Stargard12
marca
Stargard 12-13 marca III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego i Prezydenta Miasta Stargardu
Graboszyce19
marca
Graboszyce 19-20 marca XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Zakopane 2
kwietnia
Zakopane 2- 3 kwietnia II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2016
Bartosz Morawski zwycięża w Dolinie Karpia!19 - 20 marca 2016 — XI Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleGraboszyce, 19 - 20 marca 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Bartosz Morawski zwycięża w Dolinie Karpia!Graboszyce już od dziesięciu lat ściągają w przedświąteczny weekend liczne grono scrabblistów. Okolica jest piękna i atrakcyjna turystycznie, więc także osoby towarzyszące, przyjeżdżające tu co roku nie mogą się nudzić. W XI Mistrzostwach Doliny Karpia wzięło udział 70 uczestników. Wśród nich było kilku juniorów, a nawet jedna debiutantka. Partie były jak zwykle zacięte, więc po pierwszym dniu tylko Miłosz Wrzałek miał komplet zwycięstw.

Po zakończeniu sobotnich rozgrywek czekała na nas niespodzianka: poczęstunek lokalnym przysmakiem — wędzonym karpiem — wpisanym do rejestru polskich produktów regionalnych. Pokrzepieni „małym co nie co” zajęliśmy się rozgrywkami w inne ulubione gry: karcianki i planszówki.

Drugi dzień Miłosz zaczął od porażki. Przeciwnicy wykorzystali potknięcie lidera i czołówka, jak to mówią, „spłaszczyła się”. Po 10. rundzie na fotel lidera wskoczył Bartosz Morawski, co jego samego trochę zaskoczyło, gdyż turniej zaczął od dwóch porażek. Na kolejkę przed końcem było już jasne, że tylko on i Miłosz mają szansę na końcowy tryumf. Bartek szansę wykorzystał i został Mistrzem Doliny Karpia. Drugie miejsce zajął Krzysztof Obremski wygrywając w ostatniej rundzie z Michałem Alabrudzińskim, a trzecie Kazik Merklejn. Pierwsza trójka otrzymała charakterystyczne dla tego turnieju statuetki karpia i nagrody pieniężne, a  gracze z pierwszej dziesiątki nagrody rzeczowe. Pamiątkowe statuetki karpia otrzymali również: Marta Bajorek – najlepsza uczestniczka, Kinga Bereta – debiutantka; Andrzej Kwiatkowski – najlepszy senior, Dominik Ulejczyk – najlepszy junior.

Na koniec relacji ogromne podziękowania dla naszego scrabblowego kolegi, Burmistrza Zatora Mariusza Makucha, Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia, a szczególnie dla pani Elżbiety Mostowik oraz wszystkich, którzy pomogli przy organizacji turnieju. Na pewno wrócimy w gościnne progi Hotelu Karpik za rok.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
IX Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekGraboszyce k/ Zatora – Ośrodek Rekreacyjno-Turystyczny „Karpik”, woj. małopolskie
Obrońca tytułuŁukasz Bobowski
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 19 marca (7 rund)
do 11:45 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 20 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”
NoclegiNa miejscu w Ośrodku „Karpik”- konieczna rezerwacja telefoniczna we własnym zakresie z hasłem „SCRABBLE”!
Tel: 033 / 841 20 50, e-mail: biuro@karpik.pl Strona internetowa: www.karpik.pl
NagrodyNagrody pieniężne oraz puchary dla najlepszych
OrganizatorzyRegionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze, 33-8412-166, sekretariat@rokzator.pl
- współorganizator: Stowarzyszenie Dolina Karpia


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                151.87     10.0     5096     1943      761
  2 Krzysztof       Obremski             Legnica                146.46      9.0     5332     1951      919
  3 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               145.95      9.0     4942     1897      543
  4 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.30      9.0     4902     1993      506
  5 Tomasz          Ciejka               Kraków                 140.85      9.0     4717     1937      271
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.12      8.0     5081     1812      550
  7 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.04      8.0     5078     1822      610
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.25      8.0     4995     1856      731
  9 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.82      8.0     4968     1736      954
 10 Artur           Irzyk                Kraków                 140.28      8.0     4776     1774      357
 11 Kacper          Zegadło              Warszawa               138.52      8.0     4715     1837      359
 12 Bogusław        Szyszka              Oława                  139.59      8.0     4680     1696      675
 13 Dariusz         Kosz                 Nysa                   158.59      7.0     5046     1740      330
 14 Tomasz          Lempart              Kraków                 129.31      7.0     4871     1598      994
 15 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         132.83      7.0     4864     1600      462
 16 Marta           Bajorek              Warszawa               122.67      7.0     4859     1789      190
 17 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             147.68      7.0     4787     1713      300
 18 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.33      7.0     4760     1496      553
 19 Justyna         Górka                Kraków                 143.96      7.0     4675     1617      165
 20 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           119.33      7.0     4547     1580      294
 21 Natalia         Ogierman             Katowice               124.77      7.0     4508     1645       54
 22 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.78      7.0     4501     1711       17
 23 Irena           Sołdan               Sopot                  140.62      7.0     4472     1650      200
 24 Konrad          Sowula               Kraków                 126.28      7.0     4423     1706       77
 25 Piotr           Broda                Sandomierz             131.92      7.0     4268     1692      242
 26 Maria           Pokorska             Warszawa               115.14      7.0     4052     1647     -467
 27 Ewa             Szałas               Katowice               127.12      6.0     4960     1481      711
 28 Marcin          Ceglarek             Kraków                 127.91      6.0     4728     1410      408
 29 Joanna          Brychcy              Katowice               118.17      6.0     4635     1589      182
 30 Jan             Mrozowski            Kraków                 140.53      6.0     4607     1554     -127
 31 Jerzy           Matyasik             Kraków                 128.06      6.0     4546     1605      166
 32 Adam            Jurkowski            Gliwice                129.92      6.0     4541     1383      337
 33 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 135.03      6.0     4536     1555     -177
 34 Janusz          Krupiński            Bytom                  138.23      6.0     4477     1464      -27
 35 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               127.45      6.0     4426     1445       84
 36 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            146.05      6.0     4386     1546      -18
 37 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.79      6.0     4357     1559        0
 38 Kamil           Kister               Puławy                 143.35      6.0     4265     1600      -42
 39 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.29      6.0     4209     1543     -185
 40 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                118.22      6.0     4190     1540       -7
 41 Urszula         Solarska             Łódź                   115.28      6.0     4086     1383     -382
 42 Dariusz         Sowula               Kraków                 118.28      6.0     4048     1456      -93
 43 Krzysztof       Gibas                Kraków                 129.10      5.0     4671     1449       12
 44 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              134.28      5.0     4619     1387      225
 45 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 126.82      5.0     4454     1354      -74
 46 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   111.18      5.0     4429     1338       54
 47 Mariusz         Makuch               Zator                  113.97      5.0     4330     1405      -68
 48 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.74      5.0     4113     1377     -125
 49 Agnieszka       Dawid                Kraków                 108.59      5.0     4067     1322     -293
 50 Waldemar        Wypchał              Kraków                 105.12      5.0     4043     1314     -392
 51 Leszek          Kilian               Jaworzno               102.42      5.0     3963     1336     -507
 52 Robert          Wagner               Wrocław                113.39      5.0     3822     1429     -803
 53 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.87      5.0     2117      859      472
 54 Bożena          Guział               Racibórz               119.19      4.0     4434     1181      148
 55 Jerzy           Luter                Bytom                  115.17      4.0     4164     1185     -391
 56 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              113.85      4.0     3938     1227     -416
 57 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      4.0     3854     1133     -313
 58 Anna            Demczyszyn           Bielsko Biała          117.84      4.0     2765      904      181
 59 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.5     3769     1039     -759
 60 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.0     3929     1090     -591
 61 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.37      3.0     2369      754     -211
 62 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                101.47      3.0     2318      750     -309
 63 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      2.5     3724      899     -330
 64 Kinga           Bereta               Nowa Wieś              100.00      2.5     2870      822    -1097
 65 Szymon          Stępień              Bytom                  100.00      2.0     2417      682     -592
 66 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      1.5     3060      747     -964
 67 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      1.5     1926      563     -459
 68 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      1.5     1789      551     -879
 69 Agnieszka       Stefańska            Koźmice Wielkie        100.00      1.0     2234      540     -239
 70 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      0.5     1721      358     -657
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



	Michał Alabrudziński 159.12 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              125.79 +  348: 320  176
    2    15 Piotr          Broda                 131.92 +  457: 319  182
    3     5 Tomasz         Lempart               129.31 +  382: 374  179
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 -  402: 432   80
    5     6 Dariusz        Kosz                  158.59 +  497: 306  209
    6     5 Małgorzata     Sulejewska            135.03 +  415: 374  185
    7     1 Miłosz         Wrzałek               148.30 -  400: 403   98
    8     4 Joanna         Brychcy               118.17 -  428: 430   68
    9     9 Konrad         Sowula                126.28 +  486: 313  176
   10     6 Artur          Irzyk                 140.28 +  392: 354  190
   11     5 Marta          Bajorek               122.67 +  478: 403  173
   12     2 Krzysztof      Obremski              146.46 -  396: 503   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Dariusz Kosz 158.59 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Natalia        Ogierman              124.77 +  398: 352  175
    2     2 Krzysztof      Obremski              146.46 +  488: 394  196
    3     6 Łukasz         Bobowski              147.68 -  288: 517   98
    4     6 Robert         Wagner                113.39 +  515: 270  163
    5     6 Michał         Alabrudziński         159.12 -  306: 497  109
    6    12 Justyna        Górka                 143.96 +  544: 416  194
    7     6 Małgorzata     Sulejewska            135.03 -  382: 384   85
    8    11 Irena          Sołdan                140.62 +  456: 345  191
    9     7 Andrzej        Rechowicz             132.78 +  406: 281  183
   10     9 Leokadia       Litwinowicz           118.22 +  472: 356  168
   11     3 Miłosz         Wrzałek               148.30 -  393: 442   98
   12     5 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 -  398: 462   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Bartosz Morawski 151.87 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Bajorek               122.67 -  379: 483   73
    2    22 Mariusz        Makuch                113.97 -  326: 455   64
    3    28 Marta          Majewska              100.00 +  432: 322  150
    4    23 Dariusz        Sowula                118.28 +  452: 328  168
    5    18 Waldemar       Wypchał               105.12 +  505: 248  155
    6     9 Arkadiusz      Łydka                 127.45 +  365: 308  177
    7    12 Kamil          Kister                143.35 +  425: 325  193
    8     6 Małgorzata     Sulejewska            135.03 +  436: 354  185
    9     1 Kacper         Zegadło               138.52 +  452: 385  189
   10     1 Miłosz         Wrzałek               148.30 +  392: 313  198
   11     1 Tomasz         Ciejka                140.85 +  471: 400  191
   12     1 Miłosz         Wrzałek               148.30 +  461: 414  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 12 161.75




	Miłosz Wrzałek 148.30 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Rudzińska             121.33 +  536: 290  171
    2     5 Małgorzata     Szczygieł             134.28 +  427: 251  184
    3     2 Andrzej        Rechowicz             132.78 +  397: 318  183
    4     4 Tomasz         Ciejka                140.85 +  369: 340  191
    5     1 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 +  410: 381  180
    6     1 Jerzy          Matyasik              128.06 +  413: 363  178
    7     1 Michał         Alabrudziński         159.12 +  403: 400  209
    8     1 Kacper         Zegadło               138.52 -  343: 397   89
    9     2 Stanisław      Rydzik                145.25 +  435: 410  195
   10     1 Bartosz        Morawski              151.87 -  313: 392  102
   11     3 Dariusz        Kosz                  158.59 +  442: 393  209
   12     1 Bartosz        Morawski              151.87 -  414: 461  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1993  / 12 166.08




	Łukasz Bobowski 147.68 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maria          Krzyżanowska          119.33 +  395: 365  169
    2     3 Ewa            Szałas                127.12 +  408: 330  177
    3     6 Dariusz        Kosz                  158.59 +  517: 288  209
    4     1 Stanisław      Rydzik                145.25 +  375: 336  195
    5     2 Jerzy          Matyasik              128.06 -  343: 394   78
    6     4 Marta          Bajorek               122.67 +  438: 368  173
    7     4 Kacper         Zegadło               138.52 -  328: 430   89
    8     9 Krzysztof      Obremski              146.46 -  385: 469   96
    9    13 Maria          Pokorska              115.14 +  394: 307  165
   10     5 Łukasz         Sornek                125.82 +  352: 316  176
   11     6 Kazimierz      Merklejn              145.95 -  425: 449   96
   12     7 Artur          Irzyk                 140.28 -  427: 435   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Krzysztof Obremski 146.46 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bożena         Guział                119.19 +  565: 405  169
    2     2 Dariusz        Kosz                  158.59 -  394: 488  109
    3    10 Natalia        Ogierman              124.77 +  408: 290  175
    4     5 Marta          Bajorek               122.67 -  319: 440   73
    5    12 Arkadiusz      Łydka                 127.45 -  375: 382   77
    6    18 Małgorzata     Szczygieł             134.28 +  462: 371  184
    7    14 Justyna        Górka                 143.96 +  412: 368  194
    8     9 Łukasz         Bobowski              147.68 +  469: 385  198
    9     6 Dariusz        Putoń                 146.05 +  587: 320  196
   10     4 Jerzy          Matyasik              128.06 +  406: 278  178
   11     2 Kacper         Zegadło               138.52 +  432: 290  189
   12     2 Michał         Alabrudziński         159.12 +  503: 396  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 12 162.58




	Dariusz Putoń 146.05 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Sowula                118.28 +  403: 252  168
    2     1 Marcin         Ceglarek              127.91 +  388: 291  178
    3     7 Marta          Bajorek               122.67 -  418: 472   73
    4    16 Andrzej        Rakoczy               126.82 +  435: 357  177
    5     8 Maria          Krzyżanowska          119.33 +  397: 366  169
    6     2 Stanisław      Rydzik                145.25 -  319: 410   95
    7     5 Łukasz         Sornek                125.82 +  394: 292  176
    8     5 Jerzy          Matyasik              128.06 -  354: 406   78
    9     6 Krzysztof      Obremski              146.46 -  320: 587   96
   10    14 Piotr          Broda                 131.92 -  338: 345   82
   11    20 Robert         Wagner                113.39 +  343: 246  163
   12    15 Irena          Sołdan                140.62 -  277: 380   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Kazimierz Merklejn 145.95 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Leokadia       Litwinowicz           118.22 +  393: 334  168
    2     6 Jan            Mrozowski             140.53 +  437: 327  191
    3     1 Paweł          Mazurek               132.83 +  463: 263  183
    4     2 Jerzy          Matyasik              128.06 -  335: 402   78
    5     9 Artur          Irzyk                 140.28 -  329: 531   90
    6    13 Piotr          Broda                 131.92 +  514: 256  182
    7    11 Sławomir       Wolski                115.29 -  331: 403   65
    8    14 Natalia        Ogierman              124.77 +  510: 437  175
    9    10 Kamil          Kister                143.35 +  422: 327  193
   10    10 Krzysztof      Gibas                 129.10 +  409: 376  179
   11     6 Łukasz         Bobowski              147.68 +  449: 425  198
   12     3 Stanisław      Rydzik                145.25 +  350: 318  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 12 158.08




	Stanisław Rydzik 145.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Brychcy               118.17 +  463: 290  168
    2    14 Kamil          Kister                143.35 +  486: 273  193
    3     3 Kacper         Zegadło               138.52 +  445: 378  189
    4     1 Łukasz         Bobowski              147.68 -  336: 375   98
    5     3 Marta          Bajorek               122.67 +  475: 371  173
    6     2 Dariusz        Putoń                 146.05 +  410: 319  196
    7     2 Andrzej        Rechowicz             132.78 +  417: 349  183
    8     2 Tomasz         Ciejka                140.85 -  359: 414   91
    9     2 Miłosz         Wrzałek               148.30 -  410: 435   98
   10     7 Jan            Mrozowski             140.53 +  422: 400  191
   11     4 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 +  454: 310  180
   12     3 Kazimierz      Merklejn              145.95 -  318: 350   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Mariusz Wrześniewski 144.87 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     8 Sławomir       Wolski                115.29 +  486: 255  165
    9     5 Joanna         Brychcy               118.17 +  413: 341  168
   10     3 Marta          Bajorek               122.67 +  424: 379  173
   11    10 Jerzy          Matyasik              128.06 +  378: 319  178
   12     9 Natalia        Ogierman              124.77 +  416: 351  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  /  5 171.80




	Justyna Górka 143.96 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Demczyszyn            117.84 +  383: 381  168
    2     8 Tomasz         Lempart               129.31 -  367: 379   79
    3    22 Leszek         Kilian                102.42 +  369: 264  152
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              125.79 -  296: 348   76
    5    19 Krzysztof      Gibas                 129.10 +  438: 385  179
    6    12 Dariusz        Kosz                  158.59 -  416: 544  109
    7    14 Krzysztof      Obremski              146.46 -  368: 412   96
    8    21 Teresa         Zalewska              117.74 +  474: 316  168
    9    15 Mariusz        Makuch                113.97 +  412: 369  164
   10    12 Kamil          Kister                143.35 -  321: 358   93
   11    18 Sławomir       Wolski                115.29 +  383: 341  165
   12    13 Joanna         Brychcy               118.17 +  448: 413  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Kamil Kister 143.35 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Teresa         Zalewska              117.74 +  354: 288  168
    2    14 Stanisław      Rydzik                145.25 -  273: 486   95
    3    23 Mariusz        Makuch                113.97 +  387: 320  164
    4    18 Joanna         Brychcy               118.17 +  382: 325  168
    5    11 Konrad         Sowula                126.28 +  371: 249  176
    6     7 Andrzej        Rechowicz             132.78 -  339: 393   83
    7    12 Bartosz        Morawski              151.87 -  325: 425  102
    8    16 Janusz         Krupiński             138.23 +  537: 356  188
    9    10 Kazimierz      Merklejn              145.95 -  327: 422   96
   10    12 Justyna        Górka                 143.96 +  358: 321  194
   11    12 Bogusław       Szyszka               139.59 -  272: 336   90
   12    16 Konrad         Sowula                126.28 -  340: 386   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Tomasz Ciejka 140.85 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Świątkowska           116.37 +  388: 385  166
    2     7 Adam           Jurkowski             129.92 +  388: 385  180
    3     8 Krzysztof      Gibas                 129.10 +  399: 362  179
    4     4 Miłosz         Wrzałek               148.30 -  340: 369   98
    5    10 Irena          Sołdan                140.62 +  428: 297  191
    6     6 Artur          Irzyk                 140.28 +  433: 405  190
    7     3 Jerzy          Matyasik              128.06 +  359: 356  178
    8     2 Stanisław      Rydzik                145.25 +  414: 359  195
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 +  402: 352  180
   10     2 Kacper         Zegadło               138.52 -  353: 369   89
   11     1 Bartosz        Morawski              151.87 -  400: 471  102
   12     4 Kacper         Zegadło               138.52 +  413: 336  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 12 161.42




	Irena Sołdan 140.62 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Wolski                115.29 +  404: 258  165
    2    18 Bożena         Guział                119.19 +  409: 244  169
    3     4 Jerzy          Matyasik              128.06 -  327: 479   78
    4    13 Krzysztof      Gibas                 129.10 +  469: 345  179
    5    10 Tomasz         Ciejka                140.85 -  297: 428   91
    6    17 Maria          Pokorska              115.14 +  364: 319  165
    7     7 Marta          Bajorek               122.67 -  335: 361   73
    8    11 Dariusz        Kosz                  158.59 -  345: 456  109
    9    22 Ewa            Szałas                127.12 -  370: 388   77
   10    23 Jarosław       Karp                  113.85 +  367: 351  164
   11    16 Małgorzata     Szczygieł             134.28 +  405: 366  184
   12    15 Dariusz        Putoń                 146.05 +  380: 277  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Jan Mrozowski 140.53 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Urszula        Solarska              115.28 +  525: 304  165
    2     6 Kazimierz      Merklejn              145.95 -  327: 437   96
    3    16 Agnieszka      Dawid                 108.59 +  456: 411  159
    4     7 Bogusław       Szyszka               139.59 +  413: 366  190
    5     4 Kacper         Zegadło               138.52 -  334: 442   89
    6    10 Natalia        Ogierman              124.77 +  446: 300  175
    7     9 Konrad         Sowula                126.28 -  325: 450   76
    8    13 Piotr          Broda                 131.92 +  367: 353  182
    9    12 Sławomir       Wolski                115.29 +  383: 302  165
   10     7 Stanisław      Rydzik                145.25 -  400: 422   95
   11     9 Andrzej        Rechowicz             132.78 -  349: 425   83
   12    11 Tomasz         Lempart               129.31 -  282: 522   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Artur Irzyk 140.28 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Luter                 115.17 +  496: 243  165
    2    10 Konrad         Sowula                126.28 -  231: 391   76
    3    25 Bernadeta      Zapała                100.00 +  442: 244  150
    4     8 Łukasz         Sornek                125.82 +  380: 352  176
    5     9 Kazimierz      Merklejn              145.95 +  531: 329  196
    6     6 Tomasz         Ciejka                140.85 -  405: 433   91
    7    10 Joanna         Brychcy               118.17 -  224: 513   68
    8    17 Ewa            Szałas                127.12 +  428: 332  177
    9    14 Paweł          Mazurek               132.83 +  492: 410  183
   10     6 Michał         Alabrudziński         159.12 -  354: 392  109
   11     8 Małgorzata     Sulejewska            135.03 +  358: 353  185
   12     7 Łukasz         Bobowski              147.68 +  435: 427  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Bogusław Szyszka 139.59 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maria          Pokorska              115.14 -  371: 377   65
    2    23 Teresa         Zalewska              117.74 +  325: 290  168
    3    11 Adam           Jurkowski             129.92 +  475: 328  180
    4     7 Jan            Mrozowski             140.53 -  366: 413   91
    5    21 Leokadia       Litwinowicz           118.22 -  343: 404   68
    6    26 Bernadeta      Zapała                100.00 +  388: 244  150
    7    15 Marcin         Ceglarek              127.91 +  382: 306  178
    8    10 Łukasz         Sornek                125.82 -  370: 450   76
    9    19 Dariusz        Sowula                118.28 +  447: 289  168
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              125.79 +  380: 356  176
   11    12 Kamil          Kister                143.35 +  336: 272  193
   12     8 Andrzej        Rechowicz             132.78 +  497: 276  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Kacper Zegadło 138.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Makuch                113.97 +  395: 289  164
    2     4 Robert         Wagner                113.39 +  424: 352  163
    3     3 Stanisław      Rydzik                145.25 -  378: 445   95
    4    17 Anna           Demczyszyn            117.84 +  402: 280  168
    5     4 Jan            Mrozowski             140.53 +  442: 334  191
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 +  467: 335  180
    7     4 Łukasz         Bobowski              147.68 +  430: 328  198
    8     1 Miłosz         Wrzałek               148.30 +  397: 343  198
    9     1 Bartosz        Morawski              151.87 -  385: 452  102
   10     2 Tomasz         Ciejka                140.85 +  369: 353  191
   11     2 Krzysztof      Obremski              146.46 -  290: 432   96
   12     4 Tomasz         Ciejka                140.85 -  336: 413   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Janusz Krupiński 138.23 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Karp                  113.85 +  363: 268  164
    2    13 Krzysztof      Gibas                 129.10 -  364: 403   79
    3    26 Michał         Głąb                  100.00 +  528: 204  150
    4    10 Konrad         Sowula                126.28 -  274: 463   76
    5    22 Maria          Pokorska              115.14 -  410: 432   65
    6    23 Szymon         Stępień               100.00 +  406: 348  150
    7    19 Arkadiusz      Łydka                 127.45 +  383: 327  177
    8    16 Kamil          Kister                143.35 -  356: 537   93
    9    17 Piotr          Broda                 131.92 -  290: 372   82
   10    22 Dariusz        Sowula                118.28 +  344: 327  168
   11    15 Paweł          Mazurek               132.83 -  373: 477   83
   12    21 Andrzej        Rakoczy               126.82 +  386: 346  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Małgorzata Sulejewska 135.03 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Wagner                113.39 -  398: 546   63
    2    19 Marcin         Radwański             111.18 +  473: 406  161
    3    15 Andrzej        Klich                 100.00 +  375: 324  150
    4    11 Piotr          Broda                 131.92 +  352: 316  182
    5     5 Tomasz         Lempart               129.31 +  377: 341  179
    6     5 Michał         Alabrudziński         159.12 -  374: 415  109
    7     6 Dariusz        Kosz                  158.59 +  384: 382  209
    8     6 Bartosz        Morawski              151.87 -  354: 436  102
    9     8 Łukasz         Sornek                125.82 -  314: 454   76
   10    16 Sławomir       Wolski                115.29 +  403: 325  165
   11     8 Artur          Irzyk                 140.28 -  353: 358   90
   12    14 Maria          Krzyżanowska          119.33 -  379: 410   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Małgorzata Szczygieł 134.28 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Radwański             111.18 +  394: 296  161
    2     5 Miłosz         Wrzałek               148.30 -  251: 427   98
    3    19 Piotr          Broda                 131.92 -  374: 377   82
    4    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  476: 252  150
    5    24 Michał         Głąb                  100.00 +  406: 328  150
    6    18 Krzysztof      Obremski              146.46 -  371: 462   96
    7    13 Ewa            Szałas                127.12 +  433: 372  177
    8    18 Maria          Pokorska              115.14 -  315: 328   65
    9    20 Jarosław       Karp                  113.85 +  505: 229  164
   10    11 Konrad         Sowula                126.28 -  396: 405   76
   11    16 Irena          Sołdan                140.62 -  366: 405   91
   12    18 Ewa            Szałas                127.12 -  332: 513   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Paweł Mazurek 132.83 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Dawid                 108.59 +  501: 314  159
    2     9 Maria          Pokorska              115.14 +  469: 226  165
    3     1 Kazimierz      Merklejn              145.95 -  263: 463   96
    4    12 Andrzej        Rechowicz             132.78 -  407: 529   83
    5    15 Sławomir       Wolski                115.29 -  314: 346   65
    6    22 Teresa         Zalewska              117.74 +  391: 329  168
    7    20 Natalia        Ogierman              124.77 -  378: 408   75
    8    20 Urszula        Solarska              115.28 +  511: 304  165
    9    14 Artur          Irzyk                 140.28 -  410: 492   90
   10    19 Mariusz        Makuch                113.97 +  328: 321  164
   11    15 Janusz         Krupiński             138.23 +  477: 373  188
   12    10 Piotr          Broda                 131.92 +  415: 297  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Andrzej Rechowicz 132.78 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Wypchał               105.12 +  367: 326  155
    2    12 Łukasz         Sornek                125.82 +  457: 316  176
    3     2 Miłosz         Wrzałek               148.30 -  318: 397   98
    4    12 Paweł          Mazurek               132.83 +  529: 407  183
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              125.79 +  377: 271  176
    6     7 Kamil          Kister                143.35 +  393: 339  193
    7     2 Stanisław      Rydzik                145.25 -  349: 417   95
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 -  318: 479   80
    9     7 Dariusz        Kosz                  158.59 -  281: 406  109
   10    17 Maria          Pokorska              115.14 +  411: 280  165
   11     9 Jan            Mrozowski             140.53 +  425: 349  191
   12     8 Bogusław       Szyszka               139.59 -  276: 497   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Piotr Broda 131.92 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leszek         Kilian                102.42 +  448: 253  152
    2    15 Michał         Alabrudziński         159.12 -  319: 457  109
    3    19 Małgorzata     Szczygieł             134.28 +  377: 374  184
    4    11 Małgorzata     Sulejewska            135.03 -  316: 352   85
    5    13 Ewa            Szałas                127.12 +  382: 311  177
    6    13 Kazimierz      Merklejn              145.95 -  256: 514   96
    7    21 Robert         Wagner                113.39 +  400:   1  163
    8    13 Jan            Mrozowski             140.53 -  353: 367   91
    9    17 Janusz         Krupiński             138.23 +  372: 290  188
   10    14 Dariusz        Putoń                 146.05 +  345: 338  196
   11    11 Joanna         Brychcy               118.17 +  403: 354  168
   12    10 Paweł          Mazurek               132.83 -  297: 415   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Andrzej Kwiatkowski 130.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Papciak               101.47 +  442: 261  151
    2    16 Andrzej        Rakoczy               126.82 +  416: 308  177
    3     9 Konrad         Sowula                126.28 +  504: 381  176
    4     3 Michał         Alabrudziński         159.12 +  432: 402  209
    5     1 Miłosz         Wrzałek               148.30 -  381: 410   98
    6     3 Kacper         Zegadło               138.52 -  335: 467   89
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              125.79 +  456: 325  176
    8     3 Andrzej        Rechowicz             132.78 +  479: 318  183
    9     3 Tomasz         Ciejka                140.85 -  352: 402   91
   10     8 Joanna         Brychcy               118.17 +  509: 342  168
   11     4 Stanisław      Rydzik                145.25 -  310: 454   95
   12     5 Dariusz        Kosz                  158.59 +  462: 398  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Adam Jurkowski 129.92 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Kinga          Bereta                100.00 +  517: 226  150
    2     7 Tomasz         Ciejka                140.85 -  385: 388   91
    3    11 Bogusław       Szyszka               139.59 -  328: 475   90
    4    19 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  313: 303  150
    5    20 Andrzej        Rakoczy               126.82 +  334: 314  177
    6     8 Łukasz         Sornek                125.82 -  337: 535   76
    7    18 Anna           Demczyszyn            117.84 -  378: 391   68
    8    24 Dariusz        Sowula                118.28 -  296: 318   68
    9    27 Leszek         Kilian                102.42 -  306: 387   52
   10    28 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  475: 298  150
   11    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  510: 254  150
   12    20 Marcin         Radwański             111.18 +  362: 315  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Tomasz Lempart 129.31 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Głąb                  100.00 +  513: 120  150
    2     8 Justyna        Górka                 143.96 +  379: 367  194
    3     5 Michał         Alabrudziński         159.12 -  374: 382  109
    4     9 Sławomir       Wolski                115.29 +  441: 279  165
    5     5 Małgorzata     Sulejewska            135.03 -  341: 377   85
    6    11 Konrad         Sowula                126.28 -  342: 410   76
    7    17 Marcin         Radwański             111.18 +  349: 322  161
    8    15 Leokadia       Litwinowicz           118.22 -  364: 375   68
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              125.79 -  362: 401   76
   10    20 Teresa         Zalewska              117.74 +  400: 293  168
   11    17 Waldemar       Wypchał               105.12 +  484: 269  155
   12    11 Jan            Mrozowski             140.53 +  522: 282  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Krzysztof Gibas 129.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  466: 310  150
    2    13 Janusz         Krupiński             138.23 +  403: 364  188
    3     8 Tomasz         Ciejka                140.85 -  362: 399   91
    4    13 Irena          Sołdan                140.62 -  345: 469   91
    5    19 Justyna        Górka                 143.96 -  385: 438   94
    6    21 Andrzej        Rakoczy               126.82 +  506: 315  177
    7    16 Dorota         Rudzińska             121.33 +  384: 381  171
    8    12 Krzysztof      Sporczyk              125.79 +  415: 267  176
    9    11 Leokadia       Litwinowicz           118.22 -  342: 378   68
   10    10 Kazimierz      Merklejn              145.95 -  376: 409   96
   11    14 Maria          Krzyżanowska          119.33 -  247: 483   69
   12    19 Marcin         Ceglarek              127.91 -  440: 446   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Jerzy Matyasik 128.06 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marta          Majewska              100.00 +  429: 284  150
    2    17 Bernadeta      Zapała                100.00 +  475: 244  150
    3     4 Irena          Sołdan                140.62 +  479: 327  191
    4     2 Kazimierz      Merklejn              145.95 +  402: 335  196
    5     2 Łukasz         Bobowski              147.68 +  394: 343  198
    6     1 Miłosz         Wrzałek               148.30 -  363: 413   98
    7     3 Tomasz         Ciejka                140.85 -  356: 359   91
    8     5 Dariusz        Putoń                 146.05 +  406: 354  196
    9     4 Marta          Bajorek               122.67 -  355: 479   73
   10     4 Krzysztof      Obremski              146.46 -  278: 406   96
   11    10 Mariusz        Wrześniewski          144.87 -  319: 378   95
   12    12 Dorota         Rudzińska             121.33 -  290: 458   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Marcin Ceglarek 127.91 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  592: 197  150
    2     1 Dariusz        Putoń                 146.05 -  291: 388   96
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              125.79 -  319: 535   76
    4    22 Grzegorz       Papciak               101.47 +  434: 340  151
    5    16 Natalia        Ogierman              124.77 -  412: 418   75
    6    19 Agnieszka      Dawid                 108.59 +  453: 261  159
    7    15 Bogusław       Szyszka               139.59 -  306: 382   90
    8    19 Mariusz        Makuch                113.97 -  340: 383   64
    9    23 Teresa         Zalewska              117.74 -  270: 419   68
   10    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  457: 250  150
   11    23 Leszek         Kilian                102.42 +  408: 307  152
   12    19 Krzysztof      Gibas                 129.10 +  446: 440  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Arkadiusz Łydka 127.45 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  369: 332  150
    2    11 Marta          Bajorek               122.67 -  323: 387   73
    3    12 Robert         Wagner                113.39 -  374: 432   63
    4    26 Leszek         Kilian                102.42 +  429: 269  152
    5    12 Krzysztof      Obremski              146.46 +  382: 375  196
    6     9 Bartosz        Morawski              151.87 -  308: 365  102
    7    19 Janusz         Krupiński             138.23 -  327: 383   88
    8    27 Andrzej        Rakoczy               126.82 -  324: 413   77
    9    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  481: 250  150
   10    24 Marcin         Radwański             111.18 -  389: 426   61
   11    24 Bożena         Guział                119.19 +  354: 346  169
   12    22 Mariusz        Makuch                113.97 +  366: 364  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Ewa Szałas 127.12 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Szymon         Stępień               100.00 +  554: 328  150
    2     3 Łukasz         Bobowski              147.68 -  330: 408   98
    3    13 Leokadia       Litwinowicz           118.22 -  337: 370   68
    4    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  450: 269  150
    5    13 Piotr          Broda                 131.92 -  311: 382   82
    6    20 Grzegorz       Papciak               101.47 +  614: 229  151
    7    13 Małgorzata     Szczygieł             134.28 -  372: 433   84
    8    17 Artur          Irzyk                 140.28 -  332: 428   90
    9    22 Irena          Sołdan                140.62 +  388: 370  191
   10    18 Maria          Krzyżanowska          119.33 -  350: 385   69
   11    22 Jarosław       Karp                  113.85 +  409: 315  164
   12    18 Małgorzata     Szczygieł             134.28 +  513: 332  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Andrzej Rakoczy 126.82 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  331: 286  150
    2    16 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 -  308: 416   80
    3    20 Marta          Świątkowska           116.37 +  414: 275  166
    4    16 Dariusz        Putoń                 146.05 -  357: 435   96
    5    20 Adam           Jurkowski             129.92 -  314: 334   80
    6    21 Krzysztof      Gibas                 129.10 -  315: 506   79
    7    27 Jarosław       Karp                  113.85 -  346: 400   64
    8    27 Arkadiusz      Łydka                 127.45 +  413: 324  177
    9    29 Agnieszka      Dawid                 108.59 -  365: 370   59
   10    29 Jerzy          Luter                 115.17 +  450: 402  165
   11    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  495: 394  150
   12    21 Janusz         Krupiński             138.23 -  346: 386   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Konrad Sowula 126.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  373: 326  150
    2    10 Artur          Irzyk                 140.28 +  391: 231  190
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 -  381: 504   80
    4    10 Janusz         Krupiński             138.23 +  463: 274  188
    5    11 Kamil          Kister                143.35 -  249: 371   93
    6    11 Tomasz         Lempart               129.31 +  410: 342  179
    7     9 Jan            Mrozowski             140.53 +  450: 325  191
    8     7 Marta          Bajorek               122.67 -  318: 334   73
    9     9 Michał         Alabrudziński         159.12 -  313: 486  109
   10    11 Małgorzata     Szczygieł             134.28 +  405: 396  184
   11     7 Łukasz         Sornek                125.82 -  284: 417   76
   12    16 Kamil          Kister                143.35 +  386: 340  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Łukasz Sornek 125.82 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  476: 232  150
    2    12 Andrzej        Rechowicz             132.78 -  316: 457   83
    3    17 Urszula        Solarska              115.28 +  507: 278  165
    4     8 Artur          Irzyk                 140.28 -  352: 380   90
    5    14 Szymon         Stępień               100.00 +  446: 234  150
    6     8 Adam           Jurkowski             129.92 +  535: 337  180
    7     5 Dariusz        Putoń                 146.05 -  292: 394   96
    8    10 Bogusław       Szyszka               139.59 +  450: 370  190
    9     8 Małgorzata     Sulejewska            135.03 +  454: 314  185
   10     5 Łukasz         Bobowski              147.68 -  316: 352   98
   11     7 Konrad         Sowula                126.28 +  417: 284  176
   12     6 Marta          Bajorek               122.67 +  407: 382  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Krzysztof Sporczyk 125.79 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.12 -  320: 348  109
    2    31 Jerzy          Luter                 115.17 +  365: 347  165
    3    14 Marcin         Ceglarek              127.91 +  535: 319  178
    4    14 Justyna        Górka                 143.96 +  348: 296  194
    5     7 Andrzej        Rechowicz             132.78 -  271: 377   83
    6    14 Robert         Wagner                113.39 +  430: 331  163
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 -  325: 456   80
    8    12 Krzysztof      Gibas                 129.10 -  267: 415   79
    9    16 Tomasz         Lempart               129.31 +  401: 362  179
   10    13 Bogusław       Szyszka               139.59 -  356: 380   90
   11    19 Dorota         Rudzińska             121.33 -  335: 481   71
   12    23 Teresa         Zalewska              117.74 +  404: 245  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Natalia Ogierman 124.77 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  158.59 -  352: 398  109
    2    25 Marta          Majewska              100.00 +  356: 324  150
    3    10 Krzysztof      Obremski              146.46 -  290: 408   96
    4    21 Marcin         Radwański             111.18 +  448: 318  161
    5    16 Marcin         Ceglarek              127.91 +  418: 412  178
    6    10 Jan            Mrozowski             140.53 -  300: 446   91
    7    20 Paweł          Mazurek               132.83 +  408: 378  183
    8    14 Kazimierz      Merklejn              145.95 -  437: 510   96
    9    21 Robert         Wagner                113.39 +  405: 248  163
   10    15 Waldemar       Wypchał               105.12 +  428: 291  155
   11    13 Leokadia       Litwinowicz           118.22 +  315: 305  168
   12     9 Mariusz        Wrześniewski          144.87 -  351: 416   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Marta Bajorek 122.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              151.87 +  483: 379  202
    2    11 Arkadiusz      Łydka                 127.45 +  387: 323  177
    3     7 Dariusz        Putoń                 146.05 +  472: 418  196
    4     5 Krzysztof      Obremski              146.46 +  440: 319  196
    5     3 Stanisław      Rydzik                145.25 -  371: 475   95
    6     4 Łukasz         Bobowski              147.68 -  368: 438   98
    7     7 Irena          Sołdan                140.62 +  361: 335  191
    8     7 Konrad         Sowula                126.28 +  334: 318  176
    9     4 Jerzy          Matyasik              128.06 +  479: 355  178
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          144.87 -  379: 424   95
   11     5 Michał         Alabrudziński         159.12 -  403: 478  109
   12     6 Łukasz         Sornek                125.82 -  382: 407   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Dorota Rudzińska 121.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               148.30 -  290: 536   98
    2    20 Marta          Świątkowska           116.37 -  344: 379   66
    3    33 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  437: 197  150
    4    25 Szymon         Stępień               100.00 -  413: 543   50
    5    27 Jarosław       Karp                  113.85 +  343: 333  164
    6    28 Kinga          Bereta                100.00 +  419: 178  150
    7    16 Krzysztof      Gibas                 129.10 -  381: 384   79
    8    22 Jerzy          Luter                 115.17 +  445: 324  165
    9    18 Waldemar       Wypchał               105.12 -  370: 411   55
   10    21 Urszula        Solarska              115.28 +  379: 297  165
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              125.79 +  481: 335  176
   12    12 Jerzy          Matyasik              128.06 +  458: 290  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Maria Krzyżanowska 119.33 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Bobowski              147.68 -  365: 395   98
    2    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  393: 336  150
    3    21 Dariusz        Sowula                118.28 +  456: 320  168
    4    15 Leokadia       Litwinowicz           118.22 +  344: 286  168
    5     8 Dariusz        Putoń                 146.05 -  366: 397   96
    6    15 Sławomir       Wolski                115.29 -  352: 398   65
    7    22 Maria          Pokorska              115.14 -  312: 418   65
    8    25 Jarosław       Karp                  113.85 -  311: 382   64
    9    24 Jerzy          Luter                 115.17 +  370: 345  165
   10    18 Ewa            Szałas                127.12 +  385: 350  177
   11    14 Krzysztof      Gibas                 129.10 +  483: 247  179
   12    14 Małgorzata     Sulejewska            135.03 +  410: 379  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Bożena Guział 119.19 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              146.46 -  405: 565   96
    2    18 Irena          Sołdan                140.62 -  244: 409   91
    3    30 Teresa         Zalewska              117.74 +  405: 327  168
    4    28 Bernadeta      Zapała                100.00 -  311: 321   50
    5    30 Leszek         Kilian                102.42 +  474: 309  152
    6    27 Michał         Głąb                  100.00 +  436: 233  150
    7    23 Leokadia       Litwinowicz           118.22 -  340: 417   68
    8    23 Waldemar       Wypchał               105.12 -  280: 345   55
    9    25 Urszula        Solarska              115.28 -  335: 338   65
   10    27 Agnieszka      Dawid                 108.59 -  359: 375   59
   11    24 Arkadiusz      Łydka                 127.45 -  346: 354   77
   12    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  499: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Dariusz Sowula 118.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Putoń                 146.05 -  252: 403   96
    2    30 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  379: 316  150
    3    21 Maria          Krzyżanowska          119.33 -  320: 456   69
    4    23 Bartosz        Morawski              151.87 -  328: 452  102
    5    25 Anna           Demczyszyn            117.84 -  336: 349   68
    6    32 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  396: 210  150
    7    29 Bernadeta      Zapała                100.00 +  375: 337  150
    8    24 Adam           Jurkowski             129.92 +  318: 296  180
    9    19 Bogusław       Szyszka               139.59 -  289: 447   90
   10    22 Janusz         Krupiński             138.23 -  327: 344   88
   11    31 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  364: 245  150
   12    26 Robert         Wagner                113.39 +  364: 286  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Leokadia Litwinowicz 118.22 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kazimierz      Merklejn              145.95 -  334: 393   96
    2    26 Jarosław       Karp                  113.85 +  352: 298  164
    3    13 Ewa            Szałas                127.12 +  370: 337  177
    4    15 Maria          Krzyżanowska          119.33 -  286: 344   69
    5    21 Bogusław       Szyszka               139.59 +  404: 343  190
    6    16 Joanna         Brychcy               118.17 -  325: 326   68
    7    23 Bożena         Guział                119.19 +  417: 340  169
    8    15 Tomasz         Lempart               129.31 +  375: 364  179
    9    11 Krzysztof      Gibas                 129.10 +  378: 342  179
   10     9 Dariusz        Kosz                  158.59 -  356: 472  109
   11    13 Natalia        Ogierman              124.77 -  305: 315   75
   12    17 Maria          Pokorska              115.14 -  288: 323   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Joanna Brychcy 118.17 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                145.25 -  290: 463   95
    2    21 Anna           Demczyszyn            117.84 +  446: 352  168
    3    24 Maria          Pokorska              115.14 +  461: 270  165
    4    18 Kamil          Kister                143.35 -  325: 382   93
    5    23 Bernadeta      Zapała                100.00 +  394: 236  150
    6    16 Leokadia       Litwinowicz           118.22 +  326: 325  168
    7    10 Artur          Irzyk                 140.28 +  513: 224  190
    8     4 Michał         Alabrudziński         159.12 +  430: 428  209
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          144.87 -  341: 413   95
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 -  342: 509   80
   11    11 Piotr          Broda                 131.92 -  354: 403   82
   12    13 Justyna        Górka                 143.96 -  413: 448   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Anna Demczyszyn 117.84 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 143.96 -  381: 383   94
    2    21 Joanna         Brychcy               118.17 -  352: 446   68
    3    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  519: 339  150
    4    17 Kacper         Zegadło               138.52 -  280: 402   89
    5    25 Dariusz        Sowula                118.28 +  349: 336  168
    6    25 Waldemar       Wypchał               105.12 +  493: 300  155
    7    18 Adam           Jurkowski             129.92 +  391: 378  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  /  7 129.14




	Teresa Zalewska 117.74 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Kister                143.35 -  288: 354   93
    2    23 Bogusław       Szyszka               139.59 -  290: 325   90
    3    30 Bożena         Guział                119.19 -  327: 405   69
    4    33 Jerzy          Luter                 115.17 +  403: 330  165
    5    33 Marta          Majewska              100.00 +  407: 265  150
    6    22 Paweł          Mazurek               132.83 -  329: 391   83
    7    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  431: 302  150
    8    21 Justyna        Górka                 143.96 -  316: 474   94
    9    23 Marcin         Ceglarek              127.91 +  419: 270  178
   10    20 Tomasz         Lempart               129.31 -  293: 400   79
   11    28 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  365: 318  150
   12    23 Krzysztof      Sporczyk              125.79 -  245: 404   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Marta Świątkowska 116.37 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Ciejka                140.85 -  385: 388   91
    2    20 Dorota         Rudzińska             121.33 +  379: 344  171
    3    20 Andrzej        Rakoczy               126.82 -  275: 414   77
    4    30 Michał         Głąb                  100.00 -  355: 365   50
    5    28 Urszula        Solarska              115.28 -  267: 445   65
    6    30 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  338: 311  150
    7    31 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  370: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  7 107.71




	Sławomir Wolski 115.29 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                140.62 -  258: 404   91
    2    28 Szymon         Stępień               100.00 +  515: 221  150
    3    18 Grzegorz       Papciak               101.47 +  396: 351  151
    4     9 Tomasz         Lempart               129.31 -  279: 441   79
    5    15 Paweł          Mazurek               132.83 +  346: 314  183
    6    15 Maria          Krzyżanowska          119.33 +  398: 352  169
    7    11 Kazimierz      Merklejn              145.95 +  403: 331  196
    8     8 Mariusz        Wrześniewski          144.87 -  255: 486   95
    9    12 Jan            Mrozowski             140.53 -  302: 383   91
   10    16 Małgorzata     Sulejewska            135.03 -  325: 403   85
   11    18 Justyna        Górka                 143.96 -  341: 383   94
   12    24 Agnieszka      Dawid                 108.59 +  391: 325  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Urszula Solarska 115.28 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jan            Mrozowski             140.53 -  304: 525   91
    2    34 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  367: 268  150
    3    17 Łukasz         Sornek                125.82 -  278: 507   76
    4    24 Agnieszka      Dawid                 108.59 -  298: 368   59
    5    28 Marta          Świątkowska           116.37 +  445: 267  166
    6    24 Marcin         Radwański             111.18 -  321: 354   61
    7    28 Leszek         Kilian                102.42 +  437: 318  152
    8    20 Paweł          Mazurek               132.83 -  304: 511   83
    9    25 Bożena         Guział                119.19 +  338: 335  169
   10    21 Dorota         Rudzińska             121.33 -  297: 379   71
   11    30 Kinga          Bereta                100.00 +  342: 312  150
   12    25 Waldemar       Wypchał               105.12 +  355: 324  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Jerzy Luter 115.17 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Irzyk                 140.28 -  243: 496   90
    2    31 Krzysztof      Sporczyk              125.79 -  347: 365   76
    3    29 Marcin         Radwański             111.18 -  270: 510   61
    4    33 Teresa         Zalewska              117.74 -  330: 403   68
    5    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  474: 255  150
    6    29 Mariusz        Makuch                113.97 +  346: 345  164
    7    30 Michał         Głąb                  100.00 +  430: 239  150
    8    22 Dorota         Rudzińska             121.33 -  324: 445   71
    9    24 Maria          Krzyżanowska          119.33 -  345: 370   69
   10    29 Andrzej        Rakoczy               126.82 -  402: 450   77
   11    29 Agnieszka      Dawid                 108.59 -  250: 347   59
   12    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  403: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Maria Pokorska 115.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bogusław       Szyszka               139.59 +  377: 371  190
    2     9 Paweł          Mazurek               132.83 -  226: 469   83
    3    24 Joanna         Brychcy               118.17 -  270: 461   68
    4    27 Mariusz        Makuch                113.97 +  375: 330  164
    5    22 Janusz         Krupiński             138.23 +  432: 410  188
    6    17 Irena          Sołdan                140.62 -  319: 364   91
    7    22 Maria          Krzyżanowska          119.33 +  418: 312  169
    8    18 Małgorzata     Szczygieł             134.28 +  328: 315  184
    9    13 Łukasz         Bobowski              147.68 -  307: 394   98
   10    17 Andrzej        Rechowicz             132.78 -  280: 411   83
   11    21 Marcin         Radwański             111.18 +  397: 394  161
   12    17 Leokadia       Litwinowicz           118.22 +  323: 288  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Mariusz Makuch 113.97 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kacper         Zegadło               138.52 -  289: 395   89
    2    22 Bartosz        Morawski              151.87 +  455: 326  202
    3    23 Kamil          Kister                143.35 -  320: 387   93
    4    27 Maria          Pokorska              115.14 -  330: 375   65
    5    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  380: 360  150
    6    29 Jerzy          Luter                 115.17 -  345: 346   65
    7    24 Agnieszka      Dawid                 108.59 +  382: 373  159
    8    19 Marcin         Ceglarek              127.91 +  383: 340  178
    9    15 Justyna        Górka                 143.96 -  369: 412   94
   10    19 Paweł          Mazurek               132.83 -  321: 328   83
   11    27 Marta          Majewska              100.00 +  392: 390  150
   12    22 Arkadiusz      Łydka                 127.45 -  364: 366   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Jarosław Karp 113.85 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Janusz         Krupiński             138.23 -  268: 363   88
    2    26 Leokadia       Litwinowicz           118.22 -  298: 352   68
    3    31 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  299: 367   50
    4    32 Marta          Majewska              100.00 +  400: 329  150
    5    27 Dorota         Rudzińska             121.33 -  333: 343   71
    6    33 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  319: 258  150
    7    27 Andrzej        Rakoczy               126.82 +  400: 346  177
    8    25 Maria          Krzyżanowska          119.33 +  382: 311  169
    9    20 Małgorzata     Szczygieł             134.28 -  229: 505   84
   10    23 Irena          Sołdan                140.62 -  351: 367   91
   11    22 Ewa            Szałas                127.12 -  315: 409   77
   12    27 Leszek         Kilian                102.42 -  344: 404   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Robert Wagner 113.39 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Sulejewska            135.03 +  546: 398  185
    2     4 Kacper         Zegadło               138.52 -  352: 424   89
    3    12 Arkadiusz      Łydka                 127.45 +  432: 374  177
    4     6 Dariusz        Kosz                  158.59 -  270: 515  109
    5    17 Agnieszka      Dawid                 108.59 +  348: 288  159
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              125.79 -  331: 430   76
    7    21 Piotr          Broda                 131.92 -    1: 400   82
    8    26 Marcin         Radwański             111.18 +  390: 334  161
    9    21 Natalia        Ogierman              124.77 -  248: 405   75
   10    25 Leszek         Kilian                102.42 +  372: 350  152
   11    20 Dariusz        Putoń                 146.05 -  246: 343   96
   12    26 Dariusz        Sowula                118.28 -  286: 364   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Marcin Radwański 111.18 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Szczygieł             134.28 -  296: 394   84
    2    19 Małgorzata     Sulejewska            135.03 -  406: 473   85
    3    29 Jerzy          Luter                 115.17 +  510: 270  165
    4    21 Natalia        Ogierman              124.77 -  318: 448   75
    5    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  355: 325  150
    6    24 Urszula        Solarska              115.28 +  354: 321  165
    7    17 Tomasz         Lempart               129.31 -  322: 349   79
    8    26 Robert         Wagner                113.39 -  334: 390   63
    9    26 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  399: 257  150
   10    24 Arkadiusz      Łydka                 127.45 +  426: 389  177
   11    21 Maria          Pokorska              115.14 -  394: 397   65
   12    20 Adam           Jurkowski             129.92 -  315: 362   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Agnieszka Dawid 108.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Mazurek               132.83 -  314: 501   83
    2    32 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  349: 213  150
    3    16 Jan            Mrozowski             140.53 -  411: 456   91
    4    24 Urszula        Solarska              115.28 +  368: 298  165
    5    17 Robert         Wagner                113.39 -  288: 348   63
    6    19 Marcin         Ceglarek              127.91 -  261: 453   78
    7    24 Mariusz        Makuch                113.97 -  373: 382   64
    8    28 Leszek         Kilian                102.42 -  286: 344   52
    9    29 Andrzej        Rakoczy               126.82 +  370: 365  177
   10    27 Bożena         Guział                119.19 +  375: 359  169
   11    29 Jerzy          Luter                 115.17 +  347: 250  165
   12    24 Sławomir       Wolski                115.29 -  325: 391   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Waldemar Wypchał 105.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             132.78 -  326: 367   83
    2    29 Leszek         Kilian                102.42 -  307: 375   52
    3    34 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  419: 232  150
    4    29 Kinga          Bereta                100.00 +  376: 191  150
    5    18 Bartosz        Morawski              151.87 -  248: 505  102
    6    25 Anna           Demczyszyn            117.84 -  300: 493   68
    7    25 Szymon         Stępień               100.00 +  427: 355  150
    8    23 Bożena         Guział                119.19 +  345: 280  169
    9    18 Dorota         Rudzińska             121.33 +  411: 370  171
   10    15 Natalia        Ogierman              124.77 -  291: 428   75
   11    17 Tomasz         Lempart               129.31 -  269: 484   79
   12    25 Urszula        Solarska              115.28 -  324: 355   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Leszek Kilian 102.42 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Broda                 131.92 -  253: 448   82
    2    29 Waldemar       Wypchał               105.12 +  375: 307  155
    3    22 Justyna        Górka                 143.96 -  264: 369   94
    4    26 Arkadiusz      Łydka                 127.45 -  269: 429   77
    5    30 Bożena         Guział                119.19 -  309: 474   69
    6    31 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  383: 290  150
    7    28 Urszula        Solarska              115.28 -  318: 437   65
    8    28 Agnieszka      Dawid                 108.59 +  344: 286  159
    9    27 Adam           Jurkowski             129.92 +  387: 306  180
   10    25 Robert         Wagner                113.39 -  350: 372   63
   11    23 Marcin         Ceglarek              127.91 -  307: 408   78
   12    27 Jarosław       Karp                  113.85 +  404: 344  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Grzegorz Papciak 101.47 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Kwiatkowski           130.04 -  261: 442   80
    2    27 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  385: 313  150
    3    18 Sławomir       Wolski                115.29 -  351: 396   65
    4    22 Marcin         Ceglarek              127.91 -  340: 434   78
    5    31 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  426: 232  150
    6    20 Ewa            Szałas                127.12 -  229: 614   77
    7    32 Kinga          Bereta                100.00 +  326: 196  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  7 107.14




	Kinga Bereta 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Jurkowski             129.92 -  226: 517   80
    2    33 Andrzej        Klich                 100.00 -  205: 370   50
    3    35 PAUZA
    4    29 Waldemar       Wypchał               105.12 -  191: 376   55
    5    32 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  354: 316  150
    6    28 Dorota         Rudzińska             121.33 -  178: 419   71
    7    32 Grzegorz       Papciak               101.47 -  196: 326   51
    8    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  214: 369   50
    9    31 Marta          Majewska              100.00 -  234: 318   50
   10    31 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  179: 341   50
   11    30 Urszula        Solarska              115.28 -  312: 342   65
   12    31 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  281: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  / 11  74.73




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Lempart               129.31 -  120: 513   79
    2    35 PAUZA
    3    26 Janusz         Krupiński             138.23 -  204: 528   88
    4    30 Marta          Świątkowska           116.37 +  365: 355  166
    5    24 Małgorzata     Szczygieł             134.28 -  328: 406   84
    6    27 Bożena         Guział                119.19 -  233: 436   69
    7    30 Jerzy          Luter                 115.17 -  239: 430   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  6  91.83




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Gibas                 129.10 -  310: 466   79
    2    33 Kinga          Bereta                100.00 +  370: 205  150
    3    15 Małgorzata     Sulejewska            135.03 -  324: 375   85
    4    20 Ewa            Szałas                127.12 -  269: 450   77
    5    26 Marcin         Radwański             111.18 -  325: 355   61
    6    34 Marta          Majewska              100.00 +  325: 315  150
    7    26 Teresa         Zalewska              117.74 -  302: 431   68
    8    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  343: 358   50
    9    30 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  387: 210  150
   10    26 Marcin         Ceglarek              127.91 -  250: 457   78
   11    26 Andrzej        Rakoczy               126.82 -  394: 495   77
   12    29 Jerzy          Luter                 115.17 -  330: 403   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jerzy          Matyasik              128.06 -  284: 429   78
    2    25 Natalia        Ogierman              124.77 -  324: 356   75
    3    28 Bartosz        Morawski              151.87 -  322: 432  102
    4    32 Jarosław       Karp                  113.85 -  329: 400   64
    5    33 Teresa         Zalewska              117.74 -  265: 407   68
    6    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  315: 325   50
    7    35 PAUZA
    8    31 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  303: 289  150
    9    31 Kinga          Bereta                100.00 +  318: 234  150
   10    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  238: 426   50
   11    27 Mariusz        Makuch                113.97 -  390: 392   64
   12    30 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  336: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  / 11  81.91




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Ceglarek              127.91 -  197: 592   78
    2    34 Urszula        Solarska              115.28 -  268: 367   65
    3    33 Dorota         Rudzińska             121.33 -  197: 437   71
    4    35 PAUZA
    5    31 Grzegorz       Papciak               101.47 -  232: 426   51
    6    33 Jarosław       Karp                  113.85 -  258: 319   64
    7    33 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  250: 369   50
    8    31 Marta          Majewska              100.00 -  289: 303   50
    9    30 Andrzej        Klich                 100.00 -  210: 387   50
   10    31 Kinga          Bereta                100.00 +  341: 179  150
   11    31 Dariusz        Sowula                118.28 -  245: 364   68
   12    31 Kinga          Bereta                100.00 -  273: 281   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  / 11  67.91




	Agnieszka Stefańska 100.00 Koźmice Wielkie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Arkadiusz      Łydka                 127.45 -  332: 369   77
    2    27 Grzegorz       Papciak               101.47 -  313: 385   51
    3    31 Jarosław       Karp                  113.85 +  367: 299  164
    4    19 Adam           Jurkowski             129.92 -  303: 313   80
    5    32 Kinga          Bereta                100.00 -  316: 354   50
    6    31 Leszek         Kilian                102.42 -  290: 383   52
    7    31 Marta          Świątkowska           116.37 -  313: 370   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  7  77.14




	Szymon Stępień 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Ewa            Szałas                127.12 -  328: 554   77
    2    28 Sławomir       Wolski                115.29 -  221: 515   65
    3    32 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  388: 248  150
    4    25 Dorota         Rudzińska             121.33 +  543: 413  171
    5    14 Łukasz         Sornek                125.82 -  234: 446   76
    6    23 Janusz         Krupiński             138.23 -  348: 406   88
    7    25 Waldemar       Wypchał               105.12 -  355: 427   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  /  7  97.43




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Rakoczy               126.82 -  286: 331   77
    2    24 Maria          Krzyżanowska          119.33 -  336: 393   69
    3    27 Anna           Demczyszyn            117.84 -  339: 519   68
    4    31 Małgorzata     Szczygieł             134.28 -  252: 476   84
    5    34 Jerzy          Luter                 115.17 -  255: 474   65
    6    35 PAUZA
    7    34 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  420: 264  150
    8    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  358: 343  150
    9    28 Arkadiusz      Łydka                 127.45 -  250: 481   77
   10    30 Marta          Majewska              100.00 +  426: 238  150
   11    25 Adam           Jurkowski             129.92 -  254: 510   80
   12    28 Bożena         Guział                119.19 -  293: 499   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 11  94.45




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Konrad         Sowula                126.28 -  326: 373   76
    2    30 Dariusz        Sowula                118.28 -  316: 379   68
    3    32 Szymon         Stępień               100.00 -  248: 388   50
    4    34 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  318: 270  150
    5    29 Mariusz        Makuch                113.97 -  360: 380   64
    6    30 Marta          Świątkowska           116.37 -  311: 338   66
    7    33 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  369: 250  150
    8    29 Kinga          Bereta                100.00 +  369: 214  150
    9    26 Marcin         Radwański             111.18 -  257: 399   61
   10    28 Adam           Jurkowski             129.92 -  298: 475   80
   11    28 Teresa         Zalewska              117.74 -  318: 365   68
   12    30 Marta          Majewska              100.00 +  364: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Łukasz         Sornek                125.82 -  232: 476   76
    2    32 Agnieszka      Dawid                 108.59 -  213: 349   59
    3    34 Waldemar       Wypchał               105.12 -  232: 419   55
    4    34 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  270: 318   50
    5    35 PAUZA
    6    32 Dariusz        Sowula                118.28 -  210: 396   68
    7    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  264: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     358  /  6  59.67




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Jerzy          Matyasik              128.06 -  244: 475   78
    3    25 Artur          Irzyk                 140.28 -  244: 442   90
    4    28 Bożena         Guział                119.19 +  321: 311  169
    5    23 Joanna         Brychcy               118.17 -  236: 394   68
    6    26 Bogusław       Szyszka               139.59 -  244: 388   90
    7    29 Dariusz        Sowula                118.28 -  337: 375   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     563  /  6  93.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              348: 320
   2 Natalia        Ogierman             - Dariusz        Kosz                  352: 398
   3 Bartosz        Morawski             - Marta          Bajorek               379: 483
   4 Dorota         Rudzińska            - Miłosz         Wrzałek               290: 536
   5 Łukasz         Bobowski             - Maria          Krzyżanowska          395: 365
   6 Bożena         Guział               - Krzysztof      Obremski              405: 565
   7 Dariusz        Putoń                - Dariusz        Sowula                403: 252
   8 Leokadia       Litwinowicz          - Kazimierz      Merklejn              334: 393
   9 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Brychcy               463: 290
  10 Anna           Demczyszyn           - Justyna        Górka                 381: 383
  11 Kamil          Kister               - Teresa         Zalewska              354: 288
  12 Marta          Świątkowska          - Tomasz         Ciejka                385: 388
  13 Irena          Sołdan               - Sławomir       Wolski                404: 258
  14 Urszula        Solarska             - Jan            Mrozowski             304: 525
  15 Artur          Irzyk                - Jerzy          Luter                 496: 243
  16 Maria          Pokorska             - Bogusław       Szyszka               377: 371
  17 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Makuch                395: 289
  18 Jarosław       Karp                 - Janusz         Krupiński             268: 363
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Robert         Wagner                398: 546
  20 Marcin         Radwański            - Małgorzata     Szczygieł             296: 394
  21 Paweł          Mazurek              - Agnieszka      Dawid                 501: 314
  22 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Rechowicz             326: 367
  23 Piotr          Broda                - Leszek         Kilian                448: 253
  24 Grzegorz       Papciak              - Andrzej        Kwiatkowski           261: 442
  25 Adam           Jurkowski            - Kinga          Bereta                517: 226
  26 Michał         Głąb                 - Tomasz         Lempart               120: 513
  27 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Klich                 466: 310
  28 Marta          Majewska             - Jerzy          Matyasik              284: 429
  29 Marcin         Ceglarek             - Iwona          Skubis-Galus          592: 197
  30 Agnieszka      Stefańska            - Arkadiusz      Łydka                 332: 369
  31 Ewa            Szałas               - Szymon         Stępień               554: 328
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Rakoczy               286: 331
  33 Konrad         Sowula               - Dominik        Ulejczyk              373: 326
  34 Dawid          Węgrzyński           - Łukasz         Sornek                232: 476
  35 Bernadeta      Zapała               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Marcin         Ceglarek              388: 291
   2 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              488: 394
   3 Ewa            Szałas               - Łukasz         Bobowski              330: 408
   4 Robert         Wagner               - Kacper         Zegadło               352: 424
   5 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Szczygieł             427: 251
   6 Kazimierz      Merklejn             - Jan            Mrozowski             437: 327
   7 Tomasz         Ciejka               - Adam           Jurkowski             388: 385
   8 Tomasz         Lempart              - Justyna        Górka                 379: 367
   9 Maria          Pokorska             - Paweł          Mazurek               226: 469
  10 Konrad         Sowula               - Artur          Irzyk                 391: 231
  11 Arkadiusz      Łydka                - Marta          Bajorek               323: 387
  12 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Sornek                457: 316
  13 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Gibas                 364: 403
  14 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                486: 273
  15 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 457: 319
  16 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Kwiatkowski           308: 416
  17 Jerzy          Matyasik             - Bernadeta      Zapała                475: 244
  18 Bożena         Guział               - Irena          Sołdan                244: 409
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Radwański             473: 406
  20 Marta          Świątkowska          - Dorota         Rudzińska             379: 344
  21 Joanna         Brychcy              - Anna           Demczyszyn            446: 352
  22 Mariusz        Makuch               - Bartosz        Morawski              455: 326
  23 Bogusław       Szyszka              - Teresa         Zalewska              325: 290
  24 Maria          Krzyżanowska         - Aneta          Szczyrzyca            393: 336
  25 Marta          Majewska             - Natalia        Ogierman              324: 356
  26 Leokadia       Litwinowicz          - Jarosław       Karp                  352: 298
  27 Agnieszka      Stefańska            - Grzegorz       Papciak               313: 385
  28 Sławomir       Wolski               - Szymon         Stępień               515: 221
  29 Leszek         Kilian               - Waldemar       Wypchał               375: 307
  30 Dariusz        Sowula               - Dominik        Ulejczyk              379: 316
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 365: 347
  32 Agnieszka      Dawid                - Dawid          Węgrzyński            349: 213
  33 Kinga          Bereta               - Andrzej        Klich                 205: 370
  34 Iwona          Skubis-Galus         - Urszula        Solarska              268: 367
  35 Michał         Głąb                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Mazurek               463: 263
   2 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             397: 318
   3 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                378: 445
   4 Jerzy          Matyasik             - Irena          Sołdan                479: 327
   5 Tomasz         Lempart              - Michał         Alabrudziński         374: 382
   6 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Bobowski              288: 517
   7 Marta          Bajorek              - Dariusz        Putoń                 472: 418
   8 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Ciejka                362: 399
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Konrad         Sowula                504: 381
  10 Krzysztof      Obremski             - Natalia        Ogierman              408: 290
  11 Bogusław       Szyszka              - Adam           Jurkowski             475: 328
  12 Robert         Wagner               - Arkadiusz      Łydka                 432: 374
  13 Ewa            Szałas               - Leokadia       Litwinowicz           337: 370
  14 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Sporczyk              319: 535
  15 Andrzej        Klich                - Małgorzata     Sulejewska            324: 375
  16 Jan            Mrozowski            - Agnieszka      Dawid                 456: 411
  17 Łukasz         Sornek               - Urszula        Solarska              507: 278
  18 Grzegorz       Papciak              - Sławomir       Wolski                351: 396
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Broda                 374: 377
  20 Andrzej        Rakoczy              - Marta          Świątkowska           414: 275
  21 Dariusz        Sowula               - Maria          Krzyżanowska          320: 456
  22 Justyna        Górka                - Leszek         Kilian                369: 264
  23 Mariusz        Makuch               - Kamil          Kister                320: 387
  24 Joanna         Brychcy              - Maria          Pokorska              461: 270
  25 Artur          Irzyk                - Bernadeta      Zapała                442: 244
  26 Janusz         Krupiński            - Michał         Głąb                  528: 204
  27 Anna           Demczyszyn           - Aneta          Szczyrzyca            519: 339
  28 Bartosz        Morawski             - Marta          Majewska              432: 322
  29 Jerzy          Luter                - Marcin         Radwański             270: 510
  30 Teresa         Zalewska             - Bożena         Guział                327: 405
  31 Jarosław       Karp                 - Agnieszka      Stefańska             299: 367
  32 Szymon         Stępień              - Dominik        Ulejczyk              388: 248
  33 Iwona          Skubis-Galus         - Dorota         Rudzińska             197: 437
  34 Dawid          Węgrzyński           - Waldemar       Wypchał               232: 419
  35 Kinga          Bereta               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                375: 336
   2 Jerzy          Matyasik             - Kazimierz      Merklejn              402: 335
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Alabrudziński         432: 402
   4 Tomasz         Ciejka               - Miłosz         Wrzałek               340: 369
   5 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Obremski              440: 319
   6 Dariusz        Kosz                 - Robert         Wagner                515: 270
   7 Jan            Mrozowski            - Bogusław       Szyszka               413: 366
   8 Łukasz         Sornek               - Artur          Irzyk                 352: 380
   9 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Lempart               279: 441
  10 Konrad         Sowula               - Janusz         Krupiński             463: 274
  11 Piotr          Broda                - Małgorzata     Sulejewska            316: 352
  12 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Mazurek               529: 407
  13 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Gibas                 469: 345
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Górka                 348: 296
  15 Maria          Krzyżanowska         - Leokadia       Litwinowicz           344: 286
  16 Andrzej        Rakoczy              - Dariusz        Putoń                 357: 435
  17 Anna           Demczyszyn           - Kacper         Zegadło               280: 402
  18 Kamil          Kister               - Joanna         Brychcy               382: 325
  19 Adam           Jurkowski            - Agnieszka      Stefańska             313: 303
  20 Andrzej        Klich                - Ewa            Szałas                269: 450
  21 Marcin         Radwański            - Natalia        Ogierman              318: 448
  22 Marcin         Ceglarek             - Grzegorz       Papciak               434: 340
  23 Dariusz        Sowula               - Bartosz        Morawski              328: 452
  24 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Dawid                 298: 368
  25 Szymon         Stępień              - Dorota         Rudzińska             543: 413
  26 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Kilian                429: 269
  27 Maria          Pokorska             - Mariusz        Makuch                375: 330
  28 Bernadeta      Zapała               - Bożena         Guział                321: 311
  29 Waldemar       Wypchał              - Kinga          Bereta                376: 191
  30 Michał         Głąb                 - Marta          Świątkowska           365: 355
  31 Aneta          Szczyrzyca           - Małgorzata     Szczygieł             252: 476
  32 Jarosław       Karp                 - Marta          Majewska              400: 329
  33 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              330: 403
  34 Dominik        Ulejczyk             - Dawid          Węgrzyński            318: 270
  35 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Miłosz         Wrzałek               381: 410
   2 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              343: 394
   3 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                371: 475
   4 Kacper         Zegadło              - Jan            Mrozowski             442: 334
   5 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Sulejewska            341: 377
   6 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  497: 306
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             271: 377
   8 Maria          Krzyżanowska         - Dariusz        Putoń                 366: 397
   9 Artur          Irzyk                - Kazimierz      Merklejn              531: 329
  10 Tomasz         Ciejka               - Irena          Sołdan                428: 297
  11 Kamil          Kister               - Konrad         Sowula                371: 249
  12 Krzysztof      Obremski             - Arkadiusz      Łydka                 375: 382
  13 Piotr          Broda                - Ewa            Szałas                382: 311
  14 Łukasz         Sornek               - Szymon         Stępień               446: 234
  15 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Wolski                314: 346
  16 Natalia        Ogierman             - Marcin         Ceglarek              418: 412
  17 Agnieszka      Dawid                - Robert         Wagner                288: 348
  18 Waldemar       Wypchał              - Bartosz        Morawski              248: 505
  19 Justyna        Górka                - Krzysztof      Gibas                 438: 385
  20 Adam           Jurkowski            - Andrzej        Rakoczy               334: 314
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Bogusław       Szyszka               404: 343
  22 Janusz         Krupiński            - Maria          Pokorska              410: 432
  23 Bernadeta      Zapała               - Joanna         Brychcy               236: 394
  24 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Głąb                  406: 328
  25 Anna           Demczyszyn           - Dariusz        Sowula                349: 336
  26 Marcin         Radwański            - Andrzej        Klich                 355: 325
  27 Dorota         Rudzińska            - Jarosław       Karp                  343: 333
  28 Marta          Świątkowska          - Urszula        Solarska              267: 445
  29 Dominik        Ulejczyk             - Mariusz        Makuch                360: 380
  30 Leszek         Kilian               - Bożena         Guział                309: 474
  31 Grzegorz       Papciak              - Iwona          Skubis-Galus          426: 232
  32 Kinga          Bereta               - Agnieszka      Stefańska             354: 316
  33 Teresa         Zalewska             - Marta          Majewska              407: 265
  34 Aneta          Szczyrzyca           - Jerzy          Luter                 255: 474
  35 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Matyasik              413: 363
   2 Dariusz        Putoń                - Stanisław      Rydzik                319: 410
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Kacper         Zegadło               335: 467
   4 Marta          Bajorek              - Łukasz         Bobowski              368: 438
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Alabrudziński         374: 415
   6 Artur          Irzyk                - Tomasz         Ciejka                405: 433
   7 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Kister                393: 339
   8 Łukasz         Sornek               - Adam           Jurkowski             535: 337
   9 Arkadiusz      Łydka                - Bartosz        Morawski              308: 365
  10 Jan            Mrozowski            - Natalia        Ogierman              446: 300
  11 Tomasz         Lempart              - Konrad         Sowula                342: 410
  12 Justyna        Górka                - Dariusz        Kosz                  416: 544
  13 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Broda                 514: 256
  14 Robert         Wagner               - Krzysztof      Sporczyk              331: 430
  15 Sławomir       Wolski               - Maria          Krzyżanowska          398: 352
  16 Joanna         Brychcy              - Leokadia       Litwinowicz           326: 325
  17 Irena          Sołdan               - Maria          Pokorska              364: 319
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Obremski              371: 462
  19 Agnieszka      Dawid                - Marcin         Ceglarek              261: 453
  20 Grzegorz       Papciak              - Ewa            Szałas                229: 614
  21 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Rakoczy               506: 315
  22 Teresa         Zalewska             - Paweł          Mazurek               329: 391
  23 Szymon         Stępień              - Janusz         Krupiński             348: 406
  24 Urszula        Solarska             - Marcin         Radwański             321: 354
  25 Waldemar       Wypchał              - Anna           Demczyszyn            300: 493
  26 Bogusław       Szyszka              - Bernadeta      Zapała                388: 244
  27 Bożena         Guział               - Michał         Głąb                  436: 233
  28 Dorota         Rudzińska            - Kinga          Bereta                419: 178
  29 Mariusz        Makuch               - Jerzy          Luter                 345: 346
  30 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Świątkowska           311: 338
  31 Agnieszka      Stefańska            - Leszek         Kilian                290: 383
  32 Dariusz        Sowula               - Dawid          Węgrzyński            396: 210
  33 Iwona          Skubis-Galus         - Jarosław       Karp                  258: 319
  34 Marta          Majewska             - Andrzej        Klich                 315: 325
  35 Aneta          Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               400: 403
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             417: 349
   3 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Ciejka                356: 359
   4 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Bobowski              430: 328
   5 Dariusz        Putoń                - Łukasz         Sornek                394: 292
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Kosz                  384: 382
   7 Irena          Sołdan               - Marta          Bajorek               335: 361
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           325: 456
   9 Konrad         Sowula               - Jan            Mrozowski             450: 325
  10 Joanna         Brychcy              - Artur          Irzyk                 513: 224
  11 Sławomir       Wolski               - Kazimierz      Merklejn              403: 331
  12 Bartosz        Morawski             - Kamil          Kister                425: 325
  13 Ewa            Szałas               - Małgorzata     Szczygieł             372: 433
  14 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 412: 368
  15 Bogusław       Szyszka              - Marcin         Ceglarek              382: 306
  16 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Gibas                 381: 384
  17 Marcin         Radwański            - Tomasz         Lempart               322: 349
  18 Adam           Jurkowski            - Anna           Demczyszyn            378: 391
  19 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Łydka                 383: 327
  20 Paweł          Mazurek              - Natalia        Ogierman              378: 408
  21 Piotr          Broda                - Robert         Wagner                400:   1
  22 Maria          Pokorska             - Maria          Krzyżanowska          418: 312
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Bożena         Guział                417: 340
  24 Mariusz        Makuch               - Agnieszka      Dawid                 382: 373
  25 Szymon         Stępień              - Waldemar       Wypchał               355: 427
  26 Andrzej        Klich                - Teresa         Zalewska              302: 431
  27 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Rakoczy               400: 346
  28 Leszek         Kilian               - Urszula        Solarska              318: 437
  29 Bernadeta      Zapała               - Dariusz        Sowula                337: 375
  30 Jerzy          Luter                - Michał         Głąb                  430: 239
  31 Agnieszka      Stefańska            - Marta          Świątkowska           313: 370
  32 Kinga          Bereta               - Grzegorz       Papciak               196: 326
  33 Dominik        Ulejczyk             - Iwona          Skubis-Galus          369: 250
  34 Dawid          Węgrzyński           - Aneta          Szczyrzyca            264: 420
  35 Marta          Majewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               343: 397
   2 Tomasz         Ciejka               - Stanisław      Rydzik                414: 359
   3 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kwiatkowski           318: 479
   4 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Brychcy               428: 430
   5 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Putoń                 406: 354
   6 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Sulejewska            436: 354
   7 Marta          Bajorek              - Konrad         Sowula                334: 318
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Sławomir       Wolski                486: 255
   9 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              385: 469
  10 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Sornek                370: 450
  11 Dariusz        Kosz                 - Irena          Sołdan                456: 345
  12 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Sporczyk              415: 267
  13 Jan            Mrozowski            - Piotr          Broda                 367: 353
  14 Natalia        Ogierman             - Kazimierz      Merklejn              437: 510
  15 Tomasz         Lempart              - Leokadia       Litwinowicz           364: 375
  16 Kamil          Kister               - Janusz         Krupiński             537: 356
  17 Artur          Irzyk                - Ewa            Szałas                428: 332
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Maria          Pokorska              315: 328
  19 Marcin         Ceglarek             - Mariusz        Makuch                340: 383
  20 Paweł          Mazurek              - Urszula        Solarska              511: 304
  21 Teresa         Zalewska             - Justyna        Górka                 316: 474
  22 Jerzy          Luter                - Dorota         Rudzińska             324: 445
  23 Bożena         Guział               - Waldemar       Wypchał               280: 345
  24 Dariusz        Sowula               - Adam           Jurkowski             318: 296
  25 Maria          Krzyżanowska         - Jarosław       Karp                  311: 382
  26 Robert         Wagner               - Marcin         Radwański             390: 334
  27 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rakoczy               324: 413
  28 Agnieszka      Dawid                - Leszek         Kilian                286: 344
  29 Dominik        Ulejczyk             - Kinga          Bereta                369: 214
  30 Andrzej        Klich                - Aneta          Szczyrzyca            343: 358
  31 Iwona          Skubis-Galus         - Marta          Majewska              289: 303


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Bartosz        Morawski              385: 452
   2 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               410: 435
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Ciejka                352: 402
   4 Marta          Bajorek              - Jerzy          Matyasik              479: 355
   5 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Wrześniewski          341: 413
   6 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Putoń                 587: 320
   7 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rechowicz             406: 281
   8 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Sulejewska            454: 314
   9 Konrad         Sowula               - Michał         Alabrudziński         313: 486
  10 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Kister                422: 327
  11 Leokadia       Litwinowicz          - Krzysztof      Gibas                 378: 342
  12 Sławomir       Wolski               - Jan            Mrozowski             302: 383
  13 Maria          Pokorska             - Łukasz         Bobowski              307: 394
  14 Paweł          Mazurek              - Artur          Irzyk                 410: 492
  15 Justyna        Górka                - Mariusz        Makuch                412: 369
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Lempart               401: 362
  17 Piotr          Broda                - Janusz         Krupiński             372: 290
  18 Waldemar       Wypchał              - Dorota         Rudzińska             411: 370
  19 Dariusz        Sowula               - Bogusław       Szyszka               289: 447
  20 Jarosław       Karp                 - Małgorzata     Szczygieł             229: 505
  21 Natalia        Ogierman             - Robert         Wagner                405: 248
  22 Irena          Sołdan               - Ewa            Szałas                370: 388
  23 Teresa         Zalewska             - Marcin         Ceglarek              419: 270
  24 Maria          Krzyżanowska         - Jerzy          Luter                 370: 345
  25 Urszula        Solarska             - Bożena         Guział                338: 335
  26 Marcin         Radwański            - Dominik        Ulejczyk              399: 257
  27 Leszek         Kilian               - Adam           Jurkowski             387: 306
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Arkadiusz      Łydka                 250: 481
  29 Andrzej        Rakoczy              - Agnieszka      Dawid                 365: 370
  30 Andrzej        Klich                - Iwona          Skubis-Galus          387: 210
  31 Marta          Majewska             - Kinga          Bereta                318: 234


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              313: 392
   2 Tomasz         Ciejka               - Kacper         Zegadło               353: 369
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Marta          Bajorek               424: 379
   4 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Matyasik              406: 278
   5 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Sornek                352: 316
   6 Artur          Irzyk                - Michał         Alabrudziński         354: 392
   7 Jan            Mrozowski            - Stanisław      Rydzik                400: 422
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Brychcy               509: 342
   9 Leokadia       Litwinowicz          - Dariusz        Kosz                  356: 472
  10 Krzysztof      Gibas                - Kazimierz      Merklejn              376: 409
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Konrad         Sowula                396: 405
  12 Kamil          Kister               - Justyna        Górka                 358: 321
  13 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Sporczyk              380: 356
  14 Dariusz        Putoń                - Piotr          Broda                 338: 345
  15 Natalia        Ogierman             - Waldemar       Wypchał               428: 291
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Sławomir       Wolski                403: 325
  17 Andrzej        Rechowicz            - Maria          Pokorska              411: 280
  18 Ewa            Szałas               - Maria          Krzyżanowska          350: 385
  19 Mariusz        Makuch               - Paweł          Mazurek               321: 328
  20 Tomasz         Lempart              - Teresa         Zalewska              400: 293
  21 Dorota         Rudzińska            - Urszula        Solarska              379: 297
  22 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Sowula                344: 327
  23 Jarosław       Karp                 - Irena          Sołdan                351: 367
  24 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Radwański             389: 426
  25 Robert         Wagner               - Leszek         Kilian                372: 350
  26 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Klich                 457: 250
  27 Bożena         Guział               - Agnieszka      Dawid                 359: 375
  28 Adam           Jurkowski            - Dominik        Ulejczyk              475: 298
  29 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rakoczy               402: 450
  30 Marta          Majewska             - Aneta          Szczyrzyca            238: 426
  31 Kinga          Bereta               - Iwona          Skubis-Galus          179: 341


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Ciejka                471: 400
   2 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Obremski              290: 432
   3 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               393: 442
   4 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           454: 310
   5 Michał         Alabrudziński        - Marta          Bajorek               478: 403
   6 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Bobowski              449: 425
   7 Łukasz         Sornek               - Konrad         Sowula                417: 284
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Artur          Irzyk                 353: 358
   9 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Mrozowski             425: 349
  10 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Wrześniewski          319: 378
  11 Joanna         Brychcy              - Piotr          Broda                 354: 403
  12 Kamil          Kister               - Bogusław       Szyszka               272: 336
  13 Natalia        Ogierman             - Leokadia       Litwinowicz           315: 305
  14 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Gibas                 483: 247
  15 Paweł          Mazurek              - Janusz         Krupiński             477: 373
  16 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szczygieł             405: 366
  17 Waldemar       Wypchał              - Tomasz         Lempart               269: 484
  18 Justyna        Górka                - Sławomir       Wolski                383: 341
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Rudzińska             335: 481
  20 Robert         Wagner               - Dariusz        Putoń                 246: 343
  21 Marcin         Radwański            - Maria          Pokorska              394: 397
  22 Ewa            Szałas               - Jarosław       Karp                  409: 315
  23 Leszek         Kilian               - Marcin         Ceglarek              307: 408
  24 Bożena         Guział               - Arkadiusz      Łydka                 346: 354
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Adam           Jurkowski             254: 510
  26 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Klich                 495: 394
  27 Mariusz        Makuch               - Marta          Majewska              392: 390
  28 Dominik        Ulejczyk             - Teresa         Zalewska              318: 365
  29 Agnieszka      Dawid                - Jerzy          Luter                 347: 250
  30 Urszula        Solarska             - Kinga          Bereta                342: 312
  31 Iwona          Skubis-Galus         - Dariusz        Sowula                245: 364


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               461: 414
   2 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         503: 396
   3 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                350: 318
   4 Tomasz         Ciejka               - Kacper         Zegadło               413: 336
   5 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Kwiatkowski           398: 462
   6 Łukasz         Sornek               - Marta          Bajorek               407: 382
   7 Łukasz         Bobowski             - Artur          Irzyk                 427: 435
   8 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Rechowicz             497: 276
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Natalia        Ogierman              416: 351
  10 Piotr          Broda                - Paweł          Mazurek               297: 415
  11 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Lempart               282: 522
  12 Dorota         Rudzińska            - Jerzy          Matyasik              458: 290
  13 Justyna        Górka                - Joanna         Brychcy               448: 413
  14 Maria          Krzyżanowska         - Małgorzata     Sulejewska            410: 379
  15 Dariusz        Putoń                - Irena          Sołdan                277: 380
  16 Konrad         Sowula               - Kamil          Kister                386: 340
  17 Maria          Pokorska             - Leokadia       Litwinowicz           323: 288
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Ewa            Szałas                332: 513
  19 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Gibas                 446: 440
  20 Adam           Jurkowski            - Marcin         Radwański             362: 315
  21 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rakoczy               386: 346
  22 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Makuch                366: 364
  23 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Sporczyk              245: 404
  24 Sławomir       Wolski               - Agnieszka      Dawid                 391: 325
  25 Urszula        Solarska             - Waldemar       Wypchał               355: 324
  26 Dariusz        Sowula               - Robert         Wagner                364: 286
  27 Leszek         Kilian               - Jarosław       Karp                  404: 344
  28 Bożena         Guział               - Aneta          Szczyrzyca            499: 293
  29 Andrzej        Klich                - Jerzy          Luter                 330: 403
  30 Marta          Majewska             - Dominik        Ulejczyk              336: 364
  31 Kinga          Bereta               - Iwona          Skubis-Galus          281: 273
Lista rankingowa na dzień 21-03-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.91  20401  126
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.74  30444  193
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.03  29678  189
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.08  24658  159
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              152.63  29611  194
   6 Kamil Górka                    Kraków               152.32  30463  200
   7 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.04  25998  171
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.62  24714  163
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.38  30276  200
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.99  29141  193
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             150.74  29092  193
  12 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   8963   60
  13 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             149.02  28164  189
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              147.48  28168  191
  15 Marek Reda                     Dębówka              147.17  27815  189
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.10  26478  180
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.99  28222  192
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.90  24386  166
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.65  28451  194
  20 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.46   5712   39
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.09  20745  142
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.72  27833  191
  23 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.59  28682  197
  24 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.32  26158  180
  25 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  26 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.86  10575   73
  27 Dawid Pikul                    Poznań               144.81  25197  174
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.58  28337  196
  29 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.59  12923   90
  30 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.45  23525  164
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.93  23011  161
  32 Kamil Kister                   Puławy               142.84  27283  191
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.77  22129  155
  34 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.17  17202  121
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             141.44  27722  196
  36 Artur Irzyk                    Kraków               140.80  24780  176
  37 Jan Mrozowski                  Kraków               140.77  27873  198
  38 Justyna Górka                  Kraków               140.73  25473  181
  39 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  40 Irena Sołdan                   Sopot                140.52  27121  193
  41 Kacper Zegadło                 Warszawa             140.26  26649  190
  42 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  43 Bogusław Szyszka               Oława                139.69  27799  199
  44 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.68  15225  109
  45 Robert Kamiński                Warszawa             139.46  11715   84
  46 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.41  25931  186
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.37  26062  187
  48 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            138.50  17590  127
  50 Marek Salamon                  Bytom                138.45   6507   47
  51 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  52 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  53 Dariusz Kuć                    Stargard             137.78  23009  167
  54 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.26   5216   38
  55 Janusz Krupiński               Bytom                137.14  24411  178
  56 Juliusz Czupryniak             Warszawa             136.91  26149  191
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.63  27326  200
  58 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.37  26046  191
  59 Michał Makowski                Warszawa             135.85   7200   53
  60 Piotr Domański                 Lublin               135.46   5554   41
  61 Artur Koszel                   Warszawa             135.18  16762  124
  62 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  63 Barbara Obremska               Wrocław              134.91  24554  182
  64 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.90  24416  181
  65 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.80  24130  179
  66 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.70  26401  196
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  68 Szymon Płachta                 Warszawa             134.52  25425  189
  69 Zdzisław Szota                 Warszawa             134.32   9671   72
  70 Joanna Juszczak                Warszawa             134.14  26426  197
  71 Dominik Piasecki               Słupsk               133.93   7232   54
  72 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92   8839   66
  73 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            133.67   6951   52
  74 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  75 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.37  20006  150
  76 Jakub Błażejewski              Poznań               133.35  25736  193
  77 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.23  26246  197
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               133.02  24609  185
  79 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.88  16876  127
  80 Marcin Rogala                  Warszawa             132.83   9962   75
  81 Przemysław Rybicki             Otwock               132.73   5442   41
  82 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.54  13254  100
  83 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.97   4883   37
  84 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  85 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.83  26103  198
  86 Piotr Broda                    Sandomierz           131.70  25023  190
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.26  25070  191
  88 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.77  25630  196
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.57  25200  193
  90 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.47   9133   70
  91 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  94 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.34  23853  183
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  96 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.84  17139  132
  99 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
 100 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.70  25940  200
 101 Krzysztof Gibas                Kraków               129.68  25028  193
 102 Tomasz Lempart                 Kraków               129.56  24228  187
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
 104 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 105 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 106 Grzegorz Święcki               Białystok            128.92   4770   37
 107 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 108 Leszek Stecuła                 Bytom                128.39   5906   46
 109 Krzysztof Bukowski             Milanówek            128.28   7440   58
 110 Jarosław Olek                  Warszawa             128.22  10001   78
 111 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.19  24228  189
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.10  22545  176
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.06  10885   85
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               128.00  12672   99
 115 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.90  11127   87
 116 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 117 Konrad Sowula                  Kraków               127.65  17744  139
 118 Anita Bruska                   Gdynia               127.44  19753  155
 119 Marcin Ceglarek                Kraków               127.27  24817  195
 120 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.15  21489  169
 121 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.15   9536   75
 122 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.03  25278  199
 123 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.02  12321   97
 124 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.97  21331  168
 125 Agata Kuć                      Stargard             126.97  25267  199
 126 Ewa Szałas                     Katowice             126.72  14066  111
 127 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.69  24071  190
 128 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.50  14927  118
 129 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.41   9228   73
 130 Krzysztof Bonda                Białystok            126.33   4548   36
 131 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.32  13264  105
 132 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 133 Czesław Grajewski              Białystok            126.06  16766  133
 134 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.06  23321  185
 135 Dariusz Ulatowski              Tuchola              126.03  23316  185
 136 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.97  12093   96
 137 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.95   4912   39
 138 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 139 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.84  24917  198
 140 Natalia Ogierman               Katowice             125.56  23730  189
 141 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.36  24946  199
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 143 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 144 Marta Bajorek                  Warszawa             124.57  24415  196
 145 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.05  16002  129
 146 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.00  16988  137
 147 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 148 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.91  11771   95
 149 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 150 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.78  20919  169
 151 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 152 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 153 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 154 Marek Rogalski                 Warszawa             122.87  18308  149
 155 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.79   7122   58
 156 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 157 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 158 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.34  15660  128
 159 Beata Piotrowska               Łódź                 122.09  12942  106
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.92   8900   73
 161 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               121.71   7181   59
 162 Michał Szorc                   Białystok            121.56   8752   72
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.53  23576  194
 164 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 165 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 166 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 167 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.27  24011  198
 168 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.19  23754  196
 169 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.03   9077   75
 170 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.79  14374  119
 171 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 172 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 173 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.23   6733   56
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.21  20315  169
 175 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.20  23559  196
 176 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 177 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 178 Anna Krynicka                  Warszawa             120.01  17522  146
 179 Adam Janicki                   Wrocław              119.94  19550  163
 180 Dorota Kuć                     Stargard             119.63  21174  177
 181 Joanna Brychcy                 Katowice             119.41  16479  138
 182 Agnieszka Walas                Kraków               119.18  17638  148
 183 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            119.17  10368   87
 184 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 186 Marcin Stachowski              Wydartowo I          119.01  23206  195
 187 Agnieszka Matus                Milanówek            118.94  23550  198
 188 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 189 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 190 Dariusz Sowula                 Kraków               118.57  14940  126
 191 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 192 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.89  13204  112
 193 Bożena Guział                  Racibórz             117.66  19178  163
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 195 Teresa Zalewska                Racibórz             117.56  23394  199
 196 Renata Andracka                Zwola                117.49  23028  196
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 199 Monika Siemaszko               Lipiany              117.31  23345  199
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 201 Rafał Stachowski               Police               116.81  17404  149
 202 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 203 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.73  20662  177
 204 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 205 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.53  18062  155
 206 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 207 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 208 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.26  22555  194
 209 Marta Świątkowska              Wrocław              116.22  21965  189
 210 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.21  12086  104
 211 Sławomir Wolski                Wrocław              116.15  21604  186
 212 Sławomir Długosz               Ostróda              116.07  12536  108
 213 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.06  14043  121
 214 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.83  18186  157
 215 Urszula Solarska               Łódź                 115.75  22571  195
 216 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 217 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 218 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       115.20  11174   97
 219 Maria Pokorska                 Warszawa             115.18  22461  195
 220 Jacek Pietruszka               Kraków               115.13   3569   31
 221 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.01   8166   71
 222 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.81  15958  139
 223 Diana Pietrzykowska            Szczecin             114.65  16165  141
 224 Michał Landowski               Police               114.29   7086   62
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.25  18166  159
 226 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.86  21634  190
 227 Robert Wagner                  Wrocław              113.86  16510  145
 228 Iza Kraj                       Warszawa             113.84   4326   38
 229 Jerzy Luter                    Bytom                113.81  21852  192
 230 Marianna Kozłowska             Białystok            113.55  11014   97
 231 Mariusz Makuch                 Zator                113.47   4085   36
 232 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.36  21992  194
 233 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 234 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.92  21681  192
 235 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.63   6645   59
 236 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.40  10790   96
 237 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 238 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.64  21770  195
 239 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.49   5909   53
 240 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            111.15  16006  144
 242 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 243 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.99   7991   72
 244 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.73  12291  111
 245 Jacek Nowak                    Szczecin             110.41   8722   79
 246 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 247 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.21  15870  144
 248 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 249 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 250 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 251 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 252 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.74   4609   42
 253 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 254 Anna Niedzielko                Szczecin             109.53  12705  116
 255 Agnieszka Dawid                Kraków               108.80  10118   93
 256 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            108.79  21322  196
 257 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 108.76   3589   33
 258 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 259 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.55  21058  194
 260 Marta Sztajnert                Wisła                108.33  11808  109
 261 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 262 Sylwia Buks                    Warszawa             108.14   4001   37
 263 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 264 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 265 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.93   8095   75
 266 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 267 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 268 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.52  14730  137
 269 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.33  20286  189
 270 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.33   9338   87
 271 Maciej Pietrasik               Nowogard             107.29   5257   49
 272 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.86   7587   71
 273 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            106.85  14638  137
 274 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.44  16392  154
 276 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.06   3818   36
 277 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 278 Waldemar Wypchał               Kraków               105.70   9513   90
 279 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.69   3805   36
 280 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             105.39   9169   87
 281 Lidia Żywna                    Gdynia               105.37  14963  142
 282 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.31  10320   98
 283 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.28   6422   61
 284 Konrad Pajączek                Milanówek            105.16   7677   73
 285 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 286 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 287 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 288 Michał Dreczka                 Poznań               104.21   9796   94
 289 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 290 Karolina Urbańska              Poznań               103.69  12547  121
 291 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.04  17826  173
 293 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 294 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 295 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 296 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 297 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 298 Laura Pisula                   Wrocław              101.37   3852   38
 299 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.17   9308   92
 300 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 301 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 302 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 303 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 304 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 305 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 306 Szymon Stępień                 Bytom                 99.17   4562   46
 307 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.07  10204  103
 308 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           98.87   6130   62
 309 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.51  19406  197
 310 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 311 Anna Lenartowska               Gdynia                97.67   7911   81
 312 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 313 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 314 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.79  12679  131
 315 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 316 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 317 Dominik Ulejczyk               Będzin                96.08   9800  102
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 319 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 320 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.11   4423   47
 321 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 322 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.84  12950  138
 323 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 324 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.28  12500  134
 325 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.99  11996  129
 326 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 327 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 328 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 329 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.65  17213  192
 330 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 331 Michał Głąb                    Zabrze                88.14   3173   36
 332 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.93   6359   74
 333 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.62   4024   47
 334 Teresa Balewska                Reda                  84.56  16911  200
 335 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      83.81   8046   96
 336 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 337 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 338 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 339 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 340 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           81.60   4896   60
 341 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 342 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 343 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 344 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 345 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 346 Dawid Węgrzyński               Zabrze                73.29   4251   58
 347 Joanna Kulawiak                Warszawa              70.29   2390   34
 348 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 349 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 350 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 351 Mirosław Dejna                 Sampława              65.34  12872  197
 352 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 353 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 21-03-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Morga                    Warszawa             110.14   3194   29
   2 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.38   2853   29
   3 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   4 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   5 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   6 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               110.67   2988   27
   7 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   8 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   9 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  10 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  11 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  12 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  13 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  14 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  15 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  16 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  17 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  18 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  19 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  20 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  21 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  22 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  23 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  24 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  25 Michał Ozimiński               Łódź                 124.58   2990   24
  26 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              122.54   2941   24
  27 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  28 Paweł Zbrowski                 Gdynia               119.33   2864   24
  29 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  31 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  32 Dominika Worona                Police               116.75   2802   24
  33 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  37 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  38 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  39 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  40 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  41 Radosław Słowicki              Warszawa              94.96   2279   24
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  43 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  44 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  45 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  46 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  47 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  48 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  50 Adam Kędzior                   Lublin                93.52   2151   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  57 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  58 Grzegorz Papciak               Jodłowa              104.27   2294   22
  59 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  60 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  61 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  62 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  63 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  64 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  65 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  66 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  67 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  68 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  69 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  70 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  71 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  72 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  73 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  74 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  75 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  76 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  77 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  78 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  79 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  80 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  81 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  82 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  83 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  84 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      123.40   1851   15
  85 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  86 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  87 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  88 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  89 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  90 Marcin Mroziuk                 Warszawa             126.23   1641   13
  91 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  92 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  93 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  94 Magdalena Pokorska             Warszawa             111.46   1449   13
  95 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  96 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  97 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  98 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  99 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
 100 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 101 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 102 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 103 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 105 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
 106 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 107 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 108 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 110 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 111 Radosław Więch                 Warszawa             124.42   1493   12
 112 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 113 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 114 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 115 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.75   1413   12
 116 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 117 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 118 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 119 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 120 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 121 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 122 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 123 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 124 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 125 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 126 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 127 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 128 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 129 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 130 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 131 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 132 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 133 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 134 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 135 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 136 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 137 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 138 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 139 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 140 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 141 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 142 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 143 Marta Ćwiek                    Radomsko              98.17   1178   12
 144 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 145 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 146 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 147 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 148 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 149 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 150 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 151 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 152 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 153 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 154 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 155 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 156 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 157 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 158 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 159 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 160 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 161 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 162 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 163 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 164 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 165 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 166 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 167 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 168 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 169 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 170 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 171 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 172 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 173 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 174 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 175 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 176 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 177 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 178 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 179 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 180 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 181 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 182 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 183 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 184 Agnieszka Forysiak             Stargard              89.36    983   11
 185 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 186 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 187 Paulina Naplocha               Racibórz              86.64    953   11
 188 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 189 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 190 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 191 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 192 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 193 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 194 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 195 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 196 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 197 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 198 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 199 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 200 Maurycy Grzech                 Stargard              76.45    841   11
 201 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 202 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 203 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 204 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 205 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 206 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 207 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 208 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 209 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 210 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 211 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 212 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 213 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 214 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 215 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 216 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 217 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 218 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 219 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 220 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 221 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 222 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 223 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 224 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 225 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 226 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 227 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 228 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 229 Szymon Malec                   Stargard              53.45    588   11
 230 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 231 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 232 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 233 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 234 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 235 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 236 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 237 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 238 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 239 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 240 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 241 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 242 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 243 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 244 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 245 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 246 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 247 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 248 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 249 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 250 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 251 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 252 Olga Posmyk                    Stargard              99.14    694    7
 253 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 254 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 255 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 256 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 257 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 258 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 259 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 260 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 261 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 262 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 263 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 264 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 265 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 266 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 267 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 268 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 269 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 270 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 271 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 272 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 273 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 274 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 275 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 276 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 277 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 278 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 279 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 280 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 281 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 282 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 283 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 284 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 285 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 286 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 287 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 288 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 289 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 290 Laura Rekowska                 Stargard              72.00    216    3
 291 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 292 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 293 Łukasz Kowalczyk               Stargard              61.67    185    3
 294 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 295 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 296 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 297 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 298 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 299 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 300 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 301 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 302 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie