Nowy Dwór Mazowiecki15
października
Nowy Dwór Mazowiecki 15 października IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Wrocław21
października
Wrocław 21-22 października II Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2006
Łódź11
listopada
Łódź 11-12 listopada XII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2006 — Jesień
To był turniej!21 - 22 października 2006 — II Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2006 InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2006 Wrocław, 21 - 22 października 2006

Konkurs Relacja z turnieju


To był turniej!Po kilku latach nieobecności Wrocławia na scrabblowej mapie Polski ośrodek ten postanowił w wielkim stylu powrócić do gry. I delikatnie mówiąc — udało się, a tak naprawdę było rewelacyjnie. Wszystko to dzięki organizatorom: wrocławskiemu klubowi "Siódemka"Grzegorzem Wiączkowskim w roli głównej . Oczywiście sukces imprezy jest także wielką zasługą licznego grona sponsorów z Budopolem Wrocław S.A. na czele, jako głównym sponsorem tego turnieju. Najlepszym dowodem na popularność i sukces wrocławskich mistrzostw była frekwencja — w turnieju wzięło udział aż 113 osób z całej Polski.
Pierwszy dzień II Mistrzostw Wrocławia ukończył na pierwszym miejscu Kazimierz.J Merklejn, który jako jedyny wygrał tego dnia komplet partii. Tuż za nim szóstka graczy zgromadziła po 6 dużych punktów (wśród nich reprezentant "Siódemki" Michał Trumpus).
Niestety zarówno dla Kazika, jak i Michała niedziela nie okazała się już tak szczęśliwa i obaj wygrali tylko po jednej partii, kończąc turniej na dalszych pozycjach. Krzysztof MówkaArtur Koszel, którzy w sobotę wygrali po 6 partii, utrzymali passę także niedzielę, wygrywając tego dnia po 4 gry. O końcowym tryumfie zdecydowały więc małe punkty, których ponad 300 więcej zgromadził Krzysztof wygrywając tym samym cały turniej. Za zwycięstwo otrzymał puchar, kamerę cyfrową oraz nagrodę pieniężną. Drugie miejsce przypadło zatem Arturowi, a trzecie, z 9 wygranymi wywalczył turniejowy weteran, Andrzej Rechowicz. Najlepszą kobietą została Justyna Fugiel (9 zwycięstw), zaś najlepszym debiutantem, a zarazem najlepszym Wrocławianinem — Piotr Szałkiewicz.
Świetnej oprawie turnieju towarzyszył przez cały czas barek dla uczestników, w którym serwowano kawę, herbatę i inne napoje oraz różnego rodzaju przekąski, pączki i cukierki, a na pysznych jabłkach skończywszy. Między rundami losowane były także nagrody rzeczowe (parasole i termosy) w różnych scrabblowych kategoriach. Czołówka zaś otrzymała wspaniałe nagrody rzeczowe i pieniężne, a wszyscy uczestnicy mnóstwo pamiątek i różnorodnych nagród rzeczowych.
Organizatorzy spisali się więc na szóstkę (czyt. siódemkę), a gracze już czekają na kolejną imprezę we Wrocławiu.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Dolnego Śląska
I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska
I Otwarte Mistrzostwa Wrocławia




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Wrocławia - Budopol Open 2006

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.51     10.0     5138     1853      877
  2 Artur           Koszel               Legionowo              120.05     10.0     4804     1912      926
  3 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.47      9.0     5047     1763      632
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 140.31      9.0     4866     1809      391
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.65      9.0     4821     1666      736
  6 Kamil           Górka                Kraków                 140.76      9.0     4817     1786      683
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.17      9.0     4725     1760      639
  8 Justyna         Fugiel               Kraków                 136.21      9.0     4717     1736      578
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.26      8.0     5227     1634     1240
 10 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.17      8.0     4954     1596      747
 11 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.19      8.0     4884     1724      542
 12 Radosław        Konca                Warszawa               136.78      8.0     4800     1575      519
 13 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.43      8.0     4702     1515      552
 14 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                100.00      8.0     4690     1617      623
 15 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.81      8.0     4677     1615      473
 16 Łukasz          Bryła                Mielec                 130.57      8.0     4662     1591      234
 17 Jan             Kozłowski            Kraków                 111.74      8.0     4656     1706      170
 18 Krzysztof       Obremski             Legnica                120.12      8.0     4628     1616      235
 19 Tomasz          Suchanek             Wrocław                116.50      8.0     4536     1533      414
 20 Jakub           Szymczak             Łódź                   114.49      8.0     4478     1670      301
 21 Paweł           Janaś                Głogów                 120.43      8.0     4443     1618      154
 22 Teresa          Zalewska             Racibórz               103.52      8.0     4262     1560      149
 23 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.86      7.0     4948     1542      218
 24 Ewa             Ciszewska            Katowice               118.28      7.0     4830     1502      507
 25 Michał          Trumpus              Wrocław                130.70      7.0     4769     1602      612
 26 Filip           Klar                 Mielec                 117.20      7.0     4766     1453      491
 27 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               115.62      7.0     4707     1486      402
 28 Joanna          Stępień              Katowice               118.90      7.0     4666     1533      340
 29 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              116.72      7.0     4657     1561      152
 30 Jakub           Nalepa               Gliwice                114.42      7.0     4629     1513      278
 31 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   116.17      7.0     4568     1486      468
 32 Marek           Roszak               Poznań                 125.01      7.0     4561     1480      257
 33 Irena           Sołdan               Rumia                  125.75      7.0     4531     1501      -72
 34 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                118.76      7.0     4479     1510      252
 35 Adam            Szukalski            Wałbrzych              100.00      7.0     4445     1534      -79
 36 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             118.88      7.0     4431     1480      309
 37 Teresa          Fortuna              Lubin                  113.95      7.0     4421     1589      220
 38 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      7.0     4411     1397      190
 39 Dariusz         Kosz                 Nysa                   128.56      7.0     4383     1524       46
 40 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.46      7.0     4367     1449      -34
 41 Jerzy           Luter                Bytom                  113.35      7.0     4355     1463      370
 42 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               107.14      7.0     4327     1521      -16
 43 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  104.47      7.0     4222     1415     -120
 44 Dominik         Piasecki             Słupsk                 117.25      7.0     4199     1487     -154
 45 Magdalena       Kublik               Warszawa               111.39      7.0     4078     1468     -298
 46 Michał          Puchowski            Izbicko                100.00      7.0     3992     1387     -105
 47 Agnieszka       Krupka               Krosno                 113.79      6.0     4564     1338      406
 48 Daniel          Janus                Wąchock                110.83      6.0     4550     1403      -40
 49 Wojciech        Sołdan               Rumia                  122.51      6.0     4513     1353      270
 50 Artur           Irzyk                Strzyżów               127.21      6.0     4507     1335      -58
 51 Małgorzata      Szczygieł            Wrocław                116.17      6.0     4444     1259      243
 52 Ewa             Majewska             Nowa Sól               100.00      6.0     4419     1436     -111
 53 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  119.69      6.0     4410     1376       99
 54 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 118.18      6.0     4386     1369      -96
 55 Adam            Klimont              Wałcz                  113.31      6.0     4332     1348     -142
 56 Jakub           Zaryński             Świnoujście            121.49      6.0     4321     1339      363
 57 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               117.16      6.0     4313     1406     -283
 58 Jarosław        Żuliński             Szczecin               108.64      6.0     4288     1287      111
 59 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           118.26      6.0     4260     1302       60
 60 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      6.0     4247     1320       43
 61 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   101.76      6.0     4238     1332     -264
 62 Maciej          Michalak             Łódź                   125.42      6.0     4204     1407     -362
 63 Grzegorz        Bajer                Łódź                   100.00      6.0     4195     1340      -85
 64 Jacek           Petrus               Wrocław                109.17      6.0     4130     1351      -71
 65 Bogusław        Szyszka              Oława                  100.00      6.0     4108     1331     -276
 66 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      6.0     4092     1275     -117
 67 Monika          Laskowska            Wrocław                100.00      6.0     4063     1266     -171
 68 Maciej          Rzychoń              Katowice               129.12      5.0     4566     1207      284
 69 Michał          Borejko              Wrocław                100.00      5.0     4443     1260       22
 70 Joanna          Zadrożna             Szczecin               124.94      5.0     4407     1276      -90
 71 Weronika        Rudnicka             Ustka                  104.77      5.0     4338     1270      -52
 72 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.47      5.0     4269     1260     -121
 73 Bartosz         Orłowski             Bytom                  116.83      5.0     4255     1249     -408
 74 Anna            Niedzielko           Szczecin               117.48      5.0     4219     1204     -118
 75 Janusz          Łabędzki             Wrocław                100.00      5.0     4210     1184      274
 76 Tomasz          Jedynak              Skarżysko              100.78      5.0     4172     1167      183
 77 Anna            Stefańska            Łódź                   101.57      5.0     4153     1287       65
 78 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       109.19      5.0     4125     1232     -240
 79 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                100.00      5.0     4078     1234     -277
 80 Maciej          Pilc                 Poznań                 100.00      5.0     4066     1201     -177
 81 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      5.0     4055     1226     -448
 82 Katarzyna       Żuławska             Katowice               111.42      5.0     4046     1277     -166
 83 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 106.14      5.0     4033     1211     -489
 84 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      5.0     3943     1222      -37
 85 Dorota          Patera               Legnica                100.00      5.0     3911     1136       51
 86 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                100.00      5.0     3895     1178     -630
 87 Małgorzata      Żmuda                Wrocław                100.00      5.0     3650     1119     -291
 88 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      4.0     4409     1140     -271
 89 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               112.89      4.0     4232     1099     -148
 90 Arkadiusz       Tomczak              Strykowo               100.00      4.0     3994     1098     -152
 91 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      4.0     3953     1074     -574
 92 Krzysztof       Szeruga              Wrocław                100.00      4.0     3918     1064     -262
 93 Maciej          Zięba                Wrocław                105.18      4.0     3916     1114     -607
 94 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.0     3827     1078     -460
 95 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.0     3797     1042     -509
 96 Rafał           Świątek              Wrocław                100.00      4.0     3727     1040     -571
 97 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3700     1126     -717
 98 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3671     1087     -945
 99 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      4.0     3468     1017     -527
100 Joanna          Żłobicka             Wrocław                100.00      3.5     3518      870     -438
101 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     3868      920     -176
102 Bożena          Guział               Racibórz               100.00      3.0     3803      941     -484
103 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.0     3599      975     -510
104 Joanna          Julian               Wrocław                100.00      3.0     3489      921    -1048
105 Grażyna         Cieślikowska         Racibórz               100.00      3.0     3431      930     -651
106 Halina          Roszak               Poznań                 115.96      3.0     2663      795      -76
107 Józef           Łoziński             Oleśnica               100.00      2.5     3174      774     -688
108 Ryszard         Korpalski            Wrocław                100.00      2.0     2426      657     -363
109 Aleksandra      Chadryś              Wieluń                 100.00      2.0     2243      603     -294
110 Zofia           Czycza               Wrocław                100.00      1.0     3194      745     -998
111 Anna            Żyła                 Wrocław                100.00      1.0     1460      374     -264
112 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00      1.0     1185      307     -148
113 Radosław        Wodecki              Wrocław                100.00      0.0      750      186     -422
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Wrocławia - Budopol Open 2006



	Krzysztof Mówka 143.51 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Daniel         Janus                 110.83 -  388: 400   61
    2    30 Anna           Stefańska             101.57 +  384: 298  152
    3    29 Bogusław       Szyszka               100.00 +  457: 271  150
    4    11 Piotr          Adamczyk              118.18 +  546: 360  168
    5     4 Ewa            Ciszewska             118.28 +  422: 394  168
    6     3 Michał         Borejko               100.00 +  402: 290  150
    7     3 Łukasz         Tuszyński             129.86 +  473: 446  180
    8     2 Dawid          Pikul                 140.31 -  328: 392   90
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 +  466: 425  193
   10     3 Paweł          Jackowski             137.81 +  420: 303  188
   11     1 Jan            Kozłowski             111.74 +  484: 324  162
   12     1 Kamil          Górka                 140.76 +  368: 358  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Kazimierz.J Merklejn 143.19 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 +  516: 283  159
    2     3 Stanisław      Rydzik                141.17 +  370: 368  191
    3     9 Jakub          Szymczak              114.49 +  372: 276  164
    4     3 Mariusz        Skrobosz              142.26 +  400: 302  192
    5     1 Michał         Trumpus               130.70 +  420: 362  181
    6     1 Artur          Koszel                120.05 +  380: 372  170
    7     1 Joanna         Stępień               118.90 +  550: 429  169
    8     1 Jan            Kozłowski             111.74 -  306: 368   62
    9     2 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  425: 466   94
   10     4 Dariusz        Kosz                  128.56 +  465: 231  179
   11     2 Kamil          Górka                 140.76 -  357: 465   91
   12     3 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  323: 420   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Mariusz Skrobosz 142.26 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Petrus                109.17 +  439: 221  159
    2    15 Andrzej        Rechowicz             122.47 +  453: 326  172
    3     7 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 +  448: 270  157
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 -  302: 400   93
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              116.72 -  394: 415   67
    6    15 Weronika       Rudnicka              104.77 +  412: 336  155
    7    10 Jakub          Szymczak              114.49 -  353: 435   64
    8    15 Bartosz        Orłowski              116.83 +  565: 315  167
    9    10 Jakub          Zaryński              121.49 +  430: 335  171
   10     8 Andrzej        Grabiński             118.88 +  529: 264  169
   11     3 Dawid          Pikul                 140.31 +  520: 281  190
   12     2 Artur          Koszel                120.05 -  382: 389   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Stanisław Rydzik 141.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Żuliński              108.64 +  389: 287  159
    2     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 -  368: 370   93
    3    32 Katarzyna      Żuławska              111.42 +  388: 329  161
    4    24 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  391: 329  150
    5    14 Agnieszka      Krupka                113.79 +  392: 369  164
    6     8 Jakub          Nalepa                114.42 +  407: 354  164
    7     6 Dawid          Pikul                 140.31 -  354: 374   90
    8     7 Radosław       Konca                 136.78 +  426: 339  187
    9     5 Krzysztof      Obremski              120.12 +  372: 275  170
   10     5 Artur          Koszel                120.05 -  273: 332   70
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 +  429: 393  172
   12     7 Łukasz         Tuszyński             129.86 +  536: 335  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Kamil Górka 140.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 -  365: 374   57
    2    34 Teresa         Zalewska              103.52 +  381: 285  154
    3    36 Radosław       Pastusiak             100.00 +  418: 296  150
    4    21 Dominik        Piasecki              117.25 +  569: 294  167
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 +  434: 398  185
    6     4 Krzysztof      Sporczyk              116.72 +  365: 349  167
    7     5 Justyna        Fugiel                136.21 +  338: 297  186
    8     3 Michał         Trumpus               130.70 +  365: 336  181
    9     3 Dawid          Pikul                 140.31 -  341: 429   90
   10     2 Jan            Kozłowski             111.74 +  418: 351  162
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 +  465: 357  193
   12     1 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  358: 368   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Dawid Pikul 140.31 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kwiecień              106.14 +  471: 362  156
    2     8 Magdalena      Kublik                111.39 +  496: 331  161
    3     3 Piotr          Adamczyk              118.18 +  364: 298  168
    4     5 Teresa         Fortuna               113.95 -  319: 424   64
    5     8 Dariusz        Kuć                   116.17 +  471: 374  166
    6     5 Katarzyna      Sołdan                119.69 +  390: 379  170
    7     6 Stanisław      Rydzik                141.17 +  374: 354  191
    8     2 Krzysztof      Mówka                 143.51 +  392: 328  194
    9     3 Kamil          Górka                 140.76 +  429: 341  191
   10     1 Justyna        Fugiel                136.21 -  360: 458   86
   11     3 Mariusz        Skrobosz              142.26 -  281: 520   92
   12     5 Krzysztof      Obremski              120.12 +  519: 306  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Tomasz Zwoliński 139.43 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Zięba                 105.18 +  536: 301  155
    2     2 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 +  403: 318  169
    3     4 Teresa         Fortuna               113.95 -  312: 406   64
    4     8 Jerzy          Luter                 113.35 +  358: 313  163
    5    13 Ewa            Majewska              100.00 -  328: 370   50
    6    22 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 +  336: 305  157
    7     8 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  334: 354   50
    8    29 Daniel         Janus                 110.83 -  354: 440   61
    9    30 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  479: 341  150
   10    24 Anna           Stefańska             101.57 +  369: 332  152
   11    21 Maciej         Michalak              125.42 +  484: 311  175
   12    10 Joanna         Stępień               118.90 +  409: 359  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Paweł Jackowski 137.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Weronika       Rudnicka              104.77 +  373: 351  155
    2    18 Marek          Roszak                125.01 +  444: 352  175
    3     5 Artur          Koszel                120.05 -  264: 415   70
    4    17 Ewa            Majewska              100.00 -  329: 372   50
    5    20 Joanna         Zadrożna              124.94 +  380: 351  175
    6    21 Irena          Sołdan                125.75 +  376: 339  176
    7    16 Katarzyna      Sołdan                119.69 +  448: 306  170
    8    10 Jakub          Nalepa                114.42 +  454: 299  164
    9     6 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  400: 360  150
   10     3 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  303: 420   94
   11     5 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  384: 402   72
   12    13 Teresa         Fortuna               113.95 +  522: 237  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Radosław Konca 136.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  369: 335  154
    2    20 Artur          Irzyk                 127.21 +  372: 364  177
    3    12 Joanna         Stępień               118.90 -  370: 404   69
    4    13 Łukasz         Bryła                 130.57 -  374: 412   81
    5    28 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  575: 249  150
    6    13 Michał         Ozimiński             103.47 +  390: 377  153
    7     9 Michał         Borejko               100.00 +  414: 359  150
    8     7 Stanisław      Rydzik                141.17 -  339: 426   91
    9    14 Ewa            Majewska              100.00 +  445: 381  150
   10    10 Jakub          Szymczak              114.49 -  292: 301   64
   11    14 Andrzej        Grabiński             118.88 +  395: 367  169
   12     9 Krzysztof      Sporczyk              116.72 +  465: 306  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Justyna Fugiel 136.21 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Teresa         Zalewska              103.52 +  466: 290  154
    2     9 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 +  433: 283  163
    3     6 Ewa            Majewska              100.00 +  396: 374  150
    4     7 Adam           Szukalski             100.00 -  315: 339   50
    5    12 Marek          Roszak                125.01 +  407: 373  175
    6    10 Paweł          Janaś                 120.43 +  393: 354  170
    7     5 Kamil          Górka                 140.76 -  297: 338   91
    8     6 Łukasz         Tuszyński             129.86 +  416: 347  180
    9     4 Michał         Trumpus               130.70 +  374: 359  181
   10     1 Dawid          Pikul                 140.31 +  458: 360  190
   11     4 Artur          Koszel                120.05 -  300: 388   70
   12     6 Jan            Kozłowski             111.74 +  462: 334  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Karol Wyrębkiewicz 134.65 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Ozimiński             103.47 +  449: 388  153
    2    12 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 +  340: 321  166
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              116.72 -  350: 406   67
    4    27 Halina         Roszak                115.96 +  443: 272  166
    5     5 Kamil          Górka                 140.76 -  398: 434   91
    6    17 Ireneusz       Moralewicz            117.16 -  352: 354   67
    7    24 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  404: 288  150
    8    17 Adam           Szukalski             100.00 +  457: 330  150
    9    15 Anna           Niedzielko            117.48 +  347: 310  167
   10    13 Maciej         Michalak              125.42 +  400: 321  175
   11     8 Jakub          Szymczak              114.49 +  434: 321  164
   12     4 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  447: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Michał Trumpus 130.70 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Kuć                   101.76 +  437: 393  152
    2    17 Maciej         Michalak              125.42 +  554: 269  175
    3     1 Łukasz         Tuszyński             129.86 +  481: 319  180
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              116.72 +  421: 259  167
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 -  362: 420   93
    6     2 Jan            Kozłowski             111.74 +  346: 323  162
    7     2 Łukasz         Bryła                 130.57 +  433: 315  181
    8     3 Kamil          Górka                 140.76 -  336: 365   91
    9     4 Justyna        Fugiel                136.21 -  359: 374   86
   10     9 Teresa         Fortuna               113.95 -  374: 382   64
   11    10 Dariusz        Kosz                  128.56 +  389: 365  179
   12     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 -  277: 373   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Łukasz Bryła 130.57 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Stefańska             101.57 +  385: 297  152
    2     6 Artur          Koszel                120.05 -  303: 425   70
    3    27 Dorota         Kuć                   101.76 +  523: 308  152
    4    13 Radosław       Konca                 136.78 +  412: 374  187
    5    11 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 +  378: 337  166
    6    11 Adam           Szukalski             100.00 +  445: 300  150
    7     2 Michał         Trumpus               130.70 -  315: 433   81
    8    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 -  379: 466   72
    9    18 Dominik        Piasecki              117.25 -  326: 394   67
   10    23 Bartosz        Orłowski              116.83 +  401: 374  167
   11    17 Adam           Klimont               113.31 +  403: 338  163
   12    11 Jakub          Nalepa                114.42 +  392: 382  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Łukasz Tuszyński 129.86 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Jedynak               100.78 +  425: 289  151
    2    19 Filip          Klar                  117.20 +  421: 417  167
    3     1 Michał         Trumpus               130.70 -  319: 481   81
    4    20 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  492: 311  154
    5     7 Michał         Ozimiński             103.47 +  427: 313  153
    6     7 Teresa         Fortuna               113.95 +  377: 360  164
    7     3 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  446: 473   94
    8     6 Justyna        Fugiel                136.21 -  347: 416   86
    9    12 Marek          Roszak                125.01 -  338: 438   75
   10    16 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  480: 319  150
   11    11 Irena          Sołdan                125.75 +  541: 377  176
   12     7 Stanisław      Rydzik                141.17 -  335: 536   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Maciej Rzychoń 129.12 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  474: 282  150
    2     7 Jakub          Szymczak              114.49 -  318: 388   64
    3    23 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 -  344: 395   66
    4    32 Jacek          Petrus                109.17 -  351: 423   59
    5    41 Anna           Bogucka               100.00 +  366: 339  150
    6    36 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  481: 244  150
    7    23 Jarosław       Sobczak               114.46 +  381: 340  164
    8    18 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 +  465: 394  169
    9    16 Ireneusz       Moralewicz            117.16 -  394: 401   67
   10    17 Daniel         Janus                 110.83 -  340: 357   61
   11    25 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 -  324: 375   57
   12    29 Michał         Puchowski             100.00 -  328: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Dariusz Kosz 128.56 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Bogucka               100.00 +  400: 312  150
    2    23 Przemysław     Pawlic                100.00 +  457: 247  150
    3    13 Wojciech       Sołdan                122.51 +  400: 386  173
    4     4 Artur          Koszel                120.05 -  325: 372   70
    5    18 Jakub          Zaryński              121.49 +  375: 306  171
    6     6 Ewa            Ciszewska             118.28 -  279: 444   68
    7    11 Filip          Klar                  117.20 +  377: 352  167
    8    12 Krzysztof      Sporczyk              116.72 +  437: 380  167
    9     8 Teresa         Fortuna               113.95 +  380: 261  164
   10     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 -  231: 465   93
   11    10 Michał         Trumpus               130.70 -  365: 389   81
   12    15 Paweł          Janaś                 120.43 -  357: 423   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Artur Irzyk 127.21 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Borejko               100.00 +  417: 348  150
    2    20 Radosław       Konca                 136.78 -  364: 372   87
    3    26 Ireneusz       Moralewicz            117.16 -  364: 400   67
    4    31 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 +  378: 323  159
    5    25 Jakub          Szymczak              114.49 -  334: 413   64
    6    34 Grzegorz       Kwiecień              106.14 +  360: 319  156
    7    34 Jacek          Petrus                109.17 -  322: 407   59
    8    35 Bogusław       Szyszka               100.00 +  340: 329  150
    9    23 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  414: 410  150
   10    32 Arkadiusz      Tomczak               100.00 +  506: 355  150
   11    22 Dominik        Piasecki              117.25 -  394: 491   67
   12    21 Irena          Sołdan                125.75 -  314: 398   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Irena Sołdan 125.75 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Sobczak               114.46 +  387: 358  164
    2     4 Jan            Kozłowski             111.74 -  388: 465   62
    3    28 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  402: 355  150
    4    16 Ireneusz       Moralewicz            117.16 +  424: 351  167
    5    15 Katarzyna      Sołdan                119.69 -  338: 455   70
    6    21 Paweł          Jackowski             137.81 -  339: 376   88
    7    28 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 +  364: 329  157
    8    25 Maciej         Michalak              125.42 -  375: 404   75
    9    27 Katarzyna      Żuławska              111.42 +  372: 324  161
   10    25 Przemysław     Pawlic                100.00 +  367: 331  150
   11    11 Łukasz         Tuszyński             129.86 -  377: 541   80
   12    21 Artur          Irzyk                 127.21 +  398: 314  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Maciej Michalak 125.42 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  373: 252  150
    2    17 Michał         Trumpus               130.70 -  269: 554   81
    3    39 Michał         Ozimiński             103.47 -  302: 409   53
    4    43 Bartosz        Orłowski              116.83 -  397: 477   67
    5    49 Agata          Pastusiak             100.00 +  393: 250  150
    6    42 Halina         Roszak                115.96 +  324: 317  166
    7    30 Dariusz        Kuć                   116.17 +  374: 332  166
    8    25 Irena          Sołdan                125.75 +  404: 375  176
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              116.72 +  383: 306  167
   10    13 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 -  321: 400   85
   11    21 Tomasz         Zwoliński             139.43 -  311: 484   89
   12    27 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 -  353: 410   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Marek Roszak 125.01 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  431: 234  150
    2    18 Paweł          Jackowski             137.81 -  352: 444   88
    3    25 Monika         Rubinstein            100.00 +  369: 355  150
    4    22 Jakub          Szymczak              114.49 +  394: 340  164
    5    12 Justyna        Fugiel                136.21 -  373: 407   86
    6    25 Magdalena      Kublik                111.39 -  350: 355   61
    7    29 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  424: 373  150
    8    20 Katarzyna      Żuławska              111.42 +  338: 322  161
    9    12 Łukasz         Tuszyński             129.86 +  438: 338  180
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 -  358: 381   72
   11    20 Teresa         Zalewska              103.52 -  368: 390   54
   12    20 Agnieszka      Krupka                113.79 +  366: 365  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Joanna Zadrożna 124.94 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zofia          Czycza                100.00 +  445: 292  150
    2    14 Tomasz         Suchanek              116.50 -  355: 393   67
    3    22 Andrzej        Rechowicz             122.47 +  450: 422  172
    4     9 Paweł          Janaś                 120.43 -  363: 382   70
    5    20 Paweł          Jackowski             137.81 -  351: 380   88
    6    30 Anna           Stefańska             101.57 +  398: 310  152
    7    21 Adam           Klimont               113.31 -  277: 380   63
    8    30 Przemysław     Pawlic                100.00 +  402: 361  150
    9    24 Jarosław       Sobczak               114.46 -  340: 387   64
   10    18 Joanna         Stępień               118.90 -  342: 407   69
   11    35 Zofia          Gajewska              118.26 -  329: 467   68
   12    41 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 +  355: 316  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Wojciech Sołdan 122.51 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  336: 279  150
    2    26 Ireneusz       Moralewicz            117.16 +  387: 290  167
    3    13 Dariusz        Kosz                  128.56 -  386: 400   79
    4    14 Krzysztof      Obremski              120.12 -  371: 392   70
    5    29 Bogusław       Szyszka               100.00 +  462: 252  150
    6    19 Jacek          Petrus                109.17 +  450: 232  159
    7    13 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 +  393: 321  169
    8    11 Ewa            Majewska              100.00 +  415: 380  150
    9     7 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  374: 395   72
   10    11 Paweł          Janaś                 120.43 -  334: 364   70
   11    15 Adam           Szukalski             100.00 -  357: 393   50
   12    19 Filip          Klar                  117.20 -  248: 545   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Andrzej Rechowicz 122.47 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  375: 343  150
    2    15 Mariusz        Skrobosz              142.26 -  326: 453   92
    3    22 Joanna         Zadrożna              124.94 -  422: 450   75
    4    34 Katarzyna      Żuławska              111.42 +  530: 329  161
    5    19 Adam           Klimont               113.31 +  415: 358  163
    6    12 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 +  457: 376  166
    7     7 Artur          Koszel                120.05 -  369: 403   70
    8    14 Piotr          Adamczyk              118.18 +  529: 303  168
    9     7 Wojciech       Sołdan                122.51 +  395: 374  173
   10     6 Jakub          Nalepa                114.42 +  407: 319  164
   11     5 Paweł          Jackowski             137.81 +  402: 384  188
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 +  420: 323  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Andrzej Kwiatkowski 122.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bożena         Guział                100.00 +  407: 299  150
    2    22 Jerzy          Luter                 113.35 +  459: 350  163
    3    11 Adam           Szukalski             100.00 -  328: 384   50
    4    15 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 -  387: 453   66
    5    21 Monika         Rubinstein            100.00 -  335: 341   50
    6    31 Michał         Puchowski             100.00 +  606: 252  150
    7    20 Andrzej        Grabiński             118.88 +  398: 372  169
    8    13 Łukasz         Bryła                 130.57 +  466: 379  181
    9     9 Katarzyna      Sołdan                119.69 +  421: 313  170
   10     7 Marek          Roszak                125.01 +  381: 358  175
   11     6 Stanisław      Rydzik                141.17 -  393: 429   91
   12     8 Michał         Trumpus               130.70 +  373: 277  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Jakub Zaryński 121.49 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Julian                100.00 +  638: 175  150
    2     1 Piotr          Adamczyk              118.18 -  327: 429   68
    3    15 Paweł          Janaś                 120.43 -  388: 403   70
    4    29 Anna           Bogucka               100.00 +  344: 255  150
    5    18 Dariusz        Kosz                  128.56 -  306: 375   79
    6    29 Arkadiusz      Tomczak               100.00 +  336: 260  150
    7    22 Janusz         Łabędzki              100.00 +  345: 266  150
    8    22 Jerzy          Luter                 113.35 +  350: 335  163
    9    10 Mariusz        Skrobosz              142.26 -  335: 430   92
   10    28 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  374: 264  150
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              116.72 -  286: 376   67
   12    24 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  292: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Paweł Janaś 120.43 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ryszard        Korpalski             100.00 +  364: 311  150
    2    21 Teresa         Fortuna               113.95 -  354: 407   64
    3    15 Jakub          Zaryński              121.49 +  403: 388  171
    4     9 Joanna         Zadrożna              124.94 +  382: 363  175
    5    16 Krzysztof      Obremski              120.12 +  369: 316  170
    6    10 Justyna        Fugiel                136.21 -  354: 393   86
    7    12 Jakub          Nalepa                114.42 -  337: 392   64
    8    16 Filip          Klar                  117.20 +  380: 327  167
    9    13 Joanna         Stępień               118.90 +  408: 336  169
   10    11 Wojciech       Sołdan                122.51 +  364: 334  173
   11     7 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  305: 365   50
   12    15 Dariusz        Kosz                  128.56 +  423: 357  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Krzysztof Obremski 120.12 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Kuć                   100.00 +  448: 341  150
    2    13 Agnieszka      Krupka                113.79 -  382: 460   64
    3    18 Adam           Klimont               113.31 +  375: 287  163
    4    14 Wojciech       Sołdan                122.51 +  392: 371  173
    5    16 Paweł          Janaś                 120.43 -  316: 369   70
    6    26 Monika         Rubinstein            100.00 +  466: 294  150
    7    14 Bartosz        Orłowski              116.83 +  428: 378  167
    8     9 Ireneusz       Moralewicz            117.16 +  455: 292  167
    9     5 Stanisław      Rydzik                141.17 -  275: 372   91
   10    14 Dominik        Piasecki              117.25 +  389: 331  167
   11     9 Teresa         Fortuna               113.95 +  396: 379  164
   12     5 Dawid          Pikul                 140.31 -  306: 519   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Artur Koszel 120.05 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Monika         Laskowska             100.00 +  493: 202  150
    2     6 Łukasz         Bryła                 130.57 +  425: 303  181
    3     5 Paweł          Jackowski             137.81 +  415: 264  188
    4     4 Dariusz        Kosz                  128.56 +  372: 325  179
    5     3 Adam           Szukalski             100.00 +  432: 334  150
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 -  372: 380   93
    7     7 Andrzej        Rechowicz             122.47 +  403: 369  172
    8     4 Ewa            Ciszewska             118.28 +  412: 354  168
    9     1 Jan            Kozłowski             111.74 -  371: 392   62
   10     5 Stanisław      Rydzik                141.17 +  332: 273  191
   11     4 Justyna        Fugiel                136.21 +  388: 300  186
   12     2 Mariusz        Skrobosz              142.26 +  389: 382  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 12 159.33




	Katarzyna Sołdan 119.69 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ewa            Majewska              100.00 -  333: 392   50
    2    45 Agata          Pastusiak             100.00 +  401: 244  150
    3    38 Ryszard        Korpalski             100.00 +  405: 311  150
    4    26 Maciej         Zięba                 105.18 +  364: 304  155
    5    15 Irena          Sołdan                125.75 +  455: 338  176
    6     5 Dawid          Pikul                 140.31 -  379: 390   90
    7    16 Paweł          Jackowski             137.81 -  306: 448   88
    8    24 Teresa         Zalewska              103.52 +  430: 361  154
    9     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 -  313: 421   72
   10    26 Katarzyna      Żuławska              111.42 +  385: 377  161
   11    23 Magdalena      Kublik                111.39 -  329: 390   61
   12    22 Andrzej        Grabiński             118.88 -  310: 335   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Joanna Stępień 118.90 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wojciech       Obremski              100.00 +  498: 211  150
    2     5 Andrzej        Grabiński             118.88 +  366: 341  169
    3    12 Radosław       Konca                 136.78 +  404: 370  187
    4     2 Jan            Kozłowski             111.74 -  360: 375   62
    5    10 Weronika       Rudnicka              104.77 +  419: 303  155
    6     9 Ewa            Majewska              100.00 +  450: 279  150
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 -  429: 550   93
    8     5 Teresa         Fortuna               113.95 -  310: 411   64
    9    13 Paweł          Janaś                 120.43 -  336: 408   70
   10    18 Joanna         Zadrożna              124.94 +  407: 342  175
   11    12 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 +  328: 327  169
   12    10 Tomasz         Zwoliński             139.43 -  359: 409   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Andrzej Grabiński 118.88 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agata          Pastusiak             100.00 +  386: 255  150
    2     5 Joanna         Stępień               118.90 -  341: 366   69
    3    41 Maciej         Zięba                 105.18 -  338: 381   55
    4    44 Anna           Stefańska             101.57 +  447: 311  152
    5    26 Maciej         Pilc                  100.00 +  413: 276  150
    6    24 Jerzy          Luter                 113.35 +  352: 324  163
    7    20 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 -  372: 398   72
    8    23 Jacek          Petrus                109.17 +  434: 303  159
    9    20 Magdalena      Kublik                111.39 +  382: 274  161
   10     8 Mariusz        Skrobosz              142.26 -  264: 529   92
   11    14 Radosław       Konca                 136.78 -  367: 395   87
   12    22 Katarzyna      Sołdan                119.69 +  335: 310  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Łukasz Szałkiewicz 118.76 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Radosław       Pastusiak             100.00 +  390: 262  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             139.43 -  318: 403   89
    3    19 Jakub          Nalepa                114.42 -  243: 394   64
    4    41 Zofia          Gajewska              118.26 +  408: 229  168
    5    30 Piotr          Adamczyk              118.18 +  425: 404  168
    6    23 Dariusz        Kuć                   116.17 +  446: 330  166
    7    13 Wojciech       Sołdan                122.51 -  321: 393   73
    8    18 Maciej         Rzychoń               129.12 -  394: 465   79
    9    31 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 +  383: 353  157
   10    30 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 +  418: 337  159
   11    12 Joanna         Stępień               118.90 -  327: 328   69
   12    23 Piotr          Adamczyk              118.18 +  406: 329  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Ewa Ciszewska 118.28 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dorota         Patera                100.00 +  399: 355  150
    2    25 Katarzyna      Żuławska              111.42 +  457: 330  161
    3    14 Dominik        Piasecki              117.25 +  447: 329  167
    4     6 Dariusz        Kuć                   116.17 +  394: 346  166
    5     4 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  394: 422   94
    6     6 Dariusz        Kosz                  128.56 +  444: 279  179
    7     4 Jan            Kozłowski             111.74 -  421: 436   62
    8     4 Artur          Koszel                120.05 -  354: 412   70
    9    11 Jakub          Szymczak              114.49 -  360: 374   64
   10    15 Magdalena      Kublik                111.39 -  335: 405   61
   11    24 Anna           Niedzielko            117.48 +  380: 360  167
   12    17 Magdalena      Kublik                111.39 +  445: 275  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Zofia Gajewska 118.26 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Przemysław     Pawlic                100.00 -  330: 362   50
    2    46 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  428: 295  150
    3    31 Halina         Roszak                115.96 -  314: 318   66
    4    41 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 -  229: 408   69
    5    40 Jarosław       Żuliński              108.64 -  364: 400   59
    6    49 Zofia          Czycza                100.00 +  344: 278  150
    7    43 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  385: 291  150
    8    43 Monika         Laskowska             100.00 +  349: 323  150
    9    32 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  397: 411   50
   10    27 Dariusz        Kuć                   116.17 -  309: 469   66
   11    35 Joanna         Zadrożna              124.94 +  467: 329  175
   12    33 Anna           Niedzielko            117.48 +  344: 316  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Piotr Adamczyk 118.18 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  392: 374  150
    2     1 Jakub          Zaryński              121.49 +  429: 327  171
    3     3 Dawid          Pikul                 140.31 -  298: 364   90
    4    11 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  360: 546   94
    5    30 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 -  404: 425   69
    6    33 Maciej         Pilc                  100.00 +  338: 291  150
    7    33 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  380: 233  154
    8    14 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  303: 529   72
    9    35 Urszula        Solarska              100.00 +  357: 268  150
   10    35 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  314: 409   50
   11    34 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  482: 310  150
   12    23 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 -  329: 406   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Anna Niedzielko 117.48 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Maciej         Pilc                  100.00 -  271: 397   50
    2    41 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  367: 417   50
    3    50 Wojciech       Obremski              100.00 +  438: 351  150
    4    40 Ryszard        Korpalski             100.00 +  367: 258  150
    5    34 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  400: 318  150
    6    16 Filip          Klar                  117.20 -  315: 422   67
    7    37 Małgorzata     Szczygieł             116.17 +  342: 321  166
    8    21 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  410: 387  150
    9    15 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 -  310: 347   85
   10    38 Urszula        Solarska              100.00 -  323: 395   50
   11    24 Ewa            Ciszewska             118.28 -  360: 380   68
   12    33 Zofia          Gajewska              118.26 -  316: 344   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Dominik Piasecki 117.25 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Michał         Puchowski             100.00 +  345: 294  150
    2    24 Daniel         Janus                 110.83 +  378: 340  161
    3    14 Ewa            Ciszewska             118.28 -  329: 447   68
    4    21 Kamil          Górka                 140.76 -  294: 569   91
    5    32 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  326: 308  150
    6    27 Bartosz        Orłowski              116.83 -  302: 315   67
    7    36 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 +  353: 294  163
    8    28 Weronika       Rudnicka              104.77 +  417: 357  155
    9    18 Łukasz         Bryła                 130.57 +  394: 326  181
   10    14 Krzysztof      Obremski              120.12 -  331: 389   70
   11    22 Artur          Irzyk                 127.21 +  491: 394  177
   12    16 Teresa         Zalewska              103.52 -  239: 320   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Filip Klar 117.20 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Monika         Rubinstein            100.00 +  370: 300  150
    2    19 Łukasz         Tuszyński             129.86 -  417: 421   80
    3    24 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  349: 367   54
    4    33 Bożena         Guział                100.00 +  396: 317  150
    5    23 Daniel         Janus                 110.83 +  470: 363  161
    6    16 Anna           Niedzielko            117.48 +  422: 315  167
    7    11 Dariusz        Kosz                  128.56 -  352: 377   79
    8    16 Paweł          Janaś                 120.43 -  327: 380   70
    9    21 Tomasz         Suchanek              116.50 +  465: 394  167
   10    19 Michał         Borejko               100.00 -  261: 431   50
   11    26 Dorota         Kuć                   101.76 +  392: 362  152
   12    19 Wojciech       Sołdan                122.51 +  545: 248  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Ireneusz Moralewicz 117.16 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Urszula        Solarska              100.00 +  399: 355  150
    2    26 Wojciech       Sołdan                122.51 -  290: 387   73
    3    26 Artur          Irzyk                 127.21 +  400: 364  177
    4    16 Irena          Sołdan                125.75 -  351: 424   76
    5    36 Halina         Roszak                115.96 +  362: 300  166
    6    17 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 +  354: 352  185
    7    17 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  462: 355  150
    8     9 Krzysztof      Obremski              120.12 -  292: 455   70
    9    16 Maciej         Rzychoń               129.12 +  401: 394  179
   10    12 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  336: 412   50
   11    18 Dariusz        Kuć                   116.17 -  302: 391   66
   12    26 Jarosław       Sobczak               114.46 -  364: 407   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Bartosz Orłowski 116.83 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  280: 381   50
    2    39 Weronika       Rudnicka              104.77 -  327: 468   55
    3    53 Radosław       Wodecki               100.00 +  461: 272  150
    4    43 Maciej         Michalak              125.42 +  477: 397  175
    5    22 Janusz         Łabędzki              100.00 +  359: 352  150
    6    27 Dominik        Piasecki              117.25 +  315: 302  167
    7    14 Krzysztof      Obremski              120.12 -  378: 428   70
    8    15 Mariusz        Skrobosz              142.26 -  315: 565   92
    9    34 Grzegorz       Kwiecień              106.14 -  254: 371   56
   10    23 Łukasz         Bryła                 130.57 -  374: 401   81
   11    40 Tomasz         Jedynak               100.78 +  342: 336  151
   12    35 Dorota         Kuć                   101.76 -  373: 390   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Krzysztof Sporczyk 116.72 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  457: 372  150
    2    10 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  431: 296  150
    3     8 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 +  406: 350  185
    4     1 Michał         Trumpus               130.70 -  259: 421   81
    5     9 Mariusz        Skrobosz              142.26 +  415: 394  192
    6     4 Kamil          Górka                 140.76 -  349: 365   91
    7    18 Adam           Szukalski             100.00 +  468: 449  150
    8    12 Dariusz        Kosz                  128.56 -  380: 437   79
    9    17 Maciej         Michalak              125.42 -  306: 383   75
   10    22 Maciej         Pilc                  100.00 +  504: 287  150
   11    13 Jakub          Zaryński              121.49 +  376: 286  171
   12     9 Radosław       Konca                 136.78 -  306: 465   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Tomasz Suchanek 116.50 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  376: 325  150
    2    14 Joanna         Zadrożna              124.94 +  393: 355  175
    3    10 Dariusz        Kuć                   116.17 -  306: 339   66
    4    19 Jarosław       Sobczak               114.46 +  493: 278  164
    5     6 Jakub          Nalepa                114.42 -  335: 358   64
    6    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  435: 345  150
    7    15 Ewa            Majewska              100.00 -  357: 361   50
    8    19 Adam           Klimont               113.31 +  383: 368  163
    9    21 Filip          Klar                  117.20 -  394: 465   67
   10    21 Weronika       Rudnicka              104.77 +  398: 283  155
   11    16 Jerzy          Luter                 113.35 +  340: 320  163
   12    12 Dariusz        Kuć                   116.17 +  326: 325  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Dariusz Kuć 116.17 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Krzysztof      Szeruga               100.00 +  381: 313  150
    2    11 Adam           Klimont               113.31 +  492: 253  163
    3    10 Tomasz         Suchanek              116.50 +  339: 306  167
    4     6 Ewa            Ciszewska             118.28 -  346: 394   68
    5     8 Dawid          Pikul                 140.31 -  374: 471   90
    6    23 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 -  330: 446   69
    7    30 Maciej         Michalak              125.42 -  332: 374   75
    8    33 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  438: 263  150
    9    25 Anna           Stefańska             101.57 +  351: 343  152
   10    27 Zofia          Gajewska              118.26 +  469: 309  168
   11    18 Ireneusz       Moralewicz            117.16 +  391: 302  167
   12    12 Tomasz         Suchanek              116.50 -  325: 326   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Małgorzata Szczygieł 116.17 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Adam           Szukalski             100.00 -  322: 334   50
    2    49 Rafał          Świątek               100.00 +  580: 312  150
    3    16 Jerzy          Luter                 113.35 -  306: 421   63
    4    30 Janusz         Łabędzki              100.00 -  309: 379   50
    5    38 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 -  309: 439   63
    6    46 Dorota         Kuć                   101.76 +  405: 297  152
    7    37 Anna           Niedzielko            117.48 -  321: 342   67
    8    44 Radosław       Pastusiak             100.00 +  377: 354  150
    9    38 Arkadiusz      Tomczak               100.00 -  295: 438   50
   10    43 Wojciech       Obremski              100.00 +  450: 273  150
   11    36 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 +  359: 267  159
   12    31 Weronika       Rudnicka              104.77 +  411: 345  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Halina Roszak 115.96 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Bogusław       Szyszka               100.00 -  303: 307   50
    2    54 Monika         Laskowska             100.00 +  368: 318  150
    3    31 Zofia          Gajewska              118.26 +  318: 314  168
    4    27 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 -  272: 443   85
    5    36 Ireneusz       Moralewicz            117.16 -  300: 362   67
    6    42 Maciej         Michalak              125.42 -  317: 324   75
    7    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  343: 373   50
   12    38 Maciej         Pilc                  100.00 +  442: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  8  99.38




	Mariusz Sylwestrzuk 115.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Arkadiusz      Tomczak               100.00 +  379: 317  150
    2    12 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 -  321: 340   85
    3    23 Maciej         Rzychoń               129.12 +  395: 344  179
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 +  453: 387  172
    5    11 Łukasz         Bryła                 130.57 -  337: 378   81
    6    12 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  376: 457   72
    7    31 Katarzyna      Żuławska              111.42 -  347: 446   61
    8    32 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 +  410: 379  159
    9    26 Dorota         Kuć                   101.76 +  455: 297  152
   10    20 Agnieszka      Krupka                113.79 -  333: 385   64
   11    27 Monika         Rubinstein            100.00 +  485: 299  150
   12    18 Daniel         Janus                 110.83 +  416: 276  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Jakub Szymczak 114.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Radosław       Wodecki               100.00 +  383: 199  150
    2     7 Maciej         Rzychoń               129.12 +  388: 318  179
    3     9 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 -  276: 372   93
    4    22 Marek          Roszak                125.01 -  340: 394   75
    5    25 Artur          Irzyk                 127.21 +  413: 334  177
    6    18 Agnieszka      Krupka                113.79 +  452: 328  164
    7    10 Mariusz        Skrobosz              142.26 +  435: 353  192
    8     8 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  349: 403   50
    9    11 Ewa            Ciszewska             118.28 +  374: 360  168
   10    10 Radosław       Konca                 136.78 +  301: 292  187
   11     8 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 -  321: 434   85
   12    14 Adam           Szukalski             100.00 +  446: 390  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Jarosław Sobczak 114.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                125.75 -  358: 387   76
    2    36 Jarosław       Żuliński              108.64 +  393: 378  159
    3    33 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  421: 374  150
    4    19 Tomasz         Suchanek              116.50 -  278: 493   67
    5    31 Magdalena      Kublik                111.39 -  361: 365   61
    6    37 Krzysztof      Szeruga               100.00 +  328: 311  150
    7    23 Maciej         Rzychoń               129.12 -  340: 381   79
    8    37 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  360: 260  150
    9    24 Joanna         Zadrożna              124.94 +  387: 340  175
   10    37 Tomasz         Jedynak               100.78 +  354: 341  151
   11    19 Jakub          Nalepa                114.42 -  380: 407   64
   12    26 Ireneusz       Moralewicz            117.16 +  407: 364  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Jakub Nalepa 114.42 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  342: 439   50
    2    42 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  483: 275  150
    3    19 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 +  394: 243  169
    4    12 Daniel         Janus                 110.83 +  481: 284  161
    5     6 Tomasz         Suchanek              116.50 +  358: 335  167
    6     8 Stanisław      Rydzik                141.17 -  354: 407   91
    7    12 Paweł          Janaś                 120.43 +  392: 337  170
    8    10 Paweł          Jackowski             137.81 -  299: 454   88
    9    19 Monika         Rubinstein            100.00 +  418: 398  150
   10     6 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  319: 407   72
   11    19 Jarosław       Sobczak               114.46 +  407: 380  164
   12    11 Łukasz         Bryła                 130.57 -  382: 392   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Teresa Fortuna 113.95 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Rafał          Świątek               100.00 +  413: 233  150
    2    21 Paweł          Janaś                 120.43 +  407: 354  170
    3     4 Tomasz         Zwoliński             139.43 +  406: 312  189
    4     5 Dawid          Pikul                 140.31 +  424: 319  190
    5     2 Jan            Kozłowski             111.74 -  295: 336   62
    6     7 Łukasz         Tuszyński             129.86 -  360: 377   80
    7    19 Magdalena      Kublik                111.39 +  446: 288  161
    8     5 Joanna         Stępień               118.90 +  411: 310  169
    9     8 Dariusz        Kosz                  128.56 -  261: 380   79
   10     9 Michał         Trumpus               130.70 +  382: 374  181
   11     9 Krzysztof      Obremski              120.12 -  379: 396   70
   12    13 Paweł          Jackowski             137.81 -  237: 522   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Agnieszka Krupka 113.79 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Janusz         Łabędzki              100.00 +  377: 296  150
    2    13 Krzysztof      Obremski              120.12 +  460: 382  170
    3     2 Jan            Kozłowski             111.74 -  405: 447   62
    4    10 Maciej         Pilc                  100.00 +  360: 265  150
    5    14 Stanisław      Rydzik                141.17 -  369: 392   91
    6    18 Jakub          Szymczak              114.49 -  328: 452   64
    7    26 Teresa         Zalewska              103.52 -  310: 332   54
    8    31 Urszula        Solarska              100.00 -  332: 360   50
    9    37 Wojciech       Obremski              100.00 +  388: 228  150
   10    20 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 +  385: 333  166
   11    31 Grzegorz       Kwiecień              106.14 +  485: 305  156
   12    20 Marek          Roszak                125.01 -  365: 366   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Jerzy Luter 113.35 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Józef          Łoziński              100.00 +  363: 234  150
    2    22 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 -  350: 459   72
    3    16 Małgorzata     Szczygieł             116.17 +  421: 306  166
    4     8 Tomasz         Zwoliński             139.43 -  313: 358   89
    5    33 Maciej         Zięba                 105.18 +  335: 299  155
    6    24 Andrzej        Grabiński             118.88 -  324: 352   69
    7    25 Daniel         Janus                 110.83 +  365: 340  161
    8    22 Jakub          Zaryński              121.49 -  335: 350   71
    9    28 Michał         Borejko               100.00 +  402: 354  150
   10    39 Anna           Bogucka               100.00 +  440: 248  150
   11    16 Tomasz         Suchanek              116.50 -  320: 340   67
   12    25 Adam           Klimont               113.31 +  387: 345  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Adam Klimont 113.31 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  456: 329  150
    2    11 Dariusz        Kuć                   116.17 -  253: 492   66
    3    18 Krzysztof      Obremski              120.12 -  287: 375   70
    4    36 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  424: 342  150
    5    19 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  358: 415   72
    6    38 Bogusław       Szyszka               100.00 +  368: 367  150
    7    21 Joanna         Zadrożna              124.94 +  380: 277  175
    8    19 Tomasz         Suchanek              116.50 -  368: 383   67
    9    36 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  364: 341  154
   10    36 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  391: 363  150
   11    17 Łukasz         Bryła                 130.57 -  338: 403   81
   12    25 Jerzy          Luter                 113.35 -  345: 387   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Grzegorz Grzeszczuk 112.89 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  381: 263  150
    2     9 Justyna        Fugiel                136.21 -  283: 433   86
    3    35 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  370: 356  150
    4    25 Michał         Ozimiński             103.47 -  389: 424   53
    5    38 Małgorzata     Szczygieł             116.17 +  439: 309  166
    6    14 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  325: 412   50
    7    36 Dominik        Piasecki              117.25 -  294: 353   67
    8    36 Anna           Stefańska             101.57 -  288: 475   52
    9    42 Michał         Puchowski             100.00 -  314: 342   50
   10    47 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  462: 249  150
   11    39 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  371: 409   50
   12    41 Joanna         Zadrożna              124.94 -  316: 355   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 12  91.58




	Jan Kozłowski 111.74 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Małgorzata     Żmuda                 100.00 +  505: 230  150
    2     4 Irena          Sołdan                125.75 +  465: 388  176
    3     2 Agnieszka      Krupka                113.79 +  447: 405  164
    4     2 Joanna         Stępień               118.90 +  375: 360  169
    5     2 Teresa         Fortuna               113.95 +  336: 295  164
    6     2 Michał         Trumpus               130.70 -  323: 346   81
    7     4 Ewa            Ciszewska             118.28 +  436: 421  168
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 +  368: 306  193
    9     1 Artur          Koszel                120.05 +  392: 371  170
   10     2 Kamil          Górka                 140.76 -  351: 418   91
   11     1 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  324: 484   94
   12     6 Justyna        Fugiel                136.21 -  334: 462   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Katarzyna Żuławska 111.42 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Anna           Żyła                  100.00 +  341: 257  150
    2    25 Ewa            Ciszewska             118.28 -  330: 457   68
    3    32 Stanisław      Rydzik                141.17 -  329: 388   91
    4    34 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  329: 530   72
    5    52 Józef          Łoziński              100.00 +  367: 190  150
    6    45 Monika         Laskowska             100.00 +  361: 252  150
    7    31 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 +  446: 347  166
    8    20 Marek          Roszak                125.01 -  322: 338   75
    9    27 Irena          Sołdan                125.75 -  324: 372   76
   10    26 Katarzyna      Sołdan                119.69 -  377: 385   70
   11    41 Jacek          Petrus                109.17 -  221: 421   59
   12    43 Arkadiusz      Tomczak               100.00 +  299: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Magdalena Kublik 111.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Joanna         Żłobicka              100.00 +  381: 232  150
    2     8 Dawid          Pikul                 140.31 -  331: 496   90
    3    17 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  320: 338   50
    4    49 Agata          Pastusiak             100.00 +  318: 294  150
    5    31 Jarosław       Sobczak               114.46 +  365: 361  164
    6    25 Marek          Roszak                125.01 +  355: 350  175
    7    19 Teresa         Fortuna               113.95 -  288: 446   64
    8    27 Michał         Borejko               100.00 +  376: 368  150
    9    20 Andrzej        Grabiński             118.88 -  274: 382   69
   10    15 Ewa            Ciszewska             118.28 +  405: 335  168
   11    23 Katarzyna      Sołdan                119.69 +  390: 329  170
   12    17 Ewa            Ciszewska             118.28 -  275: 445   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Daniel Janus 110.83 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 143.51 +  400: 388  194
    2    24 Dominik        Piasecki              117.25 -  340: 378   67
    3    37 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 +  379: 368  159
    4    12 Jakub          Nalepa                114.42 -  284: 481   64
    5    23 Filip          Klar                  117.20 -  363: 470   67
    6    39 Maciej         Zięba                 105.18 +  537: 293  155
    7    25 Jerzy          Luter                 113.35 -  340: 365   63
    8    29 Tomasz         Zwoliński             139.43 +  440: 354  189
    9    22 Adam           Szukalski             100.00 -  362: 376   50
   10    17 Maciej         Rzychoń               129.12 +  357: 340  179
   11    28 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  472: 361  150
   12    18 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 -  276: 416   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Agnieszka Jaśkiewicz 109.19 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.19 -  283: 516   93
    2    37 Dorota         Patera                100.00 +  371: 359  150
    3    37 Daniel         Janus                 110.83 -  368: 379   61
    4    31 Artur          Irzyk                 127.21 -  323: 378   77
    5    47 Anna           Żyła                  100.00 +  368: 260  150
    6    43 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  372: 351  150
    7    27 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  286: 360   50
    8    32 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 -  379: 410   66
    9    43 Krzysztof      Szeruga               100.00 +  343: 295  150
   10    30 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 -  337: 418   69
   11    36 Małgorzata     Szczygieł             116.17 -  267: 359   66
   12    45 Krzysztof      Szeruga               100.00 +  428: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Jacek Petrus 109.17 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              142.26 -  221: 439   92
    2    52 Anna           Bogucka               100.00 -  356: 392   50
    3    55 Joanna         Żłobicka              100.00 +  440: 247  150
    4    32 Maciej         Rzychoń               129.12 +  423: 351  179
    5    35 Krzysztof      Szeruga               100.00 +  360: 309  150
    6    19 Wojciech       Sołdan                122.51 -  232: 450   73
    7    34 Artur          Irzyk                 127.21 +  407: 322  177
    8    23 Andrzej        Grabiński             118.88 -  303: 434   69
    9    33 Janusz         Łabędzki              100.00 -  350: 354   50
   10    34 Adam           Szukalski             100.00 -  268: 398   50
   11    41 Katarzyna      Żuławska              111.42 +  421: 221  161
   12    37 Monika         Rubinstein            100.00 +  349: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Jarosław Żuliński 108.64 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                141.17 -  287: 389   91
    2    36 Jarosław       Sobczak               114.46 -  378: 393   64
    3    46 Rafał          Świątek               100.00 +  444: 308  150
    4    35 Grzegorz       Kwiecień              106.14 -  399: 401   56
    5    40 Zofia          Gajewska              118.26 +  400: 364  168
    6    32 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  294: 395   50
    7    38 Anna           Bogucka               100.00 -  236: 361   50
    8    45 Maciej         Zięba                 105.18 +  393: 320  155
    9    41 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  355: 429   50
   10    44 Dorota         Patera                100.00 +  303: 250  150
   11    43 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  435: 254  150
   12    32 Michał         Ozimiński             103.47 +  364: 313  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Monika Gawron-Cieślik 107.14 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 140.76 +  374: 365  191
    2    16 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  424: 309  150
    3     7 Mariusz        Skrobosz              142.26 -  270: 448   92
    4    18 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  405: 355  150
    5    17 Michał         Borejko               100.00 -  308: 372   50
    6    22 Tomasz         Zwoliński             139.43 -  305: 336   89
    7    28 Irena          Sołdan                125.75 -  329: 364   76
    8    40 Anna           Bogucka               100.00 +  348: 314  150
    9    31 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 -  353: 383   69
   10    31 Ewa            Majewska              100.00 +  426: 420  150
   11    25 Maciej         Rzychoń               129.12 +  375: 324  179
   12    27 Maciej         Michalak              125.42 +  410: 353  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Grzegorz Kwiecień 106.14 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 140.31 -  362: 471   90
    2    35 Tomasz         Jedynak               100.78 +  368: 361  151
    3    40 Krzysztof      Szeruga               100.00 -  269: 329   50
    4    35 Jarosław       Żuliński              108.64 +  401: 399  159
    5    24 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  256: 514   50
    6    34 Artur          Irzyk                 127.21 -  319: 360   77
    7    48 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  394: 318  150
    8    34 Michał         Ozimiński             103.47 +  372: 277  153
    9    34 Bartosz        Orłowski              116.83 +  371: 254  167
   10    42 Michał         Puchowski             100.00 -  284: 342   50
   11    31 Agnieszka      Krupka                113.79 -  305: 485   64
   12    39 Bogusław       Szyszka               100.00 -  332: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Maciej Zięba 105.18 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             139.43 -  301: 536   89
    2    55 Radosław       Wodecki               100.00 +  328: 279  150
    3    41 Andrzej        Grabiński             118.88 +  381: 338  169
    4    26 Katarzyna      Sołdan                119.69 -  304: 364   70
    5    33 Jerzy          Luter                 113.35 -  299: 335   63
    6    39 Daniel         Janus                 110.83 -  293: 537   61
    7    41 Urszula        Solarska              100.00 -  285: 346   50
    8    45 Jarosław       Żuliński              108.64 -  320: 393   59
    9    50 Małgorzata     Żmuda                 100.00 +  348: 298  150
   10    45 Michał         Ozimiński             103.47 -  384: 404   53
   11    46 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  346: 340  150
   12    46 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  327: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Weronika Rudnicka 104.77 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             137.81 -  351: 373   88
    2    39 Bartosz        Orłowski              116.83 +  468: 327  167
    3    20 Anna           Bogucka               100.00 +  329: 323  150
    4    23 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  403: 271  150
    5    10 Joanna         Stępień               118.90 -  303: 419   69
    6    15 Mariusz        Skrobosz              142.26 -  336: 412   92
    7    35 Przemysław     Pawlic                100.00 +  419: 390  150
    8    28 Dominik        Piasecki              117.25 -  357: 417   67
    9    29 Teresa         Zalewska              103.52 -  356: 363   54
   10    21 Tomasz         Suchanek              116.50 -  283: 398   67
   11    37 Arkadiusz      Tomczak               100.00 +  388: 286  150
   12    31 Małgorzata     Szczygieł             116.17 -  345: 411   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Ryszard Żydaczewski 104.47 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Radosław       Konca                 136.78 -  335: 369   87
    2    44 Anna           Żyła                  100.00 +  365: 314  150
    3    24 Filip          Klar                  117.20 +  367: 349  167
    4    20 Łukasz         Tuszyński             129.86 -  311: 492   80
    5    27 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  325: 442   50
    6    44 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  340: 291  150
    7    33 Piotr          Adamczyk              118.18 -  233: 380   68
    8    42 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  448: 337  150
    9    36 Adam           Klimont               113.31 -  341: 364   63
   10    33 Janusz         Łabędzki              100.00 +  367: 316  150
   11    29 Michał         Borejko               100.00 +  399: 324  150
   12    28 Urszula        Solarska              100.00 +  391: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Teresa Zalewska 103.52 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Fugiel                136.21 -  290: 466   86
    2    34 Kamil          Górka                 140.76 -  285: 381   91
    3    56 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  404: 281  150
    4    38 Dorota         Kuć                   101.76 +  442: 253  152
    5    39 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  377: 333  150
    6    20 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  305: 391   50
    7    26 Agnieszka      Krupka                113.79 +  332: 310  164
    8    24 Katarzyna      Sołdan                119.69 -  361: 430   70
    9    29 Weronika       Rudnicka              104.77 +  363: 356  155
   10    40 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  393: 305  150
   11    20 Marek          Roszak                125.01 +  390: 368  175
   12    16 Dominik        Piasecki              117.25 +  320: 239  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Michał Ozimiński 103.47 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 -  388: 449   85
    2    31 Janusz         Łabędzki              100.00 +  346: 338  150
    3    39 Maciej         Michalak              125.42 +  409: 302  175
    4    25 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 +  424: 389  163
    5     7 Łukasz         Tuszyński             129.86 -  313: 427   80
    6    13 Radosław       Konca                 136.78 -  377: 390   87
    7    32 Monika         Rubinstein            100.00 -  327: 337   50
    8    34 Grzegorz       Kwiecień              106.14 -  277: 372   56
    9    39 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  324: 351   50
   10    45 Maciej         Zięba                 105.18 +  404: 384  155
   11    38 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  367: 287  150
   12    32 Jarosław       Żuliński              108.64 -  313: 364   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Dorota Kuć 101.76 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Trumpus               130.70 -  393: 437   81
    2    29 Bożena         Guział                100.00 +  388: 356  150
    3    27 Łukasz         Bryła                 130.57 -  308: 523   81
    4    38 Teresa         Zalewska              103.52 -  253: 442   54
    5    48 Zofia          Czycza                100.00 +  350: 252  150
    6    46 Małgorzata     Szczygieł             116.17 -  297: 405   66
    7    46 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  475: 254  150
    8    38 Arkadiusz      Tomczak               100.00 +  344: 311  150
    9    26 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 -  297: 455   66
   10    29 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  381: 302  150
   11    26 Filip          Klar                  117.20 -  362: 392   67
   12    35 Bartosz        Orłowski              116.83 +  390: 373  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Anna Stefańska 101.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Bryła                 130.57 -  297: 385   81
    2    30 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  298: 384   94
    3    54 Małgorzata     Żmuda                 100.00 +  331: 312  150
    4    44 Andrzej        Grabiński             118.88 -  311: 447   69
    5    44 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  453: 268  150
    6    30 Joanna         Zadrożna              124.94 -  310: 398   75
    7    44 Radosław       Pastusiak             100.00 +  364: 311  150
    8    36 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 +  475: 288  163
    9    25 Dariusz        Kuć                   116.17 -  343: 351   66
   10    24 Tomasz         Zwoliński             139.43 -  332: 369   89
   11    42 Bogusław       Szyszka               100.00 -  326: 356   50
   12    42 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  313: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Tomasz  Jedynak 100.78 Skarżysko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Tuszyński             129.86 -  289: 425   80
    2    35 Grzegorz       Kwiecień              106.14 -  361: 368   56
    3    49 Monika         Laskowska             100.00 -  349: 362   50
    4    51 Rafał          Świątek               100.00 +  369: 300  150
    5    45 Aleksandra     Chadryś               100.00 -  321: 330   50
    6    47 Wojciech       Obremski              100.00 +  367: 311  150
    7    40 Krzysztof      Szeruga               100.00 -  295: 348   50
    8    47 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  371: 298  150
    9    46 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  315: 299  150
   10    37 Jarosław       Sobczak               114.46 -  341: 354   64
   11    40 Bartosz        Orłowski              116.83 -  336: 342   67
   12    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  458: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Grzegorz Bajer 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Rzychoń               129.12 -  282: 474   79
    2    38 Urszula        Solarska              100.00 +  398: 334  150
    3    28 Irena          Sołdan                125.75 -  355: 402   76
    4    48 Monika         Laskowska             100.00 +  414: 241  150
    5    32 Dominik        Piasecki              117.25 -  308: 326   67
    6    41 Ryszard        Korpalski             100.00 +  350: 289  150
    7    24 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 -  288: 404   85
    8    42 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  337: 448   54
    9    45 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  329: 305  150
   10    35 Piotr          Adamczyk              118.18 +  409: 314  168
   11    28 Daniel         Janus                 110.83 -  361: 472   61
   12    36 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  364: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Kosz                  128.56 -  312: 400   79
    2    52 Jacek          Petrus                109.17 +  392: 356  159
    3    20 Weronika       Rudnicka              104.77 -  323: 329   55
    4    29 Jakub          Zaryński              121.49 -  255: 344   71
    5    41 Maciej         Rzychoń               129.12 -  339: 366   79
    6    54 Maciej         Kuć                   100.00 +  327: 312  150
    7    38 Jarosław       Żuliński              108.64 +  361: 236  159
    8    40 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 -  314: 348   57
    9    40 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  362: 254  150
   10    39 Jerzy          Luter                 113.35 -  248: 440   63
   11    45 Maciej         Pilc                  100.00 -  284: 291   50
   12    47 Radosław       Pastusiak             100.00 +  426: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Michał  Borejko 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Irzyk                 127.21 -  348: 417   77
    2    40 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  401: 395  150
    3    34 Arkadiusz      Tomczak               100.00 +  387: 328  150
    4    28 Krzysztof      Szeruga               100.00 +  461: 351  150
    5    17 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 +  372: 308  157
    6     3 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  290: 402   94
    7     9 Radosław       Konca                 136.78 -  359: 414   87
    8    27 Magdalena      Kublik                111.39 -  368: 376   61
    9    28 Jerzy          Luter                 113.35 -  354: 402   63
   10    19 Filip          Klar                  117.20 +  431: 261  167
   11    29 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  324: 399   54
   12    30 Ewa            Majewska              100.00 -  348: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Aleksandra Chadryś 100.00 Wieluń                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Michalak              125.42 -  252: 373   75
    2    46 Zofia          Gajewska              118.26 -  295: 428   68
    3    45 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  355: 424   50
    4    54 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  320: 274  150
    5    45 Tomasz         Jedynak               100.78 +  330: 321  151
    6    43 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 -  351: 372   59
    7    42 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  340: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  /  7  86.14




	Grażyna Cieślikowska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Roszak                125.01 -  234: 431   75
    2    48 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  214: 512   50
    3    56 Teresa         Zalewska              103.52 -  281: 404   54
    4    54 Aleksandra     Chadryś               100.00 -  274: 320   50
    5    55 Wojciech       Obremski              100.00 -  269: 362   50
    6    55 Małgorzata     Żmuda                 100.00 +  305: 274  150
    7    54 Zofia          Czycza                100.00 +  338: 210  150
    8    51 Rafał          Świątek               100.00 +  305: 239  150
    9    46 Tomasz         Jedynak               100.78 -  299: 315   51
   10    48 Bogusław       Szyszka               100.00 -  335: 354   50
   11    50 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  285: 333   50
   12    52 Joanna         Żłobicka              100.00 -  292: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  / 12  77.50




	Zofia Czycza 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Zadrożna              124.94 -  292: 445   75
    2    33 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  315: 331   50
    3    52 Agata          Pastusiak             100.00 -  273: 370   50
    4    55 Joanna         Żłobicka              100.00 +  303: 293  150
    5    48 Dorota         Kuć                   101.76 -  252: 350   52
    6    49 Zofia          Gajewska              118.26 -  278: 344   68
    7    54 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  210: 338   50
    8    54 Maciej         Kuć                   100.00 -  245: 380   50
    9    54 Joanna         Julian                100.00 -  242: 353   50
   10    54 Małgorzata     Żmuda                 100.00 -  262: 350   50
   11    53 Rafał          Świątek               100.00 -  275: 330   50
   12    54 Agata          Pastusiak             100.00 -  247: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  / 12  62.08




	Leszek Dobrowolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Sołdan                122.51 -  279: 336   73
    2    40 Michał         Borejko               100.00 -  395: 401   50
    3    45 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  424: 355  150
    4    37 Arkadiusz      Tomczak               100.00 +  402: 319  150
    5    27 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  442: 325  154
    6    20 Teresa         Zalewska              103.52 +  391: 305  154
    7    17 Ireneusz       Moralewicz            117.16 -  355: 462   67
    8    21 Anna           Niedzielko            117.48 -  387: 410   67
    9    23 Artur          Irzyk                 127.21 -  410: 414   77
   10    16 Łukasz         Tuszyński             129.86 -  319: 480   80
   11    34 Piotr          Adamczyk              118.18 -  310: 482   68
   12    40 Monika         Laskowska             100.00 -  295: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Agnieszka Goniowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  343: 375   72
    2    41 Anna           Niedzielko            117.48 +  417: 367  167
    3    30 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  310: 363   50
    4    42 Bogusław       Szyszka               100.00 -  320: 414   50
    5    44 Anna           Stefańska             101.57 -  268: 453   52
    6    51 Joanna         Julian                100.00 +  366: 296  150
    7    42 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  345: 340  150
    8    33 Dariusz        Kuć                   116.17 -  263: 438   66
    9    39 Michał         Ozimiński             103.47 +  351: 324  153
   10    40 Teresa         Zalewska              103.52 -  305: 393   54
   11    43 Jarosław       Żuliński              108.64 -  254: 435   59
   12    46 Maciej         Zięba                 105.18 +  353: 327  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Bożena Guział 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 -  299: 407   72
    2    29 Dorota         Kuć                   101.76 -  356: 388   52
    3    48 Joanna         Julian                100.00 +  360: 254  150
    4    33 Filip          Klar                  117.20 -  317: 396   67
    5    50 Monika         Laskowska             100.00 -  333: 339   50
    6    50 Agata          Pastusiak             100.00 +  403: 292  150
    7    39 Michał         Puchowski             100.00 -  342: 385   50
    8    46 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  245: 327   50
    9    47 Maciej         Pilc                  100.00 -  183: 474   50
   10    50 Krzysztof      Szeruga               100.00 +  316: 291  150
   11    48 Małgorzata     Żmuda                 100.00 -  294: 378   50
   12    50 Rafał          Świątek               100.00 -  355: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  / 12  78.42




	Joanna Julian 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jakub          Zaryński              121.49 -  175: 638   71
    2    56 Monika         Rubinstein            100.00 -  350: 391   50
    3    48 Bożena         Guział                100.00 -  254: 360   50
    4    52 Maciej         Kuć                   100.00 +  333: 326  150
    5    51 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  291: 353   50
    6    51 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  296: 366   50
    7    52 Rafał          Świątek               100.00 -  231: 352   50
    8    53 Joanna         Żłobicka              100.00 -  306: 337   50
    9    54 Zofia          Czycza                100.00 +  353: 242  150
   10    52 Agata          Pastusiak             100.00 +  367: 341  150
   11    47 Krzysztof      Szeruga               100.00 -  249: 465   50
   12    51 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  284: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  / 12  76.75




	Ryszard Korpalski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Janaś                 120.43 -  311: 364   70
    2    53 Wojciech       Obremski              100.00 +  332: 308  150
    3    38 Katarzyna      Sołdan                119.69 -  311: 405   70
    4    40 Anna           Niedzielko            117.48 -  258: 367   67
    5    46 Urszula        Solarska              100.00 +  358: 315  150
    6    41 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  289: 350   50
    7    47 Bogusław       Szyszka               100.00 -  292: 386   50
    8    48 Dorota         Patera                100.00 -  275: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  8  82.12




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Obremski              120.12 -  341: 448   70
    2    43 Radosław       Pastusiak             100.00 -  317: 398   50
    3    47 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  278: 347   50
    4    52 Joanna         Julian                100.00 -  326: 333   50
    5    53 Arkadiusz      Tomczak               100.00 -  312: 377   50
    6    54 Anna           Bogucka               100.00 -  312: 327   50
    7    55 Małgorzata     Żmuda                 100.00 -  272: 309   50
    8    54 Zofia          Czycza                100.00 +  380: 245  150
    9    53 Agata          Pastusiak             100.00 -  284: 385   50
   10    53 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  406: 310  150
   11    49 Wojciech       Obremski              100.00 -  262: 316   50
   12    53 Józef          Łoziński              100.00 +  378: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  / 12  76.67




	Monika Laskowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Artur          Koszel                120.05 -  202: 493   70
    2    54 Halina         Roszak                115.96 -  318: 368   66
    3    49 Tomasz         Jedynak               100.78 +  362: 349  151
    4    48 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  241: 414   50
    5    50 Bożena         Guział                100.00 +  339: 333  150
    6    45 Katarzyna      Żuławska              111.42 -  252: 361   61
    7    49 Maciej         Pilc                  100.00 +  472: 280  150
    8    43 Zofia          Gajewska              118.26 -  323: 349   68
    9    48 Bogusław       Szyszka               100.00 +  439: 289  150
   10    41 Monika         Rubinstein            100.00 +  414: 339  150
   11    32 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  310: 364   50
   12    40 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  391: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Ewa Majewska 100.00 Nowa Sól

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Sołdan                119.69 +  392: 333  170
    2    28 Bogusław       Szyszka               100.00 +  410: 371  150
    3     6 Justyna        Fugiel                136.21 -  374: 396   86
    4    17 Paweł          Jackowski             137.81 +  372: 329  188
    5    13 Tomasz         Zwoliński             139.43 +  370: 328  189
    6     9 Joanna         Stępień               118.90 -  279: 450   69
    7    15 Tomasz         Suchanek              116.50 +  361: 357  167
    8    11 Wojciech       Sołdan                122.51 -  380: 415   73
    9    14 Radosław       Konca                 136.78 -  381: 445   87
   10    31 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 -  420: 426   57
   11    30 Urszula        Solarska              100.00 -  312: 332   50
   12    30 Michał         Borejko               100.00 +  368: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Stępień               118.90 -  211: 498   69
    2    53 Ryszard        Korpalski             100.00 -  308: 332   50
    3    50 Anna           Niedzielko            117.48 -  351: 438   67
    4    50 Dorota         Patera                100.00 -  256: 404   50
    5    55 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  362: 269  150
    6    47 Tomasz         Jedynak               100.78 -  311: 367   51
    7    53 Joanna         Żłobicka              100.00 +  409: 296  150
    8    50 Józef          Łoziński              100.00 +  443: 291  150
    9    37 Agnieszka      Krupka                113.79 -  228: 388   64
   10    43 Małgorzata     Szczygieł             116.17 -  273: 450   66
   11    49 Maciej         Kuć                   100.00 +  316: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 11  92.45




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Grabiński             118.88 -  255: 386   69
    2    45 Katarzyna      Sołdan                119.69 -  244: 401   70
    3    52 Zofia          Czycza                100.00 +  370: 273  150
    4    49 Magdalena      Kublik                111.39 -  294: 318   61
    5    49 Maciej         Michalak              125.42 -  250: 393   75
    6    50 Bożena         Guział                100.00 -  292: 403   50
    7    51 Dorota         Patera                100.00 -  280: 327   50
    8    52 Małgorzata     Żmuda                 100.00 -  324: 372   50
    9    53 Maciej         Kuć                   100.00 +  385: 284  150
   10    52 Joanna         Julian                100.00 -  341: 367   50
   11    54 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  256: 338   50
   12    54 Zofia          Czycza                100.00 +  308: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 12  81.25




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Łukasz         Szałkiewicz           118.76 -  262: 390   69
    2    43 Maciej         Kuć                   100.00 +  398: 317  150
    3    36 Kamil          Górka                 140.76 -  296: 418   91
    4    39 Michał         Puchowski             100.00 -  282: 354   50
    5    43 Dorota         Patera                100.00 +  393: 233  150
    6    35 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  251: 423   50
    7    44 Anna           Stefańska             101.57 -  311: 364   52
    8    44 Małgorzata     Szczygieł             116.17 -  354: 377   66
    9    49 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  406: 249  150
   10    49 Józef          Łoziński              100.00 +  328: 327  150
   11    44 Przemysław     Pawlic                100.00 -  242: 409   50
   12    47 Anna           Bogucka               100.00 -  304: 426   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Ewa            Ciszewska             118.28 -  355: 399   68
    2    37 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 -  359: 371   59
    3    43 Anna           Żyła                  100.00 -  287: 314   50
    4    50 Wojciech       Obremski              100.00 +  404: 256  150
    5    43 Radosław       Pastusiak             100.00 -  233: 393   50
    6    53 Józef          Łoziński              100.00 -  282: 292   50
    7    51 Agata          Pastusiak             100.00 +  327: 280  150
    8    48 Ryszard        Korpalski             100.00 +  294: 275  150
    9    44 Przemysław     Pawlic                100.00 -  299: 409   50
   10    44 Jarosław       Żuliński              108.64 -  250: 303   59
   11    51 Joanna         Żłobicka              100.00 +  424: 253  150
   12    48 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  397: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 12  94.67




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Zofia          Gajewska              118.26 +  362: 330  168
    2    23 Dariusz        Kosz                  128.56 -  247: 457   79
    3    42 Maciej         Pilc                  100.00 -  277: 399   50
    4    45 Urszula        Solarska              100.00 +  341: 287  150
    5    37 Michał         Puchowski             100.00 +  424: 253  150
    6    28 Tomasz         Suchanek              116.50 -  345: 435   67
    7    35 Weronika       Rudnicka              104.77 -  390: 419   55
    8    30 Joanna         Zadrożna              124.94 -  361: 402   75
    9    44 Dorota         Patera                100.00 +  409: 299  150
   10    25 Irena          Sołdan                125.75 -  331: 367   76
   11    44 Radosław       Pastusiak             100.00 +  409: 242  150
   12    34 Janusz         Łabędzki              100.00 +  351: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Piotr          Adamczyk              118.18 -  374: 392   68
    2    32 Michał         Puchowski             100.00 -  194: 511   50
    3    44 Urszula        Solarska              100.00 -  354: 375   50
    4    53 Małgorzata     Żmuda                 100.00 +  331: 236  150
    5    42 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  390: 410   50
    6    52 Joanna         Żłobicka              100.00 +  346: 329  150
    7    45 Halina         Roszak                115.96 +  373: 343  166
    8    37 Jarosław       Sobczak               114.46 -  260: 360   64
    9    41 Jarosław       Żuliński              108.64 +  429: 355  159
   10    36 Adam           Klimont               113.31 -  363: 391   63
   11    38 Michał         Ozimiński             103.47 -  287: 367   53
   12    44 Tomasz         Jedynak               100.78 -  252: 458   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 12  89.50




	Maciej Pilc 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Anna           Niedzielko            117.48 +  397: 271  167
    2    27 Adam           Szukalski             100.00 -  324: 418   50
    3    42 Przemysław     Pawlic                100.00 +  399: 277  150
    4    10 Agnieszka      Krupka                113.79 -  265: 360   64
    5    26 Andrzej        Grabiński             118.88 -  276: 413   69
    6    33 Piotr          Adamczyk              118.18 -  291: 338   68
    7    49 Monika         Laskowska             100.00 -  280: 472   50
    8    49 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  484: 281  150
    9    47 Bożena         Guział                100.00 +  474: 183  150
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              116.72 -  287: 504   67
   11    45 Anna           Bogucka               100.00 +  291: 284  150
   12    38 Halina         Roszak                115.96 -  298: 442   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Michał Puchowski 100.00 Izbicko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dominik        Piasecki              117.25 -  294: 345   67
    2    32 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  511: 194  150
    3    21 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  275: 332   50
    4    39 Radosław       Pastusiak             100.00 +  354: 282  150
    5    37 Przemysław     Pawlic                100.00 -  253: 424   50
    6    31 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 -  252: 606   72
    7    39 Bożena         Guział                100.00 +  385: 342  150
    8    39 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  274: 341   50
    9    42 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 +  342: 314  163
   10    42 Grzegorz       Kwiecień              106.14 +  342: 284  156
   11    33 Janusz         Łabędzki              100.00 +  366: 305  150
   12    29 Maciej         Rzychoń               129.12 +  344: 328  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Filip          Klar                  117.20 -  300: 370   67
    2    56 Joanna         Julian                100.00 +  391: 350  150
    3    25 Marek          Roszak                125.01 -  355: 369   75
    4    46 Anna           Żyła                  100.00 +  363: 315  150
    5    21 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 +  341: 335  172
    6    26 Krzysztof      Obremski              120.12 -  294: 466   70
    7    32 Michał         Ozimiński             103.47 +  337: 327  153
    8    26 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  354: 305  150
    9    19 Jakub          Nalepa                114.42 -  398: 418   64
   10    41 Monika         Laskowska             100.00 -  339: 414   50
   11    27 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 -  299: 485   66
   12    37 Jacek          Petrus                109.17 -  284: 349   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Ireneusz       Moralewicz            117.16 -  355: 399   67
    2    38 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  334: 398   50
    3    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  375: 354  150
    4    45 Przemysław     Pawlic                100.00 -  287: 341   50
    5    46 Ryszard        Korpalski             100.00 -  315: 358   50
    6    48 Rafał          Świątek               100.00 +  361: 359  150
    7    41 Maciej         Zięba                 105.18 +  346: 285  155
    8    31 Agnieszka      Krupka                113.79 +  360: 332  164
    9    35 Piotr          Adamczyk              118.18 -  268: 357   68
   10    38 Anna           Niedzielko            117.48 +  395: 323  167
   11    30 Ewa            Majewska              100.00 +  332: 312  150
   12    28 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  364: 391   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Bartosz        Orłowski              116.83 +  381: 280  167
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              116.72 -  296: 431   67
    3    30 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  363: 310  150
    4    23 Weronika       Rudnicka              104.77 -  271: 403   55
    5    34 Anna           Niedzielko            117.48 -  318: 400   67
    6    36 Maciej         Rzychoń               129.12 -  244: 481   79
    7    46 Dorota         Kuć                   101.76 -  254: 475   52
    8    49 Maciej         Pilc                  100.00 -  281: 484   50
    9    49 Radosław       Pastusiak             100.00 -  249: 406   50
   10    53 Maciej         Kuć                   100.00 -  310: 406   50
   11    54 Agata          Pastusiak             100.00 +  338: 256  150
   12    51 Joanna         Julian                100.00 +  366: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Krzysztof      Sporczyk              116.72 -  372: 457   67
    2    33 Zofia          Czycza                100.00 +  331: 315  150
    3    21 Michał         Puchowski             100.00 +  332: 275  150
    4    24 Stanisław      Rydzik                141.17 -  329: 391   91
    5    28 Radosław       Konca                 136.78 -  249: 575   87
    6    40 Janusz         Łabędzki              100.00 -  285: 382   50
    7    43 Zofia          Gajewska              118.26 -  291: 385   68
    8    46 Bożena         Guział                100.00 +  327: 245  150
    9    45 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  305: 329   50
   10    47 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 -  249: 462   63
   11    52 Józef          Łoziński              100.00 +  320: 263  150
   12    49 Małgorzata     Żmuda                 100.00 -  310: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Piotr Szałkiewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Tomasz         Suchanek              116.50 -  325: 376   67
    2    48 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  512: 214  150
    3    17 Magdalena      Kublik                111.39 +  338: 320  161
    4    18 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 -  355: 405   57
    5    24 Grzegorz       Kwiecień              106.14 +  514: 256  156
    6    14 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 +  412: 325  163
    7     8 Tomasz         Zwoliński             139.43 +  354: 334  189
    8     8 Jakub          Szymczak              114.49 +  403: 349  164
    9     6 Paweł          Jackowski             137.81 -  360: 400   88
   10    12 Ireneusz       Moralewicz            117.16 +  412: 336  167
   11     7 Paweł          Janaś                 120.43 +  365: 305  170
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 -  340: 447   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Krzysztof Szeruga 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Dariusz        Kuć                   116.17 -  313: 381   66
    2    51 Małgorzata     Żmuda                 100.00 +  317: 234  150
    3    40 Grzegorz       Kwiecień              106.14 +  329: 269  156
    4    28 Michał         Borejko               100.00 -  351: 461   50
    5    35 Jacek          Petrus                109.17 -  309: 360   59
    6    37 Jarosław       Sobczak               114.46 -  311: 328   64
    7    40 Tomasz         Jedynak               100.78 +  348: 295  151
    8    41 Janusz         Łabędzki              100.00 -  309: 516   50
    9    43 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 -  295: 343   59
   10    50 Bożena         Guział                100.00 -  291: 316   50
   11    47 Joanna         Julian                100.00 +  465: 249  150
   12    45 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 -  280: 428   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Adam Szukalski 100.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Małgorzata     Szczygieł             116.17 +  334: 322  166
    2    27 Maciej         Pilc                  100.00 +  418: 324  150
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.17 +  384: 328  172
    4     7 Justyna        Fugiel                136.21 +  339: 315  186
    5     3 Artur          Koszel                120.05 -  334: 432   70
    6    11 Łukasz         Bryła                 130.57 -  300: 445   81
    7    18 Krzysztof      Sporczyk              116.72 -  449: 468   67
    8    17 Karol          Wyrębkiewicz          134.65 -  330: 457   85
    9    22 Daniel         Janus                 110.83 +  376: 362  161
   10    34 Jacek          Petrus                109.17 +  398: 268  159
   11    15 Wojciech       Sołdan                122.51 +  393: 357  173
   12    14 Jakub          Szymczak              114.49 -  390: 446   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Bogusław Szyszka 100.00 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Halina         Roszak                115.96 +  307: 303  166
    2    28 Ewa            Majewska              100.00 -  371: 410   50
    3    29 Krzysztof      Mówka                 143.51 -  271: 457   94
    4    42 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  414: 320  150
    5    29 Wojciech       Sołdan                122.51 -  252: 462   73
    6    38 Adam           Klimont               113.31 -  367: 368   63
    7    47 Ryszard        Korpalski             100.00 +  386: 292  150
    8    35 Artur          Irzyk                 127.21 -  329: 340   77
    9    48 Monika         Laskowska             100.00 -  289: 439   50
   10    48 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  354: 335  150
   11    42 Anna           Stefańska             101.57 +  356: 326  152
   12    39 Grzegorz       Kwiecień              106.14 +  412: 332  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Arkadiusz Tomczak 100.00 Strykowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Mariusz        Sylwestrzuk           115.62 -  317: 379   66
    2    50 Joanna         Żłobicka              100.00 +  349: 228  150
    3    34 Michał         Borejko               100.00 -  328: 387   50
    4    37 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  319: 402   50
    5    53 Maciej         Kuć                   100.00 +  377: 312  150
    6    29 Jakub          Zaryński              121.49 -  260: 336   71
    7    50 Józef          Łoziński              100.00 +  379: 270  150
    8    38 Dorota         Kuć                   101.76 -  311: 344   52
    9    38 Małgorzata     Szczygieł             116.17 +  438: 295  166
   10    32 Artur          Irzyk                 127.21 -  355: 506   77
   11    37 Weronika       Rudnicka              104.77 -  286: 388   55
   12    43 Katarzyna      Żuławska              111.42 -  275: 299   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Radosław Wodecki 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Jakub          Szymczak              114.49 -  199: 383   64
    2    55 Maciej         Zięba                 105.18 -  279: 328   55
    3    53 Bartosz        Orłowski              116.83 -  272: 461   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     186  /  3  62.00




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Jakub          Nalepa                114.42 +  439: 342  164
    2    16 Monika         Gawron-Cieślik        107.14 -  309: 424   57
    3    35 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 -  356: 370   63
    4    36 Adam           Klimont               113.31 -  342: 424   63
    5    42 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  410: 390  150
    6    35 Radosław       Pastusiak             100.00 +  423: 251  150
    7    27 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 +  360: 286  159
    8    26 Monika         Rubinstein            100.00 -  305: 354   50
    9    32 Zofia          Gajewska              118.26 +  411: 397  168
   10    29 Dorota         Kuć                   101.76 -  302: 381   52
   11    32 Monika         Laskowska             100.00 +  364: 310  150
   12    24 Jakub          Zaryński              121.49 +  390: 292  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Rafał Świątek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Teresa         Fortuna               113.95 -  233: 413   64
    2    49 Małgorzata     Szczygieł             116.17 -  312: 580   66
    3    46 Jarosław       Żuliński              108.64 -  308: 444   59
    4    51 Tomasz         Jedynak               100.78 -  300: 369   51
    5    54 Małgorzata     Żmuda                 100.00 +  342: 319  150
    6    48 Urszula        Solarska              100.00 -  359: 361   50
    7    52 Joanna         Julian                100.00 +  352: 231  150
    8    51 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  239: 305   50
    9    52 Józef          Łoziński              100.00 -  271: 310   50
   10    51 Joanna         Żłobicka              100.00 -  325: 336   50
   11    53 Zofia          Czycza                100.00 +  330: 275  150
   12    50 Bożena         Guział                100.00 +  356: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Janusz Łabędzki 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Agnieszka      Krupka                113.79 -  296: 377   64
    2    31 Michał         Ozimiński             103.47 -  338: 346   53
    3    51 Józef          Łoziński              100.00 +  392: 172  150
    4    30 Małgorzata     Szczygieł             116.17 +  379: 309  166
    5    22 Bartosz        Orłowski              116.83 -  352: 359   67
    6    40 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  382: 285  150
    7    22 Jakub          Zaryński              121.49 -  266: 345   71
    8    41 Krzysztof      Szeruga               100.00 +  516: 309  150
    9    33 Jacek          Petrus                109.17 +  354: 350  159
   10    33 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  316: 367   54
   11    33 Michał         Puchowski             100.00 -  305: 366   50
   12    34 Przemysław     Pawlic                100.00 -  314: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Józef Łoziński 100.00 Oleśnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Jerzy          Luter                 113.35 -  234: 363   63
    2    47 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  276: 339   50
    3    51 Janusz         Łabędzki              100.00 -  172: 392   50
    4    56 PAUZA
    5    52 Katarzyna      Żuławska              111.42 -  190: 367   61
    6    53 Dorota         Patera                100.00 +  292: 282  150
    7    50 Arkadiusz      Tomczak               100.00 -  270: 379   50
    8    50 Wojciech       Obremski              100.00 -  291: 443   50
    9    52 Rafał          Świątek               100.00 +  310: 271  150
   10    49 Radosław       Pastusiak             100.00 -  327: 328   50
   11    52 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  263: 320   50
   12    53 Maciej         Kuć                   100.00 -  249: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  / 11  70.36




	Aleksandra Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Adam           Klimont               113.31 -  329: 456   63
    2    47 Józef          Łoziński              100.00 +  339: 276  150
    3    33 Jarosław       Sobczak               114.46 -  374: 421   64
    4    47 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  289: 331   50
    5    51 Joanna         Julian                100.00 +  353: 291  150
    6    32 Jarosław       Żuliński              108.64 +  395: 294  159
    7    29 Marek          Roszak                125.01 -  373: 424   75
    8    39 Michał         Puchowski             100.00 +  341: 274  150
    9    30 Tomasz         Zwoliński             139.43 -  341: 479   89
   10    28 Jakub          Zaryński              121.49 -  264: 374   71
   11    39 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 +  409: 371  163
   12    36 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  271: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Barbara Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Grzegorz       Grzeszczuk            112.89 -  263: 381   63
    2    42 Jakub          Nalepa                114.42 -  275: 483   64
    3    47 Maciej         Kuć                   100.00 +  347: 278  150
    4    47 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  331: 289  150
    5    39 Teresa         Zalewska              103.52 -  333: 377   54
    6    44 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  291: 340   54
    7    48 Grzegorz       Kwiecień              106.14 -  318: 394   56
    8    47 Tomasz         Jedynak               100.78 -  298: 371   51
    9    51 Joanna         Żłobicka              100.00 +  381: 339  150
   10    46 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  312: 372   50
   11    50 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  333: 285  150
   12    48 Dorota         Patera                100.00 -  315: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Małgorzata Żmuda 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Jan            Kozłowski             111.74 -  230: 505   62
    2    51 Krzysztof      Szeruga               100.00 -  234: 317   50
    3    54 Anna           Stefańska             101.57 -  312: 331   52
    4    53 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  236: 331   50
    5    54 Rafał          Świątek               100.00 -  319: 342   50
    6    55 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  274: 305   50
    7    55 Maciej         Kuć                   100.00 +  309: 272  150
    8    52 Agata          Pastusiak             100.00 +  372: 324  150
    9    50 Maciej         Zięba                 105.18 -  298: 348   55
   10    54 Zofia          Czycza                100.00 +  350: 262  150
   11    48 Bożena         Guział                100.00 +  378: 294  150
   12    49 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  338: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    40 Anna           Bogucka               100.00 -  254: 362   50
   10    46 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  372: 312  150
   11    46 Maciej         Zięba                 105.18 -  340: 346   55
   12    42 Anna           Stefańska             101.57 -  219: 313   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     307  /  4  76.75




	Anna Żyła 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Katarzyna      Żuławska              111.42 -  257: 341   61
    2    44 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  314: 365   54
    3    43 Dorota         Patera                100.00 +  314: 287  150
    4    46 Monika         Rubinstein            100.00 -  315: 363   50
    5    47 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.19 -  260: 368   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     374  /  5  74.80




	Joanna Żłobicka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Magdalena      Kublik                111.39 -  232: 381   61
    2    50 Arkadiusz      Tomczak               100.00 -  228: 349   50
    3    55 Jacek          Petrus                109.17 -  247: 440   59
    4    55 Zofia          Czycza                100.00 -  293: 303   50
    5    56 PAUZA
    6    52 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  329: 346   50
    7    53 Wojciech       Obremski              100.00 -  296: 409   50
    8    53 Joanna         Julian                100.00 +  337: 306  150
    9    51 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  339: 381   50
   10    51 Rafał          Świątek               100.00 +  336: 325  150
   11    51 Dorota         Patera                100.00 -  253: 424   50
   12    52 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  328: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  / 11  79.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Wrocławia - Budopol Open 2006



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Daniel         Janus                 388: 400
   2 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Kazimierz.J    Merklejn              283: 516
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jacek          Petrus                439: 221
   4 Jarosław       Żuliński             - Stanisław      Rydzik                287: 389
   5 Kamil          Górka                - Monika         Gawron-Cieślik        365: 374
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Dawid          Pikul                 362: 471
   7 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Zięba                 536: 301
   8 Weronika       Rudnicka             - Paweł          Jackowski             351: 373
   9 Radosław       Konca                - Ryszard        Żydaczewski           369: 335
  10 Teresa         Zalewska             - Justyna        Fugiel                290: 466
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Ozimiński             449: 388
  12 Dorota         Kuć                  - Michał         Trumpus               393: 437
  13 Łukasz         Bryła                - Anna           Stefańska             385: 297
  14 Tomasz         Jedynak              - Łukasz         Tuszyński             289: 425
  15 Maciej         Rzychoń              - Grzegorz       Bajer                 474: 282
  16 Anna           Bogucka              - Dariusz        Kosz                  312: 400
  17 Artur          Irzyk                - Michał         Borejko               417: 348
  18 Jarosław       Sobczak              - Irena          Sołdan                358: 387
  19 Maciej         Michalak             - Aleksandra     Chadryś               373: 252
  20 Grażyna        Cieślikowska         - Marek          Roszak                234: 431
  21 Joanna         Zadrożna             - Zofia          Czycza                445: 292
  22 Leszek         Dobrowolski          - Wojciech       Sołdan                279: 336
  23 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Goniowska             375: 343
  24 Bożena         Guział               - Andrzej        Kwiatkowski           299: 407
  25 Jakub          Zaryński             - Joanna         Julian                638: 175
  26 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Janaś                 311: 364
  27 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Kuć                   448: 341
  28 Monika         Laskowska            - Artur          Koszel                202: 493
  29 Katarzyna      Sołdan               - Ewa            Majewska              333: 392
  30 Wojciech       Obremski             - Joanna         Stępień               211: 498
  31 Andrzej        Grabiński            - Agata          Pastusiak             386: 255
  32 Radosław       Pastusiak            - Łukasz         Szałkiewicz           262: 390
  33 Ewa            Ciszewska            - Dorota         Patera                399: 355
  34 Przemysław     Pawlic               - Zofia          Gajewska              362: 330
  35 Piotr          Adamczyk             - Ziemowit       Pazda                 392: 374
  36 Maciej         Pilc                 - Anna           Niedzielko            397: 271
  37 Dominik        Piasecki             - Michał         Puchowski             345: 294
  38 Monika         Rubinstein           - Filip          Klar                  300: 370
  39 Ireneusz       Moralewicz           - Urszula        Solarska              399: 355
  40 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Bartosz        Orłowski              381: 280
  41 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Sylwestrzuk           457: 372
  42 Piotr          Szałkiewicz          - Tomasz         Suchanek              325: 376
  43 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Szeruga               381: 313
  44 Adam           Szukalski            - Małgorzata     Szczygieł             334: 322
  45 Halina         Roszak               - Bogusław       Szyszka               303: 307
  46 Arkadiusz      Tomczak              - Mariusz        Sylwestrzuk           317: 379
  47 Jakub          Szymczak             - Radosław       Wodecki               383: 199
  48 Patrycja       Śliwińska            - Jakub          Nalepa                439: 342
  49 Teresa         Fortuna              - Rafał          Świątek               413: 233
  50 Janusz         Łabędzki             - Agnieszka      Krupka                296: 377
  51 Jerzy          Luter                - Józef          Łoziński              363: 234
  52 Aleksandra     Łukaszewicz          - Adam           Klimont               329: 456
  53 Grzegorz       Grzeszczuk           - Barbara        Łukaszewicz           381: 263
  54 Małgorzata     Żmuda                - Jan            Kozłowski             230: 505
  55 Katarzyna      Żuławska             - Anna           Żyła                  341: 257
  56 Joanna         Żłobicka             - Magdalena      Kublik                232: 381


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Adamczyk             - Jakub          Zaryński              429: 327
   2 Łukasz         Szałkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             318: 403
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                370: 368
   4 Jan            Kozłowski            - Irena          Sołdan                465: 388
   5 Joanna         Stępień              - Andrzej        Grabiński             366: 341
   6 Artur          Koszel               - Łukasz         Bryła                 425: 303
   7 Maciej         Rzychoń              - Jakub          Szymczak              318: 388
   8 Dawid          Pikul                - Magdalena      Kublik                496: 331
   9 Justyna        Fugiel               - Grzegorz       Grzeszczuk            433: 283
  10 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              296: 431
  11 Adam           Klimont              - Dariusz        Kuć                   253: 492
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Karol          Wyrębkiewicz          321: 340
  13 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Obremski              460: 382
  14 Tomasz         Suchanek             - Joanna         Zadrożna              393: 355
  15 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             453: 326
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Patrycja       Śliwińska             424: 309
  17 Michał         Trumpus              - Maciej         Michalak              554: 269
  18 Marek          Roszak               - Paweł          Jackowski             352: 444
  19 Łukasz         Tuszyński            - Filip          Klar                  421: 417
  20 Radosław       Konca                - Artur          Irzyk                 372: 364
  21 Paweł          Janaś                - Teresa         Fortuna               354: 407
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Luter                 459: 350
  23 Dariusz        Kosz                 - Przemysław     Pawlic                457: 247
  24 Daniel         Janus                - Dominik        Piasecki              340: 378
  25 Katarzyna      Żuławska             - Ewa            Ciszewska             330: 457
  26 Wojciech       Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            387: 290
  27 Maciej         Pilc                 - Adam           Szukalski             324: 418
  28 Ewa            Majewska             - Bogusław       Szyszka               410: 371
  29 Dorota         Kuć                  - Bożena         Guział                388: 356
  30 Anna           Stefańska            - Krzysztof      Mówka                 298: 384
  31 Michał         Ozimiński            - Janusz         Łabędzki              346: 338
  32 Michał         Puchowski            - Ziemowit       Pazda                 511: 194
  33 Zofia          Czycza               - Jolanta        Sylwestrzuk           315: 331
  34 Teresa         Zalewska             - Kamil          Górka                 285: 381
  35 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Jedynak               368: 361
  36 Jarosław       Sobczak              - Jarosław       Żuliński              393: 378
  37 Dorota         Patera               - Agnieszka      Jaśkiewicz            359: 371
  38 Grzegorz       Bajer                - Urszula        Solarska              398: 334
  39 Bartosz        Orłowski             - Weronika       Rudnicka              327: 468
  40 Michał         Borejko              - Leszek         Dobrowolski           401: 395
  41 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Goniowska             367: 417
  42 Barbara        Łukaszewicz          - Jakub          Nalepa                275: 483
  43 Maciej         Kuć                  - Radosław       Pastusiak             317: 398
  44 Ryszard        Żydaczewski          - Anna           Żyła                  365: 314
  45 Agata          Pastusiak            - Katarzyna      Sołdan                244: 401
  46 Aleksandra     Chadryś              - Zofia          Gajewska              295: 428
  47 Józef          Łoziński             - Aleksandra     Łukaszewicz           276: 339
  48 Grażyna        Cieślikowska         - Piotr          Szałkiewicz           214: 512
  49 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Świątek               580: 312
  50 Arkadiusz      Tomczak              - Joanna         Żłobicka              349: 228
  51 Krzysztof      Szeruga              - Małgorzata     Żmuda                 317: 234
  52 Jacek          Petrus               - Anna           Bogucka               356: 392
  53 Wojciech       Obremski             - Ryszard        Korpalski             308: 332
  54 Monika         Laskowska            - Halina         Roszak                318: 368
  55 Radosław       Wodecki              - Maciej         Zięba                 279: 328
  56 Joanna         Julian               - Monika         Rubinstein            350: 391


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Łukasz         Tuszyński             481: 319
   2 Agnieszka      Krupka               - Jan            Kozłowski             405: 447
   3 Dawid          Pikul                - Piotr          Adamczyk              364: 298
   4 Teresa         Fortuna              - Tomasz         Zwoliński             406: 312
   5 Paweł          Jackowski            - Artur          Koszel                264: 415
   6 Ewa            Majewska             - Justyna        Fugiel                374: 396
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Skrobosz              270: 448
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              350: 406
   9 Jakub          Szymczak             - Kazimierz.J    Merklejn              276: 372
  10 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Suchanek              339: 306
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Adam           Szukalski             328: 384
  12 Joanna         Stępień              - Radosław       Konca                 404: 370
  13 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Kosz                  386: 400
  14 Ewa            Ciszewska            - Dominik        Piasecki              447: 329
  15 Paweł          Janaś                - Jakub          Zaryński              403: 388
  16 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Szczygieł             421: 306
  17 Magdalena      Kublik               - Piotr          Szałkiewicz           320: 338
  18 Adam           Klimont              - Krzysztof      Obremski              287: 375
  19 Jakub          Nalepa               - Łukasz         Szałkiewicz           394: 243
  20 Anna           Bogucka              - Weronika       Rudnicka              323: 329
  21 Jolanta        Sylwestrzuk          - Michał         Puchowski             332: 275
  22 Joanna         Zadrożna             - Andrzej        Rechowicz             450: 422
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Rzychoń               395: 344
  24 Filip          Klar                 - Ryszard        Żydaczewski           349: 367
  25 Monika         Rubinstein           - Marek          Roszak                355: 369
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Artur          Irzyk                 400: 364
  27 Łukasz         Bryła                - Dorota         Kuć                   523: 308
  28 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Bajer                 402: 355
  29 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Mówka                 271: 457
  30 Agnieszka      Goniowska            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           310: 363
  31 Zofia          Gajewska             - Halina         Roszak                314: 318
  32 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Żuławska              388: 329
  33 Aleksandra     Łukaszewicz          - Jarosław       Sobczak               374: 421
  34 Michał         Borejko              - Arkadiusz      Tomczak               387: 328
  35 Grzegorz       Grzeszczuk           - Patrycja       Śliwińska             370: 356
  36 Kamil          Górka                - Radosław       Pastusiak             418: 296
  37 Daniel         Janus                - Agnieszka      Jaśkiewicz            379: 368
  38 Katarzyna      Sołdan               - Ryszard        Korpalski             405: 311
  39 Maciej         Michalak             - Michał         Ozimiński             302: 409
  40 Krzysztof      Szeruga              - Grzegorz       Kwiecień              329: 269
  41 Maciej         Zięba                - Andrzej        Grabiński             381: 338
  42 Przemysław     Pawlic               - Maciej         Pilc                  277: 399
  43 Anna           Żyła                 - Dorota         Patera                314: 287
  44 Urszula        Solarska             - Ziemowit       Pazda                 375: 354
  45 Leszek         Dobrowolski          - Aleksandra     Chadryś               424: 355
  46 Rafał          Świątek              - Jarosław       Żuliński              308: 444
  47 Barbara        Łukaszewicz          - Maciej         Kuć                   347: 278
  48 Joanna         Julian               - Bożena         Guział                254: 360
  49 Tomasz         Jedynak              - Monika         Laskowska             349: 362
  50 Anna           Niedzielko           - Wojciech       Obremski              438: 351
  51 Janusz         Łabędzki             - Józef          Łoziński              392: 172
  52 Agata          Pastusiak            - Zofia          Czycza                370: 273
  53 Bartosz        Orłowski             - Radosław       Wodecki               461: 272
  54 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Żmuda                 331: 312
  55 Joanna         Żłobicka             - Jacek          Petrus                247: 440
  56 Grażyna        Cieślikowska         - Teresa         Zalewska              281: 404


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Trumpus               259: 421
   2 Jan            Kozłowski            - Joanna         Stępień               375: 360
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              400: 302
   4 Dariusz        Kosz                 - Artur          Koszel                325: 372
   5 Teresa         Fortuna              - Dawid          Pikul                 424: 319
   6 Ewa            Ciszewska            - Dariusz        Kuć                   394: 346
   7 Justyna        Fugiel               - Adam           Szukalski             315: 339
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Luter                 358: 313
   9 Joanna         Zadrożna             - Paweł          Janaś                 363: 382
  10 Agnieszka      Krupka               - Maciej         Pilc                  360: 265
  11 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Adamczyk              546: 360
  12 Jakub          Nalepa               - Daniel         Janus                 481: 284
  13 Radosław       Konca                - Łukasz         Bryła                 374: 412
  14 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Sołdan                392: 371
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           453: 387
  16 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            424: 351
  17 Paweł          Jackowski            - Ewa            Majewska              329: 372
  18 Piotr          Szałkiewicz          - Monika         Gawron-Cieślik        355: 405
  19 Tomasz         Suchanek             - Jarosław       Sobczak               493: 278
  20 Łukasz         Tuszyński            - Ryszard        Żydaczewski           492: 311
  21 Dominik        Piasecki             - Kamil          Górka                 294: 569
  22 Marek          Roszak               - Jakub          Szymczak              394: 340
  23 Weronika       Rudnicka             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           403: 271
  24 Jolanta        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                329: 391
  25 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Grzeszczuk            424: 389
  26 Maciej         Zięba                - Katarzyna      Sołdan                304: 364
  27 Halina         Roszak               - Karol          Wyrębkiewicz          272: 443
  28 Michał         Borejko              - Krzysztof      Szeruga               461: 351
  29 Jakub          Zaryński             - Anna           Bogucka               344: 255
  30 Małgorzata     Szczygieł            - Janusz         Łabędzki              309: 379
  31 Artur          Irzyk                - Agnieszka      Jaśkiewicz            378: 323
  32 Jacek          Petrus               - Maciej         Rzychoń               423: 351
  33 Filip          Klar                 - Bożena         Guział                396: 317
  34 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Żuławska              530: 329
  35 Jarosław       Żuliński             - Grzegorz       Kwiecień              399: 401
  36 Patrycja       Śliwińska            - Adam           Klimont               342: 424
  37 Leszek         Dobrowolski          - Arkadiusz      Tomczak               402: 319
  38 Dorota         Kuć                  - Teresa         Zalewska              253: 442
  39 Michał         Puchowski            - Radosław       Pastusiak             354: 282
  40 Ryszard        Korpalski            - Anna           Niedzielko            258: 367
  41 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Szałkiewicz           229: 408
  42 Agnieszka      Goniowska            - Bogusław       Szyszka               320: 414
  43 Maciej         Michalak             - Bartosz        Orłowski              397: 477
  44 Andrzej        Grabiński            - Anna           Stefańska             447: 311
  45 Urszula        Solarska             - Przemysław     Pawlic                287: 341
  46 Anna           Żyła                 - Monika         Rubinstein            315: 363
  47 Aleksandra     Łukaszewicz          - Barbara        Łukaszewicz           289: 331
  48 Grzegorz       Bajer                - Monika         Laskowska             414: 241
  49 Magdalena      Kublik               - Agata          Pastusiak             318: 294
  50 Dorota         Patera               - Wojciech       Obremski              404: 256
  51 Rafał          Świątek              - Tomasz         Jedynak               300: 369
  52 Maciej         Kuć                  - Joanna         Julian                326: 333
  53 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Żmuda                 331: 236
  54 Aleksandra     Chadryś              - Grażyna        Cieślikowska          320: 274
  55 Zofia          Czycza               - Joanna         Żłobicka              303: 293
  56 Józef          Łoziński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Kazimierz.J    Merklejn              362: 420
   2 Jan            Kozłowski            - Teresa         Fortuna               336: 295
   3 Adam           Szukalski            - Artur          Koszel                334: 432
   4 Krzysztof      Mówka                - Ewa            Ciszewska             422: 394
   5 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          434: 398
   6 Tomasz         Suchanek             - Jakub          Nalepa                335: 358
   7 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Ozimiński             427: 313
   8 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kuć                   471: 374
   9 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              394: 415
  10 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Stępień               303: 419
  11 Łukasz         Bryła                - Mariusz        Sylwestrzuk           378: 337
  12 Justyna        Fugiel               - Marek          Roszak                407: 373
  13 Ewa            Majewska             - Tomasz         Zwoliński             370: 328
  14 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Krupka                392: 369
  15 Katarzyna      Sołdan               - Irena          Sołdan                455: 338
  16 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Obremski              369: 316
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Michał         Borejko               308: 372
  18 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kosz                  306: 375
  19 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Klimont               415: 358
  20 Paweł          Jackowski            - Joanna         Zadrożna              380: 351
  21 Monika         Rubinstein           - Andrzej        Kwiatkowski           341: 335
  22 Janusz         Łabędzki             - Bartosz        Orłowski              352: 359
  23 Filip          Klar                 - Daniel         Janus                 470: 363
  24 Piotr          Szałkiewicz          - Grzegorz       Kwiecień              514: 256
  25 Jakub          Szymczak             - Artur          Irzyk                 413: 334
  26 Andrzej        Grabiński            - Maciej         Pilc                  413: 276
  27 Ryszard        Żydaczewski          - Leszek         Dobrowolski           325: 442
  28 Jolanta        Sylwestrzuk          - Radosław       Konca                 249: 575
  29 Bogusław       Szyszka              - Wojciech       Sołdan                252: 462
  30 Łukasz         Szałkiewicz          - Piotr          Adamczyk              425: 404
  31 Magdalena      Kublik               - Jarosław       Sobczak               365: 361
  32 Dominik        Piasecki             - Grzegorz       Bajer                 326: 308
  33 Jerzy          Luter                - Maciej         Zięba                 335: 299
  34 Anna           Niedzielko           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           400: 318
  35 Jacek          Petrus               - Krzysztof      Szeruga               360: 309
  36 Ireneusz       Moralewicz           - Halina         Roszak                362: 300
  37 Przemysław     Pawlic               - Michał         Puchowski             424: 253
  38 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Grzeszczuk            309: 439
  39 Barbara        Łukaszewicz          - Teresa         Zalewska              333: 377
  40 Zofia          Gajewska             - Jarosław       Żuliński              364: 400
  41 Anna           Bogucka              - Maciej         Rzychoń               339: 366
  42 Ziemowit       Pazda                - Patrycja       Śliwińska             390: 410
  43 Radosław       Pastusiak            - Dorota         Patera                393: 233
  44 Anna           Stefańska            - Agnieszka      Goniowska             453: 268
  45 Aleksandra     Chadryś              - Tomasz         Jedynak               330: 321
  46 Urszula        Solarska             - Ryszard        Korpalski             315: 358
  47 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Anna           Żyła                  368: 260
  48 Zofia          Czycza               - Dorota         Kuć                   252: 350
  49 Agata          Pastusiak            - Maciej         Michalak              250: 393
  50 Bożena         Guział               - Monika         Laskowska             333: 339
  51 Joanna         Julian               - Aleksandra     Łukaszewicz           291: 353
  52 Katarzyna      Żuławska             - Józef          Łoziński              367: 190
  53 Arkadiusz      Tomczak              - Maciej         Kuć                   377: 312
  54 Małgorzata     Żmuda                - Rafał          Świątek               319: 342
  55 Wojciech       Obremski             - Grażyna        Cieślikowska          362: 269
  56 Joanna         Żłobicka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Kazimierz.J    Merklejn              372: 380
   2 Michał         Trumpus              - Jan            Kozłowski             346: 323
   3 Krzysztof      Mówka                - Michał         Borejko               402: 290
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 349: 365
   5 Katarzyna      Sołdan               - Dawid          Pikul                 379: 390
   6 Dariusz        Kosz                 - Ewa            Ciszewska             279: 444
   7 Teresa         Fortuna              - Łukasz         Tuszyński             360: 377
   8 Jakub          Nalepa               - Stanisław      Rydzik                354: 407
   9 Joanna         Stępień              - Ewa            Majewska              450: 279
  10 Paweł          Janaś                - Justyna        Fugiel                354: 393
  11 Adam           Szukalski            - Łukasz         Bryła                 300: 445
  12 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           457: 376
  13 Michał         Ozimiński            - Radosław       Konca                 377: 390
  14 Grzegorz       Grzeszczuk           - Piotr          Szałkiewicz           325: 412
  15 Mariusz        Skrobosz             - Weronika       Rudnicka              412: 336
  16 Anna           Niedzielko           - Filip          Klar                  315: 422
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Ireneusz       Moralewicz            352: 354
  18 Agnieszka      Krupka               - Jakub          Szymczak              328: 452
  19 Wojciech       Sołdan               - Jacek          Petrus                450: 232
  20 Teresa         Zalewska             - Leszek         Dobrowolski           305: 391
  21 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             339: 376
  22 Tomasz         Zwoliński            - Monika         Gawron-Cieślik        336: 305
  23 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Szałkiewicz           330: 446
  24 Jerzy          Luter                - Andrzej        Grabiński             324: 352
  25 Marek          Roszak               - Magdalena      Kublik                350: 355
  26 Krzysztof      Obremski             - Monika         Rubinstein            466: 294
  27 Bartosz        Orłowski             - Dominik        Piasecki              315: 302
  28 Tomasz         Suchanek             - Przemysław     Pawlic                435: 345
  29 Jakub          Zaryński             - Arkadiusz      Tomczak               336: 260
  30 Joanna         Zadrożna             - Anna           Stefańska             398: 310
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Puchowski             606: 252
  32 Jarosław       Żuliński             - Aleksandra     Łukaszewicz           294: 395
  33 Maciej         Pilc                 - Piotr          Adamczyk              291: 338
  34 Artur          Irzyk                - Grzegorz       Kwiecień              360: 319
  35 Radosław       Pastusiak            - Patrycja       Śliwińska             251: 423
  36 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Maciej         Rzychoń               244: 481
  37 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Szeruga               328: 311
  38 Adam           Klimont              - Bogusław       Szyszka               368: 367
  39 Daniel         Janus                - Maciej         Zięba                 537: 293
  40 Janusz         Łabędzki             - Jolanta        Sylwestrzuk           382: 285
  41 Grzegorz       Bajer                - Ryszard        Korpalski             350: 289
  42 Halina         Roszak               - Maciej         Michalak              317: 324
  43 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Aleksandra     Chadryś               372: 351
  44 Ryszard        Żydaczewski          - Barbara        Łukaszewicz           340: 291
  45 Monika         Laskowska            - Katarzyna      Żuławska              252: 361
  46 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Kuć                   405: 297
  47 Tomasz         Jedynak              - Wojciech       Obremski              367: 311
  48 Rafał          Świątek              - Urszula        Solarska              359: 361
  49 Zofia          Czycza               - Zofia          Gajewska              278: 344
  50 Bożena         Guział               - Agata          Pastusiak             403: 292
  51 Agnieszka      Goniowska            - Joanna         Julian                366: 296
  52 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Żłobicka              346: 329
  53 Józef          Łoziński             - Dorota         Patera                292: 282
  54 Maciej         Kuć                  - Anna           Bogucka               312: 327
  55 Małgorzata     Żmuda                - Grażyna        Cieślikowska          274: 305


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Joanna         Stępień               550: 429
   2 Łukasz         Bryła                - Michał         Trumpus               315: 433
   3 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Mówka                 446: 473
   4 Jan            Kozłowski            - Ewa            Ciszewska             436: 421
   5 Kamil          Górka                - Justyna        Fugiel                338: 297
   6 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 354: 374
   7 Artur          Koszel               - Andrzej        Rechowicz             403: 369
   8 Piotr          Szałkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             354: 334
   9 Radosław       Konca                - Michał         Borejko               414: 359
  10 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Skrobosz              435: 353
  11 Dariusz        Kosz                 - Filip          Klar                  377: 352
  12 Jakub          Nalepa               - Paweł          Janaś                 392: 337
  13 Łukasz         Szałkiewicz          - Wojciech       Sołdan                321: 393
  14 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Orłowski              428: 378
  15 Ewa            Majewska             - Tomasz         Suchanek              361: 357
  16 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Sołdan                448: 306
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Leszek         Dobrowolski           462: 355
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Szukalski             468: 449
  19 Magdalena      Kublik               - Teresa         Fortuna               288: 446
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Grabiński             398: 372
  21 Adam           Klimont              - Joanna         Zadrożna              380: 277
  22 Jakub          Zaryński             - Janusz         Łabędzki              345: 266
  23 Maciej         Rzychoń              - Jarosław       Sobczak               381: 340
  24 Grzegorz       Bajer                - Karol          Wyrębkiewicz          288: 404
  25 Daniel         Janus                - Jerzy          Luter                 340: 365
  26 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Krupka                332: 310
  27 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Jaśkiewicz            360: 286
  28 Irena          Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        364: 329
  29 Marek          Roszak               - Aleksandra     Łukaszewicz           424: 373
  30 Maciej         Michalak             - Dariusz        Kuć                   374: 332
  31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Żuławska              347: 446
  32 Michał         Ozimiński            - Monika         Rubinstein            327: 337
  33 Piotr          Adamczyk             - Ryszard        Żydaczewski           380: 233
  34 Jacek          Petrus               - Artur          Irzyk                 407: 322
  35 Przemysław     Pawlic               - Weronika       Rudnicka              390: 419
  36 Dominik        Piasecki             - Grzegorz       Grzeszczuk            353: 294
  37 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Szczygieł             342: 321
  38 Anna           Bogucka              - Jarosław       Żuliński              361: 236
  39 Michał         Puchowski            - Bożena         Guział                385: 342
  40 Krzysztof      Szeruga              - Tomasz         Jedynak               348: 295
  41 Maciej         Zięba                - Urszula        Solarska              285: 346
  42 Aleksandra     Chadryś              - Agnieszka      Goniowska             340: 345
  43 Jolanta        Sylwestrzuk          - Zofia          Gajewska              291: 385
  44 Radosław       Pastusiak            - Anna           Stefańska             311: 364
  45 Ziemowit       Pazda                - Halina         Roszak                373: 343
  46 Dorota         Kuć                  - Bartłomiej     Sylwestrzuk           475: 254
  47 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Korpalski             386: 292
  48 Grzegorz       Kwiecień             - Barbara        Łukaszewicz           394: 318
  49 Monika         Laskowska            - Maciej         Pilc                  472: 280
  50 Józef          Łoziński             - Arkadiusz      Tomczak               270: 379
  51 Dorota         Patera               - Agata          Pastusiak             327: 280
  52 Rafał          Świątek              - Joanna         Julian                352: 231
  53 Wojciech       Obremski             - Joanna         Żłobicka              409: 296
  54 Grażyna        Cieślikowska         - Zofia          Czycza                338: 210
  55 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Żmuda                 272: 309


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Jan            Kozłowski             306: 368
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 392: 328
   3 Michał         Trumpus              - Kamil          Górka                 336: 365
   4 Ewa            Ciszewska            - Artur          Koszel                354: 412
   5 Joanna         Stępień              - Teresa         Fortuna               310: 411
   6 Justyna        Fugiel               - Łukasz         Tuszyński             416: 347
   7 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Konca                 426: 339
   8 Jakub          Szymczak             - Piotr          Szałkiewicz           349: 403
   9 Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Moralewicz            455: 292
  10 Paweł          Jackowski            - Jakub          Nalepa                454: 299
  11 Wojciech       Sołdan               - Ewa            Majewska              415: 380
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kosz                  380: 437
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Bryła                 466: 379
  14 Piotr          Adamczyk             - Andrzej        Rechowicz             303: 529
  15 Bartosz        Orłowski             - Mariusz        Skrobosz              315: 565
  16 Filip          Klar                 - Paweł          Janaś                 327: 380
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Adam           Szukalski             457: 330
  18 Maciej         Rzychoń              - Łukasz         Szałkiewicz           465: 394
  19 Tomasz         Suchanek             - Adam           Klimont               383: 368
  20 Katarzyna      Żuławska             - Marek          Roszak                322: 338
  21 Leszek         Dobrowolski          - Anna           Niedzielko            387: 410
  22 Jerzy          Luter                - Jakub          Zaryński              335: 350
  23 Andrzej        Grabiński            - Jacek          Petrus                434: 303
  24 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Sołdan                361: 430
  25 Irena          Sołdan               - Maciej         Michalak              375: 404
  26 Monika         Rubinstein           - Patrycja       Śliwińska             354: 305
  27 Michał         Borejko              - Magdalena      Kublik                368: 376
  28 Weronika       Rudnicka             - Dominik        Piasecki              357: 417
  29 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Janus                 354: 440
  30 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Zadrożna              361: 402
  31 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Krupka                360: 332
  32 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           379: 410
  33 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             438: 263
  34 Grzegorz       Kwiecień             - Michał         Ozimiński             372: 277
  35 Artur          Irzyk                - Bogusław       Szyszka               340: 329
  36 Grzegorz       Grzeszczuk           - Anna           Stefańska             288: 475
  37 Jarosław       Sobczak              - Ziemowit       Pazda                 360: 260
  38 Arkadiusz      Tomczak              - Dorota         Kuć                   311: 344
  39 Aleksandra     Łukaszewicz          - Michał         Puchowski             341: 274
  40 Monika         Gawron-Cieślik       - Anna           Bogucka               348: 314
  41 Krzysztof      Szeruga              - Janusz         Łabędzki              309: 516
  42 Ryszard        Żydaczewski          - Grzegorz       Bajer                 448: 337
  43 Zofia          Gajewska             - Monika         Laskowska             349: 323
  44 Małgorzata     Szczygieł            - Radosław       Pastusiak             377: 354
  45 Jarosław       Żuliński             - Maciej         Zięba                 393: 320
  46 Bożena         Guział               - Jolanta        Sylwestrzuk           245: 327
  47 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Jedynak               298: 371
  48 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Patera                275: 294
  49 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Maciej         Pilc                  281: 484
  50 Wojciech       Obremski             - Józef          Łoziński              443: 291
  51 Rafał          Świątek              - Grażyna        Cieślikowska          239: 305
  52 Agata          Pastusiak            - Małgorzata     Żmuda                 324: 372
  53 Joanna         Żłobicka             - Joanna         Julian                337: 306
  54 Maciej         Kuć                  - Zofia          Czycza                380: 245


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Jan            Kozłowski             371: 392
   2 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              466: 425
   3 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 429: 341
   4 Justyna        Fugiel               - Michał         Trumpus               374: 359
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              372: 275
   6 Piotr          Szałkiewicz          - Paweł          Jackowski             360: 400
   7 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             374: 395
   8 Teresa         Fortuna              - Dariusz        Kosz                  261: 380
   9 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           313: 421
  10 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Zaryński              430: 335
  11 Ewa            Ciszewska            - Jakub          Szymczak              360: 374
  12 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Roszak                338: 438
  13 Paweł          Janaś                - Joanna         Stępień               408: 336
  14 Radosław       Konca                - Ewa            Majewska              445: 381
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Anna           Niedzielko            347: 310
  16 Maciej         Rzychoń              - Ireneusz       Moralewicz            394: 401
  17 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Sporczyk              383: 306
  18 Łukasz         Bryła                - Dominik        Piasecki              326: 394
  19 Monika         Rubinstein           - Jakub          Nalepa                398: 418
  20 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Grabiński             274: 382
  21 Filip          Klar                 - Tomasz         Suchanek              465: 394
  22 Adam           Szukalski            - Daniel         Janus                 376: 362
  23 Leszek         Dobrowolski          - Artur          Irzyk                 410: 414
  24 Joanna         Zadrożna             - Jarosław       Sobczak               340: 387
  25 Anna           Stefańska            - Dariusz        Kuć                   343: 351
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Kuć                   455: 297
  27 Katarzyna      Żuławska             - Irena          Sołdan                324: 372
  28 Michał         Borejko              - Jerzy          Luter                 354: 402
  29 Weronika       Rudnicka             - Teresa         Zalewska              356: 363
  30 Aleksandra     Łukaszewicz          - Tomasz         Zwoliński             341: 479
  31 Łukasz         Szałkiewicz          - Monika         Gawron-Cieślik        383: 353
  32 Patrycja       Śliwińska            - Zofia          Gajewska              411: 397
  33 Jacek          Petrus               - Janusz         Łabędzki              350: 354
  34 Grzegorz       Kwiecień             - Bartosz        Orłowski              371: 254
  35 Piotr          Adamczyk             - Urszula        Solarska              357: 268
  36 Adam           Klimont              - Ryszard        Żydaczewski           364: 341
  37 Agnieszka      Krupka               - Wojciech       Obremski              388: 228
  38 Arkadiusz      Tomczak              - Małgorzata     Szczygieł             438: 295
  39 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Ozimiński             351: 324
  40 Barbara        Żydaczewska          - Anna           Bogucka               254: 362
  41 Ziemowit       Pazda                - Jarosław       Żuliński              429: 355
  42 Michał         Puchowski            - Grzegorz       Grzeszczuk            342: 314
  43 Krzysztof      Szeruga              - Agnieszka      Jaśkiewicz            295: 343
  44 Dorota         Patera               - Przemysław     Pawlic                299: 409
  45 Jolanta        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Bajer                 305: 329
  46 Tomasz         Jedynak              - Grażyna        Cieślikowska          315: 299
  47 Maciej         Pilc                 - Bożena         Guział                474: 183
  48 Bogusław       Szyszka              - Monika         Laskowska             289: 439
  49 Radosław       Pastusiak            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           406: 249
  50 Małgorzata     Żmuda                - Maciej         Zięba                 298: 348
  51 Joanna         Żłobicka             - Barbara        Łukaszewicz           339: 381
  52 Józef          Łoziński             - Rafał          Świątek               310: 271
  53 Agata          Pastusiak            - Maciej         Kuć                   385: 284
  54 Joanna         Julian               - Zofia          Czycza                353: 242


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Justyna        Fugiel                360: 458
   2 Jan            Kozłowski            - Kamil          Górka                 351: 418
   3 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 303: 420
   4 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz.J    Merklejn              231: 465
   5 Artur          Koszel               - Stanisław      Rydzik                332: 273
   6 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Nalepa                407: 319
   7 Marek          Roszak               - Andrzej        Kwiatkowski           358: 381
   8 Andrzej        Grabiński            - Mariusz        Skrobosz              264: 529
   9 Teresa         Fortuna              - Michał         Trumpus               382: 374
  10 Radosław       Konca                - Jakub          Szymczak              292: 301
  11 Wojciech       Sołdan               - Paweł          Janaś                 334: 364
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Szałkiewicz           336: 412
  13 Maciej         Michalak             - Karol          Wyrębkiewicz          321: 400
  14 Dominik        Piasecki             - Krzysztof      Obremski              331: 389
  15 Magdalena      Kublik               - Ewa            Ciszewska             405: 335
  16 Leszek         Dobrowolski          - Łukasz         Tuszyński             319: 480
  17 Daniel         Janus                - Maciej         Rzychoń               357: 340
  18 Joanna         Stępień              - Joanna         Zadrożna              407: 342
  19 Michał         Borejko              - Filip          Klar                  431: 261
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agnieszka      Krupka                333: 385
  21 Tomasz         Suchanek             - Weronika       Rudnicka              398: 283
  22 Maciej         Pilc                 - Krzysztof      Sporczyk              287: 504
  23 Bartosz        Orłowski             - Łukasz         Bryła                 374: 401
  24 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Stefańska             369: 332
  25 Irena          Sołdan               - Przemysław     Pawlic                367: 331
  26 Katarzyna      Żuławska             - Katarzyna      Sołdan                377: 385
  27 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Kuć                   309: 469
  28 Jakub          Zaryński             - Aleksandra     Łukaszewicz           374: 264
  29 Dorota         Kuć                  - Patrycja       Śliwińska             381: 302
  30 Łukasz         Szałkiewicz          - Agnieszka      Jaśkiewicz            418: 337
  31 Ewa            Majewska             - Monika         Gawron-Cieślik        420: 426
  32 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Tomczak               506: 355
  33 Janusz         Łabędzki             - Ryszard        Żydaczewski           316: 367
  34 Adam           Szukalski            - Jacek          Petrus                398: 268
  35 Grzegorz       Bajer                - Piotr          Adamczyk              409: 314
  36 Adam           Klimont              - Ziemowit       Pazda                 391: 363
  37 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Jedynak               354: 341
  38 Urszula        Solarska             - Anna           Niedzielko            395: 323
  39 Anna           Bogucka              - Jerzy          Luter                 248: 440
  40 Agnieszka      Goniowska            - Teresa         Zalewska              305: 393
  41 Monika         Laskowska            - Monika         Rubinstein            414: 339
  42 Michał         Puchowski            - Grzegorz       Kwiecień              342: 284
  43 Małgorzata     Szczygieł            - Wojciech       Obremski              450: 273
  44 Jarosław       Żuliński             - Dorota         Patera                303: 250
  45 Maciej         Zięba                - Michał         Ozimiński             384: 404
  46 Barbara        Żydaczewska          - Barbara        Łukaszewicz           372: 312
  47 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jolanta        Sylwestrzuk           462: 249
  48 Bogusław       Szyszka              - Grażyna        Cieślikowska          354: 335
  49 Józef          Łoziński             - Radosław       Pastusiak             327: 328
  50 Bożena         Guział               - Krzysztof      Szeruga               316: 291
  51 Rafał          Świątek              - Joanna         Żłobicka              325: 336
  52 Joanna         Julian               - Agata          Pastusiak             367: 341
  53 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Maciej         Kuć                   310: 406
  54 Małgorzata     Żmuda                - Zofia          Czycza                350: 262


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Kozłowski            - Krzysztof      Mówka                 324: 484
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 357: 465
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 520: 281
   4 Justyna        Fugiel               - Artur          Koszel                300: 388
   5 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jackowski             402: 384
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                393: 429
   7 Piotr          Szałkiewicz          - Paweł          Janaś                 365: 305
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Szymczak              434: 321
   9 Krzysztof      Obremski             - Teresa         Fortuna               396: 379
  10 Michał         Trumpus              - Dariusz        Kosz                  389: 365
  11 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                541: 377
  12 Joanna         Stępień              - Łukasz         Szałkiewicz           328: 327
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              376: 286
  14 Andrzej        Grabiński            - Radosław       Konca                 367: 395
  15 Adam           Szukalski            - Wojciech       Sołdan                393: 357
  16 Jerzy          Luter                - Tomasz         Suchanek              320: 340
  17 Łukasz         Bryła                - Adam           Klimont               403: 338
  18 Dariusz        Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            391: 302
  19 Jakub          Nalepa               - Jarosław       Sobczak               407: 380
  20 Teresa         Zalewska             - Marek          Roszak                390: 368
  21 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Michalak              484: 311
  22 Dominik        Piasecki             - Artur          Irzyk                 491: 394
  23 Katarzyna      Sołdan               - Magdalena      Kublik                329: 390
  24 Anna           Niedzielko           - Ewa            Ciszewska             360: 380
  25 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Rzychoń               375: 324
  26 Dorota         Kuć                  - Filip          Klar                  362: 392
  27 Monika         Rubinstein           - Mariusz        Sylwestrzuk           299: 485
  28 Daniel         Janus                - Grzegorz       Bajer                 472: 361
  29 Ryszard        Żydaczewski          - Michał         Borejko               399: 324
  30 Urszula        Solarska             - Ewa            Majewska              332: 312
  31 Grzegorz       Kwiecień             - Agnieszka      Krupka                305: 485
  32 Patrycja       Śliwińska            - Monika         Laskowska             364: 310
  33 Janusz         Łabędzki             - Michał         Puchowski             305: 366
  34 Piotr          Adamczyk             - Leszek         Dobrowolski           482: 310
  35 Joanna         Zadrożna             - Zofia          Gajewska              329: 467
  36 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Małgorzata     Szczygieł             267: 359
  37 Arkadiusz      Tomczak              - Weronika       Rudnicka              286: 388
  38 Michał         Ozimiński            - Ziemowit       Pazda                 367: 287
  39 Grzegorz       Grzeszczuk           - Aleksandra     Łukaszewicz           371: 409
  40 Tomasz         Jedynak              - Bartosz        Orłowski              336: 342
  41 Jacek          Petrus               - Katarzyna      Żuławska              421: 221
  42 Anna           Stefańska            - Bogusław       Szyszka               326: 356
  43 Agnieszka      Goniowska            - Jarosław       Żuliński              254: 435
  44 Radosław       Pastusiak            - Przemysław     Pawlic                242: 409
  45 Maciej         Pilc                 - Anna           Bogucka               291: 284
  46 Barbara        Żydaczewska          - Maciej         Zięba                 340: 346
  47 Krzysztof      Szeruga              - Joanna         Julian                465: 249
  48 Bożena         Guział               - Małgorzata     Żmuda                 294: 378
  49 Wojciech       Obremski             - Maciej         Kuć                   316: 262
  50 Grażyna        Cieślikowska         - Barbara        Łukaszewicz           285: 333
  51 Dorota         Patera               - Joanna         Żłobicka              424: 253
  52 Jolanta        Sylwestrzuk          - Józef          Łoziński              320: 263
  53 Zofia          Czycza               - Rafał          Świątek               275: 330
  54 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Agata          Pastusiak             338: 256


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 358: 368
   2 Artur          Koszel               - Mariusz        Skrobosz              389: 382
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             323: 420
   4 Piotr          Szałkiewicz          - Karol          Wyrębkiewicz          340: 447
   5 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 306: 519
   6 Justyna        Fugiel               - Jan            Kozłowski             462: 334
   7 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             536: 335
   8 Michał         Trumpus              - Andrzej        Kwiatkowski           277: 373
   9 Radosław       Konca                - Krzysztof      Sporczyk              465: 306
  10 Joanna         Stępień              - Tomasz         Zwoliński             359: 409
  11 Jakub          Nalepa               - Łukasz         Bryła                 382: 392
  12 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Suchanek              325: 326
  13 Teresa         Fortuna              - Paweł          Jackowski             237: 522
  14 Jakub          Szymczak             - Adam           Szukalski             446: 390
  15 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Janaś                 357: 423
  16 Teresa         Zalewska             - Dominik        Piasecki              320: 239
  17 Ewa            Ciszewska            - Magdalena      Kublik                445: 275
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Daniel         Janus                 416: 276
  19 Filip          Klar                 - Wojciech       Sołdan                545: 248
  20 Marek          Roszak               - Agnieszka      Krupka                366: 365
  21 Artur          Irzyk                - Irena          Sołdan                314: 398
  22 Andrzej        Grabiński            - Katarzyna      Sołdan                335: 310
  23 Łukasz         Szałkiewicz          - Piotr          Adamczyk              406: 329
  24 Patrycja       Śliwińska            - Jakub          Zaryński              390: 292
  25 Adam           Klimont              - Jerzy          Luter                 345: 387
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Jarosław       Sobczak               364: 407
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Michalak              410: 353
  28 Ryszard        Żydaczewski          - Urszula        Solarska              391: 364
  29 Michał         Puchowski            - Maciej         Rzychoń               344: 328
  30 Ewa            Majewska             - Michał         Borejko               368: 348
  31 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Szczygieł             345: 411
  32 Michał         Ozimiński            - Jarosław       Żuliński              313: 364
  33 Zofia          Gajewska             - Anna           Niedzielko            344: 316
  34 Przemysław     Pawlic               - Janusz         Łabędzki              351: 314
  35 Bartosz        Orłowski             - Dorota         Kuć                   373: 390
  36 Aleksandra     Łukaszewicz          - Grzegorz       Bajer                 271: 364
  37 Jacek          Petrus               - Monika         Rubinstein            349: 284
  38 Halina         Roszak               - Maciej         Pilc                  442: 298
  39 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Kwiecień              412: 332
  40 Monika         Laskowska            - Leszek         Dobrowolski           391: 295
  41 Joanna         Zadrożna             - Grzegorz       Grzeszczuk            355: 316
  42 Barbara        Żydaczewska          - Anna           Stefańska             219: 313
  43 Arkadiusz      Tomczak              - Katarzyna      Żuławska              275: 299
  44 Tomasz         Jedynak              - Ziemowit       Pazda                 458: 252
  45 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Krzysztof      Szeruga               428: 280
  46 Maciej         Zięba                - Agnieszka      Goniowska             327: 353
  47 Anna           Bogucka              - Radosław       Pastusiak             426: 304
  48 Barbara        Łukaszewicz          - Dorota         Patera                315: 397
  49 Małgorzata     Żmuda                - Jolanta        Sylwestrzuk           338: 310
  50 Bożena         Guział               - Rafał          Świątek               355: 356
  51 Joanna         Julian               - Bartłomiej     Sylwestrzuk           284: 366
  52 Grażyna        Cieślikowska         - Joanna         Żłobicka              292: 328
  53 Maciej         Kuć                  - Józef          Łoziński              378: 249
  54 Agata          Pastusiak            - Zofia          Czycza                308: 247
Lista rankingowa na dzień 11-11-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             149.43  29139  195
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.71  27161  189
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.60  27140  189
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.05  27416  193
   6 Kamil Górka                    Kraków               141.34  27703  196
   7 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             140.52  27822  198
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.27  27353  195
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.75  27391  196
  11 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  12 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              138.38  26985  195
  13 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.27  27654  200
  14 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  15 Szymon Fidziński               Warszawa             137.97  15867  115
  16 Radosław Konca                 Warszawa             137.66  26981  196
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  18 Justyna Fugiel                 Kraków               137.40  27067  197
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.82  26817  196
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             136.69  26517  194
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            136.09  12520   92
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.27  26783  198
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.95  22536  167
  25 Bartosz Morawski               Gliwice              134.88  18614  138
  26 Sławomir Kucia                 Kraków               134.39   8870   66
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.36  14780  110
  28 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  29 Łukasz Bryła                   Mielec               132.06  20073  152
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.86  17010  129
  31 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             131.80  25833  196
  32 Miłosz Wrzałek                 Reda                 131.62  26323  200
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.45   8676   66
  34 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.19  22564  172
  36 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.18  24925  190
  37 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  131.12  25044  191
  38 Michał Trumpus                 Wrocław              130.88  24343  186
  39 Michał Makowski                Warszawa             130.80  12164   93
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               130.25  19929  153
  41 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.70  24903  192
  43 Joanna Juszczak                Warszawa             129.56  21378  165
  44 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.47   6862   53
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               129.37  12678   98
  46 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     129.30  13835  107
  47 Maciej Perzyński               Piła                 129.27  22105  171
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  49 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.79  11591   90
  50 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.17   6152   48
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  52 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.73   8430   66
  53 Małgorzata Kania               Milanówek            127.56   7526   59
  54 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              127.44  24468  192
  55 Jarosław Michalak              Łódź                 126.88  15226  120
  56 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.29  22353  177
  57 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.24  23985  190
  58 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.08   7565   60
  59 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             125.68  23628  188
  61 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.45  24714  197
  62 Maciej Rzychoń                 Katowice             125.31  11278   90
  63 Marek Roszak                   Poznań               125.25  25050  200
  64 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               125.06  23636  189
  66 Irena Sołdan                   Rumia                125.03  24630  197
  67 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  68 Maciej Michalak                Łódź                 124.79  19342  155
  69 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       124.49  16184  130
  71 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.33  24742  199
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  73 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  74 Wojciech Sołdan                Rumia                122.89  23841  194
  75 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  76 Artur Koszel                   Legionowo            122.52  23401  191
  77 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.29  10272   84
  79 Filip Klar                     Mielec               122.28   7337   60
  80 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  81 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  82 Paweł Janaś                    Głogów               122.08  12818  105
  83 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.83  23026  189
  84 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 121.64   5109   42
  85 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.35  23905  197
  86 Krzysztof Obremski             Legnica              121.25  18793  155
  87 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  88 Joanna Stępień                 Katowice             121.02  20089  166
  89 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.65  17011  141
  90 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.52  22899  190
  91 Tomasz Ciejka                  Kraków               120.47  16986  141
  92 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.23  20079  167
  93 Leszek Stecuła                 Bytom                120.09   9127   76
  94 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.07  18011  150
  95 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
  96 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.92  21826  182
  98 Sławomir Nosek                 Mielec               119.87   4675   39
  99 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
 100 Marta Dobrzańska               Kraków               119.83   4194   35
 101 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
 102 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.73  22748  190
 103 Iwona Kucia                    Kraków               119.67   8377   70
 104 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.60  21768  182
 105 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.60  23441  196
 106 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 107 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.55  14227  119
 108 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.54  23311  195
 109 Andrzej Grabiński              Suchedniów           119.51  11831   99
 110 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.48   5496   46
 111 Dominik Piasecki               Słupsk               119.47   4301   36
 112 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.47  14336  120
 113 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.26  14430  121
 114 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 115 Paweł Opyc                     Warszawa             119.10  20128  169
 116 Rafał Matczak                  Milanówek            119.06  14882  125
 117 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.99  22728  191
 118 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.95   4996   42
 119 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 120 Ewa Ciszewska                  Katowice             118.82  18179  153
 121 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.77  22804  192
 122 Adam Szukalski                 Wałbrzych            118.72   4274   36
 123 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 124 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 125 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 126 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            118.26  21050  178
 127 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.21   7920   67
 128 Łukasz Święcki                 Białystok            117.96   9201   78
 129 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 130 Mariusz Makuch                 Zator                117.91   7900   67
 131 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 132 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.65  15059  128
 133 Jakub Szymczak                 Łódź                 117.55  11402   97
 134 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.53  18923  161
 135 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 136 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  18433  157
 137 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.37  18309  156
 138 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 139 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 140 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.16  22143  189
 141 Paweł Jędryka                  Tarnów               117.03   7373   63
 142 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.98  10411   89
 143 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.81  16704  143
 144 Beata Piotrowska               Łódź                 116.71  22292  191
 145 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.65  20881  179
 146 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 147 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.38  22694  195
 148 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.36  16291  140
 149 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.35  23270  200
 150 Jacek Pietruszka               Kraków               116.25   5929   51
 151 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 152 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 153 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       116.11  16488  142
 154 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 155 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.83  21892  189
 156 Anna Niedzielko                Szczecin             115.77  13892  120
 157 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.75  14237  123
 158 Łukasz Miłosz                  Warszawa             115.71  10298   89
 159 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 160 Jakub Nalepa                   Gliwice              115.52  14786  128
 161 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.50  22984  199
 162 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.47  11085   96
 163 Bartosz Orłowski               Bytom                115.39  12231  106
 164 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 165 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33  17991  156
 166 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.32  22719  197
 167 Halina Roszak                  Poznań               115.24  21320  185
 168 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.20  21888  190
 169 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.14   8175   71
 170 Damian Krężel                  Mielec               115.09   6215   54
 171 Piotr Szutenberg               Ustka                115.00   6440   56
 172 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 173 Marcin Skowron                 Zabrze               114.93  19883  173
 174 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 175 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 176 Jerzy Luter                    Bytom                114.53  21875  191
 177 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              114.12   7532   66
 178 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.04  12316  108
 179 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 180 Agnieszka Krupka               Krosno               113.71  22174  195
 181 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.61  22041  194
 182 Jan Kozłowski                  Kraków               113.46  22125  195
 183 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 184 Krzysztof Jaworski             Warszawa             113.33  12806  113
 185 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.28  19937  176
 186 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 187 Magdalena Kublik               Warszawa             113.05   8931   79
 188 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.54  13843  123
 189 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.52  17778  158
 190 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.40  13937  124
 191 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 192 Magdalena Merklejn             Szczecin             112.29  13362  119
 193 Grażyna Furman                 Sosnowiec            112.26   3480   31
 194 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.85  10738   96
 195 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 196 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.41  13926  125
 197 Daniel Janus                   Wąchock              111.40  14148  127
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.33  22044  198
 199 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 200 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 201 Katarzyna Klimała              Kraków               111.04  21209  191
 202 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 203 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 204 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 205 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.61  17255  156
 206 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.56  19790  179
 208 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.51   9062   82
 210 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 211 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             110.47  22094  200
 212 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 213 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.32  20851  189
 214 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.97  11767  107
 215 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 216 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 217 Marek Reda                     Wołomin              109.89  20219  184
 218 Stanisław Gasik                Warszawa             109.86   7580   69
 219 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.67  10199   93
 220 Maria Jarosz                   Lublin               109.28   3934   36
 221 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 222 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.71  17502  161
 223 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 224 Michał Lipka                   Mielec               108.50   6076   56
 225 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 226 Sławomir Buk                   Gliwice              108.34  10401   96
 227 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.29   5198   48
 228 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 229 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 230 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.11  13406  124
 231 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 232 Monika Laskowska               Wrocław              107.81   3881   36
 233 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.75  19611  182
 234 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 235 Dorota Maciejuk                Warszawa             107.63  11624  108
 236 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.56   5163   48
 237 Marianna Kozłowska             Białystok            107.42  10635   99
 238 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 239 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 240 Sylwester Gryz                 Zabrze               106.47  21295  200
 241 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 242 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.23   3187   30
 243 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             106.20   4248   40
 244 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.12   7004   66
 245 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.04  19087  180
 246 Teresa Zalewska                Racibórz             106.00  13568  128
 247 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 248 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 249 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 250 Dominik Wester                 Warszawa             105.43   6853   65
 251 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 252 Marta Kleinrok                 Lublin               105.24   5367   51
 253 Robert Głowacki                Łódź                 105.21   7575   72
 254 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 255 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.16  11147  106
 256 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 257 Weronika Rudnicka              Ustka                104.84  20234  193
 258 Grzegorz Kwiecień              Kraków               104.81   4926   47
 259 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 260 Rafał Skibicki                 Lębork               104.60  14121  135
 261 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 262 Henryk Ryś                     Warszawa             104.39   3236   31
 263 Anna Arana                     Warszawa             104.26  16056  154
 264 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 265 Michał Ozimiński               Łódź                 103.84  20249  195
 266 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 267 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 268 Sławomir Zabawa                Jasło                103.33  14156  137
 269 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.22  10838  105
 270 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 271 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               103.08   9277   90
 272 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 273 Joanna Kubińska                Warszawa             103.03   9273   90
 274 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 275 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 276 Elżbieta Święcka               Białystok            102.92   3705   36
 277 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 278 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 279 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.60   5643   55
 280 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 281 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.55  19894  194
 282 Paweł Michalski                Ksawerów             102.54   6973   68
 283 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.53  14662  143
 284 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 285 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.32  19338  189
 286 Patrycja Śliwińska             Szczecin             102.27  18307  179
 287 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 288 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 289 Anna Stefańska                 Łódź                 101.96  19882  195
 290 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 291 Maciej Stolarczyk              Zator                101.81   3665   36
 292 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.72   9155   90
 293 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 294 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 295 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.42  19574  193
 296 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 297 Roman Figiel                   Zawichost            101.18   5767   57
 298 Renata Rosół                   Warszawa             100.94  10094  100
 299 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 300 Anna Dłużniewska               Warszawa             100.80   8064   80
 301 Grzegorz Bajer                 Łódź                 100.64   4730   47
 302 Andrzej Puchalski              Łódź                 100.62   7446   74
 303 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 304 Sylwester Wójcik               Lublin               100.22  13029  130
 305 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 306 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             99.90   4795   48
 307 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 308 Magdalena Ochot                Katowice              99.73   8876   89
 309 Maciej Pilc                    Poznań                99.70   3290   33
 310 Adam Janicki                   Łódź                  98.83  13441  136
 311 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 312 Andrzej Bryła                  Mielec                98.74   3456   35
 313 Katarzyna Majewska             Lublin                98.68  10954  111
 314 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.46   7877   80
 315 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.29   9141   93
 316 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 317 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 318 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 319 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.27   5836   60
 320 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 321 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 322 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.94  14056  145
 323 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 324 Monika Rubinstein              Warszawa              96.54  13130  136
 325 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 326 Urszula Solarska               Łódź                  96.29  19066  198
 327 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.12   4614   48
 328 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 329 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 330 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 331 Marek Kocikowski               Ostróda               95.54   6879   72
 332 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 333 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 334 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 335 Radosław Więch                 Warszawa              94.82   3793   40
 336 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.79  10427  110
 337 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 338 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 339 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 340 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 341 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 342 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.75  11719  125
 343 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 344 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.50   5423   58
 345 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 346 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.39   8405   90
 347 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 348 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 349 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.23   6733   73
 350 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 351 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 352 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 353 Piotr Marusa                   Szczytno              91.75   4404   48
 354 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 355 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 356 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 357 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 358 Kacper Jachowicz               Żyrardów              90.64   5257   58
 359 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 360 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 361 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 362 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.12  10516  118
 363 Wojciech Obremski              Legnica               89.08   9799  110
 364 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.65  13830  156
 365 Krystyna Puchalska             Łódź                  88.30   6269   71
 366 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 367 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.46   5510   63
 368 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 369 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.39  12008  139
 370 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 371 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 372 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 373 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 374 Adam Kędzior                   Lublin                84.00   3864   46
 375 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 376 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 377 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.89   6551   80
 378 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 379 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 380 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 381 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 382 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.14   9377  120
 383 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 384 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 385 Monika Pieczora                Łódź                  75.81   5231   69
 386 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 387 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.94  10573  143
 388 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.09   2280   33
 389 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 390 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 391 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 11-11-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.28   3198   29
   2 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   5 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   6 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   7 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   8 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   9 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
  10 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  11 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  12 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  13 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  16 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  18 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  19 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  20 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  21 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  22 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  23 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  24 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  25 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  26 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  27 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  28 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  29 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  30 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  31 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  33 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  34 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  35 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  36 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  37 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.75   2298   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  40 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  41 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  42 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  43 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  44 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  45 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  46 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  47 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  48 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  49 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  50 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  51 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  52 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  53 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  54 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  55 Bożena Guział                  Racibórz              84.09   1934   23
  56 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  57 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  58 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  59 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  60 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  61 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  62 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  63 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  64 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  65 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  66 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  67 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  68 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  69 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  70 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  71 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             132.05   2641   20
  72 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  73 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  74 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  75 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  76 Bogusław Szyszka               Oława                112.11   2130   19
  77 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  78 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  79 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  80 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  81 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  82 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  83 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  84 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  85 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  86 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  87 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  88 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  89 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  90 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  91 Andrzej Lożyński               Piastów              109.00   1526   14
  92 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  93 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  94 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              134.75   1617   12
  95 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  96 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  97 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
  98 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
  99 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 100 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 101 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 102 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 103 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 104 Michał Puchowski               Izbicko              115.58   1387   12
 105 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 106 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 107 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 108 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 109 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 110 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 111 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 112 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 113 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 114 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 115 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 116 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 117 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 118 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 119 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 120 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 121 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 122 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 123 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 124 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 125 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 126 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 127 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 128 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              102.83   1234   12
 129 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 130 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 131 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 132 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 133 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 134 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 135 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 136 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 137 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 138 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 139 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 140 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 141 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław               98.17   1178   12
 143 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 144 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 145 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 146 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 147 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 148 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 149 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 150 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 151 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 152 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 153 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 154 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 155 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 156 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 157 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 158 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 159 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 160 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 161 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 162 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 163 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 164 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 165 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 166 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 167 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 168 Maurycy Machnio                Lipiany               91.33   1096   12
 169 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 170 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 171 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 172 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 173 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 174 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 175 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 176 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 177 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 178 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 179 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 180 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 181 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 182 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               86.83   1042   12
 183 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 184 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 185 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 186 Anna Lenartowska               Gdynia                86.08   1033   12
 187 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 188 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 189 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 190 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 191 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 192 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 193 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 194 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 195 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 196 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 197 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 198 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 199 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 200 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 201 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 202 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 203 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 204 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 205 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 206 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 207 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 208 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 209 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 210 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 211 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 212 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 213 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 214 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 215 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 216 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 217 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 218 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 219 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 220 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 221 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 222 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 223 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 224 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 225 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 226 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 227 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 228 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 229 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 230 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 231 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 232 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 233 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 234 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 235 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 236 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 237 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 238 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 239 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 240 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 241 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 242 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 243 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 244 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 245 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 246 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 247 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 248 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 249 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 250 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 251 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 252 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 253 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 254 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 255 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 256 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 257 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 258 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 259 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 260 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 261 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 262 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 263 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 264 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 265 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 266 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 267 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 268 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 269 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 270 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 271 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 272 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 273 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 274 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 275 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 276 Ryszard Korpalski              Wrocław               82.12    657    8
 277 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 278 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 279 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 280 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 281 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 282 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 283 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 284 Sławomir Rosochacz             Lublin                99.43    696    7
 285 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 286 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 287 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 288 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 289 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 290 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 291 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 292 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 293 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 294 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 295 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 296 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 297 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 298 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 299 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 300 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 301 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 302 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 303 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 304 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 305 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 306 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 307 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 308 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 309 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 310 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 311 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 312 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 313 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 314 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 315 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 316 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 317 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 318 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 319 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 320 Stanisław Stolarczyk           Zator                 85.50    513    6
 321 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 322 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 323 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 324 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 325 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 326 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 327 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 328 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 329 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 330 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 331 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 332 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 333 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 334 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 335 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 336 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 337 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 338 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 339 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 340 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 341 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 342 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 343 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 344 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 345 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 346 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 347 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 348 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 349 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 350 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 351 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 352 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 353 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 354 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 355 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 356 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 357 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 358 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 359 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 360 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 361 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 362 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 363 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 364 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 365 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 366 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 367 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 368 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 369 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 370 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 371 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 372 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 373 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 374 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 375 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 376 Arkadiusz Jaworski             Tychy                150.00    300    2
 377 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 378 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 379 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 380 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 381 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 382 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 383 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 384 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 385 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 386 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 387 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 388 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 389 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 390 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 391 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 392 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 393 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 394 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 395 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 396 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 397 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 398 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 399 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 400 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 401 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 402 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie