Biała Podlaska16
lutego
Biała Podlaska 16-17 lutego III Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta MiastaGrand Prix 2013
Świnoujście23
lutego
Świnoujście 23-24 lutego I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Grand Prix 2013
Warszawa 2
marca
Warszawa 2 marca III Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Bartosz Morawski najlepszy w Świnoujściu23 - 24 lutego 2013 — I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście, 23 - 24 lutego 2013
Grand Prix 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Bartosz Morawski najlepszy w ŚwinoujściuW tym roku na scrabblowej mapie Polski rozbłysło kilka nowych gwiazdek, oznaczających miejsca turniejowych zmagań. Już teraz wiemy, że jednej z najmocniej świecących szukać należy w lewym górnym rogu mapy. I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta przyciągnęły liczną grupę miejscowych graczy, nieco liczniejsze posiłki z różnych zakątków województwa zachodnio­pomorskiego i jeszcze liczniejsze grono scrabblowych turystów z odleglejszych zakątków Polski. I jak się okazało, podróżować było warto. Nie tylko dlatego, że to ci, których było najwięcej, najgęściej obsadzili górną część klasyfikacji. Nie tylko z powodu atrakcyjnych nagród, które zwycięzcy wywozili całymi torbami. Również dlatego, a może przede wszystkim dlatego, że będąc w nadmorskiej miejscowości, niektórzy nawet nie zdążyli zobaczyć morza. Pochłonęły ich atrakcje.

Kubę Zaryńskiego, który wraz z Pawłem Wdziękońskim organizował turniej, znaliśmy dotychczas jako scrabblistę, uczestnika licznych teleturniejów oraz – nie bójmy się tego powiedzieć – osobę hiperaktywną werbalnie. Tym razem zobaczyliśmy, jak czyny dorównują u niego słowom (a nawet je przerastają) oraz jak konsekwentny i sprawny jest w realizacji swojego pomysłu na turniej. Pomysłu trafionego, ale i dającego się rozwinąć w przyszłych edycjach, przy pełnym wykorzystaniu uroków nadmorskiej aury. A jeśli przy następnych okazjach znów pojawi się serwis kawowo-ciastkarski od Café Sonata, a mieszkać będziemy w Cesarskich Ogrodach, to już zostanie nam tylko beztroskie miąchanie w zielonej czeluści.

I Mistrzostwa Świnoujścia to oczywiście przede wszystkim scrabble. Dwunastorundowiec miał swą dramaturgię, choć dość szybko okazało się, że ranking ma znaczenie. I jeśli na turnieju spotykają się niemalowani: lider z wiceliderem rankingu, to szanse na to, że to wśród nich znajdzie się zwycięzca, są duże. Górą był wicelider, Bartek Morawski, który już przed ostatnią rundą zapewnił sobie wygraną. Mistrz Polski z 2010 r. stanął nawet przed szansą na zrobienie wyniku 12:0. Chociaż ostatnia runda rozstawiana była systemem szwajcarskim, a nie połówkowym, nie miało to wpływu na parowanie na pierwszym stole. Bartek musiał uznać tu wyższość Łukasza Tuszyńskiego, który tym samym zapewnił sobie drugie miejsce. Najniższy stopień podium przypadł Dawidowi Pikulowi. Fantastyczny debiut zaliczył jeleniogórzanin Daniel Mundyk, który uzbierał 8 dużych punktów (ale daj Panie Boże takie debiuty, w których nowicjusz na planszy kładzie APAGOGE…).

Szybkie rozstrzygnięcia padły w konkursach na najdroższy wulgaryzm i najdroższy ruch. Już w pierwszej rundzie Bartek Morawski i Dawid Pikul ustawili poprzeczki na tyle wysoko, że inni gracze nie włączyli się do walki. Bartek zdołał jeszcze zdobyć najwyższy score. Najlepszym świnoujścianinem został Łukasz Przyszlak, a najlepszym reprezentantem klubu Sonata Scrabble – Natalia Woźniak z Dziwnówka. Najlepszy gracz płci przeciwnej niż zwycięzca – cóż za wysublimowana kategoria! – tę zwyciężyła Irena Sołdan.

Ale jeszcze w sobotę, by oddalić ryzyko poobiedniego odrętwienia, uczestnicy poddali się próbie ognia z de volaille'em i becherovką w roli głównej. Pan Aleksander Meresiński, Mistrz Polskiej Ortografii z 2012 r., przygotował krótkie, acz suto zaprawione makaronizmami dyktando, które nikogo nie pozostawiło bezbłędnym. Najbliżej, bo w okolicach 5 odstępstw od wzorca, był reprezentant Polski południowo-zachodniej (mniejsza tu o nazwiska; ważne, że zaowocowało to nagrodą w postaci rejsu do Szwecji od Polferries i natychmiastowym angażem do napisania niniejszej relacji). Tegoż samego gracza spotkał zaszczyt odebrania nagrody w konkursie na hasło promujące Świnoujście. Scrabblowi copywriterzy walczyli o voucher pobytowy w Hotelu & SPA Promenada wraz z pakietem od Urzędu Miasta Świnoujście. Lapidarny „Jodowy Bank Polski” trafił w gust komisji konkursowej tylko trochę bardziej niż rymowanka Marka Herziga („Odwiedź piękne Świnoujście – tu dasz chuciom swoim ujście!”). Być może o końcowym wyborze zadecydowało to, że Świnoujściu nie do końca wypada wspierać się poezją o wyraźnie północnojurajskim rysie, choć pojawiały się w tej kwestii różne inne domysły.

De volaille'a i becherovki nie podano w czasie wieczornej imprezy w klubie Konstelacja, ale gwiazdy rodzimej scrabblownicy miały równie świetnego jadła i napitku pod dostatkiem. Zaś scrabblowy celebryta Grzegorz Miecugow, któremu przy tej okazji pięknie dziękujemy za transport sprzętu PFS, z właściwą sobie wyrozumiałością i uśmiechem pozował do zdjęć z kolejnymi chętnymi. Zabawy i hulańce trwały długo dłużej, niż jakikolwiek sprawozdawca był w stanie prosto usiedzieć, więc tu musimy przerwać.

Natomiast, wracając do znanych i lubianych, również i oni przygotowali nagrody-niespodzianki. O ile nie wiemy, jaką sonatinę Maćkowi Sancewiczowi napisze Roksana Wawrzyniecka, jaki obraz Maćkowi Grąbczewskiemu namaluje Paulina Siedlarz oraz jakie haiku i płytę dostanie od Dariusza Brzóski-Brzóskiewicza Rafał Wesołowski, wiemy, widzieliśmy i słyszeliśmy, co reprezentujący kabaret Limo i zespół Mariush czterej mężczyźni z taakim kaloryferem zaimprowizowali dla Ireny Sołdan. I ciągle nie możemy się podnieść. ;-)

Turniejową pierwszą trójkę sowicie obdarował Prezydent Świnoujścia, Pan Janusz Żmurkiewicz, który ufundował puchary i pokaźne nagrody finansowe. Najlepsi gracze otrzymali też pakiety medyczne od firmy Rezydent-Med Centrum Medyczne i inne nagrody od sponsorów, którymi byli:

Urząd Miasta Świnoujście
Miejski Dom Kultury w Swinoujściu
Centrum Medyczne Rezydent-Med
Kawiarnia Sonata
Elma-Projekt Arkadiusz Sienkiewicz
Polferries
Port Handlowy Świnoujście
Hotel Cesarskie Ogrody
Hotel & SPA Promenada
Zakład Ogólnobudowlany ELBUD Józef Hul
OSRZ REMOBUD
Villa Park Wisełka
Dom Ryszard Dziwnówek
SKONTI Ilona Bielaszewska
Zarządzanie Nieruchomościami Profesja Halina Bajurska
Biuro Aktywnej Turystyki PARTNER
Jubiler MALWA Janusz Sójka

Specjalne podziękowania od organizatorów dla Marii MileńkoJustyny Czupryńskiej za wsparcie w przygotowaniu graficznej oprawy turnieju.

Autor relacji dziękuje zaś Bartkowi MorawskiemuGrzegorzowi Wiączkowskiemu za wsparcie logistyczne przy eskapadzie na daleką Północ, a Grzegorzowi Koczkodonowi za fantastyczne sublokatorstwo i poratowanie, na własną zgubę, długopisem.
relacja: Bogusław Szyszka (z nieocenioną pomocą Jakuba Zaryńskiego)


Organizatorzy



Patronat medialny



Sponsorzy

           
               
Rodzaj turniejuOtwarty, ograniczenie do 100 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), szwajcar (runda 12)
Miejsce rozgrywekSala sportowa MDK, ul. Matejki 11
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 23 lutego (7 rund)

11:30 — 12:00 — rejestracja zawodników
12:00 — rozpoczęcie turnieju, pierwsze trzy rundy
15:00 — 16:00 — przerwa obiadowa
16:00 — 16:30 — dyktando
16:30 — 20:30 — cztery rundy, zakończenie sobotnich rozgrywek
21:00 — 3:00 — bankiet dla uczestników turnieju i sponsorów

Niedziela, 24 lutego (5 rund)

10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci i mieszkańcy Świnoujścia są zwolnieni z wpisowego
DojazdMapa

Uwaga!

Gramy na wyspie Uznam, przeprawić promem się trzeba. Na rogatkach miasta jest rondo, na rondzie tablica kierująca na przeprawę promową. Wybieramy pierwszy zjazd w prawo, kierujemy się na Świnoujście — Warszów, szukamy tablicy Dworzec PKP i ustawiamy się w kolejce na prom. Co ważne, prom co dwadzieścia minut, ale kolejka nieprzewidywalna. Zaleca się przyjazd około 11:10, wówczas jest w miarę bezpieczny margines jednego "niewejścia" na prom. 11:40 to ostatnia, krytyczna przeprawa gwarantująca granie od pierwszej rundy — schedule napięty, dyscyplina czasowa bezwzględnie ważna.
Niezmotoryzowani przeprawiając się o 11:40, biorąc taksówkę spod promu zdążą spokojnie: hasło "scrabble" i jedziesz za półdarmo, tel.: 800 23 23 23
WyżywienieObiad — kto śpi w Cesarskich Ogrodach, je w Cesarskich Ogrodach. Reszta ma do dyspozycji restaurację, pizzerię i bar szybkiej obsługi położone w pobliżu miejsca rozgrywek (zapytaj organizatora).

Kolacja — na bankiecie

Dodatkowo — "kawa i ciastko" na miejscu rozgrywek od Café Sonata.
NoclegiHotel & SPA "Promenada" (nad morzem — z okien apartamentów widać wybrzeże szwedzkiej Skanii; pięć minut spacerem od miejsca rozgrywek): 10 miejsc pobytowych, 70 zł nocleg ze śniadaniem, możliwość skorzystania z oferty promocyjnej już od piątku, rezerwacja na hasło "turniej scrabble" bezpośrednio w hotelu: www.promenada-odnowa.pl

Hotel "Cesarskie Ogrody" (luks i prestiż total, dwie minuty spacerem od miejsca rozgrywek): 40 miejsc pobytowych, 80 złotych nocleg ze śniadaniem i obiadem, od turniejowej soboty, rezerwacja u organizatora (decyduje kolejność zgłoszeń); piątek "poza pulą" rezerwowany bezpośrednio w hotelu: www.cesarskieogrody.pl

Hotel "Korsarz" (bo tuż przy miejscu rozgrywek): www.hotel-korsarz.pl

Interferie Medical Spa (bo total nówka i pełen luks): www.inmedicalspa.pl
NagrodyI miejsce — 1500 zł
II miejsce — 1000 zł
III miejsce — 500 zł

Do wygrania/rozlosowania w różnych kategoriach:

- wycieczka do Szwecji od Polferries za najlepszy wynik w dyktandzie
- vouchery pobytowe wraz z pakietem SPA od kilku renomowanych ośrodków wypoczynkowych i hoteli
- rejs Statkiem Miłości od Biura Aktywnej Turystyki PARTNER

Artyści też scrabbliści, nagrody dają:

- autorski, ekskluzywny skecz od kabaretu Limo
- "Sonata Scrabble" (artystka twierdzi, że raczej sonatina): okolicznościowy utwór muzyczny, skomponowany na zamówienie od młodej i zdolnej kompozytorki i pianistki, pracującej na Wyspach Roksany Wawrzynieckiej
- obraz od Pauliny Siedlarz (co albo maluje, albo w scrabble gra — też ponoć zdolna)
- dwa tomy haiku + płyta (wraz z dedykacją) od Dariusza Brzóski-Brzóskiewicza

Pakiety usług medycznych od Rezydent-Med Centrum Medyczne o łącznej wartości 4000 zł:

I pakiet: profesjonalne oczyszczenie i wybielenie zębów z wykorzystaniem łuku plazmowego Sapphire
II pakiet: konsultacja ortodontyczna, pantomogram, telerentgenogram, modele ortodontyczne oraz plan leczenia ortodontycznego
III pakiet: profesjonalne oczyszczenie zębów, scaling, piaskowanie i lakierowanie fluorem
dodatkowo 5 zestawów do utrzymania higieny stomatologicznej

Pakiet o łącznej wartości 1000 zł od Portu Handlowego Świnoujście za: najlepszy debiut, najwyższy score, najdroższy ruch itp.

Pula nagród ciągle się powiększa, szczegóły będą podawane na bieżąco.
Dodatkowe atrakcje- dyktando (od Pana Aleksandra Meresińskiego Mistrza Polskiej Ortografii 2012)
- zamknięta impreza dla uczestników turnieju
- konkurs na hasło reklamujące Świnoujście
- rejs promem "Bielik"
OrganizatorzyJakub Zaryński
Paweł Wdziękoński
SponsorzyHonorowy patronat Prezydenta Miasta Pana Janusza Żmurkiewicza

Opiekę medialną sprawują TVP Szczecin, Radio Szczecin, Kurier Szczeciński oraz Kurnik.pl

Nasi partnerzy:
Urząd Miasta Świnoujście
Miejski Dom Kultury w Swinoujściu
Centrum Medyczne Rezydent-Med
Kawiarnia Sonata
Elma-Projekt Arkadiusz Sienkiewicz
Polferries
Port Handlowy Świnoujście
Hotel Cesarskie Ogrody
Hotel & SPA Promenada
Zakład Ogólnobudowlany ELBUD Józef Hul
OSRZ REMOBUD
Villa Park Wisełka
Dom Ryszard Dziwnówek
SKONTI Ilona Bielaszewska
Zarządzanie Nieruchomościami Profesja Halina Bajurska
Biuro Aktywnej Turystyki PARTNER
Jubiler MALWA Janusz Sójka


Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                155.00     11.0     5282     2136     1101
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.52      9.0     5039     1871      902
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 145.32      9.0     4962     1946      710
  4 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               143.02      9.0     4816     1908      429
  5 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  135.71      9.0     4752     1815      603
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.04      8.0     5073     1791      390
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.65      8.0     4973     1850      430
  8 Mirosław        Uglik                Warszawa               149.85      8.0     4972     1779      709
  9 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   123.08      8.0     4958     1758      463
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.26      8.0     4732     1759      506
 11 Daniel          Mundyk               Jelenia Góra           100.00      8.0     4669     1735      454
 12 Irena           Sołdan               Sopot                  132.07      7.5     4578     1573       38
 13 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    134.74      7.0     4861     1575      534
 14 Bogusław        Szyszka              Oława                  139.16      7.0     4853     1647      624
 15 Mateusz         Borsuk               Reda                   138.67      7.0     4849     1669       78
 16 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 120.85      7.0     4810     1591      479
 17 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    132.89      7.0     4751     1529      367
 18 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.83      7.0     4732     1747      460
 19 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               132.06      7.0     4720     1542      334
 20 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               145.69      7.0     4683     1633      282
 21 Dariusz         Kosz                 Nysa                   153.58      7.0     4682     1579      277
 22 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              100.00      7.0     4530     1592      241
 23 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               116.05      7.0     4425     1505       45
 24 Agnieszka       Krupka               Krosno                 130.77      7.0     4405     1461      320
 25 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               129.68      6.5     4710     1572      199
 26 Patryk          Wolniewicz           Szczecin               100.00      6.0     4681     1401      351
 27 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               128.95      6.0     4669     1625      129
 28 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 146.02      6.0     4624     1471      380
 29 Weronika        Rudnicka             Szczecin               133.12      6.0     4569     1520      152
 30 Maurycy         Machnio              Lipiany                113.88      6.0     4516     1368      286
 31 Jacek           Nowak                Szczecin               110.42      6.0     4511     1353      310
 32 Bogusław        Książek              Szczecin               112.55      6.0     4467     1376       23
 33 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   116.85      6.0     4390     1480     -167
 34 Anna            Niedzielko           Szczecin               114.54      6.0     4317     1355       61
 35 Grzegorz        Miecugow             Warszawa               101.26      6.0     4232     1377       95
 36 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            124.96      6.0     4216     1452     -177
 37 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.07      6.0     4204     1333      -35
 38 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               121.82      6.0     3989     1491     -235
 39 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           103.39      6.0     3959     1373     -353
 40 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.00      6.0     3702     1329     -573
 41 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            100.00      5.5     4100     1331     -139
 42 Rafał           Stachowski           Police                 121.66      5.0     4530     1352      142
 43 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            100.00      5.0     4295     1269      151
 44 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 106.31      5.0     4259     1204      126
 45 Renata          Andracka             Zwola                  112.57      5.0     4121     1273     -186
 46 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      5.0     4099     1157      180
 47 Adriana         Gąbka                Deszczno               106.95      5.0     4045     1070      299
 48 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      5.0     3762     1230     -627
 49 Michał          Landowski            Police                 100.00      5.0     3718     1194      -42
 50 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            100.00      5.0     3654     1158     -472
 51 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.00      5.0     3416     1238     -633
 52 Bożena          Mileńko              Świnoujście            100.00      4.5     3794     1230     -520
 53 Katarzyna       Pawłowska            Płoty                  100.00      4.5     3603     1000      841
 54 Małgorzata      Lipiec               Świnoujście            100.00      4.5     3365     1005     -388
 55 Beata           Kiżewska             Świnoujście            100.00      4.0     4103     1072      -44
 56 Dominika        Worona               Świnoujście            100.00      4.0     3817     1144     -484
 57 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      3.5     3260      924     -427
 58 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      3.5     3133      935     -809
 59 Maciej          Rosiński             Ostrów Wielkopolski    100.00      3.5     2630      910    -1032
 60 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      3.0     2205      761     -429
 61 Małgorzata      Stefańczyk           Świnoujście            100.00      2.0     1817      607     -483
 62 Marek           Wilczek              Świnoujście            100.00      1.5     2507      667     -993
 63 Anna            Kiżewska             Świnoujście            100.00      1.5     1720      510     -951
 64 Justyna         Czupryńska           Świnoujście            100.00      0.5     2554      606    -1392
 65 Adam            Starachowski         Międzyzdroje           100.00      0.0      869      223     -510
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta



	Michał Alabrudziński 158.65 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              112.57 +  516: 218  163
    2     5 Łukasz         Baranowski            120.85 +  392: 363  171
    3     6 Kazimierz      Merklejn              145.69 +  388: 382  196
    4     2 Grzegorz       Łukasik               138.83 +  377: 318  189
    5     1 Bartosz        Morawski              155.00 -  337: 461  105
    6     4 Łukasz         Tuszyński             146.52 +  435: 392  197
    7     4 Mateusz        Borsuk                138.67 +  556: 329  189
    8     2 Ireneusz       Moralewicz            128.95 +  465: 407  179
    9     2 Mirosław       Uglik                 149.85 -  375: 419  100
   10     2 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  350: 485   86
   11     3 Rafał          Wesołowski            130.26 +  430: 354  180
   12     2 Dawid          Pikul                 145.32 -  352: 415   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 12 154.17




	Bartosz Morawski 155.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bogusław       Książek               112.55 +  455: 405  163
    2    14 Natalia        Połomska              100.00 +  485: 256  150
    3     2 Grzegorz       Kurowski              143.02 +  509: 370  193
    4     1 Stanisław      Rydzik                147.04 +  415: 374  197
    5     1 Michał         Alabrudziński         158.65 +  461: 337  209
    6     1 Dawid          Pikul                 145.32 +  334: 324  195
    7     1 Mirosław       Uglik                 149.85 +  507: 393  200
    8     1 Grzegorz       Łukasik               138.83 +  408: 382  189
    9     1 Ireneusz       Moralewicz            128.95 +  534: 333  179
   10     1 Dariusz        Kuć                   123.08 +  500: 332  173
   11     1 Grzegorz       Koczkodon             135.71 +  394: 290  186
   12     1 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  280: 385   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2131  / 12 177.58




	Dariusz Kosz 153.58 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Nowak                 110.42 +  465: 297  160
    2    11 Daniel         Mundyk                100.00 +  385: 372  150
    3     4 Dorota         Kuć                   116.85 +  403: 334  167
    4     4 Łukasz         Tuszyński             146.52 +  378: 352  197
    5     2 Dawid          Pikul                 145.32 -  370: 395   95
    6     6 Grzegorz       Łukasik               138.83 -  331: 417   89
    7     6 Rafał          Stachowski            121.66 -  338: 407   72
    8    15 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 -  263: 414   72
    9    20 Irena          Sołdan                132.07 -  346: 410   82
   10    20 Danuta         Połomska              103.39 +  501: 344  153
   11    19 Maciej         Pietrasik             100.00 +  453: 311  150
   12    14 Weronika       Rudnicka              133.12 +  449: 352  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Mirosław Uglik 149.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mieczysław     Pastuszak             106.31 +  428: 266  156
    2     2 Ireneusz       Moralewicz            128.95 -  334: 335   79
    3    23 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  487: 236  150
    4    12 Anna           Niedzielko            114.54 +  336: 261  165
    5     7 Stanisław      Rydzik                147.04 +  477: 351  197
    6     2 Mateusz        Borsuk                138.67 +  528: 374  189
    7     1 Bartosz        Morawski              155.00 -  393: 507  105
    8     3 Kazimierz      Merklejn              145.69 +  419: 399  196
    9     2 Michał         Alabrudziński         158.65 +  419: 375  209
   10     3 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  309: 375   97
   11     6 Daniel         Mundyk                100.00 +  468: 388  150
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  374: 396   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Stanisław Rydzik 147.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Kozak                 104.07 +  414: 312  154
    2     6 Rafał          Lenartowski           146.02 +  483: 351  196
    3     7 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 +  401: 320  172
    4     1 Bartosz        Morawski              155.00 -  374: 415  105
    5     7 Mirosław       Uglik                 149.85 -  351: 477  100
    6    10 Marek          Herzig                134.74 -  314: 493   85
    7    17 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  412: 374  150
    8    10 Dorota         Stachowska            124.96 +  534: 310  175
    9     8 Weronika       Rudnicka              133.12 +  407: 397  183
   10     6 Grzegorz       Łukasik               138.83 +  455: 346  189
   11     5 Grzegorz       Kurowski              143.02 -  333: 436   93
   12     6 Mateusz        Borsuk                138.67 +  595: 452  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Łukasz Tuszyński 146.52 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Miecugow              101.26 +  483: 299  151
    2     8 Rafał          Stachowski            121.66 +  431: 274  172
    3     5 Natalia        Woźniak               100.00 +  390: 352  150
    4     4 Dariusz        Kosz                  153.58 -  352: 378  104
    5    10 Maciej         Grąbczewski           129.68 +  450: 325  180
    6     4 Michał         Alabrudziński         158.65 -  392: 435  109
    7     5 Daniel         Mundyk                100.00 +  466: 330  150
    8     4 Dawid          Pikul                 145.32 -  381: 407   95
    9     6 Sławomir       Piotrowski            132.06 +  496: 381  182
   10     3 Mirosław       Uglik                 149.85 +  375: 309  200
   11     2 Dariusz        Kuć                   123.08 +  438: 367  173
   12     1 Bartosz        Morawski              155.00 +  385: 280  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 12 155.92




	Rafał Lenartowski 146.02 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Czupryńska            100.00 +  508: 208  150
    2     6 Stanisław      Rydzik                147.04 -  351: 483   97
    3    11 Sławomir       Piotrowski            132.06 +  478: 412  182
    4     7 Agnieszka      Krupka                130.77 +  448: 202  181
    5     3 Bogusław       Szyszka               139.16 -  364: 368   89
    6     7 Grzegorz       Kurowski              143.02 -  338: 371   93
    7    13 Dorota         Stachowska            124.96 -  294: 391   75
    8    18 Dominika       Worona                100.00 +  354: 325  150
    9    13 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  488: 340  150
   10    10 Natalia        Woźniak               100.00 -  328: 400   50
   11    14 Anna           Niedzielko            114.54 +  335: 291  165
   12    12 Grzegorz       Łukasik               138.83 -  338: 453   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Kazimierz Merklejn 145.69 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  390: 299  150
    2     9 Mateusz        Borsuk                138.67 +  387: 372  189
    3     6 Michał         Alabrudziński         158.65 -  382: 388  109
    4     8 Maurycy        Machnio               113.88 +  537: 295  164
    5     4 Grzegorz       Kurowski              143.02 +  376: 287  193
    6     5 Bogusław       Szyszka               139.16 +  364: 343  189
    7     2 Ireneusz       Moralewicz            128.95 -  354: 434   79
    8     3 Mirosław       Uglik                 149.85 -  399: 419  100
    9    11 Maciej         Grąbczewski           129.68 +  453: 404  180
   10     8 Daniel         Mundyk                100.00 -  334: 436   50
   11     9 Natalia        Woźniak               100.00 +  381: 364  150
   12     7 Rafał          Wesołowski            130.26 -  326: 360   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Dawid Pikul 145.32 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Kiżewska              100.00 +  564: 193  150
    2     1 Maciej         Sancewicz             132.89 +  423: 418  183
    3     1 Ireneusz       Moralewicz            128.95 +  356: 346  179
    4     3 Weronika       Rudnicka              133.12 +  365: 299  183
    5     2 Dariusz        Kosz                  153.58 +  395: 370  204
    6     1 Bartosz        Morawski              155.00 -  324: 334  105
    7     3 Grzegorz       Łukasik               138.83 -  359: 388   89
    8     4 Łukasz         Tuszyński             146.52 +  407: 381  197
    9     3 Dariusz        Kuć                   123.08 -  393: 422   73
   10     4 Bogusław       Szyszka               139.16 +  395: 371  189
   11     4 Marek          Herzig                134.74 +  566: 378  185
   12     2 Michał         Alabrudziński         158.65 +  415: 352  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1946  / 12 162.17




	Grzegorz Kurowski 143.02 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Beata          Kiżewska              100.00 +  463: 217  150
    2    13 Dorota         Stachowska            124.96 +  403: 382  175
    3     2 Bartosz        Morawski              155.00 -  370: 509  105
    4    13 Marek          Herzig                134.74 +  397: 364  185
    5     4 Kazimierz      Merklejn              145.69 -  287: 376   96
    6     7 Rafał          Lenartowski           146.02 +  371: 338  196
    7    10 Sławomir       Piotrowski            132.06 +  376: 324  182
    8     7 Dariusz        Kuć                   123.08 -  348: 495   73
    9     7 Łukasz         Baranowski            120.85 +  454: 338  171
   10     9 Mateusz        Borsuk                138.67 +  444: 393  189
   11     5 Stanisław      Rydzik                147.04 +  436: 333  197
   12     4 Bogusław       Szyszka               139.16 +  467: 318  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 12 159.00




	Bogusław Szyszka 139.16 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tadeusz        Kondej                100.00 +  538: 222  150
    2     3 Weronika       Rudnicka              133.12 -  332: 472   83
    3    10 Grzegorz       Koczkodon             135.71 +  383: 314  186
    4    11 Daniel         Mundyk                100.00 +  384: 342  150
    5     3 Rafał          Lenartowski           146.02 +  368: 364  196
    6     5 Kazimierz      Merklejn              145.69 -  343: 364   96
    7    11 Maciej         Grąbczewski           129.68 -  383: 442   80
    8    12 Renata         Andracka              112.57 +  633: 281  163
    9     5 Grzegorz       Łukasik               138.83 +  406: 279  189
   10     4 Dawid          Pikul                 145.32 -  371: 395   95
   11     7 Małgorzata     Szmuksta              116.05 +  394: 287  166
   12     4 Grzegorz       Kurowski              143.02 -  318: 467   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Grzegorz Łukasik 138.83 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Landowski             100.00 +  518: 261  150
    2     4 Małgorzata     Szmuksta              116.05 +  415: 301  166
    3     3 Rafał          Wesołowski            130.26 +  415: 361  180
    4     2 Michał         Alabrudziński         158.65 -  318: 377  109
    5     8 Dorota         Kuć                   116.85 +  403: 274  167
    6     6 Dariusz        Kosz                  153.58 +  417: 331  204
    7     3 Dawid          Pikul                 145.32 +  388: 359  195
    8     1 Bartosz        Morawski              155.00 -  382: 408  105
    9     5 Bogusław       Szyszka               139.16 -  279: 406   89
   10     6 Stanisław      Rydzik                147.04 -  346: 455   97
   11     8 Mateusz        Borsuk                138.67 -  398: 401   89
   12    12 Rafał          Lenartowski           146.02 +  453: 338  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Mateusz Borsuk 138.67 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Lipiec                100.00 +  480: 234  150
    2     9 Kazimierz      Merklejn              145.69 -  372: 387   96
    3    14 Małgorzata     Szmuksta              116.05 +  374: 343  166
    4    15 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 +  389: 235  172
    5     6 Rafał          Wesołowski            130.26 +  527: 322  180
    6     2 Mirosław       Uglik                 149.85 -  374: 528  100
    7     4 Michał         Alabrudziński         158.65 -  329: 556  109
    8     9 Natalia        Woźniak               100.00 +  376: 360  150
    9    10 Dorota         Kuć                   116.85 +  382: 369  167
   10     9 Grzegorz       Kurowski              143.02 -  393: 444   93
   11     8 Grzegorz       Łukasik               138.83 +  401: 398  189
   12     6 Stanisław      Rydzik                147.04 -  452: 595   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Grzegorz Koczkodon 135.71 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bożena         Mileńko               100.00 +  464: 288  150
    2    12 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 -  282: 394   72
    3    10 Bogusław       Szyszka               139.16 -  314: 383   89
    4    24 Tadeusz        Kondej                100.00 +  377: 256  150
    5    11 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  453: 247  150
    6     9 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  420: 382  150
    7     8 Maciej         Sancewicz             132.89 +  426: 359  183
    8     5 Rafał          Stachowski            121.66 +  428: 370  172
    9     4 Marek          Herzig                134.74 +  417: 352  185
   10     2 Michał         Alabrudziński         158.65 +  485: 350  209
   11     1 Bartosz        Morawski              155.00 -  290: 394  105
   12     3 Mirosław       Uglik                 149.85 +  396: 374  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




	Marek Herzig 134.74 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Daniel         Mundyk                100.00 -  352: 380   50
    2    21 Małgorzata     Stefańczyk            100.00 +  428: 254  150
    3    19 Renata         Andracka              112.57 +  330: 327  163
    4    13 Grzegorz       Kurowski              143.02 -  364: 397   93
    5    20 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  409: 269  150
    6    10 Stanisław      Rydzik                147.04 +  493: 314  197
    7     9 Dorota         Kuć                   116.85 +  505: 265  167
    8     6 Maciej         Grąbczewski           129.68 +  452: 348  180
    9     4 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  352: 417   86
   10     7 Łukasz         Baranowski            120.85 +  471: 313  171
   11     4 Dawid          Pikul                 145.32 -  378: 566   95
   12     5 Dariusz        Kuć                   123.08 -  327: 477   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Weronika Rudnicka 133.12 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Pawłowska             100.00 +  423: 210  150
    2     3 Bogusław       Szyszka               139.16 +  472: 332  189
    3     8 Maciej         Grąbczewski           129.68 +  362: 338  180
    4     3 Dawid          Pikul                 145.32 -  299: 365   95
    5     9 Ireneusz       Moralewicz            128.95 -  346: 459   79
    6     8 Łukasz         Baranowski            120.85 +  417: 343  171
    7     7 Dariusz        Kuć                   123.08 -  339: 463   73
    8    16 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  375: 315  150
    9     8 Stanisław      Rydzik                147.04 -  397: 407   97
   10    15 Irena          Sołdan                132.07 -  322: 442   82
   11    20 Bożena         Mileńko               100.00 +  465: 294  150
   12    14 Dariusz        Kosz                  153.58 -  352: 449  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Maciej Sancewicz 132.89 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Pietrasik             100.00 +  437: 224  150
    2     1 Dawid          Pikul                 145.32 -  418: 423   95
    3    12 Dorota         Stachowska            124.96 +  424: 327  175
    4     9 Natalia        Woźniak               100.00 +  402: 349  150
    5     5 Dariusz        Kuć                   123.08 -  316: 433   73
    6    13 Danuta         Połomska              103.39 +  392: 294  153
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  359: 426   86
    8    11 Dorota         Kuć                   116.85 -  370: 486   67
    9    15 Renata         Andracka              112.57 +  357: 352  163
   10    14 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 +  500: 317  172
   11    10 Agnieszka      Krupka                130.77 -  285: 487   81
   12    13 Maurycy        Machnio               113.88 +  491: 266  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Irena Sołdan 132.07 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ryszard        Pliszka               100.00 +  442: 278  150
    2    16 Maciej         Grąbczewski           129.68 -  334: 420   80
    3    20 Bożena         Mileńko               100.00 =  343: 343  100
    4    16 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  362: 486   50
    5    22 Grzegorz       Miecugow              101.26 +  353: 298  151
    6    15 Maurycy        Machnio               113.88 +  384: 324  164
    7    12 Natalia        Woźniak               100.00 -  380: 423   50
    8    17 Rafał          Wesołowski            130.26 -  308: 516   80
    9    20 Dariusz        Kosz                  153.58 +  410: 346  204
   10    15 Weronika       Rudnicka              133.12 +  442: 322  183
   11    12 Sławomir       Piotrowski            132.06 +  419: 415  182
   12    10 Ireneusz       Moralewicz            128.95 +  401: 369  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Sławomir Piotrowski 132.06 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Danuta         Połomska              103.39 +  383: 224  153
    2    10 Rafał          Wesołowski            130.26 -  358: 398   80
    3    11 Rafał          Lenartowski           146.02 -  412: 478   96
    4    19 Dominika       Worona                100.00 +  367: 347  150
    5    16 Anna           Niedzielko            114.54 +  414: 411  165
    6    17 Bożena         Mileńko               100.00 +  438: 270  150
    7    10 Grzegorz       Kurowski              143.02 -  324: 376   93
    8    13 Grzegorz       Miecugow              101.26 +  414: 321  151
    9     6 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  381: 496   97
   10    12 Dorota         Stachowska            124.96 +  411: 316  175
   11    12 Irena          Sołdan                132.07 -  415: 419   82
   12    11 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  403: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Agnieszka Krupka 130.77 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Natalia        Połomska              100.00 -  345: 349   50
    2    23 Albert         Połomski              100.00 +  451: 250  150
    3    16 Agnieszka      Kozak                 104.07 +  422: 363  154
    4     7 Rafał          Lenartowski           146.02 -  202: 448   96
    5    12 Łukasz         Baranowski            120.85 -  291: 378   71
    6    27 Maciej         Rosiński              100.00 +  362: 169  150
    7    18 Rafał          Wesołowski            130.26 -  286: 323   80
    8    19 Bogusław       Książek               112.55 +  437: 289  163
    9    14 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  387: 374  150
   10    13 Maurycy        Machnio               113.88 +  404: 393  164
   11    10 Maciej         Sancewicz             132.89 +  487: 285  183
   12     8 Daniel         Mundyk                100.00 -  331: 464   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Rafał Wesołowski 130.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Albert         Połomski              100.00 +  466: 225  150
    2    10 Sławomir       Piotrowski            132.06 +  398: 358  182
    3     3 Grzegorz       Łukasik               138.83 -  361: 415   89
    4     5 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  449: 289  150
    5     6 Mateusz        Borsuk                138.67 -  322: 527   89
    6    14 Maciej         Grąbczewski           129.68 -  338: 498   80
    7    18 Agnieszka      Krupka                130.77 +  323: 286  181
    8    17 Irena          Sołdan                132.07 +  516: 308  182
    9    12 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 +  381: 321  172
   10     5 Ireneusz       Moralewicz            128.95 +  464: 243  179
   11     3 Michał         Alabrudziński         158.65 -  354: 430  109
   12     7 Kazimierz      Merklejn              145.69 +  360: 326  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Maciej Grąbczewski 129.68 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Przyszlak             100.00 =  349: 349  100
    2    16 Irena          Sołdan                132.07 +  420: 334  182
    3     8 Weronika       Rudnicka              133.12 -  338: 362   83
    4    17 Bożena         Mileńko               100.00 +  443: 234  150
    5    10 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  325: 450   97
    6    14 Rafał          Wesołowski            130.26 +  498: 338  180
    7    11 Bogusław       Szyszka               139.16 +  442: 383  189
    8     6 Marek          Herzig                134.74 -  348: 452   85
    9    11 Kazimierz      Merklejn              145.69 -  404: 453   96
   10    16 Jacek          Nowak                 110.42 +  394: 385  160
   11    11 Ireneusz       Moralewicz            128.95 +  446: 343  179
   12     9 Łukasz         Baranowski            120.85 -  303: 428   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Ireneusz Moralewicz 128.95 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Rosiński              100.00 +  552: 130  150
    2     2 Mirosław       Uglik                 149.85 +  335: 334  200
    3     1 Dawid          Pikul                 145.32 -  346: 356   95
    4    14 Rafał          Stachowski            121.66 +  424: 359  172
    5     9 Weronika       Rudnicka              133.12 +  459: 346  183
    6     3 Dariusz        Kuć                   123.08 +  424: 351  173
    7     2 Kazimierz      Merklejn              145.69 +  434: 354  196
    8     2 Michał         Alabrudziński         158.65 -  407: 465  109
    9     1 Bartosz        Morawski              155.00 -  333: 534  105
   10     5 Rafał          Wesołowski            130.26 -  243: 464   80
   11    11 Maciej         Grąbczewski           129.68 -  343: 446   80
   12    10 Irena          Sołdan                132.07 -  369: 401   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Dorota Stachowska 124.96 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Stachowski            100.00 +  356: 300  150
    2    13 Grzegorz       Kurowski              143.02 -  382: 403   93
    3    12 Maciej         Sancewicz             132.89 -  327: 424   83
    4    20 Michał         Landowski             100.00 +  336: 299  150
    5    14 Bogusław       Książek               112.55 -  380: 393   63
    6    23 Natalia        Połomska              100.00 +  366: 336  150
    7    13 Rafał          Lenartowski           146.02 +  391: 294  196
    8    10 Stanisław      Rydzik                147.04 -  310: 534   97
    9    21 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  358: 317  150
   10    12 Sławomir       Piotrowski            132.06 -  316: 411   82
   11    17 Rafał          Stachowski            121.66 +  387: 323  172
   12    16 Małgorzata     Szmuksta              116.05 -  307: 359   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Dariusz Kuć 123.08 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Starachowski          100.00 +  405: 346  150
    2     7 Dorota         Kuć                   116.85 -  410: 442   67
    3    15 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  406: 270  150
    4     6 Łukasz         Baranowski            120.85 +  397: 352  171
    5     5 Maciej         Sancewicz             132.89 +  433: 316  183
    6     3 Ireneusz       Moralewicz            128.95 -  351: 424   79
    7     7 Weronika       Rudnicka              133.12 +  463: 339  183
    8     7 Grzegorz       Kurowski              143.02 +  495: 348  193
    9     3 Dawid          Pikul                 145.32 +  422: 393  195
   10     1 Bartosz        Morawski              155.00 -  332: 500  105
   11     2 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  367: 438   97
   12     5 Marek          Herzig                134.74 +  477: 327  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Monika Gawron-Cieślik 121.82 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Stefańczyk            100.00 +  359: 243  150
    2    12 Grzegorz       Koczkodon             135.71 +  394: 282  186
    3     7 Stanisław      Rydzik                147.04 -  320: 401   97
    4    15 Mateusz        Borsuk                138.67 -  235: 389   89
    5    17 Natalia        Woźniak               100.00 +  354: 307  150
    6    12 Rafał          Stachowski            121.66 -  257: 489   72
    7    21 Danuta         Połomska              103.39 +  331: 275  153
    8    15 Dariusz        Kosz                  153.58 +  414: 263  204
    9    12 Rafał          Wesołowski            130.26 -  321: 381   80
   10    14 Maciej         Sancewicz             132.89 -  317: 500   83
   11    18 Jacek          Nowak                 110.42 +  342: 308  160
   12    17 Dorota         Kuć                   116.85 -  345: 386   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Rafał Stachowski 121.66 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  404: 246  150
    2     8 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  274: 431   97
    3    17 Bogusław       Książek               112.55 +  418: 413  163
    4    14 Ireneusz       Moralewicz            128.95 -  359: 424   79
    5    21 Maciej         Pietrasik             100.00 +  548: 255  150
    6    12 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 +  489: 257  172
    7     6 Dariusz        Kosz                  153.58 +  407: 338  204
    8     5 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  370: 428   86
    9     9 Daniel         Mundyk                100.00 -  301: 371   50
   10    11 Małgorzata     Szmuksta              116.05 -  300: 416   66
   11    17 Dorota         Stachowska            124.96 -  323: 387   75
   12    18 Jacek          Nowak                 110.42 -  337: 422   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Łukasz Baranowski 120.85 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  418: 330  150
    2     5 Michał         Alabrudziński         158.65 -  363: 392  109
    3    18 Dominika       Worona                100.00 +  587: 247  150
    4     6 Dariusz        Kuć                   123.08 -  352: 397   73
    5    12 Agnieszka      Krupka                130.77 +  378: 291  181
    6     8 Weronika       Rudnicka              133.12 -  343: 417   83
    7    14 Agnieszka      Kozak                 104.07 +  447: 330  154
    8     8 Małgorzata     Szmuksta              116.05 +  419: 347  166
    9     7 Grzegorz       Kurowski              143.02 -  338: 454   93
   10     7 Marek          Herzig                134.74 -  313: 471   85
   11    13 Dorota         Kuć                   116.85 +  424: 352  167
   12     9 Maciej         Grąbczewski           129.68 +  428: 303  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Dorota Kuć 116.85 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Wilczek               100.00 +  491: 176  150
    2     7 Dariusz        Kuć                   123.08 +  442: 410  173
    3     4 Dariusz        Kosz                  153.58 -  334: 403  104
    4    10 Grzegorz       Miecugow              101.26 +  310: 304  151
    5     8 Grzegorz       Łukasik               138.83 -  274: 403   89
    6    11 Bogusław       Książek               112.55 +  404: 393  163
    7     9 Marek          Herzig                134.74 -  265: 505   85
    8    11 Maciej         Sancewicz             132.89 +  486: 370  183
    9    10 Mateusz        Borsuk                138.67 -  369: 382   89
   10    17 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  277: 442   50
   11    13 Łukasz         Baranowski            120.85 -  352: 424   71
   12    17 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 +  386: 345  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Małgorzata Szmuksta 116.05 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  419: 338  150
    2     4 Grzegorz       Łukasik               138.83 -  301: 415   89
    3    14 Mateusz        Borsuk                138.67 -  343: 374   89
    4    22 Marcin         Stachowski            100.00 +  432: 425  150
    5    18 Danuta         Połomska              103.39 -  324: 342   53
    6    20 Mieczysław     Pastuszak             106.31 +  397: 350  156
    7    20 Jacek          Nowak                 110.42 +  407: 368  160
    8     8 Łukasz         Baranowski            120.85 -  347: 419   71
    9    18 Grzegorz       Miecugow              101.26 +  393: 348  151
   10    11 Rafał          Stachowski            121.66 +  416: 300  172
   11     7 Bogusław       Szyszka               139.16 -  287: 394   89
   12    16 Dorota         Stachowska            124.96 +  359: 307  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Anna Niedzielko 114.54 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dominika       Worona                100.00 -  296: 338   50
    2    31 Anna           Kiżewska              100.00 +  410: 268  150
    3    13 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  405: 370  150
    4    12 Mirosław       Uglik                 149.85 -  261: 336  100
    5    16 Sławomir       Piotrowski            132.06 -  411: 414   82
    6    22 Ryszard        Pliszka               100.00 +  320: 318  150
    7    16 Bogusław       Książek               112.55 +  404: 359  163
    8    14 Daniel         Mundyk                100.00 -  289: 336   50
    9    16 Maurycy        Machnio               113.88 -  343: 451   64
   10    25 Beata          Kiżewska              100.00 +  495: 351  150
   11    14 Rafał          Lenartowski           146.02 -  291: 335   96
   12    19 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  392: 380  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Maurycy Machnio 113.88 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Natalia        Woźniak               100.00 -  409: 445   50
    2    18 Mieczysław     Pastuszak             106.31 +  360: 321  156
    3    21 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  515: 229  150
    4     8 Kazimierz      Merklejn              145.69 -  295: 537   96
    5    15 Agnieszka      Kozak                 104.07 +  414: 367  154
    6    15 Irena          Sołdan                132.07 -  324: 384   82
    7    19 Grzegorz       Miecugow              101.26 -  318: 364   51
    8    21 Ryszard        Pliszka               100.00 +  400:   1  150
    9    16 Anna           Niedzielko            114.54 +  451: 343  165
   10    13 Agnieszka      Krupka                130.77 -  393: 404   81
   11    16 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  371: 344  150
   12    13 Maciej         Sancewicz             132.89 -  266: 491   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Renata Andracka 112.57 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         158.65 -  218: 516  109
    2    27 Marcin         Stachowski            100.00 +  435: 238  150
    3    19 Marek          Herzig                134.74 -  327: 330   85
    4    25 Maciej         Pietrasik             100.00 -  252: 272   50
    5    30 Małgorzata     Lipiec                100.00 +  450: 273  150
    6    18 Adriana        Gąbka                 106.95 +  400: 315  157
    7    15 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  438: 320  150
    8    12 Bogusław       Szyszka               139.16 -  281: 633   89
    9    15 Maciej         Sancewicz             132.89 -  352: 357   83
   10    24 Bożena         Mileńko               100.00 -  301: 416   50
   11    23 Natalia        Połomska              100.00 -  328: 333   50
   12    26 Dominika       Worona                100.00 +  339: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Bogusław Książek 112.55 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              155.00 -  405: 455  105
    2    19 Michał         Landowski             100.00 +  382: 294  150
    3    17 Rafał          Stachowski            121.66 -  413: 418   72
    4    18 Mieczysław     Pastuszak             106.31 +  412: 320  156
    5    14 Dorota         Stachowska            124.96 +  393: 380  175
    6    11 Dorota         Kuć                   116.85 -  393: 404   67
    7    16 Anna           Niedzielko            114.54 -  359: 404   65
    8    19 Agnieszka      Krupka                130.77 -  289: 437   81
    9    22 Agnieszka      Kozak                 104.07 +  323: 309  154
   10    18 Grzegorz       Miecugow              101.26 +  364: 318  151
   11    21 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  360: 312  150
   12    15 Natalia        Woźniak               100.00 -  374: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Jacek Nowak 110.42 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  153.58 -  297: 465  104
    2    30 Justyna        Czupryńska            100.00 +  452: 202  150
    3     9 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  315: 391   50
    4    21 Danuta         Połomska              103.39 -  359: 401   53
    5    25 Michał         Landowski             100.00 +  401: 335  150
    6    19 Dominika       Worona                100.00 +  371: 300  150
    7    20 Małgorzata     Szmuksta              116.05 -  368: 407   66
    8    23 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  443: 246  150
    9    17 Mieczysław     Pastuszak             106.31 +  390: 381  156
   10    16 Maciej         Grąbczewski           129.68 -  385: 394   80
   11    18 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 -  308: 342   72
   12    18 Rafał          Stachowski            121.66 +  422: 337  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Adriana Gąbka 106.95 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  319: 364   50
    3    26 Danuta         Połomska              103.39 -  310: 393   53
    4    30 Albert         Połomski              100.00 +  469: 224  150
    5    24 Beata          Kiżewska              100.00 +  401: 340  150
    6    18 Renata         Andracka              112.57 -  315: 400   63
    7    23 Michał         Landowski             100.00 +  441: 260  150
    8    22 Natalia        Połomska              100.00 -  387: 388   50
    9    23 Katarzyna      Pawłowska             100.00 +  321: 313  150
   10    19 Maciej         Pietrasik             100.00 -  310: 326   50
   11    22 Dominika       Worona                100.00 +  442: 352  150
   12    21 Agnieszka      Kozak                 104.07 -  330: 386   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 11  97.27




	Mieczysław Pastuszak 106.31 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 149.85 -  266: 428  100
    2    18 Maurycy        Machnio               113.88 -  321: 360   64
    3    29 Albert         Połomski              100.00 +  338: 274  150
    4    18 Bogusław       Książek               112.55 -  320: 412   63
    5    28 Katarzyna      Pawłowska             100.00 +  337: 240  150
    6    20 Małgorzata     Szmuksta              116.05 -  350: 397   66
    7    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  466: 215  150
    8    26 Beata          Kiżewska              100.00 +  379: 311  150
    9    17 Jacek          Nowak                 110.42 -  381: 390   60
   10    22 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  414: 311  150
   11    15 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  326: 407   50
   12    20 Grzegorz       Miecugow              101.26 -  361: 388   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Agnieszka Kozak 104.07 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                147.04 -  312: 414   97
    2    26 Tadeusz        Kondej                100.00 +  387: 284  150
    3    16 Agnieszka      Krupka                130.77 -  363: 422   81
    4    23 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  316: 284  150
    5    15 Maurycy        Machnio               113.88 -  367: 414   64
    6    25 Maciej         Pietrasik             100.00 +  365: 303  150
    7    14 Łukasz         Baranowski            120.85 -  330: 447   71
    8    25 Bożena         Mileńko               100.00 +  405: 326  150
    9    22 Bogusław       Książek               112.55 -  309: 323   63
   10    23 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  296: 390   50
   11    24 Katarzyna      Pawłowska             100.00 +  368: 302  150
   12    21 Adriana        Gąbka                 106.95 +  386: 330  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Danuta Połomska 103.39 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Piotrowski            132.06 -  224: 383   82
    2    25 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  281: 373   50
    3    26 Adriana        Gąbka                 106.95 +  393: 310  157
    4    21 Jacek          Nowak                 110.42 +  401: 359  160
    5    18 Małgorzata     Szmuksta              116.05 +  342: 324  166
    6    13 Maciej         Sancewicz             132.89 -  294: 392   83
    7    21 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 -  275: 331   72
    8    20 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  321: 393   50
    9    26 Małgorzata     Lipiec                100.00 +  289: 280  150
   10    20 Dariusz        Kosz                  153.58 -  344: 501  104
   11    26 Marcin         Stachowski            100.00 +  431: 330  150
   12    22 Natalia        Połomska              100.00 +  364: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Grzegorz Miecugow 101.26 Warszawa           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  299: 483   97
    2    28 Beata          Kiżewska              100.00 +  465: 287  150
    3    22 Natalia        Połomska              100.00 +  386: 329  150
    4    10 Dorota         Kuć                   116.85 -  304: 310   67
    5    22 Irena          Sołdan                132.07 -  298: 353   82
    6    24 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  311: 264  150
    7    19 Maurycy        Machnio               113.88 +  364: 318  164
    8    13 Sławomir       Piotrowski            132.06 -  321: 414   82
    9    18 Małgorzata     Szmuksta              116.05 -  348: 393   66
   10    18 Bogusław       Książek               112.55 -  318: 364   63
   11    25 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  430: 261  150
   12    20 Mieczysław     Pastuszak             106.31 +  388: 361  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Justyna Czupryńska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           146.02 -  208: 508   96
    2    30 Jacek          Nowak                 110.42 -  202: 452   60
    3    32 Maciej         Pietrasik             100.00 -  269: 322   50
    4    32 Beata          Kiżewska              100.00 -  159: 429   50
    5    32 Albert         Połomski              100.00 -  186: 295   50
    6    32 Tadeusz        Kondej                100.00 -  259: 300   50
    7    32 Marek          Wilczek               100.00 -  103: 275   50
    8    32 PAUZA
    9    30 Maciej         Rosiński              100.00 -  240: 244   50
   10    30 Katarzyna      Pawłowska             100.00 -  257: 366   50
   11    29 Michał         Landowski             100.00 -  110: 435   50
   12    28 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  261: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  / 11  55.09




	Krystyna Drynkowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kazimierz      Merklejn              145.69 -  299: 390   96
    2    29 Katarzyna      Pawłowska             100.00 +  283: 229  150
    3    23 Mirosław       Uglik                 149.85 -  236: 487  100
    4    27 Ryszard        Pliszka               100.00 +  315: 284  150
    5    20 Marek          Herzig                134.74 -  269: 409   85
    6    24 Grzegorz       Miecugow              101.26 -  264: 311   51
    7    25 Dominika       Worona                100.00 -  235: 325   50
    8    30 Albert         Połomski              100.00 +  313: 262  150
    9    24 Marcin         Stachowski            100.00 +  335: 320  150
   10    22 Mieczysław     Pastuszak             106.31 -  311: 414   56
   11    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  332: 262  150
   12    23 Maciej         Pietrasik             100.00 -  224: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Anna Kiżewska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 145.32 -  193: 564   95
    2    31 Anna           Niedzielko            114.54 -  268: 410   65
    3    30 Michał         Landowski             100.00 -  206: 361   50
    4    33 PAUZA
    5    31 Marek          Wilczek               100.00 +  261: 223  150
    6    26 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  278: 367   50
    7    29 Natalia        Połomska              100.00 -  213: 346   50
    8    29 Katarzyna      Pawłowska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  7  72.86




	Beata Kiżewska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              143.02 -  217: 463   93
    2    28 Grzegorz       Miecugow              101.26 -  287: 465   51
    3    27 Ryszard        Pliszka               100.00 -  286: 348   50
    4    32 Justyna        Czupryńska            100.00 +  429: 159  150
    5    24 Adriana        Gąbka                 106.95 -  340: 401   57
    6    28 Małgorzata     Lipiec                100.00 +  445: 222  150
    7    24 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  338: 348   50
    8    26 Mieczysław     Pastuszak             106.31 -  311: 379   56
    9    27 Michał         Landowski             100.00 +  411: 253  150
   10    25 Anna           Niedzielko            114.54 -  351: 495   65
   11    28 Maciej         Rosiński              100.00 +  426: 192  150
   12    24 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  262: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 12  89.33




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Szyszka               139.16 -  222: 538   89
    2    26 Agnieszka      Kozak                 104.07 -  284: 387   54
    3    25 Maciej         Rosiński              100.00 +  330: 224  150
    4    24 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  256: 377   86
    5    27 Dominika       Worona                100.00 -  227: 400   50
    6    32 Justyna        Czupryńska            100.00 +  300: 259  150
    7    27 Mieczysław     Pastuszak             106.31 -  215: 466   56
    8    27 Marcin         Stachowski            100.00 -  203: 426   50
    9    29 Marek          Wilczek               100.00 +  269: 227  150
   10    31 PAUZA
   11    27 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  262: 332   50
   12    27 Michał         Landowski             100.00 -  265: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 11  85.00




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Łukasik               138.83 -  261: 518   89
    2    19 Bogusław       Książek               112.55 -  294: 382   63
    3    30 Anna           Kiżewska              100.00 +  361: 206  150
    4    20 Dorota         Stachowska            124.96 -  299: 336   75
    5    25 Jacek          Nowak                 110.42 -  335: 401   60
    6    29 Małgorzata     Stefańczyk            100.00 +  285: 241  150
    7    23 Adriana        Gąbka                 106.95 -  260: 441   57
    8    28 Marek          Wilczek               100.00 +  323: 127  150
    9    27 Beata          Kiżewska              100.00 -  253: 411   50
   10    29 Albert         Połomski              100.00 -  306: 322   50
   11    29 Justyna        Czupryńska            100.00 +  435: 110  150
   12    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  306: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Małgorzata Lipiec 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mateusz        Borsuk                138.67 -  234: 480   89
    2    22 Adam           Starachowski          100.00 +  251: 242  150
    3    24 Daniel         Mundyk                100.00 -  296: 398   50
    4    28 Natalia        Połomska              100.00 -  245: 299   50
    5    30 Renata         Andracka              112.57 -  273: 450   63
    6    28 Beata          Kiżewska              100.00 -  222: 445   50
    7    31 Albert         Połomski              100.00 +  328: 257  150
    8    31 Maciej         Rosiński              100.00 +  325: 219  150
    9    26 Danuta         Połomska              103.39 -  280: 289   53
   10    26 Marcin         Stachowski            100.00 -  212: 377   50
   11    31 PAUZA
   12    30 Marek          Wilczek               100.00 +  399: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Bożena Mileńko 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  288: 464   86
    2    32 Marek          Wilczek               100.00 +  352: 168  150
    3    20 Irena          Sołdan                132.07 =  343: 343  132
    4    17 Maciej         Grąbczewski           129.68 -  234: 443   80
    5    23 Maciej         Rosiński              100.00 +  350: 232  150
    6    17 Sławomir       Piotrowski            132.06 -  270: 438   82
    7    22 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  296: 351   50
    8    25 Agnieszka      Kozak                 104.07 -  326: 405   54
    9    28 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  342: 313  150
   10    24 Renata         Andracka              112.57 +  416: 301  163
   11    20 Weronika       Rudnicka              133.12 -  294: 465   83
   12    25 Marcin         Stachowski            100.00 -  283: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Daniel Mundyk 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Herzig                134.74 +  380: 352  185
    2    11 Dariusz        Kosz                  153.58 -  372: 385  104
    3    24 Małgorzata     Lipiec                100.00 +  398: 296  150
    4    11 Bogusław       Szyszka               139.16 -  342: 384   89
    5    19 Natalia        Połomska              100.00 +  456: 284  150
    6    16 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  396: 325  150
    7     5 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  330: 466   97
    8    14 Anna           Niedzielko            114.54 +  336: 289  165
    9     9 Rafał          Stachowski            121.66 +  371: 301  172
   10     8 Kazimierz      Merklejn              145.69 +  436: 334  196
   11     6 Mirosław       Uglik                 149.85 -  388: 468  100
   12     8 Agnieszka      Krupka                130.77 +  464: 331  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Katarzyna Pawłowska 100.00 Płoty

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Weronika       Rudnicka              133.12 -  210: 423   83
    2    29 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  229: 283   50
    3    31 Marcin         Stachowski            100.00 -  253: 333   50
    4    31 Adam           Starachowski          100.00 +  400:   1  150
    5    28 Mieczysław     Pastuszak             106.31 -  240: 337   56
    6    31 Marek          Wilczek               100.00 +  332: 126  150
    7    28 Ryszard        Pliszka               100.00 -  258: 312   50
    8    29 Anna           Kiżewska              100.00 +  400:   1  150
    9    23 Adriana        Gąbka                 106.95 -  313: 321   57
   10    30 Justyna        Czupryńska            100.00 +  366: 257  150
   11    24 Agnieszka      Kozak                 104.07 -  302: 368   54
   12    31 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 11  90.91




	Maciej Pietrasik 100.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Sancewicz             132.89 -  224: 437   83
    2    24 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  283: 516   50
    3    32 Justyna        Czupryńska            100.00 +  322: 269  150
    4    25 Renata         Andracka              112.57 +  272: 252  163
    5    21 Rafał          Stachowski            121.66 -  255: 548   72
    6    25 Agnieszka      Kozak                 104.07 -  303: 365   54
    7    26 Marcin         Stachowski            100.00 +  325: 315  150
    8    24 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  274: 368   50
    9    25 Dominika       Worona                100.00 +  451: 218  150
   10    19 Adriana        Gąbka                 106.95 +  326: 310  157
   11    19 Dariusz        Kosz                  153.58 -  311: 453  104
   12    23 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  356: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                132.07 -  278: 442   82
    2    17 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  330: 392   50
    3    27 Beata          Kiżewska              100.00 +  348: 286  150
    4    27 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  284: 315   50
    5    29 Małgorzata     Stefańczyk            100.00 +  334: 221  150
    6    22 Anna           Niedzielko            114.54 -  318: 320   65
    7    28 Katarzyna      Pawłowska             100.00 +  312: 258  150
    8    21 Maurycy        Machnio               113.88 -    1: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  8  95.12




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Krupka                130.77 +  349: 345  181
    2    14 Bartosz        Morawski              155.00 -  256: 485  105
    3    22 Grzegorz       Miecugow              101.26 -  329: 386   51
    4    28 Małgorzata     Lipiec                100.00 +  299: 245  150
    5    19 Daniel         Mundyk                100.00 -  284: 456   50
    6    23 Dorota         Stachowska            124.96 -  336: 366   75
    7    29 Anna           Kiżewska              100.00 +  346: 213  150
    8    22 Adriana        Gąbka                 106.95 +  388: 387  157
    9    19 Natalia        Woźniak               100.00 -  233: 415   50
   10    21 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  273: 399   50
   11    23 Renata         Andracka              112.57 +  333: 328  163
   12    22 Danuta         Połomska              103.39 -  336: 364   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Albert Połomski 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            130.26 -  225: 466   80
    2    23 Agnieszka      Krupka                130.77 -  250: 451   81
    3    29 Mieczysław     Pastuszak             106.31 -  274: 338   56
    4    30 Adriana        Gąbka                 106.95 -  224: 469   57
    5    32 Justyna        Czupryńska            100.00 +  295: 186  150
    6    30 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  214: 379   50
    7    31 Małgorzata     Lipiec                100.00 -  257: 328   50
    8    30 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  262: 313   50
    9    31 PAUZA
   10    29 Michał         Landowski             100.00 +  322: 306  150
   11    30 Marek          Wilczek               100.00 +  371: 183  150
   12    29 Maciej         Rosiński              100.00 -  266: 268   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 11  84.00




	Łukasz Przyszlak 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Grąbczewski           129.68 =  349: 349  130
    2    17 Ryszard        Pliszka               100.00 +  392: 330  150
    3     9 Jacek          Nowak                 110.42 +  391: 315  160
    4     5 Rafał          Wesołowski            130.26 -  289: 449   80
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  247: 453   86
    6    16 Daniel         Mundyk                100.00 -  325: 396   50
    7    22 Bożena         Mileńko               100.00 +  351: 296  150
    8    16 Weronika       Rudnicka              133.12 -  315: 375   83
    9    21 Dorota         Stachowska            124.96 -  317: 358   75
   10    23 Agnieszka      Kozak                 104.07 +  390: 296  154
   11    21 Bogusław       Książek               112.55 -  312: 360   63
   12    24 Beata          Kiżewska              100.00 +  422: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Maciej Rosiński 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ireneusz       Moralewicz            128.95 -  130: 552   79
    2    33 PAUZA
    3    25 Tadeusz        Kondej                100.00 -  224: 330   50
    4    29 Marek          Wilczek               100.00 +  230: 177  150
    5    23 Bożena         Mileńko               100.00 -  232: 350   50
    6    27 Agnieszka      Krupka                130.77 -  169: 362   81
    7    30 Małgorzata     Stefańczyk            100.00 -  153: 307   50
    8    31 Małgorzata     Lipiec                100.00 -  219: 325   50
    9    30 Justyna        Czupryńska            100.00 +  244: 240  150
   10    27 Dominika       Worona                100.00 -  269: 327   50
   11    28 Beata          Kiżewska              100.00 -  192: 426   50
   12    29 Albert         Połomski              100.00 +  268: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  / 11  82.73




	Marcin Stachowski 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Stachowska            124.96 -  300: 356   75
    2    27 Renata         Andracka              112.57 -  238: 435   63
    3    31 Katarzyna      Pawłowska             100.00 +  333: 253  150
    4    22 Małgorzata     Szmuksta              116.05 -  425: 432   66
    5    26 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  316: 295  150
    6    21 Natalia        Woźniak               100.00 -  328: 359   50
    7    26 Maciej         Pietrasik             100.00 -  315: 325   50
    8    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  426: 203  150
    9    24 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  320: 335   50
   10    26 Małgorzata     Lipiec                100.00 +  377: 212  150
   11    26 Danuta         Połomska              103.39 -  330: 431   53
   12    25 Bożena         Mileńko               100.00 +  391: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Adam Starachowski 100.00 Międzyzdroje

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Kuć                   123.08 -  346: 405   73
    2    22 Małgorzata     Lipiec                100.00 -  242: 251   50
    3    28 Małgorzata     Stefańczyk            100.00 -  280: 323   50
    4    31 Katarzyna      Pawłowska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     223  /  4  55.75




	Małgorzata Stefańczyk 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 -  243: 359   72
    2    21 Marek          Herzig                134.74 -  254: 428   85
    3    28 Adam           Starachowski          100.00 +  323: 280  150
    4    26 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  228: 461   50
    5    29 Ryszard        Pliszka               100.00 -  221: 334   50
    6    29 Michał         Landowski             100.00 -  241: 285   50
    7    30 Maciej         Rosiński              100.00 +  307: 153  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  7  86.71




	Jadwiga Szczurowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Stachowski            121.66 -  246: 404   72
    2    20 Adriana        Gąbka                 106.95 +  364: 319  157
    3    21 Maurycy        Machnio               113.88 -  229: 515   64
    4    23 Agnieszka      Kozak                 104.07 -  284: 316   54
    5    26 Marcin         Stachowski            100.00 -  295: 316   50
    6    30 Albert         Połomski              100.00 +  379: 214  150
    7    24 Beata          Kiżewska              100.00 +  348: 338  150
    8    23 Jacek          Nowak                 110.42 -  246: 443   60
    9    28 Bożena         Mileńko               100.00 -  313: 342   50
   10    28 Marek          Wilczek               100.00 +  369: 228  150
   11    25 Grzegorz       Miecugow              101.26 -  261: 430   51
   12    28 Justyna        Czupryńska            100.00 +  320: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Paweł Wdziękoński 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Baranowski            120.85 -  330: 418   71
    2    25 Danuta         Połomska              103.39 +  373: 281  153
    3    15 Dariusz        Kuć                   123.08 -  270: 406   73
    4    26 Małgorzata     Stefańczyk            100.00 +  461: 228  150
    5    13 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  289: 323   50
    6    26 Anna           Kiżewska              100.00 +  367: 278  150
    7    17 Stanisław      Rydzik                147.04 -  374: 412   97
    8    24 Maciej         Pietrasik             100.00 +  368: 274  150
    9    13 Rafał          Lenartowski           146.02 -  340: 488   96
   10    21 Natalia        Połomska              100.00 +  399: 273  150
   11    16 Maurycy        Machnio               113.88 -  344: 371   64
   12    19 Anna           Niedzielko            114.54 -  380: 392   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Marek Wilczek 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dorota         Kuć                   116.85 -  176: 491   67
    2    32 Bożena         Mileńko               100.00 -  168: 352   50
    3    33 PAUZA
    4    29 Maciej         Rosiński              100.00 -  177: 230   50
    5    31 Anna           Kiżewska              100.00 -  223: 261   50
    6    31 Katarzyna      Pawłowska             100.00 -  126: 332   50
    7    32 Justyna        Czupryńska            100.00 +  275: 103  150
    8    28 Michał         Landowski             100.00 -  127: 323   50
    9    29 Tadeusz        Kondej                100.00 -  227: 269   50
   10    28 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  228: 369   50
   11    30 Albert         Połomski              100.00 -  183: 371   50
   12    30 Małgorzata     Lipiec                100.00 -  297: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  / 11  60.64




	Patryk Wolniewicz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Małgorzata     Szmuksta              116.05 -  338: 419   66
    2    24 Maciej         Pietrasik             100.00 +  516: 283  150
    3    13 Anna           Niedzielko            114.54 -  370: 405   65
    4    16 Irena          Sołdan                132.07 +  486: 362  182
    5    13 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  323: 289  150
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             135.71 -  382: 420   86
    7    15 Renata         Andracka              112.57 -  320: 438   63
    8    20 Danuta         Połomska              103.39 +  393: 321  153
    9    14 Agnieszka      Krupka                130.77 -  374: 387   81
   10    17 Dorota         Kuć                   116.85 +  442: 277  167
   11    15 Mieczysław     Pastuszak             106.31 +  407: 326  156
   12    11 Sławomir       Piotrowski            132.06 -  330: 403   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Dominika Worona 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Niedzielko            114.54 +  338: 296  165
    2    15 Natalia        Woźniak               100.00 -  334: 363   50
    3    18 Łukasz         Baranowski            120.85 -  247: 587   71
    4    19 Sławomir       Piotrowski            132.06 -  347: 367   82
    5    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  400: 227  150
    6    19 Jacek          Nowak                 110.42 -  300: 371   60
    7    25 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  325: 235  150
    8    18 Rafał          Lenartowski           146.02 -  325: 354   96
    9    25 Maciej         Pietrasik             100.00 -  218: 451   50
   10    27 Maciej         Rosiński              100.00 +  327: 269  150
   11    22 Adriana        Gąbka                 106.95 -  352: 442   57
   12    26 Renata         Andracka              112.57 -  304: 339   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Natalia Woźniak 100.00 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maurycy        Machnio               113.88 +  445: 409  164
    2    15 Dominika       Worona                100.00 +  363: 334  150
    3     5 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  352: 390   97
    4     9 Maciej         Sancewicz             132.89 -  349: 402   83
    5    17 Monika         Gawron-Cieślik        121.82 -  307: 354   72
    6    21 Marcin         Stachowski            100.00 +  359: 328  150
    7    12 Irena          Sołdan                132.07 +  423: 380  182
    8     9 Mateusz        Borsuk                138.67 -  360: 376   89
    9    19 Natalia        Połomska              100.00 +  415: 233  150
   10    10 Rafał          Lenartowski           146.02 +  400: 328  196
   11     9 Kazimierz      Merklejn              145.69 -  364: 381   96
   12    15 Bogusław       Książek               112.55 +  393: 374  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Renata         Andracka              516: 218
   2 Bogusław       Książek              - Bartosz        Morawski              405: 455
   3 Dariusz        Kosz                 - Jacek          Nowak                 465: 297
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Mirosław       Uglik                 266: 428
   5 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kozak                 414: 312
   6 Grzegorz       Miecugow             - Łukasz         Tuszyński             299: 483
   7 Rafał          Lenartowski          - Justyna        Czupryńska            508: 208
   8 Krystyna       Drynkowska           - Kazimierz      Merklejn              299: 390
   9 Dawid          Pikul                - Anna           Kiżewska              564: 193
  10 Beata          Kiżewska             - Grzegorz       Kurowski              217: 463
  11 Bogusław       Szyszka              - Tadeusz        Kondej                538: 222
  12 Michał         Landowski            - Grzegorz       Łukasik               261: 518
  13 Mateusz        Borsuk               - Małgorzata     Lipiec                480: 234
  14 Bożena         Mileńko              - Grzegorz       Koczkodon             288: 464
  15 Marek          Herzig               - Daniel         Mundyk                352: 380
  16 Katarzyna      Pawłowska            - Weronika       Rudnicka              210: 423
  17 Maciej         Sancewicz            - Maciej         Pietrasik             437: 224
  18 Ryszard        Pliszka              - Irena          Sołdan                278: 442
  19 Sławomir       Piotrowski           - Danuta         Połomska              383: 224
  20 Natalia        Połomska             - Agnieszka      Krupka                349: 345
  21 Rafał          Wesołowski           - Albert         Połomski              466: 225
  22 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Grąbczewski           349: 349
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Rosiński              552: 130
  24 Marcin         Stachowski           - Dorota         Stachowska            300: 356
  25 Dariusz        Kuć                  - Adam           Starachowski          405: 346
  26 Małgorzata     Stefańczyk           - Monika         Gawron-Cieślik        243: 359
  27 Rafał          Stachowski           - Jadwiga        Szczurowska           404: 246
  28 Paweł          Wdziękoński          - Łukasz         Baranowski            330: 418
  29 Dorota         Kuć                  - Marek          Wilczek               491: 176
  30 Patryk         Wolniewicz           - Małgorzata     Szmuksta              338: 419
  31 Anna           Niedzielko           - Dominika       Worona                296: 338
  32 Natalia        Woźniak              - Maurycy        Machnio               445: 409


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Dawid          Pikul                 418: 423
   2 Mirosław       Uglik                - Ireneusz       Moralewicz            334: 335
   3 Weronika       Rudnicka             - Bogusław       Szyszka               472: 332
   4 Grzegorz       Łukasik              - Małgorzata     Szmuksta              415: 301
   5 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         363: 392
   6 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                351: 483
   7 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   442: 410
   8 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Stachowski            431: 274
   9 Kazimierz      Merklejn             - Mateusz        Borsuk                387: 372
  10 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Piotrowski            398: 358
  11 Daniel         Mundyk               - Dariusz        Kosz                  372: 385
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Koczkodon             394: 282
  13 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Stachowska            403: 382
  14 Bartosz        Morawski             - Natalia        Połomska              485: 256
  15 Dominika       Worona               - Natalia        Woźniak               334: 363
  16 Irena          Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           334: 420
  17 Łukasz         Przyszlak            - Ryszard        Pliszka               392: 330
  18 Maurycy        Machnio              - Mieczysław     Pastuszak             360: 321
  19 Michał         Landowski            - Bogusław       Książek               294: 382
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Adriana        Gąbka                 364: 319
  21 Marek          Herzig               - Małgorzata     Stefańczyk            428: 254
  22 Adam           Starachowski         - Małgorzata     Lipiec                242: 251
  23 Agnieszka      Krupka               - Albert         Połomski              451: 250
  24 Maciej         Pietrasik            - Patryk         Wolniewicz            283: 516
  25 Danuta         Połomska             - Paweł          Wdziękoński           281: 373
  26 Tadeusz        Kondej               - Agnieszka      Kozak                 284: 387
  27 Renata         Andracka             - Marcin         Stachowski            435: 238
  28 Beata          Kiżewska             - Grzegorz       Miecugow              287: 465
  29 Katarzyna      Pawłowska            - Krystyna       Drynkowska            229: 283
  30 Jacek          Nowak                - Justyna        Czupryńska            452: 202
  31 Anna           Kiżewska             - Anna           Niedzielko            268: 410
  32 Marek          Wilczek              - Bożena         Mileńko               168: 352
  33 Maciej         Rosiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Dawid          Pikul                 346: 356
   2 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              509: 370
   3 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Wesołowski            415: 361
   4 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Kuć                   403: 334
   5 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               390: 352
   6 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              388: 382
   7 Stanisław      Rydzik               - Monika         Gawron-Cieślik        401: 320
   8 Maciej         Grąbczewski          - Weronika       Rudnicka              338: 362
   9 Jacek          Nowak                - Łukasz         Przyszlak             315: 391
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Bogusław       Szyszka               314: 383
  11 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Lenartowski           412: 478
  12 Dorota         Stachowska           - Maciej         Sancewicz             327: 424
  13 Anna           Niedzielko           - Patryk         Wolniewicz            405: 370
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Mateusz        Borsuk                343: 374
  15 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Wdziękoński           406: 270
  16 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Krupka                363: 422
  17 Bogusław       Książek              - Rafał          Stachowski            413: 418
  18 Łukasz         Baranowski           - Dominika       Worona                587: 247
  19 Renata         Andracka             - Marek          Herzig                327: 330
  20 Bożena         Mileńko              - Irena          Sołdan                343: 343
  21 Jadwiga        Szczurowska          - Maurycy        Machnio               229: 515
  22 Grzegorz       Miecugow             - Natalia        Połomska              386: 329
  23 Mirosław       Uglik                - Krystyna       Drynkowska            487: 236
  24 Małgorzata     Lipiec               - Daniel         Mundyk                296: 398
  25 Maciej         Rosiński             - Tadeusz        Kondej                224: 330
  26 Adriana        Gąbka                - Danuta         Połomska              310: 393
  27 Ryszard        Pliszka              - Beata          Kiżewska              348: 286
  28 Małgorzata     Stefańczyk           - Adam           Starachowski          323: 280
  29 Albert         Połomski             - Mieczysław     Pastuszak             274: 338
  30 Anna           Kiżewska             - Michał         Landowski             206: 361
  31 Marcin         Stachowski           - Katarzyna      Pawłowska             333: 253
  32 Justyna        Czupryńska           - Maciej         Pietrasik             269: 322
  33 Marek          Wilczek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              374: 415
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               377: 318
   3 Dawid          Pikul                - Weronika       Rudnicka              365: 299
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  352: 378
   5 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Przyszlak             449: 289
   6 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Baranowski            397: 352
   7 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Lenartowski           202: 448
   8 Kazimierz      Merklejn             - Maurycy        Machnio               537: 295
   9 Natalia        Woźniak              - Maciej         Sancewicz             349: 402
  10 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Miecugow              310: 304
  11 Daniel         Mundyk               - Bogusław       Szyszka               342: 384
  12 Anna           Niedzielko           - Mirosław       Uglik                 261: 336
  13 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Herzig                397: 364
  14 Rafał          Stachowski           - Ireneusz       Moralewicz            359: 424
  15 Mateusz        Borsuk               - Monika         Gawron-Cieślik        389: 235
  16 Irena          Sołdan               - Patryk         Wolniewicz            362: 486
  17 Maciej         Grąbczewski          - Bożena         Mileńko               443: 234
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Bogusław       Książek               320: 412
  19 Dominika       Worona               - Sławomir       Piotrowski            347: 367
  20 Dorota         Stachowska           - Michał         Landowski             336: 299
  21 Danuta         Połomska             - Jacek          Nowak                 401: 359
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Marcin         Stachowski            432: 425
  23 Agnieszka      Kozak                - Jadwiga        Szczurowska           316: 284
  24 Tadeusz        Kondej               - Grzegorz       Koczkodon             256: 377
  25 Maciej         Pietrasik            - Renata         Andracka              272: 252
  26 Paweł          Wdziękoński          - Małgorzata     Stefańczyk            461: 228
  27 Krystyna       Drynkowska           - Ryszard        Pliszka               315: 284
  28 Małgorzata     Lipiec               - Natalia        Połomska              245: 299
  29 Marek          Wilczek              - Maciej         Rosiński              177: 230
  30 Adriana        Gąbka                - Albert         Połomski              469: 224
  31 Adam           Starachowski         - Katarzyna      Pawłowska               1: 400
  32 Justyna        Czupryńska           - Beata          Kiżewska              159: 429
  33 Anna           Kiżewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         461: 337
   2 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 370: 395
   3 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Lenartowski           368: 364
   4 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              376: 287
   5 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Kuć                   316: 433
   6 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Wesołowski            527: 322
   7 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                477: 351
   8 Grzegorz       Łukasik              - Dorota         Kuć                   403: 274
   9 Weronika       Rudnicka             - Ireneusz       Moralewicz            346: 459
  10 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Tuszyński             325: 450
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Przyszlak             453: 247
  12 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Krupka                378: 291
  13 Patryk         Wolniewicz           - Paweł          Wdziękoński           323: 289
  14 Bogusław       Książek              - Dorota         Stachowska            393: 380
  15 Maurycy        Machnio              - Agnieszka      Kozak                 414: 367
  16 Sławomir       Piotrowski           - Anna           Niedzielko            414: 411
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Natalia        Woźniak               354: 307
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Danuta         Połomska              324: 342
  19 Natalia        Połomska             - Daniel         Mundyk                284: 456
  20 Krystyna       Drynkowska           - Marek          Herzig                269: 409
  21 Rafał          Stachowski           - Maciej         Pietrasik             548: 255
  22 Grzegorz       Miecugow             - Irena          Sołdan                298: 353
  23 Bożena         Mileńko              - Maciej         Rosiński              350: 232
  24 Beata          Kiżewska             - Adriana        Gąbka                 340: 401
  25 Michał         Landowski            - Jacek          Nowak                 335: 401
  26 Marcin         Stachowski           - Jadwiga        Szczurowska           316: 295
  27 Dominika       Worona               - Tadeusz        Kondej                400: 227
  28 Mieczysław     Pastuszak            - Katarzyna      Pawłowska             337: 240
  29 Małgorzata     Stefańczyk           - Ryszard        Pliszka               221: 334
  30 Małgorzata     Lipiec               - Renata         Andracka              273: 450
  31 Marek          Wilczek              - Anna           Kiżewska              223: 261
  32 Albert         Połomski             - Justyna        Czupryńska            295: 186


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              324: 334
   2 Mirosław       Uglik                - Mateusz        Borsuk                528: 374
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   424: 351
   4 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         392: 435
   5 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz      Merklejn              343: 364
   6 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Łukasik               331: 417
   7 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              338: 371
   8 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Baranowski            417: 343
   9 Patryk         Wolniewicz           - Grzegorz       Koczkodon             382: 420
  10 Marek          Herzig               - Stanisław      Rydzik                493: 314
  11 Dorota         Kuć                  - Bogusław       Książek               404: 393
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Rafał          Stachowski            257: 489
  13 Danuta         Połomska             - Maciej         Sancewicz             294: 392
  14 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Grąbczewski           338: 498
  15 Irena          Sołdan               - Maurycy        Machnio               384: 324
  16 Łukasz         Przyszlak            - Daniel         Mundyk                325: 396
  17 Bożena         Mileńko              - Sławomir       Piotrowski            270: 438
  18 Renata         Andracka             - Adriana        Gąbka                 400: 315
  19 Jacek          Nowak                - Dominika       Worona                371: 300
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Szmuksta              350: 397
  21 Natalia        Woźniak              - Marcin         Stachowski            359: 328
  22 Ryszard        Pliszka              - Anna           Niedzielko            318: 320
  23 Dorota         Stachowska           - Natalia        Połomska              366: 336
  24 Grzegorz       Miecugow             - Krystyna       Drynkowska            311: 264
  25 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Pietrasik             365: 303
  26 Paweł          Wdziękoński          - Anna           Kiżewska              367: 278
  27 Maciej         Rosiński             - Agnieszka      Krupka                169: 362
  28 Beata          Kiżewska             - Małgorzata     Lipiec                445: 222
  29 Małgorzata     Stefańczyk           - Michał         Landowski             241: 285
  30 Jadwiga        Szczurowska          - Albert         Połomski              379: 214
  31 Katarzyna      Pawłowska            - Marek          Wilczek               332: 126
  32 Tadeusz        Kondej               - Justyna        Czupryńska            300: 259


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mirosław       Uglik                 507: 393
   2 Kazimierz      Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            354: 434
   3 Grzegorz       Łukasik              - Dawid          Pikul                 388: 359
   4 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Borsuk                556: 329
   5 Daniel         Mundyk               - Łukasz         Tuszyński             330: 466
   6 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Kosz                  407: 338
   7 Dariusz        Kuć                  - Weronika       Rudnicka              463: 339
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Sancewicz             426: 359
   9 Marek          Herzig               - Dorota         Kuć                   505: 265
  10 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Piotrowski            376: 324
  11 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Grąbczewski           383: 442
  12 Natalia        Woźniak              - Irena          Sołdan                423: 380
  13 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Stachowska            294: 391
  14 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 447: 330
  15 Patryk         Wolniewicz           - Renata         Andracka              320: 438
  16 Anna           Niedzielko           - Bogusław       Książek               404: 359
  17 Paweł          Wdziękoński          - Stanisław      Rydzik                374: 412
  18 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Wesołowski            286: 323
  19 Maurycy        Machnio              - Grzegorz       Miecugow              318: 364
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Jacek          Nowak                 407: 368
  21 Danuta         Połomska             - Monika         Gawron-Cieślik        275: 331
  22 Łukasz         Przyszlak            - Bożena         Mileńko               351: 296
  23 Adriana        Gąbka                - Michał         Landowski             441: 260
  24 Jadwiga        Szczurowska          - Beata          Kiżewska              348: 338
  25 Dominika       Worona               - Krystyna       Drynkowska            325: 235
  26 Maciej         Pietrasik            - Marcin         Stachowski            325: 315
  27 Tadeusz        Kondej               - Mieczysław     Pastuszak             215: 466
  28 Katarzyna      Pawłowska            - Ryszard        Pliszka               258: 312
  29 Natalia        Połomska             - Anna           Kiżewska              346: 213
  30 Maciej         Rosiński             - Małgorzata     Stefańczyk            153: 307
  31 Albert         Połomski             - Małgorzata     Lipiec                257: 328
  32 Justyna        Czupryńska           - Marek          Wilczek               103: 275


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Łukasik               408: 382
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Alabrudziński         407: 465
   3 Mirosław       Uglik                - Kazimierz      Merklejn              419: 399
   4 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             407: 381
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Stachowski            428: 370
   6 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Herzig                348: 452
   7 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kuć                   348: 495
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Baranowski            347: 419
   9 Mateusz        Borsuk               - Natalia        Woźniak               376: 360
  10 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Stachowska            534: 310
  11 Maciej         Sancewicz            - Dorota         Kuć                   370: 486
  12 Renata         Andracka             - Bogusław       Szyszka               281: 633
  13 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Miecugow              414: 321
  14 Daniel         Mundyk               - Anna           Niedzielko            336: 289
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kosz                  414: 263
  16 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Przyszlak             375: 315
  17 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            308: 516
  18 Dominika       Worona               - Rafał          Lenartowski           325: 354
  19 Bogusław       Książek              - Agnieszka      Krupka                289: 437
  20 Danuta         Połomska             - Patryk         Wolniewicz            321: 393
  21 Ryszard        Pliszka              - Maurycy        Machnio                 1: 400
  22 Natalia        Połomska             - Adriana        Gąbka                 388: 387
  23 Jacek          Nowak                - Jadwiga        Szczurowska           443: 246
  24 Maciej         Pietrasik            - Paweł          Wdziękoński           274: 368
  25 Agnieszka      Kozak                - Bożena         Mileńko               405: 326
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Beata          Kiżewska              379: 311
  27 Marcin         Stachowski           - Tadeusz        Kondej                426: 203
  28 Michał         Landowski            - Marek          Wilczek               323: 127
  29 Anna           Kiżewska             - Katarzyna      Pawłowska               1: 400
  30 Krystyna       Drynkowska           - Albert         Połomski              313: 262
  31 Małgorzata     Lipiec               - Maciej         Rosiński              325: 219
  32 Justyna        Czupryńska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Morawski              333: 534
   2 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 375: 419
   3 Dariusz        Kuć                  - Dawid          Pikul                 422: 393
   4 Marek          Herzig               - Grzegorz       Koczkodon             352: 417
   5 Grzegorz       Łukasik              - Bogusław       Szyszka               279: 406
   6 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Piotrowski            496: 381
   7 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Kurowski              338: 454
   8 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                397: 407
   9 Rafał          Stachowski           - Daniel         Mundyk                301: 371
  10 Dorota         Kuć                  - Mateusz        Borsuk                369: 382
  11 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Grąbczewski           453: 404
  12 Rafał          Wesołowski           - Monika         Gawron-Cieślik        381: 321
  13 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Wdziękoński           488: 340
  14 Agnieszka      Krupka               - Patryk         Wolniewicz            387: 374
  15 Renata         Andracka             - Maciej         Sancewicz             352: 357
  16 Maurycy        Machnio              - Anna           Niedzielko            451: 343
  17 Jacek          Nowak                - Mieczysław     Pastuszak             390: 381
  18 Grzegorz       Miecugow             - Małgorzata     Szmuksta              348: 393
  19 Natalia        Woźniak              - Natalia        Połomska              415: 233
  20 Dariusz        Kosz                 - Irena          Sołdan                346: 410
  21 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Przyszlak             358: 317
  22 Agnieszka      Kozak                - Bogusław       Książek               309: 323
  23 Adriana        Gąbka                - Katarzyna      Pawłowska             321: 313
  24 Krystyna       Drynkowska           - Marcin         Stachowski            335: 320
  25 Maciej         Pietrasik            - Dominika       Worona                451: 218
  26 Małgorzata     Lipiec               - Danuta         Połomska              280: 289
  27 Beata          Kiżewska             - Michał         Landowski             411: 253
  28 Bożena         Mileńko              - Jadwiga        Szczurowska           342: 313
  29 Marek          Wilczek              - Tadeusz        Kondej                227: 269
  30 Maciej         Rosiński             - Justyna        Czupryńska            244: 240
  31 Albert         Połomski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kuć                   500: 332
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         485: 350
   3 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             309: 375
   4 Bogusław       Szyszka              - Dawid          Pikul                 371: 395
   5 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Moralewicz            464: 243
   6 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Łukasik               455: 346
   7 Marek          Herzig               - Łukasz         Baranowski            471: 313
   8 Daniel         Mundyk               - Kazimierz      Merklejn              436: 334
   9 Grzegorz       Kurowski             - Mateusz        Borsuk                444: 393
  10 Rafał          Lenartowski          - Natalia        Woźniak               328: 400
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Stachowski            416: 300
  12 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Stachowska            411: 316
  13 Agnieszka      Krupka               - Maurycy        Machnio               404: 393
  14 Maciej         Sancewicz            - Monika         Gawron-Cieślik        500: 317
  15 Irena          Sołdan               - Weronika       Rudnicka              442: 322
  16 Maciej         Grąbczewski          - Jacek          Nowak                 394: 385
  17 Patryk         Wolniewicz           - Dorota         Kuć                   442: 277
  18 Bogusław       Książek              - Grzegorz       Miecugow              364: 318
  19 Adriana        Gąbka                - Maciej         Pietrasik             310: 326
  20 Danuta         Połomska             - Dariusz        Kosz                  344: 501
  21 Paweł          Wdziękoński          - Natalia        Połomska              399: 273
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Krystyna       Drynkowska            414: 311
  23 Łukasz         Przyszlak            - Agnieszka      Kozak                 390: 296
  24 Bożena         Mileńko              - Renata         Andracka              416: 301
  25 Anna           Niedzielko           - Beata          Kiżewska              495: 351
  26 Marcin         Stachowski           - Małgorzata     Lipiec                377: 212
  27 Maciej         Rosiński             - Dominika       Worona                269: 327
  28 Jadwiga        Szczurowska          - Marek          Wilczek               369: 228
  29 Albert         Połomski             - Michał         Landowski             322: 306
  30 Justyna        Czupryńska           - Katarzyna      Pawłowska             257: 366
  31 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Morawski              290: 394
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   438: 367
   3 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            430: 354
   4 Dawid          Pikul                - Marek          Herzig                566: 378
   5 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                436: 333
   6 Daniel         Mundyk               - Mirosław       Uglik                 388: 468
   7 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Szmuksta              394: 287
   8 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               401: 398
   9 Kazimierz      Merklejn             - Natalia        Woźniak               381: 364
  10 Maciej         Sancewicz            - Agnieszka      Krupka                285: 487
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           343: 446
  12 Irena          Sołdan               - Sławomir       Piotrowski            419: 415
  13 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Kuć                   424: 352
  14 Anna           Niedzielko           - Rafał          Lenartowski           291: 335
  15 Patryk         Wolniewicz           - Mieczysław     Pastuszak             407: 326
  16 Maurycy        Machnio              - Paweł          Wdziękoński           371: 344
  17 Dorota         Stachowska           - Rafał          Stachowski            387: 323
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Jacek          Nowak                 342: 308
  19 Maciej         Pietrasik            - Dariusz        Kosz                  311: 453
  20 Weronika       Rudnicka             - Bożena         Mileńko               465: 294
  21 Bogusław       Książek              - Łukasz         Przyszlak             360: 312
  22 Dominika       Worona               - Adriana        Gąbka                 352: 442
  23 Natalia        Połomska             - Renata         Andracka              333: 328
  24 Katarzyna      Pawłowska            - Agnieszka      Kozak                 302: 368
  25 Grzegorz       Miecugow             - Jadwiga        Szczurowska           430: 261
  26 Marcin         Stachowski           - Danuta         Połomska              330: 431
  27 Tadeusz        Kondej               - Krystyna       Drynkowska            262: 332
  28 Beata          Kiżewska             - Maciej         Rosiński              426: 192
  29 Michał         Landowski            - Justyna        Czupryńska            435: 110
  30 Marek          Wilczek              - Albert         Połomski              183: 371
  31 Małgorzata     Lipiec               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             280: 385
   2 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         415: 352
   3 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Koczkodon             374: 396
   4 Grzegorz       Kurowski             - Bogusław       Szyszka               467: 318
   5 Dariusz        Kuć                  - Marek          Herzig                477: 327
   6 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                595: 452
   7 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              360: 326
   8 Agnieszka      Krupka               - Daniel         Mundyk                331: 464
   9 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Baranowski            303: 428
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Irena          Sołdan                369: 401
  11 Sławomir       Piotrowski           - Patryk         Wolniewicz            403: 330
  12 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Lenartowski           453: 338
  13 Maurycy        Machnio              - Maciej         Sancewicz             266: 491
  14 Dariusz        Kosz                 - Weronika       Rudnicka              449: 352
  15 Natalia        Woźniak              - Bogusław       Książek               393: 374
  16 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Szmuksta              307: 359
  17 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        386: 345
  18 Jacek          Nowak                - Rafał          Stachowski            422: 337
  19 Paweł          Wdziękoński          - Anna           Niedzielko            380: 392
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Miecugow              361: 388
  21 Agnieszka      Kozak                - Adriana        Gąbka                 386: 330
  22 Natalia        Połomska             - Danuta         Połomska              336: 364
  23 Krystyna       Drynkowska           - Maciej         Pietrasik             224: 356
  24 Łukasz         Przyszlak            - Beata          Kiżewska              422: 262
  25 Bożena         Mileńko              - Marcin         Stachowski            283: 391
  26 Renata         Andracka             - Dominika       Worona                339: 304
  27 Michał         Landowski            - Tadeusz        Kondej                306: 265
  28 Justyna        Czupryńska           - Jadwiga        Szczurowska           261: 320
  29 Albert         Połomski             - Maciej         Rosiński              266: 268
  30 Małgorzata     Lipiec               - Marek          Wilczek               399: 297
  31 Katarzyna      Pawłowska            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 16-03-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.61  31364  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.59  29626  188
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.47  19842  131
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.95  29284  194
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  26654  177
   6 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.32  28073  188
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.26  29703  199
   8 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.98   6257   42
   9 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 148.29   5635   38
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.12  28883  195
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.07  26801  181
  12 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.09  27904  191
  13 Dawid Pikul                    Poznań               146.03  28621  196
  14 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.82  28873  198
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.28  27893  192
  16 Marek Reda                     Wołomin              145.25  27743  191
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  20003  138
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.79  28813  199
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.61  28922  200
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             144.50  28177  195
  21 Jan Mrozowski                  Kraków               144.24  20049  139
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.13  27768  194
  24 Kamil Górka                    Kraków               142.62  25672  180
  25 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            142.50   6270   44
  26 Kamil Kister                   Puławy               142.31  28462  200
  27 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  29 Krzysztof Obremski             Legnica              140.75  24912  177
  30 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.74  26550  190
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.03  23635  170
  33 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.72  22334  161
  34 Justyna Górka                  Kraków               138.57  27436  198
  35 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.35   5119   37
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.99  22079  160
  37 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                137.74  26997  196
  38 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  39 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.29  21005  153
  42 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.03  26172  191
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  44 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  45 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.12  26407  194
  46 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.88   6522   48
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  135.44  22076  163
  49 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.21  12034   89
  50 Karol Waniek                   Wrocław              134.33  14239  106
  51 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.31   6850   51
  52 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       134.27  14904  111
  53 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  54 Janusz Krupiński               Bytom                133.77  14849  111
  55 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.58  26181  196
  56 Szymon Płachta                 Warszawa             133.29  25724  193
  57 Weronika Rudnicka              Szczecin             133.24  24250  182
  58 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.06  20758  156
  59 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  60 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  61 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  62 Paweł Janaś                    Głogów               132.47   9670   73
  63 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.65  25936  197
  64 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.59  25397  193
  65 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  66 Mariusz Grodek                 Kraków               131.28   6564   50
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.20   7347   56
  68 Robert Kamiński                Warszawa             130.95  25535  195
  69 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  70 Agnieszka Krupka               Krosno               130.80  16088  123
  71 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  72 Irena Sołdan                   Sopot                130.45  25698  197
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  74 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  75 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  77 Maciej Grąbczewski             Szczecin             129.42  23813  184
  78 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  79 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.23  21840  169
  80 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  81 Piotr Domański                 Ostrołęka            129.06   4517   35
  82 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.78  22150  172
  84 Tomasz Łapka                   Opole                128.67  10551   82
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.45  20166  157
  86 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  87 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.98  10622   83
  88 Katarzyna Małek                Mielec               127.84  21222  166
  89 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  90 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  91 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.55  14031  110
  92 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.48  16317  128
  93 Grzegorz Kwiecień              Kraków               127.43  13380  105
  94 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.79  25104  198
  96 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.77  24721  195
  97 Piotr Broda                    Sandomierz           126.74  24588  194
  98 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  99 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 100 Robert Głowacki                Łódź                 126.53  12273   97
 101 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.30  22986  182
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.77  21759  173
 103 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
 104 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 105 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 106 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.62  24495  195
 107 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.56  23479  187
 108 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.39   4514   36
 109 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 110 Michał Kolaj                   Ostróda              125.11  22270  178
 111 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.07  22013  176
 112 Krzysztof Gibas                Kraków               125.06  22261  178
 113 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 114 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.56   8470   68
 115 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 116 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 117 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.12  23583  190
 118 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.05   9924   80
 120 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 121 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 122 Tomasz Górka                   Łęczna               123.85   5945   48
 123 Natalia Ogierman               Katowice             123.85  20559  166
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.34  20474  166
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.76  22957  187
 126 Jacek Pietruszka               Kraków               122.49  11024   90
 127 Czesław Grajewski              Choroszcz            122.28  24455  200
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 129 Artur Koszel                   Warszawa             121.96   9269   76
 130 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 131 Grzegorz Pukniel               Łódź                 121.60  23591  194
 132 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.56  24311  200
 133 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.54   8265   68
 134 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 135 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 136 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 137 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 138 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 139 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  18368  152
 140 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 141 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 142 Krzysztof Bonda                Białystok            120.48  14699  122
 143 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.41  23842  198
 144 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 145 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.08  14290  119
 146 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.95  12715  106
 147 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 148 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.88  19061  159
 149 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 150 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 152 Marek Rogalski                 Warszawa             119.05   9048   76
 153 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 154 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 155 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 156 Tomasz Lempart                 Kraków               118.80  14493  122
 157 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6050   51
 158 Beata Piotrowska               Łódź                 118.29   6151   52
 159 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 160 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.98  10972   93
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.95  22292  189
 162 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 163 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.66  20709  176
 164 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 165 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 166 Paweł Morga                    Warszawa             117.28  11611   99
 167 Sławomir Wolski                Wrocław              117.27  22984  196
 168 Adam Janicki                   Łódź                 117.26  23334  199
 169 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 170 Paulina Mech                   Kraków               117.17  21911  187
 171 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.01  23051  197
 172 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 173 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.84  17409  149
 174 Radosław Więch                 Warszawa             116.74  15410  132
 175 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 176 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.71  23343  200
 177 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.66  19599  168
 178 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 179 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.34  11518   99
 180 Maurycy Machnio                Lipiany              116.28  13140  113
 181 Rafał Stachowski               Police               116.16   7318   63
 182 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.11  19275  166
 183 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 184 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.68  17120  148
 185 Anna Biegańska                 Białystok            115.47  10161   88
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       115.38   7269   63
 188 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.34  22145  192
 189 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.93   6896   60
 190 Maciej Bukowski                Szczecin             114.82   4363   38
 191 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 192 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 193 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 194 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.21  10393   91
 195 Marianna Kozłowska             Białystok            114.18  11304   99
 196 Anna Niedzielko                Szczecin             113.95   9458   83
 197 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 198 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 199 Bogusław Książek               Szczecin             113.69   7276   64
 200 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 201 Teresa Zalewska                Racibórz             113.45  13841  122
 202 Jacek Nowak                    Szczecin             113.44   5672   50
 203 Anna Krynicka                  Warszawa             113.42   8280   73
 204 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 205 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.68  20959  186
 207 Marta Świątkowska              Wrocław              112.68  16338  145
 208 Renata Andracka                Zwola                112.66  21743  193
 209 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 210 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.24  22111  197
 211 Marcin Ceglarek                Kraków               112.13  10316   92
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.62  21766  195
 213 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 214 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 215 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 216 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 217 Dorota Ostrowska               Białystok            110.55   9839   89
 218 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 219 Jerzy Luter                    Bytom                110.39  17110  155
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.29  14338  130
 221 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 223 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 224 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 225 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 227 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 228 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 229 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 230 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 231 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 232 Bożena Guział                  Racibórz             108.78   5439   50
 233 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 234 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.90   5287   49
 235 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 236 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.54  12475  116
 237 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 238 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 239 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 240 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 241 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.14  20892  195
 242 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.10  20456  191
 243 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.93  19569  183
 244 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 245 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 246 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.39  11277  106
 247 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 248 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.00  20564  194
 249 Jakub Błażejewski              Poznań               105.96   5722   54
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 251 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.76  10682  101
 252 Zofia Górka                    Łęczna               105.64   4965   47
 253 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 254 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 255 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.02   4516   43
 256 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.95  20675  197
 257 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 258 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.70   3874   37
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.75  10997  106
 260 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 261 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 262 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 263 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         102.83   3702   36
 264 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 265 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.02  13059  128
 266 Anna Arana                     Warszawa             102.00  12546  123
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 268 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 269 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 270 Sylwia Kozłowska               Białystok             99.52   9454   95
 271 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 272 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 273 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 274 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.23   3831   39
 275 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 276 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.68  10354  106
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.32  18978  195
 278 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 279 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.46  10514  109
 280 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 283 Marcin Stachowski              Wydartowo I           94.81   3413   36
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              94.69  18370  194
 285 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 286 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 287 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 288 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 289 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 290 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 291 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 292 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 294 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 295 Paulina Naplocha               Racibórz              86.73  15525  179
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.62   9008  104
 297 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   85.79   2917   34
 298 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 299 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.89   8913  105
 300 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 301 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 302 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 303 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 304 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 306 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 307 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 308 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 309 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 310 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 311 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189




Poczekalnia na dzień 16-03-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   7 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   8 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  12 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.42   3209   26
  13 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  14 Agnieszka Dawid                Kraków                86.42   2247   26
  15 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  16 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Patryk Wolniewicz              Szczecin             122.20   3055   25
  19 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.16   3029   25
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             116.48   2912   25
  21 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  22 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  24 Dariusz Dzierża                Kraków               137.42   3298   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  26 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  27 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            131.42   3154   24
  28 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  29 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  30 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  31 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  32 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  33 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  35 Kacper Zegadło                 Warszawa             119.33   2864   24
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  37 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  38 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  39 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  40 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  41 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.25   2766   24
  42 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  43 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  44 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  45 Iza Kraj                       Warszawa             112.71   2705   24
  46 Mariusz Makuch                 Zator                112.08   2690   24
  47 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  48 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  49 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  50 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  51 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  52 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  53 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  54 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  55 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.38   2529   24
  56 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  57 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  58 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  59 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           98.29   2359   24
  60 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  61 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  63 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  64 Beata Kiżewska                 Świnoujście           85.79   2059   24
  65 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  66 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  67 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  69 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  70 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  71 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  72 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  73 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  74 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Tomasz A. Praga                Białystok             92.59   2037   22
  81 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  82 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  83 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  84 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  85 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  86 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  87 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  88 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  89 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  90 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  91 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  92 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  93 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  94 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  95 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  96 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  97 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  98 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  99 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 100 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 101 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 102 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 103 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 104 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 105 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 106 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.35   1451   17
 107 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 108 Przemysław Pawlic              Wrocław              130.62   2090   16
 109 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 110 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 111 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 112 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 113 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 114 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 115 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 116 Aneta Grodek                   Zawiercie             84.71   1186   14
 117 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 118 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 119 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 120 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 121 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 122 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 123 Jarosław Żuliński              Szczecin             128.54   1671   13
 124 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 125 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 126 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             109.85   1428   13
 127 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 128 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 129 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 130 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 131 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 132 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 133 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 134 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 135 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 136 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 137 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 138 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 139 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 140 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         144.58   1735   12
 141 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 142 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 143 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 144 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 145 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 146 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.67   1592   12
 147 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 148 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 149 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 150 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 151 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 152 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 153 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 154 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 155 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 156 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 157 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 158 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 159 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 160 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 161 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 162 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 163 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 164 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 165 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 166 Maciej Pietrasik               Nowogard             110.75   1329   12
 167 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 168 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 169 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 170 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 171 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 172 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 173 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 174 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 175 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 176 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 177 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 178 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 179 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 180 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 181 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 182 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 183 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 184 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          103.17   1238   12
 185 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 186 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 187 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 188 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 189 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 190 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 191 Michał Landowski               Police                99.50   1194   12
 192 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 193 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 194 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 195 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 196 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 197 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 198 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 199 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 200 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 201 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 202 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 203 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 204 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 205 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 206 Dominika Worona                Świnoujście           95.33   1144   12
 207 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 208 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 209 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 210 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 211 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 212 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 213 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 214 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 215 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 216 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 217 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 218 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 219 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 220 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 221 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 222 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 223 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 224 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 225 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 226 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 227 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 228 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 229 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 230 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 231 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 232 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 233 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 234 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 235 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 236 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 237 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 238 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 239 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 243 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 244 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 245 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 246 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 247 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 248 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 249 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 250 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 251 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 252 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 253 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 254 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 255 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 256 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   82.73    910   11
 257 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 258 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 259 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 260 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 261 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 262 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 263 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 264 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 265 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 266 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 267 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 268 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 269 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 270 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 271 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 272 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 273 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 274 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 275 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 276 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 277 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 278 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 279 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 280 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 281 Rafał Stachura                 Zator                 57.45    632   11
 282 Justyna Czupryńska             Świnoujście           55.09    606   11
 283 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 284 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 285 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 286 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 287 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 288 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 289 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 290 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 291 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 292 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 293 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 294 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 295 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 296 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 297 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.12    761    8
 298 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 299 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 300 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 301 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 302 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 303 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 304 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 305 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 306 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 307 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 308 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 309 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 310 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 311 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 312 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 313 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 314 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 315 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 316 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 317 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 318 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 319 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 320 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 321 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 322 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 323 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 324 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 325 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 326 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 327 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 328 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 329 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 330 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 331 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 332 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 333 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 334 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 335 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 336 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 337 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 338 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 339 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 340 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 341 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 342 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 343 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 344 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 345 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 346 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 347 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 348 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 349 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 350 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 351 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 352 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 353 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 354 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 355 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 356 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 357 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 358 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 359 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 360 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 361 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 362 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 363 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 364 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 365 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 366 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 367 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 368 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 369 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 370 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 371 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 372 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 373 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 374 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 375 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie