Szczecin16
marca
Szczecin 16-17 marca XV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"
Graboszyce23
marca
Graboszyce 23-24 marca VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Ostrów Wielkopolski13
kwietnia
Ostrów Wielkopolski 13-14 kwietnia I Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o puchar Prezydenta Miasta Jarosława UrbaniakaGrand Prix 2013
Lepszy Rydz niż karp23 - 24 marca 2013 — VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleGraboszyce, 23 - 24 marca 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Lepszy Rydz niż karpVIII Mistrzostwa Doliny Karpia odbyły się przy mroźnej, ale słonecznej pogodzie. Pachnący świeżością po remoncie ośrodek to wymarzone miejsce na turniej. Świetnie oświetlona, przestronna sala, posiłki i noclegi (w odnowionych pokojach) na miejscu, serdeczni organizatorzy, naprawdę super. No i te karpie.

Pięćdziesiąt osiem osób rzuciło się w wir walki o zwycięstwo. Od drugiej rundy prowadzenie objął Stanisław Rydzik, a tuż za nim był zeszłoroczny zwycięzca Artur Irzyk. „Gościu” zakończył pierwszy dzień nie oddając pierwszego miejsca. Potem były długie gry i zabawy w podgrupach do późnej nocy. Następnego dnia 8 rundę Rydzik przegrał, ale dzielnie przyjął tę porażkę i we wszystkich pozostałych do zakończenia turnieju rundach triumfował, w ostatniej walcząc o zwycięstwo z Markiem Dudkiewiczem. Nowy Mistrz Doliny Karpia jako jedyny przekroczył granicę 5000 małych punktów. Drugie miejsce zajął Łukasz Bobowski, a na najniższym stopniu pudła stanęła Natalia Ogierman, która również otrzymała nagrodę dla najlepszej zawodniczki. Artur Irzyk zajął szóste miejsce. Najlepszą debiutantką okazała się Mariola Andrusikiewicz. Serdeczne podziękowania dla organizatorów i właściciela Ośrodka “Karpik”.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Doliny Karpia
VI Mistrzostwa Doliny Karpia
V Mistrzostwa Doliny Karpia


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGraboszyce k. Zatora – Ośrodek Rekreacyjno-Turystyczny „Karpik”, woj. małopolskie
Obrońca tytułuArtur Irzyk
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 23 marca (7 rund)
11:45 — koniec zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 24 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00-15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”
NoclegiNa miejscu w Ośrodku „Karpik”- konieczna rezerwacja telefoniczna we własnym zakresie z hasłem „SCRABBLE”! — tel: 033 841 20 50 — biuro@karpik.plwww.karpik.pl
NagrodyNagrody pieniężne oraz puchary dla najlepszych
OrganizatorzyRegionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze — tel.: 33 841 21 66 — biuro@karpik.pl


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.20     10.0     5021     1949      728
  2 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             137.29      9.0     4948     1839      501
  3 Natalia         Ogierman             Katowice               123.85      9.0     4816     1836      520
  4 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.62      9.0     4760     1838      534
  5 Kamil           Kister               Puławy                 142.31      9.0     4721     1836      588
  6 Artur           Irzyk                Kraków                 139.00      8.0     4874     1721      584
  7 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.12      8.0     4869     1735      311
  8 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              119.88      8.0     4734     1680      323
  9 Tomasz          Ciejka               Kraków                 135.21      8.0     4702     1692      442
 10 Łukasz          Sornek               Mikołów                117.95      8.0     4673     1775      389
 11 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               116.72      8.0     4301     1623      189
 12 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 131.59      7.0     4929     1635      288
 13 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.03      7.0     4901     1650      478
 14 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.95      7.0     4732     1601      238
 15 Jacek           Pietruszka           Kraków                 122.49      7.0     4687     1492      860
 16 Kamil           Górka                Kraków                 142.62      7.0     4669     1595      254
 17 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   121.60      7.0     4605     1565      147
 18 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.00      7.0     4509     1615      -74
 19 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           116.11      7.0     4467     1587      238
 20 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.56      7.0     4396     1518      277
 21 Krzysztof       Gibas                Kraków                 125.06      7.0     4377     1522     -140
 22 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               126.77      7.0     4342     1603     -206
 23 Justyna         Górka                Kraków                 138.57      6.0     4614     1571     -155
 24 Mariusz         Grodek               Kraków                 131.28      6.0     4491     1518      -59
 25 Piotr           Broda                Sandomierz             126.74      6.0     4469     1391      210
 26 Zbigniew        Rybak                Warszawa               117.01      6.0     4419     1366      279
 27 Agnieszka       Krupka               Krosno                 130.80      6.0     4408     1408     -112
 28 Jerzy           Luter                Bytom                  110.39      6.0     4379     1392      281
 29 Adam            Jurkowski            Gliwice                121.54      6.0     4373     1499     -153
 30 Marcin          Ceglarek             Kraków                 112.13      6.0     4357     1426       58
 31 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.71      6.0     4329     1407      220
 32 Teresa          Zalewska             Racibórz               113.45      6.0     4269     1481       36
 33 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              105.35      6.0     3980     1366     -301
 34 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               126.79      5.0     4628     1384      -33
 35 Marta           Ćwiek                Radomsko               116.84      5.0     4329     1296     -312
 36 Janusz          Krupiński            Bytom                  133.77      5.0     4327     1381     -244
 37 Mariusz         Makuch               Zator                  113.32      5.0     4315     1423      -74
 38 Andrzej         Kroc                 Łódź                   125.77      5.0     4310     1230      274
 39 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              112.54      5.0     4292     1252      143
 40 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      5.0     4122     1294     -362
 41 Mariola         Andrusikiewicz       Zator                  100.00      5.0     3908     1256     -275
 42 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 138.35      5.0     2545     1004      140
 43 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      4.5     4166     1048       14
 44 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           102.83      4.5     3754     1077     -171
 45 Dariusz         Sowula               Kraków                 100.00      4.5     3504     1053       13
 46 Bożena          Guział               Racibórz               108.78      4.0     4098     1277     -682
 47 Konrad          Sowula               Kraków                 124.37      4.0     4084     1147      176
 48 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     3987     1200     -796
 49 Paweł           Brylski              Kraków                 100.00      4.0     3907     1230     -446
 50 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 127.43      4.0     2551      875      259
 51 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3809      932     -289
 52 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.5     3635      959     -349
 53 Zuzanna         Molak                Warszawa               100.00      2.5     3660      844     -366
 54 Rafał           Stachura             Zator                  100.00      2.5     3415      859     -748
 55 Jarosław        Józik                Brzeszcze              100.00      2.0     2447      624       96
 56 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      2.0     2119      697     -712
 57 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      1.5     3605      707     -596
 58 Tomasz          Górka                Łęczna                 123.85      1.0     1831      475      -33
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



	Stanisław Rydzik 148.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Adam           Jurkowski             121.54 +  461: 310  172
    2     2 Krzysztof      Gibas                 125.06 +  491: 324  175
    3     1 Jacek          Pietruszka            122.49 +  446: 427  172
    4     1 Mariusz        Grodek                131.28 +  407: 342  181
    5     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 +  434: 327  177
    6     1 Natalia        Ogierman              123.85 +  441: 365  174
    7     1 Łukasz         Bobowski              137.29 -  342: 402   87
    8     1 Tomasz         Ciejka                135.21 -  295: 416   85
    9     2 Kamil          Górka                 142.62 +  401: 357  193
   10     3 Łukasz         Sornek                117.95 +  430: 325  168
   11     1 Artur          Irzyk                 139.00 +  445: 352  189
   12     1 Marek          Dudkiewicz            125.62 +  428: 346  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1949  / 12 162.42




	Mariusz Wrześniewski 144.95 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Szczygieł             119.88 +  420: 374  170
    2     9 Konrad         Sowula                124.37 +  409: 322  174
    3     7 Małgorzata     Sulejewska            131.59 -  283: 459   82
    4     8 Tomasz         Zwoliński             137.03 +  513: 301  187
    5     7 Maria          Krzyżanowska          116.11 -  469: 507   66
    6     7 Adam           Jurkowski             121.54 -  335: 395   72
    7    12 Marcin         Ceglarek              112.13 +  427: 339  162
    8     7 Justyna        Górka                 138.57 -  355: 419   89
    9    11 Mariusz        Makuch                113.32 +  358: 331  163
   10     9 Janusz         Krupiński             133.77 +  381: 350  184
   11     8 Teresa         Zalewska              113.45 +  497: 262  163
   12     5 Artur          Irzyk                 139.00 -  285: 435   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Kamil Górka 142.62 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Sornek                117.95 -  345: 373   68
    2    23 Ryszard        Korpalski             111.62 +  376: 298  162
    3    17 Paweł          Brylski               100.00 +  378: 360  150
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              124.12 -  385: 424   74
    5    14 Konrad         Sowula                124.37 +  377: 335  174
    6    15 Marta          Ćwiek                 116.84 +  445: 285  167
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 +  428: 368  177
    8     5 Natalia        Ogierman              123.85 +  453: 358  174
    9     2 Stanisław      Rydzik                148.20 -  357: 401   98
   10     4 Justyna        Górka                 138.57 +  392: 341  189
   11     6 Kamil          Kister                142.31 -  287: 423   92
   12     6 Małgorzata     Szczygieł             119.88 -  446: 449   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Kamil Kister 142.31 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Rybak                 117.01 +  404: 357  167
    2    10 Andrzej        Rakoczy               138.35 -  338: 364   88
    3    13 Arkadiusz      Łydka                 116.72 +  427: 286  167
    4    12 Rafał          Wesołowski            132.00 -  349: 359   82
    5    12 Agnieszka      Krupka                130.80 +  475: 328  181
    6    10 Janusz         Krupiński             133.77 +  420: 390  184
    7     5 Maria          Krzyżanowska          116.11 +  384: 311  166
    8     6 Marek          Dudkiewicz            125.62 -  328: 403   76
    9     8 Teresa         Zalewska              113.45 +  386: 322  163
   10     6 Tomasz         Zwoliński             137.03 +  396: 388  187
   11     6 Kamil          Górka                 142.62 +  423: 287  193
   12     4 Małgorzata     Sulejewska            131.59 +  391: 338  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 12 153.00




	Artur Irzyk 139.00 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Ćwiek                 116.84 +  390: 346  167
    2    15 Marcin         Ceglarek              112.13 +  496: 249  162
    3     2 Bożena         Guział                108.78 -  415: 450   59
    4     5 Janusz         Krupiński             133.77 +  447: 333  184
    5     2 Natalia        Ogierman              123.85 -  356: 362   74
    6     6 Maria          Krzyżanowska          116.11 +  362: 322  166
    7     4 Adam           Jurkowski             121.54 +  397: 348  172
    8     4 Mariusz        Grodek                131.28 +  430: 304  181
    9     3 Łukasz         Bobowski              137.29 +  438: 426  187
   10     2 Marek          Dudkiewicz            125.62 -  356: 420   76
   11     1 Stanisław      Rydzik                148.20 -  352: 445   98
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          144.95 +  435: 285  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Justyna Górka 138.57 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Arkadiusz      Łydka                 116.72 +  377: 364  167
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 +  478: 306  177
    3     5 Mariusz        Grodek                131.28 -  326: 425   81
    4    11 Krzysztof      Gibas                 125.06 +  456: 307  175
    5     6 Łukasz         Sornek                117.95 -  327: 454   68
    6    11 Grzegorz       Kwiecień              127.43 +  379: 303  177
    7     8 Rafał          Wesołowski            132.00 +  444: 361  182
    8     7 Mariusz        Wrześniewski          144.95 +  419: 355  195
    9     5 Małgorzata     Sulejewska            131.59 -  437: 495   82
   10     4 Kamil          Górka                 142.62 -  341: 392   93
   11     4 Łukasz         Bobowski              137.29 -  340: 481   87
   12     9 Tomasz         Zwoliński             137.03 -  290: 526   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Andrzej Rakoczy 138.35 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Matyasik              116.71 +  358: 301  167
    2    10 Kamil          Kister                142.31 +  364: 338  192
    3     6 Natalia        Ogierman              123.85 -  342: 454   74
    4    13 Mariusz        Makuch                113.32 +  363: 271  163
    5     9 Bożena         Guział                108.78 +  451: 333  159
    6     3 Mariusz        Grodek                131.28 +  358: 331  181
    7     3 Łukasz         Sornek                117.95 -  309: 377   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  7 143.43




	Łukasz Bobowski 137.29 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Krzyżanowska          116.11 +  427: 317  166
    2     6 Andrzej        Kroc                  125.77 +  353: 347  176
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              124.12 +  415: 328  174
    4     2 Natalia        Ogierman              123.85 -  353: 459   74
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 +  443: 357  177
    6     4 Rafał          Wesołowski            132.00 +  377: 292  182
    7     1 Stanisław      Rydzik                148.20 +  402: 342  198
    8     2 Łukasz         Sornek                117.95 -  369: 470   68
    9     3 Artur          Irzyk                 139.00 -  426: 438   89
   10     7 Grzegorz       Pukniel               121.60 +  459: 391  172
   11     4 Justyna        Górka                 138.57 +  481: 340  189
   12     2 Krzysztof      Sporczyk              124.12 +  443: 366  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Tomasz Zwoliński 137.03 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Zalewska              113.45 +  389: 341  163
    2     1 Małgorzata     Sulejewska            131.59 +  439: 375  182
    3     8 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 -  365: 374   77
    4     8 Mariusz        Wrześniewski          144.95 -  301: 513   95
    5    13 Grzegorz       Pukniel               121.60 -  373: 443   72
    6    19 Jerzy          Matyasik              116.71 +  370: 309  167
    7    16 Agnieszka      Krupka                130.80 +  522: 296  181
    8     8 Tomasz         Górka                 123.85 +  371: 344  174
    9     7 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 +  464: 298  176
   10     6 Kamil          Kister                142.31 -  388: 396   92
   11     7 Rafał          Wesołowski            132.00 -  393: 444   82
   12     9 Justyna        Górka                 138.57 +  526: 290  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Tomasz Ciejka 135.21 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jarosław       Karp                  112.54 +  364: 326  163
    2     7 Janusz         Krupiński             133.77 -  360: 362   84
    3    16 Dorota         Gwiazdoń              105.35 +  460: 333  155
    4    10 Adam           Jurkowski             121.54 +  370: 320  172
    5    10 Jacek          Pietruszka            122.49 +  364: 265  172
    6     2 Marek          Dudkiewicz            125.62 +  406: 282  176
    7     2 Natalia        Ogierman              123.85 +  424: 370  174
    8     1 Stanisław      Rydzik                148.20 +  416: 295  198
    9     1 Łukasz         Sornek                117.95 +  444: 334  168
   10     1 Małgorzata     Sulejewska            131.59 -  360: 516   82
   11     3 Krzysztof      Sporczyk              124.12 -  398: 447   74
   12     3 Natalia        Ogierman              123.85 -  336: 410   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Janusz Krupiński 133.77 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Ceglarek              112.13 +  424: 383  162
    2     7 Tomasz         Ciejka                135.21 +  362: 360  185
    3     3 Marek          Dudkiewicz            125.62 -  337: 411   76
    4     5 Artur          Irzyk                 139.00 -  333: 447   89
    5    16 Krzysztof      Gibas                 125.06 +  370: 331  175
    6    10 Kamil          Kister                142.31 -  390: 420   92
    7    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  440: 301  150
    8    10 Teresa         Zalewska              113.45 -  267: 406   63
    9    18 Dariusz        Sowula                100.00 +  381: 335  150
   10     9 Mariusz        Wrześniewski          144.95 -  350: 381   95
   11    18 Mariusz        Makuch                113.32 -  348: 403   63
   12    17 Agnieszka      Krupka                130.80 -  325: 393   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Rafał Wesołowski 132.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Makuch                113.32 -  285: 399   63
    2    22 Marta          Ćwiek                 116.84 +  467: 438  167
    3    11 Jerzy          Matyasik              116.71 +  317: 293  167
    4    12 Kamil          Kister                142.31 +  359: 349  192
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              124.12 +  439: 351  174
    6     4 Łukasz         Bobowski              137.29 -  292: 377   87
    7     8 Justyna        Górka                 138.57 -  361: 444   89
    8    12 Adam           Jurkowski             121.54 +  497: 328  172
    9    10 Grzegorz       Pukniel               121.60 -  339: 448   72
   10    12 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 +  414: 311  177
   11     7 Tomasz         Zwoliński             137.03 +  444: 393  187
   12     7 Łukasz         Sornek                117.95 -  295: 452   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Małgorzata Sulejewska 131.59 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ryszard        Korpalski             111.62 +  494: 282  162
    2     1 Tomasz         Zwoliński             137.03 -  375: 439   87
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          144.95 +  459: 283  195
    4     4 Bożena         Guział                108.78 +  362: 358  159
    5     4 Mariusz        Grodek                131.28 -  320: 462   81
    6     9 Grzegorz       Pukniel               121.60 +  389: 352  172
    7     6 Mariusz        Makuch                113.32 +  466: 390  163
    8     3 Krzysztof      Sporczyk              124.12 -  364: 502   74
    9     5 Justyna        Górka                 138.57 +  495: 437  189
   10     1 Tomasz         Ciejka                135.21 +  516: 360  185
   11     2 Marek          Dudkiewicz            125.62 -  351: 385   76
   12     4 Kamil          Kister                142.31 -  338: 391   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Mariusz Grodek 131.28 Kraków          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Luter                 110.39 +  358: 356  160
    2    11 Mariusz        Makuch                113.32 +  421: 364  163
    3     5 Justyna        Górka                 138.57 +  425: 326  189
    4     1 Stanisław      Rydzik                148.20 -  342: 407   98
    5     4 Małgorzata     Sulejewska            131.59 +  462: 320  182
    6     3 Andrzej        Rakoczy               138.35 -  331: 358   88
    7     9 Paweł          Brylski               100.00 +  423: 304  150
    8     4 Artur          Irzyk                 139.00 -  304: 430   89
    9     9 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 +  484: 299  177
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              124.12 -  296: 417   74
   11     9 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 -  326: 412   76
   12    10 Jacek          Pietruszka            122.49 -  319: 557   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Agnieszka Krupka 130.80 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bożena         Guział                108.78 -  373: 397   59
    2    18 Jerzy          Matyasik              116.71 -  340: 375   67
    3    24 Danuta         Połomska              102.83 +  348: 282  153
    4    19 Arkadiusz      Łydka                 116.72 +  336: 298  167
    5    12 Kamil          Kister                142.31 -  328: 475   92
    6    24 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  397: 371  150
    7    16 Tomasz         Zwoliński             137.03 -  296: 522   87
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 -  381: 396   77
    9    22 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 +  390: 313  150
   10    17 Jacek          Pietruszka            122.49 -  291: 499   72
   11    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  535: 267  150
   12    17 Janusz         Krupiński             133.77 +  393: 325  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Grzegorz Kwiecień 127.43 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Gwiazdoń              105.35 -  344: 354   55
    2    24 Zuzanna        Molak                 100.00 +  395: 215  150
    3    14 Maria          Krzyżanowska          116.11 -  350: 389   66
    4    18 Ryszard        Korpalski             111.62 +  360: 354  162
    5    17 Andrzej        Kroc                  125.77 +  372: 296  176
    6    11 Justyna        Górka                 138.57 -  303: 379   89
    7    14 Piotr          Broda                 126.74 +  427: 305  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  /  7 125.00




	Andrzej Kwiatkowski 126.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Danuta         Połomska              102.83 +  451: 300  153
    2     3 Justyna        Górka                 138.57 -  306: 478   89
    3    10 Teresa         Zalewska              113.45 +  464: 298  163
    4     7 Grzegorz       Pukniel               121.60 +  509: 278  172
    5     3 Łukasz         Bobowski              137.29 -  357: 443   87
    6     8 Mariusz        Makuch                113.32 -  355: 366   63
    7    11 Kamil          Górka                 142.62 -  368: 428   93
    8    15 Agnieszka      Krupka                130.80 +  396: 381  181
    9    12 Marcin         Ceglarek              112.13 +  372: 322  162
   10     8 Natalia        Ogierman              123.85 -  314: 459   74
   11    10 Małgorzata     Szczygieł             119.88 -  362: 500   70
   12    14 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 -  374: 408   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Mariusz Sylwestrzuk 126.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  363: 258  150
    2     8 Piotr          Broda                 126.74 +  332: 328  177
    3     8 Tomasz         Zwoliński             137.03 +  374: 365  187
    4     3 Marek          Dudkiewicz            125.62 +  390: 378  176
    5     1 Stanisław      Rydzik                148.20 -  327: 434   98
    6     5 Łukasz         Sornek                117.95 -  327: 431   68
    7    10 Krzysztof      Sporczyk              124.12 -  430: 435   74
    8    11 Bożena         Guział                108.78 +  398: 298  159
    9     9 Mariusz        Grodek                131.28 -  299: 484   81
   10    12 Rafał          Wesołowski            132.00 -  311: 414   82
   11    16 Tomasz         Górka                 123.85 +  383: 349  174
   12    14 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 +  408: 374  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Piotr Broda 126.74 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  424: 257  150
    2     8 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 -  328: 332   77
    3    12 Adam           Jurkowski             121.54 -  253: 417   72
    4    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  477: 264  150
    5    15 Teresa         Zalewska              113.45 +  430: 417  163
    6    14 Paweł          Brylski               100.00 -  366: 428   50
    7    14 Grzegorz       Kwiecień              127.43 -  305: 427   77
    8    18 Ryszard        Korpalski             111.62 +  406: 278  162
    9    15 Tomasz         Górka                 123.85 -  317: 434   74
   10    16 Jerzy          Matyasik              116.71 +  408: 277  167
   11    15 Krzysztof      Gibas                 125.06 -  352: 432   75
   12    15 Konrad         Sowula                124.37 +  403: 296  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Andrzej Kroc 125.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paulina        Naplocha              100.00 +  371: 231  150
    2     6 Łukasz         Bobowski              137.29 -  347: 353   87
    3    18 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  345: 302  150
    4    14 Łukasz         Sornek                117.95 -  283: 396   68
    5    17 Grzegorz       Kwiecień              127.43 -  296: 372   77
    6    22 Marcin         Ceglarek              112.13 -  353: 445   62
    7    26 Rafał          Stachura              100.00 -  321: 322   50
    8    25 Zuzanna        Molak                 100.00 +  407: 335  150
    9    19 Marta          Ćwiek                 116.84 +  346: 290  167
   10    19 Jerzy          Luter                 110.39 -  339: 371   60
   11    23 Dariusz        Sowula                100.00 -  327: 344   50
   12    22 Bożena         Guział                108.78 +  575: 275  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Marek Dudkiewicz 125.62 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zuzanna        Molak                 100.00 +  428: 273  150
    2     5 Łukasz         Sornek                117.95 +  446: 362  168
    3     3 Janusz         Krupiński             133.77 +  411: 337  184
    4     3 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 -  378: 390   77
    5     5 Jarosław       Karp                  112.54 +  447: 287  163
    6     2 Tomasz         Ciejka                135.21 -  282: 406   85
    7     7 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 +  338: 334  176
    8     6 Kamil          Kister                142.31 +  403: 328  192
    9     4 Krzysztof      Sporczyk              124.12 +  476: 374  174
   10     2 Artur          Irzyk                 139.00 +  420: 356  189
   11     2 Małgorzata     Sulejewska            131.59 +  385: 351  182
   12     1 Stanisław      Rydzik                148.20 -  346: 428   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 12 153.17




	Mariola Osajda-Matczak 125.56 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  293: 343   50
    2    21 Jerzy          Luter                 110.39 +  405: 296  160
    3    22 Marta          Ćwiek                 116.84 +  434: 324  167
    4    15 Maria          Krzyżanowska          116.11 -  267: 395   66
    5    11 Małgorzata     Szczygieł             119.88 +  417: 343  170
    6    13 Bożena         Guział                108.78 +  359: 270  159
    7     7 Marek          Dudkiewicz            125.62 -  334: 338   76
    8    13 Mariusz        Makuch                113.32 +  382: 317  163
    9     7 Tomasz         Zwoliński             137.03 -  298: 464   87
   10    13 Adam           Jurkowski             121.54 +  438: 317  172
   11     9 Mariusz        Grodek                131.28 +  412: 326  181
   12     8 Arkadiusz      Łydka                 116.72 -  357: 386   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Krzysztof Gibas 125.06 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Stachura              100.00 +  384: 326  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                148.20 -  324: 491   98
    3    21 Dariusz        Sowula                100.00 +  362: 275  150
    4    11 Justyna        Górka                 138.57 -  307: 456   89
    5    16 Janusz         Krupiński             133.77 -  331: 370   84
    6    18 Zbigniew       Rybak                 117.01 -  291: 477   67
    7    25 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  493: 360  150
    8    21 Konrad         Sowula                124.37 +  401: 353  174
    9    14 Małgorzata     Szczygieł             119.88 -  385: 439   70
   10    18 Paweł          Brylski               100.00 +  323: 303  150
   11    15 Piotr          Broda                 126.74 +  432: 352  177
   12    13 Teresa         Zalewska              113.45 +  344: 315  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Konrad Sowula 124.37 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          144.95 -  322: 409   95
    3     9 Mariusz        Makuch                113.32 -  333: 386   63
    4    21 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 +  369: 320  150
    5    14 Kamil          Górka                 142.62 -  335: 377   93
    6    17 Małgorzata     Szczygieł             119.88 -  357: 400   70
    7    23 Dorota         Gwiazdoń              105.35 +  347: 300  155
    8    21 Krzysztof      Gibas                 125.06 -  353: 401   75
    9    24 Rafał          Stachura              100.00 +  532: 225  150
   10    15 Bożena         Guział                108.78 +  500: 258  159
   11    12 Jerzy          Luter                 110.39 -  340: 429   60
   12    15 Piotr          Broda                 126.74 -  296: 403   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 11 104.27




	Krzysztof Sporczyk 124.12 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 +  442: 264  150
    2     4 Grzegorz       Pukniel               121.60 +  417: 342  172
    3     4 Łukasz         Bobowski              137.29 -  328: 415   87
    4     9 Kamil          Górka                 142.62 +  424: 385  193
    5     8 Rafał          Wesołowski            132.00 -  351: 439   82
    6    12 Jarosław       Karp                  112.54 +  366: 306  163
    7    10 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 +  435: 430  177
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            131.59 +  502: 364  182
    9     4 Marek          Dudkiewicz            125.62 -  374: 476   76
   10     5 Mariusz        Grodek                131.28 +  417: 296  181
   11     3 Tomasz         Ciejka                135.21 +  447: 398  185
   12     2 Łukasz         Bobowski              137.29 -  366: 443   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Tomasz Górka 123.85 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     8 Tomasz         Zwoliński             137.03 -  344: 371   87
    9    15 Piotr          Broda                 126.74 +  434: 317  177
   10    14 Arkadiusz      Łydka                 116.72 -  359: 434   67
   11    16 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 -  349: 383   77
   12    16 Zbigniew       Rybak                 117.01 -  345: 359   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     475  /  5  95.00




	Natalia Ogierman 123.85 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jarosław       Józik                 100.00 +  393: 375  150
    2    14 Albert         Połomski              100.00 +  439: 283  150
    3     6 Andrzej        Rakoczy               138.35 +  454: 342  188
    4     2 Łukasz         Bobowski              137.29 +  459: 353  187
    5     2 Artur          Irzyk                 139.00 +  362: 356  189
    6     1 Stanisław      Rydzik                148.20 -  365: 441   98
    7     2 Tomasz         Ciejka                135.21 -  370: 424   85
    8     5 Kamil          Górka                 142.62 -  358: 453   93
    9     6 Maria          Krzyżanowska          116.11 +  362: 320  166
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 +  459: 314  177
   11     5 Łukasz         Sornek                117.95 +  385: 299  168
   12     3 Tomasz         Ciejka                135.21 +  410: 336  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 12 153.00




	Jacek Pietruszka 122.49 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  396: 325  150
    2    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  402: 317  150
    3     1 Stanisław      Rydzik                148.20 -  427: 446   98
    4     6 Jarosław       Karp                  112.54 -  405: 408   63
    5    10 Tomasz         Ciejka                135.21 -  265: 364   85
    6    16 Jerzy          Luter                 110.39 -  354: 355   60
    7    21 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 -  258: 327   50
    8    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  400:   1  150
    9    20 Ryszard        Korpalski             111.62 +  376: 328  162
   10    17 Agnieszka      Krupka                130.80 +  499: 291  181
   11    13 Marcin         Ceglarek              112.13 +  348: 346  162
   12    10 Mariusz        Grodek                131.28 +  557: 319  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Grzegorz Pukniel 121.60 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Brylski               100.00 +  374: 294  150
    2     4 Krzysztof      Sporczyk              124.12 -  342: 417   74
    3    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  398: 255  150
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 -  278: 509   77
    5    13 Tomasz         Zwoliński             137.03 +  443: 373  187
    6     9 Małgorzata     Sulejewska            131.59 -  352: 389   82
    7    13 Zbigniew       Rybak                 117.01 +  373: 302  167
    8     9 Małgorzata     Szczygieł             119.88 +  381: 329  170
    9    10 Rafał          Wesołowski            132.00 +  448: 339  182
   10     7 Łukasz         Bobowski              137.29 -  391: 459   87
   11    11 Arkadiusz      Łydka                 116.72 -  347: 523   67
   12    11 Adam           Jurkowski             121.54 +  478: 269  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Adam Jurkowski 121.54 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                148.20 -  310: 461   98
    2    17 Małgorzata     Szczygieł             119.88 +  363: 344  170
    3    12 Piotr          Broda                 126.74 +  417: 253  177
    4    10 Tomasz         Ciejka                135.21 -  320: 370   85
    5    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  449: 342  150
    6     7 Mariusz        Wrześniewski          144.95 +  395: 335  195
    7     4 Artur          Irzyk                 139.00 -  348: 397   89
    8    12 Rafał          Wesołowski            132.00 -  328: 497   82
    9    17 Paweł          Brylski               100.00 +  420: 313  150
   10    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 -  317: 438   76
   11    17 Dorota         Gwiazdoń              105.35 +  437: 298  155
   12    11 Grzegorz       Pukniel               121.60 -  269: 478   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Małgorzata Szczygieł 119.88 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          144.95 -  374: 420   95
    2    17 Adam           Jurkowski             121.54 -  344: 363   72
    3    23 Marcin         Ceglarek              112.13 +  403: 336  162
    4    17 Dorota         Gwiazdoń              105.35 +  409: 264  155
    5    11 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 -  343: 417   76
    6    17 Konrad         Sowula                124.37 +  400: 357  174
    7    15 Jarosław       Karp                  112.54 +  433: 371  163
    8     9 Grzegorz       Pukniel               121.60 -  329: 381   72
    9    14 Krzysztof      Gibas                 125.06 +  439: 385  175
   10    10 Maria          Krzyżanowska          116.11 +  311: 309  166
   11    10 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 +  500: 362  177
   12     6 Kamil          Górka                 142.62 +  449: 446  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Łukasz Sornek 117.95 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 142.62 +  373: 345  193
    2     5 Marek          Dudkiewicz            125.62 -  362: 446   76
    3    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 324  150
    4    14 Andrzej        Kroc                  125.77 +  396: 283  176
    5     6 Justyna        Górka                 138.57 +  454: 327  189
    6     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 +  431: 327  177
    7     3 Andrzej        Rakoczy               138.35 +  377: 309  188
    8     2 Łukasz         Bobowski              137.29 +  470: 369  187
    9     1 Tomasz         Ciejka                135.21 -  334: 444   85
   10     3 Stanisław      Rydzik                148.20 -  325: 430   98
   11     5 Natalia        Ogierman              123.85 -  299: 385   74
   12     7 Rafał          Wesołowski            132.00 +  452: 295  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Zbigniew Rybak 117.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Kister                142.31 -  357: 404   92
    2    20 Paweł          Brylski               100.00 -  312: 334   50
    3    26 Ryszard        Korpalski             111.62 -  355: 381   62
    4    27 Danuta         Połomska              102.83 +  381: 258  153
    5    24 Albert         Połomski              100.00 +  466: 274  150
    6    18 Krzysztof      Gibas                 125.06 +  477: 291  175
    7    13 Grzegorz       Pukniel               121.60 -  302: 373   72
    8    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 320  150
    9    13 Bożena         Guział                108.78 +  355: 302  159
   10    11 Teresa         Zalewska              113.45 -  322: 408   63
   11    14 Maria          Krzyżanowska          116.11 -  333: 450   66
   12    16 Tomasz         Górka                 123.85 +  359: 345  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Marta Ćwiek 116.84 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Artur          Irzyk                 139.00 -  346: 390   89
    2    22 Rafał          Wesołowski            132.00 -  438: 467   82
    3    22 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 -  324: 434   76
    4    26 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  425: 347  150
    5    21 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 +  494: 359  150
    6    15 Kamil          Górka                 142.62 -  285: 445   93
    7    20 Jerzy          Matyasik              116.71 +  392: 362  167
    8    16 Jerzy          Luter                 110.39 -  267: 520   60
    9    19 Andrzej        Kroc                  125.77 -  290: 346   76
   10    22 Danuta         Połomska              102.83 -  314: 325   53
   11    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  420: 340  150
   12    21 Dariusz        Sowula                100.00 +  334: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Arkadiusz Łydka 116.72 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 138.57 -  364: 377   89
    2    19 Danuta         Połomska              102.83 +  306: 303  153
    3    13 Kamil          Kister                142.31 -  286: 427   92
    4    19 Agnieszka      Krupka                130.80 -  298: 336   81
    5    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  414: 304  150
    6    21 Teresa         Zalewska              113.45 -  258: 400   63
    7    22 Jarosław       Józik                 100.00 +  320: 286  150
    8    20 Jarosław       Karp                  112.54 +  363: 286  163
    9    16 Jerzy          Luter                 110.39 +  349: 330  160
   10    14 Tomasz         Górka                 123.85 +  434: 359  174
   11    11 Grzegorz       Pukniel               121.60 +  523: 347  172
   12     8 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 +  386: 357  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Jerzy Matyasik 116.71 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Rakoczy               138.35 -  301: 358   88
    2    18 Agnieszka      Krupka                130.80 +  375: 340  181
    3    11 Rafał          Wesołowski            132.00 -  293: 317   82
    4    16 Jarosław       Józik                 100.00 +  359: 351  150
    5    19 Mariusz        Makuch                113.32 -  355: 416   63
    6    19 Tomasz         Zwoliński             137.03 -  309: 370   87
    7    20 Marta          Ćwiek                 116.84 -  362: 392   67
    8    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  532: 240  150
    9    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  315: 300  150
   10    16 Piotr          Broda                 126.74 -  277: 408   77
   11    20 Paweł          Brylski               100.00 +  406: 266  150
   12    19 Ryszard        Korpalski             111.62 +  445: 351  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Maria Krzyżanowska 116.11 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              137.29 -  317: 427   87
    2    16 Jarosław       Józik                 100.00 +  347: 334  150
    3    14 Grzegorz       Kwiecień              127.43 +  389: 350  177
    4    15 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 +  395: 267  176
    5     7 Mariusz        Wrześniewski          144.95 +  507: 469  195
    6     6 Artur          Irzyk                 139.00 -  322: 362   89
    7     5 Kamil          Kister                142.31 -  311: 384   92
    8    14 Paweł          Brylski               100.00 +  402: 319  150
    9     6 Natalia        Ogierman              123.85 -  320: 362   74
   10    10 Małgorzata     Szczygieł             119.88 -  309: 311   70
   11    14 Zbigniew       Rybak                 117.01 +  450: 333  167
   12    12 Jerzy          Luter                 110.39 +  398: 311  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Teresa Zalewska 113.45 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             137.03 -  341: 389   87
    2    25 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 +  340: 268  150
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 -  298: 464   77
    4    25 Dariusz        Sowula                100.00 +  404: 264  150
    5    15 Piotr          Broda                 126.74 -  417: 430   77
    6    21 Arkadiusz      Łydka                 116.72 +  400: 258  167
    7    19 Jerzy          Luter                 110.39 +  356: 344  160
    8    10 Janusz         Krupiński             133.77 +  406: 267  184
    9     8 Kamil          Kister                142.31 -  322: 386   92
   10    11 Zbigniew       Rybak                 117.01 +  408: 322  167
   11     8 Mariusz        Wrześniewski          144.95 -  262: 497   95
   12    13 Krzysztof      Gibas                 125.06 -  315: 344   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Mariusz Makuch 113.32 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            132.00 +  399: 285  182
    2    11 Mariusz        Grodek                131.28 -  364: 421   81
    3     9 Konrad         Sowula                124.37 +  386: 333  174
    4    13 Andrzej        Rakoczy               138.35 -  271: 363   88
    5    19 Jerzy          Matyasik              116.71 +  416: 355  167
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 +  366: 355  177
    7     6 Małgorzata     Sulejewska            131.59 -  390: 466   82
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 -  317: 382   76
    9    11 Mariusz        Wrześniewski          144.95 -  331: 358   95
   10    20 Dorota         Gwiazdoń              105.35 -  330: 344   55
   11    18 Janusz         Krupiński             133.77 +  403: 348  184
   12    18 Marcin         Ceglarek              112.13 -  342: 379   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Jarosław Karp 112.54 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Ciejka                135.21 -  326: 364   85
    2    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  389: 323  150
    3    20 Albert         Połomski              100.00 +  408: 244  150
    4     6 Jacek          Pietruszka            122.49 +  408: 405  172
    5     5 Marek          Dudkiewicz            125.62 -  287: 447   76
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              124.12 -  306: 366   74
    7    15 Małgorzata     Szczygieł             119.88 -  371: 433   70
    8    20 Arkadiusz      Łydka                 116.72 -  286: 363   67
    9    23 Dorota         Gwiazdoń              105.35 -  291: 300   55
   10    23 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 +  343: 257  150
   11    22 Danuta         Połomska              102.83 -  316: 326   53
   12    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  561: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Marcin Ceglarek 112.13 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Janusz         Krupiński             133.77 -  383: 424   84
    2    15 Artur          Irzyk                 139.00 -  249: 496   89
    3    23 Małgorzata     Szczygieł             119.88 -  336: 403   70
    4    28 Rafał          Stachura              100.00 +  460: 213  150
    5    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  325: 304  150
    6    22 Andrzej        Kroc                  125.77 +  445: 353  176
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          144.95 -  339: 427   95
    8    19 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 +  371: 349  150
    9    12 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 -  322: 372   77
   10    21 Dariusz        Sowula                100.00 +  402: 268  150
   11    13 Jacek          Pietruszka            122.49 -  346: 348   72
   12    18 Mariusz        Makuch                113.32 +  379: 342  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Ryszard Korpalski 111.62 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Sulejewska            131.59 -  282: 494   82
    2    23 Kamil          Górka                 142.62 -  298: 376   93
    3    26 Zbigniew       Rybak                 117.01 +  381: 355  167
    4    18 Grzegorz       Kwiecień              127.43 -  354: 360   77
    5    25 Zuzanna        Molak                 100.00 +  420: 326  150
    6    23 Dariusz        Sowula                100.00 -  297: 370   50
    7    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  357: 280  150
    8    18 Piotr          Broda                 126.74 -  278: 406   77
    9    20 Jacek          Pietruszka            122.49 -  328: 376   72
   10    25 Rafał          Stachura              100.00 +  370: 334  150
   11    21 Bożena         Guział                108.78 +  406: 362  159
   12    19 Jerzy          Matyasik              116.71 -  351: 445   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Jerzy Luter 110.39 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Grodek                131.28 -  356: 358   81
    2    21 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 -  296: 405   76
    3    27 Rafał          Stachura              100.00 +  385: 269  150
    4    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  400: 285  150
    5    18 Paweł          Brylski               100.00 -  282: 378   50
    6    16 Jacek          Pietruszka            122.49 +  355: 354  172
    7    19 Teresa         Zalewska              113.45 -  344: 356   63
    8    16 Marta          Ćwiek                 116.84 +  520: 267  167
    9    16 Arkadiusz      Łydka                 116.72 -  330: 349   67
   10    19 Andrzej        Kroc                  125.77 +  371: 339  176
   11    12 Konrad         Sowula                124.37 +  429: 340  174
   12    12 Maria          Krzyżanowska          116.11 -  311: 398   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Bożena Guział 108.78 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Krupka                130.80 +  397: 373  181
    2    12 Dorota         Gwiazdoń              105.35 +  393: 276  155
    3     2 Artur          Irzyk                 139.00 +  450: 415  189
    4     4 Małgorzata     Sulejewska            131.59 -  358: 362   82
    5     9 Andrzej        Rakoczy               138.35 -  333: 451   88
    6    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 -  270: 359   76
    7    18 Dariusz        Sowula                100.00 +  402: 310  150
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 -  298: 398   77
    9    13 Zbigniew       Rybak                 117.01 -  302: 355   67
   10    15 Konrad         Sowula                124.37 -  258: 500   74
   11    21 Ryszard        Korpalski             111.62 -  362: 406   62
   12    22 Andrzej        Kroc                  125.77 -  275: 575   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Dorota Gwiazdoń 105.35 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Kwiecień              127.43 +  354: 344  177
    2    12 Bożena         Guział                108.78 -  276: 393   59
    3    16 Tomasz         Ciejka                135.21 -  333: 460   85
    4    17 Małgorzata     Szczygieł             119.88 -  264: 409   70
    5    27 Dariusz        Sowula                100.00 -  316: 407   50
    6    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  370: 254  150
    7    23 Konrad         Sowula                124.37 -  300: 347   74
    8    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  416: 305  150
    9    23 Jarosław       Karp                  112.54 +  300: 291  163
   10    20 Mariusz        Makuch                113.32 +  344: 330  163
   11    17 Adam           Jurkowski             121.54 -  298: 437   72
   12    20 Danuta         Połomska              102.83 +  409: 304  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Danuta Połomska 102.83 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kwiatkowski           126.79 -  300: 451   77
    2    19 Arkadiusz      Łydka                 116.72 -  303: 306   67
    3    24 Agnieszka      Krupka                130.80 -  282: 348   81
    4    27 Zbigniew       Rybak                 117.01 -  258: 381   67
    5    28 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  320: 382   50
    6    29 PAUZA
    7    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  282: 431   50
    8    27 Albert         Połomski              100.00 +  386: 303  150
    9    26 Zuzanna        Molak                 100.00 +  368: 284  150
   10    22 Marta          Ćwiek                 116.84 +  325: 314  167
   11    22 Jarosław       Karp                  112.54 +  326: 316  163
   12    20 Dorota         Gwiazdoń              105.35 -  304: 409   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 11  97.91




	Mariola Andrusikiewicz 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              124.12 -  264: 442   74
    2    25 Teresa         Zalewska              113.45 -  268: 340   63
    3    28 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  365: 315  150
    4    21 Konrad         Sowula                124.37 -  320: 369   74
    5    21 Marta          Ćwiek                 116.84 -  359: 494   67
    6    25 Zuzanna        Molak                 100.00 +  379: 319  150
    7    21 Jacek          Pietruszka            122.49 +  327: 258  172
    8    19 Marcin         Ceglarek              112.13 -  349: 371   62
    9    22 Agnieszka      Krupka                130.80 -  313: 390   81
   10    23 Jarosław       Karp                  112.54 -  257: 343   63
   11    25 Rafał          Stachura              100.00 +  343: 290  150
   12    24 Paweł          Brylski               100.00 +  364: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Paweł Brylski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Pukniel               121.60 -  294: 374   72
    2    20 Zbigniew       Rybak                 117.01 +  334: 312  167
    3    17 Kamil          Górka                 142.62 -  360: 378   93
    4    23 Albert         Połomski              100.00 +  356: 303  150
    5    18 Jerzy          Luter                 110.39 +  378: 282  160
    6    14 Piotr          Broda                 126.74 +  428: 366  177
    7     9 Mariusz        Grodek                131.28 -  304: 423   81
    8    14 Maria          Krzyżanowska          116.11 -  319: 402   66
    9    17 Adam           Jurkowski             121.54 -  313: 420   72
   10    18 Krzysztof      Gibas                 125.06 -  303: 323   75
   11    20 Jerzy          Matyasik              116.71 -  266: 406   67
   12    24 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 -  252: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariola        Osajda-Matczak        125.56 +  343: 293  176
    2    13 Jacek          Pietruszka            122.49 -  317: 402   72
    3    15 Łukasz         Sornek                117.95 -  324: 400   68
    4    24 Zuzanna        Molak                 100.00 +  344: 338  150
    5    20 Adam           Jurkowski             121.54 -  342: 449   72
    6    20 Jarosław       Józik                 100.00 +  412: 352  150
    7    17 Janusz         Krupiński             133.77 -  301: 440   84
    8    17 Zbigniew       Rybak                 117.01 -  320: 400   67
    9    21 Jerzy          Matyasik              116.71 -  300: 315   67
   10    24 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  396: 298  150
   11    19 Agnieszka      Krupka                130.80 -  267: 535   81
   12    23 Jarosław       Karp                  112.54 -  321: 561   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jacek          Pietruszka            122.49 -  325: 396   72
    2    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  323: 335   50
    3    28 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 -  315: 365   50
    4    26 Marta          Ćwiek                 116.84 -  347: 425   67
    5    28 Danuta         Połomska              102.83 +  382: 320  153
    6    24 Agnieszka      Krupka                130.80 -  371: 397   81
    7    25 Krzysztof      Gibas                 125.06 -  360: 493   75
    8    28 PAUZA
    9    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  412: 357  150
   10    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  298: 396   50
   11    26 Albert         Połomski              100.00 +  394: 344  150
   12    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  339: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 11  95.27




	Jarosław Józik 100.00 Brzeszcze                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Natalia        Ogierman              123.85 -  375: 393   74
    2    16 Maria          Krzyżanowska          116.11 -  334: 347   66
    3    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  418: 230  150
    4    16 Jerzy          Matyasik              116.71 -  351: 359   67
    5    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  331: 290  150
    6    20 Sylwia         Buks                  100.00 -  352: 412   50
    7    22 Arkadiusz      Łydka                 116.72 -  286: 320   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  7  89.14




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Sylwestrzuk           126.77 -  258: 363   77
    2    26 Jarosław       Karp                  112.54 -  323: 389   63
    3    25 Jarosław       Józik                 100.00 -  230: 418   50
    4    29 PAUZA
    5    26 Arkadiusz      Łydka                 116.72 -  304: 414   67
    6    26 Dorota         Gwiazdoń              105.35 -  254: 370   55
    7    28 Danuta         Połomska              102.83 +  431: 282  153
    8    24 Jerzy          Matyasik              116.71 -  240: 532   67
    9    25 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  357: 412   50
   10    27 Albert         Połomski              100.00 +  413: 291  150
   11    27 Zuzanna        Molak                 100.00 +  375: 288  150
   12    25 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  324: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  / 11  84.73




	Zuzanna Molak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Dudkiewicz            125.62 -  273: 428   76
    2    24 Grzegorz       Kwiecień              127.43 -  215: 395   77
    3    29 PAUZA
    4    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  338: 344   50
    5    25 Ryszard        Korpalski             111.62 -  326: 420   62
    6    25 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 -  319: 379   50
    7    27 Albert         Połomski              100.00 +  309: 261  150
    8    25 Andrzej        Kroc                  125.77 -  335: 407   76
    9    26 Danuta         Połomska              102.83 -  284: 368   53
   10    26 Paulina        Naplocha              100.00 -  279: 326   50
   11    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  288: 375   50
   12    27 Albert         Połomski              100.00 +  394: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     844  / 11  76.73




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kroc                  125.77 -  231: 371   76
    2    28 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  335: 323  150
    3    19 Grzegorz       Pukniel               121.60 -  255: 398   72
    4    22 Piotr          Broda                 126.74 -  264: 477   77
    5    23 Marcin         Ceglarek              112.13 -  304: 325   62
    6    28 Rafał          Stachura              100.00 -  329: 334   50
    7    29 PAUZA
    8    26 Dorota         Gwiazdoń              105.35 -  305: 416   55
    9    27 Albert         Połomski              100.00 -  284: 345   50
   10    26 Zuzanna        Molak                 100.00 +  326: 279  150
   11    24 Marta          Ćwiek                 116.84 -  340: 420   67
   12    26 Rafał          Stachura              100.00 +  362: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  / 11  87.18




	Albert Połomski 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    14 Natalia        Ogierman              123.85 -  283: 439   74
    3    20 Jarosław       Karp                  112.54 -  244: 408   63
    4    23 Paweł          Brylski               100.00 -  303: 356   50
    5    24 Zbigniew       Rybak                 117.01 -  274: 466   67
    6    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  334: 352   50
    7    27 Zuzanna        Molak                 100.00 -  261: 309   50
    8    27 Danuta         Połomska              102.83 -  303: 386   53
    9    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  345: 284  150
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  291: 413   50
   11    26 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  344: 394   50
   12    27 Zuzanna        Molak                 100.00 -  323: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     707  / 11  64.27




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 126.74 -  257: 424   77
    2    27 Rafał          Stachura              100.00 +  352: 240  150
    3    18 Andrzej        Kroc                  125.77 -  302: 345   76
    4    20 Jerzy          Luter                 110.39 -  285: 400   60
    5    22 Jarosław       Józik                 100.00 -  290: 331   50
    6    27 Albert         Połomski              100.00 +  352: 334  150
    7    24 Ryszard        Korpalski             111.62 -  280: 357   62
    8    23 Jacek          Pietruszka            122.49 -    1: 400   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  8  87.12




	Dariusz Sowula 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    29 PAUZA
    3    21 Krzysztof      Gibas                 125.06 -  275: 362   75
    4    25 Teresa         Zalewska              113.45 -  264: 404   63
    5    27 Dorota         Gwiazdoń              105.35 +  407: 316  155
    6    23 Ryszard        Korpalski             111.62 +  370: 297  162
    7    18 Bożena         Guział                108.78 -  310: 402   59
    8    22 Rafał          Stachura              100.00 +  325: 266  150
    9    18 Janusz         Krupiński             133.77 -  335: 381   84
   10    21 Marcin         Ceglarek              112.13 -  268: 402   62
   11    23 Andrzej        Kroc                  125.77 +  344: 327  176
   12    21 Marta          Ćwiek                 116.84 -  306: 334   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 10 105.30




	Rafał Stachura 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Gibas                 125.06 -  326: 384   75
    2    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  240: 352   50
    3    27 Jerzy          Luter                 110.39 -  269: 385   60
    4    28 Marcin         Ceglarek              112.13 -  213: 460   62
    5    29 PAUZA
    6    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  334: 329  150
    7    26 Andrzej        Kroc                  125.77 +  322: 321  176
    8    22 Dariusz        Sowula                100.00 -  266: 325   50
    9    24 Konrad         Sowula                124.37 -  225: 532   74
   10    25 Ryszard        Korpalski             111.62 -  334: 370   62
   11    25 Mariola        Andrusikiewicz        100.00 -  290: 343   50
   12    26 Paulina        Naplocha              100.00 -  296: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  / 11  78.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Adam           Jurkowski             461: 310
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Wrześniewski          374: 420
   3 Kamil          Górka                - Łukasz         Sornek                345: 373
   4 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Kister                357: 404
   5 Artur          Irzyk                - Marta          Ćwiek                 390: 346
   6 Arkadiusz      Łydka                - Justyna        Górka                 364: 377
   7 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Matyasik              358: 301
   8 Maria          Krzyżanowska         - Łukasz         Bobowski              317: 427
   9 Tomasz         Zwoliński            - Teresa         Zalewska              389: 341
  10 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Ciejka                326: 364
  11 Janusz         Krupiński            - Marcin         Ceglarek              424: 383
  12 Mariusz        Makuch               - Rafał          Wesołowski            399: 285
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Ryszard        Korpalski             494: 282
  14 Jerzy          Luter                - Mariusz        Grodek                356: 358
  15 Agnieszka      Krupka               - Bożena         Guział                373: 397
  16 Dorota         Gwiazdoń             - Grzegorz       Kwiecień              354: 344
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Danuta         Połomska              451: 300
  18 Andrzej        Klich                - Mariusz        Sylwestrzuk           258: 363
  19 Piotr          Broda                - Zygmunt        Skwarek               424: 257
  20 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Kroc                  231: 371
  21 Marek          Dudkiewicz           - Zuzanna        Molak                 428: 273
  22 Sylwia         Buks                 - Mariola        Osajda-Matczak        343: 293
  23 Krzysztof      Gibas                - Rafał          Stachura              384: 326
  24 Mariola        Andrusikiewicz       - Krzysztof      Sporczyk              264: 442
  25 Natalia        Ogierman             - Jarosław       Józik                 393: 375
  26 Agnieszka      Dawid                - Jacek          Pietruszka            325: 396
  27 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Brylski               374: 294
  28 Albert         Połomski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Sulejewska            439: 375
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Gibas                 491: 324
   3 Justyna        Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           478: 306
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Pukniel               417: 342
   5 Łukasz         Sornek               - Marek          Dudkiewicz            362: 446
   6 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Kroc                  353: 347
   7 Tomasz         Ciejka               - Janusz         Krupiński             360: 362
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Broda                 332: 328
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Konrad         Sowula                409: 322
  10 Kamil          Kister               - Andrzej        Rakoczy               338: 364
  11 Mariusz        Grodek               - Mariusz        Makuch                421: 364
  12 Bożena         Guział               - Dorota         Gwiazdoń              393: 276
  13 Jacek          Pietruszka           - Sylwia         Buks                  402: 317
  14 Natalia        Ogierman             - Albert         Połomski              439: 283
  15 Marcin         Ceglarek             - Artur          Irzyk                 249: 496
  16 Jarosław       Józik                - Maria          Krzyżanowska          334: 347
  17 Adam           Jurkowski            - Małgorzata     Szczygieł             363: 344
  18 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Krupka                375: 340
  19 Danuta         Połomska             - Arkadiusz      Łydka                 303: 306
  20 Paweł          Brylski              - Zbigniew       Rybak                 334: 312
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Luter                 405: 296
  22 Rafał          Wesołowski           - Marta          Ćwiek                 467: 438
  23 Ryszard        Korpalski            - Kamil          Górka                 298: 376
  24 Grzegorz       Kwiecień             - Zuzanna        Molak                 395: 215
  25 Teresa         Zalewska             - Mariola        Andrusikiewicz        340: 268
  26 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Klich                 389: 323
  27 Rafał          Stachura             - Zygmunt        Skwarek               240: 352
  28 Paulina        Naplocha             - Agnieszka      Dawid                 335: 323
  29 Dariusz        Sowula               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Pietruszka           - Stanisław      Rydzik                427: 446
   2 Bożena         Guział               - Artur          Irzyk                 450: 415
   3 Janusz         Krupiński            - Marek          Dudkiewicz            337: 411
   4 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              415: 328
   5 Justyna        Górka                - Mariusz        Grodek                326: 425
   6 Andrzej        Rakoczy              - Natalia        Ogierman              342: 454
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Wrześniewski          459: 283
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             374: 365
   9 Konrad         Sowula               - Mariusz        Makuch                333: 386
  10 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Kwiatkowski           298: 464
  11 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              317: 293
  12 Piotr          Broda                - Adam           Jurkowski             253: 417
  13 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Kister                286: 427
  14 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Kwiecień              389: 350
  15 Sylwia         Buks                 - Łukasz         Sornek                324: 400
  16 Tomasz         Ciejka               - Dorota         Gwiazdoń              460: 333
  17 Paweł          Brylski              - Kamil          Górka                 360: 378
  18 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Kroc                  302: 345
  19 Grzegorz       Pukniel              - Paulina        Naplocha              398: 255
  20 Albert         Połomski             - Jarosław       Karp                  244: 408
  21 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Gibas                 275: 362
  22 Marta          Ćwiek                - Mariola        Osajda-Matczak        324: 434
  23 Marcin         Ceglarek             - Małgorzata     Szczygieł             336: 403
  24 Danuta         Połomska             - Agnieszka      Krupka                282: 348
  25 Jarosław       Józik                - Andrzej        Klich                 418: 230
  26 Zbigniew       Rybak                - Ryszard        Korpalski             355: 381
  27 Rafał          Stachura             - Jerzy          Luter                 269: 385
  28 Agnieszka      Dawid                - Mariola        Andrusikiewicz        315: 365
  29 Zuzanna        Molak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Grodek               - Stanisław      Rydzik                342: 407
   2 Łukasz         Bobowski             - Natalia        Ogierman              353: 459
   3 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           378: 390
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Bożena         Guział                362: 358
   5 Artur          Irzyk                - Janusz         Krupiński             447: 333
   6 Jarosław       Karp                 - Jacek          Pietruszka            408: 405
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               509: 278
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Zwoliński             513: 301
   9 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              385: 424
  10 Adam           Jurkowski            - Tomasz         Ciejka                320: 370
  11 Krzysztof      Gibas                - Justyna        Górka                 307: 456
  12 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            349: 359
  13 Mariusz        Makuch               - Andrzej        Rakoczy               271: 363
  14 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Sornek                283: 396
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Maria          Krzyżanowska          267: 395
  16 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Józik                 359: 351
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Gwiazdoń              409: 264
  18 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Kwiecień              354: 360
  19 Agnieszka      Krupka               - Arkadiusz      Łydka                 336: 298
  20 Zygmunt        Skwarek              - Jerzy          Luter                 285: 400
  21 Mariola        Andrusikiewicz       - Konrad         Sowula                320: 369
  22 Piotr          Broda                - Paulina        Naplocha              477: 264
  23 Paweł          Brylski              - Albert         Połomski              356: 303
  24 Zuzanna        Molak                - Sylwia         Buks                  338: 344
  25 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Sowula                404: 264
  26 Marta          Ćwiek                - Agnieszka      Dawid                 425: 347
  27 Danuta         Połomska             - Zbigniew       Rybak                 258: 381
  28 Marcin         Ceglarek             - Rafał          Stachura              460: 213
  29 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                327: 434
   2 Natalia        Ogierman             - Artur          Irzyk                 362: 356
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Bobowski              357: 443
   4 Mariusz        Grodek               - Małgorzata     Sulejewska            462: 320
   5 Marek          Dudkiewicz           - Jarosław       Karp                  447: 287
   6 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 454: 327
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Maria          Krzyżanowska          469: 507
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            351: 439
   9 Bożena         Guział               - Andrzej        Rakoczy               333: 451
  10 Tomasz         Ciejka               - Jacek          Pietruszka            364: 265
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Szczygieł             417: 343
  12 Kamil          Kister               - Agnieszka      Krupka                475: 328
  13 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               373: 443
  14 Konrad         Sowula               - Kamil          Górka                 335: 377
  15 Piotr          Broda                - Teresa         Zalewska              430: 417
  16 Krzysztof      Gibas                - Janusz         Krupiński             331: 370
  17 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Kwiecień              296: 372
  18 Jerzy          Luter                - Paweł          Brylski               282: 378
  19 Mariusz        Makuch               - Jerzy          Matyasik              416: 355
  20 Adam           Jurkowski            - Sylwia         Buks                  449: 342
  21 Marta          Ćwiek                - Mariola        Andrusikiewicz        494: 359
  22 Zygmunt        Skwarek              - Jarosław       Józik                 290: 331
  23 Paulina        Naplocha             - Marcin         Ceglarek              304: 325
  24 Albert         Połomski             - Zbigniew       Rybak                 274: 466
  25 Zuzanna        Molak                - Ryszard        Korpalski             326: 420
  26 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Klich                 414: 304
  27 Dorota         Gwiazdoń             - Dariusz        Sowula                316: 407
  28 Agnieszka      Dawid                - Danuta         Połomska              382: 320
  29 Rafał          Stachura             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Ogierman              441: 365
   2 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Ciejka                282: 406
   3 Andrzej        Rakoczy              - Mariusz        Grodek                358: 331
   4 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              292: 377
   5 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Sylwestrzuk           431: 327
   6 Artur          Irzyk                - Maria          Krzyżanowska          362: 322
   7 Adam           Jurkowski            - Mariusz        Wrześniewski          395: 335
   8 Mariusz        Makuch               - Andrzej        Kwiatkowski           366: 355
   9 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Sulejewska            352: 389
  10 Janusz         Krupiński            - Kamil          Kister                390: 420
  11 Grzegorz       Kwiecień             - Justyna        Górka                 303: 379
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Karp                  366: 306
  13 Bożena         Guział               - Mariola        Osajda-Matczak        270: 359
  14 Paweł          Brylski              - Piotr          Broda                 428: 366
  15 Kamil          Górka                - Marta          Ćwiek                 445: 285
  16 Jerzy          Luter                - Jacek          Pietruszka            355: 354
  17 Konrad         Sowula               - Małgorzata     Szczygieł             357: 400
  18 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Gibas                 477: 291
  19 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Zwoliński             309: 370
  20 Jarosław       Józik                - Sylwia         Buks                  352: 412
  21 Teresa         Zalewska             - Arkadiusz      Łydka                 400: 258
  22 Andrzej        Kroc                 - Marcin         Ceglarek              353: 445
  23 Dariusz        Sowula               - Ryszard        Korpalski             370: 297
  24 Agnieszka      Krupka               - Agnieszka      Dawid                 397: 371
  25 Mariola        Andrusikiewicz       - Zuzanna        Molak                 379: 319
  26 Andrzej        Klich                - Dorota         Gwiazdoń              254: 370
  27 Albert         Połomski             - Zygmunt        Skwarek               334: 352
  28 Paulina        Naplocha             - Rafał          Stachura              329: 334
  29 Danuta         Połomska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                402: 342
   2 Tomasz         Ciejka               - Natalia        Ogierman              424: 370
   3 Andrzej        Rakoczy              - Łukasz         Sornek                309: 377
   4 Artur          Irzyk                - Adam           Jurkowski             397: 348
   5 Maria          Krzyżanowska         - Kamil          Kister                311: 384
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Makuch                466: 390
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Dudkiewicz            334: 338
   8 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            444: 361
   9 Mariusz        Grodek               - Paweł          Brylski               423: 304
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              430: 435
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Górka                 368: 428
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Ceglarek              427: 339
  13 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Pukniel               302: 373
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Broda                 427: 305
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Jarosław       Karp                  433: 371
  16 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Zwoliński             296: 522
  17 Sylwia         Buks                 - Janusz         Krupiński             301: 440
  18 Dariusz        Sowula               - Bożena         Guział                310: 402
  19 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              344: 356
  20 Marta          Ćwiek                - Jerzy          Matyasik              392: 362
  21 Jacek          Pietruszka           - Mariola        Andrusikiewicz        258: 327
  22 Arkadiusz      Łydka                - Jarosław       Józik                 320: 286
  23 Dorota         Gwiazdoń             - Konrad         Sowula                300: 347
  24 Ryszard        Korpalski            - Zygmunt        Skwarek               357: 280
  25 Agnieszka      Dawid                - Krzysztof      Gibas                 360: 493
  26 Rafał          Stachura             - Andrzej        Kroc                  322: 321
  27 Zuzanna        Molak                - Albert         Połomski              309: 261
  28 Andrzej        Klich                - Danuta         Połomska              431: 282
  29 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                295: 416
   2 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Bobowski              470: 369
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            502: 364
   4 Mariusz        Grodek               - Artur          Irzyk                 304: 430
   5 Kamil          Górka                - Natalia        Ogierman              453: 358
   6 Kamil          Kister               - Marek          Dudkiewicz            328: 403
   7 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          419: 355
   8 Tomasz         Górka                - Tomasz         Zwoliński             344: 371
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Pukniel               329: 381
  10 Janusz         Krupiński            - Teresa         Zalewska              267: 406
  11 Bożena         Guział               - Mariusz        Sylwestrzuk           298: 398
  12 Rafał          Wesołowski           - Adam           Jurkowski             497: 328
  13 Mariusz        Makuch               - Mariola        Osajda-Matczak        317: 382
  14 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Brylski               402: 319
  15 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Kwiatkowski           381: 396
  16 Jerzy          Luter                - Marta          Ćwiek                 520: 267
  17 Sylwia         Buks                 - Zbigniew       Rybak                 320: 400
  18 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Broda                 278: 406
  19 Mariola        Andrusikiewicz       - Marcin         Ceglarek              349: 371
  20 Jarosław       Karp                 - Arkadiusz      Łydka                 286: 363
  21 Krzysztof      Gibas                - Konrad         Sowula                401: 353
  22 Rafał          Stachura             - Dariusz        Sowula                266: 325
  23 Zygmunt        Skwarek              - Jacek          Pietruszka              1: 400
  24 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Klich                 532: 240
  25 Andrzej        Kroc                 - Zuzanna        Molak                 407: 335
  26 Dorota         Gwiazdoń             - Paulina        Naplocha              416: 305
  27 Albert         Połomski             - Danuta         Połomska              303: 386
  28 Agnieszka      Dawid                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Łukasz         Sornek                444: 334
   2 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 401: 357
   3 Łukasz         Bobowski             - Artur          Irzyk                 426: 438
   4 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              476: 374
   5 Justyna        Górka                - Małgorzata     Sulejewska            437: 495
   6 Natalia        Ogierman             - Maria          Krzyżanowska          362: 320
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        464: 298
   8 Kamil          Kister               - Teresa         Zalewska              386: 322
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Grodek                299: 484
  10 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            448: 339
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Makuch                358: 331
  12 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Kwiatkowski           322: 372
  13 Zbigniew       Rybak                - Bożena         Guział                355: 302
  14 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Szczygieł             385: 439
  15 Tomasz         Górka                - Piotr          Broda                 434: 317
  16 Arkadiusz      Łydka                - Jerzy          Luter                 349: 330
  17 Paweł          Brylski              - Adam           Jurkowski             313: 420
  18 Dariusz        Sowula               - Janusz         Krupiński             335: 381
  19 Marta          Ćwiek                - Andrzej        Kroc                  290: 346
  20 Jacek          Pietruszka           - Ryszard        Korpalski             376: 328
  21 Sylwia         Buks                 - Jerzy          Matyasik              300: 315
  22 Mariola        Andrusikiewicz       - Agnieszka      Krupka                313: 390
  23 Dorota         Gwiazdoń             - Jarosław       Karp                  300: 291
  24 Konrad         Sowula               - Rafał          Stachura              532: 225
  25 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Dawid                 357: 412
  26 Zuzanna        Molak                - Danuta         Połomska              284: 368
  27 Albert         Połomski             - Paulina        Naplocha              345: 284


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Ciejka                516: 360
   2 Artur          Irzyk                - Marek          Dudkiewicz            356: 420
   3 Łukasz         Sornek               - Stanisław      Rydzik                325: 430
   4 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 392: 341
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Grodek                417: 296
   6 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                388: 396
   7 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Bobowski              391: 459
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Natalia        Ogierman              314: 459
   9 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Wrześniewski          350: 381
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Maria          Krzyżanowska          311: 309
  11 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Rybak                 408: 322
  12 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           414: 311
  13 Adam           Jurkowski            - Mariola        Osajda-Matczak        317: 438
  14 Tomasz         Górka                - Arkadiusz      Łydka                 359: 434
  15 Konrad         Sowula               - Bożena         Guział                500: 258
  16 Piotr          Broda                - Jerzy          Matyasik              408: 277
  17 Jacek          Pietruszka           - Agnieszka      Krupka                499: 291
  18 Krzysztof      Gibas                - Paweł          Brylski               323: 303
  19 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Luter                 339: 371
  20 Dorota         Gwiazdoń             - Mariusz        Makuch                344: 330
  21 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Sowula                402: 268
  22 Danuta         Połomska             - Marta          Ćwiek                 325: 314
  23 Jarosław       Karp                 - Mariola        Andrusikiewicz        343: 257
  24 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Dawid                 396: 298
  25 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Stachura              370: 334
  26 Zuzanna        Molak                - Paulina        Naplocha              279: 326
  27 Andrzej        Klich                - Albert         Połomski              413: 291


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Artur          Irzyk                 445: 352
   2 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Sulejewska            385: 351
   3 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Sporczyk              398: 447
   4 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 481: 340
   5 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Sornek                385: 299
   6 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 423: 287
   7 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             444: 393
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Teresa         Zalewska              497: 262
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Grodek                412: 326
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Szczygieł             362: 500
  11 Arkadiusz      Łydka                - Grzegorz       Pukniel               523: 347
  12 Jerzy          Luter                - Konrad         Sowula                429: 340
  13 Jacek          Pietruszka           - Marcin         Ceglarek              348: 346
  14 Maria          Krzyżanowska         - Zbigniew       Rybak                 450: 333
  15 Piotr          Broda                - Krzysztof      Gibas                 352: 432
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Górka                 383: 349
  17 Adam           Jurkowski            - Dorota         Gwiazdoń              437: 298
  18 Mariusz        Makuch               - Janusz         Krupiński             403: 348
  19 Agnieszka      Krupka               - Sylwia         Buks                  535: 267
  20 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Brylski               406: 266
  21 Bożena         Guział               - Ryszard        Korpalski             362: 406
  22 Danuta         Połomska             - Jarosław       Karp                  326: 316
  23 Dariusz        Sowula               - Andrzej        Kroc                  344: 327
  24 Paulina        Naplocha             - Marta          Ćwiek                 340: 420
  25 Rafał          Stachura             - Mariola        Andrusikiewicz        290: 343
  26 Agnieszka      Dawid                - Albert         Połomski              394: 344
  27 Zuzanna        Molak                - Andrzej        Klich                 288: 375


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            428: 346
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Bobowski              366: 443
   3 Natalia        Ogierman             - Tomasz         Ciejka                410: 336
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Kister                338: 391
   5 Artur          Irzyk                - Mariusz        Wrześniewski          435: 285
   6 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szczygieł             446: 449
   7 Łukasz         Sornek               - Rafał          Wesołowski            452: 295
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Arkadiusz      Łydka                 357: 386
   9 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             290: 526
  10 Mariusz        Grodek               - Jacek          Pietruszka            319: 557
  11 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Jurkowski             478: 269
  12 Maria          Krzyżanowska         - Jerzy          Luter                 398: 311
  13 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Gibas                 315: 344
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           374: 408
  15 Konrad         Sowula               - Piotr          Broda                 296: 403
  16 Tomasz         Górka                - Zbigniew       Rybak                 345: 359
  17 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Krupka                325: 393
  18 Marcin         Ceglarek             - Mariusz        Makuch                379: 342
  19 Jerzy          Matyasik             - Ryszard        Korpalski             445: 351
  20 Danuta         Połomska             - Dorota         Gwiazdoń              304: 409
  21 Marta          Ćwiek                - Dariusz        Sowula                334: 306
  22 Andrzej        Kroc                 - Bożena         Guział                575: 275
  23 Jarosław       Karp                 - Sylwia         Buks                  561: 321
  24 Mariola        Andrusikiewicz       - Paweł          Brylski               364: 252
  25 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Dawid                 324: 339
  26 Rafał          Stachura             - Paulina        Naplocha              296: 362
  27 Albert         Połomski             - Zuzanna        Molak                 323: 394
Lista rankingowa na dzień 25-03-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.61  31364  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.59  29626  188
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.47  19842  131
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.95  29284  194
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.26  29703  199
   6 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.98   6257   42
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             148.89  28140  189
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.88  28883  194
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.55  28670  193
  10 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.49  29697  200
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 148.29   5635   38
  12 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.41  28696  196
  13 Dawid Pikul                    Poznań               145.71  28559  196
  14 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.28  27893  192
  15 Marek Reda                     Wołomin              145.25  27743  191
  16 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.99  28709  198
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.79  28813  199
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             144.50  28177  195
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.39  27145  188
  20 Jan Mrozowski                  Kraków               144.24  20049  139
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.03  21604  150
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.13  27768  194
  24 Kamil Kister                   Puławy               142.81  27847  195
  25 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            142.50   6270   44
  26 Kamil Górka                    Kraków               142.02  27267  192
  27 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.45  26876  190
  28 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              140.75  24912  177
  31 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  32 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  33 Bogusław Szyszka               Oława                139.03  23635  170
  34 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.72  22334  161
  35 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                138.34  26977  195
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.25  21153  153
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       138.18   5389   39
  38 Justyna Górka                  Kraków               137.80  27284  198
  39 Artur Irzyk                    Kraków               137.68   5645   41
  40 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  41 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.39  23631  172
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  45 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  46 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.26  26025  191
  47 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.12  26407  194
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.06  23810  175
  49 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.90  13726  101
  50 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.88   6522   48
  51 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  52 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.58  13422   99
  53 Karol Waniek                   Wrocław              134.33  14239  106
  54 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  55 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.58  26181  196
  56 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.38  22408  168
  57 Szymon Płachta                 Warszawa             133.29  25724  193
  58 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  59 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  61 Paweł Janaś                    Głogów               132.47   9670   73
  62 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.05  25617  194
  63 Janusz Krupiński               Bytom                131.95  16230  123
  64 Irena Sołdan                   Sopot                131.84  25972  197
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.72  25422  193
  66 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.69  25943  197
  67 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.20   7347   56
  69 Robert Kamiński                Warszawa             130.95  25535  195
  70 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  71 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.88  25652  196
  72 Maciej Kuczyński               Gdynia               130.85  12431   95
  73 Patrycja Śliwińska             Szczecin             130.58  12797   98
  74 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  75 Mariusz Grodek                 Kraków               130.35   8082   62
  76 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  77 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  78 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  79 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  80 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.60  23458  181
  81 Agnieszka Krupka               Krosno               129.60  17496  135
  82 Tomasz Łapka                   Opole                129.54   9068   70
  83 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  84 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  85 Piotr Domański                 Ostrołęka            129.06   4517   35
  86 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  87 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.78  22150  172
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.45  20166  157
  89 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  90 Katarzyna Małek                Mielec               127.84  21222  166
  91 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  92 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.61  24246  190
  93 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  94 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.48  16317  128
  95 Grzegorz Kwiecień              Kraków               127.28  14255  112
  96 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  97 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  98 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
  99 Robert Głowacki                Łódź                 126.53  12273   97
 100 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.24  23985  190
 101 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.12  24467  194
 102 Piotr Broda                    Sandomierz           125.93  24431  194
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.84  24917  198
 104 Natalia Ogierman               Katowice             125.81  22395  178
 105 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.70  24385  194
 106 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
 107 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 108 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 109 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 110 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.61  24997  199
 111 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 112 Krzysztof Gibas                Kraków               125.17  23783  190
 113 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.16  23530  188
 114 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 115 Michał Kolaj                   Ostróda              125.11  22270  178
 116 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 117 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.56   8470   68
 118 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.54  24659  198
 119 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.26  22989  185
 120 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 121 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 122 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.05   9924   80
 123 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.94  19087  154
 124 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 125 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 126 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.29  23548  191
 127 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.10  24497  199
 128 Jacek Pietruszka               Kraków               122.71  12516  102
 129 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 130 Czesław Grajewski              Choroszcz            122.28  24455  200
 131 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 133 Artur Koszel                   Warszawa             121.96   9269   76
 134 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 135 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.54   8265   68
 136 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 138 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 139 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.29  20741  171
 140 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 141 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 142 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 143 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 144 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 145 Krzysztof Bonda                Białystok            120.48  14699  122
 146 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.41  23842  198
 147 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 148 Tomasz Lempart                 Kraków               120.32  13235  110
 149 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.12  22703  189
 150 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 151 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 152 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 153 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 154 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 155 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 156 Marek Rogalski                 Warszawa             119.05   9048   76
 157 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 158 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 160 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 161 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             118.40  15510  131
 162 Beata Piotrowska               Łódź                 118.29   6151   52
 163 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 164 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 165 Paweł Morga                    Warszawa             117.89  13086  111
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.87  23221  197
 167 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 168 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 169 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.57   5996   51
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 171 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 172 Sławomir Wolski                Wrocław              117.27  22984  196
 173 Paulina Mech                   Kraków               117.26  20520  175
 174 Adam Janicki                   Łódź                 117.26  23334  199
 175 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.20  20862  178
 177 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 178 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.82  19159  164
 179 Radosław Więch                 Warszawa             116.74  15410  132
 180 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.74  21013  180
 181 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.34  11518   99
 183 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.18  18705  161
 184 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 185 Rafał Stachowski               Police               115.97   8698   75
 186 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.95  21914  189
 187 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.68  17120  148
 188 Anna Biegańska                 Białystok            115.47  10161   88
 189 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 190 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.34  22145  192
 191 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.94   8276   72
 192 Bogusław Książek               Szczecin             114.71   8718   76
 193 Teresa Zalewska                Racibórz             114.70  13994  122
 194 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 195 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 197 Mariusz Makuch                 Zator                114.25   4113   36
 198 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.21  10393   91
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            114.18  11304   99
 200 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 201 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 202 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 203 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 204 Anna Krynicka                  Warszawa             113.42   8280   73
 205 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 206 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 207 Marta Świątkowska              Wrocław              113.18  17770  157
 208 Marcin Ceglarek                Kraków               112.90  11742  104
 209 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 210 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.68  20959  186
 212 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.24  22111  197
 213 Renata Andracka                Zwola                112.06  21627  193
 214 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.65  12281  110
 215 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           111.50   4014   36
 216 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.47  21737  195
 217 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 218 Jerzy Luter                    Bytom                110.79  18502  167
 219 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 220 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 221 Dorota Ostrowska               Białystok            110.55   9839   89
 222 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.45  20986  190
 223 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 224 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.29  14338  130
 225 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 226 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 227 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 229 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 230 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 231 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 232 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 233 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 234 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 235 Jakub Onoszko                  Gdynia               109.17   3930   36
 236 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 237 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 238 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 239 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               108.11  16865  156
 240 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.90  20609  191
 241 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.90   5287   49
 242 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 243 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.54  12475  116
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               107.53  20968  195
 245 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 246 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 247 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 248 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.14  20892  195
 249 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.05   6423   60
 250 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 252 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 253 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.00  20564  194
 254 Jakub Błażejewski              Poznań               105.96   5722   54
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.95  20660  195
 256 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 257 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.76  10682  101
 258 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.54  12348  117
 259 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 260 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.02   4516   43
 261 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 262 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.70   3874   37
 263 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 264 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 265 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 266 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 268 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 269 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.02  13059  128
 270 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 271 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 272 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          101.44   3652   36
 273 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 274 Anna Arana                     Warszawa             101.13  13551  134
 275 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 276 Sylwia Kozłowska               Białystok             99.52   9454   95
 277 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 278 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 279 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 280 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 281 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 282 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.68  10354  106
 283 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.32  18978  195
 284 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 285 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.46  10514  109
 286 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 287 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              94.96  18423  194
 289 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 290 Marcin Stachowski              Wydartowo I           94.81   3413   36
 291 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 292 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 293 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 294 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 295 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 296 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 297 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 298 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 299 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.41   8134   92
 300 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 301 Paulina Naplocha               Racibórz              86.76  16484  190
 302 Zuzanna Molak                  Warszawa              86.67   3727   43
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 304 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 305 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.89   8913  105
 306 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 307 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 308 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 309 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 310 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 312 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 313 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 314 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   80.53   3624   45
 315 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 316 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 317 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 318 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189




Poczekalnia na dzień 25-03-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   3 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   4 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   5 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   6 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   7 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
   8 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   9 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  10 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  11 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  12 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  13 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  14 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  15 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  16 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.16   3029   25
  17 Paweł Zaręba                   Warszawa             116.48   2912   25
  18 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  19 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  20 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  21 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  23 Dorota Zielińska               Piaseczno            135.96   3263   24
  24 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            131.42   3154   24
  25 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  26 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  27 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  28 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.54   3037   24
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  30 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  31 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  32 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  33 Kacper Zegadło                 Warszawa             119.33   2864   24
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  35 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  36 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  37 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  38 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  39 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  40 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  41 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  42 Iza Kraj                       Warszawa             112.71   2705   24
  43 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  44 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  45 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  46 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  47 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  48 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  49 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  50 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  51 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  52 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  53 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           98.29   2359   24
  54 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  55 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  56 Dominika Worona                Police                91.00   2184   24
  57 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  58 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  59 Beata Kiżewska                 Świnoujście           85.79   2059   24
  60 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  61 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  63 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  64 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  65 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  66 Maciej Pietrasik               Nowogard              94.83   2181   23
  67 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  68 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  69 Michał Landowski               Police                87.09   2003   23
  70 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  71 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  72 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  73 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  74 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  75 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  76 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  77 Tomasz A. Praga                Białystok             92.59   2037   22
  78 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  79 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  80 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  81 Rafał Stachura                 Zator                 67.77   1491   22
  82 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  83 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  84 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  85 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  86 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  87 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  88 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  89 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  90 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  91 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  92 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  93 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  94 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  95 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  96 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  97 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  98 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
  99 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 100 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 101 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 102 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 103 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 104 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 105 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 106 Przemysław Pawlic              Wrocław              130.62   2090   16
 107 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 108 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 109 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 110 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 111 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 112 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 113 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 114 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 115 Aneta Grodek                   Zawiercie             84.71   1186   14
 116 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 117 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 118 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 119 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 120 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 121 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 122 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 123 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 124 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 125 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 126 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 127 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 128 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 129 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 130 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 131 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 132 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 133 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 134 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 135 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 136 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 137 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 138 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         144.58   1735   12
 139 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 140 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 141 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 142 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 143 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 144 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 145 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 146 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 147 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 148 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 149 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 150 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 151 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 152 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 153 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 154 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 155 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 156 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 157 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 158 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 159 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 160 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 161 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 162 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 163 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 164 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 165 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 166 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 167 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 168 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 169 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 170 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 171 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 172 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 173 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 174 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 175 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 176 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 177 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 178 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 179 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 180 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 181 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 182 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          103.17   1238   12
 183 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 184 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 185 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 186 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 187 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 188 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 189 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 190 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 191 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 192 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 193 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 194 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 195 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 196 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 197 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.      96.58   1159   12
 198 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 199 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 200 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 201 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 202 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 203 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 204 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 205 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 206 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 207 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 208 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 209 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 210 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 215 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 216 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 217 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 218 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 219 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 220 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 221 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 222 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 223 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 224 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 225 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 226 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 227 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 228 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 229 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 230 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 231 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 232 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 233 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 234 Adam Kędzior                   Lublin                70.83    850   12
 235 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 236 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 237 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 238 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 239 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 240 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 241 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 242 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 243 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 244 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 245 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 246 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 247 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 248 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 249 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 250 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 251 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 252 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 253 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   82.73    910   11
 254 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 255 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 256 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 257 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 258 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 259 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 260 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 261 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 262 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 263 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 264 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 265 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 266 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 267 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 268 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 269 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 270 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 271 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 272 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 273 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 274 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 275 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 276 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 277 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 278 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 279 Justyna Czupryńska             Świnoujście           55.09    606   11
 280 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 281 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 282 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 283 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 284 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 285 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 286 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 287 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 288 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 289 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 290 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 291 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 292 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 293 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 294 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 295 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 296 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 297 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 298 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 299 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 300 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 301 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 302 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 303 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 304 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 305 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 306 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 307 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 308 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 309 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 310 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 311 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 312 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 313 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 314 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 315 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 316 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 317 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 318 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 319 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 320 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 321 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 322 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 323 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 324 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 325 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 326 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 327 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 328 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 329 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 330 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 331 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 332 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 333 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 334 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 335 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 336 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 337 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 338 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 339 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 340 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 341 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 342 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 343 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 344 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 345 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 346 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 347 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 348 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 349 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 350 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 351 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 352 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 353 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 354 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 355 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 356 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 357 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 358 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 359 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 360 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 361 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 362 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 363 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 364 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 365 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 366 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 367 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 368 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 369 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 370 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 371 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie