Racibórz10
października
Racibórz 10-11 października VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoMistrzostwa Regionów 2015
Nowy Dwór Mazowiecki24
października
Nowy Dwór Mazowiecki 24-25 października XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
Kraków 7
listopada
Kraków 7- 8 listopada XXIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Tomasz Zwoliński mistrzem Nowego Dworu Mazowieckiego24 - 25 października 2015 — XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleNowy Dwór Mazowiecki, 24 - 25 października 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Tomasz Zwoliński mistrzem Nowego Dworu MazowieckiegoXVIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego odbyły się spokojnie, bez niespodzianek i zawirowań. Po drugiej rundzie na pozycji lidera usadowił się Tomek Zwoliński i nieprzerwanie okupował ją do rundy 11, w której uprzejmie odstąpił to miejsce Mirosławowi Uglikowi. Jednak w ostatniej rundzie wygrał decydującą o zwycięstwie w całym turnieju partię i po raz czwarty zdobył tytuł Mistrza Nowego Dworu. Poprzednie zwycięstwa Tomek odniósł w 1998, 1999 i 2013 roku. Wicemistrzem został Mirosław Uglik, a trzecie miejsce zajął Andrzej Kwiatkowski. Organizatorka, Lidia Godlewska ugościła uczestników turnieju tortem, przygotowanym specjalnie na tę okazję. Poza pucharami i nagrodami dla najlepszych, specjalną nagrodę za zajęcie 18 miejsca otrzymała Irena Sołdan, a najlepsza uczestniczka turnieju, Marta Bajorek, została uhonorowana koszem kwiatów. Nagrodę otrzymała też najmłodsza uczestniczka turnieju, Joanna Kulawiak. W mistrzostwach wzięły udział 54 osoby.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
XVI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekNowodworski Ośrodek Kultury ul. I.Paderewskiego 1A, 05-100 Nowy Dwór Maz. tel: 22 732 08 76
Obrońca tytułuMarek Reda
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 24.10.15 (7 rund)
11.00 — rozpoczęcie turnieju
15.00 — przerwa obiadowa
19.00 — zakończenie gier

Niedziela, 25.10.15 (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Warszawy z Pl.Bankowego autobusem PPKS i Translud oraz koleją . Samochodem dotrzeć do ulicy Paderewskiego i pod wiaduktem wjechać w bramę przy Policji Powiatowej, po 30 metrach jest nasz ośrodek.
WyżywienieNa miejscu w kawiarni : zestaw śniadaniowy 9-12 zł, obiad 13-16 zł, kolacja 9-12 zł, w pobliżu pizzeria
NoclegiBEST WESTERN Airport Modlin (były TOP HOTEL) — pokój jednoosobowy – 169 zł, pokój dwuosobowy- 189 zł, w cenie śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego . Pokoje z  łazienkami, wyposażone w telewizor i bezpłatny Internet. Hotel mieści się 50 metrów od naszego ośrodka. Rezerwacja na hasło „turniej scrabblowy” pod nr tel. 22 785 71 00.
Dodatkowo na terenie miasta są inne, tańsze hotele.
Hotel Bartnik — 22 775 83 02,
Elektromex Hotel — 22 775 36 70.
NagrodyI miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
II miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
III miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
Nagrody rzeczowe dla pozostałych do wyczerpania
OrganizatorzyLidia Godlewska 22 732 08 76 w 31, Marek Antosik 698 731 815
lidia.godlewska@nok.nowydwormaz.pl
SponsorzyZakład Energetyki Cieplnej w Nowym Dworze Maz.,
Firma „REMI” Barbara Torzewska,
Kwiaciarnia Okońscy


Wyniki turnieju XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.35     10.0     4918     2078      736
  2 Mirosław        Uglik                Warszawa               144.63      9.0     4947     1902      590
  3 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.31      9.0     4837     2005      453
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.88      8.0     5045     1769      678
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.42      8.0     4968     1834      624
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.70      8.0     4846     1788      408
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.30      8.0     4784     1791      356
  8 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.02      8.0     4689     1841      413
  9 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.41      8.0     4603     1789      279
 10 Marcin          Rogala               Warszawa               138.56      8.0     4221     1724      -44
 11 Kamil           Kister               Puławy                 139.87      7.0     4817     1638      508
 12 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               135.46      7.0     4778     1782      187
 13 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         135.17      7.0     4697     1614      230
 14 Kacper          Zegadło              Warszawa               138.23      7.0     4618     1722      461
 15 Marek           Reda                 Dębówka                148.96      7.0     4545     1630      275
 16 Marta           Bajorek              Warszawa               124.05      7.0     4386     1602      -91
 17 Konrad          Pajączek             Milanówek              100.00      7.0     4125     1672     -239
 18 Irena           Sołdan               Sopot                  136.32      6.0     4784     1469      297
 19 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              127.52      6.0     4588     1492       60
 20 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              130.78      6.0     4584     1557      253
 21 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.45      6.0     4510     1604      269
 22 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.30      6.0     4474     1487      401
 23 Andrzej         Słapiński            Warszawa               121.61      6.0     4461     1396      -47
 24 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               115.70      6.0     4405     1407       45
 25 Zdzisław        Szota                Warszawa               126.36      6.0     4385     1558      -72
 26 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         117.86      6.0     4373     1513       88
 27 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         118.63      6.0     4365     1545      -59
 28 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               126.21      6.0     4291     1594     -359
 29 Piotr           Broda                Sandomierz             131.75      6.0     4256     1569     -348
 30 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       115.25      5.0     4550     1300       49
 31 Dorota          Ostrowska            Białystok              110.92      5.0     4374     1431      -79
 32 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.98      5.0     4323     1363     -185
 33 Czesław         Grajewski            Białystok              128.39      5.0     4278     1372     -335
 34 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.47      5.0     4268     1307       64
 35 Sylwia          Łada                 Inowrocław             111.46      5.0     4234     1385     -224
 36 Patrycja        Kuszpit              Biała Podlaska         113.52      5.0     4184     1520      -92
 37 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              118.59      5.0     4118     1446     -709
 38 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     4102     1338      -11
 39 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         128.10      4.0     4372     1287     -180
 40 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               111.83      4.0     4206     1249     -318
 41 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec           103.41      4.0     4118     1233     -200
 42 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               108.19      4.0     4002     1222     -446
 43 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.44      4.0     3397     1094      104
 44 Jan             Lisiewski            Piasutno               116.03      3.0     3939     1104     -414
 45 Bożena          Lisiewska            Piasutno               100.00      3.0     3532     1067     -773
 46 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.25      3.0     2540      843     -166
 47 Rafał           Matczak              Milanówek              138.66      3.0     2495      810      -58
 48 Agnieszka       Matus                Milanówek              118.81      3.0     2460      832     -165
 49 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              120.47      3.0     2453      861     -318
 50 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.30      3.0     1559      570       69
 51 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.23      3.0     1338      538      316
 52 Szymon          Płachta              Warszawa               134.92      1.0     1791      453     -156
 53 Joanna          Kulawiak             Warszawa               100.00      0.0     2776      777    -2114
 54 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   121.90      0.0      714      119      -11
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



	Michał Alabrudziński 160.88 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 +  447: 357  178
    2    10 Kacper         Zegadło               138.23 -  379: 439   88
    3    10 Szymon         Dąbrowski             126.21 -  372: 411   76
    4    15 Janusz         Kaczor                115.25 +  399: 374  165
    5    13 Edward         Stefaniak             118.63 +  460: 302  169
    6     6 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 +  506: 270  169
    7     3 Robert         Kuszpit               135.17 +  452: 386  185
    8     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 -  343: 347   81
    9     5 Marek          Reda                  148.96 +  413: 350  199
   10     4 Juliusz        Czupryniak            135.46 +  510: 367  185
   11     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 +  379: 346  193
   12     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 -  385: 418   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Mariusz Skrobosz 155.30 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zdzisław       Szota                 126.36 +  436: 346  176
    2    12 Sylwia         Łada                  111.46 +  463: 291  161
    3     5 Stanisław      Rydzik                142.42 +  414: 351  192
    4     2 Patrycja       Kuszpit               113.52 +  396: 352  164
    5     2 Piotr          Pietuchowski          138.23 -  341: 445   88
    6     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  320: 369   93
    7     7 Szymon         Dąbrowski             126.21 +  370: 335  176
    8     6 Kazimierz      Merklejn              150.02 -  400: 406  100
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  475: 388  180
   10     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 +  389: 376  181
   11     2 Mirosław       Uglik                 144.63 -  417: 451   95
   12     4 Juliusz        Czupryniak            135.46 +  363: 318  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Kazimierz Merklejn 150.02 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Dąbrowski             126.21 +  482: 272  176
    2     5 Czesław        Grajewski             128.39 +  427: 283  178
    3     4 Kacper         Zegadło               138.23 +  353: 339  188
    4     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  299: 411   93
    5     8 Marcin         Rogala                138.56 +  439: 321  189
    6     2 Juliusz        Czupryniak            135.46 -  325: 459   85
    7     5 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 +  446: 333  181
    8     6 Mariusz        Skrobosz              155.30 +  406: 400  205
    9     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 +  416: 363  181
   10     3 Mirosław       Uglik                 144.63 -  326: 485   95
   11     4 Miłosz         Wrzałek               146.41 -  279: 322   96
   12     6 Marta          Bajorek               124.05 +  491: 288  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Marek Reda 148.96 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Bajorek               124.05 +  399: 226  174
    2     4 Rafał          Wesołowski            132.44 -  333: 428   82
    3     8 Dorota         Ostrowska             110.92 -  372: 402   61
    4    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  383: 349  150
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  428: 266  180
    6    11 Konrad         Pajączek              100.00 +  448: 283  150
    7     8 Joanna         Juszczak              136.45 -  284: 423   86
    8    13 Kamil          Kister                139.87 +  426: 401  190
    9     5 Michał         Alabrudziński         160.88 -  350: 413  111
   10    11 Marek          Charytoniuk           117.86 +  405: 333  168
   11     5 Stanisław      Rydzik                142.42 -  316: 413   92
   12    10 Joanna         Juszczak              136.45 +  401: 333  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Miłosz Wrzałek 146.41 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 121.98 +  442: 420  172
    2    11 Joanna         Juszczak              136.45 +  367: 360  186
    3     3 Rafał          Wesołowski            132.44 +  386: 307  182
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 -  367: 397   81
    5     7 Szymon         Dąbrowski             126.21 -  376: 410   76
    6     9 Stanisław      Rydzik                142.42 +  465: 417  192
    7     6 Marcin         Rogala                138.56 +  383: 312  189
    8     5 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 -  334: 368   81
    9    10 Konrad         Pajączek              100.00 +  454: 346  150
   10     6 Kacper         Zegadło               138.23 +  332: 320  188
   11     4 Kazimierz      Merklejn              150.02 +  322: 279  200
   12     3 Stanisław      Rydzik                142.42 -  375: 388   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Mirosław Uglik 144.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Słapiński             121.61 +  423: 357  172
    2    13 Zbigniew       Rybak                 121.98 -  348: 369   72
    3    16 Agnieszka      Matus                 118.81 +  417: 302  169
    4    11 Katarzyna      Ślusarska             120.47 +  381: 356  170
    5     5 Joanna         Juszczak              136.45 +  512: 270  186
    6     5 Szymon         Dąbrowski             126.21 +  404: 393  176
    7     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 -  397: 496   81
    8     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 +  399: 346  193
    9     3 Juliusz        Czupryniak            135.46 +  354: 309  185
   10     3 Kazimierz      Merklejn              150.02 +  485: 326  200
   11     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 +  451: 417  205
   12     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  376: 416   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 12 158.50




	Tomasz Zwoliński 143.35 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Ślusarska             120.47 +  522: 255  170
    2     2 Ryszard        Dębski                128.10 +  444: 377  178
    3     1 Piotr          Broda                 131.75 +  379: 333  182
    4     1 Kazimierz      Merklejn              150.02 +  411: 299  200
    5     1 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 +  368: 362  181
    6     1 Mariusz        Skrobosz              155.30 +  369: 320  205
    7     1 Juliusz        Czupryniak            135.46 +  454: 358  185
    8     1 Mirosław       Uglik                 144.63 -  346: 399   95
    9     1 Joanna         Juszczak              136.45 +  386: 349  186
   10     1 Paweł          Jackowski             139.70 +  477: 375  190
   11     1 Michał         Alabrudziński         160.88 -  346: 379  111
   12     1 Mirosław       Uglik                 144.63 +  416: 376  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2078  / 12 173.17




	Stanisław Rydzik 142.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Ostrowska             119.47 +  380: 346  169
    2     8 Kamil          Kister                139.87 +  420: 349  190
    3     5 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  351: 414  105
    4     5 Dorota         Ostrowska             110.92 +  392: 354  161
    5     4 Paweł          Jackowski             139.70 -  279: 494   90
    6     9 Miłosz         Wrzałek               146.41 -  417: 465   96
    7    13 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 +  498: 361  169
    8     7 Piotr          Broda                 131.75 +  629: 213  182
    9     4 Kacper         Zegadło               138.23 -  366: 372   88
   10     7 Marcin         Rogala                138.56 +  435: 285  189
   11     5 Marek          Reda                  148.96 +  413: 316  199
   12     3 Miłosz         Wrzałek               146.41 +  388: 375  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Kamil Kister 139.87 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Matus                 118.81 +  462: 255  169
    2     8 Stanisław      Rydzik                142.42 -  349: 420   92
    3    12 Marek          Dudkiewicz            136.25 -  304: 376   86
    4    17 Czesław        Grajewski             128.39 +  517: 344  178
    5    10 Rafał          Matczak               138.66 -  341: 346   89
    6    16 Joanna         Ostrowska             119.47 +  462: 389  169
    7     9 Zdzisław       Szota                 126.36 -  305: 446   76
    8    13 Marek          Reda                  148.96 -  401: 426   99
    9    17 Maciej         Dąbrowski             108.19 +  467: 246  158
   10    14 Grzegorz       Kulawiak              111.83 +  405: 375  162
   11    11 Piotr          Broda                 131.75 +  392: 350  182
   12     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 +  412: 336  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Paweł Jackowski 139.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Edward         Stefaniak             118.63 +  416: 404  169
    2     1 Irena          Sołdan                136.32 -  309: 427   86
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  508: 374  180
    4     8 Rafał          Matczak               138.66 +  405: 336  189
    5     4 Stanisław      Rydzik                142.42 +  494: 279  192
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 -  318: 379   81
    7     4 Patrycja       Kuszpit               113.52 +  406: 316  164
    8     3 Juliusz        Czupryniak            135.46 -  389: 430   85
    9     6 Zdzisław       Szota                 126.36 +  408: 370  176
   10     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  375: 477   93
   11     7 Kacper         Zegadło               138.23 +  352: 332  188
   12     5 Robert         Kuszpit               135.17 +  466: 314  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Rafał Matczak 138.66 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 +  449: 370  169
    2     9 Patrycja       Kuszpit               113.52 -  251: 466   64
    3    11 Grzegorz       Kulawiak              111.83 +  439: 260  162
    4     8 Paweł          Jackowski             139.70 -  336: 405   90
    5    10 Kamil          Kister                139.87 +  346: 341  190
    6    10 Robert         Kuszpit               135.17 -  382: 403   85
    7    15 Konrad         Pajączek              100.00 -  292: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     810  /  7 115.71




	Marcin Rogala 138.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Charytoniuk           117.86 +  403: 324  168
    2     3 Juliusz        Czupryniak            135.46 -  359: 366   85
    3    18 Bożena         Lisiewska             100.00 +  395: 249  150
    4     4 Irena          Sołdan                136.32 +  328: 314  186
    5     8 Kazimierz      Merklejn              150.02 -  321: 439  100
    6    12 Zbigniew       Rybak                 121.98 +  403: 387  172
    7     6 Miłosz         Wrzałek               146.41 -  312: 383   96
    8    10 Patrycja       Kuszpit               113.52 +  339: 315  164
    9     9 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 +  372: 352  181
   10     7 Stanisław      Rydzik                142.42 -  285: 435   92
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  371: 369  180
   12     7 Konrad         Pajączek              100.00 +  333: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Piotr Pietuchowski 138.23 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    10 Edward         Stefaniak             118.63 +  493: 335  169
    5     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 +  445: 341  205
    6     4 Patrycja       Kuszpit               113.52 +  400: 346  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  3 179.33




	Kacper Zegadło 138.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jan            Lisiewski             116.03 +  362: 297  166
    2    10 Michał         Alabrudziński         160.88 +  439: 379  211
    3     4 Kazimierz      Merklejn              150.02 -  339: 353  100
    4     7 Juliusz        Czupryniak            135.46 -  326: 410   85
    5    12 Dorota         Ostrowska             110.92 +  399: 351  161
    6     7 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 -  312: 390   81
    7    16 Irena          Sołdan                136.32 +  405: 378  186
    8     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 +  528: 302  178
    9     4 Stanisław      Rydzik                142.42 +  372: 366  192
   10     6 Miłosz         Wrzałek               146.41 -  320: 332   96
   11     7 Paweł          Jackowski             139.70 -  332: 352   90
   12    11 Zdzisław       Szota                 126.36 +  484: 247  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Joanna Juszczak 136.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Zawadzki              115.70 +  337: 321  166
    2    11 Miłosz         Wrzałek               146.41 -  360: 367   96
    3    13 Konrad         Pajączek              100.00 +  385: 346  150
    4    12 Ryszard        Dębski                128.10 +  428: 283  178
    5     5 Mirosław       Uglik                 144.63 -  270: 512   95
    6    13 Piotr          Broda                 131.75 +  405: 258  182
    7     8 Marek          Reda                  148.96 +  423: 284  199
    8     4 Zdzisław       Szota                 126.36 +  480: 271  176
    9     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  349: 386   93
   10     5 Robert         Kuszpit               135.17 -  386: 417   85
   11     6 Juliusz        Czupryniak            135.46 -  354: 395   85
   12    10 Marek          Reda                  148.96 -  333: 401   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Irena Sołdan 136.32 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Janusz         Kaczor                115.25 +  528: 345  165
    2     1 Paweł          Jackowski             139.70 +  427: 309  190
    3     2 Patrycja       Kuszpit               113.52 -  348: 379   64
    4     4 Marcin         Rogala                138.56 -  314: 328   89
    5    11 Ryszard        Dębski                128.10 -  358: 360   78
    6    15 Czesław        Grajewski             128.39 -  417: 424   78
    7    16 Kacper         Zegadło               138.23 -  378: 405   88
    8    19 Edward         Stefaniak             118.63 -  328: 454   69
    9    21 Krzysztof      Zawadzki              115.70 +  473: 435  166
   10    19 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 +  427: 352  153
   11    15 Dorota         Ostrowska             110.92 +  382: 358  161
   12    13 Marek          Charytoniuk           117.86 +  404: 338  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Marek Dudkiewicz 136.25 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Patrycja       Kuszpit               113.52 -  276: 366   64
    2    19 Zdzisław       Szota                 126.36 +  423: 337  176
    3    12 Kamil          Kister                139.87 +  376: 304  190
    4    13 Piotr          Broda                 131.75 -  319: 386   82
    5    17 Robert         Kuszpit               135.17 -  403: 407   85
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  282: 537   80
    7    21 Krzysztof      Zawadzki              115.70 +  461: 369  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  7 120.43




	Juliusz Czupryniak 135.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kulawiak              111.83 +  500: 318  162
    2     3 Marcin         Rogala                138.56 +  366: 359  189
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 -  368: 507   81
    4     7 Kacper         Zegadło               138.23 +  410: 326  188
    5     3 Piotr          Broda                 131.75 +  498: 332  182
    6     2 Kazimierz      Merklejn              150.02 +  459: 325  200
    7     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  358: 454   93
    8     3 Paweł          Jackowski             139.70 +  430: 389  190
    9     3 Mirosław       Uglik                 144.63 -  309: 354   95
   10     4 Michał         Alabrudziński         160.88 -  367: 510  111
   11     6 Joanna         Juszczak              136.45 +  395: 354  186
   12     4 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  318: 363  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Robert Kuszpit 135.17 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sylwia         Łada                  111.46 -  334: 336   61
    2    22 Katarzyna      Ślusarska             120.47 -  317: 429   70
    3    25 Joanna         Kulawiak              100.00 +  453: 258  150
    4    21 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 +  422: 280  153
    5    17 Marek          Dudkiewicz            136.25 +  407: 403  186
    6    10 Rafał          Matczak               138.66 +  403: 382  189
    7     3 Michał         Alabrudziński         160.88 -  386: 452  111
    8     8 Szymon         Dąbrowski             126.21 +  453: 326  176
    9     7 Dorota         Ostrowska             110.92 +  426: 354  161
   10     5 Joanna         Juszczak              136.45 +  417: 386  186
   11     3 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 -  365: 395   81
   12     5 Paweł          Jackowski             139.70 -  314: 466   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Szymon Płachta 134.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Konrad         Pajączek              100.00 -  351: 353   50
    9    14 Marta          Bajorek               124.05 -  348: 454   74
   10    16 Piotr          Broda                 131.75 -  346: 411   82
   11    18 Edward         Stefaniak             118.63 -  353: 390   69
   12    20 Ryszard        Dębski                128.10 +  393: 339  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     453  /  5  90.60




	Rafał Wesołowski 132.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Ostrowska             110.92 +  485: 420  161
    2     4 Marek          Reda                  148.96 +  428: 333  199
    3     3 Miłosz         Wrzałek               146.41 -  307: 386   96
    4     9 Szymon         Dąbrowski             126.21 -  342: 348   76
    8    12 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  357: 377   80
    9    13 Patrycja       Kuszpit               113.52 +  396: 299  164
   10    10 Zdzisław       Szota                 126.36 -  356: 392   76
   11    12 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 -  362: 406   81
   12    17 Sylwia         Łada                  111.46 +  364: 332  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  /  9 121.56




	Piotr Broda 131.75 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Dąbrowski             108.19 +  395: 278  158
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  445: 354  180
    3     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  333: 379   93
    4    13 Marek          Dudkiewicz            136.25 +  386: 319  186
    5     3 Juliusz        Czupryniak            135.46 -  332: 498   85
    6    13 Joanna         Juszczak              136.45 -  258: 405   86
    7    11 Zbigniew       Rybak                 121.98 +  461: 284  172
    8     7 Stanisław      Rydzik                142.42 -  213: 629   92
    9    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 -  331: 461   78
   10    16 Szymon         Płachta               134.92 +  411: 346  185
   11    11 Kamil          Kister                139.87 -  350: 392   90
   12    16 Patrycja       Kuszpit               113.52 +  341: 259  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Andrzej Kwiatkowski 131.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 +  385: 288  153
    2     7 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 +  412: 380  181
    3     6 Juliusz        Czupryniak            135.46 +  507: 368  185
    4     3 Miłosz         Wrzałek               146.41 +  397: 367  196
    5     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  362: 368   93
    6     3 Paweł          Jackowski             139.70 +  379: 318  190
    7     2 Mirosław       Uglik                 144.63 +  496: 397  195
    8     2 Michał         Alabrudziński         160.88 +  347: 343  211
    9     2 Kazimierz      Merklejn              150.02 -  363: 416  100
   10     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  376: 389  105
   11     3 Robert         Kuszpit               135.17 +  395: 365  185
   12     2 Michał         Alabrudziński         160.88 +  418: 385  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2005  / 12 167.08




	Mariola Osajda-Matczak 130.78 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Kulawiak              100.00 +  473: 201  150
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 -  380: 412   81
    3     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 +  386: 345  178
    4     6 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 -  343: 358   69
    5    14 Katarzyna      Ślusarska             120.47 +  454: 353  170
    6     7 Kacper         Zegadło               138.23 +  390: 312  188
    7     5 Kazimierz      Merklejn              150.02 -  333: 446  100
    8     5 Miłosz         Wrzałek               146.41 +  368: 334  196
    9     9 Marcin         Rogala                138.56 -  352: 372   89
   10     8 Marta          Bajorek               124.05 -  353: 472   74
   11    12 Rafał          Wesołowski            132.44 +  406: 362  182
   12     9 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  346: 364   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Krzysztof Sporczyk 130.30 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  474: 278  150
    2     6 Piotr          Broda                 131.75 -  354: 445   82
    3     9 Paweł          Jackowski             139.70 -  374: 508   90
    4    14 Grzegorz       Kulawiak              111.83 +  536: 326  162
    5     9 Marek          Reda                  148.96 -  266: 428   99
    6    14 Marek          Dudkiewicz            136.25 +  537: 282  186
    8    12 Rafał          Wesołowski            132.44 +  377: 357  182
    9     8 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  388: 475  105
   10    12 Dorota         Ostrowska             110.92 +  435: 257  161
   11     9 Marcin         Rogala                138.56 -  369: 371   89
   12     9 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 +  364: 346  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 11 135.18




	Waldemar Czerwoniec 129.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    15 Marek          Charytoniuk           117.86 -  297: 401   68
   10    18 Sylwia         Łada                  111.46 +  430: 387  161
   11    14 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 +  460: 336  169
   12    12 Andrzej        Słapiński             121.61 +  372: 366  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  /  4 142.50




	Czesław Grajewski 128.39 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Konrad         Pajączek              100.00 +  397: 277  150
    2     5 Kazimierz      Merklejn              150.02 -  283: 427  100
    3    15 Ryszard        Dębski                128.10 -  315: 404   78
    4    17 Kamil          Kister                139.87 -  344: 517   90
    5    21 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 +  448: 384  153
    6    15 Irena          Sołdan                136.32 +  424: 417  186
    7    14 Marek          Charytoniuk           117.86 -  318: 351   68
    8    17 Marta          Bajorek               124.05 -  364: 380   74
    9    20 Edward         Stefaniak             118.63 -  312: 337   69
   10    22 Jan            Lisiewski             116.03 +  373: 346  166
   11    20 Joanna         Ostrowska             119.47 +  389: 339  169
   12    15 Edward         Stefaniak             118.63 -  311: 434   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Ryszard Dębski 128.10 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bożena         Lisiewska             100.00 +  407: 262  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  377: 444   93
    3    15 Czesław        Grajewski             128.39 +  404: 315  178
    4    12 Joanna         Juszczak              136.45 -  283: 428   86
    5    11 Irena          Sołdan                136.32 +  360: 358  186
    6     8 Zdzisław       Szota                 126.36 -  303: 395   76
    7    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 -  385: 415   78
    8    15 Andrzej        Słapiński             121.61 -  377: 434   72
    9    19 Sylwia         Łada                  111.46 -  395: 415   61
   10    21 Maciej         Dąbrowski             108.19 +  398: 328  158
   11    17 Patrycja       Kuszpit               113.52 -  344: 365   64
   12    20 Szymon         Płachta               134.92 -  339: 393   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Michał, Piotr Waszkiewicz 127.52 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.88 -  357: 447  111
    2    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  383: 331  150
    3     7 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 -  345: 386   81
    4    23 Bożena         Lisiewska             100.00 +  483: 315  150
    5    15 Konrad         Pajączek              100.00 -  362: 374   50
    6    18 Edward         Stefaniak             118.63 +  334: 319  169
    7    12 Ryszard        Dębski                128.10 +  415: 385  178
    8     9 Kacper         Zegadło               138.23 -  302: 528   88
    9    12 Piotr          Broda                 131.75 +  461: 331  182
   10     9 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 +  456: 301  169
   11     8 Marta          Bajorek               124.05 -  354: 399   74
   12     8 Kamil          Kister                139.87 -  336: 412   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Zdzisław Szota 126.36 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  346: 436  105
    2    19 Marek          Dudkiewicz            136.25 -  337: 423   86
    3    22 Jan            Lisiewski             116.03 +  430: 249  166
    4    18 Marek          Charytoniuk           117.86 +  432: 356  168
    5    16 Agnieszka      Matus                 118.81 +  413: 330  169
    6     8 Ryszard        Dębski                128.10 +  395: 303  178
    7     9 Kamil          Kister                139.87 +  446: 305  190
    8     4 Joanna         Juszczak              136.45 -  271: 480   86
    9     6 Paweł          Jackowski             139.70 -  370: 408   90
   10    10 Rafał          Wesołowski            132.44 +  392: 356  182
   11    10 Konrad         Pajączek              100.00 -  306: 327   50
   12    11 Kacper         Zegadło               138.23 -  247: 484   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Szymon Dąbrowski 126.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              150.02 -  272: 482  100
    2    20 Joanna         Ostrowska             119.47 +  438: 333  169
    3    10 Michał         Alabrudziński         160.88 +  411: 372  211
    4     9 Rafał          Wesołowski            132.44 +  348: 342  182
    5     7 Miłosz         Wrzałek               146.41 +  410: 376  196
    6     5 Mirosław       Uglik                 144.63 -  393: 404   95
    7     7 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  335: 370  105
    8     8 Robert         Kuszpit               135.17 -  326: 453   85
    9    16 Jan            Pawłowski             100.00 -  220: 437   50
   10    17 Patrycja       Kuszpit               113.52 +  435: 294  164
   11    16 Marek          Charytoniuk           117.86 -  295: 537   68
   12    18 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 +  408: 250  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Marta Bajorek 124.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Reda                  148.96 -  226: 399   99
    2    24 Krzysztof      Zawadzki              115.70 +  426: 420  166
    3    17 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 -  334: 381   69
    4    16 Konrad         Pajączek              100.00 -  274: 303   50
    5    19 Joanna         Ostrowska             119.47 -  328: 371   69
    6    21 Janusz         Kaczor                115.25 +  460: 401  165
    7    18 Grzegorz       Kulawiak              111.83 +  345: 292  162
    8    17 Czesław        Grajewski             128.39 +  380: 364  178
    9    14 Szymon         Płachta               134.92 +  454: 348  185
   10     8 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 +  472: 353  181
   11     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 +  399: 354  178
   12     6 Kazimierz      Merklejn              150.02 -  288: 491  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Zbigniew Rybak 121.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               146.41 -  420: 442   96
    2    13 Mirosław       Uglik                 144.63 +  369: 348  195
    3    14 Katarzyna      Ślusarska             120.47 -  300: 409   70
    4    22 Sylwia         Łada                  111.46 +  416: 320  161
    5    18 Janusz         Kaczor                115.25 +  408: 402  165
    6    12 Marcin         Rogala                138.56 -  387: 403   89
    7    11 Piotr          Broda                 131.75 -  284: 461   82
    8    16 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 -  314: 396   69
    9    18 Grzegorz       Kulawiak              111.83 -  286: 409   62
   10    23 Joanna         Kulawiak              100.00 +  333: 245  150
   11    19 Krzysztof      Zawadzki              115.70 -  320: 379   66
   12    22 Maciej         Dąbrowski             108.19 +  486: 294  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Marek Antosik 121.90 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    19 Agnieszka      Matus                 118.81 -  389: 396   69
    8    18 Jan            Pawłowski             100.00 -  325: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     119  /  2  59.50




	Andrzej Słapiński 121.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 144.63 -  357: 423   95
    2    18 Konrad         Pajączek              100.00 -  407: 516   50
    3    20 Marek          Charytoniuk           117.86 -  312: 350   68
    4    24 Jan            Lisiewski             116.03 -  263: 379   66
    5    24 Sylwia         Łada                  111.46 +  403: 384  161
    6    22 Maciej         Dąbrowski             108.19 +  399: 373  158
    7    19 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 +  456: 324  153
    8    15 Ryszard        Dębski                128.10 +  434: 377  178
    9    11 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 -  345: 352   69
   10    15 Edward         Stefaniak             118.63 +  368: 357  169
   11    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  351: 301  150
   12    12 Waldemar       Czerwoniec            129.30 -  366: 372   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Katarzyna Ślusarska 120.47 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  255: 522   93
    2    22 Robert         Kuszpit               135.17 +  429: 317  185
    3    14 Zbigniew       Rybak                 121.98 +  409: 300  172
    4    11 Mirosław       Uglik                 144.63 -  356: 381   95
    5    14 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 -  353: 454   81
    6    20 Agnieszka      Matus                 118.81 -  305: 478   69
    7    20 Jan            Lisiewski             116.03 +  346: 319  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  7 123.00




	Joanna Ostrowska 119.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                142.42 -  346: 380   92
    2    20 Szymon         Dąbrowski             126.21 -  333: 438   76
    3    23 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 -  329: 360   53
    4    26 Joanna         Kulawiak              100.00 +  408: 184  150
    5    19 Marta          Bajorek               124.05 +  371: 328  174
    6    16 Kamil          Kister                139.87 -  389: 462   90
    7    17 Jan            Pawłowski             100.00 -  258: 375   50
    8    22 Krzysztof      Zawadzki              115.70 -  360: 401   66
    9    23 Jan            Lisiewski             116.03 +  359: 280  166
   10    24 Bożena         Lisiewska             100.00 +  364: 281  150
   11    20 Czesław        Grajewski             128.39 -  339: 389   78
   12    21 Grzegorz       Kulawiak              111.83 +  412: 326  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Agnieszka Matus 118.81 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Kister                139.87 -  255: 462   90
    2    23 Marek          Charytoniuk           117.86 +  408: 306  168
    3    16 Mirosław       Uglik                 144.63 -  302: 417   95
    4    19 Marek          Antosik               121.90 +  396: 389  172
    5    16 Zdzisław       Szota                 126.36 -  330: 413   76
    6    20 Katarzyna      Ślusarska             120.47 +  478: 305  170
    7    10 Dorota         Ostrowska             110.92 -  291: 333   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  7 118.86




	Edward Stefaniak 118.63 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             139.70 -  404: 416   90
    2    15 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 +  352: 305  153
    3    19 Sylwia         Łada                  111.46 +  360: 334  161
    4    10 Piotr          Pietuchowski          138.23 -  335: 493   88
    5    13 Michał         Alabrudziński         160.88 -  302: 460  111
    6    18 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 -  319: 334   78
    7    22 Janusz         Kaczor                115.25 -  321: 410   65
    8    19 Irena          Sołdan                136.32 +  454: 328  186
    9    20 Czesław        Grajewski             128.39 +  337: 312  178
   10    15 Andrzej        Słapiński             121.61 -  357: 368   72
   11    18 Szymon         Płachta               134.92 +  390: 353  185
   12    15 Czesław        Grajewski             128.39 +  434: 311  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Rafał Błaszkiewicz 118.59 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Matczak               138.66 -  370: 449   89
    2    16 Maciej         Dąbrowski             108.19 +  399: 287  158
    3    17 Marta          Bajorek               124.05 +  381: 334  174
    4     6 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 +  358: 343  181
    5     6 Patrycja       Kuszpit               113.52 -  344: 427   64
    6     6 Michał         Alabrudziński         160.88 -  270: 506  111
    7    13 Stanisław      Rydzik                142.42 -  361: 498   92
    8    16 Zbigniew       Rybak                 121.98 +  396: 314  172
    9    11 Andrzej        Słapiński             121.61 +  352: 345  172
   10     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 -  301: 456   78
   11    14 Waldemar       Czerwoniec            129.30 -  336: 460   79
   12    18 Szymon         Dąbrowski             126.21 -  250: 408   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Marek Charytoniuk 117.86 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Rogala                138.56 -  324: 403   89
    2    23 Agnieszka      Matus                 118.81 -  306: 408   69
    3    20 Andrzej        Słapiński             121.61 +  350: 312  172
    4    18 Zdzisław       Szota                 126.36 -  356: 432   76
    5    22 Jan            Lisiewski             116.03 +  389: 355  166
    6    19 Grzegorz       Kulawiak              111.83 +  361: 279  162
    7    14 Czesław        Grajewski             128.39 +  351: 318  178
    8    11 Dorota         Ostrowska             110.92 -  327: 377   61
    9    15 Waldemar       Czerwoniec            129.30 +  401: 297  179
   10    11 Marek          Reda                  148.96 -  333: 405   99
   11    16 Szymon         Dąbrowski             126.21 +  537: 295  176
   12    13 Irena          Sołdan                136.32 -  338: 404   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Jan Lisiewski 116.03 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kacper         Zegadło               138.23 -  297: 362   88
    2    14 Dorota         Ostrowska             110.92 -  305: 426   61
    3    22 Zdzisław       Szota                 126.36 -  249: 430   76
    4    24 Andrzej        Słapiński             121.61 +  379: 263  172
    5    22 Marek          Charytoniuk           117.86 -  355: 389   68
    6    23 Sylwia         Łada                  111.46 +  374: 354  161
    7    20 Katarzyna      Ślusarska             120.47 -  319: 346   70
    8    23 Maciej         Dąbrowski             108.19 -  349: 379   58
    9    23 Joanna         Ostrowska             119.47 -  280: 359   69
   10    22 Czesław        Grajewski             128.39 -  346: 373   78
   11    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  395: 238  150
   12    23 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 -  291: 434   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Krzysztof Zawadzki 115.70 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Juszczak              136.45 -  321: 337   86
    2    24 Marta          Bajorek               124.05 -  420: 426   74
    3    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  292: 354   50
    4    25 Maciej         Dąbrowski             108.19 -  260: 407   58
    5    25 Joanna         Kulawiak              100.00 +  314: 301  150
    6    25 Bożena         Lisiewska             100.00 +  314: 249  150
    7    21 Marek          Dudkiewicz            136.25 -  369: 461   86
    8    22 Joanna         Ostrowska             119.47 +  401: 360  169
    9    21 Irena          Sołdan                136.32 -  435: 473   86
   10    20 Janusz         Kaczor                115.25 +  519: 293  165
   11    19 Zbigniew       Rybak                 121.98 +  379: 320  172
   12    14 Dorota         Ostrowska             110.92 +  381: 379  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Janusz Kaczor 115.25 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                136.32 -  345: 528   86
    2    21 Bożena         Lisiewska             100.00 -  332: 374   50
    3    24 Maciej         Dąbrowski             108.19 +  397: 275  158
    4    15 Michał         Alabrudziński         160.88 -  374: 399  111
    5    18 Zbigniew       Rybak                 121.98 -  402: 408   72
    6    21 Marta          Bajorek               124.05 -  401: 460   74
    7    22 Edward         Stefaniak             118.63 +  410: 321  169
    8    20 Sylwia         Łada                  111.46 -  357: 358   61
    9    22 Joanna         Kulawiak              100.00 +  416: 291  150
   10    20 Krzysztof      Zawadzki              115.70 -  293: 519   66
   11    22 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 +  374: 278  153
   12    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  449: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Patrycja Kuszpit 113.52 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            136.25 +  366: 276  186
    2     9 Rafał          Matczak               138.66 +  466: 251  189
    3     2 Irena          Sołdan                136.32 +  379: 348  186
    4     2 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  352: 396  105
    5     6 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 +  427: 344  169
    6     4 Piotr          Pietuchowski          138.23 -  346: 400   88
    7     4 Paweł          Jackowski             139.70 -  316: 406   90
    8    10 Marcin         Rogala                138.56 -  315: 339   89
    9    13 Rafał          Wesołowski            132.44 -  299: 396   82
   10    17 Szymon         Dąbrowski             126.21 -  294: 435   76
   11    17 Ryszard        Dębski                128.10 +  365: 344  178
   12    16 Piotr          Broda                 131.75 -  259: 341   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Grzegorz Kulawiak 111.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Juliusz        Czupryniak            135.46 -  318: 500   85
    2    25 Joanna         Kulawiak              100.00 +  497: 211  150
    3    11 Rafał          Matczak               138.66 -  260: 439   89
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  326: 536   80
    5    20 Maciej         Dąbrowski             108.19 +  465: 287  158
    6    19 Marek          Charytoniuk           117.86 -  279: 361   68
    7    18 Marta          Bajorek               124.05 -  292: 345   74
    8    21 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 +  355: 348  153
    9    18 Zbigniew       Rybak                 121.98 +  409: 286  172
   10    14 Kamil          Kister                139.87 -  375: 405   90
   11    21 Sylwia         Łada                  111.46 -  304: 394   61
   12    21 Joanna         Ostrowska             119.47 -  326: 412   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Sylwia Łada 111.46 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Kuszpit               135.17 +  336: 334  185
    2    12 Mariusz        Skrobosz              155.30 -  291: 463  105
    3    19 Edward         Stefaniak             118.63 -  334: 360   69
    4    22 Zbigniew       Rybak                 121.98 -  320: 416   72
    5    24 Andrzej        Słapiński             121.61 -  384: 403   72
    6    23 Jan            Lisiewski             116.03 -  354: 374   66
    7    23 Bożena         Lisiewska             100.00 +  329: 258  150
    8    20 Janusz         Kaczor                115.25 +  358: 357  165
    9    19 Ryszard        Dębski                128.10 +  415: 395  178
   10    18 Waldemar       Czerwoniec            129.30 -  387: 430   79
   11    21 Grzegorz       Kulawiak              111.83 +  394: 304  162
   12    17 Rafał          Wesołowski            132.44 -  332: 364   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Dorota Ostrowska 110.92 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            132.44 -  420: 485   82
    2    14 Jan            Lisiewski             116.03 +  426: 305  166
    3     8 Marek          Reda                  148.96 +  402: 372  199
    4     5 Stanisław      Rydzik                142.42 -  354: 392   92
    5    12 Kacper         Zegadło               138.23 -  351: 399   88
    6    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  363: 258  150
    7    10 Agnieszka      Matus                 118.81 +  333: 291  169
    8    11 Marek          Charytoniuk           117.86 +  377: 327  168
    9     7 Robert         Kuszpit               135.17 -  354: 426   85
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  257: 435   80
   11    15 Irena          Sołdan                136.32 -  358: 382   86
   12    14 Krzysztof      Zawadzki              115.70 -  379: 381   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Maciej Dąbrowski 108.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Broda                 131.75 -  278: 395   82
    2    16 Rafał          Błaszkiewicz          118.59 -  287: 399   69
    3    24 Janusz         Kaczor                115.25 -  275: 397   65
    4    25 Krzysztof      Zawadzki              115.70 +  407: 260  166
    5    20 Grzegorz       Kulawiak              111.83 -  287: 465   62
    6    22 Andrzej        Słapiński             121.61 -  373: 399   72
    7    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  512: 162  150
    8    23 Jan            Lisiewski             116.03 +  379: 349  166
    9    17 Kamil          Kister                139.87 -  246: 467   90
   10    21 Ryszard        Dębski                128.10 -  328: 398   78
   11    23 Bożena         Lisiewska             100.00 +  336: 271  150
   12    22 Zbigniew       Rybak                 121.98 -  294: 486   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Maciej Sylwestrzuk 103.41 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           131.31 -  288: 385   81
    2    15 Edward         Stefaniak             118.63 -  305: 352   69
    3    23 Joanna         Ostrowska             119.47 +  360: 329  169
    4    21 Robert         Kuszpit               135.17 -  280: 422   85
    5    21 Czesław        Grajewski             128.39 -  384: 448   78
    6    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  364: 186  150
    7    19 Andrzej        Słapiński             121.61 -  324: 456   72
    8    21 Grzegorz       Kulawiak              111.83 -  348: 355   62
    9    24 Bożena         Lisiewska             100.00 +  401: 293  150
   10    19 Irena          Sołdan                136.32 -  352: 427   86
   11    22 Janusz         Kaczor                115.25 -  278: 374   65
   12    23 Jan            Lisiewski             116.03 +  434: 291  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Joanna Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariola        Osajda-Matczak        130.78 -  201: 473   81
    2    25 Grzegorz       Kulawiak              111.83 -  211: 497   62
    3    25 Robert         Kuszpit               135.17 -  258: 453   85
    4    26 Joanna         Ostrowska             119.47 -  184: 408   69
    5    25 Krzysztof      Zawadzki              115.70 -  301: 314   66
    6    24 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 -  186: 364   53
    7    24 Maciej         Dąbrowski             108.19 -  162: 512   58
    8    24 Bożena         Lisiewska             100.00 -  265: 351   50
    9    22 Janusz         Kaczor                115.25 -  291: 416   65
   10    23 Zbigniew       Rybak                 121.98 -  245: 333   72
   11    24 Jan            Lisiewski             116.03 -  238: 395   66
   12    24 Bożena         Lisiewska             100.00 -  234: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  / 12  64.75




	Bożena Lisiewska 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ryszard        Dębski                128.10 -  262: 407   78
    2    21 Janusz         Kaczor                115.25 +  374: 332  165
    3    18 Marcin         Rogala                138.56 -  249: 395   89
    4    23 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 -  315: 483   78
    5    23 Jan            Pawłowski             100.00 -  255: 445   50
    6    25 Krzysztof      Zawadzki              115.70 -  249: 314   66
    7    23 Sylwia         Łada                  111.46 -  258: 329   61
    8    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  351: 265  150
    9    24 Maciej         Sylwestrzuk           103.41 -  293: 401   53
   10    24 Joanna         Ostrowska             119.47 -  281: 364   69
   11    23 Maciej         Dąbrowski             108.19 -  271: 336   58
   12    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  374: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 12  88.92




	Konrad Pajączek 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Czesław        Grajewski             128.39 -  277: 397   78
    2    18 Andrzej        Słapiński             121.61 +  516: 407  172
    3    13 Joanna         Juszczak              136.45 -  346: 385   86
    4    16 Marta          Bajorek               124.05 +  303: 274  174
    5    15 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 +  374: 362  178
    6    11 Marek          Reda                  148.96 -  283: 448   99
    7    15 Rafał          Matczak               138.66 +  308: 292  189
    8    14 Szymon         Płachta               134.92 +  353: 351  185
    9    10 Miłosz         Wrzałek               146.41 -  346: 454   96
   10    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  360: 355  150
   11    10 Zdzisław       Szota                 126.36 +  327: 306  176
   12     7 Marcin         Rogala                138.56 -  332: 333   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  278: 474   80
    2    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.52 -  331: 383   78
    3    21 Krzysztof      Zawadzki              115.70 +  354: 292  166
    4    20 Marek          Reda                  148.96 -  349: 383   99
    5    23 Bożena         Lisiewska             100.00 +  445: 255  150
    6    17 Dorota         Ostrowska             110.92 -  258: 363   61
    7    17 Joanna         Ostrowska             119.47 +  375: 258  169
    8    18 Marek          Antosik               121.90 +  329: 325  172
    9    16 Szymon         Dąbrowski             126.21 +  437: 220  176
   10    13 Konrad         Pajączek              100.00 -  355: 360   50
   11    13 Andrzej        Słapiński             121.61 -  301: 351   72
   12    19 Janusz         Kaczor                115.25 -  290: 449   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Michał, Piotr  Waszkiewicz           447: 357
   2 Zdzisław       Szota                - Mariusz        Skrobosz              346: 436
   3 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             482: 272
   4 Marta          Bajorek              - Marek          Reda                  226: 399
   5 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Rybak                 442: 420
   6 Andrzej        Słapiński            - Mirosław       Uglik                 357: 423
   7 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Ślusarska             522: 255
   8 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                346: 380
   9 Kamil          Kister               - Agnieszka      Matus                 462: 255
  10 Edward         Stefaniak            - Paweł          Jackowski             404: 416
  11 Rafał          Matczak              - Rafał          Błaszkiewicz          449: 370
  12 Marek          Charytoniuk          - Marcin         Rogala                324: 403
  13 Kacper         Zegadło              - Jan            Lisiewski             362: 297
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Juszczak              321: 337
  15 Irena          Sołdan               - Janusz         Kaczor                528: 345
  16 Patrycja       Kuszpit              - Marek          Dudkiewicz            366: 276
  17 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Kulawiak              500: 318
  18 Sylwia         Łada                 - Robert         Kuszpit               336: 334
  19 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Ostrowska             485: 420
  20 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 278: 395
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Sylwestrzuk           385: 288
  22 Joanna         Kulawiak             - Mariola        Osajda-Matczak        201: 473
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Pawłowski             474: 278
  24 Konrad         Pajączek             - Czesław        Grajewski             277: 397
  25 Ryszard        Dębski               - Bożena         Lisiewska             407: 262


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                309: 427
   2 Tomasz         Zwoliński            - Ryszard        Dębski                444: 377
   3 Marcin         Rogala               - Juliusz        Czupryniak            359: 366
   4 Marek          Reda                 - Rafał          Wesołowski            333: 428
   5 Czesław        Grajewski            - Kazimierz      Merklejn              283: 427
   6 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              445: 354
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kwiatkowski           380: 412
   8 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                420: 349
   9 Rafał          Matczak              - Patrycja       Kuszpit               251: 466
  10 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         439: 379
  11 Joanna         Juszczak             - Miłosz         Wrzałek               360: 367
  12 Mariusz        Skrobosz             - Sylwia         Łada                  463: 291
  13 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Uglik                 369: 348
  14 Jan            Lisiewski            - Dorota         Ostrowska             305: 426
  15 Maciej         Sylwestrzuk          - Edward         Stefaniak             305: 352
  16 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Dąbrowski             399: 287
  17 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Jan            Pawłowski             383: 331
  18 Konrad         Pajączek             - Andrzej        Słapiński             516: 407
  19 Marek          Dudkiewicz           - Zdzisław       Szota                 423: 337
  20 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             438: 333
  21 Bożena         Lisiewska            - Janusz         Kaczor                374: 332
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Robert         Kuszpit               429: 317
  23 Agnieszka      Matus                - Marek          Charytoniuk           408: 306
  24 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Zawadzki              426: 420
  25 Grzegorz       Kulawiak             - Joanna         Kulawiak              497: 211


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             333: 379
   2 Patrycja       Kuszpit              - Irena          Sołdan                379: 348
   3 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               307: 386
   4 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               353: 339
   5 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                414: 351
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Juliusz        Czupryniak            507: 368
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał, Piotr  Waszkiewicz           386: 345
   8 Dorota         Ostrowska            - Marek          Reda                  402: 372
   9 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              508: 374
  10 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         411: 372
  11 Grzegorz       Kulawiak             - Rafał          Matczak               260: 439
  12 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Kister                376: 304
  13 Joanna         Juszczak             - Konrad         Pajączek              385: 346
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Zbigniew       Rybak                 409: 300
  15 Ryszard        Dębski               - Czesław        Grajewski             404: 315
  16 Mirosław       Uglik                - Agnieszka      Matus                 417: 302
  17 Rafał          Błaszkiewicz         - Marta          Bajorek               381: 334
  18 Bożena         Lisiewska            - Marcin         Rogala                249: 395
  19 Sylwia         Łada                 - Edward         Stefaniak             334: 360
  20 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Słapiński             350: 312
  21 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Zawadzki              354: 292
  22 Zdzisław       Szota                - Jan            Lisiewski             430: 249
  23 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Sylwestrzuk           329: 360
  24 Janusz         Kaczor               - Maciej         Dąbrowski             397: 275
  25 Robert         Kuszpit              - Joanna         Kulawiak              453: 258


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             299: 411
   2 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Kuszpit               396: 352
   3 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           367: 397
   4 Irena          Sołdan               - Marcin         Rogala                314: 328
   5 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Ostrowska             392: 354
   6 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariola        Osajda-Matczak        358: 343
   7 Juliusz        Czupryniak           - Kacper         Zegadło               410: 326
   8 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             336: 405
   9 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             342: 348
  10 Piotr          Pietuchowski         - Edward         Stefaniak             493: 335
  11 Mirosław       Uglik                - Katarzyna      Ślusarska             381: 356
  12 Joanna         Juszczak             - Ryszard        Dębski                428: 283
  13 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 319: 386
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kulawiak              536: 326
  15 Michał         Alabrudziński        - Janusz         Kaczor                399: 374
  16 Konrad         Pajączek             - Marta          Bajorek               303: 274
  17 Czesław        Grajewski            - Kamil          Kister                344: 517
  18 Marek          Charytoniuk          - Zdzisław       Szota                 356: 432
  19 Marek          Antosik              - Agnieszka      Matus                 389: 396
  20 Jan            Pawłowski            - Marek          Reda                  349: 383
  21 Robert         Kuszpit              - Maciej         Sylwestrzuk           422: 280
  22 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Łada                  416: 320
  23 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Bożena         Lisiewska             483: 315
  24 Jan            Lisiewski            - Andrzej        Słapiński             379: 263
  25 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              407: 260
  26 Joanna         Kulawiak             - Joanna         Ostrowska             184: 408


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             362: 368
   2 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              445: 341
   3 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Broda                 498: 332
   4 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                494: 279
   5 Mirosław       Uglik                - Joanna         Juszczak              512: 270
   6 Patrycja       Kuszpit              - Rafał          Błaszkiewicz          427: 344
   7 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             376: 410
   8 Marcin         Rogala               - Kazimierz      Merklejn              321: 439
   9 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              428: 266
  10 Kamil          Kister               - Rafał          Matczak               341: 346
  11 Irena          Sołdan               - Ryszard        Dębski                358: 360
  12 Dorota         Ostrowska            - Kacper         Zegadło               351: 399
  13 Edward         Stefaniak            - Michał         Alabrudziński         302: 460
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Mariola        Osajda-Matczak        353: 454
  15 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Konrad         Pajączek              362: 374
  16 Agnieszka      Matus                - Zdzisław       Szota                 330: 413
  17 Robert         Kuszpit              - Marek          Dudkiewicz            407: 403
  18 Janusz         Kaczor               - Zbigniew       Rybak                 402: 408
  19 Joanna         Ostrowska            - Marta          Bajorek               371: 328
  20 Grzegorz       Kulawiak             - Maciej         Dąbrowski             465: 287
  21 Maciej         Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             384: 448
  22 Jan            Lisiewski            - Marek          Charytoniuk           355: 389
  23 Jan            Pawłowski            - Bożena         Lisiewska             445: 255
  24 Andrzej        Słapiński            - Sylwia         Łada                  403: 384
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Kulawiak              314: 301


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              369: 320
   2 Kazimierz      Merklejn             - Juliusz        Czupryniak            325: 459
   3 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kwiatkowski           318: 379
   4 Piotr          Pietuchowski         - Patrycja       Kuszpit               400: 346
   5 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 393: 404
   6 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Błaszkiewicz          506: 270
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Kacper         Zegadło               390: 312
   8 Zdzisław       Szota                - Ryszard        Dębski                395: 303
   9 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               417: 465
  10 Robert         Kuszpit              - Rafał          Matczak               403: 382
  11 Marek          Reda                 - Konrad         Pajączek              448: 283
  12 Marcin         Rogala               - Zbigniew       Rybak                 403: 387
  13 Piotr          Broda                - Joanna         Juszczak              258: 405
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            537: 282
  15 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                424: 417
  16 Kamil          Kister               - Joanna         Ostrowska             462: 389
  17 Dorota         Ostrowska            - Jan            Pawłowski             363: 258
  18 Edward         Stefaniak            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           319: 334
  19 Grzegorz       Kulawiak             - Marek          Charytoniuk           279: 361
  20 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Ślusarska             478: 305
  21 Janusz         Kaczor               - Marta          Bajorek               401: 460
  22 Andrzej        Słapiński            - Maciej         Dąbrowski             399: 373
  23 Sylwia         Łada                 - Jan            Lisiewski             354: 374
  24 Joanna         Kulawiak             - Maciej         Sylwestrzuk           186: 364
  25 Bożena         Lisiewska            - Krzysztof      Zawadzki              249: 314


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Juliusz        Czupryniak            454: 358
   2 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kwiatkowski           397: 496
   3 Michał         Alabrudziński        - Robert         Kuszpit               452: 386
   4 Patrycja       Kuszpit              - Paweł          Jackowski             316: 406
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Kazimierz      Merklejn              333: 446
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Rogala                383: 312
   7 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              335: 370
   8 Joanna         Juszczak             - Marek          Reda                  423: 284
   9 Kamil          Kister               - Zdzisław       Szota                 305: 446
  10 Dorota         Ostrowska            - Agnieszka      Matus                 333: 291
  11 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Broda                 284: 461
  12 Ryszard        Dębski               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           385: 415
  13 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Błaszkiewicz          498: 361
  14 Marek          Charytoniuk          - Czesław        Grajewski             351: 318
  15 Konrad         Pajączek             - Rafał          Matczak               308: 292
  16 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                405: 378
  17 Jan            Pawłowski            - Joanna         Ostrowska             375: 258
  18 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Kulawiak              345: 292
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Andrzej        Słapiński             324: 456
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Jan            Lisiewski             346: 319
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Dudkiewicz            369: 461
  22 Janusz         Kaczor               - Edward         Stefaniak             410: 321
  23 Bożena         Lisiewska            - Sylwia         Łada                  258: 329
  24 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Kulawiak              512: 162


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             399: 346
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Alabrudziński         347: 343
   3 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Jackowski             430: 389
   4 Zdzisław       Szota                - Joanna         Juszczak              271: 480
   5 Miłosz         Wrzałek              - Mariola        Osajda-Matczak        334: 368
   6 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              400: 406
   7 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                213: 629
   8 Robert         Kuszpit              - Szymon         Dąbrowski             453: 326
   9 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Kacper         Zegadło               302: 528
  10 Marcin         Rogala               - Patrycja       Kuszpit               339: 315
  11 Marek          Charytoniuk          - Dorota         Ostrowska             327: 377
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            377: 357
  13 Marek          Reda                 - Kamil          Kister                426: 401
  14 Szymon         Płachta              - Konrad         Pajączek              351: 353
  15 Andrzej        Słapiński            - Ryszard        Dębski                434: 377
  16 Rafał          Błaszkiewicz         - Zbigniew       Rybak                 396: 314
  17 Czesław        Grajewski            - Marta          Bajorek               364: 380
  18 Marek          Antosik              - Jan            Pawłowski             325: 329
  19 Irena          Sołdan               - Edward         Stefaniak             328: 454
  20 Sylwia         Łada                 - Janusz         Kaczor                358: 357
  21 Maciej         Sylwestrzuk          - Grzegorz       Kulawiak              348: 355
  22 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              360: 401
  23 Jan            Lisiewski            - Maciej         Dąbrowski             349: 379
  24 Joanna         Kulawiak             - Bożena         Lisiewska             265: 351


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Juszczak              386: 349
   2 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kwiatkowski           416: 363
   3 Juliusz        Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 309: 354
   4 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                372: 366
   5 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  413: 350
   6 Paweł          Jackowski            - Zdzisław       Szota                 408: 370
   7 Dorota         Ostrowska            - Robert         Kuszpit               354: 426
   8 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              475: 388
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Rogala                352: 372
  10 Konrad         Pajączek             - Miłosz         Wrzałek               346: 454
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Andrzej        Słapiński             352: 345
  12 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Piotr          Broda                 461: 331
  13 Patrycja       Kuszpit              - Rafał          Wesołowski            299: 396
  14 Marta          Bajorek              - Szymon         Płachta               454: 348
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Charytoniuk           297: 401
  16 Jan            Pawłowski            - Szymon         Dąbrowski             437: 220
  17 Maciej         Dąbrowski            - Kamil          Kister                246: 467
  18 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Kulawiak              286: 409
  19 Ryszard        Dębski               - Sylwia         Łada                  395: 415
  20 Edward         Stefaniak            - Czesław        Grajewski             337: 312
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Irena          Sołdan                435: 473
  22 Janusz         Kaczor               - Joanna         Kulawiak              416: 291
  23 Joanna         Ostrowska            - Jan            Lisiewski             359: 280
  24 Bożena         Lisiewska            - Maciej         Sylwestrzuk           293: 401


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             477: 375
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              376: 389
   3 Mirosław       Uglik                - Kazimierz      Merklejn              485: 326
   4 Michał         Alabrudziński        - Juliusz        Czupryniak            510: 367
   5 Joanna         Juszczak             - Robert         Kuszpit               386: 417
   6 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               320: 332
   7 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Rogala                435: 285
   8 Marta          Bajorek              - Mariola        Osajda-Matczak        472: 353
   9 Rafał          Błaszkiewicz         - Michał, Piotr  Waszkiewicz           301: 456
  10 Zdzisław       Szota                - Rafał          Wesołowski            392: 356
  11 Marek          Reda                 - Marek          Charytoniuk           405: 333
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Ostrowska             435: 257
  13 Jan            Pawłowski            - Konrad         Pajączek              355: 360
  14 Grzegorz       Kulawiak             - Kamil          Kister                375: 405
  15 Andrzej        Słapiński            - Edward         Stefaniak             368: 357
  16 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               411: 346
  17 Szymon         Dąbrowski            - Patrycja       Kuszpit               435: 294
  18 Sylwia         Łada                 - Waldemar       Czerwoniec            387: 430
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Irena          Sołdan                352: 427
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Janusz         Kaczor                519: 293
  21 Ryszard        Dębski               - Maciej         Dąbrowski             398: 328
  22 Jan            Lisiewski            - Czesław        Grajewski             346: 373
  23 Joanna         Kulawiak             - Zbigniew       Rybak                 245: 333
  24 Bożena         Lisiewska            - Joanna         Ostrowska             281: 364


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         346: 379
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 417: 451
   3 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Kwiatkowski           365: 395
   4 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              322: 279
   5 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                316: 413
   6 Juliusz        Czupryniak           - Joanna         Juszczak              395: 354
   7 Paweł          Jackowski            - Kacper         Zegadło               352: 332
   8 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Marta          Bajorek               354: 399
   9 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Sporczyk              371: 369
  10 Konrad         Pajączek             - Zdzisław       Szota                 327: 306
  11 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 392: 350
  12 Rafał          Wesołowski           - Mariola        Osajda-Matczak        362: 406
  13 Andrzej        Słapiński            - Jan            Pawłowski             351: 301
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Błaszkiewicz          460: 336
  15 Irena          Sołdan               - Dorota         Ostrowska             382: 358
  16 Marek          Charytoniuk          - Szymon         Dąbrowski             537: 295
  17 Patrycja       Kuszpit              - Ryszard        Dębski                365: 344
  18 Edward         Stefaniak            - Szymon         Płachta               390: 353
  19 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              320: 379
  20 Czesław        Grajewski            - Joanna         Ostrowska             389: 339
  21 Grzegorz       Kulawiak             - Sylwia         Łada                  304: 394
  22 Janusz         Kaczor               - Maciej         Sylwestrzuk           374: 278
  23 Maciej         Dąbrowski            - Bożena         Lisiewska             336: 271
  24 Joanna         Kulawiak             - Jan            Lisiewski             238: 395


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             376: 416
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Alabrudziński         418: 385
   3 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               388: 375
   4 Mariusz        Skrobosz             - Juliusz        Czupryniak            363: 318
   5 Robert         Kuszpit              - Paweł          Jackowski             314: 466
   6 Kazimierz      Merklejn             - Marta          Bajorek               491: 288
   7 Marcin         Rogala               - Konrad         Pajączek              333: 332
   8 Kamil          Kister               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           412: 336
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              346: 364
  10 Joanna         Juszczak             - Marek          Reda                  333: 401
  11 Kacper         Zegadło              - Zdzisław       Szota                 484: 247
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Słapiński             372: 366
  13 Irena          Sołdan               - Marek          Charytoniuk           404: 338
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Ostrowska             381: 379
  15 Czesław        Grajewski            - Edward         Stefaniak             311: 434
  16 Piotr          Broda                - Patrycja       Kuszpit               341: 259
  17 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Łada                  364: 332
  18 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          408: 250
  19 Janusz         Kaczor               - Jan            Pawłowski             449: 290
  20 Szymon         Płachta              - Ryszard        Dębski                393: 339
  21 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kulawiak              412: 326
  22 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 294: 486
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Jan            Lisiewski             434: 291
  24 Joanna         Kulawiak             - Bożena         Lisiewska             234: 374
Lista rankingowa na dzień 26-10-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.56  28224  178
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.76  31551  200
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     156.48  22063  141
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.87  30665  198
   6 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   8 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75  27770  183
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.91  28070  186
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.76  28644  190
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.74  26832  178
  12 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.45  28993  194
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              148.79  28122  189
  14 Kamil Górka                    Kraków               147.88  26914  182
  15 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          147.84  27054  183
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               147.77   7093   48
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.74  28218  191
  18 Maciej Czupryniak              Milanówek            147.63  19782  134
  19 Marek Reda                     Dębówka              146.82  29071  198
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  15089  103
  21 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.02  27744  190
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.02  28911  198
  23 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.35  28004  194
  26 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.74  23142  161
  28 Dawid Pikul                    Poznań               143.63  26858  187
  29 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.49  21667  151
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  31 Justyna Górka                  Kraków               143.47  28408  198
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.22  23917  167
  33 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.71  27401  192
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               142.54  26655  187
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  36 Radosław Jachna                Łódź                 140.93  14798  105
  37 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  38 Paweł Jackowski                Warszawa             140.59  27556  196
  39 Kamil Kister                   Puławy               140.46  26968  192
  40 Robert Kamiński                Warszawa             140.42  17412  124
  41 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.26  27351  195
  42 Marcin Rogala                  Warszawa             139.72   7405   53
  43 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  44 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  46 Kacper Zegadło                 Warszawa             139.15  27552  198
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.87  26801  193
  48 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.06  11183   81
  50 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  51 Rafał Matczak                  Milanówek            137.35  16894  123
  52 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  53 Marek Salamon                  Bytom                136.92   8489   62
  54 Juliusz Czupryniak             Warszawa             136.78  26398  193
  55 Artur Irzyk                    Kraków               136.60  18714  137
  56 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.53  26896  197
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.36  26318  193
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             136.10  26404  194
  59 Agnieszka Krupka               Krosno               136.10   5308   39
  60 Irena Sołdan                   Sopot                135.91  26638  196
  61 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.80  11000   81
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.68  27136  200
  63 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.09  13239   98
  64 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             134.97   8638   64
  65 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  67 Dominik Piasecki               Słupsk               134.62   9827   73
  68 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.92   8839   66
  69 Artur Koszel                   Warszawa             133.82  13382  100
  70 Szymon Płachta                 Warszawa             133.80  26493  198
  71 Jakub Błażejewski              Poznań               133.20  24109  181
  72 Michał Szymkowski              Wrocław              133.02   7715   58
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.98  25266  190
  74 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            132.95   8509   64
  75 Janusz Krupiński               Bytom                132.70  21763  164
  76 Michał Rogalewicz              Poznań               132.34  22498  170
  77 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.22  15734  119
  78 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.18  25775  195
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.11  24968  189
  80 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.06  25091  190
  81 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  82 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.84  24917  189
  83 Barbara Obremska               Wrocław              131.74  25295  192
  84 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.17  25972  198
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                131.13   7081   54
  86 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.07  21496  164
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
  88 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           130.72  24445  187
  90 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25450  195
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  94 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.03   8192   63
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  96 Michał Kolaj                   Ostróda              129.90   5326   41
  97 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.82  13371  103
  99 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.80  18691  144
 100 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.77  14275  110
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.44  12038   93
 102 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38  12679   98
 103 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 104 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.06  25166  195
 105 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75  10944   85
 107 Ewa Szałas                     Katowice             128.55  10284   80
 108 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.39  15664  122
 109 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
 110 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 111 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 114 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.82   7669   60
 115 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 116 Anita Bruska                   Gdynia               127.74  18267  143
 117 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.49  13896  109
 118 Mateusz Królikowski            Wrocław              127.47   6246   49
 119 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.20  24931  196
 120 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 121 Czesław Grajewski              Białystok            126.92  21957  173
 122 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.78  12678  100
 123 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.71  24836  196
 124 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.57  25187  199
 125 Krzysztof Gibas                Kraków               126.46  24028  190
 126 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.40  24016  190
 127 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.36  20217  160
 128 Natalia Ogierman               Katowice             126.34  18951  150
 129 Marcin Ceglarek                Kraków               126.33  22739  180
 130 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 131 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 132 Konrad Sowula                  Kraków               125.96  14107  112
 133 Tomasz Lempart                 Kraków               125.78  18615  148
 134 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.73  17602  140
 135 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
 136 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 137 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.10  13386  107
 138 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 139 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 141 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       124.62   8973   72
 142 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 143 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 144 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 145 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 146 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.36   9327   75
 147 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.18  21979  177
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 149 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.07   7568   61
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 151 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.95   8057   65
 152 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 153 Adam Janicki                   Wrocław              123.84  13870  112
 154 Marta Bajorek                  Warszawa             123.69  24244  196
 155 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 156 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.26   6163   50
 157 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.18   8253   67
 158 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.14  19333  157
 159 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.09  23510  191
 160 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 161 Beata Piotrowska               Łódź                 122.87  12164   99
 162 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 163 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.64  20848  170
 164 Ewa Radzikowska                Gliwice              122.44  10652   87
 165 Jarosław Olek                  Warszawa             122.18   9530   78
 166 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.16  23821  195
 167 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 168 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.94  23778  195
 169 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 170 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 171 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.36  15898  131
 172 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.92   5804   48
 173 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.61  14956  124
 174 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 175 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       120.34   8544   71
 176 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 177 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 178 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 179 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 180 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.95   4798   40
 181 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 182 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 183 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.06  17383  146
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 185 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.05   9881   83
 186 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.92   8443   71
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.91  21403  180
 188 Agnieszka Matus                Milanówek            118.82  23169  195
 189 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.79  15205  128
 190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
 191 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.32  14080  119
 192 Bożena Guział                  Racibórz             118.14  17012  144
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 196 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.35  21593  184
 197 Zofia Górka                    Łęczna               117.35   9975   85
 198 Joanna Brychcy                 Katowice             117.33  13376  114
 199 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 200 Krzysztof Zawadzki             Sampława             117.25  22864  195
 201 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 202 Teresa Zalewska                Racibórz             117.05  22474  192
 203 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 204 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 205 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 206 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 207 Marta Świątkowska              Wrocław              116.56  23195  199
 208 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.47  13744  118
 209 Dariusz Sowula                 Kraków               116.45  10131   87
 210 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 211 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.24  17203  148
 213 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 214 Jerzy Luter                    Bytom                116.10  22987  198
 215 Marcin Stachowski              Wydartowo I          116.07  21008  181
 216 Agnieszka Walas                Kraków               115.80  12622  109
 217 Monika Siemaszko               Lipiany              115.70  22678  196
 218 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       115.18  10942   95
 219 Renata Andracka                Zwola                115.13  22911  199
 220 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 221 Sławomir Długosz               Ostróda              115.08  13810  120
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.02  11962  104
 223 Rafał Stachowski               Police               115.00  15410  134
 224 Maria Pokorska                 Warszawa             114.73  22257  194
 225 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.59  12376  108
 226 Sławomir Wolski                Wrocław              114.39  21963  192
 227 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 228 Jacek Pietruszka               Kraków               113.95   4330   38
 229 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
 230 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 231 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 232 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 233 Urszula Solarska               Łódź                 113.22  21399  189
 234 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.19  21506  190
 235 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.11  21717  192
 236 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 237 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 238 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 239 Robert Wagner                  Wrocław              111.81  11852  106
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            111.62  16073  144
 241 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 242 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 243 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.65  13610  123
 244 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 245 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 246 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.27  18636  169
 247 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 248 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.03   3301   30
 249 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 250 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 251 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 252 Laura Pisula                   Wrocław              109.63   6249   57
 253 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 254 Anna Niedzielko                Szczecin             109.58  11615  106
 255 Józef Burzyński                Ełk                  109.45  18059  165
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.23  20426  187
 257 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 258 Maciej Pietrasik               Nowogard             108.95   9043   83
 259 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.94  21025  193
 260 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 261 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 262 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
 263 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 264 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 265 Marta Sztajnert                Wisła                108.09  10485   97
 266 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 267 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 268 Aleksandra Brzeska             Piastów              107.93   4749   44
 269 Michał Landowski               Police               107.86  11541  107
 270 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 271 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 272 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.67   9367   87
 273 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.24  20698  193
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.23  17800  166
 275 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 276 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.55  15769  148
 277 Lidia Żywna                    Gdynia               106.43  13623  128
 278 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.06   3818   36
 279 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 280 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 281 Konrad Pajączek                Milanówek            105.47   6117   58
 282 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 283 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 284 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 285 Agnieszka Dawid                Kraków               104.38   8142   78
 286 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 287 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 288 Sylwia Buks                    Warszawa             103.62   6321   61
 289 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.33   9816   95
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.07  14017  136
 291 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 292 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
 293 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.36   4811   47
 294 Waldemar Wypchał               Kraków               101.79   3970   39
 295 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.78   8448   83
 296 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             101.70   7221   71
 297 Michał Dreczka                 Poznań               101.68   7219   71
 298 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 299 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 300 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 301 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 302 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 303 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.66   9767   98
 304 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.42  19586  197
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              99.21   9028   91
 306 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.67   9078   92
 307 Agnieszka Antos                Racibórz              98.57   8083   82
 308 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 309 Karolina Urbańska              Poznań                97.73   9480   97
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 311 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 312 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 313 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 314 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 315 Marcin Kurowski                Racibórz              96.12  14610  152
 316 Anna Lenartowska               Gdynia                95.99   8831   92
 317 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.15  10086  106
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 319 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.67   9278   98
 320 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 321 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 322 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.14  14027  149
 323 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 324 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              93.65  10114  108
 325 Dominik Ulejczyk               Będzin                93.07   5491   59
 326 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 327 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   91.72   6145   67
 328 Kinga Stecuła                  Bytom                 91.35   4202   46
 329 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.12   5832   64
 330 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 331 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 332 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.80  13521  154
 333 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 334 Radosław Słowicki              Warszawa              86.70   4335   50
 335 Adam Kędzior                   Lublin                86.45   4236   49
 336 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.34   5718   67
 337 Teresa Balewska                Reda                  84.13  12451  148
 338 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 339 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 340 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.98   4647   56
 341 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 342 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 343 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 344 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 345 Aleksandra Celuch              Będzin                81.09   2676   33
 346 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 347 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 348 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     78.62   4953   63
 349 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.20   2667   35
 350 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 351 Joanna Kulawiak                Warszawa              70.29   2390   34
 352 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 353 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 354 Mirosław Dejna                 Sampława              66.52  12174  183
 355 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 356 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 26-10-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   2 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.07   3242   27
   3 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   4 Paweł Morga                    Warszawa             112.88   2935   26
   5 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   6 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  13 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  14 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  15 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  16 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  17 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  19 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  20 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  21 Michał Ozimiński               Łódź                 124.58   2990   24
  22 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  24 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  25 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  26 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  27 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  28 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  29 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  32 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  33 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  34 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  35 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  36 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  37 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  38 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  39 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  40 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  41 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  42 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  43 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  44 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  45 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  46 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  47 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  48 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  50 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  51 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  52 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  53 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  54 Paulina Naplocha               Racibórz              86.27   1898   22
  55 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  56 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  57 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  58 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  59 Aleksandra Maliszewska         Będzin                66.91   1472   22
  60 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  61 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  62 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  63 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  64 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  65 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  66 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  67 Szymon Stępień                 Bytom                 95.30   1906   20
  68 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  69 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  70 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  71 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  72 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  73 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  74 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  75 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  76 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  77 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  78 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  79 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  80 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  81 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  82 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  83 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  84 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.00   1664   13
  85 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  86 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  87 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  89 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  90 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  91 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  92 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  93 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  94 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  95 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
  96 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
  97 Ireneusz Kurzok                Mikołów              142.92   1715   12
  98 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
  99 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
 100 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 101 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 102 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 103 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 104 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 105 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 106 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 107 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 109 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 110 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 111 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 112 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 113 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 114 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 115 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 116 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 117 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 118 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 119 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 120 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 121 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 122 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 106.33   1276   12
 123 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 124 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 125 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 126 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 127 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 128 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 129 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 130 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 131 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 132 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 133 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 134 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 135 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 136 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 137 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 138 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 139 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 140 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 141 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 142 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 143 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 144 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 145 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 146 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 147 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 148 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 149 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 150 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 151 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 152 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 153 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 154 Michał Głąb                    Zabrze                86.50   1038   12
 155 Maria Tomiczek                 Zabrze                85.33   1024   12
 156 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 157 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 158 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 159 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 160 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 161 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 162 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 163 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 164 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 165 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 166 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 123.55   1359   11
 167 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 168 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 169 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 107.18   1179   11
 170 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 171 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 172 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 173 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 174 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 175 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 176 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 177 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 178 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 179 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 180 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 181 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 182 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 183 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 184 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 185 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 186 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 187 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 188 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 189 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 190 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 191 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 192 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 193 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 194 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 195 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 196 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 197 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 198 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 199 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 200 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 201 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 202 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 203 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 204 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 205 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 206 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 207 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 208 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 209 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 210 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 211 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 212 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 213 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 214 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 215 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 216 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 217 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 218 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 219 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 220 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 221 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 222 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 223 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 224 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 225 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 226 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 227 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 228 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 229 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 230 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 231 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 232 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 233 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 234 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 235 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 236 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 237 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 238 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 239 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 240 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 241 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 242 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 243 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 244 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 245 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 246 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 247 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 248 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 249 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 250 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 251 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 252 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 253 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 254 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 255 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 256 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 257 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 258 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 259 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 260 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 261 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 262 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 263 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 264 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 265 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 266 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 267 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 268 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 269 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 270 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 271 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 272 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 273 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 274 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 275 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 276 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 277 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 278 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 279 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 280 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 281 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 282 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 283 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 284 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 285 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 286 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 287 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 288 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 289 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 290 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 291 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 292 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 293 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 294 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 295 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 296 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 297 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 298 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 299 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 300 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie