Bytom11
czerwca
Bytom 11 czerwca Łagiew Scrabble Open Sport Disco
Milanówek18
czerwca
Milanówek 18-19 czerwca XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2016
Łódź25
czerwca
Łódź 25-26 czerwca Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Siła doświadczenia. Michał Alabrudziński ponownie Mistrzem Milanówka!18 - 19 czerwca 2016 — XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku” Milanówek, 18 - 19 czerwca 2016
Grand Prix 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Siła doświadczenia. Michał Alabrudziński ponownie Mistrzem Milanówka!Przez cały turniej towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda i jak zawsze stoły uginające się od jedzenia i napojów (a wśród wiktu tradycyjnie już królowały truskawki). W takich warunkach pozostało tylko oddać się literowej manii i tak też uczyniło 53 graczy. Grę na 11-tym stole (z racji XI już Mistrzostw, jak ten czas leci :)) umilał upominek w postaci zaparzacza (nie kładźcie na turniejach ;)) do herbaty w kształcie truskawki. Oprócz głównych rozgrywek gracze głowili się również nad słowem w kategorii specjalnej — "koń by się uśmiał", sponsorowanej przez firmę LAGATMartę Wawrzyn. Kategorię tę wygrał Marek Dudkiewicz za słowo klepany (trzeba nadmienić, że duże znaczenie miało też uzasadnienie, w tym przypadku — koń klepany po zadku), a wyróżnienie dostali Mariusz Skrobosz za trakenie (traken — niemiecka rasa konia) oraz Grzegorz Pukniel za słowo zakonny (taki co jest za koniem.., ponoć w słowniku to słowo ma jeszcze inne znaczenie).

Końcowy triumf z wynikiem 10-2 odniósł po raz już czwarty w Milanówku — Michał Alabrudziński. Warto dodać, że dzięki temu został również czwartym graczem w historii (poprawcie mnie na forum, jeśli źle wyliczyłem:), który wygrał więcej niż 3 razy w ramach danej serii turniejów (do tej pory byli to Kamil Górka — 5 razy Le Mans, Tomasz Zwoliński — 4 razy Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego, Mistrzostwa Warszawy, Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej i Mistrzostwa Ziemi Słupskiej oraz Darek Banaszek — 4 razy Mistrzostwa Łodzi). Drugie miejsce zajął wspomniany właśnie Kamil Górka, a trzecie miejsce, sensacyjnie, Rafał Błaszkiewicz. Serdecznie gratulacje dla Rafała, wczoraj skończył 18 lat i miejmy nadzieje, że to dopiero początek sukcesów tego młodego gracza. Dostał on również nagrodę za skok tygrysa oraz dla najlepszego gracza z Milanówka. Oczywiście nie tylko pierwsza trójka dostała nagrody, zawodnicy, którzy zajęli miejsca do 44-go zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi.

Chciałbym bardzo podziękować Urzędowi Miasta Milanówek, Milanowskiemu Centrum Kultury za patronat oraz klubowi Matriks za jak zawsze miłe przyjęcie i zadbanie, by nikt z obecnych scrabblistów nie był smutny i głodny. Nie mam wątpliwości, że zobaczymy się za rok.
relacja: Miłosz Wrzałek
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”, Turniej pod patronatem Burmistrz Milanówka
IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”
VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuotwarty (ograniczenie liczby miejsc do 90 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1), Dubov (rundy 2-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUWAGA: NOWE MIEJSCE!!!
Hala Sportowa - Zespół Szkół Gminnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi
Milanówek, ul. Królewska 69 (wejście od ulicy Szkolnej)
Obrońca tytułuMaciej Czupryniak
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 18 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 19 czerwca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci i członkowie klubu MATRIKS — bez opłat
DojazdZ Warszawy najlepiej kolejką WKD ze stacji Warszawa Śródmieście WKD (to inne miejsce niż Warszawa Śródmieście PKP) w kierunku Milanówek Grudów. Kolejka odchodzi o 10.50, na miejscu jest 11.40 (w niedzielę 8.50, na miejscu 9.40). Miejsce gry jest usytuowane 100 metrów od końcowego przystanku.

Kolejami Mazowieckimi (ze stacji Śródmieście PKP) w kierunku Grodzisk Mazowiecki / Żyrardów / Skierniewice (nie na Sochaczew), dojazd trwa ok. 40 minut + ok. 15 minut na dojście do celu.

Powrót do Warszawy – kolejką WKD, rusza o 20.10
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej

Obiad we własnym zakresie – w okolicy:
Pizzeria Palomino (bardzo blisko, obok końcowego przystanku WKD) – Królewska 61
Gemini (bardzo blisko) – ul. Głowackiego 7a
Dhaka Kebab – Królewska 90
Karczma „U Jędrusia” – Królewska 115
Informacje o innych miejscach dostępne np. tutaj
NoclegiHotelik Ania
Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 tel. 22 755 52 13; 790 203 302, hotelik.waw.pl
Brak restauracji
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP.

Motel Wasbruk
Milanówek, ul. Królewska 7, tel. 693 957 305, www.wasbruk.pl/motele/motel-milanowek.html
pokoje dwu-, trzy- i cztero-osobowe z łazienkami
brak śniadań; dostępny sklep na stacji benzynowej
zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa;

Hotel u Czwarnów
Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20, tel. 22 724 04 56, www.uczwarnow.com
Na miejscu restauracja

Hotel Astor
Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189, tel. 22 755 20 25, www.hotelastor.pl
Uwaga! Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry

Więcej miejsc noclegowych można znaleźć na stronie www.booking.com
NagrodyI miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 600 PLN, coś słodkiego
II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 400 PLN, coś słodkiego
III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 200 PLN, coś słodkiego

nagrody rzeczowe co najmniej do 40 miejsca włącznie
nagroda dla najlepszego zawodnika z Milanówka – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 PLN, coś słodkiego
nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej: puchar, coś słodkiego
nagroda dla najlepszego debiutanta
inne nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki, krówki z Milanówka
OrganizatorzyKlub MATRIKS – Rafał Matczak (600 486 636), Mariola Osajda-Matczak (602 679 422); Marek Dudkiewicz (605 093 407; marek@dudkiewicz-milanowa.pl)
SponsorzyUrząd Miasta Milanówka
Milanowskie Centrum Kultury
LAGAT – producent sprzętu jeździeckiego


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.78     10.0     5228     2069      739
  2 Kamil           Górka                Kraków                 155.93      9.0     5082     1960      622
  3 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              123.17      9.0     5047     1934      381
  4 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               145.67      8.0     5398     1782     1312
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.23      8.0     5256     1871      867
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.36      8.0     4951     1831      314
  7 Kacper          Zegadło              Warszawa               146.00      8.0     4922     1855      288
  8 Kamil           Kister               Puławy                 143.32      8.0     4749     1855      293
  9 Piotr           Broda                Sandomierz             136.57      8.0     4652     1853      204
 10 Robert          Kamiński             Warszawa               134.04      8.0     4620     1768      151
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.15      8.0     4566     1778       69
 12 Paweł           Jackowski            Warszawa               142.63      7.0     5037     1711      235
 13 Maciej          Czupryniak           Milanówek              145.72      7.0     4815     1668      478
 14 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.92      7.0     4779     1614      152
 15 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.64      7.0     4755     1676      538
 16 Marta           Bajorek              Warszawa               125.31      7.0     4622     1628      265
 17 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               111.60      7.0     4476     1674       67
 18 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    135.08      7.0     4420     1688      110
 19 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   119.75      7.0     4159     1590     -369
 20 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               141.01      6.0     5113     1630      413
 21 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.73      6.0     4839     1581      311
 22 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              126.21      6.0     4702     1509      416
 23 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.87      6.0     4623     1603      226
 24 Piotr           Pietuchowski         Białystok              141.35      6.0     4612     1566       90
 25 Marek           Rogalski             Warszawa               125.77      6.0     4608     1537      164
 26 Rafał           Matczak              Milanówek              139.87      6.0     4525     1562     -152
 27 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               108.59      6.0     4382     1503       -8
 28 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   127.29      6.0     4380     1495     -177
 29 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                104.66      6.0     4243     1566     -298
 30 Zdzisław        Szota                Warszawa               133.27      6.0     4139     1485     -149
 31 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.57      5.5     4108     1472     -371
 32 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.71      5.0     4756     1403       39
 33 Andrzej         Kroc                 Łódź                   128.80      5.0     4540     1440      168
 34 Marcin          Rogala               Warszawa               129.56      5.0     4411     1484      -76
 35 Szymon          Płachta              Warszawa               135.57      5.0     4389     1439     -388
 36 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              128.12      5.0     4304     1397     -113
 37 Adam            Sternik              Elbląg                 105.53      5.0     4272     1428     -204
 38 Marzena         Zawierska            Warszawa               122.63      5.0     4212     1385     -298
 39 Marta           Wawrzyn              Pruszków               100.00      5.0     3828     1368     -701
 40 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               133.81      5.0     3483     1252      104
 41 Konrad          Pajączek             Milanówek              106.44      4.5     4321     1135      335
 42 Jarosław        Olek                 Warszawa               125.91      4.5     4144     1176     -129
 43 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               126.55      4.5     4008     1264     -236
 44 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 114.71      4.0     4196     1272     -145
 45 Klara           Wigier               Milanówek              100.00      4.0     4013     1104       41
 46 Irena           Sołdan               Sopot                  140.61      4.0     2625      954      -93
 47 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.07      3.5     4287     1097      -60
 48 Beata           Piotrowska           Łódź                   122.88      3.5     4269     1051       41
 49 Maciej          Sylwestrzuk          Warszawa               105.00      3.5     3833     1082     -436
 50 Dorota          Rudzińska            Warszawa               123.76      2.0     2457      714     -481
 51 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   116.64      2.0     2361      710       45
 52 Kamil           Olejniczak           Kutno                  100.00      1.5     2000      538     -603
 53 Joanna          Kulawiak             Warszawa               100.00      0.5     3294      762    -1291
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



	Michał Alabrudziński 159.78 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 +  446: 305  178
    2     6 Andrzej        Kroc                  128.80 +  402: 385  179
    3     5 Joanna         Ostrowska             118.57 +  510: 312  169
    4     2 Piotr          Broda                 136.57 -  324: 512   87
    5     6 Maciej         Czupryniak            145.72 -  385: 434   96
    6     8 Tomasz         Zwoliński             147.73 +  507: 427  198
    7     7 Mariusz        Skrobosz              152.36 +  447: 372  202
    8     4 Robert         Kamiński              134.04 +  445: 384  184
    9     2 Maciej         Sancewicz             135.08 +  433: 302  185
   10     2 Kamil          Kister                143.32 +  459: 348  193
   11     1 Kacper         Zegadło               146.00 +  465: 330  196
   12     1 Łukasz         Tuszyński             152.23 +  405: 378  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2069  / 12 172.42




	Kamil Górka 155.93 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  391: 280  177
    2    14 Marcin         Rogala                129.56 +  457: 319  180
    3     6 Marta          Bajorek               125.31 +  422: 389  175
    4     4 Kazimierz      Merklejn              145.67 -  396: 462   96
    5     7 Paweł          Jackowski             142.63 -  345: 424   93
    6    10 Jarosław       Olek                  125.91 +  442: 284  176
    7     8 Maciej         Czupryniak            145.72 +  424: 366  196
    8     6 Juliusz        Czupryniak            141.01 +  451: 395  191
    9     3 Krzysztof      Sporczyk              125.87 +  445: 323  176
   10     1 Kacper         Zegadło               146.00 +  411: 383  196
   11     2 Łukasz         Tuszyński             152.23 -  415: 449  102
   12     2 Mariusz        Skrobosz              152.36 +  483: 386  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 12 163.33




	Mariusz Skrobosz 152.36 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Dąbrowski             126.55 +  510: 216  177
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 +  390: 388  184
    3     2 Rafał          Wesołowski            134.15 -  404: 419   84
    4     5 Adam           Sternik               105.53 +  386: 349  156
    5     5 Łukasz         Tuszyński             152.23 -  263: 617  102
    6    12 Grażyna        Wesołowska            119.75 +  601: 264  170
    7     7 Michał         Alabrudziński         159.78 -  372: 447  110
    8     8 Marek          Rogalski              125.77 +  388: 340  176
    9     7 Marcin         Rogala                129.56 +  426: 359  180
   10     4 Paweł          Jackowski             142.63 +  462: 452  193
   11     3 Kamil          Kister                143.32 +  363: 303  193
   12     2 Kamil          Górka                 155.93 -  386: 483  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Łukasz Tuszyński 152.23 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Ślusarska             126.21 +  413: 355  176
    2    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 +  475: 348  183
    3     3 Robert         Kamiński              134.04 -  400: 412   84
    4     6 Tomasz         Zwoliński             147.73 +  398: 338  198
    5     5 Mariusz        Skrobosz              152.36 +  617: 263  202
    6     3 Kacper         Zegadło               146.00 -  338: 472   96
    7     5 Andrzej        Kroc                  128.80 +  459: 311  179
    8     3 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 -  389: 446   73
    9     6 Szymon         Dąbrowski             126.55 +  469: 360  177
   10     3 Piotr          Broda                 136.57 +  471: 264  187
   11     2 Kamil          Górka                 155.93 +  449: 415  206
   12     1 Michał         Alabrudziński         159.78 -  378: 405  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 12 155.92




	Tomasz Zwoliński 147.73 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Olek                  125.91 -  329: 332   76
    2    25 Zdzisław       Szota                 133.27 +  387: 345  183
    3    19 Klara          Wigier                100.00 +  411: 321  150
    4     6 Łukasz         Tuszyński             152.23 -  338: 398  102
    5    17 Kamil          Olejniczak            100.00 +  533: 212  150
    6     8 Michał         Alabrudziński         159.78 -  427: 507  110
    7    11 Marcin         Rogala                129.56 -  314: 401   80
    8    16 Waldemar       Czerwoniec            133.81 +  397: 391  184
    9    13 Marek          Dudkiewicz            136.92 +  443: 368  187
   10     9 Marek          Rogalski              125.77 +  554: 317  176
   11     7 Maciej         Czupryniak            145.72 -  335: 521   96
   12     9 Marek          Dudkiewicz            136.92 -  371: 415   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Kacper Zegadło 146.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Sporczyk              125.87 +  416: 415  176
    2     4 Robert         Kamiński              134.04 -  354: 410   84
    3    13 Marek          Rogalski              125.77 +  356: 279  176
    4    13 Grażyna        Wesołowska            119.75 +  426: 361  170
    5     3 Juliusz        Czupryniak            141.01 +  444: 322  191
    6     3 Łukasz         Tuszyński             152.23 +  472: 338  202
    7     2 Rafał          Wesołowski            134.15 +  451: 326  184
    8     1 Kazimierz      Merklejn              145.67 +  414: 397  196
    9     1 Piotr          Broda                 136.57 +  442: 350  187
   10     1 Kamil          Górka                 155.93 -  383: 411  106
   11     1 Michał         Alabrudziński         159.78 -  330: 465  110
   12     3 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 -  434: 560   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Maciej Czupryniak 145.72 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Rogalski              125.77 +  436: 366  176
    2     7 Rafał          Wesołowski            134.15 -  372: 393   84
    3    11 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 -  367: 422   73
    4    16 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 +  508: 302  155
    5     6 Michał         Alabrudziński         159.78 +  434: 385  210
    6     6 Adam           Sternik               105.53 -  323: 333   56
    7     8 Kamil          Górka                 155.93 -  366: 424  106
    8    15 Artur          Wawrzynowski          114.71 +  383: 346  165
    9    12 Zdzisław       Szota                 133.27 +  356: 305  183
   10    10 Joanna         Ostrowska             118.57 +  376: 345  169
   11     7 Tomasz         Zwoliński             147.73 +  521: 335  198
   12     5 Kamil          Kister                143.32 -  373: 381   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Kazimierz Merklejn 145.67 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Bajorek               125.31 -  396: 400   75
    2    15 Waldemar       Czerwoniec            133.81 +  391: 248  184
    3    15 Irena          Sołdan                140.61 +  539: 290  191
    4     4 Kamil          Górka                 155.93 +  462: 396  206
    5     2 Katarzyna      Bogusławska           104.66 +  561: 204  155
    6     2 Piotr          Broda                 136.57 -  413: 420   87
    7     4 Adam           Sternik               105.53 +  564: 319  156
    8     1 Kacper         Zegadło               146.00 -  397: 414   96
    9     5 Grzegorz       Kulawiak              111.60 -  348: 423   62
   10     8 Rafał          Matczak               139.87 +  481: 271  190
   11     6 Paweł          Jackowski             142.63 +  445: 388  193
   12     4 Piotr          Broda                 136.57 +  401: 313  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Kamil Kister 143.32 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Rudzińska             123.76 +  540: 381  174
    2     1 Maciej         Sancewicz             135.08 +  447: 338  185
    3     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 +  475: 276  184
    4     1 Juliusz        Czupryniak            141.01 +  404: 360  191
    5     1 Rafał          Wesołowski            134.15 +  363: 324  184
    6     1 Krzysztof      Sporczyk              125.87 -  309: 423   76
    7     1 Piotr          Broda                 136.57 -  352: 457   87
    8     5 Paweł          Jackowski             142.63 +  438: 372  193
    9     4 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 +  389: 330  173
   10     2 Michał         Alabrudziński         159.78 -  348: 459  110
   11     3 Mariusz        Skrobosz              152.36 -  303: 363  102
   12     5 Maciej         Czupryniak            145.72 +  381: 373  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Paweł Jackowski 142.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 +  431: 372  173
    2     8 Szymon         Płachta               135.57 -  361: 421   86
    3     9 Katarzyna      Ślusarska             126.21 +  413: 408  176
    4     9 Artur          Wawrzynowski          114.71 +  452: 322  165
    5     7 Kamil          Górka                 155.93 +  424: 345  206
    6     4 Maciej         Sancewicz             135.08 -  304: 390   85
    7     9 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 +  467: 423  183
    8     5 Kamil          Kister                143.32 -  372: 438   93
    9     8 Katarzyna      Bogusławska           104.66 +  502: 443  155
   10     4 Mariusz        Skrobosz              152.36 -  452: 462  102
   11     6 Kazimierz      Merklejn              145.67 -  388: 445   96
   12     8 Juliusz        Czupryniak            141.01 +  471: 333  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Piotr Pietuchowski 141.35 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Piotrowska            122.88 +  418: 284  173
    2    10 Piotr          Broda                 136.57 -  371: 405   87
    3    14 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 +  412: 321  183
    4    10 Maciej         Sancewicz             135.08 -  285: 366   85
    5    12 Marek          Rogalski              125.77 +  420: 370  176
    6     9 Andrzej        Kroc                  128.80 -  301: 380   79
    7    15 Marta          Bajorek               125.31 +  429: 324  175
    8    12 Szymon         Dąbrowski             126.55 -  284: 423   77
    9    11 Katarzyna      Ślusarska             126.21 +  449: 380  176
   10    12 Juliusz        Czupryniak            141.01 -  360: 511   91
   11    13 Waldemar       Czerwoniec            133.81 -  343: 397   84
   12    16 Marcin         Rogala                129.56 +  540: 361  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Juliusz Czupryniak 141.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marzena        Zawierska             122.63 +  468: 363  173
    2     3 Rafał          Matczak               139.87 +  388: 323  190
    3     4 Szymon         Płachta               135.57 +  541: 331  186
    4     1 Kamil          Kister                143.32 -  360: 404   93
    5     3 Kacper         Zegadło               146.00 -  322: 444   96
    6     7 Grzegorz       Kulawiak              111.60 +  506: 286  162
    7     6 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 -  434: 460   73
    8     6 Kamil          Górka                 155.93 -  395: 451  106
    9    10 Robert         Kamiński              134.04 -  385: 396   84
   10    12 Piotr          Pietuchowski          141.35 +  511: 360  191
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 +  470: 411  183
   12     8 Paweł          Jackowski             142.63 -  333: 471   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Irena Sołdan 140.61 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Matus                 120.07 +  395: 365  170
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              125.87 -  335: 377   76
    3    15 Kazimierz      Merklejn              145.67 -  290: 539   96
    4    17 Konrad         Pajączek              106.44 +  401: 384  156
    5    16 Szymon         Płachta               135.57 -  378: 388   86
    6    20 Zdzisław       Szota                 133.27 +  440: 302  183
    7    14 Marek          Dudkiewicz            136.92 +  386: 363  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  /  7 136.29




	Rafał Matczak 139.87 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grażyna        Wesołowska            119.75 +  471: 312  170
    2     3 Juliusz        Czupryniak            141.01 -  323: 388   91
    3    12 Jarosław       Olek                  125.91 +  450: 359  176
    4     7 Szymon         Płachta               135.57 +  477: 303  186
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              125.87 -  260: 440   76
    6    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 -  362: 416   83
    7    13 Marzena        Zawierska             122.63 +  450: 373  173
    8     9 Marcin         Rogala                129.56 -  281: 416   80
    9    15 Marta          Bajorek               125.31 +  361: 322  175
   10     8 Kazimierz      Merklejn              145.67 -  271: 481   96
   11    17 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  396: 485   77
   12    15 Andrzej        Kroc                  128.80 +  423: 382  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Marek Dudkiewicz 136.92 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Ostrowska             118.57 -  367: 423   69
    2    18 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 -  327: 443   78
    3    23 Waldemar       Czerwoniec            133.81 -  319: 511   84
    4    25 Beata          Piotrowska            122.88 +  430: 389  173
    5    22 Joanna         Kulawiak              100.00 +  431: 325  150
    6    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 +  432: 361  184
    7    14 Irena          Sołdan                140.61 -  363: 386   91
    8    18 Maciej         Dąbrowski             108.59 +  359: 307  159
    9    13 Tomasz         Zwoliński             147.73 -  368: 443   98
   10    17 Marta          Wawrzyn               100.00 +  524: 329  150
   11    11 Marcin         Rogala                129.56 +  444: 339  180
   12     9 Tomasz         Zwoliński             147.73 +  415: 371  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Piotr Broda 136.57 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mateusz        Gołębiewski           116.64 +  350: 342  167
    2    10 Piotr          Pietuchowski          141.35 +  405: 371  191
    3     7 Katarzyna      Bogusławska           104.66 -  301: 415   55
    4     2 Michał         Alabrudziński         159.78 +  512: 324  210
    5     9 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 +  460: 322  178
    6     2 Kazimierz      Merklejn              145.67 +  420: 413  196
    7     1 Kamil          Kister                143.32 +  457: 352  193
    8     2 Maciej         Sancewicz             135.08 +  412: 256  185
    9     1 Kacper         Zegadło               146.00 -  350: 442   96
   10     3 Łukasz         Tuszyński             152.23 -  264: 471  102
   11     5 Rafał          Wesołowski            134.15 +  408: 339  184
   12     4 Kazimierz      Merklejn              145.67 -  313: 401   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Szymon Płachta 135.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Wawrzynowski          114.71 +  424: 320  165
    2     8 Paweł          Jackowski             142.63 +  421: 361  193
    3     4 Juliusz        Czupryniak            141.01 -  331: 541   91
    4     7 Rafał          Matczak               139.87 -  303: 477   90
    5    16 Irena          Sołdan                140.61 +  388: 378  191
    6    14 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 -  321: 500   73
    7    18 Joanna         Ostrowska             118.57 -  404: 425   69
    8    19 Zdzisław       Szota                 133.27 -  332: 393   83
    9    19 Waldemar       Czerwoniec            133.81 -  336: 341   84
   10    21 Klara          Wigier                100.00 -  368: 390   50
   11    23 Beata          Piotrowska            122.88 +  419: 355  173
   12    20 Szymon         Dąbrowski             126.55 +  342: 296  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Maciej Sancewicz 135.08 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Kulawiak              111.60 +  360: 311  162
    2     1 Kamil          Kister                143.32 -  338: 447   93
    3    20 Marcin         Rogala                129.56 +  428: 271  180
    4    10 Piotr          Pietuchowski          141.35 +  366: 285  191
    5     8 Robert         Kamiński              134.04 +  414: 314  184
    6     4 Paweł          Jackowski             142.63 +  390: 304  193
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              125.87 +  447: 395  176
    8     2 Piotr          Broda                 136.57 -  256: 412   87
    9     2 Michał         Alabrudziński         159.78 -  302: 433  110
   10     6 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 -  348: 424   73
   11    10 Katarzyna      Bogusławska           104.66 +  375: 309  155
   12     7 Rafał          Wesołowski            134.15 -  396: 405   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Rafał Wesołowski 134.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Dąbrowski             108.59 +  440: 350  159
    2     7 Maciej         Czupryniak            145.72 +  393: 372  196
    3     2 Mariusz        Skrobosz              152.36 +  419: 404  202
    4     3 Robert         Kamiński              134.04 +  354: 346  184
    5     1 Kamil          Kister                143.32 -  324: 363   93
    6     5 Katarzyna      Bogusławska           104.66 +  373: 302  155
    7     2 Kacper         Zegadło               146.00 -  326: 451   96
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              125.87 -  333: 436   76
    9     9 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 +  385: 350  183
   10     7 Grzegorz       Kulawiak              111.60 +  475: 319  162
   11     5 Piotr          Broda                 136.57 -  339: 408   87
   12     7 Maciej         Sancewicz             135.08 +  405: 396  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Robert Kamiński 134.04 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Konrad         Pajączek              106.44 +  449: 381  156
    2     4 Kacper         Zegadło               146.00 +  410: 354  196
    3     3 Łukasz         Tuszyński             152.23 +  412: 400  202
    4     3 Rafał          Wesołowski            134.15 -  346: 354   84
    5     8 Maciej         Sancewicz             135.08 -  314: 414   85
    6    13 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 +  344: 316  178
    7    10 Katarzyna      Bogusławska           104.66 +  461: 323  155
    8     4 Michał         Alabrudziński         159.78 -  384: 445  110
    9    10 Juliusz        Czupryniak            141.01 +  396: 385  191
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              125.87 +  343: 342  176
   11     4 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 -  398: 449   73
   12     6 Grzegorz       Kulawiak              111.60 +  363: 306  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Waldemar Czerwoniec 133.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adam           Sternik               105.53 -  320: 368   56
    2    15 Kazimierz      Merklejn              145.67 -  248: 391   96
    3    23 Marek          Dudkiewicz            136.92 +  511: 319  187
    4    19 Andrzej        Kroc                  128.80 -  351: 474   79
    8    16 Tomasz         Zwoliński             147.73 -  391: 397   98
    9    19 Szymon         Płachta               135.57 +  341: 336  186
   10    16 Zdzisław       Szota                 133.27 +  463: 386  183
   11    13 Piotr          Pietuchowski          141.35 +  397: 343  191
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              125.87 +  461: 365  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  /  9 139.11




	Andrzej Kwiatkowski 133.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 +  474: 313  155
    2     2 Mariusz        Skrobosz              152.36 -  388: 390  102
    3     1 Kamil          Kister                143.32 -  276: 475   93
    4    18 Grzegorz       Kulawiak              111.60 -  335: 412   62
    5    21 Dorota         Rudzińska             123.76 +  485: 387  174
    6    17 Marek          Dudkiewicz            136.92 -  361: 432   87
    7    20 Agnieszka      Matus                 120.07 +  416: 405  170
    8    17 Marta          Bajorek               125.31 -  378: 445   75
    9    17 Marzena        Zawierska             122.63 +  469: 389  173
   10    15 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  394: 403   77
   11    16 Maciej         Dąbrowski             108.59 +  418: 265  159
   12    14 Katarzyna      Ślusarska             126.21 -  362: 401   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Zdzisław Szota 133.27 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Bogusławska           104.66 -  298: 448   55
    2    25 Tomasz         Zwoliński             147.73 -  345: 387   98
    3    22 Dorota         Rudzińska             123.76 +  404: 280  174
    4    22 Marzena        Zawierska             122.63 -  305: 362   73
    5    23 Klara          Wigier                100.00 +  344: 304  150
    6    20 Irena          Sołdan                140.61 -  302: 440   91
    7    22 Mateusz        Gołębiewski           116.64 +  332: 308  167
    8    19 Szymon         Płachta               135.57 +  393: 332  186
    9    12 Maciej         Czupryniak            145.72 -  305: 356   96
   10    16 Waldemar       Czerwoniec            133.81 -  386: 463   84
   11    22 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 +  372: 295  155
   12    18 Adam           Sternik               105.53 +  353: 313  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Małgorzata Deszczyńska 132.64 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  413: 227  150
    2    11 Łukasz         Tuszyński             152.23 -  348: 475  102
    3    14 Piotr          Pietuchowski          141.35 -  321: 412   91
    4    20 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  415: 250  177
    5    14 Marzena        Zawierska             122.63 +  404: 321  173
    6    11 Rafał          Matczak               139.87 +  416: 362  190
    7     9 Paweł          Jackowski             142.63 -  423: 467   93
    8    11 Joanna         Ostrowska             118.57 +  427: 261  169
    9     9 Rafał          Wesołowski            134.15 -  350: 385   84
   10    11 Marcin         Rogala                129.56 +  364: 274  180
   11     9 Juliusz        Czupryniak            141.01 -  411: 470   91
   12    10 Marek          Rogalski              125.77 +  463: 313  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Marcin Rogala 129.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Kamil          Olejniczak            100.00 +  389: 224  150
    2    14 Kamil          Górka                 155.93 -  319: 457  106
    3    20 Maciej         Sancewicz             135.08 -  271: 428   85
    4    15 Maciej         Dąbrowski             108.59 -  368: 440   59
    5    24 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  527: 256  177
    6    18 Konrad         Pajączek              106.44 +  387: 313  156
    7    11 Tomasz         Zwoliński             147.73 +  401: 314  198
    8     9 Rafał          Matczak               139.87 +  416: 281  190
    9     7 Mariusz        Skrobosz              152.36 -  359: 426  102
   10    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 -  274: 364   83
   11    11 Marek          Dudkiewicz            136.92 -  339: 444   87
   12    16 Piotr          Pietuchowski          141.35 -  361: 540   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Andrzej Kroc 128.80 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Wawrzyn               100.00 +  401: 320  150
    2     6 Michał         Alabrudziński         159.78 -  385: 402  110
    3    16 Artur          Wawrzynowski          114.71 -  338: 340   65
    4    19 Waldemar       Czerwoniec            133.81 +  474: 351  184
    5    11 Szymon         Dąbrowski             126.55 +  465: 289  177
    6     9 Piotr          Pietuchowski          141.35 +  380: 301  191
    7     5 Łukasz         Tuszyński             152.23 -  311: 459  102
    8    10 Grzegorz       Kulawiak              111.60 -  251: 428   62
    9    16 Joanna         Ostrowska             118.57 -  366: 377   69
   10    18 Agnieszka      Matus                 120.07 +  442: 326  170
   11    14 Grażyna        Wesołowska            119.75 -  345: 356   70
   12    15 Rafał          Matczak               139.87 -  382: 423   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Mariola Osajda-Matczak 128.12 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.78 -  305: 446  110
    2    18 Marek          Dudkiewicz            136.92 +  443: 327  187
    3    17 Marta          Wawrzyn               100.00 +  369: 314  150
    4    12 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 +  456: 314  173
    5     9 Piotr          Broda                 136.57 -  322: 460   87
    6    13 Robert         Kamiński              134.04 -  316: 344   84
    7    16 Szymon         Dąbrowski             126.55 -  310: 377   77
    8    20 Agnieszka      Matus                 120.07 -  406: 413   70
    9    20 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  312: 391   77
   10    22 Beata          Piotrowska            122.88 +  357: 320  173
   11    19 Klara          Wigier                100.00 +  407: 316  150
   12    17 Maciej         Dąbrowski             108.59 -  301: 395   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Grzegorz Pukniel 127.29 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 155.93 -  280: 391  106
    2    26 Marta          Wawrzyn               100.00 -  347: 370   50
    3    26 Beata          Piotrowska            122.88 +  372: 329  173
    4    20 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 -  250: 415   83
    5    24 Marcin         Rogala                129.56 -  256: 527   80
    6    23 Agnieszka      Matus                 120.07 -  431: 453   70
    7    25 Joanna         Kulawiak              100.00 +  413: 236  150
    8    22 Konrad         Pajączek              106.44 +  429: 303  156
    9    20 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 +  391: 312  178
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 +  403: 394  184
   11    17 Rafał          Matczak               139.87 +  485: 396  190
   12    12 Marta          Bajorek               125.31 -  323: 431   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Szymon Dąbrowski 126.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              152.36 -  216: 510  102
    2    27 PAUZA
    3    21 Agnieszka      Matus                 120.07 +  356: 339  170
    4    14 Katarzyna      Ślusarska             126.21 -  336: 345   76
    5    11 Andrzej        Kroc                  128.80 -  289: 465   79
    6    22 Marta          Wawrzyn               100.00 +  373: 331  150
    7    16 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 +  377: 310  178
    8    12 Piotr          Pietuchowski          141.35 +  423: 284  191
    9     6 Łukasz         Tuszyński             152.23 -  360: 469  102
   10    13 Katarzyna      Bogusławska           104.66 -  383: 441   55
   11    15 Marta          Bajorek               125.31 -  299: 408   75
   12    20 Szymon         Płachta               135.57 -  296: 342   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 11 114.91




	Katarzyna Ślusarska 126.21 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             152.23 -  355: 413  102
    2    22 Kamil          Olejniczak            100.00 +  480: 235  150
    3     9 Paweł          Jackowski             142.63 -  408: 413   93
    4    14 Szymon         Dąbrowski             126.55 +  345: 336  177
    5    13 Grzegorz       Kulawiak              111.60 -  408: 410   62
    6    16 Marek          Rogalski              125.77 -  348: 395   76
    7    19 Dorota         Rudzińska             123.76 +  475: 270  174
    8    14 Jarosław       Olek                  125.91 +  411: 339  176
    9    11 Piotr          Pietuchowski          141.35 -  380: 449   91
   10    14 Maciej         Dąbrowski             108.59 -  318: 337   59
   11    18 Artur          Wawrzynowski          114.71 +  373: 327  165
   12    14 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 +  401: 362  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Jarosław Olek 125.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             147.73 +  332: 329  198
    2     5 Katarzyna      Bogusławska           104.66 -  288: 323   55
    3    12 Rafał          Matczak               139.87 -  359: 450   90
    4    23 Agnieszka      Matus                 120.07 +  389: 377  170
    5    10 Maciej         Dąbrowski             108.59 +  378: 368  159
    6    10 Kamil          Górka                 155.93 -  284: 442  106
    7    17 Grzegorz       Kulawiak              111.60 -  390: 480   62
    8    14 Katarzyna      Ślusarska             126.21 -  339: 411   76
    9    22 Marta          Wawrzyn               100.00 -  293: 390   50
   10    24 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 -  370: 400   55
   11    25 PAUZA
   12    23 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 +  422: 303  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 11 106.91




	Krzysztof Sporczyk 125.87 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Zegadło               146.00 -  415: 416   96
    2    13 Irena          Sołdan                140.61 +  377: 335  191
    3    10 Maciej         Dąbrowski             108.59 +  440: 392  159
    4     8 Joanna         Ostrowska             118.57 +  372: 326  169
    5     4 Rafał          Matczak               139.87 +  440: 260  190
    6     1 Kamil          Kister                143.32 +  423: 309  193
    7     3 Maciej         Sancewicz             135.08 -  395: 447   85
    8     7 Rafał          Wesołowski            134.15 +  436: 333  184
    9     3 Kamil          Górka                 155.93 -  323: 445  106
   10     5 Robert         Kamiński              134.04 -  342: 343   84
   11     8 Grzegorz       Kulawiak              111.60 -  295: 330   62
   12    11 Waldemar       Czerwoniec            133.81 -  365: 461   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Marek Rogalski 125.77 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Czupryniak            145.72 -  366: 436   96
    2    19 Joanna         Kulawiak              100.00 +  424: 241  150
    3    13 Kacper         Zegadło               146.00 -  279: 356   96
    4    21 Marta          Wawrzyn               100.00 +  528: 256  150
    5    12 Piotr          Pietuchowski          141.35 -  370: 420   91
    6    16 Katarzyna      Ślusarska             126.21 +  395: 348  176
    7    12 Grażyna        Wesołowska            119.75 +  419: 368  170
    8     8 Mariusz        Skrobosz              152.36 -  340: 388  102
    9    14 Adam           Sternik               105.53 +  452: 362  156
   10     9 Tomasz         Zwoliński             147.73 -  317: 554   98
   11    12 Joanna         Ostrowska             118.57 +  405: 252  169
   12    10 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 -  313: 463   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Marta Bajorek 125.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kazimierz      Merklejn              145.67 +  400: 396  196
    2    12 Adam           Sternik               105.53 +  397: 306  156
    3     6 Kamil          Górka                 155.93 -  389: 422  106
    4    11 Katarzyna      Bogusławska           104.66 -  297: 414   55
    5    15 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 -  332: 383   73
    6    19 Kamil          Olejniczak            100.00 +  454: 340  150
    7    15 Piotr          Pietuchowski          141.35 -  324: 429   91
    8    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 +  445: 378  184
    9    15 Rafał          Matczak               139.87 -  322: 361   90
   10    19 Marzena        Zawierska             122.63 +  423: 306  173
   11    15 Szymon         Dąbrowski             126.55 +  408: 299  177
   12    12 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  431: 323  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Dorota Rudzińska 123.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Kister                143.32 -  381: 540   93
    2    16 Konrad         Pajączek              106.44 -  316: 479   56
    3    22 Zdzisław       Szota                 133.27 -  280: 404   83
    4    26 Mateusz        Gołębiewski           116.64 +  319: 288  167
    5    21 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 -  387: 485   84
    6    24 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 +  504: 267  155
    7    19 Katarzyna      Ślusarska             126.21 -  270: 475   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     714  /  7 102.00




	Rafał Błaszkiewicz 123.17 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             142.63 -  372: 431   93
    2    17 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 +  387: 367  155
    3    11 Maciej         Czupryniak            145.72 +  422: 367  196
    4    12 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 -  314: 456   78
    5    15 Marta          Bajorek               125.31 +  383: 332  175
    6    14 Szymon         Płachta               135.57 +  500: 321  186
    7     6 Juliusz        Czupryniak            141.01 +  460: 434  191
    8     3 Łukasz         Tuszyński             152.23 +  446: 389  202
    9     4 Kamil          Kister                143.32 -  330: 389   93
   10     6 Maciej         Sancewicz             135.08 +  424: 348  185
   11     4 Robert         Kamiński              134.04 +  449: 398  184
   12     3 Kacper         Zegadło               146.00 +  560: 434  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 12 161.17




	Beata Piotrowska 122.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Pietuchowski          141.35 -  284: 418   91
    2    23 Maciej         Dąbrowski             108.59 -  369: 477   59
    3    26 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  329: 372   77
    4    25 Marek          Dudkiewicz            136.92 -  389: 430   87
    5    26 Mateusz        Gołębiewski           116.64 -  306: 349   67
    6    25 Klara          Wigier                100.00 +  417: 310  150
    7    24 Konrad         Pajączek              106.44 -  386: 401   56
    8    25 PAUZA
    9    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  341: 318  150
   10    22 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 -  320: 357   78
   11    23 Szymon         Płachta               135.57 -  355: 419   86
   12    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  473: 377  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  / 11  95.55




	Marzena Zawierska 122.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Juliusz        Czupryniak            141.01 -  363: 468   91
    2    21 Grzegorz       Kulawiak              111.60 -  306: 424   62
    3    25 Mateusz        Gołębiewski           116.64 +  355: 270  167
    4    22 Zdzisław       Szota                 133.27 +  362: 305  183
    5    14 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 -  321: 404   83
    6    21 Artur          Wawrzynowski          114.71 +  427: 331  165
    7    13 Rafał          Matczak               139.87 -  373: 450   90
    8    21 Grażyna        Wesołowska            119.75 +  389: 288  170
    9    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 -  389: 469   84
   10    19 Marta          Bajorek               125.31 -  306: 423   75
   11    20 Marta          Wawrzyn               100.00 -  278: 357   50
   12    21 Artur          Wawrzynowski          114.71 +  343: 321  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Agnieszka Matus 120.07 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                140.61 -  365: 395   91
    2    20 Artur          Wawrzynowski          114.71 -  349: 362   65
    3    21 Szymon         Dąbrowski             126.55 -  339: 356   77
    4    23 Jarosław       Olek                  125.91 -  377: 389   76
    5    25 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 +  363: 280  155
    6    23 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  453: 431  177
    7    20 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 -  405: 416   84
    8    20 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 +  413: 406  178
    9    18 Maciej         Dąbrowski             108.59 -  323: 364   59
   10    18 Andrzej        Kroc                  128.80 -  326: 442   79
   11    21 Adam           Sternik               105.53 -  274: 506   56
   12    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 11  99.73




	Grażyna Wesołowska 119.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Matczak               139.87 -  312: 471   90
    2    24 Mateusz        Gołębiewski           116.64 +  352: 296  167
    3    18 Grzegorz       Kulawiak              111.60 +  372: 347  162
    4    13 Kacper         Zegadło               146.00 -  361: 426   96
    5    19 Joanna         Ostrowska             118.57 +  363: 350  169
    6    12 Mariusz        Skrobosz              152.36 -  264: 601  102
    7    12 Marek          Rogalski              125.77 -  368: 419   76
    8    21 Marzena        Zawierska             122.63 -  288: 389   73
    9    21 Artur          Wawrzynowski          114.71 +  352: 294  165
   10    20 Adam           Sternik               105.53 +  375: 325  156
   11    14 Andrzej        Kroc                  128.80 +  356: 345  179
   12    13 Katarzyna      Bogusławska           104.66 +  396: 265  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Joanna Ostrowska 118.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            136.92 +  423: 367  187
    2     9 Klara          Wigier                100.00 =  354: 354  100
    3     5 Michał         Alabrudziński         159.78 -  312: 510  110
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              125.87 -  326: 372   76
    5    19 Grażyna        Wesołowska            119.75 -  350: 363   70
    6    15 Maciej         Dąbrowski             108.59 +  368: 287  159
    7    18 Szymon         Płachta               135.57 +  425: 404  186
    8    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 -  261: 427   83
    9    16 Andrzej        Kroc                  128.80 +  377: 366  179
   10    10 Maciej         Czupryniak            145.72 -  345: 376   96
   11    12 Marek          Rogalski              125.77 -  252: 405   76
   12    19 Marta          Wawrzyn               100.00 +  315: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Mateusz Gołębiewski 116.64 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Broda                 136.57 -  342: 350   87
    2    24 Grażyna        Wesołowska            119.75 -  296: 352   70
    3    25 Marzena        Zawierska             122.63 -  270: 355   73
    4    26 Dorota         Rudzińska             123.76 -  288: 319   74
    5    26 Beata          Piotrowska            122.88 +  349: 306  173
    6    26 Joanna         Kulawiak              100.00 +  508: 302  150
    7    22 Zdzisław       Szota                 133.27 -  308: 332   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  7 101.43




	Artur Wawrzynowski 114.71 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               135.57 -  320: 424   86
    2    20 Agnieszka      Matus                 120.07 +  362: 349  170
    3    16 Andrzej        Kroc                  128.80 +  340: 338  179
    4     9 Paweł          Jackowski             142.63 -  322: 452   93
    5    18 Adam           Sternik               105.53 -  363: 383   56
    6    21 Marzena        Zawierska             122.63 -  331: 427   73
    7    23 Marta          Wawrzyn               100.00 +  508: 246  150
    8    15 Maciej         Czupryniak            145.72 -  346: 383   96
    9    21 Grażyna        Wesołowska            119.75 -  294: 352   70
   10    23 Joanna         Kulawiak              100.00 +  362: 271  150
   11    18 Katarzyna      Ślusarska             126.21 -  327: 373   76
   12    21 Marzena        Zawierska             122.63 -  321: 343   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Grzegorz Kulawiak 111.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Sancewicz             135.08 -  311: 360   85
    2    21 Marzena        Zawierska             122.63 +  424: 306  173
    3    18 Grażyna        Wesołowska            119.75 -  347: 372   70
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 +  412: 335  184
    5    13 Katarzyna      Ślusarska             126.21 +  410: 408  176
    6     7 Juliusz        Czupryniak            141.01 -  286: 506   91
    7    17 Jarosław       Olek                  125.91 +  480: 390  176
    8    10 Andrzej        Kroc                  128.80 +  428: 251  179
    9     5 Kazimierz      Merklejn              145.67 +  423: 348  196
   10     7 Rafał          Wesołowski            134.15 -  319: 475   84
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              125.87 +  330: 295  176
   12     6 Robert         Kamiński              134.04 -  306: 363   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Maciej Dąbrowski 108.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            134.15 -  350: 440   84
    2    23 Beata          Piotrowska            122.88 +  477: 369  173
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              125.87 -  392: 440   76
    4    15 Marcin         Rogala                129.56 +  440: 368  180
    5    10 Jarosław       Olek                  125.91 -  368: 378   76
    6    15 Joanna         Ostrowska             118.57 -  287: 368   69
    7    21 Kamil          Olejniczak            100.00 +  400: 308  150
    8    18 Marek          Dudkiewicz            136.92 -  307: 359   87
    9    18 Agnieszka      Matus                 120.07 +  364: 323  170
   10    14 Katarzyna      Ślusarska             126.21 +  337: 318  176
   11    16 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 -  265: 418   84
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 +  395: 301  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Konrad Pajączek 106.44 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Kamiński              134.04 -  381: 449   84
    2    16 Dorota         Rudzińska             123.76 +  479: 316  174
    3     8 Adam           Sternik               105.53 -  313: 402   56
    4    17 Irena          Sołdan                140.61 -  384: 401   91
    5    20 Marta          Wawrzyn               100.00 -  290: 334   50
    6    18 Marcin         Rogala                129.56 -  313: 387   80
    7    24 Beata          Piotrowska            122.88 +  401: 386  173
    8    22 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  303: 429   77
    9    23 Klara          Wigier                100.00 -  325: 378   50
   10    25 PAUZA
   11    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  486: 225  150
   12    22 Klara          Wigier                100.00 +  346: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 11 103.18




	Adam Sternik 105.53 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Waldemar       Czerwoniec            133.81 +  368: 320  184
    2    12 Marta          Bajorek               125.31 -  306: 397   75
    3     8 Konrad         Pajączek              106.44 +  402: 313  156
    4     5 Mariusz        Skrobosz              152.36 -  349: 386  102
    5    18 Artur          Wawrzynowski          114.71 +  383: 363  165
    6     6 Maciej         Czupryniak            145.72 +  333: 323  196
    7     4 Kazimierz      Merklejn              145.67 -  319: 564   96
    8    13 Katarzyna      Bogusławska           104.66 -  306: 356   55
    9    14 Marek          Rogalski              125.77 -  362: 452   76
   10    20 Grażyna        Wesołowska            119.75 -  325: 375   70
   11    21 Agnieszka      Matus                 120.07 +  506: 274  170
   12    18 Zdzisław       Szota                 133.27 -  313: 353   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Maciej Sylwestrzuk 105.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Kwiatkowski           133.71 -  313: 474   84
    2    17 Rafał          Błaszkiewicz          123.17 -  367: 387   73
    3    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  349: 207  150
    4    16 Maciej         Czupryniak            145.72 -  302: 508   96
    5    25 Agnieszka      Matus                 120.07 -  280: 363   70
    6    24 Dorota         Rudzińska             123.76 -  267: 504   74
    7    26 Klara          Wigier                100.00 +  354: 329  150
    8    23 Marta          Wawrzyn               100.00 -  303: 333   50
    9    25 PAUZA
   10    24 Jarosław       Olek                  125.91 +  400: 370  176
   11    22 Zdzisław       Szota                 133.27 -  295: 372   83
   12    23 Jarosław       Olek                  125.91 -  303: 422   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 11  98.36




	Katarzyna Bogusławska 104.66 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zdzisław       Szota                 133.27 +  448: 298  183
    2     5 Jarosław       Olek                  125.91 +  323: 288  176
    3     7 Piotr          Broda                 136.57 +  415: 301  187
    4    11 Marta          Bajorek               125.31 +  414: 297  175
    5     2 Kazimierz      Merklejn              145.67 -  204: 561   96
    6     5 Rafał          Wesołowski            134.15 -  302: 373   84
    7    10 Robert         Kamiński              134.04 -  323: 461   84
    8    13 Adam           Sternik               105.53 +  356: 306  156
    9     8 Paweł          Jackowski             142.63 -  443: 502   93
   10    13 Szymon         Dąbrowski             126.55 +  441: 383  177
   11    10 Maciej         Sancewicz             135.08 -  309: 375   85
   12    13 Grażyna        Wesołowska            119.75 -  265: 396   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Joanna Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Deszczyńska           132.64 -  227: 413   83
    2    19 Marek          Rogalski              125.77 -  241: 424   76
    3    24 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 -  207: 349   55
    4    27 PAUZA
    5    22 Marek          Dudkiewicz            136.92 -  325: 431   87
    6    26 Mateusz        Gołębiewski           116.64 -  302: 508   67
    7    25 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  236: 413   77
    8    24 Klara          Wigier                100.00 -  265: 385   50
    9    24 Beata          Piotrowska            122.88 -  318: 341   73
   10    23 Artur          Wawrzynowski          114.71 -  271: 362   65
   11    24 Konrad         Pajączek              106.44 -  225: 486   56
   12    24 Beata          Piotrowska            122.88 -  377: 473   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  / 11  69.27




	Kamil Olejniczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Rogala                129.56 -  224: 389   80
    2    22 Katarzyna      Ślusarska             126.21 -  235: 480   76
    3    27 PAUZA
    4    24 Klara          Wigier                100.00 +  381: 347  150
    5    17 Tomasz         Zwoliński             147.73 -  212: 533   98
    6    19 Marta          Bajorek               125.31 -  340: 454   75
    7    21 Maciej         Dąbrowski             108.59 -  308: 400   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  6  89.67




	Marta Wawrzyn 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kroc                  128.80 -  320: 401   79
    2    26 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  370: 347  177
    3    17 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 -  314: 369   78
    4    21 Marek          Rogalski              125.77 -  256: 528   76
    5    20 Konrad         Pajączek              106.44 +  334: 290  156
    6    22 Szymon         Dąbrowski             126.55 -  331: 373   77
    7    23 Artur          Wawrzynowski          114.71 -  246: 508   65
    8    23 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 +  333: 303  155
    9    22 Jarosław       Olek                  125.91 +  390: 293  176
   10    17 Marek          Dudkiewicz            136.92 -  329: 524   87
   11    20 Marzena        Zawierska             122.63 +  357: 278  173
   12    19 Joanna         Ostrowska             118.57 -  248: 315   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Klara Wigier 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2     9 Joanna         Ostrowska             118.57 =  354: 354  119
    3    19 Tomasz         Zwoliński             147.73 -  321: 411   98
    4    24 Kamil          Olejniczak            100.00 -  347: 381   50
    5    23 Zdzisław       Szota                 133.27 -  304: 344   83
    6    25 Beata          Piotrowska            122.88 -  310: 417   73
    7    26 Maciej         Sylwestrzuk           105.00 -  329: 354   55
    8    24 Joanna         Kulawiak              100.00 +  385: 265  150
    9    23 Konrad         Pajączek              106.44 +  378: 325  156
   10    21 Szymon         Płachta               135.57 +  390: 368  186
   11    19 Mariola        Osajda-Matczak        128.12 -  316: 407   78
   12    22 Konrad         Pajączek              106.44 -  279: 346   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 11 100.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariola        Osajda-Matczak        446: 305
   2 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Górka                 280: 391
   3 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             510: 216
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Łukasz         Tuszyński             355: 413
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Olek                  329: 332
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Kacper         Zegadło               415: 416
   7 Maciej         Czupryniak           - Marek          Rogalski              436: 366
   8 Marta          Bajorek              - Kazimierz      Merklejn              400: 396
   9 Kamil          Kister               - Dorota         Rudzińska             540: 381
  10 Rafał          Błaszkiewicz         - Paweł          Jackowski             372: 431
  11 Piotr          Pietuchowski         - Beata          Piotrowska            418: 284
  12 Marzena        Zawierska            - Juliusz        Czupryniak            363: 468
  13 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Matus                 395: 365
  14 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Matczak               312: 471
  15 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             367: 423
  16 Mateusz        Gołębiewski          - Piotr          Broda                 342: 350
  17 Szymon         Płachta              - Artur          Wawrzynowski          424: 320
  18 Grzegorz       Kulawiak             - Maciej         Sancewicz             311: 360
  19 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Dąbrowski             440: 350
  20 Konrad         Pajączek             - Robert         Kamiński              381: 449
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Adam           Sternik               320: 368
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           313: 474
  23 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Bogusławska           298: 448
  24 Joanna         Kulawiak             - Małgorzata     Deszczyńska           227: 413
  25 Marcin         Rogala               - Kamil          Olejniczak            389: 224
  26 Marta          Wawrzyn              - Andrzej        Kroc                  320: 401
  27 Klara          Wigier               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Kister                338: 447
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              388: 390
   3 Rafał          Matczak              - Juliusz        Czupryniak            323: 388
   4 Kacper         Zegadło              - Robert         Kamiński              354: 410
   5 Katarzyna      Bogusławska          - Jarosław       Olek                  323: 288
   6 Andrzej        Kroc                 - Michał         Alabrudziński         385: 402
   7 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            372: 393
   8 Paweł          Jackowski            - Szymon         Płachta               361: 421
   9 Joanna         Ostrowska            - Klara          Wigier                354: 354
  10 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          405: 371
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Tuszyński             348: 475
  12 Adam           Sternik              - Marta          Bajorek               306: 397
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                377: 335
  14 Kamil          Górka                - Marcin         Rogala                457: 319
  15 Kazimierz      Merklejn             - Waldemar       Czerwoniec            391: 248
  16 Dorota         Rudzińska            - Konrad         Pajączek              316: 479
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Rafał          Błaszkiewicz          367: 387
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Dudkiewicz            443: 327
  19 Marek          Rogalski             - Joanna         Kulawiak              424: 241
  20 Agnieszka      Matus                - Artur          Wawrzynowski          349: 362
  21 Grzegorz       Kulawiak             - Marzena        Zawierska             424: 306
  22 Kamil          Olejniczak           - Katarzyna      Ślusarska             235: 480
  23 Beata          Piotrowska           - Maciej         Dąbrowski             369: 477
  24 Mateusz        Gołębiewski          - Grażyna        Wesołowska            296: 352
  25 Tomasz         Zwoliński            - Zdzisław       Szota                 387: 345
  26 Marta          Wawrzyn              - Grzegorz       Pukniel               370: 347
  27 Szymon         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Andrzej        Kwiatkowski           475: 276
   2 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              419: 404
   3 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Kamiński              400: 412
   4 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Płachta               541: 331
   5 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Ostrowska             510: 312
   6 Marta          Bajorek              - Kamil          Górka                 389: 422
   7 Piotr          Broda                - Katarzyna      Bogusławska           301: 415
   8 Konrad         Pajączek             - Adam           Sternik               313: 402
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Jackowski             408: 413
  10 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              392: 440
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Czupryniak            422: 367
  12 Jarosław       Olek                 - Rafał          Matczak               359: 450
  13 Kacper         Zegadło              - Marek          Rogalski              356: 279
  14 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Deszczyńska           412: 321
  15 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              290: 539
  16 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Kroc                  340: 338
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Marta          Wawrzyn               369: 314
  18 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Kulawiak              372: 347
  19 Klara          Wigier               - Tomasz         Zwoliński             321: 411
  20 Marcin         Rogala               - Maciej         Sancewicz             271: 428
  21 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 356: 339
  22 Zdzisław       Szota                - Dorota         Rudzińska             404: 280
  23 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            319: 511
  24 Joanna         Kulawiak             - Maciej         Sylwestrzuk           207: 349
  25 Marzena        Zawierska            - Mateusz        Gołębiewski           355: 270
  26 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            372: 329
  27 Kamil          Olejniczak           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Kister                360: 404
   2 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 324: 512
   3 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            346: 354
   4 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              396: 462
   5 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Sternik               386: 349
   6 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             398: 338
   7 Szymon         Płachta              - Rafał          Matczak               303: 477
   8 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              326: 372
   9 Paweł          Jackowski            - Artur          Wawrzynowski          452: 322
  10 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Pietuchowski          366: 285
  11 Katarzyna      Bogusławska          - Marta          Bajorek               414: 297
  12 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariola        Osajda-Matczak        314: 456
  13 Grażyna        Wesołowska           - Kacper         Zegadło               361: 426
  14 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             336: 345
  15 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Rogala                440: 368
  16 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Sylwestrzuk           508: 302
  17 Konrad         Pajączek             - Irena          Sołdan                384: 401
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kulawiak              335: 412
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kroc                  351: 474
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Pukniel               415: 250
  21 Marek          Rogalski             - Marta          Wawrzyn               528: 256
  22 Zdzisław       Szota                - Marzena        Zawierska             305: 362
  23 Agnieszka      Matus                - Jarosław       Olek                  377: 389
  24 Kamil          Olejniczak           - Klara          Wigier                381: 347
  25 Beata          Piotrowska           - Marek          Dudkiewicz            389: 430
  26 Dorota         Rudzińska            - Mateusz        Gołębiewski           319: 288
  27 Joanna         Kulawiak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            363: 324
   2 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Bogusławska           561: 204
   3 Kacper         Zegadło              - Juliusz        Czupryniak            444: 322
   4 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Sporczyk              260: 440
   5 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             263: 617
   6 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         434: 385
   7 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             345: 424
   8 Robert         Kamiński             - Maciej         Sancewicz             314: 414
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Broda                 322: 460
  10 Jarosław       Olek                 - Maciej         Dąbrowski             378: 368
  11 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Dąbrowski             465: 289
  12 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Rogalski              420: 370
  13 Grzegorz       Kulawiak             - Katarzyna      Ślusarska             410: 408
  14 Marzena        Zawierska            - Małgorzata     Deszczyńska           321: 404
  15 Marta          Bajorek              - Rafał          Błaszkiewicz          332: 383
  16 Irena          Sołdan               - Szymon         Płachta               378: 388
  17 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Olejniczak            533: 212
  18 Adam           Sternik              - Artur          Wawrzynowski          383: 363
  19 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Wesołowska            350: 363
  20 Marta          Wawrzyn              - Konrad         Pajączek              334: 290
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Rudzińska             485: 387
  22 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Kulawiak              431: 325
  23 Klara          Wigier               - Zdzisław       Szota                 304: 344
  24 Marcin         Rogala               - Grzegorz       Pukniel               527: 256
  25 Maciej         Sylwestrzuk          - Agnieszka      Matus                 280: 363
  26 Mateusz        Gołębiewski          - Beata          Piotrowska            349: 306


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                423: 309
   2 Piotr          Broda                - Kazimierz      Merklejn              420: 413
   3 Łukasz         Tuszyński            - Kacper         Zegadło               338: 472
   4 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sancewicz             304: 390
   5 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Bogusławska           373: 302
   6 Adam           Sternik              - Maciej         Czupryniak            333: 323
   7 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Kulawiak              506: 286
   8 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             507: 427
   9 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Pietuchowski          380: 301
  10 Jarosław       Olek                 - Kamil          Górka                 284: 442
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Matczak               416: 362
  12 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Skrobosz              264: 601
  13 Robert         Kamiński             - Mariola        Osajda-Matczak        344: 316
  14 Szymon         Płachta              - Rafał          Błaszkiewicz          321: 500
  15 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             287: 368
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Marek          Rogalski              348: 395
  17 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           432: 361
  18 Konrad         Pajączek             - Marcin         Rogala                313: 387
  19 Kamil          Olejniczak           - Marta          Bajorek               340: 454
  20 Zdzisław       Szota                - Irena          Sołdan                302: 440
  21 Artur          Wawrzynowski         - Marzena        Zawierska             331: 427
  22 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Wawrzyn               373: 331
  23 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Matus                 431: 453
  24 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Sylwestrzuk           504: 267
  25 Beata          Piotrowska           - Klara          Wigier                417: 310
  26 Joanna         Kulawiak             - Mateusz        Gołębiewski           302: 508


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 352: 457
   2 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            451: 326
   3 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              447: 395
   4 Kazimierz      Merklejn             - Adam           Sternik               564: 319
   5 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kroc                  459: 311
   6 Rafał          Błaszkiewicz         - Juliusz        Czupryniak            460: 434
   7 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         372: 447
   8 Kamil          Górka                - Maciej         Czupryniak            424: 366
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Jackowski             423: 467
  10 Katarzyna      Bogusławska          - Robert         Kamiński              323: 461
  11 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Rogala                314: 401
  12 Marek          Rogalski             - Grażyna        Wesołowska            419: 368
  13 Rafał          Matczak              - Marzena        Zawierska             450: 373
  14 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            386: 363
  15 Marta          Bajorek              - Piotr          Pietuchowski          324: 429
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             310: 377
  17 Grzegorz       Kulawiak             - Jarosław       Olek                  480: 390
  18 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Płachta               425: 404
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Dorota         Rudzińska             475: 270
  20 Agnieszka      Matus                - Andrzej        Kwiatkowski           405: 416
  21 Maciej         Dąbrowski            - Kamil          Olejniczak            400: 308
  22 Mateusz        Gołębiewski          - Zdzisław       Szota                 308: 332
  23 Artur          Wawrzynowski         - Marta          Wawrzyn               508: 246
  24 Beata          Piotrowska           - Konrad         Pajączek              386: 401
  25 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Kulawiak              413: 236
  26 Klara          Wigier               - Maciej         Sylwestrzuk           329: 354


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               397: 414
   2 Piotr          Broda                - Maciej         Sancewicz             412: 256
   3 Rafał          Błaszkiewicz         - Łukasz         Tuszyński             446: 389
   4 Robert         Kamiński             - Michał         Alabrudziński         384: 445
   5 Paweł          Jackowski            - Kamil          Kister                372: 438
   6 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Górka                 395: 451
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            436: 333
   8 Marek          Rogalski             - Mariusz        Skrobosz              340: 388
   9 Marcin         Rogala               - Rafał          Matczak               416: 281
  10 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Kulawiak              251: 428
  11 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           261: 427
  12 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Dąbrowski             284: 423
  13 Adam           Sternik              - Katarzyna      Bogusławska           306: 356
  14 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Ślusarska             339: 411
  15 Artur          Wawrzynowski         - Maciej         Czupryniak            346: 383
  16 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             391: 397
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               378: 445
  18 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Dąbrowski             359: 307
  19 Szymon         Płachta              - Zdzisław       Szota                 332: 393
  20 Agnieszka      Matus                - Mariola        Osajda-Matczak        413: 406
  21 Marzena        Zawierska            - Grażyna        Wesołowska            389: 288
  22 Konrad         Pajączek             - Grzegorz       Pukniel               303: 429
  23 Marta          Wawrzyn              - Maciej         Sylwestrzuk           333: 303
  24 Joanna         Kulawiak             - Klara          Wigier                265: 385
  25 Beata          Piotrowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 442: 350
   2 Maciej         Sancewicz            - Michał         Alabrudziński         302: 433
   3 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              445: 323
   4 Kamil          Kister               - Rafał          Błaszkiewicz          389: 330
   5 Grzegorz       Kulawiak             - Kazimierz      Merklejn              423: 348
   6 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             360: 469
   7 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Rogala                426: 359
   8 Katarzyna      Bogusławska          - Paweł          Jackowski             443: 502
   9 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Deszczyńska           385: 350
  10 Robert         Kamiński             - Juliusz        Czupryniak            396: 385
  11 Katarzyna      Ślusarska            - Piotr          Pietuchowski          380: 449
  12 Maciej         Czupryniak           - Zdzisław       Szota                 356: 305
  13 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            443: 368
  14 Adam           Sternik              - Marek          Rogalski              362: 452
  15 Rafał          Matczak              - Marta          Bajorek               361: 322
  16 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Ostrowska             366: 377
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Marzena        Zawierska             469: 389
  18 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 364: 323
  19 Szymon         Płachta              - Waldemar       Czerwoniec            336: 341
  20 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        391: 312
  21 Grażyna        Wesołowska           - Artur          Wawrzynowski          352: 294
  22 Jarosław       Olek                 - Marta          Wawrzyn               293: 390
  23 Klara          Wigier               - Konrad         Pajączek              378: 325
  24 Joanna         Kulawiak             - Beata          Piotrowska            318: 341
  25 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               411: 383
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                459: 348
   3 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Broda                 471: 264
   4 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              452: 462
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kamiński              342: 343
   6 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Błaszkiewicz          348: 424
   7 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kulawiak              475: 319
   8 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Matczak               481: 271
   9 Marek          Rogalski             - Tomasz         Zwoliński             317: 554
  10 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            345: 376
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Rogala                364: 274
  12 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Pietuchowski          511: 360
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Szymon         Dąbrowski             441: 383
  14 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             337: 318
  15 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kwiatkowski           403: 394
  16 Zdzisław       Szota                - Waldemar       Czerwoniec            386: 463
  17 Marta          Wawrzyn              - Marek          Dudkiewicz            329: 524
  18 Agnieszka      Matus                - Andrzej        Kroc                  326: 442
  19 Marta          Bajorek              - Marzena        Zawierska             423: 306
  20 Grażyna        Wesołowska           - Adam           Sternik               375: 325
  21 Klara          Wigier               - Szymon         Płachta               390: 368
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Piotrowska            357: 320
  23 Artur          Wawrzynowski         - Joanna         Kulawiak              362: 271
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Jarosław       Olek                  400: 370
  25 Konrad         Pajączek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         330: 465
   2 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 449: 415
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                363: 303
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Robert         Kamiński              449: 398
   5 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            408: 339
   6 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              388: 445
   7 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             521: 335
   8 Grzegorz       Kulawiak             - Krzysztof      Sporczyk              330: 295
   9 Juliusz        Czupryniak           - Małgorzata     Deszczyńska           470: 411
  10 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Sancewicz             309: 375
  11 Marcin         Rogala               - Marek          Dudkiewicz            339: 444
  12 Marek          Rogalski             - Joanna         Ostrowska             405: 252
  13 Piotr          Pietuchowski         - Waldemar       Czerwoniec            343: 397
  14 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            345: 356
  15 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               299: 408
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             418: 265
  17 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Pukniel               396: 485
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Artur          Wawrzynowski          373: 327
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Klara          Wigier                407: 316
  20 Marzena        Zawierska            - Marta          Wawrzyn               278: 357
  21 Adam           Sternik              - Agnieszka      Matus                 506: 274
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Zdzisław       Szota                 295: 372
  23 Beata          Piotrowska           - Szymon         Płachta               355: 419
  24 Konrad         Pajączek             - Joanna         Kulawiak              486: 225
  25 Jarosław       Olek                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             405: 378
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              483: 386
   3 Rafał          Błaszkiewicz         - Kacper         Zegadło               560: 434
   4 Piotr          Broda                - Kazimierz      Merklejn              313: 401
   5 Kamil          Kister               - Maciej         Czupryniak            381: 373
   6 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kulawiak              363: 306
   7 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             405: 396
   8 Paweł          Jackowski            - Juliusz        Czupryniak            471: 333
   9 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             415: 371
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Rogalski              463: 313
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Sporczyk              461: 365
  12 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Pukniel               431: 323
  13 Grażyna        Wesołowska           - Katarzyna      Bogusławska           396: 265
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Kwiatkowski           401: 362
  15 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kroc                  423: 382
  16 Piotr          Pietuchowski         - Marcin         Rogala                540: 361
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Dąbrowski             301: 395
  18 Zdzisław       Szota                - Adam           Sternik               353: 313
  19 Marta          Wawrzyn              - Joanna         Ostrowska             248: 315
  20 Szymon         Płachta              - Szymon         Dąbrowski             342: 296
  21 Artur          Wawrzynowski         - Marzena        Zawierska             321: 343
  22 Klara          Wigier               - Konrad         Pajączek              279: 346
  23 Jarosław       Olek                 - Maciej         Sylwestrzuk           422: 303
  24 Joanna         Kulawiak             - Beata          Piotrowska            377: 473
  25 Agnieszka      Matus                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 20-06-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.32  23876  148
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.73  31020  193
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.67  31296  196
   4 Kamil Górka                    Kraków               157.71  29177  185
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.84  29730  192
   6 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.54  25016  164
   7 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.51  28976  190
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.44  24847  163
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.38  29866  196
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             151.71  30039  198
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.71  30341  200
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.38  28680  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.59  28084  189
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.51  28663  193
  17 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.59  28338  192
  18 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.95  28803  196
  19 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.60  28881  197
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.56  26234  179
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.54  28428  194
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.35  22245  152
  23 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.21  28949  198
  24 Marek Reda                     Dębówka              145.90  29180  200
  25 Dawid Pikul                    Poznań               145.88  28593  196
  26 Michał Makowski                Warszawa             145.65   7428   51
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  28 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.12  19591  135
  29 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.03  28571  197
  30 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  31 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  32 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.53   5203   36
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  34 Kamil Kister                   Puławy               144.19  27396  190
  35 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.58  26705  186
  36 Justyna Górka                  Kraków               143.19  25918  181
  37 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  38 Paweł Jackowski                Warszawa             142.63  27813  195
  39 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  40 Bogusław Szyszka               Oława                141.34  28127  199
  41 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.95  27063  192
  42 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.78  10136   72
  43 Irena Sołdan                   Sopot                140.45  27529  196
  44 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  46 Robert Kamiński                Warszawa             139.73   9921   71
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.65  26674  191
  48 Artur Irzyk                    Kraków               139.63  27227  195
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            139.10  21283  153
  50 Jan Mrozowski                  Kraków               138.93  26536  191
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  52 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.66  27455  198
  53 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.16  26250  190
  54 Dariusz Kuć                    Stargard             137.44  22403  163
  55 Janusz Krupiński               Bytom                137.04  22748  166
  56 Piotr Broda                    Sandomierz           136.52  26485  194
  57 Radosław Jachna                Łódź                 135.94  15633  115
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.56  19249  142
  59 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  60 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.04  25523  189
  61 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.92  25770  191
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.88  26706  198
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.86  26838  199
  64 Szymon Płachta                 Warszawa             134.45  26755  199
  65 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  66 Joanna Juszczak                Warszawa             134.10  26015  194
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  68 Barbara Obremska               Wrocław              134.09  26014  194
  69 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             133.55  23372  175
  70 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  71 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.48  25761  193
  72 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.16  26366  198
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.98  16888  127
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              132.88   8637   65
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  76 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  77 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  78 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.43   9857   75
  79 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.07   7471   57
  80 Maciej Perzyński               Piła                 131.02  21095  161
  81 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.94  24747  189
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  83 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.81  15174  116
  84 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  87 Michał Rogalewicz              Poznań               130.43  23869  183
  88 Krzysztof Gibas                Kraków               130.41  24908  191
  89 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  90 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  93 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.94  15203  117
  94 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  95 Artur Koszel                   Warszawa             129.65   9724   75
  96 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.64  25021  193
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  98 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.50  14116  109
  99 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.33  25090  194
 100 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 101 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.07  24781  192
 102 Marcin Rogala                  Warszawa             128.92  14310  111
 103 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 104 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.57  16714  130
 105 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.50  24801  193
 106 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 107 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 108 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 109 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.97  23035  180
 110 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  24054  188
 111 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92  11769   92
 112 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.89  14963  117
 113 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 114 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.36  25345  199
 115 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.12  24789  195
 116 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 117 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.88   6090   48
 118 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 119 Anita Bruska                   Gdynia               126.83  19025  150
 120 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.60  25194  199
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 122 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 123 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.36  12257   97
 124 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.17  15014  119
 125 Dorota Zielińska               Piaseczno            126.16   9462   75
 126 Marcin Ceglarek                Kraków               126.15  20689  164
 127 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.15  24346  193
 128 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.03  24828  197
 129 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.00  14994  119
 130 Marek Rogalski                 Warszawa             125.97  17132  136
 131 Czesław Grajewski              Białystok            125.90  19389  154
 132 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 133 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.52   6025   48
 134 Marta Bajorek                  Warszawa             125.49  24094  192
 135 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.43  19065  152
 136 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 137 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.64  16078  129
 138 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 139 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 140 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 141 Michał Szorc                   Białystok            124.00  10416   84
 142 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 143 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 144 Jarosław Olek                  Warszawa             123.86  12634  102
 145 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       123.81   5943   48
 146 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 147 Ewa Szałas                     Katowice             123.42  14317  116
 148 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 149 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.36  20354  165
 150 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 151 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.96  23486  191
 152 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 153 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.05  23556  193
 154 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.89  23647  194
 155 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 156 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.70  13387  110
 157 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 158 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      121.60  13133  108
 159 Dorota Kuć                     Stargard             121.60  16781  138
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.60  10214   84
 161 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.43  11050   91
 162 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 163 Agnieszka Walas                Kraków               121.34  20870  172
 164 Marcin Stachowski              Wydartowo I          121.22  23637  195
 165 Beata Piotrowska               Łódź                 121.02  13433  111
 166 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 168 Anna Krynicka                  Warszawa             119.72  13050  109
 169 Bożena Guział                  Racibórz             119.69  19509  163
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 171 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 172 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 173 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 174 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 175 Marianna Kozłowska             Białystok            119.07  11431   96
 176 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.83  22578  190
 177 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 178 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.72  14128  119
 179 Agnieszka Matus                Milanówek            118.48  23460  198
 180 Teresa Zalewska                Racibórz             118.46  23574  199
 181 Maria Skutela                  Warszawa             118.35  22487  190
 182 Sławomir Długosz               Ostróda              118.26  14546  123
 183 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.22  22580  191
 184 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 185 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.02   5665   48
 186 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 187 Jerzy Luter                    Bytom                117.94  21112  179
 188 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.92   8490   72
 189 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 190 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.40  19605  167
 191 Joanna Brychcy                 Katowice             117.35  19598  167
 192 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 193 Marta Świątkowska              Wrocław              117.12  22955  196
 194 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 195 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 196 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 197 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 198 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 199 Lucyna Śniadach                Rumia                116.26  21508  185
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.03  21929  189
 201 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 202 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.77  20029  173
 203 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.70  18859  163
 204 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 205 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.58  12598  109
 206 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 207 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 208 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.34  22375  194
 209 Sławomir Wolski                Wrocław              115.25  21321  185
 210 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 211 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 212 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 213 Renata Andracka                Zwola                114.62  22465  196
 214 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.53  14087  123
 216 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.42   6865   60
 217 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.37  15440  135
 218 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 219 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.09  19281  169
 220 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.00  22800  200
 221 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 222 Tomasz Lewiński                Wejherowo            113.70   6822   60
 223 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.70   8300   73
 224 Robert Wagner                  Wrocław              113.63  17840  157
 225 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 226 Zofia Górka                    Łęczna               112.83   9929   88
 227 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 228 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 229 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.54  21862  196
 230 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 231 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.16  21788  196
 232 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.89   9204   83
 233 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.85   5321   48
 234 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.57  22114  200
 235 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 236 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.94  19019  173
 237 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 238 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 239 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 240 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 241 Józef Burzyński                Ełk                  109.17  15721  144
 242 Dorota Ostrowska               Białystok            109.17  15720  144
 243 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.03  21151  194
 244 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 245 Adam Sternik                   Elbląg               108.90   5227   48
 246 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.69   8369   77
 247 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 248 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  21178  195
 249 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 250 Dariusz Socha                  Warszawa             108.40   5962   55
 251 Lidia Żywna                    Gdynia               108.14  15356  142
 252 Katarzyna Dębska               Ostróda              108.02  17500  162
 253 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 254 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 255 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 256 Waldemar Wypchał               Kraków               107.49  13544  126
 257 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.00   4922   46
 258 Paweł Brylski                  Kraków               106.80   4699   44
 259 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 260 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 261 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 262 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 263 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.32  11057  104
 265 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            105.95  11443  108
 266 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 267 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 268 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 269 Dariusz Zębek                  Olsztyn              105.09   7356   70
 270 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 271 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 272 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             104.52  15992  153
 273 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 274 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.71  19082  184
 275 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 276 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 277 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 278 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 279 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 280 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 281 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 282 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               101.66   8133   80
 283 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 284 Szymon Stępień                 Bytom                101.52   5888   58
 285 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 286 Marcin Kurowski                Racibórz             100.77  17232  171
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.52  11459  114
 288 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 290 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 291 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.36   4670   47
 292 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             99.23   2977   30
 293 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.18  19736  199
 294 Dominik Ulejczyk               Będzin                98.90  13450  136
 295 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 296 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.00  13095  135
 298 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 299 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 300 Anna Lenartowska               Gdynia                95.96   6621   69
 301 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 302 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   95.61   9752  102
 303 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 304 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 305 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.38   7844   84
 306 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 307 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.30   9507  103
 308 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.25   5144   57
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 310 Waldemar Dębski                Ostróda               89.66   6007   67
 311 Michał Głąb                    Zabrze                89.35   4289   48
 312 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.26  17137  192
 313 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 314 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 315 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 316 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.44   4495   52
 317 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 318 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 319 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 320 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 321 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 322 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 323 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 324 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.13   9445  115
 325 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 326 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 327 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 328 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.49   5354   70
 329 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 330 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 331 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              65.13  12115  186
 333 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 334 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 20-06-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Tomasz A. Praga                Białystok            117.52   3408   29
   2 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   3 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   4 Piotr Ozimek                   Sochaczew             62.97   1826   29
   5 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   6 Piotr Domański                 Lublin               132.93   3722   28
   7 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   8 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   9 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
  10 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  11 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              114.37   3088   27
  12 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            102.52   2768   27
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  14 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  15 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  16 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  17 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  18 Piotr Kozak                    Racibórz             105.40   2635   25
  19 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  20 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  21 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  22 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  23 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  24 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  25 Krzysztof Bonda                Białystok            130.42   3130   24
  26 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  27 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  28 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  29 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  30 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  31 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  32 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  33 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  35 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  36 Agnieszka Biegańska            Białystok            113.54   2725   24
  37 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  38 Anna Biegańska                 Białystok            112.79   2707   24
  39 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  40 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  41 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  42 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  43 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  44 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  45 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  46 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  47 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  48 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  49 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  50 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  51 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  52 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  53 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   92.78   2134   23
  54 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  55 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  56 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  57 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  58 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  59 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.39   2010   23
  60 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  61 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  62 Marek Horyń                    Ełk                   72.04   1657   23
  63 Damian Łupiński                Konojady             115.32   2537   22
  64 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  65 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        91.32   2009   22
  66 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  67 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  68 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  69 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  70 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  71 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  72 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        65.14   1433   22
  73 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  74 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  75 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  76 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  77 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  78 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  79 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  80 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  81 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  82 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  83 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.58   1816   19
  84 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  85 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  86 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  87 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  88 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  89 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  90 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  91 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  92 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  93 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  94 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  95 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  96 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  97 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  98 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  99 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
 100 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
 101 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 102 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.33   1672   12
 103 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 104 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 105 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 106 Stanisław Gasik                Warszawa             129.50   1554   12
 107 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 108 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 109 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 110 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 111 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 112 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 113 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 114 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 115 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 116 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 117 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 118 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 120 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 121 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 122 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 123 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 124 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 125 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 126 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 127 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 128 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 129 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 130 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 131 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 132 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 133 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 134 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 135 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 136 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 137 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 138 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 139 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 140 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 141 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 142 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 143 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 144 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 145 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 146 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                97.83   1174   12
 147 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 148 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 149 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 150 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 151 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 152 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 153 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 154 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 155 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 156 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 157 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 158 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 159 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 160 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 161 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 162 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 163 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 164 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 165 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 166 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 167 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 168 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 169 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 170 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 171 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 172 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 173 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 174 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 175 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 176 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 177 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 178 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 179 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 180 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 181 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 182 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 183 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 184 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 185 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 186 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 187 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 188 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 189 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 190 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 191 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 192 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 193 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 194 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 195 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 196 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 197 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 198 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 199 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 200 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 201 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 202 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 203 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 204 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 205 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 206 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 207 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 208 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 209 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 210 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 211 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 212 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 213 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 214 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 215 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 216 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 217 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 218 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 219 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 220 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 221 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 222 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 223 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 224 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 225 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 226 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 227 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 228 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 229 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 230 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 231 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 232 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 233 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 234 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 235 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 236 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 237 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 238 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 239 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 240 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 241 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 242 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 243 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 244 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 245 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 246 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 247 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 248 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 249 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 250 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 251 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 252 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 253 Kamil Olejniczak               Kutno                 89.67    538    6
 254 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 255 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 256 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 257 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 258 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 259 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 260 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 261 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 262 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 263 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 264 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 265 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 266 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 267 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 268 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 269 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 270 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 271 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 272 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 273 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 274 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 275 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 276 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 277 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 278 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 279 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 280 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 281 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 282 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie