Ostróda 6
lipca
Ostróda 6- 7 lipca XIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
Piastów13
lipca
Piastów 13-14 lipca XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Kraków27
lipca
Kraków 27-28 lipca XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2013
„TRISKAIDEKAFOBIA”13 - 14 lipca 2013 — XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Piastów, 13 - 14 lipca 2013

Konkurs Relacja z turnieju


„TRISKAIDEKAFOBIA”Pod egidą „trzynastki” ruszył Le Mans w Piastowie. Do pokonania zawodnicy mieli 24 okrążenia. Zapowiedź morderczej walki sprawiła, że do wyścigu zgłosiło się tylko czterdziestu pięciu Tytanów.

Pierwsza połowa zmagań głównie należała do obrońcy tytułu — Aniołka, natomiast po północy, jak na ducha przystało, straszyć zaczął Kamil Górka. Taktycznie jednak przeczekał fatum „trzynastki” i od czternastej rundy do końca nie oddał prowadzenia. Żółta koszulka lidera powędrowała do sprytnego DUSZKA z Krakowa. Pozostał jeszcze peleton walczący o kolejne miejsca na podium. Ostatnie trzy okrążenia należały do grupy warszawskiej. Ostatecznie na drugim miejscu zameldował się Paweł Jackowski, a brąz odebrał cichy jak zawsze Mariusz Skrobosz. Godnie zastępując strumienie szampana, puchary zwycięzcom wręczyli Panowie Marek Kubicki — Burmistrz Piastowa i Stanisław Siekierko — Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4.

Szczególne podziękowania należą się naszej wytrwałej „garkuchni” — Marioli i Kasi. Dziewczyny dzielnie napełniały brzuchy zawodnikom. Ukłon do samej ziemi dla Katarzyny Bogusławskiej za organizację, atmosferę i ciepłe przyjęcie.

Nad całością czuwali sponsorzy: aletofajne.pl, Zdzisław Siurnik, piekarnia Awak, hurtownia owoców Glob Fruit i piastowski Urząd Miasta.

Do zobaczenia za rok!!!
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
XI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
X Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 24
system: połówkowy (rundy 1-23), duńczyk (runda 24)
Miejsce rozgrywekSzkoła Podstawowa nr 4
Piastów, ul. Żbikowska 25
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 13 lipca
12:30 — koniec przyjmowania zgłoszeń
13:00 — rozpoczęcie turnieju
Niedziela, 14 lipca

13:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
WpisoweWarunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania. Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje:
— opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-14 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji
— począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji).
Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.

Wpisowe wynosi:
30 zł — członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
30 zł — osoby niepełnoletnie (rocznik 1994 i młodsze) oraz debiutanci
60 zł — pozostali

UWAGA!

W celu usprawnienia zapisów, wpisowe wraz z kaucją prosimy wpłacać przelewem na konto PFS do czwartku 11 lipca do godz. 24:00.

Volkswagen Bank direct 60 2130 0004 2001 0386 3883 0001

Na liście zawodników będzie można sprawdzić, czy opłata danego zawodnika wpłynęła. Kaucja będzie zwracana od razu po turnieju w gotówce. Jeśli zawodnik wpłaci wpisowe i kaucję, a nie zjawi się na turnieju z przyczyn losowych, otrzyma zwrot wpłaty w 100%.
Dojazdmapka

Z Dworca Zachodniego PKP — autobusem linii 717 do końca trasy ( tj. do pętli na ul. Sowińskiego)
Z Fortu Wola (ul. Połczyńska) autobusem linii 716 do końca trasy (tj. do pętli na ul. Sowińskiego)
Z pętli autobusów 717 i 716 należy iść w kierunku widocznego kościoła, spod którego widać już budynek SP 4
WyżywieniePrzez cały turniej dostępne napoje zimne i gorące, paluszki, chipsy, drobne ciasteczka. O godzinie 17.00 podany będzie strogonow, zaś w nocy kanapki na przekąskę.
W godz. 7.00-10.00 — śniadanie. Ponadto będzie możliwość zamówienia (z dowozem) pizzy, kebaba oraz chińszczyzny.
Noclegi- Hotel "Joker" — —Jawczyce ul. Piwna 1 — tel: 22 721 20 17 tel/fax: 22 722 39 32 — www.mkwjoker.pl
- Baccara "Spanie i śniadanie" — Bronisze, ul Piastowska 7 — tel. 501 203 303, 22 721 04 70 — www.karczmanapiwnej.pl
- Nocny Marek — Jawczyce, ul Piastowska 69 — tel.22 722 32 37, 668 550 047, 609 458 339
NagrodyI miejsce — 800 zł i puchar
II miejsce — 400 zł
III miejsce — 200 zł
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
Katarzyna Bogusławska, kokaina5@o2.pl, 668-456-887


Wyniki turnieju XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 144.99     19.0     9658     3962     1403
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.95     17.0     9686     3770      635
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.42     17.0     9469     3800      696
  4 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               144.18     16.0     9568     3638      707
  5 Irena           Sołdan               Sopot                  136.97     15.0     9835     3526      903
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.90     15.0     9740     3602      669
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              156.84     15.0     9701     3553      786
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   148.71     15.0     9663     3517      652
  9 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.52     15.0     9124     3597      384
 10 Piotr           Pietuchowski         Białystok              142.72     14.0     9429     3360      567
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.11     14.0     9232     3472      559
 12 Jakub           Szymczak             Łódź                   141.61     14.0     9213     3412      194
 13 Piotr           Domański             Lublin                 128.57     13.5     9007     2905      202
 14 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.27     13.0     9249     3336      215
 15 Szymon          Płachta              Warszawa               132.79     13.0     9199     3183      758
 16 Piotr           Broda                Sandomierz             129.63     13.0     9031     3353      201
 17 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.64     13.0     8717     3270     -216
 18 Krzysztof       Gibas                Kraków                 126.56     12.5     9225     2843      986
 19 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   123.41     12.5     8994     2910      493
 20 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.67     12.5     8992     3066     -353
 21 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.95     12.5     8749     3175     -193
 22 Zbigniew        Rybak                Warszawa               117.96     12.5     8425     2739      419
 23 Kamil           Kister               Puławy                 141.49     12.0     9390     3253      113
 24 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               136.58     12.0     9267     3029      203
 25 Aleksander      Puchalski            Włocławek              131.88     12.0     9060     3271     -232
 26 Andrzej         Kroc                 Łódź                   124.45     12.0     8930     2987      -59
 27 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.55     11.5     8897     2617      649
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.92     11.5     8860     2884      534
 29 Ziemowit        Pazda                Wrocław                109.99     11.5     8570     2772       90
 30 Walenty         Siemaszko            Lipiany                114.56     11.5     8544     2772       42
 31 Artur           Koszel               Warszawa               126.61     11.5     8423     2692      384
 32 Maciej          Śliwa                Zabrze                 111.06     11.5     8246     2678      232
 33 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.66     11.5     8141     2784      -43
 34 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               116.76     11.0     8404     2700       20
 35 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.68     10.5     8757     2642      286
 36 Bogusław        Puchalski            Włocławek              118.62     10.5     8438     2642       69
 37 Marianna        Kozłowska            Białystok              111.22      9.5     8327     2467      -69
 38 Halina          Mrozek               Warszawa               100.00      9.0     7790     2434     -286
 39 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.26      8.5     8289     2325       -1
 40 Iza             Kraj                 Warszawa               115.92      8.5     8090     2349     -256
 41 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.00      8.5     7686     2418     -767
 42 Dorota          Ostrowska            Białystok              110.05      7.5     7920     2239     -578
 43 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      7.5     7752     2243    -1217
 44 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.60      3.5     7464     1778    -1452
 45 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      3.5     7180     1807    -1030
 46 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              128.26      0.0        1       50     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”



	Michał Alabrudziński 156.84 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  461: 398  177
    2     3 Kamil          Górka                 144.99 +  374: 345  195
    3     5 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  334: 481   99
    4     9 Halina         Mrozek                100.00 +  454: 276  150
    5     5 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  421: 351  167
    6     4 Rafał          Wesołowski            131.67 +  586: 261  182
    7     1 Szymon         Płachta               132.79 +  354: 344  183
    8     1 Grzegorz       Kurowski              144.18 +  470: 338  194
    9     1 Piotr          Broda                 129.63 +  524: 322  180
   10     1 Paweł          Jackowski             144.95 -  364: 415   95
   11     1 Jakub          Szymczak              141.61 -  362: 388   92
   12     3 Stanisław      Rydzik                140.90 +  382: 324  191
   13     2 Aleksander     Puchalski             131.88 +  415: 353  182
   14     1 Kamil          Kister                141.49 -  327: 437   91
   15     3 Mirosław       Uglik                 146.27 +  415: 358  196
   16     3 Irena          Sołdan                136.97 +  421: 418  187
   17     2 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  315: 517   91
   18     2 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  389: 479   99
   19     4 Dorota         Stachowska            123.64 +  430: 283  174
   20     3 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  295: 361   87
   21     4 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  343: 393   93
   22     7 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  415: 295  169
   23     5 Artur          Koszel                126.61 +  459: 320  177
   24     2 Paweł          Jackowski             144.95 -  391: 458   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3546  / 24 147.75




	Mariusz Skrobosz 149.42 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kroc                  124.45 +  350: 347  174
    2    10 Grzegorz       Łukasik               140.52 +  410: 313  191
    3     5 Michał         Alabrudziński         156.84 +  481: 334  207
    4     1 Stanisław      Rydzik                140.90 -  315: 482   91
    5     4 Piotr          Broda                 129.63 +  407: 310  180
    6     5 Mirosław       Uglik                 146.27 +  405: 305  196
    7     3 Kamil          Górka                 144.99 +  350: 334  195
    8     2 Paweł          Jackowski             144.95 +  461: 382  195
    9     2 Grzegorz       Kurowski              144.18 +  380: 350  194
   10     2 Aleksander     Puchalski             131.88 -  371: 402   82
   11     3 Irena          Sołdan                136.97 +  425: 410  187
   12     2 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  359: 444   93
   13     3 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  462: 403  169
   14     2 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  415: 272  193
   15     2 Kamil          Kister                141.49 +  451: 323  191
   16     2 Jakub          Szymczak              141.61 -  368: 380   92
   17     3 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  380: 388   99
   18     3 Dorota         Stachowska            123.64 -  370: 403   74
   19     5 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  418: 379  187
   20     4 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  393: 370  173
   21     2 Rafał          Wesołowski            131.67 +  428: 351  182
   22     2 Szymon         Płachta               132.79 +  396: 374  183
   23     2 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  401: 334  177
   24     1 Kamil          Górka                 144.99 -  273: 383   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3800  / 24 158.33




	Miłosz Wrzałek 148.71 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Stachowska            123.64 +  365: 344  174
    2     9 Aleksander     Puchalski             131.88 +  421: 412  182
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  358: 317  177
    4     3 Mirosław       Uglik                 146.27 -  355: 390   96
    5     6 Paweł          Jackowski             144.95 -  378: 553   95
    6     9 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  333: 378   93
    7    14 Maciej         Pietrasik             100.00 +  566: 277  150
    8     7 Walenty        Siemaszko             114.56 -  294: 323   65
    9    12 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  407: 317  160
   10    11 Andrzej        Kroc                  124.45 +  519: 388  174
   11     7 Piotr          Broda                 129.63 -  325: 383   80
   12     8 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  354: 371   91
   13    10 Bogusław       Puchalski             118.62 +  424: 382  169
   14     9 Grzegorz       Kurowski              144.18 +  431: 364  194
   15     7 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  436: 370  193
   16     1 Kamil          Górka                 144.99 -  302: 451   95
   17     3 Mariusz        Skrobosz              149.42 +  388: 380  199
   18     2 Michał         Alabrudziński         156.84 +  479: 389  207
   19     6 Irena          Sołdan                136.97 +  399: 389  187
   20     7 Jakub          Szymczak              141.61 +  494: 319  192
   21     3 Stanisław      Rydzik                140.90 +  399: 366  191
   22     3 Kamil          Kister                141.49 -  384: 420   91
   23     6 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  456: 303  168
   24     3 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  396: 425   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3517  / 24 146.54




	Mirosław Uglik 146.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  465: 386  174
    2     2 Halina         Mrozek                100.00 +  483: 297  150
    3     1 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  344: 343  193
    4     3 Miłosz         Wrzałek               148.71 +  390: 355  199
    5     2 Szymon         Płachta               132.79 -  358: 442   83
    6     5 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  305: 405   99
    7     8 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  384: 424   91
    8    10 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  407: 349  193
    9     9 Walenty        Siemaszko             114.56 +  359: 358  165
   10     6 Piotr          Broda                 129.63 +  363: 292  180
   11     2 Kamil          Górka                 144.99 -  308: 357   95
   12     6 Kamil          Kister                141.49 -  393: 411   91
   13     7 Andrzej        Kroc                  124.45 +  478: 283  174
   14     4 Aleksander     Puchalski             131.88 +  438: 322  182
   15     3 Michał         Alabrudziński         156.84 -  358: 415  107
   16     6 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  421: 362  169
   17     6 Stanisław      Rydzik                140.90 -  355: 356   91
   18     4 Jakub          Szymczak              141.61 +  407: 341  192
   19     7 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  323: 456   94
   20     5 Paweł          Jackowski             144.95 +  427: 391  195
   21     8 Irena          Sołdan                136.97 -  408: 513   87
   22    10 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  363: 389   73
   23    12 Joanna         Ostrowska             115.66 +  373: 371  166
   24     6 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  339: 416   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3336  / 24 139.00




	Kamil Górka 144.99 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  395: 290  173
    2     3 Michał         Alabrudziński         156.84 -  345: 374  107
    3    16 Maciej         Pietrasik             100.00 +  384: 346  150
    4     6 Aleksander     Puchalski             131.88 +  502: 388  182
    5     3 Kamil          Kister                141.49 +  392: 307  191
    6     1 Stanisław      Rydzik                140.90 +  414: 371  191
    7     3 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  334: 350   99
    8     6 Irena          Sołdan                136.97 +  434: 430  187
    9     3 Paweł          Jackowski             144.95 +  382: 276  195
   10     3 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  492: 326  193
   11     2 Mirosław       Uglik                 146.27 +  357: 308  196
   12     1 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  369: 319  177
   13     1 Jakub          Szymczak              141.61 -  361: 434   92
   14     3 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  482: 360  193
   15     1 Grzegorz       Łukasik               140.52 +  420: 335  191
   16     1 Miłosz         Wrzałek               148.71 +  451: 302  199
   17     1 Andrzej        Kroc                  124.45 +  499: 301  174
   18     1 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  316: 401   94
   19     1 Piotr          Broda                 129.63 +  356: 340  180
   20     1 Dorota         Stachowska            123.64 +  355: 340  174
   21     1 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  440: 312  169
   22     1 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  412: 309  177
   23     1 Piotr          Domański              128.57 -  383: 463   79
   24     1 Mariusz        Skrobosz              149.42 +  383: 273  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3962  / 24 165.08




	Paweł Jackowski 144.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Rudzińska             121.68 +  428: 319  172
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  337: 456   77
    3    11 Maciej         Śliwa                 111.06 +  393: 378  161
    4    11 Dorota         Ostrowska             110.05 +  459: 292  160
    5     6 Miłosz         Wrzałek               148.71 +  553: 378  199
    6     2 Grzegorz       Kurowski              144.18 +  413: 376  194
    7     2 Stanisław      Rydzik                140.90 +  388: 303  191
    8     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  382: 461   99
    9     3 Kamil          Górka                 144.99 -  276: 382   95
   10     1 Michał         Alabrudziński         156.84 +  415: 364  207
   11     4 Aleksander     Puchalski             131.88 -  309: 431   82
   12     5 Jakub          Szymczak              141.61 +  325: 312  192
   13     4 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  375: 364  193
   14     6 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  430: 306  169
   15     4 Irena          Sołdan                136.97 -  369: 370   87
   16     4 Kamil          Kister                141.49 +  409: 401  191
   17     5 Piotr          Broda                 129.63 +  420: 353  180
   18     5 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  436: 382  193
   19     2 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  373: 551   91
   20     5 Mirosław       Uglik                 146.27 -  391: 427   96
   21     5 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  545: 426  187
   22     4 Dorota         Stachowska            123.64 +  391: 317  174
   23     3 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  411: 311  173
   24     2 Michał         Alabrudziński         156.84 +  458: 391  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3770  / 24 157.08




	Grzegorz Kurowski 144.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  404: 333  169
    2     1 Szymon         Płachta               132.79 +  395: 329  183
    3     3 Bogusław       Puchalski             118.62 +  425: 286  169
    4     2 Piotr          Broda                 129.63 +  413: 331  180
    5     1 Stanisław      Rydzik                140.90 -  383: 405   91
    6     2 Paweł          Jackowski             144.95 -  376: 413   95
    7     6 Jakub          Szymczak              141.61 +  498: 411  192
    8     1 Michał         Alabrudziński         156.84 -  338: 470  107
    9     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  350: 380   99
   10     8 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  319: 390   93
   11    11 Joanna         Ostrowska             115.66 +  366: 339  166
   12    11 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  401: 397  168
   13     8 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  369: 396   91
   14     9 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  364: 431   99
   15    10 Dorota         Rudzińska             121.68 +  477: 320  172
   16     8 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  370: 361  160
   17     8 Aleksander     Puchalski             131.88 -  320: 391   82
   18     1 Kamil          Górka                 144.99 +  401: 316  195
   19     7 Mirosław       Uglik                 146.27 +  456: 323  196
   20     8 Irena          Sołdan                136.97 +  439: 338  187
   21     7 Kamil          Kister                141.49 +  370: 324  191
   22     8 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  470: 445  193
   23     7 Maciej         Śliwa                 111.06 +  439: 336  161
   24     3 Miłosz         Wrzałek               148.71 +  425: 396  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3638  / 24 151.58




	Tomasz Zwoliński 143.11 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogusław       Puchalski             118.62 -  360: 372   69
    2    15 Artur          Koszel                126.61 +  330: 266  177
    3    13 Rafał          Wesołowski            131.67 +  426: 347  182
    4     7 Irena          Sołdan                136.97 +  402: 328  187
    5     7 Dorota         Stachowska            123.64 -  290: 380   74
    6    12 Piotr          Broda                 129.63 -  349: 400   80
    7    11 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  384: 368  187
    8    10 Mirosław       Uglik                 146.27 -  349: 407   96
    9    11 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  501: 274  174
   10     8 Grzegorz       Kurowski              144.18 +  390: 319  194
   11     5 Kamil          Kister                141.49 +  392: 354  191
   12     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 +  444: 359  199
   13     4 Paweł          Jackowski             144.95 -  364: 375   95
   14     3 Kamil          Górka                 144.99 -  360: 482   95
   15     7 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  370: 436   99
   16    11 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  301: 385   73
   17    12 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  367: 356  177
   18    11 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  355: 339  169
   19     8 Aleksander     Puchalski             131.88 +  425: 402  182
   20     2 Stanisław      Rydzik                140.90 +  524: 337  191
   21     4 Michał         Alabrudziński         156.84 +  393: 343  207
   22     5 Grzegorz       Łukasik               140.52 +  438: 283  191
   23     8 Jakub          Szymczak              141.61 -  349: 367   92
   24     5 Stanisław      Rydzik                140.90 -  369: 394   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3472  / 24 144.67




	Piotr Pietuchowski 142.72 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  410: 331  168
    2    12 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  413: 386  150
    3     1 Mirosław       Uglik                 146.27 -  343: 344   96
    4    10 Kamil          Kister                141.49 -  356: 496   91
    5    15 Maciej         Pietrasik             100.00 +  451: 316  150
    6     9 Miłosz         Wrzałek               148.71 +  378: 333  199
    7     7 Dorota         Stachowska            123.64 +  430: 249  174
    8     5 Aleksander     Puchalski             131.88 -  394: 401   82
    9     7 Dorota         Rudzińska             121.68 +  367: 318  172
   10     3 Kamil          Górka                 144.99 -  326: 492   95
   11     9 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  368: 422   69
   12     9 Szymon         Płachta               132.79 +  358: 302  183
   13     5 Stanisław      Rydzik                140.90 +  455: 450  191
   14     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  272: 415   99
   15     8 Andrzej        Kroc                  124.45 +  450: 258  174
   16     7 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  355: 424   91
   17     7 Irena          Sołdan                136.97 -  364: 460   87
   18     5 Paweł          Jackowski             144.95 -  382: 436   95
   19    10 Walenty        Siemaszko             114.56 +  446: 272  165
   20    10 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  426: 292  167
   21     9 Jakub          Szymczak              141.61 +  383: 280  192
   22     8 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  445: 470   94
   23    11 Piotr          Broda                 129.63 +  441: 376  180
   24     6 Mirosław       Uglik                 146.27 +  416: 339  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3360  / 24 140.00




	Jakub Szymczak 141.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  350: 460   67
    2    17 Dorota         Rudzińska             121.68 +  415: 372  172
    3    12 Halina         Mrozek                100.00 -  371: 387   50
    4    13 Marcin         Stachowski            100.00 +  349: 337  150
    5     8 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  369: 323  177
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  449: 267  177
    7     6 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  411: 498   94
    8    11 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  402: 337  169
    9     5 Szymon         Płachta               132.79 +  405: 376  183
   10     5 Grzegorz       Łukasik               140.52 +  431: 317  191
   11     1 Michał         Alabrudziński         156.84 +  388: 362  207
   12     5 Paweł          Jackowski             144.95 -  312: 325   95
   13     1 Kamil          Górka                 144.99 +  434: 361  195
   14     5 Irena          Sołdan                136.97 -  383: 405   87
   15     5 Aleksander     Puchalski             131.88 +  430: 384  182
   16     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 +  380: 368  199
   17     4 Kamil          Kister                141.49 +  465: 373  191
   18     4 Mirosław       Uglik                 146.27 -  341: 407   96
   19     3 Stanisław      Rydzik                140.90 -  306: 431   91
   20     7 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  319: 494   99
   21     9 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  280: 383   93
   22    11 Piotr          Broda                 129.63 -  342: 437   80
   23     8 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  367: 349  193
   24     7 Dorota         Stachowska            123.64 +  514: 266  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3412  / 24 142.17




	Kamil Kister 141.49 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Iza            Kraj                  115.92 +  384: 321  166
    2     6 Rafał          Wesołowski            131.67 +  341: 327  182
    3     6 Piotr          Broda                 129.63 -  356: 464   80
    4    10 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  496: 356  193
    5     3 Kamil          Górka                 144.99 -  307: 392   95
    6     7 Aleksander     Puchalski             131.88 -  396: 422   82
    7    12 Walenty        Siemaszko             114.56 -  426: 460   65
    8    13 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  468: 250  167
    9    10 Artur          Koszel                126.61 +  387: 313  177
   10     9 Dorota         Rudzińska             121.68 +  508: 267  172
   11     5 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  354: 392   93
   12     6 Mirosław       Uglik                 146.27 +  411: 393  196
   13     6 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  407: 362  177
   14     1 Michał         Alabrudziński         156.84 +  437: 327  207
   15     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  323: 451   99
   16     4 Paweł          Jackowski             144.95 -  401: 409   95
   17     4 Jakub          Szymczak              141.61 -  373: 465   92
   18     6 Stanisław      Rydzik                140.90 -  324: 485   91
   19     9 Andrzej        Kroc                  124.45 +  389: 365  174
   20     6 Grzegorz       Łukasik               140.52 +  498: 340  191
   21     7 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  324: 370   94
   22     3 Miłosz         Wrzałek               148.71 +  420: 384  199
   23    10 Irena          Sołdan                136.97 -  329: 535   87
   24     8 Piotr          Domański              128.57 -  331: 427   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3253  / 24 135.54




	Stanisław Rydzik 140.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Ostrowska             115.66 +  395: 289  166
    2     4 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  423: 329  167
    3     2 Piotr          Domański              128.57 +  486: 335  179
    4     1 Mariusz        Skrobosz              149.42 +  482: 315  199
    5     1 Grzegorz       Kurowski              144.18 +  405: 383  194
    6     1 Kamil          Górka                 144.99 -  371: 414   95
    7     2 Paweł          Jackowski             144.95 -  303: 388   95
    8     3 Piotr          Broda                 129.63 -  402: 415   80
    9     4 Grzegorz       Łukasik               140.52 +  441: 370  191
   10     4 Irena          Sołdan                136.97 -  361: 380   87
   11     6 Rafał          Wesołowski            131.67 +  484: 441  182
   12     3 Michał         Alabrudziński         156.84 -  324: 382  107
   13     5 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  450: 455   93
   14     8 Szymon         Płachta               132.79 +  386: 382  183
   15     6 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  425: 405  177
   16     5 Aleksander     Puchalski             131.88 +  459: 324  182
   17     6 Mirosław       Uglik                 146.27 +  356: 355  196
   18     6 Kamil          Kister                141.49 +  485: 324  191
   19     3 Jakub          Szymczak              141.61 +  431: 306  192
   20     2 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  337: 524   93
   21     3 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  366: 399   99
   22     6 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  383: 326  187
   23     4 Dorota         Stachowska            123.64 -  391: 461   74
   24     5 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  394: 369  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3602  / 24 150.08




	Grzegorz Łukasik 140.52 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Walenty        Siemaszko             114.56 +  419: 304  165
    2    10 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  313: 410   99
    3     8 Aleksander     Puchalski             131.88 -  367: 368   82
    4    17 Artur          Koszel                126.61 +  462: 284  177
    5    12 Joanna         Ostrowska             115.66 +  340: 336  166
    6     6 Piotr          Domański              128.57 +  390: 344  179
    7     8 Mirosław       Uglik                 146.27 +  424: 384  196
    8     4 Szymon         Płachta               132.79 +  367: 354  183
    9     4 Stanisław      Rydzik                140.90 -  370: 441   91
   10     5 Jakub          Szymczak              141.61 -  317: 431   92
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  325: 350   77
   12     8 Miłosz         Wrzałek               148.71 +  371: 354  199
   13     8 Grzegorz       Kurowski              144.18 +  396: 369  194
   14     7 Rafał          Wesołowski            131.67 +  355: 311  182
   15     1 Kamil          Górka                 144.99 -  335: 420   95
   16     7 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  424: 355  193
   17     2 Michał         Alabrudziński         156.84 +  517: 315  207
   18     7 Irena          Sołdan                136.97 +  355: 334  187
   19     2 Paweł          Jackowski             144.95 +  551: 373  195
   20     6 Kamil          Kister                141.49 -  340: 498   91
   21     6 Piotr          Broda                 129.63 +  386: 304  180
   22     5 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  283: 438   93
   23     9 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  396: 296  187
   24     4 Irena          Sołdan                136.97 -  321: 367   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3597  / 24 149.88




	Irena Sołdan 136.97 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marianna       Kozłowska             111.22 +  428: 320  161
    2     8 Bogusław       Puchalski             118.62 -  329: 479   69
    3    14 Marcin         Stachowski            100.00 +  433: 358  150
    4     7 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  328: 402   93
    5    16 Dorota         Ostrowska             110.05 +  419: 357  160
    6    11 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  404: 300  177
    7     4 Dorota         Rudzińska             121.68 +  368: 316  172
    8     6 Kamil          Górka                 144.99 -  430: 434   95
    9     8 Joanna         Ostrowska             115.66 +  402: 341  166
   10     4 Stanisław      Rydzik                140.90 +  380: 361  191
   11     3 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  410: 425   99
   12     4 Aleksander     Puchalski             131.88 -  292: 387   82
   13     9 Piotr          Broda                 129.63 +  430: 377  180
   14     5 Jakub          Szymczak              141.61 +  405: 383  192
   15     4 Paweł          Jackowski             144.95 +  370: 369  195
   16     3 Michał         Alabrudziński         156.84 -  418: 421  107
   17     7 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  460: 364  193
   18     7 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  334: 355   91
   19     6 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  389: 399   99
   20     8 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  338: 439   94
   21     8 Mirosław       Uglik                 146.27 +  513: 408  196
   22     9 Rafał          Wesołowski            131.67 +  653: 287  182
   23    10 Kamil          Kister                141.49 +  535: 329  191
   24     4 Grzegorz       Łukasik               140.52 +  367: 321  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3526  / 24 146.92




	Mikołaj Przybyłowicz 136.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Śliwa                 111.06 +  391: 351  161
    2     5 Piotr          Broda                 129.63 -  341: 381   80
    3     9 Szymon         Płachta               132.79 -  285: 475   83
    4    14 Dorota         Rudzińska             121.68 -  417: 422   72
    5    18 Józef          Wietecki              103.26 +  404: 364  153
    6    14 Artur          Koszel                126.61 +  482: 425  177
    7    11 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  368: 384   93
    8    14 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  343: 374   60
    9    16 Maciej         Pietrasik             100.00 +  476: 428  150
   10    13 Marianna       Kozłowska             111.22 -  306: 384   61
   11    17 Iza            Kraj                  115.92 +  437: 283  166
   12    12 Rafał          Wesołowski            131.67 +  362: 357  182
   13    11 Walenty        Siemaszko             114.56 +  373: 292  165
   14    11 Dorota         Stachowska            123.64 -  395: 436   74
   15    12 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  378: 439   73
   16    13 Bogusław       Puchalski             118.62 +  368: 358  169
   17    13 Piotr          Domański              128.57 +  515: 254  179
   18     8 Aleksander     Puchalski             131.88 +  411: 304  182
   19     5 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  379: 418   99
   20     3 Michał         Alabrudziński         156.84 +  361: 295  207
   21     5 Paweł          Jackowski             144.95 -  426: 545   95
   22     6 Stanisław      Rydzik                140.90 -  326: 383   91
   23     9 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  296: 396   91
   24    15 Joanna         Ostrowska             115.66 +  427: 316  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3029  / 24 126.21




	Szymon Płachta 132.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Ostrowska             110.05 +  467: 210  160
    2     1 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  329: 395   94
    3     9 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  475: 285  187
    4     4 Bogusław       Puchalski             118.62 +  405: 337  169
    5     2 Mirosław       Uglik                 146.27 +  442: 358  196
    6     3 Dorota         Stachowska            123.64 +  397: 309  174
    7     1 Michał         Alabrudziński         156.84 -  344: 354  107
    8     4 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  354: 367   91
    9     5 Jakub          Szymczak              141.61 -  376: 405   92
   10     7 Rafał          Wesołowski            131.67 -  375: 377   82
   11    10 Marianna       Kozłowska             111.22 +  342: 319  161
   12     9 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  302: 358   93
   13    12 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  394: 346  160
   14     8 Stanisław      Rydzik                140.90 -  382: 386   91
   15    11 Artur          Koszel                126.61 +  376: 299  177
   16     9 Piotr          Broda                 129.63 -  254: 365   80
   17     9 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  399: 300  169
   18    10 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  339: 436   73
   19    12 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  406: 444   77
   20    16 Józef          Wietecki              103.26 +  399: 351  153
   21    13 Maciej         Pietrasik             100.00 +  398: 304  150
   22     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  374: 396   99
   23    14 Iza            Kraj                  115.92 +  418: 390  166
   24     9 Aleksander     Puchalski             131.88 +  452: 350  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3183  / 24 132.62




	Aleksander Puchalski 131.88 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  426: 283  160
    2     9 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  412: 421   99
    3     8 Grzegorz       Łukasik               140.52 +  368: 367  191
    4     6 Kamil          Górka                 144.99 -  388: 502   95
    5    10 Iza            Kraj                  115.92 +  395: 285  166
    6     7 Kamil          Kister                141.49 +  422: 396  191
    7     5 Piotr          Broda                 129.63 -  390: 418   80
    8     5 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  401: 394  193
    9     6 Andrzej        Kroc                  124.45 +  452: 386  174
   10     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 +  402: 371  199
   11     4 Paweł          Jackowski             144.95 +  431: 309  195
   12     4 Irena          Sołdan                136.97 +  387: 292  187
   13     2 Michał         Alabrudziński         156.84 -  353: 415  107
   14     4 Mirosław       Uglik                 146.27 -  322: 438   96
   15     5 Jakub          Szymczak              141.61 -  384: 430   92
   16     5 Stanisław      Rydzik                140.90 -  324: 459   91
   17     8 Grzegorz       Kurowski              144.18 +  391: 320  194
   18     8 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  304: 411   87
   19     8 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  402: 425   93
   20     9 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  318: 440   77
   21    12 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  367: 317  173
   22    12 Piotr          Domański              128.57 -  313: 428   79
   23    13 Bogusław       Puchalski             118.62 +  358: 333  169
   24     9 Szymon         Płachta               132.79 -  350: 452   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3271  / 24 136.29




	Rafał Wesołowski 131.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Józef          Wietecki              103.26 +  437: 329  153
    2     6 Kamil          Kister                141.49 -  327: 341   91
    3    13 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  347: 426   93
    4    15 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  468: 372  160
    5    11 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  489: 323  169
    6     4 Michał         Alabrudziński         156.84 -  261: 586  107
    7    10 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  407: 373  167
    8     9 Joanna         Ostrowska             115.66 -  334: 347   66
    9    13 Dorota         Stachowska            123.64 +  360: 296  174
   10     7 Szymon         Płachta               132.79 +  377: 375  183
   11     6 Stanisław      Rydzik                140.90 -  441: 484   91
   12    12 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  357: 362   87
   13    13 Piotr          Domański              128.57 +  428: 323  179
   14     7 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  311: 355   91
   15    13 Maciej         Śliwa                 111.06 -  338: 389   61
   16    14 Marcin         Stachowski            100.00 +  376: 341  150
   17    11 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  408: 399  173
   18     9 Walenty        Siemaszko             114.56 -  224: 454   65
   19    13 Dorota         Rudzińska             121.68 +  432: 397  172
   20    11 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  438: 280  168
   21     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  351: 428   99
   22     9 Irena          Sołdan                136.97 -  287: 653   87
   23    15 Marianna       Kozłowska             111.22 +  414: 332  161
   24    11 Bogdan         Kozłowski             118.95 =  380: 380  119
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3066  / 24 127.75




	Piotr Broda 129.63 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  448: 337  151
    2     5 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  381: 341  187
    3     6 Kamil          Kister                141.49 +  464: 356  191
    4     2 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  331: 413   94
    5     4 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  310: 407   99
    6    12 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  400: 349  193
    7     5 Aleksander     Puchalski             131.88 +  418: 390  182
    8     3 Stanisław      Rydzik                140.90 +  415: 402  191
    9     1 Michał         Alabrudziński         156.84 -  322: 524  107
   10     6 Mirosław       Uglik                 146.27 -  292: 363   96
   11     7 Miłosz         Wrzałek               148.71 +  383: 325  199
   12     7 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  342: 358   69
   13     9 Irena          Sołdan                136.97 -  377: 430   87
   14    10 Andrzej        Kroc                  124.45 -  318: 409   74
   15    15 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  380: 310  177
   16     9 Szymon         Płachta               132.79 +  365: 254  183
   17     5 Paweł          Jackowski             144.95 -  353: 420   95
   18    13 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  455: 298  167
   19     1 Kamil          Górka                 144.99 -  340: 356   95
   20    12 Joanna         Ostrowska             115.66 +  427: 309  166
   21     6 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  304: 386   91
   22    11 Jakub          Szymczak              141.61 +  437: 342  192
   23    11 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  376: 441   93
   24    10 Andrzej        Kroc                  124.45 +  393: 310  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3353  / 24 139.71




	Piotr Domański 128.57 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  412: 404  150
    2    11 Marcin         Stachowski            100.00 +  516: 340  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                140.90 -  335: 486   91
    4     5 Dorota         Stachowska            123.64 -  394: 478   74
    5     9 Bogusław       Puchalski             118.62 +  352: 276  169
    6     6 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  344: 390   91
    7     9 Joanna         Ostrowska             115.66 -  362: 371   66
    8    12 Andrzej        Kroc                  124.45 -  405: 432   74
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  306: 527   77
   10    17 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  420: 334  160
   11    15 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  263: 495   67
   12    19 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  452: 346  151
   13    13 Rafał          Wesołowski            131.67 -  323: 428   82
   14    19 Dorota         Ostrowska             110.05 +  357: 321  160
   15    16 Maciej         Pietrasik             100.00 +  362: 271  150
   16    16 Józef          Wietecki              103.26 +  386: 320  153
   17    13 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  254: 515   87
   18    15 Halina         Mrozek                100.00 +  434: 280  150
   19    14 Marianna       Kozłowska             111.22 -  302: 390   61
   20    23 PAUZA
   21    14 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  410: 374  174
   22    12 Aleksander     Puchalski             131.88 +  428: 313  182
   23     1 Kamil          Górka                 144.99 +  463: 383  195
   24     8 Kamil          Kister                141.49 +  427: 331  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2905  / 23 126.30




	Wojciech Chodakiewicz 128.26 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Halina         Mrozek                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Krzysztof Sporczyk 126.92 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Pietrasik             100.00 +  384: 278  150
    2     7 Paweł          Jackowski             144.95 +  456: 337  195
    3     4 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  317: 358   99
    4    12 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  380: 455   77
    5    14 Walenty        Siemaszko             114.56 +  436: 344  165
    6    10 Jakub          Szymczak              141.61 -  267: 449   92
    7    13 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  343: 393   69
    8    16 Iza            Kraj                  115.92 +  388: 287  166
    9    14 Piotr          Domański              128.57 +  527: 306  179
   10    10 Joanna         Ostrowska             115.66 +  424: 267  166
   11     8 Grzegorz       Łukasik               140.52 +  350: 325  191
   12     1 Kamil          Górka                 144.99 -  319: 369   95
   13     6 Kamil          Kister                141.49 -  362: 407   91
   14    12 Dorota         Rudzińska             121.68 +  367: 316  172
   15     6 Stanisław      Rydzik                140.90 -  405: 425   91
   16    10 Dorota         Stachowska            123.64 -  415: 422   74
   17    12 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  356: 367   93
   18    12 Andrzej        Kroc                  124.45 -  296: 398   74
   19    12 Szymon         Płachta               132.79 +  444: 406  183
   20    15 Maciej         Śliwa                 111.06 -  296: 361   61
   21    23 PAUZA
   22    17 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  389: 358  174
   23    19 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  376: 304  150
   24    12 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  263: 394   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2884  / 23 125.39




	Artur Koszel 126.61 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Stachowski            100.00 -  320: 323   50
    2    15 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  266: 330   93
    3    22 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  402: 289  168
    4    17 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  284: 462   91
    5    19 Maciej         Śliwa                 111.06 +  422: 316  161
    6    14 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  425: 482   87
    7    20 Dorota         Ostrowska             110.05 +  418: 264  160
    8    17 Maciej         Pietrasik             100.00 +  389: 315  150
    9    10 Kamil          Kister                141.49 -  313: 387   91
   10    15 Bogusław       Puchalski             118.62 -  369: 375   69
   11    19 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  297: 351   73
   12    20 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  437: 235  150
   13    18 Marianna       Kozłowska             111.22 +  357: 330  161
   14    15 Joanna         Ostrowska             115.66 +  373: 296  166
   15    11 Szymon         Płachta               132.79 -  299: 376   83
   16    18 Iza            Kraj                  115.92 -  292: 297   66
   17    23 PAUZA
   18    20 Józef          Wietecki              103.26 +  409: 272  153
   19    19 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  390: 377  151
   20    14 Walenty        Siemaszko             114.56 +  397: 352  165
   21    10 Dorota         Stachowska            123.64 -  308: 395   74
   22    13 Halina         Mrozek                100.00 +  336: 334  150
   23     5 Michał         Alabrudziński         156.84 -  320: 459  107
   24    13 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  300: 422   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2692  / 23 117.04




	Krzysztof Gibas 126.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         156.84 -  398: 461  107
    2    13 Józef          Wietecki              103.26 +  475: 285  153
    3     7 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  358: 359   69
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  455: 380  177
    5     8 Jakub          Szymczak              141.61 -  323: 369   92
    6    11 Irena          Sołdan                136.97 -  300: 404   87
    7    15 Andrzej        Kroc                  124.45 -  327: 471   74
    8    18 Marianna       Kozłowska             111.22 -  390: 414   61
    9    20 Iza            Kraj                  115.92 +  378: 377  166
   10    18 Halina         Mrozek                100.00 +  438: 281  150
   11    16 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  324: 328   60
   12    18 Maciej         Pietrasik             100.00 +  392: 348  150
   13    16 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  336: 371   73
   14    18 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  467: 279  151
   15    15 Piotr          Broda                 129.63 -  310: 380   80
   16    23 PAUZA
   17    18 Marcin         Stachowski            100.00 +  559: 274  150
   18    17 Bogusław       Puchalski             118.62 +  455: 369  169
   19    16 Dorota         Ostrowska             110.05 +  336: 332  160
   20     9 Aleksander     Puchalski             131.88 +  440: 318  182
   21    11 Maciej         Śliwa                 111.06 +  427: 363  161
   22     1 Kamil          Górka                 144.99 -  309: 412   95
   23     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  334: 401   99
   24    12 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  394: 263  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2843  / 23 123.61




	Andrzej Kroc 124.45 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  347: 350   99
    2    18 Walenty        Siemaszko             114.56 +  363: 317  165
    3    10 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  341: 385   67
    4    19 Maciej         Pietrasik             100.00 -  294: 323   50
    5    17 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  427: 380  174
    6    15 Halina         Mrozek                100.00 +  411: 340  150
    7    15 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  471: 327  177
    8    12 Piotr          Domański              128.57 +  432: 405  179
    9     6 Aleksander     Puchalski             131.88 -  386: 452   82
   10    11 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  388: 519   99
   11    12 Bogusław       Puchalski             118.62 +  430: 376  169
   12    10 Dorota         Stachowska            123.64 +  425: 318  174
   13     7 Mirosław       Uglik                 146.27 -  283: 478   96
   14    10 Piotr          Broda                 129.63 +  409: 318  180
   15     8 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  258: 450   93
   16    12 Maciej         Śliwa                 111.06 +  362: 305  161
   17     1 Kamil          Górka                 144.99 -  301: 499   95
   18    12 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  398: 296  177
   19     9 Kamil          Kister                141.49 -  365: 389   91
   20    13 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  344: 398   69
   21    15 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  380: 418   60
   22    18 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  360: 319  150
   23    16 Marcin         Stachowski            100.00 +  445: 234  150
   24    10 Piotr          Broda                 129.63 -  310: 393   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2987  / 24 124.46




	Dorota Stachowska 123.64 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  344: 365   99
    2    19 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  407: 384  173
    3    15 Joanna         Ostrowska             115.66 +  381: 360  166
    4     5 Piotr          Domański              128.57 +  478: 394  179
    5     7 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  380: 290  193
    6     3 Szymon         Płachta               132.79 -  309: 397   83
    7     7 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  249: 430   93
    8     8 Dorota         Rudzińska             121.68 -  315: 326   72
    9    13 Rafał          Wesołowski            131.67 -  296: 360   82
   10    14 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  330: 309  174
   11    14 Walenty        Siemaszko             114.56 +  421: 317  165
   12    10 Andrzej        Kroc                  124.45 -  318: 425   74
   13    15 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  424: 388  168
   14    11 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  436: 395  187
   15     9 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  320: 354   69
   16    10 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  422: 415  177
   17    10 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  422: 265  160
   18     3 Mariusz        Skrobosz              149.42 +  403: 370  199
   19     4 Michał         Alabrudziński         156.84 -  283: 430  107
   20     1 Kamil          Górka                 144.99 -  340: 355   95
   21    10 Artur          Koszel                126.61 +  395: 308  177
   22     4 Paweł          Jackowski             144.95 -  317: 391   95
   23     4 Stanisław      Rydzik                140.90 +  461: 391  191
   24     7 Jakub          Szymczak              141.61 -  266: 514   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3270  / 24 136.25




	Zbigniew Wietecki 123.55 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 146.27 -  386: 465   96
    2    14 Iza            Kraj                  115.92 -  312: 416   66
    3    19 Józef          Wietecki              103.26 +  409: 364  153
    4    16 Joanna         Ostrowska             115.66 -  358: 375   66
    5    17 Andrzej        Kroc                  124.45 -  380: 427   74
    6    19 Dorota         Ostrowska             110.05 +  403: 268  160
    7    16 Marcin         Stachowski            100.00 +  422: 262  150
    8    15 Bogusław       Puchalski             118.62 +  405: 389  169
    9    11 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  274: 501   93
   10    14 Dorota         Stachowska            123.64 -  309: 330   74
   11    18 Maciej         Pietrasik             100.00 +  431: 233  150
   12    13 Marianna       Kozłowska             111.22 +  429: 333  161
   13    14 Dorota         Rudzińska             121.68 -  395: 437   72
   14    13 Walenty        Siemaszko             114.56 +  418: 336  165
   15    14 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  317: 441   60
   16    15 Halina         Mrozek                100.00 -  262: 353   50
   17    16 Maciej         Śliwa                 111.06 +  377: 308  161
   18    14 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  509: 247  151
   19    11 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  361: 395   73
   20    17 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  323: 287  150
   21    14 Piotr          Domański              128.57 -  374: 410   79
   22    17 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  358: 389   77
   23    23 PAUZA
   24    16 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  385: 282  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2617  / 23 113.78




	Grzegorz Pukniel 123.41 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 144.99 -  290: 395   95
    2    19 Dorota         Stachowska            123.64 -  384: 407   74
    3    21 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  334: 403   60
    4    22 Marianna       Kozłowska             111.22 -  352: 422   61
    5    23 PAUZA
    6    20 Maciej         Śliwa                 111.06 -  341: 450   61
    7    22 Sylwia         Kozłowska             100.60 -  320: 383   51
    8    22 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  367: 316  150
    9    21 Józef          Wietecki              103.26 +  447: 377  153
   10    21 Marcin         Stachowski            100.00 +  492: 282  150
   11    19 Artur          Koszel                126.61 +  351: 297  177
   12    16 Walenty        Siemaszko             114.56 -  362: 400   65
   13    16 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  371: 336  177
   14    17 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  420: 412  168
   15    12 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  439: 378  187
   16    11 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  385: 301  193
   17    11 Rafał          Wesołowski            131.67 -  399: 408   82
   18    10 Szymon         Płachta               132.79 +  436: 339  183
   19    11 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  395: 361  174
   20     4 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  370: 393   99
   21    12 Aleksander     Puchalski             131.88 -  317: 367   82
   22    10 Mirosław       Uglik                 146.27 +  389: 363  196
   23     3 Paweł          Jackowski             144.95 -  311: 411   95
   24    13 Artur          Koszel                126.61 +  422: 300  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2910  / 23 126.52




	Dorota Rudzińska 121.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             144.95 -  319: 428   95
    2    17 Jakub          Szymczak              141.61 -  372: 415   92
    3    20 Marianna       Kozłowska             111.22 +  429: 342  161
    4    14 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  422: 417  187
    5    13 Halina         Mrozek                100.00 +  440: 286  150
    6     8 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  443: 258  167
    7     4 Irena          Sołdan                136.97 -  316: 368   87
    8     8 Dorota         Stachowska            123.64 +  326: 315  174
    9     7 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  318: 367   93
   10     9 Kamil          Kister                141.49 -  267: 508   91
   11    13 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  313: 395   68
   12    15 Joanna         Ostrowska             115.66 +  432: 273  166
   13    14 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  437: 395  174
   14    12 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  316: 367   77
   15    10 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  320: 477   94
   16    17 Maciej         Pietrasik             100.00 -  336: 340   50
   17    17 Józef          Wietecki              103.26 -  313: 344   53
   18    23 PAUZA
   19    13 Rafał          Wesołowski            131.67 -  397: 432   82
   20    21 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  404: 384  151
   21    20 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  360: 371   50
   22    21 Dorota         Ostrowska             110.05 +  444: 269  160
   23    20 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  396: 359  160
   24    17 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  337: 361   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2642  / 23 114.87




	Bogdan Kozłowski 118.95 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  333: 404   94
    2    21 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  402: 322  160
    3     7 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  359: 358  177
    4     8 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  301: 353   67
    5    11 Rafał          Wesołowski            131.67 -  323: 489   82
    6    18 Iza            Kraj                  115.92 +  357: 335  166
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  393: 343  177
    8    11 Jakub          Szymczak              141.61 -  337: 402   92
    9    15 Marianna       Kozłowska             111.22 +  492: 222  161
   10    12 Walenty        Siemaszko             114.56 +  408: 362  165
   11     9 Piotr          Pietuchowski          142.72 +  422: 368  193
   12     7 Piotr          Broda                 129.63 +  358: 342  180
   13     3 Mariusz        Skrobosz              149.42 -  403: 462   99
   14     6 Paweł          Jackowski             144.95 -  306: 430   95
   15     9 Dorota         Stachowska            123.64 +  354: 320  174
   16     6 Mirosław       Uglik                 146.27 -  362: 421   96
   17     9 Szymon         Płachta               132.79 -  300: 399   83
   18    11 Tomasz         Zwoliński             143.11 -  339: 355   93
   19    15 Józef          Wietecki              103.26 +  387: 376  153
   20    13 Andrzej        Kroc                  124.45 +  398: 344  174
   21     1 Kamil          Górka                 144.99 -  312: 440   95
   22     7 Michał         Alabrudziński         156.84 -  295: 415  107
   23    18 Dorota         Ostrowska             110.05 +  428: 300  160
   24    11 Rafał          Wesołowski            131.67 =  380: 380  132
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3175  / 24 132.29




	Bogusław Puchalski 118.62 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             143.11 +  372: 360  193
    2     8 Irena          Sołdan                136.97 +  479: 329  187
    3     3 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  286: 425   94
    4     4 Szymon         Płachta               132.79 -  337: 405   83
    5     9 Piotr          Domański              128.57 -  276: 352   79
    6    17 Maciej         Pietrasik             100.00 -  329: 352   50
    7    21 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  325: 305  168
    8    15 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  389: 405   74
    9    18 Dorota         Ostrowska             110.05 +  327: 278  160
   10    15 Artur          Koszel                126.61 +  375: 369  177
   11    12 Andrzej        Kroc                  124.45 -  376: 430   74
   12    17 Maciej         Śliwa                 111.06 +  370: 345  161
   13    10 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  382: 424   99
   14    16 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  252: 416   60
   15    23 PAUZA
   16    13 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  358: 368   87
   17    20 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  318: 325   50
   18    17 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  369: 455   77
   19    17 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  333: 381   67
   20    22 Iza            Kraj                  115.92 +  406: 377  166
   21    22 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  361: 290  151
   22    22 Józef          Wietecki              103.26 +  353: 300  153
   23    13 Aleksander     Puchalski             131.88 -  333: 358   82
   24    18 Halina         Mrozek                100.00 +  432: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2642  / 23 114.87




	Zbigniew Rybak 117.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  331: 410   93
    2    22 Maciej         Pietrasik             100.00 -  320: 324   50
    3    22 Artur          Koszel                126.61 -  289: 402   77
    4    23 PAUZA
    5    20 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  283: 460   60
    6    21 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  314: 244  150
    7    21 Bogusław       Puchalski             118.62 -  305: 325   69
    8    20 Marcin         Stachowski            100.00 +  371: 349  150
    9    19 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  427: 392  167
   10    16 Maciej         Śliwa                 111.06 +  364: 257  161
   11    13 Dorota         Rudzińska             121.68 +  395: 313  172
   12    11 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  397: 401   94
   13    15 Dorota         Stachowska            123.64 -  388: 424   74
   14    17 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  412: 420   73
   15    20 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  370: 288  151
   16    21 Joanna         Ostrowska             115.66 -  347: 366   66
   17    19 Iza            Kraj                  115.92 +  408: 271  166
   18    18 Dorota         Ostrowska             110.05 +  366: 312  160
   19    18 Halina         Mrozek                100.00 +  400: 314  150
   20    11 Rafał          Wesołowski            131.67 -  280: 438   82
   21    18 Józef          Wietecki              103.26 +  294: 292  153
   22    14 Marianna       Kozłowska             111.22 +  385: 252  161
   23     6 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  303: 456   99
   24    14 Maciej         Śliwa                 111.06 +  376: 296  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2739  / 23 119.09




	Szymon Dąbrowski 116.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Szymczak              141.61 +  460: 350  192
    2     4 Stanisław      Rydzik                140.90 -  329: 423   91
    3    10 Andrzej        Kroc                  124.45 +  385: 341  174
    4     8 Bogdan         Kozłowski             118.95 +  353: 301  169
    5     5 Michał         Alabrudziński         156.84 -  351: 421  107
    6     8 Dorota         Rudzińska             121.68 -  258: 443   72
    7    10 Rafał          Wesołowski            131.67 -  373: 407   82
    8    13 Kamil          Kister                141.49 -  250: 468   91
    9    19 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  392: 427   68
   10    19 Dorota         Ostrowska             110.05 +  422: 281  160
   11    15 Piotr          Domański              128.57 +  495: 263  179
   12    14 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  378: 446   60
   13    17 Iza            Kraj                  115.92 +  395: 291  166
   14    14 Maciej         Śliwa                 111.06 -  280: 318   61
   15    17 Halina         Mrozek                100.00 =  357: 357  100
   16    20 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  319: 263  150
   17    15 Marianna       Kozłowska             111.22 +  364: 340  161
   18    13 Piotr          Broda                 129.63 -  298: 455   80
   19    17 Bogusław       Puchalski             118.62 +  381: 333  169
   20    10 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  292: 426   93
   21    17 Marcin         Stachowski            100.00 -  279: 342   50
   22    23 PAUZA
   23    21 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  411: 303  151
   24    16 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  282: 385   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2700  / 23 117.39




	Iza Kraj 115.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Kister                141.49 -  321: 384   91
    2    14 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  416: 312  174
    3    17 Dorota         Ostrowska             110.05 -  306: 426   60
    4    20 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  395: 310  151
    5    10 Aleksander     Puchalski             131.88 -  285: 395   82
    6    18 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  335: 357   69
    7    17 Maciej         Śliwa                 111.06 +  378: 313  161
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  287: 388   77
    9    20 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  377: 378   77
   10    20 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  464: 296  150
   11    17 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  283: 437   87
   12    23 PAUZA
   13    17 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  291: 395   67
   14    20 Józef          Wietecki              103.26 -  311: 401   53
   15    22 Marcin         Stachowski            100.00 -  314: 390   50
   16    18 Artur          Koszel                126.61 +  297: 292  177
   17    19 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  271: 408   68
   18    19 Marianna       Kozłowska             111.22 +  310: 305  161
   19    22 Maciej         Pietrasik             100.00 +  366: 300  150
   20    22 Bogusław       Puchalski             118.62 -  377: 406   69
   21    16 Walenty        Siemaszko             114.56 +  396: 313  165
   22    16 Joanna         Ostrowska             115.66 -  296: 362   66
   23    14 Szymon         Płachta               132.79 -  390: 418   83
   24    19 Marianna       Kozłowska             111.22 -  324: 360   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2349  / 23 102.13




	Joanna Ostrowska 115.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                140.90 -  289: 395   91
    2    20 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  347: 200  151
    3    15 Dorota         Stachowska            123.64 -  360: 381   74
    4    16 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  375: 358  174
    5    12 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  336: 340   91
    6    13 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  460: 348  160
    7     9 Piotr          Domański              128.57 +  371: 362  179
    8     9 Rafał          Wesołowski            131.67 +  347: 334  182
    9     8 Irena          Sołdan                136.97 -  341: 402   87
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  267: 424   77
   11    11 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  339: 366   94
   12    15 Dorota         Rudzińska             121.68 -  273: 432   72
   13    23 PAUZA
   14    15 Artur          Koszel                126.61 -  296: 373   77
   15    19 Józef          Wietecki              103.26 +  387: 325  153
   16    21 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  366: 347  168
   17    14 Walenty        Siemaszko             114.56 -  305: 375   65
   18    22 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  285: 265  150
   19    21 Marcin         Stachowski            100.00 +  404: 315  150
   20    12 Piotr          Broda                 129.63 -  309: 427   80
   21    19 Dorota         Ostrowska             110.05 +  335: 319  160
   22    16 Iza            Kraj                  115.92 +  362: 296  166
   23    12 Mirosław       Uglik                 146.27 -  371: 373   96
   24    15 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  316: 427   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2784  / 23 121.04




	Walenty Siemaszko 114.56 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Łukasik               140.52 -  304: 419   91
    2    18 Andrzej        Kroc                  124.45 -  317: 363   74
    3    18 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  354: 308  150
    4    18 Maciej         Śliwa                 111.06 +  366: 338  161
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  344: 436   77
    6    16 Marianna       Kozłowska             111.22 +  415: 363  161
    7    12 Kamil          Kister                141.49 +  460: 426  191
    8     7 Miłosz         Wrzałek               148.71 +  323: 294  199
    9     9 Mirosław       Uglik                 146.27 -  358: 359   96
   10    12 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  362: 408   69
   11    14 Dorota         Stachowska            123.64 -  317: 421   74
   12    16 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  400: 362  173
   13    11 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  292: 373   87
   14    13 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  336: 418   74
   15    18 Dorota         Ostrowska             110.05 +  418: 377  160
   16    19 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  471: 333  151
   17    14 Joanna         Ostrowska             115.66 +  375: 305  166
   18     9 Rafał          Wesołowski            131.67 +  454: 224  182
   19    10 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  272: 446   93
   20    14 Artur          Koszel                126.61 -  352: 397   77
   21    16 Iza            Kraj                  115.92 -  313: 396   66
   22    19 Marcin         Stachowski            100.00 +  357: 356  150
   23    17 Halina         Mrozek                100.00 -  284: 380   50
   24    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2772  / 23 120.52




	Marianna Kozłowska 111.22 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                136.97 -  320: 428   87
    2    16 Maciej         Śliwa                 111.06 -  286: 355   61
    3    20 Dorota         Rudzińska             121.68 -  342: 429   72
    4    22 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  422: 352  173
    5    21 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  402: 299  151
    6    16 Walenty        Siemaszko             114.56 -  363: 415   65
    7    19 Józef          Wietecki              103.26 +  396: 311  153
    8    18 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  414: 390  177
    9    15 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  222: 492   69
   10    13 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  384: 306  187
   11    10 Szymon         Płachta               132.79 -  319: 342   83
   12    13 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  333: 429   74
   13    18 Artur          Koszel                126.61 -  330: 357   77
   14    23 PAUZA
   15    21 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  389: 264  150
   16    22 Dorota         Ostrowska             110.05 +  424: 380  160
   17    15 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  340: 364   67
   18    19 Iza            Kraj                  115.92 -  305: 310   66
   19    14 Piotr          Domański              128.57 +  390: 302  179
   20    19 Marcin         Stachowski            100.00 -  376: 395   50
   21    21 Halina         Mrozek                100.00 -  326: 353   50
   22    14 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  252: 385   68
   23    15 Rafał          Wesołowski            131.67 -  332: 414   82
   24    19 Iza            Kraj                  115.92 +  360: 324  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2467  / 23 107.26




	Maciej Śliwa 111.06 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  351: 391   87
    2    16 Marianna       Kozłowska             111.22 +  355: 286  161
    3    11 Paweł          Jackowski             144.95 -  378: 393   95
    4    18 Walenty        Siemaszko             114.56 -  338: 366   65
    5    19 Artur          Koszel                126.61 -  316: 422   77
    6    20 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  450: 341  173
    7    17 Iza            Kraj                  115.92 -  313: 378   66
    8    19 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  343: 229  151
    9    17 Halina         Mrozek                100.00 +  358: 345  150
   10    16 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  257: 364   68
   11    23 PAUZA
   12    17 Bogusław       Puchalski             118.62 -  345: 370   69
   13    19 Józef          Wietecki              103.26 +  339: 302  153
   14    14 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  318: 280  167
   15    13 Rafał          Wesołowski            131.67 +  389: 338  182
   16    12 Andrzej        Kroc                  124.45 -  305: 362   74
   17    16 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  308: 377   74
   18    21 Marcin         Stachowski            100.00 +  385: 315  150
   19    20 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  361: 316  150
   20    15 Krzysztof      Sporczyk              126.92 +  361: 296  177
   21    11 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  363: 427   77
   22    15 Maciej         Pietrasik             100.00 +  381: 301  150
   23     7 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  336: 439   94
   24    14 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  296: 376   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2678  / 23 116.43




	Dorota Ostrowska 110.05 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Płachta               132.79 -  210: 467   83
    2    23 PAUZA
    3    17 Iza            Kraj                  115.92 +  426: 306  166
    4    11 Paweł          Jackowski             144.95 -  292: 459   95
    5    16 Irena          Sołdan                136.97 -  357: 419   87
    6    19 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  268: 403   74
    7    20 Artur          Koszel                126.61 -  264: 418   77
    8    21 Józef          Wietecki              103.26 +  393: 383  153
    9    18 Bogusław       Puchalski             118.62 -  278: 327   69
   10    19 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  281: 422   67
   11    22 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  400: 259  150
   12    22 Marcin         Stachowski            100.00 -  337: 387   50
   13    22 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  320: 306  151
   14    19 Piotr          Domański              128.57 -  321: 357   79
   15    18 Walenty        Siemaszko             114.56 -  377: 418   65
   16    22 Marianna       Kozłowska             111.22 -  380: 424   61
   17    22 Halina         Mrozek                100.00 +  314: 206  150
   18    18 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  312: 366   68
   19    16 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  332: 336   77
   20    18 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  414: 361  160
   21    19 Joanna         Ostrowska             115.66 -  319: 335   66
   22    21 Dorota         Rudzińska             121.68 -  269: 444   72
   23    18 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  300: 428   69
   24    21 Marcin         Stachowski            100.00 +  456: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2239  / 23  97.35




	Ziemowit Pazda 109.99 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksander     Puchalski             131.88 -  283: 426   82
    2    21 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  322: 402   69
    3    21 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  403: 334  173
    4    15 Rafał          Wesołowski            131.67 -  372: 468   82
    5    20 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  460: 283  168
    6    13 Joanna         Ostrowska             115.66 -  348: 460   66
    7    18 Halina         Mrozek                100.00 +  311: 281  150
    8    14 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 +  374: 343  187
    9    12 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  317: 407   99
   10    17 Piotr          Domański              128.57 -  334: 420   79
   11    16 Krzysztof      Gibas                 126.56 +  328: 324  177
   12    14 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  446: 378  167
   13    12 Szymon         Płachta               132.79 -  346: 394   83
   14    16 Bogusław       Puchalski             118.62 +  416: 252  169
   15    14 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  441: 317  174
   16     8 Grzegorz       Kurowski              144.18 -  361: 370   94
   17    10 Dorota         Stachowska            123.64 -  265: 422   74
   18    16 Maciej         Pietrasik             100.00 -  258: 350   50
   19    23 PAUZA
   20    18 Dorota         Ostrowska             110.05 -  361: 414   60
   21    15 Andrzej        Kroc                  124.45 +  418: 380  174
   22    20 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  386: 322  151
   23    20 Dorota         Rudzińska             121.68 -  359: 396   72
   24    17 Dorota         Rudzińska             121.68 +  361: 337  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2772  / 23 120.52




	Józef Wietecki 103.26 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Wesołowski            131.67 -  329: 437   82
    2    13 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  285: 475   77
    3    19 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  364: 409   74
    4    21 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  327: 293  150
    5    18 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  364: 404   87
    6    23 PAUZA
    7    19 Marianna       Kozłowska             111.22 -  311: 396   61
    8    21 Dorota         Ostrowska             110.05 -  383: 393   60
    9    21 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  377: 447   73
   10    22 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  396: 320  151
   11    20 Marcin         Stachowski            100.00 +  428: 267  150
   12    21 Halina         Mrozek                100.00 +  443: 244  150
   13    19 Maciej         Śliwa                 111.06 -  302: 339   61
   14    20 Iza            Kraj                  115.92 +  401: 311  166
   15    19 Joanna         Ostrowska             115.66 -  325: 387   66
   16    16 Piotr          Domański              128.57 -  320: 386   79
   17    17 Dorota         Rudzińska             121.68 +  344: 313  172
   18    20 Artur          Koszel                126.61 -  272: 409   77
   19    15 Bogdan         Kozłowski             118.95 -  376: 387   69
   20    16 Szymon         Płachta               132.79 -  351: 399   83
   21    18 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  292: 294   68
   22    22 Bogusław       Puchalski             118.62 -  300: 353   69
   23    22 Maciej         Pietrasik             100.00 +  349: 334  150
   24    20 Maciej         Pietrasik             100.00 +  350: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2325  / 23 101.09




	Sylwia Kozłowska 100.60 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 129.63 -  337: 448   80
    2    20 Joanna         Ostrowska             115.66 -  200: 347   66
    3    23 PAUZA
    4    20 Iza            Kraj                  115.92 -  310: 395   66
    5    21 Marianna       Kozłowska             111.22 -  299: 402   61
    6    22 Marcin         Stachowski            100.00 -  325: 368   50
    7    22 Grzegorz       Pukniel               123.41 +  383: 320  173
    8    19 Maciej         Śliwa                 111.06 -  229: 343   61
    9    22 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  357: 269  150
   10    22 Józef          Wietecki              103.26 -  320: 396   53
   11    21 Halina         Mrozek                100.00 -  294: 503   50
   12    19 Piotr          Domański              128.57 -  346: 452   79
   13    22 Dorota         Ostrowska             110.05 -  306: 320   60
   14    18 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  279: 467   77
   15    20 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  288: 370   68
   16    19 Walenty        Siemaszko             114.56 -  333: 471   65
   17    21 Maciej         Pietrasik             100.00 -  307: 330   50
   18    14 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  247: 509   74
   19    19 Artur          Koszel                126.61 -  377: 390   77
   20    21 Dorota         Rudzińska             121.68 -  384: 404   72
   21    22 Bogusław       Puchalski             118.62 -  290: 361   69
   22    20 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  322: 386   60
   23    21 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  303: 411   67
   24    22 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  328: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 23  77.30




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Domański              128.57 -  404: 412   79
    2    12 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  386: 413   93
    3    18 Walenty        Siemaszko             114.56 -  308: 354   65
    4    21 Józef          Wietecki              103.26 -  293: 327   53
    5    22 Marcin         Stachowski            100.00 +  326: 322  150
    6    21 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  244: 314   68
    7    23 PAUZA
    8    22 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  316: 367   73
    9    22 Sylwia         Kozłowska             100.60 -  269: 357   51
   10    20 Iza            Kraj                  115.92 -  296: 464   66
   11    22 Dorota         Ostrowska             110.05 -  259: 400   60
   12    20 Artur          Koszel                126.61 -  235: 437   77
   13    20 Halina         Mrozek                100.00 -  277: 296   50
   14    22 Maciej         Pietrasik             100.00 -  299: 328   50
   15    21 Marianna       Kozłowska             111.22 -  264: 389   61
   16    20 Szymon         Dąbrowski             116.76 -  263: 319   67
   17    20 Bogusław       Puchalski             118.62 +  325: 318  169
   18    22 Joanna         Ostrowska             115.66 -  265: 285   66
   19    20 Maciej         Śliwa                 111.06 -  316: 361   61
   20    17 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  287: 323   74
   21    20 Dorota         Rudzińska             121.68 +  371: 360  172
   22    18 Andrzej        Kroc                  124.45 -  319: 360   74
   23    19 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  304: 376   77
   24    22 Sylwia         Kozłowska             100.60 -  254: 328   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 23  78.57




	Halina Mrozek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Chodakiewicz          128.26 +  400:   1  178
    2     2 Mirosław       Uglik                 146.27 -  297: 483   96
    3    12 Jakub          Szymczak              141.61 +  387: 371  192
    4     9 Michał         Alabrudziński         156.84 -  276: 454  107
    5    13 Dorota         Rudzińska             121.68 -  286: 440   72
    6    15 Andrzej        Kroc                  124.45 -  340: 411   74
    7    18 Ziemowit       Pazda                 109.99 -  281: 311   60
    8    23 PAUZA
    9    17 Maciej         Śliwa                 111.06 -  345: 358   61
   10    18 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  281: 438   77
   11    21 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  503: 294  151
   12    21 Józef          Wietecki              103.26 -  244: 443   53
   13    20 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  296: 277  150
   14    21 Marcin         Stachowski            100.00 -  323: 331   50
   15    17 Szymon         Dąbrowski             116.76 =  357: 357  117
   16    15 Zbigniew       Wietecki              123.55 +  353: 262  174
   17    22 Dorota         Ostrowska             110.05 -  206: 314   60
   18    15 Piotr          Domański              128.57 -  280: 434   79
   19    18 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  314: 400   68
   20    20 Maciej         Pietrasik             100.00 +  334: 319  150
   21    21 Marianna       Kozłowska             111.22 +  353: 326  161
   22    13 Artur          Koszel                126.61 -  334: 336   77
   23    17 Walenty        Siemaszko             114.56 +  380: 284  165
   24    18 Bogusław       Puchalski             118.62 -  320: 432   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2441  / 23 106.13




	Maciej Pietrasik 100.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              126.92 -  278: 384   77
    2    22 Zbigniew       Rybak                 117.96 +  324: 320  168
    3    16 Kamil          Górka                 144.99 -  346: 384   95
    4    19 Andrzej        Kroc                  124.45 +  323: 294  174
    5    15 Piotr          Pietuchowski          142.72 -  316: 451   93
    6    17 Bogusław       Puchalski             118.62 +  352: 329  169
    7    14 Miłosz         Wrzałek               148.71 -  277: 566   99
    8    17 Artur          Koszel                126.61 -  315: 389   77
    9    16 Mikołaj        Przybyłowicz          136.58 -  428: 476   87
   10    23 PAUZA
   11    18 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  233: 431   74
   12    18 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  348: 392   77
   13    21 Marcin         Stachowski            100.00 +  376: 297  150
   14    22 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  328: 299  150
   15    16 Piotr          Domański              128.57 -  271: 362   79
   16    17 Dorota         Rudzińska             121.68 +  340: 336  172
   17    21 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  330: 307  151
   18    16 Ziemowit       Pazda                 109.99 +  350: 258  160
   19    22 Iza            Kraj                  115.92 -  300: 366   66
   20    20 Halina         Mrozek                100.00 -  319: 334   50
   21    13 Szymon         Płachta               132.79 -  304: 398   83
   22    15 Maciej         Śliwa                 111.06 -  301: 381   61
   23    22 Józef          Wietecki              103.26 -  334: 349   53
   24    20 Józef          Wietecki              103.26 -  293: 350   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2418  / 23 105.13




	Marcin Stachowski 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Artur          Koszel                126.61 +  323: 320  177
    2    11 Piotr          Domański              128.57 -  340: 516   79
    3    14 Irena          Sołdan                136.97 -  358: 433   87
    4    13 Jakub          Szymczak              141.61 -  337: 349   92
    5    22 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  322: 326   50
    6    22 Sylwia         Kozłowska             100.60 +  368: 325  151
    7    16 Zbigniew       Wietecki              123.55 -  262: 422   74
    8    20 Zbigniew       Rybak                 117.96 -  349: 371   68
    9    23 PAUZA
   10    21 Grzegorz       Pukniel               123.41 -  282: 492   73
   11    20 Józef          Wietecki              103.26 -  267: 428   53
   12    22 Dorota         Ostrowska             110.05 +  387: 337  160
   13    21 Maciej         Pietrasik             100.00 -  297: 376   50
   14    21 Halina         Mrozek                100.00 +  331: 323  150
   15    22 Iza            Kraj                  115.92 +  390: 314  166
   16    14 Rafał          Wesołowski            131.67 -  341: 376   82
   17    18 Krzysztof      Gibas                 126.56 -  274: 559   77
   18    21 Maciej         Śliwa                 111.06 -  315: 385   61
   19    21 Joanna         Ostrowska             115.66 -  315: 404   66
   20    19 Marianna       Kozłowska             111.22 +  395: 376  161
   21    17 Szymon         Dąbrowski             116.76 +  342: 279  167
   22    19 Walenty        Siemaszko             114.56 -  356: 357   65
   23    16 Andrzej        Kroc                  124.45 -  234: 445   74
   24    21 Dorota         Ostrowska             110.05 -  267: 456   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2243  / 23  97.52


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Gibas                 461: 398
   2 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Skrobosz              347: 350
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Stachowska            365: 344
   4 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Uglik                 386: 465
   5 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               395: 290
   6 Dorota         Rudzińska            - Paweł          Jackowski             319: 428
   7 Grzegorz       Kurowski             - Bogdan         Kozłowski             404: 333
   8 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Zwoliński             372: 360
   9 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Rybak                 410: 331
  10 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              460: 350
  11 Kamil          Kister               - Iza            Kraj                  384: 321
  12 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                289: 395
  13 Grzegorz       Łukasik              - Walenty        Siemaszko             419: 304
  14 Marianna       Kozłowska            - Irena          Sołdan                320: 428
  15 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Śliwa                 391: 351
  16 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Płachta               210: 467
  17 Aleksander     Puchalski            - Ziemowit       Pazda                 426: 283
  18 Józef          Wietecki             - Rafał          Wesołowski            329: 437
  19 Piotr          Broda                - Sylwia         Kozłowska             448: 337
  20 Artur          Kwiatkowski          - Piotr          Domański              404: 412
  21 Wojciech       Chodakiewicz         - Halina         Mrozek                  1: 400
  22 Maciej         Pietrasik            - Krzysztof      Sporczyk              278: 384
  23 Artur          Koszel               - Marcin         Stachowski            320: 323


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kurowski              329: 395
   2 Halina         Mrozek               - Mirosław       Uglik                 297: 483
   3 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         345: 374
   4 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             423: 329
   5 Piotr          Broda                - Mikołaj        Przybyłowicz          381: 341
   6 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                327: 341
   7 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              337: 456
   8 Irena          Sołdan               - Bogusław       Puchalski             329: 479
   9 Miłosz         Wrzałek              - Aleksander     Puchalski             421: 412
  10 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Łukasik               410: 313
  11 Marcin         Stachowski           - Piotr          Domański              340: 516
  12 Artur          Kwiatkowski          - Piotr          Pietuchowski          386: 413
  13 Krzysztof      Gibas                - Józef          Wietecki              475: 285
  14 Iza            Kraj                 - Zbigniew       Wietecki              416: 312
  15 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Koszel                330: 266
  16 Maciej         Śliwa                - Marianna       Kozłowska             355: 286
  17 Jakub          Szymczak             - Dorota         Rudzińska             415: 372
  18 Walenty        Siemaszko            - Andrzej        Kroc                  317: 363
  19 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Pukniel               407: 384
  20 Sylwia         Kozłowska            - Joanna         Ostrowska             200: 347
  21 Ziemowit       Pazda                - Bogdan         Kozłowski             322: 402
  22 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Pietrasik             320: 324
  23 Dorota         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          344: 343
   2 Piotr          Domański             - Stanisław      Rydzik                335: 486
   3 Grzegorz       Kurowski             - Bogusław       Puchalski             425: 286
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               317: 358
   5 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              334: 481
   6 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 356: 464
   7 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Gibas                 359: 358
   8 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Łukasik               368: 367
   9 Szymon         Płachta              - Mikołaj        Przybyłowicz          475: 285
  10 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  385: 341
  11 Maciej         Śliwa                - Paweł          Jackowski             378: 393
  12 Jakub          Szymczak             - Halina         Mrozek                371: 387
  13 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             347: 426
  14 Irena          Sołdan               - Marcin         Stachowski            433: 358
  15 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Stachowska            360: 381
  16 Maciej         Pietrasik            - Kamil          Górka                 346: 384
  17 Iza            Kraj                 - Dorota         Ostrowska             306: 426
  18 Walenty        Siemaszko            - Artur          Kwiatkowski           354: 308
  19 Józef          Wietecki             - Zbigniew       Wietecki              364: 409
  20 Dorota         Rudzińska            - Marianna       Kozłowska             429: 342
  21 Grzegorz       Pukniel              - Ziemowit       Pazda                 334: 403
  22 Zbigniew       Rybak                - Artur          Koszel                289: 402
  23 Sylwia         Kozłowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              482: 315
   2 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Broda                 413: 331
   3 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               390: 355
   4 Bogusław       Puchalski            - Szymon         Płachta               337: 405
   5 Dorota         Stachowska           - Piotr          Domański              478: 394
   6 Kamil          Górka                - Aleksander     Puchalski             502: 388
   7 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                402: 328
   8 Bogdan         Kozłowski            - Szymon         Dąbrowski             301: 353
   9 Halina         Mrozek               - Michał         Alabrudziński         276: 454
  10 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                356: 496
  11 Paweł          Jackowski            - Dorota         Ostrowska             459: 292
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Gibas                 380: 455
  13 Marcin         Stachowski           - Jakub          Szymczak              337: 349
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dorota         Rudzińska             417: 422
  15 Ziemowit       Pazda                - Rafał          Wesołowski            372: 468
  16 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Ostrowska             358: 375
  17 Grzegorz       Łukasik              - Artur          Koszel                462: 284
  18 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Śliwa                 366: 338
  19 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Pietrasik             294: 323
  20 Sylwia         Kozłowska            - Iza            Kraj                  310: 395
  21 Józef          Wietecki             - Artur          Kwiatkowski           327: 293
  22 Grzegorz       Pukniel              - Marianna       Kozłowska             352: 422
  23 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              405: 383
   2 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 442: 358
   3 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 307: 392
   4 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Broda                 407: 310
   5 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         351: 421
   6 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               553: 378
   7 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Zwoliński             380: 290
   8 Krzysztof      Gibas                - Jakub          Szymczak              323: 369
   9 Piotr          Domański             - Bogusław       Puchalski             352: 276
  10 Iza            Kraj                 - Aleksander     Puchalski             285: 395
  11 Bogdan         Kozłowski            - Rafał          Wesołowski            323: 489
  12 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Łukasik               336: 340
  13 Dorota         Rudzińska            - Halina         Mrozek                440: 286
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Walenty        Siemaszko             436: 344
  15 Maciej         Pietrasik            - Piotr          Pietuchowski          316: 451
  16 Dorota         Ostrowska            - Irena          Sołdan                357: 419
  17 Andrzej        Kroc                 - Zbigniew       Wietecki              427: 380
  18 Mikołaj        Przybyłowicz         - Józef          Wietecki              404: 364
  19 Artur          Koszel               - Maciej         Śliwa                 422: 316
  20 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Rybak                 460: 283
  21 Marianna       Kozłowska            - Sylwia         Kozłowska             402: 299
  22 Artur          Kwiatkowski          - Marcin         Stachowski            326: 322
  23 Grzegorz       Pukniel              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                414: 371
   2 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              413: 376
   3 Szymon         Płachta              - Dorota         Stachowska            397: 309
   4 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            586: 261
   5 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              305: 405
   6 Grzegorz       Łukasik              - Piotr          Domański              390: 344
   7 Aleksander     Puchalski            - Kamil          Kister                422: 396
   8 Dorota         Rudzińska            - Szymon         Dąbrowski             443: 258
   9 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               378: 333
  10 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              449: 267
  11 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Gibas                 404: 300
  12 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 349: 400
  13 Joanna         Ostrowska            - Ziemowit       Pazda                 460: 348
  14 Artur          Koszel               - Mikołaj        Przybyłowicz          425: 482
  15 Halina         Mrozek               - Andrzej        Kroc                  340: 411
  16 Marianna       Kozłowska            - Walenty        Siemaszko             363: 415
  17 Bogusław       Puchalski            - Maciej         Pietrasik             329: 352
  18 Iza            Kraj                 - Bogdan         Kozłowski             335: 357
  19 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Ostrowska             403: 268
  20 Maciej         Śliwa                - Grzegorz       Pukniel               450: 341
  21 Artur          Kwiatkowski          - Zbigniew       Rybak                 244: 314
  22 Marcin         Stachowski           - Sylwia         Kozłowska             368: 325
  23 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               354: 344
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             303: 388
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 350: 334
   4 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             368: 316
   5 Piotr          Broda                - Aleksander     Puchalski             418: 390
   6 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              498: 411
   7 Dorota         Stachowska           - Piotr          Pietuchowski          249: 430
   8 Grzegorz       Łukasik              - Mirosław       Uglik                 424: 384
   9 Piotr          Domański             - Joanna         Ostrowska             362: 371
  10 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             407: 373
  11 Tomasz         Zwoliński            - Mikołaj        Przybyłowicz          384: 368
  12 Kamil          Kister               - Walenty        Siemaszko             426: 460
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Bogdan         Kozłowski             343: 393
  14 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Pietrasik             566: 277
  15 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Kroc                  327: 471
  16 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Wietecki              262: 422
  17 Maciej         Śliwa                - Iza            Kraj                  313: 378
  18 Halina         Mrozek               - Ziemowit       Pazda                 281: 311
  19 Marianna       Kozłowska            - Józef          Wietecki              396: 311
  20 Dorota         Ostrowska            - Artur          Koszel                264: 418
  21 Bogusław       Puchalski            - Zbigniew       Rybak                 325: 305
  22 Sylwia         Kozłowska            - Grzegorz       Pukniel               383: 320
  23 Artur          Kwiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         338: 470
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             461: 382
   3 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                415: 402
   4 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Łukasik               354: 367
   5 Piotr          Pietuchowski         - Aleksander     Puchalski             394: 401
   6 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 430: 434
   7 Walenty        Siemaszko            - Miłosz         Wrzałek               323: 294
   8 Dorota         Stachowska           - Dorota         Rudzińska             315: 326
   9 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             334: 347
  10 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             407: 349
  11 Jakub          Szymczak             - Bogdan         Kozłowski             402: 337
  12 Piotr          Domański             - Andrzej        Kroc                  405: 432
  13 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Kister                250: 468
  14 Ziemowit       Pazda                - Mikołaj        Przybyłowicz          374: 343
  15 Zbigniew       Wietecki             - Bogusław       Puchalski             405: 389
  16 Iza            Kraj                 - Krzysztof      Sporczyk              287: 388
  17 Maciej         Pietrasik            - Artur          Koszel                315: 389
  18 Krzysztof      Gibas                - Marianna       Kozłowska             390: 414
  19 Sylwia         Kozłowska            - Maciej         Śliwa                 229: 343
  20 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Stachowski            371: 349
  21 Józef          Wietecki             - Dorota         Ostrowska             383: 393
  22 Grzegorz       Pukniel              - Artur          Kwiatkowski           367: 316
  23 Halina         Mrozek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 524: 322
   2 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              380: 350
   3 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 276: 382
   4 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Łukasik               441: 370
   5 Jakub          Szymczak             - Szymon         Płachta               405: 376
   6 Andrzej        Kroc                 - Aleksander     Puchalski             386: 452
   7 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Pietuchowski          318: 367
   8 Joanna         Ostrowska            - Irena          Sołdan                341: 402
   9 Mirosław       Uglik                - Walenty        Siemaszko             359: 358
  10 Artur          Koszel               - Kamil          Kister                313: 387
  11 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              501: 274
  12 Miłosz         Wrzałek              - Ziemowit       Pazda                 407: 317
  13 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            360: 296
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Domański              527: 306
  15 Bogdan         Kozłowski            - Marianna       Kozłowska             492: 222
  16 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Pietrasik             476: 428
  17 Maciej         Śliwa                - Halina         Mrozek                358: 345
  18 Dorota         Ostrowska            - Bogusław       Puchalski             278: 327
  19 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             427: 392
  20 Krzysztof      Gibas                - Iza            Kraj                  378: 377
  21 Grzegorz       Pukniel              - Józef          Wietecki              447: 377
  22 Artur          Kwiatkowski          - Sylwia         Kozłowska             269: 357
  23 Marcin         Stachowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             364: 415
   2 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              402: 371
   3 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          492: 326
   4 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                380: 361
   5 Grzegorz       Łukasik              - Jakub          Szymczak              317: 431
   6 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 292: 363
   7 Szymon         Płachta              - Rafał          Wesołowski            375: 377
   8 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             319: 390
   9 Kamil          Kister               - Dorota         Rudzińska             508: 267
  10 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              267: 424
  11 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kroc                  519: 388
  12 Walenty        Siemaszko            - Bogdan         Kozłowski             362: 408
  13 Marianna       Kozłowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          384: 306
  14 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            309: 330
  15 Bogusław       Puchalski            - Artur          Koszel                375: 369
  16 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Śliwa                 364: 257
  17 Piotr          Domański             - Ziemowit       Pazda                 420: 334
  18 Halina         Mrozek               - Krzysztof      Gibas                 281: 438
  19 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Ostrowska             422: 281
  20 Iza            Kraj                 - Artur          Kwiatkowski           464: 296
  21 Marcin         Stachowski           - Grzegorz       Pukniel               282: 492
  22 Sylwia         Kozłowska            - Józef          Wietecki              320: 396
  23 Maciej         Pietrasik            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Michał         Alabrudziński         388: 362
   2 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 308: 357
   3 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                425: 410
   4 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             431: 309
   5 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                392: 354
   6 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            484: 441
   7 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               383: 325
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Łukasik               350: 325
   9 Piotr          Pietuchowski         - Bogdan         Kozłowski             368: 422
  10 Marianna       Kozłowska            - Szymon         Płachta               319: 342
  11 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Ostrowska             366: 339
  12 Andrzej        Kroc                 - Bogusław       Puchalski             430: 376
  13 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Rybak                 313: 395
  14 Dorota         Stachowska           - Walenty        Siemaszko             421: 317
  15 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Domański              495: 263
  16 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Gibas                 328: 324
  17 Mikołaj        Przybyłowicz         - Iza            Kraj                  437: 283
  18 Maciej         Pietrasik            - Zbigniew       Wietecki              233: 431
  19 Artur          Koszel               - Grzegorz       Pukniel               297: 351
  20 Józef          Wietecki             - Marcin         Stachowski            428: 267
  21 Halina         Mrozek               - Sylwia         Kozłowska             503: 294
  22 Dorota         Ostrowska            - Artur          Kwiatkowski           400: 259
  23 Maciej         Śliwa                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              369: 319
   2 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             359: 444
   3 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                382: 324
   4 Aleksander     Puchalski            - Irena          Sołdan                387: 292
   5 Paweł          Jackowski            - Jakub          Szymczak              325: 312
   6 Kamil          Kister               - Mirosław       Uglik                 411: 393
   7 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Broda                 358: 342
   8 Grzegorz       Łukasik              - Miłosz         Wrzałek               371: 354
   9 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Płachta               358: 302
  10 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Stachowska            425: 318
  11 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Kurowski              397: 401
  12 Rafał          Wesołowski           - Mikołaj        Przybyłowicz          357: 362
  13 Zbigniew       Wietecki             - Marianna       Kozłowska             429: 333
  14 Ziemowit       Pazda                - Szymon         Dąbrowski             446: 378
  15 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Rudzińska             273: 432
  16 Grzegorz       Pukniel              - Walenty        Siemaszko             362: 400
  17 Bogusław       Puchalski            - Maciej         Śliwa                 370: 345
  18 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Pietrasik             392: 348
  19 Piotr          Domański             - Sylwia         Kozłowska             452: 346
  20 Artur          Koszel               - Artur          Kwiatkowski           437: 235
  21 Józef          Wietecki             - Halina         Mrozek                443: 244
  22 Marcin         Stachowski           - Dorota         Ostrowska             387: 337
  23 Iza            Kraj                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Kamil          Górka                 434: 361
   2 Aleksander     Puchalski            - Michał         Alabrudziński         353: 415
   3 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Skrobosz              403: 462
   4 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             364: 375
   5 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          450: 455
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                362: 407
   7 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kroc                  478: 283
   8 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Kurowski              396: 369
   9 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 430: 377
  10 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Puchalski             424: 382
  11 Walenty        Siemaszko            - Mikołaj        Przybyłowicz          292: 373
  12 Szymon         Płachta              - Ziemowit       Pazda                 394: 346
  13 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Domański              428: 323
  14 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Wietecki              437: 395
  15 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Rybak                 424: 388
  16 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Gibas                 371: 336
  17 Szymon         Dąbrowski            - Iza            Kraj                  395: 291
  18 Marianna       Kozłowska            - Artur          Koszel                330: 357
  19 Maciej         Śliwa                - Józef          Wietecki              339: 302
  20 Artur          Kwiatkowski          - Halina         Mrozek                277: 296
  21 Maciej         Pietrasik            - Marcin         Stachowski            376: 297
  22 Sylwia         Kozłowska            - Dorota         Ostrowska             306: 320
  23 Joanna         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         437: 327
   2 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              272: 415
   3 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             482: 360
   4 Mirosław       Uglik                - Aleksander     Puchalski             438: 322
   5 Jakub          Szymczak             - Irena          Sołdan                383: 405
   6 Paweł          Jackowski            - Bogdan         Kozłowski             430: 306
   7 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Łukasik               311: 355
   8 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               386: 382
   9 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              431: 364
  10 Piotr          Broda                - Andrzej        Kroc                  318: 409
  11 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dorota         Stachowska            395: 436
  12 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Sporczyk              316: 367
  13 Zbigniew       Wietecki             - Walenty        Siemaszko             418: 336
  14 Maciej         Śliwa                - Szymon         Dąbrowski             318: 280
  15 Artur          Koszel               - Joanna         Ostrowska             373: 296
  16 Ziemowit       Pazda                - Bogusław       Puchalski             416: 252
  17 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Pukniel               412: 420
  18 Krzysztof      Gibas                - Sylwia         Kozłowska             467: 279
  19 Dorota         Ostrowska            - Piotr          Domański              321: 357
  20 Iza            Kraj                 - Józef          Wietecki              311: 401
  21 Halina         Mrozek               - Marcin         Stachowski            323: 331
  22 Artur          Kwiatkowski          - Maciej         Pietrasik             299: 328
  23 Marianna       Kozłowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Kamil          Górka                 335: 420
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                451: 323
   3 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 415: 358
   4 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             370: 369
   5 Aleksander     Puchalski            - Jakub          Szymczak              384: 430
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                405: 425
   7 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               370: 436
   8 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Pietuchowski          258: 450
   9 Bogdan         Kozłowski            - Dorota         Stachowska            354: 320
  10 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Rudzińska             477: 320
  11 Szymon         Płachta              - Artur          Koszel                376: 299
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Grzegorz       Pukniel               378: 439
  13 Maciej         Śliwa                - Rafał          Wesołowski            389: 338
  14 Zbigniew       Wietecki             - Ziemowit       Pazda                 317: 441
  15 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Broda                 310: 380
  16 Piotr          Domański             - Maciej         Pietrasik             362: 271
  17 Szymon         Dąbrowski            - Halina         Mrozek                357: 357
  18 Walenty        Siemaszko            - Dorota         Ostrowska             418: 377
  19 Józef          Wietecki             - Joanna         Ostrowska             325: 387
  20 Sylwia         Kozłowska            - Zbigniew       Rybak                 288: 370
  21 Marianna       Kozłowska            - Artur          Kwiatkowski           389: 264
  22 Marcin         Stachowski           - Iza            Kraj                  390: 314
  23 Bogusław       Puchalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               451: 302
   2 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Skrobosz              380: 368
   3 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         418: 421
   4 Paweł          Jackowski            - Kamil          Kister                409: 401
   5 Stanisław      Rydzik               - Aleksander     Puchalski             459: 324
   6 Bogdan         Kozłowski            - Mirosław       Uglik                 362: 421
   7 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Łukasik               355: 424
   8 Ziemowit       Pazda                - Grzegorz       Kurowski              361: 370
   9 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               365: 254
  10 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              422: 415
  11 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Zwoliński             385: 301
  12 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Śliwa                 362: 305
  13 Bogusław       Puchalski            - Mikołaj        Przybyłowicz          358: 368
  14 Marcin         Stachowski           - Rafał          Wesołowski            341: 376
  15 Halina         Mrozek               - Zbigniew       Wietecki              353: 262
  16 Piotr          Domański             - Józef          Wietecki              386: 320
  17 Maciej         Pietrasik            - Dorota         Rudzińska             340: 336
  18 Artur          Koszel               - Iza            Kraj                  292: 297
  19 Walenty        Siemaszko            - Sylwia         Kozłowska             471: 333
  20 Artur          Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             263: 319
  21 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 366: 347
  22 Dorota         Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             380: 424
  23 Krzysztof      Gibas                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Andrzej        Kroc                  499: 301
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               315: 517
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              388: 380
   4 Kamil          Kister               - Jakub          Szymczak              373: 465
   5 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             353: 420
   6 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                355: 356
   7 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                364: 460
   8 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Kurowski              391: 320
   9 Szymon         Płachta              - Bogdan         Kozłowski             399: 300
  10 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Stachowska            265: 422
  11 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            399: 408
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             356: 367
  13 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Domański              515: 254
  14 Walenty        Siemaszko            - Joanna         Ostrowska             375: 305
  15 Szymon         Dąbrowski            - Marianna       Kozłowska             364: 340
  16 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Śliwa                 377: 308
  17 Józef          Wietecki             - Dorota         Rudzińska             344: 313
  18 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Gibas                 274: 559
  19 Zbigniew       Rybak                - Iza            Kraj                  408: 271
  20 Bogusław       Puchalski            - Artur          Kwiatkowski           318: 325
  21 Sylwia         Kozłowska            - Maciej         Pietrasik             307: 330
  22 Dorota         Ostrowska            - Halina         Mrozek                314: 206
  23 Artur          Koszel               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 401: 316
   2 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         479: 389
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Stachowska            370: 403
   4 Jakub          Szymczak             - Mirosław       Uglik                 341: 407
   5 Paweł          Jackowski            - Piotr          Pietuchowski          436: 382
   6 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                324: 485
   7 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                355: 334
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Aleksander     Puchalski             411: 304
   9 Rafał          Wesołowski           - Walenty        Siemaszko             224: 454
  10 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Płachta               436: 339
  11 Tomasz         Zwoliński            - Bogdan         Kozłowski             355: 339
  12 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Sporczyk              398: 296
  13 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 298: 455
  14 Sylwia         Kozłowska            - Zbigniew       Wietecki              247: 509
  15 Piotr          Domański             - Halina         Mrozek                434: 280
  16 Maciej         Pietrasik            - Ziemowit       Pazda                 350: 258
  17 Krzysztof      Gibas                - Bogusław       Puchalski             455: 369
  18 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Ostrowska             366: 312
  19 Iza            Kraj                 - Marianna       Kozłowska             310: 305
  20 Artur          Koszel               - Józef          Wietecki              409: 272
  21 Maciej         Śliwa                - Marcin         Stachowski            385: 315
  22 Artur          Kwiatkowski          - Joanna         Ostrowska             265: 285
  23 Dorota         Rudzińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 356: 340
   2 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Jackowski             551: 373
   3 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              431: 306
   4 Dorota         Stachowska           - Michał         Alabrudziński         283: 430
   5 Mariusz        Skrobosz             - Mikołaj        Przybyłowicz          418: 379
   6 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               389: 399
   7 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              323: 456
   8 Aleksander     Puchalski            - Tomasz         Zwoliński             402: 425
   9 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Kister                365: 389
  10 Walenty        Siemaszko            - Piotr          Pietuchowski          272: 446
  11 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               361: 395
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Płachta               444: 406
  13 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Wesołowski            397: 432
  14 Marianna       Kozłowska            - Piotr          Domański              390: 302
  15 Bogdan         Kozłowski            - Józef          Wietecki              387: 376
  16 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Gibas                 332: 336
  17 Bogusław       Puchalski            - Szymon         Dąbrowski             333: 381
  18 Halina         Mrozek               - Zbigniew       Rybak                 314: 400
  19 Artur          Koszel               - Sylwia         Kozłowska             390: 377
  20 Artur          Kwiatkowski          - Maciej         Śliwa                 316: 361
  21 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Stachowski            404: 315
  22 Maciej         Pietrasik            - Iza            Kraj                  300: 366
  23 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Kamil          Górka                 340: 355
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                524: 337
   3 Michał         Alabrudziński        - Mikołaj        Przybyłowicz          295: 361
   4 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Skrobosz              370: 393
   5 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 391: 427
   6 Kamil          Kister               - Grzegorz       Łukasik               498: 340
   7 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Szymczak              494: 319
   8 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                439: 338
   9 Krzysztof      Gibas                - Aleksander     Puchalski             440: 318
  10 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Dąbrowski             426: 292
  11 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Rybak                 438: 280
  12 Piotr          Broda                - Joanna         Ostrowska             427: 309
  13 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Kroc                  398: 344
  14 Walenty        Siemaszko            - Artur          Koszel                352: 397
  15 Maciej         Śliwa                - Krzysztof      Sporczyk              361: 296
  16 Józef          Wietecki             - Szymon         Płachta               351: 399
  17 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Kwiatkowski           323: 287
  18 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Ostrowska             361: 414
  19 Marcin         Stachowski           - Marianna       Kozłowska             395: 376
  20 Halina         Mrozek               - Maciej         Pietrasik             334: 319
  21 Sylwia         Kozłowska            - Dorota         Rudzińska             384: 404
  22 Iza            Kraj                 - Bogusław       Puchalski             377: 406
  23 Piotr          Domański             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bogdan         Kozłowski             440: 312
   2 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            428: 351
   3 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               366: 399
   4 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             343: 393
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Jackowski             426: 545
   6 Grzegorz       Łukasik              - Piotr          Broda                 386: 304
   7 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              324: 370
   8 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                408: 513
   9 Jakub          Szymczak             - Piotr          Pietuchowski          280: 383
  10 Dorota         Stachowska           - Artur          Koszel                395: 308
  11 Maciej         Śliwa                - Krzysztof      Gibas                 363: 427
  12 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Pukniel               367: 317
  13 Szymon         Płachta              - Maciej         Pietrasik             398: 304
  14 Piotr          Domański             - Zbigniew       Wietecki              410: 374
  15 Andrzej        Kroc                 - Ziemowit       Pazda                 380: 418
  16 Iza            Kraj                 - Walenty        Siemaszko             396: 313
  17 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Stachowski            279: 342
  18 Zbigniew       Rybak                - Józef          Wietecki              294: 292
  19 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Ostrowska             335: 319
  20 Dorota         Rudzińska            - Artur          Kwiatkowski           360: 371
  21 Marianna       Kozłowska            - Halina         Mrozek                326: 353
  22 Bogusław       Puchalski            - Sylwia         Kozłowska             361: 290
  23 Krzysztof      Sporczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Górka                 309: 412
   2 Szymon         Płachta              - Mariusz        Skrobosz              374: 396
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Kister                384: 420
   4 Paweł          Jackowski            - Dorota         Stachowska            391: 317
   5 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               438: 283
   6 Mikołaj        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                326: 383
   7 Bogdan         Kozłowski            - Michał         Alabrudziński         295: 415
   8 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          470: 445
   9 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            653: 287
  10 Grzegorz       Pukniel              - Mirosław       Uglik                 389: 363
  11 Piotr          Broda                - Jakub          Szymczak              437: 342
  12 Piotr          Domański             - Aleksander     Puchalski             428: 313
  13 Artur          Koszel               - Halina         Mrozek                336: 334
  14 Marianna       Kozłowska            - Zbigniew       Rybak                 252: 385
  15 Maciej         Pietrasik            - Maciej         Śliwa                 301: 381
  16 Joanna         Ostrowska            - Iza            Kraj                  362: 296
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              389: 358
  18 Artur          Kwiatkowski          - Andrzej        Kroc                  319: 360
  19 Marcin         Stachowski           - Walenty        Siemaszko             356: 357
  20 Ziemowit       Pazda                - Sylwia         Kozłowska             386: 322
  21 Dorota         Ostrowska            - Dorota         Rudzińska             269: 444
  22 Józef          Wietecki             - Bogusław       Puchalski             300: 353
  23 Szymon         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Piotr          Domański              383: 463
   2 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Gibas                 401: 334
   3 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               411: 311
   4 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Stachowska            391: 461
   5 Michał         Alabrudziński        - Artur          Koszel                459: 320
   6 Zbigniew       Rybak                - Miłosz         Wrzałek               303: 456
   7 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Śliwa                 439: 336
   8 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Zwoliński             367: 349
   9 Grzegorz       Łukasik              - Mikołaj        Przybyłowicz          396: 296
  10 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                329: 535
  11 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 441: 376
  12 Mirosław       Uglik                - Joanna         Ostrowska             373: 371
  13 Bogusław       Puchalski            - Aleksander     Puchalski             333: 358
  14 Iza            Kraj                 - Szymon         Płachta               390: 418
  15 Rafał          Wesołowski           - Marianna       Kozłowska             414: 332
  16 Andrzej        Kroc                 - Marcin         Stachowski            445: 234
  17 Halina         Mrozek               - Walenty        Siemaszko             380: 284
  18 Dorota         Ostrowska            - Bogdan         Kozłowski             300: 428
  19 Artur          Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              304: 376
  20 Dorota         Rudzińska            - Ziemowit       Pazda                 396: 359
  21 Sylwia         Kozłowska            - Szymon         Dąbrowski             303: 411
  22 Maciej         Pietrasik            - Józef          Wietecki              334: 349
  23 Zbigniew       Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 273: 383
   2 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         458: 391
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              396: 425
   4 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Łukasik               367: 321
   5 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                369: 394
   6 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 416: 339
   7 Dorota         Stachowska           - Jakub          Szymczak              266: 514
   8 Piotr          Domański             - Kamil          Kister                427: 331
   9 Szymon         Płachta              - Aleksander     Puchalski             452: 350
  10 Piotr          Broda                - Andrzej        Kroc                  393: 310
  11 Rafał          Wesołowski           - Bogdan         Kozłowski             380: 380
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Gibas                 263: 394
  13 Grzegorz       Pukniel              - Artur          Koszel                422: 300
  14 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Śliwa                 376: 296
  15 Mikołaj        Przybyłowicz         - Joanna         Ostrowska             427: 316
  16 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              282: 385
  17 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Rudzińska             361: 337
  18 Halina         Mrozek               - Bogusław       Puchalski             320: 432
  19 Marianna       Kozłowska            - Iza            Kraj                  360: 324
  20 Józef          Wietecki             - Maciej         Pietrasik             350: 293
  21 Marcin         Stachowski           - Dorota         Ostrowska             267: 456
  22 Sylwia         Kozłowska            - Artur          Kwiatkowski           328: 254
  23 Walenty        Siemaszko            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 15-07-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.61  31207  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.47  30161  194
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             149.21  28648  192
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 149.12  28183  189
   6 Dawid Pikul                    Poznań               148.82  29019  195
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             147.75  29255  198
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.73  17432  118
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
  10 Kamil Górka                    Kraków               147.40  28743  195
  11 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.86  27903  190
  12 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.69   6556   45
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.54  28963  199
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.53  28524  196
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.41  18613  128
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.87  28685  198
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.66  27051  187
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.84  27762  193
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.43  26392  184
  23 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  24 Jan Mrozowski                  Kraków               142.38  18652  131
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.99  28398  200
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              141.97  27685  195
  27 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  28 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.71  18139  128
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.50  27592  195
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.13  20182  143
  31 Kamil Kister                   Puławy               140.94  26919  191
  32 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  33 Justyna Górka                  Kraków               140.34  27367  195
  34 Irena Sołdan                   Sopot                139.81  25585  183
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.72  17884  128
  37 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.34  24105  173
  38 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  39 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.01  15430  111
  40 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.82   5275   38
  41 Bogusław Szyszka               Oława                138.27  23783  172
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.79  26317  191
  44 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  45 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  46 Radosław Jachna                Łódź                 136.84  26957  197
  47 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.48  19243  141
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.13  22190  163
  49 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             136.12  10209   75
  50 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  51 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  52 Karol Waniek                   Wrocław              134.29  11415   85
  53 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.14  25754  192
  54 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  55 Mikołaj Fidziński              Dębica               133.86  12181   91
  56 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.72  24471  183
  57 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  58 Robert Kamiński                Warszawa             133.32  25065  188
  59 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.04  12107   91
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.96  24598  185
  61 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  62 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  63 Janusz Krupiński               Bytom                132.44  18277  138
  64 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.43   7946   60
  65 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  66 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.15  20616  156
  67 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              131.99  12275   93
  68 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.95  10160   77
  69 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.85  25184  191
  70 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  71 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  72 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.09  23989  183
  73 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                130.93  24615  188
  74 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.49  24924  191
  76 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       130.31  20720  159
  77 Piotr Broda                    Sandomierz           130.19  24737  190
  78 Kacper Zegadło                 Warszawa             130.06  12876   99
  79 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             130.01  23531  181
  80 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  81 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  82 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  83 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.72  18161  140
  84 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  85 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  86 Przemysław Pawlic              Wrocław              129.52   5181   40
  87 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.52  14247  110
  88 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  89 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  90 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  91 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  92 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  93 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  94 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.24   5258   41
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  96 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
  97 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.63  19527  153
  99 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.62  16208  127
 100 Katarzyna Małek                Mielec               127.48  15680  123
 101 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 102 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
 103 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.90  24491  193
 104 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 105 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.66   7473   59
 106 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 107 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.49  23275  184
 108 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.36  24640  195
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.24  24996  198
 110 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.16  24853  197
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 112 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 113 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 114 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.60  24618  196
 116 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 117 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.27   7516   60
 118 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 119 Krzysztof Gibas                Kraków               124.85  22224  178
 120 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 121 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              124.57   5481   44
 122 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.33  16163  130
 123 Michał Kolaj                   Ostróda              124.23  16026  129
 124 Rafał Matczak                  Milanówek            124.13  22096  178
 125 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.01  24306  196
 126 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.54  24214  196
 127 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.31  23552  191
 128 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       122.91  11185   91
 129 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 130 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 131 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.63  23422  191
 133 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.29  24092  197
 134 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 135 Maciej Perzyński               Piła                 122.06  15135  124
 136 Monika Sadurska                Warszawa             122.00   5002   41
 137 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           121.79   4141   34
 138 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  15060  124
 139 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 140 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 141 Magdalena Kublik               Warszawa             121.31  24019  198
 142 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 143 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 144 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.12  23012  190
 145 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 146 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 147 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            120.75  13041  108
 149 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 150 Tomasz Lempart                 Kraków               120.56  15070  125
 151 Anita Bruska                   Gdynia               120.39  18781  156
 152 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 153 Leszek Stecuła                 Bytom                120.32   8663   72
 154 Marta Bajorek                  Warszawa             119.93  23506  196
 155 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 156 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 157 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.49  23300  195
 158 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                119.15  10485   88
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 161 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.08  22030  185
 162 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 163 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 164 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.01  22254  187
 165 Radosław Więch                 Warszawa             118.89  13316  112
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 167 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 169 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.51  22042  186
 170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.49  23106  195
 171 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.22  16314  138
 173 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 174 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 175 Paulina Mech                   Kraków               118.02  12038  102
 176 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.86  10961   93
 177 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 178 Stanisław Gasik                Warszawa             117.11   9252   79
 179 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 180 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.97  20586  176
 181 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.83  16824  144
 182 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   5596   48
 183 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 185 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.23  22782  196
 186 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.19   9760   84
 187 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.00   9164   79
 188 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.81  19919  172
 190 Sławomir Wolski                Wrocław              115.51  22062  191
 191 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 192 Bogusław Książek               Szczecin             114.96   5863   51
 193 Marcin Ceglarek                Kraków               114.91   9078   79
 194 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 195 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 196 Anna Biegańska                 Białystok            114.46  12705  111
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 198 Juliusz Czupryniak             Warszawa             114.13  10842   95
 199 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 200 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 201 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 202 Teresa Zalewska                Racibórz             113.65  12502  110
 203 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 204 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 205 Jarosław Olek                  Warszawa             113.23   6001   53
 206 Anna Krynicka                  Warszawa             113.11   9614   85
 207 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.90  21451  190
 208 Renata Andracka                Zwola                112.88  21673  192
 209 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 210 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.78   8120   72
 211 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.61  21621  192
 212 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.47  22044  196
 214 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 215 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 216 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 217 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.91  14101  126
 218 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 219 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.65  17418  156
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.31  17142  154
 221 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 222 Agnieszka Biegańska            Białystok            111.01  15098  136
 223 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 224 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 226 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 227 Paweł Maciejczuk               Białystok            110.17  13992  127
 228 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 229 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 230 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 231 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 232 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 233 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.11  14402  132
 234 Urszula Solarska               Łódź                 108.88  20687  190
 235 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 236 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 237 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 238 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.63  21074  194
 239 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.49  10198   94
 240 Mariusz Michalski              Inowrocław           108.35   9643   89
 241 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 242 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 243 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               107.87  21034  195
 245 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 246 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  11306  105
 247 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 248 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 249 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.35   5153   48
 250 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 251 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 252 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.12  20245  189
 253 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.99  20114  188
 254 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.76   3913   37
 255 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 256 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.64  20177  191
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              105.62  20068  190
 258 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 259 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 260 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.10   5150   49
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.79  14775  141
 262 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 263 Jakub Błażejewski              Poznań               104.62   4394   42
 264 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 265 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 266 Marek Szczepanik               Reda                 103.65   6426   62
 267 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.44  19964  193
 269 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.91  14407  140
 271 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.68   3902   38
 272 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               102.33   9312   91
 273 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.85  10592  104
 274 Anna Arana                     Warszawa             101.80  12012  118
 275 Laura Pisula                   Wrocław              101.72   5086   50
 276 Maciej Dąbrowski               Warszawa             101.68  19116  188
 277 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 278 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            101.33   3040   30
 279 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.11  10912  109
 280 Lidia Żywna                    Gdynia               100.08  17013  170
 281 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 282 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.71  12862  129
 283 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 284 Michał Dąbrowski               Warszawa              99.48  11341  114
 285 Maciej Pietrasik               Nowogard              98.80   6916   70
 286 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 287 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.54   4487   46
 288 Marcin Stachowski              Wydartowo I           97.51   8093   83
 289 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 290 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 291 Anna Lenartowska               Gdynia                96.71   6963   72
 292 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              95.69  16841  176
 294 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 295 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 296 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 297 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 298 Dominika Worona                Police                93.64   4401   47
 299 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 300 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.98   5277   58
 301 Paulina Naplocha               Racibórz              90.30  11107  123
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             90.25   5325   59
 303 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 304 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 305 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 306 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 307 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 308 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 309 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 310 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             86.77  11106  128
 311 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 313 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 314 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.88   3395   40
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 317 Beata Kiżewska                 Świnoujście           83.47   3005   36
 318 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 319 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 320 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 321 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 322 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 323 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 324 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 325 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.00   3752   56
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              59.95  11630  194




Poczekalnia na dzień 15-07-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   2 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   3 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   4 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   5 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   6 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   7 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.56   3444   27
   8 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   9 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  12 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
  13 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  14 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  15 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  16 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  17 Paweł Zaręba                   Warszawa             149.16   3729   25
  18 Adam Klimont                   Wałcz                131.32   3283   25
  19 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  20 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  21 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  22 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  23 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  24 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  25 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  26 Joanna Jewtuch                 Warszawa             140.67   3376   24
  27 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  28 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  29 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  30 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  31 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  32 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  33 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  34 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  35 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  37 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  38 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  39 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  40 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  41 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  42 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  43 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  44 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  45 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  46 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  47 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  48 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.71   2633   24
  49 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  50 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  51 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  52 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  53 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  54 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  55 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  56 Bożena Lisiewska               Piasutno              96.46   2315   24
  57 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  59 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  60 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  61 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  62 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  63 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  64 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  65 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  66 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  67 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  68 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  69 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  70 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  71 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  72 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  73 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  74 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  75 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  76 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.14   2005   22
  77 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  78 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.05   1871   22
  79 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  80 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  83 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.64   1598   22
  84 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  85 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  86 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  87 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  88 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  89 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  90 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  91 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  92 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  93 Grzegorz Miecugow              Warszawa             112.84   2144   19
  94 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  95 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  96 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  97 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  98 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  99 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 100 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 101 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 102 Wojciech Urbański              Warszawa             142.35   2420   17
 103 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 104 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 105 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 106 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 107 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 108 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
 109 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 110 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 111 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 112 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 113 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 114 Dorota Maciejuk                Warszawa             125.36   1755   14
 115 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 116 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 117 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 118 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 119 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 120 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 121 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 122 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 123 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 124 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 125 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 126 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 127 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 128 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 129 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 130 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 131 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 132 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 133 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 134 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 135 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 136 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 137 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 138 Paweł Zbrowski                 Gdynia               130.08   1561   12
 139 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 140 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 141 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 143 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 144 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 145 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 146 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 147 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.17   1454   12
 148 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 149 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 150 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 151 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 152 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 153 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 154 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 155 Agnieszka Matus                Milanówek            115.08   1381   12
 156 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 157 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 158 Artur Wawrzynowski             Ełk                  114.00   1368   12
 159 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 160 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 161 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 162 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 163 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 164 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 165 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 166 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 167 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 168 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 169 Katarzyna Szachowicz           Uniszewo             108.75   1305   12
 170 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 171 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           108.00   1296   12
 172 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 173 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 174 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 175 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 176 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 177 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 178 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 179 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.42   1253   12
 180 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 181 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 182 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 183 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 184 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 185 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 186 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 187 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 188 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 189 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 190 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 191 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 192 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj              99.08   1189   12
 193 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 194 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 195 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 196 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 197 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 198 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 199 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 200 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 201 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 202 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 203 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 204 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 205 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 206 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 207 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 208 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 209 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 210 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 211 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 212 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 213 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 214 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 215 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 216 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 217 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 218 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 219 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 220 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 221 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 222 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 223 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 224 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 225 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 226 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 227 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 228 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 229 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 230 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 231 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 232 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 233 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 234 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 235 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 236 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 237 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 238 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 239 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 240 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 241 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 242 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 243 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 244 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 245 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 246 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 247 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 248 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 249 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 250 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 251 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 252 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 253 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 254 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 255 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 256 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 257 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 258 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 259 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 260 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 261 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 262 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 263 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 264 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 265 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 266 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 267 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 268 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 269 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 270 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 271 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 272 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 273 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 274 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 275 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 276 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 277 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 278 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 279 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 280 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 281 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 282 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 283 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 284 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 285 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 286 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 287 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 288 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 289 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 290 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 291 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 292 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 293 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 294 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 295 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 296 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 297 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 298 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 299 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 300 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 301 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 302 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 303 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 304 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 305 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 306 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 307 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 308 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 309 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 310 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 311 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 312 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 313 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 314 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 315 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 316 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 317 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 318 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 319 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 320 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 321 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 322 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 323 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 324 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 325 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 326 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 327 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 328 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 329 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 330 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 331 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 332 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 333 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 334 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 335 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 336 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 337 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 338 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 339 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 340 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 341 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 342 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 343 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 344 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 345 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 346 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 347 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 348 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 349 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 350 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 351 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 352 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 353 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 354 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 355 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 356 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 357 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 358 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 359 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 360 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 361 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 362 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 363 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 364 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 365 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 366 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 367 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 368 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 369 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 370 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 371 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 373 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 374 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 375 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 376 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 377 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 378 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 379 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 380 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 381 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 382 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie