Inowrocław10
maja
Inowrocław 10-11 maja XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Rumia17
maja
Rumia 17-18 maja XIII Mistrzostwa WybrzeżaMistrzostwa Regionów 2014
Milanówek24
maja
Milanówek 24-25 maja IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”Mistrzostwa Regionów 2014
W tym roku Rumia pod dyktando liczby trzynaście17 - 18 maja 2014 — XIII Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIII Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 17 - 18 maja 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


W tym roku Rumia pod dyktando liczby trzynaścieTak, to już trzynaste Mistrzostwa Wybrzeża. Trzynaste miejsce w każdej z rund były w cenie – trwały nawet kalkulacje jak zdobyć 50 zł . Jeżeli ktoś dobrze liczy w pamięci lub ma dużo szczęścia można „raz dwa” odrobić koszt podróży czy udziału w turnieju. W gronie szczęśliwych trzynastek gościliśmy: Agnieszkę Kaczkowską, Łukasza Baranowskiego (dwukrotnie), Waldemara Kudlińskiego, Dariusza Nawrockiego, Macieja Kuczyńskiego (dwukrotnie), Sylwię Ładę, Izabelę Wyłogę, Krzysztofa Sporczyka, Dariusza Ulatowskiego (dwukrotnie) i Pawła Zbrowskiego.

Niezależnie od kondycji, formy i szczęścia, pozostałym zawodnikom (w tym sporej grupie debiutantów), towarzyszyła słoneczna pogoda. Podczas turnieju organizatorzy zadbali o poczęstunek w formie przekąsek na słono i słodko. Od koloru do wyboru – każdy znalazł coś dla siebie.

Rywalizacja była zacięta. Pierwsze dwie rundy należały do Mateusza Borsuka. Bardzo ładna średnia z dwóch pierwszych gier (512,5 punktów) zagwarantowała mu pierwsze miejsce w klasyfikacji po dwóch rundach ze sporą przewagą nad kolejnymi zawodnikami. Trzecia runda nie zmieniła lidera, ale już nieco zniwelowała dystans małych punktów w gupie pościgowej. Po czwartej rundzie nastąpiło przetasowanie – pierwsza była Natalia Woźniak, a tuż za nią mający tylko 3 małe punkty mniej Michał Mikołajczyk. W czołówce mieliśmy już tylko 4 zawodników z kompletem wygranych. Piąta runda wyłoniła nowego lidera – Michała Mikołajczyka. Już tylko dwie osoby bez przegranej partii przed rozstawieniem do kolejnej rundy. Na trzeciej pozycji po pięciu rundach był wciąż Mateusz Borsuk – spora przewaga małych punktów nad innymi zawodnikami w wypadku wygranej mogła jeszcze pierwszego dnia przywrócić go na pozycję lidera. Przedostatnia runda sobotnich rozgrywek – Michał Mikołajczyk jako jedyny z kompletem wygranych. Tuż za nim Mateusz Borsuk z pięcioma wygranymi.

Drugi dzień ciepło, ale pochmurnie przywitał zawodników. Prawie wszyscy stawili się do dalszych rozgrywek. Ósma runda zmieniła lidera klasyfikacji. Na pierwsze miejsce wskoczył ponownie Mateusz Borsuk, a to za sprawą wcześniej wspomnianych małych punktów. Przewaga ponad trzystu małych punktów dawała mu pewne prowadzenie. Przeciwnicy jednak nie śpią… też walczą. Krok za nim utrzymywało się dwóch zawodników z taką samą liczbą wygranych partii: Grzegorz Łukasik i Michał Mikołajczyk.

Runda dziewiąta – na prowadzeniu Mateusz Borsuk, za nim „łeb w łeb” Grzegorz Łukasik (obaj po osiem wygranych). W dziesiątej rundzie spotkali się na pierwszym stole, a starcie wygrał Mateusz i tym samym utrzymał się na pierwszej pozycji. Po tym rozstawieniu mieliśmy też dwie osoby z ośmioma wygranymi: Rafał Lenartowski i Grzegorz Łukasik – tracili oni jednak nie tylko jedną wygraną do Mateusza, ale i sporą liczbę małych punktów. Taka sytuacja pozwalała Mateuszowi grać z mniejszym napięciem – mógł przecież sobie pozwolić na jedną przegraną w ostatnich dwóch rundach i utrzymać tytuł XIII Mistrza Wybrzeża. Na miejsca na podium w tej chwili miała szansę jeszcze cała czołowa dziesiątka.

Po jedenastej rundzie czołówka spłaszczyła się, bo trzy osoby miały dziewięć wygranych, a trzy kolejne – osiem. Wiedzieliśmy już, że wśród nich są pretendenci do podium. Na pierwszym stole wygrał Mateusz Borsuk i pewnie z dziesięcioma wygranymi zdobył tytuł XIII Mistrza Wybrzeża. Drugie miejsce przypadło Łukaszowi Tuszyńskiemu po wygranej z Grzegorzem Łukasikiem. Trzecie miejsce – Rafał Lenartowski (po przegranej na pierwszym stole z Mateuszem). Mimo, że kobiety dosyć mocno akcentowały w tym turnieju swoją obecność (często w czołowej dziesiątce gościliśmy trzy a czasem nawet cztery panie), do podium jednak nie wytrwały. Nalepsza z nich – Irena Sołdan – zajęła piąte miejsce.

Były puchary, nagrody pieniężne w różnych kategoriach i upominki dla wszystkich uczestników. Sporą grupę debiutantów nagrodzono 30-dniowymi kodamy do gry w internecie ufundowanymi przez serwis zagraj.pl.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich. Podziękowania dla organizatorów na czele z Lucyną Śniadach i sponsorów – bez których takie imprezy na pewno nie odbyłyby się. Gościnna Rumia zaprasza oczywiście na kolejne turnieje scrabble.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Wybrzeża
XI Mistrzostwa Wybrzeża
X Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuOtwarty (ograniczenie liczby miejsc do 70)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuMateusz Borsuk
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 17 maja (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:15 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 18 maja (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieKanapki, ciasta, kawa, herbata — poczęstunek;

Obiad w restauracji „Gruzin” w cenie 20 zł, do wyboru:
1. Gulasz gruziński serwowany z kaszą bulgur i ogórkiem kiszonym
2. Czachaboli — kurczak duszony z warzywami w delikatnym sosie pomidorowym podawany z opiekanymi ziemniakami
3. Kebab grillowany z baraniny w cieście lawasz serwowanym z kaszą bulgur i surówką sezonową
4. Dorsz z pieca w sosie miętowo-maślanym serwowany z ryżem ziołowym i gotowanymi warzywami

Rezerwacja obiadów do 13 maja.
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło Scrabble
Pokój 5-osobowy – 180 zł
Pokój 3-osobowy – 140 zł
Pokój 2 – osobowy – 120 zł
Śniadanie płatne dodatkowe – 15 zł
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64 — e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry

NagrodyPuchary za podium, nagrody pieniężne: od I do V miejsca odpowiednio 500zł, 300zł, 200zł, 150zł, 100zł; za każde rozstawienie na miejscu trzynastym — 50zł, najlepsza kobieta (poza podium) — 100zł, najlepszy klubowicz (poza podium) — 100zł, najlepszy rumianin — 100zł, najlepszy debiut — puchar, markowe okulary za 13 miejsce w klasyfikacji końcowej, nagrody rzeczowe dla wszystkich pozostałych
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury w Rumi tel. 058 67 10 737
Lucyna Śniadach tel. 692 821 335 calka44@wp.pl
SponsorzyUrząd Miasta Rumia
Dyrektor MDK p. Ludwik Bach
Euro Optic Salon Optyczny — Anna Lenartowska
Księgarnia „Słowo” Rumia — Lucyna Śniadach


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Borsuk               Reda                   138.47     10.0     5331     1965     1170
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.46      9.0     5068     1784      886
  3 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 147.15      9.0     4957     1795      747
  4 Grzegorz        Łukasik              Konojady               137.32      9.0     4803     1841      560
  5 Irena           Sołdan               Sopot                  139.87      9.0     4558     1744      230
  6 Anita           Bruska               Gdynia                 120.69      8.0     4855     1663      990
  7 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               153.34      8.0     4704     1688      469
  8 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 110.76      8.0     4699     1532      974
  9 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.03      8.0     4689     1652      401
 10 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                112.07      8.0     4494     1648      378
 11 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  128.37      7.0     4846     1570      396
 12 Maciej          Perzyński            Piła                   127.84      7.0     4757     1529      523
 13 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 134.81      7.0     4655     1497      636
 14 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 103.92      7.0     4601     1483        8
 15 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 119.73      7.0     4563     1629      219
 16 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 119.94      7.0     4499     1529      496
 17 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.19      7.0     4493     1529      218
 18 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           115.52      7.0     4458     1480       68
 19 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 115.00      7.0     4407     1569      -40
 20 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.13      7.0     4401     1439      125
 21 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              113.75      7.0     4320     1591      -53
 22 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 111.56      7.0     4162     1484      -21
 23 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  132.83      6.0     4612     1378      229
 24 Paweł           Zbrowski             Gdynia                 122.59      6.0     4557     1478       63
 25 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               121.95      6.0     4518     1363      234
 26 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.14      6.0     4513     1504       75
 27 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 131.36      6.0     4426     1413      136
 28 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.74      6.0     4368     1356     -157
 29 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 108.53      6.0     4314     1458      -92
 30 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              102.45      6.0     4223     1326       78
 31 Jakub           Onoszko              Gdynia                 110.71      6.0     4172     1349     -402
 32 Wiesław         Kożyczkowski         Miłobądz               107.58      6.0     4144     1301      -18
 33 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 109.17      6.0     4099     1414     -616
 34 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              105.72      6.0     4012     1289      103
 35 Izabela         Wyłoga               Elbląg                 100.00      6.0     3933     1406     -400
 36 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      6.0     3871     1271      -34
 37 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 118.42      5.0     4495     1194      282
 38 Joanna          Nawrocka             Bydgoszcz              110.11      5.0     4300     1202      601
 39 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               103.23      5.0     4205     1274     -392
 40 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              119.96      5.0     4130     1299     -418
 41 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.0     4114     1263      -30
 42 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  114.86      5.0     4054     1290     -170
 43 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 100.83      5.0     4008     1269     -457
 44 Katarzyna       Dębska               Ostróda                105.52      5.0     3975     1196     -334
 45 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.0     3905     1191     -257
 46 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     3756     1232     -406
 47 Lidia           Żywna                Gdynia                 101.42      4.0     4137     1170     -413
 48 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               104.79      4.0     4097     1083      -12
 49 Monika          Siemaszko            Lipiany                111.34      4.0     4023     1162      -25
 50 Teresa          Prystupa             Zajączkowo             100.00      4.0     3656     1069     -413
 51 Teresa          Pietracha            Wejherowo              100.00      4.0     3481     1107     -318
 52 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3369      896     -148
 53 Grażyna         Kula                 Gdańsk                 107.74      3.0     2432      726       37
 54 Kinga           Buczkowska           Gdynia                 100.00      2.5     3070      784     -510
 55 Dawid           Gackowski            Rumia                  100.00      2.5     2933      781     -631
 56 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.5     2475      792    -1186
 57 Artur           Pydych               Gdańsk                 100.00      2.0     1705      631     -990
 58 Zuzanna         Wołowiec             Gdynia                 100.00      1.5     1502      462     -889
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Wybrzeża



	Kazimierz Merklejn 153.34 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Bednaruk              110.76 +  382: 312  161
    2     3 Juliusz        Czupryniak            121.95 +  363: 330  172
    3     4 Rafał          Lenartowski           147.15 +  372: 330  197
    4     4 Paweł          Zbrowski              122.59 -  367: 412   73
    5     5 Grzegorz       Łukasik               137.32 -  358: 395   87
    6    15 Maciej         Perzyński             127.84 -  332: 346   78
    7    20 Grzegorz       Koczkodon             132.83 +  355: 305  183
    8     9 Agnieszka      Kozak                 103.92 +  548: 322  154
    9     6 Dariusz        Białobrzewski         115.00 +  427: 326  165
   10     8 Dariusz        Nawrocki              113.75 -  378: 476   64
   11     7 Łukasz         Baranowski            126.14 +  380: 376  176
   12     4 Jolanta        Chłopińska            128.37 +  442: 305  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Rafał Lenartowski 147.15 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sylwia         Łada                  110.74 +  556: 303  161
    2     2 Anita          Bruska                120.69 +  335: 297  171
    3     4 Kazimierz      Merklejn              153.34 -  330: 372  103
    4     7 Monika         Siemaszko             111.34 +  372: 346  161
    5     7 Dariusz        Ulatowski             112.07 +  406: 322  162
    6     5 Dariusz        Białobrzewski         115.00 +  509: 365  165
    7     3 Grzegorz       Łukasik               137.32 -  366: 454   87
    8     5 Mieczysław     Pastuszak             109.17 +  403: 332  159
    9     3 Natalia        Woźniak               130.03 +  475: 341  180
   10     2 Michał         Mikołajczyk           119.73 +  357: 315  170
   11     1 Mateusz        Borsuk                138.47 +  491: 373  188
   12     1 Mateusz        Borsuk                138.47 -  357: 390   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Łukasz Tuszyński 146.46 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Onoszko               110.71 +  484: 315  161
    2     5 Łukasz         Baranowski            126.14 -  340: 364   76
    3     9 Sylwia         Łada                  110.74 +  532: 246  161
    4     5 Dariusz        Ulatowski             112.07 -  347: 349   62
    5    10 Marcela        Wołowiec              131.36 +  450: 432  181
    6     6 Jolanta        Chłopińska            128.37 +  415: 357  178
    7     4 Artur          Wawrzynowski          108.53 +  393: 297  159
    8     2 Mateusz        Borsuk                138.47 -  403: 435   88
    9     4 Maciej         Kuczyński             134.81 +  341: 329  185
   10     4 Krzysztof      Sporczyk              126.19 +  442: 364  176
   11     3 Michał         Mikołajczyk           119.73 +  474: 375  170
   12     2 Grzegorz       Łukasik               137.32 +  447: 319  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Irena Sołdan 139.87 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Nawrocka              110.11 +  349: 330  160
    2    11 Monika         Siemaszko             111.34 -  333: 350   61
    3    15 Maciej         Perzyński             127.84 +  421: 397  178
    4    14 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 +  421: 279  162
    5     9 Bartłomiej     Dalecki               114.86 +  375: 279  165
    6     2 Mateusz        Borsuk                138.47 -  253: 492   88
    7     6 Anita          Bruska                120.69 -  253: 378   71
    8    13 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  414: 296  166
    9     7 Paweł          Zbrowski              122.59 +  411: 388  173
   10     6 Maciej         Kuczyński             134.81 +  421: 358  185
   11     5 Dariusz        Nawrocki              113.75 +  484: 412  164
   12     3 Anita          Bruska                120.69 +  423: 369  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Mateusz Borsuk 138.47 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mieczysław     Pastuszak             109.17 +  618: 241  159
    2     1 Tomasz         Lewiński              119.96 +  407: 251  170
    3     1 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 +  465: 305  170
    4     1 Natalia        Woźniak               130.03 -  311: 487   80
    5     3 Łukasz         Baranowski            126.14 +  506: 309  176
    6     2 Irena          Sołdan                139.87 +  492: 253  190
    7     2 Paweł          Zbrowski              122.59 +  441: 330  173
    8     2 Łukasz         Tuszyński             146.46 +  435: 403  196
    9     1 Michał         Mikołajczyk           119.73 +  407: 401  170
   10     1 Grzegorz       Łukasik               137.32 +  486: 333  187
   11     1 Rafał          Lenartowski           147.15 -  373: 491   97
   12     1 Rafał          Lenartowski           147.15 +  390: 357  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 12 163.75




	Grzegorz Łukasik 137.32 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 +  507: 325  158
    2     4 Marcela        Wołowiec              131.36 +  369: 331  181
    3     5 Łukasz         Baranowski            126.14 -  283: 451   76
    4    11 Artur          Wawrzynowski          108.53 +  456: 270  159
    5     5 Kazimierz      Merklejn              153.34 +  395: 358  203
    6     4 Dariusz        Nawrocki              113.75 +  405: 207  164
    7     3 Rafał          Lenartowski           147.15 +  454: 366  197
    8     1 Michał         Mikołajczyk           119.73 +  437: 330  170
    9     2 Anita          Bruska                120.69 +  462: 295  171
   10     1 Mateusz        Borsuk                138.47 -  333: 486   88
   11     2 Jolanta        Chłopińska            128.37 +  383: 377  178
   12     2 Łukasz         Tuszyński             146.46 -  319: 447   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Maciej Kuczyński 134.81 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Artur          Wawrzynowski          108.53 -  348: 359   59
    2    20 Bartłomiej     Dalecki               114.86 -  364: 375   65
    3    23 Teresa         Pietracha             100.00 +  465: 222  150
    4    15 Lidia          Żywna                 101.42 +  473: 305  151
    5    12 Andrzej        Burczyk               100.83 +  492: 260  151
    6     7 Łukasz         Baranowski            126.14 +  396: 381  176
    7     5 Dariusz        Ulatowski             112.07 +  370: 357  162
    8     3 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 +  354: 326  170
    9     4 Łukasz         Tuszyński             146.46 -  329: 341   96
   10     6 Irena          Sołdan                139.87 -  358: 421   90
   11     6 Lucyna         Śniadach              113.13 -  371: 399   63
   12     8 Dariusz        Nawrocki              113.75 +  335: 273  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Grzegorz Koczkodon 132.83 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grażyna        Kula                  107.74 +  363: 327  158
    2     7 Paweł          Zbrowski              122.59 -  351: 456   73
    3    21 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 -  356: 360   62
    4    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  385: 263  150
    5    20 Izabela        Wyłoga                100.00 -  378: 401   50
    6    18 Andrzej        Burczyk               100.83 -  395: 434   51
    7    20 Kazimierz      Merklejn              153.34 -  305: 355  103
    8    22 Lidia          Żywna                 101.42 +  439: 303  151
    9    20 Tomasz         Lewiński              119.96 +  419: 343  170
   10    16 Katarzyna      Dębska                105.52 +  458: 258  156
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              126.19 +  389: 329  176
   12     9 Maciej         Perzyński             127.84 -  374: 554   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Marcela Wołowiec 131.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Monika         Krzysztofek           105.72 +  378: 297  156
    2     4 Grzegorz       Łukasik               137.32 -  331: 369   87
    3    11 Alina          Białobrzewska         118.42 -  320: 531   68
    4    17 Juliusz        Czupryniak            121.95 +  420: 276  172
    5    10 Łukasz         Tuszyński             146.46 -  432: 450   96
    6    16 Lidia          Żywna                 101.42 +  454: 278  151
    7    13 Tomasz         Lewiński              119.96 +  402: 251  170
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              126.19 -  280: 440   76
    9    12 Waldemar       Kudliński             102.45 -  378: 392   52
   10    15 Dariusz        Białobrzewski         115.00 +  372: 330  165
   11    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  356: 306  150
   12    11 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 -  303: 370   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Natalia Woźniak 130.03 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Dębska                105.52 +  412: 378  156
    2    12 Dariusz        Nawrocki              113.75 +  450: 317  164
    3     7 Dariusz        Białobrzewski         115.00 +  344: 339  165
    4     1 Mateusz        Borsuk                138.47 +  487: 311  188
    5     1 Paweł          Zbrowski              122.59 -  406: 437   73
    6     3 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 +  335: 322  170
    7     1 Michał         Mikołajczyk           119.73 -  320: 327   70
    8     6 Izabela        Wyłoga                100.00 +  418: 311  150
    9     3 Rafał          Lenartowski           147.15 -  341: 475   97
   10     7 Maciej         Perzyński             127.84 +  426: 339  178
   11     4 Anita          Bruska                120.69 -  257: 420   71
   12     5 Michał         Mikołajczyk           119.73 +  493: 312  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Jolanta Chłopińska 128.37 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Szachowicz            104.79 +  455: 343  155
    2     8 Jan            Pawłowski             100.00 +  367: 355  150
    3     8 Juliusz        Czupryniak            121.95 +  365: 311  172
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              126.19 +  411: 304  176
    5     2 Michał         Mikołajczyk           119.73 -  387: 456   70
    6     6 Łukasz         Tuszyński             146.46 -  357: 415   96
    7     7 Dariusz        Białobrzewski         115.00 -  399: 456   65
    8     7 Paweł          Zbrowski              122.59 +  408: 314  173
    9     5 Krzysztof      Zawadzki              103.23 +  579: 325  153
   10     3 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 +  436: 346  170
   11     2 Grzegorz       Łukasik               137.32 -  377: 383   87
   12     4 Kazimierz      Merklejn              153.34 -  305: 442  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Maciej Perzyński 127.84 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Kozak                 103.92 +  426: 358  154
    2    10 Artur          Wawrzynowski          108.53 -  317: 362   59
    3    15 Irena          Sołdan                139.87 -  397: 421   90
    4    18 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  331: 388   66
    5    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  466: 332  150
    6    15 Kazimierz      Merklejn              153.34 +  346: 332  203
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              126.19 -  335: 394   76
    8    17 Bartłomiej     Dalecki               114.86 +  343: 338  165
    9    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  508: 167  150
   10     7 Natalia        Woźniak               130.03 -  339: 426   80
   11    12 Krzysztof      Zawadzki              103.23 +  395: 342  153
   12     9 Grzegorz       Koczkodon             132.83 +  554: 374  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Krzysztof Sporczyk 126.19 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Zawadzki              103.23 +  403: 314  153
    2    15 Andrzej        Burczyk               100.83 +  461: 319  151
    3     6 Artur          Wawrzynowski          108.53 +  383: 304  159
    4     3 Jolanta        Chłopińska            128.37 -  304: 411   78
    5     8 Dariusz        Białobrzewski         115.00 -  318: 367   65
    6    13 Izabela        Wyłoga                100.00 -  280: 329   50
    7    14 Maciej         Perzyński             127.84 +  394: 335  178
    8     8 Marcela        Wołowiec              131.36 +  440: 280  181
    9    10 Mieczysław     Pastuszak             109.17 +  399: 385  159
   10     4 Łukasz         Tuszyński             146.46 -  364: 442   96
   11    11 Grzegorz       Koczkodon             132.83 -  329: 389   83
   12    12 Łukasz         Baranowski            126.14 +  418: 400  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Łukasz Baranowski 126.14 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Kudliński             102.45 +  378: 347  152
    2     5 Łukasz         Tuszyński             146.46 +  364: 340  196
    3     5 Grzegorz       Łukasik               137.32 +  451: 283  187
    4     2 Michał         Mikołajczyk           119.73 -  312: 375   70
    5     3 Mateusz        Borsuk                138.47 -  309: 506   88
    6     7 Maciej         Kuczyński             134.81 -  381: 396   85
    7    18 Bartłomiej     Dalecki               114.86 +  383: 344  165
    8    12 Artur          Wawrzynowski          108.53 +  416: 369  159
    9     9 Dariusz        Nawrocki              113.75 -  328: 374   64
   10    11 Mieczysław     Pastuszak             109.17 +  415: 306  159
   11     7 Kazimierz      Merklejn              153.34 -  376: 380  103
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              126.19 -  400: 418   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Paweł Zbrowski 122.59 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lidia          Żywna                 101.42 +  464: 267  151
    2     7 Grzegorz       Koczkodon             132.83 +  456: 351  183
    3     2 Dariusz        Ulatowski             112.07 +  299: 288  162
    4     4 Kazimierz      Merklejn              153.34 +  412: 367  203
    5     1 Natalia        Woźniak               130.03 +  437: 406  180
    6     1 Michał         Mikołajczyk           119.73 -  354: 357   70
    7     2 Mateusz        Borsuk                138.47 -  330: 441   88
    8     7 Jolanta        Chłopińska            128.37 -  314: 408   78
    9     7 Irena          Sołdan                139.87 -  388: 411   90
   10     9 Krzysztof      Zawadzki              103.23 +  417: 286  153
   11     8 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  326: 507   66
   12    10 Agnieszka      Kozak                 103.92 -  360: 405   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Juliusz Czupryniak 121.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Burczyk               100.83 +  508: 380  151
    2     3 Kazimierz      Merklejn              153.34 -  330: 363  103
    3     8 Jolanta        Chłopińska            128.37 -  311: 365   78
    4    17 Marcela        Wołowiec              131.36 -  276: 420   81
    5    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  416: 364  150
    6    17 Joanna         Nawrocka              110.11 +  349: 332  160
    7    19 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 -  286: 317   62
    8    19 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 +  454: 368  158
    9    16 Artur          Wawrzynowski          108.53 -  365: 373   59
   10    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  340: 416   50
   11    19 Monika         Siemaszko             111.34 +  400: 302  161
   12    15 Izabela        Wyłoga                100.00 +  483: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Anita Bruska 120.69 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Teresa         Balewska              100.00 +  392: 207  150
    2     2 Rafał          Lenartowski           147.15 -  297: 335   97
    3    14 Grażyna        Kula                  107.74 +  450: 291  158
    4    12 Izabela        Wyłoga                100.00 +  503: 238  150
    5     4 Dariusz        Nawrocki              113.75 -  359: 369   64
    6     9 Tomasz         Lewiński              119.96 +  509: 367  170
    7     6 Irena          Sołdan                139.87 +  378: 253  190
    8     4 Dariusz        Białobrzewski         115.00 +  423: 345  165
    9     2 Grzegorz       Łukasik               137.32 -  295: 462   87
   10     5 Dariusz        Ulatowski             112.07 +  460: 318  162
   11     4 Natalia        Woźniak               130.03 +  420: 257  180
   12     3 Irena          Sołdan                139.87 -  369: 423   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Tomasz Lewiński 119.96 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kinga          Buczkowska            100.00 +  401: 287  150
    2     1 Mateusz        Borsuk                138.47 -  251: 407   88
    3    19 Lucyna         Śniadach              113.13 +  395: 365  163
    4     8 Jakub          Onoszko               110.71 +  429: 377  161
    5     6 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 -  313: 378   70
    6     9 Anita          Bruska                120.69 -  367: 509   71
    7    13 Marcela        Wołowiec              131.36 -  251: 402   81
    8    21 Monika         Krzysztofek           105.72 -  294: 388   56
    9    20 Grzegorz       Koczkodon             132.83 -  343: 419   83
   10    23 Teresa         Prystupa              100.00 +  441: 346  150
   11    20 Bartłomiej     Dalecki               114.86 +  359: 336  165
   12    18 Jakub          Onoszko               110.71 -  286: 334   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Agnieszka Kaczkowska 119.94 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dawid          Gackowski             100.00 +  408: 277  150
    2    13 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 +  395: 218  162
    3     1 Mateusz        Borsuk                138.47 -  305: 465   88
    4    13 Mieczysław     Pastuszak             109.17 +  487: 297  159
    5     6 Tomasz         Lewiński              119.96 +  378: 313  170
    6     3 Natalia        Woźniak               130.03 -  322: 335   80
    7     8 Dariusz        Nawrocki              113.75 +  425: 280  164
    8     3 Maciej         Kuczyński             134.81 -  326: 354   85
    9     8 Izabela        Wyłoga                100.00 +  365: 307  150
   10     3 Jolanta        Chłopińska            128.37 -  346: 436   78
   11    10 Dariusz        Ulatowski             112.07 -  372: 418   62
   12    11 Marcela        Wołowiec              131.36 +  370: 303  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Michał Mikołajczyk 119.73 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  465: 155  150
    2     6 Lucyna         Śniadach              113.13 +  431: 347  163
    3     3 Monika         Siemaszko             111.34 +  419: 301  161
    4     2 Łukasz         Baranowski            126.14 +  375: 312  176
    5     2 Jolanta        Chłopińska            128.37 +  456: 387  178
    6     1 Paweł          Zbrowski              122.59 +  357: 354  173
    7     1 Natalia        Woźniak               130.03 +  327: 320  180
    8     1 Grzegorz       Łukasik               137.32 -  330: 437   87
    9     1 Mateusz        Borsuk                138.47 -  401: 407   88
   10     2 Rafał          Lenartowski           147.15 -  315: 357   97
   11     3 Łukasz         Tuszyński             146.46 -  375: 474   96
   12     5 Natalia        Woźniak               130.03 -  312: 493   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Alina Białobrzewska 118.42 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  405: 352  150
    2    14 Dariusz        Białobrzewski         115.00 -  389: 393   65
    3    11 Marcela        Wołowiec              131.36 +  531: 320  181
    4     6 Dariusz        Nawrocki              113.75 -  326: 409   64
    5    11 Katarzyna      Szachowicz            104.79 +  396: 307  155
    6     8 Sylwia         Łada                  110.74 -  328: 373   61
    7    11 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  336: 411   66
    8    16 Jan            Pawłowski             100.00 -  310: 317   50
    9    19 Lidia          Żywna                 101.42 -  331: 395   51
   10    22 Anna           Lenartowska           100.00 -  339: 372   50
   11    25 Teresa         Pietracha             100.00 +  356: 238  150
   12    22 Lidia          Żywna                 101.42 +  448: 326  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Maria Krzyżanowska 115.52 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Lenartowska           100.00 +  360: 354  150
    2     9 Dariusz        Ulatowski             112.07 -  361: 372   62
    3    18 Bartłomiej     Dalecki               114.86 -  306: 375   65
    4    18 Maciej         Perzyński             127.84 +  388: 331  178
    5    14 Jakub          Onoszko               110.71 -  305: 349   61
    6    24 Katarzyna      Dębska                105.52 +  444: 328  156
    7    11 Alina          Białobrzewska         118.42 +  411: 336  168
    8    13 Irena          Sołdan                139.87 -  296: 414   90
    9    13 Agnieszka      Kozak                 103.92 +  411: 333  154
   10    13 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 +  378: 305  162
   11     8 Paweł          Zbrowski              122.59 +  507: 326  173
   12     6 Andrzej        Bednaruk              110.76 -  291: 567   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Dariusz Białobrzewski 115.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Teresa         Pietracha             100.00 +  312: 284  150
    2    14 Alina          Białobrzewska         118.42 +  393: 389  168
    3     7 Natalia        Woźniak               130.03 -  339: 344   80
    4     9 Waldemar       Kudliński             102.45 +  362: 323  152
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              126.19 +  367: 318  176
    6     5 Rafał          Lenartowski           147.15 -  365: 509   97
    7     7 Jolanta        Chłopińska            128.37 +  456: 399  178
    8     4 Anita          Bruska                120.69 -  345: 423   71
    9     6 Kazimierz      Merklejn              153.34 -  326: 427  103
   10    15 Marcela        Wołowiec              131.36 -  330: 372   81
   11    15 Jakub          Onoszko               110.71 +  466: 342  161
   12    13 Waldemar       Kudliński             102.45 +  346: 317  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Bartłomiej Dalecki 114.86 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jan            Pawłowski             100.00 -  285: 361   50
    2    20 Maciej         Kuczyński             134.81 +  375: 364  185
    3    18 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  375: 306  166
    4    10 Andrzej        Bednaruk              110.76 +  313: 308  161
    5     9 Irena          Sołdan                139.87 -  279: 375   90
    6    14 Krzysztof      Zawadzki              103.23 -  349: 392   53
    7    18 Łukasz         Baranowski            126.14 -  344: 383   76
    8    17 Maciej         Perzyński             127.84 -  338: 343   78
    9    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  334: 341   50
   10    25 Teresa         Pietracha             100.00 +  338: 323  150
   11    20 Tomasz         Lewiński              119.96 -  336: 359   70
   12    24 Monika         Siemaszko             111.34 +  388: 369  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Dariusz Nawrocki 113.75 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Izabela        Wyłoga                100.00 +  346: 311  150
    2    12 Natalia        Woźniak               130.03 -  317: 450   80
    3    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  417: 223  150
    4     6 Alina          Białobrzewska         118.42 +  409: 326  168
    5     4 Anita          Bruska                120.69 +  369: 359  171
    6     4 Grzegorz       Łukasik               137.32 -  207: 405   87
    7     8 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 -  280: 425   70
    8    14 Andrzej        Bednaruk              110.76 +  440: 349  161
    9     9 Łukasz         Baranowski            126.14 +  374: 328  176
   10     8 Kazimierz      Merklejn              153.34 +  476: 378  203
   11     5 Irena          Sołdan                139.87 -  412: 484   90
   12     8 Maciej         Kuczyński             134.81 -  273: 335   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Lucyna Śniadach 113.13 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Teresa         Prystupa              100.00 +  374: 283  150
    2     6 Michał         Mikołajczyk           119.73 -  347: 431   70
    3    19 Tomasz         Lewiński              119.96 -  365: 395   70
    4    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  444: 265  150
    5    15 Joanna         Nawrocka              110.11 +  370: 298  160
    6    12 Mieczysław     Pastuszak             109.17 -  324: 410   59
    7    16 Andrzej        Burczyk               100.83 +  326: 304  151
    8    15 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 -  422: 440   62
    9    14 Sylwia         Łada                  110.74 +  358: 354  161
   10    10 Artur          Wawrzynowski          108.53 +  368: 349  159
   11     6 Maciej         Kuczyński             134.81 +  399: 371  185
   12     7 Dariusz        Ulatowski             112.07 -  304: 376   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Dariusz Ulatowski 112.07 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Artur          Pydych                100.00 +  428: 187  150
    2     9 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  372: 361  166
    3     2 Paweł          Zbrowski              122.59 -  288: 299   73
    4     5 Łukasz         Tuszyński             146.46 +  349: 347  196
    5     7 Rafał          Lenartowski           147.15 -  322: 406   97
    6    10 Agnieszka      Kozak                 103.92 +  411: 371  154
    7     5 Maciej         Kuczyński             134.81 -  357: 370   85
    8    10 Jakub          Onoszko               110.71 +  451: 289  161
    9    11 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 +  404: 350  162
   10     5 Anita          Bruska                120.69 -  318: 460   71
   11    10 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 +  418: 372  170
   12     7 Lucyna         Śniadach              113.13 +  376: 304  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Agnieszka Piotrowicz 111.56 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  343: 313  150
    2    13 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 -  218: 395   70
    3    21 Grzegorz       Koczkodon             132.83 +  360: 356  183
    4    14 Irena          Sołdan                139.87 -  279: 421   90
    5    19 Krzysztof      Zawadzki              103.23 -  348: 406   53
    6    23 Katarzyna      Szachowicz            104.79 +  413: 275  155
    7    19 Juliusz        Czupryniak            121.95 +  317: 286  172
    8    15 Lucyna         Śniadach              113.13 +  440: 422  163
    9    11 Dariusz        Ulatowski             112.07 -  350: 404   62
   10    13 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  305: 378   66
   11    17 Sylwia         Łada                  110.74 +  426: 315  161
   12    14 Mieczysław     Pastuszak             109.17 +  363: 212  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Monika Siemaszko 111.34 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zuzanna        Wołowiec              100.00 +  420: 157  150
    2    11 Irena          Sołdan                139.87 +  350: 333  190
    3     3 Michał         Mikołajczyk           119.73 -  301: 419   70
    4     7 Rafał          Lenartowski           147.15 -  346: 372   97
    5    13 Agnieszka      Kozak                 103.92 -  268: 413   54
    6    19 Andrzej        Bednaruk              110.76 -  278: 400   61
    7    25 Teresa         Pietracha             100.00 +  347: 239  150
    8    18 Waldemar       Kudliński             102.45 -  342: 364   52
    9    23 Andrzej        Burczyk               100.83 -  275: 345   51
   10    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  425: 218  150
   11    19 Juliusz        Czupryniak            121.95 -  302: 400   72
   12    24 Bartłomiej     Dalecki               114.86 -  369: 388   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Andrzej Bednaruk 110.76 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              153.34 -  312: 382  103
    2    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  467: 172  150
    3    12 Anna           Lenartowska           100.00 +  389: 317  150
    4    10 Bartłomiej     Dalecki               114.86 -  308: 313   65
    5    18 Mieczysław     Pastuszak             109.17 -  330: 345   59
    6    19 Monika         Siemaszko             111.34 +  400: 278  161
    7    17 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 +  350: 317  158
    8    14 Dariusz        Nawrocki              113.75 -  349: 440   64
    9    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  412: 327  150
   10    12 Monika         Krzysztofek           105.72 +  493: 236  156
   11     9 Izabela        Wyłoga                100.00 +  322: 307  150
   12     6 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  567: 291  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Sylwia Łada 110.74 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Lenartowski           147.15 -  303: 556   97
    2    17 Agnieszka      Kozak                 103.92 +  410: 391  154
    3     9 Łukasz         Tuszyński             146.46 -  246: 532   96
    4    23 Grażyna        Kula                  107.74 +  384: 316  158
    5    16 Waldemar       Kudliński             102.45 +  457: 286  152
    6     8 Alina          Białobrzewska         118.42 +  373: 328  168
    7    10 Izabela        Wyłoga                100.00 -  348: 350   50
    8    11 Krzysztof      Zawadzki              103.23 -  325: 327   53
    9    14 Lucyna         Śniadach              113.13 -  354: 358   63
   10    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  383: 329  150
   11    17 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 -  315: 426   62
   12    17 Krzysztof      Zawadzki              103.23 +  470: 326  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Jakub Onoszko 110.71 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             146.46 -  315: 484   96
    2    26 Teresa         Balewska              100.00 +  480: 258  150
    3    10 Krzysztof      Zawadzki              103.23 +  397: 334  153
    4     8 Tomasz         Lewiński              119.96 -  377: 429   70
    5    14 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  349: 305  166
    6    11 Artur          Wawrzynowski          108.53 -  321: 436   59
    7    15 Waldemar       Kudliński             102.45 +  395: 394  152
    8    10 Dariusz        Ulatowski             112.07 -  289: 451   62
    9    17 Monika         Krzysztofek           105.72 -  263: 443   56
   10    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  310: 288  150
   11    15 Dariusz        Białobrzewski         115.00 -  342: 466   65
   12    18 Tomasz         Lewiński              119.96 +  334: 286  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Joanna Nawrocka 110.11 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Irena          Sołdan                139.87 -  330: 349   90
    2    23 Dawid          Gackowski             100.00 +  411: 243  150
    3    16 Izabela        Wyłoga                100.00 -  303: 353   50
    4    25 Teresa         Prystupa              100.00 +  371: 300  150
    5    15 Lucyna         Śniadach              113.13 -  298: 370   63
    6    17 Juliusz        Czupryniak            121.95 -  332: 349   72
    7    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  301: 303   50
    8    25 Artur          Pydych                100.00 +  400:   1  150
    9    21 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 +  492: 323  158
   10    19 Andrzej        Burczyk               100.83 +  354: 303  151
   11    16 Mieczysław     Pastuszak             109.17 -  366: 420   59
   12    16 Artur          Wawrzynowski          108.53 -  342: 385   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Mieczysław Pastuszak 109.17 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Borsuk                138.47 -  241: 618   88
    2    25 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 +  352: 340  158
    3    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  424: 327  150
    4    13 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 -  297: 487   70
    5    18 Andrzej        Bednaruk              110.76 +  345: 330  161
    6    12 Lucyna         Śniadach              113.13 +  410: 324  163
    7     9 Krzysztof      Zawadzki              103.23 +  375: 343  153
    8     5 Rafał          Lenartowski           147.15 -  332: 403   97
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              126.19 -  385: 399   76
   10    11 Łukasz         Baranowski            126.14 -  306: 415   76
   11    16 Joanna         Nawrocka              110.11 +  420: 366  160
   12    14 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 -  212: 363   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Artur Wawrzynowski 108.53 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Kuczyński             134.81 +  359: 348  185
    2    10 Maciej         Perzyński             127.84 +  362: 317  178
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              126.19 -  304: 383   76
    4    11 Grzegorz       Łukasik               137.32 -  270: 456   87
    5    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  435: 295  150
    6    11 Jakub          Onoszko               110.71 +  436: 321  161
    7     4 Łukasz         Tuszyński             146.46 -  297: 393   96
    8    12 Łukasz         Baranowski            126.14 -  369: 416   76
    9    16 Juliusz        Czupryniak            121.95 +  373: 365  172
   10    10 Lucyna         Śniadach              113.13 -  349: 368   63
   11    13 Agnieszka      Kozak                 103.92 -  375: 402   54
   12    16 Joanna         Nawrocka              110.11 +  385: 342  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Grażyna Kula 107.74 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Koczkodon             132.83 -  327: 363   83
    2    24 Lidia          Żywna                 101.42 +  440: 326  151
    3    14 Anita          Bruska                120.69 -  291: 450   71
    4    23 Sylwia         Łada                  110.74 -  316: 384   61
    5    24 Teresa         Prystupa              100.00 +  427: 294  150
    6    20 Monika         Krzysztofek           105.72 +  357: 254  156
    7    12 Agnieszka      Kozak                 103.92 -  274: 324   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  /  7 103.71




	Wiesław Kożyczkowski 107.58 Miłobądz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Łukasik               137.32 -  325: 507   87
    2    25 Mieczysław     Pastuszak             109.17 -  340: 352   59
    3    26 Teresa         Balewska              100.00 +  298: 233  150
    4    22 Katarzyna      Szachowicz            104.79 -  283: 366   55
    5    23 Katarzyna      Dębska                105.52 +  341: 340  156
    6    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  397: 232  150
    7    17 Andrzej        Bednaruk              110.76 -  317: 350   61
    8    19 Juliusz        Czupryniak            121.95 -  368: 454   72
    9    21 Joanna         Nawrocka              110.11 -  323: 492   60
   10    26 Kinga          Buczkowska            100.00 +  402: 234  150
   11    23 Andrzej        Burczyk               100.83 +  375: 292  151
   12    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  375: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Monika Krzysztofek 105.72 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcela        Wołowiec              131.36 -  297: 378   81
    2    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  335: 350   50
    3    27 Artur          Pydych                100.00 +  395: 227  150
    4    19 Andrzej        Burczyk               100.83 -  329: 330   51
    5    25 Teresa         Pietracha             100.00 +  316: 289  150
    6    20 Grażyna        Kula                  107.74 -  254: 357   58
    7    22 Katarzyna      Szachowicz            104.79 +  335: 334  155
    8    21 Tomasz         Lewiński              119.96 +  388: 294  170
    9    17 Jakub          Onoszko               110.71 +  443: 263  161
   10    12 Andrzej        Bednaruk              110.76 -  236: 493   61
   11    18 Waldemar       Kudliński             102.45 -  298: 344   52
   12    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  386: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Katarzyna Dębska 105.52 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Natalia        Woźniak               130.03 -  378: 412   80
    2    16 Izabela        Wyłoga                100.00 -  296: 354   50
    3    25 Kinga          Buczkowska            100.00 +  361: 290  150
    4    16 Agnieszka      Kozak                 103.92 -  372: 434   54
    5    23 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 -  340: 341   58
    6    24 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  328: 444   66
    7    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  355: 340  150
    8    23 Teresa         Prystupa              100.00 +  280: 267  150
    9    24 Katarzyna      Szachowicz            104.79 +  319: 318  155
   10    16 Grzegorz       Koczkodon             132.83 -  258: 458   83
   11    24 Jan            Pawłowski             100.00 -  292: 356   50
   12    25 Teresa         Prystupa              100.00 +  396: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Katarzyna  Szachowicz 104.79 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jolanta        Chłopińska            128.37 -  343: 455   78
    2    22 Teresa         Prystupa              100.00 +  371: 295  150
    3    22 Agnieszka      Kozak                 103.92 -  351: 404   54
    4    22 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 +  366: 283  158
    5    11 Alina          Białobrzewska         118.42 -  307: 396   68
    6    23 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 -  275: 413   62
    7    22 Monika         Krzysztofek           105.72 -  334: 335   56
    8    24 Teresa         Pietracha             100.00 +  379: 284  150
    9    24 Katarzyna      Dębska                105.52 -  318: 319   56
   10    24 Teresa         Balewska              100.00 +  405: 248  150
   11    22 Anna           Lenartowska           100.00 -  332: 342   50
   12    23 Andrzej        Burczyk               100.83 -  316: 335   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Agnieszka Kozak 103.92 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Perzyński             127.84 -  358: 426   78
    2    17 Sylwia         Łada                  110.74 -  391: 410   61
    3    22 Katarzyna      Szachowicz            104.79 +  404: 351  155
    4    16 Katarzyna      Dębska                105.52 +  434: 372  156
    5    13 Monika         Siemaszko             111.34 +  413: 268  161
    6    10 Dariusz        Ulatowski             112.07 -  371: 411   62
    7    12 Grażyna        Kula                  107.74 +  324: 274  158
    8     9 Kazimierz      Merklejn              153.34 -  322: 548  103
    9    13 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  333: 411   66
   10    17 Lidia          Żywna                 101.42 +  444: 387  151
   11    13 Artur          Wawrzynowski          108.53 +  402: 375  159
   12    10 Paweł          Zbrowski              122.59 +  405: 360  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Krzysztof Zawadzki 103.23 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Sporczyk              126.19 -  314: 403   76
    2    27 Artur          Pydych                100.00 +  399: 226  150
    3    10 Jakub          Onoszko               110.71 -  334: 397   61
    4    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  411: 313  150
    5    19 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 +  406: 348  162
    6    14 Bartłomiej     Dalecki               114.86 +  392: 349  165
    7     9 Mieczysław     Pastuszak             109.17 -  343: 375   59
    8    11 Sylwia         Łada                  110.74 +  327: 325  161
    9     5 Jolanta        Chłopińska            128.37 -  325: 579   78
   10     9 Paweł          Zbrowski              122.59 -  286: 417   73
   11    12 Maciej         Perzyński             127.84 -  342: 395   78
   12    17 Sylwia         Łada                  110.74 -  326: 470   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Waldemar Kudliński 102.45 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Baranowski            126.14 -  347: 378   76
    2    21 Teresa         Pietracha             100.00 +  428: 285  150
    3    13 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  401: 314  150
    4     9 Dariusz        Białobrzewski         115.00 -  323: 362   65
    5    16 Sylwia         Łada                  110.74 -  286: 457   61
    6    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  336: 202  150
    7    15 Jakub          Onoszko               110.71 -  394: 395   61
    8    18 Monika         Siemaszko             111.34 +  364: 342  161
    9    12 Marcela        Wołowiec              131.36 +  392: 378  181
   10    14 Izabela        Wyłoga                100.00 -  291: 388   50
   11    18 Monika         Krzysztofek           105.72 +  344: 298  156
   12    13 Dariusz        Białobrzewski         115.00 -  317: 346   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Lidia Żywna 101.42 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Zbrowski              122.59 -  267: 464   73
    2    24 Grażyna        Kula                  107.74 -  326: 440   58
    3    28 Zuzanna        Wołowiec              100.00 +  448: 109  150
    4    15 Maciej         Kuczyński             134.81 -  305: 473   85
    5    26 Teresa         Balewska              100.00 +  374: 271  150
    6    16 Marcela        Wołowiec              131.36 -  278: 454   81
    7    24 Teresa         Prystupa              100.00 +  401: 314  150
    8    22 Grzegorz       Koczkodon             132.83 -  303: 439   83
    9    19 Alina          Białobrzewska         118.42 +  395: 331  168
   10    17 Agnieszka      Kozak                 103.92 -  387: 444   54
   11    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  327: 363   50
   12    22 Alina          Białobrzewska         118.42 -  326: 448   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Andrzej Burczyk 100.83 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Juliusz        Czupryniak            121.95 -  380: 508   72
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              126.19 -  319: 461   76
    3    24 Dawid          Gackowski             100.00 +  397: 250  150
    4    19 Monika         Krzysztofek           105.72 +  330: 329  156
    5    12 Maciej         Kuczyński             134.81 -  260: 492   85
    6    18 Grzegorz       Koczkodon             132.83 +  434: 395  183
    7    16 Lucyna         Śniadach              113.13 -  304: 326   63
    8    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  309: 384   50
    9    23 Monika         Siemaszko             111.34 +  345: 275  161
   10    19 Joanna         Nawrocka              110.11 -  303: 354   60
   11    23 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 -  292: 375   58
   12    23 Katarzyna      Szachowicz            104.79 +  335: 316  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anita          Bruska                120.69 -  207: 392   71
    2    26 Jakub          Onoszko               110.71 -  258: 480   61
    3    26 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 -  233: 298   58
    4    29 Zuzanna        Wołowiec              100.00 +  326: 100  150
    5    26 Lidia          Żywna                 101.42 -  271: 374   51
    6    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  262: 315   50
    7    27 Artur          Pydych                100.00 -  279: 294   50
    8    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  281: 438   50
    9    27 Kinga          Buczkowska            100.00 +  360: 279  150
   10    24 Katarzyna      Szachowicz            104.79 -  248: 405   55
   11    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  344: 142  150
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 11  81.45




	Kinga Buczkowska 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Lewiński              119.96 -  287: 401   70
    2    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  221: 344   50
    3    25 Katarzyna      Dębska                105.52 -  290: 361   56
    4    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  191: 436   50
    5    28 Artur          Pydych                100.00 -  192: 315   50
    6    29 Zuzanna        Wołowiec              100.00 +  292: 184  150
    7    28 Dawid          Gackowski             100.00 -  225: 249   50
    8    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  336: 214  150
    9    27 Teresa         Balewska              100.00 -  279: 360   50
   10    26 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 -  234: 402   58
   11    28 PAUZA
   12    26 Teresa         Pietracha             100.00 -  223: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     784  / 11  71.27




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Mikołajczyk           119.73 -  155: 465   70
    2    29 Andrzej        Bednaruk              110.76 -  172: 467   61
    3    29 Teresa         Prystupa              100.00 -  211: 244   50
    4    28 Dawid          Gackowski             100.00 +  238: 165  150
    5    27 Anna           Lenartowska           100.00 -  191: 339   50
    6    28 Teresa         Pietracha             100.00 -  176: 361   50
    7    29 Zuzanna        Wołowiec              100.00 -  204: 264   50
    8    28 Kinga          Buczkowska            100.00 -  214: 336   50
    9    28 PAUZA
   10    27 Monika         Siemaszko             111.34 -  218: 425   61
   11    27 Teresa         Balewska              100.00 -  142: 344   50
   12    27 Dawid          Gackowski             100.00 +  254: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     792  / 11  72.00




	Dawid Gackowski 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 -  277: 408   70
    2    23 Joanna         Nawrocka              110.11 -  243: 411   60
    3    24 Andrzej        Burczyk               100.83 -  250: 397   51
    4    28 Mirosław       Dejna                 100.00 -  165: 238   50
    5    29 Zuzanna        Wołowiec              100.00 +  280: 193  150
    6    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  225: 358   50
    7    28 Kinga          Buczkowska            100.00 +  249: 225  150
    8    27 Anna           Lenartowska           100.00 -  193: 386   50
    9    26 Teresa         Pietracha             100.00 -  244: 361   50
   10    28 PAUZA
   11    26 Teresa         Prystupa              100.00 -  256: 333   50
   12    27 Mirosław       Dejna                 100.00 -  251: 254   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     781  / 11  71.00




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Alina          Białobrzewska         118.42 -  352: 405   68
    2    19 Kinga          Buczkowska            100.00 +  344: 221  150
    3    13 Waldemar       Kudliński             102.45 -  314: 401   52
    4    21 Grzegorz       Koczkodon             132.83 -  263: 385   83
    5    21 Maciej         Perzyński             127.84 -  332: 466   78
    6    26 Dawid          Gackowski             100.00 +  358: 225  150
    7    26 Katarzyna      Dębska                105.52 -  340: 355   56
    8    26 Teresa         Balewska              100.00 +  438: 281  150
    9    22 Bartłomiej     Dalecki               114.86 +  341: 334  165
   10    18 Juliusz        Czupryniak            121.95 +  416: 340  172
   11    14 Marcela        Wołowiec              131.36 -  306: 356   81
   12    19 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 -  310: 375   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  354: 360   66
    2    18 Monika         Krzysztofek           105.72 +  350: 335  156
    3    12 Andrzej        Bednaruk              110.76 -  317: 389   61
    4    20 Lucyna         Śniadach              113.13 -  265: 444   63
    5    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  339: 191  150
    6    21 Waldemar       Kudliński             102.45 -  202: 336   52
    7    23 Jan            Pawłowski             100.00 -  272: 339   50
    8    27 Dawid          Gackowski             100.00 +  386: 193  150
    9    25 Teresa         Prystupa              100.00 -  301: 364   50
   10    22 Alina          Białobrzewska         118.42 +  372: 339  168
   11    22 Katarzyna      Szachowicz            104.79 +  342: 332  155
   12    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  371: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bartłomiej     Dalecki               114.86 +  361: 285  165
    2     8 Jolanta        Chłopińska            128.37 -  355: 367   78
    3    20 Mieczysław     Pastuszak             109.17 -  327: 424   59
    4    26 Kinga          Buczkowska            100.00 +  436: 191  150
    5    17 Artur          Wawrzynowski          108.53 -  295: 435   59
    6    22 Wiesław        Kożyczkowski          107.58 -  232: 397   58
    7    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  339: 272  150
    8    16 Alina          Białobrzewska         118.42 +  317: 310  168
    9    15 Maciej         Perzyński             127.84 -  167: 508   78
   10    21 Jakub          Onoszko               110.71 -  288: 310   61
   11    24 Katarzyna      Dębska                105.52 +  356: 292  156
   12    21 Anna           Lenartowska           100.00 -  283: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Teresa Pietracha 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Białobrzewski         115.00 -  284: 312   65
    2    21 Waldemar       Kudliński             102.45 -  285: 428   52
    3    23 Maciej         Kuczyński             134.81 -  222: 465   85
    4    27 Artur          Pydych                100.00 +  281: 215  150
    5    25 Monika         Krzysztofek           105.72 -  289: 316   56
    6    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  361: 176  150
    7    25 Monika         Siemaszko             111.34 -  239: 347   61
    8    24 Katarzyna      Szachowicz            104.79 -  284: 379   55
    9    26 Dawid          Gackowski             100.00 +  361: 244  150
   10    25 Bartłomiej     Dalecki               114.86 -  323: 338   65
   11    25 Alina          Białobrzewska         118.42 -  238: 356   68
   12    26 Kinga          Buczkowska            100.00 +  314: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Teresa Prystupa 100.00 Zajączkowo               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Lucyna         Śniadach              113.13 -  283: 374   63
    2    22 Katarzyna      Szachowicz            104.79 -  295: 371   55
    3    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  244: 211  150
    4    25 Joanna         Nawrocka              110.11 -  300: 371   60
    5    24 Grażyna        Kula                  107.74 -  294: 427   58
    6    27 Artur          Pydych                100.00 +  321: 240  150
    7    24 Lidia          Żywna                 101.42 -  314: 401   51
    8    23 Katarzyna      Dębska                105.52 -  267: 280   56
    9    25 Anna           Lenartowska           100.00 +  364: 301  150
   10    23 Tomasz         Lewiński              119.96 -  346: 441   70
   11    26 Dawid          Gackowski             100.00 +  333: 256  150
   12    25 Katarzyna      Dębska                105.52 -  295: 396   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08




	Artur Pydych 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Ulatowski             112.07 -  187: 428   62
    2    27 Krzysztof      Zawadzki              103.23 -  226: 399   53
    3    27 Monika         Krzysztofek           105.72 -  227: 395   56
    4    27 Teresa         Pietracha             100.00 -  215: 281   50
    5    28 Kinga          Buczkowska            100.00 +  315: 192  150
    6    27 Teresa         Prystupa              100.00 -  240: 321   50
    7    27 Teresa         Balewska              100.00 +  294: 279  150
    8    25 Joanna         Nawrocka              110.11 -    1: 400   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  8  78.88




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Piotrowicz            111.56 -  313: 343   62
    2    28 Zuzanna        Wołowiec              100.00 +  421: 195  150
    3    17 Dariusz        Nawrocki              113.75 -  223: 417   64
    4    24 Krzysztof      Zawadzki              103.23 -  313: 411   53
    5    22 Juliusz        Czupryniak            121.95 -  364: 416   72
    6    25 Teresa         Balewska              100.00 +  315: 262  150
    7    21 Joanna         Nawrocka              110.11 +  303: 301  160
    8    20 Andrzej        Burczyk               100.83 +  384: 309  151
    9    18 Andrzej        Bednaruk              110.76 -  327: 412   61
   10    20 Sylwia         Łada                  110.74 -  329: 383   61
   11    21 Lidia          Żywna                 101.42 +  363: 327  151
   12    20 Monika         Krzysztofek           105.72 -  250: 386   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Zuzanna Wołowiec 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Monika         Siemaszko             111.34 -  157: 420   61
    2    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  195: 421   50
    3    28 Lidia          Żywna                 101.42 -  109: 448   51
    4    29 Teresa         Balewska              100.00 -  100: 326   50
    5    29 Dawid          Gackowski             100.00 -  193: 280   50
    6    29 Kinga          Buczkowska            100.00 -  184: 292   50
    7    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  264: 204  150
    8    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     462  /  7  66.00




	Izabela Wyłoga 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dariusz        Nawrocki              113.75 -  311: 346   64
    2    16 Katarzyna      Dębska                105.52 +  354: 296  156
    3    16 Joanna         Nawrocka              110.11 +  353: 303  160
    4    12 Anita          Bruska                120.69 -  238: 503   71
    5    20 Grzegorz       Koczkodon             132.83 +  401: 378  183
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              126.19 +  329: 280  176
    7    10 Sylwia         Łada                  110.74 +  350: 348  161
    8     6 Natalia        Woźniak               130.03 -  311: 418   80
    9     8 Agnieszka      Kaczkowska            119.94 -  307: 365   70
   10    14 Waldemar       Kudliński             102.45 +  388: 291  152
   11     9 Andrzej        Bednaruk              110.76 -  307: 322   61
   12    15 Juliusz        Czupryniak            121.95 -  284: 483   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Bednaruk              382: 312
   2 Sylwia         Łada                 - Rafał          Lenartowski           303: 556
   3 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Onoszko               484: 315
   4 Joanna         Nawrocka             - Irena          Sołdan                330: 349
   5 Mateusz        Borsuk               - Mieczysław     Pastuszak             618: 241
   6 Wiesław        Kożyczkowski         - Grzegorz       Łukasik               325: 507
   7 Maciej         Kuczyński            - Artur          Wawrzynowski          348: 359
   8 Grażyna        Kula                 - Grzegorz       Koczkodon             327: 363
   9 Marcela        Wołowiec             - Monika         Krzysztofek           378: 297
  10 Katarzyna      Dębska               - Natalia        Woźniak               378: 412
  11 Jolanta        Chłopińska           - Katarzyna      Szachowicz            455: 343
  12 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Perzyński             358: 426
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              403: 314
  14 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Baranowski            347: 378
  15 Paweł          Zbrowski             - Lidia          Żywna                 464: 267
  16 Andrzej        Burczyk              - Juliusz        Czupryniak            380: 508
  17 Anita          Bruska               - Teresa         Balewska              392: 207
  18 Kinga          Buczkowska           - Tomasz         Lewiński              287: 401
  19 Michał         Mikołajczyk          - Mirosław       Dejna                 465: 155
  20 Dawid          Gackowski            - Agnieszka      Kaczkowska            277: 408
  21 Alina          Białobrzewska        - Bernadeta      Kudlińska             405: 352
  22 Anna           Lenartowska          - Maria          Krzyżanowska          354: 360
  23 Bartłomiej     Dalecki              - Jan            Pawłowski             285: 361
  24 Teresa         Pietracha            - Dariusz        Białobrzewski         284: 312
  25 Lucyna         Śniadach             - Teresa         Prystupa              374: 283
  26 Artur          Pydych               - Dariusz        Ulatowski             187: 428
  27 Agnieszka      Piotrowicz           - Barbara        Wiśniewska            343: 313
  28 Zuzanna        Wołowiec             - Monika         Siemaszko             157: 420
  29 Dariusz        Nawrocki             - Izabela        Wyłoga                346: 311


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Lewiński             - Mateusz        Borsuk                251: 407
   2 Rafał          Lenartowski          - Anita          Bruska                335: 297
   3 Juliusz        Czupryniak           - Kazimierz      Merklejn              330: 363
   4 Grzegorz       Łukasik              - Marcela        Wołowiec              369: 331
   5 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Tuszyński             364: 340
   6 Lucyna         Śniadach             - Michał         Mikołajczyk           347: 431
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Zbrowski              351: 456
   8 Jan            Pawłowski            - Jolanta        Chłopińska            355: 367
   9 Dariusz        Ulatowski            - Maria          Krzyżanowska          372: 361
  10 Artur          Wawrzynowski         - Maciej         Perzyński             362: 317
  11 Irena          Sołdan               - Monika         Siemaszko             333: 350
  12 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Nawrocki              450: 317
  13 Agnieszka      Kaczkowska           - Agnieszka      Piotrowicz            395: 218
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Alina          Białobrzewska         393: 389
  15 Andrzej        Burczyk              - Krzysztof      Sporczyk              319: 461
  16 Izabela        Wyłoga               - Katarzyna      Dębska                354: 296
  17 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 410: 391
  18 Monika         Krzysztofek          - Anna           Lenartowska           335: 350
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Kinga          Buczkowska            344: 221
  20 Bartłomiej     Dalecki              - Maciej         Kuczyński             375: 364
  21 Waldemar       Kudliński            - Teresa         Pietracha             428: 285
  22 Katarzyna      Szachowicz           - Teresa         Prystupa              371: 295
  23 Dawid          Gackowski            - Joanna         Nawrocka              243: 411
  24 Lidia          Żywna                - Grażyna        Kula                  326: 440
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Wiesław        Kożyczkowski          352: 340
  26 Jakub          Onoszko              - Teresa         Balewska              480: 258
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Artur          Pydych                399: 226
  28 Barbara        Wiśniewska           - Zuzanna        Wołowiec              421: 195
  29 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Bednaruk              172: 467


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Kaczkowska           - Mateusz        Borsuk                305: 465
   2 Dariusz        Ulatowski            - Paweł          Zbrowski              288: 299
   3 Monika         Siemaszko            - Michał         Mikołajczyk           301: 419
   4 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           372: 330
   5 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Baranowski            283: 451
   6 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Sporczyk              304: 383
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Natalia        Woźniak               339: 344
   8 Juliusz        Czupryniak           - Jolanta        Chłopińska            311: 365
   9 Łukasz         Tuszyński            - Sylwia         Łada                  532: 246
  10 Jakub          Onoszko              - Krzysztof      Zawadzki              397: 334
  11 Alina          Białobrzewska        - Marcela        Wołowiec              531: 320
  12 Andrzej        Bednaruk             - Anna           Lenartowska           389: 317
  13 Bernadeta      Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             314: 401
  14 Grażyna        Kula                 - Anita          Bruska                291: 450
  15 Maciej         Perzyński            - Irena          Sołdan                397: 421
  16 Izabela        Wyłoga               - Joanna         Nawrocka              353: 303
  17 Barbara        Wiśniewska           - Dariusz        Nawrocki              223: 417
  18 Maria          Krzyżanowska         - Bartłomiej     Dalecki               306: 375
  19 Tomasz         Lewiński             - Lucyna         Śniadach              395: 365
  20 Jan            Pawłowski            - Mieczysław     Pastuszak             327: 424
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Grzegorz       Koczkodon             360: 356
  22 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Szachowicz            404: 351
  23 Maciej         Kuczyński            - Teresa         Pietracha             465: 222
  24 Dawid          Gackowski            - Andrzej        Burczyk               250: 397
  25 Katarzyna      Dębska               - Kinga          Buczkowska            361: 290
  26 Teresa         Balewska             - Wiesław        Kożyczkowski          233: 298
  27 Monika         Krzysztofek          - Artur          Pydych                395: 227
  28 Zuzanna        Wołowiec             - Lidia          Żywna                 109: 448
  29 Teresa         Prystupa             - Mirosław       Dejna                 244: 211


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Mateusz        Borsuk                487: 311
   2 Łukasz         Baranowski           - Michał         Mikołajczyk           312: 375
   3 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Sporczyk              411: 304
   4 Paweł          Zbrowski             - Kazimierz      Merklejn              412: 367
   5 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Ulatowski             347: 349
   6 Dariusz        Nawrocki             - Alina          Białobrzewska         409: 326
   7 Rafał          Lenartowski          - Monika         Siemaszko             372: 346
   8 Jakub          Onoszko              - Tomasz         Lewiński              377: 429
   9 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Białobrzewski         323: 362
  10 Andrzej        Bednaruk             - Bartłomiej     Dalecki               308: 313
  11 Artur          Wawrzynowski         - Grzegorz       Łukasik               270: 456
  12 Anita          Bruska               - Izabela        Wyłoga                503: 238
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Kaczkowska            297: 487
  14 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Piotrowicz            421: 279
  15 Lidia          Żywna                - Maciej         Kuczyński             305: 473
  16 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Kozak                 372: 434
  17 Marcela        Wołowiec             - Juliusz        Czupryniak            420: 276
  18 Maciej         Perzyński            - Maria          Krzyżanowska          331: 388
  19 Monika         Krzysztofek          - Andrzej        Burczyk               329: 330
  20 Anna           Lenartowska          - Lucyna         Śniadach              265: 444
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Bernadeta      Kudlińska             385: 263
  22 Katarzyna      Szachowicz           - Wiesław        Kożyczkowski          366: 283
  23 Grażyna        Kula                 - Sylwia         Łada                  316: 384
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Barbara        Wiśniewska            411: 313
  25 Joanna         Nawrocka             - Teresa         Prystupa              371: 300
  26 Kinga          Buczkowska           - Jan            Pawłowski             191: 436
  27 Teresa         Pietracha            - Artur          Pydych                281: 215
  28 Mirosław       Dejna                - Dawid          Gackowski             238: 165
  29 Teresa         Balewska             - Zuzanna        Wołowiec              326: 100


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Paweł          Zbrowski              406: 437
   2 Michał         Mikołajczyk          - Jolanta        Chłopińska            456: 387
   3 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Baranowski            506: 309
   4 Anita          Bruska               - Dariusz        Nawrocki              359: 369
   5 Grzegorz       Łukasik              - Kazimierz      Merklejn              395: 358
   6 Agnieszka      Kaczkowska           - Tomasz         Lewiński              378: 313
   7 Dariusz        Ulatowski            - Rafał          Lenartowski           322: 406
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Białobrzewski         318: 367
   9 Irena          Sołdan               - Bartłomiej     Dalecki               375: 279
  10 Marcela        Wołowiec             - Łukasz         Tuszyński             432: 450
  11 Alina          Białobrzewska        - Katarzyna      Szachowicz            396: 307
  12 Andrzej        Burczyk              - Maciej         Kuczyński             260: 492
  13 Monika         Siemaszko            - Agnieszka      Kozak                 268: 413
  14 Maria          Krzyżanowska         - Jakub          Onoszko               305: 349
  15 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Nawrocka              370: 298
  16 Sylwia         Łada                 - Waldemar       Kudliński             457: 286
  17 Jan            Pawłowski            - Artur          Wawrzynowski          295: 435
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Bednaruk              345: 330
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Piotrowicz            406: 348
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Izabela        Wyłoga                378: 401
  21 Maciej         Perzyński            - Bernadeta      Kudlińska             466: 332
  22 Barbara        Wiśniewska           - Juliusz        Czupryniak            364: 416
  23 Wiesław        Kożyczkowski         - Katarzyna      Dębska                341: 340
  24 Teresa         Prystupa             - Grażyna        Kula                  294: 427
  25 Teresa         Pietracha            - Monika         Krzysztofek           289: 316
  26 Lidia          Żywna                - Teresa         Balewska              374: 271
  27 Mirosław       Dejna                - Anna           Lenartowska           191: 339
  28 Artur          Pydych               - Kinga          Buczkowska            315: 192
  29 Zuzanna        Wołowiec             - Dawid          Gackowski             193: 280


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zbrowski             - Michał         Mikołajczyk           354: 357
   2 Mateusz        Borsuk               - Irena          Sołdan                492: 253
   3 Agnieszka      Kaczkowska           - Natalia        Woźniak               322: 335
   4 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Łukasik               207: 405
   5 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Lenartowski           365: 509
   6 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Tuszyński             357: 415
   7 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Kuczyński             381: 396
   8 Sylwia         Łada                 - Alina          Białobrzewska         373: 328
   9 Tomasz         Lewiński             - Anita          Bruska                367: 509
  10 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Ulatowski             371: 411
  11 Jakub          Onoszko              - Artur          Wawrzynowski          321: 436
  12 Lucyna         Śniadach             - Mieczysław     Pastuszak             324: 410
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Izabela        Wyłoga                280: 329
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Krzysztof      Zawadzki              349: 392
  15 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Perzyński             332: 346
  16 Lidia          Żywna                - Marcela        Wołowiec              278: 454
  17 Juliusz        Czupryniak           - Joanna         Nawrocka              349: 332
  18 Andrzej        Burczyk              - Grzegorz       Koczkodon             434: 395
  19 Monika         Siemaszko            - Andrzej        Bednaruk              278: 400
  20 Grażyna        Kula                 - Monika         Krzysztofek           357: 254
  21 Anna           Lenartowska          - Waldemar       Kudliński             202: 336
  22 Wiesław        Kożyczkowski         - Jan            Pawłowski             397: 232
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Katarzyna      Szachowicz            413: 275
  24 Maria          Krzyżanowska         - Katarzyna      Dębska                444: 328
  25 Teresa         Balewska             - Barbara        Wiśniewska            262: 315
  26 Bernadeta      Kudlińska            - Dawid          Gackowski             358: 225
  27 Teresa         Prystupa             - Artur          Pydych                321: 240
  28 Teresa         Pietracha            - Mirosław       Dejna                 361: 176
  29 Kinga          Buczkowska           - Zuzanna        Wołowiec              292: 184


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Mikołajczyk          - Natalia        Woźniak               327: 320
   2 Paweł          Zbrowski             - Mateusz        Borsuk                330: 441
   3 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Łukasik               366: 454
   4 Łukasz         Tuszyński            - Artur          Wawrzynowski          393: 297
   5 Maciej         Kuczyński            - Dariusz        Ulatowski             370: 357
   6 Anita          Bruska               - Irena          Sołdan                378: 253
   7 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Białobrzewski         399: 456
   8 Dariusz        Nawrocki             - Agnieszka      Kaczkowska            280: 425
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Mieczysław     Pastuszak             343: 375
  10 Izabela        Wyłoga               - Sylwia         Łada                  350: 348
  11 Maria          Krzyżanowska         - Alina          Białobrzewska         411: 336
  12 Agnieszka      Kozak                - Grażyna        Kula                  324: 274
  13 Marcela        Wołowiec             - Tomasz         Lewiński              402: 251
  14 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Sporczyk              335: 394
  15 Waldemar       Kudliński            - Jakub          Onoszko               394: 395
  16 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Burczyk               326: 304
  17 Andrzej        Bednaruk             - Wiesław        Kożyczkowski          350: 317
  18 Bartłomiej     Dalecki              - Łukasz         Baranowski            344: 383
  19 Agnieszka      Piotrowicz           - Juliusz        Czupryniak            317: 286
  20 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             355: 305
  21 Joanna         Nawrocka             - Barbara        Wiśniewska            301: 303
  22 Katarzyna      Szachowicz           - Monika         Krzysztofek           334: 335
  23 Jan            Pawłowski            - Anna           Lenartowska           339: 272
  24 Teresa         Prystupa             - Lidia          Żywna                 314: 401
  25 Monika         Siemaszko            - Teresa         Pietracha             347: 239
  26 Bernadeta      Kudlińska            - Katarzyna      Dębska                340: 355
  27 Artur          Pydych               - Teresa         Balewska              294: 279
  28 Dawid          Gackowski            - Kinga          Buczkowska            249: 225
  29 Zuzanna        Wołowiec             - Mirosław       Dejna                 264: 204


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Mikołajczyk           437: 330
   2 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Tuszyński             435: 403
   3 Maciej         Kuczyński            - Agnieszka      Kaczkowska            354: 326
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Anita          Bruska                345: 423
   5 Rafał          Lenartowski          - Mieczysław     Pastuszak             403: 332
   6 Natalia        Woźniak              - Izabela        Wyłoga                418: 311
   7 Paweł          Zbrowski             - Jolanta        Chłopińska            314: 408
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Marcela        Wołowiec              440: 280
   9 Agnieszka      Kozak                - Kazimierz      Merklejn              322: 548
  10 Dariusz        Ulatowski            - Jakub          Onoszko               451: 289
  11 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              325: 327
  12 Łukasz         Baranowski           - Artur          Wawrzynowski          416: 369
  13 Irena          Sołdan               - Maria          Krzyżanowska          414: 296
  14 Andrzej        Bednaruk             - Dariusz        Nawrocki              349: 440
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Lucyna         Śniadach              440: 422
  16 Alina          Białobrzewska        - Jan            Pawłowski             310: 317
  17 Maciej         Perzyński            - Bartłomiej     Dalecki               343: 338
  18 Waldemar       Kudliński            - Monika         Siemaszko             364: 342
  19 Wiesław        Kożyczkowski         - Juliusz        Czupryniak            368: 454
  20 Barbara        Wiśniewska           - Andrzej        Burczyk               384: 309
  21 Monika         Krzysztofek          - Tomasz         Lewiński              388: 294
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Lidia          Żywna                 439: 303
  23 Katarzyna      Dębska               - Teresa         Prystupa              280: 267
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Teresa         Pietracha             379: 284
  25 Joanna         Nawrocka             - Artur          Pydych                400:   1
  26 Teresa         Balewska             - Bernadeta      Kudlińska             281: 438
  27 Anna           Lenartowska          - Dawid          Gackowski             386: 193
  28 Kinga          Buczkowska           - Mirosław       Dejna                 336: 214
  29 Zuzanna        Wołowiec             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Mikołajczyk          - Mateusz        Borsuk                401: 407
   2 Grzegorz       Łukasik              - Anita          Bruska                462: 295
   3 Natalia        Woźniak              - Rafał          Lenartowski           341: 475
   4 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Kuczyński             341: 329
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Chłopińska            325: 579
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Kazimierz      Merklejn              326: 427
   7 Irena          Sołdan               - Paweł          Zbrowski              411: 388
   8 Izabela        Wyłoga               - Agnieszka      Kaczkowska            307: 365
   9 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Baranowski            374: 328
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Sporczyk              385: 399
  11 Dariusz        Ulatowski            - Agnieszka      Piotrowicz            404: 350
  12 Marcela        Wołowiec             - Waldemar       Kudliński             378: 392
  13 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Kozak                 411: 333
  14 Lucyna         Śniadach             - Sylwia         Łada                  358: 354
  15 Jan            Pawłowski            - Maciej         Perzyński             167: 508
  16 Juliusz        Czupryniak           - Artur          Wawrzynowski          365: 373
  17 Monika         Krzysztofek          - Jakub          Onoszko               443: 263
  18 Andrzej        Bednaruk             - Barbara        Wiśniewska            412: 327
  19 Lidia          Żywna                - Alina          Białobrzewska         395: 331
  20 Tomasz         Lewiński             - Grzegorz       Koczkodon             343: 419
  21 Wiesław        Kożyczkowski         - Joanna         Nawrocka              323: 492
  22 Bartłomiej     Dalecki              - Bernadeta      Kudlińska             334: 341
  23 Monika         Siemaszko            - Andrzej        Burczyk               275: 345
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Katarzyna      Dębska                318: 319
  25 Teresa         Prystupa             - Anna           Lenartowska           364: 301
  26 Dawid          Gackowski            - Teresa         Pietracha             244: 361
  27 Teresa         Balewska             - Kinga          Buczkowska            360: 279
  28 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               486: 333
   2 Rafał          Lenartowski          - Michał         Mikołajczyk           357: 315
   3 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Kaczkowska            436: 346
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Tuszyński             364: 442
   5 Anita          Bruska               - Dariusz        Ulatowski             460: 318
   6 Maciej         Kuczyński            - Irena          Sołdan                358: 421
   7 Natalia        Woźniak              - Maciej         Perzyński             426: 339
   8 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Nawrocki              378: 476
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Zbrowski              286: 417
  10 Artur          Wawrzynowski         - Lucyna         Śniadach              349: 368
  11 Łukasz         Baranowski           - Mieczysław     Pastuszak             415: 306
  12 Andrzej        Bednaruk             - Monika         Krzysztofek           493: 236
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Maria          Krzyżanowska          305: 378
  14 Izabela        Wyłoga               - Waldemar       Kudliński             388: 291
  15 Marcela        Wołowiec             - Dariusz        Białobrzewski         372: 330
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Dębska                458: 258
  17 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Kozak                 387: 444
  18 Juliusz        Czupryniak           - Bernadeta      Kudlińska             340: 416
  19 Andrzej        Burczyk              - Joanna         Nawrocka              303: 354
  20 Sylwia         Łada                 - Barbara        Wiśniewska            383: 329
  21 Jakub          Onoszko              - Jan            Pawłowski             310: 288
  22 Alina          Białobrzewska        - Anna           Lenartowska           339: 372
  23 Teresa         Prystupa             - Tomasz         Lewiński              346: 441
  24 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Szachowicz            248: 405
  25 Teresa         Pietracha            - Bartłomiej     Dalecki               323: 338
  26 Kinga          Buczkowska           - Wiesław        Kożyczkowski          234: 402
  27 Mirosław       Dejna                - Monika         Siemaszko             218: 425
  28 Dawid          Gackowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           373: 491
   2 Grzegorz       Łukasik              - Jolanta        Chłopińska            383: 377
   3 Michał         Mikołajczyk          - Łukasz         Tuszyński             375: 474
   4 Anita          Bruska               - Natalia        Woźniak               420: 257
   5 Irena          Sołdan               - Dariusz        Nawrocki              484: 412
   6 Maciej         Kuczyński            - Lucyna         Śniadach              371: 399
   7 Łukasz         Baranowski           - Kazimierz      Merklejn              376: 380
   8 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Zbrowski              507: 326
   9 Izabela        Wyłoga               - Andrzej        Bednaruk              307: 322
  10 Agnieszka      Kaczkowska           - Dariusz        Ulatowski             372: 418
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Sporczyk              389: 329
  12 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Zawadzki              395: 342
  13 Artur          Wawrzynowski         - Agnieszka      Kozak                 375: 402
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Marcela        Wołowiec              306: 356
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Jakub          Onoszko               466: 342
  16 Joanna         Nawrocka             - Mieczysław     Pastuszak             366: 420
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Sylwia         Łada                  426: 315
  18 Monika         Krzysztofek          - Waldemar       Kudliński             298: 344
  19 Monika         Siemaszko            - Juliusz        Czupryniak            302: 400
  20 Tomasz         Lewiński             - Bartłomiej     Dalecki               359: 336
  21 Barbara        Wiśniewska           - Lidia          Żywna                 363: 327
  22 Anna           Lenartowska          - Katarzyna      Szachowicz            342: 332
  23 Wiesław        Kożyczkowski         - Andrzej        Burczyk               375: 292
  24 Katarzyna      Dębska               - Jan            Pawłowski             292: 356
  25 Teresa         Pietracha            - Alina          Białobrzewska         238: 356
  26 Dawid          Gackowski            - Teresa         Prystupa              256: 333
  27 Mirosław       Dejna                - Teresa         Balewska              142: 344
  28 Kinga          Buczkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                357: 390
   2 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Łukasik               447: 319
   3 Anita          Bruska               - Irena          Sołdan                369: 423
   4 Jolanta        Chłopińska           - Kazimierz      Merklejn              305: 442
   5 Michał         Mikołajczyk          - Natalia        Woźniak               312: 493
   6 Andrzej        Bednaruk             - Maria          Krzyżanowska          567: 291
   7 Dariusz        Ulatowski            - Lucyna         Śniadach              376: 304
   8 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Kuczyński             273: 335
   9 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Koczkodon             554: 374
  10 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Zbrowski              405: 360
  11 Agnieszka      Kaczkowska           - Marcela        Wołowiec              370: 303
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Baranowski            418: 400
  13 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Białobrzewski         317: 346
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Piotrowicz            212: 363
  15 Juliusz        Czupryniak           - Izabela        Wyłoga                483: 284
  16 Joanna         Nawrocka             - Artur          Wawrzynowski          342: 385
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  326: 470
  18 Jakub          Onoszko              - Tomasz         Lewiński              334: 286
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Wiesław        Kożyczkowski          310: 375
  20 Barbara        Wiśniewska           - Monika         Krzysztofek           250: 386
  21 Jan            Pawłowski            - Anna           Lenartowska           283: 371
  22 Alina          Białobrzewska        - Lidia          Żywna                 448: 326
  23 Andrzej        Burczyk              - Katarzyna      Szachowicz            335: 316
  24 Bartłomiej     Dalecki              - Monika         Siemaszko             388: 369
  25 Katarzyna      Dębska               - Teresa         Prystupa              396: 295
  26 Kinga          Buczkowska           - Teresa         Pietracha             223: 314
  27 Mirosław       Dejna                - Dawid          Gackowski             254: 251
  28 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 19-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              153.96  29869  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.80  29490  193
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.41  29416  193
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.34  29707  195
   6 Kamil Górka                    Kraków               151.24  28585  189
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             149.75  29650  198
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.65  20053  134
   9 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  11 Justyna Górka                  Kraków               148.66  27949  188
  12 Dawid Pikul                    Poznań               148.59  28233  190
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.11  27992  189
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.31  27694  188
  15 Marek Reda                     Dębówka              146.92  27914  190
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.03  29206  200
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.75  26527  182
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.59  16889  116
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.08  27807  193
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.34  28524  199
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  26 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.57  26945  189
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  28 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.87  27892  198
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  32 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.37  21055  150
  33 Irena Sołdan                   Sopot                140.35  27088  193
  34 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  35 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.21  27341  195
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.54  27350  196
  39 Robert Kamiński                Warszawa             139.26  24371  175
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.25  24648  177
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.28  27517  199
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.49  25710  187
  47 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  48 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  17106  125
  49 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.13  12796   94
  50 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  51 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  52 Karol Waniek                   Wrocław              135.72  13436   99
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  54 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  55 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.51  13280   98
  56 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.24  22180  164
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  59 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  61 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Marek Syczuk                   Warszawa             133.85  14724  110
  64 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.82   8297   62
  65 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.58  26582  199
  66 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  67 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  68 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.13  14911  112
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  71 Krzysztof Jaworski             Warszawa             132.79  14740  111
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            132.79   6905   52
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           132.62  26126  197
  74 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.54  10868   82
  75 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  76 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  77 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.29  26326  199
  78 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  79 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  81 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.07  26213  200
  83 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.95  24880  190
  84 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.71  12548   96
  85 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  86 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.52  24015  184
  87 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  88 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.23  11981   92
  89 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.96  24693  190
  90 Janusz Krupiński               Bytom                129.96  20274  156
  91 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.92  17669  136
  92 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.76  15960  123
  93 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  94 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  95 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  96 Artur Koszel                   Warszawa             129.39  22385  173
  97 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.39  23160  179
  98 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  99 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
 100 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
 101 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 102 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 103 Radosław Jachna                Łódź                 128.68  13769  107
 104 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 105 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 106 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 107 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  15719  123
 108 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.42   6626   52
 109 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.36  12354   97
 110 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 111 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 112 Rafał Matczak                  Milanówek            127.13  15383  121
 113 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.96   6348   50
 114 Joanna Jewtuch                 Warszawa             126.93  23736  187
 115 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.93  25132  198
 116 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 117 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 118 Krzysztof Gibas                Kraków               126.26  24873  197
 119 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.17  18421  146
 120 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 121 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 122 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.56  25111  200
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 124 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 125 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 126 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 127 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 128 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 129 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 130 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 131 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.89  22672  183
 132 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.74  24129  195
 133 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.71  16577  134
 134 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.62  24725  200
 135 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 136 Szymon Dąbrowski               Warszawa             123.21  24518  199
 137 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.96  16722  136
 138 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 139 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 140 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.68   7974   65
 141 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.65  23303  190
 142 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 143 Marek Rogalski                 Warszawa             122.52  20216  165
 144 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 145 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 146 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 147 Juliusz Czupryniak             Warszawa             122.27  24332  199
 148 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 149 Czesław Grajewski              Białystok            122.21  24443  200
 150 Marcin Ceglarek                Kraków               122.08  14894  122
 151 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.90  24137  198
 152 Magdalena Kublik               Warszawa             121.83  15594  128
 153 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 154 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 155 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.31  24262  200
 156 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 157 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.17  23023  190
 158 Anita Bruska                   Gdynia               121.07  17434  144
 159 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 160 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 161 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 162 Marta Świątkowska              Wrocław              120.58  20017  166
 163 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 164 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 165 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       120.36   4694   39
 166 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 167 Krzysztof Bonda                Białystok            120.31  11550   96
 168 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 169 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 170 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 171 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 172 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 119.73  14487  121
 173 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 174 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.19  23599  198
 175 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 176 Marta Bajorek                  Warszawa             119.09  23461  197
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             118.92  10346   87
 178 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 179 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 180 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 181 Teresa Zalewska                Racibórz             118.45  14214  120
 182 Adam Janicki                   Wrocław              118.21  18322  155
 183 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 184 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 186 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.61  17288  147
 187 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 188 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 189 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.11  18035  154
 191 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 192 Renata Andracka                Zwola                116.81  22778  195
 193 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 194 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 195 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            116.38   5586   48
 197 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            116.23  18945  163
 198 Paweł Morga                    Warszawa             116.08  12537  108
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             115.89   7417   64
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.84  21083  182
 201 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.64   9829   85
 202 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 203 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 204 Agnieszka Biegańska            Białystok            115.35  10958   95
 205 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.29  20175  175
 206 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 208 Anna Krynicka                  Warszawa             114.82  14927  130
 209 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.54  13974  122
 210 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 211 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.17  17582  154
 212 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 213 Marianna Kozłowska             Białystok            113.69  16712  147
 214 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 215 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.50   4086   36
 216 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.48  13731  121
 217 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 218 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 219 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  22570  199
 220 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 221 Lucyna Śniadach                Rumia                113.00  16498  146
 222 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 223 Urszula Solarska               Łódź                 112.61  22409  199
 224 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 225 Agnieszka Matus                Milanówek            112.43   9332   83
 226 Anna Biegańska                 Białystok            112.41   9218   82
 227 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 228 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.83  16104  144
 230 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 232 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.77   5365   48
 233 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 234 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 235 Damian Łupiński                Konojady             111.25   4005   36
 236 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 237 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 238 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.91  21516  194
 239 Jakub Onoszko                  Gdynia               110.86  14745  133
 240 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 241 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 242 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 243 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.94   5277   48
 244 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 245 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.74  20082  183
 246 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 247 Monika Siemaszko               Lipiany              109.56  10737   98
 248 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 250 Aleksandra Brzeska             Piastów              108.72  10981  101
 251 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 252 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 253 Sławomir Długosz               Ostróda              108.02  17608  163
 254 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 255 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 256 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 257 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 258 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            107.57   5056   47
 259 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 260 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 261 Józef Burzyński                Ełk                  106.66  13546  127
 262 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 264 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.86   4446   42
 265 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 266 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.64   5810   55
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.07  16496  157
 268 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.94  15007  143
 269 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 270 Elżbieta Święcka               Białystok            104.78   3877   37
 271 Michał Garnowski               Pasłęk               104.78   3772   36
 272 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.68  20518  196
 273 Maria Pokorska                 Warszawa             104.68  13294  127
 274 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 275 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.53   8049   77
 276 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.39  18790  180
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.18  16357  157
 278 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.85  19836  191
 279 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 280 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 281 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 282 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 283 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            103.01  17923  174
 284 Anna Arana                     Warszawa             102.61   9953   97
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             102.47   9017   88
 286 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 287 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 288 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 289 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 290 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         101.79   4275   42
 291 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 292 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 293 Marcin Stachowski              Wydartowo I          101.45  19783  195
 294 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 295 Lidia Żywna                    Gdynia               101.09   9604   95
 296 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 297 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.94  14049  142
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                98.33   7768   79
 300 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 301 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 302 Sylwia Buks                    Warszawa              97.52  17261  177
 303 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 304 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 305 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 306 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 307 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 308 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 309 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.98   5243   57
 310 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 312 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                91.45  11523  126
 313 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.12  16311  179
 314 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 318 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 319 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 320 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 321 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            85.39   3928   46
 322 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 323 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 324 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 325 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 326 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 327 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 328 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 330 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 331 Mirosław Dejna                 Sampława              60.62  11821  195




Poczekalnia na dzień 19-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.93   3049   27
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            100.96   2524   25
  12 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  15 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  16 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.75   3114   24
  17 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.33   2984   24
  18 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  21 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  22 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  23 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  26 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  27 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            114.62   2751   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  29 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  30 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  31 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  32 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.67   2584   24
  33 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  34 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  35 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  36 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  37 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  38 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  39 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  40 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  42 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  43 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  44 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  45 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.04   1841   23
  46 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  47 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  48 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  49 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  50 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  51 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  52 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  53 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  54 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  55 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  56 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  57 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  58 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  59 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      112.00   2240   20
  60 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  61 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  62 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  63 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                83.26   1582   19
  64 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  65 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  66 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  67 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  68 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  69 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  70 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  71 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  72 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  73 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  74 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  75 Adam Słapiński                 Warszawa             107.79   1509   14
  76 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  77 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  78 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  79 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  80 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  81 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  82 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  83 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  84 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  85 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  86 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  87 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  88 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  89 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  90 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  91 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  92 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  93 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  94 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  95 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  96 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  97 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  98 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
  99 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 100 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 101 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 102 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 103 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 104 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 105 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 106 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 107 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 108 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 109 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 110 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 111 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 112 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 113 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 114 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 115 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 116 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 117 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 118 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 119 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 120 Izabela Wyłoga                 Elbląg               116.92   1403   12
 121 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 122 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 123 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 124 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 125 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 126 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 127 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 129 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 130 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 131 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 132 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 133 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 134 Paulina Mech                   Kraków               108.00   1296   12
 135 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 136 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 137 Andrzej Burczyk                Gdynia               105.75   1269   12
 138 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 139 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 140 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 142 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 143 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 144 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 145 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 146 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 147 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 148 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 149 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 150 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 151 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 152 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 153 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 154 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 155 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 156 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 157 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 158 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 159 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 160 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 161 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 162 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 163 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 164 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 165 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 166 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 167 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 168 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 169 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 170 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 171 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 172 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 173 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 174 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 175 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 176 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 177 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 178 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 179 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 180 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 181 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 182 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 183 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 184 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 185 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 186 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 187 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 188 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 189 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 190 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 191 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 192 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 193 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 194 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 195 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 196 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 197 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 198 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 199 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 200 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 201 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 202 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 203 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 204 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 205 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 206 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 207 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 208 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 209 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 210 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 211 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 212 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 213 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 214 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 215 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 216 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 217 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 218 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 219 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 220 Teresa Balewska                Reda                  81.45    896   11
 221 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 222 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 223 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 224 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 225 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 226 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 227 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 228 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 229 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 230 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 231 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 232 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 233 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 234 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 235 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 236 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 237 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 238 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 239 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 240 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 241 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 242 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 243 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 244 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 245 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 246 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 247 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 248 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 249 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 250 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 251 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 252 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 253 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 254 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 255 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 256 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 257 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 258 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 259 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 260 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 261 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 262 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 263 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 264 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 265 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 266 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 267 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 268 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 269 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 270 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 271 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 272 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 273 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 274 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 275 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 276 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 277 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 278 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 279 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 280 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 281 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 282 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 283 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 284 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 285 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 286 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 287 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 288 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 289 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 290 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 291 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 292 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 293 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 294 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 295 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 296 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 297 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 298 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 299 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 300 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 301 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 302 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 303 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 304 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 305 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 306 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 307 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 308 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 309 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 310 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 311 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 312 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 313 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 314 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 315 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 316 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 317 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 318 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 319 Ewa Stypułkowska               Warszawa              60.00    240    4
 320 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 321 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 322 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 323 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 324 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 325 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 326 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 327 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 328 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 329 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 330 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 331 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 332 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 333 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 334 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 335 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 336 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 337 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie