Sosnowiec15
października
Sosnowiec 15 października 16 bez premii
Nowy Dwór Mazowiecki22
października
Nowy Dwór Mazowiecki 22-23 października XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble
Katowice29
października
Katowice 29-30 października III Turniej Tysiąclecia
Reprezentanci Paranoi najlepsi w wyścigu w Nowym Dworze Mazowieckim22 - 23 października 2016 — XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w ScrabbleNowy Dwór Mazowiecki, 22 - 23 października 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Reprezentanci Paranoi najlepsi w wyścigu w Nowym Dworze MazowieckimTen pasjonujący 12 godzinny (z przerwami) wyścig rozgrzał głowy kibiców i monitory komputerów. Od startu ruszyli wszyscy równo (56 osób), ale już po 2 długościach trasy utworzyła się 14-osobowa czołówka, na czele której znajdował się Dominik Urbacki. Kolejne okrążenie, na czoło wychodzi Szymon Płachta, Dominik spada na 3 miejsce. Ogromny doping kibiców. Ostry sprint Małgorzaty Deszczyńskiej, tylko czwórka na przedzie peletonu. Dominik nie daje za wygraną, przyspiesza i znowu jest na czele. Połowa dystansu. Sprint Dominika kosztował go trochę sił, znowu spada na trzecie miejsce. Samotnym liderem jest Szymon Płachta. Następne okrążenie. Płachta nie oddaje prowadzenia, tuż za nim czają się Mirosław Uglik i Michał Alabrudziński. Kibice szaleją. Dziewiąte okrążenie. Mirosław Uglik przyspiesza, mija Szymona i jest na czele. Uglik daje z siebie wszystko, odskakuje od rywali. Przedostatnie okrążenie, meta już widoczna w oddali, ale Michał Alabrudziński jest tuż tuż za Mirkiem. Ostatnia runda, Mirek pędzi po zwycięstwo, niespodziewanie na drugie miejsce wysuwa się Mariusz Skrobosz, a na trzeciej pozycji finiszuje Michał. I w takiej kolejności minęli metę. Oprawą wyścigu, nagrodami, czuwaniem nad przebiegiem całości zajmowała się znakomicie jak zwykle pani Lidia Godlewska. Kolejny jubileuszowy XX wyścig już za rok.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
XVII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
XVI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekNowodworski Ośrodek Kultury ul: I. Paderewskiego 1A, 05-100 Nowy Dwór Maz. tel: 22 732 08 76
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 22 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 23 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazddojazd z Warszawy z Pl.Bankowego autobusem PPKS i Translud oraz koleją . Samochodem dotrzeć do ulicy Paderewskiego i pod wiaduktem wjechać w bramę przy Policji Powiatowej, po 30 metrach jest nasz ośrodek.
Wyżywieniena miejscu w kawiarni : zestaw śniadaniowy 9-12zł, obiad 13-16zł, kolacja 9-12zł, w pobliżu pizzeria i sklep BIEDRONKA
NoclegiBEST WESTERN Airport Modlin (były TOP HOTEL) — pokój jednoosobowy – 169zł, pokój dwuosobowy- 189 zł, w cenie śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego . Pokoje z  łazienkami, wyposażone w telewizor i bezpłatny Internet. Hotel mieści się 50 metrów od naszego ośrodka. Rezerwacja na hasło „turniej scrabblowy” pod nr tel. 22 785 71 00.
Dodatkowo na terenie miasta są inne, tańsze hotele.
Hotel Bartnik -22 775 83 02, Elektromex Hotel- 22 775 36 70,
Kwatery Prywatne Małgorzata Jastrzębska tel. 502 295 123,
Hotelik Pod Sosną tel. 602 354 413.
Nagrody I miejsce — puchar, nagroda rzeczowa II miejsce — puchar, nagroda rzeczowa III miejsce — puchar, nagroda rzeczowa Nagrody rzeczowe dla pozostałych do wyczerpania
OrganizatorzyNowodworski Ośrodek Kultury -Lidia Godlewska 22 732 08 76 w 31,
mail: lidia.godlewska@nok.nowydwormaz.pl
SponsorzyZakład Energetyki Cieplnej w Nowym Dworze Maz.,
Firma „REMI”
Barbara Torzewska, Kwiaciarnia Okońscy.


Wyniki turnieju XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mirosław        Uglik                Warszawa               148.48     11.0     5147     2243     1093
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               156.03      9.0     5049     1971      848
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.95      9.0     4609     1981      217
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.89      8.0     5181     1791     1119
  5 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.59      8.0     4920     1897      603
  6 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               151.54      8.0     4915     1656      743
  7 Jakub           Zaryński             Świnoujście            150.51      8.0     4884     1822      442
  8 Szymon          Płachta              Warszawa               133.67      8.0     4845     1905      443
  9 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.87      8.0     4785     1787      108
 10 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                107.70      8.0     4782     1791      222
 11 Irena           Sołdan               Sopot                  140.25      8.0     4686     1748      274
 12 Kacper          Zegadło              Warszawa               148.23      7.0     4957     1719      343
 13 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               147.75      7.0     4833     1789      359
 14 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.18      7.0     4798     1766       52
 15 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    134.73      7.0     4769     1618      325
 16 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               131.80      7.0     4730     1729      271
 17 Przemysław      Rybicki              Otwock                 132.63      7.0     4724     1676      352
 18 Rafał           Matczak              Milanówek              141.54      7.0     4712     1649      513
 19 Dorota          Rudzińska            Warszawa               124.34      7.0     4601     1592      324
 20 Marta           Bajorek              Warszawa               126.33      7.0     4576     1694       37
 21 Marcin          Rogala               Warszawa               127.67      7.0     4483     1658      225
 22 Paweł           Jackowski            Warszawa               147.53      6.0     4800     1535      601
 23 Marek           Reda                 Dębówka                143.64      6.0     4662     1623     -190
 24 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.97      6.0     4625     1626       46
 25 Joanna          Juszczak             Warszawa               131.99      6.0     4598     1572        6
 26 Marek           Rogalski             Warszawa               124.28      6.0     4501     1585     -379
 27 Artur           Koszel               Warszawa               131.76      6.0     4470     1548      124
 28 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.69      6.0     4420     1510     -168
 29 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.24      6.0     4410     1544      294
 30 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               114.09      6.0     4304     1518     -415
 31 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               128.33      6.0     4237     1476      -99
 32 Anna            Arana                Kołobrzeg              110.89      6.0     4138     1384      153
 33 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.90      6.0     3627     1235      528
 34 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              126.47      5.0     4522     1460     -368
 35 Andrzej         Słapiński            Warszawa               117.05      5.0     4354     1403      102
 36 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               110.08      5.0     4335     1304      -82
 37 Piotr           Broda                Sandomierz             139.15      5.0     4316     1394     -126
 38 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              124.69      5.0     4297     1470     -630
 39 Adam            Sternik              Elbląg                 110.86      5.0     4201     1387     -193
 40 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               117.18      5.0     4120     1430     -755
 41 Zdzisław        Szota                Warszawa               131.88      5.0     4101     1331     -121
 42 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       103.48      5.0     3796     1315     -636
 43 Adam            Grzelec              Poznań                 115.58      4.5     4051     1182       34
 44 Dariusz         Socha                Warszawa               100.45      4.5     3681     1171     -418
 45 Zbigniew        Rybak                Warszawa               123.83      4.0     4282     1238     -223
 46 Dorota          Ostrowska            Białystok              108.50      4.0     4170     1245     -136
 47 Sylwia          Łada                 Inowrocław             118.71      4.0     4125     1188     -235
 48 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.47      3.5     4012     1130     -257
 49 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.5     3907     1141     -431
 50 Konrad          Pajączek             Milanówek              105.94      3.5     3876     1095      -46
 51 Olga            Swarcewicz           Warszawa               100.46      3.5     3845      998      -89
 52 Maria           Kubacka-             Warszawa               100.00      3.5     3715     1005     -192
 53 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.25      3.0     2518      968     -267
 54 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.46      3.0     1732      742      -76
 55 Joanna          Kulawiak             Warszawa               100.00      0.5     3199      690    -1243
 56 Sylwia          Buks                 Warszawa               102.00      0.0     1425      368     -626
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



	Michał Alabrudziński 160.95 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Dąbrowski             127.87 -  372: 376   78
    2    19 Adam           Grzelec               115.58 +  346: 340  166
    3    10 Rafał          Matczak               141.54 +  405: 368  192
    4     5 Grzegorz       Kurowski              147.75 +  354: 341  198
    5     8 Mariola        Osajda-Matczak        127.25 +  413: 314  177
    6     5 Tomasz         Zwoliński             146.97 +  383: 341  197
    7     3 Dominik        Urbacki               150.59 +  376: 367  201
    8     1 Szymon         Płachta               133.67 +  418: 405  184
    9     3 Kacper         Zegadło               148.23 +  442: 294  198
   10     1 Mirosław       Uglik                 148.48 -  279: 423   98
   11     2 Stanisław      Rydzik                143.89 +  446: 419  194
   12     1 Mirosław       Uglik                 148.48 -  375: 404   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1981  / 12 165.08




	Mariusz Skrobosz 156.03 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Rogala                127.67 +  360: 345  178
    2    10 Kacper         Zegadło               148.23 +  459: 346  198
    3     3 Tomasz         Zwoliński             146.97 -  374: 382   97
    4     8 Jerzy          Krzyżewski            115.47 +  378: 311  165
    5     3 Maciej         Sancewicz             134.73 +  515: 331  185
    6     3 Joanna         Juszczak              131.99 +  529: 338  182
    7     2 Mirosław       Uglik                 148.48 -  315: 419   98
    8     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 +  454: 385  182
    9     1 Szymon         Płachta               133.67 +  345: 291  184
   10     3 Dominik        Urbacki               150.59 -  352: 375  101
   11     5 Kazimierz      Merklejn              150.18 +  482: 329  200
   12     2 Dominik        Urbacki               150.59 +  486: 349  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 12 164.25




	Miłosz Wrzałek 151.54 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        127.25 -  274: 393   77
    2    23 Grzegorz       Kulawiak              117.18 -  375: 429   67
    3    26 Sylwia         Buks                  102.00 +  476: 231  152
    4    21 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 -  368: 406   76
    5    21 Adam           Grzelec               115.58 +  399: 352  166
    6    18 Konrad         Pajączek              105.94 +  510: 288  156
    7    13 Dorota         Rudzińska             124.34 +  482: 293  174
    8     8 Tomasz         Nasiłowski            107.70 +  453: 334  158
    9     5 Przemysław     Rybicki               132.63 -  365: 427   83
   10     8 Andrzej        Słapiński             117.05 +  426: 290  167
   11     6 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 +  363: 329  182
   12     4 Kacper         Zegadło               148.23 +  424: 400  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Dominik Urbacki 150.59 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 +  503: 226  176
    2     1 Jerzy          Krzyżewski            115.47 +  439: 326  165
    3     1 Grzegorz       Kurowski              147.75 +  389: 367  198
    4     3 Jakub          Zaryński              150.51 +  430: 294  201
    5     1 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 +  492: 244  182
    6     1 Szymon         Płachta               133.67 -  354: 454   84
    7     3 Michał         Alabrudziński         160.95 -  367: 376  111
    8     3 Marek          Reda                  143.64 +  466: 398  194
    9     2 Mirosław       Uglik                 148.48 -  332: 409   98
   10     3 Mariusz        Skrobosz              156.03 +  375: 352  206
   11     3 Marta          Bajorek               126.33 +  424: 385  176
   12     2 Mariusz        Skrobosz              156.03 -  349: 486  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 12 158.08




	Jakub Zaryński 150.51 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Bajorek               126.33 +  470: 305  176
    2     5 Konrad         Pajączek              105.94 +  386: 354  156
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              131.24 +  406: 344  181
    4     3 Dominik        Urbacki               150.59 -  294: 430  101
    5     4 Mirosław       Uglik                 148.48 -  335: 350   98
    6     8 Szymon         Dąbrowski             127.87 +  486: 410  178
    7     8 Irena          Sołdan                140.25 -  396: 403   90
    8    10 Joanna         Juszczak              131.99 +  438: 341  182
    9     9 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 +  397: 341  182
   10     5 Marek          Reda                  143.64 +  495: 344  194
   11     4 Szymon         Płachta               133.67 -  359: 445   84
   12     5 Kazimierz      Merklejn              150.18 +  422: 375  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Kazimierz Merklejn 150.18 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Ślusarska             124.69 +  489: 369  175
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              131.24 -  288: 343   81
    3    15 Rafał          Wesołowski            135.90 +  424: 406  186
    4     6 Marek          Reda                  143.64 -  327: 523   94
    5    16 Jerzy          Krzyżewski            115.47 +  453: 307  165
    6    10 Paweł          Jackowski             147.53 +  482: 456  198
    7     6 Marcin         Rogala                127.67 +  433: 368  178
    8     6 Irena          Sołdan                140.25 +  396: 393  190
    9     4 Stanisław      Rydzik                143.89 -  340: 394   94
   10     4 Grzegorz       Kurowski              147.75 +  462: 283  198
   11     5 Mariusz        Skrobosz              156.03 -  329: 482  106
   12     5 Jakub          Zaryński              150.51 -  375: 422  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Mirosław Uglik 148.48 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Rudzińska             124.34 +  437: 318  174
    2     9 Artur          Koszel                131.76 +  441: 394  182
    3     6 Marek          Reda                  143.64 +  432: 349  194
    4     1 Szymon         Płachta               133.67 -  359: 425   84
    5     4 Jakub          Zaryński              150.51 +  350: 335  201
    6     2 Przemysław     Rybicki               132.63 +  423: 286  183
    7     2 Mariusz        Skrobosz              156.03 +  419: 315  206
    8     2 Grzegorz       Kurowski              147.75 +  594: 266  198
    9     2 Dominik        Urbacki               150.59 +  409: 332  201
   10     1 Michał         Alabrudziński         160.95 +  423: 279  211
   11     1 Kacper         Zegadło               148.23 +  456: 380  198
   12     1 Michał         Alabrudziński         160.95 +  404: 375  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2243  / 12 186.92




	Kacper Zegadło 148.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Rogalski              124.28 +  437: 423  174
    2    10 Mariusz        Skrobosz              156.03 -  346: 459  106
    3    14 Przemysław     Rybicki               132.63 -  395: 399   83
    4    18 Dorota         Ostrowska             108.50 +  413: 370  159
    5    11 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 +  525: 371  178
    6     6 Piotr          Pietuchowski          139.46 +  371: 348  189
    7     5 Tomasz         Nasiłowski            107.70 +  438: 366  158
    8     5 Marta          Bajorek               126.33 +  428: 235  176
    9     3 Michał         Alabrudziński         160.95 -  294: 442  111
   10     6 Maciej         Sancewicz             134.73 +  530: 321  185
   11     1 Mirosław       Uglik                 148.48 -  380: 456   98
   12     4 Miłosz         Wrzałek               151.54 -  400: 424  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Grzegorz Kurowski 147.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Rybak                 123.83 +  404: 361  174
    2    13 Piotr          Broda                 139.15 +  446: 292  189
    3     1 Dominik        Urbacki               150.59 -  367: 389  101
    4     5 Michał         Alabrudziński         160.95 -  341: 354  111
    5    15 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 +  517: 241  176
    6     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.25 +  467: 349  177
    7     4 Joanna         Juszczak              131.99 +  433: 336  182
    8     2 Mirosław       Uglik                 148.48 -  266: 594   98
    9     6 Tomasz         Zwoliński             146.97 +  491: 325  197
   10     4 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  283: 462  100
   11     8 Irena          Sołdan                140.25 -  416: 432   90
   12     9 Marek          Reda                  143.64 +  402: 339  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Paweł Jackowski 147.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwia         Łada                  118.71 +  352: 321  169
    2    12 Szymon         Płachta               133.67 -  341: 366   84
    3    13 Grzegorz       Kulawiak              117.18 +  468: 287  167
    4    13 Piotr          Broda                 139.15 -  327: 348   89
    5    10 Rafał          Matczak               141.54 +  316: 294  192
    6    10 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  456: 482  100
    7    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  562: 247  150
    8     9 Artur          Koszel                131.76 -  354: 381   82
    9    11 Krzysztof      Zawadzki              114.09 -  282: 377   64
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 +  508: 342  182
   11    11 Szymon         Dąbrowski             127.87 -  391: 433   78
   12    14 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 +  443: 321  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Tomasz Zwoliński 146.97 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kulawiak              117.18 +  497: 360  167
    2     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.25 +  426: 323  177
    3     3 Mariusz        Skrobosz              156.03 +  382: 374  206
    4     2 Maciej         Sancewicz             134.73 +  357: 350  185
    5     2 Szymon         Płachta               133.67 -  371: 401   84
    6     5 Michał         Alabrudziński         160.95 -  341: 383  111
    7     9 Marta          Bajorek               126.33 -  378: 394   76
    8    14 Katarzyna      Ślusarska             124.69 +  426: 332  175
    9     6 Grzegorz       Kurowski              147.75 -  325: 491   98
   10    13 Artur          Koszel                131.76 +  391: 328  182
   11     7 Przemysław     Rybicki               132.63 -  327: 345   83
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 -  404: 498   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Stanisław Rydzik 143.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Słapiński             117.05 +  460: 322  167
    2     6 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 -  407: 442   82
    3     8 Katarzyna      Ślusarska             124.69 -  381: 387   75
    4    15 Mariola        Osajda-Matczak        127.25 -  431: 468   77
    5    20 Grzegorz       Kulawiak              117.18 +  480: 301  167
    6    15 Marek          Rogalski              124.28 +  487: 355  174
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              131.24 +  429: 421  181
    8     7 Piotr          Pietuchowski          139.46 +  439:   1  189
    9     4 Kazimierz      Merklejn              150.18 +  394: 340  200
   10     2 Szymon         Płachta               133.67 +  430: 261  184
   11     2 Michał         Alabrudziński         160.95 -  419: 446  111
   12     3 Szymon         Płachta               133.67 +  424: 318  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Marek Reda 143.64 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Grzelec               115.58 +  441: 298  166
    2     8 Rafał          Wesołowski            135.90 +  331: 314  186
    3     6 Mirosław       Uglik                 148.48 -  349: 432   98
    4     6 Kazimierz      Merklejn              150.18 +  523: 327  200
    5     5 Piotr          Pietuchowski          139.46 -  308: 483   89
    6    11 Adam           Sternik               110.86 +  374: 360  161
    7     7 Przemysław     Rybicki               132.63 +  488: 385  183
    8     3 Dominik        Urbacki               150.59 -  398: 466  101
    9     8 Artur          Koszel                131.76 +  458: 313  182
   10     5 Jakub          Zaryński              150.51 -  344: 495  101
   11     9 Tomasz         Nasiłowski            107.70 -  309: 577   58
   12     9 Grzegorz       Kurowski              147.75 -  339: 402   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Rafał Matczak 141.54 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Krzyżewski            115.47 -  383: 402   65
    2    17 Marta          Bajorek               126.33 +  436: 347  176
    3    10 Michał         Alabrudziński         160.95 -  368: 405  111
    4    17 Grzegorz       Kulawiak              117.18 +  532: 292  167
    5    10 Paweł          Jackowski             147.53 -  294: 316   98
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              131.24 -  341: 450   81
    7    18 Mariola        Osajda-Matczak        127.25 +  388: 256  177
    8    16 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 +  373: 305  178
    9    13 Zbigniew       Rybak                 123.83 +  393: 354  174
   10    12 Tomasz         Nasiłowski            107.70 -  412: 433   58
   11    12 Artur          Koszel                131.76 +  382: 317  182
   12    10 Joanna         Juszczak              131.99 +  410: 322  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Irena Sołdan 140.25 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Zawadzki              114.09 -  370: 404   64
    2    20 Zdzisław       Szota                 131.88 +  463: 314  182
    3     9 Andrzej        Słapiński             117.05 +  318: 312  167
    4    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  372: 370  150
    5     6 Marcin         Rogala                127.67 +  397: 297  178
    6     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 -  321: 362   82
    7     8 Jakub          Zaryński              150.51 +  403: 396  201
    8     6 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  393: 396  100
    9    10 Marta          Bajorek               126.33 -  365: 466   76
   10    10 Marek          Rogalski              124.28 +  426: 305  174
   11     8 Grzegorz       Kurowski              147.75 +  432: 416  198
   12     8 Marta          Bajorek               126.33 +  426: 374  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Piotr Pietuchowski 139.46 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              131.24 +  378: 375  181
    5     5 Marek          Reda                  143.64 +  483: 308  194
    6     6 Kacper         Zegadło               148.23 -  348: 371   98
    7    10 Katarzyna      Ślusarska             124.69 +  522: 315  175
    8     7 Stanisław      Rydzik                143.89 -    1: 439   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  /  5 148.40




	Piotr Broda 139.15 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Arana                 110.89 +  341: 338  161
    2    13 Grzegorz       Kurowski              147.75 -  292: 446   98
    3    19 Konrad         Pajączek              105.94 +  405: 350  156
    4    13 Paweł          Jackowski             147.53 +  348: 327  198
    5     9 Joanna         Juszczak              131.99 -  297: 414   82
    6    13 Marcin         Rogala                127.67 -  337: 386   78
    7    17 Artur          Koszel                131.76 -  369: 389   82
    8    18 Marek          Rogalski              124.28 -  398: 415   74
    9    23 Rafał          Wesołowski            135.90 -  323: 382   86
   10    19 Grzegorz       Kulawiak              117.18 +  445: 298  167
   11    20 Maciej         Skrzypczak            103.48 -  324: 394   53
   12    22 Dorota         Ostrowska             108.50 +  437: 303  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Rafał Wesołowski 135.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Sternik               110.86 +  375: 308  161
    2     8 Marek          Reda                  143.64 -  314: 331   94
    3    15 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  406: 424  100
    4    25 Joanna         Kulawiak              100.00 +  451: 306  150
    8    26 Olga           Swarcewicz            100.46 +  409: 277  150
    9    23 Piotr          Broda                 139.15 +  382: 323  189
   10    20 Marcin         Rogala                127.67 -  427: 508   78
   11    19 Maciej         Dąbrowski             110.08 +  412: 355  160
   12    19 Maciej         Skrzypczak            103.48 +  451: 267  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  /  9 137.22




	Maciej Sancewicz 134.73 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Dąbrowski             110.08 +  454: 385  160
    2     7 Szymon         Dąbrowski             127.87 +  475: 372  178
    3     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 +  406: 268  182
    4     2 Tomasz         Zwoliński             146.97 -  350: 357   97
    5     3 Mariusz        Skrobosz              156.03 -  331: 515  106
    6     9 Tomasz         Nasiłowski            107.70 -  299: 422   58
    7    14 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 +  447: 307  176
    8    13 Zbigniew       Rybak                 123.83 +  452: 330  174
    9     7 Andrzej        Słapiński             117.05 +  433: 324  167
   10     6 Kacper         Zegadło               148.23 -  321: 530   98
   11    10 Krzysztof      Zawadzki              114.09 +  443: 240  164
   12     6 Tomasz         Nasiłowski            107.70 -  358: 394   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Szymon Płachta 133.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Ostrowska             108.50 +  416: 277  159
    2    12 Paweł          Jackowski             147.53 +  366: 341  198
    3     5 Krzysztof      Zawadzki              114.09 +  565: 303  164
    4     1 Mirosław       Uglik                 148.48 +  425: 359  198
    5     2 Tomasz         Zwoliński             146.97 +  401: 371  197
    6     1 Dominik        Urbacki               150.59 +  454: 354  201
    7     1 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 +  498: 421  182
    8     1 Michał         Alabrudziński         160.95 -  405: 418  111
    9     1 Mariusz        Skrobosz              156.03 -  291: 345  106
   10     2 Stanisław      Rydzik                143.89 -  261: 430   94
   11     4 Jakub          Zaryński              150.51 +  445: 359  201
   12     3 Stanisław      Rydzik                143.89 -  318: 424   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 12 158.75




	Przemysław Rybicki 132.63 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  102.00 +  356: 240  152
    2    11 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 -  336: 355   78
    3    14 Kacper         Zegadło               148.23 +  399: 395  198
    4     9 Krzysztof      Zawadzki              114.09 +  525: 332  164
    5     7 Adam           Sternik               110.86 +  486: 296  161
    6     2 Mirosław       Uglik                 148.48 -  286: 423   98
    7     7 Marek          Reda                  143.64 -  385: 488   94
    8    11 Marcin         Rogala                127.67 +  408: 281  178
    9     5 Miłosz         Wrzałek               151.54 +  427: 365  202
   10     7 Marta          Bajorek               126.33 -  409: 427   76
   11     7 Tomasz         Zwoliński             146.97 +  345: 327  197
   12     7 Szymon         Dąbrowski             127.87 -  362: 443   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Joanna Juszczak 131.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Nasiłowski            107.70 -  377: 382   58
    2    18 Dariusz        Socha                 100.45 +  386: 246  150
    3    17 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 +  401: 378  176
    4    11 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 +  425: 359  182
    5     9 Piotr          Broda                 139.15 +  414: 297  189
    6     3 Mariusz        Skrobosz              156.03 -  338: 529  106
    7     4 Grzegorz       Kurowski              147.75 -  336: 433   98
    8    10 Jakub          Zaryński              150.51 -  341: 438  101
    9    16 Katarzyna      Ślusarska             124.69 +  482: 399  175
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              114.09 -  360: 376   64
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              131.24 +  416: 345  181
   12    10 Rafał          Matczak               141.54 -  322: 410   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Zdzisław Szota 131.88 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Konrad         Pajączek              105.94 -  291: 381   56
    2    20 Irena          Sołdan                140.25 -  314: 463   90
    3    24 Marek          Rogalski              124.28 -  327: 386   74
    4    26 Dariusz        Socha                 100.45 +  397: 271  150
    5    23 Sylwia         Łada                  118.71 +  357: 313  169
    6    21 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 +  373: 303  178
    7    16 Zbigniew       Rybak                 123.83 -  310: 311   74
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 -  314: 349   82
    9    20 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 -  353: 442   76
   10    24 Maria          Kubacka-              100.00 +  490: 261  150
   11    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  337: 291  150
   12    17 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 -  238: 451   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Małgorzata Deszczyńska 131.80 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Skrzypczak            103.48 +  483: 242  153
    2     4 Tomasz         Nasiłowski            107.70 +  415: 273  158
    3     4 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 +  426: 386  178
    4     4 Szymon         Dąbrowski             127.87 +  468: 345  178
    5     1 Dominik        Urbacki               150.59 -  244: 492  101
    6     4 Irena          Sołdan                140.25 +  362: 321  190
    7     1 Szymon         Płachta               133.67 -  421: 498   84
    8     4 Mariusz        Skrobosz              156.03 -  385: 454  106
    9     9 Jakub          Zaryński              150.51 -  341: 397  101
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              131.24 +  358: 284  181
   11     6 Miłosz         Wrzałek               151.54 -  329: 363  102
   12    11 Tomasz         Zwoliński             146.97 +  498: 404  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Artur Koszel 131.76 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Olga           Swarcewicz            100.46 +  372: 279  150
    2     9 Mirosław       Uglik                 148.48 -  394: 441   98
    3    16 Adam           Sternik               110.86 -  372: 421   61
    4    19 Marek          Rogalski              124.28 -  325: 387   74
    5    22 Anna           Arana                 110.89 +  390: 332  161
    6    20 Dorota         Ostrowska             108.50 +  441: 261  159
    7    17 Piotr          Broda                 139.15 +  389: 369  189
    8     9 Paweł          Jackowski             147.53 +  381: 354  198
    9     8 Marek          Reda                  143.64 -  313: 458   94
   10    13 Tomasz         Zwoliński             146.97 -  328: 391   97
   11    12 Rafał          Matczak               141.54 -  317: 382   92
   12    16 Katarzyna      Ślusarska             124.69 +  448: 271  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Andrzej Kwiatkowski 131.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Socha                 100.45 +  379: 303  150
    2     6 Stanisław      Rydzik                143.89 +  442: 407  194
    3     2 Maciej         Sancewicz             134.73 -  268: 406   85
    4    11 Joanna         Juszczak              131.99 -  359: 425   82
    5    14 Dorota         Rudzińska             124.34 -  324: 365   74
    6    17 Krzysztof      Zawadzki              114.09 -  373: 389   64
    7    22 Dorota         Ostrowska             108.50 +  381: 345  159
    8    19 Zdzisław       Szota                 131.88 +  349: 314  182
    9    15 Marek          Rogalski              124.28 -  318: 502   74
   10    15 Paweł          Jackowski             147.53 -  342: 508   98
   11    21 Adam           Grzelec               115.58 +  434: 386  166
   12    17 Zdzisław       Szota                 131.88 +  451: 238  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Krzysztof Sporczyk 131.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Joanna         Kulawiak              100.00 +  390: 252  150
    2     3 Kazimierz      Merklejn              150.18 +  343: 288  200
    3     7 Jakub          Zaryński              150.51 -  344: 406  101
    4    12 Piotr          Pietuchowski          139.46 -  375: 378   89
    5    13 Marta          Bajorek               126.33 -  330: 348   76
    6    16 Rafał          Matczak               141.54 +  450: 341  192
    7    11 Stanisław      Rydzik                143.89 -  421: 429   94
    8    17 Adam           Sternik               110.86 +  358: 340  161
    9    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  398: 234  150
   10     9 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 -  284: 358   82
   11    13 Joanna         Juszczak              131.99 -  345: 416   82
   12    15 Andrzej        Słapiński             117.05 +  372: 326  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Monika Gawron-Cieślik 128.33 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maria          Kubacka-              100.00 +  437: 204  150
    2    11 Przemysław     Rybicki               132.63 +  355: 336  183
    3     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 -  386: 426   82
    4    10 Adam           Sternik               110.86 -  285: 401   61
    5    11 Kacper         Zegadło               148.23 -  371: 525   98
    6    21 Zdzisław       Szota                 131.88 -  303: 373   82
    7    23 Olga           Swarcewicz            100.46 +  353: 342  150
    8    16 Rafał          Matczak               141.54 -  305: 373   92
    9    21 Maciej         Skrzypczak            103.48 +  359: 325  153
   10    18 Maciej         Dąbrowski             110.08 +  384: 343  160
   11    15 Andrzej        Słapiński             117.05 +  378: 245  167
   12    14 Paweł          Jackowski             147.53 -  321: 443   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Szymon Dąbrowski 127.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.95 +  376: 372  211
    2     7 Maciej         Sancewicz             134.73 -  372: 475   85
    3    18 Tomasz         Nasiłowski            107.70 +  478: 298  158
    4     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 -  345: 468   82
    5    12 Marek          Rogalski              124.28 +  467: 338  174
    6     8 Jakub          Zaryński              150.51 -  410: 486  101
    7    12 Andrzej        Słapiński             117.05 -  313: 513   67
    8    15 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 +  406: 351  176
    9    12 Marcin         Rogala                127.67 +  354: 257  178
   10    11 Dorota         Rudzińska             124.34 +  388: 366  174
   11    11 Paweł          Jackowski             147.53 +  433: 391  198
   12     7 Przemysław     Rybicki               132.63 +  443: 362  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Marcin Rogala 127.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              156.03 -  345: 360  106
    2    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  460: 202  150
    3    12 Anna           Arana                 110.89 +  391: 313  161
    4     7 Katarzyna      Ślusarska             124.69 +  427: 314  175
    5     6 Irena          Sołdan                140.25 -  297: 397   90
    6    13 Piotr          Broda                 139.15 +  386: 337  189
    7     6 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  368: 433  100
    8    11 Przemysław     Rybicki               132.63 -  281: 408   83
    9    12 Szymon         Dąbrowski             127.87 -  257: 354   78
   10    20 Rafał          Wesołowski            135.90 +  508: 427  186
   11    17 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 +  399: 395  176
   12    13 Krzysztof      Zawadzki              114.09 +  364: 318  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Mariola Osajda-Matczak 127.25 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               151.54 +  393: 274  202
    2     2 Tomasz         Zwoliński             146.97 -  323: 426   97
    3    11 Dorota         Rudzińska             124.34 +  415: 386  174
    4    15 Stanisław      Rydzik                143.89 +  468: 431  194
    5     8 Michał         Alabrudziński         160.95 -  314: 413  111
    6     7 Grzegorz       Kurowski              147.75 -  349: 467   98
    7    18 Rafał          Matczak               141.54 -  256: 388   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  /  7 138.29




	Rafał Błaszkiewicz 126.47 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Urbacki               150.59 -  226: 503  101
    2    27 Sylwia         Łada                  118.71 +  424: 412  169
    3    17 Joanna         Juszczak              131.99 -  378: 401   82
    4    21 Miłosz         Wrzałek               151.54 +  406: 368  202
    5    15 Grzegorz       Kurowski              147.75 -  241: 517   98
    6    22 Maciej         Dąbrowski             110.08 +  515: 336  160
    7    14 Maciej         Sancewicz             134.73 -  307: 447   85
    8    15 Szymon         Dąbrowski             127.87 -  351: 406   78
    9    20 Zdzisław       Szota                 131.88 +  442: 353  182
   10    16 Katarzyna      Ślusarska             124.69 -  408: 478   75
   11    17 Marcin         Rogala                127.67 -  395: 399   78
   12    20 Dariusz        Socha                 100.45 +  429: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Marta Bajorek 126.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Zaryński              150.51 -  305: 470  101
    2    17 Rafał          Matczak               141.54 -  347: 436   92
    3    25 Dariusz        Socha                 100.45 +  473: 220  150
    4    22 Anna           Arana                 110.89 +  445: 322  161
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              131.24 +  348: 330  181
    6    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  377: 331  150
    7     9 Tomasz         Zwoliński             146.97 +  394: 378  197
    8     5 Kacper         Zegadło               148.23 -  235: 428   98
    9    10 Irena          Sołdan                140.25 +  466: 365  190
   10     7 Przemysław     Rybicki               132.63 +  427: 409  183
   11     3 Dominik        Urbacki               150.59 -  385: 424  101
   12     8 Irena          Sołdan                140.25 -  374: 426   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Katarzyna Ślusarska 124.69 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  369: 489  100
    2    21 Olga           Swarcewicz            100.46 +  354: 342  150
    3     8 Stanisław      Rydzik                143.89 +  387: 381  194
    4     7 Marcin         Rogala                127.67 -  314: 427   78
    5    17 Zbigniew       Rybak                 123.83 +  351: 335  174
    6    12 Dorota         Rudzińska             124.34 +  364: 302  174
    7    10 Piotr          Pietuchowski          139.46 -  315: 522   89
    8    14 Tomasz         Zwoliński             146.97 -  332: 426   97
    9    16 Joanna         Juszczak              131.99 -  399: 482   82
   10    16 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 +  478: 408  176
   11    14 Marek          Rogalski              124.28 -  363: 365   74
   12    16 Artur          Koszel                131.76 -  271: 448   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Dorota Rudzińska 124.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Uglik                 148.48 -  318: 437   98
    2    15 Marek          Rogalski              124.28 +  488: 263  174
    3    11 Mariola        Osajda-Matczak        127.25 -  386: 415   77
    4    16 Konrad         Pajączek              105.94 +  371: 284  156
    5    14 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 +  365: 324  182
    6    12 Katarzyna      Ślusarska             124.69 -  302: 364   75
    7    13 Miłosz         Wrzałek               151.54 -  293: 482  102
    8    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  429: 373  150
    9    18 Jerzy          Krzyżewski            115.47 +  427: 297  165
   10    11 Szymon         Dąbrowski             127.87 -  366: 388   78
   11    16 Adam           Sternik               110.86 +  415: 345  161
   12    12 Marek          Rogalski              124.28 +  441: 305  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Marek Rogalski 124.28 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kacper         Zegadło               148.23 -  423: 437   98
    2    15 Dorota         Rudzińska             124.34 -  263: 488   74
    3    24 Zdzisław       Szota                 131.88 +  386: 327  182
    4    19 Artur          Koszel                131.76 +  387: 325  182
    5    12 Szymon         Dąbrowski             127.87 -  338: 467   78
    6    15 Stanisław      Rydzik                143.89 -  355: 487   94
    7    20 Grzegorz       Kulawiak              117.18 +  457: 403  167
    8    18 Piotr          Broda                 139.15 +  415: 398  189
    9    15 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 +  502: 318  182
   10    10 Irena          Sołdan                140.25 -  305: 426   90
   11    14 Katarzyna      Ślusarska             124.69 +  365: 363  175
   12    12 Dorota         Rudzińska             124.34 -  305: 441   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Zbigniew Rybak 123.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              147.75 -  361: 404   98
    2    22 Dorota         Ostrowska             108.50 +  372: 370  159
    3    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  379: 392   50
    4    24 Maria          Kubacka-              100.00 +  413: 316  150
    5    17 Katarzyna      Ślusarska             124.69 -  335: 351   75
    6    19 Jerzy          Krzyżewski            115.47 +  435: 355  165
    7    16 Zdzisław       Szota                 131.88 +  311: 310  182
    8    13 Maciej         Sancewicz             134.73 -  330: 452   85
    9    13 Rafał          Matczak               141.54 -  354: 393   92
   10    17 Adam           Sternik               110.86 -  322: 339   61
   11    18 Anna           Arana                 110.89 -  307: 422   61
   12    21 Maciej         Dąbrowski             110.08 -  363: 401   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Sylwia Łada 118.71 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             147.53 -  321: 352   98
    2    27 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 -  412: 424   76
    3    22 Adam           Grzelec               115.58 +  389: 290  166
    4    23 Tomasz         Nasiłowski            107.70 -  291: 445   58
    5    23 Zdzisław       Szota                 131.88 -  313: 357   82
    6    23 Andrzej        Słapiński             117.05 -  280: 453   67
    7    25 Konrad         Pajączek              105.94 +  365: 282  156
    8    24 Maciej         Skrzypczak            103.48 -  372: 382   53
    9    24 Maria          Kubacka-              100.00 +  338: 327  150
   10    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  329: 391   50
   11    25 Jerzy          Krzyżewski            115.47 +  415: 332  165
   12    23 Grzegorz       Kulawiak              117.18 -  300: 325   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Grzegorz Kulawiak 117.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             146.97 -  360: 497   97
    2    23 Miłosz         Wrzałek               151.54 +  429: 375  202
    3    13 Paweł          Jackowski             147.53 -  287: 468   98
    4    17 Rafał          Matczak               141.54 -  292: 532   92
    5    20 Stanisław      Rydzik                143.89 -  301: 480   94
    6    25 Maria          Kubacka-              100.00 +  378: 300  150
    7    20 Marek          Rogalski              124.28 -  403: 457   74
    8    22 Konrad         Pajączek              105.94 +  400: 263  156
    9    19 Dorota         Ostrowska             108.50 +  370: 323  159
   10    19 Piotr          Broda                 139.15 -  298: 445   89
   11    23 Dariusz        Socha                 100.45 -  277: 435   50
   12    23 Sylwia         Łada                  118.71 +  325: 300  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Andrzej Słapiński 117.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                143.89 -  322: 460   94
    2    26 Sylwia         Buks                  102.00 +  398: 272  152
    3     9 Irena          Sołdan                140.25 -  312: 318   90
    4    20 Maciej         Dąbrowski             110.08 +  460: 276  160
    5    19 Jan            Pawłowski             100.00 -  314: 397   50
    6    23 Sylwia         Łada                  118.71 +  453: 280  169
    7    12 Szymon         Dąbrowski             127.87 +  513: 313  178
    8    12 Krzysztof      Zawadzki              114.09 +  397: 327  164
    9     7 Maciej         Sancewicz             134.73 -  324: 433   85
   10     8 Miłosz         Wrzałek               151.54 -  290: 426  102
   11    15 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 -  245: 378   78
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              131.24 -  326: 372   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Adam Grzelec 115.58 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Reda                  143.64 -  298: 441   94
    2    19 Michał         Alabrudziński         160.95 -  340: 346  111
    3    22 Sylwia         Łada                  118.71 -  290: 389   69
    4    28 Sylwia         Buks                  102.00 +  418: 378  152
    5    21 Miłosz         Wrzałek               151.54 -  352: 399  102
    6    24 Maciej         Skrzypczak            103.48 +  335: 308  153
    7    21 Maciej         Dąbrowski             110.08 -  258: 371   60
    8    25 Dorota         Ostrowska             108.50 -  307: 371   59
    9    27 PAUZA
   10    26 Joanna         Kulawiak              100.00 +  406: 223  150
   11    21 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 -  386: 434   82
   12    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  361: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 11 107.45




	Jerzy Krzyżewski 115.47 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Matczak               141.54 +  402: 383  192
    2     1 Dominik        Urbacki               150.59 -  326: 439  101
    3    21 Maria          Kubacka-              100.00 +  371: 284  150
    4     8 Mariusz        Skrobosz              156.03 -  311: 378  106
    5    16 Kazimierz      Merklejn              150.18 -  307: 453  100
    6    19 Zbigniew       Rybak                 123.83 -  355: 435   74
    7    24 Dariusz        Socha                 100.45 -  333: 342   50
    8    23 Anna           Arana                 110.89 +  347: 332  161
    9    18 Dorota         Rudzińska             124.34 -  297: 427   74
   10    23 Maciej         Skrzypczak            103.48 -  331: 381   53
   11    25 Sylwia         Łada                  118.71 -  332: 415   69
   12    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 11 102.73




	Krzysztof Zawadzki 114.09 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                140.25 +  404: 370  190
    2    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  480: 224  150
    3     5 Szymon         Płachta               133.67 -  303: 565   84
    4     9 Przemysław     Rybicki               132.63 -  332: 525   83
    5    18 Tomasz         Nasiłowski            107.70 -  389: 513   58
    6    17 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 +  389: 373  182
    7    15 Adam           Sternik               110.86 +  369: 303  161
    8    12 Andrzej        Słapiński             117.05 -  327: 397   67
    9    11 Paweł          Jackowski             147.53 +  377: 282  198
   10    14 Joanna         Juszczak              131.99 +  376: 360  182
   11    10 Maciej         Sancewicz             134.73 -  240: 443   85
   12    13 Marcin         Rogala                127.67 -  318: 364   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Anna Arana 110.89 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Broda                 139.15 -  338: 341   89
    2    25 Maciej         Skrzypczak            103.48 +  360: 253  153
    3    12 Marcin         Rogala                127.67 -  313: 391   78
    4    22 Marta          Bajorek               126.33 -  322: 445   76
    5    22 Artur          Koszel                131.76 -  332: 390   82
    6    26 Dariusz        Socha                 100.45 -  308: 338   50
    7    26 Maria          Kubacka-              100.00 +  363: 278  150
    8    23 Jerzy          Krzyżewski            115.47 -  332: 347   65
    9    25 Joanna         Kulawiak              100.00 +  342: 279  150
   10    25 Konrad         Pajączek              105.94 +  323: 278  156
   11    18 Zbigniew       Rybak                 123.83 +  422: 307  174
   12    18 Adam           Sternik               110.86 +  383: 338  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Adam Sternik 110.86 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            135.90 -  308: 375   86
    2    16 Maciej         Dąbrowski             110.08 +  361: 317  160
    3    16 Artur          Koszel                131.76 +  421: 372  182
    4    10 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 +  401: 285  178
    5     7 Przemysław     Rybicki               132.63 -  296: 486   83
    6    11 Marek          Reda                  143.64 -  360: 374   94
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              114.09 -  303: 369   64
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              131.24 -  340: 358   81
    9    22 Dariusz        Socha                 100.45 +  389: 338  150
   10    17 Zbigniew       Rybak                 123.83 +  339: 322  174
   11    16 Dorota         Rudzińska             124.34 -  345: 415   74
   12    18 Anna           Arana                 110.89 -  338: 383   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Maciej Dąbrowski 110.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Sancewicz             134.73 -  385: 454   85
    2    16 Adam           Sternik               110.86 -  317: 361   61
    3    23 Olga           Swarcewicz            100.46 +  430: 308  150
    4    20 Andrzej        Słapiński             117.05 -  276: 460   67
    5    25 Maciej         Skrzypczak            103.48 +  402: 291  153
    6    22 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 -  336: 515   76
    7    21 Adam           Grzelec               115.58 +  371: 258  166
    8    21 Dariusz        Socha                 100.45 +  378: 266  150
    9    14 Tomasz         Nasiłowski            107.70 -  341: 345   58
   10    18 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 -  343: 384   78
   11    19 Rafał          Wesołowski            135.90 -  355: 412   86
   12    21 Zbigniew       Rybak                 123.83 +  401: 363  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Dorota Ostrowska 108.50 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Płachta               133.67 -  277: 416   84
    2    22 Zbigniew       Rybak                 123.83 -  370: 372   74
    3    27 Maciej         Skrzypczak            103.48 +  395: 264  153
    4    18 Kacper         Zegadło               148.23 -  370: 413   98
    5    24 Maria          Kubacka-              100.00 +  350: 298  150
    6    20 Artur          Koszel                131.76 -  261: 441   82
    7    22 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 -  345: 381   82
    8    25 Adam           Grzelec               115.58 +  371: 307  166
    9    19 Grzegorz       Kulawiak              117.18 -  323: 370   67
   10    22 Dariusz        Socha                 100.45 -  350: 352   50
   11    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  455: 255  150
   12    22 Piotr          Broda                 139.15 -  303: 437   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Tomasz Nasiłowski 107.70 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Juszczak              131.99 +  382: 377  182
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 -  273: 415   82
    3    18 Szymon         Dąbrowski             127.87 -  298: 478   78
    4    23 Sylwia         Łada                  118.71 +  445: 291  169
    5    18 Krzysztof      Zawadzki              114.09 +  513: 389  164
    6     9 Maciej         Sancewicz             134.73 +  422: 299  185
    7     5 Kacper         Zegadło               148.23 -  366: 438   98
    8     8 Miłosz         Wrzałek               151.54 -  334: 453  102
    9    14 Maciej         Dąbrowski             110.08 +  345: 341  160
   10    12 Rafał          Matczak               141.54 +  433: 412  192
   11     9 Marek          Reda                  143.64 +  577: 309  194
   12     6 Maciej         Sancewicz             134.73 +  394: 358  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Konrad Pajączek 105.94 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zdzisław       Szota                 131.88 +  381: 291  182
    2     5 Jakub          Zaryński              150.51 -  354: 386  101
    3    19 Piotr          Broda                 139.15 -  350: 405   89
    4    16 Dorota         Rudzińska             124.34 -  284: 371   74
    5    26 Joanna         Kulawiak              100.00 +  403: 250  150
    6    18 Miłosz         Wrzałek               151.54 -  288: 510  102
    7    25 Sylwia         Łada                  118.71 -  282: 365   69
    8    22 Grzegorz       Kulawiak              117.18 -  263: 400   67
    9    26 Olga           Swarcewicz            100.46 +  356: 258  150
   10    25 Anna           Arana                 110.89 -  278: 323   61
   11    27 PAUZA
   12    25 Olga           Swarcewicz            100.46 -  337: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 11  99.55




	Maciej Skrzypczak 103.48 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Deszczyńska           131.80 -  242: 483   82
    2    25 Anna           Arana                 110.89 -  253: 360   61
    3    27 Dorota         Ostrowska             108.50 -  264: 395   59
    4    27 Olga           Swarcewicz            100.46 +  328: 323  150
    5    25 Maciej         Dąbrowski             110.08 -  291: 402   60
    6    24 Adam           Grzelec               115.58 -  308: 335   66
    7    27 Joanna         Kulawiak              100.00 +  361: 297  150
    8    24 Sylwia         Łada                  118.71 +  382: 372  169
    9    21 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 -  325: 359   78
   10    23 Jerzy          Krzyżewski            115.47 +  381: 331  165
   11    20 Piotr          Broda                 139.15 +  394: 324  189
   12    19 Rafał          Wesołowski            135.90 -  267: 451   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Sylwia Buks 102.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Przemysław     Rybicki               132.63 -  240: 356   83
    2    26 Andrzej        Słapiński             117.05 -  272: 398   67
    3    26 Miłosz         Wrzałek               151.54 -  231: 476  102
    4    28 Adam           Grzelec               115.58 -  378: 418   66
    5    27 Olga           Swarcewicz            100.46 -  304: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     368  /  5  73.60




	Olga Swarcewicz 100.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Artur          Koszel                131.76 -  279: 372   82
    2    21 Katarzyna      Ślusarska             124.69 -  342: 354   75
    3    23 Maciej         Dąbrowski             110.08 -  308: 430   60
    4    27 Maciej         Skrzypczak            103.48 -  323: 328   53
    5    27 Sylwia         Buks                  102.00 +  403: 304  152
    6    27 Joanna         Kulawiak              100.00 +  368: 350  150
    7    23 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 -  342: 353   78
    8    26 Rafał          Wesołowski            135.90 -  277: 409   86
    9    26 Konrad         Pajączek              105.94 -  258: 356   56
   10    27 PAUZA
   11    26 Maria          Kubacka-              100.00 -  282: 341   50
   12    25 Konrad         Pajączek              105.94 +  363: 337  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  / 11  90.73




	Dariusz Socha 100.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Kwiatkowski           131.69 -  303: 379   82
    2    18 Joanna         Juszczak              131.99 -  246: 386   82
    3    25 Marta          Bajorek               126.33 -  220: 473   76
    4    26 Zdzisław       Szota                 131.88 -  271: 397   82
    5    28 PAUZA
    6    26 Anna           Arana                 110.89 +  338: 308  161
    7    24 Jerzy          Krzyżewski            115.47 +  342: 333  165
    8    21 Maciej         Dąbrowski             110.08 -  266: 378   60
    9    22 Adam           Sternik               110.86 -  338: 389   61
   10    22 Dorota         Ostrowska             108.50 +  352: 350  159
   11    23 Grzegorz       Kulawiak              117.18 +  435: 277  167
   12    20 Rafał          Błaszkiewicz          126.47 -  270: 429   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 11 106.45




	Maria Kubacka- 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Monika         Gawron-Cieślik        128.33 -  204: 437   78
    2    28 PAUZA
    3    21 Jerzy          Krzyżewski            115.47 -  284: 371   65
    4    24 Zbigniew       Rybak                 123.83 -  316: 413   74
    5    24 Dorota         Ostrowska             108.50 -  298: 350   59
    6    25 Grzegorz       Kulawiak              117.18 -  300: 378   67
    7    26 Anna           Arana                 110.89 -  278: 363   61
    8    27 Joanna         Kulawiak              100.00 +  364: 254  150
    9    24 Sylwia         Łada                  118.71 -  327: 338   69
   10    24 Zdzisław       Szota                 131.88 -  261: 490   82
   11    26 Olga           Swarcewicz            100.46 +  341: 282  150
   12    26 Joanna         Kulawiak              100.00 +  442: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Joanna Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              131.24 -  252: 390   81
    2    24 Marcin         Rogala                127.67 -  202: 460   78
    3    28 PAUZA
    4    25 Rafał          Wesołowski            135.90 -  306: 451   86
    5    26 Konrad         Pajączek              105.94 -  250: 403   56
    6    27 Olga           Swarcewicz            100.46 -  350: 368   50
    7    27 Maciej         Skrzypczak            103.48 -  297: 361   53
    8    27 Maria          Kubacka-              100.00 -  254: 364   50
    9    25 Anna           Arana                 110.89 -  279: 342   61
   10    26 Adam           Grzelec               115.58 -  223: 406   66
   11    24 Dorota         Ostrowska             108.50 -  255: 455   59
   12    26 Maria          Kubacka-              100.00 -  231: 442   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  / 11  62.73




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    14 Krzysztof      Zawadzki              114.09 -  224: 480   64
    3    20 Zbigniew       Rybak                 123.83 +  392: 379  174
    4    14 Irena          Sołdan                140.25 -  370: 372   90
    5    19 Andrzej        Słapiński             117.05 +  397: 314  167
    6    14 Marta          Bajorek               126.33 -  331: 377   76
    7    19 Paweł          Jackowski             147.53 -  247: 562   98
    8    20 Dorota         Rudzińska             124.34 -  373: 429   74
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              131.24 -  234: 398   81
   10    21 Sylwia         Łada                  118.71 +  391: 329  169
   11    22 Zdzisław       Szota                 131.88 -  291: 337   82
   12    24 Adam           Grzelec               115.58 -  357: 361   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 11 103.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Dąbrowski             372: 376
   2 Marcin         Rogala               - Mariusz        Skrobosz              345: 360
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mariola        Osajda-Matczak        274: 393
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Dominik        Urbacki               226: 503
   5 Jakub          Zaryński             - Marta          Bajorek               470: 305
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Kazimierz      Merklejn              369: 489
   7 Mirosław       Uglik                - Dorota         Rudzińska             437: 318
   8 Marek          Rogalski             - Kacper         Zegadło               423: 437
   9 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Rybak                 404: 361
  10 Sylwia         Łada                 - Paweł          Jackowski             321: 352
  11 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kulawiak              497: 360
  12 Andrzej        Słapiński            - Stanisław      Rydzik                322: 460
  13 Marek          Reda                 - Adam           Grzelec               441: 298
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Matczak               402: 383
  15 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              370: 404
  16 Anna           Arana                - Piotr          Broda                 338: 341
  17 Rafał          Wesołowski           - Adam           Sternik               375: 308
  18 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             385: 454
  19 Szymon         Płachta              - Dorota         Ostrowska             416: 277
  20 Sylwia         Buks                 - Przemysław     Rybicki               240: 356
  21 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Nasiłowski            377: 382
  22 Konrad         Pajączek             - Zdzisław       Szota                 381: 291
  23 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Skrzypczak            483: 242
  24 Olga           Swarcewicz           - Artur          Koszel                279: 372
  25 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Socha                 379: 303
  26 Joanna         Kulawiak             - Krzysztof      Sporczyk              252: 390
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Maria          Kubacka-              437: 204
  28 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Jerzy          Krzyżewski            439: 326
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             323: 426
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              343: 288
   4 Tomasz         Nasiłowski           - Małgorzata     Deszczyńska           273: 415
   5 Konrad         Pajączek             - Jakub          Zaryński              354: 386
   6 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           407: 442
   7 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             372: 475
   8 Marek          Reda                 - Rafał          Wesołowski            331: 314
   9 Artur          Koszel               - Mirosław       Uglik                 394: 441
  10 Mariusz        Skrobosz             - Kacper         Zegadło               459: 346
  11 Przemysław     Rybicki              - Monika         Gawron-Cieślik        336: 355
  12 Paweł          Jackowski            - Szymon         Płachta               341: 366
  13 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              292: 446
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Jan            Pawłowski             480: 224
  15 Dorota         Rudzińska            - Marek          Rogalski              488: 263
  16 Adam           Sternik              - Maciej         Dąbrowski             361: 317
  17 Marta          Bajorek              - Rafał          Matczak               347: 436
  18 Dariusz        Socha                - Joanna         Juszczak              246: 386
  19 Adam           Grzelec              - Michał         Alabrudziński         340: 346
  20 Zdzisław       Szota                - Irena          Sołdan                314: 463
  21 Olga           Swarcewicz           - Katarzyna      Ślusarska             342: 354
  22 Dorota         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 370: 372
  23 Grzegorz       Kulawiak             - Miłosz         Wrzałek               429: 375
  24 Joanna         Kulawiak             - Marcin         Rogala                202: 460
  25 Maciej         Skrzypczak           - Anna           Arana                 253: 360
  26 Andrzej        Słapiński            - Sylwia         Buks                  398: 272
  27 Sylwia         Łada                 - Rafał          Błaszkiewicz          412: 424
  28 Maria          Kubacka-             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Dominik        Urbacki               367: 389
   2 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Kwiatkowski           406: 268
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              382: 374
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Deszczyńska           386: 426
   5 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Zawadzki              565: 303
   6 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  432: 349
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              344: 406
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Stanisław      Rydzik                387: 381
   9 Irena          Sołdan               - Andrzej        Słapiński             318: 312
  10 Rafał          Matczak              - Michał         Alabrudziński         368: 405
  11 Dorota         Rudzińska            - Mariola        Osajda-Matczak        386: 415
  12 Anna           Arana                - Marcin         Rogala                313: 391
  13 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kulawiak              468: 287
  14 Kacper         Zegadło              - Przemysław     Rybicki               395: 399
  15 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Wesołowski            424: 406
  16 Adam           Sternik              - Artur          Koszel                421: 372
  17 Joanna         Juszczak             - Rafał          Błaszkiewicz          401: 378
  18 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Nasiłowski            478: 298
  19 Piotr          Broda                - Konrad         Pajączek              405: 350
  20 Zbigniew       Rybak                - Jan            Pawłowski             379: 392
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Maria          Kubacka-              371: 284
  22 Adam           Grzelec              - Sylwia         Łada                  290: 389
  23 Maciej         Dąbrowski            - Olga           Swarcewicz            430: 308
  24 Zdzisław       Szota                - Marek          Rogalski              327: 386
  25 Marta          Bajorek              - Dariusz        Socha                 473: 220
  26 Miłosz         Wrzałek              - Sylwia         Buks                  476: 231
  27 Maciej         Skrzypczak           - Dorota         Ostrowska             264: 395
  28 Joanna         Kulawiak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Szymon         Płachta               359: 425
   2 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Zwoliński             350: 357
   3 Dominik        Urbacki              - Jakub          Zaryński              430: 294
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Dąbrowski             468: 345
   5 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              354: 341
   6 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Reda                  327: 523
   7 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Ślusarska             427: 314
   8 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Krzyżewski            378: 311
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Przemysław     Rybicki               332: 525
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Adam           Sternik               285: 401
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Juszczak              359: 425
  12 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              378: 375
  13 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 327: 348
  14 Jan            Pawłowski            - Irena          Sołdan                370: 372
  15 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        431: 468
  16 Dorota         Rudzińska            - Konrad         Pajączek              371: 284
  17 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kulawiak              532: 292
  18 Kacper         Zegadło              - Dorota         Ostrowska             413: 370
  19 Marek          Rogalski             - Artur          Koszel                387: 325
  20 Andrzej        Słapiński            - Maciej         Dąbrowski             460: 276
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               406: 368
  22 Marta          Bajorek              - Anna           Arana                 445: 322
  23 Tomasz         Nasiłowski           - Sylwia         Łada                  445: 291
  24 Zbigniew       Rybak                - Maria          Kubacka-              413: 316
  25 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Kulawiak              451: 306
  26 Dariusz        Socha                - Zdzisław       Szota                 271: 397
  27 Olga           Swarcewicz           - Maciej         Skrzypczak            323: 328
  28 Sylwia         Buks                 - Adam           Grzelec               378: 418


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Małgorzata     Deszczyńska           492: 244
   2 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               371: 401
   3 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Sancewicz             515: 331
   4 Jakub          Zaryński             - Mirosław       Uglik                 335: 350
   5 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  483: 308
   6 Marcin         Rogala               - Irena          Sołdan                297: 397
   7 Przemysław     Rybicki              - Adam           Sternik               486: 296
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Alabrudziński         314: 413
   9 Joanna         Juszczak             - Piotr          Broda                 414: 297
  10 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             294: 316
  11 Kacper         Zegadło              - Monika         Gawron-Cieślik        525: 371
  12 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             338: 467
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               330: 348
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Rudzińska             324: 365
  15 Rafał          Błaszkiewicz         - Grzegorz       Kurowski              241: 517
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Kazimierz      Merklejn              307: 453
  17 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Ślusarska             335: 351
  18 Tomasz         Nasiłowski           - Krzysztof      Zawadzki              513: 389
  19 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Słapiński             397: 314
  20 Grzegorz       Kulawiak             - Stanisław      Rydzik                301: 480
  21 Adam           Grzelec              - Miłosz         Wrzałek               352: 399
  22 Artur          Koszel               - Anna           Arana                 390: 332
  23 Sylwia         Łada                 - Zdzisław       Szota                 313: 357
  24 Dorota         Ostrowska            - Maria          Kubacka-              350: 298
  25 Maciej         Skrzypczak           - Maciej         Dąbrowski             291: 402
  26 Konrad         Pajączek             - Joanna         Kulawiak              403: 250
  27 Sylwia         Buks                 - Olga           Swarcewicz            304: 403
  28 Dariusz        Socha                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Dominik        Urbacki               454: 354
   2 Przemysław     Rybicki              - Mirosław       Uglik                 286: 423
   3 Joanna         Juszczak             - Mariusz        Skrobosz              338: 529
   4 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           321: 362
   5 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             383: 341
   6 Piotr          Pietuchowski         - Kacper         Zegadło               348: 371
   7 Grzegorz       Kurowski             - Mariola        Osajda-Matczak        467: 349
   8 Jakub          Zaryński             - Szymon         Dąbrowski             486: 410
   9 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Nasiłowski            299: 422
  10 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Jackowski             482: 456
  11 Adam           Sternik              - Marek          Reda                  360: 374
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Dorota         Rudzińska             364: 302
  13 Piotr          Broda                - Marcin         Rogala                337: 386
  14 Jan            Pawłowski            - Marta          Bajorek               331: 377
  15 Stanisław      Rydzik               - Marek          Rogalski              487: 355
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Matczak               450: 341
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Kwiatkowski           389: 373
  18 Miłosz         Wrzałek              - Konrad         Pajączek              510: 288
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Zbigniew       Rybak                 355: 435
  20 Artur          Koszel               - Dorota         Ostrowska             441: 261
  21 Zdzisław       Szota                - Monika         Gawron-Cieślik        373: 303
  22 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          336: 515
  23 Andrzej        Słapiński            - Sylwia         Łada                  453: 280
  24 Maciej         Skrzypczak           - Adam           Grzelec               308: 335
  25 Maria          Kubacka-             - Grzegorz       Kulawiak              300: 378
  26 Anna           Arana                - Dariusz        Socha                 308: 338
  27 Olga           Swarcewicz           - Joanna         Kulawiak              368: 350


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Płachta               421: 498
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 315: 419
   3 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               376: 367
   4 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Juszczak              433: 336
   5 Tomasz         Nasiłowski           - Kacper         Zegadło               366: 438
   6 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Rogala                433: 368
   7 Marek          Reda                 - Przemysław     Rybicki               488: 385
   8 Irena          Sołdan               - Jakub          Zaryński              403: 396
   9 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Bajorek               378: 394
  10 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Ślusarska             522: 315
  11 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              429: 421
  12 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Słapiński             313: 513
  13 Dorota         Rudzińska            - Miłosz         Wrzałek               293: 482
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Sancewicz             307: 447
  15 Adam           Sternik              - Krzysztof      Zawadzki              303: 369
  16 Zdzisław       Szota                - Zbigniew       Rybak                 310: 311
  17 Artur          Koszel               - Piotr          Broda                 389: 369
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Matczak               256: 388
  19 Paweł          Jackowski            - Jan            Pawłowski             562: 247
  20 Grzegorz       Kulawiak             - Marek          Rogalski              403: 457
  21 Maciej         Dąbrowski            - Adam           Grzelec               371: 258
  22 Dorota         Ostrowska            - Andrzej        Kwiatkowski           345: 381
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Olga           Swarcewicz            353: 342
  24 Dariusz        Socha                - Jerzy          Krzyżewski            342: 333
  25 Konrad         Pajączek             - Sylwia         Łada                  282: 365
  26 Maria          Kubacka-             - Anna           Arana                 278: 363
  27 Joanna         Kulawiak             - Maciej         Skrzypczak            297: 361


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Michał         Alabrudziński         405: 418
   2 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              594: 266
   3 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               398: 466
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Skrobosz              385: 454
   5 Kacper         Zegadło              - Marta          Bajorek               428: 235
   6 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                396: 393
   7 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                  1: 439
   8 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Nasiłowski            453: 334
   9 Paweł          Jackowski            - Artur          Koszel                354: 381
  10 Jakub          Zaryński             - Joanna         Juszczak              438: 341
  11 Marcin         Rogala               - Przemysław     Rybicki               281: 408
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Słapiński             327: 397
  13 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Rybak                 452: 330
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Zwoliński             332: 426
  15 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          406: 351
  16 Rafał          Matczak              - Monika         Gawron-Cieślik        373: 305
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Sternik               358: 340
  18 Marek          Rogalski             - Piotr          Broda                 415: 398
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Zdzisław       Szota                 349: 314
  20 Jan            Pawłowski            - Dorota         Rudzińska             373: 429
  21 Dariusz        Socha                - Maciej         Dąbrowski             266: 378
  22 Grzegorz       Kulawiak             - Konrad         Pajączek              400: 263
  23 Anna           Arana                - Jerzy          Krzyżewski            332: 347
  24 Sylwia         Łada                 - Maciej         Skrzypczak            372: 382
  25 Dorota         Ostrowska            - Adam           Grzelec               371: 307
  26 Rafał          Wesołowski           - Olga           Swarcewicz            409: 277
  27 Maria          Kubacka-             - Joanna         Kulawiak              364: 254


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Płachta               345: 291
   2 Dominik        Urbacki              - Mirosław       Uglik                 332: 409
   3 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               442: 294
   4 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              394: 340
   5 Przemysław     Rybicki              - Miłosz         Wrzałek               427: 365
   6 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             491: 325
   7 Andrzej        Słapiński            - Maciej         Sancewicz             324: 433
   8 Artur          Koszel               - Marek          Reda                  313: 458
   9 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Deszczyńska           397: 341
  10 Marta          Bajorek              - Irena          Sołdan                466: 365
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Jackowski             377: 282
  12 Marcin         Rogala               - Szymon         Dąbrowski             257: 354
  13 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Matczak               354: 393
  14 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Nasiłowski            341: 345
  15 Marek          Rogalski             - Andrzej        Kwiatkowski           502: 318
  16 Joanna         Juszczak             - Katarzyna      Ślusarska             482: 399
  17 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Sporczyk              234: 398
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Rudzińska             297: 427
  19 Dorota         Ostrowska            - Grzegorz       Kulawiak              323: 370
  20 Rafał          Błaszkiewicz         - Zdzisław       Szota                 442: 353
  21 Maciej         Skrzypczak           - Monika         Gawron-Cieślik        325: 359
  22 Adam           Sternik              - Dariusz        Socha                 389: 338
  23 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            323: 382
  24 Maria          Kubacka-             - Sylwia         Łada                  327: 338
  25 Joanna         Kulawiak             - Anna           Arana                 279: 342
  26 Olga           Swarcewicz           - Konrad         Pajączek              258: 356
  27 Adam           Grzelec              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         423: 279
   2 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                261: 430
   3 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Skrobosz              375: 352
   4 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              462: 283
   5 Marek          Reda                 - Jakub          Zaryński              344: 495
   6 Kacper         Zegadło              - Maciej         Sancewicz             530: 321
   7 Marta          Bajorek              - Przemysław     Rybicki               427: 409
   8 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Słapiński             426: 290
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Sporczyk              358: 284
  10 Irena          Sołdan               - Marek          Rogalski              426: 305
  11 Dorota         Rudzińska            - Szymon         Dąbrowski             366: 388
  12 Tomasz         Nasiłowski           - Rafał          Matczak               433: 412
  13 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Koszel                391: 328
  14 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Zawadzki              360: 376
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Jackowski             342: 508
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Błaszkiewicz          478: 408
  17 Zbigniew       Rybak                - Adam           Sternik               322: 339
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Dąbrowski             384: 343
  19 Grzegorz       Kulawiak             - Piotr          Broda                 298: 445
  20 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Rogala                427: 508
  21 Sylwia         Łada                 - Jan            Pawłowski             329: 391
  22 Dariusz        Socha                - Dorota         Ostrowska             352: 350
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Maciej         Skrzypczak            331: 381
  24 Zdzisław       Szota                - Maria          Kubacka-              490: 261
  25 Konrad         Pajączek             - Anna           Arana                 278: 323
  26 Adam           Grzelec              - Joanna         Kulawiak              406: 223
  27 Olga           Swarcewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Kacper         Zegadło               456: 380
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         419: 446
   3 Dominik        Urbacki              - Marta          Bajorek               424: 385
   4 Jakub          Zaryński             - Szymon         Płachta               359: 445
   5 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              482: 329
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Miłosz         Wrzałek               329: 363
   7 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             345: 327
   8 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                416: 432
   9 Marek          Reda                 - Tomasz         Nasiłowski            309: 577
  10 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Zawadzki              443: 240
  11 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             433: 391
  12 Rafał          Matczak              - Artur          Koszel                382: 317
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Juszczak              345: 416
  14 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Ślusarska             365: 363
  15 Andrzej        Słapiński            - Monika         Gawron-Cieślik        245: 378
  16 Adam           Sternik              - Dorota         Rudzińska             345: 415
  17 Rafał          Błaszkiewicz         - Marcin         Rogala                395: 399
  18 Anna           Arana                - Zbigniew       Rybak                 422: 307
  19 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            355: 412
  20 Piotr          Broda                - Maciej         Skrzypczak            324: 394
  21 Adam           Grzelec              - Andrzej        Kwiatkowski           386: 434
  22 Zdzisław       Szota                - Jan            Pawłowski             337: 291
  23 Grzegorz       Kulawiak             - Dariusz        Socha                 277: 435
  24 Joanna         Kulawiak             - Dorota         Ostrowska             255: 455
  25 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Krzyżewski            415: 332
  26 Maria          Kubacka-             - Olga           Swarcewicz            341: 282
  27 Konrad         Pajączek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 375: 404
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dominik        Urbacki               486: 349
   3 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                318: 424
   4 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               400: 424
   5 Jakub          Zaryński             - Kazimierz      Merklejn              422: 375
   6 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Nasiłowski            358: 394
   7 Przemysław     Rybicki              - Szymon         Dąbrowski             362: 443
   8 Marta          Bajorek              - Irena          Sołdan                374: 426
   9 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  402: 339
  10 Rafał          Matczak              - Joanna         Juszczak              410: 322
  11 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Deszczyńska           404: 498
  12 Dorota         Rudzińska            - Marek          Rogalski              441: 305
  13 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Zawadzki              364: 318
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Jackowski             321: 443
  15 Andrzej        Słapiński            - Krzysztof      Sporczyk              326: 372
  16 Artur          Koszel               - Katarzyna      Ślusarska             448: 271
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Zdzisław       Szota                 451: 238
  18 Anna           Arana                - Adam           Sternik               383: 338
  19 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Skrzypczak            451: 267
  20 Dariusz        Socha                - Rafał          Błaszkiewicz          270: 429
  21 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Dąbrowski             363: 401
  22 Piotr          Broda                - Dorota         Ostrowska             437: 303
  23 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Kulawiak              300: 325
  24 Jan            Pawłowski            - Adam           Grzelec               357: 361
  25 Olga           Swarcewicz           - Konrad         Pajączek              363: 337
  26 Joanna         Kulawiak             - Maria          Kubacka-              231: 442
  27 Jerzy          Krzyżewski           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 24-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 162.20  31467  194
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.22  29987  186
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     158.20  25153  159
   4 Kamil Górka                    Kraków               157.86  29993  190
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.73  29901  192
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.60  23807  153
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              155.48  30474  196
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.62  30110  196
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.43  30686  200
  10 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.71  29128  192
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.57  26373  174
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             151.41  27254  180
  13 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  14 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.84  28659  190
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          150.69  13110   87
  16 Michał Makowski                Warszawa             150.28  11271   75
  17 Justyna Górka                  Kraków               149.57  23781  159
  18 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.52  29455  197
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 149.43  17931  120
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              148.39  28046  189
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.08   7108   48
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.95  27815  188
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.91  27955  189
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             147.41  28744  195
  25 Sławomir Piotrowski            Deszczno             146.20  14474   99
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.18  28944  198
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.85   8751   60
  28 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.16  24532  169
  30 Kamil Kister                   Puławy               145.13  28010  193
  31 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.57  16192  112
  33 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.49  28609  198
  34 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.14  27243  189
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.46  27545  192
  36 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.30  25221  176
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.25  27933  195
  38 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.21  26780  187
  39 Marek Reda                     Dębówka              143.14  28628  200
  40 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.82  27421  192
  41 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.06  27560  194
  42 Bogusław Szyszka               Oława                141.96  27683  195
  43 Janusz Krupiński               Bytom                141.76  23532  166
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            141.24  23304  165
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.97  27913  198
  46 Irena Sołdan                   Sopot                140.57  26427  188
  47 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.70  16904  121
  48 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  49 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  50 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  51 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.04  13666   99
  52 Jakub Błażejewski              Poznań               138.01  23875  173
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  54 Piotr Broda                    Sandomierz           137.71  26441  192
  55 Przemysław Rybicki             Otwock               136.57   5463   40
  56 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.55  21439  157
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.55  25944  190
  58 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.96  26921  198
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             135.39  19090  141
  60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.29  26922  199
  61 Szymon Płachta                 Warszawa             135.23  26099  193
  62 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.98  26457  196
  63 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.90  18751  139
  64 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.34  25525  190
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.16  23881  178
  67 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  68 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  69 Marek Salamon                  Bytom                133.78   4816   36
  70 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  71 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.17  24370  183
  72 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.07  24751  186
  73 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.92  26319  198
  74 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            132.78   7967   60
  75 Tomasz Lempart                 Kraków               132.66  23215  175
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.62  23208  175
  77 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.45  25961  196
  78 Joanna Juszczak                Warszawa             132.35  25808  195
  79 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.26  25262  191
  80 Michał Rogalewicz              Poznań               132.11  24968  189
  81 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            132.06  15583  118
  82 Radosław Jachna                Łódź                 131.93  14248  108
  83 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.84  17798  135
  85 Konrad Sowula                  Kraków               131.83  17402  132
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  87 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  88 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.29  25602  195
  89 Artur Koszel                   Warszawa             131.24   8268   63
  90 Leszek Stecuła                 Bytom                131.14   8655   66
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.13  22817  174
  92 Krzysztof Gibas                Kraków               131.12  22552  172
  93 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.09  26217  200
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  95 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.87  25520  195
  96 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
  97 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.47  25702  197
  98 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
  99 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.22  24612  189
 100 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.21  21876  168
 101 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.97  24954  192
 102 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 103 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.51  18390  142
 104 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 105 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.40  24456  189
 106 Jerzy Matyasik                 Kraków               129.35  25481  197
 107 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.20  12145   94
 108 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.17  14209  110
 109 Agnieszka Goniowska            Wrocław              128.65  12222   95
 110 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 111 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 112 Marcin Rogala                  Warszawa             128.52  18893  147
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.48   8480   66
 114 Marta Bajorek                  Warszawa             128.29  24760  193
 115 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.96  13948  109
 116 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.89  18544  145
 117 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.81   7285   57
 118 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.76  16992  133
 119 Marcin Ceglarek                Kraków               127.76  20952  164
 120 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 121 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.35   8023   63
 122 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         127.15  18564  146
 123 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 124 Maciej Perzyński               Piła                 126.71  14572  115
 125 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 126 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.62  24058  190
 127 Anita Bruska                   Gdynia               126.21  18931  150
 128 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.09  18913  150
 129 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.06  11976   95
 130 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.77  16098  128
 131 Agnieszka Walas                Kraków               125.65  21611  172
 132 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 133 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.53  20712  165
 134 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.43   9031   72
 135 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        125.35   4262   34
 136 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.29  24808  198
 137 Natalia Ogierman               Katowice             124.95  20367  163
 138 Marek Rogalski                 Warszawa             124.86  20103  161
 139 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 140 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.49  16308  131
 141 Dorota Kuć                     Stargard             123.90  14372  116
 142 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 143 Andrzej Kraska                 Wrocław              123.61   6057   49
 144 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.61  11743   95
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 146 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 147 Ewa Szałas                     Katowice             122.89  12781  104
 148 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.64  24161  197
 149 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.62  15328  125
 150 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.51   8576   70
 151 Dariusz Sowula                 Kraków               122.50  14088  115
 152 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 153 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.26  23229  190
 154 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 155 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 156 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 157 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 158 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 159 Ewelina Gruda                  Białystok            121.48   5831   48
 160 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 161 Beata Piotrowska               Łódź                 121.38  13716  113
 162 Teresa Zalewska                Racibórz             121.25  24128  199
 163 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 164 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.88  23451  194
 166 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.85  15227  126
 167 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.33  18892  157
 168 Małgorzata Jóźwiak             Iława                120.31   5775   48
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.14  22466  187
 170 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 171 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 172 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 173 Adam Janicki                   Wrocław              119.79  17489  146
 174 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 175 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 176 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.05   8929   75
 177 Anna Krynicka                  Warszawa             119.02  10236   86
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              118.92  23070  194
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 180 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.77  17341  146
 181 Bożena Guział                  Racibórz             118.65  17916  151
 182 Agnieszka Matus                Milanówek            118.46  22271  188
 183 Jerzy Luter                    Bytom                118.30  22714  192
 184 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.30  22004  186
 185 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 118.21  23051  195
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                118.12  22560  191
 187 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    118.03   7082   60
 188 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.00  16520  140
 189 Grzegorz Papciak               Jodłowa              117.73   8359   71
 190 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 191 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.47   9280   79
 192 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 193 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.16  22495  192
 194 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.13  21434  183
 195 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.02   6202   53
 196 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 197 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 198 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.63  11546   99
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              116.62  22392  192
 200 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 201 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 202 Jacek Nowak                    Szczecin             116.28   8605   74
 203 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.08  23217  200
 204 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.06  18222  157
 205 Robert Wagner                  Wrocław              115.87  20857  180
 206 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 207 Urszula Solarska               Łódź                 115.58  22769  197
 208 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 209 Sławomir Długosz               Ostróda              115.35  13842  120
 210 Joanna Brychcy                 Katowice             115.35  23069  200
 211 Rafał Stachowski               Police               114.84  10336   90
 212 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 213 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 214 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.49  20608  180
 215 Adam Grzelec                   Poznań               114.26   7770   68
 216 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.13  11984  105
 218 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.85  21631  190
 219 Renata Andracka                Zwola                113.45  22010  194
 220 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.85   6658   59
 221 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 222 Anna Arana                     Kołobrzeg            112.37  20114  179
 223 Maria Uryga                    Kraków               112.22   6621   59
 224 Adam Sternik                   Elbląg               111.54   9369   84
 225 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 226 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 227 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.35  20967  190
 228 Józef Burzyński                Ełk                  110.28  11910  108
 229 Paweł Pogorzelski              Warszawa             110.07   6164   56
 230 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 231 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 232 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 233 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.54  21799  199
 234 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.42  21119  193
 235 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 236 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 237 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 238 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 239 Anna Kowalik                   Szczecin             108.94   3922   36
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.65   8149   75
 241 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               108.59   4995   46
 242 Dorota Ostrowska               Białystok            108.17  18714  173
 243 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 244 Waldemar Wypchał               Kraków               107.76  17565  163
 245 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 246 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.59   5487   51
 247 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.58  19150  178
 248 Beata Marynowicz               Racibórz             107.54   3764   35
 249 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 250 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.20   8040   75
 251 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 252 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 253 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 254 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.59  15989  150
 255 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 256 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.46   8836   83
 257 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.43   8727   82
 258 Marta Sztajnert                Wisła                105.99  10175   96
 259 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.77   6346   60
 260 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 261 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 262 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.47   7805   74
 263 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 264 Konrad Pajączek                Milanówek            105.10   8723   83
 265 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 266 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     104.70   6282   60
 267 Marcin Kurowski                Racibórz             104.56  16730  160
 268 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.54   7527   72
 269 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 270 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 271 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.61   4766   46
 272 Karolina Urbańska              Poznań               103.12  18252  177
 273 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.95  18943  184
 274 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 275 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.89  11004  108
 276 Szymon Stępień                 Bytom                101.72   8443   83
 277 Dariusz Socha                  Warszawa             101.70   5390   53
 278 Agnieszka Antos                Racibórz             101.38   6590   65
 279 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 280 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 281 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 282 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.29   4112   41
 283 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.27  19652  196
 284 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.54   3484   35
 285 Karolina Mak                   Wrocław               99.30  15987  161
 286 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo              99.17   7041   71
 287 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 288 Olga Swarcewicz                Warszawa              98.58   5619   57
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.33   6195   63
 290 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.11  15207  155
 291 Anna Lenartowska               Gdynia                98.11   5592   57
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.35  18593  191
 294 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.94   6786   70
 295 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 296 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 297 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.03  12600  134
 298 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 299 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               93.04   8374   90
 300 Michał Głąb                    Zabrze                93.00   5673   61
 301 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 302 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.19  16409  178
 303 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 305 Wanda Wach                     Tarnów                89.94   4227   47
 306 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 307 Teresa Balewska                Reda                  87.98  17509  199
 308 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 309 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 310 Anna Strugała                  Świnoujście           85.97   2665   31
 311 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.93   6273   73
 312 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.69   4573   54
 313 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 314 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 315 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 317 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 318 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 319 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.13   6407   82
 320 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 321 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 322 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 323 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 324 Mirosław Dejna                 Sampława              65.31   9208  141
 325 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 24-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   4 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   5 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   6 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   7 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   8 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   9 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  10 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  11 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.85   3584   26
  12 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  13 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  14 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  15 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  16 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  17 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  18 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  19 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  20 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  21 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  22 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              134.25   3222   24
  23 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  24 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  25 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  26 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  27 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  28 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  29 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  30 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  31 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  32 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  33 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  34 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  35 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  36 Tomasz Sehnal                  Warszawa             114.46   2747   24
  37 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  38 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  39 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  40 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  41 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  42 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  43 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  44 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  45 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  46 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  47 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  48 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  49 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           94.29   2263   24
  50 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  51 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  52 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  53 Jakub Dworczyk                 Będzin                79.38   1905   24
  54 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  55 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  56 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  57 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  58 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  59 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  60 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              91.35   2101   23
  61 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  62 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  63 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  64 Michał Sztajnert               Wisła                 80.78   1858   23
  65 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  66 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  67 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  68 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  69 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  70 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  71 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  72 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  73 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  74 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  75 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  76 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  77 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  78 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  79 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  80 Maciej Kuć                     Stargard             115.05   2186   19
  81 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  82 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  83 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  84 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  85 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  86 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  87 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  88 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  89 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  90 Karol Waniek                   Wrocław              137.67   2065   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Krzysztof Bukowski             Milanówek            127.00   1905   15
  93 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             125.67   1885   15
  94 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  95 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  96 Jolanta Bednarska              Łódź                  62.79    879   14
  97 Andrzej Grabiński              Suchedniów           145.38   1890   13
  98 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
 100 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
 101 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
 102 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 103 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
 104 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 106 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 107 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 108 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 109 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 110 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 111 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 112 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 113 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 114 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 115 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 116 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 117 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 118 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 119 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 120 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 121 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 122 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 123 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 124 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 125 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 126 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             108.83   1306   12
 127 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 128 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 129 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 130 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 131 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 132 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 133 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 134 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 135 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 136 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 137 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 138 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 139 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 140 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 141 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 142 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 143 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 144 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 145 Karolina Szubska               Jaworzno              97.67   1172   12
 146 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 147 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 148 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 149 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 150 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 151 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 152 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 153 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 154 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 155 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 156 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 157 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 158 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 159 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 160 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 161 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 162 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 163 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 164 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             54.92    659   12
 165 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 166 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 167 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  115.00   1265   11
 168 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 169 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 170 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 171 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 172 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 173 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 174 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 175 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 176 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 177 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 178 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 179 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 180 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 181 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 182 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 183 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 184 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 185 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 186 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 187 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 188 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 189 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 190 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 191 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 192 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 193 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 194 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 195 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 196 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 197 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 198 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 199 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 200 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 201 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 202 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 203 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 204 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 205 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 206 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 207 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 208 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 209 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 210 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 211 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 212 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 213 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 214 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 215 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 216 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 217 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 218 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 219 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 220 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 221 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 222 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 223 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 224 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 225 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 226 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 227 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 228 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 229 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 230 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 231 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 232 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 233 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 234 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 235 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 236 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 237 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                 114.50    687    6
 239 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 240 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 241 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 242 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 243 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 244 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 245 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 246 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 247 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 248 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 249 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 250 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 251 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 252 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 253 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 254 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 255 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 256 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 257 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 258 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 259 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 260 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 261 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 262 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 263 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 264 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 265 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie