Nowe Miasto Lubawskie28
września
Nowe Miasto Lubawskie 28-29 września V Mistrzostwa Warmii i Mazur
Poznań 5
października
Poznań 5- 6 października II Mistrzostwa Poznania
Szczecin12
października
Szczecin 12-13 października VI Mistrzostwa Szczecina
II Mistrzostwa Poznania05 - 06 października 2002 — II Mistrzostwa PoznaniaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

II Mistrzostwa PoznaniaPoznań, 05 - 06 października 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Robert Duczemiński (Gorzów Wlkp.) 9,0 4878
 2. Szymon Zaleski (Poznań) 9,0 4844
 3. Małgorzata Kania (Milanówek) 9,0 4682
 4. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8,5 4700
 5. Walenty Siemaszko (Lipiany) 8,0 4710
 6. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 8,0 4709
 7. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 8,0 4642
 8. Marek Roszak (Poznań) 8,0 4392
 9. Aleksandra Merklejn (Szczecin) 7,5 4770
 10. Kazimierz M. Merklejn (Szczecin) 7,5 4486

 59 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Poznania




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Pon, 7 Paź 2002

II Otwarte Mistrzostwa Poznania

                                                                 VP
MIEJSCE                                           p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------------
  1 Robert Duczemiński     128 Gorzów Wielkop.    4878           9.0
  2 Szymon Zaleski         132 Poznań             4844           9.0
  3 Małgorzata Kania       130 Milanówek          4682           9.0
  4 Mariusz Skrobosz       143 Warszawa           4700           8.5
  5 Walenty Siemaszko      112 Lipiany            4710           8.0
  6 Tomasz Zwoliński       144 Warszawa           4709           8.0
  7 Mateusz Żbikowski      137 Warszawa           4642           8.0
  8 Marek Roszak           120 Poznań             4392           8.0
  9 Aleksandra Merklejn    119 Szczecin           4770           7.5
 10 Kazio Merklejn         131 Szczecin           4486           7.5
 11 Andrzej Rechowicz      122 Katowice           4725           7.0
 12 Maciej Gałecki         122 Łódź               4625           7.0
 13 Kazimierz Merklejn     110 Szczecin           4391           7.0
 14 Lucyna Korga           116 Zabrze             4332           7.0
 15 Jerzy Luter            111 Bytom              4236           7.0
 16 Arkadiusz Jaworski     110 Tychy              4127           7.0
 17 Ewa Strzelczyk         104 Warszawa           4053           7.0
 18 Maciej Perzyński       100 Piła               4011           7.0
 19 Kamil Nawrocki         100 Bydgoszcz          4000           6.5
 20 Maciej Czupryniak      136 Milanówek          4906           6.0
 21 Radosław Konca         124 Warszawa           4543           6.0
 22 Dawid Pikul            107 Poznań             4436           6.0
 23 Jarosław Puchalski     109 Łódź               4407           6.0
 24 Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa           4245           6.0
 25 Marek Syczuk           105 Warszawa           4182           6.0
 26 Józef Wietecki         100 Gorzów Wlkp.       4050           6.0
 27 Bogusław Koszarski     106 Lądek Zdrój        4031           6.0
 28 Jarosław Sobczak       111 Warszawa           3915           6.0
 29 Aneta Szubiak          100 Łódź               3772           6.0
 30 Tomasz Stencel         100 Poznań             3677           6.0
 31 Joanna Juszczak        108 Warszawa           4251           5.5
 32 Marta Gostomska        100 Warszawa           3790           5.5
 33 Zbigniew Wietecki      122 Gorzów Wielkop.    4464           5.0
 34 Waldemar Czerwoniec    129 Warszawa           4421           5.0
 35 Paweł Opyc             103 Warszawa           4061           5.0
 36 Przemysław Pawlic      100 Wrocław            3831           5.0
 37 Mariusz Michalski      105 Inowrocław         3740           5.0
 38 Mariusz Obłoza         100 Szczecin           3716           5.0
 39 Marta Dobrzańska       100 Kraków             2999           5.0
 40 Andrzej Chylewski      100 Poznań             1956           5.0
 41 Jakub Ciesielski       100 Poznań             3936           4.5
 42 Agata Wojciechowska    100 Poznań             3663           4.5
 43 Jacek Petrus           100 Wrocław            4042           4.0
 44 Dariusz Nawrocki       100 Bydgoszcz          3955           4.0
 45 Grzegorz Tecław        100 Poznań             3815           4.0
 46 Maciej Soska           100 Lublin             3428           4.0
 47 Halina Roszak          114 Poznań             1905           4.0
 48 Sławomir Czyżewski     100 Poznań             3610           3.5
 49 Marcin Tutka           100 Wrocław            3380           3.0
 50 Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław         2229           3.0
 51 Piotr Jakimowicz       100 Poznań              917           3.0
 52 Monika Dzik            100 Poznań             2422           2.0
 53 Krzysztof Bukowski     123 Warszawa            832           2.0
 54 Andrzej Lożyński       118 Piastów             735           2.0
 55 Krzysztof Krause       100 Poznań             3026           1.5
 56 Margarita Malkowska    100 Poznań             2761           1.5
 57 Agata Gnabasik         100 Poznań             1054           1.0
 58 Mariusz Rogalski       100 Iława              1149           0.0
 59 Kinga Bossy            100 Poznań              269           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Pon, 7 Paź 2002

   1  Tomasz Zwoliński       144 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   28  Mariusz Michalski      105   +  511:306   155
   2    1    8  Małgorzata Kania       130   +  445:384   180
   3    1   11  Radosław Konca         124   +  382:298   174
   4    1   12  Maciej Gałecki         122   +  431:310   172
   5    1    9  Waldemar Czerwoniec    129   -  325:483    79
   6    2    6  Szymon Zaleski         132   +  396:375   182
   7    1   26  Dawid Pikul            107   +  365:363   157
   8    1   16  Aleksandra Merklejn    119   -  300:473    69
   9    3   17  Lucyna Korga           116   +  372:290   166
  10    2   19  Walenty Siemaszko      112   -  401:440    62
  11    3   10  Robert Duczemiński     128   -  337:439    78
  12    4    7  Kazio Merklejn         131   +  444:327   181
                                                --------------
                                                 SUMA =  1655 / 12 partii


   2  Mariusz Skrobosz       143 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   29  Marek Syczuk           105   +  382:322   155
   2    8   12  Maciej Gałecki         122   -  324:458    72
   3   14   42  Jakub Ciesielski       100   +  479:259   150
   4    6   16  Aleksandra Merklejn    119   =  396:396   119
   5    9    5  Maciej Czupryniak      136   -  384:433    86
   6   13   50  Tomasz Stencel         100   +  417:254   150
   7    9   35  Aneta Szubiak          100   +  361:250   150
   8    6   36  Maciej Perzyński       100   +  443:320   150
   9    4   10  Robert Duczemiński     128   -  357:381    78
  10    7   14  Andrzej Rechowicz      122   +  360:330   172
  11    4   23  Kazimierz Merklejn     110   +  373:322   160
  12    3   16  Aleksandra Merklejn    119   +  424:317   169
                                                --------------
                                                 SUMA =  1611 / 12 partii


   4  Mateusz Żbikowski      137 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   30  Ewa Strzelczyk         104   +  438:304   154
   2    2   26  Dawid Pikul            107   -  325:326    57
   3   10    7  Kazio Merklejn         131   -  343:402    81
   4   15   41  Grzegorz Tecław        100   +  387:269   150
   5   12   29  Marek Syczuk           105   +  376:354   155
   6    8   23  Kazimierz Merklejn     110   -  319:381    60
   7   11   11  Radosław Konca         124   +  446:384   174
   8    8   18  Wojciech Próchniewicz  114   +  391:348   164
   9    7   15  Marek Roszak           120   +  453:297   170
  10    3    8  Małgorzata Kania       130   -  312:424    80
  11    6   12  Maciej Gałecki         122   +  384:313   172
  12    5   23  Kazimierz Merklejn     110   +  468:284   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  1577 / 12 partii


   5  Maciej Czupryniak      136 Milanówek       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   31  Paweł Opyc             103   -  350:421    53
   2   15   16  Aleksandra Merklejn    119   -  338:507    69
   3   21   55  Margarita Malkowska    100   +  562:236   150
   4   14   13  Zbigniew Wietecki      122   +  394:328   172
   5    9    2  Mariusz Skrobosz       143   +  433:384   193
   6    6   14  Andrzej Rechowicz      122   -  380:478    72
   7   10   10  Robert Duczemiński     128   -  339:348    78
   8   15   25  Joanna Juszczak        108   +  492:256   158
   9   11   39  Marta Gostomska        100   +  432:239   150
  10    8   26  Dawid Pikul            107   +  488:299   157
  11    5    7  Kazio Merklejn         131   -  294:433    81
  12    8   14  Andrzej Rechowicz      122   -  404:408    72
                                                --------------
                                                 SUMA =  1405 / 12 partii


   6  Szymon Zaleski         132 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   32  Wojciech Gołęcki       100   +  332:319   150
   2   13   27  Bogusław Koszarski     106   +  432:306   156
   3    4   26  Dawid Pikul            107   +  376:336   157
   4    2    9  Waldemar Czerwoniec    129   -  351:358    79
   5    5   25  Joanna Juszczak        108   +  488:382   158
   6    2    1  Tomasz Zwoliński       144   -  375:396    94
   7    4   14  Andrzej Rechowicz      122   +  386:331   172
   8    3   19  Walenty Siemaszko      112   +  632:404   162
   9    2   12  Maciej Gałecki         122   +  377:374   172
  10    1   16  Aleksandra Merklejn    119   +  337:280   169
  11    1    8  Małgorzata Kania       130   +  383:366   180
  12    1   10  Robert Duczemiński     128   -  375:420    78
                                                --------------
                                                 SUMA =  1727 / 12 partii


   7  Kazio Merklejn         131 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   33  Józef Wietecki         100   -  355:398    50
   2   14   55  Margarita Malkowska    100   +  407:157   150
   3   10    4  Mateusz Żbikowski      137   +  402:343   187
   4    7   11  Radosław Konca         124   +  396:345   174
   5    4   12  Maciej Gałecki         122   -  358:411    72
   6    7   19  Walenty Siemaszko      112   -  308:406    62
   7   12   25  Joanna Juszczak        108   =  380:380   108
   8   14   58  Halina Roszak          114   +  349:311   164
   9   10   43  Kamil Nawrocki         100   +  357:317   150
  10    6   36  Maciej Perzyński       100   +  414:206   150
  11    5    5  Maciej Czupryniak      136   +  433:294   186
  12    4    1  Tomasz Zwoliński       144   -  327:444    94
                                                --------------
                                                 SUMA =  1547 / 12 partii


   8  Małgorzata Kania       130 Milanówek       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   34  Mariusz Rogalski       100   +  502:261   150
   2    1    1  Tomasz Zwoliński       144   -  384:445    94
   3    7   47  Andrzej Chylewski      100   +  425:253   150
   4    4   10  Robert Duczemiński     128   +  378:298   178
   5    2   17  Lucyna Korga           116   +  326:256   166
   6    3   12  Maciej Gałecki         122   +  369:345   172
   7    2    9  Waldemar Czerwoniec    129   +  324:297   179
   8    2   26  Dawid Pikul            107   +  416:325   157
   9    1   16  Aleksandra Merklejn    119   -  359:434    69
  10    3    4  Mateusz Żbikowski      137   +  424:312   187
  11    1    6  Szymon Zaleski         132   -  366:383    82
  12    2   19  Walenty Siemaszko      112   +  409:303   162
                                                --------------
                                                 SUMA =  1746 / 12 partii


   9  Waldemar Czerwoniec    129 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   35  Aneta Szubiak          100   +  403:283   150
   2    5   10  Robert Duczemiński     128   +  397:367   178
   3    3   31  Paweł Opyc             103   +  411:280   153
   4    2    6  Szymon Zaleski         132   +  358:351   182
   5    1    1  Tomasz Zwoliński       144   +  483:325   194
   6    1   26  Dawid Pikul            107   -  374:395    57
   7    2    8  Małgorzata Kania       130   -  297:324    80
   8    4   12  Maciej Gałecki         122   -  326:389    72
   9    5   19  Walenty Siemaszko      112   -  301:468    62
  10    9   15  Marek Roszak           120   -  359:444    70
  11   12   26  Dawid Pikul            107   -  332:342    57
  12   15   24  Jarosław Puchalski     109   -  380:395    59
                                                --------------
                                                 SUMA =  1314 / 12 partii


  10  Robert Duczemiński     128 Gorzów Wielkop. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   36  Maciej Perzyński       100   +  407:283   150
   2    5    9  Waldemar Czerwoniec    129   -  367:397    79
   3    9   37  Jacek Petrus           100   +  490:225   150
   4    4    8  Małgorzata Kania       130   -  298:378    80
   5   10   23  Kazimierz Merklejn     110   -  316:337    60
   6   14   13  Zbigniew Wietecki      122   +  516:369   172
   7   10    5  Maciej Czupryniak      136   +  348:339   186
   8    7   14  Andrzej Rechowicz      122   +  468:418   172
   9    4    2  Mariusz Skrobosz       143   +  381:357   193
  10    4   12  Maciej Gałecki         122   +  428:376   172
  11    3    1  Tomasz Zwoliński       144   +  439:337   194
  12    1    6  Szymon Zaleski         132   +  420:375   182
                                                --------------
                                                 SUMA =  1790 / 12 partii


  11  Radosław Konca         124 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   37  Jacek Petrus           100   +  421:346   150
   2    3   23  Kazimierz Merklejn     110   +  456:324   160
   3    1    1  Tomasz Zwoliński       144   -  298:382    94
   4    7    7  Kazio Merklejn         131   -  345:396    81
   5   11   14  Andrzej Rechowicz      122   -  302:430    72
   6   15   29  Marek Syczuk           105   +  434:307   155
   7   11    4  Mateusz Żbikowski      137   -  384:446    87
   8   16   13  Zbigniew Wietecki      122   +  433:357   172
   9   13   31  Paweł Opyc             103   -  376:377    53
  10   14   43  Kamil Nawrocki         100   -  326:344    50
  11   17   42  Jakub Ciesielski       100   +  352:315   150
  12   14   39  Marta Gostomska        100   +  416:230   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1374 / 12 partii


  12  Maciej Gałecki         122 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   38  Przemysław Pawlic      100   +  391:301   150
   2    8    2  Mariusz Skrobosz       143   +  458:324   193
   3    2   19  Walenty Siemaszko      112   +  436:389   162
   4    1    1  Tomasz Zwoliński       144   -  310:431    94
   5    4    7  Kazio Merklejn         131   +  411:358   181
   6    3    8  Małgorzata Kania       130   -  345:369    80
   7    5   23  Kazimierz Merklejn     110   +  396:354   160
   8    4    9  Waldemar Czerwoniec    129   +  389:326   179
   9    2    6  Szymon Zaleski         132   -  374:377    82
  10    4   10  Robert Duczemiński     128   -  376:428    78
  11    6    4  Mateusz Żbikowski      137   -  313:384    87
  12    9   26  Dawid Pikul            107   +  426:364   157
                                                --------------
                                                 SUMA =  1603 / 12 partii


  13  Zbigniew Wietecki      122 Gorzów Wielkop. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   39  Marta Gostomska        100   -  343:358    50
   2   16   37  Jacek Petrus           100   -  251:423    50
   3   23   44  Dariusz Nawrocki       100   +  578:325   150
   4   14    5  Maciej Czupryniak      136   -  328:394    86
   5   19   40  Marcin Tutka           100   +  411:238   150
   6   14   10  Robert Duczemiński     128   -  369:516    78
   7   18   50  Tomasz Stencel         100   +  379:276   150
   8   16   11  Radosław Konca         124   -  357:433    74
   9   19   24  Jarosław Puchalski     109   +  413:404   159
  10   16   29  Marek Syczuk           105   -  324:397    55
  11   18   24  Jarosław Puchalski     109   -  382:445    59
  12   20   37  Jacek Petrus           100   +  329:317   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1211 / 12 partii


  14  Andrzej Rechowicz      122 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   40  Marcin Tutka           100   +  418:259   150
   2    4   31  Paweł Opyc             103   -  316:414    53
   3   12   36  Maciej Perzyński       100   +  505:236   150
   4    5   19  Walenty Siemaszko      112   -  276:386    62
   5   11   11  Radosław Konca         124   +  430:302   174
   6    6    5  Maciej Czupryniak      136   +  478:380   186
   7    4    6  Szymon Zaleski         132   -  331:386    82
   8    7   10  Robert Duczemiński     128   -  418:468    78
   9   12   18  Wojciech Próchniewicz  114   +  419:286   164
  10    7    2  Mariusz Skrobosz       143   -  330:360    93
  11   11   39  Marta Gostomska        100   +  396:372   150
  12    8    5  Maciej Czupryniak      136   +  408:404   186
                                                --------------
                                                 SUMA =  1528 / 12 partii


  15  Marek Roszak           120 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   41  Grzegorz Tecław        100   +  336:328   150
   2   11   22  Arkadiusz Jaworski     110   +  359:358   160
   3    6   25  Joanna Juszczak        108   -  300:435    58
   4   11   32  Wojciech Gołęcki       100   +  398:259   150
   5    7   27  Bogusław Koszarski     106   +  372:371   156
   6    4   18  Wojciech Próchniewicz  114   +  372:333   164
   7    3   16  Aleksandra Merklejn    119   -  310:504    69
   8    5   17  Lucyna Korga           116   -  361:377    66
   9    7    4  Mateusz Żbikowski      137   -  297:453    87
  10    9    9  Waldemar Czerwoniec    129   +  444:359   179
  11    7   20  Jerzy Luter            111   +  432:309   161
  12    6   22  Arkadiusz Jaworski     110   +  411:305   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  1560 / 12 partii


  16  Aleksandra Merklejn    119 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   42  Jakub Ciesielski       100   -  354:399    50
   2   15    5  Maciej Czupryniak      136   +  507:338   186
   3    8   41  Grzegorz Tecław        100   +  354:322   150
   4    6    2  Mariusz Skrobosz       143   =  396:396   143
   5    8   39  Marta Gostomska        100   +  439:247   150
   6    5   17  Lucyna Korga           116   +  397:338   166
   7    3   15  Marek Roszak           120   +  504:310   170
   8    1    1  Tomasz Zwoliński       144   +  473:300   194
   9    1    8  Małgorzata Kania       130   +  434:359   180
  10    1    6  Szymon Zaleski         132   -  280:337    82
  11    2   19  Walenty Siemaszko      112   -  315:345    62
  12    3    2  Mariusz Skrobosz       143   -  317:424    93
                                                --------------
                                                 SUMA =  1626 / 12 partii


  17  Lucyna Korga           116 Zabrze          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   43  Kamil Nawrocki         100   +  398:270   150
   2    7   33  Józef Wietecki         100   +  352:343   150
   3    5   18  Wojciech Próchniewicz  114   +  313:310   164
   4    3   25  Joanna Juszczak        108   +  442:329   158
   5    2    8  Małgorzata Kania       130   -  256:326    80
   6    5   16  Aleksandra Merklejn    119   -  338:397    69
   7    7   31  Paweł Opyc             103   +  386:324   153
   8    5   15  Marek Roszak           120   +  377:361   170
   9    3    1  Tomasz Zwoliński       144   -  290:372    94
  10    5   23  Kazimierz Merklejn     110   -  289:416    60
  11    8   22  Arkadiusz Jaworski     110   -  424:454    60
  12   10   29  Marek Syczuk           105   +  467:307   155
                                                --------------
                                                 SUMA =  1463 / 12 partii


  18  Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   44  Dariusz Nawrocki       100   +  353:338   150
   2   10   24  Jarosław Puchalski     109   +  377:320   159
   3    5   17  Lucyna Korga           116   -  310:313    66
   4   10   54  Mariusz Obłoza         100   +  383:273   150
   5    6   31  Paweł Opyc             103   +  395:335   153
   6    4   15  Marek Roszak           120   -  333:372    70
   7    6   19  Walenty Siemaszko      112   -  337:407    62
   8    8    4  Mateusz Żbikowski      137   -  348:391    87
   9   12   14  Andrzej Rechowicz      122   -  286:419    72
  10   15   39  Marta Gostomska        100   -  320:490    50
  11   19   41  Grzegorz Tecław        100   +  383:326   150
  12   16   31  Paweł Opyc             103   +  420:355   153
                                                --------------
                                                 SUMA =  1322 / 12 partii


  19  Walenty Siemaszko      112 Lipiany         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   45  Agata Gnabasik         100   +  399:188   150
   2    6   42  Jakub Ciesielski       100   +  451:279   150
   3    2   12  Maciej Gałecki         122   -  389:436    72
   4    5   14  Andrzej Rechowicz      122   +  386:276   172
   5    3   26  Dawid Pikul            107   -  312:475    57
   6    7    7  Kazio Merklejn         131   +  406:308   181
   7    6   18  Wojciech Próchniewicz  114   +  407:337   164
   8    3    6  Szymon Zaleski         132   -  404:632    82
   9    5    9  Waldemar Czerwoniec    129   +  468:301   179
  10    2    1  Tomasz Zwoliński       144   +  440:401   194
  11    2   16  Aleksandra Merklejn    119   +  345:315   169
  12    2    8  Małgorzata Kania       130   -  303:409    80
                                                --------------
                                                 SUMA =  1650 / 12 partii


  20  Jerzy Luter            111 Bytom           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   46  Agata Wojciechowska    100   -  288:333    50
   2   22   54  Mariusz Obłoza         100   -  297:377    50
   3   24   21  Jarosław Sobczak       111   -  303:322    61
   4   26   34  Mariusz Rogalski       100   +  323:311   150
   5   24   52  Maciej Soska           100   +  389:251   150
   6   18   24  Jarosław Puchalski     109   +  394:337   159
   7   14   30  Ewa Strzelczyk         104   -  317:364    54
   8   18   37  Jacek Petrus           100   +  396:315   150
   9   14   33  Józef Wietecki         100   +  350:318   150
  10   10   31  Paweł Opyc             103   +  449:266   153
  11    7   15  Marek Roszak           120   -  309:432    70
  12   11   27  Bogusław Koszarski     106   +  421:323   156
                                                --------------
                                                 SUMA =  1353 / 12 partii


  21  Jarosław Sobczak       111 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   47  Andrzej Chylewski      100   -  279:365    50
   2   24   43  Kamil Nawrocki         100   -  307:351    50
   3   24   20  Jerzy Luter            111   +  322:303   161
   4   21   52  Maciej Soska           100   +  368:247   150
   5   15   36  Maciej Perzyński       100   -  247:363    50
   6   20   46  Agata Wojciechowska    100   +  313:280   150
   7   16   28  Mariusz Michalski      105   +  388:296   155
   8   11   27  Bogusław Koszarski     106   -  309:316    56
   9   16   35  Aneta Szubiak          100   -  346:355    50
  10   18   54  Mariusz Obłoza         100   +  346:286   150
  11   15   35  Aneta Szubiak          100   +  422:268   150
  12   12   30  Ewa Strzelczyk         104   -  268:410    54
                                                --------------
                                                 SUMA =  1226 / 12 partii


  22  Arkadiusz Jaworski     110 Tychy           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   48  Monika Dzik            100   +  337:315   150
   2   11   15  Marek Roszak           120   -  358:359    70
   3   13   29  Marek Syczuk           105   +  350:343   155
   4    9   31  Paweł Opyc             103   -  337:342    53
   5   13   33  Józef Wietecki         100   +  334:327   150
   6   10   27  Bogusław Koszarski     106   +  306:272   156
   7    8   36  Maciej Perzyński       100   -  342:350    50
   8   10   30  Ewa Strzelczyk         104   -  335:345    54
   9   15   54  Mariusz Obłoza         100   +  333:290   150
  10   11   35  Aneta Szubiak          100   +  336:318   150
  11    8   17  Lucyna Korga           116   +  454:424   166
  12    6   15  Marek Roszak           120   -  305:411    70
                                                --------------
                                                 SUMA =  1374 / 12 partii


  23  Kazimierz Merklejn     110 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   50  Tomasz Stencel         100   +  423:192   150
   2    3   11  Radosław Konca         124   -  324:456    74
   3   11   33  Józef Wietecki         100   -  302:392    50
   4   17   37  Jacek Petrus           100   +  499:309   150
   5   10   10  Robert Duczemiński     128   +  337:316   178
   6    8    4  Mateusz Żbikowski      137   +  381:319   187
   7    5   12  Maciej Gałecki         122   -  354:396    72
   8    9   31  Paweł Opyc             103   +  413:323   153
   9    6   26  Dawid Pikul            107   +  336:310   157
  10    5   17  Lucyna Korga           116   +  416:289   166
  11    4    2  Mariusz Skrobosz       143   -  322:373    93
  12    5    4  Mateusz Żbikowski      137   -  284:468    87
                                                --------------
                                                 SUMA =  1517 / 12 partii


  24  Jarosław Puchalski     109 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   51  Sławomir Czyżewski     100   +  348:324   150
   2   10   18  Wojciech Próchniewicz  114   -  320:377    64
   3   15   54  Mariusz Obłoza         100   -  325:370    50
   4   18   36  Maciej Perzyński       100   -  293:352    50
   5   22   37  Jacek Petrus           100   +  355:288   150
   6   18   20  Jerzy Luter            111   -  337:394    61
   7   19   29  Marek Syczuk           105   -  342:383    55
   8   22   38  Przemysław Pawlic      100   +  455:238   150
   9   19   13  Zbigniew Wietecki      122   -  404:413    72
  10   21   44  Dariusz Nawrocki       100   +  388:364   150
  11   18   13  Zbigniew Wietecki      122   +  445:382   172
  12   15    9  Waldemar Czerwoniec    129   +  395:380   179
                                                --------------
                                                 SUMA =  1303 / 12 partii


  25  Joanna Juszczak        108 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   52  Maciej Soska           100   +  334:306   150
   2   12   46  Agata Wojciechowska    100   +  369:290   150
   3    6   15  Marek Roszak           120   +  435:300   170
   4    3   17  Lucyna Korga           116   -  329:442    66
   5    5    6  Szymon Zaleski         132   -  382:488    82
   6    9   31  Paweł Opyc             103   -  282:352    53
   7   12    7  Kazio Merklejn         131   =  380:380   131
   8   15    5  Maciej Czupryniak      136   -  256:492    86
   9   18   49  Marta Dobrzańska       100   +  374:294   150
  10   13   58  Halina Roszak          114   -  355:380    64
  11   16   50  Tomasz Stencel         100   -  339:366    50
  12   19   42  Jakub Ciesielski       100   +  416:382   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1302 / 12 partii


  26  Dawid Pikul            107 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   53  Krzysztof Krause       100   +  470:212   150
   2    2    4  Mateusz Żbikowski      137   +  326:325   187
   3    4    6  Szymon Zaleski         132   -  336:376    82
   4    8   33  Józef Wietecki         100   +  431:262   150
   5    3   19  Walenty Siemaszko      112   +  475:312   162
   6    1    9  Waldemar Czerwoniec    129   +  395:374   179
   7    1    1  Tomasz Zwoliński       144   -  363:365    94
   8    2    8  Małgorzata Kania       130   -  325:416    80
   9    6   23  Kazimierz Merklejn     110   -  310:336    60
  10    8    5  Maciej Czupryniak      136   -  299:488    86
  11   12    9  Waldemar Czerwoniec    129   +  342:332   179
  12    9   12  Maciej Gałecki         122   -  364:426    72
                                                --------------
                                                 SUMA =  1481 / 12 partii


  27  Bogusław Koszarski     106 Lądek Zdrój     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   54  Mariusz Obłoza         100   +  305:291   150
   2   13    6  Szymon Zaleski         132   -  306:432    82
   3   18   43  Kamil Nawrocki         100   +  392:350   150
   4   12   46  Agata Wojciechowska    100   +  366:215   150
   5    7   15  Marek Roszak           120   -  371:372    70
   6   10   22  Arkadiusz Jaworski     110   -  272:306    60
   7   13   33  Józef Wietecki         100   +  341:329   150
   8   11   21  Jarosław Sobczak       111   +  316:309   161
   9    8   36  Maciej Perzyński       100   -  273:378    50
  10   12   30  Ewa Strzelczyk         104   -  365:378    54
  11   14   33  Józef Wietecki         100   +  401:303   150
  12   11   20  Jerzy Luter            111   -  323:421    61
                                                --------------
                                                 SUMA =  1288 / 12 partii


  28  Mariusz Michalski      105 Inowrocław      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński       144   -  306:511    94
   2   20   52  Maciej Soska           100   -  241:337    50
   3   25   35  Aneta Szubiak          100   -  194:371    50
   4   27   53  Krzysztof Krause       100   +  399:228   150
   5   25   55  Margarita Malkowska    100   +  305:245   150
   6   21   49  Marta Dobrzańska       100   +  345:234   150
   7   16   21  Jarosław Sobczak       111   -  296:388    61
   8   20   50  Tomasz Stencel         100   -  391:462    50
   9   21   44  Dariusz Nawrocki       100   +  356:309   150
  10   19   42  Jakub Ciesielski       100   -  344:355    50
  11   20   38  Przemysław Pawlic      100   +  347:291   150
  12   17   33  Józef Wietecki         100   -  216:353    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1155 / 12 partii


  29  Marek Syczuk           105 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Skrobosz       143   -  322:382    93
   2   18   51  Sławomir Czyżewski     100   +  393:215   150
   3   13   22  Arkadiusz Jaworski     110   -  343:350    60
   4   16   48  Monika Dzik            100   +  372:311   150
   5   12    4  Mateusz Żbikowski      137   -  354:376    87
   6   15   11  Radosław Konca         124   -  307:434    74
   7   19   24  Jarosław Puchalski     109   +  383:342   159
   8   17   33  Józef Wietecki         100   -  281:372    50
   9   20   37  Jacek Petrus           100   +  355:295   150
  10   16   13  Zbigniew Wietecki      122   +  397:324   172
  11   13   31  Paweł Opyc             103   +  368:272   153
  12   10   17  Lucyna Korga           116   -  307:467    66
                                                --------------
                                                 SUMA =  1364 / 12 partii


  30  Ewa Strzelczyk         104 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    4  Mateusz Żbikowski      137   -  304:438    87
   2   21   38  Przemysław Pawlic      100   +  330:319   150
   3   17   46  Agata Wojciechowska    100   -  278:285    50
   4   20   42  Jakub Ciesielski       100   +  344:277   150
   5   16   32  Wojciech Gołęcki       100   -  328:333    50
   6   19   54  Mariusz Obłoza         100   +  359:299   150
   7   14   20  Jerzy Luter            111   +  364:317   161
   8   10   22  Arkadiusz Jaworski     110   +  345:335   160
   9    9   57  Krzysztof Bukowski     123   -  276:482    73
  10   12   27  Bogusław Koszarski     106   +  378:365   156
  11    9   36  Maciej Perzyński       100   -  337:379    50
  12   12   21  Jarosław Sobczak       111   +  410:268   161
                                                --------------
                                                 SUMA =  1398 / 12 partii


  31  Paweł Opyc             103 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    5  Maciej Czupryniak      136   +  421:350   186
   2    4   14  Andrzej Rechowicz      122   +  414:316   172
   3    3    9  Waldemar Czerwoniec    129   -  280:411    79
   4    9   22  Arkadiusz Jaworski     110   +  342:337   160
   5    6   18  Wojciech Próchniewicz  114   -  335:395    64
   6    9   25  Joanna Juszczak        108   +  352:282   158
   7    7   17  Lucyna Korga           116   -  324:386    66
   8    9   23  Kazimierz Merklejn     110   -  323:413    60
   9   13   11  Radosław Konca         124   +  377:376   174
  10   10   20  Jerzy Luter            111   -  266:449    61
  11   13   29  Marek Syczuk           105   -  272:368    55
  12   16   18  Wojciech Próchniewicz  114   -  355:420    64
                                                --------------
                                                 SUMA =  1299 / 12 partii


  32  Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    6  Szymon Zaleski         132   -  319:332    82
   2   19   48  Monika Dzik            100   +  329:322   150
   3   16   52  Maciej Soska           100   +  329:264   150
   4   11   15  Marek Roszak           120   -  259:398    70
   5   16   30  Ewa Strzelczyk         104   +  333:328   154
   6   11   36  Maciej Perzyński       100   -  327:368    50
   7   15   43  Kamil Nawrocki         100   -  333:358    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   706 /  7 partii


  33  Józef Wietecki         100 Gorzów Wlkp.    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    7  Kazio Merklejn         131   +  398:355   181
   2    7   17  Lucyna Korga           116   -  343:352    66
   3   11   23  Kazimierz Merklejn     110   +  392:302   160
   4    8   26  Dawid Pikul            107   -  262:431    57
   5   13   22  Arkadiusz Jaworski     110   -  327:334    60
   6   16   48  Monika Dzik            100   +  334:307   150
   7   13   27  Bogusław Koszarski     106   -  329:341    56
   8   17   29  Marek Syczuk           105   +  372:281   155
   9   14   20  Jerzy Luter            111   -  318:350    61
  10   17   41  Grzegorz Tecław        100   +  319:303   150
  11   14   27  Bogusław Koszarski     106   -  303:401    56
  12   17   28  Mariusz Michalski      105   +  353:216   155
                                                --------------
                                                 SUMA =  1307 / 12 partii


  34  Mariusz Rogalski       100 Iława           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    8  Małgorzata Kania       130   -  261:502    80
   2   25   40  Marcin Tutka           100   -  273:336    50
   3   26   51  Sławomir Czyżewski     100   -  304:344    50
   4   26   20  Jerzy Luter            111   -  311:323    61
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   241 /  4 partie


  35  Aneta Szubiak          100 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    9  Waldemar Czerwoniec    129   -  283:403    79
   2   23   36  Maciej Perzyński       100   -  293:440    50
   3   25   28  Mariusz Michalski      105   +  371:194   155
   4   19   43  Kamil Nawrocki         100   +  381:303   150
   5   14   54  Mariusz Obłoza         100   +  315:265   150
   6   12   39  Marta Gostomska        100   +  303:250   150
   7    9    2  Mariusz Skrobosz       143   -  250:361    93
   8   13   57  Krzysztof Bukowski     123   -  293:350    73
   9   16   21  Jarosław Sobczak       111   +  355:346   161
  10   11   22  Arkadiusz Jaworski     110   -  318:336    60
  11   15   21  Jarosław Sobczak       111   -  268:422    61
  12   18   54  Mariusz Obłoza         100   +  342:284   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1332 / 12 partii


  36  Maciej Perzyński       100 Piła            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   10  Robert Duczemiński     128   -  283:407    78
   2   23   35  Aneta Szubiak          100   +  440:293   150
   3   12   14  Andrzej Rechowicz      122   -  236:505    72
   4   18   24  Jarosław Puchalski     109   +  352:293   159
   5   15   21  Jarosław Sobczak       111   +  363:247   161
   6   11   32  Wojciech Gołęcki       100   +  368:327   150
   7    8   22  Arkadiusz Jaworski     110   +  350:342   160
   8    6    2  Mariusz Skrobosz       143   -  320:443    93
   9    8   27  Bogusław Koszarski     106   +  378:273   156
  10    6    7  Kazio Merklejn         131   -  206:414    81
  11    9   30  Ewa Strzelczyk         104   +  379:337   154
  12    7   58  Halina Roszak          114   -  336:353    64
                                                --------------
                                                 SUMA =  1478 / 12 partii


  37  Jacek Petrus           100 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   11  Radosław Konca         124   -  346:421    74
   2   16   13  Zbigniew Wietecki      122   +  423:251   172
   3    9   10  Robert Duczemiński     128   -  225:490    78
   4   17   23  Kazimierz Merklejn     110   -  309:499    60
   5   22   24  Jarosław Puchalski     109   -  288:355    59
   6   23   40  Marcin Tutka           100   +  381:273   150
   7   20   48  Monika Dzik            100   +  407:351   150
   8   18   20  Jerzy Luter            111   -  315:396    61
   9   20   29  Marek Syczuk           105   -  295:355    55
  10   22   38  Przemysław Pawlic      100   -  341:344    50
  11   23   44  Dariusz Nawrocki       100   +  395:332   150
  12   20   13  Zbigniew Wietecki      122   -  317:329    72
                                                --------------
                                                 SUMA =  1131 / 12 partii


  38  Przemysław Pawlic      100 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   12  Maciej Gałecki         122   -  301:391    72
   2   21   30  Ewa Strzelczyk         104   -  319:330    54
   3   22   48  Monika Dzik            100   -  350:450    50
   4   25   44  Dariusz Nawrocki       100   +  346:262   150
   5   21   41  Grzegorz Tecław        100   +  349:295   150
   6   17   43  Kamil Nawrocki         100   -  287:295    50
   7   21   54  Mariusz Obłoza         100   -  310:322    50
   8   22   24  Jarosław Puchalski     109   -  238:455    59
   9   24   53  Krzysztof Krause       100   +  357:225   150
  10   22   37  Jacek Petrus           100   +  344:341   150
  11   20   28  Mariusz Michalski      105   -  291:347    55
  12   21   41  Grzegorz Tecław        100   +  339:269   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1140 / 12 partii


  39  Marta Gostomska        100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   13  Zbigniew Wietecki      122   +  358:343   172
   2    9   47  Andrzej Chylewski      100   -  221:325    50
   3   19   40  Marcin Tutka           100   +  327:300   150
   4   13   50  Tomasz Stencel         100   +  331:300   150
   5    8   16  Aleksandra Merklejn    119   -  247:439    69
   6   12   35  Aneta Szubiak          100   -  250:303    50
   7   17   51  Sławomir Czyżewski     100   +  370:343   150
   8   12   43  Kamil Nawrocki         100   =  355:355   100
   9   11    5  Maciej Czupryniak      136   -  239:432    86
  10   15   18  Wojciech Próchniewicz  114   +  490:320   164
  11   11   14  Andrzej Rechowicz      122   -  372:396    72
  12   14   11  Radosław Konca         124   -  230:416    74
                                                --------------
                                                 SUMA =  1287 / 12 partii


  40  Marcin Tutka           100 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   14  Andrzej Rechowicz      122   -  259:418    72
   2   25   34  Mariusz Rogalski       100   +  336:273   150
   3   19   39  Marta Gostomska        100   -  300:327    50
   4   22   51  Sławomir Czyżewski     100   =  289:289   100
   5   19   13  Zbigniew Wietecki      122   -  238:411    72
   6   23   37  Jacek Petrus           100   -  273:381    50
   7   24   41  Grzegorz Tecław        100   -  269:283    50
   8            PAUZA
   9   25   55  Margarita Malkowska    100   +  332:190   150
  10   23   52  Maciej Soska           100   -  272:332    50
  11   24   47  Andrzej Chylewski      100   -  260:314    50
  12   24   44  Dariusz Nawrocki       100   -  252:373    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   844 / 11 partii


  41  Grzegorz Tecław        100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   15  Marek Roszak           120   -  328:336    70
   2   17   44  Dariusz Nawrocki       100   +  450:259   150
   3    8   16  Aleksandra Merklejn    119   -  322:354    69
   4   15    4  Mateusz Żbikowski      137   -  269:387    87
   5   21   38  Przemysław Pawlic      100   -  295:349    50
   6   22   51  Sławomir Czyżewski     100   -  301:321    50
   7   24   40  Marcin Tutka           100   +  283:269   150
   8   23   46  Agata Wojciechowska    100   +  320:313   150
   9   22   52  Maciej Soska           100   +  349:322   150
  10   17   33  Józef Wietecki         100   -  303:319    50
  11   19   18  Wojciech Próchniewicz  114   -  326:383    64
  12   21   38  Przemysław Pawlic      100   -  269:339    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1090 / 12 partii


  42  Jakub Ciesielski       100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   16  Aleksandra Merklejn    119   +  399:354   169
   2    6   19  Walenty Siemaszko      112   -  279:451    62
   3   14    2  Mariusz Skrobosz       143   -  259:479    93
   4   20   30  Ewa Strzelczyk         104   -  277:344    54
   5   23   43  Kamil Nawrocki         100   -  327:373    50
   6   24   44  Dariusz Nawrocki       100   -  355:356    50
   7            PAUZA
   8   25   55  Margarita Malkowska    100   +  338:222   150
   9   23   51  Sławomir Czyżewski     100   +  350:271   150
  10   19   28  Mariusz Michalski      105   +  355:344   155
  11   17   11  Radosław Konca         124   -  315:352    74
  12   19   25  Joanna Juszczak        108   -  382:416    58
                                                --------------
                                                 SUMA =  1065 / 11 partii


  43  Kamil Nawrocki         100 Bydgoszcz       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   17  Lucyna Korga           116   -  270:398    66
   2   24   21  Jarosław Sobczak       111   +  351:307   161
   3   18   27  Bogusław Koszarski     106   -  350:392    56
   4   19   35  Aneta Szubiak          100   -  303:381    50
   5   23   42  Jakub Ciesielski       100   +  373:327   150
   6   17   38  Przemysław Pawlic      100   +  295:287   150
   7   15   32  Wojciech Gołęcki       100   +  358:333   150
   8   12   39  Marta Gostomska        100   =  355:355   100
   9   10    7  Kazio Merklejn         131   -  317:357    81
  10   14   11  Radosław Konca         124   +  344:326   174
  11   10   58  Halina Roszak          114   -  313:358    64
  12   13   50  Tomasz Stencel         100   +  371:298   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1352 / 12 partii


  44  Dariusz Nawrocki       100 Bydgoszcz       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   18  Wojciech Próchniewicz  114   -  338:353    64
   2   17   41  Grzegorz Tecław        100   -  259:450    50
   3   23   13  Zbigniew Wietecki      122   -  325:578    72
   4   25   38  Przemysław Pawlic      100   -  262:346    50
   5   26   53  Krzysztof Krause       100   +  401:221   150
   6   24   42  Jakub Ciesielski       100   +  356:355   150
   7   22   46  Agata Wojciechowska    100   +  317:270   150
   8   19   54  Mariusz Obłoza         100   -  319:343    50
   9   21   28  Mariusz Michalski      105   -  309:356    55
  10   21   24  Jarosław Puchalski     109   -  364:388    59
  11   23   37  Jacek Petrus           100   -  332:395    50
  12   24   40  Marcin Tutka           100   +  373:252   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1050 / 12 partii


  45  Agata Gnabasik         100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   19  Walenty Siemaszko      112   -  188:399    62
   2   27   49  Marta Dobrzańska       100   -  234:294    50
   3   27   53  Krzysztof Krause       100   +  360:260   150
   4   23   56  Andrzej Lożyński       118   -  272:374    68
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   330 /  4 partie


  46  Agata Wojciechowska    100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   20  Jerzy Luter            111   +  333:288   161
   2   12   25  Joanna Juszczak        108   -  290:369    58
   3   17   30  Ewa Strzelczyk         104   +  285:278   154
   4   12   27  Bogusław Koszarski     106   -  215:366    56
   5   17   50  Tomasz Stencel         100   -  328:356    50
   6   20   21  Jarosław Sobczak       111   -  280:313    61
   7   22   44  Dariusz Nawrocki       100   -  270:317    50
   8   23   41  Grzegorz Tecław        100   -  313:320    50
   9            PAUZA
  10   24   49  Marta Dobrzańska       100   -  239:298    50
  11   25   53  Krzysztof Krause       100   +  420:301   150
  12   23   51  Sławomir Czyżewski     100   +  390:289   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   990 / 11 partii


  47  Andrzej Chylewski      100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   21  Jarosław Sobczak       111   +  365:279   161
   2    9   39  Marta Gostomska        100   +  325:221   150
   3    7    8  Małgorzata Kania       130   -  253:425    80
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10   25   53  Krzysztof Krause       100   +  322:212   150
  11   24   40  Marcin Tutka           100   +  314:260   150
  12   22   52  Maciej Soska           100   +  377:258   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   841 /  6 partii


  48  Monika Dzik            100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   22  Arkadiusz Jaworski     110   -  315:337    60
   2   19   32  Wojciech Gołęcki       100   -  322:329    50
   3   22   38  Przemysław Pawlic      100   +  450:350   150
   4   16   29  Marek Syczuk           105   -  311:372    55
   5   20   51  Sławomir Czyżewski     100   +  366:315   150
   6   16   33  Józef Wietecki         100   -  307:334    50
   7   20   37  Jacek Petrus           100   -  351:407    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   565 /  7 partii


  49  Marta Dobrzańska       100 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   27   45  Agata Gnabasik         100   +  294:234   150
   3   20   50  Tomasz Stencel         100   -  226:315    50
   4   24   55  Margarita Malkowska    100   +  341:265   150
   5   18   56  Andrzej Lożyński       118   -  326:361    68
   6   21   28  Mariusz Michalski      105   -  234:345    55
   7   23   52  Maciej Soska           100   +  280:243   150
   8   21   51  Sławomir Czyżewski     100   -  354:359    50
   9   18   25  Joanna Juszczak        108   -  294:374    58
  10   24   46  Agata Wojciechowska    100   +  298:239   150
  11   22   51  Sławomir Czyżewski     100   +  352:316   150
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =  1031 / 10 partii


  50  Tomasz Stencel         100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   23  Kazimierz Merklejn     110   -  192:423    60
   2   26   53  Krzysztof Krause       100   +  313:261   150
   3   20   49  Marta Dobrzańska       100   +  315:226   150
   4   13   39  Marta Gostomska        100   -  300:331    50
   5   17   46  Agata Wojciechowska    100   +  356:328   150
   6   13    2  Mariusz Skrobosz       143   -  254:417    93
   7   18   13  Zbigniew Wietecki      122   -  276:379    72
   8   20   28  Mariusz Michalski      105   +  462:391   155
   9   17   58  Halina Roszak          114   -  274:503    64
  10   20   51  Sławomir Czyżewski     100   +  271:224   150
  11   16   25  Joanna Juszczak        108   +  366:339   158
  12   13   43  Kamil Nawrocki         100   -  298:371    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1302 / 12 partii


  51  Sławomir Czyżewski     100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   24  Jarosław Puchalski     109   -  324:348    59
   2   18   29  Marek Syczuk           105   -  215:393    55
   3   26   34  Mariusz Rogalski       100   +  344:304   150
   4   22   40  Marcin Tutka           100   =  289:289   100
   5   20   48  Monika Dzik            100   -  315:366    50
   6   22   41  Grzegorz Tecław        100   +  321:301   150
   7   17   39  Marta Gostomska        100   -  343:370    50
   8   21   49  Marta Dobrzańska       100   +  359:354   150
   9   23   42  Jakub Ciesielski       100   -  271:350    50
  10   20   50  Tomasz Stencel         100   -  224:271    50
  11   22   49  Marta Dobrzańska       100   -  316:352    50
  12   23   46  Agata Wojciechowska    100   -  289:390    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   964 / 12 partii


  52  Maciej Soska           100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   25  Joanna Juszczak        108   -  306:334    58
   2   20   28  Mariusz Michalski      105   +  337:241   155
   3   16   32  Wojciech Gołęcki       100   -  264:329    50
   4   21   21  Jarosław Sobczak       111   -  247:368    61
   5   24   20  Jerzy Luter            111   -  251:389    61
   6   25   55  Margarita Malkowska    100   +  270:217   150
   7   23   49  Marta Dobrzańska       100   -  243:280    50
   8   24   53  Krzysztof Krause       100   +  289:281   150
   9   22   41  Grzegorz Tecław        100   -  322:349    50
  10   23   40  Marcin Tutka           100   +  332:272   150
  11   21   54  Mariusz Obłoza         100   -  309:316    50
  12   22   47  Andrzej Chylewski      100   -  258:377    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1035 / 12 partii


  53  Krzysztof Krause       100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   26  Dawid Pikul            107   -  212:470    57
   2   26   50  Tomasz Stencel         100   -  261:313    50
   3   27   45  Agata Gnabasik         100   -  260:360    50
   4   27   28  Mariusz Michalski      105   -  228:399    55
   5   26   44  Dariusz Nawrocki       100   -  221:401    50
   6            PAUZA
   7   25   55  Margarita Malkowska    100   +  270:243   150
   8   24   52  Maciej Soska           100   -  281:289    50
   9   24   38  Przemysław Pawlic      100   -  225:357    50
  10   25   47  Andrzej Chylewski      100   -  212:322    50
  11   25   46  Agata Wojciechowska    100   -  301:420    50
  12   25   59  Piotr Jakimowicz       100   -  255:338    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   662 / 11 partii


  54  Mariusz Obłoza         100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   27  Bogusław Koszarski     106   -  291:305    56
   2   22   20  Jerzy Luter            111   +  377:297   161
   3   15   24  Jarosław Puchalski     109   +  370:325   159
   4   10   18  Wojciech Próchniewicz  114   -  273:383    64
   5   14   35  Aneta Szubiak          100   -  265:315    50
   6   19   30  Ewa Strzelczyk         104   -  299:359    54
   7   21   38  Przemysław Pawlic      100   +  322:310   150
   8   19   44  Dariusz Nawrocki       100   +  343:319   150
   9   15   22  Arkadiusz Jaworski     110   -  290:333    60
  10   18   21  Jarosław Sobczak       111   -  286:346    61
  11   21   52  Maciej Soska           100   +  316:309   150
  12   18   35  Aneta Szubiak          100   -  284:342    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1165 / 12 partii


  55  Margarita Malkowska    100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   14    7  Kazio Merklejn         131   -  157:407    81
   3   21    5  Maciej Czupryniak      136   -  236:562    86
   4   24   49  Marta Dobrzańska       100   -  265:341    50
   5   25   28  Mariusz Michalski      105   -  245:305    55
   6   25   52  Maciej Soska           100   -  217:270    50
   7   25   53  Krzysztof Krause       100   -  243:270    50
   8   25   42  Jakub Ciesielski       100   -  222:338    50
   9   25   40  Marcin Tutka           100   -  190:332    50
  10   26   59  Piotr Jakimowicz       100   -  196:268    50
  11   26   59  Piotr Jakimowicz       100   -  204:311    50
  12   26   60  Kinga Bossy            100   +  286:269   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   722 / 11 partii


  56  Andrzej Lożyński       118 Piastów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   23   45  Agata Gnabasik         100   +  374:272   150
   5   18   49  Marta Dobrzańska       100   +  361:326   150
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   300 /  2 partie


  57  Krzysztof Bukowski     123 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   13   35  Aneta Szubiak          100   +  350:293   150
   9    9   30  Ewa Strzelczyk         104   +  482:276   154
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   304 /  2 partie


  58  Halina Roszak          114 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   14    7  Kazio Merklejn         131   -  311:349    81
   9   17   50  Tomasz Stencel         100   +  503:274   150
  10   13   25  Joanna Juszczak        108   +  380:355   158
  11   10   43  Kamil Nawrocki         100   +  358:313   150
  12    7   36  Maciej Perzyński       100   +  353:336   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   689 /  5 partii


  59  Piotr Jakimowicz       100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10   26   55  Margarita Malkowska    100   +  268:196   150
  11   26   55  Margarita Malkowska    100   +  311:204   150
  12   25   53  Krzysztof Krause       100   +  338:255   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   450 /  3 partie


  60  Kinga Bossy            100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   26   55  Margarita Malkowska    100   -  269:286    50
                                                --------------
                                                 SUMA =    50 /  1 partia


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Sob, 12 Paź 2002

RANKING Z DNIA 2002/10/12

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Stanosz            Warszawa           146 (146.22)   8481 / 58
  2  Tomasz Zwoliński         Warszawa           145 (145.03)  27845 / 192
  3  Mariusz Skrobosz         Warszawa           143 (142.73)  26690 / 187
  4  Paweł Dawidson           Częstochowa        142 (142.47)  28209 / 198
  5  Leszek Nowak             Myślibórz          140 (140.07)  10505 / 75
  6  Marcin Mroziuk           Warszawa           138 (138.43)  27270 / 197
  7  Mateusz Żbikowski        Warszawa           138 (138.20)  27087 / 196
  8  Dariusz Banaszek         Warszawa           137 (137.45)  26528 / 193
  9  Szymon Fidziński         Warszawa           135 (134.91)  26982 / 200
 10  Maciej Czupryniak        Milanówek          134 (134.39)  26071 / 194
 11  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           134 (133.80)  26359 / 197
 12  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.62)  26457 / 198
 13  Szymon Zaleski           Poznań             133 (133.17)  13717 / 103
 14  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               133 (132.57)  26248 / 198
 15  Wojciech Zemło           Łódź               132 (132.34)  25277 / 191
 16  Dariusz Puton            Ruda Śląska        132 (131.60)  16187 / 123
 17  Małgorzata Kania         Milanówek          131 (131.25)  25331 / 193
 18  Kazio Merklejn           Szczecin           131 (131.06)  26080 / 199
 19  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.    130 (129.98)  17288 / 133
 20  Kamil Górka              Łęczna             129 (129.11)  21045 / 163
 21  Marcin Bożek             Będzin             129 (128.77)   3863 / 30
 22  Jacek Pietruszka         Kraków             128 (128.13)  11404 / 89
 23  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.   128 (128.10)  17293 / 135
 24  Sławomir Nosek           Mielec             128 (127.59)  10973 / 86
 25  Grzegorz Święcki         Białystok          127 (127.12)   7373 / 58
 26  Waldemar Czerwoniec      Warszawa           127 (126.97)  18918 / 149
 27  Stanisław Rydzik         Warszawa           126 (126.19)  24733 / 196
 28  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski    125 (124.83)   8239 / 66
 29  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           125 (124.66)  24682 / 198
 30  Wiktor Stępień           Katowice           124 (124.37)  23506 / 189
 31  Maciej Gałecki           Łódź               124 (124.21)  24593 / 198
 32  Krzysztof Bukowski       Warszawa           124 (123.56)  18657 / 151
 33  Radosław Konca           Warszawa           124 (123.51)  24701 / 200
 34  Maciej Grabowski         Warszawa           123 (122.99)  23614 / 192
 35  Sergiusz Puchalski       Włocławek          123 (122.71)  13743 / 112
 36  Andrzej Rechowicz        Katowice           122 (122.47)  24250 / 198
 37  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska     122 (122.28)   5747 / 47
 38  Maciej Perzyński         Piła               122 (122.19)   4399 / 36
 39  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.    122 (122.17)  23457 / 192
 40  Andrzej Słapiński        Warszawa           122 (121.57)  13981 / 115
 41  Krzysztof Pypno          Gliwice            121 (121.11)  12959 / 107
 42  Magdalena Merklejn       Szczecin           121 (121.02)  23477 / 194
 43  Mariusz Kubicki          Inowrocław         121 (120.99)  23351 / 193
 44  Joanna Stępień           Katowice           121 (120.92)  24184 / 200
 45  Marek Roszak             Poznań             121 (120.91)  22006 / 182
 46  Katarzyna Stępień        Katowice           121 (120.76)  15457 / 128
 47  Marcin Kozyra            Warszawa           121 (120.53)   7111 / 59
 48  Anna Kowalska            Bielsko Biała      121 (120.52)  13860 / 115
 49  Aleksandra Merklejn      Szczecin           120 (120.03)  23646 / 197
 50  Stanisław Gasik          Warszawa           120 (119.97)  18596 / 155
 51  Zdzisław Szota           Warszawa           120 (119.86)  20377 / 170
 52  Stanisław Ochot          Katowice           120 (119.71)  10774 / 90
 53  Andrzej Lożyński         Piastów            119 (119.47)   7168 / 60
 54  Andrzej Szmidtke         Bolszewo           119 (119.30)  14913 / 125
 55  Edward Stefaniak         Biała Podlaska     119 (119.18)   8462 / 71
 56  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz          119 (118.98)   5830 / 49
 57  Ryszard Dębski           Biała Podlaska     119 (118.54)  15292 / 129
 58  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.     118 (118.40)  10538 / 89
 59  Sławomir Kordjalik       Warszawa           118 (118.17)  16071 / 136
 60  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (117.85)  19091 / 162
 61  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa           118 (117.55)  23275 / 198
 62  Andrzej Szepczyński      Kraków             118 (117.51)   7873 / 67
 63  Jarosław Michalak        Łódź               117 (117.49)   9282 / 79
 64  Andrzej Oleksiak         Ostróda            117 (117.41)  17259 / 147
 65  Justyna Fugiel           Sandomierz         117 (117.10)   9017 / 77
 66  Rafał Matczak            Pruszków           117 (117.02)  18021 / 154
 67  Krzysztof Mówka          Toruń              117 (116.85)  11685 / 100
 68  Lucyna Korga             Zabrze             117 (116.78)  22305 / 191
 69  Aleksander Puchalski     Włocławek          116 (116.21)  14642 / 126
 70  Jakub Kozłowski          Warszawa           116 (116.09)   9171 / 79
 71  Maciej Michalak          Łódź               116 (116.04)   9747 / 84
 72  Roman Sulima             Warszawa           116 (115.84)  10889 / 94
 73  Robert Kamiński          Wysokie Maz.       116 (115.81)  10307 / 89
     Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           116 (115.81)  17024 / 147
 75  Grażyna Chmielewska      Mrągowo            115 (115.40)   3462 / 30
 76  Beata Madej              Lublin             115 (115.24)  22818 / 198
 77  Adam Weremczuk           Łódź               115 (115.15)   8982 / 78
 78  Filip Warzecha           Gdynia             115 (115.00)  15295 / 133
 79  Renata Kowalska          Bielsko Biała      115 (114.83)  12517 / 109
 80  Halina Roszak            Poznań             115 (114.70)  18237 / 159
 81  Wojciech Próchniewicz    Warszawa           115 (114.55)  22909 / 200
 82  Walenty Siemaszko        Lipiany            115 (114.53)  12484 / 109
 83  Piotr Rosół              Warszawa           114 (114.01)  21547 / 189
 84  Grażyna Puton            Ruda Śląska        114 (113.80)   4552 / 40
 85  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka   114 (113.62)   5908 / 52
 86  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska     114 (113.52)  15552 / 137
 87  Ryszard Niżewski         Warszawa           113 (113.02)  13902 / 123
 88  Piotr Jachimowicz        Warszawa           113 (112.60)   7882 / 70
 89  Kamil Klinkosz           Rumia              112 (112.41)  19672 / 175
 90  Jerzy Luter              Bytom              112 (112.37)  22137 / 197
 91  Sławomir Kucia           Kraków             112 (111.75)   4023 / 36
 92  Kazimierz Merklejn       Szczecin           111 (111.37)  14924 / 134
 93  Lucyna Śniadach          Rumia              111 (111.20)  18682 / 168
 94  Arkadiusz Jaworski       Tychy              111 (110.80)   7202 / 65
 95  Kazimierz Faron          Warszawa           111 (110.63)   5310 / 48
 96  Paweł Majewski           Warszawa           111 (110.51)   5194 / 47
 97  Joanna Juszczak          Warszawa           110 (110.34)  21737 / 197
 98  Marek Dudkiewicz         Milanówek          110 (110.13)  21696 / 197
 99  Andrzej Chmielewski      Warszawa           110 (110.03)   3301 / 30
100  Radosław Sowiński        Warszawa           110 (109.95)  17043 / 155
101  Leszek Stecuła           Bytom              110 (109.92)   6595 / 60
102  Grzegorz Matysiak        Kraków             110 (109.52)  15552 / 142
103  Piotr Krzemiński         Warszawa           109 (109.30)   5137 / 47
104  Jarosław Puchalski       Łódź               109 (109.27)  14424 / 132
105  Filip Klar               Mielec             109 (108.98)  13077 / 120
106  Bogusław Puchalski       Włocławek          109 (108.72)  12285 / 113
107  Jarosław Sobczak         Warszawa           109 (108.67)   5651 / 52
108  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka  109 (108.52)   3364 / 31
109  Dawid Pikul              Poznań             109 (108.50)  11067 / 102
     Elżbieta Jankowska       Wrocław            109 (108.50)   7812 / 72
111  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry    108 (108.24)   4546 / 42
112  Dawid Dawidson           Częstochowa        108 (108.11)   5081 / 47
113  Katarzyna Żuławska       Katowice           108 (108.07)  20750 / 192
114  Roman Figiel             Zawichost          108 (107.94)  15004 / 139
115  Beata Piotrowska         Łódź               107 (107.35)  16962 / 158
116  Stefan Dawidson          Częstochowa        107 (107.01)  20438 / 191
117  Grzegorz Koczkodon       Ostróda            107 (106.95)   8556 / 80
118  Wiesław Olewiński        Warszawa           107 (106.64)  14076 / 132
119  Ewa Strzelczyk           Warszawa           106 (106.28)   7546 / 71
120  Jarosław Żuliński        Szczecin           106 (106.04)  11983 / 113
121  Marek Syczuk             Warszawa           106 (105.83)  11430 / 108
122  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój        106 (105.70)  12155 / 115
123  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.   106 (105.61)   5703 / 54
124  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.41)  11384 / 108
125  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław         105 (104.85)  18454 / 176
126  Bogdan Kozłowski         Białystok          105 (104.62)   5545 / 53
127  Jarosław Wypart          Częstochowa        105 (104.58)   3974 / 38
128  Maurycy Machnio          Lipiany            104 (103.84)   9969 / 96
129  Adam Słapiński           Warszawa           104 (103.73)   6431 / 62
130  Maciej Zięba             Wrocław            104 (103.69)  11198 / 108
131  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice          104 (103.62)   8808 / 85
132  Adam Jurkowski           Knurów             104 (103.57)   9839 / 95
133  Jan Ziółkowski           Rumia              104 (103.52)   9213 / 89
134  Tomasz Żbikowski         Warszawa           104 (103.51)  20599 / 199
135  Grażyna Furman           Sosnowiec          103 (103.44)   9413 / 91
136  Mariusz Michalski        Inowrocław         103 (103.20)   6192 / 60
137  Jerzy Tatarczuk          Warszawa           103 (103.17)   3714 / 36
138  Paweł Opyc               Warszawa           103 (102.99)  20186 / 196
139  Andrzej Gostomski        Łódź               103 (102.77)  20553 / 200
140  Zbigniew Lewandowski     Słupsk             103 (102.67)   3080 / 30
141  Stanisław Harat          Kęty               103 (102.55)   6153 / 60
142  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.50)  11583 / 113
143  Maciej Kutera            Warszawa           102 (102.38)   6655 / 65
144  Jacek Petrus             Wrocław            102 (101.97)   3671 / 36
145  Zygmunt Skwarek          Katowice           102 (101.87)   3871 / 38
146  Paweł Szulc              Szczecin           102 (101.80)   3563 / 35
147  Krystyna Augustyniak     Łódź               102 (101.58)  10971 / 108
148  Małgorzata Sulejewska    Kraków             101 (101.44)   4869 / 48
149  Małgorzata Niciporuk     Rumia              101 (101.32)  10436 / 103
150  Marianna Kozłowska       Białystok          101 (100.70)   4431 / 44
151  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka   101 (100.67)   4228 / 42
152  Eligiusz Jankowski       Wrocław            100 (100.14)   5908 / 59
153  Grzegorz Pukniel         Lublin             100 (100.12)  12916 / 129
154  Joanna Kubik             Częstochowa        100 (100.08)   3603 / 36
155  Dorota Ziembowicz        Gliwice            100 ( 99.87)  11285 / 113
156  Bartłomiej Boczek        Toruń               99 ( 99.44)   5469 / 55
157  Władysław Zieliński      Lębork              99 ( 99.33)   2980 / 30
158  Adelina Śniadach         Rumia               99 ( 99.15)   5255 / 53
159  Iwona Rutkowska          Warszawa            98 ( 98.19)   8150 / 83
160  Jacek Nowak              Szczecin            98 ( 98.01)   9605 / 98
161  Miłosz Wrzałek           Reda                98 ( 97.81)   3619 / 37
162  Wojciech Gołęcki         Inowrocław          98 ( 97.56)  19317 / 198
163  Andrzej Rakoczy          Kraków              98 ( 97.53)   3316 / 34
164  Ewa Ciszewska            Katowice            97 ( 97.33)   6813 / 70
     Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.        97 ( 97.33)   4185 / 43
166  Kinga Niżewska           Warszawa            97 ( 96.87)   6490 / 67
167  Ewa Fiszer               Wrocław             96 ( 96.42)   3471 / 36
168  Ania Pendowska           Rumia               96 ( 96.30)   9823 / 102
169  Renata Andracka          Poznań              96 ( 95.89)   3452 / 36
170  Paulina Hennig           Gniezno             96 ( 95.70)   4211 / 44
171  Irena Ficak              Mielec              96 ( 95.67)  11768 / 123
172  Piotr Wojciekiewicz      Katowice            95 ( 95.33)   6578 / 69
173  Adam Kotwica             Gdańsk              95 ( 95.16)   5519 / 58
174  Paweł Ochot              Katowice            94 ( 94.37)   7644 / 81
175  Aneta Szubiak            Łódź                94 ( 94.34)   3868 / 41
176  Dorota Zielińska         Ustanów             94 ( 94.00)   4324 / 46
177  Monika Siemaszko         Lipiany             93 ( 93.13)   6519 / 70
178  Jolanta Kosmowska        Warszawa            93 ( 92.74)   8068 / 87
179  Maria Jarosz             Lublin              93 ( 92.73)   6862 / 74
180  Kamila Tarnacka          Rumia               92 ( 92.40)   2772 / 30
181  Adam Legięć              Warszawa            92 ( 92.24)   3136 / 34
182  Piotr Ingling            Warszawa            92 ( 91.55)   9521 / 104
183  Teresa Ząbek             Warszawa            91 ( 90.68)   6257 / 69
184  Norbert Skrzyński        Warszawa            91 ( 90.61)  15222 / 168
185  Paweł Kokoszka           Kłomnice            91 ( 90.59)   3714 / 41
186  Michał Mionskowski       Szczecin            89 ( 89.27)   2678 / 30
187  Renata Rosół             Warszawa            89 ( 89.10)  16483 / 185
188  Magdalena Kortz          Szczecin            89 ( 88.75)   6390 / 72
189  Jerzy Augustyniak        Łódź                88 ( 88.22)   8204 / 93
190  Krzysztof Kokot          Nowy Targ           88 ( 87.82)  11505 / 131
191  Katarzyna Grodzicka      Warszawa            88 ( 87.65)   4733 / 54
192  Michał Szkudlarek        Pabianice           87 ( 87.47)   3149 / 36
193  Piotr Madej              Lublin              85 ( 85.46)   8717 / 102
194  Mariusz Rogalski         Iława               85 ( 85.03)   3316 / 39
195  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław          84 ( 84.39)   2785 / 33
196  Dominika Śniadach        Rumia               84 ( 83.64)   3931 / 47
197  Iwona Baran              Kraków              84 ( 83.51)   2923 / 35
198  Robert Włodarczyk        Wrocław             81 ( 81.29)   2845 / 35
199  Robert Drózd             Wesoła              77 ( 77.22)   2857 / 37
200  Witold Jankowski         Warszawa            77 ( 76.96)   4233 / 55
201  Małgorzata Plata         Rumia               77 ( 76.50)   2295 / 30
202  Monika Rubinstein        Warszawa            65 ( 64.85)   2140 / 33
203  Joanna Brychcy           Katowice            65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2002/10/12  -  POCZEKALNIA

                                                  RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo            100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Maciej Śliwa             Zabrze              97 ( 96.72)   2805 / 29
  3  Sebastian Dudek          Częstochowa         88 ( 87.55)   2539 / 29
  4  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda             78 ( 77.90)   2259 / 29
  5  Paweł Subocz             Szczecin           110 (110.18)   3085 / 28
  6  Piotr Chmielewski        Mrągowo             96 ( 95.71)   2680 / 28
  7  Przemysław Pawlic        Wrocław             94 ( 94.07)   2634 / 28
  8  Paweł Tomaszewski        Pruszków            67 ( 67.14)   1880 / 28
  9  Tomasz Sulejewski        Kraków              66 ( 66.00)   1848 / 28
 10  Ziemowit Pazda           Wrocław             95 ( 95.15)   2569 / 27
 11  Bogusław Kuma            Słupsk             118 (118.42)   3079 / 26
 12  Bogdan Pokojski          Piastów             99 ( 99.04)   2476 / 25
 13  Krzysztof Nowak          Lublin             115 (114.83)   2756 / 24
 14  Ireneusz Kurzok          Mikołów            114 (113.54)   2725 / 24
 15  Michał Szymkowski        Wrocław            103 (103.21)   2477 / 24
 16  Marta Gostomska          Warszawa           102 (101.83)   2444 / 24
 17  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.   101 (100.67)   2416 / 24
 18  Tomasz Rubaj             Lublin              98 ( 97.79)   2347 / 24
 19  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin            94 ( 94.08)   2258 / 24
 20  Jarosław Kamienik        Słupsk              94 ( 94.04)   2257 / 24
 21  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.    92 ( 92.08)   2210 / 24
 22  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin              91 ( 90.83)   2180 / 24
 23  Marek Kocikowski         Ostróda             82 ( 82.17)   1972 / 24
 24  Krzysztof Kruk           Łódź                73 ( 72.75)   1746 / 24
 25  Marcin Kamiński          Warszawa           114 (114.43)   2632 / 23
 26  Paweł Kapela             Kraków              95 ( 94.96)   2184 / 23
 27  Michał Kołodziejczyk     Ostróda             88 ( 88.43)   2034 / 23
 28  Anna Mikuć               Wrocław             83 ( 83.43)   1919 / 23
 29  Adam Machnio             Lipiany             69 ( 69.48)   1598 / 23
 30  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.   109 (109.05)   2399 / 22
 31  Mirosław Norwajszas      Szczecin            87 ( 86.55)   1904 / 22
 32  Slawomir Zieliński       Lębork              67 ( 67.09)   1476 / 22
 33  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.    121 (121.38)   2549 / 21
 34  Piotr Pietuchowski       Białystok           92 ( 92.48)   1942 / 21
 35  Paweł Jachowicz          Żyrardów           110 (110.05)   2201 / 20
 36  Grzegorz Wiączkowski     Kielce             109 (109.00)   2180 / 20
 37  Waldemar Bulkowski       Chojnów             83 ( 83.20)   1664 / 20
 38  Stanisław Stanek         Olkusz              93 ( 92.58)   1759 / 19
 39  Zdzisław Parnicki        Słupsk              85 ( 84.63)   1608 / 19
 40  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.    70 ( 69.58)   1322 / 19
 41  Mariusz Makuch           Zator              101 (100.94)   1817 / 18
 42  Janusz Grodzki           Łódź               100 ( 99.89)   1798 / 18
 43  Dawid Boczoń             Zakopane            93 ( 93.22)   1678 / 18
 44  Tomasz Szepczyński       Kraków              81 ( 81.11)   1460 / 18
 45  Jan Pawłowski            Warszawa            81 ( 80.94)   1457 / 18
 46  Patryk Pajdzik           Lipiany             53 ( 52.61)    947 / 18
 47  Elżbieta Święcka         Białystok          107 (107.06)   1820 / 17
 48  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.   103 (102.76)   1747 / 17
 49  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa           100 (100.00)   1700 / 17
 50  Ewa Lewandowska          Warszawa            93 ( 93.06)   1582 / 17
 51  Marzena Szulc            Szczecin            93 ( 92.65)   1575 / 17
 52  Zbigniew Szepczyński     Kraków              88 ( 88.24)   1500 / 17
 53  Zygmunt Sołtysiak        Piastów             84 ( 83.71)   1423 / 17
 54  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.       71 ( 71.06)   1208 / 17
 55  Maciej Hebda             Tarnów             105 (105.00)   1680 / 16
 56  Tatiana Drzycimska       Wrocław            104 (103.75)   1660 / 16
 57  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie       84 ( 84.38)   1350 / 16
 58  Jolanta Bednarska        Łódź                85 ( 85.33)   1280 / 15
 59  Piotr Mossakowski        Chorzów            103 (102.79)   1439 / 14
 60  Marcin Tutka             Wrocław             92 ( 92.43)   1294 / 14
 61  Teresa Fortuna           Lubin              131 (131.23)   1706 / 13
 62  Jarosław Kordalski       Lublin             120 (120.46)   1566 / 13
 63  Andrzej Pikul            Poznań              85 ( 85.23)   1108 / 13
 64  Piotr Mańkowski          Warszawa            80 ( 80.00)   1040 / 13
 65  Sylwia Wilczek           Warszawa            68 ( 67.62)    879 / 13
 66  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp        134 (134.25)   1611 / 12
 67  Michał Sak               Lublin             118 (117.58)   1411 / 12
 68  Tomasz Figiel            Zawichost          113 (113.17)   1358 / 12
 69  Kamil Nawrocki           Bydgoszcz          113 (112.67)   1352 / 12
 70  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn           109 (109.42)   1313 / 12
 71  Tomasz Stencel           Poznań             109 (108.50)   1302 / 12
 72  Robert Głowacki          Łódź               108 (108.33)   1300 / 12
 73  Paweł Czubla             Lublin             107 (107.33)   1288 / 12
 74  Jacek Lewiński           Wrocław            106 (106.08)   1273 / 12
 75  Adam Strzelczyk          Częstochowa        106 (105.67)   1268 / 12
 76  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp        104 (104.33)   1252 / 12
 77  Beata Kościańska         Lublin             104 (103.83)   1246 / 12
 78  Marek Sitkowski          Warszawa           103 (102.75)   1233 / 12
 79  Leszek Owsianko          Warszawa           102 (102.33)   1228 / 12
 80  Sebastian Markiewicz     Warszawa           100 (100.08)   1201 / 12
 81  Paweł Graczykowski       Łódź                99 ( 99.00)   1188 / 12
 82  Dariusz Bojarski         Szczecin            97 ( 97.17)   1166 / 12
 83  Mariusz Obłoza           Szczecin            97 ( 97.08)   1165 / 12
 84  Bartłomiej Bednarski     Łódź                97 ( 96.92)   1163 / 12
 85  Ewelina Zięba            Wrocław             96 ( 96.08)   1153 / 12
 86  Radosław Majkut          Szczecin            96 ( 95.75)   1149 / 12
 87  Grzegorz Sokołowski      Słupsk              95 ( 95.00)   1140 / 12
 88  Rafał Mirowski           Częstochowa         95 ( 94.92)   1139 / 12
 89  Jakub Zaryński           Świnoujście         94 ( 94.33)   1132 / 12
     Radosław Wróblewski      Mielec              94 ( 94.33)   1132 / 12
 91  Ilona Giryn              Łódź                94 ( 93.92)   1127 / 12
 92  Józef Burzyński          Ełk                 94 ( 93.67)   1124 / 12
 93  Leszek Dys               Olsztyn             92 ( 91.67)   1100 / 12
 94  Grzegorz Tecław          Poznań              91 ( 90.83)   1090 / 12
 95  Małgorzata Kucia         Wrocław             90 ( 89.83)   1078 / 12
 96  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza    90 ( 89.67)   1076 / 12
 97  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała       89 ( 89.42)   1073 / 12
 98  Michał Zdanowicz         Lublin              89 ( 88.58)   1063 / 12
 99  Dorota Niedbała          Warszawa            88 ( 87.67)   1052 / 12
100  Dariusz Nawrocki         Bydgoszcz           88 ( 87.50)   1050 / 12
101  Jacek Rzepa              Tychy               87 ( 87.25)   1047 / 12
102  Mirosław Grafiński       Brodnica            87 ( 86.67)   1040 / 12
     Adam Cieśla              Częstochowa         87 ( 86.67)   1040 / 12
104  Krzysztof Zakrocki       Szczecin            86 ( 86.25)   1035 / 12
     Maciej Soska             Lublin              86 ( 86.25)   1035 / 12
106  Anna Skudlarska          Wrocław             86 ( 86.17)   1034 / 12
107  Zbigniew Niedźwiedź      Lublin              86 ( 86.08)   1033 / 12
108  Tomasz Jopek             Wrocław             86 ( 85.83)   1030 / 12
109  Joanna Rubaj             Lublin              85 ( 84.75)   1017 / 12
110  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała       85 ( 84.67)   1016 / 12
111  Adam Grzona              Toruń               84 ( 84.08)   1009 / 12
112  Sławomir Czyżewski       Poznań              80 ( 80.33)    964 / 12
113  Andrzej Nagwizda         Kraków              80 ( 79.58)    955 / 12
114  Karolina Matysiak        Kraków              79 ( 78.58)    943 / 12
115  Jolanta Kruk             Łódź                76 ( 75.58)    907 / 12
116  Jacek Cichecki           Józefów             72 ( 72.33)    868 / 12
117  Adam Graczyk             Nowe Miasto Lub.    68 ( 68.42)    821 / 12
118  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice           65 ( 65.08)    781 / 12
119  Karol Jankowski          Warszawa            62 ( 61.75)    741 / 12
120  Jan Damer                Lublin             140 (140.09)   1541 / 11
121  Artur Gawroński          Halinów            112 (112.00)   1232 / 11
122  Tomasz Łagutko           Ośno                99 ( 98.73)   1086 / 11
123  Jakub Ciesielski         Poznań              97 ( 96.82)   1065 / 11
124  Joanna Musiał            Słupsk              90 ( 90.45)    995 / 11
125  Agata Wojciechowska      Poznań              90 ( 90.00)    990 / 11
126  Przemysław Załęcki       Wałbrzych           88 ( 88.45)    973 / 11
127  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin              85 ( 85.36)    939 / 11
128  Wieńczysław Syguda       Częstochowa         81 ( 81.00)    891 / 11
129  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa            81 ( 80.91)    890 / 11
130  Marta Zacharska          Słupsk              74 ( 73.73)    811 / 11
131  Bartłomiej Kozłowski     Radom               72 ( 72.27)    795 / 11
132  Małgorzata Czart         Olsztyn             70 ( 70.18)    772 / 11
     Grzegorz Roszak          Poznań              70 ( 70.18)    772 / 11
134  Dorota Krzyżaniak        Słupsk              70 ( 70.00)    770 / 11
135  Adam Kędzior             Lublin              69 ( 69.09)    760 / 11
136  Andrzej Bobik            Chojnów             69 ( 68.82)    757 / 11
137  Margarita Malkowska      Poznań              66 ( 65.64)    722 / 11
138  Krzysztof Krause         Poznań              60 ( 60.18)    662 / 11
139  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław             60 ( 59.91)    659 / 11
140  Tadeusz Szemryk          Słupsk              60 ( 59.64)    656 / 11
141  Anna Peschak             Kraków              54 ( 53.55)    589 / 11
142  Katarzyna Steglińska     Częstochowa         53 ( 53.00)    583 / 11
143  Marta Dobrzańska         Kraków             103 (103.10)   1031 / 10
144  Sylwia Hardej            Szczecin            92 ( 91.80)    918 / 10
145  Paweł Górny              Lublin              87 ( 87.40)    874 / 10
146  Magdalena Skowrońska     Szczecin            81 ( 81.10)    811 / 10
147  Zbigniew Kosewski        Szczecin            63 ( 63.10)    631 / 10
148  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza   106 (105.56)    950 / 9
149  Jacek Panek              Warszawa            97 ( 97.22)    875 / 9
150  Magdalena Podlaska       Warszawa            90 ( 90.44)    814 / 9
151  Anna Bielaszka           Nowe Miasto Lub.    66 ( 65.78)    592 / 9
152  Michał Czyż              Łódź                64 ( 64.33)    579 / 9
153  Paula Nowak              Szczecin            63 ( 63.00)    567 / 9
154  Jacek Gasik              Warszawa           119 (118.75)    950 / 8
155  Rafał Dąbrowski          Ostróda            111 (111.25)    890 / 8
156  Lucjan Boroś             Gdańsk             100 ( 99.63)    797 / 8
157  Jacek Baltyn             Suchedniów          91 ( 90.88)    727 / 8
158  Jacek Taczalski          Szczecin            90 ( 90.38)    723 / 8
159  Jacek Wszyndybył         Chojnów             63 ( 62.50)    500 / 8
160  Łukasz Homa              Bielsko Biała      139 (139.29)    975 / 7
161  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.       123 (122.71)    859 / 7
162  Magdalena Ochot          Katowice           104 (104.29)    730 / 7
163  Janusz Kasza             Kraków             101 (100.86)    706 / 7
164  Małgorzata Koprowska     Pabianice           98 ( 98.43)    689 / 7
165  Andrzej Stańczyk         Kraków              98 ( 98.29)    688 / 7
166  Wojciech Zieliński       Szczecin            96 ( 96.43)    675 / 7
167  Czesław Kozak            Częstochowa         93 ( 93.43)    654 / 7
168  Jarosław Soborak         Warszawa            92 ( 91.71)    642 / 7
169  Jerzy Siadak             Szczecin            83 ( 83.43)    584 / 7
170  Monika Dzik              Poznań              81 ( 80.71)    565 / 7
171  Adam Sulejewski          Kraków              69 ( 68.86)    482 / 7
172  Kamil Kozłowski          Częstochowa         66 ( 65.57)    459 / 7
173  Sylwia Buks              Warszawa            57 ( 57.00)    399 / 7
174  Wojciech Olejarczyk      Nowe Miasto Lub.    52 ( 52.00)    364 / 7
175  Andrzej Chylewski        Poznań             140 (140.17)    841 / 6
176  Bartosz Skórniewski      Warszawa           119 (118.67)    712 / 6
177  Ewa Czerwoniec           Warszawa           110 (109.67)    658 / 6
178  Michał Krzemień          Kraków             109 (108.67)    652 / 6
179  Grzegorz Kulawiak        Warszawa           107 (107.00)    642 / 6
180  Mikołaj Bednarek         Warszawa           104 (104.17)    625 / 6
181  Krzysztof Duda           Pszczyna           103 (102.50)    615 / 6
182  Jagoda Żbikowska         Warszawa            94 ( 94.33)    566 / 6
183  Wojciech Jacyno          Warszawa            88 ( 88.17)    529 / 6
184  Karol Tokarczyk          Warszawa            86 ( 86.17)    517 / 6
185  Robert Nowak             Gorzów Wlkp         73 ( 73.00)    438 / 6
186  Kacper Jachowicz         Żyrardów            69 ( 69.00)    414 / 6
187  Robert Buciak            Szczecin            68 ( 67.83)    407 / 6
188  Anna Kosińska            Lewin Brzeski       68 ( 67.50)    405 / 6
189  Mariusz Sobania          Ośno Lub.           53 ( 53.17)    319 / 6
190  Wojciech Bochra          Lublin              53 ( 53.00)    318 / 6
     Arek Sółkowski           Ostróda             53 ( 53.00)    318 / 6
192  Krzysztof Dalka          Bytów               52 ( 52.00)    312 / 6
193  Dawid Mońko              Wrocław             51 ( 51.33)    308 / 6
194  Paweł Gudaczewski        Ostróda             50 ( 50.33)    302 / 6
195  Przemysław Szczepaniak   Szczecin            50 ( 50.00)    300 / 6
196  Grzegorz Marek           Warszawa           124 (124.40)    622 / 5
197  Agnieszka Krupka         Lublin              92 ( 91.60)    458 / 5
198  Piotr Jakubiak           Żyrardów            90 ( 90.00)    450 / 5
199  Krzysztof Waberski       Łódź                78 ( 77.80)    389 / 5
200  Piotr Tymoszuk           Warszawa            76 ( 75.60)    378 / 5
201  Joanna Kula              Częstochowa         75 ( 74.80)    374 / 5
202  Danuta Zyśko             Warszawa            74 ( 74.40)    372 / 5
203  Justyna Syrek            Częstochowa         72 ( 71.60)    358 / 5
204  Marzena Poklikajew       Pruszków            64 ( 64.40)    322 / 5
205  Elżbieta Paszkowska      Warszawa            56 ( 56.40)    282 / 5
206  Edyta Gomułka            Częstochowa         51 ( 50.80)    254 / 5
207  Michał Elmerych          Szczecin           105 (105.00)    420 / 4
208  Bogusław Macal           Szczecin           103 (103.00)    412 / 4
209  Agata Gnabasik           Poznań              83 ( 82.50)    330 / 4
210  Krzysztof Białecki       Warszawa            79 ( 79.00)    316 / 4
211  Piotr Michałek           Warszawa            76 ( 76.00)    304 / 4
212  Dorota Kucharska         Warszawa            72 ( 71.50)    286 / 4
213  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk             71 ( 71.00)    284 / 4
214  Stanisław Gajos          Strzelno            54 ( 53.50)    214 / 4
215  Wojciech Łysak           Sosnowiec           50 ( 50.25)    201 / 4
216  Artur Tyl                Częstochowa         50 ( 50.00)    200 / 4
217  Piotr Jakimowicz         Poznań             150 (150.00)    450 / 3
218  Paweł Wąsowicz           Szczecin           117 (116.67)    350 / 3
     Lech Rawski              Kraków             117 (116.67)    350 / 3
220  Edward Salamon           Bytom               95 ( 94.67)    284 / 3
221  Joanna Krzeszewska       Łódź                92 ( 92.00)    276 / 3
222  Sławomir Budek           Warszawa            87 ( 87.00)    261 / 3
223  Elżbieta Kukla           Częstochowa         85 ( 85.33)    256 / 3
224  Michał Maciątek          Warszawa            57 ( 57.33)    172 / 3
225  Miłosz Borowski          Bielsko Biała       55 ( 55.33)    166 / 3
226  Iwo Sobczyk              Bielsko Biała       55 ( 54.67)    164 / 3
     Eryk Białecki            Warszawa            55 ( 54.67)    164 / 3
228  Marek Penszko            Warszawa            54 ( 54.00)    162 / 3
229  Marek Wojtczak           Piastów             51 ( 51.00)    153 / 3
230  Adam Winiczenko          Warszawa            50 ( 50.33)    151 / 3
231  Joanna Słapińska         Olsztyn             50 ( 50.00)    150 / 3
232  Bartek Kaczanowski       Szczecin           150 (150.00)    300 / 2
233  Irena Rokosz             Bielsko Biała      118 (117.50)    235 / 2
234  Mirosław Rokosz          Bielsko Biała      100 (100.00)    200 / 2
     Anna Żyła                Wrocław            100 (100.00)    200 / 2
236  Izabela Kraj             Warszawa            61 ( 61.00)    122 / 2
237  Tina Policińska          Częstochowa         58 ( 58.00)    116 / 2
238  Izabela Dudek            Częstochowa         55 ( 54.50)    109 / 2
239  Damian Więciorkowski     Częstochowa         52 ( 52.00)    104 / 2
     Marcin Pomorski          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Piotr Śmietanka          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
242  Witold Gwóźdź            Warszawa            51 ( 51.00)    102 / 2
243  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.    51 ( 50.50)    101 / 2
244  Sylwia Skokowska         Chojnów             50 ( 50.00)    100 / 2
     Agnieszka Zuziak         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2
     Ewa Gajkowska            Warszawa            50 ( 50.00)    100 / 2
247  Izabela Estko            Częstochowa        150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Anna Szczotka            Bielsko Biała      150 (150.00)    150 / 1
     Marzena Wasiluk          Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
253  Jolanta Hoffmann         Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1
     Magdalena Wanot          Warszawa            69 ( 69.00)     69 / 1
255  Krzysztof Sobolewski     Piastów             67 ( 67.00)     67 / 1
256  Andrzej Szkocki          Szczecin            66 ( 66.00)     66 / 1
257  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.        63 ( 63.00)     63 / 1
258  Małgorzata Rawska        Kraków              57 ( 57.00)     57 / 1
259  Barbara Graczykowska     Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
     Joanna Ćwiertka          Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1
     Kinga Bossy              Poznań              50 ( 50.00)     50 / 1
     Rafał Tyc                Bielsko Biała       50 ( 50.00)     50 / 1
     Dorota Szmidt            Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
264  Wojciech Pochra          Lublin               0 (      )      0 / 0
     Barbara Żydaczewska      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Beata Próchniak          Bielsko Biała        0 (      )      0 / 0
     Tadeusz Olenderek        Katowice             0 (      )      0 / 0
     Ryszard Żydaczewski      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Małgorzata Pluszyńska    Jasienica            0 (      )      0 / 0
     Edward Puchałka          Bielsko Biała        0 (      )      0 / 0
     Agnieszka Krupka         Krosno               0 (      )      0 / 0
     Teresa Pawlik            Lubin                0 (      )      0 / 0
     P                        Warszawa             0 (      )      0 / 0
     Grażyna Żol              Lubin                0 (      )      0 / 0
     Jarosław Puchałka        Bielsko Biała        0 (      )      0 / 0
     Elżbieta Jaskuła         Zielona Góra         0 (      )      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie