Kutno14
czerwca
Kutno 14 czerwca XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno ‘2013
Konojady15
czerwca
Konojady 15-16 czerwca II Otwarte Mistrzostwa Konojad
Ełk22
czerwca
Ełk 22-23 czerwca IV Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuGrand Prix 2013
II Otwarte Mistrzostwa Konojad. Rżało na 6+!15 - 16 czerwca 2013 — II Otwarte Mistrzostwa Konojad InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Konojad Konojady, 15 - 16 czerwca 2013

Konkurs Relacja z turnieju


II Otwarte Mistrzostwa Konojad. Rżało na 6+!Napisanie relacji z Takiego turnieju to dla mnie czysta przyjemność. Zawody posiadały wszelkie przymioty turnieju idealnego: stoły uginające się od jedzenia, wyśmienita pogoda, ogromne zaangażowanie organizatorów, ciekawe nagrody, mocna obsada, liczne atrakcje, wspólny nocleg i impreza, widna sala i wiele, wiele innych. Konojadzkie turnieje na stałe weszły do kalendarza scrabblowego już w zeszłym roku, teraz tylko umocniły swoją pozycję. Uważam, i nie jest to tylko moja opinia, że w przyszłym roku jest to murowany kandydat do turnieju Grand Prix, a być może i turnieju o szczeblu centralnym.

Same zawody miały bardzo emocjonujący przebieg i przed ostatnią rundą szanse na podium miało aż 8 graczy. Ostatecznie zwyciężył, prezentujący ostatnio wysoką formę, Dawid Pikul przed Rafałem LenartowskimKrzysztofem Sporczykiem. Dla zagrajowego Wymagaja, było to pierwsze podium w karierze. Życzymy kolejnych sukcesów :) Gospodarz – Grzegorz Łukasik — okazał się ponownie gościnny, broniąc 4 miejsca.

Turniej przebiegał bardzo sprawnie, zawodnicy byli bardzo zdyscyplinowani, więc mój debiut sędziowski uważam za udany. O powodzeniu sobotniej imprezy mogą świadczyć pyszny, pieczony prosiak i fakt, że mało kto rozmawiał o scrabble'ach:) Wszyscy zawodnicy jak jeden mąż zachwalali turniej i obiecali swoje przybycie za rok. Patrząc na tendencję wzrostową, na miejscu organizatorów spodziewałbym się w przyszłym roku 120 graczy. Pragnę w tym miejscu podziękować organizatorom — Sławomirowi i Grzegorzowi Łukasikom za udostępnienie sali i przygotowanie turnieju, Kołu Gospodyń Wiejskich z Konojad za przepyszne posiłki, Ochotniczej Straży Pożarnej z Konojad za pokaz kunsztu strażackiego, Ośrodkowi Wczasowemu w Bachotku za udostępnienie noclegu i miejsca na wspaniałą biesiadę oraz Madzi Kublik za pomoc w wycinaniu protokółów :) Oby rżało i żarło nam po wsze czasy! Do zobaczenia za rok!
relacja: Miłosz Wrzałek
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Konojad


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWiejski Dom Kultury w Konojadach
Obrońca tytułuIrena Sołdan
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 15 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 16 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZe stacji PKP Konojady ok. 500 m pieszo
Wyżywienie10 zł za cały turniej; flaki, wyroby z dziczyzny, kawa, herbata, wiejski stół, wieczorem uwędzony prosiak
Noclegihttp://www.bachotek.pttk.pl 23 km od miejsca gry (dla osób niezmotoryzowanych podstawiony będzie bus) dwu- i trzyosobowe pokoje z łazienką cena 40 zł;
nocleg zgłoszony w formularzy zostanie zarezerwowany przez organizatora;

inne noclegi:
http://www.hotel-magnat.com.pl/home.html
Nagrody1 miejsce — 400 zł
2 miejsce — 300 zł
3 miejsce — 200 zł

nagroda dla najlepszego debiutanta
nagroda za najdroższy ruch
nagroda za najdroższy ruch związany z „końmi”
Dodatkowe atrakcjeWieczorna impreza plenerowa w Stanicy Wodnej w Bachotku
OrganizatorzySławomir Łukasik – tel. 604 525 723
Grzegorz Łukasik – tel. 534 684 099 – gslukasik@wp.pl
SponsorzyKoło Łowieckie Pracowników MSZ w Warszawie obwód nr 61 w Zbicznie
Samorząd wsi Konojady
Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
Łukasik Kazimierz
Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Tadeusz Fuks
Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Wojciech Perszke
Sekretarz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Marek Buchalski
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Jabłonowie
Józef Łupiński
Piotr Śliwowski
Leszek Grabowski
Wanda Motycka
Tomasz Wartacz
radny powiatu brodnickiego Przemysław Górski


Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Konojad

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 146.24     10.0     5155     1984     1048
  2 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 145.70      9.0     5080     1848      938
  3 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.78      9.0     4894     1884      768
  4 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.46      9.0     4743     1811      709
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               147.95      8.0     5142     1751      807
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.36      8.0     5041     1730      751
  7 Mateusz         Borsuk               Reda                   140.64      8.0     4972     1614      727
  8 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.47      8.0     4728     1742      395
  9 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              137.42      8.0     4725     1758      173
 10 Irena           Sołdan               Sopot                  135.78      8.0     4713     1694       31
 11 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   120.97      8.0     4645     1803       82
 12 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               129.72      8.0     4439     1777      -93
 13 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.57      7.0     5150     1676      745
 14 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.33      7.0     4950     1633      532
 15 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  134.31      7.0     4727     1589      418
 16 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              127.27      7.0     4684     1521       56
 17 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               115.36      7.0     4660     1488      149
 18 Sławomir        Długosz              Ostróda                105.45      7.0     4533     1555      129
 19 Piotr           Broda                Sandomierz             129.31      7.0     4513     1608      -87
 20 Andrzej         Kroc                 Łódź                   124.15      7.0     4451     1535      145
 21 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   115.86      7.0     4409     1585      222
 22 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.26      7.0     4246     1690     -321
 23 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 110.55      6.5     4288     1504     -141
 24 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.07      6.0     4912     1469      319
 25 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.37      6.0     4874     1442       -9
 26 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.14      6.0     4834     1476      640
 27 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    133.39      6.0     4583     1506     -269
 28 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.46      6.0     4546     1372      266
 29 Czesław         Grajewski            Choroszcz              119.79      6.0     4434     1452       -2
 30 Anna            Biegańska            Białystok              116.42      6.0     4354     1358       30
 31 Marta           Bajorek              Warszawa               118.49      6.0     4338     1448       98
 32 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.65      6.0     4323     1406     -122
 33 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.34      6.0     4323     1415     -110
 34 Agnieszka       Biegańska            Białystok              109.28      6.0     4294     1459      -85
 35 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.79      6.0     4217     1376     -264
 36 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              127.67      6.0     4181     1388     -123
 37 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.25      6.0     4094     1418     -108
 38 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      6.0     4045     1434      -80
 39 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   127.37      5.0     4539     1367       67
 40 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                107.56      5.0     4375     1210      195
 41 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.0     4327     1433      -92
 42 Damian          Łupiński             Konojady               100.00      5.0     4295     1404     -234
 43 Paulina         Brzuchalska          Bydgoszcz              100.00      5.0     4288     1234      288
 44 Anita           Bruska               Gdynia                 122.47      5.0     4191     1262      -26
 45 Urszula         Solarska             Łódź                   109.57      5.0     4157     1311     -140
 46 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.70      5.0     4156     1354     -616
 47 Jarosław        Paprocki             Bydgoszcz              100.00      5.0     4061     1235     -510
 48 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      4.5     3966     1223     -211
 49 Michał          Garnowski            Pasłęk                 128.03      4.0     4623     1106      249
 50 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 108.46      4.0     4348     1085      115
 51 Jakub           Onoszko              Gdynia                 109.46      4.0     4037     1170     -498
 52 Katarzyna       Dębska               Ostróda                103.89      4.0     3992     1248     -947
 53 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.0     3985     1173     -228
 54 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3586     1120     -572
 55 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      3.0     3811     1010     -369
 56 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      3.0     3672     1073     -622
 57 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               105.94      3.0     2356      727     -141
 58 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.0     2038      676      -33
 59 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.0     2527      837    -1697
 60 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0     2336      673    -2342
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Konojad



	Michał Alabrudziński 158.36 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Czesław        Grajewski             119.79 +  415: 352  170
    2    15 Dorota         Kuć                   115.86 -  315: 397   66
    3     9 Stanisław      Rydzik                147.07 +  442: 356  197
    4    13 Jerzy          Krzyżewski            112.70 +  418: 365  163
    5     3 Krzysztof      Mówka                 147.95 -  385: 401   98
    6    14 Irena          Sołdan                135.78 -  375: 406   86
    7    15 Agnieszka      Biegańska             109.28 +  408: 366  159
    8     8 Maciej         Sancewicz             133.39 +  485: 305  183
    9    10 Rafał          Wesołowski            129.26 -  344: 352   79
   10    10 Damian         Łupiński              100.00 +  544: 276  150
   11     8 Andrzej        Kroc                  124.15 +  532: 355  174
   12     5 Łukasz         Tuszyński             146.57 +  378: 359  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Krzysztof Mówka 147.95 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Lucyna         Śniadach              119.34 +  483: 373  169
    2     6 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 +  339: 305  161
    3     4 Grzegorz       Pukniel               120.97 -  352: 406   71
    4    12 Katarzyna      Dębska                103.89 +  615: 232  154
    5     3 Michał         Alabrudziński         158.36 +  401: 385  208
    6     4 Krzysztof      Jaworski              129.72 -  322: 427   80
    7     5 Andrzej        Kroc                  124.15 +  463: 310  174
    8     6 Kamil          Nawrocki              137.42 +  456: 389  187
    9     2 Piotr          Broda                 129.31 +  453: 287  179
   10     2 Łukasz         Tuszyński             146.57 +  443: 359  197
   11     2 Krzysztof      Sporczyk              124.78 -  408: 450   75
   12     1 Dawid          Pikul                 146.24 -  407: 412   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Stanisław Rydzik 147.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Bajorek               118.49 +  514: 374  168
    2     3 Rafał          Wesołowski            129.26 -  397: 440   79
    3     9 Michał         Alabrudziński         158.36 -  356: 442  108
    4    15 Mariusz        Orzeł                 122.46 +  430: 388  172
    5    10 Lucyna         Śniadach              119.34 +  489: 314  169
    6     5 Dawid          Pikul                 146.24 -  381: 396   96
    7    11 Dariusz        Kuć                   127.37 -  361: 414   77
    8    16 Urszula        Solarska              109.57 -  312: 359   60
    9    20 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  430: 380  150
   10    16 Agnieszka      Biegańska             109.28 -  390: 412   59
   11    20 Katarzyna      Dębska                103.89 +  451: 357  154
   12    16 Dariusz        Kuć                   127.37 +  401: 317  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Łukasz Tuszyński 146.57 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Biegańska             116.42 +  434: 332  166
    2    12 Waldemar       Dębski                100.00 +  494: 284  150
    3     3 Kamil          Nawrocki              137.42 +  496: 337  187
    4     1 Grzegorz       Pukniel               120.97 +  591: 307  171
    5     1 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  483: 349  190
    6     1 Krzysztof      Sporczyk              124.78 -  326: 470   75
    7     1 Krzysztof      Jaworski              129.72 -  362: 405   80
    8     3 Grzegorz       Łukasik               138.46 -  276: 421   88
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             134.31 +  424: 388  184
   10     2 Krzysztof      Mówka                 147.95 -  359: 443   98
   11     6 Piotr          Broda                 129.31 +  546: 291  179
   12     5 Michał         Alabrudziński         158.36 -  359: 378  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Grzegorz Kurowski 146.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Kuć                   115.86 +  494: 401  166
    2     4 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 +  457: 334  177
    3     2 Krzysztof      Jaworski              129.72 -  382: 470   80
    4     5 Damian         Łupiński              100.00 +  432: 411  150
    5     4 Kamil          Nawrocki              137.42 -  418: 424   87
    6     7 Andrzej        Kroc                  124.15 -  309: 446   74
    7    12 Marta          Bajorek               118.49 -  291: 468   68
    8    17 Sylwia         Łada                  109.25 +  385: 283  159
    9    12 Łukasz         Baranowski            124.65 +  487: 368  175
   10     9 Maciej         Sancewicz             133.39 -  443: 476   83
   11    12 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  448: 386  150
   12     9 Andrzej        Rechowicz             123.33 -  328: 416   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Dawid Pikul 146.24 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Dąbrowski             115.36 +  472: 354  165
    2     8 Irena          Sołdan                135.78 +  520: 282  186
    3     1 Rafał          Wesołowski            129.26 +  426: 296  179
    4     2 Łukasz         Baranowski            124.65 +  431: 301  175
    5     2 Rafał          Lenartowski           145.70 -  341: 410   96
    6     5 Stanisław      Rydzik                147.07 +  396: 381  197
    7     4 Dorota         Rudzińska             121.14 +  423: 322  171
    8     2 Krzysztof      Jaworski              129.72 +  478: 286  180
    9     1 Krzysztof      Sporczyk              124.78 +  408: 272  175
   10     1 Grzegorz       Pukniel               120.97 +  467: 323  171
   11     1 Mateusz        Borsuk                140.64 -  381: 473   91
   12     1 Krzysztof      Mówka                 147.95 +  412: 407  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 12 165.33




	Rafał Lenartowski 145.70 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Krzyżewski            112.70 +  524: 223  163
    2     2 Grzegorz       Pukniel               120.97 -  376: 500   71
    3    10 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 +  513: 320  177
    4     4 Krzysztof      Jaworski              129.72 +  442: 294  180
    5     2 Dawid          Pikul                 146.24 +  410: 341  196
    6     2 Kamil          Nawrocki              137.42 +  383: 365  187
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              124.78 -  369: 431   75
    8     5 Dorota         Rudzińska             121.14 -  331: 414   71
    9     7 Marta          Bajorek               118.49 +  330: 294  168
   10     6 Rafał          Wesołowski            129.26 +  539: 307  179
   11     4 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  450: 322  190
   12     2 Mateusz        Borsuk                140.64 +  413: 331  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 12 154.00




	Mateusz Borsuk 140.64 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 -  357: 366   61
    2    19 Waldemar       Kudliński             100.00 -  366: 374   50
    3    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  412: 347  150
    4    18 Sylwia         Łada                  109.25 +  465: 276  159
    5    15 Jerzy          Krzyżewski            112.70 +  448: 296  163
    6    11 Sławomir       Długosz               105.45 +  447: 378  155
    7     6 Grzegorz       Koczkodon             134.31 +  407: 382  184
    8     7 Grzegorz       Pukniel               120.97 -  401: 403   71
    9     8 Damian         Łupiński              100.00 +  399: 357  150
   10     5 Piotr          Broda                 129.31 +  466: 272  179
   11     1 Dawid          Pikul                 146.24 +  473: 381  196
   12     2 Rafał          Lenartowski           145.70 -  331: 413   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Tomasz Zwoliński 140.47 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Urszula        Solarska              109.57 +  479: 305  160
    2     7 Maciej         Sancewicz             133.39 +  404: 377  183
    3     5 Grzegorz       Łukasik               138.46 +  479: 292  188
    4     3 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  406: 309  150
    5     1 Łukasz         Tuszyński             146.57 -  349: 483   97
    6     6 Rafał          Wesołowski            129.26 +  463: 260  179
    7     2 Andrzej        Rechowicz             123.33 +  479: 362  173
    8     1 Krzysztof      Sporczyk              124.78 -  315: 423   75
    9     3 Grzegorz       Pukniel               120.97 -  274: 339   71
   10     7 Irena          Sołdan                135.78 +  383: 365  186
   11     4 Rafał          Lenartowski           145.70 -  322: 450   96
   12     6 Grzegorz       Koczkodon             134.31 +  375: 368  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Grzegorz Łukasik 138.46 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Onoszko               109.46 +  441: 365  159
    2    11 Sławomir       Długosz               105.45 +  359: 341  155
    3     5 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  292: 479   90
    4    10 Krzysztof      Sporczyk              124.78 -  299: 411   75
    5    13 Michał         Garnowski             128.03 +  453: 289  178
    6     9 Czesław        Grajewski             119.79 +  585: 288  170
    7     8 Maciej         Sancewicz             133.39 +  424: 312  183
    8     3 Łukasz         Tuszyński             146.57 +  421: 276  197
    9     4 Krzysztof      Jaworski              129.72 -  310: 334   80
   10     4 Andrzej        Rechowicz             123.33 +  342: 329  173
   11     5 Grzegorz       Pukniel               120.97 +  371: 351  171
   12     4 Krzysztof      Jaworski              129.72 +  446: 259  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Kamil Nawrocki 137.42 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Biegańska             109.28 +  410: 302  159
    2     1 Andrzej        Rechowicz             123.33 +  416: 339  173
    3     3 Łukasz         Tuszyński             146.57 -  337: 496   97
    4    14 Grzegorz       Koczkodon             134.31 +  407: 398  184
    5     4 Grzegorz       Kurowski              146.37 +  424: 418  196
    6     2 Rafał          Lenartowski           145.70 -  365: 383   96
    7    10 Rafał          Wesołowski            129.26 +  433: 317  179
    8     6 Krzysztof      Mówka                 147.95 -  389: 456   98
    9    11 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  430: 378  150
   10     8 Dorota         Rudzińska             121.14 +  394: 329  171
   11     3 Krzysztof      Jaworski              129.72 +  368: 342  180
   12     3 Krzysztof      Sporczyk              124.78 -  352: 394   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Irena Sołdan 135.78 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwia         Łada                  109.25 +  362: 314  159
    2     8 Dawid          Pikul                 146.24 -  282: 520   96
    3    19 Czesław        Grajewski             119.79 -  304: 495   70
    4    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  384: 336  150
    5    17 Anna           Biegańska             116.42 +  435: 332  166
    6    14 Michał         Alabrudziński         158.36 +  406: 375  208
    7     7 Piotr          Broda                 129.31 -  322: 393   79
    8    14 Dariusz        Kuć                   127.37 +  423: 419  177
    9     9 Dorota         Rudzińska             121.14 +  425: 415  171
   10     7 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  365: 383   90
   11     7 Andrzej        Rechowicz             123.33 +  451: 395  173
   12     7 Sławomir       Długosz               105.45 +  554: 305  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Grzegorz Koczkodon 134.31 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mieczysław     Pastuszak             108.46 +  341: 331  158
    2    13 Mariusz        Orzeł                 122.46 -  249: 435   72
    3    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  364: 339  150
    4    14 Kamil          Nawrocki              137.42 -  398: 407   87
    5    16 Dariusz        Kuć                   127.37 +  617: 257  177
    6    15 Anita          Bruska                122.47 +  366: 337  172
    7     6 Mateusz        Borsuk                140.64 -  382: 407   91
    8    10 Dorota         Kuć                   115.86 +  399: 361  166
    9     5 Łukasz         Tuszyński             146.57 -  388: 424   97
   10    12 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  434: 311  150
   11     9 Rafał          Wesołowski            129.26 +  421: 325  179
   12     6 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  368: 375   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Maciej Sancewicz 133.39 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Bogusławska           107.56 +  365: 354  158
    2     7 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  377: 404   90
    3    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  372: 348  150
    4     8 Piotr          Broda                 129.31 +  373: 370  179
    5     8 Grzegorz       Pukniel               120.97 -  328: 409   71
    6    12 Szymon         Dąbrowski             115.36 +  494: 386  165
    7     8 Grzegorz       Łukasik               138.46 -  312: 424   88
    8     8 Michał         Alabrudziński         158.36 -  305: 485  108
    9    18 Agnieszka      Kozak                 105.79 +  401: 348  156
   10     9 Grzegorz       Kurowski              146.37 +  476: 443  196
   11    11 Dorota         Kuć                   115.86 -  367: 449   66
   12    12 Piotr          Broda                 129.31 -  413: 432   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Krzysztof Jaworski 129.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Kozak                 105.79 +  442: 273  156
    2    10 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  387: 380  150
    3     2 Grzegorz       Kurowski              146.37 +  470: 382  196
    4     4 Rafał          Lenartowski           145.70 -  294: 442   96
    5     9 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  369: 362  150
    6     4 Krzysztof      Mówka                 147.95 +  427: 322  198
    7     1 Łukasz         Tuszyński             146.57 +  405: 362  197
    8     2 Dawid          Pikul                 146.24 -  286: 478   96
    9     4 Grzegorz       Łukasik               138.46 +  334: 310  188
   10     3 Krzysztof      Sporczyk              124.78 +  424: 407  175
   11     3 Kamil          Nawrocki              137.42 -  342: 368   87
   12     4 Grzegorz       Łukasik               138.46 -  259: 446   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Piotr Broda 129.31 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Długosz               105.45 -  343: 357   55
    2    23 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  375: 283  150
    3    11 Szymon         Dąbrowski             115.36 +  547: 315  165
    4     8 Maciej         Sancewicz             133.39 -  370: 373   83
    5    12 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 +  432: 371  177
    6    10 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  372: 317  150
    7     7 Irena          Sołdan                135.78 +  393: 322  186
    8     4 Andrzej        Rechowicz             123.33 +  399: 384  173
    9     2 Krzysztof      Mówka                 147.95 -  287: 453   98
   10     5 Mateusz        Borsuk                140.64 -  272: 466   91
   11     6 Łukasz         Tuszyński             146.57 -  291: 546   97
   12    12 Maciej         Sancewicz             133.39 +  432: 413  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Rafał Wesołowski 129.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Dębska                103.89 +  390: 241  154
    2     3 Stanisław      Rydzik                147.07 +  440: 397  197
    3     1 Dawid          Pikul                 146.24 -  296: 426   96
    4     7 Dorota         Rudzińska             121.14 +  388: 350  171
    5     6 Czesław        Grajewski             119.79 +  377: 363  170
    6     6 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  260: 463   90
    7    10 Kamil          Nawrocki              137.42 -  317: 433   87
    8    15 Dariusz        Nawrocki              127.67 +  403: 250  178
    9    10 Michał         Alabrudziński         158.36 +  352: 344  208
   10     6 Rafał          Lenartowski           145.70 -  307: 539   96
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             134.31 -  325: 421   84
   12    14 Agnieszka      Biegańska             109.28 +  391: 340  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Michał Garnowski 128.03 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  444: 225  150
    2     9 Łukasz         Baranowski            124.65 -  371: 392   75
    3    12 Damian         Łupiński              100.00 -  346: 433   50
    4    17 Jakub          Onoszko               109.46 +  460: 342  159
    5    13 Grzegorz       Łukasik               138.46 -  289: 453   88
    6    16 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 -  375: 429   61
    7    20 Sławomir       Długosz               105.45 -  345: 503   55
    8    24 Adam           Graczyk               100.00 +  497: 238  150
    9    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  326: 337   50
   10    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  568: 287  150
   11    21 Sylwia         Łada                  109.25 -  254: 376   59
   12    23 Sylwia         Łada                  109.25 -  348: 359   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Dariusz Nawrocki 127.67 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  330: 341   50
    2    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  482: 203  150
    3    13 Jakub          Onoszko               109.46 +  393: 305  159
    4    11 Waldemar       Kudliński             100.00 +  357: 337  150
    5     5 Andrzej        Rechowicz             123.33 -  300: 442   73
    6     8 Dorota         Rudzińska             121.14 -  368: 374   71
    7    19 Anita          Bruska                122.47 +  399: 264  172
    8    15 Rafał          Wesołowski            129.26 -  250: 403   79
    9    13 Dariusz        Kuć                   127.37 -  256: 475   77
   10    19 Czesław        Grajewski             119.79 +  350: 345  170
   11    17 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 -  311: 486   77
   12    22 Urszula        Solarska              109.57 +  385: 329  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Dariusz Kuć 127.37 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  384: 279  150
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              124.78 -  365: 369   75
    3    18 Katarzyna      Dębska                103.89 -  348: 380   54
    4    20 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 +  482: 400  161
    5    16 Grzegorz       Koczkodon             134.31 -  257: 617   84
    6    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  386: 257  150
    7    11 Stanisław      Rydzik                147.07 +  414: 361  197
    8    14 Irena          Sołdan                135.78 -  419: 423   86
    9    13 Dariusz        Nawrocki              127.67 +  475: 256  178
   10    11 Dorota         Kuć                   115.86 -  316: 343   66
   11    16 Lucyna         Śniadach              119.34 -  376: 386   69
   12    16 Stanisław      Rydzik                147.07 -  317: 401   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Wojciech Chodakiewicz 127.27 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Damian         Łupiński              100.00 +  389: 283  150
    2     4 Grzegorz       Kurowski              146.37 -  334: 457   96
    3    10 Rafał          Lenartowski           145.70 -  320: 513   96
    4    24 Urszula        Solarska              109.57 +  358: 332  160
    5    12 Piotr          Broda                 129.31 -  371: 432   79
    6    21 Agnieszka      Biegańska             109.28 -  268: 471   59
    7    26 Katarzyna      Dębska                103.89 -  369: 456   54
    8    27 Jarosław       Paprocki              100.00 +  481: 338  150
    9    25 Krzysztof      Zawadzki              105.94 +  477: 348  156
   10    18 Anita          Bruska                122.47 +  458: 318  172
   11    17 Dariusz        Nawrocki              127.67 +  486: 311  178
   12    10 Dorota         Rudzińska             121.14 +  373: 369  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Krzysztof Sporczyk 124.78 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Jankowski             100.00 +  492: 148  150
    2     5 Dariusz        Kuć                   127.37 +  369: 365  177
    3     7 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  368: 435   50
    4    10 Grzegorz       Łukasik               138.46 +  411: 299  188
    5     7 Łukasz         Baranowski            124.65 +  407: 277  175
    6     1 Łukasz         Tuszyński             146.57 +  470: 326  197
    7     3 Rafał          Lenartowski           145.70 +  431: 369  196
    8     1 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  423: 315  190
    9     1 Dawid          Pikul                 146.24 -  272: 408   96
   10     3 Krzysztof      Jaworski              129.72 -  407: 424   80
   11     2 Krzysztof      Mówka                 147.95 +  450: 408  198
   12     3 Kamil          Nawrocki              137.42 +  394: 352  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Łukasz Baranowski 124.65 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Graczyk               100.00 +  360: 310  150
    2     9 Michał         Garnowski             128.03 +  392: 371  178
    3     6 Mariusz        Orzeł                 122.46 +  457: 293  172
    4     2 Dawid          Pikul                 146.24 -  301: 431   96
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              124.78 -  277: 407   75
    6    13 Damian         Łupiński              100.00 +  385: 270  150
    7     9 Grzegorz       Pukniel               120.97 -  347: 356   71
    8    13 Marta          Bajorek               118.49 -  364: 365   68
    9    12 Grzegorz       Kurowski              146.37 -  368: 487   96
   10    22 Waldemar       Kudliński             100.00 -  280: 392   50
   11    23 Jarosław       Paprocki              100.00 +  418: 412  150
   12    19 Damian         Łupiński              100.00 +  374: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Andrzej Kroc 124.15 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Waldemar       Dębski                100.00 -  342: 345   50
    2    24 Agnieszka      Kozak                 105.79 +  441: 322  156
    3    15 Waldemar       Kudliński             100.00 -  334: 363   50
    4    19 Katarzyna      Bogusławska           107.56 +  402: 291  158
    5    20 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  388: 327  150
    6     7 Grzegorz       Kurowski              146.37 +  446: 309  196
    7     5 Krzysztof      Mówka                 147.95 -  310: 463   98
    8    12 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 +  374: 349  161
    9     6 Andrzej        Rechowicz             123.33 -  350: 383   73
   10    14 Anna           Biegańska             116.42 +  333: 267  166
   11     8 Michał         Alabrudziński         158.36 -  355: 532  108
   12    13 Lucyna         Śniadach              119.34 +  376: 355  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Andrzej Rechowicz 123.33 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jarosław       Paprocki              100.00 +  577: 249  150
    2     1 Kamil          Nawrocki              137.42 -  339: 416   87
    3     8 Marta          Bajorek               118.49 +  397: 304  168
    4     6 Anna           Biegańska             116.42 +  439: 428  166
    5     5 Dariusz        Nawrocki              127.67 +  442: 300  178
    6     3 Grzegorz       Pukniel               120.97 +  487: 372  171
    7     2 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  362: 479   90
    8     4 Piotr          Broda                 129.31 -  384: 399   79
    9     6 Andrzej        Kroc                  124.15 +  383: 350  174
   10     4 Grzegorz       Łukasik               138.46 -  329: 342   88
   11     7 Irena          Sołdan                135.78 -  395: 451   86
   12     9 Grzegorz       Kurowski              146.37 +  416: 328  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Anita Bruska 122.47 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  306: 358   50
    2    16 Marta          Bajorek               118.49 -  332: 363   68
    3    26 Joanna         Zacharewicz           100.00 =  364: 364  100
    4    26 Dorota         Kuć                   115.86 +  348: 324  166
    5    19 Mariusz        Orzeł                 122.46 +  386: 304  172
    6    15 Grzegorz       Koczkodon             134.31 -  337: 366   84
    7    19 Dariusz        Nawrocki              127.67 -  264: 399   78
    8    23 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  465: 286  150
    9    19 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 =  351: 351  111
   10    18 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 -  318: 458   77
   11    24 Adam           Graczyk               100.00 +  364: 263  150
   12    21 Agnieszka      Kozak                 105.79 -  356: 381   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Mariusz Orzeł 122.46 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Waldemar       Kudliński             100.00 +  427: 303  150
    2    13 Grzegorz       Koczkodon             134.31 +  435: 249  184
    3     6 Łukasz         Baranowski            124.65 -  293: 457   75
    4    15 Stanisław      Rydzik                147.07 -  388: 430   97
    5    19 Anita          Bruska                122.47 -  304: 386   72
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              105.94 +  445: 269  156
    7    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  267: 439   50
    8    19 Katarzyna      Dębska                103.89 -  333: 432   54
    9    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  405: 288  150
   10    21 Agnieszka      Kozak                 105.79 +  555: 385  156
   11    15 Jerzy          Krzyżewski            112.70 +  371: 275  163
   12    11 Szymon         Dąbrowski             115.36 -  323: 367   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Dorota Rudzińska 121.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  418: 279  150
    2    14 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  333: 377   50
    3    17 Adam           Graczyk               100.00 +  546: 274  150
    4     7 Rafał          Wesołowski            129.26 -  350: 388   79
    5    11 Agnieszka      Biegańska             109.28 +  531: 279  159
    6     8 Dariusz        Nawrocki              127.67 +  374: 368  178
    7     4 Dawid          Pikul                 146.24 -  322: 423   96
    8     5 Rafał          Lenartowski           145.70 +  414: 331  196
    9     9 Irena          Sołdan                135.78 -  415: 425   86
   10     8 Kamil          Nawrocki              137.42 -  329: 394   87
   11    13 Marta          Bajorek               118.49 +  433: 283  168
   12    10 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 -  369: 373   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Grzegorz Pukniel 120.97 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  393: 305  150
    2     2 Rafał          Lenartowski           145.70 +  500: 376  196
    3     4 Krzysztof      Mówka                 147.95 +  406: 352  198
    4     1 Łukasz         Tuszyński             146.57 -  307: 591   97
    5     8 Maciej         Sancewicz             133.39 +  409: 328  183
    6     3 Andrzej        Rechowicz             123.33 -  372: 487   73
    7     9 Łukasz         Baranowski            124.65 +  356: 347  175
    8     7 Mateusz        Borsuk                140.64 +  403: 401  191
    9     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  339: 274  190
   10     1 Dawid          Pikul                 146.24 -  323: 467   96
   11     5 Grzegorz       Łukasik               138.46 -  351: 371   88
   12     8 Dorota         Kuć                   115.86 +  486: 264  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Czesław Grajewski 119.79 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         158.36 -  352: 415  108
    2    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  395: 345  150
    3    19 Irena          Sołdan                135.78 +  495: 304  186
    4     9 Sławomir       Długosz               105.45 +  499: 356  155
    5     6 Rafał          Wesołowski            129.26 -  363: 377   79
    6     9 Grzegorz       Łukasik               138.46 -  288: 585   88
    7    13 Dorota         Kuć                   115.86 -  146: 422   66
    8    20 Krzysztof      Zawadzki              105.94 +  440: 248  156
    9    16 Lucyna         Śniadach              119.34 -  343: 434   69
   10    19 Dariusz        Nawrocki              127.67 -  345: 350   78
   11    22 Jakub          Onoszko               109.46 +  364: 300  159
   12    17 Katarzyna      Bogusławska           107.56 +  404: 300  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Lucyna Śniadach 119.34 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 147.95 -  373: 483   98
    2    17 Urszula        Solarska              109.57 +  374: 276  160
    3    20 Jerzy          Krzyżewski            112.70 -  343: 359   63
    4    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  350: 347  150
    5    10 Stanisław      Rydzik                147.07 -  314: 489   97
    6    24 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  367: 351  150
    7    17 Damian         Łupiński              100.00 -  265: 288   50
    8    18 Szymon         Dąbrowski             115.36 +  388: 332  165
    9    16 Czesław        Grajewski             119.79 +  434: 343  170
   10    15 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 -  374: 413   61
   11    16 Dariusz        Kuć                   127.37 +  386: 376  177
   12    13 Andrzej        Kroc                  124.15 -  355: 376   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Marta Bajorek 118.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                147.07 -  374: 514   97
    2    16 Anita          Bruska                122.47 +  363: 332  172
    3     8 Andrzej        Rechowicz             123.33 -  304: 397   73
    4    25 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  294: 354   50
    5    28 Jarosław       Paprocki              100.00 +  442: 213  150
    6    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  402: 347  150
    7    12 Grzegorz       Kurowski              146.37 +  468: 291  196
    8    13 Łukasz         Baranowski            124.65 +  365: 364  175
    9     7 Rafał          Lenartowski           145.70 -  294: 330   96
   10    13 Sławomir       Długosz               105.45 -  321: 370   55
   11    13 Dorota         Rudzińska             121.14 -  283: 433   71
   12    20 Jerzy          Krzyżewski            112.70 +  428: 295  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Anna Biegańska 116.42 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             146.57 -  332: 434   97
    2    25 Jarosław       Paprocki              100.00 +  429: 255  150
    3    16 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 +  376: 313  161
    4     6 Andrzej        Rechowicz             123.33 -  428: 439   73
    5    17 Irena          Sołdan                135.78 -  332: 435   86
    6    17 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  334: 317  150
    7    18 Jerzy          Krzyżewski            112.70 +  486: 411  163
    8    11 Damian         Łupiński              100.00 -  289: 441   50
    9    15 Katarzyna      Dębska                103.89 +  424: 295  154
   10    14 Andrzej        Kroc                  124.15 -  267: 333   74
   11    19 Waldemar       Kudliński             100.00 -  279: 343   50
   12    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  378: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Dorota Kuć 115.86 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              146.37 -  401: 494   96
    2    15 Michał         Alabrudziński         158.36 +  397: 315  208
    3    14 Sławomir       Długosz               105.45 -  222: 400   55
    4    26 Anita          Bruska                122.47 -  324: 348   72
    5    27 Agnieszka      Kozak                 105.79 +  415: 313  156
    6    23 Katarzyna      Dębska                103.89 +  425: 285  154
    7    13 Czesław        Grajewski             119.79 +  422: 146  170
    8    10 Grzegorz       Koczkodon             134.31 -  361: 399   84
    9    17 Jakub          Onoszko               109.46 +  386: 318  159
   10    11 Dariusz        Kuć                   127.37 +  343: 316  177
   11    11 Maciej         Sancewicz             133.39 +  449: 367  183
   12     8 Grzegorz       Pukniel               120.97 -  264: 486   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Szymon Dąbrowski 115.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 146.24 -  354: 472   96
    2    20 Agnieszka      Biegańska             109.28 +  543: 328  159
    3    11 Piotr          Broda                 129.31 -  315: 547   79
    4    16 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  398: 329  150
    5    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  390: 327  150
    6    12 Maciej         Sancewicz             133.39 -  386: 494   83
    7    14 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 -  393: 395   61
    8    18 Lucyna         Śniadach              119.34 -  332: 388   69
    9    22 Sylwia         Łada                  109.25 +  382: 303  159
   10    17 Urszula        Solarska              109.57 +  371: 272  160
   11    14 Damian         Łupiński              100.00 +  429: 333  150
   12    11 Mariusz        Orzeł                 122.46 +  367: 323  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Jerzy Krzyżewski 112.70 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           145.70 -  223: 524   96
    2    28 Sylwia         Łada                  109.25 +  408: 322  159
    3    20 Lucyna         Śniadach              119.34 +  359: 343  169
    4    13 Michał         Alabrudziński         158.36 -  365: 418  108
    5    15 Mateusz        Borsuk                140.64 -  296: 448   91
    6    22 Urszula        Solarska              109.57 +  447: 347  160
    7    18 Anna           Biegańska             116.42 -  411: 486   66
    8    22 Agnieszka      Kozak                 105.79 -  371: 396   56
    9    26 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  332: 318  150
   10    23 Jakub          Onoszko               109.46 +  374: 371  159
   11    15 Mariusz        Orzeł                 122.46 -  275: 371   72
   12    20 Marta          Bajorek               118.49 -  295: 428   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Agnieszka Piotrowicz 110.55 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Borsuk                140.64 +  366: 357  191
    2     6 Krzysztof      Mówka                 147.95 -  305: 339   98
    3    16 Anna           Biegańska             116.42 -  313: 376   66
    4    20 Dariusz        Kuć                   127.37 -  400: 482   77
    5    24 Sylwia         Łada                  109.25 +  365: 351  159
    6    16 Michał         Garnowski             128.03 +  429: 375  178
    7    14 Szymon         Dąbrowski             115.36 +  395: 393  165
    8    12 Andrzej        Kroc                  124.15 -  349: 374   74
    9    19 Anita          Bruska                122.47 =  351: 351  122
   10    15 Lucyna         Śniadach              119.34 +  413: 374  169
   11    10 Sławomir       Długosz               105.45 -  291: 403   55
   12    15 Waldemar       Kudliński             100.00 +  311: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Urszula Solarska 109.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  305: 479   90
    2    17 Lucyna         Śniadach              119.34 -  276: 374   69
    3    25 Mieczysław     Pastuszak             108.46 +  320: 315  158
    4    24 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 -  332: 358   77
    5    25 Jakub          Onoszko               109.46 +  530: 277  159
    6    22 Jerzy          Krzyżewski            112.70 -  347: 447   63
    7    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  388: 292  150
    8    16 Stanisław      Rydzik                147.07 +  359: 312  197
    9    14 Sławomir       Długosz               105.45 -  336: 440   55
   10    17 Szymon         Dąbrowski             115.36 -  272: 371   65
   11    25 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  363: 247  150
   12    22 Dariusz        Nawrocki              127.67 -  329: 385   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Jakub Onoszko 109.46 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Łukasik               138.46 -  365: 441   88
    2    18 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  346: 325  150
    3    13 Dariusz        Nawrocki              127.67 -  305: 393   78
    4    17 Michał         Garnowski             128.03 -  342: 460   78
    5    25 Urszula        Solarska              109.57 -  277: 530   60
    6    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  360: 271  150
    7    22 Mieczysław     Pastuszak             108.46 +  341: 327  158
    8    21 Agnieszka      Biegańska             109.28 +  327: 277  159
    9    17 Dorota         Kuć                   115.86 -  318: 386   66
   10    23 Jerzy          Krzyżewski            112.70 -  371: 374   63
   11    22 Czesław        Grajewski             119.79 -  300: 364   70
   12    26 Jarosław       Paprocki              100.00 -  385: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Agnieszka Biegańska 109.28 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Nawrocki              137.42 -  302: 410   87
    2    20 Szymon         Dąbrowski             115.36 -  328: 543   65
    3    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  446: 165  150
    4    23 Adam           Graczyk               100.00 +  343: 287  150
    5    11 Dorota         Rudzińska             121.14 -  279: 531   71
    6    21 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 +  471: 268  177
    7    15 Michał         Alabrudziński         158.36 -  366: 408  108
    8    21 Jakub          Onoszko               109.46 -  277: 327   59
    9    27 Mieczysław     Pastuszak             108.46 +  355: 340  158
   10    16 Stanisław      Rydzik                147.07 +  412: 390  197
   11    18 Katarzyna      Bogusławska           107.56 +  375: 319  158
   12    14 Rafał          Wesołowski            129.26 -  340: 391   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Sylwia Łada 109.25 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                135.78 -  314: 362   86
    2    28 Jerzy          Krzyżewski            112.70 -  322: 408   63
    3    27 Jarosław       Paprocki              100.00 +  369: 296  150
    4    18 Mateusz        Borsuk                140.64 -  276: 465   91
    5    24 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 -  351: 365   61
    6    28 Adam           Graczyk               100.00 +  377: 325  150
    7    27 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  413: 328  150
    8    17 Grzegorz       Kurowski              146.37 -  283: 385   96
    9    22 Szymon         Dąbrowski             115.36 -  303: 382   65
   10    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  351: 284  150
   11    21 Michał         Garnowski             128.03 +  376: 254  178
   12    23 Michał         Garnowski             128.03 +  359: 348  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Mieczysław Pastuszak 108.46 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             134.31 -  331: 341   84
    2    26 Katarzyna      Dębska                103.89 -  348: 407   54
    3    25 Urszula        Solarska              109.57 -  315: 320   60
    4    27 Jarosław       Paprocki              100.00 +  420: 358  150
    5    21 Sławomir       Długosz               105.45 -  323: 396   55
    6    25 Katarzyna      Bogusławska           107.56 +  397: 386  158
    7    22 Jakub          Onoszko               109.46 -  327: 341   59
    8    26 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  322: 349   50
    9    27 Agnieszka      Biegańska             109.28 -  340: 355   59
   10    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  496: 200  150
   11    26 Agnieszka      Kozak                 105.79 -  310: 454   56
   12    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  419: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 12  90.42




	Katarzyna Bogusławska 107.56 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Sancewicz             133.39 -  354: 365   83
    2    21 Damian         Łupiński              100.00 -  330: 429   50
    3    24 Agnieszka      Kozak                 105.79 +  316: 301  156
    4    19 Andrzej        Kroc                  124.15 -  291: 402   74
    5    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  460: 259  150
    6    25 Mieczysław     Pastuszak             108.46 -  386: 397   58
    7    21 Krzysztof      Zawadzki              105.94 -  347: 367   56
    8    25 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  411: 265  150
    9    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  416: 316  150
   10    20 Katarzyna      Dębska                103.89 +  445: 300  154
   11    18 Agnieszka      Biegańska             109.28 -  319: 375   59
   12    17 Czesław        Grajewski             119.79 -  300: 404   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Krzysztof Zawadzki 105.94 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    18 Mariusz        Orzeł                 122.46 -  269: 445   72
    7    21 Katarzyna      Bogusławska           107.56 +  367: 347  158
    8    20 Czesław        Grajewski             119.79 -  248: 440   70
    9    25 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 -  348: 477   77
   10    27 Adam           Graczyk               100.00 -  285: 322   50
   11    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  457: 177  150
   12    25 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  382: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  7 103.86




	Agnieszka Kozak 105.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Jaworski              129.72 -  273: 442   80
    2    24 Andrzej        Kroc                  124.15 -  322: 441   74
    3    24 Katarzyna      Bogusławska           107.56 -  301: 316   58
    4    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  299: 240  150
    5    27 Dorota         Kuć                   115.86 -  313: 415   66
    6    26 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  384: 306  150
    7    25 Waldemar       Kudliński             100.00 +  361: 328  150
    8    22 Jerzy          Krzyżewski            112.70 +  396: 371  163
    9    18 Maciej         Sancewicz             133.39 -  348: 401   83
   10    21 Mariusz        Orzeł                 122.46 -  385: 555   72
   11    26 Mieczysław     Pastuszak             108.46 +  454: 310  158
   12    21 Anita          Bruska                122.47 +  381: 356  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Sławomir Długosz 105.45 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Broda                 129.31 +  357: 343  179
    2    11 Grzegorz       Łukasik               138.46 -  341: 359   88
    3    14 Dorota         Kuć                   115.86 +  400: 222  166
    4     9 Czesław        Grajewski             119.79 -  356: 499   70
    5    21 Mieczysław     Pastuszak             108.46 +  396: 323  158
    6    11 Mateusz        Borsuk                140.64 -  378: 447   91
    7    20 Michał         Garnowski             128.03 +  503: 345  178
    8     9 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  284: 364   50
    9    14 Urszula        Solarska              109.57 +  440: 336  160
   10    13 Marta          Bajorek               118.49 +  370: 321  168
   11    10 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 +  403: 291  161
   12     7 Irena          Sołdan                135.78 -  305: 554   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Katarzyna Dębska 103.89 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            129.26 -  241: 390   79
    2    26 Mieczysław     Pastuszak             108.46 +  407: 348  158
    3    18 Dariusz        Kuć                   127.37 +  380: 348  177
    4    12 Krzysztof      Mówka                 147.95 -  232: 615   98
    5    18 Damian         Łupiński              100.00 -  347: 423   50
    6    23 Dorota         Kuć                   115.86 -  285: 425   66
    7    26 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 +  456: 369  177
    8    19 Mariusz        Orzeł                 122.46 +  432: 333  172
    9    15 Anna           Biegańska             116.42 -  295: 424   66
   10    20 Katarzyna      Bogusławska           107.56 -  300: 445   58
   11    20 Stanisław      Rydzik                147.07 -  357: 451   97
   12    24 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  260: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Paulina Brzuchalska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Pukniel               120.97 -  305: 393   71
    2    18 Jakub          Onoszko               109.46 -  325: 346   59
    3    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  387: 207  150
    4    16 Szymon         Dąbrowski             115.36 -  329: 398   65
    5    26 Adam           Graczyk               100.00 +  401: 275  150
    6    17 Anna           Biegańska             116.42 -  317: 334   66
    7    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  435: 299  150
    8    23 Anita          Bruska                122.47 -  286: 465   72
    9    20 Stanisław      Rydzik                147.07 -  380: 430   97
   10    25 Jarosław       Paprocki              100.00 -  339: 363   50
   11    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  416: 230  150
   12    24 Katarzyna      Dębska                103.89 +  368: 260  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Garnowski             128.03 -  225: 444   78
    2    27 Dariusz        Nawrocki              127.67 -  203: 482   78
    3    28 Agnieszka      Biegańska             109.28 -  165: 446   59
    4    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  190: 424   50
    5    29 Paweł          Jankowski             100.00 -  193: 271   50
    6    30 Jarosław       Paprocki              100.00 -  220: 345   50
    7    29 Adam           Graczyk               100.00 -  201: 371   50
    8    30 Waldemar       Dębski                100.00 -  221: 337   50
    9    30 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  134: 313   50
   10    29 Mieczysław     Pastuszak             108.46 -  200: 496   58
   11    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  216: 429   50
   12    30 Paweł          Jankowski             100.00 -  168: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  / 12  56.08




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Nawrocki              127.67 +  341: 330  178
    2    14 Dorota         Rudzińska             121.14 +  377: 333  171
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              124.78 +  435: 368  175
    4     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  309: 406   90
    5     9 Krzysztof      Jaworski              129.72 -  362: 369   80
    6    10 Piotr          Broda                 129.31 -  317: 372   79
    7    16 Mariusz        Orzeł                 122.46 +  439: 267  172
    8     9 Sławomir       Długosz               105.45 +  364: 284  155
    9    11 Kamil          Nawrocki              137.42 -  378: 430   87
   10    12 Grzegorz       Koczkodon             134.31 -  311: 434   84
   11    12 Grzegorz       Kurowski              146.37 -  386: 448   96
   12    18 Anna           Biegańska             116.42 -  308: 378   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Kroc                  124.15 +  345: 342  174
    2    12 Łukasz         Tuszyński             146.57 -  284: 494   97
    3    21 Maciej         Sancewicz             133.39 -  348: 372   83
    4    21 Lucyna         Śniadach              119.34 -  347: 350   69
    5    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  295: 325   50
    6    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  363: 160  150
    7    24 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  299: 435   50
    8    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  337: 221  150
    9    24 Mariusz        Orzeł                 122.46 -  288: 405   72
   10    24 Michał         Garnowski             128.03 -  287: 568   78
   11    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  253: 287   50
   12    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  226: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 12  89.42




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Baranowski            124.65 -  310: 360   75
    2    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  341: 201  150
    3    17 Dorota         Rudzińska             121.14 -  274: 546   71
    4    23 Agnieszka      Biegańska             109.28 -  287: 343   59
    5    26 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  275: 401   50
    6    28 Sylwia         Łada                  109.25 -  325: 377   59
    7    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  371: 201  150
    8    24 Michał         Garnowski             128.03 -  238: 497   78
    9    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  353: 260  150
   10    27 Krzysztof      Zawadzki              105.94 +  322: 285  156
   11    24 Anita          Bruska                122.47 -  263: 364   72
   12    27 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  227: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              124.78 -  148: 492   75
    2    29 Adam           Graczyk               100.00 -  201: 341   50
    3    29 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  207: 387   50
    4    29 Agnieszka      Kozak                 105.79 -  240: 299   56
    5    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  271: 193  150
    6    29 Waldemar       Dębski                100.00 -  160: 363   50
    7    30 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  173: 340   50
    8    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  246: 350   50
    9    29 Jarosław       Paprocki              100.00 -  147: 492   50
   10    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  237: 342   50
   11    29 Krzysztof      Zawadzki              105.94 -  177: 457   56
   12    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  320: 168  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  / 12  69.75




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anita          Bruska                122.47 +  358: 306  172
    2    10 Krzysztof      Jaworski              129.72 -  380: 387   80
    3    22 Grzegorz       Koczkodon             134.31 -  339: 364   84
    4    22 Irena          Sołdan                135.78 -  336: 384   86
    5    22 Waldemar       Dębski                100.00 +  325: 295  150
    6    19 Dariusz        Kuć                   127.37 -  257: 386   77
    7    23 Urszula        Solarska              109.57 -  292: 388   60
    8    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  350: 246  150
    9    23 Katarzyna      Bogusławska           107.56 -  316: 416   58
   10    28 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  314: 443   50
   11    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  429: 216  150
   12    25 Krzysztof      Zawadzki              105.94 -  289: 382   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariusz        Orzeł                 122.46 -  303: 427   72
    2    19 Mateusz        Borsuk                140.64 +  374: 366  191
    3    15 Andrzej        Kroc                  124.15 +  363: 334  174
    4    11 Dariusz        Nawrocki              127.67 -  337: 357   78
    5    14 Szymon         Dąbrowski             115.36 -  327: 390   65
    6    20 Marta          Bajorek               118.49 -  347: 402   68
    7    25 Agnieszka      Kozak                 105.79 -  328: 361   56
    8    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  340: 292  150
    9    21 Michał         Garnowski             128.03 +  337: 326  178
   10    22 Łukasz         Baranowski            124.65 +  392: 280  175
   11    19 Anna           Biegańska             116.42 +  343: 279  166
   12    15 Agnieszka      Piotrowicz            110.55 -  254: 311   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Jarosław Paprocki 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rechowicz             123.33 -  249: 577   73
    2    25 Anna           Biegańska             116.42 -  255: 429   66
    3    27 Sylwia         Łada                  109.25 -  296: 369   59
    4    27 Mieczysław     Pastuszak             108.46 -  358: 420   58
    5    28 Marta          Bajorek               118.49 -  213: 442   68
    6    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  345: 220  150
    7    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  353: 344  150
    8    27 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 -  338: 481   77
    9    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  492: 147  150
   10    25 Paulina        Brzuchalska           100.00 +  363: 339  150
   11    23 Łukasz         Baranowski            124.65 -  412: 418   75
   12    26 Jakub          Onoszko               109.46 +  387: 385  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    27 Jakub          Onoszko               109.46 -  271: 360   59
    7    30 Paweł          Jankowski             100.00 +  340: 173  150
    8    25 Katarzyna      Bogusławska           107.56 -  265: 411   58
    9    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  313: 134  150
   10    26 Sylwia         Łada                  109.25 -  284: 351   59
   11    27 Paulina        Brzuchalska           100.00 -  230: 416   50
   12    29 Waldemar       Dębski                100.00 +  335: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  7  96.57




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Kuć                   127.37 -  279: 384   77
    2    22 Czesław        Grajewski             119.79 -  345: 395   70
    3    23 Mateusz        Borsuk                140.64 -  347: 412   91
    4    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  424: 190  150
    5    23 Katarzyna      Bogusławska           107.56 -  259: 460   58
    6    26 Agnieszka      Kozak                 105.79 -  306: 384   56
    7    28 Jarosław       Paprocki              100.00 -  344: 353   50
    8    28 Waldemar       Kudliński             100.00 -  292: 340   50
    9    28 Adam           Graczyk               100.00 -  260: 353   50
   10    30 Paweł          Jankowski             100.00 +  342: 237  150
   11    30 Waldemar       Dębski                100.00 +  287: 253  150
   12    28 Mieczysław     Pastuszak             108.46 -  326: 419   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1010  / 12  84.17




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dorota         Rudzińska             121.14 -  279: 418   71
    2    23 Piotr          Broda                 129.31 -  283: 375   79
    3    26 Anita          Bruska                122.47 =  364: 364  122
    4    25 Marta          Bajorek               118.49 +  354: 294  168
    5    20 Andrzej        Kroc                  124.15 -  327: 388   74
    6    24 Lucyna         Śniadach              119.34 -  351: 367   69
    7    27 Sylwia         Łada                  109.25 -  328: 413   59
    8    26 Mieczysław     Pastuszak             108.46 +  349: 322  158
    9    26 Jerzy          Krzyżewski            112.70 -  318: 332   63
   10    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  443: 314  150
   11    25 Urszula        Solarska              109.57 -  247: 363   60
   12    27 Adam           Graczyk               100.00 +  323: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Damian Łupiński 100.00 Konojady                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Chodakiewicz          127.27 -  283: 389   77
    2    21 Katarzyna      Bogusławska           107.56 +  429: 330  158
    3    12 Michał         Garnowski             128.03 +  433: 346  178
    4     5 Grzegorz       Kurowski              146.37 -  411: 432   96
    5    18 Katarzyna      Dębska                103.89 +  423: 347  154
    6    13 Łukasz         Baranowski            124.65 -  270: 385   75
    7    17 Lucyna         Śniadach              119.34 +  288: 265  169
    8    11 Anna           Biegańska             116.42 +  441: 289  166
    9     8 Mateusz        Borsuk                140.64 -  357: 399   91
   10    10 Michał         Alabrudziński         158.36 -  276: 544  108
   11    14 Szymon         Dąbrowski             115.36 -  333: 429   65
   12    19 Łukasz         Baranowski            124.65 -  351: 374   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Otwarte Mistrzostwa Konojad



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Czesław        Grajewski             415: 352
   2 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Mówka                 373: 483
   3 Stanisław      Rydzik               - Marta          Bajorek               514: 374
   4 Anna           Biegańska            - Łukasz         Tuszyński             332: 434
   5 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Kuć                   494: 401
   6 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 354: 472
   7 Rafał          Lenartowski          - Jerzy          Krzyżewski            524: 223
   8 Agnieszka      Piotrowicz           - Mateusz        Borsuk                366: 357
   9 Tomasz         Zwoliński            - Urszula        Solarska              479: 305
  10 Jakub          Onoszko              - Grzegorz       Łukasik               365: 441
  11 Kamil          Nawrocki             - Agnieszka      Biegańska             410: 302
  12 Sylwia         Łada                 - Irena          Sołdan                314: 362
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Mieczysław     Pastuszak             341: 331
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Sancewicz             354: 365
  15 Krzysztof      Jaworski             - Agnieszka      Kozak                 442: 273
  16 Sławomir       Długosz              - Piotr          Broda                 357: 343
  17 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Dębska                390: 241
  18 Mirosław       Dejna                - Michał         Garnowski             225: 444
  19 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Dąbrowski             330: 341
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Dariusz        Kuć                   279: 384
  21 Wojciech       Chodakiewicz         - Damian         Łupiński              389: 283
  22 Paweł          Jankowski            - Krzysztof      Sporczyk              148: 492
  23 Łukasz         Baranowski           - Adam           Graczyk               360: 310
  24 Waldemar       Dębski               - Andrzej        Kroc                  345: 342
  25 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Paprocki              577: 249
  26 Bernadetta     Kudlińska            - Anita          Bruska                358: 306
  27 Mariusz        Orzeł                - Waldemar       Kudliński             427: 303
  28 Joanna         Zacharewicz          - Dorota         Rudzińska             279: 418
  29 Grzegorz       Pukniel              - Paulina        Brzuchalska           393: 305


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Rechowicz             416: 339
   2 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Pukniel               376: 500
   3 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                440: 397
   4 Wojciech       Chodakiewicz         - Grzegorz       Kurowski              334: 457
   5 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              365: 369
   6 Krzysztof      Mówka                - Agnieszka      Piotrowicz            339: 305
   7 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Zwoliński             377: 404
   8 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                520: 282
   9 Michał         Garnowski            - Łukasz         Baranowski            371: 392
  10 Krzysztof      Jaworski             - Bernadetta     Kudlińska             387: 380
  11 Grzegorz       Łukasik              - Sławomir       Długosz               359: 341
  12 Łukasz         Tuszyński            - Waldemar       Dębski                494: 284
  13 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Koczkodon             435: 249
  14 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             377: 333
  15 Dorota         Kuć                  - Michał         Alabrudziński         397: 315
  16 Marta          Bajorek              - Anita          Bruska                363: 332
  17 Urszula        Solarska             - Lucyna         Śniadach              276: 374
  18 Paulina        Brzuchalska          - Jakub          Onoszko               325: 346
  19 Mateusz        Borsuk               - Waldemar       Kudliński             366: 374
  20 Agnieszka      Biegańska            - Szymon         Dąbrowski             328: 543
  21 Damian         Łupiński             - Katarzyna      Bogusławska           429: 330
  22 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Wiśniewska            395: 345
  23 Piotr          Broda                - Joanna         Zacharewicz           375: 283
  24 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Kroc                  322: 441
  25 Jarosław       Paprocki             - Anna           Biegańska             255: 429
  26 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             407: 348
  27 Dariusz        Nawrocki             - Mirosław       Dejna                 482: 203
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Łada                  408: 322
  29 Adam           Graczyk              - Paweł          Jankowski             341: 201


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            426: 296
   2 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Jaworski              382: 470
   3 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Nawrocki              496: 337
   4 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Pukniel               352: 406
   5 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               479: 292
   6 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Orzeł                 457: 293
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             368: 435
   8 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Bajorek               397: 304
   9 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                442: 356
  10 Wojciech       Chodakiewicz         - Rafał          Lenartowski           320: 513
  11 Piotr          Broda                - Szymon         Dąbrowski             547: 315
  12 Damian         Łupiński             - Michał         Garnowski             433: 346
  13 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Nawrocki              305: 393
  14 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Długosz               222: 400
  15 Andrzej        Kroc                 - Waldemar       Kudliński             334: 363
  16 Anna           Biegańska            - Agnieszka      Piotrowicz            376: 313
  17 Dorota         Rudzińska            - Adam           Graczyk               546: 274
  18 Dariusz        Kuć                  - Katarzyna      Dębska                348: 380
  19 Irena          Sołdan               - Czesław        Grajewski             304: 495
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Lucyna         Śniadach              359: 343
  21 Waldemar       Dębski               - Maciej         Sancewicz             348: 372
  22 Bernadetta     Kudlińska            - Grzegorz       Koczkodon             339: 364
  23 Agnieszka      Wiśniewska           - Mateusz        Borsuk                347: 412
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Kozak                 316: 301
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Urszula        Solarska              315: 320
  26 Anita          Bruska               - Joanna         Zacharewicz           364: 364
  27 Sylwia         Łada                 - Jarosław       Paprocki              369: 296
  28 Agnieszka      Biegańska            - Mirosław       Dejna                 446: 165
  29 Paulina        Brzuchalska          - Paweł          Jankowski             387: 207


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Tuszyński             307: 591
   2 Dawid          Pikul                - Łukasz         Baranowski            431: 301
   3 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             309: 406
   4 Krzysztof      Jaworski             - Rafał          Lenartowski           294: 442
   5 Grzegorz       Kurowski             - Damian         Łupiński              432: 411
   6 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Biegańska             439: 428
   7 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Wesołowski            350: 388
   8 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Broda                 373: 370
   9 Sławomir       Długosz              - Czesław        Grajewski             356: 499
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Łukasik               411: 299
  11 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Nawrocki              337: 357
  12 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Mówka                 232: 615
  13 Michał         Alabrudziński        - Jerzy          Krzyżewski            418: 365
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Nawrocki              398: 407
  15 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Orzeł                 430: 388
  16 Szymon         Dąbrowski            - Paulina        Brzuchalska           398: 329
  17 Michał         Garnowski            - Jakub          Onoszko               460: 342
  18 Mateusz        Borsuk               - Sylwia         Łada                  465: 276
  19 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Bogusławska           402: 291
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Kuć                   400: 482
  21 Lucyna         Śniadach             - Waldemar       Dębski                350: 347
  22 Irena          Sołdan               - Bernadetta     Kudlińska             384: 336
  23 Adam           Graczyk              - Agnieszka      Biegańska             287: 343
  24 Urszula        Solarska             - Wojciech       Chodakiewicz          332: 358
  25 Joanna         Zacharewicz          - Marta          Bajorek               354: 294
  26 Anita          Bruska               - Dorota         Kuć                   348: 324
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Jarosław       Paprocki              420: 358
  28 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Wiśniewska            190: 424
  29 Paweł          Jankowski            - Agnieszka      Kozak                 240: 299


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             483: 349
   2 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 410: 341
   3 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         401: 385
   4 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Kurowski              424: 418
   5 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Rechowicz             300: 442
   6 Czesław        Grajewski            - Rafał          Wesołowski            363: 377
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Baranowski            407: 277
   8 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Sancewicz             409: 328
   9 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Jaworski              362: 369
  10 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Rydzik                314: 489
  11 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Biegańska             531: 279
  12 Piotr          Broda                - Wojciech       Chodakiewicz          432: 371
  13 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Garnowski             453: 289
  14 Waldemar       Kudliński            - Szymon         Dąbrowski             327: 390
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Mateusz        Borsuk                296: 448
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kuć                   617: 257
  17 Irena          Sołdan               - Anna           Biegańska             435: 332
  18 Katarzyna      Dębska               - Damian         Łupiński              347: 423
  19 Mariusz        Orzeł                - Anita          Bruska                304: 386
  20 Joanna         Zacharewicz          - Andrzej        Kroc                  327: 388
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Długosz               323: 396
  22 Bernadetta     Kudlińska            - Waldemar       Dębski                325: 295
  23 Agnieszka      Wiśniewska           - Katarzyna      Bogusławska           259: 460
  24 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Piotrowicz            351: 365
  25 Jakub          Onoszko              - Urszula        Solarska              277: 530
  26 Adam           Graczyk              - Paulina        Brzuchalska           275: 401
  27 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Kuć                   313: 415
  28 Jarosław       Paprocki             - Marta          Bajorek               213: 442
  29 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 271: 193


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              326: 470
   2 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Nawrocki              383: 365
   3 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Pukniel               487: 372
   4 Krzysztof      Jaworski             - Krzysztof      Mówka                 427: 322
   5 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 381: 396
   6 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             260: 463
   7 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Kurowski              446: 309
   8 Dariusz        Nawrocki             - Dorota         Rudzińska             368: 374
   9 Grzegorz       Łukasik              - Czesław        Grajewski             585: 288
  10 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 317: 372
  11 Sławomir       Długosz              - Mateusz        Borsuk                378: 447
  12 Maciej         Sancewicz            - Szymon         Dąbrowski             494: 386
  13 Damian         Łupiński             - Łukasz         Baranowski            270: 385
  14 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                375: 406
  15 Anita          Bruska               - Grzegorz       Koczkodon             337: 366
  16 Michał         Garnowski            - Agnieszka      Piotrowicz            375: 429
  17 Paulina        Brzuchalska          - Anna           Biegańska             317: 334
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Orzeł                 269: 445
  19 Dariusz        Kuć                  - Bernadetta     Kudlińska             386: 257
  20 Marta          Bajorek              - Waldemar       Kudliński             402: 347
  21 Agnieszka      Biegańska            - Wojciech       Chodakiewicz          471: 268
  22 Urszula        Solarska             - Jerzy          Krzyżewski            347: 447
  23 Dorota         Kuć                  - Katarzyna      Dębska                425: 285
  24 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Zacharewicz           367: 351
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Mieczysław     Pastuszak             386: 397
  26 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Wiśniewska            384: 306
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - Jakub          Onoszko               271: 360
  28 Adam           Graczyk              - Sylwia         Łada                  325: 377
  29 Waldemar       Dębski               - Paweł          Jankowski             363: 160
  30 Mirosław       Dejna                - Jarosław       Paprocki              220: 345


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Jaworski              362: 405
   2 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             479: 362
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Lenartowski           431: 369
   4 Dorota         Rudzińska            - Dawid          Pikul                 322: 423
   5 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kroc                  463: 310
   6 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Koczkodon             407: 382
   7 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                393: 322
   8 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Łukasik               312: 424
   9 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Pukniel               347: 356
  10 Kamil          Nawrocki             - Rafał          Wesołowski            433: 317
  11 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kuć                   361: 414
  12 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Kurowski              468: 291
  13 Czesław        Grajewski            - Dorota         Kuć                   146: 422
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Szymon         Dąbrowski             395: 393
  15 Agnieszka      Biegańska            - Michał         Alabrudziński         366: 408
  16 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Dąbrowski             267: 439
  17 Damian         Łupiński             - Lucyna         Śniadach              288: 265
  18 Anna           Biegańska            - Jerzy          Krzyżewski            486: 411
  19 Anita          Bruska               - Dariusz        Nawrocki              264: 399
  20 Sławomir       Długosz              - Michał         Garnowski             503: 345
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Bogusławska           367: 347
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Onoszko               327: 341
  23 Urszula        Solarska             - Bernadetta     Kudlińska             388: 292
  24 Paulina        Brzuchalska          - Waldemar       Dębski                435: 299
  25 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Kozak                 328: 361
  26 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Chodakiewicz          456: 369
  27 Sylwia         Łada                 - Joanna         Zacharewicz           413: 328
  28 Jarosław       Paprocki             - Agnieszka      Wiśniewska            353: 344
  29 Mirosław       Dejna                - Adam           Graczyk               201: 371
  30 Eugeniusz      Tuszyński            - Paweł          Jankowski             340: 173


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              315: 423
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Jaworski              478: 286
   3 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Tuszyński             421: 276
   4 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Broda                 384: 399
   5 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Rudzińska             331: 414
   6 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              456: 389
   7 Grzegorz       Pukniel              - Mateusz        Borsuk                403: 401
   8 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Sancewicz             485: 305
   9 Maciej         Dąbrowski            - Sławomir       Długosz               364: 284
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Kuć                   399: 361
  11 Anna           Biegańska            - Damian         Łupiński              289: 441
  12 Andrzej        Kroc                 - Agnieszka      Piotrowicz            374: 349
  13 Łukasz         Baranowski           - Marta          Bajorek               364: 365
  14 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kuć                   423: 419
  15 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Nawrocki              403: 250
  16 Urszula        Solarska             - Stanisław      Rydzik                359: 312
  17 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Łada                  385: 283
  18 Szymon         Dąbrowski            - Lucyna         Śniadach              332: 388
  19 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Dębska                333: 432
  20 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Zawadzki              440: 248
  21 Jakub          Onoszko              - Agnieszka      Biegańska             327: 277
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Kozak                 371: 396
  23 Anita          Bruska               - Paulina        Brzuchalska           465: 286
  24 Michał         Garnowski            - Adam           Graczyk               497: 238
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Eugeniusz      Tuszyński             411: 265
  26 Joanna         Zacharewicz          - Mieczysław     Pastuszak             349: 322
  27 Wojciech       Chodakiewicz         - Jarosław       Paprocki              481: 338
  28 Agnieszka      Wiśniewska           - Waldemar       Kudliński             292: 340
  29 Bernadetta     Kudlińska            - Paweł          Jankowski             350: 246
  30 Waldemar       Dębski               - Mirosław       Dejna                 337: 221


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 272: 408
   2 Piotr          Broda                - Krzysztof      Mówka                 287: 453
   3 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Zwoliński             339: 274
   4 Krzysztof      Jaworski             - Grzegorz       Łukasik               334: 310
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             388: 424
   6 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Rechowicz             350: 383
   7 Marta          Bajorek              - Rafał          Lenartowski           294: 330
   8 Mateusz        Borsuk               - Damian         Łupiński              399: 357
   9 Dorota         Rudzińska            - Irena          Sołdan                415: 425
  10 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         352: 344
  11 Kamil          Nawrocki             - Maciej         Dąbrowski             430: 378
  12 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Baranowski            487: 368
  13 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Nawrocki              475: 256
  14 Sławomir       Długosz              - Urszula        Solarska              440: 336
  15 Katarzyna      Dębska               - Anna           Biegańska             295: 424
  16 Lucyna         Śniadach             - Czesław        Grajewski             434: 343
  17 Dorota         Kuć                  - Jakub          Onoszko               386: 318
  18 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Sancewicz             348: 401
  19 Agnieszka      Piotrowicz           - Anita          Bruska                351: 351
  20 Stanisław      Rydzik               - Paulina        Brzuchalska           430: 380
  21 Waldemar       Kudliński            - Michał         Garnowski             337: 326
  22 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  382: 303
  23 Bernadetta     Kudlińska            - Katarzyna      Bogusławska           316: 416
  24 Waldemar       Dębski               - Mariusz        Orzeł                 288: 405
  25 Wojciech       Chodakiewicz         - Krzysztof      Zawadzki              477: 348
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Zacharewicz           332: 318
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Biegańska             340: 355
  28 Adam           Graczyk              - Agnieszka      Wiśniewska            353: 260
  29 Paweł          Jankowski            - Jarosław       Paprocki              147: 492
  30 Mirosław       Dejna                - Eugeniusz      Tuszyński             134: 313


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Pukniel               467: 323
   2 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             443: 359
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Jaworski              407: 424
   4 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Rechowicz             342: 329
   5 Mateusz        Borsuk               - Piotr          Broda                 466: 272
   6 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Wesołowski            539: 307
   7 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             365: 383
   8 Kamil          Nawrocki             - Dorota         Rudzińska             394: 329
   9 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Kurowski              476: 443
  10 Damian         Łupiński             - Michał         Alabrudziński         276: 544
  11 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Kuć                   316: 343
  12 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             311: 434
  13 Marta          Bajorek              - Sławomir       Długosz               321: 370
  14 Anna           Biegańska            - Andrzej        Kroc                  267: 333
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Lucyna         Śniadach              413: 374
  16 Agnieszka      Biegańska            - Stanisław      Rydzik                412: 390
  17 Szymon         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              371: 272
  18 Anita          Bruska               - Wojciech       Chodakiewicz          318: 458
  19 Czesław        Grajewski            - Dariusz        Nawrocki              345: 350
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Katarzyna      Dębska                445: 300
  21 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Orzeł                 385: 555
  22 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Baranowski            392: 280
  23 Jakub          Onoszko              - Jerzy          Krzyżewski            371: 374
  24 Michał         Garnowski            - Waldemar       Dębski                568: 287
  25 Jarosław       Paprocki             - Paulina        Brzuchalska           363: 339
  26 Eugeniusz      Tuszyński            - Sylwia         Łada                  284: 351
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Graczyk               285: 322
  28 Joanna         Zacharewicz          - Bernadetta     Kudlińska             443: 314
  29 Mieczysław     Pastuszak            - Mirosław       Dejna                 496: 200
  30 Agnieszka      Wiśniewska           - Paweł          Jankowski             342: 237


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mateusz        Borsuk                381: 473
   2 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Sporczyk              408: 450
   3 Krzysztof      Jaworski             - Kamil          Nawrocki              342: 368
   4 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           322: 450
   5 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Łukasik               351: 371
   6 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Broda                 546: 291
   7 Andrzej        Rechowicz            - Irena          Sołdan                395: 451
   8 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  532: 355
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Wesołowski            421: 325
  10 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Piotrowicz            403: 291
  11 Dorota         Kuć                  - Maciej         Sancewicz             449: 367
  12 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Dąbrowski             448: 386
  13 Dorota         Rudzińska            - Marta          Bajorek               433: 283
  14 Damian         Łupiński             - Szymon         Dąbrowski             333: 429
  15 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Krzyżewski            371: 275
  16 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Kuć                   386: 376
  17 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Chodakiewicz          311: 486
  18 Agnieszka      Biegańska            - Katarzyna      Bogusławska           375: 319
  19 Anna           Biegańska            - Waldemar       Kudliński             279: 343
  20 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Dębska                451: 357
  21 Sylwia         Łada                 - Michał         Garnowski             376: 254
  22 Jakub          Onoszko              - Czesław        Grajewski             300: 364
  23 Łukasz         Baranowski           - Jarosław       Paprocki              418: 412
  24 Adam           Graczyk              - Anita          Bruska                263: 364
  25 Urszula        Solarska             - Joanna         Zacharewicz           363: 247
  26 Agnieszka      Kozak                - Mieczysław     Pastuszak             454: 310
  27 Paulina        Brzuchalska          - Eugeniusz      Tuszyński             416: 230
  28 Bernadetta     Kudlińska            - Mirosław       Dejna                 429: 216
  29 Paweł          Jankowski            - Krzysztof      Zawadzki              177: 457
  30 Waldemar       Dębski               - Agnieszka      Wiśniewska            253: 287


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 412: 407
   2 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           331: 413
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Nawrocki              394: 352
   4 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Jaworski              446: 259
   5 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             378: 359
   6 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             375: 368
   7 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               554: 305
   8 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Pukniel               264: 486
   9 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             328: 416
  10 Wojciech       Chodakiewicz         - Dorota         Rudzińska             373: 369
  11 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Orzeł                 367: 323
  12 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Broda                 413: 432
  13 Andrzej        Kroc                 - Lucyna         Śniadach              376: 355
  14 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Biegańska             391: 340
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Waldemar       Kudliński             311: 254
  16 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Rydzik                317: 401
  17 Katarzyna      Bogusławska          - Czesław        Grajewski             300: 404
  18 Anna           Biegańska            - Maciej         Dąbrowski             378: 308
  19 Łukasz         Baranowski           - Damian         Łupiński              374: 351
  20 Marta          Bajorek              - Jerzy          Krzyżewski            428: 295
  21 Agnieszka      Kozak                - Anita          Bruska                381: 356
  22 Dariusz        Nawrocki             - Urszula        Solarska              385: 329
  23 Sylwia         Łada                 - Michał         Garnowski             359: 348
  24 Katarzyna      Dębska               - Paulina        Brzuchalska           260: 368
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadetta     Kudlińska             382: 289
  26 Jarosław       Paprocki             - Jakub          Onoszko               387: 385
  27 Joanna         Zacharewicz          - Adam           Graczyk               323: 227
  28 Agnieszka      Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             326: 419
  29 Eugeniusz      Tuszyński            - Waldemar       Dębski                335: 226
  30 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 320: 168
Lista rankingowa na dzień 17-06-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.41  31324  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.47  30161  194
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.42  27793  186
   4 Dawid Pikul                    Poznań               149.29  29261  196
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             149.21  28648  192
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 149.12  28183  189
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 148.71  28106  189
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.76  19209  130
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
  10 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  11 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.27  27207  186
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.81  25516  175
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.65  28256  194
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.58   8298   57
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.41  18613  128
  16 Kamil Górka                    Kraków               144.99  28273  195
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             144.95  27976  193
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.80  28092  194
  19 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             143.97  28218  196
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.02  27602  193
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.72  27117  190
  24 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.38  18652  131
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              141.97  27685  195
  27 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  28 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.61  14727  104
  29 Kamil Kister                   Puławy               141.49  27449  194
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.13  20182  143
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  32 Justyna Górka                  Kraków               140.34  27367  195
  33 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.21  24257  173
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.04  26888  192
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.72  17884  128
  37 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  38 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.82   5275   38
  39 Bogusław Szyszka               Oława                138.27  23783  172
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.79  26317  191
  42 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  44 Radosław Jachna                Łódź                 136.84  26957  197
  45 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.63  22270  163
  46 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             136.58   4917   36
  47 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.48  19243  141
  48 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             136.12  10209   75
  49 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.12  15109  111
  50 Irena Sołdan                   Sopot                135.37  26938  199
  51 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  52 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  53 Karol Waniek                   Wrocław              134.29  11415   85
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.14  25754  192
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.72  24471  183
  56 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.96  24598  185
  57 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  58 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  59 Janusz Krupiński               Bytom                132.44  18277  138
  60 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  61 Robert Kamiński                Warszawa             132.16  24847  188
  62 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.15  20616  156
  63 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.90  13322  101
  64 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.88   8836   67
  65 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  10928   83
  66 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.65  25145  191
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  68 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.29  25602  195
  69 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              131.25  13781  105
  70 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.14  23081  176
  71 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.09  23989  183
  72 Szymon Płachta                 Warszawa             130.90  25918  198
  73 Wojciech Urbański              Warszawa             130.79   5493   42
  74 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  75 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       130.31  20720  159
  76 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  77 Mikołaj Fidziński              Dębica               130.20  10286   79
  78 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  79 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  80 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  81 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.65  14261  110
  82 Piotr Broda                    Sandomierz           129.63  25019  193
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  84 Przemysław Pawlic              Wrocław              129.52   5181   40
  85 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  86 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  87 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  88 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  89 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  90 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.82   4895   38
  91 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  92 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  93 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.24   5258   41
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  95 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.06  19593  153
  96 Katarzyna Małek                Mielec               128.01  17281  135
  97 Kacper Zegadło                 Warszawa             127.87  11125   87
  98 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
  99 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
 100 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.47  24985  196
 101 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.17   7630   60
 102 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            127.10  25293  199
 103 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
 104 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.76  17620  139
 105 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 106 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.66   7473   59
 107 Artur Koszel                   Warszawa             126.61  12534   99
 108 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 109 Krzysztof Gibas                Kraków               126.56  24427  193
 110 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.49  23275  184
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 112 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 113 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 114 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.60  24618  196
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                125.47  24844  198
 117 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 118 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.27   7516   60
 119 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 120 Michał Kolaj                   Ostróda              124.87  17731  142
 121 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 122 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.45  22899  184
 123 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.97  24423  197
 124 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.76  21410  173
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.55  24463  198
 126 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.41  24188  196
 127 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.31  23552  191
 128 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       122.91  11185   91
 129 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 130 Rafał Matczak                  Milanówek            122.85  23464  191
 131 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 133 Monika Sadurska                Warszawa             122.00   5002   41
 134 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 135 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           121.79   4141   34
 136 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.67  15087  124
 137 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             121.31  24019  198
 139 Anita Bruska                   Gdynia               121.14  18898  156
 140 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 141 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 142 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 143 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 144 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.86  22964  190
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 146 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 147 Tomasz Lempart                 Kraków               120.56  15070  125
 148 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 149 Leszek Stecuła                 Bytom                120.32   8663   72
 150 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 151 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 152 Maciej Perzyński               Piła                 119.77  13414  112
 153 Krzysztof Bonda                Białystok            119.76  13054  109
 154 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 155 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 156 Lucyna Śniadach                Rumia                119.15  10485   88
 157 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 158 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.08  22030  185
 159 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 160 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 161 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.04  23450  197
 162 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.01  22254  187
 163 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.90   5707   48
 164 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 165 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 166 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 167 Marta Bajorek                  Warszawa             118.62  23487  198
 168 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.51  22042  186
 169 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.22  16314  138
 170 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 171 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 172 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.84  23214  197
 173 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 175 Paulina Mech                   Kraków               117.37  14906  127
 176 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.29   5630   48
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             117.05   9832   84
 178 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 179 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.97  20586  176
 180 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   5596   48
 181 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 182 Radosław Więch                 Warszawa             116.43  13157  113
 183 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 184 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.14  12892  111
 185 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.14  22298  192
 186 Anna Biegańska                 Białystok            116.07  13000  112
 187 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.00   9164   79
 188 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 189 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.81  19919  172
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.66  15383  133
 192 Bogusław Książek               Szczecin             115.54   7279   63
 193 Sławomir Wolski                Wrocław              115.51  22062  191
 194 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 195 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.37  22151  192
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             115.02   7476   65
 197 Marcin Ceglarek                Kraków               114.91   9078   79
 198 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 199 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 200 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            114.46  12705  111
 202 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 203 Juliusz Czupryniak             Warszawa             114.13  10842   95
 204 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 205 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 206 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             113.65  12502  110
 208 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 210 Anna Krynicka                  Warszawa             113.11   9614   85
 211 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.90  21451  190
 212 Renata Andracka                Zwola                112.88  21673  192
 213 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 214 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.60  22294  198
 215 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 216 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 217 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 218 Dorota Ostrowska               Białystok            111.89  11301  101
 219 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.31  17142  154
 221 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 222 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 223 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17301  156
 224 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 225 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 226 Agnieszka Biegańska            Białystok            110.36  15119  137
 227 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 228 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 229 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 230 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.85  21641  197
 231 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 232 Damian Łupiński                Konojady             109.58   3945   36
 233 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 234 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.48  14014  128
 235 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 236 Urszula Solarska               Łódź                 108.88  20687  190
 237 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 238 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 239 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 240 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.61  11621  107
 241 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.46  15727  145
 242 Mariusz Michalski              Inowrocław           108.35   9643   89
 243 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.18   6058   56
 245 Józef Burzyński                Ełk                  108.12  11461  106
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               107.87  21034  195
 247 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 248 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 249 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 250 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.35   5153   48
 251 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 252 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.16  21432  200
 253 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 254 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             106.78   5446   51
 255 Sławomir Długosz               Ostróda              106.68  21015  197
 256 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.32  20201  190
 257 Maria Pokorska                 Warszawa             106.32   4040   38
 258 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.76   3913   37
 259 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 260 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.64  20177  191
 261 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 262 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.16   3365   32
 263 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.10   5150   49
 264 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 265 Jakub Błażejewski              Poznań               104.62   4394   42
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.09  14676  141
 267 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 268 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.84  19625  189
 270 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 271 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 273 Anna Arana                     Warszawa             102.80  13364  130
 274 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.19  17986  176
 275 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.85  10592  104
 276 Laura Pisula                   Wrocław              101.72   5086   50
 277 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 278 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            101.33   3040   30
 279 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.84  10790  107
 280 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.86  10286  103
 281 Marek Szczepanik               Reda                  99.65   6178   62
 282 Lidia Żywna                    Gdynia                98.83  15615  158
 283 Halina Mrozek                  Warszawa              98.64   9371   95
 284 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 285 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.27  11891  121
 286 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.09  11477  117
 287 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 288 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.97  15127  156
 289 Tomasz A. Praga                Białystok             96.47   3280   34
 290 Anna Lenartowska               Gdynia                96.44   8101   84
 291 Marcin Stachowski              Wydartowo I           96.29   4622   48
 292 Marek Horyń                    Ełk                   95.77   2873   30
 293 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.70   4498   47
 294 Sylwia Buks                    Warszawa              95.69  16841  176
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 296 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 299 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 300 Dominika Worona                Police                93.64   4401   47
 301 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52   7688   84
 303 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 304 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 305 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 306 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 307 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 308 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 309 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 310 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 311 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 312 Paulina Naplocha               Racibórz              87.16  14382  165
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 314 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.92  10053  117
 315 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 317 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 318 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.56   4397   52
 320 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 321 Beata Kiżewska                 Świnoujście           83.47   3005   36
 322 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 323 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 324 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 325 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 326 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 327 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 328 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   63.02   2836   45
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              61.31  12262  200




Poczekalnia na dzień 17-06-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   2 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   3 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   4 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   5 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   6 Piotr Domański                 Lublin               129.19   3488   27
   7 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   8 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.56   3444   27
   9 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
  10 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
  11 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  12 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  13 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
  14 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  15 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  16 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  17 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             149.16   3729   25
  19 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  20 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  21 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  22 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  23 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  24 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  25 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  26 Joanna Jewtuch                 Warszawa             140.67   3376   24
  27 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  28 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  29 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  30 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  31 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  32 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  33 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  34 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  35 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  36 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  37 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  38 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  39 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  40 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  41 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  42 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  43 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  44 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29   2791   24
  45 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  46 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  47 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  48 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  49 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.71   2633   24
  50 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  51 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  52 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  53 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  54 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  55 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  56 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  57 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  58 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  59 Bożena Lisiewska               Piasutno              96.46   2315   24
  60 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  61 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  62 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  63 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  64 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  66 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  67 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  68 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  69 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  70 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  71 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  72 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  73 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  74 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  75 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  76 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  77 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  78 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  79 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  80 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.64   1598   22
  81 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  82 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  83 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  84 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  85 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  86 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  87 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  88 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  89 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  90 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  91 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  92 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  93 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  94 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  95 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  96 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  97 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
  98 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
  99 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 100 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 101 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 102 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 103 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 104 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 105 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 106 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 107 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 108 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 109 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 110 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 111 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 112 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 113 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 114 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 115 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 116 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 117 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 118 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 119 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 120 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 121 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 122 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 123 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 124 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 125 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 126 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 127 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 128 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 129 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 130 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 131 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 132 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 133 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 134 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 135 Paweł Zbrowski                 Gdynia               130.08   1561   12
 136 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 137 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 138 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 139 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 140 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 141 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 142 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 143 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 144 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.17   1454   12
 145 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 146 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 147 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 148 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 149 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 150 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 151 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 152 Agnieszka Matus                Milanówek            115.08   1381   12
 153 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 154 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 155 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 156 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 157 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 158 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 159 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 160 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 161 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 162 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 163 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 164 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 165 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 167 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 168 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 169 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 170 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 171 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 172 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 173 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 174 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 175 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 176 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 177 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 178 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 179 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 180 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 181 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 182 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 183 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 184 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 185 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 186 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 187 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 188 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 189 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 190 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 191 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 192 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 193 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 194 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 195 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 196 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 197 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 198 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 199 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 200 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 201 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 202 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 203 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 204 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 205 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 206 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 207 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 208 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 209 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 210 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 211 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 212 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 213 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 214 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 215 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 216 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 217 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 218 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 219 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 220 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 221 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 222 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 223 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 224 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 225 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 226 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 227 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 228 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 229 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 230 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 231 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 232 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 233 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 234 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 235 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 236 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 237 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 238 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 239 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 240 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 241 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 242 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 243 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 244 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 245 Dorota Buśko                   Naterki               90.64    997   11
 246 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 247 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 248 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 249 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 250 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 251 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 252 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 253 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 254 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 255 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 256 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 257 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 258 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 259 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 260 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 261 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 262 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 263 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 264 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 265 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 266 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 267 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 268 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 269 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 270 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 271 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 272 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 273 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 274 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 275 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 276 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 277 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 278 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 279 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 280 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 281 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 282 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 283 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 284 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 285 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 286 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 287 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 288 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 289 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 290 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 291 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 292 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 293 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 294 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 295 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 296 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 297 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 298 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 299 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 300 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 301 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 302 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 303 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 304 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 305 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 306 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 307 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 308 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 309 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 310 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 311 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 312 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 313 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 314 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 315 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 316 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 317 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 318 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 319 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 320 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 321 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 322 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 323 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 324 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 325 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 326 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 327 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 328 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 329 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 330 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 331 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 332 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 333 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 334 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 335 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 336 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 337 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 338 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 339 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 340 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 341 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 342 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 343 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 344 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 345 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 346 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 347 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 348 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 349 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 350 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 351 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 352 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 353 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 354 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 355 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 356 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 357 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 358 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 359 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 360 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 361 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 362 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 363 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 364 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 365 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 366 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 367 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 368 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 369 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 370 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 371 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 372 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 373 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 374 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 375 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 376 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 377 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 378 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 379 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 380 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie