Piastów13
lipca
Piastów 13-14 lipca XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Kraków27
lipca
Kraków 27-28 lipca XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2013
Kraków27
lipca
Kraków 27-28 lipca VI Mistrzostwa Polski w Scrabble po Angielsku — Eliminacje do Mistrzostw Świata po Angielsku
A w Krakowie, co roku lepiej jest…27 - 28 lipca 2013 — XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 27 - 28 lipca 2013
Grand Prix 2013

Konkurs Relacja z turnieju


A w Krakowie, co roku lepiej jest…Kolejny rok z rzędu turniej w Krakowie zadziwił frekwencją i kolejny raz pobił na głowę inne turnieje rozgrywane przed nim w kalendarzu. Ba, już dwukrotnie w ciągu ostatniego 10-lecia miał większą liczbę uczestników niż same Mistrzostwa Polski! W ciągu ostatnich kilku lat jedynie turniej w Wałczu „rywalizuje” z Krakowem – oba turnieje biją na przemian rekordy popularności. Jeśli dodamy, że nieopodal Wałcza znajduje się znane na całym świecie miejsce – Magiczna (Magnetyczna) Górka – nawet jego dwuznaczność i skojarzenia wydają się nieprzypadkowe.

Do rekordów tegorocznego turnieju możemy dodać jeszcze rekordowe w tym roku upały. I tu z pomocą przyszedł główny sponsor turnieju, Rada Dzielnicy Nowa Huta ze Stanisławem Morycem, jej przewodniczącym, na czele. Zawody rozegrano w Nowohuckim Centrum Kultury, w przestronnej, klimatyzowanej sali. Ciężko sobie wyobrazić, aby podczas minionego weekendu udało się zmusić szare komórki do wysiłku w innych warunkach, niż te, które panowały na sali gier.

Pierwszy dzień potyczek w zwycięskim marszu przebrnął Dariusz Kosz z Nysy z 427 małymi punktami na partię i na koniec dnia żadne firmy bookmacherskie nie przyjmowały zakładów na to, że Darek nie zakończy tych zawodów na podium, a co dopiero, że nie ukończy ich nawet w pierwszej dziesiątce. A jednak, losowania liter bywają bezlitosne nawet dla najlepszych. Wygrywając w niedzielę tylko jedną grę, Darek zakończył zawody dopiero na 11 miejscu.

Krakowskie mistrzostwa wygrał z 10 zwycięstwami na koncie Michał Alabrudziński, lider rankingu, lider tegorocznej klasyfikacji GP, a po wygraniu Mistrzostw Krakowa – również lider tegorocznej klasyfikacji medalowej i na dokładkę aktualny Mistrz Polski. Dodałbym jeszcze zdobywca Pucharu Polski – ale zabrakło odrobiny szczęścia, był „tylko” finalistą.

Drugie miejsce wywalczył wicelider rankingu – Bartosz Morawski z Gliwic, prezentując równą i wysoką formę przez cały turniej. Choć jak sam mówił, w kilku sytuacjach zabrakło zdecydowania, być może na wagę zwycięstwa.

Na najniższe miejsce na podium, po zwycięskiej serii w niedzielę, wdrapał się Miłosz Wrzałek z Redy. Zapewne po sobotnim 4-3 (22 miejsce) strefa medalowa pozostawała tylko w sferze jego marzeń. I znów, a jednak… Ach te scrabble…

W turnieju nad wyraz dobrze zaprezentowali się: Agnieszka Krupka, Łukasz BobowskiRafał Wesołowski (pierwsza dwójka to klubowicze z krakowskiego Ghosta). Cała trójka na dwie rundy przed końcem miała niemałe szanse na końcowy sukces w turnieju, niestety zabrakło trochę szczęścia. Najdłużej, bo do ostatniej rundy, o zwycięstwo w zawodach walczył Łukasz. Jednak w bezpośredniej potyczce, w 12 rundzie, uległ Michałowi Alabrudzińskiemu. Ostatecznie wymieniona trójka rozdzieliła między sobą miejsca 4,5,6. Można rzec „niższe” podium.

Tradycyjnie Kraków odwiedziła również pokaźna grupa debiutantów – zawsze oczekiwane i mile widziane grono nowych scrabblistów. Ich wszystkich zachęcamy oczywiście do aktywnej gry i uczestnictwa w turniejach rozgrywanych w całej Polsce — najbliższa okazja już za tydzień w Słupsku. Najlepszym z tej grupy okazał się Mikołaj Cieplik z Ostrzeszowa z pięcioma wygranymi. Zarówno on, jak i pozostali debiutanci otrzymali w nagrodę kody do gry ufundowane przez serwis zagraj.pl

Oprócz zmagań typowo scrabblowych nie zabrakło również dodatkowych konkursów: na najciekawszy wiersz o Krakowie i tramwaju, na ułożenie najdroższego słowa z liter AEKNT – składowych nazwy sponsora – firmy TEEKANNE, czy scrabblo-sudoku autorstwa Jana Mrozowskiego, mistrza świata w sudoku. Zainteresowanych twórczością uczestników i treścią zagadek zapraszam do sprawdzenia komentarzy z turnieju, w zakładce „przebieg turnieju”.

Dodatkowo, w sobotni wieczór, podczas przejażdżki specjalnie zamówionym dla scrabblistów tramwajem, ogłoszono quiz wiedzy o Krakowie. W trakcie jazdy omawiane były przez przewodnika fakty, ciekawostki i informacje o budowlach i historii Krakowa, a także padały podpowiedzi do quizowych pytań:) Zabytkowy tramwaj przewiózł uczestników trasą zabytkowego grodu Kraka: Mogilska — Dworzec — Bagatela — Filharmonia — Plac Wszystkich Świętych — Wawel — Stradomska — Korona — Plac Bohaterów Getta — Starowiślna — Hala targowa — Aleja pokoju.

Wracając do samych konkursów, najciekawszy wiersz ułożył Mateusz Zawada, a najdroższe „herbaciane” słowo – Krzysztof Mówka. W pozostałych dwóch zadaniach, z racji wielu zgłoszonych prawidłowych rozwiązań i wielu uhonorowanych, nagrody rozlosował i wręczył przedstawiciel Rady Dzielnicy Nowa Huta — Andrzej Kowalik, radny i przewodniczący Komisji Edukacji, Turystyki i Sportu.

Oczywiście tak wspaniały turniej nie odbyłby się bez mnóstwa pracy i poświęcenia organizatorów – klubowiczów z krakowskiego klubu Ghost oraz wsparcia i pomocy od samych sponsorów: przede wszystkim Rady Dzielnicy Nowa Huta, a także: Prezydenta Miasta Krakowa, Radia Zet Gold, firmy Teekanne, firmy Bahlsen, Wydawnictwa ZnakWydawnictwa Literackiego, sklepów Sfera Biker oraz KrakSport, kina Multikino i serwisu gier zagraj.pl

W imieniu organizatorów i wszystkich uczestników bardzo dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia za rok!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble


Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego i Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekNowohuckie Centrum Kultury
aleja Jana Pawła II 232
Kraków
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaKarol Wyrębkiewicz
HarmonogramSobota, 27 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 28 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego tramwajem nr 4 lub 15, ok. 20 minut
WyżywienieMożliwość zamówienia obiadu zupa + drugie danie. Do wyboru:
Zupa: pieczarkowa lub żurek
Drugie danie: filet z kurczaka lub pierogi ruskie
Zestaw z filetem — 15 zł, zestaw z pierogami — 13 zł
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry (w promieniu 2km):
Hotel Ferie
ul. Kamionka 11, tel. +48 12 641 64 14, +48 12 641 64 14
Hotel Centrum
os. Centrum E 12, przy al. Jana Pawła II, tel. +48 12 680 80 55
Hotel Santorini
ul. Bulwarowa 35b, tel. +48 12 680 51 95
Hostel Rest
ul. Sołtysowska 37a, tel. +48 12 425 96 00
Hotel Orient
ul. Sołtysowska 25b, tel. +48 12 646 91 00
Dom Turystyczny "Czyżyny"
ul. Centralna 32, tel. +48 12 644 67 00
Hotel Letni AWF
al. Jana Pawła II 82, tel. +48 12 683 14 90
Hotel Justyna
al. Jana Pawła II 70, tel. +48 12 649 80 00
Dom Turystyczny "Lipsk"
os. Albertyńskie 1-2, tel. +48 12 648 20 04, +48 12 648 37 89
Hotel Feliks
os. Złotej Jesieni 15, tel. +48 12 361 96 03, +48 12 649 13 31
Hotel Grand Feliks
os. Złotej Jesieni 12, tel. +48 12 681 86 00, +48 12 361 96 06

Inne noclegi w Krakowie:
http://www.hotelewkrakowie.pl
http://krakow.hotele.pl/

Dodatkowo polecamy noclegi u bratowej naszej klubowiczki. Miejsce dla ok. 10 osób, Dla zmotoryzowanych parking, z możliwością postawienia samochodu na terenie zamkniętym za niewielką opłatą. Pokoje 1- lub 2-osobowe z dostępem do Internetu. 2 łazienki (z prysznicami) w korytarzu. Do dyspozycji kuchnia. Gratis od firmy kawa i herbata. Wyżywienie we własnym zakresie. Cena ok. 30 zł za miejsce. Obiekt świeżo po remoncie. Autobus 174 na Plac Centralny jedzie 11-15 minut. Do przystanku ok. 6-7 min. spacerkiem. Dane kontaktowe: Krystyna Regdos, ul. Na Zakolu Wisły 8 tel. 12 656 54 43; 12 656 57 48; kom. 0607 656 506; e-mail: krystynaregdos@gmail.com.
NagrodyPieniężne i rzeczowe
Dodatkowe atrakcjePo turnieju o 20:30 zapraszamy na przejażdżkę wynajętym tramwajem po trasie zabytkowego Krakowa. W trakcie przejażdżki uczestnicy dowiedzą się więcej o historii Krakowa, odbędą się także rozmaite konkursy.
OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288378, j.gorka@pfs.org.pl
Kamil Górka — 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl
SponsorzyPatronat honorowy

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski



oraz



Patronat medialny



Sponsorzy



















Wyniki turnieju XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.61     10.0     5067     1895      793
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                155.47      9.0     5158     1885      867
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   146.86      9.0     4972     1806      478
  4 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             141.13      9.0     4926     1905      660
  5 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.49      9.0     4831     1858      400
  6 Agnieszka       Krupka               Krosno                 129.62      9.0     4485     1983      290
  7 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 145.41      8.0     5106     1766      719
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 148.82      8.0     4986     1783      780
  9 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.27      8.0     4941     1826      661
 10 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    132.96      8.0     4927     1700      275
 11 Dariusz         Kosz                 Nysa                   149.12      8.0     4870     1852      516
 12 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               145.53      8.0     4843     1609      731
 13 Justyna         Górka                Kraków                 140.34      8.0     4770     1793      442
 14 Kacper          Zegadło              Warszawa               130.06      8.0     4729     1590      653
 15 Tomasz          Górka                Łęczna                 121.13      8.0     4725     1528      397
 16 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               118.75      8.0     4333     1728      -79
 17 Krzysztof       Mówka                Warszawa               147.73      7.0     4820     1665      566
 18 Tomasz          Lempart              Kraków                 120.56      7.0     4783     1635      299
 19 Tomasz          Ciejka               Kraków                 139.72      7.0     4773     1619       52
 20 Paweł           Jackowski            Warszawa               147.75      7.0     4743     1649      271
 21 Leszek          Kacprzyk             Katowice               127.01      7.0     4715     1520      443
 22 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.51      7.0     4669     1601      171
 23 Dominik         Urbacki              Pruszków               149.21      7.0     4657     1582      316
 24 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       144.71      7.0     4636     1562      164
 25 Sławomir        Nosek                Mielec                 119.87      7.0     4601     1594       17
 26 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            126.16      7.0     4550     1536      348
 27 Bronisław       Parada               Polanica Zdrój         122.91      7.0     4526     1565      245
 28 Dawid           Buzowicz             Rzeszów                100.00      7.0     4518     1698       57
 29 Marcin          Ceglarek             Kraków                 114.91      7.0     4457     1474      194
 30 Dawid           Brandys              Chrzanów               100.00      7.0     4349     1565     -261
 31 Ewa             Radzikowska          Gliwice                115.81      7.0     4298     1581      139
 32 Jan             Mrozowski            Kraków                 142.38      6.5     4925     1533      346
 33 Janusz          Krupiński            Bytom                  132.44      6.0     4675     1443      242
 34 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              119.08      6.0     4623     1564      374
 35 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 133.72      6.0     4553     1472      116
 36 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        118.43      6.0     4532     1371      221
 37 Kamil           Górka                Kraków                 147.40      6.0     4512     1505      203
 38 Mariusz         Grodek               Kraków                 128.46      6.0     4497     1377      361
 39 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                121.32      6.0     4495     1409     -252
 40 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.85      6.0     4479     1518        6
 41 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 128.29      6.0     4428     1483      -43
 42 Joanna          Jewtuch              Warszawa               133.65      6.0     4393     1438      -22
 43 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.51      6.0     4364     1362      189
 44 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 100.00      6.0     4353     1352      415
 45 Zofia           Górka                Łęczna                 109.40      6.0     4285     1392      210
 46 Konrad          Sowula               Kraków                 119.86      6.0     4210     1375      148
 47 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      6.0     3996     1336     -102
 48 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      6.0     3801     1478     -633
 49 Leszek          Stecuła              Bytom                  120.32      6.0     2666     1141      398
 50 Natalia         Ogierman             Katowice               126.68      5.5     4590     1274      235
 51 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.63      5.5     4536     1372      205
 52 Paweł           Mazurek              Polanica Zdrój         130.31      5.5     4456     1226      352
 53 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               116.23      5.5     4435     1322      130
 54 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      113.76      5.5     4412     1507      -49
 55 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              112.16      5.0     4530     1421      -94
 56 Marta           Bajorek              Warszawa               119.93      5.0     4501     1283      171
 57 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             100.00      5.0     4343     1449     -477
 58 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   111.31      5.0     4276     1311      -24
 59 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              107.25      5.0     4254     1250       50
 60 Sylwia          Łada                 Inowrocław             108.63      5.0     4208     1199      614
 61 Joanna          Regdos               Kraków                 107.67      5.0     4199     1301       52
 62 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.24      5.0     4189     1289       59
 63 Sławomir        Radzymiński          Kraków                 100.00      5.0     4033     1379     -422
 64 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              112.90      5.0     4012     1345     -273
 65 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      5.0     3858     1241     -343
 66 Dariusz         Sowula               Kraków                 104.00      5.0     3852     1293     -420
 67 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     3826     1291     -311
 68 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               100.00      5.0     3772     1229     -284
 69 Ewa             Szałas               Katowice               113.63      5.0     2564     1023       84
 70 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.5     3736     1086     -286
 71 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     3512     1047     -351
 72 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               107.12      4.0     4244     1193      -96
 73 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     4000     1154     -236
 74 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               101.68      4.0     3941     1227     -191
 75 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              108.69      4.0     3873     1227     -819
 76 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      4.0     3761     1189     -655
 77 Artur           Irzyk                Kraków                 142.65      4.0     2898      850      321
 78 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              129.21      4.0     2672      956       72
 79 Łukasz          Sornek               Mikołów                119.01      4.0     2647      936       94
 80 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      3.5     3589      912     -340
 81 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      3.0     2272      818     -506
 82 Jadwiga         Dziurdzia            Kraków                 100.00      2.5     2991      817     -755
 83 Tomasz          Kniaziuk             Kraków                 100.00      2.5     2938      808     -830
 84 Monika          Kowalik              Kraków                 100.00      2.5     2786      802     -869
 85 Mateusz         Zawada               Kraków                 100.00      2.5     2192      587        9
 86 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 121.03      2.0     1929      627     -117
 87 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      2.0     1640      466     -251
 88 Jadwiga         Żelazny              Kraków                 100.00      1.5     2785      713    -1049
 89 Danuta          Jasiorkowska         Jasienna               100.00      1.0     1841      546     -838
 90 Izabela         Zawada               Kraków                 100.00      0.5     1635      446    -1469
 91 Weronika        Wasiak               Kraków                 100.00      0.5     1497      325     -874
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa



	Michał Alabrudziński 157.61 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Sornek                119.01 +  521: 300  169
    2     2 Grzegorz       Kwiecień              128.29 -  312: 384   78
    3    17 Dawid          Brandys               100.00 +  505: 358  150
    4     8 Agnieszka      Krupka                129.62 -  328: 397   80
    5    18 Marcin         Radwański             111.31 +  376: 355  161
    6    15 Jacek          Wandzel               113.76 +  389: 362  164
    7    13 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  474: 353  150
    8     6 Małgorzata     Szczygieł             119.08 +  458: 325  169
    9     3 Bogusław       Szyszka               138.27 +  402: 354  188
   10     3 Dariusz        Kosz                  149.12 +  371: 353  199
   11     2 Rafał          Wesołowski            130.49 +  437: 392  180
   12     1 Łukasz         Bobowski              141.13 +  494: 341  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1879  / 12 156.58




	Bartosz Morawski 155.47 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Arkadiusz      Łydka                 118.75 +  461: 291  169
    2    11 Ireneusz       Kurzok                121.32 +  375: 338  171
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          145.41 +  557: 330  195
    4     2 Paweł          Jackowski             147.75 +  545: 403  198
    5     1 Maciej         Sancewicz             132.96 -  387: 480   83
    6     2 Dariusz        Kosz                  149.12 -  283: 440   99
    7     8 Krzysztof      Kałuża                129.21 +  488: 331  179
    8     3 Zbigniew       Wietecki              122.63 +  462: 268  173
    9     1 Łukasz         Bobowski              141.13 -  366: 424   91
   10     5 Dorota         Stachowska            126.16 +  470: 272  176
   11     3 Tomasz         Lempart               120.56 +  392: 355  171
   12     2 Agnieszka      Krupka                129.62 +  372: 359  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Dominik Urbacki 149.21 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Matyasik              118.51 +  480: 364  169
    2     7 Kacper         Zegadło               130.06 -  354: 441   80
    3    16 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  523: 252  150
    4     7 Kamil          Górka                 147.40 -  329: 372   97
    5    16 Bronisław      Parada                122.91 +  458: 342  173
    6    10 Agnieszka      Krupka                129.62 -  319: 356   80
    7    16 Paweł          Jackowski             147.75 +  353: 344  198
    8    12 Arkadiusz      Łydka                 118.75 +  437: 312  169
    9     9 Małgorzata     Szczygieł             119.08 -  299: 439   69
   10    13 Dawid          Buzowicz              100.00 -  318: 403   50
   11    20 Grzegorz       Kwiecień              128.29 +  385: 359  178
   12    13 Małgorzata     Szczygieł             119.08 +  402: 357  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Dariusz Kosz 149.12 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Elżbieta       Szuba                 118.43 +  419: 354  168
    2    20 Piotr          Adamczyk              121.03 +  444: 288  171
    3     7 Małgorzata     Sulejewska            133.72 +  547: 321  184
    4     1 Justyna        Górka                 140.34 +  404: 357  190
    5     3 Leszek         Stecuła               120.32 +  357: 325  170
    6     2 Bartosz        Morawski              155.47 +  440: 283  205
    7     1 Bogusław       Szyszka               138.27 +  379: 343  188
    8     1 Łukasz         Bobowski              141.13 -  410: 479   91
    9     2 Krzysztof      Mówka                 147.73 -  337: 459   98
   10     3 Michał         Alabrudziński         157.61 -  353: 371  108
   11     4 Dawid          Pikul                 148.82 +  364: 349  199
   12     4 Rafał          Wesołowski            130.49 -  416: 425   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Dawid Pikul 148.82 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Dąbrowski             116.23 +  539: 247  166
    2     1 Jarosław       Karp                  112.16 -  357: 394   62
    3    12 Agnieszka      Krupka                129.62 +  475: 277  180
    4     5 Łukasz         Bobowski              141.13 -  345: 503   91
    5    15 Maciej         Dąbrowski             101.68 +  500: 330  152
    6     9 Justyna        Górka                 140.34 +  442: 386  190
    7     5 Tomasz         Ciejka                139.72 +  393: 354  190
    8     4 Kacper         Zegadło               130.06 -  296: 436   80
    9     7 Leszek         Kacprzyk              127.01 +  416: 330  177
   10     6 Paweł          Jackowski             147.75 +  502: 287  198
   11     4 Dariusz        Kosz                  149.12 -  349: 364   99
   12     6 Krzysztof      Mówka                 147.73 +  372: 298  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Paweł Jackowski 147.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ewa            Radzikowska           115.81 +  438: 397  166
    2    17 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  429: 308  150
    3     6 Krzysztof      Kałuża                129.21 +  368: 298  179
    4     2 Bartosz        Morawski              155.47 -  403: 545  105
    5    13 Joanna         Jewtuch               133.65 +  360: 300  184
    6     4 Rafał          Wesołowski            130.49 -  367: 393   80
    7    16 Dominik        Urbacki               149.21 -  344: 353   99
    8    15 Ryszard        Korpalski             112.90 +  462: 403  163
    9    12 Leszek         Kilian                100.00 +  417: 234  150
   10     6 Dawid          Pikul                 148.82 -  287: 502   99
   11     9 Tomasz         Ciejka                139.72 -  377: 415   90
   12    14 Małgorzata     Sulejewska            133.72 +  491: 324  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Krzysztof Mówka 147.73 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Wolski                115.51 +  402: 339  166
    2     6 Agnieszka      Krupka                129.62 -  345: 360   80
    3    28 Piotr          Adamczyk              121.03 +  418: 283  171
    4    21 Łukasz         Moskal                108.69 +  537: 280  159
    5     8 Tomasz         Lempart               120.56 +  439: 364  171
    6     5 Kacper         Zegadło               130.06 +  453: 400  180
    7     3 Krzysztof      Gibas                 124.85 +  501: 226  175
    8     2 Bogusław       Szyszka               138.27 -  339: 421   88
    9     2 Dariusz        Kosz                  149.12 +  459: 337  199
   10     2 Rafał          Wesołowski            130.49 -  351: 358   80
   11     5 Miłosz         Wrzałek               146.86 -  278: 514   97
   12     6 Dawid          Pikul                 148.82 -  298: 372   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Kamil Górka 147.40 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Ceglarek              114.91 +  353: 298  165
    2    19 Jan            Mrozowski             142.38 +  446: 413  192
    3     3 Sławomir       Nosek                 119.87 -  328: 477   70
    4     7 Dominik        Urbacki               149.21 +  372: 329  199
    5    12 Dawid          Buzowicz              100.00 -  327: 335   50
    6    14 Grzegorz       Kurowski              145.53 -  360: 433   96
    7    27 Dariusz        Sowula                104.00 +  372: 290  154
    8    10 Miłosz         Wrzałek               146.86 -  335: 357   97
    9    19 Janusz         Krupiński             132.44 -  331: 379   82
   10    30 Zofia          Górka                 109.40 +  379: 298  159
   11    21 Ireneusz       Kurzok                121.32 +  550: 285  171
   12    15 Sławomir       Nosek                 119.87 -  359: 415   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Miłosz Wrzałek 146.86 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Wandzel               113.76 +  450: 364  164
    2    14 Marta          Bajorek               119.93 +  475: 368  170
    3     2 Jarosław       Karp                  112.16 -  391: 487   62
    4     9 Krzysztof      Gibas                 124.85 -  363: 448   75
    5    17 Grzegorz       Kwiecień              128.29 +  434: 388  178
    6    12 Łukasz         Sornek                119.01 -  328: 422   69
    7    17 Dorota         Gwiazdoń              107.25 +  450: 253  157
    8    10 Kamil          Górka                 147.40 +  357: 335  197
    9    11 Bronisław      Parada                122.91 +  404: 389  173
   10     8 Kacper         Zegadło               130.06 +  385: 364  180
   11     5 Krzysztof      Mówka                 147.73 +  514: 278  198
   12     3 Maciej         Sancewicz             132.96 +  421: 398  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Grzegorz Kurowski 145.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewa            Szałas                113.63 +  406: 297  164
    2     3 Leszek         Kacprzyk              127.01 -  323: 334   77
    3    33 Izabela        Zawada                100.00 +  567: 261  150
    4    11 Sławomir       Radzymiński           100.00 +  412: 294  150
    5     6 Krzysztof      Gibas                 124.85 -  341: 451   75
    6    14 Kamil          Górka                 147.40 +  433: 360  197
    7     9 Małgorzata     Szczygieł             119.08 -  336: 425   69
    8    11 Jacek          Wandzel               113.76 +  441: 356  164
    9     8 Dawid          Buzowicz              100.00 +  389: 314  150
   10    10 Ewa            Radzikowska           115.81 -  354: 360   66
   11    10 Dorota         Stachowska            126.16 +  422: 291  176
   12     8 Tomasz         Lempart               120.56 +  419: 369  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Mariusz Wrześniewski 145.41 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Korpalski             112.90 +  438: 314  163
    2    16 Konrad         Sowula                119.86 +  487: 316  170
    3     1 Bartosz        Morawski              155.47 -  330: 557  105
    4    13 Grzegorz       Kwiecień              128.29 +  510: 326  178
    5     4 Kacper         Zegadło               130.06 -  369: 395   80
    6    11 Jerzy          Matyasik              118.51 +  485: 315  169
    7     6 Tomasz         Lempart               120.56 +  419: 298  171
    8     5 Justyna        Górka                 140.34 -  347: 353   90
    9     5 Rafał          Wesołowski            130.49 -  384: 387   80
   10    11 Krzysztof      Gibas                 124.85 +  480: 313  175
   11     8 Dawid          Adamczyk              144.71 +  392: 384  195
   12     5 Justyna        Górka                 140.34 +  465: 429  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Dawid Adamczyk 144.71 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Karp                  112.16 -  387: 413   62
    2    24 Ryszard        Korpalski             112.90 +  336: 328  163
    3    14 Artur          Irzyk                 142.65 -  392: 446   93
    4    28 Ewa            Szałas                113.63 -  336: 410   64
    5    31 Małgorzata     Sulejewska            133.72 +  378: 340  184
    6    31 Konrad         Sowula                119.86 +  475: 363  170
    7    22 Arkadiusz      Łydka                 118.75 -  385: 423   69
    8    25 Szymon         Dąbrowski             116.23 +  454: 342  166
    9    17 Jacek          Wandzel               113.76 +  344: 339  164
   10    17 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  399: 328  150
   11     8 Mariusz        Wrześniewski          145.41 -  384: 392   95
   12    12 Janusz         Krupiński             132.44 +  366: 348  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Artur Irzyk 142.65 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Radwański             111.31 +  478: 294  161
    2     8 Sławomir       Radzymiński           100.00 -  380: 398   50
    3    14 Dawid          Adamczyk              144.71 +  446: 392  195
    4    10 Krzysztof      Zawadzki              107.12 +  440: 393  157
    5     5 Jarosław       Karp                  112.16 +  537: 345  162
    6     3 Krzysztof      Gibas                 124.85 -  336: 407   75
    7     7 Dawid          Buzowicz              100.00 -  281: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  7 121.43




	Jan Mrozowski 142.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zofia          Górka                 109.40 +  422: 372  159
    2    19 Kamil          Górka                 147.40 -  413: 446   97
    3    15 Jerzy          Matyasik              118.51 +  412: 323  169
    4    15 Małgorzata     Sulejewska            133.72 +  410: 357  184
    5    11 Małgorzata     Szczygieł             119.08 +  409: 326  169
    6     8 Leszek         Stecuła               120.32 -  371: 434   70
    7    12 Agnieszka      Krupka                129.62 -  364: 397   80
    8    13 Bronisław      Parada                122.91 -  419: 443   73
    9    14 Dorota         Stachowska            126.16 -  353: 447   76
   10    20 Mariusz        Grodek                128.46 +  415: 278  178
   11    16 Jacek          Wandzel               113.76 =  444: 444  114
   12    21 Jacek          Wandzel               113.76 +  493: 312  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Łukasz Bobowski 141.13 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Moskal                108.69 +  497: 279  159
    2     5 Małgorzata     Szczygieł             119.08 +  371: 331  169
    3     5 Grzegorz       Kwiecień              128.29 +  452: 315  178
    4     5 Dawid          Pikul                 148.82 +  503: 345  199
    5     2 Bogusław       Szyszka               138.27 -  290: 443   88
    6     6 Dawid          Buzowicz              100.00 +  507: 358  150
    7     2 Rafał          Wesołowski            130.49 +  353: 339  180
    8     1 Dariusz        Kosz                  149.12 +  479: 410  199
    9     1 Bartosz        Morawski              155.47 +  424: 366  205
   10     1 Justyna        Górka                 140.34 +  383: 257  190
   11     1 Agnieszka      Krupka                129.62 -  326: 329   80
   12     1 Michał         Alabrudziński         157.61 -  341: 494  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 12 158.75




	Justyna Górka 140.34 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sylwia         Łada                  108.63 +  416: 341  159
    2    22 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  324: 260  176
    3     9 Janusz         Krupiński             132.44 +  512: 312  182
    4     1 Dariusz        Kosz                  149.12 -  357: 404   99
    5    14 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  443: 286  150
    6     9 Dawid          Pikul                 148.82 -  386: 442   99
    7    11 Łukasz         Sornek                119.01 +  412: 383  169
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          145.41 +  353: 347  195
    9     4 Tomasz         Ciejka                139.72 +  445: 368  190
   10     1 Łukasz         Bobowski              141.13 -  257: 383   91
   11     6 Bogusław       Szyszka               138.27 +  436: 337  188
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          145.41 -  429: 465   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Tomasz Ciejka 139.72 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Regdos                107.67 +  462: 269  158
    2    10 Małgorzata     Sulejewska            133.72 -  335: 386   84
    3    19 Maciej         Dąbrowski             101.68 +  452: 392  152
    4    14 Marta          Bajorek               119.93 +  437: 422  170
    5    10 Agnieszka      Krupka                129.62 +  410: 332  180
    6     7 Krzysztof      Kałuża                129.21 +  453: 362  179
    7     5 Dawid          Pikul                 148.82 -  354: 393   99
    8     7 Dawid          Buzowicz              100.00 +  414: 354  150
    9     4 Justyna        Górka                 140.34 -  368: 445   90
   10     7 Tomasz         Lempart               120.56 -  325: 491   71
   11     9 Paweł          Jackowski             147.75 +  415: 377  198
   12     7 Bogusław       Szyszka               138.27 -  348: 498   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Bogusław Szyszka 138.27 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Gwiazdoń              107.25 +  392: 377  157
    2     9 Zbigniew       Wietecki              122.63 +  346: 326  173
    3    10 Leszek         Kacprzyk              127.01 +  427: 375  177
    4     4 Kacper         Zegadło               130.06 +  475: 247  180
    5     2 Łukasz         Bobowski              141.13 +  443: 290  191
    6     1 Maciej         Sancewicz             132.96 +  552: 317  183
    7     1 Dariusz        Kosz                  149.12 -  343: 379   99
    8     2 Krzysztof      Mówka                 147.73 +  421: 339  198
    9     3 Michał         Alabrudziński         157.61 -  354: 402  108
   10     4 Agnieszka      Krupka                129.62 -  353: 444   80
   11     6 Justyna        Górka                 140.34 -  337: 436   90
   12     7 Tomasz         Ciejka                139.72 +  498: 348  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Małgorzata Sulejewska 133.72 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Zawadzki              107.12 +  391: 298  157
    2    10 Tomasz         Ciejka                139.72 +  386: 335  190
    3     7 Dariusz        Kosz                  149.12 -  321: 547   99
    4    15 Jan            Mrozowski             142.38 -  357: 410   92
    5    31 Dawid          Adamczyk              144.71 -  340: 378   95
    6    37 Leszek         Kilian                100.00 -  333: 348   50
    7    36 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  418: 273  150
    8    31 Łukasz         Moskal                108.69 +  475: 389  159
    9    24 Ryszard        Korpalski             112.90 +  380: 309  163
   10    21 Arkadiusz      Łydka                 118.75 -  362: 365   69
   11    24 Sławomir       Radzymiński           100.00 +  466: 294  150
   12    14 Paweł          Jackowski             147.75 -  324: 491   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Joanna Jewtuch 133.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Sowula                104.00 +  425: 331  154
    2    18 Leszek         Stecuła               120.32 -  231: 413   70
    3    24 Bronisław      Parada                122.91 +  368: 320  173
    4    20 Janusz         Krupiński             132.44 +  412: 401  182
    5    13 Paweł          Jackowski             147.75 -  300: 360   98
    6    19 Jarosław       Karp                  112.16 -  373: 384   62
    7    21 Ireneusz       Kurzok                121.32 +  370: 325  171
    8    17 Tomasz         Lempart               120.56 -  371: 469   71
    9    23 Jerzy          Matyasik              118.51 -  350: 366   69
   10    24 Marta          Bajorek               119.93 +  385: 357  170
   11    22 Elżbieta       Szuba                 118.43 +  442: 293  168
   12    20 Dawid          Brandys               100.00 -  366: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Maciej Sancewicz 132.96 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             101.68 +  440: 326  152
    2    15 Mariusz        Grodek                128.46 +  446: 321  178
    3     4 Sławomir       Radzymiński           100.00 +  340: 317  150
    4     3 Sławomir       Nosek                 119.87 +  528: 306  170
    5     1 Bartosz        Morawski              155.47 +  480: 387  205
    6     1 Bogusław       Szyszka               138.27 -  317: 552   88
    7     4 Leszek         Stecuła               120.32 -  331: 417   70
    8     9 Agnieszka      Krupka                129.62 -  367: 402   80
    9    10 Krzysztof      Gibas                 124.85 +  401: 382  175
   10     9 Małgorzata     Szczygieł             119.08 +  446: 419  169
   11     7 Ewa            Radzikowska           115.81 +  433: 402  166
   12     3 Miłosz         Wrzałek               146.86 -  398: 421   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Janusz Krupiński 132.44 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dawid          Brandys               100.00 +  417: 345  150
    2    21 Leszek         Kilian                100.00 +  443: 179  150
    3     9 Justyna        Górka                 140.34 -  312: 512   90
    4    20 Joanna         Jewtuch               133.65 -  401: 412   84
    5    19 Łukasz         Sornek                119.01 -  316: 420   69
    6    23 Marcin         Radwański             111.31 -  411: 426   61
    7    31 Maciej         Dąbrowski             101.68 +  413: 252  152
    8    23 Paweł          Mazurek               130.31 +  399: 376  180
    9    19 Kamil          Górka                 147.40 +  379: 331  197
   10    15 Marcin         Ceglarek              114.91 -  387: 423   65
   11    18 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  449: 391  150
   12    12 Dawid          Adamczyk              144.71 -  348: 366   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Rafał Wesołowski 130.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dawid          Buzowicz              100.00 +  385: 367  150
    2    12 Tomasz         Lempart               120.56 -  391: 404   71
    3    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  462: 268  150
    4    16 Kinga          Stecuła               100.00 +  467: 330  150
    5     7 Zbigniew       Wietecki              122.63 +  449: 409  173
    6     4 Paweł          Jackowski             147.75 +  393: 367  198
    7     2 Łukasz         Bobowski              141.13 -  339: 353   91
    8     8 Krzysztof      Gibas                 124.85 +  383: 345  175
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          145.41 +  387: 384  195
   10     2 Krzysztof      Mówka                 147.73 +  358: 351  198
   11     2 Michał         Alabrudziński         157.61 -  392: 437  108
   12     4 Dariusz        Kosz                  149.12 +  425: 416  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Paweł Mazurek 130.31 Polanica Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  352: 364   50
    2    33 Łukasz         Moskal                108.69 -  296: 333   59
    3    40 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  455: 203  150
    4    31 Arkadiusz      Łydka                 118.75 -  325: 394   69
    5    35 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  393: 378  150
    6    32 Marcin         Stachowski            100.00 -  321: 412   50
    7    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  341: 339  150
    8    23 Janusz         Krupiński             132.44 -  376: 399   82
    9    31 Michał         Dąbrowski             100.00 +  405: 311  150
   10    26 Sławomir       Radzymiński           100.00 -  339: 367   50
   11    29 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  466: 217  150
   12    25 Szymon         Dąbrowski             116.23 =  387: 387  116
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Kacper Zegadło 130.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  400:   0    0
    2     7 Dominik        Urbacki               149.21 +  441: 354  199
    3    11 Kinga          Stecuła               100.00 +  509: 385  150
    4     4 Bogusław       Szyszka               138.27 -  247: 475   88
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          145.41 +  395: 369  195
    6     5 Krzysztof      Mówka                 147.73 -  400: 453   98
    7    15 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  390: 261  150
    8     4 Dawid          Pikul                 148.82 +  436: 296  199
    9     6 Agnieszka      Krupka                129.62 -  320: 352   80
   10     8 Miłosz         Wrzałek               146.86 -  364: 385   97
   11    14 Marcin         Ceglarek              114.91 +  378: 358  165
   12    10 Jerzy          Matyasik              118.51 +  449: 388  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 11 144.55




	Agnieszka Krupka 129.62 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Dulat                 100.00 +  480: 216  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 147.73 +  360: 345  198
    3    12 Dawid          Pikul                 148.82 -  277: 475   99
    4     8 Michał         Alabrudziński         157.61 +  397: 328  208
    5    10 Tomasz         Ciejka                139.72 -  332: 410   90
    6    10 Dominik        Urbacki               149.21 +  356: 319  199
    7    12 Jan            Mrozowski             142.38 +  397: 364  192
    8     9 Maciej         Sancewicz             132.96 +  402: 367  183
    9     6 Kacper         Zegadło               130.06 +  352: 320  180
   10     4 Bogusław       Szyszka               138.27 +  444: 353  188
   11     1 Łukasz         Bobowski              141.13 +  329: 326  191
   12     2 Bartosz        Morawski              155.47 -  359: 372  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1983  / 12 165.25




	Krzysztof Kałuża 129.21 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  415: 273  150
    2    23 Ewa            Radzikowska           115.81 +  370: 345  166
    3     6 Paweł          Jackowski             147.75 -  298: 368   98
    4    17 Leszek         Kacprzyk              127.01 +  454: 296  177
    5     9 Sławomir       Nosek                 119.87 +  442: 377  170
    6     7 Tomasz         Ciejka                139.72 -  362: 453   90
    7     8 Bartosz        Morawski              155.47 -  331: 488  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  /  7 136.57




	Mariusz Grodek 128.46 Kraków          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  367: 323  150
    2    15 Maciej         Sancewicz             132.96 -  321: 446   83
    3    18 Zbigniew       Wietecki              122.63 -  365: 372   73
    4    38 Izabela        Zawada                100.00 +  490: 245  150
    5    20 Jacek          Wandzel               113.76 -  306: 358   64
    6    27 Dawid          Brandys               100.00 -  381: 386   50
    7    32 Konrad         Sowula                119.86 +  398: 284  170
    8    28 Joanna         Regdos                107.67 +  333: 315  158
    9    26 Krzysztof      Zawadzki              107.12 +  478: 287  157
   10    20 Jan            Mrozowski             142.38 -  278: 415   92
   11    25 Dariusz        Sowula                104.00 +  410: 301  154
   12    16 Dorota         Stachowska            126.16 -  370: 404   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Grzegorz Kwiecień 128.29 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Dąbrowski             100.00 +  407: 310  150
    2     2 Michał         Alabrudziński         157.61 +  384: 312  208
    3     5 Łukasz         Bobowski              141.13 -  315: 452   91
    4    13 Mariusz        Wrześniewski          145.41 -  326: 510   95
    5    17 Miłosz         Wrzałek               146.86 -  388: 434   97
    6    34 Joanna         Regdos                107.67 -  280: 364   58
    7    38 Łukasz         Moskal                108.69 -  350: 354   59
    8    35 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  404: 377  150
    9    32 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  389: 356  176
   10    29 Marcin         Stachowski            100.00 +  356: 308  150
   11    20 Dominik        Urbacki               149.21 -  359: 385   99
   12    26 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  470: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Leszek Kacprzyk 127.01 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  514: 273  150
    2     3 Grzegorz       Kurowski              145.53 +  334: 323  196
    3    10 Bogusław       Szyszka               138.27 -  375: 427   88
    4    17 Krzysztof      Kałuża                129.21 -  296: 454   79
    5    23 Dariusz        Sowula                104.00 +  403: 295  154
    6    20 Arkadiusz      Łydka                 118.75 +  474: 395  169
    7    14 Ewa            Szałas                113.63 -  343: 416   64
    8    14 Dawid          Brandys               100.00 +  373: 273  150
    9     7 Dawid          Pikul                 148.82 -  330: 416   99
   10    19 Leszek         Kilian                100.00 +  473: 262  150
   11    12 Dawid          Buzowicz              100.00 +  458: 341  150
   12     9 Tomasz         Górka                 121.13 -  342: 397   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Natalia Ogierman 126.68 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Leszek         Kilian                100.00 -  329: 330   50
    2    40 Szymon         Dąbrowski             116.23 +  400: 385  166
    3    34 Ewa            Radzikowska           115.81 -  277: 378   66
    4    25 Elżbieta       Szuba                 118.43 +  513: 317  168
    5    22 Sławomir       Radzymiński           100.00 +  440: 330  150
    6    17 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  368: 389   50
    7    20 Dawid          Brandys               100.00 -  386: 387   50
    8    22 Zofia          Górka                 109.40 +  447: 345  159
    9    16 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  405: 310  150
   10    12 Jerzy          Matyasik              118.51 -  334: 440   69
   11    17 Bronisław      Parada                122.91 -  364: 417   73
   12    22 Zbigniew       Wietecki              122.63 =  327: 327  123
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Krzysztof Sporczyk 126.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  319: 289  150
    2    22 Justyna        Górka                 140.34 -  260: 324   90
    3    30 Krzysztof      Gibas                 124.85 -  366: 377   75
    4    30 Zofia          Górka                 109.40 +  372: 330  159
    5    27 Tomasz         Górka                 121.13 -  297: 351   71
    6    35 Elżbieta       Szuba                 118.43 +  387: 366  168
    7    26 Dorota         Stachowska            126.16 -  321: 417   76
    8    30 Marcin         Ceglarek              114.91 -  342: 391   65
    9    32 Grzegorz       Kwiecień              128.29 -  356: 389   78
   10    37 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  373: 301  150
   11    34 Krzysztof      Zawadzki              107.12 -  297: 305   57
   12    33 Michał         Dąbrowski             100.00 +  499: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Dorota Stachowska 126.16 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Kniaziuk              100.00 +  405: 218  150
    2     4 Sławomir       Nosek                 119.87 -  378: 409   70
    3    21 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  329: 364   50
    4    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  399: 248  150
    5    25 Arkadiusz      Łydka                 118.75 -  338: 391   69
    6    26 Michał         Dąbrowski             100.00 +  341: 334  150
    7    26 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  417: 321  176
    8    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  529: 302  150
    9    14 Jan            Mrozowski             142.38 +  447: 353  192
   10     5 Bartosz        Morawski              155.47 -  272: 470  105
   11    10 Grzegorz       Kurowski              145.53 -  291: 422   96
   12    16 Mariusz        Grodek                128.46 +  404: 370  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Krzysztof Gibas 124.85 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Monika         Kowalik               100.00 +  454: 231  150
    2    13 Kinga          Stecuła               100.00 -  285: 319   50
    3    30 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  377: 366  176
    4     9 Miłosz         Wrzałek               146.86 +  448: 363  197
    5     6 Grzegorz       Kurowski              145.53 +  451: 341  196
    6     3 Artur          Irzyk                 142.65 +  407: 336  193
    7     3 Krzysztof      Mówka                 147.73 -  226: 501   98
    8     8 Rafał          Wesołowski            130.49 -  345: 383   80
    9    10 Maciej         Sancewicz             132.96 -  382: 401   83
   10    11 Mariusz        Wrześniewski          145.41 -  313: 480   95
   11    26 Leszek         Kilian                100.00 +  430: 343  150
   12    17 Dawid          Buzowicz              100.00 -  361: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Bronisław Parada 122.91 Polanica Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Sławomir       Radzymiński           100.00 -  343: 399   50
    2    35 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  424: 264  150
    3    24 Joanna         Jewtuch               133.65 -  320: 368   84
    4    33 Piotr          Adamczyk              121.03 +  358: 267  171
    5    16 Dominik        Urbacki               149.21 -  342: 458   99
    6    38 Sylwia         Łada                  108.63 +  380: 339  159
    7    30 Kinga          Stecuła               100.00 +  358: 341  150
    8    13 Jan            Mrozowski             142.38 +  443: 419  192
    9    11 Miłosz         Wrzałek               146.86 -  389: 404   97
   10    14 Sławomir       Nosek                 119.87 -  324: 391   70
   11    17 Natalia        Ogierman              126.68 +  417: 364  177
   12    18 Sławomir       Wolski                115.51 +  428: 267  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Zbigniew Wietecki 122.63 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  476: 263  150
    2     9 Bogusław       Szyszka               138.27 -  326: 346   88
    3    18 Mariusz        Grodek                128.46 +  372: 365  178
    4    19 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  380: 319  150
    5     7 Rafał          Wesołowski            130.49 -  409: 449   80
    6    16 Kinga          Stecuła               100.00 +  489: 174  150
    7    10 Jarosław       Karp                  112.16 +  429: 367  162
    8     3 Bartosz        Morawski              155.47 -  268: 462  105
    9    13 Ewa            Radzikowska           115.81 -  341: 399   66
   10    16 Sławomir       Wolski                115.51 -  381: 423   66
   11    19 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  338: 437   50
   12    22 Natalia        Ogierman              126.68 =  327: 327  127
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Ireneusz Kurzok 121.32 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marcin         Stachowski            100.00 +  388: 329  150
    2    11 Bartosz        Morawski              155.47 -  338: 375  105
    3    13 Dawid          Buzowicz              100.00 -  391: 393   50
    4    27 Konrad         Sowula                119.86 +  370: 366  170
    5    29 Łukasz         Moskal                108.69 +  458: 411  159
    6    18 Ewa            Szałas                113.63 -  366: 396   64
    7    21 Joanna         Jewtuch               133.65 -  325: 370   84
    8    27 Dorota         Gwiazdoń              107.25 +  404: 386  157
    9    22 Dawid          Brandys               100.00 -  359: 433   50
   10    22 Marcin         Radwański             111.31 +  417: 352  161
   11    21 Kamil          Górka                 147.40 -  285: 550   97
   12    23 Jarosław       Karp                  112.16 +  394: 386  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Tomasz Górka 121.13 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Kinga          Stecuła               100.00 -  364: 382   50
    2    28 Krzysztof      Zawadzki              107.12 -  355: 453   57
    3    35 Marcin         Ceglarek              114.91 +  409: 372  165
    4    24 Sylwia         Łada                  108.63 +  378: 361  159
    5    27 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  351: 297  176
    6    22 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  342: 376   50
    7    25 Joanna         Regdos                107.67 +  393: 336  158
    8    21 Sławomir       Nosek                 119.87 -  378: 383   70
    9    25 Marcin         Stachowski            100.00 +  494: 303  150
   10    18 Dawid          Brandys               100.00 +  448: 348  150
   11    13 Sławomir       Wolski                115.51 +  416: 375  166
   12     9 Leszek         Kacprzyk              127.01 +  397: 342  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Piotr Adamczyk 121.03 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  349: 261  150
    2    20 Dariusz        Kosz                  149.12 -  288: 444   99
    3    28 Krzysztof      Mówka                 147.73 -  283: 418   98
    4    33 Bronisław      Parada                122.91 -  267: 358   73
    5    34 Dorota         Gwiazdoń              107.25 -  308: 366   57
    6    43 Tomasz         Kniaziuk              100.00 +  434: 199  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  /  6 104.50




	Tomasz Lempart 120.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  459: 322  150
    2    12 Rafał          Wesołowski            130.49 +  404: 391  180
    3     8 Leszek         Stecuła               120.32 -  337: 380   70
    4    18 Dariusz        Sowula                104.00 +  341: 325  154
    5     8 Krzysztof      Mówka                 147.73 -  364: 439   98
    6    21 Ryszard        Korpalski             112.90 +  449: 286  163
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          145.41 -  298: 419   95
    8    17 Joanna         Jewtuch               133.65 +  469: 371  184
    9    15 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  447: 415  150
   10     7 Tomasz         Ciejka                139.72 +  491: 325  190
   11     3 Bartosz        Morawski              155.47 -  355: 392  105
   12     8 Grzegorz       Kurowski              145.53 -  369: 419   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Leszek Stecuła 120.32 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  361: 338  150
    2    18 Joanna         Jewtuch               133.65 +  413: 231  184
    3     8 Tomasz         Lempart               120.56 +  380: 337  171
    4     6 Jarosław       Karp                  112.16 +  336: 303  162
    5     3 Dariusz        Kosz                  149.12 -  325: 357   99
    6     8 Jan            Mrozowski             142.38 +  434: 371  192
    7     4 Maciej         Sancewicz             132.96 +  417: 331  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  /  7 163.00




	Marta Bajorek 119.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  370: 357  150
    2    14 Miłosz         Wrzałek               146.86 -  368: 475   97
    3    31 Joanna         Regdos                107.67 +  356: 311  158
    4    14 Tomasz         Ciejka                139.72 -  422: 437   90
    5    24 Ewa            Szałas                113.63 -  314: 371   64
    6    30 Dariusz        Sowula                104.00 -  278: 299   54
    7    37 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  561: 291  150
    8    26 Michał         Dąbrowski             100.00 +  430: 208  150
    9    20 Sławomir       Wolski                115.51 -  289: 425   66
   10    24 Joanna         Jewtuch               133.65 -  357: 385   84
   11    27 Maciej         Dąbrowski             101.68 +  337: 328  152
   12    24 Elżbieta       Szuba                 118.43 -  419: 443   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Sławomir Nosek 119.87 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Izabela        Zawada                100.00 +  505: 201  150
    2     4 Dorota         Stachowska            126.16 +  409: 378  176
    3     3 Kamil          Górka                 147.40 +  477: 328  197
    4     3 Maciej         Sancewicz             132.96 -  306: 528   83
    5     9 Krzysztof      Kałuża                129.21 -  377: 442   79
    6    13 Małgorzata     Szczygieł             119.08 -  292: 529   69
    7    18 Jerzy          Matyasik              118.51 -  386: 462   69
    8    21 Tomasz         Górka                 121.13 +  383: 378  171
    9    18 Marcin         Radwański             111.31 +  370: 315  161
   10    14 Bronisław      Parada                122.91 +  391: 324  173
   11    15 Arkadiusz      Łydka                 118.75 -  290: 340   69
   12    15 Kamil          Górka                 147.40 +  415: 359  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Konrad Sowula 119.86 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Mateusz        Zawada                100.00 +  366: 251  150
    2    16 Mariusz        Wrześniewski          145.41 -  316: 487   95
    3    20 Sławomir       Wolski                115.51 -  302: 350   66
    4    27 Ireneusz       Kurzok                121.32 -  366: 370   71
    5    41 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  332: 242  150
    6    31 Dawid          Adamczyk              144.71 -  363: 475   95
    7    32 Mariusz        Grodek                128.46 -  284: 398   78
    8    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  435: 236  150
    9    36 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  399: 231  150
   10    23 Jarosław       Karp                  112.16 -  285: 385   62
   11    33 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  384: 280  150
   12    28 Joanna         Regdos                107.67 +  378: 357  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Małgorzata Szczygieł 119.08 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  404: 236  150
    2     5 Łukasz         Bobowski              141.13 -  331: 371   91
    3    32 Leszek         Kilian                100.00 +  405: 288  150
    4    23 Dorota         Gwiazdoń              107.25 +  338: 267  157
    5    11 Jan            Mrozowski             142.38 -  326: 409   92
    6    13 Sławomir       Nosek                 119.87 +  529: 292  170
    7     9 Grzegorz       Kurowski              145.53 +  425: 336  196
    8     6 Michał         Alabrudziński         157.61 -  325: 458  108
    9     9 Dominik        Urbacki               149.21 +  439: 299  199
   10     9 Maciej         Sancewicz             132.96 -  419: 446   83
   11    11 Jerzy          Matyasik              118.51 -  325: 445   69
   12    13 Dominik        Urbacki               149.21 -  357: 402   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Łukasz Sornek 119.01 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.61 -  300: 521  108
    2    26 Zofia          Górka                 109.40 -  362: 410   59
    3    39 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  392: 227  150
    4    37 Leszek         Kilian                100.00 +  368: 339  150
    5    19 Janusz         Krupiński             132.44 +  420: 316  182
    6    12 Miłosz         Wrzałek               146.86 +  422: 328  197
    7    11 Justyna        Górka                 140.34 -  383: 412   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  /  7 133.71




	Arkadiusz Łydka 118.75 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              155.47 -  291: 461  105
    2    31 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  352: 349  150
    3    26 Jacek          Wandzel               113.76 -  285: 353   64
    4    31 Paweł          Mazurek               130.31 +  394: 325  180
    5    25 Dorota         Stachowska            126.16 +  391: 338  176
    6    20 Leszek         Kacprzyk              127.01 -  395: 474   77
    7    22 Dawid          Adamczyk              144.71 +  423: 385  195
    8    12 Dominik        Urbacki               149.21 -  312: 437   99
    9    21 Jarosław       Karp                  112.16 +  354: 343  162
   10    21 Małgorzata     Sulejewska            133.72 +  365: 362  184
   11    15 Sławomir       Nosek                 119.87 +  340: 290  170
   12    11 Ewa            Radzikowska           115.81 +  431: 295  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Jerzy Matyasik 118.51 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Urbacki               149.21 -  364: 480   99
    2    30 Marcin         Radwański             111.31 +  359: 336  161
    3    15 Jan            Mrozowski             142.38 -  323: 412   92
    4    39 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  451: 181  150
    5    28 Joanna         Regdos                107.67 +  348: 321  158
    6    11 Mariusz        Wrześniewski          145.41 -  315: 485   95
    7    18 Sławomir       Nosek                 119.87 +  462: 386  170
    8    18 Ewa            Radzikowska           115.81 -  408: 439   66
    9    23 Joanna         Jewtuch               133.65 +  366: 350  184
   10    12 Natalia        Ogierman              126.68 +  440: 334  177
   11    11 Małgorzata     Szczygieł             119.08 +  445: 325  169
   12    10 Kacper         Zegadło               130.06 -  388: 449   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Elżbieta Szuba 118.43 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Kosz                  149.12 -  354: 419   99
    2    32 Andrzej        Klich                 100.00 -  349: 350   50
    3    37 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  424: 271  150
    4    25 Natalia        Ogierman              126.68 -  317: 513   77
    5    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  374: 338  150
    6    35 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  366: 387   76
    7    33 Sławomir       Radzymiński           100.00 +  397: 335  150
    8    29 Marcin         Stachowski            100.00 -  345: 352   50
    9    28 Maciej         Dąbrowski             101.68 +  447: 239  152
   10    25 Ryszard        Korpalski             112.90 +  423: 246  163
   11    22 Joanna         Jewtuch               133.65 -  293: 442   84
   12    24 Marta          Bajorek               119.93 +  443: 419  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Szymon Dąbrowski 116.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 148.82 -  247: 539   99
    2    40 Natalia        Ogierman              126.68 -  385: 400   77
    3    42 Michał         Dulat                 100.00 -  340: 362   50
    4    42 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  397: 283  150
    5    39 Leszek         Kilian                100.00 -  322: 332   50
    6    39 Andrzej        Klich                 100.00 +  376: 265  150
    7    40 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  401: 256  150
    8    25 Dawid          Adamczyk              144.71 -  342: 454   95
    9    34 Joanna         Regdos                107.67 -  348: 377   58
   10    34 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  453: 302  150
   11    28 Ryszard        Korpalski             112.90 +  437: 348  163
   12    25 Paweł          Mazurek               130.31 =  387: 387  130
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Ewa Radzikowska 115.81 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             147.75 -  397: 438   98
    2    23 Krzysztof      Kałuża                129.21 -  345: 370   79
    3    34 Natalia        Ogierman              126.68 +  378: 277  177
    4    26 Ryszard        Korpalski             112.90 -  218: 232   63
    5    42 Monika         Kowalik               100.00 +  384: 244  150
    6    29 Zofia          Górka                 109.40 +  345: 297  159
    7    23 Marcin         Ceglarek              114.91 +  336: 334  165
    8    18 Jerzy          Matyasik              118.51 +  439: 408  169
    9    13 Zbigniew       Wietecki              122.63 +  399: 341  173
   10    10 Grzegorz       Kurowski              145.53 +  360: 354  196
   11     7 Maciej         Sancewicz             132.96 -  402: 433   83
   12    11 Arkadiusz      Łydka                 118.75 -  295: 431   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Sławomir Wolski 115.51 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Mówka                 147.73 -  339: 402   98
    2    37 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  456: 290  150
    3    20 Konrad         Sowula                119.86 +  350: 302  170
    4    22 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  388: 394   50
    5    21 Kinga          Stecuła               100.00 -  306: 341   50
    6    28 Sławomir       Radzymiński           100.00 +  330: 279  150
    7    29 Leszek         Kilian                100.00 -  313: 349   50
    8    24 Krzysztof      Zawadzki              107.12 +  392: 304  157
    9    20 Marta          Bajorek               119.93 +  425: 289  170
   10    16 Zbigniew       Wietecki              122.63 +  423: 381  173
   11    13 Tomasz         Górka                 121.13 -  375: 416   71
   12    18 Bronisław      Parada                122.91 -  267: 428   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Marcin Ceglarek 114.91 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Górka                 147.40 -  298: 353   97
    2    27 Dawid          Buzowicz              100.00 -  317: 517   50
    3    35 Tomasz         Górka                 121.13 -  372: 409   71
    4    41 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  416: 241  150
    5    37 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  466: 393  150
    6    25 Maciej         Dąbrowski             101.68 +  365: 280  152
    7    23 Ewa            Radzikowska           115.81 -  334: 336   66
    8    30 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  391: 342  176
    9    27 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  357: 333  150
   10    15 Janusz         Krupiński             132.44 +  423: 387  182
   11    14 Kacper         Zegadło               130.06 -  358: 378   80
   12    19 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  360: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Jacek Wandzel 113.76 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               146.86 -  364: 450   97
    2    29 Ewa            Szałas                113.63 +  389: 288  164
    3    26 Arkadiusz      Łydka                 118.75 +  353: 285  169
    4    12 Dawid          Buzowicz              100.00 -  313: 379   50
    5    20 Mariusz        Grodek                128.46 +  358: 306  178
    6    15 Michał         Alabrudziński         157.61 -  362: 389  108
    7    19 Krzysztof      Zawadzki              107.12 +  422: 360  157
    8    11 Grzegorz       Kurowski              145.53 -  356: 441   96
    9    17 Dawid          Adamczyk              144.71 -  339: 344   95
   10    28 Łukasz         Moskal                108.69 +  400: 282  159
   11    16 Jan            Mrozowski             142.38 =  444: 444  142
   12    21 Jan            Mrozowski             142.38 -  312: 493   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Ewa Szałas 113.63 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              145.53 -  297: 406   96
    2    29 Jacek          Wandzel               113.76 -  288: 389   64
    3    36 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  386: 326  150
    4    28 Dawid          Adamczyk              144.71 +  410: 336  195
    5    24 Marta          Bajorek               119.93 +  371: 314  170
    6    18 Ireneusz       Kurzok                121.32 +  396: 366  171
    7    14 Leszek         Kacprzyk              127.01 +  416: 343  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  /  7 146.14




	Ryszard Korpalski 112.90 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Wrześniewski          145.41 -  314: 438   95
    2    24 Dawid          Adamczyk              144.71 -  328: 336   95
    3    41 Mateusz        Zawada                100.00 +  363: 218  150
    4    26 Ewa            Radzikowska           115.81 +  232: 218  166
    5    30 Dawid          Brandys               100.00 +  428: 269  150
    6    21 Tomasz         Lempart               120.56 -  286: 449   71
    7    28 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  392: 369  150
    8    15 Paweł          Jackowski             147.75 -  403: 462   98
    9    24 Małgorzata     Sulejewska            133.72 -  309: 380   84
   10    25 Elżbieta       Szuba                 118.43 -  246: 423   68
   11    28 Szymon         Dąbrowski             116.23 -  348: 437   66
   12    34 Maciej         Dąbrowski             101.68 +  363: 286  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Jarosław Karp 112.16 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Adamczyk              144.71 +  413: 387  195
    2     1 Dawid          Pikul                 148.82 +  394: 357  199
    3     2 Miłosz         Wrzałek               146.86 +  487: 391  197
    4     6 Leszek         Stecuła               120.32 -  303: 336   70
    5     5 Artur          Irzyk                 142.65 -  345: 537   93
    6    19 Joanna         Jewtuch               133.65 +  384: 373  184
    7    10 Zbigniew       Wietecki              122.63 -  367: 429   73
    8    16 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  358: 395   50
    9    21 Arkadiusz      Łydka                 118.75 -  343: 354   69
   10    23 Konrad         Sowula                119.86 +  385: 285  170
   11    23 Dawid          Brandys               100.00 -  365: 386   50
   12    23 Ireneusz       Kurzok                121.32 -  386: 394   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Marcin Radwański 111.31 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Irzyk                 142.65 -  294: 478   93
    2    30 Jerzy          Matyasik              118.51 -  336: 359   69
    3    43 Tomasz         Kniaziuk              100.00 +  457: 193  150
    4    32 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  334: 261  150
    5    18 Michał         Alabrudziński         157.61 -  355: 376  108
    6    23 Janusz         Krupiński             132.44 +  426: 411  182
    7    24 Marcin         Stachowski            100.00 +  392: 275  150
    8    20 Leszek         Kilian                100.00 -  295: 392   50
    9    18 Sławomir       Nosek                 119.87 -  315: 370   70
   10    22 Ireneusz       Kurzok                121.32 -  352: 417   71
   11    30 Łukasz         Moskal                108.69 +  379: 332  159
   12    27 Zofia          Górka                 109.40 -  341: 436   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Zofia Górka 109.40 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jan            Mrozowski             142.38 -  372: 422   92
    2    26 Łukasz         Sornek                119.01 +  410: 362  169
    3    22 Dariusz        Sowula                104.00 -  324: 399   54
    4    30 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  330: 372   76
    5    33 Michał         Dulat                 100.00 +  400: 245  150
    6    29 Ewa            Radzikowska           115.81 -  297: 345   66
    7    35 Weronika       Wasiak                100.00 +  390: 226  150
    8    22 Natalia        Ogierman              126.68 -  345: 447   77
    9    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  367: 248  150
   10    30 Kamil          Górka                 147.40 -  298: 379   97
   11    32 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  316: 289  150
   12    27 Marcin         Radwański             111.31 +  436: 341  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Łukasz Moskal 108.69 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Bobowski              141.13 -  279: 497   91
    2    33 Paweł          Mazurek               130.31 +  333: 296  180
    3    29 Michał         Dąbrowski             100.00 +  356: 321  150
    4    21 Krzysztof      Mówka                 147.73 -  280: 537   98
    5    29 Ireneusz       Kurzok                121.32 -  411: 458   71
    6    33 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  239: 353   50
    7    38 Grzegorz       Kwiecień              128.29 +  354: 350  178
    8    31 Małgorzata     Sulejewska            133.72 -  389: 475   84
    9    33 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  335: 317  150
   10    28 Jacek          Wandzel               113.76 -  282: 400   64
   11    30 Marcin         Radwański             111.31 -  332: 379   61
   12    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  283: 309   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Sylwia Łada 108.63 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Justyna        Górka                 140.34 -  341: 416   90
    2    36 Joanna         Regdos                107.67 -  282: 283   58
    3    44 Monika         Kowalik               100.00 +  394: 179  150
    4    24 Tomasz         Górka                 121.13 -  361: 378   71
    5    38 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  343: 390   50
    6    38 Bronisław      Parada                122.91 -  339: 380   73
    7    41 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  427: 179  150
    8    33 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  401: 228  150
    9    29 Sławomir       Radzymiński           100.00 -  319: 359   50
   10    33 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  303: 309   50
   11    36 Weronika       Wasiak                100.00 +  376: 197  150
   12    31 Krzysztof      Zawadzki              107.12 +  322: 296  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Joanna Regdos 107.67 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Ciejka                139.72 -  269: 462   90
    2    36 Sylwia         Łada                  108.63 +  283: 282  159
    3    31 Marta          Bajorek               119.93 -  311: 356   70
    4    36 Michał         Dąbrowski             100.00 +  438: 299  150
    5    28 Jerzy          Matyasik              118.51 -  321: 348   69
    6    34 Grzegorz       Kwiecień              128.29 +  364: 280  178
    7    25 Tomasz         Górka                 121.13 -  336: 393   71
    8    28 Mariusz        Grodek                128.46 -  315: 333   78
    9    34 Szymon         Dąbrowski             116.23 +  377: 348  166
   10    27 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  349: 364   50
   11    35 Andrzej        Klich                 100.00 +  479: 304  150
   12    28 Konrad         Sowula                119.86 -  357: 378   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Dorota Gwiazdoń 107.25 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bogusław       Szyszka               138.27 -  377: 392   88
    2    25 Michał         Dąbrowski             100.00 -  302: 437   50
    3    38 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  489: 292  150
    4    23 Małgorzata     Szczygieł             119.08 -  267: 338   69
    5    34 Piotr          Adamczyk              121.03 +  366: 308  171
    6    36 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  364: 318  150
    7    17 Miłosz         Wrzałek               146.86 -  253: 450   97
    8    27 Ireneusz       Kurzok                121.32 -  386: 404   71
    9    35 Dariusz        Sowula                104.00 -  323: 347   54
   10    36 Michał         Dulat                 100.00 +  417: 228  150
   11    31 Marcin         Stachowski            100.00 -  319: 345   50
   12    32 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  391: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Krzysztof Zawadzki 107.12 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Sulejewska            133.72 -  298: 391   84
    2    28 Tomasz         Górka                 121.13 +  453: 355  171
    3    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  363: 274  150
    4    10 Artur          Irzyk                 142.65 -  393: 440   93
    5    26 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  365: 408   50
    6    24 Weronika       Wasiak                100.00 +  470: 181  150
    7    19 Jacek          Wandzel               113.76 -  360: 422   64
    8    24 Sławomir       Wolski                115.51 -  304: 392   66
    9    26 Mariusz        Grodek                128.46 -  287: 478   78
   10    32 Maciej         Dąbrowski             101.68 -  350: 380   52
   11    34 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  305: 297  176
   12    31 Sylwia         Łada                  108.63 -  296: 322   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Dariusz Sowula 104.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Jewtuch               133.65 -  331: 425   84
    2    39 Mateusz        Zawada                100.00 +  333: 258  150
    3    22 Zofia          Górka                 109.40 +  399: 324  159
    4    18 Tomasz         Lempart               120.56 -  325: 341   71
    5    23 Leszek         Kacprzyk              127.01 -  295: 403   77
    6    30 Marta          Bajorek               119.93 +  299: 278  170
    7    27 Kamil          Górka                 147.40 -  290: 372   97
    8    32 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  241: 406   50
    9    35 Dorota         Gwiazdoń              107.25 +  347: 323  157
   10    31 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  385: 327  150
   11    25 Mariusz        Grodek                128.46 -  301: 410   78
   12    30 Leszek         Kilian                100.00 -  306: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Maciej Dąbrowski 101.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Sancewicz             132.96 -  326: 440   83
    2    42 Monika         Kowalik               100.00 +  357: 210  150
    3    19 Tomasz         Ciejka                139.72 -  392: 452   90
    4    34 Andrzej        Klich                 100.00 +  371: 254  150
    5    15 Dawid          Pikul                 148.82 -  330: 500   99
    6    25 Marcin         Ceglarek              114.91 -  280: 365   65
    7    31 Janusz         Krupiński             132.44 -  252: 413   82
    8    39 Izabela        Zawada                100.00 +  400:   1  150
    9    28 Elżbieta       Szuba                 118.43 -  239: 447   68
   10    32 Krzysztof      Zawadzki              107.12 +  380: 350  157
   11    27 Marta          Bajorek               119.93 -  328: 337   70
   12    34 Ryszard        Korpalski             112.90 -  286: 363   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Dawid Brandys 100.00 Chrzanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Janusz         Krupiński             132.44 -  345: 417   82
    2    34 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  371: 264  150
    3    17 Michał         Alabrudziński         157.61 -  358: 505  108
    4    35 Michał         Dulat                 100.00 +  397: 318  150
    5    30 Ryszard        Korpalski             112.90 -  269: 428   63
    6    27 Mariusz        Grodek                128.46 +  386: 381  178
    7    20 Natalia        Ogierman              126.68 +  387: 386  177
    8    14 Leszek         Kacprzyk              127.01 -  273: 373   77
    9    22 Ireneusz       Kurzok                121.32 +  433: 359  171
   10    18 Tomasz         Górka                 121.13 -  348: 448   71
   11    23 Jarosław       Karp                  112.16 +  386: 365  162
   12    20 Joanna         Jewtuch               133.65 +  396: 366  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Dawid Buzowicz 100.00 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            130.49 -  367: 385   80
    2    27 Marcin         Ceglarek              114.91 +  517: 317  165
    3    13 Ireneusz       Kurzok                121.32 +  393: 391  171
    4    12 Jacek          Wandzel               113.76 +  379: 313  164
    5    12 Kamil          Górka                 147.40 +  335: 327  197
    6     6 Łukasz         Bobowski              141.13 -  358: 507   91
    7     7 Artur          Irzyk                 142.65 +  348: 281  193
    8     7 Tomasz         Ciejka                139.72 -  354: 414   90
    9     8 Grzegorz       Kurowski              145.53 -  314: 389   96
   10    13 Dominik        Urbacki               149.21 +  403: 318  199
   11    12 Leszek         Kacprzyk              127.01 -  341: 458   77
   12    17 Krzysztof      Gibas                 124.85 +  409: 361  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Mikołaj Cieplik 100.00 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Mazurek               130.31 +  364: 352  180
    2    17 Paweł          Jackowski             147.75 -  308: 429   98
    3    21 Dorota         Stachowska            126.16 +  364: 329  176
    4    19 Zbigniew       Wietecki              122.63 -  319: 380   73
    5    26 Krzysztof      Zawadzki              107.12 +  408: 365  157
    6    17 Natalia        Ogierman              126.68 +  389: 368  177
    7    13 Michał         Alabrudziński         157.61 -  353: 474  108
    8    16 Jarosław       Karp                  112.16 +  395: 358  162
    9    15 Tomasz         Lempart               120.56 -  415: 447   71
   10    17 Dawid          Adamczyk              144.71 -  328: 399   95
   11    18 Janusz         Krupiński             132.44 -  391: 449   82
   12    26 Grzegorz       Kwiecień              128.29 -  309: 470   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Kacper         Zegadło               130.06 -    0: 400    0
    8    34 Weronika       Wasiak                100.00 +  379: 180  150
    9    33 Łukasz         Moskal                108.69 -  317: 335   59
   10    35 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  303: 322   50
   11    37 Tomasz         Kniaziuk              100.00 +  296: 263  150
   12    32 Dorota         Gwiazdoń              107.25 -  345: 391   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     466  /  5  93.20




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Krupka                129.62 -  216: 480   80
    2    44 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  293: 396   50
    3    42 Szymon         Dąbrowski             116.23 +  362: 340  166
    4    35 Dawid          Brandys               100.00 -  318: 397   50
    5    33 Zofia          Górka                 109.40 -  245: 400   59
    6    44 Monika         Kowalik               100.00 +  332: 205  150
    7    39 Michał         Dąbrowski             100.00 -  297: 384   50
    8    36 Sławomir       Radzymiński           100.00 -  317: 329   50
    9    39 Tomasz         Kniaziuk              100.00 +  395: 266  150
   10    36 Dorota         Gwiazdoń              107.25 -  228: 417   57
   11    41 PAUZA
   12    37 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  286: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  / 11  82.91




	Jadwiga Dziurdzia 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Kałuża                129.21 -  273: 415   79
    2    34 Dawid          Brandys               100.00 -  264: 371   50
    3    39 Łukasz         Sornek                119.01 -  227: 392   69
    4    39 Jerzy          Matyasik              118.51 -  181: 451   69
    5    44 Mateusz        Zawada                100.00 -  262: 343   50
    6    45 Danuta         Jasiorkowska          100.00 -  267: 305   50
    7    45 PAUZA
    8    40 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  238: 309   50
    9    40 Jadwiga        Żelazny               100.00 -  220: 257   50
   10    40 Monika         Kowalik               100.00 +  269: 232  150
   11    38 Michał         Dąbrowski             100.00 -  228: 413   50
   12    39 Tomasz         Kniaziuk              100.00 +  262: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  / 11  74.27




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Grodek                128.46 -  323: 367   78
    2    43 Tomasz         Kniaziuk              100.00 +  331: 251  150
    3    25 Marcin         Stachowski            100.00 +  278: 268  150
    4    22 Sławomir       Wolski                115.51 +  394: 388  166
    5    14 Justyna        Górka                 140.34 -  286: 443   90
    6    22 Tomasz         Górka                 121.13 +  376: 342  171
    7    15 Kacper         Zegadło               130.06 -  261: 390   80
    8    19 Dorota         Stachowska            126.16 -  302: 529   76
    9    27 Marcin         Ceglarek              114.91 -  333: 357   65
   10    31 Dariusz        Sowula                104.00 -  327: 385   54
   11    32 Zofia          Górka                 109.40 -  289: 316   59
   12    36 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  261: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Kwiecień              128.29 -  310: 407   78
    2    25 Dorota         Gwiazdoń              107.25 +  437: 302  157
    3    29 Łukasz         Moskal                108.69 -  321: 356   59
    4    36 Joanna         Regdos                107.67 -  299: 438   58
    5    40 Izabela        Zawada                100.00 +  379: 207  150
    6    26 Dorota         Stachowska            126.16 -  334: 341   76
    7    39 Michał         Dulat                 100.00 +  384: 297  150
    8    26 Marta          Bajorek               119.93 -  208: 430   70
    9    31 Paweł          Mazurek               130.31 -  311: 405   80
   10    38 Andrzej        Klich                 100.00 -  314: 326   50
   11    38 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  413: 228  150
   12    33 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  290: 499   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Danuta Jasiorkowska 100.00 Jasienna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Leszek         Kacprzyk              127.01 -  273: 514   77
    2    35 Bronisław      Parada                122.91 -  264: 424   73
    3    40 Paweł          Mazurek               130.31 -  203: 455   80
    4    42 Szymon         Dąbrowski             116.23 -  283: 397   66
    5    43 Marcin         Stachowski            100.00 -  276: 335   50
    6    45 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  305: 267  150
    7    43 Tomasz         Kniaziuk              100.00 -  237: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  7  78.00




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Natalia        Ogierman              126.68 +  330: 329  177
    2    21 Janusz         Krupiński             132.44 -  179: 443   82
    3    32 Małgorzata     Szczygieł             119.08 -  288: 405   69
    4    37 Łukasz         Sornek                119.01 -  339: 368   69
    5    39 Szymon         Dąbrowski             116.23 +  332: 322  166
    6    37 Małgorzata     Sulejewska            133.72 +  348: 333  184
    7    29 Sławomir       Wolski                115.51 +  349: 313  166
    8    20 Marcin         Radwański             111.31 +  392: 295  161
    9    12 Paweł          Jackowski             147.75 -  234: 417   98
   10    19 Leszek         Kacprzyk              127.01 -  262: 473   77
   11    26 Krzysztof      Gibas                 124.85 -  343: 430   75
   12    30 Dariusz        Sowula                104.00 +  405: 306  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  289: 319   76
    2    32 Elżbieta       Szuba                 118.43 +  350: 349  168
    3    27 Krzysztof      Zawadzki              107.12 -  274: 363   57
    4    34 Maciej         Dąbrowski             101.68 -  254: 371   52
    5    36 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  234: 394   50
    6    39 Szymon         Dąbrowski             116.23 -  265: 376   66
    7    42 Izabela        Zawada                100.00 +  360: 232  150
    8    37 Konrad         Sowula                119.86 -  236: 435   70
    9    41 PAUZA
   10    38 Michał         Dąbrowski             100.00 +  326: 314  150
   11    35 Joanna         Regdos                107.67 -  304: 479   58
   12    38 Weronika       Wasiak                100.00 +  320: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 11  95.18




	Tomasz Kniaziuk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dorota         Stachowska            126.16 -  218: 405   76
    2    43 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  251: 331   50
    3    43 Marcin         Radwański             111.31 -  193: 457   61
    4    44 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  216: 315   50
    5    45 PAUZA
    6    43 Piotr          Adamczyk              121.03 -  199: 434   71
    7    43 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  287: 237  150
    8    38 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  213: 371   50
    9    39 Michał         Dulat                 100.00 -  266: 395   50
   10    39 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  274: 265  150
   11    37 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  263: 296   50
   12    39 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 -  258: 262   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  / 11  73.45




	Monika Kowalik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Gibas                 124.85 -  231: 454   75
    2    42 Maciej         Dąbrowski             101.68 -  210: 357   52
    3    44 Sylwia         Łada                  108.63 -  179: 394   59
    4    45 PAUZA
    5    42 Ewa            Radzikowska           115.81 -  244: 384   66
    6    44 Michał         Dulat                 100.00 -  205: 332   50
    7    44 Mateusz        Zawada                100.00 -  181: 308   50
    8    41 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  242: 177  150
    9    38 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  222: 342   50
   10    40 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 -  232: 269   50
   11    40 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  206: 409   50
   12    40 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  334: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  / 11  72.91




	Sławomir Radzymiński 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Bronisław      Parada                122.91 +  399: 343  173
    2     8 Artur          Irzyk                 142.65 +  398: 380  193
    3     4 Maciej         Sancewicz             132.96 -  317: 340   83
    4    11 Grzegorz       Kurowski              145.53 -  294: 412   96
    5    22 Natalia        Ogierman              126.68 -  330: 440   77
    6    28 Sławomir       Wolski                115.51 -  279: 330   66
    7    33 Elżbieta       Szuba                 118.43 -  335: 397   68
    8    36 Michał         Dulat                 100.00 +  329: 317  150
    9    29 Sylwia         Łada                  108.63 +  359: 319  159
   10    26 Paweł          Mazurek               130.31 +  367: 339  180
   11    24 Małgorzata     Sulejewska            133.72 -  294: 466   84
   12    29 Marcin         Stachowski            100.00 -  332: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zbigniew       Wietecki              122.63 -  263: 476   73
    2    37 Sławomir       Wolski                115.51 -  290: 456   66
    3    38 Dorota         Gwiazdoń              107.25 -  292: 489   57
    4    43 Mateusz        Zawada                100.00 +  314: 231  150
    5    37 Marcin         Ceglarek              114.91 -  393: 466   65
    6    42 Izabela        Zawada                100.00 +  403: 188  150
    7    36 Małgorzata     Sulejewska            133.72 -  273: 418   84
    8    40 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  309: 238  150
    9    36 Konrad         Sowula                119.86 -  231: 399   70
   10    37 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  301: 373   76
   11    40 Monika         Kowalik               100.00 +  409: 206  150
   12    36 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  380: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Marcin Stachowski 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Ireneusz       Kurzok                121.32 -  329: 388   71
    2    41 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  425: 203  150
    3    25 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  268: 278   50
    4    40 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  272: 394   50
    5    43 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  335: 276  150
    6    32 Paweł          Mazurek               130.31 +  412: 321  180
    7    24 Marcin         Radwański             111.31 -  275: 392   61
    8    29 Elżbieta       Szuba                 118.43 +  352: 345  168
    9    25 Tomasz         Górka                 121.13 -  303: 494   71
   10    29 Grzegorz       Kwiecień              128.29 -  308: 356   78
   11    31 Dorota         Gwiazdoń              107.25 +  345: 319  157
   12    29 Sławomir       Radzymiński           100.00 +  372: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Tomasz         Górka                 121.13 +  382: 364  171
    2    13 Krzysztof      Gibas                 124.85 +  319: 285  175
    3    11 Kacper         Zegadło               130.06 -  385: 509   80
    4    16 Rafał          Wesołowski            130.49 -  330: 467   80
    5    21 Sławomir       Wolski                115.51 +  341: 306  166
    6    16 Zbigniew       Wietecki              122.63 -  174: 489   73
    7    30 Bronisław      Parada                122.91 -  341: 358   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Katarzyna  Szachowicz 100.00 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Piotr          Adamczyk              121.03 -  261: 349   71
    2    38 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  294: 318   50
    3    37 Elżbieta       Szuba                 118.43 -  271: 424   68
    4    44 Tomasz         Kniaziuk              100.00 +  315: 216  150
    5    38 Sylwia         Łada                  108.63 +  390: 343  159
    6    36 Dorota         Gwiazdoń              107.25 -  318: 364   57
    7    40 Szymon         Dąbrowski             116.23 -  256: 401   66
    8    35 Grzegorz       Kwiecień              128.29 -  377: 404   78
    9    37 Weronika       Wasiak                100.00 +  436: 182  150
   10    35 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  322: 303  150
   11    29 Paweł          Mazurek               130.31 -  217: 466   80
   12    37 Michał         Dulat                 100.00 +  315: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Tomasz         Lempart               120.56 -  322: 459   71
    2    44 Michał         Dulat                 100.00 +  396: 293  150
    3    16 Dominik        Urbacki               149.21 -  252: 523   99
    4    29 Dorota         Stachowska            126.16 -  248: 399   76
    5    32 Elżbieta       Szuba                 118.43 -  338: 374   68
    6    41 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  414: 198  150
    7    34 Paweł          Mazurek               130.31 -  339: 341   80
    8    38 Tomasz         Kniaziuk              100.00 +  371: 213  150
    9    30 Zofia          Górka                 109.40 -  248: 367   59
   10    33 Sylwia         Łada                  108.63 +  309: 303  159
   11    33 Konrad         Sowula                119.86 -  280: 384   70
   12    35 Łukasz         Moskal                108.69 +  309: 283  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Leszek         Stecuła               120.32 -  338: 361   70
    2    38 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  318: 294  150
    3    23 Rafał          Wesołowski            130.49 -  268: 462   80
    4    32 Marcin         Radwański             111.31 -  261: 334   61
    5    35 Paweł          Mazurek               130.31 -  378: 393   80
    6    40 Mateusz        Zawada                100.00 +  364: 283  150
    7    37 Marta          Bajorek               119.93 -  291: 561   70
    8    33 Sylwia         Łada                  108.63 -  228: 401   59
    9    38 Monika         Kowalik               100.00 +  342: 222  150
   10    34 Szymon         Dąbrowski             116.23 -  302: 453   66
   11    39 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  346: 258  150
   12    41 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 11  98.73




	Weronika Wasiak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    24 Krzysztof      Zawadzki              107.12 -  181: 470   57
    7    35 Zofia          Górka                 109.40 -  226: 390   59
    8    34 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  180: 379   50
    9    37 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  182: 436   50
   10    41 PAUZA
   11    36 Sylwia         Łada                  108.63 -  197: 376   59
   12    38 Andrzej        Klich                 100.00 -  231: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     325  /  6  54.17




	Artur Wawrzynowski 100.00 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marta          Bajorek               119.93 -  357: 370   70
    2    31 Arkadiusz      Łydka                 118.75 -  349: 352   69
    3    36 Ewa            Szałas                113.63 -  326: 386   64
    4    40 Marcin         Stachowski            100.00 +  394: 272  150
    5    36 Andrzej        Klich                 100.00 +  394: 234  150
    6    33 Łukasz         Moskal                108.69 +  353: 239  159
    7    28 Ryszard        Korpalski             112.90 -  369: 392   63
    8    32 Dariusz        Sowula                104.00 +  406: 241  154
    9    16 Natalia        Ogierman              126.68 -  310: 405   77
   10    27 Joanna         Regdos                107.67 +  364: 349  158
   11    19 Zbigniew       Wietecki              122.63 +  437: 338  173
   12    19 Marcin         Ceglarek              114.91 -  294: 360   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Izabela Zawada 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Sławomir       Nosek                 119.87 -  201: 505   70
    2    45 PAUZA
    3    33 Grzegorz       Kurowski              145.53 -  261: 567   96
    4    38 Mariusz        Grodek                128.46 -  245: 490   78
    5    40 Michał         Dąbrowski             100.00 -  207: 379   50
    6    42 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  188: 403   50
    7    42 Andrzej        Klich                 100.00 -  232: 360   50
    8    39 Maciej         Dąbrowski             101.68 -    1: 400   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     446  /  7  63.71




	Mateusz Zawada 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Konrad         Sowula                119.86 -  251: 366   70
    2    39 Dariusz        Sowula                104.00 -  258: 333   54
    3    41 Ryszard        Korpalski             112.90 -  218: 363   63
    4    43 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  231: 314   50
    5    44 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  343: 262  150
    6    40 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  283: 364   50
    7    44 Monika         Kowalik               100.00 +  308: 181  150
    8    42 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  7  83.86




	Jadwiga Żelazny 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Małgorzata     Szczygieł             119.08 -  236: 404   69
    2    41 Marcin         Stachowski            100.00 -  203: 425   50
    3    45 PAUZA
    4    41 Marcin         Ceglarek              114.91 -  241: 416   65
    5    41 Konrad         Sowula                119.86 -  242: 332   70
    6    41 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  198: 414   50
    7    41 Sylwia         Łada                  108.63 -  179: 427   59
    8    41 Monika         Kowalik               100.00 -  177: 242   50
    9    40 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  257: 220  150
   10    39 Tomasz         Kniaziuk              100.00 -  265: 274   50
   11    39 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  258: 346   50
   12    40 Monika         Kowalik               100.00 -  229: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  / 11  64.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Sornek                521: 300
   2 Arkadiusz      Łydka                - Bartosz        Morawski              291: 461
   3 Dominik        Urbacki              - Jerzy          Matyasik              480: 364
   4 Elżbieta       Szuba                - Dariusz        Kosz                  354: 419
   5 Dawid          Pikul                - Szymon         Dąbrowski             539: 247
   6 Ewa            Radzikowska          - Paweł          Jackowski             397: 438
   7 Krzysztof      Mówka                - Sławomir       Wolski                402: 339
   8 Marcin         Ceglarek             - Kamil          Górka                 298: 353
   9 Miłosz         Wrzałek              - Jacek          Wandzel               450: 364
  10 Ewa            Szałas               - Grzegorz       Kurowski              297: 406
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Ryszard        Korpalski             438: 314
  12 Jarosław       Karp                 - Dawid          Adamczyk              413: 387
  13 Artur          Irzyk                - Marcin         Radwański             478: 294
  14 Zofia          Górka                - Jan            Mrozowski             372: 422
  15 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Moskal                497: 279
  16 Sylwia         Łada                 - Justyna        Górka                 341: 416
  17 Tomasz         Ciejka               - Joanna         Regdos                462: 269
  18 Dorota         Gwiazdoń             - Bogusław       Szyszka               377: 392
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Zawadzki              391: 298
  20 Dariusz        Sowula               - Joanna         Jewtuch               331: 425
  21 Maciej         Sancewicz            - Maciej         Dąbrowski             440: 326
  22 Dawid          Brandys              - Janusz         Krupiński             345: 417
  23 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Buzowicz              385: 367
  24 Mikołaj        Cieplik              - Paweł          Mazurek               364: 352
  25 Kacper         Zegadło              - Agnieszka      Dawid                 400:   0
  26 Michał         Dulat                - Agnieszka      Krupka                216: 480
  27 Krzysztof      Kałuża               - Jadwiga        Dziurdzia             415: 273
  28 Liliana        Dąbrowska            - Mariusz        Grodek                323: 367
  29 Grzegorz       Kwiecień             - Michał         Dąbrowski             407: 310
  30 Danuta         Jasiorkowska         - Leszek         Kacprzyk              273: 514
  31 Natalia        Ogierman             - Leszek         Kilian                329: 330
  32 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Sporczyk              289: 319
  33 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Kniaziuk              405: 218
  34 Monika         Kowalik              - Krzysztof      Gibas                 231: 454
  35 Bronisław      Parada               - Sławomir       Radzymiński           343: 399
  36 Zygmunt        Skwarek              - Zbigniew       Wietecki              263: 476
  37 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Stachowski            388: 329
  38 Kinga          Stecuła              - Tomasz         Górka                 382: 364
  39 Piotr          Adamczyk             - Katarzyna      Szachowicz            349: 261
  40 Aneta          Szczyrzyca           - Tomasz         Lempart               322: 459
  41 Leszek         Stecuła              - Monika         Szczyrzyca            361: 338
  42 Artur          Wawrzynowski         - Marta          Bajorek               357: 370
  43 Sławomir       Nosek                - Izabela        Zawada                505: 201
  44 Mateusz        Zawada               - Konrad         Sowula                251: 366
  45 Małgorzata     Szczygieł            - Jadwiga        Żelazny               404: 236


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Karp                 - Dawid          Pikul                 394: 357
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kwiecień              312: 384
   3 Leszek         Kacprzyk             - Grzegorz       Kurowski              334: 323
   4 Sławomir       Nosek                - Dorota         Stachowska            409: 378
   5 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Szczygieł             371: 331
   6 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Mówka                 360: 345
   7 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               441: 354
   8 Sławomir       Radzymiński          - Artur          Irzyk                 398: 380
   9 Zbigniew       Wietecki             - Bogusław       Szyszka               326: 346
  10 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Sulejewska            335: 386
  11 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Kurzok                375: 338
  12 Tomasz         Lempart              - Rafał          Wesołowski            404: 391
  13 Krzysztof      Gibas                - Kinga          Stecuła               285: 319
  14 Marta          Bajorek              - Miłosz         Wrzałek               368: 475
  15 Mariusz        Grodek               - Maciej         Sancewicz             321: 446
  16 Konrad         Sowula               - Mariusz        Wrześniewski          316: 487
  17 Paweł          Jackowski            - Mikołaj        Cieplik               429: 308
  18 Joanna         Jewtuch              - Leszek         Stecuła               231: 413
  19 Jan            Mrozowski            - Kamil          Górka                 413: 446
  20 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Adamczyk              444: 288
  21 Leszek         Kilian               - Janusz         Krupiński             179: 443
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Górka                 260: 324
  23 Krzysztof      Kałuża               - Ewa            Radzikowska           370: 345
  24 Dawid          Adamczyk             - Ryszard        Korpalski             336: 328
  25 Michał         Dąbrowski            - Dorota         Gwiazdoń              437: 302
  26 Łukasz         Sornek               - Zofia          Górka                 362: 410
  27 Dawid          Buzowicz             - Marcin         Ceglarek              517: 317
  28 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Zawadzki              355: 453
  29 Jacek          Wandzel              - Ewa            Szałas                389: 288
  30 Marcin         Radwański            - Jerzy          Matyasik              336: 359
  31 Arkadiusz      Łydka                - Artur          Wawrzynowski          352: 349
  32 Andrzej        Klich                - Elżbieta       Szuba                 350: 349
  33 Paweł          Mazurek              - Łukasz         Moskal                296: 333
  34 Jadwiga        Dziurdzia            - Dawid          Brandys               264: 371
  35 Bronisław      Parada               - Danuta         Jasiorkowska          424: 264
  36 Joanna         Regdos               - Sylwia         Łada                  283: 282
  37 Sławomir       Wolski               - Zygmunt        Skwarek               456: 290
  38 Katarzyna      Szachowicz           - Monika         Szczyrzyca            294: 318
  39 Mateusz        Zawada               - Dariusz        Sowula                258: 333
  40 Szymon         Dąbrowski            - Natalia        Ogierman              385: 400
  41 Jadwiga        Żelazny              - Marcin         Stachowski            203: 425
  42 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Kowalik               357: 210
  43 Tomasz         Kniaziuk             - Liliana        Dąbrowska             251: 331
  44 Aneta          Szczyrzyca           - Michał         Dulat                 396: 293
  45 Izabela        Zawada               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          557: 330
   2 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Karp                  391: 487
   3 Kamil          Górka                - Sławomir       Nosek                 328: 477
   4 Sławomir       Radzymiński          - Maciej         Sancewicz             317: 340
   5 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Bobowski              315: 452
   6 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Kałuża                368: 298
   7 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Sulejewska            547: 321
   8 Tomasz         Lempart              - Leszek         Stecuła               337: 380
   9 Justyna        Górka                - Janusz         Krupiński             512: 312
  10 Bogusław       Szyszka              - Leszek         Kacprzyk              427: 375
  11 Kinga          Stecuła              - Kacper         Zegadło               385: 509
  12 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Krupka                475: 277
  13 Ireneusz       Kurzok               - Dawid          Buzowicz              391: 393
  14 Artur          Irzyk                - Dawid          Adamczyk              446: 392
  15 Jerzy          Matyasik             - Jan            Mrozowski             323: 412
  16 Dominik        Urbacki              - Aneta          Szczyrzyca            523: 252
  17 Dawid          Brandys              - Michał         Alabrudziński         358: 505
  18 Mariusz        Grodek               - Zbigniew       Wietecki              365: 372
  19 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Ciejka                392: 452
  20 Konrad         Sowula               - Sławomir       Wolski                302: 350
  21 Mikołaj        Cieplik              - Dorota         Stachowska            364: 329
  22 Dariusz        Sowula               - Zofia          Górka                 399: 324
  23 Monika         Szczyrzyca           - Rafał          Wesołowski            268: 462
  24 Joanna         Jewtuch              - Bronisław      Parada                368: 320
  25 Marcin         Stachowski           - Liliana        Dąbrowska             268: 278
  26 Jacek          Wandzel              - Arkadiusz      Łydka                 353: 285
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Klich                 363: 274
  28 Piotr          Adamczyk             - Krzysztof      Mówka                 283: 418
  29 Łukasz         Moskal               - Michał         Dąbrowski             356: 321
  30 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Sporczyk              377: 366
  31 Marta          Bajorek              - Joanna         Regdos                356: 311
  32 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Szczygieł             288: 405
  33 Grzegorz       Kurowski             - Izabela        Zawada                567: 261
  34 Natalia        Ogierman             - Ewa            Radzikowska           277: 378
  35 Marcin         Ceglarek             - Tomasz         Górka                 372: 409
  36 Ewa            Szałas               - Artur          Wawrzynowski          386: 326
  37 Katarzyna      Szachowicz           - Elżbieta       Szuba                 271: 424
  38 Zygmunt        Skwarek              - Dorota         Gwiazdoń              292: 489
  39 Łukasz         Sornek               - Jadwiga        Dziurdzia             392: 227
  40 Danuta         Jasiorkowska         - Paweł          Mazurek               203: 455
  41 Ryszard        Korpalski            - Mateusz        Zawada                363: 218
  42 Michał         Dulat                - Szymon         Dąbrowski             362: 340
  43 Tomasz         Kniaziuk             - Marcin         Radwański             193: 457
  44 Sylwia         Łada                 - Monika         Kowalik               394: 179
  45 Jadwiga        Żelazny              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Dariusz        Kosz                  357: 404
   2 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             545: 403
   3 Maciej         Sancewicz            - Sławomir       Nosek                 528: 306
   4 Bogusław       Szyszka              - Kacper         Zegadło               475: 247
   5 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Pikul                 503: 345
   6 Leszek         Stecuła              - Jarosław       Karp                  336: 303
   7 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               372: 329
   8 Agnieszka      Krupka               - Michał         Alabrudziński         397: 328
   9 Krzysztof      Gibas                - Miłosz         Wrzałek               448: 363
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Artur          Irzyk                 393: 440
  11 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Radzymiński           412: 294
  12 Dawid          Buzowicz             - Jacek          Wandzel               379: 313
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Kwiecień              510: 326
  14 Tomasz         Ciejka               - Marta          Bajorek               437: 422
  15 Jan            Mrozowski            - Małgorzata     Sulejewska            410: 357
  16 Rafał          Wesołowski           - Kinga          Stecuła               467: 330
  17 Leszek         Kacprzyk             - Krzysztof      Kałuża                296: 454
  18 Dariusz        Sowula               - Tomasz         Lempart               325: 341
  19 Zbigniew       Wietecki             - Mikołaj        Cieplik               380: 319
  20 Janusz         Krupiński            - Joanna         Jewtuch               401: 412
  21 Łukasz         Moskal               - Krzysztof      Mówka                 280: 537
  22 Sławomir       Wolski               - Liliana        Dąbrowska             388: 394
  23 Dorota         Gwiazdoń             - Małgorzata     Szczygieł             267: 338
  24 Tomasz         Górka                - Sylwia         Łada                  378: 361
  25 Elżbieta       Szuba                - Natalia        Ogierman              317: 513
  26 Ewa            Radzikowska          - Ryszard        Korpalski             218: 232
  27 Ireneusz       Kurzok               - Konrad         Sowula                370: 366
  28 Dawid          Adamczyk             - Ewa            Szałas                336: 410
  29 Dorota         Stachowska           - Aneta          Szczyrzyca            399: 248
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Zofia          Górka                 372: 330
  31 Paweł          Mazurek              - Arkadiusz      Łydka                 325: 394
  32 Monika         Szczyrzyca           - Marcin         Radwański             261: 334
  33 Piotr          Adamczyk             - Bronisław      Parada                267: 358
  34 Andrzej        Klich                - Maciej         Dąbrowski             254: 371
  35 Dawid          Brandys              - Michał         Dulat                 397: 318
  36 Michał         Dąbrowski            - Joanna         Regdos                299: 438
  37 Łukasz         Sornek               - Leszek         Kilian                368: 339
  38 Izabela        Zawada               - Mariusz        Grodek                245: 490
  39 Jerzy          Matyasik             - Jadwiga        Dziurdzia             451: 181
  40 Marcin         Stachowski           - Artur          Wawrzynowski          272: 394
  41 Jadwiga        Żelazny              - Marcin         Ceglarek              241: 416
  42 Szymon         Dąbrowski            - Danuta         Jasiorkowska          397: 283
  43 Mateusz        Zawada               - Zygmunt        Skwarek               231: 314
  44 Tomasz         Kniaziuk             - Katarzyna      Szachowicz            216: 315
  45 Monika         Kowalik              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Bartosz        Morawski              480: 387
   2 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Bobowski              443: 290
   3 Dariusz        Kosz                 - Leszek         Stecuła               357: 325
   4 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Wrześniewski          395: 369
   5 Artur          Irzyk                - Jarosław       Karp                  537: 345
   6 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Gibas                 341: 451
   7 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              449: 409
   8 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Lempart               439: 364
   9 Sławomir       Nosek                - Krzysztof      Kałuża                377: 442
  10 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Ciejka                332: 410
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Jan            Mrozowski             326: 409
  12 Dawid          Buzowicz             - Kamil          Górka                 335: 327
  13 Paweł          Jackowski            - Joanna         Jewtuch               360: 300
  14 Liliana        Dąbrowska            - Justyna        Górka                 286: 443
  15 Dawid          Pikul                - Maciej         Dąbrowski             500: 330
  16 Dominik        Urbacki              - Bronisław      Parada                458: 342
  17 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kwiecień              434: 388
  18 Marcin         Radwański            - Michał         Alabrudziński         355: 376
  19 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Sornek                316: 420
  20 Jacek          Wandzel              - Mariusz        Grodek                358: 306
  21 Sławomir       Wolski               - Kinga          Stecuła               306: 341
  22 Natalia        Ogierman             - Sławomir       Radzymiński           440: 330
  23 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Sowula                403: 295
  24 Ewa            Szałas               - Marta          Bajorek               371: 314
  25 Dorota         Stachowska           - Arkadiusz      Łydka                 338: 391
  26 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Zawadzki              408: 365
  27 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Sporczyk              351: 297
  28 Joanna         Regdos               - Jerzy          Matyasik              321: 348
  29 Łukasz         Moskal               - Ireneusz       Kurzok                411: 458
  30 Ryszard        Korpalski            - Dawid          Brandys               428: 269
  31 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Adamczyk              340: 378
  32 Elżbieta       Szuba                - Aneta          Szczyrzyca            374: 338
  33 Zofia          Górka                - Michał         Dulat                 400: 245
  34 Dorota         Gwiazdoń             - Piotr          Adamczyk              366: 308
  35 Paweł          Mazurek              - Monika         Szczyrzyca            393: 378
  36 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Klich                 394: 234
  37 Zygmunt        Skwarek              - Marcin         Ceglarek              393: 466
  38 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Szachowicz            343: 390
  39 Leszek         Kilian               - Szymon         Dąbrowski             332: 322
  40 Izabela        Zawada               - Michał         Dąbrowski             207: 379
  41 Konrad         Sowula               - Jadwiga        Żelazny               332: 242
  42 Monika         Kowalik              - Ewa            Radzikowska           244: 384
  43 Danuta         Jasiorkowska         - Marcin         Stachowski            276: 335
  44 Jadwiga        Dziurdzia            - Mateusz        Zawada                262: 343
  45 Tomasz         Kniaziuk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Bogusław       Szyszka               317: 552
   2 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  283: 440
   3 Krzysztof      Gibas                - Artur          Irzyk                 407: 336
   4 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             393: 367
   5 Krzysztof      Mówka                - Kacper         Zegadło               453: 400
   6 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Buzowicz              507: 358
   7 Krzysztof      Kałuża               - Tomasz         Ciejka                362: 453
   8 Leszek         Stecuła              - Jan            Mrozowski             434: 371
   9 Justyna        Górka                - Dawid          Pikul                 386: 442
  10 Dominik        Urbacki              - Agnieszka      Krupka                319: 356
  11 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Wrześniewski          315: 485
  12 Łukasz         Sornek               - Miłosz         Wrzałek               422: 328
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Nosek                 529: 292
  14 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              360: 433
  15 Michał         Alabrudziński        - Jacek          Wandzel               389: 362
  16 Zbigniew       Wietecki             - Kinga          Stecuła               489: 174
  17 Natalia        Ogierman             - Mikołaj        Cieplik               368: 389
  18 Ireneusz       Kurzok               - Ewa            Szałas                366: 396
  19 Jarosław       Karp                 - Joanna         Jewtuch               384: 373
  20 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Kacprzyk              395: 474
  21 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Lempart               286: 449
  22 Liliana        Dąbrowska            - Tomasz         Górka                 376: 342
  23 Marcin         Radwański            - Janusz         Krupiński             426: 411
  24 Weronika       Wasiak               - Krzysztof      Zawadzki              181: 470
  25 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Ceglarek              280: 365
  26 Michał         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            334: 341
  27 Mariusz        Grodek               - Dawid          Brandys               381: 386
  28 Sławomir       Radzymiński          - Sławomir       Wolski                279: 330
  29 Ewa            Radzikowska          - Zofia          Górka                 345: 297
  30 Marta          Bajorek              - Dariusz        Sowula                278: 299
  31 Dawid          Adamczyk             - Konrad         Sowula                475: 363
  32 Marcin         Stachowski           - Paweł          Mazurek               412: 321
  33 Artur          Wawrzynowski         - Łukasz         Moskal                353: 239
  34 Joanna         Regdos               - Grzegorz       Kwiecień              364: 280
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Elżbieta       Szuba                 387: 366
  36 Katarzyna      Szachowicz           - Dorota         Gwiazdoń              318: 364
  37 Małgorzata     Sulejewska           - Leszek         Kilian                333: 348
  38 Bronisław      Parada               - Sylwia         Łada                  380: 339
  39 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Klich                 376: 265
  40 Monika         Szczyrzyca           - Mateusz        Zawada                364: 283
  41 Aneta          Szczyrzyca           - Jadwiga        Żelazny               414: 198
  42 Izabela        Zawada               - Zygmunt        Skwarek               188: 403
  43 Piotr          Adamczyk             - Tomasz         Kniaziuk              434: 199
  44 Michał         Dulat                - Monika         Kowalik               332: 205
  45 Jadwiga        Dziurdzia            - Danuta         Jasiorkowska          267: 305


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bogusław       Szyszka               379: 343
   2 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            353: 339
   3 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Gibas                 501: 226
   4 Leszek         Stecuła              - Maciej         Sancewicz             417: 331
   5 Tomasz         Ciejka               - Dawid          Pikul                 354: 393
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Lempart               419: 298
   7 Dawid          Buzowicz             - Artur          Irzyk                 348: 281
   8 Krzysztof      Kałuża               - Bartosz        Morawski              331: 488
   9 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Szczygieł             336: 425
  10 Jarosław       Karp                 - Zbigniew       Wietecki              367: 429
  11 Justyna        Górka                - Łukasz         Sornek                412: 383
  12 Jan            Mrozowski            - Agnieszka      Krupka                364: 397
  13 Mikołaj        Cieplik              - Michał         Alabrudziński         353: 474
  14 Leszek         Kacprzyk             - Ewa            Szałas                343: 416
  15 Liliana        Dąbrowska            - Kacper         Zegadło               261: 390
  16 Paweł          Jackowski            - Dominik        Urbacki               344: 353
  17 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Gwiazdoń              450: 253
  18 Sławomir       Nosek                - Jerzy          Matyasik              386: 462
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Jacek          Wandzel               360: 422
  20 Dawid          Brandys              - Natalia        Ogierman              387: 386
  21 Joanna         Jewtuch              - Ireneusz       Kurzok                370: 325
  22 Arkadiusz      Łydka                - Dawid          Adamczyk              423: 385
  23 Marcin         Ceglarek             - Ewa            Radzikowska           334: 336
  24 Marcin         Radwański            - Marcin         Stachowski            392: 275
  25 Tomasz         Górka                - Joanna         Regdos                393: 336
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Stachowska            321: 417
  27 Kamil          Górka                - Dariusz        Sowula                372: 290
  28 Artur          Wawrzynowski         - Ryszard        Korpalski             369: 392
  29 Sławomir       Wolski               - Leszek         Kilian                313: 349
  30 Kinga          Stecuła              - Bronisław      Parada                341: 358
  31 Janusz         Krupiński            - Maciej         Dąbrowski             413: 252
  32 Mariusz        Grodek               - Konrad         Sowula                398: 284
  33 Sławomir       Radzymiński          - Elżbieta       Szuba                 335: 397
  34 Paweł          Mazurek              - Aneta          Szczyrzyca            341: 339
  35 Weronika       Wasiak               - Zofia          Górka                 226: 390
  36 Zygmunt        Skwarek              - Małgorzata     Sulejewska            273: 418
  37 Monika         Szczyrzyca           - Marta          Bajorek               291: 561
  38 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Moskal                350: 354
  39 Michał         Dąbrowski            - Michał         Dulat                 384: 297
  40 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Szachowicz            401: 256
  41 Sylwia         Łada                 - Jadwiga        Żelazny               427: 179
  42 Andrzej        Klich                - Izabela        Zawada                360: 232
  43 Danuta         Jasiorkowska         - Tomasz         Kniaziuk              237: 287
  44 Mateusz        Zawada               - Monika         Kowalik               308: 181
  45 Jadwiga        Dziurdzia            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Bobowski              410: 479
   2 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Mówka                 421: 339
   3 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Morawski              268: 462
   4 Kacper         Zegadło              - Dawid          Pikul                 436: 296
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 347: 353
   6 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Szczygieł             458: 325
   7 Tomasz         Ciejka               - Dawid          Buzowicz              414: 354
   8 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Gibas                 383: 345
   9 Agnieszka      Krupka               - Maciej         Sancewicz             402: 367
  10 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 357: 335
  11 Jacek          Wandzel              - Grzegorz       Kurowski              356: 441
  12 Arkadiusz      Łydka                - Dominik        Urbacki               312: 437
  13 Jan            Mrozowski            - Bronisław      Parada                419: 443
  14 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Brandys               373: 273
  15 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Jackowski             403: 462
  16 Jarosław       Karp                 - Mikołaj        Cieplik               358: 395
  17 Tomasz         Lempart              - Joanna         Jewtuch               469: 371
  18 Ewa            Radzikowska          - Jerzy          Matyasik              439: 408
  19 Dorota         Stachowska           - Liliana        Dąbrowska             529: 302
  20 Leszek         Kilian               - Marcin         Radwański             392: 295
  21 Sławomir       Nosek                - Tomasz         Górka                 383: 378
  22 Zofia          Górka                - Natalia        Ogierman              345: 447
  23 Janusz         Krupiński            - Paweł          Mazurek               399: 376
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Wolski                304: 392
  25 Dawid          Adamczyk             - Szymon         Dąbrowski             454: 342
  26 Marta          Bajorek              - Michał         Dąbrowski             430: 208
  27 Dorota         Gwiazdoń             - Ireneusz       Kurzok                386: 404
  28 Joanna         Regdos               - Mariusz        Grodek                315: 333
  29 Elżbieta       Szuba                - Marcin         Stachowski            345: 352
  30 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Sporczyk              391: 342
  31 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Moskal                475: 389
  32 Dariusz        Sowula               - Artur          Wawrzynowski          241: 406
  33 Sylwia         Łada                 - Monika         Szczyrzyca            401: 228
  34 Agnieszka      Dawid                - Weronika       Wasiak                379: 180
  35 Katarzyna      Szachowicz           - Grzegorz       Kwiecień              377: 404
  36 Michał         Dulat                - Sławomir       Radzymiński           317: 329
  37 Konrad         Sowula               - Andrzej        Klich                 435: 236
  38 Aneta          Szczyrzyca           - Tomasz         Kniaziuk              371: 213
  39 Maciej         Dąbrowski            - Izabela        Zawada                400:   1
  40 Jadwiga        Dziurdzia            - Zygmunt        Skwarek               238: 309
  41 Monika         Kowalik              - Jadwiga        Żelazny               242: 177
  42 Mateusz        Zawada               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Bobowski              366: 424
   2 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  459: 337
   3 Bogusław       Szyszka              - Michał         Alabrudziński         354: 402
   4 Justyna        Górka                - Tomasz         Ciejka                445: 368
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            384: 387
   6 Agnieszka      Krupka               - Kacper         Zegadło               352: 320
   7 Dawid          Pikul                - Leszek         Kacprzyk              416: 330
   8 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Buzowicz              389: 314
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Dominik        Urbacki               439: 299
  10 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Sancewicz             382: 401
  11 Bronisław      Parada               - Miłosz         Wrzałek               389: 404
  12 Paweł          Jackowski            - Leszek         Kilian                417: 234
  13 Zbigniew       Wietecki             - Ewa            Radzikowska           341: 399
  14 Dorota         Stachowska           - Jan            Mrozowski             447: 353
  15 Tomasz         Lempart              - Mikołaj        Cieplik               447: 415
  16 Natalia        Ogierman             - Artur          Wawrzynowski          405: 310
  17 Jacek          Wandzel              - Dawid          Adamczyk              339: 344
  18 Marcin         Radwański            - Sławomir       Nosek                 315: 370
  19 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             331: 379
  20 Sławomir       Wolski               - Marta          Bajorek               425: 289
  21 Jarosław       Karp                 - Arkadiusz      Łydka                 343: 354
  22 Ireneusz       Kurzok               - Dawid          Brandys               359: 433
  23 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Jewtuch               366: 350
  24 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Sulejewska            309: 380
  25 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Górka                 303: 494
  26 Mariusz        Grodek               - Krzysztof      Zawadzki              478: 287
  27 Liliana        Dąbrowska            - Marcin         Ceglarek              333: 357
  28 Elżbieta       Szuba                - Maciej         Dąbrowski             447: 239
  29 Sławomir       Radzymiński          - Sylwia         Łada                  359: 319
  30 Zofia          Górka                - Aneta          Szczyrzyca            367: 248
  31 Michał         Dąbrowski            - Paweł          Mazurek               311: 405
  32 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Sporczyk              389: 356
  33 Łukasz         Moskal               - Agnieszka      Dawid                 335: 317
  34 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Regdos                348: 377
  35 Dorota         Gwiazdoń             - Dariusz        Sowula                323: 347
  36 Zygmunt        Skwarek              - Konrad         Sowula                231: 399
  37 Katarzyna      Szachowicz           - Weronika       Wasiak                436: 182
  38 Monika         Kowalik              - Monika         Szczyrzyca            222: 342
  39 Tomasz         Kniaziuk             - Michał         Dulat                 266: 395
  40 Jadwiga        Żelazny              - Jadwiga        Dziurdzia             257: 220
  41 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Łukasz         Bobowski              257: 383
   2 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 358: 351
   3 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  371: 353
   4 Agnieszka      Krupka               - Bogusław       Szyszka               444: 353
   5 Bartosz        Morawski             - Dorota         Stachowska            470: 272
   6 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             502: 287
   7 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Ciejka                491: 325
   8 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               364: 385
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Sancewicz             419: 446
  10 Ewa            Radzikowska          - Grzegorz       Kurowski              360: 354
  11 Krzysztof      Gibas                - Mariusz        Wrześniewski          313: 480
  12 Jerzy          Matyasik             - Natalia        Ogierman              440: 334
  13 Dawid          Buzowicz             - Dominik        Urbacki               403: 318
  14 Bronisław      Parada               - Sławomir       Nosek                 324: 391
  15 Janusz         Krupiński            - Marcin         Ceglarek              387: 423
  16 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Wolski                381: 423
  17 Dawid          Adamczyk             - Mikołaj        Cieplik               399: 328
  18 Dawid          Brandys              - Tomasz         Górka                 348: 448
  19 Leszek         Kilian               - Leszek         Kacprzyk              262: 473
  20 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Grodek                415: 278
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Arkadiusz      Łydka                 362: 365
  22 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Radwański             417: 352
  23 Konrad         Sowula               - Jarosław       Karp                  285: 385
  24 Joanna         Jewtuch              - Marta          Bajorek               385: 357
  25 Elżbieta       Szuba                - Ryszard        Korpalski             423: 246
  26 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Radzymiński           339: 367
  27 Joanna         Regdos               - Artur          Wawrzynowski          349: 364
  28 Łukasz         Moskal               - Jacek          Wandzel               282: 400
  29 Marcin         Stachowski           - Grzegorz       Kwiecień              308: 356
  30 Zofia          Górka                - Kamil          Górka                 298: 379
  31 Dariusz        Sowula               - Liliana        Dąbrowska             385: 327
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             350: 380
  33 Aneta          Szczyrzyca           - Sylwia         Łada                  309: 303
  34 Monika         Szczyrzyca           - Szymon         Dąbrowski             302: 453
  35 Agnieszka      Dawid                - Katarzyna      Szachowicz            303: 322
  36 Michał         Dulat                - Dorota         Gwiazdoń              228: 417
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Zygmunt        Skwarek               373: 301
  38 Andrzej        Klich                - Michał         Dąbrowski             326: 314
  39 Jadwiga        Żelazny              - Tomasz         Kniaziuk              265: 274
  40 Monika         Kowalik              - Jadwiga        Dziurdzia             232: 269
  41 Weronika       Wasiak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Krupka                326: 329
   2 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            437: 392
   3 Tomasz         Lempart              - Bartosz        Morawski              355: 392
   4 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 364: 349
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 514: 278
   6 Bogusław       Szyszka              - Justyna        Górka                 337: 436
   7 Maciej         Sancewicz            - Ewa            Radzikowska           433: 402
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Adamczyk              392: 384
   9 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Jackowski             415: 377
  10 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Stachowska            422: 291
  11 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Szczygieł             445: 325
  12 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Buzowicz              458: 341
  13 Tomasz         Górka                - Sławomir       Wolski                416: 375
  14 Marcin         Ceglarek             - Kacper         Zegadło               358: 378
  15 Sławomir       Nosek                - Arkadiusz      Łydka                 290: 340
  16 Jacek          Wandzel              - Jan            Mrozowski             444: 444
  17 Natalia        Ogierman             - Bronisław      Parada                364: 417
  18 Mikołaj        Cieplik              - Janusz         Krupiński             391: 449
  19 Artur          Wawrzynowski         - Zbigniew       Wietecki              437: 338
  20 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Kwiecień              385: 359
  21 Kamil          Górka                - Ireneusz       Kurzok                550: 285
  22 Joanna         Jewtuch              - Elżbieta       Szuba                 442: 293
  23 Dawid          Brandys              - Jarosław       Karp                  386: 365
  24 Sławomir       Radzymiński          - Małgorzata     Sulejewska            294: 466
  25 Mariusz        Grodek               - Dariusz        Sowula                410: 301
  26 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Gibas                 343: 430
  27 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               328: 337
  28 Szymon         Dąbrowski            - Ryszard        Korpalski             437: 348
  29 Katarzyna      Szachowicz           - Paweł          Mazurek               217: 466
  30 Marcin         Radwański            - Łukasz         Moskal                379: 332
  31 Dorota         Gwiazdoń             - Marcin         Stachowski            319: 345
  32 Liliana        Dąbrowska            - Zofia          Górka                 289: 316
  33 Aneta          Szczyrzyca           - Konrad         Sowula                280: 384
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              297: 305
  35 Joanna         Regdos               - Andrzej        Klich                 479: 304
  36 Weronika       Wasiak               - Sylwia         Łada                  197: 376
  37 Tomasz         Kniaziuk             - Agnieszka      Dawid                 263: 296
  38 Jadwiga        Dziurdzia            - Michał         Dąbrowski             228: 413
  39 Jadwiga        Żelazny              - Monika         Szczyrzyca            258: 346
  40 Zygmunt        Skwarek              - Monika         Kowalik               409: 206
  41 Michał         Dulat                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         341: 494
   2 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Krupka                372: 359
   3 Maciej         Sancewicz            - Miłosz         Wrzałek               398: 421
   4 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Wesołowski            416: 425
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 465: 429
   6 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 372: 298
   7 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Ciejka                498: 348
   8 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Lempart               419: 369
   9 Tomasz         Górka                - Leszek         Kacprzyk              397: 342
  10 Kacper         Zegadło              - Jerzy          Matyasik              449: 388
  11 Arkadiusz      Łydka                - Ewa            Radzikowska           431: 295
  12 Janusz         Krupiński            - Dawid          Adamczyk              348: 366
  13 Dominik        Urbacki              - Małgorzata     Szczygieł             402: 357
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Jackowski             324: 491
  15 Kamil          Górka                - Sławomir       Nosek                 359: 415
  16 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Grodek                404: 370
  17 Dawid          Buzowicz             - Krzysztof      Gibas                 409: 361
  18 Sławomir       Wolski               - Bronisław      Parada                267: 428
  19 Marcin         Ceglarek             - Artur          Wawrzynowski          360: 294
  20 Joanna         Jewtuch              - Dawid          Brandys               366: 396
  21 Jan            Mrozowski            - Jacek          Wandzel               493: 312
  22 Zbigniew       Wietecki             - Natalia        Ogierman              327: 327
  23 Ireneusz       Kurzok               - Jarosław       Karp                  394: 386
  24 Marta          Bajorek              - Elżbieta       Szuba                 419: 443
  25 Paweł          Mazurek              - Szymon         Dąbrowski             387: 387
  26 Grzegorz       Kwiecień             - Mikołaj        Cieplik               470: 309
  27 Zofia          Górka                - Marcin         Radwański             436: 341
  28 Konrad         Sowula               - Joanna         Regdos                378: 357
  29 Marcin         Stachowski           - Sławomir       Radzymiński           372: 332
  30 Dariusz        Sowula               - Leszek         Kilian                306: 405
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  296: 322
  32 Agnieszka      Dawid                - Dorota         Gwiazdoń              345: 391
  33 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              290: 499
  34 Maciej         Dąbrowski            - Ryszard        Korpalski             286: 363
  35 Łukasz         Moskal               - Aneta          Szczyrzyca            283: 309
  36 Zygmunt        Skwarek              - Liliana        Dąbrowska             380: 261
  37 Katarzyna      Szachowicz           - Michał         Dulat                 315: 286
  38 Weronika       Wasiak               - Andrzej        Klich                 231: 320
  39 Jadwiga        Dziurdzia            - Tomasz         Kniaziuk              262: 258
  40 Monika         Kowalik              - Jadwiga        Żelazny               334: 229
  41 Monika         Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 29-07-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.52  31188  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              156.59  30222  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 148.78  28119  189
   5 Dawid Pikul                    Poznań               148.65  28987  195
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.52  28028  190
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
   8 Dominik Urbacki                Pruszków             146.89  28203  192
   9 Paweł Jackowski                Warszawa             146.82  29071  198
  10 Marek Reda                     Warszawa             146.39  27961  191
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.27  18723  128
  12 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.88  18673  128
  13 Kamil Górka                    Kraków               145.81  28432  195
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.54  28963  199
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.87  28685  198
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.66  27051  187
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.91  26912  187
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.84  27762  193
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.43  26392  184
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             142.52  27933  196
  22 Jan Mrozowski                  Kraków               142.43  18658  131
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.10  20320  143
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.99  28398  200
  25 Krzysztof Obremski             Legnica              141.97  27685  195
  26 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  27 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.71  18139  128
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.68  25077  177
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.62   4815   34
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.50  27592  195
  31 Kamil Kister                   Puławy               140.94  26919  191
  32 Justyna Górka                  Kraków               140.57  27412  195
  33 Irena Sołdan                   Sopot                139.81  25585  183
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  35 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.34  24105  173
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.31  19503  140
  38 Bogusław Szyszka               Oława                139.18  25609  184
  39 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  40 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.01  15430  111
  41 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.79  26317  191
  44 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  45 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  46 Radosław Jachna                Łódź                 136.84  26957  197
  47 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.48  19243  141
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.13  22190  163
  49 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             136.12  10209   75
  50 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  51 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  52 Karol Waniek                   Wrocław              134.29  11415   85
  53 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.14  25754  192
  55 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  56 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.72   4814   36
  57 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.49  26298  197
  58 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  59 Robert Kamiński                Warszawa             133.32  25065  188
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.04  25943  195
  61 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  62 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  63 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.43   7946   60
  64 Agnieszka Krupka               Krosno               132.31  21037  159
  65 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              131.99  12275   93
  66 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.95  25071  190
  67 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.95  10160   77
  68 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.85  25184  191
  69 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.74  18970  144
  70 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.69   8823   67
  71 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  72 Kacper Zegadło                 Warszawa             131.51  14466  110
  73 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.39  20891  159
  74 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  75 Janusz Krupiński               Bytom                131.14  18097  138
  76 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                130.93  24615  188
  77 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.60  17500  134
  78 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  79 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.23   6772   52
  80 Piotr Broda                    Sandomierz           130.19  24737  190
  81 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             130.01  23531  181
  82 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  83 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  84 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.57  12957  100
  85 Przemysław Pawlic              Wrocław              129.52   5181   40
  86 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.52  14247  110
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  88 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       129.43  20579  159
  89 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.37  16947  131
  90 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.35  14228  110
  91 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  92 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  93 Barbara Obremska               Wrocław              128.86  14819  115
  94 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.45  16441  128
  95 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.24   5258   41
  96 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  97 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
  98 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
  99 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.63  19527  153
 100 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 101 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.13  21866  172
 102 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.90  24491  193
 103 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.66   7473   59
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.36  24640  195
 105 Mariusz Grodek                 Kraków               126.10   6305   50
 106 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.97  17510  139
 107 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 108 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 109 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 110 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.60  24744  197
 111 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.37  24448  195
 112 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 113 Katarzyna Małek                Mielec               125.19  12394   99
 114 Krzysztof Gibas                Kraków               124.96  23742  190
 115 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 116 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 117 Natalia Ogierman               Katowice             124.64  21562  173
 118 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.61   6978   56
 119 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.59  22924  184
 120 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              124.57   5481   44
 121 Rafał Matczak                  Milanówek            124.13  22096  178
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                124.10   9804   79
 123 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.01  24306  196
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.00  14632  118
 125 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 126 Tomasz Górka                   Łęczna               123.92   6568   53
 127 Michał Kolaj                   Ostróda              123.88  14494  117
 128 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       123.79  12750  103
 129 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.54  24214  196
 130 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.31  23552  191
 131 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.14  23520  191
 132 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 134 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 135 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.29  24092  197
 136 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 137 Maciej Perzyński               Piła                 122.06  15135  124
 138 Tomasz Lempart                 Kraków               121.93  16705  137
 139 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  15060  124
 141 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 142 Magdalena Kublik               Warszawa             121.31  24019  198
 143 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 144 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.12  23012  190
 145 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             121.08  13319  110
 146 Anita Bruska                   Gdynia               120.98  17421  144
 147 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 148 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            120.75  13041  108
 150 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 151 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.51   4459   37
 152 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 153 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.26  16837  140
 154 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 155 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.77  23594  197
 156 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.54  23190  194
 157 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.49  23300  195
 158 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.41  23643  198
 159 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 160 Lucyna Śniadach                Rumia                119.15  10485   88
 161 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 162 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.08  15004  126
 163 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 164 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 165 Marta Bajorek                  Warszawa             118.99  23323  196
 166 Radosław Więch                 Warszawa             118.89  13316  112
 167 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 169 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.49  23106  195
 170 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 171 Ewa Szałas                     Katowice             118.22   9576   81
 172 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 173 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.86  10961   93
 175 Katarzyna Kowalska             Katowice             117.76   7890   67
 176 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             117.11   9252   79
 178 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 179 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.85  21500  184
 180 Marcin Ceglarek                Kraków               116.67   9217   79
 181 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.61  19124  164
 182 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.53  15382  132
 184 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.29  22792  196
 185 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 186 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.19   9760   84
 187 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.92   4173   36
 188 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 189 Sławomir Wolski                Wrocław              115.87  22131  191
 190 Konrad Sowula                  Kraków               115.76   5672   49
 191 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 192 Bogusław Książek               Szczecin             114.96   5863   51
 193 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 194 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 195 Anna Biegańska                 Białystok            114.46  12705  111
 196 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 197 Juliusz Czupryniak             Warszawa             114.13  10842   95
 198 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 199 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 200 Teresa Zalewska                Racibórz             113.65  12502  110
 201 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 202 Jarosław Olek                  Warszawa             113.23   6001   53
 203 Anna Krynicka                  Warszawa             113.11   9614   85
 204 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.05   6783   60
 205 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.01  11075   98
 206 Renata Andracka                Zwola                112.88  21673  192
 207 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.75  21535  191
 209 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.61  21621  192
 210 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.47  22044  196
 212 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 213 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  16137  144
 214 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 215 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.91  14101  126
 216 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 217 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 218 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.16  18453  166
 219 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            111.10   5333   48
 220 Paulina Mech                   Kraków               111.03   8660   78
 221 Agnieszka Biegańska            Białystok            111.01  15098  136
 222 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 224 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 225 Mariusz Michalski              Inowrocław           110.36   8498   77
 226 Joanna Suchanek                Wrocław              110.26  14664  133
 227 Paweł Maciejczuk               Białystok            110.17  13992  127
 228 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 229 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 230 Zofia Górka                    Łęczna               109.49   3832   35
 231 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 232 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 233 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.11  14402  132
 234 Urszula Solarska               Łódź                 108.88  20687  190
 235 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 236 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.54  21056  194
 237 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.13   8867   82
 239 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 241 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               107.87  21034  195
 242 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 243 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  11306  105
 244 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 245 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 246 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.44   4835   45
 247 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.35   5153   48
 248 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 249 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.99  20114  188
 250 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.96  20215  189
 251 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.76   3913   37
 252 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 253 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.64  20177  191
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              105.62  20068  190
 255 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.23  13575  129
 256 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             105.19   3787   36
 257 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 258 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 259 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.10   5150   49
 260 Dariusz Sowula                 Kraków               104.98   4829   46
 261 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 262 Jakub Błażejewski              Poznań               104.62   4394   42
 263 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 264 Marek Szczepanik               Reda                 103.65   6426   62
 265 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.44  19964  193
 267 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.32   8162   79
 268 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.91  14407  140
 269 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.68   3902   38
 270 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.85  10592  104
 271 Anna Stambulska                Kraków               101.84   3768   37
 272 Anna Arana                     Warszawa             101.80  12012  118
 273 Laura Pisula                   Wrocław              101.72   5086   50
 274 Maciej Dąbrowski               Warszawa             101.71  20343  200
 275 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 276 Lidia Żywna                    Gdynia               100.97  16055  159
 277 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.35   4817   48
 279 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.11  10912  109
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.07   6004   60
 281 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 282 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.96  11795  118
 283 Michał Dąbrowski               Warszawa              99.82  11380  114
 284 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 285 Marcin Stachowski              Wydartowo I           99.25   9429   95
 286 Maciej Pietrasik               Nowogard              98.80   6916   70
 287 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.54   4487   46
 288 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 289 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 290 Anna Lenartowska               Gdynia                96.71   6963   72
 291 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.69  16841  176
 293 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 294 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 295 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.94   3194   34
 296 Dominika Worona                Police                93.64   4401   47
 297 Zygmunt Skwarek                Katowice              91.59   3389   37
 298 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 299 Paulina Naplocha               Racibórz              90.30  11107  123
 300 Janina Grajewska               Choroszcz             90.25   5325   59
 301 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              90.21   5232   58
 302 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 303 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              89.57   4568   51
 304 Agnieszka Dawid                Kraków                89.55   3761   42
 305 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 306 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.78  10007  114
 307 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             87.72  10263  117
 308 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 309 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 310 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 312 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 313 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.88   3395   40
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 316 Beata Kiżewska                 Świnoujście           83.47   3005   36
 317 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 318 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 319 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 320 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 321 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 322 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 323 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 324 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.00   3752   56
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              59.95  11630  194




Poczekalnia na dzień 29-07-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   4 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   5 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   6 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   7 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   8 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   9 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  10 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
  11 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Jacek Nocoń                    Jaworzno             111.65   2903   26
  14 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  15 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  16 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  17 Paweł Zaręba                   Warszawa             149.16   3729   25
  18 Adam Klimont                   Wałcz                131.32   3283   25
  19 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  20 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  21 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.12   2828   25
  22 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  23 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  24 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  25 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  26 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  27 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  28 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  30 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  31 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  32 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  33 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  34 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  35 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  36 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.92   2782   24
  37 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  38 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  39 Artur Wawrzynowski             Żukowo               113.33   2720   24
  40 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  41 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  42 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  43 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  44 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  45 Kinga Stecuła                  Bytom                108.42   2602   24
  46 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  47 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  48 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  49 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  50 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  51 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  52 Bożena Lisiewska               Piasutno              96.46   2315   24
  53 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  54 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  55 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  56 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  57 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  58 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  60 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  61 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  62 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  63 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  64 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  65 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  66 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  67 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  68 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  69 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  70 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  71 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           123.91   2726   22
  72 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  73 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  74 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  75 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.05   1871   22
  76 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  77 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  78 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  79 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  80 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  81 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  82 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  83 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  84 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  85 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  86 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  87 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  88 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  89 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  90 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  91 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  92 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  93 Wojciech Urbański              Warszawa             142.35   2420   17
  94 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
  95 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
  96 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
  97 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
  98 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  99 Jan Kozłowski                  Kraków               124.81   1997   16
 100 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             134.47   2017   15
 102 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 103 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 104 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 105 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 106 Dorota Maciejuk                Warszawa             125.36   1755   14
 107 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 108 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 109 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 110 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 111 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 112 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 113 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 114 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 115 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 116 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 117 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 118 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 119 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 120 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 121 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 122 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 123 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 124 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 126 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 127 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 128 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 129 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 130 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 131 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 132 Paweł Zbrowski                 Gdynia               130.08   1561   12
 133 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 134 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 135 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 136 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 137 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 138 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 139 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 140 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 141 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 142 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 143 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 144 Michał Trumpus                 Wrocław              119.25   1431   12
 145 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 146 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 147 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 148 Agnieszka Matus                Milanówek            115.08   1381   12
 149 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 150 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 151 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 152 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 153 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 154 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 155 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 156 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 157 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 158 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 159 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 160 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 161 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 162 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 163 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 164 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 165 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 166 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 167 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 168 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 169 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 170 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 171 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 172 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 173 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 174 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 175 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 176 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 177 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 178 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 179 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 180 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 181 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 182 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 183 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 184 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 185 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 186 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 187 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 188 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 189 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 190 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 191 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 192 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 193 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 194 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 195 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 196 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 197 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 198 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 199 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 200 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 201 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 202 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 203 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 204 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 205 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 206 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 207 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 208 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 209 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 210 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 211 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 212 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 213 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 214 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 215 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 216 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 217 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 218 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 219 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 220 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 221 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 222 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 223 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 224 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 225 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 226 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 227 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 228 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 229 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 230 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 231 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 232 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 233 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 234 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 235 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 236 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 237 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 238 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 239 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 240 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 241 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 242 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 243 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 244 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 245 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 246 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 247 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 248 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 249 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 250 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 251 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 252 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 253 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 254 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 255 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 256 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 257 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 258 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 259 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 260 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 261 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 262 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 263 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 264 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 265 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 266 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 267 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 268 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 269 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 270 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 271 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 272 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 273 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 274 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 275 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 276 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 277 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 278 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 279 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 280 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 281 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 282 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 283 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 284 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 285 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 286 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 287 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 288 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 289 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 290 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 291 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 292 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 293 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 294 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 295 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 296 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 297 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 298 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 299 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 300 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 301 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 302 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 303 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 304 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 305 Przemysław Herdzina            Kraków               136.29    954    7
 306 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 307 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 308 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 309 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 310 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 311 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 312 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 313 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 314 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 315 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 316 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 317 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 318 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 319 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 320 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 321 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 322 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 323 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 324 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 325 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 326 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 327 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 328 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 329 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 330 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 331 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 332 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 333 Marta Dobrzańska               Kraków               114.50    687    6
 334 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 335 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 336 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 337 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 338 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 339 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 340 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 341 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 342 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 343 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 344 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 345 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 346 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 347 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 348 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 349 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 350 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 351 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 352 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 353 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 354 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 355 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 356 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 357 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 358 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 359 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 360 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 361 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 362 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 363 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 364 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 365 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 366 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 367 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 368 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 369 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 370 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 371 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 372 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 373 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 374 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie