Rumia17
maja
Rumia 17-18 maja XIII Mistrzostwa WybrzeżaMistrzostwa Regionów 2014
Milanówek24
maja
Milanówek 24-25 maja IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”Mistrzostwa Regionów 2014
Kutno30
maja
Kutno 30 maja XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno '2014
Michał Alabrudziński mistrzem Milanówka!24 - 25 maja 2014 — IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”Milanówek, 24 - 25 maja 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński mistrzem Milanówka!W tym roku organizatorzy IX Mistrzostw Milanówka (w ramach poszerzania atrakcji), zapewnili uczestnikom tropikalny upał. Przyjechało pięćdziesięciu miłośników wysokich temperatur. Po uzupełnieniu płynów rozpoczęła się „walka”, a cały czas towarzyszyły jej emocje. Przez dłuższą chwilę gospodarze przekonywali, że są nie tylko gościnni, ale również liczą się w grze o podium. Pierwszego dnia „postraszyła” wszystkich milanowsko-warszawska hybryda w skromnej osobie Julka Czupryniaka. Dzień drugi okazał się trochę „pechowy” i ostatecznie Juliusz zajął 13 miejsce zdobywając nagrodę za brawurowy Skok Tygrysa. Warto również wspomnieć o wygranej partii najmłodszego uczestnika Konrada Pajączka (Milanówek) z Sirenką. Jak widać młodzież zaczyna być groźna…

Najlepszym debiutantem został Rafał Błaszkiewicz (Milanówek) wygrywając 5,5 partii. Najlepszym zawodnikiem z rankingiem z przedziału 125-135 został Andrzej Kwiatkowski, dalej ranking 115-125 — Marek Rogalski i do 115 — Agnieszka Matus (Milanówek). Joasia Jewtuch otrzymała nagrodę w kategorii super niewiasta, a najwspanialszym milanowskim zawodnikiem został Maciek Czupryniak. Na stopniach podium stanęli kolejno: Michał Alabrudziński, Paweł Zaręba i Maciej Czupryniak (Milanówek). Nagrody wręczał uczestnikom Burmistrz Milanówka — Jerzy Wysocki.

Oprócz grania, Milanówek jak zawsze tonął w truskawkach i krówkach, przeplecionych klopsem i ciastami, a zakalec Marioli okazał się najlepszym kulinarnym cudem. Serdeczne podziękowania dla organizatorów. MariolaMarek oraz klub MATRIKS jak co roku zapewnili najwyższy poziom. W wykonaniu zadania pomogli sponsorzy:
Urząd Miasta Milanówka oraz Milanowskie Centrum Kultury
Piekarnia „Oskroba”, filia w Milanówku
Katarzyna Bogusławska
Zakład Przemysłu Cukierniczego „Milanówek” Bogumił Sobieraj

Do zobaczenia za rok!!!
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”
VII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
VI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”


Turniej pod patronatem Burmistrza Milanówka
Rodzaj turniejuOtwarty – ograniczenie liczby miejsc do 90 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMilanowskie Centrum Kultury, Milanówek, ul. Kościelna 3
Obrońca tytułuPaweł Zaręba
SędziaSędzia – Sylwia Buks
HarmonogramSobota, 24 maja (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:15 — zakończenie gier

Niedziela, 25 maja (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy (stacja Śródmieście PKP) Kolejami Mazowieckimi w kierunku Grodzisk Mazowiecki / Żyrardów / Skierniewice (nie na Sochaczew!!!), dojazd trwa ok. 40 minut + ok. 5 minut na dojście do celu
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej.

Możliwość zamówienia obiadu w sobotę za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego; cena zestawu 20 PLN (możliwość zamówienia tylko zupy lub tylko drugiego dania) – prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Menu – do wyboru:
Zupy – 1. rosół z kluseczkami lub 2. krem z białych warzyw (5 PLN)
Dania główne – 1. grillowana pierś z kurczaka na sosie pomidorowym z ziemniakami opiekanymi i warzywami gotowanymi na parze; 2. grillowane kotleciki wieprzowe podawane w sosie własnym z opiekanymi ziemniakami i wiosenną sałatką (15 PLN)

Napoje płatne osobno.

Obiad będzie serwowany w restauracji w Willi Borówka (to samo miejsce, co rok temu, blisko miejsca gry, po drugiej stronie ulicy). Pozostałe osoby mogą skorzystać z innych miejsc. W najbliższej okolicy: Tajemniczy Ogród, bar wietnamski, kebaby (możliwość telefonicznego zamówienia pizzy).
NoclegiHotelik Ania, Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 tel. 22 755 52 13; http://hotelik.waw.pl/
pokoje dwuosobowe z łazienkami
koszty noclegu (w weekend): 1 osoba w dwójce – 90 zł za dobę; 2 osoby – 100 zł (śniadanie płatne dodatkowo – 15 zł)
Brak restauracji
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP.

Motel Wasbruk, Milanówek, ul. Królewska 7, tel. 693 957 305, http://www.wasbruk.pl/pokoje.htm
pokoje dwu-, trzy- i cztero-osobowe z łazienkami
koszt noclegu za 1 osobę – 50 zł; za pokój dwuosobowy — 100 zł;
brak śniadań; dostępny sklep zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa;

Hotel u Czwarnów, Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20, tel. 22 724 04 56, http://www.uczwarnow.com/
pokój jednoosobowy z łazienką – 160=180 zł (w cenie śniadanie); pokój dwuosobowy z łazienką i ze śniadaniem — 200 zł
Na miejscu restauracja

Hotel Astor, Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189, tel. 22 755 20 25, http://www.hotelastor.pl/index.html
pok. jednoosobowy – 100 zł; dwuosobowy – 150 (pokoje z łazienkami);
śniadanie płatne dodatkowo 20 PLN
Uwaga! Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry

Więcej miejsc noclegowych można znaleźć na stronie www.booking.com.
Nagrody- I miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 600 PLN, coś słodkiego
- II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 400 PLN, coś słodkiego
- III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 200 PLN, coś słodkiego
- nagrody rzeczowe do 40 miejsca włącznie
- nagroda dla najlepszego zawodnika z Milanówka: puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 PLN, coś słodkiego
- nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej: puchar, coś słodkiego
- nagroda za najlepszy debiut – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 PLN, coś słodkiego
- trzy nagrody specjalne-niespodzianki dla najlepszych zawodników z rankingiem w przedziałach: 125,01-135; 115,01-125, 115 i mniej
- inne nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki, krówki z Milanówka
OrganizatorzyKlub MATRIKS – Mariola Osajda-Matczak (602 679 422); Marek Dudkiewicz (605 093 407; marek@dudkiewicz-milanowa.pl)
SponsorzyUrząd Miasta Milanówka oraz Milanowskie Centrum Kultury
Piekarnia „Oskroba”, filia w Milanówku
Katarzyna Bogusławska
Zakład Przemysłu Cukierniczego „Milanówek” Bogumił Sobieraj


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.34      9.0     5213     1897      712
  2 Paweł           Zaręba               Warszawa               145.59      9.0     4841     1899      631
  3 Maciej          Czupryniak           Milanówek              139.25      9.0     4804     1950      276
  4 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.58      9.0     4761     1836      437
  5 Robert          Kamiński             Warszawa               139.26      8.0     4946     1763      637
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.08      8.0     4942     1729      613
  7 Krzysztof       Mówka                Warszawa               149.65      8.0     4921     1752      501
  8 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.21      8.0     4820     1727      435
  9 Paweł           Jackowski            Warszawa               149.75      8.0     4803     1742      173
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               139.54      7.0     4891     1640      515
 11 Marek           Rogalski             Warszawa               122.52      7.0     4844     1670      276
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.87      7.0     4810     1657      410
 13 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               122.27      7.0     4775     1759      241
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   142.57      7.0     4679     1657      141
 15 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               129.76      7.0     4668     1622      660
 16 Joanna          Jewtuch              Warszawa               126.93      7.0     4587     1705       62
 17 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.45      7.0     4422     1750     -196
 18 Adam            Weremczuk            Łódź/Londyn            123.93      7.0     4381     1713     -179
 19 Kamil           Górka                Kraków                 151.24      6.0     4771     1489      431
 20 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.07      6.0     4722     1520      347
 21 Jerzy           Matyasik             Kraków                 123.74      6.0     4648     1580      128
 22 Agnieszka       Matus                Milanówek              112.43      6.0     4582     1419       23
 23 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.95      6.0     4568     1464      -51
 24 Rafał           Matczak              Milanówek              127.13      6.0     4563     1529     -270
 25 Piotr           Broda                Sandomierz             132.62      6.0     4557     1489      273
 26 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.17      6.0     4446     1478      163
 27 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              116.23      6.0     4426     1433      -31
 28 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               123.21      5.5     4416     1417     -286
 29 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              100.00      5.5     4302     1250      369
 30 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                104.94      5.5     4120     1402     -187
 31 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               129.39      5.0     4478     1445     -108
 32 Irena           Sołdan               Sopot                  140.35      5.0     4427     1364     -347
 33 Mirosław        Uglik                Warszawa               148.11      5.0     4351     1409     -242
 34 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.29      5.0     4241     1445     -214
 35 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            101.45      4.5     4186     1207     -193
 36 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.31      4.0     4215     1255      -74
 37 Krzysztof       Gibas                Kraków                 126.26      4.0     4108     1218     -250
 38 Konrad          Pajączek             Milanówek              100.00      4.0     3823     1184     -524
 39 Andrzej         Słapiński            Warszawa               112.12      4.0     2472     1042      -93
 40 Zygmunt         Sołtysiak            Piastów                100.00      3.5     4246     1136     -474
 41 Adam            Słapiński            Warszawa               102.80      3.5     2333      753     -189
 42 Maria           Pokorska             Warszawa               104.68      3.0     4302     1116     -241
 43 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               104.39      3.0     4017     1064     -557
 44 Jarosław        Olek                 Warszawa               115.89      3.0     2438      856     -480
 45 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         126.96      2.5     4126     1177     -312
 46 Paweł           Dzierżyński          Milanówek              100.00      2.0     3423      812     -798
 47 Paweł           Morga                Warszawa               116.08      2.0     2539      738     -271
 48 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.90      2.0     1423      465     -128
 49 Piotr           Rosół                Warszawa               119.07      1.0      674      232     -143
 50 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              122.68      0.0      260       90     -116
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”



	Michał Alabrudziński 152.34 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Gibas                 126.26 +  435: 327  176
    2     7 Adam           Weremczuk             123.93 -  292: 443   74
    3    14 Katarzyna      Ślusarska             116.23 +  462: 287  166
    4     5 Robert         Kamiński              139.26 +  489: 422  189
    5     5 Piotr          Broda                 132.62 +  373: 366  183
    6     2 Stanisław      Rydzik                140.87 +  468: 349  191
    7     2 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 -  373: 391   72
    8     4 Paweł          Zaręba                145.59 +  385: 331  196
    9     1 Juliusz        Czupryniak            122.27 +  495: 339  172
   10     1 Maciej         Czupryniak            139.25 -  465: 551   89
   11     2 Paweł          Jackowski             149.75 +  530: 353  200
   12     1 Maciej         Czupryniak            139.25 +  446: 342  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 12 158.08




	Kamil Górka 151.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Weremczuk             123.93 -  360: 363   74
    2    15 Krzysztof      Gibas                 126.26 +  398: 268  176
    3     7 Krzysztof      Mówka                 149.65 -  347: 357  100
    4    21 Marcin         Stachowski            101.45 +  587: 243  151
    5     9 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 -  364: 473   79
    6    13 Paweł          Jackowski             149.75 -  275: 378  100
    7    17 Paweł          Morga                 116.08 +  394: 352  166
    8    10 Jerzy          Matyasik              123.74 -  349: 461   74
    9    16 Irena          Sołdan                140.35 -  313: 481   90
   10    18 Marek          Charytoniuk           126.96 +  443: 339  177
   11    15 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  526: 284  150
   12    12 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  415: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Paweł Jackowski 149.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Matyasik              123.74 -  339: 340   74
    2    23 Katarzyna      Bogusławska           104.94 +  434: 334  155
    3    16 Rafał          Wesołowski            131.07 +  454: 439  181
    4    11 Andrzej        Słapiński             112.12 -  376: 468   62
    5    13 Maria          Pokorska              104.68 +  360: 341  155
    6    13 Kamil          Górka                 151.24 +  378: 275  201
    7     5 Robert         Kamiński              139.26 +  467: 409  189
    8     5 Joanna         Jewtuch               126.93 +  407: 372  177
    9     2 Maciej         Czupryniak            139.25 +  426: 338  189
   10     3 Marek          Rogalski              122.52 +  405: 317  173
   11     2 Michał         Alabrudziński         152.34 -  353: 530  102
   12     3 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 -  404: 467   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Krzysztof Mówka 149.65 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Dąbrowski             123.21 +  549: 352  173
    2     1 Maciej         Czupryniak            139.25 -  351: 371   89
    3     7 Kamil          Górka                 151.24 +  357: 347  201
    4     8 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  411: 430   81
    5    11 Joanna         Jewtuch               126.93 -  388: 417   77
    6    14 Dorota         Stachowska            121.17 +  368: 354  171
    7     9 Andrzej        Słapiński             112.12 +  439: 313  162
    8     8 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 +  415: 379  179
    9     6 Miłosz         Wrzałek               142.57 -  345: 460   93
   10     8 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 +  348: 295  180
   11     8 Adam           Weremczuk             123.93 +  521: 357  174
   12     5 Juliusz        Czupryniak            122.27 +  429: 345  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Mirosław Uglik 148.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Rogalski              122.52 +  477: 347  173
    2     4 Marek          Charytoniuk           126.96 +  381: 347  177
    3     5 Miłosz         Wrzałek               142.57 -  394: 462   93
    4     9 Joanna         Jewtuch               126.93 +  414: 334  177
    5     6 Andrzej        Słapiński             112.12 +  368: 258  162
    6     4 Juliusz        Czupryniak            122.27 -  320: 403   72
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 -  329: 412   84
    8     9 Piotr          Pietuchowski          140.21 -  405: 430   90
    9    12 Adam           Weremczuk             123.93 -  303: 393   74
   10    13 Joanna         Ostrowska             115.29 -  251: 380   65
   11    18 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  393: 331  171
   12    16 Dorota         Stachowska            121.17 -  316: 496   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Paweł Zaręba 145.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 -  358: 423   72
    2    16 Jarosław       Olek                  115.89 +  411: 323  166
    3    17 Joanna         Ostrowska             115.29 +  433: 363  165
    4     4 Tomasz         Zwoliński             144.08 +  392: 349  194
    5     4 Stanisław      Rydzik                140.87 -  306: 438   91
    6     9 Grzegorz       Kurowski              139.54 +  417: 340  190
    7     6 Jerzy          Matyasik              123.74 +  364: 330  174
    8     4 Michał         Alabrudziński         152.34 -  331: 385  102
    9     9 Piotr          Pietuchowski          140.21 +  483: 330  190
   10     5 Robert         Kamiński              139.26 +  426: 351  189
   11     4 Juliusz        Czupryniak            122.27 +  483: 308  172
   12     2 Tomasz         Zwoliński             144.08 +  437: 270  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 12 158.25




	Tomasz Zwoliński 144.08 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Juliusz        Czupryniak            122.27 -  344: 437   72
    2    22 Adam           Słapiński             102.80 +  467: 274  153
    3    12 Jerzy          Matyasik              123.74 +  516: 374  174
    4     4 Paweł          Zaręba                145.59 -  349: 392   96
    5    10 Agnieszka      Matus                 112.43 +  394: 316  162
    6     7 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  467: 289  181
    7     3 Rafał          Matczak               127.13 +  423: 297  177
    8     2 Maciej         Czupryniak            139.25 -  401: 467   89
    9     5 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 +  392: 289  180
   10     4 Joanna         Jewtuch               126.93 +  470: 422  177
   11     3 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 +  449: 335  172
   12     2 Paweł          Zaręba                145.59 -  270: 437   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Miłosz Wrzałek 142.57 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  363: 318  171
    2     6 Juliusz        Czupryniak            122.27 +  424: 395  172
    3     5 Mirosław       Uglik                 148.11 +  462: 394  198
    4     3 Maciej         Czupryniak            139.25 -  360: 441   89
    5     7 Adam           Weremczuk             123.93 +  422: 335  174
    6     3 Rafał          Matczak               127.13 -  312: 380   77
    7     4 Stanisław      Rydzik                140.87 -  414: 439   91
    8    12 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  370: 366  150
    9     6 Krzysztof      Mówka                 149.65 +  460: 345  200
   10     6 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 -  344: 409   72
   11     5 Marek          Rogalski              122.52 +  367: 325  173
   12     6 Piotr          Pietuchowski          140.21 -  381: 391   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Stanisław Rydzik 140.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Stachowska            121.17 +  446: 335  171
    2     5 Andrzej        Słapiński             112.12 +  433: 386  162
    3     2 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 -  357: 364   72
    4    10 Maria          Pokorska              104.68 +  451: 360  155
    5     4 Paweł          Zaręba                145.59 +  438: 306  196
    6     2 Michał         Alabrudziński         152.34 -  349: 468  102
    7     4 Miłosz         Wrzałek               142.57 +  439: 414  193
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 -  340: 382   84
    9     8 Joanna         Jewtuch               126.93 -  373: 380   77
   10     7 Piotr          Broda                 132.62 -  366: 367   83
   11    10 Irena          Sołdan                140.35 +  482: 313  190
   12     7 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 +  336: 325  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Irena Sołdan 140.35 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Ślusarska             116.23 +  493: 324  166
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 -  387: 455   79
    3     8 Szymon         Dąbrowski             123.21 -  280: 425   73
    4    15 Jarosław       Olek                  115.89 -  325: 437   66
    5    17 Jerzy          Matyasik              123.74 -  313: 483   74
    6    20 Marek          Charytoniuk           126.96 +  415: 334  177
    7    22 Konrad         Pajączek              100.00 -  313: 339   50
    8    19 Marcin         Stachowski            101.45 +  374: 324  151
    9    16 Kamil          Górka                 151.24 +  481: 313  201
   10    14 Katarzyna      Bogusławska           104.94 +  369: 368  155
   11    10 Stanisław      Rydzik                140.87 -  313: 482   91
   12    15 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  364: 490   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Piotr Pietuchowski 140.21 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Morga                 116.08 -  353: 434   66
    2    18 Marcin         Stachowski            101.45 +  490: 378  151
    3     9 Andrzej        Słapiński             112.12 -  307: 342   62
    4    16 Marek          Charytoniuk           126.96 +  420: 322  177
    5    15 Jarosław       Olek                  115.89 +  491: 250  166
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 -  349: 437   84
    7    10 Adam           Weremczuk             123.93 +  410: 330  174
    8     9 Mirosław       Uglik                 148.11 +  430: 405  198
    9     9 Paweł          Zaręba                145.59 -  330: 483   96
   10    10 Rafał          Matczak               127.13 +  354: 336  177
   11     9 Piotr          Broda                 132.62 +  495: 287  183
   12     6 Miłosz         Wrzałek               142.57 +  391: 381  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Grzegorz Kurowski 139.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Olek                  115.89 +  485: 325  166
    2     3 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  431: 346  181
    3     1 Piotr          Broda                 132.62 -  350: 362   83
    4     7 Szymon         Dąbrowski             123.21 +  474: 312  173
    5     2 Maciej         Czupryniak            139.25 -  302: 322   89
    6     9 Paweł          Zaręba                145.59 -  340: 417   96
    7    12 Krzysztof      Bukowski              122.68 +  376: 260  173
    8    11 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 -  284: 474   80
    9    14 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  566: 382  150
   10     9 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 +  448: 337  179
   11     6 Rafał          Wesołowski            131.07 +  472: 400  181
   12     4 Robert         Kamiński              139.26 -  363: 439   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Robert Kamiński 139.26 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Ostrowska             115.29 -  328: 350   65
    2    13 Agnieszka      Matus                 112.43 +  439: 323  162
    3    18 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  543: 302  150
    4     5 Michał         Alabrudziński         152.34 -  422: 489  102
    5     8 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 +  397: 284  180
    6     5 Piotr          Broda                 132.62 +  335: 298  183
    7     5 Paweł          Jackowski             149.75 -  409: 467  100
    8     7 Rafał          Wesołowski            131.07 +  396: 392  181
    9     7 Rafał          Matczak               127.13 +  426: 304  177
   10     5 Paweł          Zaręba                145.59 -  351: 426   96
   11     7 Joanna         Jewtuch               126.93 +  461: 311  177
   12     4 Grzegorz       Kurowski              139.54 +  439: 363  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Maciej Czupryniak 139.25 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Matus                 112.43 +  406: 384  162
    2     1 Krzysztof      Mówka                 149.65 +  371: 351  200
    3     6 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 +  374: 330  179
    4     3 Miłosz         Wrzałek               142.57 +  441: 360  193
    5     2 Grzegorz       Kurowski              139.54 +  322: 302  190
    6     1 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 +  455: 273  172
    7     1 Juliusz        Czupryniak            122.27 -  372: 436   72
    8     2 Tomasz         Zwoliński             144.08 +  467: 401  194
    9     2 Paweł          Jackowski             149.75 -  338: 426  100
   10     1 Michał         Alabrudziński         152.34 +  551: 465  202
   11     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 +  365: 354  184
   12     1 Michał         Alabrudziński         152.34 -  342: 446  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 12 162.50




	Andrzej Kwiatkowski 133.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Słapiński             112.12 -  309: 366   62
    2    21 Marek          Rogalski              122.52 -  358: 481   73
    3    24 Adam           Słapiński             102.80 +  551: 277  153
    4    13 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  342: 325  171
    5    16 Joanna         Ostrowska             115.29 +  348: 330  165
    6     8 Piotr          Pietuchowski          140.21 +  437: 349  190
    7     8 Mirosław       Uglik                 148.11 +  412: 329  198
    8     3 Stanisław      Rydzik                140.87 +  382: 340  191
    9     3 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 +  400: 361  172
   10     2 Juliusz        Czupryniak            122.27 +  401: 397  172
   11     1 Maciej         Czupryniak            139.25 -  354: 365   89
   12     3 Paweł          Jackowski             149.75 +  467: 404  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 12 153.00




	Piotr Broda 132.62 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Bogusławska           104.94 +  407: 261  155
    2    12 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  427: 282  150
    3     1 Grzegorz       Kurowski              139.54 +  362: 350  190
    4     1 Rafał          Matczak               127.13 -  376: 403   77
    5     5 Michał         Alabrudziński         152.34 -  366: 373  102
    6     5 Robert         Kamiński              139.26 -  298: 335   89
    7    15 Adam           Słapiński             102.80 -  370: 411   53
    8    17 Konrad         Pajączek              100.00 +  439: 214  150
    9    13 Joanna         Ostrowska             115.29 +  476: 353  165
   10     7 Stanisław      Rydzik                140.87 +  367: 366  191
   11     9 Piotr          Pietuchowski          140.21 -  287: 495   90
   12    10 Joanna         Jewtuch               126.93 -  382: 441   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Rafał Wesołowski 131.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maria          Pokorska              104.68 +  329: 328  155
    2    11 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 -  367: 393   72
    3    16 Paweł          Jackowski             149.75 -  439: 454  100
    4    17 Dorota         Stachowska            121.17 +  339: 338  171
    5    14 Paweł          Morga                 116.08 +  510: 294  166
    6    12 Adam           Weremczuk             123.93 +  435: 336  174
    7     7 Joanna         Jewtuch               126.93 -  326: 364   77
    8     7 Robert         Kamiński              139.26 -  392: 396   89
    9    10 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  386: 285  181
   10    12 Dorota         Rudzińska             121.90 +  402: 285  172
   11     6 Grzegorz       Kurowski              139.54 -  400: 472   90
   12     8 Marek          Rogalski              122.52 -  397: 430   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Marek Dudkiewicz 130.95 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Dąbrowski             104.39 +  392: 357  154
    2     3 Grzegorz       Kurowski              139.54 -  346: 431   90
    3    11 Marek          Rogalski              122.52 +  432: 343  173
    4     8 Krzysztof      Mówka                 149.65 +  430: 411  200
    5     3 Juliusz        Czupryniak            122.27 -  338: 382   72
    6     7 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  289: 467   94
    7    16 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  389: 399   50
    8    16 Katarzyna      Bogusławska           104.94 +  405: 305  155
    9    10 Rafał          Wesołowski            131.07 -  285: 386   81
   10    16 Maria          Pokorska              104.68 +  463: 317  155
   11    13 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  309: 457   50
   12    15 Irena          Sołdan                140.35 +  490: 364  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Mikołaj Przybyłowicz 129.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Słapiński             102.80 +  432: 266  153
    2     9 Joanna         Ostrowska             115.29 +  433: 276  165
    3     4 Adam           Weremczuk             123.93 +  422: 278  174
    4     2 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 -  314: 353   72
    5     8 Robert         Kamiński              139.26 -  284: 397   89
    6    10 Jerzy          Matyasik              123.74 -  388: 427   74
    7    14 Katarzyna      Bogusławska           104.94 +  402: 294  155
    8    11 Grzegorz       Kurowski              139.54 +  474: 284  190
    9     5 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  289: 392   94
   10     8 Krzysztof      Mówka                 149.65 -  295: 348  100
   11    12 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 +  460: 341  179
   12     9 Rafał          Matczak               127.13 +  475: 352  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Mariusz Sylwestrzuk 129.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Stachowski            101.45 +  402: 322  151
    2     2 Irena          Sołdan                140.35 +  455: 387  190
    3     6 Maciej         Czupryniak            139.25 -  330: 374   89
    4     6 Juliusz        Czupryniak            122.27 -  337: 425   72
    5     9 Kamil          Górka                 151.24 +  473: 364  201
    6    11 Andrzej        Słapiński             112.12 -  333: 339   62
    7    13 Joanna         Ostrowska             115.29 +  408: 340  165
    8     8 Krzysztof      Mówka                 149.65 -  379: 415  100
    9    11 Dorota         Stachowska            121.17 +  380: 346  171
   10     9 Grzegorz       Kurowski              139.54 -  337: 448   90
   11    12 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 -  341: 460   80
   12    13 Jerzy          Matyasik              123.74 -  303: 366   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Rafał Matczak 127.13 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  432: 362  150
    2    10 Jerzy          Matyasik              123.74 +  441: 395  174
    3     3 Paweł          Morga                 116.08 +  436: 413  166
    4     1 Piotr          Broda                 132.62 +  403: 376  183
    5     1 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 -  402: 475   72
    6     3 Miłosz         Wrzałek               142.57 +  380: 312  193
    7     3 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  297: 423   94
    8     6 Marek          Rogalski              122.52 -  333: 508   73
    9     7 Robert         Kamiński              139.26 -  304: 426   89
   10    10 Piotr          Pietuchowski          140.21 -  336: 354   90
   11    14 Joanna         Ostrowska             115.29 +  447: 314  165
   12     9 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 -  352: 475   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Marek Charytoniuk 126.96 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Dzierżyński           100.00 +  384: 244  150
    2     4 Mirosław       Uglik                 148.11 -  347: 381   98
    3    13 Joanna         Jewtuch               126.93 -  303: 351   77
    4    16 Piotr          Pietuchowski          140.21 -  322: 420   90
    5    21 Dorota         Stachowska            121.17 -  285: 423   71
    6    20 Irena          Sołdan                140.35 -  334: 415   90
    7    23 Krzysztof      Gibas                 126.26 +  385: 270  176
    8    18 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  380: 389   71
    9    21 Maciej         Dąbrowski             104.39 -  335: 367   54
   10    18 Kamil          Górka                 151.24 -  339: 443  101
   11    19 Szymon         Dąbrowski             123.21 =  358: 358  123
   12    21 Krzysztof      Gibas                 126.26 -  354: 377   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Joanna Jewtuch 126.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Konrad         Pajączek              100.00 -  315: 358   50
    2    20 Piotr          Rosół                 119.07 +  493: 338  169
    3    13 Marek          Charytoniuk           126.96 +  351: 303  177
    4     9 Mirosław       Uglik                 148.11 -  334: 414   98
    5    11 Krzysztof      Mówka                 149.65 +  417: 388  200
    6     6 Marek          Rogalski              122.52 +  387: 305  173
    7     7 Rafał          Wesołowski            131.07 +  364: 326  181
    8     5 Paweł          Jackowski             149.75 -  372: 407  100
    9     8 Stanisław      Rydzik                140.87 +  380: 373  191
   10     4 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  422: 470   94
   11     7 Robert         Kamiński              139.26 -  311: 461   89
   12    10 Piotr          Broda                 132.62 +  441: 382  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Krzysztof Gibas 126.26 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         152.34 -  327: 435  102
    2    15 Kamil          Górka                 151.24 -  268: 398  101
    3    21 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  383: 395   71
    4    23 Paweł          Dzierżyński           100.00 -  328: 360   50
    5    23 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  371: 289  150
    6    23 Marcin         Stachowski            101.45 -  361: 380   51
    7    23 Marek          Charytoniuk           126.96 -  270: 385   77
    8    21 Maciej         Dąbrowski             104.39 +  382: 263  154
    9    20 Szymon         Dąbrowski             123.21 -  339: 435   73
   10    19 Agnieszka      Matus                 112.43 -  371: 383   62
   11    22 Konrad         Pajączek              100.00 +  331: 281  150
   12    21 Marek          Charytoniuk           126.96 +  377: 354  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Adam Weremczuk 123.93 Łódź/Londyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 151.24 +  363: 360  201
    2     7 Michał         Alabrudziński         152.34 +  443: 292  202
    3     4 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 -  278: 422   80
    4    12 Paweł          Morga                 116.08 +  387: 369  166
    5     7 Miłosz         Wrzałek               142.57 -  335: 422   93
    6    12 Rafał          Wesołowski            131.07 -  336: 435   81
    7    10 Piotr          Pietuchowski          140.21 -  330: 410   90
    8    14 Agnieszka      Matus                 112.43 +  412: 331  162
    9    12 Mirosław       Uglik                 148.11 +  393: 303  198
   10    11 Jerzy          Matyasik              123.74 +  411: 391  174
   11     8 Krzysztof      Mówka                 149.65 -  357: 521  100
   12    11 Katarzyna      Ślusarska             116.23 +  336: 304  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Jerzy Matyasik 123.74 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             149.75 +  340: 339  200
    2    10 Rafał          Matczak               127.13 -  395: 441   77
    3    12 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  374: 516   94
    4    20 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  432: 337  150
    5    17 Irena          Sołdan                140.35 +  483: 313  190
    6    10 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 +  427: 388  180
    7     6 Paweł          Zaręba                145.59 -  330: 364   96
    8    10 Kamil          Górka                 151.24 +  461: 349  201
    9     4 Marek          Rogalski              122.52 -  317: 344   73
   10    11 Adam           Weremczuk             123.93 -  391: 411   74
   11    11 Katarzyna      Ślusarska             116.23 -  332: 415   66
   12    13 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 +  366: 303  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Szymon Dąbrowski 123.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 149.65 -  352: 549  100
    2    19 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  402: 370  171
    3     8 Irena          Sołdan                140.35 +  425: 280  190
    4     7 Grzegorz       Kurowski              139.54 -  312: 474   90
    5    12 Marek          Rogalski              122.52 -  376: 450   73
    6    17 Katarzyna      Bogusławska           104.94 -  282: 382   55
    7    18 Katarzyna      Ślusarska             116.23 -  293: 408   66
    8    20 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  314: 325   50
    9    20 Krzysztof      Gibas                 126.26 +  435: 339  176
   10    21 Maciej         Dąbrowski             104.39 +  423: 375  154
   11    19 Marek          Charytoniuk           126.96 =  358: 358  127
   12    17 Joanna         Ostrowska             115.29 +  444: 392  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Krzysztof Bukowski 122.68 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    12 Grzegorz       Kurowski              139.54 -  260: 376   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      90  /  1  90.00




	Marek Rogalski 122.52 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 148.11 -  347: 477   98
    2    21 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 +  481: 358  184
    3    11 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  343: 432   81
    4    14 Katarzyna      Ślusarska             116.23 +  484: 397  166
    5    12 Szymon         Dąbrowski             123.21 +  450: 376  173
    6     6 Joanna         Jewtuch               126.93 -  305: 387   77
    7    11 Jarosław       Olek                  115.89 +  510: 322  166
    8     6 Rafał          Matczak               127.13 +  508: 333  177
    9     4 Jerzy          Matyasik              123.74 +  344: 317  174
   10     3 Paweł          Jackowski             149.75 -  317: 405  100
   11     5 Miłosz         Wrzałek               142.57 -  325: 367   93
   12     8 Rafał          Wesołowski            131.07 +  430: 397  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Mariola Osajda-Matczak 122.45 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Zaręba                145.59 +  423: 358  196
    2    11 Rafał          Wesołowski            131.07 +  393: 367  181
    3     2 Stanisław      Rydzik                140.87 +  364: 357  191
    4     2 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 +  353: 314  180
    5     1 Rafał          Matczak               127.13 +  475: 402  177
    6     1 Maciej         Czupryniak            139.25 -  273: 455   89
    7     2 Michał         Alabrudziński         152.34 +  391: 373  202
    8     1 Juliusz        Czupryniak            122.27 -  320: 463   72
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 -  361: 400   84
   10     6 Miłosz         Wrzałek               142.57 +  409: 344  193
   11     3 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  335: 449   94
   12     7 Stanisław      Rydzik                140.87 -  325: 336   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Juliusz Czupryniak 122.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             144.08 +  437: 344  194
    2     6 Miłosz         Wrzałek               142.57 -  395: 424   93
    3    10 Dorota         Stachowska            121.17 +  445: 271  171
    4     6 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 +  425: 337  179
    5     3 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  382: 338  181
    6     4 Mirosław       Uglik                 148.11 +  403: 320  198
    7     1 Maciej         Czupryniak            139.25 +  436: 372  189
    8     1 Mariola        Osajda-Matczak        122.45 +  463: 320  172
    9     1 Michał         Alabrudziński         152.34 -  339: 495  102
   10     2 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 -  397: 401   84
   11     4 Paweł          Zaręba                145.59 -  308: 483   96
   12     5 Krzysztof      Mówka                 149.65 -  345: 429  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Dorota Rudzińska 121.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    15 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  394: 300  171
   10    12 Rafał          Wesołowski            131.07 -  285: 402   81
   11    16 Marcin         Stachowski            101.45 +  419: 387  151
   12    14 Agnieszka      Matus                 112.43 -  325: 462   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     465  /  4 116.25




	Zbigniew Rybak 121.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               142.57 -  318: 363   93
    2    19 Szymon         Dąbrowski             123.21 -  370: 402   73
    3    21 Krzysztof      Gibas                 126.26 +  395: 383  176
    4    13 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 -  325: 342   84
    5    19 Katarzyna      Bogusławska           104.94 -  333: 351   55
    6    22 Paweł          Dzierżyński           100.00 +  513: 234  150
    7    19 Dorota         Stachowska            121.17 -  283: 422   71
    8    18 Marek          Charytoniuk           126.96 +  389: 380  177
    9    15 Dorota         Rudzińska             121.90 -  300: 394   72
   10    20 Marcin         Stachowski            101.45 -  284: 309   51
   11    18 Mirosław       Uglik                 148.11 -  331: 393   98
   12    20 Maria          Pokorska              104.68 +  374: 316  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Dorota Stachowska 121.17 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                140.87 -  335: 446   91
    2    24 Paweł          Dzierżyński           100.00 +  415: 299  150
    3    10 Juliusz        Czupryniak            122.27 -  271: 445   72
    4    17 Rafał          Wesołowski            131.07 -  338: 339   81
    5    21 Marek          Charytoniuk           126.96 +  423: 285  177
    6    14 Krzysztof      Mówka                 149.65 -  354: 368  100
    7    19 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  422: 283  171
    8    13 Maria          Pokorska              104.68 +  346: 341  155
    9    11 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 -  346: 380   79
   10    17 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  303: 470   50
   11    20 Maciej         Dąbrowski             104.39 +  397: 311  154
   12    16 Mirosław       Uglik                 148.11 +  496: 316  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Piotr Rosół 119.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    20 Joanna         Jewtuch               126.93 -  338: 493   77
    3    22 Katarzyna      Bogusławska           104.94 +  336: 324  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     232  /  2 116.00




	Katarzyna Ślusarska 116.23 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                140.35 -  324: 493   90
    2    17 Maciej         Dąbrowski             104.39 +  456: 316  154
    3    14 Michał         Alabrudziński         152.34 -  287: 462  102
    4    14 Marek          Rogalski              122.52 -  397: 484   73
    5    18 Konrad         Pajączek              100.00 +  462: 291  150
    6    15 Jarosław       Olek                  115.89 -  333: 393   66
    7    18 Szymon         Dąbrowski             123.21 +  408: 293  173
    8    15 Joanna         Ostrowska             115.29 -  310: 386   65
    9    18 Agnieszka      Matus                 112.43 +  400: 343  162
   10    15 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  330: 328  150
   11    11 Jerzy          Matyasik              123.74 +  415: 332  174
   12    11 Adam           Weremczuk             123.93 -  304: 336   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Paweł Morga 116.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Pietuchowski          140.21 +  434: 353  190
    2     8 Konrad         Pajączek              100.00 +  379: 318  150
    3     3 Rafał          Matczak               127.13 -  413: 436   77
    4    12 Adam           Weremczuk             123.93 -  369: 387   74
    5    14 Rafał          Wesołowski            131.07 -  294: 510   81
    6    16 Joanna         Ostrowska             115.29 -  298: 412   65
    7    17 Kamil          Górka                 151.24 -  352: 394  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  7 105.43




	Jarosław Olek 115.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Kurowski              139.54 -  325: 485   90
    2    16 Paweł          Zaręba                145.59 -  323: 411   96
    3    20 Marcin         Stachowski            101.45 +  388: 363  151
    4    15 Irena          Sołdan                140.35 +  437: 325  190
    5    15 Piotr          Pietuchowski          140.21 -  250: 491   90
    6    15 Katarzyna      Ślusarska             116.23 +  393: 333  166
    7    11 Marek          Rogalski              122.52 -  322: 510   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     856  /  7 122.29




	Joanna Ostrowska 115.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              139.26 +  350: 328  189
    2     9 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 -  276: 433   80
    3    17 Paweł          Zaręba                145.59 -  363: 433   96
    4    19 Maciej         Dąbrowski             104.39 +  345: 279  154
    5    16 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 -  330: 348   84
    6    16 Paweł          Morga                 116.08 +  412: 298  166
    7    13 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 -  340: 408   79
    8    15 Katarzyna      Ślusarska             116.23 +  386: 310  166
    9    13 Piotr          Broda                 132.62 -  353: 476   83
   10    13 Mirosław       Uglik                 148.11 +  380: 251  198
   11    14 Rafał          Matczak               127.13 -  314: 447   77
   12    17 Szymon         Dąbrowski             123.21 -  392: 444   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Agnieszka Matus 112.43 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Czupryniak            139.25 -  384: 406   89
    2    13 Robert         Kamiński              139.26 -  323: 439   89
    3    19 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  419: 347  150
    4    18 Konrad         Pajączek              100.00 +  371: 292  150
    5    10 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  316: 394   94
    6    19 Adam           Słapiński             102.80 -  417: 490   53
    7    20 Marcin         Stachowski            101.45 +  447: 407  151
    8    14 Adam           Weremczuk             123.93 -  331: 412   74
    9    18 Katarzyna      Ślusarska             116.23 -  343: 400   66
   10    19 Krzysztof      Gibas                 126.26 +  383: 371  176
   11    17 Maria          Pokorska              104.68 +  386: 276  155
   12    14 Dorota         Rudzińska             121.90 +  462: 325  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Andrzej Słapiński 112.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 +  366: 309  184
    2     5 Stanisław      Rydzik                140.87 -  386: 433   91
    3     9 Piotr          Pietuchowski          140.21 +  342: 307  190
    4    11 Paweł          Jackowski             149.75 +  468: 376  200
    5     6 Mirosław       Uglik                 148.11 -  258: 368   98
    6    11 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 +  339: 333  179
    7     9 Krzysztof      Mówka                 149.65 -  313: 439  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  /  7 148.86




	Katarzyna Bogusławska 104.94 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Broda                 132.62 -  261: 407   83
    2    23 Paweł          Jackowski             149.75 -  334: 434  100
    3    22 Piotr          Rosół                 119.07 -  324: 336   69
    4    22 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  345: 336  150
    5    19 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  351: 333  171
    6    17 Szymon         Dąbrowski             123.21 +  382: 282  173
    7    14 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 -  294: 402   80
    8    16 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  305: 405   81
    9    17 Maria          Pokorska              104.68 +  441: 346  155
   10    14 Irena          Sołdan                140.35 -  368: 369   90
   11    21 Paweł          Dzierżyński           100.00 =  339: 339  100
   12    18 Konrad         Pajączek              100.00 +  376: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Maria Pokorska 104.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            131.07 -  328: 329   81
    2    14 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 +  449: 297  150
    3    15 Konrad         Pajączek              100.00 +  347: 345  150
    4    10 Stanisław      Rydzik                140.87 -  360: 451   91
    5    13 Paweł          Jackowski             149.75 -  341: 360  100
    6    18 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  401: 532   50
    7    21 Maciej         Dąbrowski             104.39 +  480: 219  154
    8    13 Dorota         Stachowska            121.17 -  341: 346   71
    9    17 Katarzyna      Bogusławska           104.94 -  346: 441   55
   10    16 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  317: 463   81
   11    17 Agnieszka      Matus                 112.43 -  276: 386   62
   12    20 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  316: 374   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Maciej Dąbrowski 104.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  357: 392   81
    2    17 Katarzyna      Ślusarska             116.23 -  316: 456   66
    3    23 Paweł          Dzierżyński           100.00 +  440: 318  150
    4    19 Joanna         Ostrowska             115.29 -  279: 345   65
    5    20 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  352: 355   50
    6    21 Konrad         Pajączek              100.00 -  317: 446   50
    7    21 Maria          Pokorska              104.68 -  219: 480   55
    8    21 Krzysztof      Gibas                 126.26 -  263: 382   76
    9    21 Marek          Charytoniuk           126.96 +  367: 335  177
   10    21 Szymon         Dąbrowski             123.21 -  375: 423   73
   11    20 Dorota         Stachowska            121.17 -  311: 397   71
   12    22 Paweł          Dzierżyński           100.00 +  421: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Adam Słapiński 102.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mikołaj        Przybyłowicz          129.76 -  266: 432   80
    2    22 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  274: 467   94
    3    24 Andrzej        Kwiatkowski           133.58 -  277: 551   84
    4    24 PAUZA
    5    22 Paweł          Dzierżyński           100.00 +  315: 285  150
    6    19 Agnieszka      Matus                 112.43 +  490: 417  162
    7    15 Piotr          Broda                 132.62 +  411: 370  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  6 125.50




	Marcin Stachowski 101.45 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Sylwestrzuk           129.39 -  322: 402   79
    2    18 Piotr          Pietuchowski          140.21 -  378: 490   90
    3    20 Jarosław       Olek                  115.89 -  363: 388   66
    4    21 Kamil          Górka                 151.24 -  243: 587  101
    5    24 PAUZA
    6    23 Krzysztof      Gibas                 126.26 +  380: 361  176
    7    20 Agnieszka      Matus                 112.43 -  407: 447   62
    8    19 Irena          Sołdan                140.35 -  324: 374   90
    9    22 Paweł          Dzierżyński           100.00 +  389: 248  150
   10    20 Zbigniew       Rybak                 121.31 +  309: 284  171
   11    16 Dorota         Rudzińska             121.90 -  387: 419   72
   12    19 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  384: 379  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 11 109.73




	Rafał Błaszkiewicz 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Matczak               127.13 -  362: 432   77
    2    14 Maria          Pokorska              104.68 -  297: 449   55
    3    19 Agnieszka      Matus                 112.43 -  347: 419   62
    4    22 Katarzyna      Bogusławska           104.94 -  336: 345   55
    5    23 Krzysztof      Gibas                 126.26 -  289: 371   76
    6    24 PAUZA
    7    24 Paweł          Dzierżyński           100.00 +  348: 284  150
    8    20 Szymon         Dąbrowski             123.21 +  325: 314  173
    9    19 Konrad         Pajączek              100.00 +  430: 292  150
   10    17 Dorota         Stachowska            121.17 +  470: 303  171
   11    13 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  457: 309  181
   12    12 Kamil          Górka                 151.24 -  341: 415  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 11 113.73




	Paweł Dzierżyński 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Charytoniuk           126.96 -  244: 384   77
    2    24 Dorota         Stachowska            121.17 -  299: 415   71
    3    23 Maciej         Dąbrowski             104.39 -  318: 440   54
    4    23 Krzysztof      Gibas                 126.26 +  360: 328  176
    5    22 Adam           Słapiński             102.80 -  285: 315   53
    6    22 Zbigniew       Rybak                 121.31 -  234: 513   71
    7    24 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  284: 348   50
    8    22 PAUZA
    9    22 Marcin         Stachowski            101.45 -  248: 389   51
   10    22 Konrad         Pajączek              100.00 -  267: 329   50
   11    21 Katarzyna      Bogusławska           104.94 =  339: 339  105
   12    22 Maciej         Dąbrowski             104.39 -  245: 421   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  / 11  73.82




	Konrad Pajączek 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Jewtuch               126.93 +  358: 315  177
    2     8 Paweł          Morga                 116.08 -  318: 379   66
    3    15 Maria          Pokorska              104.68 -  345: 347   55
    4    18 Agnieszka      Matus                 112.43 -  292: 371   62
    5    18 Katarzyna      Ślusarska             116.23 -  291: 462   66
    6    21 Maciej         Dąbrowski             104.39 +  446: 317  154
    7    22 Irena          Sołdan                140.35 +  339: 313  190
    8    17 Piotr          Broda                 132.62 -  214: 439   83
    9    19 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  292: 430   50
   10    22 Paweł          Dzierżyński           100.00 +  329: 267  150
   11    22 Krzysztof      Gibas                 126.26 -  281: 331   76
   12    18 Katarzyna      Bogusławska           104.94 -  318: 376   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Zygmunt Sołtysiak 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 PAUZA
    2    12 Piotr          Broda                 132.62 -  282: 427   83
    3    18 Robert         Kamiński              139.26 -  302: 543   89
    4    20 Jerzy          Matyasik              123.74 -  337: 432   74
    5    20 Maciej         Dąbrowski             104.39 +  355: 352  154
    6    18 Maria          Pokorska              104.68 +  532: 401  155
    7    16 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  399: 389  181
    8    12 Miłosz         Wrzałek               142.57 -  366: 370   93
    9    14 Grzegorz       Kurowski              139.54 -  382: 566   90
   10    15 Katarzyna      Ślusarska             116.23 -  328: 330   66
   11    15 Kamil          Górka                 151.24 -  284: 526  101
   12    19 Marcin         Stachowski            101.45 -  379: 384   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 11 103.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Gibas                 435: 327
   2 Adam           Weremczuk            - Kamil          Górka                 363: 360
   3 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Matyasik              339: 340
   4 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Mówka                 352: 549
   5 Mirosław       Uglik                - Marek          Rogalski              477: 347
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Zaręba                423: 358
   7 Tomasz         Zwoliński            - Juliusz        Czupryniak            344: 437
   8 Zbigniew       Rybak                - Miłosz         Wrzałek               318: 363
   9 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Stachowska            446: 335
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Irena          Sołdan                324: 493
  11 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Morga                 353: 434
  12 Jarosław       Olek                 - Grzegorz       Kurowski              325: 485
  13 Robert         Kamiński             - Joanna         Ostrowska             328: 350
  14 Agnieszka      Matus                - Maciej         Czupryniak            384: 406
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Słapiński             309: 366
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Piotr          Broda                 261: 407
  17 Rafał          Wesołowski           - Maria          Pokorska              329: 328
  18 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            357: 392
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Adam           Słapiński             432: 266
  20 Marcin         Stachowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           322: 402
  21 Rafał          Matczak              - Rafał          Błaszkiewicz          432: 362
  22 Paweł          Dzierżyński          - Marek          Charytoniuk           244: 384
  23 Joanna         Jewtuch              - Konrad         Pajączek              315: 358
  24 Zygmunt        Sołtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 371: 351
   2 Irena          Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           387: 455
   3 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Dudkiewicz            431: 346
   4 Marek          Charytoniuk          - Mirosław       Uglik                 347: 381
   5 Andrzej        Słapiński            - Stanisław      Rydzik                386: 433
   6 Juliusz        Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               395: 424
   7 Michał         Alabrudziński        - Adam           Weremczuk             292: 443
   8 Konrad         Pajączek             - Paweł          Morga                 318: 379
   9 Joanna         Ostrowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          276: 433
  10 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Matczak               395: 441
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            393: 367
  12 Piotr          Broda                - Zygmunt        Sołtysiak             427: 282
  13 Agnieszka      Matus                - Robert         Kamiński              323: 439
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Maria          Pokorska              297: 449
  15 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Górka                 268: 398
  16 Paweł          Zaręba               - Jarosław       Olek                  411: 323
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Dąbrowski             456: 316
  18 Piotr          Pietuchowski         - Marcin         Stachowski            490: 378
  19 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 402: 370
  20 Piotr          Rosół                - Joanna         Jewtuch               338: 493
  21 Marek          Rogalski             - Andrzej        Kwiatkowski           481: 358
  22 Adam           Słapiński            - Tomasz         Zwoliński             274: 467
  23 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Bogusławska           434: 334
  24 Dorota         Stachowska           - Paweł          Dzierżyński           415: 299


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              362: 350
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        357: 364
   3 Paweł          Morga                - Rafał          Matczak               413: 436
   4 Adam           Weremczuk            - Mikołaj        Przybyłowicz          278: 422
   5 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 462: 394
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Czupryniak            330: 374
   7 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 347: 357
   8 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             280: 425
   9 Andrzej        Słapiński            - Piotr          Pietuchowski          342: 307
  10 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Stachowska            445: 271
  11 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Rogalski              432: 343
  12 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              516: 374
  13 Marek          Charytoniuk          - Joanna         Jewtuch               303: 351
  14 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Ślusarska             462: 287
  15 Maria          Pokorska             - Konrad         Pajączek              347: 345
  16 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             439: 454
  17 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Zaręba                363: 433
  18 Robert         Kamiński             - Zygmunt        Sołtysiak             543: 302
  19 Rafał          Błaszkiewicz         - Agnieszka      Matus                 347: 419
  20 Jarosław       Olek                 - Marcin         Stachowski            388: 363
  21 Krzysztof      Gibas                - Zbigniew       Rybak                 383: 395
  22 Piotr          Rosół                - Katarzyna      Bogusławska           336: 324
  23 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Dzierżyński           440: 318
  24 Adam           Słapiński            - Andrzej        Kwiatkowski           277: 551


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Piotr          Broda                 403: 376
   2 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariola        Osajda-Matczak        314: 353
   3 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               441: 360
   4 Paweł          Zaręba               - Tomasz         Zwoliński             392: 349
   5 Robert         Kamiński             - Michał         Alabrudziński         422: 489
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Juliusz        Czupryniak            337: 425
   7 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Dąbrowski             474: 312
   8 Krzysztof      Mówka                - Marek          Dudkiewicz            411: 430
   9 Joanna         Jewtuch              - Mirosław       Uglik                 334: 414
  10 Maria          Pokorska             - Stanisław      Rydzik                360: 451
  11 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Słapiński             376: 468
  12 Paweł          Morga                - Adam           Weremczuk             369: 387
  13 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Kwiatkowski           325: 342
  14 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Ślusarska             484: 397
  15 Jarosław       Olek                 - Irena          Sołdan                437: 325
  16 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Pietuchowski          322: 420
  17 Dorota         Stachowska           - Rafał          Wesołowski            338: 339
  18 Konrad         Pajączek             - Agnieszka      Matus                 292: 371
  19 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             345: 279
  20 Zygmunt        Sołtysiak            - Jerzy          Matyasik              337: 432
  21 Kamil          Górka                - Marcin         Stachowski            587: 243
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Rafał          Błaszkiewicz          345: 336
  23 Paweł          Dzierżyński          - Krzysztof      Gibas                 360: 328
  24 Adam           Słapiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Mariola        Osajda-Matczak        402: 475
   2 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Czupryniak            302: 322
   3 Marek          Dudkiewicz           - Juliusz        Czupryniak            338: 382
   4 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Zaręba                438: 306
   5 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         366: 373
   6 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Słapiński             368: 258
   7 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Weremczuk             422: 335
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Robert         Kamiński              284: 397
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Górka                 473: 364
  10 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Zwoliński             316: 394
  11 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Jewtuch               388: 417
  12 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              376: 450
  13 Maria          Pokorska             - Paweł          Jackowski             341: 360
  14 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Morga                 510: 294
  15 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Olek                  491: 250
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Ostrowska             348: 330
  17 Jerzy          Matyasik             - Irena          Sołdan                483: 313
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Konrad         Pajączek              462: 291
  19 Katarzyna      Bogusławska          - Zbigniew       Rybak                 351: 333
  20 Zygmunt        Sołtysiak            - Maciej         Dąbrowski             355: 352
  21 Dorota         Stachowska           - Marek          Charytoniuk           423: 285
  22 Paweł          Dzierżyński          - Adam           Słapiński             285: 315
  23 Krzysztof      Gibas                - Rafał          Błaszkiewicz          371: 289
  24 Marcin         Stachowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Czupryniak            273: 455
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         349: 468
   3 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Matczak               312: 380
   4 Juliusz        Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 403: 320
   5 Piotr          Broda                - Robert         Kamiński              298: 335
   6 Marek          Rogalski             - Joanna         Jewtuch               305: 387
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            467: 289
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Pietuchowski          437: 349
   9 Paweł          Zaręba               - Grzegorz       Kurowski              417: 340
  10 Jerzy          Matyasik             - Mikołaj        Przybyłowicz          427: 388
  11 Andrzej        Słapiński            - Mariusz        Sylwestrzuk           339: 333
  12 Adam           Weremczuk            - Rafał          Wesołowski            336: 435
  13 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             275: 378
  14 Krzysztof      Mówka                - Dorota         Stachowska            368: 354
  15 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Ślusarska             393: 333
  16 Paweł          Morga                - Joanna         Ostrowska             298: 412
  17 Katarzyna      Bogusławska          - Szymon         Dąbrowski             382: 282
  18 Maria          Pokorska             - Zygmunt        Sołtysiak             401: 532
  19 Adam           Słapiński            - Agnieszka      Matus                 490: 417
  20 Irena          Sołdan               - Marek          Charytoniuk           415: 334
  21 Maciej         Dąbrowski            - Konrad         Pajączek              317: 446
  22 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Dzierżyński           513: 234
  23 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Gibas                 380: 361
  24 Rafał          Błaszkiewicz         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Juliusz        Czupryniak            372: 436
   2 Michał         Alabrudziński        - Mariola        Osajda-Matczak        373: 391
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Matczak               423: 297
   4 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                414: 439
   5 Paweł          Jackowski            - Robert         Kamiński              467: 409
   6 Paweł          Zaręba               - Jerzy          Matyasik              364: 330
   7 Joanna         Jewtuch              - Rafał          Wesołowski            364: 326
   8 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kwiatkowski           329: 412
   9 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Słapiński             439: 313
  10 Piotr          Pietuchowski         - Adam           Weremczuk             410: 330
  11 Marek          Rogalski             - Jarosław       Olek                  510: 322
  12 Krzysztof      Bukowski             - Grzegorz       Kurowski              260: 376
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Ostrowska             408: 340
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Katarzyna      Bogusławska           402: 294
  15 Piotr          Broda                - Adam           Słapiński             370: 411
  16 Marek          Dudkiewicz           - Zygmunt        Sołtysiak             389: 399
  17 Kamil          Górka                - Paweł          Morga                 394: 352
  18 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             293: 408
  19 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Rybak                 422: 283
  20 Agnieszka      Matus                - Marcin         Stachowski            447: 407
  21 Maciej         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              219: 480
  22 Konrad         Pajączek             - Irena          Sołdan                339: 313
  23 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Gibas                 385: 270
  24 Paweł          Dzierżyński          - Rafał          Błaszkiewicz          284: 348


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Juliusz        Czupryniak            320: 463
   2 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             467: 401
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                382: 340
   4 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Zaręba                385: 331
   5 Joanna         Jewtuch              - Paweł          Jackowski             372: 407
   6 Rafał          Matczak              - Marek          Rogalski              333: 508
   7 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            396: 392
   8 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Sylwestrzuk           415: 379
   9 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          405: 430
  10 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Górka                 461: 349
  11 Grzegorz       Kurowski             - Mikołaj        Przybyłowicz          284: 474
  12 Zygmunt        Sołtysiak            - Miłosz         Wrzałek               366: 370
  13 Maria          Pokorska             - Dorota         Stachowska            341: 346
  14 Adam           Weremczuk            - Agnieszka      Matus                 412: 331
  15 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Ślusarska             386: 310
  16 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Bogusławska           405: 305
  17 Konrad         Pajączek             - Piotr          Broda                 214: 439
  18 Zbigniew       Rybak                - Marek          Charytoniuk           389: 380
  19 Irena          Sołdan               - Marcin         Stachowski            374: 324
  20 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Dąbrowski             325: 314
  21 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Dąbrowski             382: 263
  22 Paweł          Dzierżyński          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         339: 495
   2 Paweł          Jackowski            - Maciej         Czupryniak            426: 338
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariola        Osajda-Matczak        400: 361
   4 Marek          Rogalski             - Jerzy          Matyasik              344: 317
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Zwoliński             289: 392
   6 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 460: 345
   7 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               426: 304
   8 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Jewtuch               373: 380
   9 Paweł          Zaręba               - Piotr          Pietuchowski          483: 330
  10 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            386: 285
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Stachowska            380: 346
  12 Adam           Weremczuk            - Mirosław       Uglik                 393: 303
  13 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 353: 476
  14 Zygmunt        Sołtysiak            - Grzegorz       Kurowski              382: 566
  15 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Rybak                 394: 300
  16 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                313: 481
  17 Katarzyna      Bogusławska          - Maria          Pokorska              441: 346
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Agnieszka      Matus                 400: 343
  19 Rafał          Błaszkiewicz         - Konrad         Pajączek              430: 292
  20 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Gibas                 435: 339
  21 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Charytoniuk           367: 335
  22 Marcin         Stachowski           - Paweł          Dzierżyński           389: 248


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         551: 465
   2 Juliusz        Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           397: 401
   3 Paweł          Jackowski            - Marek          Rogalski              405: 317
   4 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Jewtuch               470: 422
   5 Paweł          Zaręba               - Robert         Kamiński              426: 351
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Miłosz         Wrzałek               409: 344
   7 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                367: 366
   8 Krzysztof      Mówka                - Mikołaj        Przybyłowicz          348: 295
   9 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           448: 337
  10 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Matczak               354: 336
  11 Jerzy          Matyasik             - Adam           Weremczuk             391: 411
  12 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Rudzińska             402: 285
  13 Mirosław       Uglik                - Joanna         Ostrowska             251: 380
  14 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Bogusławska           369: 368
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Zygmunt        Sołtysiak             330: 328
  16 Marek          Dudkiewicz           - Maria          Pokorska              463: 317
  17 Dorota         Stachowska           - Rafał          Błaszkiewicz          303: 470
  18 Marek          Charytoniuk          - Kamil          Górka                 339: 443
  19 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Gibas                 383: 371
  20 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Rybak                 309: 284
  21 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             375: 423
  22 Konrad         Pajączek             - Paweł          Dzierżyński           329: 267


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Czupryniak            354: 365
   2 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             530: 353
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        449: 335
   4 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Zaręba                308: 483
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Rogalski              367: 325
   6 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            472: 400
   7 Joanna         Jewtuch              - Robert         Kamiński              311: 461
   8 Adam           Weremczuk            - Krzysztof      Mówka                 357: 521
   9 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 495: 287
  10 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                482: 313
  11 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Ślusarska             332: 415
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mikołaj        Przybyłowicz          341: 460
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Marek          Dudkiewicz            457: 309
  14 Rafał          Matczak              - Joanna         Ostrowska             447: 314
  15 Zygmunt        Sołtysiak            - Kamil          Górka                 284: 526
  16 Marcin         Stachowski           - Dorota         Rudzińska             387: 419
  17 Maria          Pokorska             - Agnieszka      Matus                 276: 386
  18 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Uglik                 331: 393
  19 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Charytoniuk           358: 358
  20 Dorota         Stachowska           - Maciej         Dąbrowski             397: 311
  21 Paweł          Dzierżyński          - Katarzyna      Bogusławska           339: 339
  22 Krzysztof      Gibas                - Konrad         Pajączek              331: 281


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         342: 446
   2 Paweł          Zaręba               - Tomasz         Zwoliński             437: 270
   3 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kwiatkowski           404: 467
   4 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kurowski              439: 363
   5 Krzysztof      Mówka                - Juliusz        Czupryniak            429: 345
   6 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               391: 381
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                325: 336
   8 Marek          Rogalski             - Rafał          Wesołowski            430: 397
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Matczak               475: 352
  10 Joanna         Jewtuch              - Piotr          Broda                 441: 382
  11 Katarzyna      Ślusarska            - Adam           Weremczuk             304: 336
  12 Kamil          Górka                - Rafał          Błaszkiewicz          415: 341
  13 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Sylwestrzuk           366: 303
  14 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Matus                 325: 462
  15 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                490: 364
  16 Mirosław       Uglik                - Dorota         Stachowska            316: 496
  17 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             392: 444
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Konrad         Pajączek              376: 318
  19 Marcin         Stachowski           - Zygmunt        Sołtysiak             384: 379
  20 Zbigniew       Rybak                - Maria          Pokorska              374: 316
  21 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Gibas                 354: 377
  22 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Dzierżyński           421: 245
Lista rankingowa na dzień 26-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              153.96  29869  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.80  29490  193
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.41  29416  193
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.35  29709  195
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.57  28268  189
   7 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.35  21805  146
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             149.08  29517  198
  11 Justyna Górka                  Kraków               148.66  27949  188
  12 Dawid Pikul                    Poznań               148.59  28233  190
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.31  27694  188
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  15 Marek Reda                     Dębówka              146.92  27914  190
  16 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.78  18788  128
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.03  29206  200
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.75  26527  182
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.01  27794  193
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.34  28524  199
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  27 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.71  26784  189
  28 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.73  26598  189
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  32 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.67  27853  198
  33 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.37  21055  150
  34 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  35 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.08  25914  185
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  38 Robert Kamiński                Warszawa             139.75  26134  187
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.64  27369  196
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  42 Irena Sołdan                   Sopot                138.31  26694  193
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.28  27517  199
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.49  25710  187
  47 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             137.15  26332  192
  48 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  49 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  17106  125
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.13  12796   94
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  53 Karol Waniek                   Wrocław              135.72  13436   99
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  55 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  56 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.51  13280   98
  57 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.24  22180  164
  58 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  59 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  60 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  61 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  62 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             133.85  14724  110
  65 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.82   8297   62
  66 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  67 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  68 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.13  14911  112
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  71 Krzysztof Jaworski             Warszawa             132.79  14740  111
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            132.79   6905   52
  73 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.54  10868   82
  74 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  75 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  76 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.29  26326  199
  77 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  78 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  79 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.48  24587  187
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  81 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  82 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.71  12548   96
  83 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  84 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.52  24015  184
  85 Piotr Broda                    Sandomierz           130.31  25671  197
  86 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  87 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             130.24  17582  135
  88 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.23  11981   92
  89 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.21  26042  200
  90 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.96  24693  190
  91 Janusz Krupiński               Bytom                129.96  20274  156
  92 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.92  17669  136
  93 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  94 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  95 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  96 Artur Koszel                   Warszawa             129.39  22385  173
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  99 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
 100 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.82  24605  191
 101 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 102 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 103 Radosław Jachna                Łódź                 128.68  13769  107
 104 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 105 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 106 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 107 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.84  25441  199
 108 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  15719  123
 109 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.42   6626   52
 110 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.36  12354   97
 111 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 112 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 113 Rafał Matczak                  Milanówek            127.16  16912  133
 114 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.93  25132  198
 115 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 116 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 117 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.17  18421  146
 118 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 119 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.56  25111  200
 121 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 122 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.20  24539  196
 123 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 124 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 125 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 126 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 127 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 128 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.60  24297  195
 129 Krzysztof Gibas                Kraków               124.58  23047  185
 130 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 131 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 132 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.89  22672  183
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 134 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.71  16577  134
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             123.65  21886  177
 136 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.62  24725  200
 137 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 138 Szymon Dąbrowski               Warszawa             123.54  24584  199
 139 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.96  16722  136
 140 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 141 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 142 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.65  23303  190
 143 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 144 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 145 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 146 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 147 Czesław Grajewski              Białystok            122.21  24443  200
 148 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.18   8064   66
 149 Marcin Ceglarek                Kraków               122.08  14894  122
 150 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.83  23148  190
 151 Magdalena Kublik               Warszawa             121.83  15594  128
 152 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 153 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 154 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.37   7525   62
 155 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 156 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.24  23399  193
 157 Anita Bruska                   Gdynia               121.07  17434  144
 158 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 159 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 160 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.68  24135  200
 162 Marta Świątkowska              Wrocław              120.58  20017  166
 163 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 164 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 165 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       120.36   4694   39
 166 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 167 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 168 Krzysztof Bonda                Białystok            120.31  11550   96
 169 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 170 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 171 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 172 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 173 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 119.73  14487  121
 174 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 175 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.19  23599  198
 176 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 177 Marta Bajorek                  Warszawa             119.09  23461  197
 178 Stanisław Gasik                Warszawa             118.92  10346   87
 179 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 180 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 181 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 182 Teresa Zalewska                Racibórz             118.45  14214  120
 183 Adam Janicki                   Wrocław              118.21  18322  155
 184 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 185 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 186 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 187 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.61  17288  147
 188 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 189 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 190 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 191 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.11  18035  154
 192 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 193 Renata Andracka                Zwola                116.81  22778  195
 194 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 195 Jarosław Olek                  Warszawa             116.52   8273   71
 196 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            116.45  20378  175
 197 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 198 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            116.38   5586   48
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.84  21083  182
 201 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.64   9829   85
 202 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.61  21620  187
 203 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 204 Paweł Morga                    Warszawa             115.43  13275  115
 205 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 206 Agnieszka Biegańska            Białystok            115.35  10958   95
 207 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             114.82  14927  130
 210 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.54  13974  122
 211 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 212 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.17  17582  154
 213 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 214 Marianna Kozłowska             Białystok            113.69  16712  147
 215 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 216 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.50   4086   36
 217 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.48  13731  121
 218 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 219 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 220 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  22570  199
 221 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 222 Agnieszka Matus                Milanówek            113.17  10751   95
 223 Lucyna Śniadach                Rumia                113.00  16498  146
 224 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 225 Urszula Solarska               Łódź                 112.61  22409  199
 226 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 227 Anna Biegańska                 Białystok            112.41   9218   82
 228 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 229 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 230 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.83  16104  144
 231 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 233 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.77   5365   48
 234 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 235 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 236 Damian Łupiński                Konojady             111.25   4005   36
 237 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 238 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 239 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.91  21516  194
 240 Jakub Onoszko                  Gdynia               110.86  14745  133
 241 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 242 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 243 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.94   5277   48
 245 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.74  20082  183
 247 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 248 Monika Siemaszko               Lipiany              109.56  10737   98
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 250 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 251 Aleksandra Brzeska             Piastów              108.72  10981  101
 252 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 253 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              108.02  17608  163
 255 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 256 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 257 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 259 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            107.57   5056   47
 260 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 261 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 262 Józef Burzyński                Ełk                  106.66  13546  127
 263 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 265 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.86  16409  155
 266 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.86   4446   42
 267 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 268 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.64   5810   55
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.07  16496  157
 270 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 271 Elżbieta Święcka               Białystok            104.78   3877   37
 272 Michał Garnowski               Pasłęk               104.78   3772   36
 273 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.68  20518  196
 274 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 275 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.53   8049   77
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.18  16357  157
 277 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.85  19836  191
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 279 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 280 Maria Pokorska                 Warszawa             103.67  14410  139
 281 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 282 Maciej Dąbrowski               Warszawa             103.41  19854  192
 283 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 284 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            103.01  17923  174
 285 Anna Arana                     Warszawa             102.61   9953   97
 286 Halina Mrozek                  Warszawa             102.47   9017   88
 287 Marcin Stachowski              Wydartowo I          102.46  19878  194
 288 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 289 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 290 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 291 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 292 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         101.79   4275   42
 293 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 294 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 295 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 296 Lidia Żywna                    Gdynia               101.09   9604   95
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 298 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.94  14049  142
 299 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 300 Anna Lenartowska               Gdynia                98.33   7768   79
 301 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 302 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 303 Sylwia Buks                    Warszawa              97.52  17261  177
 304 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 305 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 306 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 307 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 308 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 310 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.98   5243   57
 311 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 312 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 313 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                91.45  11523  126
 314 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.12  16311  179
 315 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 317 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 320 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 321 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 322 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            85.39   3928   46
 323 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 324 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 325 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 326 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 327 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 328 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 329 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 330 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 331 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              60.62  11821  195




Poczekalnia na dzień 26-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   2 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   3 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   4 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   5 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   6 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
   9 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  10 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            100.96   2524   25
  11 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  14 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  15 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  16 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.75   3114   24
  17 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.33   2984   24
  18 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  21 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  22 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  23 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  26 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  27 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            114.62   2751   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  29 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  30 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  31 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  32 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.67   2584   24
  33 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  34 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  35 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  36 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  37 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  38 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  39 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  40 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  41 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  42 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  43 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  44 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  45 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  46 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.04   1841   23
  47 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  48 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  49 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  50 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  52 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  53 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  54 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  55 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  56 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  57 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  58 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  59 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  60 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  61 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      112.00   2240   20
  62 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  63 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  64 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  65 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                83.26   1582   19
  66 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  67 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  68 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  69 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  70 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  71 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  72 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  73 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  74 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  75 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  76 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  77 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  78 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  79 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  80 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  81 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  82 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  83 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  84 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  85 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  86 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  87 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  88 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  89 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  90 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  91 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  92 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  93 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  94 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  95 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  96 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  97 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  98 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 100 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 101 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 102 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 103 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 104 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 105 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 106 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 107 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 108 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 109 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 110 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 111 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 112 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 113 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 114 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 115 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 116 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 117 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 118 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 119 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 120 Izabela Wyłoga                 Elbląg               116.92   1403   12
 121 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 122 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 123 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 124 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 125 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 126 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 127 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 129 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 130 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 131 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 132 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 133 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 134 Paulina Mech                   Kraków               108.00   1296   12
 135 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 136 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 137 Andrzej Burczyk                Gdynia               105.75   1269   12
 138 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 139 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 140 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 142 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 143 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 144 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 145 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 146 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 147 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 148 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 149 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 150 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 151 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 152 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 153 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 154 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 155 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 156 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 157 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 158 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 159 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 160 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 161 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 162 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 163 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 164 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 165 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 166 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 167 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 168 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 169 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 170 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 171 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 172 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 173 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 174 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 175 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 176 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 177 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 178 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 179 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 180 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 181 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 182 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 183 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 184 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 185 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 186 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 187 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 188 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 189 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 190 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 191 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 192 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 193 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 194 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 195 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 196 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 197 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 198 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 199 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 200 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 201 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 202 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 203 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 204 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 205 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 206 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 207 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 208 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 209 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 210 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 211 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 212 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 213 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 214 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 215 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 216 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 217 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 218 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 219 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 220 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 221 Teresa Balewska                Reda                  81.45    896   11
 222 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 223 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 224 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 225 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 226 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 227 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 228 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 229 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 230 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 231 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 232 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 233 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 234 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 235 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 236 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 237 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 238 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 239 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 240 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 241 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 242 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 243 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 244 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 245 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 246 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 247 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 248 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 249 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 250 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 251 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 252 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 253 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 254 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 255 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 256 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 257 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 258 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 259 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 260 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 261 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 262 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 263 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 264 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 265 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 266 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 267 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 268 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 269 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 270 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 271 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 272 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 273 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 274 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 275 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 276 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 277 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 278 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 279 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 280 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 281 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 282 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 283 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 284 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 286 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 287 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 288 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 289 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 290 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 291 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 292 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 293 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 294 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 295 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 296 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 297 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 298 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 299 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 300 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 301 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 302 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 303 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 304 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 305 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 306 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 307 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 308 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 309 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 310 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 311 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 312 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 313 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 314 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 315 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 316 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 317 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 318 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 319 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 320 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 321 Ewa Stypułkowska               Warszawa              60.00    240    4
 322 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 323 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 324 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 325 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 326 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 327 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 328 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 329 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 330 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 331 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 332 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 333 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 334 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 335 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 336 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 337 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 338 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 339 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 340 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie