Tychy15
maja
Tychy 15 maja II Tyski Festiwal Słowa LOGOS FEST
Rumia21
maja
Rumia 21-22 maja XV Mistrzostwa Wybrzeża
Pruszków28
maja
Pruszków 28-29 maja IV Mistrzostwa Pruszkowa
Rafał Lenartowski obronił tytuł mistrzowski w Rumi21 - 22 maja 2016 — XV Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 21 - 22 maja 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Rafał Lenartowski obronił tytuł mistrzowski w RumiKolejna scrabblowa impreza za nami. Cudowna pogoda nie zaskoczyła chyba nikogo. Tradycyjnie już zawodników prawie letnią scenerią pogodową przywitała gościnna Rumia. W tym roku rozegraliśmy jubileuszowe – piętnaste Mistrzostwa Wybrzeża. Pierwszy dzień rozgrywek przebiegał pod dyktando Krzysztofa Sporczyka, który jako jedyny pierwszego dnia rozgrywek, zachował na swoim koncie komplet wygranych. Tuż za nim ubiegłoroczny mistrz Rafał Lenartowski. W turnieju udział wzięło prawie pięćdziesięciu scrabblistów z całej Polski.

Drugi dzień, w którym rozegrano kolejne pięć rund już nie był tak łaskawy dla Krzysztofa – ostatecznie zajął on czwarte miejsce. Na pudło wdrapali się: Rafał Lenartowski (jedenaście wygranych partii i pewny tytuł Mistrza Wybrzeża), drugie miejsce Kamil Kister (dziewięć wygranych) a trzecie miejsce zajęła Natalia Woźniak (również dziewięć wygranych). Rafał obronił tytuł mistrzowski z poprzedniego roku. Najlepszą zawodniczką z klubu gospodarza została Irena Sołdan (kończąc turniej na szóstym miejscu). Mietek Pastuszak – najlepszy w klasyfikacji „skok tygrysa”, najlepszym z licznego grona debiutantów został Zbigniew Siwoń, a Michał Mikołajczyk wygrał miękką wykładzinę od jednego ze sponsorów. W każdej z rund uhonorowano nagrodą piętnaste miejsce – jako, że były to piętnaste już Mistrzostwa Wybrzeża. W rundzie finałowej wręczono też markowe okulary. Nagrodami oczywiście obdarowano wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego turnieju w szczególności: pani dyr. Agnieszce Skawińskiej, pani Irenie Gaj i wszystkim pracownikom MDK. W podziękowaniach nie można też zapomnieć o gronie sponsorów, bez których zapewne takie imprezy jak ta nigdy by się nie odbyły. Serdeczne podziękowania wszystkim „Mikrusom” i uczestnikom – to Wy tworzycie tą wspaniałą atmosferę.

Rumia ugościła też wszystkich zawodników szczodrym poczęstunkiem, domowymi wypiekami i pysznymi kanapkami podczas całego turnieju. Sportowa atmosfera i rywalizacja na najwyższym poziomie to z całą pewnością wyznacznik rumskiego turnieju.
Dziękując za miłe przyjęcie pragnę zaprosić na kolejne mistrzostwa do Rumi.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Wybrzeża
XIII Mistrzostwa Wybrzeża
XII Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuRafał Lenartowski
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 21 maja (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:15 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 22 maja (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Wyżywieniepoczęstunek: kawa, herbata, ciasta i kanapki (zimne napoje i woda — każdy we własnym zakresie)

obiad — catering do wyboru:
1. pierś z kurczaka, ziemniaki, surówka — 10zł
2. gołąbek z kaszą gryczaną i pieczarkami, ziemniaki — 9zł
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło scrabble
pokój 5-osobowy — 180 zł
pokój 3-osobowy — 140 zł
pokój 2 — osobowy — 120 zł
śniadanie płatne dodatkowe — 15 zł

Willa Virgo

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64- e-mail: moksir@moksir.reda.pl

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry

Inne hotele
Nagrodynagrody pieniężne i puchary od I do V miejsca odpowiednio: 500zł, 300zł, 200zł, 150zł, 100zł; za każde rozstawienie na miejscu piętnastym — 50zł (w razie powtórnego rozstawienia na miejscu piętnastym, nagrodzone będzie miejsce kolejne), najlepszy klubowicz (poza podium) — 100zł, „skok tygrysa” -100zł
najlepszy debiut – puchar
„spadek słonia”- nagroda specjalna od Salonu Wykładzin "Jaśmin"
nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury w Rumi — tel. 058 67 10 737
Lucyna Śniadach — tel. 692 821 335 — calka44@wp.pl
SponsorzyDyrektor MDK
Urząd Miasta Rumia
Salon Wykładzin Jaśmin, Rumia-Janowo http://www.jasminwykladziny.pl/
Euro Optic Salon Optyczny — Anna Lenartowska


Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 148.53     11.0     5485     2003     1259
  2 Kamil           Kister               Puławy                 141.87      9.0     4660     1762      493
  3 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.01      9.0     4633     1868      105
  4 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.03      8.0     4902     1818      738
  5 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                134.29      8.0     4745     1628      528
  6 Irena           Sołdan               Sopot                  140.25      8.0     4721     1672      371
  7 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.90      8.0     4576     1699      260
  8 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 112.83      8.0     4411     1602      308
  9 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.44      7.0     5278     1654      803
 10 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 126.82      7.0     4796     1614      522
 11 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.49      7.0     4678     1570      215
 12 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 113.28      7.0     4594     1468      680
 13 Katarzyna       Kowalska             Katowice               114.81      7.0     4500     1477      447
 14 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.69      7.0     4482     1533      409
 15 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 121.51      7.0     4431     1549      154
 16 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.44      7.0     4321     1509       66
 17 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             108.80      7.0     4262     1631      -43
 18 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.34      7.0     4222     1564       96
 19 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              111.45      6.0     4557     1354      439
 20 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.99      6.0     4459     1395      401
 21 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 115.66      6.0     4400     1484       78
 22 Adam            Klimont              Wałcz                  138.91      6.0     4392     1375      192
 23 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               114.34      6.0     4291     1367     -256
 24 Sylwia          Łada                 Inowrocław             115.54      6.0     4171     1430      -23
 25 Lidia           Żywna                Gdynia                 104.78      6.0     4128     1402      115
 26 Alicja          Wałaszewska-Kempa    Gdynia                 110.53      6.0     4126     1444     -353
 27 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      6.0     4102     1295      247
 28 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      6.0     4016     1339       26
 29 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      6.0     3880     1337       34
 30 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 121.71      5.0     4441     1284      255
 31 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           121.35      5.0     4357     1348      -13
 32 Grażyna         Kula                 Gdańsk                 101.83      5.0     4336     1259      111
 33 Grzegorz        Dudziński            Gdańsk                 100.37      5.0     4189     1226      -14
 34 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     4056     1235      133
 35 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      5.0     3979     1149        5
 36 Anna            Niewiadomska         Kołobrzeg              100.00      5.0     3896     1171      179
 37 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              110.99      5.0     3738     1214     -360
 38 Zbigniew        Siwoń                Elbląg                 100.00      5.0     3631     1174     -279
 39 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      4.0     3526     1120     -665
 40 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      4.0     2741     1048    -1205
 41 Sławomir        Długosz              Ostróda                117.38      4.0     2137      867       -6
 42 Mateusz         Borsuk               Reda                   151.52      4.0     1978      811      317
 43 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.0     3766      976     -209
 44 Magdalena       Maternicka           Gdynia                 100.00      3.0     3304      983     -463
 45 Anita           Bruska               Gdynia                 127.59      3.0     2611      767       99
 46 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 103.06      3.0     2269      719      134
 47 Tomasz          Karol                Gdynia                 100.00      2.0     2392      839    -1774
 48 Radosław        Karol                Gdynia                 100.00      2.0     2074      827    -2129
 49 Maciej          Karol                Gdynia                 100.00      0.5     1993      603    -2127
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Wybrzeża



	Łukasz Tuszyński 152.90 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Bednaruk              113.28 +  419: 320  163
    2     9 Grzegorz       Koczkodon             134.29 +  418: 349  184
    3     5 Teresa         Zalewska              118.34 +  340: 326  168
    4     2 Maciej         Kuczyński             126.82 -  344: 379   77
    5     8 Adam           Klimont               138.91 +  449: 304  189
    6     5 Sławomir       Długosz               117.38 +  365: 329  167
    7     1 Krzysztof      Sporczyk              124.03 -  325: 512   74
    8     4 Irena          Sołdan                140.25 -  285: 323   90
    9     5 Grzegorz       Łukasik               138.49 -  389: 474   88
   10    12 Grażyna        Kula                  101.83 +  379: 327  152
   11     7 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  421: 344  181
   12     5 Katarzyna      Kowalska              114.81 +  442: 329  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Mateusz Borsuk 151.52 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     2 Miłosz         Wrzałek               150.44 +  441: 319  200
    9     1 Rafał          Lenartowski           148.53 -  307: 389   99
   10     2 Krzysztof      Sporczyk              124.03 +  357: 278  174
   11    14 Ala            Białobrzewska         115.66 +  384: 335  166
   12    12 Michał         Mikołajczyk           121.71 +  489: 340  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  5 162.20




	Miłosz Wrzałek 150.44 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mieczysław     Pastuszak             112.83 +  425: 326  163
    2     8 Karolina       Mak                   100.00 +  650: 243  150
    3     1 Kamil          Kister                141.87 +  446: 334  192
    4     1 Wojciech       Gołęcki               108.80 +  424: 238  159
    5     1 Krzysztof      Sporczyk              124.03 -  425: 453   74
    6     2 Natalia        Woźniak               130.01 -  379: 395   80
    7     3 Maciej         Kuczyński             126.82 +  424: 355  177
    8     2 Mateusz        Borsuk                151.52 -  319: 441  102
    9     3 Irena          Sołdan                140.25 +  525: 398  190
   10     1 Rafał          Lenartowski           148.53 -  438: 446   99
   11     5 Grzegorz       Łukasik               138.49 +  439: 406  188
   12     3 Natalia        Woźniak               130.01 -  384: 440   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Rafał Lenartowski 148.53 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Iwona          Wieluńska             111.45 +  384: 376  161
    2     6 Ala            Białobrzewska         115.66 -  347: 364   66
    3     8 Katarzyna      Kowalska              114.81 +  518: 293  165
    4     6 Krzysztof      Zawadzki              114.34 +  536: 247  164
    5     2 Maciej         Kuczyński             126.82 +  447: 357  177
    6     3 Teresa         Zalewska              118.34 +  476: 353  168
    7     2 Natalia        Woźniak               130.01 +  401: 293  180
    8     1 Krzysztof      Sporczyk              124.03 +  493: 412  174
    9     1 Mateusz        Borsuk                151.52 +  389: 307  202
   10     1 Miłosz         Wrzałek               150.44 +  446: 438  200
   11     1 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 +  619: 365  172
   12     1 Krzysztof      Sporczyk              124.03 +  429: 421  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 12 166.92




	Kamil Kister 141.87 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Lewiński              110.99 +  394: 338  161
    2     5 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 +  427: 332  161
    3     1 Miłosz         Wrzałek               150.44 -  334: 446  100
    4    10 Iwona          Wieluńska             111.45 +  400: 397  161
    5     6 Wojciech       Gołęcki               108.80 -  342: 349   59
    6     9 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 +  427: 303  167
    7     5 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 +  442: 384  172
    8     5 Natalia        Woźniak               130.01 -  328: 345   80
    9     6 Maria          Krzyżanowska          121.35 +  440: 309  171
   10     6 Sylwia         Łada                  115.54 +  374: 299  166
   11     2 Krzysztof      Sporczyk              124.03 +  361: 346  174
   12     2 Irena          Sołdan                140.25 +  391: 319  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Irena Sołdan 140.25 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 -  373: 469   61
    2    15 Magdalena      Maternicka            100.00 +  384: 251  150
    3    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  506: 251  150
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             134.29 +  394: 371  184
    5     4 Sławomir       Długosz               117.38 -  317: 323   67
    6     7 Lidia          Żywna                 104.78 +  411: 361  155
    7     4 Ala            Białobrzewska         115.66 +  475: 373  166
    8     4 Łukasz         Tuszyński             152.90 +  323: 285  203
    9     3 Miłosz         Wrzałek               150.44 -  398: 525  100
   10     4 Lucyna         Śniadach              113.69 +  409: 388  164
   11     3 Natalia        Woźniak               130.01 +  412: 362  180
   12     2 Kamil          Kister                141.87 -  319: 391   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Adam Klimont 138.91 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Gołęcki               108.80 -  368: 407   59
    2    16 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 -  402: 403   67
    3    19 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  358: 274  150
    4    13 Anita          Bruska                127.59 +  439: 399  178
    5     8 Łukasz         Tuszyński             152.90 -  304: 449  103
    6    14 Tomasz         Lewiński              110.99 +  370: 363  161
    7    12 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 +  442: 280  161
    8     8 Teresa         Zalewska              118.34 -  335: 347   68
    9     9 Lucyna         Śniadach              113.69 -  286: 336   64
   10    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  387: 257  150
   11    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  387: 302  150
   12     9 Lucyna         Śniadach              113.69 -  314: 383   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Grzegorz Łukasik 138.49 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Lidia          Żywna                 104.78 +  428: 311  155
    2     7 Natalia        Woźniak               130.01 -  354: 401   80
    3    12 Anita          Bruska                127.59 +  521: 305  178
    4     4 Maria          Krzyżanowska          121.35 +  377: 360  171
    5     3 Ala            Białobrzewska         115.66 -  303: 439   66
    6     6 Lucyna         Śniadach              113.69 -  387: 452   64
    7     9 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  357: 314  181
    8     7 Grzegorz       Dudziński             100.37 +  375: 315  150
    9     5 Łukasz         Tuszyński             152.90 +  474: 389  203
   10     5 Mieczysław     Pastuszak             112.83 -  354: 428   63
   11     5 Miłosz         Wrzałek               150.44 -  406: 439  100
   12     7 Wojciech       Gołęcki               108.80 +  342: 310  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Grzegorz Koczkodon 134.29 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Burczyk               103.06 +  365: 288  153
    2     9 Łukasz         Tuszyński             152.90 -  349: 418  103
    3    11 Andrzej        Bednaruk              113.28 +  421: 315  163
    4     5 Irena          Sołdan                140.25 -  371: 394   90
    5    12 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 +  383: 343  161
    6    12 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 -  268: 449   72
    7    16 Teresa         Balewska              100.00 +  427: 252  150
    8    12 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 +  452: 390  167
    9     8 Sylwia         Łada                  115.54 -  376: 391   66
   10     8 Maria          Krzyżanowska          121.35 +  436: 357  171
   11     6 Lidia          Żywna                 104.78 +  478: 279  155
   12     4 Maciej         Kuczyński             126.82 +  419: 341  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Jolanta Chłopińska 130.99 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grażyna        Kula                  101.83 -  302: 411   52
    2    24 Maciej         Karol                 100.00 +  471: 177  150
    3    13 Sławomir       Długosz               117.38 -  337: 388   67
    4    15 Anna           Niewiadomska          100.00 +  295: 262  150
    5    11 Michał         Mikołajczyk           121.71 +  395: 382  172
    6    11 Maria          Krzyżanowska          121.35 -  355: 392   71
    7     9 Grzegorz       Łukasik               138.49 -  314: 357   88
    8    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  444: 259  150
    9    13 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 +  430: 328  161
   10    10 Teresa         Zalewska              118.34 +  450: 293  168
   11     7 Łukasz         Tuszyński             152.90 -  344: 421  103
   12     8 Andrzej        Bednaruk              113.28 -  322: 388   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Natalia Woźniak 130.01 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Dudziński             100.37 +  384: 377  150
    2     7 Grzegorz       Łukasik               138.49 +  401: 354  188
    3     3 Krzysztof      Sporczyk              124.03 -  353: 409   74
    4    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 +  399: 358  167
    5     7 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 +  376: 332  172
    6     2 Miłosz         Wrzałek               150.44 +  395: 379  200
    7     2 Rafał          Lenartowski           148.53 -  293: 401   99
    8     5 Kamil          Kister                141.87 +  345: 328  192
    9     4 Wojciech       Gołęcki               108.80 +  463: 433  159
   10     3 Maciej         Kuczyński             126.82 +  422: 361  177
   11     3 Irena          Sołdan                140.25 -  362: 412   90
   12     3 Miłosz         Wrzałek               150.44 +  440: 384  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Anita Bruska 127.59 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Teresa         Balewska              100.00 +  407: 341  150
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              124.03 -  304: 305   74
    3    12 Grzegorz       Łukasik               138.49 -  305: 521   88
    4    13 Adam           Klimont               138.91 -  399: 439   89
    5    18 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  440: 216  150
    6    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  420: 301  150
    7    10 Sylwia         Łada                  115.54 -  336: 389   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  7 109.57




	Maciej Kuczyński 126.82 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  499: 301  150
    2     3 Sławomir       Długosz               117.38 +  476: 304  167
    3     2 Krzysztof      Zawadzki              114.34 +  468: 323  164
    4     2 Łukasz         Tuszyński             152.90 +  379: 344  203
    5     2 Rafał          Lenartowski           148.53 -  357: 447   99
    6     4 Wojciech       Gołęcki               108.80 +  414: 265  159
    7     3 Miłosz         Wrzałek               150.44 -  355: 424  100
    8     3 Maria          Krzyżanowska          121.35 +  379: 325  171
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              124.03 -  326: 369   74
   10     3 Natalia        Woźniak               130.01 -  361: 422   80
   11     4 Mieczysław     Pastuszak             112.83 +  441: 331  163
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             134.29 -  341: 419   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Krzysztof Sporczyk 124.03 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  572: 189  150
    2     1 Anita          Bruska                127.59 +  305: 304  178
    3     3 Natalia        Woźniak               130.01 +  409: 353  180
    4     3 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 +  398: 289  172
    5     1 Miłosz         Wrzałek               150.44 +  453: 425  200
    6     1 Ala            Białobrzewska         115.66 +  427: 313  166
    7     1 Łukasz         Tuszyński             152.90 +  512: 325  203
    8     1 Rafał          Lenartowski           148.53 -  412: 493   99
    9     2 Maciej         Kuczyński             126.82 +  369: 326  177
   10     2 Mateusz        Borsuk                151.52 -  278: 357  102
   11     2 Kamil          Kister                141.87 -  346: 361   92
   12     1 Rafał          Lenartowski           148.53 -  421: 429   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Michał Mikołajczyk 121.71 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Karol                 100.00 +  500: 145  150
    2     2 Wojciech       Gołęcki               108.80 -  325: 340   59
    3     7 Lucyna         Śniadach              113.69 +  355: 323  164
    4     7 Ala            Białobrzewska         115.66 -  334: 408   66
    5    11 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  382: 395   81
    6    13 Andrzej        Burczyk               103.06 +  364: 254  153
    7    11 Grzegorz       Dudziński             100.37 -  387: 407   50
    8    13 Sylwia         Łada                  115.54 -  295: 329   66
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              114.34 +  420: 406  164
   10    13 Iwona          Wieluńska             111.45 +  428: 332  161
   11    10 Teresa         Zalewska              118.34 -  311: 358   68
   12    12 Mateusz        Borsuk                151.52 -  340: 489  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Agnieszka Kaczkowska 121.51 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Radosław       Karol                 100.00 +  413: 167  150
    2    11 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  350: 268  150
    3     4 Sylwia         Łada                  115.54 +  369: 323  166
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              124.03 -  289: 398   74
    5     7 Natalia        Woźniak               130.01 -  332: 376   80
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             134.29 +  449: 268  184
    7     5 Kamil          Kister                141.87 -  384: 442   92
    8    11 Krzysztof      Zawadzki              114.34 +  428: 388  164
    9    10 Teresa         Zalewska              118.34 +  372: 371  168
   10     7 Wojciech       Gołęcki               108.80 +  367: 309  159
   11     1 Rafał          Lenartowski           148.53 -  365: 619   99
   12     6 Mieczysław     Pastuszak             112.83 -  313: 348   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Maria Krzyżanowska 121.35 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Karol                 100.00 +  396: 224  150
    2     4 Sylwia         Łada                  115.54 -  355: 379   66
    3    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  385: 256  150
    4     4 Grzegorz       Łukasik               138.49 -  360: 377   88
    5    14 Krzysztof      Zawadzki              114.34 +  396: 366  164
    6    11 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  392: 355  181
    7     7 Mieczysław     Pastuszak             112.83 +  394: 358  163
    8     3 Maciej         Kuczyński             126.82 -  325: 379   77
    9     6 Kamil          Kister                141.87 -  309: 440   92
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             134.29 -  357: 436   84
   11    13 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 -  328: 391   67
   12    14 Ala            Białobrzewska         115.66 -  360: 409   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Teresa Zalewska 118.34 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  324: 275  150
    2    12 Grażyna        Kula                  101.83 +  427: 353  152
    3     5 Łukasz         Tuszyński             152.90 -  326: 340  103
    4    12 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 +  382: 244  161
    5     5 Lidia          Żywna                 104.78 +  387: 291  155
    6     3 Rafał          Lenartowski           148.53 -  353: 476   99
    7     6 Lucyna         Śniadach              113.69 -  305: 395   64
    8     8 Adam           Klimont               138.91 +  347: 335  189
    9    10 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 -  371: 372   72
   10    10 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  293: 450   81
   11    10 Michał         Mikołajczyk           121.71 +  358: 311  172
   12    10 Sylwia         Łada                  115.54 +  349: 284  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Małgorzata Jóźwiak 117.44 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Karolina       Mak                   100.00 -  279: 368   50
    2    16 Adam           Klimont               138.91 +  403: 402  189
    3    14 Grażyna        Kula                  101.83 +  400: 350  152
    4    11 Natalia        Woźniak               130.01 -  358: 399   80
    5    10 Sylwia         Łada                  115.54 +  361: 281  166
    6     9 Kamil          Kister                141.87 -  303: 427   92
    7    13 Lidia          Żywna                 104.78 +  319: 312  155
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             134.29 -  390: 452   84
    9    11 Katarzyna      Kowalska              114.81 -  332: 390   65
   10    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  337: 277  150
   11    13 Maria          Krzyżanowska          121.35 +  391: 328  171
   12    11 Lidia          Żywna                 104.78 +  448: 269  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Sławomir Długosz 117.38 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magdalena      Maternicka            100.00 +  404: 280  150
    2     3 Maciej         Kuczyński             126.82 -  304: 476   77
    3    13 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  388: 337  181
    4     8 Sylwia         Łada                  115.54 +  389: 368  166
    5     4 Irena          Sołdan                140.25 +  323: 317  190
    6     5 Łukasz         Tuszyński             152.90 -  329: 365  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  /  6 144.50




	Ala Białobrzewska 115.66 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  460: 199  150
    2     6 Rafał          Lenartowski           148.53 +  364: 347  199
    3     6 Wojciech       Gołęcki               108.80 -  278: 449   59
    4     7 Michał         Mikołajczyk           121.71 +  408: 334  172
    5     3 Grzegorz       Łukasik               138.49 +  439: 303  188
    6     1 Krzysztof      Sporczyk              124.03 -  313: 427   74
    7     4 Irena          Sołdan                140.25 -  373: 475   90
    8     9 Iwona          Wieluńska             111.45 +  420: 293  161
    9     7 Mieczysław     Pastuszak             112.83 -  302: 436   63
   10     9 Lidia          Żywna                 104.78 -  299: 315   55
   11    14 Mateusz        Borsuk                151.52 -  335: 384  102
   12    14 Maria          Krzyżanowska          121.35 +  409: 360  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Sylwia Łada 115.54 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Niewiadomska          100.00 +  475: 254  150
    2     4 Maria          Krzyżanowska          121.35 +  379: 355  171
    3     4 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 -  323: 369   72
    4     8 Sławomir       Długosz               117.38 -  368: 389   67
    5    10 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 -  281: 361   67
    6    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  312: 288  150
    7    10 Anita          Bruska                127.59 +  389: 336  178
    8    13 Michał         Mikołajczyk           121.71 +  329: 295  172
    9     8 Grzegorz       Koczkodon             134.29 +  391: 376  184
   10     6 Kamil          Kister                141.87 -  299: 374   92
   11     9 Wojciech       Gołęcki               108.80 -  341: 448   59
   12    10 Teresa         Zalewska              118.34 -  284: 349   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Katarzyna Kowalska 114.81 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  336: 346   50
    2    20 Tomasz         Karol                 100.00 +  470: 156  150
    3     8 Rafał          Lenartowski           148.53 -  293: 518   99
    4    17 Magdalena      Maternicka            100.00 +  405: 255  150
    5    13 Tomasz         Lewiński              110.99 +  357: 295  161
    6     8 Iwona          Wieluńska             111.45 +  422: 275  161
    7     8 Wojciech       Gołęcki               108.80 -  340: 343   59
    8    10 Mieczysław     Pastuszak             112.83 -  323: 377   63
    9    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 +  390: 332  167
   10    11 Grzegorz       Dudziński             100.37 +  450: 355  150
   11     8 Lucyna         Śniadach              113.69 +  385: 359  164
   12     5 Łukasz         Tuszyński             152.90 -  329: 442  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Krzysztof Zawadzki 114.34 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  415: 237  150
    2    10 Jan            Pawłowski             100.00 +  371: 313  150
    3     2 Maciej         Kuczyński             126.82 -  323: 468   77
    4     6 Rafał          Lenartowski           148.53 -  247: 536   99
    5    14 Maria          Krzyżanowska          121.35 -  366: 396   71
    6    19 Andrzej        Bednaruk              113.28 +  338: 320  163
    7    14 Grażyna        Kula                  101.83 +  395: 370  152
    8    11 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 -  388: 428   72
    9    14 Michał         Mikołajczyk           121.71 -  406: 420   72
   10    15 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 -  285: 429   61
   11    16 Teresa         Balewska              100.00 +  412: 291  150
   12    15 Grzegorz       Dudziński             100.37 +  345: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Lucyna Śniadach 113.69 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  337: 341   50
    2    19 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  402: 207  150
    3     7 Michał         Mikołajczyk           121.71 -  323: 355   72
    4    19 Karolina       Mak                   100.00 +  412: 340  150
    5    16 Andrzej        Bednaruk              113.28 +  394: 373  163
    6     6 Grzegorz       Łukasik               138.49 +  452: 387  188
    7     6 Teresa         Zalewska              118.34 +  395: 305  168
    8     6 Wojciech       Gołęcki               108.80 -  301: 371   59
    9     9 Adam           Klimont               138.91 +  336: 286  189
   10     4 Irena          Sołdan                140.25 -  388: 409   90
   11     8 Katarzyna      Kowalska              114.81 -  359: 385   65
   12     9 Adam           Klimont               138.91 +  383: 314  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Andrzej Bednaruk 113.28 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Tuszyński             152.90 -  320: 419  103
    2    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  475: 161  150
    3    11 Grzegorz       Koczkodon             134.29 -  315: 421   84
    4    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  306: 320   50
    5    16 Lucyna         Śniadach              113.69 -  373: 394   64
    6    19 Krzysztof      Zawadzki              114.34 -  320: 338   64
    7    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  429: 362  150
    8    18 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  364: 353  150
    9    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  346: 292  150
   10    16 Tomasz         Lewiński              110.99 +  466: 251  161
   11    11 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 +  492: 281  161
   12     8 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  388: 322  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Mieczysław Pastuszak 112.83 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               150.44 -  326: 425  100
    2    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  403: 286  150
    3     9 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 -  331: 336   61
    4    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  394: 318  150
    5    17 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  347: 296  150
    6    10 Grażyna        Kula                  101.83 +  332: 315  152
    7     7 Maria          Krzyżanowska          121.35 -  358: 394   71
    8    10 Katarzyna      Kowalska              114.81 +  377: 323  165
    9     7 Ala            Białobrzewska         115.66 +  436: 302  166
   10     5 Grzegorz       Łukasik               138.49 +  428: 354  188
   11     4 Maciej         Kuczyński             126.82 -  331: 441   77
   12     6 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 +  348: 313  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Iwona Wieluńska 111.45 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Lenartowski           148.53 -  376: 384   99
    2    14 Andrzej        Burczyk               103.06 +  377: 316  153
    3    17 Karolina       Mak                   100.00 +  339: 284  150
    4    10 Kamil          Kister                141.87 -  397: 400   92
    5    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  419: 307  150
    6     8 Katarzyna      Kowalska              114.81 -  275: 422   65
    7    15 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  318: 315  150
    8     9 Ala            Białobrzewska         115.66 -  293: 420   66
    9    12 Lidia          Żywna                 104.78 -  312: 332   55
   10    13 Michał         Mikołajczyk           121.71 -  332: 428   72
   11    17 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  647: 212  150
   12    13 Grażyna        Kula                  101.83 +  472: 298  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Tomasz Lewiński 110.99 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Kister                141.87 -  338: 394   92
    2    18 Anna           Niewiadomska          100.00 +  424: 312  150
    3    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  333: 330  150
    4     9 Lidia          Żywna                 104.78 -  267: 420   55
    5    13 Katarzyna      Kowalska              114.81 -  295: 357   65
    6    14 Adam           Klimont               138.91 -  363: 370   89
    7    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  315: 334   50
    8    19 Magdalena      Maternicka            100.00 +  300: 250  150
    9    20 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  337: 304  150
   10    16 Andrzej        Bednaruk              113.28 -  251: 466   63
   11    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  340: 206  150
   12    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  175: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Alicja Wałaszewska-Kempa 110.53 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Irena          Sołdan                140.25 +  469: 373  190
    2     5 Kamil          Kister                141.87 -  332: 427   92
    3     9 Mieczysław     Pastuszak             112.83 +  336: 331  163
    4    12 Teresa         Zalewska              118.34 -  244: 382   68
    5    12 Grzegorz       Koczkodon             134.29 -  343: 383   84
    6    18 Anna           Niewiadomska          100.00 +  385: 324  150
    7    12 Adam           Klimont               138.91 -  280: 442   89
    8    17 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  368: 304  150
    9    13 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  328: 430   81
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              114.34 +  429: 285  164
   11    11 Andrzej        Bednaruk              113.28 -  281: 492   63
   12    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  331: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Wojciech Gołęcki 108.80 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Klimont               138.91 +  407: 368  189
    2     2 Michał         Mikołajczyk           121.71 +  340: 325  172
    3     6 Ala            Białobrzewska         115.66 +  449: 278  166
    4     1 Miłosz         Wrzałek               150.44 -  238: 424  100
    5     6 Kamil          Kister                141.87 +  349: 342  192
    6     4 Maciej         Kuczyński             126.82 -  265: 414   77
    7     8 Katarzyna      Kowalska              114.81 +  343: 340  165
    8     6 Lucyna         Śniadach              113.69 +  371: 301  164
    9     4 Natalia        Woźniak               130.01 -  433: 463   80
   10     7 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 -  309: 367   72
   11     9 Sylwia         Łada                  115.54 +  448: 341  166
   12     7 Grzegorz       Łukasik               138.49 -  310: 342   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Lidia Żywna 104.78 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Łukasik               138.49 -  311: 428   88
    2    23 Radosław       Karol                 100.00 +  487:  89  150
    3    10 Grzegorz       Dudziński             100.37 +  360: 330  150
    4     9 Tomasz         Lewiński              110.99 +  420: 267  161
    5     5 Teresa         Zalewska              118.34 -  291: 387   68
    6     7 Irena          Sołdan                140.25 -  361: 411   90
    7    13 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 -  312: 319   67
    8    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  391: 245  150
    9    12 Iwona          Wieluńska             111.45 +  332: 312  161
   10     9 Ala            Białobrzewska         115.66 +  315: 299  166
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             134.29 -  279: 478   84
   12    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 -  269: 448   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Andrzej Burczyk 103.06 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Koczkodon             134.29 -  288: 365   84
    2    14 Iwona          Wieluńska             111.45 -  316: 377   61
    3    21 Tomasz         Karol                 100.00 +  488: 114  150
    4    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  305: 286  150
    5     9 Grażyna        Kula                  101.83 -  282: 342   52
    6    13 Michał         Mikołajczyk           121.71 -  254: 364   72
    7    19 Karolina       Mak                   100.00 +  336: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  7 102.71




	Grażyna Kula 101.83 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  411: 302  181
    2    12 Teresa         Zalewska              118.34 -  353: 427   68
    3    14 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 -  350: 400   67
    4    14 Anna           Lenartowska           100.00 +  440: 346  150
    5     9 Andrzej        Burczyk               103.06 +  342: 282  153
    6    10 Mieczysław     Pastuszak             112.83 -  315: 332   63
    7    14 Krzysztof      Zawadzki              114.34 -  370: 395   64
    8    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  340: 351   50
    9    16 Anna           Niewiadomska          100.00 +  455: 258  150
   10    12 Łukasz         Tuszyński             152.90 -  327: 379  103
   11    15 Grzegorz       Dudziński             100.37 +  335: 281  150
   12    13 Iwona          Wieluńska             111.45 -  298: 472   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Grzegorz Dudziński 100.37 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Natalia        Woźniak               130.01 -  377: 384   80
    2    13 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  349: 292  150
    3    10 Lidia          Żywna                 104.78 -  330: 360   55
    4    21 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  313: 337   50
    5    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  378: 351  150
    6    17 Karolina       Mak                   100.00 +  370: 290  150
    7    11 Michał         Mikołajczyk           121.71 +  407: 387  172
    8     7 Grzegorz       Łukasik               138.49 -  315: 375   88
    9    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  375: 297  150
   10    11 Katarzyna      Kowalska              114.81 -  355: 450   65
   11    15 Grażyna        Kula                  101.83 -  281: 335   52
   12    15 Krzysztof      Zawadzki              114.34 -  339: 345   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anita          Bruska                127.59 -  341: 407   78
    2    17 Anna           Lenartowska           100.00 -  391: 401   50
    3    20 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  278: 308   50
    4    22 Tomasz         Karol                 100.00 +  356: 174  150
    5    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  299: 425   50
    6    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  392: 222  150
    7    16 Grzegorz       Koczkodon             134.29 -  252: 427   84
    8    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  349: 194  150
    9    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  270: 342   50
   10    18 Jan            Pawłowski             100.00 -  259: 338   50
   11    16 Krzysztof      Zawadzki              114.34 -  291: 412   64
   12    20 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  288: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  / 12  81.33




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Kuczyński             126.82 -  301: 499   77
    2    13 Grzegorz       Dudziński             100.37 -  292: 349   50
    3    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  352: 235  150
    4    16 Andrzej        Bednaruk              113.28 +  320: 306  163
    5    15 Iwona          Wieluńska             111.45 -  307: 419   61
    6    16 Sylwia         Łada                  115.54 -  288: 312   66
    7    17 Tomasz         Lewiński              110.99 +  334: 315  161
    8    16 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  259: 444   81
    9    19 Teresa         Balewska              100.00 +  342: 270  150
   10    17 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 -  277: 337   67
   11    23 Maciej         Karol                 100.00 +  453: 185  150
   12    19 Tomasz         Lewiński              110.99 +  355: 175  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Sporczyk              124.03 -  189: 572   74
    2    22 Andrzej        Bednaruk              113.28 -  161: 475   63
    3    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  235: 352   50
    4    24 Radosław       Karol                 100.00 +  297: 138  150
    5    22 Karolina       Mak                   100.00 -  192: 326   50
    6    23 Magdalena      Maternicka            100.00 -  279: 299   50
    7    23 Tomasz         Karol                 100.00 +  268: 259  150
    8    20 Teresa         Balewska              100.00 -  194: 349   50
    9    22 Maciej         Karol                 100.00 +  261: 165  150
   10    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  222: 467   50
   11    21 Tomasz         Lewiński              110.99 -  206: 340   61
   12    22 Tomasz         Karol                 100.00 +  237: 204  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Maciej Karol 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Mikołajczyk           121.71 -  145: 500   72
    2    24 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  177: 471   81
    3    23 Anna           Niewiadomska          100.00 -  122: 388   50
    4    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 -   62: 454   50
    5    24 Radosław       Karol                 100.00 -  160: 214   50
    6    24 Tomasz         Karol                 100.00 -  202: 328   50
    7    24 PAUZA
    8    23 Karolina       Mak                   100.00 -  168: 449   50
    9    22 Mirosław       Dejna                 100.00 -  165: 261   50
   10    23 Magdalena      Maternicka            100.00 -   98: 374   50
   11    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  185: 453   50
   12    23 Radosław       Karol                 100.00 -  209: 228   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  / 11  54.82




	Radosław Karol 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 -  167: 413   72
    2    23 Lidia          Żywna                 104.78 -   89: 487   55
    3    24 Magdalena      Maternicka            100.00 -  181: 374   50
    4    24 Mirosław       Dejna                 100.00 -  138: 297   50
    5    24 Maciej         Karol                 100.00 +  214: 160  150
    6    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  198: 356   50
    7    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  211: 368   50
    8    22 Anna           Niewiadomska          100.00 -  130: 410   50
    9    23 Tomasz         Karol                 100.00 -  210: 228   50
   10    22 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  169: 416   50
   11    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  139: 485   50
   12    23 Maciej         Karol                 100.00 +  228: 209  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  / 12  68.92




	Tomasz Karol 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maria          Krzyżanowska          121.35 -  224: 396   71
    2    20 Katarzyna      Kowalska              114.81 -  156: 470   65
    3    21 Andrzej        Burczyk               103.06 -  114: 488   53
    4    22 Teresa         Balewska              100.00 -  174: 356   50
    5    23 Anna           Niewiadomska          100.00 -  203: 317   50
    6    24 Maciej         Karol                 100.00 +  328: 202  150
    7    23 Mirosław       Dejna                 100.00 -  259: 268   50
    8    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  106: 520   50
    9    23 Radosław       Karol                 100.00 +  228: 210  150
   10    20 Karolina       Mak                   100.00 -  207: 387   50
   11    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  189: 315   50
   12    22 Mirosław       Dejna                 100.00 -  204: 237   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     839  / 12  69.92




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Teresa         Zalewska              118.34 -  275: 324   68
    2    17 Teresa         Balewska              100.00 +  401: 391  150
    3    15 Tomasz         Lewiński              110.99 -  330: 333   61
    4    14 Grażyna        Kula                  101.83 -  346: 440   52
    5    21 Magdalena      Maternicka            100.00 +  342: 297  150
    6    20 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  290: 292   50
    7    18 Anna           Niewiadomska          100.00 +  389: 323  150
    8    15 Lidia          Żywna                 104.78 -  245: 391   55
    9    17 Andrzej        Bednaruk              113.28 -  292: 346   63
   10    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  467: 222  150
   11    18 Tomasz         Karol                 100.00 +  315: 189  150
   12    17 Karolina       Mak                   100.00 -  287: 426   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Jóźwiak               117.44 +  368: 279  167
    2     8 Miłosz         Wrzałek               150.44 -  243: 650  100
    3    17 Iwona          Wieluńska             111.45 -  284: 339   61
    4    19 Lucyna         Śniadach              113.69 -  340: 412   64
    5    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  326: 192  150
    6    17 Grzegorz       Dudziński             100.37 -  290: 370   50
    7    19 Andrzej        Burczyk               103.06 -  287: 336   53
    8    23 Maciej         Karol                 100.00 +  449: 168  150
    9    18 Jan            Pawłowski             100.00 -  317: 325   50
   10    20 Tomasz         Karol                 100.00 +  387: 207  150
   11    19 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  385: 290  150
   12    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  426: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Magdalena Maternicka 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Długosz               117.38 -  280: 404   67
    2    15 Irena          Sołdan                140.25 -  251: 384   90
    3    24 Radosław       Karol                 100.00 +  374: 181  150
    4    17 Katarzyna      Kowalska              114.81 -  255: 405   65
    5    21 Anna           Lenartowska           100.00 -  297: 342   50
    6    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  299: 279  150
    7    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  239: 347   50
    8    19 Tomasz         Lewiński              110.99 -  250: 300   61
    9    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  225: 295   50
   10    23 Maciej         Karol                 100.00 +  374:  98  150
   11    20 Anna           Niewiadomska          100.00 -  215: 339   50
   12    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  245: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  / 12  81.92




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ala            Białobrzewska         115.66 -  199: 460   66
    2    21 Mieczysław     Pastuszak             112.83 -  286: 403   63
    3    19 Adam           Klimont               138.91 -  274: 358   89
    4    23 Maciej         Karol                 100.00 +  454:  62  150
    5    18 Anita          Bruska                127.59 -  216: 440   78
    6    21 Teresa         Balewska              100.00 -  222: 392   50
    7    22 Radosław       Karol                 100.00 +  368: 211  150
    8    18 Andrzej        Bednaruk              113.28 -  353: 364   63
    9    21 Magdalena      Maternicka            100.00 +  295: 225  150
   10    21 Anna           Niewiadomska          100.00 -  254: 384   50
   11    17 Iwona          Wieluńska             111.45 -  212: 647   61
   12    21 Magdalena      Maternicka            100.00 +  393: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Anna Niewiadomska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sylwia         Łada                  115.54 -  254: 475   66
    2    18 Tomasz         Lewiński              110.99 -  312: 424   61
    3    23 Maciej         Karol                 100.00 +  388: 122  150
    4    15 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  262: 295   81
    5    23 Tomasz         Karol                 100.00 +  317: 203  150
    6    18 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 -  324: 385   61
    7    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  323: 389   50
    8    22 Radosław       Karol                 100.00 +  410: 130  150
    9    16 Grażyna        Kula                  101.83 -  258: 455   52
   10    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  384: 254  150
   11    20 Magdalena      Maternicka            100.00 +  339: 215  150
   12    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  325: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Kowalska              114.81 +  346: 336  165
    2    10 Krzysztof      Zawadzki              114.34 -  313: 371   64
    3    16 Irena          Sołdan                140.25 -  251: 506   90
    4    18 Andrzej        Burczyk               103.06 -  286: 305   53
    5    19 Grzegorz       Dudziński             100.37 -  351: 378   50
    6    22 Radosław       Karol                 100.00 +  356: 198  150
    7    21 Andrzej        Bednaruk              113.28 -  362: 429   63
    8    21 Tomasz         Karol                 100.00 +  520: 106  150
    9    18 Karolina       Mak                   100.00 +  325: 317  150
   10    18 Teresa         Balewska              100.00 +  338: 259  150
   11    12 Adam           Klimont               138.91 -  302: 387   89
   12    16 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 -  306: 331   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Zbigniew Siwoń 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Zawadzki              114.34 -  237: 415   64
    2    19 Lucyna         Śniadach              113.69 -  207: 402   64
    3    20 Teresa         Balewska              100.00 +  308: 278  150
    4    21 Grzegorz       Dudziński             100.37 +  337: 313  150
    5    17 Mieczysław     Pastuszak             112.83 -  296: 347   63
    6    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  292: 290  150
    7    15 Iwona          Wieluńska             111.45 -  315: 318   61
    8    17 Alicja         Wałaszewska-Kempa     110.53 -  304: 368   61
    9    20 Tomasz         Lewiński              110.99 -  304: 337   61
   10    22 Radosław       Karol                 100.00 +  416: 169  150
   11    19 Karolina       Mak                   100.00 -  290: 385   50
   12    20 Teresa         Balewska              100.00 +  325: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Lucyna         Śniadach              113.69 +  341: 337  164
    2    11 Agnieszka      Kaczkowska            121.51 -  268: 350   72
    3    18 Maria          Krzyżanowska          121.35 -  256: 385   71
    4    20 Mieczysław     Pastuszak             112.83 -  318: 394   63
    5    20 Teresa         Balewska              100.00 +  425: 299  150
    6    15 Anita          Bruska                127.59 -  301: 420   78
    7    20 Magdalena      Maternicka            100.00 +  347: 239  150
    8    14 Grażyna        Kula                  101.83 +  351: 340  152
    9    15 Grzegorz       Dudziński             100.37 -  297: 375   50
   10    14 Adam           Klimont               138.91 -  257: 387   89
   11    22 Radosław       Karol                 100.00 +  485: 139  150
   12    18 Anna           Niewiadomska          100.00 +  370: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Bednaruk              419: 320
   2 Mieczysław     Pastuszak            - Miłosz         Wrzałek               326: 425
   3 Rafał          Lenartowski          - Iwona          Wieluńska             384: 376
   4 Tomasz         Lewiński             - Kamil          Kister                338: 394
   5 Irena          Sołdan               - Alicja         Wałaszewska-Kempa     373: 469
   6 Wojciech       Gołęcki              - Adam           Klimont               407: 368
   7 Grzegorz       Łukasik              - Lidia          Żywna                 428: 311
   8 Andrzej        Burczyk              - Grzegorz       Koczkodon             288: 365
   9 Jolanta        Chłopińska           - Grażyna        Kula                  302: 411
  10 Grzegorz       Dudziński            - Natalia        Woźniak               377: 384
  11 Anita          Bruska               - Teresa         Balewska              407: 341
  12 Krystyna       Czajkowska           - Maciej         Kuczyński             301: 499
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Dejna                 572: 189
  14 Maciej         Karol                - Michał         Mikołajczyk           145: 500
  15 Agnieszka      Kaczkowska           - Radosław       Karol                 413: 167
  16 Tomasz         Karol                - Maria          Krzyżanowska          224: 396
  17 Teresa         Zalewska             - Anna           Lenartowska           324: 275
  18 Karolina       Mak                  - Małgorzata     Jóźwiak               368: 279
  19 Sławomir       Długosz              - Magdalena      Maternicka            404: 280
  20 Patrycja       Matulewicz           - Ala            Białobrzewska         199: 460
  21 Sylwia         Łada                 - Anna           Niewiadomska          475: 254
  22 Jan            Pawłowski            - Katarzyna      Kowalska              346: 336
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Siwoń                 415: 237
  24 Barbara        Wiśniewska           - Lucyna         Śniadach              341: 337


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anita          Bruska               - Krzysztof      Sporczyk              304: 305
   2 Michał         Mikołajczyk          - Wojciech       Gołęcki               325: 340
   3 Maciej         Kuczyński            - Sławomir       Długosz               476: 304
   4 Maria          Krzyżanowska         - Sylwia         Łada                  355: 379
   5 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Kamil          Kister                332: 427
   6 Ala            Białobrzewska        - Rafał          Lenartowski           364: 347
   7 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Łukasik               401: 354
   8 Miłosz         Wrzałek              - Karolina       Mak                   650: 243
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             349: 418
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Jan            Pawłowski             371: 313
  11 Agnieszka      Kaczkowska           - Barbara        Wiśniewska            350: 268
  12 Grażyna        Kula                 - Teresa         Zalewska              353: 427
  13 Krystyna       Czajkowska           - Grzegorz       Dudziński             292: 349
  14 Iwona          Wieluńska            - Andrzej        Burczyk               377: 316
  15 Magdalena      Maternicka           - Irena          Sołdan                251: 384
  16 Adam           Klimont              - Małgorzata     Jóźwiak               402: 403
  17 Teresa         Balewska             - Anna           Lenartowska           391: 401
  18 Anna           Niewiadomska         - Tomasz         Lewiński              312: 424
  19 Zbigniew       Siwoń                - Lucyna         Śniadach              207: 402
  20 Katarzyna      Kowalska             - Tomasz         Karol                 470: 156
  21 Patrycja       Matulewicz           - Mieczysław     Pastuszak             286: 403
  22 Andrzej        Bednaruk             - Mirosław       Dejna                 475: 161
  23 Radosław       Karol                - Lidia          Żywna                  89: 487
  24 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Karol                 471: 177


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Miłosz         Wrzałek               334: 446
   2 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Zawadzki              468: 323
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Natalia        Woźniak               409: 353
   4 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kaczkowska            323: 369
   5 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Tuszyński             326: 340
   6 Wojciech       Gołęcki              - Ala            Białobrzewska         449: 278
   7 Lucyna         Śniadach             - Michał         Mikołajczyk           323: 355
   8 Rafał          Lenartowski          - Katarzyna      Kowalska              518: 293
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     331: 336
  10 Lidia          Żywna                - Grzegorz       Dudziński             360: 330
  11 Andrzej        Bednaruk             - Grzegorz       Koczkodon             315: 421
  12 Grzegorz       Łukasik              - Anita          Bruska                521: 305
  13 Sławomir       Długosz              - Jolanta        Chłopińska            388: 337
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Grażyna        Kula                  400: 350
  15 Anna           Lenartowska          - Tomasz         Lewiński              330: 333
  16 Irena          Sołdan               - Jan            Pawłowski             506: 251
  17 Iwona          Wieluńska            - Karolina       Mak                   339: 284
  18 Maria          Krzyżanowska         - Barbara        Wiśniewska            385: 256
  19 Adam           Klimont              - Patrycja       Matulewicz            358: 274
  20 Zbigniew       Siwoń                - Teresa         Balewska              308: 278
  21 Tomasz         Karol                - Andrzej        Burczyk               114: 488
  22 Mirosław       Dejna                - Krystyna       Czajkowska            235: 352
  23 Anna           Niewiadomska         - Maciej         Karol                 388: 122
  24 Radosław       Karol                - Magdalena      Maternicka            181: 374


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Gołęcki               424: 238
   2 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Kuczyński             344: 379
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Kaczkowska            398: 289
   4 Grzegorz       Łukasik              - Maria          Krzyżanowska          377: 360
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Irena          Sołdan                371: 394
   6 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Zawadzki              536: 247
   7 Michał         Mikołajczyk          - Ala            Białobrzewska         334: 408
   8 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Długosz               368: 389
   9 Lidia          Żywna                - Tomasz         Lewiński              420: 267
  10 Kamil          Kister               - Iwona          Wieluńska             400: 397
  11 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Jóźwiak               399: 358
  12 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Teresa         Zalewska              244: 382
  13 Adam           Klimont              - Anita          Bruska                439: 399
  14 Anna           Lenartowska          - Grażyna        Kula                  346: 440
  15 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Niewiadomska          295: 262
  16 Andrzej        Bednaruk             - Krystyna       Czajkowska            306: 320
  17 Magdalena      Maternicka           - Katarzyna      Kowalska              255: 405
  18 Andrzej        Burczyk              - Jan            Pawłowski             305: 286
  19 Karolina       Mak                  - Lucyna         Śniadach              340: 412
  20 Barbara        Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             318: 394
  21 Grzegorz       Dudziński            - Zbigniew       Siwoń                 313: 337
  22 Teresa         Balewska             - Tomasz         Karol                 356: 174
  23 Maciej         Karol                - Patrycja       Matulewicz             62: 454
  24 Mirosław       Dejna                - Radosław       Karol                 297: 138


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              425: 453
   2 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Lenartowski           357: 447
   3 Ala            Białobrzewska        - Grzegorz       Łukasik               439: 303
   4 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               317: 323
   5 Lidia          Żywna                - Teresa         Zalewska              291: 387
   6 Kamil          Kister               - Wojciech       Gołęcki               342: 349
   7 Agnieszka      Kaczkowska           - Natalia        Woźniak               332: 376
   8 Łukasz         Tuszyński            - Adam           Klimont               449: 304
   9 Grażyna        Kula                 - Andrzej        Burczyk               342: 282
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Sylwia         Łada                  361: 281
  11 Michał         Mikołajczyk          - Jolanta        Chłopińska            382: 395
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     383: 343
  13 Tomasz         Lewiński             - Katarzyna      Kowalska              295: 357
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Krzyżanowska          366: 396
  15 Krystyna       Czajkowska           - Iwona          Wieluńska             307: 419
  16 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Bednaruk              394: 373
  17 Zbigniew       Siwoń                - Mieczysław     Pastuszak             296: 347
  18 Anita          Bruska               - Patrycja       Matulewicz            440: 216
  19 Jan            Pawłowski            - Grzegorz       Dudziński             351: 378
  20 Barbara        Wiśniewska           - Teresa         Balewska              425: 299
  21 Magdalena      Maternicka           - Anna           Lenartowska           297: 342
  22 Karolina       Mak                  - Mirosław       Dejna                 326: 192
  23 Anna           Niewiadomska         - Tomasz         Karol                 317: 203
  24 Maciej         Karol                - Radosław       Karol                 160: 214


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ala            Białobrzewska        - Krzysztof      Sporczyk              313: 427
   2 Natalia        Woźniak              - Miłosz         Wrzałek               395: 379
   3 Teresa         Zalewska             - Rafał          Lenartowski           353: 476
   4 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Kuczyński             265: 414
   5 Sławomir       Długosz              - Łukasz         Tuszyński             329: 365
   6 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Łukasik               452: 387
   7 Irena          Sołdan               - Lidia          Żywna                 411: 361
   8 Katarzyna      Kowalska             - Iwona          Wieluńska             422: 275
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Kamil          Kister                303: 427
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Grażyna        Kula                  332: 315
  11 Maria          Krzyżanowska         - Jolanta        Chłopińska            392: 355
  12 Agnieszka      Kaczkowska           - Grzegorz       Koczkodon             449: 268
  13 Andrzej        Burczyk              - Michał         Mikołajczyk           254: 364
  14 Tomasz         Lewiński             - Adam           Klimont               363: 370
  15 Anita          Bruska               - Barbara        Wiśniewska            420: 301
  16 Sylwia         Łada                 - Krystyna       Czajkowska            312: 288
  17 Grzegorz       Dudziński            - Karolina       Mak                   370: 290
  18 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Anna           Niewiadomska          385: 324
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Bednaruk              338: 320
  20 Anna           Lenartowska          - Zbigniew       Siwoń                 290: 292
  21 Teresa         Balewska             - Patrycja       Matulewicz            392: 222
  22 Radosław       Karol                - Jan            Pawłowski             198: 356
  23 Mirosław       Dejna                - Magdalena      Maternicka            279: 299
  24 Tomasz         Karol                - Maciej         Karol                 328: 202


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              325: 512
   2 Natalia        Woźniak              - Rafał          Lenartowski           293: 401
   3 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Kuczyński             424: 355
   4 Ala            Białobrzewska        - Irena          Sołdan                373: 475
   5 Kamil          Kister               - Agnieszka      Kaczkowska            442: 384
   6 Teresa         Zalewska             - Lucyna         Śniadach              305: 395
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Krzyżanowska          358: 394
   8 Katarzyna      Kowalska             - Wojciech       Gołęcki               340: 343
   9 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Łukasik               314: 357
  10 Anita          Bruska               - Sylwia         Łada                  336: 389
  11 Michał         Mikołajczyk          - Grzegorz       Dudziński             387: 407
  12 Adam           Klimont              - Alicja         Wałaszewska-Kempa     442: 280
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Lidia          Żywna                 319: 312
  14 Grażyna        Kula                 - Krzysztof      Zawadzki              370: 395
  15 Iwona          Wieluńska            - Zbigniew       Siwoń                 318: 315
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Teresa         Balewska              427: 252
  17 Krystyna       Czajkowska           - Tomasz         Lewiński              334: 315
  18 Anna           Niewiadomska         - Anna           Lenartowska           323: 389
  19 Andrzej        Burczyk              - Karolina       Mak                   336: 287
  20 Magdalena      Maternicka           - Barbara        Wiśniewska            239: 347
  21 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Bednaruk              362: 429
  22 Patrycja       Matulewicz           - Radosław       Karol                 368: 211
  23 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Karol                 268: 259
  24 Maciej         Karol                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Lenartowski           412: 493
   2 Mateusz        Borsuk               - Miłosz         Wrzałek               441: 319
   3 Maciej         Kuczyński            - Maria          Krzyżanowska          379: 325
   4 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             323: 285
   5 Kamil          Kister               - Natalia        Woźniak               328: 345
   6 Wojciech       Gołęcki              - Lucyna         Śniadach              371: 301
   7 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Dudziński             375: 315
   8 Adam           Klimont              - Teresa         Zalewska              335: 347
   9 Iwona          Wieluńska            - Ala            Białobrzewska         293: 420
  10 Katarzyna      Kowalska             - Mieczysław     Pastuszak             323: 377
  11 Agnieszka      Kaczkowska           - Krzysztof      Zawadzki              428: 388
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Jóźwiak               452: 390
  13 Sylwia         Łada                 - Michał         Mikołajczyk           329: 295
  14 Barbara        Wiśniewska           - Grażyna        Kula                  351: 340
  15 Lidia          Żywna                - Anna           Lenartowska           391: 245
  16 Krystyna       Czajkowska           - Jolanta        Chłopińska            259: 444
  17 Zbigniew       Siwoń                - Alicja         Wałaszewska-Kempa     304: 368
  18 Andrzej        Bednaruk             - Patrycja       Matulewicz            364: 353
  19 Tomasz         Lewiński             - Magdalena      Maternicka            300: 250
  20 Teresa         Balewska             - Mirosław       Dejna                 349: 194
  21 Tomasz         Karol                - Jan            Pawłowski             106: 520
  22 Radosław       Karol                - Anna           Niewiadomska          130: 410
  23 Karolina       Mak                  - Maciej         Karol                 449: 168


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                389: 307
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Kuczyński             369: 326
   3 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                525: 398
   4 Natalia        Woźniak              - Wojciech       Gołęcki               463: 433
   5 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Łukasik               389: 474
   6 Maria          Krzyżanowska         - Kamil          Kister                309: 440
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Ala            Białobrzewska         436: 302
   8 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Koczkodon             391: 376
   9 Lucyna         Śniadach             - Adam           Klimont               336: 286
  10 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Kaczkowska            371: 372
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Katarzyna      Kowalska              332: 390
  12 Lidia          Żywna                - Iwona          Wieluńska             332: 312
  13 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Jolanta        Chłopińska            328: 430
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Mikołajczyk           406: 420
  15 Grzegorz       Dudziński            - Barbara        Wiśniewska            375: 297
  16 Grażyna        Kula                 - Anna           Niewiadomska          455: 258
  17 Anna           Lenartowska          - Andrzej        Bednaruk              292: 346
  18 Jan            Pawłowski            - Karolina       Mak                   325: 317
  19 Teresa         Balewska             - Krystyna       Czajkowska            270: 342
  20 Tomasz         Lewiński             - Zbigniew       Siwoń                 337: 304
  21 Patrycja       Matulewicz           - Magdalena      Maternicka            295: 225
  22 Maciej         Karol                - Mirosław       Dejna                 165: 261
  23 Radosław       Karol                - Tomasz         Karol                 210: 228


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               446: 438
   2 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Sporczyk              357: 278
   3 Maciej         Kuczyński            - Natalia        Woźniak               361: 422
   4 Lucyna         Śniadach             - Irena          Sołdan                388: 409
   5 Grzegorz       Łukasik              - Mieczysław     Pastuszak             354: 428
   6 Kamil          Kister               - Sylwia         Łada                  374: 299
   7 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Kaczkowska            309: 367
   8 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Koczkodon             357: 436
   9 Ala            Białobrzewska        - Lidia          Żywna                 299: 315
  10 Jolanta        Chłopińska           - Teresa         Zalewska              450: 293
  11 Katarzyna      Kowalska             - Grzegorz       Dudziński             450: 355
  12 Grażyna        Kula                 - Łukasz         Tuszyński             327: 379
  13 Michał         Mikołajczyk          - Iwona          Wieluńska             428: 332
  14 Barbara        Wiśniewska           - Adam           Klimont               257: 387
  15 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Krzysztof      Zawadzki              429: 285
  16 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Lewiński              466: 251
  17 Krystyna       Czajkowska           - Małgorzata     Jóźwiak               277: 337
  18 Jan            Pawłowski            - Teresa         Balewska              338: 259
  19 Mirosław       Dejna                - Anna           Lenartowska           222: 467
  20 Karolina       Mak                  - Tomasz         Karol                 387: 207
  21 Anna           Niewiadomska         - Patrycja       Matulewicz            384: 254
  22 Zbigniew       Siwoń                - Radosław       Karol                 416: 169
  23 Magdalena      Maternicka           - Maciej         Karol                 374:  98


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Kaczkowska           - Rafał          Lenartowski           365: 619
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                346: 361
   3 Irena          Sołdan               - Natalia        Woźniak               412: 362
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Kuczyński             331: 441
   5 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               439: 406
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Lidia          Żywna                 478: 279
   7 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Chłopińska            421: 344
   8 Katarzyna      Kowalska             - Lucyna         Śniadach              385: 359
   9 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  448: 341
  10 Teresa         Zalewska             - Michał         Mikołajczyk           358: 311
  11 Andrzej        Bednaruk             - Alicja         Wałaszewska-Kempa     492: 281
  12 Adam           Klimont              - Jan            Pawłowski             387: 302
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Maria          Krzyżanowska          391: 328
  14 Ala            Białobrzewska        - Mateusz        Borsuk                335: 384
  15 Grzegorz       Dudziński            - Grażyna        Kula                  281: 335
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Teresa         Balewska              412: 291
  17 Iwona          Wieluńska            - Patrycja       Matulewicz            647: 212
  18 Tomasz         Karol                - Anna           Lenartowska           189: 315
  19 Zbigniew       Siwoń                - Karolina       Mak                   290: 385
  20 Anna           Niewiadomska         - Magdalena      Maternicka            339: 215
  21 Tomasz         Lewiński             - Mirosław       Dejna                 340: 206
  22 Radosław       Karol                - Barbara        Wiśniewska            139: 485
  23 Maciej         Karol                - Krystyna       Czajkowska            185: 453


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              429: 421
   2 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                319: 391
   3 Natalia        Woźniak              - Miłosz         Wrzałek               440: 384
   4 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Koczkodon             341: 419
   5 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Kowalska              442: 329
   6 Agnieszka      Kaczkowska           - Mieczysław     Pastuszak             313: 348
   7 Grzegorz       Łukasik              - Wojciech       Gołęcki               342: 310
   8 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Bednaruk              322: 388
   9 Lucyna         Śniadach             - Adam           Klimont               383: 314
  10 Sylwia         Łada                 - Teresa         Zalewska              284: 349
  11 Lidia          Żywna                - Małgorzata     Jóźwiak               269: 448
  12 Mateusz        Borsuk               - Michał         Mikołajczyk           489: 340
  13 Grażyna        Kula                 - Iwona          Wieluńska             298: 472
  14 Maria          Krzyżanowska         - Ala            Białobrzewska         360: 409
  15 Grzegorz       Dudziński            - Krzysztof      Zawadzki              339: 345
  16 Jan            Pawłowski            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     306: 331
  17 Anna           Lenartowska          - Karolina       Mak                   287: 426
  18 Barbara        Wiśniewska           - Anna           Niewiadomska          370: 325
  19 Krystyna       Czajkowska           - Tomasz         Lewiński              355: 175
  20 Teresa         Balewska             - Zbigniew       Siwoń                 288: 325
  21 Patrycja       Matulewicz           - Magdalena      Maternicka            393: 245
  22 Tomasz         Karol                - Mirosław       Dejna                 204: 237
  23 Radosław       Karol                - Maciej         Karol                 228: 209
Lista rankingowa na dzień 23-05-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.32  23876  148
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.73  31020  193
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.78  31157  195
   4 Kamil Górka                    Kraków               155.93  30718  197
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.84  29730  192
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             153.12  30471  199
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.36  28035  184
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.23  30446  200
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.99  26599  175
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.99  26574  176
  12 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.63  28469  189
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.38  28680  192
  15 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.18  19095  128
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              148.98  26369  177
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.51  28663  193
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.96   7102   48
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.32  28580  194
  20 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.10  29125  198
  21 Marek Reda                     Dębówka              146.61  27710  189
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.40  27816  190
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.35  22245  152
  24 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.00  24382  167
  25 Dawid Pikul                    Poznań               145.88  28593  196
  26 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.59  28682  197
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  28 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  29 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  30 Karol Waniek                   Wrocław              144.69   5209   36
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.54  28475  197
  32 Kacper Zegadło                 Warszawa             144.39  27867  193
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  34 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.58  26705  186
  35 Kamil Kister                   Puławy               143.32  27088  189
  36 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  37 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  38 Michał Makowski                Warszawa             141.50   5660   40
  39 Bogusław Szyszka               Oława                141.45  28148  199
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             141.34  27561  195
  41 Justyna Górka                  Kraków               140.98  27209  193
  42 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.92  27057  192
  43 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.78  10136   72
  44 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.68  27292  194
  45 Jan Mrozowski                  Kraków               140.65  27004  192
  46 Irena Sołdan                   Sopot                140.61  26575  189
  47 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            138.89  21250  153
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  51 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.66  27455  198
  52 Artur Irzyk                    Kraków               138.65  27452  198
  53 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.47  25893  187
  54 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  55 Dariusz Kuć                    Stargard             137.09  23990  175
  56 Robert Kamiński                Warszawa             136.96   9861   72
  57 Janusz Krupiński               Bytom                136.47  22654  166
  58 Zdzisław Szota                 Warszawa             135.71   8007   59
  59 Andrzej Rechowicz              Katowice             135.27  25836  191
  60 Piotr Broda                    Sandomierz           135.17  25817  191
  61 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  62 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.11  26481  196
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.08  17561  130
  64 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.88  26706  198
  65 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.79   6335   47
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.67  26934  200
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.34  26733  199
  68 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  69 Joanna Juszczak                Warszawa             134.10  26015  194
  70 Barbara Obremska               Wrocław              133.65  25928  194
  71 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.56  11620   87
  72 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  73 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.21  24911  187
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              132.95   7312   55
  75 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.88  16876  127
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.71  24817  187
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.55  25583  193
  78 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.67  25018  190
  81 Artur Koszel                   Warszawa             131.63  13031   99
  82 Krzysztof Gibas                Kraków               131.60  25268  192
  83 Marcin Rogala                  Warszawa             131.14  11409   87
  84 Maciej Perzyński               Piła                 131.02  21095  161
  85 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  86 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  88 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.56  18801  144
  89 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.48  11743   90
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               130.43  23869  183
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  94 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  96 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.94  15203  117
  97 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  98 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.64  25021  193
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
 100 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.38  25099  194
 101 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 102 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 103 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.88  14950  116
 104 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 105 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.57  16714  130
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 107 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.50  24801  193
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 109 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 110 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 111 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         128.20  10897   85
 112 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.00  10240   80
 113 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.82  24924  195
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 115 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  25348  199
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.36  25473  200
 117 Dorota Zielińska               Piaseczno            127.30   8147   64
 118 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.22  23918  188
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 120 Marta Bajorek                  Warszawa             127.01  24766  195
 121 Marek Rogalski                 Warszawa             126.95  17265  136
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               126.89  19287  152
 123 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 124 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.72  15206  120
 125 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.68  23942  189
 126 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.55  14806  117
 127 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.36  25146  199
 128 Krzysztof Jaworski             Warszawa             126.30   7199   57
 129 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 130 Krzysztof Bukowski             Milanówek            126.05   5042   40
 131 Anita Bruska                   Gdynia               126.00  20412  162
 132 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 133 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.71  16342  130
 134 Jarosław Olek                  Warszawa             125.65  12314   98
 135 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.63  24373  194
 136 Ewa Szałas                     Katowice             125.59  13061  104
 137 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.53  14938  119
 138 Czesław Grajewski              Białystok            125.37  19307  154
 139 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 140 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.64  16078  129
 141 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 142 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 143 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 144 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.37  12437  100
 145 Michał Szorc                   Białystok            124.00  10416   84
 146 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 147 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 148 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 149 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 150 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 151 Beata Piotrowska               Łódź                 123.00  12300  100
 152 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 153 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 154 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.70  13387  110
 155 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.69   5841   48
 156 Anna Krynicka                  Warszawa             121.40  13233  109
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.29  21468  177
 158 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.29  23408  193
 159 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 160 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.12  23498  194
 161 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.07   8233   68
 162 Marcin Stachowski              Wydartowo I          120.98  22139  183
 163 Dorota Kuć                     Stargard             120.73  18109  150
 164 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.60   8201   68
 165 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 166 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 167 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.25  15753  131
 168 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            120.15  15139  126
 169 Agnieszka Matus                Milanówek            120.07  23894  199
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 171 Agnieszka Walas                Kraków               119.98  19197  160
 172 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.96  21712  181
 173 Adam Janicki                   Wrocław              119.71  20350  170
 174 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.68   8976   75
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.62   8613   72
 176 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 177 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 178 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 179 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 180 Teresa Zalewska                Racibórz             119.07  23694  199
 181 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 182 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 183 Sławomir Długosz               Ostróda              118.71  14601  123
 184 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 185 Jerzy Luter                    Bytom                118.55  22643  191
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.40  21194  179
 187 Bożena Guział                  Racibórz             118.21  17850  151
 188 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 189 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.02   5665   48
 190 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 191 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.92   8490   72
 192 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.89  13204  112
 193 Joanna Brychcy                 Katowice             117.60  19051  162
 194 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 195 Maria Pokorska                 Warszawa             117.41  22308  190
 196 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.40  19605  167
 197 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 198 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.17  22145  189
 199 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.12  21668  185
 200 Marta Świątkowska              Wrocław              117.12  22955  196
 201 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.77  22070  189
 202 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 203 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 204 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.64   5249   45
 205 Renata Andracka                Zwola                116.55  22843  196
 206 Marianna Kozłowska             Białystok            116.52   9788   84
 207 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 208 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.27  14069  121
 209 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 210 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 211 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 212 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 213 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.46  17435  151
 214 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 215 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.37  16728  145
 216 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 217 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.34  22375  194
 218 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 219 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 220 Lucyna Śniadach                Rumia                115.06  22436  195
 221 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 222 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.71  21795  190
 223 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.42   6865   60
 224 Sławomir Wolski                Wrocław              114.17  21122  185
 225 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.06  22812  200
 226 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 227 Robert Wagner                  Wrocław              113.63  17840  157
 228 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.48  16682  147
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.33   4420   39
 230 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 231 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.21   9510   84
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 233 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 234 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.47  21482  191
 235 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             111.60   5357   48
 236 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 237 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 238 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 239 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.85   5321   48
 240 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.21  22043  200
 241 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.05  21460  195
 242 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 243 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 244 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 245 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 246 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.81   7906   72
 247 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 248 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 249 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.29  19890  182
 250 Dorota Ostrowska               Białystok            109.17  15720  144
 251 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 252 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.99  19945  183
 253 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.93   9477   87
 254 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.92   7189   66
 255 Paweł Brylski                  Kraków               108.91   6099   56
 256 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 257 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 258 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 259 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 260 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 261 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 262 Maciej Dąbrowski               Warszawa             106.93  20423  191
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.88  12825  120
 264 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 265 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.71  18568  174
 266 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 267 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 268 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.32  11057  104
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               106.29  16263  153
 271 Waldemar Wypchał               Kraków               106.02  12086  114
 272 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 274 Konrad Pajączek                Milanówek            105.16   7677   73
 275 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 276 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             105.00  14910  142
 277 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 278 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 279 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 280 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.09  17731  172
 282 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 283 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 284 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 285 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 286 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.81   8225   80
 287 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 288 Andrzej Burczyk                Gdynia               101.94   3160   31
 289 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 291 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.86   9279   92
 293 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 294 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 295 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 296 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.36   4670   47
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.27  19754  199
 299 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             99.23   2977   30
 300 Szymon Stępień                 Bytom                 99.17   4562   46
 301 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 302 Dominik Ulejczyk               Będzin                97.23  12057  124
 303 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.74  12673  131
 304 Marta Wawrzyn                  Pruszków              96.51   8010   83
 305 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 306 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                95.96   6621   69
 308 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 309 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   95.61   9752  102
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 311 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               94.04   7429   79
 313 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 314 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.61   6927   74
 315 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.51  10639  115
 317 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.25   5144   57
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 319 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.05  17290  192
 321 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 322 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 323 Michał Głąb                    Zabrze                88.14   3173   36
 324 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 325 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.40   5506   63
 326 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 327 Teresa Balewska                Reda                  85.79  16986  198
 328 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 329 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 330 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 331 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 332 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 333 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.24   9046  110
 334 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 335 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 336 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 337 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 338 Dawid Węgrzyński               Zabrze                73.29   4251   58
 339 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 340 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.91   3146   45
 341 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 342 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              65.14  12833  197
 344 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 345 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 23-05-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Morga                    Warszawa             110.14   3194   29
   2 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   3 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   4 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   5 Piotr Domański                 Lublin               132.93   3722   28
   6 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   7 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   8 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   9 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            102.52   2768   27
  10 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  11 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  12 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  13 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  14 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  15 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  16 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  17 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  18 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  19 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  20 Krzysztof Bonda                Białystok            130.42   3130   24
  21 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  22 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  23 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  24 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  25 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  26 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  28 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  29 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  31 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  32 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  33 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  34 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  35 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.50   2604   24
  36 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  37 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  38 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  39 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  40 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  41 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  42 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  43 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  44 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  45 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  46 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  47 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  48 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  50 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  51 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  52 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  53 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  54 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  55 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  56 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  57 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  58 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  59 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  60 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  61 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  62 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  63 Piotr Ozimek                   Sochaczew             63.76   1339   21
  64 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  65 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  66 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  67 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  68 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  69 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  70 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  71 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  73 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  74 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  75 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  76 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  77 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  78 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  79 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  80 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  81 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  82 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  83 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  84 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  85 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  86 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  87 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  88 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  89 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  90 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
  91 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.33   1672   12
  92 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
  93 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
  94 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
  95 Stanisław Gasik                Warszawa             129.50   1554   12
  96 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
  97 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  98 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
  99 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 100 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 101 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 102 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 103 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 104 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 105 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 106 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 108 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 109 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 110 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 111 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 112 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 113 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 114 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 115 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 116 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 117 Marzena Zawierska              Warszawa             108.33   1300   12
 118 Witold Wojnowski               Warszawa             108.17   1298   12
 119 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 120 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 121 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 122 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 123 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 124 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 125 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 126 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 127 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 128 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 129 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 130 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 131 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 132 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 133 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 134 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 135 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 136 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 137 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 138 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                97.83   1174   12
 139 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 140 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 141 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 142 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 143 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 144 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 145 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 146 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 147 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 148 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 149 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 150 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 151 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 152 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 153 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 154 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 155 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 156 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 157 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 158 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 159 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 160 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 161 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 162 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 163 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 164 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 165 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             95.55   1051   11
 166 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 167 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 168 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 169 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 170 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 171 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 172 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 173 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 174 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 175 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 176 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 177 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 178 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 179 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 180 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 181 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 182 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 183 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 184 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 185 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 186 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 187 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 188 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 189 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 190 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 191 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 192 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 193 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 194 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 195 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 196 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 197 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 198 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 199 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 200 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 201 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 202 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 203 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 204 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 205 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 206 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 207 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 208 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 209 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 210 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 211 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 212 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 213 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 214 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 215 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 216 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 217 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 218 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 219 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 220 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 221 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 222 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 223 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 224 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 225 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 226 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 227 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 228 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 229 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 230 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 231 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 232 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 233 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 234 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 235 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 236 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 237 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 238 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 239 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 240 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 241 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 242 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 243 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 244 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 245 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 246 Adam Słapiński                 Warszawa             125.50    753    6
 247 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 248 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 249 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 250 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 251 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 252 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 253 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 254 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 255 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 256 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 257 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 258 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 259 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 260 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 261 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 262 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 263 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 264 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 265 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 266 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 267 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 268 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 269 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 270 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 271 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 272 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 273 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 274 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 275 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 276 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 277 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 278 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 279 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 280 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 281 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 282 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 283 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie