Nowe Miasto Lubawskie28
września
Nowe Miasto Lubawskie 28-29 września XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Łódź 5
października
Łódź 5- 6 października XIX Mistrzostwa Łodzi
Legnica12
października
Legnica 12-13 października XIX Puchar Polski
Krzysztof Usakiewicz nowym Mistrzem Łodzi!05 - 06 października 2013 — XIX Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIX Mistrzostwa ŁodziŁódź, 05 - 06 października 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Krzysztof Usakiewicz nowym Mistrzem Łodzi!Tegoroczne XIX już Mistrzostwa Łodzi w Scrabble rozpoczęły się w prawdziwie jesiennej scenerii. Było słonecznie, a pod nogami zamiast śniegu delikatnie szeleściły liście. Oprócz graczy znanych z czołówki rankingu, pojawili się również zawodnicy, którzy dawno nie grali w turniejach rankingowych PFS lub grają właśnie tylko w turniejach łódzkich. W sumie udział wzięło 48 osób, w tym dwoje debiutantów.

Od mocnego uderzenia rozpoczął obrońca tytułu Dominik Urbacki, wygrywając wysoko pierwszą rundę. Po drugiej prowadzenie objął Staszek Rydzik, któremu w mieście Łodzi prawie zawsze „żre”. Później było normalnie, to znaczy liderzy zmieniali się często, a byli nimi jeszcze: Mirek Uglik i  łodzianin Jakub Szymczak. Po dziewiątej rundzie na prowadzenie wyszedł Krzysztof Usakiewicz, który rozgrywał swój pierwszy turniej po niemal czterech latach przerwy. Oddał on jeszcze na jedną rundę prowadzenie „Rydzowi”, ale wygrywając ostatnią grę z Mirkiem, zasłużenie został zwycięzcą całego turnieju. Drugie miejsce zajął Dominik Urbacki (niektórzy twierdzili zazdrośnie, że to dzięki wylosowaniu w sumie aż 17 blanków), a Mirek Uglik zajął ostatecznie trzecią lokatę. Całą trójka otrzymała puchary, nagrody pieniężne i drobne upominki. Pucharem został nagrodzony również najlepszy łodzianin: Jakub Szymczak. Najlepszą zawodniczką została Agnieszka Goniowska z Wrocławia. Najlepszą debiutantką – Katarzyna Rachaus z Łodzi. Pozostali uczestnicy turnieju otrzymali drobne upominki i zadowoleni opuszczali włókiennicze miasto.

Zapraszamy za rok na XX jubileuszowe Mistrzostwa Łodzi.

Turniej zorganizowało Łódzkie Stowarzyszenie Miłośników Scrabble. Szczególne podziękowanie należą się prezesowi „Zeniowi”, „Astefce” za jak zwykle pysznego orzechowca, „kolorowej Grażce”, Jarkowi, „lordowihape” za nagrody rzeczowe, „Shlafrockowi” za zorganizowanie fotoreporterów.

Klasyfikacja blanków
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVIII Mistrzostwa Łodzi
XVII Mistrzostwa Łodzi
XVI Mistrzostwa Łodzi


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPOS ul. Krzemieniecka 2a
Obrońca tytułuDominik Urbacki
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 5 października (7 rund)
11:00 — 11:50 — przyjmowanie i potwierdzanie zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 6 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOd dworca Łódź Kaliska piechotą 15 min

mapka
WyżywienieNa miejscu – bufet
NoclegiWe własnym zakresie: http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz/
NagrodyI miejsce – puchar + nagroda pieniężna
II miejsce – puchar + nagroda pieniężna
III miejsce – puchar + nagroda pieniężna
Dla najlepszego łodzianina – puchar + nagroda
Nagrody rzeczowe dla zawodników z dalszych miejsc
Dla najlepszego „macaka” blanków
Po każdej rundzie nagrody pocieszenia dla przegranego najmniejszą liczba małych punktów
Inne w zależności od możliwości i pomysłowości organizatorów
Dodatkowe atrakcjeORZECHOWIEC ASTEFKI
OrganizatorzyŁódzkie Stowarzyszenie Miłośników Scrabble
Wojciech Zemło 600368806 wzemlo@toya.net.pl GG: 3442656
SponsorzyCzłonkowie ŁKMS


Wyniki turnieju XIX Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               123.64     10.0     4887     1998      947
  2 Dominik         Urbacki              Pruszków               146.89      9.0     5291     1907      689
  3 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.09      9.0     4768     1868      297
  4 Jakub           Szymczak             Łódź                   141.71      9.0     4593     1889      285
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.96      8.0     5110     1813      464
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               147.89      8.0     4967     1745      513
  7 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.45      8.0     4703     1673      414
  8 Kamil           Kister               Puławy                 142.70      8.0     4556     1735      140
  9 Miłosz          Wrzałek              Reda                   146.71      7.0     4953     1707      627
 10 Paweł           Zaręba               Warszawa               145.54      7.0     4797     1709      413
 11 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.60      7.0     4753     1572      614
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.48      7.0     4687     1593      457
 13 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   100.00      7.0     4681     1628       95
 14 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               134.35      7.0     4656     1609      267
 15 Wojciech        Zemło                Łódź                   139.79      7.0     4634     1588      306
 16 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    133.73      7.0     4555     1592      206
 17 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   117.22      7.0     4549     1486      342
 18 Kacper          Zegadło              Warszawa               130.23      7.0     4418     1650       32
 19 Rafał           Stachowski           Police                 116.17      7.0     4398     1628      202
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              126.90      7.0     4387     1566       37
 21 Andrzej         Kroc                 Łódź                   124.01      6.0     4536     1458      316
 22 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.49      6.0     4532     1528      121
 23 Michał          Ozimiński            Łódź                   132.68      6.0     4442     1430      -72
 24 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   123.00      6.0     4395     1427       63
 25 Jarosław        Michalak             Łódź                   118.80      6.0     4368     1455     -345
 26 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.14      6.0     4329     1610      -39
 27 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.26      6.0     4328     1415      -69
 28 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.85      6.0     4268     1519     -230
 29 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.80      5.0     4487     1431     -114
 30 Joanna          Ostrowska            Warszawa               116.53      5.0     4427     1318     -128
 31 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 131.69      5.0     4354     1437     -240
 32 Paweł           Maciejczuk           Białystok              111.86      5.0     4321     1393     -144
 33 Urszula         Solarska             Łódź                   109.49      5.0     4309     1300       17
 34 Jarosław        Olek                 Warszawa               117.73      5.0     4126     1506     -348
 35 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.23      5.0     3945     1342     -230
 36 Paweł           Morga                Warszawa               119.89      4.0     4553     1176      129
 37 Beata           Piotrowska           Łódź                   118.67      4.0     4212     1227     -361
 38 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               105.19      4.0     4102     1243     -265
 39 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.60      4.0     4077     1176     -124
 40 Radosław        Jachna               Łódź                   136.95      4.0     3812     1070       79
 41 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.0     3780     1147     -874
 42 Katarzyna       Rachaus              Łódź                   100.00      3.5     3191      956     -582
 43 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 100.00      3.0     3852     1187     -707
 44 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      3.0     3266     1070    -1236
 45 Anna            Stefańska            Łódź                   117.14      3.0     2663      821       84
 46 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   107.77      2.0     2212      644      -69
 47 Wojciech        Bartkowski           Łódź                   100.00      0.5     1435      386    -1060
 48 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   102.88      0.0      855      242     -319
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIX Mistrzostwa Łodzi



	Paweł Jackowski 147.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Pukniel               123.00 +  395: 345  173
    2     5 Agnieszka      Goniowska             125.60 +  459: 305  176
    3     5 Marta          Świątkowska           114.14 -  390: 477   64
    4     6 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  409: 430   74
    5     9 Joanna         Ostrowska             116.53 +  521: 298  167
    6     6 Paweł          Zaręba                145.54 -  336: 460   96
    7     9 Mikołaj        Fidziński             131.69 -  320: 404   82
    8    13 Jarosław       Michalak              118.80 +  454: 279  169
    9     8 Rafał          Wesołowski            131.49 +  373: 334  181
   10     6 Kamil          Kister                142.70 +  484: 374  193
   11     5 Andrzej        Kroc                  124.01 +  397: 371  174
   12     4 Paweł          Zaręba                145.54 +  429: 377  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Dominik Urbacki 146.89 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  545: 272  173
    2     1 Mirosław       Uglik                 145.09 -  401: 416   95
    3     7 Marek          Dudkiewicz            126.90 +  524: 331  177
    4     4 Mikołaj        Fidziński             131.69 -  329: 490   82
    5     8 Paweł          Zaręba                145.54 +  514: 400  196
    6     5 Michał         Ozimiński             132.68 +  447: 345  183
    7     2 Stanisław      Rydzik                140.96 -  335: 497   91
    8     6 Wojciech       Zemło                 139.79 +  520: 342  190
    9     4 Marta          Świątkowska           114.14 +  395: 342  164
   10     2 Jakub          Szymczak              141.71 +  413: 323  192
   11     4 Andrzej        Rechowicz             123.45 +  449: 436  173
   12     2 Stanisław      Rydzik                140.96 +  419: 408  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 12 158.92




	Miłosz Wrzałek 146.71 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Morga                 119.89 +  454: 295  170
    2     8 Maciej         Sancewicz             133.73 +  461: 380  184
    3     2 Jarosław       Olek                  117.73 -  385: 398   68
    4     5 Paweł          Zaręba                145.54 -  335: 392   96
    5    10 Jarosław       Michalak              118.80 +  510: 284  169
    6     7 Tomasz         Zwoliński             143.48 +  517: 366  193
    7     4 Kamil          Kister                142.70 -  372: 439   93
    8     7 Mikołaj        Fidziński             131.69 +  515: 303  182
    9     5 Marek          Dudkiewicz            126.90 +  349: 320  177
   10     3 Stanisław      Rydzik                140.96 -  318: 386   91
   11     3 Jakub          Szymczak              141.71 +  394: 367  192
   12     3 Jakub          Szymczak              141.71 -  343: 396   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Paweł Zaręba 145.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Michalak              118.80 +  459: 303  169
    2     7 Jakub          Szymczak              141.71 -  301: 346   92
    3    17 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  395: 334  150
    4     5 Miłosz         Wrzałek               146.71 +  392: 335  197
    5     8 Dominik        Urbacki               146.89 -  400: 514   97
    6     6 Paweł          Jackowski             147.89 +  460: 336  198
    7     5 Jarosław       Olek                  117.73 +  392: 248  168
    8     1 Stanisław      Rydzik                140.96 +  524: 372  191
    9     2 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  336: 381   74
   10     4 Kacper         Zegadło               130.23 +  363: 343  180
   11     2 Mirosław       Uglik                 145.09 -  398: 443   95
   12     4 Paweł          Jackowski             147.89 -  377: 429   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Mirosław Uglik 145.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            118.67 +  419: 384  169
    2     1 Dominik        Urbacki               146.89 +  416: 401  197
    3     6 Kacper         Zegadło               130.23 +  499: 349  180
    4     2 Jarosław       Olek                  117.73 +  389: 380  168
    5     2 Mikołaj        Fidziński             131.69 +  369: 304  182
    6     1 Jakub          Szymczak              141.71 -  350: 378   92
    7     3 Marta          Świątkowska           114.14 +  370: 363  164
    8     2 Rafał          Wesołowski            131.49 +  405: 331  181
    9     1 Stanisław      Rydzik                140.96 -  301: 409   91
   10     1 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 +  399: 331  174
   11     2 Paweł          Zaręba                145.54 +  443: 398  196
   12     1 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  408: 443   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Tomasz Zwoliński 143.48 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Olek                  117.73 -  288: 390   68
    2    18 Grzegorz       Pukniel               123.00 +  461: 284  173
    3     9 Kamil          Kister                142.70 -  324: 351   93
    4    13 Anna           Stefańska             117.14 +  424: 305  167
    5    16 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  424: 308  150
    6     7 Miłosz         Wrzałek               146.71 -  366: 517   97
    7    15 Paweł          Maciejczuk            111.86 +  410: 362  162
    8    11 Rafał          Stachowski            116.17 -  324: 365   66
    9    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  372: 312  173
   10    10 Wojciech       Zemło                 139.79 +  496: 293  190
   11     8 Kacper         Zegadło               130.23 -  345: 424   80
   12     9 Andrzej        Kroc                  124.01 +  453: 319  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Kamil Kister 142.70 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grażyna        Wesołowska            117.22 +  406: 301  167
    2     4 Rafał          Wesołowski            131.49 -  421: 428   81
    3     9 Tomasz         Zwoliński             143.48 +  351: 324  193
    4    12 Katarzyna      Szachowicz            105.19 +  425: 377  155
    5     5 Kacper         Zegadło               130.23 -  300: 341   80
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  387: 330  176
    7     4 Miłosz         Wrzałek               146.71 +  439: 372  197
    8     3 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  286: 448   74
    9     6 Wojciech       Usakiewicz            134.35 +  333: 325  184
   10     6 Paweł          Jackowski             147.89 -  374: 484   98
   11     7 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  451: 344  150
   12     6 Kacper         Zegadło               130.23 +  383: 342  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Jakub Szymczak 141.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Stefańska             117.14 +  389: 361  167
    2     7 Paweł          Zaręba                145.54 +  346: 301  196
    3     4 Wojciech       Gołęcki               106.60 +  380: 313  157
    4     3 Rafał          Wesołowski            131.49 +  427: 298  181
    5     1 Stanisław      Rydzik                140.96 +  448: 445  191
    6     1 Mirosław       Uglik                 145.09 +  378: 350  195
    7     1 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  303: 340   74
    8     4 Marta          Świątkowska           114.14 +  386: 337  164
    9     3 Andrzej        Rechowicz             123.45 +  450: 413  173
   10     2 Dominik        Urbacki               146.89 -  323: 413   97
   11     3 Miłosz         Wrzałek               146.71 -  367: 394   97
   12     3 Miłosz         Wrzałek               146.71 +  396: 343  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 12 157.42




	Stanisław Rydzik 140.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Ostrowska             116.53 +  499: 323  167
    2     2 Marek          Dudkiewicz            126.90 +  499: 337  177
    3     1 Wojciech       Usakiewicz            134.35 +  436: 334  184
    4     1 Marta          Świątkowska           114.14 +  377: 370  164
    5     1 Jakub          Szymczak              141.71 -  445: 448   92
    6     2 Andrzej        Rechowicz             123.45 +  461: 388  173
    7     2 Dominik        Urbacki               146.89 +  497: 335  197
    8     1 Paweł          Zaręba                145.54 -  372: 524   96
    9     1 Mirosław       Uglik                 145.09 +  409: 301  195
   10     3 Miłosz         Wrzałek               146.71 +  386: 318  197
   11     1 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  321: 549   74
   12     2 Dominik        Urbacki               146.89 -  408: 419   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Wojciech Zemło 139.79 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Stachowski            116.17 -  294: 387   66
    2    17 Michał         Ozimiński             132.68 -  358: 408   83
    3    23 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  395: 241  150
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  366: 409   76
    5    21 Grażyna        Kaczyńska             107.77 +  460: 321  158
    6    15 Joanna         Ostrowska             116.53 +  339: 329  167
    7    11 Maciej         Sancewicz             133.73 +  473: 302  184
    8     6 Dominik        Urbacki               146.89 -  342: 520   97
    9    13 Paweł          Maciejczuk            111.86 +  435: 288  162
   10    10 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  293: 496   93
   11    12 Marta          Świątkowska           114.14 +  391: 359  164
   12    12 Bogusław       Szyszka               138.26 +  488: 268  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Bogusław Szyszka 138.26 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Świątkowska           114.14 -  337: 417   64
    2    19 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  349: 370   73
    3    19 Jerzy          Ciesielski            102.88 +  347: 275  153
    4    16 Radosław       Jachna                136.95 +  367: 327  187
    5    13 Michał         Ozimiński             132.68 -  294: 380   83
    6    17 Wojciech       Gołęcki               106.60 +  453: 289  157
    7    13 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  344: 432   50
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  357: 416   76
    9    19 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  351: 325  150
   10    17 Waldemar       Kudliński             100.23 +  409: 340  150
   11    14 Mikołaj        Fidziński             131.69 +  452: 338  182
   12    12 Wojciech       Zemło                 139.79 -  268: 488   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Radosław Jachna 136.95 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Maciejczuk            111.86 +  475: 367  162
    2     3 Marta          Świątkowska           114.14 -  306: 317   64
    3    12 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  310: 409   74
    4    16 Bogusław       Szyszka               138.26 -  327: 367   88
    5    19 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  332: 419   73
    8    18 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  468: 304  150
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  396: 375  176
   10     9 Andrzej        Kroc                  124.01 -  376: 380   74
   11    11 Urszula        Solarska              109.49 +  468: 353  159
   12     8 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  354: 442   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 10 107.00




	Wojciech Usakiewicz 134.35 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              109.49 +  446: 307  159
    2    10 Rafał          Stachowski            116.17 +  359: 331  166
    3     1 Stanisław      Rydzik                140.96 -  334: 436   91
    4     7 Maciej         Sancewicz             133.73 -  322: 388   84
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  382: 401   76
    6    16 Jarosław       Michalak              118.80 +  472: 379  169
    7    12 Beata          Piotrowska            118.67 +  429: 334  169
    8     9 Jarosław       Olek                  117.73 +  381: 359  168
    9     6 Kamil          Kister                142.70 -  325: 333   93
   10    12 Marek          Dudkiewicz            126.90 +  400: 343  177
   11    10 Agnieszka      Goniowska             125.60 -  340: 453   76
   12    10 Rafał          Wesołowski            131.49 +  466: 325  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Maciej Sancewicz 133.73 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grażyna        Kaczyńska             107.77 +  388: 264  158
    2     8 Miłosz         Wrzałek               146.71 -  380: 461   97
    3    16 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  458: 249  173
    4     7 Wojciech       Usakiewicz            134.35 +  388: 322  184
    5     4 Andrzej        Rechowicz             123.45 -  371: 451   73
    6     9 Jarosław       Olek                  117.73 -  366: 371   68
    7    11 Wojciech       Zemło                 139.79 -  302: 473   90
    8    16 Beata          Piotrowska            118.67 +  370: 326  169
    9    14 Waldemar       Kudliński             100.23 +  374: 371  150
   10     8 Agnieszka      Goniowska             125.60 +  398: 393  176
   11     6 Rafał          Wesołowski            131.49 +  405: 300  181
   12     5 Andrzej        Rechowicz             123.45 -  355: 368   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Michał Ozimiński 132.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               106.60 -  347: 437   57
    2    17 Wojciech       Zemło                 139.79 +  408: 358  190
    3     8 Anna           Stefańska             117.14 +  451: 348  167
    4    10 Kacper         Zegadło               130.23 -  337: 411   80
    5    13 Bogusław       Szyszka               138.26 +  380: 294  188
    6     5 Dominik        Urbacki               146.89 -  345: 447   97
    7    16 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  423: 405  150
    8    12 Waldemar       Kudliński             100.23 +  398: 332  150
    9     9 Rafał          Stachowski            116.17 -  324: 424   66
   10     7 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  322: 394   50
   11    13 Jarosław       Olek                  117.73 +  418: 282  168
   12    11 Grażyna        Wesołowska            117.22 -  289: 382   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Mikołaj Fidziński 131.69 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Szachowicz            105.19 -  354: 386   55
    2    16 Paweł          Morga                 119.89 +  393: 377  170
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  419: 401  176
    4     4 Dominik        Urbacki               146.89 +  490: 329  197
    5     2 Mirosław       Uglik                 145.09 -  304: 369   95
    6    12 Waldemar       Kudliński             100.23 -  284: 319   50
    7     9 Paweł          Jackowski             147.89 +  404: 320  198
    8     7 Miłosz         Wrzałek               146.71 -  303: 515   97
    9    11 Agnieszka      Goniowska             125.60 -  320: 391   76
   10    14 Paweł          Maciejczuk            111.86 +  403: 351  162
   11    14 Bogusław       Szyszka               138.26 -  338: 452   88
   12    14 Grzegorz       Pukniel               123.00 -  342: 384   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Rafał Wesołowski 131.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Ciesielski            102.88 +  475: 252  153
    2     4 Kamil          Kister                142.70 +  428: 421  193
    3     3 Katarzyna      Szachowicz            105.19 +  417: 265  155
    4     3 Jakub          Szymczak              141.71 -  298: 427   92
    5     3 Jarosław       Olek                  117.73 +  415: 346  168
    6     3 Marta          Świątkowska           114.14 -  339: 356   64
    7     7 Rafał          Stachowski            116.17 +  394: 387  166
    8     2 Mirosław       Uglik                 145.09 -  331: 405   95
    9     8 Paweł          Jackowski             147.89 -  334: 373   98
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  476: 308  176
   11     6 Maciej         Sancewicz             133.73 -  300: 405   84
   12    10 Wojciech       Usakiewicz            134.35 -  325: 466   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Kacper Zegadło 130.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Waldemar       Kudliński             100.23 +  387: 309  150
    2     9 Andrzej        Kroc                  124.01 +  334: 295  174
    3     6 Mirosław       Uglik                 145.09 -  349: 499   95
    4    10 Michał         Ozimiński             132.68 +  411: 337  183
    5     5 Kamil          Kister                142.70 +  341: 300  193
    6     4 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  302: 395   74
    7     6 Agnieszka      Goniowska             125.60 +  396: 366  176
    8     5 Andrzej        Rechowicz             123.45 -  336: 395   73
    9     7 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  453: 399  150
   10     4 Paweł          Zaręba                145.54 -  343: 363   96
   11     8 Tomasz         Zwoliński             143.48 +  424: 345  193
   12     6 Kamil          Kister                142.70 -  342: 383   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Marek Dudkiewicz 126.90 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  419: 211  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                140.96 -  337: 499   91
    3     7 Dominik        Urbacki               146.89 -  331: 524   97
    4    17 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  327: 383   50
    5    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  415: 303  150
    6    18 Katarzyna      Szachowicz            105.19 +  344: 331  155
    7    10 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  364: 319  176
    8     8 Agnieszka      Goniowska             125.60 +  427: 329  176
    9     5 Miłosz         Wrzałek               146.71 -  320: 349   97
   10    12 Wojciech       Usakiewicz            134.35 -  343: 400   84
   11    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  341: 329  173
   12    13 Joanna         Ostrowska             116.53 +  419: 373  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Krzysztof Sporczyk 125.80 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  470: 325  150
    2     6 Jarosław       Olek                  117.73 -  342: 375   68
    3    10 Mikołaj        Fidziński             131.69 -  401: 419   82
    4    14 Wojciech       Zemło                 139.79 +  409: 366  190
    5    11 Wojciech       Usakiewicz            134.35 +  401: 382  184
    6     8 Kamil          Kister                142.70 -  330: 387   93
    7    10 Marek          Dudkiewicz            126.90 -  319: 364   77
    8    15 Bogusław       Szyszka               138.26 +  416: 357  188
    9    10 Radosław       Jachna                136.95 -  375: 396   87
   10    13 Rafał          Wesołowski            131.49 -  308: 476   81
   11    16 Paweł          Maciejczuk            111.86 -  284: 450   62
   12    18 Beata          Piotrowska            118.67 +  432: 304  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Agnieszka Goniowska 125.60 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Bartkowski            100.00 +  474: 160  150
    2     5 Paweł          Jackowski             147.89 -  305: 459   98
    3    14 Rafał          Stachowski            116.17 -  302: 317   66
    4    18 Grzegorz       Pukniel               123.00 +  495: 304  173
    5    12 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  398: 369  150
    6    10 Paweł          Maciejczuk            111.86 +  408: 316  162
    7     6 Kacper         Zegadło               130.23 -  366: 396   80
    8     8 Marek          Dudkiewicz            126.90 -  329: 427   77
    9    11 Mikołaj        Fidziński             131.69 +  391: 320  182
   10     8 Maciej         Sancewicz             133.73 -  393: 398   84
   11    10 Wojciech       Usakiewicz            134.35 +  453: 340  184
   12     7 Rafał          Stachowski            116.17 +  439: 333  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Andrzej Kroc 124.01 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  450: 298  150
    2     9 Kacper         Zegadło               130.23 -  295: 334   80
    3    11 Beata          Piotrowska            118.67 +  464: 272  169
    4     9 Paweł          Maciejczuk            111.86 -  298: 353   62
    5    14 Katarzyna      Szachowicz            105.19 +  467: 311  155
    6    11 Rafał          Stachowski            116.17 -  318: 350   66
    7    14 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  393: 418   73
    8    14 Wojciech       Gołęcki               106.60 +  382: 341  157
    9    12 Jarosław       Olek                  117.73 +  399: 317  168
   10     9 Radosław       Jachna                136.95 +  380: 376  187
   11     5 Paweł          Jackowski             147.89 -  371: 397   98
   12     9 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  319: 453   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Krzysztof Usakiewicz 123.64 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  440: 199  150
    2    11 Katarzyna      Szachowicz            105.19 -  291: 353   55
    3    12 Radosław       Jachna                136.95 +  409: 310  187
    4     6 Paweł          Jackowski             147.89 +  430: 409  198
    5     7 Rafał          Stachowski            116.17 +  430: 314  166
    6     4 Kacper         Zegadło               130.23 +  395: 302  180
    7     1 Jakub          Szymczak              141.71 +  340: 303  192
    8     3 Kamil          Kister                142.70 +  448: 286  193
    9     2 Paweł          Zaręba                145.54 +  381: 336  196
   10     1 Mirosław       Uglik                 145.09 -  331: 399   95
   11     1 Stanisław      Rydzik                140.96 +  549: 321  191
   12     1 Mirosław       Uglik                 145.09 +  443: 408  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1998  / 12 166.50




	Andrzej Rechowicz 123.45 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  324: 334   50
    2    21 Jerzy          Ciesielski            102.88 +  352: 328  153
    3    15 Urszula        Solarska              109.49 +  421: 303  159
    4     8 Joanna         Ostrowska             116.53 +  410: 264  167
    5     4 Maciej         Sancewicz             133.73 +  451: 371  184
    6     2 Stanisław      Rydzik                140.96 -  388: 461   91
    7     8 Waldemar       Kudliński             100.23 +  356: 268  150
    8     5 Kacper         Zegadło               130.23 +  395: 336  180
    9     3 Jakub          Szymczak              141.71 -  413: 450   92
   10     5 Rafał          Stachowski            116.17 +  389: 370  166
   11     4 Dominik        Urbacki               146.89 -  436: 449   97
   12     5 Maciej         Sancewicz             133.73 +  368: 355  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Grzegorz Pukniel 123.00 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Jackowski             147.89 -  345: 395   98
    2    18 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  284: 461   93
    3    24 Wojciech       Bartkowski            100.00 +  378: 210  150
    4    18 Agnieszka      Goniowska             125.60 -  304: 495   76
    5    18 Beata          Piotrowska            118.67 -  306: 359   69
    6    21 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  387: 310  150
    7    20 Urszula        Solarska              109.49 -  293: 412   59
    8    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  470: 205  150
    9    18 Wojciech       Gołęcki               106.60 +  477: 301  157
   10    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  323: 417   73
   11    19 Paweł          Morga                 119.89 +  444: 425  170
   12    14 Mikołaj        Fidziński             131.69 +  384: 342  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Mariola Osajda-Matczak 122.85 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               146.89 -  272: 545   97
    2    19 Bogusław       Szyszka               138.26 +  370: 349  188
    3    16 Maciej         Sancewicz             133.73 -  249: 458   84
    4    20 Jarosław       Michalak              118.80 -  359: 386   69
    5    19 Radosław       Jachna                136.95 +  419: 332  187
    6    19 Urszula        Solarska              109.49 +  417: 329  159
    7    14 Andrzej        Kroc                  124.01 +  418: 393  174
    8    10 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  304: 364   50
    9    15 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  312: 372   93
   10    15 Grzegorz       Pukniel               123.00 +  417: 323  173
   11    15 Marek          Dudkiewicz            126.90 -  329: 341   77
   12    17 Jarosław       Olek                  117.73 +  402: 306  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Paweł Morga 119.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               146.71 -  295: 454   97
    2    16 Mikołaj        Fidziński             131.69 -  377: 393   82
    3    21 Grażyna        Kaczyńska             107.77 +  369: 327  158
    4    15 Grażyna        Wesołowska            117.22 -  357: 374   67
    5    22 Wojciech       Bartkowski            100.00 +  488: 224  150
    6    14 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  449: 524   50
    7    17 Jarosław       Michalak              118.80 -  354: 405   69
    8    19 Paweł          Maciejczuk            111.86 -  311: 448   62
    9    21 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  428: 228  150
   10    18 Jarosław       Olek                  117.73 -  297: 354   68
   11    19 Grzegorz       Pukniel               123.00 -  425: 444   73
   12    20 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  403: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Jarosław Michalak 118.80 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Zaręba                145.54 -  303: 459   96
    2    13 Beata          Piotrowska            118.67 -  362: 422   69
    3    22 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  411: 245  150
    4    20 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  386: 359  173
    5    10 Miłosz         Wrzałek               146.71 -  284: 510   97
    6    16 Wojciech       Usakiewicz            134.35 -  379: 472   84
    7    17 Paweł          Morga                 119.89 +  405: 354  170
    8    13 Paweł          Jackowski             147.89 -  279: 454   98
    9    17 Urszula        Solarska              109.49 -  334: 337   59
   10    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  456: 372  150
   11    18 Waldemar       Kudliński             100.23 +  354: 337  150
   12    16 Urszula        Solarska              109.49 +  415: 392  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Beata Piotrowska 118.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 145.09 -  384: 419   95
    2    13 Jarosław       Michalak              118.80 +  422: 362  169
    3    11 Andrzej        Kroc                  124.01 -  272: 464   74
    4    19 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  345: 383   50
    5    18 Grzegorz       Pukniel               123.00 +  359: 306  173
    6    13 Anna           Stefańska             117.14 +  369: 336  167
    7    12 Wojciech       Usakiewicz            134.35 -  334: 429   84
    8    16 Maciej         Sancewicz             133.73 -  326: 370   84
    9    20 Katarzyna      Szachowicz            105.19 -  327: 348   55
   10    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  384: 406   50
   11    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  386: 318  150
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  304: 432   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Jarosław Olek 117.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             143.48 +  390: 288  193
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  375: 342  176
    3     2 Miłosz         Wrzałek               146.71 +  398: 385  197
    4     2 Mirosław       Uglik                 145.09 -  380: 389   95
    5     3 Rafał          Wesołowski            131.49 -  346: 415   81
    6     9 Maciej         Sancewicz             133.73 +  371: 366  184
    7     5 Paweł          Zaręba                145.54 -  248: 392   96
    8     9 Wojciech       Usakiewicz            134.35 -  359: 381   84
    9    12 Andrzej        Kroc                  124.01 -  317: 399   74
   10    18 Paweł          Morga                 119.89 +  354: 297  170
   11    13 Michał         Ozimiński             132.68 -  282: 418   83
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  306: 402   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Grażyna Wesołowska 117.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Kister                142.70 -  301: 406   93
    2    14 Paweł          Maciejczuk            111.86 -  382: 390   62
    3    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  427: 300  150
    4    15 Paweł          Morga                 119.89 +  374: 357  170
    5    17 Anna           Stefańska             117.14 -  316: 368   67
    6    20 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  385: 419   50
    7    19 Katarzyna      Szachowicz            105.19 +  391: 308  155
    8    17 Urszula        Solarska              109.49 +  437: 353  159
    9    16 Joanna         Ostrowska             116.53 +  442: 314  167
   10    11 Marta          Świątkowska           114.14 +  411: 237  164
   11     9 Rafał          Stachowski            116.17 -  301: 466   66
   12    11 Michał         Ozimiński             132.68 +  382: 289  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Anna Stefańska 117.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Szymczak              141.71 -  361: 389   92
    2    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  513: 269  150
    3     8 Michał         Ozimiński             132.68 -  348: 451   83
    4    13 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  305: 424   93
    5    17 Grażyna        Wesołowska            117.22 +  368: 316  167
    6    13 Beata          Piotrowska            118.67 -  336: 369   69
    7    18 Joanna         Ostrowska             116.53 +  432: 361  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  7 117.29




	Joanna Ostrowska 116.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                140.96 -  323: 499   91
    2    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  458: 230  150
    3    13 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  438: 310  150
    4     8 Andrzej        Rechowicz             123.45 -  264: 410   73
    5     9 Paweł          Jackowski             147.89 -  298: 521   98
    6    15 Wojciech       Zemło                 139.79 -  329: 339   90
    7    18 Anna           Stefańska             117.14 -  361: 432   67
    8    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  468: 293  150
    9    16 Grażyna        Wesołowska            117.22 -  314: 442   67
   10    19 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  409: 278  150
   11    17 Katarzyna      Szachowicz            105.19 +  392: 382  155
   12    13 Marek          Dudkiewicz            126.90 -  373: 419   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Rafał Stachowski 116.17 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 139.79 +  387: 294  190
    2    10 Wojciech       Usakiewicz            134.35 -  331: 359   84
    3    14 Agnieszka      Goniowska             125.60 +  317: 302  176
    4    11 Wojciech       Gołęcki               106.60 +  354: 322  157
    5     7 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  314: 430   74
    6    11 Andrzej        Kroc                  124.01 +  350: 318  174
    7     7 Rafał          Wesołowski            131.49 -  387: 394   81
    8    11 Tomasz         Zwoliński             143.48 +  365: 324  193
    9     9 Michał         Ozimiński             132.68 +  424: 324  183
   10     5 Andrzej        Rechowicz             123.45 -  370: 389   73
   11     9 Grażyna        Wesołowska            117.22 +  466: 301  167
   12     7 Agnieszka      Goniowska             125.60 -  333: 439   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Marta Świątkowska 114.14 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Szyszka               138.26 +  417: 337  188
    2     3 Radosław       Jachna                136.95 +  317: 306  187
    3     5 Paweł          Jackowski             147.89 +  477: 390  198
    4     1 Stanisław      Rydzik                140.96 -  370: 377   91
    5     6 Paweł          Maciejczuk            111.86 +  408: 328  162
    6     3 Rafał          Wesołowski            131.49 +  356: 339  181
    7     3 Mirosław       Uglik                 145.09 -  363: 370   95
    8     4 Jakub          Szymczak              141.71 -  337: 386   92
    9     4 Dominik        Urbacki               146.89 -  342: 395   97
   10    11 Grażyna        Wesołowska            117.22 -  237: 411   67
   11    12 Wojciech       Zemło                 139.79 -  359: 391   90
   12    15 Paweł          Maciejczuk            111.86 +  346: 338  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Paweł Maciejczuk 111.86 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Jachna                136.95 -  367: 475   87
    2    14 Grażyna        Wesołowska            117.22 +  390: 382  167
    3    18 Waldemar       Kudliński             100.23 +  330: 305  150
    4     9 Andrzej        Kroc                  124.01 +  353: 298  174
    5     6 Marta          Świątkowska           114.14 -  328: 408   64
    6    10 Agnieszka      Goniowska             125.60 -  316: 408   76
    7    15 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  362: 410   93
    8    19 Paweł          Morga                 119.89 +  448: 311  170
    9    13 Wojciech       Zemło                 139.79 -  288: 435   90
   10    14 Mikołaj        Fidziński             131.69 -  351: 403   82
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              125.80 +  450: 284  176
   12    15 Marta          Świątkowska           114.14 -  338: 346   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Urszula Solarska 109.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Usakiewicz            134.35 -  307: 446   84
    2    24 Wojciech       Bartkowski            100.00 +  465: 165  150
    3    15 Andrzej        Rechowicz             123.45 -  303: 421   73
    4    21 Waldemar       Kudliński             100.23 -  302: 322   50
    5    23 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  427: 252  150
    6    19 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  329: 417   73
    7    20 Grzegorz       Pukniel               123.00 +  412: 293  173
    8    17 Grażyna        Wesołowska            117.22 -  353: 437   67
    9    17 Jarosław       Michalak              118.80 +  337: 334  169
   10    16 Katarzyna      Szachowicz            105.19 +  329: 322  155
   11    11 Radosław       Jachna                136.95 -  353: 468   87
   12    16 Jarosław       Michalak              118.80 -  392: 415   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Grażyna Kaczyńska 107.77 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Sancewicz             133.73 -  264: 388   84
    2    20 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  276: 395   50
    3    21 Paweł          Morga                 119.89 -  327: 369   70
    4    22 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  345: 199  150
    5    21 Wojciech       Zemło                 139.79 -  321: 460   90
    6    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  294: 320   50
    7    22 Wojciech       Bartkowski            100.00 +  385: 150  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  7  92.00




	Wojciech Gołęcki 106.60 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Ozimiński             132.68 +  437: 347  183
    2    12 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  435: 269  150
    3     4 Jakub          Szymczak              141.71 -  313: 380   92
    4    11 Rafał          Stachowski            116.17 -  322: 354   66
    5    15 Waldemar       Kudliński             100.23 -  334: 357   50
    6    17 Bogusław       Szyszka               138.26 -  289: 453   88
    7    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  400: 277  150
    8    14 Andrzej        Kroc                  124.01 -  341: 382   74
    9    18 Grzegorz       Pukniel               123.00 -  301: 477   73
   10    20 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  319: 361   50
   11    21 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  273: 318   50
   12    21 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  313: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Katarzyna  Szachowicz 105.19 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mikołaj        Fidziński             131.69 +  386: 354  182
    2    11 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 +  353: 291  174
    3     3 Rafał          Wesołowski            131.49 -  265: 417   81
    4    12 Kamil          Kister                142.70 -  377: 425   93
    5    14 Andrzej        Kroc                  124.01 -  311: 467   74
    6    18 Marek          Dudkiewicz            126.90 -  331: 344   77
    7    19 Grażyna        Wesołowska            117.22 -  308: 391   67
    8    21 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  326: 220  150
    9    20 Beata          Piotrowska            118.67 +  348: 327  169
   10    16 Urszula        Solarska              109.49 -  322: 329   59
   11    17 Joanna         Ostrowska             116.53 -  382: 392   67
   12    19 Waldemar       Kudliński             100.23 -  393: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Jerzy Ciesielski 102.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            131.49 -  252: 475   81
    2    21 Andrzej        Rechowicz             123.45 -  328: 352   73
    3    19 Bogusław       Szyszka               138.26 -  275: 347   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     242  /  3  80.67




	Waldemar Kudliński 100.23 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kacper         Zegadło               130.23 -  309: 387   80
    2    23 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  275: 254  150
    3    18 Paweł          Maciejczuk            111.86 -  305: 330   62
    4    21 Urszula        Solarska              109.49 +  322: 302  159
    5    15 Wojciech       Gołęcki               106.60 +  357: 334  157
    6    12 Mikołaj        Fidziński             131.69 +  319: 284  182
    7     8 Andrzej        Rechowicz             123.45 -  268: 356   73
    8    12 Michał         Ozimiński             132.68 -  332: 398   83
    9    14 Maciej         Sancewicz             133.73 -  371: 374   84
   10    17 Bogusław       Szyszka               138.26 -  340: 409   88
   11    18 Jarosław       Michalak              118.80 -  337: 354   69
   12    19 Katarzyna      Szachowicz            105.19 +  410: 393  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Dudkiewicz            126.90 -  211: 419   77
    2    22 Joanna         Ostrowska             116.53 -  230: 458   67
    3    23 Wojciech       Zemło                 139.79 -  241: 395   90
    4    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  277: 357   50
    5    23 Urszula        Solarska              109.49 -  252: 427   59
    6    22 Grażyna        Kaczyńska             107.77 +  320: 294  158
    7    23 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  246: 263   50
    8    22 Grzegorz       Pukniel               123.00 -  205: 470   73
    9    21 Paweł          Morga                 119.89 -  228: 428   70
   10    22 Beata          Piotrowska            118.67 +  406: 384  169
   11    21 Wojciech       Gołęcki               106.60 +  318: 273  157
   12    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  332: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 12  89.17




	Krystyna Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              125.80 -  325: 470   76
    2    20 Grażyna        Kaczyńska             107.77 +  395: 276  158
    3    13 Joanna         Ostrowska             116.53 -  310: 438   67
    4    17 Marek          Dudkiewicz            126.90 +  383: 327  177
    5    12 Agnieszka      Goniowska             125.60 -  369: 398   76
    6    14 Paweł          Morga                 119.89 +  524: 449  170
    7    13 Bogusław       Szyszka               138.26 +  432: 344  188
    8    10 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  364: 304  173
    9     7 Kacper         Zegadło               130.23 -  399: 453   80
   10     7 Michał         Ozimiński             132.68 +  394: 322  183
   11     7 Kamil          Kister                142.70 -  344: 451   93
   12     8 Radosław       Jachna                136.95 +  442: 354  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Wojciech Bartkowski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Goniowska             125.60 -  160: 474   76
    2    24 Urszula        Solarska              109.49 -  165: 465   59
    3    24 Grzegorz       Pukniel               123.00 -  210: 378   73
    4    24 PAUZA
    5    22 Paweł          Morga                 119.89 -  224: 488   70
    6    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  226: 305   50
    7    22 Grażyna        Kaczyńska             107.77 -  150: 385   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     386  /  6  64.33




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Kroc                  124.01 -  298: 450   74
    2    15 Anna           Stefańska             117.14 -  269: 513   67
    3    20 Grażyna        Wesołowska            117.22 -  300: 427   67
    4    23 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  357: 277  150
    5    20 Marek          Dudkiewicz            126.90 -  303: 415   77
    6    23 Wojciech       Bartkowski            100.00 +  305: 226  150
    7    21 Wojciech       Gołęcki               106.60 -  277: 400   57
    8    20 Joanna         Ostrowska             116.53 -  293: 468   67
    9    22 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  354: 304  150
   10    21 Jarosław       Michalak              118.80 -  372: 456   69
   11    20 Beata          Piotrowska            118.67 -  318: 386   69
   12    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  334: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Katarzyna Rachaus 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Usakiewicz            123.64 -  199: 440   74
    2    23 Waldemar       Kudliński             100.23 -  254: 275   50
    3    22 Jarosław       Michalak              118.80 -  245: 411   69
    4    22 Grażyna        Kaczyńska             107.77 -  199: 345   58
    5    24 PAUZA
    6    21 Grzegorz       Pukniel               123.00 -  310: 387   73
    7    23 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  263: 246  150
    8    21 Katarzyna      Szachowicz            105.19 -  220: 326   55
    9    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  304: 354   50
   10    20 Wojciech       Gołęcki               106.60 +  361: 319  157
   11    22 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  287: 267  150
   12    20 Paweł          Morga                 119.89 -  249: 403   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  / 11  86.91




	Artur Wawrzynowski 100.00 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             123.45 +  334: 324  173
    2    12 Wojciech       Gołęcki               106.60 -  269: 435   57
    3    17 Paweł          Zaręba                145.54 -  334: 395   96
    4    19 Beata          Piotrowska            118.67 +  383: 345  169
    5    16 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  308: 424   93
    6    20 Grażyna        Wesołowska            117.22 +  419: 385  167
    7    16 Michał         Ozimiński             132.68 -  405: 423   83
    8    18 Radosław       Jachna                136.95 -  304: 468   87
    9    19 Bogusław       Szyszka               138.26 -  325: 351   88
   10    19 Joanna         Ostrowska             116.53 -  278: 409   67
   11    22 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  267: 287   50
   12    21 Wojciech       Gołęcki               106.60 -  226: 313   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIX Mistrzostwa Łodzi



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               395: 345
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Dominik        Urbacki               272: 545
   3 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Morga                 454: 295
   4 Jarosław       Michalak             - Paweł          Zaręba                303: 459
   5 Mirosław       Uglik                - Beata          Piotrowska            419: 384
   6 Jarosław       Olek                 - Tomasz         Zwoliński             390: 288
   7 Kamil          Kister               - Grażyna        Wesołowska            406: 301
   8 Anna           Stefańska            - Jakub          Szymczak              361: 389
   9 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             499: 323
  10 Rafał          Stachowski           - Wojciech       Zemło                 387: 294
  11 Bogusław       Szyszka              - Marta          Świątkowska           337: 417
  12 Paweł          Maciejczuk           - Radosław       Jachna                367: 475
  13 Wojciech       Usakiewicz           - Urszula        Solarska              446: 307
  14 Grażyna        Kaczyńska            - Maciej         Sancewicz             264: 388
  15 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Gołęcki               347: 437
  16 Katarzyna      Szachowicz           - Mikołaj        Fidziński             386: 354
  17 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Ciesielski            475: 252
  18 Waldemar       Kudliński            - Kacper         Zegadło               309: 387
  19 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Augustyniak           419: 211
  20 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Sporczyk              325: 470
  21 Agnieszka      Goniowska            - Wojciech       Bartkowski            474: 160
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Andrzej        Kroc                  298: 450
  23 Krzysztof      Usakiewicz           - Katarzyna      Rachaus               440: 199
  24 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Rechowicz             334: 324


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Mirosław       Uglik                 401: 416
   2 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                337: 499
   3 Radosław       Jachna               - Marta          Świątkowska           306: 317
   4 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                428: 421
   5 Agnieszka      Goniowska            - Paweł          Jackowski             305: 459
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Olek                  342: 375
   7 Paweł          Zaręba               - Jakub          Szymczak              301: 346
   8 Maciej         Sancewicz            - Miłosz         Wrzałek               380: 461
   9 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Kroc                  334: 295
  10 Wojciech       Usakiewicz           - Rafał          Stachowski            359: 331
  11 Krzysztof      Usakiewicz           - Katarzyna      Szachowicz            291: 353
  12 Wojciech       Gołęcki              - Artur          Wawrzynowski          435: 269
  13 Beata          Piotrowska           - Jarosław       Michalak              422: 362
  14 Grażyna        Wesołowska           - Paweł          Maciejczuk            382: 390
  15 Anna           Stefańska            - Bernadeta      Kudlińska             513: 269
  16 Paweł          Morga                - Mikołaj        Fidziński             377: 393
  17 Wojciech       Zemło                - Michał         Ozimiński             358: 408
  18 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               461: 284
  19 Bogusław       Szyszka              - Mariola        Osajda-Matczak        349: 370
  20 Krystyna       Augustyniak          - Grażyna        Kaczyńska             395: 276
  21 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Ciesielski            352: 328
  22 Jerzy          Augustyniak          - Joanna         Ostrowska             230: 458
  23 Katarzyna      Rachaus              - Waldemar       Kudliński             254: 275
  24 Wojciech       Bartkowski           - Urszula        Solarska              165: 465


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Usakiewicz            436: 334
   2 Jarosław       Olek                 - Miłosz         Wrzałek               398: 385
   3 Katarzyna      Szachowicz           - Rafał          Wesołowski            265: 417
   4 Jakub          Szymczak             - Wojciech       Gołęcki               380: 313
   5 Marta          Świątkowska          - Paweł          Jackowski             477: 390
   6 Mirosław       Uglik                - Kacper         Zegadło               499: 349
   7 Dominik        Urbacki              - Marek          Dudkiewicz            524: 331
   8 Michał         Ozimiński            - Anna           Stefańska             451: 348
   9 Kamil          Kister               - Tomasz         Zwoliński             351: 324
  10 Mikołaj        Fidziński            - Krzysztof      Sporczyk              419: 401
  11 Andrzej        Kroc                 - Beata          Piotrowska            464: 272
  12 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Usakiewicz            310: 409
  13 Joanna         Ostrowska            - Krystyna       Augustyniak           438: 310
  14 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Goniowska             317: 302
  15 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             303: 421
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Sancewicz             249: 458
  17 Artur          Wawrzynowski         - Paweł          Zaręba                334: 395
  18 Waldemar       Kudliński            - Paweł          Maciejczuk            305: 330
  19 Jerzy          Ciesielski           - Bogusław       Szyszka               275: 347
  20 Grażyna        Wesołowska           - Bernadeta      Kudlińska             427: 300
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Paweł          Morga                 327: 369
  22 Katarzyna      Rachaus              - Jarosław       Michalak              245: 411
  23 Wojciech       Zemło                - Jerzy          Augustyniak           395: 241
  24 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Bartkowski            378: 210


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Świątkowska          - Stanisław      Rydzik                370: 377
   2 Jarosław       Olek                 - Mirosław       Uglik                 380: 389
   3 Jakub          Szymczak             - Rafał          Wesołowski            427: 298
   4 Mikołaj        Fidziński            - Dominik        Urbacki               490: 329
   5 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Zaręba                335: 392
   6 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Usakiewicz            409: 430
   7 Maciej         Sancewicz            - Wojciech       Usakiewicz            388: 322
   8 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             264: 410
   9 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Maciejczuk            298: 353
  10 Kacper         Zegadło              - Michał         Ozimiński             411: 337
  11 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Stachowski            322: 354
  12 Kamil          Kister               - Katarzyna      Szachowicz            425: 377
  13 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Stefańska             424: 305
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Zemło                 409: 366
  15 Paweł          Morga                - Grażyna        Wesołowska            357: 374
  16 Bogusław       Szyszka              - Radosław       Jachna                367: 327
  17 Marek          Dudkiewicz           - Krystyna       Augustyniak           327: 383
  18 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Goniowska             304: 495
  19 Beata          Piotrowska           - Artur          Wawrzynowski          345: 383
  20 Jarosław       Michalak             - Mariola        Osajda-Matczak        386: 359
  21 Urszula        Solarska             - Waldemar       Kudliński             302: 322
  22 Grażyna        Kaczyńska            - Katarzyna      Rachaus               345: 199
  23 Bernadeta      Kudlińska            - Jerzy          Augustyniak           357: 277
  24 Wojciech       Bartkowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                448: 445
   2 Mikołaj        Fidziński            - Mirosław       Uglik                 304: 369
   3 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Olek                  415: 346
   4 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Sancewicz             451: 371
   5 Kacper         Zegadło              - Kamil          Kister                341: 300
   6 Paweł          Maciejczuk           - Marta          Świątkowska           328: 408
   7 Krzysztof      Usakiewicz           - Rafał          Stachowski            430: 314
   8 Paweł          Zaręba               - Dominik        Urbacki               400: 514
   9 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             521: 298
  10 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Michalak              510: 284
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              382: 401
  12 Krystyna       Augustyniak          - Agnieszka      Goniowska             369: 398
  13 Michał         Ozimiński            - Bogusław       Szyszka               380: 294
  14 Katarzyna      Szachowicz           - Andrzej        Kroc                  311: 467
  15 Wojciech       Gołęcki              - Waldemar       Kudliński             334: 357
  16 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Wawrzynowski          424: 308
  17 Anna           Stefańska            - Grażyna        Wesołowska            368: 316
  18 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            306: 359
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Radosław       Jachna                419: 332
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Marek          Dudkiewicz            303: 415
  21 Wojciech       Zemło                - Grażyna        Kaczyńska             460: 321
  22 Paweł          Morga                - Wojciech       Bartkowski            488: 224
  23 Jerzy          Augustyniak          - Urszula        Solarska              252: 427
  24 Katarzyna      Rachaus              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Jakub          Szymczak              350: 378
   2 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                388: 461
   3 Marta          Świątkowska          - Rafał          Wesołowski            356: 339
   4 Krzysztof      Usakiewicz           - Kacper         Zegadło               395: 302
   5 Dominik        Urbacki              - Michał         Ozimiński             447: 345
   6 Paweł          Zaręba               - Paweł          Jackowski             460: 336
   7 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             517: 366
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                330: 387
   9 Maciej         Sancewicz            - Jarosław       Olek                  366: 371
  10 Agnieszka      Goniowska            - Paweł          Maciejczuk            408: 316
  11 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Stachowski            318: 350
  12 Waldemar       Kudliński            - Mikołaj        Fidziński             319: 284
  13 Beata          Piotrowska           - Anna           Stefańska             369: 336
  14 Krystyna       Augustyniak          - Paweł          Morga                 524: 449
  15 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Zemło                 329: 339
  16 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Usakiewicz            379: 472
  17 Wojciech       Gołęcki              - Bogusław       Szyszka               289: 453
  18 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Szachowicz            344: 331
  19 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        329: 417
  20 Grażyna        Wesołowska           - Artur          Wawrzynowski          385: 419
  21 Katarzyna      Rachaus              - Grzegorz       Pukniel               310: 387
  22 Jerzy          Augustyniak          - Grażyna        Kaczyńska             320: 294
  23 Wojciech       Bartkowski           - Bernadeta      Kudlińska             226: 305


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Usakiewicz            303: 340
   2 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               497: 335
   3 Marta          Świątkowska          - Mirosław       Uglik                 363: 370
   4 Kamil          Kister               - Miłosz         Wrzałek               439: 372
   5 Paweł          Zaręba               - Jarosław       Olek                  392: 248
   6 Agnieszka      Goniowska            - Kacper         Zegadło               366: 396
   7 Rafał          Stachowski           - Rafał          Wesołowski            387: 394
   8 Andrzej        Rechowicz            - Waldemar       Kudliński             356: 268
   9 Mikołaj        Fidziński            - Paweł          Jackowski             404: 320
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            319: 364
  11 Wojciech       Zemło                - Maciej         Sancewicz             473: 302
  12 Beata          Piotrowska           - Wojciech       Usakiewicz            334: 429
  13 Bogusław       Szyszka              - Krystyna       Augustyniak           344: 432
  14 Andrzej        Kroc                 - Mariola        Osajda-Matczak        393: 418
  15 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Zwoliński             362: 410
  16 Artur          Wawrzynowski         - Michał         Ozimiński             405: 423
  17 Paweł          Morga                - Jarosław       Michalak              354: 405
  18 Joanna         Ostrowska            - Anna           Stefańska             361: 432
  19 Katarzyna      Szachowicz           - Grażyna        Wesołowska            308: 391
  20 Grzegorz       Pukniel              - Urszula        Solarska              293: 412
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Wojciech       Gołęcki               277: 400
  22 Grażyna        Kaczyńska            - Wojciech       Bartkowski            385: 150
  23 Jerzy          Augustyniak          - Katarzyna      Rachaus               246: 263


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Zaręba                372: 524
   2 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 331: 405
   3 Krzysztof      Usakiewicz           - Kamil          Kister                448: 286
   4 Jakub          Szymczak             - Marta          Świątkowska           386: 337
   5 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Rechowicz             336: 395
   6 Dominik        Urbacki              - Wojciech       Zemło                 520: 342
   7 Miłosz         Wrzałek              - Mikołaj        Fidziński             515: 303
   8 Marek          Dudkiewicz           - Agnieszka      Goniowska             427: 329
   9 Jarosław       Olek                 - Wojciech       Usakiewicz            359: 381
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Krystyna       Augustyniak           304: 364
  11 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Stachowski            324: 365
  12 Michał         Ozimiński            - Waldemar       Kudliński             398: 332
  13 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Michalak              454: 279
  14 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Kroc                  341: 382
  15 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Sporczyk              357: 416
  16 Maciej         Sancewicz            - Beata          Piotrowska            370: 326
  17 Grażyna        Wesołowska           - Urszula        Solarska              437: 353
  18 Radosław       Jachna               - Artur          Wawrzynowski          468: 304
  19 Paweł          Maciejczuk           - Paweł          Morga                 448: 311
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Joanna         Ostrowska             293: 468
  21 Katarzyna      Rachaus              - Katarzyna      Szachowicz            220: 326
  22 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Augustyniak           470: 205


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                301: 409
   2 Paweł          Zaręba               - Krzysztof      Usakiewicz            336: 381
   3 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Szymczak              413: 450
   4 Marta          Świątkowska          - Dominik        Urbacki               342: 395
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            349: 320
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Kamil          Kister                325: 333
   7 Krystyna       Augustyniak          - Kacper         Zegadło               399: 453
   8 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            373: 334
   9 Rafał          Stachowski           - Michał         Ozimiński             424: 324
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                375: 396
  11 Agnieszka      Goniowska            - Mikołaj        Fidziński             391: 320
  12 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Olek                  399: 317
  13 Wojciech       Zemło                - Paweł          Maciejczuk            435: 288
  14 Waldemar       Kudliński            - Maciej         Sancewicz             371: 374
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             312: 372
  16 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Wesołowska            314: 442
  17 Urszula        Solarska             - Jarosław       Michalak              337: 334
  18 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Pukniel               301: 477
  19 Artur          Wawrzynowski         - Bogusław       Szyszka               325: 351
  20 Katarzyna      Szachowicz           - Beata          Piotrowska            348: 327
  21 Paweł          Morga                - Jerzy          Augustyniak           428: 228
  22 Katarzyna      Rachaus              - Bernadeta      Kudlińska             304: 354


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Usakiewicz            399: 331
   2 Dominik        Urbacki              - Jakub          Szymczak              413: 323
   3 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               386: 318
   4 Kacper         Zegadło              - Paweł          Zaręba                343: 363
   5 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Rechowicz             370: 389
   6 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             374: 484
   7 Michał         Ozimiński            - Krystyna       Augustyniak           322: 394
   8 Maciej         Sancewicz            - Agnieszka      Goniowska             398: 393
   9 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kroc                  376: 380
  10 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Zemło                 496: 293
  11 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Świątkowska           411: 237
  12 Wojciech       Usakiewicz           - Marek          Dudkiewicz            400: 343
  13 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              476: 308
  14 Mikołaj        Fidziński            - Paweł          Maciejczuk            403: 351
  15 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        323: 417
  16 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Szachowicz            329: 322
  17 Waldemar       Kudliński            - Bogusław       Szyszka               340: 409
  18 Jarosław       Olek                 - Paweł          Morga                 354: 297
  19 Artur          Wawrzynowski         - Joanna         Ostrowska             278: 409
  20 Katarzyna      Rachaus              - Wojciech       Gołęcki               361: 319
  21 Jarosław       Michalak             - Bernadeta      Kudlińska             456: 372
  22 Beata          Piotrowska           - Jerzy          Augustyniak           384: 406


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Usakiewicz           - Stanisław      Rydzik                549: 321
   2 Paweł          Zaręba               - Mirosław       Uglik                 398: 443
   3 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               367: 394
   4 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Urbacki               436: 449
   5 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kroc                  397: 371
   6 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Wesołowski            405: 300
   7 Krystyna       Augustyniak          - Kamil          Kister                344: 451
   8 Tomasz         Zwoliński            - Kacper         Zegadło               345: 424
   9 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Stachowski            301: 466
  10 Agnieszka      Goniowska            - Wojciech       Usakiewicz            453: 340
  11 Radosław       Jachna               - Urszula        Solarska              468: 353
  12 Marta          Świątkowska          - Wojciech       Zemło                 359: 391
  13 Michał         Ozimiński            - Jarosław       Olek                  418: 282
  14 Bogusław       Szyszka              - Mikołaj        Fidziński             452: 338
  15 Marek          Dudkiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        341: 329
  16 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Sporczyk              450: 284
  17 Katarzyna      Szachowicz           - Joanna         Ostrowska             382: 392
  18 Jarosław       Michalak             - Waldemar       Kudliński             354: 337
  19 Paweł          Morga                - Grzegorz       Pukniel               425: 444
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Beata          Piotrowska            318: 386
  21 Jerzy          Augustyniak          - Wojciech       Gołęcki               318: 273
  22 Artur          Wawrzynowski         - Katarzyna      Rachaus               267: 287


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Usakiewicz            408: 443
   2 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               408: 419
   3 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               396: 343
   4 Paweł          Jackowski            - Paweł          Zaręba                429: 377
   5 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Sancewicz             368: 355
   6 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               383: 342
   7 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Goniowska             333: 439
   8 Radosław       Jachna               - Krystyna       Augustyniak           354: 442
   9 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Zwoliński             319: 453
  10 Wojciech       Usakiewicz           - Rafał          Wesołowski            466: 325
  11 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Ozimiński             382: 289
  12 Wojciech       Zemło                - Bogusław       Szyszka               488: 268
  13 Joanna         Ostrowska            - Marek          Dudkiewicz            373: 419
  14 Mikołaj        Fidziński            - Grzegorz       Pukniel               342: 384
  15 Paweł          Maciejczuk           - Marta          Świątkowska           338: 346
  16 Jarosław       Michalak             - Urszula        Solarska              415: 392
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Jarosław       Olek                  402: 306
  18 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Sporczyk              304: 432
  19 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Szachowicz            410: 393
  20 Paweł          Morga                - Katarzyna      Rachaus               403: 249
  21 Artur          Wawrzynowski         - Wojciech       Gołęcki               226: 313
  22 Jerzy          Augustyniak          - Bernadeta      Kudlińska             332: 334
Lista rankingowa na dzień 07-10-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.74  31034  198
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.02  29533  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              152.96  28909  189
   4 Dawid Pikul                    Poznań               150.58  29364  195
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   6 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.06  28769  193
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             148.76  28561  192
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.37  29228  197
   9 Kamil Górka                    Kraków               148.27  29358  198
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             147.37  29180  198
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.92  19541  133
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.58  27223  187
  13 Marek Reda                     Piaseczno            145.31  27319  188
  14 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.12  25106  173
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.84  27955  193
  16 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.78   7094   49
  17 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.51  18497  128
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.21  28553  198
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.03  28518  198
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.33  27949  195
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.31  25940  181
  23 Kamil Kister                   Puławy               142.84  27854  195
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.69  17979  126
  25 Justyna Górka                  Kraków               141.94  26400  186
  26 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  27 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  28 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.67  20259  143
  29 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.13  27238  193
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              141.07  28215  200
  31 Jan Mrozowski                  Kraków               141.03  16501  117
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.13  15554  111
  33 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.98  22956  164
  34 Irena Sołdan                   Sopot                139.61  26386  189
  35 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.25  20331  146
  37 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  38 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.01  15430  111
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  41 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.88  24026  173
  42 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.45   8861   64
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  44 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.01  20003  146
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.98  24794  181
  47 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  48 Bogusław Szyszka               Oława                136.93  25195  184
  49 Dariusz Maciejuk               Warszawa             136.53   6144   45
  50 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.23  13623  100
  51 Paweł Janaś                    Głogów               135.72  15608  115
  52 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.18  25279  187
  53 Karol Waniek                   Wrocław              134.68  12256   91
  54 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  55 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  56 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  25894  193
  57 Radosław Jachna                Łódź                 134.16  25758  192
  58 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  59 Marek Salamon                  Bytom                133.88   8568   64
  60 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.87  10442   78
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.82  12445   93
  62 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  63 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  64 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  65 Robert Kamiński                Warszawa             133.32  25065  188
  66 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.13  15976  120
  67 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.47  18016  136
  68 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.41  23569  178
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.26  26451  200
  70 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.23  13884  105
  71 Piotr Broda                    Sandomierz           132.09  25757  195
  72 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.85  26370  200
  74 Joanna Jewtuch                 Warszawa             131.73   8694   66
  75 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  76 Janusz Krupiński               Bytom                131.56  17235  131
  77 Agnieszka Krupka               Krosno               131.46  20639  157
  78 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.18   9707   74
  79 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  80 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.11  11669   89
  81 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.81   7456   57
  82 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  83 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.73  25885  198
  84 Kacper Zegadło                 Warszawa             130.72  23007  176
  85 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.58   9010   69
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  87 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  88 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  89 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.52  14247  110
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  91 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.40  14622  113
  92 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  93 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       129.16  19890  154
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  25276  196
  95 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
  96 Barbara Obremska               Wrocław              128.66  16597  129
  97 Mikołaj Fidziński              Dębica               128.39   8602   67
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.38  18102  141
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.93   6908   54
 100 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 101 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
 102 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 103 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.73  20564  161
 104 Dominik Piasecki               Słupsk               127.71   7152   56
 105 Agnieszka Goniowska            Wrocław              127.69  14046  110
 106 Jacek Pietruszka               Kraków               127.29  11583   91
 107 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 108 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 109 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.17  24290  191
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.01  23878  188
 111 Michał Burak                   Wrocław              126.94   4570   36
 112 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.81   4565   36
 113 Dorota Maciejuk                Warszawa             126.75   4056   32
 114 Rafał Matczak                  Milanówek            126.62  22286  176
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.19  21452  170
 116 Jarosław Olek                  Warszawa             125.97   4535   36
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.95  24183  192
 118 Natalia Ogierman               Katowice             125.81  20003  159
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.78   9685   77
 120 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 121 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 122 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.22  12021   96
 123 Krzysztof Gibas                Kraków               124.81  24338  195
 124 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 125 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.38  24502  197
 126 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.34  24371  196
 127 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.24  24102  194
 128 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.15  23713  191
 129 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 130 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 131 Katarzyna Małek                Mielec               123.85   9289   75
 132 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.19  23283  189
 133 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       123.12  15021  122
 134 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.09  23387  190
 135 Michał Kolaj                   Ostróda              122.99  16604  135
 136 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 137 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 138 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 139 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 140 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 141 Tomasz Lempart                 Kraków               121.70  16430  135
 142 Maciej Perzyński               Piła                 121.69  15211  125
 143 Krzysztof Bonda                Białystok            121.65  11678   96
 144 Magdalena Kublik               Warszawa             121.52  24183  199
 145 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 146 Juliusz Czupryniak             Warszawa             121.35  15169  125
 147 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 148 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.29  23894  197
 149 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.26  23767  196
 150 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.51   4459   37
 151 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.48   6024   50
 152 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 153 Radosław Więch                 Warszawa             120.25  15633  130
 154 Czesław Grajewski              Choroszcz            120.16  23431  195
 155 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.14  14897  124
 156 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.10  22940  191
 157 Anita Bruska                   Gdynia               120.10  17294  144
 158 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.96  13076  109
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 160 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.85  22412  187
 161 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.74  12094  101
 162 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.72  23945  200
 163 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 164 Leszek Stecuła                 Bytom                119.43   9196   77
 165 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 166 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 167 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 168 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 169 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.05   7143   60
 170 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 171 Marta Bajorek                  Warszawa             118.99  23323  196
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 173 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 174 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.54  20508  173
 175 Maurycy Machnio                Lipiany              118.49  16826  142
 176 Teresa Zalewska                Racibórz             118.41  12788  108
 177 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 178 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 179 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 180 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.98  22298  189
 181 Paweł Morga                    Warszawa             117.93  15802  134
 182 Przemysław Pawlic              Wrocław              117.77   8244   70
 183 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.69  12475  106
 184 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 185 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.25  13718  117
 186 Jerzy Luter                    Bytom                117.21  18050  154
 187 Stanisław Gasik                Warszawa             117.11   9252   79
 188 Marek Roszak                   Poznań               117.10   3513   30
 189 Adam Janicki                   Łódź                 117.07  23296  199
 190 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 117.02  10649   91
 191 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.97  18013  154
 192 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.64  20645  177
 193 Teresa Pawlik                  Lubin                116.43   4890   42
 194 Ewa Szałas                     Katowice             116.31   7793   67
 195 Sławomir Wolski                Wrocław              116.17  22189  191
 196 Tomasz Lewiński                Wejherowo            115.90   6954   60
 197 Marcin Ceglarek                Kraków               115.89   9155   79
 198 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.71  15389  133
 199 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 200 Szymon Dąbrowski               Warszawa             115.57  22652  196
 201 Marta Świątkowska              Wrocław              115.46  20899  181
 202 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.46  10738   93
 203 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 204 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 205 Beata Piotrowska               Łódź                 115.23   5531   48
 206 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.94  11724  102
 207 Lucyna Śniadach                Rumia                114.94  13448  117
 208 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 209 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 210 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.21  12221  107
 211 Ryszard Korpalski              Wójtowice            114.12  21797  191
 212 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.05  21898  192
 213 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 214 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.65  17388  153
 215 Anna Biegańska                 Białystok            113.61  10679   94
 216 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 217 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.15  14257  126
 218 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 219 Bogusław Książek               Szczecin             112.73   5862   52
 220 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 221 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.28  21446  191
 222 Paweł Maciejczuk               Białystok            112.28  13698  122
 223 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.07  19949  178
 224 Joanna Suchanek                Wrocław              112.06  11206  100
 225 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 226 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 227 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.33   4008   36
 228 Anna Niedzielko                Szczecin             111.24  10679   96
 229 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 230 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17300  156
 231 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 232 Paulina Mech                   Kraków               110.57   5418   49
 233 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 234 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 235 Monika Krzysztofek             Wejherowo            110.52   6631   60
 236 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 237 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 238 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.73  18545  169
 239 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 240 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 241 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 242 Urszula Solarska               Łódź                 109.21  21405  196
 243 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.54  10311   95
 244 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 245 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 108.39   3902   36
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 247 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 248 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 249 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 250 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.95  20834  193
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.65  11626  108
 252 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 253 Sławomir Długosz               Ostróda              107.40  20729  193
 254 Agnieszka Matus                Milanówek            107.27   3218   30
 255 Józef Burzyński                Ełk                  107.26  12550  117
 256 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 257 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.94  20854  195
 258 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.87  19023  178
 259 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 260 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             106.02   4771   45
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.81  13755  130
 262 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 263 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 264 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 265 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 266 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 267 Robert Wagner                  Wrocław              105.07   7670   73
 268 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 269 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.56  20598  197
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.43  18588  178
 271 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             104.29   5006   48
 272 Laura Pisula                   Wrocław              104.22   7712   74
 273 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         104.20   9482   91
 274 Marek Szczepanik               Reda                 104.20   6356   61
 275 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 276 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 277 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.32   8162   79
 278 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 279 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.25  20347  199
 280 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 281 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.96  14377  141
 283 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 284 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.05  17179  170
 285 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 286 Anna Arana                     Warszawa             100.69   9465   94
 287 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.44  11952  119
 288 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.37  11041  110
 289 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 290 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 291 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 292 Michał Dąbrowski               Warszawa              99.33  10132  102
 293 Leszek Kilian                  Jaworzno              98.89   4549   46
 294 Maciej Pietrasik               Nowogard              98.42  11023  112
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 296 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 297 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 298 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 299 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 300 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                95.65   6887   72
 302 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 303 Sylwia Buks                    Warszawa              94.57  15510  164
 304 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 305 Michał Landowski               Police                92.89   7060   76
 306 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 307 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 308 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 309 Janina Grajewska               Choroszcz             90.25   5325   59
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              89.77  10952  122
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 312 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 313 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 314 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.06  10153  114
 315 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.86  10219  115
 316 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 317 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.60  14804  169
 318 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 319 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 320 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 321 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 322 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 323 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 324 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 325 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 326 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 327 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              59.69  11579  194




Poczekalnia na dzień 07-10-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   7 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   8 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
   9 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              84.77   2204   26
  10 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  11 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  14 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  15 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  16 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  17 Lech Szymczak                  Mniszki              103.68   2592   25
  18 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  19 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  21 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  22 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  23 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.17   2980   24
  24 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        119.54   2869   24
  25 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  26 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  27 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  28 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  29 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  30 Michał Szymkowski              Wrocław              114.79   2755   24
  31 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  32 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   2711   24
  33 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  35 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  36 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  37 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  38 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  39 Dariusz Ulatowski              Tuchola              108.58   2606   24
  40 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  41 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  42 Kinga Stecuła                  Bytom                102.88   2469   24
  43 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  44 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 101.88   2445   24
  45 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  46 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  47 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  48 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  49 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              90.04   2161   24
  50 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  51 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  52 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  53 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  54 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  55 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  56 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  57 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  58 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  59 Agata Pastusiak                Sulęcin               94.09   2164   23
  60 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  61 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  62 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  63 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  64 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  65 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  66 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  67 Radosław Pastusiak             Sulęcin               75.61   1739   23
  68 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  69 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  70 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  71 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  72 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  73 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  74 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  75 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  76 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  77 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  78 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  79 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  81 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  82 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  83 Przemysław Herdzina            Kraków               149.84   2847   19
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              117.84   2239   19
  85 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  86 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  87 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  88 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  89 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  90 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  91 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  92 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  93 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  94 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  95 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  96 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  97 Marcin Kurowski                Racibórz              59.38    950   16
  98 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
  99 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 100 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 101 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 102 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
 103 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
 104 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 105 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 106 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
 107 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 108 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 109 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 110 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 111 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 112 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 113 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 114 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 115 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 116 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 117 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             166.50   1998   12
 118 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 119 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 120 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 121 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 122 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 123 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 124 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 125 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 126 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 127 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 128 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 129 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 130 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 131 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 132 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 133 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 134 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 135 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 136 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 137 Rafał Skibicki                 Lębork               120.83   1450   12
 138 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 139 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 140 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 141 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 142 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 143 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 144 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 145 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 146 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 147 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 148 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 149 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 150 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 151 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 152 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 153 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 154 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 155 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 156 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 157 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 158 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 159 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 160 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 161 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 162 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 163 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 164 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 165 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 166 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 167 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 168 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 169 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 170 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 171 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 172 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 173 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 174 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 175 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 176 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 177 Anna Stambulska                Kraków               103.17   1238   12
 178 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 179 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 180 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 181 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 182 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 183 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 184 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 185 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 186 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 187 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 188 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 189 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 190 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 191 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 192 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 193 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 194 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 195 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 196 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 197 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 198 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 199 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 200 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 201 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 202 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 203 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 204 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 205 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 206 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 207 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 208 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 209 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 210 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 211 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 212 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 213 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 214 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 215 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 216 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 217 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 218 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 219 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 220 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 221 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 222 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 223 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 224 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 225 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 226 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 227 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 228 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 229 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 230 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 231 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 232 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 233 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.55   1007   11
 234 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 235 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 236 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 237 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 238 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 239 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 240 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 241 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 242 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 243 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 244 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 245 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 246 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 247 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 248 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 249 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 250 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 251 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 252 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 253 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 254 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 255 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 256 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 257 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 258 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 259 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 260 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 261 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 262 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 263 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 264 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 265 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 268 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 269 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 270 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 271 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 272 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 273 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 274 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 275 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 276 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 277 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 278 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 279 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 280 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 281 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 282 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 283 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 284 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 285 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 286 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 287 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 288 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 289 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 290 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 291 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 292 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 293 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 294 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 295 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 296 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 297 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 298 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 299 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 300 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 301 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 302 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 303 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 304 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 305 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 306 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 307 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 308 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 309 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 310 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 311 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 312 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 313 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 314 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 315 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 316 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 317 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 318 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 319 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 320 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 321 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 322 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 323 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 324 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 325 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 326 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 327 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 328 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 329 Małgorzata Jankowska           Warszawa              62.71    439    7
 330 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 331 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 332 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 333 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 334 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 335 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 336 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 337 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 338 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 339 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 340 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 341 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 342 Blanka Zwolińska               Skierdy               78.60    393    5
 343 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 344 Milena Woźniak                 Wałcz                 92.00    368    4
 345 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 346 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 347 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 348 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 349 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 350 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 351 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 352 Kamila Biskupska               Mirosławiec           59.33    178    3
 353 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 354 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 355 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 356 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 357 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 358 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 359 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 360 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 361 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 362 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 363 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 364 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 365 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 366 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 367 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 368 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 369 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 370 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 371 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 372 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie