Warszawa12
kwietnia
Warszawa 12-13 kwietnia Urodziny Alfreda
Warszawa26
kwietnia
Warszawa 26-27 kwietnia XVI Mistrzostwa WarszawyMistrzostwa Regionów 2014
Wałcz 1
maja
Wałcz 1- 4 maja IX Klubowe Mistrzostwa Polski
Mariusz Skrobosz mistrzem Warszawy26 - 27 kwietnia 2014 — XVI Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Mistrzostwa WarszawyWarszawa, 26 - 27 kwietnia 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz mistrzem WarszawyXVI Mistrzostwa Warszawy były turniejem wyjątkowym z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze – wysokie nagrody finansowe i mnóstwo konkursów dodatkowych. Po drugie – ze wszystkich turniejów, które odbywały się w Warszawie, po raz pierwszy atrakcją dodatkową była impreza towarzysząca, trzeba dodać – niezwykle udana! Po trzecie – frekwencja. Oczywiście w dużej mierze liczba uczestników to zasługa wcześniej wymienionych informacji, niemniej jednak liczba 120 robi wrażenie. Od 2010 roku na żadnym turnieju nie pojawiło się aż tylu uczestników! Warto dodać jeszcze informację o debiutantach – na turnieju zjawiło się ich aż 7! Pozostaje liczyć na utrzymanie się tej tendencji w kolejnych turniejach.

Od standardu Mistrzostwa Warszawy odróżniała też liczba rund. Do tradycyjnego dwunastorundowca dodano jedną rundę. I patrząc na wyniki turnieju nie sposób oprzeć się wrażeniu, że ktoś przewidział taką potrzebę niczym Nostradamus. Oto bowiem, gdyby turniej zakończył się po 12 rundach, mielibyśmy na pierwszym miejscu dwie osoby ex-aequo. Dariusz KoszMariusz Skrobosz, bo o nich mowa, przed ostatnią rundą mieli na koncie po 10 wygranych i dokładnie po 5183 małe punkty. Było więc oczywistym, że to oni stoczą bezpośredni pojedynek o zwycięstwo. Nie brakowało też osób wietrzących remis w tej partii. Jednak remisy w Scrabble zdarzają się niezwykle rzadko (mieliśmy 3 w tym turnieju na ponad 700 partii) i w decydującym pojedynku Mariusz pokonał Darka 469:324, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Warszawy. Drugie miejsce padło łupem Bartosza Morawskiego, który w pojedynku „o pudło” pokonał Mirosława Uglika. Trzecie, dzięki przewadze wypracowanej nad resztą zawodników przed ostatnią rundą uzyskał Darek.

Liderujący po pierwszym dniu bez porażki Robert Kamiński (7-0), drugiego dnia znacznie spuścił z tonu i wygrywając tylko 2 z 6 partii zajął ostatecznie 14 miejsce. Na uwagę zasługuje również wyczyn Zdzisława Szoty, który turniej rozpoczął od wyniku 0-5, by już do końca turnieju wygrać wszystkie partie i z wynikiem 8-5 zająć 26 miejsce w klasyfikacji końcowej!

Najlepszym debiutantem został Dariusz Buławko z Warszawy – 6 wygranych partii. Otrzymał on nagrodę specjalną dla najlepszego debiutanta, pamiątkowy puchar oraz kod 3-miesięczny do gry online w serwisie zagraj.pl. Pozostali debiutanci otrzymali od serwisu kody miesięczne.

Nagrodę dla najlepszej kobiety otrzymała Irena Sołdan z Sopotu. Nagrodę za ułożenie słowa PARANOJA (czyli nazwy klubu-organizatora turnieju w dowolnej odmianie) otrzymał Andrzej Słapiński. Najlepszy w przedziale rankingowym 115-130 był Artur Koszel z Warszawy, a w przedziale 100-115 wspomniany już Zdzisław Szota. Swoje miejsce w końcowej klasyfikacji wytypowało pięć osób, a spośród tego grona nagrodę specjalną wylosował Robert Kamiński. Najlepszym warszawiakiem został zwycięzca turnieju – Mariusz Skrobosz, a najlepszą warszawianką – Marta Bajorek. Nagrodę dla najlepszego niepełnoletniego zawodnika odebrał Marcin Stachowski z Wydartowa. Była jeszcze nagroda z okazji XVI Mistrzostw Warszawy za 16 miejsce, nagrodę tę otrzymał Michał Alabrudziński.

Cała masa nagród, zarówno rzeczowych, jak i finansowych oraz wspaniałe gadżety dla wszystkich uczestników i nieustający catering to zasługa organizatora – warszawskiego klubu Paranoja – oczywiście przy udziale i dzięki licznym sponsorom. Wielkie podziękowania dla firm: PKO BP Finat, Allcor, Cechini-Muszyna, Dermuss, Pulanna oraz Masażowy Świat. Szczególne podziękowania od klubu Paranoja za pomoc, zaangażowanie, udostępnienie i przygotowanie sali dla Piotra PietuchowskiegoAnny Krynickiej, a także dla Katarzyny Bogusławskiej za wsparcie i wykonanie wspaniałych pucharów dla laureatów zawodów. Zarówno sponsorów, jak i uczestników zapraszamy już teraz na XVII Mistrzostwa Warszawy za rok!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Mistrzostwa Warszawy
XIV Mistrzostwa Warszawy
XIII Mistrzostwa Warszawy


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekZespół Szkół nr 59
ul. Sobieskiego 68
Warszawa
Mapa
Obrońca tytułuKrzysztof Mówka
SędziaKarol Wyrębkiewicz
Strona www turniejuhttps://www.facebook.com/events/206680379541774/
HarmonogramSobota, 26 kwietnia (7 rund)
11:00-11:30 — zapisy do turnieju
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 27 kwietnia (6 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Dworca Centralnego autobusy 501 i 519, należy wysiąść na ósmym przystanku — Czarnomorska.

www.warszawa.jakdojade.pl
WyżywienieNa miejscu zapewniamy przekąski oraz napoje
W pobliżu centrum handlowe Sadyba Best Mall
NoclegiHotele Atos/Portos/Aramis:
www.polhotels.com/warsz/AtosPortosAramis/index2.htm

Warsaw Apartments:
www.warsawapartments.com.pl

NagrodyI miejsce – 1700 zł + nagroda rzeczowa
II miejsce – 1200 zł + nagroda rzeczowa
III miejsce – 800 zł + nagroda rzeczowa
IV miejsce – 500 zł + nagroda rzeczowa
V miejsce – 300 zł + nagroda rzeczowa
VI miejsce – 200 zł + nagroda rzeczowa

- Nagrody rzeczowe za miejsca VII-XVI
- Najlepszy rezydent i rezydentka Warszawy – masaż relaksacyjny
- Najlepsze 3 kobiety – zestawy kosmetyków
- Najlepszy debiutant – 100 zł + puchar + nagroda rzeczowa
- Za zajęcie XVI miejsca – 100 zł
- Za ułożenie słowa PARANOJA w dowolnej odmianie – 100zł
- Za najwyższe miejsce w poszczególnych przedziałach rankingowych:
• 100-114,99 – 100 zł
• 115-130 – 100 zł
- Za wytypowanie swojego miejsca w końcowej klasyfikacji (warunkiem otrzymania nagrody jest wzięcie udziału w całym turnieju) – 100 zł
- Dla najlepszego gracza z KBKS Paranoja – 100 zł

Pula nagród może ulec zwiększeniu.
Dodatkowe atrakcjeW sobotę dla osób chętnych przewidujemy możliwość odprężenia się podczas masażu relaksacyjnego.

Po pierwszym dniu turnieju impreza integracyjna w Bowl Pub — http://www.kregle.com.pl
Do dyspozycji uczestników imprezy dostępne 4 tory kręglowe, 2 stoły bilardowe, darty oraz piłkarzyki, przewidziany również catering. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona do 50.

Początek imprezy o godz. 20:30, koniec – 0:00.
OrganizatorzyKBKS Paranoja
Kontakt do organizatorów:
Joanna Jewtuch – 698-300-148, email: j.jewtuch@pfs.org.pl
Mariusz Skrobosz – 607-624-892, email: mariusz.skrobosz@gmail.com
SponsorzyPKO BP Finat – www.finat.pl



Allcor – www.acor.pl



Cechini — www.cechini-muszyna.pl



Dermuss — www.dermuss.pl



Pulanna — www.pulanna.com.pl



Masażowy Świat — www.emasaz.pl


Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Warszawy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.44     11.0     5652     2238     1118
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                151.90     10.0     5748     2146     1017
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.87     10.0     5507     2129      526
  4 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.14     10.0     5304     2118      304
  5 Marek           Reda                 Dębówka                144.02     10.0     5069     2107      289
  6 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            139.60     10.0     5045     2082      600
  7 Dominik         Urbacki              Pruszków               149.39      9.0     5603     2031      966
  8 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.83      9.0     5504     1889     1063
  9 Kamil           Kister               Puławy                 142.03      9.0     5350     1989      473
 10 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               138.49      9.0     5280     1911      700
 11 Paweł           Zaręba               Warszawa               145.38      9.0     5229     1915      735
 12 Irena           Sołdan               Sopot                  137.72      9.0     5215     2034      553
 13 Artur           Koszel               Warszawa               126.04      9.0     5184     2004      512
 14 Robert          Kamiński             Warszawa               136.84      9.0     5158     1982      318
 15 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 142.04      9.0     5142     2044      371
 16 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.13      8.5     5423     1955      404
 17 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               130.67      8.5     5306     1934      447
 18 Kamil           Górka                Kraków                 151.87      8.0     5242     1764      383
 19 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.42      8.0     5210     1865      423
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.50      8.0     5189     1791      346
 21 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.95      8.0     5184     1823      295
 22 Grzegorz        Święcki              Białystok              135.71      8.0     5162     1754      424
 23 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 144.22      8.0     5124     1761      158
 24 Tomasz          Lempart              Kraków                 122.67      8.0     5059     1813      160
 25 Dawid           Pikul                Poznań                 149.45      8.0     5053     1932      134
 26 Zdzisław        Szota                Warszawa               109.96      8.0     5027     1664      580
 27 Piotr           Domański             Lublin                 133.45      8.0     5006     1832      144
 28 Szymon          Płachta              Warszawa               134.74      8.0     4964     1787      440
 29 Czesław         Grajewski            Białystok              121.47      8.0     4911     1703      542
 30 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              129.67      8.0     4891     1808       36
 31 Bartłomiej      Pawlak               Sochaczew              113.87      8.0     4884     1917      288
 32 Marta           Bajorek              Warszawa               118.61      8.0     4655     1934     -348
 33 Rafał           Matczak              Milanówek              124.09      7.5     5167     1771      506
 34 Natalia         Ogierman             Katowice               128.16      7.5     4896     1780      -36
 35 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.19      7.0     5461     1806      498
 36 Przemysław      Rybicki              Otwock                 137.99      7.0     5371     1651      711
 37 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.73      7.0     5226     1773      191
 38 Maciej          Czupryniak           Milanówek              140.94      7.0     5172     1629      327
 39 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.87      7.0     5097     1620      515
 40 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.44      7.0     5073     1549      331
 41 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.13      7.0     5055     1582      -28
 42 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               154.67      7.0     5050     1722       78
 43 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         137.01      7.0     5029     1634      303
 44 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              130.58      7.0     5026     1710      307
 45 Piotr           Broda                Sandomierz             133.52      7.0     4982     1725      193
 46 Dorota          Rudzińska            Warszawa               120.52      7.0     4967     1630       64
 47 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.15      7.0     4933     1667      233
 48 Marek           Rogalski             Warszawa               122.84      7.0     4865     1822     -115
 49 Anna            Krynicka             Warszawa               113.95      7.0     4820     1640       69
 50 Dominik         Piasecki             Słupsk                 127.11      7.0     4808     1728     -210
 51 Bogdan          Kozłowski            Białystok              123.05      7.0     4790     1596      162
 52 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               120.36      7.0     4779     1737      -56
 53 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               128.46      7.0     4774     1679       31
 54 Michał          Landowski            Police                 100.00      7.0     4746     1662       99
 55 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.27      7.0     4729     1664       80
 56 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.68      7.0     4399     1558     -120
 57 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.98      6.5     4660     1715     -324
 58 Michał          Makowski             Marki                  129.14      6.0     5443     1541      799
 59 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.77      6.0     5193     1544      557
 60 Jolanta         Hoffmann-Derlacka    Warszawa               109.76      6.0     5101     1579      166
 61 Justyna         Górka                Kraków                 147.08      6.0     5079     1619      186
 62 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.57      6.0     5078     1540      263
 63 Marcin          Mroziuk              Warszawa               133.72      6.0     4981     1641       22
 64 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                112.42      6.0     4964     1470      320
 65 Dorota          Zielińska            Piaseczno              122.21      6.0     4823     1525      114
 66 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               122.71      6.0     4801     1464     -194
 67 Agnieszka       Matus                Milanówek              109.66      6.0     4785     1656     -389
 68 Andrzej         Słapiński            Warszawa               111.74      6.0     4771     1572     -105
 69 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.05      6.0     4767     1531     -131
 70 Renata          Andracka             Zwola                  116.05      6.0     4724     1531     -403
 71 Dariusz         Buławko              Warszawa               100.00      6.0     4694     1356       59
 72 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              118.60      6.0     4672     1581       14
 73 Patrycja        Kuszpit              Biała Podlaska         127.26      6.0     4632     1664     -404
 74 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.48      6.0     4626     1659     -353
 75 Jerzy           Matyasik             Kraków                 122.94      6.0     4588     1521     -442
 76 Iza             Kraj                 Warszawa               110.54      6.0     4485     1484     -385
 77 Witold          Wojnowski            Warszawa               100.00      6.0     4470     1452       68
 78 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.42      6.0     4404     1408     -533
 79 Anna            Arana                Warszawa               103.12      6.0     4387     1440      -88
 80 Magdalena       Pokorska             Warszawa               100.00      6.0     4255     1449     -432
 81 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               120.32      5.0     4989     1267      527
 82 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.69      5.0     4918     1422      -88
 83 Maciej          Pietrasik            Nowogard               103.85      5.0     4790     1323      533
 84 Joanna          Jewtuch              Warszawa               128.57      5.0     4782     1420       27
 85 Katarzyna       Polak                Warszawa               121.45      5.0     4781     1414       29
 86 Michał          Derlacki             Warszawa               130.47      5.0     4766     1314      368
 87 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.93      5.0     4730     1395      252
 88 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               132.12      5.0     4722     1427     -210
 89 Łukasz          Sobierajski          Warszawa               100.00      5.0     4682     1372     -131
 90 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.13      5.0     4676     1422        4
 91 Tomasz          Sehnal               Warszawa               100.00      5.0     4656     1428      -70
 92 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     4554     1265     -299
 93 Laura           Pisula               Wrocław                108.70      5.0     4512     1334     -155
 94 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               104.20      5.0     4472     1261      -42
 95 Maria           Pokorska             Warszawa               106.57      5.0     4436     1319     -392
 96 Jarosław        Olek                 Warszawa               118.57      5.0     4337     1370     -393
 97 Urszula         Solarska             Łódź                   112.35      5.0     4320     1367     -280
 98 Mariusz         Rostkowski           Sochaczew              105.39      5.0     4254     1349     -102
 99 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               103.17      5.0     4100     1453     -739
100 Halina          Mrozek               Warszawa               100.04      4.5     4095     1245     -710
101 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               139.39      4.5     2929     1006      308
102 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.86      4.0     4692     1235     -249
103 Marianna        Kozłowska            Białystok              112.54      4.0     4559     1362     -305
104 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.00      4.0     4504     1280     -267
105 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              100.00      4.0     4458     1236     -379
106 Michał          Dreczka              Poznań                 100.00      4.0     4420     1215     -283
107 Elżbieta        Święcka              Białystok              111.03      4.0     4306     1211     -529
108 Aleksandra      Brzeska              Piastów                107.43      4.0     2519      883      -61
109 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.64      4.0     2110      741      -10
110 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.5     3878     1033     -883
111 Marcin          Obuszyński           Warszawa               100.00      3.5     3476     1050    -1098
112 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    130.80      3.0     2649      854     -341
113 Adam            Słapiński            Warszawa               104.33      3.0     2298      818     -346
114 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      2.0     2480      882    -2362
115 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                105.68      2.0     2436      591      245
116 Kamila          Hoffmann-Derlacka    Warszawa               100.00      1.5     3101      827    -1825
117 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      1.5     1848      392      128
118 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.0     2582      734    -2353
119 Tomasz          Kaczmarczyk          Warszawa               100.00      1.0      890      434     -766
120 Agata           Hozakowska           Warszawa               100.00      0.5     1327      408    -1272
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Warszawy



	Kazimierz Merklejn 154.67 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Rogalski              122.84 -  335: 406   73
    2    54 Urszula        Solarska              112.35 +  357: 293  162
    3    34 Zbigniew       Wietecki              126.13 +  413: 283  176
    4    21 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 +  457: 341  179
    5     8 Miłosz         Wrzałek               144.19 -  379: 454   94
    6    28 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 -  319: 394   70
    7    37 Halina         Mrozek                100.04 +  366: 296  150
    8    17 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  352: 373   96
    9    34 Iza            Kraj                  110.54 +  482: 421  161
   10    29 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  432: 375  185
   11    20 Ireneusz       Moralewicz            128.46 +  386: 367  178
   12     9 Dominik        Urbacki               149.39 -  327: 484   99
   13    16 Rafał          Lenartowski           144.22 -  445: 485   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 13 132.08




	Michał Alabrudziński 152.13 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Dąbrowski             122.71 +  439: 432  173
    2    20 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  414: 464   96
    3    19 Ireneusz       Moralewicz            128.46 +  476: 318  178
    4    11 Tomasz         Sehnal                100.00 +  432: 385  150
    5     7 Dawid          Pikul                 149.45 +  371: 354  199
    6     8 Dariusz        Puton                 139.60 -  391: 399   90
    7    11 Natalia        Ogierman              128.16 =  453: 453  128
    8    11 Dominik        Urbacki               149.39 -  383: 468   99
    9    19 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 +  397: 358  181
   10    14 Paweł          Zaręba                145.38 -  307: 347   95
   11    21 Rafał          Wesołowski            133.15 +  496: 333  183
   12    16 Robert         Kuszpit               137.01 +  445: 326  187
   13    12 Miłosz         Wrzałek               144.19 +  419: 382  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953  / 13 150.23




	Bartosz Morawski 151.90 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Lempart               122.67 +  500: 335  173
    2     3 Mirosław       Uglik                 146.83 +  407: 357  197
    3     4 Marcin         Mroziuk               133.72 +  500: 299  184
    4     1 Agnieszka      Matus                 109.66 +  548: 319  160
    5     1 Marek          Reda                  144.02 +  490: 389  194
    6     1 Irena          Sołdan                137.72 -  378: 445   88
    7     2 Dominik        Piasecki              127.11 +  432: 383  177
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  327: 386   92
    9     2 Mariusz        Skrobosz              151.44 +  504: 402  201
   10     2 Robert         Kamiński              136.84 +  401: 295  187
   11     2 Miłosz         Wrzałek               144.19 +  476: 364  194
   12     1 Dariusz        Kosz                  151.87 -  367: 415  102
   13     2 Mirosław       Uglik                 146.83 +  418: 342  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2146  / 13 165.08




	Kamil Górka 151.87 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Orzeł                 122.48 -  345: 435   72
    2    45 Tomasz         Kaczmarczyk           100.00 +  480: 292  150
    3    26 Patrycja       Kuszpit               127.26 -  307: 406   77
    4    36 Adam           Słapiński             104.33 +  484: 302  154
    5    23 Dariusz        Kosz                  151.87 -  401: 497  102
    6    31 Dorota         Zielińska             122.21 +  416: 385  172
    7    22 Marcin         Mroziuk               133.72 +  354: 330  184
    8    21 Katarzyna      Ślusarska             118.60 +  410: 346  169
    9    18 Natalia        Woźniak               129.67 -  324: 366   80
   10    22 Agnieszka      Matus                 109.66 +  562: 389  160
   11    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 +  368: 306  181
   12    13 Marek          Rogalski              122.84 +  416: 412  173
   13     7 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 -  375: 393   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 13 135.54




	Dariusz Kosz 151.87 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Zielińska             122.21 +  357: 331  172
    2    27 Dominik        Urbacki               149.39 -  334: 454   99
    3    35 Joanna         Jewtuch               128.57 +  473: 340  179
    4    10 Miłosz         Wrzałek               144.19 -  309: 424   94
    5    23 Kamil          Górka                 151.87 +  497: 401  202
    6    20 Dorota         Rudzińska             120.52 +  391: 370  171
    7    18 Patrycja       Kuszpit               127.26 +  557: 422  177
    8     9 Dariusz        Puton                 139.60 +  361: 302  190
    9     8 Krzysztof      Jaworski              130.67 +  464: 408  181
   10     4 Marek          Rogalski              122.84 +  557: 311  173
   11     3 Irena          Sołdan                137.72 +  468: 382  188
   12     1 Bartosz        Morawski              151.90 +  415: 367  202
   13     1 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  324: 469  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2129  / 13 163.77




	Mariusz Skrobosz 151.44 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Czesław        Grajewski             121.47 +  415: 285  171
    2     1 Michał         Makowski              129.14 +  465: 356  179
    3     9 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  426: 496   92
    4    13 Justyna        Górka                 147.08 +  445: 395  197
    5     9 Natalia        Woźniak               129.67 +  406: 313  180
    6     7 Bartłomiej     Pawlak                113.87 +  461: 261  164
    7     5 Grzegorz       Kurowski              139.39 +  391: 371  189
    8     1 Robert         Kamiński              136.84 +  329: 312  187
    9     2 Bartosz        Morawski              151.90 -  402: 504  102
   10     5 Kamil          Kister                142.03 +  441: 346  192
   11     4 Marek          Reda                  144.02 +  438: 349  194
   12     2 Piotr          Pietuchowski          139.14 +  564: 222  189
   13     1 Dariusz        Kosz                  151.87 +  469: 324  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2238  / 13 172.15




	Dawid Pikul 149.45 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Polak                 121.45 +  450: 319  171
    2    14 Marek          Dudkiewicz            130.50 +  435: 362  181
    3     6 Justyna        Górka                 147.08 +  357: 324  197
    4     3 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  328: 473   89
    5     7 Michał         Alabrudziński         152.13 -  354: 371  102
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 -  369: 380   82
    7    32 Zbigniew       Wietecki              126.13 +  428: 392  176
    8    26 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 +  395: 383  170
    9    10 Przemysław     Rybicki               137.99 +  420: 380  188
   10     7 Miłosz         Wrzałek               144.19 -  335: 432   94
   11    12 Maciej         Czupryniak            140.94 +  385: 335  191
   12    10 Tomasz         Zwoliński             145.73 +  479: 346  196
   13     9 Paweł          Zaręba                145.38 -  318: 422   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1932  / 13 148.62




	Dominik Urbacki 149.39 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Rudzińska             120.52 +  421: 301  171
    2    27 Dariusz        Kosz                  151.87 +  454: 334  202
    3    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  457: 318  185
    4     4 Irena          Sołdan                137.72 -  336: 457   88
    5    13 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 +  417: 292  170
    6     9 Artur          Koszel                126.04 +  387: 378  176
    7     7 Maciej         Czupryniak            140.94 -  402: 415   91
    8    11 Michał         Alabrudziński         152.13 +  468: 383  202
    9     7 Marta          Bajorek               118.61 +  518: 269  169
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  393: 413   92
   11     5 Robert         Kamiński              136.84 -  395: 463   87
   12     9 Kazimierz      Merklejn              154.67 +  484: 327  205
   13     6 Stanisław      Rydzik                142.95 +  471: 287  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2031  / 13 156.23




	Justyna Górka 147.08 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 +  442: 336  170
    2    17 Dorota         Stachowska            120.05 +  386: 346  170
    3     6 Dawid          Pikul                 149.45 -  324: 357   99
    4    13 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  395: 445  101
    5    33 Andrzej        Słapiński             111.74 -  456: 463   62
    6    33 Jerzy          Matyasik              122.94 +  496: 359  173
    7    21 Marek          Rogalski              122.84 -  375: 400   73
    8    30 Zbigniew       Rybak                 119.93 +  366: 362  170
    9    22 Rafał          Lenartowski           144.22 +  367: 351  194
   10    19 Piotr          Domański              133.45 -  304: 361   83
   11    27 Anna           Krynicka              113.95 +  502: 277  164
   12    20 Piotr          Broda                 133.52 -  296: 456   84
   13    27 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  370: 380   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 13 124.54




	Mirosław Uglik 146.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Juliusz        Czupryniak            120.32 +  412: 384  170
    2     3 Bartosz        Morawski              151.90 -  357: 407  102
    3    37 Elżbieta       Święcka               111.03 +  528: 313  161
    4    15 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  429: 396  150
    5    11 Bartłomiej     Pawlak                113.87 -  300: 403   64
    6    17 Agnieszka      Matus                 109.66 +  501: 258  160
    7    10 Joanna         Ostrowska             114.27 +  489: 284  164
    8     6 Mariusz        Orzeł                 122.48 +  410: 306  172
    9     5 Marek          Reda                  144.02 -  379: 422   94
   10     8 Szymon         Płachta               134.74 +  435: 293  185
   11     6 Marek          Rogalski              122.84 +  455: 260  173
   12     3 Mariusz        Wrześniewski          142.04 +  467: 297  192
   13     2 Bartosz        Morawski              151.90 -  342: 418  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 13 145.31




	Łukasz Tuszyński 146.77 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Stachowska            120.05 -  349: 381   70
    2    43 Iza            Kraj                  110.54 +  476: 289  161
    3    25 Agnieszka      Kozak                 105.86 +  475: 283  156
    4    14 Marcin         Mroziuk               133.72 +  350: 319  184
    5    15 Dariusz        Puton                 139.60 -  347: 388   90
    6    18 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  379: 345  150
    7    16 Marta          Bajorek               118.61 -  377: 402   69
    8    24 Artur          Koszel                126.04 -  438: 441   76
    9    23 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  416: 264  150
   10    18 Grzegorz       Święcki               135.71 +  528: 378  186
   11    11 Krzysztof      Jaworski              130.67 -  356: 360   81
   12    18 Rafał          Wesołowski            133.15 -  335: 367   83
   13    24 Przemysław     Rybicki               137.99 -  367: 419   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 13 118.77




	Tomasz Zwoliński 145.73 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Rybak                 119.93 +  375: 330  170
    2    20 Michał         Alabrudziński         152.13 +  464: 414  202
    3     1 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  346: 390   89
    4    27 Tomasz         Lempart               122.67 +  451: 385  173
    5    16 Marta          Bajorek               118.61 -  404: 498   69
    6    16 Andrzej        Słapiński             111.74 +  474: 376  162
    7    13 Natalia        Woźniak               129.67 -  335: 351   80
    8    17 Kazimierz      Merklejn              154.67 +  373: 352  205
    9    15 Artur          Koszel                126.04 -  349: 373   76
   10    20 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 +  503: 259  182
   11    15 Marcin         Mroziuk               133.72 +  462: 440  184
   12    10 Dawid          Pikul                 149.45 -  346: 479   99
   13    13 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 -  344: 388   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 13 136.38




	Paweł Zaręba 145.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marta          Bajorek               118.61 -  377: 382   69
    2    34 Anna           Krynicka              113.95 +  567: 311  164
    3    17 Rafał          Wesołowski            133.15 -  373: 437   83
    4    29 Piotr          Domański              133.45 -  308: 363   83
    5    41 Grzegorz       Święcki               135.71 +  381: 337  186
    6    32 Katarzyna      Polak                 121.45 +  398: 287  171
    7    23 Marianna       Kozłowska             112.54 +  389: 368  163
    8    20 Patrycja       Kuszpit               127.26 +  404: 193  177
    9    17 Joanna         Ostrowska             114.27 +  395: 365  164
   10    14 Michał         Alabrudziński         152.13 +  347: 307  202
   11    10 Artur          Koszel                126.04 -  467: 469   76
   12    14 Natalia        Ogierman              128.16 +  401: 357  178
   13     9 Dawid          Pikul                 149.45 +  422: 318  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 13 147.31




	Rafał Lenartowski 144.22 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Ślusarska             118.60 +  472: 306  169
    2     7 Rafał          Matczak               124.09 -  263: 438   74
    3    18 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 -  356: 442   82
    4    44 Piotr          Potoczek              100.00 +  437: 293  150
    5    38 Dorota         Stachowska            120.05 +  436: 272  170
    6    22 Zbigniew       Rybak                 119.93 +  402: 372  170
    7    17 Bartłomiej     Pawlak                113.87 -  350: 509   64
    8    27 Maciej         Dąbrowski             103.17 +  402: 315  153
    9    22 Justyna        Górka                 147.08 -  351: 367   97
   10    27 Mariusz        Orzeł                 122.48 +  413: 401  172
   11    22 Natalia        Ogierman              128.16 -  365: 421   78
   12    27 Patrycja       Kuszpit               127.26 +  392: 385  177
   13    16 Kazimierz      Merklejn              154.67 +  485: 445  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 13 135.46




	Miłosz Wrzałek 144.19 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Olek                  118.57 -  377: 391   69
    2    35 Michał         Landowski             100.00 +  404: 354  150
    3    31 Halina         Mrozek                100.04 +  549: 296  150
    4    10 Dariusz        Kosz                  151.87 +  424: 309  202
    5     8 Kazimierz      Merklejn              154.67 +  454: 379  205
    6     3 Kamil          Kister                142.03 +  443: 335  192
    7     4 Dariusz        Puton                 139.60 +  464: 378  190
    8     3 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  424: 435   89
    9     4 Marek          Rogalski              122.84 -  409: 418   73
   10     7 Dawid          Pikul                 149.45 +  432: 335  199
   11     2 Bartosz        Morawski              151.90 -  364: 476  102
   12     8 Piotr          Domański              133.45 -  335: 438   83
   13    12 Michał         Alabrudziński         152.13 -  382: 419  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 13 138.92




	Marek Reda 144.02 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Renata         Andracka              116.05 +  385: 358  166
    2    15 Zbigniew       Wietecki              126.13 +  367: 332  176
    3    13 Dominik        Piasecki              127.11 +  451: 320  177
    4     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 +  375: 368  181
    5     1 Bartosz        Morawski              151.90 -  389: 490  102
    6     5 Grzegorz       Łukasik               140.87 -  319: 457   91
    7     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 +  415: 327  182
    8    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  389: 300  185
    9     5 Mirosław       Uglik                 146.83 +  422: 379  197
   10     6 Bartłomiej     Pawlak                113.87 +  429: 353  164
   11     4 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  349: 438  101
   12     4 Stanisław      Rydzik                142.95 +  349: 300  193
   13     4 Mariusz        Wrześniewski          142.04 +  430: 358  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 13 162.08




	Stanisław Rydzik 142.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Ostrowska             114.27 +  392: 340  164
    2    11 Krzysztof      Jaworski              130.67 -  444: 452   81
    3    23 Renata         Andracka              116.05 +  480: 389  166
    4    12 Grzegorz       Święcki               135.71 +  489: 351  186
    5     5 Irena          Sołdan                137.72 -  293: 355   88
    6    15 Marianna       Kozłowska             112.54 +  385: 331  163
    7    14 Szymon         Płachta               134.74 +  432: 415  185
    8    10 Marta          Bajorek               118.61 -  363: 428   69
    9    13 Piotr          Broda                 133.52 +  452: 363  184
   10    11 Natalia        Woźniak               129.67 +  419: 336  180
   11     7 Bartłomiej     Pawlak                113.87 +  448: 309  164
   12     4 Marek          Reda                  144.02 -  300: 349   94
   13     6 Dominik        Urbacki               149.39 -  287: 471   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 13 140.23




	Mariusz Wrześniewski 142.04 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Krynicka              113.95 +  392: 317  164
    2    10 Piotr          Domański              133.45 +  391: 390  183
    3     9 Mariusz        Skrobosz              151.44 +  496: 426  201
    4     8 Michał         Makowski              129.14 +  412: 310  179
    5     3 Grzegorz       Kurowski              139.39 -  369: 380   89
    6    11 Rafał          Matczak               124.09 +  396: 315  174
    7     8 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  393: 286  185
    8     2 Bartosz        Morawski              151.90 +  386: 327  202
    9     3 Irena          Sołdan                137.72 -  368: 401   88
   10     3 Dominik        Urbacki               149.39 +  413: 393  199
   11     1 Piotr          Pietuchowski          139.14 +  471: 329  189
   12     3 Mirosław       Uglik                 146.83 -  297: 467   97
   13     4 Marek          Reda                  144.02 -  358: 430   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2044  / 13 157.23




	Kamil Kister 142.03 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartłomiej     Pawlak                113.87 +  376: 300  164
    2    19 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 +  387: 308  188
    3    11 Marek          Rogalski              122.84 +  385: 361  173
    4     7 Mariusz        Orzeł                 122.48 +  403: 333  172
    5     2 Piotr          Pietuchowski          139.14 +  493: 333  189
    6     3 Miłosz         Wrzałek               144.19 -  335: 443   94
    7     3 Grzegorz       Łukasik               140.87 +  444: 341  191
    8     4 Irena          Sołdan                137.72 -  403: 426   88
    9     9 Natalia        Ogierman              128.16 +  443: 316  178
   10     5 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  346: 441  101
   11     8 Dariusz        Puton                 139.60 -  360: 532   90
   12    15 Natalia        Woźniak               129.67 +  435: 382  180
   13     8 Marek          Dudkiewicz            130.50 +  540: 361  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1989  / 13 153.00




	Maciej Czupryniak 140.94 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marianna       Kozłowska             112.54 -  333: 393   63
    2    57 Agata          Hozakowska            100.00 +  434: 188  150
    3    38 Tomasz         Sehnal                100.00 -  457: 491   50
    4    31 Witold         Wojnowski             100.00 +  391: 289  150
    5    24 Marek          Dudkiewicz            130.50 +  491: 307  181
    6    14 Marcin         Mroziuk               133.72 +  465: 310  184
    7     7 Dominik        Urbacki               149.39 +  415: 402  199
    8     8 Natalia        Woźniak               129.67 +  432: 328  180
    9     6 Bartłomiej     Pawlak                113.87 -  349: 372   64
   10     9 Artur          Koszel                126.04 -  357: 583   76
   11    12 Dawid          Pikul                 149.45 -  335: 385   99
   12    19 Tomasz         Lempart               122.67 -  335: 454   73
   13    25 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 +  378: 343  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 13 125.31




	Grzegorz Łukasik 140.87 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Ulatowski             112.42 -  340: 421   62
    2    49 Maciej         Dąbrowski             103.17 +  420: 211  153
    3    40 Mariusz        Rostkowski            105.39 +  513: 234  155
    4    17 Maria          Pokorska              106.57 +  460: 294  157
    5    10 Piotr          Domański              133.45 +  461: 425  183
    6     5 Marek          Reda                  144.02 +  457: 319  194
    7     3 Kamil          Kister                142.03 -  341: 444   92
    8     7 Bartłomiej     Pawlak                113.87 -  291: 444   64
    9    11 Dominik        Piasecki              127.11 +  443: 357  177
   10    12 Marta          Bajorek               118.61 -  292: 342   69
   11    17 Szymon         Płachta               134.74 -  370: 399   85
   12    22 Michał         Landowski             100.00 -  332: 348   50
   13    26 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 +  377: 344  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 13 124.62




	Dariusz Puton 139.60 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Urszula        Solarska              112.35 +  390: 230  162
    2    13 Joanna         Jewtuch               128.57 +  360: 325  179
    3    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 -  310: 417   81
    4    26 Jerzy          Matyasik              122.94 +  367: 287  173
    5    15 Łukasz         Tuszyński             146.77 +  388: 347  197
    6     8 Michał         Alabrudziński         152.13 +  399: 391  202
    7     4 Miłosz         Wrzałek               144.19 -  378: 464   94
    8     9 Dariusz        Kosz                  151.87 -  302: 361  102
    9    20 Michał         Landowski             100.00 +  409: 277  150
   10    10 Marek          Dudkiewicz            130.50 +  373: 367  181
   11     8 Kamil          Kister                142.03 +  532: 360  192
   12     5 Irena          Sołdan                137.72 +  387: 278  188
   13     5 Krzysztof      Jaworski              130.67 +  450: 341  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2082  / 13 160.15




	Grzegorz Kurowski 139.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Elżbieta       Święcka               111.03 +  419: 259  161
    2    29 Ireneusz       Moralewicz            128.46 +  463: 384  178
    3     8 Marianna       Kozłowska             112.54 +  488: 385  163
    4     2 Rafał          Matczak               124.09 =  407: 407  124
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          142.04 +  380: 369  192
    6     2 Robert         Kamiński              136.84 -  401: 426   87
    7     5 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  371: 391  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1006  /  7 143.71




	Piotr Pietuchowski 139.14 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Iza            Kraj                  110.54 +  526: 293  161
    2     2 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 +  444: 338  182
    3     1 Tomasz         Zwoliński             145.73 +  390: 346  196
    4     3 Dawid          Pikul                 149.45 +  473: 328  199
    5     2 Kamil          Kister                142.03 -  333: 493   92
    6     6 Marta          Bajorek               118.61 +  440: 262  169
    7     6 Krzysztof      Jaworski              130.67 +  445: 387  181
    8     3 Miłosz         Wrzałek               144.19 +  435: 424  194
    9     1 Robert         Kamiński              136.84 +  504: 368  187
   10     1 Irena          Sołdan                137.72 +  368: 343  188
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  329: 471   92
   12     2 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  222: 564  101
   13     3 Artur          Koszel                126.04 +  395: 383  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2118  / 13 162.92




	Krzysztof Usakiewicz 138.49 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zdzisław       Szota                 109.96 +  439: 337  160
    2    19 Kamil          Kister                142.03 -  308: 387   92
    3    16 Michał         Makowski              129.14 -  348: 357   79
    4    43 Łukasz         Baranowski            124.44 +  393: 300  174
    5    21 Andrzej        Rechowicz             124.69 +  461: 304  175
    6    27 Patrycja       Kuszpit               127.26 -  366: 420   77
    7    29 Ireneusz       Moralewicz            128.46 +  562: 321  178
    8    14 Piotr          Broda                 133.52 +  406: 370  184
    9    12 Agnieszka      Matus                 109.66 +  428: 363  160
   10    13 Krzysztof      Jaworski              130.67 -  303: 375   81
   11    18 Joanna         Ostrowska             114.27 +  453: 306  164
   12    11 Szymon         Płachta               134.74 +  420: 365  185
   13     7 Kamil          Górka                 151.87 +  393: 375  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 13 147.00




	Przemysław Rybicki 137.99 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 -  378: 397   60
    2    33 Katarzyna      Polak                 121.45 +  467: 305  171
    3    21 Dorota         Stachowska            120.05 +  438: 204  170
    4    16 Marek          Dudkiewicz            130.50 +  487: 347  181
    5     6 Agnieszka      Matus                 109.66 +  428: 319  160
    6     4 Dominik        Piasecki              127.11 -  316: 413   77
    7    12 Katarzyna      Ślusarska             118.60 +  539: 334  169
    8     5 Marek          Rogalski              122.84 -  355: 454   73
    9    10 Dawid          Pikul                 149.45 -  380: 420   99
   10    16 Piotr          Broda                 133.52 -  406: 426   84
   11    24 Tomasz         Sehnal                100.00 +  417: 312  150
   12    17 Zdzisław       Szota                 109.96 -  341: 362   60
   13    24 Łukasz         Tuszyński             146.77 +  419: 367  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 13 127.00




	Irena Sołdan 137.72 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sylwia         Łada                  109.68 +  373: 295  160
    2    22 Rafał          Wesołowski            133.15 +  367: 315  183
    3    15 Dariusz        Ulatowski             112.42 +  467: 328  162
    4     4 Dominik        Urbacki               149.39 +  457: 336  199
    5     5 Stanisław      Rydzik                142.95 +  355: 293  193
    6     1 Bartosz        Morawski              151.90 +  445: 378  202
    7     1 Robert         Kamiński              136.84 -  400: 411   87
    8     4 Kamil          Kister                142.03 +  426: 403  192
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          142.04 +  401: 368  192
   10     1 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  343: 368   89
   11     3 Dariusz        Kosz                  151.87 -  382: 468  102
   12     5 Dariusz        Puton                 139.60 -  278: 387   90
   13    10 Piotr          Domański              133.45 +  521: 312  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2034  / 13 156.46




	Robert Kuszpit 137.01 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agnieszka      Matus                 109.66 -  373: 429   60
    2    37 Jerzy          Matyasik              122.94 -  356: 451   73
    3    46 Maciej         Pietrasik             103.85 +  345: 322  154
    4    48 Mariusz        Rostkowski            105.39 +  378: 250  155
    5    31 Dariusz        Ulatowski             112.42 +  373: 307  162
    6    25 Piotr          Broda                 133.52 -  347: 355   84
    7    28 Renata         Andracka              116.05 +  453: 292  166
    8    19 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 +  501: 372  160
    9    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  440: 278  185
   10    15 Natalia        Ogierman              128.16 +  422: 333  178
   11     9 Marta          Bajorek               118.61 -  358: 448   69
   12    16 Michał         Alabrudziński         152.13 -  326: 445  102
   13    14 Grzegorz       Święcki               135.71 -  357: 444   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 13 125.69




	Robert Kamiński 136.84 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Laura          Pisula                108.70 +  408: 270  159
    2     5 Michał         Derlacki              130.47 +  346: 322  180
    3    12 Andrzej        Rechowicz             124.69 +  453: 402  175
    4     5 Krzysztof      Jaworski              130.67 +  473: 375  181
    5     4 Rafał          Matczak               124.09 +  417: 364  174
    6     2 Grzegorz       Kurowski              139.39 +  426: 401  189
    7     1 Irena          Sołdan                137.72 +  411: 400  188
    8     1 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  312: 329  101
    9     1 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  368: 504   89
   10     2 Bartosz        Morawski              151.90 -  295: 401  102
   11     5 Dominik        Urbacki               149.39 +  463: 395  199
   12     6 Artur          Koszel                126.04 -  314: 393   76
   13    11 Marta          Bajorek               118.61 +  472: 284  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 13 152.46




	Grzegorz Święcki 135.71 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Aleksandra     Brzeska               107.43 +  443: 338  157
    2    16 Marta          Bajorek               118.61 +  367: 311  169
    3     7 Mariusz        Orzeł                 122.48 -  350: 396   72
    4    12 Stanisław      Rydzik                142.95 -  351: 489   93
    5    41 Paweł          Zaręba                145.38 -  337: 381   95
    6    47 Magdalena      Pokorska              100.00 +  409: 346  150
    7    38 Maciej         Dąbrowski             103.17 -  330: 421   53
    8    44 Halina         Mrozek                100.04 +  422: 254  150
    9    32 Patrycja       Kuszpit               127.26 +  431: 343  177
   10    18 Łukasz         Tuszyński             146.77 -  378: 528   97
   11    31 Katarzyna      Ślusarska             118.60 +  409: 283  169
   12    29 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  491: 291  185
   13    14 Robert         Kuszpit               137.01 +  444: 357  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 13 134.92




	Małgorzata Deszczyńska 134.98 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maria          Pokorska              106.57 +  425: 343  157
    2    25 Piotr          Broda                 133.52 +  345: 306  184
    3    10 Dominik        Urbacki               149.39 -  318: 457   99
    4    20 Marek          Rogalski              122.84 +  399: 382  173
    5    12 Krzysztof      Jaworski              130.67 =  424: 424  131
    6    12 Mariusz        Orzeł                 122.48 +  368: 272  172
    7     8 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  286: 393   92
    8    15 Marek          Reda                  144.02 -  300: 389   94
    9    21 Robert         Kuszpit               137.01 -  278: 440   87
   10    29 Kazimierz      Merklejn              154.67 -  375: 432  105
   11    36 Agnieszka      Matus                 109.66 +  377: 356  160
   12    29 Grzegorz       Święcki               135.71 -  291: 491   86
   13    36 Andrzej        Rechowicz             124.69 +  474: 299  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 13 131.92




	Szymon Płachta 134.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agnieszka      Kozak                 105.86 -  358: 460   56
    2    41 Bartłomiej     Pawlak                113.87 -  306: 353   64
    3    52 Sylwia         Łada                  109.68 +  407: 327  160
    4    49 Tomasz         Kaczmarczyk           100.00 +  400:   1  150
    5    25 Renata         Andracka              116.05 +  419: 307  166
    6    19 Piotr          Domański              133.45 +  351: 330  183
    7    14 Stanisław      Rydzik                142.95 -  415: 432   93
    8    28 Rafał          Matczak               124.09 +  360: 359  174
    9    14 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 +  486: 380  182
   10     8 Mirosław       Uglik                 146.83 -  293: 435   97
   11    17 Grzegorz       Łukasik               140.87 +  399: 370  191
   12    11 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 -  365: 420   88
   13    18 Rafał          Wesołowski            133.15 +  405: 350  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 13 137.46




	Marcin Mroziuk 133.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Katarzyna      Bogusławska           105.68 +  411: 259  156
    2     4 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 +  425: 416  182
    3     4 Bartosz        Morawski              151.90 -  299: 500  102
    4    14 Łukasz         Tuszyński             146.77 -  319: 350   97
    5    30 Rafał          Wesołowski            133.15 +  483: 322  183
    6    14 Maciej         Czupryniak            140.94 -  310: 465   91
    7    22 Kamil          Górka                 151.87 -  330: 354  102
    8    45 Sylwia         Buks                  100.00 +  535: 294  150
    9    27 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 +  354: 342  170
   10    28 Rafał          Matczak               124.09 +  384: 340  174
   11    15 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  440: 462   96
   12    26 Joanna         Ostrowska             114.27 -  341: 415   64
   13    28 Łukasz         Baranowski            124.44 -  350: 440   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 13 126.23




	Piotr Broda 133.52 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Mariusz        Rostkowski            105.39 +  359: 328  155
    2    25 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  306: 345   85
    3    39 Aleksandra     Brzeska               107.43 +  459: 315  157
    4    18 Andrzej        Rechowicz             124.69 +  493: 376  175
    5    17 Artur          Koszel                126.04 -  333: 393   76
    6    25 Robert         Kuszpit               137.01 +  355: 347  187
    7    19 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 +  407: 365  170
    8    14 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 -  370: 406   88
    9    13 Stanisław      Rydzik                142.95 -  363: 452   93
   10    16 Przemysław     Rybicki               137.99 +  426: 406  188
   11    13 Marek          Dudkiewicz            130.50 -  324: 367   81
   12    20 Justyna        Górka                 147.08 +  456: 296  197
   13    15 Tomasz         Lempart               122.67 -  331: 393   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 13 132.69




	Piotr Domański 133.45 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  454: 379  154
    2    10 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  390: 391   92
    3    22 Dorota         Rudzińska             120.52 +  340: 328  171
    4    29 Paweł          Zaręba                145.38 +  363: 308  195
    5    10 Grzegorz       Łukasik               140.87 -  425: 461   91
    6    19 Szymon         Płachta               134.74 -  330: 351   85
    7    31 Agnieszka      Matus                 109.66 -  302: 414   60
    8    39 Marcin         Stachowski            100.42 +  471: 386  150
    9    30 Bogdan         Kozłowski             123.05 +  351: 344  173
   10    19 Justyna        Górka                 147.08 +  361: 304  197
   11    16 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 +  469: 340  182
   12     8 Miłosz         Wrzałek               144.19 +  438: 335  194
   13    10 Irena          Sołdan                137.72 -  312: 521   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 13 140.92




	Rafał Wesołowski 133.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Maciej         Pietrasik             103.85 +  431: 250  154
    2    22 Irena          Sołdan                137.72 -  315: 367   88
    3    17 Paweł          Zaręba                145.38 +  437: 373  195
    4    30 Marta          Bajorek               118.61 -  369: 374   69
    5    30 Marcin         Mroziuk               133.72 -  322: 483   84
    6    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  404: 228  150
    7    34 Anna           Arana                 103.12 +  479: 312  153
    8    23 Joanna         Ostrowska             114.27 -  330: 377   64
    9    28 Andrzej        Słapiński             111.74 +  428: 387  162
   10    23 Anna           Krynicka              113.95 +  368: 313  164
   11    21 Michał         Alabrudziński         152.13 -  333: 496  102
   12    18 Łukasz         Tuszyński             146.77 +  367: 335  197
   13    18 Szymon         Płachta               134.74 -  350: 405   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 13 128.23




	Andrzej Kwiatkowski 132.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Maciej         Dąbrowski             103.17 +  494: 264  153
    2     4 Marcin         Mroziuk               133.72 -  416: 425   84
    3    18 Rafał          Lenartowski           144.22 +  442: 356  194
    4     9 Natalia        Woźniak               129.67 -  352: 398   80
    5    20 Katarzyna      Polak                 121.45 +  461: 284  171
    6    13 Dawid          Pikul                 149.45 +  380: 369  199
    7     9 Marek          Reda                  144.02 -  327: 415   94
    8    16 Czesław        Grajewski             121.47 +  403: 323  171
    9    14 Szymon         Płachta               134.74 -  380: 486   85
   10    17 Dominik        Piasecki              127.11 +  369: 328  177
   11    16 Piotr          Domański              133.45 -  340: 469   83
   12    23 Ireneusz       Moralewicz            128.46 +  458: 326  178
   13    13 Tomasz         Zwoliński             145.73 +  388: 344  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 13 143.46




	Mikołaj Przybyłowicz 132.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Anna           Arana                 103.12 +  413: 344  153
    2     2 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  338: 444   89
    3    44 Marcin         Obuszyński            100.00 +  514: 269  150
    4    19 Patrycja       Kuszpit               127.26 -  318: 322   77
    5    27 Dorota         Zielińska             122.21 +  373: 354  172
    6    24 Katarzyna      Ślusarska             118.60 -  268: 402   69
    7    26 Tomasz         Lempart               122.67 -  345: 453   73
    8    29 Michał         Makowski              129.14 +  429: 324  179
    9    33 Urszula        Solarska              112.35 +  422: 376  162
   10    20 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  259: 503   96
   11    28 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  385: 451   76
   12    39 Iza            Kraj                  110.54 -  317: 328   61
   13    40 Dorota         Stachowska            120.05 -  341: 362   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 13 109.77




	Maciej Sancewicz 130.80 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marcin         Stachowski            100.42 +  441: 307  150
    2    18 Natalia        Woźniak               129.67 -  388: 461   80
    3    24 Natalia        Ogierman              128.16 +  384: 305  178
    4    23 Artur          Koszel                126.04 -  326: 338   76
    5    36 Katarzyna      Ślusarska             118.60 -  352: 419   69
    6    41 Witold         Wojnowski             100.00 +  422: 397  150
    7    30 Szymon         Dąbrowski             122.71 -  335: 363   73
    8    35 Ireneusz       Moralewicz            128.46 -    1: 400   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  /  8 106.75




	Krzysztof Jaworski 130.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Halina         Mrozek                100.04 +  452: 337  150
    2    11 Stanisław      Rydzik                142.95 +  452: 444  193
    3     5 Artur          Koszel                126.04 +  399: 242  176
    4     5 Robert         Kamiński              136.84 -  375: 473   87
    5    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 =  424: 424  135
    6    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 +  446: 347  181
    7     6 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  387: 445   89
    8    13 Dominik        Piasecki              127.11 +  521: 271  177
    9     8 Dariusz        Kosz                  151.87 -  408: 464  102
   10    13 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 +  375: 303  188
   11    11 Łukasz         Tuszyński             146.77 +  360: 356  197
   12     7 Marta          Bajorek               118.61 +  366: 303  169
   13     5 Dariusz        Puton                 139.60 -  341: 450   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 13 148.77




	Michał, Piotr Waszkiewicz 130.58 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Sylwia         Buks                  100.00 +  451: 374  150
    2    12 Jarosław       Olek                  118.57 +  415: 319  169
    3    14 Dariusz        Puton                 139.60 +  417: 310  190
    4     6 Marek          Reda                  144.02 -  368: 375   94
    5    14 Patrycja       Kuszpit               127.26 +  418: 304  177
    6    10 Krzysztof      Jaworski              130.67 -  347: 446   81
    7    15 Artur          Koszel                126.04 +  411: 357  176
    8    12 Natalia        Ogierman              128.16 -  328: 355   78
    9    19 Michał         Alabrudziński         152.13 -  358: 397  102
   10    24 Czesław        Grajewski             121.47 +  354: 314  171
   11    14 Kamil          Górka                 151.87 -  306: 368  102
   12    21 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 +  419: 356  160
   13    17 Zdzisław       Szota                 109.96 -  434: 444   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 13 131.54




	Marek Dudkiewicz 130.50 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Dariusz        Buławko               100.00 +  390: 360  150
    2    14 Dawid          Pikul                 149.45 -  362: 435   99
    3    43 Bogdan         Kozłowski             123.05 +  374: 370  173
    4    16 Przemysław     Rybicki               137.99 -  347: 487   88
    5    24 Maciej         Czupryniak            140.94 -  307: 491   91
    6    34 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  614: 213  176
    7    24 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  450: 356  150
    8    18 Andrzej        Słapiński             111.74 +  355: 249  162
    9    16 Mariusz        Orzeł                 122.48 +  532: 294  172
   10    10 Dariusz        Puton                 139.60 -  367: 373   90
   11    13 Piotr          Broda                 133.52 +  367: 324  184
   12    12 Bartłomiej     Pawlak                113.87 +  363: 351  164
   13     8 Kamil          Kister                142.03 -  361: 540   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 13 137.77




	Michał Derlacki 130.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  488: 197  150
    2     5 Robert         Kamiński              136.84 -  322: 346   87
    3    27 Jarosław       Olek                  118.57 -  303: 336   69
    4    39 Katarzyna      Ślusarska             118.60 -  287: 419   69
    5    52 Maciej         Dąbrowski             103.17 -  288: 362   53
    6    56 Piotr          Ozimek                100.00 +  453: 168  150
    7    50 Magdalena      Pokorska              100.00 -  345: 397   50
    8    50 Maria          Pokorska              106.57 +  423: 337  157
    9    47 Halina         Mrozek                100.04 +  501: 327  150
   10    35 Bogdan         Kozłowski             123.05 +  414: 320  173
   11    29 Czesław        Grajewski             121.47 -  368: 377   71
   12    33 Andrzej        Słapiński             111.74 -  258: 476   62
   13    38 Szymon         Dąbrowski             122.71 -  316: 336   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 13 101.08




	Natalia Woźniak 129.67 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Michał         Dreczka               100.00 +  377: 334  150
    2    18 Maciej         Sancewicz             130.80 +  461: 388  181
    3     2 Agnieszka      Matus                 109.66 -  326: 327   60
    4     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 +  398: 352  182
    5     9 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  313: 406  101
    6    21 Tomasz         Sehnal                100.00 +  367: 355  150
    7    13 Tomasz         Zwoliński             145.73 +  351: 335  196
    8     8 Maciej         Czupryniak            140.94 -  328: 432   91
    9    18 Kamil          Górka                 151.87 +  366: 324  202
   10    11 Stanisław      Rydzik                142.95 -  336: 419   93
   11    19 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 +  500: 471  160
   12    15 Kamil          Kister                142.03 -  382: 435   92
   13    21 Michał         Landowski             100.00 +  386: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808  / 13 139.08




	Michał Makowski 129.14 Marki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  769: 110  150
    2     1 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  356: 465  101
    3    16 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 +  357: 348  188
    4     8 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  310: 412   92
    5    19 Dominik        Piasecki              127.11 -  395: 406   77
    6    30 Aleksandra     Brzeska               107.43 -  358: 386   57
    7    39 Dorota         Rudzińska             120.52 +  455: 453  171
    8    29 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 -  324: 429   82
    9    37 Renata         Andracka              116.05 +  553: 231  166
   10    30 Dorota         Stachowska            120.05 +  412: 398  170
   11    23 Michał         Landowski             100.00 -  348: 366   50
   12    30 Laura          Pisula                108.70 +  466: 235  159
   13    23 Natalia        Ogierman              128.16 -  340: 405   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 13 118.54




	Joanna Jewtuch 128.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Agata          Hozakowska            100.00 +  450: 132  150
    2    13 Dariusz        Puton                 139.60 -  325: 360   90
    3    35 Dariusz        Kosz                  151.87 -  340: 473  102
    4    38 Bogdan         Kozłowski             123.05 +  427: 381  173
    5    34 Tomasz         Lempart               122.67 -  350: 516   73
    6    40 Adam           Słapiński             104.33 -  287: 340   54
    7    46 Sylwia         Łada                  109.68 +  376: 294  160
    8    31 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 +  404: 380  179
    9    36 Rafał          Matczak               124.09 -  373: 454   74
   10    39 Anna           Arana                 103.12 +  466: 285  153
   11    33 Patrycja       Kuszpit               127.26 -  337: 365   77
   12    34 Jerzy          Matyasik              122.94 -  331: 370   73
   13    37 Dariusz        Ulatowski             112.42 -  316: 405   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 13 109.23




	Mariusz Sylwestrzuk 128.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Tomasz         Kaczmarczyk           100.00 +  467: 282  150
    2     8 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 +  445: 407  160
    3     3 Rafał          Matczak               124.09 -  319: 406   74
    4    21 Kazimierz      Merklejn              154.67 -  341: 457  105
    5    28 Marianna       Kozłowska             112.54 -  357: 458   63
    6    37 Bogdan         Kozłowski             123.05 -  372: 392   73
    7    40 Witold         Wojnowski             100.00 +  461: 287  150
    8    31 Joanna         Jewtuch               128.57 -  380: 404   79
    9    38 Zbigniew       Wietecki              126.13 +  421: 278  176
   10    31 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 +  392: 366  170
   11    25 Dominik        Piasecki              127.11 -  382: 383   77
   12    31 Mariusz        Orzeł                 122.48 +  397: 318  172
   13    26 Grzegorz       Łukasik               140.87 -  344: 377   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 13 118.46




	Ireneusz Moralewicz 128.46 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Andrzej        Słapiński             111.74 +  349: 321  162
    2    29 Grzegorz       Kurowski              139.39 -  384: 463   89
    3    19 Michał         Alabrudziński         152.13 -  318: 476  102
    4    34 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 +  396: 320  160
    5    32 Tomasz         Sehnal                100.00 -  324: 416   50
    6    35 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  397: 333  150
    7    29 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 -  321: 562   88
    8    35 Maciej         Sancewicz             130.80 +  400:   1  181
    9    26 Dorota         Rudzińska             120.52 +  397: 341  171
   10    26 Tomasz         Lempart               122.67 +  424: 329  173
   11    20 Kazimierz      Merklejn              154.67 -  367: 386  105
   12    23 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 -  326: 458   82
   13    30 Renata         Andracka              116.05 +  371: 337  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 13 129.15




	Natalia Ogierman 128.16 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  359: 345  150
    2    26 Andrzej        Rechowicz             124.69 -  359: 445   75
    3    24 Maciej         Sancewicz             130.80 -  305: 384   81
    4    35 Anna           Krynicka              113.95 +  356: 337  164
    5    39 Aleksandra     Brzeska               107.43 +  414: 292  157
    6    26 Tomasz         Lempart               122.67 +  463: 377  173
    7    11 Michał         Alabrudziński         152.13 =  453: 453  152
    8    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 +  355: 328  181
    9     9 Kamil          Kister                142.03 -  316: 443   92
   10    15 Robert         Kuszpit               137.01 -  333: 422   87
   11    22 Rafał          Lenartowski           144.22 +  421: 365  194
   12    14 Paweł          Zaręba                145.38 -  357: 401   95
   13    23 Michał         Makowski              129.14 +  405: 340  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 13 136.92




	Patrycja Kuszpit 127.26 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Michał         Landowski             100.00 +  374: 308  150
    2    21 Mariusz        Orzeł                 122.48 -  340: 450   72
    3    26 Kamil          Górka                 151.87 +  406: 307  202
    4    19 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 +  322: 318  182
    5    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 -  304: 418   81
    6    27 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 +  420: 366  188
    7    18 Dariusz        Kosz                  151.87 -  422: 557  102
    8    20 Paweł          Zaręba                145.38 -  193: 404   95
    9    32 Grzegorz       Święcki               135.71 -  343: 431   86
   10    38 Marianna       Kozłowska             112.54 +  413: 296  163
   11    33 Joanna         Jewtuch               128.57 +  365: 337  179
   12    27 Rafał          Lenartowski           144.22 -  385: 392   94
   13    33 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 -  345: 452   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 13 128.00




	Dominik Piasecki 127.11 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Marcin         Obuszyński            100.00 +  416: 281  150
    2    30 Szymon         Dąbrowski             122.71 +  452: 315  173
    3    13 Marek          Reda                  144.02 -  320: 451   94
    4    25 Andrzej        Słapiński             111.74 +  423: 373  162
    5    19 Michał         Makowski              129.14 +  406: 395  179
    6     4 Przemysław     Rybicki               137.99 +  413: 316  188
    7     2 Bartosz        Morawski              151.90 -  383: 432  102
    8    13 Krzysztof      Jaworski              130.67 -  271: 521   81
    9    11 Grzegorz       Łukasik               140.87 -  357: 443   91
   10    17 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 -  328: 369   82
   11    25 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 +  383: 382  179
   12    24 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  354: 335  176
   13    20 Czesław        Grajewski             121.47 -  302: 405   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 13 132.92




	Zbigniew Wietecki 126.13 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Piotr          Ozimek                100.00 +  444: 129  150
    2    15 Marek          Reda                  144.02 -  332: 367   94
    3    34 Kazimierz      Merklejn              154.67 -  283: 413  105
    4    52 Zdzisław       Szota                 109.96 +  363: 280  160
    5    35 Michał         Landowski             100.00 +  421: 335  150
    6    23 Joanna         Ostrowska             114.27 -  297: 321   64
    7    32 Dawid          Pikul                 149.45 -  392: 428   99
    8    32 Dorota         Rudzińska             120.52 -  329: 420   71
    9    38 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 -  278: 421   79
   10    45 Zbigniew       Rybak                 119.93 +  387: 370  170
   11    37 Andrzej        Rechowicz             124.69 -  308: 535   75
   12    51 Mariusz        Rostkowski            105.39 -  315: 362   55
   13    51 Michał         Dreczka               100.00 +  527: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 13 109.38




	Krzysztof Sporczyk 126.13 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Jan            Pawłowski             100.00 -  354: 370   50
    2    42 Sylwia         Łada                  109.68 +  454: 275  160
    3    28 Maria          Pokorska              106.57 -  388: 418   57
    4    32 Katarzyna      Polak                 121.45 -  397: 445   71
    5    42 Laura          Pisula                108.70 +  376: 328  159
    6    34 Marek          Dudkiewicz            130.50 -  213: 614   81
    7    45 Elżbieta       Święcka               111.03 +  487: 333  161
    8    34 Jerzy          Matyasik              122.94 +  414: 314  173
    9    29 Anna           Krynicka              113.95 -  370: 501   64
   10    33 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  436: 376  150
   11    28 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 +  451: 385  182
   12    24 Dominik        Piasecki              127.11 -  335: 354   77
   13    27 Justyna        Górka                 147.08 +  380: 370  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 13 121.69




	Artur Koszel 126.04 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Magdalena      Pokorska              100.00 +  426: 218  150
    2    24 Bogdan         Kozłowski             123.05 +  408: 278  173
    3     5 Krzysztof      Jaworski              130.67 -  242: 399   81
    4    23 Maciej         Sancewicz             130.80 +  338: 326  181
    5    17 Piotr          Broda                 133.52 +  393: 333  184
    6     9 Dominik        Urbacki               149.39 -  378: 387   99
    7    15 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 -  357: 411   81
    8    24 Łukasz         Tuszyński             146.77 +  441: 438  197
    9    15 Tomasz         Zwoliński             145.73 +  373: 349  196
   10     9 Maciej         Czupryniak            140.94 +  583: 357  191
   11    10 Paweł          Zaręba                145.38 +  469: 467  195
   12     6 Robert         Kamiński              136.84 +  393: 314  187
   13     3 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  383: 395   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 13 154.15




	Andrzej Rechowicz 124.69 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Piotr          Potoczek              100.00 +  424: 266  150
    2    26 Natalia        Ogierman              128.16 +  445: 359  178
    3    12 Robert         Kamiński              136.84 -  402: 453   87
    4    18 Piotr          Broda                 133.52 -  376: 493   84
    5    21 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 -  304: 461   88
    6    36 Anna           Arana                 103.12 -  335: 349   53
    7    42 Katarzyna      Polak                 121.45 +  390: 328  171
    8    33 Anna           Krynicka              113.95 -  332: 354   64
    9    39 Michał         Dreczka               100.00 +  406: 306  150
   10    34 Renata         Andracka              116.05 -  295: 462   66
   11    37 Zbigniew       Wietecki              126.13 +  535: 308  176
   12    32 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 -  375: 393   70
   13    36 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  299: 474   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 13 109.38




	Łukasz Baranowski 124.44 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Tomasz         Sehnal                100.00 -  257: 350   50
    2    52 Halina         Mrozek                100.04 -  321: 361   50
    3    48 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  413: 255  154
    4    43 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 -  300: 393   88
    5    47 Anna           Krynicka              113.95 +  433: 228  164
    6    39 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 -  325: 485   60
    7    44 Dorota         Zielińska             122.21 +  546: 343  172
    8    43 Magdalena      Pokorska              100.00 +  446: 350  150
    9    31 Szymon         Dąbrowski             122.71 +  463: 444  173
   10    25 Joanna         Ostrowska             114.27 -  316: 364   64
   11    30 Renata         Andracka              116.05 +  420: 401  166
   12    28 Rafał          Matczak               124.09 -  393: 418   74
   13    28 Marcin         Mroziuk               133.72 +  440: 350  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 13 119.15




	Rafał Matczak 124.09 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  398: 370  150
    2     7 Rafał          Lenartowski           144.22 +  438: 263  194
    3     3 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 +  406: 319  179
    4     2 Grzegorz       Kurowski              139.39 =  407: 407  139
    5     4 Robert         Kamiński              136.84 -  364: 417   87
    6    11 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  315: 396   92
    7    20 Mariusz        Orzeł                 122.48 -  339: 347   72
    8    28 Szymon         Płachta               134.74 -  359: 360   85
    9    36 Joanna         Jewtuch               128.57 +  454: 373  179
   10    28 Marcin         Mroziuk               133.72 -  340: 384   84
   11    35 Dorota         Zielińska             122.21 +  425: 292  172
   12    28 Łukasz         Baranowski            124.44 +  418: 393  174
   13    22 Joanna         Ostrowska             114.27 +  504: 340  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 13 136.23




	Bogdan Kozłowski 123.05 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Witold         Wojnowski             100.00 +  360: 300  150
    2    24 Artur          Koszel                126.04 -  278: 408   76
    3    43 Marek          Dudkiewicz            130.50 -  370: 374   81
    4    38 Joanna         Jewtuch               128.57 -  381: 427   79
    5    53 Mariusz        Rostkowski            105.39 +  348: 269  155
    6    37 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 +  392: 372  179
    7    33 Andrzej        Słapiński             111.74 -  333: 351   62
    8    37 Tomasz         Sehnal                100.00 +  377: 344  150
    9    30 Piotr          Domański              133.45 -  344: 351   83
   10    35 Michał         Derlacki              130.47 -  320: 414   80
   11    38 Agnieszka      Kozak                 105.86 +  342: 336  156
   12    37 Dorota         Zielińska             122.21 +  418: 361  172
   13    34 Jerzy          Matyasik              122.94 +  527: 321  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 13 122.77




	Jerzy Matyasik 122.94 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Adam           Słapiński             104.33 -  307: 473   54
    2    37 Robert         Kuszpit               137.01 +  451: 356  187
    3    42 Piotr          Potoczek              100.00 +  428: 333  150
    4    26 Dariusz        Puton                 139.60 -  287: 367   90
    5    22 Marek          Rogalski              122.84 -  307: 322   73
    6    33 Justyna        Górka                 147.08 -  359: 496   97
    7    51 Jan            Pawłowski             100.00 +  363: 321  150
    8    34 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  314: 414   76
    9    40 Zdzisław       Szota                 109.96 -  295: 384   60
   10    48 Dariusz        Ulatowski             112.42 +  421: 348  162
   11    48 Zbigniew       Rybak                 119.93 +  365: 358  170
   12    34 Joanna         Jewtuch               128.57 +  370: 331  179
   13    34 Bogdan         Kozłowski             123.05 -  321: 527   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 13 117.00




	Marek Rogalski 122.84 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              154.67 +  406: 335  205
    2     6 Adam           Słapiński             104.33 +  467: 285  154
    3    11 Kamil          Kister                142.03 -  361: 385   92
    4    20 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  382: 399   85
    5    22 Jerzy          Matyasik              122.94 +  322: 307  173
    6    29 Jarosław       Olek                  118.57 +  353: 333  169
    7    21 Justyna        Górka                 147.08 +  400: 375  197
    8     5 Przemysław     Rybicki               137.99 +  454: 355  188
    9     4 Miłosz         Wrzałek               144.19 +  418: 409  194
   10     4 Dariusz        Kosz                  151.87 -  311: 557  102
   11     6 Mirosław       Uglik                 146.83 -  260: 455   97
   12    13 Kamil          Górka                 151.87 -  412: 416  102
   13    19 Bartłomiej     Pawlak                113.87 -  319: 369   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 13 140.15




	Szymon Dąbrowski 122.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         152.13 -  432: 439  102
    2    30 Dominik        Piasecki              127.11 -  315: 452   77
    3    45 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  342: 454   50
    4    53 Sylwia         Łada                  109.68 +  368: 347  160
    5    48 Piotr          Potoczek              100.00 +  369: 310  150
    6    48 Marcin         Obuszyński            100.00 +  337: 313  150
    7    30 Maciej         Sancewicz             130.80 +  363: 335  181
    8    25 Michał         Landowski             100.00 -  305: 407   50
    9    31 Łukasz         Baranowski            124.44 -  444: 463   74
   10    41 Marcin         Stachowski            100.42 +  452: 255  150
   11    26 Dorota         Rudzińska             120.52 -  378: 417   71
   12    36 Katarzyna      Ślusarska             118.60 -  360: 487   69
   13    38 Michał         Derlacki              130.47 +  336: 316  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 13 112.62




	Tomasz Lempart 122.67 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              151.90 -  335: 500  102
    2    55 Magdalena      Pokorska              100.00 +  361: 288  150
    3    32 Dorota         Zielińska             122.21 +  353: 345  172
    4    27 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  385: 451   96
    5    34 Joanna         Jewtuch               128.57 +  516: 350  179
    6    26 Natalia        Ogierman              128.16 -  377: 463   78
    7    26 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 +  453: 345  182
    8    22 Agnieszka      Matus                 109.66 -  361: 451   60
    9    25 Katarzyna      Ślusarska             118.60 +  340: 335  169
   10    26 Ireneusz       Moralewicz            128.46 -  329: 424   78
   11    32 Mariusz        Orzeł                 122.48 +  402: 281  172
   12    19 Maciej         Czupryniak            140.94 +  454: 335  191
   13    15 Piotr          Broda                 133.52 +  393: 331  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 13 139.46




	Mariusz Orzeł 122.48 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 151.87 +  435: 345  202
    2    21 Patrycja       Kuszpit               127.26 +  450: 340  177
    3     7 Grzegorz       Święcki               135.71 +  396: 350  186
    4     7 Kamil          Kister                142.03 -  333: 403   92
    5    18 Jarosław       Olek                  118.57 +  407: 300  169
    6    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  272: 368   85
    7    20 Rafał          Matczak               124.09 +  347: 339  174
    8     6 Mirosław       Uglik                 146.83 -  306: 410   97
    9    16 Marek          Dudkiewicz            130.50 -  294: 532   81
   10    27 Rafał          Lenartowski           144.22 -  401: 413   94
   11    32 Tomasz         Lempart               122.67 -  281: 402   73
   12    31 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 -  318: 397   79
   13    42 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  386: 380  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 13 127.62




	Dorota Zielińska 122.21 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Kosz                  151.87 -  331: 357  102
    2    58 Piotr          Ozimek                100.00 +  449: 169  150
    3    32 Tomasz         Lempart               122.67 -  345: 353   73
    4    37 Iza            Kraj                  110.54 +  335: 323  161
    5    27 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 -  354: 373   82
    6    31 Kamil          Górka                 151.87 -  385: 416  102
    7    44 Łukasz         Baranowski            124.44 -  343: 546   74
    8    47 Michał         Dąbrowski             100.00 +  344: 333  150
    9    48 Juliusz        Czupryniak            120.32 +  409: 356  170
   10    40 Sylwia         Łada                  109.68 +  502: 284  160
   11    35 Rafał          Matczak               124.09 -  292: 425   74
   12    37 Bogdan         Kozłowski             123.05 -  361: 418   73
   13    39 Maciej         Pietrasik             103.85 +  373: 356  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 13 117.31




	Czesław Grajewski 121.47 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  285: 415  101
    2    44 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  499: 269  150
    3    30 Jan            Pawłowski             100.00 +  443: 218  150
    4    22 Bartłomiej     Pawlak                113.87 -  343: 426   64
    5    29 Zbigniew       Rybak                 119.93 -  308: 405   70
    6    42 Dorota         Stachowska            120.05 +  394: 391  170
    7    35 Adam           Słapiński             104.33 +  373: 263  154
    8    16 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 -  323: 403   82
    9    35 Maciej         Dąbrowski             103.17 +  388: 294  153
   10    24 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 -  314: 354   81
   11    29 Michał         Derlacki              130.47 +  377: 368  180
   12    25 Dorota         Rudzińska             120.52 +  459: 261  171
   13    20 Dominik        Piasecki              127.11 +  405: 302  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 13 131.00




	Katarzyna Polak 121.45 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 149.45 -  319: 450   99
    2    33 Przemysław     Rybicki               137.99 -  305: 467   88
    3    57 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  429: 195  150
    4    32 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  445: 397  176
    5    20 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 -  284: 461   82
    6    32 Paweł          Zaręba                145.38 -  287: 398   95
    7    42 Andrzej        Rechowicz             124.69 -  328: 390   75
    8    48 Maciej         Pietrasik             103.85 -  350: 394   54
    9    55 Marcin         Obuszyński            100.00 +  431: 208  150
   10    50 Jarosław       Olek                  118.57 -  304: 437   69
   11    53 Juliusz        Czupryniak            120.32 -  355: 412   70
   12    54 Piotr          Ozimek                100.00 +  475: 175  150
   13    48 Agnieszka      Kozak                 105.86 +  469: 368  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 13 108.77




	Dorota Rudzińska 120.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominik        Urbacki               149.39 -  301: 421   99
    2    39 Dariusz        Buławko               100.00 +  423: 341  150
    3    22 Piotr          Domański              133.45 -  328: 340   83
    4    33 Michał         Dreczka               100.00 +  413: 332  150
    5    26 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  416: 365  150
    6    20 Dariusz        Kosz                  151.87 -  370: 391  102
    7    39 Michał         Makowski              129.14 -  453: 455   79
    8    32 Zbigniew       Wietecki              126.13 +  420: 329  176
    9    26 Ireneusz       Moralewicz            128.46 -  341: 397   78
   10    32 Laura          Pisula                108.70 +  456: 335  159
   11    26 Szymon         Dąbrowski             122.71 +  417: 378  173
   12    25 Czesław        Grajewski             121.47 -  261: 459   71
   13    29 Agnieszka      Matus                 109.66 +  368: 360  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 13 125.38




	Monika Gawron-Cieślik 120.36 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 147.08 -  336: 442   97
    2    53 Maciej         Pietrasik             103.85 +  367: 334  154
    3    29 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 +  371: 365  160
    4    24 Dariusz        Ulatowski             112.42 +  375: 356  162
    5    13 Dominik        Urbacki               149.39 -  292: 417   99
    6    28 Kazimierz      Merklejn              154.67 +  394: 319  205
    7    19 Piotr          Broda                 133.52 -  365: 407   84
    8    26 Dawid          Pikul                 149.45 -  383: 395   99
    9    27 Marcin         Mroziuk               133.72 -  342: 354   84
   10    31 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 -  366: 392   79
   11    43 Urszula        Solarska              112.35 +  343: 334  162
   12    32 Andrzej        Rechowicz             124.69 +  393: 375  175
   13    33 Patrycja       Kuszpit               127.26 +  452: 345  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 13 133.62




	Juliusz Czupryniak 120.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Uglik                 146.83 -  384: 412   97
    2    31 Mariusz        Rostkowski            105.39 -  315: 334   55
    3    50 Tomasz         Kaczmarczyk           100.00 -  309: 315   50
    4    54 Marcin         Stachowski            100.42 -  354: 394   50
    5    56 Mirosław       Dejna                 100.00 +  458: 170  150
    6    50 Sylwia         Łada                  109.68 -  351: 386   60
    7    53 Laura          Pisula                108.70 -  321: 533   59
    8    55 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  413: 228  150
    9    48 Dorota         Zielińska             122.21 -  356: 409   72
   10    52 Michał         Dreczka               100.00 -  370: 373   50
   11    53 Katarzyna      Polak                 121.45 +  412: 355  171
   12    52 Michał         Dąbrowski             100.00 +  425: 281  150
   13    47 Maciej         Dąbrowski             103.17 +  521: 272  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 13  97.46




	Dorota Stachowska 120.05 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Tuszyński             146.77 +  381: 349  197
    2    17 Justyna        Górka                 147.08 -  346: 386   97
    3    21 Przemysław     Rybicki               137.99 -  204: 438   88
    4    45 Dariusz        Buławko               100.00 +  465: 424  150
    5    38 Rafał          Lenartowski           144.22 -  272: 436   94
    6    42 Czesław        Grajewski             121.47 -  391: 394   71
    7    43 Sylwia         Buks                  100.00 +  423: 343  150
    8    36 Marianna       Kozłowska             112.54 +  442: 337  163
    9    24 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 -  322: 352   60
   10    30 Michał         Makowski              129.14 -  398: 412   79
   11    39 Witold         Wojnowski             100.00 -  359: 375   50
   12    44 Piotr          Potoczek              100.00 +  402: 311  150
   13    40 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 +  362: 341  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 13 117.77




	Zbigniew Rybak 119.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  330: 375   96
    2    59 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  442: 224  150
    3    36 Andrzej        Słapiński             111.74 -  292: 385   62
    4    51 Maciej         Dąbrowski             103.17 +  390: 331  153
    5    29 Czesław        Grajewski             121.47 +  405: 308  171
    6    22 Rafał          Lenartowski           144.22 -  372: 402   94
    7    25 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 -  328: 416   60
    8    30 Justyna        Górka                 147.08 -  362: 366   97
    9    45 Marcin         Stachowski            100.42 -  326: 350   50
   10    45 Zbigniew       Wietecki              126.13 -  370: 387   76
   11    48 Jerzy          Matyasik              122.94 -  358: 365   73
   12    53 Marcin         Obuszyński            100.00 +  305: 260  150
   13    49 Marianna       Kozłowska             112.54 +  450: 309  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 13 107.31




	Krzysztof Bukowski 118.64 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    42 Urszula        Solarska              112.35 -  337: 471   62
    9    43 Anna           Arana                 103.12 -  310: 368   53
   10    46 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  372: 311  154
   11    41 Piotr          Potoczek              100.00 +  406: 343  150
   12    41 Maciej         Dąbrowski             103.17 +  343: 299  153
   13    32 Katarzyna      Ślusarska             118.60 +  342: 328  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  /  6 123.50




	Marta Bajorek 118.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Zaręba                145.38 +  382: 377  195
    2    16 Grzegorz       Święcki               135.71 -  311: 367   86
    3    33 Sylwia         Buks                  100.00 +  352: 300  150
    4    30 Rafał          Wesołowski            133.15 +  374: 369  183
    5    16 Tomasz         Zwoliński             145.73 +  498: 404  196
    6     6 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  262: 440   89
    7    16 Łukasz         Tuszyński             146.77 +  402: 377  197
    8    10 Stanisław      Rydzik                142.95 +  428: 363  193
    9     7 Dominik        Urbacki               149.39 -  269: 518   99
   10    12 Grzegorz       Łukasik               140.87 +  342: 292  191
   11     9 Robert         Kuszpit               137.01 +  448: 358  187
   12     7 Krzysztof      Jaworski              130.67 -  303: 366   81
   13    11 Robert         Kamiński              136.84 -  284: 472   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 13 148.77




	Katarzyna Ślusarska 118.60 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Lenartowski           144.22 -  306: 472   94
    2    38 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  315: 361   50
    3    58 Agata          Hozakowska            100.00 +  381: 222  150
    4    39 Michał         Derlacki              130.47 +  419: 287  180
    5    36 Maciej         Sancewicz             130.80 +  419: 352  181
    6    24 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 +  402: 268  182
    7    12 Przemysław     Rybicki               137.99 -  334: 539   88
    8    21 Kamil          Górka                 151.87 -  346: 410  102
    9    25 Tomasz         Lempart               122.67 -  335: 340   73
   10    43 Maciej         Dąbrowski             103.17 +  317: 296  153
   11    31 Grzegorz       Święcki               135.71 -  283: 409   86
   12    36 Szymon         Dąbrowski             122.71 +  487: 360  173
   13    32 Krzysztof      Bukowski              118.64 -  328: 342   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 13 121.62




	Jarosław Olek 118.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Miłosz         Wrzałek               144.19 +  391: 377  194
    2    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 -  319: 415   81
    3    27 Michał         Derlacki              130.47 +  336: 303  180
    4    28 Marianna       Kozłowska             112.54 +  339: 273  163
    5    18 Mariusz        Orzeł                 122.48 -  300: 407   72
    6    29 Marek          Rogalski              122.84 -  333: 353   73
    7    36 Michał         Landowski             100.00 -  290: 470   50
    8    40 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  304: 345   50
    9    49 Laura          Pisula                108.70 -  313: 349   59
   10    50 Katarzyna      Polak                 121.45 +  437: 304  171
   11    46 Andrzej        Słapiński             111.74 -  354: 362   62
   12    46 Maciej         Pietrasik             103.85 -  275: 448   54
   13    53 Elżbieta       Święcka               111.03 +  346: 324  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 13 105.38




	Renata Andracka 116.05 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Reda                  144.02 -  358: 385   94
    2    40 Witold         Wojnowski             100.00 +  362: 317  150
    3    23 Stanisław      Rydzik                142.95 -  389: 480   93
    4    40 Agnieszka      Kozak                 105.86 +  501: 479  156
    5    25 Szymon         Płachta               134.74 -  307: 419   85
    6    38 Maria          Pokorska              106.57 +  401: 356  157
    7    28 Robert         Kuszpit               137.01 -  292: 453   87
    8    38 Anna           Arana                 103.12 +  347: 316  153
    9    37 Michał         Makowski              129.14 -  231: 553   79
   10    34 Andrzej        Rechowicz             124.69 +  462: 295  175
   11    30 Łukasz         Baranowski            124.44 -  401: 420   74
   12    40 Magdalena      Pokorska              100.00 +  336: 283  150
   13    30 Ireneusz       Moralewicz            128.46 -  337: 371   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 13 117.77




	Joanna Ostrowska 114.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Stanisław      Rydzik                142.95 -  340: 392   93
    2    48 Piotr          Potoczek              100.00 -  346: 386   50
    3    51 Marcin         Stachowski            100.42 +  418: 266  150
    4    41 Halina         Mrozek                100.04 +  408: 257  150
    5    40 Magdalena      Pokorska              100.00 +  445: 223  150
    6    23 Zbigniew       Wietecki              126.13 +  321: 297  176
    7    10 Mirosław       Uglik                 146.83 -  284: 489   97
    8    23 Rafał          Wesołowski            133.15 +  377: 330  183
    9    17 Paweł          Zaręba                145.38 -  365: 395   95
   10    25 Łukasz         Baranowski            124.44 +  364: 316  174
   11    18 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 -  306: 453   88
   12    26 Marcin         Mroziuk               133.72 +  415: 341  184
   13    22 Rafał          Matczak               124.09 -  340: 504   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 13 128.00




	Anna Krynicka 113.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  317: 392   92
    2    34 Paweł          Zaręba                145.38 -  311: 567   95
    3    56 Mirosław       Dejna                 100.00 +  506: 177  150
    4    35 Natalia        Ogierman              128.16 -  337: 356   78
    5    47 Łukasz         Baranowski            124.44 -  228: 433   74
    6    55 Mariusz        Rostkowski            105.39 +  431: 293  155
    7    52 Marcin         Obuszyński            100.00 +  393: 272  150
    8    33 Andrzej        Rechowicz             124.69 +  354: 332  175
    9    29 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  501: 370  176
   10    23 Rafał          Wesołowski            133.15 -  313: 368   83
   11    27 Justyna        Górka                 147.08 -  277: 502   97
   12    42 Anna           Arana                 103.12 +  406: 302  153
   13    31 Andrzej        Słapiński             111.74 +  446: 387  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 13 126.15




	Bartłomiej Pawlak 113.87 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kamil          Kister                142.03 -  300: 376   92
    2    41 Szymon         Płachta               134.74 +  353: 306  185
    3    41 Adam           Słapiński             104.33 +  434: 261  154
    4    22 Czesław        Grajewski             121.47 +  426: 343  171
    5    11 Mirosław       Uglik                 146.83 +  403: 300  197
    6     7 Mariusz        Skrobosz              151.44 -  261: 461  101
    7    17 Rafał          Lenartowski           144.22 +  509: 350  194
    8     7 Grzegorz       Łukasik               140.87 +  444: 291  191
    9     6 Maciej         Czupryniak            140.94 +  372: 349  191
   10     6 Marek          Reda                  144.02 -  353: 429   94
   11     7 Stanisław      Rydzik                142.95 -  309: 448   93
   12    12 Marek          Dudkiewicz            130.50 -  351: 363   81
   13    19 Marek          Rogalski              122.84 +  369: 319  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 13 147.46




	Marianna Kozłowska 112.54 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Czupryniak            140.94 +  393: 333  191
    2     9 Agnieszka      Kozak                 105.86 +  406: 256  156
    3     8 Grzegorz       Kurowski              139.39 -  385: 488   89
    4    28 Jarosław       Olek                  118.57 -  273: 339   69
    5    28 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 +  458: 357  179
    6    15 Stanisław      Rydzik                142.95 -  331: 385   93
    7    23 Paweł          Zaręba                145.38 -  368: 389   95
    8    36 Dorota         Stachowska            120.05 -  337: 442   70
    9    42 Witold         Wojnowski             100.00 +  381: 330  150
   10    38 Patrycja       Kuszpit               127.26 -  296: 413   77
   11    40 Iza            Kraj                  110.54 -  334: 362   61
   12    47 Urszula        Solarska              112.35 -  288: 320   62
   13    49 Zbigniew       Rybak                 119.93 -  309: 450   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 13 104.77




	Dariusz Ulatowski 112.42 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Łukasik               140.87 +  421: 340  191
    2    28 Tomasz         Sehnal                100.00 +  444: 323  150
    3    15 Irena          Sołdan                137.72 -  328: 467   88
    4    24 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 -  356: 375   70
    5    31 Robert         Kuszpit               137.01 -  307: 373   87
    6    46 Maciej         Dąbrowski             103.17 -  296: 360   53
    7    49 Urszula        Solarska              112.35 -  291: 395   62
    8    46 Zdzisław       Szota                 109.96 -  371: 441   60
    9    51 Maria          Pokorska              106.57 +  407: 319  157
   10    48 Jerzy          Matyasik              122.94 -  348: 421   73
   11    49 Halina         Mrozek                100.04 +  568: 215  150
   12    43 Michał         Dreczka               100.00 +  422: 299  150
   13    37 Joanna         Jewtuch               128.57 +  405: 316  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 13 113.08




	Urszula Solarska 112.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Puton                 139.60 -  230: 390   90
    2    54 Kazimierz      Merklejn              154.67 -  293: 357  105
    3    53 Michał         Landowski             100.00 -  288: 442   50
    4    55 Laura          Pisula                108.70 -  326: 367   59
    5    58 Agata          Hozakowska            100.00 +  395: 228  150
    6    54 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  370: 337  154
    7    49 Dariusz        Ulatowski             112.42 +  395: 291  162
    8    42 Krzysztof      Bukowski              118.64 +  471: 337  169
    9    33 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 -  376: 422   82
   10    37 Zdzisław       Szota                 109.96 -  235: 430   60
   11    43 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 -  334: 343   70
   12    47 Marianna       Kozłowska             112.54 +  320: 288  163
   13    45 Anna           Arana                 103.12 -  287: 368   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 13 105.15




	Andrzej Słapiński 111.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Ireneusz       Moralewicz            128.46 -  321: 349   78
    2    32 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  364: 333  154
    3    36 Zbigniew       Rybak                 119.93 +  385: 292  170
    4    25 Dominik        Piasecki              127.11 -  373: 423   77
    5    33 Justyna        Górka                 147.08 +  463: 456  197
    6    16 Tomasz         Zwoliński             145.73 -  376: 474   96
    7    33 Bogdan         Kozłowski             123.05 +  351: 333  173
    8    18 Marek          Dudkiewicz            130.50 -  249: 355   81
    9    28 Rafał          Wesołowski            133.15 -  387: 428   83
   10    42 Magdalena      Pokorska              100.00 -  277: 375   50
   11    46 Jarosław       Olek                  118.57 +  362: 354  169
   12    33 Michał         Derlacki              130.47 +  476: 258  180
   13    31 Anna           Krynicka              113.95 -  387: 446   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 13 120.92




	Elżbieta Święcka 111.03 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Kurowski              139.39 -  259: 419   89
    2    51 Zdzisław       Szota                 109.96 +  422: 378  160
    3    37 Mirosław       Uglik                 146.83 -  313: 528   97
    4    42 Michał         Landowski             100.00 -  329: 437   50
    5    45 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 -  236: 407   60
    6    53 Maciej         Pietrasik             103.85 +  419: 299  154
    7    45 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  333: 487   76
    8    51 Michał         Dreczka               100.00 -  278: 380   50
    9    52 Agnieszka      Kozak                 105.86 -  279: 384   56
   10    55 Piotr          Ozimek                100.00 +  406: 179  150
   11    56 Mirosław       Dejna                 100.00 +  345: 200  150
   12    49 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  363: 391   50
   13    53 Jarosław       Olek                  118.57 -  324: 346   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 13  93.15




	Iza Kraj 110.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Pietuchowski          139.14 -  293: 526   89
    2    43 Łukasz         Tuszyński             146.77 -  289: 476   97
    3    47 Zdzisław       Szota                 109.96 +  428: 409  160
    4    37 Dorota         Zielińska             122.21 -  323: 335   72
    5    44 Dariusz        Buławko               100.00 -  287: 354   50
    6    51 Agnieszka      Kozak                 105.86 +  334: 330  156
    7    47 Michał         Dreczka               100.00 +  349: 310  150
    8    41 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  431: 316  150
    9    34 Kazimierz      Merklejn              154.67 -  421: 482  105
   10    36 Tomasz         Sehnal                100.00 -  327: 358   50
   11    40 Marianna       Kozłowska             112.54 +  362: 334  163
   12    39 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 +  328: 317  182
   13    35 Sylwia         Łada                  109.68 -  313: 323   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 13 114.15




	Zdzisław Szota 109.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 -  337: 439   88
    2    51 Elżbieta       Święcka               111.03 -  378: 422   61
    3    47 Iza            Kraj                  110.54 -  409: 428   61
    4    52 Zbigniew       Wietecki              126.13 -  280: 363   76
    5    55 Anna           Arana                 103.12 -  282: 381   53
    6    57 Laura          Pisula                108.70 +  357: 250  159
    7    56 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  500: 223  150
    8    46 Dariusz        Ulatowski             112.42 +  441: 371  162
    9    40 Jerzy          Matyasik              122.94 +  384: 295  173
   10    37 Urszula        Solarska              112.35 +  430: 235  162
   11    34 Magdalena      Pokorska              100.00 +  423: 265  150
   12    17 Przemysław     Rybicki               137.99 +  362: 341  188
   13    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 +  444: 434  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 13 128.00




	Jolanta Hoffmann-Derlacka 109.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Przemysław     Rybicki               137.99 +  397: 378  188
    2     8 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 -  407: 445   79
    3    29 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 -  365: 371   70
    4    34 Ireneusz       Moralewicz            128.46 -  320: 396   78
    5    45 Elżbieta       Święcka               111.03 +  407: 236  161
    6    39 Łukasz         Baranowski            124.44 +  485: 325  174
    7    25 Zbigniew       Rybak                 119.93 +  416: 328  170
    8    19 Robert         Kuszpit               137.01 -  372: 501   87
    9    24 Dorota         Stachowska            120.05 +  352: 322  170
   10    21 Michał         Landowski             100.00 +  410: 336  150
   11    19 Natalia        Woźniak               129.67 -  471: 500   80
   12    21 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 -  356: 419   81
   13    25 Maciej         Czupryniak            140.94 -  343: 378   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 13 121.46




	Sylwia Łada 109.68 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Irena          Sołdan                137.72 -  295: 373   88
    2    42 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  275: 454   76
    3    52 Szymon         Płachta               134.74 -  327: 407   85
    4    53 Szymon         Dąbrowski             122.71 -  347: 368   73
    5    57 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  377: 192  150
    6    50 Juliusz        Czupryniak            120.32 +  386: 351  170
    7    46 Joanna         Jewtuch               128.57 -  294: 376   79
    8    52 Dariusz        Buławko               100.00 +  429: 279  150
    9    44 Maciej         Pietrasik             103.85 +  362: 316  154
   10    40 Dorota         Zielińska             122.21 -  284: 502   72
   11    44 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  348: 315  150
   12    38 Tomasz         Sehnal                100.00 +  352: 273  150
   13    35 Iza            Kraj                  110.54 +  323: 313  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 13 119.85




	Agnieszka Matus 109.66 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Robert         Kuszpit               137.01 +  429: 373  187
    2    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  508: 330  150
    3     2 Natalia        Woźniak               129.67 +  327: 326  180
    4     1 Bartosz        Morawski              151.90 -  319: 548  102
    5     6 Przemysław     Rybicki               137.99 -  319: 428   88
    6    17 Mirosław       Uglik                 146.83 -  258: 501   97
    7    31 Piotr          Domański              133.45 +  414: 302  183
    8    22 Tomasz         Lempart               122.67 +  451: 361  173
    9    12 Krzysztof      Usakiewicz            138.49 -  363: 428   88
   10    22 Kamil          Górka                 151.87 -  389: 562  102
   11    36 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  356: 377   85
   12    35 Witold         Wojnowski             100.00 +  292: 270  150
   13    29 Dorota         Rudzińska             120.52 -  360: 368   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 13 127.38




	Laura Pisula 108.70 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Robert         Kamiński              136.84 -  270: 408   87
    2    47 Maria          Pokorska              106.57 -  358: 365   57
    3    55 Maciej         Dąbrowski             103.17 -  358: 366   53
    4    55 Urszula        Solarska              112.35 +  367: 326  162
    5    42 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  328: 376   76
    6    57 Zdzisław       Szota                 109.96 -  250: 357   60
    7    53 Juliusz        Czupryniak            120.32 +  533: 321  170
    8    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  404: 289  150
    9    49 Jarosław       Olek                  118.57 +  349: 313  169
   10    32 Dorota         Rudzińska             120.52 -  335: 456   71
   11    45 Marcin         Stachowski            100.42 +  408: 286  150
   12    30 Michał         Makowski              129.14 -  235: 466   79
   13    43 Witold         Wojnowski             100.00 -  317: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 13 102.62




	Aleksandra Brzeska 107.43 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Święcki               135.71 -  338: 443   86
    2    50 Katarzyna      Bogusławska           105.68 +  426: 317  156
    3    39 Piotr          Broda                 133.52 -  315: 459   84
    4    46 Jan            Pawłowski             100.00 +  445: 295  150
    5    39 Natalia        Ogierman              128.16 -  292: 414   78
    6    30 Michał         Makowski              129.14 +  386: 358  179
    7    27 Tomasz         Sehnal                100.00 +  317: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  /  7 126.14




	Maria Pokorska 106.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  343: 425   85
    2    47 Laura          Pisula                108.70 +  365: 358  159
    3    28 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  418: 388  176
    4    17 Grzegorz       Łukasik               140.87 -  294: 460   91
    5    37 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  311: 368   50
    6    38 Renata         Andracka              116.05 -  356: 401   66
    7    41 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  279: 312   50
    8    50 Michał         Derlacki              130.47 -  337: 423   80
    9    51 Dariusz        Ulatowski             112.42 -  319: 407   62
   10    54 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  318: 288  150
   11    55 Piotr          Ozimek                100.00 +  360: 217  150
   12    48 Dariusz        Buławko               100.00 -  358: 410   50
   13    52 Piotr          Potoczek              100.00 +  378: 371  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 13 101.46




	Agnieszka Kozak 105.86 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Szymon         Płachta               134.74 +  460: 358  185
    2     9 Marianna       Kozłowska             112.54 -  256: 406   63
    3    25 Łukasz         Tuszyński             146.77 -  283: 475   97
    4    40 Renata         Andracka              116.05 -  479: 501   66
    5    46 Adam           Słapiński             104.33 -  292: 374   54
    6    51 Iza            Kraj                  110.54 -  330: 334   61
    7    54 Piotr          Potoczek              100.00 +  399: 337  150
    8    49 Witold         Wojnowski             100.00 -  279: 403   50
    9    52 Elżbieta       Święcka               111.03 +  384: 279  161
   10    44 Sylwia         Buks                  100.00 +  500: 290  150
   11    38 Bogdan         Kozłowski             123.05 -  336: 342   73
   12    45 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  326: 373   54
   13    48 Katarzyna      Polak                 121.45 -  368: 469   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 13  95.00




	Katarzyna Bogusławska 105.68 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marcin         Mroziuk               133.72 -  259: 411   84
    2    50 Aleksandra     Brzeska               107.43 -  317: 426   57
    3    49 Dariusz        Buławko               100.00 -  339: 381   50
    4    58 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  469: 185  150
    5    54 Marcin         Obuszyński            100.00 -  289: 290   50
    6    49 Michał         Dreczka               100.00 -  318: 328   50
    7    58 Piotr          Ozimek                100.00 +  445: 170  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     591  /  7  84.43




	Mariusz Rostkowski 105.39 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Broda                 133.52 -  328: 359   84
    2    31 Juliusz        Czupryniak            120.32 +  334: 315  170
    3    40 Grzegorz       Łukasik               140.87 -  234: 513   91
    4    48 Robert         Kuszpit               137.01 -  250: 378   87
    5    53 Bogdan         Kozłowski             123.05 -  269: 348   73
    6    55 Anna           Krynicka              113.95 -  293: 431   64
    7    55 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  331: 383   54
    8    57 Piotr          Ozimek                100.00 +  417: 209  150
    9    53 Piotr          Potoczek              100.00 -  277: 293   50
   10    56 Mirosław       Dejna                 100.00 +  418: 183  150
   11    50 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 279  150
   12    51 Zbigniew       Wietecki              126.13 +  362: 315  176
   13    46 Magdalena      Pokorska              100.00 -  341: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 13 103.77




	Adam Słapiński 104.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Jerzy          Matyasik              122.94 +  473: 307  173
    2     6 Marek          Rogalski              122.84 -  285: 467   73
    3    41 Bartłomiej     Pawlak                113.87 -  261: 434   64
    4    36 Kamil          Górka                 151.87 -  302: 484  102
    5    46 Agnieszka      Kozak                 105.86 +  374: 292  156
    6    40 Joanna         Jewtuch               128.57 +  340: 287  179
    7    35 Czesław        Grajewski             121.47 -  263: 373   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Krzysztof Zawadzki 104.20 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Piotr          Domański              133.45 -  379: 454   83
    2    32 Andrzej        Słapiński             111.74 -  333: 364   62
    3    48 Łukasz         Baranowski            124.44 -  255: 413   74
    4    56 Mirosław       Dejna                 100.00 +  466: 208  150
    5    49 Halina         Mrozek                100.04 -  293: 322   50
    6    54 Urszula        Solarska              112.35 -  337: 370   62
    7    55 Mariusz        Rostkowski            105.39 +  383: 331  155
    8    54 Marcin         Obuszyński            100.00 +  365: 269  150
    9    41 Tomasz         Sehnal                100.00 -  319: 438   50
   10    46 Krzysztof      Bukowski              118.64 -  311: 372   69
   11    54 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  313: 286  150
   12    45 Agnieszka      Kozak                 105.86 +  373: 326  156
   13    44 Marcin         Stachowski            100.42 -  345: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 13  97.00




	Maciej Pietrasik 103.85 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Rafał          Wesołowski            133.15 -  250: 431   83
    2    53 Monika         Gawron-Cieślik        120.36 -  334: 367   70
    3    46 Robert         Kuszpit               137.01 -  322: 345   87
    4    59 Piotr          Ozimek                100.00 +  526: 165  150
    5    50 Marcin         Stachowski            100.42 -  303: 352   50
    6    53 Elżbieta       Święcka               111.03 -  299: 419   61
    7    57 Agata          Hozakowska            100.00 +  495: 129  150
    8    48 Katarzyna      Polak                 121.45 +  394: 350  171
    9    44 Sylwia         Łada                  109.68 -  316: 362   60
   10    47 Witold         Wojnowski             100.00 -  302: 376   50
   11    51 Jan            Pawłowski             100.00 +  445: 313  150
   12    46 Jarosław       Olek                  118.57 +  448: 275  169
   13    39 Dorota         Zielińska             122.21 -  356: 373   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 13 101.77




	Maciej Dąbrowski 103.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Andrzej        Kwiatkowski           132.42 -  264: 494   82
    2    49 Grzegorz       Łukasik               140.87 -  211: 420   91
    3    55 Laura          Pisula                108.70 +  366: 358  159
    4    51 Zbigniew       Rybak                 119.93 -  331: 390   70
    5    52 Michał         Derlacki              130.47 +  362: 288  180
    6    46 Dariusz        Ulatowski             112.42 +  360: 296  162
    7    38 Grzegorz       Święcki               135.71 +  421: 330  186
    8    27 Rafał          Lenartowski           144.22 -  315: 402   94
    9    35 Czesław        Grajewski             121.47 -  294: 388   71
   10    43 Katarzyna      Ślusarska             118.60 -  296: 317   69
   11    47 Michał         Dreczka               100.00 +  309: 292  150
   12    41 Krzysztof      Bukowski              118.64 -  299: 343   69
   13    47 Juliusz        Czupryniak            120.32 -  272: 521   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 13 111.77




	Anna Arana 103.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 -  344: 413   82
    2    46 Marcin         Obuszyński            100.00 -  298: 305   50
    3    54 Magdalena      Pokorska              100.00 -  289: 406   50
    4    57 Agata          Hozakowska            100.00 +  444: 128  150
    5    55 Zdzisław       Szota                 109.96 +  381: 282  160
    6    36 Andrzej        Rechowicz             124.69 +  349: 335  175
    7    34 Rafał          Wesołowski            133.15 -  312: 479   83
    8    38 Renata         Andracka              116.05 -  316: 347   66
    9    43 Krzysztof      Bukowski              118.64 +  368: 310  169
   10    39 Joanna         Jewtuch               128.57 -  285: 466   79
   11    42 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  331: 311  150
   12    42 Anna           Krynicka              113.95 -  302: 406   64
   13    45 Urszula        Solarska              112.35 +  368: 287  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 13 110.77




	Marcin Stachowski 100.42 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Maciej         Sancewicz             130.80 -  307: 441   81
    2    36 Sylwia         Buks                  100.00 -  266: 404   50
    3    51 Joanna         Ostrowska             114.27 -  266: 418   64
    4    54 Juliusz        Czupryniak            120.32 +  394: 354  170
    5    50 Maciej         Pietrasik             103.85 +  352: 303  154
    6    43 Michał         Landowski             100.00 -  351: 389   50
    7    48 Dariusz        Buławko               100.00 +  383: 316  150
    8    39 Piotr          Domański              133.45 -  386: 471   83
    9    45 Zbigniew       Rybak                 119.93 +  350: 326  170
   10    41 Szymon         Dąbrowski             122.71 -  255: 452   73
   11    45 Laura          Pisula                108.70 -  286: 408   59
   12    50 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  447: 310  150
   13    44 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  361: 345  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 13 108.31




	Halina Mrozek 100.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krzysztof      Jaworski              130.67 -  337: 452   81
    2    52 Łukasz         Baranowski            124.44 +  361: 321  174
    3    31 Miłosz         Wrzałek               144.19 -  296: 549   94
    4    41 Joanna         Ostrowska             114.27 -  257: 408   64
    5    49 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  322: 293  154
    6    45 Dariusz        Buławko               100.00 +  394: 298  150
    7    37 Kazimierz      Merklejn              154.67 -  296: 366  105
    8    44 Grzegorz       Święcki               135.71 -  254: 422   86
    9    47 Michał         Derlacki              130.47 -  327: 501   80
   10    51 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  329: 428   50
   11    49 Dariusz        Ulatowski             112.42 -  215: 568   62
   12    56 Mirosław       Dejna                 100.00 +  407: 199  150
   13    57 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.58 -  374: 451   81
    2    36 Marcin         Stachowski            100.42 +  404: 266  150
    3    33 Marta          Bajorek               118.61 -  300: 352   69
    4    47 Magdalena      Pokorska              100.00 -  332: 391   50
    5    51 Jan            Pawłowski             100.00 -  349: 363   50
    6    52 Piotr          Potoczek              100.00 +  499: 304  150
    7    43 Dorota         Stachowska            120.05 -  343: 423   70
    8    45 Marcin         Mroziuk               133.72 -  294: 535   84
    9    50 Michał         Dąbrowski             100.00 +  361: 322  150
   10    44 Agnieszka      Kozak                 105.86 -  290: 500   56
   11    50 Mariusz        Rostkowski            105.39 -  279: 400   55
   12    55 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  390: 251  150
   13    50 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  339: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 13  97.31




	Dariusz Buławko 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marek          Dudkiewicz            130.50 -  360: 390   81
    2    39 Dorota         Rudzińska             120.52 -  341: 423   71
    3    49 Katarzyna      Bogusławska           105.68 +  381: 339  156
    4    45 Dorota         Stachowska            120.05 -  424: 465   70
    5    44 Iza            Kraj                  110.54 +  354: 287  161
    6    45 Halina         Mrozek                100.04 -  298: 394   50
    7    48 Marcin         Stachowski            100.42 -  316: 383   50
    8    52 Sylwia         Łada                  109.68 -  279: 429   60
    9    54 Jan            Pawłowski             100.00 +  434: 261  150
   10    49 Piotr          Potoczek              100.00 -  339: 370   50
   11    52 Marcin         Obuszyński            100.00 +  422: 219  150
   12    48 Maria          Pokorska              106.57 +  410: 358  157
   13    41 Tomasz         Sehnal                100.00 +  336: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 13 104.31




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Michał         Derlacki              130.47 -  197: 488   80
    2    56 Michał         Dreczka               100.00 -  184: 514   50
    3    56 Anna           Krynicka              113.95 -  177: 506   64
    4    56 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  208: 466   54
    5    56 Juliusz        Czupryniak            120.32 -  170: 458   70
    6    58 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 -  205: 336   50
    7    59 PAUZA
    8    56 Piotr          Potoczek              100.00 -  133: 541   50
    9    56 Piotr          Ozimek                100.00 -  208: 238   50
   10    56 Mariusz        Rostkowski            105.39 -  183: 418   55
   11    56 Elżbieta       Święcka               111.03 -  200: 345   61
   12    56 Halina         Mrozek                100.04 -  199: 407   50
   13    56 Piotr          Ozimek                100.00 =  218: 218  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  / 12  61.17




	Michał Dreczka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Natalia        Woźniak               129.67 -  334: 377   80
    2    56 Mirosław       Dejna                 100.00 +  514: 184  150
    3    20 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  328: 403   50
    4    33 Dorota         Rudzińska             120.52 -  332: 413   71
    5    43 Witold         Wojnowski             100.00 -  333: 347   50
    6    49 Katarzyna      Bogusławska           105.68 +  328: 318  156
    7    47 Iza            Kraj                  110.54 -  310: 349   61
    8    51 Elżbieta       Święcka               111.03 +  380: 278  161
    9    39 Andrzej        Rechowicz             124.69 -  306: 406   75
   10    52 Juliusz        Czupryniak            120.32 +  373: 370  170
   11    47 Maciej         Dąbrowski             103.17 -  292: 309   53
   12    43 Dariusz        Ulatowski             112.42 -  299: 422   62
   13    51 Zbigniew       Wietecki              126.13 -  291: 527   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 13  93.46




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    47 Dorota         Zielińska             122.21 -  333: 344   72
    9    50 Sylwia         Buks                  100.00 -  322: 361   50
   10    53 Jan            Pawłowski             100.00 -  271: 290   50
   11    57 PAUZA
   12    52 Juliusz        Czupryniak            120.32 -  281: 425   70
   13    54 Jan            Pawłowski             100.00 +  341: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     392  /  5  78.40




	Kamila Hoffmann-Derlacka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Michał         Makowski              129.14 -  110: 769   79
    2    59 Zbigniew       Rybak                 119.93 -  224: 442   70
    3    57 Katarzyna      Polak                 121.45 -  195: 429   71
    4    58 Katarzyna      Bogusławska           105.68 -  185: 469   56
    5    57 Sylwia         Łada                  109.68 -  192: 377   60
    6    58 Mirosław       Dejna                 100.00 +  336: 205  150
    7    56 Zdzisław       Szota                 109.96 -  223: 500   60
    8    55 Juliusz        Czupryniak            120.32 -  228: 413   70
    9    57 PAUZA
   10    54 Maria          Pokorska              106.57 -  288: 318   57
   11    54 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  286: 313   54
   12    55 Sylwia         Buks                  100.00 -  251: 390   50
   13    55 Marcin         Obuszyński            100.00 -  283: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  / 12  68.92




	Agata Hozakowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Joanna         Jewtuch               128.57 -  132: 450   79
    2    57 Maciej         Czupryniak            140.94 -  188: 434   91
    3    58 Katarzyna      Ślusarska             118.60 -  222: 381   69
    4    57 Anna           Arana                 103.12 -  128: 444   53
    5    58 Urszula        Solarska              112.35 -  228: 395   62
    6    59 PAUZA
    7    57 Maciej         Pietrasik             103.85 -  129: 495   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     408  /  6  68.00




	Tomasz Kaczmarczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 -  282: 467   79
    2    45 Kamil          Górka                 151.87 -  292: 480  102
    3    50 Juliusz        Czupryniak            120.32 +  315: 309  170
    4    49 Szymon         Płachta               134.74 -    1: 400   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     436  /  4 109.00




	Sylwia Kozłowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Natalia        Ogierman              128.16 -  345: 359   78
    2    44 Czesław        Grajewski             121.47 -  269: 499   71
    3    45 Szymon         Dąbrowski             122.71 +  454: 342  173
    4    50 Marcin         Obuszyński            100.00 +  521: 189  150
    5    26 Dorota         Rudzińska             120.52 -  365: 416   71
    6    35 Ireneusz       Moralewicz            128.46 -  333: 397   78
    7    41 Maria          Pokorska              106.57 +  312: 279  157
    8    40 Jarosław       Olek                  118.57 +  345: 304  169
    9    23 Łukasz         Tuszyński             146.77 -  264: 416   97
   10    33 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  376: 436   76
   11    44 Sylwia         Łada                  109.68 -  315: 348   60
   12    50 Marcin         Stachowski            100.42 -  310: 447   50
   13    50 Sylwia         Buks                  100.00 -  295: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 13  98.46




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Patrycja       Kuszpit               127.26 -  308: 374   77
    2    35 Miłosz         Wrzałek               144.19 -  354: 404   94
    3    53 Urszula        Solarska              112.35 +  442: 288  162
    4    42 Elżbieta       Święcka               111.03 +  437: 329  161
    5    35 Zbigniew       Wietecki              126.13 -  335: 421   76
    6    43 Marcin         Stachowski            100.42 +  389: 351  150
    7    36 Jarosław       Olek                  118.57 +  470: 290  169
    8    25 Szymon         Dąbrowski             122.71 +  407: 305  173
    9    20 Dariusz        Puton                 139.60 -  277: 409   90
   10    21 Jolanta        Hoffmann-Derlacka     109.76 -  336: 410   60
   11    23 Michał         Makowski              129.14 +  366: 348  179
   12    22 Grzegorz       Łukasik               140.87 +  348: 332  191
   13    21 Natalia        Woźniak               129.67 -  277: 386   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 13 127.85




	Marcin Obuszyński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Dominik        Piasecki              127.11 -  281: 416   77
    2    46 Anna           Arana                 103.12 +  305: 298  153
    3    44 Mikołaj        Przybyłowicz          132.12 -  269: 514   82
    4    50 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  189: 521   50
    5    54 Katarzyna      Bogusławska           105.68 +  290: 289  156
    6    48 Szymon         Dąbrowski             122.71 -  313: 337   73
    7    52 Anna           Krynicka              113.95 -  272: 393   64
    8    54 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  269: 365   54
    9    55 Katarzyna      Polak                 121.45 -  208: 431   71
   10    57 PAUZA
   11    52 Dariusz        Buławko               100.00 -  219: 422   50
   12    53 Zbigniew       Rybak                 119.93 -  260: 305   70
   13    55 Kamila         Hoffmann-Derlacka     100.00 +  301: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Zbigniew       Wietecki              126.13 -  129: 444   76
    2    58 Dorota         Zielińska             122.21 -  169: 449   72
    3    59 Witold         Wojnowski             100.00 -  143: 441   50
    4    59 Maciej         Pietrasik             103.85 -  165: 526   54
    5    59 PAUZA
    6    56 Michał         Derlacki              130.47 -  168: 453   80
    7    58 Katarzyna      Bogusławska           105.68 -  170: 445   56
    8    57 Mariusz        Rostkowski            105.39 -  209: 417   55
    9    56 Mirosław       Dejna                 100.00 +  238: 208  150
   10    55 Elżbieta       Święcka               111.03 -  179: 406   61
   11    55 Maria          Pokorska              106.57 -  217: 360   57
   12    54 Katarzyna      Polak                 121.45 -  175: 475   71
   13    56 Mirosław       Dejna                 100.00 =  218: 218  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  / 12  73.50




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  370: 354  176
    2    23 Agnieszka      Matus                 109.66 -  330: 508   60
    3    30 Czesław        Grajewski             121.47 -  218: 443   71
    4    46 Aleksandra     Brzeska               107.43 -  295: 445   57
    5    51 Sylwia         Buks                  100.00 +  363: 349  150
    6    44 Rafał          Wesołowski            133.15 -  228: 404   83
    7    51 Jerzy          Matyasik              122.94 -  321: 363   73
    8    53 Laura          Pisula                108.70 -  289: 404   59
    9    54 Dariusz        Buławko               100.00 -  261: 434   50
   10    53 Michał         Dąbrowski             100.00 +  290: 271  150
   11    51 Maciej         Pietrasik             103.85 -  313: 445   54
   12    57 PAUZA
   13    54 Michał         Dąbrowski             100.00 -  300: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Magdalena Pokorska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Artur          Koszel                126.04 -  218: 426   76
    2    55 Tomasz         Lempart               122.67 -  288: 361   73
    3    54 Anna           Arana                 103.12 +  406: 289  153
    4    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  391: 332  150
    5    40 Joanna         Ostrowska             114.27 -  223: 445   64
    6    47 Grzegorz       Święcki               135.71 -  346: 409   86
    7    50 Michał         Derlacki              130.47 +  397: 345  180
    8    43 Łukasz         Baranowski            124.44 -  350: 446   74
    9    46 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  363: 257  150
   10    42 Andrzej        Słapiński             111.74 +  375: 277  162
   11    34 Zdzisław       Szota                 109.96 -  265: 423   60
   12    40 Renata         Andracka              116.05 -  283: 336   66
   13    46 Mariusz        Rostkowski            105.39 +  350: 341  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 13 111.46




	Piotr Potoczek 100.00 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Andrzej        Rechowicz             124.69 -  266: 424   75
    2    48 Joanna         Ostrowska             114.27 +  386: 346  164
    3    42 Jerzy          Matyasik              122.94 -  333: 428   73
    4    44 Rafał          Lenartowski           144.22 -  293: 437   94
    5    48 Szymon         Dąbrowski             122.71 -  310: 369   73
    6    52 Sylwia         Buks                  100.00 -  304: 499   50
    7    54 Agnieszka      Kozak                 105.86 -  337: 399   56
    8    56 Mirosław       Dejna                 100.00 +  541: 133  150
    9    53 Mariusz        Rostkowski            105.39 +  293: 277  155
   10    49 Dariusz        Buławko               100.00 +  370: 339  150
   11    41 Krzysztof      Bukowski              118.64 -  343: 406   69
   12    44 Dorota         Stachowska            120.05 -  311: 402   70
   13    52 Maria          Pokorska              106.57 -  371: 378   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 13  95.08




	Tomasz Sehnal 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Łukasz         Baranowski            124.44 +  350: 257  174
    2    28 Dariusz        Ulatowski             112.42 -  323: 444   62
    3    38 Maciej         Czupryniak            140.94 +  491: 457  191
    4    11 Michał         Alabrudziński         152.13 -  385: 432  102
    5    32 Ireneusz       Moralewicz            128.46 +  416: 324  178
    6    21 Natalia        Woźniak               129.67 -  355: 367   80
    7    27 Aleksandra     Brzeska               107.43 -  294: 317   57
    8    37 Bogdan         Kozłowski             123.05 -  344: 377   73
    9    41 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  438: 319  154
   10    36 Iza            Kraj                  110.54 +  358: 327  161
   11    24 Przemysław     Rybicki               137.99 -  312: 417   88
   12    38 Sylwia         Łada                  109.68 -  273: 352   60
   13    41 Dariusz        Buławko               100.00 -  317: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 13 110.00




	Łukasz Sobierajski 100.00 Warszawa   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Rafał          Matczak               124.09 -  370: 398   74
    2    38 Katarzyna      Ślusarska             118.60 +  361: 315  169
    3    20 Michał         Dreczka               100.00 +  403: 328  150
    4    15 Mirosław       Uglik                 146.83 -  396: 429   97
    5    37 Maria          Pokorska              106.57 +  368: 311  157
    6    18 Łukasz         Tuszyński             146.77 -  345: 379   97
    7    24 Marek          Dudkiewicz            130.50 -  356: 450   81
    8    41 Iza            Kraj                  110.54 -  316: 431   61
    9    46 Magdalena      Pokorska              100.00 -  257: 363   50
   10    51 Halina         Mrozek                100.04 +  428: 329  150
   11    42 Anna           Arana                 103.12 -  311: 331   53
   12    49 Elżbieta       Święcka               111.03 +  391: 363  161
   13    42 Mariusz        Orzeł                 122.48 -  380: 386   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 13 105.54




	Witold Wojnowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Bogdan         Kozłowski             123.05 -  300: 360   73
    2    40 Renata         Andracka              116.05 -  317: 362   66
    3    59 Piotr          Ozimek                100.00 +  441: 143  150
    4    31 Maciej         Czupryniak            140.94 -  289: 391   91
    5    43 Michał         Dreczka               100.00 +  347: 333  150
    6    41 Maciej         Sancewicz             130.80 -  397: 422   81
    7    40 Mariusz        Sylwestrzuk           128.57 -  287: 461   79
    8    49 Agnieszka      Kozak                 105.86 +  403: 279  156
    9    42 Marianna       Kozłowska             112.54 -  330: 381   63
   10    47 Maciej         Pietrasik             103.85 +  376: 302  154
   11    39 Dorota         Stachowska            120.05 +  375: 359  170
   12    35 Agnieszka      Matus                 109.66 -  270: 292   60
   13    43 Laura          Pisula                108.70 +  338: 317  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 13 111.69


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Warszawy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Rogalski              335: 406
   2 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         432: 439
   3 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Lempart               500: 335
   4 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Górka                 435: 345
   5 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Zielińska             357: 331
   6 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Skrobosz              285: 415
   7 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Polak                 450: 319
   8 Dorota         Rudzińska            - Dominik        Urbacki               301: 421
   9 Justyna        Górka                - Monika         Gawron-Cieślik        442: 336
  10 Juliusz        Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 384: 412
  11 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Stachowska            349: 381
  12 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Zwoliński             330: 375
  13 Paweł          Zaręba               - Marta          Bajorek               377: 382
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Lenartowski           306: 472
  15 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Olek                  377: 391
  16 Renata         Andracka             - Marek          Reda                  358: 385
  17 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             392: 340
  18 Anna           Krynicka             - Mariusz        Wrześniewski          317: 392
  19 Kamil          Kister               - Bartłomiej     Pawlak                376: 300
  20 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Czupryniak            393: 333
  21 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Ulatowski             340: 421
  22 Urszula        Solarska             - Dariusz        Puton                 230: 390
  23 Grzegorz       Kurowski             - Elżbieta       Święcka               419: 259
  24 Iza            Kraj                 - Piotr          Pietuchowski          293: 526
  25 Krzysztof      Usakiewicz           - Zdzisław       Szota                 439: 337
  26 Jolanta        Hoffmann-Derlacka    - Przemysław     Rybicki               397: 378
  27 Irena          Sołdan               - Sylwia         Łada                  373: 295
  28 Agnieszka      Matus                - Robert         Kuszpit               429: 373
  29 Robert         Kamiński             - Laura          Pisula                408: 270
  30 Aleksandra     Brzeska              - Grzegorz       Święcki               338: 443
  31 Małgorzata     Deszczyńska          - Maria          Pokorska              425: 343
  32 Agnieszka      Kozak                - Szymon         Płachta               460: 358
  33 Marcin         Mroziuk              - Katarzyna      Bogusławska           411: 259
  34 Mariusz        Rostkowski           - Piotr          Broda                 328: 359
  35 Piotr          Domański             - Krzysztof      Zawadzki              454: 379
  36 Maciej         Pietrasik            - Rafał          Wesołowski            250: 431
  37 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             494: 264
  38 Anna           Arana                - Mikołaj        Przybyłowicz          344: 413
  39 Maciej         Sancewicz            - Marcin         Stachowski            441: 307
  40 Halina         Mrozek               - Krzysztof      Jaworski              337: 452
  41 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Sylwia         Buks                  451: 374
  42 Dariusz        Buławko              - Marek          Dudkiewicz            360: 390
  43 Michał         Derlacki             - Mirosław       Dejna                 488: 197
  44 Michał         Dreczka              - Natalia        Woźniak               334: 377
  45 Michał         Makowski             - Kamila         Hoffmann-Derlacka     769: 110
  46 Agata          Hozakowska           - Joanna         Jewtuch               132: 450
  47 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Kaczmarczyk           467: 282
  48 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Słapiński             349: 321
  49 Natalia        Ogierman             - Sylwia         Kozłowska             359: 345
  50 Michał         Landowski            - Patrycja       Kuszpit               308: 374
  51 Dominik        Piasecki             - Marcin         Obuszyński            416: 281
  52 Piotr          Ozimek               - Zbigniew       Wietecki              129: 444
  53 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Pawłowski             354: 370
  54 Magdalena      Pokorska             - Artur          Koszel                218: 426
  55 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Potoczek              424: 266
  56 Tomasz         Sehnal               - Łukasz         Baranowski            350: 257
  57 Rafał          Matczak              - Łukasz         Sobierajski           398: 370
  58 Witold         Wojnowski            - Bogdan         Kozłowski             300: 360
  59 Adam           Słapiński            - Jerzy          Matyasik              473: 307


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              465: 356
   2 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Pietuchowski          338: 444
   3 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Morawski              357: 407
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Marcin         Mroziuk               416: 425
   5 Michał         Derlacki             - Robert         Kamiński              322: 346
   6 Marek          Rogalski             - Adam           Słapiński             467: 285
   7 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Matczak               263: 438
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jolanta        Hoffmann-Derlacka     445: 407
   9 Agnieszka      Kozak                - Marianna       Kozłowska             256: 406
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Domański              391: 390
  11 Krzysztof      Jaworski             - Stanisław      Rydzik                452: 444
  12 Jarosław       Olek                 - Michał, Piotr  Waszkiewicz           319: 415
  13 Dariusz        Puton                - Joanna         Jewtuch               360: 325
  14 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 362: 435
  15 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Reda                  332: 367
  16 Grzegorz       Święcki              - Marta          Bajorek               367: 311
  17 Dorota         Stachowska           - Justyna        Górka                 346: 386
  18 Natalia        Woźniak              - Maciej         Sancewicz             461: 388
  19 Krzysztof      Usakiewicz           - Kamil          Kister                308: 387
  20 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         464: 414
  21 Patrycja       Kuszpit              - Mariusz        Orzeł                 340: 450
  22 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                315: 367
  23 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Matus                 330: 508
  24 Bogdan         Kozłowski            - Artur          Koszel                278: 408
  25 Piotr          Broda                - Małgorzata     Deszczyńska           306: 345
  26 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Ogierman              445: 359
  27 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Kosz                  454: 334
  28 Dariusz        Ulatowski            - Tomasz         Sehnal                444: 323
  29 Grzegorz       Kurowski             - Ireneusz       Moralewicz            463: 384
  30 Dominik        Piasecki             - Szymon         Dąbrowski             452: 315
  31 Mariusz        Rostkowski           - Juliusz        Czupryniak            334: 315
  32 Andrzej        Słapiński            - Krzysztof      Zawadzki              364: 333
  33 Katarzyna      Polak                - Przemysław     Rybicki               305: 467
  34 Paweł          Zaręba               - Anna           Krynicka              567: 311
  35 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Landowski             404: 354
  36 Marcin         Stachowski           - Sylwia         Buks                  266: 404
  37 Jerzy          Matyasik             - Robert         Kuszpit               451: 356
  38 Łukasz         Sobierajski          - Katarzyna      Ślusarska             361: 315
  39 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Buławko               423: 341
  40 Renata         Andracka             - Witold         Wojnowski             362: 317
  41 Bartłomiej     Pawlak               - Szymon         Płachta               353: 306
  42 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Sporczyk              275: 454
  43 Iza            Kraj                 - Łukasz         Tuszyński             289: 476
  44 Sylwia         Kozłowska            - Czesław        Grajewski             269: 499
  45 Kamil          Górka                - Tomasz         Kaczmarczyk           480: 292
  46 Marcin         Obuszyński           - Anna           Arana                 305: 298
  47 Maria          Pokorska             - Laura          Pisula                365: 358
  48 Piotr          Potoczek             - Joanna         Ostrowska             386: 346
  49 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Łukasik               211: 420
  50 Katarzyna      Bogusławska          - Aleksandra     Brzeska               317: 426
  51 Elżbieta       Święcka              - Zdzisław       Szota                 422: 378
  52 Łukasz         Baranowski           - Halina         Mrozek                321: 361
  53 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Pietrasik             367: 334
  54 Urszula        Solarska             - Kazimierz      Merklejn              293: 357
  55 Tomasz         Lempart              - Magdalena      Pokorska              361: 288
  56 Mirosław       Dejna                - Michał         Dreczka               184: 514
  57 Maciej         Czupryniak           - Agata          Hozakowska            434: 188
  58 Dorota         Zielińska            - Piotr          Ozimek                449: 169
  59 Kamila         Hoffmann-Derlacka    - Zbigniew       Rybak                 224: 442


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             390: 346
   2 Agnieszka      Matus                - Natalia        Woźniak               327: 326
   3 Rafał          Matczak              - Mariusz        Sylwestrzuk           406: 319
   4 Marcin         Mroziuk              - Bartosz        Morawski              299: 500
   5 Artur          Koszel               - Krzysztof      Jaworski              242: 399
   6 Justyna        Górka                - Dawid          Pikul                 324: 357
   7 Grzegorz       Święcki              - Mariusz        Orzeł                 350: 396
   8 Marianna       Kozłowska            - Grzegorz       Kurowski              385: 488
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Skrobosz              496: 426
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Dominik        Urbacki               318: 457
  11 Marek          Rogalski             - Kamil          Kister                361: 385
  12 Robert         Kamiński             - Andrzej        Rechowicz             453: 402
  13 Marek          Reda                 - Dominik        Piasecki              451: 320
  14 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dariusz        Puton                 417: 310
  15 Irena          Sołdan               - Dariusz        Ulatowski             467: 328
  16 Michał         Makowski             - Krzysztof      Usakiewicz            357: 348
  17 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Zaręba                437: 373
  18 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Kwiatkowski           356: 442
  19 Michał         Alabrudziński        - Ireneusz       Moralewicz            476: 318
  20 Michał         Dreczka              - Łukasz         Sobierajski           328: 403
  21 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Stachowska            438: 204
  22 Piotr          Domański             - Dorota         Rudzińska             340: 328
  23 Stanisław      Rydzik               - Renata         Andracka              480: 389
  24 Natalia        Ogierman             - Maciej         Sancewicz             305: 384
  25 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Kozak                 475: 283
  26 Patrycja       Kuszpit              - Kamil          Górka                 406: 307
  27 Jarosław       Olek                 - Michał         Derlacki              336: 303
  28 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Sporczyk              418: 388
  29 Monika         Gawron-Cieślik       - Jolanta        Hoffmann-Derlacka     371: 365
  30 Czesław        Grajewski            - Jan            Pawłowski             443: 218
  31 Halina         Mrozek               - Miłosz         Wrzałek               296: 549
  32 Tomasz         Lempart              - Dorota         Zielińska             353: 345
  33 Marta          Bajorek              - Sylwia         Buks                  352: 300
  34 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              413: 283
  35 Joanna         Jewtuch              - Dariusz        Kosz                  340: 473
  36 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Słapiński             292: 385
  37 Mirosław       Uglik                - Elżbieta       Święcka               528: 313
  38 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Sehnal                457: 491
  39 Piotr          Broda                - Aleksandra     Brzeska               459: 315
  40 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Rostkowski            513: 234
  41 Adam           Słapiński            - Bartłomiej     Pawlak                261: 434
  42 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Potoczek              428: 333
  43 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Dudkiewicz            370: 374
  44 Marcin         Obuszyński           - Mikołaj        Przybyłowicz          269: 514
  45 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Kozłowska             342: 454
  46 Robert         Kuszpit              - Maciej         Pietrasik             345: 322
  47 Zdzisław       Szota                - Iza            Kraj                  409: 428
  48 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Baranowski            255: 413
  49 Katarzyna      Bogusławska          - Dariusz        Buławko               339: 381
  50 Tomasz         Kaczmarczyk          - Juliusz        Czupryniak            315: 309
  51 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Stachowski            418: 266
  52 Szymon         Płachta              - Sylwia         Łada                  407: 327
  53 Michał         Landowski            - Urszula        Solarska              442: 288
  54 Anna           Arana                - Magdalena      Pokorska              289: 406
  55 Laura          Pisula               - Maciej         Dąbrowski             358: 366
  56 Anna           Krynicka             - Mirosław       Dejna                 506: 177
  57 Kamila         Hoffmann-Derlacka    - Katarzyna      Polak                 195: 429
  58 Agata          Hozakowska           - Katarzyna      Ślusarska             222: 381
  59 Piotr          Ozimek               - Witold         Wojnowski             143: 441


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Matus                 548: 319
   2 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kurowski              407: 407
   3 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 473: 328
   4 Dominik        Urbacki              - Irena          Sołdan                336: 457
   5 Krzysztof      Jaworski             - Robert         Kamiński              375: 473
   6 Marek          Reda                 - Michał, Piotr  Waszkiewicz           375: 368
   7 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Kister                333: 403
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Makowski              412: 310
   9 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Kwiatkowski           398: 352
  10 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               309: 424
  11 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Sehnal                432: 385
  12 Grzegorz       Święcki              - Stanisław      Rydzik                351: 489
  13 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 445: 395
  14 Marcin         Mroziuk              - Łukasz         Tuszyński             319: 350
  15 Łukasz         Sobierajski          - Mirosław       Uglik                 396: 429
  16 Przemysław     Rybicki              - Marek          Dudkiewicz            487: 347
  17 Maria          Pokorska             - Grzegorz       Łukasik               294: 460
  18 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Broda                 376: 493
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Patrycja       Kuszpit               318: 322
  20 Marek          Rogalski             - Małgorzata     Deszczyńska           382: 399
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz      Merklejn              341: 457
  22 Bartłomiej     Pawlak               - Czesław        Grajewski             426: 343
  23 Maciej         Sancewicz            - Artur          Koszel                326: 338
  24 Dariusz        Ulatowski            - Monika         Gawron-Cieślik        356: 375
  25 Andrzej        Słapiński            - Dominik        Piasecki              373: 423
  26 Dariusz        Puton                - Jerzy          Matyasik              367: 287
  27 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Lempart               451: 385
  28 Marianna       Kozłowska            - Jarosław       Olek                  273: 339
  29 Piotr          Domański             - Paweł          Zaręba                363: 308
  30 Marta          Bajorek              - Rafał          Wesołowski            374: 369
  31 Witold         Wojnowski            - Maciej         Czupryniak            289: 391
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Polak                 397: 445
  33 Michał         Dreczka              - Dorota         Rudzińska             332: 413
  34 Ireneusz       Moralewicz           - Jolanta        Hoffmann-Derlacka     396: 320
  35 Anna           Krynicka             - Natalia        Ogierman              337: 356
  36 Kamil          Górka                - Adam           Słapiński             484: 302
  37 Dorota         Zielińska            - Iza            Kraj                  335: 323
  38 Joanna         Jewtuch              - Bogdan         Kozłowski             427: 381
  39 Katarzyna      Ślusarska            - Michał         Derlacki              419: 287
  40 Renata         Andracka             - Agnieszka      Kozak                 501: 479
  41 Joanna         Ostrowska            - Halina         Mrozek                408: 257
  42 Elżbieta       Święcka              - Michał         Landowski             329: 437
  43 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Usakiewicz            300: 393
  44 Piotr          Potoczek             - Rafał          Lenartowski           293: 437
  45 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Buławko               465: 424
  46 Aleksandra     Brzeska              - Jan            Pawłowski             445: 295
  47 Sylwia         Buks                 - Magdalena      Pokorska              332: 391
  48 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Rostkowski            378: 250
  49 Tomasz         Kaczmarczyk          - Szymon         Płachta                 1: 400
  50 Sylwia         Kozłowska            - Marcin         Obuszyński            521: 189
  51 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 331: 390
  52 Zbigniew       Wietecki             - Zdzisław       Szota                 363: 280
  53 Sylwia         Łada                 - Szymon         Dąbrowski             347: 368
  54 Juliusz        Czupryniak           - Marcin         Stachowski            354: 394
  55 Laura          Pisula               - Urszula        Solarska              367: 326
  56 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 466: 208
  57 Agata          Hozakowska           - Anna           Arana                 128: 444
  58 Katarzyna      Bogusławska          - Kamila         Hoffmann-Derlacka     469: 185
  59 Maciej         Pietrasik            - Piotr          Ozimek                526: 165


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              389: 490
   2 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          493: 333
   3 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Wrześniewski          380: 369
   4 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               417: 364
   5 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                293: 355
   6 Agnieszka      Matus                - Przemysław     Rybicki               319: 428
   7 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         354: 371
   8 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               379: 454
   9 Mariusz        Skrobosz             - Natalia        Woźniak               406: 313
  10 Grzegorz       Łukasik              - Piotr          Domański              461: 425
  11 Bartłomiej     Pawlak               - Mirosław       Uglik                 403: 300
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Jaworski              424: 424
  13 Dominik        Urbacki              - Monika         Gawron-Cieślik        417: 292
  14 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Patrycja       Kuszpit               418: 304
  15 Dariusz        Puton                - Łukasz         Tuszyński             388: 347
  16 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Bajorek               404: 498
  17 Artur          Koszel               - Piotr          Broda                 393: 333
  18 Jarosław       Olek                 - Mariusz        Orzeł                 300: 407
  19 Michał         Makowski             - Dominik        Piasecki              395: 406
  20 Katarzyna      Polak                - Andrzej        Kwiatkowski           284: 461
  21 Krzysztof      Usakiewicz           - Andrzej        Rechowicz             461: 304
  22 Jerzy          Matyasik             - Marek          Rogalski              307: 322
  23 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  401: 497
  24 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Czupryniak            307: 491
  25 Szymon         Płachta              - Renata         Andracka              419: 307
  26 Sylwia         Kozłowska            - Dorota         Rudzińska             365: 416
  27 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dorota         Zielińska             373: 354
  28 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             357: 458
  29 Zbigniew       Rybak                - Czesław        Grajewski             405: 308
  30 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Mroziuk               322: 483
  31 Robert         Kuszpit              - Dariusz        Ulatowski             373: 307
  32 Tomasz         Sehnal               - Ireneusz       Moralewicz            416: 324
  33 Andrzej        Słapiński            - Justyna        Górka                 463: 456
  34 Tomasz         Lempart              - Joanna         Jewtuch               516: 350
  35 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Landowski             421: 335
  36 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Sancewicz             419: 352
  37 Łukasz         Sobierajski          - Maria          Pokorska              368: 311
  38 Dorota         Stachowska           - Rafał          Lenartowski           272: 436
  39 Aleksandra     Brzeska              - Natalia        Ogierman              292: 414
  40 Magdalena      Pokorska             - Joanna         Ostrowska             223: 445
  41 Paweł          Zaręba               - Grzegorz       Święcki               381: 337
  42 Krzysztof      Sporczyk             - Laura          Pisula                376: 328
  43 Witold         Wojnowski            - Michał         Dreczka               347: 333
  44 Dariusz        Buławko              - Iza            Kraj                  354: 287
  45 Jolanta        Hoffmann-Derlacka    - Elżbieta       Święcka               407: 236
  46 Agnieszka      Kozak                - Adam           Słapiński             292: 374
  47 Łukasz         Baranowski           - Anna           Krynicka              433: 228
  48 Piotr          Potoczek             - Szymon         Dąbrowski             310: 369
  49 Krzysztof      Zawadzki             - Halina         Mrozek                293: 322
  50 Marcin         Stachowski           - Maciej         Pietrasik             352: 303
  51 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Buks                  363: 349
  52 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Derlacki              362: 288
  53 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Rostkowski            348: 269
  54 Marcin         Obuszyński           - Katarzyna      Bogusławska           290: 289
  55 Zdzisław       Szota                - Anna           Arana                 282: 381
  56 Mirosław       Dejna                - Juliusz        Czupryniak            170: 458
  57 Kamila         Hoffmann-Derlacka    - Sylwia         Łada                  192: 377
  58 Urszula        Solarska             - Agata          Hozakowska            395: 228
  59 Piotr          Ozimek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Irena          Sołdan                378: 445
   2 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kurowski              426: 401
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Kister                443: 335
   4 Przemysław     Rybicki              - Dominik        Piasecki              316: 413
   5 Grzegorz       Łukasik              - Marek          Reda                  457: 319
   6 Marta          Bajorek              - Piotr          Pietuchowski          262: 440
   7 Mariusz        Skrobosz             - Bartłomiej     Pawlak                461: 261
   8 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Puton                 391: 399
   9 Artur          Koszel               - Dominik        Urbacki               378: 387
  10 Krzysztof      Jaworski             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           446: 347
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Matczak               396: 315
  12 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Deszczyńska           272: 368
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 380: 369
  14 Maciej         Czupryniak           - Marcin         Mroziuk               465: 310
  15 Stanisław      Rydzik               - Marianna       Kozłowska             385: 331
  16 Andrzej        Słapiński            - Tomasz         Zwoliński             376: 474
  17 Mirosław       Uglik                - Agnieszka      Matus                 501: 258
  18 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Sobierajski           379: 345
  19 Szymon         Płachta              - Piotr          Domański              351: 330
  20 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Rudzińska             391: 370
  21 Natalia        Woźniak              - Tomasz         Sehnal                367: 355
  22 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Rybak                 402: 372
  23 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Wietecki              321: 297
  24 Katarzyna      Ślusarska            - Mikołaj        Przybyłowicz          402: 268
  25 Piotr          Broda                - Robert         Kuszpit               355: 347
  26 Natalia        Ogierman             - Tomasz         Lempart               463: 377
  27 Patrycja       Kuszpit              - Krzysztof      Usakiewicz            420: 366
  28 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              394: 319
  29 Marek          Rogalski             - Jarosław       Olek                  353: 333
  30 Michał         Makowski             - Aleksandra     Brzeska               358: 386
  31 Dorota         Zielińska            - Kamil          Górka                 385: 416
  32 Katarzyna      Polak                - Paweł          Zaręba                287: 398
  33 Justyna        Górka                - Jerzy          Matyasik              496: 359
  34 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              614: 213
  35 Ireneusz       Moralewicz           - Sylwia         Kozłowska             397: 333
  36 Anna           Arana                - Andrzej        Rechowicz             349: 335
  37 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           392: 372
  38 Renata         Andracka             - Maria          Pokorska              401: 356
  39 Jolanta        Hoffmann-Derlacka    - Łukasz         Baranowski            485: 325
  40 Joanna         Jewtuch              - Adam           Słapiński             287: 340
  41 Maciej         Sancewicz            - Witold         Wojnowski             422: 397
  42 Czesław        Grajewski            - Dorota         Stachowska            394: 391
  43 Michał         Landowski            - Marcin         Stachowski            389: 351
  44 Jan            Pawłowski            - Rafał          Wesołowski            228: 404
  45 Halina         Mrozek               - Dariusz        Buławko               394: 298
  46 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Dąbrowski             296: 360
  47 Magdalena      Pokorska             - Grzegorz       Święcki               346: 409
  48 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Obuszyński            337: 313
  49 Katarzyna      Bogusławska          - Michał         Dreczka               318: 328
  50 Sylwia         Łada                 - Juliusz        Czupryniak            386: 351
  51 Iza            Kraj                 - Agnieszka      Kozak                 334: 330
  52 Sylwia         Buks                 - Piotr          Potoczek              499: 304
  53 Elżbieta       Święcka              - Maciej         Pietrasik             419: 299
  54 Krzysztof      Zawadzki             - Urszula        Solarska              337: 370
  55 Mariusz        Rostkowski           - Anna           Krynicka              293: 431
  56 Michał         Derlacki             - Piotr          Ozimek                453: 168
  57 Laura          Pisula               - Zdzisław       Szota                 250: 357
  58 Mirosław       Dejna                - Kamila         Hoffmann-Derlacka     205: 336
  59 Agata          Hozakowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Robert         Kamiński              400: 411
   2 Dominik        Piasecki             - Bartosz        Morawski              383: 432
   3 Kamil          Kister               - Grzegorz       Łukasik               444: 341
   4 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 464: 378
   5 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              371: 391
   6 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Jaworski              445: 387
   7 Maciej         Czupryniak           - Dominik        Urbacki               415: 402
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Wrześniewski          286: 393
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Reda                  327: 415
  10 Joanna         Ostrowska            - Mirosław       Uglik                 284: 489
  11 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Ogierman              453: 453
  12 Przemysław     Rybicki              - Katarzyna      Ślusarska             539: 334
  13 Natalia        Woźniak              - Tomasz         Zwoliński             351: 335
  14 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                415: 432
  15 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Artur          Koszel                411: 357
  16 Marta          Bajorek              - Łukasz         Tuszyński             402: 377
  17 Rafał          Lenartowski          - Bartłomiej     Pawlak                350: 509
  18 Dariusz        Kosz                 - Patrycja       Kuszpit               557: 422
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Piotr          Broda                 365: 407
  20 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Matczak               347: 339
  21 Justyna        Górka                - Marek          Rogalski              375: 400
  22 Kamil          Górka                - Marcin         Mroziuk               354: 330
  23 Marianna       Kozłowska            - Paweł          Zaręba                368: 389
  24 Łukasz         Sobierajski          - Marek          Dudkiewicz            356: 450
  25 Zbigniew       Rybak                - Jolanta        Hoffmann-Derlacka     328: 416
  26 Tomasz         Lempart              - Mikołaj        Przybyłowicz          453: 345
  27 Tomasz         Sehnal               - Aleksandra     Brzeska               294: 317
  28 Robert         Kuszpit              - Renata         Andracka              453: 292
  29 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Usakiewicz            321: 562
  30 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             363: 335
  31 Agnieszka      Matus                - Piotr          Domański              414: 302
  32 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Wietecki              428: 392
  33 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Słapiński             333: 351
  34 Rafał          Wesołowski           - Anna           Arana                 479: 312
  35 Adam           Słapiński            - Czesław        Grajewski             263: 373
  36 Michał         Landowski            - Jarosław       Olek                  470: 290
  37 Kazimierz      Merklejn             - Halina         Mrozek                366: 296
  38 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Święcki               421: 330
  39 Dorota         Rudzińska            - Michał         Makowski              453: 455
  40 Witold         Wojnowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           287: 461
  41 Maria          Pokorska             - Sylwia         Kozłowska             279: 312
  42 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Polak                 390: 328
  43 Sylwia         Buks                 - Dorota         Stachowska            343: 423
  44 Dorota         Zielińska            - Łukasz         Baranowski            343: 546
  45 Krzysztof      Sporczyk             - Elżbieta       Święcka               487: 333
  46 Joanna         Jewtuch              - Sylwia         Łada                  376: 294
  47 Iza            Kraj                 - Michał         Dreczka               349: 310
  48 Marcin         Stachowski           - Dariusz        Buławko               383: 316
  49 Dariusz        Ulatowski            - Urszula        Solarska              291: 395
  50 Magdalena      Pokorska             - Michał         Derlacki              397: 345
  51 Jerzy          Matyasik             - Jan            Pawłowski             363: 321
  52 Marcin         Obuszyński           - Anna           Krynicka              272: 393
  53 Juliusz        Czupryniak           - Laura          Pisula                321: 533
  54 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Potoczek              399: 337
  55 Mariusz        Rostkowski           - Krzysztof      Zawadzki              331: 383
  56 Zdzisław       Szota                - Kamila         Hoffmann-Derlacka     500: 223
  57 Maciej         Pietrasik            - Agata          Hozakowska            495: 129
  58 Piotr          Ozimek               - Katarzyna      Bogusławska           170: 445
  59 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              329: 312
   2 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          327: 386
   3 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               435: 424
   4 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                403: 426
   5 Marek          Rogalski             - Przemysław     Rybicki               454: 355
   6 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Orzeł                 410: 306
   7 Bartłomiej     Pawlak               - Grzegorz       Łukasik               444: 291
   8 Maciej         Czupryniak           - Natalia        Woźniak               432: 328
   9 Dariusz        Puton                - Dariusz        Kosz                  302: 361
  10 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                428: 363
  11 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         468: 383
  12 Natalia        Ogierman             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           355: 328
  13 Krzysztof      Jaworski             - Dominik        Piasecki              521: 271
  14 Krzysztof      Usakiewicz           - Piotr          Broda                 406: 370
  15 Marek          Reda                 - Małgorzata     Deszczyńska           389: 300
  16 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Kwiatkowski           323: 403
  17 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz      Merklejn              373: 352
  18 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Słapiński             355: 249
  19 Jolanta        Hoffmann-Derlacka    - Robert         Kuszpit               372: 501
  20 Patrycja       Kuszpit              - Paweł          Zaręba                193: 404
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Kamil          Górka                 346: 410
  22 Tomasz         Lempart              - Agnieszka      Matus                 361: 451
  23 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             330: 377
  24 Artur          Koszel               - Łukasz         Tuszyński             441: 438
  25 Michał         Landowski            - Szymon         Dąbrowski             407: 305
  26 Dawid          Pikul                - Monika         Gawron-Cieślik        395: 383
  27 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           315: 402
  28 Rafał          Matczak              - Szymon         Płachta               359: 360
  29 Mikołaj        Przybyłowicz         - Michał         Makowski              429: 324
  30 Zbigniew       Rybak                - Justyna        Górka                 362: 366
  31 Joanna         Jewtuch              - Mariusz        Sylwestrzuk           404: 380
  32 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Rudzińska             329: 420
  33 Anna           Krynicka             - Andrzej        Rechowicz             354: 332
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              414: 314
  35 Maciej         Sancewicz            - Ireneusz       Moralewicz              1: 400
  36 Dorota         Stachowska           - Marianna       Kozłowska             442: 337
  37 Tomasz         Sehnal               - Bogdan         Kozłowski             344: 377
  38 Anna           Arana                - Renata         Andracka              316: 347
  39 Marcin         Stachowski           - Piotr          Domański              386: 471
  40 Jarosław       Olek                 - Sylwia         Kozłowska             304: 345
  41 Iza            Kraj                 - Łukasz         Sobierajski           431: 316
  42 Krzysztof      Bukowski             - Urszula        Solarska              337: 471
  43 Łukasz         Baranowski           - Magdalena      Pokorska              446: 350
  44 Grzegorz       Święcki              - Halina         Mrozek                422: 254
  45 Marcin         Mroziuk              - Sylwia         Buks                  535: 294
  46 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Ulatowski             441: 371
  47 Michał         Dąbrowski            - Dorota         Zielińska             333: 344
  48 Maciej         Pietrasik            - Katarzyna      Polak                 394: 350
  49 Witold         Wojnowski            - Agnieszka      Kozak                 403: 279
  50 Michał         Derlacki             - Maria          Pokorska              423: 337
  51 Michał         Dreczka              - Elżbieta       Święcka               380: 278
  52 Dariusz        Buławko              - Sylwia         Łada                  279: 429
  53 Laura          Pisula               - Jan            Pawłowski             404: 289
  54 Marcin         Obuszyński           - Krzysztof      Zawadzki              269: 365
  55 Kamila         Hoffmann-Derlacka    - Juliusz        Czupryniak            228: 413
  56 Piotr          Potoczek             - Mirosław       Dejna                 541: 133
  57 Mariusz        Rostkowski           - Piotr          Ozimek                417: 209


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Piotr          Pietuchowski          368: 504
   2 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              504: 402
   3 Irena          Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          401: 368
   4 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Rogalski              409: 418
   5 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  379: 422
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Czupryniak            372: 349
   7 Dominik        Urbacki              - Marta          Bajorek               518: 269
   8 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Jaworski              464: 408
   9 Natalia        Ogierman             - Kamil          Kister                316: 443
  10 Dawid          Pikul                - Przemysław     Rybicki               420: 380
  11 Dominik        Piasecki             - Grzegorz       Łukasik               357: 443
  12 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Usakiewicz            363: 428
  13 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                363: 452
  14 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kwiatkowski           486: 380
  15 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Koszel                349: 373
  16 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Orzeł                 532: 294
  17 Paweł          Zaręba               - Joanna         Ostrowska             395: 365
  18 Kamil          Górka                - Natalia        Woźniak               324: 366
  19 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Michał         Alabrudziński         358: 397
  20 Dariusz        Puton                - Michał         Landowski             409: 277
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Robert         Kuszpit               278: 440
  22 Justyna        Górka                - Rafał          Lenartowski           367: 351
  23 Łukasz         Tuszyński            - Sylwia         Kozłowska             416: 264
  24 Dorota         Stachowska           - Jolanta        Hoffmann-Derlacka     322: 352
  25 Tomasz         Lempart              - Katarzyna      Ślusarska             340: 335
  26 Dorota         Rudzińska            - Ireneusz       Moralewicz            341: 397
  27 Marcin         Mroziuk              - Monika         Gawron-Cieślik        354: 342
  28 Andrzej        Słapiński            - Rafał          Wesołowski            387: 428
  29 Anna           Krynicka             - Krzysztof      Sporczyk              501: 370
  30 Piotr          Domański             - Bogdan         Kozłowski             351: 344
  31 Łukasz         Baranowski           - Szymon         Dąbrowski             463: 444
  32 Grzegorz       Święcki              - Patrycja       Kuszpit               431: 343
  33 Urszula        Solarska             - Mikołaj        Przybyłowicz          376: 422
  34 Kazimierz      Merklejn             - Iza            Kraj                  482: 421
  35 Czesław        Grajewski            - Maciej         Dąbrowski             388: 294
  36 Rafał          Matczak              - Joanna         Jewtuch               454: 373
  37 Renata         Andracka             - Michał         Makowski              231: 553
  38 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              421: 278
  39 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Dreczka               406: 306
  40 Zdzisław       Szota                - Jerzy          Matyasik              384: 295
  41 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Sehnal                319: 438
  42 Marianna       Kozłowska            - Witold         Wojnowski             381: 330
  43 Krzysztof      Bukowski             - Anna           Arana                 310: 368
  44 Sylwia         Łada                 - Maciej         Pietrasik             362: 316
  45 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Rybak                 350: 326
  46 Łukasz         Sobierajski          - Magdalena      Pokorska              257: 363
  47 Halina         Mrozek               - Michał         Derlacki              327: 501
  48 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Zielińska             356: 409
  49 Laura          Pisula               - Jarosław       Olek                  349: 313
  50 Michał         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  322: 361
  51 Maria          Pokorska             - Dariusz        Ulatowski             319: 407
  52 Elżbieta       Święcka              - Agnieszka      Kozak                 279: 384
  53 Piotr          Potoczek             - Mariusz        Rostkowski            293: 277
  54 Dariusz        Buławko              - Jan            Pawłowski             434: 261
  55 Katarzyna      Polak                - Marcin         Obuszyński            431: 208
  56 Piotr          Ozimek               - Mirosław       Dejna                 238: 208
  57 Kamila         Hoffmann-Derlacka    - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                368: 343
   2 Bartosz        Morawski             - Robert         Kamiński              401: 295
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dominik        Urbacki               413: 393
   4 Dariusz        Kosz                 - Marek          Rogalski              557: 311
   5 Kamil          Kister               - Mariusz        Skrobosz              346: 441
   6 Marek          Reda                 - Bartłomiej     Pawlak                429: 353
   7 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               335: 432
   8 Mirosław       Uglik                - Szymon         Płachta               435: 293
   9 Artur          Koszel               - Maciej         Czupryniak            583: 357
  10 Dariusz        Puton                - Marek          Dudkiewicz            373: 367
  11 Natalia        Woźniak              - Stanisław      Rydzik                336: 419
  12 Grzegorz       Łukasik              - Marta          Bajorek               292: 342
  13 Krzysztof      Jaworski             - Krzysztof      Usakiewicz            375: 303
  14 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Zaręba                307: 347
  15 Robert         Kuszpit              - Natalia        Ogierman              422: 333
  16 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Broda                 406: 426
  17 Dominik        Piasecki             - Andrzej        Kwiatkowski           328: 369
  18 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Święcki               528: 378
  19 Piotr          Domański             - Justyna        Górka                 361: 304
  20 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Zwoliński             259: 503
  21 Jolanta        Hoffmann-Derlacka    - Michał         Landowski             410: 336
  22 Agnieszka      Matus                - Kamil          Górka                 389: 562
  23 Rafał          Wesołowski           - Anna           Krynicka              368: 313
  24 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Czesław        Grajewski             354: 314
  25 Joanna         Ostrowska            - Łukasz         Baranowski            364: 316
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Lempart               424: 329
  27 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Lenartowski           401: 413
  28 Marcin         Mroziuk              - Rafał          Matczak               384: 340
  29 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              375: 432
  30 Michał         Makowski             - Dorota         Stachowska            412: 398
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Sylwestrzuk           366: 392
  32 Dorota         Rudzińska            - Laura          Pisula                456: 335
  33 Sylwia         Kozłowska            - Krzysztof      Sporczyk              376: 436
  34 Renata         Andracka             - Andrzej        Rechowicz             462: 295
  35 Michał         Derlacki             - Bogdan         Kozłowski             414: 320
  36 Tomasz         Sehnal               - Iza            Kraj                  358: 327
  37 Urszula        Solarska             - Zdzisław       Szota                 235: 430
  38 Patrycja       Kuszpit              - Marianna       Kozłowska             413: 296
  39 Anna           Arana                - Joanna         Jewtuch               285: 466
  40 Dorota         Zielińska            - Sylwia         Łada                  502: 284
  41 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Stachowski            452: 255
  42 Magdalena      Pokorska             - Andrzej        Słapiński             375: 277
  43 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Dąbrowski             317: 296
  44 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Kozak                 290: 500
  45 Zbigniew       Wietecki             - Zbigniew       Rybak                 387: 370
  46 Krzysztof      Bukowski             - Krzysztof      Zawadzki              372: 311
  47 Maciej         Pietrasik            - Witold         Wojnowski             302: 376
  48 Dariusz        Ulatowski            - Jerzy          Matyasik              348: 421
  49 Dariusz        Buławko              - Piotr          Potoczek              339: 370
  50 Katarzyna      Polak                - Jarosław       Olek                  304: 437
  51 Halina         Mrozek               - Łukasz         Sobierajski           329: 428
  52 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Dreczka               370: 373
  53 Michał         Dąbrowski            - Jan            Pawłowski             271: 290
  54 Kamila         Hoffmann-Derlacka    - Maria          Pokorska              288: 318
  55 Elżbieta       Święcka              - Piotr          Ozimek                406: 179
  56 Mirosław       Dejna                - Mariusz        Rostkowski            183: 418
  57 Marcin         Obuszyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Wrześniewski          329: 471
   2 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              364: 476
   3 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kosz                  382: 468
   4 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  438: 349
   5 Robert         Kamiński             - Dominik        Urbacki               463: 395
   6 Marek          Rogalski             - Mirosław       Uglik                 260: 455
   7 Stanisław      Rydzik               - Bartłomiej     Pawlak                448: 309
   8 Kamil          Kister               - Dariusz        Puton                 360: 532
   9 Marta          Bajorek              - Robert         Kuszpit               448: 358
  10 Paweł          Zaręba               - Artur          Koszel                467: 469
  11 Krzysztof      Jaworski             - Łukasz         Tuszyński             360: 356
  12 Maciej         Czupryniak           - Dawid          Pikul                 335: 385
  13 Piotr          Broda                - Marek          Dudkiewicz            324: 367
  14 Kamil          Górka                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           368: 306
  15 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Mroziuk               462: 440
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Domański              340: 469
  17 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Łukasik               399: 370
  18 Krzysztof      Usakiewicz           - Joanna         Ostrowska             453: 306
  19 Jolanta        Hoffmann-Derlacka    - Natalia        Woźniak               471: 500
  20 Kazimierz      Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            386: 367
  21 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            496: 333
  22 Rafał          Lenartowski          - Natalia        Ogierman              365: 421
  23 Michał         Landowski            - Michał         Makowski              366: 348
  24 Tomasz         Sehnal               - Przemysław     Rybicki               312: 417
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dominik        Piasecki              382: 383
  26 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             378: 417
  27 Justyna        Górka                - Anna           Krynicka              502: 277
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Przybyłowicz          451: 385
  29 Czesław        Grajewski            - Michał         Derlacki              377: 368
  30 Łukasz         Baranowski           - Renata         Andracka              420: 401
  31 Grzegorz       Święcki              - Katarzyna      Ślusarska             409: 283
  32 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Lempart               281: 402
  33 Joanna         Jewtuch              - Patrycja       Kuszpit               337: 365
  34 Zdzisław       Szota                - Magdalena      Pokorska              423: 265
  35 Rafał          Matczak              - Dorota         Zielińska             425: 292
  36 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Matus                 377: 356
  37 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Wietecki              535: 308
  38 Agnieszka      Kozak                - Bogdan         Kozłowski             336: 342
  39 Witold         Wojnowski            - Dorota         Stachowska            375: 359
  40 Iza            Kraj                 - Marianna       Kozłowska             362: 334
  41 Piotr          Potoczek             - Krzysztof      Bukowski              343: 406
  42 Łukasz         Sobierajski          - Anna           Arana                 311: 331
  43 Monika         Gawron-Cieślik       - Urszula        Solarska              343: 334
  44 Sylwia         Łada                 - Sylwia         Kozłowska             348: 315
  45 Laura          Pisula               - Marcin         Stachowski            408: 286
  46 Jarosław       Olek                 - Andrzej        Słapiński             354: 362
  47 Michał         Dreczka              - Maciej         Dąbrowski             292: 309
  48 Jerzy          Matyasik             - Zbigniew       Rybak                 365: 358
  49 Dariusz        Ulatowski            - Halina         Mrozek                568: 215
  50 Sylwia         Buks                 - Mariusz        Rostkowski            279: 400
  51 Jan            Pawłowski            - Maciej         Pietrasik             313: 445
  52 Dariusz        Buławko              - Marcin         Obuszyński            422: 219
  53 Juliusz        Czupryniak           - Katarzyna      Polak                 412: 355
  54 Krzysztof      Zawadzki             - Kamila         Hoffmann-Derlacka     313: 286
  55 Piotr          Ozimek               - Maria          Pokorska              217: 360
  56 Mirosław       Dejna                - Elżbieta       Święcka               200: 345
  57 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  367: 415
   2 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          564: 222
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Mirosław       Uglik                 297: 467
   4 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                349: 300
   5 Irena          Sołdan               - Dariusz        Puton                 278: 387
   6 Artur          Koszel               - Robert         Kamiński              393: 314
   7 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Jaworski              303: 366
   8 Piotr          Domański             - Miłosz         Wrzałek               438: 335
   9 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              484: 327
  10 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             479: 346
  11 Krzysztof      Usakiewicz           - Szymon         Płachta               420: 365
  12 Bartłomiej     Pawlak               - Marek          Dudkiewicz            351: 363
  13 Kamil          Górka                - Marek          Rogalski              416: 412
  14 Natalia        Ogierman             - Paweł          Zaręba                357: 401
  15 Natalia        Woźniak              - Kamil          Kister                382: 435
  16 Robert         Kuszpit              - Michał         Alabrudziński         326: 445
  17 Przemysław     Rybicki              - Zdzisław       Szota                 341: 362
  18 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            335: 367
  19 Tomasz         Lempart              - Maciej         Czupryniak            454: 335
  20 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 456: 296
  21 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Jolanta        Hoffmann-Derlacka     419: 356
  22 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Landowski             332: 348
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           326: 458
  24 Dominik        Piasecki             - Krzysztof      Sporczyk              354: 335
  25 Dorota         Rudzińska            - Czesław        Grajewski             261: 459
  26 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Mroziuk               415: 341
  27 Patrycja       Kuszpit              - Rafał          Lenartowski           385: 392
  28 Rafał          Matczak              - Łukasz         Baranowski            418: 393
  29 Grzegorz       Święcki              - Małgorzata     Deszczyńska           491: 291
  30 Michał         Makowski             - Laura          Pisula                466: 235
  31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Orzeł                 397: 318
  32 Andrzej        Rechowicz            - Monika         Gawron-Cieślik        375: 393
  33 Andrzej        Słapiński            - Michał         Derlacki              476: 258
  34 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Jewtuch               370: 331
  35 Agnieszka      Matus                - Witold         Wojnowski             292: 270
  36 Katarzyna      Ślusarska            - Szymon         Dąbrowski             487: 360
  37 Bogdan         Kozłowski            - Dorota         Zielińska             418: 361
  38 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Sehnal                352: 273
  39 Mikołaj        Przybyłowicz         - Iza            Kraj                  317: 328
  40 Magdalena      Pokorska             - Renata         Andracka              283: 336
  41 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Bukowski              299: 343
  42 Anna           Krynicka             - Anna           Arana                 406: 302
  43 Michał         Dreczka              - Dariusz        Ulatowski             299: 422
  44 Dorota         Stachowska           - Piotr          Potoczek              402: 311
  45 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Zawadzki              326: 373
  46 Maciej         Pietrasik            - Jarosław       Olek                  448: 275
  47 Marianna       Kozłowska            - Urszula        Solarska              288: 320
  48 Maria          Pokorska             - Dariusz        Buławko               358: 410
  49 Elżbieta       Święcka              - Łukasz         Sobierajski           363: 391
  50 Sylwia         Kozłowska            - Marcin         Stachowski            310: 447
  51 Mariusz        Rostkowski           - Zbigniew       Wietecki              362: 315
  52 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Dąbrowski             425: 281
  53 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Obuszyński            305: 260
  54 Katarzyna      Polak                - Piotr          Ozimek                475: 175
  55 Sylwia         Buks                 - Kamila         Hoffmann-Derlacka     390: 251
  56 Halina         Mrozek               - Mirosław       Dejna                 407: 199
  57 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              324: 469
   2 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Morawski              342: 418
   3 Artur          Koszel               - Piotr          Pietuchowski          383: 395
   4 Marek          Reda                 - Mariusz        Wrześniewski          430: 358
   5 Krzysztof      Jaworski             - Dariusz        Puton                 341: 450
   6 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               287: 471
   7 Krzysztof      Usakiewicz           - Kamil          Górka                 393: 375
   8 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Kister                361: 540
   9 Paweł          Zaręba               - Dawid          Pikul                 422: 318
  10 Piotr          Domański             - Irena          Sołdan                312: 521
  11 Robert         Kamiński             - Marta          Bajorek               472: 284
  12 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               419: 382
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             388: 344
  14 Robert         Kuszpit              - Grzegorz       Święcki               357: 444
  15 Piotr          Broda                - Tomasz         Lempart               331: 393
  16 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              485: 445
  17 Zdzisław       Szota                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           444: 434
  18 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               350: 405
  19 Bartłomiej     Pawlak               - Marek          Rogalski              369: 319
  20 Dominik        Piasecki             - Czesław        Grajewski             302: 405
  21 Natalia        Woźniak              - Michał         Landowski             386: 277
  22 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Matczak               340: 504
  23 Natalia        Ogierman             - Michał         Makowski              405: 340
  24 Przemysław     Rybicki              - Łukasz         Tuszyński             419: 367
  25 Maciej         Czupryniak           - Jolanta        Hoffmann-Derlacka     378: 343
  26 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Sylwestrzuk           377: 344
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Górka                 380: 370
  28 Marcin         Mroziuk              - Łukasz         Baranowski            350: 440
  29 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Matus                 368: 360
  30 Ireneusz       Moralewicz           - Renata         Andracka              371: 337
  31 Anna           Krynicka             - Andrzej        Słapiński             446: 387
  32 Krzysztof      Bukowski             - Katarzyna      Ślusarska             342: 328
  33 Monika         Gawron-Cieślik       - Patrycja       Kuszpit               452: 345
  34 Bogdan         Kozłowski            - Jerzy          Matyasik              527: 321
  35 Iza            Kraj                 - Sylwia         Łada                  313: 323
  36 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Rechowicz             474: 299
  37 Dariusz        Ulatowski            - Joanna         Jewtuch               405: 316
  38 Michał         Derlacki             - Szymon         Dąbrowski             316: 336
  39 Dorota         Zielińska            - Maciej         Pietrasik             373: 356
  40 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dorota         Stachowska            341: 362
  41 Dariusz        Buławko              - Tomasz         Sehnal                336: 317
  42 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Sobierajski           386: 380
  43 Witold         Wojnowski            - Laura          Pisula                338: 317
  44 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Zawadzki              361: 345
  45 Urszula        Solarska             - Anna           Arana                 287: 368
  46 Mariusz        Rostkowski           - Magdalena      Pokorska              341: 350
  47 Maciej         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            272: 521
  48 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Polak                 368: 469
  49 Zbigniew       Rybak                - Marianna       Kozłowska             450: 309
  50 Sylwia         Kozłowska            - Sylwia         Buks                  295: 339
  51 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Dreczka               527: 291
  52 Piotr          Potoczek             - Maria          Pokorska              371: 378
  53 Jarosław       Olek                 - Elżbieta       Święcka               346: 324
  54 Michał         Dąbrowski            - Jan            Pawłowski             341: 300
  55 Marcin         Obuszyński           - Kamila         Hoffmann-Derlacka     301: 283
  56 Mirosław       Dejna                - Piotr          Ozimek                218: 218
  57 Halina         Mrozek               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 28-04-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   2 Kazimierz Merklejn             Szczecin             153.23  30645  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              152.95  30437  199
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.52  28978  190
   5 Kamil Górka                    Kraków               152.41  30330  199
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.09  29353  193
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             149.75  29650  198
   8 Dawid Pikul                    Poznań               149.69  29190  195
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.65  20053  134
  10 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  12 Marek Reda                     Dębówka              146.92  27914  190
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.36  27370  187
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.59  16889  116
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.49  21823  150
  16 Justyna Górka                  Kraków               145.45  28944  199
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.03  27556  190
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.59  20243  140
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.08  27807  193
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               143.52  28129  196
  21 Krzysztof Obremski             Legnica              143.26  28651  200
  22 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.22  23918  167
  24 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.09  17314  121
  25 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.91  22722  159
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  27 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.57  26945  189
  28 Kamil Kister                   Puławy               142.20  25311  178
  29 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.84  26382  186
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.85  27325  194
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.12  10649   76
  33 Paweł Janaś                    Głogów               139.97  10918   78
  34 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.85  24614  176
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.55  20374  146
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.54  27350  196
  39 Robert Kamiński                Warszawa             139.06  26004  187
  40 Maciej Kuczyński               Gdynia               138.36   6918   50
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.97  17384  126
  42 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  43 Irena Sołdan                   Sopot                137.85  24675  179
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  45 Marek Syczuk                   Warszawa             137.45  18418  134
  46 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.34  24171  176
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.32  25679  187
  48 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  17106  125
  49 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.78  25851  189
  50 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  51 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  135.76  14391  106
  52 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.67  26048  192
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  54 Grzegorz Święcki               Białystok            135.55   8675   64
  55 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.51  13280   98
  56 Szymon Płachta                 Warszawa             135.07  27014  200
  57 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  58 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  59 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  60 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  61 Bogusław Szyszka               Oława                134.79  24801  184
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.68  17912  133
  63 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.24   9128   68
  64 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  65 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.66   8153   61
  66 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.62  18173  136
  67 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  68 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  69 Piotr Broda                    Sandomierz           133.35  26270  197
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.14  26628  200
  71 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.91  18873  142
  73 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  74 Krzysztof Jaworski             Warszawa             132.79  14740  111
  75 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.54  10868   82
  76 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  77 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.39  15887  120
  78 Radosław Jachna                Łódź                 132.19  17581  133
  79 Marek Salamon                  Bytom                132.12  10966   83
  80 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  81 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.49  25247  192
  83 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  85 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.95  25404  194
  86 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  87 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.71  12548   96
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  89 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.52  18925  145
  90 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  91 Janusz Krupiński               Bytom                129.96  20274  156
  92 Sławomir Piotrowski            Deszczno             129.79  11941   92
  93 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.76  15960  123
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  96 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 101 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.50  25058  195
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               128.44   7321   57
 103 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 104 Artur Koszel                   Warszawa             128.31  20658  161
 105 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 106 Krzysztof Gibas                Kraków               127.99  24190  189
 107 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 108 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.75  20440  160
 109 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.36  12354   97
 110 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 111 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 112 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.07  21220  167
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.95  23485  185
 114 Michał Makowski                Marki                126.33   6190   49
 115 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.17  18421  146
 116 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 117 Barbara Obremska               Wrocław              126.16  16149  128
 118 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.07  24961  198
 119 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 120 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 121 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.72  24264  193
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 123 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.27  23801  190
 124 Rafał Matczak                  Milanówek            125.14  18896  151
 125 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 126 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 127 Maciej Perzyński               Piła                 124.65  13587  109
 128 Marek Rogalski                 Warszawa             124.50  16808  135
 129 Szymon Dąbrowski               Warszawa             124.34  22755  183
 130 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 131 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 132 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.92  15118  122
 133 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.89  22672  183
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.74  24129  195
 135 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.62  24725  200
 136 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 137 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.51   9634   78
 138 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.03  18208  148
 139 Magdalena Kublik               Warszawa             122.91  17208  140
 140 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 141 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 142 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.47  23881  195
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 144 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 145 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 146 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 147 Czesław Grajewski              Białystok            122.21  24443  200
 148 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 149 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.90  24137  198
 150 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 151 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 152 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.51  24180  199
 153 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            121.36   5097   42
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.31   8613   71
 155 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 156 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 157 Jakub Błażejewski              Poznań               120.94   8103   67
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 159 Anita Bruska                   Gdynia               120.68  15930  132
 160 Marta Świątkowska              Wrocław              120.58  20017  166
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.45  22886  190
 162 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 163 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 164 Krzysztof Bonda                Białystok            120.25  12987  108
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.12  22822  190
 166 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.08   9486   79
 167 Tomasz Lewiński                Wejherowo            119.96   5758   48
 168 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 169 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 170 Marta Bajorek                  Warszawa             119.81  22645  189
 171 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.73   7184   60
 173 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.19   6317   53
 174 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 175 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.08  23817  200
 176 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            118.90  15576  131
 177 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 178 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 179 Juliusz Czupryniak             Warszawa             118.76  22564  190
 180 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 181 Michał Kolaj                   Ostróda              118.42  12671  107
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.42   4263   36
 183 Adam Janicki                   Wrocław              118.27  21880  185
 184 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.21  15604  132
 185 Stanisław Gasik                Warszawa             118.13   8860   75
 186 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 187 Marcin Ceglarek                Kraków               118.00  10738   91
 188 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.81   6244   53
 189 Jerzy Luter                    Bytom                117.74  17778  151
 190 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 191 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 192 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 193 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.36  19481  166
 194 Teresa Zalewska                Racibórz             116.64  15397  132
 195 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 196 Rafał Stachowski               Police               116.47  11996  103
 197 Renata Andracka                Zwola                116.41  22817  196
 198 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 199 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 200 Paweł Morga                    Warszawa             116.08  12537  108
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             115.89   7417   64
 202 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.84  21083  182
 203 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.70  14925  129
 204 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 205 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.52  13631  118
 206 Paweł Maciejczuk               Białystok            115.43  15467  134
 207 Anna Krynicka                  Warszawa             115.30  13605  118
 208 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.29  20175  175
 209 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 211 Lucyna Śniadach                Rumia                115.05  13116  114
 212 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.95  19082  166
 213 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.85  12289  107
 214 Anna Biegańska                 Białystok            114.55  10768   94
 215 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 216 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 217 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 218 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 219 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 220 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  22570  199
 221 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 222 Michał Garnowski               Pasłęk               113.06   5427   48
 223 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 224 Urszula Solarska               Łódź                 112.61  22409  199
 225 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 226 Dariusz Ulatowski              Tuchola              112.56   6866   61
 227 Agnieszka Matus                Milanówek            112.43   9332   83
 228 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 229 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 230 Marianna Kozłowska             Białystok            111.91  17793  159
 231 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 233 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.56  13499  121
 234 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 235 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 236 Damian Łupiński                Konojady             111.25   4005   36
 237 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 238 Katarzyna Polak                Warszawa             111.16   4113   37
 239 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 240 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.76  15949  144
 241 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 242 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 243 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               110.40  18879  171
 244 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 245 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 246 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.79  20091  183
 247 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 248 Jakub Onoszko                  Gdynia               109.22  11905  109
 249 Aleksandra Brzeska             Piastów              108.72  10981  101
 250 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 251 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.23  12013  111
 253 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 254 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 255 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 256 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              107.58  20762  193
 258 Monika Siemaszko               Lipiany              107.56   5808   54
 259 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  14946  139
 260 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.50  12255  114
 261 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 262 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 263 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 264 Elżbieta Święcka               Białystok            106.29   5208   49
 265 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.16   7113   67
 266 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             105.94  11230  106
 268 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.72   4969   47
 269 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.50  15403  146
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.45  18454  175
 272 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.28   5685   54
 273 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 274 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.88  19823  189
 275 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 276 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.72  16232  155
 277 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 278 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.62   6800   65
 279 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.22  20532  197
 280 Anna Arana                     Warszawa             104.04  11340  109
 281 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 282 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 283 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 284 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 285 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.26  18896  183
 286 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 287 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.03  16018  157
 289 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 290 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 291 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 292 Lidia Żywna                    Gdynia               101.42   9635   95
 293 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.98  18479  183
 294 Halina Mrozek                  Warszawa             100.38  13050  130
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 296 Michał Landowski               Police                98.93  16719  169
 297 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.77  15211  154
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 299 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 300 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 301 Sylwia Buks                    Warszawa              97.52  17261  177
 302 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 303 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 304 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.67   3444   36
 305 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 306 Michał Dąbrowski               Warszawa              94.31   8205   87
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                93.24   6154   66
 308 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 310 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.04   4418   48
 311 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 312 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 313 Paulina Naplocha               Racibórz              91.27  10679  117
 314 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.74  14000  156
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 316 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                89.67  10312  115
 317 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 320 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 321 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 322 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 323 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 324 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            83.15   2827   34
 325 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 326 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 327 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 328 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 329 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 330 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 331 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              60.12  11724  195




Poczekalnia na dzień 28-04-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.93   3049   27
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   6 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.04   2876   25
   7 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            100.96   2524   25
  12 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  15 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  16 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            120.92   2902   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.71   2849   24
  21 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  22 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  23 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  26 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  27 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.50   2724   24
  28 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  31 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.88   2613   24
  32 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  33 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                103.42   2482   24
  34 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  35 Teresa Prystupa                Zajączkowo            91.00   2184   24
  36 Joanna Kozłowska               Gdańsk                88.92   2134   24
  37 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  38 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  39 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  40 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  41 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  42 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  43 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  44 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  45 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  46 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  47 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  48 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  49 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.04   1841   23
  50 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  51 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  52 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  53 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  55 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  56 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  57 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  58 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  59 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  60 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  62 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  63 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  64 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  65 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  66 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  67 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  68 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  69 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  70 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  71 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  72 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  73 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  74 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  75 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  76 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  77 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  78 Adam Słapiński                 Warszawa             107.79   1509   14
  79 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  80 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  81 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  82 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  83 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  84 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  85 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  86 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  87 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  88 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  89 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  90 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  91 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  92 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  93 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  94 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  95 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  96 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  97 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  98 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  99 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 100 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 101 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 103 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 104 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 105 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 106 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 107 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 108 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 109 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 110 Marcela Wołowiec               Gdynia               120.75   1449   12
 111 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 112 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 113 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 114 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 115 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 116 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 117 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 118 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 119 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 120 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                116.75   1401   12
 121 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 122 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 123 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 124 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 125 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 126 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 127 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 129 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.83   1342   12
 130 Lech Boszko                    Gdańsk               111.58   1339   12
 131 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.25   1335   12
 132 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 133 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 134 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 135 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 136 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 137 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 138 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 139 Paulina Mech                   Kraków               108.00   1296   12
 140 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 141 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 142 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 143 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 144 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 145 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 146 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 147 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 148 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 149 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 150 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 151 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 152 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 153 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 154 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 155 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 156 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 157 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 158 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 159 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 160 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 161 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 162 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 163 Zuzanna Cichoń                 Korsze                97.42   1169   12
 164 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 165 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 166 Barbara Boszko                 Gdańsk                96.17   1154   12
 167 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 168 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 169 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 170 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 171 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 172 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 173 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 174 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 175 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 176 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 177 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 178 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 179 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 180 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 181 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 182 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 183 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 184 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 185 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 186 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 187 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 188 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 189 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 190 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 191 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 192 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 193 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 194 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 195 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 196 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 197 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 198 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 199 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 200 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 201 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 202 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 203 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 204 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 205 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 206 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 207 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 208 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 209 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 210 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 211 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 212 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 213 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 214 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 215 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 216 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 217 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 218 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 219 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 220 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 221 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 222 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 223 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 224 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 225 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 226 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 227 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 228 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 229 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 230 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 231 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 232 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 233 Ewa Stypułkowska               Warszawa              75.18    827   11
 234 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 235 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 236 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 237 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 238 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 239 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 240 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 241 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                70.18    772   11
 242 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 243 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 244 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 245 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 246 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 247 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 248 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 249 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 250 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 251 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 252 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 253 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 254 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 255 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 256 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 257 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 258 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 259 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 260 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 261 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 262 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 263 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 264 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 265 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 266 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 267 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 268 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 269 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 270 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 271 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 272 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 273 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 274 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 275 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 276 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 277 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 278 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 279 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 280 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 281 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 282 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 283 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 284 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 286 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 287 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 288 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 289 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 290 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 291 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 292 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 293 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 294 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 295 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 296 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 297 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 298 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 299 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 300 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 301 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 302 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 303 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 304 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 305 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 306 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 307 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 308 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 309 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 310 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 311 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 312 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 313 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 314 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 315 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 316 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 317 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 318 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 319 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 320 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 321 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 322 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 323 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 324 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 325 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 326 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 327 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 328 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 329 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 330 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 331 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 332 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 333 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 334 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 335 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 336 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 337 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 338 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie