Warszawa11
kwietnia
Warszawa 11-12 kwietnia Urodziny Alfreda w ramach III Festiwalu Rozrywek UmysłowychMistrzostwa Regionów 2015
Rumia18
kwietnia
Rumia 18-19 kwietnia XIV Mistrzostwa Wybrzeża
Stargard25
kwietnia
Stargard 25-26 kwietnia II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego i Starosty StargardzkiegoMistrzostwa Regionów 2015
Rafał Lenartowski zwycięża w Rumi!18 - 19 kwietnia 2015 — XIV Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 18 - 19 kwietnia 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Rafał Lenartowski zwycięża w Rumi!Rumia nie szczędziła promieni słonecznych. Pogoda dopisała i w tak uroczych okolicznościach mogliśmy rozegrać po raz czternasty scrabblowe Mistrzostwa Wybrzeża.

Rywalizacja sportowa trwała aż do ostatnich chwil turnieju. Pojedynek o tytuł mistrza oglądaliśmy na pierwszym stole, gdzie spotkali się Kazimierz MerklejnRafał Lenartowski (przy stanie punktowym 9.5 do 9). Kazik jednak swój pojedynek przegrał i Rafał pewnie zwyciężył w turnieju (424:311). Bardzo dobry występ Kaziemierza Merklejna dał mu drugie miejsce na podium. Mateusz Borsuk w pojedynku ze Stanisławem Rydzikiem — zakończonym stanem punktowym 412:366 — wywalczył sobie trzecie miejsce na podium. Staszek po przegranej z Mateuszem ostatecznie wylądował na szóstej pozycji. Dalej to już konsekwencje pojedynków na kolejnych stołach — czwarty był Miłosz Wrzałek, po wygranej z Jolantą Chłopińską. Piąte (ostatnie premiowane miejsce nagrodą pieniężną) zajął Maciej Perzyński — po zdecydowanej wygranej z Łukaszem Tuszyńskim (499:398) .

Podczas turnieju organizatorzy zadbali o smaczny poczęstunek w formie przekąsek na słono i słodko. Pyszności dostępne były dla uczestników turnieju przez czas trwania gier w MDK.

W tym roku czternaste miejsca były premiowane w każdej rundzie. W gronie szczęśliwych czternastek zagościli: Grzegorz Koczkodon, Kazimierz Merklejn, Agnieszka Kaczkowska (dwukrotnie), Łukasz Baranowski, Michał Mikołajczyk, Krzysztof Sporczyk (dwukrotnie), Jakub Onoszko, Maciej Kuczyński, Lucyna Śniadach, Maria Krzyżanowska, Artur Wawrzynowski.

Były puchary, nagrody pieniężne i upominki dla wszystkich uczestników. W klasyfikacji najlepiej sklasyfikowanych kobiet w turnieju wygrała Jolanta Chłopińska, a druga była Irena Sołdan.
Najlepszą debiutantką została Patrycja Matulewicz.
Nagrodzono również dwa największe "skoki tygrysa" (Wojciech SilnickiLidia Żywna).
Najlepszym zawodnikiem z klubu rumskiego (poza klasyfikacją na podium) okazał się Grzegorz Łukasik.
Najlepszy gracz z Trójmiasta — Michał Mikołajczyk.
Z okazji 19 kwietnia nagrodzono również miejsce 19 w turnieju — na nim znalazła się Agnieszka Kaczkowska.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich.
Podziękowania dla organizatorów na czele z Lucyną Śniadach i sponsorów:

- Dyrektor MDK pan Ludwik Bach,
- Urząd Miasta Rumia, - Euro Optic Salon Optyczny — Anna Lenartowska
- Małgorzata Jóźwiak (biżuteria autorska).
Bez nich takie imprezy na pewno nie odbyłyby się.

Gorące podziękowania również dla "Mikrusów", którzy to z całych sił — jak co roku — włączyli się w organizację turnieju. W imieniu organizatora i własnym dziękuję też za przybycie wszystkim zawodnikom — bo to właśnie Wy tworzycie atmosferę tego miejsca i turnieju. Przybywajcie jeszcze liczniej! Zapraszamy na kolejne spotkania przy scrabblach w Rumi.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Wybrzeża
XII Mistrzostwa Wybrzeża
XI Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuOtwarty (ograniczenie liczby miejsc do 60)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuMateusz Borsuk
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 18 kwietnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:15 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie rozgrywek

Niedziela, 19 kwietnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Wyżywieniekanapki, ciasta, kawa, herbata — poczęstunek;

obiad — catering do wyboru:
1. kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana – 13 zł
2. pierś w cieście, ziemniaki, marchewka z groszkiem – 13 zł
3. pierogi z kapustą i grzybami, okraszone:) (10 szt.) – 12 zł
4. pierogi ruskie, okraszone:) (10 szt.) – 12 zł
5. zupa pomidorowa z makaronem – 4 zł
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło Scrabble
Pokój 5-osobowy – 180 zł
Pokój 3-osobowy – 140 zł
Pokój 2 – osobowy – 120 zł
Śniadanie płatne dodatkowe – 15 zł
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64 — e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry
Inne hotele
Nagrodynagrody pieniężne: od I do V miejsca odpowiednio 500 zł, 300 zł, 200 zł, 150 zł, 100 zł; za każde rozstawienie na miejscu czternastym – 50 zł, najlepsza kobieta (poza podium) – 100 zł, najlepszy klubowicz (poza podium) – 100 zł, najlepszy rumianin — 100zł, najlepszy debiut – puchar, nagrody rzeczowe dla wszystkich pozostałych
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury w Rumi tel. 058 67 10 737
Lucyna Śniadach tel. 692 821 335, e-mail: calka44@wp.pl
SponsorzyDyrektor MDK p. Ludwik Bach
Urząd Miasta Rumia
Euro Optic Salon Optyczny — Anna Lenartowska


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 152.55     10.0     4757     2006      534
  2 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               147.47      9.5     5047     1974      723
  3 Mateusz         Borsuk               Reda                   147.31      9.0     5051     1881      722
  4 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.03      9.0     4873     1857      346
  5 Maciej          Perzyński            Piła                   130.89      8.5     4465     1756      271
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.94      8.0     4916     1817      607
  7 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.87      8.0     4795     1747      417
  8 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.90      8.0     4742     1691      517
  9 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 125.73      8.0     4572     1582      451
 10 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.09      7.5     4484     1662       72
 11 Irena           Sołdan               Sopot                  135.21      7.0     4936     1489      670
 12 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               140.78      7.0     4920     1645      297
 13 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.38      7.0     4701     1593      -38
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.14      7.0     4696     1571       96
 15 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 129.64      7.0     4684     1548      483
 16 Jakub           Onoszko              Gdynia                 115.14      7.0     4515     1517      521
 17 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  132.60      7.0     4455     1582      -62
 18 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 109.86      7.0     4392     1450       84
 19 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 128.78      7.0     4326     1626       90
 20 Katarzyna       Kowalska             Katowice               115.79      7.0     4200     1408       43
 21 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           117.64      6.5     4438     1617       59
 22 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 131.07      6.0     4844     1404      271
 23 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 110.70      6.0     4482     1462       98
 24 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      6.0     4454     1297      397
 25 Lucyna          Śniadach             Rumia                  111.63      6.0     4439     1441      224
 26 Wojciech        Silnicki             Elbląg                 100.00      6.0     4362     1349     -134
 27 Anita           Bruska               Gdynia                 123.25      6.0     4357     1383      -59
 28 Paweł           Zbrowski             Gdynia                 122.74      6.0     4323     1386      414
 29 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 113.69      6.0     4184     1357      126
 30 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  118.22      6.0     4099     1381        7
 31 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               110.59      6.0     4092     1430     -593
 32 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  107.55      6.0     4060     1358     -254
 33 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               101.90      6.0     4029     1314     -239
 34 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              107.55      5.5     4029     1331     -370
 35 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.62      5.0     4260     1301       28
 36 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              103.70      5.0     4164     1241      -14
 37 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              107.45      5.0     4141     1341      -77
 38 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      5.0     4098     1175      234
 39 Katarzyna       Dębska               Ostróda                107.03      5.0     4087     1281     -371
 40 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.14      5.0     4062     1298     -524
 41 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              100.00      5.0     3960     1251     -350
 42 Michał          Kolaj                Ostróda                120.49      5.0     2881     1043      379
 43 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      4.5     4060     1104       32
 44 Sławomir        Długosz              Ostróda                115.72      4.5     3927     1077     -116
 45 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               120.70      4.0     4310     1171       14
 46 Grażyna         Kula                 Gdańsk                 107.00      4.0     4255     1096     -163
 47 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             108.05      4.0     3844      998      -82
 48 Alicja          Wałaszewska-Kempa    Gdynia                 100.00      4.0     3297     1022      175
 49 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      3.5     3689      939      -19
 50 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      3.5     3683      943     -139
 51 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3582      896     -374
 52 Magdalena       Maternicka           Gdynia                 100.00      3.5     3254      910     -535
 53 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      2.5     3689      807     -294
 54 Aneta           Maternicka           Gdynia                 100.00      2.5     3257      799     -798
 55 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      2.5     3215      811     -797
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Wybrzeża



	Rafał Lenartowski 152.55 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mieczysław     Pastuszak             113.69 +  445: 321  164
    2     7 Ireneusz       Moralewicz            127.38 +  500: 285  177
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  368: 356  181
    4     2 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 +  387: 363  179
    5     2 Maria          Krzyżanowska          117.64 +  355: 312  168
    6     1 Kazimierz      Merklejn              147.47 -  281: 635   97
    7     2 Michał         Kolaj                 120.49 +  410: 266  170
    8     2 Stanisław      Rydzik                148.94 +  371: 337  199
    9     2 Mateusz        Borsuk                147.31 +  367: 360  197
   10     2 Maciej         Perzyński             130.89 +  482: 302  181
   11     2 Miłosz         Wrzałek               146.03 -  367: 375   96
   12     1 Kazimierz      Merklejn              147.47 +  424: 311  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2006  / 12 167.17




	Stanisław Rydzik 148.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Lucyna         Śniadach              111.63 +  399: 319  162
    2     2 Michał         Kolaj                 120.49 +  408: 336  170
    3     3 Łukasz         Tuszyński             140.78 +  397: 378  191
    4     4 Maria          Krzyżanowska          117.64 -  296: 437   68
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  551: 345  181
    6     5 Łukasz         Baranowski            129.64 +  376: 353  180
    7     3 Miłosz         Wrzałek               146.03 +  603: 272  196
    8     2 Rafał          Lenartowski           152.55 -  337: 371  103
    9     1 Kazimierz      Merklejn              147.47 +  476: 312  197
   10     3 Mateusz        Borsuk                147.31 -  307: 429   97
   11     4 Zbigniew       Wietecki              124.87 +  400: 345  175
   12     2 Mateusz        Borsuk                147.31 -  366: 412   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Kazimierz Merklejn 147.47 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Artur          Wawrzynowski          110.70 +  419: 386  161
    2    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  377: 356  150
    3     4 Łukasz         Baranowski            129.64 +  385: 302  180
    4     1 Miłosz         Wrzałek               146.03 +  517: 331  196
    5     1 Grzegorz       Łukasik               138.90 +  432: 283  189
    6     1 Rafał          Lenartowski           152.55 +  635: 281  203
    7     1 Łukasz         Tuszyński             140.78 +  504: 386  191
    8     1 Mateusz        Borsuk                147.31 +  391: 378  197
    9     1 Stanisław      Rydzik                148.94 -  312: 476   99
   10     1 Zbigniew       Wietecki              124.87 +  439: 396  175
   11     1 Jolanta        Chłopińska            130.09 =  325: 325  130
   12     1 Rafał          Lenartowski           152.55 -  311: 424  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 12 164.50




	Mateusz Borsuk 147.31 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Łada                  110.62 +  431: 379  161
    2    10 Sławomir       Długosz               115.72 +  413: 338  166
    3     7 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 -  374: 407   79
    4     9 Katarzyna      Dębska                107.03 +  394: 389  157
    5     6 Jakub          Onoszko               115.14 +  445: 357  165
    6     4 Zbigniew       Wietecki              124.87 +  423: 359  175
    7     4 Grzegorz       Łukasik               138.90 +  523: 311  189
    8     1 Kazimierz      Merklejn              147.47 -  378: 391   97
    9     2 Rafał          Lenartowski           152.55 -  360: 367  103
   10     3 Stanisław      Rydzik                148.94 +  429: 307  199
   11     3 Łukasz         Tuszyński             140.78 +  469: 358  191
   12     2 Stanisław      Rydzik                148.94 +  412: 366  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Miłosz Wrzałek 146.03 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Zawadzki              110.59 +  598: 265  161
    2     1 Tomasz         Lewiński              107.55 +  336: 290  158
    3     2 Zbigniew       Wietecki              124.87 +  431: 297  175
    4     1 Kazimierz      Merklejn              147.47 -  331: 517   97
    5     4 Paweł          Zbrowski              122.74 +  406: 364  173
    6     3 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 +  451: 361  179
    7     3 Stanisław      Rydzik                148.94 -  272: 603   99
    8     3 Grzegorz       Koczkodon             132.60 +  491: 353  183
    9     3 Maciej         Perzyński             130.89 -  356: 395   81
   10     5 Maria          Krzyżanowska          117.64 +  420: 372  168
   11     2 Rafał          Lenartowski           152.55 +  375: 367  203
   12     3 Jolanta        Chłopińska            130.09 +  406: 343  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 12 154.75




	Łukasz Tuszyński 140.78 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Bednaruk              109.86 +  453: 324  160
    2     6 Jolanta        Chłopińska            130.09 +  455: 382  180
    3     3 Stanisław      Rydzik                148.94 -  378: 397   99
    4     6 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  352: 264  150
    5     5 Michał         Mikołajczyk           125.73 +  397: 335  176
    6     6 Maria          Krzyżanowska          117.64 +  399: 319  168
    7     1 Kazimierz      Merklejn              147.47 -  386: 504   97
    8     4 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 +  466: 248  179
    9     4 Zbigniew       Wietecki              124.87 -  368: 527   75
   10     6 Grzegorz       Koczkodon             132.60 +  510: 355  183
   11     3 Mateusz        Borsuk                147.31 -  358: 469   97
   12     4 Maciej         Perzyński             130.89 -  398: 499   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Grzegorz Łukasik 138.90 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Gołęcki               108.05 +  422: 189  158
    2    11 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 +  441: 322  168
    3     5 Jakub          Onoszko               115.14 +  374: 337  165
    4     3 Maciej         Perzyński             130.89 +  503: 323  181
    5     1 Kazimierz      Merklejn              147.47 -  283: 432   97
    6     2 Michał         Kolaj                 120.49 -  371: 410   70
    7     4 Mateusz        Borsuk                147.31 -  311: 523   97
    8     8 Michał         Mikołajczyk           125.73 +  377: 366  176
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             132.60 -  331: 424   83
   10    10 Monika         Krzysztofek           103.70 +  500: 321  154
   11     8 Krzysztof      Zawadzki              110.59 +  525: 282  161
   12     5 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  304: 296  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Irena Sołdan 135.21 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Lewiński              107.55 -  405: 414   58
    2    15 Lucyna         Śniadach              111.63 -  349: 380   62
    3    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  496: 363  150
    4    15 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  307: 455   80
    5    19 Ireneusz       Moralewicz            127.38 +  495: 275  177
    6    15 Sławomir       Długosz               115.72 +  452: 301  166
    7    11 Artur          Wawrzynowski          110.70 -  428: 429   61
    8    14 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  369: 326  171
    9    10 Maria          Krzyżanowska          117.64 -  340: 401   68
   10    14 Agnieszka      Kozak                 105.14 +  468: 285  155
   11    11 Paweł          Zbrowski              122.74 +  438: 265  173
   12     8 Maria          Krzyżanowska          117.64 +  389: 372  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Grzegorz Koczkodon 132.60 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartłomiej     Dalecki               107.55 +  419: 313  158
    2    13 Jakub          Onoszko               115.14 -  271: 430   65
    3    12 Sylwia         Łada                  110.62 +  426: 267  161
    4     8 Waldemar       Kudliński             107.45 -  346: 386   57
    5    17 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 +  370: 287  168
    6     7 Maciej         Kuczyński             131.07 +  358: 342  181
    7     7 Paweł          Zbrowski              122.74 +  361: 349  173
    8     3 Miłosz         Wrzałek               146.03 -  353: 491   96
    9     7 Grzegorz       Łukasik               138.90 +  424: 331  189
   10     6 Łukasz         Tuszyński             140.78 -  355: 510   91
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  386: 457   81
   12    11 Lucyna         Śniadach              111.63 +  386: 354  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Krzysztof Sporczyk 131.14 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Waldemar       Kudliński             107.45 +  437: 340  157
    2     9 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  382: 365  171
    3     1 Rafał          Lenartowski           152.55 -  356: 368  103
    4    13 Ireneusz       Moralewicz            127.38 +  426: 397  177
    5     8 Stanisław      Rydzik                148.94 -  345: 551   99
    6     8 Anita          Bruska                123.25 -  412: 500   73
    7    13 Lucyna         Śniadach              111.63 -  287: 450   62
    8    16 Anna           Lenartowska           100.00 +  420: 264  150
    9    11 Katarzyna      Dębska                107.03 +  409: 336  157
   10     9 Wojciech       Silnicki              100.00 +  469: 339  150
   11     7 Grzegorz       Koczkodon             132.60 +  457: 386  183
   12     5 Grzegorz       Łukasik               138.90 -  296: 304   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Maciej Kuczyński 131.07 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Dębska                107.03 +  470: 338  157
    2     4 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 -  289: 356   79
    3    16 Anna           Lenartowska           100.00 +  431: 274  150
    4    12 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  390: 346  171
    5     3 Michał         Kolaj                 120.49 -  416: 430   70
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             132.60 -  342: 358   83
    7    14 Grażyna        Kula                  107.00 +  443: 335  157
    8     7 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  452: 360  150
    9     5 Wojciech       Silnicki              100.00 +  472: 334  150
   10     4 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  407: 472   80
   11     6 Ireneusz       Moralewicz            127.38 -  309: 542   77
   12     9 Łukasz         Baranowski            129.64 -  423: 428   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Maciej Perzyński 130.89 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grażyna        Kula                  107.00 +  455: 299  157
    2     5 Iwona          Wieluńska             100.00 +  392: 290  150
    3     6 Maria          Krzyżanowska          117.64 =  352: 352  118
    4     3 Grzegorz       Łukasik               138.90 -  323: 503   89
    5     9 Zbigniew       Wietecki              124.87 -  297: 317   75
    6    13 Artur          Wawrzynowski          110.70 +  376: 336  161
    7     9 Waldemar       Kudliński             107.45 +  371: 280  157
    8     5 Jolanta        Chłopińska            130.09 +  325: 275  180
    9     3 Miłosz         Wrzałek               146.03 +  395: 356  196
   10     2 Rafał          Lenartowski           152.55 -  302: 482  103
   11     5 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 +  378: 306  179
   12     4 Łukasz         Tuszyński             140.78 +  499: 398  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 12 146.33




	Jolanta Chłopińska 130.09 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Kozak                 105.14 +  378: 361  155
    2     6 Łukasz         Tuszyński             140.78 -  382: 455   91
    3    15 Paweł          Zbrowski              122.74 -  262: 489   73
    4    15 Irena          Sołdan                135.21 +  455: 307  185
    5    16 Krzysztof      Zawadzki              110.59 +  437: 342  161
    6    17 Bartłomiej     Dalecki               107.55 +  353: 266  158
    7     5 Anita          Bruska                123.25 +  376: 374  173
    8     5 Maciej         Perzyński             130.89 -  275: 325   81
    9     6 Artur          Wawrzynowski          110.70 +  426: 355  161
   10     4 Maciej         Kuczyński             131.07 +  472: 407  181
   11     1 Kazimierz      Merklejn              147.47 =  325: 325  147
   12     3 Miłosz         Wrzałek               146.03 -  343: 406   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Łukasz Baranowski 129.64 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Monika         Krzysztofek           103.70 +  473: 327  154
    2     3 Anita          Bruska                123.25 +  433: 303  173
    3     4 Kazimierz      Merklejn              147.47 -  302: 385   97
    4    10 Zbigniew       Wietecki              124.87 -  391: 492   75
    5    10 Bartłomiej     Dalecki               107.55 +  430: 287  158
    6     5 Stanisław      Rydzik                148.94 -  353: 376   99
    7    12 Ireneusz       Moralewicz            127.38 -  347: 380   77
    8    15 Krzysztof      Zawadzki              110.59 -  342: 360   61
    9    17 Agnieszka      Kozak                 105.14 +  413: 265  155
   10    15 Sylwia         Łada                  110.62 +  372: 316  161
   11    12 Waldemar       Kudliński             107.45 +  400: 287  157
   12     9 Maciej         Kuczyński             131.07 +  428: 423  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Agnieszka Kaczkowska 128.78 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Szachowicz            101.90 +  386: 277  152
    2     4 Maciej         Kuczyński             131.07 +  356: 289  181
    3     7 Mateusz        Borsuk                147.31 +  407: 374  197
    4     2 Rafał          Lenartowski           152.55 -  363: 387  103
    5     7 Waldemar       Kudliński             107.45 +  373: 269  157
    6     3 Miłosz         Wrzałek               146.03 -  361: 451   96
    7     6 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  330: 304  150
    8     4 Łukasz         Tuszyński             140.78 -  248: 466   91
    9     8 Jakub          Onoszko               115.14 +  401: 315  165
   10     7 Ireneusz       Moralewicz            127.38 +  496: 353  177
   11     5 Maciej         Perzyński             130.89 -  306: 378   81
   12     7 Michał         Mikołajczyk           125.73 -  299: 373   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Ireneusz Moralewicz 127.38 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lidia          Żywna                 100.00 +  374: 359  150
    2     7 Rafał          Lenartowski           152.55 -  285: 500  103
    3    17 Mieczysław     Pastuszak             113.69 +  403: 348  164
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  397: 426   81
    5    19 Irena          Sołdan                135.21 -  275: 495   85
    6    16 Andrzej        Bednaruk              109.86 +  454: 308  160
    7    12 Łukasz         Baranowski            129.64 +  380: 347  180
    8     9 Anita          Bruska                123.25 +  479: 339  173
    9     9 Lucyna         Śniadach              111.63 +  364: 343  162
   10     7 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 -  353: 496   79
   11     6 Maciej         Kuczyński             131.07 +  542: 309  181
   12     6 Zbigniew       Wietecki              124.87 -  395: 469   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Michał Mikołajczyk 125.73 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Magdalena      Maternicka            100.00 +  420: 263  150
    2    12 Maria          Krzyżanowska          117.64 -  383: 423   68
    3    13 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 +  433: 273  168
    4     7 Bartłomiej     Dalecki               107.55 +  328: 320  158
    5     5 Łukasz         Tuszyński             140.78 -  335: 397   91
    6    10 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  320: 537   50
    7    16 Iwona          Wieluńska             100.00 +  368: 235  150
    8     8 Grzegorz       Łukasik               138.90 -  366: 377   89
    9    14 Sylwia         Łada                  110.62 +  419: 352  161
   10    12 Katarzyna      Kowalska              115.79 +  439: 330  166
   11    10 Katarzyna      Szachowicz            101.90 +  388: 315  152
   12     7 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 +  373: 299  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Zbigniew Wietecki 124.87 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aneta          Maternicka            100.00 +  439: 235  150
    2     8 Anna           Lenartowska           100.00 +  371: 303  150
    3     2 Miłosz         Wrzałek               146.03 -  297: 431   96
    4    10 Łukasz         Baranowski            129.64 +  492: 391  180
    5     9 Maciej         Perzyński             130.89 +  317: 297  181
    6     4 Mateusz        Borsuk                147.31 -  359: 423   97
    7     8 Sylwia         Łada                  110.62 +  347: 340  161
    8     6 Maria          Krzyżanowska          117.64 +  436: 356  168
    9     4 Łukasz         Tuszyński             140.78 +  527: 368  191
   10     1 Kazimierz      Merklejn              147.47 -  396: 439   97
   11     4 Stanisław      Rydzik                148.94 -  345: 400   99
   12     6 Ireneusz       Moralewicz            127.38 +  469: 395  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Anita Bruska 123.25 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  388: 335  150
    2     3 Łukasz         Baranowski            129.64 -  303: 433   80
    3    11 Andrzej        Bednaruk              109.86 -  365: 370   60
    4    20 Monika         Krzysztofek           103.70 +  337: 302  154
    5    14 Agnieszka      Kozak                 105.14 +  430: 324  155
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  500: 412  181
    7     5 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  374: 376   80
    8     9 Ireneusz       Moralewicz            127.38 -  339: 479   77
    9    12 Waldemar       Kudliński             107.45 +  332: 316  157
   10     8 Artur          Wawrzynowski          110.70 -  313: 351   61
   11    15 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 +  334: 280  168
   12    12 Andrzej        Bednaruk              109.86 -  342: 438   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Paweł Zbrowski 122.74 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Lenartowska           100.00 -  332: 364   50
    2    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  335: 295  150
    3    15 Jolanta        Chłopińska            130.09 +  489: 262  180
    4    14 Tomasz         Lewiński              107.55 +  421: 268  158
    5     4 Miłosz         Wrzałek               146.03 -  364: 406   96
    6     9 Krzysztof      Zawadzki              110.59 +  358: 284  161
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             132.60 -  349: 361   83
    8    10 Wojciech       Silnicki              100.00 -  279: 373   50
    9    16 Katarzyna      Kowalska              115.79 -  326: 346   66
   10    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  314: 279  150
   11    11 Irena          Sołdan                135.21 -  265: 438   85
   12    16 Katarzyna      Dębska                107.03 +  491: 233  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Aleksandra Kaczanowska 120.70 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  362: 266  150
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  365: 382   81
    3    19 Monika         Krzysztofek           103.70 +  353: 324  154
    4    12 Maciej         Kuczyński             131.07 -  346: 390   81
    5    11 Artur          Wawrzynowski          110.70 -  318: 347   61
    6    22 Wojciech       Gołęcki               108.05 +  459: 326  158
    7    18 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 +  407: 356  168
    8    14 Irena          Sołdan                135.21 -  326: 369   85
    9    15 Krzysztof      Zawadzki              110.59 -  329: 360   61
   10    17 Waldemar       Kudliński             107.45 -  336: 375   57
   11    19 Katarzyna      Dębska                107.03 -  349: 400   57
   12    20 Tomasz         Lewiński              107.55 -  360: 401   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Michał Kolaj 120.49 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Teresa         Balewska              100.00 +  516: 236  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                148.94 -  336: 408   99
    3     9 Sławomir       Długosz               115.72 +  466: 319  166
    4     5 Agnieszka      Kozak                 105.14 +  457: 342  155
    5     3 Maciej         Kuczyński             131.07 +  430: 416  181
    6     2 Grzegorz       Łukasik               138.90 +  410: 371  189
    7     2 Rafał          Lenartowski           152.55 -  266: 410  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  /  7 149.00




	Małgorzata Jóźwiak 118.22 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Silnicki              100.00 +  361: 290  150
    2    11 Grzegorz       Łukasik               138.90 -  322: 441   89
    3    13 Michał         Mikołajczyk           125.73 -  273: 433   76
    4    19 Mieczysław     Pastuszak             113.69 +  373: 337  164
    5    17 Grzegorz       Koczkodon             132.60 -  287: 370   83
    6    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  420: 276  150
    7    18 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 -  356: 407   71
    8    17 Agnieszka      Kozak                 105.14 -  351: 372   55
    9    22 Wojciech       Gołęcki               108.05 +  350: 327  158
   10    19 Katarzyna      Dębska                107.03 +  360: 232  157
   11    15 Anita          Bruska                123.25 -  280: 334   73
   12    18 Agnieszka      Kozak                 105.14 +  366: 273  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Maria Krzyżanowska 117.64 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  342: 328  150
    2    12 Michał         Mikołajczyk           125.73 +  423: 383  176
    3     6 Maciej         Perzyński             130.89 =  352: 352  131
    4     4 Stanisław      Rydzik                148.94 +  437: 296  199
    5     2 Rafał          Lenartowski           152.55 -  312: 355  103
    6     6 Łukasz         Tuszyński             140.78 -  319: 399   91
    7    10 Jakub          Onoszko               115.14 +  404: 375  165
    8     6 Zbigniew       Wietecki              124.87 -  356: 436   75
    9    10 Irena          Sołdan                135.21 +  401: 340  185
   10     5 Miłosz         Wrzałek               146.03 -  372: 420   96
   11     9 Artur          Wawrzynowski          110.70 +  348: 306  161
   12     8 Irena          Sołdan                135.21 -  372: 389   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Katarzyna Kowalska 115.79 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Iwona          Wieluńska             100.00 -  310: 378   50
    2    17 Sylwia         Łada                  110.62 -  278: 444   61
    3    22 Artur          Wawrzynowski          110.70 -  314: 371   61
    4    26 Magdalena      Maternicka            100.00 +  388: 261  150
    5    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  374: 283  150
    6    19 Lucyna         Śniadach              111.63 -  329: 375   62
    7    21 Lidia          Żywna                 100.00 +  344: 334  150
    8    19 Mieczysław     Pastuszak             113.69 +  370: 348  164
    9    16 Paweł          Zbrowski              122.74 +  346: 326  173
   10    12 Michał         Mikołajczyk           125.73 -  330: 439   76
   11    16 Wojciech       Silnicki              100.00 +  381: 333  150
   12    13 Krzysztof      Zawadzki              110.59 +  436: 265  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Sławomir Długosz 115.72 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  361: 278  150
    2    10 Mateusz        Borsuk                147.31 -  338: 413   97
    3     9 Michał         Kolaj                 120.49 -  319: 466   70
    4    16 Artur          Wawrzynowski          110.70 -  361: 372   61
    5    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  352: 326  150
    6    15 Irena          Sołdan                135.21 -  301: 452   85
    7    19 Mieczysław     Pastuszak             113.69 -  256: 340   64
    8    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  345: 344  150
    9    19 Lidia          Żywna                 100.00 -  314: 369   50
   10    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  308: 305  150
   11    22 Iwona          Wieluńska             100.00 -  372: 378   50
   12    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 11  97.91




	Jakub Onoszko 115.14 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  339: 265  150
    2    13 Grzegorz       Koczkodon             132.60 +  430: 271  183
    3     5 Grzegorz       Łukasik               138.90 -  337: 374   89
    4    11 Andrzej        Bednaruk              109.86 +  400: 304  160
    5     6 Mateusz        Borsuk                147.31 -  357: 445   97
    6    14 Tomasz         Lewiński              107.55 +  410: 266  158
    7    10 Maria          Krzyżanowska          117.64 -  375: 404   68
    8    11 Waldemar       Kudliński             107.45 +  413: 289  157
    9     8 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 -  315: 401   79
   10    11 Krzysztof      Zawadzki              110.59 -  364: 392   61
   11    13 Monika         Krzysztofek           103.70 +  348: 291  154
   12    10 Artur          Wawrzynowski          110.70 +  427: 292  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Mieczysław Pastuszak 113.69 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           152.55 -  321: 445  103
    2    27 Aneta          Maternicka            100.00 +  421: 290  150
    3    17 Ireneusz       Moralewicz            127.38 -  348: 403   77
    4    19 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 -  337: 373   68
    5    22 Iwona          Wieluńska             100.00 -  287: 406   50
    6    25 Magdalena      Maternicka            100.00 +  429: 243  150
    7    19 Sławomir       Długosz               115.72 +  340: 256  166
    8    19 Katarzyna      Kowalska              115.79 -  348: 370   66
    9    20 Bartłomiej     Dalecki               107.55 +  332: 263  158
   10    16 Lidia          Żywna                 100.00 +  347: 304  150
   11    14 Lucyna         Śniadach              111.63 -  289: 385   62
   12    17 Waldemar       Kudliński             107.45 +  385: 320  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Lucyna Śniadach 111.63 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                148.94 -  319: 399   99
    2    15 Irena          Sołdan                135.21 +  380: 349  185
    3    10 Waldemar       Kudliński             107.45 -  345: 379   57
    4    22 Wojciech       Gołęcki               108.05 +  410: 332  158
    5    20 Tomasz         Lewiński              107.55 -  354: 356   58
    6    19 Katarzyna      Kowalska              115.79 +  375: 329  166
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  450: 287  181
    8    12 Sylwia         Łada                  110.62 +  394: 377  161
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            127.38 -  343: 364   77
   10    13 Katarzyna      Szachowicz            101.90 -  330: 368   52
   11    14 Mieczysław     Pastuszak             113.69 +  385: 289  164
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             132.60 -  354: 386   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Artur Wawrzynowski 110.70 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              147.47 -  386: 419   97
    2    16 Bartłomiej     Dalecki               107.55 -  390: 400   58
    3    22 Katarzyna      Kowalska              115.79 +  371: 314  166
    4    16 Sławomir       Długosz               115.72 +  372: 361  166
    5    11 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  347: 318  171
    6    13 Maciej         Perzyński             130.89 -  336: 376   81
    7    11 Irena          Sołdan                135.21 +  429: 428  185
    8    13 Katarzyna      Szachowicz            101.90 +  547: 254  152
    9     6 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  355: 426   80
   10     8 Anita          Bruska                123.25 +  351: 313  173
   11     9 Maria          Krzyżanowska          117.64 -  306: 348   68
   12    10 Jakub          Onoszko               115.14 -  292: 427   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Sylwia Łada 110.62 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Borsuk                147.31 -  379: 431   97
    2    17 Katarzyna      Kowalska              115.79 +  444: 278  166
    3    12 Grzegorz       Koczkodon             132.60 -  267: 426   83
    4    18 Iwona          Wieluńska             100.00 +  369: 212  150
    5    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  301: 293  150
    6    11 Wojciech       Silnicki              100.00 +  350: 330  150
    7     8 Zbigniew       Wietecki              124.87 -  340: 347   75
    8    12 Lucyna         Śniadach              111.63 -  377: 394   62
    9    14 Michał         Mikołajczyk           125.73 -  352: 419   76
   10    15 Łukasz         Baranowski            129.64 -  316: 372   80
   11    21 Agnieszka      Kozak                 105.14 -  313: 321   55
   12    21 Grażyna        Kula                  107.00 +  452: 409  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Krzysztof Zawadzki 110.59 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               146.03 -  265: 598   96
    2    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  377: 328  150
    3    18 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  361: 393   50
    4    17 Lidia          Żywna                 100.00 +  365: 344  150
    5    16 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  342: 437   80
    6     9 Paweł          Zbrowski              122.74 -  284: 358   73
    7    20 Andrzej        Bednaruk              109.86 +  439: 231  160
    8    15 Łukasz         Baranowski            129.64 +  360: 342  180
    9    15 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  360: 329  171
   10    11 Jakub          Onoszko               115.14 +  392: 364  165
   11     8 Grzegorz       Łukasik               138.90 -  282: 525   89
   12    13 Katarzyna      Kowalska              115.79 -  265: 436   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Andrzej Bednaruk 109.86 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             140.78 -  324: 453   91
    2    26 Teresa         Balewska              100.00 +  503: 235  150
    3    11 Anita          Bruska                123.25 +  370: 365  173
    4    11 Jakub          Onoszko               115.14 -  304: 400   65
    5    13 Katarzyna      Szachowicz            101.90 -  333: 337   52
    6    16 Ireneusz       Moralewicz            127.38 -  308: 454   77
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              110.59 -  231: 439   61
    8    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  451: 214  150
    9    21 Iwona          Wieluńska             100.00 +  360: 353  150
   10    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  411: 389  150
   11    17 Tomasz         Lewiński              107.55 +  359: 327  158
   12    12 Anita          Bruska                123.25 +  438: 342  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Wojciech Gołęcki 108.05 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Łukasik               138.90 -  189: 422   89
    2    28 PAUZA
    3    21 Tomasz         Lewiński              107.55 =  339: 339  108
    4    22 Lucyna         Śniadach              111.63 -  332: 410   62
    5    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  326: 311  150
    6    22 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 -  326: 459   71
    7    24 Anna           Lenartowska           100.00 -  303: 368   50
    8    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  447: 286  150
    9    22 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 -  327: 350   68
   10    24 Aneta          Maternicka            100.00 -  313: 328   50
   11    23 Teresa         Balewska              100.00 +  324: 270  150
   12    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  318: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  / 11  90.73




	Bartłomiej Dalecki 107.55 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Koczkodon             132.60 -  313: 419   83
    2    16 Artur          Wawrzynowski          110.70 +  400: 390  161
    3    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  404: 318  150
    4     7 Michał         Mikołajczyk           125.73 -  320: 328   76
    5    10 Łukasz         Baranowski            129.64 -  287: 430   80
    6    17 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  266: 353   80
    7    22 Katarzyna      Dębska                107.03 -  287: 417   57
    8    25 Teresa         Balewska              100.00 +  340: 319  150
    9    20 Mieczysław     Pastuszak             113.69 -  263: 332   64
   10    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  415: 367  150
   11    20 Grażyna        Kula                  107.00 +  374: 306  157
   12    19 Iwona          Wieluńska             100.00 +  391: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Tomasz Lewiński 107.55 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                135.21 +  414: 405  185
    2     1 Miłosz         Wrzałek               146.03 -  290: 336   96
    3    21 Wojciech       Gołęcki               108.05 =  339: 339  108
    4    14 Paweł          Zbrowski              122.74 -  268: 421   73
    5    20 Lucyna         Śniadach              111.63 +  356: 354  162
    6    14 Jakub          Onoszko               115.14 -  266: 410   65
    7    17 Wojciech       Silnicki              100.00 -  354: 357   50
    8    21 Monika         Krzysztofek           103.70 -  220: 432   54
    9    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  366: 299  150
   10    20 Grażyna        Kula                  107.00 +  428: 327  157
   11    17 Andrzej        Bednaruk              109.86 -  327: 359   60
   12    20 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  401: 360  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Waldemar Kudliński 107.45 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  340: 437   81
    2    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  499: 177  150
    3    10 Lucyna         Śniadach              111.63 +  379: 345  162
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             132.60 +  386: 346  183
    5     7 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 -  269: 373   79
    6    12 Katarzyna      Szachowicz            101.90 +  401: 303  152
    7     9 Maciej         Perzyński             130.89 -  280: 371   81
    8    11 Jakub          Onoszko               115.14 -  289: 413   65
    9    12 Anita          Bruska                123.25 -  316: 332   73
   10    17 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  375: 336  171
   11    12 Łukasz         Baranowski            129.64 -  287: 400   80
   12    17 Mieczysław     Pastuszak             113.69 -  320: 385   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Katarzyna Dębska 107.03 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Kuczyński             131.07 -  338: 470   81
    2    21 Katarzyna      Szachowicz            101.90 +  366: 332  152
    3     8 Lidia          Żywna                 100.00 +  412: 256  150
    4     9 Mateusz        Borsuk                147.31 -  389: 394   97
    5    12 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  244: 370   50
    6    21 Iwona          Wieluńska             100.00 -  329: 471   50
    7    22 Bartłomiej     Dalecki               107.55 +  417: 287  158
    8    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  391: 269  150
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  336: 409   81
   10    19 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 -  232: 360   68
   11    19 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 +  400: 349  171
   12    16 Paweł          Zbrowski              122.74 -  233: 491   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Grażyna Kula 107.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Perzyński             130.89 -  299: 455   81
    2    18 Agnieszka      Kozak                 105.14 -  373: 405   55
    3    24 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  351: 285  150
    4    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  362: 293  150
    5    15 Wojciech       Silnicki              100.00 -  355: 392   50
    6    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  401: 269  150
    7    14 Maciej         Kuczyński             131.07 -  335: 443   81
    8    20 Iwona          Wieluńska             100.00 +  433: 268  150
    9    18 Katarzyna      Szachowicz            101.90 -  304: 354   52
   10    20 Tomasz         Lewiński              107.55 -  327: 428   58
   11    20 Bartłomiej     Dalecki               107.55 -  306: 374   58
   12    21 Sylwia         Łada                  110.62 -  409: 452   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Agnieszka Kozak 105.14 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  361: 378   80
    2    18 Grażyna        Kula                  107.00 +  405: 373  157
    3    14 Iwona          Wieluńska             100.00 +  380: 309  150
    4     5 Michał         Kolaj                 120.49 -  342: 457   70
    5    14 Anita          Bruska                123.25 -  324: 430   73
    6    18 Monika         Krzysztofek           103.70 +  419: 376  154
    7    15 Katarzyna      Szachowicz            101.90 -  315: 352   52
    8    17 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 +  372: 351  168
    9    17 Łukasz         Baranowski            129.64 -  265: 413   80
   10    14 Irena          Sołdan                135.21 -  285: 468   85
   11    21 Sylwia         Łada                  110.62 +  321: 313  161
   12    18 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 -  273: 366   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Monika Krzysztofek 103.70 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Baranowski            129.64 -  327: 473   80
    2    25 Magdalena      Maternicka            100.00 +  301: 264  150
    3    19 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 -  324: 353   71
    4    20 Anita          Bruska                123.25 -  302: 337   73
    5    21 Lidia          Żywna                 100.00 +  413: 320  150
    6    18 Agnieszka      Kozak                 105.14 -  376: 419   55
    7    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  407: 192  150
    8    21 Tomasz         Lewiński              107.55 +  432: 220  158
    9    13 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  364: 331  150
   10    10 Grzegorz       Łukasik               138.90 -  321: 500   89
   11    13 Jakub          Onoszko               115.14 -  291: 348   65
   12    15 Wojciech       Silnicki              100.00 -  306: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Katarzyna  Szachowicz 101.90 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 -  277: 386   79
    2    21 Katarzyna      Dębska                107.03 -  332: 366   57
    3    26 Aneta          Maternicka            100.00 +  422: 245  150
    4    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  389: 292  150
    5    13 Andrzej        Bednaruk              109.86 +  337: 333  160
    6    12 Waldemar       Kudliński             107.45 -  303: 401   57
    7    15 Agnieszka      Kozak                 105.14 +  352: 315  155
    8    13 Artur          Wawrzynowski          110.70 -  254: 547   61
    9    18 Grażyna        Kula                  107.00 +  354: 304  157
   10    13 Lucyna         Śniadach              111.63 +  368: 330  162
   11    10 Michał         Mikołajczyk           125.73 -  315: 388   76
   12    14 Lidia          Żywna                 100.00 -  326: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Kolaj                 120.49 -  236: 516   70
    2    26 Andrzej        Bednaruk              109.86 -  235: 503   60
    3    27 Wojciech       Silnicki              100.00 -  300: 455   50
    4    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  302: 331   50
    5    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  311: 283  150
    6    24 Lidia          Żywna                 100.00 -  302: 366   50
    7    28 PAUZA
    8    25 Bartłomiej     Dalecki               107.55 -  319: 340   58
    9    27 Magdalena      Maternicka            100.00 +  321: 210  150
   10    23 Iwona          Wieluńska             100.00 -  319: 325   50
   11    23 Wojciech       Gołęcki               108.05 -  270: 324   58
   12    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  367: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 11  81.45




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sławomir       Długosz               115.72 -  278: 361   66
    2    20 Waldemar       Kudliński             107.45 -  177: 499   57
    3    28 PAUZA
    4    24 Katarzyna      Szachowicz            101.90 -  292: 389   52
    5    26 Katarzyna      Kowalska              115.79 -  283: 374   66
    6    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  352: 194  150
    7    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  300: 314   50
    8    26 Wojciech       Gołęcki               108.05 -  286: 447   58
    9    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  352: 354   50
   10    25 Bartłomiej     Dalecki               107.55 -  367: 415   58
   11    26 Magdalena      Maternicka            100.00 -  322: 328   50
   12    26 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  380: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  / 11  73.36




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    14 Kazimierz      Merklejn              147.47 -  356: 377   97
    3    20 Bartłomiej     Dalecki               107.55 -  318: 404   58
    4    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  339: 278  150
    5    18 Sylwia         Łada                  110.62 -  293: 301   61
    6    23 Grażyna        Kula                  107.00 -  269: 401   57
    7    25 Monika         Krzysztofek           103.70 -  192: 407   54
    8    24 Sławomir       Długosz               115.72 -  344: 345   66
    9    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  354: 352  150
   10    26 Magdalena      Maternicka            100.00 -  293: 305   50
   11    24 Aneta          Maternicka            100.00 +  372: 257  150
   12    23 Anna           Lenartowska           100.00 -  253: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  / 11  85.73




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Zbrowski              122.74 +  364: 332  173
    2     8 Zbigniew       Wietecki              124.87 -  303: 371   75
    3    16 Maciej         Kuczyński             131.07 -  274: 431   81
    4    21 Wojciech       Silnicki              100.00 -  373: 427   50
    5    25 Aneta          Maternicka            100.00 +  455: 294  150
    6    20 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 -  276: 420   68
    7    24 Wojciech       Gołęcki               108.05 +  368: 303  158
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  264: 420   81
    9    23 Tomasz         Lewiński              107.55 -  299: 366   58
   10    21 Andrzej        Bednaruk              109.86 -  389: 411   60
   11    27 PAUZA
   12    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  395: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 11 100.36




	Aneta Maternicka 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Wietecki              124.87 -  235: 439   75
    2    27 Mieczysław     Pastuszak             113.69 -  290: 421   64
    3    26 Katarzyna      Szachowicz            101.90 -  245: 422   52
    4    28 PAUZA
    5    25 Anna           Lenartowska           100.00 -  294: 455   50
    6    26 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  243: 430   50
    7    26 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  247: 323   50
    8    27 Magdalena      Maternicka            100.00 +  305: 257  150
    9    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  232: 303   50
   10    24 Wojciech       Gołęcki               108.05 +  328: 313  158
   11    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  257: 372   50
   12    25 Magdalena      Maternicka            100.00 -  281: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  / 11  72.64




	Magdalena Maternicka 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Mikołajczyk           125.73 -  263: 420   76
    2    25 Monika         Krzysztofek           103.70 -  264: 301   54
    3    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  258: 387   50
    4    26 Katarzyna      Kowalska              115.79 -  261: 388   66
    5    28 PAUZA
    6    25 Mieczysław     Pastuszak             113.69 -  243: 429   64
    7    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  245: 342   50
    8    27 Aneta          Maternicka            100.00 -  257: 305   50
    9    27 Teresa         Balewska              100.00 -  210: 321   50
   10    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  305: 293  150
   11    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  328: 322  150
   12    25 Aneta          Maternicka            100.00 +  320: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  / 11  82.73




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jakub          Onoszko               115.14 -  265: 339   65
    2    23 Paweł          Zbrowski              122.74 -  295: 335   73
    3    24 Grażyna        Kula                  107.00 -  285: 351   57
    4    27 Teresa         Balewska              100.00 +  331: 302  150
    5    23 Sławomir       Długosz               115.72 -  326: 352   66
    6    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  194: 352   50
    7    26 Aneta          Maternicka            100.00 +  323: 247  150
    8    22 Lidia          Żywna                 100.00 -  238: 468   50
    9    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  179: 480   50
   10    27 PAUZA
   11    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  171: 406   50
   12    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  308: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  / 11  73.73




	Wojciech Silnicki 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Jóźwiak               118.22 -  290: 361   68
    2    19 Lidia          Żywna                 100.00 -  311: 496   50
    3    27 Teresa         Balewska              100.00 +  455: 300  150
    4    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  427: 373  150
    5    15 Grażyna        Kula                  107.00 +  392: 355  157
    6    11 Sylwia         Łada                  110.62 -  330: 350   61
    7    17 Tomasz         Lewiński              107.55 +  357: 354  158
    8    10 Paweł          Zbrowski              122.74 +  373: 279  173
    9     5 Maciej         Kuczyński             131.07 -  334: 472   81
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  339: 469   81
   11    16 Katarzyna      Kowalska              115.79 -  333: 381   66
   12    15 Monika         Krzysztofek           103.70 +  421: 306  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Alicja Wałaszewska-Kempa 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anita          Bruska                123.25 -  335: 388   73
    2    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  403: 311  150
    3    18 Krzysztof      Zawadzki              110.59 +  393: 361  161
    4     6 Łukasz         Tuszyński             140.78 -  264: 352   91
    5    12 Katarzyna      Dębska                107.03 +  370: 244  157
    6    10 Michał         Mikołajczyk           125.73 +  537: 320  176
    7     6 Agnieszka      Kaczkowska            128.78 -  304: 330   79
    8     7 Maciej         Kuczyński             131.07 -  360: 452   81
    9    13 Monika         Krzysztofek           103.70 -  331: 364   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  /  9 113.56




	Iwona Wieluńska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Kowalska              115.79 +  378: 310  166
    2     5 Maciej         Perzyński             130.89 -  290: 392   81
    3    14 Agnieszka      Kozak                 105.14 -  309: 380   55
    4    18 Sylwia         Łada                  110.62 -  212: 369   61
    5    22 Mieczysław     Pastuszak             113.69 +  406: 287  164
    6    21 Katarzyna      Dębska                107.03 +  471: 329  157
    7    16 Michał         Mikołajczyk           125.73 -  235: 368   76
    8    20 Grażyna        Kula                  107.00 -  268: 433   57
    9    21 Andrzej        Bednaruk              109.86 -  353: 360   60
   10    23 Teresa         Balewska              100.00 +  325: 319  150
   11    22 Sławomir       Długosz               115.72 +  378: 372  166
   12    19 Bartłomiej     Dalecki               107.55 -  335: 391   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maria          Krzyżanowska          117.64 -  328: 342   68
    2    24 Krzysztof      Zawadzki              110.59 -  328: 377   61
    3    25 Magdalena      Maternicka            100.00 +  387: 258  150
    4    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  278: 339   50
    5    24 Wojciech       Gołęcki               108.05 -  311: 326   58
    6    26 Aneta          Maternicka            100.00 +  430: 243  150
    7    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  314: 300  150
    8    18 Katarzyna      Dębska                107.03 -  269: 391   57
    9    24 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  480: 179  150
   10    18 Paweł          Zbrowski              122.74 -  279: 314   73
   11    18 Lidia          Żywna                 100.00 -  311: 477   50
   12    22 Wojciech       Gołęcki               108.05 +  383: 318  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Aleksandra     Kaczanowska           120.70 -  266: 362   71
    2    22 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  311: 403   50
    3    23 Irena          Sołdan                135.21 -  363: 496   85
    4    25 Grażyna        Kula                  107.00 -  293: 362   57
    5    27 Teresa         Balewska              100.00 -  283: 311   50
    6    28 PAUZA
    7    27 Magdalena      Maternicka            100.00 +  342: 245  150
    8    23 Andrzej        Bednaruk              109.86 -  214: 451   60
    9    26 Aneta          Maternicka            100.00 +  303: 232  150
   10    22 Sławomir       Długosz               115.72 -  305: 308   66
   11    25 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  406: 171  150
   12    24 Teresa         Balewska              100.00 -  303: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 11  85.36




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ireneusz       Moralewicz            127.38 -  359: 374   77
    2    19 Wojciech       Silnicki              100.00 +  496: 311  150
    3     8 Katarzyna      Dębska                107.03 -  256: 412   57
    4    17 Krzysztof      Zawadzki              110.59 -  344: 365   61
    5    21 Monika         Krzysztofek           103.70 -  320: 413   54
    6    24 Teresa         Balewska              100.00 +  366: 302  150
    7    21 Katarzyna      Kowalska              115.79 -  334: 344   66
    8    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  468: 238  150
    9    19 Sławomir       Długosz               115.72 +  369: 314  166
   10    16 Mieczysław     Pastuszak             113.69 -  304: 347   64
   11    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  477: 311  150
   12    14 Katarzyna      Szachowicz            101.90 +  361: 326  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mieczysław     Pastuszak             445: 321
   2 Lucyna         ¦niadach             - Stanisław      Rydzik                319: 399
   3 Kazimierz      Merklejn             - Artur          Wawrzynowski          419: 386
   4 Sylwia         Łada                 - Mateusz        Borsuk                379: 431
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Zawadzki              598: 265
   6 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Tuszyński             324: 453
   7 Grzegorz       Łukasik              - Wojciech       Gołęcki               422: 189
   8 Tomasz         Lewiński             - Irena          Sołdan                414: 405
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Bartłomiej     Dalecki               419: 313
  10 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Sporczyk              340: 437
  11 Maciej         Kuczyński            - Katarzyna      Dębska                470: 338
  12 Grażyna        Kula                 - Maciej         Perzyński             299: 455
  13 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Kozak                 378: 361
  14 Monika         Krzysztofek          - Łukasz         Baranowski            327: 473
  15 Agnieszka      Kaczkowska           - Katarzyna      Szachowicz            386: 277
  16 Lidia          Żywna                - Ireneusz       Moralewicz            359: 374
  17 Michał         Mikołajczyk          - Magdalena      Maternicka            420: 263
  18 Aneta          Maternicka           - Zbigniew       Wietecki              235: 439
  19 Anita          Bruska               - Alicja         Wałaszewska-Kempa     388: 335
  20 Anna           Lenartowska          - Paweł          Zbrowski              364: 332
  21 Aleksandra     Kaczanowska          - Barbara        Wi¶niewska            362: 266
  22 Teresa         Balewska             - Michał         Kolaj                 236: 516
  23 Małgorzata     JóĽwiak              - Wojciech       Silnicki              361: 290
  24 Agnieszka      Wi¶niewska           - Maria          Krzyżanowska          328: 342
  25 Katarzyna      Kowalska             - Iwona          Wieluńska             310: 378
  26 Krystyna       Czajkowska           - Sławomir       Długosz               278: 361
  27 Jakub          Onoszko              - Patrycja       Matulewicz            339: 265
  28 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Lewiński             - Miłosz         Wrzałek               290: 336
   2 Michał         Kolaj                - Stanisław      Rydzik                336: 408
   3 Łukasz         Baranowski           - Anita          Bruska                433: 303
   4 Agnieszka      Kaczkowska           - Maciej         Kuczyński             356: 289
   5 Maciej         Perzyński            - Iwona          Wieluńska             392: 290
   6 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Chłopińska            455: 382
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Lenartowski           285: 500
   8 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Lenartowska           371: 303
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Aleksandra     Kaczanowska           382: 365
  10 Mateusz        Borsuk               - Sławomir       Długosz               413: 338
  11 Małgorzata     JóĽwiak              - Grzegorz       Łukasik               322: 441
  12 Maria          Krzyżanowska         - Michał         Mikołajczyk           423: 383
  13 Jakub          Onoszko              - Grzegorz       Koczkodon             430: 271
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Kazimierz      Merklejn              356: 377
  15 Irena          Sołdan               - Lucyna         ¦niadach              349: 380
  16 Bartłomiej     Dalecki              - Artur          Wawrzynowski          400: 390
  17 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Kowalska              444: 278
  18 Agnieszka      Kozak                - Grażyna        Kula                  405: 373
  19 Wojciech       Silnicki             - Lidia          Żywna                 311: 496
  20 Waldemar       Kudliński            - Krystyna       Czajkowska            499: 177
  21 Katarzyna      Dębska               - Katarzyna      Szachowicz            366: 332
  22 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Barbara        Wi¶niewska            403: 311
  23 Patrycja       Matulewicz           - Paweł          Zbrowski              295: 335
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Wi¶niewska            377: 328
  25 Magdalena      Maternicka           - Monika         Krzysztofek           264: 301
  26 Teresa         Balewska             - Andrzej        Bednaruk              235: 503
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Aneta          Maternicka            421: 290
  28 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              368: 356
   2 Zbigniew       Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               297: 431
   3 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             397: 378
   4 Łukasz         Baranowski           - Kazimierz      Merklejn              302: 385
   5 Grzegorz       Łukasik              - Jakub          Onoszko               374: 337
   6 Maciej         Perzyński            - Maria          Krzyżanowska          352: 352
   7 Mateusz        Borsuk               - Agnieszka      Kaczkowska            374: 407
   8 Lidia          Żywna                - Katarzyna      Dębska                256: 412
   9 Sławomir       Długosz              - Michał         Kolaj                 319: 466
  10 Lucyna         ¦niadach             - Waldemar       Kudliński             345: 379
  11 Andrzej        Bednaruk             - Anita          Bruska                370: 365
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Sylwia         Łada                  426: 267
  13 Michał         Mikołajczyk          - Małgorzata     JóĽwiak               433: 273
  14 Iwona          Wieluńska            - Agnieszka      Kozak                 309: 380
  15 Paweł          Zbrowski             - Jolanta        Chłopińska            489: 262
  16 Maciej         Kuczyński            - Anna           Lenartowska           431: 274
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Ireneusz       Moralewicz            348: 403
  18 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Krzysztof      Zawadzki              393: 361
  19 Aleksandra     Kaczanowska          - Monika         Krzysztofek           353: 324
  20 Bartłomiej     Dalecki              - Bernadeta      Kudlińska             404: 318
  21 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Lewiński              339: 339
  22 Artur          Wawrzynowski         - Katarzyna      Kowalska              371: 314
  23 Barbara        Wi¶niewska           - Irena          Sołdan                363: 496
  24 Patrycja       Matulewicz           - Grażyna        Kula                  285: 351
  25 Agnieszka      Wi¶niewska           - Magdalena      Maternicka            387: 258
  26 Katarzyna      Szachowicz           - Aneta          Maternicka            422: 245
  27 Wojciech       Silnicki             - Teresa         Balewska              455: 300
  28 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              331: 517
   2 Agnieszka      Kaczkowska           - Rafał          Lenartowski           363: 387
   3 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Perzyński             503: 323
   4 Maria          Krzyżanowska         - Stanisław      Rydzik                437: 296
   5 Michał         Kolaj                - Agnieszka      Kozak                 457: 342
   6 Łukasz         Tuszyński            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     352: 264
   7 Michał         Mikołajczyk          - Bartłomiej     Dalecki               328: 320
   8 Waldemar       Kudliński            - Grzegorz       Koczkodon             386: 346
   9 Katarzyna      Dębska               - Mateusz        Borsuk                389: 394
  10 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Baranowski            492: 391
  11 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Onoszko               304: 400
  12 Aleksandra     Kaczanowska          - Maciej         Kuczyński             346: 390
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Sporczyk              397: 426
  14 Paweł          Zbrowski             - Tomasz         Lewiński              421: 268
  15 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                455: 307
  16 Sławomir       Długosz              - Artur          Wawrzynowski          361: 372
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Lidia          Żywna                 365: 344
  18 Iwona          Wieluńska            - Sylwia         Łada                  212: 369
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     JóĽwiak               337: 373
  20 Monika         Krzysztofek          - Anita          Bruska                302: 337
  21 Anna           Lenartowska          - Wojciech       Silnicki              373: 427
  22 Wojciech       Gołęcki              - Lucyna         ¦niadach              332: 410
  23 Agnieszka      Wi¶niewska           - Bernadeta      Kudlińska             278: 339
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Krystyna       Czajkowska            389: 292
  25 Grażyna        Kula                 - Barbara        Wi¶niewska            362: 293
  26 Magdalena      Maternicka           - Katarzyna      Kowalska              261: 388
  27 Patrycja       Matulewicz           - Teresa         Balewska              331: 302
  28 Aneta          Maternicka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Łukasik               432: 283
   2 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Lenartowski           312: 355
   3 Maciej         Kuczyński            - Michał         Kolaj                 416: 430
   4 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Zbrowski              406: 364
   5 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Mikołajczyk           397: 335
   6 Mateusz        Borsuk               - Jakub          Onoszko               445: 357
   7 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Kaczkowska            269: 373
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                345: 551
   9 Maciej         Perzyński            - Zbigniew       Wietecki              297: 317
  10 Bartłomiej     Dalecki              - Łukasz         Baranowski            287: 430
  11 Artur          Wawrzynowski         - Aleksandra     Kaczanowska           347: 318
  12 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Katarzyna      Dębska                370: 244
  13 Katarzyna      Szachowicz           - Andrzej        Bednaruk              337: 333
  14 Anita          Bruska               - Agnieszka      Kozak                 430: 324
  15 Grażyna        Kula                 - Wojciech       Silnicki              355: 392
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Chłopińska            342: 437
  17 Małgorzata     JóĽwiak              - Grzegorz       Koczkodon             287: 370
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Sylwia         Łada                  293: 301
  19 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            495: 275
  20 Lucyna         ¦niadach             - Tomasz         Lewiński              354: 356
  21 Lidia          Żywna                - Monika         Krzysztofek           320: 413
  22 Iwona          Wieluńska            - Mieczysław     Pastuszak             406: 287
  23 Sławomir       Długosz              - Patrycja       Matulewicz            352: 326
  24 Agnieszka      Wi¶niewska           - Wojciech       Gołęcki               311: 326
  25 Aneta          Maternicka           - Anna           Lenartowska           294: 455
  26 Katarzyna      Kowalska             - Krystyna       Czajkowska            374: 283
  27 Barbara        Wi¶niewska           - Teresa         Balewska              283: 311
  28 Magdalena      Maternicka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           635: 281
   2 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Łukasik               410: 371
   3 Agnieszka      Kaczkowska           - Miłosz         Wrzałek               361: 451
   4 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Borsuk                359: 423
   5 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Baranowski            376: 353
   6 Łukasz         Tuszyński            - Maria          Krzyżanowska          399: 319
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Kuczyński             358: 342
   8 Anita          Bruska               - Krzysztof      Sporczyk              500: 412
   9 Paweł          Zbrowski             - Krzysztof      Zawadzki              358: 284
  10 Michał         Mikołajczyk          - Alicja         Wałaszewska-Kempa     320: 537
  11 Wojciech       Silnicki             - Sylwia         Łada                  330: 350
  12 Katarzyna      Szachowicz           - Waldemar       Kudliński             303: 401
  13 Artur          Wawrzynowski         - Maciej         Perzyński             336: 376
  14 Tomasz         Lewiński             - Jakub          Onoszko               266: 410
  15 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               452: 301
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Bednaruk              454: 308
  17 Jolanta        Chłopińska           - Bartłomiej     Dalecki               353: 266
  18 Agnieszka      Kozak                - Monika         Krzysztofek           419: 376
  19 Katarzyna      Kowalska             - Lucyna         ¦niadach              329: 375
  20 Anna           Lenartowska          - Małgorzata     JóĽwiak               276: 420
  21 Katarzyna      Dębska               - Iwona          Wieluńska             329: 471
  22 Aleksandra     Kaczanowska          - Wojciech       Gołęcki               459: 326
  23 Grażyna        Kula                 - Bernadeta      Kudlińska             401: 269
  24 Teresa         Balewska             - Lidia          Żywna                 302: 366
  25 Magdalena      Maternicka           - Mieczysław     Pastuszak             243: 429
  26 Aneta          Maternicka           - Agnieszka      Wi¶niewska            243: 430
  27 Krystyna       Czajkowska           - Patrycja       Matulewicz            352: 194
  28 Barbara        Wi¶niewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             504: 386
   2 Rafał          Lenartowski          - Michał         Kolaj                 410: 266
   3 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               603: 272
   4 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               523: 311
   5 Anita          Bruska               - Jolanta        Chłopińska            374: 376
   6 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Agnieszka      Kaczkowska            304: 330
   7 Paweł          Zbrowski             - Grzegorz       Koczkodon             349: 361
   8 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Wietecki              340: 347
   9 Maciej         Perzyński            - Waldemar       Kudliński             371: 280
  10 Jakub          Onoszko              - Maria          Krzyżanowska          375: 404
  11 Irena          Sołdan               - Artur          Wawrzynowski          428: 429
  12 Łukasz         Baranowski           - Ireneusz       Moralewicz            347: 380
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Lucyna         ¦niadach              287: 450
  14 Maciej         Kuczyński            - Grażyna        Kula                  443: 335
  15 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Szachowicz            315: 352
  16 Iwona          Wieluńska            - Michał         Mikołajczyk           235: 368
  17 Tomasz         Lewiński             - Wojciech       Silnicki              354: 357
  18 Małgorzata     JóĽwiak              - Aleksandra     Kaczanowska           356: 407
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Długosz               340: 256
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Bednaruk              439: 231
  21 Katarzyna      Kowalska             - Lidia          Żywna                 344: 334
  22 Katarzyna      Dębska               - Bartłomiej     Dalecki               417: 287
  23 Krystyna       Czajkowska           - Agnieszka      Wi¶niewska            300: 314
  24 Anna           Lenartowska          - Wojciech       Gołęcki               368: 303
  25 Monika         Krzysztofek          - Bernadeta      Kudlińska             407: 192
  26 Patrycja       Matulewicz           - Aneta          Maternicka            323: 247
  27 Barbara        Wi¶niewska           - Magdalena      Maternicka            342: 245
  28 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Kazimierz      Merklejn              378: 391
   2 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                371: 337
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             491: 353
   4 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Kaczkowska            466: 248
   5 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Perzyński             275: 325
   6 Maria          Krzyżanowska         - Zbigniew       Wietecki              356: 436
   7 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Maciej         Kuczyński             360: 452
   8 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Mikołajczyk           377: 366
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Anita          Bruska                479: 339
  10 Wojciech       Silnicki             - Paweł          Zbrowski              373: 279
  11 Jakub          Onoszko              - Waldemar       Kudliński             413: 289
  12 Sylwia         Łada                 - Lucyna         ¦niadach              377: 394
  13 Artur          Wawrzynowski         - Katarzyna      Szachowicz            547: 254
  14 Irena          Sołdan               - Aleksandra     Kaczanowska           369: 326
  15 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Zawadzki              342: 360
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Lenartowska           420: 264
  17 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     JóĽwiak               372: 351
  18 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Wi¶niewska            391: 269
  19 Katarzyna      Kowalska             - Mieczysław     Pastuszak             370: 348
  20 Iwona          Wieluńska            - Grażyna        Kula                  268: 433
  21 Monika         Krzysztofek          - Tomasz         Lewiński              432: 220
  22 Lidia          Żywna                - Patrycja       Matulewicz            468: 238
  23 Andrzej        Bednaruk             - Barbara        Wi¶niewska            451: 214
  24 Sławomir       Długosz              - Bernadeta      Kudlińska             345: 344
  25 Bartłomiej     Dalecki              - Teresa         Balewska              340: 319
  26 Wojciech       Gołęcki              - Krystyna       Czajkowska            447: 286
  27 Aneta          Maternicka           - Magdalena      Maternicka            305: 257


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              476: 312
   2 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                367: 360
   3 Maciej         Perzyński            - Miłosz         Wrzałek               395: 356
   4 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             527: 368
   5 Maciej         Kuczyński            - Wojciech       Silnicki              472: 334
   6 Artur          Wawrzynowski         - Jolanta        Chłopińska            355: 426
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Łukasik               424: 331
   8 Agnieszka      Kaczkowska           - Jakub          Onoszko               401: 315
   9 Lucyna         ¦niadach             - Ireneusz       Moralewicz            343: 364
  10 Maria          Krzyżanowska         - Irena          Sołdan                401: 340
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Dębska                409: 336
  12 Waldemar       Kudliński            - Anita          Bruska                316: 332
  13 Monika         Krzysztofek          - Alicja         Wałaszewska-Kempa     364: 331
  14 Michał         Mikołajczyk          - Sylwia         Łada                  419: 352
  15 Aleksandra     Kaczanowska          - Krzysztof      Zawadzki              329: 360
  16 Paweł          Zbrowski             - Katarzyna      Kowalska              326: 346
  17 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 413: 265
  18 Katarzyna      Szachowicz           - Grażyna        Kula                  354: 304
  19 Lidia          Żywna                - Sławomir       Długosz               369: 314
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Bartłomiej     Dalecki               332: 263
  21 Andrzej        Bednaruk             - Iwona          Wieluńska             360: 353
  22 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     JóĽwiak               327: 350
  23 Tomasz         Lewiński             - Anna           Lenartowska           366: 299
  24 Agnieszka      Wi¶niewska           - Patrycja       Matulewicz            480: 179
  25 Bernadeta      Kudlińska            - Krystyna       Czajkowska            354: 352
  26 Barbara        Wi¶niewska           - Aneta          Maternicka            303: 232
  27 Magdalena      Maternicka           - Teresa         Balewska              210: 321


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              439: 396
   2 Maciej         Perzyński            - Rafał          Lenartowski           302: 482
   3 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                307: 429
   4 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Kuczyński             472: 407
   5 Miłosz         Wrzałek              - Maria          Krzyżanowska          420: 372
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             355: 510
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Agnieszka      Kaczkowska            353: 496
   8 Anita          Bruska               - Artur          Wawrzynowski          313: 351
   9 Wojciech       Silnicki             - Krzysztof      Sporczyk              339: 469
  10 Grzegorz       Łukasik              - Monika         Krzysztofek           500: 321
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Onoszko               392: 364
  12 Katarzyna      Kowalska             - Michał         Mikołajczyk           330: 439
  13 Lucyna         ¦niadach             - Katarzyna      Szachowicz            330: 368
  14 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                285: 468
  15 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Baranowski            316: 372
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Lidia          Żywna                 347: 304
  17 Aleksandra     Kaczanowska          - Waldemar       Kudliński             336: 375
  18 Agnieszka      Wi¶niewska           - Paweł          Zbrowski              279: 314
  19 Małgorzata     JóĽwiak              - Katarzyna      Dębska                360: 232
  20 Grażyna        Kula                 - Tomasz         Lewiński              327: 428
  21 Anna           Lenartowska          - Andrzej        Bednaruk              389: 411
  22 Sławomir       Długosz              - Barbara        Wi¶niewska            308: 305
  23 Teresa         Balewska             - Iwona          Wieluńska             319: 325
  24 Aneta          Maternicka           - Wojciech       Gołęcki               328: 313
  25 Krystyna       Czajkowska           - Bartłomiej     Dalecki               367: 415
  26 Bernadeta      Kudlińska            - Magdalena      Maternicka            293: 305
  27 Patrycja       Matulewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            325: 325
   2 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               367: 375
   3 Łukasz         Tuszyński            - Mateusz        Borsuk                358: 469
   4 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                345: 400
   5 Agnieszka      Kaczkowska           - Maciej         Perzyński             306: 378
   6 Maciej         Kuczyński            - Ireneusz       Moralewicz            309: 542
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             457: 386
   8 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Zawadzki              525: 282
   9 Maria          Krzyżanowska         - Artur          Wawrzynowski          348: 306
  10 Michał         Mikołajczyk          - Katarzyna      Szachowicz            388: 315
  11 Irena          Sołdan               - Paweł          Zbrowski              438: 265
  12 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Baranowski            287: 400
  13 Jakub          Onoszko              - Monika         Krzysztofek           348: 291
  14 Lucyna         ¦niadach             - Mieczysław     Pastuszak             385: 289
  15 Anita          Bruska               - Małgorzata     JóĽwiak               334: 280
  16 Wojciech       Silnicki             - Katarzyna      Kowalska              333: 381
  17 Tomasz         Lewiński             - Andrzej        Bednaruk              327: 359
  18 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Wi¶niewska            477: 311
  19 Katarzyna      Dębska               - Aleksandra     Kaczanowska           400: 349
  20 Bartłomiej     Dalecki              - Grażyna        Kula                  374: 306
  21 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 313: 321
  22 Iwona          Wieluńska            - Sławomir       Długosz               378: 372
  23 Wojciech       Gołęcki              - Teresa         Balewska              324: 270
  24 Bernadeta      Kudlińska            - Aneta          Maternicka            372: 257
  25 Patrycja       Matulewicz           - Barbara        Wi¶niewska            171: 406
  26 Magdalena      Maternicka           - Krystyna       Czajkowska            328: 322
  27 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           311: 424
   2 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                366: 412
   3 Miłosz         Wrzałek              - Jolanta        Chłopińska            406: 343
   4 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Tuszyński             499: 398
   5 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Sporczyk              304: 296
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Wietecki              395: 469
   7 Michał         Mikołajczyk          - Agnieszka      Kaczkowska            373: 299
   8 Maria          Krzyżanowska         - Irena          Sołdan                372: 389
   9 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Kuczyński             428: 423
  10 Artur          Wawrzynowski         - Jakub          Onoszko               292: 427
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Lucyna         ¦niadach              386: 354
  12 Andrzej        Bednaruk             - Anita          Bruska                438: 342
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Kowalska              265: 436
  14 Katarzyna      Szachowicz           - Lidia          Żywna                 326: 361
  15 Monika         Krzysztofek          - Wojciech       Silnicki              306: 421
  16 Paweł          Zbrowski             - Katarzyna      Dębska                491: 233
  17 Waldemar       Kudliński            - Mieczysław     Pastuszak             320: 385
  18 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     JóĽwiak               273: 366
  19 Bartłomiej     Dalecki              - Iwona          Wieluńska             391: 335
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Tomasz         Lewiński              360: 401
  21 Grażyna        Kula                 - Sylwia         Łada                  409: 452
  22 Agnieszka      Wi¶niewska           - Wojciech       Gołęcki               383: 318
  23 Anna           Lenartowska          - Bernadeta      Kudlińska             395: 253
  24 Teresa         Balewska             - Barbara        Wi¶niewska            367: 303
  25 Aneta          Maternicka           - Magdalena      Maternicka            281: 320
  26 Krystyna       Czajkowska           - Patrycja       Matulewicz            380: 308
  27 Sławomir       Długosz              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 20-04-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.44  30386  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   4 Rafał Lenartowski              Gdynia               154.14  30366  197
   5 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             150.95  27020  179
   7 Jakub Zaryński                 Świnoujście          150.72  10098   67
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.10  26717  178
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.00  21000  140
  10 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  11 Marek Reda                     Dębówka              148.62  26454  178
  12 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.52  28813  194
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.23  29202  197
  14 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.97  25303  171
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.87  22329  151
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              147.79  28523  193
  17 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.88  24799  170
  19 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.71  28705  197
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  21 Dawid Pikul                    Poznań               145.58  27661  190
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.67  28790  199
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  28143  195
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.14  28252  196
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.71  21557  150
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.49  26833  187
  28 Justyna Górka                  Kraków               143.45  26825  187
  29 Jan Mrozowski                  Kraków               143.23  28360  198
  30 Piotr Pietuchowski             Warszawa             141.69  27772  196
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  33 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.88  27189  193
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             140.22  27483  196
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.07  18069  129
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  38 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.67  20532  147
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.01  20017  144
  43 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  44 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.64  27174  196
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  46 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.62  25735  187
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.47   4124   30
  49 Sławomir Piotrowski            Deszczno             137.38   7968   58
  50 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  53 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  54 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  55 Kamil Kister                   Puławy               135.62  26446  195
  56 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  57 Rafał Matczak                  Milanówek            135.47  13141   97
  58 Maciej Grąbczewski             Szczecin             135.20  10275   76
  59 Szymon Płachta                 Warszawa             135.18  25819  191
  60 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  61 Irena Sołdan                   Sopot                134.49  24343  181
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.41  26614  198
  63 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  64 Radosław Jachna                Łódź                 134.18  19053  142
  65 Joanna Jewtuch                 Warszawa             134.09  25477  190
  66 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  67 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.77  19396  145
  68 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                133.30  26660  200
  69 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  70 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.72  22563  170
  71 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  72 Piotr Broda                    Sandomierz           132.22  25783  195
  73 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.93  25330  192
  74 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.90  24534  186
  75 Maciej Perzyński               Piła                 131.86  25317  192
  76 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  17361  132
  78 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  79 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  80 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            130.73   6406   49
  81 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  14379  110
  82 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  83 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.63  10189   78
  84 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  85 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.59  15932  122
  86 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               130.46   6262   48
  87 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  88 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  89 Łukasz Baranowski              Gdynia               130.33  25935  199
  90 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  91 Juliusz Czupryniak             Warszawa             130.12  26024  200
  92 Artur Koszel                   Warszawa             129.96  20534  158
  93 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.66  16337  126
  94 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Przemysław Rybicki             Otwock               129.55   8421   65
  97 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.55  24614  190
  98 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
  99 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             129.41   7506   58
 100 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 101 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.29  12929  100
 102 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.16  23636  183
 103 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 104 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.90  23847  185
 105 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 106 Marta Bajorek                  Warszawa             128.66  24574  191
 107 Janusz Krupiński               Bytom                128.50  23516  183
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.26  25011  195
 109 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.25  25521  199
 110 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 111 Barbara Obremska               Wrocław              128.05  24586  192
 112 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.88  10742   84
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.81  21472  168
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.79  24535  192
 115 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.76  25169  197
 116 Radosław Więch                 Warszawa             127.67  10341   81
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 118 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 119 Czesław Grajewski              Białystok            127.14  25047  197
 120 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 121 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.98  24889  196
 122 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               126.95   7617   60
 123 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.87  23979  189
 124 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 125 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 126 Bogdan Kozłowski               Białystok            126.45  14162  112
 127 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 128 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 129 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.77  24903  198
 130 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 131 Krzysztof Gibas                Kraków               125.43  23832  190
 132 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 134 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 136 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.81  23713  190
 137 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 138 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 139 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 140 Marek Rogalski                 Warszawa             124.20  17637  142
 141 Tomasz Lempart                 Kraków               124.11  21720  175
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 143 Michał Kolaj                   Ostróda              123.82   7429   60
 144 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 145 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 146 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 147 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 149 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.27   6040   49
 150 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 151 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             122.94   4426   36
 152 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.90  17329  141
 153 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 154 Anita Bruska                   Gdynia               122.68  20487  167
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 156 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.37  11258   92
 157 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.22  15767  129
 158 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.22  10389   85
 159 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 160 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.13  13068  107
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.92  20605  169
 164 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 165 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.71  23977  197
 166 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 167 Paweł Zbrowski                 Gdynia               121.24   7032   58
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 169 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.01  11980   99
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 171 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 172 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.29  12510  104
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             120.28   6976   58
 174 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 175 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  120.07  18731  156
 176 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.05  14166  118
 177 Anna Krynicka                  Warszawa             120.04  17166  143
 178 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.97  23635  197
 179 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 180 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.55  23313  195
 181 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 182 Agnieszka Walas                Kraków               119.33   7160   60
 183 Marta Świątkowska              Wrocław              119.29  19445  163
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.17  15969  134
 185 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 186 Maciej Bukowski                Szczecin             119.03   4047   34
 187 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 188 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.56  11619   98
 190 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.25  12653  107
 191 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 192 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 193 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 194 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.98   7669   65
 195 Agnieszka Matus                Milanówek            117.59  19403  165
 196 Teresa Zalewska                Racibórz             117.56  16928  144
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 199 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.12  20028  171
 201 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 202 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.93  17189  147
 203 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 204 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.91  16017  137
 205 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 206 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.45  17001  146
 207 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            116.31   4071   35
 208 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 209 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.88  22017  190
 211 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 212 Monika Siemaszko               Lipiany              115.60  21386  185
 213 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 214 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.31  22255  193
 215 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 216 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 217 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 218 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 219 Sławomir Długosz               Ostróda              114.32  16005  140
 220 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.29   6743   59
 221 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 222 Dominika Worona                Police               113.93  10709   94
 223 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 224 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 225 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.27  21521  190
 226 Tomasz A. Praga                Białystok            113.24   8606   76
 227 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 228 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 229 Renata Andracka                Zwola                113.06  22499  199
 230 Lucyna Śniadach                Rumia                112.94  21007  186
 231 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 232 Diana Pietrzykowska            Szczecin             112.17   4038   36
 233 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.82  13307  119
 234 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.78  21239  190
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 236 Paweł Morga                    Warszawa             111.61   6920   62
 237 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            111.17  13674  123
 239 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 240 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.91  12977  117
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.64  18588  168
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.50  12155  110
 243 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 244 Maria Pokorska                 Warszawa             110.26  21941  199
 245 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 247 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.66  21054  192
 248 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.42   8425   77
 249 Marcin Stachowski              Wydartowo I          109.35  20995  192
 250 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 251 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 252 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 253 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 254 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 255 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.49   7811   72
 256 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.48   4556   42
 257 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 258 Dorota Ostrowska               Białystok            108.23  16776  155
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.11   7784   72
 260 Anna Arana                     Kołobrzeg            108.05  10913  101
 261 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 263 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.76  15086  140
 264 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.71  21435  199
 265 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 266 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.01  17764  166
 268 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 269 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.73  19852  186
 270 Iza Kraj                       Warszawa             106.47   3833   36
 271 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.43  13304  125
 272 Józef Burzyński                Ełk                  106.38  16489  155
 273 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 274 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 275 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 276 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.58  20272  192
 277 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 278 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.45  18138  172
 279 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 281 Jacek Nowak                    Szczecin             104.85   4928   47
 282 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.59  12342  118
 283 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 284 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 286 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.05  19770  190
 287 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.64   6115   59
 288 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 289 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 290 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.86   9772   95
 291 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 292 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 293 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 294 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 296 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 297 Lidia Żywna                    Gdynia               100.40  11546  115
 298 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 299 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 300 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             98.83   4645   47
 301 Beata Kiżewska                 Świnoujście           98.06   6962   71
 302 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                97.53  11021  113
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 306 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 307 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 308 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 309 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.65  17025  178
 310 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.42   8874   93
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 312 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.34   7830   83
 313 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 314 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.86   5479   59
 315 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           92.40   3234   35
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.50  17293  189
 317 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 318 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 319 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             89.65   3048   34
 320 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 321 Paulina Naplocha               Racibórz              88.19   5027   57
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 323 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 324 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 325 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 326 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 327 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 328 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 329 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 330 Teresa Balewska                Reda                  81.33   8133  100
 331 Marcin Kurowski                Racibórz              81.02   7859   97
 332 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 333 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 334 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              65.64  13128  200
 336 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 20-04-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  13 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  14 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  15 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  16 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  17 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  19 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  20 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  21 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  22 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  23 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  24 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  25 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  26 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  29 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  30 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  34 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  37 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  38 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  39 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  40 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  41 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  42 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  43 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  44 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.46   2339   24
  45 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           96.58   2318   24
  46 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  47 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  48 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  49 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  50 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  52 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  53 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  54 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  55 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  57 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.26   1800   23
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  59 Piotr Ozimek                   Sochaczew             73.87   1699   23
  60 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  61 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  64 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  65 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  66 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  67 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  68 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  69 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  70 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  73 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  74 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  75 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  76 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  77 Piotr Latoszek                 Warszawa              94.30   1886   20
  78 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  79 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  80 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  81 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  82 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  83 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  84 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  85 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  86 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  87 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  88 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  89 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  90 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  91 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  93 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  94 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  95 Piotr Rosół                    Warszawa             140.79   1971   14
  96 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  97 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  98 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  99 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 100 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 101 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 102 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 103 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 104 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 105 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 106 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 107 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 108 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 109 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 110 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 111 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 112 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 113 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 114 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 115 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 116 Tomasz Polański                Ciechanów            124.33   1492   12
 117 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 118 Marcin Rogala                  Warszawa             120.17   1442   12
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 120 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 121 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 122 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 123 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 124 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 125 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 126 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 127 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 128 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 129 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 130 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 131 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 132 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 133 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 134 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 135 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 136 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 137 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.50   1278   12
 138 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 139 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 140 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 141 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 142 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 143 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 144 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 145 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 146 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 147 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 148 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 149 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 150 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 151 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 152 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 153 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 154 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 155 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 156 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 157 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 158 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 159 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 160 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 161 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 162 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 163 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 164 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 165 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 166 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 167 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 168 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 169 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 170 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 171 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 172 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 173 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 174 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 175 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 176 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 177 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 178 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 179 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 180 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 181 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 182 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 183 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 184 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 185 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 186 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 187 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 188 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 189 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 190 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 191 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 192 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 193 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 194 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 195 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 196 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 197 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 198 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 199 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 200 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 201 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 202 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   85.91    945   11
 203 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 204 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 205 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 206 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 207 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 208 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             81.00    891   11
 209 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 210 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 211 Joanna Kulawiak                Warszawa              79.27    872   11
 212 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 213 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 214 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 215 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 216 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 217 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 218 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 219 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             73.73    811   11
 220 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 221 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 222 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 223 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 224 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 225 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 226 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 227 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 228 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 229 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 230 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 231 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 232 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 233 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 234 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 235 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 236 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 237 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             63.91    703   11
 238 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 239 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 240 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 241 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 242 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 243 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 244 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 245 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 246 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 247 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 248 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 249 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 250 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 251 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 252 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 253 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 254 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 255 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 256 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 257 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 258 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 259 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 260 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 261 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 262 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 263 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 264 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 265 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 266 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 267 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 268 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 269 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 270 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 271 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 272 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 273 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 274 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 275 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 276 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 277 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 278 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 279 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 280 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 281 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 282 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 283 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 284 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 285 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 286 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 287 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 288 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 289 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 290 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 291 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 292 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 293 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 294 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 295 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 296 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 297 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 298 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 299 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 300 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 301 Justyna Czupryńska             Świnoujście          100.00    400    4
 302 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 303 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 304 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 305 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 306 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 307 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 308 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 309 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 310 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 311 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 312 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 313 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 314 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 315 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 316 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 317 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 318 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 319 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 320 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 321 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 322 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie