Lublin14
września
Lublin 14-15 września I Mistrzostwa Lublina
Wrocław21
września
Wrocław 21-22 września II Mistrzostwa Dolnego Śląska
Nowe Miasto Lubawskie28
września
Nowe Miasto Lubawskie 28-29 września V Mistrzostwa Warmii i Mazur
II Mistrzostwa Dolnego Śląska21 - 22 września 2002 — II Mistrzostwa Dolnego ŚląskaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

II Mistrzostwa Dolnego ŚląskaWrocław, 21 - 22 września 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Marcin Mroziuk (Warszawa) 11,0 4702
 2. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 9,0 4667
 3. Joanna Stępień (Katowice) 9,0 4628
 4. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 8,0 4759
 5. Maciej Gałecki (Łódź) 8,0 4530
 6. Szymon Zaleski (Poznań) 7,0 4964
 7. Andrzej Rechowicz (Katowice) 7,0 4859
 8. Katarzyna Stępień (Katowice) 7,0 4845
 9. Wiktor Stępień (Katowice) 7,0 4665
 10. Lucyna Korga (Zabrze) 7,0 4398

 40 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska
I Otwarte Mistrzostwa Wrocławia




sędzia: Grzegorz Wiączkowski                                                                           Nie, 22 Wrz 2002

II Mistrzostwa Dolnego Śląska 21-22.09

                                                                                    VP
MIEJSCE                              1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12  p-ty   +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   2 Marcin Mroziuk          138  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  0  4702       =  11.0
  2   3 Mateusz Żbikowski       136  1  1  0  1  1  0  0  1  1  1  1  1  4667       =   9.0
  3  11 Joanna Stępień          120  1  1  0  1  1  1  0  1  1  1  0  1  4628       =   9.0
  4   1 Tomasz Zwoliński        142  1  1  0  0  1  1  1  1  0  0  1  1  4759       =   8.0
  5   8 Maciej Gałecki          123  1  0  1  0  1  1  0  1  0  1  1  1  4530       =   8.0
  6   5 Szymon Zaleski          133  1  0  0  1  1  0  1  1  0  1  1  0  4964       =   7.0
  7   9 Andrzej Rechowicz       121  1  0  1  1  0  1  1  0  1  0  1  0  4859       =   7.0
  8  10 Katarzyna Stępień       121  1  1  1  1  0  0  0  0  1  1  0  1  4845       =   7.0
  9   7 Wiktor Stępień          124  1  1  1  0  1  1  0  0  0  1  0  1  4665       =   7.0
 10  13 Lucyna Korga            114  1  1  1  0  0  1  1  0  1  1  0  0  4398       =   7.0
 11  12 Beata Madej             114  0  1  1  1  1  0  1  1  0  0  0  1  4379       =   7.0
 12   6 Radosław Konca          125  1  0  0  1  0  0  0  1  1  1  1  1  4332       =   7.0
 13  17 Arkadiusz Jaworski      108  1  0  1  0  1  0  1  0  1  1  0  1  4279       =   7.0
 14  19 Elżbieta Jankowska      106  0  0  1  0  1  1  1  1  1  0  1  0  3983       =   7.0
 15   4 Karol Wyrębkiewicz      134  1  0  1  1  1  0  1  0  1  0  0  0  4677       =   6.0
 16  14 Jerzy Luter             112  1  0  0  1  0  1  0  1  1  0  1  0  4476       =   6.0
 17  16 Filip Klar              109  1  1  1  0  0  0  0  0  0  1  1  1  4342       =   6.0
 18  21 Dawid Pikul             102  0  1  0  1  1  0  0  1  1  0  0  1  4219       =   6.0
 19  24 Ewa Fiszer              100  0  0  1  1  0  1  0  0  1  0  1  1  4212       =   6.0
 20  28 Michał Szymkowski       100  0  1  0  0  1  0  1  1  0  1  1  0  4202       =   6.0
 21  31 Krzysztof Borodziuk     100  0  1  1  1  0  1  0  1  0  0  1  0  3873       =   6.0
 22  27 Jacek Petrus            100  0 .5  1  0  1  1  1  0  0  1  0  0  4029       =   5.5
 23  18 Bogusław Koszarski      106  1  0  0  0  1  0  0  0  1  1  0  1  4267       =   5.0
 24  32 Jacek Lewiński          100  0  1  1  1  0  1  0  1  0  0  0  0  4169       =   5.0
 25  15 Jarosław Puchalski      110  1  1  0  0  0  1  1  0  0  0  1  0  4155       =   5.0
 26  23 Piotr Madej             100  0  1  1  0  1  0  0  0  1  0  0  1  3904       =   5.0
 27  22 Eligiusz Jankowski      100  0  0  0  0  1  1  1  1  0  1  0  0  3523       =   5.0
 28  20 Maciej Zięba            105  0  1  0  0  0  1  1  0  1  0  0  0  4443       =   4.0
 29  29 Małgorzata Kucia        100  0  0  1  0  0  1  1  0  0  0  1  0  4092       =   4.0
 30  33 Przemysław Załęcki      100  0  0  0  1  0  0  0  1  0  1  0  1  3543       =   4.0
 31  25 Robert Włodarczyk       100  0  0  1  1  0  0  1  0  0  0  0  1  3517       =   4.0
 32  36 Anna Skudlarska         100  0  1  0  1  0  0  0  1  0  0  1  0  3515       =   4.0
 33  30 Tomasz Jopek            100  1  0  0  0  0  0  1  0  1  0  1  0  3406       =   4.0
 34  39 Marcin Tutka            100  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  1  1   918       =   3.0
 35  34 Grzegorz Wielgoszewski  100  0  0  0  0  0  1 .5  0  0  0  0  0  3234       =   1.5
 36  37 Anna Kosińska           100 .5  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  1773       =   1.5
 37  26 Tatiana Drzycimska      100  0 .5  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  1022       =   1.5
 38  38 Anna Żyła               100  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  0   587       =   1.0
 39  40 Teresa Fortuna          100  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1   359       =   1.0
 40  35 Dawid Mońko             100  0 .5  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1481       =   0.5


   1  Tomasz Zwoliński        142 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   19  Elżbieta Jankowska      106   +  437:303   156
   2    3    9  Andrzej Rechowicz       121   +  440:370   171
   3    1   10  Katarzyna Stępień       121   -  379:384    71
   4    4    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  322:448    84
   5    7    6  Radosław Konca          125   +  344:327   175
   6    5    5  Szymon Zaleski          133   +  439:377   183
   7    4    3  Mateusz Żbikowski       136   +  410:265   186
   8    2    7  Wiktor Stępień          124   +  411:376   174
   9    1    2  Marcin Mroziuk          138   -  338:415    88
  10    4   13  Lucyna Korga            114   -  350:466    64
  11    5    7  Wiktor Stępień          124   +  480:261   174
  12    3    9  Andrzej Rechowicz       121   +  409:373   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1697 / 12 partii


   2  Marcin Mroziuk          138 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   20  Maciej Zięba            105   +  421:375   155
   2    6   18  Bogusław Koszarski      106   +  360:327   156
   3    4   15  Jarosław Puchalski      110   +  371:316   160
   4    2    7  Wiktor Stępień          124   +  430:336   174
   5    1   10  Katarzyna Stępień       121   +  412:372   171
   6    1    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  477:349   184
   7    1   11  Joanna Stępień          120   +  359:324   170
   8    1    9  Andrzej Rechowicz       121   +  407:398   171
   9    1    1  Tomasz Zwoliński        142   +  415:338   192
  10    1   12  Beata Madej             114   +  372:273   164
  11    1   11  Joanna Stępień          120   +  368:297   170
  12    1   11  Joanna Stępień          120   -  310:387    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1937 / 12 partii


   3  Mateusz Żbikowski       136 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   21  Dawid Pikul             102   +  411:344   152
   2    7   14  Jerzy Luter             112   +  402:302   162
   3    3    7  Wiktor Stępień          124   -  278:468    74
   4    6   17  Arkadiusz Jaworski      108   +  394:239   158
   5    5   13  Lucyna Korga            114   +  472:283   164
   6    3   11  Joanna Stępień          120   -  289:319    70
   7    4    1  Tomasz Zwoliński        142   -  265:410    92
   8    7   15  Jarosław Puchalski      110   +  440:280   160
   9    5   32  Jacek Lewiński          100   +  415:358   150
  10    3    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  480:409   184
  11    2   13  Lucyna Korga            114   +  384:351   164
  12    2    5  Szymon Zaleski          133   +  437:373   183
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1713 / 12 partii


   4  Karol Wyrębkiewicz      134 Łódź          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   22  Eligiusz Jankowski      100   +  486:262   150
   2    1   10  Katarzyna Stępień       121   -  373:450    71
   3    6    6  Radosław Konca          125   +  375:305   175
   4    4    1  Tomasz Zwoliński        142   +  448:322   192
   5    2    9  Andrzej Rechowicz       121   +  438:372   171
   6    1    2  Marcin Mroziuk          138   -  349:477    88
   7    2    7  Wiktor Stępień          124   +  390:343   174
   8    3   11  Joanna Stępień          120   -  406:431    70
   9    3    5  Szymon Zaleski          133   +  369:365   183
  10    3    3  Mateusz Żbikowski       136   -  409:480    86
  11    4    9  Andrzej Rechowicz       121   -  333:426    71
  12    6    7  Wiktor Stępień          124   -  301:403    74
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1505 / 12 partii


   5  Szymon Zaleski          133 Poznań        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   23  Piotr Madej             100   +  433:288   150
   2    4   16  Filip Klar              109   -  352:409    59
   3    7    9  Andrzej Rechowicz       121   -  327:483    71
   4   11   18  Bogusław Koszarski      106   +  408:283   156
   5    8   24  Ewa Fiszer              100   +  451:309   150
   6    5    1  Tomasz Zwoliński        142   -  377:439    92
   7    7   31  Krzysztof Borodziuk     100   +  596:236   150
   8    5   27  Jacek Petrus            100   +  432:235   150
   9    3    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  365:369    84
  10    5   19  Elżbieta Jankowska      106   +  404:276   156
  11    3   10  Katarzyna Stępień       121   +  446:327   171
  12    2    3  Mateusz Żbikowski       136   -  373:437    86
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1475 / 12 partii


   6  Radosław Konca          125 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   24  Ewa Fiszer              100   +  482:282   150
   2    2    7  Wiktor Stępień          124   -  340:344    74
   3    6    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  305:375    84
   4   10   20  Maciej Zięba            105   +  404:324   155
   5    7    1  Tomasz Zwoliński        142   -  327:344    92
   6   10   27  Jacek Petrus            100   -  301:401    50
   7   13   29  Małgorzata Kucia        100   -  235:380    50
   8   15   18  Bogusław Koszarski      106   +  388:286   156
   9   14   25  Robert Włodarczyk       100   +  458:264   150
  10   12   15  Jarosław Puchalski      110   +  348:335   160
  11    9   32  Jacek Lewiński          100   +  384:319   150
  12    7   14  Jerzy Luter             112   +  360:302   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1433 / 12 partii


   7  Wiktor Stępień          124 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   25  Robert Włodarczyk       100   +  466:225   150
   2    2    6  Radosław Konca          125   +  344:340   175
   3    3    3  Mateusz Żbikowski       136   +  468:278   186
   4    2    2  Marcin Mroziuk          138   -  336:430    88
   5    3   16  Filip Klar              109   +  480:326   159
   6    2   10  Katarzyna Stępień       121   +  434:320   171
   7    2    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  343:390    84
   8    2    1  Tomasz Zwoliński        142   -  376:411    92
   9    4    9  Andrzej Rechowicz       121   -  242:498    71
  10    7   32  Jacek Lewiński          100   +  512:294   150
  11    5    1  Tomasz Zwoliński        142   -  261:480    92
  12    6    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  403:301   184
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1602 / 12 partii


   8  Maciej Gałecki          123 Łódź          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   26  Tatiana Drzycimska      100   +  319:298   150
   2    9   13  Lucyna Korga            114   -  360:378    64
   3   11   28  Michał Szymkowski       100   +  386:366   150
   4    7   32  Jacek Lewiński          100   -  311:419    50
   5    9   15  Jarosław Puchalski      110   +  353:342   160
   6    7   17  Arkadiusz Jaworski      108   +  505:325   158
   7    5   12  Beata Madej             114   -  319:460    64
   8    6   10  Katarzyna Stępień       121   +  326:319   171
   9    6   19  Elżbieta Jankowska      106   -  334:350    56
  10    8   21  Dawid Pikul             102   +  382:313   152
  11    6   12  Beata Madej             114   +  442:282   164
  12    4   13  Lucyna Korga            114   +  493:360   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1503 / 12 partii


   9  Andrzej Rechowicz       121 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   27  Jacek Petrus            100   +  441:293   150
   2    3    1  Tomasz Zwoliński        142   -  370:440    92
   3    7    5  Szymon Zaleski          133   +  483:327   183
   4    3   13  Lucyna Korga            114   +  370:354   164
   5    2    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  372:438    84
   6    4   12  Beata Madej             114   +  430:305   164
   7    3   10  Katarzyna Stępień       121   +  402:285   171
   8    1    2  Marcin Mroziuk          138   -  398:407    88
   9    4    7  Wiktor Stępień          124   +  498:242   174
  10    2   11  Joanna Stępień          120   -  296:449    70
  11    4    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  426:333   184
  12    3    1  Tomasz Zwoliński        142   -  373:409    92
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1616 / 12 partii


  10  Katarzyna Stępień       121 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   28  Michał Szymkowski       100   +  515:261   150
   2    1    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  450:373   184
   3    1    1  Tomasz Zwoliński        142   +  384:379   192
   4    1   16  Filip Klar              109   +  516:309   159
   5    1    2  Marcin Mroziuk          138   -  372:412    88
   6    2    7  Wiktor Stępień          124   -  320:434    74
   7    3    9  Andrzej Rechowicz       121   -  285:402    71
   8    6    8  Maciej Gałecki          123   -  319:326    73
   9    8   31  Krzysztof Borodziuk     100   +  433:310   150
  10    6   14  Jerzy Luter             112   +  481:347   162
  11    3    5  Szymon Zaleski          133   -  327:446    83
  12    5   19  Elżbieta Jankowska      106   +  443:293   156
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1542 / 12 partii


  11  Joanna Stępień          120 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   29  Małgorzata Kucia        100   +  425:359   150
   2    5   17  Arkadiusz Jaworski      108   +  413:290   158
   3    2   16  Filip Klar              109   -  297:477    59
   4    5   15  Jarosław Puchalski      110   +  471:345   160
   5    4   32  Jacek Lewiński          100   +  391:323   150
   6    3    3  Mateusz Żbikowski       136   +  319:289   186
   7    1    2  Marcin Mroziuk          138   -  324:359    88
   8    3    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  431:406   184
   9    2   12  Beata Madej             114   +  424:371   164
  10    2    9  Andrzej Rechowicz       121   +  449:296   171
  11    1    2  Marcin Mroziuk          138   -  297:368    88
  12    1    2  Marcin Mroziuk          138   +  387:310   188
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1746 / 12 partii


  12  Beata Madej             114 Lublin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   30  Tomasz Jopek            100   -  277:376    50
   2   16   22  Eligiusz Jankowski      100   +  347:289   150
   3   13   36  Anna Skudlarska         100   +  359:334   150
   4    8   23  Piotr Madej             100   +  418:213   150
   5    6   31  Krzysztof Borodziuk     100   +  461:211   150
   6    4    9  Andrzej Rechowicz       121   -  305:430    71
   7    5    8  Maciej Gałecki          123   +  460:319   173
   8    4   13  Lucyna Korga            114   +  407:324   164
   9    2   11  Joanna Stępień          120   -  371:424    70
  10    1    2  Marcin Mroziuk          138   -  273:372    88
  11    6    8  Maciej Gałecki          123   -  282:442    73
  12    8   28  Michał Szymkowski       100   +  419:342   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1439 / 12 partii


  13  Lucyna Korga            114 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   31  Krzysztof Borodziuk     100   +  339:312   150
   2    9    8  Maciej Gałecki          123   +  378:360   173
   3    5   20  Maciej Zięba            105   +  343:315   155
   4    3    9  Andrzej Rechowicz       121   -  354:370    71
   5    5    3  Mateusz Żbikowski       136   -  283:472    86
   6    8   21  Dawid Pikul             102   +  449:255   152
   7    6   32  Jacek Lewiński          100   +  365:305   150
   8    4   12  Beata Madej             114   -  324:407    64
   9    7   27  Jacek Petrus            100   +  386:312   150
  10    4    1  Tomasz Zwoliński        142   +  466:350   192
  11    2    3  Mateusz Żbikowski       136   -  351:384    86
  12    4    8  Maciej Gałecki          123   -  360:493    73
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1502 / 12 partii


  14  Jerzy Luter             112 Bytom         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   32  Jacek Lewiński          100   +  380:361   150
   2    7    3  Mateusz Żbikowski       136   -  302:402    86
   3   10   23  Piotr Madej             100   -  294:309    50
   4   14   19  Elżbieta Jankowska      106   +  357:326   156
   5   10   21  Dawid Pikul             102   -  309:364    52
   6   14   25  Robert Włodarczyk       100   +  380:334   150
   7   10   17  Arkadiusz Jaworski      108   -  380:393    58
   8   11   29  Małgorzata Kucia        100   +  470:296   150
   9    9   15  Jarosław Puchalski      110   +  412:286   160
  10    6   10  Katarzyna Stępień       121   -  347:481    71
  11    8   27  Jacek Petrus            100   +  543:230   150
  12    7    6  Radosław Konca          125   -  302:360    75
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1308 / 12 partii


  15  Jarosław Puchalski      110 Łódź          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   33  Przemysław Załęcki      100   +  372:355   150
   2    8   30  Tomasz Jopek            100   +  416:267   150
   3    4    2  Marcin Mroziuk          138   -  316:371    88
   4    5   11  Joanna Stępień          120   -  345:471    70
   5    9    8  Maciej Gałecki          123   -  342:353    73
   6   12   28  Michał Szymkowski       100   +  411:242   150
   7    9   24  Ewa Fiszer              100   +  321:238   150
   8    7    3  Mateusz Żbikowski       136   -  280:440    86
   9    9   14  Jerzy Luter             112   -  286:412    62
  10   12    6  Radosław Konca          125   -  335:348    75
  11   14   23  Piotr Madej             100   +  436:413   150
  12   12   21  Dawid Pikul             102   -  295:458    52
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1256 / 12 partii


  16  Filip Klar              109 Mielec        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  431:251   150
   2    4    5  Szymon Zaleski          133   +  409:352   183
   3    2   11  Joanna Stępień          120   +  477:297   170
   4    1   10  Katarzyna Stępień       121   -  309:516    71
   5    3    7  Wiktor Stępień          124   -  326:480    74
   6    6   32  Jacek Lewiński          100   -  309:388    50
   7    8   27  Jacek Petrus            100   -  330:364    50
   8   10   31  Krzysztof Borodziuk     100   -  371:393    50
   9   12   20  Maciej Zięba            105   -  265:408    55
  10   14   29  Małgorzata Kucia        100   +  387:285   150
  11   12   20  Maciej Zięba            105   +  348:347   155
  12   10   27  Jacek Petrus            100   +  380:305   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1308 / 12 partii


  17  Arkadiusz Jaworski      108 Tychy         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   35  Dawid Mońko             100   +  431:179   150
   2    5   11  Joanna Stępień          120   -  290:413    70
   3    8   18  Bogusław Koszarski      106   +  356:354   156
   4    6    3  Mateusz Żbikowski       136   -  239:394    86
   5   11   36  Anna Skudlarska         100   +  461:237   150
   6    7    8  Maciej Gałecki          123   -  325:505    73
   7   10   14  Jerzy Luter             112   +  393:380   162
   8    8   32  Jacek Lewiński          100   -  231:401    50
   9   10   28  Michał Szymkowski       100   +  379:356   150
  10    9   31  Krzysztof Borodziuk     100   +  353:337   150
  11    7   19  Elżbieta Jankowska      106   -  253:348    56
  12    9   31  Krzysztof Borodziuk     100   +  568:237   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1403 / 12 partii


  18  Bogusław Koszarski      106 Lądek Zdrój   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   36  Anna Skudlarska         100   +  424:231   150
   2    6    2  Marcin Mroziuk          138   -  327:360    88
   3    8   17  Arkadiusz Jaworski      108   -  354:356    58
   4   11    5  Szymon Zaleski          133   -  283:408    83
   5   14   29  Małgorzata Kucia        100   +  414:303   150
   6   11   24  Ewa Fiszer              100   -  323:334    50
   7   14   28  Michał Szymkowski       100   -  348:416    50
   8   15    6  Radosław Konca          125   -  286:388    75
   9   16   33  Przemysław Załęcki      100   +  369:265   150
  10   15   25  Robert Włodarczyk       100   +  384:268   150
  11   13   24  Ewa Fiszer              100   -  367:436    50
  12   15   29  Małgorzata Kucia        100   +  388:298   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1204 / 12 partii


  19  Elżbieta Jankowska      106 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński        142   -  303:437    92
   2   13   31  Krzysztof Borodziuk     100   -  271:278    50
   3   17   22  Eligiusz Jankowski      100   +  386:259   150
   4   14   14  Jerzy Luter             112   -  326:357    62
   5   16   30  Tomasz Jopek            100   +  410:205   150
   6   13   36  Anna Skudlarska         100   +  301:264   150
   7   11   21  Dawid Pikul             102   +  345:302   152
   8    9   20  Maciej Zięba            105   +  374:327   155
   9    6    8  Maciej Gałecki          123   +  350:334   173
  10    5    5  Szymon Zaleski          133   -  276:404    83
  11    7   17  Arkadiusz Jaworski      108   +  348:253   158
  12    5   10  Katarzyna Stępień       121   -  293:443    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1446 / 12 partii


  20  Maciej Zięba            105 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Marcin Mroziuk          138   -  375:421    88
   2   10   37  Anna Kosińska           100   +  530:195   150
   3    5   13  Lucyna Korga            114   -  315:343    64
   4   10    6  Radosław Konca          125   -  324:404    75
   5   13   27  Jacek Petrus            100   -  279:402    50
   6   16   33  Przemysław Załęcki      100   +  448:244   150
   7   12   23  Piotr Madej             100   +  425:294   150
   8    9   19  Elżbieta Jankowska      106   -  327:374    56
   9   12   16  Filip Klar              109   +  408:265   159
  10   11   28  Michał Szymkowski       100   -  317:369    50
  11   12   16  Filip Klar              109   -  347:348    59
  12   14   40  Teresa Fortuna          100   -  348:359    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1101 / 12 partii


  21  Dawid Pikul             102 Poznań        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mateusz Żbikowski       136   -  344:411    86
   2   12   33  Przemysław Załęcki      100   +  341:289   150
   3    9   32  Jacek Lewiński          100   -  314:358    50
   4   13   28  Michał Szymkowski       100   +  362:276   150
   5   10   14  Jerzy Luter             112   +  364:309   162
   6    8   13  Lucyna Korga            114   -  255:449    64
   7   11   19  Elżbieta Jankowska      106   -  302:345    56
   8   13   23  Piotr Madej             100   +  463:294   150
   9   11   22  Eligiusz Jankowski      100   +  365:279   150
  10    8    8  Maciej Gałecki          123   -  313:382    73
  11   10   28  Michał Szymkowski       100   -  338:383    50
  12   12   15  Jarosław Puchalski      110   +  458:295   160
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1301 / 12 partii


  22  Eligiusz Jankowski      100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  262:486    84
   2   16   12  Beata Madej             114   -  289:347    64
   3   17   19  Elżbieta Jankowska      106   -  259:386    56
   4            PAUZA
   5   18   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  344:252   150
   6   17   30  Tomasz Jopek            100   +  396:272   150
   7   15   36  Anna Skudlarska         100   +  312:257   150
   8   14   25  Robert Włodarczyk       100   +  419:360   150
   9   11   21  Dawid Pikul             102   -  279:365    52
  10   13   23  Piotr Madej             100   +  343:293   150
  11   11   31  Krzysztof Borodziuk     100   -  352:368    50
  12   13   39  Marcin Tutka            100   -  268:295    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1106 / 11 partii


  23  Piotr Madej             100 Lublin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Szymon Zaleski          133   -  288:433    83
   2   15   24  Ewa Fiszer              100   +  395:376   150
   3   10   14  Jerzy Luter             112   +  309:294   162
   4    8   12  Beata Madej             114   -  213:418    64
   5   12   25  Robert Włodarczyk       100   +  381:268   150
   6    9   31  Krzysztof Borodziuk     100   -  316:413    50
   7   12   20  Maciej Zięba            105   -  294:425    55
   8   13   21  Dawid Pikul             102   -  294:463    52
   9   13   29  Małgorzata Kucia        100   +  404:319   150
  10   13   22  Eligiusz Jankowski      100   -  293:343    50
  11   14   15  Jarosław Puchalski      110   -  413:436    60
  12   16   36  Anna Skudlarska         100   +  304:274   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1176 / 12 partii


  24  Ewa Fiszer              100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Radosław Konca          125   -  282:482    75
   2   15   23  Piotr Madej             100   -  376:395    50
   3   16   33  Przemysław Załęcki      100   +  433:314   150
   4   12   29  Małgorzata Kucia        100   +  428:392   150
   5    8    5  Szymon Zaleski          133   -  309:451    83
   6   11   18  Bogusław Koszarski      106   +  334:323   156
   7    9   15  Jarosław Puchalski      110   -  238:321    60
   8   12   28  Michał Szymkowski       100   -  293:381    50
   9   15   36  Anna Skudlarska         100   +  449:277   150
  10   10   27  Jacek Petrus            100   -  289:405    50
  11   13   18  Bogusław Koszarski      106   +  436:367   156
  12   11   32  Jacek Lewiński          100   +  345:290   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1280 / 12 partii


  25  Robert Włodarczyk       100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Wiktor Stępień          124   -  225:466    74
   2   18   36  Anna Skudlarska         100   -  297:356    50
   3   18   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  325:272   150
   4   16   37  Anna Kosińska           100   +  313:257   150
   5   12   23  Piotr Madej             100   -  268:381    50
   6   14   14  Jerzy Luter             112   -  334:380    62
   7   16   35  Dawid Mońko             100   +  292:187   150
   8   14   22  Eligiusz Jankowski      100   -  360:419    50
   9   14    6  Radosław Konca          125   -  264:458    75
  10   15   18  Bogusław Koszarski      106   -  268:384    56
  11   17   36  Anna Skudlarska         100   -  259:447    50
  12   18   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  312:296   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1067 / 12 partii


  26  Tatiana Drzycimska      100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Maciej Gałecki          123   -  298:319    73
   2   14   27  Jacek Petrus            100   =  322:322   100
   3            PAUZA
   4   17   35  Dawid Mońko             100   +  402:225   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   323 /  3 partie


  27  Jacek Petrus            100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Andrzej Rechowicz       121   -  293:441    71
   2   14   26  Tatiana Drzycimska      100   =  322:322   100
   3   14   37  Anna Kosińska           100   +  407:241   150
   4    9   31  Krzysztof Borodziuk     100   -  353:385    50
   5   13   20  Maciej Zięba            105   +  402:279   155
   6   10    6  Radosław Konca          125   +  401:301   175
   7    8   16  Filip Klar              109   +  364:330   159
   8    5    5  Szymon Zaleski          133   -  235:432    83
   9    7   13  Lucyna Korga            114   -  312:386    64
  10   10   24  Ewa Fiszer              100   +  405:289   150
  11    8   14  Jerzy Luter             112   -  230:543    62
  12   10   16  Filip Klar              109   -  305:380    59
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1278 / 12 partii


  28  Michał Szymkowski       100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Katarzyna Stępień       121   -  261:515    71
   2   17   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  402:252   150
   3   11    8  Maciej Gałecki          123   -  366:386    73
   4   13   21  Dawid Pikul             102   -  276:362    52
   5   15   33  Przemysław Załęcki      100   +  408:329   150
   6   12   15  Jarosław Puchalski      110   -  242:411    60
   7   14   18  Bogusław Koszarski      106   +  416:348   156
   8   12   24  Ewa Fiszer              100   +  381:293   150
   9   10   17  Arkadiusz Jaworski      108   -  356:379    58
  10   11   20  Maciej Zięba            105   +  369:317   155
  11   10   21  Dawid Pikul             102   +  383:338   152
  12    8   12  Beata Madej             114   -  342:419    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1291 / 12 partii


  29  Małgorzata Kucia        100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Joanna Stępień          120   -  359:425    70
   2   11   32  Jacek Lewiński          100   -  324:353    50
   3   15   35  Dawid Mońko             100   +  402:187   150
   4   12   24  Ewa Fiszer              100   -  392:428    50
   5   14   18  Bogusław Koszarski      106   -  303:414    56
   6   15   37  Anna Kosińska           100   +  373:229   150
   7   13    6  Radosław Konca          125   +  380:235   175
   8   11   14  Jerzy Luter             112   -  296:470    62
   9   13   23  Piotr Madej             100   -  319:404    50
  10   14   16  Filip Klar              109   -  285:387    59
  11   16   33  Przemysław Załęcki      100   +  361:287   150
  12   15   18  Bogusław Koszarski      106   -  298:388    56
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1078 / 12 partii


  30  Tomasz Jopek            100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Beata Madej             114   +  376:277   164
   2    8   15  Jarosław Puchalski      110   -  267:416    60
   3   12   31  Krzysztof Borodziuk     100   -  174:393    50
   4   15   36  Anna Skudlarska         100   -  301:377    50
   5   16   19  Elżbieta Jankowska      106   -  205:410    56
   6   17   22  Eligiusz Jankowski      100   -  272:396    50
   7   17   37  Anna Kosińska           100   +  300:273   150
   8   17   33  Przemysław Załęcki      100   -  246:341    50
   9   17   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  368:207   150
  10   17   38  Anna Żyła               100   -  263:293    50
  11   18   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  359:333   150
  12   17   33  Przemysław Załęcki      100   -  275:291    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1030 / 12 partii


  31  Krzysztof Borodziuk     100 Kostrzyn      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Lucyna Korga            114   -  312:339    64
   2   13   19  Elżbieta Jankowska      106   +  278:271   156
   3   12   30  Tomasz Jopek            100   +  393:174   150
   4    9   27  Jacek Petrus            100   +  385:353   150
   5    6   12  Beata Madej             114   -  211:461    64
   6    9   23  Piotr Madej             100   +  413:316   150
   7    7    5  Szymon Zaleski          133   -  236:596    83
   8   10   16  Filip Klar              109   +  393:371   159
   9    8   10  Katarzyna Stępień       121   -  310:433    71
  10    9   17  Arkadiusz Jaworski      108   -  337:353    58
  11   11   22  Eligiusz Jankowski      100   +  368:352   150
  12    9   17  Arkadiusz Jaworski      108   -  237:568    58
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1313 / 12 partii


  32  Jacek Lewiński          100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Jerzy Luter             112   -  361:380    62
   2   11   29  Małgorzata Kucia        100   +  353:324   150
   3    9   21  Dawid Pikul             102   +  358:314   152
   4    7    8  Maciej Gałecki          123   +  419:311   173
   5    4   11  Joanna Stępień          120   -  323:391    70
   6    6   16  Filip Klar              109   +  388:309   159
   7    6   13  Lucyna Korga            114   -  305:365    64
   8    8   17  Arkadiusz Jaworski      108   +  401:231   158
   9    5    3  Mateusz Żbikowski       136   -  358:415    86
  10    7    7  Wiktor Stępień          124   -  294:512    74
  11    9    6  Radosław Konca          125   -  319:384    75
  12   11   24  Ewa Fiszer              100   -  290:345    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1273 / 12 partii


  33  Przemysław Załęcki      100 Wałbrzych     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Jarosław Puchalski      110   -  355:372    60
   2   12   21  Dawid Pikul             102   -  289:341    52
   3   16   24  Ewa Fiszer              100   -  314:433    50
   4   18   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  382:265   150
   5   15   28  Michał Szymkowski       100   -  329:408    50
   6   16   20  Maciej Zięba            105   -  244:448    55
   7            PAUZA
   8   17   30  Tomasz Jopek            100   +  341:246   150
   9   16   18  Bogusław Koszarski      106   -  265:369    56
  10   16   36  Anna Skudlarska         100   +  446:146   150
  11   16   29  Małgorzata Kucia        100   -  287:361    50
  12   17   30  Tomasz Jopek            100   +  291:275   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   973 / 11 partii


  34  Grzegorz Wielgoszewski  100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Filip Klar              109   -  251:431    59
   2   17   28  Michał Szymkowski       100   -  252:402    50
   3   18   25  Robert Włodarczyk       100   -  272:325    50
   4   18   33  Przemysław Załęcki      100   -  265:382    50
   5   18   22  Eligiusz Jankowski      100   -  252:344    50
   6   18   35  Dawid Mońko             100   +  222:184   150
   7            PAUZA
   8   16   36  Anna Skudlarska         100   -  271:315    50
   9   17   30  Tomasz Jopek            100   -  207:368    50
  10   18   39  Marcin Tutka            100   -  313:317    50
  11   18   30  Tomasz Jopek            100   -  333:359    50
  12   18   25  Robert Włodarczyk       100   -  296:312    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   659 / 11 partii


  35  Dawid Mońko             100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Arkadiusz Jaworski      108   -  179:431    58
   2            PAUZA
   3   15   29  Małgorzata Kucia        100   -  187:402    50
   4   17   26  Tatiana Drzycimska      100   -  225:402    50
   5   17   37  Anna Kosińska           100   -  219:278    50
   6   18   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   -  184:222    50
   7   16   25  Robert Włodarczyk       100   -  187:292    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   308 /  6 partii


  36  Anna Skudlarska         100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Bogusław Koszarski      106   -  231:424    56
   2   18   25  Robert Włodarczyk       100   +  356:297   150
   3   13   12  Beata Madej             114   -  334:359    64
   4   15   30  Tomasz Jopek            100   +  377:301   150
   5   11   17  Arkadiusz Jaworski      108   -  237:461    58
   6   13   19  Elżbieta Jankowska      106   -  264:301    56
   7   15   22  Eligiusz Jankowski      100   -  257:312    50
   8   16   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  315:271   150
   9   15   24  Ewa Fiszer              100   -  277:449    50
  10   16   33  Przemysław Załęcki      100   -  146:446    50
  11   17   25  Robert Włodarczyk       100   +  447:259   150
  12   16   23  Piotr Madej             100   -  274:304    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1034 / 12 partii


  37  Anna Kosińska           100 Lewin Brzeski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   10   20  Maciej Zięba            105   -  195:530    55
   3   14   27  Jacek Petrus            100   -  241:407    50
   4   16   25  Robert Włodarczyk       100   -  257:313    50
   5   17   35  Dawid Mońko             100   +  278:219   150
   6   15   29  Małgorzata Kucia        100   -  229:373    50
   7   17   30  Tomasz Jopek            100   -  273:300    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   405 /  6 partii


  38  Anna Żyła               100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10   17   30  Tomasz Jopek            100   +  293:263   150
  11   15   39  Marcin Tutka            100   -  294:306    50
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   200 /  2 partie


  39  Marcin Tutka            100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10   18   34  Grzegorz Wielgoszewski  100   +  317:313   150
  11   15   38  Anna Żyła               100   +  306:294   150
  12   13   22  Eligiusz Jankowski      100   +  295:268   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   450 /  3 partie


  40  Teresa Fortuna          100 Lubin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   14   20  Maciej Zięba            105   +  359:348   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =   155 /  1 partia


RANKING Z DNIA 2002/09/28

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Stanosz            Warszawa           146 (146.22)   8481 / 58
  2  Paweł Dawidson           Częstochowa        142 (142.47)  28209 / 198
  3  Tomasz Zwoliński         Warszawa           142 (142.16)  28147 / 198
  4  Leszek Nowak             Myślibórz          140 (140.07)  10505 / 75
  5  Mariusz Skrobosz         Warszawa           140 (139.95)  27989 / 200
  6  Marcin Mroziuk           Warszawa           138 (138.43)  27270 / 197
  7  Dariusz Banaszek         Warszawa           137 (137.08)  26456 / 193
  8  Maciej Czupryniak        Milanówek          136 (136.27)  26437 / 194
  9  Mateusz Żbikowski        Warszawa           136 (135.67)  25778 / 190
 10  Szymon Fidziński         Warszawa           135 (134.91)  26442 / 196
 11  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           134 (133.64)  26327 / 197
 12  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.62)  26457 / 198
 13  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               133 (133.47)  25759 / 193
 14  Wojciech Zemło           Łódź               132 (132.34)  25277 / 191
 15  Dariusz Puton            Ruda Śląska        132 (131.86)  16878 / 128
 16  Szymon Zaleski           Poznań             132 (131.76)  11990 / 91
 17  Kazio Merklejn           Szczecin           131 (131.02)  25156 / 192
 18  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.   130 (130.10)  16002 / 123
 19  Małgorzata Kania         Milanówek          130 (130.01)  25742 / 198
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             129 (129.17)  12400 / 96
 21  Kamil Górka              Łęczna             129 (129.11)  21045 / 163
 22  Marcin Bożek             Będzin             129 (128.77)   3863 / 30
 23  Waldemar Czerwoniec      Warszawa           129 (128.50)  17604 / 137
 24  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.    128 (128.08)  15498 / 121
 25  Sławomir Nosek           Mielec             128 (127.59)  10973 / 86
 26  Grzegorz Święcki         Białystok          127 (127.12)   7373 / 58
 27  Stanisław Rydzik         Warszawa           126 (125.70)  23883 / 190
 28  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski    125 (124.83)   8239 / 66
 29  Wiktor Stępień           Katowice           124 (124.37)  23506 / 189
 30  Radosław Konca           Warszawa           124 (124.29)  24857 / 200
 31  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           123 (122.98)  23735 / 193
 32  Krzysztof Bukowski       Warszawa           123 (122.80)  18297 / 149
 33  Sergiusz Puchalski       Włocławek          123 (122.71)  13743 / 112
 34  Stanisław Gasik          Warszawa           122 (122.39)  18970 / 155
 35  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska     122 (122.28)   5747 / 47
 36  Maciej Gałecki           Łódź               122 (122.26)  24329 / 199
 37  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.    122 (122.17)  23945 / 196
 38  Andrzej Rechowicz        Katowice           122 (121.97)  24150 / 198
 39  Mariusz Kubicki          Inowrocław         122 (121.64)  22016 / 181
 40  Maciej Grabowski         Warszawa           122 (121.63)  24083 / 198
 41  Andrzej Słapiński        Warszawa           122 (121.57)  13981 / 115
 42  Katarzyna Stępień        Katowice           121 (121.26)  16977 / 140
 43  Krzysztof Pypno          Gliwice            121 (121.11)  12959 / 107
 44  Magdalena Merklejn       Szczecin           121 (121.05)  23483 / 194
 45  Joanna Stępień           Katowice           121 (120.92)  24184 / 200
 46  Marcin Kozyra            Warszawa           121 (120.53)   7111 / 59
 47  Marek Roszak             Poznań             120 (120.27)  20446 / 170
 48  Zdzisław Szota           Warszawa           120 (119.86)  20377 / 170
 49  Anna Kowalska            Bielsko Biała      119 (119.37)  15160 / 127
 50  Edward Stefaniak         Biała Podlaska     119 (119.18)   8462 / 71
 51  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz          119 (118.98)   5830 / 49
 52  Stanisław Ochot          Katowice           119 (118.85)  12123 / 102
 53  Andrzej Szmidtke         Bolszewo           119 (118.84)  13429 / 113
 54  Aleksandra Merklejn      Szczecin           119 (118.78)  22806 / 192
 55  Andrzej Lożyński         Piastów            119 (118.59)   7234 / 61
 56  Ryszard Dębski           Biała Podlaska     119 (118.54)  15292 / 129
 57  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.     118 (118.40)  10538 / 89
 58  Sławomir Kordjalik       Warszawa           118 (118.17)  16071 / 136
 59  Rafał Matczak            Pruszków           118 (118.06)  16764 / 142
 60  Andrzej Oleksiak         Ostróda            118 (118.05)  15937 / 135
 61  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa           118 (117.55)  23275 / 198
 62  Andrzej Szepczyński      Kraków             118 (117.51)   7873 / 67
 63  Jarosław Michalak        Łódź               117 (117.49)   9282 / 79
 64  Roman Sulima             Warszawa           117 (117.12)   9604 / 82
 65  Justyna Fugiel           Sandomierz         117 (117.10)   9017 / 77
     Jerzy Matyasik           Kraków             117 (117.10)  19790 / 169
 67  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           117 (116.87)  15777 / 135
 68  Krzysztof Mówka          Toruń              117 (116.85)  11685 / 100
 69  Aleksander Puchalski     Włocławek          116 (116.21)  14642 / 126
 70  Jakub Kozłowski          Warszawa           116 (116.09)   9171 / 79
 71  Maciej Michalak          Łódź               116 (116.04)   9747 / 84
 72  Robert Kamiński          Wysokie Maz.       116 (115.81)  10307 / 89
 73  Grażyna Chmielewska      Mrągowo            115 (115.40)   3462 / 30
 74  Beata Madej              Lublin             115 (115.24)  22818 / 198
 75  Adam Weremczuk           Łódź               115 (115.15)   8982 / 78
 76  Renata Kowalska          Bielsko Biała      115 (114.93)  13906 / 121
 77  Lucyna Korga             Zabrze             115 (114.51)  20383 / 178
 78  Grażyna Puton            Ruda Śląska        114 (114.38)   5147 / 45
 79  Filip Warzecha           Gdynia             114 (114.30)  13830 / 121
 80  Wojciech Próchniewicz    Warszawa           114 (114.09)  22817 / 200
 81  Piotr Rosół              Warszawa           114 (114.01)  21547 / 189
 82  Halina Roszak            Poznań             114 (113.95)  17548 / 154
 83  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka   114 (113.62)   5908 / 52
 84  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska     114 (113.52)  15552 / 137
 85  Ryszard Niżewski         Warszawa           113 (113.02)  13902 / 123
 86  Piotr Jachimowicz        Warszawa           113 (112.60)   7882 / 70
 87  Kamil Klinkosz           Rumia              112 (112.13)  18278 / 163
 88  Sławomir Kucia           Kraków             112 (111.75)   4023 / 36
 89  Leszek Stecuła           Bytom              112 (111.71)   8043 / 72
 90  Walenty Siemaszko        Lipiany            112 (111.69)  10834 / 97
 91  Lucyna Śniadach          Rumia              111 (110.74)  17276 / 156
 92  Jerzy Luter              Bytom              111 (110.69)  21806 / 197
 93  Kazimierz Faron          Warszawa           111 (110.63)   5310 / 48
     Jarosław Sobczak         Warszawa           111 (110.63)   4425 / 40
 95  Paweł Majewski           Warszawa           111 (110.51)   5194 / 47
 96  Piotr Krzemiński         Warszawa           110 (110.20)   3857 / 35
 97  Andrzej Chmielewski      Warszawa           110 (110.03)   3301 / 30
 98  Arkadiusz Jaworski       Tychy              110 (109.96)   5828 / 53
 99  Kazimierz Merklejn       Szczecin           110 (109.89)  13407 / 122
100  Grzegorz Matysiak        Kraków             110 (109.52)  15552 / 142
101  Jarosław Puchalski       Łódź               109 (109.34)  13121 / 120
102  Marek Dudkiewicz         Milanówek          109 (109.04)  21480 / 197
103  Filip Klar               Mielec             109 (108.98)  13077 / 120
104  Radosław Sowiński        Warszawa           109 (108.93)  15577 / 143
105  Bogusław Puchalski       Włocławek          109 (108.72)  12285 / 113
106  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka  109 (108.52)   3364 / 31
107  Elżbieta Jankowska       Wrocław            109 (108.50)   7812 / 72
108  Joanna Juszczak          Warszawa           108 (108.31)  20363 / 188
109  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry    108 (108.24)   4546 / 42
110  Dawid Dawidson           Częstochowa        108 (108.11)   5081 / 47
111  Katarzyna Żuławska       Katowice           108 (108.07)  20750 / 192
112  Roman Figiel             Zawichost          108 (107.94)  15004 / 139
113  Beata Piotrowska         Łódź               107 (107.35)  16962 / 158
114  Stefan Dawidson          Częstochowa        107 (107.01)  20438 / 191
115  Wiesław Olewiński        Warszawa           107 (106.64)  14076 / 132
116  Jarosław Żuliński        Szczecin           106 (106.04)  11983 / 113
117  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.   106 (105.61)   5703 / 54
118  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój        106 (105.50)  10867 / 103
119  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.41)  11384 / 108
120  Jan Ziółkowski           Rumia              105 (105.39)   8115 / 77
121  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław         105 (104.85)  18454 / 176
122  Bogdan Kozłowski         Białystok          105 (104.62)   5545 / 53
123  Jarosław Wypart          Częstochowa        105 (104.58)   3974 / 38
124  Ewa Strzelczyk           Warszawa           104 (104.20)   6148 / 59
125  Tomasz Żbikowski         Warszawa           104 (104.15)  19996 / 192
126  Mariusz Michalski        Inowrocław         104 (104.11)   3748 / 36
127  Maurycy Machnio          Lipiany            104 (103.84)   9969 / 96
128  Adam Słapiński           Warszawa           104 (103.73)   6431 / 62
129  Maciej Zięba             Wrocław            104 (103.69)  11198 / 108
130  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice          104 (103.62)   8808 / 85
131  Adam Jurkowski           Knurów             104 (103.57)   9839 / 95
132  Marek Syczuk             Warszawa           103 (103.37)   8683 / 84
133  Jerzy Tatarczuk          Warszawa           103 (103.17)   3714 / 36
134  Dawid Pikul              Poznań             103 (102.78)   8017 / 78
135  Andrzej Gostomski        Łódź               103 (102.77)  20553 / 200
136  Grzegorz Koczkodon       Ostróda            103 (102.74)   6986 / 68
137  Zbigniew Lewandowski     Słupsk             103 (102.67)   3080 / 30
138  Stanisław Harat          Kęty               103 (102.55)   6153 / 60
139  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.50)  11583 / 113
140  Maciej Kutera            Warszawa           102 (102.38)   6655 / 65
141  Zygmunt Skwarek          Katowice           102 (101.87)   3871 / 38
142  Paweł Szulc              Szczecin           102 (101.80)   3563 / 35
143  Krystyna Augustyniak     Łódź               102 (101.58)  10971 / 108
     Paweł Opyc               Warszawa           102 (101.58)  18690 / 184
145  Małgorzata Sulejewska    Kraków             101 (101.44)   4869 / 48
146  Grażyna Furman           Sosnowiec          101 (101.13)  10315 / 102
147  Marianna Kozłowska       Białystok          101 (100.70)   4431 / 44
148  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka   101 (100.67)   4228 / 42
149  Eligiusz Jankowski       Wrocław            100 (100.14)   5908 / 59
150  Grzegorz Pukniel         Lublin             100 (100.12)  12916 / 129
151  Joanna Kubik             Częstochowa        100 (100.08)   3603 / 36
152  Małgorzata Niciporuk     Rumia              100 ( 99.90)   9091 / 91
153  Dorota Ziembowicz        Gliwice            100 ( 99.87)  11285 / 113
154  Bartłomiej Boczek        Toruń               99 ( 99.44)   5469 / 55
155  Władysław Zieliński      Lębork              99 ( 99.33)   2980 / 30
156  Adelina Śniadach         Rumia               99 ( 99.15)   5255 / 53
157  Iwona Rutkowska          Warszawa            98 ( 98.19)   8150 / 83
158  Jacek Nowak              Szczecin            98 ( 98.01)   9605 / 98
159  Andrzej Rakoczy          Kraków              98 ( 97.53)   3316 / 34
160  Wojciech Gołęcki         Inowrocław          97 ( 97.30)  18681 / 192
161  Kinga Niżewska           Warszawa            97 ( 96.87)   6490 / 67
162  Ewa Ciszewska            Katowice            97 ( 96.79)   7937 / 82
163  Ewa Fiszer               Wrocław             96 ( 96.42)   3471 / 36
164  Renata Andracka          Poznań              96 ( 95.89)   3452 / 36
165  Ania Pendowska           Rumia               96 ( 95.72)   8615 / 90
166  Paulina Hennig           Gniezno             96 ( 95.70)   4211 / 44
167  Irena Ficak              Mielec              96 ( 95.67)  11768 / 123
168  Piotr Wojciekiewicz      Katowice            95 ( 95.33)   6578 / 69
169  Adam Kotwica             Gdańsk              95 ( 95.16)   5519 / 58
170  Paweł Ochot              Katowice            94 ( 94.37)   7644 / 81
171  Dorota Zielińska         Ustanów             94 ( 94.00)   4324 / 46
172  Monika Siemaszko         Lipiany             93 ( 93.13)   6519 / 70
173  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.        93 ( 92.84)   2878 / 31
174  Jolanta Kosmowska        Warszawa            93 ( 92.74)   8068 / 87
175  Maria Jarosz             Lublin              93 ( 92.73)   6862 / 74
176  Kamila Tarnacka          Rumia               92 ( 92.40)   2772 / 30
177  Adam Legięć              Warszawa            92 ( 92.24)   3136 / 34
178  Piotr Ingling            Warszawa            92 ( 91.55)   9521 / 104
179  Teresa Ząbek             Warszawa            91 ( 90.68)   6257 / 69
180  Norbert Skrzyński        Warszawa            91 ( 90.61)  15222 / 168
181  Paweł Kokoszka           Kłomnice            91 ( 90.59)   3714 / 41
182  Michał Mionskowski       Szczecin            89 ( 89.27)   2678 / 30
183  Renata Rosół             Warszawa            89 ( 89.10)  16483 / 185
184  Magdalena Kortz          Szczecin            89 ( 88.75)   6390 / 72
185  Jerzy Augustyniak        Łódź                88 ( 88.22)   8204 / 93
186  Katarzyna Grodzicka      Warszawa            88 ( 87.65)   4733 / 54
187  Michał Szkudlarek        Pabianice           87 ( 87.47)   3149 / 36
188  Krzysztof Kokot          Nowy Targ           87 ( 86.76)  10325 / 119
189  Piotr Madej              Lublin              85 ( 85.46)   8717 / 102
190  Dominika Śniadach        Rumia               84 ( 83.64)   3931 / 47
191  Iwona Baran              Kraków              84 ( 83.51)   2923 / 35
192  Robert Włodarczyk        Wrocław             81 ( 81.29)   2845 / 35
193  Robert Drózd             Wesoła              77 ( 77.22)   2857 / 37
194  Witold Jankowski         Warszawa            77 ( 76.96)   4233 / 55
195  Małgorzata Plata         Rumia               77 ( 76.50)   2295 / 30
196  Monika Rubinstein        Warszawa            65 ( 64.85)   2140 / 33
197  Joanna Brychcy           Katowice            65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2002/09/28  -  POCZEKALNIA

                                                  RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo            100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Maciej Śliwa             Zabrze              97 ( 96.72)   2805 / 29
  3  Sebastian Dudek          Częstochowa         88 ( 87.55)   2539 / 29
  4  Aneta Szubiak            Łódź                87 ( 87.45)   2536 / 29
  5  Paweł Subocz             Szczecin           110 (110.18)   3085 / 28
  6  Piotr Chmielewski        Mrągowo             96 ( 95.71)   2680 / 28
  7  Paweł Tomaszewski        Pruszków            67 ( 67.14)   1880 / 28
  8  Tomasz Sulejewski        Kraków              66 ( 66.00)   1848 / 28
  9  Ziemowit Pazda           Wrocław             95 ( 95.15)   2569 / 27
 10  Bogusław Kuma            Słupsk             118 (118.42)   3079 / 26
 11  Bogdan Pokojski          Piastów             99 ( 99.04)   2476 / 25
 12  Miłosz Wrzałek           Reda                93 ( 92.76)   2319 / 25
 13  Maciej Perzyński         Piła               122 (121.71)   2921 / 24
 14  Krzysztof Nowak          Lublin             115 (114.83)   2756 / 24
 15  Ireneusz Kurzok          Mikołów            114 (113.54)   2725 / 24
 16  Jacek Petrus             Wrocław            106 (105.83)   2540 / 24
 17  Michał Szymkowski        Wrocław            103 (103.21)   2477 / 24
 18  Tomasz Rubaj             Lublin              98 ( 97.79)   2347 / 24
 19  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin            94 ( 94.08)   2258 / 24
 20  Jarosław Kamienik        Słupsk              94 ( 94.04)   2257 / 24
 21  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin              91 ( 90.83)   2180 / 24
 22  Krzysztof Kruk           Łódź                73 ( 72.75)   1746 / 24
 23  Marcin Kamiński          Warszawa           114 (114.43)   2632 / 23
 24  Paweł Kapela             Kraków              95 ( 94.96)   2184 / 23
 25  Mariusz Rogalski         Iława               87 ( 86.96)   2000 / 23
 26  Anna Mikuć               Wrocław             83 ( 83.43)   1919 / 23
 27  Adam Machnio             Lipiany             69 ( 69.48)   1598 / 23
 28  Mirosław Norwajszas      Szczecin            87 ( 86.55)   1904 / 22
 29  Slawomir Zieliński       Lębork              67 ( 67.09)   1476 / 22
 30  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.    121 (121.38)   2549 / 21
 31  Piotr Pietuchowski       Białystok           92 ( 92.48)   1942 / 21
 32  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław          78 ( 77.90)   1636 / 21
 33  Paweł Jachowicz          Żyrardów           110 (110.05)   2201 / 20
 34  Grzegorz Wiączkowski     Kielce             109 (109.00)   2180 / 20
 35  Waldemar Bulkowski       Chojnów             83 ( 83.20)   1664 / 20
 36  Magdalena Ochot          Katowice           100 (100.47)   1909 / 19
 37  Stanisław Stanek         Olkusz              93 ( 92.58)   1759 / 19
 38  Zdzisław Parnicki        Słupsk              85 ( 84.63)   1608 / 19
 39  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.    70 ( 69.58)   1322 / 19
 40  Mariusz Makuch           Zator              101 (100.94)   1817 / 18
 41  Janusz Grodzki           Łódź               100 ( 99.89)   1798 / 18
 42  Dawid Boczoń             Zakopane            93 ( 93.22)   1678 / 18
 43  Tomasz Szepczyński       Kraków              81 ( 81.11)   1460 / 18
 44  Jan Pawłowski            Warszawa            81 ( 80.94)   1457 / 18
 45  Patryk Pajdzik           Lipiany             53 ( 52.61)    947 / 18
 46  Elżbieta Święcka         Białystok          107 (107.06)   1820 / 17
 47  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa           100 (100.00)   1700 / 17
 48  Ewa Lewandowska          Warszawa            93 ( 93.06)   1582 / 17
 49  Marzena Szulc            Szczecin            93 ( 92.65)   1575 / 17
 50  Zbigniew Szepczyński     Kraków              88 ( 88.24)   1500 / 17
 51  Zygmunt Sołtysiak        Piastów             84 ( 83.71)   1423 / 17
 52  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.       71 ( 71.06)   1208 / 17
 53  Maciej Hebda             Tarnów             105 (105.00)   1680 / 16
 54  Tatiana Drzycimska       Wrocław            104 (103.75)   1660 / 16
 55  Przemysław Pawlic        Wrocław             93 ( 93.38)   1494 / 16
 56  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie       84 ( 84.38)   1350 / 16
 57  Jolanta Bednarska        Łódź                85 ( 85.33)   1280 / 15
 58  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.   107 (106.93)   1497 / 14
 59  Piotr Mossakowski        Chorzów            103 (102.79)   1439 / 14
 60  Teresa Fortuna           Lubin              131 (131.23)   1706 / 13
 61  Jarosław Kordalski       Lublin             120 (120.46)   1566 / 13
 62  Andrzej Pikul            Poznań              85 ( 85.23)   1108 / 13
 63  Piotr Mańkowski          Warszawa            80 ( 80.00)   1040 / 13
 64  Sylwia Wilczek           Warszawa            68 ( 67.62)    879 / 13
 65  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp        134 (134.25)   1611 / 12
 66  Michał Sak               Lublin             118 (117.58)   1411 / 12
 67  Tomasz Figiel            Zawichost          113 (113.17)   1358 / 12
 68  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn           109 (109.42)   1313 / 12
 69  Robert Głowacki          Łódź               108 (108.33)   1300 / 12
 70  Paweł Czubla             Lublin             107 (107.33)   1288 / 12
 71  Jacek Lewiński           Wrocław            106 (106.08)   1273 / 12
 72  Adam Strzelczyk          Częstochowa        106 (105.67)   1268 / 12
 73  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp        104 (104.33)   1252 / 12
 74  Beata Kościańska         Lublin             104 (103.83)   1246 / 12
 75  Marek Sitkowski          Warszawa           103 (102.75)   1233 / 12
 76  Leszek Owsianko          Warszawa           102 (102.33)   1228 / 12
 77  Sebastian Markiewicz     Warszawa           100 (100.08)   1201 / 12
 78  Paweł Graczykowski       Łódź                99 ( 99.00)   1188 / 12
 79  Dariusz Bojarski         Szczecin            97 ( 97.17)   1166 / 12
 80  Bartłomiej Bednarski     Łódź                97 ( 96.92)   1163 / 12
 81  Marta Gostomska          Warszawa            96 ( 96.42)   1157 / 12
 82  Ewelina Zięba            Wrocław             96 ( 96.08)   1153 / 12
 83  Radosław Majkut          Szczecin            96 ( 95.75)   1149 / 12
 84  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.    95 ( 95.25)   1143 / 12
 85  Grzegorz Sokołowski      Słupsk              95 ( 95.00)   1140 / 12
 86  Rafał Mirowski           Częstochowa         95 ( 94.92)   1139 / 12
 87  Jakub Zaryński           Świnoujście         94 ( 94.33)   1132 / 12
     Radosław Wróblewski      Mielec              94 ( 94.33)   1132 / 12
 89  Ilona Giryn              Łódź                94 ( 93.92)   1127 / 12
 90  Józef Burzyński          Ełk                 94 ( 93.67)   1124 / 12
 91  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.    93 ( 92.83)   1114 / 12
 92  Leszek Dys               Olsztyn             92 ( 91.67)   1100 / 12
 93  Małgorzata Kucia         Wrocław             90 ( 89.83)   1078 / 12
 94  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza    90 ( 89.67)   1076 / 12
 95  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała       89 ( 89.42)   1073 / 12
 96  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.    89 ( 89.08)   1069 / 12
 97  Michał Zdanowicz         Lublin              89 ( 88.58)   1063 / 12
 98  Dorota Niedbała          Warszawa            88 ( 87.67)   1052 / 12
 99  Jacek Rzepa              Tychy               87 ( 87.25)   1047 / 12
100  Adam Cieśla              Częstochowa         87 ( 86.67)   1040 / 12
     Mirosław Grafiński       Brodnica            87 ( 86.67)   1040 / 12
102  Krzysztof Zakrocki       Szczecin            86 ( 86.25)   1035 / 12
103  Anna Skudlarska          Wrocław             86 ( 86.17)   1034 / 12
104  Zbigniew Niedźwiedź      Lublin              86 ( 86.08)   1033 / 12
105  Tomasz Jopek             Wrocław             86 ( 85.83)   1030 / 12
106  Joanna Rubaj             Lublin              85 ( 84.75)   1017 / 12
107  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała       85 ( 84.67)   1016 / 12
108  Adam Grzona              Toruń               84 ( 84.08)   1009 / 12
109  Gosia Kołodziejczyk      Ostróda             81 ( 80.75)    969 / 12
110  Andrzej Nagwizda         Kraków              80 ( 79.58)    955 / 12
111  Karolina Matysiak        Kraków              79 ( 78.58)    943 / 12
112  Marek Kocikowski         Ostróda             77 ( 77.08)    925 / 12
113  Jolanta Kruk             Łódź                76 ( 75.58)    907 / 12
114  Jacek Cichecki           Józefów             72 ( 72.33)    868 / 12
115  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice           65 ( 65.08)    781 / 12
116  Karol Jankowski          Warszawa            62 ( 61.75)    741 / 12
117  Jan Damer                Lublin             140 (140.09)   1541 / 11
118  Artur Gawroński          Halinów            112 (112.00)   1232 / 11
119  Tomasz Łagutko           Ośno                99 ( 98.73)   1086 / 11
120  Joanna Musiał            Słupsk              90 ( 90.45)    995 / 11
121  Przemysław Załęcki       Wałbrzych           88 ( 88.45)    973 / 11
122  Michał Kołodziejczyk     Ostróda             88 ( 88.09)    969 / 11
123  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin              85 ( 85.36)    939 / 11
124  Beata Próchniak          Bielsko Biała       84 ( 84.09)    925 / 11
125  Wieńczysław Syguda       Częstochowa         81 ( 81.00)    891 / 11
126  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa            81 ( 80.91)    890 / 11
127  Marta Zacharska          Słupsk              74 ( 73.73)    811 / 11
128  Bartłomiej Kozłowski     Radom               72 ( 72.27)    795 / 11
129  Grzegorz Roszak          Poznań              70 ( 70.18)    772 / 11
     Małgorzata Czart         Olsztyn             70 ( 70.18)    772 / 11
131  Dorota Krzyżaniak        Słupsk              70 ( 70.00)    770 / 11
132  Adam Kędzior             Lublin              69 ( 69.09)    760 / 11
133  Andrzej Bobik            Chojnów             69 ( 68.82)    757 / 11
134  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław             60 ( 59.91)    659 / 11
135  Tadeusz Szemryk          Słupsk              60 ( 59.64)    656 / 11
136  Anna Peschak             Kraków              54 ( 53.55)    589 / 11
137  Katarzyna Steglińska     Częstochowa         53 ( 53.00)    583 / 11
138  Sylwia Hardej            Szczecin            92 ( 91.80)    918 / 10
139  Paweł Górny              Lublin              87 ( 87.40)    874 / 10
140  Magdalena Skowrońska     Szczecin            81 ( 81.10)    811 / 10
141  Zbigniew Kosewski        Szczecin            63 ( 63.10)    631 / 10
142  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda             62 ( 62.10)    621 / 10
143  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza   106 (105.56)    950 / 9
144  Jacek Panek              Warszawa            97 ( 97.22)    875 / 9
145  Magdalena Podlaska       Warszawa            90 ( 90.44)    814 / 9
146  Michał Czyż              Łódź                64 ( 64.33)    579 / 9
147  Paula Nowak              Szczecin            63 ( 63.00)    567 / 9
148  Jacek Gasik              Warszawa           119 (118.75)    950 / 8
149  Lucjan Boroś             Gdańsk             100 ( 99.63)    797 / 8
150  Jacek Baltyn             Suchedniów          91 ( 90.88)    727 / 8
151  Jacek Taczalski          Szczecin            90 ( 90.38)    723 / 8
152  Jacek Wszyndybył         Chojnów             63 ( 62.50)    500 / 8
153  Małgorzata Pluszyńska    Jasienica           59 ( 59.00)    472 / 8
154  Łukasz Homa              Bielsko Biała      139 (139.29)    975 / 7
155  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.       123 (122.71)    859 / 7
156  Janusz Kasza             Kraków             101 (100.86)    706 / 7
157  Małgorzata Koprowska     Pabianice           98 ( 98.43)    689 / 7
158  Andrzej Stańczyk         Kraków              98 ( 98.29)    688 / 7
159  Wojciech Zieliński       Szczecin            96 ( 96.43)    675 / 7
160  Czesław Kozak            Częstochowa         93 ( 93.43)    654 / 7
161  Jarosław Soborak         Warszawa            92 ( 91.71)    642 / 7
162  Jerzy Siadak             Szczecin            83 ( 83.43)    584 / 7
163  Adam Sulejewski          Kraków              69 ( 68.86)    482 / 7
164  Kamil Kozłowski          Częstochowa         66 ( 65.57)    459 / 7
165  Sylwia Buks              Warszawa            57 ( 57.00)    399 / 7
166  Bartosz Skórniewski      Warszawa           119 (118.67)    712 / 6
167  Ewa Czerwoniec           Warszawa           110 (109.67)    658 / 6
168  Michał Krzemień          Kraków             109 (108.67)    652 / 6
169  Grzegorz Kulawiak        Warszawa           107 (107.00)    642 / 6
170  Mikołaj Bednarek         Warszawa           104 (104.17)    625 / 6
171  Krzysztof Duda           Pszczyna           103 (102.50)    615 / 6
172  Jagoda Żbikowska         Warszawa            94 ( 94.33)    566 / 6
173  Wojciech Jacyno          Warszawa            88 ( 88.17)    529 / 6
174  Karol Tokarczyk          Warszawa            86 ( 86.17)    517 / 6
175  Robert Nowak             Gorzów Wlkp         73 ( 73.00)    438 / 6
176  Kacper Jachowicz         Żyrardów            69 ( 69.00)    414 / 6
177  Robert Buciak            Szczecin            68 ( 67.83)    407 / 6
178  Anna Kosińska            Lewin Brzeski       68 ( 67.50)    405 / 6
179  Mariusz Sobania          Ośno Lub.           53 ( 53.17)    319 / 6
180  Arek Sółkowski           Ostróda             53 ( 53.00)    318 / 6
     Wojciech Bochra          Lublin              53 ( 53.00)    318 / 6
182  Krzysztof Dalka          Bytów               52 ( 52.00)    312 / 6
183  Dawid Mońko              Wrocław             51 ( 51.33)    308 / 6
184  Paweł Gudaczewski        Ostróda             50 ( 50.33)    302 / 6
185  Przemysław Szczepaniak   Szczecin            50 ( 50.00)    300 / 6
186  Grzegorz Marek           Warszawa           124 (124.40)    622 / 5
187  Agnieszka Krupka         Lublin              92 ( 91.60)    458 / 5
188  Piotr Jakubiak           Żyrardów            90 ( 90.00)    450 / 5
189  Krzysztof Waberski       Łódź                78 ( 77.80)    389 / 5
190  Piotr Tymoszuk           Warszawa            76 ( 75.60)    378 / 5
191  Joanna Kula              Częstochowa         75 ( 74.80)    374 / 5
192  Danuta Zyśko             Warszawa            74 ( 74.40)    372 / 5
193  Justyna Syrek            Częstochowa         72 ( 71.60)    358 / 5
194  Marzena Poklikajew       Pruszków            64 ( 64.40)    322 / 5
195  Elżbieta Paszkowska      Warszawa            56 ( 56.40)    282 / 5
196  Edyta Gomułka            Częstochowa         51 ( 50.80)    254 / 5
197  Michał Elmerych          Szczecin           105 (105.00)    420 / 4
198  Bogusław Macal           Szczecin           103 (103.00)    412 / 4
199  Krzysztof Białecki       Warszawa            79 ( 79.00)    316 / 4
200  Piotr Michałek           Warszawa            76 ( 76.00)    304 / 4
201  Dorota Kucharska         Warszawa            72 ( 71.50)    286 / 4
202  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk             71 ( 71.00)    284 / 4
203  Stanisław Gajos          Strzelno            54 ( 53.50)    214 / 4
204  Wojciech Łysak           Sosnowiec           50 ( 50.25)    201 / 4
205  Artur Tyl                Częstochowa         50 ( 50.00)    200 / 4
206  Marcin Tutka             Wrocław            150 (150.00)    450 / 3
207  Paweł Wąsowicz           Szczecin           117 (116.67)    350 / 3
     Lech Rawski              Kraków             117 (116.67)    350 / 3
209  Edward Salamon           Bytom               95 ( 94.67)    284 / 3
210  Joanna Krzeszewska       Łódź                92 ( 92.00)    276 / 3
211  Sławomir Budek           Warszawa            87 ( 87.00)    261 / 3
212  Elżbieta Kukla           Częstochowa         85 ( 85.33)    256 / 3
213  Michał Maciątek          Warszawa            57 ( 57.33)    172 / 3
214  Miłosz Borowski          Bielsko Biała       55 ( 55.33)    166 / 3
215  Iwo Sobczyk              Bielsko Biała       55 ( 54.67)    164 / 3
     Eryk Białecki            Warszawa            55 ( 54.67)    164 / 3
217  Marek Penszko            Warszawa            54 ( 54.00)    162 / 3
218  Marek Wojtczak           Piastów             51 ( 51.00)    153 / 3
219  Adam Winiczenko          Warszawa            50 ( 50.33)    151 / 3
220  Joanna Słapińska         Olsztyn             50 ( 50.00)    150 / 3
221  Bartek Kaczanowski       Szczecin           150 (150.00)    300 / 2
222  Irena Rokosz             Bielsko Biała      118 (117.50)    235 / 2
223  Anna Żyła                Wrocław            100 (100.00)    200 / 2
     Mirosław Rokosz          Bielsko Biała      100 (100.00)    200 / 2
225  Izabela Kraj             Warszawa            61 ( 61.00)    122 / 2
226  Tina Policińska          Częstochowa         58 ( 58.00)    116 / 2
227  Izabela Dudek            Częstochowa         55 ( 54.50)    109 / 2
228  Marcin Pomorski          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Damian Więciorkowski     Częstochowa         52 ( 52.00)    104 / 2
     Piotr Śmietanka          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
231  Witold Gwóźdź            Warszawa            51 ( 51.00)    102 / 2
232  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.    51 ( 50.50)    101 / 2
233  Agnieszka Zuziak         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2
     Ewa Gajkowska            Warszawa            50 ( 50.00)    100 / 2
     Sylwia Skokowska         Chojnów             50 ( 50.00)    100 / 2
236  Anna Szczotka            Bielsko Biała      150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Marzena Wasiluk          Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa        150 (150.00)    150 / 1
242  Jolanta Hoffmann         Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1
     Magdalena Wanot          Warszawa            69 ( 69.00)     69 / 1
244  Edward Puchałka          Bielsko Biała       68 ( 68.00)     68 / 1
245  Krzysztof Sobolewski     Piastów             67 ( 67.00)     67 / 1
246  Andrzej Szkocki          Szczecin            66 ( 66.00)     66 / 1
247  Jarosław Puchałka        Bielsko Biała       65 ( 65.00)     65 / 1
248  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.        63 ( 63.00)     63 / 1
249  Małgorzata Rawska        Kraków              57 ( 57.00)     57 / 1
250  Joanna Ćwiertka          Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1
     Dorota Szmidt            Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
     Rafał Tyc                Bielsko Biała       50 ( 50.00)     50 / 1
254  Agnieszka Krupka         Krosno               0 (      )      0 / 0
     Wojciech Pochra          Lublin               0 (      )      0 / 0
     Teresa Pawlik            Lubin                0 (      )      0 / 0
     Ryszard Żydaczewski      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Grażyna Żol              Lubin                0 (      )      0 / 0
     Elżbieta Jaskuła         Zielona Góra         0 (      )      0 / 0
     Tadeusz Olenderek        Katowice             0 (      )      0 / 0
     Barbara Żydaczewska      Lubin                0 (      )      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie