Radomsko22
marca
Radomsko 22-23 marca II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko
Graboszyce29
marca
Graboszyce 29-30 marca IX Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Stargard 5
kwietnia
Stargard 5- 6 kwietnia I Mistrzostwa Stargardu SzczecińskiegoMistrzostwa Regionów 2014
Mistrzostwa z karpiem w herbie29 - 30 marca 2014 — IX Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IX Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleGraboszyce, 29 - 30 marca 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrzostwa z karpiem w herbieWyżej niż dachy są koi-nobori
Wielki, czarny karp to ojciec
Małe, złote karpie to dzieci
Radośnie płyną


Koi-nobori to japońskie flagi w kształcie karpia, będące symbolem święta Tango-no Sekku (Święta Chłopców). Każdemu z synów robi się wtedy flagę o wielkości zależnej od wieku chłopca. Dlaczego karp? Bo jest on w Japonii symbolem determinacji, niezłomności w pokonywaniu przeszkód, osiągania wysoko postawionych celów.

Symbolika ta wywodzi się z legendy, wg której był sobie karp, który chciał płynąć w górę rzeki, przeskakując wodospad. Starał się bardzo mocno, ale nie mógł sobie poradzić. W końcu bogowie zlitowali się nad karpiem i zamienili go w smoka, który nie tylko wspiął się na wodospad, ale również poleciał do nieba.

W Graboszycach, na IX Mistrzostwach Doliny Karpia, na pewno nie brakowało osób zdeterminowanych do osiągnięcia sukcesu. Stawiły się 54 osoby, które przy pięknej pogodzie, pośród otaczających ośrodek „Karpik” stawów, spędziły dwa dni na scrabblowych przygodach. Cztery osoby debiutowały (Piotr Potoczek – gratulujemy – najskuteczniej). Na pierwszych stołach, w pierwszym dniu turnieju, najlepiej radził sobie Miłosz Wrzałek, który jako jedyny zakończył sobotę bez porażki. Wywołało to szereg skojarzeń z zeszłotygodniowym turniejem w Radomsku, który, podobnie otwarty, nie przyniósł Miłoszowi ani zwycięstwa, ani nawet miejsca w pierwszej trójce. Tym razem zdolności, umiejętności i scrabblowego szczęścia starczyło na wskoczenie na najniższy stopień podium. Ostatnią partię toczył Miłosz z Krzysztofem Obremskim i to temu ostatniemu przypadły końcowe laury. Ciekawe, ale żaden z nich jeszcze nie bywał na podium w Graboszycach. Nie można natomiast tego powiedzieć o Kamilu Górce, który został wicemistrzem Doliny Karpia, (a w przeszłości dwukrotnie już tu zwyciężał).

W trakcie rozgrywek sędzia postanowił nadgonić wiedzę o Zatorze i okolicy. Poznał więc historię kryminalną, której ofiarą był książe zatorski, Jan V, czarnym charakterem został starosta Wawrzyniec Myszkowski, zaś przyczyną morderstwa było spuszczenie wody ze stawu z karpiami przez pachołków księcia. Książę zresztą prowadził różne w życiu interesy, z których największym było sprzedanie księstwa za 80 000 florenów Rzeczypospolitej. Kto chce dowiedzieć się więcej o Dolinie Karpia, budowie stawów hodowlanych, fortalicji graboszyckiej, nadchodzących w bieżącym roku w Zatorze atrakcjach turystycznych, czy poznać przepis na słynnego karpia po zatorsku – odsyłam do komentarzy sędziowskich po poszczególnych rundach.

A ze swej strony (i dając sobie to prawo w imieniu osób grających) serdecznie dziękuję organizatorom, na czele z Elżbietą MostowikMariuszem Makuchem, za atmosferę, warunki i włożony wysiłek. Ciekawe, co przygotują za rok – bo nadchodzi jubileuszowa edycja zawodów.

Informacje o koi-nobori za Wikipedią
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
VII Mistrzostwa Doliny Karpia
VI Mistrzostwa Doliny Karpia


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGraboszyce k. Zatora – Ośrodek Rekreacyjno-Turystyczny „Karpik”, woj. małopolskie
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 29 marca (7 rund)
do 11:45 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 30 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”
NoclegiNa miejscu w Ośrodku „Karpik”- konieczna rezerwacja telefoniczna we własnym zakresie z hasłem „SCRABBLE”! Tel: 033 / 841 20 50, e-mail: biuro@karpik.pl biuro@karpik.pl
NagrodyNagrody pieniężne oraz puchary dla najlepszych
OrganizatorzyRegionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze, 33-8412-166, sekretariat@rokzator.pl


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Doliny Karpia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                140.82     10.0     5041     2006      768
  2 Kamil           Górka                Kraków                 151.43      9.0     5032     1905      540
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.70      9.0     4996     1919      581
  4 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               124.70      9.0     4740     1846      644
  5 Justyna         Górka                Kraków                 146.96      8.0     4947     1786      699
  6 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.77      8.0     4918     1802      437
  7 Irena           Sołdan               Sopot                  136.73      8.0     4815     1788      572
  8 Maciej          Rzychoń              Katowice               139.00      8.0     4785     1707      507
  9 Przemysław      Herdzina             Kraków                 146.39      8.0     4781     1793      189
 10 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.28      8.0     4647     1758      139
 11 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              123.17      7.0     4798     1595      624
 12 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 135.41      7.0     4743     1705      261
 13 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.01      7.0     4696     1623      307
 14 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             121.47      7.0     4638     1693      -62
 15 Marta           Bajorek              Warszawa               117.93      7.0     4632     1606      216
 16 Sławomir        Wolski               Wrocław                113.41      7.0     4554     1639      179
 17 Artur           Irzyk                Kraków                 137.42      7.0     4542     1602       62
 18 Natalia         Ogierman             Katowice               126.43      7.0     4518     1520      328
 19 Łukasz          Sornek               Mikołów                119.83      7.0     4482     1545      334
 20 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.83      6.0     4882     1465      396
 21 Piotr           Broda                Sandomierz             133.03      6.0     4698     1479      160
 22 Dawid           Buzowicz             Rzeszów                132.88      6.0     4640     1572       58
 23 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.94      6.0     4581     1430      449
 24 Jerzy           Luter                Bytom                  117.07      6.0     4522     1458      363
 25 Marcin          Ceglarek             Kraków                 118.53      6.0     4449     1374      236
 26 Jerzy           Matyasik             Kraków                 122.77      6.0     4408     1418       99
 27 Dorota          Rudzińska            Warszawa               119.39      6.0     4378     1513      -70
 28 Tomasz          Lempart              Kraków                 122.47      6.0     4363     1433     -197
 29 Jacek           Pietruszka           Kraków                 128.54      6.0     4341     1486     -245
 30 Urszula         Solarska             Łódź                   111.59      6.0     4321     1467     -231
 31 Mariusz         Makuch               Zator                  114.25      6.0     4228     1359     -112
 32 Dariusz         Sowula               Kraków                 109.76      5.5     3956     1243      -59
 33 Bożena          Guział               Racibórz               114.33      5.0     4510     1328      -78
 34 Konrad          Sowula               Kraków                 119.38      5.0     4508     1272      165
 35 Krzysztof       Gibas                Kraków                 127.61      5.0     4363     1356     -101
 36 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 131.07      5.0     4282     1405     -426
 37 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           116.07      5.0     4239     1399     -376
 38 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              100.00      5.0     4234     1288      -30
 39 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              112.50      5.0     4067     1265     -570
 40 Ewa             Szałas               Katowice               120.45      5.0     2444     1005      -77
 41 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   109.54      4.5     4001     1136     -165
 42 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               100.00      4.5     3643     1086     -240
 43 Marta           Sztajnert            Wisła                  119.44      4.0     4427     1199     -103
 44 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.78      4.0     4406     1264     -297
 45 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.46      4.0     4193     1201     -177
 46 Adam            Jurkowski            Gliwice                130.76      4.0     2652      887      328
 47 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      4.0     2284      896     -187
 48 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              109.25      3.5     4022      966      368
 49 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               102.72      3.5     3831      947     -388
 50 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      2.5     3531      953     -938
 51 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.5     3405      849     -600
 52 Agnieszka       Stefańska            Koźmice Wielkie        100.00      2.5     3366      859     -620
 53 Urszula         Borowska             Kraków                 100.00      0.5     1598      401     -870
 54 Tomasz M.       Lempart              Bytom                  100.00      0.0      978      160      -90
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Doliny Karpia



	Kamil Górka 151.43 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Szałas                120.45 +  491: 260  170
    2     1 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  445: 317  174
    3     1 Małgorzata     Sulejewska            135.41 -  283: 488   85
    4    11 Irena          Sołdan                136.73 -  345: 456   87
    5    13 Maria          Krzyżanowska          116.07 +  516: 319  166
    6     6 Jacek          Pietruszka            128.54 +  499: 311  179
    7     4 Łukasz         Bobowski              146.01 +  371: 345  196
    8     3 Justyna        Górka                 146.96 +  465: 451  197
    9     1 Miłosz         Wrzałek               143.70 -  351: 426   94
   10     3 Przemysław     Herdzina              146.39 +  365: 348  196
   11     4 Dariusz        Puton                 135.77 +  402: 391  186
   12     2 Arkadiusz      Łydka                 124.70 +  499: 380  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 12 158.75




	Justyna Górka 146.96 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Sornek                119.83 +  429: 361  170
    2    13 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  386: 281  150
    3     3 Miłosz         Wrzałek               143.70 -  350: 384   94
    4     9 Jerzy          Luter                 117.07 +  424: 299  167
    5     3 Dawid          Buzowicz              132.88 +  434: 307  183
    6     4 Krzysztof      Obremski              140.82 -  328: 484   91
    7     7 Małgorzata     Sulejewska            135.41 +  397: 284  185
    8     3 Kamil          Górka                 151.43 -  451: 465  101
    9     8 Piotr          Broda                 133.03 -  340: 387   83
   10     9 Grzegorz       Kwiecień              131.07 +  497: 321  181
   11     5 Przemysław     Herdzina              146.39 +  410: 337  196
   12     4 Małgorzata     Sulejewska            135.41 +  501: 338  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Przemysław Herdzina 146.39 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Sztajnert             119.44 +  436: 298  169
    2    10 Artur          Irzyk                 137.42 +  408: 401  187
    3     6 Dorota         Rudzińska             119.39 +  343: 337  169
    4     2 Małgorzata     Sulejewska            135.41 +  441: 388  185
    5     2 Krzysztof      Obremski              140.82 +  417: 372  191
    6     1 Miłosz         Wrzałek               143.70 -  333: 528   94
    7     3 Andrzej        Grabiński             121.47 +  445: 384  171
    8     2 Dariusz        Puton                 135.77 +  456: 367  186
    9     3 Arkadiusz      Łydka                 124.70 -  370: 437   75
   10     3 Kamil          Górka                 151.43 -  348: 365  101
   11     5 Justyna        Górka                 146.96 -  337: 410   97
   12     5 Marta          Bajorek               117.93 +  447: 305  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Łukasz Bobowski 146.01 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Rudzińska             119.39 -  383: 465   69
    2    15 Teresa         Zalewska              117.78 +  422: 275  168
    3    12 Adam           Jurkowski             130.76 +  443: 315  181
    4     7 Natalia        Ogierman              126.43 +  421: 338  176
    5     5 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  389: 491   74
    6     7 Sławomir       Wolski                113.41 +  370: 301  163
    7     4 Kamil          Górka                 151.43 -  345: 371  101
    8    11 Tomasz         Lempart               122.47 +  447: 326  172
    9     5 Dariusz        Puton                 135.77 -  303: 355   86
   10    10 Jacek          Pietruszka            128.54 +  411: 380  179
   11     8 Andrzej        Grabiński             121.47 -  398: 438   71
   12     9 Dawid          Buzowicz              132.88 +  364: 334  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Mariusz Wrześniewski 144.83 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Konrad         Sowula                119.38 +  435: 285  169
    2    12 Grzegorz       Kwiecień              131.07 -  320: 466   81
    3    17 Maria          Krzyżanowska          116.07 +  436: 408  166
    4    13 Andrzej        Grabiński             121.47 -  390: 397   71
    5    12 Krzysztof      Gibas                 127.61 -  341: 378   78
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              125.94 +  433: 331  176
    7    12 Jerzy          Matyasik              122.77 +  503: 400  173
    8     6 Arkadiusz      Łydka                 124.70 -  350: 379   75
    9    10 Urszula        Solarska              111.59 +  552: 246  162
   10     6 Maciej         Rzychoń               139.00 -  330: 406   89
   11    10 Sławomir       Wolski                113.41 -  334: 418   63
   12    13 Urszula        Solarska              111.59 +  458: 372  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Miłosz Wrzałek 143.70 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Ceglarek              118.53 +  467: 333  169
    2     3 Sławomir       Wolski                113.41 +  410: 406  163
    3     3 Justyna        Górka                 146.96 +  384: 350  197
    4     4 Maciej         Rzychoń               139.00 +  427: 319  189
    5     1 Dariusz        Puton                 135.77 +  475: 405  186
    6     1 Przemysław     Herdzina              146.39 +  528: 333  196
    7     1 Irena          Sołdan                136.73 +  450: 292  187
    8     1 Krzysztof      Obremski              140.82 -  373: 403   91
    9     1 Kamil          Górka                 151.43 +  426: 351  201
   10     1 Arkadiusz      Łydka                 124.70 -  300: 365   75
   11     2 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  445: 384  174
   12     1 Krzysztof      Obremski              140.82 -  311: 474   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 12 159.92




	Krzysztof Obremski 140.82 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Bajorek               117.93 +  408: 345  168
    2     4 Dorota         Rudzińska             119.39 +  431: 430  169
    3     7 Andrzej        Grabiński             121.47 +  470: 262  171
    4     3 Grzegorz       Kwiecień              131.07 +  432: 320  181
    5     2 Przemysław     Herdzina              146.39 -  372: 417   96
    6     4 Justyna        Górka                 146.96 +  484: 328  197
    7     2 Dariusz        Puton                 135.77 +  422: 399  186
    8     1 Miłosz         Wrzałek               143.70 +  403: 373  194
    9     2 Irena          Sołdan                136.73 +  306: 284  187
   10     2 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  484: 357  174
   11     1 Maciej         Rzychoń               139.00 -  355: 447   89
   12     1 Miłosz         Wrzałek               143.70 +  474: 311  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2006  / 12 167.17




	Maciej Rzychoń 139.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              117.78 +  452: 315  168
    2     8 Andrzej        Grabiński             121.47 -  295: 390   71
    3    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  534: 249  150
    4     4 Miłosz         Wrzałek               143.70 -  319: 427   94
    5    11 Jerzy          Matyasik              122.77 +  383: 355  173
    6    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  351: 255  150
    7     6 Dawid          Buzowicz              132.88 -  352: 371   83
    8     8 Piotr          Broda                 133.03 +  446: 411  183
    9     9 Sławomir       Wolski                113.41 +  424: 411  163
   10     6 Mariusz        Wrześniewski          144.83 +  406: 330  195
   11     1 Krzysztof      Obremski              140.82 +  447: 355  191
   12     3 Dariusz        Puton                 135.77 -  376: 409   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Artur Irzyk 137.42 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 117.07 +  362: 343  167
    2    10 Przemysław     Herdzina              146.39 -  401: 408   96
    3    16 Piotr          Potoczek              100.00 +  361: 342  150
    4    12 Jacek          Pietruszka            128.54 +  355: 304  179
    5     7 Irena          Sołdan                136.73 -  398: 468   87
    6     8 Arkadiusz      Łydka                 124.70 -  362: 381   75
    7    16 Urszula        Solarska              111.59 +  421: 420  162
    8     9 Teresa         Zalewska              117.78 +  409: 346  168
    9     6 Małgorzata     Sulejewska            135.41 +  364: 306  185
   10     4 Dariusz        Puton                 135.77 -  344: 393   86
   11     7 Małgorzata     Szczygieł             123.17 +  368: 365  173
   12     7 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  397: 404   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Irena Sołdan 136.73 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maria          Krzyżanowska          116.07 +  463: 254  166
    2     5 Krzysztof      Gibas                 127.61 +  359: 289  178
    3     2 Dariusz        Puton                 135.77 -  325: 447   86
    4    11 Kamil          Górka                 151.43 +  456: 345  201
    5     7 Artur          Irzyk                 137.42 +  468: 398  187
    6     3 Małgorzata     Sulejewska            135.41 +  462: 365  185
    7     1 Miłosz         Wrzałek               143.70 -  292: 450   94
    8     5 Andrzej        Grabiński             121.47 +  443: 325  171
    9     2 Krzysztof      Obremski              140.82 -  284: 306   91
   10     5 Dawid          Buzowicz              132.88 +  394: 315  183
   11     3 Arkadiusz      Łydka                 124.70 -  371: 413   75
   12     6 Andrzej        Grabiński             121.47 +  498: 336  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Dariusz Puton 135.77 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bożena         Guział                114.33 +  445: 392  164
    2     9 Leszek         Kilian                100.46 +  471: 298  150
    3     2 Irena          Sołdan                136.73 +  447: 325  187
    4     1 Małgorzata     Szczygieł             123.17 +  436: 412  173
    5     1 Miłosz         Wrzałek               143.70 -  405: 475   94
    6     2 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  400: 276  174
    7     2 Krzysztof      Obremski              140.82 -  399: 422   91
    8     2 Przemysław     Herdzina              146.39 -  367: 456   96
    9     5 Łukasz         Bobowski              146.01 +  355: 303  196
   10     4 Artur          Irzyk                 137.42 +  393: 344  187
   11     4 Kamil          Górka                 151.43 -  391: 402  101
   12     3 Maciej         Rzychoń               139.00 +  409: 376  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Małgorzata Sulejewska 135.41 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Makuch                114.25 +  415: 358  164
    2     2 Dawid          Buzowicz              132.88 +  412: 324  183
    3     1 Kamil          Górka                 151.43 +  488: 283  201
    4     2 Przemysław     Herdzina              146.39 -  388: 441   96
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              125.94 +  414: 354  176
    6     3 Irena          Sołdan                136.73 -  365: 462   87
    7     7 Justyna        Górka                 146.96 -  284: 397   97
    8    12 Krzysztof      Gibas                 127.61 +  451: 342  178
    9     6 Artur          Irzyk                 137.42 -  306: 364   87
   10    11 Tomasz         Lempart               122.47 +  486: 332  172
   11     6 Jerzy          Luter                 117.07 +  396: 324  167
   12     4 Justyna        Górka                 146.96 -  338: 501   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Piotr Broda 133.03 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Wolski                113.41 -  378: 411   63
    2    16 Marcin         Radwański             109.54 +  414: 229  160
    3    14 Dariusz        Sowula                109.76 +  392: 307  160
    4     6 Dawid          Buzowicz              132.88 -  433: 476   83
    5     9 Marta          Bajorek               117.93 +  376: 359  168
    6    12 Tomasz         Lempart               122.47 +  481: 283  172
    7     8 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  344: 437   74
    8     8 Maciej         Rzychoń               139.00 -  411: 446   89
    9     8 Justyna        Górka                 146.96 +  387: 340  197
   10     7 Andrzej        Grabiński             121.47 -  311: 487   71
   11    11 Dorota         Rudzińska             119.39 +  419: 328  169
   12     8 Małgorzata     Szczygieł             123.17 -  352: 435   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Dawid Buzowicz 132.88 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Karp                  112.50 +  473: 347  163
    2     2 Małgorzata     Sulejewska            135.41 -  324: 412   85
    3    13 Krzysztof      Gibas                 127.61 +  453: 342  178
    4     6 Piotr          Broda                 133.03 +  476: 433  183
    5     3 Justyna        Górka                 146.96 -  307: 434   97
    6     9 Grzegorz       Kwiecień              131.07 +  461: 303  181
    7     6 Maciej         Rzychoń               139.00 +  371: 352  189
    8     4 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  351: 387   74
    9     7 Andrzej        Grabiński             121.47 +  384: 342  171
   10     5 Irena          Sołdan                136.73 -  315: 394   87
   11     9 Marta          Bajorek               117.93 -  391: 472   68
   12     9 Łukasz         Bobowski              146.01 -  334: 364   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Grzegorz Kwiecień 131.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Urszula        Solarska              111.59 +  314: 301  162
    2    12 Mariusz        Wrześniewski          144.83 +  466: 320  195
    3     5 Arkadiusz      Łydka                 124.70 +  382: 341  175
    4     3 Krzysztof      Obremski              140.82 -  320: 432   91
    5     6 Małgorzata     Szczygieł             123.17 -  380: 432   73
    6     9 Dawid          Buzowicz              132.88 -  303: 461   83
    7    13 Marta          Bajorek               117.93 -  382: 395   68
    8    20 Paulina        Naplocha              100.00 +  404: 295  150
    9    11 Teresa         Zalewska              117.78 +  410: 373  168
   10     9 Justyna        Górka                 146.96 -  321: 497   97
   11    15 Łukasz         Sornek                119.83 -  298: 463   70
   12    15 Jerzy          Matyasik              122.77 -  302: 398   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Adam Jurkowski 130.76 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Sowula                109.76 +  345: 302  160
    2    11 Małgorzata     Szczygieł             123.17 -  352: 356   73
    3    12 Łukasz         Bobowski              146.01 -  315: 443   96
    4    24 Urszula        Borowska              100.00 +  501: 224  150
    5    15 Tomasz         Lempart               122.47 -  360: 372   72
    6    15 Łukasz         Sornek                119.83 +  402: 306  170
    7    14 Maria          Krzyżanowska          116.07 +  377: 321  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  /  7 126.71




	Jacek Pietruszka 128.54 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Radwański             109.54 +  421: 312  160
    2    14 Bożena         Guział                114.33 -  404: 422   64
    3     9 Marta          Sztajnert             119.44 +  382: 376  169
    4    12 Artur          Irzyk                 137.42 -  304: 355   87
    5    16 Leszek         Kilian                100.46 +  408: 292  150
    6     6 Kamil          Górka                 151.43 -  311: 499  101
    7    17 Tomasz         Lempart               122.47 -  299: 481   72
    8    14 Natalia        Ogierman              126.43 +  357: 344  176
    9    14 Jerzy          Matyasik              122.77 +  402: 319  173
   10    10 Łukasz         Bobowski              146.01 -  380: 411   96
   11    16 Teresa         Zalewska              117.78 +  374: 281  168
   12    12 Łukasz         Sornek                119.83 -  299: 494   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Krzysztof Gibas 127.61 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Gwiazdoń              109.25 +  394: 243  159
    2     5 Irena          Sołdan                136.73 -  289: 359   87
    3    13 Dawid          Buzowicz              132.88 -  342: 453   83
    4    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  393: 218  150
    5    12 Mariusz        Wrześniewski          144.83 +  378: 341  195
    6    10 Jerzy          Luter                 117.07 -  345: 419   67
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              125.94 +  392: 327  176
    8    12 Małgorzata     Sulejewska            135.41 -  342: 451   85
    9    16 Marta          Bajorek               117.93 -  412: 469   68
   10    16 Natalia        Ogierman              126.43 -  291: 407   76
   11    21 Dariusz        Sowula                109.76 -  398: 417   60
   12    21 Leszek         Kilian                100.46 +  387: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Natalia Ogierman 126.43 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aneta          Szczyrzyca            102.72 +  458: 363  153
    2     6 Paulina        Naplocha              100.00 +  414: 229  150
    3     4 Małgorzata     Szczygieł             123.17 -  300: 440   73
    4     7 Łukasz         Bobowski              146.01 -  338: 421   96
    5    17 Ewa            Szałas                120.45 -  288: 341   70
    6    22 Dariusz        Sowula                109.76 +  417: 310  160
    7    10 Teresa         Zalewska              117.78 -  419: 423   68
    8    14 Jacek          Pietruszka            128.54 -  344: 357   79
    9    19 Marcin         Radwański             109.54 +  366: 339  160
   10    16 Krzysztof      Gibas                 127.61 +  407: 291  178
   11    12 Maria          Krzyżanowska          116.07 +  409: 366  166
   12    10 Jerzy          Luter                 117.07 +  358: 310  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Krzysztof Sporczyk 125.94 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Kilian                100.46 -  344: 367   50
    2    23 Urszula        Borowska              100.00 +  483: 178  150
    3     8 Jerzy          Matyasik              122.77 +  418: 306  173
    4     8 Łukasz         Sornek                119.83 +  336: 282  170
    5     4 Małgorzata     Sulejewska            135.41 -  354: 414   85
    6    14 Mariusz        Wrześniewski          144.83 -  331: 433   95
    7    15 Krzysztof      Gibas                 127.61 -  327: 392   78
    8    16 Marta          Sztajnert             119.44 +  389: 368  169
    9    15 Tomasz         Lempart               122.47 -  377: 378   72
   10    15 Dorota         Rudzińska             119.39 -  316: 375   69
   11    19 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  469: 231  150
   12    14 Konrad         Sowula                119.38 +  437: 408  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Arkadiusz Łydka 124.70 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Urszula        Borowska              100.00 +  458: 259  150
    2     7 Piotr          Potoczek              100.00 +  390: 276  150
    3     5 Grzegorz       Kwiecień              131.07 -  341: 382   81
    4     5 Sławomir       Wolski                113.41 -  293: 326   63
    5    19 Dorota         Rudzińska             119.39 +  560: 294  169
    6     8 Artur          Irzyk                 137.42 +  381: 362  187
    7     5 Małgorzata     Szczygieł             123.17 +  343: 307  173
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          144.83 +  379: 350  195
    9     3 Przemysław     Herdzina              146.39 +  437: 370  196
   10     1 Miłosz         Wrzałek               143.70 +  365: 300  194
   11     3 Irena          Sołdan                136.73 +  413: 371  187
   12     2 Kamil          Górka                 151.43 -  380: 499  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 12 153.83




	Andrzej Rechowicz 124.28 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  416: 258  150
    2     1 Kamil          Górka                 151.43 -  317: 445  101
    3    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  426: 255  150
    4    10 Bożena         Guział                114.33 +  387: 381  164
    5     5 Łukasz         Bobowski              146.01 +  491: 389  196
    6     2 Dariusz        Puton                 135.77 -  276: 400   86
    7     8 Piotr          Broda                 133.03 +  437: 344  183
    8     4 Dawid          Buzowicz              132.88 +  387: 351  183
    9     4 Małgorzata     Szczygieł             123.17 +  365: 359  173
   10     2 Krzysztof      Obremski              140.82 -  357: 484   91
   11     2 Miłosz         Wrzałek               143.70 -  384: 445   94
   12     7 Artur          Irzyk                 137.42 +  404: 397  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Małgorzata Szczygieł 123.17 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  436: 225  150
    2    11 Adam           Jurkowski             130.76 +  356: 352  181
    3     4 Natalia        Ogierman              126.43 +  440: 300  176
    4     1 Dariusz        Puton                 135.77 -  412: 436   86
    5     6 Grzegorz       Kwiecień              131.07 +  432: 380  181
    6     5 Andrzej        Grabiński             121.47 -  447: 491   71
    7     5 Arkadiusz      Łydka                 124.70 -  307: 343   75
    8     7 Marta          Bajorek               117.93 +  418: 283  168
    9     4 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  359: 365   74
   10     8 Sławomir       Wolski                113.41 +  391: 279  163
   11     7 Artur          Irzyk                 137.42 -  365: 368   87
   12     8 Piotr          Broda                 133.03 +  435: 352  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Jerzy Matyasik 122.77 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paulina        Naplocha              100.00 -  330: 391   50
    2    26 Dorota         Gwiazdoń              109.25 +  395: 379  159
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              125.94 -  306: 418   76
    4    21 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  413: 219  150
    5    11 Maciej         Rzychoń               139.00 -  355: 383   89
    6    21 Leszek         Kilian                100.46 +  376: 335  150
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          144.83 -  400: 503   95
    8    18 Jarosław       Karp                  112.50 +  409: 281  163
    9    14 Jacek          Pietruszka            128.54 -  319: 402   79
   10    18 Maria          Krzyżanowska          116.07 -  308: 366   66
   11    20 Marcin         Radwański             109.54 +  399: 330  160
   12    15 Grzegorz       Kwiecień              131.07 +  398: 302  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Tomasz Lempart 122.47 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Potoczek              100.00 -  373: 376   50
    2    17 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  336: 285  150
    3    11 Bożena         Guział                114.33 -  308: 415   64
    4    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  384: 350  150
    5    15 Adam           Jurkowski             130.76 +  372: 360  181
    6    12 Piotr          Broda                 133.03 -  283: 481   83
    7    17 Jacek          Pietruszka            128.54 +  481: 299  179
    8    11 Łukasz         Bobowski              146.01 -  326: 447   96
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              125.94 +  378: 377  176
   10    11 Małgorzata     Sulejewska            135.41 -  332: 486   85
   11    13 Marcin         Ceglarek              118.53 -  371: 390   69
   12    17 Piotr          Potoczek              100.00 +  419: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Andrzej Grabiński 121.47 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  370: 308  150
    2     8 Maciej         Rzychoń               139.00 +  390: 295  189
    3     7 Krzysztof      Obremski              140.82 -  262: 470   91
    4    13 Mariusz        Wrześniewski          144.83 +  397: 390  195
    5     8 Sławomir       Wolski                113.41 +  416: 311  163
    6     5 Małgorzata     Szczygieł             123.17 +  491: 447  173
    7     3 Przemysław     Herdzina              146.39 -  384: 445   96
    8     5 Irena          Sołdan                136.73 -  325: 443   87
    9     7 Dawid          Buzowicz              132.88 -  342: 384   83
   10     7 Piotr          Broda                 133.03 +  487: 311  183
   11     8 Łukasz         Bobowski              146.01 +  438: 398  196
   12     6 Irena          Sołdan                136.73 -  336: 498   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Ewa Szałas 120.45 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 151.43 -  260: 491  101
    2    22 Marta          Bajorek               117.93 -  335: 388   68
    3    26 Marcin         Radwański             109.54 +  416: 351  160
    4    14 Dorota         Rudzińska             119.39 +  316: 296  169
    5    17 Natalia        Ogierman              126.43 +  341: 288  176
    6    11 Bożena         Guział                114.33 +  384: 362  164
    7     9 Jerzy          Luter                 117.07 +  392: 345  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  /  7 143.57




	Łukasz Sornek 119.83 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Justyna        Górka                 146.96 -  361: 429   97
    2    19 Urszula        Solarska              111.59 +  425: 343  162
    3    15 Leszek         Kilian                100.46 +  384: 336  150
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              125.94 -  282: 336   76
    5    10 Bożena         Guział                114.33 -  343: 390   64
    6    15 Adam           Jurkowski             130.76 -  306: 402   81
    7    22 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  411: 320  150
    8    15 Marcin         Ceglarek              118.53 +  377: 318  169
    9    13 Dorota         Rudzińska             119.39 +  300: 283  169
   10    12 Jerzy          Luter                 117.07 -  336: 394   67
   11    15 Grzegorz       Kwiecień              131.07 +  463: 298  181
   12    12 Jacek          Pietruszka            128.54 +  494: 299  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Marta Sztajnert 119.44 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Przemysław     Herdzina              146.39 -  298: 436   96
    2    20 Mariusz        Makuch                114.25 +  421: 312  164
    3     9 Jacek          Pietruszka            128.54 -  376: 382   79
    4    15 Konrad         Sowula                119.38 +  411: 290  169
    5    18 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  324: 437   50
    6    17 Maria          Krzyżanowska          116.07 -  329: 418   66
    7    20 Piotr          Potoczek              100.00 +  346: 338  150
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              125.94 -  368: 389   76
    9    21 Dariusz        Sowula                109.76 +  459: 287  160
   10    17 Urszula        Solarska              111.59 -  388: 393   62
   11    18 Jarosław       Karp                  112.50 -  371: 399   63
   12    20 Bożena         Guział                114.33 -  336: 449   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Dorota Rudzińska 119.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              146.01 +  465: 383  196
    2     4 Krzysztof      Obremski              140.82 -  430: 431   91
    3     6 Przemysław     Herdzina              146.39 -  337: 343   96
    4    14 Ewa            Szałas                120.45 -  296: 316   70
    5    19 Arkadiusz      Łydka                 124.70 -  294: 560   75
    6    23 Marcin         Radwański             109.54 +  389: 346  160
    7    19 Mariusz        Makuch                114.25 +  373: 362  164
    8    17 Maria          Krzyżanowska          116.07 +  405: 379  166
    9    13 Łukasz         Sornek                119.83 -  283: 300   70
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              125.94 +  375: 316  176
   11    11 Piotr          Broda                 133.03 -  328: 419   83
   12    16 Maria          Krzyżanowska          116.07 +  403: 293  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Konrad Sowula 119.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          144.83 -  285: 435   95
    2    21 Jarosław       Karp                  112.50 -  310: 367   63
    3    22 Mariusz        Makuch                114.25 +  406: 352  164
    4    15 Marta          Sztajnert             119.44 -  290: 411   69
    5    25 Aneta          Szczyrzyca            102.72 +  518: 285  153
    6    19 Piotr          Potoczek              100.00 +  407: 301  150
    7    18 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  342: 363   50
    8    19 Dorota         Gwiazdoń              109.25 +  389: 299  159
    9    12 Jerzy          Luter                 117.07 -  344: 356   67
   10    14 Bożena         Guział                114.33 +  442: 318  164
   11    14 Urszula        Solarska              111.59 -  367: 419   62
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              125.94 -  408: 437   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Marcin Ceglarek 118.53 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               143.70 -  333: 467   94
    2    25 Maria          Krzyżanowska          116.07 -  344: 390   66
    3    21 Marta          Bajorek               117.93 +  373: 326  168
    4    20 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  308: 325   50
    5    22 Marcin         Radwański             109.54 +  498: 285  160
    6    16 Urszula        Solarska              111.59 -  294: 352   62
    7    21 Dariusz        Sowula                109.76 +  471: 299  160
    8    15 Łukasz         Sornek                119.83 -  318: 377   70
    9    20 Dorota         Gwiazdoń              109.25 +  358: 331  159
   10    19 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  452: 219  150
   11    13 Tomasz         Lempart               122.47 +  390: 371  172
   12    11 Sławomir       Wolski                113.41 -  310: 471   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Marta Bajorek 117.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              140.82 -  345: 408   91
    2    22 Ewa            Szałas                120.45 +  388: 335  170
    3    21 Marcin         Ceglarek              118.53 -  326: 373   69
    4    17 Piotr          Potoczek              100.00 +  399: 310  150
    5     9 Piotr          Broda                 133.03 -  359: 376   83
    6    18 Mariusz        Makuch                114.25 +  486: 267  164
    7    13 Grzegorz       Kwiecień              131.07 +  395: 382  181
    8     7 Małgorzata     Szczygieł             123.17 -  283: 418   73
    9    16 Krzysztof      Gibas                 127.61 +  469: 412  178
   10    13 Teresa         Zalewska              117.78 +  405: 297  168
   11     9 Dawid          Buzowicz              132.88 +  472: 391  183
   12     5 Przemysław     Herdzina              146.39 -  305: 447   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Teresa Zalewska 117.78 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Rzychoń               139.00 -  315: 452   89
    2    15 Łukasz         Bobowski              146.01 -  275: 422   96
    3    24 Urszula        Solarska              111.59 -  357: 416   62
    4    26 Aneta          Szczyrzyca            102.72 +  438: 320  153
    5    21 Paulina        Naplocha              100.00 +  424: 411  150
    6    20 Jarosław       Karp                  112.50 +  578: 320  163
    7    10 Natalia        Ogierman              126.43 +  423: 419  176
    8     9 Artur          Irzyk                 137.42 -  346: 409   87
    9    11 Grzegorz       Kwiecień              131.07 -  373: 410   81
   10    13 Marta          Bajorek               117.93 -  297: 405   68
   11    16 Jacek          Pietruszka            128.54 -  281: 374   79
   12    19 Dariusz        Sowula                109.76 -  299: 345   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Jerzy Luter 117.07 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Artur          Irzyk                 137.42 -  343: 362   87
    2    24 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  398: 290  150
    3    19 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  503: 228  150
    4     9 Justyna        Górka                 146.96 -  299: 424   97
    5    14 Jarosław       Karp                  112.50 +  467: 262  163
    6    10 Krzysztof      Gibas                 127.61 +  419: 345  178
    7     9 Ewa            Szałas                120.45 -  345: 392   70
    8    10 Sławomir       Wolski                113.41 -  364: 422   63
    9    12 Konrad         Sowula                119.38 +  356: 344  169
   10    12 Łukasz         Sornek                119.83 +  394: 336  170
   11     6 Małgorzata     Sulejewska            135.41 -  324: 396   85
   12    10 Natalia        Ogierman              126.43 -  310: 358   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Maria Krzyżanowska 116.07 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                136.73 -  254: 463   87
    2    25 Marcin         Ceglarek              118.53 +  390: 344  169
    3    17 Mariusz        Wrześniewski          144.83 -  408: 436   95
    4    19 Dariusz        Sowula                109.76 +  354: 304  160
    5    13 Kamil          Górka                 151.43 -  319: 516  101
    6    17 Marta          Sztajnert             119.44 +  418: 329  169
    7    14 Adam           Jurkowski             130.76 -  321: 377   81
    8    17 Dorota         Rudzińska             119.39 -  379: 405   69
    9    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  371: 321  150
   10    18 Jerzy          Matyasik              122.77 +  366: 308  173
   11    12 Natalia        Ogierman              126.43 -  366: 409   76
   12    16 Dorota         Rudzińska             119.39 -  293: 403   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Bożena Guział 114.33 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Puton                 135.77 -  392: 445   86
    2    14 Jacek          Pietruszka            128.54 +  422: 404  179
    3    11 Tomasz         Lempart               122.47 +  415: 308  172
    4    10 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  381: 387   74
    5    10 Łukasz         Sornek                119.83 +  390: 343  170
    6    11 Ewa            Szałas                120.45 -  362: 384   70
    7    11 Sławomir       Wolski                113.41 -  342: 345   63
    8    13 Urszula        Solarska              111.59 -  327: 379   62
    9    17 Leszek         Kilian                100.46 +  411: 374  150
   10    14 Konrad         Sowula                119.38 -  318: 442   69
   11    17 Mariusz        Makuch                114.25 -  301: 441   64
   12    20 Marta          Sztajnert             119.44 +  449: 336  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Mariusz Makuch 114.25 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Sulejewska            135.41 -  358: 415   85
    2    20 Marta          Sztajnert             119.44 -  312: 421   69
    3    22 Konrad         Sowula                119.38 -  352: 406   69
    4    25 Dorota         Gwiazdoń              109.25 +  317: 277  159
    5    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  360: 298  150
    6    18 Marta          Bajorek               117.93 -  267: 486   68
    7    19 Dorota         Rudzińska             119.39 -  362: 373   69
    8    21 Marcin         Radwański             109.54 -  384: 396   60
    9    23 Piotr          Potoczek              100.00 +  377: 355  150
   10    22 Aneta          Szczyrzyca            102.72 +  372: 289  153
   11    17 Bożena         Guział                114.33 +  441: 301  164
   12    18 Jarosław       Karp                  112.50 +  326: 323  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Sławomir Wolski 113.41 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Broda                 133.03 +  411: 378  183
    2     3 Miłosz         Wrzałek               143.70 -  406: 410   94
    3    10 Jarosław       Karp                  112.50 +  453: 343  163
    4     5 Arkadiusz      Łydka                 124.70 +  326: 293  175
    5     8 Andrzej        Grabiński             121.47 -  311: 416   71
    6     7 Łukasz         Bobowski              146.01 -  301: 370   96
    7    11 Bożena         Guział                114.33 +  345: 342  164
    8    10 Jerzy          Luter                 117.07 +  422: 364  167
    9     9 Maciej         Rzychoń               139.00 -  411: 424   89
   10     8 Małgorzata     Szczygieł             123.17 -  279: 391   73
   11    10 Mariusz        Wrześniewski          144.83 +  418: 334  195
   12    11 Marcin         Ceglarek              118.53 +  471: 310  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Jarosław Karp 112.50 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dawid          Buzowicz              132.88 -  347: 473   83
    2    21 Konrad         Sowula                119.38 +  367: 310  169
    3    10 Sławomir       Wolski                113.41 -  343: 453   63
    4    18 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  346: 275  150
    5    14 Jerzy          Luter                 117.07 -  262: 467   67
    6    20 Teresa         Zalewska              117.78 -  320: 578   68
    7    23 Dorota         Gwiazdoń              109.25 -  367: 380   59
    8    18 Jerzy          Matyasik              122.77 -  281: 409   73
    9    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  358: 334  150
   10    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  354: 261  150
   11    18 Marta          Sztajnert             119.44 +  399: 371  169
   12    18 Mariusz        Makuch                114.25 -  323: 326   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Urszula Solarska 111.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Kwiecień              131.07 -  301: 314   81
    2    19 Łukasz         Sornek                119.83 -  343: 425   70
    3    24 Teresa         Zalewska              117.78 +  416: 357  168
    4    16 Leszek         Kilian                100.46 -  333: 349   50
    5    20 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  347: 300  150
    6    16 Marcin         Ceglarek              118.53 +  352: 294  169
    7    16 Artur          Irzyk                 137.42 -  420: 421   87
    8    13 Bożena         Guział                114.33 +  379: 327  164
    9    10 Mariusz        Wrześniewski          144.83 -  246: 552   95
   10    17 Marta          Sztajnert             119.44 +  393: 388  169
   11    14 Konrad         Sowula                119.38 +  419: 367  169
   12    13 Mariusz        Wrześniewski          144.83 -  372: 458   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Dariusz Sowula 109.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Jurkowski             130.76 -  302: 345   81
    2    18 Aneta          Szczyrzyca            102.72 +  375: 295  153
    3    14 Piotr          Broda                 133.03 -  307: 392   83
    4    19 Maria          Krzyżanowska          116.07 -  304: 354   66
    5    26 Urszula        Borowska              100.00 +  339: 219  150
    6    22 Natalia        Ogierman              126.43 -  310: 417   76
    7    21 Marcin         Ceglarek              118.53 -  299: 471   69
    8    25 PAUZA
    9    21 Marta          Sztajnert             119.44 -  287: 459   69
   10    23 Leszek         Kilian                100.46 +  371: 366  150
   11    21 Krzysztof      Gibas                 127.61 +  417: 398  178
   12    19 Teresa         Zalewska              117.78 +  345: 299  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 11 113.00




	Marcin Radwański 109.54 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Pietruszka            128.54 -  312: 421   79
    2    16 Piotr          Broda                 133.03 -  229: 414   83
    3    26 Ewa            Szałas                120.45 -  351: 416   70
    4    27 PAUZA
    5    22 Marcin         Ceglarek              118.53 -  285: 498   69
    6    23 Dorota         Rudzińska             119.39 -  346: 389   69
    7    25 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  428: 298  150
    8    21 Mariusz        Makuch                114.25 +  396: 384  164
    9    19 Natalia        Ogierman              126.43 -  339: 366   76
   10    20 Tomasz M.      Lempart               100.00 +  335: 322  150
   11    20 Jerzy          Matyasik              122.77 -  330: 399   73
   12    22 Aneta          Szczyrzyca            102.72 +  350: 259  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 11 103.27




	Dorota Gwiazdoń 109.25 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Gibas                 127.61 -  243: 394   78
    2    26 Jerzy          Matyasik              122.77 -  379: 395   73
    3    25 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  332: 356   50
    4    25 Mariusz        Makuch                114.25 -  277: 317   64
    5    27 PAUZA
    6    26 Urszula        Borowska              100.00 +  418: 169  150
    7    23 Jarosław       Karp                  112.50 +  380: 367  163
    8    19 Konrad         Sowula                119.38 -  299: 389   69
    9    20 Marcin         Ceglarek              118.53 -  331: 358   69
   10    21 Piotr          Potoczek              100.00 -  260: 389   50
   11    24 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  291: 296   50
   12    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  512: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     966  / 11  87.82




	Aneta Szczyrzyca 102.72 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Natalia        Ogierman              126.43 -  363: 458   76
    2    18 Dariusz        Sowula                109.76 -  295: 375   60
    3    23 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  348: 400   50
    4    26 Teresa         Zalewska              117.78 -  320: 438   68
    5    25 Konrad         Sowula                119.38 -  285: 518   69
    6    27 PAUZA
    7    24 Leszek         Kilian                100.46 +  329: 286  150
    8    22 Piotr          Potoczek              100.00 -  263: 483   50
    9    25 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  354: 227  150
   10    22 Mariusz        Makuch                114.25 -  289: 372   64
   11    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  426: 312  150
   12    22 Marcin         Radwański             109.54 -  259: 350   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  / 11  86.09




	Leszek Kilian 100.46 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              125.94 +  367: 344  176
    2     9 Dariusz        Puton                 135.77 -  298: 471   86
    3    15 Łukasz         Sornek                119.83 -  336: 384   70
    4    16 Urszula        Solarska              111.59 +  349: 333  162
    5    16 Jacek          Pietruszka            128.54 -  292: 408   79
    6    21 Jerzy          Matyasik              122.77 -  335: 376   73
    7    24 Aneta          Szczyrzyca            102.72 -  286: 329   53
    8    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  384: 284  150
    9    17 Bożena         Guział                114.33 -  374: 411   64
   10    23 Dariusz        Sowula                109.76 -  366: 371   60
   11    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  446: 272  150
   12    21 Krzysztof      Gibas                 127.61 -  360: 387   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Urszula Borowska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Łydka                 124.70 -  259: 458   75
    2    23 Krzysztof      Sporczyk              125.94 -  178: 483   76
    3    27 PAUZA
    4    24 Adam           Jurkowski             130.76 -  224: 501   81
    5    26 Dariusz        Sowula                109.76 -  219: 339   60
    6    26 Dorota         Gwiazdoń              109.25 -  169: 418   59
    7    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  249: 269   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     401  /  6  66.83




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  258: 416   74
    2    24 Jerzy          Luter                 117.07 -  290: 398   67
    3    25 Dorota         Gwiazdoń              109.25 +  356: 332  159
    4    20 Marcin         Ceglarek              118.53 +  325: 308  169
    5    18 Marta          Sztajnert             119.44 +  437: 324  169
    6    13 Maciej         Rzychoń               139.00 -  255: 351   89
    7    18 Konrad         Sowula                119.38 +  363: 342  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  /  7 128.00




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Szczygieł             123.17 -  225: 436   73
    2    27 PAUZA
    3    20 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  255: 426   74
    4    23 Tomasz         Lempart               122.47 -  350: 384   72
    5    23 Mariusz        Makuch                114.25 -  298: 360   64
    6    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  220: 349   50
    7    26 Urszula        Borowska              100.00 +  269: 249  150
    8    23 Leszek         Kilian                100.46 -  284: 384   50
    9    24 Jarosław       Karp                  112.50 -  334: 358   63
   10    25 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  318: 289  150
   11    25 Aneta          Szczyrzyca            102.72 -  312: 426   53
   12    24 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  240: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  / 11  77.18




	Tomasz M. Lempart 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    18 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  316: 320   50
   10    20 Marcin         Radwański             109.54 -  322: 335   60
   11    22 Piotr          Potoczek              100.00 -  340: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     160  /  3  53.33




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Matyasik              122.77 +  391: 330  173
    2     6 Natalia        Ogierman              126.43 -  229: 414   76
    3    18 Maciej         Rzychoń               139.00 -  249: 534   89
    4    22 Krzysztof      Gibas                 127.61 -  218: 393   78
    5    21 Teresa         Zalewska              117.78 -  411: 424   68
    6    25 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  360: 287  150
    7    27 PAUZA
    8    20 Grzegorz       Kwiecień              131.07 -  295: 404   81
    9    22 Maria          Krzyżanowska          116.07 -  321: 371   66
   10    24 Jarosław       Karp                  112.50 -  261: 354   63
   11    23 Leszek         Kilian                100.46 -  272: 446   50
   12    23 Dorota         Gwiazdoń              109.25 -  224: 512   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 11  86.64




	Piotr Potoczek 100.00 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Lempart               122.47 +  376: 373  172
    2     7 Arkadiusz      Łydka                 124.70 -  276: 390   75
    3    16 Artur          Irzyk                 137.42 -  342: 361   87
    4    17 Marta          Bajorek               117.93 -  310: 399   68
    5    24 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  357: 329  150
    6    19 Konrad         Sowula                119.38 -  301: 407   69
    7    20 Marta          Sztajnert             119.44 -  338: 346   69
    8    22 Aneta          Szczyrzyca            102.72 +  483: 263  153
    9    23 Mariusz        Makuch                114.25 -  355: 377   64
   10    21 Dorota         Gwiazdoń              109.25 +  389: 260  159
   11    22 Tomasz M.      Lempart               100.00 +  413: 340  150
   12    17 Tomasz         Lempart               122.47 -  294: 419   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Dawid Rykaczewski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Grabiński             121.47 -  308: 370   71
    2    17 Tomasz         Lempart               122.47 -  285: 336   72
    3    23 Aneta          Szczyrzyca            102.72 +  400: 348  153
    4    18 Jarosław       Karp                  112.50 -  275: 346   63
    5    20 Urszula        Solarska              111.59 -  300: 347   62
    6    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  349: 220  150
    7    22 Łukasz         Sornek                119.83 -  320: 411   70
    8    24 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  336: 268  150
    9    18 Tomasz M.      Lempart               100.00 +  320: 316  150
   10    19 Marcin         Ceglarek              118.53 -  219: 452   69
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              125.94 -  231: 469   76
   12    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 11  98.73




	Agnieszka Stefańska 100.00 Koźmice Wielkie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Justyna        Górka                 146.96 -  281: 386   97
    3    19 Jerzy          Luter                 117.07 -  228: 503   67
    4    21 Jerzy          Matyasik              122.77 -  219: 413   73
    5    24 Piotr          Potoczek              100.00 -  329: 357   50
    6    25 Paulina        Naplocha              100.00 -  287: 360   50
    7    25 Marcin         Radwański             109.54 -  298: 428   60
    8    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  268: 336   50
    9    25 Aneta          Szczyrzyca            102.72 -  227: 354   53
   10    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  289: 318   50
   11    24 Dorota         Gwiazdoń              109.25 +  296: 291  159
   12    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  344: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  / 11  78.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Doliny Karpia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Ewa            Szałas                491: 260
   2 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 361: 429
   3 Przemysław     Herdzina             - Marta          Sztajnert             436: 298
   4 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Bobowski              465: 383
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Konrad         Sowula                435: 285
   6 Marcin         Ceglarek             - Miłosz         Wrzałek               333: 467
   7 Krzysztof      Obremski             - Marta          Bajorek               408: 345
   8 Teresa         Zalewska             - Maciej         Rzychoń               315: 452
   9 Artur          Irzyk                - Jerzy          Luter                 362: 343
  10 Maria          Krzyżanowska         - Irena          Sołdan                254: 463
  11 Dariusz        Puton                - Bożena         Guział                445: 392
  12 Mariusz        Makuch               - Małgorzata     Sulejewska            358: 415
  13 Piotr          Broda                - Sławomir       Wolski                378: 411
  14 Jarosław       Karp                 - Dawid          Buzowicz              347: 473
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Urszula        Solarska              314: 301
  16 Dariusz        Sowula               - Adam           Jurkowski             302: 345
  17 Jacek          Pietruszka           - Marcin         Radwański             421: 312
  18 Dorota         Gwiazdoń             - Krzysztof      Gibas                 243: 394
  19 Natalia        Ogierman             - Aneta          Szczyrzyca            458: 363
  20 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Sporczyk              367: 344
  21 Arkadiusz      Łydka                - Urszula        Borowska              458: 259
  22 Agnieszka      Dawid                - Andrzej        Rechowicz             258: 416
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Klich                 436: 225
  24 Paulina        Naplocha             - Jerzy          Matyasik              391: 330
  25 Tomasz         Lempart              - Piotr          Potoczek              373: 376
  26 Dawid          Rykaczewski          - Andrzej        Grabiński             308: 370
  27 Agnieszka      Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 317: 445
   2 Dawid          Buzowicz             - Małgorzata     Sulejewska            324: 412
   3 Sławomir       Wolski               - Miłosz         Wrzałek               406: 410
   4 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Rudzińska             431: 430
   5 Krzysztof      Gibas                - Irena          Sołdan                289: 359
   6 Natalia        Ogierman             - Paulina        Naplocha              414: 229
   7 Piotr          Potoczek             - Arkadiusz      Łydka                 276: 390
   8 Andrzej        Grabiński            - Maciej         Rzychoń               390: 295
   9 Leszek         Kilian               - Dariusz        Puton                 298: 471
  10 Artur          Irzyk                - Przemysław     Herdzina              401: 408
  11 Adam           Jurkowski            - Małgorzata     Szczygieł             352: 356
  12 Grzegorz       Kwiecień             - Mariusz        Wrześniewski          466: 320
  13 Justyna        Górka                - Agnieszka      Stefańska             386: 281
  14 Bożena         Guział               - Jacek          Pietruszka            422: 404
  15 Łukasz         Bobowski             - Teresa         Zalewska              422: 275
  16 Marcin         Radwański            - Piotr          Broda                 229: 414
  17 Dawid          Rykaczewski          - Tomasz         Lempart               285: 336
  18 Aneta          Szczyrzyca           - Dariusz        Sowula                295: 375
  19 Urszula        Solarska             - Łukasz         Sornek                343: 425
  20 Marta          Sztajnert            - Mariusz        Makuch                421: 312
  21 Konrad         Sowula               - Jarosław       Karp                  310: 367
  22 Marta          Bajorek              - Ewa            Szałas                388: 335
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Borowska              483: 178
  24 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Dawid                 398: 290
  25 Maria          Krzyżanowska         - Marcin         Ceglarek              390: 344
  26 Jerzy          Matyasik             - Dorota         Gwiazdoń              395: 379
  27 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 488: 283
   2 Irena          Sołdan               - Dariusz        Puton                 325: 447
   3 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 384: 350
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Natalia        Ogierman              440: 300
   5 Arkadiusz      Łydka                - Grzegorz       Kwiecień              341: 382
   6 Dorota         Rudzińska            - Przemysław     Herdzina              337: 343
   7 Andrzej        Grabiński            - Krzysztof      Obremski              262: 470
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              418: 306
   9 Jacek          Pietruszka           - Marta          Sztajnert             382: 376
  10 Sławomir       Wolski               - Jarosław       Karp                  453: 343
  11 Bożena         Guział               - Tomasz         Lempart               415: 308
  12 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Bobowski              315: 443
  13 Dawid          Buzowicz             - Krzysztof      Gibas                 453: 342
  14 Piotr          Broda                - Dariusz        Sowula                392: 307
  15 Łukasz         Sornek               - Leszek         Kilian                384: 336
  16 Piotr          Potoczek             - Artur          Irzyk                 342: 361
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Maria          Krzyżanowska          436: 408
  18 Maciej         Rzychoń              - Paulina        Naplocha              534: 249
  19 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Stefańska             503: 228
  20 Andrzej        Klich                - Andrzej        Rechowicz             255: 426
  21 Marcin         Ceglarek             - Marta          Bajorek               373: 326
  22 Mariusz        Makuch               - Konrad         Sowula                352: 406
  23 Aneta          Szczyrzyca           - Dawid          Rykaczewski           348: 400
  24 Urszula        Solarska             - Teresa         Zalewska              416: 357
  25 Dorota         Gwiazdoń             - Agnieszka      Dawid                 332: 356
  26 Ewa            Szałas               - Marcin         Radwański             416: 351
  27 Urszula        Borowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Małgorzata     Szczygieł             436: 412
   2 Przemysław     Herdzina             - Małgorzata     Sulejewska            441: 388
   3 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kwiecień              432: 320
   4 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Rzychoń               427: 319
   5 Sławomir       Wolski               - Arkadiusz      Łydka                 326: 293
   6 Dawid          Buzowicz             - Piotr          Broda                 476: 433
   7 Łukasz         Bobowski             - Natalia        Ogierman              421: 338
   8 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sporczyk              282: 336
   9 Justyna        Górka                - Jerzy          Luter                 424: 299
  10 Andrzej        Rechowicz            - Bożena         Guział                387: 381
  11 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                345: 456
  12 Jacek          Pietruszka           - Artur          Irzyk                 304: 355
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Grabiński             390: 397
  14 Ewa            Szałas               - Dorota         Rudzińska             316: 296
  15 Konrad         Sowula               - Marta          Sztajnert             290: 411
  16 Leszek         Kilian               - Urszula        Solarska              349: 333
  17 Marta          Bajorek              - Piotr          Potoczek              399: 310
  18 Jarosław       Karp                 - Dawid          Rykaczewski           346: 275
  19 Dariusz        Sowula               - Maria          Krzyżanowska          304: 354
  20 Agnieszka      Dawid                - Marcin         Ceglarek              325: 308
  21 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Stefańska             413: 219
  22 Krzysztof      Gibas                - Paulina        Naplocha              393: 218
  23 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Klich                 384: 350
  24 Urszula        Borowska             - Adam           Jurkowski             224: 501
  25 Mariusz        Makuch               - Dorota         Gwiazdoń              317: 277
  26 Teresa         Zalewska             - Aneta          Szczyrzyca            438: 320
  27 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 475: 405
   2 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Obremski              417: 372
   3 Justyna        Górka                - Dawid          Buzowicz              434: 307
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              414: 354
   5 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Bobowski              491: 389
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Małgorzata     Szczygieł             380: 432
   7 Irena          Sołdan               - Artur          Irzyk                 468: 398
   8 Andrzej        Grabiński            - Sławomir       Wolski                416: 311
   9 Piotr          Broda                - Marta          Bajorek               376: 359
  10 Bożena         Guział               - Łukasz         Sornek                390: 343
  11 Maciej         Rzychoń              - Jerzy          Matyasik              383: 355
  12 Krzysztof      Gibas                - Mariusz        Wrześniewski          378: 341
  13 Kamil          Górka                - Maria          Krzyżanowska          516: 319
  14 Jarosław       Karp                 - Jerzy          Luter                 262: 467
  15 Tomasz         Lempart              - Adam           Jurkowski             372: 360
  16 Leszek         Kilian               - Jacek          Pietruszka            292: 408
  17 Natalia        Ogierman             - Ewa            Szałas                288: 341
  18 Marta          Sztajnert            - Agnieszka      Dawid                 324: 437
  19 Dorota         Rudzińska            - Arkadiusz      Łydka                 294: 560
  20 Dawid          Rykaczewski          - Urszula        Solarska              300: 347
  21 Paulina        Naplocha             - Teresa         Zalewska              411: 424
  22 Marcin         Ceglarek             - Marcin         Radwański             498: 285
  23 Andrzej        Klich                - Mariusz        Makuch                298: 360
  24 Agnieszka      Stefańska            - Piotr          Potoczek              329: 357
  25 Konrad         Sowula               - Aneta          Szczyrzyca            518: 285
  26 Urszula        Borowska             - Dariusz        Sowula                219: 339
  27 Dorota         Gwiazdoń             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Miłosz         Wrzałek               333: 528
   2 Dariusz        Puton                - Andrzej        Rechowicz             400: 276
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                365: 462
   4 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 484: 328
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Grabiński             447: 491
   6 Kamil          Górka                - Jacek          Pietruszka            499: 311
   7 Łukasz         Bobowski             - Sławomir       Wolski                370: 301
   8 Arkadiusz      Łydka                - Artur          Irzyk                 381: 362
   9 Grzegorz       Kwiecień             - Dawid          Buzowicz              303: 461
  10 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Gibas                 419: 345
  11 Ewa            Szałas               - Bożena         Guział                384: 362
  12 Piotr          Broda                - Tomasz         Lempart               481: 283
  13 Maciej         Rzychoń              - Agnieszka      Dawid                 351: 255
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          331: 433
  15 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Sornek                402: 306
  16 Urszula        Solarska             - Marcin         Ceglarek              352: 294
  17 Marta          Sztajnert            - Maria          Krzyżanowska          329: 418
  18 Marta          Bajorek              - Mariusz        Makuch                486: 267
  19 Piotr          Potoczek             - Konrad         Sowula                301: 407
  20 Teresa         Zalewska             - Jarosław       Karp                  578: 320
  21 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Kilian                376: 335
  22 Dariusz        Sowula               - Natalia        Ogierman              310: 417
  23 Marcin         Radwański            - Dorota         Rudzińska             346: 389
  24 Andrzej        Klich                - Dawid          Rykaczewski           220: 349
  25 Agnieszka      Stefańska            - Paulina        Naplocha              287: 360
  26 Dorota         Gwiazdoń             - Urszula        Borowska              418: 169
  27 Aneta          Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               292: 450
   2 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Obremski              399: 422
   3 Andrzej        Grabiński            - Przemysław     Herdzina              384: 445
   4 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 345: 371
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Arkadiusz      Łydka                 307: 343
   6 Dawid          Buzowicz             - Maciej         Rzychoń               371: 352
   7 Justyna        Górka                - Małgorzata     Sulejewska            397: 284
   8 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Broda                 437: 344
   9 Ewa            Szałas               - Jerzy          Luter                 392: 345
  10 Natalia        Ogierman             - Teresa         Zalewska              419: 423
  11 Bożena         Guział               - Sławomir       Wolski                342: 345
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Matyasik              503: 400
  13 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Kwiecień              395: 382
  14 Maria          Krzyżanowska         - Adam           Jurkowski             321: 377
  15 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Sporczyk              392: 327
  16 Artur          Irzyk                - Urszula        Solarska              421: 420
  17 Tomasz         Lempart              - Jacek          Pietruszka            481: 299
  18 Agnieszka      Dawid                - Konrad         Sowula                363: 342
  19 Mariusz        Makuch               - Dorota         Rudzińska             362: 373
  20 Marta          Sztajnert            - Piotr          Potoczek              346: 338
  21 Dariusz        Sowula               - Marcin         Ceglarek              299: 471
  22 Dawid          Rykaczewski          - Łukasz         Sornek                320: 411
  23 Jarosław       Karp                 - Dorota         Gwiazdoń              367: 380
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                329: 286
  25 Marcin         Radwański            - Agnieszka      Stefańska             428: 298
  26 Urszula        Borowska             - Andrzej        Klich                 249: 269
  27 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              373: 403
   2 Dariusz        Puton                - Przemysław     Herdzina              367: 456
   3 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 465: 451
   4 Dawid          Buzowicz             - Andrzej        Rechowicz             351: 387
   5 Irena          Sołdan               - Andrzej        Grabiński             443: 325
   6 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Wrześniewski          379: 350
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Bajorek               418: 283
   8 Maciej         Rzychoń              - Piotr          Broda                 446: 411
   9 Teresa         Zalewska             - Artur          Irzyk                 346: 409
  10 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Luter                 422: 364
  11 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Lempart               447: 326
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Gibas                 451: 342
  13 Urszula        Solarska             - Bożena         Guział                379: 327
  14 Jacek          Pietruszka           - Natalia        Ogierman              357: 344
  15 Marcin         Ceglarek             - Łukasz         Sornek                318: 377
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Sztajnert             389: 368
  17 Dorota         Rudzińska            - Maria          Krzyżanowska          405: 379
  18 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Karp                  409: 281
  19 Konrad         Sowula               - Dorota         Gwiazdoń              389: 299
  20 Paulina        Naplocha             - Grzegorz       Kwiecień              295: 404
  21 Marcin         Radwański            - Mariusz        Makuch                396: 384
  22 Piotr          Potoczek             - Aneta          Szczyrzyca            483: 263
  23 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                284: 384
  24 Agnieszka      Stefańska            - Dawid          Rykaczewski           268: 336
  25 Dariusz        Sowula               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 426: 351
   2 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                306: 284
   3 Przemysław     Herdzina             - Arkadiusz      Łydka                 370: 437
   4 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Szczygieł             365: 359
   5 Dariusz        Puton                - Łukasz         Bobowski              355: 303
   6 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Sulejewska            364: 306
   7 Andrzej        Grabiński            - Dawid          Buzowicz              342: 384
   8 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 387: 340
   9 Sławomir       Wolski               - Maciej         Rzychoń               411: 424
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Urszula        Solarska              552: 246
  11 Grzegorz       Kwiecień             - Teresa         Zalewska              410: 373
  12 Jerzy          Luter                - Konrad         Sowula                356: 344
  13 Łukasz         Sornek               - Dorota         Rudzińska             300: 283
  14 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Pietruszka            319: 402
  15 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Sporczyk              378: 377
  16 Krzysztof      Gibas                - Marta          Bajorek               412: 469
  17 Leszek         Kilian               - Bożena         Guział                374: 411
  18 Dawid          Rykaczewski          - Tomasz M.      Lempart               320: 316
  19 Natalia        Ogierman             - Marcin         Radwański             366: 339
  20 Dorota         Gwiazdoń             - Marcin         Ceglarek              331: 358
  21 Marta          Sztajnert            - Dariusz        Sowula                459: 287
  22 Maria          Krzyżanowska         - Paulina        Naplocha              371: 321
  23 Mariusz        Makuch               - Piotr          Potoczek              377: 355
  24 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Klich                 358: 334
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Stefańska             354: 227


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Miłosz         Wrzałek               365: 300
   2 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             484: 357
   3 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              365: 348
   4 Artur          Irzyk                - Dariusz        Puton                 344: 393
   5 Irena          Sołdan               - Dawid          Buzowicz              394: 315
   6 Maciej         Rzychoń              - Mariusz        Wrześniewski          406: 330
   7 Andrzej        Grabiński            - Piotr          Broda                 487: 311
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                391: 279
   9 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kwiecień              497: 321
  10 Jacek          Pietruszka           - Łukasz         Bobowski              380: 411
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Lempart               486: 332
  12 Jerzy          Luter                - Łukasz         Sornek                394: 336
  13 Marta          Bajorek              - Teresa         Zalewska              405: 297
  14 Bożena         Guział               - Konrad         Sowula                318: 442
  15 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Sporczyk              375: 316
  16 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Gibas                 407: 291
  17 Urszula        Solarska             - Marta          Sztajnert             393: 388
  18 Maria          Krzyżanowska         - Jerzy          Matyasik              366: 308
  19 Marcin         Ceglarek             - Dawid          Rykaczewski           452: 219
  20 Tomasz M.      Lempart              - Marcin         Radwański             322: 335
  21 Piotr          Potoczek             - Dorota         Gwiazdoń              389: 260
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Mariusz        Makuch                289: 372
  23 Dariusz        Sowula               - Leszek         Kilian                371: 366
  24 Paulina        Naplocha             - Jarosław       Karp                  261: 354
  25 Agnieszka      Stefańska            - Andrzej        Klich                 289: 318


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Obremski              447: 355
   2 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             445: 384
   3 Irena          Sołdan               - Arkadiusz      Łydka                 371: 413
   4 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 391: 402
   5 Przemysław     Herdzina             - Justyna        Górka                 337: 410
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Jerzy          Luter                 396: 324
   7 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Szczygieł             368: 365
   8 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Grabiński             398: 438
   9 Dawid          Buzowicz             - Marta          Bajorek               391: 472
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Sławomir       Wolski                334: 418
  11 Piotr          Broda                - Dorota         Rudzińska             419: 328
  12 Maria          Krzyżanowska         - Natalia        Ogierman              366: 409
  13 Tomasz         Lempart              - Marcin         Ceglarek              371: 390
  14 Konrad         Sowula               - Urszula        Solarska              367: 419
  15 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Kwiecień              463: 298
  16 Teresa         Zalewska             - Jacek          Pietruszka            281: 374
  17 Mariusz        Makuch               - Bożena         Guział                441: 301
  18 Jarosław       Karp                 - Marta          Sztajnert             399: 371
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Rykaczewski           469: 231
  20 Marcin         Radwański            - Jerzy          Matyasik              330: 399
  21 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Sowula                398: 417
  22 Piotr          Potoczek             - Tomasz M.      Lempart               413: 340
  23 Paulina        Naplocha             - Leszek         Kilian                272: 446
  24 Dorota         Gwiazdoń             - Agnieszka      Stefańska             291: 296
  25 Andrzej        Klich                - Aneta          Szczyrzyca            312: 426


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               474: 311
   2 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Górka                 380: 499
   3 Maciej         Rzychoń              - Dariusz        Puton                 376: 409
   4 Justyna        Górka                - Małgorzata     Sulejewska            501: 338
   5 Marta          Bajorek              - Przemysław     Herdzina              305: 447
   6 Irena          Sołdan               - Andrzej        Grabiński             498: 336
   7 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 404: 397
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Broda                 435: 352
   9 Dawid          Buzowicz             - Łukasz         Bobowski              334: 364
  10 Jerzy          Luter                - Natalia        Ogierman              310: 358
  11 Sławomir       Wolski               - Marcin         Ceglarek              471: 310
  12 Łukasz         Sornek               - Jacek          Pietruszka            494: 299
  13 Urszula        Solarska             - Mariusz        Wrześniewski          372: 458
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Konrad         Sowula                437: 408
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Matyasik              302: 398
  16 Dorota         Rudzińska            - Maria          Krzyżanowska          403: 293
  17 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Lempart               294: 419
  18 Jarosław       Karp                 - Mariusz        Makuch                323: 326
  19 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Sowula                299: 345
  20 Bożena         Guział               - Marta          Sztajnert             449: 336
  21 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Gibas                 360: 387
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Marcin         Radwański             259: 350
  23 Dorota         Gwiazdoń             - Paulina        Naplocha              512: 224
  24 Agnieszka      Stefańska            - Andrzej        Klich                 344: 240
  25 Dawid          Rykaczewski          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 31-03-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz Merklejn             Szczecin             154.75  27082  175
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.13  28753  189
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              151.90  30076  198
   4 Kamil Górka                    Kraków               151.87  30071  198
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.44  28774  190
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             150.45  29789  198
   8 Dawid Pikul                    Poznań               150.45  29187  194
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.05  23708  158
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.37  29425  197
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.22  28650  192
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.92  28105  190
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             147.51   5753   39
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.43  13416   91
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               147.23   6331   43
  16 Justyna Górka                  Kraków               147.08  29121  198
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.28  23697  162
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.26  27019  186
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.20  28749  198
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.59  20243  140
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.04  26359  183
  22 Marek Reda                     Piaseczno            144.02  27219  189
  23 Krzysztof Obremski             Legnica              143.26  28651  200
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.09  17314  121
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  27 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.32  20921  147
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.04  21874  154
  29 Kamil Kister                   Puławy               141.69  27205  192
  30 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.04  26656  189
  31 Maciej Kuczyński               Gdynia               140.77   8024   57
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.72  27863  198
  33 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.54  27687  197
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.23  16968  121
  35 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.12  10649   76
  36 Paweł Janaś                    Głogów               139.97  10918   78
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  38 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.73  26269  188
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               139.39  13939  100
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.35  27313  196
  41 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  42 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.17  19759  143
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.97  17384  126
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.90  23718  172
  45 Irena Sołdan                   Sopot                137.22  26072  190
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.01  11646   85
  47 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.78  25851  189
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.75  16137  118
  49 Artur Irzyk                    Kraków               136.66   8473   62
  50 Robert Kamiński                Warszawa             136.16  25462  187
  51 Marek Syczuk                   Warszawa             136.01  19858  146
  52 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  53 Grzegorz Święcki               Białystok            135.71   6921   51
  54 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.46  26143  193
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  56 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.86  14565  108
  57 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  58 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  59 Bogusław Szyszka               Oława                134.79  24801  184
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  26130  194
  61 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.24   9128   68
  62 Kacper Zegadło                 Warszawa             134.23  25637  191
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  64 Radosław Jachna                Łódź                 133.81  19402  145
  65 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.75  14178  106
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.72   9227   69
  67 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.66   8153   61
  68 Piotr Broda                    Sandomierz           133.52  26170  196
  69 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  70 Piotr Domański                 Lublin               133.45   7340   55
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  72 Maciej Grąbczewski             Szczecin             133.30  14396  108
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.91  18873  142
  74 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.55  25184  190
  76 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.16  26036  197
  78 Marek Salamon                  Bytom                132.12  10966   83
  79 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  132.07  16377  124
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  81 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  82 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  83 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  24569  188
  84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.67  12806   98
  85 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.58  10838   83
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  87 Janusz Krupiński               Bytom                130.42  21910  168
  88 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.38   9648   74
  89 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.30  15636  120
  90 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               130.20  18098  139
  92 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  93 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.60  25919  200
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.42  25625  198
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.12  11104   86
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 100 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.73  10298   80
 101 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.57  19800  154
 102 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.57  18900  147
 103 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 104 Krzysztof Gibas                Kraków               127.99  24190  189
 105 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.94  13817  108
 106 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 107 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 108 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.26  10690   84
 109 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 110 Dominik Piasecki               Słupsk               127.11   5593   44
 111 Natalia Ogierman               Katowice             126.45  19852  157
 112 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.44  19978  158
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.17  21827  173
 114 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 115 Barbara Obremska               Wrocław              126.16  16149  128
 116 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 117 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 118 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.52  24728  197
 119 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 120 Rafał Matczak                  Milanówek            125.08  18762  150
 121 Maciej Perzyński               Piła                 124.79  12105   97
 122 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 123 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.69  24813  199
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.41  23886  192
 125 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.31  23991  193
 126 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 127 Marek Rogalski                 Warszawa             123.81  14238  115
 128 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.77  24135  195
 129 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 130 Alina Białobrzewska            Gdynia               123.15   7266   59
 131 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.05  16612  135
 132 Szymon Dąbrowski               Warszawa             123.01  24233  197
 133 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.94  23851  194
 134 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 135 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.67  11040   90
 136 Magdalena Kublik               Warszawa             122.65  18029  147
 137 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 138 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 139 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.48  14820  121
 140 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.47  23881  195
 141 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 142 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 143 Tomasz Lempart                 Kraków               122.20  16497  135
 144 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.02   6467   53
 146 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.97   4391   36
 147 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 148 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.51  24180  199
 149 Czesław Grajewski              Białystok            121.47  24173  199
 150 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.35  22936  189
 151 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 152 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 153 Ewa Szałas                     Katowice             120.98   7501   62
 154 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.78  19928  165
 155 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             120.63   7479   62
 156 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.52  23742  197
 157 Krzysztof Bonda                Białystok            120.51  11569   96
 158 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.45  22886  190
 159 Marta Świątkowska              Wrocław              120.42  19989  166
 160 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 161 Anita Bruska                   Gdynia               120.28  17321  144
 162 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.27   8058   67
 163 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.94   4318   36
 164 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 165 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 166 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.82   8627   72
 167 Radosław Więch                 Warszawa             119.80  15694  131
 168 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 170 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 171 Maurycy Machnio                Lipiany              119.15  14060  118
 172 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 173 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 174 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.64   5576   47
 175 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            118.60  13995  118
 176 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.58  23597  199
 177 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 178 Michał Kolaj                   Ostróda              118.42  12671  107
 179 Jerzy Luter                    Bytom                118.22  19270  163
 180 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.21  15604  132
 181 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            118.07   3542   30
 182 Marta Bajorek                  Warszawa             118.04  22546  191
 183 Marcin Ceglarek                Kraków               118.00  10738   91
 184 Tomasz Lewiński                Wejherowo            117.85   7071   60
 185 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 186 Rafał Stachowski               Police               117.75  12128  103
 187 Michał Garnowski               Pasłęk               117.70   7062   60
 188 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 189 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.36  19481  166
 191 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.73   7704   66
 192 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 193 Teresa Zalewska                Racibórz             116.64  15397  132
 194 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 195 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 196 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 197 Paweł Morga                    Warszawa             116.36  13963  120
 198 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.16  13591  117
 199 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.11  17881  154
 200 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 201 Jacek Nowak                    Szczecin             115.35   5537   48
 202 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.34  22375  194
 203 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.22   4148   36
 204 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 205 Lucyna Śniadach                Rumia                115.13  13700  119
 206 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.85  12289  107
 207 Marta Sztajnert                Wisła                114.56   5499   48
 208 Anna Biegańska                 Białystok            114.55  10768   94
 209 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 210 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.53  13973  122
 211 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 212 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.15  17123  150
 213 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.07  20305  178
 214 Anna Krynicka                  Warszawa             113.95  11965  105
 215 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 216 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 217 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 218 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 219 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  22570  199
 220 Marianna Kozłowska             Białystok            113.16  15164  134
 221 Anna Niedzielko                Szczecin             112.82   7672   68
 222 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 223 Mariusz Makuch                 Zator                112.56   4052   36
 224 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.49  14961  133
 225 Urszula Solarska               Łódź                 112.35  22246  198
 226 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 227 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 229 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             111.76   4247   38
 230 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 231 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             111.32   4564   41
 232 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 233 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 234 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 235 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 236 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 237 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 238 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.26  10585   96
 239 Dorota Ostrowska               Białystok            110.24  14442  131
 240 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.06  17170  156
 241 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.98  20126  183
 242 Zdzisław Szota                 Warszawa             109.96   5718   52
 243 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 244 Agnieszka Matus                Milanówek            109.74   6365   58
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 246 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 247 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.93  13181  121
 248 Laura Pisula                   Wrocław              108.70  10109   93
 249 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.67  21300  196
 250 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.23  12013  111
 252 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 253 Monika Krzysztofek             Wejherowo            108.08   6377   59
 254 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 255 Dominika Worona                Police               107.65  11411  106
 256 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              107.58  20762  193
 258 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  14946  139
 259 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 260 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 261 Maria Pokorska                 Warszawa             106.57   9911   93
 262 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 263 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.16   7113   67
 264 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          106.01   7527   71
 265 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.82  20847  197
 266 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.68  15641  148
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.59  10770  102
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.45  18454  175
 269 Aleksandra Brzeska             Piastów              105.38  11065  105
 270 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 271 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.32  19905  189
 272 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.28   5685   54
 273 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.25   6210   59
 274 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.22   6839   65
 275 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 276 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 277 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         104.72   7854   75
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.33  14711  141
 279 Anna Arana                     Warszawa             104.03   9571   92
 280 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 281 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 282 Maciej Pietrasik               Nowogard             102.73  16231  158
 283 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.47  19981  195
 284 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 285 Lidia Żywna                    Gdynia               102.09  10924  107
 286 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 287 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 288 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 289 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.51  17053  168
 291 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.36   4717   47
 292 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.30  15847  158
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 294 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 296 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 297 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 298 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.60  12591  129
 299 Michał Landowski               Police                96.86  12882  133
 300 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 301 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 302 Sylwia Buks                    Warszawa              95.60  15583  163
 303 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.28   7813   82
 304 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 305 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 306 Anna Lenartowska               Gdynia                94.42   6704   71
 307 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 308 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 310 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 312 Paulina Naplocha               Racibórz              91.82  11845  129
 313 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.24  11460  127
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 315 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 316 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 317 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.28  14909  167
 318 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.05  11006  125
 319 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 320 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.79   8903  105
 321 Adam Kędzior                   Lublin                82.32   3046   37
 322 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 323 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 324 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.09   2838   35
 325 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 326 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 327 Radosław Słowicki              Warszawa              78.95   2921   37
 328 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 329 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              71.40   2142   30
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              58.80  11407  194




Poczekalnia na dzień 31-03-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   2 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   6 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   7 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
   8 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.24   3056   25
   9 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  10 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  12 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  13 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  14 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  15 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  16 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.21   2981   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  19 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.25   2862   24
  20 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  21 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.25   2814   24
  23 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  26 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  27 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  28 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  32 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  33 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  34 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                103.42   2482   24
  35 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  36 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  37 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  38 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  39 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  40 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  41 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  42 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  43 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  44 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  45 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  46 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  47 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  48 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  49 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  50 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  51 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  52 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  53 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  54 Katarzyna Małek                Mielec               129.00   2838   22
  55 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.23   2491   22
  56 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  57 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  59 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  60 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  61 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  62 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  63 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  64 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  65 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  66 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  67 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  68 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  69 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  70 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  71 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  72 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  73 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  74 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  75 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  76 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  77 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  78 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  79 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  80 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  81 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  82 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  84 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  85 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  86 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  87 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  88 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  89 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  90 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  91 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  92 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  93 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
  94 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  95 Marcin  Baniewski              Pełczyce             152.17   1826   12
  96 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  97 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  98 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  99 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 100 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 102 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 103 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 104 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 105 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 106 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 107 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 108 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 109 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 110 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 111 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 112 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 113 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 114 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 115 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 116 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 117 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 119 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 120 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 121 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 122 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 123 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 124 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 125 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 126 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 127 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 128 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 129 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 130 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 131 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 132 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 133 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 134 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 135 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 136 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 137 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 138 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 139 Paulina Mech                   Kraków               108.00   1296   12
 140 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 141 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 142 Katarzyna Polak                Warszawa             107.58   1291   12
 143 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            107.33   1288   12
 144 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 145 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 146 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 147 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 148 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 149 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 150 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 151 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 152 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 153 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 154 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 155 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 156 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 157 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 158 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 159 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 160 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 161 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 162 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 163 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 164 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 165 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 166 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 167 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 168 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 169 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 170 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 171 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 172 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 173 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 174 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 175 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 176 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 177 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 178 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 179 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 180 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 181 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 182 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 183 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 184 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 185 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 186 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 187 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 188 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 189 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 190 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 191 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 192 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 193 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 194 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 195 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 196 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 197 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 198 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 199 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 200 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 201 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 202 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 203 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 204 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 205 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 206 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 207 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 208 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 209 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 210 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 211 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 212 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 213 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 214 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 215 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 216 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 217 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 218 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 219 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 220 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 221 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 222 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 223 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 224 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 225 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 226 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 227 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 228 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 229 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 230 Ewa Stypułkowska               Warszawa              75.18    827   11
 231 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 232 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 233 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 234 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 235 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 236 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 237 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 238 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 239 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 240 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 241 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 242 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 243 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 244 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 245 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 246 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 247 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 248 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 249 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 250 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 251 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 252 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 253 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 254 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 255 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 256 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 257 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 258 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 259 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 260 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 261 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 262 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 263 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 264 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 265 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 266 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 267 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 268 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 269 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 270 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 271 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 272 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 273 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 274 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 275 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.86    818    7
 276 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 277 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 278 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 279 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 280 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 281 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 282 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 283 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 284 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 285 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 286 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 287 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 288 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 289 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 290 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 291 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 292 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 293 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 294 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 295 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 296 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 297 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 298 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 299 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 300 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 301 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 302 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 303 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 304 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 305 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 306 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 307 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 308 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 309 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 310 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 311 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 312 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 313 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 314 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 315 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 316 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 317 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 318 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 319 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 320 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 321 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 322 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 323 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 324 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 325 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 326 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 327 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 328 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 329 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 330 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 331 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 332 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 333 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 334 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 335 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 336 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 337 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie