Kraków10
listopada
Kraków 10-11 listopada Turniej Towarzyszący
Nowy Dwór Mazowiecki15
listopada
Nowy Dwór Mazowiecki 15-16 listopada XVII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Zabrze29
listopada
Zabrze 29-30 listopada XIV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Pięciu Panów M15 - 16 listopada 2014 — XVII Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 15 - 16 listopada 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Pięciu Panów MJuż siedemnasty raz spotkaliśmy się w Nowym Dworze na turnieju scrabblowym. Początkowo przez wiele lat był on jednodniowy, od kilku lat — dwudniowy. Organizacyjnie jak zwykle super dzieki dyrektorowi Lidii GodlewskiejMarkowi Antosikowi.

Tym razem turniej był naprawdę emocjonujący. Przed ostatnią rundą aż siedmiu uczestników miało szanse na zwycięstwo. Jednakże prowadzący z przewagą jednego punktu Marek Reda nie dał go sobie odebrać i został nowym mistrzem Nowego Dworu. Drugie miejsce zajął Michał Alabrudziński, a trzecie Miłosz Wrzałek . Zresztą, literka M okazala sie magiczna, bo następne dwa miejsca zajęli Mirosław UglikMariusz Wrześniewski. Jeżeli do tego dodać, że litera M jest 17 w alfabecie, a były to XVII mistrzostwa, trudno nie pomyśleć, że pachnie tu magią.

W turnieju wzięło udział 54 osoby. Do zobaczenia za rok!
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekNowodworski Ośrodek Kultury ul. I.Paderewskiego 1A, 05-100 Nowy Dwór Maz. tel: 22 732 08 76
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 15 listopada (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 16 listopada (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Warszawy z Pl.Bankowego autobusem PPKS i Translud oraz koleją. Samochodem dotrzeć do ulicy Paderewskiego i pod wiaduktem wjechać w bramę przy Policji Powiatowej, po 30 metrach jest nasz ośrodek.
WyżywienieNa miejscu w kawiarni: zestaw śniadaniowy 9-12 zł, obiad 13-16 zł, kolacja 9-12 zł, w pobliżu pizzeria.
NoclegiBEST WESTERN Airport Modlin (były TOP HOTEL) — pokój jednoosobowy – 160 zł, pokój dwuosobowy — 220 zł, w cenie śniadanie. Pokoje z  łazienkami, wyposażone w telewizor i bezpłatny Internet. Hotel mieści się 50 metrów od naszego ośrodka. Rezerwacja na hasło „turniej scrabblowy” pod nr tel. 22 785 71 00.
NagrodyI miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
II miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
III miejsce — puchar, nagroda rzeczowa
Nagrody rzeczowe dla pozostałych do wyczerpania
OrganizatorzyLidia Godlewska 22 732 08 76 w. 31, Marek Antosik 698 731 815
SponsorzyZakład Energetyki Cieplnej w Nowym Dworze Maz.
Firma „REMI” Barbara Torzewska
Drogeria Alicja Sempławska
Kwiaciarnie – Jolanta Okońska.


Wyniki turnieju XVII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Reda                 Dębówka                148.39     10.0     4576     2019      345
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              153.30      9.0     5124     1887      991
  3 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               144.76      9.0     5018     1868      550
  4 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.40      8.0     5111     1878     1095
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 146.05      8.0     5109     1789      633
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.18      8.0     5031     1775      759
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.73      8.0     4975     1750      483
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.21      8.0     4918     1768      125
  9 Robert          Kamiński             Warszawa               138.61      8.0     4826     1760      263
 10 Joanna          Jewtuch              Warszawa               129.87      8.0     4662     1845       80
 11 Piotr           Broda                Sandomierz             129.50      8.0     4527     1831      131
 12 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              131.02      7.0     4948     1687      754
 13 Kamil           Kister               Puławy                 134.83      7.0     4867     1697      508
 14 Paweł           Jackowski            Warszawa               143.20      7.0     4790     1673      320
 15 Rafał           Matczak              Milanówek              127.54      7.0     4772     1630      531
 16 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               126.96      7.0     4689     1678      374
 17 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              131.25      7.0     4644     1636      330
 18 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 128.90      7.0     4607     1606      322
 19 Czesław         Grajewski            Białystok              128.37      7.0     4503     1599       93
 20 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.26      7.0     4347     1727        5
 21 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              119.75      7.0     4224     1702     -378
 22 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               129.37      6.0     4708     1505      239
 23 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              100.00      6.0     4688     1470      246
 24 Paweł           Zaręba               Warszawa               147.54      6.0     4685     1563       80
 25 Irena           Sołdan               Sopot                  134.99      6.0     4541     1593       38
 26 Agnieszka       Matus                Milanówek              116.64      6.0     4485     1493      107
 27 Dorota          Rudzińska            Warszawa               120.48      6.0     4480     1514     -195
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.58      6.0     4447     1558     -177
 29 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.60      6.0     4331     1478     -411
 30 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.77      6.0     4201     1540      119
 31 Paweł           Maciejczuk           Białystok              120.60      6.0     4192     1526     -387
 32 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.30      6.0     3971     1400     -229
 33 Michał          Szorc                Białystok              130.81      5.5     4501     1484      -89
 34 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         119.90      5.5     4460     1445       37
 35 Karol           Rembiałkowski        Warszawa               121.25      5.0     4545     1418       73
 36 Marta           Bajorek              Warszawa               128.34      5.0     4514     1419      -35
 37 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              127.84      5.0     4279     1418     -331
 38 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               107.82      5.0     4216     1281     -105
 39 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         123.12      5.0     4177     1358     -106
 40 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               130.56      5.0     4096     1406     -598
 41 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   115.08      5.0     3873     1344     -328
 42 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               116.55      4.0     4351     1241      -14
 43 Artur           Koszel               Warszawa               129.00      4.0     4314     1347     -324
 44 Joanna          Ostrowska            Warszawa               116.04      4.0     4109     1289     -206
 45 Dorota          Ostrowska            Białystok              112.50      4.0     4010     1207     -529
 46 Andrzej         Słapiński            Warszawa               120.32      4.0     2556      969       21
 47 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               103.64      3.0     4166     1078     -589
 48 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      2.0     3858      977     -500
 49 Barbara         Pęska                Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      2.0     3344      777    -1018
 50 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.59      2.0     2401      723     -138
 51 Dariusz         Socha                Warszawa               114.76      2.0     2352      781     -585
 52 Aleksandra      Brzeska              Piastów                112.78      2.0     2279      695     -509
 53 Renata          Andracka             Zwola                  112.93      2.0     2019      610     -229
 54 Bartek          Chełstowski          Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      0.0     1800      448    -1642
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



	Mariusz Skrobosz 153.73 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Bajorek               128.34 +  438: 356  178
    2    10 Kamil          Kister                134.83 +  469: 450  185
    3     3 Joanna         Jewtuch               129.87 -  370: 400   80
    4     7 Andrzej        Słapiński             120.32 -  321: 377   70
    5    14 Dorota         Rudzińska             120.48 +  423: 375  170
    6    11 Katarzyna      Ślusarska             119.75 -  364: 386   70
    7    14 Edward         Stefaniak             119.90 +  534: 305  170
    8     9 Juliusz        Czupryniak            126.96 +  384: 350  177
    9     9 Karol          Rembiałkowski         121.25 +  419: 339  171
   10     5 Robert         Kamiński              138.61 +  520: 434  189
   11     1 Mirosław       Uglik                 145.40 +  387: 333  195
   12     3 Miłosz         Wrzałek               144.76 -  346: 387   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Michał Alabrudziński 153.30 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 -  337: 426   78
    2    23 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  358: 380   84
    3    22 Agnieszka      Kozak                 105.59 +  390: 261  156
    4    20 Dorota         Ostrowska             112.50 +  563: 215  163
    5    12 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 +  502: 295  181
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              129.58 +  455: 350  180
    7     3 Robert         Kamiński              138.61 +  424: 397  189
    8     1 Mirosław       Uglik                 145.40 -  387: 476   95
    9     5 Irena          Sołdan                134.99 +  369: 353  185
   10     2 Marek          Reda                  148.39 +  437: 338  198
   11     4 Piotr          Broda                 129.50 +  447: 307  180
   12     2 Tomasz         Zwoliński             148.18 +  455: 335  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 12 157.25




	Stanisław Rydzik 149.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Matczak               127.54 +  343: 339  178
    2    13 Juliusz        Czupryniak            126.96 +  394: 389  177
    3     5 Marek          Dudkiewicz            131.25 +  535: 511  181
    4     2 Robert         Kamiński              138.61 +  438: 356  189
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          146.05 -  398: 407   96
    6     4 Marek          Reda                  148.39 -  421: 438   98
    7     4 Paweł          Jackowski             143.20 +  427: 365  193
    8     4 Joanna         Jewtuch               129.87 -  368: 468   80
    9     8 Sylwia         Łada                  109.77 +  366: 335  160
   10     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 -  363: 446   81
   11     8 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  436: 391  150
   12     5 Kamil          Kister                134.83 +  429: 348  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Marek Reda 148.39 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Juliusz        Czupryniak            126.96 -  335: 427   77
    2    24 Joanna         Ostrowska             116.04 +  389: 306  166
    3    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 +  356: 326  181
    4    10 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 +  480: 356  179
    5     7 Artur          Koszel                129.00 +  356: 314  179
    6     4 Stanisław      Rydzik                149.21 +  438: 421  199
    7     1 Mirosław       Uglik                 145.40 +  399: 359  195
    8     2 Piotr          Broda                 129.50 +  388: 309  180
    9     2 Kamil          Kister                134.83 +  354: 342  185
   10     2 Michał         Alabrudziński         153.30 -  338: 437  103
   11     2 Joanna         Jewtuch               129.87 +  363: 322  180
   12     1 Mirosław       Uglik                 145.40 +  380: 312  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2019  / 12 168.25




	Tomasz Zwoliński 148.18 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ryszard        Dębski                126.26 -  376: 385   76
    2    17 Agnieszka      Matus                 116.64 +  458: 328  167
    3     9 Marta          Bajorek               128.34 -  357: 407   78
    4    14 Łukasz         Baranowski            128.90 +  359: 260  179
    5    16 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 +  519: 311  178
    6     9 Irena          Sołdan                134.99 -  307: 417   85
    7    15 Marek          Antosik               115.08 +  543: 233  165
    8    10 Paweł          Jackowski             143.20 +  439: 333  193
    9     7 Paweł          Maciejczuk            120.60 +  463: 371  171
   10     1 Mirosław       Uglik                 145.40 +  418: 336  195
   11     3 Kamil          Kister                134.83 +  457: 436  185
   12     2 Michał         Alabrudziński         153.30 -  335: 455  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Paweł Zaręba 147.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Charytoniuk           123.12 +  482: 384  173
    2     2 Artur          Koszel                129.00 -  375: 417   79
    3     7 Paweł          Jackowski             143.20 +  392: 330  193
    4     8 Piotr          Broda                 129.50 -  363: 396   80
    5    13 Joanna         Ostrowska             116.04 +  421: 330  166
    6    10 Ryszard        Dębski                126.26 -  367: 388   76
    7    13 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 +  410: 366  179
    8    12 Rafał          Matczak               127.54 +  361: 346  178
    9    10 Katarzyna      Ślusarska             119.75 +  496: 289  170
   10     4 Miłosz         Wrzałek               144.76 -  329: 439   95
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          146.05 -  374: 522   96
   12     9 Rafał          Matczak               127.54 -  315: 398   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Mariusz Wrześniewski 146.05 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Rembiałkowski         121.25 +  448: 432  171
    2     7 Joanna         Jewtuch               129.87 -  367: 405   80
    3    11 Irena          Sołdan                134.99 +  510: 394  185
    4     6 Dorota         Rudzińska             120.48 +  398: 302  170
    5     2 Stanisław      Rydzik                149.21 +  407: 398  199
    6     3 Piotr          Broda                 129.50 -  388: 411   80
    7     5 Ryszard        Dębski                126.26 +  347: 328  176
    8     5 Katarzyna      Ślusarska             119.75 +  489: 255  170
    9     1 Mirosław       Uglik                 145.40 -  342: 452   95
   10     6 Kamil          Kister                134.83 -  403: 421   85
   11     6 Paweł          Zaręba                147.54 +  522: 374  198
   12     4 Joanna         Jewtuch               129.87 +  488: 304  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Mirosław Uglik 145.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Maciejczuk            120.60 +  524: 296  171
    2     1 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 +  525: 245  178
    3     1 Piotr          Broda                 129.50 +  432: 283  180
    4     1 Artur          Koszel                129.00 +  535: 208  179
    5     1 Joanna         Jewtuch               129.87 +  437: 349  180
    6     1 Paweł          Jackowski             143.20 +  390: 322  193
    7     1 Marek          Reda                  148.39 -  359: 399   98
    8     1 Michał         Alabrudziński         153.30 +  476: 387  203
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          146.05 +  452: 342  196
   10     1 Tomasz         Zwoliński             148.18 -  336: 418   98
   11     1 Mariusz        Skrobosz              153.73 -  333: 387  104
   12     1 Marek          Reda                  148.39 -  312: 380   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1878  / 12 156.50




	Miłosz Wrzałek 144.76 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Rudzińska             120.48 +  451: 382  170
    2     5 Michał         Szorc                 130.81 +  553: 354  181
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              129.58 -  430: 471   80
    4     4 Katarzyna      Ślusarska             119.75 -  359: 437   70
    5     9 Czesław        Grajewski             128.37 +  429: 354  178
    6     6 Andrzej        Słapiński             120.32 -  343: 383   70
    7    10 Łukasz         Baranowski            128.90 +  426: 388  179
    8     8 Marek          Dudkiewicz            131.25 +  408: 373  181
    9     6 Ryszard        Dębski                126.26 +  372: 316  176
   10     4 Paweł          Zaręba                147.54 +  439: 329  198
   11     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 +  421: 335  181
   12     3 Mariusz        Skrobosz              153.73 +  387: 346  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Paweł Jackowski 143.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Słapiński             120.32 +  409: 359  170
    2     4 Szymon         Dąbrowski             129.30 +  413: 300  179
    3     7 Paweł          Zaręba                147.54 -  330: 392   98
    4    11 Czesław        Grajewski             128.37 +  418: 417  178
    5     6 Ryszard        Dębski                126.26 +  372: 360  176
    6     1 Mirosław       Uglik                 145.40 -  322: 390   95
    7     4 Stanisław      Rydzik                149.21 -  365: 427   99
    8    10 Tomasz         Zwoliński             148.18 -  333: 439   98
    9    14 Łukasz         Baranowski            128.90 -  354: 366   79
   10    20 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 +  600: 265  181
   11    11 Edward         Stefaniak             119.90 +  442: 362  170
   12    10 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  432: 393  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Robert Kamiński 138.61 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Edward         Stefaniak             119.90 +  443: 374  170
    2     8 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 +  433: 379  179
    3     4 Ryszard        Dębski                126.26 +  347: 339  176
    4     2 Stanisław      Rydzik                149.21 -  356: 438   99
    5     5 Andrzej        Słapiński             120.32 +  474: 439  170
    6     5 Paweł          Maciejczuk            120.60 +  379: 316  171
    7     3 Michał         Alabrudziński         153.30 -  397: 424  103
    8     6 Sylwia         Łada                  109.77 +  450: 303  160
    9     3 Piotr          Broda                 129.50 -  309: 403   80
   10     5 Mariusz        Skrobosz              153.73 -  434: 520  104
   11     9 Agnieszka      Matus                 116.64 +  399: 306  167
   12     6 Marek          Dudkiewicz            131.25 +  405: 322  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Irena Sołdan 134.99 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Ślusarska             119.75 +  361: 310  170
    2     9 Marek          Dudkiewicz            131.25 -  372: 422   81
    3    11 Mariusz        Wrześniewski          146.05 -  394: 510   96
    4    17 Aleksandra     Brzeska               112.78 +  361: 337  163
    5    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 +  403: 374  181
    6     9 Tomasz         Zwoliński             148.18 +  417: 307  198
    7     7 Artur          Koszel                129.00 +  355: 334  179
    8     3 Kamil          Kister                134.83 -  333: 349   85
    9     5 Michał         Alabrudziński         153.30 -  353: 369  103
   10     9 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 -  344: 451   79
   11    13 Michał         Szorc                 130.81 +  475: 279  181
   12    11 Juliusz        Czupryniak            126.96 -  373: 461   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Kamil Kister 134.83 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Matus                 116.64 +  357: 305  167
    2    10 Mariusz        Skrobosz              153.73 -  450: 469  104
    3    13 Dariusz        Socha                 114.76 +  397: 384  165
    4     9 Sylwia         Łada                  109.77 +  419: 265  160
    5     3 Marek          Antosik               115.08 +  509: 274  165
    6     2 Joanna         Jewtuch               129.87 +  476: 318  180
    7     2 Piotr          Broda                 129.50 -  363: 368   80
    8     3 Irena          Sołdan                134.99 +  349: 333  185
    9     2 Marek          Reda                  148.39 -  342: 354   98
   10     6 Mariusz        Wrześniewski          146.05 +  421: 403  196
   11     3 Tomasz         Zwoliński             148.18 -  436: 457   98
   12     5 Stanisław      Rydzik                149.21 -  348: 429   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Andrzej Kwiatkowski 133.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Krzyżewski            116.55 -  287: 434   67
    2    23 Michał         Alabrudziński         153.30 +  380: 358  203
    3    19 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 -  331: 411   79
    4    16 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 -  279: 545   81
    5    22 Michał         Szorc                 130.81 -  276: 457   81
    6    24 Dariusz        Socha                 114.76 +  288: 264  165
    7    24 Agnieszka      Kozak                 105.59 +  460: 369  156
    8    19 Czesław        Grajewski             128.37 +  486: 373  178
    9    17 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  393: 401   50
   10    16 Juliusz        Czupryniak            126.96 -  335: 485   77
   11    20 Dorota         Ostrowska             112.50 +  395: 265  163
   12    17 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 +  421: 380  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Marek Dudkiewicz 131.25 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Ostrowska             116.04 +  443: 281  166
    2     9 Irena          Sołdan                134.99 +  422: 372  185
    3     5 Stanisław      Rydzik                149.21 -  511: 535   99
    4     5 Ryszard        Dębski                126.26 -  343: 368   76
    5    10 Renata         Andracka              112.93 +  403: 288  163
    6     8 Marek          Antosik               115.08 +  378: 377  165
    7     6 Katarzyna      Ślusarska             119.75 -  239: 364   70
    8     8 Miłosz         Wrzałek               144.76 -  373: 408   95
    9    13 Dorota         Rudzińska             120.48 +  487: 312  170
   10     8 Krzysztof      Sporczyk              129.58 +  330: 316  180
   11     7 Rafał          Matczak               127.54 +  393: 288  178
   12     6 Robert         Kamiński              138.61 -  322: 405   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Michał, Piotr Waszkiewicz 131.02 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Socha                 114.76 +  478: 333  165
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              129.58 -  336: 368   80
    3    12 Marek          Reda                  148.39 -  326: 356   98
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  545: 279  184
    5    11 Irena          Sołdan                134.99 -  374: 403   85
    6    14 Aleksandra     Brzeska               112.78 +  500: 286  163
    7    11 Czesław        Grajewski             128.37 +  496: 334  178
    8     7 Michał         Szorc                 130.81 +  387: 317  181
    9     4 Joanna         Jewtuch               129.87 -  362: 403   80
   10     7 Stanisław      Rydzik                149.21 +  446: 363  199
   11     5 Miłosz         Wrzałek               144.76 -  335: 421   95
   12     8 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 +  363: 331  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Michał Szorc 130.81 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksandra     Brzeska               112.78 +  401: 263  163
    2     5 Miłosz         Wrzałek               144.76 -  354: 553   95
    3    16 Paweł          Maciejczuk            120.60 -  335: 343   71
    4    19 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 -  333: 424   81
    5    22 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  457: 276  184
    6    17 Agnieszka      Matus                 116.64 +  454: 372  167
    7    17 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 +  415: 363  178
    8     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 -  317: 387   81
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              129.58 -  384: 430   80
   10    15 Artur          Koszel                129.00 +  427: 359  179
   11    13 Irena          Sołdan                134.99 -  279: 475   85
   12    15 Edward         Stefaniak             119.90 =  345: 345  120
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Andrzej Przybyłowicz 130.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Ostrowska             112.50 +  350: 316  163
    2    12 Piotr          Broda                 129.50 -  345: 370   80
    3    14 Łukasz         Baranowski            128.90 -  289: 365   79
    4    19 Michał         Szorc                 130.81 +  424: 333  181
    5    12 Michał         Alabrudziński         153.30 -  295: 502  103
    6    18 Czesław        Grajewski             128.37 -  339: 387   78
    7    23 Marek          Charytoniuk           123.12 -  321: 404   73
    8    23 Jerzy          Krzyżewski            116.55 +  328: 293  167
    9    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  365: 327  150
   10    20 Paweł          Jackowski             143.20 -  265: 600   93
   11    18 Artur          Koszel                129.00 +  462: 425  179
   12    19 Sylwia         Łada                  109.77 -  313: 372   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Joanna Jewtuch 129.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwia         Łada                  109.77 +  365: 323  160
    2     7 Mariusz        Wrześniewski          146.05 +  405: 367  196
    3     3 Mariusz        Skrobosz              153.73 +  400: 370  204
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              129.58 +  436: 348  180
    5     1 Mirosław       Uglik                 145.40 -  349: 437   95
    6     2 Kamil          Kister                134.83 -  318: 476   85
    7     9 Paweł          Maciejczuk            120.60 +  443: 366  171
    8     4 Stanisław      Rydzik                149.21 +  468: 368  199
    9     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 +  403: 362  181
   10     3 Piotr          Broda                 129.50 +  449: 314  180
   11     2 Marek          Reda                  148.39 -  322: 363   98
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          146.05 -  304: 488   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Krzysztof Sporczyk 129.58 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  412: 265  158
    2     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 +  368: 336  181
    3     2 Miłosz         Wrzałek               144.76 +  471: 430  195
    4     3 Joanna         Jewtuch               129.87 -  348: 436   80
    5     4 Piotr          Broda                 129.50 -  307: 471   80
    6     7 Michał         Alabrudziński         153.30 -  350: 455  103
    7    12 Karol          Rembiałkowski         121.25 -  329: 394   71
    8    17 Marek          Charytoniuk           123.12 +  349: 342  173
    9    15 Michał         Szorc                 130.81 +  430: 384  181
   10     8 Marek          Dudkiewicz            131.25 -  316: 330   81
   11    14 Juliusz        Czupryniak            126.96 -  334: 369   77
   12    16 Marta          Bajorek               128.34 +  433: 412  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Piotr Broda 129.50 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Kozak                 105.59 +  433: 299  156
    2    12 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 +  370: 345  181
    3     1 Mirosław       Uglik                 145.40 -  283: 432   95
    4     8 Paweł          Zaręba                147.54 +  396: 363  198
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              129.58 +  471: 307  180
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          146.05 +  411: 388  196
    7     2 Kamil          Kister                134.83 +  368: 363  185
    8     2 Marek          Reda                  148.39 -  309: 388   98
    9     3 Robert         Kamiński              138.61 +  403: 309  189
   10     3 Joanna         Jewtuch               129.87 -  314: 449   80
   11     4 Michał         Alabrudziński         153.30 -  307: 447  103
   12     7 Katarzyna      Ślusarska             119.75 +  462: 306  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Mikołaj Przybyłowicz 129.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Dąbrowski             103.64 +  365: 340  154
    2     8 Robert         Kamiński              138.61 -  379: 433   89
    3    19 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  411: 331  184
    4    10 Marek          Reda                  148.39 -  356: 480   98
    5    18 Sylwia         Łada                  109.77 -  319: 350   60
    6    19 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  389: 359  150
    7    13 Paweł          Zaręba                147.54 -  366: 410   98
    8    18 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  547: 295  158
    9    12 Marta          Bajorek               128.34 +  432: 356  178
   10     9 Irena          Sołdan                134.99 +  451: 344  185
   11    10 Katarzyna      Ślusarska             119.75 -  362: 408   70
   12     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 -  331: 363   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Szymon Dąbrowski 129.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  462: 307  150
    2     4 Paweł          Jackowski             143.20 -  300: 413   93
    3    15 Sylwia         Łada                  109.77 -  188: 391   60
    4    22 Marek          Charytoniuk           123.12 -  271: 287   73
    5    23 Dariusz        Socha                 114.76 +  357: 329  165
    6    22 Jerzy          Krzyżewski            116.55 +  327: 311  167
    7    18 Juliusz        Czupryniak            126.96 -  369: 374   77
    8    20 Agnieszka      Matus                 116.64 -  283: 472   67
    9    20 Joanna         Ostrowska             116.04 -  294: 342   66
   10    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  355: 329  150
   11    19 Marek          Antosik               115.08 +  379: 306  165
   12    20 Jerzy          Krzyżewski            116.55 +  386: 339  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Artur Koszel 129.00 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bartek         Chełstowski           100.00 +  413: 292  150
    2     2 Paweł          Zaręba                147.54 +  417: 375  198
    3     6 Czesław        Grajewski             128.37 +  397: 350  178
    4     1 Mirosław       Uglik                 145.40 -  208: 535   95
    5     7 Marek          Reda                  148.39 -  314: 356   98
    6    12 Rafał          Matczak               127.54 +  415: 378  178
    7     7 Irena          Sołdan                134.99 -  334: 355   85
    8    13 Paweł          Maciejczuk            120.60 -  329: 377   71
    9    16 Agnieszka      Matus                 116.64 -  374: 399   67
   10    15 Michał         Szorc                 130.81 -  359: 427   81
   11    18 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 -  425: 462   81
   12    21 Marek          Antosik               115.08 -  329: 332   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Łukasz Baranowski 128.90 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jan            Pawłowski             100.00 +  451: 302  150
    2     6 Ryszard        Dębski                126.26 -  315: 375   76
    3    14 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 +  365: 289  181
    4    14 Tomasz         Zwoliński             148.18 -  260: 359   98
    5    15 Rafał          Matczak               127.54 -  353: 395   78
    6    23 Maciej         Dąbrowski             103.64 +  498: 332  154
    7    10 Miłosz         Wrzałek               144.76 -  388: 426   95
    8    14 Edward         Stefaniak             119.90 +  440: 386  170
    9    14 Paweł          Jackowski             143.20 +  366: 354  193
   10    13 Katarzyna      Ślusarska             119.75 -  372: 418   70
   11    15 Paweł          Maciejczuk            120.60 +  338: 315  171
   12    12 Dorota         Rudzińska             120.48 +  461: 334  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Czesław Grajewski 128.37 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Barbara        Pęska                 100.00 +  352: 230  150
    2    11 Jerzy          Krzyżewski            116.55 +  376: 316  167
    3     6 Artur          Koszel                129.00 -  350: 397   79
    4    11 Paweł          Jackowski             143.20 -  417: 418   93
    5     9 Miłosz         Wrzałek               144.76 -  354: 429   95
    6    18 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 +  387: 339  181
    7    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 -  334: 496   81
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  373: 486   84
    9    18 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  383: 309  158
   10    19 Marek          Charytoniuk           123.12 +  429: 290  173
   11    12 Karol          Rembiałkowski         121.25 +  351: 348  171
   12    13 Agnieszka      Matus                 116.64 +  397: 352  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Marta Bajorek 128.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              153.73 -  356: 438  104
    2    20 Agnieszka      Kozak                 105.59 +  383: 308  156
    3     9 Tomasz         Zwoliński             148.18 +  407: 357  198
    4    13 Paweł          Maciejczuk            120.60 -  376: 379   71
    5    17 Marek          Charytoniuk           123.12 +  390: 262  173
    6    13 Sylwia         Łada                  109.77 -  307: 426   60
    7    16 Rafał          Matczak               127.54 -  376: 451   78
    8    16 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 +  409: 308  178
    9    12 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 -  356: 432   79
   10    17 Joanna         Ostrowska             116.04 +  421: 321  166
   11    17 Ryszard        Dębski                126.26 -  321: 434   76
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              129.58 -  412: 433   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Wojciech Chodakiewicz 127.84 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         153.30 +  426: 337  203
    2     1 Mirosław       Uglik                 145.40 -  245: 525   95
    3    17 Andrzej        Słapiński             120.32 -  300: 339   70
    4    21 Dariusz        Socha                 114.76 +  399: 328  165
    5    16 Tomasz         Zwoliński             148.18 -  311: 519   98
    6    20 Dorota         Rudzińska             120.48 +  405: 340  170
    7    17 Michał         Szorc                 130.81 -  363: 415   81
    8    16 Marta          Bajorek               128.34 -  308: 409   78
    9    21 Maciej         Dąbrowski             103.64 +  342: 262  154
   10    18 Edward         Stefaniak             119.90 -  381: 424   70
   11    23 Barbara        Pęska                 100.00 +  419: 291  150
   12    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  380: 421   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Rafał Matczak 127.54 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                149.21 -  339: 343   99
    2    22 Bartek         Chełstowski           100.00 +  513: 254  150
    3     8 Marek          Antosik               115.08 -  298: 411   65
    4    15 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  413: 338  150
    5    15 Łukasz         Baranowski            128.90 +  395: 353  179
    6    12 Artur          Koszel                129.00 -  378: 415   79
    7    16 Marta          Bajorek               128.34 +  451: 376  178
    8    12 Paweł          Zaręba                147.54 -  346: 361   98
    9    11 Juliusz        Czupryniak            126.96 +  408: 373  177
   10    10 Ryszard        Dębski                126.26 +  545: 309  176
   11     7 Marek          Dudkiewicz            131.25 -  288: 393   81
   12     9 Paweł          Zaręba                147.54 +  398: 315  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Juliusz Czupryniak 126.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Reda                  148.39 +  427: 335  198
    2    13 Stanisław      Rydzik                149.21 -  389: 394   99
    3    10 Dorota         Rudzińska             120.48 -  291: 359   70
    4    18 Agnieszka      Matus                 116.64 +  400: 338  167
    5    19 Karol          Rembiałkowski         121.25 -  384: 424   71
    6    16 Renata         Andracka              112.93 +  386: 262  163
    7    18 Szymon         Dąbrowski             129.30 +  374: 369  179
    8     9 Mariusz        Skrobosz              153.73 -  350: 384  104
    9    11 Rafał          Matczak               127.54 -  373: 408   78
   10    16 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  485: 335  184
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              129.58 +  369: 334  180
   12    11 Irena          Sołdan                134.99 +  461: 373  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Ryszard Dębski 126.26 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             148.18 +  385: 376  198
    2     6 Łukasz         Baranowski            128.90 +  375: 315  179
    3     4 Robert         Kamiński              138.61 -  339: 347   89
    4     5 Marek          Dudkiewicz            131.25 +  368: 343  181
    5     6 Paweł          Jackowski             143.20 -  360: 372   93
    6    10 Paweł          Zaręba                147.54 +  388: 367  198
    7     5 Mariusz        Wrześniewski          146.05 -  328: 347   96
    8    11 Karol          Rembiałkowski         121.25 +  395: 320  171
    9     6 Miłosz         Wrzałek               144.76 -  316: 372   95
   10    10 Rafał          Matczak               127.54 -  309: 545   78
   11    17 Marta          Bajorek               128.34 +  434: 321  178
   12    14 Karol          Rembiałkowski         121.25 +  350: 317  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Marek Charytoniuk 123.12 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Zaręba                147.54 -  384: 482   98
    2    15 Marek          Antosik               115.08 -  298: 432   65
    3    25 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  398: 238  158
    4    22 Szymon         Dąbrowski             129.30 +  287: 271  179
    5    17 Marta          Bajorek               128.34 -  262: 390   78
    6    21 Edward         Stefaniak             119.90 -  338: 448   70
    7    23 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 +  404: 321  181
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              129.58 -  342: 349   80
    9    23 Barbara        Pęska                 100.00 +  445: 239  150
   10    19 Czesław        Grajewski             128.37 -  290: 429   78
   11    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  401: 322  150
   12    18 Paweł          Maciejczuk            120.60 -  328: 362   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Karol Rembiałkowski 121.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          146.05 -  432: 448   96
    2    14 Katarzyna      Ślusarska             119.75 -  378: 430   70
    3    21 Aleksandra     Brzeska               112.78 -  346: 382   63
    4    24 Jerzy          Krzyżewski            116.55 +  445: 351  167
    5    19 Juliusz        Czupryniak            126.96 +  424: 384  177
    6    15 Joanna         Ostrowska             116.04 +  396: 295  166
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              129.58 +  394: 329  180
    8    11 Ryszard        Dębski                126.26 -  320: 395   76
    9     9 Mariusz        Skrobosz              153.73 -  339: 419  104
   10    14 Marek          Antosik               115.08 +  406: 338  165
   11    12 Czesław        Grajewski             128.37 -  348: 351   78
   12    14 Ryszard        Dębski                126.26 -  317: 350   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Paweł Maciejczuk 120.60 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 145.40 -  296: 524   95
    2    21 Maciej         Dąbrowski             103.64 +  383: 350  154
    3    16 Michał         Szorc                 130.81 +  343: 335  181
    4    13 Marta          Bajorek               128.34 +  379: 376  178
    5     8 Katarzyna      Ślusarska             119.75 +  378: 249  170
    6     5 Robert         Kamiński              138.61 -  316: 379   89
    7     9 Joanna         Jewtuch               129.87 -  366: 443   80
    8    13 Artur          Koszel                129.00 +  377: 329  179
    9     7 Tomasz         Zwoliński             148.18 -  371: 463   98
   10    11 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  306: 465   50
   11    15 Łukasz         Baranowski            128.90 -  315: 338   79
   12    18 Marek          Charytoniuk           123.12 +  362: 328  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Dorota Rudzińska 120.48 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               144.76 -  382: 451   95
    2    16 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  357: 352  150
    3    10 Juliusz        Czupryniak            126.96 +  359: 291  177
    4     6 Mariusz        Wrześniewski          146.05 -  302: 398   96
    5    14 Mariusz        Skrobosz              153.73 -  375: 423  104
    6    20 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 -  340: 405   78
    7    19 Joanna         Ostrowska             116.04 +  496: 411  166
    8    15 Marek          Antosik               115.08 +  356: 337  165
    9    13 Marek          Dudkiewicz            131.25 -  312: 487   81
   10    21 Dorota         Ostrowska             112.50 +  514: 326  163
   11    16 Sylwia         Łada                  109.77 +  353: 333  160
   12    12 Łukasz         Baranowski            128.90 -  334: 461   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Andrzej Słapiński 120.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             143.20 -  359: 409   93
    2    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  391: 290  150
    3    17 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 +  339: 300  178
    4     7 Mariusz        Skrobosz              153.73 +  377: 321  204
    5     5 Robert         Kamiński              138.61 -  439: 474   89
    6     6 Miłosz         Wrzałek               144.76 +  383: 343  195
    7     8 Sylwia         Łada                  109.77 -  268: 398   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  /  7 138.43




	Edward Stefaniak 119.90 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Kamiński              138.61 -  374: 443   89
    2    18 Renata         Andracka              112.93 -  309: 336   63
    3    24 Joanna         Ostrowska             116.04 -  283: 358   66
    4    25 Bartek         Chełstowski           100.00 +  458: 184  150
    5    21 Agnieszka      Kozak                 105.59 +  346: 297  156
    6    21 Marek          Charytoniuk           123.12 +  448: 338  173
    7    14 Mariusz        Skrobosz              153.73 -  305: 534  104
    8    14 Łukasz         Baranowski            128.90 -  386: 440   79
    9    19 Dorota         Ostrowska             112.50 +  420: 325  163
   10    18 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 +  424: 381  178
   11    11 Paweł          Jackowski             143.20 -  362: 442   93
   12    15 Michał         Szorc                 130.81 =  345: 345  131
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Katarzyna Ślusarska 119.75 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                134.99 -  310: 361   85
    2    14 Karol          Rembiałkowski         121.25 +  430: 378  171
    3    20 Dorota         Ostrowska             112.50 +  372: 342  163
    4     4 Miłosz         Wrzałek               144.76 +  437: 359  195
    5     8 Paweł          Maciejczuk            120.60 -  249: 378   71
    6    11 Mariusz        Skrobosz              153.73 +  386: 364  204
    7     6 Marek          Dudkiewicz            131.25 +  364: 239  181
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          146.05 -  255: 489   96
    9    10 Paweł          Zaręba                147.54 -  289: 496   98
   10    13 Łukasz         Baranowski            128.90 +  418: 372  179
   11    10 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 +  408: 362  179
   12     7 Piotr          Broda                 129.50 -  306: 462   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Agnieszka Matus 116.64 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Kister                134.83 -  305: 357   85
    2    17 Tomasz         Zwoliński             148.18 -  328: 458   98
    3    27 Barbara        Pęska                 100.00 +  353: 288  150
    4    18 Juliusz        Czupryniak            126.96 -  338: 400   77
    5    20 Maciej         Dąbrowski             103.64 +  388: 380  154
    6    17 Michał         Szorc                 130.81 -  372: 454   81
    7    20 Aleksandra     Brzeska               112.78 +  482: 254  163
    8    20 Szymon         Dąbrowski             129.30 +  472: 283  179
    9    16 Artur          Koszel                129.00 +  399: 374  179
   10    12 Sylwia         Łada                  109.77 +  390: 334  160
   11     9 Robert         Kamiński              138.61 -  306: 399   89
   12    13 Czesław        Grajewski             128.37 -  352: 397   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Jerzy Krzyżewski 116.55 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  434: 287  184
    2    11 Czesław        Grajewski             128.37 -  316: 376   78
    3    18 Renata         Andracka              112.93 -  295: 428   63
    4    24 Karol          Rembiałkowski         121.25 -  351: 445   71
    5    24 Dorota         Ostrowska             112.50 +  372: 358  163
    6    22 Szymon         Dąbrowski             129.30 -  311: 327   79
    7    21 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  308: 388   58
    8    23 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 -  293: 328   81
    9    22 Marek          Antosik               115.08 -  348: 459   65
   10    24 Maciej         Dąbrowski             103.64 +  546: 311  154
   11    21 Joanna         Ostrowska             116.04 +  438: 272  166
   12    20 Szymon         Dąbrowski             129.30 -  339: 386   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Joanna Ostrowska 116.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            131.25 -  281: 443   81
    2    24 Marek          Reda                  148.39 -  306: 389   98
    3    24 Edward         Stefaniak             119.90 +  358: 283  170
    4    23 Maciej         Dąbrowski             103.64 +  456: 365  154
    5    13 Paweł          Zaręba                147.54 -  330: 421   98
    6    15 Karol          Rembiałkowski         121.25 -  295: 396   71
    7    19 Dorota         Rudzińska             120.48 -  411: 496   70
    8    22 Dariusz        Socha                 114.76 +  400:   1  165
    9    20 Szymon         Dąbrowski             129.30 +  342: 294  179
   10    17 Marta          Bajorek               128.34 -  321: 421   78
   11    21 Jerzy          Krzyżewski            116.55 -  272: 438   67
   12    22 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  337: 368   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Marek Antosik 115.08 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    15 Marek          Charytoniuk           123.12 +  432: 298  173
    3     8 Rafał          Matczak               127.54 +  411: 298  178
    4    12 Renata         Andracka              112.93 +  374: 357  163
    5     3 Kamil          Kister                134.83 -  274: 509   85
    6     8 Marek          Dudkiewicz            131.25 -  377: 378   81
    7    15 Tomasz         Zwoliński             148.18 -  233: 543   98
    8    15 Dorota         Rudzińska             120.48 -  337: 356   70
    9    22 Jerzy          Krzyżewski            116.55 +  459: 348  167
   10    14 Karol          Rembiałkowski         121.25 -  338: 406   71
   11    19 Szymon         Dąbrowski             129.30 -  306: 379   79
   12    21 Artur          Koszel                129.00 +  332: 329  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 11 122.18




	Dariusz Socha 114.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 -  333: 478   81
    2    25 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  366: 302  158
    3    13 Kamil          Kister                134.83 -  384: 397   85
    4    21 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 -  328: 399   78
    5    23 Szymon         Dąbrowski             129.30 -  329: 357   79
    6    24 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  264: 288   84
    7    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  347: 316  150
    8    22 Joanna         Ostrowska             116.04 -    1: 400   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     781  /  8  97.62




	Renata Andracka 112.93 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    18 Edward         Stefaniak             119.90 +  336: 309  170
    3    18 Jerzy          Krzyżewski            116.55 +  428: 295  167
    4    12 Marek          Antosik               115.08 -  357: 374   65
    5    10 Marek          Dudkiewicz            131.25 -  288: 403   81
    6    16 Juliusz        Czupryniak            126.96 -  262: 386   77
    7    22 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  348: 481   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  6 101.67




	Aleksandra Brzeska 112.78 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Szorc                 130.81 -  263: 401   81
    2    26 Sylwia         Łada                  109.77 -  344: 371   60
    3    21 Karol          Rembiałkowski         121.25 +  382: 346  171
    4    17 Irena          Sołdan                134.99 -  337: 361   85
    5    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  413: 327  150
    6    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           131.02 -  286: 500   81
    7    20 Agnieszka      Matus                 116.64 -  254: 482   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  7  99.29




	Dorota Ostrowska 112.50 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 -  316: 350   81
    2    27 Barbara        Pęska                 100.00 +  320: 272  150
    3    20 Katarzyna      Ślusarska             119.75 -  342: 372   70
    4    20 Michał         Alabrudziński         153.30 -  215: 563  103
    5    24 Jerzy          Krzyżewski            116.55 -  358: 372   67
    6    25 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  329: 362   58
    7    27 Bartek         Chełstowski           100.00 +  423: 299  150
    8    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  361: 315  150
    9    19 Edward         Stefaniak             119.90 -  325: 420   70
   10    21 Dorota         Rudzińska             120.48 -  326: 514   70
   11    20 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  265: 395   84
   12    23 Maciej         Dąbrowski             103.64 +  430: 305  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Sylwia Łada 109.77 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Jewtuch               129.87 -  323: 365   80
    2    26 Aleksandra     Brzeska               112.78 +  371: 344  163
    3    15 Szymon         Dąbrowski             129.30 +  391: 188  179
    4     9 Kamil          Kister                134.83 -  265: 419   85
    5    18 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 +  350: 319  179
    6    13 Marta          Bajorek               128.34 +  426: 307  178
    7     8 Andrzej        Słapiński             120.32 +  398: 268  170
    8     6 Robert         Kamiński              138.61 -  303: 450   89
    9     8 Stanisław      Rydzik                149.21 -  335: 366   99
   10    12 Agnieszka      Matus                 116.64 -  334: 390   67
   11    16 Dorota         Rudzińska             120.48 -  333: 353   70
   12    19 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 +  372: 313  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Krzysztof Zawadzki 107.82 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              129.58 -  265: 412   80
    2    25 Dariusz        Socha                 114.76 -  302: 366   65
    3    25 Marek          Charytoniuk           123.12 -  238: 398   73
    4    26 Agnieszka      Kozak                 105.59 -  302: 443   56
    5    27 Bartek         Chełstowski           100.00 +  522: 210  150
    6    25 Dorota         Ostrowska             112.50 +  362: 329  163
    7    21 Jerzy          Krzyżewski            116.55 +  388: 308  167
    8    18 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 -  295: 547   79
    9    18 Czesław        Grajewski             128.37 -  309: 383   78
   10    22 Barbara        Pęska                 100.00 +  514: 227  150
   11    22 Maciej         Dąbrowski             103.64 -  351: 361   54
   12    22 Joanna         Ostrowska             116.04 +  368: 337  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Agnieszka Kozak 105.59 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Broda                 129.50 -  299: 433   80
    2    20 Marta          Bajorek               128.34 -  308: 383   78
    3    22 Michał         Alabrudziński         153.30 -  261: 390  103
    4    26 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  443: 302  158
    5    21 Edward         Stefaniak             119.90 -  297: 346   70
    6    26 Barbara        Pęska                 100.00 +  424: 225  150
    7    24 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 -  369: 460   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  /  7 103.29




	Maciej Dąbrowski 103.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 -  340: 365   79
    2    21 Paweł          Maciejczuk            120.60 -  350: 383   71
    3    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  379: 259  150
    4    23 Joanna         Ostrowska             116.04 -  365: 456   66
    5    20 Agnieszka      Matus                 116.64 -  380: 388   67
    6    23 Łukasz         Baranowski            128.90 -  332: 498   79
    7    25 Barbara        Pęska                 100.00 +  475: 238  150
    8    21 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  306: 499   50
    9    21 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 -  262: 342   78
   10    24 Jerzy          Krzyżewski            116.55 -  311: 546   67
   11    22 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  361: 351  158
   12    23 Dorota         Ostrowska             112.50 -  305: 430   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Rafał Błaszkiewicz 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Szymon         Dąbrowski             129.30 -  307: 462   79
    2    16 Dorota         Rudzińska             120.48 -  352: 357   70
    3    26 Bartek         Chełstowski           100.00 +  376: 303  150
    4    15 Rafał          Matczak               127.54 -  338: 413   78
    5    25 Barbara        Pęska                 100.00 +  326: 297  150
    6    19 Mikołaj        Przybyłowicz          129.37 -  359: 389   79
    7    22 Renata         Andracka              112.93 +  481: 348  163
    8    21 Maciej         Dąbrowski             103.64 +  499: 306  154
    9    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.60 +  401: 393  184
   10    11 Paweł          Maciejczuk            120.60 +  465: 306  171
   11     8 Stanisław      Rydzik                149.21 -  391: 436   99
   12    10 Paweł          Jackowski             143.20 -  393: 432   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Bartek Chełstowski 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Artur          Koszel                129.00 -  292: 413   79
    2    22 Rafał          Matczak               127.54 -  254: 513   78
    3    26 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  303: 376   50
    4    25 Edward         Stefaniak             119.90 -  184: 458   70
    5    27 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  210: 522   58
    6    27 Jan            Pawłowski             100.00 -  258: 337   50
    7    27 Dorota         Ostrowska             112.50 -  299: 423   63
    8    25 Barbara        Pęska                 100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     448  /  7  64.00




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Baranowski            128.90 -  302: 451   79
    2    19 Andrzej        Słapiński             120.32 -  290: 391   70
    3    23 Maciej         Dąbrowski             103.64 -  259: 379   54
    4    27 Barbara        Pęska                 100.00 -  329: 346   50
    5    26 Aleksandra     Brzeska               112.78 -  327: 413   63
    6    27 Bartek         Chełstowski           100.00 +  337: 258  150
    7    26 Dariusz        Socha                 114.76 -  316: 347   65
    8    24 Dorota         Ostrowska             112.50 -  315: 361   63
    9    24 Andrzej        Przybyłowicz          130.56 -  327: 365   81
   10    23 Szymon         Dąbrowski             129.30 -  329: 355   79
   11    24 Marek          Charytoniuk           123.12 -  322: 401   73
   12    24 Barbara        Pęska                 100.00 +  405: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  / 12  81.42




	Barbara Pęska 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Czesław        Grajewski             128.37 -  230: 352   78
    2    27 Dorota         Ostrowska             112.50 -  272: 320   63
    3    27 Agnieszka      Matus                 116.64 -  288: 353   67
    4    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  346: 329  150
    5    25 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  297: 326   50
    6    26 Agnieszka      Kozak                 105.59 -  225: 424   56
    7    25 Maciej         Dąbrowski             103.64 -  238: 475   54
    8    25 Bartek         Chełstowski           100.00 +  400:   0    0
    9    23 Marek          Charytoniuk           123.12 -  239: 445   73
   10    22 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  227: 514   58
   11    23 Wojciech       Chodakiewicz          127.84 -  291: 419   78
   12    24 Jan            Pawłowski             100.00 -  291: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  / 11  70.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Bajorek               438: 356
   2 Wojciech       Chodakiewicz         - Michał         Alabrudziński         426: 337
   3 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               343: 339
   4 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Reda                  427: 335
   5 Tomasz         Zwoliński            - Ryszard        Dębski                376: 385
   6 Marek          Charytoniuk          - Paweł          Zaręba                384: 482
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Karol          Rembiałkowski         448: 432
   8 Paweł          Maciejczuk           - Mirosław       Uglik                 296: 524
   9 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Rudzińska             451: 382
  10 Andrzej        Słapiński            - Paweł          Jackowski             359: 409
  11 Robert         Kamiński             - Edward         Stefaniak             443: 374
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Irena          Sołdan                310: 361
  13 Kamil          Kister               - Agnieszka      Matus                 357: 305
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kwiatkowski           434: 287
  15 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             443: 281
  16 Dariusz        Socha                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           333: 478
  17 Michał         Szorc                - Aleksandra     Brzeska               401: 263
  18 Dorota         Ostrowska            - Andrzej        Przybyłowicz          316: 350
  19 Joanna         Jewtuch              - Sylwia         Łada                  365: 323
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              265: 412
  21 Piotr          Broda                - Agnieszka      Kozak                 433: 299
  22 Maciej         Dąbrowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          340: 365
  23 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          462: 307
  24 Bartek         Chełstowski          - Artur          Koszel                292: 413
  25 Łukasz         Baranowski           - Jan            Pawłowski             451: 302
  26 Barbara        Pęska                - Czesław        Grajewski             230: 352


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Chodakiewicz          525: 245
   2 Artur          Koszel               - Paweł          Zaręba                417: 375
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Krzysztof      Sporczyk              336: 368
   4 Paweł          Jackowski            - Szymon         Dąbrowski             413: 300
   5 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Szorc                 553: 354
   6 Ryszard        Dębski               - Łukasz         Baranowski            375: 315
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Jewtuch               367: 405
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Robert         Kamiński              379: 433
   9 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            372: 422
  10 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                469: 450
  11 Czesław        Grajewski            - Jerzy          Krzyżewski            376: 316
  12 Andrzej        Przybyłowicz         - Piotr          Broda                 345: 370
  13 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            394: 389
  14 Karol          Rembiałkowski        - Katarzyna      Ślusarska             378: 430
  15 Marek          Antosik              - Marek          Charytoniuk           432: 298
  16 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Błaszkiewicz          357: 352
  17 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Zwoliński             328: 458
  18 Edward         Stefaniak            - Renata         Andracka              309: 336
  19 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Słapiński             290: 391
  20 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Kozak                 383: 308
  21 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Dąbrowski             383: 350
  22 Rafał          Matczak              - Bartek         Chełstowski           513: 254
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Alabrudziński         380: 358
  24 Marek          Reda                 - Joanna         Ostrowska             389: 306
  25 Dariusz        Socha                - Krzysztof      Zawadzki              366: 302
  26 Sylwia         Łada                 - Aleksandra     Brzeska               371: 344
  27 Barbara        Pęska                - Dorota         Ostrowska             272: 320


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 283: 432
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               471: 430
   3 Joanna         Jewtuch              - Mariusz        Skrobosz              400: 370
   4 Ryszard        Dębski               - Robert         Kamiński              339: 347
   5 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                511: 535
   6 Artur          Koszel               - Czesław        Grajewski             397: 350
   7 Paweł          Zaręba               - Paweł          Jackowski             392: 330
   8 Rafał          Matczak              - Marek          Antosik               298: 411
   9 Marta          Bajorek              - Tomasz         Zwoliński             407: 357
  10 Dorota         Rudzińska            - Juliusz        Czupryniak            359: 291
  11 Irena          Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          394: 510
  12 Marek          Reda                 - Michał, Piotr  Waszkiewicz           356: 326
  13 Kamil          Kister               - Dariusz        Socha                 397: 384
  14 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Przybyłowicz          365: 289
  15 Sylwia         Łada                 - Szymon         Dąbrowski             391: 188
  16 Michał         Szorc                - Paweł          Maciejczuk            335: 343
  17 Wojciech       Chodakiewicz         - Andrzej        Słapiński             300: 339
  18 Renata         Andracka             - Jerzy          Krzyżewski            428: 295
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Kwiatkowski           411: 331
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Dorota         Ostrowska             372: 342
  21 Aleksandra     Brzeska              - Karol          Rembiałkowski         382: 346
  22 Agnieszka      Kozak                - Michał         Alabrudziński         261: 390
  23 Jan            Pawłowski            - Maciej         Dąbrowski             259: 379
  24 Joanna         Ostrowska            - Edward         Stefaniak             358: 283
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Charytoniuk           238: 398
  26 Rafał          Błaszkiewicz         - Bartek         Chełstowski           376: 303
  27 Agnieszka      Matus                - Barbara        Pęska                 353: 288


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Artur          Koszel                535: 208
   2 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                356: 438
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Jewtuch               348: 436
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Miłosz         Wrzałek               437: 359
   5 Ryszard        Dębski               - Marek          Dudkiewicz            368: 343
   6 Dorota         Rudzińska            - Mariusz        Wrześniewski          302: 398
   7 Andrzej        Słapiński            - Mariusz        Skrobosz              377: 321
   8 Paweł          Zaręba               - Piotr          Broda                 363: 396
   9 Kamil          Kister               - Sylwia         Łada                  419: 265
  10 Marek          Reda                 - Mikołaj        Przybyłowicz          480: 356
  11 Czesław        Grajewski            - Paweł          Jackowski             417: 418
  12 Marek          Antosik              - Renata         Andracka              374: 357
  13 Marta          Bajorek              - Paweł          Maciejczuk            376: 379
  14 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            359: 260
  15 Rafał          Błaszkiewicz         - Rafał          Matczak               338: 413
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał, Piotr  Waszkiewicz           279: 545
  17 Aleksandra     Brzeska              - Irena          Sołdan                337: 361
  18 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Matus                 400: 338
  19 Andrzej        Przybyłowicz         - Michał         Szorc                 424: 333
  20 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Ostrowska             563: 215
  21 Wojciech       Chodakiewicz         - Dariusz        Socha                 399: 328
  22 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Charytoniuk           271: 287
  23 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             365: 456
  24 Karol          Rembiałkowski        - Jerzy          Krzyżewski            445: 351
  25 Bartek         Chełstowski          - Edward         Stefaniak             184: 458
  26 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Zawadzki              443: 302
  27 Barbara        Pęska                - Jan            Pawłowski             346: 329


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Jewtuch              - Mirosław       Uglik                 349: 437
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                407: 398
   3 Marek          Antosik              - Kamil          Kister                274: 509
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 307: 471
   5 Robert         Kamiński             - Andrzej        Słapiński             474: 439
   6 Paweł          Jackowski            - Ryszard        Dębski                372: 360
   7 Artur          Koszel               - Marek          Reda                  314: 356
   8 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Ślusarska             378: 249
   9 Czesław        Grajewski            - Miłosz         Wrzałek               354: 429
  10 Renata         Andracka             - Marek          Dudkiewicz            288: 403
  11 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Irena          Sołdan                374: 403
  12 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Przybyłowicz          502: 295
  13 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Zaręba                330: 421
  14 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Rudzińska             423: 375
  15 Rafał          Matczak              - Łukasz         Baranowski            395: 353
  16 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Chodakiewicz          519: 311
  17 Marek          Charytoniuk          - Marta          Bajorek               262: 390
  18 Sylwia         Łada                 - Mikołaj        Przybyłowicz          350: 319
  19 Karol          Rembiałkowski        - Juliusz        Czupryniak            424: 384
  20 Agnieszka      Matus                - Maciej         Dąbrowski             388: 380
  21 Edward         Stefaniak            - Agnieszka      Kozak                 346: 297
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Szorc                 276: 457
  23 Dariusz        Socha                - Szymon         Dąbrowski             329: 357
  24 Dorota         Ostrowska            - Jerzy          Krzyżewski            358: 372
  25 Rafał          Błaszkiewicz         - Barbara        Pęska                 326: 297
  26 Jan            Pawłowski            - Aleksandra     Brzeska               327: 413
  27 Bartek         Chełstowski          - Krzysztof      Zawadzki              210: 522


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             390: 322
   2 Kamil          Kister               - Joanna         Jewtuch               476: 318
   3 Piotr          Broda                - Mariusz        Wrześniewski          411: 388
   4 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  421: 438
   5 Robert         Kamiński             - Paweł          Maciejczuk            379: 316
   6 Andrzej        Słapiński            - Miłosz         Wrzałek               383: 343
   7 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              455: 350
   8 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Antosik               378: 377
   9 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             417: 307
  10 Paweł          Zaręba               - Ryszard        Dębski                367: 388
  11 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Ślusarska             364: 386
  12 Rafał          Matczak              - Artur          Koszel                378: 415
  13 Sylwia         Łada                 - Marta          Bajorek               426: 307
  14 Aleksandra     Brzeska              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           286: 500
  15 Joanna         Ostrowska            - Karol          Rembiałkowski         295: 396
  16 Juliusz        Czupryniak           - Renata         Andracka              386: 262
  17 Michał         Szorc                - Agnieszka      Matus                 454: 372
  18 Andrzej        Przybyłowicz         - Czesław        Grajewski             339: 387
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Błaszkiewicz          389: 359
  20 Wojciech       Chodakiewicz         - Dorota         Rudzińska             405: 340
  21 Edward         Stefaniak            - Marek          Charytoniuk           448: 338
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Szymon         Dąbrowski             311: 327
  23 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Dąbrowski             498: 332
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Socha                 288: 264
  25 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              329: 362
  26 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Pęska                 424: 225
  27 Bartek         Chełstowski          - Jan            Pawłowski             258: 337


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Mirosław       Uglik                 399: 359
   2 Piotr          Broda                - Kamil          Kister                368: 363
   3 Michał         Alabrudziński        - Robert         Kamiński              424: 397
   4 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                365: 427
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Ryszard        Dębski                347: 328
   6 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Ślusarska             239: 364
   7 Irena          Sołdan               - Artur          Koszel                355: 334
   8 Andrzej        Słapiński            - Sylwia         Łada                  268: 398
   9 Joanna         Jewtuch              - Paweł          Maciejczuk            443: 366
  10 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            426: 388
  11 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Czesław        Grajewski             496: 334
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Rembiałkowski         329: 394
  13 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Zaręba                366: 410
  14 Edward         Stefaniak            - Mariusz        Skrobosz              305: 534
  15 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Antosik               543: 233
  16 Marta          Bajorek              - Rafał          Matczak               376: 451
  17 Michał         Szorc                - Wojciech       Chodakiewicz          415: 363
  18 Szymon         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            369: 374
  19 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Rudzińska             411: 496
  20 Agnieszka      Matus                - Aleksandra     Brzeska               482: 254
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Zawadzki              308: 388
  22 Renata         Andracka             - Rafał          Błaszkiewicz          348: 481
  23 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Przybyłowicz          404: 321
  24 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Kwiatkowski           369: 460
  25 Maciej         Dąbrowski            - Barbara        Pęska                 475: 238
  26 Dariusz        Socha                - Jan            Pawłowski             347: 316
  27 Dorota         Ostrowska            - Bartek         Chełstowski           423: 299


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         476: 387
   2 Piotr          Broda                - Marek          Reda                  309: 388
   3 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                349: 333
   4 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Jewtuch               368: 468
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Mariusz        Wrześniewski          255: 489
   6 Robert         Kamiński             - Sylwia         Łada                  450: 303
   7 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Michał         Szorc                 387: 317
   8 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            408: 373
   9 Juliusz        Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              350: 384
  10 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             333: 439
  11 Karol          Rembiałkowski        - Ryszard        Dębski                320: 395
  12 Paweł          Zaręba               - Rafał          Matczak               361: 346
  13 Artur          Koszel               - Paweł          Maciejczuk            329: 377
  14 Łukasz         Baranowski           - Edward         Stefaniak             440: 386
  15 Marek          Antosik              - Dorota         Rudzińska             337: 356
  16 Marta          Bajorek              - Wojciech       Chodakiewicz          409: 308
  17 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Sporczyk              342: 349
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Mikołaj        Przybyłowicz          295: 547
  19 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Kwiatkowski           373: 486
  20 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 283: 472
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Dąbrowski             499: 306
  22 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Socha                 400:   1
  23 Andrzej        Przybyłowicz         - Jerzy          Krzyżewski            328: 293
  24 Jan            Pawłowski            - Dorota         Ostrowska             315: 361
  25 Barbara        Pęska                - Bartek         Chełstowski           400:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Mirosław       Uglik                 342: 452
   2 Marek          Reda                 - Kamil          Kister                354: 342
   3 Robert         Kamiński             - Piotr          Broda                 309: 403
   4 Joanna         Jewtuch              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           403: 362
   5 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                369: 353
   6 Ryszard        Dębski               - Miłosz         Wrzałek               316: 372
   7 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Zwoliński             371: 463
   8 Sylwia         Łada                 - Stanisław      Rydzik                335: 366
   9 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Rembiałkowski         419: 339
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Zaręba                289: 496
  11 Rafał          Matczak              - Juliusz        Czupryniak            408: 373
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marta          Bajorek               432: 356
  13 Dorota         Rudzińska            - Marek          Dudkiewicz            312: 487
  14 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Jackowski             366: 354
  15 Michał         Szorc                - Krzysztof      Sporczyk              384: 430
  16 Agnieszka      Matus                - Artur          Koszel                399: 374
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Błaszkiewicz          393: 401
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Czesław        Grajewski             309: 383
  19 Dorota         Ostrowska            - Edward         Stefaniak             325: 420
  20 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             294: 342
  21 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Chodakiewicz          262: 342
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Antosik               348: 459
  23 Barbara        Pęska                - Marek          Charytoniuk           239: 445
  24 Andrzej        Przybyłowicz         - Jan            Pawłowski             365: 327


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 418: 336
   2 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         338: 437
   3 Piotr          Broda                - Joanna         Jewtuch               314: 449
   4 Paweł          Zaręba               - Miłosz         Wrzałek               329: 439
   5 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              520: 434
   6 Kamil          Kister               - Mariusz        Wrześniewski          421: 403
   7 Stanisław      Rydzik               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           363: 446
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            316: 330
   9 Irena          Sołdan               - Mikołaj        Przybyłowicz          344: 451
  10 Ryszard        Dębski               - Rafał          Matczak               309: 545
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Paweł          Maciejczuk            465: 306
  12 Agnieszka      Matus                - Sylwia         Łada                  390: 334
  13 Katarzyna      Ślusarska            - Łukasz         Baranowski            418: 372
  14 Karol          Rembiałkowski        - Marek          Antosik               406: 338
  15 Artur          Koszel               - Michał         Szorc                 359: 427
  16 Juliusz        Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           485: 335
  17 Marta          Bajorek              - Joanna         Ostrowska             421: 321
  18 Wojciech       Chodakiewicz         - Edward         Stefaniak             381: 424
  19 Marek          Charytoniuk          - Czesław        Grajewski             290: 429
  20 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Przybyłowicz          600: 265
  21 Dorota         Rudzińska            - Dorota         Ostrowska             514: 326
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Barbara        Pęska                 514: 227
  23 Jan            Pawłowski            - Szymon         Dąbrowski             329: 355
  24 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            311: 546


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              333: 387
   2 Joanna         Jewtuch              - Marek          Reda                  322: 363
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                457: 436
   4 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 447: 307
   5 Miłosz         Wrzałek              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           421: 335
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Zaręba                522: 374
   7 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Matczak               393: 288
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Stanisław      Rydzik                391: 436
   9 Robert         Kamiński             - Agnieszka      Matus                 399: 306
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Katarzyna      Ślusarska             362: 408
  11 Edward         Stefaniak            - Paweł          Jackowski             362: 442
  12 Czesław        Grajewski            - Karol          Rembiałkowski         351: 348
  13 Michał         Szorc                - Irena          Sołdan                279: 475
  14 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              369: 334
  15 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Baranowski            315: 338
  16 Sylwia         Łada                 - Dorota         Rudzińska             333: 353
  17 Ryszard        Dębski               - Marta          Bajorek               434: 321
  18 Andrzej        Przybyłowicz         - Artur          Koszel                462: 425
  19 Marek          Antosik              - Szymon         Dąbrowski             306: 379
  20 Dorota         Ostrowska            - Andrzej        Kwiatkowski           265: 395
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Ostrowska             438: 272
  22 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              361: 351
  23 Barbara        Pęska                - Wojciech       Chodakiewicz          291: 419
  24 Marek          Charytoniuk          - Jan            Pawłowski             401: 322


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  312: 380
   2 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         335: 455
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              387: 346
   4 Joanna         Jewtuch              - Mariusz        Wrześniewski          304: 488
   5 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                429: 348
   6 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              322: 405
   7 Katarzyna      Ślusarska            - Piotr          Broda                 306: 462
   8 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Mikołaj        Przybyłowicz          363: 331
   9 Paweł          Zaręba               - Rafał          Matczak               315: 398
  10 Paweł          Jackowski            - Rafał          Błaszkiewicz          432: 393
  11 Irena          Sołdan               - Juliusz        Czupryniak            373: 461
  12 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Baranowski            334: 461
  13 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Matus                 397: 352
  14 Karol          Rembiałkowski        - Ryszard        Dębski                317: 350
  15 Edward         Stefaniak            - Michał         Szorc                 345: 345
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               433: 412
  17 Wojciech       Chodakiewicz         - Andrzej        Kwiatkowski           380: 421
  18 Paweł          Maciejczuk           - Marek          Charytoniuk           362: 328
  19 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Przybyłowicz          372: 313
  20 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            386: 339
  21 Artur          Koszel               - Marek          Antosik               329: 332
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Ostrowska             368: 337
  23 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             430: 305
  24 Jan            Pawłowski            - Barbara        Pęska                 405: 291
Lista rankingowa na dzień 17-11-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.55  31789  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.73  30438  198
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.20  27423  179
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.73  27885  185
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  28706  191
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     150.25  19983  133
   8 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.63  29029  194
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.26  29105  195
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.12  28781  193
  12 Marek Reda                     Dębówka              148.97  26516  178
  13 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.79  28037  191
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.79  15266  104
  15 Kamil Górka                    Kraków               146.57  28435  194
  16 Mateusz Borsuk                 Reda                 146.30  23262  159
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.29  28381  194
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.18  22219  152
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              146.18  28943  198
  20 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.74  28127  193
  21 Dawid Pikul                    Poznań               145.57  27659  190
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.28  24843  171
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.81  27948  193
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.70  27058  187
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.33  26845  186
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.26  21489  150
  28 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      143.11   5438   38
  30 Paweł Jackowski                Warszawa             142.84  27139  190
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.57  26232  184
  33 Justyna Górka                  Kraków               142.42  27629  194
  34 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  36 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.40  27290  193
  37 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.13  28085  199
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.95  17354  124
  39 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  40 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.63   4887   35
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  42 Robert Kamiński                Warszawa             139.17  23938  172
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.86  18330  132
  44 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.30  13553   98
  46 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.07  22368  162
  47 Bogusław Szyszka               Oława                137.89  26751  194
  48 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  49 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.81   9233   67
  50 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.78   4960   36
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26015  190
  53 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.85  15464  113
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             136.80  26128  191
  55 Karol Waniek                   Wrocław              136.40  16777  123
  56 Irena Sołdan                   Sopot                135.73  24296  179
  57 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  58 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.66  10039   74
  59 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  61 Kamil Kister                   Puławy               134.64  26793  199
  62 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.49  22729  169
  63 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  64 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.27  25109  187
  65 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  26029  194
  66 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
  67 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.41  25215  189
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.35   7334   55
  69 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.34  26401  198
  70 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.06  10512   79
  72 Radosław Jachna                Łódź                 133.06  14104  106
  73 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.96  15158  114
  74 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  75 Dominik Piasecki               Słupsk               132.70  10749   81
  76 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.00  25080  190
  77 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.89  17409  132
  78 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.61  25270  192
  79 Artur Irzyk                    Kraków               131.49  10914   83
  80 Agnieszka Krupka               Krosno               131.33  15497  118
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Piotr Broda                    Sandomierz           131.30  25734  196
  83 Maciej Perzyński               Piła                 131.24  22049  168
  84 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.76  13207  101
  86 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.35  18771  144
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  88 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.32  24630  189
  89 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  90 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.25  24877  191
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               130.05  14045  108
  92 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.86  25843  199
  93 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.60  23716  183
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.47  25377  196
  97 Michał Szorc                   Białystok            129.38   7763   60
  98 Janusz Krupiński               Bytom                129.22  23776  184
  99 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.22  24551  190
 100 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.11  23627  183
 101 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 102 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       128.98  16381  127
 103 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 104 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.79  10818   84
 105 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 106 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.69  12740   99
 107 Czesław Grajewski              Białystok            128.66  25346  197
 108 Juliusz Czupryniak             Warszawa             128.58  24558  191
 109 Rafał Matczak                  Milanówek            128.57  12471   97
 110 Barbara Obremska               Wrocław              128.46  25435  198
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.44   8092   63
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.32  25279  197
 113 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.21  12821  100
 114 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 115 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.19   4743   37
 116 Artur Koszel                   Warszawa             127.96  24825  194
 117 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            127.91  25070  196
 118 Jakub Błażejewski              Poznań               127.68  15322  120
 119 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.68  24515  192
 120 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.42  24083  189
 121 Marta Bajorek                  Warszawa             127.36  24326  191
 122 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             127.21   6106   48
 123 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.03  25024  197
 124 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.77  17875  141
 125 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 126 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            126.59   6203   49
 127 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 128 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 129 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            126.25   9216   73
 130 Natalia Ogierman               Katowice             126.06  18909  150
 131 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.90   6169   49
 132 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 133 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.65  15958  127
 134 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.65   6031   48
 135 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 136 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.52  24350  194
 137 Tomasz Łapka                   Opole                124.75   4491   36
 138 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 139 Bogdan Kozłowski               Białystok            124.62  16949  136
 140 Krzysztof Gibas                Kraków               124.46  22154  178
 141 Radosław Więch                 Warszawa             124.10  13030  105
 142 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            124.02  18355  148
 143 Marcin Ceglarek                Kraków               124.02  20091  162
 144 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.01   8309   67
 145 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.89   8053   65
 146 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.79  14979  121
 147 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 123.72  23506  190
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            123.68   8905   72
 149 Tomasz Lempart                 Kraków               123.48  18645  151
 150 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 151 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 152 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 153 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.15  24384  198
 154 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.88   7373   60
 155 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.79   5894   48
 156 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 157 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 158 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 159 Tomasz Górka                   Kraków               122.42   9304   76
 160 Marek Rogalski                 Warszawa             122.23  20291  166
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 162 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.85  11454   94
 163 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.81  15713  129
 164 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 165 Dariusz Ulatowski              Tuchola              121.78  23139  190
 166 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 167 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 168 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.63  17637  145
 169 Anita Bruska                   Gdynia               121.56  17504  144
 170 Anna Krynicka                  Warszawa             121.49  17494  144
 171 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.48  22474  185
 172 Paweł Maciejczuk               Białystok            121.21  15757  130
 173 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 174 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.12  22529  186
 175 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.85  23928  198
 176 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 177 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 178 Stanisław Gasik                Warszawa             120.42   7225   60
 179 Marta Sztajnert                Wisła                120.36   7342   61
 180 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.35  15645  130
 181 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.99   8519   71
 183 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.90   8513   71
 184 Agnieszka Walas                Kraków               119.71   5746   48
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 119.14   9650   81
 186 Bożena Guział                  Racibórz             119.11  10124   85
 187 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.97  11659   98
 188 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.94  15105  127
 189 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       118.76  11401   96
 190 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 191 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.66  21358  180
 192 Rafał Stachowski               Police               118.34  20472  173
 193 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.18  10873   92
 194 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 195 Jacek Pietruszka               Kraków               117.73   7417   63
 196 Teresa Zalewska                Racibórz             117.71  15655  133
 197 Adam Janicki                   Wrocław              117.31  17714  151
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 199 Maurycy Machnio                Lipiany              117.26  10436   89
 200 Agnieszka Matus                Milanówek            117.25  17939  153
 201 Marta Świątkowska              Wrocław              117.15  23196  198
 202 Urszula Solarska               Łódź                 117.03  23054  197
 203 Konrad Sowula                  Kraków               116.99  10997   94
 204 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
 205 Jerzy Luter                    Bytom                116.69  21705  186
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.59  21453  184
 207 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 208 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 209 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  21131  183
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.44  21934  190
 212 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.35  10728   93
 213 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.31  16489  143
 214 Anna Biegańska                 Białystok            115.24  13137  114
 215 Zofia Górka                    Łęczna               115.24  11754  102
 216 Dariusz Sowula                 Kraków               115.09  11164   97
 217 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.02   6326   55
 218 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 219 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 220 Bogusław Książek               Szczecin             114.77   7460   65
 221 Grażyna Wesołowska             Łódź                 114.73  15718  137
 222 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
 223 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 224 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 225 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 226 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 227 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 228 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  21890  193
 229 Renata Andracka                Zwola                113.06  21934  194
 230 Dariusz Socha                  Warszawa             113.03   8929   79
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              112.98  20336  180
 232 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.88  21447  190
 233 Sławomir Długosz               Ostróda              112.78  16241  144
 234 Marianna Kozłowska             Białystok            112.31  16510  147
 235 Dorota Ostrowska               Białystok            111.65  18645  167
 236 Aleksandra Brzeska             Piastów              111.45   7913   71
 237 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.40  21388  192
 238 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.27   9347   84
 239 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 240 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.18  15677  141
 241 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.93   8320   75
 243 Anna Niedzielko                Szczecin             110.74  15836  143
 244 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.72  21369  193
 245 Maria Pokorska                 Warszawa             110.64  20690  187
 246 Lucyna Śniadach                Rumia                110.53  21111  191
 247 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 248 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.07  14199  129
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 250 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 251 Tomasz A. Praga                Białystok            109.47  10290   94
 252 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.43   9630   88
 253 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.43  15758  144
 254 Dominika Worona                Police               109.33  14213  130
 255 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.92   4030   37
 256 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 257 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.82  17737  163
 258 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 259 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 260 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 261 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 262 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 263 Krzysztof Zawadzki             Sampława             108.53  21271  196
 264 Robert Wagner                  Wrocław              108.22   7792   72
 265 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.80  20698  192
 267 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 268 Marcin Stachowski              Wydartowo I          107.67  21104  196
 269 Laura Pisula                   Wrocław              107.58  11511  107
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.27  13838  129
 271 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 272 Zbigniew Kniotek               Bytom                106.77   6940   65
 273 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.49  17358  163
 274 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 275 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 276 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.07   7213   68
 277 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 278 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 279 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.51  20891  198
 280 Anna Arana                     Warszawa             105.20   9678   92
 281 Paweł Brylski                  Kraków               105.10   6621   63
 282 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 283 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.47  17342  166
 284 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 285 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 286 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.46   4242   41
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 288 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.38  14576  141
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 292 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.42  19562  191
 293 Michał Landowski               Police               102.40  19968  195
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 295 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 296 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         100.98   6059   60
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 298 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 300 Agnieszka Antos                Racibórz              99.70   5384   54
 301 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 302 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           99.38   4770   48
 303 Sylwia Buks                    Warszawa              98.67  11840  120
 304 Agnieszka Dawid                Kraków                98.56   8772   89
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 306 Beata Kiżewska                 Świnoujście           96.96   6884   71
 307 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.57  10236  106
 308 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 309 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 310 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.30   7126   74
 311 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 312 Anna Lenartowska               Gdynia                95.37   8583   90
 313 Zygmunt Skwarek                Katowice              95.14   7231   76
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.05   7699   81
 315 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.01  14631  154
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.23   7738   83
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.02  15276  166
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.30  10773  118
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 321 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           90.54   3169   35
 322 Paulina Naplocha               Racibórz              90.09   7387   82
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 325 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 326 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.68   3814   44
 327 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 328 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 329 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 330 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 331 Teresa Balewska                Reda                  79.44   5243   66
 332 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   78.85   2681   34
 333 Marcin Kurowski                Racibórz              75.86   4779   63
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.75   4720   64
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 336 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.03   2381   35
 337 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 338 Mirosław Dejna                 Sampława              64.34  12160  189
 339 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 17-11-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Maciej Bukowski                Szczecin             108.76   3154   29
   4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Joanna Suchanek                Wrocław              121.73   3165   26
   7 Ryszard Pliszka                Szczecin              91.77   2386   26
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             115.88   2897   25
   9 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  10 Beata Marynowicz               Racibórz             111.64   2791   25
  11 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
  12 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  13 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  14 Gabriela Jurgaś                Jaworzno             103.76   2594   25
  15 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  16 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  17 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  19 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  20 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  21 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  22 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  23 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  24 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  25 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  27 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  29 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  32 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  33 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  35 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.29   2719   24
  36 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  37 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  38 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          108.25   2598   24
  39 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  41 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  42 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  43 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  44 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  45 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  46 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  47 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.26   2720   23
  48 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.52   2450   23
  49 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  50 Bożena Mileńko                 Świnoujście           96.83   2227   23
  51 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  52 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  55 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  56 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  57 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             80.96   1862   23
  58 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  59 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  60 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  61 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  64 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  65 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  66 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  67 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           75.32   1657   22
  68 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  69 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  70 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  73 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  74 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  75 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  76 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  77 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  78 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Piotr Latoszek                 Warszawa              95.11   1807   19
  81 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  82 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  83 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  84 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  85 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  86 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  87 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  88 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  89 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  90 Marek Syczuk                   Warszawa             128.53   1928   15
  91 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  92 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  93 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  94 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  95 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  96 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  97 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  98 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  99 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 100 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 101 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             99.77   1297   13
 102 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 104 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 105 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 106 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 107 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 108 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 109 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 110 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 111 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 112 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 113 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 114 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 116 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 117 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 118 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 119 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 121 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 122 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 123 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 124 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 125 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 126 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 127 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 128 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 129 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 131 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 132 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 133 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 134 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 135 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 136 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 137 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 138 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 139 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 140 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 141 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 142 Hanna Mazowiecka               Świnoujście          100.83   1210   12
 143 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 144 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 145 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 146 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 147 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 148 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 149 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 150 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 151 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 152 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 153 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 154 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 155 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 156 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 157 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 158 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 159 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 160 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 161 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 162 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 163 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 164 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 165 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 166 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 167 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 168 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 169 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 170 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 171 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 172 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 173 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 174 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 175 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 176 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 177 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 178 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 179 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 180 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 181 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 182 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 183 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 184 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 185 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 186 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 187 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 188 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 189 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 190 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 191 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 192 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 193 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 194 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 195 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 196 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 197 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 198 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 199 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 200 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 201 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 202 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 203 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 204 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 205 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 206 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 207 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 208 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 209 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 210 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 211 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 212 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 213 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 214 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 215 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 216 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 217 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 218 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 219 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 220 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 221 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 222 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 223 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 224 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 225 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 226 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 227 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 228 Anna Strugała                  Świnoujście           73.36    807   11
 229 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 230 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 231 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 232 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 233 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 234 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 235 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 236 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 237 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 238 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 239 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 240 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 241 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 242 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 243 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 244 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 245 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 246 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 247 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 248 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 249 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 250 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 251 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 252 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 253 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 254 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 255 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 256 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 257 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 258 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 259 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 260 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 261 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 262 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 263 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 264 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 265 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 266 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 267 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 268 Agata Jagodzińska              Warszawa              61.12    489    8
 269 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 270 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 271 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 272 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 273 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 274 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 275 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 276 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 277 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 278 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 279 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 280 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 281 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 282 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 283 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 284 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 285 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 286 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 287 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 288 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 289 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 290 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 291 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 292 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 293 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 294 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 295 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 296 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 297 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 298 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 299 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 300 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 301 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 302 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 303 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 304 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 305 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 306 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 307 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 308 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 309 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 310 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 311 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 312 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 313 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 314 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 315 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 316 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 317 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 318 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 319 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 320 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 321 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 322 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 323 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 324 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 325 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 326 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 327 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 328 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 329 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 330 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 331 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 332 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 333 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 334 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 335 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 336 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 337 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 338 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie