Warszawa13
maja
Warszawa 13 maja Turniej Scrabble Wydziału Polonistyki UW
Rumia18
maja
Rumia 18-19 maja XII Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2013
Wrocław18
maja
Wrocław 18 maja
XII Mistrzostwa Wybrzeża — turniejem z jajami18 - 19 maja 2013 — XII Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRankingPrzebieg
galeria

XII Mistrzostwa Wybrzeża Rumia, 18 - 19 maja 2013
Grand Prix 2013

Konkurs Relacja z turnieju


XII Mistrzostwa Wybrzeża — turniejem z jajamiW piękny i gorący majowy weekend do Rumi przyjechało 63 zawodników, żeby zasiąść do scrabblowych plansz. W tym uroczym mieście pojawiło się 14 nowych twarzy — dwoje debiutantów oraz dwunastu graczy odwiedzających Rumię po raz pierwszy. Bardzo rzadko zdarza się na turniejach scrabblowych, aby tak duży procent uczestników stanowiła płeć piękna. W Rumi w tym roku udział kobiet to prawie 43%. Nie dziwi fakt, że do rywalizacji par mieszanych zgłosiły się aż 23 „drużyny". W końcowej klasyfikacji zwyciężyli Anita Bruska z Gdyni i Mateusz Borsuk z Redy.

W sobotnie południe boje o mistrzostwo toczyły się pod dyktando zawodników z Mikrusa, którzy przez cały turniej plasowali się w czołówce turnieju. Przez dwanaście rund nie było zdecydowanego faworyta, dlatego walka była emocjonująca do samego końca. Z Mikrusami dzielnie nawiązywali walkę Stanisław Rydzik, Dawid Pikul, Maciej Perzyński, Kacper Zegadło, Grzegorz Kurowski, Grzegorz Koczkodon, lecz ostatecznie puchary za dwa pierwsze miejsca pojechały do Redy. Mateusz BorsukMiłosz Wrzałek jako jedyni wygrali po 10 partii. Tuż za nimi uplasował się Stanisław Rydzik z Warszawy. Zwycięzca turnieju uzyskał również najwyższy score.

Po każdej rundzie organizatorzy nagradzali zawodnika z dwunastego miejsca. Największym wygranym w tej kategorii został Piotr Broda z Sandomierza, który trzykrotnie zgarnął pulę 50 zł. Najlepszym debiutantem turnieju został Paweł Zbrowski z Gdyni z wynikiem 7 zwycięstw. Najlepszym debiutem w Rumi wykazał się Kacper Zegadło z Warszawy, zajmując piąte miejsce w turnieju. Najlepszą zawodniczką została Irena Sołdan. Najlepszym klubowiczem z Mikrusa (spoza podium) został Rafał Lenartowski z Gdyni. Wielu graczy wyjechało z turnieju z zapasem świeżych jaj, dzięki sponsorowi, Mieczysławowi Pastuszakowi. Dla pozostałych zawodników przygotowano szereg różnych drobnych upominków.

Organizatorzy zapraszają na przyszłoroczne XIII Mistrzostwa Wybrzeża. Pogoda jest zapewniona, a co do pojemności Miejskiego Domu Kultury to nawet 100 uczestników jakoś się pomieści. Jak to mówią w "kupie" raźniej.

Podziękowania dla:
Urzędu Miasta
Pracowników MDK
Prywatnych sponsorów:
Anna Lenartowska (salon optyczny Euro Optic z Gdyni) — okulary
Mieczysław Pastuszak — jajka
Lucyna Śniadach — biżuteria z bursztynów i nagrody drobne
Teresa Zalewska — nagrody pocieszenia
Anita Bruska i Agnieszka Piotrowicz — wypieki
Ewelina Sołdan — pomoc w organizacji.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Wybrzeża
X Mistrzostwa Wybrzeża
IX Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuOtwarty
Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 70
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuRafał Lenartowski
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 18 maja (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 19 maja (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło Scrabble
Pokój 5-osobowy – 180 zł
Pokój 3-osobowy – 140 zł
Pokój 2 – osobowy – 120 zł
Śniadanie płatne dodatkowe – 15 zł
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64 — e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry

Inne hotele
NagrodyI miejsce -€” puchar + 500 PLN + nagroda sponsorowana (okulary)
II miejsce -€” puchar + 400 PLN
III miejsce -€” puchar + 300 PLN
IV miejsce -€” 100 PLN
V miejsce -€” 100 PLN

Najlepszy debiutant — nagroda rzeczowa
Najlepsza kobieta -€” nagroda sponsorowana (okulary)
Najlepszy klubowicz -€” 100 PLN* (nagroda ta przyznana zostanie tylko wśród aktywnych klubowiczów)
* nagrody pieniężne nie sumują się z nagrodami za miejsca 1-3

Po każdej rundzie, zawodnik sklasyfikowany na 12. pozycji otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 50 PLN

Nagroda rzeczowa dla najlepszego zawodnika spoza podium, który po raz pierwszy gra w Rumi i znajduje się na ostatnio notowanej liście rankingowej

Nagrody rzeczowe dla pozostałych
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury (Pod Lipami) w Rumi
Irena Sołdan — sirenca@gmail.com
Sponsorzy
Urząd Miasta w Rumi
Salon optyczny Euro Optic SC -€” Gdynia ul. 10 lutego 4, 81-366
Zakład Paczkowania Jaj — Grzybno
Lucyna Śniadach
Anita Bruska
Irena Sołdan


  1 Mateusz         Borsuk               Reda                   138.66     10.0     5279     1982      790
  2 Miłosz          Wrzałek              Reda                   147.29     10.0     4970     1968      354
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.91      9.0     5082     1886      436
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 145.66      9.0     5051     1807      725
  5 Kacper          Zegadło              Warszawa               121.90      9.0     4868     1866      485
  6 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 145.23      9.0     4688     1866      310
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.15      8.0     5231     1719      765
  8 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               148.78      8.0     4850     1677      734
  9 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  134.34      8.0     4741     1685      293
 10 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.67      8.0     4663     1728      567
 11 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.45      8.0     4610     1580      127
 12 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.34      7.0     5130     1658      618
 13 Maciej          Perzyński            Piła                   117.32      7.0     5017     1682      366
 14 Irena           Sołdan               Sopot                  131.67      7.0     4933     1656      570
 15 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              129.83      7.0     4594     1607      197
 16 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 113.33      7.0     4564     1588      -12
 17 Jakub           Zaryński             Świnoujście            137.36      7.0     4560     1510      422
 18 Piotr           Broda                Sandomierz             125.36      7.0     4521     1625      373
 19 Anita           Bruska               Gdynia                 122.30      7.0     4362     1493       82
 20 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              109.92      7.0     4256     1508      -10
 21 Czesław         Grajewski            Choroszcz              121.10      7.0     4245     1541       30
 22 Jakub           Onoszko              Gdynia                 106.58      7.0     4207     1484     -127
 23 Paweł           Zbrowski             Gdynia                 100.00      7.0     4188     1561     -121
 24 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 118.43      6.0     4566     1450      232
 25 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              129.53      6.0     4476     1446       39
 26 Radosław        Jachna               Łódź                   137.61      6.0     4391     1498      -57
 27 Renata          Andracka             Zwola                  114.27      6.0     4385     1407      350
 28 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 117.25      6.0     4340     1409     -172
 29 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.57      6.0     4277     1316      -38
 30 Lucyna          Śniadach             Rumia                  118.81      6.0     4245     1466       83
 31 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 110.45      6.0     4192     1409      -60
 32 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 107.72      6.0     4187     1438       16
 33 Teresa          Zalewska             Racibórz               113.15      6.0     4180     1413     -133
 34 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  103.49      6.0     4146     1325      -81
 35 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               106.62      6.0     4038     1379     -103
 36 Wiesław         Kożyczkowski         Miłobądz               100.00      6.0     4021     1316       98
 37 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  125.18      5.5     4538     1297      519
 38 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            127.46      5.5     4522     1353      141
 39 Dorota          Rudzińska            Warszawa               120.84      5.0     4280     1235     -154
 40 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 119.82      5.0     4267     1371     -222
 41 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.01      5.0     4230     1411     -371
 42 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.77      5.0     4158     1214     -195
 43 Marek           Szczepanik           Reda                   100.00      5.0     4123     1369     -349
 44 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 111.35      5.0     4097     1267        0
 45 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           117.17      5.0     4043     1256     -180
 46 Magdalena       Kublik               Warszawa               123.24      5.0     4026     1332     -485
 47 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.21      5.0     3927     1233     -483
 48 Tomasz          Szczodry             Łomża                  100.00      5.0     3744     1167     -274
 49 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.00      5.0     3588     1212     -431
 50 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      5.0     3076      997      -10
 51 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.5     3598     1037     -273
 52 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      4.0     4225     1074       91
 53 Teresa          Prystupa             Zajączkowo             100.00      4.0     4104     1084       -5
 54 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              112.85      4.0     4005     1145      -73
 55 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.0     3880     1126     -599
 56 Maria           Kożyczkowska         Miłobądz               100.00      4.0     3831     1124     -341
 57 Joanna          Kozłowska            Gdańsk                 100.00      4.0     3537     1087     -165
 58 Beata           Kiżewska             Świnoujście            100.00      3.0     3835      946     -279
 59 Dominika        Worona               Police                 100.00      3.0     3571      897     -364
 60 Maciej          Mizgier              Gdańsk                 115.69      2.0     2246      714     -203
 61 Justyna         Czupryńska           Świnoujście            100.00      2.0      961      400      -99
 62 Lech            Lenckowski           Dębień                 100.00      1.5     3134      715     -726
 63 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2320      600    -1718
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Wybrzeża



	Michał Alabrudziński 158.34 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Mizgier               115.69 +  442: 295  166
    2    11 Natalia        Woźniak               129.83 -  409: 447   80
    3    10 Dorota         Rudzińska             120.84 +  405: 284  171
    4     7 Jerzy          Krzyżewski            112.01 +  445: 391  162
    5     5 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 +  446: 390  163
    6     5 Kacper         Zegadło               121.90 +  494: 301  172
    7     4 Łukasz         Tuszyński             148.78 +  512: 337  199
    8     1 Mateusz        Borsuk                138.66 -  377: 451   89
    9     2 Stanisław      Rydzik                146.91 -  413: 459   97
   10     4 Maciej         Perzyński             117.32 +  447: 339  167
   11     3 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  381: 445   97
   12     4 Rafał          Lenartowski           145.23 -  359: 373   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Łukasz Tuszyński 148.78 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Renata         Andracka              114.27 +  508: 290  164
    2     2 Marek          Szczepanik            100.00 -  361: 376   50
    3     9 Czesław        Grajewski             121.10 +  434: 239  171
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             134.34 +  389: 303  184
    5     6 Lucyna         Śniadach              118.81 +  393: 330  169
    6     2 Irena          Sołdan                131.67 -  393: 412   82
    7     4 Michał         Alabrudziński         158.34 -  337: 512  108
    8     8 Jerzy          Krzyżewski            112.01 +  395: 343  162
    9     7 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 +  412: 242  163
   10     3 Kacper         Zegadło               121.90 -  337: 447   72
   11     8 Anita          Bruska                122.30 +  451: 297  172
   12     6 Natalia        Woźniak               129.83 +  440: 325  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Miłosz Wrzałek 147.29 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 -  315: 481   63
    2    28 Maria          Krzyżanowska          117.17 +  486: 337  167
    3    11 Dawid          Pikul                 145.66 +  400: 379  196
    4    11 Mieczysław     Pastuszak             107.72 +  378: 373  158
    5     4 Rafał          Lenartowski           145.23 -  347: 365   95
    6    11 Alina          Białobrzewska         119.82 +  412: 342  170
    7     9 Renata         Andracka              114.27 +  375: 338  164
    8     4 Grzegorz       Kurowski              146.15 +  484: 457  196
    9     5 Irena          Sołdan                131.67 +  399: 384  182
   10     2 Stanisław      Rydzik                146.91 +  386: 385  197
   11     3 Michał         Alabrudziński         158.34 +  445: 381  208
   12     2 Kacper         Zegadło               121.90 +  543: 394  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 12 164.00




	Stanisław Rydzik 146.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Teresa         Zalewska              113.15 +  450: 338  163
    2     9 Dariusz        Białobrzewski         118.43 +  442: 395  168
    3     4 Radosław       Jachna                137.61 +  446: 404  188
    4     4 Marek          Szczepanik            100.00 +  438: 301  150
    5     2 Grzegorz       Łukasik               138.67 +  434: 355  189
    6     1 Mateusz        Borsuk                138.66 -  337: 415   89
    7     2 Irena          Sołdan                131.67 +  523: 316  182
    8     2 Maciej         Perzyński             117.32 +  430: 421  167
    9     2 Michał         Alabrudziński         158.34 +  459: 413  208
   10     2 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  385: 386   97
   11     2 Dawid          Pikul                 145.66 +  386: 385  196
   12     1 Mateusz        Borsuk                138.66 -  352: 517   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 12 157.17




	Grzegorz Kurowski 146.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Krzysztofek           112.85 +  485: 330  163
    2     4 Mieczysław     Pastuszak             107.72 +  407: 333  158
    3     5 Natalia        Woźniak               129.83 +  416: 360  180
    4     1 Irena          Sołdan                131.67 -  378: 478   82
    5     8 Alina          Białobrzewska         119.82 +  467: 353  170
    6     4 Grzegorz       Łukasik               138.67 +  383: 333  189
    7     1 Mateusz        Borsuk                138.66 -  387: 453   89
    8     4 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  457: 484   97
    9     6 Piotr          Broda                 125.36 -  245: 371   75
   10     9 Jerzy          Krzyżewski            112.01 +  570: 228  162
   11     7 Jakub          Zaryński              137.36 +  517: 416  187
   12     5 Maciej         Perzyński             117.32 +  519: 327  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Dawid Pikul 145.66 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Krzyżewski            112.01 +  443: 364  162
    2    10 Michał         Mikołajczyk           117.25 -  267: 491   67
    3    11 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  379: 400   97
    4    16 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 +  487: 309  180
    5    11 Tomasz         Lewiński              109.92 +  423: 343  160
    6     8 Lucyna         Śniadach              118.81 +  413: 296  169
    7     6 Dariusz        Białobrzewski         118.43 +  329: 324  168
    8     7 Paweł          Zbrowski              100.00 +  500: 259  150
    9     3 Grzegorz       Koczkodon             134.34 +  506: 334  184
   10     1 Mateusz        Borsuk                138.66 +  472: 471  189
   11     2 Stanisław      Rydzik                146.91 -  385: 386   97
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             134.34 +  447: 349  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Rafał Lenartowski 145.23 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Bednaruk              111.35 +  402: 366  161
    2     1 Łukasz         Baranowski            124.45 +  564: 268  174
    3     2 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  322: 421   89
    4     6 Dariusz        Białobrzewski         118.43 +  433: 360  168
    5     4 Miłosz         Wrzałek               147.29 +  365: 347  197
    6     6 Radosław       Jachna                137.61 +  365: 293  188
    7     3 Maciej         Perzyński             117.32 -  354: 464   67
    8     6 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  338: 480   84
    9     9 Magdalena      Kublik                123.24 +  351: 274  173
   10     8 Irena          Sołdan                131.67 +  379: 344  182
   11     5 Piotr          Broda                 125.36 +  442: 402  175
   12     4 Michał         Alabrudziński         158.34 +  373: 359  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 12 155.50




	Grzegorz Łukasik 138.67 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 +  499: 279  160
    2     3 Anita          Bruska                122.30 +  343: 338  172
    3     2 Rafał          Lenartowski           145.23 +  421: 322  195
    4     2 Maciej         Perzyński             117.32 +  418: 395  167
    5     2 Stanisław      Rydzik                146.91 -  355: 434   97
    6     4 Grzegorz       Kurowski              146.15 -  333: 383   96
    7     7 Radosław       Jachna                137.61 +  437: 302  188
    8     5 Łukasz         Baranowski            124.45 +  405: 326  174
    9     4 Kacper         Zegadło               121.90 -  300: 391   72
   10     6 Piotr          Broda                 125.36 -  354: 355   75
   11     9 Jakub          Onoszko               106.58 +  369: 299  157
   12     7 Piotr          Broda                 125.36 +  429: 272  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Mateusz Borsuk 138.66 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Lewiński              109.92 +  471: 280  160
    2     7 Czesław        Grajewski             121.10 +  456: 338  171
    3     3 Michał         Mikołajczyk           117.25 +  424: 287  167
    4     3 Lucyna         Śniadach              118.81 +  420: 376  169
    5     1 Irena          Sołdan                131.67 +  413: 409  182
    6     1 Stanisław      Rydzik                146.91 +  415: 337  197
    7     1 Grzegorz       Kurowski              146.15 +  453: 387  196
    8     1 Michał         Alabrudziński         158.34 +  451: 377  208
    9     1 Maciej         Perzyński             117.32 +  433: 386  167
   10     1 Dawid          Pikul                 145.66 -  471: 472   96
   11     1 Kacper         Zegadło               121.90 -  355: 488   72
   12     1 Stanisław      Rydzik                146.91 +  517: 352  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 12 165.17




	Radosław Jachna 137.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwia         Łada                  109.77 +  430: 389  160
    2    13 Alina          Białobrzewska         119.82 +  373: 260  170
    3     4 Stanisław      Rydzik                146.91 -  404: 446   97
    4    10 Michał         Mikołajczyk           117.25 +  482: 309  167
    5     7 Marek          Szczepanik            100.00 +  319: 308  150
    6     6 Rafał          Lenartowski           145.23 -  293: 365   95
    7     7 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  302: 437   89
    8    15 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 -  362: 427   80
    9    13 Jakub          Zaryński              137.36 -  295: 458   87
   10    17 Czesław        Grajewski             121.10 -  366: 399   71
   11    19 Jerzy          Krzyżewski            112.01 +  408: 357  162
   12    17 Alina          Białobrzewska         119.82 +  357: 293  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Jakub Zaryński 137.36 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mieczysław     Pastuszak             107.72 -  327: 388   58
    2    27 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 -  325: 364   60
    3    27 Tomasz         Lewiński              109.92 -  342: 387   60
    4    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  412: 244  150
    5    24 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  385: 316  150
    6    19 Maciej         Mizgier               115.69 +  364: 304  166
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              106.62 +  342: 316  157
    8     9 Dorota         Stachowska            127.46 -  281: 419   77
    9    13 Radosław       Jachna                137.61 +  458: 295  188
   10    11 Dariusz        Białobrzewski         118.43 +  490: 251  168
   11     7 Grzegorz       Kurowski              146.15 -  416: 517   96
   12    10 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 +  418: 337  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Grzegorz Koczkodon 134.34 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Zawadzki              106.62 -  355: 362   57
    2    19 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  420: 276  150
    3    15 Maciej         Mizgier               115.69 +  395: 388  166
    4     5 Łukasz         Tuszyński             148.78 -  303: 389   99
    5    19 Wojciech       Gołęcki               104.21 +  475: 329  154
    6    10 Maria          Krzyżanowska          117.17 +  336: 319  167
    7     8 Piotr          Broda                 125.36 +  403: 371  175
    8     6 Rafał          Lenartowski           145.23 +  480: 338  195
    9     3 Dawid          Pikul                 145.66 -  334: 506   96
   10     7 Paweł          Zbrowski              100.00 +  439: 383  150
   11     4 Natalia        Woźniak               129.83 +  452: 340  180
   12     3 Dawid          Pikul                 145.66 -  349: 447   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Irena Sołdan 131.67 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Onoszko               106.58 +  430: 283  157
    2    14 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  449: 246  150
    3     7 Magdalena      Kublik                123.24 +  529: 331  173
    4     1 Grzegorz       Kurowski              146.15 +  478: 378  196
    5     1 Mateusz        Borsuk                138.66 -  409: 413   89
    6     2 Łukasz         Tuszyński             148.78 +  412: 393  199
    7     2 Stanisław      Rydzik                146.91 -  316: 523   97
    8     3 Kacper         Zegadło               121.90 -  363: 410   72
    9     5 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  384: 399   97
   10     8 Rafał          Lenartowski           145.23 -  344: 379   95
   11    12 Teresa         Zalewska              113.15 +  408: 300  163
   12     9 Dariusz        Białobrzewski         118.43 +  411: 308  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Natalia Woźniak 129.83 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Kozak                 104.57 +  333: 284  155
    2    11 Michał         Alabrudziński         158.34 +  447: 409  208
    3     5 Grzegorz       Kurowski              146.15 -  360: 416   96
    4     9 Piotr          Broda                 125.36 -  314: 409   75
    5    21 Paweł          Zbrowski              100.00 -  305: 384   50
    6    21 Wojciech       Gołęcki               104.21 +  472: 286  154
    7    12 Andrzej        Bednaruk              111.35 +  450: 342  161
    8    11 Czesław        Grajewski             121.10 +  442: 283  171
    9    11 Łukasz         Baranowski            124.45 +  412: 353  174
   10     5 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 +  394: 339  180
   11     4 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  340: 452   84
   12     6 Łukasz         Tuszyński             148.78 -  325: 440   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Wojciech Chodakiewicz 129.53 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               104.21 +  475: 346  154
    2     6 Lucyna         Śniadach              118.81 -  316: 335   69
    3    13 Krzysztof      Zawadzki              106.62 +  385: 290  157
    4    16 Dawid          Pikul                 145.66 -  309: 487   96
    5    17 Dorota         Rudzińska             120.84 +  395: 378  171
    6    15 Paweł          Zbrowski              100.00 -  293: 417   50
    7    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  436: 290  150
    8    15 Radosław       Jachna                137.61 +  427: 362  188
    9     8 Dorota         Stachowska            127.46 +  386: 338  177
   10     5 Natalia        Woźniak               129.83 -  339: 394   80
   11     6 Maciej         Perzyński             117.32 -  378: 382   67
   12    10 Jakub          Zaryński              137.36 -  337: 418   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Dorota Stachowska 127.46 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bartłomiej     Dalecki               103.49 +  422: 355  153
    2    15 Lech           Lenckowski            100.00 +  449: 271  150
    3     8 Lucyna         Śniadach              118.81 -  321: 410   69
    4    14 Alina          Białobrzewska         119.82 -  359: 419   70
    5    12 Michał         Mikołajczyk           117.25 +  473: 371  167
    6     7 Teresa         Zalewska              113.15 +  411: 336  163
    7     5 Kacper         Zegadło               121.90 -  343: 422   72
    8     9 Jakub          Zaryński              137.36 +  419: 281  187
    9     8 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 -  338: 386   80
   10    10 Jakub          Onoszko               106.58 -  331: 361   57
   11    13 Tomasz         Lewiński              109.92 -  268: 381   60
   12    16 Jolanta        Chłopińska            125.18 =  388: 388  125
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Piotr Broda 125.36 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paulina        Naplocha              100.00 +  441: 260  150
    2    12 Magdalena      Kublik                123.24 -  320: 409   73
    3    16 Jakub          Onoszko               106.58 +  454: 301  157
    4     9 Natalia        Woźniak               129.83 +  409: 314  180
    5    10 Jolanta        Chłopińska            125.18 +  403: 220  175
    6     3 Maciej         Perzyński             117.32 -  314: 487   67
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  371: 403   84
    8    10 Alina          Białobrzewska         119.82 +  409: 284  170
    9     6 Grzegorz       Kurowski              146.15 +  371: 245  196
   10     6 Grzegorz       Łukasik               138.67 +  355: 354  189
   11     5 Rafał          Lenartowski           145.23 -  402: 442   95
   12     7 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  272: 429   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Jolanta Chłopińska 125.18 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  417: 246  150
    2    16 Sylwia         Łada                  109.77 +  463: 322  160
    3     6 Marek          Szczepanik            100.00 -  321: 325   50
    4    12 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 -  409: 411   63
    5    10 Piotr          Broda                 125.36 -  220: 403   75
    6    16 Renata         Andracka              114.27 -  337: 399   64
    7    23 Maciej         Mizgier               115.69 +  406: 260  166
    8    17 Andrzej        Bednaruk              111.35 -  316: 376   61
    9    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  458: 201  150
   10    16 Magdalena      Kublik                123.24 +  505: 300  173
   11    14 Mieczysław     Pastuszak             107.72 -  298: 388   58
   12    16 Dorota         Stachowska            127.46 =  388: 388  127
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Łukasz Baranowski 124.45 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  531: 355  150
    2     1 Rafał          Lenartowski           145.23 -  268: 564   95
    3    12 Bartłomiej     Dalecki               103.49 +  387: 364  153
    4    15 Paweł          Zbrowski              100.00 +  407: 331  150
    5     3 Maciej         Perzyński             117.32 -  356: 447   67
    6     9 Mieczysław     Pastuszak             107.72 +  382: 322  158
    7    11 Jerzy          Krzyżewski            112.01 +  374: 351  162
    8     5 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  326: 405   89
    9    11 Natalia        Woźniak               129.83 -  353: 412   80
   10    12 Teresa         Zalewska              113.15 +  389: 313  163
   11    10 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 +  391: 321  163
   12     8 Paweł          Zbrowski              100.00 +  446: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Magdalena Kublik 123.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Teresa         Prystupa              100.00 +  322: 300  150
    2    12 Piotr          Broda                 125.36 +  409: 320  175
    3     7 Irena          Sołdan                131.67 -  331: 529   82
    4    13 Monika         Krzysztofek           112.85 +  314: 312  163
    5     9 Kacper         Zegadło               121.90 -  335: 367   72
    6    12 Dariusz        Białobrzewski         118.43 -  262: 400   68
    7    20 Maria          Krzyżanowska          117.17 +  408: 329  167
    8    14 Renata         Andracka              114.27 +  400: 339  164
    9     9 Rafał          Lenartowski           145.23 -  274: 351   95
   10    16 Jolanta        Chłopińska            125.18 -  300: 505   75
   11    20 Czesław        Grajewski             121.10 -  349: 387   71
   12    22 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  322: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Anita Bruska 122.30 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Lidia          Żywna                 100.00 +  396: 337  150
    2     3 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  338: 343   89
    3    20 Joanna         Kozłowska             100.00 +  411: 244  150
    4     8 Kacper         Zegadło               121.90 -  378: 403   72
    5    14 Maria          Krzyżanowska          117.17 -  300: 426   67
    6    17 Czesław        Grajewski             121.10 -  288: 419   71
    7    25 Wojciech       Gołęcki               104.21 +  409: 269  154
    8    18 Monika         Krzysztofek           112.85 +  350: 311  163
    9    16 Marek          Szczepanik            100.00 +  432: 342  150
   10    15 Renata         Andracka              114.27 +  364: 345  164
   11     8 Łukasz         Tuszyński             148.78 -  297: 451   99
   12    12 Renata         Andracka              114.27 +  399: 390  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Kacper Zegadło 121.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Zbrowski              100.00 +  383: 282  150
    2     5 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 +  475: 252  163
    3     1 Maciej         Perzyński             117.32 -  387: 401   67
    4     8 Anita          Bruska                122.30 +  403: 378  172
    5     9 Magdalena      Kublik                123.24 +  367: 335  173
    6     5 Michał         Alabrudziński         158.34 -  301: 494  108
    7     5 Dorota         Stachowska            127.46 +  422: 343  177
    8     3 Irena          Sołdan                131.67 +  410: 363  182
    9     4 Grzegorz       Łukasik               138.67 +  391: 300  189
   10     3 Łukasz         Tuszyński             148.78 +  447: 337  199
   11     1 Mateusz        Borsuk                138.66 +  488: 355  189
   12     2 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  394: 543   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 12 155.50




	Czesław Grajewski 121.10 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Kozłowska             100.00 +  375: 262  150
    2     7 Mateusz        Borsuk                138.66 -  338: 456   89
    3     9 Łukasz         Tuszyński             148.78 -  239: 434   99
    4    17 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  415: 285  150
    5    13 Jerzy          Krzyżewski            112.01 -  327: 354   62
    6    17 Anita          Bruska                122.30 +  419: 288  172
    7    18 Jakub          Onoszko               106.58 +  352: 304  157
    8    11 Natalia        Woźniak               129.83 -  283: 442   80
    9    17 Teresa         Zalewska              113.15 -  339: 346   63
   10    17 Radosław       Jachna                137.61 +  399: 366  188
   11    20 Magdalena      Kublik                123.24 +  387: 349  173
   12    13 Mieczysław     Pastuszak             107.72 +  372: 329  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Dorota Rudzińska 120.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Szczepanik            100.00 -  309: 400   50
    2    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  403: 285  150
    3    10 Michał         Alabrudziński         158.34 -  284: 405  108
    4    23 Joanna         Kozłowska             100.00 +  325: 306  150
    5    17 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 -  378: 395   80
    6    26 Teresa         Prystupa              100.00 -  390: 472   50
    7    26 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  398: 262  150
    8    20 Agnieszka      Kozak                 104.57 -  347: 393   55
    9    22 Sylwia         Łada                  109.77 -  331: 417   60
   10    24 Monika         Krzysztofek           112.85 +  399: 298  163
   11    21 Lucyna         Śniadach              118.81 -  301: 449   69
   12    24 Lidia          Żywna                 100.00 +  415: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Alina Białobrzewska 119.82 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  322: 302  150
    2    13 Radosław       Jachna                137.61 -  260: 373   88
    3    19 Andrzej        Bednaruk              111.35 +  381: 267  161
    4    14 Dorota         Stachowska            127.46 +  419: 359  177
    5     8 Grzegorz       Kurowski              146.15 -  353: 467   96
    6    11 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  342: 412   97
    7    13 Teresa         Zalewska              113.15 +  445: 296  163
    8    10 Piotr          Broda                 125.36 -  284: 409   75
    9    19 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 +  362: 359  160
   10    13 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 -  419: 422   63
   11    18 Bartłomiej     Dalecki               103.49 -  387: 466   53
   12    17 Radosław       Jachna                137.61 -  293: 357   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Lucyna Śniadach 118.81 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  378: 304  150
    2     6 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 +  335: 316  180
    3     8 Dorota         Stachowska            127.46 +  410: 321  177
    4     3 Mateusz        Borsuk                138.66 -  376: 420   89
    5     6 Łukasz         Tuszyński             148.78 -  330: 393   99
    6     8 Dawid          Pikul                 145.66 -  296: 413   96
    7    16 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 +  336: 295  160
    8    12 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 -  333: 448   63
    9    12 Michał         Mikołajczyk           117.25 -  299: 321   67
   10    22 Bartłomiej     Dalecki               103.49 -  313: 355   53
   11    21 Dorota         Rudzińska             120.84 +  449: 301  171
   12    19 Andrzej        Bednaruk              111.35 +  390: 275  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Dariusz Białobrzewski 118.43 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dominika       Worona                100.00 +  356: 337  150
    2     9 Stanisław      Rydzik                146.91 -  395: 442   97
    3    17 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 +  404: 252  160
    4     6 Rafał          Lenartowski           145.23 -  360: 433   95
    5    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  400: 353  150
    6    12 Magdalena      Kublik                123.24 +  400: 262  173
    7     6 Dawid          Pikul                 145.66 -  324: 329   96
    8    13 Tomasz         Lewiński              109.92 +  494: 313  160
    9    10 Paweł          Zbrowski              100.00 -  344: 367   50
   10    11 Jakub          Zaryński              137.36 -  251: 490   87
   11    15 Marek          Szczepanik            100.00 +  530: 345  150
   12     9 Irena          Sołdan                131.67 -  308: 411   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Maciej Perzyński 117.32 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Szczodry              100.00 +  451: 306  150
    2     8 Krzysztof      Zawadzki              106.62 +  517: 309  157
    3     1 Kacper         Zegadło               121.90 +  401: 387  172
    4     2 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  395: 418   89
    5     3 Łukasz         Baranowski            124.45 +  447: 356  174
    6     3 Piotr          Broda                 125.36 +  487: 314  175
    7     3 Rafał          Lenartowski           145.23 +  464: 354  195
    8     2 Stanisław      Rydzik                146.91 -  421: 430   97
    9     1 Mateusz        Borsuk                138.66 -  386: 433   89
   10     4 Michał         Alabrudziński         158.34 -  339: 447  108
   11     6 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 +  382: 378  180
   12     5 Grzegorz       Kurowski              146.15 -  327: 519   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Michał Mikołajczyk 117.25 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Beata          Kiżewska              100.00 +  339: 314  150
    2    10 Dawid          Pikul                 145.66 +  491: 267  196
    3     3 Mateusz        Borsuk                138.66 -  287: 424   89
    4    10 Radosław       Jachna                137.61 -  309: 482   88
    5    12 Dorota         Stachowska            127.46 -  371: 473   77
    6    18 Sylwia         Łada                  109.77 -  390: 418   60
    7    22 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  414: 305  150
    8    16 Marek          Szczepanik            100.00 +  405: 373  150
    9    12 Lucyna         Śniadach              118.81 +  321: 299  169
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              106.62 -  343: 368   57
   11    16 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 +  365: 326  160
   12    11 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 -  305: 463   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Maria Krzyżanowska 117.17 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  273: 302   50
    2    28 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  337: 486   97
    3    30 Tomasz         Szczodry              100.00 +  376: 261  150
    4    25 Anna           Lenartowska           100.00 +  375: 304  150
    5    14 Anita          Bruska                122.30 +  426: 300  172
    6    10 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  319: 336   84
    7    20 Magdalena      Kublik                123.24 -  329: 408   73
    8    23 Jakub          Onoszko               106.58 -  313: 413   57
    9    25 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  347: 285  150
   10    20 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 -  310: 397   60
   11    22 Lidia          Żywna                 100.00 +  371: 334  150
   12    21 Teresa         Zalewska              113.15 -  267: 397   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Maciej Mizgier 115.69 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         158.34 -  295: 442  108
    2    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  358: 254  150
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  388: 395   84
    4    21 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 -  320: 328   60
    5    26 Lech           Lenckowski            100.00 +  321: 260  150
    6    19 Jakub          Zaryński              137.36 -  304: 364   87
    7    23 Jolanta        Chłopińska            125.18 -  260: 406   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     714  /  7 102.00




	Renata Andracka 114.27 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Tuszyński             148.78 -  290: 508   99
    2    22 Wojciech       Gołęcki               104.21 +  377: 267  154
    3    14 Jerzy          Krzyżewski            112.01 -  324: 374   62
    4    24 Lech           Lenckowski            100.00 +  459: 228  150
    5    22 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  429: 224  150
    6    16 Jolanta        Chłopińska            125.18 +  399: 337  175
    7     9 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  338: 375   97
    8    14 Magdalena      Kublik                123.24 -  339: 400   73
    9    14 Bartłomiej     Dalecki               103.49 +  346: 258  153
   10    15 Anita          Bruska                122.30 -  345: 364   72
   11    17 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  349: 301  150
   12    12 Anita          Bruska                122.30 -  390: 399   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Agnieszka Kaczkowska 113.33 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               147.29 +  481: 315  197
    2     5 Kacper         Zegadło               121.90 -  252: 475   72
    3    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  362: 325  150
    4    12 Jolanta        Chłopińska            125.18 +  411: 409  175
    5     5 Michał         Alabrudziński         158.34 -  390: 446  108
    6    14 Krzysztof      Zawadzki              106.62 +  438: 337  157
    7    10 Paweł          Zbrowski              100.00 -  334: 409   50
    8    12 Lucyna         Śniadach              118.81 +  448: 333  169
    9     7 Łukasz         Tuszyński             148.78 -  242: 412   99
   10    13 Alina          Białobrzewska         119.82 +  422: 419  170
   11    10 Łukasz         Baranowski            124.45 -  321: 391   74
   12    11 Michał         Mikołajczyk           117.25 +  463: 305  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Teresa Zalewska 113.15 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                146.91 -  338: 450   97
    2    23 Agnieszka      Kozak                 104.57 +  405: 282  155
    3    18 Paweł          Zbrowski              100.00 -  313: 355   50
    4    19 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  413: 298  150
    5    20 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 +  389: 381  160
    6     7 Dorota         Stachowska            127.46 -  336: 411   77
    7    13 Alina          Białobrzewska         119.82 -  296: 445   70
    8    19 Sylwia         Łada                  109.77 +  334: 288  160
    9    17 Czesław        Grajewski             121.10 +  346: 339  171
   10    12 Łukasz         Baranowski            124.45 -  313: 389   74
   11    12 Irena          Sołdan                131.67 -  300: 408   82
   12    21 Maria          Krzyżanowska          117.17 +  397: 267  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Monika Krzysztofek 112.85 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              146.15 -  330: 485   96
    2    26 Tomasz         Lewiński              109.92 +  384: 297  160
    3    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  482: 180  150
    4    13 Magdalena      Kublik                123.24 -  312: 314   73
    5    16 Krzysztof      Zawadzki              106.62 -  268: 322   57
    6    20 Andrzej        Bednaruk              111.35 -  295: 439   61
    7    27 Joanna         Kozłowska             100.00 +  352: 292  150
    8    18 Anita          Bruska                122.30 -  311: 350   72
    9    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  356: 250  150
   10    24 Dorota         Rudzińska             120.84 -  298: 399   71
   11    23 Agnieszka      Kozak                 104.57 -  329: 385   55
   12    26 Tomasz         Szczodry              100.00 -  288: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Jerzy Krzyżewski 112.01 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 145.66 -  364: 443   96
    2    18 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  414: 360  150
    3    14 Renata         Andracka              114.27 +  374: 324  164
    4     7 Michał         Alabrudziński         158.34 -  391: 445  108
    5    13 Czesław        Grajewski             121.10 +  354: 327  171
    6    13 Marek          Szczepanik            100.00 +  340: 268  150
    7    11 Łukasz         Baranowski            124.45 -  351: 374   74
    8     8 Łukasz         Tuszyński             148.78 -  343: 395   99
    9    15 Tomasz         Lewiński              109.92 +  370: 309  160
   10     9 Grzegorz       Kurowski              146.15 -  228: 570   96
   11    19 Radosław       Jachna                137.61 -  357: 408   88
   12    18 Agnieszka      Kozak                 104.57 -  344: 378   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Andrzej Bednaruk 111.35 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           145.23 -  366: 402   95
    2    17 Tomasz         Szczodry              100.00 +  371: 197  150
    3    19 Alina          Białobrzewska         119.82 -  267: 381   70
    4    22 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  281: 296   50
    5    23 Teresa         Prystupa              100.00 +  362: 335  150
    6    20 Monika         Krzysztofek           112.85 +  439: 295  163
    7    12 Natalia        Woźniak               129.83 -  342: 450   80
    8    17 Jolanta        Chłopińska            125.18 +  376: 316  175
    9    20 Krzysztof      Zawadzki              106.62 -  253: 390   57
   10    21 Mieczysław     Pastuszak             107.72 -  362: 376   58
   11    25 Beata          Kiżewska              100.00 +  403: 269  150
   12    19 Lucyna         Śniadach              118.81 -  275: 390   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Agnieszka Piotrowicz 110.45 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  279: 499   89
    2    27 Jakub          Zaryński              137.36 +  364: 325  187
    3    17 Dariusz        Białobrzewski         118.43 -  252: 404   68
    4    21 Maciej         Mizgier               115.69 +  328: 320  166
    5    20 Teresa         Zalewska              113.15 -  381: 389   63
    6    22 Agnieszka      Kozak                 104.57 +  426: 327  155
    7    16 Lucyna         Śniadach              118.81 -  295: 336   69
    8    24 Mieczysław     Pastuszak             107.72 +  388: 305  158
    9    19 Alina          Białobrzewska         119.82 -  359: 362   70
   10    20 Maria          Krzyżanowska          117.17 +  397: 310  167
   11    16 Michał         Mikołajczyk           117.25 -  326: 365   67
   12    20 Marek          Szczepanik            100.00 +  397: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Tomasz Lewiński 109.92 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Borsuk                138.66 -  280: 471   89
    2    26 Monika         Krzysztofek           112.85 -  297: 384   63
    3    27 Jakub          Zaryński              137.36 +  387: 342  187
    4    26 Dominika       Worona                100.00 +  413: 293  150
    5    11 Dawid          Pikul                 145.66 -  343: 423   96
    6    24 Joanna         Kozłowska             100.00 +  305: 291  150
    7    17 Mieczysław     Pastuszak             107.72 +  422: 305  158
    8    13 Dariusz        Białobrzewski         118.43 -  313: 494   68
    9    15 Jerzy          Krzyżewski            112.01 -  309: 370   62
   10    19 Agnieszka      Kozak                 104.57 +  403: 329  155
   11    13 Dorota         Stachowska            127.46 +  381: 268  177
   12    14 Bartłomiej     Dalecki               103.49 +  403: 296  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Sylwia Łada 109.77 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Jachna                137.61 -  389: 430   88
    2    16 Jolanta        Chłopińska            125.18 -  322: 463   75
    3    24 Jan            Pawłowski             100.00 -  297: 352   50
    4    29 Beata          Kiżewska              100.00 +  317: 300  150
    5    28 Dominika       Worona                100.00 +  365: 263  150
    6    18 Michał         Mikołajczyk           117.25 +  418: 390  167
    7    19 Marek          Szczepanik            100.00 -  279: 393   50
    8    19 Teresa         Zalewska              113.15 -  288: 334   63
    9    22 Dorota         Rudzińska             120.84 +  417: 331  171
   10    23 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  319: 387   50
   11    26 Anna           Lenartowska           100.00 -  371: 376   50
   12    25 Teresa         Prystupa              100.00 +  376: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Mieczysław Pastuszak 107.72 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Zaryński              137.36 +  388: 327  187
    2     4 Grzegorz       Kurowski              146.15 -  333: 407   96
    3    22 Lech           Lenckowski            100.00 +  388: 244  150
    4    11 Miłosz         Wrzałek               147.29 -  373: 378   97
    5    18 Jakub          Onoszko               106.58 +  320: 287  157
    6     9 Łukasz         Baranowski            124.45 -  322: 382   74
    7    17 Tomasz         Lewiński              109.92 -  305: 422   60
    8    24 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 -  305: 388   60
    9    27 Beata          Kiżewska              100.00 +  360: 304  150
   10    21 Andrzej        Bednaruk              111.35 +  376: 362  161
   11    14 Jolanta        Chłopińska            125.18 +  388: 298  175
   12    13 Czesław        Grajewski             121.10 -  329: 372   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Krzysztof Zawadzki 106.62 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             134.34 +  362: 355  184
    2     8 Maciej         Perzyński             117.32 -  309: 517   67
    3    13 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 -  290: 385   80
    4    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  396: 152  150
    5    16 Monika         Krzysztofek           112.85 +  322: 268  163
    6    14 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 -  337: 438   63
    7    15 Jakub          Zaryński              137.36 -  316: 342   87
    8    21 Lidia          Żywna                 100.00 +  380: 308  150
    9    20 Andrzej        Bednaruk              111.35 +  390: 253  161
   10    14 Michał         Mikołajczyk           117.25 +  368: 343  167
   11    11 Paweł          Zbrowski              100.00 -  254: 401   50
   12    15 Jakub          Onoszko               106.58 -  314: 379   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Jakub Onoszko 106.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                131.67 -  283: 430   82
    2    24 Lidia          Żywna                 100.00 +  362: 325  150
    3    16 Piotr          Broda                 125.36 -  301: 454   75
    4    18 Teresa         Prystupa              100.00 +  366: 353  150
    5    18 Mieczysław     Pastuszak             107.72 -  287: 320   58
    6    23 Bartłomiej     Dalecki               103.49 +  399: 396  153
    7    18 Czesław        Grajewski             121.10 -  304: 352   71
    8    23 Maria          Krzyżanowska          117.17 +  413: 313  167
    9    18 Agnieszka      Kozak                 104.57 +  453: 377  155
   10    10 Dorota         Stachowska            127.46 +  361: 331  177
   11     9 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  299: 369   89
   12    15 Krzysztof      Zawadzki              106.62 +  379: 314  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Agnieszka Kozak 104.57 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Natalia        Woźniak               129.83 -  284: 333   80
    2    23 Teresa         Zalewska              113.15 -  282: 405   63
    3    28 Teresa         Prystupa              100.00 -  286: 451   50
    4    31 Tomasz         Szczodry              100.00 +  458: 284  150
    5    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  430: 211  150
    6    22 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 -  327: 426   60
    7    28 Dominika       Worona                100.00 +  348: 329  150
    8    20 Dorota         Rudzińska             120.84 +  393: 347  171
    9    18 Jakub          Onoszko               106.58 -  377: 453   57
   10    19 Tomasz         Lewiński              109.92 -  329: 403   60
   11    23 Monika         Krzysztofek           112.85 +  385: 329  163
   12    18 Jerzy          Krzyżewski            112.01 +  378: 344  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Wojciech Gołęcki 104.21 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 -  346: 475   80
    2    22 Renata         Andracka              114.27 -  267: 377   64
    3    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  292: 256  150
    4    20 Bartłomiej     Dalecki               103.49 +  390: 286  153
    5    19 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  329: 475   84
    6    21 Natalia        Woźniak               129.83 -  286: 472   80
    7    25 Anita          Bruska                122.30 -  269: 409   72
    8    29 Dominika       Worona                100.00 -  283: 385   50
    9    28 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  411: 299  150
   10    26 Tomasz         Szczodry              100.00 +  359: 294  150
   11    24 Teresa         Prystupa              100.00 +  331: 286  150
   12    23 Anna           Lenartowska           100.00 -  364: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Bartłomiej Dalecki 103.49 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Stachowska            127.46 -  355: 422   77
    2    20 Teresa         Prystupa              100.00 +  334: 314  150
    3    12 Łukasz         Baranowski            124.45 -  364: 387   74
    4    20 Wojciech       Gołęcki               104.21 -  286: 390   54
    5    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  394: 295  150
    6    23 Jakub          Onoszko               106.58 -  396: 399   57
    7    24 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  330: 299  150
    8    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  312: 272  150
    9    14 Renata         Andracka              114.27 -  258: 346   64
   10    22 Lucyna         Śniadach              118.81 +  355: 313  169
   11    18 Alina          Białobrzewska         119.82 +  466: 387  170
   12    14 Tomasz         Lewiński              109.92 -  296: 403   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Justyna Czupryńska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  251: 171  150
   10    30 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  136: 399   50
   11    29 Tomasz         Szczodry              100.00 -  295: 316   50
   12    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  279: 174  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Chłopińska            125.18 -  246: 417   75
    2    31 PAUZA
    3    23 Monika         Krzysztofek           112.85 -  180: 482   63
    4    27 Krzysztof      Zawadzki              106.62 -  152: 396   57
    5    29 Agnieszka      Kozak                 104.57 -  211: 430   55
    6    30 Maria          Kożyczkowska          100.00 -  186: 357   50
    7    30 Tomasz         Szczodry              100.00 -  198: 416   50
    8    30 Lech           Lenckowski            100.00 -  140: 324   50
    9    31 Justyna        Czupryńska            100.00 -  171: 251   50
   10    31 Paulina        Naplocha              100.00 -  181: 346   50
   11    31 Joanna         Kozłowska             100.00 -  181: 340   50
   12    31 Justyna        Czupryńska            100.00 -  174: 279   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  / 11  54.55




	Krystyna Drynkowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maria          Krzyżanowska          117.17 +  302: 273  167
    2    14 Irena          Sołdan                131.67 -  246: 449   82
    3    21 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 -  325: 362   63
    4    22 Andrzej        Bednaruk              111.35 +  296: 281  161
    5    22 Renata         Andracka              114.27 -  224: 429   64
    6    25 Jan            Pawłowski             100.00 -  328: 364   50
    7    26 Dorota         Rudzińska             120.84 -  262: 398   71
    8    26 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  243: 332   50
    9    28 Wojciech       Gołęcki               104.21 -  299: 411   54
   10    30 Justyna        Czupryńska            100.00 +  399: 136  150
   11    30 Lech           Lenckowski            100.00 +  349: 290  150
   12    27 Joanna         Kozłowska             100.00 +  315: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Beata Kiżewska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Mikołajczyk           117.25 -  314: 339   67
    2    29 Joanna         Kozłowska             100.00 -  287: 290   50
    3    25 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  224: 417   50
    4    29 Sylwia         Łada                  109.77 -  300: 317   60
    5    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  502: 262  150
    6    29 Dominika       Worona                100.00 -  351: 431   50
    7    29 Lech           Lenckowski            100.00 +  314: 233  150
    8    27 Anna           Lenartowska           100.00 -  224: 410   50
    9    27 Mieczysław     Pastuszak             107.72 -  304: 360   58
   10    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  417: 291  150
   11    25 Andrzej        Bednaruk              111.35 -  269: 403   61
   12    29 Maria          Kożyczkowska          100.00 -  329: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     946  / 12  78.83




	Joanna Kozłowska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Czesław        Grajewski             121.10 -  262: 375   71
    2    29 Beata          Kiżewska              100.00 +  290: 287  150
    3    20 Anita          Bruska                122.30 -  244: 411   72
    4    23 Dorota         Rudzińska             120.84 -  306: 325   71
    5    25 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  323: 276  150
    6    24 Tomasz         Lewiński              109.92 -  291: 305   60
    7    27 Monika         Krzysztofek           112.85 -  292: 352   63
    8    28 Maria          Kożyczkowska          100.00 -  293: 359   50
    9    30 Paulina        Naplocha              100.00 -  280: 281   50
   10    29 Lech           Lenckowski            100.00 +  322: 235  150
   11    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  340: 181  150
   12    27 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  294: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Maria Kożyczkowska 100.00 Miłobądz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Alina          Białobrzewska         119.82 -  302: 322   70
    2    19 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  276: 420   84
    3    26 Lidia          Żywna                 100.00 +  360: 352  150
    4    19 Teresa         Zalewska              113.15 -  298: 413   63
    5    24 Jakub          Zaryński              137.36 -  316: 385   87
    6    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  357: 186  150
    7    24 Bartłomiej     Dalecki               103.49 -  299: 330   53
    8    28 Joanna         Kozłowska             100.00 +  359: 293  150
    9    25 Maria          Krzyżanowska          117.17 -  285: 347   67
   10    27 Anna           Lenartowska           100.00 -  283: 376   50
   11    27 Dominika       Worona                100.00 -  335: 419   50
   12    29 Beata          Kiżewska              100.00 +  361: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Wiesław Kożyczkowski 100.00 Miłobądz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Lucyna         Śniadach              118.81 -  304: 378   69
    2    18 Jerzy          Krzyżewski            112.01 -  360: 414   62
    3    25 Beata          Kiżewska              100.00 +  417: 224  150
    4    17 Czesław        Grajewski             121.10 -  285: 415   71
    5    25 Joanna         Kozłowska             100.00 -  276: 323   50
    6    28 Lech           Lenckowski            100.00 +  359: 227  150
    7    22 Michał         Mikołajczyk           117.25 -  305: 414   67
    8    26 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  332: 243  150
    9    23 Teresa         Prystupa              100.00 +  323: 295  150
   10    23 Sylwia         Łada                  109.77 +  387: 319  160
   11    17 Renata         Andracka              114.27 -  301: 349   64
   12    22 Magdalena      Kublik                123.24 +  372: 322  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    25 Maria          Krzyżanowska          117.17 -  304: 375   67
    5    27 Bartłomiej     Dalecki               103.49 -  295: 394   53
    6    27 Lidia          Żywna                 100.00 -  293: 381   50
    7    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  376: 338  150
    8    27 Beata          Kiżewska              100.00 +  410: 224  150
    9    26 Monika         Krzysztofek           112.85 -  250: 356   63
   10    27 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  376: 283  150
   11    26 Sylwia         Łada                  109.77 +  376: 371  160
   12    23 Wojciech       Gołęcki               104.21 +  396: 364  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  9 110.78




	Lech Lenckowski 100.00 Dębień

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    15 Dorota         Stachowska            127.46 -  271: 449   77
    3    22 Mieczysław     Pastuszak             107.72 -  244: 388   58
    4    24 Renata         Andracka              114.27 -  228: 459   64
    5    26 Maciej         Mizgier               115.69 -  260: 321   66
    6    28 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  227: 359   50
    7    29 Beata          Kiżewska              100.00 -  233: 314   50
    8    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  324: 140  150
    9    29 Tomasz         Szczodry              100.00 -  276: 342   50
   10    29 Joanna         Kozłowska             100.00 -  235: 322   50
   11    30 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  290: 349   50
   12    30 Jan            Pawłowski             100.00 -  246: 417   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  / 11  65.00




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 125.36 -  260: 441   75
    2    30 Dorota         Rudzińska             120.84 -  285: 403   71
    3    29 Wojciech       Gołęcki               104.21 -  256: 292   54
    4    30 Jakub          Zaryński              137.36 -  244: 412   87
    5    31 Beata          Kiżewska              100.00 -  262: 502   50
    6    31 Tomasz         Szczodry              100.00 -  277: 371   50
    7    31 Anna           Lenartowska           100.00 -  338: 376   50
    8    31 PAUZA
    9    30 Joanna         Kozłowska             100.00 +  281: 280  150
   10    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  346: 181  150
   11    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  346: 333  150
   12    28 Dominika       Worona                100.00 +  403: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 11  94.27




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Baranowski            124.45 -  355: 531   74
    2    21 Maciej         Mizgier               115.69 -  254: 358   66
    3    24 Sylwia         Łada                  109.77 +  352: 297  160
    4    28 Lidia          Żywna                 100.00 +  398: 350  150
    5    15 Dariusz        Białobrzewski         118.43 -  353: 400   68
    6    25 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  364: 328  150
    7    14 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 -  290: 436   80
    8    22 Bartłomiej     Dalecki               103.49 -  272: 312   53
    9    21 Jolanta        Chłopińska            125.18 -  201: 458   75
   10    28 Beata          Kiżewska              100.00 -  291: 417   50
   11    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  333: 346   50
   12    30 Lech           Lenckowski            100.00 +  417: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Teresa Prystupa 100.00 Zajączkowo               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Magdalena      Kublik                123.24 -  300: 322   73
    2    20 Bartłomiej     Dalecki               103.49 -  314: 334   53
    3    28 Agnieszka      Kozak                 104.57 +  451: 286  155
    4    18 Jakub          Onoszko               106.58 -  353: 366   57
    5    23 Andrzej        Bednaruk              111.35 -  335: 362   61
    6    26 Dorota         Rudzińska             120.84 +  472: 390  171
    7    21 Lidia          Żywna                 100.00 -  248: 413   50
    8    25 Tomasz         Szczodry              100.00 +  358: 314  150
    9    23 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  295: 323   50
   10    25 Dominika       Worona                100.00 +  358: 292  150
   11    24 Wojciech       Gołęcki               104.21 -  286: 331   54
   12    25 Sylwia         Łada                  109.77 -  334: 376   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 12  90.33




	Marek Szczepanik 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Rudzińska             120.84 +  400: 309  171
    2     2 Łukasz         Tuszyński             148.78 +  376: 361  199
    3     6 Jolanta        Chłopińska            125.18 +  325: 321  175
    4     4 Stanisław      Rydzik                146.91 -  301: 438   97
    5     7 Radosław       Jachna                137.61 -  308: 319   88
    6    13 Jerzy          Krzyżewski            112.01 -  268: 340   62
    7    19 Sylwia         Łada                  109.77 +  393: 279  160
    8    16 Michał         Mikołajczyk           117.25 -  373: 405   67
    9    16 Anita          Bruska                122.30 -  342: 432   72
   10    18 Lidia          Żywna                 100.00 +  382: 341  150
   11    15 Dariusz        Białobrzewski         118.43 -  345: 530   68
   12    20 Agnieszka      Piotrowicz            110.45 -  310: 397   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Tomasz Szczodry 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Perzyński             117.32 -  306: 451   67
    2    17 Andrzej        Bednaruk              111.35 -  197: 371   61
    3    30 Maria          Krzyżanowska          117.17 -  261: 376   67
    4    31 Agnieszka      Kozak                 104.57 -  284: 458   55
    5    30 Lidia          Żywna                 100.00 -  278: 311   50
    6    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  371: 277  150
    7    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  416: 198  150
    8    25 Teresa         Prystupa              100.00 -  314: 358   50
    9    29 Lech           Lenckowski            100.00 +  342: 276  150
   10    26 Wojciech       Gołęcki               104.21 -  294: 359   54
   11    29 Justyna        Czupryńska            100.00 +  316: 295  150
   12    26 Monika         Krzysztofek           112.85 +  365: 288  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Dominika Worona 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Białobrzewski         118.43 -  337: 356   68
    2    25 Paweł          Zbrowski              100.00 -  291: 302   50
    4    26 Tomasz         Lewiński              109.92 -  293: 413   60
    5    28 Sylwia         Łada                  109.77 -  263: 365   60
    6    29 Beata          Kiżewska              100.00 +  431: 351  150
    7    28 Agnieszka      Kozak                 104.57 -  329: 348   55
    8    29 Wojciech       Gołęcki               104.21 +  385: 283  154
    9    24 Lidia          Żywna                 100.00 -  251: 421   50
   10    25 Teresa         Prystupa              100.00 -  292: 358   50
   11    27 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  419: 335  150
   12    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  280: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  / 11  81.55




	Paweł Zbrowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kacper         Zegadło               121.90 -  282: 383   72
    2    25 Dominika       Worona                100.00 +  302: 291  150
    3    18 Teresa         Zalewska              113.15 +  355: 313  163
    4    15 Łukasz         Baranowski            124.45 -  331: 407   74
    5    21 Natalia        Woźniak               129.83 +  384: 305  180
    6    15 Wojciech       Chodakiewicz          129.53 +  417: 293  180
    7    10 Agnieszka      Kaczkowska            113.33 +  409: 334  163
    8     7 Dawid          Pikul                 145.66 -  259: 500   96
    9    10 Dariusz        Białobrzewski         118.43 +  367: 344  168
   10     7 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  383: 439   84
   11    11 Krzysztof      Zawadzki              106.62 +  401: 254  157
   12     8 Łukasz         Baranowski            124.45 -  298: 446   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anita          Bruska                122.30 -  337: 396   72
    2    24 Jakub          Onoszko               106.58 -  325: 362   57
    3    26 Maria          Kożyczkowska          100.00 -  352: 360   50
    4    28 Jan            Pawłowski             100.00 -  350: 398   50
    5    30 Tomasz         Szczodry              100.00 +  311: 278  150
    6    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  381: 293  150
    7    21 Teresa         Prystupa              100.00 +  413: 248  150
    8    21 Krzysztof      Zawadzki              106.62 -  308: 380   57
    9    24 Dominika       Worona                100.00 +  421: 251  150
   10    18 Marek          Szczepanik            100.00 -  341: 382   50
   11    22 Maria          Krzyżanowska          117.17 -  334: 371   67
   12    24 Dorota         Rudzińska             120.84 -  352: 415   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 12  89.50


Lista rankingowa na dzień 19-05-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.61  31365  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.05  30782  196
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.69  28632  190
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.43  29936  199
   5 Miłosz Wrzałek                 Reda                 149.05  28170  189
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             148.18  28451  192
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.04  28720  194
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.95  17458  118
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
  10 Dawid Pikul                    Poznań               146.65  28744  196
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.57  28435  194
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.42   7321   50
  13 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  14 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.15  28791  197
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.12  28785  197
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.70  27828  191
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.41  18613  128
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             145.10  28294  195
  19 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  20 Kamil Górka                    Kraków               144.64  28204  195
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.79  27607  192
  22 Przemysław Rybicki             Otwock               143.68  12069   84
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  24 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.95  15724  110
  25 Kamil Kister                   Puławy               142.81  27847  195
  26 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  27 Jan Mrozowski                  Kraków               142.38  18652  131
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  29 Krzysztof Obremski             Legnica              140.68  27713  197
  30 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.64  22643  161
  31 Justyna Górka                  Kraków               140.48  27394  195
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           139.97  21695  155
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  34 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.72  17884  128
  35 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  36 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.67  10955   79
  37 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.46  26723  193
  38 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.40  26711  193
  39 Radosław Jachna                Łódź                 138.39  27262  197
  40 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       138.18   5389   39
  41 Bogusław Szyszka               Oława                138.01  22081  160
  42 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.66  26785  196
  44 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.63  22270  163
  45 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.48  19243  141
  46 Karol Waniek                   Wrocław              136.07   9933   73
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.58  13422   99
  48 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.41  25999  192
  49 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  50 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.35  10882   81
  51 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.31  26057  194
  52 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.58  26181  196
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.50  26033  195
  54 Irena Sołdan                   Sopot                133.33  26533  199
  55 Szymon Płachta                 Warszawa             132.95  24729  186
  56 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  58 Janusz Krupiński               Bytom                132.44  18277  138
  59 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  60 Robert Kamiński                Warszawa             132.16  24847  188
  61 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.15  20616  156
  62 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.88   8836   67
  63 Wojciech Urbański              Warszawa             131.80   7117   54
  64 Tomasz Łapka                   Opole                131.72   7508   57
  65 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  10928   83
  66 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  67 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.09  23989  183
  68 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.96  15322  117
  69 Mikołaj Fidziński              Dębica               130.91  11258   86
  70 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.87   6151   47
  71 Patrycja Śliwińska             Szczecin             130.58  12797   98
  72 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  73 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  74 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  75 Marcin Mroziuk                 Warszawa             129.72   7783   60
  76 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  77 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  78 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  79 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.31   9957   77
  80 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  81 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.93  25141  195
  83 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  84 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  20495  159
  85 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  86 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.31  25149  196
  87 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  88 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  89 Michał Garnowski               Pasłęk               128.03   4609   36
  90 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  91 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            127.67   6128   48
  92 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  93 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.48  16317  128
  94 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.37  21908  172
  95 Katarzyna Małek                Mielec               127.29  19476  153
  96 Kacper Zegadło                 Warszawa             127.28   9546   75
  97 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.27   6109   48
  98 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  99 Artur Koszel                   Warszawa             126.91  11041   87
 100 Piotr Broda                    Sandomierz           126.75  24462  193
 101 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 102 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 103 Krzysztof Gibas                Kraków               126.56  24427  193
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 105 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.94  24685  196
 106 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 107 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 108 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 109 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.51  23973  191
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                125.47  24844  198
 111 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.45  24840  198
 112 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 113 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.05   4752   38
 114 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.95  24490  196
 115 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 116 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.92  24359  195
 117 Michał Kolaj                   Ostróda              124.87  17731  142
 118 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.54  24534  197
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.37  24750  199
 121 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.39  24431  198
 123 Rafał Matczak                  Milanówek            123.30  23550  191
 124 Robert Głowacki                Łódź                 122.70   6994   57
 125 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 126 Anita Bruska                   Gdynia               122.47  17636  144
 127 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.46  13715  112
 128 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.20  23951  196
 129 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 130 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 131 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           121.79   4141   34
 132 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 133 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 134 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 135 Magdalena Kublik               Warszawa             121.31  24019  198
 136 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 137 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 138 Czesław Grajewski              Choroszcz            120.86  24173  200
 139 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 140 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 141 Grzegorz Pukniel               Łódź                 120.60  23758  197
 142 Paweł Morga                    Warszawa             120.58  11817   98
 143 Tomasz Lempart                 Kraków               120.56  15070  125
 144 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.36  23470  195
 146 Leszek Stecuła                 Bytom                120.32   8663   72
 147 Monika Sadurska                Warszawa             120.10   5765   48
 148 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 149 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.78  22759  190
 150 Maciej Perzyński               Piła                 119.77  13414  112
 151 Krzysztof Bonda                Białystok            119.76  13054  109
 152 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 153 Stanisław Gasik                Warszawa             119.57   8609   72
 154 Paulina Mech                   Kraków               119.41  17315  145
 155 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34   9070   76
 156 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 157 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 158 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             119.02  10474   88
 160 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.01  22254  187
 161 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 162 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 163 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 164 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 165 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 166 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 167 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.76  16957  144
 168 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.32  23112  197
 171 Sławomir Wolski                Wrocław              117.30  22991  196
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.29   5630   48
 173 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.14  22139  189
 174 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 175 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   5596   48
 176 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 177 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.14  12892  111
 179 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.00   9164   79
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.99  16123  139
 181 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 182 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 183 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 184 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.86  19001  164
 185 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.81  19919  172
 186 Bogusław Książek               Szczecin             115.54   7279   63
 187 Anna Biegańska                 Białystok            115.47  10161   88
 188 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 189 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.37  22151  192
 190 Radosław Więch                 Warszawa             115.34  13726  119
 191 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            115.04   9433   82
 192 Marcin Ceglarek                Kraków               114.91   9078   79
 193 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 194 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 195 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 196 Marianna Kozłowska             Białystok            114.46  12705  111
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 198 Szymon Dąbrowski               Warszawa             114.27  20569  180
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 200 Renata Andracka                Zwola                113.84  21857  192
 201 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.79   3755   33
 202 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             113.65  12502  110
 205 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 206 Anna Krynicka                  Warszawa             113.42   8280   73
 207 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 208 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.60  21957  195
 210 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 211 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 212 Dorota Ostrowska               Białystok            111.89  11301  101
 213 Juliusz Czupryniak             Warszawa             111.73   9274   83
 214 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 215 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.09  15775  142
 216 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 217 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17301  156
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.82  21942  198
 219 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 220 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.55  21005  190
 221 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 222 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 223 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 224 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 225 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 226 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 227 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.48  14014  128
 228 Jakub Onoszko                  Gdynia               109.46   7772   71
 229 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 230 Urszula Solarska               Łódź                 109.36  21434  196
 231 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.25  21522  197
 232 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 233 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 234 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 235 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.61  11621  107
 236 Józef Burzyński                Ełk                  108.48  10197   94
 237 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.46  15727  145
 238 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.46  21150  195
 239 Mariusz Michalski              Inowrocław           108.35   9643   89
 240 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 241 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.18   6058   56
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.94  21048  195
 243 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.71   6786   63
 244 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 245 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 246 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.39  12135  113
 247 Łukasz Wojciechowski           Łomża                107.27   7831   73
 248 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 249 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 250 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.79  20824  195
 251 Maria Pokorska                 Warszawa             106.32   4040   38
 252 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 253 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.43  20242  192
 254 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.39   3478   33
 255 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 256 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.16   3365   32
 257 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.70   3874   37
 258 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 259 Jakub Błażejewski              Poznań               104.62   4394   42
 260 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.09  14676  141
 261 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 262 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 263 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.51  18424  178
 264 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 266 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 267 Anna Arana                     Warszawa             102.18  12773  125
 268 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.85  10592  104
 269 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 270 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          101.44   3652   36
 271 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.84  10790  107
 272 Marek Szczepanik               Reda                  99.65   6178   62
 273 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 274 Lidia Żywna                    Gdynia                98.83  15615  158
 275 Maciej Dąbrowski               Warszawa              98.80  18674  189
 276 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 277 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.18  11781  120
 278 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 279 Michał Dąbrowski               Warszawa              97.30  15763  162
 280 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 281 Tomasz A. Praga                Białystok             96.47   3280   34
 282 Anna Lenartowska               Gdynia                96.44   8101   84
 283 Marcin Stachowski              Wydartowo I           96.29   4622   48
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              95.99  18623  194
 285 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.71   3350   35
 286 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.65  10043  105
 287 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 288 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 289 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 290 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 291 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 292 Dominika Worona                Police                93.64   4401   47
 293 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 294 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52   7688   84
 295 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 296 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 297 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 298 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 299 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 300 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 301 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 303 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 304 Paulina Naplocha               Racibórz              87.16  14382  165
 305 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 306 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 307 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 308 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.57   8880  105
 309 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 310 Beata Kiżewska                 Świnoujście           83.47   3005   36
 311 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 312 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 313 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 315 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 316 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 317 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.63   3709   46
 318 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            79.33   2618   33
 319 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 320 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 321 Mirosław Dejna                 Sampława              60.17  12035  200




Poczekalnia na dzień 19-05-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            132.66   3847   29
   2 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   3 Przemysław Pawlic              Wrocław              131.71   3688   28
   4 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   5 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Piotr Domański                 Lublin               129.19   3488   27
   8 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   9 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.56   3444   27
  10 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
  11 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  12 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  13 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
  14 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.27   3517   26
  15 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  16 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  17 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  18 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  19 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  20 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  21 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  22 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  23 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  24 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  25 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  26 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  27 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  28 Adam Szukalski                 Coventry             135.25   3246   24
  29 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             134.79   3235   24
  30 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  31 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.29   3127   24
  32 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  33 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  34 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  35 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  36 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  37 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  38 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  39 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  40 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  41 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  42 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  43 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  44 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  45 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29   2791   24
  46 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  47 Karol Rembiałkowski            Warszawa             113.79   2731   24
  48 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  49 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  50 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  51 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.71   2633   24
  52 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  53 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  54 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  55 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  56 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  57 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  58 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  59 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  60 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  61 Jan Lisiewski                  Piasutno              98.71   2369   24
  62 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  63 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  64 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  65 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  66 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  67 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  69 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  70 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  71 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  72 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  73 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  74 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  81 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  82 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  83 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.64   1598   22
  84 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  85 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  86 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  87 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  88 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  89 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  90 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  91 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  92 Grażyna Kula                   Sosnowiec            111.68   2122   19
  93 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  94 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  95 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  96 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  97 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  98 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  99 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 100 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 101 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            100.94   1817   18
 102 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 103 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 104 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 105 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 106 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 107 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 108 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 109 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.50   1816   16
 110 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 111 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 112 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 113 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 114 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 115 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 116 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 117 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 118 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 119 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 120 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 121 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 122 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 123 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 124 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.85   1662   13
 125 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 126 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 127 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 128 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 129 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 130 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 131 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 132 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 133 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 134 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 135 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 136 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 137 Joanna Jewtuch                 Warszawa             148.17   1778   12
 138 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         144.58   1735   12
 139 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 140 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 141 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 142 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 143 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 144 Paweł Zbrowski                 Gdynia               130.08   1561   12
 145 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 146 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 147 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 148 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 149 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 150 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 151 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 152 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 153 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.17   1454   12
 154 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 155 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 156 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 157 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 158 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 159 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 160 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 161 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 162 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 163 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 164 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 165 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 166 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 167 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 168 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 169 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 170 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 171 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 172 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 173 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 174 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 175 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 176 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 177 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 178 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 179 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               104.08   1249   12
 180 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 181 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 182 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 183 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 184 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 185 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 186 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 187 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 188 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 189 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 190 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 191 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 192 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 193 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 194 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 195 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 196 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 197 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 198 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 199 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 200 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 201 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 202 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 203 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 204 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 205 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 206 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 207 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 208 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 209 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 210 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 211 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 212 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 213 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 214 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 215 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 216 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 217 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 218 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 219 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 220 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 221 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 222 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 223 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 224 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 225 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 226 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 227 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 228 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 229 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 230 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 231 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 232 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 233 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 234 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 235 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 236 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 237 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 238 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 239 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 240 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 241 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 242 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 243 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 244 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 245 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 246 Julia Lutkiewicz               Gdynia                95.36   1049   11
 247 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 248 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 249 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 250 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 251 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 252 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 253 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 254 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 255 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 256 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 257 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 258 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 259 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 260 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 261 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 262 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 263 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 264 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 265 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 266 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 267 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 268 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 269 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 270 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 271 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 272 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 273 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 274 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 275 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 276 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 277 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 278 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 279 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 280 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 281 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 282 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 283 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 284 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 285 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 286 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 287 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 288 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 289 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 290 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 291 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 292 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 293 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 294 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 295 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 296 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 297 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 298 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 299 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 300 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 301 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 302 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 303 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 304 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 305 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 306 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 307 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 308 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 309 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 310 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 311 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 312 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 313 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            130.14    911    7
 314 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 315 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 316 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 317 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 318 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 319 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 320 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 321 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 322 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 323 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 324 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 325 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 326 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 327 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 328 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 329 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 330 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 331 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 332 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 333 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 334 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 335 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 336 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 337 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 338 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 339 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 340 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 341 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 342 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 343 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 344 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 345 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 346 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 347 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 348 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 349 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 350 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 351 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 352 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 353 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 354 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 355 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 356 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 357 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 358 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 359 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 360 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 361 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 362 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 363 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 364 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 365 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 366 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 367 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 368 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 369 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 370 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 371 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 372 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 373 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 374 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 375 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 376 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 377 Jarek Paprocki                 Łukajno               75.00     75    1
 378 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 379 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 380 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 381 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 382 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 383 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 384 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 385 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie