Radomsko21
marca
Radomsko 21-22 marca III Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko
Graboszyce28
marca
Graboszyce 28-29 marca X Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Warszawa11
kwietnia
Warszawa 11-12 kwietnia Urodziny Alfreda w ramach III Festiwalu Rozrywek UmysłowychMistrzostwa Regionów 2015
Po dziesięciokroć w Graboszycach28 - 29 marca 2015 — X Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleGraboszyce, 28 - 29 marca 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Po dziesięciokroć w GraboszycachNieco ponad 9 lat temu Zatorzanin Mariusz Makuch wpadł na pomysł przeprowadzenia w sąsiednich Graboszycach zawodów skrablowych. Namówił do swojego pomysłu Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze i  po kilku tygodniach projekt szczęśliwie sfinalizowano. Szczęśliwie, bo jak przypomniał Mariusz, przed samymi zawodami złamał sobie nogę, co  mogło, ale nie przeszkodziło w tym, by Mistrzostwa Doliny Karpia, jak je nazwano, z sukcesem zadebiutowały na arenie skrablowej.

Od tego czasu, co roku przyskawińskie stawy przyciągają sporą rzeszę graczy. Nie inaczej było i w tym roku. 61 osób w dzień grało w scrabble, a w wieczór i skróconą zmianą czasu na letni noc, w różne gry i zabawy. Uczestnicy mogli przypomnieć sobie pierwsze zmagania z 2006 r. patrząc na pamiątkowe zdjęcie. Okazało się, że w tym roku całkiem niemałe grono graczy pamięta te czasy.

Jedną z nich jest weteranka tych mistrzostw (nie opuściła jeszcze żadnego z dziesięciu turniejów!), krakowianka Justyna Górka, która zajęła w tym roku II pozycję. Aż trudno w to uwierzyć, ale było to dopiero jej pierwsze podium w tym miejscu. Inny zawodnik z grodu Kraka, Łukasz Bobowski, który z kolei był tu wicemistrzem już trzykrotnie (2010, 2012 oraz 2013) w końcu wskoczył oczko wyżej. Zwycięzca w  finałowych partiach pokonał dwukrotnie byłego Mistrza Polski Michała Alabrudzińskiego. Obydwie partie były zacięte: różnica w X rundzie wyniosła 10 pkt, a w ostatniej jedynie 7 pkt., przy czym wygraną dał dopiero headshot! Poprzedni ich pojedynek w XXII rundzie Le Mansa też był zacięty — wtedy o 2 pkt. lepszy był Michał. Na pocieszenie Włocławianinowi, który musiał pogodzić się z trzecim miejscem, pozostaje wiceliderowanie rankingu PFS. Po sobotnich grach wydawało się, że padnie rekord wygranych partii z rzędu. Mianowicie Michał prowadził z kompletem (7-0), a jego licznik wskazywał 19 wygranych. Niestety, już pierwsze niedzielne potyczki rozwiały tę nadzieję, i do wyrównania najlepszych osiągnięć Karola Wyrębkiewicza oraz Grzegorza Kurowskiego zabrakło 2 gier. Może uda się następnym razem.

Poza najlepszą trójką, dyplomy oraz charakterystyczne puchary w  kształcie karpia wywalczyli:
- Justyna Górka, jako najlepsza kobieta,
- Tomasz Zwoliński, jako najlepszy senior,
- Iwona Duźniak, jak najlepszy debiutant,
- Szymon Dąbrowski, jako najlepszy junior.

Przedstawiciele organizatorów wręczyli również Irenie Sołdan z Sopotu nagrodę za największą odległość jaką musiała przebyć, by wziąć udział w  zawodach.

Z ciekawostek turniejowych, można odnotować fakt, że Krzysztof Sporczyk rozegrał trzytysięczną rankingową partię i zwyciężył w niej ze  Zbigniewem Wieteckim.

Miłym urodzinowym akcentem na koniec był tort, którymi wszyscy posilili się przed rozjechaniem się we wszystkie strony naszego kraju. Nie było chyba nikogo, kto w przyszłoroczną Niedzielę Palmową nie chciałby wrócić tu w gościnne progi Ośrodka "Karpik".
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
VII Mistrzostwa Doliny Karpia


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGraboszyce k/ Zatora – Ośrodek Rekreacyjno-Turystyczny „Karpik”, woj. małopolskie
Obrońca tytułuKrzysztof Obremski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 28 marca (7 rund)
do 11:45 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 29 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”
NoclegiNa miejscu w Ośrodku „Karpik”- konieczna rezerwacja telefoniczna we własnym zakresie z hasłem „SCRABBLE”! Tel: 033 / 841 20 50, e-mail: biuro@karpik.pl Strona internetowa: www.karpik.pl
NagrodyNagrody pieniężne oraz puchary dla najlepszych
OrganizatorzyRegionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze, 33-8412-166, sekretariat@rokzator.pl
- współorganizator: Stowarzyszenie Dolina Karpia


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Doliny Karpia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             141.43     11.0     5153     2096     1144
  2 Justyna         Górka                Kraków                 142.42     10.0     5259     1980     1250
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              156.20      9.0     5270     1888     1402
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.63      9.0     4639     1856      134
  5 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 135.19      8.0     4883     1778      501
  6 Leszek          Kacprzyk             Katowice               128.81      8.0     4744     1784      371
  7 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         127.89      8.0     4742     1757      415
  8 Marta           Bajorek              Warszawa               127.57      8.0     4692     1731      415
  9 Konrad          Sowula               Kraków                 116.99      8.0     4651     1833      392
 10 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.20      8.0     4628     1684       11
 11 Adam            Jurkowski            Gliwice                132.80      8.0     4627     1745      570
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.63      7.0     4858     1683      255
 13 Natalia         Ogierman             Katowice               124.66      7.0     4838     1655      382
 14 Bogusław        Szyszka              Oława                  137.89      7.0     4817     1577      349
 15 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 145.52      7.0     4798     1665      241
 16 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.53      7.0     4788     1592      399
 17 Joanna          Jewtuch              Warszawa               132.00      7.0     4658     1570      613
 18 Tomasz          Suchanek             Wrocław                129.60      7.0     4620     1676      119
 19 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.57      7.0     4544     1595      455
 20 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           117.66      7.0     4535     1585      -42
 21 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 139.63      7.0     4463     1552      169
 22 Irena           Sołdan               Sopot                  137.32      7.0     4329     1620      114
 23 Marcin          Ceglarek             Kraków                 123.78      6.0     4744     1514      292
 24 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.56      6.0     4680     1573       20
 25 Krzysztof       Obremski             Legnica                150.25      6.0     4654     1530       81
 26 Bożena          Guział               Racibórz               116.71      6.0     4512     1461       -9
 27 Janusz          Krupiński            Bytom                  127.95      6.0     4492     1482     -151
 28 Piotr           Broda                Sandomierz             131.80      6.0     4435     1439      236
 29 Barbara         Obremska             Wrocław                128.46      6.0     4385     1420       87
 30 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              128.31      6.0     4375     1560     -117
 31 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.90      6.0     4366     1504      110
 32 Jan             Mrozowski            Kraków                 144.33      6.0     4359     1515     -154
 33 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                123.42      6.0     4283     1554       -7
 34 Marta           Sztajnert            Wisła                  113.67      6.0     4135     1394        5
 35 Jerzy           Luter                Bytom                  118.27      6.0     4086     1459     -456
 36 Adam            Janicki              Wrocław                118.71      5.0     4447     1412       53
 37 Jacek           Pietruszka           Kraków                 120.22      5.0     4375     1339     -119
 38 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               127.38      5.0     4333     1348      -61
 39 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 128.44      5.0     4332     1473     -211
 40 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.48      5.0     4312     1415     -278
 41 Dariusz         Sowula               Kraków                 115.09      5.0     4227     1337      -21
 42 Maria           Pokorska             Warszawa               110.64      5.0     4197     1375     -377
 43 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.11      5.0     4192     1401     -248
 44 Agnieszka       Walas                Kraków                 119.71      5.0     4156     1414     -200
 45 Ewa             Radzikowska          Gliwice                120.13      5.0     4150     1366     -438
 46 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              108.66      5.0     3946     1325     -507
 47 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.45      5.0     3792     1281       78
 48 Iwona           Duźniak              Dębica                 100.00      4.5     4111     1227      -15
 49 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              114.75      4.0     4364     1220       77
 50 Tomasz          Lempart              Kraków                 125.49      4.0     4212     1265     -158
 51 Leszek          Kilian               Jaworzno               105.73      4.0     4056     1180     -422
 52 Mariusz         Makuch               Zator                  112.56      4.0     4005     1321     -485
 53 Robert          Wagner               Wrocław                108.30      4.0     3830     1207     -632
 54 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              128.75      4.0     2600      955     -230
 55 Marta           Świątkowska          Wrocław                118.65      4.0     1950      793      312
 56 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               102.21      3.5     3676     1079     -509
 57 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3431     1022     -856
 58 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.83      3.0     2569      815     -234
 59 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      2.5     3764      921     -452
 60 Agnieszka       Stefańska            Koźmice Wielkie        100.00      1.5     2175      566     -322
 61 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      1.5     2038      519     -111
 62 Monika          Wojtanek             Wadowice               100.00      0.5     2980      721    -1130
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Doliny Karpia



	Michał Alabrudziński 156.20 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              125.56 +  408: 342  176
    2    15 Monika         Wojtanek              100.00 +  377: 224  150
    3     3 Stanisław      Rydzik                149.63 +  540: 308  200
    4     2 Małgorzata     Szczygieł             128.31 +  518: 353  178
    5     1 Tomasz         Zwoliński             145.63 +  435: 324  196
    6     1 Tomasz         Suchanek              129.60 +  414: 292  180
    7     1 Arkadiusz      Biegun                128.44 +  520: 270  178
    8     1 Konrad         Sowula                116.99 -  357: 386   67
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          145.52 +  465: 314  196
   10     1 Łukasz         Bobowski              141.43 -  383: 393   91
   11     2 Leszek         Kacprzyk              128.81 +  496: 298  179
   12     1 Łukasz         Bobowski              141.43 -  357: 364   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1882  / 12 156.83




	Krzysztof Obremski 150.25 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Lempart               125.49 -  274: 431   75
    2    24 Natalia        Ogierman              124.66 +  464: 308  175
    3     9 Zbigniew       Wietecki              125.56 +  403: 362  176
    4    11 Justyna        Górka                 142.42 +  390: 389  192
    5     6 Konrad         Sowula                116.99 -  358: 462   67
    6    14 Agnieszka      Walas                 119.71 -  334: 345   70
    7    13 Marcin         Ceglarek              123.78 -  324: 401   74
    8    16 Bogusław       Szyszka               137.89 -  397: 460   88
    9    20 Piotr          Broda                 131.80 +  431: 309  182
   10    21 Jerzy          Luter                 118.27 +  515: 325  168
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              130.90 +  441: 339  181
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 -  323: 442   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Stanisław Rydzik 149.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Rechowicz             124.83 +  525: 316  175
    2     1 Jerzy          Matyasik              126.57 +  368: 345  177
    3     3 Michał         Alabrudziński         156.20 -  308: 540  106
    4    12 Maria          Krzyżanowska          117.66 +  488: 345  168
    5     5 Krzysztof      Kałuża                128.75 +  521: 310  179
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          145.52 -  342: 506   96
    7     4 Łukasz         Bobowski              141.43 -  331: 379   91
    8     6 Paweł          Mazurek               127.89 +  465: 365  178
    9     5 Arkadiusz      Biegun                128.44 +  348: 342  178
   10     5 Marta          Bajorek               127.57 -  373: 461   78
   11     7 Małgorzata     Szczygieł             128.31 +  391: 277  178
   12     5 Leszek         Kacprzyk              128.81 -  398: 417   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Tomasz Zwoliński 145.63 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Natalia        Ogierman              124.66 +  448: 334  175
    2    10 Szymon         Dąbrowski             127.45 +  340: 221  177
    3     2 Paweł          Mazurek               127.89 +  451: 345  178
    4     4 Adam           Jurkowski             132.80 +  399: 377  183
    5     1 Michał         Alabrudziński         156.20 -  324: 435  106
    6     5 Leszek         Kacprzyk              128.81 +  395: 376  179
    7     2 Konrad         Sowula                116.99 -  275: 387   67
    8     7 Arkadiusz      Biegun                128.44 +  457: 328  178
    9     4 Justyna        Górka                 142.42 -  336: 602   92
   10     7 Zbigniew       Wietecki              125.56 +  426: 382  176
   11     5 Marta          Bajorek               127.57 +  377: 352  178
   12     3 Konrad         Sowula                116.99 +  411: 366  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Mariusz Wrześniewski 145.52 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Gibas                 124.20 +  463: 330  174
    2     6 Arkadiusz      Biegun                128.44 +  390: 377  178
    3     5 Mariusz        Makuch                112.56 -  374: 403   63
    4     9 Jacek          Pietruszka            120.22 +  432: 303  170
    5     8 Adam           Jurkowski             132.80 +  418: 389  183
    6     2 Stanisław      Rydzik                149.63 +  506: 342  200
    7     3 Tomasz         Suchanek              129.60 +  522: 357  180
    8     2 Łukasz         Bobowski              141.43 -  333: 454   91
    9     1 Michał         Alabrudziński         156.20 -  314: 465  106
   10     3 Konrad         Sowula                116.99 -  334: 423   67
   11     6 Maria          Krzyżanowska          117.66 +  407: 311  168
   12     4 Małgorzata     Sulejewska            135.19 -  305: 403   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Jan Mrozowski 144.33 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Ceglarek              123.78 +  450: 414  174
    2     9 Justyna        Górka                 142.42 -  310: 441   92
    3    20 Szymon         Dąbrowski             127.45 +  368: 307  177
    4    13 Jerzy          Matyasik              126.57 +  440: 378  177
    5     4 Paweł          Mazurek               127.89 +  464: 398  178
    6     3 Konrad         Sowula                116.99 -  325: 439   67
    7     9 Adam           Jurkowski             132.80 -  330: 355   83
    8    14 Irena          Sołdan                137.32 -  288: 336   87
    9    13 Natalia        Ogierman              124.66 -  285: 377   75
   10    23 Iwona          Duźniak               100.00 +  368: 318  150
   11    17 Janusz         Krupiński             127.95 +  423: 288  178
   12    13 Jerzy          Matyasik              126.57 -  308: 462   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Justyna Górka 142.42 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Leokadia       Litwinowicz           123.42 +  376: 309  173
    2     9 Jan            Mrozowski             144.33 +  441: 310  194
    3     1 Małgorzata     Sulejewska            135.19 -  395: 442   85
    4    11 Krzysztof      Obremski              150.25 -  389: 390  100
    5    11 Jacek          Pietruszka            120.22 +  360: 347  170
    6    12 Ewa            Radzikowska           120.13 +  483: 384  170
    7     8 Irena          Sołdan                137.32 +  479: 275  187
    8     4 Rafał          Wesołowski            130.48 +  407: 330  180
    9     4 Tomasz         Zwoliński             145.63 +  602: 336  196
   10     2 Tomasz         Suchanek              129.60 +  476: 332  180
   11     3 Konrad         Sowula                116.99 +  501: 236  167
   12     2 Paweł          Mazurek               127.89 +  350: 318  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1980  / 12 165.00




	Łukasz Bobowski 141.43 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jacek          Pietruszka            120.22 +  448: 319  170
    2    11 Mariusz        Makuch                112.56 -  349: 381   63
    3    15 Agnieszka      Walas                 119.71 +  461: 275  170
    4     5 Janusz         Krupiński             127.95 +  375: 341  178
    5     9 Natalia        Ogierman              124.66 +  487: 357  175
    6     4 Rafał          Wesołowski            130.48 +  453: 308  180
    7     4 Stanisław      Rydzik                149.63 +  379: 331  200
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          145.52 +  454: 333  196
    9     2 Konrad         Sowula                116.99 +  497: 264  167
   10     1 Michał         Alabrudziński         156.20 +  393: 383  206
   11     1 Małgorzata     Sulejewska            135.19 +  493: 360  185
   12     1 Michał         Alabrudziński         156.20 +  364: 357  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2096  / 12 174.67




	Andrzej Rakoczy 139.63 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ewa            Radzikowska           120.13 +  402: 354  170
    2     2 Małgorzata     Sulejewska            135.19 -  399: 428   85
    3    14 Rafał          Wesołowski            130.48 -  309: 480   80
    4    21 Maciej         Dąbrowski             102.21 -  344: 356   52
    5    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  434: 283  150
    6    22 Leszek         Kilian                105.73 +  379: 329  156
    7    19 Teresa         Zalewska              118.11 +  382: 293  168
    8     8 Zbigniew       Wietecki              125.56 -  322: 392   76
    9    14 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 +  446: 361  182
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              130.90 +  303: 302  181
   11    10 Krzysztof      Gibas                 124.20 -  300: 389   74
   12    14 Małgorzata     Szczygieł             128.31 +  443: 327  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Bogusław Szyszka 137.89 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Walas                 119.71 -  331: 389   70
    2    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  512: 259  150
    3     8 Tomasz         Suchanek              129.60 -  386: 437   80
    4    17 Irena          Sołdan                137.32 -  416: 440   87
    5    22 Marta          Sztajnert             113.67 +  415: 372  164
    6    16 Barbara        Obremska              128.46 -  393: 432   78
    7    21 Dorota         Gwiazdoń              108.66 +  413: 257  159
    8    16 Krzysztof      Obremski              150.25 +  460: 397  200
    9    12 Marta          Świątkowska           118.65 -  251: 384   69
   10    16 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  439: 401  177
   11    12 Adam           Janicki               118.71 +  383: 325  169
   12     9 Marcin         Ceglarek              123.78 +  418: 375  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Irena Sołdan 137.32 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adam           Janicki               118.71 -  330: 347   69
    2    26 Jerzy          Luter                 118.27 +  357: 328  168
    3    16 Tomasz         Lempart               125.49 -  345: 364   75
    4    17 Bogusław       Szyszka               137.89 +  440: 416  188
    5    21 Iwona          Duźniak               100.00 +  381: 374  150
    6    10 Marta          Bajorek               127.57 +  387: 313  178
    7     8 Justyna        Górka                 142.42 -  275: 479   92
    8    14 Jan            Mrozowski             144.33 +  336: 288  194
    9    11 Jerzy          Matyasik              126.57 -  316: 377   77
   10    15 Leokadia       Litwinowicz           123.42 +  431: 223  173
   11    11 Adam           Jurkowski             132.80 -  364: 370   83
   12    15 Leokadia       Litwinowicz           123.42 +  367: 336  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Małgorzata Sulejewska 135.19 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Luter                 118.27 +  518: 268  168
    2     2 Andrzej        Rakoczy               139.63 +  428: 399  190
    3     1 Justyna        Górka                 142.42 +  442: 395  192
    4     1 Adam           Janicki               118.71 -  337: 364   69
    5     3 Rafał          Wesołowski            130.48 -  309: 428   80
    6     8 Krzysztof      Kałuża                128.75 +  486: 349  179
    7     5 Małgorzata     Szczygieł             128.31 +  439: 301  178
    8     3 Tomasz         Suchanek              129.60 -  389: 413   80
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              130.90 +  385: 339  181
   10     4 Krzysztof      Gibas                 124.20 +  387: 328  174
   11     1 Łukasz         Bobowski              141.43 -  360: 493   91
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          145.52 +  403: 305  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Adam Jurkowski 132.80 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Teresa         Zalewska              118.11 +  409: 264  168
    2    14 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  318: 285  177
    3     6 Bożena         Guział                116.71 +  345: 304  167
    4     4 Tomasz         Zwoliński             145.63 -  377: 399   96
    5     8 Mariusz        Wrześniewski          145.52 -  389: 418   96
    6    11 Jerzy          Matyasik              126.57 +  393: 282  177
    7     9 Jan            Mrozowski             144.33 +  355: 330  194
    8     5 Leszek         Kacprzyk              128.81 -  362: 484   79
    9     9 Krzysztof      Gibas                 124.20 -  390: 396   74
   10    10 Maria          Pokorska              110.64 +  491: 193  161
   11    11 Irena          Sołdan                137.32 +  370: 364  187
   12     8 Marta          Świątkowska           118.65 +  428: 338  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Joanna Jewtuch 132.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maria          Krzyżanowska          117.66 -  292: 395   68
    2    22 Zbigniew       Wietecki              125.56 -  427: 501   76
    3    25 Krzysztof      Sporczyk              130.90 -  323: 385   81
    4    28 Barbara        Obremska              128.46 +  370: 345  178
    5    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  507: 211  150
    6    20 Tomasz         Lempart               125.49 +  381: 277  175
    7    15 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  306: 389   79
    8    22 Robert         Wagner                108.30 +  463: 254  158
    9    18 Ewa            Radzikowska           120.13 +  478: 216  170
   10     9 Rafał          Wesołowski            130.48 +  378: 330  180
   11     9 Jerzy          Matyasik              126.57 +  393: 339  177
   12     6 Marta          Bajorek               127.57 -  340: 403   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Piotr Broda 131.80 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Konrad         Sowula                116.99 +  392: 351  167
    2     5 Tomasz         Suchanek              129.60 -  279: 360   80
    3    18 Leszek         Kacprzyk              128.81 -  333: 448   79
    4    20 Natalia        Ogierman              124.66 -  359: 495   75
    5    30 Robert         Wagner                108.30 -  314: 323   58
    6    27 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  451: 259  150
    7    27 Maciej         Dąbrowski             102.21 +  447: 274  152
    8    24 Iwona          Duźniak               100.00 +  457: 278  150
    9    20 Krzysztof      Obremski              150.25 -  309: 431  100
   10    22 Szymon         Dąbrowski             127.45 +  387: 329  177
   11    19 Leokadia       Litwinowicz           123.42 -  297: 361   73
   12    17 Arkadiusz      Biegun                128.44 +  410: 290  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Andrzej Kwiatkowski 131.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bożena         Guział                116.71 -  356: 463   67
    2    17 Andrzej        Rechowicz             124.83 +  435: 384  175
    3    17 Leokadia       Litwinowicz           123.42 -  294: 422   73
    4    24 Szymon         Dąbrowski             127.45 +  416: 299  177
    5    15 Agnieszka      Walas                 119.71 -  353: 373   70
    6    23 Maciej         Dąbrowski             102.21 +  445: 283  152
    7    16 Maria          Krzyżanowska          117.66 -  408: 426   68
    8    20 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  441: 372  177
    9    14 Andrzej        Rakoczy               139.63 -  361: 446   90
   10    18 Mariusz        Makuch                112.56 +  413: 256  163
   11    14 Rafał          Wesołowski            130.48 +  424: 342  180
   12    11 Krzysztof      Obremski              150.25 +  442: 323  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Krzysztof Sporczyk 130.90 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Sowula                115.09 -  356: 402   65
    2    18 Leokadia       Litwinowicz           123.42 -  270: 371   73
    3    25 Joanna         Jewtuch               132.00 +  385: 323  182
    4    19 Zbigniew       Wietecki              125.56 +  489: 355  176
    5    16 Jarosław       Karp                  114.75 +  409: 348  165
    6    13 Teresa         Zalewska              118.11 +  411: 290  168
    7    11 Maria          Pokorska              110.64 -  303: 360   61
    8     9 Marcin         Ceglarek              123.78 +  382: 374  174
    9     6 Małgorzata     Sulejewska            135.19 -  339: 385   85
   10    11 Andrzej        Rakoczy               139.63 -  302: 303   90
   11    16 Krzysztof      Obremski              150.25 -  339: 441  100
   12    19 Dariusz        Sowula                115.09 +  381: 304  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Rafał Wesołowski 130.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Karp                  114.75 -  260: 494   65
    2    28 Maciej         Dąbrowski             102.21 +  446: 322  152
    3    14 Andrzej        Rakoczy               139.63 +  480: 309  190
    4    15 Iwona          Duźniak               100.00 +  416: 403  150
    5     3 Małgorzata     Sulejewska            135.19 +  428: 309  185
    6     4 Łukasz         Bobowski              141.43 -  308: 453   91
    7    10 Agnieszka      Walas                 119.71 +  380: 302  170
    8     4 Justyna        Górka                 142.42 -  330: 407   92
    9     7 Paweł          Mazurek               127.89 -  293: 397   78
   10     9 Joanna         Jewtuch               132.00 -  330: 378   82
   11    14 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 -  342: 424   82
   12    18 Barbara        Obremska              128.46 -  299: 392   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Tomasz Suchanek 129.60 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marta          Sztajnert             113.67 +  465: 242  164
    2     5 Piotr          Broda                 131.80 +  360: 279  182
    3     8 Bogusław       Szyszka               137.89 +  437: 386  188
    4     3 Mariusz        Makuch                112.56 +  395: 280  163
    5     2 Adam           Janicki               118.71 +  406: 393  169
    6     1 Michał         Alabrudziński         156.20 -  292: 414  106
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          145.52 -  357: 522   96
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            135.19 +  413: 389  185
    9     3 Leszek         Kacprzyk              128.81 +  420: 318  179
   10     2 Justyna        Górka                 142.42 -  332: 476   92
   11     4 Paweł          Mazurek               127.89 -  377: 423   78
   12     7 Krzysztof      Gibas                 124.20 -  366: 379   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Leszek Kacprzyk 128.81 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Makuch                112.56 -  301: 352   63
    2    21 Krzysztof      Kałuża                128.75 +  487: 335  179
    3    18 Piotr          Broda                 131.80 +  448: 333  182
    4     8 Bożena         Guział                116.71 +  429: 327  167
    5     7 Małgorzata     Szczygieł             128.31 +  431: 361  178
    6     5 Tomasz         Zwoliński             145.63 -  376: 395   96
    7     6 Leokadia       Litwinowicz           123.42 +  403: 302  173
    8     5 Adam           Jurkowski             132.80 +  484: 362  183
    9     3 Tomasz         Suchanek              129.60 -  318: 420   80
   10     6 Jerzy          Matyasik              126.57 +  352: 292  177
   11     2 Michał         Alabrudziński         156.20 -  298: 496  106
   12     5 Stanisław      Rydzik                149.63 +  417: 398  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Krzysztof Kałuża 128.75 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maria          Pokorska              110.64 +  467: 347  161
    2    21 Leszek         Kacprzyk              128.81 -  335: 487   79
    3    13 Ewa            Radzikowska           120.13 +  363: 353  170
    4     6 Marta          Bajorek               127.57 +  387: 330  178
    5     5 Stanisław      Rydzik                149.63 -  310: 521  100
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            135.19 -  349: 486   85
    7    15 Joanna         Jewtuch               132.00 +  389: 306  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  /  7 136.43




	Barbara Obremska 128.46 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dorota         Gwiazdoń              108.66 -  256: 414   59
    2    29 Leszek         Kilian                105.73 +  497: 317  156
    3    22 Iwona          Duźniak               100.00 -  289: 438   50
    4    28 Joanna         Jewtuch               132.00 -  345: 370   82
    5    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  425: 324  150
    6    16 Bogusław       Szyszka               137.89 +  432: 393  188
    7    12 Zbigniew       Wietecki              125.56 -  341: 380   76
    8    23 Jarosław       Karp                  114.75 +  376: 302  165
    9    16 Janusz         Krupiński             127.95 +  316: 297  178
   10    14 Marta          Świątkowska           118.65 -  347: 383   69
   11    18 Bożena         Guział                116.71 -  369: 381   67
   12    18 Rafał          Wesołowski            130.48 +  392: 299  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Arkadiusz Biegun 128.44 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Robert         Wagner                108.30 +  390: 309  158
    2     6 Mariusz        Wrześniewski          145.52 -  377: 390   96
    3    19 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  431: 313  177
    4    14 Leokadia       Litwinowicz           123.42 +  424: 334  173
    5    10 Mariusz        Makuch                112.56 +  468: 258  163
    6     6 Adam           Janicki               118.71 +  371: 320  169
    7     1 Michał         Alabrudziński         156.20 -  270: 520  106
    8     7 Tomasz         Zwoliński             145.63 -  328: 457   96
    9     5 Stanisław      Rydzik                149.63 -  342: 348  100
   10    12 Małgorzata     Szczygieł             128.31 -  286: 460   78
   11    13 Natalia        Ogierman              124.66 -  355: 424   75
   12    17 Piotr          Broda                 131.80 -  290: 410   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Małgorzata Szczygieł 128.31 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leszek         Kilian                105.73 +  351: 322  156
    2    12 Tomasz         Lempart               125.49 +  375: 365  175
    3     7 Janusz         Krupiński             127.95 +  419: 341  178
    4     2 Michał         Alabrudziński         156.20 -  353: 518  106
    5     7 Leszek         Kacprzyk              128.81 -  361: 431   79
    6     9 Krzysztof      Gibas                 124.20 +  420: 270  174
    7     5 Małgorzata     Sulejewska            135.19 -  301: 439   85
    8    10 Maria          Pokorska              110.64 +  365: 295  161
    9    10 Marta          Bajorek               127.57 -  366: 391   78
   10    12 Arkadiusz      Biegun                128.44 +  460: 286  178
   11     7 Stanisław      Rydzik                149.63 -  277: 391  100
   12    14 Andrzej        Rakoczy               139.63 -  327: 443   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Janusz Krupiński 127.95 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Dąbrowski             102.21 +  408: 325  152
    2    16 Marcin         Ceglarek              123.78 +  427: 392  174
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             128.31 -  341: 419   78
    4     5 Łukasz         Bobowski              141.43 -  341: 375   91
    5    14 Leokadia       Litwinowicz           123.42 -  394: 452   73
    6    21 Jarosław       Karp                  114.75 +  453: 359  165
    7    14 Ewa            Radzikowska           120.13 -  362: 473   70
    8    19 Teresa         Zalewska              118.11 +  366: 305  168
    9    16 Barbara        Obremska              128.46 -  297: 316   78
   10    19 Agnieszka      Walas                 119.71 +  419: 410  170
   11    17 Jan            Mrozowski             144.33 -  288: 423   94
   12    16 Adam           Janicki               118.71 +  396: 394  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Paweł Mazurek 127.89 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Iwona          Duźniak               100.00 +  461: 230  150
    2     8 Marta          Bajorek               127.57 +  442: 436  178
    3     2 Tomasz         Zwoliński             145.63 -  345: 451   96
    4     7 Tomasz         Lempart               125.49 +  459: 295  175
    5     4 Jan            Mrozowski             144.33 -  398: 464   94
    6     7 Maria          Krzyżanowska          117.66 +  342: 302  168
    7     7 Adam           Janicki               118.71 +  394: 315  169
    8     6 Stanisław      Rydzik                149.63 -  365: 465  100
    9     7 Rafał          Wesołowski            130.48 +  397: 293  180
   10     8 Natalia        Ogierman              124.66 +  398: 349  175
   11     4 Tomasz         Suchanek              129.60 +  423: 377  180
   12     2 Justyna        Górka                 142.42 -  318: 350   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Marta Bajorek 127.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  377: 270  150
    2     8 Paweł          Mazurek               127.89 -  436: 442   78
    3    12 Teresa         Zalewska              118.11 +  444: 322  168
    4     6 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  330: 387   79
    5    12 Tomasz         Lempart               125.49 +  386: 322  175
    6    10 Irena          Sołdan                137.32 -  313: 387   87
    7    17 Dariusz        Sowula                115.09 +  424: 352  165
    8    12 Leokadia       Litwinowicz           123.42 +  375: 339  173
    9    10 Małgorzata     Szczygieł             128.31 +  391: 366  178
   10     5 Stanisław      Rydzik                149.63 +  461: 373  200
   11     5 Tomasz         Zwoliński             145.63 -  352: 377   96
   12     6 Joanna         Jewtuch               132.00 +  403: 340  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Szymon Dąbrowski 127.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  371: 309  150
    2    10 Tomasz         Zwoliński             145.63 -  221: 340   96
    3    20 Jan            Mrozowski             144.33 -  307: 368   94
    4    24 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 -  299: 416   82
    5    25 Maria          Pokorska              110.64 -  361: 365   61
    7    24 Andrzej        Rechowicz             124.83 -  330: 374   75
    8    29 Monika         Wojtanek              100.00 +  293: 290  150
    9    22 Dariusz        Sowula                115.09 +  325: 311  165
   10    22 Piotr          Broda                 131.80 -  329: 387   82
   11    23 Leszek         Kilian                105.73 +  558: 226  156
   12    21 Ewa            Radzikowska           120.13 +  398: 328  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 11 116.45




	Arkadiusz Łydka 127.38 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  340: 279  150
    2    14 Adam           Jurkowski             132.80 -  285: 318   83
    3    19 Arkadiusz      Biegun                128.44 -  313: 431   78
    4    23 Andrzej        Rechowicz             124.83 -  308: 396   75
    5    23 Marcin         Ceglarek              123.78 -  382: 431   74
    6    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  377: 373  150
    7    25 Jacek          Pietruszka            120.22 +  386: 301  170
    8    20 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 -  372: 441   82
    9    26 Dorota         Gwiazdoń              108.66 +  396: 257  159
   10    16 Bogusław       Szyszka               137.89 -  401: 439   88
   11    20 Marta          Sztajnert             113.67 -  391: 394   64
   12    24 Tomasz         Lempart               125.49 +  382: 334  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Jerzy Matyasik 126.57 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  405: 341  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                149.63 -  345: 368  100
    3    23 Monika         Wojtanek              100.00 +  451: 215  150
    4    13 Jan            Mrozowski             144.33 -  378: 440   94
    5    13 Leszek         Kilian                105.73 +  388: 316  156
    6    11 Adam           Jurkowski             132.80 -  282: 393   83
    7    20 Iwona          Duźniak               100.00 +  420: 305  150
    8    15 Agnieszka      Walas                 119.71 +  405: 342  170
    9    11 Irena          Sołdan                137.32 +  377: 316  187
   10     6 Leszek         Kacprzyk              128.81 -  292: 352   79
   11     9 Joanna         Jewtuch               132.00 -  339: 393   82
   12    13 Jan            Mrozowski             144.33 +  462: 308  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Zbigniew Wietecki 125.56 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         156.20 -  342: 408  106
    2    22 Joanna         Jewtuch               132.00 +  501: 427  182
    3     9 Krzysztof      Obremski              150.25 -  362: 403  100
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              130.90 -  355: 489   81
    5    24 Jerzy          Luter                 118.27 +  413: 318  168
    6    19 Dorota         Gwiazdoń              108.66 +  422: 259  159
    7    12 Barbara        Obremska              128.46 +  380: 341  178
    8     8 Andrzej        Rakoczy               139.63 +  392: 322  190
    9     8 Adam           Janicki               118.71 +  469: 332  169
   10     7 Tomasz         Zwoliński             145.63 -  382: 426   96
   11     8 Marta          Świątkowska           118.65 -  330: 460   69
   12    10 Natalia        Ogierman              124.66 -  332: 475   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Tomasz Lempart 125.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              150.25 +  431: 274  200
    2    12 Małgorzata     Szczygieł             128.31 -  365: 375   78
    3    16 Irena          Sołdan                137.32 +  364: 345  187
    4     7 Paweł          Mazurek               127.89 -  295: 459   78
    5    12 Marta          Bajorek               127.57 -  322: 386   78
    6    20 Joanna         Jewtuch               132.00 -  277: 381   82
    7    23 Bożena         Guział                116.71 -  357: 497   67
    8    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  440: 286  150
    9    21 Teresa         Zalewska              118.11 -  294: 382   68
   10    27 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  321: 377   50
   11    28 Monika         Wojtanek              100.00 +  412: 226  150
   12    24 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  334: 382   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Andrzej Rechowicz 124.83 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                149.63 -  316: 525  100
    2    17 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 -  384: 435   82
    3    26 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  393: 310  150
    4    23 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  396: 308  177
    5    18 Teresa         Zalewska              118.11 -  359: 408   68
    6    25 Maria          Pokorska              110.64 -  347: 487   61
    7    24 Szymon         Dąbrowski             127.45 +  374: 330  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  7 116.43




	Natalia Ogierman 124.66 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             145.63 -  334: 448   96
    2    24 Krzysztof      Obremski              150.25 -  308: 464  100
    3    29 Jerzy          Luter                 118.27 +  498: 287  168
    4    20 Piotr          Broda                 131.80 +  495: 359  182
    5     9 Łukasz         Bobowski              141.43 -  357: 487   91
    6    18 Dariusz        Sowula                115.09 -  331: 366   65
    7    22 Marta          Sztajnert             113.67 +  525: 339  164
    8    17 Mariusz        Makuch                112.56 +  365: 336  163
    9    13 Jan            Mrozowski             144.33 +  377: 285  194
   10     8 Paweł          Mazurek               127.89 -  349: 398   78
   11    13 Arkadiusz      Biegun                128.44 +  424: 355  178
   12    10 Zbigniew       Wietecki              125.56 +  475: 332  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Krzysztof Gibas 124.20 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          145.52 -  330: 463   96
    2    27 Teresa         Zalewska              118.11 -  285: 446   68
    3    28 Robert         Wagner                108.30 +  438: 350  158
    4    26 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  441: 323  150
    5    17 Dariusz        Sowula                115.09 +  509: 382  165
    6     9 Małgorzata     Szczygieł             128.31 -  270: 420   78
    7    18 Mariusz        Makuch                112.56 +  468: 422  163
    8    11 Maria          Krzyżanowska          117.66 +  395: 368  168
    9     9 Adam           Jurkowski             132.80 +  396: 390  183
   10     4 Małgorzata     Sulejewska            135.19 -  328: 387   85
   11    10 Andrzej        Rakoczy               139.63 +  389: 300  190
   12     7 Tomasz         Suchanek              129.60 +  379: 366  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Marcin Ceglarek 123.78 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jan            Mrozowski             144.33 -  414: 450   94
    2    16 Janusz         Krupiński             127.95 -  392: 427   78
    3    24 Dorota         Gwiazdoń              108.66 +  420: 352  159
    4    18 Teresa         Zalewska              118.11 -  360: 389   68
    5    23 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  431: 382  177
    6    17 Jacek          Pietruszka            120.22 +  356: 344  170
    7    13 Krzysztof      Obremski              150.25 +  401: 324  200
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              130.90 -  374: 382   81
    9    15 Maria          Krzyżanowska          117.66 -  382: 415   68
   10    17 Ewa            Radzikowska           120.13 +  388: 304  170
   11    15 Maria          Pokorska              110.64 +  451: 265  161
   12     9 Bogusław       Szyszka               137.89 -  375: 418   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Leokadia Litwinowicz 123.42 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 142.42 -  309: 376   92
    2    18 Krzysztof      Sporczyk              130.90 +  371: 270  181
    3    17 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 +  422: 294  182
    4    14 Arkadiusz      Biegun                128.44 -  334: 424   78
    5    14 Janusz         Krupiński             127.95 +  452: 394  178
    6    15 Mariusz        Makuch                112.56 +  377: 356  163
    7     6 Leszek         Kacprzyk              128.81 -  302: 403   79
    8    12 Marta          Bajorek               127.57 -  339: 375   78
    9    17 Bożena         Guział                116.71 +  457: 303  167
   10    15 Irena          Sołdan                137.32 -  223: 431   87
   11    19 Piotr          Broda                 131.80 +  361: 297  182
   12    15 Irena          Sołdan                137.32 -  336: 367   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Jacek Pietruszka 120.22 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              141.43 -  319: 448   91
    2    30 Marta          Sztajnert             113.67 +  415: 378  164
    3    10 Maria          Pokorska              110.64 +  421: 415  161
    4     9 Mariusz        Wrześniewski          145.52 -  303: 432   96
    5    11 Justyna        Górka                 142.42 -  347: 360   92
    6    17 Marcin         Ceglarek              123.78 -  344: 356   74
    7    25 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  301: 386   77
    8    25 Dorota         Gwiazdoń              108.66 -  375: 401   59
    9    27 Maciej         Dąbrowski             102.21 +  369: 317  152
   10    25 Robert         Wagner                108.30 -  350: 413   58
   11    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  480: 247  150
   12    23 Jarosław       Karp                  114.75 +  351: 341  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Ewa Radzikowska 120.13 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rakoczy               139.63 -  354: 402   90
    2    19 Robert         Wagner                108.30 +  353: 336  158
    3    13 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  353: 363   79
    4    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  329: 310  150
    5    19 Bożena         Guział                116.71 +  449: 368  167
    6    12 Justyna        Górka                 142.42 -  384: 483   92
    7    14 Janusz         Krupiński             127.95 +  473: 362  178
    8    13 Adam           Janicki               118.71 -  244: 423   69
    9    18 Joanna         Jewtuch               132.00 -  216: 478   82
   10    17 Marcin         Ceglarek              123.78 -  304: 388   74
   11    24 Iwona          Duźniak               100.00 +  363: 277  150
   12    21 Szymon         Dąbrowski             127.45 -  328: 398   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Agnieszka Walas 119.71 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bogusław       Szyszka               137.89 +  389: 331  188
    2     7 Bożena         Guział                116.71 -  299: 389   67
    3    15 Łukasz         Bobowski              141.43 -  275: 461   91
    4    22 Dorota         Gwiazdoń              108.66 +  472: 289  159
    5    15 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 +  373: 353  182
    6    14 Krzysztof      Obremski              150.25 +  345: 334  200
    7    10 Rafał          Wesołowski            130.48 -  302: 380   80
    8    15 Jerzy          Matyasik              126.57 -  342: 405   77
    9    19 Maria          Pokorska              110.64 -  287: 378   61
   10    19 Janusz         Krupiński             127.95 -  410: 419   78
   11    22 Jerzy          Luter                 118.27 -  308: 342   68
   12    25 Mariusz        Makuch                112.56 +  354: 275  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Adam Janicki 118.71 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                137.32 +  347: 330  187
    2    13 Dorota         Gwiazdoń              108.66 +  392: 331  159
    3     4 Jarosław       Karp                  114.75 +  428: 295  165
    4     1 Małgorzata     Sulejewska            135.19 +  364: 337  185
    5     2 Tomasz         Suchanek              129.60 -  393: 406   80
    6     6 Arkadiusz      Biegun                128.44 -  320: 371   78
    7     7 Paweł          Mazurek               127.89 -  315: 394   78
    8    13 Ewa            Radzikowska           120.13 +  423: 244  170
    9     8 Zbigniew       Wietecki              125.56 -  332: 469   76
   10    13 Maria          Krzyżanowska          117.66 -  414: 438   68
   11    12 Bogusław       Szyszka               137.89 -  325: 383   88
   12    16 Janusz         Krupiński             127.95 -  394: 396   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Marta Świątkowska 118.65 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Jerzy          Luter                 118.27 +  385: 282  168
    9    12 Bogusław       Szyszka               137.89 +  384: 251  188
   10    14 Barbara        Obremska              128.46 +  383: 347  178
   11     8 Zbigniew       Wietecki              125.56 +  460: 330  176
   12     8 Adam           Jurkowski             132.80 -  338: 428   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  5 158.60




	Jerzy Luter 118.27 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Sulejewska            135.19 -  268: 518   85
    2    26 Irena          Sołdan                137.32 -  328: 357   87
    3    29 Natalia        Ogierman              124.66 -  287: 498   75
    4    30 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  331: 325  150
    5    24 Zbigniew       Wietecki              125.56 -  318: 413   76
    6    30 Monika         Wojtanek              100.00 +  440: 235  150
    7    26 Jarosław       Karp                  114.75 +  361: 338  165
    8    21 Marta          Świątkowska           118.65 -  282: 385   69
    9    23 Marta          Sztajnert             113.67 +  367: 259  164
   10    21 Krzysztof      Obremski              150.25 -  325: 515  100
   11    22 Agnieszka      Walas                 119.71 +  342: 308  170
   12    22 Teresa         Zalewska              118.11 +  437: 391  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Teresa Zalewska 118.11 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Jurkowski             132.80 -  264: 409   83
    2    27 Krzysztof      Gibas                 124.20 +  446: 285  174
    3    12 Marta          Bajorek               127.57 -  322: 444   78
    4    18 Marcin         Ceglarek              123.78 +  389: 360  174
    5    18 Andrzej        Rechowicz             124.83 +  408: 359  175
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              130.90 -  290: 411   81
    7    19 Andrzej        Rakoczy               139.63 -  293: 382   90
    8    19 Janusz         Krupiński             127.95 -  305: 366   78
    9    21 Tomasz         Lempart               125.49 +  382: 294  175
   10    20 Bożena         Guział                116.71 -  346: 354   67
   11    25 Robert         Wagner                108.30 +  356: 339  158
   12    22 Jerzy          Luter                 118.27 -  391: 437   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Maria Krzyżanowska 117.66 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Jewtuch               132.00 +  395: 292  182
    2     4 Maria          Pokorska              110.64 -  361: 478   61
    3    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  379: 295  150
    4    12 Stanisław      Rydzik                149.63 -  345: 488  100
    5    20 Maciej         Dąbrowski             102.21 +  395: 284  152
    6     7 Paweł          Mazurek               127.89 -  302: 342   78
    7    16 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 +  426: 408  182
    8    11 Krzysztof      Gibas                 124.20 -  368: 395   74
    9    15 Marcin         Ceglarek              123.78 +  415: 382  174
   10    13 Adam           Janicki               118.71 +  438: 414  169
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          145.52 -  311: 407   96
   12    12 Bożena         Guział                116.71 +  400: 392  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Konrad Sowula 116.99 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Broda                 131.80 -  351: 392   82
    2    20 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  463: 216  150
    3    11 Dariusz        Sowula                115.09 +  407: 318  165
    4    10 Jarosław       Karp                  114.75 +  467: 275  165
    5     6 Krzysztof      Obremski              150.25 +  462: 358  200
    6     3 Jan            Mrozowski             144.33 +  439: 325  194
    7     2 Tomasz         Zwoliński             145.63 +  387: 275  196
    8     1 Michał         Alabrudziński         156.20 +  386: 357  206
    9     2 Łukasz         Bobowski              141.43 -  264: 497   91
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          145.52 +  423: 334  196
   11     3 Justyna        Górka                 142.42 -  236: 501   92
   12     3 Tomasz         Zwoliński             145.63 -  366: 411   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Bożena Guział 116.71 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 +  463: 356  182
    2     7 Agnieszka      Walas                 119.71 +  389: 299  170
    3     6 Adam           Jurkowski             132.80 -  304: 345   83
    4     8 Leszek         Kacprzyk              128.81 -  327: 429   79
    5    19 Ewa            Radzikowska           120.13 -  368: 449   70
    6    24 Iwona          Duźniak               100.00 -  387: 393   50
    7    23 Tomasz         Lempart               125.49 +  497: 357  175
    8    18 Dariusz        Sowula                115.09 +  347: 321  165
    9    17 Leokadia       Litwinowicz           123.42 -  303: 457   73
   10    20 Teresa         Zalewska              118.11 +  354: 346  168
   11    18 Barbara        Obremska              128.46 +  381: 369  178
   12    12 Maria          Krzyżanowska          117.66 -  392: 400   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Dariusz Sowula 115.09 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              130.90 +  402: 356  181
    2     3 Jarosław       Karp                  114.75 -  325: 363   65
    3    11 Konrad         Sowula                116.99 -  318: 407   67
    4    27 Monika         Wojtanek              100.00 +  376: 208  150
    5    17 Krzysztof      Gibas                 124.20 -  382: 509   74
    6    18 Natalia        Ogierman              124.66 +  366: 331  175
    7    17 Marta          Bajorek               127.57 -  352: 424   78
    8    18 Bożena         Guział                116.71 -  321: 347   67
    9    22 Szymon         Dąbrowski             127.45 -  311: 325   77
   10    26 Dorota         Gwiazdoń              108.66 +  378: 277  159
   11    21 Mariusz        Makuch                112.56 +  392: 320  163
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              130.90 -  304: 381   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Jarosław Karp 114.75 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Wesołowski            130.48 +  494: 260  180
    2     3 Dariusz        Sowula                115.09 +  363: 325  165
    3     4 Adam           Janicki               118.71 -  295: 428   69
    4    10 Konrad         Sowula                116.99 -  275: 467   67
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              130.90 -  348: 409   81
    6    21 Janusz         Krupiński             127.95 -  359: 453   78
    7    26 Jerzy          Luter                 118.27 -  338: 361   68
    8    23 Barbara        Obremska              128.46 -  302: 376   78
    9    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  486: 207  150
   10    24 Marta          Sztajnert             113.67 -  350: 351   64
   11    26 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  413: 299  150
   12    23 Jacek          Pietruszka            120.22 -  341: 351   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Marta Sztajnert 113.67 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Suchanek              129.60 -  242: 465   80
    2    30 Jacek          Pietruszka            120.22 -  378: 415   70
    3    27 Maciej         Dąbrowski             102.21 -  289: 334   52
    4    29 Robert         Wagner                108.30 +  415: 280  158
    5    22 Bogusław       Szyszka               137.89 -  372: 415   88
    6    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  386: 289  150
    7    22 Natalia        Ogierman              124.66 -  339: 525   75
    8    26 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  400:   1  150
    9    23 Jerzy          Luter                 118.27 -  259: 367   68
   10    24 Jarosław       Karp                  114.75 +  351: 350  165
   11    20 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  394: 391  177
   12    20 Maria          Pokorska              110.64 +  310: 298  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Mariusz Makuch 112.56 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Kacprzyk              128.81 +  352: 301  179
    2    11 Łukasz         Bobowski              141.43 +  381: 349  191
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          145.52 +  403: 374  196
    4     3 Tomasz         Suchanek              129.60 -  280: 395   80
    5    10 Arkadiusz      Biegun                128.44 -  258: 468   78
    6    15 Leokadia       Litwinowicz           123.42 -  356: 377   73
    7    18 Krzysztof      Gibas                 124.20 -  422: 468   74
    8    17 Natalia        Ogierman              124.66 -  336: 365   75
    9    25 Robert         Wagner                108.30 +  366: 234  158
   10    18 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 -  256: 413   82
   11    21 Dariusz        Sowula                115.09 -  320: 392   65
   12    25 Agnieszka      Walas                 119.71 -  275: 354   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Maria Pokorska 110.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Kałuża                128.75 -  347: 467   79
    2     4 Maria          Krzyżanowska          117.66 +  478: 361  168
    3    10 Jacek          Pietruszka            120.22 -  415: 421   70
    4    16 Leszek         Kilian                105.73 -  316: 410   56
    5    25 Szymon         Dąbrowski             127.45 +  365: 361  177
    6    25 Andrzej        Rechowicz             124.83 +  487: 347  175
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              130.90 +  360: 303  181
    8    10 Małgorzata     Szczygieł             128.31 -  295: 365   78
    9    19 Agnieszka      Walas                 119.71 +  378: 287  170
   10    10 Adam           Jurkowski             132.80 -  193: 491   83
   11    15 Marcin         Ceglarek              123.78 -  265: 451   74
   12    20 Marta          Sztajnert             113.67 -  298: 310   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Dorota Gwiazdoń 108.66 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Obremska              128.46 +  414: 256  178
    2    13 Adam           Janicki               118.71 -  331: 392   69
    3    24 Marcin         Ceglarek              123.78 -  352: 420   74
    4    22 Agnieszka      Walas                 119.71 -  289: 472   70
    5    29 Monika         Wojtanek              100.00 +  416: 266  150
    6    19 Zbigniew       Wietecki              125.56 -  259: 422   76
    7    21 Bogusław       Szyszka               137.89 -  257: 413   88
    8    25 Jacek          Pietruszka            120.22 +  401: 375  170
    9    26 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  257: 396   77
   10    26 Dariusz        Sowula                115.09 -  277: 378   65
   11    29 Maciej         Dąbrowski             102.21 +  327: 298  152
   12    26 Leszek         Kilian                105.73 +  366: 365  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Robert Wagner 108.30 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Arkadiusz      Biegun                128.44 -  309: 390   78
    2    19 Ewa            Radzikowska           120.13 -  336: 353   70
    3    28 Krzysztof      Gibas                 124.20 -  350: 438   74
    4    29 Marta          Sztajnert             113.67 -  280: 415   64
    5    30 Piotr          Broda                 131.80 +  323: 314  182
    6    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  350: 293  150
    7    28 Leszek         Kilian                105.73 +  367: 329  156
    8    22 Joanna         Jewtuch               132.00 -  254: 463   82
    9    25 Mariusz        Makuch                112.56 -  234: 366   63
   10    25 Jacek          Pietruszka            120.22 +  413: 350  170
   11    25 Teresa         Zalewska              118.11 -  339: 356   68
   12    27 Iwona          Duźniak               100.00 -  275: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Leszek Kilian 105.73 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Szczygieł             128.31 -  322: 351   78
    2    29 Barbara        Obremska              128.46 -  317: 497   78
    3    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  395: 320  150
    4    16 Maria          Pokorska              110.64 +  410: 316  161
    5    13 Jerzy          Matyasik              126.57 -  316: 388   77
    6    22 Andrzej        Rakoczy               139.63 -  329: 379   90
    7    28 Robert         Wagner                108.30 -  329: 367   58
    8    27 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  375: 317  150
    9    24 Iwona          Duźniak               100.00 -  309: 400   50
   10    28 Maciej         Dąbrowski             102.21 +  363: 219  152
   11    23 Szymon         Dąbrowski             127.45 -  226: 558   77
   12    26 Dorota         Gwiazdoń              108.66 -  365: 366   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Maciej Dąbrowski 102.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Janusz         Krupiński             127.95 -  325: 408   78
    2    28 Rafał          Wesołowski            130.48 -  322: 446   80
    3    27 Marta          Sztajnert             113.67 +  334: 289  164
    4    21 Andrzej        Rakoczy               139.63 +  356: 344  190
    5    20 Maria          Krzyżanowska          117.66 -  284: 395   68
    6    23 Andrzej        Kwiatkowski           131.53 -  283: 445   82
    7    27 Piotr          Broda                 131.80 -  274: 447   82
    8    30 PAUZA
    9    27 Jacek          Pietruszka            120.22 -  317: 369   70
   10    28 Leszek         Kilian                105.73 -  219: 363   56
   11    29 Dorota         Gwiazdoń              108.66 -  298: 327   59
   12    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  364: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 11  98.09




	Iwona Duźniak 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Mazurek               127.89 -  230: 461   78
    2    31 PAUZA
    3    22 Barbara        Obremska              128.46 +  438: 289  178
    4    15 Rafał          Wesołowski            130.48 -  403: 416   80
    5    21 Irena          Sołdan                137.32 -  374: 381   87
    6    24 Bożena         Guział                116.71 +  393: 387  167
    7    20 Jerzy          Matyasik              126.57 -  305: 420   77
    8    24 Piotr          Broda                 131.80 -  278: 457   82
    9    24 Leszek         Kilian                105.73 +  400: 309  156
   10    23 Jan            Mrozowski             144.33 -  318: 368   94
   11    24 Ewa            Radzikowska           120.13 -  277: 363   70
   12    27 Robert         Wagner                108.30 +  395: 275  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 11 111.55




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Bajorek               127.57 -  270: 377   78
    2    25 Bogusław       Szyszka               137.89 -  259: 512   88
    3    30 Leszek         Kilian                105.73 -  320: 395   56
    4    31 PAUZA
    5    27 Joanna         Jewtuch               132.00 -  211: 507   82
    6    29 Robert         Wagner                108.30 -  293: 350   58
    7    29 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  391: 234  150
    8    28 Tomasz         Lempart               125.49 -  286: 440   75
    9    28 Jarosław       Karp                  114.75 -  207: 486   65
   10    29 Monika         Wojtanek              100.00 +  325: 243  150
   11    27 Jacek          Pietruszka            120.22 -  247: 480   70
   12    29 Monika         Wojtanek              100.00 +  322: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 11  92.91




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Szymon         Dąbrowski             127.45 -  309: 371   77
    2    20 Konrad         Sowula                116.99 -  216: 463   67
    3    31 PAUZA
    4    26 Krzysztof      Gibas                 124.20 -  323: 441   74
    5    28 Barbara        Obremska              128.46 -  324: 425   78
    6    28 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  373: 377   77
    7    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  234: 391   50
    8    27 Leszek         Kilian                105.73 -  317: 375   56
    9    29 Monika         Wojtanek              100.00 +  340: 275  150
   10    27 Tomasz         Lempart               125.49 +  377: 321  175
   11    26 Jarosław       Karp                  114.75 -  299: 413   65
   12    28 Maciej         Dąbrowski             102.21 -  352: 364   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  / 11  83.73




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  279: 340   77
    2    23 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  282: 281  150
    3    21 Maria          Krzyżanowska          117.66 -  295: 379   68
    4    25 Ewa            Radzikowska           120.13 -  310: 329   70
    5    26 Andrzej        Rakoczy               139.63 -  283: 434   90
    6    26 Marta          Sztajnert             113.67 -  289: 386   64
    7    31 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     519  /  6  86.50




	Agnieszka Stefańska 100.00 Koźmice Wielkie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jerzy          Matyasik              126.57 -  341: 405   77
    2    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  281: 282   50
    3    26 Andrzej        Rechowicz             124.83 -  310: 393   75
    4    30 Jerzy          Luter                 118.27 -  325: 331   68
    5    31 PAUZA
    6    27 Piotr          Broda                 131.80 -  259: 451   82
    7    30 Monika         Wojtanek              100.00 +  358: 235  150
    8    26 Marta          Sztajnert             113.67 -    1: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  7  80.86




	Monika Wojtanek 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    15 Michał         Alabrudziński         156.20 -  224: 377  106
    3    23 Jerzy          Matyasik              126.57 -  215: 451   77
    4    27 Dariusz        Sowula                115.09 -  208: 376   65
    5    29 Dorota         Gwiazdoń              108.66 -  266: 416   59
    6    30 Jerzy          Luter                 118.27 -  235: 440   68
    7    30 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  235: 358   50
    8    29 Szymon         Dąbrowski             127.45 -  290: 293   77
    9    29 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  275: 340   50
   10    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  243: 325   50
   11    28 Tomasz         Lempart               125.49 -  226: 412   75
   12    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  263: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  / 11  66.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Doliny Karpia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              408: 342
   2 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Obremski              431: 274
   3 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             525: 316
   4 Natalia        Ogierman             - Tomasz         Zwoliński             334: 448
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Gibas                 463: 330
   6 Marcin         Ceglarek             - Jan            Mrozowski             414: 450
   7 Justyna        Górka                - Leokadia       Litwinowicz           376: 309
   8 Jacek          Pietruszka           - Łukasz         Bobowski              319: 448
   9 Andrzej        Rakoczy              - Ewa            Radzikowska           402: 354
  10 Agnieszka      Walas                - Bogusław       Szyszka               389: 331
  11 Irena          Sołdan               - Adam           Janicki               330: 347
  12 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Sulejewska            268: 518
  13 Adam           Jurkowski            - Teresa         Zalewska              409: 264
  14 Maria          Krzyżanowska         - Joanna         Jewtuch               395: 292
  15 Piotr          Broda                - Konrad         Sowula                392: 351
  16 Bożena         Guział               - Andrzej        Kwiatkowski           463: 356
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Sowula                356: 402
  18 Jarosław       Karp                 - Rafał          Wesołowski            494: 260
  19 Tomasz         Suchanek             - Marta          Sztajnert             465: 242
  20 Mariusz        Makuch               - Leszek         Kacprzyk              352: 301
  21 Krzysztof      Kałuża               - Maria          Pokorska              467: 347
  22 Dorota         Gwiazdoń             - Barbara        Obremska              414: 256
  23 Arkadiusz      Biegun               - Robert         Wagner                390: 309
  24 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Szczygieł             322: 351
  25 Janusz         Krupiński            - Maciej         Dąbrowski             408: 325
  26 Iwona          Duźniak              - Paweł          Mazurek               230: 461
  27 Marta          Bajorek              - Andrzej        Klich                 377: 270
  28 Artur          Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             309: 371
  29 Arkadiusz      Łydka                - Zygmunt        Skwarek               340: 279
  30 Agnieszka      Stefańska            - Jerzy          Matyasik              341: 405
  31 Monika         Wojtanek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                345: 368
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rakoczy               428: 399
   3 Dariusz        Sowula               - Jarosław       Karp                  325: 363
   4 Maria          Pokorska             - Maria          Krzyżanowska          478: 361
   5 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Broda                 360: 279
   6 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Wrześniewski          377: 390
   7 Agnieszka      Walas                - Bożena         Guział                299: 389
   8 Paweł          Mazurek              - Marta          Bajorek               442: 436
   9 Jan            Mrozowski            - Justyna        Górka                 310: 441
  10 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             221: 340
  11 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Makuch                349: 381
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Lempart               375: 365
  13 Adam           Janicki              - Dorota         Gwiazdoń              392: 331
  14 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Jurkowski             285: 318
  15 Monika         Wojtanek             - Michał         Alabrudziński         224: 377
  16 Janusz         Krupiński            - Marcin         Ceglarek              427: 392
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rechowicz             435: 384
  18 Leokadia       Litwinowicz          - Krzysztof      Sporczyk              371: 270
  19 Robert         Wagner               - Ewa            Radzikowska           336: 353
  20 Konrad         Sowula               - Artur          Kwiatkowski           463: 216
  21 Leszek         Kacprzyk             - Krzysztof      Kałuża                487: 335
  22 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Jewtuch               501: 427
  23 Zygmunt        Skwarek              - Agnieszka      Stefańska             282: 281
  24 Krzysztof      Obremski             - Natalia        Ogierman              464: 308
  25 Andrzej        Klich                - Bogusław       Szyszka               259: 512
  26 Jerzy          Luter                - Irena          Sołdan                328: 357
  27 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Gibas                 446: 285
  28 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Dąbrowski             446: 322
  29 Barbara        Obremska             - Leszek         Kilian                497: 317
  30 Marta          Sztajnert            - Jacek          Pietruszka            378: 415
  31 Iwona          Duźniak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Justyna        Górka                 442: 395
   2 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Mazurek               451: 345
   3 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                540: 308
   4 Adam           Janicki              - Jarosław       Karp                  428: 295
   5 Mariusz        Makuch               - Mariusz        Wrześniewski          403: 374
   6 Bożena         Guział               - Adam           Jurkowski             304: 345
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Janusz         Krupiński             419: 341
   8 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Suchanek              386: 437
   9 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              362: 403
  10 Maria          Pokorska             - Jacek          Pietruszka            415: 421
  11 Dariusz        Sowula               - Konrad         Sowula                318: 407
  12 Marta          Bajorek              - Teresa         Zalewska              444: 322
  13 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Kałuża                353: 363
  14 Andrzej        Rakoczy              - Rafał          Wesołowski            309: 480
  15 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Walas                 461: 275
  16 Irena          Sołdan               - Tomasz         Lempart               345: 364
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Kwiatkowski           422: 294
  18 Leszek         Kacprzyk             - Piotr          Broda                 448: 333
  19 Arkadiusz      Łydka                - Arkadiusz      Biegun                313: 431
  20 Jan            Mrozowski            - Szymon         Dąbrowski             368: 307
  21 Maria          Krzyżanowska         - Zygmunt        Skwarek               379: 295
  22 Barbara        Obremska             - Iwona          Duźniak               289: 438
  23 Jerzy          Matyasik             - Monika         Wojtanek              451: 215
  24 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Gwiazdoń              420: 352
  25 Joanna         Jewtuch              - Krzysztof      Sporczyk              323: 385
  26 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Stefańska             393: 310
  27 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Sztajnert             334: 289
  28 Krzysztof      Gibas                - Robert         Wagner                438: 350
  29 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Luter                 498: 287
  30 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                320: 395
  31 Artur          Kwiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Janicki              - Małgorzata     Sulejewska            364: 337
   2 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Szczygieł             518: 353
   3 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Makuch                395: 280
   4 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Jurkowski             399: 377
   5 Łukasz         Bobowski             - Janusz         Krupiński             375: 341
   6 Krzysztof      Kałuża               - Marta          Bajorek               387: 330
   7 Tomasz         Lempart              - Paweł          Mazurek               295: 459
   8 Leszek         Kacprzyk             - Bożena         Guział                429: 327
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Jacek          Pietruszka            432: 303
  10 Konrad         Sowula               - Jarosław       Karp                  467: 275
  11 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 390: 389
  12 Stanisław      Rydzik               - Maria          Krzyżanowska          488: 345
  13 Jan            Mrozowski            - Jerzy          Matyasik              440: 378
  14 Arkadiusz      Biegun               - Leokadia       Litwinowicz           424: 334
  15 Rafał          Wesołowski           - Iwona          Duźniak               416: 403
  16 Leszek         Kilian               - Maria          Pokorska              410: 316
  17 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                416: 440
  18 Teresa         Zalewska             - Marcin         Ceglarek              389: 360
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              489: 355
  20 Piotr          Broda                - Natalia        Ogierman              359: 495
  21 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Rakoczy               356: 344
  22 Dorota         Gwiazdoń             - Agnieszka      Walas                 289: 472
  23 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 396: 308
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             416: 299
  25 Ewa            Radzikowska          - Zygmunt        Skwarek               329: 310
  26 Krzysztof      Gibas                - Artur          Kwiatkowski           441: 323
  27 Monika         Wojtanek             - Dariusz        Sowula                208: 376
  28 Joanna         Jewtuch              - Barbara        Obremska              370: 345
  29 Marta          Sztajnert            - Robert         Wagner                415: 280
  30 Agnieszka      Stefańska            - Jerzy          Luter                 325: 331
  31 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         324: 435
   2 Adam           Janicki              - Tomasz         Suchanek              393: 406
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Wesołowski            309: 428
   4 Paweł          Mazurek              - Jan            Mrozowski             398: 464
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Kałuża                521: 310
   6 Krzysztof      Obremski             - Konrad         Sowula                358: 462
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Leszek         Kacprzyk              361: 431
   8 Adam           Jurkowski            - Mariusz        Wrześniewski          389: 418
   9 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Bobowski              357: 487
  10 Mariusz        Makuch               - Arkadiusz      Biegun                258: 468
  11 Jacek          Pietruszka           - Justyna        Górka                 347: 360
  12 Tomasz         Lempart              - Marta          Bajorek               322: 386
  13 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Kilian                388: 316
  14 Leokadia       Litwinowicz          - Janusz         Krupiński             452: 394
  15 Agnieszka      Walas                - Andrzej        Kwiatkowski           373: 353
  16 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Sporczyk              348: 409
  17 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Sowula                509: 382
  18 Andrzej        Rechowicz            - Teresa         Zalewska              359: 408
  19 Ewa            Radzikowska          - Bożena         Guział                449: 368
  20 Maciej         Dąbrowski            - Maria          Krzyżanowska          284: 395
  21 Iwona          Duźniak              - Irena          Sołdan                374: 381
  22 Bogusław       Szyszka              - Marta          Sztajnert             415: 372
  23 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Łydka                 431: 382
  24 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Wietecki              318: 413
  25 Szymon         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              361: 365
  26 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Rakoczy               283: 434
  27 Joanna         Jewtuch              - Andrzej        Klich                 507: 211
  28 Artur          Kwiatkowski          - Barbara        Obremska              324: 425
  29 Dorota         Gwiazdoń             - Monika         Wojtanek              416: 266
  30 Robert         Wagner               - Piotr          Broda                 323: 314
  31 Agnieszka      Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Michał         Alabrudziński         292: 414
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                506: 342
   3 Konrad         Sowula               - Jan            Mrozowski             439: 325
   4 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              308: 453
   5 Tomasz         Zwoliński            - Leszek         Kacprzyk              395: 376
   6 Arkadiusz      Biegun               - Adam           Janicki               371: 320
   7 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Mazurek               302: 342
   8 Krzysztof      Kałuża               - Małgorzata     Sulejewska            349: 486
   9 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Szczygieł             270: 420
  10 Marta          Bajorek              - Irena          Sołdan                313: 387
  11 Adam           Jurkowski            - Jerzy          Matyasik              393: 282
  12 Justyna        Górka                - Ewa            Radzikowska           483: 384
  13 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Sporczyk              290: 411
  14 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Walas                 334: 345
  15 Mariusz        Makuch               - Leokadia       Litwinowicz           356: 377
  16 Barbara        Obremska             - Bogusław       Szyszka               432: 393
  17 Jacek          Pietruszka           - Marcin         Ceglarek              344: 356
  18 Dariusz        Sowula               - Natalia        Ogierman              366: 331
  19 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Gwiazdoń              422: 259
  20 Tomasz         Lempart              - Joanna         Jewtuch               277: 381
  21 Jarosław       Karp                 - Janusz         Krupiński             359: 453
  22 Leszek         Kilian               - Andrzej        Rakoczy               329: 379
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             445: 283
  24 Bożena         Guział               - Iwona          Duźniak               387: 393
  25 Maria          Pokorska             - Andrzej        Rechowicz             487: 347
  26 Marta          Sztajnert            - Zygmunt        Skwarek               386: 289
  27 Piotr          Broda                - Agnieszka      Stefańska             451: 259
  28 Artur          Kwiatkowski          - Arkadiusz      Łydka                 373: 377
  29 Robert         Wagner               - Andrzej        Klich                 350: 293
  30 Monika         Wojtanek             - Jerzy          Luter                 235: 440


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Arkadiusz      Biegun                520: 270
   2 Konrad         Sowula               - Tomasz         Zwoliński             387: 275
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Suchanek              522: 357
   4 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Bobowski              331: 379
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             439: 301
   6 Leszek         Kacprzyk             - Leokadia       Litwinowicz           403: 302
   7 Paweł          Mazurek              - Adam           Janicki               394: 315
   8 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                479: 275
   9 Adam           Jurkowski            - Jan            Mrozowski             355: 330
  10 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Walas                 380: 302
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Pokorska              303: 360
  12 Zbigniew       Wietecki             - Barbara        Obremska              380: 341
  13 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Obremski              401: 324
  14 Janusz         Krupiński            - Ewa            Radzikowska           362: 473
  15 Krzysztof      Kałuża               - Joanna         Jewtuch               389: 306
  16 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           426: 408
  17 Marta          Bajorek              - Dariusz        Sowula                424: 352
  18 Mariusz        Makuch               - Krzysztof      Gibas                 422: 468
  19 Andrzej        Rakoczy              - Teresa         Zalewska              382: 293
  20 Jerzy          Matyasik             - Iwona          Duźniak               420: 305
  21 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Gwiazdoń              413: 257
  22 Marta          Sztajnert            - Natalia        Ogierman              339: 525
  23 Bożena         Guział               - Tomasz         Lempart               497: 357
  24 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             330: 374
  25 Arkadiusz      Łydka                - Jacek          Pietruszka            386: 301
  26 Jerzy          Luter                - Jarosław       Karp                  361: 338
  27 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 274: 447
  28 Leszek         Kilian               - Robert         Wagner                329: 367
  29 Andrzej        Klich                - Artur          Kwiatkowski           391: 234
  30 Agnieszka      Stefańska            - Monika         Wojtanek              358: 235
  31 Zygmunt        Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Konrad         Sowula               - Michał         Alabrudziński         386: 357
   2 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Wrześniewski          454: 333
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Suchanek              389: 413
   4 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            407: 330
   5 Leszek         Kacprzyk             - Adam           Jurkowski             484: 362
   6 Paweł          Mazurek              - Stanisław      Rydzik                365: 465
   7 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Zwoliński             328: 457
   8 Andrzej        Rakoczy              - Zbigniew       Wietecki              322: 392
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Ceglarek              382: 374
  10 Maria          Pokorska             - Małgorzata     Szczygieł             295: 365
  11 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Gibas                 368: 395
  12 Leokadia       Litwinowicz          - Marta          Bajorek               339: 375
  13 Ewa            Radzikowska          - Adam           Janicki               244: 423
  14 Irena          Sołdan               - Jan            Mrozowski             336: 288
  15 Agnieszka      Walas                - Jerzy          Matyasik              342: 405
  16 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Obremski              460: 397
  17 Natalia        Ogierman             - Mariusz        Makuch                365: 336
  18 Dariusz        Sowula               - Bożena         Guział                321: 347
  19 Janusz         Krupiński            - Teresa         Zalewska              366: 305
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Arkadiusz      Łydka                 441: 372
  21 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Luter                 385: 282
  22 Joanna         Jewtuch              - Robert         Wagner                463: 254
  23 Jarosław       Karp                 - Barbara        Obremska              302: 376
  24 Iwona          Duźniak              - Piotr          Broda                 278: 457
  25 Jacek          Pietruszka           - Dorota         Gwiazdoń              375: 401
  26 Marta          Sztajnert            - Agnieszka      Stefańska             400:   1
  27 Leszek         Kilian               - Artur          Kwiatkowski           375: 317
  28 Andrzej        Klich                - Tomasz         Lempart               286: 440
  29 Szymon         Dąbrowski            - Monika         Wojtanek              293: 290
  30 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         314: 465
   2 Łukasz         Bobowski             - Konrad         Sowula                497: 264
   3 Tomasz         Suchanek             - Leszek         Kacprzyk              420: 318
   4 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 336: 602
   5 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Biegun                348: 342
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            339: 385
   7 Paweł          Mazurek              - Rafał          Wesołowski            397: 293
   8 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Janicki               469: 332
   9 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Gibas                 390: 396
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Bajorek               366: 391
  11 Irena          Sołdan               - Jerzy          Matyasik              316: 377
  12 Marta          Świątkowska          - Bogusław       Szyszka               384: 251
  13 Jan            Mrozowski            - Natalia        Ogierman              285: 377
  14 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Kwiatkowski           446: 361
  15 Marcin         Ceglarek             - Maria          Krzyżanowska          382: 415
  16 Barbara        Obremska             - Janusz         Krupiński             316: 297
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Bożena         Guział                457: 303
  18 Joanna         Jewtuch              - Ewa            Radzikowska           478: 216
  19 Agnieszka      Walas                - Maria          Pokorska              287: 378
  20 Piotr          Broda                - Krzysztof      Obremski              309: 431
  21 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Lempart               382: 294
  22 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Sowula                325: 311
  23 Jerzy          Luter                - Marta          Sztajnert             367: 259
  24 Iwona          Duźniak              - Leszek         Kilian                400: 309
  25 Robert         Wagner               - Mariusz        Makuch                234: 366
  26 Dorota         Gwiazdoń             - Arkadiusz      Łydka                 257: 396
  27 Jacek          Pietruszka           - Maciej         Dąbrowski             369: 317
  28 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Klich                 486: 207
  29 Artur          Kwiatkowski          - Monika         Wojtanek              340: 275


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              383: 393
   2 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              476: 332
   3 Konrad         Sowula               - Mariusz        Wrześniewski          423: 334
   4 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Sulejewska            328: 387
   5 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                461: 373
   6 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Kacprzyk              292: 352
   7 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             382: 426
   8 Natalia        Ogierman             - Paweł          Mazurek               349: 398
   9 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Jewtuch               330: 378
  10 Maria          Pokorska             - Adam           Jurkowski             193: 491
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rakoczy               302: 303
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Arkadiusz      Biegun                460: 286
  13 Adam           Janicki              - Maria          Krzyżanowska          414: 438
  14 Barbara        Obremska             - Marta          Świątkowska           347: 383
  15 Irena          Sołdan               - Leokadia       Litwinowicz           431: 223
  16 Arkadiusz      Łydka                - Bogusław       Szyszka               401: 439
  17 Ewa            Radzikowska          - Marcin         Ceglarek              304: 388
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Makuch                413: 256
  19 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Walas                 419: 410
  20 Bożena         Guział               - Teresa         Zalewska              354: 346
  21 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Luter                 515: 325
  22 Piotr          Broda                - Szymon         Dąbrowski             387: 329
  23 Jan            Mrozowski            - Iwona          Duźniak               368: 318
  24 Marta          Sztajnert            - Jarosław       Karp                  351: 350
  25 Robert         Wagner               - Jacek          Pietruszka            413: 350
  26 Dariusz        Sowula               - Dorota         Gwiazdoń              378: 277
  27 Tomasz         Lempart              - Artur          Kwiatkowski           321: 377
  28 Maciej         Dąbrowski            - Leszek         Kilian                219: 363
  29 Monika         Wojtanek             - Andrzej        Klich                 243: 325


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              360: 493
   2 Leszek         Kacprzyk             - Michał         Alabrudziński         298: 496
   3 Justyna        Górka                - Konrad         Sowula                501: 236
   4 Paweł          Mazurek              - Tomasz         Suchanek              423: 377
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Bajorek               377: 352
   6 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Wrześniewski          311: 407
   7 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Szczygieł             391: 277
   8 Marta          Świątkowska          - Zbigniew       Wietecki              460: 330
   9 Joanna         Jewtuch              - Jerzy          Matyasik              393: 339
  10 Andrzej        Rakoczy              - Krzysztof      Gibas                 300: 389
  11 Adam           Jurkowski            - Irena          Sołdan                370: 364
  12 Bogusław       Szyszka              - Adam           Janicki               383: 325
  13 Arkadiusz      Biegun               - Natalia        Ogierman              355: 424
  14 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           342: 424
  15 Marcin         Ceglarek             - Maria          Pokorska              451: 265
  16 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              441: 339
  17 Janusz         Krupiński            - Jan            Mrozowski             288: 423
  18 Bożena         Guział               - Barbara        Obremska              381: 369
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Piotr          Broda                 361: 297
  20 Arkadiusz      Łydka                - Marta          Sztajnert             391: 394
  21 Mariusz        Makuch               - Dariusz        Sowula                320: 392
  22 Agnieszka      Walas                - Jerzy          Luter                 308: 342
  23 Leszek         Kilian               - Szymon         Dąbrowski             226: 558
  24 Iwona          Duźniak              - Ewa            Radzikowska           277: 363
  25 Teresa         Zalewska             - Robert         Wagner                356: 339
  26 Artur          Kwiatkowski          - Jarosław       Karp                  299: 413
  27 Andrzej        Klich                - Jacek          Pietruszka            247: 480
  28 Monika         Wojtanek             - Tomasz         Lempart               226: 412
  29 Dorota         Gwiazdoń             - Maciej         Dąbrowski             327: 298


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              357: 364
   2 Justyna        Górka                - Paweł          Mazurek               350: 318
   3 Konrad         Sowula               - Tomasz         Zwoliński             366: 411
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Sulejewska            305: 403
   5 Stanisław      Rydzik               - Leszek         Kacprzyk              398: 417
   6 Marta          Bajorek              - Joanna         Jewtuch               403: 340
   7 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Gibas                 366: 379
   8 Marta          Świątkowska          - Adam           Jurkowski             338: 428
   9 Marcin         Ceglarek             - Bogusław       Szyszka               375: 418
  10 Natalia        Ogierman             - Zbigniew       Wietecki              475: 332
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Obremski              442: 323
  12 Maria          Krzyżanowska         - Bożena         Guział                400: 392
  13 Jerzy          Matyasik             - Jan            Mrozowski             462: 308
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Rakoczy               327: 443
  15 Irena          Sołdan               - Leokadia       Litwinowicz           367: 336
  16 Adam           Janicki              - Janusz         Krupiński             394: 396
  17 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Biegun                410: 290
  18 Barbara        Obremska             - Rafał          Wesołowski            392: 299
  19 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Sporczyk              304: 381
  20 Maria          Pokorska             - Marta          Sztajnert             298: 310
  21 Ewa            Radzikowska          - Szymon         Dąbrowski             328: 398
  22 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              437: 391
  23 Jarosław       Karp                 - Jacek          Pietruszka            341: 351
  24 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Łydka                 334: 382
  25 Agnieszka      Walas                - Mariusz        Makuch                354: 275
  26 Dorota         Gwiazdoń             - Leszek         Kilian                366: 365
  27 Robert         Wagner               - Iwona          Duźniak               275: 395
  28 Artur          Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             352: 364
  29 Andrzej        Klich                - Monika         Wojtanek              322: 263
Lista rankingowa na dzień 30-03-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.60  30416  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.83  21536  140
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.55  30511  200
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.94  26689  178
   8 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
   9 Marek Reda                     Dębówka              149.68  28439  190
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.63  29029  194
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.06  29365  197
  12 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.63  11742   79
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.89  20557  139
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              147.79  28523  193
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.47  26839  182
  16 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.31  23422  159
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.25  29009  197
  18 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27357  187
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.88  24799  170
  21 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.64  27671  190
  23 Dawid Pikul                    Poznań               145.58  27661  190
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  28143  195
  25 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.14  28252  196
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.48  23243  162
  28 Justyna Górka                  Kraków               143.45  26825  187
  29 Jan Mrozowski                  Kraków               143.23  28360  198
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.58  27375  192
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  32 Robert Kamiński                Warszawa             141.34  20918  148
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.78  27170  193
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.07  18069  129
  36 Paweł Jackowski                Warszawa             139.99  27859  199
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.01  20017  144
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.90  27641  199
  43 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.64  27174  196
  44 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.37  20341  147
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  46 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  47 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.47   4124   30
  49 Sławomir Piotrowski            Deszczno             137.38   7968   58
  50 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Agnieszka Krupka               Krosno               136.98   8630   63
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             136.80  26128  191
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  55 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  58 Irena Sołdan                   Sopot                135.57  25893  191
  59 Maciej Grąbczewski             Szczecin             135.20  10275   76
  60 Kamil Kister                   Puławy               134.76  26278  195
  61 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  62 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.29  21083  157
  63 Radosław Jachna                Łódź                 134.18  19053  142
  64 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
  65 Piotr Domański                 Lublin               133.40   9071   68
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.35   7334   55
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.34  26401  198
  68 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.21  25310  190
  69 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  70 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  71 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.60  26520  200
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.90  24534  186
  73 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  74 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.62  12767   97
  75 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.61  25270  192
  76 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  17361  132
  77 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  78 Juliusz Czupryniak             Warszawa             131.26  24940  190
  79 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.15  25575  195
  80 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.07  11272   86
  81 Piotr Broda                    Sandomierz           130.98  25541  195
  82 Maciej Perzyński               Piła                 130.89  23561  180
  83 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.76  13207  101
  85 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  86 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.63  10189   78
  87 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.59  15932  122
  88 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  89 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  90 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.09  25497  196
  91 Artur Koszel                   Warszawa             130.05  22108  170
  92 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.84  24669  190
  93 Marta Bajorek                  Warszawa             129.76  24914  192
  94 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.66  16337  126
  95 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.64  25798  199
  96 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  97 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  98 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
  99 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             129.41   7506   58
 100 Michał Szorc                   Białystok            129.38   7763   60
 101 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.11  23627  183
 102 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 103 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.80  11978   93
 104 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               128.78   4636   36
 105 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 106 Czesław Grajewski              Białystok            128.66  25346  197
 107 Rafał Matczak                  Milanówek            128.57  12471   97
 108 Janusz Krupiński               Bytom                128.50  23516  183
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.26  25011  195
 110 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 111 Barbara Obremska               Wrocław              128.05  24586  192
 112 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.88  10742   84
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.81  21472  168
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.79  24535  192
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 116 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.38  25094  197
 117 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 118 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             127.21   6106   48
 119 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 120 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.98  24889  196
 121 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.87  23979  189
 122 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.85  25369  200
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 124 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 125 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            126.59   6203   49
 126 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 127 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 128 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 129 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 130 Radosław Więch                 Warszawa             125.66  11686   93
 131 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 132 Krzysztof Gibas                Kraków               125.43  23832  190
 133 Bogdan Kozłowski               Białystok            125.29  15536  124
 134 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 135 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 136 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 137 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 138 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.87  24099  193
 139 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 140 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 141 Tomasz Lempart                 Kraków               124.11  21720  175
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 143 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.75   7549   61
 144 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 145 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 146 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 147 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.36  10239   83
 148 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 150 Anita Bruska                   Gdynia               123.25  19104  155
 151 Marek Rogalski                 Warszawa             123.24  17500  142
 152 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 153 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.85  18059  147
 154 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 155 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.75  14607  119
 156 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 158 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 159 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 160 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 161 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.92  20605  169
 162 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.81  15713  129
 163 Dariusz Ulatowski              Tuchola              121.78  23139  190
 164 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 165 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.71  23977  197
 166 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 167 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.46  12632  104
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 169 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.01  11980   99
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 171 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.51  23860  198
 172 Michał Kolaj                   Ostróda              120.49   6386   53
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             120.42   7225   60
 174 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.37  13963  116
 175 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 176 Anna Krynicka                  Warszawa             120.04  17166  143
 177 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 178 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.88  20139  168
 179 Marta Świątkowska              Wrocław              119.79  20964  175
 180 Ewa Radzikowska                Gliwice              119.55  15541  130
 181 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.38  23518  197
 182 Agnieszka Walas                Kraków               119.33   7160   60
 183 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 184 Rafał Stachowski               Police               119.06  17740  149
 185 Maciej Bukowski                Szczecin             119.03   4047   34
 186 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 188 Adam Janicki                   Wrocław              118.60  14707  124
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.56  11619   98
 190 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 191 Małgorzata Jóźwiak             Iława                118.22   4256   36
 192 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.13   6379   54
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 195 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.64  14352  122
 196 Teresa Zalewska                Racibórz             117.56  16928  144
 197 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 198 Agnieszka Matus                Milanówek            117.25  17939  153
 199 Dariusz Jarosławski            Ełk                  117.18  13945  119
 200 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 201 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 202 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.03  18608  159
 203 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 204 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.70  18555  159
 205 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.23  17318  149
 206 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 207 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.79   5558   48
 208 Sławomir Długosz               Ostróda              115.72  14928  129
 209 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 210 Monika Siemaszko               Lipiany              115.60  21386  185
 211 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.44  21934  190
 213 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 214 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.87  15393  134
 215 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 216 Paweł Morga                    Warszawa             114.84   7694   67
 217 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 218 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 219 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.29   6743   59
 220 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 221 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 222 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 223 Jakub Onoszko                  Gdynia               113.89  21866  192
 224 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.69  21602  190
 225 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 226 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 227 Dominika Worona                Police               113.48  12029  106
 228 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 229 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 231 Renata Andracka                Zwola                112.56  21049  187
 232 Diana Pietrzykowska            Szczecin             112.17   4038   36
 233 Marianna Kozłowska             Białystok            111.67  15075  135
 234 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 235 Lucyna Śniadach                Rumia                111.63  21433  192
 236 Dariusz Socha                  Warszawa             111.53   6134   55
 237 Tomasz A. Praga                Białystok            111.52   9256   83
 238 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 239 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.91  12977  117
 240 Maria Pokorska                 Warszawa             110.88  22065  199
 241 Artur Wawrzynowski             Żukowo               110.70  11845  107
 242 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.62  21239  192
 243 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.59  22008  199
 244 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.50  12155  110
 245 Iza Kraj                       Warszawa             110.44   5301   48
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 247 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.86  17138  156
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 249 Dorota Ostrowska               Białystok            109.59  16987  155
 250 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.42   8425   77
 251 Marcin Stachowski              Wydartowo I          108.92  21240  195
 252 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.92   4030   37
 253 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 254 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 255 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 256 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 257 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 258 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 259 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 260 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.05  20746  192
 261 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 263 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.76  15086  140
 264 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.60  14741  137
 265 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.55   6453   60
 266 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.55   6453   60
 267 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.45  20094  187
 268 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 269 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.16  11252  105
 270 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.03  16483  154
 272 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 273 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 274 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 275 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 276 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 277 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 278 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.14  20187  192
 279 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 280 Maciej Pietrasik               Nowogard             104.93  19307  184
 281 Jacek Nowak                    Szczecin             104.85   4928   47
 282 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.59  12342  118
 283 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 284 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 285 Michał Landowski               Police               104.45  17965  172
 286 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 287 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 288 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 289 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 290 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 291 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.56  19383  189
 292 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 294 Sylwia Buks                    Warszawa             101.83   7332   72
 295 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 296 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 297 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 298 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 299 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 300 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 301 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.11   3532   36
 302 Beata Kiżewska                 Świnoujście           98.06   6962   71
 303 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                97.23   9917  102
 306 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             96.97   3394   35
 307 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 308 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                96.77   7935   82
 309 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 310 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 311 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 312 Sylwia Kozłowska               Białystok             95.99   6815   71
 313 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.48  15850  166
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 315 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 316 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.23   7738   83
 317 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.73  17618  190
 318 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           92.40   3234   35
 319 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 320 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 321 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 322 Paulina Naplocha               Racibórz              88.19   5027   57
 323 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 324 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 325 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 326 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 327 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 328 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 329 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 330 Teresa Balewska                Reda                  81.31   7237   89
 331 Marcin Kurowski                Racibórz              81.02   7859   97
 332 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 333 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 334 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 335 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.03   2381   35
 336 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              65.64  13128  200
 338 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 02-03-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  12 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  13 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  14 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  15 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  16 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  18 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  19 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  20 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  22 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  23 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  24 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  26 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  28 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  30 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  31 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  34 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  37 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  38 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  39 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  40 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  41 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  42 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  43 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.46   2339   24
  44 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  45 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  46 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  47 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.26   2720   23
  48 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  49 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  50 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.43   2241   23
  51 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  52 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  55 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  56 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  57 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             80.96   1862   23
  58 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  59 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  60 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.26   1800   23
  61 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  63 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  65 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  66 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  67 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  68 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  69 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  70 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  73 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  74 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  75 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  76 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  77 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  78 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Piotr Latoszek                 Warszawa              95.11   1807   19
  81 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  82 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  83 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  84 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  85 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  86 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  87 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  89 Justyna Czupryńska             Świnoujście           90.12   1442   16
  90 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  93 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  94 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  95 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  96 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  97 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  98 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  99 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 100 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 101 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 102 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 103 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 105 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 106 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 107 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 108 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 109 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 110 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 111 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 112 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 113 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 115 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 116 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 117 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 118 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.50   1410   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 121 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 122 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 123 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 124 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 125 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 126 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.17   1370   12
 127 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          114.00   1368   12
 128 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 129 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 131 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 132 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 133 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 134 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 135 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 136 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 137 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 138 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 139 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 140 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 141 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 142 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 143 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 144 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 145 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 146 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 147 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 148 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 149 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 150 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 151 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 152 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 153 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 154 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 155 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 156 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 157 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 158 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 159 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 160 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 161 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 162 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 163 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 164 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 165 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 166 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 167 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 168 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 169 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 170 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 171 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 172 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 173 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 174 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 175 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 176 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   87.50   1050   12
 177 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 178 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 179 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 180 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 181 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 182 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 183 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 184 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 185 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 186 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 187 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 188 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 189 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 190 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 191 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 192 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 193 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 194 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 195 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 196 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 197 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 198 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 199 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 200 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 201 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 202 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 203 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 204 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 205 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 206 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 207 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 208 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 209 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 210 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 211 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 212 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             81.00    891   11
 213 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 214 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 215 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   78.82    867   11
 216 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 217 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 218 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 219 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 220 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 221 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 222 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 223 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 224 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 225 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 226 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 227 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 228 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 229 Magdalena Maternicka           Gdynia                70.91    780   11
 230 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 231 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 232 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 233 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 234 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 235 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 236 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 237 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 238 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 239 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 240 Aneta Maternicka               Gdynia                64.00    704   11
 241 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             63.91    703   11
 242 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 243 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 244 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 245 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 246 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 247 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 248 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 249 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 250 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 251 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 252 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 253 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 254 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 255 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 256 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 257 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 258 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 259 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 260 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 261 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 262 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 263 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 264 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 265 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 266 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 267 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 268 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 269 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 270 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 271 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 272 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 273 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 274 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 275 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 276 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 277 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 278 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 279 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 280 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 281 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 282 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 283 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 284 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 285 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 286 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 287 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 288 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 289 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 290 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 291 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 292 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 293 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 294 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 295 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 296 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 297 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 298 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 299 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 300 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 301 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 302 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 303 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 304 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 305 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 306 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 307 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 308 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 309 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 310 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 311 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 312 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 313 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 314 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 315 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 316 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 317 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 318 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 319 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 320 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 321 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 322 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 323 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 324 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 325 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 326 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 327 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 328 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 329 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 330 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 331 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 332 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie