rechowicz            - Bronisław      Parada                394: 414
  15 Agata          Kopta                - Joanna         Brychcy               464: 350
  16 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Kraska                328: 366
  17 Anna           Arana                - Michał         Głąb                  395: 235
  18 Zofia          Gajewska             - Waldemar       Wypchał               433: 256
  19 Jerzy          Matyasik             - Alicja         Bielecka              359: 321
  20 Bożena         Guział               - Adam           Grzelec               352: 368
  21 Marek          Rogalski             - Janina         Dąbrowska             353: 338
  22 Marta          Sztajnert            - Leszek         Kilian                459: 259
  23 Marcin         Kurowski             - Sławomir       Wolski                341: 364
  24 Dawid          Rykaczewski          - Agnieszka      Antos                 340: 344
  25 Piotr          Kozak                - Dominik        Ulejczyk              302: 327
  26 Wanda          Wach                 - Andrzej        Klich                 329: 347
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Zygmunt        Skwarek               277: 351
  28 Iwona          Skubis-Galus         - Maciej         Skrzypczak            308: 310
  29 Grażyna        Smereka              - Jerzy          Luter                 299: 328
  30 Danuta         Wodecka              - Szymon         Stępień               268: 505
  31 Maria          Tomiczek             - Dawid          Węgrzyński            270: 333
  32 Michał         Sztajnert            - Monika         Blokesz               298: 228
  33 Kevin          Gorzelany            - Maciej         Wala                  157: 163
Lista rankingowa na dzień 05-09-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 162.20  31467  194
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.75  30832  193
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.93  25268  160
   4 Bartosz Morawski               Gliwice              157.75  29814  189
   5 Kamil Górka                    Kraków               156.59  30849  197
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.93  25417  163
   7 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             153.08  29085  190
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.06  29541  193
   9 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.68  30336  200
  11 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  13 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.40  22109  147
  14 Justyna Górka                  Kraków               150.19  27635  184
  15 Andrzej Oleksiak               Ostróda              149.54   7178   48
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.44  28841  193
  17 Krzysztof Obremski             Legnica              149.04  28169  189
  18 Dawid Pikul                    Poznań               149.04  29212  196
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.57  28526  192
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.82  28382  192
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.77  28225  191
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.70  15952  108
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.43  28306  192
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.88  27319  186
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.46  28706  196
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  27 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  28 Kamil Kister                   Puławy               145.12  27573  190
  29 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  30 Przemysław Herdzina            Kraków               144.86   5215   36
  31 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.58  26313  182
  32 Marek Reda                     Dębówka              143.64  27005  188
  33 Sławomir Piotrowski            Deszczno             143.61  12494   87
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             143.61  28003  195
  35 Bogusław Szyszka               Oława                143.60  28576  199
  36 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.55  28567  199
  37 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.21  26780  187
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.20  14320  100
  39 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.11  27478  192
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.23  25033  176
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.62  17419  123
  42 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.95  25794  183
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.78  27874  198
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            140.68  19836  141
  45 Marek Salamon                  Bytom                140.11   6165   44
  46 Irena Sołdan                   Sopot                139.54  27489  197
  47 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.36  26199  188
  49 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  50 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  51 Janusz Krupiński               Bytom                138.39  24772  179
  52 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.96  18487  134
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  54 Jakub Błażejewski              Poznań               137.69  25472  185
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.43  26112  190
  56 Barbara Obremska               Wrocław              136.45  26198  192
  57 Piotr Broda                    Sandomierz           136.41  26600  195
  58 Dariusz Kuć                    Stargard             136.37  20864  153
  59 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.90  25686  189
  60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.94  26854  199
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.85  22385  166
  62 Radosław Jachna                Łódź                 134.81  15503  115
  63 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.54  25832  192
  64 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  65 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.21  21071  157
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  67 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.89  17004  127
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.70  26472  198
  69 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  70 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  71 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             133.47  26427  198
  72 Michał Szymkowski              Wrocław              132.94  10236   77
  73 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.89  25781  194
  74 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.78  23236  175
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.74  25088  189
  76 Konrad Sowula                  Kraków               132.09  16776  127
  77 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.03  25745  195
  78 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.85  16218  123
  82 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  83 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  84 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  85 Joanna Juszczak                Warszawa             131.24  25460  194
  86 Tomasz Lempart                 Kraków               131.20  24534  187
  87 Leszek Stecuła                 Bytom                131.14   8655   66
  88 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.93  25400  194
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.81  25377  194
  90 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
  91 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.16  24601  189
  94 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  95 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.10  25109  193
  96 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.09  13659  105
  97 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.01  13781  106
  98 Krzysztof Gibas                Kraków               129.84  24799  191
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.83  10127   78
 100 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.72  17902  138
 101 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 102 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.52  22925  177
 103 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               129.34  22894  177
 105 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.06  18327  142
 106 Marcin Rogala                  Warszawa             128.92  14310  111
 107 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.83  24735  192
 108 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 109 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 110 Marcin Ceglarek                Kraków               128.39  21056  164
 111 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 112 Maciej Perzyński               Piła                 128.21  17821  139
 113 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.03  25222  197
 114 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.03  25477  199
 115 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.82  25309  198
 116 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.55   9566   75
 117 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 118 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.10  17794  140
 119 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 120 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.61  15320  121
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 122 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 123 Agata Kuć                      Stargard             126.31  25010  198
 124 Anita Bruska                   Gdynia               125.91  17375  138
 125 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.85  24919  198
 126 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.80  15347  122
 127 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 128 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.49   8784   70
 129 Ewelina Gruda                  Białystok            125.47   4517   36
 130 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.40  13418  107
 131 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 132 Marta Bajorek                  Warszawa             124.84  23970  192
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.80  24212  194
 134 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 135 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.73  11849   95
 136 Zbigniew Rybak                 Warszawa             124.66  23934  192
 137 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 138 Ewa Szałas                     Katowice             124.42  12940  104
 139 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 140 Marek Rogalski                 Warszawa             124.28  18518  149
 141 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.97  18968  153
 142 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  20320  164
 143 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 144 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.61  11743   95
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 146 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 147 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.97  24226  197
 148 Agnieszka Walas                Kraków               122.93  22620  184
 149 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 150 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 151 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.07  15259  125
 152 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 153 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 154 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 155 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 156 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 157 Dariusz Sowula                 Kraków               121.22  13940  115
 158 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 159 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.91  19104  158
 160 Anna Krynicka                  Warszawa             120.77   9058   75
 161 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77  11111   92
 162 Dorota Kuć                     Stargard             120.63  15441  128
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.50  23377  194
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 120.48  13614  113
 165 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.28  23094  192
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 167 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 168 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 169 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 170 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 171 Teresa Zalewska                Racibórz             119.45  23890  200
 172 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 173 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 175 Bożena Guział                  Racibórz             118.87  19494  164
 176 Agnieszka Matus                Milanówek            118.70  20892  176
 177 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.42  22145  187
 178 Jakub Onoszko                  Gdynia               118.17  17726  150
 179 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.17  15835  134
 180 Sławomir Wolski                Wrocław              118.08  22908  194
 181 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 182 Andrzej Kraska                 Wrocław              117.84   4360   37
 183 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.75   8478   72
 184 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 185 Sławomir Długosz               Ostróda              117.16  14059  120
 186 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 187 Ziemowit Pazda                 Wrocław              116.96  10994   94
 188 Marta Świątkowska              Wrocław              116.92  22917  196
 189 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 190 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.79  19153  164
 191 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 192 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 193 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 194 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.63  22043  189
 195 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  12359  106
 196 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.59  22618  194
 197 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 198 Jacek Nowak                    Szczecin             116.55   7226   62
 199 Maria Uryga                    Kraków               116.47   5474   47
 200 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 201 Jerzy Luter                    Bytom                116.38  22345  192
 202 Joanna Brychcy                 Katowice             116.35  22222  191
 203 Lucyna Śniadach                Rumia                116.22  22198  191
 204 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.88  11472   99
 205 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 206 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.73  22567  195
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.55   6933   60
 208 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 209 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.07  23014  200
 210 Rafał Stachowski               Police               115.02  11732  102
 211 Grzegorz Papciak               Jodłowa              114.76   6771   59
 212 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 213 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 214 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.42  22427  196
 215 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 216 Urszula Solarska               Łódź                 114.29  22515  197
 217 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.05  17906  157
 218 Robert Wagner                  Wrocław              113.91  19251  169
 219 Renata Andracka                Zwola                113.74  22293  196
 220 Tomasz Lewiński                Wejherowo            113.70   6822   60
 221 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.15   9505   84
 222 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.67   9464   84
 223 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.57  21867  196
 224 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 225 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           111.07  21214  191
 226 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.52   8510   77
 228 Józef Burzyński                Ełk                  110.43  13252  120
 229 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.28  21504  195
 230 Dorota Ostrowska               Białystok            110.16  16414  149
 231 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 232 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 233 Marta Sztajnert                Wisła                109.94  11983  109
 234 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 235 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.71  21613  197
 236 Dawid Podżerek                 Kraków               109.67   3948   36
 237 Adam Sternik                   Elbląg               109.55   6573   60
 238 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 239 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 240 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 241 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 242 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 243 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 244 Lidia Żywna                    Gdynia               108.26  13100  121
 245 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 246 Zbigniew Kniotek               Bytom                108.09   8215   76
 247 Waldemar Wypchał               Kraków               108.08  16320  151
 248 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.07  19776  183
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 250 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 251 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 252 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.26  14909  139
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.17   4394   41
 254 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 255 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.82   8759   82
 256 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.73  10033   94
 257 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 258 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 259 Anna Kowalik                   Szczecin             106.40   7661   72
 260 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 261 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 262 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 263 Michał Dreczka                 Poznań               105.09   9773   93
 264 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             104.99   9344   89
 265 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.96  20677  197
 266 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 267 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.38   8768   84
 268 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 269 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 270 Dariusz Socha                  Warszawa             103.39   3205   31
 271 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 272 Agnieszka Antos                Racibórz             102.73   9246   90
 273 Karolina Urbańska              Poznań               102.50  16913  165
 274 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 275 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.75  12210  120
 276 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 277 Marcin Kurowski                Racibórz             101.61  17477  172
 278 Dominik Ulejczyk               Będzin               101.60  18796  185
 279 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 280 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.90   6155   61
 281 Szymon Stępień                 Bytom                100.80   7157   71
 282 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 283 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 284 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 285 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 286 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.18  19737  199
 287 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 288 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   98.05  12256  125
 289 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 290 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 291 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.54  13948  143
 292 Anna Lenartowska               Gdynia                97.31   6617   68
 293 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 294 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 295 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             95.63   7746   81
 296 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.32  18111  190
 297 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 298 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 299 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 300 Michał Głąb                    Zabrze                93.00   5673   61
 301 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 302 Waldemar Dębski                Ostróda               91.91   4228   46
 303 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 304 Wanda Wach                     Tarnów                90.20   3157   35
 305 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               89.63   6095   68
 306 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 307 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.98  17085  192
 308 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 309 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 311 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 312 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 313 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 314 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 315 Maria Tomiczek                 Zabrze                83.43   3504   42
 316 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 317 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      81.22  11046  136
 318 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 319 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 320 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.13   6407   82
 321 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 322 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 323 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 324 Mirosław Dejna                 Sampława              65.17  11339  174
 325 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 05-09-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Grażyna Smereka                Racibórz              97.97   2841   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.52   2451   29
   6 Oliwier Antos                  Racibórz              60.93   1767   29
   7 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   8 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   9 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
  10 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  11 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
  12 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
  13 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  15 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  16 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  17 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  18 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  19 Adam Grzelec                   Poznań               119.44   2986   25
  20 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  21 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  22 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  23 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  24 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  25 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  26 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  27 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  28 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  30 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  31 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  32 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  33 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  34 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  35 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  36 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  37 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  38 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  39 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  40 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  41 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  42 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  43 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  44 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  45 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  46 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  47 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  48 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  49 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  50 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  51 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  52 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  53 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  54 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  55 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  56 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  57 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  58 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   92.78   2134   23
  59 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  60 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  61 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  62 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  63 Michał Sztajnert               Wisła                 80.78   1858   23
  64 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  65 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  66 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  67 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  68 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  69 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  70 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  71 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  72 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  73 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  74 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  75 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  76 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  77 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  78 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  79 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.58   1816   19
  80 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  81 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  82 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  83 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  84 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  85 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  86 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  87 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  88 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  89 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              117.33   1760   15
  90 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  91 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  92 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  93 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  94 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  95 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  96 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     100.00   1300   13
  97 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  98 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  99 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 100 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 101 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 102 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 103 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 104 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 105 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 106 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 107 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 108 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 109 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 110 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 111 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 112 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 113 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 114 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 115 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.25   1383   12
 116 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 117 Adam Klimont                   Wałcz                114.58   1375   12
 118 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 119 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 120 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 121 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 122 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 123 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 124 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 126 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 127 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.58   1291   12
 128 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 129 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 130 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 131 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 132 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 133 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 134 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 135 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 136 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 137 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 138 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 139 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 140 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 141 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 142 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 143 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 144 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 145 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 146 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 147 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 148 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 149 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 150 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 151 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 152 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 153 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 154 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 155 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 156 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 157 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 158 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 159 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 160 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 161 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 162 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 163 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 164 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 165 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 166 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 167 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 168 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 169 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 170 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 171 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 172 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 173 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 174 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 175 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 176 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 177 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 178 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 179 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 180 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 181 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 182 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 183 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 184 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 185 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 186 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 187 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 188 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 189 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 190 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 191 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 192 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 193 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 194 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 195 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 196 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 197 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 198 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 199 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 200 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 201 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 202 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 203 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 204 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 205 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 206 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 207 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 208 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 209 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 210 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 211 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 212 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 213 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 214 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 215 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 216 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 217 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 218 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 219 Bogusław Książek               Szczecin             101.89    917    9
 220 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 221 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 222 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 223 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 224 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 225 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 226 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 227 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 228 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 229 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 230 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 231 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 232 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 233 Maciej Kuć                     Stargard             111.71    782    7
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 235 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 236 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 237 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 238 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 239 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.57    669    7
 240 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 241 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 242 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 243 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 244 Łukasz Pawlas                  Racibórz              68.00    476    7
 245 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 246 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 247 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 248 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 249 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 250 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 251 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 252 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 253 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 254 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 255 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 256 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 257 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 258 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 259 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 260 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 261 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 262 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 263 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 264 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 265 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 266 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 267 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 268 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 269 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 270 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 271 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 272 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 273 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 274 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 275 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 276 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 277 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie