Jaworzno21
września
Jaworzno 21-22 września VIII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)Grand Prix 2013
Nowe Miasto Lubawskie28
września
Nowe Miasto Lubawskie 28-29 września XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Łódź 5
października
Łódź 5- 6 października XIX Mistrzostwa Łodzi
Paweł Jackowski Mistrzem Warmii i Mazur28 - 29 września 2013 — XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble Nowe Miasto Lubawskie, 28 - 29 września 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Paweł Jackowski Mistrzem Warmii i MazurW tegorocznej bitwie na słowa wzięło udział 56 uczestników. To drugi najlepszy wynik w historii organizacji tej imprezy w Nowym Mieście Lubawskim. Po kilku latach nieobecności do grodu nad Drwęcą powróciła stara gwardia wyrazoholików w osobach Karola ‘Rolo’ Wyrębkiewicza z Łodzi oraz Mariusza ‘Mariana’ Wrześniewskiego z Krakowa. Ekipę z aktywnego Wybrzeża wzmocniła Lucyna Śniadach z Rumi, Anna Lenartowska z Gdyni oraz Jakub Onoszko z Gdyni. Po raz pierwszy na turnieju nowomiejskim, choć nie jako debiutanci wystąpili Krzysztof ‘Kobrem’ Obremski z Legnicy oraz Dariusz Ulatowski z Tucholi. Prawdziwymi debiutantami rozpoczynającymi przygodę ze Scrabble w wydaniu sportowym były Halina Kowalska z Kurzętnika oraz Justyna Molik z odległego Lublina.

Pierwszy dzień rozgrywek był zdecydowanie pod dyktando Pawła Jackowskiego z Warszawy, który przez pierwsze siedem rund zajmował pozycję lidera pięciokrotnie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Katarzyny ŚlusarskiejRafała Matczaka z Milanówka, którzy uzupełnili medalowe podium po pierwszym dniu rozgrywek.

Pierwsza przeszkoda dnia czyli scrabble’owy tor przeszkód.
Wieczorem w hali MOSiR zebrali się miłośnicy zabaw sportowych. 19 zawodników przystąpiło do pokonywania płotków lekkoatletycznych sposobem swobodnym ‘górno i dolnolotnym’, rzutów osobistych do kosza oraz anagramowania zestawów siódemkowych. W kategorii mężczyzn najlepszy czas uzyskał Jakub Błażejewski z Poznania pokonując dystans w czasie 37,71 sekund układając siódemkę UŚMIEJĄ.
W kategorii kobiet najlepszym czasem 42,99 sekund wykazała się Joanna Jewtuch z Warszawy (siódemka BABUSIA) pokonując rozstawione przeszkody z niesamowitą gibkością i nieskrywaną zwinnością. Ciekawostką tej konkurencji niech będzie fakt, iż Dawid Pikul z Poznania na co dzień utalentowany anagramotor nie potrafił znaleźć siódemki CZCIŁEŚ. Cóż stres i upływające sekundy robią swoje.

Po tej psychofizycznej rozgrzewce 3 drużyny przystąpiły do rozgrywek piłkarskich. Mieszane ekipy scrabblistów rozegrały 3 mecze każdy z każdym. Królem strzelców z dorobkiem 4 bramek został Karol ‘Rolo’ Wyrębkiewicz. Może czas na testy w Widzewie lub ŁKS-ie.

Ostatnią atrakcją soboty był II Nocny ‘Moczny’ Turniej Siódemek. Do rywalizacji przystąpiło 14 uczestników — creme de la creme. Po emocjonujących 5 rundach wygrał Mirek Uglik z Warszawy. No cóż 2:30 pora spać.

Niedzielne pojedynki przyniosły nieoczekiwaną (oczekiwaną przez Kasię) zmianę lidera. Na pierwszą pozycję wysunęła się Katarzyna Ślusarska z Milanówka, która nie oddała prowadzenia do 11 rundy. W ostatniej finałowej rundzie Kasia musiała uznać wyższość Pawła Jackowskiego z Warszawy, który wynikiem 451:332 przypieczętował swój tryumf. Trzecie miejsce na podium uzupełnił wiecznie groźny Rafał Lenartowski z Gdyni. Rzadko się to zdarza by o kolejności pierwszych trzech miejsc na pudle zadecydowały wyłącznie małe punkty.

Laureatem kategorii Złoty Blank, która na stałe weszła do programu mistrzostw, został Krzysztof Jaworski z Warszawy. Układając wyraz ZABIJAŁA za 149 punktów został właścicielem szklanej statuetki ufundowanej przez Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego Pana Józefa Blanka. Jedyna taka statuetka w Polsce, jedyny taki Złoty Blank.

Pozostali laureaci Mistrzostw:

Najlepszy Junior: Szymon Jankowski z NML
Najlepsza Uczestniczka: Katarzyna Ślusarska z Milanówka
Najlepszy Debiutant Klubu Niedoczas: Halina Kowalska z Kurzętnika
Najlepszy Debiutant spoza NML: Justyna Molik z Lublina

Do zobaczenia za rok! Dziękuję Wam za wspaniałą rodzinną atmosferę. Padam z nóg do Waszych nóg. A kto był na nocnych siódemkach ten wie, iż SZCZYNIAK jest dobry na wszystko.

Organizator XVI Mistrzostw Warmii i Mazur składa serdeczne wyrazy podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe Burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego Panu Józefowi Blankowi, Dyrektorowi MCK Wioletcie Tafel, Dyrektorowi MOSiR Panu Grzegorzowi Bała, pracownikom Urzędu Miejskiego Pani Dorocie Osińskiej, Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Elżbiecie Rogowskiej oraz pracownikom Miejskiego Centrum Kultury — Pani Krystynie Hodowicz, Pani Natalii Reszka oraz Panu Zbigniewowi Ewertowskiemu. Podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe mistrzostw składam również prywatnym firmom i przedsiębiorcom: firmie EXPOM S.A., firmie MAZUR, firmie Fuji Foto Studio Radosław Rzemiński, firmie NORE Kazimierz Okołowski i Łukasz Okołowski oraz sklepom MIX Electronics i AGA AUTO Patalon — Milewski. Podziękowania kieruję również w stronę mediów za medialne nagłośnienie imprezy dla TV NML w osobie Pana Marcina Sarnowskiego oraz Gazety Nowomiejskiej.

Podziękowania za logistyczne wsparcie imprezy dla zwariowanej i rozentuzjamowanej braci scrabble’owej z Klubu Niedoczas, a mojej Krysi i Igorowi dziękuję za obecność, wsparcie i wyrozumiałość.

Mariusz Orzeł

A ja ze swojej strony pragnę podziękować właśnie Mariuszowi za wspaniałe pomysły, świetną atmosferę i przede wszystkim za to, że nie szczędząc wysiłku potrafi z tego turnieju uczynić cos wyjątkowego.

Andrzej Lożyński

Wyniki turnieju w siódemki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XIV Mistrzostwa Warmii i Mazur
XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, ul. 19 Stycznia 17a
Obrońca tytułuMirosław Uglik
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuhttps://www.facebook.com/pages/Niedoczas/425423694193624
HarmonogramSobota, 28 września (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier
20:00 — futsal, inne atrakcje wieczoru

Niedziela, 29 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
WyżywienieKawa, herbata, napoje
NoclegiHotel MOSiR, ul. Jagiellońska 20, tel. 56-474-20-13
Bursa Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, ul. 3 Maja 24 (zgłoszenia u organizatora – 603-598-173)
„Hotelik” Hanna Herbert, ul. Kościuszki 7, tel. 662-234-625
Zajazd „Nad Drwęcą”, ul. Kopernika 1a, tel. 56-474-48-34
Hotel „Finisz”, ul. Grunwaldzka 67, tel. 56-472-59-27, 606-225-850
NagrodyI-III puchary, nagrody rzeczowe, Puchar dla Najlepszej Uczestniczki Turnieju, Statuetka Złoty Blank za najdroższe słowo turnieju
Dodatkowe atrakcjeFutsal 2013, scrabble’owy tor przeszkód (prosimy o zabranie obuwia sportowego),w zależności od liczby chętnych nocny turniej w siódemki od 22:00.

Szkic toru przeszkód
OrganizatorzyMariusz Orzeł 603-598-173, roadie73@gmail.com
SponsorzyUrząd Miejski, Miejskie Centrum Kultury, firma EXPOM S.A. oraz FUJI FOTO STUDIO — Radosław Rzemiński


Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Jackowski            Warszawa               146.82     10.0     5119     1978      846
  2 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              111.66     10.0     4966     1979      688
  3 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 143.52     10.0     4888     1975      734
  4 Krzysztof       Mówka                Warszawa               146.98      8.0     5330     1757      995
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.76      8.0     4948     1738      501
  6 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.06      8.0     4905     1786      493
  7 Irena           Sołdan               Sopot                  138.30      8.0     4898     1758      482
  8 Mirosław        Uglik                Warszawa               144.87      8.0     4883     1737      459
  9 Mateusz         Borsuk               Reda                   138.24      8.0     4861     1770      373
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.12      8.0     4856     1691      671
 11 Rafał           Matczak              Milanówek              125.03      8.0     4791     1781      543
 12 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               144.33      7.0     5099     1709      458
 13 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.29      7.0     5020     1562      527
 14 Dawid           Pikul                Poznań                 151.37      7.0     4863     1648      239
 15 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 122.57      7.0     4827     1593      -39
 16 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               131.95      7.0     4784     1509      527
 17 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 142.94      7.0     4670     1684      -41
 18 Jakub           Błażejewski          Poznań                 122.72      7.0     4448     1472      625
 19 Sławomir        Długosz              Ostróda                106.40      7.0     4401     1485      304
 20 Dorota          Rudzińska            Warszawa               120.22      7.0     4335     1547     -296
 21 Joanna          Jewtuch              Warszawa               130.06      7.0     4312     1671       44
 22 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  127.06      6.0     4914     1454      821
 23 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  135.11      6.0     4743     1442      498
 24 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.59      6.0     4506     1477      -34
 25 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 110.08      6.0     4364     1448     -226
 26 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                100.00      6.0     4337     1405     -135
 27 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    112.61      6.0     4304     1525     -352
 28 Anita           Bruska               Gdynia                 120.37      6.0     4248     1405      -80
 29 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   120.21      6.0     4231     1434     -223
 30 Katarzyna       Dębska               Ostróda                103.47      6.0     4141     1412     -180
 31 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               116.29      6.0     4095     1345     -341
 32 Jakub           Onoszko              Gdynia                 107.73      6.0     4093     1369       81
 33 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  106.18      6.0     4070     1433     -201
 34 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      6.0     3969     1330       17
 35 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               101.71      6.0     3803     1284       84
 36 Czesław         Grajewski            Choroszcz              119.49      5.0     4421     1386     -277
 37 Lucyna          Śniadach             Rumia                  116.13      5.0     4387     1254      364
 38 Sylwia          Łada                 Inowrocław             107.46      5.0     4343     1304      190
 39 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 106.13      5.0     4321     1213      -80
 40 Józef           Burzyński            Ełk                    107.68      5.0     4192     1244      -21
 41 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.94      5.0     4172     1210      265
 42 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      5.0     4143     1216     -261
 43 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.0     4078     1168      306
 44 Danuta          Langiewicz           Ostróda                110.94      5.0     4001     1309     -497
 45 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.0     3796     1195     -222
 46 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     3653     1193     -408
 47 Justyna         Molik                Lublin                 100.00      5.0     3416     1160     -556
 48 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               107.01      4.0     4184     1110     -306
 49 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              113.61      4.0     4178     1158      -23
 50 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.90      4.0     3965     1248     -454
 51 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3600     1085     -531
 52 Michał          Nowak                Nakło nad Notecią      100.00      3.5     3657     1020     -413
 53 Szymon          Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3123     1029    -1007
 54 Halina          Kowalska             Kurzętnik              100.00      2.0     2836      851    -1522
 55 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.0     2747      834    -1435
 56 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2272      590    -1674
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Dawid Pikul 151.37 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Krzyżewski            112.94 +  382: 379  163
    2     8 Rafał          Wesołowski            131.12 +  525: 381  181
    3     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 -  356: 505   86
    4     8 Mariusz        Orzeł                 120.21 +  526: 416  170
    5     4 Stanisław      Rydzik                142.59 -  307: 321   93
    6     8 Dorota         Rudzińska             120.22 +  467: 326  170
    7     6 Tomasz         Zwoliński             143.76 -  391: 455   94
    8     8 Sylwia         Łada                  107.46 +  361: 326  157
    9     7 Jakub          Błażejewski           122.72 +  376: 337  173
   10     7 Mariusz        Wrześniewski          142.94 -  394: 414   93
   11     8 Joanna         Jewtuch               130.06 +  400: 332  180
   12     6 Mateusz        Borsuk                138.24 -  378: 432   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Krzysztof Mówka 146.98 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Jarosławski           112.61 +  467: 259  163
    2     9 Czesław        Grajewski             119.49 +  645: 291  169
    3     1 Rafał          Lenartowski           143.52 +  487: 308  194
    4     1 Irena          Sołdan                138.30 -  364: 424   88
    5     2 Grzegorz       Kurowski              144.33 +  446: 441  194
    6     2 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  361: 433   62
    7     3 Rafał          Matczak               125.03 -  349: 397   75
    8     5 Mateusz        Borsuk                138.24 +  484: 358  188
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             135.11 +  448: 352  185
   10     2 Paweł          Jackowski             146.82 -  387: 399   97
   11     6 Sławomir       Długosz               106.40 +  449: 301  156
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 +  443: 372  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Paweł Jackowski 146.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Ślusarska             111.66 +  612: 334  162
    2     1 Tomasz         Zwoliński             143.76 +  429: 331  194
    3     2 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  498: 310  150
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 +  443: 384  186
    5     1 Irena          Sołdan                138.30 +  401: 318  188
    6     1 Rafał          Lenartowski           143.52 -  362: 436   94
    7     1 Mirosław       Uglik                 144.87 +  464: 404  195
    8     1 Rafał          Matczak               125.03 -  348: 362   75
    9     3 Grzegorz       Kurowski              144.33 +  338: 323  194
   10     2 Krzysztof      Mówka                 146.98 +  399: 387  197
   11     2 Rafał          Wesołowski            131.12 +  374: 352  181
   12     1 Katarzyna      Ślusarska             111.66 +  451: 332  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1978  / 12 164.83




	Mirosław Uglik 144.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Danuta         Langiewicz            110.94 +  394: 357  161
    2     6 Grzegorz       Kurowski              144.33 -  376: 522   94
    3    16 Dariusz        Jarosławski           112.61 +  420: 285  163
    4    11 Szymon         Dąbrowski             116.29 +  514: 289  166
    5     7 Dorota         Rudzińska             120.22 +  409: 317  170
    6     6 Krzysztof      Obremski              141.29 +  407: 314  191
    7     1 Paweł          Jackowski             146.82 -  404: 464   97
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 +  445: 412  186
    9     1 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  286: 378   62
   10     5 Mateusz        Borsuk                138.24 -  337: 404   88
   11    11 Jolanta        Chłopińska            127.06 +  396: 291  177
   12     7 Krzysztof      Jaworski              131.95 +  495: 391  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Grzegorz Kurowski 144.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Bednaruk              110.08 +  478: 342  160
    2     6 Mirosław       Uglik                 144.87 +  522: 376  195
    3     4 Łukasz         Baranowski            122.57 +  495: 332  173
    4     3 Joanna         Jewtuch               130.06 +  366: 326  180
    5     2 Krzysztof      Mówka                 146.98 -  441: 446   97
    6     3 Irena          Sołdan                138.30 +  436: 412  188
    7     2 Rafał          Lenartowski           143.52 -  386: 475   94
    8     3 Krzysztof      Jaworski              131.95 +  484: 396  182
    9     3 Paweł          Jackowski             146.82 -  323: 338   97
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 -  329: 412   86
   11     7 Dariusz        Jarosławski           112.61 +  432: 346  163
   12     4 Tomasz         Zwoliński             143.76 -  407: 440   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Tomasz Zwoliński 143.76 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Onoszko               107.73 +  424: 329  158
    2     1 Paweł          Jackowski             146.82 -  331: 429   97
    3    18 Łukasz         Moskal                113.61 +  463: 342  164
    4    10 Czesław        Grajewski             119.49 +  453: 318  169
    5     9 Mariusz        Wrześniewski          142.94 -  307: 423   93
    6    13 Katarzyna      Dębska                103.47 +  438: 272  153
    7     6 Dawid          Pikul                 151.37 +  455: 391  201
    8     7 Joanna         Jewtuch               130.06 +  409: 331  180
    9     4 Rafał          Lenartowski           143.52 -  330: 407   94
   10     6 Łukasz         Baranowski            122.57 +  553: 353  173
   11     1 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  345: 445   62
   12     4 Grzegorz       Kurowski              144.33 +  440: 407  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Rafał Lenartowski 143.52 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Józef          Burzyński             107.68 +  427: 420  158
    2    14 Anita          Bruska                120.37 +  428: 284  170
    3     1 Krzysztof      Mówka                 146.98 -  308: 487   97
    4    12 Danuta         Langiewicz            110.94 +  447: 285  161
    5     5 Krzysztof      Obremski              141.29 +  382: 357  191
    6     1 Paweł          Jackowski             146.82 +  436: 362  197
    7     2 Grzegorz       Kurowski              144.33 +  475: 386  194
    8     2 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  368: 373   62
    9     4 Tomasz         Zwoliński             143.76 +  407: 330  194
   10     3 Rafał          Matczak               125.03 +  343: 278  175
   11     3 Mateusz        Borsuk                138.24 +  448: 284  188
   12     2 Irena          Sołdan                138.30 +  419: 308  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1975  / 12 164.58




	Mariusz Wrześniewski 142.94 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sylwia         Łada                  107.46 +  409: 382  157
    2     4 Stanisław      Rydzik                142.59 +  357: 337  193
    3     7 Irena          Sołdan                138.30 -  340: 439   88
    4     7 Jolanta        Chłopińska            127.06 +  363: 295  177
    5     9 Tomasz         Zwoliński             143.76 +  423: 307  194
    6     5 Mateusz        Borsuk                138.24 +  515: 298  188
    7     4 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  297: 495   62
    8     6 Rafał          Wesołowski            131.12 -  367: 464   81
    9    11 Krzysztof      Jaworski              131.95 +  467: 356  182
   10     7 Dawid          Pikul                 151.37 +  414: 394  201
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 -  360: 493   86
   12     8 Rafał          Matczak               125.03 -  358: 451   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Stanisław Rydzik 142.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Zawadzki              107.01 +  502: 329  157
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          142.94 -  337: 357   93
    3    12 Jakub          Onoszko               107.73 +  415: 314  158
    4     9 Andrzej        Bednaruk              110.08 +  384: 350  160
    5     4 Dawid          Pikul                 151.37 +  321: 307  201
    6     4 Rafał          Matczak               125.03 -  312: 413   75
    7     7 Mateusz        Borsuk                138.24 -  265: 423   88
    8    13 Łukasz         Baranowski            122.57 -  419: 500   73
    9    13 Dariusz        Jarosławski           112.61 -  399: 420   63
   10    16 Anita          Bruska                120.37 -  238: 459   70
   11    18 Mariusz        Orzeł                 120.21 +  457: 306  170
   12    15 Czesław        Grajewski             119.49 +  457: 362  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Krzysztof Obremski 141.29 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               106.90 -  379: 410   57
    2    18 Lucyna         Śniadach              116.13 +  444: 330  166
    3    14 Sławomir       Zabawa                106.18 +  483: 272  156
    4     5 Łukasz         Baranowski            122.57 +  451: 406  173
    5     5 Rafał          Lenartowski           143.52 -  357: 382   94
    6     6 Mirosław       Uglik                 144.87 -  314: 407   95
    7    10 Rafał          Wesołowski            131.12 -  331: 410   81
    8    15 Maciej         Dąbrowski             101.71 +  443: 320  152
    9     9 Mateusz        Borsuk                138.24 -  396: 460   88
   10    15 Józef          Burzyński             107.68 +  488: 320  158
   11    12 Sylwia         Łada                  107.46 +  448: 420  157
   12     9 Grzegorz       Koczkodon             135.11 +  486: 356  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Irena Sołdan 138.30 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Długosz               106.40 +  462: 347  156
    2    11 Sławomir       Zabawa                106.18 +  436: 308  156
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          142.94 +  439: 340  193
    4     1 Krzysztof      Mówka                 146.98 +  424: 364  197
    5     1 Paweł          Jackowski             146.82 -  318: 401   97
    6     3 Grzegorz       Kurowski              144.33 -  412: 436   94
    7     8 Joanna         Jewtuch               130.06 -  352: 396   80
    8    10 Mariusz        Orzeł                 120.21 +  439: 319  170
    9     8 Czesław        Grajewski             119.49 +  402: 391  169
   10     8 Jolanta        Chłopińska            127.06 +  446: 351  177
   11     4 Rafał          Matczak               125.03 +  460: 344  175
   12     2 Rafał          Lenartowski           143.52 -  308: 419   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Mateusz Borsuk 138.24 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Zabawa                106.18 -  337: 362   56
    2    24 Waldemar       Kudliński             100.00 +  406: 359  150
    3    21 Anita          Bruska                120.37 +  527: 352  170
    4     6 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  410: 340  150
    5     8 Joanna         Jewtuch               130.06 +  522: 252  180
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          142.94 -  298: 515   93
    7     7 Stanisław      Rydzik                142.59 +  423: 265  193
    8     5 Krzysztof      Mówka                 146.98 -  358: 484   97
    9     9 Krzysztof      Obremski              141.29 +  460: 396  191
   10     5 Mirosław       Uglik                 144.87 +  404: 337  195
   11     3 Rafał          Lenartowski           143.52 -  284: 448   94
   12     6 Dawid          Pikul                 151.37 +  432: 378  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Karol Wyrębkiewicz 136.06 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Kozak                 106.13 +  434: 414  156
    2    13 Łukasz         Moskal                113.61 +  343: 307  164
    3     6 Dawid          Pikul                 151.37 +  505: 356  201
    4     2 Paweł          Jackowski             146.82 -  384: 443   97
    5     3 Rafał          Matczak               125.03 -  404: 409   75
    6     9 Wojciech       Gołęcki               106.90 +  399: 260  157
    7     5 Jolanta        Chłopińska            127.06 +  373: 364  177
    8     4 Mirosław       Uglik                 144.87 -  412: 445   95
    9    10 Joanna         Jewtuch               130.06 +  374: 282  180
   10     4 Grzegorz       Kurowski              144.33 +  412: 329  194
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          142.94 +  493: 360  193
   12     3 Krzysztof      Mówka                 146.98 -  372: 443   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Grzegorz Koczkodon 135.11 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Dębska                103.47 +  466: 300  153
    2    10 Łukasz         Baranowski            122.57 -  362: 420   73
    3    13 Czesław        Grajewski             119.49 -  333: 394   69
    4    19 Jakub          Onoszko               107.73 +  374: 286  158
    5    14 Danuta         Langiewicz            110.94 +  453: 303  161
    6    12 Joanna         Jewtuch               130.06 -  326: 432   80
    7    13 Wojciech       Gołęcki               106.90 +  474: 258  157
    8    12 Dorota         Rudzińska             120.22 +  457: 253  170
    9     5 Krzysztof      Mówka                 146.98 -  352: 448   97
   10    10 Dariusz        Jarosławski           112.61 -  382: 383   63
   11    13 Anita          Bruska                120.37 +  408: 282  170
   12     9 Krzysztof      Obremski              141.29 -  356: 486   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Krzysztof Jaworski 131.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             101.71 +  550: 268  152
    2     2 Joanna         Jewtuch               130.06 -  328: 357   80
    3     8 Wojciech       Gołęcki               106.90 -  305: 309   57
    4    17 Jerzy          Krzyżewski            112.94 +  402: 262  163
    5    12 Waldemar       Kudliński             100.00 +  404: 276  150
    6    11 Dariusz        Jarosławski           112.61 +  484: 313  163
    7     9 Sławomir       Długosz               106.40 +  385: 334  156
    8     3 Grzegorz       Kurowski              144.33 -  396: 484   94
    9    11 Mariusz        Wrześniewski          142.94 -  356: 467   93
   10     9 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  426: 354  150
   11    10 Sławomir       Zabawa                106.18 +  357: 338  156
   12     7 Mirosław       Uglik                 144.87 -  391: 495   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Rafał Wesołowski 131.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  475: 194  150
    2     8 Dawid          Pikul                 151.37 -  381: 525  101
    3     9 Andrzej        Bednaruk              110.08 -  341: 348   60
    4    15 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  481: 298  150
    5    10 Czesław        Grajewski             119.49 +  433: 336  169
    6     7 Mariusz        Orzeł                 120.21 +  361: 337  170
    7    10 Krzysztof      Obremski              141.29 +  410: 331  191
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          142.94 +  464: 367  193
    9     2 Rafał          Matczak               125.03 +  426: 336  175
   10     1 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  378: 402   62
   11     2 Paweł          Jackowski             146.82 -  352: 374   97
   12     5 Łukasz         Baranowski            122.57 +  354: 337  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Joanna Jewtuch 130.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Graczyk               100.00 +  424: 247  150
    2     2 Krzysztof      Jaworski              131.95 +  357: 328  182
    3     5 Jolanta        Chłopińska            127.06 +  367: 338  177
    4     3 Grzegorz       Kurowski              144.33 -  326: 366   94
    5     8 Mateusz        Borsuk                138.24 -  252: 522   88
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             135.11 +  432: 326  185
    7     8 Irena          Sołdan                138.30 +  396: 352  188
    8     7 Tomasz         Zwoliński             143.76 -  331: 409   94
    9    10 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 -  282: 374   86
   10    11 Jakub          Błażejewski           122.72 +  358: 317  173
   11     8 Dawid          Pikul                 151.37 -  332: 400  101
   12    13 Katarzyna      Dębska                103.47 +  455: 289  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Jolanta Chłopińska 127.06 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Jankowski             100.00 +  511: 148  150
    2     3 Wojciech       Gołęcki               106.90 +  415: 328  157
    3     5 Joanna         Jewtuch               130.06 -  338: 367   80
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          142.94 -  295: 363   93
    5    13 Szymon         Dąbrowski             116.29 +  480: 288  166
    6    10 Andrzej        Bednaruk              110.08 +  545: 305  160
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 -  364: 373   86
    8     9 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  493: 276  150
    9     6 Łukasz         Baranowski            122.57 -  467: 471   73
   10     8 Irena          Sołdan                138.30 -  351: 446   88
   11    11 Mirosław       Uglik                 144.87 -  291: 396   95
   12    14 Sławomir       Zabawa                106.18 +  364: 332  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Rafał Matczak 125.03 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Jankowski             100.00 +  478: 198  150
    2     7 Mariusz        Orzeł                 120.21 +  528: 278  170
    3     3 Dorota         Rudzińska             120.22 +  417: 353  170
    4     4 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  378: 419   62
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 +  409: 404  186
    6     4 Stanisław      Rydzik                142.59 +  413: 312  193
    7     3 Krzysztof      Mówka                 146.98 +  397: 349  197
    8     1 Paweł          Jackowski             146.82 +  362: 348  197
    9     2 Rafał          Wesołowski            131.12 -  336: 426   81
   10     3 Rafał          Lenartowski           143.52 -  278: 343   94
   11     4 Irena          Sołdan                138.30 -  344: 460   88
   12     8 Mariusz        Wrześniewski          142.94 +  451: 358  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Jakub Błażejewski 122.72 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Halina         Kowalska              100.00 +  502: 217  150
    2     5 Dorota         Rudzińska             120.22 -  349: 394   70
    3    10 Danuta         Langiewicz            110.94 -  340: 344   61
    4    16 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  404: 247  150
    5    11 Andrzej        Bednaruk              110.08 -  364: 408   60
    6    15 Agnieszka      Kozak                 106.13 +  421: 355  156
    7    11 Anita          Bruska                120.37 +  428: 220  170
    8    11 Sławomir       Długosz               106.40 +  318: 317  156
    9     7 Dawid          Pikul                 151.37 -  337: 376  101
   10    11 Joanna         Jewtuch               130.06 -  317: 358   80
   11    14 Jakub          Onoszko               107.73 +  345: 283  158
   12    10 Andrzej        Bednaruk              110.08 +  323: 304  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Łukasz Baranowski 122.57 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  373: 324  150
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             135.11 +  420: 362  185
    3     4 Grzegorz       Kurowski              144.33 -  332: 495   94
    4     5 Krzysztof      Obremski              141.29 -  406: 451   91
    5    16 Dariusz        Jarosławski           112.61 -  381: 419   63
    6    16 Maciej         Dąbrowski             101.71 +  436: 295  152
    7    12 Andrzej        Bednaruk              110.08 +  381: 351  160
    8    13 Stanisław      Rydzik                142.59 +  500: 419  193
    9     6 Jolanta        Chłopińska            127.06 +  471: 467  177
   10     6 Tomasz         Zwoliński             143.76 -  353: 553   94
   11     9 Katarzyna      Dębska                103.47 +  437: 376  153
   12     5 Rafał          Wesołowski            131.12 -  337: 354   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Anita Bruska 120.37 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  328: 238  150
    2    14 Rafał          Lenartowski           143.52 -  284: 428   94
    3    21 Mateusz        Borsuk                138.24 -  352: 527   88
    4    20 Agnieszka      Kozak                 106.13 -  373: 404   56
    5    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  402: 240  150
    6    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  400: 350  150
    7    11 Jakub          Błażejewski           122.72 -  220: 428   73
    8    21 Lucyna         Śniadach              116.13 -  324: 438   66
    9    25 Adam           Graczyk               100.00 +  397: 261  150
   10    16 Stanisław      Rydzik                142.59 +  459: 238  193
   11    13 Grzegorz       Koczkodon             135.11 -  282: 408   85
   12    18 Anna           Lenartowska           100.00 +  427: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Dorota Rudzińska 120.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  406: 286  150
    2     5 Jakub          Błażejewski           122.72 +  394: 349  173
    3     3 Rafał          Matczak               125.03 -  353: 417   75
    4    13 Wojciech       Gołęcki               106.90 +  387: 384  157
    5     7 Mirosław       Uglik                 144.87 -  317: 409   95
    6     8 Dawid          Pikul                 151.37 -  326: 467  101
    7    18 Katarzyna      Dębska                103.47 +  360: 343  153
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             135.11 -  253: 457   85
    9    12 Andrzej        Bednaruk              110.08 -  362: 445   60
   10    21 Lucyna         Śniadach              116.13 +  370: 318  166
   11    16 Czesław        Grajewski             119.49 +  384: 365  169
   12    12 Dariusz        Jarosławski           112.61 +  423: 391  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Mariusz Orzeł 120.21 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Justyna        Molik                 100.00 +  387: 247  150
    2     7 Rafał          Matczak               125.03 -  278: 528   75
    3    15 Krzysztof      Zawadzki              107.01 +  437: 255  157
    4     8 Dawid          Pikul                 151.37 -  416: 526  101
    5    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  355: 266  150
    6     7 Rafał          Wesołowski            131.12 -  337: 361   81
    7    16 Dariusz        Jarosławski           112.61 +  369: 346  163
    8    10 Irena          Sołdan                138.30 -  319: 439   88
    9    16 Katarzyna      Dębska                103.47 -  331: 403   53
   10    18 Szymon         Dąbrowski             116.29 +  337: 269  166
   11    18 Stanisław      Rydzik                142.59 -  306: 457   93
   12    16 Sylwia         Łada                  107.46 +  359: 357  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Czesław Grajewski 119.49 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Nowak                 100.00 +  382: 354  150
    2     9 Krzysztof      Mówka                 146.98 -  291: 645   97
    3    13 Grzegorz       Koczkodon             135.11 +  394: 333  185
    4    10 Tomasz         Zwoliński             143.76 -  318: 453   94
    5    10 Rafał          Wesołowski            131.12 -  336: 433   81
    6    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  419: 256  150
    7    19 Lucyna         Śniadach              116.13 +  386: 327  166
    8    14 Agnieszka      Kozak                 106.13 +  454: 280  156
    9     8 Irena          Sołdan                138.30 -  391: 402   88
   10    13 Sławomir       Zabawa                106.18 -  323: 374   56
   11    16 Dorota         Rudzińska             120.22 -  365: 384   70
   12    15 Stanisław      Rydzik                142.59 -  362: 457   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Szymon Dąbrowski 116.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  312: 361   50
    2    15 Józef          Burzyński             107.68 +  330: 303  158
    3    19 Sylwia         Łada                  107.46 +  421: 288  157
    4    11 Mirosław       Uglik                 144.87 -  289: 514   95
    5    13 Jolanta        Chłopińska            127.06 -  288: 480   77
    6    19 Krzysztof      Zawadzki              107.01 +  406: 389  157
    7    15 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  267: 385   50
    8    17 Łukasz         Moskal                113.61 +  424: 372  164
    9    15 Sławomir       Długosz               106.40 -  279: 381   56
   10    18 Mariusz        Orzeł                 120.21 -  269: 337   70
   11    24 Michał         Nowak                 100.00 +  393: 254  150
   12    20 Danuta         Langiewicz            110.94 +  417: 372  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Lucyna Śniadach 116.13 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  298: 435   50
    2    18 Krzysztof      Obremski              141.29 -  330: 444   91
    3    26 Halina         Kowalska              100.00 +  493: 207  150
    4    21 Dariusz        Jarosławski           112.61 -  341: 355   63
    5    20 Wojciech       Gołęcki               106.90 -  306: 405   57
    6    22 Łukasz         Moskal                113.61 +  376: 229  164
    7    19 Czesław        Grajewski             119.49 -  327: 386   69
    8    21 Anita          Bruska                120.37 +  438: 324  170
    9    18 Sławomir       Zabawa                106.18 -  330: 380   56
   10    21 Dorota         Rudzińska             120.22 -  318: 370   70
   11    25 Szymon         Jankowski             100.00 +  409: 222  150
   12    22 Łukasz         Moskal                113.61 +  421: 266  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Łukasz Moskal 113.61 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  341: 310  150
    2    13 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 -  307: 343   86
    3    18 Tomasz         Zwoliński             143.76 -  342: 463   94
    4    18 Józef          Burzyński             107.68 -  321: 351   58
    5    26 Szymon         Jankowski             100.00 +  411: 231  150
    6    22 Lucyna         Śniadach              116.13 -  229: 376   66
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              107.01 +  530: 267  157
    8    17 Szymon         Dąbrowski             116.29 -  372: 424   66
    9    19 Wojciech       Gołęcki               106.90 +  381: 271  157
   10    17 Jakub          Onoszko               107.73 -  285: 340   58
   11    21 Anna           Lenartowska           100.00 -  393: 404   50
   12    22 Lucyna         Śniadach              116.13 -  266: 421   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Jerzy Krzyżewski 112.94 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 151.37 -  379: 382  101
    2    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  272: 339   50
    3    24 Adam           Graczyk               100.00 +  348: 248  150
    4    17 Krzysztof      Jaworski              131.95 -  262: 402   82
    5    22 Sylwia         Łada                  107.46 -  352: 374   57
    6    26 Szymon         Jankowski             100.00 +  462: 338  150
    7    21 Danuta         Langiewicz            110.94 -  305: 313   61
    8    24 Justyna        Molik                 100.00 +  429: 201  150
    9    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  367: 378   50
   10    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  370: 277  150
   11    19 Wojciech       Gołęcki               106.90 +  317: 286  157
   12    17 Maciej         Dąbrowski             101.71 -  309: 369   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Dariusz Jarosławski 112.61 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 146.98 -  259: 467   97
    2    21 Michał         Nowak                 100.00 +  406: 221  150
    3    16 Mirosław       Uglik                 144.87 -  285: 420   95
    4    21 Lucyna         Śniadach              116.13 +  355: 341  166
    5    16 Łukasz         Baranowski            122.57 +  419: 381  173
    6    11 Krzysztof      Jaworski              131.95 -  313: 484   82
    7    16 Mariusz        Orzeł                 120.21 -  346: 369   70
    8    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  381: 337  150
    9    13 Stanisław      Rydzik                142.59 +  420: 399  193
   10    10 Grzegorz       Koczkodon             135.11 +  383: 382  185
   11     7 Grzegorz       Kurowski              144.33 -  346: 432   94
   12    12 Dorota         Rudzińska             120.22 -  391: 423   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Katarzyna Ślusarska 111.66 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             146.82 -  334: 612   97
    2    25 Halina         Kowalska              100.00 +  509: 172  150
    3    11 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  472: 309  150
    4     4 Rafał          Matczak               125.03 +  419: 378  175
    5     6 Sławomir       Długosz               106.40 +  374: 321  156
    6     2 Krzysztof      Mówka                 146.98 +  433: 361  197
    7     4 Mariusz        Wrześniewski          142.94 +  495: 297  193
    8     2 Rafał          Lenartowski           143.52 +  373: 368  194
    9     1 Mirosław       Uglik                 144.87 +  378: 286  195
   10     1 Rafał          Wesołowski            131.12 +  402: 378  181
   11     1 Tomasz         Zwoliński             143.76 +  445: 345  194
   12     1 Paweł          Jackowski             146.82 -  332: 451   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 12 164.92




	Danuta Langiewicz 110.94 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 144.87 -  357: 394   95
    2    20 Maciej         Dąbrowski             101.71 +  365: 357  152
    3    10 Jakub          Błażejewski           122.72 +  344: 340  173
    4    12 Rafał          Lenartowski           143.52 -  285: 447   94
    5    14 Grzegorz       Koczkodon             135.11 -  303: 453   85
    6    17 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  286: 407   50
    7    21 Jerzy          Krzyżewski            112.94 +  313: 305  163
    8    19 Józef          Burzyński             107.68 +  393: 353  158
    9    14 Sylwia         Łada                  107.46 +  306: 264  157
   10    14 Sławomir       Długosz               106.40 -  360: 398   56
   11    15 Andrzej        Bednaruk              110.08 -  317: 363   60
   12    20 Szymon         Dąbrowski             116.29 -  372: 417   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Andrzej Bednaruk 110.08 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              144.33 -  342: 478   94
    2    23 Justyna        Molik                 100.00 +  387: 313  150
    3     9 Rafał          Wesołowski            131.12 +  348: 341  181
    4     9 Stanisław      Rydzik                142.59 -  350: 384   93
    5    11 Jakub          Błażejewski           122.72 +  408: 364  173
    6    10 Jolanta        Chłopińska            127.06 -  305: 545   77
    7    12 Łukasz         Baranowski            122.57 -  351: 381   73
    8    16 Anna           Lenartowska           100.00 +  486: 387  150
    9    12 Dorota         Rudzińska             120.22 +  445: 362  170
   10    12 Katarzyna      Dębska                103.47 -  275: 395   53
   11    15 Danuta         Langiewicz            110.94 +  363: 317  161
   12    10 Jakub          Błażejewski           122.72 -  304: 323   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Jakub Onoszko 107.73 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             143.76 -  329: 424   94
    2    26 Szymon         Jankowski             100.00 +  346: 207  150
    3    12 Stanisław      Rydzik                142.59 -  314: 415   93
    4    19 Grzegorz       Koczkodon             135.11 -  286: 374   85
    5    21 Krzysztof      Zawadzki              107.01 -  382: 383   57
    6    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  351: 295  150
    7    23 Michał         Nowak                 100.00 +  411: 227  150
    8    18 Katarzyna      Dębska                103.47 -  375: 394   53
    9    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  312: 309  150
   10    17 Łukasz         Moskal                113.61 +  340: 285  164
   11    14 Jakub          Błażejewski           122.72 -  283: 345   73
   12    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  364: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Józef Burzyński 107.68 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           143.52 -  420: 427   94
    2    15 Szymon         Dąbrowski             116.29 -  303: 330   66
    3    23 Justyna        Molik                 100.00 +  452: 206  150
    4    18 Łukasz         Moskal                113.61 +  351: 321  164
    5    17 Katarzyna      Dębska                103.47 -  265: 372   53
    6    18 Waldemar       Kudliński             100.00 +  300: 258  150
    7    14 Agnieszka      Kozak                 106.13 -  318: 358   56
    8    19 Danuta         Langiewicz            110.94 -  353: 393   61
    9    22 Michał         Nowak                 100.00 +  386: 343  150
   10    15 Krzysztof      Obremski              141.29 -  320: 488   91
   11    23 Maciej         Dąbrowski             101.71 -  294: 423   52
   12    24 Wojciech       Gołęcki               106.90 +  430: 294  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Sylwia Łada 107.46 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          142.94 -  382: 409   93
    2    17 Katarzyna      Dębska                103.47 +  373: 341  153
    3    19 Szymon         Dąbrowski             116.29 -  288: 421   66
    4    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  318: 352   50
    5    22 Jerzy          Krzyżewski            112.94 +  374: 352  163
    6    21 Adam           Graczyk               100.00 +  454: 239  150
    7    17 Sławomir       Zabawa                106.18 +  426: 304  156
    8     8 Dawid          Pikul                 151.37 -  326: 361  101
    9    14 Danuta         Langiewicz            110.94 -  264: 306   61
   10    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  361: 261  150
   11    12 Krzysztof      Obremski              141.29 -  420: 448   91
   12    16 Mariusz        Orzeł                 120.21 -  357: 359   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Krzysztof Zawadzki 107.01 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                142.59 -  329: 502   93
    2    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  462: 169  150
    3    15 Mariusz        Orzeł                 120.21 -  255: 437   70
    4    23 Katarzyna      Dębska                103.47 -  324: 364   53
    5    21 Jakub          Onoszko               107.73 +  383: 382  158
    6    19 Szymon         Dąbrowski             116.29 -  389: 406   66
    7    20 Łukasz         Moskal                113.61 -  267: 530   64
    8    23 Adam           Graczyk               100.00 -  316: 336   50
    9    24 Anna           Lenartowska           100.00 +  354: 327  150
   10    24 Justyna        Molik                 100.00 +  430: 250  150
   11    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  318: 334   50
   12    23 Agnieszka      Kozak                 106.13 -  357: 453   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Wojciech Gołęcki 106.90 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              141.29 +  410: 379  191
    2     3 Jolanta        Chłopińska            127.06 -  328: 415   77
    3     8 Krzysztof      Jaworski              131.95 +  309: 305  182
    4    13 Dorota         Rudzińska             120.22 -  384: 387   70
    5    20 Lucyna         Śniadach              116.13 +  405: 306  166
    6     9 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 -  260: 399   86
    7    13 Grzegorz       Koczkodon             135.11 -  258: 474   85
    8    22 Sławomir       Zabawa                106.18 -  263: 405   56
    9    19 Łukasz         Moskal                113.61 -  271: 381   64
   10    27 Paweł          Jankowski             100.00 +  497: 221  150
   11    19 Jerzy          Krzyżewski            112.94 -  286: 317   63
   12    24 Józef          Burzyński             107.68 -  294: 430   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Sławomir Długosz 106.40 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                138.30 -  347: 462   88
    2    22 Adam           Graczyk               100.00 +  414: 272  150
    3    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  387: 251  150
    4    14 Anna           Lenartowska           100.00 +  449: 320  150
    5     6 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  321: 374   62
    6    14 Sławomir       Zabawa                106.18 +  335: 310  156
    7     9 Krzysztof      Jaworski              131.95 -  334: 385   82
    8    11 Jakub          Błażejewski           122.72 -  317: 318   73
    9    15 Szymon         Dąbrowski             116.29 +  381: 279  166
   10    14 Danuta         Langiewicz            110.94 +  398: 360  161
   11     6 Krzysztof      Mówka                 146.98 -  301: 449   97
   12    11 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  417: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Sławomir Zabawa 106.18 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mateusz        Borsuk                138.24 +  362: 337  188
    2    11 Irena          Sołdan                138.30 -  308: 436   88
    3    14 Krzysztof      Obremski              141.29 -  272: 483   91
    4    22 Maciej         Dąbrowski             101.71 +  286: 271  152
    5    19 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  399: 346  150
    6    14 Sławomir       Długosz               106.40 -  310: 335   56
    7    17 Sylwia         Łada                  107.46 -  304: 426   57
    8    22 Wojciech       Gołęcki               106.90 +  405: 263  157
    9    18 Lucyna         Śniadach              116.13 +  380: 330  166
   10    13 Czesław        Grajewski             119.49 +  374: 323  169
   11    10 Krzysztof      Jaworski              131.95 -  338: 357   82
   12    14 Jolanta        Chłopińska            127.06 -  332: 364   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Agnieszka Kozak 106.13 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Wyrębkiewicz          136.06 -  414: 434   86
    2    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  315: 351   50
    3    22 Michał         Nowak                 100.00 +  401: 280  150
    4    20 Anita          Bruska                120.37 +  404: 373  170
    5    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  370: 297  150
    6    15 Jakub          Błażejewski           122.72 -  355: 421   73
    7    14 Józef          Burzyński             107.68 +  358: 318  158
    8    14 Czesław        Grajewski             119.49 -  280: 454   69
    9    17 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  323: 385   50
   10    19 Waldemar       Kudliński             100.00 -  312: 352   50
   11    20 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  336: 379   50
   12    23 Krzysztof      Zawadzki              107.01 +  453: 357  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Katarzyna Dębska 103.47 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Koczkodon             135.11 -  300: 466   85
    2    17 Sylwia         Łada                  107.46 -  341: 373   57
    3    25 Szymon         Jankowski             100.00 +  292: 222  150
    4    23 Krzysztof      Zawadzki              107.01 +  364: 324  157
    5    17 Józef          Burzyński             107.68 +  372: 265  158
    6    13 Tomasz         Zwoliński             143.76 -  272: 438   94
    7    18 Dorota         Rudzińska             120.22 -  343: 360   70
    8    18 Jakub          Onoszko               107.73 +  394: 375  158
    9    16 Mariusz        Orzeł                 120.21 +  403: 331  170
   10    12 Andrzej        Bednaruk              110.08 +  395: 275  160
   11     9 Łukasz         Baranowski            122.57 -  376: 437   73
   12    13 Joanna         Jewtuch               130.06 -  289: 455   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Maciej Dąbrowski 101.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Jaworski              131.95 -  268: 550   82
    2    20 Danuta         Langiewicz            110.94 -  357: 365   61
    3    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  428: 193  150
    4    22 Sławomir       Zabawa                106.18 -  271: 286   56
    5    24 Justyna        Molik                 100.00 +  361: 207  150
    6    16 Łukasz         Baranowski            122.57 -  295: 436   73
    7    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  349: 302  150
    8    15 Krzysztof      Obremski              141.29 -  320: 443   91
   10    23 Adam           Graczyk               100.00 +  362: 334  150
   11    23 Józef          Burzyński             107.68 +  423: 294  158
   12    17 Jerzy          Krzyżewski            112.94 +  369: 309  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 11 116.73




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            131.12 -  194: 475   81
    2    27 Krzysztof      Zawadzki              107.01 -  169: 462   57
    3    27 Maciej         Dąbrowski             101.71 -  193: 428   52
    4    27 Justyna        Molik                 100.00 -  147: 366   50
    5    28 Halina         Kowalska              100.00 -  233: 234   50
    6    28 Paweł          Jankowski             100.00 -  211: 293   50
    7    28 Szymon         Jankowski             100.00 -  185: 386   50
    8    26 Michał         Nowak                 100.00 -  201: 399   50
    9    28 PAUZA
   10    26 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  183: 345   50
   11    27 Adam           Graczyk               100.00 -  176: 376   50
   12    28 Paweł          Jankowski             100.00 -   80: 182   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     590  / 11  53.64




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Jewtuch               130.06 -  247: 424   80
    2    22 Sławomir       Długosz               106.40 -  272: 414   56
    3    24 Jerzy          Krzyżewski            112.94 -  248: 348   63
    4    26 Halina         Kowalska              100.00 +  318: 199  150
    5    25 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  335: 318  150
    6    21 Sylwia         Łada                  107.46 -  239: 454   57
    7    25 Anna           Lenartowska           100.00 -  331: 338   50
    8    23 Krzysztof      Zawadzki              107.01 +  336: 316  157
    9    25 Anita          Bruska                120.37 -  261: 397   70
   10    23 Maciej         Dąbrowski             101.71 -  334: 362   52
   11    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  376: 176  150
   12    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  303: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 12  90.42




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Chłopińska            127.06 -  148: 511   77
    2    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  209: 430   50
    3    28 Waldemar       Kudliński             100.00 -  120: 422   50
    4    28 Szymon         Jankowski             100.00 -  284: 315   50
    5    27 Michał         Nowak                 100.00 -  254: 369   50
    6    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  293: 211  150
    7    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  185: 305   50
    8    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  278: 355   50
    9    27 Halina         Kowalska              100.00 -  318: 327   50
   10    27 Wojciech       Gołęcki               106.90 -  221: 497   57
   11    28 Justyna        Molik                 100.00 -  255: 360   50
   12    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  182:  80  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  / 12  69.50




	Szymon Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Matczak               125.03 -  198: 478   75
    2    26 Jakub          Onoszko               107.73 -  207: 346   58
    3    25 Katarzyna      Dębska                103.47 -  222: 292   53
    4    28 Paweł          Jankowski             100.00 +  315: 284  150
    5    26 Łukasz         Moskal                113.61 -  231: 411   64
    6    26 Jerzy          Krzyżewski            112.94 -  338: 462   63
    7    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 185  150
    8    25 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  120: 433   50
    9    26 Justyna        Molik                 100.00 -  242: 302   50
   10    28 Michał         Nowak                 100.00 =  295: 295  100
   11    25 Lucyna         Śniadach              116.13 -  222: 409   66
   12    27 Halina         Kowalska              100.00 +  347: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1029  / 12  85.75




	Halina Kowalska 100.00 Kurzętnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jakub          Błażejewski           122.72 -  217: 502   73
    2    25 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  172: 509   62
    3    26 Lucyna         Śniadach              116.13 -  207: 493   66
    4    26 Adam           Graczyk               100.00 -  199: 318   50
    5    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  234: 233  150
    6    27 Michał         Nowak                 100.00 -  237: 320   50
    7    27 Justyna        Molik                 100.00 -  241: 323   50
    8    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  246: 273   50
    9    27 Paweł          Jankowski             100.00 +  327: 318  150
   10    25 Anna           Lenartowska           100.00 -  252: 340   50
   11    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  271: 382   50
   12    27 Szymon         Jankowski             100.00 -  233: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  / 12  70.92




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Baranowski            122.57 -  324: 373   73
    2    28 Paweł          Jankowski             100.00 +  430: 209  150
    3    20 Anna           Lenartowska           100.00 -  264: 387   50
    4    15 Rafał          Wesołowski            131.12 -  298: 481   81
    5    25 Adam           Graczyk               100.00 -  318: 335   50
    6    25 Justyna        Molik                 100.00 +  377: 295  150
    7    22 Waldemar       Kudliński             100.00 -  270: 332   50
    8    25 Szymon         Jankowski             100.00 +  433: 120  150
    9    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  286: 357   50
   10    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  345: 183  150
   11    20 Agnieszka      Kozak                 106.13 +  379: 336  156
   12    19 Jakub          Onoszko               107.73 -  354: 364   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anita          Bruska                120.37 -  238: 328   70
    2    24 Mateusz        Borsuk                138.24 -  359: 406   88
    3    28 Paweł          Jankowski             100.00 +  422: 120  150
    4    25 Michał         Nowak                 100.00 +  358: 331  150
    5    12 Krzysztof      Jaworski              131.95 -  276: 404   82
    6    18 Józef          Burzyński             107.68 -  258: 300   58
    7    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  332: 270  150
    8    20 Dariusz        Jarosławski           112.61 -  337: 381   63
    9    20 Jerzy          Krzyżewski            112.94 +  378: 367  163
   10    19 Agnieszka      Kozak                 106.13 +  352: 312  156
   11    17 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  313: 404   50
   12    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  346: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Rudzińska             120.22 -  286: 406   70
    2    19 Jerzy          Krzyżewski            112.94 +  339: 272  163
    3    20 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  387: 264  150
    4    14 Sławomir       Długosz               106.40 -  320: 449   56
    5    15 Agnieszka      Kozak                 106.13 -  297: 370   56
    6    20 Anita          Bruska                120.37 -  350: 400   70
    7    25 Adam           Graczyk               100.00 +  338: 331  150
    8    16 Andrzej        Bednaruk              110.08 -  387: 486   60
    9    24 Krzysztof      Zawadzki              107.01 -  327: 354   57
   10    25 Halina         Kowalska              100.00 +  340: 252  150
   11    21 Łukasz         Moskal                113.61 +  404: 393  164
   12    18 Anita          Bruska                120.37 -  368: 427   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Justyna  Molik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Orzeł                 120.21 -  247: 387   70
    2    23 Andrzej        Bednaruk              110.08 -  313: 387   60
    3    23 Józef          Burzyński             107.68 -  206: 452   58
    4    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  366: 147  150
    5    24 Maciej         Dąbrowski             101.71 -  207: 361   52
    6    25 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  295: 377   50
    7    27 Halina         Kowalska              100.00 +  323: 241  150
    8    24 Jerzy          Krzyżewski            112.94 -  201: 429   63
    9    26 Szymon         Jankowski             100.00 +  302: 242  150
   10    24 Krzysztof      Zawadzki              107.01 -  250: 430   57
   11    28 Paweł          Jankowski             100.00 +  360: 255  150
   12    26 Michał         Nowak                 100.00 +  346: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Michał Nowak 100.00 Nakło nad Notecią

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Czesław        Grajewski             119.49 -  354: 382   69
    2    21 Dariusz        Jarosławski           112.61 -  221: 406   63
    3    22 Agnieszka      Kozak                 106.13 -  280: 401   56
    4    25 Waldemar       Kudliński             100.00 -  331: 358   50
    5    27 Paweł          Jankowski             100.00 +  369: 254  150
    6    27 Halina         Kowalska              100.00 +  320: 237  150
    7    23 Jakub          Onoszko               107.73 -  227: 411   58
    8    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  399: 201  150
    9    22 Józef          Burzyński             107.68 -  343: 386   58
   10    28 Szymon         Jankowski             100.00 =  295: 295  100
   11    24 Szymon         Dąbrowski             116.29 -  254: 393   66
   12    26 Justyna        Molik                 100.00 -  264: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 12  85.00




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Szymon         Dąbrowski             116.29 +  361: 312  166
    2    12 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  342: 378   50
    3    11 Katarzyna      Ślusarska             111.66 -  309: 472   62
    4    16 Jakub          Błażejewski           122.72 -  247: 404   73
    5    23 Anita          Bruska                120.37 -  240: 402   70
    6    24 Jakub          Onoszko               107.73 -  295: 351   58
    7    26 Paweł          Jankowski             100.00 +  305: 185  150
    8    27 Halina         Kowalska              100.00 +  273: 246  150
    9    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  357: 286  150
   10    20 Sylwia         Łada                  107.46 -  261: 361   57
   11    22 Krzysztof      Zawadzki              107.01 +  334: 318  157
   12    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  329: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Dariusz Ulatowski 100.00 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Lucyna         Śniadach              116.13 +  435: 298  166
    2    12 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  378: 342  150
    3     2 Paweł          Jackowski             146.82 -  310: 498   97
    4     6 Mateusz        Borsuk                138.24 -  340: 410   88
    5    19 Sławomir       Zabawa                106.18 -  346: 399   56
    6    17 Danuta         Langiewicz            110.94 +  407: 286  161
    7    15 Szymon         Dąbrowski             116.29 +  385: 267  166
    8     9 Jolanta        Chłopińska            127.06 -  276: 493   77
    9    17 Agnieszka      Kozak                 106.13 +  385: 323  156
   10     9 Krzysztof      Jaworski              131.95 -  354: 426   82
   11    17 Waldemar       Kudliński             100.00 +  404: 313  150
   12    11 Sławomir       Długosz               106.40 -  317: 417   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Moskal                113.61 -  310: 341   64
    2    16 Agnieszka      Kozak                 106.13 +  351: 315  156
    3    17 Sławomir       Długosz               106.40 -  251: 387   56
    4    24 Sylwia         Łada                  107.46 +  352: 318  157
    5    18 Mariusz        Orzeł                 120.21 -  266: 355   70
    6    23 Czesław        Grajewski             119.49 -  256: 419   69
    7    24 Maciej         Dąbrowski             101.71 -  302: 349   52
    8    28 Paweł          Jankowski             100.00 +  355: 278  150
    9    21 Jakub          Onoszko               107.73 -  309: 312   58
   10    22 Jerzy          Krzyżewski            112.94 -  277: 370   63
   11    26 Halina         Kowalska              100.00 +  382: 271  150
   12    25 Adam           Graczyk               100.00 +  385: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Jerzy          Krzyżewski            382: 379
   2 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Mówka                 259: 467
   3 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Ślusarska             612: 334
   4 Danuta         Langiewicz           - Mirosław       Uglik                 357: 394
   5 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Bednaruk              478: 342
   6 Jakub          Onoszko              - Tomasz         Zwoliński             329: 424
   7 Rafał          Lenartowski          - Józef          Burzyński             427: 420
   8 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Wrześniewski          382: 409
   9 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Zawadzki              502: 329
  10 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Obremski              410: 379
  11 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               462: 347
  12 Sławomir       Zabawa               - Mateusz        Borsuk                362: 337
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Kozak                 434: 414
  14 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Koczkodon             300: 466
  15 Krzysztof      Jaworski             - Maciej         Dąbrowski             550: 268
  16 Mirosław       Dejna                - Rafał          Wesołowski            194: 475
  17 Joanna         Jewtuch              - Adam           Graczyk               424: 247
  18 Paweł          Jankowski            - Jolanta        Chłopińska            148: 511
  19 Rafał          Matczak              - Szymon         Jankowski             478: 198
  20 Halina         Kowalska             - Jakub          Błażejewski           217: 502
  21 Łukasz         Baranowski           - Bernadetta     Kudlińska             373: 324
  22 Waldemar       Kudliński            - Anita          Bruska                238: 328
  23 Dorota         Rudzińska            - Anna           Lenartowska           406: 286
  24 Justyna        Molik                - Mariusz        Orzeł                 247: 387
  25 Czesław        Grajewski            - Michał         Nowak                 382: 354
  26 Eugeniusz      Tuszyński            - Szymon         Dąbrowski             361: 312
  27 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Ulatowski             298: 435
  28 Barbara        Wiśniewska           - Łukasz         Moskal                310: 341


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             331: 429
   2 Joanna         Jewtuch              - Krzysztof      Jaworski              357: 328
   3 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Gołęcki               415: 328
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                357: 337
   5 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Rudzińska             349: 394
   6 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              376: 522
   7 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Matczak               278: 528
   8 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 381: 525
   9 Krzysztof      Mówka                - Czesław        Grajewski             645: 291
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Baranowski            362: 420
  11 Sławomir       Zabawa               - Irena          Sołdan                308: 436
  12 Dariusz        Ulatowski            - Eugeniusz      Tuszyński             378: 342
  13 Łukasz         Moskal               - Karol          Wyrębkiewicz          307: 343
  14 Anita          Bruska               - Rafał          Lenartowski           284: 428
  15 Józef          Burzyński            - Szymon         Dąbrowski             303: 330
  16 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Wiśniewska            315: 351
  17 Katarzyna      Dębska               - Sylwia         Łada                  341: 373
  18 Krzysztof      Obremski             - Lucyna         Śniadach              444: 330
  19 Anna           Lenartowska          - Jerzy          Krzyżewski            339: 272
  20 Maciej         Dąbrowski            - Danuta         Langiewicz            357: 365
  21 Michał         Nowak                - Dariusz        Jarosławski           221: 406
  22 Adam           Graczyk              - Sławomir       Długosz               272: 414
  23 Andrzej        Bednaruk             - Justyna        Molik                 387: 313
  24 Mateusz        Borsuk               - Waldemar       Kudliński             406: 359
  25 Katarzyna      Ślusarska            - Halina         Kowalska              509: 172
  26 Szymon         Jankowski            - Jakub          Onoszko               207: 346
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 462: 169
  28 Bernadetta     Kudlińska            - Paweł          Jankowski             430: 209


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Mówka                 308: 487
   2 Dariusz        Ulatowski            - Paweł          Jackowski             310: 498
   3 Rafał          Matczak              - Dorota         Rudzińska             417: 353
   4 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Baranowski            495: 332
   5 Jolanta        Chłopińska           - Joanna         Jewtuch               338: 367
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 505: 356
   7 Irena          Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          439: 340
   8 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Jaworski              309: 305
   9 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Wesołowski            348: 341
  10 Danuta         Langiewicz           - Jakub          Błażejewski           344: 340
  11 Eugeniusz      Tuszyński            - Katarzyna      Ślusarska             309: 472
  12 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Onoszko               415: 314
  13 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Koczkodon             394: 333
  14 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Zabawa                483: 272
  15 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Zawadzki              437: 255
  16 Dariusz        Jarosławski          - Mirosław       Uglik                 285: 420
  17 Sławomir       Długosz              - Barbara        Wiśniewska            387: 251
  18 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Moskal                463: 342
  19 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  421: 288
  20 Bernadetta     Kudlińska            - Anna           Lenartowska           264: 387
  21 Mateusz        Borsuk               - Anita          Bruska                527: 352
  22 Michał         Nowak                - Agnieszka      Kozak                 280: 401
  23 Józef          Burzyński            - Justyna        Molik                 452: 206
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Graczyk               348: 248
  25 Szymon         Jankowski            - Katarzyna      Dębska                222: 292
  26 Lucyna         Śniadach             - Halina         Kowalska              493: 207
  27 Mirosław       Dejna                - Maciej         Dąbrowski             193: 428
  28 Paweł          Jankowski            - Waldemar       Kudliński             120: 422


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                364: 424
   2 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          443: 384
   3 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Jewtuch               366: 326
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Matczak               419: 378
   5 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Obremski              406: 451
   6 Dariusz        Ulatowski            - Mateusz        Borsuk                340: 410
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Jolanta        Chłopińska            363: 295
   8 Dawid          Pikul                - Mariusz        Orzeł                 526: 416
   9 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Bednaruk              384: 350
  10 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             453: 318
  11 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 289: 514
  12 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Lenartowski           285: 447
  13 Dorota         Rudzińska            - Wojciech       Gołęcki               387: 384
  14 Anna           Lenartowska          - Sławomir       Długosz               320: 449
  15 Rafał          Wesołowski           - Bernadetta     Kudlińska             481: 298
  16 Jakub          Błażejewski          - Eugeniusz      Tuszyński             404: 247
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Jaworski              262: 402
  18 Łukasz         Moskal               - Józef          Burzyński             321: 351
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Onoszko               374: 286
  20 Agnieszka      Kozak                - Anita          Bruska                404: 373
  21 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Jarosławski           341: 355
  22 Maciej         Dąbrowski            - Sławomir       Zabawa                271: 286
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                324: 364
  24 Sylwia         Łada                 - Barbara        Wiśniewska            318: 352
  25 Waldemar       Kudliński            - Michał         Nowak                 358: 331
  26 Halina         Kowalska             - Adam           Graczyk               199: 318
  27 Justyna        Molik                - Mirosław       Dejna                 366: 147
  28 Paweł          Jankowski            - Szymon         Jankowski             284: 315


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                401: 318
   2 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kurowski              446: 441
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Matczak               404: 409
   4 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                307: 321
   5 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           357: 382
   6 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Ślusarska             321: 374
   7 Mirosław       Uglik                - Dorota         Rudzińska             409: 317
   8 Mateusz        Borsuk               - Joanna         Jewtuch               522: 252
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Zwoliński             423: 307
  10 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             433: 336
  11 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Błażejewski           408: 364
  12 Krzysztof      Jaworski             - Waldemar       Kudliński             404: 276
  13 Jolanta        Chłopińska           - Szymon         Dąbrowski             480: 288
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Danuta         Langiewicz            453: 303
  15 Anna           Lenartowska          - Agnieszka      Kozak                 297: 370
  16 Dariusz        Jarosławski          - Łukasz         Baranowski            419: 381
  17 Katarzyna      Dębska               - Józef          Burzyński             372: 265
  18 Barbara        Wiśniewska           - Mariusz        Orzeł                 266: 355
  19 Sławomir       Zabawa               - Dariusz        Ulatowski             399: 346
  20 Wojciech       Gołęcki              - Lucyna         Śniadach              405: 306
  21 Jakub          Onoszko              - Krzysztof      Zawadzki              382: 383
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Łada                  352: 374
  23 Anita          Bruska               - Eugeniusz      Tuszyński             402: 240
  24 Maciej         Dąbrowski            - Justyna        Molik                 361: 207
  25 Adam           Graczyk              - Bernadetta     Kudlińska             335: 318
  26 Szymon         Jankowski            - Łukasz         Moskal                231: 411
  27 Michał         Nowak                - Paweł          Jankowski             369: 254
  28 Mirosław       Dejna                - Halina         Kowalska              233: 234


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Jackowski             436: 362
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Krzysztof      Mówka                 433: 361
   3 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              412: 436
   4 Rafał          Matczak              - Stanisław      Rydzik                413: 312
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Mateusz        Borsuk                515: 298
   6 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              407: 314
   7 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Wesołowski            337: 361
   8 Dorota         Rudzińska            - Dawid          Pikul                 326: 467
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Gołęcki               399: 260
  10 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Bednaruk              545: 305
  11 Krzysztof      Jaworski             - Dariusz        Jarosławski           484: 313
  12 Joanna         Jewtuch              - Grzegorz       Koczkodon             432: 326
  13 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Dębska                438: 272
  14 Sławomir       Długosz              - Sławomir       Zabawa                335: 310
  15 Agnieszka      Kozak                - Jakub          Błażejewski           355: 421
  16 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Dąbrowski             436: 295
  17 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Ulatowski             286: 407
  18 Józef          Burzyński            - Waldemar       Kudliński             300: 258
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Dąbrowski             389: 406
  20 Anita          Bruska               - Anna           Lenartowska           400: 350
  21 Sylwia         Łada                 - Adam           Graczyk               454: 239
  22 Łukasz         Moskal               - Lucyna         Śniadach              229: 376
  23 Barbara        Wiśniewska           - Czesław        Grajewski             256: 419
  24 Eugeniusz      Tuszyński            - Jakub          Onoszko               295: 351
  25 Bernadetta     Kudlińska            - Justyna        Molik                 377: 295
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Szymon         Jankowski             462: 338
  27 Halina         Kowalska             - Michał         Nowak                 237: 320
  28 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 293: 211


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             404: 464
   2 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Lenartowski           386: 475
   3 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Mówka                 397: 349
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Mariusz        Wrześniewski          495: 297
   5 Jolanta        Chłopińska           - Karol          Wyrębkiewicz          364: 373
   6 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             391: 455
   7 Mateusz        Borsuk               - Stanisław      Rydzik                423: 265
   8 Joanna         Jewtuch              - Irena          Sołdan                396: 352
   9 Krzysztof      Jaworski             - Sławomir       Długosz               385: 334
  10 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              410: 331
  11 Jakub          Błażejewski          - Anita          Bruska                428: 220
  12 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Bednaruk              381: 351
  13 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Koczkodon             258: 474
  14 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Kozak                 318: 358
  15 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Ulatowski             267: 385
  16 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Jarosławski           369: 346
  17 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Zabawa                426: 304
  18 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Dębska                360: 343
  19 Czesław        Grajewski            - Lucyna         Śniadach              386: 327
  20 Łukasz         Moskal               - Krzysztof      Zawadzki              530: 267
  21 Danuta         Langiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            313: 305
  22 Waldemar       Kudliński            - Bernadetta     Kudlińska             332: 270
  23 Jakub          Onoszko              - Michał         Nowak                 411: 227
  24 Barbara        Wiśniewska           - Maciej         Dąbrowski             302: 349
  25 Adam           Graczyk              - Anna           Lenartowska           331: 338
  26 Eugeniusz      Tuszyński            - Paweł          Jankowski             305: 185
  27 Justyna        Molik                - Halina         Kowalska              323: 241
  28 Szymon         Jankowski            - Mirosław       Dejna                 386: 185


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Rafał          Matczak               348: 362
   2 Rafał          Lenartowski          - Katarzyna      Ślusarska             368: 373
   3 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Jaworski              484: 396
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Mirosław       Uglik                 412: 445
   5 Krzysztof      Mówka                - Mateusz        Borsuk                484: 358
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            367: 464
   7 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Jewtuch               409: 331
   8 Dawid          Pikul                - Sylwia         Łada                  361: 326
   9 Dariusz        Ulatowski            - Jolanta        Chłopińska            276: 493
  10 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 439: 319
  11 Sławomir       Długosz              - Jakub          Błażejewski           317: 318
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Rudzińska             457: 253
  13 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Baranowski            419: 500
  14 Agnieszka      Kozak                - Czesław        Grajewski             280: 454
  15 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Dąbrowski             443: 320
  16 Anna           Lenartowska          - Andrzej        Bednaruk              387: 486
  17 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Moskal                424: 372
  18 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Onoszko               394: 375
  19 Józef          Burzyński            - Danuta         Langiewicz            353: 393
  20 Dariusz        Jarosławski          - Waldemar       Kudliński             381: 337
  21 Lucyna         Śniadach             - Anita          Bruska                438: 324
  22 Sławomir       Zabawa               - Wojciech       Gołęcki               405: 263
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Graczyk               316: 336
  24 Justyna        Molik                - Jerzy          Krzyżewski            201: 429
  25 Bernadetta     Kudlińska            - Szymon         Jankowski             433: 120
  26 Michał         Nowak                - Mirosław       Dejna                 399: 201
  27 Halina         Kowalska             - Eugeniusz      Tuszyński             246: 273
  28 Paweł          Jankowski            - Barbara        Wiśniewska            278: 355


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Ślusarska            - Mirosław       Uglik                 378: 286
   2 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               426: 336
   3 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              338: 323
   4 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             407: 330
   5 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Koczkodon             448: 352
   6 Łukasz         Baranowski           - Jolanta        Chłopińska            471: 467
   7 Jakub          Błażejewski          - Dawid          Pikul                 337: 376
   8 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                391: 402
   9 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Obremski              460: 396
  10 Joanna         Jewtuch              - Karol          Wyrębkiewicz          282: 374
  11 Krzysztof      Jaworski             - Mariusz        Wrześniewski          356: 467
  12 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Rudzińska             445: 362
  13 Dariusz        Jarosławski          - Stanisław      Rydzik                420: 399
  14 Sylwia         Łada                 - Danuta         Langiewicz            264: 306
  15 Sławomir       Długosz              - Szymon         Dąbrowski             381: 279
  16 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Dębska                331: 403
  17 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Ulatowski             323: 385
  18 Lucyna         Śniadach             - Sławomir       Zabawa                330: 380
  19 Łukasz         Moskal               - Wojciech       Gołęcki               381: 271
  20 Waldemar       Kudliński            - Jerzy          Krzyżewski            378: 367
  21 Jakub          Onoszko              - Barbara        Wiśniewska            312: 309
  22 Michał         Nowak                - Józef          Burzyński             343: 386
  23 Eugeniusz      Tuszyński            - Bernadetta     Kudlińska             357: 286
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Lenartowska           354: 327
  25 Anita          Bruska               - Adam           Graczyk               397: 261
  26 Szymon         Jankowski            - Justyna        Molik                 242: 302
  27 Halina         Kowalska             - Paweł          Jankowski             327: 318
  28 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Wesołowski            402: 378
   2 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             387: 399
   3 Rafał          Matczak              - Rafał          Lenartowski           278: 343
   4 Grzegorz       Kurowski             - Karol          Wyrębkiewicz          329: 412
   5 Mirosław       Uglik                - Mateusz        Borsuk                337: 404
   6 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            553: 353
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 414: 394
   8 Irena          Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            446: 351
   9 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Jaworski              354: 426
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Jarosławski           382: 383
  11 Jakub          Błażejewski          - Joanna         Jewtuch               317: 358
  12 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Bednaruk              395: 275
  13 Sławomir       Zabawa               - Czesław        Grajewski             374: 323
  14 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Długosz               360: 398
  15 Krzysztof      Obremski             - Józef          Burzyński             488: 320
  16 Stanisław      Rydzik               - Anita          Bruska                238: 459
  17 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Moskal                340: 285
  18 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Orzeł                 269: 337
  19 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Kozak                 352: 312
  20 Sylwia         Łada                 - Eugeniusz      Tuszyński             361: 261
  21 Dorota         Rudzińska            - Lucyna         Śniadach              370: 318
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Barbara        Wiśniewska            370: 277
  23 Adam           Graczyk              - Maciej         Dąbrowski             334: 362
  24 Justyna        Molik                - Krzysztof      Zawadzki              250: 430
  25 Anna           Lenartowska          - Halina         Kowalska              340: 252
  26 Mirosław       Dejna                - Bernadetta     Kudlińska             183: 345
  27 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Jankowski             497: 221
  28 Szymon         Jankowski            - Michał         Nowak                 295: 295


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Ślusarska             345: 445
   2 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            374: 352
   3 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           284: 448
   4 Irena          Sołdan               - Rafał          Matczak               460: 344
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Wrześniewski          493: 360
   6 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Mówka                 301: 449
   7 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Kurowski              346: 432
   8 Dawid          Pikul                - Joanna         Jewtuch               400: 332
   9 Łukasz         Baranowski           - Katarzyna      Dębska                437: 376
  10 Krzysztof      Jaworski             - Sławomir       Zabawa                357: 338
  11 Jolanta        Chłopińska           - Mirosław       Uglik                 291: 396
  12 Krzysztof      Obremski             - Sylwia         Łada                  448: 420
  13 Anita          Bruska               - Grzegorz       Koczkodon             282: 408
  14 Jakub          Onoszko              - Jakub          Błażejewski           283: 345
  15 Andrzej        Bednaruk             - Danuta         Langiewicz            363: 317
  16 Czesław        Grajewski            - Dorota         Rudzińska             365: 384
  17 Dariusz        Ulatowski            - Waldemar       Kudliński             404: 313
  18 Mariusz        Orzeł                - Stanisław      Rydzik                306: 457
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Gołęcki               317: 286
  20 Bernadetta     Kudlińska            - Agnieszka      Kozak                 379: 336
  21 Łukasz         Moskal               - Anna           Lenartowska           393: 404
  22 Eugeniusz      Tuszyński            - Krzysztof      Zawadzki              334: 318
  23 Maciej         Dąbrowski            - Józef          Burzyński             423: 294
  24 Michał         Nowak                - Szymon         Dąbrowski             254: 393
  25 Lucyna         Śniadach             - Szymon         Jankowski             409: 222
  26 Barbara        Wiśniewska           - Halina         Kowalska              382: 271
  27 Adam           Graczyk              - Mirosław       Dejna                 376: 176
  28 Paweł          Jankowski            - Justyna        Molik                 255: 360


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Ślusarska             451: 332
   2 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                419: 308
   3 Krzysztof      Mówka                - Karol          Wyrębkiewicz          443: 372
   4 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             407: 440
   5 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Baranowski            354: 337
   6 Dawid          Pikul                - Mateusz        Borsuk                378: 432
   7 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Jaworski              495: 391
   8 Rafał          Matczak              - Mariusz        Wrześniewski          451: 358
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Obremski              356: 486
  10 Jakub          Błażejewski          - Andrzej        Bednaruk              323: 304
  11 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Ulatowski             417: 317
  12 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Jarosławski           423: 391
  13 Katarzyna      Dębska               - Joanna         Jewtuch               289: 455
  14 Sławomir       Zabawa               - Jolanta        Chłopińska            332: 364
  15 Stanisław      Rydzik               - Czesław        Grajewski             457: 362
  16 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Orzeł                 357: 359
  17 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            369: 309
  18 Anna           Lenartowska          - Anita          Bruska                368: 427
  19 Bernadetta     Kudlińska            - Jakub          Onoszko               354: 364
  20 Szymon         Dąbrowski            - Danuta         Langiewicz            417: 372
  21 Waldemar       Kudliński            - Eugeniusz      Tuszyński             346: 329
  22 Łukasz         Moskal               - Lucyna         Śniadach              266: 421
  23 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Zawadzki              453: 357
  24 Józef          Burzyński            - Wojciech       Gołęcki               430: 294
  25 Adam           Graczyk              - Barbara        Wiśniewska            303: 385
  26 Justyna        Molik                - Michał         Nowak                 346: 264
  27 Halina         Kowalska             - Szymon         Jankowski             233: 347
  28 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski              80: 182
Lista rankingowa na dzień 30-09-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.74  31034  198
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.02  29533  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              152.96  28909  189
   4 Dawid Pikul                    Poznań               150.58  29364  195
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   6 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.06  28769  193
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.37  29228  197
   8 Kamil Górka                    Kraków               148.27  29358  198
   9 Paweł Jackowski                Warszawa             147.89  29282  198
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.92  19541  133
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             146.89  28203  192
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.71  27875  190
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.54   5385   37
  14 Marek Reda                     Piaseczno            145.31  27319  188
  15 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.12  25106  173
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.09  28727  198
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.84  27955  193
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  19 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.03  28518  198
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.48  27692  193
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.33  27949  195
  22 Jan Mrozowski                  Kraków               142.79  18420  129
  23 Kamil Kister                   Puławy               142.70  27826  195
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.69  17979  126
  25 Justyna Górka                  Kraków               141.94  26400  186
  26 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  27 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.71  18139  128
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.67  20259  143
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              141.07  28215  200
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.96  27205  193
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.98  22956  164
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  34 Irena Sołdan                   Sopot                139.61  26386  189
  35 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.25  20331  146
  37 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  38 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.01  15430  111
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  41 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.88  24026  173
  42 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.45   8861   64
  43 Bogusław Szyszka               Oława                138.26  23780  172
  44 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  45 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  46 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.01  20003  146
  47 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.98  24794  181
  48 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  49 Radosław Jachna                Łódź                 136.95  26979  197
  50 Dariusz Maciejuk               Warszawa             136.53   6144   45
  51 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.23  13623  100
  52 Paweł Janaś                    Głogów               135.72  15608  115
  53 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.18  25279  187
  54 Karol Waniek                   Wrocław              134.68  12256   91
  55 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  56 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  57 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  25894  193
  58 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  59 Marek Salamon                  Bytom                133.88   8568   64
  60 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.87  10442   78
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.82  12445   93
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.73  25408  190
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  64 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  65 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  66 Robert Kamiński                Warszawa             133.32  25065  188
  67 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.13  15976  120
  68 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  69 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.47  18016  136
  70 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.26  26451  200
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.23  13884  105
  72 Piotr Broda                    Sandomierz           132.09  25757  195
  73 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  74 Joanna Jewtuch                 Warszawa             131.73   8694   66
  75 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.69   8823   67
  76 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  77 Janusz Krupiński               Bytom                131.56  17235  131
  78 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.49  26299  200
  79 Agnieszka Krupka               Krosno               131.46  20639  157
  80 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.18   9707   74
  81 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  82 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.11  11669   89
  83 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.81   7456   57
  84 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  85 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.73  25885  198
  86 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.58   9010   69
  87 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  88 Kacper Zegadło                 Warszawa             130.23  21357  164
  89 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  90 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  91 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.52  14247  110
  92 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  93 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.40  14622  113
  94 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  95 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       129.16  19890  154
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  25276  196
  97 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
  98 Barbara Obremska               Wrocław              128.66  16597  129
  99 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.38  18102  141
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.93   6908   54
 101 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
 102 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 103 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
 104 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 105 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.73  20564  161
 106 Dominik Piasecki               Słupsk               127.71   7152   56
 107 Jacek Pietruszka               Kraków               127.29  11583   91
 108 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 109 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.01  23878  188
 110 Michał Burak                   Wrocław              126.94   4570   36
 111 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.90  24491  193
 112 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.81   4565   36
 113 Dorota Maciejuk                Warszawa             126.75   4056   32
 114 Rafał Matczak                  Milanówek            126.62  22286  176
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.19  21452  170
 116 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.95  24183  192
 117 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.80  24406  194
 118 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.78   9685   77
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 120 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.60  13816  110
 121 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 122 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.22  12021   96
 123 Natalia Ogierman               Katowice             124.95  21241  170
 124 Krzysztof Gibas                Kraków               124.81  24338  195
 125 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 126 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.15  23713  191
 127 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.01  24306  196
 128 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 129 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 130 Katarzyna Małek                Mielec               123.85   9289   75
 131 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.45  24319  197
 132 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       123.12  15021  122
 133 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.00  23247  189
 134 Michał Kolaj                   Ostróda              122.99  16604  135
 135 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 136 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 137 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 138 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 139 Tomasz Lempart                 Kraków               121.70  16430  135
 140 Maciej Perzyński               Piła                 121.69  15211  125
 141 Krzysztof Bonda                Białystok            121.65  11678   96
 142 Magdalena Kublik               Warszawa             121.52  24183  199
 143 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 144 Juliusz Czupryniak             Warszawa             121.35  15169  125
 145 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 146 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.29  23894  197
 147 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.26  23767  196
 148 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 149 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.51   4459   37
 150 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.48   6024   50
 151 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 152 Radosław Więch                 Warszawa             120.25  15633  130
 153 Czesław Grajewski              Choroszcz            120.16  23431  195
 154 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.14  14897  124
 155 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.10  22940  191
 156 Anita Bruska                   Gdynia               120.10  17294  144
 157 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.96  13076  109
 158 Paweł Morga                    Warszawa             119.89  14626  122
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 160 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.85  22412  187
 161 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.74  12094  101
 162 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.72  23945  200
 163 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 164 Leszek Stecuła                 Bytom                119.43   9196   77
 165 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 166 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 167 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 168 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 169 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.05   7143   60
 170 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 171 Marta Bajorek                  Warszawa             118.99  23323  196
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 173 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 175 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.54  20508  173
 176 Maurycy Machnio                Lipiany              118.49  16826  142
 177 Teresa Zalewska                Racibórz             118.41  12788  108
 178 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 179 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 180 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.98  22298  189
 181 Przemysław Pawlic              Wrocław              117.77   8244   70
 182 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.69  12475  106
 183 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 184 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.22  13129  112
 185 Stanisław Gasik                Warszawa             117.11   9252   79
 186 Marek Roszak                   Poznań               117.10   3513   30
 187 Adam Janicki                   Łódź                 117.07  23296  199
 188 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 117.02  10649   91
 189 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.97  18013  154
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.64  20645  177
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.53  15382  132
 192 Teresa Pawlik                  Lubin                116.43   4890   42
 193 Ewa Szałas                     Katowice             116.31   7793   67
 194 Rafał Stachowski               Police               116.17  12082  104
 195 Sławomir Wolski                Wrocław              116.17  22189  191
 196 Tomasz Lewiński                Wejherowo            115.90   6954   60
 197 Marcin Ceglarek                Kraków               115.89   9155   79
 198 Jerzy Luter                    Bytom                115.86  19117  165
 199 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 200 Szymon Dąbrowski               Warszawa             115.57  22652  196
 201 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.46  10738   93
 202 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 204 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.94  11724  102
 205 Lucyna Śniadach                Rumia                114.94  13448  117
 206 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 207 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 208 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.21  12221  107
 209 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            114.12  21797  191
 211 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.05  21898  192
 212 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 213 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.65  17388  153
 214 Anna Biegańska                 Białystok            113.61  10679   94
 215 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 216 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.15  14257  126
 217 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 218 Bogusław Książek               Szczecin             112.73   5862   52
 219 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 220 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.28  21446  191
 221 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.07  19949  178
 222 Joanna Suchanek                Wrocław              112.06  11206  100
 223 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 224 Paweł Maciejczuk               Białystok            111.86  12305  110
 225 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 226 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.33   4008   36
 227 Anna Niedzielko                Szczecin             111.24  10679   96
 228 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17300  156
 230 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 231 Paulina Mech                   Kraków               110.57   5418   49
 232 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 233 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 234 Monika Krzysztofek             Wejherowo            110.52   6631   60
 235 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 236 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 237 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.73  18545  169
 238 Urszula Solarska               Łódź                 109.49  21460  196
 239 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 240 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 241 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 242 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.54  10311   95
 243 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 108.39   3902   36
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 245 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 246 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 247 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 248 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.95  20834  193
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.65  11626  108
 250 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 251 Sławomir Długosz               Ostróda              107.40  20729  193
 252 Agnieszka Matus                Milanówek            107.27   3218   30
 253 Józef Burzyński                Ełk                  107.26  12550  117
 254 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 255 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.94  20854  195
 256 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.87  19023  178
 257 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.60  12579  118
 258 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 259 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             106.02   4771   45
 260 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 261 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 262 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 263 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 264 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             105.19   3787   36
 265 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 266 Robert Wagner                  Wrocław              105.07   7670   73
 267 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.56  20598  197
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.43  18588  178
 269 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             104.29   5006   48
 270 Laura Pisula                   Wrocław              104.22   7712   74
 271 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         104.20   9482   91
 272 Marek Szczepanik               Reda                 104.20   6356   61
 273 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 274 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 275 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.32   8162   79
 276 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.25  20347  199
 278 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 279 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.96  14377  141
 281 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 282 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 283 Anna Arana                     Warszawa             100.69   9465   94
 284 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.44  11952  119
 285 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.37  11041  110
 286 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 287 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.23  15837  158
 288 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 289 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 290 Michał Dąbrowski               Warszawa              99.33  10132  102
 291 Leszek Kilian                  Jaworzno              98.89   4549   46
 292 Maciej Pietrasik               Nowogard              98.42  11023  112
 293 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 294 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 295 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 296 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 297 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 298 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                95.65   6887   72
 300 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 301 Sylwia Buks                    Warszawa              94.57  15510  164
 302 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 303 Michał Landowski               Police                92.89   7060   76
 304 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 306 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 307 Janina Grajewska               Choroszcz             90.25   5325   59
 308 Paulina Naplocha               Racibórz              89.77  10952  122
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 310 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 311 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 312 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.06  10153  114
 313 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.86  10219  115
 314 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 315 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             86.99  13657  157
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 317 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 318 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 319 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 320 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 321 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 322 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 323 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 324 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 325 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              59.69  11579  194




Poczekalnia na dzień 30-09-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   7 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   8 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
   9 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              84.77   2204   26
  10 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  11 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  14 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  15 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  16 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  17 Lech Szymczak                  Mniszki              103.68   2592   25
  18 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  19 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  20 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  21 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  22 Jarosław Olek                  Warszawa             126.21   3029   24
  23 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.17   2980   24
  24 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        119.54   2869   24
  25 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  26 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  27 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  28 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  29 Michał Szymkowski              Wrocław              114.79   2755   24
  30 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  31 Artur Wawrzynowski             Żukowo               113.33   2720   24
  32 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   2711   24
  33 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  35 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  36 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  37 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  38 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  39 Dariusz Ulatowski              Tuchola              108.58   2606   24
  40 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  41 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  42 Kinga Stecuła                  Bytom                102.88   2469   24
  43 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  44 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 101.88   2445   24
  45 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  46 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  47 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  48 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  49 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              90.04   2161   24
  50 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  51 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  52 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  53 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  54 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  55 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  56 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  57 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  58 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  59 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  60 Agata Pastusiak                Sulęcin               94.09   2164   23
  61 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  62 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  63 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  64 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  65 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  66 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  67 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  68 Radosław Pastusiak             Sulęcin               75.61   1739   23
  69 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  70 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  71 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  72 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  73 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  74 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  76 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  77 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  78 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  79 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  80 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  81 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  82 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  83 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  84 Przemysław Herdzina            Kraków               149.84   2847   19
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              117.84   2239   19
  86 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  87 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  88 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  89 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  90 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  91 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  92 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  93 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  94 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  95 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  96 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  97 Marcin Kurowski                Racibórz              59.38    950   16
  98 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
  99 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 100 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 101 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 102 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
 103 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 104 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 105 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
 106 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 107 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 108 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 109 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 110 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 111 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 112 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 113 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 114 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 115 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 116 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 117 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 118 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 120 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 121 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 122 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 123 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 124 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 125 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 126 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 127 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 128 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 129 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 130 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 131 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 132 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 133 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 134 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 135 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 136 Rafał Skibicki                 Lębork               120.83   1450   12
 137 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 138 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 139 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 140 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 141 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 142 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 143 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 144 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 145 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 146 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 147 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 148 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 149 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 150 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 151 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 152 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 153 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 154 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 155 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 156 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 157 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 158 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 159 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 160 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 161 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 162 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 163 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 164 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 165 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 167 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 168 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 169 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 170 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 171 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 172 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 173 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 174 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 175 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 176 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 177 Anna Stambulska                Kraków               103.17   1238   12
 178 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 179 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 180 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 181 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 182 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 183 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 184 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 185 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 186 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 187 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 188 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 189 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 190 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 191 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 192 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 193 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 194 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 195 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 196 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 197 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 198 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 199 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 200 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 201 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 202 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 203 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 204 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 205 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 206 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 207 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 208 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 209 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 210 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 211 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 212 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 213 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 214 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 215 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 216 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 217 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 218 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 219 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 220 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 221 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 222 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 223 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 224 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 225 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 226 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 227 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 228 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 229 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 230 Anna Stefańska                 Łódź                 113.36   1247   11
 231 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 232 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 233 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 234 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.55   1007   11
 235 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 236 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 237 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 238 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 239 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 240 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 241 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 242 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 243 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 244 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 245 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 246 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 247 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 248 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 249 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 250 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 251 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 252 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 253 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 254 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 255 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 256 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 257 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 258 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 259 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 260 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 261 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 262 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 263 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 264 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 265 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 268 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 269 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 270 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 271 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 272 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 273 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 274 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 275 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 276 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 277 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 278 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 279 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 280 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 281 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 282 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 283 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 284 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 285 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 286 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 287 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 288 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 289 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 290 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 291 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 292 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 293 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 294 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 295 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 296 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 297 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 298 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 299 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 300 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 301 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 302 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 303 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 304 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 305 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 306 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 307 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 308 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 309 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 310 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 311 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 312 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 313 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 314 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 315 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 316 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 317 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 318 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 319 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 320 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 321 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 322 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 323 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 324 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 325 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 326 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 327 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 328 Małgorzata Jankowska           Warszawa              62.71    439    7
 329 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 330 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 331 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 332 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 333 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 334 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 335 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 336 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 337 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 338 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 339 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 340 Blanka Zwolińska               Skierdy               78.60    393    5
 341 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 342 Milena Woźniak                 Wałcz                 92.00    368    4
 343 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 344 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 345 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 346 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 347 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 348 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 349 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 350 Kamila Biskupska               Mirosławiec           59.33    178    3
 351 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 352 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 353 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 354 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 355 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 356 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 357 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 358 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 359 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 360 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 361 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 362 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 363 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 364 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 365 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 366 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 367 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 368 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 369 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 370 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie