Ciechanowiec12
lipca
Ciechanowiec 12-13 lipca I Mistrzostwa Ciechanowca
Kraków26
lipca
Kraków 26-27 lipca XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2014
Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14 sierpnia X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Dariusz Kosz najlepszy w Krakowie!26 - 27 lipca 2014 — XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 26 - 27 lipca 2014
Grand Prix 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Dariusz Kosz najlepszy w Krakowie!Już po raz 18 gród Kraka gościł scrabblistów w swoich gościnnych progach. W tym roku „pękła 100” i w turnieju wzięło udział 114 zawodników, w tym 12 debiutantów. Jak zwykle turniej stał na wysokim poziomie, nie tylko za sprawą graczy ze szczytu rankingu, ale przede wszystkim za sprawą świetnej organizacji. Wszystko to dzięki JustynieKamilowi Górkom, Mariuszowi Wrześniewskiemu, Jerzemu Matyasikowi, członkom krakowskiego GHOSTA, oraz szerokiemu gronu sponsorów. Ponownie graliśmy w Nowohuckim Centrum Kultury, gdzie mieliśmy wystarczająco dużo miejsca do gry, a w przerwach można było wypić kawę lub herbatę, albo przekąsić małe, słodkie co nieco.

W sobotę bezkonkurencyjny był zwycięzca turnieju w Ciechanowcu Stanisław Rydzik, który zakończył pierwszy dzień rozgrywek z kompletem zwycięstw. Za jego plecami czaiło się jednak sześciu graczy z sześcioma zwycięstwami, również mających chrapkę na wygraną. Wieczorem po zakończeniu rozgrywek organizatorzy przygotowali w Trattorii Da Marco quiz Dr Why. W zabawie wzięło dziewięć zespołów. Po zaciętej walce w głównej części gry zwyciężyła ekipa Zewszond w składzie: Natalia Ogierman, Rafał Wesołowski, Krzysztof Sporczyk, Sławomir NosekPaweł Jackowski. Rozegrano także krótką dogrywkę, w której najlepsza była drużyna Yanosix (Barbara Obremska, Krzysztof Obremski, Krzysztof Mówka, Mariusz WrześniewskiKarol Wyrębkiewicz), Niektórzy zakończyli swoje boje grubo po północy, racząc się nocnym spacerem po krakowskim rynku.

Niedzielne rozgrywki rozpoczęły się dla Staszka równie dobrze. Osiągnął wynik 9:0, ale wtedy odwróciła się karta, a właściwie worek i przegrał kolejne dwie rundy. Przed ostatnią kolejką aż pięciu graczy z 9 dużymi punktami miało szansę na ostateczne zwycięstwo. Końcówka była dramatyczna, ponieważ przegrana w tej rundzie praktycznie przekreślała szansę na podium. Najszybciej zakończyła się rozgrywka na 1. stole gdzie Dariusz Kosz wygrał z Kamilem Górką. Darek mógł obserwować końcówkę partii na 2. Stole, gdzie Stach wygrał z Michałem Alabrudzińskim jednym małym punktem, co zapewniło "Rydzowi" ostatecznie tylko drugie miejsce. Przemysław Herdzina, wygrywając z Karolem Wyrębkiewiczem, zajął trzecie miejsce i jednocześnie został najlepszym zawodnikiem z Krakowa. Pierwsza trójka otrzymała pamiątkowe puchary i nagrody pieniężne, a pozostali uczestnicy nagrody rzeczowe. Za ułożenie najdroższego ruchu z „Ź” (SPROWADŹ) nagrodę otrzymała Agnieszka Walas. Najlepszym debiutantem został Dawid Podżerek z Krakowa. Wszyscy debiutanci otrzymali kody umożliwiające grę w scrabble na www.zagraj.pl. Rozpoczynającym przygodę ze scrabblami polecamy blog: http://trzeciblank.wordpress.com/ Najładniejszy limeryk o tematyce scrabblowej z akcentem herbacianym ułożyła Barbara Obremska:

Na turnieju skrablowym w Krakowie
rzecz się stała co cudem się zowie:
skrablisty pijane
herbatą Teekanne
punktowały mając Ź w każdym słowie!

Ogromne podziękowania dla organizatorów, patronów i sponsorów: Prezydenta Miasta Krakowa, Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta, Społecznego Instytutu Wydawniczego "Znak", Dr Why, Mattel Polska, Teekanne Polska, Biker Sport, Wydawnictwa Literackiego, Bahlsen Polska, Sklepu i wypożyczalni gier Dragonus, sklepów: dobrenarty.pldobrytriathlon.pl oraz Iron Dragon Triathlon, Gegenbauer Polska, i serwisu gier zagraj.pl.

Do zobaczenia za rok!
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekNowohuckie Centrum Kultury
aleja Jana Pawła II 232
Kraków
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuhttp://kluby.pfs.org.pl/krakow/turniej/turniej2014.htm
HarmonogramSobota, 26 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 27 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego tramwajem nr 1, 4, 14 lub 52, ok. 25 minut.
Uwaga! Dla jadących samochodem — ulica Mogilska prowadząca z centrum jest w remoncie, lepiej zaplanować dojazd od strony ul. Andersa lub Alei Pokoju.
WyżywienieObiad na miejscu w cenie 20 zł za zestaw zupa+drugie danie, do wyboru.
Zupa:
- krem jarzynowy
- rosół
Drugie danie:
- Roladka wieprzowa nadziewana papryką i pieczarkami
- Grillowana pierś z kurczaka ze świeżym pomidorem zapieczona w serze
- Lasagne warzywna w sosie pomidorowym
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry (w promieniu 2km):
Hotel Centrum
os. Centrum E 12, przy al. Jana Pawła II, tel. +48 12 680 80 55
Hotel Santorini
ul. Bulwarowa 35b, tel. +48 12 680 51 95
Hostel Rest
ul. Sołtysowska 37a, tel. +48 12 425 96 00
Hotel Orient
ul. Sołtysowska 25b, tel. +48 12 646 91 00
Dom Turystyczny "Czyżyny"
ul. Centralna 32, tel. +48 12 644 67 00
Hotel Justyna
al. Jana Pawła II 70, tel. +48 12 649 80 00
Dom Turystyczny "Lipsk"
os. Albertyńskie 1-2, tel. +48 12 648 20 04, +48 12 648 37 89
Hotel Feliks
os. Złotej Jesieni 15, tel. +48 12 361 96 03, +48 12 649 13 31
Hotel Grand Feliks
os. Złotej Jesieni 12, tel. +48 12 681 86 00, +48 12 361 96 06

Inne noclegi w Krakowie:
http://www.hotelewkrakowie.pl
http://krakow.hotele.pl/

NagrodyPuchary, nagrody pieniężne i rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeOd 20:30 proponujemy wyśmienitą zabawę — multimedialny quiz Dr Why, podczas którego odpowiada się na pytania z rozmaitych dziedzin, używając specjalnych elektronicznych kontrolerów. Liczba miejsc ograniczona do 45. Impreza odbędzie się w Trattorii Da Marco, ul. Mogilska 86.
OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288378, j.gorka@pfs.org.pl
Kamil Górka — 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl
SponsorzyPatronat honorowy:
Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski oraz Rada Dzielnicy Nowa Huta

Sponsorzy:
Wydawnictwo Znak



Teekanne Polska



Sklep Biker Sport



Wydawnictwo Literackie



Dr Why



Mattel Poland

  

Bahlsen Polska



Dragonus



Gegenbauer Polska





Wyniki turnieju XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   153.01     10.0     5103     2101      657
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.55     10.0     5060     2126      333
  3 Przemysław      Herdzina             Kraków                 149.36     10.0     5010     1955     1058
  4 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       143.38      9.0     5129     1926      777
  5 Kamil           Górka                Kraków                 149.41      9.0     5094     1997      675
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.07      9.0     5029     1960      695
  7 Jan             Mrozowski            Kraków                 142.88      9.0     4791     1922      529
  8 Barbara         Obremska             Wrocław                125.32      9.0     4761     1799      510
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 146.40      8.0     5013     1710      688
 10 Tomasz          Ciejka               Kraków                 138.07      8.0     4988     1768      724
 11 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   140.67      8.0     4982     1761      523
 12 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.89      8.0     4962     1784      399
 13 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.66      8.0     4827     1783      519
 14 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               125.89      8.0     4794     1732      603
 15 Michał          Rogalewicz           Poznań                 124.97      8.0     4748     1665      444
 16 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.58      8.0     4662     1776      281
 17 Piotr           Broda                Sandomierz             128.71      8.0     4647     1797      303
 18 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.36      8.0     4567     1672      207
 19 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.45      8.0     4456     1692      248
 20 Mariusz         Grodek               Kraków                 118.86      8.0     4404     1752       46
 21 Natalia         Ogierman             Katowice               128.88      8.0     4340     1588      265
 22 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.03      7.0     5024     1707      298
 23 Krzysztof       Mówka                Warszawa               149.84      7.0     5005     1753      382
 24 Paweł           Jackowski            Warszawa               147.97      7.0     4977     1614      674
 25 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               152.04      7.0     4826     1613      260
 26 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        119.45      7.0     4761     1620      312
 27 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 142.78      7.0     4722     1603      133
 28 Leszek          Stecuła              Bytom                  125.34      7.0     4694     1538       47
 29 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.14      7.0     4673     1595      325
 30 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.43      7.0     4671     1623      269
 31 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.83      7.0     4657     1627      247
 32 Marek           Salamon              Bytom                  128.43      7.0     4624     1644      -43
 33 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.80      7.0     4585     1607      149
 34 Agnieszka       Krupka               Krosno                 128.69      7.0     4584     1685      262
 35 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      120.35      7.0     4507     1553      187
 36 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              126.00      7.0     4460     1619      -96
 37 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.94      7.0     4454     1544      386
 38 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 134.93      7.0     4447     1716     -293
 39 Rafał           Stachowski           Police                 115.88      7.0     4370     1593     -334
 40 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.41      7.0     4342     1572      337
 41 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              104.62      7.0     4196     1525     -156
 42 Justyna         Górka                Kraków                 145.44      6.5     4713     1572      152
 43 Bożena          Guział               Racibórz               113.72      6.5     4523     1560        1
 44 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             148.11      6.0     4877     1468      293
 45 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.40      6.0     4761     1508      179
 46 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               128.96      6.0     4649     1438       24
 47 Leszek          Kacprzyk             Katowice               134.12      6.0     4593     1433      212
 48 Patryk          Gadus                Pszczew                123.00      6.0     4580     1439      427
 49 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                116.30      6.0     4550     1328      607
 50 Dawid           Podżerek             Kraków                 100.00      6.0     4544     1377       79
 51 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 124.69      6.0     4532     1530        8
 52 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         132.23      6.0     4514     1522       27
 53 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.94      6.0     4488     1447       15
 54 Tomasz          Górka                Kraków                 123.92      6.0     4479     1475     -109
 55 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               128.02      6.0     4433     1458      214
 56 Sławomir        Kucia                Krosno                 125.37      6.0     4420     1439     -223
 57 Marcin          Ceglarek             Kraków                 122.71      6.0     4402     1627      126
 58 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 112.36      6.0     4397     1347      486
 59 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      6.0     4374     1490      379
 60 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 115.80      6.0     4337     1416       81
 61 Paweł           Maciejczuk           Białystok              117.53      6.0     4321     1454       75
 62 Monika          Siemaszko            Lipiany                111.42      6.0     4284     1390      135
 63 Katarzyna       Kowalska             Katowice               112.23      6.0     4196     1480       54
 64 Zofia           Górka                Łęczna                 114.95      6.0     4178     1367      -77
 65 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              111.81      6.0     4105     1442     -325
 66 Dawid           Buzowicz             Rzeszów                132.52      5.0     4760     1369      108
 67 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   122.42      5.0     4478     1324      -30
 68 Ewa             Szałas               Katowice               121.64      5.0     4456     1377      -36
 69 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            104.77      5.0     4446     1331     -124
 70 Czesława        Pawłowska            Wrocław                109.19      5.0     4438     1270      245
 71 Joanna          Jewtuch              Warszawa               127.43      5.0     4408     1416     -436
 72 Dariusz         Sowula               Kraków                 110.28      5.0     4388     1376      -41
 73 Konrad          Sowula               Kraków                 116.41      5.0     4384     1435     -109
 74 Sławomir        Wolski               Wrocław                112.27      5.0     4374     1297      -51
 75 Anna            Niedzielko           Szczecin               115.51      5.0     4325     1321     -326
 76 Agnieszka       Walas                Kraków                 100.00      5.0     4269     1327     -186
 77 Urszula         Solarska             Łódź                   112.26      5.0     4260     1291     -147
 78 Renata          Andracka             Zwola                  116.79      5.0     4243     1325     -328
 79 Tomasz          Lempart              Kraków                 124.27      5.0     4218     1314     -334
 80 Janusz          Pawłowski            Wrocław                100.00      5.0     4189     1261      -90
 81 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.40      5.0     4150     1305     -188
 82 Jerzy           Matyasik             Kraków                 124.60      5.0     4127     1358      -29
 83 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.92      5.0     4052     1340     -107
 84 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      5.0     3972     1208     -412
 85 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              109.33      5.0     3963     1258     -541
 86 Zbigniew        Kniotek              Kraków                 100.00      5.0     3953     1275     -361
 87 Leszek          Kilian               Jaworzno               106.14      5.0     3869     1255     -436
 88 Jacek           Dec                  Pszczew                100.00      5.0     3860     1219     -511
 89 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              133.45      5.0     2864     1005      142
 90 Sławomir        Nosek                Mielec                 127.47      4.0     4270     1271     -548
 91 Marta           Świątkowska          Wrocław                120.23      4.0     4264     1210      -83
 92 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            122.59      4.0     4259     1219     -295
 93 Paweł           Brylski              Kraków                 105.00      4.0     4186     1117      112
 94 Paulina         Siedlarz             Nowy Sącz              100.00      4.0     4103     1162     -331
 95 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              101.69      4.0     4082     1214     -436
 96 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      4.0     3876     1150     -504
 97 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      4.0     3817     1140     -462
 98 Michał          Furman               Kraków                 100.00      4.0     3804     1078      -64
 99 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.14      4.0     3730     1093     -664
100 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      4.0     3534     1090    -1004
101 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            141.45      4.0     2772      905       70
102 Agnieszka       Stefańska            Koźmice Wielkie        100.00      3.5     3580      924     -231
103 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      3.5     3496      967     -797
104 Agnieszka       Antos                Racibórz               102.17      3.0     4158      981      -64
105 Maria           Uryga                Kraków                 100.00      3.0     3821      953     -337
106 Jacek           Pietruszka           Kraków                 129.47      3.0     2598      744      372
107 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.5     3736      885     -435
108 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      2.0     2236      641     -300
109 Szymon          Madej                Kraków                 100.00      2.0     1516      517     -280
110 Marek           Popczyk              Tychy                  100.00      1.5     3235      725     -582
111 Jakub           Madej                Kraków                 100.00      1.0     1526      404     -345
112 Tomasz M.       Lempart              Bytom                  100.00      0.5     2167      370     -178
113 Oliwier         Antos                Racibórz               100.00      0.5     1297      558    -3085
114 Monika          Gorczyca             Kraków                 100.00      0.0      327       72      -71
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



	Bartosz Morawski 154.03 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Stachowska            122.59 +  431: 317  173
    2    22 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  528: 252  174
    3     2 Rafał          Stachowski            115.88 +  488: 381  166
    4     2 Przemysław     Herdzina              149.36 +  377: 374  199
    5     2 Kamil          Górka                 149.41 -  333: 499   99
    6     7 Krzysztof      Kałuża                133.45 +  498: 424  183
    7     3 Michał         Alabrudziński         152.07 -  320: 410  102
    8     7 Marek          Salamon               128.43 -  427: 471   78
    9     8 Dawid          Adamczyk              143.38 -  337: 541   93
   10    15 Krzysztof      Gibas                 124.58 -  399: 409   75
   11    20 Małgorzata     Sulejewska            134.93 +  412: 301  185
   12    16 Janusz         Krupiński             130.40 +  474: 347  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Dariusz Kosz 153.01 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agata          Kuć                   122.42 +  504: 361  172
    2     5 Paweł          Jackowski             147.97 +  402: 391  198
    3     8 Sławomir       Nosek                 127.47 +  543: 255  177
    4     1 Arkadiusz      Biegun                124.69 +  394: 280  175
    5     1 Jan            Mrozowski             142.88 +  429: 325  193
    6     1 Stanisław      Rydzik                146.55 -  395: 427   97
    7     2 Dawid          Pikul                 146.40 +  409: 335  196
    8     2 Michał         Alabrudziński         152.07 +  413: 391  202
    9     2 Kamil          Górka                 149.41 +  446: 431  199
   10     2 Dawid          Adamczyk              143.38 -  308: 478   93
   11     4 Krzysztof      Mówka                 149.84 +  456: 403  200
   12     1 Kamil          Górka                 149.41 +  404: 369  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2101  / 12 175.08




	Michał Alabrudziński 152.07 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ewa            Szałas                121.64 +  477: 278  172
    2     9 Leszek         Kacprzyk              134.12 +  392: 385  184
    3    12 Marek          Salamon               128.43 +  420: 404  178
    4     6 Małgorzata     Sulejewska            134.93 -  318: 382   85
    5    17 Agnieszka      Krupka                128.69 +  473: 324  179
    6    10 Justyna        Górka                 145.44 +  436: 417  195
    7     3 Bartosz        Morawski              154.03 +  410: 320  204
    8     2 Dariusz        Kosz                  153.01 -  391: 413  103
    9     9 Marcin         Ceglarek              122.71 +  409: 332  173
   10     1 Stanisław      Rydzik                146.55 +  513: 377  197
   11     2 Dawid          Adamczyk              143.38 +  403: 314  193
   12     2 Stanisław      Rydzik                146.55 -  387: 388   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 12 163.33




	Kazimierz Merklejn 152.04 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Sornek                120.80 -  343: 419   71
    2    44 Michał         Dąbrowski             100.00 +  520: 372  150
    3    20 Dawid          Buzowicz              132.52 +  452: 406  183
    4     9 Sławomir       Kucia                 125.37 +  513: 308  175
    5     4 Stanisław      Rydzik                146.55 -  368: 485   97
    6    11 Elżbieta       Szuba                 119.45 +  448: 347  169
    7     7 Arkadiusz      Biegun                124.69 +  410: 310  175
    8     5 Łucja          Kodzis                126.00 -  322: 425   76
    9    10 Bożena         Guział                113.72 +  419: 368  164
   10     7 Rafał          Wesołowski            130.14 +  392: 385  180
   11     7 Piotr          Broda                 128.71 -  332: 420   79
   12     9 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  307: 321   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Krzysztof Mówka 149.84 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  436: 288  170
    2    18 Joanna         Jewtuch               127.43 +  474: 352  177
    3     7 Kamil          Górka                 149.41 -  363: 397   99
    4    11 Paweł          Mazurek               132.23 +  491: 363  182
    5     6 Przemysław     Herdzina              149.36 +  404: 353  199
    6     6 Jan            Mrozowski             142.88 -  399: 466   93
    7     9 Mariusz        Wrześniewski          142.78 +  485: 321  193
    8     6 Krzysztof      Gibas                 124.58 +  459: 347  175
    9     1 Stanisław      Rydzik                146.55 -  361: 469   97
   10     6 Elżbieta       Szuba                 119.45 +  431: 395  169
   11     4 Dariusz        Kosz                  153.01 -  403: 456  103
   12     7 Dawid          Pikul                 146.40 -  299: 416   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Kamil Górka 149.41 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Wandzel               120.35 +  389: 349  170
    2    10 Paweł          Mazurek               132.23 +  385: 304  182
    3     7 Krzysztof      Mówka                 149.84 +  397: 363  200
    4     5 Marcin         Ceglarek              122.71 +  385: 342  173
    5     2 Bartosz        Morawski              154.03 +  499: 333  204
    6     2 Krzysztof      Obremski              142.89 +  464: 382  193
    7     1 Stanisław      Rydzik                146.55 -  385: 453   97
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 +  451: 366  191
    9     2 Dariusz        Kosz                  153.01 -  431: 446  103
   10     3 Tomasz         Ciejka                138.07 +  480: 374  188
   11     3 Jan            Mrozowski             142.88 +  459: 303  193
   12     1 Dariusz        Kosz                  153.01 -  369: 404  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1997  / 12 166.42




	Przemysław Herdzina 149.36 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Świątkowska           120.23 +  426: 261  170
    2    26 Janusz         Pawłowski             100.00 +  436: 390  150
    3    14 Konrad         Sowula                116.41 +  352: 314  166
    4     2 Bartosz        Morawski              154.03 -  374: 377  104
    5     6 Krzysztof      Mówka                 149.84 -  353: 404  100
    6    25 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  365: 353  177
    7    12 Łukasz         Sornek                120.80 +  454: 218  171
    8    13 Janusz         Krupiński             130.40 +  411: 339  180
    9     6 Patryk         Gadus                 123.00 +  387: 353  173
   10     5 Łucja          Kodzis                126.00 +  577: 270  176
   11     1 Stanisław      Rydzik                146.55 +  434: 364  197
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 +  441: 309  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1955  / 12 162.92




	Łukasz Bobowski 148.11 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Grodek                118.86 -  409: 480   69
    2    31 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 +  353: 339  162
    3    18 Leszek         Stecuła               125.34 +  441: 311  175
    4    24 Ewa            Szałas                121.64 +  449: 330  172
    5    11 Elżbieta       Szuba                 119.45 -  364: 523   69
    6    17 Marek          Salamon               128.43 -  336: 399   78
    7    23 Czesława       Pawłowska             109.19 +  440: 347  159
    8    17 Mariusz        Wrześniewski          142.78 +  451: 397  193
    9    15 Agnieszka      Krupka                128.69 -  349: 410   79
   10    18 Małgorzata     Sulejewska            134.93 -  451: 484   85
   11    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  318: 330   50
   12    29 Joanna         Jewtuch               127.43 +  516: 234  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Paweł Jackowski 147.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Zalewska              118.45 +  399: 257  168
    2     5 Dariusz        Kosz                  153.01 -  391: 402  103
    3    33 Dorota         Stachowska            122.59 -  428: 453   73
    4    32 Marta          Świątkowska           120.23 +  445: 379  170
    5    19 Czesława       Pawłowska             109.19 +  439: 319  159
    6    12 Bogusław       Szyszka               138.83 +  386: 348  189
    7    11 Krzysztof      Gibas                 124.58 -  352: 401   75
    8    15 Joanna         Jewtuch               127.43 +  461: 354  177
    9    11 Katarzyna      Kowalska              112.23 +  456: 255  162
   10     8 Barbara        Obremska              125.32 -  395: 415   75
   11    10 Michał         Rogalewicz            124.97 +  427: 309  175
   12     8 Tomasz         Ciejka                138.07 -  398: 411   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Stanisław Rydzik 146.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Maciejczuk            117.53 +  489: 379  168
    2     6 Tomasz         Ciejka                138.07 +  375: 360  188
    3    13 Justyna        Górka                 145.44 +  444: 396  195
    4     4 Krzysztof      Gibas                 124.58 +  375: 348  175
    5     4 Kazimierz      Merklejn              152.04 +  485: 368  202
    6     1 Dariusz        Kosz                  153.01 +  427: 395  203
    7     1 Kamil          Górka                 149.41 +  453: 385  199
    8     1 Dawid          Adamczyk              143.38 +  414: 401  193
    9     1 Krzysztof      Mówka                 149.84 +  469: 361  200
   10     1 Michał         Alabrudziński         152.07 -  377: 513  102
   11     1 Przemysław     Herdzina              149.36 -  364: 434   99
   12     2 Michał         Alabrudziński         152.07 +  388: 387  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2126  / 12 177.17




	Dawid Pikul 146.40 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Andracka              116.79 +  428: 325  167
    2    25 Sławomir       Kucia                 125.37 +  494: 418  175
    3     6 Krzysztof      Gibas                 124.58 -  315: 407   75
    4    16 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  466: 344  179
    5    10 Zbigniew       Wietecki              125.92 +  450: 429  176
    6     8 Dariusz        Sowula                110.28 +  434: 319  160
    7     2 Dariusz        Kosz                  153.01 -  335: 409  103
    8     9 Marcin         Ceglarek              122.71 -  364: 395   73
    9    12 Teresa         Zalewska              118.45 -  377: 395   68
   10    16 Paweł          Maciejczuk            117.53 +  413: 315  168
   11    12 Rafał          Stachowski            115.88 +  521: 270  166
   12     7 Krzysztof      Mówka                 149.84 +  416: 299  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Justyna Górka 145.44 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Konrad         Sowula                116.41 =  357: 357  116
    2    28 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  393: 375  177
    3    13 Stanisław      Rydzik                146.55 -  396: 444   97
    4    27 Joanna         Jewtuch               127.43 +  463: 328  177
    5    18 Agata          Kuć                   122.42 +  358: 310  172
    6    10 Michał         Alabrudziński         152.07 -  417: 436  102
    7    20 Tomasz         Ciejka                138.07 -  310: 513   88
    8    26 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  361: 345  174
    9    18 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  427: 317  150
   10    14 Michał         Rogalewicz            124.97 -  384: 404   75
   11    19 Małgorzata     Szczygieł             124.94 +  460: 325  175
   12    15 Mariusz        Grodek                118.86 -  387: 407   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Dawid Adamczyk 143.38 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Stachowski            115.88 -  407: 455   66
    2    32 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  464: 317  150
    3    19 Tomasz         Ciejka                138.07 +  448: 368  188
    4     8 Juliusz        Czupryniak            125.89 +  433: 362  176
    5     7 Bogusław       Szyszka               138.83 +  374: 332  189
    6     9 Małgorzata     Sulejewska            134.93 +  465: 358  185
    7     6 Marcin         Ceglarek              122.71 +  336: 290  173
    8     1 Stanisław      Rydzik                146.55 -  401: 414   97
    9     8 Bartosz        Morawski              154.03 +  541: 337  204
   10     2 Dariusz        Kosz                  153.01 +  478: 308  203
   11     2 Michał         Alabrudziński         152.07 -  314: 403  102
   12     4 Krzysztof      Obremski              142.89 +  468: 408  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1926  / 12 160.50




	Krzysztof Obremski 142.89 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Adamczyk              115.80 +  369: 307  166
    2    20 Barbara        Obremska              125.32 +  602: 355  175
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              123.94 +  428: 353  174
    4     3 Zbigniew       Wietecki              125.92 +  388: 369  176
    5     3 Małgorzata     Sulejewska            134.93 +  464: 355  185
    6     2 Kamil          Górka                 149.41 -  382: 464   99
    7     4 Jan            Mrozowski             142.88 +  354: 353  193
    8     4 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  358: 407   92
    9     7 Piotr          Broda                 128.71 -  385: 423   79
   10    11 Marcin         Ceglarek              122.71 +  428: 327  173
   11     8 Agnieszka      Krupka                128.69 +  396: 382  179
   12     4 Dawid          Adamczyk              143.38 -  408: 468   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Jan Mrozowski 142.88 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Niedzielko            115.51 +  454: 375  166
    2    15 Małgorzata     Szczygieł             124.94 +  440: 319  175
    3    10 Jerzy          Matyasik              124.60 +  367: 321  175
    4     7 Agnieszka      Krupka                128.69 +  404: 354  179
    5     1 Dariusz        Kosz                  153.01 -  325: 429  103
    6     6 Krzysztof      Mówka                 149.84 +  466: 399  200
    7     4 Krzysztof      Obremski              142.89 -  353: 354   93
    8    11 Małgorzata     Sulejewska            134.93 +  448: 309  185
    9     3 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  451: 285  192
   10     4 Piotr          Broda                 128.71 +  420: 325  179
   11     3 Kamil          Górka                 149.41 -  303: 459   99
   12     5 Juliusz        Czupryniak            125.89 +  360: 333  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1922  / 12 160.17




	Mariusz Wrześniewski 142.78 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zofia          Górka                 114.95 +  370: 330  165
    2    19 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 -  362: 499   91
    3    26 Janusz         Krupiński             130.40 -  333: 446   80
    4    47 Kinga          Stecuła               100.00 +  495: 339  150
    5    29 Jerzy          Matyasik              124.60 +  332: 315  175
    6    18 Juliusz        Czupryniak            125.89 +  429: 343  176
    7     9 Krzysztof      Mówka                 149.84 -  321: 485  100
    8    17 Łukasz         Bobowski              148.11 -  397: 451   98
    9    33 Dorota         Gwiazdoń              104.62 -  353: 383   55
   10    31 Sławomir       Nosek                 127.47 +  434: 344  177
   11    27 Sławomir       Wolski                112.27 +  404: 367  162
   12    20 Krzysztof      Sporczyk              123.94 +  492: 287  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Miłosz Wrzałek 141.66 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 +  434: 306  162
    2    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 +  445: 315  184
    3    11 Agnieszka      Krupka                128.69 -  380: 391   79
    4    13 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  520: 312  177
    5     5 Tomasz         Górka                 123.92 +  401: 369  174
    6     5 Piotr          Broda                 128.71 -  413: 441   79
    7     8 Arkadiusz      Łydka                 128.02 +  466: 362  178
    8     4 Krzysztof      Obremski              142.89 +  407: 358  193
    9     3 Jan            Mrozowski             142.88 -  285: 451   93
   10     9 Bogusław       Szyszka               138.83 -  337: 347   89
   11    11 Marcin         Ceglarek              122.71 +  418: 349  173
   12     9 Kazimierz      Merklejn              152.04 +  321: 307  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Dariusz Puton 141.45 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Wolski                112.27 +  514: 383  162
    2     3 Piotr          Broda                 128.71 -  382: 398   79
    3    15 Juliusz        Czupryniak            125.89 -  336: 390   76
    4    30 Marcin         Stachowski            104.77 +  398: 396  155
    5    21 Rafał          Wesołowski            130.14 +  400: 383  180
    6    14 Paweł          Maciejczuk            117.53 +  368: 359  168
    7    17 Małgorzata     Sulejewska            134.93 -  374: 393   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  /  7 129.29




	Karol Wyrębkiewicz 140.67 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Urszula        Solarska              112.26 +  436: 329  162
    2    19 Mariusz        Wrześniewski          142.78 +  499: 362  193
    3     4 Zbigniew       Wietecki              125.92 -  376: 404   76
    4    10 Mariusz        Grodek                118.86 +  438: 319  169
    5     8 Rafał          Stachowski            115.88 +  465: 286  166
    6     3 Arkadiusz      Biegun                124.69 +  389: 349  175
    7     5 Piotr          Broda                 128.71 +  413: 351  179
    8     3 Kamil          Górka                 149.41 -  366: 451   99
    9     4 Łucja          Kodzis                126.00 -  359: 393   76
   10    10 Marek          Salamon               128.43 +  461: 364  178
   11     6 Bogusław       Szyszka               138.83 +  471: 410  189
   12     3 Przemysław     Herdzina              149.36 -  309: 441   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Bogusław Szyszka 138.83 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Kowalska              112.23 -  286: 442   62
    2    37 Anna           Niedzielko            115.51 +  508: 349  166
    3    32 Małgorzata     Szczygieł             124.94 +  358: 343  175
    4    14 Bożena         Guział                113.72 +  433: 316  164
    5     7 Dawid          Adamczyk              143.38 -  332: 374   93
    6    12 Paweł          Jackowski             147.97 -  348: 386   98
    7    34 Jerzy          Matyasik              124.60 +  453: 303  175
    8    24 Piotr          Potoczek              101.69 +  478: 363  152
    9    17 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 +  355: 293  184
   10     9 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  347: 337  192
   11     6 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 -  410: 471   91
   12    10 Michał         Rogalewicz            124.97 -  349: 433   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Tomasz Ciejka 138.07 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Karp                  111.81 +  397: 329  162
    2     6 Stanisław      Rydzik                146.55 -  360: 375   97
    3    19 Dawid          Adamczyk              143.38 -  368: 448   93
    4    41 Leszek         Kilian                106.14 +  381: 345  156
    5    37 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  365: 313  170
    6    21 Zbigniew       Wietecki              125.92 +  498: 275  176
    7    20 Justyna        Górka                 145.44 +  513: 310  195
    8    10 Mariusz        Grodek                118.86 +  483: 295  169
    9     5 Marek          Salamon               128.43 +  512: 269  178
   10     3 Kamil          Górka                 149.41 -  374: 480   99
   11     5 Barbara        Obremska              125.32 -  326: 427   75
   12     8 Paweł          Jackowski             147.97 +  411: 398  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Małgorzata Sulejewska 134.93 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Monika         Siemaszko             111.42 +  392: 382  161
    2     8 Mariusz        Grodek                118.86 +  362: 351  169
    3     9 Bożena         Guział                113.72 +  370: 356  164
    4     6 Michał         Alabrudziński         152.07 +  382: 318  202
    5     3 Krzysztof      Obremski              142.89 -  355: 464   93
    6     9 Dawid          Adamczyk              143.38 -  358: 465   93
    7    17 Dariusz        Puton                 141.45 +  393: 374  191
    8    11 Jan            Mrozowski             142.88 -  309: 448   93
    9    16 Michał         Rogalewicz            124.97 -  342: 389   75
   10    18 Łukasz         Bobowski              148.11 +  484: 451  198
   11    20 Bartosz        Morawski              154.03 -  301: 412  104
   12    25 Marcin         Ceglarek              122.71 +  399: 330  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Małgorzata Deszczyńska 134.41 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Sowula                110.28 +  368: 266  160
    2    21 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  315: 445   92
    3    36 Marcin         Stachowski            104.77 +  411: 262  155
    4    21 Elżbieta       Szuba                 119.45 -  336: 352   69
    5    27 Jacek          Wandzel               120.35 +  377: 312  170
    6    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  393: 381  150
    7    19 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  395: 321  174
    8    12 Piotr          Broda                 128.71 -  280: 345   79
    9    17 Bogusław       Szyszka               138.83 -  293: 355   89
   10    25 Arkadiusz      Biegun                124.69 +  459: 294  175
   11    14 Rafał          Wesołowski            130.14 +  399: 337  180
   12    14 Natalia        Ogierman              128.88 -  316: 335   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Leszek Kacprzyk 134.12 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Moskal                109.33 +  391: 267  159
    2     9 Michał         Alabrudziński         152.07 -  385: 392  102
    3    41 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  361: 466   74
    4    38 Paulina        Siedlarz              100.00 -  385: 411   50
    5    40 Dorota         Gwiazdoń              104.62 +  396: 338  155
    6    33 Małgorzata     Szczygieł             124.94 +  400: 353  175
    7    26 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  364: 427   77
    8    31 Marcin         Stachowski            104.77 +  395: 354  155
    9    23 Monika         Siemaszko             111.42 +  382: 272  161
   10    21 Natalia        Ogierman              128.88 -  361: 394   79
   11    28 Konrad         Sowula                116.41 +  421: 332  166
   12    18 Rafał          Wesołowski            130.14 -  352: 375   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Krzysztof Kałuża 133.45 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Czesława       Pawłowska             109.19 +  419: 373  159
    2     1 Marcin         Ceglarek              122.71 -  368: 400   73
    3    35 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  398: 347  150
    4    28 Konrad         Sowula                116.41 +  345: 339  166
    5    14 Łukasz         Sornek                120.80 +  452: 451  171
    6     7 Bartosz        Morawski              154.03 -  424: 498  104
    7    15 Paweł          Mazurek               132.23 +  458: 314  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  /  7 143.57




	Dawid Buzowicz 132.52 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Leszek         Kilian                106.14 +  396: 219  156
    2     7 Juliusz        Czupryniak            125.89 -  360: 381   76
    3    20 Kazimierz      Merklejn              152.04 -  406: 452  102
    4    37 Renata         Andracka              116.79 +  488: 349  167
    5    20 Mariusz        Grodek                118.86 -  409: 427   69
    6    28 Arkadiusz      Łydka                 128.02 -  303: 435   78
    7    38 Urszula        Solarska              112.26 +  456: 424  162
    8    28 Łukasz         Sornek                120.80 +  443: 385  171
    9    20 Barbara        Obremska              125.32 -  353: 414   75
   10    28 Sławomir       Kucia                 125.37 +  476: 350  175
   11    22 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  278: 413   74
   12    28 Bożena         Guział                113.72 -  392: 403   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Paweł Mazurek 132.23 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Brylski               105.00 +  473: 271  155
    2    10 Kamil          Górka                 149.41 -  304: 385   99
    3    40 Tomasz         Lempart               124.27 +  397: 323  174
    4    11 Krzysztof      Mówka                 149.84 -  363: 491  100
    5    31 Ewa            Szałas                121.64 +  369: 366  172
    6    15 Michał         Rogalewicz            124.97 +  360: 350  175
    7    15 Krzysztof      Kałuża                133.45 -  314: 458   83
    8    20 Barbara        Obremska              125.32 -  259: 348   75
    9    31 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  420: 375  179
   10    19 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  396: 403   74
   11    30 Jacek          Wandzel               120.35 -  334: 362   70
   12    34 Konrad         Sowula                116.41 +  525: 355  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Janusz Krupiński 130.40 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marcin         Stachowski            104.77 -  418: 422   55
    2    30 Piotr          Adamczyk              115.80 +  396: 384  166
    3    26 Mariusz        Wrześniewski          142.78 +  446: 333  193
    4    12 Urszula        Solarska              112.26 +  459: 327  162
    5     9 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  495: 395  174
    6     4 Marcin         Ceglarek              122.71 -  344: 374   73
    7    10 Mariusz        Grodek                118.86 -  330: 339   69
    8    13 Przemysław     Herdzina              149.36 -  339: 411   99
    9    21 Sławomir       Wolski                112.27 +  430: 325  162
   10    17 Małgorzata     Szczygieł             124.94 -  326: 477   75
   11    24 Zbigniew       Wietecki              125.92 +  431: 321  176
   12    16 Bartosz        Morawski              154.03 -  347: 474  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Rafał Wesołowski 130.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dorota         Gwiazdoń              104.62 +  455: 303  155
    2    13 Zbigniew       Wietecki              125.92 -  327: 400   76
    3    37 Ewa            Szałas                121.64 -  282: 384   72
    4    48 Jarosław       Karp                  111.81 +  428: 340  162
    5    21 Dariusz        Puton                 141.45 -  383: 400   91
    6    36 Piotr          Adamczyk              115.80 +  438: 314  166
    7    27 Sławomir       Nosek                 127.47 +  447: 356  177
    8    19 Dariusz        Sowula                110.28 +  376: 338  160
    9    19 Konrad         Sowula                116.41 +  440: 370  166
   10     7 Kazimierz      Merklejn              152.04 -  385: 392  102
   11    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 -  337: 399   84
   12    18 Leszek         Kacprzyk              134.12 +  375: 352  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Jacek Pietruszka 129.47 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agnieszka      Antos                 102.17 +  470: 345  152
    2    11 Marek          Salamon               128.43 -  301: 325   78
    3    43 Jacek          Dec                   100.00 +  448: 119  150
    4    20 Dariusz        Sowula                110.28 -  293: 395   60
    5    35 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  413: 236  150
    6    27 Agnieszka      Krupka                128.69 -  320: 415   79
    7    21 Michał         Rogalewicz            124.97 -  353: 391   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  7 106.29




	Ireneusz Moralewicz 128.96 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Piotr          Potoczek              101.69 +  423: 318  152
    2    27 Jerzy          Matyasik              124.60 -  342: 426   75
    3    17 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  383: 357  150
    4    16 Dawid          Pikul                 146.40 -  344: 466   96
    5    22 Patryk         Gadus                 123.00 -  333: 344   73
    6    43 Renata         Andracka              116.79 +  445: 333  167
    7    32 Tomasz         Lempart               124.27 +  440: 349  174
    8    27 Konrad         Sowula                116.41 -  336: 472   66
    9    31 Paweł          Mazurek               132.23 -  375: 420   82
   10    29 Dorota         Stachowska            122.59 +  432: 312  173
   11    26 Marcin         Stachowski            104.77 +  388: 374  155
   12    19 Leszek         Stecuła               125.34 -  408: 454   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Natalia Ogierman 128.88 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Aneta          Szczyrzyca            100.14 +  372: 273  150
    2    17 Bożena         Guział                113.72 -  352: 465   64
    3    29 Elżbieta       Szuba                 119.45 -  354: 399   69
    4    44 Agnieszka      Walas                 100.00 -  306: 318   50
    5    48 Jarosław       Karp                  111.81 -  311: 343   62
    6    47 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  439: 314  150
    7    44 Leszek         Kilian                106.14 +  328: 299  156
    8    36 Ewa            Szałas                121.64 +  388: 354  172
    9    30 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  382: 289  174
   10    21 Leszek         Kacprzyk              134.12 +  394: 361  184
   11    15 Patryk         Gadus                 123.00 +  379: 344  173
   12    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 +  335: 316  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Piotr Broda 128.71 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Andrzej        Klich                 100.00 +  417: 270  150
    2     3 Dariusz        Puton                 141.45 +  398: 382  191
    3     3 Marcin         Ceglarek              122.71 -  271: 360   73
    4    22 Barbara        Obremska              125.32 +  449: 403  175
    5    13 Arkadiusz      Łydka                 128.02 +  468: 283  178
    6     5 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  441: 413  192
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 -  351: 413   91
    8    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 +  345: 280  184
    9     7 Krzysztof      Obremski              142.89 +  423: 385  193
   10     4 Jan            Mrozowski             142.88 -  325: 420   93
   11     7 Kazimierz      Merklejn              152.04 +  420: 332  202
   12     6 Barbara        Obremska              125.32 -  339: 403   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Agnieszka Krupka 128.69 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  387: 311  150
    2    12 Tomasz         Górka                 123.92 +  334: 313  174
    3    11 Miłosz         Wrzałek               141.66 +  391: 380  192
    4     7 Jan            Mrozowski             142.88 -  354: 404   93
    5    17 Michał         Alabrudziński         152.07 -  324: 473  102
    6    27 Jacek          Pietruszka            129.47 +  415: 320  179
    7    18 Łucja          Kodzis                126.00 -  358: 364   76
    8    22 Arkadiusz      Łydka                 128.02 +  380: 376  178
    9    15 Łukasz         Bobowski              148.11 +  410: 349  198
   10    13 Patryk         Gadus                 123.00 +  503: 255  173
   11     8 Krzysztof      Obremski              142.89 -  382: 396   93
   12    12 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  346: 381   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Marek Salamon 128.43 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  388: 343  150
    2    11 Jacek          Pietruszka            129.47 +  325: 301  179
    3    12 Michał         Alabrudziński         152.07 -  404: 420  102
    4    19 Łucja          Kodzis                126.00 -  384: 397   76
    5    38 Agnieszka      Walas                 100.00 +  398: 376  150
    6    17 Łukasz         Bobowski              148.11 +  399: 336  198
    7    14 Elżbieta       Szuba                 119.45 +  404: 398  169
    8     7 Bartosz        Morawski              154.03 +  471: 427  204
    9     5 Tomasz         Ciejka                138.07 -  269: 512   88
   10    10 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 -  364: 461   91
   11    18 Jarosław       Karp                  111.81 +  437: 292  162
   12    11 Krzysztof      Gibas                 124.58 -  381: 404   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Arkadiusz Łydka 128.02 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Oliwier        Antos                 100.00 +  540:  72  150
    2     2 Łukasz         Sornek                120.80 +  391: 362  171
    3     5 Arkadiusz      Biegun                124.69 -  320: 454   75
    4    15 Dorota         Stachowska            122.59 +  390: 352  173
    5    13 Piotr          Broda                 128.71 -  283: 468   79
    6    28 Dawid          Buzowicz              132.52 +  435: 303  183
    7     8 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  362: 466   92
    8    22 Agnieszka      Krupka                128.69 -  376: 380   79
    9    22 Małgorzata     Szczygieł             124.94 -  297: 339   75
   10    30 Monika         Siemaszko             111.42 +  388: 329  161
   11    34 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  349: 348  150
   12    23 Jacek          Wandzel               120.35 -  302: 346   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Sławomir Nosek 127.47 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  361: 326  166
    2    23 Łucja          Kodzis                126.00 +  393: 383  176
    3     8 Dariusz        Kosz                  153.01 -  255: 543  103
    4    26 Łukasz         Sornek                120.80 -  341: 428   71
    5    36 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  336: 385   74
    6    41 Marcin         Stachowski            104.77 +  480: 284  155
    7    27 Rafał          Wesołowski            130.14 -  356: 447   80
    8    30 Tomasz         Górka                 123.92 -  295: 376   74
    9    43 Łukasz         Moskal                109.33 +  411: 381  159
   10    31 Mariusz        Wrześniewski          142.78 -  344: 434   93
   11    41 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  314: 422   70
   12    43 Agnieszka      Walas                 100.00 -  384: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Joanna Jewtuch 127.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marcin         Kurowski              100.00 +  372: 287  150
    2    18 Krzysztof      Mówka                 149.84 -  352: 474  100
    3    30 Agnieszka      Antos                 102.17 +  464: 317  152
    4    27 Justyna        Górka                 145.44 -  328: 463   95
    5    33 Tomasz         Lempart               124.27 +  329: 324  174
    6    23 Patryk         Gadus                 123.00 -  340: 446   73
    7    25 Tomasz         Górka                 123.92 +  478: 358  174
    8    15 Paweł          Jackowski             147.97 -  354: 461   98
    9    35 Jarosław       Karp                  111.81 -  350: 395   62
   10    34 Zofia          Górka                 114.95 +  499: 354  165
   11    25 Arkadiusz      Biegun                124.69 -  308: 449   75
   12    29 Łukasz         Bobowski              148.11 -  234: 516   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Szymon Dąbrowski 127.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Michał         Dąbrowski             100.00 +  423: 273  150
    2    28 Justyna        Górka                 145.44 -  375: 393   95
    3    31 Marta          Świątkowska           120.23 +  365: 327  170
    4    13 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  312: 520   92
    5    24 Dawid          Podżerek              100.00 +  347: 333  150
    6    25 Przemysław     Herdzina              149.36 -  353: 365   99
    7    26 Leszek         Kacprzyk              134.12 +  427: 364  184
    8    18 Michał         Rogalewicz            124.97 -  444: 450   75
    9    32 Piotr          Potoczek              101.69 +  405: 367  152
   10    23 Katarzyna      Kowalska              112.23 +  292: 291  162
   11    21 Bożena         Guział                113.72 +  443: 331  164
   12    12 Agnieszka      Krupka                128.69 +  381: 346  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Łucja  Kodzis 126.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  431: 283  150
    2    23 Sławomir       Nosek                 127.47 -  383: 393   77
    3    27 Paulina        Siedlarz              100.00 +  408: 262  150
    4    19 Marek          Salamon               128.43 +  397: 384  178
    5    15 Arkadiusz      Biegun                124.69 -  402: 504   75
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              123.94 +  375: 369  174
    7    18 Agnieszka      Krupka                128.69 +  364: 358  179
    8     5 Kazimierz      Merklejn              152.04 +  425: 322  202
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 +  393: 359  191
   10     5 Przemysław     Herdzina              149.36 -  270: 577   99
   11     9 Juliusz        Czupryniak            125.89 -  289: 364   76
   12    13 Teresa         Zalewska              118.45 -  323: 381   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Zbigniew Wietecki 125.92 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Rafał          Wesołowski            130.14 +  400: 327  180
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 +  404: 376  191
    4     3 Krzysztof      Obremski              142.89 -  369: 388   93
    5    10 Dawid          Pikul                 146.40 -  429: 450   96
    6    21 Tomasz         Ciejka                138.07 -  275: 498   88
    7    36 Jarosław       Karp                  111.81 -  303: 373   62
    8    39 Tomasz         Lempart               124.27 +  499: 327  174
    9    27 Rafał          Stachowski            115.88 -  311: 326   66
   10    33 Janusz         Pawłowski             100.00 +  363: 313  150
   11    24 Janusz         Krupiński             130.40 -  321: 431   80
   12    33 Dariusz        Sowula                110.28 +  378: 350  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 11 121.82




	Juliusz Czupryniak 125.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Paulina        Siedlarz              100.00 +  481: 268  150
    2     7 Dawid          Buzowicz              132.52 +  381: 360  183
    3    15 Dariusz        Puton                 141.45 +  390: 336  191
    4     8 Dawid          Adamczyk              143.38 -  362: 433   93
    5    16 Dariusz        Sowula                110.28 -  397: 417   60
    6    18 Mariusz        Wrześniewski          142.78 -  343: 429   93
    7    22 Sławomir       Kucia                 125.37 +  521: 239  175
    8    14 Arkadiusz      Biegun                124.69 +  401: 398  175
    9    13 Krzysztof      Gibas                 124.58 +  452: 364  175
   10    12 Teresa         Zalewska              118.45 +  369: 298  168
   11     9 Łucja          Kodzis                126.00 +  364: 289  176
   12     5 Jan            Mrozowski             142.88 -  333: 360   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Sławomir Kucia 125.37 Krosno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Agnieszka      Walas                 100.00 +  353: 278  150
    2    25 Dawid          Pikul                 146.40 -  418: 494   96
    3    16 Dawid          Podżerek              100.00 +  409: 353  150
    4     9 Kazimierz      Merklejn              152.04 -  308: 513  102
    5    25 Bożena         Guział                113.72 -  367: 428   64
    6    39 Paweł          Brylski               105.00 +  380: 270  155
    7    22 Juliusz        Czupryniak            125.89 -  239: 521   76
    8    34 Leszek         Stecuła               125.34 +  438: 368  175
    9    26 Tomasz         Górka                 123.92 -  374: 388   74
   10    28 Dawid          Buzowicz              132.52 -  350: 476   83
   11    38 Piotr          Potoczek              101.69 +  437: 250  152
   12    32 Sławomir       Wolski                112.27 +  347: 304  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Leszek Stecuła 125.34 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Michał         Dulat                 100.00 +  514: 329  150
    2     4 Krzysztof      Gibas                 124.58 -  358: 372   75
    3    18 Łukasz         Bobowski              148.11 -  311: 441   98
    4    35 Dorota         Gwiazdoń              104.62 +  333: 319  155
    5    34 Teresa         Zalewska              118.45 -  313: 507   68
    6    42 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  334: 434   70
    7    42 Paweł          Brylski               105.00 +  442: 315  155
    8    34 Sławomir       Kucia                 125.37 -  368: 438   75
    9    37 Renata         Andracka              116.79 +  389: 366  167
   10    35 Tomasz         Lempart               124.27 +  447: 308  174
   11    29 Ewa            Szałas                121.64 +  431: 410  172
   12    19 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  454: 408  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Barbara Obremska 125.32 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jakub          Madej                 100.00 +  435: 289  150
    2    20 Krzysztof      Obremski              142.89 -  355: 602   93
    3    34 Dorota         Gwiazdoń              104.62 +  414: 322  155
    4    22 Piotr          Broda                 128.71 -  403: 449   79
    5    23 Urszula        Solarska              112.26 +  399: 274  162
    6    19 Teresa         Zalewska              118.45 +  451: 266  168
    7    13 Katarzyna      Kowalska              112.23 -  297: 377   62
    8    20 Paweł          Mazurek               132.23 +  348: 259  182
    9    20 Dawid          Buzowicz              132.52 +  414: 353  183
   10     8 Paweł          Jackowski             147.97 +  415: 395  198
   11     5 Tomasz         Ciejka                138.07 +  427: 326  188
   12     6 Piotr          Broda                 128.71 +  403: 339  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Michał Rogalewicz 124.97 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Szymon         Madej                 100.00 -  355: 356   50
    2    41 Agnieszka      Walas                 100.00 +  489: 347  150
    3    22 Dariusz        Sowula                110.28 -  355: 358   60
    4    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  357: 220  150
    5    30 Paulina        Siedlarz              100.00 +  466: 364  150
    6    15 Paweł          Mazurek               132.23 -  350: 360   82
    7    21 Jacek          Pietruszka            129.47 +  391: 353  179
    8    18 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  450: 444  177
    9    16 Małgorzata     Sulejewska            134.93 +  389: 342  185
   10    14 Justyna        Górka                 145.44 +  404: 384  195
   11    10 Paweł          Jackowski             147.97 -  309: 427   98
   12    10 Bogusław       Szyszka               138.83 +  433: 349  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Małgorzata Szczygieł 124.94 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Maria          Uryga                 100.00 +  384: 269  150
    2    15 Jan            Mrozowski             142.88 -  319: 440   93
    3    32 Bogusław       Szyszka               138.83 -  343: 358   89
    4    31 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  325: 333   50
    5    49 Michał         Dulat                 100.00 +  385: 238  150
    6    33 Leszek         Kacprzyk              134.12 -  353: 400   84
    7    48 Łukasz         Moskal                109.33 +  446: 277  159
    8    40 Piotr          Adamczyk              115.80 +  402: 384  166
    9    22 Arkadiusz      Łydka                 128.02 +  339: 297  178
   10    17 Janusz         Krupiński             130.40 +  477: 326  180
   11    19 Justyna        Górka                 145.44 -  325: 460   95
   12    24 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  356: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Arkadiusz Biegun 124.69 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  373: 332  150
    2    16 Katarzyna      Kowalska              112.23 +  408: 336  162
    3     5 Arkadiusz      Łydka                 128.02 +  454: 320  178
    4     1 Dariusz        Kosz                  153.01 -  280: 394  103
    5    15 Łucja          Kodzis                126.00 +  504: 402  176
    6     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 -  349: 389   91
    7     7 Kazimierz      Merklejn              152.04 -  310: 410  102
    8    14 Juliusz        Czupryniak            125.89 -  398: 401   76
    9    24 Dariusz        Sowula                110.28 +  366: 353  160
   10    25 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 -  294: 459   84
   11    25 Joanna         Jewtuch               127.43 +  449: 308  177
   12    22 Łukasz         Sornek                120.80 -  347: 420   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Jerzy Matyasik 124.60 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Michał         Furman                100.00 +  299: 272  150
    2    27 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  426: 342  179
    3    10 Jan            Mrozowski             142.88 -  321: 367   93
    4    25 Tomasz         Górka                 123.92 -  361: 393   74
    5    29 Mariusz        Wrześniewski          142.78 -  315: 332   93
    6    37 Sławomir       Wolski                112.27 +  330: 288  162
    7    34 Bogusław       Szyszka               138.83 -  303: 453   89
    8    41 Paweł          Maciejczuk            117.53 -  346: 379   68
    9    38 Ewa            Szałas                121.64 -  340: 397   72
   10    50 Michał         Dąbrowski             100.00 +  402: 267  150
   11    39 Anna           Niedzielko            115.51 +  387: 311  166
   12    38 Katarzyna      Kowalska              112.23 -  297: 355   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Krzysztof Gibas 124.58 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  404: 305  150
    2     4 Leszek         Stecuła               125.34 +  372: 358  175
    3     6 Dawid          Pikul                 146.40 +  407: 315  196
    4     4 Stanisław      Rydzik                146.55 -  348: 375   97
    5    12 Marcin         Ceglarek              122.71 -  337: 361   73
    6    22 Tomasz         Górka                 123.92 +  440: 372  174
    7    11 Paweł          Jackowski             147.97 +  401: 352  198
    8     6 Krzysztof      Mówka                 149.84 -  347: 459  100
    9    13 Juliusz        Czupryniak            125.89 -  364: 452   76
   10    15 Bartosz        Morawski              154.03 +  409: 399  204
   11    17 Dorota         Gwiazdoń              104.62 +  429: 252  155
   12    11 Marek          Salamon               128.43 +  404: 381  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Andrzej Rechowicz 124.43 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Dawid          Podżerek              100.00 +  363: 333  150
    2    22 Bartosz        Morawski              154.03 -  252: 528  104
    3    41 Leszek         Kacprzyk              134.12 +  466: 361  184
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              123.94 +  478: 307  174
    5     9 Janusz         Krupiński             130.40 -  395: 495   80
    6    24 Rafał          Stachowski            115.88 +  437: 304  166
    7    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 -  321: 395   84
    8    26 Justyna        Górka                 145.44 -  345: 361   95
    9    30 Natalia        Ogierman              128.88 -  289: 382   79
   10    36 Agnieszka      Walas                 100.00 +  427: 375  150
   11    22 Dawid          Buzowicz              132.52 +  413: 278  183
   12    21 Tomasz         Górka                 123.92 +  485: 283  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Tomasz Lempart 124.27 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Janusz         Pawłowski             100.00 -  285: 349   50
    2    38 Czesława       Pawłowska             109.19 +  364: 343  159
    3    40 Paweł          Mazurek               132.23 -  323: 397   82
    4    40 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  417: 388  166
    5    33 Joanna         Jewtuch               127.43 -  324: 329   77
    6    40 Marta          Świątkowska           120.23 +  366: 363  170
    7    32 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  349: 440   79
    8    39 Zbigniew       Wietecki              125.92 -  327: 499   76
    9    36 Anna           Niedzielko            115.51 +  401: 270  166
   10    35 Leszek         Stecuła               125.34 -  308: 447   75
   11    40 Urszula        Solarska              112.26 -  351: 372   62
   12    45 Piotr          Potoczek              101.69 +  403: 355  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Krzysztof Sporczyk 123.94 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Jacek          Dec                   100.00 +  430: 393  150
    2    24 Szymon         Madej                 100.00 +  421: 244  150
    3     1 Krzysztof      Obremski              142.89 -  353: 428   93
    4    23 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  307: 478   74
    5    36 Sławomir       Nosek                 127.47 +  385: 336  177
    6    16 Łucja          Kodzis                126.00 -  369: 375   76
    7    35 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  466: 282  150
    8    21 Teresa         Zalewska              118.45 -  327: 406   68
    9    29 Zofia          Górka                 114.95 +  444: 272  165
   10    19 Paweł          Mazurek               132.23 +  403: 396  182
   11    16 Mariusz        Grodek                118.86 -  296: 371   69
   12    20 Mariusz        Wrześniewski          142.78 -  287: 492   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Tomasz Górka 123.92 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Tomasz M.      Lempart               100.00 +  461: 275  150
    2    12 Agnieszka      Krupka                128.69 -  313: 334   79
    3    42 Renata         Andracka              116.79 +  429: 381  167
    4    25 Jerzy          Matyasik              124.60 +  393: 361  175
    5     5 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  369: 401   92
    6    22 Krzysztof      Gibas                 124.58 -  372: 440   75
    7    25 Joanna         Jewtuch               127.43 -  358: 478   77
    8    30 Sławomir       Nosek                 127.47 +  376: 295  177
    9    26 Sławomir       Kucia                 125.37 +  388: 374  175
   10    22 Rafał          Stachowski            115.88 -  336: 439   66
   11    31 Paweł          Maciejczuk            117.53 +  401: 325  168
   12    21 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  283: 485   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Patryk Gadus 123.00 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Kinga          Stecuła               100.00 +  385: 259  150
    2    14 Rafał          Stachowski            115.88 -  354: 388   66
    3    24 Mariusz        Grodek                118.86 -  321: 346   69
    4    49 Oliwier        Antos                 100.00 +  552: 111  150
    5    22 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  344: 333  179
    6    23 Joanna         Jewtuch               127.43 +  446: 340  177
    7    16 Dariusz        Sowula                110.28 +  533: 372  160
    8     8 Katarzyna      Kowalska              112.23 +  417: 283  162
    9     6 Przemysław     Herdzina              149.36 -  353: 387   99
   10    13 Agnieszka      Krupka                128.69 -  255: 503   79
   11    15 Natalia        Ogierman              128.88 -  344: 379   79
   12    17 Elżbieta       Szuba                 119.45 -  276: 452   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Marcin Ceglarek 122.71 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Marek          Popczyk               100.00 +  542: 217  150
    2     1 Krzysztof      Kałuża                133.45 +  400: 368  183
    3     3 Piotr          Broda                 128.71 +  360: 271  179
    4     5 Kamil          Górka                 149.41 -  342: 385   99
    5    12 Krzysztof      Gibas                 124.58 +  361: 337  175
    6     4 Janusz         Krupiński             130.40 +  374: 344  180
    7     6 Dawid          Adamczyk              143.38 -  290: 336   93
    8     9 Dawid          Pikul                 146.40 +  395: 364  196
    9     9 Michał         Alabrudziński         152.07 -  332: 409  102
   10    11 Krzysztof      Obremski              142.89 -  327: 428   93
   11    11 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  349: 418   92
   12    25 Małgorzata     Sulejewska            134.93 -  330: 399   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Dorota Stachowska 122.59 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              154.03 -  317: 431  104
    2    56 Marek          Popczyk               100.00 +  379: 268  150
    3    33 Paweł          Jackowski             147.97 +  453: 428  198
    4    15 Arkadiusz      Łydka                 128.02 -  352: 390   78
    5    39 Konrad         Sowula                116.41 -  267: 440   66
    6    46 Jarosław       Karp                  111.81 -  334: 384   62
    7    49 Michał         Dulat                 100.00 +  374: 267  150
    8    33 Anna           Niedzielko            115.51 +  419: 362  166
    9    28 Dawid          Podżerek              100.00 -  354: 371   50
   10    29 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  312: 432   79
   11    42 Andrzej        Klich                 100.00 -  365: 371   50
   12    42 Anna           Niedzielko            115.51 -  333: 410   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Agata Kuć 122.42 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  153.01 -  361: 504  103
    2    39 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  486: 242  150
    3    21 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  379: 376  166
    4    17 Katarzyna      Kowalska              112.23 +  376: 302  162
    5    18 Justyna        Górka                 145.44 -  310: 358   95
    6    13 Łukasz         Sornek                120.80 -  342: 398   71
    7    37 Konrad         Sowula                116.41 -  340: 374   66
    8    35 Zofia          Górka                 114.95 -  291: 402   65
    9    39 Agnieszka      Walas                 100.00 -  384: 434   50
   10    43 Łukasz         Moskal                109.33 +  373: 341  159
   11    37 Renata         Andracka              116.79 -  355: 450   67
   12    41 Marta          Świątkowska           120.23 +  481: 327  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Ewa Szałas 121.64 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         152.07 -  278: 477  102
    2    40 Monika         Gorczyca              100.00 +  398: 327  150
    3    37 Rafał          Wesołowski            130.14 +  384: 282  180
    4    24 Łukasz         Bobowski              148.11 -  330: 449   98
    5    31 Paweł          Mazurek               132.23 -  366: 369   82
    6    34 Jacek          Wandzel               120.35 -  357: 424   70
    7    47 Jacek          Dec                   100.00 +  474: 245  150
    8    36 Natalia        Ogierman              128.88 -  354: 388   79
    9    38 Jerzy          Matyasik              124.60 +  397: 340  175
   10    38 Kinga          Stecuła               100.00 +  348: 303  150
   11    29 Leszek         Stecuła               125.34 -  410: 431   75
   12    31 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  360: 457   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Łukasz Sornek 120.80 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              152.04 +  419: 343  202
    2     2 Arkadiusz      Łydka                 128.02 -  362: 391   78
    3    38 Leszek         Kilian                106.14 +  411: 300  156
    4    26 Sławomir       Nosek                 127.47 +  428: 341  177
    5    14 Krzysztof      Kałuża                133.45 -  451: 452   83
    6    13 Agata          Kuć                   122.42 +  398: 342  172
    7    12 Przemysław     Herdzina              149.36 -  218: 454   99
    8    28 Dawid          Buzowicz              132.52 -  385: 443   83
    9    25 Paweł          Maciejczuk            117.53 -  313: 397   68
   10    32 Piotr          Potoczek              101.69 +  398: 293  152
   11    33 Katarzyna      Kowalska              112.23 +  382: 333  162
   12    22 Arkadiusz      Biegun                124.69 +  420: 347  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Zbigniew Rybak 120.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 149.84 -  288: 436  100
    2    35 Monika         Siemaszko             111.42 -  300: 347   61
    3    55 Marek          Popczyk               100.00 +  357: 306  150
    4    42 Agnieszka      Antos                 102.17 +  392: 301  152
    5    37 Tomasz         Ciejka                138.07 -  313: 365   88
    6    42 Leszek         Stecuła               125.34 +  434: 334  175
    7    31 Anna           Niedzielko            115.51 +  443: 333  166
    8    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  279: 432   50
    9    34 Jacek          Wandzel               120.35 -  275: 415   70
   10    37 Marcin         Stachowski            104.77 -  349: 381   55
   11    41 Sławomir       Nosek                 127.47 +  422: 314  177
   12    37 Monika         Siemaszko             111.42 -  298: 374   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Jacek Wandzel 120.35 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 149.41 -  349: 389   99
    2    42 Tomasz M.      Lempart               100.00 +  491: 431  150
    3    23 Paweł          Maciejczuk            117.53 -  326: 441   68
    4    36 Zofia          Górka                 114.95 +  400: 357  165
    5    27 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 -  312: 377   84
    6    34 Ewa            Szałas                121.64 +  424: 357  172
    7    29 Teresa         Zalewska              118.45 -  403: 409   68
    8    29 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 +  329: 279  162
    9    34 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  415: 275  170
   10    24 Dorota         Gwiazdoń              104.62 -  350: 369   55
   11    30 Paweł          Mazurek               132.23 +  362: 334  182
   12    23 Arkadiusz      Łydka                 128.02 +  346: 302  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Marta Świątkowska 120.23 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Przemysław     Herdzina              149.36 -  261: 426   99
    2    52 Michał         Dulat                 100.00 +  452: 247  150
    3    31 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  327: 365   77
    4    32 Paweł          Jackowski             147.97 -  379: 445   98
    5    46 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  435: 256  150
    6    40 Tomasz         Lempart               124.27 -  363: 366   74
    7    40 Zofia          Górka                 114.95 -  260: 437   65
    8    46 Łukasz         Moskal                109.33 -  363: 366   59
    9    47 Piotr          Adamczyk              115.80 +  433: 318  166
   10    42 Andrzej        Klich                 100.00 -  338: 351   50
   11    46 Michał         Furman                100.00 +  326: 289  150
   12    41 Agata          Kuć                   122.42 -  327: 481   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Elżbieta Szuba 119.45 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bożena         Guział                113.72 -  340: 437   64
    2    46 Paweł          Brylski               105.00 +  466: 299  155
    3    29 Natalia        Ogierman              128.88 +  399: 354  179
    4    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 +  352: 336  184
    5    11 Łukasz         Bobowski              148.11 +  523: 364  198
    6    11 Kazimierz      Merklejn              152.04 -  347: 448  102
    7    14 Marek          Salamon               128.43 -  398: 404   78
    8    16 Dawid          Podżerek              100.00 +  439: 399  150
    9    14 Mariusz        Grodek                118.86 +  333: 291  169
   10     6 Krzysztof      Mówka                 149.84 -  395: 431  100
   11    13 Teresa         Zalewska              118.45 -  317: 410   68
   12    17 Patryk         Gadus                 123.00 +  452: 276  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Mariusz Grodek 118.86 Kraków          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              148.11 +  480: 409  198
    2     8 Małgorzata     Sulejewska            134.93 -  351: 362   85
    3    24 Patryk         Gadus                 123.00 +  346: 321  173
    4    10 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 -  319: 438   91
    5    20 Dawid          Buzowicz              132.52 +  427: 409  183
    6    29 Konrad         Sowula                116.41 +  391: 301  166
    7    10 Janusz         Krupiński             130.40 +  339: 330  180
    8    10 Tomasz         Ciejka                138.07 -  295: 483   88
    9    14 Elżbieta       Szuba                 119.45 -  291: 333   69
   10    20 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  387: 289  150
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              123.94 +  371: 296  174
   12    15 Justyna        Górka                 145.44 +  407: 387  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Teresa Zalewska 118.45 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             147.97 -  257: 399   98
    2    54 Renata         Andracka              116.79 -  279: 288   67
    3    50 Michał         Dąbrowski             100.00 +  449: 289  150
    4    39 Anna           Niedzielko            115.51 +  399: 352  166
    5    34 Leszek         Stecuła               125.34 +  507: 313  175
    6    19 Barbara        Obremska              125.32 -  266: 451   75
    7    29 Jacek          Wandzel               120.35 +  409: 403  170
    8    21 Krzysztof      Sporczyk              123.94 +  406: 327  174
    9    12 Dawid          Pikul                 146.40 +  395: 377  196
   10    12 Juliusz        Czupryniak            125.89 -  298: 369   76
   11    13 Elżbieta       Szuba                 119.45 +  410: 317  169
   12    13 Łucja          Kodzis                126.00 +  381: 323  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Paweł Maciejczuk 117.53 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                146.55 -  379: 489   97
    2    36 Marcin         Kurowski              100.00 +  361: 214  150
    3    23 Jacek          Wandzel               120.35 +  441: 326  170
    4    29 Dawid          Podżerek              100.00 -  341: 363   50
    5    32 Piotr          Adamczyk              115.80 +  385: 336  166
    6    14 Dariusz        Puton                 141.45 -  359: 368   91
    7    33 Piotr          Potoczek              101.69 -  289: 382   52
    8    41 Jerzy          Matyasik              124.60 +  379: 346  175
    9    25 Łukasz         Sornek                120.80 +  397: 313  171
   10    16 Dawid          Pikul                 146.40 -  315: 413   96
   11    31 Tomasz         Górka                 123.92 -  325: 401   74
   12    35 Urszula        Solarska              112.26 +  350: 295  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Renata Andracka 116.79 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 146.40 -  325: 428   96
    2    54 Teresa         Zalewska              118.45 +  288: 279  168
    3    42 Tomasz         Górka                 123.92 -  381: 429   74
    4    37 Dawid          Buzowicz              132.52 -  349: 488   83
    5    53 Tomasz M.      Lempart               100.00 +  307: 285  150
    6    43 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  333: 445   79
    7    43 Sławomir       Wolski                112.27 -  401: 465   62
    8    47 Jakub          Madej                 100.00 +  328: 324  150
    9    37 Leszek         Stecuła               125.34 -  366: 389   75
   10    49 Marcin         Kurowski              100.00 +  400: 289  150
   11    37 Agata          Kuć                   122.42 +  450: 355  172
   12    36 Piotr          Adamczyk              115.80 -  315: 395   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Konrad Sowula 116.41 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Justyna        Górka                 145.44 =  357: 357  145
    2    29 Marcin         Stachowski            104.77 +  375: 364  155
    3    14 Przemysław     Herdzina              149.36 -  314: 352   99
    4    28 Krzysztof      Kałuża                133.45 -  339: 345   83
    5    39 Dorota         Stachowska            122.59 +  440: 267  173
    6    29 Mariusz        Grodek                118.86 -  301: 391   69
    7    37 Agata          Kuć                   122.42 +  374: 340  172
    8    27 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  472: 336  179
    9    19 Rafał          Wesołowski            130.14 -  370: 440   80
   10    26 Bożena         Guział                113.72 =  355: 355  114
   11    28 Leszek         Kacprzyk              134.12 -  332: 421   84
   12    34 Paweł          Mazurek               132.23 -  355: 525   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Dariusz Ulatowski 116.30 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Nosek                 127.47 -  326: 361   77
    2    53 Kinga          Stecuła               100.00 +  430: 265  150
    3    21 Agata          Kuć                   122.42 -  376: 379   72
    4    40 Tomasz         Lempart               124.27 -  388: 417   74
    5    41 Łukasz         Moskal                109.33 +  442: 245  159
    6    30 Piotr          Potoczek              101.69 -  297: 304   52
    7    39 Piotr          Adamczyk              115.80 -  261: 362   66
    8    43 Agnieszka      Walas                 100.00 -  287: 445   50
    9    48 Michał         Furman                100.00 +  415: 270  150
   10    46 Leszek         Kilian                106.14 +  471: 190  156
   11    35 Janusz         Pawłowski             100.00 +  400: 345  150
   12    31 Ewa            Szałas                121.64 +  457: 360  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Rafał Stachowski 115.88 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dawid          Adamczyk              143.38 +  455: 407  193
    2    14 Patryk         Gadus                 123.00 +  388: 354  173
    3     2 Bartosz        Morawski              154.03 -  381: 488  104
    4    18 Janusz         Pawłowski             100.00 +  352: 305  150
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 -  286: 465   91
    6    24 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  304: 437   74
    7    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  383: 409   50
    8    42 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  350: 271  150
    9    27 Zbigniew       Wietecki              125.92 +  326: 311  176
   10    22 Tomasz         Górka                 123.92 +  439: 336  174
   11    12 Dawid          Pikul                 146.40 -  270: 521   96
   12    26 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 +  436: 400  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Piotr Adamczyk 115.80 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Obremski              142.89 -  307: 369   93
    2    30 Janusz         Krupiński             130.40 -  384: 396   80
    3    47 Paweł          Brylski               105.00 +  337: 297  155
    4    34 Sławomir       Wolski                112.27 +  362: 256  162
    5    32 Paweł          Maciejczuk            117.53 -  336: 385   68
    6    36 Rafał          Wesołowski            130.14 -  314: 438   80
    7    39 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  362: 261  166
    8    40 Małgorzata     Szczygieł             124.94 -  384: 402   75
    9    47 Marta          Świątkowska           120.23 -  318: 433   70
   10    48 Aneta          Szczyrzyca            100.14 +  432: 313  150
   11    44 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  406: 391  150
   12    36 Renata         Andracka              116.79 +  395: 315  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Anna Niedzielko 115.51 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jan            Mrozowski             142.88 -  375: 454   93
    2    37 Bogusław       Szyszka               138.83 -  349: 508   89
    3    44 Maria          Uryga                 100.00 +  411: 393  150
    4    39 Teresa         Zalewska              118.45 -  352: 399   68
    5    42 Leszek         Kilian                106.14 +  465: 260  156
    6    31 Paulina        Siedlarz              100.00 +  332: 330  150
    7    31 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  333: 443   70
    8    33 Dorota         Stachowska            122.59 -  362: 419   73
    9    36 Tomasz         Lempart               124.27 -  270: 401   74
   10    44 Szymon         Madej                 100.00 +  355: 324  150
   11    39 Jerzy          Matyasik              124.60 -  311: 387   75
   12    42 Dorota         Stachowska            122.59 +  410: 333  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Zofia Górka 114.95 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Wrześniewski          142.78 -  330: 370   93
    2    49 Paulina        Siedlarz              100.00 -  281: 463   50
    3    53 Aneta          Szczyrzyca            100.14 +  394: 323  150
    4    36 Jacek          Wandzel               120.35 -  357: 400   70
    5    51 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  356: 319  150
    6    38 Monika         Siemaszko             111.42 -  312: 357   61
    7    40 Marta          Świątkowska           120.23 +  437: 260  170
    8    35 Agata          Kuć                   122.42 +  402: 291  172
    9    29 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  272: 444   74
   10    34 Joanna         Jewtuch               127.43 -  354: 499   77
   11    45 Jacek          Dec                   100.00 +  334: 235  150
   12    39 Andrzej        Klich                 100.00 +  349: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Bożena Guział 113.72 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Elżbieta       Szuba                 119.45 +  437: 340  169
    2    17 Natalia        Ogierman              128.88 +  465: 352  179
    3     9 Małgorzata     Sulejewska            134.93 -  356: 370   85
    4    14 Bogusław       Szyszka               138.83 -  316: 433   89
    5    25 Sławomir       Kucia                 125.37 +  428: 367  175
    6    20 Katarzyna      Kowalska              112.23 -  346: 420   62
    7    24 Monika         Siemaszko             111.42 +  366: 358  161
    8    25 Jarosław       Karp                  111.81 +  352: 273  162
    9    10 Kazimierz      Merklejn              152.04 -  368: 419  102
   10    26 Konrad         Sowula                116.41 =  355: 355  116
   11    21 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  331: 443   77
   12    28 Dawid          Buzowicz              132.52 +  403: 392  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Agnieszka Piotrowicz 112.36 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Miłosz         Wrzałek               141.66 -  306: 434   92
    2    31 Łukasz         Bobowski              148.11 -  339: 353   98
    3    49 Jarosław       Karp                  111.81 -  296: 306   62
    4    52 Jacek          Dec                   100.00 +  459: 225  150
    5    47 Aneta          Szczyrzyca            100.14 +  391: 273  150
    6    45 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  339: 362   50
    7    46 Agnieszka      Walas                 100.00 +  394: 327  150
    8    29 Jacek          Wandzel               120.35 -  279: 329   70
    9    44 Marcin         Kurowski              100.00 +  494: 197  150
   10    40 Czesława       Pawłowska             109.19 +  316: 315  159
   11    32 Dawid          Podżerek              100.00 +  384: 354  150
   12    26 Rafał          Stachowski            115.88 -  400: 436   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Sławomir Wolski 112.27 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Puton                 141.45 -  383: 514   91
    2    34 Jakub          Madej                 100.00 +  444: 248  150
    3    25 Janusz         Pawłowski             100.00 -  360: 383   50
    4    34 Piotr          Adamczyk              115.80 -  256: 362   66
    5    44 Andrzej        Klich                 100.00 +  426: 345  150
    6    37 Jerzy          Matyasik              124.60 -  288: 330   75
    7    43 Renata         Andracka              116.79 +  465: 401  167
    8    32 Paulina        Siedlarz              100.00 +  340: 302  150
    9    21 Janusz         Krupiński             130.40 -  325: 430   80
   10    41 Jacek          Dec                   100.00 +  416: 359  150
   11    27 Mariusz        Wrześniewski          142.78 -  367: 404   93
   12    32 Sławomir       Kucia                 125.37 -  304: 347   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Urszula Solarska 112.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Karol          Wyrębkiewicz          140.67 -  329: 436   91
    2    50 Łukasz         Moskal                109.33 +  479: 294  159
    3    28 Monika         Siemaszko             111.42 +  357: 347  161
    4    12 Janusz         Krupiński             130.40 -  327: 459   80
    5    23 Barbara        Obremska              125.32 -  274: 399   75
    6    32 Dawid          Podżerek              100.00 -  327: 360   50
    7    38 Dawid          Buzowicz              132.52 -  424: 456   83
    8    44 Michał         Furman                100.00 +  355: 251  150
    9    42 Kinga          Stecuła               100.00 -  360: 417   50
   10    45 Maria          Uryga                 100.00 +  361: 287  150
   11    40 Tomasz         Lempart               124.27 +  372: 351  174
   12    35 Paweł          Maciejczuk            117.53 -  295: 350   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Katarzyna Kowalska 112.23 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bogusław       Szyszka               138.83 +  442: 286  189
    2    16 Arkadiusz      Biegun                124.69 -  336: 408   75
    3    39 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  354: 293  150
    4    17 Agata          Kuć                   122.42 -  302: 376   72
    5    26 Monika         Siemaszko             111.42 +  448: 292  161
    6    20 Bożena         Guział                113.72 +  420: 346  164
    7    13 Barbara        Obremska              125.32 +  377: 297  175
    8     8 Patryk         Gadus                 123.00 -  283: 417   73
    9    11 Paweł          Jackowski             147.97 -  255: 456   98
   10    23 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  291: 292   77
   11    33 Łukasz         Sornek                120.80 -  333: 382   71
   12    38 Jerzy          Matyasik              124.60 +  355: 297  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Jarosław Karp 111.81 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Ciejka                138.07 -  329: 397   88
    2    51 Dariusz        Sowula                110.28 -  210: 481   60
    3    49 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 +  306: 296  162
    4    48 Rafał          Wesołowski            130.14 -  340: 428   80
    5    48 Natalia        Ogierman              128.88 +  343: 311  179
    6    46 Dorota         Stachowska            122.59 +  384: 334  173
    7    36 Zbigniew       Wietecki              125.92 +  373: 303  176
    8    25 Bożena         Guział                113.72 -  273: 352   64
    9    35 Joanna         Jewtuch               127.43 +  395: 350  177
   10    27 Dawid          Podżerek              100.00 +  533: 361  150
   11    18 Marek          Salamon               128.43 -  292: 437   78
   12    27 Dorota         Gwiazdoń              104.62 -  327: 380   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Monika Siemaszko 111.42 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sulejewska            134.93 -  382: 392   85
    2    35 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  347: 300  170
    3    28 Urszula        Solarska              112.26 -  347: 357   62
    4    45 Michał         Dulat                 100.00 +  495: 278  150
    5    26 Katarzyna      Kowalska              112.23 -  292: 448   62
    6    38 Zofia          Górka                 114.95 +  357: 312  165
    7    24 Bożena         Guział                113.72 -  358: 366   64
    8    37 Janusz         Pawłowski             100.00 +  379: 357  150
    9    23 Leszek         Kacprzyk              134.12 -  272: 382   84
   10    30 Arkadiusz      Łydka                 128.02 -  329: 388   78
   11    43 Kinga          Stecuła               100.00 +  352: 271  150
   12    37 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  374: 298  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Dariusz Sowula 110.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 -  266: 368   84
    2    51 Jarosław       Karp                  111.81 +  481: 210  162
    3    22 Michał         Rogalewicz            124.97 +  358: 355  175
    4    20 Jacek          Pietruszka            129.47 +  395: 293  179
    5    16 Juliusz        Czupryniak            125.89 +  417: 397  176
    6     8 Dawid          Pikul                 146.40 -  319: 434   96
    7    16 Patryk         Gadus                 123.00 -  372: 533   73
    8    19 Rafał          Wesołowski            130.14 -  338: 376   80
    9    24 Arkadiusz      Biegun                124.69 -  353: 366   75
   10    39 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  351: 353   50
   11    36 Agnieszka      Walas                 100.00 +  388: 366  150
   12    33 Zbigniew       Wietecki              125.92 -  350: 378   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Łukasz Moskal 109.33 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Leszek         Kacprzyk              134.12 -  267: 391   84
    2    50 Urszula        Solarska              112.26 -  294: 479   62
    3    48 Piotr          Potoczek              101.69 -  328: 429   52
    4    51 Tomasz M.      Lempart               100.00 +  408: 348  150
    5    41 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  245: 442   66
    6    53 Marek          Popczyk               100.00 +  334: 223  150
    7    48 Małgorzata     Szczygieł             124.94 -  277: 446   75
    8    46 Marta          Świątkowska           120.23 +  366: 363  170
    9    43 Sławomir       Nosek                 127.47 -  381: 411   77
   10    43 Agata          Kuć                   122.42 -  341: 373   72
   11    50 Michał         Dąbrowski             100.00 +  370: 305  150
   12    46 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  352: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Czesława Pawłowska 109.19 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Kałuża                133.45 -  373: 419   83
    2    38 Tomasz         Lempart               124.27 -  343: 364   74
    3    45 Andrzej        Klich                 100.00 +  359: 316  150
    4    46 Marcin         Kurowski              100.00 +  423: 245  150
    5    19 Paweł          Jackowski             147.97 -  319: 439   98
    6    44 Agnieszka      Walas                 100.00 +  405: 276  150
    7    23 Łukasz         Bobowski              148.11 -  347: 440   98
    8    38 Dorota         Gwiazdoń              104.62 -  314: 399   55
    9    40 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  403: 404   50
   10    40 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 -  315: 316   62
   11    47 Aneta          Szczyrzyca            100.14 +  429: 292  150
   12    40 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  408: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Leszek Kilian 106.14 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dawid          Buzowicz              132.52 -  219: 396   83
    2    55 Piotr          Potoczek              101.69 +  432: 365  152
    3    38 Łukasz         Sornek                120.80 -  300: 411   71
    4    41 Tomasz         Ciejka                138.07 -  345: 381   88
    5    42 Anna           Niedzielko            115.51 -  260: 465   66
    6    52 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  395: 303  150
    7    44 Natalia        Ogierman              128.88 -  299: 328   79
    8    51 Michał         Dąbrowski             100.00 -  275: 345   50
    9    53 Michał         Dulat                 100.00 +  341: 297  150
   10    46 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  190: 471   66
   11    48 Paulina        Siedlarz              100.00 +  402: 280  150
   12    47 Kinga          Stecuła               100.00 +  411: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Paweł Brylski 105.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Mazurek               132.23 -  271: 473   82
    2    46 Elżbieta       Szuba                 119.45 -  299: 466   69
    3    47 Piotr          Adamczyk              115.80 -  297: 337   66
    4    53 Michał         Furman                100.00 +  492: 263  150
    5    52 Oliwier        Antos                 100.00 +  359:  97  150
    6    39 Sławomir       Kucia                 125.37 -  270: 380   75
    7    42 Leszek         Stecuła               125.34 -  315: 442   75
    8    49 Marcin         Kurowski              100.00 -  299: 359   50
    9    50 Aneta          Szczyrzyca            100.14 -  335: 345   50
   10    52 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  428: 281  150
   11    49 Michał         Dulat                 100.00 +  488: 266  150
   12    44 Janusz         Pawłowski             100.00 -  333: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 12  93.08




	Marcin Stachowski 104.77 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Janusz         Krupiński             130.40 +  422: 418  180
    2    29 Konrad         Sowula                116.41 -  364: 375   66
    3    36 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 -  262: 411   84
    4    30 Dariusz        Puton                 141.45 -  396: 398   91
    5    43 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  406: 308  150
    6    41 Sławomir       Nosek                 127.47 -  284: 480   77
    7    45 Kinga          Stecuła               100.00 +  387: 346  150
    8    31 Leszek         Kacprzyk              134.12 -  354: 395   84
    9    41 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  468: 305  150
   10    37 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  381: 349  170
   11    26 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  374: 388   79
   12    30 Dawid          Podżerek              100.00 -  348: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Dorota Gwiazdoń 104.62 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Rafał          Wesołowski            130.14 -  303: 455   80
    2    33 Jacek          Dec                   100.00 +  390: 372  150
    3    34 Barbara        Obremska              125.32 -  322: 414   75
    4    35 Leszek         Stecuła               125.34 -  319: 333   75
    5    40 Leszek         Kacprzyk              134.12 -  338: 396   84
    6    48 Aneta          Szczyrzyca            100.14 +  342: 305  150
    7    41 Agnieszka      Antos                 102.17 +  399: 304  152
    8    38 Czesława       Pawłowska             109.19 +  399: 314  159
    9    33 Mariusz        Wrześniewski          142.78 +  383: 353  193
   10    24 Jacek          Wandzel               120.35 +  369: 350  170
   11    17 Krzysztof      Gibas                 124.58 -  252: 429   75
   12    27 Jarosław       Karp                  111.81 +  380: 327  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Agnieszka Antos 102.17 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jacek          Pietruszka            129.47 -  345: 470   79
    2    43 Aneta          Szczyrzyca            100.14 +  459: 247  150
    3    30 Joanna         Jewtuch               127.43 -  317: 464   77
    4    42 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  301: 392   70
    5    45 Kinga          Stecuła               100.00 +  455: 264  150
    6    35 Janusz         Pawłowski             100.00 -  310: 409   50
    7    41 Dorota         Gwiazdoń              104.62 -  304: 399   55
    8    45 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  311: 386   50
    9    49 Szymon         Madej                 100.00 -  330: 368   50
   10    51 Michał         Dulat                 100.00 -  335: 360   50
   11    52 Oliwier        Antos                 100.00 +  406:  34  150
   12    49 Paulina        Siedlarz              100.00 -  285: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  / 12  81.75




	Piotr Potoczek 101.69 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  318: 423   79
    2    55 Leszek         Kilian                106.14 -  365: 432   56
    3    48 Łukasz         Moskal                109.33 +  429: 328  159
    4    43 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  256: 433   50
    5    50 Marcin         Kurowski              100.00 +  400: 195  150
    6    30 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  304: 297  166
    7    33 Paweł          Maciejczuk            117.53 +  382: 289  168
    8    24 Bogusław       Szyszka               138.83 -  363: 478   89
    9    32 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  367: 405   77
   10    32 Łukasz         Sornek                120.80 -  293: 398   71
   11    38 Sławomir       Kucia                 125.37 -  250: 437   75
   12    45 Tomasz         Lempart               124.27 -  355: 403   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Aneta Szczyrzyca 100.14 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Natalia        Ogierman              128.88 -  273: 372   79
    2    43 Agnieszka      Antos                 102.17 -  247: 459   52
    3    53 Zofia          Górka                 114.95 -  323: 394   65
    4    54 Michał         Dąbrowski             100.00 +  363: 271  150
    5    47 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 -  273: 391   62
    6    48 Dorota         Gwiazdoń              104.62 -  305: 342   55
    7    51 Andrzej        Klich                 100.00 -  290: 373   50
    8    53 Marek          Popczyk               100.00 +  379: 291  150
    9    50 Paweł          Brylski               105.00 +  345: 335  155
   10    48 Piotr          Adamczyk              115.80 -  313: 432   66
   11    47 Czesława       Pawłowska             109.19 -  292: 429   59
   12    51 Michał         Dąbrowski             100.00 +  327: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Oliwier Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Arkadiusz      Łydka                 128.02 -   72: 540   78
    2    57 Monika         Szczyrzyca            100.00 -   56: 563   50
    3    56 PAUZA
    4    49 Patryk         Gadus                 123.00 -  111: 552   73
    5    52 Paweł          Brylski               105.00 -   97: 359   55
    6    54 Kinga          Stecuła               100.00 -  141: 424   50
    7    55 Zbigniew       Kniotek               100.00 -   72: 392   50
    8    54 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  114: 427   50
    9    54 Marek          Popczyk               100.00 -  159: 344   50
   10    54 Michał         Furman                100.00 -  141: 375   50
   11    52 Agnieszka      Antos                 102.17 -   34: 406   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  / 10  55.80




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Arkadiusz      Biegun                124.69 -  332: 373   75
    2    48 Maria          Uryga                 100.00 +  319: 318  150
    3    39 Katarzyna      Kowalska              112.23 -  293: 354   62
    4    43 Piotr          Potoczek              101.69 +  433: 256  152
    5    35 Jacek          Pietruszka            129.47 -  236: 413   79
    6    45 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 +  362: 339  162
    7    35 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  282: 466   74
    8    42 Rafał          Stachowski            115.88 -  271: 350   66
    9    41 Marcin         Stachowski            104.77 -  305: 468   55
   10    47 Paulina        Siedlarz              100.00 +  358: 285  150
   11    44 Piotr          Adamczyk              115.80 -  391: 406   66
   12    46 Łukasz         Moskal                109.33 -  294: 352   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 12  95.83




	Jacek Dec 100.00 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  393: 430   74
    2    33 Dorota         Gwiazdoń              104.62 -  372: 390   55
    3    43 Jacek          Pietruszka            129.47 -  119: 448   79
    4    52 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 -  225: 459   62
    5    55 Michał         Dąbrowski             100.00 +  360: 262  150
    6    49 Maria          Uryga                 100.00 +  408: 295  150
    7    47 Ewa            Szałas                121.64 -  245: 474   72
    8    48 Andrzej        Klich                 100.00 +  349: 280  150
    9    45 Paulina        Siedlarz              100.00 +  355: 307  150
   10    41 Sławomir       Wolski                112.27 -  359: 416   62
   11    45 Zofia          Górka                 114.95 -  235: 334   65
   12    48 Marcin         Kurowski              100.00 +  440: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Leszek         Stecuła               125.34 -  329: 514   75
    2    52 Marta          Świątkowska           120.23 -  247: 452   70
    3    46 Tomasz M.      Lempart               100.00 +  321: 261  150
    4    45 Monika         Siemaszko             111.42 -  278: 495   61
    5    49 Małgorzata     Szczygieł             124.94 -  238: 385   75
    6    50 Andrzej        Klich                 100.00 +  357: 346  150
    7    49 Dorota         Stachowska            122.59 -  267: 374   73
    8    50 Kinga          Stecuła               100.00 -  236: 302   50
    9    53 Leszek         Kilian                106.14 -  297: 341   56
   10    51 Agnieszka      Antos                 102.17 +  360: 335  152
   11    49 Paweł          Brylski               105.00 -  266: 488   55
   12    53 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  / 11  87.91




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  273: 423   77
    2    44 Kazimierz      Merklejn              152.04 -  372: 520  102
    3    50 Teresa         Zalewska              118.45 -  289: 449   68
    4    54 Aneta          Szczyrzyca            100.14 -  271: 363   50
    5    55 Jacek          Dec                   100.00 -  262: 360   50
    6    56 PAUZA
    7    52 Maria          Uryga                 100.00 +  421: 315  150
    8    51 Leszek         Kilian                106.14 +  345: 275  156
    9    46 Janusz         Pawłowski             100.00 -  326: 367   50
   10    50 Jerzy          Matyasik              124.60 -  267: 402   75
   11    50 Łukasz         Moskal                109.33 -  305: 370   59
   12    51 Aneta          Szczyrzyca            100.14 -  305: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  / 11  80.64




	Michał Furman 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jerzy          Matyasik              124.60 -  272: 299   75
    2    45 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  329: 342   50
    3    54 Marcin         Kurowski              100.00 -  339: 393   50
    4    53 Paweł          Brylski               105.00 -  263: 492   55
    5    54 Maria          Uryga                 100.00 -  265: 321   50
    6    55 Tomasz M.      Lempart               100.00 +  357: 267  150
    7    54 Marek          Popczyk               100.00 +  401: 206  150
    8    44 Urszula        Solarska              112.26 -  251: 355   62
    9    48 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  270: 415   66
   10    54 Oliwier        Antos                 100.00 +  375: 141  150
   11    46 Marta          Świątkowska           120.23 -  289: 326   70
   12    50 Maria          Uryga                 100.00 +  393: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Monika Gorczyca 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    40 Ewa            Szałas                121.64 -  327: 398   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Piotr          Broda                 128.71 -  270: 417   79
    2    47 Dawid          Podżerek              100.00 -  315: 551   50
    3    45 Czesława       Pawłowska             109.19 -  316: 359   59
    4    55 Marek          Popczyk               100.00 +  347: 228  150
    5    44 Sławomir       Wolski                112.27 -  345: 426   62
    6    50 Michał         Dulat                 100.00 -  346: 357   50
    7    51 Aneta          Szczyrzyca            100.14 +  373: 290  150
    8    48 Jacek          Dec                   100.00 -  280: 349   50
    9    51 Jakub          Madej                 100.00 +  364: 355  150
   10    42 Marta          Świątkowska           120.23 +  351: 338  170
   11    42 Dorota         Stachowska            122.59 +  371: 365  173
   12    39 Zofia          Górka                 114.95 -  294: 349   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Zbigniew Kniotek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Krzysztof      Gibas                 124.58 -  305: 404   75
    2    32 Dawid          Adamczyk              143.38 -  317: 464   93
    3    52 Kinga          Stecuła               100.00 -  279: 364   50
    4    50 Maria          Uryga                 100.00 +  316: 314  150
    5    46 Marta          Świątkowska           120.23 -  256: 435   70
    6    47 Natalia        Ogierman              128.88 -  314: 439   79
    7    55 Oliwier        Antos                 100.00 +  392:  72  150
    8    45 Agnieszka      Antos                 102.17 +  386: 311  152
    9    40 Czesława       Pawłowska             109.19 +  404: 403  159
   10    39 Dariusz        Sowula                110.28 +  353: 351  160
   11    34 Arkadiusz      Łydka                 128.02 -  348: 349   78
   12    40 Czesława       Pawłowska             109.19 -  283: 408   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Joanna         Jewtuch               127.43 -  287: 372   77
    2    36 Paweł          Maciejczuk            117.53 -  214: 361   68
    3    54 Michał         Furman                100.00 +  393: 339  150
    4    46 Czesława       Pawłowska             109.19 -  245: 423   59
    5    50 Piotr          Potoczek              101.69 -  195: 400   52
    6    51 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  401: 275  150
    7    50 Paulina        Siedlarz              100.00 -  341: 402   50
    8    49 Paweł          Brylski               105.00 +  359: 299  155
    9    44 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 -  197: 494   62
   10    49 Renata         Andracka              116.79 -  289: 400   67
   11    51 Maria          Uryga                 100.00 +  337: 333  150
   12    48 Jacek          Dec                   100.00 -  276: 440   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Tomasz M. Lempart 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Tomasz         Górka                 123.92 -  275: 461   74
    2    42 Jacek          Wandzel               120.35 -  431: 491   70
    3    46 Michał         Dulat                 100.00 -  261: 321   50
    4    51 Łukasz         Moskal                109.33 -  348: 408   59
    5    53 Renata         Andracka              116.79 -  285: 307   67
    6    55 Michał         Furman                100.00 -  267: 357   50
    7    56 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     370  /  6  61.67




	Jakub Madej 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Barbara        Obremska              125.32 -  289: 435   75
    2    34 Sławomir       Wolski                112.27 -  248: 444   62
    8    47 Renata         Andracka              116.79 -  324: 328   67
    9    51 Andrzej        Klich                 100.00 -  355: 364   50
   10    53 Marek          Popczyk               100.00 +  310: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     404  /  5  80.80




	Szymon Madej 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Michał         Rogalewicz            124.97 +  356: 355  175
    2    24 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  244: 421   74
    8    52 Maria          Uryga                 100.00 -  224: 335   50
    9    49 Agnieszka      Antos                 102.17 +  368: 330  152
   10    44 Anna           Niedzielko            115.51 -  324: 355   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     517  /  5 103.40




	Janusz Pawłowski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Tomasz         Lempart               124.27 +  349: 285  174
    2    26 Przemysław     Herdzina              149.36 -  390: 436   99
    3    25 Sławomir       Wolski                112.27 +  383: 360  162
    4    18 Rafał          Stachowski            115.88 -  305: 352   66
    5    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  301: 366   50
    6    35 Agnieszka      Antos                 102.17 +  409: 310  152
    7    30 Dawid          Podżerek              100.00 -  305: 369   50
    8    37 Monika         Siemaszko             111.42 -  357: 379   61
    9    46 Michał         Dąbrowski             100.00 +  367: 326  150
   10    33 Zbigniew       Wietecki              125.92 -  313: 363   76
   11    35 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  345: 400   66
   12    44 Paweł          Brylski               105.00 +  365: 333  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Dawid Podżerek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  333: 363   74
    2    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  551: 315  150
    3    16 Sławomir       Kucia                 125.37 -  353: 409   75
    4    29 Paweł          Maciejczuk            117.53 +  363: 341  168
    5    24 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  333: 347   77
    6    32 Urszula        Solarska              112.26 +  360: 327  162
    7    30 Janusz         Pawłowski             100.00 +  369: 305  150
    8    16 Elżbieta       Szuba                 119.45 -  399: 439   69
    9    28 Dorota         Stachowska            122.59 +  371: 354  173
   10    27 Jarosław       Karp                  111.81 -  361: 533   62
   11    32 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 -  354: 384   62
   12    30 Marcin         Stachowski            104.77 +  397: 348  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Marek Popczyk 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Marcin         Ceglarek              122.71 -  217: 542   73
    2    56 Dorota         Stachowska            122.59 -  268: 379   73
    3    55 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  306: 357   70
    4    55 Andrzej        Klich                 100.00 -  228: 347   50
    5    56 PAUZA
    6    53 Łukasz         Moskal                109.33 -  223: 334   59
    7    54 Michał         Furman                100.00 -  206: 401   50
    8    53 Aneta          Szczyrzyca            100.14 -  291: 379   50
    9    54 Oliwier        Antos                 100.00 +  344: 159  150
   10    53 Jakub          Madej                 100.00 -  300: 310   50
   11    53 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  294: 331   50
   12    52 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  258: 278   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  / 11  65.91




	Paulina Siedlarz 100.00 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Juliusz        Czupryniak            125.89 -  268: 481   76
    2    49 Zofia          Górka                 114.95 +  463: 281  165
    3    27 Łucja          Kodzis                126.00 -  262: 408   76
    4    38 Leszek         Kacprzyk              134.12 +  411: 385  184
    5    30 Michał         Rogalewicz            124.97 -  364: 466   75
    6    31 Anna           Niedzielko            115.51 -  330: 332   66
    7    50 Marcin         Kurowski              100.00 +  402: 341  150
    8    32 Sławomir       Wolski                112.27 -  302: 340   62
    9    45 Jacek          Dec                   100.00 -  307: 355   50
   10    47 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  285: 358   50
   11    48 Leszek         Kilian                106.14 -  280: 402   56
   12    49 Agnieszka      Antos                 102.17 +  429: 285  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marek          Salamon               128.43 -  343: 388   78
    2    45 Michał         Furman                100.00 +  342: 329  150
    3    35 Krzysztof      Kałuża                133.45 -  347: 398   83
    4    33 Michał         Rogalewicz            124.97 -  220: 357   75
    5    43 Marcin         Stachowski            104.77 -  308: 406   55
    6    51 Marcin         Kurowski              100.00 -  275: 401   50
    7    53 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  401: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  /  7  91.57




	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Patryk         Gadus                 123.00 -  259: 385   73
    2    53 Dariusz        Ulatowski             116.30 -  265: 430   66
    3    52 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  364: 279  150
    4    47 Mariusz        Wrześniewski          142.78 -  339: 495   93
    5    45 Agnieszka      Antos                 102.17 -  264: 455   52
    6    54 Oliwier        Antos                 100.00 +  424: 141  150
    7    45 Marcin         Stachowski            104.77 -  346: 387   55
    8    50 Michał         Dulat                 100.00 +  302: 236  150
    9    42 Urszula        Solarska              112.26 +  417: 360  162
   10    38 Ewa            Szałas                121.64 -  303: 348   72
   11    43 Monika         Siemaszko             111.42 -  271: 352   61
   12    47 Leszek         Kilian                106.14 -  263: 411   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Agnieszka Stefańska 100.00 Koźmice Wielkie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Łucja          Kodzis                126.00 -  283: 431   76
    2    39 Agata          Kuć                   122.42 -  242: 486   72
    3    51 Agnieszka      Walas                 100.00 -  240: 318   50
    4    56 PAUZA
    5    51 Zofia          Górka                 114.95 -  319: 356   65
    6    52 Leszek         Kilian                106.14 -  303: 395   56
    7    53 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  257: 401   50
    8    54 Oliwier        Antos                 100.00 +  427: 114  150
    9    52 Maria          Uryga                 100.00 -  319: 330   50
   10    52 Paweł          Brylski               105.00 -  281: 428   55
   11    53 Marek          Popczyk               100.00 +  331: 294  150
   12    52 Marek          Popczyk               100.00 +  278: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 11  84.00




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Agnieszka      Krupka                128.69 -  311: 387   79
    2    57 Oliwier        Antos                 100.00 +  563:  56  150
    3    17 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  357: 383   79
    4    31 Małgorzata     Szczygieł             124.94 +  333: 325  175
    5    28 Janusz         Pawłowski             100.00 +  366: 301  150
    6    26 Małgorzata     Deszczyńska           134.41 -  381: 393   84
    7    28 Rafał          Stachowski            115.88 +  409: 383  166
    8    23 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  432: 279  170
    9    18 Justyna        Górka                 145.44 -  317: 427   95
   10    20 Mariusz        Grodek                118.86 -  289: 387   69
   11    23 Łukasz         Bobowski              148.11 +  330: 318  198
   12    24 Małgorzata     Szczygieł             124.94 -  286: 356   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Maria Uryga 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Małgorzata     Szczygieł             124.94 -  269: 384   75
    2    48 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  318: 319   50
    3    44 Anna           Niedzielko            115.51 -  393: 411   66
    4    50 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  314: 316   50
    5    54 Michał         Furman                100.00 +  321: 265  150
    6    49 Jacek          Dec                   100.00 -  295: 408   50
    7    52 Michał         Dąbrowski             100.00 -  315: 421   50
    8    52 Szymon         Madej                 100.00 +  335: 224  150
    9    52 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  330: 319  150
   10    45 Urszula        Solarska              112.26 -  287: 361   62
   11    51 Marcin         Kurowski              100.00 -  333: 337   50
   12    50 Michał         Furman                100.00 -  311: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 12  79.42




	Agnieszka Walas 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Sławomir       Kucia                 125.37 -  278: 353   75
    2    41 Michał         Rogalewicz            124.97 -  347: 489   75
    3    51 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  318: 240  150
    4    44 Natalia        Ogierman              128.88 +  318: 306  179
    5    38 Marek          Salamon               128.43 -  376: 398   78
    6    44 Czesława       Pawłowska             109.19 -  276: 405   59
    7    46 Agnieszka      Piotrowicz            112.36 -  327: 394   62
    8    43 Dariusz        Ulatowski             116.30 +  445: 287  166
    9    39 Agata          Kuć                   122.42 +  434: 384  172
   10    36 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  375: 427   74
   11    36 Dariusz        Sowula                110.28 -  366: 388   60
   12    43 Sławomir       Nosek                 127.47 +  409: 384  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dorota         Stachowska            431: 317
   2 Agata          Kuć                  - Dariusz        Kosz                  361: 504
   3 Michał         Alabrudziński        - Ewa            Szałas                477: 278
   4 Łukasz         Sornek               - Kazimierz      Merklejn              419: 343
   5 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Rybak                 436: 288
   6 Jacek          Wandzel              - Kamil          Górka                 349: 389
   7 Przemysław     Herdzina             - Marta          Świątkowska           426: 261
   8 Mariusz        Grodek               - Łukasz         Bobowski              480: 409
   9 Paweł          Jackowski            - Teresa         Zalewska              399: 257
  10 Paweł          Maciejczuk           - Stanisław      Rydzik                379: 489
  11 Dawid          Pikul                - Renata         Andracka              428: 325
  12 Konrad         Sowula               - Justyna        Górka                 357: 357
  13 Sławomir       Nosek                - Dariusz        Ulatowski             361: 326
  14 Rafał          Stachowski           - Dawid          Adamczyk              455: 407
  15 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Adamczyk              369: 307
  16 Anna           Niedzielko           - Jan            Mrozowski             375: 454
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Zofia          Górka                 370: 330
  18 Bożena         Guział               - Elżbieta       Szuba                 437: 340
  19 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Piotrowicz            434: 306
  20 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Puton                 383: 514
  21 Karol          Wyrębkiewicz         - Urszula        Solarska              436: 329
  22 Katarzyna      Kowalska             - Bogusław       Szyszka               442: 286
  23 Tomasz         Ciejka               - Jarosław       Karp                  397: 329
  24 Monika         Siemaszko            - Małgorzata     Sulejewska            382: 392
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Sowula                368: 266
  26 Łukasz         Moskal               - Leszek         Kacprzyk              267: 391
  27 Krzysztof      Kałuża               - Czesława       Pawłowska             419: 373
  28 Leszek         Kilian               - Dawid          Buzowicz              219: 396
  29 Paweł          Mazurek              - Paweł          Brylski               473: 271
  30 Marcin         Stachowski           - Janusz         Krupiński             422: 418
  31 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Gwiazdoń              455: 303
  32 Agnieszka      Antos                - Jacek          Pietruszka            345: 470
  33 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Potoczek              423: 318
  34 Aneta          Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              273: 372
  35 Piotr          Broda                - Andrzej        Klich                 417: 270
  36 Monika         Szczyrzyca           - Agnieszka      Krupka                311: 387
  37 Marek          Salamon              - Zygmunt        Skwarek               388: 343
  38 Oliwier        Antos                - Arkadiusz      Łydka                  72: 540
  39 Joanna         Jewtuch              - Marcin         Kurowski              372: 287
  40 Michał         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             273: 423
  41 Łucja          Kodzis               - Agnieszka      Stefańska             431: 283
  42 Paulina        Siedlarz             - Juliusz        Czupryniak            268: 481
  43 Sławomir       Kucia                - Agnieszka      Walas                 353: 278
  44 Michał         Dulat                - Leszek         Stecuła               329: 514
  45 Barbara        Obremska             - Jakub          Madej                 435: 289
  46 Szymon         Madej                - Michał         Rogalewicz            356: 355
  47 Małgorzata     Szczygieł            - Maria          Uryga                 384: 269
  48 Agnieszka      Dawid                - Arkadiusz      Biegun                332: 373
  49 Jerzy          Matyasik             - Michał         Furman                299: 272
  50 Zbigniew       Kniotek              - Krzysztof      Gibas                 305: 404
  51 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Podżerek              363: 333
  52 Janusz         Pawłowski            - Tomasz         Lempart               349: 285
  53 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Dec                   430: 393
  54 Tomasz M.      Lempart              - Tomasz         Górka                 275: 461
  55 Patryk         Gadus                - Kinga          Stecuła               385: 259
  56 Marek          Popczyk              - Marcin         Ceglarek              217: 542


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Kałuża                400: 368
   2 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Sornek                391: 362
   3 Dariusz        Puton                - Piotr          Broda                 382: 398
   4 Leszek         Stecuła              - Krzysztof      Gibas                 358: 372
   5 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Jackowski             402: 391
   6 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                375: 360
   7 Dawid          Buzowicz             - Juliusz        Czupryniak            360: 381
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Grodek                362: 351
   9 Leszek         Kacprzyk             - Michał         Alabrudziński         385: 392
  10 Kamil          Górka                - Paweł          Mazurek               385: 304
  11 Jacek          Pietruszka           - Marek          Salamon               301: 325
  12 Tomasz         Górka                - Agnieszka      Krupka                313: 334
  13 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            400: 327
  14 Rafał          Stachowski           - Patryk         Gadus                 388: 354
  15 Jan            Mrozowski            - Małgorzata     Szczygieł             440: 319
  16 Arkadiusz      Biegun               - Katarzyna      Kowalska              408: 336
  17 Natalia        Ogierman             - Bożena         Guział                352: 465
  18 Joanna         Jewtuch              - Krzysztof      Mówka                 352: 474
  19 Mariusz        Wrześniewski         - Karol          Wyrębkiewicz          362: 499
  20 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Obremska              602: 355
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Miłosz         Wrzałek               315: 445
  22 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Rechowicz             528: 252
  23 Łucja          Kodzis               - Sławomir       Nosek                 383: 393
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Madej                 421: 244
  25 Dawid          Pikul                - Sławomir       Kucia                 494: 418
  26 Janusz         Pawłowski            - Przemysław     Herdzina              390: 436
  27 Jerzy          Matyasik             - Ireneusz       Moralewicz            426: 342
  28 Szymon         Dąbrowski            - Justyna        Górka                 375: 393
  29 Konrad         Sowula               - Marcin         Stachowski            375: 364
  30 Janusz         Krupiński            - Piotr          Adamczyk              396: 384
  31 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Piotrowicz            353: 339
  32 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Kniotek               464: 317
  33 Jacek          Dec                  - Dorota         Gwiazdoń              372: 390
  34 Jakub          Madej                - Sławomir       Wolski                248: 444
  35 Zbigniew       Rybak                - Monika         Siemaszko             300: 347
  36 Marcin         Kurowski             - Paweł          Maciejczuk            214: 361
  37 Bogusław       Szyszka              - Anna           Niedzielko            508: 349
  38 Czesława       Pawłowska            - Tomasz         Lempart               343: 364
  39 Agnieszka      Stefańska            - Agata          Kuć                   242: 486
  40 Monika         Gorczyca             - Ewa            Szałas                327: 398
  41 Michał         Rogalewicz           - Agnieszka      Walas                 489: 347
  42 Jacek          Wandzel              - Tomasz M.      Lempart               491: 431
  43 Agnieszka      Antos                - Aneta          Szczyrzyca            459: 247
  44 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Dąbrowski             520: 372
  45 Michał         Furman               - Zygmunt        Skwarek               329: 342
  46 Elżbieta       Szuba                - Paweł          Brylski               466: 299
  47 Dawid          Podżerek             - Andrzej        Klich                 551: 315
  48 Maria          Uryga                - Agnieszka      Dawid                 318: 319
  49 Zofia          Górka                - Paulina        Siedlarz              281: 463
  50 Urszula        Solarska             - Łukasz         Moskal                479: 294
  51 Dariusz        Sowula               - Jarosław       Karp                  481: 210
  52 Marta          Świątkowska          - Michał         Dulat                 452: 247
  53 Dariusz        Ulatowski            - Kinga          Stecuła               430: 265
  54 Teresa         Zalewska             - Renata         Andracka              279: 288
  55 Piotr          Potoczek             - Leszek         Kilian                365: 432
  56 Dorota         Stachowska           - Marek          Popczyk               379: 268
  57 Monika         Szczyrzyca           - Oliwier        Antos                 563:  56


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              353: 428
   2 Bartosz        Morawski             - Rafał          Stachowski            488: 381
   3 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Broda                 360: 271
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Zbigniew       Wietecki              376: 404
   5 Arkadiusz      Łydka                - Arkadiusz      Biegun                320: 454
   6 Krzysztof      Gibas                - Dawid          Pikul                 407: 315
   7 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 397: 363
   8 Dariusz        Kosz                 - Sławomir       Nosek                 543: 255
   9 Bożena         Guział               - Małgorzata     Sulejewska            356: 370
  10 Jan            Mrozowski            - Jerzy          Matyasik              367: 321
  11 Agnieszka      Krupka               - Miłosz         Wrzałek               391: 380
  12 Michał         Alabrudziński        - Marek          Salamon               420: 404
  13 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                396: 444
  14 Przemysław     Herdzina             - Konrad         Sowula                352: 314
  15 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Puton                 390: 336
  16 Sławomir       Kucia                - Dawid          Podżerek              409: 353
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Szczyrzyca            383: 357
  18 Łukasz         Bobowski             - Leszek         Stecuła               441: 311
  19 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Ciejka                448: 368
  20 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Buzowicz              452: 406
  21 Agata          Kuć                  - Dariusz        Ulatowski             379: 376
  22 Dariusz        Sowula               - Michał         Rogalewicz            358: 355
  23 Paweł          Maciejczuk           - Jacek          Wandzel               441: 326
  24 Patryk         Gadus                - Mariusz        Grodek                321: 346
  25 Sławomir       Wolski               - Janusz         Pawłowski             360: 383
  26 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Wrześniewski          446: 333
  27 Paulina        Siedlarz             - Łucja          Kodzis                262: 408
  28 Monika         Siemaszko            - Urszula        Solarska              347: 357
  29 Elżbieta       Szuba                - Natalia        Ogierman              399: 354
  30 Agnieszka      Antos                - Joanna         Jewtuch               317: 464
  31 Marta          Świątkowska          - Szymon         Dąbrowski             327: 365
  32 Małgorzata     Szczygieł            - Bogusław       Szyszka               343: 358
  33 Dorota         Stachowska           - Paweł          Jackowski             453: 428
  34 Dorota         Gwiazdoń             - Barbara        Obremska              322: 414
  35 Zygmunt        Skwarek              - Krzysztof      Kałuża                347: 398
  36 Marcin         Stachowski           - Małgorzata     Deszczyńska           262: 411
  37 Ewa            Szałas               - Rafał          Wesołowski            384: 282
  38 Łukasz         Sornek               - Leszek         Kilian                411: 300
  39 Agnieszka      Dawid                - Katarzyna      Kowalska              293: 354
  40 Tomasz         Lempart              - Paweł          Mazurek               323: 397
  41 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Kacprzyk              466: 361
  42 Renata         Andracka             - Tomasz         Górka                 381: 429
  43 Jacek          Pietruszka           - Jacek          Dec                   448: 119
  44 Anna           Niedzielko           - Maria          Uryga                 411: 393
  45 Andrzej        Klich                - Czesława       Pawłowska             316: 359
  46 Michał         Dulat                - Tomasz M.      Lempart               321: 261
  47 Paweł          Brylski              - Piotr          Adamczyk              297: 337
  48 Łukasz         Moskal               - Piotr          Potoczek              328: 429
  49 Agnieszka      Piotrowicz           - Jarosław       Karp                  296: 306
  50 Teresa         Zalewska             - Michał         Dąbrowski             449: 289
  51 Agnieszka      Walas                - Agnieszka      Stefańska             318: 240
  52 Kinga          Stecuła              - Zbigniew       Kniotek               364: 279
  53 Aneta          Szczyrzyca           - Zofia          Górka                 323: 394
  54 Marcin         Kurowski             - Michał         Furman                393: 339
  55 Marek          Popczyk              - Zbigniew       Rybak                 306: 357
  56 Oliwier        Antos                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Kosz                  280: 394
   2 Przemysław     Herdzina             - Bartosz        Morawski              374: 377
   3 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              369: 388
   4 Krzysztof      Gibas                - Stanisław      Rydzik                348: 375
   5 Marcin         Ceglarek             - Kamil          Górka                 342: 385
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Alabrudziński         382: 318
   7 Agnieszka      Krupka               - Jan            Mrozowski             354: 404
   8 Juliusz        Czupryniak           - Dawid          Adamczyk              362: 433
   9 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Kucia                 513: 308
  10 Mariusz        Grodek               - Karol          Wyrębkiewicz          319: 438
  11 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Mazurek               491: 363
  12 Urszula        Solarska             - Janusz         Krupiński             327: 459
  13 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             520: 312
  14 Bogusław       Szyszka              - Bożena         Guział                433: 316
  15 Dorota         Stachowska           - Arkadiusz      Łydka                 352: 390
  16 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            466: 344
  17 Katarzyna      Kowalska             - Agata          Kuć                   302: 376
  18 Rafał          Stachowski           - Janusz         Pawłowski             352: 305
  19 Marek          Salamon              - Łucja          Kodzis                384: 397
  20 Jacek          Pietruszka           - Dariusz        Sowula                293: 395
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Elżbieta       Szuba                 336: 352
  22 Piotr          Broda                - Barbara        Obremska              449: 403
  23 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              478: 307
  24 Ewa            Szałas               - Łukasz         Bobowski              330: 449
  25 Tomasz         Górka                - Jerzy          Matyasik              393: 361
  26 Sławomir       Nosek                - Łukasz         Sornek                341: 428
  27 Justyna        Górka                - Joanna         Jewtuch               463: 328
  28 Krzysztof      Kałuża               - Konrad         Sowula                345: 339
  29 Dawid          Podżerek             - Paweł          Maciejczuk            363: 341
  30 Dariusz        Puton                - Marcin         Stachowski            398: 396
  31 Monika         Szczyrzyca           - Małgorzata     Szczygieł             333: 325
  32 Paweł          Jackowski            - Marta          Świątkowska           445: 379
  33 Michał         Rogalewicz           - Zygmunt        Skwarek               357: 220
  34 Piotr          Adamczyk             - Sławomir       Wolski                362: 256
  35 Leszek         Stecuła              - Dorota         Gwiazdoń              333: 319
  36 Zofia          Górka                - Jacek          Wandzel               357: 400
  37 Renata         Andracka             - Dawid          Buzowicz              349: 488
  38 Leszek         Kacprzyk             - Paulina        Siedlarz              385: 411
  39 Teresa         Zalewska             - Anna           Niedzielko            399: 352
  40 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Ulatowski             417: 388
  41 Tomasz         Ciejka               - Leszek         Kilian                381: 345
  42 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Antos                 392: 301
  43 Piotr          Potoczek             - Agnieszka      Dawid                 256: 433
  44 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Walas                 306: 318
  45 Michał         Dulat                - Monika         Siemaszko             278: 495
  46 Czesława       Pawłowska            - Marcin         Kurowski              423: 245
  47 Kinga          Stecuła              - Mariusz        Wrześniewski          339: 495
  48 Jarosław       Karp                 - Rafał          Wesołowski            340: 428
  49 Oliwier        Antos                - Patryk         Gadus                 111: 552
  50 Zbigniew       Kniotek              - Maria          Uryga                 316: 314
  51 Tomasz M.      Lempart              - Łukasz         Moskal                348: 408
  52 Agnieszka      Piotrowicz           - Jacek          Dec                   459: 225
  53 Paweł          Brylski              - Michał         Furman                492: 263
  54 Michał         Dąbrowski            - Aneta          Szczyrzyca            271: 363
  55 Andrzej        Klich                - Marek          Popczyk               347: 228
  56 Agnieszka      Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Kosz                  325: 429
   2 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              499: 333
   3 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            464: 355
   4 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              485: 368
   5 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Górka                 401: 369
   6 Krzysztof      Mówka                - Przemysław     Herdzina              404: 353
   7 Dawid          Adamczyk             - Bogusław       Szyszka               374: 332
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Stachowski            465: 286
   9 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             495: 395
  10 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 429: 450
  11 Łukasz         Bobowski             - Elżbieta       Szuba                 364: 523
  12 Krzysztof      Gibas                - Marcin         Ceglarek              337: 361
  13 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Łydka                 468: 283
  14 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Kałuża                451: 452
  15 Łucja          Kodzis               - Arkadiusz      Biegun                402: 504
  16 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Sowula                397: 417
  17 Agnieszka      Krupka               - Michał         Alabrudziński         324: 473
  18 Justyna        Górka                - Agata          Kuć                   358: 310
  19 Paweł          Jackowski            - Czesława       Pawłowska             439: 319
  20 Dawid          Buzowicz             - Mariusz        Grodek                409: 427
  21 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Puton                 383: 400
  22 Patryk         Gadus                - Ireneusz       Moralewicz            344: 333
  23 Barbara        Obremska             - Urszula        Solarska              399: 274
  24 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Podżerek              347: 333
  25 Bożena         Guział               - Sławomir       Kucia                 428: 367
  26 Katarzyna      Kowalska             - Monika         Siemaszko             448: 292
  27 Jacek          Wandzel              - Małgorzata     Deszczyńska           312: 377
  28 Janusz         Pawłowski            - Monika         Szczyrzyca            301: 366
  29 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Wrześniewski          315: 332
  30 Paulina        Siedlarz             - Michał         Rogalewicz            364: 466
  31 Paweł          Mazurek              - Ewa            Szałas                369: 366
  32 Piotr          Adamczyk             - Paweł          Maciejczuk            336: 385
  33 Joanna         Jewtuch              - Tomasz         Lempart               329: 324
  34 Leszek         Stecuła              - Teresa         Zalewska              313: 507
  35 Agnieszka      Dawid                - Jacek          Pietruszka            236: 413
  36 Sławomir       Nosek                - Krzysztof      Sporczyk              336: 385
  37 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Rybak                 365: 313
  38 Agnieszka      Walas                - Marek          Salamon               376: 398
  39 Konrad         Sowula               - Dorota         Stachowska            440: 267
  40 Dorota         Gwiazdoń             - Leszek         Kacprzyk              338: 396
  41 Dariusz        Ulatowski            - Łukasz         Moskal                442: 245
  42 Leszek         Kilian               - Anna           Niedzielko            260: 465
  43 Zygmunt        Skwarek              - Marcin         Stachowski            308: 406
  44 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wolski                345: 426
  45 Kinga          Stecuła              - Agnieszka      Antos                 264: 455
  46 Zbigniew       Kniotek              - Marta          Świątkowska           256: 435
  47 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Piotrowicz            273: 391
  48 Jarosław       Karp                 - Natalia        Ogierman              343: 311
  49 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Dulat                 385: 238
  50 Piotr          Potoczek             - Marcin         Kurowski              400: 195
  51 Agnieszka      Stefańska            - Zofia          Górka                 319: 356
  52 Paweł          Brylski              - Oliwier        Antos                 359:  97
  53 Tomasz M.      Lempart              - Renata         Andracka              285: 307
  54 Maria          Uryga                - Michał         Furman                321: 265
  55 Jacek          Dec                  - Michał         Dąbrowski             360: 262
  56 Marek          Popczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  427: 395
   2 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 382: 464
   3 Arkadiusz      Biegun               - Karol          Wyrębkiewicz          349: 389
   4 Janusz         Krupiński            - Marcin         Ceglarek              344: 374
   5 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 413: 441
   6 Krzysztof      Mówka                - Jan            Mrozowski             399: 466
   7 Krzysztof      Kałuża               - Bartosz        Morawski              424: 498
   8 Dariusz        Sowula               - Dawid          Pikul                 319: 434
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Adamczyk              358: 465
  10 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 436: 417
  11 Elżbieta       Szuba                - Kazimierz      Merklejn              347: 448
  12 Bogusław       Szyszka              - Paweł          Jackowski             348: 386
  13 Agata          Kuć                  - Łukasz         Sornek                342: 398
  14 Paweł          Maciejczuk           - Dariusz        Puton                 359: 368
  15 Michał         Rogalewicz           - Paweł          Mazurek               350: 360
  16 Łucja          Kodzis               - Krzysztof      Sporczyk              375: 369
  17 Marek          Salamon              - Łukasz         Bobowski              399: 336
  18 Mariusz        Wrześniewski         - Juliusz        Czupryniak            429: 343
  19 Barbara        Obremska             - Teresa         Zalewska              451: 266
  20 Bożena         Guział               - Katarzyna      Kowalska              346: 420
  21 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Wietecki              498: 275
  22 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Gibas                 372: 440
  23 Joanna         Jewtuch              - Patryk         Gadus                 340: 446
  24 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Stachowski            437: 304
  25 Szymon         Dąbrowski            - Przemysław     Herdzina              353: 365
  26 Monika         Szczyrzyca           - Małgorzata     Deszczyńska           381: 393
  27 Jacek          Pietruszka           - Agnieszka      Krupka                320: 415
  28 Dawid          Buzowicz             - Arkadiusz      Łydka                 303: 435
  29 Mariusz        Grodek               - Konrad         Sowula                391: 301
  30 Dariusz        Ulatowski            - Piotr          Potoczek              297: 304
  31 Anna           Niedzielko           - Paulina        Siedlarz              332: 330
  32 Urszula        Solarska             - Dawid          Podżerek              327: 360
  33 Leszek         Kacprzyk             - Małgorzata     Szczygieł             400: 353
  34 Ewa            Szałas               - Jacek          Wandzel               357: 424
  35 Janusz         Pawłowski            - Agnieszka      Antos                 409: 310
  36 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Adamczyk              438: 314
  37 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Matyasik              288: 330
  38 Monika         Siemaszko            - Zofia          Górka                 357: 312
  39 Sławomir       Kucia                - Paweł          Brylski               380: 270
  40 Tomasz         Lempart              - Marta          Świątkowska           366: 363
  41 Marcin         Stachowski           - Sławomir       Nosek                 284: 480
  42 Zbigniew       Rybak                - Leszek         Stecuła               434: 334
  43 Renata         Andracka             - Ireneusz       Moralewicz            333: 445
  44 Agnieszka      Walas                - Czesława       Pawłowska             276: 405
  45 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Dawid                 339: 362
  46 Jarosław       Karp                 - Dorota         Stachowska            384: 334
  47 Natalia        Ogierman             - Zbigniew       Kniotek               439: 314
  48 Dorota         Gwiazdoń             - Aneta          Szczyrzyca            342: 305
  49 Maria          Uryga                - Jacek          Dec                   295: 408
  50 Michał         Dulat                - Andrzej        Klich                 357: 346
  51 Marcin         Kurowski             - Zygmunt        Skwarek               401: 275
  52 Leszek         Kilian               - Agnieszka      Stefańska             395: 303
  53 Łukasz         Moskal               - Marek          Popczyk               334: 223
  54 Kinga          Stecuła              - Oliwier        Antos                 424: 141
  55 Michał         Furman               - Tomasz M.      Lempart               357: 267
  56 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                385: 453
   2 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 409: 335
   3 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         320: 410
   4 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Obremski              353: 354
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Broda                 413: 351
   6 Dawid          Adamczyk             - Marcin         Ceglarek              336: 290
   7 Kazimierz      Merklejn             - Arkadiusz      Biegun                410: 310
   8 Arkadiusz      Łydka                - Miłosz         Wrzałek               362: 466
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 321: 485
  10 Mariusz        Grodek               - Janusz         Krupiński             339: 330
  11 Krzysztof      Gibas                - Paweł          Jackowski             401: 352
  12 Łukasz         Sornek               - Przemysław     Herdzina              218: 454
  13 Barbara        Obremska             - Katarzyna      Kowalska              297: 377
  14 Elżbieta       Szuba                - Marek          Salamon               398: 404
  15 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Kałuża                314: 458
  16 Dariusz        Sowula               - Patryk         Gadus                 372: 533
  17 Dariusz        Puton                - Małgorzata     Sulejewska            374: 393
  18 Agnieszka      Krupka               - Łucja          Kodzis                358: 364
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Rechowicz             395: 321
  20 Justyna        Górka                - Tomasz         Ciejka                310: 513
  21 Michał         Rogalewicz           - Jacek          Pietruszka            391: 353
  22 Sławomir       Kucia                - Juliusz        Czupryniak            239: 521
  23 Czesława       Pawłowska            - Łukasz         Bobowski              347: 440
  24 Monika         Siemaszko            - Bożena         Guział                358: 366
  25 Tomasz         Górka                - Joanna         Jewtuch               358: 478
  26 Leszek         Kacprzyk             - Szymon         Dąbrowski             364: 427
  27 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Nosek                 447: 356
  28 Rafał          Stachowski           - Monika         Szczyrzyca            383: 409
  29 Jacek          Wandzel              - Teresa         Zalewska              403: 409
  30 Dawid          Podżerek             - Janusz         Pawłowski             369: 305
  31 Zbigniew       Rybak                - Anna           Niedzielko            443: 333
  32 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Lempart               440: 349
  33 Piotr          Potoczek             - Paweł          Maciejczuk            382: 289
  34 Jerzy          Matyasik             - Bogusław       Szyszka               303: 453
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Dawid                 466: 282
  36 Zbigniew       Wietecki             - Jarosław       Karp                  303: 373
  37 Konrad         Sowula               - Agata          Kuć                   374: 340
  38 Urszula        Solarska             - Dawid          Buzowicz              424: 456
  39 Piotr          Adamczyk             - Dariusz        Ulatowski             362: 261
  40 Zofia          Górka                - Marta          Świątkowska           437: 260
  41 Agnieszka      Antos                - Dorota         Gwiazdoń              304: 399
  42 Paweł          Brylski              - Leszek         Stecuła               315: 442
  43 Renata         Andracka             - Sławomir       Wolski                401: 465
  44 Natalia        Ogierman             - Leszek         Kilian                328: 299
  45 Marcin         Stachowski           - Kinga          Stecuła               387: 346
  46 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Walas                 394: 327
  47 Jacek          Dec                  - Ewa            Szałas                245: 474
  48 Łukasz         Moskal               - Małgorzata     Szczygieł             277: 446
  49 Dorota         Stachowska           - Michał         Dulat                 374: 267
  50 Marcin         Kurowski             - Paulina        Siedlarz              341: 402
  51 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 290: 373
  52 Maria          Uryga                - Michał         Dąbrowski             315: 421
  53 Zygmunt        Skwarek              - Agnieszka      Stefańska             401: 257
  54 Michał         Furman               - Marek          Popczyk               401: 206
  55 Oliwier        Antos                - Zbigniew       Kniotek                72: 392
  56 Tomasz M.      Lempart              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              414: 401
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  391: 413
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 366: 451
   4 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               358: 407
   5 Kazimierz      Merklejn             - Łucja          Kodzis                322: 425
   6 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Gibas                 459: 347
   7 Marek          Salamon              - Bartosz        Morawski              471: 427
   8 Katarzyna      Kowalska             - Patryk         Gadus                 283: 417
   9 Dawid          Pikul                - Marcin         Ceglarek              364: 395
  10 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Grodek                483: 295
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Mrozowski             309: 448
  12 Piotr          Broda                - Małgorzata     Deszczyńska           345: 280
  13 Przemysław     Herdzina             - Janusz         Krupiński             411: 339
  14 Juliusz        Czupryniak           - Arkadiusz      Biegun                401: 398
  15 Paweł          Jackowski            - Joanna         Jewtuch               461: 354
  16 Dawid          Podżerek             - Elżbieta       Szuba                 399: 439
  17 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Wrześniewski          451: 397
  18 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Rogalewicz            444: 450
  19 Dariusz        Sowula               - Rafał          Wesołowski            338: 376
  20 Paweł          Mazurek              - Barbara        Obremska              259: 348
  21 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Sporczyk              406: 327
  22 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Krupka                376: 380
  23 Zbigniew       Rybak                - Monika         Szczyrzyca            279: 432
  24 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Potoczek              478: 363
  25 Jarosław       Karp                 - Bożena         Guział                273: 352
  26 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 345: 361
  27 Ireneusz       Moralewicz           - Konrad         Sowula                336: 472
  28 Dawid          Buzowicz             - Łukasz         Sornek                443: 385
  29 Jacek          Wandzel              - Agnieszka      Piotrowicz            329: 279
  30 Sławomir       Nosek                - Tomasz         Górka                 295: 376
  31 Leszek         Kacprzyk             - Marcin         Stachowski            395: 354
  32 Paulina        Siedlarz             - Sławomir       Wolski                302: 340
  33 Anna           Niedzielko           - Dorota         Stachowska            362: 419
  34 Leszek         Stecuła              - Sławomir       Kucia                 368: 438
  35 Zofia          Górka                - Agata          Kuć                   402: 291
  36 Ewa            Szałas               - Natalia        Ogierman              354: 388
  37 Janusz         Pawłowski            - Monika         Siemaszko             357: 379
  38 Czesława       Pawłowska            - Dorota         Gwiazdoń              314: 399
  39 Tomasz         Lempart              - Zbigniew       Wietecki              327: 499
  40 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Adamczyk              402: 384
  41 Paweł          Maciejczuk           - Jerzy          Matyasik              379: 346
  42 Agnieszka      Dawid                - Rafał          Stachowski            271: 350
  43 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Ulatowski             445: 287
  44 Michał         Furman               - Urszula        Solarska              251: 355
  45 Zbigniew       Kniotek              - Agnieszka      Antos                 386: 311
  46 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Moskal                363: 366
  47 Jakub          Madej                - Renata         Andracka              324: 328
  48 Jacek          Dec                  - Andrzej        Klich                 349: 280
  49 Marcin         Kurowski             - Paweł          Brylski               359: 299
  50 Kinga          Stecuła              - Michał         Dulat                 302: 236
  51 Michał         Dąbrowski            - Leszek         Kilian                345: 275
  52 Szymon         Madej                - Maria          Uryga                 224: 335
  53 Marek          Popczyk              - Aneta          Szczyrzyca            291: 379
  54 Agnieszka      Stefańska            - Oliwier        Antos                 427: 114


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 469: 361
   2 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 446: 431
   3 Jan            Mrozowski            - Miłosz         Wrzałek               451: 285
   4 Łucja          Kodzis               - Karol          Wyrębkiewicz          393: 359
   5 Marek          Salamon              - Tomasz         Ciejka                269: 512
   6 Patryk         Gadus                - Przemysław     Herdzina              353: 387
   7 Piotr          Broda                - Krzysztof      Obremski              423: 385
   8 Dawid          Adamczyk             - Bartosz        Morawski              541: 337
   9 Marcin         Ceglarek             - Michał         Alabrudziński         332: 409
  10 Bożena         Guział               - Kazimierz      Merklejn              368: 419
  11 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Kowalska              456: 255
  12 Dawid          Pikul                - Teresa         Zalewska              377: 395
  13 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Gibas                 452: 364
  14 Mariusz        Grodek               - Elżbieta       Szuba                 291: 333
  15 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Krupka                349: 410
  16 Michał         Rogalewicz           - Małgorzata     Sulejewska            389: 342
  17 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Deszczyńska           355: 293
  18 Justyna        Górka                - Monika         Szczyrzyca            427: 317
  19 Konrad         Sowula               - Rafał          Wesołowski            370: 440
  20 Barbara        Obremska             - Dawid          Buzowicz              414: 353
  21 Sławomir       Wolski               - Janusz         Krupiński             325: 430
  22 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Szczygieł             297: 339
  23 Monika         Siemaszko            - Leszek         Kacprzyk              272: 382
  24 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Sowula                366: 353
  25 Łukasz         Sornek               - Paweł          Maciejczuk            313: 397
  26 Sławomir       Kucia                - Tomasz         Górka                 374: 388
  27 Rafał          Stachowski           - Zbigniew       Wietecki              326: 311
  28 Dorota         Stachowska           - Dawid          Podżerek              354: 371
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Zofia          Górka                 444: 272
  30 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Rechowicz             382: 289
  31 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Mazurek               375: 420
  32 Piotr          Potoczek             - Szymon         Dąbrowski             367: 405
  33 Dorota         Gwiazdoń             - Mariusz        Wrześniewski          383: 353
  34 Zbigniew       Rybak                - Jacek          Wandzel               275: 415
  35 Jarosław       Karp                 - Joanna         Jewtuch               395: 350
  36 Anna           Niedzielko           - Tomasz         Lempart               270: 401
  37 Renata         Andracka             - Leszek         Stecuła               366: 389
  38 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Szałas                340: 397
  39 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Walas                 384: 434
  40 Czesława       Pawłowska            - Zbigniew       Kniotek               403: 404
  41 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Dawid                 468: 305
  42 Urszula        Solarska             - Kinga          Stecuła               360: 417
  43 Łukasz         Moskal               - Sławomir       Nosek                 381: 411
  44 Agnieszka      Piotrowicz           - Marcin         Kurowski              494: 197
  45 Jacek          Dec                  - Paulina        Siedlarz              355: 307
  46 Michał         Dąbrowski            - Janusz         Pawłowski             326: 367
  47 Marta          Świątkowska          - Piotr          Adamczyk              433: 318
  48 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Furman                415: 270
  49 Szymon         Madej                - Agnieszka      Antos                 368: 330
  50 Paweł          Brylski              - Aneta          Szczyrzyca            335: 345
  51 Jakub          Madej                - Andrzej        Klich                 355: 364
  52 Agnieszka      Stefańska            - Maria          Uryga                 319: 330
  53 Leszek         Kilian               - Michał         Dulat                 341: 297
  54 Oliwier        Antos                - Marek          Popczyk               159: 344


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                513: 377
   2 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Adamczyk              308: 478
   3 Kamil          Górka                - Tomasz         Ciejka                480: 374
   4 Jan            Mrozowski            - Piotr          Broda                 420: 325
   5 Przemysław     Herdzina             - Łucja          Kodzis                577: 270
   6 Elżbieta       Szuba                - Krzysztof      Mówka                 395: 431
   7 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              385: 392
   8 Barbara        Obremska             - Paweł          Jackowski             415: 395
   9 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Szyszka               337: 347
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Salamon               461: 364
  11 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Obremski              327: 428
  12 Teresa         Zalewska             - Juliusz        Czupryniak            298: 369
  13 Agnieszka      Krupka               - Patryk         Gadus                 503: 255
  14 Michał         Rogalewicz           - Justyna        Górka                 404: 384
  15 Krzysztof      Gibas                - Bartosz        Morawski              409: 399
  16 Paweł          Maciejczuk           - Dawid          Pikul                 315: 413
  17 Janusz         Krupiński            - Małgorzata     Szczygieł             326: 477
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              484: 451
  19 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Sporczyk              396: 403
  20 Monika         Szczyrzyca           - Mariusz        Grodek                289: 387
  21 Leszek         Kacprzyk             - Natalia        Ogierman              361: 394
  22 Tomasz         Górka                - Rafał          Stachowski            336: 439
  23 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Kowalska              292: 291
  24 Dorota         Gwiazdoń             - Jacek          Wandzel               369: 350
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Arkadiusz      Biegun                459: 294
  26 Konrad         Sowula               - Bożena         Guział                355: 355
  27 Dawid          Podżerek             - Jarosław       Karp                  361: 533
  28 Dawid          Buzowicz             - Sławomir       Kucia                 476: 350
  29 Dorota         Stachowska           - Ireneusz       Moralewicz            312: 432
  30 Monika         Siemaszko            - Arkadiusz      Łydka                 329: 388
  31 Mariusz        Wrześniewski         - Sławomir       Nosek                 434: 344
  32 Łukasz         Sornek               - Piotr          Potoczek              398: 293
  33 Zbigniew       Wietecki             - Janusz         Pawłowski             363: 313
  34 Joanna         Jewtuch              - Zofia          Górka                 499: 354
  35 Tomasz         Lempart              - Leszek         Stecuła               308: 447
  36 Agnieszka      Walas                - Andrzej        Rechowicz             375: 427
  37 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Rybak                 381: 349
  38 Ewa            Szałas               - Kinga          Stecuła               348: 303
  39 Zbigniew       Kniotek              - Dariusz        Sowula                353: 351
  40 Agnieszka      Piotrowicz           - Czesława       Pawłowska             316: 315
  41 Sławomir       Wolski               - Jacek          Dec                   416: 359
  42 Andrzej        Klich                - Marta          Świątkowska           351: 338
  43 Agata          Kuć                  - Łukasz         Moskal                373: 341
  44 Anna           Niedzielko           - Szymon         Madej                 355: 324
  45 Maria          Uryga                - Urszula        Solarska              287: 361
  46 Dariusz        Ulatowski            - Leszek         Kilian                471: 190
  47 Agnieszka      Dawid                - Paulina        Siedlarz              358: 285
  48 Piotr          Adamczyk             - Aneta          Szczyrzyca            432: 313
  49 Marcin         Kurowski             - Renata         Andracka              289: 400
  50 Michał         Dąbrowski            - Jerzy          Matyasik              267: 402
  51 Michał         Dulat                - Agnieszka      Antos                 360: 335
  52 Agnieszka      Stefańska            - Paweł          Brylski               281: 428
  53 Marek          Popczyk              - Jakub          Madej                 300: 310
  54 Michał         Furman               - Oliwier        Antos                 375: 141


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Stanisław      Rydzik                434: 364
   2 Dawid          Adamczyk             - Michał         Alabrudziński         314: 403
   3 Kamil          Górka                - Jan            Mrozowski             459: 303
   4 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Mówka                 456: 403
   5 Tomasz         Ciejka               - Barbara        Obremska              326: 427
   6 Bogusław       Szyszka              - Karol          Wyrębkiewicz          410: 471
   7 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Broda                 332: 420
   8 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Krupka                396: 382
   9 Łucja          Kodzis               - Juliusz        Czupryniak            289: 364
  10 Paweł          Jackowski            - Michał         Rogalewicz            427: 309
  11 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Ceglarek              418: 349
  12 Dawid          Pikul                - Rafał          Stachowski            521: 270
  13 Elżbieta       Szuba                - Teresa         Zalewska              317: 410
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Wesołowski            399: 337
  15 Patryk         Gadus                - Natalia        Ogierman              344: 379
  16 Mariusz        Grodek               - Krzysztof      Sporczyk              371: 296
  17 Krzysztof      Gibas                - Dorota         Gwiazdoń              429: 252
  18 Marek          Salamon              - Jarosław       Karp                  437: 292
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Justyna        Górka                 325: 460
  20 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Sulejewska            412: 301
  21 Szymon         Dąbrowski            - Bożena         Guział                443: 331
  22 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Buzowicz              413: 278
  23 Monika         Szczyrzyca           - Łukasz         Bobowski              330: 318
  24 Zbigniew       Wietecki             - Janusz         Krupiński             321: 431
  25 Arkadiusz      Biegun               - Joanna         Jewtuch               449: 308
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Marcin         Stachowski            388: 374
  27 Mariusz        Wrześniewski         - Sławomir       Wolski                404: 367
  28 Leszek         Kacprzyk             - Konrad         Sowula                421: 332
  29 Leszek         Stecuła              - Ewa            Szałas                431: 410
  30 Paweł          Mazurek              - Jacek          Wandzel               334: 362
  31 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Górka                 325: 401
  32 Dawid          Podżerek             - Agnieszka      Piotrowicz            354: 384
  33 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Sornek                333: 382
  34 Zbigniew       Kniotek              - Arkadiusz      Łydka                 348: 349
  35 Dariusz        Ulatowski            - Janusz         Pawłowski             400: 345
  36 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Sowula                366: 388
  37 Renata         Andracka             - Agata          Kuć                   450: 355
  38 Sławomir       Kucia                - Piotr          Potoczek              437: 250
  39 Jerzy          Matyasik             - Anna           Niedzielko            387: 311
  40 Urszula        Solarska             - Tomasz         Lempart               372: 351
  41 Sławomir       Nosek                - Zbigniew       Rybak                 314: 422
  42 Andrzej        Klich                - Dorota         Stachowska            371: 365
  43 Kinga          Stecuła              - Monika         Siemaszko             271: 352
  44 Piotr          Adamczyk             - Agnieszka      Dawid                 406: 391
  45 Zofia          Górka                - Jacek          Dec                   334: 235
  46 Marta          Świątkowska          - Michał         Furman                326: 289
  47 Aneta          Szczyrzyca           - Czesława       Pawłowska             292: 429
  48 Leszek         Kilian               - Paulina        Siedlarz              402: 280
  49 Michał         Dulat                - Paweł          Brylski               266: 488
  50 Łukasz         Moskal               - Michał         Dąbrowski             370: 305
  51 Maria          Uryga                - Marcin         Kurowski              333: 337
  52 Agnieszka      Antos                - Oliwier        Antos                 406:  34
  53 Marek          Popczyk              - Agnieszka      Stefańska             294: 331


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 404: 369
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         388: 387
   3 Przemysław     Herdzina             - Karol          Wyrębkiewicz          441: 309
   4 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Obremski              468: 408
   5 Juliusz        Czupryniak           - Jan            Mrozowski             333: 360
   6 Piotr          Broda                - Barbara        Obremska              339: 403
   7 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 299: 416
   8 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Ciejka                398: 411
   9 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              321: 307
  10 Michał         Rogalewicz           - Bogusław       Szyszka               433: 349
  11 Krzysztof      Gibas                - Marek          Salamon               404: 381
  12 Agnieszka      Krupka               - Szymon         Dąbrowski             346: 381
  13 Teresa         Zalewska             - Łucja          Kodzis                381: 323
  14 Natalia        Ogierman             - Małgorzata     Deszczyńska           335: 316
  15 Justyna        Górka                - Mariusz        Grodek                387: 407
  16 Bartosz        Morawski             - Janusz         Krupiński             474: 347
  17 Patryk         Gadus                - Elżbieta       Szuba                 276: 452
  18 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Kacprzyk              375: 352
  19 Leszek         Stecuła              - Ireneusz       Moralewicz            454: 408
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          287: 492
  21 Tomasz         Górka                - Andrzej        Rechowicz             283: 485
  22 Arkadiusz      Biegun               - Łukasz         Sornek                347: 420
  23 Arkadiusz      Łydka                - Jacek          Wandzel               302: 346
  24 Małgorzata     Szczygieł            - Monika         Szczyrzyca            356: 286
  25 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Ceglarek              399: 330
  26 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Piotrowicz            436: 400
  27 Dorota         Gwiazdoń             - Jarosław       Karp                  380: 327
  28 Bożena         Guział               - Dawid          Buzowicz              403: 392
  29 Łukasz         Bobowski             - Joanna         Jewtuch               516: 234
  30 Marcin         Stachowski           - Dawid          Podżerek              348: 397
  31 Ewa            Szałas               - Dariusz        Ulatowski             360: 457
  32 Sławomir       Wolski               - Sławomir       Kucia                 304: 347
  33 Dariusz        Sowula               - Zbigniew       Wietecki              350: 378
  34 Paweł          Mazurek              - Konrad         Sowula                525: 355
  35 Urszula        Solarska             - Paweł          Maciejczuk            295: 350
  36 Piotr          Adamczyk             - Renata         Andracka              395: 315
  37 Monika         Siemaszko            - Zbigniew       Rybak                 374: 298
  38 Katarzyna      Kowalska             - Jerzy          Matyasik              355: 297
  39 Zofia          Górka                - Andrzej        Klich                 349: 294
  40 Czesława       Pawłowska            - Zbigniew       Kniotek               408: 283
  41 Marta          Świątkowska          - Agata          Kuć                   327: 481
  42 Anna           Niedzielko           - Dorota         Stachowska            410: 333
  43 Sławomir       Nosek                - Agnieszka      Walas                 384: 409
  44 Janusz         Pawłowski            - Paweł          Brylski               365: 333
  45 Tomasz         Lempart              - Piotr          Potoczek              403: 355
  46 Agnieszka      Dawid                - Łukasz         Moskal                294: 352
  47 Leszek         Kilian               - Kinga          Stecuła               411: 263
  48 Jacek          Dec                  - Marcin         Kurowski              440: 276
  49 Paulina        Siedlarz             - Agnieszka      Antos                 429: 285
  50 Michał         Furman               - Maria          Uryga                 393: 311
  51 Aneta          Szczyrzyca           - Michał         Dąbrowski             327: 305
  52 Marek          Popczyk              - Agnieszka      Stefańska             258: 278
  53 Michał         Dulat                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 28-07-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.38  29796  193
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              154.29  29007  188
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   4 Przemysław Herdzina            Kraków               152.75   7332   48
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.00  28728  189
   6 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.48  28592  190
   7 Kamil Górka                    Kraków               149.95  28790  192
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.58  25428  170
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.12  29624  200
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.86  28685  194
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  14 Marek Reda                     Dębówka              146.51  27837  190
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.48  28270  193
  16 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.41  26647  182
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             145.92  27142  186
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.57  29115  200
  19 Dawid Pikul                    Poznań               145.48  27642  190
  20 Justyna Górka                  Kraków               145.20  29039  200
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.84  20422  141
  23 Jan Mrozowski                  Kraków               143.97  27354  190
  24 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  25 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              143.12  28051  196
  27 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.53  28364  199
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          142.21  19767  139
  29 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.10  26857  189
  30 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            141.59  27894  197
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.32  15969  113
  33 Irena Sołdan                   Sopot                141.16  26820  190
  34 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       140.92  13810   98
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.52  24451  174
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  38 Kamil Kister                   Puławy               139.52  27904  200
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  40 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.16  27692  199
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.77  22203  160
  43 Bogusław Szyszka               Oława                138.64  27589  199
  44 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  46 Robert Kamiński                Warszawa             138.00  27462  199
  47 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  48 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  49 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.14   4937   36
  50 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.54  26899  197
  51 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.42  26330  193
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  53 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             135.94  26101  192
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  55 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  56 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            135.02   6076   45
  57 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  58 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  59 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  60 Grzegorz Święcki               Białystok            134.62   5385   40
  61 Przemysław Rybicki             Otwock               134.56  13591  101
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.18  23616  176
  63 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  64 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  65 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  66 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  67 Dariusz Maciejuk               Warszawa             133.33  11200   84
  68 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  69 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.83  18198  137
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  71 Radosław Jachna                Łódź                 132.71  17385  131
  72 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  74 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.07  24961  189
  75 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  76 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.97  25866  196
  77 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.81  11072   84
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       131.76  17919  136
  79 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.74  13701  104
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.41  26151  199
  81 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.16  19281  147
  82 Marek Syczuk                   Warszawa             130.97  11263   86
  83 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  84 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.66  15679  120
  85 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  86 Michał Szorc                   Białystok            130.47   4697   36
  87 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  88 Janusz Krupiński               Bytom                130.20  21874  168
  89 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  130.11  19256  148
  90 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.04  25487  196
  91 Marek Salamon                  Bytom                130.02   8451   65
  92 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.96  25991  200
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               129.71  18029  139
  94 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              129.57   9718   75
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  97 Natalia Ogierman               Katowice             129.12  21951  170
  98 Piotr Broda                    Sandomierz           129.03  24645  191
  99 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 100 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.58   4629   36
 101 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 102 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.23   6155   48
 103 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 104 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.14  24347  190
 105 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.08  25616  200
 106 Maciej Perzyński               Piła                 128.07  17290  135
 107 Jacek Pietruszka               Kraków               127.83  12655   99
 108 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 109 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.61  19014  149
 110 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.30  13748  108
 111 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.24  24303  191
 113 Czesław Grajewski              Białystok            127.24  25066  197
 114 Michał Rogalewicz              Poznań               127.20   9413   74
 115 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 116 Barbara Obremska               Wrocław              127.16  20346  160
 117 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 118 Joanna Jewtuch                 Warszawa             126.51  25176  199
 119 Juliusz Czupryniak             Warszawa             126.42  23641  187
 120 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.05  24958  198
 121 Krzysztof Gibas                Kraków               126.01  24823  197
 122 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 123 Rafał Matczak                  Milanówek            125.75  15216  121
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                125.71  11565   92
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.69  25139  200
 126 Mariusz Grodek                 Kraków               125.65   6031   48
 127 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.52  23724  189
 128 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.40   6019   48
 129 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 130 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.31   9398   75
 131 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.06  24386  195
 132 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 133 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.76  24578  197
 134 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 136 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.02  24184  195
 137 Marcin Ceglarek                Kraków               123.98  15125  122
 138 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 139 Tomasz Górka                   Kraków               123.74   8043   65
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 141 Łukasz Sornek                  Mikołów              123.07  19692  160
 142 Tomasz Lempart                 Kraków               123.07  18215  148
 143 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 144 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.95  24221  197
 145 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 146 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 147 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.51  16662  136
 148 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 149 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 150 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.13   7450   61
 151 Anita Bruska                   Gdynia               121.72  17527  144
 152 Magdalena Kublik               Warszawa             121.59  11916   98
 153 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.59  19211  158
 154 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.56  20544  169
 155 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 156 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.27  23405  193
 157 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 158 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.89   4352   36
 159 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 160 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 161 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 162 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 163 Teresa Zalewska                Racibórz             120.50  15906  132
 164 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 165 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.42  23482  195
 166 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       120.40  11558   96
 167 Marta Bajorek                  Warszawa             120.34  23707  197
 168 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 169 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.32  10227   85
 170 Ewa Szałas                     Katowice             120.31   7459   62
 171 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.91  15708  131
 172 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 173 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.83  22647  189
 174 Krzysztof Bonda                Białystok            119.68  10053   84
 175 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.33  21241  178
 176 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.31   7397   62
 177 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 178 Jerzy Luter                    Bytom                119.17  12990  109
 179 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 180 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 181 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            118.85  19611  165
 182 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 183 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 184 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.68  15072  127
 185 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 186 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 187 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 188 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 189 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.86  15675  133
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              117.72  20837  177
 191 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 192 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 194 Rafał Stachowski               Police               117.21  17816  152
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.19   5508   47
 196 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.08  18616  159
 197 Katarzyna Kowalska             Katowice             117.05   5033   43
 198 Konrad Sowula                  Kraków               116.98   7721   66
 199 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.64  16796  144
 200 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.59  17955  154
 201 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.55  21213  182
 202 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  18064  155
 203 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 204 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 205 Renata Andracka                Zwola                116.39  22697  195
 206 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.26  19764  170
 207 Bożena Guział                  Racibórz             116.05   9748   84
 208 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.77  14819  128
 209 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 210 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 211 Beata Piotrowska               Łódź                 115.52   5083   44
 212 Anna Krynicka                  Warszawa             115.49  17786  154
 213 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 214 Anna Biegańska                 Białystok            115.20  13133  114
 215 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 216 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.18  18774  163
 217 Anna Niedzielko                Szczecin             114.85  11370   99
 218 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 219 Zofia Górka                    Łęczna               114.79   8839   77
 220 Agnieszka Matus                Milanówek            114.79  12282  107
 221 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.63  21779  190
 222 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 223 Piotr Adamczyk                 Tarnów               114.22   4226   37
 224 Lucyna Śniadach                Rumia                113.75  19338  170
 225 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 226 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 227 Urszula Solarska               Łódź                 113.52  22364  197
 228 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 229 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 230 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 231 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 232 Czesława Pawłowska             Wrocław              113.00   4068   36
 233 Marianna Kozłowska             Białystok            112.88  16593  147
 234 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.66  17688  157
 235 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 236 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.35  14943  133
 237 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.33   6740   60
 238 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.12  21863  195
 239 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 240 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 241 Monika Siemaszko               Lipiany              111.81  14983  134
 242 Sławomir Wolski                Wrocław              111.72  21898  196
 243 Dorota Ostrowska               Białystok            111.68  17311  155
 244 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.61   9375   84
 245 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 246 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 247 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.13  17337  156
 248 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 249 Dariusz Sowula                 Kraków               110.93   8985   81
 250 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 251 Sławomir Długosz               Ostróda              110.33  17212  156
 252 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 253 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 254 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 255 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 256 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.28  19999  183
 257 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.19   6442   59
 258 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 259 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 260 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 261 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.43   6506   60
 262 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          108.31   9640   89
 263 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 264 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 265 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 266 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.82  10243   95
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 268 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 269 Maria Pokorska                 Warszawa             107.25  17481  163
 270 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 271 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 272 Tomasz A. Praga                Białystok            106.06   9864   93
 273 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.03  18556  175
 274 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 275 Anna Arana                     Warszawa             105.92  10486   99
 276 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.81  15236  144
 277 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.75   5076   48
 278 Józef Burzyński                Ełk                  105.46  15186  144
 279 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.40  20343  193
 280 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.12  20184  192
 281 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.97  20575  196
 282 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.92   8079   77
 283 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 286 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 288 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.68  16278  157
 289 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 290 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 291 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 292 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.15  18670  181
 293 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.06  19994  194
 294 Paweł Brylski                  Kraków               102.60   6156   60
 295 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 296 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 297 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 298 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 299 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.56   4875   48
 300 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 301 Lidia Żywna                    Gdynia                99.80  10479  105
 302 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.83   8203   83
 303 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 304 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              98.00   6860   70
 305 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 306 Agnieszka Antos                Racibórz              97.55   5170   53
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 308 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 309 Sylwia Buks                    Warszawa              96.73  14897  154
 310 Waldemar Dębski                Ostróda               96.60   4637   48
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Agnieszka Dawid                Kraków                96.26   7027   73
 313 Kinga Stecuła                  Bytom                 95.92   6043   63
 314 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 315 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 317 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.74  11778  127
 318 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            92.57   6480   70
 319 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.14   5160   56
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.00   6256   68
 321 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 322 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 323 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             90.21  16058  178
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.13  11356  126
 325 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 326 Hanna Siemionow                Białystok             88.35   3004   34
 327 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 328 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 329 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 330 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.95   6884   82
 331 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 332 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 333 Teresa Balewska                Reda                  80.93   3561   44
 334 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 335 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 336 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.42   4014   57
 338 Marcin Kurowski                Racibórz              69.00   2691   39
 339 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              63.55  12519  197




Poczekalnia na dzień 28-07-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   5 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              98.08   2550   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
   9 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  10 Elżbieta Święcka               Białystok             96.12   2403   25
  11 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  13 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  14 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  15 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  16 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  19 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  21 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  22 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  23 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  24 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.25   2790   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  26 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  27 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  28 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  29 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  30 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.08   2402   24
  31 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  32 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  33 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  34 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  35 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.26   2421   23
  36 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  37 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  38 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  39 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  40 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  41 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  42 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  43 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  44 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  45 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  46 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  47 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  48 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  49 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  50 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        93.91   2066   22
  51 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  52 Janina Grajewska               Choroszcz             89.18   1962   22
  53 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  54 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  55 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  56 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  57 Paulina Ostrowska              Białystok             76.91   1692   22
  58 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  59 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  60 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        67.27   1480   22
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  62 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.30   2306   20
  63 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  64 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  65 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  66 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  67 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  68 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  69 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  70 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  71 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  72 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  73 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  74 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  75 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  76 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  77 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  78 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  79 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  80 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  81 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  82 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  83 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  84 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  85 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  86 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  87 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  88 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  89 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  90 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  91 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  92 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  93 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  94 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  95 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  96 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  97 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  98 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  99 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 100 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 101 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 102 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 103 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 104 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 105 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 106 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 107 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 108 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 109 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 110 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 111 Patryk Gadus                   Pszczew              119.92   1439   12
 112 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 113 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 114 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 115 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 116 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 117 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 118 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 119 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 120 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 121 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 122 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 123 Dawid Podżerek                 Kraków               114.75   1377   12
 124 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 126 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 127 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 128 Dariusz Zębek                  Olsztyn              111.83   1342   12
 129 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 130 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 131 Agnieszka Walas                Kraków               110.58   1327   12
 132 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 133 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 134 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 135 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 136 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 137 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 138 Zbigniew Kniotek               Kraków               106.25   1275   12
 139 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 140 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 141 Janusz Pawłowski               Wrocław              105.08   1261   12
 142 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 143 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 144 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 145 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 146 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 147 Jacek Dec                      Pszczew              101.58   1219   12
 148 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 149 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 150 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 151 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 152 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 153 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 154 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 155 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 156 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 157 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 158 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 159 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 160 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 161 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 162 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 163 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 164 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 165 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 166 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 167 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 168 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 169 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 170 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 171 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 172 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 173 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 174 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 175 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 176 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 177 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 178 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 179 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 180 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 181 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 182 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 183 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 184 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 185 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 186 Julia Solarska                 Łódź                  89.17   1070   12
 187 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 188 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 189 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 190 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 191 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 192 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 193 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 194 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 195 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 196 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 197 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 198 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 199 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 200 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 201 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 202 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 203 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 204 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 205 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 206 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 207 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 208 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 209 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 210 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 211 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 212 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 213 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 214 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 215 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 216 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 217 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 218 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 219 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 220 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 221 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 222 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 223 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 224 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 225 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 226 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 227 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 228 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 229 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 230 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 231 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 232 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 233 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 234 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          76.36    840   11
 235 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 236 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 237 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 238 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 239 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 240 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 241 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 242 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 243 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 244 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 245 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 246 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 247 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 248 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 249 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 250 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 251 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 252 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 253 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 254 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 255 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 256 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 257 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 258 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 259 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 260 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 261 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 262 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 263 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 264 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 265 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 266 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 267 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 268 Oliwier Antos                  Racibórz              55.80    558   10
 269 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 270 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 271 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 272 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 273 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 274 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 275 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 276 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 277 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 278 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 279 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 280 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 281 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 282 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 283 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      119.57    837    7
 284 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 285 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 286 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 287 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 288 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 289 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 290 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 291 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 292 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 293 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 294 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 295 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 296 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 298 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 299 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 300 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 301 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 302 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 303 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 304 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 305 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 306 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 307 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                70.14    491    7
 308 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 309 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 310 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 311 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 312 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 313 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 314 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 315 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 316 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 317 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 318 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 319 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 320 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 321 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 322 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 323 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 324 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 325 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 326 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 327 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 328 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 329 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 330 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 331 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 332 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 333 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 334 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 335 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 336 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 337 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 338 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 339 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 340 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 341 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 342 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 343 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 344 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 345 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 346 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 347 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 348 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 349 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 350 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 351 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 352 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 353 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 354 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 355 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 356 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.00     73    1
 357 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie