Władysławowo 4
września
Władysławowo 4- 5 września VII Mistrzostwa Bałtyku
Warszawa11
września
Warszawa 11-12 września XIV Mistrzostwa Warszawy
Nowe Miasto Lubawskie18
września
Nowe Miasto Lubawskie 18-19 września XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Warszawskie Dywizje11 - 12 września 2010 — XIV Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Mistrzostwa WarszawyWarszawa, 11 - 12 września 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Warszawskie DywizjeAby uatrakcyjnić dotychczasowe turnieje scrabblowe, organizatorzy XIV Mistrzostw Warszawy zaproponowali całkiem nowy system rozgrywek. Wszystkich uczestników podzielono na 6 dywizji, z których najlepsi zdobyli tytuł Mistrza Warszawy w swojej kategorii. Pięć pierwszych grup grało systemem każdy z każdym, a grupa szósta grała tradycyjnym systemem połówkowym.

Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom nagrody rzeczowe, pierwszym trójkom nagrody pieniężne, a tryumfatorom okolicznościowe puchary. Poza nagrodami za udział przyznano również nagrody w dodatkowych klasyfikacjach. W kategorii najdroższy ruch w szóstej dywizji wygrała Anna Niedzielko za słowo OPATKACH (wartość ruchu to 176 punktów). Najlepszym zawodnikiem pierwszego dnia rozgrywek został powracający do gry Michał Waszkiewicz, który jako jedyny z wszystkich uczestników miał komplet zwycięstw. Najlepszą kobietą w szóstej dywizji została Anna Arana. Tomasz Zwoliński wylosował nagrodę spośród osób, które wykonały ruch za "0" pkt.

Nagrodzono również najmłodszych uczestników turnieju z programu "Scrabble w szkole".

Mistrzami Warszawy w swoich dywizjach zostali:
Dywizja Pierwsza — Michał Alabrudziński z Włocławka
Dywizja Druga — Przemysław Herdzina z Krakowa
Dywizja Trzecia — Grzegorz Koczkodon z Ostródy
Dywizja Czwarta — Michał Waszkiewicz z Warszawy
Dywizja Piąta — Jerzy Krzyżewski z Piasutna
Dywizja Szósta — Paweł Zaręba z Warszawy

Wielkie podziękowania dla organizatorów i wszystkich sponsorów za zapewnienie słodkiego poczęstunku w sobotę i pysznego śniadania w niedzielę oraz za wszystkie nagrody.

Organizatorzy proszą wszystkich uczestników o ocenę nowego sposobu rozgrywek i przedstawienia tych opinii na forum PFS lub forum klubu "Macaki".
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Warszawy
XII Mistrzostwa Warszawy
XI Mistrzostwa Warszawy


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 13
- system "dywizyjny" (angielski)
= gracze na podstawie rankingu zostaną przyporządkowani do sześciu dywizji
= dywizje 1-5 będą liczyły po 14 zawodników; dywizja 6 - bez limitu
= dywizje 1-5: system rozgrywek - "każdy z każdym"
= dywizja 6: system rozgrywek - połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)

Dodatkowe informacje odnośnie systemu rozgrywek przy zgłoszeniach
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji systemu
Miejsce rozgrywekCentrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
ul. Podskarbińska 2
03-833 Warszawa
www.cpk.art.pl
mapa
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuscrabble.waw.pl
HarmonogramSobota, 11 września (7 rund)
10:00-10:45 — rejestracja uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:00 — koncert Briana Fentressa (szczegóły niżej)

Niedziela, 12 września (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdKomunikacją miejską (3, 26, 28, 102, 135, 311) do przystanku "Międzyborska"
Wyszukiwarka połączeń i rozkłady jazdy dostępne na stronie jakdojade.pl
mapa
WyżywienieW sobotę słodkie przekąski dla uczestników, w niedzielę rano pyszne kanapki. Przez cały turniej dostępna będzie kawa i herbata

Obiad we własnym zakresie — w okolicy wiele barów i restauracji

Polecamy w najbliższej okolicy:
Kawiarnia Vena (w budynku CPK) — domowe obiady w przystępnych cenach
Knajpa Sami Swoi
Pasta Cafe
Noodle w Pudle
LaBono
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry:
Dom Studenta UW nr 3 — ul. Kickiego 9 (ok. 600 m od miejsca rozgrywek) — pokoje 2 i 3 osobowe — cena 30 zł/osoba — rezerwacja: goscinne.ds3@uw.edu.pl lub (22) 810 09 85 (w godz. 9-15)
Hostel Krokodyl — Czapelska 24 (około 1,5 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 2-8 osobowe — cena od 45 zł/osoba — rezerwacja: formularz lub (22) 810 11 18
Hotel Feliks — Omulewska 24 (około 2 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 1 i 2 osobowe — cena od 159 zł/pokój — rezerwacja: formularz lub (22) 463 63 63 (w godz. 8-18)

Inne noclegi w Warszawie
NagrodyPuchary dla zwycięzców poszczególnych dywizji

Nagrody pieniężne (pula nagród może wzrosnąć):
- 1 dywizja: 300-200-100
- 2 dywizja: 200-100-50
- 3 dywizja: 150-100-50
- 4 dywizja: 100-50-50
- 5 dywizja: 100-50-50
- 6 dywizja: 100-50-50 (nagrody tylko dla graczy z rankingiem kwalifikującym do 6 dywizji — niższym niż 110,20)

Nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników
Nagroda niespodzianka dla najlepszej kobiety
Nagrody niespodzianki w różnych kategoriach
Nagrody książkowe dla najlepszych uczniów grających w 6 dywizji
Nagroda specjalna za ruch za zero punktów (nie strata/wymiana/pas)
Dodatkowe atrakcjeW sobotę o godz. 20:00 (w tym samym budynku w którym odbędzie się turniej) koncert Briana Fentressa.
Dla uczestników turnieju wejście na koncert będzie darmowe (niezbędne wcześniejsze zgłoszenie — do 4.09.2010). Rezerwacji wejściówek można dokonać równocześnie ze zgłoszeniem do turnieju (osoby już zgłoszone proszę o kontakt na maila podanego przy zapisach).
OrganizatorzyWarszawski Klub Scrabblowy "Macaki"
Rafał Wesołowski — 604 684 084 — rwesolowski@gmail.com
SponsorzySalę na turniej udostępnia Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
Centrum Promocji Kultury

Salsa Clasica

Jolanta i Mariusz Sylwestrzuk
Dorota i Dariusz Maciejuk
Robert Kamiński
Marek Reda
Przemek Rybicki
"Macaki" Warszawa


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja I 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              138.48     10.0     5448     2218      593
  2 Michał          Makowski             Warszawa               142.96      8.0     5702     2013      677
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.89      8.0     5472     2013      556
  4 Bartosz         Morawski             Gliwice                144.36      8.0     5253     2012      311
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.33      7.0     4994     1913      -87
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.15      7.0     4988     1914     -193
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.66      7.0     4871     1914     -445
  8 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.44      6.5     5047     1859     -227
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.52      6.0     5325     1806      217
 10 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               140.69      6.0     5190     1815      309
 11 Marcin          Mroziuk              Warszawa               151.05      6.0     4949     1805     -303
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.01      4.5     4845     1659     -765
 13 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.00      4.0     5064     1619     -161
 14 Marek           Reda                 Wołomin                137.50      3.0     4794     1518     -482



 Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja II

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Przemysław      Herdzina             Kraków                 136.26      9.0     5526     1972      883
  2 Mirosław        Uglik                Warszawa               136.53      9.0     5295     1971      511
  3 Filip           Sosin                Warszawa               131.88      8.0     5047     1876      282
  4 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               132.07      8.0     5031     1876       60
  5 Michał          Musielak             Bydgoszcz              135.00      7.0     4898     1773      -41
  6 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         133.19      7.0     4824     1775     -124
  7 Aleksander      Puchalski            Włocławek              130.41      6.0     5099     1678      -70
  8 Irena           Sołdan               Rumia                  130.53      6.0     5092     1677      193
  9 Robert          Kamiński             Warszawa               130.39      6.0     5035     1678      -56
 10 Radosław        Jachna               Łódź                   133.49      6.0     4973     1675     -161
 11 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               135.18      6.0     4873     1673     -307
 12 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.07      6.0     4867     1676     -221
 13 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  131.05      5.0     4695     1577     -197
 14 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         130.79      2.0     4472     1277     -752



 Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja III

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                129.48     10.0     5116     2004      575
  2 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               127.02      9.0     5278     1906      637
  3 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               126.71      9.0     4939     1906      268
  4 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         128.62      8.0     4915     1804      -16
  5 Szymon          Płachta              Warszawa               125.22      7.5     4903     1758       89
  6 Przemysław      Rybicki              Otwock                 129.38      7.0     5266     1704      355
  7 Kamil           Kister               Puławy                 129.27      7.0     4821     1704      -70
  8 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.09      6.5     5113     1653     -119
  9 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       127.08      6.0     4850     1606     -188
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               125.27      5.0     4976     1508      119
 11 Weronika        Rudnicka             Ustka                  126.92      5.0     4871     1506     -364
 12 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                126.37      5.0     4717     1507     -267
 13 Marta           Dobrzańska           Kraków                 125.76      3.0     4723     1307     -506
 14 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                126.88      3.0     4607     1306     -513



Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja IV

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               123.33      9.0     5444     1811      855
  2 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.47      8.0     5117     1713      391
  3 Jarosław        Sobczak              Warszawa               122.71      8.0     4933     1544      564
  4 Dorota          Maciejuk             Warszawa               121.69      8.0     4797     1712      193
  5 Daniel          Janus                Wąchock                117.10      7.5     5049     1500      518
  6 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.03      7.5     4628     1659      271
  7 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.23      7.0     4994     1611      122
  8 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               119.18      7.0     4914     1448      361
  9 Jarosław        Olek                 Warszawa               117.56      6.0     4571     1349      198
 10 Tomasz          Łapka                Opole                  119.44      5.0     4835     1415      -88
 11 Bogusław        Książek              Szczecin               120.25      5.0     4703     1414     -529
 12 Marek           Rogalski             Warszawa               120.46      5.0     4635     1247     -177
 13 Czesław         Grajewski            Choroszcz              117.27      4.0     4603     1150     -348
 14 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.26      4.0     2682      903    -2331



Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja V

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.29     10.0     4638     1648      559
  2 Zdzisław        Szota                Warszawa               116.27      9.5     4860     1592      483
  3 Marcin          Ceglarek             Kraków                 109.38      9.0     4976     1549      605
  4 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 114.65      8.0     5103     1443      872
  5 Radosław        Sowiński             Warszawa               113.05      8.0     4980     1609      416
  6 Danuta          Langiewicz           Ostróda                111.53      8.0     4707     1446      497
  7 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   113.26      7.0     4873     1509      774
  8 Teresa          Zalewska             Racibórz               109.99      6.0     4702     1248      177
  9 Zbigniew        Rybak                Warszawa               110.88      6.0     4526     1247      272
 10 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.43      5.5     4502     1192     -162
 11 Małgorzata      Supińska             Warszawa               112.71      5.0     4654     1145      228
 12 Sławomir        Długosz              Ostróda                110.43      5.0     4516     1148      271
 13 Dorota          Rudzińska            Warszawa               110.40      4.0     4567     1048       83
 14 Piotr           Broda                Sandomierz             114.44      0.0      243      126    -5075



Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja VI

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Zaręba               Warszawa               100.00     10.0     5370     1683     1222
  2 Wojciech        Urbański             Warszawa               106.74     10.0     5102     1672      901
  3 Anna            Arana                Warszawa               107.33      9.0     4734     1574      689
  4 Jan             Mrozowski            Kraków                 100.00      9.0     4730     1595      211
  5 Maria           Pokorska             Warszawa               100.00      8.0     4854     1469      460
  6 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            104.83      8.0     4809     1476       94
  7 Urszula         Solarska             Łódź                   102.77      8.0     4580     1464      116
  8 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      8.0     4551     1470      121
  9 Anna            Niedzielko           Szczecin               108.93      7.0     4883     1358      163
 10 Marta           Ćwiek                Radomsko               100.00      7.0     4683     1367       -3
 11 Anna            Kuc                  Warszawa               100.00      7.0     4431     1380      -43
 12 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      7.0     4250     1333      305
 13 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      6.5     4307     1308     -212
 14 Tomasz          Drewnowski           Warszawa               100.00      6.0     5033     1262      856
 15 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      6.0     4769     1270      -56
 16 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      6.0     4312     1278     -132
 17 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      6.0     4259     1271     -154
 18 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      5.5     4065     1211     -411
 19 Anna            Stambulska           Kraków                 100.00      5.0     4570     1161      269
 20 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.0     4081     1169     -317
 21 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      5.0     3911     1164     -402
 22 Piotr           Gruchacz             Warszawa               100.00      4.0     3532     1059     -385
 23 Renata          Andracka             Zwola                  108.41      4.0     2476      757      168
 24 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      3.0     3691      958     -762
 25 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.0     1998      500     -128
 26 Oskar           Glegoła              Warszawa               100.00      0.0     1396      400    -1776
 27 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      0.0     1115      250     -794
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja I



	Marcin Mroziuk 151.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Jackowski             137.00 +  450: 339  187
    2     1 Marek          Reda                  137.50 +  395: 385  188
    3     1 Michał         Alabrudziński         138.48 -  280: 423   88
    4     1 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  352: 336  191
    5     1 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  432: 434   92
    6     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  398: 427   92
    7     1 Krzysztof      Mówka                 142.89 -  341: 393   93
    8     1 Michał         Makowski              142.96 +  427: 379  193
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          143.33 +  398: 336  193
   10     1 Bartosz        Morawski              144.36 -  290: 499   94
   11     1 Tomasz         Zwoliński             147.01 -  412: 472   97
   12     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 -  343: 517   97
   13     1 Stanisław      Rydzik                149.52 +  431: 312  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 13 138.85




	Stanisław Rydzik 149.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         138.48 -  357: 359   88
    2     2 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  358: 447   91
    3     2 Paweł          Jackowski             137.00 -  417: 475   87
    4     2 Marek          Reda                  137.50 +  425: 408  188
    5     2 Krzysztof      Mówka                 142.89 -  363: 475   93
    6     2 Michał         Makowski              142.96 +  442: 441  193
    7     2 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  598: 365  192
    8     2 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  364: 413   92
    9     2 Bartosz        Morawski              144.36 -  353: 358   94
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          143.33 +  437: 238  193
   11     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 +  436: 369  197
   12     2 Tomasz         Zwoliński             147.01 +  463: 329  197
   13     1 Marcin         Mroziuk               151.05 -  312: 431  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 13 138.92




	Kazimierz.Jr Merklejn 147.44 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Reda                  137.50 +  439: 397  188
    2     3 Paweł          Jackowski             137.00 -  282: 424   87
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          143.33 +  410: 371  193
    4     3 Bartosz        Morawski              144.36 -  416: 484   94
    5     3 Michał         Alabrudziński         138.48 -  310: 444   88
    6     3 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  366: 306  191
    7     3 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  339: 435   92
    8     3 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  368: 353  192
    9     3 Krzysztof      Mówka                 142.89 +  448: 401  193
   10     3 Michał         Makowski              142.96 -  383: 480   93
   11     2 Stanisław      Rydzik                149.52 -  369: 436  100
   12     1 Marcin         Mroziuk               151.05 +  517: 343  201
   13     2 Tomasz         Zwoliński             147.01 =  400: 400  147
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 13 143.00




	Tomasz Zwoliński 147.01 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          143.33 -  329: 446   93
    2     4 Bartosz        Morawski              144.36 -  330: 431   94
    3     4 Marek          Reda                  137.50 -  268: 430   88
    4     4 Paweł          Jackowski             137.00 +  446: 385  187
    5     4 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  371: 418   92
    6     4 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  409: 370  192
    7     4 Michał         Alabrudziński         138.48 +  445: 350  188
    8     4 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  273: 470   91
    9     4 Michał         Makowski              142.96 -  366: 532   93
   10     4 Krzysztof      Mówka                 142.89 -  407: 503   93
   11     1 Marcin         Mroziuk               151.05 +  472: 412  201
   12     2 Stanisław      Rydzik                149.52 -  329: 463  100
   13     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 =  400: 400  147
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 13 127.62




	Bartosz Morawski 144.36 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  486: 294  192
    2     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 +  431: 330  197
    3     5 Mariusz        Skrobosz              142.15 +  379: 360  192
    4     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 +  484: 416  197
    5     5 Marek          Reda                  137.50 -  381: 398   88
    6     5 Paweł          Jackowski             137.00 +  444: 443  187
    7     5 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  334: 367   91
    8     5 Michał         Alabrudziński         138.48 -  371: 439   88
    9     2 Stanisław      Rydzik                149.52 +  358: 353  200
   10     1 Marcin         Mroziuk               151.05 +  499: 290  201
   11     3 Krzysztof      Mówka                 142.89 +  393: 392  193
   12     3 Michał         Makowski              142.96 -  342: 454   93
   13     3 Mariusz        Wrześniewski          143.33 -  351: 406   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 13 154.77




	Mariusz Wrześniewski 143.33 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 +  446: 329  197
    2     5 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  375: 414   92
    3     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 -  371: 410   97
    4     5 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  412: 419   92
    5     6 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  433: 426  191
    6     6 Michał         Alabrudziński         138.48 +  399: 373  188
    7     6 Paweł          Jackowski             137.00 +  437: 380  187
    8     6 Marek          Reda                  137.50 +  429: 295  188
    9     1 Marcin         Mroziuk               151.05 -  336: 398  101
   10     2 Stanisław      Rydzik                149.52 -  238: 437  100
   11     4 Michał         Makowski              142.96 -  300: 474   93
   12     4 Krzysztof      Mówka                 142.89 +  412: 375  193
   13     3 Bartosz        Morawski              144.36 +  406: 351  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1913  / 13 147.15




	Michał Makowski 142.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              142.15 +  470: 312  192
    2     6 Michał         Alabrudziński         138.48 -  459: 557   88
    3     6 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  421: 404  191
    4     6 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  350: 375   92
    5     7 Paweł          Jackowski             137.00 -  346: 438   87
    6     2 Stanisław      Rydzik                149.52 -  441: 442  100
    7     7 Marek          Reda                  137.50 +  461: 337  188
    8     1 Marcin         Mroziuk               151.05 -  379: 427  101
    9     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 +  532: 366  197
   10     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 +  480: 383  197
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          143.33 +  474: 300  193
   12     3 Bartosz        Morawski              144.36 +  454: 342  194
   13     4 Krzysztof      Mówka                 142.89 +  435: 342  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2013  / 13 154.85




	Krzysztof Mówka 142.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  469: 365  191
    2     7 Mariusz        Skrobosz              142.15 +  392: 299  192
    3     7 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  340: 341   92
    4     7 Michał         Alabrudziński         138.48 +  504: 341  188
    5     2 Stanisław      Rydzik                149.52 +  475: 363  200
    6     7 Marek          Reda                  137.50 +  451: 428  188
    7     1 Marcin         Mroziuk               151.05 +  393: 341  201
    8     7 Paweł          Jackowski             137.00 +  435: 343  187
    9     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 -  401: 448   97
   10     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 +  503: 407  197
   11     3 Bartosz        Morawski              144.36 -  392: 393   94
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          143.33 -  375: 412   93
   13     4 Michał         Makowski              142.96 -  342: 435   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2013  / 13 154.85




	Mariusz Skrobosz 142.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Makowski              142.96 -  312: 470   93
    2     7 Krzysztof      Mówka                 142.89 -  299: 392   93
    3     5 Bartosz        Morawski              144.36 -  360: 379   94
    4     5 Mariusz        Wrześniewski          143.33 +  419: 412  193
    5     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 +  418: 371  197
    6     1 Marcin         Mroziuk               151.05 +  427: 398  201
    7     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 +  435: 339  197
    8     2 Stanisław      Rydzik                149.52 +  413: 364  200
    9     5 Paweł          Jackowski             137.00 +  436: 297  187
   10     5 Marek          Reda                  137.50 +  414: 373  188
   11     5 Michał         Alabrudziński         138.48 -  354: 454   88
   12     5 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  353: 452   91
   13     5 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  348: 480   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 13 147.23




	Miłosz Wrzałek 141.66 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              144.36 -  294: 486   94
    2     5 Mariusz        Wrześniewski          143.33 +  414: 375  193
    3     7 Krzysztof      Mówka                 142.89 +  341: 340  193
    4     6 Michał         Makowski              142.96 +  375: 350  193
    5     1 Marcin         Mroziuk               151.05 +  434: 432  201
    6     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 -  370: 409   97
    7     2 Stanisław      Rydzik                149.52 -  365: 598  100
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 -  353: 368   97
    9     6 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  330: 516   91
   10     6 Michał         Alabrudziński         138.48 -  322: 497   88
   11     6 Paweł          Jackowski             137.00 +  372: 314  187
   12     6 Marek          Reda                  137.50 +  421: 283  188
   13     5 Mariusz        Skrobosz              142.15 +  480: 348  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 13 147.23




	Łukasz Tuszyński 140.69 Chłopowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Mówka                 142.89 -  365: 469   93
    2     2 Stanisław      Rydzik                149.52 +  447: 358  200
    3     6 Michał         Makowski              142.96 -  404: 421   93
    4     1 Marcin         Mroziuk               151.05 -  336: 352  101
    5     6 Mariusz        Wrześniewski          143.33 -  426: 433   93
    6     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 -  306: 366   97
    7     5 Bartosz        Morawski              144.36 +  367: 334  194
    8     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 +  470: 273  197
    9     6 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  516: 330  192
   10     7 Paweł          Jackowski             137.00 -  352: 477   87
   11     7 Marek          Reda                  137.50 +  396: 319  188
   12     5 Mariusz        Skrobosz              142.15 +  452: 353  192
   13     6 Michał         Alabrudziński         138.48 -  353: 396   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 13 139.62




	Michał Alabrudziński 138.48 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                149.52 +  359: 357  200
    2     6 Michał         Makowski              142.96 +  557: 459  193
    3     1 Marcin         Mroziuk               151.05 +  423: 280  201
    4     7 Krzysztof      Mówka                 142.89 -  341: 504   93
    5     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 +  444: 310  197
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          143.33 -  373: 399   93
    7     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 -  350: 445   97
    8     5 Bartosz        Morawski              144.36 +  439: 371  194
    9     7 Marek          Reda                  137.50 +  426: 322  188
   10     6 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  497: 322  192
   11     5 Mariusz        Skrobosz              142.15 +  454: 354  192
   12     7 Paweł          Jackowski             137.00 +  389: 379  187
   13     6 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  396: 353  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2218  / 13 170.62




	Marek Reda 137.50 Wołomin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 -  397: 439   97
    2     1 Marcin         Mroziuk               151.05 -  385: 395  101
    3     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 +  430: 268  197
    4     2 Stanisław      Rydzik                149.52 -  408: 425  100
    5     5 Bartosz        Morawski              144.36 +  398: 381  194
    6     7 Krzysztof      Mówka                 142.89 -  428: 451   93
    7     7 Michał         Makowski              142.96 -  337: 461   93
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          143.33 -  295: 429   93
    9     7 Michał         Alabrudziński         138.48 -  322: 426   88
   10     5 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  373: 414   92
   11     7 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  319: 396   91
   12     6 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  283: 421   92
   13     7 Paweł          Jackowski             137.00 +  419: 370  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 13 116.77




	Paweł Jackowski 137.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               151.05 -  339: 450  101
    2     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.44 +  424: 282  197
    3     2 Stanisław      Rydzik                149.52 +  475: 417  200
    4     4 Tomasz         Zwoliński             147.01 -  385: 446   97
    5     7 Michał         Makowski              142.96 +  438: 346  193
    6     5 Bartosz        Morawski              144.36 -  443: 444   94
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          143.33 -  380: 437   93
    8     7 Krzysztof      Mówka                 142.89 -  343: 435   93
    9     5 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  297: 436   92
   10     7 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  477: 352  191
   11     6 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  314: 372   92
   12     7 Michał         Alabrudziński         138.48 -  379: 389   88
   13     7 Marek          Reda                  137.50 -  370: 419   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 13 124.54


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja II



	Mirosław Uglik 136.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Kamiński              130.39 -  358: 426   80
    2     1 Aleksander     Puchalski             130.41 +  432: 362  180
    3     1 Irena          Sołdan                130.53 +  400: 335  181
    4     1 Marek          Charytoniuk           130.79 +  433: 296  181
    5     1 Katarzyna      Sołdan                131.05 +  459: 285  181
    6     1 Filip          Sosin                 131.88 +  438: 354  182
    7     1 Piotr          Pietuchowski          132.07 +  397: 349  182
    8     1 Dariusz        Maciejuk              132.07 -  377: 471   82
    9     1 Robert         Kuszpit               133.19 +  459: 310  183
   10     1 Radosław       Jachna                133.49 +  374: 369  183
   11     1 Michał         Musielak              135.00 -  384: 395   85
   12     1 Grzegorz       Kurowski              135.18 +  483: 326  185
   13     1 Przemysław     Herdzina              136.26 -  301: 506   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 13 151.62




	Przemysław Herdzina 136.26 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Irena          Sołdan                130.53 +  403: 375  181
    2     2 Marek          Charytoniuk           130.79 +  389: 328  181
    3     2 Robert         Kamiński              130.39 +  431: 381  180
    4     2 Aleksander     Puchalski             130.41 +  440: 352  180
    5     2 Piotr          Pietuchowski          132.07 -  326: 372   82
    6     2 Dariusz        Maciejuk              132.07 +  476: 269  182
    7     2 Katarzyna      Sołdan                131.05 -  399: 427   81
    8     2 Filip          Sosin                 131.88 -  352: 356   82
    9     2 Radosław       Jachna                133.49 -  442: 460   83
   10     2 Robert         Kuszpit               133.19 +  454: 374  183
   11     2 Grzegorz       Kurowski              135.18 +  554: 299  185
   12     2 Michał         Musielak              135.00 +  354: 349  185
   13     1 Mirosław       Uglik                 136.53 +  506: 301  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1972  / 13 151.69




	Grzegorz Kurowski 135.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Aleksander     Puchalski             130.41 -  330: 366   80
    2     3 Robert         Kamiński              130.39 -  406: 430   80
    3     3 Robert         Kuszpit               133.19 +  432: 408  183
    4     3 Radosław       Jachna                133.49 +  364: 357  183
    5     3 Irena          Sołdan                130.53 +  423: 383  181
    6     3 Marek          Charytoniuk           130.79 +  386: 369  181
    7     3 Filip          Sosin                 131.88 -  355: 388   82
    8     3 Katarzyna      Sołdan                131.05 +  421: 337  181
    9     3 Piotr          Pietuchowski          132.07 -  341: 390   82
   10     3 Dariusz        Maciejuk              132.07 -  364: 375   82
   11     2 Przemysław     Herdzina              136.26 -  299: 554   86
   12     1 Mirosław       Uglik                 136.53 -  326: 483   87
   13     2 Michał         Musielak              135.00 +  426: 340  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 13 128.69




	Michał Musielak 135.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Kuszpit               133.19 -  358: 388   83
    2     4 Radosław       Jachna                133.49 +  379: 364  183
    3     4 Aleksander     Puchalski             130.41 -  352: 442   80
    4     4 Robert         Kamiński              130.39 +  374: 327  180
    5     4 Filip          Sosin                 131.88 -  417: 510   82
    6     4 Katarzyna      Sołdan                131.05 +  416: 364  181
    7     4 Irena          Sołdan                130.53 +  417: 335  181
    8     4 Marek          Charytoniuk           130.79 +  375: 319  181
    9     4 Dariusz        Maciejuk              132.07 -  313: 383   82
   10     4 Piotr          Pietuchowski          132.07 +  413: 343  182
   11     1 Mirosław       Uglik                 136.53 +  395: 384  187
   12     2 Przemysław     Herdzina              136.26 -  349: 354   86
   13     2 Grzegorz       Kurowski              135.18 -  340: 426   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 13 136.38




	Radosław Jachna 133.49 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Sołdan                131.05 +  371: 338  181
    2     4 Michał         Musielak              135.00 -  364: 379   85
    3     5 Filip          Sosin                 131.88 +  409: 340  182
    4     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 -  357: 364   85
    5     5 Aleksander     Puchalski             130.41 +  422: 347  180
    6     5 Robert         Kamiński              130.39 -  334: 506   80
    7     5 Marek          Charytoniuk           130.79 +  407: 312  181
    8     5 Irena          Sołdan                130.53 -  315: 445   81
    9     2 Przemysław     Herdzina              136.26 +  460: 442  186
   10     1 Mirosław       Uglik                 136.53 -  369: 374   87
   11     3 Piotr          Pietuchowski          132.07 -  326: 510   82
   12     3 Dariusz        Maciejuk              132.07 +  446: 367  182
   13     3 Robert         Kuszpit               133.19 -  393: 410   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 13 128.85




	Robert Kuszpit 133.19 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Musielak              135.00 +  388: 358  185
    2     5 Katarzyna      Sołdan                131.05 +  336: 321  181
    3     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 -  408: 432   85
    4     5 Filip          Sosin                 131.88 -  271: 409   82
    5     6 Marek          Charytoniuk           130.79 +  350: 346  181
    6     6 Irena          Sołdan                130.53 +  398: 327  181
    7     6 Robert         Kamiński              130.39 +  452: 298  180
    8     6 Aleksander     Puchalski             130.41 -  383: 474   80
    9     1 Mirosław       Uglik                 136.53 -  310: 459   87
   10     2 Przemysław     Herdzina              136.26 -  374: 454   86
   11     4 Dariusz        Maciejuk              132.07 -  328: 377   82
   12     4 Piotr          Pietuchowski          132.07 +  416: 300  182
   13     3 Radosław       Jachna                133.49 +  410: 393  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 13 136.54




	Dariusz Maciejuk 132.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Filip          Sosin                 131.88 +  390: 319  182
    2     6 Irena          Sołdan                130.53 +  451: 302  181
    3     6 Marek          Charytoniuk           130.79 +  431: 356  181
    4     6 Katarzyna      Sołdan                131.05 -  337: 489   81
    5     7 Robert         Kamiński              130.39 -  386: 391   80
    6     2 Przemysław     Herdzina              136.26 -  269: 476   86
    7     7 Aleksander     Puchalski             130.41 +  388: 347  180
    8     1 Mirosław       Uglik                 136.53 +  471: 377  187
    9     4 Michał         Musielak              135.00 +  383: 313  185
   10     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 +  375: 364  185
   11     4 Robert         Kuszpit               133.19 +  377: 328  183
   12     3 Radosław       Jachna                133.49 -  367: 446   83
   13     4 Piotr          Pietuchowski          132.07 -  406: 463   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 13 144.31




	Piotr Pietuchowski 132.07 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Charytoniuk           130.79 +  456: 422  181
    2     7 Filip          Sosin                 131.88 +  361: 333  182
    3     7 Katarzyna      Sołdan                131.05 -  349: 383   81
    4     7 Irena          Sołdan                130.53 -  292: 484   81
    5     2 Przemysław     Herdzina              136.26 +  372: 326  186
    6     7 Aleksander     Puchalski             130.41 -  375: 444   80
    7     1 Mirosław       Uglik                 136.53 -  349: 397   87
    8     7 Robert         Kamiński              130.39 -  307: 397   80
    9     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 +  390: 341  185
   10     4 Michał         Musielak              135.00 -  343: 413   85
   11     3 Radosław       Jachna                133.49 +  510: 326  183
   12     4 Robert         Kuszpit               133.19 -  300: 416   83
   13     4 Dariusz        Maciejuk              132.07 +  463: 406  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 13 128.92




	Filip Sosin 131.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Maciejuk              132.07 -  319: 390   82
    2     7 Piotr          Pietuchowski          132.07 -  333: 361   82
    3     5 Radosław       Jachna                133.49 -  340: 409   83
    4     5 Robert         Kuszpit               133.19 +  409: 271  183
    5     4 Michał         Musielak              135.00 +  510: 417  185
    6     1 Mirosław       Uglik                 136.53 -  354: 438   87
    7     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 +  388: 355  185
    8     2 Przemysław     Herdzina              136.26 +  356: 352  186
    9     5 Robert         Kamiński              130.39 +  409: 390  180
   10     5 Aleksander     Puchalski             130.41 -  385: 416   80
   11     5 Irena          Sołdan                130.53 +  438: 360  181
   12     5 Marek          Charytoniuk           130.79 +  460: 292  181
   13     5 Katarzyna      Sołdan                131.05 +  346: 314  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 13 144.31




	Katarzyna Sołdan 131.05 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Radosław       Jachna                133.49 -  338: 371   83
    2     5 Robert         Kuszpit               133.19 -  321: 336   83
    3     7 Piotr          Pietuchowski          132.07 +  383: 349  182
    4     6 Dariusz        Maciejuk              132.07 +  489: 337  182
    5     1 Mirosław       Uglik                 136.53 -  285: 459   87
    6     4 Michał         Musielak              135.00 -  364: 416   85
    7     2 Przemysław     Herdzina              136.26 +  427: 399  186
    8     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 -  337: 421   85
    9     6 Marek          Charytoniuk           130.79 +  402: 311  181
   10     6 Irena          Sołdan                130.53 -  357: 405   81
   11     6 Robert         Kamiński              130.39 -  292: 363   80
   12     6 Aleksander     Puchalski             130.41 +  386: 379  180
   13     5 Filip          Sosin                 131.88 -  314: 346   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 13 121.31




	Marek Charytoniuk 130.79 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Pietuchowski          132.07 -  422: 456   82
    2     2 Przemysław     Herdzina              136.26 -  328: 389   86
    3     6 Dariusz        Maciejuk              132.07 -  356: 431   82
    4     1 Mirosław       Uglik                 136.53 -  296: 433   87
    5     6 Robert         Kuszpit               133.19 -  346: 350   83
    6     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 -  369: 386   85
    7     5 Radosław       Jachna                133.49 -  312: 407   83
    8     4 Michał         Musielak              135.00 -  319: 375   85
    9     6 Katarzyna      Sołdan                131.05 -  311: 402   81
   10     7 Robert         Kamiński              130.39 +  403: 340  180
   11     7 Aleksander     Puchalski             130.41 +  417: 347  180
   12     5 Filip          Sosin                 131.88 -  292: 460   82
   13     6 Irena          Sołdan                130.53 -  301: 448   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 13  98.23




	Irena Sołdan 130.53 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Przemysław     Herdzina              136.26 -  375: 403   86
    2     6 Dariusz        Maciejuk              132.07 -  302: 451   82
    3     1 Mirosław       Uglik                 136.53 -  335: 400   87
    4     7 Piotr          Pietuchowski          132.07 +  484: 292  182
    5     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 -  383: 423   85
    6     6 Robert         Kuszpit               133.19 -  327: 398   83
    7     4 Michał         Musielak              135.00 -  335: 417   85
    8     5 Radosław       Jachna                133.49 +  445: 315  183
    9     7 Aleksander     Puchalski             130.41 +  426: 351  180
   10     6 Katarzyna      Sołdan                131.05 +  405: 357  181
   11     5 Filip          Sosin                 131.88 -  360: 438   82
   12     7 Robert         Kamiński              130.39 +  467: 353  180
   13     6 Marek          Charytoniuk           130.79 +  448: 301  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 13 129.00




	Aleksander Puchalski 130.41 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 +  366: 330  185
    2     1 Mirosław       Uglik                 136.53 -  362: 432   87
    3     4 Michał         Musielak              135.00 +  442: 352  185
    4     2 Przemysław     Herdzina              136.26 -  352: 440   86
    5     5 Radosław       Jachna                133.49 -  347: 422   83
    6     7 Piotr          Pietuchowski          132.07 +  444: 375  182
    7     7 Dariusz        Maciejuk              132.07 -  347: 388   82
    8     6 Robert         Kuszpit               133.19 +  474: 383  183
    9     7 Irena          Sołdan                130.53 -  351: 426   81
   10     5 Filip          Sosin                 131.88 +  416: 385  182
   11     7 Marek          Charytoniuk           130.79 -  347: 417   81
   12     6 Katarzyna      Sołdan                131.05 -  379: 386   81
   13     7 Robert         Kamiński              130.39 +  472: 433  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 13 129.08




	Robert Kamiński 130.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mirosław       Uglik                 136.53 +  426: 358  187
    2     3 Grzegorz       Kurowski              135.18 +  430: 406  185
    3     2 Przemysław     Herdzina              136.26 -  381: 431   86
    4     4 Michał         Musielak              135.00 -  327: 374   85
    5     7 Dariusz        Maciejuk              132.07 +  391: 386  182
    6     5 Radosław       Jachna                133.49 +  506: 334  183
    7     6 Robert         Kuszpit               133.19 -  298: 452   83
    8     7 Piotr          Pietuchowski          132.07 +  397: 307  182
    9     5 Filip          Sosin                 131.88 -  390: 409   82
   10     7 Marek          Charytoniuk           130.79 -  340: 403   81
   11     6 Katarzyna      Sołdan                131.05 +  363: 292  181
   12     7 Irena          Sołdan                130.53 -  353: 467   81
   13     7 Aleksander     Puchalski             130.41 -  433: 472   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 13 129.08


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja III



	Marek Dudkiewicz 130.09 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Płachta               125.22 =  399: 399  125
    2     1 Rafał          Wesołowski            125.27 -  310: 486   75
    3     1 Marta          Dobrzańska            125.76 +  353: 345  176
    4     1 Barbara        Łukaszewicz           126.37 -  371: 498   76
    5     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 +  436: 293  177
    6     1 Krzysztof      Langiewicz            126.88 -  369: 446   77
    7     1 Weronika       Rudnicka              126.92 +  446: 357  177
    8     1 Piotr          Jakubiak              127.02 -  362: 464   77
    9     1 Janusz         Kaczor                127.08 +  432: 292  177
   10     1 Ryszard        Dębski                128.62 +  549: 379  179
   11     1 Kamil          Kister                129.27 -  285: 475   79
   12     1 Przemysław     Rybicki               129.38 +  432: 368  179
   13     1 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  369: 430   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 13 127.15




	Grzegorz Koczkodon 129.48 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Dobrzańska            125.76 -  349: 359   76
    2     2 Barbara        Łukaszewicz           126.37 +  352: 323  176
    3     2 Szymon         Płachta               125.22 -  298: 431   75
    4     2 Rafał          Wesołowski            125.27 +  475: 376  175
    5     2 Weronika       Rudnicka              126.92 +  357: 332  177
    6     2 Piotr          Jakubiak              127.02 +  449: 285  177
    7     2 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 -  367: 371   77
    8     2 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  396: 266  177
    9     2 Ryszard        Dębski                128.62 +  393: 356  179
   10     2 Janusz         Kaczor                127.08 +  367: 361  177
   11     2 Przemysław     Rybicki               129.38 +  456: 371  179
   12     2 Kamil          Kister                129.27 +  427: 341  179
   13     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 +  430: 369  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 13 154.15




	Przemysław Rybicki 129.38 Otwock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            125.27 +  382: 365  175
    2     3 Szymon         Płachta               125.22 +  397: 343  175
    3     3 Janusz         Kaczor                127.08 -  315: 349   77
    4     3 Ryszard        Dębski                128.62 -  334: 435   79
    5     3 Marta          Dobrzańska            125.76 +  490: 350  176
    6     3 Barbara        Łukaszewicz           126.37 +  408: 270  176
    7     3 Krzysztof      Langiewicz            126.88 -  390: 400   77
    8     3 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 +  457: 344  177
    9     3 Weronika       Rudnicka              126.92 +  491: 404  177
   10     3 Piotr          Jakubiak              127.02 -  392: 442   77
   11     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  371: 456   79
   12     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 -  368: 432   80
   13     2 Kamil          Kister                129.27 +  471: 321  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 13 131.08




	Kamil Kister 129.27 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Janusz         Kaczor                127.08 +  407: 385  177
    2     4 Ryszard        Dębski                128.62 -  370: 390   79
    3     4 Rafał          Wesołowski            125.27 +  398: 354  175
    4     4 Szymon         Płachta               125.22 -  307: 362   75
    5     4 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  357: 341  177
    6     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 -  302: 430   77
    7     4 Marta          Dobrzańska            125.76 +  403: 294  176
    8     4 Barbara        Łukaszewicz           126.37 +  426: 368  176
    9     4 Piotr          Jakubiak              127.02 +  393: 387  177
   10     4 Weronika       Rudnicka              126.92 -  321: 397   77
   11     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 +  475: 285  180
   12     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  341: 427   79
   13     2 Przemysław     Rybicki               129.38 -  321: 471   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 13 131.08




	Ryszard Dębski 128.62 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 +  340: 330  177
    2     4 Kamil          Kister                129.27 +  390: 370  179
    3     5 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  411: 360  177
    4     3 Przemysław     Rybicki               129.38 +  435: 334  179
    5     5 Rafał          Wesołowski            125.27 -  301: 460   75
    6     5 Szymon         Płachta               125.22 -  375: 387   75
    7     5 Barbara        Łukaszewicz           126.37 +  357: 288  176
    8     5 Marta          Dobrzańska            125.76 +  399: 340  176
    9     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  356: 393   79
   10     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 -  379: 549   80
   11     3 Weronika       Rudnicka              126.92 +  452: 317  177
   12     3 Piotr          Jakubiak              127.02 +  390: 381  177
   13     3 Janusz         Kaczor                127.08 -  330: 422   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 13 138.77




	Janusz Kaczor 127.08 Międzyrzec Podl.

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Kister                129.27 -  385: 407   79
    2     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 -  347: 448   77
    3     3 Przemysław     Rybicki               129.38 +  349: 315  179
    4     5 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  350: 346  177
    5     6 Barbara        Łukaszewicz           126.37 -  311: 352   76
    6     6 Marta          Dobrzańska            125.76 -  409: 481   76
    7     6 Szymon         Płachta               125.22 +  500: 405  175
    8     6 Rafał          Wesołowski            125.27 +  381: 370  175
    9     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 -  292: 432   80
   10     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  361: 367   79
   11     4 Piotr          Jakubiak              127.02 -  346: 445   77
   12     4 Weronika       Rudnicka              126.92 +  397: 340  177
   13     3 Ryszard        Dębski                128.62 +  422: 330  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 13 123.54




	Piotr Jakubiak 127.02 Żyrardów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  358: 323  177
    2     6 Marta          Dobrzańska            125.76 +  378: 347  176
    3     6 Barbara        Łukaszewicz           126.37 +  377: 299  176
    4     6 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 +  477: 305  177
    5     7 Szymon         Płachta               125.22 -  252: 395   75
    6     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  285: 449   79
    7     7 Rafał          Wesołowski            125.27 +  494: 285  175
    8     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 +  464: 362  180
    9     4 Kamil          Kister                129.27 -  387: 393   79
   10     3 Przemysław     Rybicki               129.38 +  442: 392  179
   11     4 Janusz         Kaczor                127.08 +  445: 346  177
   12     3 Ryszard        Dębski                128.62 -  381: 390   79
   13     4 Weronika       Rudnicka              126.92 +  538: 355  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 13 146.62




	Weronika Rudnicka 126.92 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Barbara        Łukaszewicz           126.37 +  440: 397  176
    2     7 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  454: 357  177
    3     7 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 -  342: 369   77
    4     7 Marta          Dobrzańska            125.76 +  403: 377  176
    5     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  332: 357   79
    6     7 Rafał          Wesołowski            125.27 +  327: 325  175
    7     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 -  357: 446   80
    8     7 Szymon         Płachta               125.22 -  403: 408   75
    9     3 Przemysław     Rybicki               129.38 -  404: 491   79
   10     4 Kamil          Kister                129.27 +  397: 321  179
   11     3 Ryszard        Dębski                128.62 -  317: 452   79
   12     4 Janusz         Kaczor                127.08 -  340: 397   77
   13     4 Piotr          Jakubiak              127.02 -  355: 538   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 13 115.85




	Krzysztof Langiewicz 126.88 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Jakubiak              127.02 -  323: 358   77
    2     7 Weronika       Rudnicka              126.92 -  357: 454   77
    3     5 Ryszard        Dębski                128.62 -  360: 411   79
    4     5 Janusz         Kaczor                127.08 -  346: 350   77
    5     4 Kamil          Kister                129.27 -  341: 357   79
    6     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 +  446: 369  180
    7     3 Przemysław     Rybicki               129.38 +  400: 390  179
    8     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  266: 396   79
    9     5 Szymon         Płachta               125.22 -  304: 486   75
   10     5 Rafał          Wesołowski            125.27 -  362: 386   75
   11     5 Marta          Dobrzańska            125.76 +  364: 349  176
   12     5 Barbara        Łukaszewicz           126.37 -  389: 410   76
   13     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 -  349: 404   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 13 100.46




	Mariusz Sylwestrzuk 126.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ryszard        Dębski                128.62 -  330: 340   79
    2     5 Janusz         Kaczor                127.08 +  448: 347  177
    3     7 Weronika       Rudnicka              126.92 +  369: 342  177
    4     6 Piotr          Jakubiak              127.02 -  305: 477   77
    5     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 -  293: 436   80
    6     4 Kamil          Kister                129.27 +  430: 302  179
    7     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 +  371: 367  179
    8     3 Przemysław     Rybicki               129.38 -  344: 457   79
    9     6 Barbara        Łukaszewicz           126.37 +  475: 300  176
   10     6 Marta          Dobrzańska            125.76 +  445: 329  176
   11     6 Szymon         Płachta               125.22 +  360: 343  175
   12     6 Rafał          Wesołowski            125.27 +  365: 282  175
   13     5 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  404: 349  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 13 146.62




	Barbara Łukaszewicz 126.37 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Weronika       Rudnicka              126.92 -  397: 440   77
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  323: 352   79
    3     6 Piotr          Jakubiak              127.02 -  299: 377   77
    4     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 +  498: 371  180
    5     6 Janusz         Kaczor                127.08 +  352: 311  177
    6     3 Przemysław     Rybicki               129.38 -  270: 408   79
    7     5 Ryszard        Dębski                128.62 -  288: 357   79
    8     4 Kamil          Kister                129.27 -  368: 426   79
    9     6 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 -  300: 475   77
   10     7 Szymon         Płachta               125.22 -  322: 352   75
   11     7 Rafał          Wesołowski            125.27 +  436: 377  175
   12     5 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  410: 389  177
   13     6 Marta          Dobrzańska            125.76 +  454: 349  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 13 115.92




	Marta Dobrzańska 125.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 +  359: 349  179
    2     6 Piotr          Jakubiak              127.02 -  347: 378   77
    3     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 -  345: 353   80
    4     7 Weronika       Rudnicka              126.92 -  377: 403   77
    5     3 Przemysław     Rybicki               129.38 -  350: 490   79
    6     6 Janusz         Kaczor                127.08 +  481: 409  177
    7     4 Kamil          Kister                129.27 -  294: 403   79
    8     5 Ryszard        Dębski                128.62 -  340: 399   79
    9     7 Rafał          Wesołowski            125.27 -  353: 463   75
   10     6 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 -  329: 445   77
   11     5 Krzysztof      Langiewicz            126.88 -  349: 364   77
   12     7 Szymon         Płachta               125.22 +  450: 319  175
   13     6 Barbara        Łukaszewicz           126.37 -  349: 454   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 13 100.54




	Rafał Wesołowski 125.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Przemysław     Rybicki               129.38 -  365: 382   79
    2     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 +  486: 310  180
    3     4 Kamil          Kister                129.27 -  354: 398   79
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 -  376: 475   79
    5     5 Ryszard        Dębski                128.62 +  460: 301  179
    6     7 Weronika       Rudnicka              126.92 -  325: 327   77
    7     7 Piotr          Jakubiak              127.02 -  285: 494   77
    8     6 Janusz         Kaczor                127.08 -  370: 381   77
    9     7 Marta          Dobrzańska            125.76 +  463: 353  176
   10     5 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  386: 362  177
   11     7 Barbara        Łukaszewicz           126.37 -  377: 436   76
   12     6 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 -  282: 365   77
   13     7 Szymon         Płachta               125.22 +  447: 273  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 13 116.00




	Szymon Płachta 125.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Dudkiewicz            130.09 =  399: 399  130
    2     3 Przemysław     Rybicki               129.38 -  343: 397   79
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             129.48 +  431: 298  179
    4     4 Kamil          Kister                129.27 +  362: 307  179
    5     7 Piotr          Jakubiak              127.02 +  395: 252  177
    6     5 Ryszard        Dębski                128.62 +  387: 375  179
    7     6 Janusz         Kaczor                127.08 -  405: 500   77
    8     7 Weronika       Rudnicka              126.92 +  408: 403  177
    9     5 Krzysztof      Langiewicz            126.88 +  486: 304  177
   10     7 Barbara        Łukaszewicz           126.37 +  352: 322  176
   11     6 Mariusz        Sylwestrzuk           126.71 -  343: 360   77
   12     7 Marta          Dobrzańska            125.76 -  319: 450   76
   13     7 Rafał          Wesołowski            125.27 -  273: 447   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 13 135.23


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja IV



	Krzysztof Sporczyk 125.03 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Daniel         Janus                 117.10 =  347: 347  117
    2     1 Stanisław      Gasik                 117.26 -  319: 455   67
    3     1 Czesław        Grajewski             117.27 +  350: 340  167
    4     1 Jarosław       Sobczak               122.71 +  398: 269  173
    5     1 Jarosław       Olek                  117.56 +  334: 283  168
    6     1 Krzysztof      Jaworski              119.18 +  446: 267  169
    7     1 Tomasz         Łapka                 119.44 -  315: 328   69
    8     1 Bogusław       Książek               120.25 +  383: 330  170
    9     1 Marek          Rogalski              120.46 +  420: 273  170
   10     1 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 -  281: 389   71
   11     1 Dorota         Maciejuk              121.69 -  292: 324   72
   12     1 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  299: 460   73
   13     1 Michał         Waszkiewicz           123.33 +  444: 292  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 13 127.62




	Michał Waszkiewicz 123.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Czesław        Grajewski             117.27 +  373: 371  167
    2     2 Jarosław       Sobczak               122.71 +  456: 348  173
    3     2 Daniel         Janus                 117.10 +  402: 384  167
    4     2 Stanisław      Gasik                 117.26 +  447: 299  167
    5     2 Tomasz         Łapka                 119.44 +  446: 324  169
    6     2 Bogusław       Książek               120.25 +  525: 348  170
    7     2 Jarosław       Olek                  117.56 +  431: 335  168
    8     2 Krzysztof      Jaworski              119.18 +  452: 319  169
    9     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 -  312: 400   71
   10     2 Marek          Rogalski              120.46 +  614: 261  170
   11     2 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  359: 370   73
   12     2 Dorota         Maciejuk              121.69 -  335: 386   72
   13     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 -  292: 444   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 13 139.31




	Andrzej Rechowicz 123.23 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Gasik                 117.26 +  405: 361  167
    2     3 Daniel         Janus                 117.10 -  425: 441   67
    3     3 Marek          Rogalski              120.46 -  375: 416   70
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 +  435: 369  171
    5     3 Czesław        Grajewski             117.27 +  390: 341  167
    6     3 Jarosław       Sobczak               122.71 -  254: 369   73
    7     3 Krzysztof      Jaworski              119.18 -  356: 447   69
    8     3 Jarosław       Olek                  117.56 -  324: 350   68
    9     3 Tomasz         Łapka                 119.44 -  364: 421   69
   10     3 Bogusław       Książek               120.25 +  496: 365  170
   11     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 +  370: 359  173
   12     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 +  460: 299  175
   13     2 Dorota         Maciejuk              121.69 +  340: 334  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 13 123.92




	Jarosław Sobczak 122.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Łapka                 119.44 +  391: 355  169
    2     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  348: 456   73
    3     6 Bogusław       Książek               120.25 +  418: 333  170
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 -  269: 398   75
    5     6 Marek          Rogalski              120.46 +  353: 292  170
    6     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  369: 254  173
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 -  352: 455   71
    8     4 Dorota         Maciejuk              121.69 +  409: 347  172
    9     6 Jarosław       Olek                  117.56 +  351: 280  168
   10     7 Daniel         Janus                 117.10 -  337: 373   67
   11     7 Stanisław      Gasik                 117.26 +  400:   0    0
   12     5 Krzysztof      Jaworski              119.18 -  328: 528   69
   13     6 Czesław        Grajewski             117.27 +  608: 298  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Dorota Maciejuk 121.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Rogalski              120.46 -  337: 374   70
    2     4 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 +  419: 366  171
    3     4 Stanisław      Gasik                 117.26 -  341: 467   67
    4     4 Daniel         Janus                 117.10 +  432: 332  167
    5     4 Krzysztof      Jaworski              119.18 +  381: 309  169
    6     4 Jarosław       Olek                  117.56 -  309: 494   68
    7     4 Czesław        Grajewski             117.27 +  399: 332  167
    8     4 Jarosław       Sobczak               122.71 -  347: 409   73
    9     4 Bogusław       Książek               120.25 +  425: 253  170
   10     4 Tomasz         Łapka                 119.44 +  363: 301  169
   11     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 +  324: 292  175
   12     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 +  386: 335  173
   13     2 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  334: 340   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 13 131.69




	Andrzej Kwiatkowski 121.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Olek                  117.56 -  327: 357   68
    2     4 Dorota         Maciejuk              121.69 -  366: 419   72
    3     5 Krzysztof      Jaworski              119.18 +  414: 387  169
    4     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  369: 435   73
    5     5 Stanisław      Gasik                 117.26 +  413: 310  167
    6     5 Daniel         Janus                 117.10 -  403: 407   67
    7     5 Jarosław       Sobczak               122.71 +  455: 352  173
    8     5 Czesław        Grajewski             117.27 +  383: 320  167
    9     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 +  400: 312  173
   10     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 +  389: 281  175
   11     3 Tomasz         Łapka                 119.44 +  377: 365  169
   12     3 Bogusław       Książek               120.25 +  418: 366  170
   13     3 Marek          Rogalski              120.46 -  403: 415   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 13 131.77




	Marek Rogalski 120.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Maciejuk              121.69 +  374: 337  172
    2     5 Jarosław       Olek                  117.56 -  328: 358   68
    3     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  416: 375  173
    4     5 Krzysztof      Jaworski              119.18 -  332: 354   69
    5     6 Jarosław       Sobczak               122.71 -  292: 353   73
    6     6 Czesław        Grajewski             117.27 +  494: 301  167
    7     6 Daniel         Janus                 117.10 -  388: 451   67
    8     6 Stanisław      Gasik                 117.26 +  400:   0    0
    9     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 -  273: 420   75
   10     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  261: 614   73
   11     4 Bogusław       Książek               120.25 -  304: 364   70
   12     4 Tomasz         Łapka                 119.44 -  358: 482   69
   13     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 +  415: 403  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Bogusław Książek 120.25 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Jaworski              119.18 -  362: 408   69
    2     6 Czesław        Grajewski             117.27 +  407: 360  167
    3     6 Jarosław       Sobczak               122.71 -  333: 418   73
    4     6 Jarosław       Olek                  117.56 +  346: 339  168
    5     7 Daniel         Janus                 117.10 +  390: 388  167
    6     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  348: 525   73
    7     7 Stanisław      Gasik                 117.26 -  348: 446   67
    8     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 -  330: 383   75
    9     4 Dorota         Maciejuk              121.69 -  253: 425   72
   10     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  365: 496   73
   11     4 Marek          Rogalski              120.46 +  364: 304  170
   12     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 -  366: 418   71
   13     4 Tomasz         Łapka                 119.44 +  491: 322  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 13 108.77




	Tomasz Łapka 119.44 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jarosław       Sobczak               122.71 -  355: 391   73
    2     7 Krzysztof      Jaworski              119.18 -  324: 447   69
    3     7 Jarosław       Olek                  117.56 +  495: 307  168
    4     7 Czesław        Grajewski             117.27 -  396: 401   67
    5     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  324: 446   73
    6     7 Stanisław      Gasik                 117.26 -  340: 344   67
    7     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 +  328: 315  175
    8     7 Daniel         Janus                 117.10 +  382: 319  167
    9     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  421: 364  173
   10     4 Dorota         Maciejuk              121.69 -  301: 363   72
   11     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 -  365: 377   71
   12     4 Marek          Rogalski              120.46 +  482: 358  170
   13     4 Bogusław       Książek               120.25 -  322: 491   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 13 108.85




	Krzysztof Jaworski 119.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bogusław       Książek               120.25 +  408: 362  170
    2     7 Tomasz         Łapka                 119.44 +  447: 324  169
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 -  387: 414   71
    4     5 Marek          Rogalski              120.46 +  354: 332  170
    5     4 Dorota         Maciejuk              121.69 -  309: 381   72
    6     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 -  267: 446   75
    7     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  447: 356  173
    8     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  319: 452   73
    9     5 Daniel         Janus                 117.10 -  292: 400   67
   10     5 Stanisław      Gasik                 117.26 +  400:   0    0
   11     5 Czesław        Grajewski             117.27 -  383: 420   67
   12     5 Jarosław       Sobczak               122.71 +  528: 328  173
   13     5 Jarosław       Olek                  117.56 +  373: 338  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Jarosław Olek 117.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 +  357: 327  171
    2     5 Marek          Rogalski              120.46 +  358: 328  170
    3     7 Tomasz         Łapka                 119.44 -  307: 495   69
    4     6 Bogusław       Książek               120.25 -  339: 346   70
    5     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 -  283: 334   75
    6     4 Dorota         Maciejuk              121.69 +  494: 309  172
    7     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  335: 431   73
    8     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  350: 324  173
    9     6 Jarosław       Sobczak               122.71 -  280: 351   73
   10     6 Czesław        Grajewski             117.27 -  344: 372   67
   11     6 Daniel         Janus                 117.10 +  386: 383  167
   12     6 Stanisław      Gasik                 117.26 +  400:   0    0
   13     5 Krzysztof      Jaworski              119.18 -  338: 373   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Czesław Grajewski 117.27 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  371: 373   73
    2     6 Bogusław       Książek               120.25 -  360: 407   70
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 -  340: 350   75
    4     7 Tomasz         Łapka                 119.44 +  401: 396  169
    5     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  341: 390   73
    6     6 Marek          Rogalski              120.46 -  301: 494   70
    7     4 Dorota         Maciejuk              121.69 -  332: 399   72
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 -  320: 383   71
    9     7 Stanisław      Gasik                 117.26 +  400:   0    0
   10     6 Jarosław       Olek                  117.56 +  372: 344  168
   11     5 Krzysztof      Jaworski              119.18 +  420: 383  169
   12     7 Daniel         Janus                 117.10 -  347: 424   67
   13     6 Jarosław       Sobczak               122.71 -  298: 608   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 12  95.83




	Stanisław Gasik 117.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 -  361: 405   73
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 +  455: 319  175
    3     4 Dorota         Maciejuk              121.69 +  467: 341  172
    4     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  299: 447   73
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 -  310: 413   71
    6     7 Tomasz         Łapka                 119.44 +  344: 340  169
    7     7 Bogusław       Książek               120.25 +  446: 348  170
    8     6 Marek          Rogalski              120.46 -    0: 400    0
    9     7 Czesław        Grajewski             117.27 -    0: 400    0
   10     5 Krzysztof      Jaworski              119.18 -    0: 400    0
   11     7 Jarosław       Sobczak               122.71 -    0: 400    0
   12     6 Jarosław       Olek                  117.56 -    0: 400    0
   13     7 Daniel         Janus                 117.10 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  /  7 129.00




	Daniel Janus 117.10 Wąchock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              125.03 =  347: 347  125
    2     3 Andrzej        Rechowicz             123.23 +  441: 425  173
    3     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  384: 402   73
    4     4 Dorota         Maciejuk              121.69 -  332: 432   72
    5     7 Bogusław       Książek               120.25 -  388: 390   70
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.47 +  407: 403  171
    7     6 Marek          Rogalski              120.46 +  451: 388  170
    8     7 Tomasz         Łapka                 119.44 -  319: 382   69
    9     5 Krzysztof      Jaworski              119.18 +  400: 292  169
   10     7 Jarosław       Sobczak               122.71 +  373: 337  173
   11     6 Jarosław       Olek                  117.56 -  383: 386   68
   12     7 Czesław        Grajewski             117.27 +  424: 347  167
   13     7 Stanisław      Gasik                 117.26 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja V



	Ireneusz Kurzok 116.43 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Ceglarek              109.38 +  452: 373  159
    2     1 Teresa         Zalewska              109.99 +  399: 314  160
    3     1 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -  321: 416   60
    4     1 Dorota         Rudzińska             110.40 -  314: 350   60
    5     1 Sławomir       Długosz               110.43 +  336: 300  160
    6     1 Zbigniew       Rybak                 110.88 +  389: 295  161
    7     1 Danuta         Langiewicz            111.53 -  337: 406   62
    8     1 Małgorzata     Supińska              112.71 -  341: 401   63
    9     1 Radosław       Sowiński              113.05 -  295: 418   63
   10     1 Grażyna        Wesołowska            113.26 -  331: 463   63
   11     1 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
   12     1 Mikołaj        Fidziński             114.65 -  247: 588   65
   13     1 Zdzisław       Szota                 116.27 =  340: 340  116
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Zdzisław Szota 116.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -  336: 381   60
    2     2 Dorota         Rudzińska             110.40 +  423: 367  160
    3     2 Marcin         Ceglarek              109.38 -  287: 501   59
    4     2 Teresa         Zalewska              109.99 +  386: 307  160
    5     2 Danuta         Langiewicz            111.53 +  349: 318  162
    6     2 Małgorzata     Supińska              112.71 +  366: 362  163
    7     2 Sławomir       Długosz               110.43 +  433: 354  160
    8     2 Zbigniew       Rybak                 110.88 +  379: 311  161
    9     2 Grażyna        Wesołowska            113.26 +  382: 365  163
   10     2 Radosław       Sowiński              113.05 -  388: 412   63
   11     2 Mikołaj        Fidziński             114.65 +  391: 359  165
   12     2 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
   13     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 =  340: 340  116
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Mikołaj Fidziński 114.65 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Teresa         Zalewska              109.99 +  488: 345  160
    2     3 Marcin         Ceglarek              109.38 -  293: 352   59
    3     3 Radosław       Sowiński              113.05 +  399: 370  163
    4     3 Grażyna        Wesołowska            113.26 +  382: 314  163
    5     3 Jerzy          Krzyżewski            110.29 +  411: 326  160
    6     3 Dorota         Rudzińska             110.40 +  436: 314  160
    7     3 Zbigniew       Rybak                 110.88 -  300: 419   61
    8     3 Sławomir       Długosz               110.43 +  355: 300  160
    9     3 Danuta         Langiewicz            111.53 -  381: 484   62
   10     3 Małgorzata     Supińska              112.71 -  311: 369   63
   11     2 Zdzisław       Szota                 116.27 -  359: 391   66
   12     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 +  588: 247  166
   13     2 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Piotr Broda 114.44 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Radosław       Sowiński              113.05 -  242: 518   63
    2     4 Grażyna        Wesołowska            113.26 -    1: 400   63
    3     4 Teresa         Zalewska              109.99 -    0: 400    0
    4     4 Marcin         Ceglarek              109.38 -    0: 400    0
    5     4 Zbigniew       Rybak                 110.88 -    0: 400    0
    6     4 Sławomir       Długosz               110.43 -    0: 400    0
    7     4 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -    0: 400    0
    8     4 Dorota         Rudzińska             110.40 -    0: 400    0
    9     4 Małgorzata     Supińska              112.71 -    0: 400    0
   10     4 Danuta         Langiewicz            111.53 -    0: 400    0
   11     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 -    0: 400    0
   12     2 Zdzisław       Szota                 116.27 -    0: 400    0
   13     2 Mikołaj        Fidziński             114.65 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     126  /  2  63.00




	Grażyna Wesołowska 113.26 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Długosz               110.43 -  330: 335   60
    2     4 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   1  164
    3     5 Zbigniew       Rybak                 110.88 -  324: 334   61
    4     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 -  314: 382   65
    5     5 Teresa         Zalewska              109.99 +  355: 345  160
    6     5 Marcin         Ceglarek              109.38 -  355: 364   59
    7     5 Dorota         Rudzińska             110.40 -  360: 369   60
    8     5 Jerzy          Krzyżewski            110.29 +  450: 292  160
    9     2 Zdzisław       Szota                 116.27 -  365: 382   66
   10     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 +  463: 331  166
   11     3 Danuta         Langiewicz            111.53 +  374: 301  162
   12     3 Małgorzata     Supińska              112.71 +  398: 302  163
   13     3 Radosław       Sowiński              113.05 +  385: 361  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 13 116.08




	Radosław Sowiński 113.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Broda                 114.44 +  518: 242  164
    2     5 Sławomir       Długosz               110.43 +  372: 321  160
    3     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 -  370: 399   65
    4     5 Zbigniew       Rybak                 110.88 +  347: 337  161
    5     6 Dorota         Rudzińska             110.40 +  352: 331  160
    6     6 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -  255: 340   60
    7     6 Marcin         Ceglarek              109.38 +  484: 360  159
    8     6 Teresa         Zalewska              109.99 -  313: 397   60
    9     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 +  418: 295  166
   10     2 Zdzisław       Szota                 116.27 +  412: 388  166
   11     4 Małgorzata     Supińska              112.71 +  449: 405  163
   12     4 Danuta         Langiewicz            111.53 -  329: 364   62
   13     3 Grażyna        Wesołowska            113.26 -  361: 385   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 13 123.77




	Małgorzata Supińska 112.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zbigniew       Rybak                 110.88 +  340: 306  161
    2     6 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -  330: 380   60
    3     6 Dorota         Rudzińska             110.40 -  297: 384   60
    4     6 Sławomir       Długosz               110.43 +  382: 296  160
    5     7 Marcin         Ceglarek              109.38 -  310: 342   59
    6     2 Zdzisław       Szota                 116.27 -  362: 366   66
    7     7 Teresa         Zalewska              109.99 -  385: 459   60
    8     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 +  401: 341  166
    9     4 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
   10     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 +  369: 311  165
   11     4 Radosław       Sowiński              113.05 -  405: 449   63
   12     3 Grażyna        Wesołowska            113.26 -  302: 398   63
   13     4 Danuta         Langiewicz            111.53 -  371: 394   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Danuta Langiewicz 111.53 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Rudzińska             110.40 +  369: 258  160
    2     7 Zbigniew       Rybak                 110.88 -  308: 405   61
    3     7 Sławomir       Długosz               110.43 -  331: 387   60
    4     7 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -  287: 332   60
    5     2 Zdzisław       Szota                 116.27 -  318: 349   66
    6     7 Teresa         Zalewska              109.99 +  366: 365  160
    7     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 +  406: 337  166
    8     7 Marcin         Ceglarek              109.38 +  379: 322  159
    9     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 +  484: 381  165
   10     4 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
   11     3 Grażyna        Wesołowska            113.26 -  301: 374   63
   12     4 Radosław       Sowiński              113.05 +  364: 329  163
   13     4 Małgorzata     Supińska              112.71 +  394: 371  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Zbigniew Rybak 110.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Supińska              112.71 -  306: 340   63
    2     7 Danuta         Langiewicz            111.53 +  405: 308  162
    3     5 Grażyna        Wesołowska            113.26 +  334: 324  163
    4     5 Radosław       Sowiński              113.05 -  337: 347   63
    5     4 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
    6     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 -  295: 389   66
    7     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 +  419: 300  165
    8     2 Zdzisław       Szota                 116.27 -  311: 379   66
    9     5 Marcin         Ceglarek              109.38 -  312: 446   59
   10     5 Teresa         Zalewska              109.99 -  331: 358   60
   11     5 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -  288: 373   60
   12     5 Dorota         Rudzińska             110.40 +  428: 401  160
   13     5 Sławomir       Długosz               110.43 +  360: 289  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Sławomir Długosz 110.43 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grażyna        Wesołowska            113.26 +  335: 330  163
    2     5 Radosław       Sowiński              113.05 -  321: 372   63
    3     7 Danuta         Langiewicz            111.53 +  387: 331  162
    4     6 Małgorzata     Supińska              112.71 -  296: 382   63
    5     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 -  300: 336   66
    6     4 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
    7     2 Zdzisław       Szota                 116.27 -  354: 433   66
    8     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 -  300: 355   65
    9     6 Dorota         Rudzińska             110.40 +  369: 317  160
   10     6 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -  307: 324   60
   11     6 Marcin         Ceglarek              109.38 -  367: 375   59
   12     6 Teresa         Zalewska              109.99 +  491: 330  160
   13     5 Zbigniew       Rybak                 110.88 -  289: 360   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Dorota Rudzińska 110.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Danuta         Langiewicz            111.53 -  258: 369   62
    2     2 Zdzisław       Szota                 116.27 -  367: 423   66
    3     6 Małgorzata     Supińska              112.71 +  384: 297  163
    4     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 +  350: 314  166
    5     6 Radosław       Sowiński              113.05 -  331: 352   63
    6     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 -  314: 436   65
    7     5 Grażyna        Wesołowska            113.26 +  369: 360  163
    8     4 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
    9     6 Sławomir       Długosz               110.43 -  317: 369   60
   10     7 Marcin         Ceglarek              109.38 -  368: 403   59
   11     7 Teresa         Zalewska              109.99 -  357: 365   60
   12     5 Zbigniew       Rybak                 110.88 -  401: 428   61
   13     6 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -  351: 368   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Jerzy Krzyżewski 110.29 Piasutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zdzisław       Szota                 116.27 +  381: 336  166
    2     6 Małgorzata     Supińska              112.71 +  380: 330  163
    3     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 +  416: 321  166
    4     7 Danuta         Langiewicz            111.53 +  332: 287  162
    5     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 -  326: 411   65
    6     6 Radosław       Sowiński              113.05 +  340: 255  163
    7     4 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
    8     5 Grażyna        Wesołowska            113.26 -  292: 450   63
    9     7 Teresa         Zalewska              109.99 -  286: 373   60
   10     6 Sławomir       Długosz               110.43 +  324: 307  160
   11     5 Zbigniew       Rybak                 110.88 +  373: 288  161
   12     7 Marcin         Ceglarek              109.38 +  420: 370  159
   13     6 Dorota         Rudzińska             110.40 +  368: 351  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Teresa Zalewska 109.99 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 -  345: 488   65
    2     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 -  314: 399   66
    3     4 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
    4     2 Zdzisław       Szota                 116.27 -  307: 386   66
    5     5 Grażyna        Wesołowska            113.26 -  345: 355   63
    6     7 Danuta         Langiewicz            111.53 -  365: 366   62
    7     7 Małgorzata     Supińska              112.71 +  459: 385  163
    8     6 Radosław       Sowiński              113.05 +  397: 313  163
    9     7 Jerzy          Krzyżewski            110.29 +  373: 286  160
   10     5 Zbigniew       Rybak                 110.88 +  358: 331  161
   11     7 Dorota         Rudzińska             110.40 +  365: 357  160
   12     6 Sławomir       Długosz               110.43 -  330: 491   60
   13     7 Marcin         Ceglarek              109.38 -  344: 368   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Marcin Ceglarek 109.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ireneusz       Kurzok                116.43 -  373: 452   66
    2     3 Mikołaj        Fidziński             114.65 +  352: 293  165
    3     2 Zdzisław       Szota                 116.27 +  501: 287  166
    4     4 Piotr          Broda                 114.44 +  400:   0    0
    5     7 Małgorzata     Supińska              112.71 +  342: 310  163
    6     5 Grażyna        Wesołowska            113.26 +  364: 355  163
    7     6 Radosław       Sowiński              113.05 -  360: 484   63
    8     7 Danuta         Langiewicz            111.53 -  322: 379   62
    9     5 Zbigniew       Rybak                 110.88 +  446: 312  161
   10     7 Dorota         Rudzińska             110.40 +  403: 368  160
   11     6 Sławomir       Długosz               110.43 +  375: 367  160
   12     7 Jerzy          Krzyżewski            110.29 -  370: 420   60
   13     7 Teresa         Zalewska              109.99 +  368: 344  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja VI



	Anna Niedzielko 108.93 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Gruchacz              100.00 +  500: 195  150
    2     3 Błażej         Fidziński             100.00 +  432: 306  150
    3     2 Jan            Mrozowski             100.00 -  354: 365   50
    4     3 Sylwia         Buks                  100.00 -  322: 522   50
    5     5 Maria          Pokorska              100.00 -  337: 440   50
    6     7 Urszula        Solarska              102.77 +  367: 265  153
    7     8 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  376: 319  150
    8     4 Dorota         Stachowska            104.83 +  382: 367  155
    9     2 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  435: 356  150
   10     3 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  258: 437   50
   11     3 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  288: 389   50
   12     6 Radosław       Więch                 100.00 +  557: 264  150
   13     3 Jan            Mrozowski             100.00 -  275: 495   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 13 104.46




	Renata Andracka 108.41 Zwola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Kuc                   100.00 -  326: 335   50
    2    12 Sylwia         Buks                  100.00 -  319: 362   50
    3    11 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  382: 265  150
    4     8 Wojciech       Urbański              106.74 -  324: 431   57
    5    12 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  393: 330  150
    6     8 Janina         Grajewska             100.00 +  395: 289  150
    7     9 Anna           Stambulska            100.00 +  337: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  7 108.14




	Anna Arana 107.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Kędzior               100.00 +  315: 284  150
    2     7 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  461: 269  150
    3     3 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  371: 286  150
    4     2 Anna           Kuc                   100.00 +  418: 295  150
    5     1 Jan            Mrozowski             100.00 -  321: 357   50
    6     3 Dorota         Stachowska            104.83 +  373: 251  155
    7     2 Wojciech       Urbański              106.74 -  282: 366   57
    8     1 Paweł          Zaręba                100.00 -  255: 393   50
    9     5 Radosław       Więch                 100.00 +  442: 271  150
   10     2 Wojciech       Urbański              106.74 -  298: 312   57
   11     4 Maria          Pokorska              100.00 +  361: 350  150
   12     3 Marta          Ćwiek                 100.00 +  398: 295  150
   13     2 Dorota         Stachowska            104.83 +  439: 316  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 13 121.08




	Wojciech Urbański 106.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jan            Mrozowski             100.00 -  356: 362   50
    2     9 Adam           Kędzior               100.00 +  453: 299  150
    3     6 Błażej         Fidziński             100.00 -  343: 349   50
    4     8 Renata         Andracka              108.41 +  431: 324  158
    5     6 Radosław       Więch                 100.00 +  408: 374  150
    6     4 Anna           Kuc                   100.00 +  396: 300  150
    7     2 Anna           Arana                 107.33 +  366: 282  157
    8     3 Marta          Ćwiek                 100.00 +  402: 288  150
    9     1 Paweł          Zaręba                100.00 +  372: 304  150
   10     2 Anna           Arana                 107.33 +  312: 298  157
   11     2 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  458: 322  150
   12     1 Paweł          Zaręba                100.00 -  382: 432   50
   13     1 Paweł          Zaręba                100.00 +  423: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 13 128.62




	Dorota Stachowska 104.83 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paulina        Naplocha              100.00 +  464: 337  150
    2     4 Anna           Kuc                   100.00 -  355: 394   50
    3     5 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  370: 345  150
    4     5 Radosław       Więch                 100.00 +  433: 329  150
    5     3 Urszula        Solarska              102.77 +  395: 354  153
    6     3 Anna           Arana                 107.33 -  251: 373   57
    7     4 Błażej         Fidziński             100.00 +  431: 310  150
    8     4 Anna           Niedzielko            108.93 -  367: 382   59
    9     3 Jan            Mrozowski             100.00 +  355: 338  150
   10     4 Jan            Mrozowski             100.00 +  343: 322  150
   11     1 Paweł          Zaręba                100.00 -  332: 501   50
   12     2 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  397: 291  150
   13     2 Anna           Arana                 107.33 -  316: 439   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 13 113.54




	Urszula Solarska 102.77 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maria          Pokorska              100.00 -  241: 424   50
    2    10 Paulina        Naplocha              100.00 +  391: 274  150
    3     7 Janina         Grajewska             100.00 +  443: 304  150
    4     7 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  329: 328  150
    5     3 Dorota         Stachowska            104.83 -  354: 395   55
    6     7 Anna           Niedzielko            108.93 -  265: 367   59
    7     6 Marta          Ćwiek                 100.00 -  322: 344   50
    8     9 Anna           Stambulska            100.00 +  312: 302  150
    9     7 Anna           Kuc                   100.00 +  393: 279  150
   10     5 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  339: 299  150
   11     6 Jan            Mrozowski             100.00 -  362: 392   50
   12     7 Sylwia         Buks                  100.00 +  455: 407  150
   13     5 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  374: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 13 112.62




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Stambulska            100.00 -  185: 523   50
    2    12 Renata         Andracka              108.41 +  362: 319  158
    3     9 Anna           Czarnecka             100.00 +  445: 343  150
    4     3 Anna           Niedzielko            108.93 +  522: 322  159
    5     2 Paweł          Zaręba                100.00 -  344: 460   50
    6     5 Błażej         Fidziński             100.00 +  403: 280  150
    7     5 Paulina        Naplocha              100.00 -  324: 329   50
    8     6 Radosław       Więch                 100.00 -  268: 364   50
    9     6 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  252: 540   50
   10     9 Michał         Dąbrowski             100.00 +  477: 195  150
   11     7 Janina         Grajewska             100.00 +  453: 292  150
   12     7 Urszula        Solarska              102.77 -  407: 455   53
   13     7 Anna           Kuc                   100.00 -  327: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 13  97.69




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     1 Paweł          Zaręba                100.00 -  359: 393   50
    3     9 Sylwia         Buks                  100.00 -  343: 445   50
    4    11 Adam           Kędzior               100.00 -  291: 310   50
    5    11 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  360: 278  150
    6     9 Paulina        Naplocha              100.00 -  345: 439   50
    7    12 Oskar          Glegoła               100.00 +  300: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  6  83.33




	Tomasz Drewnowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  384: 401   50
    2     6 Marta          Ćwiek                 100.00 -  313: 359   50
    3    10 Maria          Pokorska              100.00 -  296: 465   50
    4    12 Piotr          Gruchacz              100.00 +  408: 258  150
    5    10 Paulina        Naplocha              100.00 -  388: 404   50
    6    12 Oskar          Glegoła               100.00 +  498: 146  150
    7    10 Adam           Kędzior               100.00 +  321: 259  150
    8     7 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  488: 270  150
    9     6 Sylwia         Buks                  100.00 +  540: 252  150
   10     5 Urszula        Solarska              102.77 -  299: 339   53
   11     3 Anna           Niedzielko            108.93 +  389: 288  159
   12     4 Jan            Mrozowski             100.00 -  354: 377   50
   13     6 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  355: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 13  97.08




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9     9 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  185: 421   50
   10     9 Sylwia         Buks                  100.00 -  195: 477   50
   11    11 Piotr          Gruchacz              100.00 -  266: 268   50
   12     9 Paulina        Naplocha              100.00 -  220: 442   50
   13    12 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  249: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  5  50.00




	Szymon Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  322: 293  150
    2     5 Maria          Pokorska              100.00 +  313: 274  150
    3     3 Anna           Arana                 107.33 -  286: 371   57
    4     7 Urszula        Solarska              102.77 -  328: 329   53
    5     7 Janina         Grajewska             100.00 +  356: 171  150
    6     6 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  306: 332   50
    7     8 Anna           Niedzielko            108.93 -  319: 376   59
    8     7 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  270: 488   50
    9    10 Błażej         Fidziński             100.00 -  264: 344   50
   10     8 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  322: 394   50
   11    10 Anna           Stambulska            100.00 +  359: 340  150
   12    11 Piotr          Gruchacz              100.00 +  320: 291  150
   13    10 Anna           Stambulska            100.00 -  316: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 13  89.92




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Więch                 100.00 +  336: 329  150
    2     3 Anna           Niedzielko            108.93 -  306: 432   59
    3     6 Wojciech       Urbański              106.74 +  349: 343  157
    4     4 Paweł          Zaręba                100.00 -  349: 409   50
    5     9 Anna           Stambulska            100.00 +  360: 311  150
    6     5 Sylwia         Buks                  100.00 -  280: 403   50
    7     4 Dorota         Stachowska            104.83 -  310: 431   55
    8    10 Adam           Kędzior               100.00 -  285: 289   50
    9    10 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  344: 264  150
   10    11 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  385: 247  150
   11     9 Anna           Kuc                   100.00 -  295: 365   50
   12     8 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  306: 329   50
   13     9 Janina         Grajewska             100.00 +  354: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 13  97.77




	Oskar Glegoła 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Zaręba                100.00 -  138: 557   50
    2    13 Janina         Grajewska             100.00 -  196: 496   50
    3    13 Adam           Kędzior               100.00 -  190: 331   50
    4    13 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  248: 274   50
    5    13 Piotr          Gruchacz              100.00 -  216: 316   50
    6    12 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  146: 498   50
    7    12 Anna           Czarnecka             100.00 -  261: 300   50
    8    12 Piotr          Gruchacz              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  8  50.00




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Ćwiek                 100.00 -  299: 408   50
    2    13 Oskar          Glegoła               100.00 +  496: 196  150
    3     7 Urszula        Solarska              102.77 -  304: 443   53
    4     9 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  350: 331  150
    5     7 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  171: 356   50
    6     8 Renata         Andracka              108.41 -  289: 395   58
    7    13 Piotr          Gruchacz              100.00 +  328: 263  150
    8    11 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  325: 269  150
    9     8 Paulina        Naplocha              100.00 =  323: 323  100
   10     6 Maria          Pokorska              100.00 -  304: 390   50
   11     7 Sylwia         Buks                  100.00 -  292: 453   50
   12    10 Anna           Stambulska            100.00 +  323: 295  150
   13     9 Błażej         Fidziński             100.00 -  261: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 13  93.15




	Piotr Gruchacz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Niedzielko            108.93 -  195: 500   59
    2    11 Radosław       Więch                 100.00 -  211: 282   50
    3    12 Paulina        Naplocha              100.00 -  301: 328   50
    4    12 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  258: 408   50
    5    13 Oskar          Glegoła               100.00 +  316: 216  150
    6    13 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  230: 425   50
    7    13 Janina         Grajewska             100.00 -  263: 328   50
    8    12 Oskar          Glegoła               100.00 +  400:   1  150
    9    12 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  275: 274  150
   10    12 Anna           Stambulska            100.00 -  280: 295   50
   11    11 Michał         Dąbrowski             100.00 +  268: 266  150
   12    11 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  291: 320   50
   13    11 Adam           Kędzior               100.00 -  244: 274   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 13  81.46




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  419: 285  150
    3     8 Radosław       Więch                 100.00 -  304: 325   50
    4    10 Paulina        Naplocha              100.00 +  324: 247  150
    5     8 Adam           Kędzior               100.00 +  404: 300  150
    6     6 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  332: 306  150
    7     7 Anna           Kuc                   100.00 +  316: 255  150
    8     2 Jan            Mrozowski             100.00 +  396: 305  150
    9     2 Anna           Niedzielko            108.93 -  356: 435   59
   10     3 Anna           Niedzielko            108.93 +  437: 258  159
   11     2 Wojciech       Urbański              106.74 -  322: 458   57
   12     2 Dorota         Stachowska            104.83 -  291: 397   55
   13     5 Urszula        Solarska              102.77 -  349: 374   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Anna Kuc 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Renata         Andracka              108.41 +  335: 326  158
    2     4 Dorota         Stachowska            104.83 +  394: 355  155
    3     1 Paweł          Zaręba                100.00 +  320: 308  150
    4     2 Anna           Arana                 107.33 -  295: 418   57
    5     4 Marta          Ćwiek                 100.00 -  316: 385   50
    6     4 Wojciech       Urbański              106.74 -  300: 396   57
    7     7 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  255: 316   50
    8     8 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  456: 226  150
    9     7 Urszula        Solarska              102.77 -  279: 393   53
   10    10 Adam           Kędzior               100.00 +  353: 343  150
   11     9 Błażej         Fidziński             100.00 +  365: 295  150
   12     5 Maria          Pokorska              100.00 -  360: 386   50
   13     7 Sylwia         Buks                  100.00 +  403: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 13 106.15




	Adam Kędzior 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Arana                 107.33 -  284: 315   57
    2     9 Wojciech       Urbański              106.74 -  299: 453   57
    3    13 Oskar          Glegoła               100.00 +  331: 190  150
    4    11 Anna           Czarnecka             100.00 +  310: 291  150
    5     8 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  300: 404   50
    6    10 Radosław       Więch                 100.00 -  235: 448   50
    7    10 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  259: 321   50
    8    10 Błażej         Fidziński             100.00 +  289: 285  150
    9    11 Anna           Stambulska            100.00 -  297: 358   50
   10    10 Anna           Kuc                   100.00 -  343: 353   50
   11    12 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  310: 372   50
   12    12 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  380: 279  150
   13    11 Piotr          Gruchacz              100.00 +  274: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 13  89.54




	Jan Mrozowski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Urbański              106.74 +  362: 356  157
    2     2 Anna           Stambulska            100.00 +  350: 314  150
    3     2 Anna           Niedzielko            108.93 +  365: 354  159
    4     1 Marta          Ćwiek                 100.00 +  412: 305  150
    5     1 Anna           Arana                 107.33 +  357: 321  157
    6     1 Maria          Pokorska              100.00 +  358: 311  150
    7     1 Paweł          Zaręba                100.00 -  297: 473   50
    8     2 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  305: 396   50
    9     3 Dorota         Stachowska            104.83 -  338: 355   55
   10     4 Dorota         Stachowska            104.83 -  322: 343   55
   11     6 Urszula        Solarska              102.77 +  392: 362  153
   12     4 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  377: 354  150
   13     3 Anna           Niedzielko            108.93 +  495: 275  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 13 122.69




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            104.83 -  337: 464   55
    2    10 Urszula        Solarska              102.77 -  274: 391   53
    3    12 Piotr          Gruchacz              100.00 +  328: 301  150
    4    10 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  247: 324   50
    5    10 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  404: 388  150
    6     9 Anna           Czarnecka             100.00 +  439: 345  150
    7     5 Sylwia         Buks                  100.00 +  329: 324  150
    8     5 Maria          Pokorska              100.00 -  297: 417   50
    9     8 Janina         Grajewska             100.00 =  323: 323  100
   10     7 Radosław       Więch                 100.00 -  239: 377   50
   11     8 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  320: 348   50
   12     9 Michał         Dąbrowski             100.00 +  442: 220  150
   13     8 Radosław       Więch                 100.00 +  328: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 13 100.62




	Maria Pokorska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Solarska              102.77 +  424: 241  153
    2     5 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  274: 313   50
    3    10 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  465: 296  150
    4     6 Anna           Stambulska            100.00 +  395: 354  150
    5     5 Anna           Niedzielko            108.93 +  440: 337  159
    6     1 Jan            Mrozowski             100.00 -  311: 358   50
    7     3 Radosław       Więch                 100.00 -  302: 363   50
    8     5 Paulina        Naplocha              100.00 +  417: 297  150
    9     4 Marta          Ćwiek                 100.00 -  325: 436   50
   10     6 Janina         Grajewska             100.00 +  390: 304  150
   11     4 Anna           Arana                 107.33 -  350: 361   57
   12     5 Anna           Kuc                   100.00 +  386: 360  150
   13     4 Marta          Ćwiek                 100.00 +  375: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 13 113.00




	Anna Stambulska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sylwia         Buks                  100.00 +  523: 185  150
    2     2 Jan            Mrozowski             100.00 -  314: 350   50
    3     4 Marta          Ćwiek                 100.00 -  362: 531   50
    4     6 Maria          Pokorska              100.00 -  354: 395   50
    5     9 Błażej         Fidziński             100.00 -  311: 360   50
    6    11 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  425: 256  150
    7     9 Renata         Andracka              108.41 -  296: 337   58
    8     9 Urszula        Solarska              102.77 -  302: 312   53
    9    11 Adam           Kędzior               100.00 +  358: 297  150
   10    12 Piotr          Gruchacz              100.00 +  295: 280  150
   11    10 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  340: 359   50
   12    10 Janina         Grajewska             100.00 -  295: 323   50
   13    10 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  395: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 13  89.31




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  401: 384  150
    2     7 Anna           Arana                 107.33 -  269: 461   57
    3     5 Dorota         Stachowska            104.83 -  345: 370   55
    4     9 Janina         Grajewska             100.00 -  331: 350   50
    5    12 Renata         Andracka              108.41 -  330: 393   58
    6    13 Piotr          Gruchacz              100.00 +  425: 230  150
    7    11 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  373: 298  150
    8     8 Anna           Kuc                   100.00 -  226: 456   50
    9     9 Michał         Dąbrowski             100.00 +  421: 185  150
   10     8 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  394: 322  150
   11     8 Paulina        Naplocha              100.00 +  348: 320  150
   12     8 Błażej         Fidziński             100.00 +  329: 306  150
   13     6 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  359: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 13 113.08




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  293: 322   50
    2     8 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  285: 419   50
    3    11 Renata         Andracka              108.41 -  265: 382   58
    4    13 Oskar          Glegoła               100.00 +  274: 248  150
    5    11 Anna           Czarnecka             100.00 -  278: 360   50
    6    11 Anna           Stambulska            100.00 -  256: 425   50
    7    11 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  298: 373   50
    8    11 Janina         Grajewska             100.00 -  269: 325   50
    9    12 Piotr          Gruchacz              100.00 -  274: 275   50
   10    11 Błażej         Fidziński             100.00 -  247: 385   50
   11    12 Adam           Kędzior               100.00 +  372: 310  150
   12    12 Adam           Kędzior               100.00 -  279: 380   50
   13    12 Michał         Dąbrowski             100.00 +  301: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 13  73.69




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Błażej         Fidziński             100.00 -  329: 336   50
    2    11 Piotr          Gruchacz              100.00 +  282: 211  150
    3     8 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  325: 304  150
    4     5 Dorota         Stachowska            104.83 -  329: 433   55
    5     6 Wojciech       Urbański              106.74 -  374: 408   57
    6    10 Adam           Kędzior               100.00 +  448: 235  150
    7     3 Maria          Pokorska              100.00 +  363: 302  150
    8     6 Sylwia         Buks                  100.00 +  364: 268  150
    9     5 Anna           Arana                 107.33 -  271: 442   57
   10     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  377: 239  150
   11     5 Marta          Ćwiek                 100.00 -  289: 381   50
   12     6 Anna           Niedzielko            108.93 -  264: 557   59
   13     8 Paulina        Naplocha              100.00 -  297: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 13  98.31




	Paweł Zaręba 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Oskar          Glegoła               100.00 +  557: 138  150
    2     1 Anna           Czarnecka             100.00 +  393: 359  150
    3     1 Anna           Kuc                   100.00 -  308: 320   50
    4     4 Błażej         Fidziński             100.00 +  409: 349  150
    5     2 Sylwia         Buks                  100.00 +  460: 344  150
    6     2 Marta          Ćwiek                 100.00 +  397: 266  150
    7     1 Jan            Mrozowski             100.00 +  473: 297  150
    8     1 Anna           Arana                 107.33 +  393: 255  157
    9     1 Wojciech       Urbański              106.74 -  304: 372   57
   10     1 Marta          Ćwiek                 100.00 +  476: 311  150
   11     1 Dorota         Stachowska            104.83 +  501: 332  155
   12     1 Wojciech       Urbański              106.74 +  432: 382  157
   13     1 Wojciech       Urbański              106.74 -  267: 423   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 13 129.46




	Marta Ćwiek 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Janina         Grajewska             100.00 +  408: 299  150
    2     6 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  359: 313  150
    3     4 Anna           Stambulska            100.00 +  531: 362  150
    4     1 Jan            Mrozowski             100.00 -  305: 412   50
    5     4 Anna           Kuc                   100.00 +  385: 316  150
    6     2 Paweł          Zaręba                100.00 -  266: 397   50
    7     6 Urszula        Solarska              102.77 +  344: 322  153
    8     3 Wojciech       Urbański              106.74 -  288: 402   57
    9     4 Maria          Pokorska              100.00 +  436: 325  150
   10     1 Paweł          Zaręba                100.00 -  311: 476   50
   11     5 Radosław       Więch                 100.00 +  381: 289  150
   12     3 Anna           Arana                 107.33 -  295: 398   57
   13     4 Maria          Pokorska              100.00 -  374: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 13 105.15



Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja I



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Paweł          Jackowski             450: 339
   2 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                359: 357
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Reda                  439: 397
   4 Mariusz        WrzePPniewski         - Tomasz         Zwoliński             446: 329
   5 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               486: 294
   6 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              312: 470
   7 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             469: 365


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Marcin         Mroziuk               385: 395
   2 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             358: 447
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Paweł          Jackowski             282: 424
   4 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Morawski              330: 431
   5 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        WrzePPniewski          414: 375
   6 Michał         Alabrudziński        - Michał         Makowski              557: 459
   7 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 299: 392


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Michał         Alabrudziński         280: 423
   2 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                475: 417
   3 Mariusz        WrzePPniewski         - Kazimierz.Jr   Merklejn              371: 410
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  268: 430
   5 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              379: 360
   6 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Makowski              404: 421
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 341: 340


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Mroziuk               336: 352
   2 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  425: 408
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Bartosz        Morawski              416: 484
   4 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             385: 446
   5 Mariusz        WrzePPniewski         - Mariusz        Skrobosz              412: 419
   6 Michał         Makowski             - Miłosz         Wrzałek               350: 375
   7 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 341: 504


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Mroziuk               434: 432
   2 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                475: 363
   3 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz.Jr   Merklejn              444: 310
   4 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             418: 371
   5 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              398: 381
   6 Mariusz        WrzePPniewski         - Łukasz         Tuszyński             433: 426
   7 Michał         Makowski             - Paweł          Jackowski             346: 438


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Mroziuk               427: 398
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Makowski              442: 441
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             366: 306
   4 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               409: 370
   5 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             444: 443
   6 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        WrzePPniewski          373: 399
   7 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 428: 451


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Mówka                 341: 393
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                365: 598
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              339: 435
   4 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         445: 350
   5 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              367: 334
   6 Paweł          Jackowski            - Mariusz        WrzePPniewski          380: 437
   7 Michał         Makowski             - Marek          Reda                  461: 337


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Michał         Makowski              427: 379
   2 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                413: 364
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.Jr   Merklejn              353: 368
   4 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             470: 273
   5 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         371: 439
   6 Mariusz        WrzePPniewski         - Marek          Reda                  429: 295
   7 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             435: 343


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Mariusz        WrzePPniewski          398: 336
   2 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              353: 358
   3 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              401: 448
   4 Michał         Makowski             - Tomasz         Zwoliński             532: 366
   5 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              297: 436
   6 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               516: 330
   7 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  426: 322


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Bartosz        Morawski              290: 499
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        WrzePPniewski          437: 238
   3 Michał         Makowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              480: 383
   4 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             503: 407
   5 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              373: 414
   6 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               497: 322
   7 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Tuszyński             477: 352


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Mroziuk               472: 412
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Stanisław      Rydzik                369: 436
   3 Krzysztof      Mówka                - Bartosz        Morawski              392: 393
   4 Mariusz        WrzePPniewski         - Michał         Makowski              300: 474
   5 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         354: 454
   6 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             372: 314
   7 Marek          Reda                 - Łukasz         Tuszyński             319: 396


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Kazimierz.Jr   Merklejn              343: 517
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                329: 463
   3 Bartosz        Morawski             - Michał         Makowski              342: 454
   4 Mariusz        WrzePPniewski         - Krzysztof      Mówka                 412: 375
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              452: 353
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  421: 283
   7 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         379: 389


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Mroziuk               312: 431
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             400: 400
   3 Bartosz        Morawski             - Mariusz        WrzePPniewski          351: 406
   4 Michał         Makowski             - Krzysztof      Mówka                 435: 342
   5 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               348: 480
   6 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             396: 353
   7 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             419: 370



   Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja II



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Robert         Kamiński              358: 426
   2 Irena          Sołdan               - Przemysław     Herdzina              375: 403
   3 Grzegorz       Kurowski             - Aleksander     Puchalski             330: 366
   4 Robert         Kuszpit              - Michał         Musielak              388: 358
   5 Radosław       Jachna               - Katarzyna      Sołdan                371: 338
   6 Filip          Sosin                - Dariusz        Maciejuk              319: 390
   7 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Charytoniuk           456: 422


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Aleksander     Puchalski             432: 362
   2 Przemysław     Herdzina             - Marek          Charytoniuk           389: 328
   3 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kurowski              430: 406
   4 Radosław       Jachna               - Michał         Musielak              364: 379
   5 Katarzyna      Sołdan               - Robert         Kuszpit               321: 336
   6 Dariusz        Maciejuk             - Irena          Sołdan                451: 302
   7 Filip          Sosin                - Piotr          Pietuchowski          333: 361


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 335: 400
   2 Przemysław     Herdzina             - Robert         Kamiński              431: 381
   3 Robert         Kuszpit              - Grzegorz       Kurowski              408: 432
   4 Aleksander     Puchalski            - Michał         Musielak              442: 352
   5 Filip          Sosin                - Radosław       Jachna                340: 409
   6 Marek          Charytoniuk          - Dariusz        Maciejuk              356: 431
   7 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Sołdan                349: 383


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Mirosław       Uglik                 296: 433
   2 Aleksander     Puchalski            - Przemysław     Herdzina              352: 440
   3 Grzegorz       Kurowski             - Radosław       Jachna                364: 357
   4 Robert         Kamiński             - Michał         Musielak              327: 374
   5 Filip          Sosin                - Robert         Kuszpit               409: 271
   6 Dariusz        Maciejuk             - Katarzyna      Sołdan                337: 489
   7 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                292: 484


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Katarzyna      Sołdan                459: 285
   2 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Pietuchowski          326: 372
   3 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              383: 423
   4 Michał         Musielak             - Filip          Sosin                 417: 510
   5 Radosław       Jachna               - Aleksander     Puchalski             422: 347
   6 Robert         Kuszpit              - Marek          Charytoniuk           350: 346
   7 Dariusz        Maciejuk             - Robert         Kamiński              386: 391


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Sosin                - Mirosław       Uglik                 354: 438
   2 Dariusz        Maciejuk             - Przemysław     Herdzina              269: 476
   3 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Charytoniuk           386: 369
   4 Katarzyna      Sołdan               - Michał         Musielak              364: 416
   5 Robert         Kamiński             - Radosław       Jachna                506: 334
   6 Irena          Sołdan               - Robert         Kuszpit               327: 398
   7 Aleksander     Puchalski            - Piotr          Pietuchowski          444: 375


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          397: 349
   2 Katarzyna      Sołdan               - Przemysław     Herdzina              427: 399
   3 Filip          Sosin                - Grzegorz       Kurowski              388: 355
   4 Michał         Musielak             - Irena          Sołdan                417: 335
   5 Marek          Charytoniuk          - Radosław       Jachna                312: 407
   6 Robert         Kuszpit              - Robert         Kamiński              452: 298
   7 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Maciejuk              347: 388


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Maciejuk              377: 471
   2 Przemysław     Herdzina             - Filip          Sosin                 352: 356
   3 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Sołdan                421: 337
   4 Marek          Charytoniuk          - Michał         Musielak              319: 375
   5 Radosław       Jachna               - Irena          Sołdan                315: 445
   6 Robert         Kuszpit              - Aleksander     Puchalski             383: 474
   7 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kamiński              307: 397


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Mirosław       Uglik                 310: 459
   2 Radosław       Jachna               - Przemysław     Herdzina              460: 442
   3 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          341: 390
   4 Michał         Musielak             - Dariusz        Maciejuk              313: 383
   5 Robert         Kamiński             - Filip          Sosin                 390: 409
   6 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Charytoniuk           402: 311
   7 Irena          Sołdan               - Aleksander     Puchalski             426: 351


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Mirosław       Uglik                 369: 374
   2 Przemysław     Herdzina             - Robert         Kuszpit               454: 374
   3 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Maciejuk              364: 375
   4 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Musielak              343: 413
   5 Aleksander     Puchalski            - Filip          Sosin                 416: 385
   6 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                405: 357
   7 Robert         Kamiński             - Marek          Charytoniuk           340: 403


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Musielak             - Mirosław       Uglik                 395: 384
   2 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Kurowski              554: 299
   3 Radosław       Jachna               - Piotr          Pietuchowski          326: 510
   4 Dariusz        Maciejuk             - Robert         Kuszpit               377: 328
   5 Filip          Sosin                - Irena          Sołdan                438: 360
   6 Katarzyna      Sołdan               - Robert         Kamiński              292: 363
   7 Marek          Charytoniuk          - Aleksander     Puchalski             417: 347


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              483: 326
   2 Michał         Musielak             - Przemysław     Herdzina              349: 354
   3 Dariusz        Maciejuk             - Radosław       Jachna                367: 446
   4 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kuszpit               300: 416
   5 Marek          Charytoniuk          - Filip          Sosin                 292: 460
   6 Katarzyna      Sołdan               - Aleksander     Puchalski             386: 379
   7 Robert         Kamiński             - Irena          Sołdan                353: 467


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Przemysław     Herdzina              301: 506
   2 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Musielak              426: 340
   3 Robert         Kuszpit              - Radosław       Jachna                410: 393
   4 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Maciejuk              463: 406
   5 Filip          Sosin                - Katarzyna      Sołdan                346: 314
   6 Irena          Sołdan               - Marek          Charytoniuk           448: 301
   7 Aleksander     Puchalski            - Robert         Kamiński              472: 433





Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja III



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Płachta               399: 399
   2 Marta          Dobrzańska           - Grzegorz       Koczkodon             359: 349
   3 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Rybicki               365: 382
   4 Janusz         Kaczor               - Kamil          Kister                385: 407
   5 Ryszard        Dębski               - Mariusz        Sylwestrzuk           340: 330
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Piotr          Jakubiak              323: 358
   7 Weronika       Rudnicka             - Barbara        Łukaszewicz           440: 397


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            310: 486
   2 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Koczkodon             323: 352
   3 Szymon         Płachta              - Przemysław     Rybicki               343: 397
   4 Kamil          Kister               - Ryszard        Dębski                370: 390
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Janusz         Kaczor                448: 347
   6 Piotr          Jakubiak             - Marta          Dobrzańska            378: 347
   7 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Langiewicz            454: 357


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Dobrzańska           - Marek          Dudkiewicz            345: 353
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Szymon         Płachta               298: 431
   3 Przemysław     Rybicki              - Janusz         Kaczor                315: 349
   4 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            398: 354
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Ryszard        Dębski                360: 411
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Piotr          Jakubiak              299: 377
   7 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Sylwestrzuk           342: 369


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Barbara        Łukaszewicz           371: 498
   2 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             376: 475
   3 Ryszard        Dębski               - Przemysław     Rybicki               435: 334
   4 Szymon         Płachta              - Kamil          Kister                362: 307
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Janusz         Kaczor                346: 350
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Jakubiak              305: 477
   7 Marta          Dobrzańska           - Weronika       Rudnicka              377: 403


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           436: 293
   2 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Koczkodon             332: 357
   3 Przemysław     Rybicki              - Marta          Dobrzańska            490: 350
   4 Kamil          Kister               - Krzysztof      Langiewicz            357: 341
   5 Ryszard        Dębski               - Rafał          Wesołowski            301: 460
   6 Janusz         Kaczor               - Barbara        Łukaszewicz           311: 352
   7 Piotr          Jakubiak             - Szymon         Płachta               252: 395


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Dudkiewicz            446: 369
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Jakubiak              449: 285
   3 Barbara        Łukaszewicz          - Przemysław     Rybicki               270: 408
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Kister                430: 302
   5 Szymon         Płachta              - Ryszard        Dębski                387: 375
   6 Marta          Dobrzańska           - Janusz         Kaczor                481: 409
   7 Rafał          Wesołowski           - Weronika       Rudnicka              325: 327


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Weronika       Rudnicka              446: 357
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Koczkodon             371: 367
   3 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Langiewicz            390: 400
   4 Kamil          Kister               - Marta          Dobrzańska            403: 294
   5 Ryszard        Dębski               - Barbara        Łukaszewicz           357: 288
   6 Janusz         Kaczor               - Szymon         Płachta               500: 405
   7 Piotr          Jakubiak             - Rafał          Wesołowski            494: 285


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Jakubiak             - Marek          Dudkiewicz            464: 362
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            396: 266
   3 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Sylwestrzuk           457: 344
   4 Barbara        Łukaszewicz          - Kamil          Kister                368: 426
   5 Ryszard        Dębski               - Marta          Dobrzańska            399: 340
   6 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Kaczor                370: 381
   7 Szymon         Płachta              - Weronika       Rudnicka              408: 403


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Kaczor               - Marek          Dudkiewicz            292: 432
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Ryszard        Dębski                393: 356
   3 Weronika       Rudnicka             - Przemysław     Rybicki               404: 491
   4 Kamil          Kister               - Piotr          Jakubiak              393: 387
   5 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Langiewicz            486: 304
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Barbara        Łukaszewicz           475: 300
   7 Marta          Dobrzańska           - Rafał          Wesołowski            353: 463


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Ryszard        Dębski                549: 379
   2 Janusz         Kaczor               - Grzegorz       Koczkodon             361: 367
   3 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Jakubiak              392: 442
   4 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Kister                397: 321
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Wesołowski            362: 386
   6 Marta          Dobrzańska           - Mariusz        Sylwestrzuk           329: 445
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Szymon         Płachta               322: 352


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Marek          Dudkiewicz            475: 285
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Przemysław     Rybicki               456: 371
   3 Ryszard        Dębski               - Weronika       Rudnicka              452: 317
   4 Janusz         Kaczor               - Piotr          Jakubiak              346: 445
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Marta          Dobrzańska            364: 349
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Szymon         Płachta               360: 343
   7 Rafał          Wesołowski           - Barbara        Łukaszewicz           377: 436


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Rybicki               432: 368
   2 Kamil          Kister               - Grzegorz       Koczkodon             341: 427
   3 Piotr          Jakubiak             - Ryszard        Dębski                381: 390
   4 Weronika       Rudnicka             - Janusz         Kaczor                340: 397
   5 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Langiewicz            410: 389
   6 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           282: 365
   7 Szymon         Płachta              - Marta          Dobrzańska            319: 450


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Dudkiewicz            430: 369
   2 Przemysław     Rybicki              - Kamil          Kister                471: 321
   3 Ryszard        Dębski               - Janusz         Kaczor                330: 422
   4 Piotr          Jakubiak             - Weronika       Rudnicka              538: 355
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           349: 404
   6 Marta          Dobrzańska           - Barbara        Łukaszewicz           349: 454
   7 Szymon         Płachta              - Rafał          Wesołowski            273: 447




Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja IV



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Daniel         Janus                 347: 347
   2 Czesław        Grajewski            - Michał         Waszkiewicz           371: 373
   3 Stanisław      Gasik                - Andrzej        Rechowicz             361: 405
   4 Marek          Rogalski             - Dorota         Maciejuk              374: 337
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Olek                  327: 357
   6 Krzysztof      Jaworski             - Bogusław       Ksi+/-żek               408: 362
   7 Tomasz         Łapka                - Jarosław       Sobczak               355: 391


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Gasik                 319: 455
   2 Jarosław       Sobczak              - Michał         Waszkiewicz           348: 456
   3 Daniel         Janus                - Andrzej        Rechowicz             441: 425
   4 Dorota         Maciejuk             - Andrzej        Kwiatkowski           419: 366
   5 Jarosław       Olek                 - Marek          Rogalski              358: 328
   6 Bogusław       Ksi+/-żek              - Czesław        Grajewski             407: 360
   7 Krzysztof      Jaworski             - Tomasz         Łapka                 447: 324


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Sporczyk              340: 350
   2 Daniel         Janus                - Michał         Waszkiewicz           384: 402
   3 Marek          Rogalski             - Andrzej        Rechowicz             416: 375
   4 Dorota         Maciejuk             - Stanisław      Gasik                 341: 467
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Jaworski              414: 387
   6 Jarosław       Sobczak              - Bogusław       Ksi+/-żek               418: 333
   7 Tomasz         Łapka                - Jarosław       Olek                  495: 307


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Sobczak               398: 269
   2 Michał         Waszkiewicz          - Stanisław      Gasik                 447: 299
   3 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kwiatkowski           435: 369
   4 Daniel         Janus                - Dorota         Maciejuk              332: 432
   5 Krzysztof      Jaworski             - Marek          Rogalski              354: 332
   6 Jarosław       Olek                 - Bogusław       Ksi+/-żek               339: 346
   7 Tomasz         Łapka                - Czesław        Grajewski             396: 401


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Sporczyk              283: 334
   2 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz         Łapka                 446: 324
   3 Andrzej        Rechowicz            - Czesław        Grajewski             390: 341
   4 Krzysztof      Jaworski             - Dorota         Maciejuk              309: 381
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Gasik                 413: 310
   6 Marek          Rogalski             - Jarosław       Sobczak               292: 353
   7 Daniel         Janus                - Bogusław       Ksi+/-żek               388: 390


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Jaworski              446: 267
   2 Bogusław       Ksi+/-żek              - Michał         Waszkiewicz           348: 525
   3 Jarosław       Sobczak              - Andrzej        Rechowicz             369: 254
   4 Jarosław       Olek                 - Dorota         Maciejuk              494: 309
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Daniel         Janus                 403: 407
   6 Marek          Rogalski             - Czesław        Grajewski             494: 301
   7 Stanisław      Gasik                - Tomasz         Łapka                 344: 340


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Sporczyk              328: 315
   2 Michał         Waszkiewicz          - Jarosław       Olek                  431: 335
   3 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Jaworski              356: 447
   4 Czesław        Grajewski            - Dorota         Maciejuk              332: 399
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Sobczak               455: 352
   6 Daniel         Janus                - Marek          Rogalski              451: 388
   7 Stanisław      Gasik                - Bogusław       Ksi+/-żek               446: 348


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Ksi+/-żek              - Krzysztof      Sporczyk              330: 383
   2 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Jaworski              452: 319
   3 Jarosław       Olek                 - Andrzej        Rechowicz             350: 324
   4 Dorota         Maciejuk             - Jarosław       Sobczak               347: 409
   5 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Kwiatkowski           320: 383
   6 Marek          Rogalski             - Stanisław      Gasik                 400:   0
   7 Tomasz         Łapka                - Daniel         Janus                 382: 319


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Rogalski              420: 273
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Waszkiewicz           400: 312
   3 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Łapka                 364: 421
   4 Dorota         Maciejuk             - Bogusław       Ksi+/-żek               425: 253
   5 Krzysztof      Jaworski             - Daniel         Janus                 292: 400
   6 Jarosław       Olek                 - Jarosław       Sobczak               280: 351
   7 Stanisław      Gasik                - Czesław        Grajewski               0: 400


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           281: 389
   2 Marek          Rogalski             - Michał         Waszkiewicz           261: 614
   3 Bogusław       Ksi+/-żek              - Andrzej        Rechowicz             365: 496
   4 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Łapka                 363: 301
   5 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Jaworski                0: 400
   6 Czesław        Grajewski            - Jarosław       Olek                  372: 344
   7 Jarosław       Sobczak              - Daniel         Janus                 337: 373


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Sporczyk              324: 292
   2 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Rechowicz             359: 370
   3 Tomasz         Łapka                - Andrzej        Kwiatkowski           365: 377
   4 Bogusław       Ksi+/-żek              - Marek          Rogalski              364: 304
   5 Krzysztof      Jaworski             - Czesław        Grajewski             383: 420
   6 Jarosław       Olek                 - Daniel         Janus                 386: 383
   7 Jarosław       Sobczak              - Stanisław      Gasik                 400:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              460: 299
   2 Michał         Waszkiewicz          - Dorota         Maciejuk              335: 386
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Bogusław       Ksi+/-żek               418: 366
   4 Tomasz         Łapka                - Marek          Rogalski              482: 358
   5 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Jaworski              328: 528
   6 Stanisław      Gasik                - Jarosław       Olek                    0: 400
   7 Daniel         Janus                - Czesław        Grajewski             424: 347


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Waszkiewicz           444: 292
   2 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Maciejuk              340: 334
   3 Marek          Rogalski             - Andrzej        Kwiatkowski           415: 403
   4 Bogusław       Ksi+/-żek              - Tomasz         Łapka                 491: 322
   5 Krzysztof      Jaworski             - Jarosław       Olek                  373: 338
   6 Czesław        Grajewski            - Jarosław       Sobczak               298: 608
   7 Daniel         Janus                - Stanisław      Gasik                 400:   0




Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja V



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Ceglarek              452: 373
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Zdzisław       Szota                 381: 336
   3 Mikołaj        Fidziński            - Teresa         Zalewska              488: 345
   4 Radosław       Sowiński             - Piotr          Broda                 518: 242
   5 Grażyna        Wesołowska           - Sławomir       Długosz               330: 335
   6 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Supińska              306: 340
   7 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Rudzińska             369: 258


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Teresa         Zalewska              399: 314
   2 Zdzisław       Szota                - Dorota         Rudzińska             423: 367
   3 Marcin         Ceglarek             - Mikołaj        Fidziński             352: 293
   4 Grażyna        Wesołowska           - Piotr          Broda                 400:   1
   5 Sławomir       Długosz              - Radosław       Sowiński              321: 372
   6 Małgorzata     Supińska             - Jerzy          Krzyżewski            330: 380
   7 Zbigniew       Rybak                - Danuta         Langiewicz            405: 308


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Krzyżewski           - Ireneusz       Kurzok                416: 321
   2 Zdzisław       Szota                - Marcin         Ceglarek              287: 501
   3 Radosław       Sowiński             - Mikołaj        Fidziński             370: 399
   4 Teresa         Zalewska             - Piotr          Broda                 400:   0
   5 Zbigniew       Rybak                - Grażyna        Wesołowska            334: 324
   6 Dorota         Rudzińska            - Małgorzata     Supińska              384: 297
   7 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Długosz               331: 387


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Rudzińska            - Ireneusz       Kurzok                350: 314
   2 Teresa         Zalewska             - Zdzisław       Szota                 307: 386
   3 Mikołaj        Fidziński            - Grażyna        Wesołowska            382: 314
   4 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Broda                 400:   0
   5 Zbigniew       Rybak                - Radosław       Sowiński              337: 347
   6 Małgorzata     Supińska             - Sławomir       Długosz               382: 296
   7 Danuta         Langiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            287: 332


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Sławomir       Długosz               336: 300
   2 Zdzisław       Szota                - Danuta         Langiewicz            349: 318
   3 Jerzy          Krzyżewski           - Mikołaj        Fidziński             326: 411
   4 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                   0: 400
   5 Grażyna        Wesołowska           - Teresa         Zalewska              355: 345
   6 Radosław       Sowiński             - Dorota         Rudzińska             352: 331
   7 Małgorzata     Supińska             - Marcin         Ceglarek              310: 342


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Rybak                - Ireneusz       Kurzok                295: 389
   2 Małgorzata     Supińska             - Zdzisław       Szota                 362: 366
   3 Mikołaj        Fidziński            - Dorota         Rudzińska             436: 314
   4 Sławomir       Długosz              - Piotr          Broda                 400:   0
   5 Marcin         Ceglarek             - Grażyna        Wesołowska            364: 355
   6 Jerzy          Krzyżewski           - Radosław       Sowiński              340: 255
   7 Teresa         Zalewska             - Danuta         Langiewicz            365: 366


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Danuta         Langiewicz            337: 406
   2 Sławomir       Długosz              - Zdzisław       Szota                 354: 433
   3 Zbigniew       Rybak                - Mikołaj        Fidziński             419: 300
   4 Piotr          Broda                - Jerzy          Krzyżewski              0: 400
   5 Dorota         Rudzińska            - Grażyna        Wesołowska            369: 360
   6 Radosław       Sowiński             - Marcin         Ceglarek              484: 360
   7 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Supińska              459: 385


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Małgorzata     Supińska              341: 401
   2 Zdzisław       Szota                - Zbigniew       Rybak                 379: 311
   3 Mikołaj        Fidziński            - Sławomir       Długosz               355: 300
   4 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Broda                 400:   0
   5 Grażyna        Wesołowska           - Jerzy          Krzyżewski            450: 292
   6 Radosław       Sowiński             - Teresa         Zalewska              313: 397
   7 Danuta         Langiewicz           - Marcin         Ceglarek              379: 322


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Sowiński             - Ireneusz       Kurzok                418: 295
   2 Grażyna        Wesołowska           - Zdzisław       Szota                 365: 382
   3 Mikołaj        Fidziński            - Danuta         Langiewicz            381: 484
   4 Piotr          Broda                - Małgorzata     Supińska                0: 400
   5 Marcin         Ceglarek             - Zbigniew       Rybak                 446: 312
   6 Sławomir       Długosz              - Dorota         Rudzińska             369: 317
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Teresa         Zalewska              286: 373


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grażyna        Wesołowska           - Ireneusz       Kurzok                463: 331
   2 Zdzisław       Szota                - Radosław       Sowiński              388: 412
   3 Mikołaj        Fidziński            - Małgorzata     Supińska              311: 369
   4 Danuta         Langiewicz           - Piotr          Broda                 400:   0
   5 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Rybak                 358: 331
   6 Jerzy          Krzyżewski           - Sławomir       Długosz               324: 307
   7 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Rudzińska             403: 368


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Ireneusz       Kurzok                  0: 400
   2 Zdzisław       Szota                - Mikołaj        Fidziński             391: 359
   3 Grażyna        Wesołowska           - Danuta         Langiewicz            374: 301
   4 Małgorzata     Supińska             - Radosław       Sowiński              405: 449
   5 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Krzyżewski            288: 373
   6 Sławomir       Długosz              - Marcin         Ceglarek              367: 375
   7 Dorota         Rudzińska            - Teresa         Zalewska              357: 365


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Mikołaj        Fidziński             247: 588
   2 Piotr          Broda                - Zdzisław       Szota                   0: 400
   3 Małgorzata     Supińska             - Grażyna        Wesołowska            302: 398
   4 Danuta         Langiewicz           - Radosław       Sowiński              364: 329
   5 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Rybak                 401: 428
   6 Sławomir       Długosz              - Teresa         Zalewska              491: 330
   7 Marcin         Ceglarek             - Jerzy          Krzyżewski            370: 420


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Zdzisław       Szota                 340: 340
   2 Mikołaj        Fidziński            - Piotr          Broda                 400:   0
   3 Radosław       Sowiński             - Grażyna        Wesołowska            361: 385
   4 Danuta         Langiewicz           - Małgorzata     Supińska              394: 371
   5 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Długosz               360: 289
   6 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Rudzińska             368: 351
   7 Teresa         Zalewska             - Marcin         Ceglarek              344: 368





Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Warszawy Dywizja VI



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Niedzielko           - Piotr          Gruchacz              500: 195
   2 Anna           Kuc                  - Renata         Andracka              335: 326
   3 Anna           Arana                - Adam           Kędzior               315: 284
   4 Jan            Mrozowski            - Wojciech       Urbański              362: 356
   5 Dorota         Stachowska           - Paulina        Naplocha              464: 337
   6 Maria          Pokorska             - Urszula        Solarska              424: 241
   7 Sylwia         Buks                 - Anna           Stambulska            185: 523
   8 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Tomasz         Drewnowski            401: 384
   9 Szymon         D+/-browski            - Maciej         Sylwestrzuk           322: 293
  10 Radosław       Więch                - Błażej         Fidziński             329: 336
  11 Oskar          Glegoła              - Paweł          Zaręba                138: 557
  12 Marta          Ćwiek                - Janina         Grajewska             408: 299


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Anna           Czarnecka             393: 359
   2 Anna           Stambulska           - Jan            Mrozowski             314: 350
   3 Błażej         Fidziński            - Anna           Niedzielko            306: 432
   4 Dorota         Stachowska           - Anna           Kuc                   355: 394
   5 Maria          Pokorska             - Szymon         D+/-browski             274: 313
   6 Tomasz         Drewnowski           - Marta          Ćwiek                 313: 359
   7 Anna           Arana                - Bartłomiej     Sylwestrzuk           461: 269
   8 Grażyna        Kaczyńska            - Maciej         Sylwestrzuk           419: 285
   9 Adam           Kędzior              - Wojciech       Urbański              299: 453
  10 Urszula        Solarska             - Paulina        Naplocha              391: 274
  11 Piotr          Gruchacz             - Radosław       Więch                 211: 282
  12 Renata         Andracka             - Sylwia         Buks                  319: 362
  13 Janina         Grajewska            - Oskar          Glegoła               496: 196


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Anna           Kuc                   308: 320
   2 Jan            Mrozowski            - Anna           Niedzielko            365: 354
   3 Szymon         D+/-browski            - Anna           Arana                 286: 371
   4 Marta          Ćwiek                - Anna           Stambulska            531: 362
   5 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Dorota         Stachowska            345: 370
   6 Wojciech       Urbański             - Błażej         Fidziński             343: 349
   7 Janina         Grajewska            - Urszula        Solarska              304: 443
   8 Radosław       Więch                - Grażyna        Kaczyńska             325: 304
   9 Anna           Czarnecka            - Sylwia         Buks                  343: 445
  10 Tomasz         Drewnowski           - Maria          Pokorska              296: 465
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              265: 382
  12 Paulina        Naplocha             - Piotr          Gruchacz              328: 301
  13 Adam           Kędzior              - Oskar          Glegoła               331: 190


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Ćwiek                - Jan            Mrozowski             305: 412
   2 Anna           Kuc                  - Anna           Arana                 295: 418
   3 Sylwia         Buks                 - Anna           Niedzielko            522: 322
   4 Błażej         Fidziński            - Paweł          Zaręba                349: 409
   5 Dorota         Stachowska           - Radosław       Więch                 433: 329
   6 Anna           Stambulska           - Maria          Pokorska              354: 395
   7 Urszula        Solarska             - Szymon         D+/-browski             329: 328
   8 Wojciech       Urbański             - Renata         Andracka              431: 324
   9 Janina         Grajewska            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           350: 331
  10 Grażyna        Kaczyńska            - Paulina        Naplocha              324: 247
  11 Anna           Czarnecka            - Adam           Kędzior               291: 310
  12 Piotr          Gruchacz             - Tomasz         Drewnowski            258: 408
  13 Oskar          Glegoła              - Maciej         Sylwestrzuk           248: 274


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Jan            Mrozowski             321: 357
   2 Sylwia         Buks                 - Paweł          Zaręba                344: 460
   3 Urszula        Solarska             - Dorota         Stachowska            354: 395
   4 Anna           Kuc                  - Marta          Ćwiek                 316: 385
   5 Anna           Niedzielko           - Maria          Pokorska              337: 440
   6 Radosław       Więch                - Wojciech       Urbański              374: 408
   7 Szymon         D+/-browski            - Janina         Grajewska             356: 171
   8 Grażyna        Kaczyńska            - Adam           Kędzior               404: 300
   9 Błażej         Fidziński            - Anna           Stambulska            360: 311
  10 Paulina        Naplocha             - Tomasz         Drewnowski            404: 388
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Anna           Czarnecka             278: 360
  12 Renata         Andracka             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           393: 330
  13 Piotr          Gruchacz             - Oskar          Glegoła               316: 216


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Maria          Pokorska              358: 311
   2 Paweł          Zaręba               - Marta          Ćwiek                 397: 266
   3 Dorota         Stachowska           - Anna           Arana                 251: 373
   4 Wojciech       Urbański             - Anna           Kuc                   396: 300
   5 Błażej         Fidziński            - Sylwia         Buks                  280: 403
   6 Szymon         D+/-browski            - Grażyna        Kaczyńska             306: 332
   7 Anna           Niedzielko           - Urszula        Solarska              367: 265
   8 Renata         Andracka             - Janina         Grajewska             395: 289
   9 Paulina        Naplocha             - Anna           Czarnecka             439: 345
  10 Adam           Kędzior              - Radosław       Więch                 235: 448
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Anna           Stambulska            256: 425
  12 Tomasz         Drewnowski           - Oskar          Glegoła               498: 146
  13 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Piotr          Gruchacz              425: 230


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Paweł          Zaręba                297: 473
   2 Anna           Arana                - Wojciech       Urbański              282: 366
   3 Maria          Pokorska             - Radosław       Więch                 302: 363
   4 Błażej         Fidziński            - Dorota         Stachowska            310: 431
   5 Paulina        Naplocha             - Sylwia         Buks                  329: 324
   6 Urszula        Solarska             - Marta          Ćwiek                 322: 344
   7 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Kuc                   316: 255
   8 Anna           Niedzielko           - Szymon         D+/-browski             376: 319
   9 Anna           Stambulska           - Renata         Andracka              296: 337
  10 Adam           Kędzior              - Tomasz         Drewnowski            259: 321
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Bartłomiej     Sylwestrzuk           298: 373
  12 Oskar          Glegoła              - Anna           Czarnecka             261: 300
  13 Piotr          Gruchacz             - Janina         Grajewska             263: 328


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Anna           Arana                 393: 255
   2 Jan            Mrozowski            - Grażyna        Kaczyńska             305: 396
   3 Wojciech       Urbański             - Marta          Ćwiek                 402: 288
   4 Anna           Niedzielko           - Dorota         Stachowska            382: 367
   5 Maria          Pokorska             - Paulina        Naplocha              417: 297
   6 Radosław       Więch                - Sylwia         Buks                  364: 268
   7 Tomasz         Drewnowski           - Szymon         D+/-browski             488: 270
   8 Anna           Kuc                  - Bartłomiej     Sylwestrzuk           456: 226
   9 Anna           Stambulska           - Urszula        Solarska              302: 312
  10 Adam           Kędzior              - Błażej         Fidziński             289: 285
  11 Janina         Grajewska            - Maciej         Sylwestrzuk           325: 269
  12 Oskar          Glegoła              - Piotr          Gruchacz                1: 400


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Urbański             - Paweł          Zaręba                372: 304
   2 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Niedzielko            356: 435
   3 Dorota         Stachowska           - Jan            Mrozowski             355: 338
   4 Marta          Ćwiek                - Maria          Pokorska              436: 325
   5 Anna           Arana                - Radosław       Więch                 442: 271
   6 Sylwia         Buks                 - Tomasz         Drewnowski            252: 540
   7 Urszula        Solarska             - Anna           Kuc                   393: 279
   8 Janina         Grajewska            - Paulina        Naplocha              323: 323
   9 Michał         D+/-browski            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           185: 421
  10 Szymon         D+/-browski            - Błażej         Fidziński             264: 344
  11 Anna           Stambulska           - Adam           Kędzior               358: 297
  12 Piotr          Gruchacz             - Maciej         Sylwestrzuk           275: 274


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Marta          Ćwiek                 476: 311
   2 Wojciech       Urbański             - Anna           Arana                 312: 298
   3 Anna           Niedzielko           - Grażyna        Kaczyńska             258: 437
   4 Dorota         Stachowska           - Jan            Mrozowski             343: 322
   5 Tomasz         Drewnowski           - Urszula        Solarska              299: 339
   6 Maria          Pokorska             - Janina         Grajewska             390: 304
   7 Paulina        Naplocha             - Radosław       Więch                 239: 377
   8 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Szymon         D+/-browski             394: 322
   9 Michał         D+/-browski            - Sylwia         Buks                  195: 477
  10 Anna           Kuc                  - Adam           Kędzior               353: 343
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Błażej         Fidziński             247: 385
  12 Piotr          Gruchacz             - Anna           Stambulska            280: 295


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Dorota         Stachowska            501: 332
   2 Grażyna        Kaczyńska            - Wojciech       Urbański              322: 458
   3 Tomasz         Drewnowski           - Anna           Niedzielko            389: 288
   4 Maria          Pokorska             - Anna           Arana                 350: 361
   5 Marta          Ćwiek                - Radosław       Więch                 381: 289
   6 Jan            Mrozowski            - Urszula        Solarska              392: 362
   7 Sylwia         Buks                 - Janina         Grajewska             453: 292
   8 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Paulina        Naplocha              348: 320
   9 Błażej         Fidziński            - Anna           Kuc                   295: 365
  10 Anna           Stambulska           - Szymon         D+/-browski             340: 359
  11 Michał         D+/-browski            - Piotr          Gruchacz              266: 268
  12 Maciej         Sylwestrzuk          - Adam           Kędzior               372: 310


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Wojciech       Urbański              432: 382
   2 Grażyna        Kaczyńska            - Dorota         Stachowska            291: 397
   3 Anna           Arana                - Marta          Ćwiek                 398: 295
   4 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Drewnowski            377: 354
   5 Anna           Kuc                  - Maria          Pokorska              360: 386
   6 Radosław       Więch                - Anna           Niedzielko            264: 557
   7 Sylwia         Buks                 - Urszula        Solarska              407: 455
   8 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Błażej         Fidziński             329: 306
   9 Michał         D+/-browski            - Paulina        Naplocha              220: 442
  10 Janina         Grajewska            - Anna           Stambulska            323: 295
  11 Szymon         D+/-browski            - Piotr          Gruchacz              320: 291
  12 Adam           Kędzior              - Maciej         Sylwestrzuk           380: 279


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Urbański             - Paweł          Zaręba                423: 267
   2 Anna           Arana                - Dorota         Stachowska            439: 316
   3 Anna           Niedzielko           - Jan            Mrozowski             275: 495
   4 Marta          Ćwiek                - Maria          Pokorska              374: 375
   5 Urszula        Solarska             - Grażyna        Kaczyńska             374: 349
   6 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Tomasz         Drewnowski            359: 355
   7 Anna           Kuc                  - Sylwia         Buks                  403: 327
   8 Paulina        Naplocha             - Radosław       Więch                 328: 297
   9 Janina         Grajewska            - Błażej         Fidziński             261: 354
  10 Szymon         D+/-browski            - Anna           Stambulska            316: 395
  11 Adam           Kędzior              - Piotr          Gruchacz              274: 244
  12 Michał         D+/-browski            - Maciej         Sylwestrzuk           249: 301
Lista rankingowa na dzień 2010-09-18

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.19  29207  187
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             149.29  13436   90
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.28  29408  197
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.08  29416  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              145.05  28430  196
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.91  28692  198
   7 Michał Makowski                Warszawa             143.80  26460  184
   8 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.71  18826  131
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.64  27435  191
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              143.29  28371  198
  11 Dawid Pikul                    Poznań               143.15  27198  190
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.99  28456  199
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.81  27652  195
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.79  25380  179
  15 Kamil Górka                    Kraków               141.54  27601  195
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  17 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.80  27879  198
  19 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  140.71  16885  120
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.54  26563  189
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.51  19109  136
  22 Justyna Górka                  Kraków               140.36  27089  193
  23 Michał Alabrudziński           Włocławek            140.18  26915  192
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             140.07  22831  163
  25 Rafał Lenartowski              Gdynia               139.32  27864  200
  26 Mirosław Uglik                 Warszawa             139.04  26835  193
  27 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     138.80  19432  140
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.63  27033  195
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.53  19948  144
  30 Przemysław Herdzina            Kraków               137.34  25408  185
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.25  26215  191
  32 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.23  16892  124
  33 Marek Reda                     Wołomin              135.90  26092  192
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.55  22231  164
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             135.43  24648  182
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  37 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.13  18513  137
  38 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  26046  193
  40 Filip Sosin                    Warszawa             134.41   8602   64
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.16  26429  197
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  43 Dariusz Maciejuk               Warszawa             133.68  13234   99
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  45 Karol Waniek                   Wrocław              133.32  18131  136
  46 Bogusław Szyszka               Oława                133.02  25141  189
  47 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  48 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.94  25923  195
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  50 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.52  19878  150
  51 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  52 Kuba Koisar                    Warszawa             132.07   8056   61
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  55 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  56 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  57 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  58 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  59 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  60 Radosław Jachna                Łódź                 130.43  24652  189
  61 Robert Kamiński                Warszawa             130.30  22932  176
  62 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.29  19153  147
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.25  24617  189
  64 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Irena Sołdan                   Rumia                129.98  24566  189
  67 Marek Roszak                   Poznań               129.98  16377  126
  68 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.97  12737   98
  69 Kamil Kister                   Puławy               129.81  25183  194
  70 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  72 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.67  25285  195
  73 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  74 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.89  24875  193
  75 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.78  24984  194
  76 Katarzyna Sołdan               Rumia                128.66   6819   53
  77 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  78 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  79 Janusz Krupiński               Bytom                127.18   9411   74
  80 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.02  23499  185
  81 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.75  24716  195
  82 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  83 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.57  24428  193
  84 Szymon Płachta                 Warszawa             126.50  24668  195
  85 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.48   9739   77
  86 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.47  12394   98
  87 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  88 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.33  25014  198
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  90 Ryszard Żydaczewski            Lubin                126.11   4540   36
  91 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.97  23934  190
  92 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  93 Adam Klimont                   Wałcz                125.79  24277  193
  94 Weronika Rudnicka              Ustka                125.77  24902  198
  95 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.70  10810   86
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.39  16175  129
  97 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
  98 Michał Ozimiński               Łódź                 125.30  22679  181
  99 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               125.09  21391  171
 101 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.96  22368  179
 102 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             124.82  24215  194
 104 Łukasz Baranowski              Reda                 124.68  23565  189
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 106 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.61  24673  198
 107 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 108 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.52  23659  190
 109 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 110 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.15  24582  198
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.94  23549  190
 112 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.86   8918   72
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.48  23214  188
 115 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 116 Jarosław Sobczak               Warszawa             123.33  14060  114
 117 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 118 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.20  21067  171
 119 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 120 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              122.97   7378   60
 121 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.70  15828  129
 122 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 123 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 124 Michał Kolaj                   Ostróda              122.26  23962  196
 125 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.12  24179  198
 126 Adam Jurkowski                 Knurów               121.96   5854   48
 127 Marta Dobrzańska               Kraków               121.81  10110   83
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                121.68   9734   80
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 130 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 131 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 132 Jarosław Michalak              Łódź                 120.88   5198   43
 133 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 134 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 135 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.52  11570   96
 136 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 137 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.21   3967   33
 138 Robert Głowacki                Łódź                 120.03  19685  164
 139 Anita Bruska                   Gdynia               119.99  16078  134
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.81  14497  121
 141 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 142 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.35  12174  102
 143 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 144 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.00   8568   72
 145 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.98  22845  192
 146 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.90   8680   73
 147 Bogusław Książek               Szczecin             118.88  12958  109
 148 Maciej Grąbczewski             Piła                 118.82  22339  188
 149 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.82  19011  160
 150 Tomasz Łapka                   Opole                118.81  23286  196
 151 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.56   7351   62
 152 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 153 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             118.07  11925  101
 155 Marek Rogalski                 Warszawa             117.97   9438   80
 156 Daniel Janus                   Wąchock              117.95  13210  112
 157 Magdalena Kublik               Warszawa             117.90  22754  193
 158 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 159 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.49  14216  121
 160 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.39  23478  200
 161 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.39  22538  192
 162 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 163 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 164 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 165 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 166 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 167 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.46  22709  195
 168 Katarzyna Małek                Mielec               116.33   4188   36
 169 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 170 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 171 Mateusz Królikowski            Wrocław              116.01  12761  110
 172 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 173 Mikołaj Fidziński              Dębica               115.49   9239   80
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 175 Ireneusz Kurzok                Mikołów              115.40  22964  199
 176 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 177 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 178 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.15  14278  124
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.10  11050   96
 180 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 181 Leszek Kacprzyk                Katowice             114.76   8263   72
 182 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 183 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.31   5601   49
 184 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.15  22488  197
 185 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  18701  164
 186 Piotr Broda                    Sandomierz           113.92  22442  197
 187 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 189 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 190 Grażyna Wesołowska             Łódź                 113.68   9890   87
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 113.61  21700  191
 192 Sławomir Zabawa                Wałcz                113.46   5673   50
 193 Łukasz Sornek                  Mikołów              113.46  19628  173
 194 Beata Marynowicz               Racibórz             113.44   4084   36
 195 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.31  21529  190
 196 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 197 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 198 Joanna Żłobicka                Wrocław              113.19   9961   88
 199 Anna Stefańska                 Łódź                 113.09  18546  164
 200 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 201 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 202 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 203 Maciej Bukowski                Szczecin             112.51   8213   73
 204 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 205 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.32  10333   92
 206 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.20  22215  198
 208 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 209 Marcin Ceglarek                Kraków               112.13   9643   86
 210 Danuta Langiewicz              Ostróda              112.12  20294  181
 211 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.37  18264  164
 212 Zbigniew Rybak                 Warszawa             111.35  21713  195
 213 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.33  16588  149
 214 Adam Janicki                   Łódź                 110.99  21865  197
 215 Jerzy Luter                    Bytom                110.56  16584  150
 216 Rafał Skibicki                 Lębork               110.53   7958   72
 217 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 218 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.41  12145  110
 219 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 220 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.13  20264  184
 221 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 222 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 223 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             109.64   9868   90
 225 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.57  21366  195
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             109.51  16536  151
 227 Sławomir Długosz               Ostróda              109.44  19589  179
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.27  10599   97
 229 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 230 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.90  20037  184
 231 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 232 Renata Andracka                Zwola                108.66  21406  197
 233 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 234 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  108.44   8892   82
 235 Anna Arana                     Warszawa             108.37  18532  171
 236 Natalia Ogierman               Katowice             108.36   7802   72
 237 Małgorzata Supińska            Warszawa             108.30   5090   47
 238 Anna Niedzielko                Szczecin             108.21   8765   81
 239 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.08   6485   60
 241 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 242 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 243 Monika Sadurska                Warszawa             107.26   9761   91
 244 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 245 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.92  18284  171
 246 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 247 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 248 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 250 Dorota Stachowska              Wydartowo I          105.98  20349  192
 251 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 252 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 253 Marta Sztajnert                Wisła                104.97   7453   71
 254 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 255 Piotr Madej                    Wrocław              104.90   9021   86
 256 Rafał Świątek                  Wrocław              104.78   6182   59
 257 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 258 Rafał Stachowski               Police               104.23  11465  110
 259 Urszula Solarska               Łódź                 104.20  20527  197
 260 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.15   4791   46
 261 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.93   4365   42
 262 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 263 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 264 Sławomir Wolski                Wrocław              103.39   8685   84
 265 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.25   3717   36
 266 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 267 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 268 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 269 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 270 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 271 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.16   8479   83
 272 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 273 Bożena Guział                  Racibórz             101.75   4884   48
 274 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 275 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 276 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 277 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 278 Marta Ćwiek                    Radomsko             100.86   7161   71
 279 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.81  19961  198
 280 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 281 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.48   6933   69
 282 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 283 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 284 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.12  19524  195
 285 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 286 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 287 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.61   8965   90
 288 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 289 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 290 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.42  13521  136
 291 Radosław Więch                 Warszawa              99.40   8151   82
 292 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.09   5351   54
 293 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.83   9488   96
 294 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          98.81   8201   83
 295 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 296 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 297 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.50   6895   70
 298 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 299 Anna Chybowska                 Sochaczew             98.13   3042   31
 300 Marcin Radwański               Wrocław               97.26  10212  105
 301 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.58   9561   99
 302 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.41  19089  198
 303 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.89   3452   36
 304 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 305 Janina Grajewska               Choroszcz             94.76  11371  120
 306 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 307 Radosław Pastusiak             Sulęcin               93.78   6940   74
 308 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 309 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.53   5425   58
 310 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 311 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 312 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 313 Sylwia Buks                    Warszawa              92.68  17332  187
 314 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 315 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 316 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.68   6547   73
 317 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.54   3492   39
 318 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 319 Sylwia Łada                    Inowrocław            87.95   3782   43
 320 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.67   2827   33
 322 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  11920  140
 323 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 325 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.25   9183  109
 326 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 327 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                80.45   3781   47
 328 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 329 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 330 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   68.36   3008   44
 331 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              57.43  11198  195




Poczekalnia na dzień 2010-09-18

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   3 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   4 Radosław Sowiński              Warszawa             117.61   3293   28
   5 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   6 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   7 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   8 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
   9 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  10 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   107.96   2915   27
  11 Aleksander Puzyna              Warszawa             102.85   2777   27
  12 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
  13 Wojciech Obremski              Legnica               88.70   2395   27
  14 Artur Tomczyk                  Piła                 115.19   2995   26
  15 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  16 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  17 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  18 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     125.76   3144   25
  19 Jan Mrozowski                  Kraków               123.32   3083   25
  20 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00   2625   25
  21 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  22 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  23 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  24 Izabela Długosz                Ostróda               80.92   2023   25
  25 Karolina Długosz               Ostróda               74.28   1857   25
  26 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.08   3434   24
  27 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  28 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  29 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  30 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.21   2933   24
  31 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  32 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  33 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  34 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  35 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  36 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  37 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  38 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  39 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  40 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  41 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  42 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  43 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.67   2488   24
  44 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  45 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  46 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  47 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  48 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  49 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  85.50   2052   24
  50 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  51 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  52 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  53 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  54 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  55 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  56 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  57 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  58 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  59 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  60 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  61 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  62 Małgorzata Baśko               Andrespol             83.09   1828   22
  63 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  64 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  65 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  66 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  67 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  68 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  69 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  70 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  71 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  72 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.42   1946   19
  74 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  75 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  76 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  77 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  78 Michał Szymkowski              Wrocław              126.71   2154   17
  79 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  80 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  81 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  82 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  83 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  84 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  85 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  86 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  87 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  88 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  89 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  90 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  91 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
  92 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  93 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
  94 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  95 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
  96 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  97 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  98 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  99 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 100 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 101 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.00   1430   13
 102 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 103 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 105 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 106 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 107 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 108 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa              89.92   1169   13
 111 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 112 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 113 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 114 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 115 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 116 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 117 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 118 Andrzej Oleksiak               Ostróda              152.08   1825   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 120 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 121 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 122 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 123 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 124 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 125 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 126 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 127 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 128 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 129 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 130 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 131 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 132 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 133 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 134 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 135 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 136 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 137 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            107.17   1286   12
 138 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 139 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 140 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 141 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 142 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 143 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 144 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 145 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 146 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 147 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 148 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 149 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 150 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 151 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 152 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 153 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 154 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 155 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 156 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 157 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 158 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 159 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 160 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 161 Krzysztof Gibas                Kraków                94.25   1131   12
 162 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 163 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 164 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 165 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 166 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 167 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 168 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 170 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 171 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 172 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 173 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 174 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 175 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 176 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 177 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 178 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 179 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 180 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 181 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 182 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 183 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 184 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 185 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 186 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 187 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 188 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 189 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 190 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 191 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 192 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 193 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 194 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 195 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 196 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 197 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 198 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 199 Grzegorz Łukasik               Konojady             120.36   1324   11
 200 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 201 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 202 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 203 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 204 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 205 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 206 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 207 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 208 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 209 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 210 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 211 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 212 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 213 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 214 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 215 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 216 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 217 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 218 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 219 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 220 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 221 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 222 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 223 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 224 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 225 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 226 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 227 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 228 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 229 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 230 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 231 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 232 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 233 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 234 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 235 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 236 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 237 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 238 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 239 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 240 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 241 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 242 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.36    664   11
 243 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 244 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 245 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.82    625   11
 246 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 247 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 248 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 249 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.90    929   10
 250 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 251 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 252 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 253 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 254 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 255 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 256 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 257 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 258 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 259 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 260 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 261 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 262 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 263 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 264 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 265 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 266 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 267 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 268 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 269 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 270 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 271 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 272 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 273 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 274 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 275 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 276 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 277 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 278 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 279 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 280 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 281 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 282 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 283 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 284 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 285 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 286 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 287 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 288 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 289 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 290 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 291 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 292 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 293 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 294 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 295 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 296 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 297 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 298 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 299 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 300 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 301 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 302 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 303 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 304 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 305 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 306 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 307 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 308 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 309 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 310 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 311 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 312 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 313 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 314 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 315 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 316 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 317 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 318 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 319 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 320 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 321 Michał Dąbrowski               Warszawa              50.00    250    5
 322 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 323 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 324 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 325 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 326 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 327 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 328 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 329 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 330 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 331 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 332 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 333 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 334 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 335 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 336 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 337 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 338 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 339 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 340 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 341 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 342 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 343 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 344 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 345 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 346 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 347 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 348 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 349 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 350 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 351 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 352 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 353 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 354 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 355 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 356 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 357 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 358 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 359 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 360 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 361 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 362 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 363 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 364 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie