Łódź 5
października
Łódź 5- 6 października XIX Mistrzostwa Łodzi
Legnica12
października
Legnica 12-13 października XIX Puchar Polski
Nowy Dwór Mazowiecki19
października
Nowy Dwór Mazowiecki 19-20 października XVI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
W Legnicy bez zmian — perfekcyjnie12 - 13 października 2013 — XIX Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIX Puchar PolskiLegnica, 12 - 13 października 2013

Konkurs Relacja z turnieju


W Legnicy bez zmian — perfekcyjniePuchar Polski zagościł w Legnicy tym razem jesienią. Na szczęście, często występujący o tej porze spleen nie miał żadnego wpływu ani na graczy, ani na organizatorów. Wszyscy oni sprawdzili się na medal i emocji oraz wrażeń nie zabrakło. Udało się też przełamać spadkowy trend frekwencji i w części grupowej pucharu wystartowało 48 skrablistów.

Po rozegraniu siedmiu rund w sobotę, najlepsza szesnastka wystartowała w niedzielę po główne trofeum. Niespodzianek nie odnotowano i część pucharowa zapowiadała się arcyciekawie. Emocjonujące i fantazyjne partie wyłoniły dwójkę finalistów: rozstawionego z 12. Łukasza Bobowskiego oraz Krzysztofa Obremskiego — turniejową 13. I jako że trzynastka tym razem okazała się szczęśliwa, to Krzysztof po wygranej 2:0 podniósł w geście zwycięstwa puchar do góry. Zwycięzca oprócz nagrody finansowej otrzymał pobyt dla dwóch osób w Park Hotelu Spa w Świeradowie. Pokonani w półfinałach zostali Kazimierz Merklejn oraz Mariusz Wrześniewski, a finałową ósemkę uzupełniali: Michał Alabrudziński, Kamil Górka, Dariusz Kosz oraz Dawid Pikul.

Wszyscy pozostali mogli spróbować swych sił w równolegle rozgrywanych V Mistrzostwach Ziemi Legnickiej. Po zaciętej walce z dziewięcioma wygranymi triumfował Bartosz Morawski, wyprzedzając jedynie małymi punktami Rafała Wesołowskiego oraz Tomasza Zwolińskiego. Specjalne nagrody otrzymały: debiutantka Katarzyna Matuszek i "dyżurna" najlepsza zawodniczka Justyna Górka a wszystkie skrablistki dodatkowo zostały obdarowane kosmetykami i pyszną kawą.

Organizatorzy, co stało się tradycją, nie pozwolili nikomu odjechać z pustymi rękami i nagrodzili wszystkich uczestników. Można mieć pretensję do sportowej niegościnności Krzysia, który XIX Puchar Polski AD 2013 przygotował niejako dla siebie, ale to była jedyna niedogodność.

Wojciech Obremski mimo kontuzjowanej kostki przygotował wraz z synem, Basią Obremską oraz kolegami z  lca.pl i TV Dami istny skrablowy raj. Jak co roku napiszę — kto nie przyjechał, niech żałuje. Tym razem mógłby dowiedzieć się dodatkowo wielu rzeczy. Przykładowo, że prezydentem Izraela był Joseph Arafat, że Brad Pitt jest pirackim bratem Johnnego Deppa, najlepszy włoski piosenkarz to Michał dla niepoznaki nazywany Marianem, a nierozwiązywalne zadanie z równobocznymi trójkątami jednak da się rozwiązać.

Sędzia wraz z organizatorami składa podziękowania za pomoc i wsparcie: Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, Hotelowi Gwarna, Cukierni Korneliusz Okoń, Tchibo oraz PFS i WKS Siódemka.

Do zobaczenia za rok!

relacja: Grzegorz Wiączkowski
XIX Puchar Polski - pierwsza partia finałowa - Krzysztof Obremski : Łukasz Bobowski
XIX Puchar Polski - druga partia finałowa - Łukasz Bobowski : Krzysztof Obremski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVIII Puchar Polski
XVII Puchar Polski
XVI Puchar Polski


Rodzaj turniejuOtwarty

Regulamin Pucharu Polski
Sposób rozgrywaniagrupowo-pucharowy
Miejsce rozgrywekHotel Gwarna, ul. Wjazdowa 12, Legnica
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuwww.scrabble.lca.pl
HarmonogramSobota, 12 października
11:30 — ropoczęcie fazy grupowej Pucharu Polski
przerwa obiadowa po rozegraniu trzech rund (około 90 minut)
20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia
21:00 — plenerowa impreza integracyjna (dodatkowo płatna 20 złotych)

Niedziela, 13 października
9:00 — losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski
9:30 — 1/8 finału Pucharu Polski i IV Mistrzostwa Legnicy
10:30 — ćwierćfinały Pucharu Polski
11:30 — półfinały Pucharu Polski
12:30 — finał Pucharu Polski 2013
15:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
15:30 — zakończenie turnieju

(organizatorzy mogą zmienić nieznacznie harmonogram rozgrywek w zależności od liczby osób grających)
Wpisowe25 złotych dla członków PFS oraz dla członków WKS Siódemka
15 złotych dla młodzieży szkolnej
40 zł dla pozostałych graczy
Dojazddojazd do Legnicy:
- pociągiem z Wrocławia (kursują co godzinę)
- autobusem z Wrocławia (http://www.zawisza-travel.com.pl)

WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie w pobliskich licznych barach i restauracjach.
Przekąski i kawa przez cały czas trwania turnieju.
NoclegiHotel Gwarna
Hotel Sękowski
Hotel Arkadia

W Hotelu Arkadia na hasło scrabble zniżka 50%
NagrodyNagrody w Pucharze Polski
Puchar + 600 złotych dla zwycięzcy Pucharu Polski
2 miejsce — 400 złotych
3,4 miejsce — 150 złotych
5, 6, 7, 8 miejsce — 100 złotych

Nagrody w IV Mistrzostwach Ziemi Legnickiej
1 miejsce — 300 złotych
2 miejsce — 200 złotych
3 miejsce — 100 złotych
Dodatkowe atrakcjeImpreza integracyjna w Hotelu Gwarna (dodatkowo płatna 20 złotych)
Organizatorzyportal internetowy lca.pl
Wrocławski Klub Scrabble Siódemka, telefon kontaktowy — Krzysztof Obremski 728 499 749
SponsorzyPWSZ Legnica
Hotel Gwarna
Cukiernia Korneliusz Okoń
Tchibo


Wyniki turnieju XIX Puchar Polski w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.07      9.0     5075     1939      864
  2 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             141.67      8.0     4742     1779      383
  3 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 142.69      8.0     4360     1621      897
  3 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               148.37      6.0     4120     1438      632
  5 Kamil           Górka                Kraków                 148.27      7.0     3962     1388      717
  5 Dariusz         Kosz                 Nysa                   153.02      7.0     3720     1427      309
  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              156.74      6.0     3928     1324      493
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 150.58      6.0     3727     1316      447




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Legnicy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.96      9.0     5025     1840      455
  2 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.85      9.0     4929     1893      514
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.31      9.0     4738     1839      454
  4 Justyna         Górka                Kraków                 141.94      8.0     4969     1799      570
  5 Karol           Waniek               Wrocław                134.68      8.0     4781     1745      459
  6 Daniel          Mundyk               Jelenia Góra           100.00      8.0     4674     1616      780
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   145.58      7.0     5061     1632      384
  8 Bogusław        Szyszka              Oława                  136.93      7.0     4777     1553      225
  9 Tomasz          Suchanek             Wrocław                135.18      7.0     4773     1655      343
 10 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.06      7.0     4628     1653      -42
 11 Bogusław        Książek              Szczecin               112.73      7.0     4607     1643       79
 12 Mateusz         Królikowski          Wrocław                130.58      7.0     4605     1657      372
 13 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.00      7.0     4436     1422      171
 14 Joanna          Jewtuch              Warszawa               131.73      6.5     4321     1560      -90
 15 Michał          Szymkowski           Wrocław                111.05      6.0     4541     1519     -191
 16 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               128.96      6.0     4525     1500      449
 17 Jacek           Jerzyński            Toruń                  100.00      6.0     4496     1409      241
 18 Radosław        Jachna               Łódź                   134.16      6.0     4273     1550     -332
 19 Marta           Świątkowska          Wrocław                115.46      6.0     4261     1545     -189
 20 Michał          Landowski            Police                 100.00      6.0     4218     1367      -52
 21 Bronisław       Parada               Polanica Zdrój         123.12      5.0     4552     1408       22
 22 Beata           Wiączkowska          Wrocław                125.78      5.0     4364     1440     -454
 23 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.95      5.0     4347     1381     -367
 24 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      120.51      5.0     4338     1438     -607
 25 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  119.05      5.0     4237     1414     -576
 26 Robert          Wagner               Wrocław                105.07      5.0     4022     1411     -158
 27 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.85      4.5     4401     1344     -374
 28 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                127.69      4.0     4533     1302       -3
 29 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          126.53      4.0     4396     1310     -105
 30 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              121.29      4.0     4328     1286      -74
 31 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          118.72      4.0     4115     1326     -759
 32 Zbigniew        Skrzypczyk           Jawor                  107.36      4.0     4072     1304     -366
 33 Adam            Janicki              Łódź                   117.07      4.0     4045     1315     -576
 34 Katarzyna       Matuszek             Bielsko-Biała          100.00      4.0     3846     1081     -846
 35 Ziemowit        Pazda                Wrocław                113.15      3.0     4303     1198     -874
 36 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.44      3.0     3890     1184     -693
 37 Piotr           Kasprów              Jelenia Góra           100.00      3.0     2310      650      -80
 38 Sławomir        Wolski               Wrocław                116.17      2.0     3963     1050     -584
 39 Konrad          Łukaszewicz          Wrocław                100.00      2.0     3600      866    -1059
 40 Marek           Białasik             Międzychód             100.00      0.5     2259      350     -509
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Legnicy - eliminacje XIX Pucharu Polski



	Michał Alabrudziński 156.74 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Stachowski            100.44 +  529: 307  150
    2     1 Szymon         Figurski              118.72 +  579: 234  169
    3     1 Ryszard        Żydaczewski           119.05 +  489: 430  169
    4     1 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  409: 337  179
    5     1 Mateusz        Królikowski           130.58 +  484: 397  181
    6     1 Justyna        Górka                 141.94 -  363: 395   92
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          142.69 -  349: 540   93
p   8    21 Tomasz         Zwoliński             143.31 +  456: 345  193
p   9    21 Krzysztof      Obremski              141.07 -  270: 450   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  /  9 146.33




	Dariusz Kosz 153.02 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Wagner                105.07 +  369: 340  155
    2     5 Adam           Janicki               117.07 +  397: 318  167
    3     5 Dorota         Stachowska            119.85 +  442: 374  170
    4     5 Agnieszka      Goniowska             127.69 +  487: 388  178
    5     5 Joanna         Jewtuch               131.73 -  372: 447   82
    6     5 Łukasz         Bobowski              141.67 +  398: 384  192
    7     5 Tomasz         Zwoliński             143.31 +  449: 344  193
p   8    23 Justyna        Górka                 141.94 +  533: 390  192
p   9    23 Kazimierz      Merklejn              148.37 -  273: 426   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  /  9 158.56




	Bartosz Morawski 152.96 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 -  360: 391   57
    2     9 Sławomir       Wolski                116.17 +  354: 327  166
    3     9 Jacek          Wandzel               120.51 +  499: 374  171
    4     9 Zdzisław       Figurski              126.53 +  387: 373  177
    5     9 Rafał          Wesołowski            131.85 +  388: 387  182
    6     9 Krzysztof      Obremski              141.07 +  414: 391  191
    7     9 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  525: 342  196
p   8    28 Krzysztof      Obremski              141.07 -  384: 438   91
    9     2 Mateusz        Królikowski           130.58 +  399: 387  181
   10     2 Daniel         Mundyk                100.00 +  454: 370  150
   11     1 Tomasz         Zwoliński             143.31 +  495: 362  193
   12     1 Rafał          Wesołowski            131.85 -  366: 428   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Dawid Pikul 150.58 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Szymkowski            111.05 +  493: 277  161
    2    13 Marta          Świątkowska           115.46 +  442: 302  165
    3    13 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  403: 394  171
    4    13 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  461: 388  176
    5    13 Radosław       Jachna                134.16 -  301: 399   84
    6    13 Bogusław       Szyszka               136.93 +  505: 289  187
    7    13 Kamil          Górka                 148.27 -  334: 439   98
p   8    22 Rafał          Wesołowski            131.85 +  381: 359  182
p   9    24 Łukasz         Bobowski              141.67 -  407: 433   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  /  9 146.22




	Łukasz Tuszyński 149.06 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bogusław       Książek               112.73 +  372: 329  163
    2    17 Ziemowit       Pazda                 113.15 -  340: 480   63
    3    17 Bronisław      Parada                123.12 +  382: 237  173
    4    17 Beata          Wiączkowska           125.78 -  385: 408   76
    5    17 Karol          Waniek                134.68 +  484: 354  185
    6    17 Tomasz         Suchanek              135.18 +  487: 412  185
    7    17 Kazimierz      Merklejn              148.37 +  411: 379  198
p   8    26 Kazimierz      Merklejn              148.37 -  311: 442   98
    9     4 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  407: 356  196
   10     4 Mateusz        Królikowski           130.58 +  401: 327  181
   11     3 Daniel         Mundyk                100.00 -  338: 516   50
   12     4 Karol          Waniek                134.68 -  310: 430   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Kazimierz Merklejn 148.37 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Beata          Wiączkowska           125.78 +  470: 295  176
    2    18 Bronisław      Parada                123.12 +  432: 280  173
    3    18 Karol          Waniek                134.68 +  400: 353  185
    4    18 Tomasz         Suchanek              135.18 -  397: 399   85
    5    18 Ziemowit       Pazda                 113.15 +  445: 326  163
    6    18 Bogusław       Książek               112.73 -  345: 377   63
    7    17 Łukasz         Tuszyński             149.06 -  379: 411   99
p   8    26 Łukasz         Tuszyński             149.06 +  442: 311  199
p   9    23 Dariusz        Kosz                  153.02 +  426: 273  203
p  10    22 Łukasz         Bobowski              141.67 -  384: 463   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 10 143.80




	Kamil Górka 148.27 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Wietecki              125.95 -  398: 405   76
    2    14 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  446: 389  171
    3    14 Radosław       Jachna                134.16 +  483: 313  184
    4    14 Bogusław       Szyszka               136.93 +  524: 374  187
    5    14 Marta          Świątkowska           115.46 +  456: 366  165
    6    14 Michał         Szymkowski            111.05 +  415: 279  161
    7    13 Dawid          Pikul                 150.58 +  439: 334  201
p   8    25 Jacek          Jerzyński             100.00 +  462: 326  150
p   9    22 Mariusz        Wrześniewski          142.69 -  339: 459   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  /  9 154.22




	Miłosz Wrzałek 145.58 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zdzisław       Figurski              126.53 +  455: 336  177
    2    10 Jacek          Wandzel               120.51 -  341: 393   71
    3    10 Rafał          Wesołowski            131.85 -  361: 484   82
    4    10 Krzysztof      Obremski              141.07 +  441: 328  191
    5    10 Sławomir       Wolski                116.17 +  472: 274  166
    6    10 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 +  435: 358  157
    7     9 Bartosz        Morawski              152.96 -  342: 525  103
    8     2 Bogusław       Książek               112.73 +  563: 325  163
    9     4 Łukasz         Tuszyński             149.06 -  356: 407   99
   10     5 Jacek          Jerzyński             100.00 +  474: 427  150
   11     4 Justyna        Górka                 141.94 -  405: 410   92
   12     5 Mateusz        Królikowski           130.58 +  416: 410  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Tomasz Zwoliński 143.31 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Goniowska             127.69 +  421: 316  178
    2     6 Dorota         Stachowska            119.85 +  362: 338  170
    3     6 Joanna         Jewtuch               131.73 +  366: 355  182
    4     6 Łukasz         Bobowski              141.67 +  440: 338  192
    5     6 Adam           Janicki               117.07 +  508: 326  167
    6     6 Robert         Wagner                105.07 +  292: 267  155
    7     5 Dariusz        Kosz                  153.02 -  344: 449  103
p   8    21 Michał         Alabrudziński         156.74 -  345: 456  107
    9     3 Jacek          Jerzyński             100.00 +  333: 313  150
   10     1 Rafał          Wesołowski            131.85 +  500: 357  182
   11     1 Bartosz        Morawski              152.96 -  362: 495  103
   12     2 Daniel         Mundyk                100.00 +  465: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Mariusz Wrześniewski 142.69 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  399: 332  179
    2     2 Ryszard        Żydaczewski           119.05 +  520: 254  169
    3     2 Mateusz        Królikowski           130.58 +  457: 351  181
    4     2 Justyna        Górka                 141.94 +  443: 391  192
    5     2 Szymon         Figurski              118.72 +  470: 289  169
    6     2 Marcin         Stachowski            100.44 -  409: 413   50
    7     1 Michał         Alabrudziński         156.74 +  540: 349  207
p   8    24 Tomasz         Suchanek              135.18 +  371: 266  185
p   9    22 Kamil          Górka                 148.27 +  459: 339  198
p  10    21 Krzysztof      Obremski              141.07 -  292: 479   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 10 162.10




	Justyna Górka 141.94 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Figurski              118.72 +  479: 332  169
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  365: 308  179
    3     3 Marcin         Stachowski            100.44 +  377: 328  150
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          142.69 -  391: 443   93
    5     3 Ryszard        Żydaczewski           119.05 +  520: 238  169
    6     1 Michał         Alabrudziński         156.74 +  395: 363  207
    7     2 Mateusz        Królikowski           130.58 -  323: 429   81
p   8    23 Dariusz        Kosz                  153.02 -  390: 533  103
    9     6 Joanna         Jewtuch               131.73 +  424: 271  182
   10     3 Karol          Waniek                134.68 -  418: 436   85
   11     4 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  410: 405  196
   12     3 Tomasz         Suchanek              135.18 +  477: 313  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Łukasz Bobowski 141.67 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               117.07 +  426: 380  167
    2     7 Agnieszka      Goniowska             127.69 +  427: 358  178
    3     7 Robert         Wagner                105.07 +  469: 346  155
    4     6 Tomasz         Zwoliński             143.31 -  338: 440   93
    5     7 Dorota         Stachowska            119.85 +  350: 282  170
    6     5 Dariusz        Kosz                  153.02 -  384: 398  103
    7     6 Joanna         Jewtuch               131.73 +  410: 280  182
p   8    27 Daniel         Mundyk                100.00 +  349: 297  150
p   9    24 Dawid          Pikul                 150.58 +  433: 407  201
p  10    22 Kazimierz      Merklejn              148.37 +  463: 384  198
p  11    21 Krzysztof      Obremski              141.07 -  326: 395   91
p  12    21 Krzysztof      Obremski              141.07 -  367: 392   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Krzysztof Obremski 141.07 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Wolski                116.17 +  345: 337  166
    2    11 Zdzisław       Figurski              126.53 +  353: 323  177
    3    11 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 +  438: 333  157
    4    10 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  328: 441   96
    5    11 Jacek          Wandzel               120.51 +  649: 270  171
    6     9 Bartosz        Morawski              152.96 -  391: 414  103
    7    10 Rafał          Wesołowski            131.85 -  417: 454   82
p   8    28 Bartosz        Morawski              152.96 +  438: 384  203
p   9    21 Michał         Alabrudziński         156.74 +  450: 270  207
p  10    21 Mariusz        Wrześniewski          142.69 +  479: 292  193
p  11    21 Łukasz         Bobowski              141.67 +  395: 326  192
p  12    21 Łukasz         Bobowski              141.67 +  392: 367  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1939  / 12 161.58




	Bogusław Szyszka 136.93 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Świątkowska           115.46 -  380: 445   65
    2    15 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  451: 293  176
    3    15 Michał         Szymkowski            111.05 -  354: 448   61
    4    14 Kamil          Górka                 148.27 -  374: 524   98
    5    15 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  469: 284  171
    6    13 Dawid          Pikul                 150.58 -  289: 505  101
    7    14 Radosław       Jachna                134.16 +  422: 330  184
    8     5 Jacek          Wandzel               120.51 +  413: 318  171
    9     8 Maciej         Pietrasik             100.00 -  374: 473   50
   10     9 Beata          Wiączkowska           125.78 +  432: 347  176
   11     7 Michał         Landowski             100.00 +  472: 328  150
   12     6 Jacek          Jerzyński             100.00 +  347: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Tomasz Suchanek 135.18 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ziemowit       Pazda                 113.15 +  629: 275  163
    2    19 Beata          Wiączkowska           125.78 +  466: 294  176
    3    19 Bogusław       Książek               112.73 -  304: 334   63
    4    18 Kazimierz      Merklejn              148.37 +  399: 397  198
    5    19 Bronisław      Parada                123.12 +  458: 335  173
    6    17 Łukasz         Tuszyński             149.06 -  412: 487   99
    7    18 Karol          Waniek                134.68 -  241: 471   85
p   8    24 Mariusz        Wrześniewski          142.69 -  266: 371   93
    9     7 Radosław       Jachna                134.16 +  456: 336  184
   10     6 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  370: 314  179
   11     5 Jacek          Jerzyński             100.00 +  459: 339  150
   12     3 Justyna        Górka                 141.94 -  313: 477   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Karol Waniek 134.68 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bronisław      Parada                123.12 +  313: 299  173
    2    20 Bogusław       Książek               112.73 -  353: 429   63
    3    18 Kazimierz      Merklejn              148.37 -  353: 400   98
    4    19 Ziemowit       Pazda                 113.15 +  560: 321  163
    5    17 Łukasz         Tuszyński             149.06 -  354: 484   99
    6    19 Beata          Wiączkowska           125.78 +  425: 421  176
    7    18 Tomasz         Suchanek              135.18 +  471: 241  185
    8     3 Marta          Świątkowska           115.46 +  419: 283  165
    9     5 Michał         Landowski             100.00 +  373: 334  150
   10     3 Justyna        Górka                 141.94 +  436: 418  192
   11     2 Rafał          Wesołowski            131.85 -  294: 382   82
   12     4 Łukasz         Tuszyński             149.06 +  430: 310  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Radosław Jachna 134.16 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  358: 316  171
    2    16 Michał         Szymkowski            111.05 -  350: 476   61
    3    14 Kamil          Górka                 148.27 -  313: 483   98
    4    15 Marta          Świątkowska           115.46 -  284: 406   65
    5    13 Dawid          Pikul                 150.58 +  399: 301  201
    6    15 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  434: 400  176
    7    14 Bogusław       Szyszka               136.93 -  330: 422   87
    8     7 Zdzisław       Figurski              126.53 +  424: 324  177
    9     7 Tomasz         Suchanek              135.18 -  336: 456   85
   10    12 Agnieszka      Goniowska             127.69 +  327: 301  178
   11    10 Joanna         Jewtuch               131.73 -  327: 373   82
   12    11 Ryszard        Żydaczewski           119.05 +  391: 347  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Rafał Wesołowski 131.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jacek          Wandzel               120.51 +  437: 434  171
    2    12 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 +  423: 335  157
    3    10 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  484: 361  196
    4    11 Sławomir       Wolski                116.17 +  419: 331  166
    5     9 Bartosz        Morawski              152.96 -  387: 388  103
    6    11 Zdzisław       Figurski              126.53 +  356: 286  177
    7    10 Krzysztof      Obremski              141.07 +  454: 417  191
p   8    22 Dawid          Pikul                 150.58 -  359: 381  101
    9     1 Daniel         Mundyk                100.00 +  443: 322  150
   10     1 Tomasz         Zwoliński             143.31 -  357: 500   93
   11     2 Karol          Waniek                134.68 +  382: 294  185
   12     1 Bartosz        Morawski              152.96 +  428: 366  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Joanna Jewtuch 131.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Stachowska            119.85 =  433: 433  120
    2     8 Robert         Wagner                105.07 +  380: 251  155
    3     6 Tomasz         Zwoliński             143.31 -  355: 366   93
    4     7 Adam           Janicki               117.07 +  396: 274  167
    5     5 Dariusz        Kosz                  153.02 +  447: 372  203
    6     7 Agnieszka      Goniowska             127.69 -  270: 477   78
    7     6 Łukasz         Bobowski              141.67 -  280: 410   92
    8     4 Beata          Wiączkowska           125.78 +  423: 360  176
    9     6 Justyna        Górka                 141.94 -  271: 424   92
   10     8 Michał         Landowski             100.00 -  329: 370   50
   11    10 Radosław       Jachna                134.16 +  373: 327  184
   12     9 Michał         Landowski             100.00 +  364: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Mateusz Królikowski 130.58 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ryszard        Żydaczewski           119.05 +  388: 352  169
    2     4 Marcin         Stachowski            100.44 +  373: 235  150
    3     2 Mariusz        Wrześniewski          142.69 -  351: 457   93
    4     3 Szymon         Figurski              118.72 +  399: 328  169
    5     1 Michał         Alabrudziński         156.74 -  397: 484  107
    6     3 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  329: 315  179
    7     2 Justyna        Górka                 141.94 +  429: 323  192
    8     1 Michał         Landowski             100.00 +  458: 245  150
    9     2 Bartosz        Morawski              152.96 -  387: 399  103
   10     4 Łukasz         Tuszyński             149.06 -  327: 401   99
   11     6 Maciej         Pietrasik             100.00 +  357: 278  150
   12     5 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  410: 416   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Ireneusz Moralewicz 128.96 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          142.69 -  332: 399   93
    2     3 Justyna        Górka                 141.94 -  308: 365   92
    3     4 Szymon         Figurski              118.72 +  417: 324  169
    4     1 Michał         Alabrudziński         156.74 -  337: 409  107
    5     4 Marcin         Stachowski            100.44 +  354: 345  150
    6     3 Mateusz        Królikowski           130.58 -  315: 329   81
    7     3 Ryszard        Żydaczewski           119.05 +  508: 302  169
    8     8 Katarzyna      Matuszek              100.00 +  435: 287  150
    9     9 Marta          Świątkowska           115.46 +  361: 272  165
   10     6 Tomasz         Suchanek              135.18 -  314: 370   85
   11     9 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  507: 249  176
   12     7 Bogusław       Książek               112.73 -  337: 425   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Agnieszka Goniowska 127.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             143.31 -  316: 421   93
    2     7 Łukasz         Bobowski              141.67 -  358: 427   92
    3     8 Adam           Janicki               117.07 +  426: 301  167
    4     5 Dariusz        Kosz                  153.02 -  388: 487  103
    5     8 Robert         Wagner                105.07 -  352: 415   55
    6     7 Joanna         Jewtuch               131.73 +  477: 270  182
    7     7 Dorota         Stachowska            119.85 -  373: 464   70
    8     9 Michał         Szymkowski            111.05 +  471: 319  161
    9    10 Bogusław       Książek               112.73 -  323: 403   63
   10    12 Radosław       Jachna                134.16 -  301: 327   84
   11    16 Szymon         Figurski              118.72 -  289: 426   69
   12    17 Ziemowit       Pazda                 113.15 +  459: 276  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Zdzisław Figurski 126.53 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  336: 455   96
    2    11 Krzysztof      Obremski              141.07 -  323: 353   91
    3    12 Sławomir       Wolski                116.17 +  412: 326  166
    4     9 Bartosz        Morawski              152.96 -  373: 387  103
    5    12 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 +  426: 328  157
    6    11 Rafał          Wesołowski            131.85 -  286: 356   82
    7    11 Jacek          Wandzel               120.51 +  480: 386  171
    8     7 Radosław       Jachna                134.16 -  324: 424   84
    9    12 Adam           Janicki               117.07 -  301: 396   67
   10    13 Marta          Świątkowska           115.46 -  375: 386   65
   11    14 Robert         Wagner                105.07 +  381: 299  155
   12    12 Bronisław      Parada                123.12 -  379: 405   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Zbigniew Wietecki 125.95 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Górka                 148.27 +  405: 398  198
    2    15 Bogusław       Szyszka               136.93 -  293: 451   87
    3    16 Marta          Świątkowska           115.46 +  424: 347  165
    4    13 Dawid          Pikul                 150.58 -  388: 461  101
    5    16 Michał         Szymkowski            111.05 -  367: 370   61
    6    15 Radosław       Jachna                134.16 -  400: 434   84
    7    15 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  399: 293  171
    8     6 Maciej         Pietrasik             100.00 -  343: 488   50
    9    11 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 +  350: 268  157
   10    10 Adam           Janicki               117.07 +  363: 288  167
   11     9 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  249: 507   79
   12    10 Michał         Szymkowski            111.05 -  366: 409   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Beata Wiączkowska 125.78 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kazimierz      Merklejn              148.37 -  295: 470   98
    2    19 Tomasz         Suchanek              135.18 -  294: 466   85
    3    20 Ziemowit       Pazda                 113.15 +  355: 290  163
    4    17 Łukasz         Tuszyński             149.06 +  408: 385  199
    5    20 Bogusław       Książek               112.73 +  393: 390  163
    6    19 Karol          Waniek                134.68 -  421: 425   85
    7    19 Bronisław      Parada                123.12 -  372: 405   73
    8     4 Joanna         Jewtuch               131.73 -  360: 423   82
    9    13 Ryszard        Żydaczewski           119.05 +  454: 411  169
   10     9 Bogusław       Szyszka               136.93 -  347: 432   87
   11    11 Marta          Świątkowska           115.46 -  266: 407   65
   12    13 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  399: 314  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Bronisław Parada 123.12 Polanica Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Karol          Waniek                134.68 -  299: 313   85
    2    18 Kazimierz      Merklejn              148.37 -  280: 432   98
    3    17 Łukasz         Tuszyński             149.06 -  237: 382   99
    4    20 Bogusław       Książek               112.73 -  343: 392   63
    5    19 Tomasz         Suchanek              135.18 -  335: 458   85
    6    20 Ziemowit       Pazda                 113.15 +  434: 402  163
    7    19 Beata          Wiączkowska           125.78 +  405: 372  176
    8    11 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 -  324: 328   57
    9    18 Szymon         Figurski              118.72 -  424: 446   69
   10    18 Sławomir       Wolski                116.17 +  497: 328  166
   11    15 Dorota         Stachowska            119.85 +  569: 298  170
   12    12 Zdzisław       Figurski              126.53 +  405: 379  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Małgorzata Szczygieł 121.29 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Jachna                134.16 -  316: 358   84
    2    14 Kamil          Górka                 148.27 -  389: 446   98
    3    13 Dawid          Pikul                 150.58 -  394: 403  101
    4    16 Michał         Szymkowski            111.05 +  408: 371  161
    5    15 Bogusław       Szyszka               136.93 -  284: 469   87
    6    16 Marta          Świątkowska           115.46 -  321: 365   65
    7    15 Zbigniew       Wietecki              125.95 -  293: 399   76
    8    14 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  522: 229  150
    9    16 Marcin         Stachowski            100.44 +  364: 262  150
   10    14 Jacek          Wandzel               120.51 -  315: 388   71
   11    13 Adam           Janicki               117.07 +  408: 313  167
   12    13 Beata          Wiączkowska           125.78 -  314: 399   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Jacek Wandzel 120.51 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            131.85 -  434: 437   82
    2    10 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  393: 341  196
    3     9 Bartosz        Morawski              152.96 -  374: 499  103
    4    12 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 +  323: 316  157
    5    11 Krzysztof      Obremski              141.07 -  270: 649   91
    6    12 Sławomir       Wolski                116.17 +  333: 326  166
    7    11 Zdzisław       Figurski              126.53 -  386: 480   77
    8     5 Bogusław       Szyszka               136.93 -  318: 413   87
    9    15 Dorota         Stachowska            119.85 -  386: 430   70
   10    14 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  388: 315  171
   11    12 Ryszard        Żydaczewski           119.05 -  311: 413   69
   12    14 Szymon         Figurski              118.72 +  422: 326  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Dorota Stachowska 119.85 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Jewtuch               131.73 =  433: 433  132
    2     6 Tomasz         Zwoliński             143.31 -  338: 362   93
    3     5 Dariusz        Kosz                  153.02 -  374: 442  103
    4     8 Robert         Wagner                105.07 -  330: 374   55
    5     7 Łukasz         Bobowski              141.67 -  282: 350   92
    6     8 Adam           Janicki               117.07 -  331: 405   67
    7     7 Agnieszka      Goniowska             127.69 +  464: 373  178
    8    13 Szymon         Figurski              118.72 +  355: 318  169
    9    15 Jacek          Wandzel               120.51 +  430: 386  171
   10    11 Michał         Szymkowski            111.05 -  317: 490   61
   11    15 Bronisław      Parada                123.12 -  298: 569   73
   12    16 Katarzyna      Matuszek              100.00 +  449: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Ryszard Żydaczewski 119.05 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Królikowski           130.58 -  352: 388   81
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          142.69 -  254: 520   93
    3     1 Michał         Alabrudziński         156.74 -  430: 489  107
    4     4 Marcin         Stachowski            100.44 +  412: 325  150
    5     3 Justyna        Górka                 141.94 -  238: 520   92
    6     4 Szymon         Figurski              118.72 +  355: 344  169
    7     3 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  302: 508   79
    8    12 Robert         Wagner                105.07 +  383: 283  155
    9    13 Beata          Wiączkowska           125.78 -  411: 454   76
   10    15 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 +  340: 280  157
   11    12 Jacek          Wandzel               120.51 +  413: 311  171
   12    11 Radosław       Jachna                134.16 -  347: 391   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Szymon Figurski 118.72 Gryfów Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 141.94 -  332: 479   92
    2     1 Michał         Alabrudziński         156.74 -  234: 579  107
    3     4 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  324: 417   79
    4     3 Mateusz        Królikowski           130.58 -  328: 399   81
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          142.69 -  289: 470   93
    6     4 Ryszard        Żydaczewski           119.05 -  344: 355   69
    7     4 Marcin         Stachowski            100.44 +  360: 325  150
    8    13 Dorota         Stachowska            119.85 -  318: 355   70
    9    18 Bronisław      Parada                123.12 +  446: 424  173
   10    17 Ziemowit       Pazda                 113.15 +  388: 360  163
   11    16 Agnieszka      Goniowska             127.69 +  426: 289  178
   12    14 Jacek          Wandzel               120.51 -  326: 422   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Adam Janicki 117.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Bobowski              141.67 -  380: 426   92
    2     5 Dariusz        Kosz                  153.02 -  318: 397  103
    3     8 Agnieszka      Goniowska             127.69 -  301: 426   78
    4     7 Joanna         Jewtuch               131.73 -  274: 396   82
    5     6 Tomasz         Zwoliński             143.31 -  326: 508   93
    6     8 Dorota         Stachowska            119.85 +  405: 331  170
    7     8 Robert         Wagner                105.07 +  320: 305  155
    8    10 Ziemowit       Pazda                 113.15 +  416: 367  163
    9    12 Zdzisław       Figurski              126.53 +  396: 301  177
   10    10 Zbigniew       Wietecki              125.95 -  288: 363   76
   11    13 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  313: 408   71
   12    15 Robert         Wagner                105.07 -  308: 393   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Sławomir Wolski 116.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Obremski              141.07 -  337: 345   91
    2     9 Bartosz        Morawski              152.96 -  327: 354  103
    3    12 Zdzisław       Figurski              126.53 -  326: 412   77
    4    11 Rafał          Wesołowski            131.85 -  331: 419   82
    5    10 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  274: 472   96
    6    12 Jacek          Wandzel               120.51 -  326: 333   71
    7    12 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 -  314: 394   57
    8    15 Marcin         Stachowski            100.44 -  303: 314   50
    9    19 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  402: 325  150
   10    18 Bronisław      Parada                123.12 -  328: 497   73
   11    18 Katarzyna      Matuszek              100.00 -  340: 383   50
   12    19 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  355: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Marta Świątkowska 115.46 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogusław       Szyszka               136.93 +  445: 380  187
    2    13 Dawid          Pikul                 150.58 -  302: 442  101
    3    16 Zbigniew       Wietecki              125.95 -  347: 424   76
    4    15 Radosław       Jachna                134.16 +  406: 284  184
    5    14 Kamil          Górka                 148.27 -  366: 456   98
    6    16 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  365: 321  171
    7    16 Michał         Szymkowski            111.05 +  366: 326  161
    8     3 Karol          Waniek                134.68 -  283: 419   85
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  272: 361   79
   10    13 Zdzisław       Figurski              126.53 +  386: 375  177
   11    11 Beata          Wiączkowska           125.78 +  407: 266  176
   12     8 Maciej         Pietrasik             100.00 -  316: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Ziemowit Pazda 113.15 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Suchanek              135.18 -  275: 629   85
    2    17 Łukasz         Tuszyński             149.06 +  480: 340  199
    3    20 Beata          Wiączkowska           125.78 -  290: 355   76
    4    19 Karol          Waniek                134.68 -  321: 560   85
    5    18 Kazimierz      Merklejn              148.37 -  326: 445   98
    6    20 Bronisław      Parada                123.12 -  402: 434   73
    7    20 Bogusław       Książek               112.73 +  420: 377  163
    8    10 Adam           Janicki               117.07 -  367: 416   67
    9    17 Robert         Wagner                105.07 -  282: 431   55
   10    17 Szymon         Figurski              118.72 -  360: 388   69
   11    19 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  504: 343  150
   12    17 Agnieszka      Goniowska             127.69 -  276: 459   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Bogusław Książek 112.73 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Tuszyński             149.06 -  329: 372   99
    2    20 Karol          Waniek                134.68 +  429: 353  185
    3    19 Tomasz         Suchanek              135.18 +  334: 304  185
    4    20 Bronisław      Parada                123.12 +  392: 343  173
    5    20 Beata          Wiączkowska           125.78 -  390: 393   76
    6    18 Kazimierz      Merklejn              148.37 +  377: 345  198
    7    20 Ziemowit       Pazda                 113.15 -  377: 420   63
    8     2 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  325: 563   96
    9    10 Agnieszka      Goniowska             127.69 +  403: 323  178
   10     7 Maciej         Pietrasik             100.00 -  371: 414   50
   11     8 Michał         Szymkowski            111.05 +  455: 361  161
   12     7 Ireneusz       Moralewicz            128.96 +  425: 337  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Michał Szymkowski 111.05 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Pikul                 150.58 -  277: 493  101
    2    16 Radosław       Jachna                134.16 +  476: 350  184
    3    15 Bogusław       Szyszka               136.93 +  448: 354  187
    4    16 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  371: 408   71
    5    16 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  370: 367  176
    6    14 Kamil          Górka                 148.27 -  279: 415   98
    7    16 Marta          Świątkowska           115.46 -  326: 366   65
    8     9 Agnieszka      Goniowska             127.69 -  319: 471   78
    9    14 Katarzyna      Matuszek              100.00 +  415: 370  150
   10    11 Dorota         Stachowska            119.85 +  490: 317  170
   11     8 Bogusław       Książek               112.73 -  361: 455   63
   12    10 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  409: 366  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Zbigniew Skrzypczyk 107.36 Jawor                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Morawski              152.96 +  391: 360  203
    2    12 Rafał          Wesołowski            131.85 -  335: 423   82
    3    11 Krzysztof      Obremski              141.07 -  333: 438   91
    4    12 Jacek          Wandzel               120.51 -  316: 323   71
    5    12 Zdzisław       Figurski              126.53 -  328: 426   77
    6    10 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  358: 435   96
    7    12 Sławomir       Wolski                116.17 +  394: 314  166
    8    11 Bronisław      Parada                123.12 +  328: 324  173
    9    11 Zbigniew       Wietecki              125.95 -  268: 350   76
   10    15 Ryszard        Żydaczewski           119.05 -  280: 340   69
   11    17 Marcin         Stachowski            100.44 -  332: 376   50
   12    18 Marcin         Stachowski            100.44 +  409: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Robert Wagner 105.07 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Kosz                  153.02 -  340: 369  103
    2     8 Joanna         Jewtuch               131.73 -  251: 380   82
    3     7 Łukasz         Bobowski              141.67 -  346: 469   92
    4     8 Dorota         Stachowska            119.85 +  374: 330  170
    5     8 Agnieszka      Goniowska             127.69 +  415: 352  178
    6     6 Tomasz         Zwoliński             143.31 -  267: 292   93
    7     8 Adam           Janicki               117.07 -  305: 320   67
    8    12 Ryszard        Żydaczewski           119.05 -  283: 383   69
    9    17 Ziemowit       Pazda                 113.15 +  431: 282  163
   10    16 Katarzyna      Matuszek              100.00 +  318: 314  150
   11    14 Zdzisław       Figurski              126.53 -  299: 381   77
   12    15 Adam           Janicki               117.07 +  393: 308  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Marcin Stachowski 100.44 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         156.74 -  307: 529  107
    2     4 Mateusz        Królikowski           130.58 -  235: 373   81
    3     3 Justyna        Górka                 141.94 -  328: 377   92
    4     4 Ryszard        Żydaczewski           119.05 -  325: 412   69
    5     4 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  345: 354   79
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          142.69 +  413: 409  193
    7     4 Szymon         Figurski              118.72 -  325: 360   69
    8    15 Sławomir       Wolski                116.17 +  314: 303  166
    9    16 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  262: 364   71
   10    19 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  331: 361   50
   11    17 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 +  376: 332  157
   12    18 Zbigniew       Skrzypczyk            107.36 -  329: 409   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Marek Białasik 100.00 Międzychód

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Pietrasik             100.00 -  266: 305   50
    2    21 Daniel         Mundyk                100.00 -  277: 428   50
    3    21 Katarzyna      Matuszek              100.00 -  330: 340   50
    4    21 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  247: 435   50
    5    21 Michał         Landowski             100.00 -  249: 363   50
    6    21 Piotr          Kasprów               100.00 -  311: 396   50
    7    21 Jacek          Jerzyński             100.00 -  279: 501   50
    8    16 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  7  50.00




	Jacek Jerzyński 100.00 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Daniel         Mundyk                100.00 -  250: 393   50
    2    22 Katarzyna      Matuszek              100.00 +  443: 275  150
    3    22 Michał         Landowski             100.00 +  376: 357  150
    4    22 Maciej         Pietrasik             100.00 +  399: 331  150
    5    22 Piotr          Kasprów               100.00 +  421: 297  150
    6    22 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  444: 248  150
    7    21 Marek          Białasik              100.00 +  501: 279  150
p   8    25 Kamil          Górka                 148.27 -  326: 462   98
    9     3 Tomasz         Zwoliński             143.31 -  313: 333   93
   10     5 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  427: 474   96
   11     5 Tomasz         Suchanek              135.18 -  339: 459   85
   12     6 Bogusław       Szyszka               136.93 -  257: 347   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Piotr Kasprów 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Matuszek              100.00 +  353: 341  150
    2    23 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  302: 255  150
    3    23 Maciej         Pietrasik             100.00 -  307: 334   50
    4    23 Daniel         Mundyk                100.00 -  322: 389   50
    5    22 Jacek          Jerzyński             100.00 -  297: 421   50
    6    21 Marek          Białasik              100.00 +  396: 311  150
    7    22 Michał         Landowski             100.00 -  333: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  7  92.86




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  464: 291  150
    2    24 Maciej         Pietrasik             100.00 +  438: 302  150
    3    22 Jacek          Jerzyński             100.00 -  357: 376   50
    4    24 Katarzyna      Matuszek              100.00 +  369: 324  150
    5    21 Marek          Białasik              100.00 +  363: 249  150
    6    23 Daniel         Mundyk                100.00 -  264: 399   50
    7    22 Piotr          Kasprów               100.00 +  339: 333  150
    8     1 Mateusz        Królikowski           130.58 -  245: 458   81
    9     5 Karol          Waniek                134.68 -  334: 373   85
   10     8 Joanna         Jewtuch               131.73 +  370: 329  182
   11     7 Bogusław       Szyszka               136.93 -  328: 472   87
   12     9 Joanna         Jewtuch               131.73 -  347: 364   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Katarzyna Matuszek 100.00 Bielsko-Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Kasprów               100.00 -  341: 353   50
    2    22 Jacek          Jerzyński             100.00 -  275: 443   50
    3    21 Marek          Białasik              100.00 +  340: 330  150
    4    24 Michał         Landowski             100.00 -  324: 369   50
    5    23 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  290: 287  150
    6    24 Maciej         Pietrasik             100.00 +  417: 416  150
    7    23 Daniel         Mundyk                100.00 -  232: 537   50
    8     8 Ireneusz       Moralewicz            128.96 -  287: 435   79
    9    14 Michał         Szymkowski            111.05 -  370: 415   61
   10    16 Robert         Wagner                105.07 -  314: 318   55
   11    18 Sławomir       Wolski                116.17 +  383: 340  166
   12    16 Dorota         Stachowska            119.85 -  273: 449   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Daniel Mundyk 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jacek          Jerzyński             100.00 +  393: 250  150
    2    21 Marek          Białasik              100.00 +  428: 277  150
    3    24 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  382: 217  150
    4    23 Piotr          Kasprów               100.00 +  389: 322  150
    5    24 Maciej         Pietrasik             100.00 +  367: 283  150
    6    23 Michał         Landowski             100.00 +  399: 264  150
    7    23 Katarzyna      Matuszek              100.00 +  537: 232  150
p   8    27 Łukasz         Bobowski              141.67 -  297: 349   92
    9     1 Rafał          Wesołowski            131.85 -  322: 443   82
   10     2 Bartosz        Morawski              152.96 -  370: 454  103
   11     3 Łukasz         Tuszyński             149.06 +  516: 338  199
   12     2 Tomasz         Zwoliński             143.31 -  274: 465   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Maciej Pietrasik 100.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Białasik              100.00 +  305: 266  150
    2    24 Michał         Landowski             100.00 -  302: 438   50
    3    23 Piotr          Kasprów               100.00 +  334: 307  150
    4    22 Jacek          Jerzyński             100.00 -  331: 399   50
    5    24 Daniel         Mundyk                100.00 -  283: 367   50
    6    24 Katarzyna      Matuszek              100.00 -  416: 417   50
    7    24 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  416: 310  150
    8     6 Zbigniew       Wietecki              125.95 +  488: 343  176
    9     8 Bogusław       Szyszka               136.93 +  473: 374  187
   10     7 Bogusław       Książek               112.73 +  414: 371  163
   11     6 Mateusz        Królikowski           130.58 -  278: 357   81
   12     8 Marta          Świątkowska           115.46 +  396: 316  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Konrad Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Landowski             100.00 -  291: 464   50
    2    23 Piotr          Kasprów               100.00 -  255: 302   50
    3    24 Daniel         Mundyk                100.00 -  217: 382   50
    4    21 Marek          Białasik              100.00 +  435: 247  150
    5    23 Katarzyna      Matuszek              100.00 -  287: 290   50
    6    22 Jacek          Jerzyński             100.00 -  248: 444   50
    7    24 Maciej         Pietrasik             100.00 -  310: 416   50
    8    14 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  229: 522   71
    9    19 Sławomir       Wolski                116.17 -  325: 402   66
   10    19 Marcin         Stachowski            100.44 +  361: 331  150
   11    19 Ziemowit       Pazda                 113.15 -  343: 504   63
   12    19 Sławomir       Wolski                116.17 -  299: 355   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  / 12  72.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Legnicy - eliminacje XIX Pucharu Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Stachowski           - Michał         Alabrudziński         307: 529
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Ireneusz       Moralewicz            399: 332
   3 Szymon         Figurski             - Justyna        Górka                 332: 479
   4 Ryszard        Żydaczewski          - Mateusz        Królikowski           352: 388
   5 Robert         Wagner               - Dariusz        Kosz                  340: 369
   6 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Goniowska             421: 316
   7 Adam           Janicki              - Łukasz         Bobowski              380: 426
   8 Dorota         Stachowska           - Joanna         Jewtuch               433: 433
   9 Zbigniew       Skrzypczyk           - Bartosz        Morawski              391: 360
  10 Miłosz         Wrzałek              - Zdzisław       Figurski              455: 336
  11 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Obremski              337: 345
  12 Jacek          Wandzel              - Rafał          Wesołowski            434: 437
  13 Michał         Szymkowski           - Dawid          Pikul                 277: 493
  14 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              398: 405
  15 Marta          Świątkowska          - Bogusław       Szyszka               445: 380
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Radosław       Jachna                316: 358
  17 Bogusław       Książek              - Łukasz         Tuszyński             329: 372
  18 Kazimierz      Merklejn             - Beata          Wiączkowska           470: 295
  19 Ziemowit       Pazda                - Tomasz         Suchanek              275: 629
  20 Bronisław      Parada               - Karol          Waniek                299: 313
  21 Maciej         Pietrasik            - Marek          Białasik              305: 266
  22 Jacek          Jerzyński            - Daniel         Mundyk                250: 393
  23 Katarzyna      Matuszek             - Piotr          Kasprów               341: 353
  24 Michał         Landowski            - Konrad         Łukaszewicz           464: 291


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Figurski              579: 234
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Ryszard        Żydaczewski           520: 254
   3 Justyna        Górka                - Ireneusz       Moralewicz            365: 308
   4 Mateusz        Królikowski          - Marcin         Stachowski            373: 235
   5 Dariusz        Kosz                 - Adam           Janicki               397: 318
   6 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Stachowska            362: 338
   7 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Goniowska             427: 358
   8 Joanna         Jewtuch              - Robert         Wagner                380: 251
   9 Bartosz        Morawski             - Sławomir       Wolski                354: 327
  10 Miłosz         Wrzałek              - Jacek          Wandzel               341: 393
  11 Krzysztof      Obremski             - Zdzisław       Figurski              353: 323
  12 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Skrzypczyk            423: 335
  13 Dawid          Pikul                - Marta          Świątkowska           442: 302
  14 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szczygieł             446: 389
  15 Bogusław       Szyszka              - Zbigniew       Wietecki              451: 293
  16 Radosław       Jachna               - Michał         Szymkowski            350: 476
  17 Łukasz         Tuszyński            - Ziemowit       Pazda                 340: 480
  18 Kazimierz      Merklejn             - Bronisław      Parada                432: 280
  19 Tomasz         Suchanek             - Beata          Wiączkowska           466: 294
  20 Karol          Waniek               - Bogusław       Książek               353: 429
  21 Marek          Białasik             - Daniel         Mundyk                277: 428
  22 Jacek          Jerzyński            - Katarzyna      Matuszek              443: 275
  23 Piotr          Kasprów              - Konrad         Łukaszewicz           302: 255
  24 Michał         Landowski            - Maciej         Pietrasik             438: 302


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Ryszard        Żydaczewski           489: 430
   2 Mateusz        Królikowski          - Mariusz        Wrześniewski          351: 457
   3 Justyna        Górka                - Marcin         Stachowski            377: 328
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Szymon         Figurski              417: 324
   5 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Stachowska            442: 374
   6 Joanna         Jewtuch              - Tomasz         Zwoliński             355: 366
   7 Łukasz         Bobowski             - Robert         Wagner                469: 346
   8 Agnieszka      Goniowska            - Adam           Janicki               426: 301
   9 Bartosz        Morawski             - Jacek          Wandzel               499: 374
  10 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               484: 361
  11 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Skrzypczyk            438: 333
  12 Zdzisław       Figurski             - Sławomir       Wolski                412: 326
  13 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szczygieł             403: 394
  14 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 313: 483
  15 Bogusław       Szyszka              - Michał         Szymkowski            354: 448
  16 Zbigniew       Wietecki             - Marta          Świątkowska           424: 347
  17 Łukasz         Tuszyński            - Bronisław      Parada                382: 237
  18 Karol          Waniek               - Kazimierz      Merklejn              353: 400
  19 Tomasz         Suchanek             - Bogusław       Książek               304: 334
  20 Beata          Wiączkowska          - Ziemowit       Pazda                 355: 290
  21 Marek          Białasik             - Katarzyna      Matuszek              330: 340
  22 Michał         Landowski            - Jacek          Jerzyński             357: 376
  23 Piotr          Kasprów              - Maciej         Pietrasik             307: 334
  24 Konrad         Łukaszewicz          - Daniel         Mundyk                217: 382


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Alabrudziński         337: 409
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 443: 391
   3 Szymon         Figurski             - Mateusz        Królikowski           328: 399
   4 Marcin         Stachowski           - Ryszard        Żydaczewski           325: 412
   5 Agnieszka      Goniowska            - Dariusz        Kosz                  388: 487
   6 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              440: 338
   7 Adam           Janicki              - Joanna         Jewtuch               274: 396
   8 Robert         Wagner               - Dorota         Stachowska            374: 330
   9 Zdzisław       Figurski             - Bartosz        Morawski              373: 387
  10 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              441: 328
  11 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            331: 419
  12 Zbigniew       Skrzypczyk           - Jacek          Wandzel               316: 323
  13 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 388: 461
  14 Kamil          Górka                - Bogusław       Szyszka               524: 374
  15 Marta          Świątkowska          - Radosław       Jachna                406: 284
  16 Michał         Szymkowski           - Małgorzata     Szczygieł             371: 408
  17 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Tuszyński             408: 385
  18 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Suchanek              397: 399
  19 Ziemowit       Pazda                - Karol          Waniek                321: 560
  20 Bogusław       Książek              - Bronisław      Parada                392: 343
  21 Konrad         Łukaszewicz          - Marek          Białasik              435: 247
  22 Maciej         Pietrasik            - Jacek          Jerzyński             331: 399
  23 Daniel         Mundyk               - Piotr          Kasprów               389: 322
  24 Katarzyna      Matuszek             - Michał         Landowski             324: 369


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Królikowski          - Michał         Alabrudziński         397: 484
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Szymon         Figurski              470: 289
   3 Ryszard        Żydaczewski          - Justyna        Górka                 238: 520
   4 Marcin         Stachowski           - Ireneusz       Moralewicz            345: 354
   5 Joanna         Jewtuch              - Dariusz        Kosz                  447: 372
   6 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Janicki               508: 326
   7 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Bobowski              282: 350
   8 Robert         Wagner               - Agnieszka      Goniowska             415: 352
   9 Rafał          Wesołowski           - Bartosz        Morawski              387: 388
  10 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Wolski                472: 274
  11 Jacek          Wandzel              - Krzysztof      Obremski              270: 649
  12 Zbigniew       Skrzypczyk           - Zdzisław       Figurski              328: 426
  13 Radosław       Jachna               - Dawid          Pikul                 399: 301
  14 Kamil          Górka                - Marta          Świątkowska           456: 366
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Bogusław       Szyszka               284: 469
  16 Michał         Szymkowski           - Zbigniew       Wietecki              370: 367
  17 Karol          Waniek               - Łukasz         Tuszyński             354: 484
  18 Kazimierz      Merklejn             - Ziemowit       Pazda                 445: 326
  19 Bronisław      Parada               - Tomasz         Suchanek              335: 458
  20 Bogusław       Książek              - Beata          Wiączkowska           390: 393
  21 Michał         Landowski            - Marek          Białasik              363: 249
  22 Jacek          Jerzyński            - Piotr          Kasprów               421: 297
  23 Konrad         Łukaszewicz          - Katarzyna      Matuszek              287: 290
  24 Daniel         Mundyk               - Maciej         Pietrasik             367: 283


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 363: 395
   2 Marcin         Stachowski           - Mariusz        Wrześniewski          413: 409
   3 Mateusz        Królikowski          - Ireneusz       Moralewicz            329: 315
   4 Ryszard        Żydaczewski          - Szymon         Figurski              355: 344
   5 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Bobowski              398: 384
   6 Robert         Wagner               - Tomasz         Zwoliński             267: 292
   7 Joanna         Jewtuch              - Agnieszka      Goniowska             270: 477
   8 Dorota         Stachowska           - Adam           Janicki               331: 405
   9 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              414: 391
  10 Zbigniew       Skrzypczyk           - Miłosz         Wrzałek               358: 435
  11 Rafał          Wesołowski           - Zdzisław       Figurski              356: 286
  12 Jacek          Wandzel              - Sławomir       Wolski                333: 326
  13 Dawid          Pikul                - Bogusław       Szyszka               505: 289
  14 Michał         Szymkowski           - Kamil          Górka                 279: 415
  15 Radosław       Jachna               - Zbigniew       Wietecki              434: 400
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Świątkowska           321: 365
  17 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Suchanek              487: 412
  18 Bogusław       Książek              - Kazimierz      Merklejn              377: 345
  19 Karol          Waniek               - Beata          Wiączkowska           425: 421
  20 Bronisław      Parada               - Ziemowit       Pazda                 434: 402
  21 Marek          Białasik             - Piotr          Kasprów               311: 396
  22 Jacek          Jerzyński            - Konrad         Łukaszewicz           444: 248
  23 Daniel         Mundyk               - Michał         Landowski             399: 264
  24 Maciej         Pietrasik            - Katarzyna      Matuszek              416: 417


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          349: 540
   2 Justyna        Górka                - Mateusz        Królikowski           323: 429
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Ryszard        Żydaczewski           508: 302
   4 Szymon         Figurski             - Marcin         Stachowski            360: 325
   5 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             449: 344
   6 Łukasz         Bobowski             - Joanna         Jewtuch               410: 280
   7 Agnieszka      Goniowska            - Dorota         Stachowska            373: 464
   8 Adam           Janicki              - Robert         Wagner                320: 305
   9 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               525: 342
  10 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            417: 454
  11 Zdzisław       Figurski             - Jacek          Wandzel               480: 386
  12 Sławomir       Wolski               - Zbigniew       Skrzypczyk            314: 394
  13 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 334: 439
  14 Bogusław       Szyszka              - Radosław       Jachna                422: 330
  15 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szczygieł             399: 293
  16 Marta          Świątkowska          - Michał         Szymkowski            366: 326
  17 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz      Merklejn              411: 379
  18 Tomasz         Suchanek             - Karol          Waniek                241: 471
  19 Beata          Wiączkowska          - Bronisław      Parada                372: 405
  20 Ziemowit       Pazda                - Bogusław       Książek               420: 377
  21 Marek          Białasik             - Jacek          Jerzyński             279: 501
  22 Piotr          Kasprów              - Michał         Landowski             333: 339
  23 Katarzyna      Matuszek             - Daniel         Mundyk                232: 537
  24 Maciej         Pietrasik            - Konrad         Łukaszewicz           416: 310


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Landowski            - Mateusz        Królikowski           245: 458
   2 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Książek               563: 325
   3 Marta          Świątkowska          - Karol          Waniek                283: 419
   4 Beata          Wiączkowska          - Joanna         Jewtuch               360: 423
   5 Bogusław       Szyszka              - Jacek          Wandzel               413: 318
   6 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Pietrasik             343: 488
   7 Zdzisław       Figurski             - Radosław       Jachna                324: 424
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Matuszek              435: 287
   9 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Szymkowski            471: 319
  10 Ziemowit       Pazda                - Adam           Janicki               367: 416
  11 Bronisław      Parada               - Zbigniew       Skrzypczyk            324: 328
  12 Ryszard        Żydaczewski          - Robert         Wagner                383: 283
  13 Szymon         Figurski             - Dorota         Stachowska            318: 355
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Konrad         Łukaszewicz           522: 229
  15 Sławomir       Wolski               - Marcin         Stachowski            303: 314
  16 Marek          Białasik             - BYE            BYE                   300:   0
p 21 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         345: 456
p 22 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 359: 381
p 23 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 533: 390
p 24 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Suchanek              371: 266
p 25 Kamil          Górka                - Jacek          Jerzyński             462: 326
p 26 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz      Merklejn              311: 442
p 27 Daniel         Mundyk               - Łukasz         Bobowski              297: 349
p 28 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              384: 438


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Daniel         Mundyk               - Rafał          Wesołowski            322: 443
   2 Mateusz        Królikowski          - Bartosz        Morawski              387: 399
   3 Jacek          Jerzyński            - Tomasz         Zwoliński             313: 333
   4 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               407: 356
   5 Karol          Waniek               - Michał         Landowski             373: 334
   6 Justyna        Górka                - Joanna         Jewtuch               424: 271
   7 Tomasz         Suchanek             - Radosław       Jachna                456: 336
   8 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Pietrasik             374: 473
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Marta          Świątkowska           361: 272
  10 Bogusław       Książek              - Agnieszka      Goniowska             403: 323
  11 Zbigniew       Skrzypczyk           - Zbigniew       Wietecki              268: 350
  12 Adam           Janicki              - Zdzisław       Figurski              396: 301
  13 Beata          Wiączkowska          - Ryszard        Żydaczewski           454: 411
  14 Katarzyna      Matuszek             - Michał         Szymkowski            370: 415
  15 Jacek          Wandzel              - Dorota         Stachowska            386: 430
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Stachowski            364: 262
  17 Robert         Wagner               - Ziemowit       Pazda                 431: 282
  18 Szymon         Figurski             - Bronisław      Parada                446: 424
  19 Konrad         Łukaszewicz          - Sławomir       Wolski                325: 402
p 21 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              270: 450
p 22 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          339: 459
p 23 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              273: 426
p 24 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Pikul                 433: 407


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            500: 357
   2 Bartosz        Morawski             - Daniel         Mundyk                454: 370
   3 Justyna        Górka                - Karol          Waniek                418: 436
   4 Łukasz         Tuszyński            - Mateusz        Królikowski           401: 327
   5 Jacek          Jerzyński            - Miłosz         Wrzałek               427: 474
   6 Tomasz         Suchanek             - Ireneusz       Moralewicz            370: 314
   7 Maciej         Pietrasik            - Bogusław       Książek               414: 371
   8 Joanna         Jewtuch              - Michał         Landowski             329: 370
   9 Bogusław       Szyszka              - Beata          Wiączkowska           432: 347
  10 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              288: 363
  11 Dorota         Stachowska           - Michał         Szymkowski            317: 490
  12 Radosław       Jachna               - Agnieszka      Goniowska             327: 301
  13 Marta          Świątkowska          - Zdzisław       Figurski              386: 375
  14 Jacek          Wandzel              - Małgorzata     Szczygieł             388: 315
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Zbigniew       Skrzypczyk            340: 280
  16 Katarzyna      Matuszek             - Robert         Wagner                314: 318
  17 Ziemowit       Pazda                - Szymon         Figurski              360: 388
  18 Bronisław      Parada               - Sławomir       Wolski                497: 328
  19 Konrad         Łukaszewicz          - Marcin         Stachowski            361: 331
p 21 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Wrześniewski          479: 292
p 22 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Bobowski              384: 463


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Morawski              362: 495
   2 Rafał          Wesołowski           - Karol          Waniek                382: 294
   3 Daniel         Mundyk               - Łukasz         Tuszyński             516: 338
   4 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 405: 410
   5 Tomasz         Suchanek             - Jacek          Jerzyński             459: 339
   6 Mateusz        Królikowski          - Maciej         Pietrasik             357: 278
   7 Michał         Landowski            - Bogusław       Szyszka               328: 472
   8 Michał         Szymkowski           - Bogusław       Książek               361: 455
   9 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Moralewicz            249: 507
  10 Radosław       Jachna               - Joanna         Jewtuch               327: 373
  11 Marta          Świątkowska          - Beata          Wiączkowska           407: 266
  12 Ryszard        Żydaczewski          - Jacek          Wandzel               413: 311
  13 Adam           Janicki              - Małgorzata     Szczygieł             313: 408
  14 Zdzisław       Figurski             - Robert         Wagner                381: 299
  15 Dorota         Stachowska           - Bronisław      Parada                298: 569
  16 Agnieszka      Goniowska            - Szymon         Figurski              289: 426
  17 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Skrzypczyk            376: 332
  18 Sławomir       Wolski               - Katarzyna      Matuszek              340: 383
  19 Ziemowit       Pazda                - Konrad         Łukaszewicz           504: 343
p 21 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Bobowski              395: 326


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Bartosz        Morawski              428: 366
   2 Daniel         Mundyk               - Tomasz         Zwoliński             274: 465
   3 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              477: 313
   4 Karol          Waniek               - Łukasz         Tuszyński             430: 310
   5 Mateusz        Królikowski          - Miłosz         Wrzałek               410: 416
   6 Bogusław       Szyszka              - Jacek          Jerzyński             347: 257
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Książek               337: 425
   8 Maciej         Pietrasik            - Marta          Świątkowska           396: 316
   9 Joanna         Jewtuch              - Michał         Landowski             364: 347
  10 Michał         Szymkowski           - Zbigniew       Wietecki              409: 366
  11 Radosław       Jachna               - Ryszard        Żydaczewski           391: 347
  12 Bronisław      Parada               - Zdzisław       Figurski              405: 379
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Beata          Wiączkowska           314: 399
  14 Jacek          Wandzel              - Szymon         Figurski              422: 326
  15 Robert         Wagner               - Adam           Janicki               393: 308
  16 Dorota         Stachowska           - Katarzyna      Matuszek              449: 273
  17 Agnieszka      Goniowska            - Ziemowit       Pazda                 459: 276
  18 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Skrzypczyk            329: 409
  19 Konrad         Łukaszewicz          - Sławomir       Wolski                299: 355
p 21 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              367: 392
Lista rankingowa na dzień 14-10-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            154.99  28363  183
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              152.40  28804  189
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.56  28796  190
   4 Dawid Pikul                    Poznań               151.18  28573  189
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             148.76  28561  192
   7 Kamil Górka                    Kraków               148.61  28830  194
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.01  28862  195
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.57  28333  192
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             147.37  29180  198
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.92  19541  133
  12 Marek Reda                     Piaseczno            145.31  27319  188
  13 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.12  25106  173
  14 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.00  28855  199
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.84  27955  193
  16 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.78   7094   49
  17 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.51  18497  128
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.21  28553  198
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.12  19600  136
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.03  28518  198
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.93  27779  193
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.33  27949  195
  24 Kamil Kister                   Puławy               142.84  27854  195
  25 Justyna Górka                  Kraków               142.42  28199  198
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              142.41  28482  200
  27 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.18  22038  155
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  29 Przemysław Rybicki             Otwock               141.29  10173   72
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.13  27238  193
  31 Jan Mrozowski                  Kraków               141.03  16501  117
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.13  15554  111
  33 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.98  22956  164
  34 Irena Sołdan                   Sopot                139.61  26386  189
  35 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.25  20331  146
  37 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.88  24026  173
  41 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.45   8861   64
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  43 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  44 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.34  13597   99
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.01  20003  146
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.98  24794  181
  47 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  48 Dariusz Maciejuk               Warszawa             136.53   6144   45
  49 Bogusław Szyszka               Oława                136.47  26748  196
  50 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.23  13623  100
  51 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  52 Paweł Janaś                    Głogów               135.72  15608  115
  53 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.35  26934  199
  54 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  55 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  56 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  57 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  25894  193
  58 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  59 Robert Kamiński                Warszawa             134.01  23586  176
  60 Marek Salamon                  Bytom                133.88   8568   64
  61 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.87  10442   78
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.82  12445   93
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  64 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  65 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  66 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.13  15976  120
  67 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.13  26626  200
  68 Radosław Jachna                Łódź                 132.57  23862  180
  69 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.47  18016  136
  70 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.41  23569  178
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.26  26451  200
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.23  13884  105
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           132.09  25757  195
  74 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  75 Patrycja Śliwińska             Szczecin             131.82  12918   98
  76 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.69  10667   81
  77 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.65   7241   55
  78 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  79 Janusz Krupiński               Bytom                131.56  17235  131
  80 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.48  11044   84
  81 Joanna Jewtuch                 Warszawa             131.46  10254   78
  82 Agnieszka Krupka               Krosno               131.46  20639  157
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.18   9707   74
  84 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.81   7456   57
  86 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  87 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.73  25885  198
  88 Kacper Zegadło                 Warszawa             130.72  23007  176
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  91 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  92 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  93 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.40  14622  113
  94 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  95 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       129.16  19890  154
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.92  25139  195
  97 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
  98 Barbara Obremska               Wrocław              128.66  16597  129
  99 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.38  18102  141
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.93   6908   54
 101 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 102 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
 103 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 104 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.73  20564  161
 105 Dominik Piasecki               Słupsk               127.71   7152   56
 106 Jacek Pietruszka               Kraków               127.29  11583   91
 107 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 108 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 109 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.17  24290  191
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.01  23878  188
 111 Michał Burak                   Wrocław              126.94   4570   36
 112 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.81   4565   36
 113 Dorota Maciejuk                Warszawa             126.75   4056   32
 114 Rafał Matczak                  Milanówek            126.29  20711  164
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.11  19925  158
 116 Jarosław Olek                  Warszawa             125.97   4535   36
 117 Natalia Ogierman               Katowice             125.81  20003  159
 118 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.80  15348  122
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 120 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 121 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.22  12021   96
 122 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.00  11125   89
 123 Krzysztof Gibas                Kraków               124.81  24338  195
 124 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 125 Katarzyna Małek                Mielec               124.51   7844   63
 126 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.38  24502  197
 127 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.34  24371  196
 128 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.24  24102  194
 129 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.15  23713  191
 130 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 131 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.65  23740  192
 133 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.19  23283  189
 134 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.09  23387  190
 135 Michał Kolaj                   Ostróda              122.99  16604  135
 136 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 137 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 138 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 139 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       122.60  16429  134
 140 Magdalena Kublik               Warszawa             122.54  23282  190
 141 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 142 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 143 Tomasz Lempart                 Kraków               121.70  16430  135
 144 Maciej Perzyński               Piła                 121.69  15211  125
 145 Krzysztof Bonda                Białystok            121.65  11678   96
 146 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 147 Juliusz Czupryniak             Warszawa             121.35  15169  125
 148 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 149 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.26  23767  196
 150 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.95  23828  197
 151 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.48   6024   50
 152 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 153 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 154 Czesław Grajewski              Choroszcz            120.16  23431  195
 155 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.14  14897  124
 156 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.10  22940  191
 157 Anita Bruska                   Gdynia               120.10  17294  144
 158 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.96  13076  109
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.74  12094  101
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.72  23945  200
 162 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 163 Leszek Stecuła                 Bytom                119.43   9196   77
 164 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.38  23756  199
 166 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 167 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 168 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 169 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 170 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 171 Marta Bajorek                  Warszawa             118.99  23323  196
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 173 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 174 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.85   8557   72
 175 Michał Szymkowski              Wrocław              118.72   4274   36
 176 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.54  20508  173
 177 Maurycy Machnio                Lipiany              118.49  16826  142
 178 Teresa Zalewska                Racibórz             118.41  12788  108
 179 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 180 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 181 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 182 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.98  22298  189
 183 Paweł Morga                    Warszawa             117.93  15802  134
 184 Przemysław Pawlic              Wrocław              117.77   8244   70
 185 Radosław Więch                 Warszawa             117.76  13896  118
 186 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.69  12475  106
 187 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 188 Bogusław Książek               Szczecin             117.27   7505   64
 189 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.25  13718  117
 190 Jerzy Luter                    Bytom                117.21  18050  154
 191 Marek Roszak                   Poznań               117.10   3513   30
 192 Stanisław Gasik                Warszawa             117.07   8429   72
 193 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 117.02  10649   91
 194 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.97  18013  154
 195 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 196 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.64  20645  177
 197 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 198 Teresa Pawlik                  Lubin                116.43   4890   42
 199 Ewa Szałas                     Katowice             116.31   7793   67
 200 Marta Świątkowska              Wrocław              116.29  22444  193
 201 Tomasz Lewiński                Wejherowo            115.90   6954   60
 202 Marcin Ceglarek                Kraków               115.89   9155   79
 203 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 204 Sławomir Wolski                Wrocław              115.60  22080  191
 205 Szymon Dąbrowski               Warszawa             115.57  22652  196
 206 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.46  10738   93
 207 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 208 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 209 Beata Piotrowska               Łódź                 115.23   5531   48
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.06  13922  121
 211 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.94  11724  102
 212 Lucyna Śniadach                Rumia                114.94  13448  117
 213 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 214 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 215 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.21  12221  107
 216 Ryszard Korpalski              Wójtowice            114.12  21797  191
 217 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.05  21898  192
 218 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 219 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.65  17388  153
 220 Anna Biegańska                 Białystok            113.61  10679   94
 221 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 222 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 223 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 224 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.28  21446  191
 225 Paweł Maciejczuk               Białystok            112.28  13698  122
 226 Paulina Mech                   Kraków               112.22   4152   37
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.07  19949  178
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              112.06  11206  100
 229 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.99  15455  138
 230 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 232 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.33   4008   36
 233 Anna Niedzielko                Szczecin             111.24  10679   96
 234 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 235 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17300  156
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 237 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 239 Monika Krzysztofek             Wejherowo            110.52   6631   60
 240 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 241 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 242 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.73  18545  169
 243 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 244 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 245 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 246 Urszula Solarska               Łódź                 109.21  21405  196
 247 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.54  10311   95
 248 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 249 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 108.39   3902   36
 250 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 251 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 252 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 253 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 254 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.95  20834  193
 255 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.65  11626  108
 256 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              107.40  20729  193
 258 Agnieszka Matus                Milanówek            107.27   3218   30
 259 Józef Burzyński                Ełk                  107.26  12550  117
 260 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 261 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.94  20854  195
 262 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 263 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 264 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             106.02   4771   45
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.81  13755  130
 266 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 267 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.65  17538  166
 268 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 269 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 270 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 271 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 272 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 273 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.56  20598  197
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.43  18588  178
 275 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             104.29   5006   48
 276 Laura Pisula                   Wrocław              104.22   7712   74
 277 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         104.20   9482   91
 278 Marek Szczepanik               Reda                 104.20   6356   61
 279 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 280 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 281 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.19   6914   67
 282 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 283 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.25  20347  199
 284 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 285 Aleksandra Brzeska             Piastów              102.12  10008   98
 286 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 287 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.96  14377  141
 288 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 289 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.05  17179  170
 290 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 291 Anna Arana                     Warszawa             100.69   9465   94
 292 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.36  12445  124
 293 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 294 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.27  13136  131
 295 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 296 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 297 Leszek Kilian                  Jaworzno              98.89   4549   46
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 299 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 300 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 301 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 302 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 303 Michał Landowski               Police                95.76   8427   88
 304 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                95.65   6887   72
 306 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.17   8565   90
 307 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 308 Sylwia Buks                    Warszawa              94.22  14321  152
 309 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             93.28   4384   47
 311 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 313 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 314 Paulina Naplocha               Racibórz              89.77  10952  122
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 318 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.06  10153  114
 319 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.86  10219  115
 320 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.60  14804  169
 322 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 323 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 324 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 325 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 326 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 327 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 328 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 329 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 330 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              59.69  11579  194




Poczekalnia na dzień 14-10-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   7 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   8 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
   9 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              84.77   2204   26
  10 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  11 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  14 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  15 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  16 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  17 Lech Szymczak                  Mniszki              103.68   2592   25
  18 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  20 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  21 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  22 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  23 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  24 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  25 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  26 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  27 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  28 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   2711   24
  29 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  31 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  32 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  33 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  35 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  36 Dariusz Ulatowski              Tuchola              108.58   2606   24
  37 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  38 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  39 Kinga Stecuła                  Bytom                102.88   2469   24
  40 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  41 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 101.88   2445   24
  42 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  43 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  44 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  45 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  46 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              90.04   2161   24
  47 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  48 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  49 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  50 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  51 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  52 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  53 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  54 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  55 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  56 Agata Pastusiak                Sulęcin               94.09   2164   23
  57 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  58 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  59 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  60 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  61 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  62 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  63 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  64 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  65 Radosław Pastusiak             Sulęcin               75.61   1739   23
  66 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  67 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  68 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  69 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  70 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  71 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  72 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  73 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  74 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  75 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  76 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  77 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  79 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  80 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  81 Przemysław Herdzina            Kraków               149.84   2847   19
  82 Michał Trumpus                 Wrocław              117.84   2239   19
  83 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  84 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  85 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  86 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  87 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  88 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  89 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  90 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  91 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  92 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  93 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  94 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  95 Marcin Kurowski                Racibórz              59.38    950   16
  96 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
  97 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
  98 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
  99 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 100 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
 101 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
 102 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 103 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
 104 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 105 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 106 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 107 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 108 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 109 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 110 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 111 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 112 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 113 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 114 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             166.50   1998   12
 115 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 116 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 117 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 118 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 119 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 120 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 121 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 122 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 123 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 124 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 125 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 126 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 127 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 128 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 129 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 130 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 131 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 132 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 133 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 134 Rafał Skibicki                 Lębork               120.83   1450   12
 135 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 136 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 137 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 138 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 139 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 140 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 141 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 142 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 143 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 144 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 145 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 146 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 147 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 148 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 149 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 150 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 151 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 152 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 153 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 154 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 155 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 156 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 157 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 158 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 159 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 160 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 161 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 162 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 163 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 164 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 165 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 166 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 167 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 168 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 169 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 170 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 171 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 172 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 173 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 174 Anna Stambulska                Kraków               103.17   1238   12
 175 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 176 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 177 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 178 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 179 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 180 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 181 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 182 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 183 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 184 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 185 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 186 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 187 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 188 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 189 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 190 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 191 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 192 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 193 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 194 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 195 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 196 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 197 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 198 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 199 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 200 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 201 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 202 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 203 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 204 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 205 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 206 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 207 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 208 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 209 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 210 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 211 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 212 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 213 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 214 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 215 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 216 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 217 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 218 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 219 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 220 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 221 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 222 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 223 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 224 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 225 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 226 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 227 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 228 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 229 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 230 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 231 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 232 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 233 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 234 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 235 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 236 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 237 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 238 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 239 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 240 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 241 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 242 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 243 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 244 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 245 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 246 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 247 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 248 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 249 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 250 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 251 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 252 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 253 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 254 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 255 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 256 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 257 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 258 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 259 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 260 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 261 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 262 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 263 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 264 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 265 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 266 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 267 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 268 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 269 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 270 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 271 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 272 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 273 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 274 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 275 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 276 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 277 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 278 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 279 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 280 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 281 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 282 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 283 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 284 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 285 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 286 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 287 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 288 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 289 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 290 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 291 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 292 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 293 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 294 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 295 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 296 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 297 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 298 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 299 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 300 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 301 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 302 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 303 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 304 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 305 Andrzej Słapiński              Warszawa              97.71    684    7
 306 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 307 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 308 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 309 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 310 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 311 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 312 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 313 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 314 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 315 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 316 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 317 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 318 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 319 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 320 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 321 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 322 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 323 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 324 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 325 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 326 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 327 Małgorzata Jankowska           Warszawa              62.71    439    7
 328 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 329 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 330 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 331 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 332 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 333 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 334 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 335 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 336 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 337 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 338 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 339 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 340 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 341 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 342 Milena Woźniak                 Wałcz                 92.00    368    4
 343 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 344 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 345 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 346 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 347 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 348 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 349 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 350 Kamila Biskupska               Mirosławiec           59.33    178    3
 351 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 352 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 353 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 354 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 355 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 356 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 357 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 358 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 359 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 360 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 361 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 362 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 363 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 364 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 365 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 366 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 367 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 368 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 369 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 370 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie