Sandomierz25
marca
Sandomierz 25-26 marca I Mistrzostwa Sandomierza o Puchar BurmistrzaMistrzostwa Regionów 2017
Warszawa 1
kwietnia
Warszawa 1- 2 kwietnia XVII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2017
Graboszyce 8
kwietnia
Graboszyce 8- 9 kwietnia XII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Mistrzostwa Warszawy prawie dojrzałe01 - 02 kwietnia 2017 — XVII Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 01 - 02 kwietnia 2017
Grand Prix 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrzostwa Warszawy prawie dojrzałePo trzyletniej przerwie stołeczni scrabbliści zorganizowali Mistrzostwa Warszawy (w stolicy co prawda odbywały się turnieje, ale pod innymi nazwami np. Urodziny Alfreda). Frekwencja zaskoczyła chyba wszystkich i gdyby nie ograniczenia lokalowe na pewno byłoby jeszcze więcej uczestników. Ostatecznie do gry stawiło się 114 graczy, co jest najlepszym wynikiem od 3 lat (tylu samo graczy stanęło w szranki przy planszach w Krakowie w lipcu 2014). Jako że pierwszego dnia przewidziane były dodatkowe atrakcje (scrabblobieg oraz wieczorna impreza na trampolinach) graliśmy 6 rund i na czele stawki było dwóch graczy z kompletem zwycięstw – Tomasz ZwolińskiKazimierz Merklejn. Tomek szedł jak burza też na początku następnego dnia i wygrał kolejne 3 gry i wydawać by się mogło, że nikt już nie odbierze mu zwycięstwa. Niestety w kolejnych dwóch rundach musiał uznać wyższość przeciwników przez co  przed ostatnią rundą szansę na ostateczny triumf miało aż kilku graczy ("pikanterii" dodał fakt, że ostatnia runda była grana Dubovem, więc nie było powtórzeń). Ostatecznie wygrał białostocczanin — Piotr Pietuchowski, z 10 zwycięstwami. Drugie miejsce, i zarazem pierwsze w swojej karierze podium, padło łupem Michała Waszkiewicza, również z Białegostoku. Podium uzupełnił Michał Alabrudziński.

Oprócz wspomnianych już wcześniej atrakcji, dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs Scrabblebingo. Na specjalnie przygotowanej karcie znajdowało się 20 kategorii, za których wykonanie dostawało się punkt, a zwycięzcą zostawała osoba która zdobyła ich najwięcej. Wśród kategorii znajdowało się m.in. ułożenie słowa z literami M, D i P (od pierwszych liter 3 warszawskich klubów – Macaków, Dąbka i Paranoi), porażka z graczem z rankingiem poniżej 110, łączna suma punktów powyżej 850 czy wygrana z graczem z któregoś z warszawskich klubów (na każdy z klubów osobna kategoria). Dwóch graczy zdobyło 15 punktów, a w wyniku losowania grę planszową w tej kategorii wygrał Szymon Płachta. Warto też wspomnieć o ciekawej partii, która miała miejsce w 8 rundzie i powinna być dowodem na to, że nigdy nie można się poddawać. Mianowicie Przemysław Rybicki w partii przeciwko Natalii Woźniak rozpoczął grę od 4 siódemek, niestety dla niego w drugiej połowie gry szala przechyliła się na stronę Natalii i wygrała ona tę potyczkę wynikiem 507 do 496. Zatem walczmy zawsze do końca

 Turniej obfitował w niemałą ilość debiutantów – 8. Najlepszym z nich został Łukasz Tazbir z Warszawy, wygrywając 5 partii. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. Najlepszą kobietą została Natalia Woźniak z Dziwnówka – w nagrodę otrzymała biżuterię ufundowaną przez Lucynę Śniadach. W kategorii skok tygrysa w kategorii panów zwyciężył dawno niewidziany na turniejach Edward Stefaniak, a w kategorii pań Agnieszka Matus.

Wielkie podziękowania należą się organizatorom – klubom Dąbek, Macaki i Paranoja, a w szczególności Rafałowi Wesołowskiemu – za wszelkie pomysły, zorganizowanie sali i nadzór nad przebiegami rozgrywek, Madzi Kublik, Kasi Bogusławskiej, Annie Krynickiej, Marcie Bajorek i wielu, wielu innym – za pomoc w organizacji, catering i sponsoring. Podziękowania należą się również dla sponsorów i patronów medialnych: Robertowi Kempie – burmistrzowi dzielnicy Ursynów za patronat honorowy i udostępnienie sali w Urzędzie Dzielnicy, Radiu Dla Ciebie oraz portalowi HaloUrsynow.pl za patronat medialny oraz firmie Euronat Investment – importerowi win musujących z pomarańczy za dodatkowe nagrody.

Mam nadzieję, że  spotkamy się przy planszach za rok, a może nawet i szybciej, i to w jeszcze większym gronie.
relacja: Miłosz Wrzałek
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Mistrzostwa Warszawy
XV Mistrzostwa Warszawy
XIV Mistrzostwa Warszawy


patronat honorowy:
Burmistrz Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy



patronat medialny:
Radio dla Ciebie



haloUrsynów.pl



Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 123)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), dubov (rundy 2-12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUrząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy
Sala im. Juliana Ursyna Niemcewicza
aleja Komisji Edukacji Narodowej 61
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 1 kwietnia (6 rund)
od 10:30 — zapisy uczestników
11:30 — rozpoczęcie rozgrywek
14:30-16:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 2 kwietnia (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMetrem (linia M1) do stacji Imielin

wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej
WyżywienieKawa, herbata, ciastka, kanapki
W sobotę dwudaniowy obiad w cenie 25 zł — wybór zestawu w formularzu zgłoszeniowym
w najbliższej okolicy wiele barów i restauracji
NoclegiNoclegi w Warszawie
NagrodyI miejsce — 1000 zł
II miejsce — 500 zł
III miejsce — 300 zł
IV miejsce — 200 zł
V miejsce — 100 zł

nagrody w dodatkowych konkursach i zabawach (m.in. scrabble-bingo, "słowo z błędem", scrabblomarsz na orientację i inne)

nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników

pamiątkowe koszulki dla uczestników

pula nagród finansowych może ulec zwiększeniu
Dodatkowe atrakcjew sobotę w trakcie przerwy obiadowej scrabblomarsz na orientację (nie wymagający ponadprzeciętnej kondycji fizycznej — 15-20 minut spaceru)

w sobotę po turnieju zabawa na trampolinach w Hangar 646 — limit 25 miejsc — opłata 10 zł za wstęp i skarpety antypoślizgowe — zapisy do 20.03 — deklaracja chęci udziału jest wiążaca w związku z koniecznością wcześniejszego zakupu biletów — po 20.03 zapisy na listę rezerwową bez gwarancji miejsca — konieczny lekki strój sportowy
OrganizatorzyKBKS Paranoja
Macaki Warszawa
MKS Dąbek Warszawa

kontakt: Rafał Wesołowski – 604 684 084 – rwesolowski@gmail.com


Wyniki turnieju XVII Mistrzostwa Warszawy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Pietuchowski         Białystok              142.06     10.0     5161     2089      864
  2 Michał          Waszkiewicz          Białystok              134.10     10.0     4936     2062      611
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.15      9.0     5241     1957      876
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   159.91      9.0     5092     1916      925
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.73      9.0     4960     2019      574
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               156.61      9.0     4932     1974      376
  7 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.59      9.0     4815     1978      279
  8 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         136.09      9.0     4720     1953      469
  9 Jakub           Szymczak             Łódź                   154.73      8.0     5205     1833      780
 10 Kamil           Górka                Kraków                 157.84      8.0     5142     1832      702
 11 Krzysztof       Obremski             Legnica                149.95      8.0     5053     1847      478
 12 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.10      8.0     5024     1838      404
 13 Krzysztof       Mówka                Warszawa               154.21      8.0     5004     1846      600
 14 Michał          Makowski             Warszawa               150.28      8.0     4893     1797      454
 15 Kacper          Zegadło              Warszawa               149.58      8.0     4882     1805      449
 16 Przemysław      Rybicki              Otwock                 142.67      8.0     4855     1792      473
 17 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              132.89      8.0     4788     1815      119
 18 Rafał           Matczak              Milanówek              140.85      8.0     4754     1829      512
 19 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 149.04      8.0     4716     1806      473
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.65      8.0     4590     1847      259
 21 Rafał           Wesołowski           Warszawa               138.78      8.0     4520     1794      177
 22 Aleksander      Puchalski            Włocławek              143.49      7.5     4579     1750      358
 23 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         123.67      7.5     4349     1724      176
 24 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.91      7.0     5043     1664      469
 25 Marek           Reda                 Dębówka                138.63      7.0     4920     1698      346
 26 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.16      7.0     4888     1719      221
 27 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.57      7.0     4809     1666      447
 28 Maciej          Czupryniak           Milanówek              145.17      7.0     4802     1617      397
 29 Mirosław        Uglik                Warszawa               151.62      7.0     4784     1679      551
 30 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.89      7.0     4742     1674      447
 31 Grzegorz        Łukasik              Konojady               144.13      7.0     4739     1656      261
 32 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 126.56      7.0     4735     1637      565
 33 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 122.81      7.0     4732     1689      456
 34 Piotr           Broda                Sandomierz             132.77      7.0     4691     1649      565
 35 Agnieszka       Matus                Milanówek              118.08      7.0     4591     1672      -22
 36 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         129.65      7.0     4586     1712      339
 37 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              121.29      7.0     4582     1642      305
 38 Irena           Sołdan               Sopot                  134.28      7.0     4574     1671      247
 39 Andrzej         Kroc                 Łódź                   131.78      7.0     4537     1667       49
 40 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.52      7.0     4534     1693     -245
 41 Piotr           Rosół                Warszawa               122.87      7.0     4462     1679     -166
 42 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.30      7.0     4368     1647      -19
 43 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.20      7.0     4358     1635       69
 44 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               127.07      7.0     4345     1699     -176
 45 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               131.96      6.0     4837     1538      446
 46 Katarzyna       Polak                Warszawa               111.16      6.0     4794     1504      320
 47 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               143.69      6.0     4759     1514      328
 48 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                128.52      6.0     4754     1542      517
 49 Joanna          Juszczak             Warszawa               131.54      6.0     4703     1494      445
 50 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              128.80      6.0     4666     1481       82
 51 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               132.42      6.0     4621     1532       60
 52 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.31      6.0     4596     1507      294
 53 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              126.40      6.0     4587     1486      201
 54 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            124.46      6.0     4579     1530       48
 55 Marta           Bajorek              Warszawa               126.53      6.0     4524     1527      -25
 56 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         129.49      6.0     4522     1579      236
 57 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   129.29      6.0     4507     1497      -51
 58 Paweł           Maciejczuk           Białystok              128.43      6.0     4484     1525      271
 59 Agata           Kuć                  Stargard               124.90      6.0     4405     1529       41
 60 Anna            Krynicka             Warszawa               115.84      6.0     4373     1471      573
 61 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               150.98      6.0     4370     1526       70
 62 Tomasz A.       Praga                Białystok              119.54      6.0     4362     1544        4
 63 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         129.89      6.0     4345     1538      121
 64 Renata          Andracka             Zwola                  114.20      6.0     4289     1553     -344
 65 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        124.71      6.0     4186     1521     -278
 66 Patrycja        Skibska              Warszawa               100.00      6.0     4185     1531     -366
 67 Bogdan          Kozłowski            Białystok              121.69      6.0     4165     1552     -310
 68 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               109.49      6.0     4090     1475     -249
 69 Dorota          Ostrowska            Białystok              108.74      6.0     4060     1502     -499
 70 Jakub           Zaryński             Świnoujście            146.58      5.0     4811     1381      333
 71 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.08      5.0     4655     1343      275
 72 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                131.41      5.0     4545     1427     -196
 73 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            125.27      5.0     4539     1357       13
 74 Samir           Chakrar              Poznań                 111.23      5.0     4501     1406       67
 75 Beata           Piotrowska           Łódź                   121.60      5.0     4423     1394       69
 76 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    118.57      5.0     4338     1390     -137
 77 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              124.39      5.0     4330     1415     -469
 78 Szymon          Płachta              Warszawa               140.57      5.0     4329     1361     -226
 79 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               122.38      5.0     4255     1377     -384
 80 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    136.86      5.0     4221     1430     -615
 81 Olga            Swarcewicz           Warszawa               100.00      5.0     4220     1323      595
 82 Maria           Skutela              Warszawa               119.23      5.0     4218     1384     -355
 83 Konrad          Pajączek             Milanówek              101.70      5.0     4189     1407     -334
 84 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       108.67      5.0     4147     1371     -544
 85 Tomasz          Sehnal               Warszawa               114.69      5.0     4093     1397     -462
 86 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.84      5.0     4077     1355     -465
 87 Łukasz          Tazbir               Warszawa               100.00      5.0     4066     1356     -581
 88 Marianna        Kozłowska            Białystok              119.41      5.0     4053     1404     -448
 89 Jakub           Onoszko              Gdynia                 119.59      4.5     4358     1296     -204
 90 Adam            Sternik              Elbląg                 111.54      4.5     4213     1273      -97
 91 Marcin          Rogala               Warszawa               127.65      4.0     4742     1346      214
 92 Daniel          Janus                Wąchock                123.71      4.0     4480     1300     -345
 93 Karolina        Urbańska             Poznań                 103.12      4.0     4390     1251     -273
 94 Marek           Rogalski             Warszawa               128.93      4.0     4357     1188      131
 95 Adam            Grzelec              Poznań                 114.31      4.0     4312     1256      -65
 96 Iza             Kraj                 Warszawa               113.84      4.0     4185     1219     -372
 97 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              131.96      4.0     4158     1249     -398
 98 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 108.19      4.0     4132     1220     -490
 99 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   116.20      4.0     4077     1229     -340
100 Józef           Burzyński            Ełk                    113.17      4.0     4011     1274     -765
101 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.0     3921     1230     -329
102 Grzegorz        Piotrkiewicz         Warszawa               100.00      4.0     3456     1189     -588
103 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.78      4.0     2352      898      103
104 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              112.46      3.5     4015     1147     -254
105 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      3.0     3856     1105     -682
106 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.0     3255      983     -717
107 Patrycja        Kuszpit              Biała Podlaska         109.41      2.5     3834     1051     -666
108 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      2.5     2723      921    -1777
109 Robert          Wojtysiak            Warszawa               100.00      1.5     2566      800    -1467
110 Grzegorz        Bajer                Łódź                   109.65      1.0     1696      521     -758
111 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierżążnia            100.00      1.0     1666      578    -1037
112 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      0.5     2663      712    -1472
113 Wiesława        Jasiak               Warszawa               100.00      0.0      445      153     -574
114 Joanna          Kolska               Pruszków               100.00      0.0      373      151     -443
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Mistrzostwa Warszawy



	Michał Alabrudziński 160.15 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 +  520: 282  177
    2     2 Szymon         Dąbrowski             127.08 +  480: 301  177
    3     1 Rafał          Wesołowski            138.78 +  442: 310  189
    4     2 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  328: 533   92
    5     6 Marek          Reda                  138.63 +  403: 283  189
    6     3 Natalia        Woźniak               132.89 -  447: 452   83
    7     9 Michał         Makowski              150.28 -  305: 417  100
    8    16 Grzegorz       Koczkodon             131.41 +  432: 358  181
    9    11 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  428: 310  179
   10     8 Juliusz        Czupryniak            143.69 +  415: 366  194
   11     6 Kacper         Zegadło               149.58 +  559: 367  200
   12     2 Tomasz         Zwoliński             145.73 +  482: 386  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 12 163.08




	Dariusz Kosz 159.91 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Kuczyński             126.56 -  338: 352   77
    2    44 Paweł          Maciejczuk            128.43 +  415: 389  178
    3    37 Anna           Krynicka              115.84 +  508: 298  166
    4    14 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  367: 414   84
    5    24 Szymon         Płachta               140.57 +  572: 313  191
    6    13 Samir          Chakrar               111.23 +  421: 298  161
    7     8 Kacper         Zegadło               149.58 -  352: 466  100
    8     8 Kamil          Górka                 157.84 +  398: 377  208
    9    10 Krzysztof      Kodzis                121.29 +  410: 316  171
   10     7 Marek          Reda                  138.63 +  436: 297  189
   11     5 Michał         Makowski              150.28 +  399: 320  200
   12     6 Rafał          Matczak               140.85 +  476: 327  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1916  / 12 159.67




	Kamil Górka 157.84 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Bajorek               126.53 -  385: 442   77
    2    33 Marek          Rogalski              128.93 +  461: 301  179
    3    23 Maciej         Skrzypczak            108.67 +  454: 255  159
    4    10 Szymon         Dąbrowski             127.08 +  405: 336  177
    5     8 Łukasz         Tuszyński             152.16 -  367: 406  102
    6    17 Mirosław       Uglik                 151.62 +  433: 429  202
    7    13 Krzysztof      Kodzis                121.29 +  498: 343  171
    8     8 Dariusz        Kosz                  159.91 -  377: 398  110
    9     9 Marcin         Rogala                127.65 +  471: 354  178
   10     6 Rafał          Wesołowski            138.78 +  510: 398  189
   11     1 Tomasz         Zwoliński             145.73 +  414: 349  196
   12     1 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  367: 429   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Mariusz Skrobosz 156.61 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 +  445: 355  176
    2     4 Marcin         Rogala                127.65 +  397: 371  178
    3     7 Józef          Burzyński             113.17 +  375: 370  163
    4     5 Rafał          Matczak               140.85 -  319: 459   91
    5     7 Krzysztof      Obremski              149.95 +  470: 381  200
    6     7 Zbigniew       Wietecki              129.78 +  470: 302  180
    7     3 Krzysztof      Mówka                 154.21 +  420: 349  204
    8     4 Jakub          Szymczak              154.73 +  420: 327  205
    9     1 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  394: 440   96
   10     3 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  379: 389   92
   11     8 Łukasz         Tuszyński             152.16 +  423: 412  202
   12     7 Marek          Dudkiewicz            136.65 +  420: 401  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 12 164.50




	Jakub Szymczak 154.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            125.27 +  433: 293  175
    2    20 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  456: 444  179
    3     6 Grzegorz       Pukniel               129.29 +  570: 367  179
    4     1 Krzysztof      Mówka                 154.21 -  376: 393  104
    5     1 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  369: 410   92
    6    12 Patrycja       Skibska               100.00 +  484: 287  150
    7     7 Konrad         Pajączek              101.70 +  449: 323  152
    8     4 Mariusz        Skrobosz              156.61 -  327: 420  107
    9     6 Dominik        Urbacki               150.10 +  487: 400  200
   10     5 Marek          Dudkiewicz            136.65 +  445: 304  187
   11     4 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  321: 379  100
   12     4 Krzysztof      Obremski              149.95 +  488: 405  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Krzysztof Mówka 154.21 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agata          Kuć                   124.90 +  402: 373  175
    2     6 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 +  392: 366  179
    3     2 Adam           Grzelec               114.31 +  480: 357  164
    4     1 Jakub          Szymczak              154.73 +  393: 376  205
    5     4 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  380: 382   96
    6     6 Łukasz         Tuszyński             152.16 +  468: 353  202
    7     3 Mariusz        Skrobosz              156.61 -  349: 420  107
    8    12 Agnieszka      Matus                 118.08 +  538: 293  168
    9     5 Bronisław      Parada                129.65 +  417: 384  180
   10     2 Kazimierz      Merklejn              149.59 +  428: 282  200
   11     3 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  381: 400   84
   12     5 Paweł          Mazurek               136.09 -  376: 418   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 12 153.83




	Łukasz Tuszyński 152.16 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartłomiej     Pawlak                124.71 +  448: 273  175
    2     5 Robert         Kuszpit               129.49 -  309: 455   79
    3    21 Samir          Chakrar               111.23 +  451: 359  161
    4    16 Joanna         Ostrowska             119.84 +  447: 266  170
    5     8 Kamil          Górka                 157.84 +  406: 367  208
    6     6 Krzysztof      Mówka                 154.21 -  353: 468  104
    7    14 Piotr          Rosół                 122.87 +  445: 421  173
    8     5 Krzysztof      Obremski              149.95 -  345: 460  100
    9    16 Zdzisław       Szota                 129.20 +  488: 284  179
   10    10 Agnieszka      Matus                 118.08 +  465: 341  168
   11     8 Mariusz        Skrobosz              156.61 -  412: 423  107
   12     9 Paweł          Jackowski             144.91 -  319: 550   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Mirosław Uglik 151.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Stachowski            124.46 -  368: 373   74
    2    34 Zbigniew       Wietecki              129.78 -  301: 439   80
    3    45 Piotr          Broda                 132.77 +  448: 295  183
    4    39 Iza            Kraj                  113.84 +  504: 299  164
    5    23 Katarzyna      Polak                 111.16 +  418: 314  161
    6    17 Kamil          Górka                 157.84 -  429: 433  108
    7    22 Juliusz        Czupryniak            143.69 +  411: 364  194
    8    17 Grzegorz       Kurowski              150.98 +  372: 310  201
    9    14 Robert         Kuszpit               129.49 -  364: 367   79
   10    21 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  276: 363   82
   11    30 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  392: 359  171
   12    20 Waldemar       Czerwoniec            132.42 +  501: 317  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Grzegorz Kurowski 150.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Ślusarska             124.39 -  346: 411   74
    2    38 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 -  256: 449   81
    3    44 Joanna         Juszczak              131.54 +  405: 311  182
    4    46 Jakub          Onoszko               119.59 +  416: 385  170
    5    36 Zdzisław       Szota                 129.20 -  296: 334   79
    6    46 Maciej         Skrzypczak            108.67 +  398: 381  159
    7    27 Dariusz        Jarosławski           118.57 +  421: 336  169
    8    17 Mirosław       Uglik                 151.62 -  310: 372  102
    9    31 Piotr          Broda                 132.77 -  312: 415   83
   10    31 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 +  373: 323  176
   11    29 Waldemar       Czerwoniec            132.42 -  343: 380   82
   12    39 Maria          Skutela               119.23 +  494: 203  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Michał Makowski 150.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Daniel         Janus                 123.71 -  449: 484   74
    2    12 Jolanta        Chłopińska            129.57 +  441: 312  180
    3    18 Irena          Sołdan                134.28 +  430: 361  184
    4     9 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  317: 443   79
    5    22 Dorota         Ostrowska             108.74 +  369: 312  159
    6    20 Marcin         Stachowski            124.46 +  397: 355  174
    7     9 Michał         Alabrudziński         160.15 +  417: 305  210
    8    11 Dominik        Urbacki               150.10 -  329: 401  100
    9    17 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 +  421: 351  181
   10    13 Łukasz         Baranowski            122.81 +  477: 362  173
   11     5 Dariusz        Kosz                  159.91 -  320: 399  110
   12    14 Piotr          Rosół                 122.87 +  526: 354  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Dominik Urbacki 150.10 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Edward         Stefaniak             123.67 +  360: 316  174
    2    13 Zdzisław       Szota                 129.20 +  431: 343  179
    3    13 Bronisław      Parada                129.65 +  454: 268  180
    4     3 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  457: 460  100
    5     9 Robert         Kuszpit               129.49 +  403: 384  179
    6     5 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  308: 454   84
    7    15 Agata          Kuć                   124.90 +  509: 330  175
    8    11 Michał         Makowski              150.28 +  401: 329  200
    9     6 Jakub          Szymczak              154.73 -  400: 487  105
   10     9 Stanisław      Rydzik                145.52 +  448: 387  196
   11     7 Paweł          Mazurek               136.09 -  400: 441   86
   12     8 Jolanta        Chłopińska            129.57 +  453: 421  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 12 153.17




	Krzysztof Obremski 149.95 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Ostrowska             119.84 +  407: 361  170
    2    24 Bronisław      Parada                129.65 -  377: 412   80
    3    30 Małgorzata     Szmuksta              122.38 +  420: 379  172
    4    18 Renata         Andracka              114.20 +  553: 337  164
    5     7 Mariusz        Skrobosz              156.61 -  381: 470  107
    6    16 Maciej         Sancewicz             136.86 +  482: 384  187
    7    10 Robert         Kuszpit               129.49 +  465: 325  179
    8     5 Łukasz         Tuszyński             152.16 +  460: 345  202
    9     3 Aleksander     Puchalski             143.49 +  369: 353  193
   10     1 Tomasz         Zwoliński             145.73 +  394: 263  196
   11     2 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  340: 458   92
   12     4 Jakub          Szymczak              154.73 -  405: 488  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 12 153.92




	Kazimierz Merklejn 149.59 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Rosół                 122.87 +  460: 307  173
    2     9 Marek          Charytoniuk           129.89 +  363: 331  180
    3    11 Katarzyna      Ślusarska             124.39 +  494: 328  174
    4     3 Dominik        Urbacki               150.10 +  460: 457  200
    5     2 Rafał          Matczak               140.85 +  375: 368  191
    6     2 Przemysław     Rybicki               142.67 +  394: 385  193
    7     1 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  383: 468   96
    8     3 Paweł          Mazurek               136.09 +  337: 316  186
    9     2 Piotr          Pietuchowski          142.06 +  502: 396  192
   10     2 Krzysztof      Mówka                 154.21 -  282: 428  104
   11     4 Jakub          Szymczak              154.73 +  379: 321  205
   12     3 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  386: 431   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1978  / 12 164.83




	Kacper Zegadło 149.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Baranowski            122.81 +  407: 366  173
    2    21 Grzegorz       Pukniel               129.29 -  308: 405   79
    3    43 Maciej         Sancewicz             136.86 -  334: 362   87
    4    38 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  461: 330  171
    5    34 Daniel         Janus                 123.71 +  483: 380  174
    6    21 Bogdan         Kozłowski             121.69 +  480: 247  172
    7     8 Dariusz        Kosz                  159.91 +  466: 352  210
    8    10 Marek          Dudkiewicz            136.65 -  297: 435   87
    9    15 Andrzej        Kroc                  131.78 +  408: 328  182
   10    12 Robert         Kuszpit               129.49 +  482: 340  179
   11     6 Michał         Alabrudziński         160.15 -  367: 559  110
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 +  389: 329  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Mariusz Wrześniewski 149.04 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Szmuksta              122.38 +  412: 281  172
    2    19 Paweł          Jackowski             144.91 +  441: 401  195
    3     9 Aleksander     Puchalski             143.49 -  329: 375   93
    4    20 Krzysztof      Sporczyk              132.30 +  470: 276  182
    5    10 Stanisław      Rydzik                145.52 +  486: 338  196
    6     4 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 -  379: 450   77
    7    12 Marek          Reda                  138.63 -  413: 421   89
    8    14 Tomasz A.      Praga                 119.54 -  349: 399   70
    9    22 Bartłomiej     Pawlak                124.71 +  381: 300  175
   10    17 Paweł          Maciejczuk            128.43 +  332: 326  178
   11    12 Maciej         Czupryniak            145.17 +  390: 356  195
   12    13 Irena          Sołdan                134.28 +  334: 320  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Jakub Zaryński 146.58 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bogdan         Kozłowski             121.69 +  407: 317  172
    2    25 Grzegorz       Koczkodon             131.41 -  311: 347   81
    3    24 Paweł          Jackowski             144.91 -  413: 414   95
    4    30 Marcin         Rogala                127.65 -  298: 472   78
    5    46 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  407: 335  150
    6    31 Joanna         Juszczak              131.54 +  388: 327  182
    7    31 Jolanta        Chłopińska            129.57 -  413: 439   80
    8    37 Bartłomiej     Pawlak                124.71 -  433: 443   75
    9    37 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 -  333: 414   76
   10    43 Piotr          Potoczek              112.46 +  571: 326  162
   11    37 Małgorzata     Szmuksta              122.38 -  346: 379   72
   12    42 Agnieszka      Kozak                 108.19 +  491: 265  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Tomasz Zwoliński 145.73 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Piotrowska            121.60 +  431: 285  172
    2    22 Andrzej        Kroc                  131.78 +  424: 325  182
    3     3 Robert         Kuszpit               129.49 +  347: 346  179
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             131.41 +  489: 326  181
    5     4 Krzysztof      Mówka                 154.21 +  382: 380  204
    6     1 Piotr          Pietuchowski          142.06 +  486: 331  192
    7     1 Kazimierz      Merklejn              149.59 +  468: 383  200
    8     1 Michał         Waszkiewicz           134.10 +  495: 326  184
    9     1 Mariusz        Skrobosz              156.61 +  440: 394  207
   10     1 Krzysztof      Obremski              149.95 -  263: 394  100
   11     1 Kamil          Górka                 157.84 -  349: 414  108
   12     2 Michał         Alabrudziński         160.15 -  386: 482  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2019  / 12 168.25




	Stanisław Rydzik 145.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  379: 342  171
    2    10 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 -  354: 392   82
    3    40 Piotr          Rosół                 122.87 +  438: 301  173
    4    21 Agata          Kuć                   124.90 +  412: 362  175
    5    10 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  338: 486   99
    6    14 Marcin         Rogala                127.65 +  464: 392  178
    7    16 Bronisław      Parada                129.65 -  285: 454   80
    8    20 Jolanta        Chłopińska            129.57 +  429: 373  180
    9    19 Grzegorz       Łukasik               144.13 +  387: 384  194
   10     9 Dominik        Urbacki               150.10 -  387: 448  100
   11    18 Irena          Sołdan                134.28 -  306: 508   84
   12    24 Marta          Bajorek               126.53 +  355: 337  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Maciej Czupryniak 145.17 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Kodzis                121.29 +  380: 362  171
    2    23 Łucja          Kodzis                131.96 -  346: 374   82
    3    15 Łukasz         Baranowski            122.81 +  425: 395  173
    4    25 Agnieszka      Matus                 118.08 -  363: 393   68
    5    21 Paweł          Jackowski             144.91 -  366: 410   95
    6    38 Piotr          Broda                 132.77 +  407: 364  183
    7    30 Daniel         Janus                 123.71 +  472: 334  174
    8    19 Edward         Stefaniak             123.67 -  325: 363   74
    9    30 Dariusz        Jarosławski           118.57 +  477: 307  169
   10    22 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 +  488: 427  179
   11    12 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  356: 390   99
   12    18 Patrycja       Skibska               100.00 +  397: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Paweł Jackowski 144.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  434: 251  150
    2    19 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  401: 441   99
    3    24 Jakub          Zaryński              146.58 +  414: 413  197
    4    15 Natalia        Woźniak               132.89 -  404: 431   83
    5    21 Maciej         Czupryniak            145.17 +  410: 366  195
    6    18 Marek          Charytoniuk           129.89 -  375: 414   80
    7    23 Marianna       Kozłowska             119.41 -  378: 453   69
    8    30 Waldemar       Czerwoniec            132.42 +  414: 383  182
    9    23 Tomasz         Sehnal                114.69 +  439: 353  165
   10    16 Piotr          Broda                 132.77 -  292: 499   83
   11    25 Dorota         Ostrowska             108.74 +  532: 251  159
   12     9 Łukasz         Tuszyński             152.16 +  550: 319  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Grzegorz Łukasik 144.13 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jakub          Onoszko               119.59 +  372: 322  170
    2    28 Krzysztof      Sporczyk              132.30 +  374: 330  182
    3     5 Juliusz        Czupryniak            143.69 +  443: 387  194
    4     6 Paweł          Mazurek               136.09 -  377: 379   86
    5    15 Katarzyna      Ślusarska             124.39 -  291: 484   74
    6    25 Irena          Sołdan                134.28 +  377: 332  184
    7    19 Renata         Andracka              114.20 -  335: 352   64
    8    23 Paweł          Maciejczuk            128.43 +  449: 348  178
    9    19 Stanisław      Rydzik                145.52 -  384: 387   96
   10    25 Bogdan         Kozłowski             121.69 -  403: 454   72
   11    32 Joanna         Juszczak              131.54 +  461: 400  182
   12    22 Marcin         Stachowski            124.46 +  473: 303  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Juliusz Czupryniak 143.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz A.      Praga                 119.54 +  443: 288  170
    2    17 Natalia        Woźniak               132.89 +  452: 385  183
    3     5 Grzegorz       Łukasik               144.13 -  387: 443   94
    4    13 Krzysztof      Kodzis                121.29 -  338: 376   71
    5    25 Konrad         Pajączek              101.70 -  315: 363   52
    6    33 Maciej         Dąbrowski             109.49 +  414: 322  159
    7    22 Mirosław       Uglik                 151.62 -  364: 411  102
    8    34 Marcin         Radwański             116.20 +  399: 395  166
    9    27 Katarzyna      Polak                 111.16 +  561: 302  161
   10     8 Michał         Alabrudziński         160.15 -  366: 415  110
   11    22 Marcin         Stachowski            124.46 -  374: 424   74
   12    29 Małgorzata     Szmuksta              122.38 +  346: 307  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Aleksander Puchalski 143.49 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marianna       Kozłowska             119.41 +  404: 255  169
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            132.42 +  421: 347  182
    3     9 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  375: 329  199
    4     4 Przemysław     Rybicki               142.67 -  343: 457   93
    5    17 Marek          Dudkiewicz            136.65 +  392: 391  187
    6     8 Katarzyna      Ślusarska             124.39 +  451: 318  174
    7     6 Paweł          Mazurek               136.09 -  321: 370   86
    8     7 Łukasz         Baranowski            122.81 +  377: 294  173
    9     3 Krzysztof      Obremski              149.95 -  353: 369  100
   10    14 Rafał          Matczak               140.85 -  366: 468   91
   11    19 Bogdan         Kozłowski             121.69 +  454: 301  172
   12    15 Edward         Stefaniak             123.67 =  322: 322  124
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Przemysław Rybicki 142.67 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maria          Skutela               119.23 +  422: 323  169
    2    11 Marek          Dudkiewicz            136.65 +  488: 280  187
    3     4 Łucja          Kodzis                131.96 +  395: 356  182
    4     4 Aleksander     Puchalski             143.49 +  457: 343  193
    5     3 Paweł          Mazurek               136.09 +  351: 316  186
    6     2 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  385: 394  100
    7     4 Natalia        Woźniak               132.89 -  496: 507   83
    8     9 Renata         Andracka              114.20 +  413: 270  164
    9     4 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  283: 506   84
   10    11 Bronisław      Parada                129.65 +  394: 335  180
   11     9 Rafał          Matczak               140.85 -  366: 434   91
   12    12 Łukasz         Baranowski            122.81 +  405: 318  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Piotr Pietuchowski 142.06 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Jarosławski           118.57 +  391: 368  169
    2    26 Michał         Waszkiewicz           134.10 +  418: 293  184
    3    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  464: 224  150
    4     2 Michał         Alabrudziński         160.15 +  533: 328  210
    5     1 Jakub          Szymczak              154.73 +  410: 369  205
    6     1 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  331: 486   96
    7     2 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 +  525: 319  177
    8     2 Natalia        Woźniak               132.89 +  417: 322  183
    9     2 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  396: 502  100
   10     3 Mariusz        Skrobosz              156.61 +  389: 379  207
   11     2 Krzysztof      Obremski              149.95 +  458: 340  200
   12     1 Kamil          Górka                 157.84 +  429: 367  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 12 174.08




	Rafał Matczak 140.85 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Matus                 118.08 +  396: 363  168
    2     1 Marek          Reda                  138.63 +  446: 321  189
    3    10 Karolina       Urbańska              103.12 +  327: 318  153
    4     5 Mariusz        Skrobosz              156.61 +  459: 319  207
    5     2 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  368: 375  100
    6     9 Andrzej        Kroc                  131.78 +  460: 372  182
    7     5 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  327: 372   84
    8    13 Bronisław      Parada                129.65 -  339: 408   80
    9    18 Tomasz A.      Praga                 119.54 +  403: 186  170
   10    14 Aleksander     Puchalski             143.49 +  468: 366  193
   11     9 Przemysław     Rybicki               142.67 +  434: 366  193
   12     6 Dariusz        Kosz                  159.91 -  327: 476  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Szymon Płachta 140.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Radwański             116.20 +  356: 300  166
    2    16 Paweł          Mazurek               136.09 -  351: 413   86
    3    36 Edward         Stefaniak             123.67 -  318: 445   74
    4    47 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  418: 174  150
    5    24 Dariusz        Kosz                  159.91 -  313: 572  110
    6    37 Adam           Sternik               111.54 +  307: 257  162
    7    37 Rafał          Wesołowski            138.78 -  316: 431   89
    8    43 Tomasz         Sehnal                114.69 -  375: 402   65
    9    48 Marek          Rogalski              128.93 +  415: 381  179
   10    33 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  465: 467   71
   11    43 Łukasz         Tazbir                100.00 +  369: 362  150
   12    40 Maciej         Dąbrowski             109.49 -  326: 351   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Rafał Wesołowski 138.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anna           Krynicka              115.84 +  334: 275  166
    2    29 Maciej         Kuczyński             126.56 +  402: 400  177
    3     1 Michał         Alabrudziński         160.15 -  310: 442  110
    4    28 Andrzej        Kroc                  131.78 -  332: 351   82
    5    27 Dariusz        Jarosławski           118.57 +  378: 336  169
    6    29 Piotr          Rosół                 122.87 -  355: 390   73
    7    37 Szymon         Płachta               140.57 +  431: 316  191
    8    26 Irena          Sołdan                134.28 +  424: 345  184
    9    20 Edward         Stefaniak             123.67 +  437: 336  174
   10     6 Kamil          Górka                 157.84 -  398: 510  108
   11    14 Piotr          Broda                 132.77 +  371: 311  183
   12    16 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 +  348: 331  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Marek Reda 138.63 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Sehnal                114.69 +  626: 196  165
    2     1 Rafał          Matczak               140.85 -  321: 446   91
    3    16 Zdzisław       Szota                 129.20 +  398: 349  179
    4     8 Patrycja       Skibska               100.00 +  420: 240  150
    5     6 Michał         Alabrudziński         160.15 -  283: 403  110
    6    19 Marta          Bajorek               126.53 +  541: 314  177
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  421: 413  199
    8     6 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 -  340: 372   77
    9    12 Agata          Kuć                   124.90 +  449: 445  175
   10     7 Dariusz        Kosz                  159.91 -  297: 436  110
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              132.30 +  464: 444  182
   12    10 Natalia        Woźniak               132.89 -  360: 516   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Maciej Sancewicz 136.86 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adam           Grzelec               114.31 -  317: 563   64
    2    31 Joanna         Juszczak              131.54 +  404: 384  182
    3    43 Kacper         Zegadło               149.58 +  362: 334  200
    4    22 Zbigniew       Wietecki              129.78 -  312: 426   80
    5    38 Łukasz         Tazbir                100.00 +  404: 309  150
    6    16 Krzysztof      Obremski              149.95 -  384: 482  100
    7    34 Paweł          Maciejczuk            128.43 -  262: 428   78
    8    35 Beata          Piotrowska            121.60 +  359: 346  172
    9    36 Szymon         Dąbrowski             127.08 +  411: 342  177
   10    27 Irena          Sołdan                134.28 -  338: 425   84
   11    34 Marta          Bajorek               126.53 -  330: 401   77
   12    41 Anna           Krynicka              115.84 -  338: 396   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Marek Dudkiewicz 136.65 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Renata         Andracka              114.20 +  458: 330  164
    2    11 Przemysław     Rybicki               142.67 -  280: 488   93
    3    35 Jolanta        Chłopińska            129.57 +  351: 283  180
    4    23 Marcin         Stachowski            124.46 +  382: 376  174
    5    17 Aleksander     Puchalski             143.49 -  391: 392   93
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              132.30 +  325: 304  182
    7    18 Marek          Charytoniuk           129.89 +  390: 268  180
    8    10 Kacper         Zegadło               149.58 +  435: 297  200
    9     8 Paweł          Mazurek               136.09 +  440: 384  186
   10     5 Jakub          Szymczak              154.73 -  304: 445  105
   11    10 Natalia        Woźniak               132.89 +  433: 344  183
   12     7 Mariusz        Skrobosz              156.61 -  401: 420  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 12 153.92




	Paweł Mazurek 136.09 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Iza            Kraj                  113.84 +  445: 294  164
    2    16 Szymon         Płachta               140.57 +  413: 351  191
    3     8 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 +  356: 344  182
    4     6 Grzegorz       Łukasik               144.13 +  379: 377  194
    5     3 Przemysław     Rybicki               142.67 -  316: 351   93
    6    10 Agnieszka      Matus                 118.08 +  452: 384  168
    7     6 Aleksander     Puchalski             143.49 +  370: 321  193
    8     3 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  316: 337  100
    9     8 Marek          Dudkiewicz            136.65 -  384: 440   87
   10    15 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 +  430: 276  177
   11     7 Dominik        Urbacki               150.10 +  441: 400  200
   12     5 Krzysztof      Mówka                 154.21 +  418: 376  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953  / 12 162.75




	Irena Sołdan 134.28 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Józef          Burzyński             113.17 -  398: 449   63
    2    32 Piotr          Broda                 132.77 +  420: 375  183
    3    18 Michał         Makowski              150.28 -  361: 430  100
    4    35 Tomasz         Sehnal                114.69 +  359: 351  165
    5    32 Tomasz A.      Praga                 119.54 +  359: 315  170
    6    25 Grzegorz       Łukasik               144.13 -  332: 377   94
    7    32 Adam           Grzelec               114.31 +  361: 283  164
    8    26 Rafał          Wesołowski            138.78 -  345: 424   89
    9    26 Samir          Chakrar               111.23 +  386: 345  161
   10    27 Maciej         Sancewicz             136.86 +  425: 338  187
   11    18 Stanisław      Rydzik                145.52 +  508: 306  196
   12    13 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  320: 334   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Michał Waszkiewicz 134.10 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Piotr          Potoczek              112.46 +  372: 362  162
    2    26 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  293: 418   92
    3    41 Konrad         Pajączek              101.70 +  490: 330  152
    4    14 Dariusz        Kosz                  159.91 +  414: 367  210
    5     5 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  435: 383  179
    6     5 Dominik        Urbacki               150.10 +  454: 308  200
    7     5 Rafał          Matczak               140.85 +  372: 327  191
    8     1 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  326: 495   96
    9     4 Przemysław     Rybicki               142.67 +  506: 283  193
   10     4 Natalia        Woźniak               132.89 +  443: 285  183
   11     3 Krzysztof      Mówka                 154.21 +  400: 381  204
   12     3 Kazimierz      Merklejn              149.59 +  431: 386  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2062  / 12 171.83




	Natalia Woźniak 132.89 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Adam           Sternik               111.54 +  356: 282  162
    2    17 Juliusz        Czupryniak            143.69 -  385: 452   94
    3    38 Marianna       Kozłowska             119.41 +  382: 346  169
    4    15 Paweł          Jackowski             144.91 +  431: 404  195
    5    12 Józef          Burzyński             113.17 +  368: 276  163
    6     3 Michał         Alabrudziński         160.15 +  452: 447  210
    7     4 Przemysław     Rybicki               142.67 +  507: 496  193
    8     2 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  322: 417   92
    9     7 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 +  440: 313  177
   10     4 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  285: 443   84
   11    10 Marek          Dudkiewicz            136.65 -  344: 433   87
   12    10 Marek          Reda                  138.63 +  516: 360  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




	Piotr Broda 132.77 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Samir          Chakrar               111.23 -  384: 427   61
    2    32 Irena          Sołdan                134.28 -  375: 420   84
    3    45 Mirosław       Uglik                 151.62 -  295: 448  102
    4    52 Piotr          Ozimek                100.00 +  446: 174  150
    5    41 Patrycja       Kuszpit               109.41 +  392: 264  159
    6    38 Maciej         Czupryniak            145.17 -  364: 407   95
    7    38 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 +  370: 338  176
    8    38 Maciej         Skrzypczak            108.67 +  440: 291  159
    9    31 Grzegorz       Kurowski              150.98 +  415: 312  201
   10    16 Paweł          Jackowski             144.91 +  499: 292  195
   11    14 Rafał          Wesołowski            138.78 -  311: 371   89
   12    21 Paweł          Maciejczuk            128.43 +  400: 382  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Waldemar Czerwoniec 132.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Katarzyna      Polak                 111.16 +  465: 410  161
    2     8 Aleksander     Puchalski             143.49 -  347: 421   93
    3    29 Marcin         Stachowski            124.46 -  343: 440   74
    4    31 Dariusz        Jarosławski           118.57 -  311: 358   69
    5    44 Maciej         Dąbrowski             109.49 -  309: 400   59
    6    49 Agnieszka      Kozak                 108.19 +  523: 291  158
    7    40 Joanna         Juszczak              131.54 +  341: 339  182
    8    30 Paweł          Jackowski             144.91 -  383: 414   95
    9    40 Anna           Krynicka              115.84 +  381: 358  166
   10    32 Beata          Piotrowska            121.60 +  521: 286  172
   11    29 Grzegorz       Kurowski              150.98 +  380: 343  201
   12    20 Mirosław       Uglik                 151.62 -  317: 501  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Krzysztof Sporczyk 132.30 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Bajer                 109.65 +  358: 240  160
    2    28 Grzegorz       Łukasik               144.13 -  330: 374   94
    3    25 Katarzyna      Polak                 111.16 +  394: 350  161
    4    20 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  276: 470   99
    5    26 Beata          Piotrowska            121.60 +  358: 339  172
    6    26 Marek          Dudkiewicz            136.65 -  304: 325   87
    7    36 Tomasz A.      Praga                 119.54 -  309: 475   70
    8    42 Iza            Kraj                  113.84 +  415: 340  164
    9    33 Daniel         Janus                 123.71 +  416: 403  174
   10    21 Mirosław       Uglik                 151.62 +  363: 276  202
   11    11 Marek          Reda                  138.63 -  444: 464   89
   12    27 Bartłomiej     Pawlak                124.71 +  401: 331  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Małgorzata Deszczyńska 131.96 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Maciej         Dąbrowski             109.49 +  459: 328  159
    2    10 Stanisław      Rydzik                145.52 +  392: 354  196
    3     8 Paweł          Mazurek               136.09 -  344: 356   86
    4    19 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 -  380: 436   79
    5    29 Marek          Charytoniuk           129.89 -  298: 363   80
    6    40 Jakub          Onoszko               119.59 +  486: 316  170
    7    26 Szymon         Dąbrowski             127.08 +  465: 380  177
    8    18 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 -  378: 473   81
    9    25 Grzegorz       Pukniel               129.29 +  436: 279  179
   10    18 Jolanta        Chłopińska            129.57 -  369: 387   80
   11    23 Dariusz        Jarosławski           118.57 +  469: 305  169
   12    17 Andrzej        Kroc                  131.78 -  361: 414   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Łucja  Kodzis 131.96 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Patrycja       Kuszpit               109.41 +  430: 278  159
    2    23 Maciej         Czupryniak            145.17 +  374: 346  195
    3     4 Przemysław     Rybicki               142.67 -  356: 395   93
    4    24 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 -  380: 416   77
    5    33 Paweł          Maciejczuk            128.43 +  376: 296  178
    6    24 Agata          Kuć                   124.90 -  347: 446   75
    7    33 Edward         Stefaniak             123.67 -  339: 430   74
    8    39 Katarzyna      Polak                 111.16 -  271: 451   61
    9    42 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  340: 419   71
   10    46 Teresa         Balewska              100.00 +  418: 271  150
   11    44 Anna           Krynicka              115.84 -  226: 440   66
   12    48 Olga           Swarcewicz            100.00 -  301: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Andrzej Kroc 131.78 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dorota         Ostrowska             108.74 +  409: 345  159
    2    22 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  325: 424   96
    3    39 Bartłomiej     Pawlak                124.71 +  390: 245  175
    4    28 Rafał          Wesołowski            138.78 +  351: 332  189
    5    13 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 +  417: 388  179
    6     9 Rafał          Matczak               140.85 -  372: 460   91
    7    11 Łukasz         Baranowski            122.81 -  352: 390   73
    8    24 Marianna       Kozłowska             119.41 +  369: 344  169
    9    15 Kacper         Zegadło               149.58 -  328: 408  100
   10    26 Katarzyna      Ślusarska             124.39 +  421: 294  174
   11    17 Jolanta        Chłopińska            129.57 -  389: 497   80
   12    17 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 +  414: 361  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Joanna Juszczak 131.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Maciej         Skrzypczak            108.67 -  401: 414   59
    2    31 Maciej         Sancewicz             136.86 -  384: 404   87
    3    44 Grzegorz       Kurowski              150.98 -  311: 405  101
    4    50 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  390: 259  150
    5    42 Teresa         Balewska              100.00 +  483: 285  150
    6    31 Jakub          Zaryński              146.58 -  327: 388   97
    7    40 Waldemar       Czerwoniec            132.42 -  339: 341   82
    8    46 Piotr          Potoczek              112.46 +  354: 334  162
    9    41 Maciej         Dąbrowski             109.49 +  369: 343  159
   10    37 Grzegorz       Koczkodon             131.41 +  468: 307  181
   11    32 Grzegorz       Łukasik               144.13 -  400: 461   94
   12    33 Beata          Piotrowska            121.60 +  477: 317  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Grzegorz Koczkodon 131.41 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Agnieszka      Kozak                 108.19 +  376: 303  158
    2    25 Jakub          Zaryński              146.58 +  347: 311  197
    3    14 Marta          Bajorek               126.53 +  377: 370  177
    4     7 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  326: 489   96
    5    18 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 -  357: 399   77
    6    28 Konrad         Pajączek              101.70 -  388: 403   52
    7    35 Karolina       Urbańska              103.12 +  439: 358  153
    8    16 Michał         Alabrudziński         160.15 -  358: 432  110
    9    28 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 -  399: 440   79
   10    37 Joanna         Juszczak              131.54 -  307: 468   82
   11    42 Jakub          Onoszko               119.59 +  484: 315  170
   12    36 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 -  387: 453   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Andrzej Kwiatkowski 130.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Karolina       Urbańska              103.12 -  363: 445   53
    2    38 Grzegorz       Kurowski              150.98 +  449: 256  201
    3    27 Zbigniew       Wietecki              129.78 -  341: 349   80
    4    36 Paweł          Maciejczuk            128.43 -  325: 383   78
    5    43 Marek          Rogalski              128.93 +  423: 383  179
    6    36 Dorota         Stachowska            125.27 +  426: 330  175
    7    28 Grzegorz       Pukniel               129.29 +  384: 335  179
    8    18 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 +  473: 378  182
    9    17 Michał         Makowski              150.28 -  351: 421  100
   10    19 Maciej         Kuczyński             126.56 +  432: 323  177
   11    15 Tomasz A.      Praga                 119.54 +  446: 303  170
   12    11 Kacper         Zegadło               149.58 -  329: 389  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Marek Charytoniuk 129.89 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Konrad         Pajączek              101.70 +  411: 303  152
    2     9 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  331: 363  100
    3    22 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 -  322: 343   79
    4    42 Maria          Skutela               119.23 +  432: 266  169
    5    29 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 +  363: 298  182
    6    18 Paweł          Jackowski             144.91 +  414: 375  195
    7    18 Marek          Dudkiewicz            136.65 -  268: 390   87
    8    28 Zdzisław       Szota                 129.20 -  295: 365   79
    9    24 Maciej         Kuczyński             126.56 -  274: 410   77
   10    41 Maciej         Skrzypczak            108.67 +  478: 354  159
   11    35 Grzegorz       Pukniel               129.29 +  425: 372  179
   12    23 Bronisław      Parada                129.65 -  332: 385   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Zbigniew Wietecki 129.78 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Teresa         Balewska              100.00 -  382: 448   50
    2    34 Mirosław       Uglik                 151.62 +  439: 301  202
    3    27 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 +  349: 341  181
    4    22 Maciej         Sancewicz             136.86 +  426: 312  187
    5    14 Krzysztof      Kodzis                121.29 +  454: 377  171
    6     7 Mariusz        Skrobosz              156.61 -  302: 470  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  6 149.67




	Bronisław Parada 129.65 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Wiesława       Jasiak                100.00 +  372: 278  150
    2    24 Krzysztof      Obremski              149.95 +  412: 377  200
    3    13 Dominik        Urbacki               150.10 -  268: 454  100
    4    26 Marta          Bajorek               126.53 +  435: 402  177
    5    16 Agnieszka      Matus                 118.08 -  346: 356   68
    6    27 Zdzisław       Szota                 129.20 +  480: 300  179
    7    16 Stanisław      Rydzik                145.52 +  454: 285  196
    8    13 Rafał          Matczak               140.85 +  408: 339  191
    9     5 Krzysztof      Mówka                 154.21 -  384: 417  104
   10    11 Przemysław     Rybicki               142.67 -  335: 394   93
   11    16 Edward         Stefaniak             123.67 -  307: 313   74
   12    23 Marek          Charytoniuk           129.89 +  385: 332  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Jolanta Chłopińska 129.57 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  455: 189  150
    2    12 Michał         Makowski              150.28 -  312: 441  100
    3    35 Marek          Dudkiewicz            136.65 -  283: 351   87
    4    44 Marcin         Radwański             116.20 +  500: 365  166
    5    30 Bogdan         Kozłowski             121.69 -  337: 349   72
    6    39 Tomasz         Sehnal                114.69 +  396: 289  165
    7    31 Jakub          Zaryński              146.58 +  439: 413  197
    8    20 Stanisław      Rydzik                145.52 -  373: 429   96
    9    29 Marianna       Kozłowska             119.41 +  409: 325  169
   10    18 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 +  387: 369  182
   11    17 Andrzej        Kroc                  131.78 +  497: 389  182
   12     8 Dominik        Urbacki               150.10 -  421: 453  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Robert Kuszpit 129.49 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Joanna         Kolska                100.00 +  486: 181  150
    2     5 Łukasz         Tuszyński             152.16 +  455: 309  202
    3     3 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  346: 347   96
    4    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  362: 270  150
    5     9 Dominik        Urbacki               150.10 -  384: 403  100
    6    15 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  343: 338  179
    7    10 Krzysztof      Obremski              149.95 -  325: 465  100
    8    22 Patrycja       Skibska               100.00 +  391: 370  150
    9    14 Mirosław       Uglik                 151.62 +  367: 364  202
   10    12 Kacper         Zegadło               149.58 -  340: 482  100
   11    20 Piotr          Rosół                 122.87 -  368: 390   73
   12    19 Maciej         Kuczyński             126.56 -  355: 367   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Grzegorz Pukniel 129.29 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  433: 311  150
    2    21 Kacper         Zegadło               149.58 +  405: 308  200
    3     6 Jakub          Szymczak              154.73 -  367: 570  105
    4    17 Edward         Stefaniak             123.67 +  437: 375  174
    5    11 Łukasz         Baranowski            122.81 -  280: 413   73
    6    22 Renata         Andracka              114.20 -  327: 342   64
    7    28 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 -  335: 384   81
    8    40 Dorota         Ostrowska             108.74 +  439: 256  159
    9    25 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 -  279: 436   82
   10    39 Adam           Grzelec               114.31 +  404: 358  164
   11    35 Marek          Charytoniuk           129.89 -  372: 425   80
   12    37 Tomasz         Sehnal                114.69 +  429: 380  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Zdzisław Szota 129.20 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Piotr          Ozimek                100.00 +  449: 158  150
    2    13 Dominik        Urbacki               150.10 -  343: 431  100
    3    16 Marek          Reda                  138.63 -  349: 398   89
    4    37 Olga           Swarcewicz            100.00 +  316: 249  150
    5    36 Grzegorz       Kurowski              150.98 +  334: 296  201
    6    27 Bronisław      Parada                129.65 -  300: 480   80
    7    24 Maciej         Kuczyński             126.56 +  384: 334  177
    8    28 Marek          Charytoniuk           129.89 +  365: 295  180
    9    16 Łukasz         Tuszyński             152.16 -  284: 488  102
   10    28 Piotr          Rosół                 122.87 -  391: 455   73
   11    26 Katarzyna      Polak                 111.16 +  443: 364  161
   12    28 Bogdan         Kozłowski             121.69 +  400: 341  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Marek Rogalski 128.93 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Jan            Pawłowski             100.00 -  296: 335   50
    2    33 Kamil          Górka                 157.84 -  301: 461  108
    3    53 Beata          Piotrowska            121.60 -  385: 439   72
    4    53 Piotr          Potoczek              112.46 +  411: 276  162
    5    43 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 -  383: 423   81
    6    48 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  327: 344   50
    7    48 Marcin         Radwański             116.20 -  390: 401   66
    8    53 Robert         Wojtysiak             100.00 +  325: 317  150
    9    48 Szymon         Płachta               140.57 -  381: 415   91
   10    52 Piotr          Ozimek                100.00 +  317: 249  150
   11    49 Agnieszka      Kozak                 108.19 -  318: 385   58
   12    50 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  523: 181  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Mariola Osajda-Matczak 128.80 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  485: 281  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 154.21 -  366: 392  104
    3    22 Marek          Charytoniuk           129.89 +  343: 322  180
    4    19 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 +  436: 380  182
    5    13 Andrzej        Kroc                  131.78 -  388: 417   82
    6    11 Łukasz         Baranowski            122.81 -  376: 408   73
    7    25 Józef          Burzyński             113.17 -  333: 381   63
    8    32 Maria          Skutela               119.23 +  383: 376  169
    9    28 Grzegorz       Koczkodon             131.41 +  440: 399  181
   10    22 Maciej         Czupryniak            145.17 -  427: 488   95
   11    24 Patrycja       Skibska               100.00 -  363: 416   50
   12    30 Konrad         Pajączek              101.70 +  326: 324  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Tomasz Nasiłowski 128.52 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Patrycja       Skibska               100.00 +  422: 285  150
    2    20 Jakub          Szymczak              154.73 -  444: 456  105
    3    20 Dorota         Ostrowska             108.74 +  469: 240  159
    4     9 Michał         Makowski              150.28 +  443: 317  200
    5     5 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  383: 435   84
    6    15 Robert         Kuszpit               129.49 -  338: 343   79
    7    21 Marcin         Stachowski            124.46 +  430: 379  174
    8    15 Józef          Burzyński             113.17 +  383: 249  163
    9    11 Michał         Alabrudziński         160.15 -  310: 428  110
   10    20 Edward         Stefaniak             123.67 -  315: 340   74
   11    28 Bartłomiej     Pawlak                124.71 -  307: 472   75
   12    32 Marianna       Kozłowska             119.41 +  510: 293  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Paweł Maciejczuk 128.43 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Olga           Swarcewicz            100.00 -  309: 373   50
    2    44 Dariusz        Kosz                  159.91 -  389: 415  110
    3    49 Patrycja       Kuszpit               109.41 +  424: 292  159
    4    36 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 +  383: 325  181
    5    33 Łucja          Kodzis                131.96 -  296: 376   82
    6    43 Maria          Skutela               119.23 +  424: 309  169
    7    34 Maciej         Sancewicz             136.86 +  428: 262  187
    8    23 Grzegorz       Łukasik               144.13 -  348: 449   94
    9    32 Patrycja       Skibska               100.00 +  372: 327  150
   10    17 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  326: 332   99
   11    31 Samir          Chakrar               111.23 +  403: 353  161
   12    21 Piotr          Broda                 132.77 -  382: 400   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Marcin Rogala 127.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Łukasz         Tazbir                100.00 +  520: 306  150
    2     4 Mariusz        Skrobosz              156.61 -  371: 397  107
    3    17 Patrycja       Skibska               100.00 -  372: 441   50
    4    30 Jakub          Zaryński              146.58 +  472: 298  197
    5    19 Szymon         Dąbrowski             127.08 +  440: 306  177
    6    14 Stanisław      Rydzik                145.52 -  392: 464   96
    7    20 Bogdan         Kozłowski             121.69 -  343: 404   72
    8    29 Dorota         Stachowska            125.27 +  443: 305  175
    9     9 Kamil          Górka                 157.84 -  354: 471  108
   10    29 Marcin         Stachowski            124.46 -  327: 361   74
   11    36 Maria          Skutela               119.23 -  348: 403   69
   12    34 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  360: 372   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Szymon Dąbrowski 127.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Robert         Wojtysiak             100.00 +  578: 176  150
    2     2 Michał         Alabrudziński         160.15 -  301: 480  110
    3    19 Łukasz         Tazbir                100.00 +  454: 255  150
    4    10 Kamil          Górka                 157.84 -  336: 405  108
    5    19 Marcin         Rogala                127.65 -  306: 440   78
    6    30 Marianna       Kozłowska             119.41 -  364: 383   69
    7    26 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 -  380: 465   82
    8    44 Teresa         Balewska              100.00 +  441: 314  150
    9    36 Maciej         Sancewicz             136.86 -  342: 411   87
   10    42 Dorota         Ostrowska             108.74 -  334: 352   59
   11    47 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  438: 364  150
   12    43 Jan            Pawłowski             100.00 +  381: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Monika Gawron-Cieślik 127.07 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.15 -  282: 520  110
    2    53 Robert         Wojtysiak             100.00 +  380: 207  150
    3    31 Daniel         Janus                 123.71 +  412: 287  174
    4    24 Łucja          Kodzis                131.96 +  416: 380  182
    5    18 Grzegorz       Koczkodon             131.41 +  399: 357  181
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  450: 379  199
    7     2 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  319: 525   92
    8     6 Marek          Reda                  138.63 +  372: 340  189
    9     7 Natalia        Woźniak               132.89 -  313: 440   83
   10    15 Paweł          Mazurek               136.09 -  276: 430   86
   11    21 Renata         Andracka              114.20 +  395: 308  164
   12    16 Rafał          Wesołowski            138.78 -  331: 348   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Maciej Kuczyński 126.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  159.91 +  352: 338  210
    2    29 Rafał          Wesołowski            138.78 -  400: 402   89
    3    32 Teresa         Balewska              100.00 +  400: 288  150
    4    27 Łukasz         Baranowski            122.81 -  306: 387   73
    5    35 Piotr          Rosół                 122.87 -  342: 355   73
    6    44 Małgorzata     Szmuksta              122.38 +  613: 341  172
    7    24 Zdzisław       Szota                 129.20 -  334: 384   79
    8    31 Marta          Bajorek               126.53 +  466: 281  177
    9    24 Marek          Charytoniuk           129.89 +  410: 274  180
   10    19 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 -  323: 432   81
   11    27 Katarzyna      Ślusarska             124.39 +  422: 333  174
   12    19 Robert         Kuszpit               129.49 +  367: 355  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Marta Bajorek 126.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 157.84 +  442: 385  208
    2    18 Olga           Swarcewicz            100.00 +  343: 328  150
    3    14 Grzegorz       Koczkodon             131.41 -  370: 377   81
    4    26 Bronisław      Parada                129.65 -  402: 435   80
    5    20 Adam           Grzelec               114.31 +  420: 258  164
    6    19 Marek          Reda                  138.63 -  314: 541   89
    7    29 Patrycja       Skibska               100.00 -  332: 390   50
    8    31 Maciej         Kuczyński             126.56 -  281: 466   77
    9    45 Jakub          Onoszko               119.59 +  454: 333  170
   10    35 Dorota         Stachowska            125.27 +  428: 351  175
   11    34 Maciej         Sancewicz             136.86 +  401: 330  187
   12    24 Stanisław      Rydzik                145.52 -  337: 355   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Rafał Błaszkiewicz 126.40 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              156.61 -  355: 445  107
    2    42 Łukasz         Tazbir                100.00 -  372: 390   50
    3    47 Grzegorz       Bajer                 109.65 -  368: 419   60
    4    51 Dorota         Stachowska            125.27 -  379: 387   75
    5    54 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  400: 301  150
    6    47 Piotr          Potoczek              112.46 +  437: 313  162
    7    38 Piotr          Broda                 132.77 -  338: 370   83
    8    45 Olga           Swarcewicz            100.00 +  390: 317  150
    9    37 Jakub          Zaryński              146.58 +  414: 333  197
   10    31 Grzegorz       Kurowski              150.98 -  323: 373  101
   11    38 Joanna         Ostrowska             119.84 +  358: 351  170
   12    36 Grzegorz       Koczkodon             131.41 +  453: 387  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Dorota Stachowska 125.27 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Szymczak              154.73 -  293: 433  105
    2    51 Patrycja       Skibska               100.00 -  365: 386   50
    3    52 Adam           Sternik               111.54 -  357: 392   62
    4    51 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 +  387: 379  176
    5    48 Bartłomiej     Pawlak                124.71 +  507: 244  175
    6    36 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 -  330: 426   81
    7    42 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  397: 343  171
    8    29 Marcin         Rogala                127.65 -  305: 443   78
    9    44 Joanna         Ostrowska             119.84 +  435: 317  170
   10    35 Marta          Bajorek               126.53 -  351: 428   77
   11    39 Maciej         Dąbrowski             109.49 -  346: 355   59
   12    45 Karolina       Urbańska              103.12 +  466: 380  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Agata Kuć 124.90 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 154.21 -  373: 402  104
    2    35 Piotr          Ozimek                100.00 +  335: 204  150
    3    26 Tomasz A.      Praga                 119.54 +  375: 363  170
    4    21 Stanisław      Rydzik                145.52 -  362: 412   96
    5    37 Joanna         Ostrowska             119.84 +  366: 334  170
    6    24 Łucja          Kodzis                131.96 +  446: 347  182
    7    15 Dominik        Urbacki               150.10 -  330: 509  100
    8    27 Bogdan         Kozłowski             121.69 +  404: 265  172
    9    12 Marek          Reda                  138.63 -  445: 449   89
   10    24 Renata         Andracka              114.20 -  305: 440   64
   11    33 Krzysztof      Kodzis                121.29 -  273: 345   71
   12    35 Samir          Chakrar               111.23 +  391: 294  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Bartłomiej Pawlak 124.71 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             152.16 -  273: 448  102
    2    55 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  386: 228  150
    3    39 Andrzej        Kroc                  131.78 -  245: 390   82
    4    40 Bogdan         Kozłowski             121.69 -  297: 355   72
    5    48 Dorota         Stachowska            125.27 -  244: 507   75
    6    55 Patrycja       Kuszpit               109.41 +  399: 348  159
    7    49 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  431: 328  150
    8    37 Jakub          Zaryński              146.58 +  443: 433  197
    9    22 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  300: 381   99
   10    34 Daniel         Janus                 123.71 +  365: 338  174
   11    28 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  472: 307  179
   12    27 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  331: 401   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Marcin Stachowski 124.46 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 151.62 +  373: 368  202
    2    27 Jan            Pawłowski             100.00 -  357: 359   50
    3    29 Waldemar       Czerwoniec            132.42 +  440: 343  182
    4    23 Marek          Dudkiewicz            136.65 -  376: 382   87
    5    31 Karolina       Urbańska              103.12 +  445: 302  153
    6    20 Michał         Makowski              150.28 -  355: 397  100
    7    21 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  379: 430   79
    8    33 Samir          Chakrar               111.23 -  302: 448   61
    9    39 Łukasz         Tazbir                100.00 +  464: 328  150
   10    29 Marcin         Rogala                127.65 +  361: 327  178
   11    22 Juliusz        Czupryniak            143.69 +  424: 374  194
   12    22 Grzegorz       Łukasik               144.13 -  303: 473   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Katarzyna Ślusarska 124.39 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              150.98 +  411: 346  201
    2    15 Teresa         Balewska              100.00 +  367: 331  150
    3    11 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  328: 494  100
    4    29 Karolina       Urbańska              103.12 +  416: 410  153
    5    15 Grzegorz       Łukasik               144.13 +  484: 291  194
    6     8 Aleksander     Puchalski             143.49 -  318: 451   93
    7    17 Agnieszka      Matus                 118.08 -  278: 384   68
    8    25 Piotr          Rosół                 122.87 -  352: 423   73
    9    34 Józef          Burzyński             113.17 +  403: 344  163
   10    26 Andrzej        Kroc                  131.78 -  294: 421   82
   11    27 Maciej         Kuczyński             126.56 -  333: 422   77
   12    31 Katarzyna      Polak                 111.16 -  346: 482   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Daniel Janus 123.71 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Makowski              150.28 +  484: 449  200
    2     7 Karolina       Urbańska              103.12 -  297: 320   53
    3    31 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 -  287: 412   77
    4    41 Adam           Sternik               111.54 +  410: 348  162
    5    34 Kacper         Zegadło               149.58 -  380: 483  100
    6    41 Jan            Pawłowski             100.00 +  347: 345  150
    7    30 Maciej         Czupryniak            145.17 -  334: 472   95
    8    41 Adam           Grzelec               114.31 +  445: 391  164
    9    33 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  403: 416   82
   10    34 Bartłomiej     Pawlak                124.71 -  338: 365   75
   11    40 Beata          Piotrowska            121.60 -  374: 416   72
   12    44 Joanna         Ostrowska             119.84 -  381: 408   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Edward Stefaniak 123.67 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dominik        Urbacki               150.10 -  316: 360  100
    2    47 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  441: 266  150
    3    36 Szymon         Płachta               140.57 +  445: 318  191
    4    17 Grzegorz       Pukniel               129.29 -  375: 437   79
    5    28 Renata         Andracka              114.20 -  297: 386   64
    6    34 Beata          Piotrowska            121.60 +  371: 361  172
    7    33 Łucja          Kodzis                131.96 +  430: 339  182
    8    19 Maciej         Czupryniak            145.17 +  363: 325  195
    9    20 Rafał          Wesołowski            138.78 -  336: 437   89
   10    20 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  340: 315  179
   11    16 Bronisław      Parada                129.65 +  313: 307  180
   12    15 Aleksander     Puchalski             143.49 =  322: 322  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Piotr Rosół 122.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kazimierz      Merklejn              149.59 -  307: 460  100
    2    48 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  408: 264  150
    3    40 Stanisław      Rydzik                145.52 -  301: 438   96
    4    48 Grzegorz       Bajer                 109.65 +  348: 344  160
    5    35 Maciej         Kuczyński             126.56 +  355: 342  177
    6    29 Rafał          Wesołowski            138.78 +  390: 355  189
    7    14 Łukasz         Tuszyński             152.16 -  421: 445  102
    8    25 Katarzyna      Ślusarska             124.39 +  423: 352  174
    9    13 Łukasz         Baranowski            122.81 -  310: 343   73
   10    28 Zdzisław       Szota                 129.20 +  455: 391  179
   11    20 Robert         Kuszpit               129.49 +  390: 368  179
   12    14 Michał         Makowski              150.28 -  354: 526  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Łukasz Baranowski 122.81 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kacper         Zegadło               149.58 -  366: 407  100
    2    37 Wiesława       Jasiak                100.00 +  647: 167  150
    3    15 Maciej         Czupryniak            145.17 -  395: 425   95
    4    27 Maciej         Kuczyński             126.56 +  387: 306  177
    5    11 Grzegorz       Pukniel               129.29 +  413: 280  179
    6    11 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 +  408: 376  179
    7    11 Andrzej        Kroc                  131.78 +  390: 352  182
    8     7 Aleksander     Puchalski             143.49 -  294: 377   93
    9    13 Piotr          Rosół                 122.87 +  343: 310  173
   10    13 Michał         Makowski              150.28 -  362: 477  100
   11    13 Agnieszka      Matus                 118.08 +  409: 394  168
   12    12 Przemysław     Rybicki               142.67 -  318: 405   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Małgorzata Szmuksta 122.38 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  281: 412   99
    2    54 Joanna         Kolska                100.00 +  330: 192  150
    3    30 Krzysztof      Obremski              149.95 -  379: 420  100
    4    45 Beata          Piotrowska            121.60 -  324: 533   72
    5    51 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  377: 273  150
    6    44 Maciej         Kuczyński             126.56 -  341: 613   77
    7    45 Iza            Kraj                  113.84 -  368: 384   64
    8    50 Anna           Krynicka              115.84 -  311: 436   66
    9    49 Agnieszka      Kozak                 108.19 +  477: 359  158
   10    47 Olga           Swarcewicz            100.00 +  381: 325  150
   11    37 Jakub          Zaryński              146.58 +  379: 346  197
   12    29 Juliusz        Czupryniak            143.69 -  307: 346   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Bogdan Kozłowski 121.69 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Zaryński              146.58 -  317: 407   97
    2    46 Agnieszka      Kozak                 108.19 +  487: 303  158
    3    28 Krzysztof      Kodzis                121.29 -  313: 348   71
    4    40 Bartłomiej     Pawlak                124.71 +  355: 297  175
    5    30 Jolanta        Chłopińska            129.57 +  349: 337  180
    6    21 Kacper         Zegadło               149.58 -  247: 480  100
    7    20 Marcin         Rogala                127.65 +  404: 343  178
    8    27 Agata          Kuć                   124.90 -  265: 404   75
    9    35 Konrad         Pajączek              101.70 +  332: 299  152
   10    25 Grzegorz       Łukasik               144.13 +  454: 403  194
   11    19 Aleksander     Puchalski             143.49 -  301: 454   93
   12    28 Zdzisław       Szota                 129.20 -  341: 400   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Beata Piotrowska 121.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  285: 431   96
    2    49 Konrad         Pajączek              101.70 -  325: 429   52
    3    53 Marek          Rogalski              128.93 +  439: 385  179
    4    45 Małgorzata     Szmuksta              122.38 +  533: 324  172
    5    26 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  339: 358   82
    6    34 Edward         Stefaniak             123.67 -  361: 371   74
    7    41 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  400:   1  150
    8    35 Maciej         Sancewicz             136.86 -  346: 359   87
    9    38 Iza            Kraj                  113.84 +  376: 324  164
   10    32 Waldemar       Czerwoniec            132.42 -  286: 521   82
   11    40 Daniel         Janus                 123.71 +  416: 374  174
   12    33 Joanna         Juszczak              131.54 -  317: 477   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Zbigniew Rybak 121.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Rydzik                145.52 -  342: 379   96
    2    43 Dorota         Ostrowska             108.74 -  333: 387   59
    3    50 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  453: 329  150
    4    38 Kacper         Zegadło               149.58 -  330: 461  100
    5    45 Tomasz         Sehnal                114.69 -  313: 342   65
    6    50 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  453: 175  150
    7    42 Dorota         Stachowska            125.27 -  343: 397   75
    8    47 Patrycja       Kuszpit               109.41 +  412: 275  159
    9    42 Łucja          Kodzis                131.96 +  419: 340  182
   10    33 Szymon         Płachta               140.57 +  467: 465  191
   11    30 Mirosław       Uglik                 151.62 -  359: 392  102
   12    34 Marcin         Rogala                127.65 +  372: 360  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Krzysztof Kodzis 121.29 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Czupryniak            145.17 -  362: 380   95
    2    40 Maciej         Dąbrowski             109.49 +  459: 278  159
    3    28 Bogdan         Kozłowski             121.69 +  348: 313  172
    4    13 Juliusz        Czupryniak            143.69 +  376: 338  194
    5    14 Zbigniew       Wietecki              129.78 -  377: 454   80
    6    23 Józef          Burzyński             113.17 +  442: 249  163
    7    13 Kamil          Górka                 157.84 -  343: 498  108
    8    21 Konrad         Pajączek              101.70 +  422: 321  152
    9    10 Dariusz        Kosz                  159.91 -  316: 410  110
   10    23 Tomasz A.      Praga                 119.54 -  352: 400   70
   11    33 Agata          Kuć                   124.90 +  345: 273  175
   12    25 Renata         Andracka              114.20 +  440: 363  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Joanna Ostrowska 119.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Obremski              149.95 -  361: 407  100
    2    41 Piotr          Potoczek              112.46 +  367: 347  162
    3    42 Olga           Swarcewicz            100.00 +  357: 312  150
    4    16 Łukasz         Tuszyński             152.16 -  266: 447  102
    5    37 Agata          Kuć                   124.90 -  334: 366   75
    6    42 Tomasz A.      Praga                 119.54 -  250: 360   70
    7    46 Dorota         Ostrowska             108.74 -  311: 487   59
    8    51 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  346: 279  150
    9    44 Dorota         Stachowska            125.27 -  317: 435   75
   10    49 Adam           Sternik               111.54 +  409: 363  162
   11    38 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 -  351: 358   76
   12    44 Daniel         Janus                 123.71 +  408: 381  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Jakub Onoszko 119.59 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Łukasik               144.13 -  322: 372   94
    2    30 Katarzyna      Polak                 111.16 -  347: 423   61
    3    51 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  368: 269  150
    4    46 Grzegorz       Kurowski              150.98 -  385: 416  101
    5    47 Grzegorz       Bajer                 109.65 +  441: 387  160
    6    40 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 -  316: 486   82
    7    44 Maria          Skutela               119.23 -  317: 420   69
    8    48 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  403: 290  150
    9    45 Marta          Bajorek               126.53 -  333: 454   77
   10    44 Patrycja       Kuszpit               109.41 +  469: 219  159
   11    42 Grzegorz       Koczkodon             131.41 -  315: 484   81
   12    46 Adam           Sternik               111.54 =  342: 342  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Tomasz A. Praga 119.54 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Juliusz        Czupryniak            143.69 -  288: 443   94
    2    52 Grzegorz       Bajer                 109.65 +  539: 305  160
    3    26 Agata          Kuć                   124.90 -  363: 375   75
    4    33 Marianna       Kozłowska             119.41 +  352: 308  169
    5    32 Irena          Sołdan                134.28 -  315: 359   84
    6    42 Joanna         Ostrowska             119.84 +  360: 250  170
    7    36 Krzysztof      Sporczyk              132.30 +  475: 309  182
    8    14 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  399: 349  199
    9    18 Rafał          Matczak               140.85 -  186: 403   91
   10    23 Krzysztof      Kodzis                121.29 +  400: 352  171
   11    15 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 -  303: 446   81
   12    26 Agnieszka      Matus                 118.08 -  382: 459   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Marianna Kozłowska 119.41 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aleksander     Puchalski             143.49 -  255: 404   93
    2    56 Patrycja       Kuszpit               109.41 +  315: 313  159
    3    38 Natalia        Woźniak               132.89 -  346: 382   83
    4    33 Tomasz A.      Praga                 119.54 -  308: 352   70
    5    53 Anna           Krynicka              115.84 +  366: 331  166
    6    30 Szymon         Dąbrowski             127.08 +  383: 364  177
    7    23 Paweł          Jackowski             144.91 +  453: 378  195
    8    24 Andrzej        Kroc                  131.78 -  344: 369   82
    9    29 Jolanta        Chłopińska            129.57 -  325: 409   80
   10    30 Samir          Chakrar               111.23 -  287: 352   61
   11    45 Maciej         Skrzypczak            108.67 +  378: 337  159
   12    32 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  293: 510   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Maria Skutela 119.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Przemysław     Rybicki               142.67 -  323: 422   93
    2    45 Adam           Sternik               111.54 +  420: 372  162
    3    34 Agnieszka      Matus                 118.08 -  296: 390   68
    4    42 Marek          Charytoniuk           129.89 -  266: 432   80
    5    50 Marcin         Radwański             116.20 +  393: 258  166
    6    43 Paweł          Maciejczuk            128.43 -  309: 424   78
    7    44 Jakub          Onoszko               119.59 +  420: 317  170
    8    32 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 -  376: 383   79
    9    47 Maciej         Skrzypczak            108.67 -  381: 430   59
   10    48 Jan            Pawłowski             100.00 +  428: 303  150
   11    36 Marcin         Rogala                127.65 +  403: 348  178
   12    39 Grzegorz       Kurowski              150.98 -  203: 494  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Dariusz Jarosławski 118.57 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  368: 391   92
    2    36 Renata         Andracka              114.20 -  367: 443   64
    3    46 Agnieszka      Kozak                 108.19 +  485: 237  158
    4    31 Waldemar       Czerwoniec            132.42 +  358: 311  182
    5    27 Rafał          Wesołowski            138.78 -  336: 378   89
    6    35 Łukasz         Tazbir                100.00 +  428: 318  150
    7    27 Grzegorz       Kurowski              150.98 -  336: 421  101
    8    36 Karolina       Urbańska              103.12 +  372: 348  153
    9    30 Maciej         Czupryniak            145.17 -  307: 477   95
   10    38 Tomasz         Sehnal                114.69 +  388: 341  165
   11    23 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 -  305: 469   82
   12    38 Dorota         Ostrowska             108.74 -  288: 341   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Agnieszka Matus 118.08 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Matczak               140.85 -  363: 396   91
    2    39 Iza            Kraj                  113.84 +  405: 309  164
    3    34 Maria          Skutela               119.23 +  390: 296  169
    4    25 Maciej         Czupryniak            145.17 +  393: 363  195
    5    16 Bronisław      Parada                129.65 +  356: 346  180
    6    10 Paweł          Mazurek               136.09 -  384: 452   86
    7    17 Katarzyna      Ślusarska             124.39 +  384: 278  174
    8    12 Krzysztof      Mówka                 154.21 -  293: 538  104
    9    21 Renata         Andracka              114.20 +  429: 379  164
   10    10 Łukasz         Tuszyński             152.16 -  341: 465  102
   11    13 Łukasz         Baranowski            122.81 -  394: 409   73
   12    26 Tomasz A.      Praga                 119.54 +  459: 382  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Marcin Radwański 116.20 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Szymon         Płachta               140.57 -  300: 356   91
    2    50 Tomasz         Sehnal                114.69 +  362: 337  165
    3    33 Renata         Andracka              114.20 -  314: 339   64
    4    44 Jolanta        Chłopińska            129.57 -  365: 500   80
    5    50 Maria          Skutela               119.23 -  258: 393   69
    6    54 Olga           Swarcewicz            100.00 +  409: 386  150
    7    48 Marek          Rogalski              128.93 +  401: 390  179
    8    34 Juliusz        Czupryniak            143.69 -  395: 399   94
    9    46 Dorota         Ostrowska             108.74 -  285: 325   59
   10    50 Anna           Krynicka              115.84 -  261: 424   66
   11    50 Adam           Sternik               111.54 -  346: 381   62
   12    52 Robert         Wojtysiak             100.00 +  381: 187  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Anna Krynicka 115.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Wesołowski            138.78 -  275: 334   89
    2    57 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  393: 206  150
    3    37 Dariusz        Kosz                  159.91 -  298: 508  110
    4    49 Łukasz         Tazbir                100.00 -  275: 330   50
    5    53 Marianna       Kozłowska             119.41 -  331: 366   69
    6    52 Iza            Kraj                  113.84 -  361: 363   64
    7    54 Robert         Wojtysiak             100.00 +  386: 176  150
    8    50 Małgorzata     Szmuksta              122.38 +  436: 311  172
    9    40 Waldemar       Czerwoniec            132.42 -  358: 381   82
   10    50 Marcin         Radwański             116.20 +  424: 261  166
   11    44 Łucja          Kodzis                131.96 +  440: 226  182
   12    41 Maciej         Sancewicz             136.86 +  396: 338  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Tomasz Sehnal 114.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Reda                  138.63 -  196: 626   89
    2    50 Marcin         Radwański             116.20 -  337: 362   66
    3    54 Maciej         Dąbrowski             109.49 +  302: 287  159
    4    35 Irena          Sołdan                134.28 -  351: 359   84
    5    45 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  342: 313  171
    6    39 Jolanta        Chłopińska            129.57 -  289: 396   80
    7    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  406: 298  150
    8    43 Szymon         Płachta               140.57 +  402: 375  191
    9    23 Paweł          Jackowski             144.91 -  353: 439   95
   10    38 Dariusz        Jarosławski           118.57 -  341: 388   69
   11    41 Adam           Grzelec               114.31 +  394: 283  164
   12    37 Grzegorz       Pukniel               129.29 -  380: 429   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Adam Grzelec 114.31 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Sancewicz             136.86 +  563: 317  187
    2     3 Maciej         Skrzypczak            108.67 +  402: 283  159
    3     2 Krzysztof      Mówka                 154.21 -  357: 480  104
    4    11 Józef          Burzyński             113.17 -  338: 379   63
    5    20 Marta          Bajorek               126.53 -  258: 420   77
    6    32 Katarzyna      Polak                 111.16 +  356: 260  161
    7    32 Irena          Sołdan                134.28 -  283: 361   84
    8    41 Daniel         Janus                 123.71 -  391: 445   74
    9    43 Karolina       Urbańska              103.12 +  398: 301  153
   10    39 Grzegorz       Pukniel               129.29 -  358: 404   79
   11    41 Tomasz         Sehnal                114.69 -  283: 394   65
   12    47 Łukasz         Tazbir                100.00 -  325: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Renata Andracka 114.20 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Dudkiewicz            136.65 -  330: 458   87
    2    36 Dariusz        Jarosławski           118.57 +  443: 367  169
    3    33 Marcin         Radwański             116.20 +  339: 314  166
    4    18 Krzysztof      Obremski              149.95 -  337: 553  100
    5    28 Edward         Stefaniak             123.67 +  386: 297  174
    6    22 Grzegorz       Pukniel               129.29 +  342: 327  179
    7    19 Grzegorz       Łukasik               144.13 +  352: 335  194
    8     9 Przemysław     Rybicki               142.67 -  270: 413   93
    9    21 Agnieszka      Matus                 118.08 -  379: 429   68
   10    24 Agata          Kuć                   124.90 +  440: 305  175
   11    21 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 -  308: 395   77
   12    25 Krzysztof      Kodzis                121.29 -  363: 440   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Iza Kraj 113.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Mazurek               136.09 -  294: 445   86
    2    39 Agnieszka      Matus                 118.08 -  309: 405   68
    3    55 Robert         Wojtysiak             100.00 +  432: 149  150
    4    39 Mirosław       Uglik                 151.62 -  299: 504  102
    5    49 Adam           Sternik               111.54 -  355: 510   62
    6    52 Anna           Krynicka              115.84 +  363: 361  166
    7    45 Małgorzata     Szmuksta              122.38 +  384: 368  172
    8    42 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  340: 415   82
    9    38 Beata          Piotrowska            121.60 -  324: 376   72
   10    51 Maciej         Dąbrowski             109.49 -  362: 378   59
   11    51 Olga           Swarcewicz            100.00 -  251: 382   50
   12    51 Piotr          Ozimek                100.00 +  472: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Józef Burzyński 113.17 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Irena          Sołdan                134.28 +  449: 398  184
    2    14 Samir          Chakrar               111.23 +  438: 432  161
    3     7 Mariusz        Skrobosz              156.61 -  370: 375  107
    4    11 Adam           Grzelec               114.31 +  379: 338  164
    5    12 Natalia        Woźniak               132.89 -  276: 368   83
    6    23 Krzysztof      Kodzis                121.29 -  249: 442   71
    7    25 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 +  381: 333  179
    8    15 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  249: 383   79
    9    34 Katarzyna      Ślusarska             124.39 -  344: 403   74
   10    36 Katarzyna      Polak                 111.16 -  285: 573   61
   11    46 Konrad         Pajączek              101.70 -  336: 402   52
   12    49 Maciej         Skrzypczak            108.67 -  255: 329   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Piotr Potoczek 112.46 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  362: 372   84
    2    41 Joanna         Ostrowska             119.84 -  347: 367   70
    3    48 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 -  319: 327   50
    4    53 Marek          Rogalski              128.93 -  276: 411   79
    5    55 Robert         Wojtysiak             100.00 +  351: 160  150
    6    47 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 -  313: 437   76
    7    53 Piotr          Ozimek                100.00 +  340: 195  150
    8    46 Joanna         Juszczak              131.54 -  334: 354   82
    9    52 Patrycja       Kuszpit               109.41 =  399: 399  109
   10    43 Jakub          Zaryński              146.58 -  326: 571   97
   11    52 Jan            Pawłowski             100.00 -  287: 325   50
   12    53 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  361: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Adam Sternik 111.54 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Natalia        Woźniak               132.89 -  282: 356   83
    2    45 Maria          Skutela               119.23 -  372: 420   69
    3    52 Dorota         Stachowska            125.27 +  392: 357  175
    4    41 Daniel         Janus                 123.71 -  348: 410   74
    5    49 Iza            Kraj                  113.84 +  510: 355  164
    6    37 Szymon         Płachta               140.57 -  257: 307   91
    7    43 Katarzyna      Polak                 111.16 -  275: 416   61
    8    49 Łukasz         Tazbir                100.00 -  313: 383   50
    9    50 Piotr          Ozimek                100.00 +  378: 209  150
   10    49 Joanna         Ostrowska             119.84 -  363: 409   70
   11    50 Marcin         Radwański             116.20 +  381: 346  166
   12    46 Jakub          Onoszko               119.59 =  342: 342  120
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Samir Chakrar 111.23 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Piotr          Broda                 132.77 +  427: 384  183
    2    14 Józef          Burzyński             113.17 -  432: 438   63
    3    21 Łukasz         Tuszyński             152.16 -  359: 451  102
    4    32 Dorota         Ostrowska             108.74 -  365: 412   59
    5    40 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  429: 257  150
    6    13 Dariusz        Kosz                  159.91 -  298: 421  110
    7    39 Maciej         Dąbrowski             109.49 +  399: 302  159
    8    33 Marcin         Stachowski            124.46 +  448: 302  174
    9    26 Irena          Sołdan                134.28 -  345: 386   84
   10    30 Marianna       Kozłowska             119.41 +  352: 287  169
   11    31 Paweł          Maciejczuk            128.43 -  353: 403   78
   12    35 Agata          Kuć                   124.90 -  294: 391   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Katarzyna Polak 111.16 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Waldemar       Czerwoniec            132.42 -  410: 465   82
    2    30 Jakub          Onoszko               119.59 +  423: 347  170
    3    25 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  350: 394   82
    4    34 Teresa         Balewska              100.00 +  449: 313  150
    5    23 Mirosław       Uglik                 151.62 -  314: 418  102
    6    32 Adam           Grzelec               114.31 -  260: 356   64
    7    43 Adam           Sternik               111.54 +  416: 275  162
    8    39 Łucja          Kodzis                131.96 +  451: 271  182
    9    27 Juliusz        Czupryniak            143.69 -  302: 561   94
   10    36 Józef          Burzyński             113.17 +  573: 285  163
   11    26 Zdzisław       Szota                 129.20 -  364: 443   79
   12    31 Katarzyna      Ślusarska             124.39 +  482: 346  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Grzegorz Bajer 109.65 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Sporczyk              132.30 -  240: 358   82
    2    52 Tomasz A.      Praga                 119.54 -  305: 539   70
    3    47 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 +  419: 368  176
    4    48 Piotr          Rosół                 122.87 -  344: 348   73
    5    47 Jakub          Onoszko               119.59 -  387: 441   70
    6    51 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     521  /  6  86.83




	Maciej Dąbrowski 109.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Małgorzata     Deszczyńska           131.96 -  328: 459   82
    2    40 Krzysztof      Kodzis                121.29 -  278: 459   71
    3    54 Tomasz         Sehnal                114.69 -  287: 302   65
    4    55 Agnieszka      Kozak                 108.19 +  372: 323  158
    5    44 Waldemar       Czerwoniec            132.42 +  400: 309  182
    6    33 Juliusz        Czupryniak            143.69 -  322: 414   94
    7    39 Samir          Chakrar               111.23 -  302: 399   61
    8    52 Jan            Pawłowski             100.00 +  374: 271  150
    9    41 Joanna         Juszczak              131.54 -  343: 369   82
   10    51 Iza            Kraj                  113.84 +  378: 362  164
   11    39 Dorota         Stachowska            125.27 +  355: 346  175
   12    40 Szymon         Płachta               140.57 +  351: 326  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Patrycja Kuszpit 109.41 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Łucja          Kodzis                131.96 -  278: 430   82
    2    56 Marianna       Kozłowska             119.41 -  313: 315   69
    3    49 Paweł          Maciejczuk            128.43 -  292: 424   78
    4    56 Robert         Wojtysiak             100.00 +  392: 135  150
    5    41 Piotr          Broda                 132.77 -  264: 392   83
    6    55 Bartłomiej     Pawlak                124.71 -  348: 399   75
    7    52 Agnieszka      Kozak                 108.19 +  330: 322  158
    8    47 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  275: 412   71
    9    52 Piotr          Potoczek              112.46 =  399: 399  112
   10    44 Jakub          Onoszko               119.59 -  219: 469   70
   11    48 Karolina       Urbańska              103.12 -  398: 457   53
   12    54 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 -  326: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  / 12  87.58




	Dorota Ostrowska 108.74 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Andrzej        Kroc                  131.78 -  345: 409   82
    2    43 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  387: 333  171
    3    20 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  240: 469   79
    4    32 Samir          Chakrar               111.23 +  412: 365  161
    5    22 Michał         Makowski              150.28 -  312: 369  100
    6    45 Karolina       Urbańska              103.12 -  352: 425   53
    7    46 Joanna         Ostrowska             119.84 +  487: 311  170
    8    40 Grzegorz       Pukniel               129.29 -  256: 439   79
    9    46 Marcin         Radwański             116.20 +  325: 285  166
   10    42 Szymon         Dąbrowski             127.08 +  352: 334  177
   11    25 Paweł          Jackowski             144.91 -  251: 532   95
   12    38 Dariusz        Jarosławski           118.57 +  341: 288  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Maciej Skrzypczak 108.67 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Joanna         Juszczak              131.54 +  414: 401  182
    2     3 Adam           Grzelec               114.31 -  283: 402   64
    3    23 Kamil          Górka                 157.84 -  255: 454  108
    4    43 Konrad         Pajączek              101.70 -  319: 386   52
    5    52 Olga           Swarcewicz            100.00 +  357: 356  150
    6    46 Grzegorz       Kurowski              150.98 -  381: 398  101
    7    47 Łukasz         Tazbir                100.00 +  397: 362  150
    8    38 Piotr          Broda                 132.77 -  291: 440   83
    9    47 Maria          Skutela               119.23 +  430: 381  169
   10    41 Marek          Charytoniuk           129.89 -  354: 478   80
   11    45 Marianna       Kozłowska             119.41 -  337: 378   69
   12    49 Józef          Burzyński             113.17 +  329: 255  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Agnieszka Kozak 108.19 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Grzegorz       Koczkodon             131.41 -  303: 376   81
    2    46 Bogdan         Kozłowski             121.69 -  303: 487   72
    3    46 Dariusz        Jarosławski           118.57 -  237: 485   69
    4    55 Maciej         Dąbrowski             109.49 -  323: 372   59
    5    56 Piotr          Ozimek                100.00 +  538: 217  150
    6    49 Waldemar       Czerwoniec            132.42 -  291: 523   82
    7    52 Patrycja       Kuszpit               109.41 -  322: 330   59
    8    54 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  451: 203  150
    9    49 Małgorzata     Szmuksta              122.38 -  359: 477   72
   10    53 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  355: 343  150
   11    49 Marek          Rogalski              128.93 +  385: 318  179
   12    42 Jakub          Zaryński              146.58 -  265: 491   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Karolina Urbańska 103.12 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Andrzej        Kwiatkowski           130.89 +  445: 363  181
    2     7 Daniel         Janus                 123.71 +  320: 297  174
    3    10 Rafał          Matczak               140.85 -  318: 327   91
    4    29 Katarzyna      Ślusarska             124.39 -  410: 416   74
    5    31 Marcin         Stachowski            124.46 -  302: 445   74
    6    45 Dorota         Ostrowska             108.74 +  425: 352  159
    7    35 Grzegorz       Koczkodon             131.41 -  358: 439   81
    8    36 Dariusz        Jarosławski           118.57 -  348: 372   69
    9    43 Adam           Grzelec               114.31 -  301: 398   64
   10    45 Łukasz         Tazbir                100.00 -  326: 390   50
   11    48 Patrycja       Kuszpit               109.41 +  457: 398  159
   12    45 Dorota         Stachowska            125.27 -  380: 466   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Konrad Pajączek 101.70 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Marek          Charytoniuk           129.89 -  303: 411   80
    2    49 Beata          Piotrowska            121.60 +  429: 325  172
    3    41 Michał         Waszkiewicz           134.10 -  330: 490   84
    4    43 Maciej         Skrzypczak            108.67 +  386: 319  159
    5    25 Juliusz        Czupryniak            143.69 +  363: 315  194
    6    28 Grzegorz       Koczkodon             131.41 +  403: 388  181
    7     7 Jakub          Szymczak              154.73 -  323: 449  105
    8    21 Krzysztof      Kodzis                121.29 -  321: 422   71
    9    35 Bogdan         Kozłowski             121.69 -  299: 332   72
   10    40 Patrycja       Skibska               100.00 -  306: 410   50
   11    46 Józef          Burzyński             113.17 +  402: 336  163
   12    30 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 -  324: 326   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Zbigniew       Wietecki              129.78 +  448: 382  180
    2    15 Katarzyna      Ślusarska             124.39 -  331: 367   74
    3    32 Maciej         Kuczyński             126.56 -  288: 400   77
    4    34 Katarzyna      Polak                 111.16 -  313: 449   61
    5    42 Joanna         Juszczak              131.54 -  285: 483   82
    6    53 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  268: 419   50
    7    55 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  368: 259  150
    8    44 Szymon         Dąbrowski             127.08 -  314: 441   77
    9    53 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  369: 354  150
   10    46 Łucja          Kodzis                131.96 -  271: 418   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  / 10  98.30




	Wiesława Jasiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Bronisław      Parada                129.65 -  278: 372   80
    2    37 Łukasz         Baranowski            122.81 -  167: 647   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     153  /  2  76.50




	Arkadiusz Kleniewski 100.00 Dzierżążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Jolanta        Chłopińska            129.57 -  189: 455   80
    2    48 Piotr          Rosół                 122.87 -  264: 408   73
    3    51 Jakub          Onoszko               119.59 -  269: 368   70
    4    54 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  298: 345   50
    5    54 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 -  301: 400   76
    6    48 Marek          Rogalski              128.93 +  344: 327  179
    7    51 Olga           Swarcewicz            100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     578  /  7  82.57




	Joanna Kolska 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Robert         Kuszpit               129.49 -  181: 486   79
    2    54 Małgorzata     Szmuksta              122.38 -  192: 330   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     151  /  2  75.50




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Grzegorz       Pukniel               129.29 -  311: 433   79
    2    47 Edward         Stefaniak             123.67 -  266: 441   74
    3    50 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  329: 453   71
    4    54 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  345: 298  150
    5    46 Jakub          Zaryński              146.58 -  335: 407   97
    6    53 Teresa         Balewska              100.00 +  419: 268  150
    7    49 Bartłomiej     Pawlak                124.71 -  328: 431   75
    8    51 Joanna         Ostrowska             119.84 -  279: 346   70
    9    51 Olga           Swarcewicz            100.00 -  210: 424   50
   10    54 Robert         Wojtysiak             100.00 +  319: 238  150
   11    47 Szymon         Dąbrowski             127.08 -  364: 438   77
   12    53 Piotr          Potoczek              112.46 -  351: 361   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Zdzisław       Szota                 129.20 -  158: 449   79
    2    35 Agata          Kuć                   124.90 -  204: 335   75
    3    56 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  240: 247   50
    4    52 Piotr          Broda                 132.77 -  174: 446   83
    5    56 Agnieszka      Kozak                 108.19 -  217: 538   58
    6    56 Robert         Wojtysiak             100.00 -  220: 259   50
    7    53 Piotr          Potoczek              112.46 -  195: 340   62
    8    55 PAUZA
    9    50 Adam           Sternik               111.54 -  209: 378   62
   10    52 Marek          Rogalski              128.93 -  249: 317   79
   11    53 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 -  233: 354   50
   12    51 Iza            Kraj                  113.84 -  264: 472   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  / 11  64.73




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Marek          Rogalski              128.93 +  335: 296  179
    2    27 Marcin         Stachowski            124.46 +  359: 357  174
    3    12 Piotr          Pietuchowski          142.06 -  224: 464   92
    4    12 Robert         Kuszpit               129.49 -  270: 362   79
    5    39 Patrycja       Skibska               100.00 -  327: 347   50
    6    41 Daniel         Janus                 123.71 -  345: 347   74
    7    50 Tomasz         Sehnal                114.69 -  298: 406   65
    8    52 Maciej         Dąbrowski             109.49 -  271: 374   59
    9    54 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  529: 201  150
   10    48 Maria          Skutela               119.23 -  303: 428   69
   11    52 Piotr          Potoczek              112.46 +  325: 287  162
   12    43 Szymon         Dąbrowski             127.08 -  335: 381   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Grzegorz Piotrkiewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 -  281: 485   79
    2    55 Bartłomiej     Pawlak                124.71 -  228: 386   75
    3    48 Piotr          Potoczek              112.46 +  327: 319  162
    4    50 Joanna         Juszczak              131.54 -  259: 390   82
    5    51 Małgorzata     Szmuksta              122.38 -  273: 377   72
    6    51 Grzegorz       Bajer                 109.65 +  400:   1  160
    7    41 Beata          Piotrowska            121.60 -    1: 400   72
    8    48 Jakub          Onoszko               119.59 -  290: 403   70
    9    53 Teresa         Balewska              100.00 -  354: 369   50
   10    53 Agnieszka      Kozak                 108.19 -  343: 355   58
   11    53 Piotr          Ozimek                100.00 +  354: 233  150
   12    54 Patrycja       Kuszpit               109.41 +  346: 326  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Patrycja Skibska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  285: 422   79
    2    51 Dorota         Stachowska            125.27 +  386: 365  175
    3    17 Marcin         Rogala                127.65 +  441: 372  178
    4     8 Marek          Reda                  138.63 -  240: 420   89
    5    39 Jan            Pawłowski             100.00 +  347: 327  150
    6    12 Jakub          Szymczak              154.73 -  287: 484  105
    7    29 Marta          Bajorek               126.53 +  390: 332  177
    8    22 Robert         Kuszpit               129.49 -  370: 391   79
    9    32 Paweł          Maciejczuk            128.43 -  327: 372   78
   10    40 Konrad         Pajączek              101.70 +  410: 306  152
   11    24 Mariola        Osajda-Matczak        128.80 +  416: 363  179
   12    18 Maciej         Czupryniak            145.17 -  286: 397   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Olga Swarcewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Paweł          Maciejczuk            128.43 +  373: 309  178
    2    18 Marta          Bajorek               126.53 -  328: 343   77
    3    42 Joanna         Ostrowska             119.84 -  312: 357   70
    4    37 Zdzisław       Szota                 129.20 -  249: 316   79
    5    52 Maciej         Skrzypczak            108.67 -  356: 357   59
    6    54 Marcin         Radwański             116.20 -  386: 409   66
    7    51 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  400:   1  150
    8    45 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 -  317: 390   76
    9    51 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  424: 210  150
   10    47 Małgorzata     Szmuksta              122.38 -  325: 381   72
   11    51 Iza            Kraj                  113.84 +  382: 251  164
   12    48 Łucja          Kodzis                131.96 +  368: 301  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Łukasz Tazbir 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Marcin         Rogala                127.65 -  306: 520   78
    2    42 Rafał          Błaszkiewicz          126.40 +  390: 372  176
    3    19 Szymon         Dąbrowski             127.08 -  255: 454   77
    4    49 Anna           Krynicka              115.84 +  330: 275  166
    5    38 Maciej         Sancewicz             136.86 -  309: 404   87
    6    35 Dariusz        Jarosławski           118.57 -  318: 428   69
    7    47 Maciej         Skrzypczak            108.67 -  362: 397   59
    8    49 Adam           Sternik               111.54 +  383: 313  162
    9    39 Marcin         Stachowski            124.46 -  328: 464   74
   10    45 Karolina       Urbańska              103.12 +  390: 326  153
   11    43 Szymon         Płachta               140.57 -  362: 369   91
   12    47 Adam           Grzelec               114.31 +  333: 325  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Robert Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Szymon         Dąbrowski             127.08 -  176: 578   77
    2    53 Monika         Gawron-Cieślik        127.07 -  207: 380   77
    3    55 Iza            Kraj                  113.84 -  149: 432   64
    4    56 Patrycja       Kuszpit               109.41 -  135: 392   59
    5    55 Piotr          Potoczek              112.46 -  160: 351   62
    6    56 Piotr          Ozimek                100.00 +  259: 220  150
    7    54 Anna           Krynicka              115.84 -  176: 386   66
    8    53 Marek          Rogalski              128.93 -  317: 325   79
    9    55 PAUZA
   10    54 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  238: 319   50
   11    54 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  262: 269   50
   12    52 Marcin         Radwański             116.20 -  187: 381   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Paweł          Jackowski             144.91 -  251: 434   95
    2    57 Anna           Krynicka              115.84 -  206: 393   66
    3    56 Piotr          Ozimek                100.00 +  247: 240  150
    4    47 Szymon         Płachta               140.57 -  174: 418   91
    5    40 Samir          Chakrar               111.23 -  257: 429   61
    6    50 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  175: 453   71
    7    55 Teresa         Balewska              100.00 -  259: 368   50
    8    54 Agnieszka      Kozak                 108.19 -  203: 451   58
    9    54 Jan            Pawłowski             100.00 -  201: 529   50
   10    55 PAUZA
   11    54 Robert         Wojtysiak             100.00 +  269: 262  150
   12    50 Marek          Rogalski              128.93 -  181: 523   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  / 11  83.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Mistrzostwa Warszawy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Monika         Gawron-Cieślik        520: 282
   2 Maciej         Kuczyński            - Dariusz        Kosz                  352: 338
   3 Kamil          Górka                - Marta          Bajorek               385: 442
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              355: 445
   5 Jakub          Szymczak             - Dorota         Stachowska            433: 293
   6 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Mówka                 373: 402
   7 Łukasz         Tuszyński            - Bartłomiej     Pawlak                448: 273
   8 Marcin         Stachowski           - Mirosław       Uglik                 373: 368
   9 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Ślusarska             346: 411
  10 Daniel         Janus                - Michał         Makowski              484: 449
  11 Dominik        Urbacki              - Edward         Stefaniak             360: 316
  12 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Obremski              361: 407
  13 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Rosół                 460: 307
  14 Łukasz         Baranowski           - Kacper         Zegadło               366: 407
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Szmuksta              412: 281
  16 Bogdan         Kozłowski            - Jakub          Zaryński              317: 407
  17 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            431: 285
  18 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                342: 379
  19 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Kodzis                380: 362
  20 Grzegorz       Łukasik              - Jakub          Onoszko               372: 322
  21 Tomasz A.      Praga                - Juliusz        Czupryniak            288: 443
  22 Aleksander     Puchalski            - Marianna       Kozłowska             404: 255
  23 Maria          Skutela              - Przemysław     Rybicki               323: 422
  24 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Jarosławski           391: 368
  25 Agnieszka      Matus                - Rafał          Matczak               363: 396
  26 Szymon         Płachta              - Marcin         Radwański             356: 300
  27 Anna           Krynicka             - Rafał          Wesołowski            275: 334
  28 Marek          Reda                 - Tomasz         Sehnal                626: 196
  29 Adam           Grzelec              - Maciej         Sancewicz             563: 317
  30 Marek          Dudkiewicz           - Renata         Andracka              458: 330
  31 Iza            Kraj                 - Paweł          Mazurek               294: 445
  32 Irena          Sołdan               - Józef          Burzyński             398: 449
  33 Piotr          Potoczek             - Michał         Waszkiewicz           362: 372
  34 Natalia        Woźniak              - Adam           Sternik               356: 282
  35 Samir          Chakrar              - Piotr          Broda                 427: 384
  36 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Polak                 465: 410
  37 Grzegorz       Bajer                - Krzysztof      Sporczyk              240: 358
  38 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Dąbrowski             459: 328
  39 Patrycja       Kuszpit              - Łucja          Kodzis                278: 430
  40 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Ostrowska             409: 345
  41 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Juszczak              414: 401
  42 Grzegorz       Koczkodon            - Agnieszka      Kozak                 376: 303
  43 Karolina       Urbańska             - Andrzej        Kwiatkowski           445: 363
  44 Marek          Charytoniuk          - Konrad         Pajączek              411: 303
  45 Teresa         Balewska             - Zbigniew       Wietecki              448: 382
  46 Bronisław      Parada               - Wiesława       Jasiak                372: 278
  47 Arkadiusz      Kleniewski           - Jolanta        Chłopińska            189: 455
  48 Robert         Kuszpit              - Joanna         Kolska                486: 181
  49 Krzysztof      Nasiłowski           - Grzegorz       Pukniel               311: 433
  50 Zdzisław       Szota                - Piotr          Ozimek                449: 158
  51 Jan            Pawłowski            - Marek          Rogalski              335: 296
  52 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Piotrkiewicz          485: 281
  53 Patrycja       Skibska              - Tomasz         Nasiłowski            285: 422
  54 Paweł          Maciejczuk           - Olga           Swarcewicz            309: 373
  55 Łukasz         Tazbir               - Marcin         Rogala                306: 520
  56 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Wojtysiak             578: 176
  57 Wojciech       Wojtysiak            - Paweł          Jackowski             251: 434


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Marek          Reda                  446: 321
   2 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         301: 480
   3 Adam           Grzelec              - Maciej         Skrzypczak            402: 283
   4 Marcin         Rogala               - Mariusz        Skrobosz              371: 397
   5 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Kuszpit               309: 455
   6 Krzysztof      Mówka                - Mariola        Osajda-Matczak        392: 366
   7 Karolina       Urbańska             - Daniel         Janus                 320: 297
   8 Aleksander     Puchalski            - Waldemar       Czerwoniec            421: 347
   9 Marek          Charytoniuk          - Kazimierz      Merklejn              331: 363
  10 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           354: 392
  11 Przemysław     Rybicki              - Marek          Dudkiewicz            488: 280
  12 Michał         Makowski             - Jolanta        Chłopińska            441: 312
  13 Zdzisław       Szota                - Dominik        Urbacki               343: 431
  14 Józef          Burzyński            - Samir          Chakrar               438: 432
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Teresa         Balewska              367: 331
  16 Paweł          Mazurek              - Szymon         Płachta               413: 351
  17 Juliusz        Czupryniak           - Natalia        Woźniak               452: 385
  18 Marta          Bajorek              - Olga           Swarcewicz            343: 328
  19 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Wrześniewski          401: 441
  20 Tomasz         Nasiłowski           - Jakub          Szymczak              444: 456
  21 Grzegorz       Pukniel              - Kacper         Zegadło               405: 308
  22 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kroc                  424: 325
  23 Łucja          Kodzis               - Maciej         Czupryniak            374: 346
  24 Krzysztof      Obremski             - Bronisław      Parada                377: 412
  25 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Koczkodon             311: 347
  26 Michał         Waszkiewicz          - Piotr          Pietuchowski          293: 418
  27 Jan            Pawłowski            - Marcin         Stachowski            359: 357
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Łukasik               330: 374
  29 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Kuczyński             402: 400
  30 Jakub          Onoszko              - Katarzyna      Polak                 347: 423
  31 Joanna         Juszczak             - Maciej         Sancewicz             384: 404
  32 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                375: 420
  33 Marek          Rogalski             - Kamil          Górka                 301: 461
  34 Mirosław       Uglik                - Zbigniew       Wietecki              301: 439
  35 Piotr          Ozimek               - Agata          Kuć                   204: 335
  36 Renata         Andracka             - Dariusz        Jarosławski           443: 367
  37 Wiesława       Jasiak               - Łukasz         Baranowski            167: 647
  38 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              449: 256
  39 Agnieszka      Matus                - Iza            Kraj                  405: 309
  40 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Kodzis                278: 459
  41 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Potoczek              367: 347
  42 Łukasz         Tazbir               - Rafał          Błaszkiewicz          390: 372
  43 Dorota         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 387: 333
  44 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Maciejczuk            415: 389
  45 Adam           Sternik              - Maria          Skutela               372: 420
  46 Agnieszka      Kozak                - Bogdan         Kozłowski             303: 487
  47 Edward         Stefaniak            - Krzysztof      Nasiłowski            441: 266
  48 Piotr          Rosół                - Arkadiusz      Kleniewski            408: 264
  49 Beata          Piotrowska           - Konrad         Pajączek              325: 429
  50 Tomasz         Sehnal               - Marcin         Radwański             337: 362
  51 Dorota         Stachowska           - Patrycja       Skibska               365: 386
  52 Tomasz A.      Praga                - Grzegorz       Bajer                 539: 305
  53 Robert         Wojtysiak            - Monika         Gawron-Cieślik        207: 380
  54 Małgorzata     Szmuksta             - Joanna         Kolska                330: 192
  55 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Bartłomiej     Pawlak                228: 386
  56 Marianna       Kozłowska            - Patrycja       Kuszpit               315: 313
  57 Wojciech       Wojtysiak            - Anna           Krynicka              206: 393


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            442: 310
   2 Krzysztof      Mówka                - Adam           Grzelec               480: 357
   3 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Zwoliński             346: 347
   4 Łucja          Kodzis               - Przemysław     Rybicki               356: 395
   5 Grzegorz       Łukasik              - Juliusz        Czupryniak            443: 387
   6 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Pukniel               570: 367
   7 Mariusz        Skrobosz             - Józef          Burzyński             375: 370
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Mazurek               344: 356
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Aleksander     Puchalski             329: 375
  10 Rafał          Matczak              - Karolina       Urbańska              327: 318
  11 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Ślusarska             494: 328
  12 Piotr          Pietuchowski         - Jan            Pawłowski             464: 224
  13 Dominik        Urbacki              - Bronisław      Parada                454: 268
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Marta          Bajorek               377: 370
  15 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Czupryniak            395: 425
  16 Marek          Reda                 - Zdzisław       Szota                 398: 349
  17 Patrycja       Skibska              - Marcin         Rogala                441: 372
  18 Irena          Sołdan               - Michał         Makowski              361: 430
  19 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Tazbir                454: 255
  20 Dorota         Ostrowska            - Tomasz         Nasiłowski            240: 469
  21 Samir          Chakrar              - Łukasz         Tuszyński             359: 451
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Charytoniuk           343: 322
  23 Kamil          Górka                - Maciej         Skrzypczak            454: 255
  24 Paweł          Jackowski            - Jakub          Zaryński              414: 413
  25 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Sporczyk              350: 394
  26 Agata          Kuć                  - Tomasz A.      Praga                 375: 363
  27 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Kwiatkowski           349: 341
  28 Krzysztof      Kodzis               - Bogdan         Kozłowski             348: 313
  29 Waldemar       Czerwoniec           - Marcin         Stachowski            343: 440
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Obremski              379: 420
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Daniel         Janus                 412: 287
  32 Maciej         Kuczyński            - Teresa         Balewska              400: 288
  33 Marcin         Radwański            - Renata         Andracka              314: 339
  34 Maria          Skutela              - Agnieszka      Matus                 296: 390
  35 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Dudkiewicz            283: 351
  36 Szymon         Płachta              - Edward         Stefaniak             318: 445
  37 Anna           Krynicka             - Dariusz        Kosz                  298: 508
  38 Natalia        Woźniak              - Marianna       Kozłowska             382: 346
  39 Bartłomiej     Pawlak               - Andrzej        Kroc                  245: 390
  40 Piotr          Rosół                - Stanisław      Rydzik                301: 438
  41 Konrad         Pajączek             - Michał         Waszkiewicz           330: 490
  42 Olga           Swarcewicz           - Joanna         Ostrowska             312: 357
  43 Kacper         Zegadło              - Maciej         Sancewicz             334: 362
  44 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Juszczak              405: 311
  45 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 295: 448
  46 Dariusz        Jarosławski          - Agnieszka      Kozak                 485: 237
  47 Rafał          Błaszkiewicz         - Grzegorz       Bajer                 368: 419
  48 Piotr          Potoczek             - Grzegorz       Piotrkiewicz          319: 327
  49 Patrycja       Kuszpit              - Paweł          Maciejczuk            292: 424
  50 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Nasiłowski            453: 329
  51 Arkadiusz      Kleniewski           - Jakub          Onoszko               269: 368
  52 Adam           Sternik              - Dorota         Stachowska            392: 357
  53 Marek          Rogalski             - Beata          Piotrowska            385: 439
  54 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Sehnal                287: 302
  55 Iza            Kraj                 - Robert         Wojtysiak             432: 149
  56 Piotr          Ozimek               - Wojciech       Wojtysiak             240: 247


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Mówka                 376: 393
   2 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         533: 328
   3 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              457: 460
   4 Przemysław     Rybicki              - Aleksander     Puchalski             457: 343
   5 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Matczak               319: 459
   6 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Łukasik               379: 377
   7 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             489: 326
   8 Patrycja       Skibska              - Marek          Reda                  240: 420
   9 Michał         Makowski             - Tomasz         Nasiłowski            317: 443
  10 Kamil          Górka                - Szymon         Dąbrowski             405: 336
  11 Józef          Burzyński            - Adam           Grzelec               379: 338
  12 Jan            Pawłowski            - Robert         Kuszpit               270: 362
  13 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Kodzis                338: 376
  14 Michał         Waszkiewicz          - Dariusz        Kosz                  414: 367
  15 Natalia        Woźniak              - Paweł          Jackowski             431: 404
  16 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Ostrowska             447: 266
  17 Edward         Stefaniak            - Grzegorz       Pukniel               375: 437
  18 Krzysztof      Obremski             - Renata         Andracka              553: 337
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Deszczyńska           436: 380
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          276: 470
  21 Stanisław      Rydzik               - Agata          Kuć                   412: 362
  22 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Wietecki              312: 426
  23 Marek          Dudkiewicz           - Marcin         Stachowski            382: 376
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Łucja          Kodzis                416: 380
  25 Maciej         Czupryniak           - Agnieszka      Matus                 363: 393
  26 Bronisław      Parada               - Marta          Bajorek               435: 402
  27 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Kuczyński             387: 306
  28 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Wesołowski            351: 332
  29 Katarzyna      Ślusarska            - Karolina       Urbańska              416: 410
  30 Jakub          Zaryński             - Marcin         Rogala                298: 472
  31 Dariusz        Jarosławski          - Waldemar       Czerwoniec            358: 311
  32 Samir          Chakrar              - Dorota         Ostrowska             365: 412
  33 Marianna       Kozłowska            - Tomasz A.      Praga                 308: 352
  34 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Polak                 313: 449
  35 Tomasz         Sehnal               - Irena          Sołdan                351: 359
  36 Paweł          Maciejczuk           - Andrzej        Kwiatkowski           383: 325
  37 Olga           Swarcewicz           - Zdzisław       Szota                 249: 316
  38 Kacper         Zegadło              - Zbigniew       Rybak                 461: 330
  39 Mirosław       Uglik                - Iza            Kraj                  504: 299
  40 Bogdan         Kozłowski            - Bartłomiej     Pawlak                355: 297
  41 Daniel         Janus                - Adam           Sternik               410: 348
  42 Marek          Charytoniuk          - Maria          Skutela               432: 266
  43 Maciej         Skrzypczak           - Konrad         Pajączek              319: 386
  44 Marcin         Radwański            - Jolanta        Chłopińska            365: 500
  45 Beata          Piotrowska           - Małgorzata     Szmuksta              533: 324
  46 Jakub          Onoszko              - Grzegorz       Kurowski              385: 416
  47 Wojciech       Wojtysiak            - Szymon         Płachta               174: 418
  48 Grzegorz       Bajer                - Piotr          Rosół                 344: 348
  49 Łukasz         Tazbir               - Anna           Krynicka              330: 275
  50 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Piotrkiewicz          390: 259
  51 Dorota         Stachowska           - Rafał          Błaszkiewicz          387: 379
  52 Piotr          Ozimek               - Piotr          Broda                 174: 446
  53 Piotr          Potoczek             - Marek          Rogalski              276: 411
  54 Krzysztof      Nasiłowski           - Arkadiusz      Kleniewski            345: 298
  55 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Dąbrowski             323: 372
  56 Robert         Wojtysiak            - Patrycja       Kuszpit               135: 392


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Szymczak              410: 369
   2 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Matczak               375: 368
   3 Paweł          Mazurek              - Przemysław     Rybicki               316: 351
   4 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             380: 382
   5 Tomasz         Nasiłowski           - Michał         Waszkiewicz           383: 435
   6 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  403: 283
   7 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              381: 470
   8 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 406: 367
   9 Robert         Kuszpit              - Dominik        Urbacki               384: 403
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                486: 338
  11 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Baranowski            280: 413
  12 Józef          Burzyński            - Natalia        Woźniak               276: 368
  13 Andrzej        Kroc                 - Mariola        Osajda-Matczak        417: 388
  14 Krzysztof      Kodzis               - Zbigniew       Wietecki              377: 454
  15 Grzegorz       Łukasik              - Katarzyna      Ślusarska             291: 484
  16 Agnieszka      Matus                - Bronisław      Parada                356: 346
  17 Aleksander     Puchalski            - Marek          Dudkiewicz            392: 391
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Gawron-Cieślik        357: 399
  19 Marcin         Rogala               - Szymon         Dąbrowski             440: 306
  20 Marta          Bajorek              - Adam           Grzelec               420: 258
  21 Paweł          Jackowski            - Maciej         Czupryniak            410: 366
  22 Dorota         Ostrowska            - Michał         Makowski              312: 369
  23 Katarzyna      Polak                - Mirosław       Uglik                 314: 418
  24 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Płachta               572: 313
  25 Konrad         Pajączek             - Juliusz        Czupryniak            363: 315
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Piotrowska            358: 339
  27 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Jarosławski           378: 336
  28 Renata         Andracka             - Edward         Stefaniak             386: 297
  29 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Charytoniuk           298: 363
  30 Jolanta        Chłopińska           - Bogdan         Kozłowski             337: 349
  31 Marcin         Stachowski           - Karolina       Urbańska              445: 302
  32 Tomasz A.      Praga                - Irena          Sołdan                315: 359
  33 Łucja          Kodzis               - Paweł          Maciejczuk            376: 296
  34 Daniel         Janus                - Kacper         Zegadło               380: 483
  35 Piotr          Rosół                - Maciej         Kuczyński             355: 342
  36 Zdzisław       Szota                - Grzegorz       Kurowski              334: 296
  37 Joanna         Ostrowska            - Agata          Kuć                   334: 366
  38 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Tazbir                404: 309
  39 Jan            Pawłowski            - Patrycja       Skibska               327: 347
  40 Wojciech       Wojtysiak            - Samir          Chakrar               257: 429
  41 Piotr          Broda                - Patrycja       Kuszpit               392: 264
  42 Teresa         Balewska             - Joanna         Juszczak              285: 483
  43 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Rogalski              423: 383
  44 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Dąbrowski             309: 400
  45 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Sehnal                313: 342
  46 Krzysztof      Nasiłowski           - Jakub          Zaryński              335: 407
  47 Jakub          Onoszko              - Grzegorz       Bajer                 441: 387
  48 Bartłomiej     Pawlak               - Dorota         Stachowska            244: 507
  49 Adam           Sternik              - Iza            Kraj                  510: 355
  50 Maria          Skutela              - Marcin         Radwański             393: 258
  51 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Małgorzata     Szmuksta              273: 377
  52 Maciej         Skrzypczak           - Olga           Swarcewicz            357: 356
  53 Anna           Krynicka             - Marianna       Kozłowska             331: 366
  54 Rafał          Błaszkiewicz         - Arkadiusz      Kleniewski            400: 301
  55 Robert         Wojtysiak            - Piotr          Potoczek              160: 351
  56 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Ozimek                538: 217


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          486: 331
   2 Przemysław     Rybicki              - Kazimierz      Merklejn              385: 394
   3 Natalia        Woźniak              - Michał         Alabrudziński         452: 447
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Wrześniewski          450: 379
   5 Michał         Waszkiewicz          - Dominik        Urbacki               454: 308
   6 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             468: 353
   7 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Skrobosz              302: 470
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Aleksander     Puchalski             318: 451
   9 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kroc                  460: 372
  10 Agnieszka      Matus                - Paweł          Mazurek               384: 452
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Łukasz         Baranowski            376: 408
  12 Jakub          Szymczak             - Patrycja       Skibska               484: 287
  13 Dariusz        Kosz                 - Samir          Chakrar               421: 298
  14 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Rogala                464: 392
  15 Tomasz         Nasiłowski           - Robert         Kuszpit               338: 343
  16 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Obremski              384: 482
  17 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 429: 433
  18 Marek          Charytoniuk          - Paweł          Jackowski             414: 375
  19 Marek          Reda                 - Marta          Bajorek               541: 314
  20 Michał         Makowski             - Marcin         Stachowski            397: 355
  21 Bogdan         Kozłowski            - Kacper         Zegadło               247: 480
  22 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              327: 342
  23 Krzysztof      Kodzis               - Józef          Burzyński             442: 249
  24 Agata          Kuć                  - Łucja          Kodzis                446: 347
  25 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Łukasik               332: 377
  26 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              325: 304
  27 Bronisław      Parada               - Zdzisław       Szota                 480: 300
  28 Konrad         Pajączek             - Grzegorz       Koczkodon             403: 388
  29 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Rosół                 355: 390
  30 Marianna       Kozłowska            - Szymon         Dąbrowski             383: 364
  31 Joanna         Juszczak             - Jakub          Zaryński              327: 388
  32 Adam           Grzelec              - Katarzyna      Polak                 356: 260
  33 Maciej         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            322: 414
  34 Edward         Stefaniak            - Beata          Piotrowska            371: 361
  35 Dariusz        Jarosławski          - Łukasz         Tazbir                428: 318
  36 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Kwiatkowski           330: 426
  37 Szymon         Płachta              - Adam           Sternik               307: 257
  38 Maciej         Czupryniak           - Piotr          Broda                 407: 364
  39 Tomasz         Sehnal               - Jolanta        Chłopińska            289: 396
  40 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Onoszko               486: 316
  41 Daniel         Janus                - Jan            Pawłowski             347: 345
  42 Tomasz A.      Praga                - Joanna         Ostrowska             360: 250
  43 Paweł          Maciejczuk           - Maria          Skutela               424: 309
  44 Maciej         Kuczyński            - Małgorzata     Szmuksta              613: 341
  45 Karolina       Urbańska             - Dorota         Ostrowska             425: 352
  46 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Skrzypczak            398: 381
  47 Piotr          Potoczek             - Rafał          Błaszkiewicz          313: 437
  48 Arkadiusz      Kleniewski           - Marek          Rogalski              344: 327
  49 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Kozak                 523: 291
  50 Zbigniew       Rybak                - Wojciech       Wojtysiak             453: 175
  51 Grzegorz       Bajer                - Grzegorz       Piotrkiewicz            1: 400
  52 Iza            Kraj                 - Anna           Krynicka              363: 361
  53 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Nasiłowski            268: 419
  54 Olga           Swarcewicz           - Marcin         Radwański             386: 409
  55 Patrycja       Kuszpit              - Bartłomiej     Pawlak                348: 399
  56 Piotr          Ozimek               - Robert         Wojtysiak             220: 259


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             383: 468
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Piotr          Pietuchowski          319: 525
   3 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 420: 349
   4 Przemysław     Rybicki              - Natalia        Woźniak               496: 507
   5 Michał         Waszkiewicz          - Rafał          Matczak               372: 327
   6 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Mazurek               321: 370
   7 Konrad         Pajączek             - Jakub          Szymczak              323: 449
   8 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Kosz                  466: 352
   9 Michał         Alabrudziński        - Michał         Makowski              305: 417
  10 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Obremski              325: 465
  11 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kroc                  390: 352
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Reda                  413: 421
  13 Kamil          Górka                - Krzysztof      Kodzis                498: 343
  14 Piotr          Rosół                - Łukasz         Tuszyński             421: 445
  15 Dominik        Urbacki              - Agata          Kuć                   509: 330
  16 Stanisław      Rydzik               - Bronisław      Parada                285: 454
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Agnieszka      Matus                 278: 384
  18 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Charytoniuk           390: 268
  19 Renata         Andracka             - Grzegorz       Łukasik               352: 335
  20 Marcin         Rogala               - Bogdan         Kozłowski             343: 404
  21 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Nasiłowski            379: 430
  22 Juliusz        Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 364: 411
  23 Paweł          Jackowski            - Marianna       Kozłowska             378: 453
  24 Zdzisław       Szota                - Maciej         Kuczyński             384: 334
  25 Józef          Burzyński            - Mariola        Osajda-Matczak        381: 333
  26 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           380: 465
  27 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Kurowski              336: 421
  28 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               384: 335
  29 Marta          Bajorek              - Patrycja       Skibska               332: 390
  30 Maciej         Czupryniak           - Daniel         Janus                 472: 334
  31 Jakub          Zaryński             - Jolanta        Chłopińska            413: 439
  32 Irena          Sołdan               - Adam           Grzelec               361: 283
  33 Łucja          Kodzis               - Edward         Stefaniak             339: 430
  34 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Sancewicz             428: 262
  35 Grzegorz       Koczkodon            - Karolina       Urbańska              439: 358
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz A.      Praga                 309: 475
  37 Szymon         Płachta              - Rafał          Wesołowski            316: 431
  38 Rafał          Błaszkiewicz         - Piotr          Broda                 338: 370
  39 Samir          Chakrar              - Maciej         Dąbrowski             399: 302
  40 Joanna         Juszczak             - Waldemar       Czerwoniec            339: 341
  41 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Piotrkiewicz          400:   1
  42 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Rybak                 397: 343
  43 Katarzyna      Polak                - Adam           Sternik               416: 275
  44 Jakub          Onoszko              - Maria          Skutela               317: 420
  45 Małgorzata     Szmuksta             - Iza            Kraj                  368: 384
  46 Dorota         Ostrowska            - Joanna         Ostrowska             487: 311
  47 Łukasz         Tazbir               - Maciej         Skrzypczak            362: 397
  48 Marek          Rogalski             - Marcin         Radwański             390: 401
  49 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Nasiłowski            431: 328
  50 Tomasz         Sehnal               - Jan            Pawłowski             406: 298
  51 Olga           Swarcewicz           - Arkadiusz      Kleniewski            400:   1
  52 Agnieszka      Kozak                - Patrycja       Kuszpit               322: 330
  53 Piotr          Ozimek               - Piotr          Potoczek              195: 340
  54 Anna           Krynicka             - Robert         Wojtysiak             386: 176
  55 Wojciech       Wojtysiak            - Teresa         Balewska              259: 368


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Waszkiewicz           495: 326
   2 Piotr          Pietuchowski         - Natalia        Woźniak               417: 322
   3 Paweł          Mazurek              - Kazimierz      Merklejn              316: 337
   4 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              420: 327
   5 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             460: 345
   6 Marek          Reda                 - Monika         Gawron-Cieślik        340: 372
   7 Łukasz         Baranowski           - Aleksander     Puchalski             294: 377
   8 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 398: 377
   9 Renata         Andracka             - Przemysław     Rybicki               270: 413
  10 Kacper         Zegadło              - Marek          Dudkiewicz            297: 435
  11 Michał         Makowski             - Dominik        Urbacki               329: 401
  12 Krzysztof      Mówka                - Agnieszka      Matus                 538: 293
  13 Bronisław      Parada               - Rafał          Matczak               408: 339
  14 Tomasz A.      Praga                - Mariusz        Wrześniewski          399: 349
  15 Tomasz         Nasiłowski           - Józef          Burzyński             383: 249
  16 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Koczkodon             432: 358
  17 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 310: 372
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Deszczyńska           473: 378
  19 Edward         Stefaniak            - Maciej         Czupryniak            363: 325
  20 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                373: 429
  21 Krzysztof      Kodzis               - Konrad         Pajączek              422: 321
  22 Patrycja       Skibska              - Robert         Kuszpit               370: 391
  23 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Maciejczuk            449: 348
  24 Andrzej        Kroc                 - Marianna       Kozłowska             369: 344
  25 Piotr          Rosół                - Katarzyna      Ślusarska             423: 352
  26 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                424: 345
  27 Agata          Kuć                  - Bogdan         Kozłowski             404: 265
  28 Marek          Charytoniuk          - Zdzisław       Szota                 295: 365
  29 Marcin         Rogala               - Dorota         Stachowska            443: 305
  30 Waldemar       Czerwoniec           - Paweł          Jackowski             383: 414
  31 Maciej         Kuczyński            - Marta          Bajorek               466: 281
  32 Maria          Skutela              - Mariola        Osajda-Matczak        376: 383
  33 Marcin         Stachowski           - Samir          Chakrar               302: 448
  34 Marcin         Radwański            - Juliusz        Czupryniak            395: 399
  35 Maciej         Sancewicz            - Beata          Piotrowska            359: 346
  36 Karolina       Urbańska             - Dariusz        Jarosławski           348: 372
  37 Bartłomiej     Pawlak               - Jakub          Zaryński              443: 433
  38 Piotr          Broda                - Maciej         Skrzypczak            440: 291
  39 Katarzyna      Polak                - Łucja          Kodzis                451: 271
  40 Grzegorz       Pukniel              - Dorota         Ostrowska             439: 256
  41 Adam           Grzelec              - Daniel         Janus                 391: 445
  42 Iza            Kraj                 - Krzysztof      Sporczyk              340: 415
  43 Tomasz         Sehnal               - Szymon         Płachta               402: 375
  44 Teresa         Balewska             - Szymon         Dąbrowski             314: 441
  45 Rafał          Błaszkiewicz         - Olga           Swarcewicz            390: 317
  46 Piotr          Potoczek             - Joanna         Juszczak              334: 354
  47 Patrycja       Kuszpit              - Zbigniew       Rybak                 275: 412
  48 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Jakub          Onoszko               290: 403
  49 Adam           Sternik              - Łukasz         Tazbir                313: 383
  50 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Krynicka              311: 436
  51 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Nasiłowski            346: 279
  52 Maciej         Dąbrowski            - Jan            Pawłowski             374: 271
  53 Robert         Wojtysiak            - Marek          Rogalski              317: 325
  54 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Wojtysiak             451: 203
  55 Piotr          Ozimek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             394: 440
   2 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          502: 396
   3 Aleksander     Puchalski            - Krzysztof      Obremski              353: 369
   4 Przemysław     Rybicki              - Michał         Waszkiewicz           283: 506
   5 Bronisław      Parada               - Krzysztof      Mówka                 384: 417
   6 Jakub          Szymczak             - Dominik        Urbacki               487: 400
   7 Natalia        Woźniak              - Monika         Gawron-Cieślik        440: 313
   8 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Mazurek               440: 384
   9 Kamil          Górka                - Marcin         Rogala                471: 354
  10 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Kodzis                410: 316
  11 Tomasz         Nasiłowski           - Michał         Alabrudziński         310: 428
  12 Agata          Kuć                  - Marek          Reda                  445: 449
  13 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Rosół                 343: 310
  14 Mirosław       Uglik                - Robert         Kuszpit               364: 367
  15 Andrzej        Kroc                 - Kacper         Zegadło               328: 408
  16 Łukasz         Tuszyński            - Zdzisław       Szota                 488: 284
  17 Michał         Makowski             - Andrzej        Kwiatkowski           421: 351
  18 Rafał          Matczak              - Tomasz A.      Praga                 403: 186
  19 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Łukasik               387: 384
  20 Edward         Stefaniak            - Rafał          Wesołowski            336: 437
  21 Agnieszka      Matus                - Renata         Andracka              429: 379
  22 Mariusz        Wrześniewski         - Bartłomiej     Pawlak                381: 300
  23 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Sehnal                439: 353
  24 Maciej         Kuczyński            - Marek          Charytoniuk           410: 274
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Pukniel               436: 279
  26 Irena          Sołdan               - Samir          Chakrar               386: 345
  27 Juliusz        Czupryniak           - Katarzyna      Polak                 561: 302
  28 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Koczkodon             440: 399
  29 Marianna       Kozłowska            - Jolanta        Chłopińska            325: 409
  30 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Czupryniak            307: 477
  31 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Broda                 312: 415
  32 Paweł          Maciejczuk           - Patrycja       Skibska               372: 327
  33 Daniel         Janus                - Krzysztof      Sporczyk              403: 416
  34 Józef          Burzyński            - Katarzyna      Ślusarska             344: 403
  35 Bogdan         Kozłowski            - Konrad         Pajączek              332: 299
  36 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             342: 411
  37 Jakub          Zaryński             - Rafał          Błaszkiewicz          333: 414
  38 Beata          Piotrowska           - Iza            Kraj                  376: 324
  39 Łukasz         Tazbir               - Marcin         Stachowski            328: 464
  40 Anna           Krynicka             - Waldemar       Czerwoniec            358: 381
  41 Joanna         Juszczak             - Maciej         Dąbrowski             369: 343
  42 Zbigniew       Rybak                - Łucja          Kodzis                419: 340
  43 Adam           Grzelec              - Karolina       Urbańska              398: 301
  44 Dorota         Stachowska           - Joanna         Ostrowska             435: 317
  45 Marta          Bajorek              - Jakub          Onoszko               454: 333
  46 Marcin         Radwański            - Dorota         Ostrowska             285: 325
  47 Maciej         Skrzypczak           - Maria          Skutela               430: 381
  48 Marek          Rogalski             - Szymon         Płachta               381: 415
  49 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Kozak                 477: 359
  50 Adam           Sternik              - Piotr          Ozimek                378: 209
  51 Krzysztof      Nasiłowski           - Olga           Swarcewicz            210: 424
  52 Patrycja       Kuszpit              - Piotr          Potoczek              399: 399
  53 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Teresa         Balewska              354: 369
  54 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Wojtysiak             529: 201
  55 Robert         Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             394: 263
   2 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz      Merklejn              428: 282
   3 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              389: 379
   4 Michał         Waszkiewicz          - Natalia        Woźniak               443: 285
   5 Jakub          Szymczak             - Marek          Dudkiewicz            445: 304
   6 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 398: 510
   7 Marek          Reda                 - Dariusz        Kosz                  297: 436
   8 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         366: 415
   9 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                448: 387
  10 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Matus                 465: 341
  11 Przemysław     Rybicki              - Bronisław      Parada                394: 335
  12 Robert         Kuszpit              - Kacper         Zegadło               340: 482
  13 Michał         Makowski             - Łukasz         Baranowski            477: 362
  14 Rafał          Matczak              - Aleksander     Puchalski             468: 366
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Mazurek               276: 430
  16 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             499: 292
  17 Paweł          Maciejczuk           - Mariusz        Wrześniewski          326: 332
  18 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Deszczyńska           387: 369
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Kuczyński             432: 323
  20 Tomasz         Nasiłowski           - Edward         Stefaniak             315: 340
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 363: 276
  22 Maciej         Czupryniak           - Mariola        Osajda-Matczak        488: 427
  23 Krzysztof      Kodzis               - Tomasz A.      Praga                 352: 400
  24 Renata         Andracka             - Agata          Kuć                   440: 305
  25 Grzegorz       Łukasik              - Bogdan         Kozłowski             403: 454
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Kroc                  294: 421
  27 Maciej         Sancewicz            - Irena          Sołdan                338: 425
  28 Zdzisław       Szota                - Piotr          Rosół                 391: 455
  29 Marcin         Stachowski           - Marcin         Rogala                361: 327
  30 Samir          Chakrar              - Marianna       Kozłowska             352: 287
  31 Rafał          Błaszkiewicz         - Grzegorz       Kurowski              323: 373
  32 Beata          Piotrowska           - Waldemar       Czerwoniec            286: 521
  33 Szymon         Płachta              - Zbigniew       Rybak                 465: 467
  34 Bartłomiej     Pawlak               - Daniel         Janus                 365: 338
  35 Marta          Bajorek              - Dorota         Stachowska            428: 351
  36 Katarzyna      Polak                - Józef          Burzyński             573: 285
  37 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Juszczak              307: 468
  38 Tomasz         Sehnal               - Dariusz        Jarosławski           341: 388
  39 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Grzelec               404: 358
  40 Konrad         Pajączek             - Patrycja       Skibska               306: 410
  41 Maciej         Skrzypczak           - Marek          Charytoniuk           354: 478
  42 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             352: 334
  43 Jakub          Zaryński             - Piotr          Potoczek              571: 326
  44 Jakub          Onoszko              - Patrycja       Kuszpit               469: 219
  45 Karolina       Urbańska             - Łukasz         Tazbir                326: 390
  46 Łucja          Kodzis               - Teresa         Balewska              418: 271
  47 Olga           Swarcewicz           - Małgorzata     Szmuksta              325: 381
  48 Maria          Skutela              - Jan            Pawłowski             428: 303
  49 Joanna         Ostrowska            - Adam           Sternik               409: 363
  50 Marcin         Radwański            - Anna           Krynicka              261: 424
  51 Iza            Kraj                 - Maciej         Dąbrowski             362: 378
  52 Marek          Rogalski             - Piotr          Ozimek                317: 249
  53 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Agnieszka      Kozak                 343: 355
  54 Krzysztof      Nasiłowski           - Robert         Wojtysiak             319: 238
  55 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 349: 414
   2 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          340: 458
   3 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Mówka                 400: 381
   4 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Szymczak              379: 321
   5 Dariusz        Kosz                 - Michał         Makowski              399: 320
   6 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         367: 559
   7 Paweł          Mazurek              - Dominik        Urbacki               441: 400
   8 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             423: 412
   9 Rafał          Matczak              - Przemysław     Rybicki               434: 366
  10 Natalia        Woźniak              - Marek          Dudkiewicz            344: 433
  11 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              464: 444
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Czupryniak            390: 356
  13 Agnieszka      Matus                - Łukasz         Baranowski            394: 409
  14 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            311: 371
  15 Tomasz A.      Praga                - Andrzej        Kwiatkowski           303: 446
  16 Bronisław      Parada               - Edward         Stefaniak             307: 313
  17 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Kroc                  497: 389
  18 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                508: 306
  19 Bogdan         Kozłowski            - Aleksander     Puchalski             301: 454
  20 Piotr          Rosół                - Robert         Kuszpit               390: 368
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Renata         Andracka              395: 308
  22 Marcin         Stachowski           - Juliusz        Czupryniak            424: 374
  23 Dariusz        Jarosławski          - Małgorzata     Deszczyńska           305: 469
  24 Patrycja       Skibska              - Mariola        Osajda-Matczak        416: 363
  25 Paweł          Jackowski            - Dorota         Ostrowska             532: 251
  26 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Polak                 443: 364
  27 Maciej         Kuczyński            - Katarzyna      Ślusarska             422: 333
  28 Bartłomiej     Pawlak               - Tomasz         Nasiłowski            472: 307
  29 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              380: 343
  30 Mirosław       Uglik                - Zbigniew       Rybak                 392: 359
  31 Samir          Chakrar              - Paweł          Maciejczuk            353: 403
  32 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Łukasik               400: 461
  33 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Kodzis                273: 345
  34 Maciej         Sancewicz            - Marta          Bajorek               330: 401
  35 Marek          Charytoniuk          - Grzegorz       Pukniel               425: 372
  36 Marcin         Rogala               - Maria          Skutela               348: 403
  37 Małgorzata     Szmuksta             - Jakub          Zaryński              379: 346
  38 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Błaszkiewicz          351: 358
  39 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            355: 346
  40 Daniel         Janus                - Beata          Piotrowska            374: 416
  41 Adam           Grzelec              - Tomasz         Sehnal                283: 394
  42 Jakub          Onoszko              - Grzegorz       Koczkodon             315: 484
  43 Łukasz         Tazbir               - Szymon         Płachta               362: 369
  44 Anna           Krynicka             - Łucja          Kodzis                440: 226
  45 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Skrzypczak            378: 337
  46 Józef          Burzyński            - Konrad         Pajączek              336: 402
  47 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Nasiłowski            438: 364
  48 Patrycja       Kuszpit              - Karolina       Urbańska              398: 457
  49 Agnieszka      Kozak                - Marek          Rogalski              385: 318
  50 Adam           Sternik              - Marcin         Radwański             381: 346
  51 Iza            Kraj                 - Olga           Swarcewicz            251: 382
  52 Piotr          Potoczek             - Jan            Pawłowski             287: 325
  53 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Piotr          Ozimek                354: 233
  54 Robert         Wojtysiak            - Wojciech       Wojtysiak             262: 269


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          367: 429
   2 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             482: 386
   3 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Waszkiewicz           386: 431
   4 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              488: 405
   5 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Mówka                 418: 376
   6 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Matczak               476: 327
   7 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              401: 420
   8 Dominik        Urbacki              - Jolanta        Chłopińska            453: 421
   9 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             319: 550
  10 Natalia        Woźniak              - Marek          Reda                  516: 360
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Kacper         Zegadło               329: 389
  12 Łukasz         Baranowski           - Przemysław     Rybicki               318: 405
  13 Irena          Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          320: 334
  14 Michał         Makowski             - Piotr          Rosół                 526: 354
  15 Aleksander     Puchalski            - Edward         Stefaniak             322: 322
  16 Rafał          Wesołowski           - Monika         Gawron-Cieślik        348: 331
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kroc                  361: 414
  18 Maciej         Czupryniak           - Patrycja       Skibska               397: 286
  19 Robert         Kuszpit              - Maciej         Kuczyński             355: 367
  20 Mirosław       Uglik                - Waldemar       Czerwoniec            501: 317
  21 Paweł          Maciejczuk           - Piotr          Broda                 382: 400
  22 Grzegorz       Łukasik              - Marcin         Stachowski            473: 303
  23 Bronisław      Parada               - Marek          Charytoniuk           385: 332
  24 Stanisław      Rydzik               - Marta          Bajorek               355: 337
  25 Krzysztof      Kodzis               - Renata         Andracka              440: 363
  26 Agnieszka      Matus                - Tomasz A.      Praga                 459: 382
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Bartłomiej     Pawlak                401: 331
  28 Bogdan         Kozłowski            - Zdzisław       Szota                 341: 400
  29 Juliusz        Czupryniak           - Małgorzata     Szmuksta              346: 307
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Konrad         Pajączek              326: 324
  31 Katarzyna      Polak                - Katarzyna      Ślusarska             482: 346
  32 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Nasiłowski            293: 510
  33 Beata          Piotrowska           - Joanna         Juszczak              317: 477
  34 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Rogala                372: 360
  35 Agata          Kuć                  - Samir          Chakrar               391: 294
  36 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Błaszkiewicz          387: 453
  37 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Sehnal                429: 380
  38 Dorota         Ostrowska            - Dariusz        Jarosławski           341: 288
  39 Grzegorz       Kurowski             - Maria          Skutela               494: 203
  40 Szymon         Płachta              - Maciej         Dąbrowski             326: 351
  41 Anna           Krynicka             - Maciej         Sancewicz             396: 338
  42 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Kozak                 491: 265
  43 Jan            Pawłowski            - Szymon         Dąbrowski             335: 381
  44 Daniel         Janus                - Joanna         Ostrowska             381: 408
  45 Dorota         Stachowska           - Karolina       Urbańska              466: 380
  46 Adam           Sternik              - Jakub          Onoszko               342: 342
  47 Adam           Grzelec              - Łukasz         Tazbir                325: 333
  48 Olga           Swarcewicz           - Łucja          Kodzis                368: 301
  49 Maciej         Skrzypczak           - Józef          Burzyński             329: 255
  50 Marek          Rogalski             - Wojciech       Wojtysiak             523: 181
  51 Piotr          Ozimek               - Iza            Kraj                  264: 472
  52 Marcin         Radwański            - Robert         Wojtysiak             381: 187
  53 Krzysztof      Nasiłowski           - Piotr          Potoczek              351: 361
  54 Patrycja       Kuszpit              - Grzegorz       Piotrkiewicz          326: 346
Lista rankingowa na dzień 03-04-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              159.62  31445  197
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.31  30588  192
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.65  28398  179
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             157.96  29697  188
   5 Dawid Pikul                    Poznań               157.69  28857  183
   6 Kamil Górka                    Kraków               157.52  30874  196
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.67  25997  167
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.18  24823  161
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.66  29195  190
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.31  29809  197
  13 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.18  20409  135
  14 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.77  29250  194
  15 Dominik Urbacki                Pruszków             150.30  28708  191
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.21  28239  188
  17 Michał Makowski                Warszawa             150.21  13068   87
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              150.19  30038  200
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             149.63  26934  180
  20 Justyna Górka                  Kraków               149.61  23788  159
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.14  25951  174
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  23 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.06  14510   98
  24 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.88  28540  193
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.20  28262  192
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            146.72  27877  190
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.55  17293  118
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.24  11407   78
  29 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.94  29043  199
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.53  28088  193
  31 Kamil Kister                   Puławy               145.37  26021  179
  32 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.68  27344  189
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.65  28640  198
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             144.52  27892  193
  35 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.38  22957  159
  36 Sławomir Piotrowski            Deszczno             144.00  14256   99
  37 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  38 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  19557  136
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.78  13803   96
  40 Janusz Krupiński               Bytom                143.53  22678  158
  41 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.52  26981  188
  42 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  43 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.55  28224  198
  44 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  45 Rafał Matczak                  Milanówek            141.63  25069  177
  46 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  47 Bogusław Szyszka               Oława                140.97  24670  175
  48 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.32  27363  195
  49 Jakub Błażejewski              Poznań               140.13  20879  149
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.81  15938  114
  51 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.43  27885  200
  52 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             138.92  27507  198
  54 Marek Reda                     Dębówka              138.83  23601  170
  55 Jan Mrozowski                  Kraków               138.64  25510  184
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.13  26797  194
  57 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.11  18783  136
  58 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  59 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       137.68  16935  123
  60 Robert Kamiński                Warszawa             137.37   8105   59
  61 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.35  19503  142
  62 Michał Waszkiewicz             Białystok            137.27  19629  143
  63 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  65 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            135.79   9913   73
  66 Michał Kolaj                   Ostróda              135.49   8807   65
  67 Dariusz Kuć                    Stargard             135.44  19097  141
  68 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  69 Barbara Obremska               Wrocław              134.98  24161  179
  70 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.61  24096  179
  71 Irena Sołdan                   Sopot                134.52  26096  194
  72 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  73 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.21  26574  198
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  75 Piotr Domański                 Lublin               133.90   5356   40
  76 Walenty Siemaszko              Lipiany              133.61   6814   51
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.35  25203  189
  79 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.23  23316  175
  80 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.81  16734  126
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.79  13146   99
  82 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.62  25993  196
  83 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.52  25577  193
  84 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.22  26179  198
  85 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            132.17  17447  132
  86 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.09  22984  174
  87 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  88 Krzysztof Gibas                Kraków               131.81  25835  196
  89 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.80  22274  169
  90 Piotr Broda                    Sandomierz           131.72  25554  194
  91 Piotr Rosół                    Warszawa             131.66   4608   35
  92 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  25647  195
  93 Radosław Jachna                Łódź                 131.49  14201  108
  94 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  95 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  96 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
  97 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.19  25845  197
  98 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  99 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       130.89  16492  126
 100 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.84  24728  189
 101 Dariusz Ulatowski              Tuchola              130.83  24857  190
 102 Joanna Juszczak                Warszawa             130.71  25619  196
 103 Łukasz Sornek                  Mikołów              130.52  25060  192
 104 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 105 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 106 Marcin Ceglarek                Kraków               130.19  16143  124
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.12  25113  193
 108 Zdzisław Szota                 Warszawa             130.00  13780  106
 109 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.89   8183   63
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.26  25723  199
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.04  24389  189
 112 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.99  24379  189
 113 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 114 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 115 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.52   9382   73
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.46  22737  177
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.42  25298  197
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.36  18612  145
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 120 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.18  20124  157
 121 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.95  10876   85
 122 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.91   4477   35
 123 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.78  10222   80
 124 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.76  25297  198
 125 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.55  11735   92
 126 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 127 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 128 Marek Rogalski                 Warszawa             127.08  24653  194
 129 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 130 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 131 Marcin Rogala                  Warszawa             126.62  22791  180
 132 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.61   8989   71
 133 Marta Bajorek                  Warszawa             126.51  24543  194
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                126.42   8976   71
 135 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.37  13901  110
 136 Agnieszka Walas                Kraków               126.24  23229  184
 137 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.19  18929  150
 138 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.04   8949   71
 139 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 140 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 141 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.65  19852  158
 142 Maciej Perzyński               Piła                 125.16  16021  128
 143 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.06  24636  197
 144 Agata Kuć                      Stargard             125.05  24760  198
 145 Anna Demczyszyn                Bystra               124.98   7874   63
 146 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.88  18108  145
 147 Natalia Ogierman               Katowice             124.81  15227  122
 148 Anita Bruska                   Gdynia               124.68  17331  139
 149 Ewa Szałas                     Katowice             124.55  18931  152
 150 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.94  23672  191
 151 Dariusz Sowula                 Kraków               123.87  12139   98
 152 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.85  17710  143
 153 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.84   6316   51
 154 Marcin Stachowski              Wydartowo I          123.50  24330  197
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.48  10496   85
 156 Jarosław Olek                  Warszawa             123.02  14639  119
 157 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 158 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.79  10314   84
 159 Czesław Grajewski              Białystok            122.66  14474  118
 160 Tomasz A. Praga                Białystok            122.34   5016   41
 161 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 162 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.99  14517  119
 163 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 164 Dorota Kuć                     Stargard             121.94  14145  116
 165 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.92  24262  199
 166 Michał Szorc                   Białystok            121.89   4388   36
 167 Teresa Zalewska                Racibórz             121.59  23345  192
 168 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 169 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.27   6185   51
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 121.03  13676  113
 171 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.93   9070   75
 172 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               120.83   7250   60
 173 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.58  22910  190
 174 Agnieszka Matus                Milanówek            119.95  23270  194
 175 Bożena Guział                  Racibórz             119.82  18213  152
 176 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 177 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.74  14968  125
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              119.73  20473  171
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.37  21368  179
 180 Ewelina Gruda                  Białystok            119.29  10140   85
 181 Marianna Kozłowska             Białystok            119.11  11315   95
 182 Diana Pietrzykowska            Szczecin             119.00  23324  196
 183 Maria Skutela                  Warszawa             118.99  23442  197
 184 Robert Wagner                  Wrocław              118.96  17249  145
 185 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.95  19507  164
 186 Jakub Onoszko                  Gdynia               118.59  16484  139
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.55  10314   87
 188 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.32  15737  133
 189 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.24  20101  170
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                117.92  22641  192
 191 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.72   4238   36
 192 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              117.61   3646   31
 193 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.54  21745  185
 194 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 195 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 196 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.37  17254  147
 197 Daniel Janus                   Wąchock              117.32   4693   40
 198 Jerzy Luter                    Bytom                117.21  22856  195
 199 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.06  22242  190
 200 Anna Krynicka                  Warszawa             116.92   8769   75
 201 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.78   7591   65
 202 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 203 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 204 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.52  18527  159
 205 Renata Andracka                Zwola                116.49  22017  189
 206 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.45  22825  196
 207 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.45   7453   64
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 209 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 210 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.99  22387  193
 211 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 212 Urszula Solarska               Łódź                 115.85  23055  199
 213 Sławomir Długosz               Ostróda              115.68  15732  136
 214 Jacek Nowak                    Szczecin             115.52   9935   86
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.52  10743   93
 216 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 217 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              115.04  18522  161
 219 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 220 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 221 Adam Janicki                   Wrocław              114.82  16305  142
 222 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             114.62   8138   71
 223 Marta Świątkowska              Wrocław              114.62  22809  199
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 225 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.56  20277  177
 226 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 227 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.76   5233   46
 228 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.42   4083   36
 229 Adam Grzelec                   Poznań               113.32  13259  117
 230 Joanna Brychcy                 Katowice             113.27  22428  198
 231 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.22  19701  174
 232 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 233 Józef Burzyński                Ełk                  112.59  16325  145
 234 Maciej Labe                    Poznań               112.39   4046   36
 235 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 236 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            112.22  20424  182
 237 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 238 Maciej Kuć                     Stargard             111.90   3469   31
 239 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.80   6820   61
 240 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.79  21687  194
 241 Beata Kiżewska                 Świnoujście          111.51   8363   75
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              111.48   6466   58
 243 Marta Sztajnert                Wisła                111.44  10698   96
 244 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 245 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.91  21294  192
 246 Adam Sternik                   Elbląg               110.85  10642   96
 247 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.63  22126  200
 248 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.60   3871   35
 249 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.36  20968  190
 250 Marcin Kurowski                Racibórz             110.15  19056  173
 251 Dorota Ostrowska               Białystok            109.88  19009  173
 252 Iza Kraj                       Warszawa             109.76   4061   37
 253 Waldemar Wypchał               Kraków               109.62  21376  195
 254 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 255 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 256 Bartłomiej Dalecki             Rumia                109.00   3815   35
 257 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.76  19721  183
 258 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.19   7932   74
 259 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 260 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 261 Agnieszka Dawid                Kraków               106.97   6739   63
 262 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 263 Piotr Latoszek                 Warszawa             106.87   4168   39
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.78   6300   59
 265 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 266 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 267 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 268 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 269 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 271 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 272 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       105.11   6412   61
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.09  17130  163
 274 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 275 Dariusz Socha                  Warszawa             104.48   4806   46
 276 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 277 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.23  17615  169
 279 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 280 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 281 Konrad Pajączek                Milanówek            103.46  10967  106
 282 Szymon Stępień                 Bytom                103.28   9812   95
 283 Karolina Urbańska              Poznań               103.19  19503  189
 284 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 285 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 287 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.76   8061   80
 289 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.61   6942   69
 290 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.52  19701  196
 291 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 292 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.81   4791   48
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.57  15135  152
 294 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.75   6221   63
 295 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 296 Karolina Mak                   Wrocław               98.39  18104  184
 297 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             98.18   8149   83
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 299 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.84  12621  129
 300 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.61   4444   46
 301 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 302 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 303 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.92  12853  134
 304 Wanda Grabiec                  Tarnów                95.63   8989   94
 305 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 306 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                94.62   4258   45
 308 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 309 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 310 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 312 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.23  17333  190
 313 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 314 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 315 Teresa Balewska                Reda                  90.61  18031  199
 316 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 317 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 318 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.18   6291   73
 319 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 320 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.15   2895   34
 321 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 322 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 323 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 324 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 325 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 326 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 327 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 328 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 329 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 330 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 331 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 332 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 333 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.40   3349   52
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 03-04-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   3 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   4 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   5 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   6 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.10   1801   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   9 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.00   2990   26
  10 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  11 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  12 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  13 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  14 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  16 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  17 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       136.21   3269   24
  18 Maciej Bukowski                Szczecin             133.67   3208   24
  19 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  21 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  22 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  23 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.12   3051   24
  24 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  25 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  26 Samir Chakrar                  Poznań               122.62   2943   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  28 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  29 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  30 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  31 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  32 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  33 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.33   2672   24
  34 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  35 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  36 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  37 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  38 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  39 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  40 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  41 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  42 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  43 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  44 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  45 Patrycja Skibska               Warszawa             106.26   2444   23
  46 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  47 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  48 Karolina Szubska               Jaworzno              97.04   2232   23
  49 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  50 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  51 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  52 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  53 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  54 Magdalena Maternicka           Gdynia                82.30   1893   23
  55 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  56 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  57 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  58 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  59 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  60 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  61 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  62 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  63 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  64 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  65 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  66 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  67 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  68 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  69 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  70 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.79   1991   19
  71 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  72 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  73 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  74 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  75 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  76 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  77 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  78 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  79 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  80 Aleksandra Brzeska             Piastów               85.00   1275   15
  81 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  82 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  83 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  84 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  85 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  86 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  87 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  88 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.67   1772   12
  89 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  90 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  91 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  92 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  93 Katarzyna Polak                Warszawa             125.33   1504   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  95 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  96 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  97 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  98 Mariusz Makuch                 Zator                117.08   1405   12
  99 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.25   1395   12
 100 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 102 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 103 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 104 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 105 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 106 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 107 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 108 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 109 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 110 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 111 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 112 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 113 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 114 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 115 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 116 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 117 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 118 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 119 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 120 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 121 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 122 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 123 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 124 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 125 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 126 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 127 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 128 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 129 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 130 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 131 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 132 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 133 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 134 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 135 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 136 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 137 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 138 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 139 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 140 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 141 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 142 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 143 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 144 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 145 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 146 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 147 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 148 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 149 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 150 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 151 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 152 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 153 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 154 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 155 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 156 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 157 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 158 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 159 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 160 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 161 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 162 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 163 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 164 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 165 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 166 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 167 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 168 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 169 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 170 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 171 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 172 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 173 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 174 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 175 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 176 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 177 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 178 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 179 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 180 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 181 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 182 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 183 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 184 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 185 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 186 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 187 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 188 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 189 Aneta Maternicka               Gdynia                72.64    799   11
 190 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 191 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 192 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 193 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 194 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 195 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 196 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 197 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 198 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 199 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 200 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 201 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 202 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 203 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 204 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 205 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 206 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 207 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 208 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 209 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 210 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 213 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 214 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 215 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 216 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 217 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 218 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 219 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 220 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 221 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 222 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 223 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 224 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       77.14    540    7
 225 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 226 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 227 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 228 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 229 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 230 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 231 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 232 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 233 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 234 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 235 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 236 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 237 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 238 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 239 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 240 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 241 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 242 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 243 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 244 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 245 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 246 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 247 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 250 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 251 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 252 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 253 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 254 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 255 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 256 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 257 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 258 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 259 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 260 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 261 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 262 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 263 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie