Władysławowo15
września
Władysławowo 15-16 września IV Mistrzostwa Bałtyku
Wrocław22
września
Wrocław 22-23 września III Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2007Grand Prix 2007
Milanówek29
września
Milanówek 29-30 września II Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
(prawie) Wszyscy dostali KOSZA!22 - 23 września 2007 — III Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2007InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

III Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2007 Wrocław, 22 - 23 września 2007
Grand Prix 2007

Konkurs Relacja z turnieju


(prawie) Wszyscy dostali KOSZA!To już trzeci turniej w tym roku, na którym stawiło się ponad 100 graczy. Po Ostródzie i Wałczu przyszła kolej na Wrocław. 101 uczestników wzięło udział w ostatnim turnieju z cyklu Grand Prix 2007III Mistrzostwach Wrocławia Budopol Open 2007. Szansę na sukces w tej klasyfikacji miało pięciu zawodników: Kamil Górka, Kazimierz.J Merklejn, Tomasz Zwoliński, Mariusz Skrobosz oraz Krzysztof Obremski. Gdy wspomniana piątka walczyła o jak najlepszy wynik w turnieju i przeliczała miejsca w klasyfikacji Grand Prix, po cichutku i spokojnie na prowadzenie wysuwał się Dariusz Kosz z Nysy. Zaczął od miejsca 25, następnie awansował na 13, 10, 6, 2, a od szóstej rundy pełnił honory lidera. Dopiero w 12 rundzie przegrał swoją pierwszą i jedyną partię z Mariuszem Wrześniewskim, który zajął drugie miejsce na podium. Dariusz Kosz dał (prawie) wszystkim "kosza" i został mistrzem Wrocławia 2007 roku.
W cyklu Grand Prix wygrał Kazimierz.J Merklejn, dzięki trzeciemu miejscu w turnieju, uzyskując 106 pkt. Wyprzedził on Kamila Górkę (97 pkt) i Tomasza Zwolińskiego (94 pkt).
Organizatorzy: Przemysław PawlicTomasz Suchanek wraz z zawodnikami z Klubu "Siódemka" przygotowali szereg atrakcji. Zaczęło się od:
  • wspaniałych prezentacji komputerowych na rozpoczęcie turnieju
  • nagród po każdej rundzie dla zawodnika zwyciężającego w losowo wybranej kategorii
  • poczęstunku dla każdego
  • wspaniałych nagród od licznych sponsorów i upominków dla wszystkich uczestników
W sobotę miała miejsce także uroczystość, zakończona wspaniałą imprezą w lokalu. Krzysztof Obremski ukończył 18 lat, i z tej okazji milionów scrabbli życzyli mu współbiesiadnicy. Za rok IV Mistrzostwa Wrocławia i zapowiadane są jeszcze większe atrakcje. Zapraszamy!!!
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2006
II Mistrzostwa Dolnego Śląska
I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble - Budopol Open 2007

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   133.86     11.0     5102     2031     1016
  2 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.87     10.0     5064     1982      894
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.68      9.0     5081     1762      750
  4 Justyna         Fugiel               Kraków                 139.89      9.0     4965     1809      666
  5 Jakub           Nalepa               Gliwice                121.19      9.0     4808     1751      649
  6 Mirosław        Uglik                Warszawa               100.00      9.0     4651     1760      327
  7 Marek           Reda                 Wołomin                130.36      8.5     4511     1751      322
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.32      8.0     5130     1734      759
  9 Ewa             Ciszewska            Katowice               123.77      8.0     4972     1613      892
 10 Radosław        Konca                Warszawa               142.03      8.0     4918     1653      752
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.05      8.0     4778     1629      614
 12 Michał          Trumpus              Wrocław                134.35      8.0     4731     1674      315
 13 Marek           Syczuk               Warszawa               140.86      8.0     4730     1544      360
 14 Artur           Irzyk                Strzyżów               126.92      8.0     4728     1551      632
 15 Marek           Salamon              Bytom                  128.94      8.0     4647     1658      484
 16 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.61      8.0     4608     1732      126
 17 Paweł           Janaś                Głogów                 128.08      8.0     4526     1631      319
 18 Magdalena       Kublik               Warszawa               117.30      8.0     4497     1524      368
 19 Jerzy           Matyasik             Kraków                 111.27      8.0     4426     1729      -35
 20 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.76      8.0     4249     1619      -50
 21 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.56      7.0     5196     1548      657
 22 Kamil           Górka                Kraków                 142.24      7.0     4926     1488      667
 23 Wojciech        Sołdan               Rumia                  129.77      7.0     4898     1426      500
 24 Dawid           Pikul                Poznań                 137.67      7.0     4827     1500      374
 25 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 121.39      7.0     4725     1560      389
 26 Tomasz          Ciejka               Kraków                 125.41      7.0     4653     1634      309
 27 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.68      7.0     4620     1464       -6
 28 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.84      7.0     4595     1516      146
 29 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                129.57      7.0     4576     1665      322
 30 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.49      7.0     4561     1673      178
 31 Sławomir        Buk                  Gliwice                111.72      7.0     4540     1618      -98
 32 Irena           Sołdan               Rumia                  127.88      7.0     4540     1481        1
 33 Krzysztof       Obremski             Legnica                137.24      7.0     4531     1594      275
 34 Karol           Waniek               Wrocław                100.00      7.0     4498     1388      417
 35 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              109.69      7.0     4490     1524      109
 36 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  104.47      7.0     4391     1530      -36
 37 Katarzyna       Żuławska             Katowice               108.81      7.0     4387     1601      342
 38 Bogusław        Szyszka              Oława                  122.72      7.0     4246     1512      182
 39 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  112.97      7.0     4232     1509       -5
 40 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        100.00      6.0     4937     1295      412
 41 Daniel          Janus                Wąchock                117.99      6.0     4934     1317      352
 42 Michał          Ozimiński            Łódź                   111.60      6.0     4872     1341      533
 43 Michał          Szymkowski           Wrocław                118.27      6.0     4819     1367      542
 44 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                128.61      6.0     4722     1351      444
 45 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 108.23      6.0     4612     1265      305
 46 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    119.53      6.0     4569     1355       87
 47 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                119.13      6.0     4492     1425      -80
 48 Kuba            Koisar               Warszawa               128.47      6.0     4478     1333      229
 49 Bartosz         Orłowski             Bytom                  118.54      6.0     4477     1322       54
 50 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.53      6.0     4435     1264      224
 51 Dominik         Piasecki             Słupsk                 117.06      6.0     4405     1302      168
 52 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               106.18      6.0     4386     1359      254
 53 Paweł           Kowalski             Kutno                  100.00      6.0     4345     1407      157
 54 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.57      6.0     4313     1340     -165
 55 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           114.17      6.0     4304     1462     -436
 56 Jerzy           Luter                Bytom                  111.85      6.0     4264     1486     -230
 57 Joanna          Stępień              Katowice               116.50      6.0     4253     1402       23
 58 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               109.15      6.0     4242     1334     -285
 59 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      6.0     4237     1351     -115
 60 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      6.0     4138     1358     -255
 61 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               103.67      6.0     4059     1288     -168
 62 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      5.5     4413     1225       63
 63 Monika          Laskowska            Wrocław                105.43      5.0     4563     1164      502
 64 Marta           Dobrzańska           Kraków                 115.58      5.0     4479     1191      505
 65 Jacek           Petrus               Wrocław                109.17      5.0     4464     1272      240
 66 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.00      5.0     4388     1369     -382
 67 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                113.44      5.0     4341     1258     -137
 68 Tomasz          Suchanek             Wrocław                122.38      5.0     4324     1230     -317
 69 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.48      5.0     4321     1242     -138
 70 Michał          Puchowski            Izbicko                100.00      5.0     4292     1200       72
 71 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                103.19      5.0     4259     1205       63
 72 Anna            Swoboda              Wałbrzych              100.00      5.0     4213     1219     -188
 73 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      5.0     4183     1243     -377
 74 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      100.00      5.0     4179     1277       -2
 75 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      5.0     4054     1340     -581
 76 Ryszard         Korpalski            Wrocław                100.00      5.0     4000     1255     -265
 77 Rafał           Świątek              Wrocław                100.00      5.0     3949     1256     -714
 78 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         100.00      5.0     3948     1186     -389
 79 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      5.0     3838     1169     -174
 80 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      5.0     3823     1154      -81
 81 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.5     4130     1183     -300
 82 Joanna          Żłobicka             Wrocław                100.00      4.5     4074     1174     -360
 83 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               107.81      4.0     4541     1144      295
 84 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     4159     1137     -405
 85 Ewa             Fiszer-Włodarczyk    Wrocław                101.90      4.0     4123     1106     -179
 86 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                106.87      4.0     3963     1162     -508
 87 Dorota          Patera               Legnica                100.00      4.0     3901      961      110
 88 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00      4.0     3860     1049     -100
 89 Joanna          Juszczak             Warszawa               127.55      4.0     2603      880     -213
 90 Joanna          Brychcy              Katowice               101.65      3.5     4100     1116     -424
 91 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      3.5     3767      925     -410
 92 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      3.5     3458      995     -841
 93 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.5     3410      915     -580
 94 Aleksandra      Sakuta               Wrocław                100.00      3.5     3278      894     -559
 95 Anna            Żyła                 Wrocław                100.00      3.5     3246      881     -332
 96 Grażyna         Cieślikowska         Racibórz               100.00      3.0     3805     1042     -602
 97 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      2.5     3546      790     -340
 98 Justyna         Szymendera           Ostrów Wlkp.           100.00      2.0     2102      644     -777
 99 Żaneta          Cieślikowska         Racibórz               100.00      1.5     2873      691    -1304
100 Marcin          Łydka                Jaworzno               100.00      1.5     1915      705    -2402
101 Marlena         Drgas                Wrocław                100.00      1.5     1848      583    -1402
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble - Budopol Open 2007



	Kazimierz.J Merklejn 146.68 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Matyasik              111.27 -  374: 386   61
    2    31 Agata          Kuć                   100.48 +  493: 297  150
    3    13 Dariusz        Kosz                  133.86 -  310: 407   84
    4    31 Rafał          Świątek               100.00 +  556: 313  150
    5    17 Małgorzata     Sulejewska            121.39 +  428: 388  171
    6    11 Anna           Swoboda               100.00 +  381: 320  150
    7     7 Dariusz        Puton                 132.00 +  394: 313  182
    8     6 Jerzy          Luter                 111.85 +  483: 374  162
    9     3 Piotr          Szałkiewicz           129.57 +  537: 355  180
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  332: 433   94
   11     2 Stanisław      Rydzik                139.32 +  396: 371  189
   12     2 Stanisław      Rydzik                139.32 +  397: 374  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Mariusz Skrobosz 145.49 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Teresa         Zalewska              110.57 +  411: 344  161
    2    24 Marek          Reda                  130.36 +  447: 305  180
    3    12 Andrzej        Rechowicz             121.84 +  390: 365  172
    4     2 Justyna        Fugiel                139.89 +  506: 287  190
    5     3 Krzysztof      Obremski              137.24 +  383: 335  187
    6     2 Dariusz        Kosz                  133.86 -  264: 392   84
    7     2 Krzysztof      Mówka                 143.56 +  454: 280  194
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  369: 452   94
    9     6 Bogusław       Szyszka               122.72 +  382: 261  173
   10     4 Stanisław      Rydzik                139.32 -  251: 582   89
   11    12 Małgorzata     Szczygieł             109.69 -  329: 367   60
   12    12 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 -  375: 413   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Mariusz Wrześniewski 143.87 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Szczygieł             109.69 +  429: 316  160
    2    15 Marta          Dobrzańska            115.58 +  504: 289  166
    3     6 Katarzyna      Żuławska              108.81 +  403: 362  159
    4     3 Dariusz        Kosz                  133.86 -  385: 387   84
    5     4 Michał         Trumpus               134.35 +  433: 274  184
    6     1 Krzysztof      Mówka                 143.56 +  447: 340  194
    7     4 Krzysztof      Obremski              137.24 +  393: 333  187
    8     3 Mariusz        Skrobosz              145.49 +  452: 369  195
    9     2 Radosław       Konca                 142.03 -  310: 438   92
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 +  433: 332  197
   11     3 Marek          Reda                  130.36 +  381: 347  180
   12     1 Dariusz        Kosz                  133.86 +  494: 383  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 12 165.17




	Krzysztof Mówka 143.56 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jacek          Petrus                109.17 +  456: 325  159
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              122.76 +  501: 396  173
    3     4 Marek          Salamon               128.94 +  481: 387  179
    4     1 Adam           Szukalski             119.53 +  443: 393  170
    5     1 Zofia          Gajewska              114.17 +  587: 325  164
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  340: 447   94
    7     2 Mariusz        Skrobosz              145.49 -  280: 454   95
    8     4 Jakub          Nalepa                121.19 -  353: 414   71
    9     7 Mirosław       Uglik                 100.00 -  436: 441   50
   10    21 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  368: 321  154
   11    17 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 +  575: 248  159
   12     6 Marek          Reda                  130.36 -  376: 388   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Kamil Górka 142.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 +  441: 413  159
    2    12 Joanna         Stępień               116.50 +  387: 310  167
    3     2 Piotr          Szałkiewicz           129.57 -  353: 355   80
    4    16 Przemysław     Pawlic                100.00 -  337: 356   50
    5    30 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  419: 266  150
    6    22 Wojciech       Obremski              100.00 +  482: 200  150
    7    10 Tomasz         Zwoliński             136.05 +  408: 319  186
    8     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 -  390: 453   89
    9    11 Paweł          Janaś                 128.08 -  406: 421   78
   10    24 Jerzy          Matyasik              111.27 -  419: 473   61
   11    23 Paweł          Kowalski              100.00 +  410: 312  150
   12    17 Michał         Szymkowski            118.27 +  474: 381  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Radosław Konca 142.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Żuławska              108.81 -  380: 453   59
    2    29 Jacek          Wandzel               100.00 +  381: 340  150
    3    26 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 -  365: 421   89
    4    34 Urszula        Solarska              100.00 +  509: 329  150
    5    19 Andrzej        Rechowicz             121.84 +  465: 297  172
    6    12 Paweł          Janaś                 128.08 +  434: 269  178
    7     8 Joanna         Juszczak              127.55 +  490: 277  178
    8     5 Zofia          Gajewska              114.17 +  439: 282  164
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          143.87 +  438: 310  194
   10     3 Mirosław       Uglik                 100.00 -  358: 375   50
   11     4 Grzegorz       Koczkodon             128.61 +  372: 336  179
   12     3 Justyna        Fugiel                139.89 -  287: 477   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Marek Syczuk 140.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kwiecień              108.23 +  468: 366  158
    2     6 Marek          Salamon               128.94 -  372: 439   79
    3    18 Ryszard        Korpalski             100.00 -  352: 393   50
    4    30 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  411: 357  150
    5    23 Leokadia       Litwinowicz           113.44 +  455: 332  163
    6    13 Katarzyna      Żuławska              108.81 +  384: 365  159
    7     9 Tomasz         Ciejka                125.41 -  367: 523   75
    8    15 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 +  340: 336  156
    9    14 Jacek          Wandzel               100.00 +  342: 311  150
   10    13 Jerzy          Luter                 111.85 -  310: 317   62
   11    11 Sławomir       Buk                   111.72 +  471: 336  162
   12     9 Piotr          Szałkiewicz           129.57 +  458: 295  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Justyna Fugiel 139.89 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Patrycja       Śliwińska             107.81 +  374: 362  158
    2    10 Bogusław       Szyszka               122.72 +  489: 283  173
    3    10 Jerzy          Luter                 111.85 +  474: 324  162
    4     2 Mariusz        Skrobosz              145.49 -  287: 506   95
    5    11 Przemysław     Pawlic                100.00 +  485: 307  150
    6     3 Tomasz         Ciejka                125.41 +  419: 333  175
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 +  518: 292  189
    8     2 Piotr          Szałkiewicz           129.57 +  378: 326  180
    9     1 Dariusz        Kosz                  133.86 -  347: 420   84
   10     5 Marek          Reda                  130.36 -  300: 511   80
   11     6 Małgorzata     Sulejewska            121.39 +  417: 348  171
   12     3 Radosław       Konca                 142.03 +  477: 287  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Stanisław Rydzik 139.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Barbara        Łukaszewicz           106.87 +  342: 319  157
    2    21 Tomasz         Suchanek              122.38 +  492: 328  172
    3     1 Michał         Szymkowski            118.27 +  487: 344  168
    4     6 Krzysztof      Obremski              137.24 -  325: 421   87
    5     8 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 +  458: 401  169
    6     4 Michał         Trumpus               134.35 +  538: 442  184
    7     3 Jerzy          Luter                 111.85 +  384: 348  162
    8     1 Dariusz        Kosz                  133.86 -  331: 406   84
    9     4 Sławomir       Buk                   111.72 +  446: 318  162
   10     4 Mariusz        Skrobosz              145.49 +  582: 251  195
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 -  371: 396   97
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 -  374: 397   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Karol Wyrębkiewicz 138.61 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 +  399: 273  156
    2     2 Piotr          Szałkiewicz           129.57 -  273: 434   80
    3    26 Radosław       Konca                 142.03 +  421: 365  192
    4    14 Ewa            Ciszewska             123.77 +  349: 318  174
    5     9 Dariusz        Puton                 132.00 +  433: 364  182
    6     8 Marek          Salamon               128.94 +  444: 343  179
    7     5 Justyna        Fugiel                139.89 -  292: 518   90
    8     9 Kamil          Górka                 142.24 +  453: 390  192
    9     5 Tomasz         Ciejka                125.41 -  341: 397   75
   10    16 Paweł          Kowalski              100.00 +  443: 301  150
   11    13 Magdalena      Kublik                117.30 -  347: 404   67
   12    12 Mariusz        Skrobosz              145.49 +  413: 375  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Dawid Pikul 137.67 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Monika         Laskowska             105.43 +  499: 241  155
    2     3 Tomasz         Zwoliński             136.05 +  426: 375  186
    3     7 Paweł          Janaś                 128.08 -  325: 401   78
    4    10 Jolanta        Chłopińska            112.97 +  453: 355  163
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              122.76 -  278: 317   73
    6    19 Przemysław     Pawlic                100.00 +  434: 412  150
    7    11 Mirosław       Uglik                 100.00 -  412: 481   50
    8    14 Teresa         Zalewska              110.57 +  429: 357  161
    9    10 Zofia          Gajewska              114.17 +  413: 292  164
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 -  372: 413   72
   11     5 Ewa            Ciszewska             123.77 +  405: 345  174
   12     7 Ewa            Ciszewska             123.77 -  381: 464   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Krzysztof Obremski 137.24 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  350: 313  154
    2    19 Michał         Ozimiński             111.60 +  432: 430  162
    3    11 Jakub          Nalepa                121.19 +  364: 346  171
    4     6 Stanisław      Rydzik                139.32 +  421: 325  189
    5     3 Mariusz        Skrobosz              145.49 -  335: 383   95
    6     7 Irena          Sołdan                127.88 +  425: 314  178
    7     4 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  333: 393   94
    8     8 Tomasz         Ciejka                125.41 -  410: 424   75
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              122.76 -  348: 371   73
   10    10 Michał         Trumpus               134.35 -  363: 372   84
   11    25 Jacek          Wandzel               100.00 +  373: 270  150
   12    21 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 +  377: 315  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Tomasz Zwoliński 136.05 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Arkadiusz      Łydka                 103.67 +  397: 281  154
    2     3 Dawid          Pikul                 137.67 -  375: 426   88
    3    24 Barbara        Łukaszewicz           106.87 +  401: 303  157
    4    18 Jerzy          Matyasik              111.27 -  376: 380   61
    5    26 Magdalena      Kublik                117.30 +  443: 393  167
    6    16 Jolanta        Chłopińska            112.97 +  321: 256  163
    7    10 Kamil          Górka                 142.24 -  319: 408   92
    8    22 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  517: 366  154
    9    15 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 +  486: 357  169
   10     9 Bartosz        Orłowski              118.54 +  393: 332  169
   11     7 Piotr          Szałkiewicz           129.57 -  342: 353   80
   12     8 Tomasz         Ciejka                125.41 +  408: 309  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Michał Trumpus 134.35 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Goniowska             103.19 +  479: 283  153
    2     5 Małgorzata     Sulejewska            121.39 +  455: 280  171
    3     5 Tomasz         Ciejka                125.41 +  398: 349  175
    4     4 Paweł          Janaś                 128.08 +  359: 322  178
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  274: 433   94
    6     4 Stanisław      Rydzik                139.32 -  442: 538   89
    7    12 Jacek          Petrus                109.17 +  448: 367  159
    8     7 Sławomir       Buk                   111.72 -  288: 430   62
    9    16 Paweł          Kowalski              100.00 +  395: 354  150
   10    10 Krzysztof      Obremski              137.24 +  372: 363  187
   11    10 Irena          Sołdan                127.88 -  328: 387   78
   12    10 Irena          Sołdan                127.88 +  493: 310  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Dariusz Kosz 133.86 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Siwiński              102.53 +  405: 389  153
    2    25 Joanna         Brychcy               101.65 +  432: 318  152
    3    13 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 +  407: 310  197
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          143.87 +  387: 385  194
    5     2 Piotr          Szałkiewicz           129.57 +  535: 296  180
    6     2 Mariusz        Skrobosz              145.49 +  392: 264  195
    7     1 Sławomir       Buk                   111.72 +  396: 310  162
    8     1 Stanisław      Rydzik                139.32 +  406: 331  189
    9     1 Justyna        Fugiel                139.89 +  420: 347  190
   10     1 Tomasz         Ciejka                125.41 +  465: 338  175
   11     1 Mirosław       Uglik                 100.00 +  474: 304  150
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  383: 494   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2031  / 12 169.25




	Dariusz Puton 132.00 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  465: 370  152
    2     7 Jerzy          Matyasik              111.27 +  502: 298  161
    3     3 Adam           Szukalski             119.53 -  336: 454   70
    4     8 Andrzej        Rechowicz             121.84 +  341: 340  172
    5     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 -  364: 433   89
    6    15 Joanna         Stępień               116.50 +  327: 317  167
    7     7 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 -  313: 394   97
    8    21 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  337: 300  150
    9    12 Ewa            Ciszewska             123.77 -  314: 539   74
   10    18 Marek          Salamon               128.94 -  339: 442   79
   11    22 Wojciech       Sołdan                129.77 -  423: 463   80
   12    28 Kuba           Koisar                128.47 -  327: 420   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Marek Reda 130.36 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Brychcy               101.65 =  349: 349  102
    2    24 Mariusz        Skrobosz              145.49 -  305: 447   95
    3    38 Michał         Puchowski             100.00 +  397: 307  150
    4    26 Kuba           Koisar                128.47 +  321: 301  178
    5    15 Katarzyna      Żuławska              108.81 +  387: 293  159
    6    10 Sławomir       Buk                   111.72 -  332: 378   62
    7    18 Marek          Salamon               128.94 +  340: 318  179
    8    12 Artur          Irzyk                 126.92 +  395: 394  177
    9     8 Jakub          Nalepa                121.19 +  439: 345  171
   10     5 Justyna        Fugiel                139.89 +  511: 300  190
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  347: 381   94
   12     6 Krzysztof      Mówka                 143.56 +  388: 376  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Wojciech Sołdan 129.77 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agata          Kuć                   100.48 +  337: 298  150
    2    22 Jakub          Nalepa                121.19 -  410: 442   71
    3    28 Małgorzata     Sulejewska            121.39 -  305: 454   71
    4    41 Wojciech       Obremski              100.00 -  329: 360   50
    5    42 Michał         Puchowski             100.00 +  508: 289  150
    6    31 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 -  377: 465   56
    7    38 Urszula        Solarska              100.00 -  329: 390   50
    8    41 Leokadia       Litwinowicz           113.44 +  516: 347  163
    9    34 Arkadiusz      Łydka                 103.67 +  487: 264  154
   10    28 Joanna         Stępień               116.50 +  447: 287  167
   11    22 Dariusz        Puton                 132.00 +  463: 423  182
   12    16 Michał         Ozimiński             111.60 +  390: 379  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Piotr Szałkiewicz 129.57 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Łydka                 100.00 +  541:  93  150
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 +  434: 273  189
    3     2 Kamil          Górka                 142.24 +  355: 353  192
    4     5 Sławomir       Buk                   111.72 +  470: 272  162
    5     2 Dariusz        Kosz                  133.86 -  296: 535   84
    6     5 Bogusław       Szyszka               122.72 +  364: 266  173
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              122.76 +  361: 310  173
    8     2 Justyna        Fugiel                139.89 -  326: 378   90
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 -  355: 537   97
   10    11 Irena          Sołdan                127.88 -  426: 437   78
   11     7 Tomasz         Zwoliński             136.05 +  353: 342  186
   12     9 Marek          Syczuk                140.86 -  295: 458   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Marek Salamon 128.94 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Kilian                100.00 +  386: 293  150
    2     6 Marek          Syczuk                140.86 +  439: 372  191
    3     4 Krzysztof      Mówka                 143.56 -  387: 481   94
    4    11 Magdalena      Kublik                117.30 +  422: 290  167
    5    10 Jerzy          Matyasik              111.27 +  381: 367  161
    6     8 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 -  343: 444   89
    7    18 Marek          Reda                  130.36 -  318: 340   80
    8    19 Przemysław     Pawlic                100.00 +  411: 263  150
    9    17 Katarzyna      Żuławska              108.81 +  290: 280  159
   10    18 Dariusz        Puton                 132.00 +  442: 339  182
   11    15 Zofia          Gajewska              114.17 +  481: 307  164
   12     4 Jakub          Nalepa                121.19 -  347: 387   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Grzegorz Koczkodon 128.61 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  488: 237  150
    2     4 Jerzy          Luter                 111.85 -  369: 392   62
    3    14 Joanna         Juszczak              127.55 -  367: 394   78
    4    28 Dominik        Piasecki              117.06 -  367: 436   67
    5    37 Danuta         Połomska              100.00 -  335: 424   50
    6    42 Leokadia       Litwinowicz           113.44 +  422: 323  163
    7    36 Agnieszka      Goniowska             103.19 +  411: 303  153
    8    27 Agata          Kuć                   100.48 +  471: 347  150
    9    20 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 +  396: 350  156
   10    23 Katarzyna      Żuławska              108.81 +  419: 339  159
   11     4 Radosław       Konca                 142.03 -  336: 372   92
   12    18 Małgorzata     Sulejewska            121.39 -  341: 361   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Kuba Koisar 128.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  336: 290  150
    2    23 Leokadia       Litwinowicz           113.44 -  355: 398   63
    3    16 Karol          Waniek                100.00 +  421: 413  150
    4    26 Marek          Reda                  130.36 -  301: 321   80
    5    24 Patrycja       Śliwińska             107.81 +  333: 302  158
    6    20 Artur          Irzyk                 126.92 -  382: 420   77
    7    22 Małgorzata     Sulejewska            121.39 -  316: 461   71
    8    38 Joanna         Żłobicka              100.00 -  305: 389   50
    9    44 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  400: 402   52
   10    42 Leszek         Kilian                100.00 +  447: 255  150
   11    38 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  462: 271  150
   12    28 Dariusz        Puton                 132.00 +  420: 327  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Paweł Janaś 128.08 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  431: 327  150
    2    14 Dorota         Patera                100.00 +  381: 302  150
    3     7 Dawid          Pikul                 137.67 +  401: 325  188
    4     4 Michał         Trumpus               134.35 -  322: 359   84
    5     5 Jakub          Nalepa                121.19 -  344: 370   71
    6    12 Radosław       Konca                 142.03 -  269: 434   92
    7    20 Michał         Ozimiński             111.60 +  478: 372  162
    8    23 Jerzy          Matyasik              111.27 +  373: 273  161
    9    11 Kamil          Górka                 142.24 +  421: 406  192
   10    15 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 +  414: 411  169
   11    14 Jerzy          Luter                 111.85 +  358: 277  162
   12     5 Mirosław       Uglik                 100.00 -  334: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Irena Sołdan 127.88 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mirosław       Uglik                 100.00 +  374: 316  150
    2    11 Zofia          Gajewska              114.17 -  373: 475   64
    3    29 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  420: 262  150
    4    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  420: 309  150
    5    13 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  495: 374  150
    6     7 Krzysztof      Obremski              137.24 -  314: 425   87
    7    13 Bogusław       Szyszka               122.72 -  341: 412   73
    8    17 Katarzyna      Żuławska              108.81 -  332: 384   59
    9    26 Przemysław     Pawlic                100.00 +  337: 335  150
   10    11 Piotr          Szałkiewicz           129.57 +  437: 426  180
   11    10 Michał         Trumpus               134.35 +  387: 328  184
   12    10 Michał         Trumpus               134.35 -  310: 493   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Joanna Juszczak 127.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Swoboda               100.00 +  345: 299  150
    2    20 Tomasz         Ciejka                125.41 -  354: 401   75
    3    14 Grzegorz       Koczkodon             128.61 +  394: 367  179
    4    15 Tomasz         Suchanek              122.38 +  512: 392  172
    5    12 Sławomir       Buk                   111.72 -  310: 563   62
    6    25 Joanna         Żłobicka              100.00 +  411: 304  150
    7     8 Radosław       Konca                 142.03 -  277: 490   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  /  7 125.71




	Artur Irzyk 126.92 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dorota         Patera                100.00 -  268: 369   50
    2    42 Rafał          Świątek               100.00 +  524: 299  150
    3    21 Joanna         Stępień               116.50 -  328: 336   67
    4    35 Danuta         Połomska              100.00 +  424: 351  150
    5    27 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  431: 272  150
    6    20 Kuba           Koisar                128.47 +  420: 382  178
    7    14 Jerzy          Matyasik              111.27 +  364: 324  161
    8    12 Marek          Reda                  130.36 -  394: 395   80
    9    13 Małgorzata     Szczygieł             109.69 -  368: 409   60
   10     6 Michał         Szymkowski            118.27 +  347: 298  168
   11     8 Tomasz         Ciejka                125.41 +  356: 346  175
   12    11 Sławomir       Buk                   111.72 +  504: 315  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Tomasz Ciejka 125.41 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Obremski              100.00 +  420: 221  150
    2    20 Joanna         Juszczak              127.55 +  401: 354  178
    3     5 Michał         Trumpus               134.35 -  349: 398   84
    4    19 Ryszard        Korpalski             100.00 +  367: 270  150
    5    16 Daniel         Janus                 117.99 +  446: 335  168
    6     3 Justyna        Fugiel                139.89 -  333: 419   90
    7     9 Marek          Syczuk                140.86 +  523: 367  191
    8     8 Krzysztof      Obremski              137.24 +  424: 410  187
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 +  397: 341  189
   10     1 Dariusz        Kosz                  133.86 -  338: 465   84
   11     8 Artur          Irzyk                 126.92 -  346: 356   77
   12     8 Tomasz         Zwoliński             136.05 -  309: 408   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Ewa Ciszewska 123.77 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  426: 275  150
    2    16 Justyna        Szymendera            100.00 +  445: 293  150
    3     9 Sławomir       Buk                   111.72 -  318: 359   62
    4    14 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 -  318: 349   89
    5    31 Barbara        Łukaszewicz           106.87 +  421: 312  157
    6    23 Jacek          Cichecki              100.00 +  433: 372  150
    7    17 Joanna         Brychcy               101.65 +  434: 332  152
    8    10 Bogusław       Szyszka               122.72 -  367: 399   73
    9    12 Dariusz        Puton                 132.00 +  539: 314  182
   10     7 Tomasz         Suchanek              122.38 +  462: 289  172
   11     5 Dawid          Pikul                 137.67 -  345: 405   88
   12     7 Dawid          Pikul                 137.67 +  464: 381  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Krzysztof Sporczyk 122.76 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Karol          Waniek                100.00 +  384: 363  150
    2     8 Krzysztof      Mówka                 143.56 -  396: 501   94
    3    22 Małgorzata     Szczygieł             109.69 +  359: 355  160
    4    23 Joanna         Stępień               116.50 +  389: 323  167
    5     6 Dawid          Pikul                 137.67 +  317: 278  188
    6     9 Zofia          Gajewska              114.17 +  364: 359  164
    7     6 Piotr          Szałkiewicz           129.57 -  310: 361   80
    8    11 Mirosław       Uglik                 100.00 -  280: 413   50
    9    18 Krzysztof      Obremski              137.24 +  371: 348  187
   10    20 Jacek          Wandzel               100.00 +  326: 301  150
   11    16 Jerzy          Matyasik              111.27 -  363: 367   61
   12    15 Daniel         Janus                 117.99 +  390: 330  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Bogusław Szyszka 122.72 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Aleksandra     Sakuta                100.00 +  451: 267  150
    2    10 Justyna        Fugiel                139.89 -  283: 489   90
    3    31 Marlena        Drgas                 100.00 +  435: 135  150
    4    20 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  390: 314  150
    5    14 Joanna         Brychcy               101.65 +  364: 352  152
    6     5 Piotr          Szałkiewicz           129.57 -  266: 364   80
    7    13 Irena          Sołdan                127.88 +  412: 341  178
    8    10 Ewa            Ciszewska             123.77 +  399: 367  174
    9     6 Mariusz        Skrobosz              145.49 -  261: 382   95
   10    19 Zofia          Gajewska              114.17 -  344: 360   64
   11    18 Michał         Szymkowski            118.27 +  367: 316  168
   12    14 Jerzy          Matyasik              111.27 -  274: 377   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Tomasz Suchanek 122.38 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Bogucka               100.00 +  417: 251  150
    2    21 Stanisław      Rydzik                139.32 -  328: 492   89
    3    30 Justyna        Szymendera            100.00 +  443: 300  150
    4    15 Joanna         Juszczak              127.55 -  392: 512   78
    5    25 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  409: 293  154
    6    17 Jacek          Petrus                109.17 -  233: 433   59
    7    28 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  490: 285  150
    8    18 Jacek          Wandzel               100.00 -  369: 426   50
    9    24 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  382: 347  150
   10     7 Ewa            Ciszewska             123.77 -  289: 462   74
   11    28 Katarzyna      Żuławska              108.81 -  278: 457   59
   12    29 Dominik        Piasecki              117.06 -  294: 383   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Andrzej Rechowicz 121.84 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Świątek               100.00 +  352: 328  150
    2    18 Bartosz        Orłowski              118.54 +  393: 308  169
    3    12 Mariusz        Skrobosz              145.49 -  365: 390   95
    4     8 Dariusz        Puton                 132.00 -  340: 341   82
    5    19 Radosław       Konca                 142.03 -  297: 465   92
    6    30 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 -  372: 422   72
    7    34 Daniel         Janus                 117.99 +  429: 349  168
    8    34 Barbara        Łukaszewicz           106.87 +  431: 380  157
    9    29 Jerzy          Matyasik              111.27 -  370: 437   61
   10    35 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  365: 345  150
   11    20 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  516: 367  150
   12    19 Adam           Szukalski             119.53 +  365: 317  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Andrzej Kwiatkowski 121.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Joanna         Żłobicka              100.00 +  439: 332  150
    2    13 Sławomir       Buk                   111.72 -  379: 432   62
    3    20 Dominik        Piasecki              117.06 +  388: 352  167
    4    12 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 -  325: 414   69
    5    28 Paweł          Kowalski              100.00 -  363: 377   50
    6    30 Andrzej        Rechowicz             121.84 +  422: 372  172
    7    21 Joanna         Stępień               116.50 +  342: 310  167
    8    20 Małgorzata     Szczygieł             109.69 -  334: 465   60
    9    27 Rafał          Świątek               100.00 +  454: 339  150
   10     8 Dawid          Pikul                 137.67 +  413: 372  188
   11     9 Jakub          Nalepa                121.19 -  324: 460   71
   12    20 Grzegorz       Kwiecień              108.23 +  437: 401  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Małgorzata Sulejewska 121.39 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Ryszard        Korpalski             100.00 +  389: 314  150
    2     5 Michał         Trumpus               134.35 -  280: 455   84
    3    28 Wojciech       Sołdan                129.77 +  454: 305  180
    4    25 Karol          Waniek                100.00 -  340: 358   50
    5    17 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 -  388: 428   97
    6    34 Agnieszka      Goniowska             103.19 +  460: 371  153
    7    22 Kuba           Koisar                128.47 +  461: 316  178
    8    16 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 -  329: 388   69
    9    23 Joanna         Stępień               116.50 +  452: 324  167
   10    25 Jolanta        Chłopińska            112.97 +  463: 319  163
   11     6 Justyna        Fugiel                139.89 -  348: 417   90
   12    18 Grzegorz       Koczkodon             128.61 +  361: 341  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Jakub Nalepa 121.19 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marcin         Radwański             100.00 +  417: 227  150
    2    22 Wojciech       Sołdan                129.77 +  442: 410  180
    3    11 Krzysztof      Obremski              137.24 -  346: 364   87
    4    13 Bartosz        Orłowski              118.54 +  510: 352  169
    5     5 Paweł          Janaś                 128.08 +  370: 344  178
    6     6 Jerzy          Luter                 111.85 -  289: 448   62
    7    15 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  365: 332  150
    8     4 Krzysztof      Mówka                 143.56 +  414: 353  194
    9     8 Marek          Reda                  130.36 -  345: 439   80
   10    12 Anna           Swoboda               100.00 +  463: 219  150
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 +  460: 324  172
   12     4 Marek          Salamon               128.94 +  387: 347  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Adam Szukalski 119.53 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  360: 346  150
    2    17 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 +  468: 280  169
    3     3 Dariusz        Puton                 132.00 +  454: 336  182
    4     1 Krzysztof      Mówka                 143.56 -  393: 443   94
    5     7 Jerzy          Luter                 111.85 -  340: 405   62
    6    14 Jerzy          Matyasik              111.27 -  286: 346   61
    7    23 Teresa         Zalewska              110.57 -  358: 464   61
    8    31 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  415: 412  150
    9    25 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  336: 415   54
   10    31 Przemysław     Pawlic                100.00 +  404: 280  150
   11    24 Agata          Kuć                   100.48 +  438: 390  150
   12    19 Andrzej        Rechowicz             121.84 -  317: 365   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Łukasz Szałkiewicz 119.13 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  425: 297  150
    2    17 Adam           Szukalski             119.53 -  280: 468   70
    3    39 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  396: 340  152
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 +  414: 325  172
    5     8 Stanisław      Rydzik                139.32 -  401: 458   89
    6    24 Joanna         Brychcy               101.65 -  316: 416   52
    7    26 Jolanta        Chłopińska            112.97 +  338: 333  163
    8    16 Małgorzata     Sulejewska            121.39 +  388: 329  171
    9    15 Tomasz         Zwoliński             136.05 -  357: 486   86
   10    15 Paweł          Janaś                 128.08 -  411: 414   78
   11    32 Monika         Laskowska             105.43 +  451: 329  155
   12    21 Krzysztof      Obremski              137.24 -  315: 377   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Bartosz Orłowski 118.54 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Anna           Żyła                  100.00 +  423: 261  150
    2    18 Andrzej        Rechowicz             121.84 -  308: 393   72
    3    33 Marta          Dobrzańska            115.58 +  367: 352  166
    4    13 Jakub          Nalepa                121.19 -  352: 510   71
    5    20 Michał         Ozimiński             111.60 -  353: 364   62
    6    38 Ryszard        Korpalski             100.00 +  393: 339  150
    7    32 Jacek          Cichecki              100.00 +  426: 294  150
    8    24 Paweł          Kowalski              100.00 -  332: 500   50
    9    30 Joanna         Brychcy               101.65 +  475: 283  152
   10     9 Tomasz         Zwoliński             136.05 -  332: 393   86
   11    26 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  356: 388   54
   12    27 Jacek          Petrus                109.17 +  360: 346  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Michał Szymkowski 118.27 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  557: 296  150
    2     1 Przemysław     Pawlic                100.00 +  467: 280  150
    3     1 Stanisław      Rydzik                139.32 -  344: 487   89
    4     7 Zofia          Gajewska              114.17 -  340: 405   64
    5    18 Jolanta        Chłopińska            112.97 -  340: 356   63
    6    27 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  436: 385  150
    7    19 Danuta         Połomska              100.00 +  442: 282  150
    8    13 Jacek          Petrus                109.17 +  416: 261  159
    9     9 Anna           Swoboda               100.00 +  482: 337  150
   10     6 Artur          Irzyk                 126.92 -  298: 347   77
   11    18 Bogusław       Szyszka               122.72 -  316: 367   73
   12    17 Kamil          Górka                 142.24 -  381: 474   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Daniel Janus 117.99 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Przemysław     Pawlic                100.00 -  384: 400   50
    2    28 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  461: 317  154
    3    17 Jolanta        Chłopińska            112.97 -  387: 420   63
    4    27 Małgorzata     Szczygieł             109.69 +  550: 329  160
    5    16 Tomasz         Ciejka                125.41 -  335: 446   75
    6    26 Mirosław       Uglik                 100.00 -  384: 396   50
    7    34 Andrzej        Rechowicz             121.84 -  349: 429   72
    8    40 Danuta         Połomska              100.00 +  429: 338  150
    9    33 Urszula        Solarska              100.00 +  499: 353  150
   10    27 Teresa         Zalewska              110.57 +  404: 356  161
   11    19 Jacek          Petrus                109.17 +  422: 408  159
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              122.76 -  330: 390   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Magdalena Kublik 117.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Justyna        Szymendera            100.00 -  333: 361   50
    2    39 Urszula        Solarska              100.00 +  386: 299  150
    3    34 Paulina        Naplocha              100.00 +  385: 212  150
    4    11 Marek          Salamon               128.94 -  290: 422   79
    5    26 Tomasz         Zwoliński             136.05 -  393: 443   86
    6    39 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  389: 405   50
    7    42 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  397: 291  150
    8    32 Natalia        Połomska              100.00 +  355: 314  150
    9    32 Joanna         Żłobicka              100.00 +  380: 300  150
   10    17 Małgorzata     Szczygieł             109.69 +  419: 384  160
   11    13 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 +  404: 347  189
   12    13 Małgorzata     Szczygieł             109.69 +  366: 351  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Dominik Piasecki 117.06 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Natalia        Połomska              100.00 +  378: 285  150
    2     9 Katarzyna      Żuławska              108.81 -  305: 362   59
    3    20 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 -  352: 388   72
    4    28 Grzegorz       Koczkodon             128.61 +  436: 367  179
    5    35 Wojciech       Obremski              100.00 -  356: 383   50
    6    36 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  342: 384   54
    7    43 Rafał          Świątek               100.00 -  415: 487   50
    8    42 Agnieszka      Goniowska             103.19 +  449: 305  153
    9    37 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  372: 316  150
   10    32 Ryszard        Korpalski             100.00 +  347: 280  150
   11    29 Jolanta        Chłopińska            112.97 -  270: 386   63
   12    29 Tomasz         Suchanek              122.38 +  383: 294  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Joanna Stępień 116.50 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Danuta         Połomska              100.00 +  373: 324  150
    2    12 Kamil          Górka                 142.24 -  310: 387   92
    3    21 Artur          Irzyk                 126.92 +  336: 328  177
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              122.76 -  323: 389   73
    5    32 Tomasz         Siwiński              102.53 +  486: 278  153
    6    15 Dariusz        Puton                 132.00 -  317: 327   82
    7    21 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 -  310: 342   72
    8    37 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  420: 265  150
    9    23 Małgorzata     Sulejewska            121.39 -  324: 452   71
   10    28 Wojciech       Sołdan                129.77 -  287: 447   80
   11    40 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  354: 338  152
   12    34 Danuta         Połomska              100.00 +  413: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Marta Dobrzańska 115.58 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Paweł          Kowalski              100.00 +  361: 325  150
    2    15 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  289: 504   94
    3    33 Bartosz        Orłowski              118.54 -  352: 367   69
    4    33 Patrycja       Śliwińska             107.81 -  342: 424   58
    5    48 Marcin         Łydka                 100.00 +  472: 117  150
    6    37 Barbara        Łukaszewicz           106.87 -  330: 346   57
    7    46 Justyna        Szymendera            100.00 +  377: 272  150
    8    35 Wojciech       Obremski              100.00 +  459: 219  150
    9    28 Jolanta        Chłopińska            112.97 -  315: 374   63
   10    38 Joanna         Żłobicka              100.00 -  324: 355   50
   11    35 Rafał          Świątek               100.00 +  507: 267  150
   12    26 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  351: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Zofia Gajewska 114.17 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  445: 315  150
    2    11 Irena          Sołdan                127.88 +  475: 373  178
    3     8 Leokadia       Litwinowicz           113.44 +  363: 338  163
    4     7 Michał         Szymkowski            118.27 +  405: 340  168
    5     1 Krzysztof      Mówka                 143.56 -  325: 587   94
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              122.76 -  359: 364   73
    7    16 Paweł          Kowalski              100.00 +  344: 342  150
    8     5 Radosław       Konca                 142.03 -  282: 439   92
    9    10 Dawid          Pikul                 137.67 -  292: 413   88
   10    19 Bogusław       Szyszka               122.72 +  360: 344  173
   11    15 Marek          Salamon               128.94 -  307: 481   79
   12    24 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  347: 404   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Leokadia Litwinowicz 113.44 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  412: 376  150
    2    23 Kuba           Koisar                128.47 +  398: 355  178
    3     8 Zofia          Gajewska              114.17 -  338: 363   64
    4    22 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  288: 326   50
    5    23 Marek          Syczuk                140.86 -  332: 455   91
    6    42 Grzegorz       Koczkodon             128.61 -  323: 422   79
    7    37 Patrycja       Śliwińska             107.81 -  317: 481   58
    8    41 Wojciech       Sołdan                129.77 -  347: 516   80
    9    45 Aleksandra     Sakuta                100.00 +  436: 217  150
   10    40 Natalia        Połomska              100.00 +  409: 214  150
   11    37 Marcin         Radwański             100.00 -  357: 386   50
   12    39 Patrycja       Śliwińska             107.81 +  384: 367  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Jolanta Chłopińska 112.97 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Michał         Puchowski             100.00 +  404: 330  150
    2    26 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 -  283: 349   59
    3    17 Daniel         Janus                 117.99 +  420: 387  168
    4    10 Dawid          Pikul                 137.67 -  355: 453   88
    5    18 Michał         Szymkowski            118.27 +  356: 340  168
    6    16 Tomasz         Zwoliński             136.05 -  256: 321   86
    7    26 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 -  333: 338   69
    8    28 Patrycja       Śliwińska             107.81 +  365: 325  158
    9    28 Marta          Dobrzańska            115.58 +  374: 315  166
   10    25 Małgorzata     Sulejewska            121.39 -  319: 463   71
   11    29 Dominik        Piasecki              117.06 +  386: 270  167
   12    25 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 +  381: 346  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Jerzy Luter 111.85 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Jacek          Wandzel               100.00 +  392: 304  150
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             128.61 +  392: 369  179
    3    10 Justyna        Fugiel                139.89 -  324: 474   90
    4     9 Michał         Ozimiński             111.60 +  381: 347  162
    5     7 Adam           Szukalski             119.53 +  405: 340  170
    6     6 Jakub          Nalepa                121.19 +  448: 289  171
    7     3 Stanisław      Rydzik                139.32 -  348: 384   89
    8     6 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 -  374: 483   97
    9    19 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  339: 470   50
   10    13 Marek          Syczuk                140.86 +  317: 310  191
   11    14 Paweł          Janaś                 128.08 -  277: 358   78
   12    23 Katarzyna      Żuławska              108.81 -  267: 366   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Sławomir Buk 111.72 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jacek          Cichecki              100.00 +  371: 345  150
    2    13 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 +  432: 379  172
    3     9 Ewa            Ciszewska             123.77 +  359: 318  174
    4     5 Piotr          Szałkiewicz           129.57 -  272: 470   80
    5    12 Joanna         Juszczak              127.55 +  563: 310  178
    6    10 Marek          Reda                  130.36 +  378: 332  180
    7     1 Dariusz        Kosz                  133.86 -  310: 396   84
    8     7 Michał         Trumpus               134.35 +  430: 288  184
    9     4 Stanisław      Rydzik                139.32 -  318: 446   89
   10    14 Jacek          Petrus                109.17 +  456: 379  159
   11    11 Marek          Syczuk                140.86 -  336: 471   91
   12    11 Artur          Irzyk                 126.92 -  315: 504   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Michał Ozimiński 111.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Urszula        Solarska              100.00 +  421: 281  150
    2    19 Krzysztof      Obremski              137.24 -  430: 432   87
    3    15 Danuta         Połomska              100.00 +  427: 294  150
    4     9 Jerzy          Luter                 111.85 -  347: 381   62
    5    20 Bartosz        Orłowski              118.54 +  364: 353  169
    6    18 Paweł          Kowalski              100.00 -  331: 357   50
    7    20 Paweł          Janaś                 128.08 -  372: 478   78
    8    29 Ryszard        Korpalski             100.00 +  464: 341  150
    9    21 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 -  354: 366   59
   10    30 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  568: 297  150
   11    21 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 +  415: 369  156
   12    16 Wojciech       Sołdan                129.77 -  379: 390   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Jerzy Matyasik 111.27 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 +  386: 374  197
    2     7 Dariusz        Puton                 132.00 -  298: 502   82
    3    19 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  398: 379  150
    4    18 Tomasz         Zwoliński             136.05 +  380: 376  186
    5    10 Marek          Salamon               128.94 -  367: 381   79
    6    14 Adam           Szukalski             119.53 +  346: 286  170
    7    14 Artur          Irzyk                 126.92 -  324: 364   77
    8    23 Paweł          Janaś                 128.08 -  273: 373   78
    9    29 Andrzej        Rechowicz             121.84 +  437: 370  172
   10    24 Kamil          Górka                 142.24 +  473: 419  192
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              122.76 +  367: 363  173
   12    14 Bogusław       Szyszka               122.72 +  377: 274  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Teresa Zalewska 110.57 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              145.49 -  344: 411   95
    2    38 Arkadiusz      Łydka                 103.67 +  369: 326  154
    3    35 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  348: 428   50
    4    37 Barbara        Łukaszewicz           106.87 -  311: 379   57
    5    44 Natalia        Połomska              100.00 +  362: 325  150
    6    32 Patrycja       Śliwińska             107.81 +  387: 386  158
    7    23 Adam           Szukalski             119.53 +  464: 358  170
    8    14 Dawid          Pikul                 137.67 -  357: 429   88
    9    31 Jacek          Cichecki              100.00 -  322: 426   50
   10    27 Daniel         Janus                 117.99 -  356: 404   68
   11    36 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  353: 283  150
   12    31 Michał         Puchowski             100.00 +  340: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Małgorzata Szczygieł 109.69 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  316: 429   94
    2    48 Marcin         Radwański             100.00 +  367: 345  150
    3    22 Krzysztof      Sporczyk              122.76 -  355: 359   73
    4    27 Daniel         Janus                 117.99 -  329: 550   68
    5    45 Paulina        Naplocha              100.00 +  367: 274  150
    6    33 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  340: 319  152
    7    25 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 +  440: 289  159
    8    20 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 +  465: 334  172
    9    13 Artur          Irzyk                 126.92 +  409: 368  177
   10    17 Magdalena      Kublik                117.30 -  384: 419   67
   11    12 Mariusz        Skrobosz              145.49 +  367: 329  195
   12    13 Magdalena      Kublik                117.30 -  351: 366   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Jacek Petrus 109.17 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 143.56 -  325: 456   94
    2    44 Anna           Żyła                  100.00 +  387: 252  150
    3    36 Wojciech       Obremski              100.00 +  415: 283  150
    4    24 Joanna         Brychcy               101.65 -  317: 354   52
    5    21 Karol          Waniek                100.00 +  359: 293  150
    6    17 Tomasz         Suchanek              122.38 +  433: 233  172
    7    12 Michał         Trumpus               134.35 -  367: 448   84
    8    13 Michał         Szymkowski            118.27 -  261: 416   68
    9    22 Tomasz         Siwiński              102.53 +  467: 251  153
   10    14 Sławomir       Buk                   111.72 -  379: 456   62
   11    19 Daniel         Janus                 117.99 -  408: 422   68
   12    27 Bartosz        Orłowski              118.54 -  346: 360   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Monika Gawron-Cieślik 109.15 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 142.24 -  413: 441   92
    2    26 Jolanta        Chłopińska            112.97 +  349: 283  163
    3    25 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  291: 376   50
    4    40 Natalia        Połomska              100.00 +  425: 307  150
    5    34 Justyna        Szymendera            100.00 +  461: 274  150
    6    21 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  342: 443   50
    7    25 Małgorzata     Szczygieł             109.69 -  289: 440   60
    8    33 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  326: 282  150
    9    21 Michał         Ozimiński             111.60 +  366: 354  162
   10    22 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  386: 371  150
   11    17 Krzysztof      Mówka                 143.56 -  248: 575   94
   12    25 Jolanta        Chłopińska            112.97 -  346: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Katarzyna Żuławska 108.81 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Radosław       Konca                 142.03 +  453: 380  192
    2     9 Dominik        Piasecki              117.06 +  362: 305  167
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          143.87 -  362: 403   94
    4    17 Paweł          Kowalski              100.00 +  370: 296  150
    5    15 Marek          Reda                  130.36 -  293: 387   80
    6    13 Marek          Syczuk                140.86 -  365: 384   91
    7    30 Barbara        Łukaszewicz           106.87 +  356: 304  157
    8    17 Irena          Sołdan                127.88 +  384: 332  178
    9    17 Marek          Salamon               128.94 -  280: 290   79
   10    23 Grzegorz       Koczkodon             128.61 -  339: 419   79
   11    28 Tomasz         Suchanek              122.38 +  457: 278  172
   12    23 Jerzy          Luter                 111.85 +  366: 267  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Grzegorz Kwiecień 108.23 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Syczuk                140.86 -  366: 468   91
    2    33 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  282: 380   50
    3    44 Urszula        Solarska              100.00 -  380: 419   50
    4    46 Marcin         Radwański             100.00 -  263: 340   50
    5    49 Aleksandra     Sakuta                100.00 +  446: 334  150
    6    43 Paulina        Naplocha              100.00 +  371: 249  150
    7    35 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  370: 389   50
    8    46 Anna           Bogucka               100.00 +  427: 329  150
    9    40 Leszek         Kilian                100.00 +  427: 311  150
   10    36 Joanna         Brychcy               101.65 +  399: 314  152
   11    31 Joanna         Żłobicka              100.00 +  480: 337  150
   12    20 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 -  401: 437   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Patrycja Śliwińska 107.81 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Fugiel                139.89 -  362: 374   90
    2    35 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  321: 377   50
    3    40 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 +  474: 322  156
    4    33 Marta          Dobrzańska            115.58 +  424: 342  166
    5    24 Kuba           Koisar                128.47 -  302: 333   78
    6    32 Teresa         Zalewska              110.57 -  386: 387   61
    7    37 Leokadia       Litwinowicz           113.44 +  481: 317  163
    8    28 Jolanta        Chłopińska            112.97 -  325: 365   63
    9    35 Ryszard        Korpalski             100.00 -  349: 396   50
   10    37 Michał         Puchowski             100.00 +  428: 278  150
   11    33 Arkadiusz      Łydka                 103.67 -  322: 371   54
   12    39 Leokadia       Litwinowicz           113.44 -  367: 384   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Barbara Łukaszewicz 106.87 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                139.32 -  319: 342   89
    2    47 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  357: 259  150
    3    24 Tomasz         Zwoliński             136.05 -  303: 401   86
    4    37 Teresa         Zalewska              110.57 +  379: 311  161
    5    31 Ewa            Ciszewska             123.77 -  312: 421   74
    6    37 Marta          Dobrzańska            115.58 +  346: 330  166
    7    30 Katarzyna      Żuławska              108.81 -  304: 356   59
    8    34 Andrzej        Rechowicz             121.84 -  380: 431   72
    9    36 Monika         Laskowska             105.43 -  317: 486   55
   10    44 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  286: 402   50
   11    41 Urszula        Solarska              100.00 +  364: 350  150
   12    41 Przemysław     Pawlic                100.00 -  296: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Grzegorz Grzeszczuk 106.18 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 -  273: 399   89
    2    41 Michał         Puchowski             100.00 -  338: 377   50
    3    40 Patrycja       Śliwińska             107.81 -  322: 474   58
    4    49 Anna           Bogucka               100.00 +  454: 234  150
    5    41 Dorota         Patera                100.00 +  352: 248  150
    6    31 Wojciech       Sołdan                129.77 +  465: 377  180
    7    31 Wojciech       Obremski              100.00 +  375: 242  150
    8    15 Marek          Syczuk                140.86 -  336: 340   91
    9    20 Grzegorz       Koczkodon             128.61 -  350: 396   79
   10    26 Jacek          Cichecki              100.00 +  376: 292  150
   11    21 Michał         Ozimiński             111.60 -  369: 415   62
   12    30 Agata          Kuć                   100.48 +  376: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Monika Laskowska 105.43 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 137.67 -  241: 499   88
    2    46 Danuta         Połomska              100.00 -  348: 368   50
    3    43 Mirosław       Uglik                 100.00 -  289: 431   50
    4    50 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  533: 133  150
    5    39 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  431: 308  150
    6    35 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  336: 358   50
    7    41 Ryszard        Korpalski             100.00 -  296: 373   50
    8    47 Marcin         Łydka                 100.00 +  584:  98  150
    9    36 Barbara        Łukaszewicz           106.87 +  486: 317  157
   10    29 Agata          Kuć                   100.48 -  317: 413   50
   11    32 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 -  329: 451   69
   12    38 Joanna         Żłobicka              100.00 +  373: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Ryszard Żydaczewski 104.47 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Obremski              137.24 -  313: 350   87
    2    28 Daniel         Janus                 117.99 -  317: 461   68
    3    48 Leszek         Kilian                100.00 +  416: 327  150
    4    44 Marcin         Łydka                 100.00 +  359: 228  150
    5    25 Tomasz         Suchanek              122.38 -  293: 409   72
    6    36 Dominik        Piasecki              117.06 +  384: 342  167
    7    24 Tomasz         Siwiński              102.53 +  415: 386  153
    8    22 Tomasz         Zwoliński             136.05 -  366: 517   86
    9    25 Adam           Szukalski             119.53 +  415: 336  170
   10    21 Krzysztof      Mówka                 143.56 -  321: 368   94
   11    26 Bartosz        Orłowski              118.54 +  388: 356  169
   12    24 Zofia          Gajewska              114.17 +  404: 347  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Arkadiusz Łydka 103.67 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Zwoliński             136.05 -  281: 397   86
    2    38 Teresa         Zalewska              110.57 -  326: 369   61
    3    41 Agnieszka      Goniowska             103.19 -  351: 374   53
    4    47 Leszek         Kilian                100.00 +  395: 218  150
    5    46 Marlena        Drgas                 100.00 +  419: 148  150
    6    40 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  302: 426   50
    7    39 Karol          Waniek                100.00 +  352: 349  150
    8    26 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  308: 509   50
    9    34 Wojciech       Sołdan                129.77 -  264: 487   80
   10    45 Anna           Bogucka               100.00 +  379: 371  150
   11    33 Patrycja       Śliwińska             107.81 +  371: 322  158
   12    35 Ryszard        Korpalski             100.00 +  311: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Agnieszka Goniowska 103.19 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Trumpus               134.35 -  283: 479   84
    2    37 Jacek          Cichecki              100.00 -  397: 431   50
    3    41 Arkadiusz      Łydka                 103.67 +  374: 351  154
    4    38 Justyna        Szymendera            100.00 -  295: 315   50
    5    47 Anna           Żyła                  100.00 +  368: 223  150
    6    34 Małgorzata     Sulejewska            121.39 -  371: 460   71
    7    36 Grzegorz       Koczkodon             128.61 -  303: 411   79
    8    42 Dominik        Piasecki              117.06 -  305: 449   67
    9    46 Marlena        Drgas                 100.00 +  562: 120  150
   10    39 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  376: 329  150
   11    34 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  268: 288   50
   12    40 Urszula        Solarska              100.00 +  357: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Tomasz Siwiński 102.53 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kosz                  133.86 -  389: 405   84
    2    27 Ryszard        Korpalski             100.00 -  275: 372   50
    3    42 Agata          Kuć                   100.48 +  385: 353  150
    4    43 Marlena        Drgas                 100.00 +  444: 172  150
    5    32 Joanna         Stępień               116.50 -  278: 486   67
    6    41 Justyna        Szymendera            100.00 +  525: 287  150
    7    24 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  386: 415   54
    8    30 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  472: 309  150
    9    22 Jacek          Petrus                109.17 -  251: 467   59
   10    33 Rafał          Świątek               100.00 +  348: 212  150
   11    27 Anna           Swoboda               100.00 +  361: 346  150
   12    22 Karol          Waniek                100.00 -  321: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Ewa Fiszer-Włodarczyk 101.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Puton                 132.00 -  370: 465   82
    2    32 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  322: 354   50
    3    39 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 -  340: 396   69
    4    45 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  429: 287  150
    5    38 Rafał          Świątek               100.00 +  413: 292  150
    6    33 Małgorzata     Szczygieł             109.69 -  319: 340   60
    7    40 Agata          Kuć                   100.48 -  293: 390   50
    8    44 Leszek         Kilian                100.00 -  285: 411   50
    9    44 Kuba           Koisar                128.47 +  402: 400  178
   10    41 Marcin         Radwański             100.00 -  256: 351   50
   11    40 Joanna         Stępień               116.50 -  338: 354   67
   12    45 Paulina        Naplocha              100.00 +  356: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Joanna Brychcy 101.65 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Reda                  130.36 =  349: 349  130
    2    25 Dariusz        Kosz                  133.86 -  318: 432   84
    3    37 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  395: 306  150
    4    24 Jacek          Petrus                109.17 +  354: 317  159
    5    14 Bogusław       Szyszka               122.72 -  352: 364   73
    6    24 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 +  416: 316  169
    7    17 Ewa            Ciszewska             123.77 -  332: 434   74
    8    25 Anna           Swoboda               100.00 -  307: 412   50
    9    30 Bartosz        Orłowski              118.54 -  283: 475   69
   10    36 Grzegorz       Kwiecień              108.23 -  314: 399   58
   11    39 Michał         Puchowski             100.00 -  358: 388   50
   12    43 Natalia        Połomska              100.00 -  322: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Agata Kuć 100.48 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Sołdan                129.77 -  298: 337   80
    2    31 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 -  297: 493   97
    3    42 Tomasz         Siwiński              102.53 -  353: 385   53
    4    48 Aleksandra     Sakuta                100.00 +  392: 241  150
    5    36 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  301: 437   50
    6    45 Leszek         Kilian                100.00 +  384: 351  150
    7    40 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  390: 293  152
    8    27 Grzegorz       Koczkodon             128.61 -  347: 471   79
    9    43 Dorota         Patera                100.00 +  418: 320  150
   10    29 Monika         Laskowska             105.43 +  413: 317  155
   11    24 Adam           Szukalski             119.53 -  390: 438   70
   12    30 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 -  338: 376   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Tomasz         Suchanek              122.38 -  251: 417   72
    2    45 Paweł          Kowalski              100.00 -  235: 432   50
    3    50 Natalia        Połomska              100.00 -  288: 306   50
    4    49 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 -  234: 454   56
    5    50 Leszek         Kilian                100.00 -  268: 358   50
    6    51 PAUZA
    7    47 Marcin         Radwański             100.00 +  330: 247  150
    8    46 Grzegorz       Kwiecień              108.23 -  329: 427   58
    9    49 Anna           Żyła                  100.00 +  335: 219  150
   10    45 Arkadiusz      Łydka                 103.67 -  371: 379   54
   11    46 Ryszard        Korpalski             100.00 -  320: 349   50
   12    47 Aleksandra     Sakuta                100.00 -  285: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  / 11  71.82




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Sławomir       Buk                   111.72 -  345: 371   62
    2    37 Agnieszka      Goniowska             103.19 +  431: 397  153
    3    23 Przemysław     Pawlic                100.00 -  389: 405   50
    4    32 Michał         Puchowski             100.00 +  443: 297  150
    5    22 Joanna         Żłobicka              100.00 =  322: 322  100
    6    23 Ewa            Ciszewska             123.77 -  372: 433   74
    7    32 Bartosz        Orłowski              118.54 -  294: 426   69
    8    36 Urszula        Solarska              100.00 +  360: 270  150
    9    31 Teresa         Zalewska              110.57 +  426: 322  161
   10    26 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 -  292: 376   56
   11    30 Karol          Waniek                100.00 -  328: 367   50
   12    37 Marcin         Radwański             100.00 +  411: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Grażyna Cieślikowska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kuba           Koisar                128.47 -  290: 336   78
    2    35 Patrycja       Śliwińska             107.81 +  377: 321  158
    3    29 Irena          Sołdan                127.88 -  262: 420   78
    4    39 Jacek          Wandzel               100.00 +  453: 344  150
    5    27 Artur          Irzyk                 126.92 -  272: 431   77
    6    39 Magdalena      Kublik                117.30 +  405: 389  167
    7    28 Tomasz         Suchanek              122.38 -  285: 490   72
    8    33 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 -  282: 326   59
    9    38 Michał         Puchowski             100.00 -  292: 309   50
   10    39 Agnieszka      Goniowska             103.19 -  329: 376   53
   11    42 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  249: 283   50
   12    46 Dorota         Patera                100.00 -  309: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Żaneta Cieślikowska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Koczkodon             128.61 -  237: 488   79
    2    47 Barbara        Łukaszewicz           106.87 -  259: 357   57
    3    49 Rafał          Świątek               100.00 -  252: 388   50
    4    50 Monika         Laskowska             105.43 -  133: 533   55
    5    51 PAUZA
    6    48 Michał         Puchowski             100.00 -  193: 548   50
    7    49 Paulina        Naplocha              100.00 -  267: 297   50
    8    49 Aleksandra     Sakuta                100.00 -  247: 259   50
    9    47 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  285: 343   50
   10    48 Marlena        Drgas                 100.00 +  299: 219  150
   11    49 Anna           Żyła                  100.00 -  180: 335   50
   12    48 Anna           Żyła                  100.00 -  221: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     691  / 11  62.82




	Leszek Dobrowolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Łukasz         Szałkiewicz           119.13 -  297: 425   69
    2    32 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  354: 322  152
    3    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  380: 312  150
    4    22 Leokadia       Litwinowicz           113.44 +  326: 288  163
    5    13 Irena          Sołdan                127.88 -  374: 495   78
    6    21 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 +  443: 342  159
    7    15 Jakub          Nalepa                121.19 -  332: 365   71
    8    21 Dariusz        Puton                 132.00 -  300: 337   82
    9    24 Tomasz         Suchanek              122.38 -  347: 382   72
   10    30 Michał         Ozimiński             111.60 -  297: 568   62
   11    42 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  283: 249  150
   12    36 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  405: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Marlena Drgas 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    31 Bogusław       Szyszka               122.72 -  135: 435   73
    4    43 Tomasz         Siwiński              102.53 -  172: 444   53
    5    46 Arkadiusz      Łydka                 103.67 -  148: 419   54
    6    46 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  148: 367   50
    7    50 Marcin         Łydka                 100.00 -  222: 253   50
    8    50 PAUZA
    9    46 Agnieszka      Goniowska             103.19 -  120: 562   53
   10    48 Żaneta         Cieślikowska          100.00 -  219: 299   50
   11    47 Paulina        Naplocha              100.00 -  194: 351   50
   12    49 Marcin         Łydka                 100.00 +  190: 120  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  /  9  64.78




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Salamon               128.94 -  293: 386   79
    2    34 Karol          Waniek                100.00 -  213: 483   50
    3    48 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  327: 416   54
    4    47 Arkadiusz      Łydka                 103.67 -  218: 395   54
    5    50 Anna           Bogucka               100.00 +  358: 268  150
    6    45 Agata          Kuć                   100.48 -  351: 384   50
    7    48 Anna           Żyła                  100.00 +  394: 231  150
    8    44 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  411: 285  152
    9    40 Grzegorz       Kwiecień              108.23 -  311: 427   58
   10    42 Kuba           Koisar                128.47 -  255: 447   78
   11    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  336: 455   50
   12    50 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  / 11  84.09




	Ryszard Korpalski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Małgorzata     Sulejewska            121.39 -  314: 389   71
    2    27 Tomasz         Siwiński              102.53 +  372: 275  153
    3    18 Marek          Syczuk                140.86 +  393: 352  191
    4    19 Tomasz         Ciejka                125.41 -  270: 367   75
    5    33 Mirosław       Uglik                 100.00 -  316: 402   50
    6    38 Bartosz        Orłowski              118.54 -  339: 393   69
    7    41 Monika         Laskowska             105.43 +  373: 296  155
    8    29 Michał         Ozimiński             111.60 -  341: 464   62
    9    35 Patrycja       Śliwińska             107.81 +  396: 349  158
   10    32 Dominik        Piasecki              117.06 -  280: 347   67
   11    46 Anna           Bogucka               100.00 +  349: 320  150
   12    35 Arkadiusz      Łydka                 103.67 -  257: 311   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Paweł Kowalski 100.00 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Marta          Dobrzańska            115.58 -  325: 361   66
    2    45 Anna           Bogucka               100.00 +  432: 235  150
    3    27 Dorota         Patera                100.00 +  327: 314  150
    4    17 Katarzyna      Żuławska              108.81 -  296: 370   59
    5    28 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 +  377: 363  172
    6    18 Michał         Ozimiński             111.60 +  357: 331  162
    7    16 Zofia          Gajewska              114.17 -  342: 344   64
    8    24 Bartosz        Orłowski              118.54 +  500: 332  169
    9    16 Michał         Trumpus               134.35 -  354: 395   84
   10    16 Karol          Wyrębkiewicz          138.61 -  301: 443   89
   11    23 Kamil          Górka                 142.24 -  312: 410   92
   12    32 Anna           Swoboda               100.00 +  422: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Janaś                 128.08 -  327: 431   78
    2    43 Aleksandra     Sakuta                100.00 +  313: 278  150
    3    34 Magdalena      Kublik                117.30 -  212: 385   67
    4    42 Anna           Swoboda               100.00 -  319: 472   50
    5    45 Małgorzata     Szczygieł             109.69 -  274: 367   60
    6    43 Grzegorz       Kwiecień              108.23 -  249: 371   58
    7    49 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  297: 267  150
    8    45 Michał         Puchowski             100.00 -  186: 515   50
    9    50 PAUZA
   10    46 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  320: 354   50
   11    47 Marlena        Drgas                 100.00 +  351: 194  150
   12    45 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  262: 356   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 11  83.18




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Ciejka                125.41 -  221: 420   75
    2    49 Mirosław       Uglik                 100.00 +  352: 336  150
    3    36 Jacek          Petrus                109.17 -  283: 415   59
    4    41 Wojciech       Sołdan                129.77 +  360: 329  180
    5    35 Dominik        Piasecki              117.06 +  383: 356  167
    6    22 Kamil          Górka                 142.24 -  200: 482   92
    7    31 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 -  242: 375   56
    8    35 Marta          Dobrzańska            115.58 -  219: 459   66
    9    41 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  236: 324   50
   10    43 Urszula        Solarska              100.00 -  355: 380   50
   11    50 PAUZA
   12    44 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  307: 423   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 11  90.45




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Artur          Irzyk                 126.92 +  369: 268  177
    2    14 Paweł          Janaś                 128.08 -  302: 381   78
    3    27 Paweł          Kowalski              100.00 -  314: 327   50
    4    36 Mirosław       Uglik                 100.00 -  315: 405   50
    5    41 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 -  248: 352   56
    6    50 Aleksandra     Sakuta                100.00 +  359: 278  150
    7    44 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 =  339: 339  100
    8    39 Rafał          Świątek               100.00 -  330: 332   50
    9    43 Agata          Kuć                   100.48 -  320: 418   50
   10    50 PAUZA
   11    43 Danuta         Połomska              100.00 -  323: 382   50
   12    46 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  382: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 11  87.36




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Daniel         Janus                 117.99 +  400: 384  168
    2     1 Michał         Szymkowski            118.27 -  280: 467   68
    3    23 Jacek          Cichecki              100.00 +  405: 389  150
    4    16 Kamil          Górka                 142.24 +  356: 337  192
    5    11 Justyna        Fugiel                139.89 -  307: 485   90
    6    19 Dawid          Pikul                 137.67 -  412: 434   88
    7    33 Joanna         Żłobicka              100.00 +  372: 315  150
    8    19 Marek          Salamon               128.94 -  263: 411   79
    9    26 Irena          Sołdan                127.88 -  335: 337   78
   10    31 Adam           Szukalski             119.53 -  280: 404   70
   11    45 Natalia        Połomska              100.00 -  262: 376   50
   12    41 Barbara        Łukaszewicz           106.87 +  382: 296  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Michał         Szymkowski            118.27 -  296: 557   68
    2    33 Grzegorz       Kwiecień              108.23 +  380: 282  158
    3    25 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 +  376: 291  159
    4    21 Irena          Sołdan                127.88 -  309: 420   78
    5    30 Kamil          Górka                 142.24 -  266: 419   92
    6    40 Arkadiusz      Łydka                 103.67 +  426: 302  154
    7    29 Anna           Swoboda               100.00 -  313: 401   50
    8    31 Adam           Szukalski             119.53 -  412: 415   70
    9    41 Wojciech       Obremski              100.00 +  324: 236  150
   10    35 Andrzej        Rechowicz             121.84 -  345: 365   72
   11    44 Leszek         Kilian                100.00 +  455: 336  150
   12    33 Jacek          Wandzel               100.00 +  335: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Sławomir Piotrowski 100.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ewa            Ciszewska             123.77 -  275: 426   74
    2    40 Joanna         Żłobicka              100.00 +  358: 316  150
    3    35 Teresa         Zalewska              110.57 +  428: 348  161
    4    20 Bogusław       Szyszka               122.72 -  314: 390   73
    5    29 Anna           Swoboda               100.00 -  325: 365   50
    6    35 Monika         Laskowska             105.43 +  358: 336  155
    7    27 Jacek          Wandzel               100.00 -  315: 319   50
    8    30 Tomasz         Siwiński              102.53 -  309: 472   53
    9    37 Dominik        Piasecki              117.06 -  316: 372   67
   10    46 Paulina        Naplocha              100.00 +  354: 320  150
   11    34 Agnieszka      Goniowska             103.19 +  288: 268  153
   12    36 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  308: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Joanna         Stępień               116.50 -  324: 373   67
    2    46 Monika         Laskowska             105.43 +  368: 348  155
    3    15 Michał         Ozimiński             111.60 -  294: 427   62
    4    35 Artur          Irzyk                 126.92 -  351: 424   77
    5    37 Grzegorz       Koczkodon             128.61 +  424: 335  179
    6    28 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  390: 379  150
    7    19 Michał         Szymkowski            118.27 -  282: 442   68
    8    40 Daniel         Janus                 117.99 -  338: 429   68
    9    42 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  343: 282  150
   10    34 Karol          Waniek                100.00 -  334: 385   50
   11    43 Dorota         Patera                100.00 +  382: 323  150
   12    34 Joanna         Stępień               116.50 -  353: 413   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Dominik        Piasecki              117.06 -  285: 378   67
    2    36 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  330: 365   50
    3    50 Anna           Bogucka               100.00 +  306: 288  150
    4    40 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 -  307: 425   59
    5    44 Teresa         Zalewska              110.57 -  325: 362   61
    6    49 Marcin         Łydka                 100.00 +  435:  99  150
    7    45 Michał         Puchowski             100.00 +  333: 331  150
    8    32 Magdalena      Kublik                117.30 -  314: 355   67
    9    39 Karol          Waniek                100.00 -  281: 416   50
   10    40 Leokadia       Litwinowicz           113.44 -  214: 409   63
   11    45 Przemysław     Pawlic                100.00 +  376: 262  150
   12    43 Joanna         Brychcy               101.65 +  332: 322  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Michał Puchowski 100.00 Izbicko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Jolanta        Chłopińska            112.97 -  330: 404   63
    2    41 Grzegorz       Grzeszczuk            106.18 +  377: 338  156
    3    38 Marek          Reda                  130.36 -  307: 397   80
    4    32 Jacek          Cichecki              100.00 -  297: 443   50
    5    42 Wojciech       Sołdan                129.77 -  289: 508   80
    6    48 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  548: 193  150
    7    45 Natalia        Połomska              100.00 -  331: 333   50
    8    45 Paulina        Naplocha              100.00 +  515: 186  150
    9    38 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  309: 292  150
   10    37 Patrycja       Śliwińska             107.81 -  278: 428   58
   11    39 Joanna         Brychcy               101.65 +  388: 358  152
   12    31 Teresa         Zalewska              110.57 -  323: 340   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jakub          Nalepa                121.19 -  227: 417   71
    2    48 Małgorzata     Szczygieł             109.69 -  345: 367   60
    3    45 Joanna         Żłobicka              100.00 -  263: 370   50
    4    46 Grzegorz       Kwiecień              108.23 +  340: 263  158
    5    43 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  341: 389   50
    6    44 Urszula        Solarska              100.00 -  246: 407   50
    7    47 Anna           Bogucka               100.00 -  247: 330   50
    8    48 Anna           Żyła                  100.00 +  359: 187  150
    9    48 Marcin         Łydka                 100.00 +  354: 150  150
   10    41 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  351: 256  152
   11    37 Leokadia       Litwinowicz           113.44 +  386: 357  163
   12    37 Jacek          Cichecki              100.00 -  364: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Aleksandra Sakuta 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bogusław       Szyszka               122.72 -  267: 451   73
    2    43 Paulina        Naplocha              100.00 -  278: 313   50
    3    46 Jacek          Wandzel               100.00 -  242: 410   50
    4    48 Agata          Kuć                   100.48 -  241: 392   50
    5    49 Grzegorz       Kwiecień              108.23 -  334: 446   58
    6    50 Dorota         Patera                100.00 -  278: 359   50
    7    51 PAUZA
    8    49 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  259: 247  150
    9    45 Leokadia       Litwinowicz           113.44 -  217: 436   63
   10    47 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  229: 331   50
   11    48 Marcin         Łydka                 100.00 +  335: 167  150
   12    47 Anna           Bogucka               100.00 +  298: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  / 11  81.27




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Michał         Ozimiński             111.60 -  281: 421   62
    2    39 Magdalena      Kublik                117.30 -  299: 386   67
    3    44 Grzegorz       Kwiecień              108.23 +  419: 380  158
    4    34 Radosław       Konca                 142.03 -  329: 509   92
    5    40 Jacek          Wandzel               100.00 -  341: 358   50
    6    44 Marcin         Radwański             100.00 +  407: 246  150
    7    38 Wojciech       Sołdan                129.77 +  390: 329  180
    8    36 Jacek          Cichecki              100.00 -  270: 360   50
    9    33 Daniel         Janus                 117.99 -  353: 499   68
   10    43 Wojciech       Obremski              100.00 +  380: 355  150
   11    41 Barbara        Łukaszewicz           106.87 -  350: 364   57
   12    40 Agnieszka      Goniowska             103.19 -  340: 357   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Anna Swoboda 100.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Juszczak              127.55 -  299: 345   78
    2    30 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  332: 449   50
    3    47 Anna           Żyła                  100.00 +  420: 234  150
    4    42 Paulina        Naplocha              100.00 +  472: 319  150
    5    29 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  365: 325  150
    6    11 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 -  320: 381   97
    7    29 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  401: 313  150
    8    25 Joanna         Brychcy               101.65 +  412: 307  152
    9     9 Michał         Szymkowski            118.27 -  337: 482   68
   10    12 Jakub          Nalepa                121.19 -  219: 463   71
   11    27 Tomasz         Siwiński              102.53 -  346: 361   53
   12    32 Paweł          Kowalski              100.00 -  290: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Elżbieta Szuba 100.00 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Leokadia       Litwinowicz           113.44 -  376: 412   63
    2    30 Anna           Swoboda               100.00 +  449: 332  150
    3    19 Jerzy          Matyasik              111.27 -  379: 398   61
    4    29 Joanna         Żłobicka              100.00 -  407: 422   50
    5    36 Agata          Kuć                   100.48 +  437: 301  150
    6    28 Danuta         Połomska              100.00 -  379: 390   50
    7    35 Grzegorz       Kwiecień              108.23 +  389: 370  158
    8    26 Arkadiusz      Łydka                 103.67 +  509: 308  154
    9    19 Jerzy          Luter                 111.85 +  470: 339  162
   10    22 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 -  371: 386   59
   11    20 Andrzej        Rechowicz             121.84 -  367: 516   72
   12    26 Marta          Dobrzańska            115.58 +  404: 351  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Justyna Szymendera 100.00 Ostrów Wlkp.

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Magdalena      Kublik                117.30 +  361: 333  167
    2    16 Ewa            Ciszewska             123.77 -  293: 445   74
    3    30 Tomasz         Suchanek              122.38 -  300: 443   72
    4    38 Agnieszka      Goniowska             103.19 +  315: 295  153
    5    34 Monika         Gawron-Cieślik        109.15 -  274: 461   59
    6    41 Tomasz         Siwiński              102.53 -  287: 525   53
    7    46 Marta          Dobrzańska            115.58 -  272: 377   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  7  92.00




	Mirosław Uglik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Irena          Sołdan                127.88 -  316: 374   78
    2    49 Wojciech       Obremski              100.00 -  336: 352   50
    3    43 Monika         Laskowska             105.43 +  431: 289  155
    4    36 Dorota         Patera                100.00 +  405: 315  150
    5    33 Ryszard        Korpalski             100.00 +  402: 316  150
    6    26 Daniel         Janus                 117.99 +  396: 384  168
    7    11 Dawid          Pikul                 137.67 +  481: 412  188
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              122.76 +  413: 280  173
    9     7 Krzysztof      Mówka                 143.56 +  441: 436  194
   10     3 Radosław       Konca                 142.03 +  375: 358  192
   11     1 Dariusz        Kosz                  133.86 -  304: 474   84
   12     5 Paweł          Janaś                 128.08 +  351: 334  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Jacek Wandzel 100.00 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Jerzy          Luter                 111.85 -  304: 392   62
    2    29 Radosław       Konca                 142.03 -  340: 381   92
    3    46 Aleksandra     Sakuta                100.00 +  410: 242  150
    4    39 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  344: 453   50
    5    40 Urszula        Solarska              100.00 +  358: 341  150
    6    29 Karol          Waniek                100.00 +  468: 312  150
    7    27 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  319: 315  150
    8    18 Tomasz         Suchanek              122.38 +  426: 369  172
    9    14 Marek          Syczuk                140.86 -  311: 342   91
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              122.76 -  301: 326   73
   11    25 Krzysztof      Obremski              137.24 -  270: 373   87
   12    33 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  328: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Karol Waniek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Sporczyk              122.76 -  363: 384   73
    2    34 Leszek         Kilian                100.00 +  483: 213  150
    3    16 Kuba           Koisar                128.47 -  413: 421   78
    4    25 Małgorzata     Sulejewska            121.39 +  358: 340  171
    5    21 Jacek          Petrus                109.17 -  293: 359   59
    6    29 Jacek          Wandzel               100.00 -  312: 468   50
    7    39 Arkadiusz      Łydka                 103.67 -  349: 352   54
    8    43 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  372: 280  150
    9    39 Natalia        Połomska              100.00 +  416: 281  150
   10    34 Danuta         Połomska              100.00 +  385: 334  150
   11    30 Jacek          Cichecki              100.00 +  367: 328  150
   12    22 Tomasz         Siwiński              102.53 +  387: 321  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Rafał Świątek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Rechowicz             121.84 -  328: 352   72
    2    42 Artur          Irzyk                 126.92 -  299: 524   77
    3    49 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  388: 252  150
    4    31 Kazimierz.J    Merklejn              146.68 -  313: 556   97
    5    38 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  292: 413   52
    6    47 Anna           Żyła                  100.00 +  337: 186  150
    7    43 Dominik        Piasecki              117.06 +  487: 415  167
    8    39 Dorota         Patera                100.00 +  332: 330  150
    9    27 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 -  339: 454   72
   10    33 Tomasz         Siwiński              102.53 -  212: 348   53
   11    35 Marta          Dobrzańska            115.58 -  267: 507   66
   12    42 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  355: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Aleksandra Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Adam           Szukalski             119.53 -  346: 360   70
    2    36 Natalia        Połomska              100.00 +  365: 330  150
    3    37 Joanna         Brychcy               101.65 -  306: 395   52
    4    30 Marek          Syczuk                140.86 -  357: 411   91
    5    43 Marcin         Radwański             100.00 +  389: 341  150
    6    27 Michał         Szymkowski            118.27 -  385: 436   68
    7    44 Dorota         Patera                100.00 =  339: 339  100
    8    37 Joanna         Stępień               116.50 -  265: 420   67
    9    42 Danuta         Połomska              100.00 -  282: 343   50
   10    44 Barbara        Łukaszewicz           106.87 +  402: 286  157
   11    38 Kuba           Koisar                128.47 -  271: 462   78
   12    44 Wojciech       Obremski              100.00 +  423: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Marcin Łydka 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Szałkiewicz           129.57 -   93: 541   80
    2    50 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  136: 417   50
    3    51 PAUZA
    4    44 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  228: 359   54
    5    48 Marta          Dobrzańska            115.58 -  117: 472   66
    6    49 Natalia        Połomska              100.00 -   99: 435   50
    7    50 Marlena        Drgas                 100.00 +  253: 222  150
    8    47 Monika         Laskowska             105.43 -   98: 584   55
    9    48 Marcin         Radwański             100.00 -  150: 354   50
   10    49 Anna           Żyła                  100.00 -  154: 408   50
   11    48 Aleksandra     Sakuta                100.00 -  167: 335   50
   12    49 Marlena        Drgas                 100.00 -  120: 190   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  / 11  64.09




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Zofia          Gajewska              114.17 -  315: 445   64
    2    50 Marcin         Łydka                 100.00 +  417: 136  150
    3    32 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  312: 380   50
    4    45 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  287: 429   52
    5    39 Monika         Laskowska             105.43 -  308: 431   55
    6    46 Marlena        Drgas                 100.00 +  367: 148  150
    7    42 Magdalena      Kublik                117.30 -  291: 397   67
    8    43 Karol          Waniek                100.00 -  280: 372   50
    9    47 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  343: 285  150
   10    47 Aleksandra     Sakuta                100.00 +  331: 229  150
   11    36 Teresa         Zalewska              110.57 -  283: 353   61
   12    42 Rafał          Świątek               100.00 -  326: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Anna Żyła 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Bartosz        Orłowski              118.54 -  261: 423   69
    2    44 Jacek          Petrus                109.17 -  252: 387   59
    3    47 Anna           Swoboda               100.00 -  234: 420   50
    4    51 PAUZA
    5    47 Agnieszka      Goniowska             103.19 -  223: 368   53
    6    47 Rafał          Świątek               100.00 -  186: 337   50
    7    48 Leszek         Kilian                100.00 -  231: 394   50
    8    48 Marcin         Radwański             100.00 -  187: 359   50
    9    49 Anna           Bogucka               100.00 -  219: 335   50
   10    49 Marcin         Łydka                 100.00 +  408: 154  150
   11    49 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  335: 180  150
   12    48 Żaneta         Cieślikowska          100.00 +  410: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  / 11  80.09




	Joanna Żłobicka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Kwiatkowski           121.68 -  332: 439   72
    2    40 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  316: 358   50
    3    45 Marcin         Radwański             100.00 +  370: 263  150
    4    29 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  422: 407  150
    5    22 Jacek          Cichecki              100.00 =  322: 322  100
    6    25 Joanna         Juszczak              127.55 -  304: 411   78
    7    33 Przemysław     Pawlic                100.00 -  315: 372   50
    8    38 Kuba           Koisar                128.47 +  389: 305  178
    9    32 Magdalena      Kublik                117.30 -  300: 380   67
   10    38 Marta          Dobrzańska            115.58 +  355: 324  166
   11    31 Grzegorz       Kwiecień              108.23 -  337: 480   58
   12    38 Monika         Laskowska             105.43 -  312: 373   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble - Budopol Open 2007



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Jerzy          Matyasik              374: 386
   2 Teresa         Zalewska             - Mariusz        Skrobosz              344: 411
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Szczygieł             429: 316
   4 Jacek          Petrus               - Krzysztof      Mówka                 325: 456
   5 Kamil          Górka                - Monika         Gawron-Cieślik        441: 413
   6 Katarzyna      Żuławska             - Radosław       Konca                 453: 380
   7 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kwiecień              468: 366
   8 Patrycja       Śliwińska            - Justyna        Fugiel                362: 374
   9 Stanisław      Rydzik               - Barbara        Łukaszewicz           342: 319
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Karol          Wyrębkiewicz          273: 399
  11 Dawid          Pikul                - Monika         Laskowska             499: 241
  12 Ryszard        Żydaczewski          - Krzysztof      Obremski              313: 350
  13 Tomasz         Zwoliński            - Arkadiusz      Łydka                 397: 281
  14 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Trumpus               283: 479
  15 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Siwiński              405: 389
  16 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Dariusz        Puton                 370: 465
  17 Marek          Reda                 - Joanna         Brychcy               349: 349
  18 Agata          Kuć                  - Wojciech       Sołdan                298: 337
  19 Piotr          Szałkiewicz          - Marcin         Łydka                 541:  93
  20 Leszek         Kilian               - Marek          Salamon               293: 386
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Żaneta         Cieślikowska          488: 237
  22 Grażyna        Cieślikowska         - Kuba           Koisar                290: 336
  23 Paweł          Janaś                - Paulina        Naplocha              431: 327
  24 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                316: 374
  25 Joanna         Juszczak             - Anna           Swoboda               345: 299
  26 Dorota         Patera               - Artur          Irzyk                 369: 268
  27 Tomasz         Ciejka               - Wojciech       Obremski              420: 221
  28 Sławomir       Piotrowski           - Ewa            Ciszewska             275: 426
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Waniek                384: 363
  30 Aleksandra     Sakuta               - Bogusław       Szyszka               267: 451
  31 Tomasz         Suchanek             - Anna           Bogucka               417: 251
  32 Rafał          Świątek              - Andrzej        Rechowicz             328: 352
  33 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Żłobicka              439: 332
  34 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Sulejewska            314: 389
  35 Jakub          Nalepa               - Marcin         Radwański             417: 227
  36 Aleksandra     Łukaszewicz          - Adam           Szukalski             346: 360
  37 Łukasz         Szałkiewicz          - Leszek         Dobrowolski           425: 297
  38 Anna           Żyła                 - Bartosz        Orłowski              261: 423
  39 Michał         Szymkowski           - Ziemowit       Pazda                 557: 296
  40 Przemysław     Pawlic               - Daniel         Janus                 400: 384
  41 Magdalena      Kublik               - Justyna        Szymendera            333: 361
  42 Natalia        Połomska             - Dominik        Piasecki              285: 378
  43 Joanna         Stępień              - Danuta         Połomska              373: 324
  44 Paweł          Kowalski             - Marta          Dobrzańska            325: 361
  45 Zofia          Gajewska             - Barbara        Żydaczewska           445: 315
  46 Elżbieta       Szuba                - Leokadia       Litwinowicz           376: 412
  47 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Puchowski             404: 330
  48 Jacek          Wandzel              - Jerzy          Luter                 304: 392
  49 Sławomir       Buk                  - Jacek          Cichecki              371: 345
  50 Urszula        Solarska             - Michał         Ozimiński             281: 421


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Szymkowski           - Przemysław     Pawlic                467: 280
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Szałkiewicz           273: 434
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 375: 426
   4 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Koczkodon             392: 369
   5 Michał         Trumpus              - Małgorzata     Sulejewska            455: 280
   6 Marek          Salamon              - Marek          Syczuk                439: 372
   7 Dariusz        Puton                - Jerzy          Matyasik              502: 298
   8 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Sporczyk              501: 396
   9 Dominik        Piasecki             - Katarzyna      Żuławska              305: 362
  10 Justyna        Fugiel               - Bogusław       Szyszka               489: 283
  11 Irena          Sołdan               - Zofia          Gajewska              373: 475
  12 Joanna         Stępień              - Kamil          Górka                 310: 387
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Buk                   379: 432
  14 Dorota         Patera               - Paweł          Janaś                 302: 381
  15 Marta          Dobrzańska           - Mariusz        Wrześniewski          289: 504
  16 Ewa            Ciszewska            - Justyna        Szymendera            445: 293
  17 Adam           Szukalski            - Łukasz         Szałkiewicz           468: 280
  18 Bartosz        Orłowski             - Andrzej        Rechowicz             308: 393
  19 Krzysztof      Obremski             - Michał         Ozimiński             432: 430
  20 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Ciejka                354: 401
  21 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Suchanek              492: 328
  22 Wojciech       Sołdan               - Jakub          Nalepa                410: 442
  23 Kuba           Koisar               - Leokadia       Litwinowicz           355: 398
  24 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  447: 305
  25 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Kosz                  318: 432
  26 Monika         Gawron-Cieślik       - Jolanta        Chłopińska            349: 283
  27 Tomasz         Siwiński             - Ryszard        Korpalski             275: 372
  28 Daniel         Janus                - Ryszard        Żydaczewski           461: 317
  29 Radosław       Konca                - Jacek          Wandzel               381: 340
  30 Anna           Swoboda              - Elżbieta       Szuba                 332: 449
  31 Kazimierz.J    Merklejn             - Agata          Kuć                   493: 297
  32 Leszek         Dobrowolski          - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     354: 322
  33 Grzegorz       Kwiecień             - Ziemowit       Pazda                 282: 380
  34 Karol          Waniek               - Leszek         Kilian                483: 213
  35 Patrycja       Śliwińska            - Grażyna        Cieślikowska          321: 377
  36 Aleksandra     Łukaszewicz          - Natalia        Połomska              365: 330
  37 Jacek          Cichecki             - Agnieszka      Goniowska             431: 397
  38 Arkadiusz      Łydka                - Teresa         Zalewska              326: 369
  39 Urszula        Solarska             - Magdalena      Kublik                299: 386
  40 Joanna         Żłobicka             - Sławomir       Piotrowski            316: 358
  41 Michał         Puchowski            - Grzegorz       Grzeszczuk            377: 338
  42 Artur          Irzyk                - Rafał          Świątek               524: 299
  43 Paulina        Naplocha             - Aleksandra     Sakuta                313: 278
  44 Anna           Żyła                 - Jacek          Petrus                252: 387
  45 Anna           Bogucka              - Paweł          Kowalski              235: 432
  46 Danuta         Połomska             - Monika         Laskowska             368: 348
  47 Żaneta         Cieślikowska         - Barbara        Łukaszewicz           259: 357
  48 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Radwański             367: 345
  49 Wojciech       Obremski             - Mirosław       Uglik                 352: 336
  50 Barbara        Żydaczewska          - Marcin         Łydka                 417: 136


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Szymkowski           - Stanisław      Rydzik                344: 487
   2 Piotr          Szałkiewicz          - Kamil          Górka                 355: 353
   3 Dariusz        Puton                - Adam           Szukalski             336: 454
   4 Krzysztof      Mówka                - Marek          Salamon               481: 387
   5 Michał         Trumpus              - Tomasz         Ciejka                398: 349
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Żuławska              403: 362
   7 Paweł          Janaś                - Dawid          Pikul                 401: 325
   8 Leokadia       Litwinowicz          - Zofia          Gajewska              338: 363
   9 Ewa            Ciszewska            - Sławomir       Buk                   318: 359
  10 Justyna        Fugiel               - Jerzy          Luter                 474: 324
  11 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Nalepa                364: 346
  12 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              365: 390
  13 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz.J    Merklejn              407: 310
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Juszczak              367: 394
  15 Michał         Ozimiński            - Danuta         Połomska              427: 294
  16 Karol          Waniek               - Kuba           Koisar                413: 421
  17 Jolanta        Chłopińska           - Daniel         Janus                 420: 387
  18 Marek          Syczuk               - Ryszard        Korpalski             352: 393
  19 Jerzy          Matyasik             - Elżbieta       Szuba                 398: 379
  20 Dominik        Piasecki             - Andrzej        Kwiatkowski           352: 388
  21 Artur          Irzyk                - Joanna         Stępień               328: 336
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szczygieł             359: 355
  23 Jacek          Cichecki             - Przemysław     Pawlic                389: 405
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Zwoliński             303: 401
  25 Ziemowit       Pazda                - Monika         Gawron-Cieślik        376: 291
  26 Karol          Wyrębkiewicz         - Radosław       Konca                 421: 365
  27 Paweł          Kowalski             - Dorota         Patera                327: 314
  28 Małgorzata     Sulejewska           - Wojciech       Sołdan                454: 305
  29 Irena          Sołdan               - Grażyna        Cieślikowska          420: 262
  30 Justyna        Szymendera           - Tomasz         Suchanek              300: 443
  31 Marlena        Drgas                - Bogusław       Szyszka               135: 435
  32 Leszek         Dobrowolski          - Barbara        Żydaczewska           380: 312
  33 Marta          Dobrzańska           - Bartosz        Orłowski              352: 367
  34 Paulina        Naplocha             - Magdalena      Kublik                212: 385
  35 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Piotrowski            348: 428
  36 Wojciech       Obremski             - Jacek          Petrus                283: 415
  37 Joanna         Brychcy              - Aleksandra     Łukaszewicz           395: 306
  38 Marek          Reda                 - Michał         Puchowski             397: 307
  39 Łukasz         Szałkiewicz          - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     396: 340
  40 Grzegorz       Grzeszczuk           - Patrycja       Śliwińska             322: 474
  41 Agnieszka      Goniowska            - Arkadiusz      Łydka                 374: 351
  42 Agata          Kuć                  - Tomasz         Siwiński              353: 385
  43 Monika         Laskowska            - Mirosław       Uglik                 289: 431
  44 Grzegorz       Kwiecień             - Urszula        Solarska              380: 419
  45 Marcin         Radwański            - Joanna         Żłobicka              263: 370
  46 Jacek          Wandzel              - Aleksandra     Sakuta                410: 242
  47 Anna           Swoboda              - Anna           Żyła                  420: 234
  48 Leszek         Kilian               - Ryszard        Żydaczewski           327: 416
  49 Żaneta         Cieślikowska         - Rafał          Świątek               252: 388
  50 Natalia        Połomska             - Anna           Bogucka               306: 288
  51 Marcin         Łydka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Szukalski            - Krzysztof      Mówka                 393: 443
   2 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Fugiel                506: 287
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kosz                  385: 387
   4 Michał         Trumpus              - Paweł          Janaś                 359: 322
   5 Sławomir       Buk                  - Piotr          Szałkiewicz           272: 470
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              325: 421
   7 Zofia          Gajewska             - Michał         Szymkowski            405: 340
   8 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Puton                 340: 341
   9 Jerzy          Luter                - Michał         Ozimiński             381: 347
  10 Dawid          Pikul                - Jolanta        Chłopińska            453: 355
  11 Magdalena      Kublik               - Marek          Salamon               290: 422
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           414: 325
  13 Bartosz        Orłowski             - Jakub          Nalepa                352: 510
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Ewa            Ciszewska             349: 318
  15 Tomasz         Suchanek             - Joanna         Juszczak              392: 512
  16 Przemysław     Pawlic               - Kamil          Górka                 356: 337
  17 Katarzyna      Żuławska             - Paweł          Kowalski              370: 296
  18 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Zwoliński             380: 376
  19 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Ciejka                270: 367
  20 Bogusław       Szyszka              - Sławomir       Piotrowski            390: 314
  21 Ziemowit       Pazda                - Irena          Sołdan                309: 420
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Leszek         Dobrowolski           288: 326
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Stępień               389: 323
  24 Jacek          Petrus               - Joanna         Brychcy               317: 354
  25 Małgorzata     Sulejewska           - Karol          Waniek                340: 358
  26 Kuba           Koisar               - Marek          Reda                  301: 321
  27 Daniel         Janus                - Małgorzata     Szczygieł             550: 329
  28 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Piasecki              367: 436
  29 Joanna         Żłobicka             - Elżbieta       Szuba                 422: 407
  30 Marek          Syczuk               - Aleksandra     Łukaszewicz           411: 357
  31 Rafał          Świątek              - Kazimierz.J    Merklejn              313: 556
  32 Michał         Puchowski            - Jacek          Cichecki              297: 443
  33 Marta          Dobrzańska           - Patrycja       Śliwińska             342: 424
  34 Radosław       Konca                - Urszula        Solarska              509: 329
  35 Danuta         Połomska             - Artur          Irzyk                 351: 424
  36 Mirosław       Uglik                - Dorota         Patera                405: 315
  37 Barbara        Łukaszewicz          - Teresa         Zalewska              379: 311
  38 Justyna        Szymendera           - Agnieszka      Goniowska             315: 295
  39 Grażyna        Cieślikowska         - Jacek          Wandzel               453: 344
  40 Monika         Gawron-Cieślik       - Natalia        Połomska              425: 307
  41 Wojciech       Sołdan               - Wojciech       Obremski              329: 360
  42 Paulina        Naplocha             - Anna           Swoboda               319: 472
  43 Tomasz         Siwiński             - Marlena        Drgas                 444: 172
  44 Marcin         Łydka                - Ryszard        Żydaczewski           228: 359
  45 Barbara        Żydaczewska          - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     287: 429
  46 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Kwiecień              340: 263
  47 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Kilian                395: 218
  48 Aleksandra     Sakuta               - Agata          Kuć                   241: 392
  49 Anna           Bogucka              - Grzegorz       Grzeszczuk            234: 454
  50 Monika         Laskowska            - Żaneta         Cieślikowska          533: 133
  51 Anna           Żyła                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Zofia          Gajewska              587: 325
   2 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Szałkiewicz           535: 296
   3 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              383: 335
   4 Michał         Trumpus              - Mariusz        Wrześniewski          274: 433
   5 Jakub          Nalepa               - Paweł          Janaś                 370: 344
   6 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              278: 317
   7 Jerzy          Luter                - Adam           Szukalski             405: 340
   8 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Szałkiewicz           458: 401
   9 Dariusz        Puton                - Karol          Wyrębkiewicz          364: 433
  10 Marek          Salamon              - Jerzy          Matyasik              381: 367
  11 Justyna        Fugiel               - Przemysław     Pawlic                485: 307
  12 Joanna         Juszczak             - Sławomir       Buk                   310: 563
  13 Irena          Sołdan               - Leszek         Dobrowolski           495: 374
  14 Bogusław       Szyszka              - Joanna         Brychcy               364: 352
  15 Marek          Reda                 - Katarzyna      Żuławska              387: 293
  16 Tomasz         Ciejka               - Daniel         Janus                 446: 335
  17 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Sulejewska            428: 388
  18 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Szymkowski            356: 340
  19 Andrzej        Rechowicz            - Radosław       Konca                 297: 465
  20 Michał         Ozimiński            - Bartosz        Orłowski              364: 353
  21 Jacek          Petrus               - Karol          Waniek                359: 293
  22 Jacek          Cichecki             - Joanna         Żłobicka              322: 322
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Marek          Syczuk                332: 455
  24 Patrycja       Śliwińska            - Kuba           Koisar                302: 333
  25 Ryszard        Żydaczewski          - Tomasz         Suchanek              293: 409
  26 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                443: 393
  27 Artur          Irzyk                - Grażyna        Cieślikowska          431: 272
  28 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Kowalski              363: 377
  29 Sławomir       Piotrowski           - Anna           Swoboda               325: 365
  30 Kamil          Górka                - Ziemowit       Pazda                 419: 266
  31 Barbara        Łukaszewicz          - Ewa            Ciszewska             312: 421
  32 Joanna         Stępień              - Tomasz         Siwiński              486: 278
  33 Ryszard        Korpalski            - Mirosław       Uglik                 316: 402
  34 Justyna        Szymendera           - Monika         Gawron-Cieślik        274: 461
  35 Dominik        Piasecki             - Wojciech       Obremski              356: 383
  36 Elżbieta       Szuba                - Agata          Kuć                   437: 301
  37 Danuta         Połomska             - Grzegorz       Koczkodon             424: 335
  38 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Rafał          Świątek               413: 292
  39 Monika         Laskowska            - Barbara        Żydaczewska           431: 308
  40 Jacek          Wandzel              - Urszula        Solarska              358: 341
  41 Dorota         Patera               - Grzegorz       Grzeszczuk            248: 352
  42 Wojciech       Sołdan               - Michał         Puchowski             508: 289
  43 Marcin         Radwański            - Aleksandra     Łukaszewicz           341: 389
  44 Teresa         Zalewska             - Natalia        Połomska              362: 325
  45 Małgorzata     Szczygieł            - Paulina        Naplocha              367: 274
  46 Marlena        Drgas                - Arkadiusz      Łydka                 148: 419
  47 Agnieszka      Goniowska            - Anna           Żyła                  368: 223
  48 Marcin         Łydka                - Marta          Dobrzańska            117: 472
  49 Aleksandra     Sakuta               - Grzegorz       Kwiecień              334: 446
  50 Leszek         Kilian               - Anna           Bogucka               358: 268
  51 Żaneta         Cieślikowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 447: 340
   2 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              392: 264
   3 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Fugiel                333: 419
   4 Stanisław      Rydzik               - Michał         Trumpus               538: 442
   5 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Szałkiewicz           266: 364
   6 Jakub          Nalepa               - Jerzy          Luter                 289: 448
   7 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                425: 314
   8 Marek          Salamon              - Karol          Wyrębkiewicz          343: 444
   9 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Sporczyk              359: 364
  10 Sławomir       Buk                  - Marek          Reda                  378: 332
  11 Anna           Swoboda              - Kazimierz.J    Merklejn              320: 381
  12 Radosław       Konca                - Paweł          Janaś                 434: 269
  13 Katarzyna      Żuławska             - Marek          Syczuk                365: 384
  14 Adam           Szukalski            - Jerzy          Matyasik              286: 346
  15 Joanna         Stępień              - Dariusz        Puton                 317: 327
  16 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Zwoliński             256: 321
  17 Tomasz         Suchanek             - Jacek          Petrus                233: 433
  18 Paweł          Kowalski             - Michał         Ozimiński             357: 331
  19 Przemysław     Pawlic               - Dawid          Pikul                 412: 434
  20 Kuba           Koisar               - Artur          Irzyk                 382: 420
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Leszek         Dobrowolski           342: 443
  22 Wojciech       Obremski             - Kamil          Górka                 200: 482
  23 Ewa            Ciszewska            - Jacek          Cichecki              433: 372
  24 Joanna         Brychcy              - Łukasz         Szałkiewicz           416: 316
  25 Joanna         Żłobicka             - Joanna         Juszczak              304: 411
  26 Daniel         Janus                - Mirosław       Uglik                 384: 396
  27 Aleksandra     Łukaszewicz          - Michał         Szymkowski            385: 436
  28 Elżbieta       Szuba                - Danuta         Połomska              379: 390
  29 Karol          Waniek               - Jacek          Wandzel               312: 468
  30 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kwiatkowski           372: 422
  31 Grzegorz       Grzeszczuk           - Wojciech       Sołdan                465: 377
  32 Teresa         Zalewska             - Patrycja       Śliwińska             387: 386
  33 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Małgorzata     Szczygieł             319: 340
  34 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Goniowska             460: 371
  35 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Laskowska             358: 336
  36 Ryszard        Żydaczewski          - Dominik        Piasecki              384: 342
  37 Marta          Dobrzańska           - Barbara        Łukaszewicz           330: 346
  38 Bartosz        Orłowski             - Ryszard        Korpalski             393: 339
  39 Magdalena      Kublik               - Grażyna        Cieślikowska          389: 405
  40 Ziemowit       Pazda                - Arkadiusz      Łydka                 426: 302
  41 Tomasz         Siwiński             - Justyna        Szymendera            525: 287
  42 Grzegorz       Koczkodon            - Leokadia       Litwinowicz           422: 323
  43 Grzegorz       Kwiecień             - Paulina        Naplocha              371: 249
  44 Urszula        Solarska             - Marcin         Radwański             407: 246
  45 Agata          Kuć                  - Leszek         Kilian                384: 351
  46 Barbara        Żydaczewska          - Marlena        Drgas                 367: 148
  47 Rafał          Świątek              - Anna           Żyła                  337: 186
  48 Michał         Puchowski            - Żaneta         Cieślikowska          548: 193
  49 Natalia        Połomska             - Marcin         Łydka                 435:  99
  50 Dorota         Patera               - Aleksandra     Sakuta                359: 278
  51 Anna           Bogucka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Buk                  - Dariusz        Kosz                  310: 396
   2 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              280: 454
   3 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                348: 384
   4 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Wrześniewski          333: 393
   5 Justyna        Fugiel               - Karol          Wyrębkiewicz          518: 292
   6 Piotr          Szałkiewicz          - Krzysztof      Sporczyk              361: 310
   7 Dariusz        Puton                - Kazimierz.J    Merklejn              313: 394
   8 Joanna         Juszczak             - Radosław       Konca                 277: 490
   9 Marek          Syczuk               - Tomasz         Ciejka                367: 523
  10 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             408: 319
  11 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 481: 412
  12 Jacek          Petrus               - Michał         Trumpus               367: 448
  13 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                412: 341
  14 Jerzy          Matyasik             - Artur          Irzyk                 324: 364
  15 Leszek         Dobrowolski          - Jakub          Nalepa                332: 365
  16 Zofia          Gajewska             - Paweł          Kowalski              344: 342
  17 Joanna         Brychcy              - Ewa            Ciszewska             332: 434
  18 Marek          Salamon              - Marek          Reda                  318: 340
  19 Michał         Szymkowski           - Danuta         Połomska              442: 282
  20 Michał         Ozimiński            - Paweł          Janaś                 372: 478
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Stępień               342: 310
  22 Kuba           Koisar               - Małgorzata     Sulejewska            316: 461
  23 Adam           Szukalski            - Teresa         Zalewska              358: 464
  24 Tomasz         Siwiński             - Ryszard        Żydaczewski           386: 415
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Monika         Gawron-Cieślik        440: 289
  26 Łukasz         Szałkiewicz          - Jolanta        Chłopińska            338: 333
  27 Sławomir       Piotrowski           - Jacek          Wandzel               315: 319
  28 Grażyna        Cieślikowska         - Tomasz         Suchanek              285: 490
  29 Ziemowit       Pazda                - Anna           Swoboda               313: 401
  30 Katarzyna      Żuławska             - Barbara        Łukaszewicz           356: 304
  31 Grzegorz       Grzeszczuk           - Wojciech       Obremski              375: 242
  32 Bartosz        Orłowski             - Jacek          Cichecki              426: 294
  33 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Żłobicka              372: 315
  34 Daniel         Janus                - Andrzej        Rechowicz             349: 429
  35 Elżbieta       Szuba                - Grzegorz       Kwiecień              389: 370
  36 Agnieszka      Goniowska            - Grzegorz       Koczkodon             303: 411
  37 Patrycja       Śliwińska            - Leokadia       Litwinowicz           481: 317
  38 Urszula        Solarska             - Wojciech       Sołdan                390: 329
  39 Arkadiusz      Łydka                - Karol          Waniek                352: 349
  40 Agata          Kuć                  - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     390: 293
  41 Monika         Laskowska            - Ryszard        Korpalski             296: 373
  42 Magdalena      Kublik               - Barbara        Żydaczewska           397: 291
  43 Dominik        Piasecki             - Rafał          Świątek               415: 487
  44 Aleksandra     Łukaszewicz          - Dorota         Patera                339: 339
  45 Natalia        Połomska             - Michał         Puchowski             333: 331
  46 Justyna        Szymendera           - Marta          Dobrzańska            272: 377
  47 Anna           Bogucka              - Marcin         Radwański             330: 247
  48 Leszek         Kilian               - Anna           Żyła                  394: 231
  49 Paulina        Naplocha             - Żaneta         Cieślikowska          297: 267
  50 Marlena        Drgas                - Marcin         Łydka                 222: 253
  51 Aleksandra     Sakuta               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                406: 331
   2 Piotr          Szałkiewicz          - Justyna        Fugiel                326: 378
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          369: 452
   4 Jakub          Nalepa               - Krzysztof      Mówka                 414: 353
   5 Radosław       Konca                - Zofia          Gajewska              439: 282
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Jerzy          Luter                 483: 374
   7 Sławomir       Buk                  - Michał         Trumpus               430: 288
   8 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Obremski              424: 410
   9 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          390: 453
  10 Ewa            Ciszewska            - Bogusław       Szyszka               367: 399
  11 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              413: 280
  12 Artur          Irzyk                - Marek          Reda                  394: 395
  13 Michał         Szymkowski           - Jacek          Petrus                416: 261
  14 Dawid          Pikul                - Teresa         Zalewska              429: 357
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Marek          Syczuk                336: 340
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Szałkiewicz           329: 388
  17 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Żuławska              332: 384
  18 Tomasz         Suchanek             - Jacek          Wandzel               369: 426
  19 Marek          Salamon              - Przemysław     Pawlic                411: 263
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Kwiatkowski           465: 334
  21 Leszek         Dobrowolski          - Dariusz        Puton                 300: 337
  22 Tomasz         Zwoliński            - Ryszard        Żydaczewski           517: 366
  23 Paweł          Janaś                - Jerzy          Matyasik              373: 273
  24 Paweł          Kowalski             - Bartosz        Orłowski              500: 332
  25 Anna           Swoboda              - Joanna         Brychcy               412: 307
  26 Arkadiusz      Łydka                - Elżbieta       Szuba                 308: 509
  27 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             347: 471
  28 Jolanta        Chłopińska           - Patrycja       Śliwińska             365: 325
  29 Michał         Ozimiński            - Ryszard        Korpalski             464: 341
  30 Tomasz         Siwiński             - Sławomir       Piotrowski            472: 309
  31 Adam           Szukalski            - Ziemowit       Pazda                 415: 412
  32 Natalia        Połomska             - Magdalena      Kublik                314: 355
  33 Grażyna        Cieślikowska         - Monika         Gawron-Cieślik        282: 326
  34 Barbara        Łukaszewicz          - Andrzej        Rechowicz             380: 431
  35 Wojciech       Obremski             - Marta          Dobrzańska            219: 459
  36 Jacek          Cichecki             - Urszula        Solarska              360: 270
  37 Aleksandra     Łukaszewicz          - Joanna         Stępień               265: 420
  38 Joanna         Żłobicka             - Kuba           Koisar                389: 305
  39 Rafał          Świątek              - Dorota         Patera                332: 330
  40 Danuta         Połomska             - Daniel         Janus                 338: 429
  41 Wojciech       Sołdan               - Leokadia       Litwinowicz           516: 347
  42 Dominik        Piasecki             - Agnieszka      Goniowska             449: 305
  43 Barbara        Żydaczewska          - Karol          Waniek                280: 372
  44 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Leszek         Kilian                285: 411
  45 Michał         Puchowski            - Paulina        Naplocha              515: 186
  46 Grzegorz       Kwiecień             - Anna           Bogucka               427: 329
  47 Marcin         Łydka                - Monika         Laskowska              98: 584
  48 Anna           Żyła                 - Marcin         Radwański             187: 359
  49 Żaneta         Cieślikowska         - Aleksandra     Sakuta                247: 259
  50 Marlena        Drgas                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Dariusz        Kosz                  347: 420
   2 Radosław       Konca                - Mariusz        Wrześniewski          438: 310
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Szałkiewicz           537: 355
   4 Sławomir       Buk                  - Stanisław      Rydzik                318: 446
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Ciejka                341: 397
   6 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Skrobosz              261: 382
   7 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Mówka                 441: 436
   8 Marek          Reda                 - Jakub          Nalepa                439: 345
   9 Anna           Swoboda              - Michał         Szymkowski            337: 482
  10 Dawid          Pikul                - Zofia          Gajewska              413: 292
  11 Paweł          Janaś                - Kamil          Górka                 421: 406
  12 Dariusz        Puton                - Ewa            Ciszewska             314: 539
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Artur          Irzyk                 409: 368
  14 Jacek          Wandzel              - Marek          Syczuk                311: 342
  15 Łukasz         Szałkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             357: 486
  16 Michał         Trumpus              - Paweł          Kowalski              395: 354
  17 Katarzyna      Żuławska             - Marek          Salamon               280: 290
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              371: 348
  19 Elżbieta       Szuba                - Jerzy          Luter                 470: 339
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Grzeszczuk            396: 350
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Michał         Ozimiński             366: 354
  22 Jacek          Petrus               - Tomasz         Siwiński              467: 251
  23 Joanna         Stępień              - Małgorzata     Sulejewska            324: 452
  24 Leszek         Dobrowolski          - Tomasz         Suchanek              347: 382
  25 Ryszard        Żydaczewski          - Adam           Szukalski             415: 336
  26 Przemysław     Pawlic               - Irena          Sołdan                335: 337
  27 Rafał          Świątek              - Andrzej        Kwiatkowski           339: 454
  28 Marta          Dobrzańska           - Jolanta        Chłopińska            315: 374
  29 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rechowicz             437: 370
  30 Bartosz        Orłowski             - Joanna         Brychcy               475: 283
  31 Teresa         Zalewska             - Jacek          Cichecki              322: 426
  32 Joanna         Żłobicka             - Magdalena      Kublik                300: 380
  33 Daniel         Janus                - Urszula        Solarska              499: 353
  34 Arkadiusz      Łydka                - Wojciech       Sołdan                264: 487
  35 Ryszard        Korpalski            - Patrycja       Śliwińska             396: 349
  36 Barbara        Łukaszewicz          - Monika         Laskowska             317: 486
  37 Sławomir       Piotrowski           - Dominik        Piasecki              316: 372
  38 Grażyna        Cieślikowska         - Michał         Puchowski             292: 309
  39 Karol          Waniek               - Natalia        Połomska              416: 281
  40 Leszek         Kilian               - Grzegorz       Kwiecień              311: 427
  41 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Obremski              324: 236
  42 Danuta         Połomska             - Aleksandra     Łukaszewicz           343: 282
  43 Dorota         Patera               - Agata          Kuć                   320: 418
  44 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Kuba           Koisar                402: 400
  45 Leokadia       Litwinowicz          - Aleksandra     Sakuta                436: 217
  46 Marlena        Drgas                - Agnieszka      Goniowska             120: 562
  47 Żaneta         Cieślikowska         - Barbara        Żydaczewska           285: 343
  48 Marcin         Radwański            - Marcin         Łydka                 354: 150
  49 Anna           Bogucka              - Anna           Żyła                  335: 219
  50 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Kosz                  338: 465
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Kazimierz.J    Merklejn              433: 332
   3 Radosław       Konca                - Mirosław       Uglik                 358: 375
   4 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                251: 582
   5 Marek          Reda                 - Justyna        Fugiel                511: 300
   6 Artur          Irzyk                - Michał         Szymkowski            347: 298
   7 Ewa            Ciszewska            - Tomasz         Suchanek              462: 289
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 413: 372
   9 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Orłowski              393: 332
  10 Krzysztof      Obremski             - Michał         Trumpus               363: 372
  11 Irena          Sołdan               - Piotr          Szałkiewicz           437: 426
  12 Jakub          Nalepa               - Anna           Swoboda               463: 219
  13 Marek          Syczuk               - Jerzy          Luter                 310: 317
  14 Jacek          Petrus               - Sławomir       Buk                   379: 456
  15 Paweł          Janaś                - Łukasz         Szałkiewicz           414: 411
  16 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Kowalski              443: 301
  17 Magdalena      Kublik               - Małgorzata     Szczygieł             419: 384
  18 Dariusz        Puton                - Marek          Salamon               339: 442
  19 Zofia          Gajewska             - Bogusław       Szyszka               360: 344
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Wandzel               326: 301
  21 Ryszard        Żydaczewski          - Krzysztof      Mówka                 321: 368
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Elżbieta       Szuba                 386: 371
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Żuławska              419: 339
  24 Kamil          Górka                - Jerzy          Matyasik              419: 473
  25 Małgorzata     Sulejewska           - Jolanta        Chłopińska            463: 319
  26 Jacek          Cichecki             - Grzegorz       Grzeszczuk            292: 376
  27 Daniel         Janus                - Teresa         Zalewska              404: 356
  28 Wojciech       Sołdan               - Joanna         Stępień               447: 287
  29 Monika         Laskowska            - Agata          Kuć                   317: 413
  30 Michał         Ozimiński            - Leszek         Dobrowolski           568: 297
  31 Przemysław     Pawlic               - Adam           Szukalski             280: 404
  32 Ryszard        Korpalski            - Dominik        Piasecki              280: 347
  33 Tomasz         Siwiński             - Rafał          Świątek               348: 212
  34 Karol          Waniek               - Danuta         Połomska              385: 334
  35 Andrzej        Rechowicz            - Ziemowit       Pazda                 365: 345
  36 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Kwiecień              314: 399
  37 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Puchowski             428: 278
  38 Joanna         Żłobicka             - Marta          Dobrzańska            355: 324
  39 Agnieszka      Goniowska            - Grażyna        Cieślikowska          376: 329
  40 Leokadia       Litwinowicz          - Natalia        Połomska              409: 214
  41 Marcin         Radwański            - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     351: 256
  42 Kuba           Koisar               - Leszek         Kilian                447: 255
  43 Wojciech       Obremski             - Urszula        Solarska              355: 380
  44 Barbara        Łukaszewicz          - Aleksandra     Łukaszewicz           286: 402
  45 Anna           Bogucka              - Arkadiusz      Łydka                 371: 379
  46 Paulina        Naplocha             - Sławomir       Piotrowski            320: 354
  47 Barbara        Żydaczewska          - Aleksandra     Sakuta                331: 229
  48 Marlena        Drgas                - Żaneta         Cieślikowska          219: 299
  49 Anna           Żyła                 - Marcin         Łydka                 408: 154
  50 Dorota         Patera               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 474: 304
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                396: 371
   3 Marek          Reda                 - Mariusz        Wrześniewski          347: 381
   4 Radosław       Konca                - Grzegorz       Koczkodon             372: 336
   5 Ewa            Ciszewska            - Dawid          Pikul                 345: 405
   6 Justyna        Fugiel               - Małgorzata     Sulejewska            417: 348
   7 Piotr          Szałkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             353: 342
   8 Tomasz         Ciejka               - Artur          Irzyk                 346: 356
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Nalepa                324: 460
  10 Irena          Sołdan               - Michał         Trumpus               387: 328
  11 Marek          Syczuk               - Sławomir       Buk                   471: 336
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Skrobosz              367: 329
  13 Magdalena      Kublik               - Karol          Wyrębkiewicz          404: 347
  14 Jerzy          Luter                - Paweł          Janaś                 277: 358
  15 Zofia          Gajewska             - Marek          Salamon               307: 481
  16 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Sporczyk              367: 363
  17 Krzysztof      Mówka                - Monika         Gawron-Cieślik        575: 248
  18 Bogusław       Szyszka              - Michał         Szymkowski            367: 316
  19 Jacek          Petrus               - Daniel         Janus                 408: 422
  20 Elżbieta       Szuba                - Andrzej        Rechowicz             367: 516
  21 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Grzeszczuk            415: 369
  22 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Puton                 463: 423
  23 Paweł          Kowalski             - Kamil          Górka                 312: 410
  24 Adam           Szukalski            - Agata          Kuć                   438: 390
  25 Jacek          Wandzel              - Krzysztof      Obremski              270: 373
  26 Ryszard        Żydaczewski          - Bartosz        Orłowski              388: 356
  27 Anna           Swoboda              - Tomasz         Siwiński              346: 361
  28 Tomasz         Suchanek             - Katarzyna      Żuławska              278: 457
  29 Dominik        Piasecki             - Jolanta        Chłopińska            270: 386
  30 Jacek          Cichecki             - Karol          Waniek                328: 367
  31 Grzegorz       Kwiecień             - Joanna         Żłobicka              480: 337
  32 Monika         Laskowska            - Łukasz         Szałkiewicz           329: 451
  33 Patrycja       Śliwińska            - Arkadiusz      Łydka                 322: 371
  34 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Goniowska             288: 268
  35 Marta          Dobrzańska           - Rafał          Świątek               507: 267
  36 Teresa         Zalewska             - Barbara        Żydaczewska           353: 283
  37 Marcin         Radwański            - Leokadia       Litwinowicz           386: 357
  38 Kuba           Koisar               - Aleksandra     Łukaszewicz           462: 271
  39 Michał         Puchowski            - Joanna         Brychcy               388: 358
  40 Joanna         Stępień              - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     354: 338
  41 Urszula        Solarska             - Barbara        Łukaszewicz           350: 364
  42 Grażyna        Cieślikowska         - Leszek         Dobrowolski           249: 283
  43 Danuta         Połomska             - Dorota         Patera                382: 323
  44 Ziemowit       Pazda                - Leszek         Kilian                455: 336
  45 Natalia        Połomska             - Przemysław     Pawlic                376: 262
  46 Ryszard        Korpalski            - Anna           Bogucka               349: 320
  47 Paulina        Naplocha             - Marlena        Drgas                 351: 194
  48 Aleksandra     Sakuta               - Marcin         Łydka                 335: 167
  49 Anna           Żyła                 - Żaneta         Cieślikowska          335: 180
  50 Wojciech       Obremski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kosz                  494: 383
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              374: 397
   3 Justyna        Fugiel               - Radosław       Konca                 477: 287
   4 Marek          Salamon              - Jakub          Nalepa                347: 387
   5 Mirosław       Uglik                - Paweł          Janaś                 351: 334
   6 Krzysztof      Mówka                - Marek          Reda                  376: 388
   7 Dawid          Pikul                - Ewa            Ciszewska             381: 464
   8 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ciejka                408: 309
   9 Piotr          Szałkiewicz          - Marek          Syczuk                295: 458
  10 Michał         Trumpus              - Irena          Sołdan                493: 310
  11 Artur          Irzyk                - Sławomir       Buk                   504: 315
  12 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          375: 413
  13 Magdalena      Kublik               - Małgorzata     Szczygieł             366: 351
  14 Jerzy          Matyasik             - Bogusław       Szyszka               377: 274
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Daniel         Janus                 390: 330
  16 Wojciech       Sołdan               - Michał         Ozimiński             390: 379
  17 Kamil          Górka                - Michał         Szymkowski            474: 381
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Koczkodon             361: 341
  19 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Szukalski             365: 317
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Andrzej        Kwiatkowski           401: 437
  21 Łukasz         Szałkiewicz          - Krzysztof      Obremski              315: 377
  22 Karol          Waniek               - Tomasz         Siwiński              387: 321
  23 Katarzyna      Żuławska             - Jerzy          Luter                 366: 267
  24 Ryszard        Żydaczewski          - Zofia          Gajewska              404: 347
  25 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Gawron-Cieślik        381: 346
  26 Marta          Dobrzańska           - Elżbieta       Szuba                 351: 404
  27 Bartosz        Orłowski             - Jacek          Petrus                360: 346
  28 Kuba           Koisar               - Dariusz        Puton                 420: 327
  29 Tomasz         Suchanek             - Dominik        Piasecki              294: 383
  30 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Grzeszczuk            338: 376
  31 Michał         Puchowski            - Teresa         Zalewska              323: 340
  32 Paweł          Kowalski             - Anna           Swoboda               422: 290
  33 Jacek          Wandzel              - Ziemowit       Pazda                 328: 335
  34 Joanna         Stępień              - Danuta         Połomska              413: 353
  35 Arkadiusz      Łydka                - Ryszard        Korpalski             311: 257
  36 Leszek         Dobrowolski          - Sławomir       Piotrowski            405: 308
  37 Marcin         Radwański            - Jacek          Cichecki              364: 411
  38 Joanna         Żłobicka             - Monika         Laskowska             312: 373
  39 Leokadia       Litwinowicz          - Patrycja       Śliwińska             384: 367
  40 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Goniowska             340: 357
  41 Przemysław     Pawlic               - Barbara        Łukaszewicz           382: 296
  42 Barbara        Żydaczewska          - Rafał          Świątek               326: 355
  43 Joanna         Brychcy              - Natalia        Połomska              322: 332
  44 Aleksandra     Łukaszewicz          - Wojciech       Obremski              423: 307
  45 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Paulina        Naplocha              356: 262
  46 Dorota         Patera               - Grażyna        Cieślikowska          382: 309
  47 Aleksandra     Sakuta               - Anna           Bogucka               298: 285
  48 Żaneta         Cieślikowska         - Anna           Żyła                  221: 410
  49 Marcin         Łydka                - Marlena        Drgas                 120: 190
  50 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 29-09-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.88  28641  195
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.80  27994  192
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.18  28311  195
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.81  28134  197
   6 Radosław Konca                 Warszawa             141.63  17987  127
   7 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.59  28035  198
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
   9 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.35  28128  199
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.68  28137  200
  11 Marek Syczuk                   Warszawa             140.47  26690  190
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               140.44  27104  193
  13 Kamil Górka                    Kraków               140.38  27094  193
  14 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.67  26397  189
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.96  27098  195
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             137.48  25984  189
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              136.97  26984  197
  19 Dariusz Kosz                   Nysa                 136.89  19165  140
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  22 Dawid Pikul                    Poznań               136.73  27346  200
  23 Filip Sosin                    Warszawa             136.25  18939  139
  24 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.12  25727  189
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.88  26224  193
  27 Szymon Fidziński               Warszawa             135.67   8140   60
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.50  26423  195
  29 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  30 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.72  22767  169
  32 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  33 Sławomir Kordjalik             Warszawa             133.36  12269   92
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.25   9727   73
  35 Filip Warzecha                 Gdynia               131.62  23166  176
  36 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  37 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  38 Marek Reda                     Wołomin              131.32  25477  194
  39 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.26   8532   65
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.09  18615  142
  41 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  42 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.77  22885  175
  43 Marek Salamon                  Bytom                130.32  10426   80
  44 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.11  22770  175
  46 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.90  24941  192
  47 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.70  21401  165
  48 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  49 Przemysław Herdzina            Kraków               129.11  25563  198
  50 Paweł Janaś                    Głogów               129.08  25558  198
  51 Robert Kamiński                Warszawa             128.92  24365  189
  52 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  16113  125
  53 Wojciech Sołdan                Rumia                128.71  25355  197
  54 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  55 Mariusz Margalski              Pieczyska            128.61  18648  145
  56 Marek Roszak                   Poznań               128.50  25443  198
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             128.40  24524  191
  58 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  59 Irena Sołdan                   Rumia                128.02  23811  186
  60 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.96  13052  102
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.69  11875   93
  62 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  63 Joanna Juszczak                Warszawa             127.38   9936   78
  64 Piotr Rosół                    Warszawa             126.71  24075  190
  65 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  66 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.17  23847  189
  67 Jakub Zaryński                 Świnoujście          126.11  20808  165
  68 Maciej Perzyński               Piła                 126.07  15507  123
  69 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  70 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.75  24395  194
  71 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  72 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.71  23257  185
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            125.66  14451  115
  74 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.60  23864  190
  75 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.32  12031   96
  76 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.97  23494  188
  77 Ewa Ciszewska                  Katowice             124.96  23617  189
  78 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.86   7367   59
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.69   8105   65
  80 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.68  18952  152
  81 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  82 Jarosław Michalak              Łódź                 124.43  16052  129
  83 Artur Koszel                   Warszawa             124.20  24592  198
  84 Maciej Michalak                Łódź                 124.08  21094  170
  85 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.92  13135  106
  86 Bogusław Szyszka               Oława                123.61   5439   44
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.49  24575  199
  88 Jakub Nalepa                   Gliwice              123.38  16779  136
  89 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.87  23345  190
  90 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.66   6501   53
  91 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               122.31  20792  170
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.03  22697  186
  94 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.35  23178  191
  95 Tomasz Suchanek                Wrocław              121.09  22280  184
  96 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
  97 Leszek Stecuła                 Bytom                120.86   5318   44
  98 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.67  23530  195
  99 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 100 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  16405  136
 101 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.54  23866  198
 102 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 103 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.37  23231  193
 104 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 105 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.11  22701  189
 107 Radosław Sowiński              Warszawa             120.10   9488   79
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.97  14516  121
 109 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.91   3837   32
 110 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 111 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.74  22750  190
 112 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.46  18635  156
 113 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.40   7403   62
 114 Artur Tomczyk                  Piła                 119.35   9309   78
 115 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.24   6081   51
 116 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.10  16674  140
 117 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.02  22137  186
 118 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.92  11416   96
 119 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 120 Anna Niedzielko                Szczecin             118.72  14246  120
 121 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.53   8534   72
 122 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 123 Paweł Kowalski                 Kutno                118.31   4259   36
 124 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.24  21757  184
 125 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 126 Michał Alabrudziński           Włocławek            118.18   6500   55
 127 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 128 Marcin Skowron                 Zabrze               118.13  12404  105
 129 Bartosz Orłowski               Bytom                118.01  22185  188
 130 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.98  23124  196
 131 Agnieszka Krupka               Krosno               117.91  20045  170
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.79  15430  131
 133 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 134 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  117.73   5180   44
 135 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 136 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 137 Michał Szymkowski              Wrocław              117.50   7990   68
 138 Daniel Janus                   Wąchock              117.40  19723  168
 139 Grzegorz Kurowski              Warszawa             117.40   5635   48
 140 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.27  20992  179
 141 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.08  17796  152
 142 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 143 Magdalena Kublik               Warszawa             117.03  22235  190
 144 Andrzej Gostomski              Łódź                 116.89   4208   36
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 146 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 147 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 148 Robert Głowacki                Łódź                 116.44   9781   84
 149 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.42  16764  144
 150 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 151 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 152 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.26  22904  197
 153 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.25  21390  184
 154 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.15   5459   47
 155 Beata Piotrowska               Łódź                 116.13  23226  200
 156 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.08  20198  174
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.00   4176   36
 158 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 159 Łukasz Baranowski              Reda                 115.85   5561   48
 160 Jacek Pietruszka               Kraków               115.81   8338   72
 161 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 162 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 163 Sławomir Buk                   Gliwice              115.57   8321   72
 164 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.53  22067  191
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.42  12119  105
 166 Dominik Piasecki               Słupsk               115.35   6921   60
 167 Halina Roszak                  Poznań               115.23  21894  190
 168 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 169 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.95  18737  163
 170 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.94  20689  180
 171 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.89  14591  127
 172 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 173 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 174 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.44  22202  194
 175 Mariusz Makuch                 Zator                114.43   5035   44
 176 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.41  22768  199
 177 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 178 Adam Klimont                   Wałcz                114.15  19633  172
 179 Jarosław Olek                  Warszawa             114.08   4107   36
 180 Marta Dobrzańska               Kraków               113.98  13905  122
 181 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.87  10134   89
 183 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 184 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 185 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.63  11136   98
 186 Jerzy Luter                    Bytom                113.37  22447  198
 187 Marek Rogalski                 Warszawa             113.31  20623  182
 188 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 189 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.94   5421   48
 190 Stanisław Gasik                Warszawa             112.92  10840   96
 191 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 192 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.35   9437   84
 193 Michał Ozimiński               Łódź                 112.21  21208  189
 194 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 195 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.00   4032   36
 196 Bogusław Książek               Szczecin             111.88  20250  181
 197 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 198 Teresa Zalewska                Racibórz             111.56  14949  134
 199 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 200 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.44  20617  185
 201 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 202 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            111.25  14796  133
 203 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 204 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  17323  156
 205 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.03  14767  133
 206 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 207 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.20  21709  197
 208 Lucyna Śniadach                Rumia                110.11  12112  110
 209 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       109.94   3958   36
 210 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.94   3738   34
 211 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 212 Sławomir Zabawa                Jasło                109.89   5824   53
 213 Dorota Zielińska               Piaseczno            109.85   3735   34
 214 Anna Stefańska                 Łódź                 109.77  21515  196
 215 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 216 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.54   6901   63
 217 Katarzyna Klimała              Kraków               109.49  16424  150
 218 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 219 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 109.44   9302   85
 220 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 221 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.31   5575   51
 222 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.29  19781  181
 223 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.17  11135  102
 224 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 225 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.08   5781   53
 226 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 227 Weronika Rudnicka              Ustka                108.71  13806  127
 228 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 229 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 230 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 231 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 232 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.18  15794  146
 233 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.15  14708  136
 234 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.96  13603  126
 235 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 236 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 237 Tomasz Łapka                   Warszawa             107.87   5825   54
 238 Michał Puchowski               Izbicko              107.84   3451   32
 239 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 240 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 241 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 242 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.51  20427  190
 243 Rafał Skibicki                 Lębork               107.50  21178  197
 244 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 245 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.19   9004   84
 246 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 247 Daniel Tomczyk                 Piła                 107.14   5357   50
 248 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.04  14343  134
 249 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 250 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.30   6378   60
 251 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.23  21033  198
 252 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 253 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 254 Paweł Morga                    Warszawa             105.83   6985   66
 255 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 256 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 257 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.27   7895   75
 258 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.07  20698  197
 259 Anna Dłużniewska               Warszawa             104.74  14559  139
 260 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.71   5026   48
 261 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 262 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.58   5020   48
 263 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 264 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 265 Monika Laskowska               Wrocław              103.62   5803   56
 266 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 267 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 268 Sylwester Wójcik               Lublin               103.38  13439  130
 269 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 270 Sławomir Długosz               Ostróda              103.22   9393   91
 271 Agnieszka Goniowska            Wrocław              102.83   9460   92
 272 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 273 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 274 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.42  19767  193
 275 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 276 Joanna Brychcy                 Katowice             102.07  19496  191
 277 Ryszard Korpalski              Wrocław              102.00   4080   40
 278 Monika Lewandowska             Warszawa             102.00   3060   30
 279 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 280 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  101.63   5996   59
 281 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.52  17462  172
 282 Anna Arana                     Warszawa             101.49  17354  171
 283 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.43   3550   35
 284 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.13  13956  138
 285 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 286 Marek Kocikowski               Ostróda              101.06   7276   72
 287 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 288 Wojciech Wróbel                Zator                100.81   4839   48
 289 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 290 Adam Janicki                   Łódź                 100.69  18728  186
 291 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 100.68  18424  183
 292 Dorota  Kwaśny                 Szczecin             100.61   3622   36
 293 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.59  19213  191
 294 Przemysław Pawlic              Wrocław              100.59  15692  156
 295 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         100.52   6031   60
 296 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 297 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 298 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 299 Maciej Pilc                    Poznań                99.75   5087   51
 300 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 301 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 303 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.61  10453  106
 304 Ziemowit Pazda                 Wrocław               98.31   9929  101
 305 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 306 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 307 Katarzyna Majewska             Lublin                97.64  10155  104
 308 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      97.55   4292   44
 309 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.41   5455   56
 310 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 311 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 312 Urszula Solarska               Łódź                  96.64  19328  200
 313 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 314 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 315 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 316 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              96.19   5098   53
 317 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 318 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 319 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.54   4395   46
 320 Jacek Cichecki                 Józefów               94.82   8344   88
 321 Monika Rubinstein              Warszawa              94.79   5877   62
 322 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 323 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.31  16127  171
 324 Joanna Żłobicka                Wrocław               93.91   4414   47
 325 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  93.30   4105   44
 326 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 327 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.05   5583   60
 328 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 329 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 330 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 331 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 332 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 333 Wojciech Obremski              Legnica               92.07   6813   74
 334 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 335 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.37   5482   60
 336 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 337 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 338 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 339 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 340 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 341 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.61   9678  108
 342 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 343 Tomasz Silny                   Gdynia                89.35   3038   34
 344 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 345 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 346 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 347 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.43   5394   61
 348 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 349 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.15   5201   59
 350 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 351 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 352 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 353 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 354 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 355 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.56   5107   59
 356 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 357 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 358 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 359 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 360 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 361 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.06  14591  180
 362 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 363 Agata Pastusiak                Sulęcin               79.44   8023  101
 364 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 365 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 366 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 367 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.06   2697   35
 368 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 369 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 370 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 371 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.97   8950  121
 373 Paulina Naplocha               Racibórz              71.73   8321  116
 374 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 29-09-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.36   3566   28
   3 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   4 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   7 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
   8 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   9 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  10 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  137.42   3298   24
  11 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  12 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  13 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  14 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  15 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  16 Marek Róziecki                 Rybnik               120.38   2889   24
  17 Tomasz Górka                   Łęczna               118.04   2833   24
  18 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  19 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  20 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  23 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  26 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  27 Piotr Chabowski                Piła                 107.67   2584   24
  28 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  29 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  30 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  31 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  32 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    103.71   2489   24
  33 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.25   2454   24
  34 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  35 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  36 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  37 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  38 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   98.38   2361   24
  39 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław               95.67   2296   24
  41 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  42 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  43 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  44 Joanna Kubińska                Warszawa              92.54   2221   24
  45 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  46 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  47 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  83.58   2006   24
  48 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  49 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  50 Danuta Głowacka                Nowa Sól              79.17   1900   24
  51 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  52 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  53 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  54 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  55 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  56 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  57 Dorota Patera                  Legnica               91.17   2097   23
  58 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  59 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  60 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  61 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  62 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  63 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  64 Julia Solarska                 Łódź                  71.00   1633   23
  65 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  66 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  67 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  68 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  69 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  70 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  71 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  72 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  73 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  74 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  75 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  76 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  77 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  78 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  79 Maksymilian Kardas             Warszawa             100.55   2011   20
  80 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  81 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.45   1869   20
  82 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  83 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  84 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  85 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  86 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  87 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  88 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  89 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  90 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  91 Marta Kleinrok                 Lublin               105.28   1895   18
  92 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.28   1895   18
  93 Iwona Rutkowska                Warszawa              97.00   1746   18
  94 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  95 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  96 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  97 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  98 Jarosław Krzemiński            Tuchów               125.41   2132   17
  99 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
 100 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
 101 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              70.35   1196   17
 102 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 103 Anna Żyła                      Wrocław               78.44   1255   16
 104 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 105 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 106 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
 108 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
 109 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
 110 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 111 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
 112 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 113 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 114 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 115 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 116 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 117 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.67   1760   12
 118 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 119 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 120 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 121 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 122 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 123 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 124 Karol Waniek                   Wrocław              115.67   1388   12
 125 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 126 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 127 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 128 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 129 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 130 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 131 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 132 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 133 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 134 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 135 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 136 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 137 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 138 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 139 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 140 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 141 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 142 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 143 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 144 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 145 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        104.92   1259   12
 146 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 147 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 148 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 149 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 150 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 151 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 152 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 153 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 154 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 155 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 156 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 157 Władysław Zieliński            Lębork                99.08   1189   12
 158 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 159 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 160 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 161 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 162 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 163 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 164 Katarzyna Kowalewska           Poznań                97.58   1171   12
 165 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 166 Marcin Radwański               Wrocław               96.17   1154   12
 167 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 168 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 169 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 170 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 171 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 172 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 173 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 174 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 175 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 176 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 177 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 178 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 179 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 180 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 181 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 182 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 183 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 184 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 185 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 186 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 187 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 188 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 189 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 190 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 191 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 192 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 193 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 194 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 195 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 196 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 197 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 198 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 199 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 200 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 201 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 202 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 203 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 204 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 205 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 206 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 207 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 208 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 209 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 210 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 211 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 212 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 213 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 214 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 215 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 216 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 217 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 218 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 219 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 220 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 221 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 222 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 223 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 224 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 225 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 226 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 227 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 228 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 229 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 230 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 231 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 232 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 233 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 234 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 235 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 236 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 237 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 238 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 239 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 240 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 241 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 242 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 243 Blanka Zwolińska               Skierdy               54.73    602   11
 244 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 245 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 246 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 247 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 248 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 249 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 250 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 251 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 252 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 253 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 254 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 255 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 256 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 257 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 258 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 259 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 260 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 261 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 262 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 263 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 264 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 265 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 266 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 267 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 268 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 269 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 270 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 271 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 272 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 273 Paweł Czubla                   Kock                 128.14    897    7
 274 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 275 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 276 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 277 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 278 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 279 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 280 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 281 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 282 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 283 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 284 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 285 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 286 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 287 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 288 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 289 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 290 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 291 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 292 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 293 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 294 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 295 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 296 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 297 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 298 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 299 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 300 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 301 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 302 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 303 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 304 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 305 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 306 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 307 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 308 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 309 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 310 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 311 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 312 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 313 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 314 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 315 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 316 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 317 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 318 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 319 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 320 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 321 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 322 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 323 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 324 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 325 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 326 Jerzy Augustyniak              Łódź                  97.00    291    3
 327 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 328 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 329 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 330 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 331 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 332 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 333 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 334 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 335 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 336 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 337 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 338 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 339 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 340 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 341 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 342 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 343 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 344 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 345 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 346 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 347 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 348 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 349 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 350 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 351 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 352 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 353 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 354 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 355 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 356 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 357 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie