Kraków29
lipca
Kraków 29-30 lipca XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2017
Rumia12
sierpnia
Rumia 12-13 sierpnia XVI Mistrzostwa WybrzeżaMistrzostwa Regionów 2017
Rumia14
sierpnia
Rumia 14 sierpnia XIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Kacper Zegadło mistrzem Wybrzeża12 - 13 sierpnia 2017 — XVI Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 12 - 13 sierpnia 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Kacper Zegadło mistrzem WybrzeżaXVI Mistrzostwa Wybrzeża już za nami. 12 i 13 sierpnia w niezwykle gościnnym Miejskim Domu Kultury w Rumi o tytuł mistrza pojedynki stoczyło 45 uczestników. Od rundy drugiej do szóstej na szczycie listy był Łukasz Baranowski. Po remisie z Miłoszem Wrzałkiem w rundzie VII oddał prowadzenie, żeby na chwilę w kolejnej rundzie je odzyskać. Potem już Łukasz zaliczył same porażki. Dramatyczna runda dwunasta z Szymonem Płachtą i wynik 436:439 dokończyły dzieła i Łukasz Baranowski skończył turniej na miejscu dziesiątym.

Całkiem inaczej wyglądała droga zwycięzcy turnieju Kacpra Zegadło z Warszawy. Po pierwszym dniu bez rewelacji – piętnaste miejsce z wynikiem 3:3. W niedzielę Kacper szedł jak Terminator – eliminował wszystkich. Ostatnia runda to pojedynek z prowadzącym Miłoszem Wrzałkiem. Kacper zwyciężył w pięknym stylu wysokim wynikiem 391:499.

Końcowa klasyfikacja: mistrz — Kacper Zegadło, miejsce II — Rafał Wesołowski, miejsce III — Radosław Jachna.

Nagrodę za skok tygrysa zdobyła Anna Arana z Kołobrzegu. Skok miał długość ponad 20 miejsc — to różnica między listą startową a klasyfikacją końcową.

Nagrodzona została również najlepsza zawodniczka turnieju Joanna Juszczak z Warszawy oraz najlepsza wśród debiutantów Ewa Tymińska z Gdańska.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe i drobne upominki.

Organizatorka turnieju Lucyna Śniadach mając wsparcie sponsorów – Miejskiego Domu Kultury oraz Urzędu Miasta w Rumi – zadbała o doskonałe warunki do gry. Pyszne kanapki, domowe wypieki, napoje dodawały uczestnikom sił do gry. Wspaniała atmosfera stworzona przez organizatorkę oraz przez pracowników Domu Kultury dopełniły dzieła.

XVI turniej w Rumi przejdzie do historii nie tylko z racji swojego przebiegu i wyników. Kilka godzin przed turniejem na Pomorzu wydarzyła się tragedia, która na wiele lat pozostawi zniszczenia i będzie wspominana ze smutkiem. Wielkie nawałnice zniszczyły liczne miejscowości i tysiące hektarów lasów. Skutkiem nawałnic było opóźnienie turnieju o prawie dwie godziny (sędzia Sławomir Zabawa jechał, a właściwie stał w korkach na drodze 22 zawalonej połamanymi drzewami) a wielu wcześniej zapisanych na turniej zawodników nie mogło do Rumi dojechać w ogóle.



Ale były również w tych dniach zdarzenia radosne. Lucyna po raz piąty została babcią. Składając gratulacje z okazji narodzin Stasia dziękujemy za wspaniały turniej. Do zobaczenia za rok!
relacja: Jolanta Chłopińska
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Mistrzostwa Wybrzeża
XIV Mistrzostwa Wybrzeża
XIII Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuRafał Lenartowski
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 12 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:15 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie rozgrywek

Niedziela, 13 sierpnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna (do szkoły średniej włącznie) i debiutanci — bez opłat
Wyżywieniepoczęstunek: kawa, herbata, kanapki, ciasta domowe (zimne napoje i woda — każdy we własnym zakresie)
obiad — catering do wyboru:
1. Pierś z kurczaka w panierce kukurydziano-ziołowej, ziemniaki, gotowane warzywa, zupa — krem z pomidorów — 15 zł
2. Naleśniki z twarogiem i owocami sezonowymi (3 szt.), zupa — krem z pomidorów — 15 zł
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło scrabble
Dom Harcerza w Rumi https://www.zhprumia.org/kontakt/ (40 zł za osobę)
Pokoje gościnne http://www.pokojegoscinne-oliwialaura.pl/25-Cennik
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64- e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry
Inne hotele
Nagrodynagrody pieniężne i puchary od I do III miejsca odpowiednio: 500zł, 300zł, 200zł; nagrody za „skok tygrysa”, dla najlepszej pani i najlepszy debiut, drobne nagrody rzeczowe
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury w Rumi tel. 058 67 10 737
Lucyna Śniadach tel. 692 821 335 calka44@wp.pl
SponsorzyDyrektor MDK
Urząd Miasta Rumia


Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.14      9.0     5134     1857     1020
  2 Rafał           Wesołowski           Warszawa               139.34      9.0     4688     1837      527
  3 Radosław        Jachna               Łódź                   136.63      9.0     4646     1872      363
  4 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.56      8.5     4833     1851      653
  5 Szymon          Płachta              Warszawa               140.67      8.0     4977     1767      575
  6 Tomasz          Lempart              Wadowice               137.96      8.0     4652     1687      246
  7 Michał          Rogalewicz           Poznań                 131.73      8.0     4637     1750      436
  8 Joanna          Juszczak             Warszawa               135.97      8.0     4556     1777      163
  9 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              131.29      8.0     4502     1729      190
 10 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 125.59      7.5     4905     1758      406
 11 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.95      7.0     5036     1618      672
 12 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.73      7.0     4758     1568      159
 13 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              124.23      7.0     4697     1622      201
 14 Marcin          Rogala               Warszawa               124.11      7.0     4503     1654       41
 15 Anna            Arana                Kołobrzeg              110.60      7.0     4464     1488        1
 16 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 116.33      7.0     4431     1625      116
 17 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.56      7.0     4418     1528       94
 18 Adam            Grzelec              Poznań                 116.82      7.0     4290     1519      -81
 19 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.82      6.0     4666     1520      214
 20 Michał          Waszkiewicz          Białystok              139.51      6.0     4538     1525       80
 21 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 114.16      6.0     4523     1448     -107
 22 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 129.75      6.0     4474     1489      130
 23 Karolina        Urbańska             Poznań                 110.33      6.0     4412     1407      276
 24 Lucyna          Śniadach             Rumia                  116.57      6.0     4265     1532       46
 25 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               118.51      6.0     4198     1423     -168
 26 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              109.06      6.0     4041     1438     -394
 27 Tomasz          Szczodry             Łomża                  100.00      5.5     4001     1126      166
 28 Rafał           Stachowski           Police                 114.92      5.0     4532     1306      135
 29 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 116.37      5.0     4523     1282      314
 30 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.07      5.0     4519     1354      206
 31 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.79      5.0     4319     1228      293
 32 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 111.97      5.0     4042     1288     -565
 33 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     4013     1250     -328
 34 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             108.40      5.0     4012     1318     -367
 35 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 105.06      5.0     4011     1281     -294
 36 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      5.0     3825     1258     -616
 37 Anita           Bruska               Gdynia                 125.18      4.0     4329     1164       93
 38 Stanisław       Świgost              Gdańsk                 100.00      4.0     3949     1071     -439
 39 Paweł           Zbrowski             Gdynia                 120.49      4.0     3945     1216     -427
 40 Sławomir        Wolski               Wrocław                117.70      4.0     3905     1215     -562
 41 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 109.68      3.0     4115     1043      225
 42 Ewa             Tymińska             Gdańsk                 100.00      3.0     3422      967     -937
 43 Magdalena       Maternicka           Gdynia                 100.00      2.5     3523      828     -439
 44 Jacek           Remizowicz           Gdańsk                 100.00      2.0     3218      883    -1467
 45 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 100.00      1.0      551      221     -250
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Wybrzeża



	Łukasz Tuszyński 150.95 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sławomir       Wolski                117.70 +  385: 267  168
    2     2 Łukasz         Baranowski            125.59 -  378: 438   76
    3    13 Agnieszka      Matus                 121.56 +  411: 382  172
    4    10 Michał         Waszkiewicz           139.51 -  349: 481   90
    5    13 Lucyna         Śniadach              116.57 -  339: 375   67
    6    14 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 +  486: 254  162
    7    10 Tomasz         Lewiński              109.06 +  505: 296  159
    8     6 Krzysztof      Kodzis                124.23 +  448: 359  174
    9     4 Natalia        Woźniak               131.29 +  475: 352  181
   10     1 Miłosz         Wrzałek               146.56 -  388: 476   97
   11     5 Radosław       Jachna                136.63 -  316: 388   87
   12     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 +  556: 296  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Kacper Zegadło 147.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Grzelec               116.82 +  495: 274  167
    2     3 Radosław       Jachna                136.63 -  353: 430   87
    3     6 Michał         Rogalewicz            131.73 +  477: 317  182
    4     3 Joanna         Juszczak              135.97 -  381: 476   86
    5     8 Zuzanna        Cichoń                105.06 +  376: 272  155
    6     5 Marcin         Rogala                124.11 -  328: 385   74
    7     8 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 +  437: 347  185
    8     7 Michał         Waszkiewicz           139.51 +  433: 332  190
    9     6 Lucyna         Śniadach              116.57 +  455: 251  167
   10     2 Szymon         Płachta               140.67 +  448: 365  191
   11     2 Łukasz         Baranowski            125.59 +  452: 274  176
   12     1 Miłosz         Wrzałek               146.56 +  499: 391  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 12 154.75




	Miłosz Wrzałek 146.56 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Lucyna         Śniadach              116.57 +  377: 283  167
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             126.07 +  450: 275  176
    3     4 Natalia        Woźniak               131.29 -  342: 395   81
    4    11 Sławomir       Wolski                117.70 +  460: 255  168
    5     4 Michał         Rogalewicz            131.73 +  372: 367  182
    6     2 Szymon         Płachta               140.67 +  362: 348  191
    7     1 Łukasz         Baranowski            125.59 =  368: 368  126
    8     2 Radosław       Jachna                136.63 +  431: 289  187
    9     2 Rafał          Wesołowski            139.34 +  463: 367  189
   10     1 Łukasz         Tuszyński             150.95 +  476: 388  201
   11     1 Joanna         Juszczak              135.97 -  341: 346   86
   12     1 Kacper         Zegadło               147.14 -  391: 499   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Szymon Płachta 140.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mieczysław     Pastuszak             116.37 +  388: 380  166
    2     1 Paweł          Zbrowski              120.49 -  382: 383   70
    3    10 Karolina       Urbańska              110.33 +  487: 319  160
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             126.07 +  423: 405  176
    5     3 Michał         Waszkiewicz           139.51 +  387: 331  190
    6     2 Miłosz         Wrzałek               146.56 -  348: 362   97
    7     6 Michał         Rogalewicz            131.73 +  528: 387  182
    8     3 Tomasz         Lempart               137.96 +  477: 224  188
    9     1 Łukasz         Baranowski            125.59 +  420: 364  176
   10     2 Kacper         Zegadło               147.14 -  365: 448   97
   11     3 Rafał          Wesołowski            139.34 -  333: 363   89
   12     4 Łukasz         Baranowski            125.59 +  439: 436  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Michał Waszkiewicz 139.51 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Artur          Wawrzynowski          116.33 -  286: 373   66
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             116.37 +  335: 324  166
    3    14 Maciej         Kuczyński             129.75 +  467: 366  180
    4    10 Łukasz         Tuszyński             150.95 +  481: 349  201
    5     3 Szymon         Płachta               140.67 -  331: 387   91
    6     7 Jolanta        Chłopińska            129.73 -  440: 498   80
    7    11 Paweł          Zbrowski              120.49 +  372: 359  170
    8     7 Kacper         Zegadło               147.14 -  332: 433   97
    9    12 Tomasz         Lewiński              109.06 +  430: 239  159
   10     9 Lucyna         Śniadach              116.57 +  350: 334  167
   11     7 Krzysztof      Kodzis                124.23 -  342: 420   74
   12     9 Marcin         Rogala                124.11 -  372: 376   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Rafał Wesołowski 139.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Stachowski            114.92 +  420: 345  165
    2     8 Joanna         Juszczak              135.97 -  350: 418   86
    3    11 Jan            Pawłowski             100.00 +  415: 252  150
    4     9 Krzysztof      Zawadzki              118.51 +  418: 236  169
    5     5 Krzysztof      Kodzis                124.23 +  377: 373  174
    6     3 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 +  457: 345  185
    7     2 Marcin         Rogala                124.11 +  388: 370  174
    8     1 Łukasz         Baranowski            125.59 -  291: 397   76
    9     2 Miłosz         Wrzałek               146.56 -  367: 463   97
   10     6 Tomasz         Lempart               137.96 +  451: 391  188
   11     3 Szymon         Płachta               140.67 +  363: 333  191
   12     2 Michał         Rogalewicz            131.73 +  391: 238  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Tomasz Lempart 137.96 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Bednaruk              114.16 -  387: 390   64
    2    11 Maciej         Kuczyński             129.75 +  440: 344  180
    3     7 Adam           Grzelec               116.82 +  435: 299  167
    4     6 Krzysztof      Kodzis                124.23 -  355: 413   74
    5     9 Karolina       Urbańska              110.33 +  343: 323  160
    6     9 Wojciech       Gołęcki               108.40 +  373: 321  158
    7     5 Grzegorz       Koczkodon             126.07 +  406: 382  176
    8     3 Szymon         Płachta               140.67 -  224: 477   91
    9     5 Jolanta        Chłopińska            129.73 +  413: 336  180
   10     6 Rafał          Wesołowski            139.34 -  391: 451   89
   11     8 Marcin         Rogala                124.11 +  438: 294  174
   12     5 Krzysztof      Kodzis                124.23 +  447: 376  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Radosław Jachna 136.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 +  385: 304  162
    2     3 Kacper         Zegadło               147.14 +  430: 353  197
    3     5 Artur          Wawrzynowski          116.33 -  353: 371   66
    4    12 Rafał          Stachowski            114.92 +  409: 380  165
    5     6 Anita          Bruska                125.18 +  428: 384  175
    6     1 Łukasz         Baranowski            125.59 +  408: 366  176
    7     3 Natalia        Woźniak               131.29 +  364: 354  181
    8     2 Miłosz         Wrzałek               146.56 -  289: 431   97
    9     3 Joanna         Juszczak              135.97 -  324: 333   86
   10     5 Maciej         Kuczyński             129.75 +  356: 331  180
   11     5 Łukasz         Tuszyński             150.95 +  388: 316  201
   12     3 Joanna         Juszczak              135.97 +  512: 360  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 12 156.00




	Joanna Juszczak 135.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Arana                 110.60 +  363: 241  161
    2     8 Rafał          Wesołowski            139.34 +  418: 350  189
    3     2 Paweł          Zbrowski              120.49 +  484: 291  170
    4     3 Kacper         Zegadło               147.14 +  476: 381  197
    5     2 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 -  299: 359   85
    6     4 Natalia        Woźniak               131.29 -  369: 388   81
    7     4 Jolanta        Chłopińska            129.73 +  397: 352  180
    8     4 Lucyna         Śniadach              116.57 +  416: 397  167
    9     3 Radosław       Jachna                136.63 +  333: 324  187
   10     3 Łukasz         Baranowski            125.59 -  295: 457   76
   11     1 Miłosz         Wrzałek               146.56 +  346: 341  197
   12     3 Radosław       Jachna                136.63 -  360: 512   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Małgorzata Deszczyńska 134.82 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karolina       Urbańska              110.33 +  381: 350  160
    2     4 Marcin         Rogala                124.11 -  347: 433   74
    3    15 Anna           Arana                 110.60 +  579: 317  161
    4     4 Andrzej        Bednaruk              114.16 +  401: 285  164
    5     2 Joanna         Juszczak              135.97 +  359: 299  186
    6     3 Rafał          Wesołowski            139.34 -  345: 457   89
    7     8 Kacper         Zegadło               147.14 -  347: 437   97
    8    10 Krzysztof      Zawadzki              118.51 -  301: 379   69
    9    10 Wojciech       Gołęcki               108.40 +  573: 237  158
   10     7 Natalia        Woźniak               131.29 -  337: 351   81
   11     9 Maciej         Kuczyński             129.75 +  400: 351  180
   12     7 Łukasz         Tuszyński             150.95 -  296: 556  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Michał Rogalewicz 131.73 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 +  418: 217  160
    2     9 Agnieszka      Matus                 121.56 +  396: 303  172
    3     6 Kacper         Zegadło               147.14 -  317: 477   97
    4     5 Jolanta        Chłopińska            129.73 +  430: 274  180
    5     4 Miłosz         Wrzałek               146.56 -  367: 372   97
    6    11 Krzysztof      Zawadzki              118.51 +  373: 334  169
    7     6 Szymon         Płachta               140.67 -  387: 528   91
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             126.07 +  368: 349  176
    9     7 Andrzej        Bednaruk              114.16 +  462: 266  164
   10     4 Marcin         Rogala                124.11 +  425: 394  174
   11     4 Natalia        Woźniak               131.29 +  456: 296  181
   12     2 Rafał          Wesołowski            139.34 -  238: 391   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Natalia Woźniak 131.29 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Lewiński              109.06 +  350: 275  159
    2    10 Teresa         Balewska              100.00 +  410: 321  150
    3     4 Miłosz         Wrzałek               146.56 +  395: 342  197
    4     1 Łukasz         Baranowski            125.59 -  383: 457   76
    5     7 Artur          Wawrzynowski          116.33 +  376: 292  166
    6     4 Joanna         Juszczak              135.97 +  388: 369  186
    7     3 Radosław       Jachna                136.63 -  354: 364   87
    8     5 Marcin         Rogala                124.11 +  448: 302  174
    9     4 Łukasz         Tuszyński             150.95 -  352: 475  101
   10     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 +  351: 337  185
   11     4 Michał         Rogalewicz            131.73 -  296: 456   82
   12     6 Artur          Wawrzynowski          116.33 +  399: 322  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Maciej Kuczyński 129.75 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               108.40 +  393: 268  158
    2    11 Tomasz         Lempart               137.96 -  344: 440   88
    3    14 Michał         Waszkiewicz           139.51 -  366: 467   90
    4    13 Tomasz         Lewiński              109.06 +  440: 319  159
    5    11 Agnieszka      Matus                 121.56 +  430: 330  172
    6     8 Artur          Wawrzynowski          116.33 +  440: 328  166
    7     7 Lucyna         Śniadach              116.57 -  340: 444   67
    8    11 Sławomir       Wolski                117.70 +  362: 245  168
    9     8 Krzysztof      Zawadzki              118.51 +  381: 331  169
   10     5 Radosław       Jachna                136.63 -  331: 356   87
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 -  351: 400   85
   12     8 Jolanta        Chłopińska            129.73 -  296: 416   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Jolanta Chłopińska 129.73 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zuzanna        Cichoń                105.06 +  439: 305  155
    2     6 Krzysztof      Kodzis                124.23 -  359: 396   74
    3     8 Teresa         Balewska              100.00 +  488: 245  150
    4     5 Michał         Rogalewicz            131.73 -  274: 430   82
    5    10 Andrzej        Bednaruk              114.16 +  417: 401  164
    6     7 Michał         Waszkiewicz           139.51 +  498: 440  190
    7     4 Joanna         Juszczak              135.97 -  352: 397   86
    8     8 Agnieszka      Matus                 121.56 +  463: 398  172
    9     5 Tomasz         Lempart               137.96 -  336: 413   88
   10     8 Anna           Arana                 110.60 +  450: 417  161
   11     6 Artur          Wawrzynowski          116.33 -  266: 461   66
   12     8 Maciej         Kuczyński             129.75 +  416: 296  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Grzegorz Koczkodon 126.07 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lidia          Żywna                 100.79 +  451: 293  151
    2     5 Miłosz         Wrzałek               146.56 -  275: 450   97
    3    17 Magdalena      Maternicka            100.00 +  397: 275  150
    4     7 Szymon         Płachta               140.67 -  405: 423   91
    5    12 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 +  480: 342  162
    6     6 Krzysztof      Kodzis                124.23 +  413: 340  174
    7     5 Tomasz         Lempart               137.96 -  382: 406   88
    8     9 Michał         Rogalewicz            131.73 -  349: 368   82
    9     9 Marcin         Rogala                124.11 -  355: 376   74
   10    12 Wojciech       Gołęcki               108.40 +  388: 251  158
   11    10 Karolina       Urbańska              110.33 -  297: 404   60
   12    12 Adam           Grzelec               116.82 -  327: 385   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Łukasz Baranowski 125.59 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  497: 358  150
    2     2 Łukasz         Tuszyński             150.95 +  438: 378  201
    3     1 Andrzej        Bednaruk              114.16 +  483: 373  164
    4     1 Natalia        Woźniak               131.29 +  457: 383  181
    5     1 Marcin         Rogala                124.11 +  368: 334  174
    6     1 Radosław       Jachna                136.63 -  366: 408   87
    7     1 Miłosz         Wrzałek               146.56 =  368: 368  147
    8     1 Rafał          Wesołowski            139.34 +  397: 291  189
    9     1 Szymon         Płachta               140.67 -  364: 420   91
   10     3 Joanna         Juszczak              135.97 +  457: 295  186
   11     2 Kacper         Zegadło               147.14 -  274: 452   97
   12     4 Szymon         Płachta               140.67 -  436: 439   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Anita Bruska 125.18 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Magdalena      Maternicka            100.00 +  427: 184  150
    2     7 Artur          Wawrzynowski          116.33 -  339: 382   66
    3    12 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 +  338: 328  160
    4     8 Paweł          Zbrowski              120.49 +  467: 285  170
    5     6 Radosław       Jachna                136.63 -  384: 428   87
    6    10 Lucyna         Śniadach              116.57 -  239: 347   67
    7    13 Sławomir       Wolski                117.70 -  337: 395   68
    8    13 Tomasz         Lewiński              109.06 -  386: 400   59
    9    16 Zuzanna        Cichoń                105.06 -  335: 380   55
   10    17 Adam           Grzelec               116.82 -  347: 379   67
   11    20 Jacek          Remizowicz            100.00 +  374: 262  150
   12    17 Rafał          Stachowski            114.92 -  356: 466   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Krzysztof Kodzis 124.23 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Świgost               100.00 +  375: 323  150
    2     6 Jolanta        Chłopińska            129.73 +  396: 359  180
    3     3 Marcin         Rogala                124.11 -  368: 396   74
    4     6 Tomasz         Lempart               137.96 +  413: 355  188
    5     5 Rafał          Wesołowski            139.34 -  373: 377   89
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             126.07 -  340: 413   76
    7    12 Artur          Wawrzynowski          116.33 +  426: 357  166
    8     6 Łukasz         Tuszyński             150.95 -  359: 448  101
    9    11 Lidia          Żywna                 100.79 +  375: 344  151
   10    11 Krzysztof      Zawadzki              118.51 +  476: 335  169
   11     7 Michał         Waszkiewicz           139.51 +  420: 342  190
   12     5 Tomasz         Lempart               137.96 -  376: 447   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Marcin Rogala 124.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ewa            Tymińska              100.00 +  458: 283  150
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 +  433: 347  185
    3     3 Krzysztof      Kodzis                124.23 +  396: 368  174
    4     2 Artur          Wawrzynowski          116.33 +  385: 342  166
    5     1 Łukasz         Baranowski            125.59 -  334: 368   76
    6     5 Kacper         Zegadło               147.14 +  385: 328  197
    7     2 Rafał          Wesołowski            139.34 -  370: 388   89
    8     5 Natalia        Woźniak               131.29 -  302: 448   81
    9     9 Grzegorz       Koczkodon             126.07 +  376: 355  176
   10     4 Michał         Rogalewicz            131.73 -  394: 425   82
   11     8 Tomasz         Lempart               137.96 -  294: 438   88
   12     9 Michał         Waszkiewicz           139.51 +  376: 372  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Agnieszka Matus 121.56 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Remizowicz            100.00 +  359: 349  150
    2     9 Michał         Rogalewicz            131.73 -  303: 396   82
    3    13 Łukasz         Tuszyński             150.95 -  382: 411  101
    4    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  381: 354  150
    5    11 Maciej         Kuczyński             129.75 -  330: 430   80
    6    12 Rafał          Stachowski            114.92 +  425: 303  165
    7    14 Wojciech       Gołęcki               108.40 +  363: 285  158
    8     8 Jolanta        Chłopińska            129.73 -  398: 463   80
    9    13 Artur          Wawrzynowski          116.33 -  355: 356   66
   10    14 Paweł          Zbrowski              120.49 +  375: 320  170
   11    14 Tomasz         Lewiński              109.06 +  359: 325  159
   12    11 Lucyna         Śniadach              116.57 +  388: 332  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Paweł Zbrowski 120.49 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Burczyk               100.00 +  513: 190  150
    2     1 Szymon         Płachta               140.67 +  383: 382  191
    3     2 Joanna         Juszczak              135.97 -  291: 484   86
    4     8 Anita          Bruska                125.18 -  285: 467   75
    5    14 Krzysztof      Zawadzki              118.51 -  275: 323   69
    6    13 Mieczysław     Pastuszak             116.37 +  322: 305  166
    7    11 Michał         Waszkiewicz           139.51 -  359: 372   90
    8    15 Lidia          Żywna                 100.79 -  324: 364   51
    9    17 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 +  288: 267  160
   10    14 Agnieszka      Matus                 121.56 -  320: 375   72
   11    16 Zuzanna        Cichoń                105.06 -  307: 351   55
   12    18 Lidia          Żywna                 100.79 -  278: 492   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Krzysztof Zawadzki 118.51 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Teresa         Balewska              100.00 -  376: 397   50
    2    14 Lucyna         Śniadach              116.57 +  351: 338  167
    3    16 Tomasz         Szczodry              100.00 +  369: 344  150
    4     9 Rafał          Wesołowski            139.34 -  236: 418   89
    5    14 Paweł          Zbrowski              120.49 +  323: 275  170
    6    11 Michał         Rogalewicz            131.73 -  334: 373   82
    7    15 Rafał          Stachowski            114.92 +  433: 401  165
    8    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 +  379: 301  185
    9     8 Maciej         Kuczyński             129.75 -  331: 381   80
   10    11 Krzysztof      Kodzis                124.23 -  335: 476   74
   11    13 Anna           Arana                 110.60 -  311: 406   61
   12    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  420: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Sławomir Wolski 117.70 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Tuszyński             150.95 -  267: 385  101
    2    19 Stanisław      Świgost               100.00 +  440: 296  150
    3     9 Rafał          Stachowski            114.92 +  350: 341  165
    4    11 Miłosz         Wrzałek               146.56 -  255: 460   97
    5    15 Wojciech       Gołęcki               108.40 -  387: 397   58
    6    16 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 +  326: 315  160
    7    13 Anita          Bruska                125.18 +  395: 337  175
    8    11 Maciej         Kuczyński             129.75 -  245: 362   80
    9    14 Anna           Arana                 110.60 -  313: 363   61
   10    15 Karolina       Urbańska              110.33 -  276: 432   60
   11    17 Jan            Pawłowski             100.00 -  350: 403   50
   12    19 Wojciech       Gołęcki               108.40 -  301: 376   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Adam Grzelec 116.82 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               147.14 -  274: 495   97
    2    17 Jacek          Remizowicz            100.00 +  449: 263  150
    3     7 Tomasz         Lempart               137.96 -  299: 435   88
    4    17 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 -  340: 484   62
    5    18 Teresa         Balewska              100.00 +  422: 280  150
    6    17 Karolina       Urbańska              110.33 +  356: 315  160
    7     9 Andrzej        Bednaruk              114.16 -  343: 373   64
    8    14 Artur          Wawrzynowski          116.33 -  326: 387   66
    9    18 Rafał          Stachowski            114.92 +  368: 355  165
   10    17 Anita          Bruska                125.18 +  379: 347  175
   11    11 Mieczysław     Pastuszak             116.37 +  349: 310  166
   12    12 Grzegorz       Koczkodon             126.07 +  385: 327  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Lucyna Śniadach 116.57 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               146.56 -  283: 377   97
    2    14 Krzysztof      Zawadzki              118.51 -  338: 351   69
    3    20 Lidia          Żywna                 100.79 +  376: 340  151
    4    19 Magdalena      Maternicka            100.00 +  375: 339  150
    5    13 Łukasz         Tuszyński             150.95 +  375: 339  201
    6    10 Anita          Bruska                125.18 +  347: 239  175
    7     7 Maciej         Kuczyński             129.75 +  444: 340  180
    8     4 Joanna         Juszczak              135.97 -  397: 416   86
    9     6 Kacper         Zegadło               147.14 -  251: 455   97
   10     9 Michał         Waszkiewicz           139.51 -  334: 350   90
   11    12 Andrzej        Bednaruk              114.16 +  413: 285  164
   12    11 Agnieszka      Matus                 121.56 -  332: 388   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Mieczysław Pastuszak 116.37 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Płachta               140.67 -  380: 388   91
    2    13 Michał         Waszkiewicz           139.51 -  324: 335   90
    3    18 Tomasz         Lewiński              109.06 -  361: 366   59
    4    20 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 +  420: 326  160
    5    17 Stanisław      Świgost               100.00 +  397: 296  150
    6    13 Paweł          Zbrowski              120.49 -  305: 322   70
    7    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  419: 317  150
    8    12 Andrzej        Bednaruk              114.16 -  421: 448   64
    9    15 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 +  420: 298  162
   10    13 Zuzanna        Cichoń                105.06 +  409: 336  155
   11    11 Adam           Grzelec               116.82 -  310: 349   67
   12    13 Andrzej        Bednaruk              114.16 -  357: 428   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Artur Wawrzynowski 116.33 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Waszkiewicz           139.51 +  373: 286  190
    2     7 Anita          Bruska                125.18 +  382: 339  175
    3     5 Radosław       Jachna                136.63 +  371: 353  187
    4     2 Marcin         Rogala                124.11 -  342: 385   74
    5     7 Natalia        Woźniak               131.29 -  292: 376   81
    6     8 Maciej         Kuczyński             129.75 -  328: 440   80
    7    12 Krzysztof      Kodzis                124.23 -  357: 426   74
    8    14 Adam           Grzelec               116.82 +  387: 326  167
    9    13 Agnieszka      Matus                 121.56 +  356: 355  172
   10    10 Andrzej        Bednaruk              114.16 +  460: 364  164
   11     6 Jolanta        Chłopińska            129.73 +  461: 266  180
   12     6 Natalia        Woźniak               131.29 -  322: 399   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Rafał Stachowski 114.92 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            139.34 -  345: 420   89
    2    18 Wojciech       Gołęcki               108.40 +  442: 284  158
    3     9 Sławomir       Wolski                117.70 -  341: 350   68
    4    12 Radosław       Jachna                136.63 -  380: 409   87
    5    16 Anna           Arana                 110.60 +  410: 381  161
    6    12 Agnieszka      Matus                 121.56 -  303: 425   72
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              118.51 -  401: 433   69
    8    18 Teresa         Balewska              100.00 -  332: 344   50
    9    18 Adam           Grzelec               116.82 -  355: 368   67
   10    18 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 +  382: 350  160
   11    19 Ewa            Tymińska              100.00 +  375: 277  150
   12    17 Anita          Bruska                125.18 +  466: 356  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Andrzej Bednaruk 114.16 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Lempart               137.96 +  390: 387  188
    2    12 Tomasz         Szczodry              100.00 +  398: 245  150
    3     1 Łukasz         Baranowski            125.59 -  373: 483   76
    4     4 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 -  285: 401   85
    5    10 Jolanta        Chłopińska            129.73 -  401: 417   80
    6    15 Zuzanna        Cichoń                105.06 +  512: 241  155
    7     9 Adam           Grzelec               116.82 +  373: 343  167
    8    12 Mieczysław     Pastuszak             116.37 +  448: 421  166
    9     7 Michał         Rogalewicz            131.73 -  266: 462   82
   10    10 Artur          Wawrzynowski          116.33 -  364: 460   66
   11    12 Lucyna         Śniadach              116.57 -  285: 413   67
   12    13 Mieczysław     Pastuszak             116.37 +  428: 357  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Beata Kowaluk-Jagielska 111.97 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Radosław       Jachna                136.63 -  304: 385   87
    2    21 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 -  258: 446   60
    3    21 Stanisław      Świgost               100.00 +  349: 319  150
    4    17 Adam           Grzelec               116.82 +  484: 340  167
    5    12 Grzegorz       Koczkodon             126.07 -  342: 480   76
    6    14 Łukasz         Tuszyński             150.95 -  254: 486  101
    7    18 Karolina       Urbańska              110.33 +  372: 315  160
    8    16 Anna           Arana                 110.60 -  316: 429   61
    9    15 Mieczysław     Pastuszak             116.37 -  298: 420   66
   10    19 Ewa            Tymińska              100.00 +  361: 328  150
   11    15 Lidia          Żywna                 100.79 +  379: 329  151
   12    15 Tomasz         Lewiński              109.06 -  325: 330   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Anna Arana 110.60 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Juszczak              135.97 -  241: 363   86
    2    20 Zuzanna        Cichoń                105.06 +  370: 342  155
    3    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 -  317: 579   85
    4    16 Wojciech       Gołęcki               108.40 -  350: 428   58
    5    16 Rafał          Stachowski            114.92 -  381: 410   65
    6    19 Teresa         Balewska              100.00 +  409: 255  150
    7    19 Tomasz         Szczodry              100.00 +  402: 337  150
    8    16 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 +  429: 316  162
    9    14 Sławomir       Wolski                117.70 +  363: 313  168
   10     8 Jolanta        Chłopińska            129.73 -  417: 450   80
   11    13 Krzysztof      Zawadzki              118.51 +  406: 311  169
   12    10 Karolina       Urbańska              110.33 +  379: 359  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Karolina Urbańska 110.33 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 -  350: 381   85
    2    16 Tomasz         Lewiński              109.06 +  351: 331  159
    3    10 Szymon         Płachta               140.67 -  319: 487   91
    4    18 Tomasz         Szczodry              100.00 +  417: 354  150
    5     9 Tomasz         Lempart               137.96 -  323: 343   88
    6    17 Adam           Grzelec               116.82 -  315: 356   67
    7    18 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 -  315: 372   62
    8    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  364: 258  150
    9    19 Teresa         Balewska              100.00 +  463: 302  150
   10    15 Sławomir       Wolski                117.70 +  432: 276  168
   11    10 Grzegorz       Koczkodon             126.07 +  404: 297  176
   12    10 Anna           Arana                 110.60 -  359: 379   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Agnieszka Piotrowicz 109.68 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Rogalewicz            131.73 -  217: 418   82
    2    21 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 +  446: 258  162
    3    12 Anita          Bruska                125.18 -  328: 338   75
    4    20 Mieczysław     Pastuszak             116.37 -  326: 420   66
    5    19 Jacek          Remizowicz            100.00 +  472: 235  150
    6    16 Sławomir       Wolski                117.70 -  315: 326   68
    7    17 Zuzanna        Cichoń                105.06 -  328: 346   55
    8    19 Ewa            Tymińska              100.00 +  444: 212  150
    9    17 Paweł          Zbrowski              120.49 -  267: 288   70
   10    18 Rafał          Stachowski            114.92 -  350: 382   65
   11    21 Teresa         Balewska              100.00 -  329: 353   50
   12    20 Teresa         Balewska              100.00 -  293: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 12  86.92




	Tomasz Lewiński 109.06 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Natalia        Woźniak               131.29 -  275: 350   81
    2    16 Karolina       Urbańska              110.33 -  331: 351   60
    3    18 Mieczysław     Pastuszak             116.37 +  366: 361  166
    4    13 Maciej         Kuczyński             129.75 -  319: 440   80
    5    21 Magdalena      Maternicka            100.00 +  394: 250  150
    6    18 Tomasz         Szczodry              100.00 +  408: 366  150
    7    10 Łukasz         Tuszyński             150.95 -  296: 505  101
    8    13 Anita          Bruska                125.18 +  400: 386  175
    9    12 Michał         Waszkiewicz           139.51 -  239: 430   90
   10    16 Lidia          Żywna                 100.79 +  358: 312  151
   11    14 Agnieszka      Matus                 121.56 -  325: 359   72
   12    15 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 +  330: 325  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Wojciech Gołęcki 108.40 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Kuczyński             129.75 -  268: 393   80
    2    18 Rafał          Stachowski            114.92 -  284: 442   65
    3    22 Jacek          Remizowicz            100.00 +  486: 199  150
    4    16 Anna           Arana                 110.60 +  428: 350  161
    5    15 Sławomir       Wolski                117.70 +  397: 387  168
    6     9 Tomasz         Lempart               137.96 -  321: 373   88
    7    14 Agnieszka      Matus                 121.56 -  285: 363   72
    8    17 Zuzanna        Cichoń                105.06 +  384: 312  155
    9    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.82 -  237: 573   85
   10    12 Grzegorz       Koczkodon             126.07 -  251: 388   76
   11    18 Tomasz         Szczodry              100.00 -  295: 298   50
   12    19 Sławomir       Wolski                117.70 +  376: 301  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Zuzanna Cichoń 105.06 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jolanta        Chłopińska            129.73 -  305: 439   80
    2    20 Anna           Arana                 110.60 -  342: 370   61
    3    19 Ewa            Tymińska              100.00 +  452: 240  150
    4    14 Teresa         Balewska              100.00 +  350: 269  150
    5     8 Kacper         Zegadło               147.14 -  272: 376   97
    6    15 Andrzej        Bednaruk              114.16 -  241: 512   64
    7    17 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 +  346: 328  160
    8    17 Wojciech       Gołęcki               108.40 -  312: 384   58
    9    16 Anita          Bruska                125.18 +  380: 335  175
   10    13 Mieczysław     Pastuszak             116.37 -  336: 409   66
   11    16 Paweł          Zbrowski              120.49 +  351: 307  170
   12    16 Tomasz         Szczodry              100.00 -  324: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Lidia Żywna 100.79 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Koczkodon             126.07 -  293: 451   76
    2    22 Andrzej        Burczyk               100.00 -  288: 361   50
    3    20 Lucyna         Śniadach              116.57 -  340: 376   67
    4    22 Jacek          Remizowicz            100.00 -  346: 363   50
    5    22 Ewa            Tymińska              100.00 +  389: 230  150
    6    20 Magdalena      Maternicka            100.00 +  381: 305  150
    7    20 Stanisław      Świgost               100.00 +  441: 226  150
    8    15 Paweł          Zbrowski              120.49 +  364: 324  170
    9    11 Krzysztof      Kodzis                124.23 -  344: 375   74
   10    16 Tomasz         Lewiński              109.06 -  312: 358   59
   11    15 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 -  329: 379   62
   12    18 Paweł          Zbrowski              120.49 +  492: 278  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Zawadzki              118.51 +  397: 376  169
    2    10 Natalia        Woźniak               131.29 -  321: 410   81
    3     8 Jolanta        Chłopińska            129.73 -  245: 488   80
    4    14 Zuzanna        Cichoń                105.06 -  269: 350   55
    5    18 Adam           Grzelec               116.82 -  280: 422   67
    6    19 Anna           Arana                 110.60 -  255: 409   61
    7    21 Jacek          Remizowicz            100.00 +  426: 248  150
    8    18 Rafał          Stachowski            114.92 +  344: 332  165
    9    19 Karolina       Urbańska              110.33 -  302: 463   60
   10    21 Stanisław      Świgost               100.00 -  319: 321   50
   11    21 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 +  353: 329  160
   12    20 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 +  314: 293  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Andrzej Burczyk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Zbrowski              120.49 -  190: 513   70
    2    22 Lidia          Żywna                 100.79 +  361: 288  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     221  /  2 110.50




	Magdalena Maternicka 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anita          Bruska                125.18 -  184: 427   75
    2    23 PAUZA
    3    17 Grzegorz       Koczkodon             126.07 -  275: 397   76
    4    19 Lucyna         Śniadach              116.57 -  339: 375   67
    5    21 Tomasz         Lewiński              109.06 -  250: 394   59
    6    20 Lidia          Żywna                 100.79 -  305: 381   51
    7    22 Ewa            Tymińska              100.00 -  317: 356   50
    8    22 Jacek          Remizowicz            100.00 +  320: 171  150
    9    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  264: 308   50
   10    22 Tomasz         Szczodry              100.00 -  274: 377   50
   11    22 Stanisław      Świgost               100.00 +  411: 386  150
   12    21 Stanisław      Świgost               100.00 -  284: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  / 11  75.27




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Baranowski            125.59 -  358: 497   76
    2    15 Ewa            Tymińska              100.00 +  343: 313  150
    3    11 Rafał          Wesołowski            139.34 -  252: 415   89
    4    15 Agnieszka      Matus                 121.56 -  354: 381   72
    5    20 Tomasz         Szczodry              100.00 -  336: 366   50
    6    21 Stanisław      Świgost               100.00 +  381: 346  150
    7    16 Mieczysław     Pastuszak             116.37 -  317: 419   66
    8    20 Karolina       Urbańska              110.33 -  258: 364   60
    9    20 Magdalena      Maternicka            100.00 +  308: 264  150
   10    20 Jacek          Remizowicz            100.00 +  447: 206  150
   11    17 Sławomir       Wolski                117.70 +  403: 350  168
   12    14 Krzysztof      Zawadzki              118.51 -  256: 420   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Jacek Remizowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Matus                 121.56 -  349: 359   72
    2    17 Adam           Grzelec               116.82 -  263: 449   67
    3    22 Wojciech       Gołęcki               108.40 -  199: 486   58
    4    22 Lidia          Żywna                 100.79 +  363: 346  151
    5    19 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 -  235: 472   60
    6    22 Ewa            Tymińska              100.00 -  283: 336   50
    7    21 Teresa         Balewska              100.00 -  248: 426   50
    8    22 Magdalena      Maternicka            100.00 -  171: 320   50
    9    21 Stanisław      Świgost               100.00 +  367: 353  150
   10    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  206: 447   50
   11    20 Anita          Bruska                125.18 -  262: 374   75
   12    22 Ewa            Tymińska              100.00 -  272: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  / 12  73.58




	Tomasz Szczodry 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    12 Andrzej        Bednaruk              114.16 -  245: 398   64
    3    16 Krzysztof      Zawadzki              118.51 -  344: 369   69
    4    18 Karolina       Urbańska              110.33 -  354: 417   60
    5    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  366: 336  150
    6    18 Tomasz         Lewiński              109.06 -  366: 408   59
    7    19 Anna           Arana                 110.60 -  337: 402   61
    8    21 Stanisław      Świgost               100.00 -  331: 375   50
    9    22 Ewa            Tymińska              100.00 +  347: 237  150
   10    22 Magdalena      Maternicka            100.00 +  377: 274  150
   11    18 Wojciech       Gołęcki               108.40 +  298: 295  158
   12    16 Zuzanna        Cichoń                105.06 +  336: 324  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 11 102.36




	Ewa Tymińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Rogala                124.11 -  283: 458   74
    2    15 Jan            Pawłowski             100.00 -  313: 343   50
    3    19 Zuzanna        Cichoń                105.06 -  240: 452   55
    4    21 Stanisław      Świgost               100.00 -  293: 318   50
    5    22 Lidia          Żywna                 100.79 -  230: 389   51
    6    22 Jacek          Remizowicz            100.00 +  336: 283  150
    7    22 Magdalena      Maternicka            100.00 +  356: 317  150
    8    19 Agnieszka      Piotrowicz            109.68 -  212: 444   60
    9    22 Tomasz         Szczodry              100.00 -  237: 347   50
   10    19 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 -  328: 361   62
   11    19 Rafał          Stachowski            114.92 -  277: 375   65
   12    22 Jacek          Remizowicz            100.00 +  317: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  / 12  80.58




	Stanisław Świgost 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Kodzis                124.23 -  323: 375   74
    2    19 Sławomir       Wolski                117.70 -  296: 440   68
    3    21 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.97 -  319: 349   62
    4    21 Ewa            Tymińska              100.00 +  318: 293  150
    5    17 Mieczysław     Pastuszak             116.37 -  296: 397   66
    6    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  346: 381   50
    7    20 Lidia          Żywna                 100.79 -  226: 441   51
    8    21 Tomasz         Szczodry              100.00 +  375: 331  150
    9    21 Jacek          Remizowicz            100.00 -  353: 367   50
   10    21 Teresa         Balewska              100.00 +  321: 319  150
   11    22 Magdalena      Maternicka            100.00 -  386: 411   50
   12    21 Magdalena      Maternicka            100.00 +  390: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Wolski                385: 267
   2 Adam           Grzelec              - Kacper         Zegadło               274: 495
   3 Miłosz         Wrzałek              - Lucyna         Śniadach              377: 283
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Szymon         Płachta               380: 388
   5 Michał         Waszkiewicz          - Artur          Wawrzynowski          286: 373
   6 Rafał          Stachowski           - Rafał          Wesołowski            345: 420
   7 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Bednaruk              387: 390
   8 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Radosław       Jachna                304: 385
   9 Joanna         Juszczak             - Anna           Arana                 363: 241
  10 Karolina       Urbańska             - Małgorzata     Deszczyńska           350: 381
  11 Michał         Rogalewicz           - Agnieszka      Piotrowicz            418: 217
  12 Tomasz         Lewiński             - Natalia        Woźniak               275: 350
  13 Maciej         Kuczyński            - Wojciech       Gołęcki               393: 268
  14 Zuzanna        Cichoń               - Jolanta        Chłopińska            305: 439
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Lidia          Żywna                 451: 293
  16 Jan            Pawłowski            - Łukasz         Baranowski            358: 497
  17 Anita          Bruska               - Magdalena      Maternicka            427: 184
  18 Stanisław      Świgost              - Krzysztof      Kodzis                323: 375
  19 Marcin         Rogala               - Ewa            Tymińska              458: 283
  20 Jacek          Remizowicz           - Agnieszka      Matus                 349: 359
  21 Paweł          Zbrowski             - Andrzej        Burczyk               513: 190
  22 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Zawadzki              397: 376
  23 Tomasz         Szczodry             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Paweł          Zbrowski              382: 383
   2 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Tuszyński             438: 378
   3 Kacper         Zegadło              - Radosław       Jachna                353: 430
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Rogala                347: 433
   5 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             450: 275
   6 Krzysztof      Kodzis               - Jolanta        Chłopińska            396: 359
   7 Artur          Wawrzynowski         - Anita          Bruska                382: 339
   8 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Juszczak              350: 418
   9 Agnieszka      Matus                - Michał         Rogalewicz            303: 396
  10 Natalia        Woźniak              - Teresa         Balewska              410: 321
  11 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Lempart               344: 440
  12 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Szczodry              398: 245
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Michał         Waszkiewicz           324: 335
  14 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Zawadzki              338: 351
  15 Ewa            Tymińska             - Jan            Pawłowski             313: 343
  16 Tomasz         Lewiński             - Karolina       Urbańska              331: 351
  17 Adam           Grzelec              - Jacek          Remizowicz            449: 263
  18 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Stachowski            284: 442
  19 Sławomir       Wolski               - Stanisław      Świgost               440: 296
  20 Anna           Arana                - Zuzanna        Cichoń                370: 342
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Beata          Kowaluk-Jagielska     446: 258
  22 Lidia          Żywna                - Andrzej        Burczyk               288: 361
  23 Magdalena      Maternicka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Baranowski            373: 483
   2 Joanna         Juszczak             - Paweł          Zbrowski              484: 291
   3 Krzysztof      Kodzis               - Marcin         Rogala                368: 396
   4 Natalia        Woźniak              - Miłosz         Wrzałek               395: 342
   5 Radosław       Jachna               - Artur          Wawrzynowski          353: 371
   6 Kacper         Zegadło              - Michał         Rogalewicz            477: 317
   7 Tomasz         Lempart              - Adam           Grzelec               435: 299
   8 Jolanta        Chłopińska           - Teresa         Balewska              488: 245
   9 Sławomir       Wolski               - Rafał          Stachowski            350: 341
  10 Szymon         Płachta              - Karolina       Urbańska              487: 319
  11 Rafał          Wesołowski           - Jan            Pawłowski             415: 252
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Anita          Bruska                328: 338
  13 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Matus                 411: 382
  14 Michał         Waszkiewicz          - Maciej         Kuczyński             467: 366
  15 Anna           Arana                - Małgorzata     Deszczyńska           317: 579
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Szczodry              369: 344
  17 Magdalena      Maternicka           - Grzegorz       Koczkodon             275: 397
  18 Tomasz         Lewiński             - Mieczysław     Pastuszak             366: 361
  19 Ewa            Tymińska             - Zuzanna        Cichoń                240: 452
  20 Lucyna         Śniadach             - Lidia          Żywna                 376: 340
  21 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Stanisław      Świgost               349: 319
  22 Wojciech       Gołęcki              - Jacek          Remizowicz            486: 199


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Natalia        Woźniak               457: 383
   2 Artur          Wawrzynowski         - Marcin         Rogala                342: 385
   3 Joanna         Juszczak             - Kacper         Zegadło               476: 381
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Bednaruk              401: 285
   5 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Rogalewicz            274: 430
   6 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Kodzis                355: 413
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Szymon         Płachta               405: 423
   8 Anita          Bruska               - Paweł          Zbrowski              467: 285
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Wesołowski            236: 418
  10 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Waszkiewicz           349: 481
  11 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Wolski                460: 255
  12 Rafał          Stachowski           - Radosław       Jachna                380: 409
  13 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Lewiński              440: 319
  14 Teresa         Balewska             - Zuzanna        Cichoń                269: 350
  15 Agnieszka      Matus                - Jan            Pawłowski             381: 354
  16 Anna           Arana                - Wojciech       Gołęcki               350: 428
  17 Adam           Grzelec              - Beata          Kowaluk-Jagielska     340: 484
  18 Karolina       Urbańska             - Tomasz         Szczodry              417: 354
  19 Magdalena      Maternicka           - Lucyna         Śniadach              339: 375
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Piotrowicz            420: 326
  21 Stanisław      Świgost              - Ewa            Tymińska              318: 293
  22 Jacek          Remizowicz           - Lidia          Żywna                 363: 346


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Rogala               - Łukasz         Baranowski            334: 368
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Juszczak              359: 299
   3 Michał         Waszkiewicz          - Szymon         Płachta               331: 387
   4 Michał         Rogalewicz           - Miłosz         Wrzałek               367: 372
   5 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Kodzis                377: 373
   6 Radosław       Jachna               - Anita          Bruska                428: 384
   7 Natalia        Woźniak              - Artur          Wawrzynowski          376: 292
   8 Zuzanna        Cichoń               - Kacper         Zegadło               272: 376
   9 Karolina       Urbańska             - Tomasz         Lempart               323: 343
  10 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Bednaruk              417: 401
  11 Agnieszka      Matus                - Maciej         Kuczyński             330: 430
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Kowaluk-Jagielska     480: 342
  13 Lucyna         Śniadach             - Łukasz         Tuszyński             375: 339
  14 Paweł          Zbrowski             - Krzysztof      Zawadzki              275: 323
  15 Sławomir       Wolski               - Wojciech       Gołęcki               387: 397
  16 Rafał          Stachowski           - Anna           Arana                 410: 381
  17 Stanisław      Świgost              - Mieczysław     Pastuszak             296: 397
  18 Teresa         Balewska             - Adam           Grzelec               280: 422
  19 Jacek          Remizowicz           - Agnieszka      Piotrowicz            235: 472
  20 Jan            Pawłowski            - Tomasz         Szczodry              336: 366
  21 Magdalena      Maternicka           - Tomasz         Lewiński              250: 394
  22 Lidia          Żywna                - Ewa            Tymińska              389: 230


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Radosław       Jachna                366: 408
   2 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               348: 362
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Wesołowski            345: 457
   4 Joanna         Juszczak             - Natalia        Woźniak               369: 388
   5 Marcin         Rogala               - Kacper         Zegadło               385: 328
   6 Krzysztof      Kodzis               - Grzegorz       Koczkodon             340: 413
   7 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Waszkiewicz           498: 440
   8 Artur          Wawrzynowski         - Maciej         Kuczyński             328: 440
   9 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Lempart               321: 373
  10 Anita          Bruska               - Lucyna         Śniadach              239: 347
  11 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Zawadzki              373: 334
  12 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Matus                 303: 425
  13 Paweł          Zbrowski             - Mieczysław     Pastuszak             322: 305
  14 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Łukasz         Tuszyński             254: 486
  15 Andrzej        Bednaruk             - Zuzanna        Cichoń                512: 241
  16 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Wolski                315: 326
  17 Karolina       Urbańska             - Adam           Grzelec               315: 356
  18 Tomasz         Szczodry             - Tomasz         Lewiński              366: 408
  19 Anna           Arana                - Teresa         Balewska              409: 255
  20 Lidia          Żywna                - Magdalena      Maternicka            381: 305
  21 Jan            Pawłowski            - Stanisław      Świgost               381: 346
  22 Ewa            Tymińska             - Jacek          Remizowicz            336: 283


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            368: 368
   2 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Rogala                388: 370
   3 Radosław       Jachna               - Natalia        Woźniak               364: 354
   4 Jolanta        Chłopińska           - Joanna         Juszczak              352: 397
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Lempart               382: 406
   6 Szymon         Płachta              - Michał         Rogalewicz            528: 387
   7 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Kuczyński             444: 340
   8 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Deszczyńska           437: 347
   9 Andrzej        Bednaruk             - Adam           Grzelec               373: 343
  10 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Lewiński              505: 296
  11 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Zbrowski              372: 359
  12 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Kodzis                357: 426
  13 Sławomir       Wolski               - Anita          Bruska                395: 337
  14 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Matus                 285: 363
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Stachowski            433: 401
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Jan            Pawłowski             419: 317
  17 Zuzanna        Cichoń               - Agnieszka      Piotrowicz            346: 328
  18 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Karolina       Urbańska              372: 315
  19 Tomasz         Szczodry             - Anna           Arana                 337: 402
  20 Lidia          Żywna                - Stanisław      Świgost               441: 226
  21 Jacek          Remizowicz           - Teresa         Balewska              248: 426
  22 Ewa            Tymińska             - Magdalena      Maternicka            356: 317


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Wesołowski            397: 291
   2 Radosław       Jachna               - Miłosz         Wrzałek               289: 431
   3 Tomasz         Lempart              - Szymon         Płachta               224: 477
   4 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Juszczak              397: 416
   5 Natalia        Woźniak              - Marcin         Rogala                448: 302
   6 Krzysztof      Kodzis               - Łukasz         Tuszyński             359: 448
   7 Kacper         Zegadło              - Michał         Waszkiewicz           433: 332
   8 Agnieszka      Matus                - Jolanta        Chłopińska            398: 463
   9 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Koczkodon             368: 349
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Deszczyńska           379: 301
  11 Maciej         Kuczyński            - Sławomir       Wolski                362: 245
  12 Andrzej        Bednaruk             - Mieczysław     Pastuszak             448: 421
  13 Anita          Bruska               - Tomasz         Lewiński              386: 400
  14 Adam           Grzelec              - Artur          Wawrzynowski          326: 387
  15 Paweł          Zbrowski             - Lidia          Żywna                 324: 364
  16 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Anna           Arana                 316: 429
  17 Zuzanna        Cichoń               - Wojciech       Gołęcki               312: 384
  18 Teresa         Balewska             - Rafał          Stachowski            344: 332
  19 Agnieszka      Piotrowicz           - Ewa            Tymińska              444: 212
  20 Jan            Pawłowski            - Karolina       Urbańska              258: 364
  21 Stanisław      Świgost              - Tomasz         Szczodry              375: 331
  22 Magdalena      Maternicka           - Jacek          Remizowicz            320: 171


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Łukasz         Baranowski            420: 364
   2 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            463: 367
   3 Joanna         Juszczak             - Radosław       Jachna                333: 324
   4 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               475: 352
   5 Tomasz         Lempart              - Jolanta        Chłopińska            413: 336
   6 Kacper         Zegadło              - Lucyna         Śniadach              455: 251
   7 Michał         Rogalewicz           - Andrzej        Bednaruk              462: 266
   8 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Zawadzki              381: 331
   9 Marcin         Rogala               - Grzegorz       Koczkodon             376: 355
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Wojciech       Gołęcki               573: 237
  11 Lidia          Żywna                - Krzysztof      Kodzis                344: 375
  12 Tomasz         Lewiński             - Michał         Waszkiewicz           239: 430
  13 Artur          Wawrzynowski         - Agnieszka      Matus                 356: 355
  14 Anna           Arana                - Sławomir       Wolski                363: 313
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Beata          Kowaluk-Jagielska     420: 298
  16 Anita          Bruska               - Zuzanna        Cichoń                335: 380
  17 Paweł          Zbrowski             - Agnieszka      Piotrowicz            288: 267
  18 Rafał          Stachowski           - Adam           Grzelec               355: 368
  19 Karolina       Urbańska             - Teresa         Balewska              463: 302
  20 Jan            Pawłowski            - Magdalena      Maternicka            308: 264
  21 Jacek          Remizowicz           - Stanisław      Świgost               367: 353
  22 Tomasz         Szczodry             - Ewa            Tymińska              347: 237


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             476: 388
   2 Szymon         Płachta              - Kacper         Zegadło               365: 448
   3 Łukasz         Baranowski           - Joanna         Juszczak              457: 295
   4 Marcin         Rogala               - Michał         Rogalewicz            394: 425
   5 Radosław       Jachna               - Maciej         Kuczyński             356: 331
   6 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Lempart               451: 391
   7 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Deszczyńska           351: 337
   8 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Arana                 450: 417
   9 Michał         Waszkiewicz          - Lucyna         Śniadach              350: 334
  10 Andrzej        Bednaruk             - Artur          Wawrzynowski          364: 460
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Kodzis                335: 476
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Gołęcki               388: 251
  13 Zuzanna        Cichoń               - Mieczysław     Pastuszak             336: 409
  14 Agnieszka      Matus                - Paweł          Zbrowski              375: 320
  15 Sławomir       Wolski               - Karolina       Urbańska              276: 432
  16 Tomasz         Lewiński             - Lidia          Żywna                 358: 312
  17 Adam           Grzelec              - Anita          Bruska                379: 347
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Rafał          Stachowski            350: 382
  19 Ewa            Tymińska             - Beata          Kowaluk-Jagielska     328: 361
  20 Jacek          Remizowicz           - Jan            Pawłowski             206: 447
  21 Stanisław      Świgost              - Teresa         Balewska              321: 319
  22 Tomasz         Szczodry             - Magdalena      Maternicka            377: 274


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Miłosz         Wrzałek               346: 341
   2 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Baranowski            452: 274
   3 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               363: 333
   4 Michał         Rogalewicz           - Natalia        Woźniak               456: 296
   5 Łukasz         Tuszyński            - Radosław       Jachna                316: 388
   6 Artur          Wawrzynowski         - Jolanta        Chłopińska            461: 266
   7 Krzysztof      Kodzis               - Michał         Waszkiewicz           420: 342
   8 Tomasz         Lempart              - Marcin         Rogala                438: 294
   9 Maciej         Kuczyński            - Małgorzata     Deszczyńska           351: 400
  10 Karolina       Urbańska             - Grzegorz       Koczkodon             404: 297
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Adam           Grzelec               310: 349
  12 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Bednaruk              413: 285
  13 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              406: 311
  14 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Lewiński              359: 325
  15 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Lidia          Żywna                 379: 329
  16 Paweł          Zbrowski             - Zuzanna        Cichoń                307: 351
  17 Jan            Pawłowski            - Sławomir       Wolski                403: 350
  18 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Szczodry              295: 298
  19 Rafał          Stachowski           - Ewa            Tymińska              375: 277
  20 Anita          Bruska               - Jacek          Remizowicz            374: 262
  21 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Piotrowicz            353: 329
  22 Magdalena      Maternicka           - Stanisław      Świgost               411: 386


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               391: 499
   2 Rafał          Wesołowski           - Michał         Rogalewicz            391: 238
   3 Radosław       Jachna               - Joanna         Juszczak              512: 360
   4 Łukasz         Baranowski           - Szymon         Płachta               436: 439
   5 Krzysztof      Kodzis               - Tomasz         Lempart               376: 447
   6 Natalia        Woźniak              - Artur          Wawrzynowski          399: 322
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Tuszyński             296: 556
   8 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Kuczyński             416: 296
   9 Michał         Waszkiewicz          - Marcin         Rogala                372: 376
  10 Karolina       Urbańska             - Anna           Arana                 359: 379
  11 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Matus                 332: 388
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Grzelec               327: 385
  13 Andrzej        Bednaruk             - Mieczysław     Pastuszak             428: 357
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Jan            Pawłowski             420: 256
  15 Tomasz         Lewiński             - Beata          Kowaluk-Jagielska     330: 325
  16 Zuzanna        Cichoń               - Tomasz         Szczodry              324: 336
  17 Rafał          Stachowski           - Anita          Bruska                466: 356
  18 Lidia          Żywna                - Paweł          Zbrowski              492: 278
  19 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Wolski                376: 301
  20 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Piotrowicz            314: 293
  21 Stanisław      Świgost              - Magdalena      Maternicka            390: 284
  22 Ewa            Tymińska             - Jacek          Remizowicz            317: 272
Lista rankingowa na dzień 13-08-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            162.77  30763  189
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              160.69  30531  190
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.03  32006  200
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.21  31484  199
   5 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.51  25970  167
   6 Dawid Pikul                    Poznań               155.40  29370  189
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.81  23066  149
   8 Kamil Górka                    Kraków               154.12  30515  198
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              154.01  30340  197
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             153.24  29729  194
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Jakub Szymczak                 Łódź                 152.56  30055  197
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.97  28571  188
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.68  29081  193
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  17 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.90  29830  199
  18 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  19 Kamil Kister                   Puławy               149.68  28588  191
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.43  29438  197
  21 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  22 Justyna Górka                  Kraków               148.95  27407  184
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.90  29632  199
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.29  28769  194
  25 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.11  11108   75
  26 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.69  28799  195
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.16  29432  200
  28 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.13  28495  195
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.77  28716  197
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.72  28707  197
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             145.40  27772  191
  32 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.69  28648  198
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  36 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.47  20803  145
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  38 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.20  26779  187
  39 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.01  27887  195
  40 Jan Mrozowski                  Kraków               142.65  27959  196
  41 Bogusław Szyszka               Oława                142.38  27053  190
  42 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.96  13628   96
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.84  18439  130
  44 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.53  10332   73
  45 Sławomir Piotrowski            Deszczno             141.44  12305   87
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.24  26976  191
  47 Jakub Błażejewski              Poznań               140.81  20840  148
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             140.79  28017  199
  49 Janusz Krupiński               Bytom                140.19  23131  165
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  51 Jacek Mańko                    Poznań               140.00   7560   54
  52 Marek Reda                     Dębówka              139.82  17198  123
  53 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.76  27393  196
  54 Dariusz Ulatowski              Tuchola              139.41  24118  173
  55 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  56 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.11  25875  186
  57 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.62  23149  167
  58 Radosław Jachna                Łódź                 138.39  27401  198
  59 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.13  25416  184
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.68  26297  191
  61 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  62 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.05  23024  168
  63 Rafał Matczak                  Milanówek            136.96  22599  165
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.95  26157  191
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             136.80  26129  191
  66 Barbara Obremska               Wrocław              136.47  22245  163
  67 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.43  13507   99
  68 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  69 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  11418   84
  70 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  135.33   4872   36
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.29  14341  106
  72 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  73 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  74 Dariusz Kuć                    Stargard             135.00  17280  128
  75 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.80  21164  157
  76 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.71  24383  181
  77 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.58  22341  166
  78 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.36  17870  133
  79 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  80 Szymon Dąbrowski               Warszawa             134.07  26009  194
  81 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.01  25729  192
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  83 Konrad Sowula                  Kraków               133.86  13921  104
  84 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.82  25694  192
  85 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.49  26697  200
  86 Irena Sołdan                   Sopot                133.35  26537  199
  87 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.19  25705  193
  88 Michał Rogalewicz              Poznań               133.19  26504  199
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           133.10  25688  193
  90 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.84  10096   76
  91 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.54  21472  162
  92 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  93 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.19  15070  114
  94 Andrzej Rechowicz              Katowice             131.99  25474  193
  95 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.66   7768   59
  96 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
  97 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.12  22159  169
  98 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.08   8520   65
  99 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 100 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.91  26182  200
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.75  24842  190
 102 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             130.59  17369  133
 103 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 104 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.63  23204  179
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.51  25384  196
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.30  25085  194
 107 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 108 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 109 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 110 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 111 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 112 Agnieszka Walas                Kraków               128.28  23603  184
 113 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 114 Katarzyna Polak                Warszawa             128.07  10758   84
 115 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  128.06  19721  154
 116 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.61  25394  199
 118 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 119 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 120 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 121 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.19  13228  104
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 123 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.98  25269  199
 125 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.74  10646   84
 126 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 127 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 128 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 129 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.14  11605   92
 130 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.09  24840  197
 131 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.98  15369  122
 133 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 134 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 135 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 136 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.56  22601  180
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.54  24354  194
 138 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            125.43  13672  109
 139 Dorota Kuć                     Stargard             125.42  13044  104
 140 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.14   8885   71
 141 Marcin Rogala                  Warszawa             125.06  21511  172
 142 Ewa Szałas                     Katowice             125.01  21876  175
 143 Marcin Ceglarek                Kraków               124.82  19971  160
 144 Czesław Grajewski              Białystok            124.78  14724  118
 145 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.66  23810  191
 146 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 147 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.40  24631  198
 148 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 149 Mariusz Grodek                 Kraków               124.25   4473   36
 150 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 151 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.15  20609  166
 152 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 153 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 154 Agata Kuć                      Stargard             123.80  23027  186
 155 Dariusz Sowula                 Kraków               123.38  15052  122
 156 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 157 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      123.21  18235  148
 158 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 159 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 160 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 161 Anita Bruska                   Gdynia               122.75  17062  139
 162 Agnieszka Matus                Milanówek            122.67  22939  187
 163 Adrian Ziemniewicz             Białystok            122.36   4772   39
 164 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.26  23352  191
 165 Grzegorz Papciak               Jodłowa              122.16  18324  150
 166 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.78  18510  152
 167 Tomasz A. Praga                Białystok            121.58   7295   60
 168 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.41   3885   32
 169 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.30  12494  103
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.29  19043  157
 171 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.26  23160  191
 172 Teresa Zalewska                Racibórz             121.20  18907  156
 173 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 175 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 177 Bożena Guział                  Racibórz             120.22  18273  152
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 120.12  13574  113
 179 Maciej Perzyński               Piła                 119.85   7311   61
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.80  12819  107
 181 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.76  11138   93
 182 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 183 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 184 Krzysztof Zawadzki             Sampława             118.79  23283  196
 185 Ewelina Gruda                  Białystok            118.68   8664   73
 186 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 187 Lucyna Śniadach                Rumia                118.61  22774  192
 188 Maria Skutela                  Warszawa             118.52  22519  190
 189 Jerzy Luter                    Bytom                118.51  22753  192
 190 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 191 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.42   4263   36
 192 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.32  17275  146
 193 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.31  22716  192
 194 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 195 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.04   6020   51
 196 Anna Krynicka                  Warszawa             117.75   7418   63
 197 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 198 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.61  20935  178
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 200 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 201 Adam Grzelec                   Poznań               117.42  22897  195
 202 Tomasz Sehnal                  Warszawa             116.85   8413   72
 203 Robert Wagner                  Wrocław              116.59  16789  144
 204 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               116.56   4196   36
 205 Rafał Stachowski               Police               116.50  12349  106
 206 Urszula Solarska               Łódź                 116.38  23276  200
 207 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 208 Sławomir Wolski                Wrocław              116.18  21726  187
 209 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.17   4763   41
 210 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 211 Patrycja Skibska               Warszawa             115.81   5559   48
 212 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  23043  199
 213 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.71  21869  189
 214 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 215 Adam Janicki                   Wrocław              115.55  17795  154
 216 Dariusz Zębek                  Olsztyn              115.42   4155   36
 217 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 218 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.32  17990  156
 219 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.32  13838  120
 220 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 221 Renata Andracka                Zwola                115.27  22131  192
 222 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 223 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 225 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 226 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.15  21917  192
 227 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.02  20295  178
 228 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 229 Monika Siemaszko               Lipiany              113.66  16254  143
 230 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 231 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.23   5435   48
 232 Marta Świątkowska              Wrocław              113.00  22374  198
 233 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 234 Waldemar Wypchał               Kraków               112.78  21653  192
 235 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 237 Konrad Pajączek                Milanówek            112.46  14957  133
 238 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 239 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 240 Joanna Brychcy                 Katowice             111.83  22030  197
 241 Karolina Urbańska              Poznań               111.78  21686  194
 242 Sławomir Długosz               Ostróda              111.52  18067  162
 243 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 244 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 245 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.17   7782   70
 246 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.14  21562  194
 247 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 248 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.89  14638  132
 249 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 250 Józef Burzyński                Ełk                  110.73  14838  134
 251 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.61   9181   83
 252 Marcin Kurowski                Racibórz             110.60  15263  138
 253 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 254 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.46  14028  127
 256 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 257 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 258 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 260 Dorota Ostrowska               Białystok            109.57  18955  173
 261 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.38  21767  199
 262 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 263 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.49  21589  199
 265 Dominik Ulejczyk               Będzin               108.24  21215  196
 266 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 267 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.86   3883   36
 268 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 269 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 270 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 271 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 272 Janina Dąbrowska               Rybnik               106.30   6484   61
 273 Michał Dreczka                 Poznań               106.03   7422   70
 274 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 275 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.61   3802   36
 276 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.48  20358  193
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 278 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.05   4622   44
 279 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 280 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 281 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               104.10   5101   49
 282 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.94  18427  179
 283 Karolina Mak                   Wrocław              102.07  14392  141
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.98   9688   95
 285 Olga Swarcewicz                Warszawa             101.91   5911   58
 286 Wanda Grabiec                  Tarnów               101.58  12698  125
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.31  15500  153
 288 Lidia Żywna                    Gdynia               100.98   9694   96
 289 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 290 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 291 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 292 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  15652  157
 293 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 294 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 295 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.40  14465  147
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.80   7922   81
 297 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 298 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 299 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.60  17972  188
 300 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 301 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               94.26   3299   35
 302 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 303 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.79   8629   92
 304 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 305 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 306 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             92.71   3894   42
 307 Teresa Balewska                Reda                  92.68  18257  197
 308 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 309 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 310 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 312 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.59   3673   41
 313 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             89.45   3757   42
 314 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.35  17424  195
 315 Stanisław Świgost              Gdańsk                89.00   3115   35
 316 Michał Dąbrowski               Warszawa              88.90   2756   31
 317 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.81   5181   59
 319 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 320 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 321 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.77   5146   60
 322 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 324 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 325 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.69   9602  119
 326 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.35   7380   93
 327 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 328 Jacek Remizowicz               Gdańsk                77.66   2718   35
 329 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 330 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 331 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 332 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 333 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 334 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 13-08-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Katarzyna Rachaus              Łódź                  89.17   2586   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
  10 Stanisław Gasik                Warszawa             127.42   3313   26
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  13 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  14 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  15 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  17 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  18 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  19 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  20 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  21 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  22 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  23 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  24 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  25 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  26 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  27 Adam Skowroński                Jarocin              110.75   2658   24
  28 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  29 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  30 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  31 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  32 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  33 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  34 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  35 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  36 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  37 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  38 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  39 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  40 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  41 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  42 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  43 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  44 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  45 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  46 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  47 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  48 Aleksandra Celuch              Będzin                87.14   1917   22
  49 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  50 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  51 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  52 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  53 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  54 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  55 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  56 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  57 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  58 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  59 Paulina Ostrowska              Białystok             98.78   1778   18
  60 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  61 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  62 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  63 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  64 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  65 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  67 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  68 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  69 Iwona Duźniak                  Dębica               106.33   1595   15
  70 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  71 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  72 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  73 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  74 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  75 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  76 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             145.75   1749   12
  78 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  79 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  80 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  81 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  82 Robert Głowacki                Łódź                 135.17   1622   12
  83 Krzysztof Nowak                Lublin               133.50   1602   12
  84 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  85 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  86 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  87 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  88 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  89 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  90 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  91 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  92 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  93 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  94 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  95 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  96 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  97 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
  98 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  99 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 100 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 101 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 102 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 103 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 104 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 105 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 106 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 107 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 108 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 109 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 110 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 111 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.75   1281   12
 112 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 113 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 114 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 115 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 116 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 117 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 118 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 119 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 120 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 121 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 122 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 123 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 124 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 125 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 126 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 127 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 128 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 129 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 130 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 131 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     88.67   1064   12
 132 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 133 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 134 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 135 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 136 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 137 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 138 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 139 Ewa Tymińska                   Gdańsk                80.58    967   12
 140 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 141 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 142 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 143 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 144 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 145 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 146 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 147 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 148 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 149 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 150 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 151 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 152 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 153 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 154 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 155 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 156 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 157 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 158 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 159 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 160 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 161 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 162 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 163 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 164 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 165 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 166 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 167 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 168 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 169 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 170 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 171 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 172 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 173 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 174 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 175 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 176 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 177 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 178 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 179 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 180 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 181 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 182 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 183 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 184 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 185 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 186 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 187 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 188 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 189 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 190 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 191 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 192 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 193 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 194 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 195 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 196 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 197 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 198 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 199 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 200 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 201 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 202 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 203 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 204 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 205 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 206 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 207 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 208 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 209 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 210 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 211 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 212 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 213 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 214 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 215 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 216 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 217 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 218 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 219 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 220 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 221 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 222 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 223 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 224 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 225 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 226 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 227 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 228 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 229 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 230 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 231 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 232 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 233 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 234 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 235 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 236 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 237 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 238 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 239 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 240 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 241 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 242 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 243 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 244 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 245 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 246 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 247 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 248 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 249 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 250 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 251 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 252 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 253 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 254 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 255 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 256 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie