Graboszyce 9
kwietnia
Graboszyce 9-10 kwietnia VI Mistrzostwa Doliny Karpia
Warszawa16
kwietnia
Warszawa 16-17 kwietnia XV Mistrzostwa Warszawy
Ostróda30
kwietnia
Ostróda 30- 3 maja VI Klubowe Mistrzostwa Polski
Krzystof Mówka, Jan Mrozowski, Dominik Urbacki mistrzami w swoich dywizjach16 - 17 kwietnia 2011 — XV Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Mistrzostwa WarszawyWarszawa, 16 - 17 kwietnia 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Już drugi raz zorganizowany został turniej rozgrywany systemem "dywizyjnym" przez warszawski klub "Macaki" a zarazem były to XV Mistrzostwa Warszawy w Scrabble. Po zebraniu opinii w zeszłym roku na temat takiego sposobu rozgrywania turnieju, organizatorzy zwiekszyli liczbę zawodników w dywizjach. W tym roku obowiązywała liczba "26". Uczestników w tegorocznym turnieju było 90 a wśród nich kilku debiutantów. W I dywizji przez dłuższy czas rządził Marek Reda z Wołomina. Nie wiele brakowało aby ustanowił nowy rekord w ilości partii zwycięskich z rzędu. Jednak w dziewiątej rundzie turnieju przegrał z Krzysztofem Mówką, późniejszym tryumfatorem I dywizji, swoją 20 partię. Ze względu na sposób rozgrywania partii systemem połówkowym, walka o zwycięstwo toczyła się korenspondencyjnie. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł Krzysztof Mówka, który wygrał 11 parii i wyprzedził o jeden duży punkt Marka Redę. Trzecie miejsce z 9 punktami zajęła Justyna Górka z Krakowa.

drugiej dywizji walka była bardziej wyrównana, gdyż wszyscy zawodnicy na podium zdobyli po 9 punktów. Wygrał z największą ilością małych punktów Jan Mrozowski z Krakowa, który wyprzedził Zbyszka Wieteckiego z Gorzowa Wielkopolskiego i Mariusza Sylwestrzuka z Warszawy. Zbyszek, dla którego było to pierwsze podium w karierze, udowodnił swoim wynikiem że nie warto się zniechęcać w przypadku braku sukcesów, bo ciężką pracą i konsekwencją można osiągnąć upragniony cel.

W trzeciej dywizji, która liczyła 38 osób, prym wiódł Dominik Urbacki z Pruszkowa. Gdy w czwartej rundzie zasiadł przy pierwszym stole to już go nie opuścił. Mimo późniejszych dwóch porażek Dominik wygrał rywalizację w swojej dywizji z przewagą dwóch punktów nad Michałem Garnowskim z Pasłęka i Krzysztofem Bondą z Białegostoku. To był dopiero drugi turniej w karierze.

Piotr Domański z Ostrołęki otrzymał nagrodę od sponsora za ułożenie słowa "ADAŚ" za 24pkt.
Szymon Dąbrowski z Warszawy wylosował nagrodę w postaci baranków wielkanocnych.
Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 19 w swoich dywizjach otrzymali od sponsora książki.
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki książkowe.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Warszawy
XIII Mistrzostwa Warszawy
XII Mistrzostwa Warszawy


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 13
- system "dywizyjny" (angielski)
= gracze na podstawie rankingu zostaną przyporządkowani do trzech (czterech) dywizji
= dywizje 1 i 2 będą liczyły po 26 zawodników; dywizja 3 - maksymalnie 51 osób (jeżeli liczba osób w dywizji 3 przekroczy 52, zostanie utworzona 4 dywizja; wówczas dywizja 3 będzie liczyła 26 zawodników, a dywizja 4 - pozostałych)
= system rozgrywek - połówkowy (rundy 1-13

Osoby grające w ostatniej dywizji, a ich ranking upoważniałby je do grania w wyższej dywizji nie biorą udziału w podziale nagród

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji systemu
Miejsce rozgrywekCentrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
ul. Podskarbińska 2
03-833 Warszawa
www.cpk.art.pl
mapa
Obrońca tytułuMichał Alabrudzińki
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuscrabble.waw.pl
HarmonogramSobota, 16 kwietnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 kwietnia (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdKomunikacją miejską (3, 26, 28, 102, 135, 311) do przystanku "Międzyborska"
Wyszukiwarka połączeń i rozkłady jazdy dostępne na stronie jakdojade.pl
mapa
WyżywienieObiad we własnym zakresie — w okolicy wiele barów i restauracji

Polecamy w najbliższej okolicy:
Kawiarnia Vena (w budynku CPK) — domowe obiady w przystępnych cenach
Knajpa Sami Swoi
Noodle w Pudle
liczne bary chińskie i tureckie przy rondzie Waszyngtona
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry:
Dom Studenta UW nr 3 — ul. Kickiego 9 (ok. 600 m od miejsca rozgrywek) — pokoje 2 i 3 osobowe — cena 30 zł/osoba — rezerwacja: goscinne.ds3@uw.edu.pl lub (22) 810 09 85 (w godz. 9-15)
Hostel Krokodyl — Czapelska 24 (około 1,5 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 2-8 osobowe — cena od 45 zł/osoba — rezerwacja: formularz lub (22) 810 11 18
Hotel Feliks — Omulewska 24 (około 2 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 1 i 2 osobowe — cena od 159 zł/pokój — rezerwacja: formularz lub (22) 463 63 63 (w godz. 8-18)
Hotel Relax — Dudziarska 1a (około 4 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 1-4 osobowe — cena od 30 zł za osobę — rezerwacja 22 473 11 91 lub 22 473 11 30

Trochę dalej od miejsca gry, ale szczególnie polecamy (dojazd tramwajem ok. 15 min):
Hotel Smolna 30 — Smolna 30 — cena od 20 zł za osobę — rezerwacja formularz
Europejski Dom Spotkań Młodzieży — Długa 18/20 — cena od 50 zł za osobę — rezerwacja formularz

Inne noclegi w Warszawie
NagrodyPuchary dla zwycięzców poszczególnych dywizji
Nagrody pieniężne za miejsca 1-3 w każdej dywizji
Nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników
Nagroda niespodzianka dla najlepszego Macaka
Nagrody niespodzianki w różnych kategoriach
Dodatkowe atrakcjeW sobotę po turnieju Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Federacji Scrabble
OrganizatorzyWarszawski Klub Scrabblowy "Macaki"
Rafał Wesołowski — 604 684 084 — rwesolowski@gmail.com
SponsorzySalę na turniej udostępnia Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
Centrum Promocji Kultury

"Macaki" Warszawa
Mattel Polska

Sygma Bank


Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Warszawy Dywizja I

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.32     11.0     5435     2269      783
  2 Marek           Reda                 Wołomin                137.95     10.0     5450     2181      934
  3 Justyna         Górka                Kraków                 137.99      9.0     5029     2070      269
  4 Bartosz         Morawski             Gliwice                143.82      8.0     5317     1960        6
  5 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.12      8.0     5227     1947      304
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.74      8.0     5186     1962      224
  7 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.15      8.0     5160     1995      683
  8 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             137.81      8.0     4859     1965      -59
  9 Michał          Alabrudziński        Włocławek              144.40      7.0     5149     1879      326
 10 Kamil           Górka                Kraków                 147.77      7.0     5073     1665      432
 11 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              137.18      7.0     4987     1882     -168
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.13      7.0     4979     1886       59
 13 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.50      6.0     5135     1747      186
 14 Aleksander      Puchalski            Włocławek              131.76      6.0     5050     1758      292
 15 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.23      6.0     5027     1568      226
 16 Piotr           Pietuchowski         Białystok              131.51      6.0     4798     1762     -383
 17 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    139.66      6.0     4723     1540      379
 18 Irena           Sołdan               Rumia                  132.88      6.0     4658     1782     -353
 19 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.83      5.0     5075     1633     -292
 20 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               145.23      5.0     5022     1666     -144
 21 Robert          Kamiński             Warszawa               135.93      5.0     4747     1449      150
 22 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.65      5.0     4727     1636     -457
 23 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.62      5.0     4614     1655     -662
 24 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.31      4.0     5001     1554     -240
 25 Marcin          Mroziuk              Warszawa               140.45      4.0     2733     1102    -2118
 26 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       132.08      2.0     4525     1159     -377



Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Warszawy Dywizja II

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jan             Mrozowski            Kraków                 127.05      9.0     5326     1852      786
  2 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.09      9.0     5194     1862      382
  3 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.38      9.0     4912     1857      118
  4 Katarzyna       Małek                Mielec                 124.28      8.0     5128     1746      137
  5 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               126.01      8.0     5037     1727      194
  6 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              114.67      8.0     5007     1782      110
  7 Kamil           Kister               Puławy                 127.46      8.0     4992     1760      272
  8 Szymon          Płachta              Warszawa               128.21      8.0     4959     1744      310
  9 Tomasz          Suchanek             Wrocław                126.78      7.0     5315     1632      552
 10 Maciej          Grąbczewski          Piła                   122.36      7.0     5235     1663      363
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.07      7.0     5050     1642      146
 12 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    123.45      7.0     5000     1651      275
 13 Piotr           Domański             Ostrołęka              126.33      7.0     4821     1655     -140
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              127.49      7.0     4781     1649     -298
 15 Joanna          Jewtuch              Warszawa               121.18      6.0     5048     1569      422
 16 Tomasz          Łapka                Opole                  122.40      6.0     4787     1560     -312
 17 Piotr           Broda                Sandomierz             118.26      6.0     4785     1554       32
 18 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         117.14      6.0     4650     1560     -137
 19 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.28      6.0     4626     1562     -348
 20 Przemysław      Rybicki              Otwock                 130.44      5.0     4938     1435     -319
 21 Weronika        Rudnicka             Szczecin               127.83      5.0     4804     1428       -7
 22 Bogusław        Książek              Szczecin               121.47      5.0     4631     1439     -281
 23 Wojciech        Urbański             Warszawa               118.51      4.0     4631     1371     -639
 24 Czesław         Grajewski            Choroszcz              118.12      4.0     4562     1374     -291
 25 Artur           Koszel               Warszawa               127.57      4.0     4428     1334     -592
 26 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.64      3.0     4384     1244     -735



Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Warszawy Dywizja III

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               100.00     11.0     5320     1863      810
  2 Michał          Garnowski            Pasłęk                 102.83      9.0     5342     1639      756
  3 Krzysztof       Bonda                Białystok              100.00      9.0     5061     1645      563
  4 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            110.81      9.0     4928     1633      538
  5 Grzegorz        Łukasik              Konojady               100.00      9.0     4765     1640      572
  6 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 112.94      8.0     5097     1516      815
  7 Karol           Rembiałkowski        Warszawa               101.90      8.0     5056     1539      517
  8 Zbigniew        Rybak                Warszawa               112.07      8.0     4772     1543      -51
  9 Radosław        Więch                Warszawa               105.62      8.0     4523     1526       38
 10 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.76      7.0     4861     1429      173
 11 Renata          Andracka             Zwola                  109.26      7.0     4781     1418      391
 12 Paweł           Morga                Warszawa               104.36      7.0     4780     1429       66
 13 Adam            Janicki              Łódź                   113.08      7.0     4768     1423      120
 14 Tomasz          Drewnowski           Warszawa               100.00      7.0     4657     1461       56
 15 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  113.60      7.0     4641     1410      222
 16 Marcin          Ceglarek             Kraków                 110.00      7.0     4609     1432     -167
 17 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.00      7.0     4558     1407      110
 18 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    112.45      7.0     4554     1413     -255
 19 Danuta          Langiewicz           Ostróda                113.05      7.0     4553     1446       59
 20 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      7.0     4340     1463     -245
 21 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                109.83      6.0     4783     1355      291
 22 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.82      6.0     4709     1318        7
 23 Dorota          Rudzińska            Warszawa               112.78      6.0     4680     1339     -114
 24 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.76      6.0     4505     1315      145
 25 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               107.42      5.0     4639     1191      217
 26 Wojciech        Stawicki             Kutno                  100.00      5.0     4295     1215     -541
 27 Andrzej         Słapiński            Warszawa               107.38      5.0     2494      867       76
 28 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.5     4131     1041     -414
 29 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.5     4085     1052      241
 30 Anna            Arana                Warszawa               108.23      4.0     4408     1117     -259
 31 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      3.5     4134      938       43
 32 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     2545      789     -563
 33 Paulina         Mech                 Kraków                 116.63      3.0     2260      627      126
 34 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      2.5     3684      850    -1019
 35 Maria           Pokorska             Warszawa               102.34      2.0     2431      648     -788
 36 Adam            Słapiński            Warszawa               100.00      2.0     2407      573      -51
 37 Monika          Sadurska             Warszawa               106.52      2.0     2207      524     -128
 38 Karol           Kołakowski           Warszawa               100.00      0.5     1647      341     -857
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Warszawy Dywizja I



	Mariusz Skrobosz 148.74 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             138.13 +  415: 341  188
    2     4 Marek          Dudkiewicz            130.65 -  353: 450   81
    3     8 Irena          Sołdan                132.88 +  452: 282  183
    4     6 Kamil          Górka                 147.77 +  386: 324  198
    5     2 Kamil          Nawrocki              137.18 +  388: 358  187
    6     1 Marek          Reda                  137.95 -  315: 494   88
    7     3 Michał         Alabrudziński         144.40 +  460: 364  194
    8     2 Łukasz         Bobowski              137.81 +  346: 313  188
    9     2 Krzysztof      Mówka                 143.32 +  401: 375  193
   10     3 Bartosz        Morawski              143.82 -  420: 450   94
   11     4 Paweł          Jackowski             139.15 -  386: 414   89
   12     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  357: 422   97
   13     6 Grzegorz       Koczkodon             132.23 +  507: 375  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1962  / 13 150.92




	Kamil Górka 147.77 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Justyna        Górka                 137.99 +  397: 344  188
    2     7 Grzegorz       Kurowski              145.23 +  357: 325  195
    3     4 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  331: 378   93
    4     6 Mariusz        Skrobosz              148.74 -  324: 386   99
    5     8 Paweł          Jackowski             139.15 -  311: 385   89
    6     9 Aleksander     Puchalski             131.76 +  456: 319  182
    7     7 Kamil          Nawrocki              137.18 -  327: 494   87
    8     9 Miłosz         Wrzałek               141.50 +  531: 437  191
    9     8 Marcin         Mroziuk               140.45 +  400:   0    0
   10     5 Irena          Sołdan                132.88 +  431: 377  183
   11     1 Marek          Reda                  137.95 -  389: 396   88
   12     7 Tomasz         Zwoliński             138.13 -  337: 423   88
   13     7 Piotr          Pietuchowski          131.51 +  482: 377  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Kazimierz.Jr Merklejn 147.12 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Reda                  137.95 -  346: 382   88
    2    12 Grzegorz       Koczkodon             132.23 +  442: 430  182
    3     6 Waldemar       Czerwoniec            131.62 -  390: 399   82
    4     9 Aleksander     Puchalski             131.76 -  372: 435   82
    5    10 Tomasz         Zwoliński             138.13 -  395: 408   88
    6    10 Piotr          Pietuchowski          131.51 +  413: 339  182
    7     8 Stanisław      Rydzik                145.31 +  375: 336  195
    8     8 Robert         Kamiński              135.93 +  413: 370  186
    9     6 Justyna        Górka                 137.99 -  419: 447   88
   10     7 Grzegorz       Kurowski              145.23 +  460: 306  195
   11     6 Miłosz         Wrzałek               141.50 +  385: 374  191
   12     4 Mariusz        Skrobosz              148.74 +  422: 357  199
   13     4 Paweł          Jackowski             139.15 +  395: 340  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 13 149.77




	Mirosław Uglik 145.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              137.81 -  381: 410   88
    2     8 Justyna        Górka                 137.99 -  336: 410   88
    3    12 Paweł          Jackowski             139.15 -  329: 483   89
    4    11 Michał         Alabrudziński         144.40 -  379: 386   94
    5    13 Janusz         Kaczor                132.08 +  407: 406  182
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             132.23 -  351: 460   82
    7    12 Piotr          Pietuchowski          131.51 +  472: 385  182
    8    11 Tomasz         Zwoliński             138.13 -  338: 442   88
    9    11 Robert         Kamiński              135.93 -  338: 424   86
   10    13 Stanisław      Rydzik                145.31 +  414: 378  195
   11    12 Waldemar       Czerwoniec            131.62 +  519: 334  182
   12    11 Aleksander     Puchalski             131.76 -  409: 474   82
   13    10 Grzegorz       Kurowski              145.23 +  402: 375  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 13 125.62




	Stanisław Rydzik 145.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Nawrocki              137.18 -  364: 382   87
    2     9 Tomasz         Zwoliński             138.13 +  461: 336  188
    3     5 Michał         Alabrudziński         144.40 +  431: 362  194
    4     4 Marcin         Mroziuk               140.45 -  296: 444   90
    5     9 Irena          Sołdan                132.88 -  397: 410   83
    6     7 Waldemar       Czerwoniec            131.62 +  389: 365  182
    7     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  336: 375   97
    8    10 Justyna        Górka                 137.99 -  304: 441   88
    9    10 Piotr          Pietuchowski          131.51 -  409: 429   82
   10    13 Mirosław       Uglik                 145.83 -  378: 414   96
   11    10 Grzegorz       Kurowski              145.23 -  383: 524   95
   12    13 Janusz         Kaczor                132.08 +  477: 373  182
   13    12 Marek          Herzig                139.66 -  376: 386   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 13 119.54




	Grzegorz Kurowski 145.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Robert         Kamiński              135.93 -  396: 470   86
    2     7 Kamil          Górka                 147.77 -  325: 357   98
    3    11 Janusz         Kaczor                132.08 +  480: 353  182
    4     8 Justyna        Górka                 137.99 +  412: 309  188
    5     5 Aleksander     Puchalski             131.76 +  491: 430  182
    6     2 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  343: 362   93
    7     5 Marcin         Mroziuk               140.45 -  316: 457   90
    8     7 Waldemar       Czerwoniec            131.62 +  431: 284  182
    9     5 Irena          Sołdan                132.88 -  327: 379   83
   10     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  306: 460   97
   11    10 Stanisław      Rydzik                145.31 +  524: 383  195
   12     6 Michał         Alabrudziński         144.40 -  296: 520   94
   13    10 Mirosław       Uglik                 145.83 -  375: 402   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 13 128.15




	Michał Alabrudziński 144.40 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                132.88 -  294: 374   83
    2    13 Paweł          Jackowski             139.15 +  446: 320  189
    3     5 Stanisław      Rydzik                145.31 -  362: 431   95
    4    11 Mirosław       Uglik                 145.83 +  386: 379  196
    5     6 Miłosz         Wrzałek               141.50 +  418: 363  191
    6     5 Bartosz        Morawski              143.82 +  495: 357  194
    7     3 Mariusz        Skrobosz              148.74 -  364: 460   99
    8     6 Marek          Dudkiewicz            130.65 +  489: 331  181
    9     4 Kamil          Nawrocki              137.18 +  427: 295  187
   10     1 Marek          Reda                  137.95 -  303: 441   88
   11     2 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  317: 439   93
   12     6 Grzegorz       Kurowski              145.23 +  520: 296  195
   13     5 Łukasz         Bobowski              137.81 -  328: 337   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1879  / 13 144.54




	Bartosz Morawski 143.82 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Koczkodon             132.23 +  431: 301  182
    2     3 Kamil          Nawrocki              137.18 +  424: 383  187
    3     1 Miłosz         Wrzałek               141.50 +  426: 393  191
    4     1 Marek          Reda                  137.95 -  386: 491   88
    5     3 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  365: 418   93
    6     5 Michał         Alabrudziński         144.40 -  357: 495   94
    7     6 Tomasz         Zwoliński             138.13 +  482: 419  188
    8     4 Marek          Herzig                139.66 +  428: 412  190
    9     3 Łukasz         Bobowski              137.81 +  432: 362  188
   10     3 Mariusz        Skrobosz              148.74 +  450: 420  199
   11     3 Irena          Sołdan                132.88 +  412: 395  183
   12     3 Paweł          Jackowski             139.15 -  314: 382   89
   13     3 Justyna        Górka                 137.99 -  410: 440   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 13 150.77




	Krzysztof Mówka 143.32 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Janusz         Kaczor                132.08 +  383: 351  182
    2     1 Robert         Kamiński              135.93 +  431: 368  186
    3     4 Kamil          Górka                 147.77 +  378: 331  198
    4     2 Marek          Dudkiewicz            130.65 -  407: 420   81
    5     3 Bartosz        Morawski              143.82 +  418: 365  194
    6     2 Grzegorz       Kurowski              145.23 +  362: 343  195
    7     1 Marek          Reda                  137.95 +  462: 394  188
    8     3 Kamil          Nawrocki              137.18 +  458: 324  187
    9     2 Mariusz        Skrobosz              148.74 -  375: 401   99
   10     2 Paweł          Jackowski             139.15 +  453: 376  189
   11     2 Michał         Alabrudziński         144.40 +  439: 317  194
   12     2 Łukasz         Bobowski              137.81 +  505: 332  188
   13     1 Tomasz         Zwoliński             138.13 +  364: 330  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2269  / 13 174.54




	Miłosz Wrzałek 141.50 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksander     Puchalski             131.76 +  401: 333  182
    2     6 Piotr          Pietuchowski          131.51 +  404: 312  182
    3     1 Bartosz        Morawski              143.82 -  393: 426   94
    4     3 Kamil          Nawrocki              137.18 -  378: 413   87
    5     6 Michał         Alabrudziński         144.40 -  363: 418   94
    6     8 Tomasz         Zwoliński             138.13 -  319: 416   88
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             132.23 +  437: 409  182
    8     9 Kamil          Górka                 147.77 -  437: 531   98
    9     9 Marek          Herzig                139.66 +  417: 306  190
   10     6 Justyna        Górka                 137.99 -  397: 407   88
   11     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  374: 385   97
   12    10 Waldemar       Czerwoniec            131.62 +  418: 226  182
   13     8 Irena          Sołdan                132.88 +  397: 367  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 13 134.38




	Marcin Mroziuk 140.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Czerwoniec            131.62 +  467: 333  182
    2     2 Marek          Reda                  137.95 -  308: 397   88
    3     7 Aleksander     Puchalski             131.76 +  354: 346  182
    4     4 Stanisław      Rydzik                145.31 +  444: 296  195
    5     4 Łukasz         Bobowski              137.81 -  373: 377   88
    6     6 Irena          Sołdan                132.88 -  329: 386   83
    7     5 Grzegorz       Kurowski              145.23 +  457: 316  195
    8     5 Paweł          Jackowski             139.15 -    1: 400   89
    9     8 Kamil          Górka                 147.77 -    0: 400    0
   10     9 Robert         Kamiński              135.93 -    0: 400    0
   11    11 Grzegorz       Koczkodon             132.23 -    0: 400    0
   12    12 Marek          Herzig                139.66 -    0: 400    0
   13    13 Janusz         Kaczor                132.08 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  /  8 137.75




	Marek Herzig 139.66 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Pietuchowski          131.51 -  358: 367   82
    2    10 Aleksander     Puchalski             131.76 -  240: 389   82
    3    13 Tomasz         Zwoliński             138.13 +  452: 322  188
    4    10 Paweł          Jackowski             139.15 -  321: 405   89
    5    12 Grzegorz       Koczkodon             132.23 +  421: 279  182
    6    11 Robert         Kamiński              135.93 +  381: 340  186
    7     9 Waldemar       Czerwoniec            131.62 +  408: 317  182
    8     4 Bartosz        Morawski              143.82 -  412: 428   94
    9     9 Miłosz         Wrzałek               141.50 -  306: 417   91
   10     8 Kamil          Nawrocki              137.18 -  325: 349   87
   11    13 Janusz         Kaczor                132.08 -  313: 355   82
   12    12 Marcin         Mroziuk               140.45 +  400:   0    0
   13    12 Stanisław      Rydzik                145.31 +  386: 376  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Paweł Jackowski 139.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Dudkiewicz            130.65 -  344: 380   81
    2    13 Michał         Alabrudziński         144.40 -  320: 446   94
    3    12 Mirosław       Uglik                 145.83 +  483: 329  196
    4    10 Marek          Herzig                139.66 +  405: 321  190
    5     8 Kamil          Górka                 147.77 +  385: 311  198
    6     4 Kamil          Nawrocki              137.18 +  539: 351  187
    7     2 Łukasz         Bobowski              137.81 -  395: 430   88
    8     5 Marcin         Mroziuk               140.45 +  400:   1  190
    9     1 Marek          Reda                  137.95 +  377: 360  188
   10     2 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  376: 453   93
   11     4 Mariusz        Skrobosz              148.74 +  414: 386  199
   12     3 Bartosz        Morawski              143.82 +  382: 314  194
   13     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  340: 395   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1995  / 13 153.46




	Tomasz Zwoliński 138.13 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              148.74 -  341: 415   99
    2     9 Stanisław      Rydzik                145.31 -  336: 461   95
    3    13 Marek          Herzig                139.66 -  322: 452   90
    4    13 Janusz         Kaczor                132.08 +  413: 397  182
    5    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  408: 395  197
    6     8 Miłosz         Wrzałek               141.50 +  416: 319  191
    7     6 Bartosz        Morawski              143.82 -  419: 482   94
    8    11 Mirosław       Uglik                 145.83 +  442: 338  196
    9     7 Marek          Dudkiewicz            130.65 +  411: 368  181
   10     4 Łukasz         Bobowski              137.81 -  305: 315   88
   11     8 Piotr          Pietuchowski          131.51 +  413: 277  182
   12     7 Kamil          Górka                 147.77 +  423: 337  198
   13     1 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  330: 364   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 13 145.08




	Justyna Górka 137.99 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 147.77 -  344: 397   98
    2     8 Mirosław       Uglik                 145.83 +  410: 336  196
    3    10 Grzegorz       Koczkodon             132.23 -  319: 362   82
    4     8 Grzegorz       Kurowski              145.23 -  309: 412   95
    5    11 Piotr          Pietuchowski          131.51 -  323: 410   82
    6    13 Janusz         Kaczor                132.08 +  373: 299  182
    7    11 Aleksander     Puchalski             131.76 +  360: 358  182
    8    10 Stanisław      Rydzik                145.31 +  441: 304  195
    9     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  447: 419  197
   10     6 Miłosz         Wrzałek               141.50 +  407: 397  191
   11     5 Łukasz         Bobowski              137.81 +  460: 293  188
   12     1 Marek          Reda                  137.95 +  396: 363  188
   13     3 Bartosz        Morawski              143.82 +  440: 410  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2070  / 13 159.23




	Marek Reda 137.95 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  382: 346  197
    2     2 Marcin         Mroziuk               140.45 +  397: 308  190
    3     2 Łukasz         Bobowski              137.81 +  438: 401  188
    4     1 Bartosz        Morawski              143.82 +  491: 386  194
    5     1 Marek          Dudkiewicz            130.65 +  445: 264  181
    6     1 Mariusz        Skrobosz              148.74 +  494: 315  199
    7     1 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  394: 462   93
    8     1 Irena          Sołdan                132.88 +  468: 282  183
    9     1 Paweł          Jackowski             139.15 -  360: 377   89
   10     1 Michał         Alabrudziński         144.40 +  441: 303  194
   11     1 Kamil          Górka                 147.77 +  396: 389  198
   12     1 Justyna        Górka                 137.99 -  363: 396   88
   13     2 Kamil          Nawrocki              137.18 +  381: 287  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2181  / 13 167.77




	Łukasz Bobowski 137.81 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 145.83 +  410: 381  196
    2     5 Irena          Sołdan                132.88 +  437: 319  183
    3     2 Marek          Reda                  137.95 -  401: 438   88
    4     5 Waldemar       Czerwoniec            131.62 +  379: 354  182
    5     4 Marcin         Mroziuk               140.45 +  377: 373  190
    6     3 Marek          Dudkiewicz            130.65 +  473: 282  181
    7     2 Paweł          Jackowski             139.15 +  430: 395  189
    8     2 Mariusz        Skrobosz              148.74 -  313: 346   99
    9     3 Bartosz        Morawski              143.82 -  362: 432   94
   10     4 Tomasz         Zwoliński             138.13 +  315: 305  188
   11     5 Justyna        Górka                 137.99 -  293: 460   88
   12     2 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  332: 505   93
   13     5 Michał         Alabrudziński         144.40 +  337: 328  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 13 151.15




	Kamil Nawrocki 137.18 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                145.31 +  382: 364  195
    2     3 Bartosz        Morawski              143.82 -  383: 424   94
    3     9 Piotr          Pietuchowski          131.51 +  500: 417  182
    4     3 Miłosz         Wrzałek               141.50 +  413: 378  191
    5     2 Mariusz        Skrobosz              148.74 -  358: 388   99
    6     4 Paweł          Jackowski             139.15 -  351: 539   89
    7     7 Kamil          Górka                 147.77 +  494: 327  198
    8     3 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  324: 458   93
    9     4 Michał         Alabrudziński         144.40 -  295: 427   94
   10     8 Marek          Herzig                139.66 +  349: 325  190
   11     7 Robert         Kamiński              135.93 +  457: 359  186
   12     5 Irena          Sołdan                132.88 +  394: 368  183
   13     2 Marek          Reda                  137.95 -  287: 381   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1882  / 13 144.77




	Robert Kamiński 135.93 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              145.23 +  470: 396  195
    2     1 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  368: 431   93
    3     3 Marek          Dudkiewicz            130.65 -  376: 432   81
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             132.23 +  347: 329  182
    5     7 Waldemar       Czerwoniec            131.62 -  291: 460   82
    6    11 Marek          Herzig                139.66 -  340: 381   90
    7    13 Janusz         Kaczor                132.08 +  413: 228  182
    8     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  370: 413   97
    9    11 Mirosław       Uglik                 145.83 +  424: 338  196
   10     9 Marcin         Mroziuk               140.45 +  400:   0    0
   11     7 Kamil          Nawrocki              137.18 -  359: 457   87
   12     9 Piotr          Pietuchowski          131.51 -  354: 368   82
   13     9 Aleksander     Puchalski             131.76 -  235: 364   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Irena Sołdan 132.88 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Alabrudziński         144.40 +  374: 294  194
    2     5 Łukasz         Bobowski              137.81 -  319: 437   88
    3     8 Mariusz        Skrobosz              148.74 -  282: 452   99
    4    12 Piotr          Pietuchowski          131.51 +  375: 355  182
    5     9 Stanisław      Rydzik                145.31 +  410: 397  195
    6     6 Marcin         Mroziuk               140.45 +  386: 329  190
    7     4 Marek          Dudkiewicz            130.65 +  344: 318  181
    8     1 Marek          Reda                  137.95 -  282: 468   88
    9     5 Grzegorz       Kurowski              145.23 +  379: 327  195
   10     5 Kamil          Górka                 147.77 -  377: 431   98
   11     3 Bartosz        Morawski              143.82 -  395: 412   94
   12     5 Kamil          Nawrocki              137.18 -  368: 394   87
   13     8 Miłosz         Wrzałek               141.50 -  367: 397   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 13 137.08




	Grzegorz Koczkodon 132.23 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Morawski              143.82 -  301: 431   94
    2    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  430: 442   97
    3    10 Justyna        Górka                 137.99 +  362: 319  188
    4     7 Robert         Kamiński              135.93 -  329: 347   86
    5    12 Marek          Herzig                139.66 -  279: 421   90
    6    12 Mirosław       Uglik                 145.83 +  460: 351  196
    7    10 Miłosz         Wrzałek               141.50 -  409: 437   91
    8    12 Aleksander     Puchalski             131.76 +  395: 378  182
    9    12 Waldemar       Czerwoniec            131.62 -  431: 434   82
   10    12 Janusz         Kaczor                132.08 +  429: 325  182
   11    11 Marcin         Mroziuk               140.45 +  400:   0    0
   12     8 Marek          Dudkiewicz            130.65 +  427: 409  181
   13     6 Mariusz        Skrobosz              148.74 -  375: 507   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Janusz Kaczor 132.08 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Mówka                 143.32 -  351: 383   93
    2    11 Waldemar       Czerwoniec            131.62 -  322: 393   82
    3    11 Grzegorz       Kurowski              145.23 -  353: 480   95
    4    13 Tomasz         Zwoliński             138.13 -  397: 413   88
    5    13 Mirosław       Uglik                 145.83 -  406: 407   96
    6    13 Justyna        Górka                 137.99 -  299: 373   88
    7    13 Robert         Kamiński              135.93 -  228: 413   86
    8    13 Piotr          Pietuchowski          131.51 -  324: 372   82
    9    13 Aleksander     Puchalski             131.76 -  392: 449   82
   10    12 Grzegorz       Koczkodon             132.23 -  325: 429   82
   11    13 Marek          Herzig                139.66 +  355: 313  190
   12    13 Stanisław      Rydzik                145.31 -  373: 477   95
   13    13 Marcin         Mroziuk               140.45 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Aleksander Puchalski 131.76 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Miłosz         Wrzałek               141.50 -  333: 401   91
    2    10 Marek          Herzig                139.66 +  389: 240  190
    3     7 Marcin         Mroziuk               140.45 -  346: 354   90
    4     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  435: 372  197
    5     5 Grzegorz       Kurowski              145.23 -  430: 491   95
    6     9 Kamil          Górka                 147.77 -  319: 456   98
    7    11 Justyna        Górka                 137.99 -  358: 360   88
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             132.23 -  378: 395   82
    9    13 Janusz         Kaczor                132.08 +  449: 392  182
   10    11 Waldemar       Czerwoniec            131.62 +  450: 315  182
   11     9 Marek          Dudkiewicz            130.65 -  325: 338   81
   12    11 Mirosław       Uglik                 145.83 +  474: 409  196
   13     9 Robert         Kamiński              135.93 +  364: 235  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 13 135.23




	Waldemar Czerwoniec 131.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Mroziuk               140.45 -  333: 467   90
    2    11 Janusz         Kaczor                132.08 +  393: 322  182
    3     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  399: 390  197
    4     5 Łukasz         Bobowski              137.81 -  354: 379   88
    5     7 Robert         Kamiński              135.93 +  460: 291  186
    6     7 Stanisław      Rydzik                145.31 -  365: 389   95
    7     9 Marek          Herzig                139.66 -  317: 408   90
    8     7 Grzegorz       Kurowski              145.23 -  284: 431   95
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             132.23 +  434: 431  182
   10    11 Aleksander     Puchalski             131.76 -  315: 450   82
   11    12 Mirosław       Uglik                 145.83 -  334: 519   96
   12    10 Miłosz         Wrzałek               141.50 -  226: 418   91
   13    11 Marek          Dudkiewicz            130.65 +  400: 381  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 13 127.31




	Piotr Pietuchowski 131.51 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Herzig                139.66 +  367: 358  190
    2     6 Miłosz         Wrzałek               141.50 -  312: 404   91
    3     9 Kamil          Nawrocki              137.18 -  417: 500   87
    4    12 Irena          Sołdan                132.88 -  355: 375   83
    5    11 Justyna        Górka                 137.99 +  410: 323  188
    6    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  339: 413   97
    7    12 Mirosław       Uglik                 145.83 -  385: 472   96
    8    13 Janusz         Kaczor                132.08 +  372: 324  182
    9    10 Stanisław      Rydzik                145.31 +  429: 409  195
   10    10 Marek          Dudkiewicz            130.65 +  390: 354  181
   11     8 Tomasz         Zwoliński             138.13 -  277: 413   88
   12     9 Robert         Kamiński              135.93 +  368: 354  186
   13     7 Kamil          Górka                 147.77 -  377: 482   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 13 135.54




	Marek Dudkiewicz 130.65 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             139.15 +  380: 344  189
    2     4 Mariusz        Skrobosz              148.74 +  450: 353  199
    3     3 Robert         Kamiński              135.93 +  432: 376  186
    4     2 Krzysztof      Mówka                 143.32 +  420: 407  193
    5     1 Marek          Reda                  137.95 -  264: 445   88
    6     3 Łukasz         Bobowski              137.81 -  282: 473   88
    7     4 Irena          Sołdan                132.88 -  318: 344   83
    8     6 Michał         Alabrudziński         144.40 -  331: 489   94
    9     7 Tomasz         Zwoliński             138.13 -  368: 411   88
   10    10 Piotr          Pietuchowski          131.51 -  354: 390   82
   11     9 Aleksander     Puchalski             131.76 +  338: 325  182
   12     8 Grzegorz       Koczkodon             132.23 -  409: 427   82
   13    11 Waldemar       Czerwoniec            131.62 -  381: 400   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 13 125.85



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Warszawy Dywizja II



	Przemysław Rybicki 130.44 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Sancewicz             123.45 -  389: 408   73
    2     6 Maciej         Grąbczewski           122.36 -  338: 523   72
    3    12 Piotr          Broda                 118.26 -  395: 425   68
    4    12 Magdalena      Kupczyńska            126.01 +  448: 375  176
    5    10 Czesław        Grajewski             118.12 -  336: 414   68
    6    12 Marek          Charytoniuk           119.64 +  391: 380  170
    7    10 Wojciech       Urbański              118.51 +  495: 313  169
    8     8 Bogusław       Książek               121.47 -  387: 406   71
    9    10 Artur          Koszel                127.57 -  316: 382   78
   10    10 Tomasz         Suchanek              126.78 -  349: 431   77
   11    12 Joanna         Ostrowska             114.28 +  439: 343  164
   12     7 Kamil          Kister                127.46 -  249: 459   77
   13     8 Tomasz         Łapka                 122.40 +  406: 398  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 13 110.38




	Rafał Wesołowski 129.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Łapka                 122.40 -  314: 391   72
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              127.49 +  471: 305  177
    3     6 Wojciech       Urbański              118.51 +  419: 327  169
    4     6 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 -  307: 425   75
    5     9 Tomasz         Suchanek              126.78 -  315: 398   77
    6     8 Zbigniew       Wietecki              122.09 -  392: 459   72
    7    12 Artur          Koszel                127.57 +  405: 290  178
    8    10 Czesław        Grajewski             118.12 +  403: 321  168
    9     7 Kamil          Kister                127.46 -  414: 443   77
   10     9 Joanna         Ostrowska             114.28 +  447: 364  164
   11     8 Joanna         Jewtuch               121.18 +  438: 398  171
   12     2 Dariusz        Nawrocki              114.67 +  416: 330  165
   13     2 Jan            Mrozowski             127.05 -  309: 453   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 13 126.31




	Szymon Płachta 128.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Grąbczewski           122.36 -  380: 436   72
    2     8 Wojciech       Urbański              118.51 -  375: 391   69
    3    10 Magdalena      Kupczyńska            126.01 +  402: 368  176
    4     8 Piotr          Broda                 118.26 +  396: 311  168
    5     7 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 +  349: 327  167
    6     4 Katarzyna      Małek                 124.28 +  421: 400  174
    7     5 Krzysztof      Sporczyk              127.49 -  342: 361   77
    8     5 Joanna         Jewtuch               121.18 +  426: 387  171
    9     2 Dariusz        Nawrocki              114.67 +  442: 299  165
   10     2 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 -  340: 427   75
   11     2 Jan            Mrozowski             127.05 +  323: 271  177
   12     5 Piotr          Domański              126.33 +  464: 273  176
   13     4 Kamil          Kister                127.46 -  299: 398   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 13 134.15




	Weronika Rudnicka 127.83 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Wietecki              122.09 -  364: 470   72
    2    10 Piotr          Domański              126.33 -  383: 398   76
    3    11 Artur          Koszel                127.57 +  352: 319  178
    4    10 Czesław        Grajewski             118.12 +  397: 361  168
    5     5 Katarzyna      Małek                 124.28 -  336: 342   74
    6    11 Joanna         Ostrowska             114.28 -  430: 431   64
    7    11 Piotr          Broda                 118.26 +  405: 320  168
    8     9 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 -  423: 424   67
    9    11 Wojciech       Urbański              118.51 +  467: 290  169
   10     8 Bogusław       Książek               121.47 +  337: 325  171
   11     7 Kamil          Kister                127.46 -  303: 383   77
   12    11 Maciej         Sancewicz             123.45 -  319: 332   73
   13     9 Joanna         Jewtuch               121.18 -  288: 416   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 13 109.85




	Artur Koszel 127.57 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Książek               121.47 -  312: 395   71
    2     9 Joanna         Ostrowska             114.28 -  344: 387   64
    3    11 Weronika       Rudnicka              127.83 -  319: 352   78
    4    13 Marek          Charytoniuk           119.64 +  374: 356  170
    5    11 Magdalena      Kupczyńska            126.01 -  344: 381   76
    6    13 Piotr          Broda                 118.26 -  251: 427   68
    7    12 Rafał          Wesołowski            129.07 -  290: 405   79
    8    12 Wojciech       Urbański              118.51 +  405: 331  169
    9    10 Przemysław     Rybicki               130.44 +  382: 316  180
   10    12 Czesław        Grajewski             118.12 -  329: 330   68
   11    10 Maciej         Sancewicz             123.45 -  334: 602   73
   12    10 Joanna         Jewtuch               121.18 +  417: 360  171
   13    11 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 -  327: 378   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 13 102.62




	Krzysztof Sporczyk 127.49 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Jewtuch               121.18 -  299: 488   71
    2    13 Rafał          Wesołowski            129.07 -  305: 471   79
    3    13 Marek          Charytoniuk           119.64 +  353: 322  170
    4    11 Joanna         Ostrowska             114.28 +  365: 327  164
    5     8 Zbigniew       Wietecki              122.09 +  361: 351  172
    6     6 Maciej         Sancewicz             123.45 +  447: 361  173
    7     5 Szymon         Płachta               128.21 +  361: 342  178
    8     1 Dariusz        Nawrocki              114.67 +  468: 308  165
    9     3 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 -  330: 370   75
   10     3 Piotr          Domański              126.33 +  484: 291  176
   11     4 Maciej         Grąbczewski           122.36 -  274: 538   72
   12     4 Jan            Mrozowski             127.05 -  381: 501   77
   13     7 Tomasz         Suchanek              126.78 -  353: 409   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 13 126.85




	Kamil Kister 127.46 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Charytoniuk           119.64 +  439: 362  170
    2     5 Czesław        Grajewski             118.12 +  345: 305  168
    3     2 Joanna         Jewtuch               121.18 +  352: 293  171
    4     2 Dariusz        Nawrocki              114.67 +  421: 376  165
    5     1 Maciej         Grąbczewski           122.36 -  317: 394   72
    6     3 Jan            Mrozowski             127.05 -  392: 452   77
    7     4 Piotr          Domański              126.33 -  289: 391   76
    8     4 Katarzyna      Małek                 124.28 -  339: 420   74
    9     7 Rafał          Wesołowski            129.07 +  443: 414  179
   10     7 Tomasz         Łapka                 122.40 -  415: 462   72
   11     7 Weronika       Rudnicka              127.83 +  383: 303  178
   12     7 Przemysław     Rybicki               130.44 +  459: 249  180
   13     4 Szymon         Płachta               128.21 +  398: 299  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 13 135.38




	Jan Mrozowski 127.05 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Urbański              118.51 +  398: 313  169
    2     2 Dariusz        Nawrocki              114.67 -  286: 351   65
    3     8 Bogusław       Książek               121.47 +  547: 257  171
    4     5 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 +  420: 320  167
    5     2 Piotr          Domański              126.33 -  402: 475   76
    6     3 Kamil          Kister                127.46 +  452: 392  177
    7     2 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 +  345: 322  175
    8     2 Maciej         Grąbczewski           122.36 +  462: 355  172
    9     1 Katarzyna      Małek                 124.28 +  445: 334  174
   10     1 Zbigniew       Wietecki              122.09 -  344: 408   72
   11     2 Szymon         Płachta               128.21 -  271: 323   78
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              127.49 +  501: 381  177
   13     2 Rafał          Wesołowski            129.07 +  453: 309  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 13 142.46




	Tomasz Suchanek 126.78 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Broda                 118.26 +  547: 301  168
    2     1 Katarzyna      Małek                 124.28 -  444: 450   74
    3     3 Dariusz        Nawrocki              114.67 -  321: 349   65
    4     7 Wojciech       Urbański              118.51 -  414: 442   69
    5     9 Rafał          Wesołowski            129.07 +  398: 315  179
    6     7 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 -  347: 410   67
    7     9 Bogusław       Książek               121.47 +  360: 288  171
    8     7 Zbigniew       Wietecki              122.09 -  403: 408   72
    9     9 Tomasz         Łapka                 122.40 -  371: 473   72
   10    10 Przemysław     Rybicki               130.44 +  431: 349  180
   11     9 Marek          Charytoniuk           119.64 +  431: 301  170
   12     9 Czesław        Grajewski             118.12 +  439: 324  168
   13     7 Krzysztof      Sporczyk              127.49 +  409: 353  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 13 125.54




	Piotr Domański 126.33 Ostrołęka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Czesław        Grajewski             118.12 -  307: 353   68
    2    10 Weronika       Rudnicka              127.83 +  398: 383  178
    3     5 Zbigniew       Wietecki              122.09 +  453: 348  172
    4     4 Joanna         Jewtuch               121.18 +  369: 354  171
    5     2 Jan            Mrozowski             127.05 +  475: 402  177
    6     2 Dariusz        Nawrocki              114.67 -  362: 381   65
    7     4 Kamil          Kister                127.46 +  391: 289  177
    8     3 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 -  368: 444   75
    9     4 Maciej         Grąbczewski           122.36 +  400: 343  172
   10     3 Krzysztof      Sporczyk              127.49 -  291: 484   77
   11     5 Tomasz         Łapka                 122.40 +  450: 305  172
   12     5 Szymon         Płachta               128.21 -  273: 464   78
   13     6 Maciej         Sancewicz             123.45 -  284: 411   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 13 127.31




	Magdalena Kupczyńska 126.01 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 -  337: 346   67
    2    12 Piotr          Broda                 118.26 +  376: 309  168
    3    10 Szymon         Płachta               128.21 -  368: 402   78
    4    12 Przemysław     Rybicki               130.44 -  375: 448   80
    5    11 Artur          Koszel                127.57 +  381: 344  178
    6    10 Czesław        Grajewski             118.12 +  422: 362  168
    7     8 Tomasz         Łapka                 122.40 +  415: 318  172
    8     6 Joanna         Ostrowska             114.28 +  409: 325  164
    9     5 Zbigniew       Wietecki              122.09 -  388: 428   72
   10     6 Joanna         Jewtuch               121.18 +  355: 321  171
   11     1 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 -  331: 475   75
   12     6 Wojciech       Urbański              118.51 +  388: 378  169
   13     5 Dariusz        Nawrocki              114.67 +  492: 387  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 13 132.85




	Mariusz Sylwestrzuk 125.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Nawrocki              114.67 -  305: 509   65
    2    11 Marek          Charytoniuk           119.64 +  418: 348  170
    3     9 Czesław        Grajewski             118.12 +  368: 332  168
    4     6 Rafał          Wesołowski            129.07 +  425: 307  179
    5     3 Maciej         Sancewicz             123.45 +  348: 329  173
    6     1 Maciej         Grąbczewski           122.36 +  373: 359  172
    7     2 Jan            Mrozowski             127.05 -  322: 345   77
    8     3 Piotr          Domański              126.33 +  444: 368  176
    9     3 Krzysztof      Sporczyk              127.49 +  370: 330  177
   10     2 Szymon         Płachta               128.21 +  427: 340  178
   11     1 Magdalena      Kupczyńska            126.01 +  475: 331  176
   12     1 Zbigniew       Wietecki              122.09 -  287: 543   72
   13     1 Katarzyna      Małek                 124.28 -  350: 353   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 13 142.85




	Katarzyna Małek 124.28 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Ostrowska             114.28 +  405: 375  164
    2     1 Tomasz         Suchanek              126.78 +  450: 444  177
    3     4 Tomasz         Łapka                 122.40 -  399: 405   72
    4     3 Maciej         Sancewicz             123.45 -  437: 446   73
    5     5 Weronika       Rudnicka              127.83 +  342: 336  178
    6     4 Szymon         Płachta               128.21 -  400: 421   78
    7     3 Joanna         Jewtuch               121.18 +  394: 327  171
    8     4 Kamil          Kister                127.46 +  420: 339  177
    9     1 Jan            Mrozowski             127.05 -  334: 445   77
   10     4 Dariusz        Nawrocki              114.67 -  360: 387   65
   11     6 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 +  406: 316  167
   12     3 Maciej         Grąbczewski           122.36 +  428: 400  172
   13     1 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 +  353: 350  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 13 134.31




	Maciej Sancewicz 123.45 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Przemysław     Rybicki               130.44 +  408: 389  180
    2     7 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 +  408: 340  167
    3     1 Maciej         Grąbczewski           122.36 -  352: 354   72
    4     3 Katarzyna      Małek                 124.28 +  446: 437  174
    5     3 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 -  329: 348   75
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              127.49 -  361: 447   77
    7     7 Joanna         Ostrowska             114.28 -  316: 364   64
    8    11 Tomasz         Łapka                 122.40 -  347: 412   72
    9    12 Marek          Charytoniuk           119.64 -  305: 330   70
   10    11 Piotr          Broda                 118.26 +  383: 367  168
   11    10 Artur          Koszel                127.57 +  602: 334  178
   12    11 Weronika       Rudnicka              127.83 +  332: 319  178
   13     6 Piotr          Domański              126.33 +  411: 284  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 13 127.00




	Tomasz Łapka 122.40 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Wesołowski            129.07 +  391: 314  179
    2     4 Zbigniew       Wietecki              122.09 +  372: 321  172
    3     4 Katarzyna      Małek                 124.28 +  405: 399  174
    4     1 Maciej         Grąbczewski           122.36 -  310: 424   72
    5     4 Dariusz        Nawrocki              114.67 -  321: 376   65
    6     5 Joanna         Jewtuch               121.18 -  297: 432   71
    7     8 Magdalena      Kupczyńska            126.01 -  318: 415   76
    8    11 Maciej         Sancewicz             123.45 +  412: 347  173
    9     9 Tomasz         Suchanek              126.78 +  473: 371  177
   10     7 Kamil          Kister                127.46 +  462: 415  177
   11     5 Piotr          Domański              126.33 -  305: 450   76
   12     8 Piotr          Broda                 118.26 -  323: 429   68
   13     8 Przemysław     Rybicki               130.44 -  398: 406   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 13 120.00




	Maciej Grąbczewski 122.36 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Płachta               128.21 +  436: 380  178
    2     6 Przemysław     Rybicki               130.44 +  523: 338  180
    3     1 Maciej         Sancewicz             123.45 +  354: 352  173
    4     1 Tomasz         Łapka                 122.40 +  424: 310  172
    5     1 Kamil          Kister                127.46 +  394: 317  177
    6     1 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 -  359: 373   75
    7     1 Dariusz        Nawrocki              114.67 -  382: 495   65
    8     2 Jan            Mrozowski             127.05 -  355: 462   77
    9     4 Piotr          Domański              126.33 -  343: 400   76
   10     5 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 +  406: 329  167
   11     4 Krzysztof      Sporczyk              127.49 +  538: 274  177
   12     3 Katarzyna      Małek                 124.28 -  400: 428   74
   13     3 Zbigniew       Wietecki              122.09 -  321: 414   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 13 127.92




	Zbigniew Wietecki 122.09 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Weronika       Rudnicka              127.83 +  470: 364  178
    2     4 Tomasz         Łapka                 122.40 -  321: 372   72
    3     5 Piotr          Domański              126.33 -  348: 453   76
    4     9 Bogusław       Książek               121.47 +  392: 375  171
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              127.49 -  351: 361   77
    6     8 Rafał          Wesołowski            129.07 +  459: 392  179
    7     6 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 +  331: 293  167
    8     7 Tomasz         Suchanek              126.78 +  408: 403  177
    9     5 Magdalena      Kupczyńska            126.01 +  428: 388  176
   10     1 Jan            Mrozowski             127.05 +  408: 344  177
   11     3 Dariusz        Nawrocki              114.67 -  321: 459   65
   12     1 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 +  543: 287  175
   13     3 Maciej         Grąbczewski           122.36 +  414: 321  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 13 143.23




	Bogusław Książek 121.47 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Artur          Koszel                127.57 +  395: 312  178
    2     3 Joanna         Jewtuch               121.18 -  343: 458   71
    3     8 Jan            Mrozowski             127.05 -  257: 547   77
    4     9 Zbigniew       Wietecki              122.09 -  375: 392   72
    5    13 Marek          Charytoniuk           119.64 +  478: 296  170
    6     9 Wojciech       Urbański              118.51 +  397: 290  169
    7     9 Tomasz         Suchanek              126.78 -  288: 360   77
    8     8 Przemysław     Rybicki               130.44 +  406: 387  180
    9     8 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 -  285: 416   67
   10     8 Weronika       Rudnicka              127.83 -  325: 337   78
   11    11 Piotr          Broda                 118.26 -  350: 398   68
   12    13 Joanna         Ostrowska             114.28 -  290: 362   64
   13    13 Czesław        Grajewski             118.12 +  442: 357  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 13 110.69




	Joanna Jewtuch 121.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Sporczyk              127.49 +  488: 299  177
    2     3 Bogusław       Książek               121.47 +  458: 343  171
    3     2 Kamil          Kister                127.46 -  293: 352   77
    4     4 Piotr          Domański              126.33 -  354: 369   76
    5     6 Wojciech       Urbański              118.51 +  397: 353  169
    6     5 Tomasz         Łapka                 122.40 +  432: 297  172
    7     3 Katarzyna      Małek                 124.28 -  327: 394   74
    8     5 Szymon         Płachta               128.21 -  387: 426   78
    9     6 Joanna         Ostrowska             114.28 +  417: 295  164
   10     6 Magdalena      Kupczyńska            126.01 -  321: 355   76
   11     8 Rafał          Wesołowski            129.07 -  398: 438   79
   12    10 Artur          Koszel                127.57 -  360: 417   78
   13     9 Weronika       Rudnicka              127.83 +  416: 288  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 13 120.69




	Marek Charytoniuk 119.64 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Kister                127.46 -  362: 439   77
    2    11 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 -  348: 418   75
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              127.49 -  322: 353   77
    4    13 Artur          Koszel                127.57 -  356: 374   78
    5    13 Bogusław       Książek               121.47 -  296: 478   71
    6    12 Przemysław     Rybicki               130.44 -  380: 391   80
    7    13 Czesław        Grajewski             118.12 -  236: 430   68
    8    13 Piotr          Broda                 118.26 +  381: 340  168
    9    12 Maciej         Sancewicz             123.45 +  330: 305  173
   10    13 Wojciech       Urbański              118.51 -  318: 464   69
   11     9 Tomasz         Suchanek              126.78 -  301: 431   77
   12    12 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 +  414: 306  167
   13    12 Joanna         Ostrowska             114.28 -  340: 390   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 13  95.69




	Wojciech Urbański 118.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jan            Mrozowski             127.05 -  313: 398   77
    2     8 Szymon         Płachta               128.21 +  391: 375  178
    3     6 Rafał          Wesołowski            129.07 -  327: 419   79
    4     7 Tomasz         Suchanek              126.78 +  442: 414  177
    5     6 Joanna         Jewtuch               121.18 -  353: 397   71
    6     9 Bogusław       Książek               121.47 -  290: 397   71
    7    10 Przemysław     Rybicki               130.44 -  313: 495   80
    8    12 Artur          Koszel                127.57 -  331: 405   78
    9    11 Weronika       Rudnicka              127.83 -  290: 467   78
   10    13 Marek          Charytoniuk           119.64 +  464: 318  170
   11    13 Czesław        Grajewski             118.12 +  411: 384  168
   12     6 Magdalena      Kupczyńska            126.01 -  378: 388   76
   13    10 Piotr          Broda                 118.26 -  328: 413   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 13 105.46




	Piotr Broda 118.26 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Suchanek              126.78 -  301: 547   77
    2    12 Magdalena      Kupczyńska            126.01 -  309: 376   76
    3    12 Przemysław     Rybicki               130.44 +  425: 395  180
    4     8 Szymon         Płachta               128.21 -  311: 396   78
    5    12 Joanna         Ostrowska             114.28 -  327: 329   64
    6    13 Artur          Koszel                127.57 +  427: 251  178
    7    11 Weronika       Rudnicka              127.83 -  320: 405   78
    8    13 Marek          Charytoniuk           119.64 -  340: 381   70
    9    13 Czesław        Grajewski             118.12 +  418: 289  168
   10    11 Maciej         Sancewicz             123.45 -  367: 383   73
   11    11 Bogusław       Książek               121.47 +  398: 350  171
   12     8 Tomasz         Łapka                 122.40 +  429: 323  172
   13    10 Wojciech       Urbański              118.51 +  413: 328  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 13 119.54




	Czesław Grajewski 118.12 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Domański              126.33 +  353: 307  176
    2     5 Kamil          Kister                127.46 -  305: 345   77
    3     9 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 -  332: 368   75
    4    10 Weronika       Rudnicka              127.83 -  361: 397   78
    5    10 Przemysław     Rybicki               130.44 +  414: 336  180
    6    10 Magdalena      Kupczyńska            126.01 -  362: 422   76
    7    13 Marek          Charytoniuk           119.64 +  430: 236  170
    8    10 Rafał          Wesołowski            129.07 -  321: 403   79
    9    13 Piotr          Broda                 118.26 -  289: 418   68
   10    12 Artur          Koszel                127.57 +  330: 329  178
   11    13 Wojciech       Urbański              118.51 -  384: 411   69
   12     9 Tomasz         Suchanek              126.78 -  324: 439   77
   13    13 Bogusław       Książek               121.47 -  357: 442   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 13 105.69




	Grzegorz Kulgawczuk 117.14 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Magdalena      Kupczyńska            126.01 +  346: 337  176
    2     7 Maciej         Sancewicz             123.45 -  340: 408   73
    3     7 Joanna         Ostrowska             114.28 +  445: 334  164
    4     5 Jan            Mrozowski             127.05 -  320: 420   77
    5     7 Szymon         Płachta               128.21 -  327: 349   78
    6     7 Tomasz         Suchanek              126.78 +  410: 347  177
    7     6 Zbigniew       Wietecki              122.09 -  293: 331   72
    8     9 Weronika       Rudnicka              127.83 +  424: 423  178
    9     8 Bogusław       Książek               121.47 +  416: 285  171
   10     5 Maciej         Grąbczewski           122.36 -  329: 406   72
   11     6 Katarzyna      Małek                 124.28 -  316: 406   74
   12    12 Marek          Charytoniuk           119.64 -  306: 414   70
   13    11 Artur          Koszel                127.57 +  378: 327  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 13 120.00




	Dariusz Nawrocki 114.67 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Sylwestrzuk           125.38 +  509: 305  175
    2     2 Jan            Mrozowski             127.05 +  351: 286  177
    3     3 Tomasz         Suchanek              126.78 +  349: 321  177
    4     2 Kamil          Kister                127.46 -  376: 421   77
    5     4 Tomasz         Łapka                 122.40 +  376: 321  172
    6     2 Piotr          Domański              126.33 +  381: 362  176
    7     1 Maciej         Grąbczewski           122.36 +  495: 382  172
    8     1 Krzysztof      Sporczyk              127.49 -  308: 468   77
    9     2 Szymon         Płachta               128.21 -  299: 442   78
   10     4 Katarzyna      Małek                 124.28 +  387: 360  174
   11     3 Zbigniew       Wietecki              122.09 +  459: 321  172
   12     2 Rafał          Wesołowski            129.07 -  330: 416   79
   13     5 Magdalena      Kupczyńska            126.01 -  387: 492   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 13 137.08




	Joanna Ostrowska 114.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Małek                 124.28 -  375: 405   74
    2     9 Artur          Koszel                127.57 +  387: 344  178
    3     7 Grzegorz       Kulgawczuk            117.14 -  334: 445   67
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              127.49 -  327: 365   77
    5    12 Piotr          Broda                 118.26 +  329: 327  168
    6    11 Weronika       Rudnicka              127.83 +  431: 430  178
    7     7 Maciej         Sancewicz             123.45 +  364: 316  173
    8     6 Magdalena      Kupczyńska            126.01 -  325: 409   76
    9     6 Joanna         Jewtuch               121.18 -  295: 417   71
   10     9 Rafał          Wesołowski            129.07 -  364: 447   79
   11    12 Przemysław     Rybicki               130.44 -  343: 439   80
   12    13 Bogusław       Książek               121.47 +  362: 290  171
   13    12 Marek          Charytoniuk           119.64 +  390: 340  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 13 120.15



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Warszawy Dywizja III



	Paulina Mech 116.63 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     1 Dominik        Urbacki               100.00 -  351: 401   50
    9     2 Zbigniew       Rybak                 112.07 -  331: 356   62
   10     2 Danuta         Langiewicz            113.05 +  391: 301  163
   11     2 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  374: 353  150
   12     2 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  406: 422   52
   13     6 Katarzyna      Dębska                100.00 +  407: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  /  6 104.50




	Małgorzata Jóźwiak 113.60 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Morga                 104.36 +  431: 344  154
    2     2 Jerzy          Krzyżewski            111.76 +  387: 278  162
    3     3 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  288: 275  150
    4     3 Stanisław      Olsztyn               109.83 +  381: 303  160
    5     1 Dominik        Urbacki               100.00 -  360: 440   50
    6     4 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  283: 445   50
    7     5 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  352: 325  152
    8     4 Zbigniew       Rybak                 112.07 -  325: 360   62
    9     6 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  324: 365   50
   10    10 Dorota         Rudzińska             112.78 -  341: 346   63
   11    12 Katarzyna      Dębska                100.00 -  327: 377   50
   12    13 Michał         Dąbrowski             100.00 +  435: 240  150
   13    13 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  407: 321  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 13 108.46




	Adam Janicki 113.08 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Garnowski             102.83 +  432: 335  153
    2     1 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  330: 328  150
    3     1 Zbigniew       Rybak                 112.07 -  300: 453   62
    4     4 Dorota         Rudzińska             112.78 +  376: 285  163
    5     4 Katarzyna      Dębska                100.00 +  370: 337  150
    6     1 Dominik        Urbacki               100.00 -  341: 366   50
    7     3 Mikołaj        Fidziński             112.94 -  259: 442   63
    8     9 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  328: 445   52
    9     9 Sławomir       Długosz               108.82 -  351: 389   59
   10    12 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 -  337: 418   51
   11    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  465: 262  150
   12    11 Anna           Arana                 108.23 +  494: 277  158
   13     9 Jerzy          Krzyżewski            111.76 +  385: 311  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 13 109.46




	Danuta Langiewicz 113.05 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maria          Pokorska              102.34 +  425: 342  152
    2     5 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  286: 349   50
    3     6 Anna           Arana                 108.23 +  382: 318  158
    4     9 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  324: 258  157
    5     3 Sławomir       Długosz               108.82 +  341: 272  159
    6     3 Zbigniew       Rybak                 112.07 -  334: 357   62
    7     4 Stanisław      Olsztyn               109.83 +  370: 290  160
    8     3 Mikołaj        Fidziński             112.94 +  357: 335  163
    9     1 Dominik        Urbacki               100.00 +  394: 392  150
   10     2 Paulina        Mech                  116.63 -  301: 391   67
   11     4 Michał         Garnowski             102.83 -  374: 430   53
   12     5 Dorota         Stachowska            110.81 -  301: 387   61
   13     8 Paweł          Morga                 104.36 -  364: 373   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 13 111.23




	Mikołaj Fidziński 112.94 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  357: 360   52
    2    12 Katarzyna      Dębska                100.00 -  311: 359   50
    3    15 Wojciech       Stawicki              100.00 +  394: 355  150
    4    16 Karol          Kołakowski            100.00 +  436: 333  150
    5    10 Paweł          Morga                 104.36 +  398: 292  154
    6     8 Marcin         Ceglarek              110.00 +  453: 299  160
    7     3 Adam           Janicki               113.08 +  442: 259  163
    8     3 Danuta         Langiewicz            113.05 -  335: 357   63
    9     3 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  392: 326  150
   10     4 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  345: 361   50
   11     6 Dariusz        Jarosławski           112.45 +  504: 269  162
   12     3 Zbigniew       Rybak                 112.07 +  426: 280  162
   13     1 Dominik        Urbacki               100.00 -  304: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 13 116.62




	Dorota Rudzińska 112.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 +  411: 358  151
    2     9 Adam           Kędzior               100.00 +  435: 297  150
    3     2 Marcin         Ceglarek              110.00 -  331: 348   60
    4     4 Adam           Janicki               113.08 -  285: 376   63
    5     7 Michał         Garnowski             102.83 +  394: 372  153
    6     9 Katarzyna      Dębska                100.00 +  326: 322  150
    7     7 Renata         Andracka              109.26 -  319: 394   59
    8     8 Stanisław      Olsztyn               109.83 +  399: 331  160
    9     7 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  382: 397   50
   10    10 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 +  346: 341  164
   11     8 Dorota         Stachowska            110.81 -  353: 427   61
   12     9 Radosław       Więch                 105.62 -  354: 366   56
   13    12 Dariusz        Jarosławski           112.45 -  345: 465   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 13 103.00




	Dariusz  Jarosławski 112.45 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paulina        Naplocha              100.00 +  322: 296  150
    2     8 Renata         Andracka              109.26 +  380: 357  159
    3     4 Dominik        Urbacki               100.00 -  299: 505   50
    4     7 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  256: 420   50
    5    11 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 -  327: 340   51
    6    13 Dorota         Stachowska            110.81 -  279: 433   61
    7    14 Maria          Pokorska              102.34 +  431: 321  152
    8    14 Adam           Kędzior               100.00 +  403: 269  150
    9    10 Stanisław      Olsztyn               109.83 +  437: 375  160
   10     7 Paweł          Morga                 104.36 +  352: 300  154
   11     6 Mikołaj        Fidziński             112.94 -  269: 504   63
   12    10 Katarzyna      Dębska                100.00 -  334: 344   50
   13    12 Dorota         Rudzińska             112.78 +  465: 345  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 13 108.69




	Zbigniew Rybak 112.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  421: 310  150
    2     6 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  438: 386  152
    3     1 Adam           Janicki               113.08 +  453: 300  163
    4     2 Marcin         Ceglarek              110.00 +  433: 363  160
    5     2 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  224: 451   50
    6     3 Danuta         Langiewicz            113.05 +  357: 334  163
    7     1 Dominik        Urbacki               100.00 -  385: 391   50
    8     4 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 +  360: 325  164
    9     2 Paulina        Mech                  116.63 +  356: 331  167
   10     3 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  346: 347   50
   11     3 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  440: 408  150
   12     3 Mikołaj        Fidziński             112.94 -  280: 426   63
   13     4 Dorota         Stachowska            110.81 -  279: 451   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 13 118.69




	Jerzy Krzyżewski 111.76 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Kołakowski            100.00 +  395: 231  150
    2     2 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 -  278: 387   64
    3     9 Stanisław      Olsztyn               109.83 -  296: 488   60
    4    13 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  307: 426   50
    5    14 Maria          Pokorska              102.34 +  346: 327  152
    6    10 Michał         Garnowski             102.83 -  293: 353   53
    7    13 Anna           Arana                 108.23 +  337: 314  158
    8    11 Radosław       Więch                 105.62 +  418: 266  156
    9    11 Renata         Andracka              109.26 -  251: 348   59
   10    14 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  344: 357   50
   11    17 Adam           Kędzior               100.00 +  509: 199  150
   12    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  420: 279  150
   13     9 Adam           Janicki               113.08 -  311: 385   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 13 101.15




	Dorota Stachowska 110.81 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  322: 362   50
    2    10 Sławomir       Długosz               108.82 -  357: 365   59
    3    14 Adam           Słapiński             100.00 +  376: 350  150
    4    10 Anna           Arana                 108.23 +  400: 307  158
    5     8 Renata         Andracka              109.26 -  282: 410   59
    6    13 Dariusz        Jarosławski           112.45 +  433: 279  162
    7    11 Wojciech       Stawicki              100.00 +  373: 282  150
    8     5 Michał         Garnowski             102.83 +  422: 389  153
    9     5 Paweł          Morga                 104.36 +  343: 341  154
   10     5 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  355: 372   50
   11     8 Dorota         Rudzińska             112.78 +  427: 353  163
   12     5 Danuta         Langiewicz            113.05 +  387: 301  163
   13     4 Zbigniew       Rybak                 112.07 +  451: 279  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 13 125.62




	Marcin Ceglarek 110.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwia         Buks                  100.00 +  390: 302  150
    2     4 Radosław       Więch                 105.62 +  332: 271  156
    3     2 Dorota         Rudzińska             112.78 +  348: 331  163
    4     2 Zbigniew       Rybak                 112.07 -  363: 433   62
    5     5 Stanisław      Olsztyn               109.83 -  263: 375   60
    6     8 Mikołaj        Fidziński             112.94 -  299: 453   63
    7     9 Sławomir       Długosz               108.82 -  315: 412   59
    8    13 Wojciech       Stawicki              100.00 +  432: 301  150
    9     8 Michał         Garnowski             102.83 -  284: 479   53
   10    13 Anna           Arana                 108.23 +  388: 277  158
   11     9 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 -  364: 395   51
   12    14 Janina         Grajewska             100.00 +  377: 366  150
   13    11 Monika         Sadurska              106.52 +  454: 381  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 13 110.15




	Stanisław Olsztyn 109.83 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adam           Słapiński             100.00 +  418: 336  150
    2     7 Andrzej        Słapiński             107.38 -  350: 467   57
    3     9 Jerzy          Krzyżewski            111.76 +  488: 296  162
    4     3 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 -  303: 381   64
    5     5 Marcin         Ceglarek              110.00 +  375: 263  160
    6     5 Sławomir       Długosz               108.82 +  407: 325  159
    7     4 Danuta         Langiewicz            113.05 -  290: 370   63
    8     8 Dorota         Rudzińska             112.78 -  331: 399   63
    9    10 Dariusz        Jarosławski           112.45 -  375: 437   62
   10     9 Renata         Andracka              109.26 -  326: 340   59
   11    11 Radosław       Więch                 105.62 -  303: 349   56
   12    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  349: 319  150
   13    14 Michał         Dąbrowski             100.00 +  468: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 13 104.23




	Renata Andracka 109.26 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Janina         Grajewska             100.00 +  415: 249  150
    2     8 Dariusz        Jarosławski           112.45 -  357: 380   62
    3     8 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 +  403: 401  151
    4     6 Katarzyna      Dębska                100.00 -  348: 352   50
    5     8 Dorota         Stachowska            110.81 +  410: 282  161
    6     6 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  368: 377   50
    7     7 Dorota         Rudzińska             112.78 +  394: 319  163
    8     6 Monika         Sadurska              106.52 -  255: 432   57
    9    11 Jerzy          Krzyżewski            111.76 +  348: 251  162
   10     9 Stanisław      Olsztyn               109.83 +  340: 326  160
   11     5 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  355: 368   52
   12     8 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  461: 315  150
   13     5 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  327: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 13 109.08




	Sławomir Długosz 108.82 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  362: 391   50
    2    10 Dorota         Stachowska            110.81 +  365: 357  161
    3    13 Karol          Kołakowski            100.00 +  449: 240  150
    4     5 Radosław       Więch                 105.62 +  405: 311  156
    5     3 Danuta         Langiewicz            113.05 -  272: 341   63
    6     5 Stanisław      Olsztyn               109.83 -  325: 407   60
    7     9 Marcin         Ceglarek              110.00 +  412: 315  160
    8    10 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  381: 470   50
    9     9 Adam           Janicki               113.08 +  389: 351  163
   10     8 Katarzyna      Dębska                100.00 +  352: 337  150
   11     7 Paweł          Morga                 104.36 -  377: 396   54
   12     7 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 -  293: 411   51
   13    10 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  327: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 13 101.38




	Anna Arana 108.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  300: 403   50
    2    14 Maria          Pokorska              102.34 +  502: 306  152
    3     6 Danuta         Langiewicz            113.05 -  318: 382   63
    4    10 Dorota         Stachowska            110.81 -  307: 400   61
    5    15 Paulina        Naplocha              100.00 +  405: 270  150
    6    11 Radosław       Więch                 105.62 -  291: 379   56
    7    13 Jerzy          Krzyżewski            111.76 -  314: 337   62
    8    16 Michał         Dąbrowski             100.00 +  351: 269  150
    9    14 Janina         Grajewska             100.00 +  359: 283  150
   10    13 Marcin         Ceglarek              110.00 -  277: 388   60
   11    15 Sylwia         Buks                  100.00 -  340: 386   50
   12    11 Adam           Janicki               113.08 -  277: 494   63
   13    15 Wojciech       Stawicki              100.00 -  367: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 13  85.92




	Małgorzata Sameryt 107.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dominik        Urbacki               100.00 -  334: 431   50
    2    17 Janina         Grajewska             100.00 +  497: 286  150
    3     5 Andrzej        Słapiński             107.38 -  294: 295   57
    4     9 Danuta         Langiewicz            113.05 -  258: 324   63
    5    17 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  341: 399   50
    6    17 Karol          Kołakowski            100.00 +  464: 280  150
    7    12 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 -  286: 343   51
    8    15 Paulina        Naplocha              100.00 +  340: 300  150
    9    13 Wojciech       Stawicki              100.00 +  502: 323  150
   10    11 Radosław       Więch                 105.62 -  306: 398   56
   11    13 Michał         Dąbrowski             100.00 -  333: 370   50
   12    17 Adam           Kędzior               100.00 +  363: 266  150
   13    13 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 -  321: 407   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 13  91.62




	Andrzej Słapiński 107.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Dębska                100.00 +  339: 303  150
    2     7 Stanisław      Olsztyn               109.83 +  467: 350  160
    3     5 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  295: 294  157
    4     1 Dominik        Urbacki               100.00 -  325: 465   50
    5     6 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  397: 375  150
    6     2 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  381: 261  150
    7     2 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  290: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  /  7 123.86




	Monika Sadurska 106.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     6 Renata         Andracka              109.26 +  432: 255  159
    9     4 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  269: 480   52
   10     6 Michał         Garnowski             102.83 -  353: 456   53
   11    10 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  302: 396   50
   12    12 Wojciech       Stawicki              100.00 +  470: 294  150
   13    11 Marcin         Ceglarek              110.00 -  381: 454   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     524  /  6  87.33




	Radosław Więch 105.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Stawicki              100.00 +  429: 260  150
    2     4 Marcin         Ceglarek              110.00 -  271: 332   60
    3     7 Michał         Garnowski             102.83 +  352: 304  153
    4     5 Sławomir       Długosz               108.82 -  311: 405   59
    5     9 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  304: 480   50
    6    11 Anna           Arana                 108.23 +  379: 291  158
    7    10 Paweł          Morga                 104.36 -  401: 467   54
    8    11 Jerzy          Krzyżewski            111.76 -  266: 418   62
    9    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  391: 284  150
   10    11 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  398: 306  157
   11    11 Stanisław      Olsztyn               109.83 +  349: 303  160
   12     9 Dorota         Rudzińska             112.78 +  366: 354  163
   13     7 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  306: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 13 117.38




	Paweł Morga 104.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 -  344: 431   64
    2    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  329: 285  150
    3    10 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  445: 333  150
    4     8 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  325: 344   50
    5    10 Mikołaj        Fidziński             112.94 -  292: 398   63
    6    14 Adam           Kędzior               100.00 +  442: 248  150
    7    10 Radosław       Więch                 105.62 +  467: 401  156
    8     7 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 +  429: 418  151
    9     5 Dorota         Stachowska            110.81 -  341: 343   61
   10     7 Dariusz        Jarosławski           112.45 -  300: 352   62
   11     7 Sławomir       Długosz               108.82 +  396: 377  159
   12     6 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  297: 420   50
   13     8 Danuta         Langiewicz            113.05 +  373: 364  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 13 109.92




	Michał Garnowski 102.83 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Janicki               113.08 -  335: 432   63
    2    16 Wojciech       Stawicki              100.00 +  460: 333  150
    3     7 Radosław       Więch                 105.62 -  304: 352   56
    4    11 Maria          Pokorska              102.34 +  436: 400  152
    5     7 Dorota         Rudzińska             112.78 -  372: 394   63
    6    10 Jerzy          Krzyżewski            111.76 +  353: 293  162
    7     8 Katarzyna      Dębska                100.00 +  514: 222  150
    8     5 Dorota         Stachowska            110.81 -  389: 422   61
    9     8 Marcin         Ceglarek              110.00 +  479: 284  160
   10     6 Monika         Sadurska              106.52 +  456: 353  157
   11     4 Danuta         Langiewicz            113.05 +  430: 374  163
   12     1 Dominik        Urbacki               100.00 +  404: 344  150
   13     2 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  410: 383  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 13 126.08




	Maria Pokorska 102.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Danuta         Langiewicz            113.05 -  342: 425   63
    2    14 Anna           Arana                 108.23 -  306: 502   58
    3    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  389: 337  150
    4    11 Michał         Garnowski             102.83 -  400: 436   53
    5    14 Jerzy          Krzyżewski            111.76 -  327: 346   62
    6    15 Adam           Słapiński             100.00 +  345: 342  150
    7    14 Dariusz        Jarosławski           112.45 -  321: 431   62
    8    17 Janina         Grajewska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  /  8  81.00




	Karol Rembiałkowski 101.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mikołaj        Fidziński             112.94 +  360: 357  163
    2     6 Zbigniew       Rybak                 112.07 -  386: 438   62
    3    11 Katarzyna      Dębska                100.00 -  320: 333   50
    4    15 Janina         Grajewska             100.00 +  415: 328  150
    5    12 Adam           Kędzior               100.00 +  446: 259  150
    6     7 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 +  379: 339  151
    7     5 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 -  325: 352   64
    8     9 Adam           Janicki               113.08 +  445: 328  163
    9     4 Monika         Sadurska              106.52 +  480: 269  157
   10     1 Dominik        Urbacki               100.00 -  327: 365   50
   11     5 Renata         Andracka              109.26 +  368: 355  159
   12     2 Paulina        Mech                  116.63 +  422: 406  167
   13     2 Michał         Garnowski             102.83 -  383: 410   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 13 118.38




	Agnieszka Piotrowicz 100.76 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Rudzińska             112.78 -  358: 411   63
    2    11 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  340: 334  150
    3     8 Renata         Andracka              109.26 -  401: 403   59
    4    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  388: 273  150
    5    11 Dariusz        Jarosławski           112.45 +  340: 327  162
    6     7 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  339: 379   52
    7    12 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  343: 286  157
    8     7 Paweł          Morga                 104.36 -  418: 429   54
    9    12 Katarzyna      Dębska                100.00 -  333: 443   50
   10    12 Adam           Janicki               113.08 +  418: 337  163
   11     9 Marcin         Ceglarek              110.00 +  395: 364  160
   12     7 Sławomir       Długosz               108.82 +  411: 293  159
   13     3 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  377: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 13 109.92




	Krzysztof Bonda 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Długosz               108.82 +  391: 362  159
    2     3 Dominik        Urbacki               100.00 -  359: 379   50
    3    10 Paweł          Morga                 104.36 -  333: 445   54
    4    13 Jerzy          Krzyżewski            111.76 +  426: 307  162
    5     9 Radosław       Więch                 105.62 +  480: 304  156
    6     4 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 +  445: 283  164
    7     2 Andrzej        Słapiński             107.38 +  370: 290  157
    8     2 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  407: 303  150
    9     3 Mikołaj        Fidziński             112.94 -  326: 392   63
   10     3 Zbigniew       Rybak                 112.07 +  347: 346  162
   11     2 Paulina        Mech                  116.63 -  353: 374   67
   12     4 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  415: 336  150
   13     3 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 +  409: 377  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 13 126.54




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Ceglarek              110.00 -  302: 390   60
    2    13 Paweł          Morga                 104.36 -  285: 329   54
    3    17 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  421: 365  150
    4    12 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 -  273: 388   51
    5    13 Michał         Dąbrowski             100.00 -  263: 377   50
    6    18 Janina         Grajewska             100.00 -  308: 404   50
    7    16 Adam           Słapiński             100.00 +  374: 338  150
    8    18 PAUZA
    9    16 Radosław       Więch                 105.62 -  284: 391   56
   10    15 Wojciech       Stawicki              100.00 -  259: 417   50
   11    15 Anna           Arana                 108.23 +  386: 340  158
   12    15 Jerzy          Krzyżewski            111.76 -  279: 420   62
   13    17 Adam           Kędzior               100.00 +  397: 386  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 12  86.75




	Tomasz Drewnowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Stachowska            110.81 +  362: 322  161
    2     5 Danuta         Langiewicz            113.05 +  349: 286  163
    3     3 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 -  275: 288   64
    4     8 Paweł          Morga                 104.36 +  344: 325  154
    5     6 Andrzej        Słapiński             107.38 -  375: 397   57
    6     6 Renata         Andracka              109.26 +  377: 368  159
    7     6 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  322: 346   50
    8    10 Sławomir       Długosz               108.82 +  470: 381  159
    9     7 Dorota         Rudzińska             112.78 +  397: 382  163
   10     4 Mikołaj        Fidziński             112.94 +  361: 345  163
   11     3 Zbigniew       Rybak                 112.07 -  408: 440   62
   12     4 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  336: 415   50
   13     7 Radosław       Więch                 105.62 -  281: 306   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 13 112.38




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  377: 263  150
    6    12 Wojciech       Stawicki              100.00 -  202: 312   50
    7    17 Adam           Kędzior               100.00 -  259: 313   50
    8    16 Anna           Arana                 108.23 -  269: 351   58
    9    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  270: 328   50
   10    17 Janina         Grajewska             100.00 +  348: 305  150
   11    13 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  370: 333  157
   12    13 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 -  240: 435   64
   13    14 Stanisław      Olsztyn               109.83 -  210: 468   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  9  87.67




	Szymon Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Rybak                 112.07 -  310: 421   62
    2    11 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 -  334: 340   51
    3    17 Sylwia         Buks                  100.00 -  365: 421   50
    4    17 Wojciech       Stawicki              100.00 -  331: 345   50
    5    17 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  399: 341  157
    6    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  351: 312  150
    7    15 Janina         Grajewska             100.00 +  327: 248  150
    8    12 Katarzyna      Dębska                100.00 -  304: 310   50
    9    15 Adam           Kędzior               100.00 +  394: 276  150
   10    14 Jerzy          Krzyżewski            111.76 +  357: 344  162
   11    10 Monika         Sadurska              106.52 +  396: 302  157
   12     8 Renata         Andracka              109.26 -  315: 461   59
   13    10 Sławomir       Długosz               108.82 +  375: 327  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 13 108.23




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Słapiński             107.38 -  303: 339   57
    2    12 Mikołaj        Fidziński             112.94 +  359: 311  163
    3    11 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  333: 320  152
    4     6 Renata         Andracka              109.26 +  352: 348  159
    5     4 Adam           Janicki               113.08 -  337: 370   63
    6     9 Dorota         Rudzińska             112.78 -  322: 326   63
    7     8 Michał         Garnowski             102.83 -  222: 514   53
    8    12 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  310: 304  150
    9    12 Agnieszka      Piotrowicz            100.76 +  443: 333  151
   10     8 Sławomir       Długosz               108.82 -  337: 352   59
   11    12 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 +  377: 327  164
   12    10 Dariusz        Jarosławski           112.45 +  344: 334  162
   13     6 Paulina        Mech                  116.63 -  301: 407   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 13 112.54




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Renata         Andracka              109.26 -  249: 415   59
    2    17 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  286: 497   57
    3    18 PAUZA
    4    15 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  328: 415   52
    5    16 Adam           Słapiński             100.00 -  317: 338   50
    6    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  404: 308  150
    7    15 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  248: 327   50
    8    17 Maria          Pokorska              102.34 +  400:   1  152
    9    14 Anna           Arana                 108.23 -  283: 359   58
   10    17 Michał         Dąbrowski             100.00 -  305: 348   50
   11    16 Wojciech       Stawicki              100.00 +  355: 343  150
   12    14 Marcin         Ceglarek              110.00 -  366: 377   60
   13    16 Paulina        Naplocha              100.00 -  293: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  / 12  78.17




	Karol Kołakowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Krzyżewski            111.76 -  231: 395   62
    2    18 PAUZA
    3    13 Sławomir       Długosz               108.82 -  240: 449   59
    4    16 Mikołaj        Fidziński             112.94 -  333: 436   63
    5    18 Wojciech       Stawicki              100.00 -  262: 360   50
    6    17 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  280: 464   57
    7    18 Paulina        Naplocha              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     341  /  6  56.83




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 PAUZA
    2     9 Dorota         Rudzińska             112.78 -  297: 435   63
    3    12 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  261: 431   50
    4    14 Adam           Słapiński             100.00 +  334: 320  150
    5    12 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  259: 446   52
    6    14 Paweł          Morga                 104.36 -  248: 442   54
    7    17 Michał         Dąbrowski             100.00 +  313: 259  150
    8    14 Dariusz        Jarosławski           112.45 -  269: 403   62
    9    15 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  276: 394   50
   10    16 Paulina        Naplocha              100.00 -  276: 304   50
   11    17 Jerzy          Krzyżewski            111.76 -  199: 509   62
   12    17 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  266: 363   57
   13    17 Sylwia         Buks                  100.00 -  386: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  / 12  70.83




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Jarosławski           112.45 -  296: 322   62
    2    15 Adam           Słapiński             100.00 -  294: 383   50
    3    16 Maria          Pokorska              102.34 -  337: 389   52
    4    18 PAUZA
    5    15 Anna           Arana                 108.23 -  270: 405   58
    6    16 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  312: 351   50
    7    18 Karol          Kołakowski            100.00 +  400:   1  150
    8    15 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  300: 340   57
    9    17 Michał         Dąbrowski             100.00 +  328: 270  150
   10    16 Adam           Kędzior               100.00 +  304: 276  150
   11    14 Adam           Janicki               113.08 -  262: 465   63
   12    16 Stanisław      Olsztyn               109.83 -  319: 349   60
   13    16 Janina         Grajewska             100.00 +  363: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 12  87.67




	Wojciech Stawicki 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Więch                 105.62 -  260: 429   56
    2    16 Michał         Garnowski             102.83 -  333: 460   53
    3    15 Mikołaj        Fidziński             112.94 -  355: 394   63
    4    17 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  345: 331  150
    5    18 Karol          Kołakowski            100.00 +  360: 262  150
    6    12 Michał         Dąbrowski             100.00 +  312: 202  150
    7    11 Dorota         Stachowska            110.81 -  282: 373   61
    8    13 Marcin         Ceglarek              110.00 -  301: 432   60
    9    13 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  323: 502   57
   10    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  417: 259  150
   11    16 Janina         Grajewska             100.00 -  343: 355   50
   12    12 Monika         Sadurska              106.52 -  294: 470   57
   13    15 Anna           Arana                 108.23 +  370: 367  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 13  93.46




	Adam Słapiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Olsztyn               109.83 -  336: 418   60
    2    15 Paulina        Naplocha              100.00 +  383: 294  150
    3    14 Dorota         Stachowska            110.81 -  350: 376   61
    4    14 Adam           Kędzior               100.00 -  320: 334   50
    5    16 Janina         Grajewska             100.00 +  338: 317  150
    6    15 Maria          Pokorska              102.34 -  342: 345   52
    7    16 Sylwia         Buks                  100.00 -  338: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     573  /  7  81.86




	Dominik Urbacki 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  431: 334  157
    2     3 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  379: 359  150
    3     4 Dariusz        Jarosławski           112.45 +  505: 299  162
    4     1 Andrzej        Słapiński             107.38 +  465: 325  157
    5     1 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 +  440: 360  164
    6     1 Adam           Janicki               113.08 +  366: 341  163
    7     1 Zbigniew       Rybak                 112.07 +  391: 385  162
    8     1 Paulina        Mech                  116.63 +  401: 351  167
    9     1 Danuta         Langiewicz            113.05 -  392: 394   63
   10     1 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  365: 327  152
   11     1 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  409: 327  150
   12     1 Michał         Garnowski             102.83 -  344: 404   53
   13     1 Mikołaj        Fidziński             112.94 +  432: 304  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1863  / 13 143.31




	Grzegorz Łukasik 100.00 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Arana                 108.23 +  403: 300  158
    2     1 Adam           Janicki               113.08 -  328: 330   63
    3    12 Adam           Kędzior               100.00 +  431: 261  150
    4     7 Dariusz        Jarosławski           112.45 +  420: 256  162
    5     2 Zbigniew       Rybak                 112.07 +  451: 224  162
    6     2 Andrzej        Słapiński             107.38 -  261: 381   57
    7     6 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  346: 322  150
    8     2 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  303: 407   50
    9     6 Małgorzata     Jóźwiak               113.60 +  365: 324  164
   10     5 Dorota         Stachowska            110.81 +  372: 355  161
   11     1 Dominik        Urbacki               100.00 -  327: 409   50
   12     6 Paweł          Morga                 104.36 +  420: 297  154
   13     5 Renata         Andracka              109.26 +  338: 327  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 13 126.15




Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Warszawy Dywizja I



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             415: 341
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 344: 397
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Reda                  346: 382
   4 Łukasz         Bobowski             - Mirosław       Uglik                 410: 381
   5 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              364: 382
   6 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kurowski              470: 396
   7 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                294: 374
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Morawski              301: 431
   9 Krzysztof      Mówka                - Janusz         Kaczor                383: 351
  10 Aleksander     Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               333: 401
  11 Marcin         Mroziuk              - Waldemar       Czerwoniec            467: 333
  12 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Herzig                367: 358
  13 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            344: 380


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kamiński              431: 368
   2 Marek          Reda                 - Marcin         Mroziuk               397: 308
   3 Bartosz        Morawski             - Kamil          Nawrocki              424: 383
   4 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              450: 353
   5 Irena          Sołdan               - Łukasz         Bobowski              319: 437
   6 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Pietuchowski          404: 312
   7 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              357: 325
   8 Mirosław       Uglik                - Justyna        Górka                 336: 410
   9 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                336: 461
  10 Marek          Herzig               - Aleksander     Puchalski             240: 389
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Janusz         Kaczor                393: 322
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.Jr   Merklejn              430: 442
  13 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         320: 446


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               426: 393
   2 Łukasz         Bobowski             - Marek          Reda                  401: 438
   3 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              432: 376
   4 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 331: 378
   5 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         431: 362
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Waldemar       Czerwoniec            390: 399
   7 Aleksander     Puchalski            - Marcin         Mroziuk               346: 354
   8 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                452: 282
   9 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Pietuchowski          500: 417
  10 Justyna        Górka                - Grzegorz       Koczkodon             319: 362
  11 Grzegorz       Kurowski             - Janusz         Kaczor                480: 353
  12 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             329: 483
  13 Marek          Herzig               - Tomasz         Zwoliński             452: 322


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              491: 386
   2 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 420: 407
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Nawrocki              378: 413
   4 Marcin         Mroziuk              - Stanisław      Rydzik                444: 296
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Łukasz         Bobowski              354: 379
   6 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 386: 324
   7 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Koczkodon             347: 329
   8 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 412: 309
   9 Aleksander     Puchalski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              435: 372
  10 Marek          Herzig               - Paweł          Jackowski             321: 405
  11 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 386: 379
  12 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                355: 375
  13 Janusz         Kaczor               - Tomasz         Zwoliński             397: 413


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Marek          Dudkiewicz            445: 264
   2 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              358: 388
   3 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Mówka                 365: 418
   4 Marcin         Mroziuk              - Łukasz         Bobowski              373: 377
   5 Grzegorz       Kurowski             - Aleksander     Puchalski             491: 430
   6 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         363: 418
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Robert         Kamiński              460: 291
   8 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             311: 385
   9 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                410: 397
  10 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              408: 395
  11 Piotr          Pietuchowski         - Justyna        Górka                 410: 323
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Herzig                279: 421
  13 Janusz         Kaczor               - Mirosław       Uglik                 406: 407


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              494: 315
   2 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kurowski              362: 343
   3 Łukasz         Bobowski             - Marek          Dudkiewicz            473: 282
   4 Paweł          Jackowski            - Kamil          Nawrocki              539: 351
   5 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              495: 357
   6 Irena          Sołdan               - Marcin         Mroziuk               386: 329
   7 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Czerwoniec            389: 365
   8 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               416: 319
   9 Kamil          Górka                - Aleksander     Puchalski             456: 319
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          413: 339
  11 Robert         Kamiński             - Marek          Herzig                340: 381
  12 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Koczkodon             351: 460
  13 Janusz         Kaczor               - Justyna        Górka                 299: 373


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Marek          Reda                  462: 394
   2 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Jackowski             430: 395
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         460: 364
   4 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                318: 344
   5 Marcin         Mroziuk              - Grzegorz       Kurowski              457: 316
   6 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Zwoliński             482: 419
   7 Kamil          Nawrocki             - Kamil          Górka                 494: 327
   8 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              336: 375
   9 Marek          Herzig               - Waldemar       Czerwoniec            408: 317
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Miłosz         Wrzałek               409: 437
  11 Justyna        Górka                - Aleksander     Puchalski             360: 358
  12 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 385: 472
  13 Robert         Kamiński             - Janusz         Kaczor                413: 228


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  282: 468
   2 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Bobowski              346: 313
   3 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Mówka                 324: 458
   4 Bartosz        Morawski             - Marek          Herzig                428: 412
   5 Paweł          Jackowski            - Marcin         Mroziuk               400:   1
   6 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            489: 331
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              284: 431
   8 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Kamiński              413: 370
   9 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 437: 531
  10 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                441: 304
  11 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 442: 338
  12 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Koczkodon             378: 395
  13 Janusz         Kaczor               - Piotr          Pietuchowski          324: 372


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             360: 377
   2 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              375: 401
   3 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              362: 432
   4 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Nawrocki              427: 295
   5 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                327: 379
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Justyna        Górka                 419: 447
   7 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             368: 411
   8 Kamil          Górka                - Marcin         Mroziuk               400:   0
   9 Marek          Herzig               - Miłosz         Wrzałek               306: 417
  10 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          409: 429
  11 Mirosław       Uglik                - Robert         Kamiński              338: 424
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Waldemar       Czerwoniec            431: 434
  13 Janusz         Kaczor               - Aleksander     Puchalski             392: 449


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         441: 303
   2 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 376: 453
   3 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              420: 450
   4 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              305: 315
   5 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 377: 431
   6 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 397: 407
   7 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              306: 460
   8 Kamil          Nawrocki             - Marek          Herzig                349: 325
   9 Robert         Kamiński             - Marcin         Mroziuk               400:   0
  10 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Dudkiewicz            390: 354
  11 Aleksander     Puchalski            - Waldemar       Czerwoniec            450: 315
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Janusz         Kaczor                429: 325
  13 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                414: 378


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  389: 396
   2 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         439: 317
   3 Bartosz        Morawski             - Irena          Sołdan                412: 395
   4 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              414: 386
   5 Justyna        Górka                - Łukasz         Bobowski              460: 293
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               385: 374
   7 Robert         Kamiński             - Kamil          Nawrocki              359: 457
   8 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          413: 277
   9 Marek          Dudkiewicz           - Aleksander     Puchalski             338: 325
  10 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              383: 524
  11 Marcin         Mroziuk              - Grzegorz       Koczkodon               0: 400
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Mirosław       Uglik                 334: 519
  13 Janusz         Kaczor               - Marek          Herzig                355: 313


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  396: 363
   2 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Mówka                 332: 505
   3 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             314: 382
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.Jr   Merklejn              357: 422
   5 Kamil          Nawrocki             - Irena          Sołdan                394: 368
   6 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              520: 296
   7 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             337: 423
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Dudkiewicz            427: 409
   9 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kamiński              368: 354
  10 Miłosz         Wrzałek              - Waldemar       Czerwoniec            418: 226
  11 Aleksander     Puchalski            - Mirosław       Uglik                 474: 409
  12 Marek          Herzig               - Marcin         Mroziuk               400:   0
  13 Stanisław      Rydzik               - Janusz         Kaczor                477: 373


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             364: 330
   2 Marek          Reda                 - Kamil          Nawrocki              381: 287
   3 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              440: 410
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Paweł          Jackowski             395: 340
   5 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              328: 337
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              375: 507
   7 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Górka                 377: 482
   8 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               367: 397
   9 Robert         Kamiński             - Aleksander     Puchalski             235: 364
  10 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 375: 402
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Dudkiewicz            400: 381
  12 Marek          Herzig               - Stanisław      Rydzik                386: 376
  13 Marcin         Mroziuk              - Janusz         Kaczor                  0: 400







Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Warszawy Dywizja II



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Maciej         Sancewicz             389: 408
   2 Tomasz         Łapka                - Rafał          Wesołowski            391: 314
   3 Szymon         Płachta              - Maciej         Grąbczewski           380: 436
   4 Zbigniew       Wietecki             - Weronika       Rudnicka              470: 364
   5 Artur          Koszel               - Bogusław       Książek               312: 395
   6 Joanna         Jewtuch              - Krzysztof      Sporczyk              488: 299
   7 Kamil          Kister               - Marek          Charytoniuk           439: 362
   8 Wojciech       Urbański             - Jan            Mrozowski             313: 398
   9 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Broda                 547: 301
  10 Czesław        Grajewski            - Piotr          Domański              353: 307
  11 Magdalena      Kupczyńska           - Grzegorz       Kulgawczuk            337: 346
  12 Dariusz        Nawrocki             - Mariusz        Sylwestrzuk           509: 305
  13 Katarzyna      Małek                - Joanna         Ostrowska             405: 375


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Małek                - Tomasz         Suchanek              450: 444
   2 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Nawrocki              286: 351
   3 Bogusław       Książek              - Joanna         Jewtuch               343: 458
   4 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Łapka                 321: 372
   5 Czesław        Grajewski            - Kamil          Kister                305: 345
   6 Maciej         Grąbczewski          - Przemysław     Rybicki               523: 338
   7 Grzegorz       Kulgawczuk           - Maciej         Sancewicz             340: 408
   8 Wojciech       Urbański             - Szymon         Płachta               391: 375
   9 Joanna         Ostrowska            - Artur          Koszel                387: 344
  10 Weronika       Rudnicka             - Piotr          Domański              383: 398
  11 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Sylwestrzuk           348: 418
  12 Piotr          Broda                - Magdalena      Kupczyńska            309: 376
  13 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              471: 305


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Maciej         Grąbczewski           352: 354
   2 Joanna         Jewtuch              - Kamil          Kister                293: 352
   3 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Nawrocki              321: 349
   4 Tomasz         Łapka                - Katarzyna      Małek                 405: 399
   5 Piotr          Domański             - Zbigniew       Wietecki              453: 348
   6 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Urbański              419: 327
   7 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kulgawczuk            334: 445
   8 Bogusław       Książek              - Jan            Mrozowski             257: 547
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             368: 332
  10 Magdalena      Kupczyńska           - Szymon         Płachta               368: 402
  11 Artur          Koszel               - Weronika       Rudnicka              319: 352
  12 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Broda                 395: 425
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Charytoniuk           353: 322


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Łapka                 424: 310
   2 Dariusz        Nawrocki             - Kamil          Kister                376: 421
   3 Maciej         Sancewicz            - Katarzyna      Małek                 446: 437
   4 Piotr          Domański             - Joanna         Jewtuch               369: 354
   5 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Kulgawczuk            420: 320
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            425: 307
   7 Tomasz         Suchanek             - Wojciech       Urbański              414: 442
   8 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               311: 396
   9 Bogusław       Książek              - Zbigniew       Wietecki              375: 392
  10 Weronika       Rudnicka             - Czesław        Grajewski             397: 361
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             365: 327
  12 Przemysław     Rybicki              - Magdalena      Kupczyńska            448: 375
  13 Marek          Charytoniuk          - Artur          Koszel                356: 374


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Maciej         Grąbczewski           317: 394
   2 Piotr          Domański             - Jan            Mrozowski             475: 402
   3 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           329: 348
   4 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Łapka                 376: 321
   5 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Małek                 336: 342
   6 Joanna         Jewtuch              - Wojciech       Urbański              397: 353
   7 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kulgawczuk            349: 327
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              361: 351
   9 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              315: 398
  10 Czesław        Grajewski            - Przemysław     Rybicki               414: 336
  11 Magdalena      Kupczyńska           - Artur          Koszel                381: 344
  12 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 329: 327
  13 Marek          Charytoniuk          - Bogusław       Książek               296: 478


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Grąbczewski           373: 359
   2 Piotr          Domański             - Dariusz        Nawrocki              362: 381
   3 Kamil          Kister               - Jan            Mrozowski             392: 452
   4 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Małek                 421: 400
   5 Tomasz         Łapka                - Joanna         Jewtuch               297: 432
   6 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              361: 447
   7 Grzegorz       Kulgawczuk           - Tomasz         Suchanek              410: 347
   8 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            459: 392
   9 Wojciech       Urbański             - Bogusław       Książek               290: 397
  10 Magdalena      Kupczyńska           - Czesław        Grajewski             422: 362
  11 Joanna         Ostrowska            - Weronika       Rudnicka              431: 430
  12 Marek          Charytoniuk          - Przemysław     Rybicki               380: 391
  13 Piotr          Broda                - Artur          Koszel                427: 251


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Nawrocki              382: 495
   2 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           345: 322
   3 Katarzyna      Małek                - Joanna         Jewtuch               394: 327
   4 Kamil          Kister               - Piotr          Domański              289: 391
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Płachta               361: 342
   6 Grzegorz       Kulgawczuk           - Zbigniew       Wietecki              293: 331
   7 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Sancewicz             364: 316
   8 Tomasz         Łapka                - Magdalena      Kupczyńska            318: 415
   9 Bogusław       Książek              - Tomasz         Suchanek              288: 360
  10 Przemysław     Rybicki              - Wojciech       Urbański              495: 313
  11 Weronika       Rudnicka             - Piotr          Broda                 405: 320
  12 Artur          Koszel               - Rafał          Wesołowski            290: 405
  13 Czesław        Grajewski            - Marek          Charytoniuk           430: 236


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Sporczyk              308: 468
   2 Maciej         Grąbczewski          - Jan            Mrozowski             355: 462
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Domański              444: 368
   4 Katarzyna      Małek                - Kamil          Kister                420: 339
   5 Joanna         Jewtuch              - Szymon         Płachta               387: 426
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Joanna         Ostrowska             409: 325
   7 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Wietecki              403: 408
   8 Bogusław       Książek              - Przemysław     Rybicki               406: 387
   9 Grzegorz       Kulgawczuk           - Weronika       Rudnicka              424: 423
  10 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             403: 321
  11 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Łapka                 347: 412
  12 Wojciech       Urbański             - Artur          Koszel                331: 405
  13 Piotr          Broda                - Marek          Charytoniuk           340: 381


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Katarzyna      Małek                 445: 334
   2 Szymon         Płachta              - Dariusz        Nawrocki              442: 299
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           330: 370
   4 Piotr          Domański             - Maciej         Grąbczewski           400: 343
   5 Zbigniew       Wietecki             - Magdalena      Kupczyńska            428: 388
   6 Joanna         Jewtuch              - Joanna         Ostrowska             417: 295
   7 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            443: 414
   8 Grzegorz       Kulgawczuk           - Bogusław       Książek               416: 285
   9 Tomasz         Łapka                - Tomasz         Suchanek              473: 371
  10 Artur          Koszel               - Przemysław     Rybicki               382: 316
  11 Weronika       Rudnicka             - Wojciech       Urbański              467: 290
  12 Marek          Charytoniuk          - Maciej         Sancewicz             330: 305
  13 Czesław        Grajewski            - Piotr          Broda                 289: 418


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Zbigniew       Wietecki              344: 408
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Szymon         Płachta               427: 340
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Domański              484: 291
   4 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Małek                 387: 360
   5 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Kulgawczuk            406: 329
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Joanna         Jewtuch               355: 321
   7 Tomasz         Łapka                - Kamil          Kister                462: 415
   8 Bogusław       Książek              - Weronika       Rudnicka              325: 337
   9 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             447: 364
  10 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Suchanek              349: 431
  11 Piotr          Broda                - Maciej         Sancewicz             367: 383
  12 Artur          Koszel               - Czesław        Grajewski             329: 330
  13 Wojciech       Urbański             - Marek          Charytoniuk           464: 318


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kupczyńska            475: 331
   2 Szymon         Płachta              - Jan            Mrozowski             323: 271
   3 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Nawrocki              321: 459
   4 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              538: 274
   5 Piotr          Domański             - Tomasz         Łapka                 450: 305
   6 Katarzyna      Małek                - Grzegorz       Kulgawczuk            406: 316
   7 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Kister                303: 383
   8 Joanna         Jewtuch              - Rafał          Wesołowski            398: 438
   9 Tomasz         Suchanek             - Marek          Charytoniuk           431: 301
  10 Maciej         Sancewicz            - Artur          Koszel                602: 334
  11 Piotr          Broda                - Bogusław       Książek               398: 350
  12 Joanna         Ostrowska            - Przemysław     Rybicki               343: 439
  13 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Urbański              384: 411


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Sylwestrzuk           543: 287
   2 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Wesołowski            330: 416
   3 Katarzyna      Małek                - Maciej         Grąbczewski           428: 400
   4 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Sporczyk              501: 381
   5 Szymon         Płachta              - Piotr          Domański              464: 273
   6 Wojciech       Urbański             - Magdalena      Kupczyńska            378: 388
   7 Kamil          Kister               - Przemysław     Rybicki               459: 249
   8 Tomasz         Łapka                - Piotr          Broda                 323: 429
   9 Tomasz         Suchanek             - Czesław        Grajewski             439: 324
  10 Artur          Koszel               - Joanna         Jewtuch               417: 360
  11 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Sancewicz             319: 332
  12 Grzegorz       Kulgawczuk           - Marek          Charytoniuk           306: 414
  13 Bogusław       Książek              - Joanna         Ostrowska             290: 362


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Małek                 350: 353
   2 Rafał          Wesołowski           - Jan            Mrozowski             309: 453
   3 Maciej         Grąbczewski          - Zbigniew       Wietecki              321: 414
   4 Kamil          Kister               - Szymon         Płachta               398: 299
   5 Magdalena      Kupczyńska           - Dariusz        Nawrocki              492: 387
   6 Piotr          Domański             - Maciej         Sancewicz             284: 411
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              353: 409
   8 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Łapka                 406: 398
   9 Joanna         Jewtuch              - Weronika       Rudnicka              416: 288
  10 Piotr          Broda                - Wojciech       Urbański              413: 328
  11 Artur          Koszel               - Grzegorz       Kulgawczuk            327: 378
  12 Marek          Charytoniuk          - Joanna         Ostrowska             340: 390
  13 Czesław        Grajewski            - Bogusław       Książek               357: 442







Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Warszawy Dywizja III



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Jóźwiak              - Paweł          Morga                 431: 344
   2 Michał         Garnowski            - Adam           Janicki               335: 432
   3 Danuta         Langiewicz           - Maria          Pokorska              425: 342
   4 Karol          Rembiałkowski        - Mikołaj        Fidziński             360: 357
   5 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Piotrowicz            411: 358
   6 Paulina        Naplocha             - Dariusz        Jarosławski           296: 322
   7 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             421: 310
   8 Karol          Kołakowski           - Jerzy          Krzyżewski            231: 395
   9 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Drewnowski            322: 362
  10 Sylwia         Buks                 - Marcin         Ceglarek              302: 390
  11 Stanisław      Olsztyn              - Adam           Słapiński             418: 336
  12 Janina         Grajewska            - Renata         Andracka              249: 415
  13 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Bonda                 362: 391
  14 Grzegorz       Łukasik              - Anna           Arana                 403: 300
  15 Małgorzata     Sameryt              - Dominik        Urbacki               334: 431
  16 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Słapiński             303: 339
  17 Radosław       Więch                - Wojciech       Stawicki              429: 260
  18 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Janicki              - Grzegorz       Łukasik               330: 328
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Małgorzata     Jóźwiak               278: 387
   3 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Bonda                 379: 359
   4 Marcin         Ceglarek             - Radosław       Więch                 332: 271
   5 Tomasz         Drewnowski           - Danuta         Langiewicz            349: 286
   6 Karol          Rembiałkowski        - Zbigniew       Rybak                 386: 438
   7 Andrzej        Słapiński            - Stanisław      Olsztyn               467: 350
   8 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              380: 357
   9 Dorota         Rudzińska            - Adam           Kędzior               435: 297
  10 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Długosz               357: 365
  11 Agnieszka      Piotrowicz           - Szymon         Dąbrowski             340: 334
  12 Mikołaj        Fidziński            - Katarzyna      Dębska                311: 359
  13 Paweł          Morga                - Sylwia         Buks                  329: 285
  14 Maria          Pokorska             - Anna           Arana                 306: 502
  15 Adam           Słapiński            - Paulina        Naplocha              383: 294
  16 Wojciech       Stawicki             - Michał         Garnowski             333: 460
  17 Małgorzata     Sameryt              - Janina         Grajewska             497: 286
  18 Karol          Kołakowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Janicki              - Zbigniew       Rybak                 300: 453
   2 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Rudzińska             348: 331
   3 Tomasz         Drewnowski           - Małgorzata     Jóźwiak               275: 288
   4 Dariusz        Jarosławski          - Dominik        Urbacki               299: 505
   5 Andrzej        Słapiński            - Małgorzata     Sameryt               295: 294
   6 Anna           Arana                - Danuta         Langiewicz            318: 382
   7 Radosław       Więch                - Michał         Garnowski             352: 304
   8 Renata         Andracka             - Agnieszka      Piotrowicz            403: 401
   9 Stanisław      Olsztyn              - Jerzy          Krzyżewski            488: 296
  10 Krzysztof      Bonda                - Paweł          Morga                 333: 445
  11 Katarzyna      Dębska               - Karol          Rembiałkowski         333: 320
  12 Adam           Kędzior              - Grzegorz       Łukasik               261: 431
  13 Sławomir       Długosz              - Karol          Kołakowski            449: 240
  14 Adam           Słapiński            - Dorota         Stachowska            350: 376
  15 Wojciech       Stawicki             - Mikołaj        Fidziński             355: 394
  16 Maria          Pokorska             - Paulina        Naplocha              389: 337
  17 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  365: 421
  18 Janina         Grajewska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Słapiński             465: 325
   2 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Ceglarek              433: 363
   3 Małgorzata     Jóźwiak              - Stanisław      Olsztyn               381: 303
   4 Adam           Janicki              - Dorota         Rudzińska             376: 285
   5 Radosław       Więch                - Sławomir       Długosz               311: 405
   6 Renata         Andracka             - Katarzyna      Dębska                348: 352
   7 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Jarosławski           420: 256
   8 Paweł          Morga                - Tomasz         Drewnowski            325: 344
   9 Danuta         Langiewicz           - Małgorzata     Sameryt               324: 258
  10 Anna           Arana                - Dorota         Stachowska            307: 400
  11 Michał         Garnowski            - Maria          Pokorska              436: 400
  12 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Piotrowicz            273: 388
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Bonda                 307: 426
  14 Adam           Słapiński            - Adam           Kędzior               320: 334
  15 Karol          Rembiałkowski        - Janina         Grajewska             415: 328
  16 Mikołaj        Fidziński            - Karol          Kołakowski            436: 333
  17 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Stawicki              331: 345
  18 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Jóźwiak              - Dominik        Urbacki               360: 440
   2 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Rybak                 451: 224
   3 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Długosz               341: 272
   4 Katarzyna      Dębska               - Adam           Janicki               337: 370
   5 Marcin         Ceglarek             - Stanisław      Olsztyn               263: 375
   6 Andrzej        Słapiński            - Tomasz         Drewnowski            397: 375
   7 Michał         Garnowski            - Dorota         Rudzińska             372: 394
   8 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              282: 410
   9 Krzysztof      Bonda                - Radosław       Więch                 480: 304
  10 Mikołaj        Fidziński            - Paweł          Morga                 398: 292
  11 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Jarosławski           340: 327
  12 Adam           Kędzior              - Karol          Rembiałkowski         259: 446
  13 Michał         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  377: 263
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Maria          Pokorska              346: 327
  15 Anna           Arana                - Paulina        Naplocha              405: 270
  16 Janina         Grajewska            - Adam           Słapiński             317: 338
  17 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Sameryt               399: 341
  18 Wojciech       Stawicki             - Karol          Kołakowski            360: 262


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Adam           Janicki               366: 341
   2 Andrzej        Słapiński            - Grzegorz       Łukasik               381: 261
   3 Zbigniew       Rybak                - Danuta         Langiewicz            357: 334
   4 Krzysztof      Bonda                - Małgorzata     Jóźwiak               445: 283
   5 Stanisław      Olsztyn              - Sławomir       Długosz               407: 325
   6 Renata         Andracka             - Tomasz         Drewnowski            368: 377
   7 Agnieszka      Piotrowicz           - Karol          Rembiałkowski         339: 379
   8 Mikołaj        Fidziński            - Marcin         Ceglarek              453: 299
   9 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Dębska                326: 322
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Garnowski             293: 353
  11 Radosław       Więch                - Anna           Arana                 379: 291
  12 Michał         Dąbrowski            - Wojciech       Stawicki              202: 312
  13 Dariusz        Jarosławski          - Dorota         Stachowska            279: 433
  14 Paweł          Morga                - Adam           Kędzior               442: 248
  15 Maria          Pokorska             - Adam           Słapiński             345: 342
  16 Paulina        Naplocha             - Szymon         Dąbrowski             312: 351
  17 Małgorzata     Sameryt              - Karol          Kołakowski            464: 280
  18 Sylwia         Buks                 - Janina         Grajewska             308: 404


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Zbigniew       Rybak                 391: 385
   2 Krzysztof      Bonda                - Andrzej        Słapiński             370: 290
   3 Adam           Janicki              - Mikołaj        Fidziński             259: 442
   4 Danuta         Langiewicz           - Stanisław      Olsztyn               370: 290
   5 Małgorzata     Jóźwiak              - Karol          Rembiałkowski         352: 325
   6 Tomasz         Drewnowski           - Grzegorz       Łukasik               322: 346
   7 Dorota         Rudzińska            - Renata         Andracka              319: 394
   8 Michał         Garnowski            - Katarzyna      Dębska                514: 222
   9 Sławomir       Długosz              - Marcin         Ceglarek              412: 315
  10 Paweł          Morga                - Radosław       Więch                 467: 401
  11 Wojciech       Stawicki             - Dorota         Stachowska            282: 373
  12 Małgorzata     Sameryt              - Agnieszka      Piotrowicz            286: 343
  13 Anna           Arana                - Jerzy          Krzyżewski            314: 337
  14 Dariusz        Jarosławski          - Maria          Pokorska              431: 321
  15 Szymon         Dąbrowski            - Janina         Grajewska             327: 248
  16 Sylwia         Buks                 - Adam           Słapiński             374: 338
  17 Michał         Dąbrowski            - Adam           Kędzior               259: 313
  18 Karol          Kołakowski           - Paulina        Naplocha                1: 400


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paulina        Mech                 - Dominik        Urbacki               351: 401
   2 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Bonda                 303: 407
   3 Mikołaj        Fidziński            - Danuta         Langiewicz            335: 357
   4 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Jóźwiak               360: 325
   5 Dorota         Stachowska           - Michał         Garnowski             422: 389
   6 Monika         Sadurska             - Renata         Andracka              432: 255
   7 Agnieszka      Piotrowicz           - Paweł          Morga                 418: 429
   8 Stanisław      Olsztyn              - Dorota         Rudzińska             331: 399
   9 Karol          Rembiałkowski        - Adam           Janicki               445: 328
  10 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Drewnowski            381: 470
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Radosław       Więch                 418: 266
  12 Katarzyna      Dębska               - Szymon         Dąbrowski             310: 304
  13 Marcin         Ceglarek             - Wojciech       Stawicki              432: 301
  14 Adam           Kędzior              - Dariusz        Jarosławski           269: 403
  15 Paulina        Naplocha             - Małgorzata     Sameryt               300: 340
  16 Michał         Dąbrowski            - Anna           Arana                 269: 351
  17 Janina         Grajewska            - Maria          Pokorska              400:   1
  18 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Danuta         Langiewicz            392: 394
   2 Zbigniew       Rybak                - Paulina        Mech                  356: 331
   3 Krzysztof      Bonda                - Mikołaj        Fidziński             326: 392
   4 Karol          Rembiałkowski        - Monika         Sadurska              480: 269
   5 Paweł          Morga                - Dorota         Stachowska            341: 343
   6 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Łukasik               324: 365
   7 Tomasz         Drewnowski           - Dorota         Rudzińska             397: 382
   8 Michał         Garnowski            - Marcin         Ceglarek              479: 284
   9 Adam           Janicki              - Sławomir       Długosz               351: 389
  10 Dariusz        Jarosławski          - Stanisław      Olsztyn               437: 375
  11 Renata         Andracka             - Jerzy          Krzyżewski            348: 251
  12 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Piotrowicz            443: 333
  13 Małgorzata     Sameryt              - Wojciech       Stawicki              502: 323
  14 Janina         Grajewska            - Anna           Arana                 283: 359
  15 Adam           Kędzior              - Szymon         Dąbrowski             276: 394
  16 Radosław       Więch                - Sylwia         Buks                  391: 284
  17 Paulina        Naplocha             - Michał         Dąbrowski             328: 270


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Karol          Rembiałkowski         365: 327
   2 Danuta         Langiewicz           - Paulina        Mech                  301: 391
   3 Krzysztof      Bonda                - Zbigniew       Rybak                 347: 346
   4 Tomasz         Drewnowski           - Mikołaj        Fidziński             361: 345
   5 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Łukasik               355: 372
   6 Monika         Sadurska             - Michał         Garnowski             353: 456
   7 Dariusz        Jarosławski          - Paweł          Morga                 352: 300
   8 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Dębska                352: 337
   9 Stanisław      Olsztyn              - Renata         Andracka              326: 340
  10 Dorota         Rudzińska            - Małgorzata     Jóźwiak               346: 341
  11 Małgorzata     Sameryt              - Radosław       Więch                 306: 398
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Adam           Janicki               418: 337
  13 Anna           Arana                - Marcin         Ceglarek              277: 388
  14 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            357: 344
  15 Wojciech       Stawicki             - Sylwia         Buks                  417: 259
  16 Adam           Kędzior              - Paulina        Naplocha              276: 304
  17 Janina         Grajewska            - Michał         Dąbrowski             305: 348


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Dominik        Urbacki               327: 409
   2 Paulina        Mech                 - Krzysztof      Bonda                 374: 353
   3 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Drewnowski            440: 408
   4 Michał         Garnowski            - Danuta         Langiewicz            430: 374
   5 Renata         Andracka             - Karol          Rembiałkowski         355: 368
   6 Mikołaj        Fidziński            - Dariusz        Jarosławski           504: 269
   7 Paweł          Morga                - Sławomir       Długosz               396: 377
   8 Dorota         Stachowska           - Dorota         Rudzińska             427: 353
   9 Marcin         Ceglarek             - Agnieszka      Piotrowicz            364: 395
  10 Szymon         Dąbrowski            - Monika         Sadurska              396: 302
  11 Radosław       Więch                - Stanisław      Olsztyn               349: 303
  12 Katarzyna      Dębska               - Małgorzata     Jóźwiak               377: 327
  13 Michał         Dąbrowski            - Małgorzata     Sameryt               370: 333
  14 Paulina        Naplocha             - Adam           Janicki               262: 465
  15 Sylwia         Buks                 - Anna           Arana                 386: 340
  16 Wojciech       Stawicki             - Janina         Grajewska             343: 355
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Kędzior               509: 199


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Michał         Garnowski             344: 404
   2 Karol          Rembiałkowski        - Paulina        Mech                  422: 406
   3 Zbigniew       Rybak                - Mikołaj        Fidziński             280: 426
   4 Tomasz         Drewnowski           - Krzysztof      Bonda                 336: 415
   5 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Stachowska            301: 387
   6 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Morga                 420: 297
   7 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Długosz               411: 293
   8 Renata         Andracka             - Szymon         Dąbrowski             461: 315
   9 Dorota         Rudzińska            - Radosław       Więch                 354: 366
  10 Dariusz        Jarosławski          - Katarzyna      Dębska                334: 344
  11 Adam           Janicki              - Anna           Arana                 494: 277
  12 Monika         Sadurska             - Wojciech       Stawicki              470: 294
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Dąbrowski             435: 240
  14 Marcin         Ceglarek             - Janina         Grajewska             377: 366
  15 Sylwia         Buks                 - Jerzy          Krzyżewski            279: 420
  16 Stanisław      Olsztyn              - Paulina        Naplocha              349: 319
  17 Adam           Kędzior              - Małgorzata     Sameryt               266: 363


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Fidziński            - Dominik        Urbacki               304: 432
   2 Michał         Garnowski            - Karol          Rembiałkowski         410: 383
   3 Krzysztof      Bonda                - Agnieszka      Piotrowicz            409: 377
   4 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Rybak                 451: 279
   5 Grzegorz       Łukasik              - Renata         Andracka              338: 327
   6 Paulina        Mech                 - Katarzyna      Dębska                407: 301
   7 Radosław       Więch                - Tomasz         Drewnowski            306: 281
   8 Paweł          Morga                - Danuta         Langiewicz            373: 364
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Janicki               311: 385
  10 Sławomir       Długosz              - Szymon         Dąbrowski             327: 375
  11 Marcin         Ceglarek             - Monika         Sadurska              454: 381
  12 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Jarosławski           345: 465
  13 Małgorzata     Sameryt              - Małgorzata     Jóźwiak               321: 407
  14 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Dąbrowski             468: 210
  15 Anna           Arana                - Wojciech       Stawicki              367: 370
  16 Janina         Grajewska            - Paulina        Naplocha              293: 363
  17 Adam           Kędzior              - Sylwia         Buks                  386: 397




Lista rankingowa na dzień 30-04-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.42  28200  190
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.76  26123  178
   4 Kamil Górka                    Kraków               146.37  27664  189
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              146.34  27658  189
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.28  27793  190
   7 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.75  13846   95
   8 Michał Alabrudziński           Włocławek            145.25  27452  189
   9 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
  10 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
  11 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.68  27344  189
  12 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.51  28903  200
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  14 Dawid Pikul                    Poznań               144.07  28381  197
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.43  28343  199
  17 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.39  27339  192
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.19  16636  117
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              142.00  26838  189
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.90  26678  188
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.62  24217  171
  23 Jan Kozłowski                  Kraków               141.45   5375   38
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             141.17  26399  187
  25 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.26  16411  117
  26 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.27  27854  200
  28 Marek Reda                     Wołomin              139.23  27010  194
  29 Marek Syczuk                   Warszawa             139.16  26580  191
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.86  26661  192
  31 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.76  20953  151
  32 Justyna Górka                  Kraków               138.44  26166  189
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.43  18965  137
  34 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  35 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  36 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.50  19663  143
  37 Karol Waniek                   Wrocław              136.92  18895  138
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197
  39 Bogusław Szyszka               Oława                135.70  24155  178
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  41 Robert Kamiński                Warszawa             135.01  26732  198
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  44 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.39  25535  190
  45 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.83  25293  189
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  47 Irena Sołdan                   Rumia                133.24  24116  181
  48 Paweł Janaś                    Głogów               133.23  23715  178
  49 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  50 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.76  16860  127
  51 Adam Szukalski                 Coventry             132.66  16184  122
  52 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.05  14393  109
  54 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.01  18350  139
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  56 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  57 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.41  24968  190
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.26  25596  195
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.26  25070  191
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.22  18239  139
  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.21   9578   73
  62 Jan Mrozowski                  Kraków               130.56   7442   57
  63 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  64 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  65 Radosław Jachna                Łódź                 130.16  25120  193
  66 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  67 Mateusz Borsuk                 Reda                 130.03  13783  106
  68 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  69 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  70 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  71 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.73  19978  154
  72 Przemysław Rybicki             Otwock               129.63  24630  190
  73 Janusz Krupiński               Bytom                129.55  11141   86
  74 Szymon Płachta                 Warszawa             129.22  24423  189
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.05  24520  190
  76 Maciej Michalak                Łódź                 128.98  13543  105
  77 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  78 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.53  11182   87
  79 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  80 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.13  22808  178
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195
  82 Kamil Kister                   Puławy               127.96  25593  200
  83 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  84 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  85 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.47  24601  193
  86 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.88  12942  102
  87 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.77  24339  192
  88 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.71  25216  199
  89 Maciej Perzyński               Piła                 126.71   9250   73
  90 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  91 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.65  24951  197
  92 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  93 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.38  20347  161
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.25  23608  187
  95 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.98  25196  200
  96 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  97 Katarzyna Małek                Mielec               125.70  11564   92
  98 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.34  21935  175
  99 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
 100 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 101 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.03  11628   93
 102 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 103 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.37  14800  119
 105 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 106 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.26  23734  191
 108 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.24  24102  194
 109 Agnieszka Krupka               Krosno               124.16  18748  151
 110 Łukasz Baranowski              Reda                 124.12  24328  196
 111 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.99  23806  192
 112 Paweł Kowalski                 Kutno                123.92   7311   59
 113 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.72  21279  172
 114 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            123.68  13481  109
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 116 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.46  24693  200
 117 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.45  24196  196
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 119 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 120 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.30  23303  189
 121 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 122 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.12  23886  194
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                123.08  13293  108
 124 Michał Kolaj                   Ostróda              122.97  24349  198
 125 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            122.58   9439   77
 126 Tomasz Łapka                   Opole                122.23  22368  183
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.17  23823  195
 128 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.08  15016  123
 129 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 130 Michał Ozimiński               Łódź                 121.59  12524  103
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 132 Robert Głowacki                Łódź                 121.48  22474  185
 133 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.07   6901   57
 134 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 135 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 136 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 137 Stanisław Gasik                Warszawa             120.77   7246   60
 138 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 139 Magdalena Kublik               Warszawa             120.71  23538  195
 140 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           120.60  13990  116
 141 Bogusław Książek               Szczecin             120.48  17108  142
 142 Grzegorz Łukasik               Konojady             120.39   4334   36
 143 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 144 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 145 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 146 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 147 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.07  19646  165
 148 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.83  18656  157
 149 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 151 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 152 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 153 Michał Garnowski               Pasłęk               118.54   4386   37
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.46  22981  194
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 156 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             118.36   7220   61
 158 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.12  22207  188
 159 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 160 Piotr Broda                    Sandomierz           117.76  23199  197
 161 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.64  11411   97
 163 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 164 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 166 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.86  18814  161
 167 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            116.84  18344  157
 168 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 169 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 170 Jarosław Michalak              Łódź                 116.62   4548   39
 171 Krzysztof Bonda                Białystok            116.47   3727   32
 172 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       116.41   8498   73
 173 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.37  21529  185
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.16  10571   91
 175 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.16  11732  101
 176 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.96  13915  120
 177 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 178 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 179 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 180 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 181 Paulina Mech                   Kraków               115.31   6342   55
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.28  20404  177
 183 Wojciech Urbański              Warszawa             115.12   5756   50
 184 Anita Bruska                   Gdynia               115.07  14038  122
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.81  22387  195
 186 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 187 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 188 Maciej Kuczyński               Gdynia               114.58   9854   86
 189 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 190 Beata Piotrowska               Łódź                 114.21  22157  194
 191 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.19   5367   47
 192 Jacek Pietruszka               Kraków               113.99  10373   91
 193 Adam Janicki                   Łódź                 113.91  21301  187
 194 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.89  20158  177
 195 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.74  22521  198
 196 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 197 Marek Rogalski                 Warszawa             113.69   7390   65
 198 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 199 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.62   5113   45
 200 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.55   3520   31
 201 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.51  16913  149
 202 Mikołaj Fidziński              Dębica               113.38  12132  107
 203 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 204 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.35   8955   79
 205 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.22  21965  194
 206 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 207 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 208 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.23  22109  197
 209 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 210 Danuta Langiewicz              Ostróda              112.18  20416  182
 211 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.12  16481  147
 212 Jerzy Luter                    Bytom                111.99  19710  176
 213 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 214 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 216 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.30  18031  162
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.27  21921  197
 218 Anna Stefańska                 Łódź                 111.22  11567  104
 219 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 220 Teresa Zalewska                Racibórz             110.65  21688  196
 221 Zbigniew Rybak                 Warszawa             110.50  21990  199
 222 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 223 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 224 Natalia Ogierman               Katowice             110.07  11117  101
 225 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 226 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 227 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.17  12118  111
 228 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 229 Sławomir Długosz               Ostróda              108.85  19158  176
 230 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 231 Renata Andracka                Zwola                108.65  20643  190
 232 Anna Niedzielko                Szczecin             108.29  10829  100
 233 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 234 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 235 Rafał Stachowski               Police               107.55  10647   99
 236 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 237 Rafał Skibicki                 Lębork               107.11   5034   47
 238 Anna Arana                     Warszawa             106.90  18600  174
 239 Paweł Morga                    Warszawa             106.89   3848   36
 240 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 241 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 242 Radosław Więch                 Warszawa             106.60  16630  156
 243 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 244 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 245 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.60   4435   42
 246 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 247 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 248 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         105.28  10317   98
 249 Monika Sadurska                Warszawa             104.60   6276   60
 250 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 251 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 252 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.04   9468   91
 253 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 254 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 255 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 257 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 258 Urszula Solarska               Łódź                 103.27  20345  197
 259 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 260 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 261 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 262 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.96   5560   54
 263 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 264 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.62   6260   61
 265 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.30  11969  117
 267 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 268 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 269 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.86   3769   37
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.78  19949  196
 271 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 272 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 274 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 275 Katarzyna Bogusławska          Piastów              100.97  16862  167
 276 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.96  19587  194
 277 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 278 Szymon Dąbrowski               Warszawa             100.76   8565   85
 279 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.72   9669   96
 280 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 281 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 282 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 283 Jan  Olek                      Warszawa             100.35   4917   49
 284 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 285 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   9596   96
 286 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 287 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.75   6883   69
 288 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 289 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 290 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.17  14777  149
 291 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.00   9405   95
 292 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 293 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 294 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 296 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 297 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.86  18598  192
 298 Sylwia Buks                    Warszawa              95.55  18919  198
 299 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.07   4088   43
 300 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 302 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             93.25  10164  109
 304 Sylwia Łada                    Inowrocław            93.07   5212   56
 305 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 306 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 307 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 308 Anna Lenartowska               Gdynia                90.32   5419   60
 309 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 310 Michał Wodecki                 Skrzyszów             89.44   3041   34
 311 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 313 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 315 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 316 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              85.52  16505  193
 318 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 319 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.04   7723   93
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 321 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 322 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 323 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 324 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 325 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 326 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 327 Michał Dąbrowski               Warszawa              74.40   3348   45
 328 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             68.30   2937   43
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              58.95  11083  188




Poczekalnia na dzień 30-04-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Andrzej Gostomski              Łódź                 100.25   2807   28
   8 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   9 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             139.20   3480   25
  11 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  12 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  14 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  15 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  16 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  17 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  18 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  19 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  20 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  21 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  22 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  23 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  25 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  26 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  27 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  28 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  29 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  30 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  31 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  32 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  33 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  34 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  35 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  36 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  37 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  38 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  39 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  40 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  41 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  42 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  43 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  44 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  45 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  46 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  47 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  48 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  49 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  50 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  51 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  52 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  53 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  55 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  56 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  57 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  59 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  60 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  61 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  62 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  63 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  64 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  65 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  66 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  67 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  68 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  69 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  70 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             82.60   1652   20
  71 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  72 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  73 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  74 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  75 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  76 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  77 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               107.37   2040   19
  78 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  79 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  80 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  81 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  82 Maciej Dąbrowski               Warszawa              78.39   1411   18
  83 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  84 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  85 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  86 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  87 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  88 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  89 Artur Koszel                   Warszawa             100.81   1613   16
  90 Jakub Błażejewski              Poznań                85.12   1362   16
  91 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  92 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  93 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  94 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  95 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  96 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  97 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  98 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 100 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 101 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             90.36   1265   14
 102 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
 103 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 104 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 105 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 106 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.38   1539   13
 107 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 108 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 109 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 110 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 111 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 112 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 113 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 114 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 115 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 116 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 117 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 118 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 119 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 120 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 121 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 122 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 123 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 124 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 125 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 126 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 127 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 128 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 129 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 130 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 131 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 132 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 133 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 134 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 135 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 136 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 137 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 138 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 139 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 140 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 141 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 142 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 143 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 144 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 145 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 146 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 147 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 150 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 151 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 152 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 153 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 154 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 155 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 156 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 157 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 158 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 159 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 160 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 161 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 162 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 163 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 164 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 165 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 166 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 167 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 168 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 169 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 170 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 171 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 172 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 173 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 174 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 175 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 176 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 177 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 178 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 179 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 180 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 181 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 182 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 183 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 184 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 185 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 186 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 187 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 188 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 189 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 190 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 191 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 192 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 193 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 194 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 195 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 196 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 197 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 198 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 199 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 200 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 201 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 202 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 203 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 204 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 205 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 206 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 207 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 208 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 209 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 210 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 211 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 212 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 213 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 214 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 215 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 216 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 217 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 218 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 219 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 220 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 221 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 222 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 223 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 224 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 225 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 226 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 227 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 228 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 229 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 230 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 231 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 232 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 233 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 234 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 235 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 236 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 239 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 240 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 241 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 242 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 243 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 244 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 245 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 246 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 247 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 248 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 249 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 250 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 251 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 252 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 253 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 254 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 255 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 256 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 257 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 258 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 259 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 260 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 261 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 262 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 263 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 264 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 265 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 266 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 267 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 268 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 269 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 270 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 271 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 272 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 273 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 274 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 275 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 276 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 277 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 278 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 279 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 280 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 281 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 282 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 283 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 284 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 285 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 286 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 287 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 288 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 289 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 291 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 292 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 293 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 294 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 295 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 296 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 297 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 298 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 299 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 300 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 301 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 302 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 303 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 304 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 305 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 306 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 307 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 308 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 309 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 310 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 311 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 312 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 313 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 314 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 315 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 316 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 317 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 318 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 319 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 320 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 321 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 322 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 323 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 324 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 325 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 326 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 327 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 328 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 329 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 330 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 331 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 332 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 333 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 334 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 335 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 336 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 337 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 338 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 339 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 340 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 341 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 342 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 343 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 344 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 345 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 346 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 347 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 348 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 349 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 350 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 351 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 352 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 353 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 354 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 355 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 356 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 357 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 358 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 359 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 360 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 361 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 362 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 363 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie