Legnica12
października
Legnica 12-13 października XIX Puchar Polski
Nowy Dwór Mazowiecki19
października
Nowy Dwór Mazowiecki 19-20 października XVI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Katowice26
października
Katowice 26-27 października Turniej Tysiąclecia
Parasolka Królowej19 - 20 października 2013 — XVI Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 19 - 20 października 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Parasolka KrólowejZaczęło się ciekawie. Po czwartej rundzie na prowadzenie wysunął się Andrzej Kwiatkowski i pokrzepiony znakomitą grochówką ufundowaną dla wszystkich uczestników turnieju przez organizatorkę, panią Lidię Godlewską, nie oddał go do końca dnia. W ostatniej sobotniej partii spotkali się w pojedynku na pierwszym stole Andrzej Kwiatkowski i Marek Dudkiewicz i na jego zakończenie życzyli sobie spotkania w ostatniej rundzie na tym samym stoliku. Przez 3 kolejne rundy na prowadzeniu utrzymywał się Piotr Pietuchowski, a tuż za nim z tą sama liczbą zwycięstw byli Paweł JackowskiTomasz Zwoliński. Pietuchowski jednak miał wyrównanie, bo zaczął turniej od drugiej rundy i po jego zdjęciu spadł na dalsze miejsce, a na prowadzenie wysunął się Tomasz Zwoliński, który po raz drugi został zwyciezcą tego turnieju. Spełniło się życzenie Andrzeja Kwiatkowskiego i Marka Dudkiewicza, ale jakby nie do końca, bo chociaż spotkali się w ostatniej rundzie, to nie na pierwszym tylko na drugim stoliku. Wygrał Dudkiewicz i zdobył wicemistrzostwo Nowego Dworu. Trzecie miejsce zajął Mariusz Skrobosz. W ostatniej rundzie na piątym stoliku spotkały się Irena SołdanJustyna Górka walczące o tytuł najlepszej uczestniczki turnieju i o nagrodę, jaką była piękna, biała parasolka, kopia tej, pod jaką można często zobaczyć na zdjęciach królową Elzbietę II. To interesujące trofeum zdobyła Irena wygrywając z Justyną różnicą 7 punktów (337:330). W turnieju wzięło udział 51 osób, w tym jeden debiutant. Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju, Pani Dyrektor Lidii Godlewskiej i Marka Antosika.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
XIII Otwarte Mistrzostwa NDM w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekNowodworski Ośrodek Kultury ul: I.Paderewskiego 1A, 05-100 Nowy Dwór Maz. tel: 22 732 08 76
Obrońca tytułuGrzegorz Kurowski
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 19 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 20 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazddojazd z Warszawy z Pl.Bankowego autobusem PPKS i Translud oraz koleją . Samochodem dotrzeć do ulicy Paderewskiego i pod wiaduktem wjechać w bramę przy Policji Powiatowej, po 30 metrach jest nasz ośrodek
Wyżywieniena miejscu w kawiarni : zestaw śniadaniowy 9-12zł, obiad 13-16zł, kolacja 9-12zł, w pobliżu pizzeria
NoclegiBEST WESTERN Airport Modlin (były TOP HOTEL) — pokój jednoosobowy – 150 zł, pokój dwuosobowy- 200 zł, w cenie śniadanie. Pokoje z  łazienkami,wyposażone w telewizor i bezpłatny Internet. Hotel mieści się 50 metrów od naszego ośrodka. Rezerwacja na hasło „turniej scrabblowy” pod nr tel. 22 785 71 00. do 06.10.13.

HOTEL ELEKTROMEX, ulica Boh. Modlina 57, w centrum miasta, 900 m od ośrodka, 3 pokoje dwuosobowe z łazienką na korytarzu w cenie 80 zł za pokój, tel: 22 775 36 70.

NOCLEGI w domu prywatnym, 800 m od ośrodka, pokoje trzy, cztero i pięciopokojowe, łazienki w korytarzu, pomieszczenie kuchenne, grill przed domem, parking zamknięty. Koszt 40 zł od osoby. Możliwość wyłączności dla scrabblistów. Tel : 600 114 289 Irena Kotarska.
NagrodyI miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
II miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
III miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
Nagrody rzeczowe dla pozostałych do wyczerpania
OrganizatorzyLidia Godlewska 22 732 08 76 w31, Marek Antosik 698 731 815


Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego	

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.93     10.0     4898     2008      776
  2 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.17      9.0     4905     1824      550
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.27      8.0     5163     1791      905
  4 Mirosław        Uglik                Warszawa               144.21      8.0     5148     1813      500
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               147.37      8.0     4910     1813      366
  6 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.73      8.0     4875     1804      424
  7 Irena           Sołdan               Sopot                  139.61      8.0     4689     1816      301
  8 Paweł           Zaręba               Warszawa               144.78      8.0     4689     1808      120
  9 Kacper          Zegadło              Warszawa               130.72      8.0     4609     1817      183
 10 Piotr           Broda                Sandomierz             132.09      8.0     4551     1735      334
 11 Michał          Alabrudziński        Włocławek              154.99      7.0     5076     1660      582
 12 Justyna         Górka                Kraków                 142.42      7.0     4982     1666      507
 13 Kamil           Górka                Kraków                 148.61      7.0     4892     1638      421
 14 Robert          Kamiński             Warszawa               134.01      7.0     4744     1628      291
 15 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.24      7.0     4644     1636      209
 16 Kamil           Kister               Puławy                 142.84      7.0     4593     1637      231
 17 Dorota          Maciejuk             Warszawa               126.75      7.0     4551     1675       47
 18 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.33      7.0     4518     1633      428
 19 Artur           Koszel               Warszawa               124.80      7.0     4498     1435      661
 20 Czesław         Grajewski            Choroszcz              120.16      7.0     4375     1626       52
 21 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.26      6.0     4695     1507      187
 22 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.13      6.0     4689     1467      275
 23 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              129.77      6.0     4591     1496      365
 24 Marek           Reda                 Piaseczno              145.31      6.0     4550     1409      159
 25 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.13      6.0     4548     1632     -159
 26 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.28      6.0     4483     1570        9
 27 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               136.53      6.0     4467     1434      139
 28 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.56      6.0     4432     1365      -78
 29 Marta           Bajorek              Warszawa               118.99      6.0     4347     1489      -49
 30 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.06      6.0     4259     1528       -9
 31 Miłosz          Wrzałek              Reda                   145.00      6.0     4129     1426     -418
 32 Ewa             Radzikowska          Gliwice                116.64      5.0     4562     1394      -21
 33 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.15      5.0     4517     1546     -397
 34 Zbigniew        Rybak                Warszawa               117.98      5.0     4419     1324        5
 35 Sylwia          Łada                 Inowrocław             107.95      5.0     4318     1473     -446
 36 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               115.57      5.0     4314     1417      -69
 37 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               121.35      5.0     4235     1291     -192
 38 Joanna          Jewtuch              Warszawa               131.46      5.0     4186     1377     -660
 39 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              123.09      5.0     4113     1418     -270
 40 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.5     3766     1146     -239
 41 Maria           Pokorska             Warszawa               108.10      4.0     4260     1257     -312
 42 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               106.94      4.0     4124     1146     -111
 43 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               102.25      4.0     3921     1295     -656
 44 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.5     3643      961     -127
 45 Józef           Burzyński            Ełk                    107.26      3.0     3785     1096     -868
 46 Andrzej         Słapiński            Warszawa               110.86      3.0     2510      793       88
 47 Radosław        Słowicki             Warszawa               100.00      2.5     3375      865     -615
 48 Adam            Słapiński            Warszawa               100.00      2.0     2106      691     -653
 49 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   115.59      2.0     1678      604     -118
 50 Barbara         Pęska                Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      1.5     3293      772     -646
 51 Iwona           Burzyńska            Warszawa               100.00      0.0      827      248     -802
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego	



	Michał Alabrudziński 154.99 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              124.24 +  434: 272  174
    2    12 Dorota         Maciejuk              126.75 -  414: 427   77
    3    10 Jerzy          Krzyżewski            112.28 +  409: 395  162
    4     6 Kacper         Zegadło               130.72 -  340: 403   81
    5    14 Maria          Pokorska              108.10 +  460: 336  158
    6    10 Joanna         Jewtuch               131.46 +  454: 309  181
    7     5 Łukasz         Baranowski            124.15 -  393: 430   74
    8     7 Rafał          Wesołowski            133.13 +  450: 406  183
    9     6 Mariusz        Skrobosz              150.27 +  475: 307  200
   10     4 Miłosz         Wrzałek               145.00 +  415: 306  195
   11     5 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 -  455: 456   81
   12     4 Mirosław       Uglik                 144.21 -  377: 447   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Mariusz Skrobosz 150.27 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Baranowski            124.15 -  339: 402   74
    2    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  588: 251  150
    3     6 Marek          Dudkiewicz            127.17 +  443: 332  177
    4     4 Paweł          Zaręba                144.78 +  478: 261  195
    5     2 Irena          Sołdan                139.61 -  402: 438   90
    6     6 Artur          Koszel                124.80 +  456: 366  175
    7     4 Dorota         Maciejuk              126.75 +  424: 288  177
    8     3 Kacper         Zegadło               130.72 -  326: 372   81
    9     6 Michał         Alabrudziński         154.99 -  307: 475  105
   10     7 Stanisław      Rydzik                141.13 +  440: 383  191
   11     6 Miłosz         Wrzałek               145.00 +  560: 339  195
   12     3 Kacper         Zegadło               130.72 +  400: 351  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Kamil Górka 148.61 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 +  477: 291  173
    2     5 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  414: 464   94
    3     9 Paweł          Zaręba                144.78 -  351: 460   95
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              124.24 +  531: 295  174
    5    10 Andrzej        Słapiński             110.86 +  397: 396  161
    6     7 Dorota         Maciejuk              126.75 -  363: 450   77
    7    10 Czesław        Grajewski             120.16 -  350: 362   70
    8    11 Stanisław      Rydzik                141.13 +  356: 344  191
    9    10 Robert         Kamiński              134.01 +  439: 411  184
   10     9 Rafał          Wesołowski            133.13 -  365: 403   83
   11    10 Joanna         Ostrowska             115.06 +  368: 337  165
   12     8 Dorota         Rudzińska             121.26 +  481: 258  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Paweł Jackowski 147.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Juliusz        Czupryniak            121.35 +  414: 376  171
    2     2 Mirosław       Uglik                 144.21 +  486: 342  194
    3     3 Piotr          Pietuchowski          143.33 -  336: 508   93
    4     9 Piotr          Broda                 132.09 +  413: 343  182
    5     5 Artur          Koszel                124.80 +  431: 328  175
    6     4 Rafał          Wesołowski            133.13 +  478: 377  183
    7     2 Irena          Sołdan                139.61 +  439: 338  190
    8     1 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 -  285: 401   81
    9     3 Marek          Dudkiewicz            127.17 +  456: 391  177
   10     2 Kacper         Zegadło               130.72 +  484: 334  181
   11     2 Justyna        Górka                 142.42 -  355: 392   92
   12     1 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  333: 414   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Marek Reda 145.31 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Rudzińska             121.26 -  336: 375   71
    2    23 Barbara        Pęska                 100.00 +  428: 301  150
    3    18 Adam           Słapiński             100.00 +  489: 243  150
    4     7 Joanna         Jewtuch               131.46 -  380: 382   81
    5    12 Ewa            Radzikowska           116.64 +  431: 401  167
    6     9 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  293: 511   94
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              124.24 -  285: 411   74
    8    19 Szymon         Dąbrowski             115.57 -  369: 388   66
    9    18 Maria          Pokorska              108.10 +  406: 330  158
   10    16 Sylwia         Łada                  107.95 -  362: 374   58
   11    17 Marek          Antosik               115.59 +  372: 331  166
   12    15 Łukasz         Baranowski            124.15 +  399: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Miłosz Wrzałek 145.00 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Czesław        Grajewski             120.16 -  290: 353   70
    2    18 Jerzy          Krzyżewski            112.28 -  309: 369   62
    3    20 Robert         Kamiński              134.01 -  360: 445   84
    4    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  420: 354  150
    5    22 Maciej         Dąbrowski             102.25 +  451: 294  152
    6    21 Józef          Burzyński             107.26 +  426: 309  157
    7    16 Kamil          Kister                142.84 +  455: 330  193
    8    10 Sylwia         Łada                  107.95 +  350: 347  158
    9     7 Paweł          Zaręba                144.78 +  423: 371  195
   10     4 Michał         Alabrudziński         154.99 -  306: 415  105
   11     6 Mariusz        Skrobosz              150.27 -  339: 560  100
   12    12 Artur          Koszel                124.80 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 11 129.64




	Paweł Zaręba 144.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Bajorek               118.99 -  332: 390   69
    2    14 Robert         Kamiński              134.01 +  415: 393  184
    3     9 Kamil          Górka                 148.61 +  460: 351  199
    4     4 Mariusz        Skrobosz              150.27 -  261: 478  100
    5     9 Mirosław       Uglik                 144.21 -  356: 470   94
    6    14 Dariusz        Maciejuk              136.53 +  321: 307  187
    7    14 Jerzy          Krzyżewski            112.28 +  364: 348  162
    8    12 Dorota         Maciejuk              126.75 +  425: 373  177
    9     7 Miłosz         Wrzałek               145.00 -  371: 423   95
   10    12 Łukasz         Baranowski            124.15 +  494: 372  174
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              124.24 +  463: 354  174
   12     6 Piotr          Pietuchowski          143.33 +  427: 310  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808  / 12 150.67




	Mirosław Uglik 144.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zbigniew       Rybak                 117.98 +  559: 278  168
    2     2 Paweł          Jackowski             147.37 -  342: 486   97
    3     8 Kamil          Kister                142.84 -  411: 435   93
    4    14 Józef          Burzyński             107.26 +  580: 309  157
    5     9 Paweł          Zaręba                144.78 +  470: 356  195
    6     5 Kacper         Zegadło               130.72 +  426: 387  181
    7     3 Piotr          Pietuchowski          143.33 -  355: 495   93
    8     6 Łukasz         Baranowski            124.15 +  453: 348  174
    9     5 Justyna        Górka                 142.42 +  374: 361  192
   10     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 +  389: 361  181
   11     4 Marek          Dudkiewicz            127.17 -  342: 455   77
   12     4 Michał         Alabrudziński         154.99 +  447: 377  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Tomasz Zwoliński 143.93 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ewa            Radzikowska           116.64 +  398: 343  167
    2     5 Kamil          Górka                 148.61 +  464: 414  199
    3     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 -  356: 423   80
    4    11 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 +  338: 337  173
    5     6 Sylwia         Łada                  107.95 -  304: 342   58
    6     9 Marek          Reda                  145.31 +  511: 293  195
    7     7 Rafał          Wesołowski            133.13 +  361: 301  183
    8     4 Justyna        Górka                 142.42 +  411: 377  192
    9     2 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 +  503: 279  181
   10     1 Piotr          Pietuchowski          143.33 +  450: 336  193
   11     3 Irena          Sołdan                139.61 +  388: 344  190
   12     1 Paweł          Jackowski             147.37 +  414: 333  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2008  / 12 167.33




	Piotr Pietuchowski 143.33 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    10 Czesław        Grajewski             120.16 +  359: 354  170
    3     3 Paweł          Jackowski             147.37 +  508: 336  197
    4     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 +  399: 297  180
    5     1 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 -  389: 453   81
    6     2 Łukasz         Baranowski            124.15 +  432: 369  174
    7     3 Mirosław       Uglik                 144.21 +  495: 355  194
    8     2 Marek          Dudkiewicz            127.17 +  502: 274  177
    9     1 Irena          Sołdan                139.61 +  436: 382  190
   10     1 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  336: 450   94
   11     1 Kacper         Zegadło               130.72 -  352: 393   81
   12     6 Paweł          Zaręba                144.78 -  310: 427   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 11 148.45




	Kamil Kister 142.84 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Szymon         Dąbrowski             115.57 +  368: 347  166
    2     9 Irena          Sołdan                139.61 -  387: 418   90
    3     8 Mirosław       Uglik                 144.21 +  435: 411  194
    4     5 Dariusz        Maciejuk              136.53 +  416: 314  187
    5     7 Rafał          Wesołowski            133.13 -  357: 366   83
    6    13 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 -  308: 378   73
    7    16 Miłosz         Wrzałek               145.00 -  330: 455   95
    8    20 Maciej         Dąbrowski             102.25 +  428: 295  152
    9    17 Marta          Bajorek               118.99 +  371: 275  169
   10     8 Justyna        Górka                 142.42 -  341: 503   92
   11    13 Łukasz         Baranowski            124.15 +  428: 277  174
   12    11 Jerzy          Krzyżewski            112.28 +  424: 323  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Justyna Górka 142.42 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Ostrowska             115.06 +  449: 344  165
    2     7 Rafał          Wesołowski            133.13 -  351: 520   83
    3    15 Zbigniew       Rybak                 117.98 +  421: 411  168
    4    10 Dorota         Maciejuk              126.75 +  435: 409  177
    5     4 Kacper         Zegadło               130.72 -  345: 390   81
    6    12 Szymon         Dąbrowski             115.57 +  469: 340  166
    7     6 Sylwia         Łada                  107.95 +  549: 243  158
    8     4 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  377: 411   94
    9     5 Mirosław       Uglik                 144.21 -  361: 374   94
   10     8 Kamil          Kister                142.84 +  503: 341  193
   11     2 Paweł          Jackowski             147.37 +  392: 355  197
   12     5 Irena          Sołdan                139.61 -  330: 337   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Stanisław Rydzik 141.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Krzyżewski            112.28 +  439: 355  162
    2     8 Dorota         Rudzińska             121.26 -  328: 378   71
    3    17 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 -  333: 402   73
    4    19 Maciej         Dąbrowski             102.25 +  502: 242  152
    5    13 Agnieszka      Kozak                 104.56 +  410: 391  155
    6    11 Piotr          Broda                 132.09 +  353: 311  182
    7     9 Joanna         Ostrowska             115.06 -  323: 377   65
    8    11 Kamil          Górka                 148.61 -  344: 356   99
    9    16 Szymon         Dąbrowski             115.57 +  432: 416  166
   10     7 Mariusz        Skrobosz              150.27 -  383: 440  100
   11    16 Sylwia         Łada                  107.95 +  456: 335  158
   12     9 Robert         Kamiński              134.01 -  386: 411   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Irena Sołdan 139.61 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Słapiński             110.86 +  438: 335  161
    2     9 Kamil          Kister                142.84 +  418: 387  193
    3     2 Rafał          Wesołowski            133.13 +  489: 307  183
    4     3 Artur          Koszel                124.80 +  434: 371  175
    5     2 Mariusz        Skrobosz              150.27 +  438: 402  200
    6     1 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 -  294: 388   81
    7     2 Paweł          Jackowski             147.37 -  338: 439   97
    8     5 Joanna         Ostrowska             115.06 +  340: 301  165
    9     1 Piotr          Pietuchowski          143.33 -  382: 436   93
   10     5 Piotr          Broda                 132.09 +  437: 304  182
   11     3 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  344: 388   94
   12     5 Justyna        Górka                 142.42 +  337: 330  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Dariusz Maciejuk 136.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maria          Pokorska              108.10 -  336: 348   58
    2    24 Krzysztof      Zawadzki              106.94 +  489: 342  157
    3    11 Ewa            Radzikowska           116.64 +  533: 355  167
    4     5 Kamil          Kister                142.84 -  314: 416   93
    5    11 Joanna         Ostrowska             115.06 -  356: 409   65
    6    14 Paweł          Zaręba                144.78 -  307: 321   95
    7    17 Szymon         Dąbrowski             115.57 +  353: 320  166
    8    15 Marek          Antosik               115.59 +  389: 295  166
    9    14 Sylwia         Łada                  107.95 +  402: 361  158
   10    13 Czesław        Grajewski             120.16 -  299: 319   70
   11    12 Dorota         Rudzińska             121.26 -  285: 510   71
   12    16 Zbigniew       Rybak                 117.98 +  404: 332  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Robert Kamiński 134.01 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sylwia         Łada                  107.95 -  378: 478   58
    2    14 Paweł          Zaręba                144.78 -  393: 415   95
    3    20 Miłosz         Wrzałek               145.00 +  445: 360  195
    4    16 Maria          Pokorska              108.10 -  325: 378   58
    5    18 Piotr          Broda                 132.09 -  354: 355   82
    6    20 Juliusz        Czupryniak            121.35 +  368: 342  171
    7    18 Józef          Burzyński             107.26 +  432: 327  157
    8    14 Artur          Koszel                124.80 +  318: 314  175
    9    10 Kamil          Górka                 148.61 -  411: 439   99
   10    15 Marek          Antosik               115.59 +  456: 316  166
   11    15 Joanna         Jewtuch               131.46 +  453: 343  181
   12     9 Stanisław      Rydzik                141.13 +  411: 386  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Rafał Wesołowski 133.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Józef          Burzyński             107.26 +  382: 363  157
    2     7 Justyna        Górka                 142.42 +  520: 351  192
    3     2 Irena          Sołdan                139.61 -  307: 489   90
    4    13 Marta          Bajorek               118.99 +  339: 336  169
    5     7 Kamil          Kister                142.84 +  366: 357  193
    6     4 Paweł          Jackowski             147.37 -  377: 478   97
    7     7 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  301: 361   94
    8     7 Michał         Alabrudziński         154.99 -  406: 450  105
    9    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 +  455: 272  180
   10     9 Kamil          Górka                 148.61 +  403: 365  199
   11     7 Piotr          Broda                 132.09 -  341: 421   82
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              124.24 -  351: 464   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Piotr Broda 132.09 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Zawadzki              106.94 +  402: 250  157
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 -  358: 404   81
    3    19 Radosław       Słowicki              100.00 +  367: 303  150
    4     9 Paweł          Jackowski             147.37 -  343: 413   97
    5    18 Robert         Kamiński              134.01 +  355: 354  184
    6    11 Stanisław      Rydzik                141.13 -  311: 353   91
    7    15 Artur          Koszel                124.80 +  443: 292  175
    8     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 +  400: 307  180
    9     8 Czesław        Grajewski             120.16 +  420: 418  170
   10     5 Irena          Sołdan                139.61 -  304: 437   90
   11     7 Rafał          Wesołowski            133.13 +  421: 341  183
   12     7 Dorota         Maciejuk              126.75 +  427: 345  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Joanna Jewtuch 131.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Kozak                 104.56 +  421: 378  155
    2     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 -  387: 442   80
    3    14 Maciej         Dąbrowski             102.25 +  345: 225  152
    4     7 Marek          Reda                  145.31 +  382: 380  195
    5     8 Marek          Dudkiewicz            127.17 -  315: 488   77
    6    10 Michał         Alabrudziński         154.99 -  309: 454  105
    7    13 Ewa            Radzikowska           116.64 -  312: 488   67
    8    18 Jerzy          Krzyżewski            112.28 -  289: 442   62
    9    19 Zbigniew       Rybak                 117.98 +  377: 367  168
   10    19 Szymon         Dąbrowski             115.57 +  445: 361  166
   11    15 Robert         Kamiński              134.01 -  343: 453   84
   12    19 Marek          Antosik               115.59 -  261: 368   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Andrzej Kwiatkowski 130.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Dąbrowski             102.25 +  482: 324  152
    2     3 Piotr          Broda                 132.09 +  404: 358  182
    3     4 Marta          Bajorek               118.99 +  463: 247  169
    4     2 Łukasz         Baranowski            124.15 +  498: 339  174
    5     1 Piotr          Pietuchowski          143.33 +  453: 389  193
    6     1 Irena          Sołdan                139.61 +  388: 294  190
    7     1 Marek          Dudkiewicz            127.17 -  354: 405   77
    8     1 Paweł          Jackowski             147.37 +  401: 285  197
    9     2 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  279: 503   94
   10     3 Mirosław       Uglik                 144.21 -  361: 389   94
   11     5 Michał         Alabrudziński         154.99 +  456: 455  205
   12     2 Marek          Dudkiewicz            127.17 -  336: 463   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Kacper Zegadło 130.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  451: 263  150
    2     6 Marta          Bajorek               118.99 -  361: 399   69
    3    13 Czesław        Grajewski             120.16 +  377: 324  170
    4     6 Michał         Alabrudziński         154.99 +  403: 340  205
    5     4 Justyna        Górka                 142.42 +  390: 345  192
    6     5 Mirosław       Uglik                 144.21 -  387: 426   94
    7     8 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 +  390: 372  173
    8     3 Mariusz        Skrobosz              150.27 +  372: 326  200
    9     4 Łukasz         Baranowski            124.15 +  400: 395  174
   10     2 Paweł          Jackowski             147.37 -  334: 484   97
   11     1 Piotr          Pietuchowski          143.33 +  393: 352  193
   12     3 Mariusz        Skrobosz              150.27 -  351: 400  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Michał, Piotr Waszkiewicz 129.77 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Iwona          Burzyńska             100.00 +  589: 143  150
    2     1 Joanna         Jewtuch               131.46 +  442: 387  181
    3     1 Tomasz         Zwoliński             143.93 +  423: 356  194
    4     1 Piotr          Pietuchowski          143.33 -  297: 399   93
    5     3 Łukasz         Baranowski            124.15 -  352: 382   74
    6     8 Joanna         Ostrowska             115.06 -  320: 346   65
    7    11 Andrzej        Słapiński             110.86 +  408: 298  161
    8     8 Piotr          Broda                 132.09 -  307: 400   82
    9    12 Rafał          Wesołowski            133.13 -  272: 455   83
   10    17 Juliusz        Czupryniak            121.35 +  484: 311  171
   11    14 Artur          Koszel                124.80 -  288: 456   75
   12    14 Ewa            Radzikowska           116.64 +  409: 293  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Marek Dudkiewicz 127.17 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Adam           Kędzior               100.00 +  435: 288  150
    2    11 Maria          Pokorska              108.10 +  443: 373  158
    3     6 Mariusz        Skrobosz              150.27 -  332: 443  100
    4    12 Szymon         Dąbrowski             115.57 +  392: 348  166
    5     8 Joanna         Jewtuch               131.46 +  488: 315  181
    6     3 Sylwia         Łada                  107.95 +  380: 330  158
    7     1 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 +  405: 354  181
    8     2 Piotr          Pietuchowski          143.33 -  274: 502   93
    9     3 Paweł          Jackowski             147.37 -  391: 456   97
   10     6 Joanna         Ostrowska             115.06 +  447: 268  165
   11     4 Mirosław       Uglik                 144.21 +  455: 342  194
   12     2 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 +  463: 336  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Dorota Maciejuk 126.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Barbara        Pęska                 100.00 +  336: 251  150
    2    12 Michał         Alabrudziński         154.99 +  427: 414  205
    3     5 Artur          Koszel                124.80 -  299: 334   75
    4    10 Justyna        Górka                 142.42 -  409: 435   92
    5    17 Marta          Bajorek               118.99 +  433: 411  169
    6     7 Kamil          Górka                 148.61 +  450: 363  199
    7     4 Mariusz        Skrobosz              150.27 -  288: 424  100
    8    12 Paweł          Zaręba                144.78 -  373: 425   95
    9    11 Ewa            Radzikowska           116.64 +  397: 338  167
   10    10 Dorota         Rudzińska             121.26 +  380: 358  171
   11     9 Czesław        Grajewski             120.16 +  414: 324  170
   12     7 Piotr          Broda                 132.09 -  345: 427   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Artur Koszel 124.80 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Słapiński             100.00 +  425: 308  150
    2    13 Radosław       Słowicki              100.00 +  454: 216  150
    3     5 Dorota         Maciejuk              126.75 +  334: 299  177
    4     3 Irena          Sołdan                139.61 -  371: 434   90
    5     5 Paweł          Jackowski             147.37 -  328: 431   97
    6     6 Mariusz        Skrobosz              150.27 -  366: 456  100
    7    15 Piotr          Broda                 132.09 -  292: 443   82
    8    14 Robert         Kamiński              134.01 -  314: 318   84
    9    20 Maciej         Dąbrowski             102.25 +  373: 367  152
   10    18 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 +  385: 277  173
   11    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 +  456: 288  180
   12    12 Miłosz         Wrzałek               145.00 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 11 130.45




	Krzysztof Sporczyk 124.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         154.99 -  272: 434  105
    2    21 Ewa            Radzikowska           116.64 -  326: 366   67
    3    21 Juliusz        Czupryniak            121.35 +  439: 277  171
    4    15 Kamil          Górka                 148.61 -  295: 531   99
    5    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  395: 273  150
    6    19 Dorota         Rudzińska             121.26 +  471: 391  171
    7    12 Marek          Reda                  145.31 +  411: 285  195
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 +  358: 351  173
    9     9 Joanna         Ostrowska             115.06 -  274: 445   65
   10    11 Jerzy          Krzyżewski            112.28 +  585: 268  162
   11     8 Paweł          Zaręba                144.78 -  354: 463   95
   12    10 Rafał          Wesołowski            133.13 +  464: 351  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Łukasz Baranowski 124.15 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              150.27 +  402: 339  200
    2     4 Sylwia         Łada                  107.95 +  468: 344  158
    3     7 Dorota         Rudzińska             121.26 +  391: 382  171
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 -  339: 498   81
    5     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 +  382: 352  180
    6     2 Piotr          Pietuchowski          143.33 -  369: 432   93
    7     5 Michał         Alabrudziński         154.99 +  430: 393  205
    8     6 Mirosław       Uglik                 144.21 -  348: 453   94
    9     4 Kacper         Zegadło               130.72 -  395: 400   81
   10    12 Paweł          Zaręba                144.78 -  372: 494   95
   11    13 Kamil          Kister                142.84 -  277: 428   93
   12    15 Marek          Reda                  145.31 -  344: 399   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Mariola Osajda-Matczak 123.09 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 148.61 -  291: 477   99
    2    17 Józef          Burzyński             107.26 +  368: 316  157
    3    17 Stanisław      Rydzik                141.13 +  402: 333  191
    4    11 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  337: 338   94
    5    15 Jerzy          Krzyżewski            112.28 +  348: 310  162
    6    13 Kamil          Kister                142.84 +  378: 308  193
    7     8 Kacper         Zegadło               130.72 -  372: 390   81
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              124.24 -  351: 358   74
    9    15 Dorota         Rudzińska             121.26 -  323: 518   71
   10    18 Artur          Koszel                124.80 -  277: 385   75
   11    18 Marta          Bajorek               118.99 -  331: 339   69
   12    21 Maciej         Dąbrowski             102.25 +  335: 311  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Juliusz Czupryniak 121.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             147.37 -  376: 414   97
    2    16 Adam           Słapiński             100.00 -  313: 342   50
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              124.24 -  277: 439   74
    4    23 Barbara        Pęska                 100.00 +  482: 241  150
    5    20 Adam           Kędzior               100.00 +  394: 279  150
    6    20 Robert         Kamiński              134.01 -  342: 368   84
    7    22 Radosław       Słowicki              100.00 +  364: 338  150
    8    16 Marta          Bajorek               118.99 +  376: 336  169
    9    13 Jerzy          Krzyżewski            112.28 -  291: 448   62
   10    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 -  311: 484   80
   11    19 Zbigniew       Rybak                 117.98 -  303: 432   68
   12    20 Krzysztof      Zawadzki              106.94 +  406: 306  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Dorota Rudzińska 121.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  145.31 +  375: 336  195
    2     8 Stanisław      Rydzik                141.13 +  378: 328  191
    3     7 Łukasz         Baranowski            124.15 -  382: 391   74
    4     8 Sylwia         Łada                  107.95 -  352: 380   58
    5    16 Szymon         Dąbrowski             115.57 -  361: 399   66
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              124.24 -  391: 471   74
    7    19 Maria          Pokorska              108.10 +  431: 359  158
    8    17 Agnieszka      Kozak                 104.56 +  381: 375  155
    9    15 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 +  518: 323  173
   10    10 Dorota         Maciejuk              126.75 -  358: 380   77
   11    12 Dariusz        Maciejuk              136.53 +  510: 285  187
   12     8 Kamil          Górka                 148.61 -  258: 481   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Czesław Grajewski 120.16 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               145.00 +  353: 290  195
    2    10 Piotr          Pietuchowski          143.33 -  354: 359   93
    3    13 Kacper         Zegadło               130.72 -  324: 377   81
    4    17 Jerzy          Krzyżewski            112.28 -  389: 448   62
    5    21 Adam           Słapiński             100.00 +  382: 306  150
    6    16 Zbigniew       Rybak                 117.98 +  411: 332  168
    7    10 Kamil          Górka                 148.61 +  362: 350  199
    8     9 Ewa            Radzikowska           116.64 +  386: 385  167
    9     8 Piotr          Broda                 132.09 -  418: 420   82
   10    13 Dariusz        Maciejuk              136.53 +  319: 299  187
   11     9 Dorota         Maciejuk              126.75 -  324: 414   77
   12    13 Joanna         Ostrowska             115.06 +  353: 343  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Marta Bajorek 118.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Zaręba                144.78 +  390: 332  195
    2     6 Kacper         Zegadło               130.72 +  399: 361  181
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 -  247: 463   81
    4    13 Rafał          Wesołowski            133.13 -  336: 339   83
    5    17 Dorota         Maciejuk              126.75 -  411: 433   77
    6    17 Ewa            Radzikowska           116.64 -  404: 462   67
    7    21 Adam           Słapiński             100.00 +  491: 289  150
    8    16 Juliusz        Czupryniak            121.35 -  336: 376   71
    9    17 Kamil          Kister                142.84 -  275: 371   93
   10    20 Maciej         Dąbrowski             102.25 +  370: 315  152
   11    18 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 +  339: 331  173
   12    17 Szymon         Dąbrowski             115.57 +  349: 324  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Zbigniew Rybak 117.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 144.21 -  278: 559   94
    2    20 Joanna         Ostrowska             115.06 +  415: 307  165
    3    15 Justyna        Górka                 142.42 -  411: 421   92
    4    18 Agnieszka      Kozak                 104.56 -  376: 391   55
    5    19 Krzysztof      Zawadzki              106.94 +  385: 319  157
    6    16 Czesław        Grajewski             120.16 -  332: 411   70
    7    20 Maciej         Dąbrowski             102.25 -  299: 345   52
    8    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  396: 273  150
    9    19 Joanna         Jewtuch               131.46 -  367: 377   81
   10    21 Adam           Kędzior               100.00 +  396: 304  150
   11    19 Juliusz        Czupryniak            121.35 +  432: 303  171
   12    16 Dariusz        Maciejuk              136.53 -  332: 404   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Ewa Radzikowska 116.64 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             143.93 -  343: 398   94
    2    21 Krzysztof      Sporczyk              124.24 +  366: 326  174
    3    11 Dariusz        Maciejuk              136.53 -  355: 533   87
    4    21 Adam           Kędzior               100.00 +  396: 324  150
    5    12 Marek          Reda                  145.31 -  401: 431   95
    6    17 Marta          Bajorek               118.99 +  462: 404  169
    7    13 Joanna         Jewtuch               131.46 +  488: 312  181
    8     9 Czesław        Grajewski             120.16 -  385: 386   70
    9    11 Dorota         Maciejuk              126.75 -  338: 397   77
   10    14 Agnieszka      Kozak                 104.56 +  396: 314  155
   11    11 Jerzy          Krzyżewski            112.28 -  339: 349   62
   12    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 -  293: 409   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Marek Antosik 115.59 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Dariusz        Maciejuk              136.53 -  295: 389   87
    9    22 Krzysztof      Zawadzki              106.94 +  368: 318  157
   10    15 Robert         Kamiński              134.01 -  316: 456   84
   11    17 Marek          Reda                  145.31 -  331: 372   95
   12    19 Joanna         Jewtuch               131.46 +  368: 261  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  5 120.80




	Szymon Dąbrowski 115.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                142.84 -  347: 368   93
    2    19 Adam           Kędzior               100.00 +  336: 326  150
    3    16 Andrzej        Słapiński             110.86 +  357: 297  161
    4    12 Marek          Dudkiewicz            127.17 -  348: 392   77
    5    16 Dorota         Rudzińska             121.26 +  399: 361  171
    6    12 Justyna        Górka                 142.42 -  340: 469   92
    7    17 Dariusz        Maciejuk              136.53 -  320: 353   87
    8    19 Marek          Reda                  145.31 +  388: 369  195
    9    16 Stanisław      Rydzik                141.13 -  416: 432   91
   10    19 Joanna         Jewtuch               131.46 -  361: 445   81
   11    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  378: 222  150
   12    17 Marta          Bajorek               118.99 -  324: 349   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Joanna Ostrowska 115.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Górka                 142.42 -  344: 449   92
    2    20 Zbigniew       Rybak                 117.98 -  307: 415   68
    3    23 Barbara        Pęska                 100.00 +  404: 348  150
    4    22 Radosław       Słowicki              100.00 +  378: 275  150
    5    11 Dariusz        Maciejuk              136.53 +  409: 356  187
    6     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 +  346: 320  180
    7     9 Stanisław      Rydzik                141.13 +  377: 323  191
    8     5 Irena          Sołdan                139.61 -  301: 340   90
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              124.24 +  445: 274  174
   10     6 Marek          Dudkiewicz            127.17 -  268: 447   77
   11    10 Kamil          Górka                 148.61 -  337: 368   99
   12    13 Czesław        Grajewski             120.16 -  343: 353   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Jerzy Krzyżewski 112.28 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                141.13 -  355: 439   91
    2    18 Miłosz         Wrzałek               145.00 +  369: 309  195
    3    10 Michał         Alabrudziński         154.99 -  395: 409  105
    4    17 Czesław        Grajewski             120.16 +  448: 389  170
    5    15 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 -  310: 348   73
    6    15 Agnieszka      Kozak                 104.56 +  428: 288  155
    7    14 Paweł          Zaręba                144.78 -  348: 364   95
    8    18 Joanna         Jewtuch               131.46 +  442: 289  181
    9    13 Juliusz        Czupryniak            121.35 +  448: 291  171
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              124.24 -  268: 585   74
   11    11 Ewa            Radzikowska           116.64 +  349: 339  167
   12    11 Kamil          Kister                142.84 -  323: 424   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Andrzej Słapiński 110.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                139.61 -  335: 438   90
    2    25 Iwona          Burzyńska             100.00 +  440: 215  150
    3    16 Szymon         Dąbrowski             115.57 -  297: 357   66
    4    20 Adam           Słapiński             100.00 +  391: 306  150
    5    10 Kamil          Górka                 148.61 -  396: 397   99
    6    18 Maria          Pokorska              108.10 +  353: 301  158
    7    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 -  298: 408   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  7 113.29




	Maria Pokorska 108.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Maciejuk              136.53 +  348: 336  187
    2    11 Marek          Dudkiewicz            127.17 -  373: 443   77
    3    12 Sylwia         Łada                  107.95 -  315: 419   58
    4    16 Robert         Kamiński              134.01 +  378: 325  184
    5    14 Michał         Alabrudziński         154.99 -  336: 460  105
    6    18 Andrzej        Słapiński             110.86 -  301: 353   61
    7    19 Dorota         Rudzińska             121.26 -  359: 431   71
    8    22 Radosław       Słowicki              100.00 +  395: 300  150
    9    18 Marek          Reda                  145.31 -  330: 406   95
   10    22 Krzysztof      Zawadzki              106.94 -  348: 399   57
   11    21 Agnieszka      Kozak                 104.56 -  417: 419   55
   12    23 Józef          Burzyński             107.26 +  360: 281  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Sylwia Łada 107.95 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kamiński              134.01 +  478: 378  184
    2     4 Łukasz         Baranowski            124.15 -  344: 468   74
    3    12 Maria          Pokorska              108.10 +  419: 315  158
    4     8 Dorota         Rudzińska             121.26 +  380: 352  171
    5     6 Tomasz         Zwoliński             143.93 +  342: 304  194
    6     3 Marek          Dudkiewicz            127.17 -  330: 380   77
    7     6 Justyna        Górka                 142.42 -  243: 549   92
    8    10 Miłosz         Wrzałek               145.00 -  347: 350   95
    9    14 Dariusz        Maciejuk              136.53 -  361: 402   87
   10    16 Marek          Reda                  145.31 +  374: 362  195
   11    16 Stanisław      Rydzik                141.13 -  335: 456   91
   12    18 Agnieszka      Kozak                 104.56 -  365: 448   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Józef Burzyński 107.26 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            133.13 -  363: 382   83
    2    17 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 -  316: 368   73
    3    22 Krzysztof      Zawadzki              106.94 +  359: 353  157
    4    14 Mirosław       Uglik                 144.21 -  309: 580   94
    5    23 Radosław       Słowicki              100.00 +  300: 229  150
    6    21 Miłosz         Wrzałek               145.00 -  309: 426   95
    7    18 Robert         Kamiński              134.01 -  327: 432   84
    8    23 Adam           Kędzior               100.00 -  302: 315   50
    9    23 Barbara        Pęska                 100.00 +  330: 297  150
   10    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  214: 466   50
   11    23 Maciej         Dąbrowski             102.25 -  375: 445   52
   12    23 Maria          Pokorska              108.10 -  281: 360   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Krzysztof Zawadzki 106.94 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 132.09 -  250: 402   82
    2    24 Dariusz        Maciejuk              136.53 -  342: 489   87
    3    22 Józef          Burzyński             107.26 -  353: 359   57
    4    25 Iwona          Burzyńska             100.00 +  330: 253  150
    5    19 Zbigniew       Rybak                 117.98 -  319: 385   68
    6    22 Maciej         Dąbrowski             102.25 -  350: 386   52
    7    23 Agnieszka      Kozak                 104.56 -  264: 393   55
    8    24 Barbara        Pęska                 100.00 +  448: 200  150
    9    22 Marek          Antosik               115.59 -  318: 368   66
   10    22 Maria          Pokorska              108.10 +  399: 348  158
   11    22 Radosław       Słowicki              100.00 +  445: 246  150
   12    20 Juliusz        Czupryniak            121.35 -  306: 406   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Agnieszka Kozak 104.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Jewtuch               131.46 -  378: 421   81
    2    15 Maciej         Dąbrowski             102.25 -  267: 372   52
    3    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  381: 338  150
    4    18 Zbigniew       Rybak                 117.98 +  391: 376  168
    5    13 Stanisław      Rydzik                141.13 -  391: 410   91
    6    15 Jerzy          Krzyżewski            112.28 -  288: 428   62
    7    23 Krzysztof      Zawadzki              106.94 +  393: 264  157
    8    17 Dorota         Rudzińska             121.26 -  375: 381   71
    9    21 Adam           Kędzior               100.00 +  387: 342  150
   10    14 Ewa            Radzikowska           116.64 -  314: 396   67
   11    21 Maria          Pokorska              108.10 +  419: 417  158
   12    18 Sylwia         Łada                  107.95 +  448: 365  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Maciej Dąbrowski 102.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kwiatkowski           130.73 -  324: 482   81
    2    15 Agnieszka      Kozak                 104.56 +  372: 267  155
    3    14 Joanna         Jewtuch               131.46 -  225: 345   81
    4    19 Stanisław      Rydzik                141.13 -  242: 502   91
    5    22 Miłosz         Wrzałek               145.00 -  294: 451   95
    6    22 Krzysztof      Zawadzki              106.94 +  386: 350  157
    7    20 Zbigniew       Rybak                 117.98 +  345: 299  168
    8    20 Kamil          Kister                142.84 -  295: 428   93
    9    20 Artur          Koszel                124.80 -  367: 373   75
   10    20 Marta          Bajorek               118.99 -  315: 370   69
   11    23 Józef          Burzyński             107.26 +  445: 375  157
   12    21 Mariola        Osajda-Matczak        123.09 -  311: 335   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kacper         Zegadło               130.72 -  263: 451   81
    2    22 Mariusz        Skrobosz              150.27 -  251: 588  100
    3    24 Agnieszka      Kozak                 104.56 -  338: 381   55
    4    24 Miłosz         Wrzałek               145.00 -  354: 420   95
    5    24 Krzysztof      Sporczyk              124.24 -  273: 395   74
    6    25 PAUZA
    7    24 Barbara        Pęska                 100.00 +  350: 227  150
    8    21 Zbigniew       Rybak                 117.98 -  273: 396   68
    9    24 Radosław       Słowicki              100.00 +  379: 291  150
   10    23 Józef          Burzyński             107.26 +  466: 214  157
   11    20 Szymon         Dąbrowski             115.57 -  222: 378   66
   12    22 Adam           Kędzior               100.00 +  297: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 11 104.18




	Iwona Burzyńska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał, Piotr  Waszkiewicz           129.77 -  143: 589   80
    2    25 Andrzej        Słapiński             110.86 -  215: 440   61
    3    25 Adam           Kędzior               100.00 -  216: 270   50
    4    25 Krzysztof      Zawadzki              106.94 -  253: 330   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  4  62.00




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Dudkiewicz            127.17 -  288: 435   77
    2    19 Szymon         Dąbrowski             115.57 -  326: 336   66
    3    25 Iwona          Burzyńska             100.00 +  270: 216  150
    4    21 Ewa            Radzikowska           116.64 -  324: 396   67
    5    20 Juliusz        Czupryniak            121.35 -  279: 394   71
    6    24 Radosław       Słowicki              100.00 -  320: 339   50
    7    25 PAUZA
    8    23 Józef          Burzyński             107.26 +  315: 302  157
    9    21 Agnieszka      Kozak                 104.56 -  342: 387   55
   10    21 Zbigniew       Rybak                 117.98 -  304: 396   68
   11    24 Barbara        Pęska                 100.00 +  311: 272  150
   12    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  264: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 11  87.36




	Barbara Pęska 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Maciejuk              126.75 -  251: 336   77
    2    23 Marek          Reda                  145.31 -  301: 428   95
    3    23 Joanna         Ostrowska             115.06 -  348: 404   65
    4    23 Juliusz        Czupryniak            121.35 -  241: 482   71
    5    25 PAUZA
    6    23 Adam           Słapiński             100.00 -  268: 312   50
    7    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  227: 350   50
    8    24 Krzysztof      Zawadzki              106.94 -  200: 448   57
    9    23 Józef          Burzyński             107.26 -  297: 330   57
   10    24 Radosław       Słowicki              100.00 -  264: 279   50
   11    24 Adam           Kędzior               100.00 -  272: 311   50
   12    24 Radosław       Słowicki              100.00 +  324: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  / 11  70.18




	Adam Słapiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Artur          Koszel                124.80 -  308: 425   75
    2    16 Juliusz        Czupryniak            121.35 +  342: 313  171
    3    18 Marek          Reda                  145.31 -  243: 489   95
    4    20 Andrzej        Słapiński             110.86 -  306: 391   61
    5    21 Czesław        Grajewski             120.16 -  306: 382   70
    6    23 Barbara        Pęska                 100.00 +  312: 268  150
    7    21 Marta          Bajorek               118.99 -  289: 491   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     691  /  7  98.71




	Radosław Słowicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    13 Artur          Koszel                124.80 -  216: 454   75
    3    19 Piotr          Broda                 132.09 -  303: 367   82
    4    22 Joanna         Ostrowska             115.06 -  275: 378   65
    5    23 Józef          Burzyński             107.26 -  229: 300   57
    6    24 Adam           Kędzior               100.00 +  339: 320  150
    7    22 Juliusz        Czupryniak            121.35 -  338: 364   71
    8    22 Maria          Pokorska              108.10 -  300: 395   58
    9    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  291: 379   50
   10    24 Barbara        Pęska                 100.00 +  279: 264  150
   11    22 Krzysztof      Zawadzki              106.94 -  246: 445   57
   12    24 Barbara        Pęska                 100.00 -  259: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  / 11  78.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego	



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              434: 272
   2 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Skrobosz              402: 339
   3 Kamil          Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        477: 291
   4 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Jackowski             376: 414
   5 Marek          Reda                 - Dorota         Rudzińska             336: 375
   6 Czesław        Grajewski            - Miłosz         Wrzałek               353: 290
   7 Paweł          Zaręba               - Marta          Bajorek               332: 390
   8 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Uglik                 278: 559
   9 Tomasz         Zwoliński            - Ewa            Radzikowska           398: 343
  10 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Kister                347: 368
  11 Justyna        Górka                - Joanna         Ostrowska             449: 344
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Rydzik                355: 439
  13 Irena          Sołdan               - Andrzej        Słapiński             438: 335
  14 Maria          Pokorska             - Dariusz        Maciejuk              348: 336
  15 Robert         Kamiński             - Sylwia         Łada                  378: 478
  16 Józef          Burzyński            - Rafał          Wesołowski            363: 382
  17 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              402: 250
  18 Agnieszka      Kozak                - Joanna         Jewtuch               378: 421
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             482: 324
  20 Sylwia         Buks                 - Kacper         Zegadło               263: 451
  21 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Iwona          Burzyńska             589: 143
  22 Adam           Kędzior              - Marek          Dudkiewicz            288: 435
  23 Dorota         Maciejuk             - Barbara        Pęska                 336: 251
  24 Adam           Słapiński            - Artur          Koszel                308: 425
  25 Radosław       Słowicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Jewtuch              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           387: 442
   2 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 486: 342
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 404: 358
   4 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Baranowski            344: 468
   5 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             414: 464
   6 Kacper         Zegadło              - Marta          Bajorek               361: 399
   7 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 520: 351
   8 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Rydzik                378: 328
   9 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                387: 418
  10 Piotr          Pietuchowski         - Czesław        Grajewski             359: 354
  11 Marek          Dudkiewicz           - Maria          Pokorska              443: 373
  12 Dorota         Maciejuk             - Michał         Alabrudziński         427: 414
  13 Artur          Koszel               - Radosław       Słowicki              454: 216
  14 Paweł          Zaręba               - Robert         Kamiński              415: 393
  15 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Kozak                 372: 267
  16 Juliusz        Czupryniak           - Adam           Słapiński             313: 342
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Józef          Burzyński             368: 316
  18 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Krzyżewski            309: 369
  19 Szymon         Dąbrowski            - Adam           Kędzior               336: 326
  20 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 307: 415
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Radzikowska           326: 366
  22 Mariusz        Skrobosz             - Sylwia         Buks                  588: 251
  23 Barbara        Pęska                - Marek          Reda                  301: 428
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Maciejuk              342: 489
  25 Iwona          Burzyńska            - Andrzej        Słapiński             215: 440


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             423: 356
   2 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            489: 307
   3 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             508: 336
   4 Marta          Bajorek              - Andrzej        Kwiatkowski           247: 463
   5 Artur          Koszel               - Dorota         Maciejuk              334: 299
   6 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              332: 443
   7 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Rudzińska             391: 382
   8 Mirosław       Uglik                - Kamil          Kister                411: 435
   9 Paweł          Zaręba               - Kamil          Górka                 460: 351
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Alabrudziński         395: 409
  11 Ewa            Radzikowska          - Dariusz        Maciejuk              355: 533
  12 Sylwia         Łada                 - Maria          Pokorska              419: 315
  13 Czesław        Grajewski            - Kacper         Zegadło               324: 377
  14 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Jewtuch               225: 345
  15 Zbigniew       Rybak                - Justyna        Górka                 411: 421
  16 Andrzej        Słapiński            - Szymon         Dąbrowski             297: 357
  17 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        333: 402
  18 Adam           Słapiński            - Marek          Reda                  243: 489
  19 Radosław       Słowicki             - Piotr          Broda                 303: 367
  20 Robert         Kamiński             - Miłosz         Wrzałek               445: 360
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Juliusz        Czupryniak            439: 277
  22 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Zawadzki              359: 353
  23 Barbara        Pęska                - Joanna         Ostrowska             348: 404
  24 Agnieszka      Kozak                - Sylwia         Buks                  381: 338
  25 Iwona          Burzyńska            - Adam           Kędzior               216: 270


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Michał, Piotr  Waszkiewicz           399: 297
   2 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kwiatkowski           339: 498
   3 Artur          Koszel               - Irena          Sołdan                371: 434
   4 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Zaręba                478: 261
   5 Dariusz        Maciejuk             - Kamil          Kister                314: 416
   6 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               340: 403
   7 Joanna         Jewtuch              - Marek          Reda                  382: 380
   8 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Łada                  352: 380
   9 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             343: 413
  10 Justyna        Górka                - Dorota         Maciejuk              435: 409
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             337: 338
  12 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Dąbrowski             392: 348
  13 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               339: 336
  14 Mirosław       Uglik                - Józef          Burzyński             580: 309
  15 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              531: 295
  16 Maria          Pokorska             - Robert         Kamiński              378: 325
  17 Czesław        Grajewski            - Jerzy          Krzyżewski            389: 448
  18 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Kozak                 376: 391
  19 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Dąbrowski             502: 242
  20 Andrzej        Słapiński            - Adam           Słapiński             391: 306
  21 Ewa            Radzikowska          - Adam           Kędzior               396: 324
  22 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Słowicki              378: 275
  23 Barbara        Pęska                - Juliusz        Czupryniak            241: 482
  24 Sylwia         Buks                 - Miłosz         Wrzałek               354: 420
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Iwona          Burzyńska             330: 253


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Pietuchowski          453: 389
   2 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              438: 402
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Łukasz         Baranowski            352: 382
   4 Kacper         Zegadło              - Justyna        Górka                 390: 345
   5 Paweł          Jackowski            - Artur          Koszel                431: 328
   6 Tomasz         Zwoliński            - Sylwia         Łada                  304: 342
   7 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            357: 366
   8 Joanna         Jewtuch              - Marek          Dudkiewicz            315: 488
   9 Mirosław       Uglik                - Paweł          Zaręba                470: 356
  10 Andrzej        Słapiński            - Kamil          Górka                 396: 397
  11 Dariusz        Maciejuk             - Joanna         Ostrowska             356: 409
  12 Marek          Reda                 - Ewa            Radzikowska           431: 401
  13 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kozak                 410: 391
  14 Michał         Alabrudziński        - Maria          Pokorska              460: 336
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Mariola        Osajda-Matczak        310: 348
  16 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             399: 361
  17 Marta          Bajorek              - Dorota         Maciejuk              411: 433
  18 Robert         Kamiński             - Piotr          Broda                 354: 355
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Rybak                 319: 385
  20 Adam           Kędzior              - Juliusz        Czupryniak            279: 394
  21 Adam           Słapiński            - Czesław        Grajewski             306: 382
  22 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Dąbrowski             451: 294
  23 Józef          Burzyński            - Radosław       Słowicki              300: 229
  24 Sylwia         Buks                 - Krzysztof      Sporczyk              273: 395
  25 Barbara        Pęska                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           294: 388
   2 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Baranowski            432: 369
   3 Sylwia         Łada                 - Marek          Dudkiewicz            330: 380
   4 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            478: 377
   5 Kacper         Zegadło              - Mirosław       Uglik                 387: 426
   6 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Koszel                456: 366
   7 Dorota         Maciejuk             - Kamil          Górka                 450: 363
   8 Joanna         Ostrowska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           346: 320
   9 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             293: 511
  10 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Jewtuch               454: 309
  11 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                311: 353
  12 Justyna        Górka                - Szymon         Dąbrowski             469: 340
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Kister                378: 308
  14 Dariusz        Maciejuk             - Paweł          Zaręba                307: 321
  15 Agnieszka      Kozak                - Jerzy          Krzyżewski            288: 428
  16 Zbigniew       Rybak                - Czesław        Grajewski             332: 411
  17 Ewa            Radzikowska          - Marta          Bajorek               462: 404
  18 Maria          Pokorska             - Andrzej        Słapiński             301: 353
  19 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Sporczyk              391: 471
  20 Juliusz        Czupryniak           - Robert         Kamiński              342: 368
  21 Miłosz         Wrzałek              - Józef          Burzyński             426: 309
  22 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              386: 350
  23 Adam           Słapiński            - Barbara        Pęska                 312: 268
  24 Radosław       Słowicki             - Adam           Kędzior               339: 320
  25 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           405: 354
   2 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                439: 338
   3 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          355: 495
   4 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Maciejuk              424: 288
   5 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         430: 393
   6 Justyna        Górka                - Sylwia         Łada                  549: 243
   7 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            361: 301
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Kacper         Zegadło               372: 390
   9 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                377: 323
  10 Czesław        Grajewski            - Kamil          Górka                 362: 350
  11 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Andrzej        Słapiński             408: 298
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  411: 285
  13 Ewa            Radzikowska          - Joanna         Jewtuch               488: 312
  14 Paweł          Zaręba               - Jerzy          Krzyżewski            364: 348
  15 Piotr          Broda                - Artur          Koszel                443: 292
  16 Kamil          Kister               - Miłosz         Wrzałek               330: 455
  17 Dariusz        Maciejuk             - Szymon         Dąbrowski             353: 320
  18 Robert         Kamiński             - Józef          Burzyński             432: 327
  19 Maria          Pokorska             - Dorota         Rudzińska             359: 431
  20 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 345: 299
  21 Marta          Bajorek              - Adam           Słapiński             491: 289
  22 Radosław       Słowicki             - Juliusz        Czupryniak            338: 364
  23 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Zawadzki              393: 264
  24 Sylwia         Buks                 - Barbara        Pęska                 350: 227
  25 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Jackowski             401: 285
   2 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Pietuchowski          274: 502
   3 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              372: 326
   4 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 411: 377
   5 Irena          Sołdan               - Joanna         Ostrowska             340: 301
   6 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Uglik                 348: 453
   7 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         406: 450
   8 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Piotr          Broda                 307: 400
   9 Ewa            Radzikowska          - Czesław        Grajewski             385: 386
  10 Sylwia         Łada                 - Miłosz         Wrzałek               347: 350
  11 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 344: 356
  12 Dorota         Maciejuk             - Paweł          Zaręba                373: 425
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        358: 351
  14 Artur          Koszel               - Robert         Kamiński              314: 318
  15 Marek          Antosik              - Dariusz        Maciejuk              295: 389
  16 Marta          Bajorek              - Juliusz        Czupryniak            336: 376
  17 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Kozak                 381: 375
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Jewtuch               442: 289
  19 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Reda                  388: 369
  20 Kamil          Kister               - Maciej         Dąbrowski             428: 295
  21 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Buks                  396: 273
  22 Radosław       Słowicki             - Maria          Pokorska              300: 395
  23 Józef          Burzyński            - Adam           Kędzior               302: 315
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Barbara        Pęska                 448: 200


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                436: 382
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             279: 503
   3 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            456: 391
   4 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Baranowski            400: 395
   5 Mirosław       Uglik                - Justyna        Górka                 374: 361
   6 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              475: 307
   7 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Zaręba                423: 371
   8 Czesław        Grajewski            - Piotr          Broda                 418: 420
   9 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              445: 274
  10 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              439: 411
  11 Dorota         Maciejuk             - Ewa            Radzikowska           397: 338
  12 Rafał          Wesołowski           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           455: 272
  13 Juliusz        Czupryniak           - Jerzy          Krzyżewski            291: 448
  14 Dariusz        Maciejuk             - Sylwia         Łada                  402: 361
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Rudzińska             323: 518
  16 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             432: 416
  17 Marta          Bajorek              - Kamil          Kister                275: 371
  18 Marek          Reda                 - Maria          Pokorska              406: 330
  19 Joanna         Jewtuch              - Zbigniew       Rybak                 377: 367
  20 Maciej         Dąbrowski            - Artur          Koszel                367: 373
  21 Adam           Kędzior              - Agnieszka      Kozak                 342: 387
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Antosik               318: 368
  23 Barbara        Pęska                - Józef          Burzyński             297: 330
  24 Sylwia         Buks                 - Radosław       Słowicki              379: 291


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          450: 336
   2 Kacper         Zegadło              - Paweł          Jackowski             334: 484
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Uglik                 361: 389
   4 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         306: 415
   5 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                304: 437
   6 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             447: 268
   7 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                440: 383
   8 Kamil          Kister               - Justyna        Górka                 341: 503
   9 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 403: 365
  10 Dorota         Rudzińska            - Dorota         Maciejuk              358: 380
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Krzyżewski            585: 268
  12 Paweł          Zaręba               - Łukasz         Baranowski            494: 372
  13 Dariusz        Maciejuk             - Czesław        Grajewski             299: 319
  14 Agnieszka      Kozak                - Ewa            Radzikowska           314: 396
  15 Marek          Antosik              - Robert         Kamiński              316: 456
  16 Sylwia         Łada                 - Marek          Reda                  374: 362
  17 Juliusz        Czupryniak           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           311: 484
  18 Artur          Koszel               - Mariola        Osajda-Matczak        385: 277
  19 Joanna         Jewtuch              - Szymon         Dąbrowski             445: 361
  20 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               315: 370
  21 Adam           Kędzior              - Zbigniew       Rybak                 304: 396
  22 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Zawadzki              348: 399
  23 Józef          Burzyński            - Sylwia         Buks                  214: 466
  24 Barbara        Pęska                - Radosław       Słowicki              264: 279


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Kacper         Zegadło               352: 393
   2 Justyna        Górka                - Paweł          Jackowski             392: 355
   3 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             344: 388
   4 Mirosław       Uglik                - Marek          Dudkiewicz            342: 455
   5 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           455: 456
   6 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               560: 339
   7 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            421: 341
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Zaręba                354: 463
   9 Czesław        Grajewski            - Dorota         Maciejuk              324: 414
  10 Kamil          Górka                - Joanna         Ostrowska             368: 337
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Ewa            Radzikowska           349: 339
  12 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Maciejuk              510: 285
  13 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Kister                277: 428
  14 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Artur          Koszel                288: 456
  15 Robert         Kamiński             - Joanna         Jewtuch               453: 343
  16 Stanisław      Rydzik               - Sylwia         Łada                  456: 335
  17 Marek          Reda                 - Marek          Antosik               372: 331
  18 Marta          Bajorek              - Mariola        Osajda-Matczak        339: 331
  19 Zbigniew       Rybak                - Juliusz        Czupryniak            432: 303
  20 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  378: 222
  21 Maria          Pokorska             - Agnieszka      Kozak                 417: 419
  22 Radosław       Słowicki             - Krzysztof      Zawadzki              246: 445
  23 Józef          Burzyński            - Maciej         Dąbrowski             375: 445
  24 Adam           Kędzior              - Barbara        Pęska                 311: 272


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             414: 333
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            336: 463
   3 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              351: 400
   4 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         447: 377
   5 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                330: 337
   6 Paweł          Zaręba               - Piotr          Pietuchowski          427: 310
   7 Dorota         Maciejuk             - Piotr          Broda                 345: 427
   8 Kamil          Górka                - Dorota         Rudzińska             481: 258
   9 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                411: 386
  10 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              351: 464
  11 Kamil          Kister               - Jerzy          Krzyżewski            424: 323
  12 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Koszel                  0: 400
  13 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             343: 353
  14 Ewa            Radzikowska          - Michał, Piotr  Waszkiewicz           293: 409
  15 Marek          Reda                 - Łukasz         Baranowski            399: 344
  16 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Maciejuk              332: 404
  17 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               324: 349
  18 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 365: 448
  19 Marek          Antosik              - Joanna         Jewtuch               368: 261
  20 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Zawadzki              406: 306
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Dąbrowski             335: 311
  22 Sylwia         Buks                 - Adam           Kędzior               297: 264
  23 Józef          Burzyński            - Maria          Pokorska              281: 360
  24 Radosław       Słowicki             - Barbara        Pęska                 259: 324
Lista rankingowa na dzień 21-10-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.96  30023  195
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              152.40  28804  189
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.56  28796  190
   4 Dawid Pikul                    Poznań               151.18  28573  189
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.98  29895  198
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             148.76  28561  192
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.01  28862  195
   8 Kamil Górka                    Kraków               147.69  28504  193
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.57  28333  192
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             147.16  29138  198
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.92  19541  133
  12 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.38  28984  198
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.93   8902   61
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.18  28745  198
  15 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.12  25106  173
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.84  27955  193
  17 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.51  18497  128
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.12  19600  136
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.03  28518  198
  21 Marek Reda                     Piaseczno            143.64  28728  200
  22 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.89  27863  195
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.43  27631  194
  24 Krzysztof Obremski             Legnica              142.41  28482  200
  25 Justyna Górka                  Kraków               142.40  28053  197
  26 Kamil Kister                   Puławy               142.21  26736  188
  27 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.18  22038  155
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  29 Przemysław Rybicki             Otwock               141.29  10173   72
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               141.03  16501  117
  31 Irena Sołdan                   Sopot                140.40  26536  189
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.13  15554  111
  33 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.98  22956  164
  34 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  35 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.25  20331  146
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  39 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.88  24026  173
  40 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.63  26756  193
  41 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.45   8861   64
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  43 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  44 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.34  13597   99
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.01  20003  146
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.98  24794  181
  47 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  48 Bogusław Szyszka               Oława                136.47  26748  196
  49 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.23  13623  100
  50 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  51 Paweł Janaś                    Głogów               135.72  15608  115
  52 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.35  26934  199
  53 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.99  25783  191
  54 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  55 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  56 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  57 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  25894  193
  58 Robert Kamiński                Warszawa             134.12  25214  188
  59 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  60 Marek Salamon                  Bytom                133.88   8568   64
  61 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.87  10442   78
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.82  12445   93
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  64 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  65 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  66 Piotr Broda                    Sandomierz           133.43  24417  183
  67 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.13  15976  120
  68 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.95   7578   57
  69 Radosław Jachna                Łódź                 132.57  23862  180
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.48  26232  198
  71 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.47  18016  136
  72 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.41  23569  178
  73 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.26  26451  200
  74 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.23  13884  105
  75 Kacper Zegadło                 Warszawa             132.04  24824  188
  76 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  77 Patrycja Śliwińska             Szczecin             131.82  12918   98
  78 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.69  10667   81
  79 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.65   7241   55
  80 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  81 Janusz Krupiński               Bytom                131.56  17235  131
  82 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.48  11044   84
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               131.46  20639  157
  84 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.18   9707   74
  85 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  86 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.81   7456   57
  87 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  89 Dorota Maciejuk                Warszawa             130.25   5731   44
  90 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  91 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  92 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.40  14622  113
  93 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  94 Joanna Jewtuch                 Warszawa             129.23  11631   90
  95 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.21  25455  197
  96 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       129.16  19890  154
  97 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.04  10710   83
  98 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.92  25139  195
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 100 Barbara Obremska               Wrocław              128.66  16597  129
 101 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.38  18102  141
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.93   6908   54
 103 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 104 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
 105 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 106 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.73  20564  161
 107 Dominik Piasecki               Słupsk               127.71   7152   56
 108 Jacek Pietruszka               Kraków               127.29  11583   91
 109 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 110 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 111 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.01  23878  188
 112 Michał Burak                   Wrocław              126.94   4570   36
 113 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.81   4565   36
 114 Rafał Matczak                  Milanówek            126.29  20711  164
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.11  19925  158
 116 Jarosław Olek                  Warszawa             125.97   4535   36
 117 Natalia Ogierman               Katowice             125.81  20003  159
 118 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.80  15348  122
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 120 Artur Koszel                   Warszawa             125.27  16661  133
 121 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 122 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.22  12021   96
 123 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.20  24289  194
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.00  11125   89
 125 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.85  23722  190
 126 Krzysztof Gibas                Kraków               124.81  24338  195
 127 Katarzyna Małek                Mielec               124.51   7844   63
 128 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.38  24502  197
 129 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.34  24371  196
 130 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 131 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.65  23740  192
 133 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.19  23283  189
 134 Michał Kolaj                   Ostróda              122.99  16604  135
 135 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 136 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 137 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 138 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       122.60  16429  134
 139 Magdalena Kublik               Warszawa             122.54  23282  190
 140 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.16  23210  190
 141 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 142 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 143 Tomasz Lempart                 Kraków               121.70  16430  135
 144 Maciej Perzyński               Piła                 121.69  15211  125
 145 Krzysztof Bonda                Białystok            121.65  11678   96
 146 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.64  23963  197
 147 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 148 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 149 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.95  23828  197
 150 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.48   6024   50
 151 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 152 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 153 Czesław Grajewski              Choroszcz            120.32  23463  195
 154 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.15  16460  137
 155 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.14  14897  124
 156 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.10  22940  191
 157 Anita Bruska                   Gdynia               120.10  17294  144
 158 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.96  13076  109
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.74  12094  101
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.72  23945  200
 162 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 163 Leszek Stecuła                 Bytom                119.43   9196   77
 164 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.38  23756  199
 166 Marta Bajorek                  Warszawa             119.36  23394  196
 167 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 168 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 169 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 170 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 171 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 173 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 174 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.85   8557   72
 175 Michał Szymkowski              Wrocław              118.72   4274   36
 176 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.54  20508  173
 177 Maurycy Machnio                Lipiany              118.49  16826  142
 178 Teresa Zalewska                Racibórz             118.41  12788  108
 179 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 180 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 181 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 182 Paweł Morga                    Warszawa             117.93  15802  134
 183 Przemysław Pawlic              Wrocław              117.77   8244   70
 184 Radosław Więch                 Warszawa             117.76  13896  118
 185 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.69  12475  106
 186 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 187 Bogusław Książek               Szczecin             117.27   7505   64
 188 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.25  13718  117
 189 Jerzy Luter                    Bytom                117.21  18050  154
 190 Marek Roszak                   Poznań               117.10   3513   30
 191 Stanisław Gasik                Warszawa             117.07   8429   72
 192 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 117.02  10649   91
 193 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.97  18013  154
 194 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 195 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.61  22039  189
 196 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.60  21688  186
 197 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 198 Teresa Pawlik                  Lubin                116.43   4890   42
 199 Ewa Szałas                     Katowice             116.31   7793   67
 200 Marta Świątkowska              Wrocław              116.29  22444  193
 201 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.17  15450  133
 202 Tomasz Lewiński                Wejherowo            115.90   6954   60
 203 Marcin Ceglarek                Kraków               115.89   9155   79
 204 Szymon Dąbrowski               Warszawa             115.65  22667  196
 205 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 206 Sławomir Wolski                Wrocław              115.60  22080  191
 207 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.46  10738   93
 208 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 209 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 210 Beata Piotrowska               Łódź                 115.23   5531   48
 211 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.94  11724  102
 212 Lucyna Śniadach                Rumia                114.94  13448  117
 213 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 214 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 215 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.21  12221  107
 216 Ryszard Korpalski              Wójtowice            114.12  21797  191
 217 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.05  21898  192
 218 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 219 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.65  17388  153
 220 Anna Biegańska                 Białystok            113.61  10679   94
 221 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 222 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 223 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.69  21524  191
 224 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 225 Paweł Maciejczuk               Białystok            112.28  13698  122
 226 Paulina Mech                   Kraków               112.22   4152   37
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.07  19949  178
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              112.06  11206  100
 229 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.99  15455  138
 230 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 232 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.33   4008   36
 233 Anna Niedzielko                Szczecin             111.24  10679   96
 234 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 235 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17300  156
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 237 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 239 Monika Krzysztofek             Wejherowo            110.52   6631   60
 240 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 241 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 242 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.73  18545  169
 243 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 244 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 245 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 246 Urszula Solarska               Łódź                 109.21  21405  196
 247 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.17  21069  193
 248 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.54  10311   95
 249 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 250 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 108.39   3902   36
 251 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 252 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 253 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 254 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.65  11626  108
 255 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 256 Maria Pokorska                 Warszawa             107.45   6662   62
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              107.40  20729  193
 258 Agnieszka Matus                Milanówek            107.27   3218   30
 259 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 260 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 261 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.67  20800  195
 262 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 263 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             106.02   4771   45
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.81  13755  130
 265 Józef Burzyński                Ełk                  105.78  13646  129
 266 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.74  20830  197
 267 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 268 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.65  17538  166
 269 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 270 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 271 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 272 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 273 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.43  18588  178
 275 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             104.29   5006   48
 276 Laura Pisula                   Wrocław              104.22   7712   74
 277 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         104.20   9482   91
 278 Marek Szczepanik               Reda                 104.20   6356   61
 279 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 280 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 281 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.19   6914   67
 282 Maciej Dąbrowski               Warszawa             103.11  20622  200
 283 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 284 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 285 Aleksandra Brzeska             Piastów              102.12  10008   98
 286 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 287 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.96  14377  141
 288 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 289 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.05  17179  170
 290 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 291 Anna Arana                     Warszawa             100.69   9465   94
 292 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.36  12445  124
 293 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 294 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.27  13136  131
 295 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 296 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 297 Leszek Kilian                  Jaworzno              98.89   4549   46
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 299 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 300 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 301 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 302 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 303 Michał Landowski               Police                95.76   8427   88
 304 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                95.65   6887   72
 306 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.17   8565   90
 307 Sylwia Buks                    Warszawa              94.89  15467  163
 308 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 309 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             93.28   4384   47
 311 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 313 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 314 Paulina Naplocha               Racibórz              89.77  10952  122
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 318 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.06  10153  114
 319 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.86  10219  115
 320 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.60  14804  169
 322 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 323 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 324 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 325 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 326 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 327 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 328 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 329 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 330 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              59.69  11579  194




Poczekalnia na dzień 21-10-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   7 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   8 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
   9 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              84.77   2204   26
  10 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  11 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  14 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  15 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  16 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  17 Lech Szymczak                  Mniszki              103.68   2592   25
  18 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  20 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  21 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  22 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  23 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  24 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  25 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  26 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  27 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  28 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   2711   24
  29 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  31 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  32 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  33 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  35 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  36 Dariusz Ulatowski              Tuchola              108.58   2606   24
  37 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  38 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  39 Kinga Stecuła                  Bytom                102.88   2469   24
  40 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  41 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 101.88   2445   24
  42 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  43 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  44 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  45 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  46 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              90.04   2161   24
  47 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  48 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  49 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  50 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  51 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  52 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  53 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  54 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  55 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  56 Agata Pastusiak                Sulęcin               94.09   2164   23
  57 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  58 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  59 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  60 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  61 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  62 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  63 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  64 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  65 Radosław Pastusiak             Sulęcin               75.61   1739   23
  66 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  67 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  68 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  69 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  70 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  71 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  72 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  73 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  74 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  75 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  76 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  77 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  78 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  79 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  80 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  81 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  82 Przemysław Herdzina            Kraków               149.84   2847   19
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              117.84   2239   19
  84 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  85 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  86 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  87 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  88 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  89 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  90 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  91 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  92 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  93 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  94 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  95 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  96 Marcin Kurowski                Racibórz              59.38    950   16
  97 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
  98 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 100 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 101 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
 102 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
 103 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 104 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
 105 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
 106 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 107 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 108 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 109 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 110 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 111 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 112 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 113 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 114 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 115 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 116 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             166.50   1998   12
 117 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 118 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 119 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 120 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 121 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 122 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 123 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 124 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 125 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 126 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 127 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 128 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 129 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 130 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 131 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 132 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 133 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 134 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 135 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 136 Rafał Skibicki                 Lębork               120.83   1450   12
 137 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 138 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 139 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 140 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 141 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 142 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 143 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 144 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 145 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 146 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 147 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 148 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 149 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 150 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 151 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 152 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 153 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 154 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 155 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 156 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 157 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 158 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 159 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 160 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 161 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 162 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 163 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 164 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 165 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 167 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 168 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 169 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 170 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 171 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 172 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 173 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 174 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 175 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 176 Anna Stambulska                Kraków               103.17   1238   12
 177 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 178 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 179 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 180 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 181 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 182 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 183 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 184 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 185 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 186 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 187 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 188 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 189 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 190 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 191 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 192 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 193 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 194 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 195 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 196 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 197 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 198 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 199 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 200 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 201 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 202 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 203 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 204 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 205 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 206 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 207 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 208 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 209 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 210 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 211 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 212 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 213 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 214 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 215 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 216 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 217 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 218 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 219 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 220 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 221 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 222 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 223 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 224 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 225 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 226 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 227 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 228 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 229 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 230 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 231 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 232 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 233 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 234 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 235 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 236 Adam Kędzior                   Lublin                87.36    961   11
 237 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 238 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 239 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 240 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 241 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 242 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 243 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 244 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 245 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 246 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 247 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 248 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 249 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 250 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 251 Radosław Słowicki              Warszawa              78.64    865   11
 252 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 253 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 254 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 255 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 256 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 257 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 258 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 259 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 260 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 261 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 262 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 263 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 264 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 265 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 268 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 269 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 270 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 271 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 272 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 273 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 274 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 275 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 276 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 277 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 278 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 279 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 280 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 281 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 282 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 283 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 284 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 285 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 286 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 287 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 288 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 289 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 290 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 291 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 292 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 293 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 294 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 295 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 296 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 297 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 298 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 299 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 300 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 301 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 302 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 303 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 304 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 305 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 306 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 307 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 308 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 309 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 310 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 311 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 312 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 313 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 314 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 315 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 316 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 317 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 318 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 319 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 320 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 321 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 322 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 323 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 324 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 325 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 326 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 327 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 328 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 329 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 330 Małgorzata Jankowska           Warszawa              62.71    439    7
 331 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 332 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 333 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 334 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 335 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 336 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 337 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 338 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 339 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 340 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 341 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 342 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 343 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 344 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 345 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 346 Milena Woźniak                 Wałcz                 92.00    368    4
 347 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 348 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 349 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 350 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 351 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 352 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 353 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 354 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 355 Kamila Biskupska               Mirosławiec           59.33    178    3
 356 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 357 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 358 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 359 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 360 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 361 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 362 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 363 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 364 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 365 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 366 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 367 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 368 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 369 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 370 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 371 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 372 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 373 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 374 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 375 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie