Milanówek25
października
Milanówek 25-26 października III Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Wrocław 8
listopada
Wrocław 8- 9 listopada IV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
I Akademickie Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej w Scrabble
Grand Prix 2008
Wrocław 9
listopada
Wrocław 9 listopada Turniej Osobistości
Kazik Merklejn wygrywa we Wrocławiu
Grand Prix dla Mariusza Skrobosza08 - 09 listopada 2008 — IV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
I Akademickie Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej w Scrabble
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
I Akademickie Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej w Scrabble Wrocław, 08 - 09 listopada 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Kazik Merklejn wygrywa we Wrocławiu<br>Grand Prix dla Mariusza SkroboszaOstatni turniej z cyklu GP odbył się w tym roku we Wrocławiu. W IV Mistrzostwach Wrocławia, a zarazem I Akademickich Mistrzostwach Polski<, sklasyfikowano 127 zawodników i zawodniczek. W gościnnych progach Politechniki Wrocławskiej rozegrano turniej, który da się zapamiętać chyba głównie dzięki dodatkowemu Turniejowi Osobistości, ale o tym za moment. Zrelacjonujmy pokrótce sportowy przebieg zawodów. Po 6 rundzie mieliśmy dwie osoby bez porażki: Kazika Merklejna i, co było jednak niespodzianką, Beatę Wiączkowską. Pierwszy dzień zakończył bez porażki Kazik (ograł Beatę). Za jego plecami czaiło się jednak 7 osób z 6 zwycięstwami. Niedzielny dzień Kazik rozpoczął od porażki z Dawidem Pikulem, Beata ograła Darka Kosza i znów w czołówce ścisk (po 7 zwycięstw mieli jeszcze prowadzący Przemek Herdzina oraz inna obok Beaty przedstawicielka płci pięknej i wrocławskiego klubu scrabble — Gosia Szczygieł). Nasze dwie panie zmierzyły się w rundzie 9, zwycięstwo przypadło Beacie, a wobec zwycięstwa Dawida nad Przemkiem, to właśnie ta dwójka wyszła na prowadzenie z 8 punktami po 9 rundach. Runda 10 utrzymała status quo. Natomiast ciekawe rzeczy wydarzyły się w 11 — Bartek Morawski ograł na pierwszym stole Dawida, Beata zremisowała na drugim z Wojtkiem Sołdanem, a na 3 Kazik ograł Mariusza Wrześniewskiego. Wyniki te oznaczały, że ostatni bój o tryumf w turnieju stoczą Beata z Kazikiem. Znów górą był Kazik, który tym samym z 10 zwycięstwami został mistrzem Wrocławia a zarazem akademickim mistrzem Polski. Rewelacyjny turniej Beaty skończył się małym nieszczęściem — ugrawszy w ostatniej partii zaledwie 235 punkty, znalazła się ostatecznie (z 9 zwycięstwami i jednym remisem) na 4 miejscu. Na ostatni stopień podium, wyprzedzając Beatę o 23 małe punkty, wskoczył bowiem Wojtek Sołdan, który został równocześnie akademickim wicemistrzem Polski. Zaś Bartek Morawski, wygrywając ostatnią partię z Dawidem Pikulem, zapewnił sobie wicemistrzostwo Wrocławia. Choć Dawid wypadł z podium, to złapał się na inne: 3 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski. Między czołówkę tych klasyfikacji mistrzowskich została podzielona pula 1500 zł. Oczywiście każdy zawodnik wyjechał choćby z drobnym upominkiem. Krótko o pozostałych klasyfikacjach: Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej — 1. K. Obremski (8 zw.), 2. A. Klimont (7 zw.), 3. K. Rubaszewska (6 zw.); najlepszy debiutant: Beata Marynowicz (7 zw.) z Raciborza. Cykl GP wygrał Mariusz Skrobosz, który wprawdzie we Wrocławiu był dopiero 11, ale broniący 1 miejsca Kamil Górka — 20.

relacja: Łukasz Szałkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2007
II Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2006
II Mistrzostwa Dolnego Śląska


Rodzaj turniejuotwarty - wszyscy uczestnicy zostaną sklasyfikowani w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia
dodatkowe klasyfikacje:
1. Akademickie Mistrzostwa Polski - dla studentów i wykład. wyższych uczelni
2. Mistrzostwa PWr. - dla studentów i pracowników PWr.
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: szwajcarski (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPolitechnika Wrocławska, Stołówka Akademickiego Związku Sportowego "Politechnika"
M. Smoluchowskiego 29, Wrocław
mapka
Obrońca tytułuMistrz Wrocławia 2007 - Dariusz Kosz
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://scrabble.wroclaw.pl
http://scrabble.org.pl
Harmonogram08.11.08 (sobota — 7 rund)
11.00-11:30 — rejestracja zawodników
12.00 — uroczyste otwarcie zawodów
16.00 — obiad
20.00 — zamknięcie pierwszego dnia rozgrywek i kolacja

09.11.08 (niedziela — 5 rund)
09.00 — uroczyste otwarcie Turnieju Osobistości i ropoczęcie rozgrywek drugiego dnia
14.30 — obiad
15.30 — oficjalne zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
Dojazdz dworca Wrocław Główny w kierunku placu Grunwaldzkiego, na Rondzie Regana w prawo do mostu Zwierzynieckiego,
przed mostem Zwierzynieckim w prawo ok. 150 m, wejście od Wybrzeża Wyspiańskiego
mapka
Wyżywienieobiad i kolacja w sobotę oraz obiad w niedzielę w cenie 36 zł (12 zł za posiłek)
Noclegihttp://tiny.pl/8z22
http://tiny.pl/8z26
http://tiny.pl/8z2s
Nagrodypuchary, nagrody pieniężne i rzeczowe
Dodatkowe atrakcje9 listopada odbędzie się Turniej Osobistości — więcej informacji na stronie turnieju
OrganizatorzyWrocławski Klub Scrabble "Siódemka"
KS AZS "Politechnika Wrocławska"
agencja reklamowa towarzysze
Polska Federacja Scrabble

turniej@scrabble.org.pl
Rafał Świątek tel. 692 32 87 43
Marcin Radwański tel. 660 87 89 17
Sponsorzyinformacje na stronie turnieju


IV Mistrzostwa Wrocławia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.24     10.0     5091     1924      778
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                131.03     10.0     4876     1907      579
  3 Wojciech        Sołdan               Rumia                  130.23      9.5     4705     1807      542
  4 Beata           Wiączkowska          Wrocław                121.16      9.5     4682     1896      453
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            136.62      9.0     4985     1711     1093
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 139.34      9.0     4859     1784      338
  7 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               123.34      9.0     4837     1727      680
  8 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.92      9.0     4825     1649      682
  9 Marek           Reda                 Wołomin                133.73      8.0     5200     1625     1183
 10 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 147.04      8.0     5033     1643      701
 11 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.40      8.0     4975     1610      462
 12 Michał          Trumpus              Wrocław                137.44      8.0     4898     1461      959
 13 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.32      8.0     4886     1702      594
 14 Dariusz         Kosz                 Nysa                   143.30      8.0     4845     1656      132
 15 Przemysław      Herdzina             Kraków                 133.88      8.0     4832     1691      468
 16 Krzysztof       Obremski             Legnica                139.51      8.0     4750     1693      319
 17 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  119.17      8.0     4694     1681      396
 18 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 113.73      8.0     4656     1617      459
 19 Michał          Ozimiński            Łódź                   121.65      8.0     4630     1663      203
 20 Kamil           Górka                Kraków                 142.45      8.0     4625     1623      477
 21 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              117.41      8.0     4615     1676      198
 22 Karol           Waniek               Wrocław                119.96      8.0     4610     1549      380
 23 Łukasz          Sornek               Mikołów                102.88      8.0     4407     1657      130
 24 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       125.88      7.0     5304     1625      795
 25 Justyna         Górka                Kraków                 136.50      7.0     4931     1554      676
 26 Tomasz          Ciejka               Kraków                 135.87      7.0     4868     1479      506
 27 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.25      7.0     4862     1565      259
 28 Adam            Klimont              Wałcz                  123.71      7.0     4839     1511      827
 29 Jakub           Szymczak             Łódź                   127.93      7.0     4810     1515      579
 30 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 113.31      7.0     4799     1522      702
 31 Marta           Dobrzańska           Kraków                 114.40      7.0     4590     1518      657
 32 Katarzyna       Żuławska             Katowice               109.59      7.0     4571     1541      -63
 33 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        104.19      7.0     4552     1454      236
 34 Michał          Borejko              Wrocław                100.00      7.0     4531     1459      261
 35 Weronika        Rudnicka             Ustka                  118.03      7.0     4493     1568     -153
 36 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  110.62      7.0     4467     1546       39
 37 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.11      7.0     4423     1518       86
 38 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              131.81      7.0     4416     1491      208
 39 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               108.08      7.0     4410     1456      -48
 40 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           119.83      7.0     4396     1491      -49
 41 Piotr           Wierzchowski         Widuchowa              108.14      7.0     4376     1574        4
 42 Beata           Marynowicz           Racibórz               100.00      7.0     4288     1390       80
 43 Teresa          Fortuna              Lubin                  122.80      7.0     4113     1467       -5
 44 Irena           Sołdan               Rumia                  131.03      6.5     4661     1388      260
 45 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               113.53      6.5     4447     1494      -95
 46 Dariusz         Dzierża              Londyn                 139.64      6.0     4958     1467      276
 47 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                125.93      6.0     4630     1457     -227
 48 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.30      6.0     4592     1509     -142
 49 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.10      6.0     4584     1335      -31
 50 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    121.64      6.0     4529     1330      408
 51 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.24      6.0     4500     1450       28
 52 Mirosław        Uglik                Warszawa               123.86      6.0     4494     1382      133
 53 Marcin          Żuchowski            Bydgoszcz              100.00      6.0     4405     1286      450
 54 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   103.95      6.0     4403     1414      -40
 55 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               111.37      6.0     4385     1400      248
 56 Przemysław      Pawlic               Wrocław                105.19      6.0     4381     1404      -28
 57 Michał          Puchowski            Izbicko                102.32      6.0     4358     1326       52
 58 Karolina        Rubaszewska          Wrocław                100.00      6.0     4324     1355      136
 59 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              110.62      6.0     4290     1357     -194
 60 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      6.0     4219     1330     -210
 61 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      6.0     4208     1301      152
 62 Ewa             Marek-Domagała       Jelenia Góra           100.00      6.0     4162     1316      -98
 63 Ziemowit        Pazda                Wrocław                102.24      6.0     4069     1318     -233
 64 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               106.77      6.0     4031     1403      -77
 65 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            100.00      6.0     4017     1367     -361
 66 Beata           Piotrowska           Łódź                   118.98      6.0     3758     1318     -314
 67 Renata          Andracka             Poznań                 109.11      6.0     3636     1459     -295
 68 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               136.07      6.0     3120     1240      189
 69 Dominik         Piasecki             Słupsk                 109.16      5.0     4724     1194      516
 70 Jerzy           Luter                Bytom                  106.74      5.0     4559     1250      -40
 71 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                127.29      5.0     4556     1273      -68
 72 Rafał           Wesołowski           Warszawa               123.78      5.0     4534     1261      -17
 73 Urszula         Solarska             Łódź                   108.06      5.0     4350     1323      -60
 74 Rafał           Stachowski           Police                 107.67      5.0     4348     1307     -272
 75 Joanna          Żłobicka             Wrocław                104.75      5.0     4295     1326     -285
 76 Monika          Laskowska            Wrocław                102.56      5.0     4287     1250      -72
 77 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       104.01      5.0     4265     1237     -425
 78 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               107.33      5.0     4245     1224      -81
 79 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      108.00      5.0     4203     1276     -109
 80 Rafał           Skibicki             Lębork                 112.19      5.0     4170     1200      -71
 81 Anna            Arana                Warszawa               102.31      5.0     4157     1190      103
 82 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               101.11      5.0     4125     1196     -285
 83 Bożena          Guział               Racibórz               100.00      5.0     4120     1200     -348
 84 Marta           Świątkowska          Wrocław                100.00      5.0     4116     1185     -193
 85 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           106.80      5.0     4053     1225      -80
 86 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      5.0     3957     1184      -58
 87 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      5.0     3930     1256     -476
 88 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      5.0     3877     1172     -281
 89 Andrzej         Zając                Jaworzno               100.00      5.0     3848     1162     -311
 90 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.56      5.0     3774     1178     -216
 91 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         123.07      5.0     1980      848      353
 92 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                108.62      4.5     4241     1218     -337
 93 Michał          Wodecki              Skrzyszów              100.00      4.5     4037     1139     -333
 94 Jolanta         Szabla               Wrocław                100.00      4.5     3836     1081      -91
 95 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                112.65      4.0     4446     1120     -173
 96 Czesława        Pawłowska            Wrocław                116.86      4.0     4118     1133     -179
 97 Ryszard         Korpalski            Wrocław                104.06      4.0     4113     1146     -264
 98 Maciej          Zięba                Wrocław                105.18      4.0     4078     1094     -165
 99 Teresa          Zalewska             Racibórz               114.24      4.0     4069     1166     -326
100 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      4.0     3913     1060     -146
101 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      4.0     3893     1097     -364
102 Wacław          Sarek                Jaworzno               100.00      4.0     3756     1059     -349
103 Jakub           Kraj                 Szczecin               100.00      4.0     3748      963       27
104 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     3717     1057     -639
105 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      4.0     3536     1027      -83
106 Dariusz         Zając                Jaworzno               100.00      3.5     3490      871      -38
107 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00      3.5     3377      897     -634
108 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      3.5     3281      796      327
109 Michał          Szymkowski           Wrocław                114.54      3.5     2065      746      -77
110 Małgorzata      Szablowska           Wrocław                100.00      3.0     2443      688      -49
111 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.00      3.0     2285      705      -16
112 Ewa             Fiszer-Włodarczyk    Wrocław                101.90      3.0     1796      616      165
113 Zbigniew        Skrzypczyk           Jawor                  100.00      2.5     4022      904     -505
114 Natalia         Lis                  Trzebnica              100.00      2.5     2012      573     -246
115 Marcin          Łydka                Jaworzno               100.00      1.5     2566      664    -1291
116 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      1.5     2458      583     -854
117 Wiktoria        Kliber               Ostrów Wielkopolski    100.00      1.5     2404      687    -1805
118 Marcin          Kukuła               Jelenia Góra           100.00      1.0     1439      395     -299
119 Tomasz          Suchanek             Wrocław                125.46      1.0      782      245     -146
120 Maria           Gaca                 Bydgoszcz              100.00      0.5     1046      200     -472
121 Łukasz          Musiał               Wrocław                100.00      0.5      452       71       39
122 Rafał           Świątek              Wrocław                101.62      0.0     1188      249     -338
123 Patrycjusz      Śliwiński            Wrocław                100.00      0.0      753      214     -820
124 Anna            Sroka                Wrocław                100.00      0.0      721      173     -347
125 Jerzy           Stępniewski          Wrocław                100.00      0.0      618      171     -647
126 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                121.88      0.0      344       86     -140
127 Marta           Tralińska            Wrocław                100.00      0.0        1       62     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Wrocławia



	Mariusz Wrześniewski 147.04 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Barbara        Łukaszewicz           108.62 +  428: 345  159
    2    20 Zofia          Gajewska              119.83 -  398: 412   70
    3    21 Teresa         Zalewska              114.24 +  485: 310  164
    4    12 Agata          Kuć                   103.95 +  344: 310  154
    5    13 Piotr          Wierzchowski          108.14 +  410: 312  158
    6    11 Dawid          Adamczyk              125.88 -  350: 385   76
    7    14 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  521: 396  176
    8     9 Weronika       Rudnicka              118.03 +  460: 333  168
    9     6 Jolanta        Chłopińska            119.17 +  457: 322  169
   10     4 Małgorzata     Szczygieł             117.41 +  454: 355  167
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  366: 407   95
   12     4 Jakub          Zaryński              136.62 -  360: 445   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Stanisław Rydzik 146.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Wierzchowski          108.14 +  439: 371  158
    2    15 Renata         Andracka              109.11 -  321: 393   59
    3    39 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  298: 432   61
    4    45 Ziemowit       Pazda                 102.24 +  396: 320  152
    5    23 Piotr          Pietuchowski          138.25 -  391: 431   88
    6    36 Patrycja       Śliwińska             111.37 +  421: 402  161
    7    30 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 +  485: 239  158
    8    18 Ryszard        Żydaczewski           110.62 -  342: 454   61
    9    25 Łukasz         Sornek                102.88 -  346: 382   53
   10    20 Krzysztof      Leśniak               113.31 -  336: 469   63
   11    41 Teresa         Zalewska              114.24 +  410: 361  164
   12    29 Jerzy          Luter                 106.74 +  399: 361  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Kazimierz.J Merklejn 145.24 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 +  378: 328  158
    2    14 Karol          Waniek                119.96 +  449: 388  170
    3    15 Ireneusz       Moralewicz            113.53 +  462: 386  164
    4     8 Renata         Andracka              109.11 +  384: 352  159
    5     4 Krzysztof      Obremski              139.51 +  439: 321  190
    6     1 Tomasz         Zwoliński             135.32 +  458: 332  185
    7     1 Beata          Wiączkowska           121.16 +  470: 337  171
    8     1 Dawid          Pikul                 139.34 -  379: 479   89
    9     2 Marek          Reda                  133.73 -  340: 486   84
   10     6 Łukasz         Tuszyński             136.07 +  504: 303  186
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          147.04 +  407: 366  197
   12     1 Beata          Wiączkowska           121.16 +  421: 235  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1924  / 12 160.33




	Dariusz Kosz 143.30 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Urszula        Solarska              108.06 +  357: 353  158
    2    21 Agnieszka      Goniowska             112.65 +  425: 368  163
    3     8 Krzysztof      Obremski              139.51 -  388: 418   90
    4    27 Łukasz         Sornek                102.88 +  417: 364  153
    5     5 Jakub          Szymczak              127.93 +  507: 301  178
    6     7 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 +  426: 390  160
    7     6 Dawid          Adamczyk              125.88 +  409: 373  176
    8     4 Beata          Wiączkowska           121.16 -  349: 475   71
    9    10 Dariusz        Dzierża               139.64 -  428: 451   90
   10    11 Katarzyna      Żuławska              109.59 +  399: 385  160
   11     6 Jolanta        Chłopińska            119.17 -  343: 443   69
   12     9 Piotr          Pietuchowski          138.25 +  397: 392  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Kamil Górka 142.45 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jacek          Wandzel               108.00 +  412: 316  158
    2    28 Michał         Szymkowski            114.54 -  338: 453   65
    3    43 Bożena         Guział                100.00 +  429: 339  150
    4    25 Dorota         Stachowska            100.00 +  376: 274  150
    5     9 Zbigniew       Wietecki              121.64 +  350: 320  172
    6     8 Wojciech       Sołdan                130.23 +  419: 301  180
    7     5 Przemysław     Herdzina              133.88 -  282: 431   84
    8    12 Piotr          Pietuchowski          138.25 -  377: 430   88
    9    14 Krzysztof      Leśniak               113.31 +  408: 282  163
   10    14 Krzysztof      Obremski              139.51 +  383: 355  190
   11    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 -  298: 426   73
   12    16 Beata          Marynowicz            100.00 +  553: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Mariusz Skrobosz 141.40 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Stachowski            107.67 -  391: 412   58
    2    32 Natalia        Połomska              100.00 +  548: 291  150
    3    18 Marta          Świątkowska           100.00 +  429: 254  150
    4     9 Zofia          Gajewska              119.83 +  380: 364  170
    5     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 +  484: 417  173
    6     3 Jolanta        Chłopińska            119.17 +  455: 441  169
    7     3 Bartosz        Morawski              131.03 +  452: 396  181
    8     2 Małgorzata     Szczygieł             117.41 -  287: 384   67
    9     5 Adam           Klimont               123.71 -  412: 449   74
   10     8 Weronika       Rudnicka              118.03 -  338: 423   68
   11    14 Mirosław       Uglik                 123.86 +  348: 340  174
   12     7 Dawid          Adamczyk              125.88 +  451: 342  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Dariusz Dzierża 139.64 Londyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Arkadiusz      Łydka                 107.33 +  453: 303  157
    2    10 Łukasz         Sornek                102.88 +  461: 275  153
    3     5 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 +  513: 375  160
    4     1 Piotr          Szałkiewicz           125.93 +  434: 345  176
    5     1 Tomasz         Zwoliński             135.32 -  327: 574   85
    6     4 Grzegorz       Kwiecień              113.73 +  504: 302  164
    7     2 Małgorzata     Szczygieł             117.41 -  356: 408   67
    8     5 Wojciech       Sołdan                130.23 -  400: 413   80
    9    10 Dariusz        Kosz                  143.30 +  451: 428  193
   10     7 Jolanta        Chłopińska            119.17 -  370: 375   69
   11    13 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  345: 468   76
   12    18 Justyna        Górka                 136.50 -  344: 416   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Krzysztof Obremski 139.51 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Krzyżanowska          106.80 +  356: 312  157
    2    22 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  526: 303  176
    3     8 Dariusz        Kosz                  143.30 +  418: 388  193
    4     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 +  453: 345  173
    5     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  321: 439   95
    6     9 Renata         Andracka              109.11 -  380: 405   59
    7    12 Beata          Piotrowska            118.98 +  394: 321  169
    8    14 Dawid          Adamczyk              125.88 +  444: 335  176
    9     8 Łukasz         Tuszyński             136.07 -  308: 439   86
   10    14 Kamil          Górka                 142.45 -  355: 383   92
   11    19 Agata          Kuć                   103.95 +  379: 355  154
   12    11 Krzysztof      Leśniak               113.31 +  416: 406  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Dawid Pikul 139.34 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Sameryt               106.77 +  407: 397  157
    2     1 Dawid          Adamczyk              125.88 +  484: 415  176
    3     6 Marta          Dobrzańska            114.40 +  362: 323  164
    4     3 Justyna        Górka                 136.50 +  509: 334  187
    5     3 Beata          Wiączkowska           121.16 -  297: 374   71
    6    12 Joanna         Żłobicka              104.75 +  461: 413  155
    7     7 Renata         Andracka              109.11 +  386: 370  159
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 +  479: 379  195
    9     1 Przemysław     Herdzina              133.88 +  398: 324  184
   10     1 Adam           Klimont               123.71 +  383: 367  174
   11     1 Bartosz        Morawski              131.03 -  356: 389   81
   12     2 Bartosz        Morawski              131.03 -  337: 436   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Piotr Pietuchowski 138.25 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 106.74 +  405: 316  157
    2     2 Jakub          Zaryński              136.62 -  381: 399   87
    3    28 Maria          Krzyżanowska          106.80 +  469: 302  157
    4    14 Michał         Borejko               100.00 -  409: 429   50
    5    23 Stanisław      Rydzik                146.10 +  431: 391  196
    6    15 Elżbieta       Szuba                 104.19 +  408: 337  154
    7     9 Urszula        Solarska              108.06 +  353: 334  158
    8    12 Kamil          Górka                 142.45 +  430: 377  192
    9     9 Grzegorz       Kwiecień              113.73 +  424: 413  164
   10     2 Beata          Wiączkowska           121.16 -  396: 433   71
   11     5 Łukasz         Tuszyński             136.07 -  364: 475   86
   12     9 Dariusz        Kosz                  143.30 -  392: 397   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Michał Trumpus 137.44 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Przemysław     Pawlic                105.19 -  363: 372   55
    2    36 Agata          Kuć                   103.95 -  387: 477   54
    3    46 Józef          Wietecki              100.00 +  450: 269  150
    4    33 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  318: 380   57
    5    42 Barbara        Łukaszewicz           108.62 +  443: 264  159
    6    33 Ewa            Marek-Domagała        100.00 +  419: 256  150
    7    26 Piotr          Wierzchowski          108.14 -  308: 362   58
    8    30 Dorota         Stachowska            100.00 +  408: 319  150
    9    24 Joanna         Żłobicka              104.75 +  436: 310  155
   10    19 Agnieszka      Goniowska             112.65 +  400: 318  163
   11    20 Marcin         Żuchowski             100.00 +  397: 327  150
   12    12 Katarzyna      Żuławska              109.59 +  569: 285  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Jakub Zaryński 136.62 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Zięba                 105.18 +  520: 245  155
    2     2 Piotr          Pietuchowski          138.25 +  399: 381  188
    3     4 Grzegorz       Koczkodon             125.11 -  417: 428   75
    4    10 Ryszard        Żydaczewski           110.62 -  337: 383   61
    5    22 Marcin         Radwański             100.00 +  369: 322  150
    6    18 Rafał          Stachowski            107.67 -  326: 383   58
    7    27 Jacek          Wandzel               108.00 +  445: 288  158
    8    17 Beata          Piotrowska            118.98 +  400:   1  169
    9    13 Urszula        Solarska              108.06 +  397: 391  158
   10    13 Karol          Waniek                119.96 +  421: 357  170
   11     9 Michał         Ozimiński             121.65 +  509: 353  172
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          147.04 +  445: 360  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Justyna Górka 136.50 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Żłobicka              104.75 +  518: 214  155
    2     3 Grzegorz       Pukniel               119.56 +  450: 352  170
    3     2 Teresa         Fortuna               122.80 +  437: 231  173
    4     3 Dawid          Pikul                 139.34 -  334: 509   89
    5     7 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 -  332: 407   60
    6    17 Jacek          Wandzel               108.00 +  432: 309  158
    7    10 Katarzyna      Żuławska              109.59 +  509: 343  160
    8     6 Krzysztof      Leśniak               113.31 +  427: 409  163
    9     4 Bartosz        Morawski              131.03 -  368: 378   81
   10     9 Sławomir       Piotrowski            123.07 -  342: 389   73
   11    15 Kamil          Nawrocki              131.81 -  366: 370   82
   12    18 Dariusz        Dzierża               139.64 +  416: 344  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Łukasz Tuszyński 136.07 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    10 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  361: 353  176
    6     5 Krzysztof      Leśniak               113.31 +  346: 281  163
    7     4 Tomasz         Zwoliński             135.32 +  405: 366  185
    8     3 Przemysław     Herdzina              133.88 -  409: 428   84
    9     8 Krzysztof      Obremski              139.51 +  439: 308  190
   10     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  303: 504   95
   11     5 Piotr          Pietuchowski          138.25 +  475: 364  188
   12    41 Barbara        Łukaszewicz           108.62 +  382: 327  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  /  8 155.00




	Tomasz Ciejka 135.87 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Elżbieta       Szuba                 104.19 +  414: 385  154
    2    26 Ireneusz       Moralewicz            113.53 -  336: 365   64
    3    44 Michał         Wodecki               100.00 +  375: 335  150
    4    15 Rafał          Wesołowski            123.78 +  529: 336  174
    5    15 Renata         Andracka              109.11 -  351: 377   59
    6    19 Monika         Laskowska             102.56 +  429: 314  153
    7    13 Łukasz         Szałkiewicz           121.88 +  484: 344  172
    8    10 Grzegorz       Kwiecień              113.73 -  364: 447   64
    9    11 Ryszard        Żydaczewski           110.62 +  428: 330  161
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 -  384: 399   73
   11    16 Grzegorz       Pukniel               119.56 +  419: 352  170
   12     8 Tomasz         Zwoliński             135.32 -  355: 378   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Tomasz Zwoliński 135.32 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Korpalski             104.06 +  438: 339  154
    2    16 Zbigniew       Wietecki              121.64 +  398: 387  172
    3    14 Danuta         Wodecka               100.00 +  404: 287  150
    4     4 Bartosz        Morawski              131.03 +  481: 306  181
    5     1 Dariusz        Dzierża               139.64 +  574: 327  190
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  332: 458   95
    7     4 Łukasz         Tuszyński             136.07 -  366: 405   86
    8     7 Piotr          Szałkiewicz           125.93 +  374: 357  176
    9     7 Wojciech       Sołdan                130.23 -  325: 337   80
   10    12 Michał         Ozimiński             121.65 -  348: 403   72
   11    17 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 +  468: 331  160
   12     8 Tomasz         Ciejka                135.87 +  378: 355  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Przemysław Herdzina 133.88 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agata          Kopta                 104.01 +  462: 337  154
    2     8 Jolanta        Chłopińska            119.17 +  427: 344  169
    3     7 Ryszard        Żydaczewski           110.62 +  462: 347  161
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             125.11 +  447: 249  175
    5     2 Małgorzata     Szczygieł             117.41 +  454: 382  167
    6     2 Beata          Wiączkowska           121.16 -  333: 382   71
    7     5 Kamil          Górka                 142.45 +  431: 282  192
    8     3 Łukasz         Tuszyński             136.07 +  428: 409  186
    9     1 Dawid          Pikul                 139.34 -  324: 398   89
   10     5 Wojciech       Sołdan                130.23 -  285: 422   80
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 -  352: 413   73
   12    10 Adam           Klimont               123.71 +  427: 399  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Marek Reda 133.73 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agata          Kuć                   103.95 +  504: 278  154
    2     4 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 -  338: 401   60
    3    19 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  344: 374   76
    4    34 Wacław         Sarek                 100.00 +  516: 238  150
    5    21 Danuta         Połomska              100.00 +  454: 296  150
    6    13 Agata          Kopta                 104.01 +  385: 350  154
    7     8 Kamil          Nawrocki              131.81 +  396: 368  182
    8     8 Tomasz         Suchanek              125.46 +  531: 341  175
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 +  486: 340  195
   10     3 Bartosz        Morawski              131.03 -  307: 399   81
   11     4 Weronika       Rudnicka              118.03 +  591: 260  168
   12     3 Wojciech       Sołdan                130.23 -  348: 372   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Kamil Nawrocki 131.81 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Sornek                102.88 -  317: 386   53
    2    52 Jerzy          Tatarczuk             101.11 +  444: 318  151
    3    37 Rafał          Świątek               101.62 +  422: 313  152
    4    23 Teresa         Fortuna               122.80 -  331: 340   73
    5    33 Patrycja       Śliwińska             111.37 +  325: 291  161
    6    21 Grzegorz       Pukniel               119.56 +  483: 309  170
    7     8 Marek          Reda                  133.73 -  368: 396   84
    8    23 Piotr          Wierzchowski          108.14 -  369: 382   58
    9    26 Czesława       Pawłowska             116.86 +  360: 341  167
   10    23 Mirosław       Uglik                 123.86 -  293: 456   74
   11    15 Justyna        Górka                 136.50 +  370: 366  187
   12    22 Patrycja       Śliwińska             111.37 +  334: 310  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Bartosz Morawski 131.03 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Monika         Laskowska             102.56 +  383: 258  153
    2    13 Beata          Piotrowska            118.98 +  497: 338  169
    3     9 Zofia          Gajewska              119.83 +  485: 362  170
    4     4 Tomasz         Zwoliński             135.32 -  306: 481   85
    5    11 Rafał          Stachowski            107.67 +  429: 315  158
    6     6 Katarzyna      Żuławska              109.59 +  360: 329  160
    7     3 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  396: 452   91
    8    13 Michał         Ozimiński             121.65 +  418: 394  172
    9     4 Justyna        Górka                 136.50 +  378: 368  187
   10     3 Marek          Reda                  133.73 +  399: 307  184
   11     1 Dawid          Pikul                 139.34 +  389: 356  189
   12     2 Dawid          Pikul                 139.34 +  436: 337  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 12 158.92




	Irena Sołdan 131.03 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Puchowski             102.32 +  433: 335  152
    2    18 Weronika       Rudnicka              118.03 -  330: 448   68
    3    34 Ryszard        Korpalski             104.06 +  443: 373  154
    4    20 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  434: 450   76
    5    24 Ireneusz       Moralewicz            113.53 =  348: 348  114
    6    30 Mirosław       Uglik                 123.86 +  424: 349  174
    7    20 Grzegorz       Kwiecień              113.73 -  285: 344   64
    8    31 Danuta         Połomska              100.00 +  390: 381  150
    9    20 Katarzyna      Żuławska              109.59 -  389: 400   60
   10    43 Danuta         Wodecka               100.00 -  328: 338   50
   11    37 Czesława       Pawłowska             116.86 +  515: 327  167
   12    27 Renata         Andracka              109.11 +  342: 308  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Wojciech Sołdan 130.23 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Arana                 102.31 +  395: 325  152
    2     7 Rafał          Wesołowski            123.78 -  364: 395   74
    3    40 Jakub          Kraj                  100.00 +  475: 252  150
    4    16 Marta          Dobrzańska            114.40 +  443: 348  164
    5     8 Michał         Borejko               100.00 +  410: 339  150
    6     8 Kamil          Górka                 142.45 -  301: 419   92
    7    17 Ryszard        Żydaczewski           110.62 +  415: 369  161
    8     5 Dariusz        Dzierża               139.64 +  413: 400  190
    9     7 Tomasz         Zwoliński             135.32 +  337: 325  185
   10     5 Przemysław     Herdzina              133.88 +  422: 285  184
   11     2 Beata          Wiączkowska           121.16 =  358: 358  121
   12     3 Marek          Reda                  133.73 +  372: 348  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Jakub Szymczak 127.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ziemowit       Pazda                 102.24 +  486: 256  152
    2     6 Michał         Ozimiński             121.65 +  528: 292  172
    3     1 Weronika       Rudnicka              118.03 +  408: 383  168
    4     2 Beata          Wiączkowska           121.16 -  369: 409   71
    5     5 Dariusz        Kosz                  143.30 -  301: 507   93
    6    16 Przemysław     Pawlic                105.19 -  357: 384   55
    7    23 Ireneusz       Moralewicz            113.53 -  378: 379   64
    8    32 Grzegorz       Koczkodon             125.11 -  253: 394   75
    9    37 Rafał          Skibicki              112.19 +  485: 258  162
   10    18 Krzysztof      Langiewicz            127.29 +  359: 329  177
   11    36 Danuta         Wodecka               100.00 +  529: 303  150
   12    19 Piotr          Szałkiewicz           125.93 +  357: 337  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Krzysztof Langiewicz 127.29 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jerzy          Tatarczuk             101.11 +  496: 236  151
    2     5 Mirosław       Uglik                 123.86 +  425: 365  174
    3     3 Piotr          Szałkiewicz           125.93 -  397: 463   76
    4    11 Piotr          Wierzchowski          108.14 -  302: 394   58
    5    27 Ryszard        Korpalski             104.06 +  487: 292  154
    6    14 Urszula        Solarska              108.06 -  335: 444   58
    7    24 Marta          Dobrzańska            114.40 +  419: 353  164
    8    16 Michał         Borejko               100.00 +  360: 349  150
    9    12 Karol          Waniek                119.96 -  347: 414   70
   10    18 Jakub          Szymczak              127.93 -  329: 359   78
   11    12 Dawid          Adamczyk              125.88 -  339: 546   76
   12    28 Ireneusz       Moralewicz            113.53 -  320: 409   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Andrzej Rechowicz 126.30 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Bogucka               100.00 +  423: 274  150
    2    22 Krzysztof      Obremski              139.51 -  303: 526   90
    3    19 Marek          Reda                  133.73 +  374: 344  184
    4    20 Irena          Sołdan                131.03 +  450: 434  181
    5    10 Łukasz         Tuszyński             136.07 -  353: 361   86
    6    28 Teresa         Fortuna               122.80 +  356: 316  173
    7    14 Mariusz        Wrześniewski          147.04 -  396: 521   97
    8    25 Małgorzata     Sameryt               106.77 +  402: 303  157
    9    22 Dawid          Adamczyk              125.88 -  342: 448   76
   10    26 Patrycja       Śliwińska             111.37 -  378: 413   61
   11    13 Dariusz        Dzierża               139.64 +  468: 345  190
   12    20 Marta          Dobrzańska            114.40 -  347: 449   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Piotr Szałkiewicz 125.93 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Borejko               100.00 +  385: 360  150
    2    11 Grzegorz       Kwiecień              113.73 +  427: 350  164
    3     3 Krzysztof      Langiewicz            127.29 +  463: 397  177
    4     1 Dariusz        Dzierża               139.64 -  345: 434   90
    5    20 Dawid          Adamczyk              125.88 -  352: 521   76
    6    24 Marta          Dobrzańska            114.40 +  393: 378  164
    7    18 Grzegorz       Koczkodon             125.11 +  424: 411  175
    8     7 Tomasz         Zwoliński             135.32 -  357: 374   85
    9    15 Michał         Ozimiński             121.65 -  320: 481   72
   10    21 Jerzy          Luter                 106.74 +  439: 402  157
   11    21 Beata          Piotrowska            118.98 -  388: 392   69
   12    19 Jakub          Szymczak              127.93 -  337: 357   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Dawid Adamczyk 125.88 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  628: 275  150
    2     1 Dawid          Pikul                 139.34 -  415: 484   89
    3    17 Jolanta        Chłopińska            119.17 -  305: 421   69
    4    31 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 +  469: 301  158
    5    20 Piotr          Szałkiewicz           125.93 +  521: 352  176
    6    11 Mariusz        Wrześniewski          147.04 +  385: 350  197
    7     6 Dariusz        Kosz                  143.30 -  373: 409   93
    8    14 Krzysztof      Obremski              139.51 -  335: 444   90
    9    22 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  448: 342  176
   10    17 Barbara        Łukaszewicz           108.62 +  537: 341  159
   11    12 Krzysztof      Langiewicz            127.29 +  546: 339  177
   12     7 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  342: 451   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Tomasz Suchanek 125.46 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    21 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  441: 397  161
    8     8 Marek          Reda                  133.73 -  341: 531   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     245  /  2 122.50




	Grzegorz Koczkodon 125.11 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Waldemar       Dębski                100.00 +  409: 229  150
    2    31 Małgorzata     Sameryt               106.77 +  400: 324  157
    3     4 Jakub          Zaryński              136.62 +  428: 417  187
    4     5 Przemysław     Herdzina              133.88 -  249: 447   84
    5    16 Weronika       Rudnicka              118.03 +  381: 314  168
    6    10 Małgorzata     Szczygieł             117.41 -  308: 414   67
    7    18 Piotr          Szałkiewicz           125.93 -  411: 424   76
    8    32 Jakub          Szymczak              127.93 +  394: 253  178
    9    16 Sławomir       Piotrowski            123.07 -  289: 381   73
   10    35 Ryszard        Korpalski             104.06 +  415: 361  154
   11    31 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  399: 325  152
   12    15 Michał         Ozimiński             121.65 -  340: 448   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Mirosław Uglik 123.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bożena         Guział                100.00 +  397: 323  150
    2     5 Krzysztof      Langiewicz            127.29 -  365: 425   77
    3    35 Michał         Puchowski             102.32 -  365: 414   52
    4    37 Wojciech       Obremski              100.00 +  404: 263  150
    5    31 Teresa         Zalewska              114.24 +  360: 328  164
    6    30 Irena          Sołdan                131.03 -  349: 424   81
    7    33 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  337: 466   50
    8    38 Łukasz         Sornek                102.88 -  376: 421   53
    9    39 Jacek          Wandzel               108.00 +  361: 280  158
   10    23 Kamil          Nawrocki              131.81 +  456: 293  182
   11    14 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  340: 348   91
   12    30 Rafał          Wesołowski            123.78 +  384: 376  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Rafał Wesołowski 123.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Leszek         Kilian                100.00 +  463: 277  150
    2     7 Wojciech       Sołdan                130.23 +  395: 364  180
    3    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 -  382: 449   73
    4    15 Tomasz         Ciejka                135.87 -  336: 529   86
    5    30 Michał         Ozimiński             121.65 -  290: 338   72
    6    35 Łukasz         Sornek                102.88 -  290: 425   53
    7    43 Ewa            Marek-Domagała        100.00 +  433: 344  150
    8    37 Maciej         Zięba                 105.18 +  344: 313  155
    9    34 Marta          Dobrzańska            114.40 -  413: 452   64
   10    22 Elżbieta       Szuba                 104.19 -  369: 384   54
   11    44 Marcin         Radwański             100.00 +  443: 292  150
   12    30 Mirosław       Uglik                 123.86 -  376: 384   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Adam Klimont 123.71 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wiktoria       Kliber                100.00 +  459: 170  150
    2     9 Małgorzata     Szczygieł             117.41 -  343: 451   67
    3    24 Michał         Ozimiński             121.65 +  421: 372  172
    4    17 Przemysław     Pawlic                105.19 +  409: 301  155
    5    19 Joanna         Żłobicka              104.75 -  343: 506   55
    6    23 Piotr          Wierzchowski          108.14 +  426: 327  158
    7    16 Rafał          Stachowski            107.67 +  467: 285  158
    8    11 Renata         Andracka              109.11 +  400:   1  159
    9     5 Mariusz        Skrobosz              141.40 +  449: 412  191
   10     1 Dawid          Pikul                 139.34 -  367: 383   89
   11     7 Sławomir       Piotrowski            123.07 -  356: 377   73
   12    10 Przemysław     Herdzina              133.88 -  399: 427   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 123.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jakub          Kraj                  100.00 +  429: 269  150
    2    19 Czesława       Pawłowska             116.86 +  348: 314  167
    3    10 Rafał          Wesołowski            123.78 +  449: 382  174
    4     6 Krzysztof      Obremski              139.51 -  345: 453   90
    5     6 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  417: 484   91
    6    22 Małgorzata     Sameryt               106.77 +  353: 297  157
    7    22 Weronika       Rudnicka              118.03 -  379: 419   68
    8    20 Joanna         Żłobicka              104.75 +  377: 297  155
    9    17 Przemysław     Pawlic                105.19 +  452: 334  155
   10    15 Renata         Andracka              109.11 +  461: 276  159
   11    10 Kamil          Górka                 142.45 +  426: 298  192
   12     5 Jolanta        Chłopińska            119.17 +  401: 334  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Sławomir Piotrowski 123.07 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Rafał          Skibicki              112.19 +  404: 328  162
    9    16 Grzegorz       Koczkodon             125.11 +  381: 289  175
   10     9 Justyna        Górka                 136.50 +  389: 342  187
   11     7 Adam           Klimont               123.71 +  377: 356  174
   12    51 Wojciech       Obremski              100.00 +  429: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  /  5 169.60




	Andrzej Kwiatkowski 122.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marcin         Kukuła                100.00 +  452: 361  150
    2    12 Dominik        Piasecki              109.16 +  388: 381  159
    3    11 Renata         Andracka              109.11 -  309: 385   59
    4    30 Joanna         Żłobicka              104.75 -  349: 419   55
    5    37 Dorota         Stachowska            100.00 +  430: 260  150
    6    27 Michał         Ozimiński             121.65 -  338: 387   72
    7    31 Łukasz         Sornek                102.88 +  441: 283  153
    8    21 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  352: 324  150
    9    21 Ireneusz       Moralewicz            113.53 +  430: 350  164
   10    10 Tomasz         Ciejka                135.87 +  399: 384  186
   11     8 Przemysław     Herdzina              133.88 +  413: 352  184
   12     6 Małgorzata     Szczygieł             117.41 +  524: 257  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Teresa Fortuna 122.80 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Natalia        Lis zz                100.00 +  418: 176  150
    2    25 Patrycja       Śliwińska             111.37 +  399: 322  161
    3     2 Justyna        Górka                 136.50 -  231: 437   87
    4    23 Kamil          Nawrocki              131.81 +  340: 331  182
    5    18 Katarzyna      Żuławska              109.59 -  330: 339   60
    6    28 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  316: 356   76
    7    36 Dominik        Piasecki              109.16 +  428: 421  159
    8    27 Urszula        Solarska              108.06 -  253: 353   58
    9    32 Zofia          Gajewska              119.83 +  354: 236  170
   10    42 Marcin         Żuchowski             100.00 -  258: 599   50
   11    35 Małgorzata     Sameryt               106.77 +  330: 242  157
   12    26 Małgorzata     Sameryt               106.77 +  456: 306  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Łukasz Szałkiewicz 121.88 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    13 Tomasz         Ciejka                135.87 -  344: 484   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      86  /  1  86.00




	Michał Ozimiński 121.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Ewa            Marek-Domagała        100.00 +  397: 361  150
    2     6 Jakub          Szymczak              127.93 -  292: 528   78
    3    24 Adam           Klimont               123.71 -  372: 421   74
    4    44 Marcin         Kukuła                100.00 +  345: 255  150
    5    30 Rafał          Wesołowski            123.78 +  338: 290  174
    6    27 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 +  387: 338  173
    7    19 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 +  420: 299  160
    8    13 Bartosz        Morawski              131.03 -  394: 418   81
    9    15 Piotr          Szałkiewicz           125.93 +  481: 320  176
   10    12 Tomasz         Zwoliński             135.32 +  403: 348  185
   11     9 Jakub          Zaryński              136.62 -  353: 509   87
   12    15 Grzegorz       Koczkodon             125.11 +  448: 340  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Zbigniew Wietecki 121.64 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Beata          Marynowicz            100.00 +  374: 291  150
    2    16 Tomasz         Zwoliński             135.32 -  387: 398   85
    3    38 Ziemowit       Pazda                 102.24 +  499: 260  152
    4    13 Agata          Kopta                 104.01 +  415: 335  154
    5     9 Kamil          Górka                 142.45 -  320: 350   92
    6    20 Beata          Piotrowska            118.98 -  316: 417   69
    7    28 Małgorzata     Sameryt               106.77 -  325: 338   57
    8    36 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  371: 292  152
    9    28 Rafał          Stachowski            107.67 +  399: 321  158
   10    24 Danuta         Połomska              100.00 +  403: 267  150
   11    25 Patrycja       Śliwińska             111.37 -  329: 444   61
   12    21 Michał         Borejko               100.00 -  391: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Beata Wiączkowska 121.16 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Łukasz         Musiał                100.00 +  413: 152  150
    2    27 Rafał          Skibicki              112.19 +  412: 343  162
    3    16 Michał         Szymkowski            114.54 +  450: 383  165
    4     2 Jakub          Szymczak              127.93 +  409: 369  178
    5     3 Dawid          Pikul                 139.34 +  374: 297  189
    6     2 Przemysław     Herdzina              133.88 +  382: 333  184
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  337: 470   95
    8     4 Dariusz        Kosz                  143.30 +  475: 349  193
    9     3 Małgorzata     Szczygieł             117.41 +  404: 358  167
   10     2 Piotr          Pietuchowski          138.25 +  433: 396  188
   11     2 Wojciech       Sołdan                130.23 =  358: 358  130
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  235: 421   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 12 158.00




	Karol Waniek 119.96 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  441: 277  150
    2    14 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  388: 449   95
    3    20 Agata          Kopta                 104.01 -  406: 408   54
    4    32 Leszek         Kilian                100.00 +  346: 281  150
    5    29 Ewa            Marek-Domagała        100.00 +  378: 292  150
    6    25 Ryszard        Żydaczewski           110.62 -  296: 430   61
    7    32 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  356: 338  150
    8    29 Teresa         Zalewska              114.24 +  373: 320  164
    9    12 Krzysztof      Langiewicz            127.29 +  414: 347  177
   10    13 Jakub          Zaryński              136.62 -  357: 421   87
   11    28 Arkadiusz      Łydka                 107.33 +  474: 344  157
   12    13 Elżbieta       Szuba                 104.19 +  381: 323  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Zofia Gajewska 119.83 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Wojciech       Obremski              100.00 +  368: 315  150
    2    20 Mariusz        Wrześniewski          147.04 +  412: 398  197
    3     9 Bartosz        Morawski              131.03 -  362: 485   81
    4     9 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  364: 380   91
    5    36 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  336: 403   50
    6    37 Michał         Puchowski             102.32 +  390: 363  152
    7    34 Teresa         Zalewska              114.24 -  331: 338   64
    8    39 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 +  375: 358  158
    9    32 Teresa         Fortuna               122.80 -  236: 354   73
   10    30 Monika         Laskowska             102.56 +  361: 337  153
   11    30 Ryszard        Żydaczewski           110.62 +  454: 348  161
   12    25 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  407: 366  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Grzegorz Pukniel 119.56 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Joanna         Pawlińska             100.00 +  404: 266  150
    2     3 Justyna        Górka                 136.50 -  352: 450   87
    3    41 Joanna         Żłobicka              104.75 -  350: 385   55
    4    38 Maria          Krzyżanowska          106.80 +  525: 291  157
    5    25 Agata          Kuć                   103.95 +  364: 345  154
    6    21 Kamil          Nawrocki              131.81 -  309: 483   82
    7    29 Anna           Arana                 102.31 +  392: 320  152
    8    22 Przemysław     Pawlic                105.19 -    1: 400   55
   10    27 Leszek         Kilian                100.00 -  336: 349   50
   11    16 Tomasz         Ciejka                135.87 -  352: 419   86
   12    50 Paulina        Naplocha              100.00 +  389: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 11 107.09




	Jolanta Chłopińska 119.17 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Danuta         Połomska              100.00 +  391: 282  150
    2     8 Przemysław     Herdzina              133.88 -  344: 427   84
    3    17 Dawid          Adamczyk              125.88 +  421: 305  176
    4    29 Danuta         Wodecka               100.00 +  508: 301  150
    5    12 Urszula        Solarska              108.06 +  393: 331  158
    6     3 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  441: 455   91
    7    11 Joanna         Żłobicka              104.75 +  348: 279  155
    8    15 Ireneusz       Moralewicz            113.53 +  374: 347  164
    9     6 Mariusz        Wrześniewski          147.04 -  322: 457   97
   10     7 Dariusz        Dzierża               139.64 +  375: 370  190
   11     6 Dariusz        Kosz                  143.30 +  443: 343  193
   12     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 -  334: 401   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Beata Piotrowska 118.98 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Natalia        Połomska              100.00 +  442: 309  150
    2    13 Bartosz        Morawski              131.03 -  338: 497   81
    3    29 Joanna         Pawlińska             100.00 +  322: 306  150
    4    19 Katarzyna      Żuławska              109.59 -  372: 427   60
    5    39 Danuta         Wodecka               100.00 +  372: 342  150
    6    20 Zbigniew       Wietecki              121.64 +  417: 316  172
    7    12 Krzysztof      Obremski              139.51 -  321: 394   90
    8    17 Jakub          Zaryński              136.62 -    1: 400   87
   10    34 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  364: 368   52
   11    21 Piotr          Szałkiewicz           125.93 +  392: 388  176
   12    40 Anna           Bogucka               100.00 +  417: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 11 119.82




	Weronika Rudnicka 118.03 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marcin         Radwański             100.00 +  371: 326  150
    2    18 Irena          Sołdan                131.03 +  448: 330  181
    3     1 Jakub          Szymczak              127.93 -  383: 408   78
    4    21 Ireneusz       Moralewicz            113.53 +  442: 373  164
    5    16 Grzegorz       Koczkodon             125.11 -  314: 381   75
    6    26 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  386: 317  150
    7    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 +  419: 379  173
    8     9 Mariusz        Wrześniewski          147.04 -  333: 460   97
    9    18 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  420: 285  161
   10     8 Mariusz        Skrobosz              141.40 +  423: 338  191
   11     4 Marek          Reda                  133.73 -  260: 591   84
   12    14 Grzegorz       Kwiecień              113.73 -  294: 458   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Małgorzata Szczygieł 117.41 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  387: 273  150
    2     9 Adam           Klimont               123.71 +  451: 343  174
    3    13 Przemysław     Pawlic                105.19 +  458: 353  155
    4     7 Rafał          Stachowski            107.67 +  391: 353  158
    5     2 Przemysław     Herdzina              133.88 -  382: 454   84
    6    10 Grzegorz       Koczkodon             125.11 +  414: 308  175
    7     2 Dariusz        Dzierża               139.64 +  408: 356  190
    8     2 Mariusz        Skrobosz              141.40 +  384: 287  191
    9     3 Beata          Wiączkowska           121.16 -  358: 404   71
   10     4 Mariusz        Wrześniewski          147.04 -  355: 454   97
   11    11 Piotr          Wierzchowski          108.14 +  370: 308  158
   12     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 -  257: 524   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Czesława Pawłowska 116.86 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Wacław         Sarek                 100.00 +  371: 312  150
    2    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 -  314: 348   73
    3    25 Piotr          Wierzchowski          108.14 -  332: 334   58
    4    51 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  355: 256  150
    5    34 Jacek          Wandzel               108.00 -  324: 341   58
    6    34 Jerzy          Luter                 106.74 +  473: 335  157
    7    41 Michał         Szymkowski            114.54 -  271: 466   65
    8    35 Dominik        Piasecki              109.16 +  344: 326  159
    9    26 Kamil          Nawrocki              131.81 -  341: 360   82
   10    36 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  333: 355   50
   11    37 Irena          Sołdan                131.03 -  327: 515   81
   12    46 Marta          Świątkowska           100.00 -  333: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Michał Szymkowski 114.54 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 =  365: 365  100
    2    28 Kamil          Górka                 142.45 +  453: 338  192
    3    16 Beata          Wiączkowska           121.16 -  383: 450   71
    6    56 Rafał          Świątek               101.62 +  397: 318  152
    7    41 Czesława       Pawłowska             116.86 +  466: 271  167
    8    42 Marta          Dobrzańska            114.40 -    1: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  6 124.33




	Marta Dobrzańska 114.40 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Anna           Sroka                 100.00 +  419: 271  150
    2    24 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  378: 245  161
    3     6 Dawid          Pikul                 139.34 -  323: 362   89
    4    16 Wojciech       Sołdan                130.23 -  348: 443   80
    5    40 Andrzej        Zając                 100.00 +  320: 310  150
    6    24 Piotr          Szałkiewicz           125.93 -  378: 393   76
    7    24 Krzysztof      Langiewicz            127.29 -  353: 419   77
    8    42 Michał         Szymkowski            114.54 +  400:   1  165
    9    34 Rafał          Wesołowski            123.78 +  452: 413  174
   10    33 Rafał          Skibicki              112.19 +  386: 331  162
   11    27 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 -  384: 398   58
   12    20 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  449: 347  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Teresa Zalewska 114.24 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Dorota         Stachowska            100.00 -  322: 351   50
    2    51 Maciej         Zięba                 105.18 +  387: 326  155
    3    21 Mariusz        Wrześniewski          147.04 -  310: 485   97
    4    50 Michał         Wodecki               100.00 +  384: 348  150
    5    31 Mirosław       Uglik                 123.86 -  328: 360   74
    6    44 Andrzej        Zając                 100.00 +  351: 348  150
    7    34 Zofia          Gajewska              119.83 +  338: 331  170
    8    29 Karol          Waniek                119.96 -  320: 373   70
    9    29 Beata          Marynowicz            100.00 -  335: 349   50
   10    40 Łukasz         Sornek                102.88 -  276: 351   53
   11    41 Stanisław      Rydzik                146.10 -  361: 410   96
   12    47 Jerzy          Tatarczuk             101.11 -  357: 363   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Grzegorz Kwiecień 113.73 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Jerzy          Stępniewski           100.00 +  453: 196  150
    2    11 Piotr          Szałkiewicz           125.93 -  350: 427   76
    3    23 Monika         Laskowska             102.56 +  409: 359  153
    4    18 Elżbieta       Szuba                 104.19 +  428: 303  154
    5    17 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  403: 298  161
    6     4 Dariusz        Dzierża               139.64 -  302: 504   90
    7    20 Irena          Sołdan                131.03 +  344: 285  181
    8    10 Tomasz         Ciejka                135.87 +  447: 364  186
    9     9 Piotr          Pietuchowski          138.25 -  413: 424   88
   10    16 Piotr          Wierzchowski          108.14 -  288: 391   58
   11    23 Michał         Puchowski             102.32 +  361: 352  152
   12    14 Weronika       Rudnicka              118.03 +  458: 294  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Ireneusz Moralewicz 113.53 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jolanta        Szabla                100.00 +  325: 316  150
    2    26 Tomasz         Ciejka                135.87 +  365: 336  186
    3    15 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  386: 462   95
    4    21 Weronika       Rudnicka              118.03 -  373: 442   68
    5    24 Irena          Sołdan                131.03 =  348: 348  131
    6    31 Dominik        Piasecki              109.16 +  367: 333  159
    7    23 Jakub          Szymczak              127.93 +  379: 378  178
    8    15 Jolanta        Chłopińska            119.17 -  347: 374   69
    9    21 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 -  350: 430   73
   10    44 Dorota         Stachowska            100.00 -  344: 415   50
   11    38 Jacek          Wandzel               108.00 +  454: 388  158
   12    28 Krzysztof      Langiewicz            127.29 +  409: 320  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Krzysztof Leśniak 113.31 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  423: 337  150
    2    23 Dorota         Stachowska            100.00 -  318: 411   50
    3    45 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  442: 329  150
    4    24 Michał         Puchowski             102.32 +  472: 266  152
    5    14 Ryszard        Żydaczewski           110.62 +  476: 255  161
    6     5 Łukasz         Tuszyński             136.07 -  281: 346   86
    7    15 Przemysław     Pawlic                105.19 +  388: 284  155
    8     6 Justyna        Górka                 136.50 -  409: 427   87
    9    14 Kamil          Górka                 142.45 -  282: 408   92
   10    20 Stanisław      Rydzik                146.10 +  469: 336  196
   11    18 Monika         Laskowska             102.56 +  433: 282  153
   12    11 Krzysztof      Obremski              139.51 -  406: 416   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Agnieszka Goniowska 112.65 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Józef          Wietecki              100.00 +  427: 334  150
    2    21 Dariusz        Kosz                  143.30 -  368: 425   93
    3    26 Urszula        Solarska              108.06 -  352: 384   58
    4    35 Rafał          Skibicki              112.19 +  462: 388  162
    5    28 Przemysław     Pawlic                105.19 -  401: 447   55
    6    32 Ryszard        Korpalski             104.06 +  402: 349  154
    7    25 Monika         Laskowska             102.56 -  337: 450   53
    8    33 Anna           Arana                 102.31 +  385: 283  152
    9    23 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  314: 403   50
   10    19 Michał         Trumpus               137.44 -  318: 400   87
   11    42 Ziemowit       Pazda                 102.24 -  332: 399   52
   12    43 Agata          Kopta                 104.01 -  348: 357   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Rafał Skibicki 112.19 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Danuta         Wodecka               100.00 -  322: 323   50
    2    27 Beata          Wiączkowska           121.16 -  343: 412   71
    3    51 Katarzyna      Dębska                100.00 +  324: 320  150
    4    35 Agnieszka      Goniowska             112.65 -  388: 462   63
    5    45 Jerzy          Tatarczuk             101.11 +  427: 411  151
    6    39 Natalia        Połomska              100.00 +  377: 329  150
    7    40 Bożena         Guział                100.00 +  375: 368  150
    8    19 Sławomir       Piotrowski            123.07 -  328: 404   73
    9    37 Jakub          Szymczak              127.93 -  258: 485   78
   10    33 Marta          Dobrzańska            114.40 -  331: 386   64
   11    50 Marta          Tralińska             100.00 +  400:   1  150
   12    35 Leszek         Kilian                100.00 -  297: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Patrycja Śliwińska 111.37 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Michał         Wodecki               100.00 +  329: 247  150
    2    25 Teresa         Fortuna               122.80 -  322: 399   73
    3    32 Dominik        Piasecki              109.16 +  390: 364  159
    4    26 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 -  342: 386   60
    5    33 Kamil          Nawrocki              131.81 -  291: 325   82
    6    36 Stanisław      Rydzik                146.10 -  402: 421   96
    7    47 Andrzej        Zając                 100.00 +  410: 264  150
    8    46 Leszek         Kilian                100.00 -  296: 365   50
    9    42 Jolanta        Szabla                100.00 +  436: 325  150
   10    26 Andrzej        Rechowicz             126.30 +  413: 378  176
   11    25 Zbigniew       Wietecki              121.64 +  444: 329  172
   12    22 Kamil          Nawrocki              131.81 -  310: 334   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Ryszard Żydaczewski 110.62 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Andrzej        Zając                 100.00 +  410: 272  150
    2    30 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  382: 247  150
    3     7 Przemysław     Herdzina              133.88 -  347: 462   84
    4    10 Jakub          Zaryński              136.62 +  383: 337  187
    5    14 Krzysztof      Leśniak               113.31 -  255: 476   63
    6    25 Karol          Waniek                119.96 +  430: 296  170
    7    17 Wojciech       Sołdan                130.23 -  369: 415   80
    8    18 Stanisław      Rydzik                146.10 +  454: 342  196
    9    11 Tomasz         Ciejka                135.87 -  330: 428   86
   10    29 Maciej         Zięba                 105.18 +  361: 339  155
   11    30 Zofia          Gajewska              119.83 -  348: 454   70
   12    23 Przemysław     Pawlic                105.19 +  398: 360  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Dariusz Nawrocki 110.62 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Dariusz        Zając                 100.00 +  350: 277  150
    2    24 Marta          Dobrzańska            114.40 -  245: 378   64
    3    39 Stanisław      Rydzik                146.10 +  432: 298  196
    4    28 Barbara        Łukaszewicz           108.62 +  387: 302  159
    5    17 Grzegorz       Kwiecień              113.73 -  298: 403   64
    6    29 Michał         Borejko               100.00 +  334: 311  150
    7    21 Tomasz         Suchanek              125.46 -  397: 441   75
    8    28 Monika         Laskowska             102.56 +  475: 326  153
    9    18 Weronika       Rudnicka              118.03 -  285: 420   68
   10    39 Rafał          Stachowski            107.67 -  288: 539   58
   11    33 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  433: 382  150
   12    25 Zofia          Gajewska              119.83 -  366: 407   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Małgorzata Jóźwiak 110.24 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Patrycjusz     Śliwiński             100.00 +  400: 274  150
    2     4 Marek          Reda                  133.73 +  401: 338  184
    3     5 Dariusz        Dzierża               139.64 -  375: 513   90
    4    26 Patrycja       Śliwińska             111.37 +  386: 342  161
    5     7 Justyna        Górka                 136.50 +  407: 332  187
    6     7 Dariusz        Kosz                  143.30 -  390: 426   93
    7    19 Michał         Ozimiński             121.65 -  299: 420   72
    8    24 Rafał          Stachowski            107.67 +  406: 253  158
    9    19 Piotr          Wierzchowski          108.14 -  340: 352   58
   10    25 Agata          Kuć                   103.95 -  325: 439   54
   11    17 Tomasz         Zwoliński             135.32 -  331: 468   85
   12    31 Rafał          Stachowski            107.67 +  440: 315  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Katarzyna Żuławska 109.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Marta          Świątkowska           100.00 +  434: 375  150
    2    17 Przemysław     Pawlic                105.19 -  359: 388   55
    3    27 Wojciech       Obremski              100.00 +  414: 303  150
    4    19 Beata          Piotrowska            118.98 +  427: 372  169
    5    18 Teresa         Fortuna               122.80 +  339: 330  173
    6     6 Bartosz        Morawski              131.03 -  329: 360   81
    7    10 Justyna        Górka                 136.50 -  343: 509   87
    8    26 Arkadiusz      Łydka                 107.33 +  419: 295  157
    9    20 Irena          Sołdan                131.03 +  400: 389  181
   10    11 Dariusz        Kosz                  143.30 -  385: 399   93
   11    22 Urszula        Solarska              108.06 +  437: 345  158
   12    12 Michał         Trumpus               137.44 -  285: 569   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Dominik Piasecki 109.16 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Marcin         Łydka                 100.00 +  385: 204  150
    2    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 -  381: 388   73
    3    32 Patrycja       Śliwińska             111.37 -  364: 390   61
    4    36 Marta          Świątkowska           100.00 +  365: 339  150
    5    38 Michał         Puchowski             102.32 +  388: 342  152
    6    31 Ireneusz       Moralewicz            113.53 -  333: 367   64
    7    36 Teresa         Fortuna               122.80 -  421: 428   73
    8    35 Czesława       Pawłowska             116.86 -  326: 344   67
    9    38 Ryszard        Korpalski             104.06 -  384: 425   54
   10    46 Józef          Wietecki              100.00 +  508: 320  150
   11    40 Bożena         Guział                100.00 -  357: 387   50
   12    42 Michał         Wodecki               100.00 +  512: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Renata Andracka 109.11 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Marcin         Żuchowski             100.00 +  377: 310  150
    2    15 Stanisław      Rydzik                146.10 +  393: 321  196
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 +  385: 309  173
    4     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  352: 384   95
    5    15 Tomasz         Ciejka                135.87 +  377: 351  186
    6     9 Krzysztof      Obremski              139.51 +  405: 380  190
    7     7 Dawid          Pikul                 139.34 -  370: 386   89
    8    11 Adam           Klimont               123.71 -    1: 400   74
   10    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 -  276: 461   73
   11    32 Anna           Arana                 102.31 +  392: 287  152
   12    27 Irena          Sołdan                131.03 -  308: 342   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 11 132.64




	Barbara Łukaszewicz 108.62 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Wrześniewski          147.04 -  345: 428   97
    2    41 Anna           Bogucka               100.00 +  466: 287  150
    3    22 Ewa            Marek-Domagała        100.00 +  349: 334  150
    4    28 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  302: 387   61
    5    42 Michał         Trumpus               137.44 -  264: 443   87
    6    45 Dorota         Stachowska            100.00 -  395: 409   50
    7    44 Natalia        Połomska              100.00 +  376: 312  150
    8    45 Bożena         Guział                100.00 =  347: 347  100
    9    35 Agata          Kuć                   103.95 +  385: 315  154
   10    17 Dawid          Adamczyk              125.88 -  341: 537   76
   11    39 Maria          Krzyżanowska          106.80 -  344: 397   57
   12    41 Łukasz         Tuszyński             136.07 -  327: 382   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Piotr Wierzchowski 108.14 Widuchowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                146.10 -  371: 439   96
    2    35 Danuta         Połomska              100.00 +  425: 345  150
    3    25 Czesława       Pawłowska             116.86 +  334: 332  167
    4    11 Krzysztof      Langiewicz            127.29 +  394: 302  177
    5    13 Mariusz        Wrześniewski          147.04 -  312: 410   97
    6    23 Adam           Klimont               123.71 -  327: 426   74
    7    26 Michał         Trumpus               137.44 +  362: 308  187
    8    23 Kamil          Nawrocki              131.81 +  382: 369  182
    9    19 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 +  352: 340  160
   10    16 Grzegorz       Kwiecień              113.73 +  391: 288  164
   11    11 Małgorzata     Szczygieł             117.41 -  308: 370   67
   12    17 Łukasz         Sornek                102.88 -  418: 443   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Grzegorz Grzeszczuk 108.08 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.24 -  328: 378   95
    2    47 Joanna         Pawlińska             100.00 -  335: 396   50
    3    52 Anna           Bogucka               100.00 +  337: 299  150
    4    31 Dawid          Adamczyk              125.88 -  301: 469   76
    5    50 Jakub          Kraj                  100.00 +  422: 310  150
    6    46 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  391: 351  150
    7    30 Stanisław      Rydzik                146.10 -  239: 485   96
    8    39 Zofia          Gajewska              119.83 -  358: 375   70
    9    49 Paulina        Naplocha              100.00 +  405: 341  150
   10    37 Przemysław     Pawlic                105.19 +  476: 349  155
   11    27 Marta          Dobrzańska            114.40 +  398: 384  164
   12    24 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  420: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Urszula Solarska 108.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Kosz                  143.30 -  353: 357   93
    2    40 Katarzyna      Dębska                100.00 +  325: 295  150
    3    26 Agnieszka      Goniowska             112.65 +  384: 352  163
    4    22 Jerzy          Luter                 106.74 +  472: 427  157
    5    12 Jolanta        Chłopińska            119.17 -  331: 393   69
    6    14 Krzysztof      Langiewicz            127.29 +  444: 335  177
    7     9 Piotr          Pietuchowski          138.25 -  334: 353   88
    8    27 Teresa         Fortuna               122.80 +  353: 253  173
    9    13 Jakub          Zaryński              136.62 -  391: 397   87
   10    28 Michał         Puchowski             102.32 -  261: 437   52
   11    22 Katarzyna      Żuławska              109.59 -  345: 437   60
   12    32 Agata          Kuć                   103.95 -  357: 374   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Jacek Wandzel 108.00 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 142.45 -  316: 412   92
    2    53 Danuta         Wodecka               100.00 -  360: 369   50
    3    48 Dariusz        Zając                 100.00 +  428: 243  150
    4    39 Joanna         Pawlińska             100.00 +  409: 304  150
    5    34 Czesława       Pawłowska             116.86 +  341: 324  167
    6    17 Justyna        Górka                 136.50 -  309: 432   87
    7    27 Jakub          Zaryński              136.62 -  288: 445   87
    8    47 Michał         Wodecki               100.00 -  245: 369   50
    9    39 Mirosław       Uglik                 123.86 -  280: 361   74
   10    51 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  449: 310  150
   11    38 Ireneusz       Moralewicz            113.53 -  388: 454   64
   12    45 Maciej         Zięba                 105.18 +  390: 289  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Rafał Stachowski 107.67 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              141.40 +  412: 391  191
    2    29 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  427: 382  150
    3    12 Dorota         Stachowska            100.00 +  345: 283  150
    4     7 Małgorzata     Szczygieł             117.41 -  353: 391   67
    5    11 Bartosz        Morawski              131.03 -  315: 429   81
    6    18 Jakub          Zaryński              136.62 +  383: 326  187
    7    16 Adam           Klimont               123.71 -  285: 467   74
    8    24 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 -  253: 406   60
    9    28 Zbigniew       Wietecki              121.64 -  321: 399   72
   10    39 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  539: 288  161
   11    24 Elżbieta       Szuba                 104.19 -  400: 418   54
   12    31 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 -  315: 440   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Arkadiusz Łydka 107.33 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Dzierża               139.64 -  303: 453   90
    2    33 Elżbieta       Szuba                 104.19 -  334: 377   54
    3    54 Anna           Sroka                 100.00 +  355: 206  150
    4    33 Michał         Trumpus               137.44 +  380: 318  187
    5    35 Małgorzata     Sameryt               106.77 -  244: 326   57
    6    42 Beata          Marynowicz            100.00 +  454: 334  150
    7    35 Agata          Kopta                 104.01 +  396: 307  154
    8    26 Katarzyna      Żuławska              109.59 -  295: 419   60
    9    30 Danuta         Połomska              100.00 +  446: 279  150
   10    38 Anna           Arana                 102.31 -  329: 405   52
   11    28 Karol          Waniek                119.96 -  344: 474   70
   12    34 Marcin         Żuchowski             100.00 -  365: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Maria Krzyżanowska 106.80 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Obremski              139.51 -  312: 356   90
    2    57 Jerzy          Stępniewski           100.00 +  355: 208  150
    3    28 Piotr          Pietuchowski          138.25 -  302: 469   88
    4    38 Grzegorz       Pukniel               119.56 -  291: 525   70
    5    55 Wiktoria       Kliber                100.00 +  379: 200  150
    6    38 Anna           Arana                 102.31 -  290: 321   52
    7    46 Leszek         Kilian                100.00 +  405: 337  150
    8    41 Agata          Kopta                 104.01 +  401: 299  154
    9    31 Monika         Laskowska             102.56 -  332: 420   53
   10    41 Małgorzata     Sameryt               106.77 -  304: 348   57
   11    39 Barbara        Łukaszewicz           108.62 +  397: 344  159
   12    38 Ziemowit       Pazda                 102.24 -  285: 306   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Małgorzata Sameryt 106.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 139.34 -  397: 407   89
    2    31 Grzegorz       Koczkodon             125.11 -  324: 400   75
    3    47 Natalia        Połomska              100.00 +  377: 306  150
    4    41 Jerzy          Tatarczuk             101.11 +  414: 284  151
    5    35 Arkadiusz      Łydka                 107.33 +  326: 244  157
    6    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 -  297: 353   73
    7    28 Zbigniew       Wietecki              121.64 +  338: 325  172
    8    25 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  303: 402   76
    9    27 Jerzy          Luter                 106.74 +  359: 297  157
   10    41 Maria          Krzyżanowska          106.80 +  348: 304  157
   11    35 Teresa         Fortuna               122.80 -  242: 330   73
   12    26 Teresa         Fortuna               122.80 -  306: 456   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Jerzy Luter 106.74 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Pietuchowski          138.25 -  316: 405   88
    2    54 Waldemar       Dębski                100.00 +  452: 256  150
    3    31 Leszek         Kilian                100.00 +  428: 333  150
    4    22 Urszula        Solarska              108.06 -  427: 472   58
    5    26 Elżbieta       Szuba                 104.19 -  326: 447   54
    6    34 Czesława       Pawłowska             116.86 -  335: 473   67
    7    42 Agata          Kuć                   103.95 +  397: 373  154
    8    34 Marta          Świątkowska           100.00 +  373: 357  150
    9    27 Małgorzata     Sameryt               106.77 -  297: 359   57
   10    21 Piotr          Szałkiewicz           125.93 -  402: 439   76
   11    43 Natalia        Połomska              100.00 +  445: 286  150
   12    29 Stanisław      Rydzik                146.10 -  361: 399   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Przemysław Pawlic 105.19 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Trumpus               137.44 +  372: 363  187
    2    17 Katarzyna      Żuławska              109.59 +  388: 359  160
    3    13 Małgorzata     Szczygieł             117.41 -  353: 458   67
    4    17 Adam           Klimont               123.71 -  301: 409   74
    5    28 Agnieszka      Goniowska             112.65 +  447: 401  163
    6    16 Jakub          Szymczak              127.93 +  384: 357  178
    7    15 Krzysztof      Leśniak               113.31 -  284: 388   63
    8    22 Grzegorz       Pukniel               119.56 +  400:   1  170
    9    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 -  334: 452   73
   10    37 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 -  349: 476   58
   11    26 Michał         Borejko               100.00 +  409: 347  150
   12    23 Ryszard        Żydaczewski           110.62 -  360: 398   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Maciej Zięba 105.18 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Zaryński              136.62 -  245: 520   87
    2    51 Teresa         Zalewska              114.24 -  326: 387   64
    3    50 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  394: 350  150
    4    40 Danuta         Połomska              100.00 -  326: 359   50
    5    51 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  254: 405   50
    6    54 Marcin         Łydka                 100.00 +  436: 191  150
    7    52 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  448: 288  150
    8    37 Rafał          Wesołowski            123.78 -  313: 344   74
    9    46 Anna           Bogucka               100.00 +  439: 226  150
   10    29 Ryszard        Żydaczewski           110.62 -  339: 361   61
   11    46 Michał         Wodecki               100.00 -  269: 422   50
   12    45 Jacek          Wandzel               108.00 -  289: 390   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  / 12  91.17




	Joanna Żłobicka 104.75 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Górka                 136.50 -  214: 518   87
    2    55 Jolanta        Szabla                100.00 +  340: 333  150
    3    41 Grzegorz       Pukniel               119.56 +  385: 350  170
    4    30 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 +  419: 349  173
    5    19 Adam           Klimont               123.71 +  506: 343  174
    6    12 Dawid          Pikul                 139.34 -  413: 461   89
    7    11 Jolanta        Chłopińska            119.17 -  279: 348   69
    8    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 -  297: 377   73
    9    24 Michał         Trumpus               137.44 -  310: 436   87
   10    31 Beata          Marynowicz            100.00 -  355: 380   50
   11    47 Anna           Bogucka               100.00 -  361: 394   50
   12    44 Ryszard        Korpalski             104.06 +  416: 291  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Elżbieta Szuba 104.19 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Ciejka                135.87 -  385: 414   86
    2    33 Arkadiusz      Łydka                 107.33 +  377: 334  157
    3    36 Andrzej        Zając                 100.00 +  350: 233  150
    4    18 Grzegorz       Kwiecień              113.73 -  303: 428   64
    5    26 Jerzy          Luter                 106.74 +  447: 326  157
    6    15 Piotr          Pietuchowski          138.25 -  337: 408   88
    7    38 Dorota         Stachowska            100.00 -  311: 328   50
    8    43 Wacław         Sarek                 100.00 +  405: 337  150
    9    36 Michał         Wodecki               100.00 +  512: 358  150
   10    22 Rafał          Wesołowski            123.78 +  384: 369  174
   11    24 Rafał          Stachowski            107.67 +  418: 400  158
   12    13 Karol          Waniek                119.96 -  323: 381   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Ryszard Korpalski 104.06 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Zwoliński             135.32 -  339: 438   85
    2    42 Patrycjusz     Śliwiński             100.00 +  297: 240  150
    3    34 Irena          Sołdan                131.03 -  373: 443   81
    4    52 Wiktoria       Kliber                100.00 +  406: 182  150
    5    27 Krzysztof      Langiewicz            127.29 -  292: 487   77
    6    32 Agnieszka      Goniowska             112.65 -  349: 402   63
    7    49 Paulina        Naplocha              100.00 -  285: 331   50
    8    51 Andrzej        Zając                 100.00 +  367: 297  150
    9    38 Dominik        Piasecki              109.16 +  425: 384  159
   10    35 Grzegorz       Koczkodon             125.11 -  361: 415   75
   11    49 Jerzy          Tatarczuk             101.11 -  328: 342   51
   12    44 Joanna         Żłobicka              104.75 -  291: 416   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Agata Kopta 104.01 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Przemysław     Herdzina              133.88 -  337: 462   84
    2    43 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  383: 344  150
    3    20 Karol          Waniek                119.96 +  408: 406  170
    4    13 Zbigniew       Wietecki              121.64 -  335: 415   72
    5    41 Bożena         Guział                100.00 +  418: 365  150
    6    13 Marek          Reda                  133.73 -  350: 385   84
    7    35 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  307: 396   57
    8    41 Maria          Krzyżanowska          106.80 -  299: 401   57
    9    40 Marcin         Żuchowski             100.00 -  261: 379   50
   10    47 Andrzej        Zając                 100.00 +  447: 307  150
   11    45 Ewa            Marek-Domagała        100.00 -  363: 482   50
   12    43 Agnieszka      Goniowska             112.65 +  357: 348  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Agata Kuć 103.95 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Reda                  133.73 -  278: 504   84
    2    36 Michał         Trumpus               137.44 +  477: 387  187
    3    42 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  375: 313  150
    4    12 Mariusz        Wrześniewski          147.04 -  310: 344   97
    5    25 Grzegorz       Pukniel               119.56 -  345: 364   70
    6    40 Danuta         Wodecka               100.00 +  382: 318  150
    7    42 Jerzy          Luter                 106.74 -  373: 397   57
    8    40 Michał         Puchowski             102.32 +  380: 370  152
    9    35 Barbara        Łukaszewicz           108.62 -  315: 385   59
   10    25 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 +  439: 325  160
   11    19 Krzysztof      Obremski              139.51 -  355: 379   90
   12    32 Urszula        Solarska              108.06 +  374: 357  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Łukasz Sornek 102.88 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kamil          Nawrocki              131.81 +  386: 317  182
    2    10 Dariusz        Dzierża               139.64 -  275: 461   90
    3    30 Marcin         Żuchowski             100.00 +  367: 269  150
    4    27 Dariusz        Kosz                  143.30 -  364: 417   93
    5    32 Monika         Laskowska             102.56 -  292: 325   53
    6    35 Rafał          Wesołowski            123.78 +  425: 290  174
    7    31 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 -  283: 441   73
    8    38 Mirosław       Uglik                 123.86 +  421: 376  174
    9    25 Stanisław      Rydzik                146.10 +  382: 346  196
   10    40 Teresa         Zalewska              114.24 +  351: 276  164
   11    34 Dorota         Stachowska            100.00 +  418: 341  150
   12    17 Piotr          Wierzchowski          108.14 +  443: 418  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Monika Laskowska 102.56 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartosz        Morawski              131.03 -  258: 383   81
    2    48 Marcin         Radwański             100.00 +  446: 289  150
    3    23 Grzegorz       Kwiecień              113.73 -  359: 409   64
    4    43 Paulina        Naplocha              100.00 +  462: 254  150
    5    32 Łukasz         Sornek                102.88 +  325: 292  153
    6    19 Tomasz         Ciejka                135.87 -  314: 429   86
    7    25 Agnieszka      Goniowska             112.65 +  450: 337  163
    8    28 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  326: 475   61
    9    31 Maria          Krzyżanowska          106.80 +  420: 332  157
   10    30 Zofia          Gajewska              119.83 -  337: 361   70
   11    18 Krzysztof      Leśniak               113.31 -  282: 433   63
   12    33 Michał         Puchowski             102.32 -  308: 365   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Michał Puchowski 102.32 Izbicko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Irena          Sołdan                131.03 -  335: 433   81
    2    45 Anna           Sroka                 100.00 +  294: 244  150
    3    35 Mirosław       Uglik                 123.86 +  414: 365  174
    4    24 Krzysztof      Leśniak               113.31 -  266: 472   63
    5    38 Dominik        Piasecki              109.16 -  342: 388   59
    6    37 Zofia          Gajewska              119.83 -  363: 390   70
    7    50 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  383: 348  150
    8    40 Agata          Kuć                   103.95 -  370: 380   54
    9    44 Natalia        Połomska              100.00 +  437: 356  150
   10    28 Urszula        Solarska              108.06 +  437: 261  158
   11    23 Grzegorz       Kwiecień              113.73 -  352: 361   64
   12    33 Monika         Laskowska             102.56 +  365: 308  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Anna Arana 102.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Sołdan                130.23 -  325: 395   80
    2    49 Ziemowit       Pazda                 102.24 -  349: 360   52
    3    49 Paulina        Naplocha              100.00 -  311: 355   50
    4    55 Dariusz        Zając                 100.00 +  503: 226  150
    5    43 Rafał          Świątek               101.62 +  320: 253  152
    6    38 Maria          Krzyżanowska          106.80 +  321: 290  157
    7    29 Grzegorz       Pukniel               119.56 -  320: 392   70
    8    33 Agnieszka      Goniowska             112.65 -  283: 385   63
    9    47 Wacław         Sarek                 100.00 +  366: 279  150
   10    38 Arkadiusz      Łydka                 107.33 +  405: 329  157
   11    32 Renata         Andracka              109.11 -  287: 392   59
   12    36 Danuta         Połomska              100.00 -  367: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Ziemowit Pazda 102.24 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Szymczak              127.93 -  256: 486   78
    2    49 Anna           Arana                 102.31 +  360: 349  152
    3    38 Zbigniew       Wietecki              121.64 -  260: 499   72
    4    45 Stanisław      Rydzik                146.10 -  320: 396   96
    5    47 Marcin         Żuchowski             100.00 +  415: 291  150
    6    43 Danuta         Połomska              100.00 -  392: 429   50
    7    51 Michał         Wodecki               100.00 -  320: 338   50
    8    53 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  327: 345   50
    9    51 Jakub          Kraj                  100.00 +  333: 273  150
   10    50 Wacław         Sarek                 100.00 +  381: 279  150
   11    42 Agnieszka      Goniowska             112.65 +  399: 332  163
   12    38 Maria          Krzyżanowska          106.80 +  306: 285  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Ewa Fiszer-Włodarczyk 101.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    36 Zbigniew       Wietecki              121.64 -  292: 371   72
    9    48 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  419: 311  150
   10    34 Beata          Piotrowska            118.98 +  368: 364  169
   11    31 Grzegorz       Koczkodon             125.11 -  325: 399   75
   12    56 Wiktoria       Kliber                100.00 +  392: 186  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     616  /  5 123.20




	Rafał Świątek 101.62 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    37 Kamil          Nawrocki              131.81 -  313: 422   82
    4    42 Marcin         Radwański             100.00 -  304: 387   50
    5    43 Anna           Arana                 102.31 -  253: 320   52
    6    56 Michał         Szymkowski            114.54 -  318: 397   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     249  /  4  62.25




	Jerzy Tatarczuk 101.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Langiewicz            127.29 -  236: 496   77
    2    52 Kamil          Nawrocki              131.81 -  318: 444   82
    3    53 Jolanta        Szabla                100.00 +  384: 342  150
    4    41 Małgorzata     Sameryt               106.77 -  284: 414   57
    5    45 Rafał          Skibicki              112.19 -  411: 427   62
    6    49 Marta          Świątkowska           100.00 -  343: 351   50
    7    53 Marcin         Żuchowski             100.00 +  424: 368  150
    8    49 Józef          Wietecki              100.00 -  226: 364   50
    9    52 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  297: 309   50
   10    54 Waldemar       Dębski                100.00 +  497: 210  150
   11    49 Ryszard        Korpalski             104.06 +  342: 328  154
   12    47 Teresa         Zalewska              114.24 +  363: 357  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             126.30 -  274: 423   76
    2    41 Barbara        Łukaszewicz           108.62 -  287: 466   59
    3    52 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 -  299: 337   58
    4    54 Jolanta        Szabla                100.00 +  349: 263  150
    5    46 Małgorzata     Szablowska            100.00 -  337: 371   50
    6    53 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  271: 307   50
    7    55 Marcin         Łydka                 100.00 +  371: 175  150
    8    50 Marcin         Radwański             100.00 +  371: 303  150
    9    46 Maciej         Zięba                 105.18 -  226: 439   55
   10    48 Marta          Świątkowska           100.00 +  373: 296  150
   11    47 Joanna         Żłobicka              104.75 +  394: 361  155
   12    40 Beata          Piotrowska            118.98 -  325: 417   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Michał  Borejko 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Szałkiewicz           125.93 -  360: 385   76
    2    39 Dariusz        Zając                 100.00 +  405: 305  150
    3    33 Wacław         Sarek                 100.00 +  362: 348  150
    4    14 Piotr          Pietuchowski          138.25 +  429: 409  188
    5     8 Wojciech       Sołdan                130.23 -  339: 410   80
    6    29 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  311: 334   61
    7    37 Marta          Świątkowska           100.00 +  379: 377  150
    8    16 Krzysztof      Langiewicz            127.29 -  349: 360   77
    9    33 Dorota         Stachowska            100.00 +  397: 297  150
   10    32 Bożena         Guział                100.00 +  445: 245  150
   11    26 Przemysław     Pawlic                105.19 -  347: 409   55
   12    21 Zbigniew       Wietecki              121.64 +  408: 391  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dawid          Adamczyk              125.88 -  275: 628   76
    2    40 Urszula        Solarska              108.06 -  295: 325   58
    3    51 Rafał          Skibicki              112.19 -  320: 324   62
    4    57 Waldemar       Dębski                100.00 +  390: 235  150
    5    52 Michał         Wodecki               100.00 -  340: 362   50
    8    56 Natalia        Połomska              100.00 -  309: 330   50
    9    55 Wiktoria       Kliber                100.00 +  415: 173  150
   10    58 PAUZA
   11    54 Andrzej        Zając                 100.00 -  305: 335   50
   12    55 Natalia        Lis zz                100.00 +  332: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  9  88.44




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Koczkodon             125.11 -  229: 409   75
    2    54 Jerzy          Luter                 106.74 -  256: 452   57
    3    56 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  214: 435   50
    4    57 Katarzyna      Dębska                100.00 -  235: 390   50
    5    58 PAUZA
    8    58 Marcin         Łydka                 100.00 +  270: 208  150
    9    54 Andrzej        Zając                 100.00 -  230: 397   50
   10    54 Jerzy          Tatarczuk             101.11 -  210: 497   51
   11    57 Wojciech       Obremski              100.00 -  253: 262   50
   12    57 Marcin         Łydka                 100.00 -  261: 262   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  /  9  64.78




	Maria Gaca 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    48 Danuta         Wodecka               100.00 -  168: 404   50
    9    53 Dariusz        Zając                 100.00 -  149: 426   50
   10    55 Natalia        Lis zz                100.00 -  203: 277   50
   11    55 Wacław         Sarek                 100.00 -  226: 411   50
   12    58 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Bożena Guział 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mirosław       Uglik                 123.86 -  323: 397   74
    2    50 Michał         Wodecki               100.00 =  339: 339  100
    3    43 Kamil          Górka                 142.45 -  339: 429   92
    4    49 Marcin         Żuchowski             100.00 +  306: 298  150
    5    41 Agata          Kopta                 104.01 -  365: 418   54
    6    47 Leszek         Kilian                100.00 +  368: 354  150
    7    40 Rafał          Skibicki              112.19 -  368: 375   62
    8    45 Barbara        Łukaszewicz           108.62 =  347: 347  109
    9    45 Józef          Wietecki              100.00 +  388: 321  150
   10    32 Michał         Borejko               100.00 -  245: 445   50
   11    40 Dominik        Piasecki              109.16 +  387: 357  159
   12    37 Ewa            Marek-Domagała        100.00 -  345: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Rafał          Wesołowski            123.78 -  277: 463   74
    2    37 Marcin         Kukuła                100.00 +  383: 255  150
    3    31 Jerzy          Luter                 106.74 -  333: 428   57
    4    32 Karol          Waniek                119.96 -  281: 346   70
    5    53 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  449: 209  150
    6    47 Bożena         Guział                100.00 -  354: 368   50
    7    46 Maria          Krzyżanowska          106.80 -  337: 405   57
    8    46 Patrycja       Śliwińska             111.37 +  365: 296  161
    9    43 Ewa            Marek-Domagała        100.00 +  439: 309  150
   10    27 Grzegorz       Pukniel               119.56 +  349: 336  170
   11    29 Beata          Marynowicz            100.00 -  301: 344   50
   12    35 Rafał          Skibicki              112.19 +  340: 297  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Wiktoria Kliber 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Adam           Klimont               123.71 -  170: 459   74
    2    59 Marcin         Żuchowski             100.00 -  154: 461   50
    3    60 PAUZA
    4    52 Ryszard        Korpalski             104.06 -  182: 406   54
    5    55 Maria          Krzyżanowska          106.80 -  200: 379   57
    6    55 Wacław         Sarek                 100.00 -  194: 317   50
    7    56 Józef          Wietecki              100.00 -  185: 427   50
    8    57 Dariusz        Zając                 100.00 -  196: 392   50
    9    55 Katarzyna      Dębska                100.00 -  173: 415   50
   10    56 Wojciech       Obremski              100.00 -  213: 329   50
   11    58 Marcin         Łydka                 100.00 +  251: 232  150
   12    56 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  186: 392   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  / 11  62.45




	Jakub Kraj 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.34 -  269: 429   73
    2    46 Józef          Wietecki              100.00 +  326: 278  150
    3    40 Wojciech       Sołdan                130.23 -  252: 475   80
    4    47 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  293: 301   50
    5    50 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 -  310: 422   58
    6    52 Wojciech       Obremski              100.00 -  314: 406   50
    7    57 PAUZA
    8    54 Ewa            Marek-Domagała        100.00 -  300: 320   50
    9    51 Ziemowit       Pazda                 102.24 -  273: 333   52
   10    57 Marcin         Łydka                 100.00 +  425: 155  150
   11    52 Jolanta        Szabla                100.00 =  294: 294  100
   12    54 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  392: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     963  / 11  87.55




	Marcin Kukuła 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 -  361: 452   73
    2    37 Leszek         Kilian                100.00 -  255: 383   50
    3    57 Natalia        Lis zz                100.00 +  309: 243  150
    4    44 Michał         Ozimiński             121.65 -  255: 345   72
    5    49 Natalia        Połomska              100.00 -  259: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     395  /  5  79.00




	Natalia Lis zz 100.00 Trzebnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Teresa         Fortuna               122.80 -  176: 418   73
    2    58 Wacław         Sarek                 100.00 -  230: 331   50
    3    57 Marcin         Kukuła                100.00 -  243: 309   50
    8    59 PAUZA
    9    56 Marcin         Łydka                 100.00 +  306: 255  150
   10    55 Maria          Gaca                  100.00 +  277: 203  150
   11    56 Paulina        Naplocha              100.00 -  238: 410   50
   12    55 Katarzyna      Dębska                100.00 -  242: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     573  /  7  81.86




	Ewa Marek-Domagała 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Ozimiński             121.65 -  361: 397   72
    2    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  348: 296  150
    3    22 Barbara        Łukaszewicz           108.62 -  334: 349   59
    4    48 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  365: 244  150
    5    29 Karol          Waniek                119.96 -  292: 378   70
    6    33 Michał         Trumpus               137.44 -  256: 419   87
    7    43 Rafał          Wesołowski            123.78 -  344: 433   74
    8    54 Jakub          Kraj                  100.00 +  320: 300  150
    9    43 Leszek         Kilian                100.00 -  309: 439   50
   10    45 Michał         Wodecki               100.00 +  363: 297  150
   11    45 Agata          Kopta                 104.01 +  482: 363  154
   12    37 Bożena         Guział                100.00 +  388: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Beata Marynowicz 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Zbigniew       Wietecki              121.64 -  291: 374   72
    2    34 Marta          Świątkowska           100.00 -  322: 360   50
    3    59 Marcin         Łydka                 100.00 +  445: 253  150
    4    46 Andrzej        Zając                 100.00 -  323: 348   50
    5    44 Wacław         Sarek                 100.00 +  389: 295  150
    6    42 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  334: 454   57
    7    45 Danuta         Wodecka               100.00 +  406: 293  150
    8    44 Paulina        Naplocha              100.00 +  484: 287  150
    9    29 Teresa         Zalewska              114.24 +  349: 335  164
   10    31 Joanna         Żłobicka              104.75 +  380: 355  155
   11    29 Leszek         Kilian                100.00 +  344: 301  150
   12    16 Kamil          Górka                 142.45 -  221: 553   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Łukasz Musiał 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Beata          Wiączkowska           121.16 -  152: 413   71
    2    60 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Karol          Waniek                119.96 -  277: 441   70
    2    38 Ewa            Marek-Domagała        100.00 -  296: 348   50
    3    49 Anna           Arana                 102.31 +  355: 311  152
    4    43 Monika         Laskowska             102.56 -  254: 462   53
    5    48 Marta          Świątkowska           100.00 -  280: 380   50
    6    51 Jolanta        Szabla                100.00 +  327: 304  150
    7    49 Ryszard        Korpalski             104.06 +  331: 285  154
    8    44 Beata          Marynowicz            100.00 -  287: 484   50
    9    49 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 -  341: 405   58
   10    49 Marcin         Radwański             100.00 -  277: 309   50
   11    56 Natalia        Lis zz                100.00 +  410: 238  150
   12    50 Grzegorz       Pukniel               119.56 -  282: 389   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Zofia          Gajewska              119.83 -  315: 368   70
    2    56 Marcin         Łydka                 100.00 +  362: 193  150
    3    27 Katarzyna      Żuławska              109.59 -  303: 414   60
    4    37 Mirosław       Uglik                 123.86 -  263: 404   74
    5    56 Jolanta        Szabla                100.00 -  345: 370   50
    6    52 Jakub          Kraj                  100.00 +  406: 314  150
    8    52 Marcin         Żuchowski             100.00 -  313: 332   50
    9    50 Marcin         Radwański             100.00 -  326: 329   50
   10    56 Wiktoria       Kliber                100.00 +  329: 213  150
   11    57 Waldemar       Dębski                100.00 +  262: 253  150
   12    51 Sławomir       Piotrowski            123.07 -  312: 429   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 11  93.36




	Joanna Pawlińska 100.00 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Grzegorz       Pukniel               119.56 -  266: 404   70
    2    47 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 +  396: 335  158
    3    29 Beata          Piotrowska            118.98 -  306: 322   69
    4    39 Jacek          Wandzel               108.00 -  304: 409   58
    5    54 Marcin         Łydka                 100.00 +  345: 138  150
    6    41 Marcin         Radwański             100.00 +  325: 291  150
    7    39 Danuta         Połomska              100.00 -  343: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  7 100.71




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jolanta        Chłopińska            119.17 -  282: 391   69
    2    35 Piotr          Wierzchowski          108.14 -  345: 425   58
    3    55 Patrycjusz     Śliwiński             100.00 +  476: 238  150
    4    40 Maciej         Zięba                 105.18 +  359: 326  155
    5    21 Marek          Reda                  133.73 -  296: 454   84
    6    43 Ziemowit       Pazda                 102.24 +  429: 392  152
    7    39 Joanna         Pawlińska             100.00 +  402: 343  150
    8    31 Irena          Sołdan                131.03 -  381: 390   81
    9    30 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  279: 446   57
   10    24 Zbigniew       Wietecki              121.64 -  267: 403   72
   11    48 Dariusz        Zając                 100.00 +  305: 254  150
   12    36 Anna           Arana                 102.31 +  398: 367  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Beata          Piotrowska            118.98 -  309: 442   69
    2    32 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  291: 548   91
    3    47 Małgorzata     Sameryt               106.77 -  306: 377   57
    4    56 Patrycjusz     Śliwiński             100.00 +  400:   1  150
    5    49 Marcin         Kukuła                100.00 +  315: 259  150
    6    39 Rafał          Skibicki              112.19 -  329: 377   62
    7    44 Barbara        Łukaszewicz           108.62 -  312: 376   59
    8    56 Katarzyna      Dębska                100.00 +  330: 309  150
    9    44 Michał         Puchowski             102.32 -  356: 437   52
   10    52 Jolanta        Szabla                100.00 +  385: 319  150
   11    43 Jerzy          Luter                 106.74 -  286: 445   57
   12    48 Marcin         Radwański             100.00 -  274: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Weronika       Rudnicka              118.03 -  326: 371   68
    2    48 Monika         Laskowska             102.56 -  289: 446   53
    3    58 Jerzy          Stępniewski           100.00 +  457: 214  150
    4    42 Rafał          Świątek               101.62 +  387: 304  152
    5    22 Jakub          Zaryński              136.62 -  322: 369   87
    6    41 Joanna         Pawlińska             100.00 -  291: 325   50
    7    48 Wacław         Sarek                 100.00 -  285: 295   50
    8    50 Anna           Bogucka               100.00 -  303: 371   50
    9    50 Wojciech       Obremski              100.00 +  329: 326  150
   10    49 Paulina        Naplocha              100.00 +  309: 277  150
   11    44 Rafał          Wesołowski            123.78 -  292: 443   74
   12    48 Natalia        Połomska              100.00 +  367: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Karolina Rubaszewska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Małgorzata     Szczygieł             117.41 -  273: 387   67
    2    43 Agata          Kopta                 104.01 -  344: 383   54
    3    56 Waldemar       Dębski                100.00 +  435: 214  150
    4    47 Jakub          Kraj                  100.00 +  301: 293  150
    5    36 Zofia          Gajewska              119.83 +  403: 336  170
    6    26 Weronika       Rudnicka              118.03 -  317: 386   68
    7    33 Mirosław       Uglik                 123.86 +  466: 337  174
    8    21 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 -  324: 352   73
    9    23 Agnieszka      Goniowska             112.65 +  403: 314  163
   10    36 Czesława       Pawłowska             116.86 +  355: 333  167
   11    33 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  382: 433   61
   12    24 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 -  321: 420   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Wacław Sarek 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Czesława       Pawłowska             116.86 -  312: 371   67
    2    58 Natalia        Lis zz                100.00 +  331: 230  150
    3    33 Michał         Borejko               100.00 -  348: 362   50
    4    34 Marek          Reda                  133.73 -  238: 516   84
    5    44 Beata          Marynowicz            100.00 -  295: 389   50
    6    55 Wiktoria       Kliber                100.00 +  317: 194  150
    7    48 Marcin         Radwański             100.00 +  295: 285  150
    8    43 Elżbieta       Szuba                 104.19 -  337: 405   54
    9    47 Anna           Arana                 102.31 -  279: 366   52
   10    50 Ziemowit       Pazda                 102.24 -  279: 381   52
   11    55 Maria          Gaca                  100.00 +  411: 226  150
   12    49 Andrzej        Zając                 100.00 -  314: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Zbigniew Skrzypczyk 100.00 Jawor                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Michał         Szymkowski            114.54 =  365: 365  115
    2    29 Rafał          Stachowski            107.67 -  382: 427   58
    3    42 Agata          Kuć                   103.95 -  313: 375   54
    4    48 Ewa            Marek-Domagała        100.00 -  244: 365   50
    5    51 Maciej         Zięba                 105.18 +  405: 254  155
    6    46 Grzegorz       Grzeszczuk            108.08 -  351: 391   58
    7    50 Michał         Puchowski             102.32 -  348: 383   52
    8    53 Ziemowit       Pazda                 102.24 +  345: 327  152
    9    48 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  311: 419   52
   10    51 Jacek          Wandzel               108.00 -  310: 449   58
   11    51 Marta          Świątkowska           100.00 -  340: 380   50
   12    54 Jakub          Kraj                  100.00 -  308: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  / 12  75.33




	Anna Sroka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Marta          Dobrzańska            114.40 -  271: 419   64
    2    45 Michał         Puchowski             102.32 -  244: 294   52
    3    54 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  206: 355   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     173  /  3  57.67




	Dorota Stachowska 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Teresa         Zalewska              114.24 +  351: 322  164
    2    23 Krzysztof      Leśniak               113.31 +  411: 318  163
    3    12 Rafał          Stachowski            107.67 -  283: 345   58
    4    25 Kamil          Górka                 142.45 -  274: 376   92
    5    37 Andrzej        Kwiatkowski           122.92 -  260: 430   73
    6    45 Barbara        Łukaszewicz           108.62 +  409: 395  159
    7    38 Elżbieta       Szuba                 104.19 +  328: 311  154
    8    30 Michał         Trumpus               137.44 -  319: 408   87
    9    33 Michał         Borejko               100.00 -  297: 397   50
   10    44 Ireneusz       Moralewicz            113.53 +  415: 344  164
   11    34 Łukasz         Sornek                102.88 -  341: 418   53
   12    39 Danuta         Wodecka               100.00 +  329: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Jerzy Stępniewski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Grzegorz       Kwiecień              113.73 -  196: 453   64
    2    57 Maria          Krzyżanowska          106.80 -  208: 355   57
    3    58 Marcin         Radwański             100.00 -  214: 457   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     171  /  3  57.00




	Jolanta Szabla 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Ireneusz       Moralewicz            113.53 -  316: 325   64
    2    55 Joanna         Żłobicka              104.75 -  333: 340   55
    3    53 Jerzy          Tatarczuk             101.11 -  342: 384   51
    4    54 Anna           Bogucka               100.00 -  263: 349   50
    5    56 Wojciech       Obremski              100.00 +  370: 345  150
    6    51 Paulina        Naplocha              100.00 -  304: 327   50
    7    54 Dariusz        Zając                 100.00 +  366: 220  150
    8    55 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  329: 258  150
    9    42 Patrycja       Śliwińska             111.37 -  325: 436   61
   10    52 Natalia        Połomska              100.00 -  319: 385   50
   11    52 Jakub          Kraj                  100.00 =  294: 294  100
   12    52 Dariusz        Zając                 100.00 +  275: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Małgorzata Szablowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Krzysztof      Leśniak               113.31 -  337: 423   63
    2    44 Andrzej        Zając                 100.00 -  332: 357   50
    3    50 Maciej         Zięba                 105.18 -  350: 394   55
    4    53 Józef          Wietecki              100.00 +  333: 277  150
    5    46 Anna           Bogucka               100.00 +  371: 337  150
    6    48 Michał         Wodecki               100.00 +  382: 348  150
    7    32 Karol          Waniek                119.96 -  338: 356   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  7  98.29




	Marta Tralińska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    50 Rafał          Skibicki              112.19 -    1: 400   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      62  /  1  62.00




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Agnieszka      Goniowska             112.65 -  334: 427   63
    2    46 Jakub          Kraj                  100.00 -  278: 326   50
    3    46 Michał         Trumpus               137.44 -  269: 450   87
    4    53 Małgorzata     Szablowska            100.00 -  277: 333   50
    5    57 Dariusz        Zając                 100.00 +  321: 229  150
    6    50 Marcin         Żuchowski             100.00 -  318: 343   50
    7    56 Wiktoria       Kliber                100.00 +  427: 185  150
    8    49 Jerzy          Tatarczuk             101.11 +  364: 226  151
    9    45 Bożena         Guział                100.00 -  321: 388   50
   10    46 Dominik        Piasecki              109.16 -  320: 508   59
   11    53 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  283: 302   50
   12    53 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  401: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 12  88.33




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Rafał          Skibicki              112.19 +  323: 322  162
    2    53 Jacek          Wandzel               108.00 +  369: 360  158
    3    14 Tomasz         Zwoliński             135.32 -  287: 404   85
    4    29 Jolanta        Chłopińska            119.17 -  301: 508   69
    5    39 Beata          Piotrowska            118.98 -  342: 372   69
    6    40 Agata          Kuć                   103.95 -  318: 382   54
    7    45 Beata          Marynowicz            100.00 -  293: 406   50
    8    48 Maria          Gaca                  100.00 +  404: 168  150
    9    41 Marta          Świątkowska           100.00 +  338: 298  150
   10    43 Irena          Sołdan                131.03 +  338: 328  181
   11    36 Jakub          Szymczak              127.93 -  303: 529   78
   12    39 Dorota         Stachowska            100.00 -  314: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Michał Wodecki 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Patrycja       Śliwińska             111.37 -  247: 329   61
    2    50 Bożena         Guział                100.00 =  339: 339  100
    3    44 Tomasz         Ciejka                135.87 -  335: 375   86
    4    50 Teresa         Zalewska              114.24 -  348: 384   64
    5    52 Katarzyna      Dębska                100.00 +  362: 340  150
    6    48 Małgorzata     Szablowska            100.00 -  348: 382   50
    7    51 Ziemowit       Pazda                 102.24 +  338: 320  152
    8    47 Jacek          Wandzel               108.00 +  369: 245  158
    9    36 Elżbieta       Szuba                 104.19 -  358: 512   54
   10    45 Ewa            Marek-Domagała        100.00 -  297: 363   50
   11    46 Maciej         Zięba                 105.18 +  422: 269  155
   12    42 Dominik        Piasecki              109.16 -  274: 512   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Andrzej Zając 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Ryszard        Żydaczewski           110.62 -  272: 410   61
    2    44 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  357: 332  150
    3    36 Elżbieta       Szuba                 104.19 -  233: 350   54
    4    46 Beata          Marynowicz            100.00 +  348: 323  150
    5    40 Marta          Dobrzańska            114.40 -  310: 320   64
    6    44 Teresa         Zalewska              114.24 -  348: 351   64
    7    47 Patrycja       Śliwińska             111.37 -  264: 410   61
    8    51 Ryszard        Korpalski             104.06 -  297: 367   54
    9    54 Waldemar       Dębski                100.00 +  397: 230  150
   10    47 Agata          Kopta                 104.01 -  307: 447   54
   11    54 Katarzyna      Dębska                100.00 +  335: 305  150
   12    49 Wacław         Sarek                 100.00 +  380: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Dariusz Zając 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  277: 350   61
    2    39 Michał         Borejko               100.00 -  305: 405   50
    3    48 Jacek          Wandzel               108.00 -  243: 428   58
    4    55 Anna           Arana                 102.31 -  226: 503   52
    5    57 Józef          Wietecki              100.00 -  229: 321   50
    6    57 PAUZA
    7    54 Jolanta        Szabla                100.00 -  220: 366   50
    8    57 Wiktoria       Kliber                100.00 +  392: 196  150
    9    53 Maria          Gaca                  100.00 +  426: 149  150
   10    53 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  354: 230  150
   11    48 Danuta         Połomska              100.00 -  254: 305   50
   12    52 Jolanta        Szabla                100.00 -  264: 275   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  / 11  79.18




	Patrycjusz Śliwiński 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Małgorzata     Jóźwiak               110.24 -  274: 400   60
    2    42 Ryszard        Korpalski             104.06 -  240: 297   54
    3    55 Danuta         Połomska              100.00 -  238: 476   50
    4    56 Natalia        Połomska              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     214  /  4  53.50




	Marta Świątkowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Katarzyna      Żuławska              109.59 -  375: 434   60
    2    34 Beata          Marynowicz            100.00 +  360: 322  150
    3    18 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  254: 429   91
    4    36 Dominik        Piasecki              109.16 -  339: 365   59
    5    48 Paulina        Naplocha              100.00 +  380: 280  150
    6    49 Jerzy          Tatarczuk             101.11 +  351: 343  151
    7    37 Michał         Borejko               100.00 -  377: 379   50
    8    34 Jerzy          Luter                 106.74 -  357: 373   57
    9    41 Danuta         Wodecka               100.00 -  298: 338   50
   10    48 Anna           Bogucka               100.00 -  296: 373   50
   11    51 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  380: 340  150
   12    46 Czesława       Pawłowska             116.86 +  349: 333  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Marcin Łydka 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Dominik        Piasecki              109.16 -  204: 385   59
    2    56 Wojciech       Obremski              100.00 -  193: 362   50
    3    59 Beata          Marynowicz            100.00 -  253: 445   50
    4    58 PAUZA
    5    54 Joanna         Pawlińska             100.00 -  138: 345   50
    6    54 Maciej         Zięba                 105.18 -  191: 436   55
    7    55 Anna           Bogucka               100.00 -  175: 371   50
    8    58 Waldemar       Dębski                100.00 -  208: 270   50
    9    56 Natalia        Lis zz                100.00 -  255: 306   50
   10    57 Jakub          Kraj                  100.00 -  155: 425   50
   11    58 Wiktoria       Kliber                100.00 -  232: 251   50
   12    57 Waldemar       Dębski                100.00 +  262: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  / 11  60.36




	Marcin Żuchowski 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Renata         Andracka              109.11 -  310: 377   59
    2    59 Wiktoria       Kliber                100.00 +  461: 154  150
    3    30 Łukasz         Sornek                102.88 -  269: 367   53
    4    49 Bożena         Guział                100.00 -  298: 306   50
    5    47 Ziemowit       Pazda                 102.24 -  291: 415   52
    6    50 Józef          Wietecki              100.00 +  343: 318  150
    7    53 Jerzy          Tatarczuk             101.11 -  368: 424   51
    8    52 Wojciech       Obremski              100.00 +  332: 313  150
    9    40 Agata          Kopta                 104.01 +  379: 261  154
   10    42 Teresa         Fortuna               122.80 +  599: 258  173
   11    20 Michał         Trumpus               137.44 -  327: 397   87
   12    34 Arkadiusz      Łydka                 107.33 +  428: 365  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 PAUZA
    2    30 Ryszard        Żydaczewski           110.62 -  247: 382   61
    3    45 Krzysztof      Leśniak               113.31 -  329: 442   63
    4    51 Czesława       Pawłowska             116.86 -  256: 355   67
    5    53 Leszek         Kilian                100.00 -  209: 449   50
    6    53 Anna           Bogucka               100.00 +  307: 271  150
    7    52 Maciej         Zięba                 105.18 -  288: 448   55
    8    55 Jolanta        Szabla                100.00 -  258: 329   50
    9    52 Jerzy          Tatarczuk             101.11 +  309: 297  151
   10    53 Dariusz        Zając                 100.00 -  230: 354   50
   11    53 Józef          Wietecki              100.00 +  302: 283  150
   12    53 Józef          Wietecki              100.00 -  342: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  / 11  81.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Wrocławia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Barbara        Łukaszewicz           428: 345
   2 Piotr          Wierzchowski         - Stanisław      Rydzik                371: 439
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Grzeszczuk            378: 328
   4 Urszula        Solarska             - Dariusz        Kosz                  353: 357
   5 Kamil          Górka                - Jacek          Wandzel               412: 316
   6 Rafał          Stachowski           - Mariusz        Skrobosz              412: 391
   7 Dariusz        Dzierża              - Arkadiusz      Łydka                 453: 303
   8 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Obremski              312: 356
   9 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Sameryt               407: 397
  10 Jerzy          Luter                - Piotr          Pietuchowski          316: 405
  11 Michał         Trumpus              - Przemysław     Pawlic                363: 372
  12 Maciej         Zięba                - Jakub          Zaryński              245: 520
  13 Justyna        Górka                - Joanna         Żłobicka              518: 214
  14 Elżbieta       Szuba                - Tomasz         Ciejka                385: 414
  15 Tomasz         Zwoliński            - Ryszard        Korpalski             438: 339
  16 Agata          Kopta                - Przemysław     Herdzina              337: 462
  17 Marek          Reda                 - Agata          Kuć                   504: 278
  18 Łukasz         Sornek               - Kamil          Nawrocki              386: 317
  19 Bartosz        Morawski             - Monika         Laskowska             383: 258
  20 Michał         Puchowski            - Irena          Sołdan                335: 433
  21 Wojciech       Sołdan               - Anna           Arana                 395: 325
  22 Ziemowit       Pazda                - Jakub          Szymczak              256: 486
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Jerzy          Tatarczuk             496: 236
  24 Anna           Bogucka              - Andrzej        Rechowicz             274: 423
  25 Piotr          Szałkiewicz          - Michał         Borejko               385: 360
  26 Katarzyna      Dębska               - Dawid          Adamczyk              275: 628
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Waldemar       Dębski                409: 229
  28 Bożena         Guział               - Mirosław       Uglik                 323: 397
  29 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Kilian                463: 277
  30 Wiktoria       Kliber               - Adam           Klimont               170: 459
  31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jakub          Kraj                  429: 269
  32 Marcin         Kukuła               - Andrzej        Kwiatkowski           361: 452
  33 Teresa         Fortuna              - Natalia        Lis zz                418: 176
  34 Ewa            Marek-Domagała       - Michał         Ozimiński             361: 397
  35 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Marynowicz            374: 291
  36 Łukasz         Musiał               - Beata          Wiączkowska           152: 413
  37 Karol          Waniek               - Paulina        Naplocha              441: 277
  38 Wojciech       Obremski             - Zofia          Gajewska              315: 368
  39 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Pawlińska             404: 266
  40 Danuta         Połomska             - Jolanta        Chłopińska            282: 391
  41 Beata          Piotrowska           - Natalia        Połomska              442: 309
  42 Marcin         Radwański            - Weronika       Rudnicka              326: 371
  43 Małgorzata     Szczygieł            - Karolina       Rubaszewska           387: 273
  44 Wacław         Sarek                - Czesława       Pawłowska             312: 371
  45 Michał         Szymkowski           - Zbigniew       Skrzypczyk            365: 365
  46 Anna           Sroka                - Marta          Dobrzańska            271: 419
  47 Teresa         Zalewska             - Dorota         Stachowska            322: 351
  48 Jerzy          Stępniewski          - Grzegorz       Kwiecień              196: 453
  49 Ireneusz       Moralewicz           - Jolanta        Szabla                325: 316
  50 Małgorzata     Szablowska           - Krzysztof      Leśniak               337: 423
  51 Agnieszka      Goniowska            - Józef          Wietecki              427: 334
  52 Danuta         Wodecka              - Rafał          Skibicki              323: 322
  53 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Wodecki               329: 247
  54 Andrzej        Zając                - Ryszard        Żydaczewski           272: 410
  55 Dariusz        Nawrocki             - Dariusz        Zając                 350: 277
  56 Patrycjusz     Śliwiński            - Małgorzata     Jóźwiak               274: 400
  57 Katarzyna      Żuławska             - Marta          Świątkowska           434: 375
  58 Marcin         Łydka                - Dominik        Piasecki              204: 385
  59 Renata         Andracka             - Marcin         Żuchowski             377: 310
  60 Barbara        Żydaczewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 415: 484
   2 Jakub          Zaryński             - Piotr          Pietuchowski          399: 381
   3 Grzegorz       Pukniel              - Justyna        Górka                 352: 450
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Marek          Reda                  401: 338
   5 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Langiewicz            365: 425
   6 Michał         Ozimiński            - Jakub          Szymczak              292: 528
   7 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Wesołowski            364: 395
   8 Jolanta        Chłopińska           - Przemysław     Herdzina              344: 427
   9 Adam           Klimont              - Małgorzata     Szczygieł             343: 451
  10 Dariusz        Dzierża              - Łukasz         Sornek                461: 275
  11 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Szałkiewicz           350: 427
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Dominik        Piasecki              388: 381
  13 Beata          Piotrowska           - Bartosz        Morawski              338: 497
  14 Karol          Waniek               - Kazimierz.J    Merklejn              388: 449
  15 Stanisław      Rydzik               - Renata         Andracka              321: 393
  16 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             387: 398
  17 Przemysław     Pawlic               - Katarzyna      Żuławska              388: 359
  18 Weronika       Rudnicka             - Irena          Sołdan                448: 330
  19 Czesława       Pawłowska            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  314: 348
  20 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Wrześniewski          412: 398
  21 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Goniowska             425: 368
  22 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Obremski              303: 526
  23 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Leśniak               411: 318
  24 Marta          Dobrzańska           - Dariusz        Nawrocki              378: 245
  25 Teresa         Fortuna              - Patrycja       Śliwińska             399: 322
  26 Tomasz         Ciejka               - Ireneusz       Moralewicz            336: 365
  27 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Skibicki              412: 343
  28 Kamil          Górka                - Michał         Szymkowski            338: 453
  29 Zbigniew       Skrzypczyk           - Rafał          Stachowski            382: 427
  30 Ryszard        Żydaczewski          - Barbara        Żydaczewska           382: 247
  31 Małgorzata     Sameryt              - Grzegorz       Koczkodon             324: 400
  32 Mariusz        Skrobosz             - Natalia        Połomska              548: 291
  33 Arkadiusz      Łydka                - Elżbieta       Szuba                 334: 377
  34 Marta          Świątkowska          - Beata          Marynowicz            360: 322
  35 Piotr          Wierzchowski         - Danuta         Połomska              425: 345
  36 Agata          Kuć                  - Michał         Trumpus               477: 387
  37 Leszek         Kilian               - Marcin         Kukuła                383: 255
  38 Paulina        Naplocha             - Ewa            Marek-Domagała        296: 348
  39 Michał         Borejko              - Dariusz        Zając                 405: 305
  40 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Dębska                325: 295
  41 Barbara        Łukaszewicz          - Anna           Bogucka               466: 287
  42 Ryszard        Korpalski            - Patrycjusz     Śliwiński             297: 240
  43 Karolina       Rubaszewska          - Agata          Kopta                 344: 383
  44 Andrzej        Zając                - Małgorzata     Szablowska            357: 332
  45 Michał         Puchowski            - Anna           Sroka                 294: 244
  46 Józef          Wietecki             - Jakub          Kraj                  278: 326
  47 Joanna         Pawlińska            - Grzegorz       Grzeszczuk            396: 335
  48 Monika         Laskowska            - Marcin         Radwański             446: 289
  49 Anna           Arana                - Ziemowit       Pazda                 349: 360
  50 Michał         Wodecki              - Bożena         Guział                339: 339
  51 Teresa         Zalewska             - Maciej         Zięba                 387: 326
  52 Jerzy          Tatarczuk            - Kamil          Nawrocki              318: 444
  53 Jacek          Wandzel              - Danuta         Wodecka               360: 369
  54 Waldemar       Dębski               - Jerzy          Luter                 256: 452
  55 Jolanta        Szabla               - Joanna         Żłobicka              333: 340
  56 Wojciech       Obremski             - Marcin         Łydka                 362: 193
  57 Maria          Krzyżanowska         - Jerzy          Stępniewski           355: 208
  58 Natalia        Lis zz               - Wacław         Sarek                 230: 331
  59 Marcin         Żuchowski            - Wiktoria       Kliber                461: 154
  60 Łukasz         Musiał               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Weronika       Rudnicka              408: 383
   2 Justyna        Górka                - Teresa         Fortuna               437: 231
   3 Piotr          Szałkiewicz          - Krzysztof      Langiewicz            463: 397
   4 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Koczkodon             417: 428
   5 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Dzierża               375: 513
   6 Marta          Dobrzańska           - Dawid          Pikul                 323: 362
   7 Przemysław     Herdzina             - Ryszard        Żydaczewski           462: 347
   8 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  418: 388
   9 Zofia          Gajewska             - Bartosz        Morawski              362: 485
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Rafał          Wesołowski            449: 382
  11 Renata         Andracka             - Andrzej        Kwiatkowski           385: 309
  12 Rafał          Stachowski           - Dorota         Stachowska            345: 283
  13 Przemysław     Pawlic               - Małgorzata     Szczygieł             353: 458
  14 Danuta         Wodecka              - Tomasz         Zwoliński             287: 404
  15 Kazimierz.J    Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            462: 386
  16 Beata          Wiączkowska          - Michał         Szymkowski            450: 383
  17 Jolanta        Chłopińska           - Dawid          Adamczyk              421: 305
  18 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Świątkowska           429: 254
  19 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Reda                  374: 344
  20 Agata          Kopta                - Karol          Waniek                408: 406
  21 Mariusz        Wrześniewski         - Teresa         Zalewska              485: 310
  22 Ewa            Marek-Domagała       - Barbara        Łukaszewicz           334: 349
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Monika         Laskowska             409: 359
  24 Adam           Klimont              - Michał         Ozimiński             421: 372
  25 Czesława       Pawłowska            - Piotr          Wierzchowski          332: 334
  26 Agnieszka      Goniowska            - Urszula        Solarska              352: 384
  27 Katarzyna      Żuławska             - Wojciech       Obremski              414: 303
  28 Piotr          Pietuchowski         - Maria          Krzyżanowska          469: 302
  29 Joanna         Pawlińska            - Beata          Piotrowska            306: 322
  30 Marcin         Żuchowski            - Łukasz         Sornek                269: 367
  31 Jerzy          Luter                - Leszek         Kilian                428: 333
  32 Dominik        Piasecki             - Patrycja       Śliwińska             364: 390
  33 Wacław         Sarek                - Michał         Borejko               348: 362
  34 Irena          Sołdan               - Ryszard        Korpalski             443: 373
  35 Mirosław       Uglik                - Michał         Puchowski             365: 414
  36 Elżbieta       Szuba                - Andrzej        Zając                 350: 233
  37 Rafał          Świątek              - Kamil          Nawrocki              313: 422
  38 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Wietecki              260: 499
  39 Dariusz        Nawrocki             - Stanisław      Rydzik                432: 298
  40 Jakub          Kraj                 - Wojciech       Sołdan                252: 475
  41 Joanna         Żłobicka             - Grzegorz       Pukniel               385: 350
  42 Zbigniew       Skrzypczyk           - Agata          Kuć                   313: 375
  43 Bożena         Guział               - Kamil          Górka                 339: 429
  44 Michał         Wodecki              - Tomasz         Ciejka                335: 375
  45 Krzysztof      Leśniak              - Barbara        Żydaczewska           442: 329
  46 Józef          Wietecki             - Michał         Trumpus               269: 450
  47 Natalia        Połomska             - Małgorzata     Sameryt               306: 377
  48 Dariusz        Zając                - Jacek          Wandzel               243: 428
  49 Paulina        Naplocha             - Anna           Arana                 355: 311
  50 Małgorzata     Szablowska           - Maciej         Zięba                 350: 394
  51 Rafał          Skibicki             - Katarzyna      Dębska                324: 320
  52 Grzegorz       Grzeszczuk           - Anna           Bogucka               337: 299
  53 Jolanta        Szabla               - Jerzy          Tatarczuk             342: 384
  54 Arkadiusz      Łydka                - Anna           Sroka                 355: 206
  55 Patrycjusz     Śliwiński            - Danuta         Połomska              238: 476
  56 Karolina       Rubaszewska          - Waldemar       Dębski                435: 214
  57 Natalia        Lis zz               - Marcin         Kukuła                243: 309
  58 Jerzy          Stępniewski          - Marcin         Radwański             214: 457
  59 Beata          Marynowicz           - Marcin         Łydka                 445: 253
  60 Wiktoria       Kliber               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Dzierża              - Piotr          Szałkiewicz           434: 345
   2 Jakub          Szymczak             - Beata          Wiączkowska           369: 409
   3 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 509: 334
   4 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Morawski              481: 306
   5 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Koczkodon             447: 249
   6 Krzysztof      Obremski             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  453: 345
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Stachowski            391: 353
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Renata         Andracka              384: 352
   9 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Skrobosz              364: 380
  10 Ryszard        Żydaczewski          - Jakub          Zaryński              383: 337
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Piotr          Wierzchowski          302: 394
  12 Agata          Kuć                  - Mariusz        Wrześniewski          310: 344
  13 Zbigniew       Wietecki             - Agata          Kopta                 415: 335
  14 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Borejko               409: 429
  15 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Wesołowski            529: 336
  16 Wojciech       Sołdan               - Marta          Dobrzańska            443: 348
  17 Adam           Klimont              - Przemysław     Pawlic                409: 301
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Elżbieta       Szuba                 428: 303
  19 Katarzyna      Żuławska             - Beata          Piotrowska            427: 372
  20 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             434: 450
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Weronika       Rudnicka              373: 442
  22 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              427: 472
  23 Kamil          Nawrocki             - Teresa         Fortuna               331: 340
  24 Krzysztof      Leśniak              - Michał         Puchowski             472: 266
  25 Dorota         Stachowska           - Kamil          Górka                 274: 376
  26 Patrycja       Śliwińska            - Małgorzata     Jóźwiak               342: 386
  27 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Kosz                  364: 417
  28 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Nawrocki              302: 387
  29 Danuta         Wodecka              - Jolanta        Chłopińska            301: 508
  30 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Żłobicka              349: 419
  31 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Grzeszczuk            469: 301
  32 Leszek         Kilian               - Karol          Waniek                281: 346
  33 Michał         Trumpus              - Arkadiusz      Łydka                 318: 380
  34 Marek          Reda                 - Wacław         Sarek                 516: 238
  35 Rafał          Skibicki             - Agnieszka      Goniowska             388: 462
  36 Dominik        Piasecki             - Marta          Świątkowska           365: 339
  37 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Obremski              404: 263
  38 Grzegorz       Pukniel              - Maria          Krzyżanowska          525: 291
  39 Jacek          Wandzel              - Joanna         Pawlińska             409: 304
  40 Maciej         Zięba                - Danuta         Połomska              326: 359
  41 Jerzy          Tatarczuk            - Małgorzata     Sameryt               284: 414
  42 Rafał          Świątek              - Marcin         Radwański             304: 387
  43 Monika         Laskowska            - Paulina        Naplocha              462: 254
  44 Marcin         Kukuła               - Michał         Ozimiński             255: 345
  45 Stanisław      Rydzik               - Ziemowit       Pazda                 396: 320
  46 Beata          Marynowicz           - Andrzej        Zając                 323: 348
  47 Jakub          Kraj                 - Karolina       Rubaszewska           293: 301
  48 Ewa            Marek-Domagała       - Zbigniew       Skrzypczyk            365: 244
  49 Marcin         Żuchowski            - Bożena         Guział                298: 306
  50 Teresa         Zalewska             - Michał         Wodecki               384: 348
  51 Barbara        Żydaczewska          - Czesława       Pawłowska             256: 355
  52 Ryszard        Korpalski            - Wiktoria       Kliber                406: 182
  53 Józef          Wietecki             - Małgorzata     Szablowska            277: 333
  54 Anna           Bogucka              - Jolanta        Szabla                349: 263
  55 Anna           Arana                - Dariusz        Zając                 503: 226
  56 Natalia        Połomska             - Patrycjusz     Śliwiński             400:   1
  57 Waldemar       Dębski               - Katarzyna      Dębska                235: 390
  58 Marcin         Łydka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Dzierża               574: 327
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Herdzina              382: 454
   3 Dawid          Pikul                - Beata          Wiączkowska           297: 374
   4 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.J    Merklejn              321: 439
   5 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Szymczak              507: 301
   6 Mariusz        Skrobosz             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  484: 417
   7 Justyna        Górka                - Małgorzata     Jóźwiak               332: 407
   8 Michał         Borejko              - Wojciech       Sołdan                339: 410
   9 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              350: 320
  10 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             361: 353
  11 Bartosz        Morawski             - Rafał          Stachowski            429: 315
  12 Jolanta        Chłopińska           - Urszula        Solarska              393: 331
  13 Piotr          Wierzchowski         - Mariusz        Wrześniewski          312: 410
  14 Krzysztof      Leśniak              - Ryszard        Żydaczewski           476: 255
  15 Tomasz         Ciejka               - Renata         Andracka              351: 377
  16 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Koczkodon             314: 381
  17 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Kwiecień              298: 403
  18 Teresa         Fortuna              - Katarzyna      Żuławska              330: 339
  19 Joanna         Żłobicka             - Adam           Klimont               506: 343
  20 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Szałkiewicz           521: 352
  21 Danuta         Połomska             - Marek          Reda                  296: 454
  22 Marcin         Radwański            - Jakub          Zaryński              322: 369
  23 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          391: 431
  24 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            348: 348
  25 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Pukniel               345: 364
  26 Elżbieta       Szuba                - Jerzy          Luter                 447: 326
  27 Krzysztof      Langiewicz           - Ryszard        Korpalski             487: 292
  28 Agnieszka      Goniowska            - Przemysław     Pawlic                401: 447
  29 Karol          Waniek               - Ewa            Marek-Domagała        378: 292
  30 Michał         Ozimiński            - Rafał          Wesołowski            338: 290
  31 Teresa         Zalewska             - Mirosław       Uglik                 328: 360
  32 Łukasz         Sornek               - Monika         Laskowska             292: 325
  33 Kamil          Nawrocki             - Patrycja       Śliwińska             325: 291
  34 Jacek          Wandzel              - Czesława       Pawłowska             341: 324
  35 Małgorzata     Sameryt              - Arkadiusz      Łydka                 326: 244
  36 Karolina       Rubaszewska          - Zofia          Gajewska              403: 336
  37 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Stachowska            430: 260
  38 Michał         Puchowski            - Dominik        Piasecki              342: 388
  39 Beata          Piotrowska           - Danuta         Wodecka               372: 342
  40 Andrzej        Zając                - Marta          Dobrzańska            310: 320
  41 Bożena         Guział               - Agata          Kopta                 365: 418
  42 Barbara        Łukaszewicz          - Michał         Trumpus               264: 443
  43 Rafał          Świątek              - Anna           Arana                 253: 320
  44 Wacław         Sarek                - Beata          Marynowicz            295: 389
  45 Rafał          Skibicki             - Jerzy          Tatarczuk             427: 411
  46 Małgorzata     Szablowska           - Anna           Bogucka               371: 337
  47 Ziemowit       Pazda                - Marcin         Żuchowski             415: 291
  48 Marta          Świątkowska          - Paulina        Naplocha              380: 280
  49 Marcin         Kukuła               - Natalia        Połomska              259: 315
  50 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jakub          Kraj                  422: 310
  51 Zbigniew       Skrzypczyk           - Maciej         Zięba                 405: 254
  52 Katarzyna      Dębska               - Michał         Wodecki               340: 362
  53 Barbara        Żydaczewska          - Leszek         Kilian                209: 449
  54 Joanna         Pawlińska            - Marcin         Łydka                 345: 138
  55 Wiktoria       Kliber               - Maria          Krzyżanowska          200: 379
  56 Jolanta        Szabla               - Wojciech       Obremski              370: 345
  57 Dariusz        Zając                - Józef          Wietecki              229: 321
  58 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             458: 332
   2 Beata          Wiączkowska          - Przemysław     Herdzina              382: 333
   3 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Skrobosz              441: 455
   4 Dariusz        Dzierża              - Grzegorz       Kwiecień              504: 302
   5 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Leśniak               346: 281
   6 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Żuławska              360: 329
   7 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Jóźwiak               426: 390
   8 Kamil          Górka                - Wojciech       Sołdan                419: 301
   9 Renata         Andracka             - Krzysztof      Obremski              405: 380
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szczygieł             308: 414
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Adamczyk              350: 385
  12 Joanna         Żłobicka             - Dawid          Pikul                 413: 461
  13 Marek          Reda                 - Agata          Kopta                 385: 350
  14 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Langiewicz            444: 335
  15 Piotr          Pietuchowski         - Elżbieta       Szuba                 408: 337
  16 Przemysław     Pawlic               - Jakub          Szymczak              384: 357
  17 Jacek          Wandzel              - Justyna        Górka                 309: 432
  18 Rafał          Stachowski           - Jakub          Zaryński              383: 326
  19 Monika         Laskowska            - Tomasz         Ciejka                314: 429
  20 Beata          Piotrowska           - Zbigniew       Wietecki              417: 316
  21 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Pukniel               483: 309
  22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Małgorzata     Sameryt               353: 297
  23 Piotr          Wierzchowski         - Adam           Klimont               327: 426
  24 Marta          Dobrzańska           - Piotr          Szałkiewicz           378: 393
  25 Ryszard        Żydaczewski          - Karol          Waniek                430: 296
  26 Weronika       Rudnicka             - Karolina       Rubaszewska           386: 317
  27 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kwiatkowski           387: 338
  28 Andrzej        Rechowicz            - Teresa         Fortuna               356: 316
  29 Michał         Borejko              - Dariusz        Nawrocki              311: 334
  30 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 424: 349
  31 Dominik        Piasecki             - Ireneusz       Moralewicz            333: 367
  32 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Goniowska             349: 402
  33 Michał         Trumpus              - Ewa            Marek-Domagała        419: 256
  34 Czesława       Pawłowska            - Jerzy          Luter                 473: 335
  35 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Sornek                290: 425
  36 Patrycja       Śliwińska            - Stanisław      Rydzik                402: 421
  37 Zofia          Gajewska             - Michał         Puchowski             390: 363
  38 Anna           Arana                - Maria          Krzyżanowska          321: 290
  39 Natalia        Połomska             - Rafał          Skibicki              329: 377
  40 Danuta         Wodecka              - Agata          Kuć                   318: 382
  41 Marcin         Radwański            - Joanna         Pawlińska             291: 325
  42 Beata          Marynowicz           - Arkadiusz      Łydka                 334: 454
  43 Danuta         Połomska             - Ziemowit       Pazda                 429: 392
  44 Andrzej        Zając                - Teresa         Zalewska              348: 351
  45 Dorota         Stachowska           - Barbara        Łukaszewicz           409: 395
  46 Grzegorz       Grzeszczuk           - Zbigniew       Skrzypczyk            391: 351
  47 Leszek         Kilian               - Bożena         Guział                354: 368
  48 Michał         Wodecki              - Małgorzata     Szablowska            348: 382
  49 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Tatarczuk             351: 343
  50 Józef          Wietecki             - Marcin         Żuchowski             318: 343
  51 Paulina        Naplocha             - Jolanta        Szabla                327: 304
  52 Jakub          Kraj                 - Wojciech       Obremski              314: 406
  53 Anna           Bogucka              - Barbara        Żydaczewska           271: 307
  54 Maciej         Zięba                - Marcin         Łydka                 436: 191
  55 Wiktoria       Kliber               - Wacław         Sarek                 194: 317
  56 Michał         Szymkowski           - Rafał          Świątek               397: 318
  57 Dariusz        Zając                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Kazimierz.J    Merklejn              337: 470
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Dzierża               408: 356
   3 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              452: 396
   4 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             405: 366
   5 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 431: 282
   6 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Adamczyk              409: 373
   7 Renata         Andracka             - Dawid          Pikul                 370: 386
   8 Kamil          Nawrocki             - Marek          Reda                  368: 396
   9 Urszula        Solarska             - Piotr          Pietuchowski          334: 353
  10 Katarzyna      Żuławska             - Justyna        Górka                 343: 509
  11 Joanna         Żłobicka             - Jolanta        Chłopińska            279: 348
  12 Krzysztof      Obremski             - Beata          Piotrowska            394: 321
  13 Łukasz         Szałkiewicz          - Tomasz         Ciejka                344: 484
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Rechowicz             521: 396
  15 Krzysztof      Leśniak              - Przemysław     Pawlic                388: 284
  16 Adam           Klimont              - Rafał          Stachowski            467: 285
  17 Wojciech       Sołdan               - Ryszard        Żydaczewski           415: 369
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Szałkiewicz           411: 424
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Ozimiński             299: 420
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Irena          Sołdan                344: 285
  21 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Nawrocki              441: 397
  22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Weronika       Rudnicka              379: 419
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Szymczak              379: 378
  24 Marta          Dobrzańska           - Krzysztof      Langiewicz            353: 419
  25 Agnieszka      Goniowska            - Monika         Laskowska             337: 450
  26 Michał         Trumpus              - Piotr          Wierzchowski          308: 362
  27 Jakub          Zaryński             - Jacek          Wandzel               445: 288
  28 Małgorzata     Sameryt              - Zbigniew       Wietecki              338: 325
  29 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Arana                 392: 320
  30 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Grzeszczuk            485: 239
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Sornek                441: 283
  32 Karol          Waniek               - Małgorzata     Szablowska            356: 338
  33 Mirosław       Uglik                - Karolina       Rubaszewska           337: 466
  34 Zofia          Gajewska             - Teresa         Zalewska              331: 338
  35 Agata          Kopta                - Arkadiusz      Łydka                 307: 396
  36 Teresa         Fortuna              - Dominik        Piasecki              428: 421
  37 Michał         Borejko              - Marta          Świątkowska           379: 377
  38 Elżbieta       Szuba                - Dorota         Stachowska            311: 328
  39 Joanna         Pawlińska            - Danuta         Połomska              343: 402
  40 Rafał          Skibicki             - Bożena         Guział                375: 368
  41 Michał         Szymkowski           - Czesława       Pawłowska             466: 271
  42 Jerzy          Luter                - Agata          Kuć                   397: 373
  43 Rafał          Wesołowski           - Ewa            Marek-Domagała        433: 344
  44 Barbara        Łukaszewicz          - Natalia        Połomska              376: 312
  45 Beata          Marynowicz           - Danuta         Wodecka               406: 293
  46 Maria          Krzyżanowska         - Leszek         Kilian                405: 337
  47 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Zając                 410: 264
  48 Marcin         Radwański            - Wacław         Sarek                 285: 295
  49 Ryszard        Korpalski            - Paulina        Naplocha              285: 331
  50 Zbigniew       Skrzypczyk           - Michał         Puchowski             348: 383
  51 Ziemowit       Pazda                - Michał         Wodecki               320: 338
  52 Barbara        Żydaczewska          - Maciej         Zięba                 288: 448
  53 Jerzy          Tatarczuk            - Marcin         Żuchowski             424: 368
  54 Dariusz        Zając                - Jolanta        Szabla                220: 366
  55 Marcin         Łydka                - Anna           Bogucka               175: 371
  56 Wiktoria       Kliber               - Józef          Wietecki              185: 427
  57 Jakub          Kraj                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              479: 379
   2 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Szczygieł             287: 384
   3 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Tuszyński             428: 409
   4 Beata          Wiączkowska          - Dariusz        Kosz                  475: 349
   5 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Dzierża               413: 400
   6 Justyna        Górka                - Krzysztof      Leśniak               427: 409
   7 Piotr          Szałkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             357: 374
   8 Tomasz         Suchanek             - Marek          Reda                  341: 531
   9 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Wrześniewski          333: 460
  10 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Kwiecień              364: 447
  11 Renata         Andracka             - Adam           Klimont                 1: 400
  12 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Górka                 430: 377
  13 Bartosz        Morawski             - Michał         Ozimiński             418: 394
  14 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Obremski              335: 444
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Jolanta        Chłopińska            347: 374
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Michał         Borejko               360: 349
  17 Jakub          Zaryński             - Beata          Piotrowska            400:   1
  18 Ryszard        Żydaczewski          - Stanisław      Rydzik                454: 342
  19 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Skibicki              404: 328
  20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Joanna         Żłobicka              377: 297
  21 Karolina       Rubaszewska          - Andrzej        Kwiatkowski           324: 352
  22 Przemysław     Pawlic               - Grzegorz       Pukniel               400:   1
  23 Piotr          Wierzchowski         - Kamil          Nawrocki              382: 369
  24 Rafał          Stachowski           - Małgorzata     Jóźwiak               253: 406
  25 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Rechowicz             303: 402
  26 Arkadiusz      Łydka                - Katarzyna      Żuławska              295: 419
  27 Urszula        Solarska             - Teresa         Fortuna               353: 253
  28 Dariusz        Nawrocki             - Monika         Laskowska             475: 326
  29 Teresa         Zalewska             - Karol          Waniek                320: 373
  30 Michał         Trumpus              - Dorota         Stachowska            408: 319
  31 Danuta         Połomska             - Irena          Sołdan                381: 390
  32 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Koczkodon             253: 394
  33 Anna           Arana                - Agnieszka      Goniowska             283: 385
  34 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Luter                 357: 373
  35 Dominik        Piasecki             - Czesława       Pawłowska             326: 344
  36 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Zbigniew       Wietecki              292: 371
  37 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Zięba                 344: 313
  38 Łukasz         Sornek               - Mirosław       Uglik                 421: 376
  39 Grzegorz       Grzeszczuk           - Zofia          Gajewska              358: 375
  40 Michał         Puchowski            - Agata          Kuć                   370: 380
  41 Maria          Krzyżanowska         - Agata          Kopta                 401: 299
  42 Michał         Szymkowski           - Marta          Dobrzańska              1: 400
  43 Wacław         Sarek                - Elżbieta       Szuba                 337: 405
  44 Paulina        Naplocha             - Beata          Marynowicz            287: 484
  45 Bożena         Guział               - Barbara        Łukaszewicz           347: 347
  46 Leszek         Kilian               - Patrycja       Śliwińska             365: 296
  47 Michał         Wodecki              - Jacek          Wandzel               369: 245
  48 Maria          Gaca                 - Danuta         Wodecka               168: 404
  49 Jerzy          Tatarczuk            - Józef          Wietecki              226: 364
  50 Anna           Bogucka              - Marcin         Radwański             371: 303
  51 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Zając                 367: 297
  52 Wojciech       Obremski             - Marcin         Żuchowski             313: 332
  53 Zbigniew       Skrzypczyk           - Ziemowit       Pazda                 345: 327
  54 Ewa            Marek-Domagała       - Jakub          Kraj                  320: 300
  55 Jolanta        Szabla               - Barbara        Żydaczewska           329: 258
  56 Katarzyna      Dębska               - Natalia        Połomska              309: 330
  57 Dariusz        Zając                - Wiktoria       Kliber                392: 196
  58 Waldemar       Dębski               - Marcin         Łydka                 270: 208
  59 Natalia        Lis zz               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Przemysław     Herdzina              398: 324
   2 Marek          Reda                 - Kazimierz.J    Merklejn              486: 340
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Beata          Wiączkowska           358: 404
   4 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 378: 368
   5 Adam           Klimont              - Mariusz        Skrobosz              449: 412
   6 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Wrześniewski          322: 457
   7 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Sołdan                325: 337
   8 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Obremski              439: 308
   9 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Kwiecień              424: 413
  10 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Dzierża               428: 451
  11 Ryszard        Żydaczewski          - Tomasz         Ciejka                330: 428
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Karol          Waniek                347: 414
  13 Jakub          Zaryński             - Urszula        Solarska              397: 391
  14 Kamil          Górka                - Krzysztof      Leśniak               408: 282
  15 Michał         Ozimiński            - Piotr          Szałkiewicz           481: 320
  16 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Koczkodon             381: 289
  17 Przemysław     Pawlic               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  334: 452
  18 Dariusz        Nawrocki             - Weronika       Rudnicka              285: 420
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Piotr          Wierzchowski          340: 352
  20 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Żuławska              389: 400
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Ireneusz       Moralewicz            430: 350
  22 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Adamczyk              342: 448
  23 Karolina       Rubaszewska          - Agnieszka      Goniowska             403: 314
  24 Joanna         Żłobicka             - Michał         Trumpus               310: 436
  25 Łukasz         Sornek               - Stanisław      Rydzik                382: 346
  26 Czesława       Pawłowska            - Kamil          Nawrocki              341: 360
  27 Małgorzata     Sameryt              - Jerzy          Luter                 359: 297
  28 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Stachowski            399: 321
  29 Beata          Marynowicz           - Teresa         Zalewska              349: 335
  30 Arkadiusz      Łydka                - Danuta         Połomska              446: 279
  31 Monika         Laskowska            - Maria          Krzyżanowska          420: 332
  32 Teresa         Fortuna              - Zofia          Gajewska              354: 236
  33 Dorota         Stachowska           - Michał         Borejko               297: 397
  34 Rafał          Wesołowski           - Marta          Dobrzańska            413: 452
  35 Agata          Kuć                  - Barbara        Łukaszewicz           315: 385
  36 Elżbieta       Szuba                - Michał         Wodecki               512: 358
  37 Jakub          Szymczak             - Rafał          Skibicki              485: 258
  38 Dominik        Piasecki             - Ryszard        Korpalski             384: 425
  39 Mirosław       Uglik                - Jacek          Wandzel               361: 280
  40 Marcin         Żuchowski            - Agata          Kopta                 379: 261
  41 Marta          Świątkowska          - Danuta         Wodecka               298: 338
  42 Patrycja       Śliwińska            - Jolanta        Szabla                436: 325
  43 Ewa            Marek-Domagała       - Leszek         Kilian                309: 439
  44 Natalia        Połomska             - Michał         Puchowski             356: 437
  45 Józef          Wietecki             - Bożena         Guział                321: 388
  46 Maciej         Zięba                - Anna           Bogucka               439: 226
  47 Anna           Arana                - Wacław         Sarek                 366: 279
  48 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Zbigniew       Skrzypczyk            419: 311
  49 Paulina        Naplocha             - Grzegorz       Grzeszczuk            341: 405
  50 Wojciech       Obremski             - Marcin         Radwański             326: 329
  51 Ziemowit       Pazda                - Jakub          Kraj                  333: 273
  52 Jerzy          Tatarczuk            - Barbara        Żydaczewska           297: 309
  53 Maria          Gaca                 - Dariusz        Zając                 149: 426
  54 Waldemar       Dębski               - Andrzej        Zając                 230: 397
  55 Katarzyna      Dębska               - Wiktoria       Kliber                415: 173
  56 Natalia        Lis zz               - Marcin         Łydka                 306: 255


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Dawid          Pikul                 367: 383
   2 Beata          Wiączkowska          - Piotr          Pietuchowski          433: 396
   3 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              307: 399
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Szczygieł             454: 355
   5 Przemysław     Herdzina             - Wojciech       Sołdan                285: 422
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             504: 303
   7 Dariusz        Dzierża              - Jolanta        Chłopińska            370: 375
   8 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Skrobosz              423: 338
   9 Sławomir       Piotrowski           - Justyna        Górka                 389: 342
  10 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Kwiatkowski           384: 399
  11 Katarzyna      Żuławska             - Dariusz        Kosz                  385: 399
  12 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Ozimiński             348: 403
  13 Karol          Waniek               - Jakub          Zaryński              357: 421
  14 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 355: 383
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Renata         Andracka              461: 276
  16 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Wierzchowski          288: 391
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Dawid          Adamczyk              341: 537
  18 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Langiewicz            359: 329
  19 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Trumpus               318: 400
  20 Krzysztof      Leśniak              - Stanisław      Rydzik                469: 336
  21 Piotr          Szałkiewicz          - Jerzy          Luter                 439: 402
  22 Elżbieta       Szuba                - Rafał          Wesołowski            384: 369
  23 Kamil          Nawrocki             - Mirosław       Uglik                 293: 456
  24 Zbigniew       Wietecki             - Danuta         Połomska              403: 267
  25 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Jóźwiak               439: 325
  26 Andrzej        Rechowicz            - Patrycja       Śliwińska             378: 413
  27 Leszek         Kilian               - Grzegorz       Pukniel               349: 336
  28 Michał         Puchowski            - Urszula        Solarska              437: 261
  29 Maciej         Zięba                - Ryszard        Żydaczewski           339: 361
  30 Monika         Laskowska            - Zofia          Gajewska              337: 361
  31 Beata          Marynowicz           - Joanna         Żłobicka              380: 355
  32 Michał         Borejko              - Bożena         Guział                445: 245
  33 Marta          Dobrzańska           - Rafał          Skibicki              386: 331
  34 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Beata          Piotrowska            368: 364
  35 Grzegorz       Koczkodon            - Ryszard        Korpalski             415: 361
  36 Czesława       Pawłowska            - Karolina       Rubaszewska           333: 355
  37 Grzegorz       Grzeszczuk           - Przemysław     Pawlic                476: 349
  38 Arkadiusz      Łydka                - Anna           Arana                 329: 405
  39 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Nawrocki              539: 288
  40 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Sornek                276: 351
  41 Maria          Krzyżanowska         - Małgorzata     Sameryt               304: 348
  42 Marcin         Żuchowski            - Teresa         Fortuna               599: 258
  43 Danuta         Wodecka              - Irena          Sołdan                338: 328
  44 Dorota         Stachowska           - Ireneusz       Moralewicz            415: 344
  45 Michał         Wodecki              - Ewa            Marek-Domagała        297: 363
  46 Józef          Wietecki             - Dominik        Piasecki              320: 508
  47 Agata          Kopta                - Andrzej        Zając                 447: 307
  48 Anna           Bogucka              - Marta          Świątkowska           373: 296
  49 Marcin         Radwański            - Paulina        Naplocha              309: 277
  50 Wacław         Sarek                - Ziemowit       Pazda                 279: 381
  51 Jacek          Wandzel              - Zbigniew       Skrzypczyk            449: 310
  52 Natalia        Połomska             - Jolanta        Szabla                385: 319
  53 Barbara        Żydaczewska          - Dariusz        Zając                 230: 354
  54 Jerzy          Tatarczuk            - Waldemar       Dębski                497: 210
  55 Maria          Gaca                 - Natalia        Lis zz                203: 277
  56 Wojciech       Obremski             - Wiktoria       Kliber                329: 213
  57 Marcin         Łydka                - Jakub          Kraj                  155: 425
  58 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 389: 356
   2 Wojciech       Sołdan               - Beata          Wiączkowska           358: 358
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Wrześniewski          407: 366
   4 Marek          Reda                 - Weronika       Rudnicka              591: 260
   5 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Pietuchowski          475: 364
   6 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Kosz                  443: 343
   7 Sławomir       Piotrowski           - Adam           Klimont               377: 356
   8 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Kwiatkowski           352: 413
   9 Michał         Ozimiński            - Jakub          Zaryński              353: 509
  10 Kamil          Górka                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  298: 426
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Wierzchowski          370: 308
  12 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Langiewicz            546: 339
  13 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Dzierża               468: 345
  14 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              340: 348
  15 Justyna        Górka                - Kamil          Nawrocki              366: 370
  16 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Ciejka                352: 419
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Zwoliński             331: 468
  18 Monika         Laskowska            - Krzysztof      Leśniak               282: 433
  19 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Obremski              355: 379
  20 Michał         Trumpus              - Marcin         Żuchowski             397: 327
  21 Piotr          Szałkiewicz          - Beata          Piotrowska            388: 392
  22 Katarzyna      Żuławska             - Urszula        Solarska              437: 345
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Michał         Puchowski             361: 352
  24 Rafał          Stachowski           - Elżbieta       Szuba                 400: 418
  25 Patrycja       Śliwińska            - Zbigniew       Wietecki              444: 329
  26 Przemysław     Pawlic               - Michał         Borejko               409: 347
  27 Marta          Dobrzańska           - Grzegorz       Grzeszczuk            384: 398
  28 Arkadiusz      Łydka                - Karol          Waniek                344: 474
  29 Leszek         Kilian               - Beata          Marynowicz            301: 344
  30 Ryszard        Żydaczewski          - Zofia          Gajewska              348: 454
  31 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Grzegorz       Koczkodon             325: 399
  32 Renata         Andracka             - Anna           Arana                 392: 287
  33 Karolina       Rubaszewska          - Dariusz        Nawrocki              382: 433
  34 Łukasz         Sornek               - Dorota         Stachowska            418: 341
  35 Małgorzata     Sameryt              - Teresa         Fortuna               242: 330
  36 Jakub          Szymczak             - Danuta         Wodecka               529: 303
  37 Irena          Sołdan               - Czesława       Pawłowska             515: 327
  38 Ireneusz       Moralewicz           - Jacek          Wandzel               454: 388
  39 Barbara        Łukaszewicz          - Maria          Krzyżanowska          344: 397
  40 Bożena         Guział               - Dominik        Piasecki              387: 357
  41 Stanisław      Rydzik               - Teresa         Zalewska              410: 361
  42 Ziemowit       Pazda                - Agnieszka      Goniowska             399: 332
  43 Jerzy          Luter                - Natalia        Połomska              445: 286
  44 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Radwański             443: 292
  45 Agata          Kopta                - Ewa            Marek-Domagała        363: 482
  46 Maciej         Zięba                - Michał         Wodecki               269: 422
  47 Anna           Bogucka              - Joanna         Żłobicka              394: 361
  48 Danuta         Połomska             - Dariusz        Zając                 305: 254
  49 Ryszard        Korpalski            - Jerzy          Tatarczuk             328: 342
  50 Rafał          Skibicki             - Marta          Tralińska             400:   1
  51 Zbigniew       Skrzypczyk           - Marta          Świątkowska           340: 380
  52 Jolanta        Szabla               - Jakub          Kraj                  294: 294
  53 Barbara        Żydaczewska          - Józef          Wietecki              302: 283
  54 Andrzej        Zając                - Katarzyna      Dębska                335: 305
  55 Maria          Gaca                 - Wacław         Sarek                 226: 411
  56 Natalia        Lis zz               - Paulina        Naplocha              238: 410
  57 Wojciech       Obremski             - Waldemar       Dębski                262: 253
  58 Marcin         Łydka                - Wiktoria       Kliber                232: 251


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Kazimierz.J    Merklejn              235: 421
   2 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              337: 436
   3 Marek          Reda                 - Wojciech       Sołdan                348: 372
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Zaryński              360: 445
   5 Jolanta        Chłopińska           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  334: 401
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Szczygieł             524: 257
   7 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Adamczyk              451: 342
   8 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ciejka                378: 355
   9 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Pietuchowski          397: 392
  10 Adam           Klimont              - Przemysław     Herdzina              399: 427
  11 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Leśniak               416: 406
  12 Katarzyna      Żuławska             - Michał         Trumpus               285: 569
  13 Karol          Waniek               - Elżbieta       Szuba                 381: 323
  14 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Kwiecień              294: 458
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Ozimiński             340: 448
  16 Kamil          Górka                - Beata          Marynowicz            553: 221
  17 Piotr          Wierzchowski         - Łukasz         Sornek                418: 443
  18 Dariusz        Dzierża              - Justyna        Górka                 344: 416
  19 Piotr          Szałkiewicz          - Jakub          Szymczak              337: 357
  20 Marta          Dobrzańska           - Andrzej        Rechowicz             449: 347
  21 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Borejko               391: 408
  22 Kamil          Nawrocki             - Patrycja       Śliwińska             334: 310
  23 Przemysław     Pawlic               - Ryszard        Żydaczewski           360: 398
  24 Grzegorz       Grzeszczuk           - Karolina       Rubaszewska           420: 321
  25 Dariusz        Nawrocki             - Zofia          Gajewska              366: 407
  26 Teresa         Fortuna              - Małgorzata     Sameryt               456: 306
  27 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                308: 342
  28 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Langiewicz            409: 320
  29 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                361: 399
  30 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 376: 384
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Stachowski            440: 315
  32 Urszula        Solarska             - Agata          Kuć                   357: 374
  33 Michał         Puchowski            - Monika         Laskowska             365: 308
  34 Marcin         Żuchowski            - Arkadiusz      Łydka                 428: 365
  35 Rafał          Skibicki             - Leszek         Kilian                297: 340
  36 Anna           Arana                - Danuta         Połomska              367: 398
  37 Ewa            Marek-Domagała       - Bożena         Guział                388: 345
  38 Maria          Krzyżanowska         - Ziemowit       Pazda                 285: 306
  39 Danuta         Wodecka              - Dorota         Stachowska            314: 329
  40 Beata          Piotrowska           - Anna           Bogucka               417: 325
  41 Łukasz         Tuszyński            - Barbara        Łukaszewicz           382: 327
  42 Dominik        Piasecki             - Michał         Wodecki               512: 274
  43 Agata          Kopta                - Agnieszka      Goniowska             357: 348
  44 Joanna         Żłobicka             - Ryszard        Korpalski             416: 291
  45 Jacek          Wandzel              - Maciej         Zięba                 390: 289
  46 Marta          Świątkowska          - Czesława       Pawłowska             349: 333
  47 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Tatarczuk             357: 363
  48 Natalia        Połomska             - Marcin         Radwański             274: 367
  49 Andrzej        Zając                - Wacław         Sarek                 380: 314
  50 Paulina        Naplocha             - Grzegorz       Pukniel               282: 389
  51 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Obremski              429: 312
  52 Dariusz        Zając                - Jolanta        Szabla                264: 275
  53 Barbara        Żydaczewska          - Józef          Wietecki              342: 401
  54 Jakub          Kraj                 - Zbigniew       Skrzypczyk            392: 308
  55 Natalia        Lis zz               - Katarzyna      Dębska                242: 332
  56 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Wiktoria       Kliber                392: 186
  57 Marcin         Łydka                - Waldemar       Dębski                262: 261
  58 Maria          Gaca                 - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 15-11-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.33  28681  196
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.28  23405  160
   3 Michał Makowski                Warszawa             144.68   9838   68
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.37  27863  193
   5 Kamil Górka                    Kraków               143.09  25470  178
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.96  27163  190
   7 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.74  27639  195
   8 Dariusz Dzierża                Londyn               141.19   4377   31
   9 Sławomir Kucia                 Krosno               140.98  14662  104
  10 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      140.63   6047   43
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.46  26968  192
  12 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.43  25417  181
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  14 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.05  26469  189
  15 Marek Syczuk                   Warszawa             139.72  10479   75
  16 Dawid Pikul                    Poznań               139.45  27472  197
  17 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.41  26767  192
  18 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.94  25982  187
  19 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              138.65  26483  191
  21 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  22 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.43  27486  200
  23 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.17  17695  129
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.10  24816  181
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             136.98  26711  195
  26 Michał Alabrudziński           Włocławek            136.94  26429  193
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.73  26195  193
  30 Przemysław Herdzina            Kraków               135.72  24159  178
  31 Justyna Górka                  Kraków               135.71  27006  199
  32 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.31  26114  193
  33 Radosław Konca                 Warszawa             135.23  10683   79
  34 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.93  21859  162
  35 Joanna Juszczak                Warszawa             134.69  14547  108
  36 Bartosz Morawski               Gliwice              134.38  13438  100
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.17  16637  124
  38 Patryk Gadus                   Pszczew              134.08  11665   87
  39 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               133.60  14295  107
  41 Grzegorz Święcki               Białystok            133.21   9058   68
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.18  10921   82
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 132.84  26436  199
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.71  24817  187
  45 Michał Trumpus                 Wrocław              132.38  12047   91
  46 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.35  25544  193
  47 Marek Reda                     Wołomin              132.30  26460  200
  48 Paweł Jackowski                Warszawa             132.19  26438  200
  49 Wojciech Sołdan                Rumia                132.01  25477  193
  50 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.92  24538  186
  51 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.35  25613  195
  52 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  53 Irena Sołdan                   Rumia                130.46  25310  194
  54 Paweł Janaś                    Głogów               129.92  24684  190
  55 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  56 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  57 Artur Irzyk                    Kraków               129.77  18168  140
  58 Maciej Michalak                Łódź                 129.73  16605  128
  59 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  60 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.16  12141   94
  61 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               128.85  24739  192
  63 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  19808  154
  64 Marek Roszak                   Poznań               128.07  24846  194
  65 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.05  13958  109
  66 Łukasz Bobowski                Suchedniów           127.96  23288  182
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.88  25321  198
  68 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  69 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.86  15471  121
  71 Michał Lipka                   Mielec               127.53   5484   43
  72 Jakub Szymczak                 Łódź                 127.38  16177  127
  73 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     127.11  11821   93
  74 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  75 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  76 Radosław Jachna                Łódź                 126.62   4052   32
  77 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  78 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.01  25076  199
  79 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.94  25188  200
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.92  25183  200
  81 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.85  14347  114
  82 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.52  14184  113
  83 Bogusław Szyszka               Oława                125.51   8409   67
  84 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              125.48  15183  121
  85 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.43  24083  192
  86 Łukasz Bryła                   Mielec               125.34  11782   94
  87 Kuba Koisar                    Warszawa             125.24  24673  197
  88 Jan Kozłowski                  Kraków               125.20  14523  116
  89 Robert Głowacki                Łódź                 124.84  21223  170
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  91 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.28  23986  193
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               124.27  15037  121
  93 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.25  24601  198
  94 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  95 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  96 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  97 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  98 Adam Klimont                   Wałcz                123.86  22171  179
  99 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
 100 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
 101 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.51  23220  188
 102 Grzegorz Kurowski              Warszawa             123.42  23944  194
 103 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 104 Artur Koszel                   Warszawa             123.36  19737  160
 105 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.18  18846  153
 106 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.96  23977  195
 107 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.92  24216  197
 108 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 109 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.65  24408  199
 110 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.63   6622   54
 111 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.37  17376  142
 112 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.95  16097  132
 113 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             121.89   8045   66
 114 Sławomir Buk                   Gliwice              121.83   5848   48
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.80  23020  189
 116 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.58  14468  119
 117 Michał Ozimiński               Łódź                 121.47  23808  196
 118 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 119 Karol Waniek                   Wrocław              121.32   9706   80
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.95  24190  200
 121 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.79  23917  198
 122 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 123 Maciej Perzyński               Piła                 120.62   9408   78
 124 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.30  10947   91
 125 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.26  12627  105
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 120.12  22222  185
 127 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.11  22821  190
 128 Rafał Matczak                  Milanówek            120.04  10684   89
 129 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.02  22923  191
 130 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.00  13920  116
 131 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 132 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 133 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 134 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.10   7980   67
 135 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 136 Daniel Janus                   Wąchock              119.08  20125  169
 137 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 138 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.00   6783   57
 139 Weronika Rudnicka              Ustka                118.88  23181  195
 140 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 141 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               118.43  10303   87
 142 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 143 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.24  16081  136
 144 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            118.20  23404  198
 145 Michał Szymkowski              Wrocław              118.03   3659   31
 146 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 147 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.00  11682   99
 148 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.97  21824  185
 149 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.87  10019   85
 150 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 151 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 152 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 153 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 154 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 155 Tomasz Łapka                   Opole                117.16  22964  196
 156 Halina Roszak                  Poznań               117.03  17671  151
 157 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        116.74   9456   81
 158 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 159 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 160 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.60  22504  193
 161 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             116.57   4896   42
 162 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 163 Stanisław Gasik                Warszawa             115.80  15981  138
 164 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.67   8328   72
 165 Anna Niedzielko                Szczecin             115.65   8327   72
 166 Marta Dobrzańska               Kraków               115.56  14560  126
 167 Dorota Maciejuk                Warszawa             115.42  12812  111
 168 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.21  11867  103
 169 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.07  19217  167
 170 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 171 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 172 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 173 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.94  12758  111
 174 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.93   7700   67
 175 Grzegorz Kwiecień              Kraków               114.89  17119  149
 176 Jacek Pietruszka               Kraków               114.86  11831  103
 177 Renata Andracka                Poznań               114.71   4015   35
 178 Krzysztof Leśniak              Kraków               114.71  13306  116
 179 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.68  19839  173
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             114.52  22674  198
 181 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 182 Katarzyna Rosiek               Kraków               114.39   9952   87
 183 Anna Stefańska                 Łódź                 114.31  22519  197
 184 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.25  12110  106
 185 Maciej Stolarczyk              Zator                114.23   3541   31
 186 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 187 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 188 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 189 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.64  17160  151
 190 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.57  22032  194
 191 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 192 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 193 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.32  21985  194
 194 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 195 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.81   5415   48
 196 Michał Kolaj                   Ostróda              112.81  17485  155
 197 Renata Kowalska                Bielsko Biała        112.74   8794   78
 198 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.62  18808  167
 199 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 112.56   6416   57
 200 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.52   7089   63
 201 Magdalena Kublik               Warszawa             112.49  21260  189
 202 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 203 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.48  16759  149
 204 Alina Białobrzewska            Gdynia               112.02  11090   99
 205 Bogdan Kozłowski               Białystok            112.01   8737   78
 206 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             111.80   9391   84
 208 Anna Dłużniewska               Warszawa             111.75  11957  107
 209 Michał Musielak                Bydgoszcz            111.74   4358   39
 210 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.33   8016   72
 211 Agnieszka Goniowska            Wrocław              111.32  19369  174
 212 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 213 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.17  21234  191
 214 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.96  18198  164
 215 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.93  21188  191
 216 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.89  21624  195
 217 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.77  21490  194
 218 Rafał Skibicki                 Lębork               110.72  21479  194
 219 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 220 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 221 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             110.29   7941   72
 222 Monika Sadurska                Warszawa             110.29  10588   96
 223 Bogusław Książek               Szczecin             110.20  20056  182
 224 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 225 Andrzej Grabiński              Suchedniów           110.07   5944   54
 226 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 227 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.92   6595   60
 228 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 229 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.51  11718  107
 230 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 231 Grażyna Wesołowska             Łódź                 108.92  18189  167
 232 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.87  10343   95
 233 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 234 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.10   6270   58
 235 Dominik Piasecki               Słupsk               107.94  10254   95
 236 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.93  13275  123
 237 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.89  11760  109
 238 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 239 Rafał Stachowski               Police               107.79  13366  124
 240 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 241 Łukasz Święcki                 Białystok            107.54   4194   39
 242 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.40  21157  197
 243 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.20  20583  192
 244 Jerzy Luter                    Bytom                107.04  20552  192
 245 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 246 Urszula Solarska               Łódź                 107.03  20656  193
 247 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.51  21196  199
 248 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 249 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 250 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 251 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.70  16700  158
 252 Krzysztof Bukowski             Milanówek            105.48   3481   33
 253 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 254 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.32  20117  191
 255 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.91   4721   45
 256 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 104.85  19293  184
 257 Michał Puchowski               Izbicko              104.78   4191   40
 258 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.67   8792   84
 259 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 260 Marianna Kozłowska             Białystok            104.60   8159   78
 261 Łukasz Baranowski              Reda                 104.54  15263  146
 262 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 263 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 264 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.15   6145   59
 265 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 266 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 267 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.90  10806  104
 268 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 269 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 270 Piotr Szutenberg               Ustka                103.55   7766   75
 271 Mariusz Makuch                 Zator                103.51   4451   43
 272 Paweł Michalski                Ksawerów             103.46   4966   48
 273 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 274 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.19   3715   36
 275 Anna Arana                     Warszawa             103.09  20102  195
 276 Ziemowit Pazda                 Wrocław              103.08  11133  108
 277 Ryszard Korpalski              Wrocław              103.05  10511  102
 278 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 279 Monika Laskowska               Wrocław              102.81   7711   75
 280 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 281 Adam Janicki                   Łódź                 102.36  20472  200
 282 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 283 Sławomir Długosz               Ostróda              101.72  18106  178
 284 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 285 Elżbieta Święcka               Białystok            101.13   3944   39
 286 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 287 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             100.75   4836   48
 288 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.63   7547   75
 289 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.50  19397  193
 290 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 291 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 292 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 293 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.17   7140   72
 294 Rafał Świątek                  Wrocław               99.16   6346   64
 295 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 296 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.88   3263   33
 297 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 298 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 299 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 300 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 301 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.88   5090   52
 302 Bożena Guział                  Racibórz              97.86   3523   36
 303 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 304 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.82   7358   76
 305 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          96.53   9846  102
 306 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 307 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.80  13508  141
 308 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 309 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 310 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.97   2849   30
 311 Marcin Radwański               Wrocław               94.55   4160   44
 312 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 313 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 314 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 315 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 316 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   93.65   3465   37
 317 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 318 Sylwia Buks                    Warszawa              92.31   6462   70
 319 Agnieszka Kozak                Gdynia                92.26  13378  145
 320 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.87   2756   30
 321 Anna  Bogucka                  Wrocław               91.62   3390   37
 322 Agata Pastusiak                Sulęcin               91.28   7211   79
 323 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.01   7736   85
 324 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 325 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 326 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.53   5341   59
 327 Wojciech Obremski              Legnica               90.46   6151   68
 328 Jakub Kraj                     Szczecin              90.22   3338   37
 329 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 330 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           88.28   8916  101
 331 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 332 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 333 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 334 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.18   6974   80
 335 Katarzyna Bogusławska          Piastów               86.68   3207   37
 336 Radosław Więch                 Warszawa              84.85   5770   68
 337 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 338 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  84.29  10368  123
 339 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 340 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 341 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 342 Anna Lenartowska               Gdynia                80.57   4512   56
 343 Izabela Długosz                Ostróda               76.47   2906   38
 344 Paulina Naplocha               Racibórz              76.46   6881   90
 345 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   6277   83
 346 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 347 Alicja Bielecka                Poznań                74.76   2542   34
 348 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 349 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 15-11-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   5 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   6 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   7 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   8 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   9 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  10 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  11 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  12 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  13 Czesława Pawłowska             Wrocław              108.74   2936   27
  14 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  15 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  16 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  17 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  18 Karolina Długosz               Ostróda               71.96   1943   27
  19 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  20 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.24   2506   25
  21 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  22 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  23 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  24 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  25 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  26 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  27 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  28 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  29 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  30 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  31 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  32 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               102.75   2466   24
  33 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  34 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  35 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  36 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  37 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  38 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              96.33   2312   24
  39 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  40 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  41 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.25   2238   24
  42 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  43 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  44 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  45 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  46 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  47 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  48 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  49 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             104.96   2414   23
  50 Anna Czarnecka                 Zgierz                99.17   2281   23
  51 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  52 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  53 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  55 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  56 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  57 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  58 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  59 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  60 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  61 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  62 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             118.45   2606   22
  64 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   99.45   2188   22
  65 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  66 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  67 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  68 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  69 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  70 Jarosław Żuliński              Szczecin             121.16   2302   19
  71 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  72 Kamil Kister                   Puławy               100.79   1915   19
  73 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  74 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  75 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  76 Piotr Domański                 Łódź                 117.39   2113   18
  77 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  78 Maciej Pilc                    Poznań                99.83   1797   18
  79 Wojciech Wróbel                Zator                 98.78   1778   18
  80 Błażej Fuczek                  Przeciszów            91.33   1644   18
  81 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            84.33   1518   18
  82 Rafał Horoszko                 Przeciszów            82.72   1489   18
  83 Dorota Patera                  Legnica               81.39   1465   18
  84 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  85 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  86 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  87 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  88 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  89 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  90 Filip Klar                     Mielec               117.69   1883   16
  91 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  92 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  93 Henryk Ryś                     Warszawa             107.53   1613   15
  94 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  95 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  96 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
  97 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  98 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  99 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
 100 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 101 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 102 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 103 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 104 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 105 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 106 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 107 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 108 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 109 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 112 Michał  Borejko                Wrocław              121.58   1459   12
 113 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 114 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 115 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 116 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 117 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 118 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 119 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 120 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 121 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 122 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 123 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 124 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 125 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 126 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 127 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 128 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 129 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 130 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 131 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 132 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 133 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 134 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 135 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            104.67   1256   12
 136 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 137 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 138 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 139 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 140 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 141 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 142 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 143 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 144 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 145 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 146 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 147 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 148 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 149 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 150 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 151 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 152 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 153 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.92   1139   12
 154 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 155 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 156 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 157 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 158 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 159 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 160 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 161 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 162 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 163 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 164 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 165 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 166 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 167 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 168 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 169 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 170 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 171 Tomasz  Jedynak                Majków                89.33   1072   12
 172 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 173 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 174 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 175 Janina Grajewska               Choroszcz             82.67    992   12
 176 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 177 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 178 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 179 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 180 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 181 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 182 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 183 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 184 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 185 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 186 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 187 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 188 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 189 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 190 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 191 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 192 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 193 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 194 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 195 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 196 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 197 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 198 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 199 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 200 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 201 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 202 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 203 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 204 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 205 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 206 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 207 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 208 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 209 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 210 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 211 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 212 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 213 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 214 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 215 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 216 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 217 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 218 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 219 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 220 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 221 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 222 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 223 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 224 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 225 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 226 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 227 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 228 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 229 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 230 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 231 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 232 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 233 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 234 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 235 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 236 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 237 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 238 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 239 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 240 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 241 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 242 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 243 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 244 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 245 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 246 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 247 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 248 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 249 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 250 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 251 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 252 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 253 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 254 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 255 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 256 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 257 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 258 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 259 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 260 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 261 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 262 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 263 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      119.14    834    7
 264 Izabela  Potęga                Łódź                 112.57    788    7
 265 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 266 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 267 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 268 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 269 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 270 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 271 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 272 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 273 Natalia Lis                    Trzebnica             81.86    573    7
 274 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 275 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 276 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 277 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 278 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 279 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 280 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 281 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 282 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 283 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 284 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 285 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 286 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 287 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 288 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 289 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 290 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 291 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 292 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 293 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 294 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 295 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 296 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 297 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 298 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 299 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 300 Joanna Zadrożna                Szczecin             134.00    670    5
 301 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 302 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 303 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 304 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 305 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 306 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 307 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 308 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 309 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 310 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 311 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 312 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 313 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 314 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 315 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 316 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 317 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 318 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 319 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 320 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 321 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 322 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 323 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 324 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 325 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 326 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 327 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 328 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 329 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 330 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 331 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 332 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 333 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 334 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie