Mąchocice31
maja
Mąchocice 31 maja XI Mensański Turniej Scrabble
Milanówek 1
czerwca
Milanówek 1- 2 czerwca VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2013
Polanica-Zdrój 8
czerwca
Polanica-Zdrój 8- 9 czerwca Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie
To co tygryski lubią najbardziej01 - 02 czerwca 2013 — VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku” Milanówek, 01 - 02 czerwca 2013
Grand Prix 2013

Konkurs Relacja z turnieju


To co tygryski lubią najbardziejMilanówek jak co roku przywitał nas piękną pogodą, zapachem truskawek i uśmiechem organizatorów. Od początku w powietrzu unosiła się bajkowa, wręcz fantasmagoryczna rzeczywistość. W tym roku słodkie krówki sprawiły, że w Milanówku widzieliśmy ponad 70 uśmiechniętych buź.

Drugi dzień zmagań był rywalizacją o najwyższe miejsce na podium między trzema graczami: Pawłem, Michałem i Dawidem. Ostatecznie „starych wyjadaczy” pogodził Paweł Zaręba z Warszawy, zajmując zaszczytne pierwsze miejsce. Wykonał również najdłuższy „Skok Tygrysa” — najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej. Zeszłoroczny zwycięzca Michał Alabrudziński z Włocławka bardzo dzielnie bronił tytułu i ostatecznie zajął 2 miejsce. Brąz zawisł na szyi Dawida Pikula z Poznania. Najlepszym zawodnikiem z Milanówka okazał się skromny Marek Dudkiewicz, a najmłodszym dzielnym scrabblistą Konrad Pajączek. Na planszowej arenie najlepszy debiut zanotował Jarosław Paprocki z Bydgoszczy. Całość zamknął kolejny przystojny mężczyzna, Jerzy Wysocki — Burmistrz Milanówka, który wręczył puchary zwycięzcom. Nagrody dla pozostałych graczy zapewnili: Urząd Miasta Milanówka oraz Milanowskie Centrum Kultury.

Na koniec wielkie brawa dla Marioli Osajdy-MatczakMarka Dudkiewicza z milanowskiego MATRIKSA za atmosferę, krówki, truskawki, stoły pełne jedzenia i coroczne atrakcje.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
VI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
V Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMilanowskie Centrum Kultury, Milanówek, ul. Kościelna 3
Uwaga: osoby dojeżdżające samochodem od strony autostrady A-2 – zamknięty jest wiadukt nad torami kolejowymi w Grodzisku Mazowieckim. Do miejsca rozgrywek należy dojechać objazdem przez Chrzanów Mały. (Nastąpiła też zmiana ruchu w samym Milanówku. Zainteresowanych prosimy o kontakt; wyjaśnimy jak najszybciej dojechać do celu.)
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 1 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Uwaga: po zakończeniu sobotnich rozgrywek odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków PFS, na które Zarząd Federacji serdecznie zaprasza.

Niedziela, 2 czerwca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
Debiutanci są zwolnieni z wpisowego
Członkowie klubu MATRIKS są zwolnieni z wpisowego.
DojazdZ Warszawy (stacja Śródmieście PKP) Kolejami Mazowieckimi w kierunku Grodzisk Mazowiecki / Żyrardów / Skierniewice (nie na Sochaczew!!!), dojazd trwa ok. 40 minut (utrudnienia w ruchu kolejowym na odcinku Włochy – Pruszków) + ok. 5 minut na dojście do celu.
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej.

Możliwość zamówienia obiadu w sobotę za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego; cena zestawu 25 PLN – prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Menu – do wyboru:
Zupy – 1. krem z białych warzyw z groszkiem ptysiowym (250 ml) lub 2. rosół z makaronem (250 ml)
Dania główne – 1. kotlet schabowy (120 g) z surówkami, gotowanymi ziemniakami i mizerią lub 2. gołąbki z mięsem (150 g), ziemniaki piure, sos koperkowy, surówka.

W tym roku obiad będzie serwowany w restauracji „Esencja” w Willi Borówka (bliżej miejsca gry, po drugiej stronie ulicy). Pozostałe osoby mogą skorzystać z innych miejsc. W najbliższej okolicy: Tajemniczy Ogród, bar wietnamski, kebaby (możliwość telefonicznego zamówienia pizzy).
NoclegiRezerwacja miejsc noclegowych we własnym zakresie. W pobliżu znajdują się:

Willa Borówka, Milanówek, ul. Królowej Jadwigi 5, tel. 22 758 39 43, 782 096 600; http://www.willaborowka.pl/?l=pl&i=hotel&i1=hotel
5 pokojów z łazienkami w cenie od 150 zł (jedynka) do 180 – 200 zł (dwójki). W cenie śniadanie. (Uwaga! bardzo małe pokoje.). Hotel położony naprzeciwko sali, w której gramy, w zabytkowej willi zbudowanej w 1904 roku, stylizowanej na zameczek. Brak windy, dostęp do pokojów wyłącznie po schodach.

Hotelik Ania, Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 tel. 22 755 52 13; http://hotelik.waw.pl/
pokoje dwuosobowe z łazienkami
koszty noclegu (w weekend): 1 osoba w dwójce – 90 zł za dobę; 2 osoby – 100 zł (śniadanie płatne dodatkowo – 15 zł)
Brak restauracji
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP. Uwaga dla zmotoryzowanych – zamknięty jest wiadukt nad torami kolejowymi w Grodzisku Mazowieckim, dojazd do hotelu z Milanówka po tej samej stronie torów, co sala, w której gramy (czyli bocznymi drogami, a nie główną trasą z Warszawy)

Motel Wasbruk, Milanówek, ul. Królewska 7, tel. 693 957 305, http://www.wasbruk.pl/pokoje.htm
pokoje dwu-, trzy- i cztero-osobowe z łazienkami
koszt noclegu za 1 osobę – 50 zł; za pokój dwuosobowy — 100 zł;
brak śniadań; dostępny sklep zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa;

Hotel u Czwarnów, Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20, tel. 22 724 04 56, http://www.uczwarnow.com/
pokój jednoosobowy z łazienką – 150 zł (w cenie śniadanie); pokój dwuosobowy z łazienką i ze śniadaniem — 200 zł
Na miejscu restauracja

Hotel Astor, Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189, tel. 22 755 20 25, http://www.hotelastor.pl/index.html
pok. jednoosobowy – 100 zł; dwuosobowy – 150 (pokoje z łazienkami);
śniadanie płatne dodatkowo 20 PLN
Uwaga! Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry
Nagrody- I miejsce – puchar, nagroda pieniężna (min. 500 PLN) + coś słodkiego
- II miejsce – puchar, nagroda pieniężna (min. 300 PLN) + jw.
- III miejsce – puchar, nagroda pieniężna (min. 100 PLN) + jw.
- nagrody rzeczowe dla co najmniej 20 kolejnych osób
- nagroda dla najlepszego zawodnika z Milanówka
- nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej
- nagroda za najlepszy debiut
- inne nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle: truskawki i krówki z Milanówka
OrganizatorzyKlub MATRIKS – Mariola Osajda-Matczak (602 679 422); Marek Dudkiewicz (605 093 407; marek@dudkiewicz-milanowa.pl)
SponsorzyUrząd Miasta Milanówka oraz Milanowskie Centrum Kultury


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Zaręba               Warszawa               120.92     10.0     5082     2067      904
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.61     10.0     4866     2017      422
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 146.65      9.0     5130     1846      664
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.98      9.0     4908     1947      854
  5 Piotr           Broda                Sandomierz             127.90      9.0     4779     1944      433
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.02      8.0     5329     1735      757
  7 Dominik         Urbacki              Pruszków               148.18      8.0     5057     1823      603
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   149.05      8.0     4884     1818      163
  9 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.12      8.0     4850     1756      565
 10 Irena           Sołdan               Sopot                  135.31      8.0     4843     1812      569
 11 Bartosz         Morawski             Gliwice                157.05      8.0     4775     1829      289
 12 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    133.58      8.0     4575     1873      -11
 13 Justyna         Górka                Kraków                 140.48      8.0     4560     1796      439
 14 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               124.95      7.0     5031     1640      611
 15 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.10      7.0     5006     1674      575
 16 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.94      7.0     4915     1753      291
 17 Maciej          Czupryniak           Milanówek              138.67      7.0     4855     1587      201
 18 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.47      7.0     4838     1559      375
 19 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.29      7.0     4688     1651      209
 20 Kamil           Górka                Kraków                 144.64      7.0     4680     1621      710
 21 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               125.69      7.0     4636     1682      183
 22 Joanna          Jewtuch              Warszawa               129.36      7.0     4616     1598      409
 23 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         135.58      7.0     4554     1687     -131
 24 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.79      7.0     4470     1640       19
 25 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.43      7.0     4463     1631      -38
 26 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         125.05      7.0     4399     1722      204
 27 Jakub           Szymczak             Łódź                   142.95      6.5     4793     1650      187
 28 Dariusz         Kosz                 Nysa                   150.69      6.0     4926     1592      236
 29 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.90      6.0     4903     1539      286
 30 Rafał           Matczak              Milanówek              123.30      6.0     4888     1527      180
 31 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               130.58      6.0     4733     1464      187
 32 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               133.48      6.0     4609     1573       19
 33 Andrzej         Kroc                 Łódź                   124.92      6.0     4590     1452     -148
 34 Marek           Rogalski             Warszawa               119.02      6.0     4570     1514      -26
 35 Przemysław      Rybicki              Otwock                 143.68      6.0     4484     1488       -6
 36 Artur           Koszel               Warszawa               126.91      6.0     4450     1493      427
 37 Zbigniew        Rybak                Warszawa               116.37      6.0     4417     1550      -62
 38 Kacper          Zegadło              Warszawa               127.28      6.0     4334     1579     -164
 39 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.99      6.0     4327     1577     -277
 40 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               111.73      6.0     4308     1568      -94
 41 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.14      6.0     4224     1595     -263
 42 Kamil           Kister               Puławy                 142.81      5.5     4497     1420      350
 43 Jarosław        Olek                 Warszawa               114.28      5.5     4252     1477     -230
 44 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            125.51      5.0     4629     1363      170
 45 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.45      5.0     4552     1442      132
 46 Tomasz          Łapka                Opole                  131.72      5.0     4458     1493      -87
 47 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               115.08      5.0     4441     1351     -204
 48 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   117.76      5.0     4328     1348     -370
 49 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                107.94      5.0     4325     1393     -217
 50 Jarosław        Paprocki             Bydgoszcz              100.00      5.0     4187     1336     -299
 51 Paweł           Morga                Warszawa               120.58      5.0     4158     1506     -555
 52 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.59      5.0     4132     1347     -702
 53 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         138.18      5.0     4118     1463     -543
 54 Anna            Krynicka             Warszawa               113.42      5.0     3956     1334     -624
 55 Dorota          Rudzińska            Warszawa               120.36      5.0     2899     1203     -547
 56 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   120.60      4.5     4193     1212      124
 57 Szymon          Płachta              Warszawa               132.95      4.0     4554     1189      175
 58 Agnieszka       Matus                Milanówek              100.00      4.0     4178     1381     -400
 59 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              121.44      4.0     4133     1268     -703
 60 Renata          Andracka             Zwola                  112.85      4.0     4099     1314     -651
 61 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.20      4.0     4093     1223     -642
 62 Stanisław       Gasik                Warszawa               119.57      4.0     4063     1223     -488
 63 Halina          Mrozek               Warszawa               100.00      4.0     3994     1223     -529
 64 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   146.42      4.0     2733      977      486
 65 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 130.91      3.5     1986      789       98
 66 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              115.04      3.0     4404     1063     -430
 67 Tomasz          Majewski             Ząbki                  100.00      3.0     4267     1048     -131
 68 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     4077     1118     -652
 69 Urszula         Solarska             Łódź                   109.36      3.0     3965     1080     -498
 70 Konrad          Pajączek             Milanówek              100.00      2.5     3644      923     -296
 71 Aleksandra      Brzeska              Piastów                100.00      2.5     2518      683     -227
 72 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.93      1.0     1737      508     -272
 73 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      1.0     1619      408     -304
 74 Łukasz          Majksner             Żyrardów               100.00      0.5      740      223     -485
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”



	Michał Alabrudziński 157.61 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 +  414: 384  176
    2    15 Marek          Charytoniuk           125.05 +  400: 340  175
    3     2 Tomasz         Zwoliński             138.98 -  346: 386   89
    4     6 Jakub          Szymczak              142.95 +  393: 371  193
    5     6 Dominik        Urbacki               148.18 +  466: 379  198
    6     3 Irena          Sołdan                135.31 +  407: 382  185
    7     1 Dawid          Pikul                 146.65 +  427: 399  197
    8     3 Marek          Dudkiewicz            125.94 +  494: 328  176
    9     2 Paweł          Zaręba                120.92 -  318: 433   71
   10     3 Maciej         Sancewicz             133.58 +  437: 317  184
   11     3 Paweł          Jackowski             145.10 +  377: 376  195
   12     2 Piotr          Broda                 127.90 +  387: 349  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2017  / 12 168.08




	Bartosz Morawski 157.05 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Stachowska            125.51 +  397: 390  176
    2     3 Marek          Dudkiewicz            125.94 +  428: 319  176
    3     9 Kacper         Zegadło               127.28 +  394: 392  177
    4     1 Irena          Sołdan                135.31 +  433: 369  185
    5     2 Maciej         Sancewicz             133.58 -  381: 437   84
    6     6 Mariusz        Skrobosz              150.43 +  412: 327  200
    7     3 Paweł          Zaręba                120.92 -  309: 441   71
    8     7 Dariusz        Kosz                  150.69 +  418: 365  201
    9     3 Miłosz         Wrzałek               149.05 +  451: 348  199
   10     2 Piotr          Broda                 127.90 -  370: 374   78
   11     6 Jakub          Szymczak              142.95 +  392: 305  193
   12     3 Tomasz         Zwoliński             138.98 -  390: 419   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Dariusz Kosz 150.69 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Rechowicz             125.45 +  402: 305  175
    2    18 Stanisław      Rydzik                148.02 +  486: 351  198
    3     3 Agnieszka      Matus                 100.00 -  397: 406   50
    4     9 Paweł          Morga                 120.58 -  314: 433   71
    5    15 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 +  469: 373  183
    6    12 Marek          Rogalski              119.02 +  451: 389  169
    7     8 Jerzy          Matyasik              117.14 +  452: 335  167
    8     7 Bartosz        Morawski              157.05 -  365: 418  107
    9    10 Mariusz        Skrobosz              150.43 +  429: 310  200
   10     8 Jakub          Szymczak              142.95 -  386: 480   93
   11     9 Justyna        Górka                 140.48 -  338: 433   90
   12    12 Maciej         Czupryniak            138.67 -  437: 457   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Mariusz Skrobosz 150.43 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Charytoniuk           125.05 -  342: 345   75
    2    31 Konrad         Pajączek              100.00 +  371: 289  150
    3    18 Tomasz         Majewski              100.00 +  398: 370  150
    4    11 Zbigniew       Rybak                 116.37 +  370: 305  166
    5     9 Piotr          Broda                 127.90 +  437: 338  178
    6     6 Bartosz        Morawski              157.05 -  327: 412  107
    7     9 Dominik        Urbacki               148.18 +  480: 445  198
    8     6 Irena          Sołdan                135.31 -  357: 490   85
    9    10 Dariusz        Kosz                  150.69 -  310: 429  101
   10    17 Juliusz        Czupryniak            111.73 -  339: 411   62
   11    17 Kamil          Kister                142.81 +  429: 367  193
   12    16 Zbigniew       Rybak                 116.37 +  303: 300  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Miłosz Wrzałek 149.05 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 +  430: 412  175
    2    10 Robert         Kuszpit               135.58 -  468: 522   86
    3    10 Zdzisław       Szota                 118.59 +  495: 300  169
    4     4 Tomasz         Zwoliński             138.98 +  408: 311  189
    5     4 Paweł          Morga                 120.58 +  489: 284  171
    6     2 Marek          Dudkiewicz            125.94 -  293: 662   76
    7     6 Piotr          Pietuchowski          143.79 +  442: 389  194
    8     5 Mirosław       Uglik                 146.12 +  407: 343  196
    9     3 Bartosz        Morawski              157.05 -  348: 451  107
   10     5 Kamil          Górka                 144.64 +  368: 332  195
   11     4 Maciej         Sancewicz             133.58 -  351: 369   84
   12     6 Marek          Dudkiewicz            125.94 +  385: 346  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Dominik Urbacki 148.18 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kroc                  124.92 +  460: 313  175
    2     6 Justyna        Górka                 140.48 -  324: 336   90
    3    23 Karol          Wyrębkiewicz          146.42 +  430: 378  196
    4    12 Kacper         Zegadło               127.28 +  477: 312  177
    5     6 Michał         Alabrudziński         157.61 -  379: 466  108
    6    11 Tomasz         Łapka                 131.72 +  430: 347  182
    7     9 Mariusz        Skrobosz              150.43 -  445: 480  100
    8    11 Agnieszka      Matus                 100.00 +  393: 259  150
    9     9 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 +  442: 426  183
   10     6 Mirosław       Uglik                 146.12 +  428: 357  196
   11     2 Paweł          Zaręba                120.92 -  389: 405   71
   12     5 Paweł          Jackowski             145.10 +  460: 375  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 12 151.92




	Stanisław Rydzik 148.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Matczak               123.30 -  453: 462   73
    2    18 Dariusz        Kosz                  150.69 -  351: 486  101
    3    27 Andrzej        Kroc                  124.92 +  495: 339  175
    4    18 Marek          Dudkiewicz            125.94 -  378: 448   76
    5    25 Katarzyna      Bogusławska           107.94 +  573: 316  158
    6    18 Przemysław     Rybicki               143.68 +  394: 386  194
    7    13 Andrzej        Rechowicz             125.45 +  526: 313  175
    8     9 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 -  351: 383   83
    9    14 Dorota         Rudzińska             120.36 +  533: 360  170
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 +  435: 369  180
   11     7 Zbigniew       Rybak                 116.37 +  461: 339  166
   12     4 Maciej         Sancewicz             133.58 +  379: 371  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Dawid Pikul 146.65 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 +  396: 346  172
    2     5 Rafał          Matczak               123.30 +  466: 274  173
    3     6 Ryszard        Dębski                138.18 +  458: 339  188
    4     2 Agnieszka      Matus                 100.00 +  473: 409  150
    5     1 Robert         Kuszpit               135.58 +  394: 348  186
    6     1 Maciej         Sancewicz             133.58 +  599: 318  184
    7     1 Michał         Alabrudziński         157.61 -  399: 427  108
    8     1 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 +  434: 398  180
    9     1 Irena          Sołdan                135.31 +  352: 340  185
   10     1 Paweł          Zaręba                120.92 +  441: 393  171
   11     1 Piotr          Broda                 127.90 -  332: 375   78
   12     1 Paweł          Zaręba                120.92 -  386: 499   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 12 153.83




	Grzegorz Kurowski 146.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Bukowski              121.44 +  505: 318  171
    2     2 Ryszard        Dębski                138.18 -  324: 364   88
    3    16 Zbigniew       Rybak                 116.37 -  324: 509   66
    4    24 Szymon         Dąbrowski             115.08 -  360: 414   65
    5    28 Anna           Krynicka              113.42 +  530: 340  163
    6    20 Urszula        Solarska              109.36 +  321: 318  159
    7    19 Joanna         Jewtuch               129.36 +  410: 359  179
    8    14 Jerzy          Matyasik              117.14 -  375: 405   67
    9    18 Joanna         Ostrowska             115.99 +  425: 369  166
   10    14 Marek          Charytoniuk           125.05 -  322: 391   75
   11    19 Rafał          Wesołowski            128.93 +  482: 301  179
   12    13 Patrycja       Śliwińska             130.58 +  460: 375  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Karol Wyrębkiewicz 146.42 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Zaręba                120.92 -  304: 424   71
    2    26 Kamil          Kister                142.81 +  380: 357  193
    3    23 Dominik        Urbacki               148.18 -  378: 430   98
    4    31 Łukasz         Majksner              100.00 +  400:   1  150
    5    14 Kamil          Górka                 144.64 +  449: 284  195
    6     9 Paweł          Jackowski             145.10 -  389: 440   95
    7    15 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 +  433: 311  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  /  7 139.57




	Mirosław Uglik 146.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Pukniel               120.60 +  385: 212  171
    2     7 Marek          Rogalski              119.02 +  498: 326  169
    3     5 Grażyna        Wesołowska            117.76 +  432: 365  168
    4     3 Maciej         Sancewicz             133.58 -  320: 410   84
    5     8 Tomasz         Łapka                 131.72 +  414: 332  182
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 -  351: 446   80
    7    12 Ryszard        Dębski                138.18 +  390: 266  188
    8     5 Miłosz         Wrzałek               149.05 -  343: 407   99
    9     8 Waldemar       Czerwoniec            128.90 +  410: 394  179
   10     6 Dominik        Urbacki               148.18 -  357: 428   98
   11    13 Juliusz        Czupryniak            111.73 +  403: 364  162
   12     8 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 +  547: 335  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 12 146.33




	Paweł Jackowski 145.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Morga                 120.58 -  391: 397   71
    2    21 Jarosław       Paprocki              100.00 +  474: 296  150
    3    12 Maciej         Czupryniak            138.67 +  461: 424  189
    4     7 Tomasz         Łapka                 131.72 -  362: 387   82
    5    13 Renata         Andracka              112.85 +  489: 314  163
    6     9 Karol          Wyrębkiewicz          146.42 +  440: 389  196
    7     5 Artur          Koszel                126.91 +  416: 295  177
    8     4 Piotr          Broda                 127.90 -  378: 398   78
    9     7 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 +  369: 359  176
   10     7 Robert         Kuszpit               135.58 +  475: 335  186
   11     3 Michał         Alabrudziński         157.61 -  376: 377  108
   12     5 Dominik        Urbacki               148.18 -  375: 460   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Kamil Górka 144.64 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Rudzińska             120.36 +  400:   1  170
    2     1 Irena          Sołdan                135.31 -  349: 439   85
    3    11 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 -  366: 431   75
    4    27 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  537: 287  150
    5    14 Karol          Wyrębkiewicz          146.42 -  284: 449   96
    6    22 Kacper         Zegadło               127.28 +  418: 377  177
    7    20 Paweł          Morga                 120.58 +  416: 355  171
    8    15 Marek          Charytoniuk           125.05 +  413: 242  175
    9    12 Jerzy          Matyasik              117.14 +  374: 259  167
   10     5 Miłosz         Wrzałek               149.05 -  332: 368   99
   11    14 Mikołaj        Fidziński             130.91 -  371: 406   81
   12    15 Andrzej        Kroc                  124.92 +  420: 356  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Piotr Pietuchowski 143.79 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Gasik                 119.57 +  433: 325  170
    2     9 Joanna         Ostrowska             115.99 -  374: 420   66
    3    17 Joanna         Jewtuch               129.36 -  334: 388   79
    4    25 Anna           Krynicka              113.42 +  397: 281  163
    5    19 Kacper         Zegadło               127.28 +  414: 309  177
    6    17 Juliusz        Czupryniak            111.73 +  391: 318  162
    7     6 Miłosz         Wrzałek               149.05 -  389: 442   99
    8    17 Ryszard        Dębski                138.18 +  438: 277  188
    9     6 Marek          Dudkiewicz            125.94 +  432: 367  176
   10     9 Mikołaj        Fidziński             130.91 +  403: 387  181
   11     5 Tomasz         Zwoliński             138.98 -  232: 497   89
   12     9 Justyna        Górka                 140.48 -  233: 440   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Przemysław Rybicki 143.68 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Rogalski              119.02 -  351: 443   69
    2    25 Andrzej        Rechowicz             125.45 -  376: 407   75
    3    28 Stanisław      Gasik                 119.57 +  383: 339  170
    4    28 Kamil          Kister                142.81 +  417: 393  193
    5    22 Joanna         Ostrowska             115.99 +  420: 369  166
    6    18 Stanisław      Rydzik                148.02 -  386: 394   98
    7    23 Jarosław       Olek                  114.28 -  333: 339   64
    8    22 Katarzyna      Bogusławska           107.94 -  336: 427   58
    9    27 Paweł          Morga                 120.58 +  414: 320  171
   10    24 Renata         Andracka              112.85 +  333: 314  163
   11    16 Waldemar       Czerwoniec            128.90 -  363: 433   79
   12    21 Tomasz         Łapka                 131.72 +  372: 312  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Jakub Szymczak 142.95 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zdzisław       Szota                 118.59 -  398: 429   69
    2    20 Stanisław      Gasik                 119.57 +  450: 317  170
    3    13 Rafał          Matczak               123.30 +  514: 350  173
    4     6 Michał         Alabrudziński         157.61 -  371: 393  108
    5    12 Tomasz         Zwoliński             138.98 -  330: 480   89
    6    19 Dorota         Rudzińska             120.36 +  398: 361  170
    7    16 Marek          Rogalski              119.02 +  378: 328  169
    8    12 Tomasz         Łapka                 131.72 +  401: 342  182
    9    11 Mikołaj        Fidziński             130.91 =  395: 395  131
   10     8 Dariusz        Kosz                  150.69 +  480: 386  201
   11     6 Bartosz        Morawski              157.05 -  305: 392  107
   12    10 Mikołaj        Fidziński             130.91 -  373: 433   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Kamil Kister 142.81 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Wesołowska            117.76 -  351: 435   68
    2    26 Karol          Wyrębkiewicz          146.42 -  357: 380   96
    3    29 Jarosław       Olek                  114.28 =  357: 357  114
    4    28 Przemysław     Rybicki               143.68 -  393: 417   94
    5    32 Rafał          Matczak               123.30 +  519: 351  173
    6    27 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 -  388: 501   83
    8    29 Krzysztof      Bukowski              121.44 +  547: 253  171
    9    24 Marek          Rogalski              119.02 +  467: 325  169
   10    20 Artur          Koszel                126.91 +  369: 350  177
   11    17 Mariusz        Skrobosz              150.43 -  367: 429  100
   12    20 Andrzej        Rechowicz             125.45 +  382: 349  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 11 129.09




	Justyna Górka 140.48 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              117.14 +  394: 288  167
    2     6 Dominik        Urbacki               148.18 +  336: 324  198
    3     8 Artur          Koszel                126.91 +  385: 359  177
    4     5 Robert         Kuszpit               135.58 -  357: 368   86
    5    10 Marek          Dudkiewicz            125.94 -  375: 409   76
    6    14 Maciej         Czupryniak            138.67 +  333: 324  189
    7    11 Piotr          Broda                 127.90 -  319: 349   78
    8    16 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 -  380: 405   76
    9    15 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 +  395: 352  175
   10    12 Waldemar       Czerwoniec            128.90 +  413: 372  179
   11     9 Dariusz        Kosz                  150.69 +  433: 338  201
   12     9 Piotr          Pietuchowski          143.79 +  440: 233  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Tomasz Zwoliński 138.98 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zbigniew       Rybak                 116.37 +  470: 262  166
    2     4 Paweł          Morga                 120.58 +  421: 325  171
    3     2 Michał         Alabrudziński         157.61 +  386: 346  208
    4     4 Miłosz         Wrzałek               149.05 -  311: 408   99
    5    12 Jakub          Szymczak              142.95 +  480: 330  193
    6     4 Robert         Kuszpit               135.58 -  381: 404   86
    7    10 Marek          Charytoniuk           125.05 +  405: 358  175
    8     8 Maciej         Sancewicz             133.58 -  321: 406   84
    9    13 Rafał          Wesołowski            128.93 +  393: 319  179
   10     4 Irena          Sołdan                135.31 +  424: 274  185
   11     5 Piotr          Pietuchowski          143.79 +  497: 232  194
   12     3 Bartosz        Morawski              157.05 +  419: 390  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 12 162.25




	Maciej Czupryniak 138.67 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Ostrowska             115.99 -  332: 374   66
    2    32 Jarosław       Olek                  114.28 +  408: 354  164
    3    12 Paweł          Jackowski             145.10 -  424: 461   95
    4    22 Katarzyna      Bogusławska           107.94 +  397: 343  158
    5    17 Szymon         Dąbrowski             115.08 +  421: 387  165
    6    14 Justyna        Górka                 140.48 -  324: 333   90
    7    14 Waldemar       Czerwoniec            128.90 -  300: 447   79
    8    26 Juliusz        Czupryniak            111.73 -  379: 395   62
    9    28 Jarosław       Paprocki              100.00 +  487: 372  150
   10    22 Zdzisław       Szota                 118.59 +  404: 304  169
   11    20 Ryszard        Dębski                138.18 +  522: 447  188
   12    12 Dariusz        Kosz                  150.69 +  457: 437  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Ryszard Dębski 138.18 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Szymon         Dąbrowski             115.08 +  399: 332  165
    2     2 Grzegorz       Kurowski              146.47 +  364: 324  196
    3     6 Dawid          Pikul                 146.65 -  339: 458   97
    4    15 Artur          Koszel                126.91 +  343: 321  177
    5    11 Agnieszka      Matus                 100.00 +  344: 327  150
    6     7 Paweł          Zaręba                120.92 -  330: 424   71
    7    12 Mirosław       Uglik                 146.12 -  266: 390   96
    8    17 Piotr          Pietuchowski          143.79 -  277: 438   94
    9    21 Tomasz         Łapka                 131.72 +  358: 342  182
   10    16 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 -  295: 411   76
   11    20 Maciej         Czupryniak            138.67 -  447: 522   89
   12    25 Dorota         Rudzińska             120.36 -  356: 372   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Robert Kuszpit 135.58 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Ślusarska             115.04 +  365: 290  165
    2    10 Miłosz         Wrzałek               149.05 +  522: 468  199
    3     4 Joanna         Ostrowska             115.99 +  376: 270  166
    4     5 Justyna        Górka                 140.48 +  368: 357  190
    5     1 Dawid          Pikul                 146.65 -  348: 394   97
    6     4 Tomasz         Zwoliński             138.98 +  404: 381  189
    7     4 Maciej         Sancewicz             133.58 +  410: 365  184
    8     2 Paweł          Zaręba                120.92 -  270: 465   71
    9     5 Piotr          Broda                 127.90 -  359: 486   78
   10     7 Paweł          Jackowski             145.10 -  335: 475   95
   11     8 Marek          Dudkiewicz            125.94 -  332: 377   76
   12    17 Kacper         Zegadło               127.28 +  465: 357  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Irena Sołdan 135.31 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Olek                  114.28 +  513: 268  164
    2     1 Kamil          Górka                 144.64 +  439: 349  195
    3     1 Piotr          Broda                 127.90 +  474: 360  178
    4     1 Bartosz        Morawski              157.05 -  369: 433  107
    5     5 Jerzy          Matyasik              117.14 +  370: 321  167
    6     3 Michał         Alabrudziński         157.61 -  382: 407  108
    7     7 Agnieszka      Matus                 100.00 +  452: 307  150
    8     6 Mariusz        Skrobosz              150.43 +  490: 357  200
    9     1 Dawid          Pikul                 146.65 -  340: 352   97
   10     4 Tomasz         Zwoliński             138.98 -  274: 424   89
   11    10 Kacper         Zegadło               127.28 +  358: 353  177
   12     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 +  382: 343  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Maciej Sancewicz 133.58 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Krynicka              113.42 +  347: 327  163
    2    14 Joanna         Jewtuch               129.36 +  405: 297  179
    3     7 Paweł          Zaręba                120.92 +  424: 411  171
    4     3 Mirosław       Uglik                 146.12 +  410: 320  196
    5     2 Bartosz        Morawski              157.05 +  437: 381  207
    6     1 Dawid          Pikul                 146.65 -  318: 599   97
    7     4 Robert         Kuszpit               135.58 -  365: 410   86
    8     8 Tomasz         Zwoliński             138.98 +  406: 321  189
    9     4 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 +  406: 353  180
   10     3 Michał         Alabrudziński         157.61 -  317: 437  108
   11     4 Miłosz         Wrzałek               149.05 +  369: 351  199
   12     4 Stanisław      Rydzik                148.02 -  371: 379   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 12 156.08




	Andrzej Przybyłowicz 133.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Renata         Andracka              112.85 -  364: 381   63
    2    24 Szymon         Płachta               132.95 +  426: 398  183
    3    22 Marek          Charytoniuk           125.05 -  257: 418   75
    4    19 Waldemar       Czerwoniec            128.90 +  413: 335  179
    5    15 Dariusz        Kosz                  150.69 -  373: 469  101
    6    27 Kamil          Kister                142.81 +  501: 388  193
    7    22 Grzegorz       Pukniel               120.60 +  379: 322  171
    8     9 Stanisław      Rydzik                148.02 +  383: 351  198
    9     9 Dominik        Urbacki               148.18 -  426: 442   98
   10    15 Jerzy          Matyasik              117.14 -  339: 367   67
   11    21 Joanna         Ostrowska             115.99 +  427: 364  166
   12    14 Joanna         Jewtuch               129.36 -  321: 355   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Szymon Płachta 132.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Juliusz        Czupryniak            111.73 -  307: 364   62
    2    24 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 -  398: 426   83
    3    30 Krzysztof      Bukowski              121.44 +  341: 294  171
    4    20 Patrycja       Śliwińska             130.58 -  340: 403   81
    5    33 Katarzyna      Ślusarska             115.04 -  364: 379   65
    6    33 Jarosław       Paprocki              100.00 -  347: 361   50
    7    33 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  460: 354  150
    8    31 Halina         Mrozek                100.00 -  335: 340   50
    9    34 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 +  531: 308  172
   10    29 Paweł          Morga                 120.58 +  464: 324  171
   11    24 Katarzyna      Bogusławska           107.94 -  323: 419   58
   12    27 Dorota         Stachowska            125.51 -  344: 407   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Tomasz Łapka 131.72 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Urszula        Solarska              109.36 +  407: 351  159
    2    17 Kacper         Zegadło               127.28 -  325: 391   77
    3    14 Waldemar       Czerwoniec            128.90 +  422: 400  179
    4     7 Paweł          Jackowski             145.10 +  387: 362  195
    5     8 Mirosław       Uglik                 146.12 -  332: 414   96
    6    11 Dominik        Urbacki               148.18 -  347: 430   98
    7    18 Dorota         Stachowska            125.51 +  421: 377  176
    8    12 Jakub          Szymczak              142.95 -  342: 401   93
    9    21 Ryszard        Dębski                138.18 -  342: 358   88
   10    19 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 -  349: 407   75
   11    27 Renata         Andracka              112.85 +  472: 282  163
   12    21 Przemysław     Rybicki               143.68 -  312: 372   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Mikołaj Fidziński 130.91 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Jarosław       Olek                  114.28 +  365: 346  164
    9    11 Jakub          Szymczak              142.95 =  395: 395  143
   10     9 Piotr          Pietuchowski          143.79 -  387: 403   94
   11    14 Kamil          Górka                 144.64 +  406: 371  195
   12    10 Jakub          Szymczak              142.95 +  433: 373  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  5 157.80




	Patrycja Śliwińska 130.58 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Bogusławska           107.94 +  412: 345  158
    2    16 Piotr          Broda                 127.90 -  382: 490   78
    3    19 Andrzej        Rechowicz             125.45 -  384: 405   75
    4    20 Szymon         Płachta               132.95 +  403: 340  183
    5    16 Grażyna        Wesołowska            117.76 +  499: 386  168
    6    10 Jerzy          Matyasik              117.14 -  360: 368   67
    7    17 Renata         Andracka              112.85 +  388: 336  163
    8    13 Rafał          Wesołowski            128.93 -  387: 389   79
    9    16 Agnieszka      Matus                 100.00 +  404: 355  150
   10    13 Kacper         Zegadło               127.28 -  334: 354   77
   11    18 Dorota         Rudzińska             120.36 +  405: 318  170
   12    13 Grzegorz       Kurowski              146.47 -  375: 460   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Andrzej Kwiatkowski 130.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  418: 284  150
    2    13 Artur          Koszel                126.91 -  347: 474   77
    3    26 Grzegorz       Pukniel               120.60 +  426: 389  171
    4    14 Marek          Charytoniuk           125.05 +  390: 335  175
    5     3 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 +  387: 282  175
    6     5 Mirosław       Uglik                 146.12 +  446: 351  196
    7     2 Marek          Dudkiewicz            125.94 +  420: 413  176
    8     1 Dawid          Pikul                 146.65 -  398: 434   97
    9     4 Maciej         Sancewicz             133.58 -  353: 406   84
   10    10 Stanisław      Rydzik                148.02 -  369: 435   98
   11    11 Jerzy          Matyasik              117.14 +  391: 294  167
   12     7 Irena          Sołdan                135.31 -  343: 382   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Joanna Jewtuch 129.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Halina         Mrozek                100.00 +  418: 299  150
    2    14 Maciej         Sancewicz             133.58 -  297: 405   84
    3    17 Piotr          Pietuchowski          143.79 +  388: 334  194
    4    13 Jerzy          Matyasik              117.14 -  333: 355   67
    5    20 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 +  392: 305  176
    6    16 Piotr          Broda                 127.90 -  363: 494   78
    7    19 Grzegorz       Kurowski              146.47 -  359: 410   96
    8    20 Rafał          Matczak               123.30 -  367: 377   73
    9    31 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  421: 292  150
   10    27 Grzegorz       Pukniel               120.60 +  472: 289  171
   11    23 Dorota         Stachowska            125.51 +  451: 326  176
   12    14 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 +  355: 321  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Rafał Wesołowski 128.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Patrycja       Śliwińska             130.58 +  389: 387  181
    9    13 Tomasz         Zwoliński             138.98 -  319: 393   89
   10    11 Marek          Dudkiewicz            125.94 -  399: 401   76
   11    19 Grzegorz       Kurowski              146.47 -  301: 482   96
   12    24 Joanna         Ostrowska             115.99 -  329: 346   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     508  /  5 101.60




	Waldemar Czerwoniec 128.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agnieszka      Matus                 100.00 -  347: 365   50
    2    28 Katarzyna      Ślusarska             115.04 +  490: 404  165
    3    14 Tomasz         Łapka                 131.72 -  400: 422   82
    4    19 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 -  335: 413   83
    5    26 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 +  458: 358  172
    6    21 Zbigniew       Rybak                 116.37 +  521: 322  166
    7    14 Maciej         Czupryniak            138.67 +  447: 300  189
    8    10 Artur          Koszel                126.91 +  372: 351  177
    9     8 Mirosław       Uglik                 146.12 -  394: 410   96
   10    12 Justyna        Górka                 140.48 -  372: 413   90
   11    16 Przemysław     Rybicki               143.68 +  433: 363  194
   12    11 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 -  334: 496   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Piotr Broda 127.90 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Konrad         Pajączek              100.00 +  332: 284  150
    2    16 Patrycja       Śliwińska             130.58 +  490: 382  181
    3     1 Irena          Sołdan                135.31 -  360: 474   85
    4    16 Joanna         Ostrowska             115.99 +  434: 261  166
    5     9 Mariusz        Skrobosz              150.43 -  338: 437  100
    6    16 Joanna         Jewtuch               129.36 +  494: 363  179
    7    11 Justyna        Górka                 140.48 +  349: 319  190
    8     4 Paweł          Jackowski             145.10 +  398: 378  195
    9     5 Robert         Kuszpit               135.58 +  486: 359  186
   10     2 Bartosz        Morawski              157.05 +  374: 370  207
   11     1 Dawid          Pikul                 146.65 +  375: 332  197
   12     2 Michał         Alabrudziński         157.61 -  349: 387  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1944  / 12 162.00




	Kacper Zegadło 127.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jarosław       Paprocki              100.00 +  328: 320  150
    2    17 Tomasz         Łapka                 131.72 +  391: 325  182
    3     9 Bartosz        Morawski              157.05 -  392: 394  107
    4    12 Dominik        Urbacki               148.18 -  312: 477   98
    5    19 Piotr          Pietuchowski          143.79 -  309: 414   94
    6    22 Kamil          Górka                 144.64 -  377: 418   95
    7    29 Anna           Krynicka              113.42 +  355: 260  163
    8    25 Szymon         Dąbrowski             115.08 +  395: 360  165
    9    17 Rafał          Matczak               123.30 +  411: 373  173
   10    13 Patrycja       Śliwińska             130.58 +  354: 334  181
   11    10 Irena          Sołdan                135.31 -  353: 358   85
   12    17 Robert         Kuszpit               135.58 -  357: 465   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Artur Koszel 126.91 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Łukasz         Majksner              100.00 +  356: 233  150
    2    13 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 +  474: 347  180
    3     8 Justyna        Górka                 140.48 -  359: 385   90
    4    15 Ryszard        Dębski                138.18 -  321: 343   88
    5    24 Jarosław       Olek                  114.28 +  497: 279  164
    6    13 Paweł          Morga                 120.58 +  361: 282  171
    7     5 Paweł          Jackowski             145.10 -  295: 416   95
    8    10 Waldemar       Czerwoniec            128.90 -  351: 372   79
    9    20 Marek          Charytoniuk           125.05 -  307: 400   75
   10    20 Kamil          Kister                142.81 -  350: 369   93
   11    28 Halina         Mrozek                100.00 +  374: 286  150
   12    23 Katarzyna      Bogusławska           107.94 +  405: 311  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Marek Dudkiewicz 125.94 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Majewski              100.00 +  473: 332  150
    2     3 Bartosz        Morawski              157.05 -  319: 428  107
    3    21 Renata         Andracka              112.85 +  372: 356  163
    4    18 Stanisław      Rydzik                148.02 +  448: 378  198
    5    10 Justyna        Górka                 140.48 +  409: 375  190
    6     2 Miłosz         Wrzałek               149.05 +  662: 293  199
    7     2 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 -  413: 420   80
    8     3 Michał         Alabrudziński         157.61 -  328: 494  108
    9     6 Piotr          Pietuchowski          143.79 -  367: 432   94
   10    11 Rafał          Wesołowski            128.93 +  401: 399  179
   11     8 Robert         Kuszpit               135.58 +  377: 332  186
   12     6 Miłosz         Wrzałek               149.05 -  346: 385   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Mikołaj Przybyłowicz 125.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.61 -  384: 414  108
    2    23 Andrzej        Kroc                  124.92 +  446: 330  175
    3    15 Paweł          Morga                 120.58 -  330: 412   71
    4    23 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 +  376: 319  172
    5    20 Joanna         Jewtuch               129.36 -  305: 392   79
    6    25 Krzysztof      Bukowski              121.44 +  495: 348  171
    7    21 Juliusz        Czupryniak            111.73 +  417: 281  162
    8    16 Justyna        Górka                 140.48 +  405: 380  190
    9     7 Paweł          Jackowski             145.10 -  359: 369   95
   10    16 Ryszard        Dębski                138.18 +  411: 295  188
   11    12 Marek          Charytoniuk           125.05 +  373: 366  175
   12     8 Mirosław       Uglik                 146.12 -  335: 547   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Dorota Stachowska 125.51 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              157.05 -  390: 397  107
    2    22 Krzysztof      Bukowski              121.44 +  387: 298  171
    3    24 Juliusz        Czupryniak            111.73 -  347: 348   62
    4    26 Halina         Mrozek                100.00 +  420: 334  150
    5    18 Marek          Charytoniuk           125.05 -  330: 394   75
    6    24 Joanna         Ostrowska             115.99 +  495: 365  166
    7    18 Tomasz         Łapka                 131.72 -  377: 421   82
    8    21 Zbigniew       Rybak                 116.37 -  388: 429   66
    9    25 Renata         Andracka              112.85 -  345: 359   63
   10    28 Urszula        Solarska              109.36 +  417: 319  159
   11    23 Joanna         Jewtuch               129.36 -  326: 451   79
   12    27 Szymon         Płachta               132.95 +  407: 344  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Andrzej Rechowicz 125.45 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  150.69 -  305: 402  101
    2    25 Przemysław     Rybicki               143.68 +  407: 376  194
    3    19 Patrycja       Śliwińska             130.58 +  405: 384  181
    4    10 Paweł          Zaręba                120.92 -  400: 401   71
    5    23 Grzegorz       Pukniel               120.60 +  448: 277  171
    6    15 Marek          Charytoniuk           125.05 -  345: 359   75
    7    13 Stanisław      Rydzik                148.02 -  313: 526   98
    8    24 Paweł          Morga                 120.58 +  485: 247  171
    9    19 Juliusz        Czupryniak            111.73 -  328: 373   62
   10    23 Agnieszka      Matus                 100.00 +  370: 295  150
   11    15 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 -  397: 398   75
   12    20 Kamil          Kister                142.81 -  349: 382   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Marek Charytoniuk 125.05 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              150.43 +  345: 342  200
    2    15 Michał         Alabrudziński         157.61 -  340: 400  108
    3    22 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 +  418: 257  183
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 -  335: 390   80
    5    18 Dorota         Stachowska            125.51 +  394: 330  176
    6    15 Andrzej        Rechowicz             125.45 +  359: 345  175
    7    10 Tomasz         Zwoliński             138.98 -  358: 405   89
    8    15 Kamil          Górka                 144.64 -  242: 413   95
    9    20 Artur          Koszel                126.91 +  400: 307  177
   10    14 Grzegorz       Kurowski              146.47 +  391: 322  196
   11    12 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 -  366: 373   76
   12    18 Jerzy          Matyasik              117.14 +  451: 311  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Mariusz Sylwestrzuk 124.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               149.05 -  412: 430   99
    2    19 Anna           Krynicka              113.42 +  470: 377  163
    3    11 Kamil          Górka                 144.64 +  431: 366  195
    4     8 Grażyna        Wesołowska            117.76 +  590: 297  168
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 -  282: 387   80
    6     8 Agnieszka      Matus                 100.00 -  336: 392   50
    7    15 Karol          Wyrębkiewicz          146.42 -  311: 433   96
    8    19 Renata         Andracka              112.85 +  546: 263  163
    9    15 Justyna        Górka                 140.48 -  352: 395   90
   10    19 Tomasz         Łapka                 131.72 +  407: 349  182
   11    15 Andrzej        Rechowicz             125.45 +  398: 397  175
   12    11 Waldemar       Czerwoniec            128.90 +  496: 334  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Andrzej Kroc 124.92 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dominik        Urbacki               148.18 -  313: 460   98
    2    23 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 -  330: 446   76
    3    27 Stanisław      Rydzik                148.02 -  339: 495   98
    4    33 Jarosław       Paprocki              100.00 +  504: 230  150
    5    29 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  396: 343  150
    6    23 Halina         Mrozek                100.00 +  434: 332  150
    7    24 Rafał          Matczak               123.30 -  339: 554   73
    8    23 Dorota         Rudzińska             120.36 -  352: 398   70
    9    26 Stanisław      Gasik                 119.57 +  396: 321  170
   10    25 Katarzyna      Bogusławska           107.94 +  417: 361  158
   11    22 Jarosław       Olek                  114.28 +  414: 378  164
   12    15 Kamil          Górka                 144.64 -  356: 420   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Rafał Matczak 123.30 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                148.02 +  462: 453  198
    2     5 Dawid          Pikul                 146.65 -  274: 466   97
    3    13 Jakub          Szymczak              142.95 -  350: 514   93
    4    29 Jarosław       Olek                  114.28 -  321: 345   64
    5    32 Kamil          Kister                142.81 -  351: 519   93
    6    32 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  477: 305  150
    7    24 Andrzej        Kroc                  124.92 +  554: 339  175
    8    20 Joanna         Jewtuch               129.36 +  377: 367  179
    9    17 Kacper         Zegadło               127.28 -  373: 411   77
   10    21 Dorota         Rudzińska             120.36 -  343: 357   70
   11    25 Zdzisław       Szota                 118.59 +  548: 228  169
   12    19 Juliusz        Czupryniak            111.73 +  458: 404  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Mariola Osajda-Matczak 122.20 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 146.65 -  346: 396   97
    2    29 Jerzy          Matyasik              117.14 -  323: 505   67
    3    34 Konrad         Pajączek              100.00 +  364: 265  150
    4    23 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 -  319: 376   76
    5    26 Waldemar       Czerwoniec            128.90 -  358: 458   79
    6    34 Stanisław      Gasik                 119.57 -  304: 422   70
    7    32 Tomasz         Majewski              100.00 -  264: 457   50
    8    35 Michał         Dąbrowski             100.00 +  337: 319  150
    9    34 Szymon         Płachta               132.95 -  308: 531   83
   10    35 Krzysztof      Bukowski              121.44 +  391: 360  171
   11    33 Urszula        Solarska              109.36 +  445: 244  159
   12    30 Paweł          Morga                 120.58 -  334: 402   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Krzysztof Bukowski 121.44 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              146.47 -  318: 505   96
    2    22 Dorota         Stachowska            125.51 -  298: 387   76
    3    30 Szymon         Płachta               132.95 -  294: 341   83
    4    34 Stanisław      Gasik                 119.57 +  363: 322  170
    5    31 Zdzisław       Szota                 118.59 +  404: 361  169
    6    25 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 -  348: 495   76
    7    28 Szymon         Dąbrowski             115.08 -  309: 488   65
    8    29 Kamil          Kister                142.81 -  253: 547   93
    9    33 Grażyna        Wesołowska            117.76 -  393: 395   68
   10    35 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 -  360: 391   72
   11    36 Michał         Dąbrowski             100.00 +  417: 307  150
   12    33 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  376: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Paweł Zaręba 120.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          146.42 +  424: 304  196
    2    12 Juliusz        Czupryniak            111.73 +  408: 301  162
    3     7 Maciej         Sancewicz             133.58 -  411: 424   84
    4    10 Andrzej        Rechowicz             125.45 +  401: 400  175
    5     7 Marek          Rogalski              119.02 +  378: 306  169
    6     7 Ryszard        Dębski                138.18 +  424: 330  188
    7     3 Bartosz        Morawski              157.05 +  441: 309  207
    8     2 Robert         Kuszpit               135.58 +  465: 270  186
    9     2 Michał         Alabrudziński         157.61 +  433: 318  208
   10     1 Dawid          Pikul                 146.65 -  393: 441   97
   11     2 Dominik        Urbacki               148.18 +  405: 389  198
   12     1 Dawid          Pikul                 146.65 +  499: 386  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2067  / 12 172.25




	Grzegorz Pukniel 120.60 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mirosław       Uglik                 146.12 -  212: 385   96
    2    35 PAUZA
    3    26 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 -  389: 426   80
    4    30 Zdzisław       Szota                 118.59 +  444: 346  169
    5    23 Andrzej        Rechowicz             125.45 -  277: 448   75
    6    26 Grażyna        Wesołowska            117.76 +  406: 373  168
    7    22 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 -  322: 379   83
    8    28 Marek          Rogalski              119.02 +  479: 285  169
    9    22 Zbigniew       Rybak                 116.37 -  269: 398   66
   10    27 Joanna         Jewtuch               129.36 -  289: 472   79
   11    30 Anna           Krynicka              113.42 +  546: 225  163
   12    26 Jarosław       Olek                  114.28 -  260: 332   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 11 110.18




	Paweł Morga 120.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             145.10 +  397: 391  195
    2     4 Tomasz         Zwoliński             138.98 -  325: 421   89
    3    15 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 +  412: 330  176
    4     9 Dariusz        Kosz                  150.69 +  433: 314  201
    5     4 Miłosz         Wrzałek               149.05 -  284: 489   99
    6    13 Artur          Koszel                126.91 -  282: 361   77
    7    20 Kamil          Górka                 144.64 -  355: 416   95
    8    24 Andrzej        Rechowicz             125.45 -  247: 485   75
    9    27 Przemysław     Rybicki               143.68 -  320: 414   94
   10    29 Szymon         Płachta               132.95 -  324: 464   83
   11    34 Konrad         Pajączek              100.00 +  377: 294  150
   12    30 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 +  402: 334  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Dorota Rudzińska 120.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Górka                 144.64 -    1: 400   95
    5    30 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  364: 354  150
    6    19 Jakub          Szymczak              142.95 -  361: 398   93
    7    27 Halina         Mrozek                100.00 +  368: 305  150
    8    23 Andrzej        Kroc                  124.92 +  398: 352  175
    9    14 Stanisław      Rydzik                148.02 -  360: 533   98
   10    21 Rafał          Matczak               123.30 +  357: 343  173
   11    18 Patrycja       Śliwińska             130.58 -  318: 405   81
   12    25 Ryszard        Dębski                138.18 +  372: 356  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  /  9 133.67




	Stanisław Gasik 119.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Pietuchowski          143.79 -  325: 433   94
    2    20 Jakub          Szymczak              142.95 -  317: 450   93
    3    28 Przemysław     Rybicki               143.68 -  339: 383   94
    4    34 Krzysztof      Bukowski              121.44 -  322: 363   71
    5    35 Jarosław       Paprocki              100.00 -  297: 419   50
    6    34 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 +  422: 304  172
    7    34 Konrad         Pajączek              100.00 +  328: 316  150
    8    34 Katarzyna      Ślusarska             115.04 +  411: 315  165
    9    26 Andrzej        Kroc                  124.92 -  321: 396   75
   10    33 Halina         Mrozek                100.00 -  325: 437   50
   11    32 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  314: 394   50
   12    34 Urszula        Solarska              109.36 +  342: 341  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Marek Rogalski 119.02 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Rybicki               143.68 +  443: 351  194
    2     7 Mirosław       Uglik                 146.12 -  326: 498   96
    3    25 Halina         Mrozek                100.00 +  398: 349  150
    4    17 Juliusz        Czupryniak            111.73 +  380: 348  162
    5     7 Paweł          Zaręba                120.92 -  306: 378   71
    6    12 Dariusz        Kosz                  150.69 -  389: 451  101
    7    16 Jakub          Szymczak              142.95 -  328: 378   93
    8    28 Grzegorz       Pukniel               120.60 -  285: 479   71
    9    24 Kamil          Kister                142.81 -  325: 467   93
   10    32 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  491: 220  150
   11    29 Grażyna        Wesołowska            117.76 +  401: 329  168
   12    22 Szymon         Dąbrowski             115.08 +  498: 348  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Zdzisław Szota 118.59 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Szymczak              142.95 +  429: 398  193
    2    11 Agnieszka      Matus                 100.00 -  335: 431   50
    3    10 Miłosz         Wrzałek               149.05 -  300: 495   99
    4    30 Grzegorz       Pukniel               120.60 -  346: 444   71
    5    31 Krzysztof      Bukowski              121.44 -  361: 404   71
    6    31 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  417: 331  150
    7    26 Urszula        Solarska              109.36 +  409: 357  159
    8    27 Joanna         Ostrowska             115.99 -  324: 386   66
    9    30 Anna           Krynicka              113.42 +  335: 317  163
   10    22 Maciej         Czupryniak            138.67 -  304: 404   89
   11    25 Rafał          Matczak               123.30 -  228: 548   73
   12    29 Renata         Andracka              112.85 +  344: 319  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Grażyna Wesołowska 117.76 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Kister                142.81 +  435: 351  193
    2     8 Renata         Andracka              112.85 +  351: 305  163
    3     5 Mirosław       Uglik                 146.12 -  365: 432   96
    4     8 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 -  297: 590   75
    5    16 Patrycja       Śliwińska             130.58 -  386: 499   81
    6    26 Grzegorz       Pukniel               120.60 -  373: 406   71
    7    25 Joanna         Ostrowska             115.99 -  341: 396   66
    8    32 Anna           Krynicka              113.42 -  349: 362   63
    9    33 Krzysztof      Bukowski              121.44 +  395: 393  171
   10    30 Jarosław       Paprocki              100.00 +  360: 269  150
   11    29 Marek          Rogalski              119.02 -  329: 401   69
   12    28 Agnieszka      Matus                 100.00 +  347: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Jerzy Matyasik 117.14 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Justyna        Górka                 140.48 -  288: 394   90
    2    29 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 +  505: 323  172
    3    20 Katarzyna      Bogusławska           107.94 +  416: 325  158
    4    13 Joanna         Jewtuch               129.36 +  355: 333  179
    5     5 Irena          Sołdan                135.31 -  321: 370   85
    6    10 Patrycja       Śliwińska             130.58 +  368: 360  181
    7     8 Dariusz        Kosz                  150.69 -  335: 452  101
    8    14 Grzegorz       Kurowski              146.47 +  405: 375  196
    9    12 Kamil          Górka                 144.64 -  259: 374   95
   10    15 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 +  367: 339  183
   11    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 -  294: 391   80
   12    18 Marek          Charytoniuk           125.05 -  311: 451   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Zbigniew Rybak 116.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Zwoliński             138.98 -  262: 470   89
    2    33 Szymon         Dąbrowski             115.08 +  454: 280  165
    3    16 Grzegorz       Kurowski              146.47 +  509: 324  196
    4    11 Mariusz        Skrobosz              150.43 -  305: 370  100
    5    21 Juliusz        Czupryniak            111.73 -  245: 401   62
    6    21 Waldemar       Czerwoniec            128.90 -  322: 521   79
    7    30 Jarosław       Paprocki              100.00 +  424: 312  150
    8    21 Dorota         Stachowska            125.51 +  429: 388  176
    9    22 Grzegorz       Pukniel               120.60 +  398: 269  171
   10    18 Jarosław       Olek                  114.28 +  430: 380  164
   11     7 Stanisław      Rydzik                148.02 -  339: 461   98
   12    16 Mariusz        Skrobosz              150.43 -  300: 303  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Joanna Ostrowska 115.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Czupryniak            138.67 +  374: 332  189
    2     9 Piotr          Pietuchowski          143.79 +  420: 374  194
    3     4 Robert         Kuszpit               135.58 -  270: 376   86
    4    16 Piotr          Broda                 127.90 -  261: 434   78
    5    22 Przemysław     Rybicki               143.68 -  369: 420   94
    6    24 Dorota         Stachowska            125.51 -  365: 495   76
    7    25 Grażyna        Wesołowska            117.76 +  396: 341  168
    8    27 Zdzisław       Szota                 118.59 +  386: 324  169
    9    18 Grzegorz       Kurowski              146.47 -  369: 425   96
   10    26 Szymon         Dąbrowski             115.08 +  407: 327  165
   11    21 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 -  364: 427   83
   12    24 Rafał          Wesołowski            128.93 +  346: 329  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Szymon Dąbrowski 115.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ryszard        Dębski                138.18 -  332: 399   88
    2    33 Zbigniew       Rybak                 116.37 -  280: 454   66
    3    32 Katarzyna      Ślusarska             115.04 +  420: 389  165
    4    24 Grzegorz       Kurowski              146.47 +  414: 360  196
    5    17 Maciej         Czupryniak            138.67 -  387: 421   89
    6    28 Jarosław       Olek                  114.28 -  298: 418   64
    7    28 Krzysztof      Bukowski              121.44 +  488: 309  171
    8    25 Kacper         Zegadło               127.28 -  360: 395   77
    9    29 Halina         Mrozek                100.00 +  407: 257  150
   10    26 Joanna         Ostrowska             115.99 -  327: 407   66
   11    26 Agnieszka      Matus                 100.00 +  380: 338  150
   12    22 Marek          Rogalski              119.02 -  348: 498   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Katarzyna Ślusarska 115.04 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Kuszpit               135.58 -  290: 365   86
    2    28 Waldemar       Czerwoniec            128.90 -  404: 490   79
    3    32 Szymon         Dąbrowski             115.08 -  389: 420   65
    4    32 Urszula        Solarska              109.36 -  393: 420   59
    5    33 Szymon         Płachta               132.95 +  379: 364  183
    6    29 Renata         Andracka              112.85 -  402: 427   63
    7    31 Katarzyna      Bogusławska           107.94 -  221: 459   58
    8    34 Stanisław      Gasik                 119.57 -  315: 411   70
    9    35 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  367: 456   50
   10    36 Michał         Dąbrowski             100.00 -  377: 409   50
   11    35 Tomasz         Majewski              100.00 +  519: 316  150
   12    35 Konrad         Pajączek              100.00 +  348: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 12  88.58




	Jarosław Olek 114.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Irena          Sołdan                135.31 -  268: 513   85
    2    32 Maciej         Czupryniak            138.67 -  354: 408   89
    3    29 Kamil          Kister                142.81 =  357: 357  143
    4    29 Rafał          Matczak               123.30 +  345: 321  173
    5    24 Artur          Koszel                126.91 -  279: 497   77
    6    28 Szymon         Dąbrowski             115.08 +  418: 298  165
    7    23 Przemysław     Rybicki               143.68 +  339: 333  194
    8    18 Mikołaj        Fidziński             130.91 -  346: 365   81
    9    23 Katarzyna      Bogusławska           107.94 +  456: 286  158
   10    18 Zbigniew       Rybak                 116.37 -  380: 430   66
   11    22 Andrzej        Kroc                  124.92 -  378: 414   75
   12    26 Grzegorz       Pukniel               120.60 +  332: 260  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Anna Krynicka 113.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Sancewicz             133.58 -  327: 347   84
    2    19 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 -  377: 470   75
    3    31 Jarosław       Paprocki              100.00 +  320: 305  150
    4    25 Piotr          Pietuchowski          143.79 -  281: 397   94
    5    28 Grzegorz       Kurowski              146.47 -  340: 530   96
    6    30 Tomasz         Majewski              100.00 +  367: 327  150
    7    29 Kacper         Zegadło               127.28 -  260: 355   77
    8    32 Grażyna        Wesołowska            117.76 +  362: 349  168
    9    30 Zdzisław       Szota                 118.59 -  317: 335   69
   10    31 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  412: 308  150
   11    30 Grzegorz       Pukniel               120.60 -  225: 546   71
   12    32 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  368: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Renata Andracka 112.85 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Przybyłowicz          133.48 +  381: 364  183
    2     8 Grażyna        Wesołowska            117.76 -  305: 351   68
    3    21 Marek          Dudkiewicz            125.94 -  356: 372   76
    4    21 Tomasz         Majewski              100.00 +  443: 344  150
    5    13 Paweł          Jackowski             145.10 -  314: 489   95
    6    29 Katarzyna      Ślusarska             115.04 +  427: 402  165
    7    17 Patrycja       Śliwińska             130.58 -  336: 388   81
    8    19 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 -  263: 546   75
    9    25 Dorota         Stachowska            125.51 +  359: 345  176
   10    24 Przemysław     Rybicki               143.68 -  314: 333   94
   11    27 Tomasz         Łapka                 131.72 -  282: 472   82
   12    29 Zdzisław       Szota                 118.59 -  319: 344   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Juliusz Czupryniak 111.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Szymon         Płachta               132.95 +  364: 307  183
    2    12 Paweł          Zaręba                120.92 -  301: 408   71
    3    24 Dorota         Stachowska            125.51 +  348: 347  176
    4    17 Marek          Rogalski              119.02 -  348: 380   69
    5    21 Zbigniew       Rybak                 116.37 +  401: 245  166
    6    17 Piotr          Pietuchowski          143.79 -  318: 391   94
    7    21 Mikołaj        Przybyłowicz          125.69 -  281: 417   76
    8    26 Maciej         Czupryniak            138.67 +  395: 379  189
    9    19 Andrzej        Rechowicz             125.45 +  373: 328  175
   10    17 Mariusz        Skrobosz              150.43 +  411: 339  200
   11    13 Mirosław       Uglik                 146.12 -  364: 403   96
   12    19 Rafał          Matczak               123.30 -  404: 458   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Urszula Solarska 109.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Łapka                 131.72 -  351: 407   82
    2    27 Halina         Mrozek                100.00 -  320: 360   50
    3    33 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  295: 407   50
    4    32 Katarzyna      Ślusarska             115.04 +  420: 393  165
    5    34 Konrad         Pajączek              100.00 +  352: 299  150
    6    20 Grzegorz       Kurowski              146.47 -  318: 321   96
    7    26 Zdzisław       Szota                 118.59 -  357: 409   69
    8    33 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  310: 342   50
    9    32 Tomasz         Majewski              100.00 +  338: 321  150
   10    28 Dorota         Stachowska            125.51 -  319: 417   76
   11    33 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 -  244: 445   72
   12    34 Stanisław      Gasik                 119.57 -  341: 342   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 12  90.00




	Katarzyna Bogusławska 107.94 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Patrycja       Śliwińska             130.58 -  345: 412   81
    2    30 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  366: 316  150
    3    20 Jerzy          Matyasik              117.14 -  325: 416   67
    4    22 Maciej         Czupryniak            138.67 -  343: 397   89
    5    25 Stanisław      Rydzik                148.02 -  316: 573   98
    6    35 Konrad         Pajączek              100.00 +  367: 270  150
    7    31 Katarzyna      Ślusarska             115.04 +  459: 221  165
    8    22 Przemysław     Rybicki               143.68 +  427: 336  194
    9    23 Jarosław       Olek                  114.28 -  286: 456   64
   10    25 Andrzej        Kroc                  124.92 -  361: 417   75
   11    24 Szymon         Płachta               132.95 +  419: 323  183
   12    23 Artur          Koszel                126.91 -  311: 405   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Aleksandra Brzeska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    30 Dorota         Rudzińska             120.36 -  354: 364   70
    6    32 Rafał          Matczak               123.30 -  305: 477   73
    7    35 PAUZA
    8    33 Urszula        Solarska              109.36 +  342: 310  159
    9    31 Joanna         Jewtuch               129.36 -  292: 421   79
   10    32 Marek          Rogalski              119.02 -  220: 491   69
   11    32 Stanisław      Gasik                 119.57 +  394: 314  170
   12    32 Anna           Krynicka              113.42 -  311: 368   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  7  97.57




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Kwiatkowski           130.29 -  284: 418   80
    2    30 Katarzyna      Bogusławska           107.94 -  316: 366   58
    3    33 Urszula        Solarska              109.36 +  407: 295  159
    4    27 Kamil          Górka                 144.64 -  287: 537   95
    5    29 Andrzej        Kroc                  124.92 -  343: 396   75
    6    31 Zdzisław       Szota                 118.59 -  331: 417   69
    7    33 Szymon         Płachta               132.95 -  354: 460   83
    8    36 Konrad         Pajączek              100.00 +  417: 248  150
    9    35 Katarzyna      Ślusarska             115.04 +  456: 367  165
   10    31 Anna           Krynicka              113.42 -  308: 412   63
   11    31 Jarosław       Paprocki              100.00 -  277: 437   50
   12    33 Krzysztof      Bukowski              121.44 -  297: 376   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    35 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 -  319: 337   72
    9    36 Konrad         Pajączek              100.00 -  340: 425   50
   10    36 Katarzyna      Ślusarska             115.04 +  409: 377  165
   11    36 Krzysztof      Bukowski              121.44 -  307: 417   71
   12    36 Tomasz         Majewski              100.00 -  244: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     408  /  5  81.60




	Tomasz Majewski 100.00 Ząbki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marek          Dudkiewicz            125.94 -  332: 473   76
    2    34 Łukasz         Majksner              100.00 +  469: 206  150
    3    18 Mariusz        Skrobosz              150.43 -  370: 398  100
    4    21 Renata         Andracka              112.85 -  344: 443   63
    5    27 Halina         Mrozek                100.00 -  293: 354   50
    6    30 Anna           Krynicka              113.42 -  327: 367   63
    7    32 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 +  457: 264  172
    8    30 Jarosław       Paprocki              100.00 -  327: 435   50
    9    32 Urszula        Solarska              109.36 -  321: 338   59
   10    34 Konrad         Pajączek              100.00 -  344: 357   50
   11    35 Katarzyna      Ślusarska             115.04 -  316: 519   65
   12    36 Michał         Dąbrowski             100.00 +  367: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Łukasz Majksner 100.00 Żyrardów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Artur          Koszel                126.91 -  233: 356   77
    2    34 Tomasz         Majewski              100.00 -  206: 469   50
    3    35 PAUZA
    4    31 Karol          Wyrębkiewicz          146.42 -    1: 400   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     223  /  3  74.33




	Agnieszka Matus 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Waldemar       Czerwoniec            128.90 +  365: 347  179
    2    11 Zdzisław       Szota                 118.59 +  431: 335  169
    3     3 Dariusz        Kosz                  150.69 +  406: 397  201
    4     2 Dawid          Pikul                 146.65 -  409: 473   97
    5    11 Ryszard        Dębski                138.18 -  327: 344   88
    6     8 Mariusz        Sylwestrzuk           124.95 +  392: 336  175
    7     7 Irena          Sołdan                135.31 -  307: 452   85
    8    11 Dominik        Urbacki               148.18 -  259: 393   98
    9    16 Patrycja       Śliwińska             130.58 -  355: 404   81
   10    23 Andrzej        Rechowicz             125.45 -  295: 370   75
   11    26 Szymon         Dąbrowski             115.08 -  338: 380   65
   12    28 Grażyna        Wesołowska            117.76 -  294: 347   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Halina Mrozek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Jewtuch               129.36 -  299: 418   79
    2    27 Urszula        Solarska              109.36 +  360: 320  159
    3    25 Marek          Rogalski              119.02 -  349: 398   69
    4    26 Dorota         Stachowska            125.51 -  334: 420   76
    5    27 Tomasz         Majewski              100.00 +  354: 293  150
    6    23 Andrzej        Kroc                  124.92 -  332: 434   75
    7    27 Dorota         Rudzińska             120.36 -  305: 368   70
    8    31 Szymon         Płachta               132.95 +  340: 335  183
    9    29 Szymon         Dąbrowski             115.08 -  257: 407   65
   10    33 Stanisław      Gasik                 119.57 +  437: 325  170
   11    28 Artur          Koszel                126.91 -  286: 374   77
   12    31 Jarosław       Paprocki              100.00 -  341: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Konrad Pajączek 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Piotr          Broda                 127.90 -  284: 332   78
    2    31 Mariusz        Skrobosz              150.43 -  289: 371  100
    3    34 Mariola        Osajda-Matczak        122.20 -  265: 364   72
    4    35 PAUZA
    5    34 Urszula        Solarska              109.36 -  299: 352   59
    6    35 Katarzyna      Bogusławska           107.94 -  270: 367   58
    7    34 Stanisław      Gasik                 119.57 -  316: 328   70
    8    36 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  248: 417   50
    9    36 Michał         Dąbrowski             100.00 +  425: 340  150
   10    34 Tomasz         Majewski              100.00 +  357: 344  150
   11    34 Paweł          Morga                 120.58 -  294: 377   71
   12    35 Katarzyna      Ślusarska             115.04 -  297: 348   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91




	Jarosław Paprocki 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Kacper         Zegadło               127.28 -  320: 328   77
    2    21 Paweł          Jackowski             145.10 -  296: 474   95
    3    31 Anna           Krynicka              113.42 -  305: 320   63
    4    33 Andrzej        Kroc                  124.92 -  230: 504   75
    5    35 Stanisław      Gasik                 119.57 +  419: 297  170
    6    33 Szymon         Płachta               132.95 +  361: 347  183
    7    30 Zbigniew       Rybak                 116.37 -  312: 424   66
    8    30 Tomasz         Majewski              100.00 +  435: 327  150
    9    28 Maciej         Czupryniak            138.67 -  372: 487   89
   10    30 Grażyna        Wesołowska            117.76 -  269: 360   68
   11    31 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  437: 277  150
   12    31 Halina         Mrozek                100.00 +  431: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mikołaj        Przybyłowicz          414: 384
   2 Dorota         Stachowska           - Bartosz        Morawski              390: 397
   3 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rechowicz             402: 305
   4 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Skrobosz              345: 342
   5 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Sylwestrzuk           430: 412
   6 Andrzej        Kroc                 - Dominik        Urbacki               313: 460
   7 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               453: 462
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Dawid          Pikul                 346: 396
   9 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Bukowski              505: 318
  10 Paweł          Zaręba               - Karol          Wyrębkiewicz          424: 304
  11 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Pukniel               385: 212
  12 Paweł          Morga                - Paweł          Jackowski             397: 391
  13 Kamil          Górka                - Dorota         Rudzińska             400:   1
  14 Stanisław      Gasik                - Piotr          Pietuchowski          325: 433
  15 Przemysław     Rybicki              - Marek          Rogalski              351: 443
  16 Zdzisław       Szota                - Jakub          Szymczak              429: 398
  17 Kamil          Kister               - Grażyna        Wesołowska            351: 435
  18 Jerzy          Matyasik             - Justyna        Górka                 288: 394
  19 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 470: 262
  20 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            374: 332
  21 Ryszard        Dębski               - Szymon         Dąbrowski             399: 332
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Robert         Kuszpit               290: 365
  23 Irena          Sołdan               - Jarosław       Olek                  513: 268
  24 Anna           Krynicka             - Maciej         Sancewicz             327: 347
  25 Andrzej        Przybyłowicz         - Renata         Andracka              364: 381
  26 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Płachta               364: 307
  27 Tomasz         Łapka                - Urszula        Solarska              407: 351
  28 Katarzyna      Bogusławska          - Patrycja       Śliwińska             345: 412
  29 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             418: 284
  30 Halina         Mrozek               - Joanna         Jewtuch               299: 418
  31 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Matus                 347: 365
  32 Konrad         Pajączek             - Piotr          Broda                 284: 332
  33 Kacper         Zegadło              - Jarosław       Paprocki              328: 320
  34 Łukasz         Majksner             - Artur          Koszel                233: 356
  35 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Majewski              473: 332


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                349: 439
   2 Grzegorz       Kurowski             - Ryszard        Dębski                324: 364
   3 Bartosz        Morawski             - Marek          Dudkiewicz            428: 319
   4 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Morga                 421: 325
   5 Rafał          Matczak              - Dawid          Pikul                 274: 466
   6 Dominik        Urbacki              - Justyna        Górka                 324: 336
   7 Marek          Rogalski             - Mirosław       Uglik                 326: 498
   8 Renata         Andracka             - Grażyna        Wesołowska            305: 351
   9 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Ostrowska             374: 420
  10 Robert         Kuszpit              - Miłosz         Wrzałek               522: 468
  11 Agnieszka      Matus                - Zdzisław       Szota                 431: 335
  12 Paweł          Zaręba               - Juliusz        Czupryniak            408: 301
  13 Artur          Koszel               - Andrzej        Kwiatkowski           474: 347
  14 Joanna         Jewtuch              - Maciej         Sancewicz             297: 405
  15 Michał         Alabrudziński        - Marek          Charytoniuk           400: 340
  16 Piotr          Broda                - Patrycja       Śliwińska             490: 382
  17 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Łapka                 391: 325
  18 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                486: 351
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Krynicka              470: 377
  20 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Gasik                 450: 317
  21 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Paprocki              474: 296
  22 Krzysztof      Bukowski             - Dorota         Stachowska            298: 387
  23 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Kroc                  446: 330
  24 Szymon         Płachta              - Andrzej        Przybyłowicz          398: 426
  25 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Rybicki               407: 376
  26 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Kister                380: 357
  27 Urszula        Solarska             - Halina         Mrozek                320: 360
  28 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Ślusarska             490: 404
  29 Jerzy          Matyasik             - Mariola        Osajda-Matczak        505: 323
  30 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Bogusławska           316: 366
  31 Mariusz        Skrobosz             - Konrad         Pajączek              371: 289
  32 Jarosław       Olek                 - Maciej         Czupryniak            354: 408
  33 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             454: 280
  34 Tomasz         Majewski             - Łukasz         Majksner              469: 206
  35 Grzegorz       Pukniel              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 474: 360
   2 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         386: 346
   3 Agnieszka      Matus                - Dariusz        Kosz                  406: 397
   4 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kuszpit               270: 376
   5 Grażyna        Wesołowska           - Mirosław       Uglik                 365: 432
   6 Dawid          Pikul                - Ryszard        Dębski                458: 339
   7 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Zaręba                424: 411
   8 Justyna        Górka                - Artur          Koszel                385: 359
   9 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               394: 392
  10 Zdzisław       Szota                - Miłosz         Wrzałek               300: 495
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Górka                 431: 366
  12 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Jackowski             424: 461
  13 Rafał          Matczak              - Jakub          Szymczak              350: 514
  14 Tomasz         Łapka                - Waldemar       Czerwoniec            422: 400
  15 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Morga                 330: 412
  16 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Kurowski              509: 324
  17 Joanna         Jewtuch              - Piotr          Pietuchowski          388: 334
  18 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Majewski              398: 370
  19 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Rechowicz             384: 405
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Jerzy          Matyasik              325: 416
  21 Marek          Dudkiewicz           - Renata         Andracka              372: 356
  22 Andrzej        Przybyłowicz         - Marek          Charytoniuk           257: 418
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Dominik        Urbacki               378: 430
  24 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Stachowska            348: 347
  25 Halina         Mrozek               - Marek          Rogalski              349: 398
  26 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               426: 389
  27 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Rydzik                339: 495
  28 Stanisław      Gasik                - Przemysław     Rybicki               339: 383
  29 Jarosław       Olek                 - Kamil          Kister                357: 357
  30 Krzysztof      Bukowski             - Szymon         Płachta               294: 341
  31 Jarosław       Paprocki             - Anna           Krynicka              305: 320
  32 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             420: 389
  33 Maciej         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              407: 295
  34 Mariola        Osajda-Matczak       - Konrad         Pajączek              364: 265
  35 Łukasz         Majksner             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              369: 433
   2 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Matus                 473: 409
   3 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 410: 320
   4 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             408: 311
   5 Robert         Kuszpit              - Justyna        Górka                 368: 357
   6 Jakub          Szymczak             - Michał         Alabrudziński         371: 393
   7 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Łapka                 362: 387
   8 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Sylwestrzuk           297: 590
   9 Paweł          Morga                - Dariusz        Kosz                  433: 314
  10 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Zaręba                400: 401
  11 Mariusz        Skrobosz             - Zbigniew       Rybak                 370: 305
  12 Dominik        Urbacki              - Kacper         Zegadło               477: 312
  13 Joanna         Jewtuch              - Jerzy          Matyasik              333: 355
  14 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Kwiatkowski           335: 390
  15 Ryszard        Dębski               - Artur          Koszel                343: 321
  16 Piotr          Broda                - Joanna         Ostrowska             434: 261
  17 Marek          Rogalski             - Juliusz        Czupryniak            380: 348
  18 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            378: 448
  19 Andrzej        Przybyłowicz         - Waldemar       Czerwoniec            413: 335
  20 Patrycja       Śliwińska            - Szymon         Płachta               403: 340
  21 Renata         Andracka             - Tomasz         Majewski              443: 344
  22 Maciej         Czupryniak           - Katarzyna      Bogusławska           397: 343
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Mikołaj        Przybyłowicz          319: 376
  24 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              414: 360
  25 Anna           Krynicka             - Piotr          Pietuchowski          281: 397
  26 Dorota         Stachowska           - Halina         Mrozek                420: 334
  27 Kamil          Górka                - Maciej         Dąbrowski             537: 287
  28 Przemysław     Rybicki              - Kamil          Kister                417: 393
  29 Rafał          Matczak              - Jarosław       Olek                  321: 345
  30 Grzegorz       Pukniel              - Zdzisław       Szota                 444: 346
  31 Łukasz         Majksner             - Karol          Wyrębkiewicz            1: 400
  32 Katarzyna      Ślusarska            - Urszula        Solarska              393: 420
  33 Jarosław       Paprocki             - Andrzej        Kroc                  230: 504
  34 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Bukowski              322: 363
  35 Konrad         Pajączek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Dawid          Pikul                 348: 394
   2 Maciej         Sancewicz            - Bartosz        Morawski              437: 381
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           282: 387
   4 Paweł          Morga                - Miłosz         Wrzałek               284: 489
   5 Jerzy          Matyasik             - Irena          Sołdan                321: 370
   6 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         379: 466
   7 Paweł          Zaręba               - Marek          Rogalski              378: 306
   8 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Łapka                 414: 332
   9 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              338: 437
  10 Justyna        Górka                - Marek          Dudkiewicz            375: 409
  11 Ryszard        Dębski               - Agnieszka      Matus                 344: 327
  12 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Zwoliński             330: 480
  13 Renata         Andracka             - Paweł          Jackowski             314: 489
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 449: 284
  15 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Przybyłowicz          469: 373
  16 Grażyna        Wesołowska           - Patrycja       Śliwińska             386: 499
  17 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Czupryniak            387: 421
  18 Dorota         Stachowska           - Marek          Charytoniuk           330: 394
  19 Piotr          Pietuchowski         - Kacper         Zegadło               414: 309
  20 Mikołaj        Przybyłowicz         - Joanna         Jewtuch               305: 392
  21 Zbigniew       Rybak                - Juliusz        Czupryniak            245: 401
  22 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Ostrowska             420: 369
  23 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Pukniel               448: 277
  24 Artur          Koszel               - Jarosław       Olek                  497: 279
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Stanisław      Rydzik                316: 573
  26 Waldemar       Czerwoniec           - Mariola        Osajda-Matczak        458: 358
  27 Tomasz         Majewski             - Halina         Mrozek                293: 354
  28 Anna           Krynicka             - Grzegorz       Kurowski              340: 530
  29 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Dąbrowski             396: 343
  30 Aleksandra     Brzeska              - Dorota         Rudzińska             354: 364
  31 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      Bukowski              361: 404
  32 Kamil          Kister               - Rafał          Matczak               519: 351
  33 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Ślusarska             364: 379
  34 Urszula        Solarska             - Konrad         Pajączek              352: 299
  35 Jarosław       Paprocki             - Stanisław      Gasik                 419: 297


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Maciej         Sancewicz             599: 318
   2 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            293: 662
   3 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                407: 382
   4 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kuszpit               381: 404
   5 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kwiatkowski           351: 446
   6 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              412: 327
   7 Paweł          Zaręba               - Ryszard        Dębski                424: 330
   8 Agnieszka      Matus                - Mariusz        Sylwestrzuk           392: 336
   9 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          440: 389
  10 Patrycja       Śliwińska            - Jerzy          Matyasik              360: 368
  11 Tomasz         Łapka                - Dominik        Urbacki               347: 430
  12 Marek          Rogalski             - Dariusz        Kosz                  389: 451
  13 Artur          Koszel               - Paweł          Morga                 361: 282
  14 Maciej         Czupryniak           - Justyna        Górka                 324: 333
  15 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Rechowicz             359: 345
  16 Piotr          Broda                - Joanna         Jewtuch               494: 363
  17 Piotr          Pietuchowski         - Juliusz        Czupryniak            391: 318
  18 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Rybicki               394: 386
  19 Dorota         Rudzińska            - Jakub          Szymczak              361: 398
  20 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Kurowski              318: 321
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Zbigniew       Rybak                 521: 322
  22 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 377: 418
  23 Halina         Mrozek               - Andrzej        Kroc                  332: 434
  24 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Stachowska            365: 495
  25 Krzysztof      Bukowski             - Mikołaj        Przybyłowicz          348: 495
  26 Grzegorz       Pukniel              - Grażyna        Wesołowska            406: 373
  27 Kamil          Kister               - Andrzej        Przybyłowicz          388: 501
  28 Jarosław       Olek                 - Szymon         Dąbrowski             418: 298
  29 Katarzyna      Ślusarska            - Renata         Andracka              402: 427
  30 Tomasz         Majewski             - Anna           Krynicka              327: 367
  31 Maciej         Dąbrowski            - Zdzisław       Szota                 331: 417
  32 Aleksandra     Brzeska              - Rafał          Matczak               305: 477
  33 Szymon         Płachta              - Jarosław       Paprocki              347: 361
  34 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Gasik                 304: 422
  35 Konrad         Pajączek             - Katarzyna      Bogusławska           270: 367


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 427: 399
   2 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           413: 420
   3 Bartosz        Morawski             - Paweł          Zaręba                309: 441
   4 Maciej         Sancewicz            - Robert         Kuszpit               365: 410
   5 Paweł          Jackowski            - Artur          Koszel                416: 295
   6 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Pietuchowski          442: 389
   7 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Matus                 452: 307
   8 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Kosz                  335: 452
   9 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Skrobosz              445: 480
  10 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Zwoliński             358: 405
  11 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 319: 349
  12 Ryszard        Dębski               - Mirosław       Uglik                 266: 390
  13 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                313: 526
  14 Maciej         Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            300: 447
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Sylwestrzuk           433: 311
  16 Marek          Rogalski             - Jakub          Szymczak              328: 378
  17 Patrycja       Śliwińska            - Renata         Andracka              388: 336
  18 Tomasz         Łapka                - Dorota         Stachowska            421: 377
  19 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Jewtuch               410: 359
  20 Paweł          Morga                - Kamil          Górka                 355: 416
  21 Juliusz        Czupryniak           - Mikołaj        Przybyłowicz          281: 417
  22 Andrzej        Przybyłowicz         - Grzegorz       Pukniel               379: 322
  23 Przemysław     Rybicki              - Jarosław       Olek                  333: 339
  24 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kroc                  554: 339
  25 Grażyna        Wesołowska           - Joanna         Ostrowska             341: 396
  26 Urszula        Solarska             - Zdzisław       Szota                 357: 409
  27 Dorota         Rudzińska            - Halina         Mrozek                368: 305
  28 Krzysztof      Bukowski             - Szymon         Dąbrowski             309: 488
  29 Kacper         Zegadło              - Anna           Krynicka              355: 260
  30 Zbigniew       Rybak                - Jarosław       Paprocki              424: 312
  31 Katarzyna      Bogusławska          - Katarzyna      Ślusarska             459: 221
  32 Tomasz         Majewski             - Mariola        Osajda-Matczak        457: 264
  33 Szymon         Płachta              - Maciej         Dąbrowski             460: 354
  34 Konrad         Pajączek             - Stanisław      Gasik                 316: 328
  35 Aleksandra     Brzeska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 398: 434
   2 Robert         Kuszpit              - Paweł          Zaręba                270: 465
   3 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Alabrudziński         328: 494
   4 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             398: 378
   5 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               343: 407
   6 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                357: 490
   7 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              365: 418
   8 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             321: 406
   9 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Przybyłowicz          351: 383
  10 Artur          Koszel               - Waldemar       Czerwoniec            351: 372
  11 Agnieszka      Matus                - Dominik        Urbacki               259: 393
  12 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Łapka                 401: 342
  13 Rafał          Wesołowski           - Patrycja       Śliwińska             389: 387
  14 Grzegorz       Kurowski             - Jerzy          Matyasik              375: 405
  15 Kamil          Górka                - Marek          Charytoniuk           413: 242
  16 Mikołaj        Przybyłowicz         - Justyna        Górka                 405: 380
  17 Piotr          Pietuchowski         - Ryszard        Dębski                438: 277
  18 Mikołaj        Fidziński            - Jarosław       Olek                  365: 346
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              546: 263
  20 Joanna         Jewtuch              - Rafał          Matczak               367: 377
  21 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Rybak                 388: 429
  22 Przemysław     Rybicki              - Katarzyna      Bogusławska           336: 427
  23 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Kroc                  398: 352
  24 Paweł          Morga                - Andrzej        Rechowicz             247: 485
  25 Szymon         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               360: 395
  26 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Czupryniak            395: 379
  27 Zdzisław       Szota                - Joanna         Ostrowska             324: 386
  28 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Rogalski              479: 285
  29 Kamil          Kister               - Krzysztof      Bukowski              547: 253
  30 Jarosław       Paprocki             - Tomasz         Majewski              435: 327
  31 Halina         Mrozek               - Szymon         Płachta               340: 335
  32 Anna           Krynicka             - Grażyna        Wesołowska            362: 349
  33 Aleksandra     Brzeska              - Urszula        Solarska              342: 310
  34 Stanisław      Gasik                - Katarzyna      Ślusarska             411: 315
  35 Michał         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        319: 337
  36 Maciej         Dąbrowski            - Konrad         Pajączek              417: 248


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                352: 340
   2 Paweł          Zaręba               - Michał         Alabrudziński         433: 318
   3 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               451: 348
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Sancewicz             353: 406
   5 Robert         Kuszpit              - Piotr          Broda                 359: 486
   6 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Dudkiewicz            432: 367
   7 Paweł          Jackowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          369: 359
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Mirosław       Uglik                 394: 410
   9 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Przybyłowicz          442: 426
  10 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  310: 429
  11 Mikołaj        Fidziński            - Jakub          Szymczak              395: 395
  12 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Górka                 259: 374
  13 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             319: 393
  14 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Rydzik                360: 533
  15 Justyna        Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           395: 352
  16 Agnieszka      Matus                - Patrycja       Śliwińska             355: 404
  17 Rafał          Matczak              - Kacper         Zegadło               373: 411
  18 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kurowski              369: 425
  19 Andrzej        Rechowicz            - Juliusz        Czupryniak            328: 373
  20 Marek          Charytoniuk          - Artur          Koszel                400: 307
  21 Ryszard        Dębski               - Tomasz         Łapka                 358: 342
  22 Grzegorz       Pukniel              - Zbigniew       Rybak                 269: 398
  23 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Bogusławska           456: 286
  24 Kamil          Kister               - Marek          Rogalski              467: 325
  25 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            359: 345
  26 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Gasik                 396: 321
  27 Paweł          Morga                - Przemysław     Rybicki               320: 414
  28 Jarosław       Paprocki             - Maciej         Czupryniak            372: 487
  29 Szymon         Dąbrowski            - Halina         Mrozek                407: 257
  30 Zdzisław       Szota                - Anna           Krynicka              335: 317
  31 Aleksandra     Brzeska              - Joanna         Jewtuch               292: 421
  32 Urszula        Solarska             - Tomasz         Majewski              338: 321
  33 Krzysztof      Bukowski             - Grażyna        Wesołowska            393: 395
  34 Szymon         Płachta              - Mariola        Osajda-Matczak        531: 308
  35 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Dąbrowski             367: 456
  36 Michał         Dąbrowski            - Konrad         Pajączek              340: 425


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Paweł          Zaręba                441: 393
   2 Bartosz        Morawski             - Piotr          Broda                 370: 374
   3 Maciej         Sancewicz            - Michał         Alabrudziński         317: 437
   4 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             274: 424
   5 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               332: 368
   6 Mirosław       Uglik                - Dominik        Urbacki               357: 428
   7 Robert         Kuszpit              - Paweł          Jackowski             335: 475
   8 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kosz                  480: 386
   9 Mikołaj        Fidziński            - Piotr          Pietuchowski          387: 403
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                369: 435
  11 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            399: 401
  12 Justyna        Górka                - Waldemar       Czerwoniec            413: 372
  13 Patrycja       Śliwińska            - Kacper         Zegadło               334: 354
  14 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Charytoniuk           322: 391
  15 Andrzej        Przybyłowicz         - Jerzy          Matyasik              339: 367
  16 Mikołaj        Przybyłowicz         - Ryszard        Dębski                411: 295
  17 Juliusz        Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              411: 339
  18 Jarosław       Olek                 - Zbigniew       Rybak                 380: 430
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Łapka                 407: 349
  20 Artur          Koszel               - Kamil          Kister                350: 369
  21 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Matczak               357: 343
  22 Maciej         Czupryniak           - Zdzisław       Szota                 404: 304
  23 Agnieszka      Matus                - Andrzej        Rechowicz             295: 370
  24 Renata         Andracka             - Przemysław     Rybicki               314: 333
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Kroc                  361: 417
  26 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             407: 327
  27 Joanna         Jewtuch              - Grzegorz       Pukniel               472: 289
  28 Dorota         Stachowska           - Urszula        Solarska              417: 319
  29 Szymon         Płachta              - Paweł          Morga                 464: 324
  30 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Paprocki              360: 269
  31 Anna           Krynicka             - Maciej         Dąbrowski             412: 308
  32 Marek          Rogalski             - Aleksandra     Brzeska               491: 220
  33 Halina         Mrozek               - Stanisław      Gasik                 437: 325
  34 Tomasz         Majewski             - Konrad         Pajączek              344: 357
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Bukowski              391: 360
  36 Michał         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             409: 377


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 375: 332
   2 Paweł          Zaręba               - Dominik        Urbacki               405: 389
   3 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             377: 376
   4 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Sancewicz             351: 369
   5 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          497: 232
   6 Jakub          Szymczak             - Bartosz        Morawski              305: 392
   7 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                339: 461
   8 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kuszpit               377: 332
   9 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 338: 433
  10 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                353: 358
  11 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kwiatkowski           294: 391
  12 Marek          Charytoniuk          - Mikołaj        Przybyłowicz          366: 373
  13 Juliusz        Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 364: 403
  14 Kamil          Górka                - Mikołaj        Fidziński             371: 406
  15 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           397: 398
  16 Przemysław     Rybicki              - Waldemar       Czerwoniec            363: 433
  17 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                429: 367
  18 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Rudzińska             405: 318
  19 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            482: 301
  20 Ryszard        Dębski               - Maciej         Czupryniak            447: 522
  21 Andrzej        Przybyłowicz         - Joanna         Ostrowska             427: 364
  22 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Olek                  414: 378
  23 Joanna         Jewtuch              - Dorota         Stachowska            451: 326
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Szymon         Płachta               419: 323
  25 Zdzisław       Szota                - Rafał          Matczak               228: 548
  26 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 380: 338
  27 Tomasz         Łapka                - Renata         Andracka              472: 282
  28 Artur          Koszel               - Halina         Mrozek                374: 286
  29 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Rogalski              329: 401
  30 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Krynicka              546: 225
  31 Maciej         Dąbrowski            - Jarosław       Paprocki              277: 437
  32 Stanisław      Gasik                - Aleksandra     Brzeska               314: 394
  33 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        244: 445
  34 Konrad         Pajączek             - Paweł          Morga                 294: 377
  35 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Majewski              519: 316
  36 Krzysztof      Bukowski             - Michał         Dąbrowski             417: 307


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Paweł          Zaręba                386: 499
   2 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 387: 349
   3 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Zwoliński             390: 419
   4 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Sancewicz             379: 371
   5 Paweł          Jackowski            - Dominik        Urbacki               375: 460
   6 Marek          Dudkiewicz           - Miłosz         Wrzałek               346: 385
   7 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           382: 343
   8 Mirosław       Uglik                - Mikołaj        Przybyłowicz          547: 335
   9 Justyna        Górka                - Piotr          Pietuchowski          440: 233
  10 Mikołaj        Fidziński            - Jakub          Szymczak              433: 373
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Sylwestrzuk           334: 496
  12 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Czupryniak            437: 457
  13 Grzegorz       Kurowski             - Patrycja       Śliwińska             460: 375
  14 Joanna         Jewtuch              - Andrzej        Przybyłowicz          355: 321
  15 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Górka                 356: 420
  16 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Skrobosz              300: 303
  17 Kacper         Zegadło              - Robert         Kuszpit               357: 465
  18 Jerzy          Matyasik             - Marek          Charytoniuk           311: 451
  19 Rafał          Matczak              - Juliusz        Czupryniak            458: 404
  20 Kamil          Kister               - Andrzej        Rechowicz             382: 349
  21 Tomasz         Łapka                - Przemysław     Rybicki               312: 372
  22 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             498: 348
  23 Artur          Koszel               - Katarzyna      Bogusławska           405: 311
  24 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             329: 346
  25 Dorota         Rudzińska            - Ryszard        Dębski                372: 356
  26 Jarosław       Olek                 - Grzegorz       Pukniel               332: 260
  27 Dorota         Stachowska           - Szymon         Płachta               407: 344
  28 Grażyna        Wesołowska           - Agnieszka      Matus                 347: 294
  29 Renata         Andracka             - Zdzisław       Szota                 319: 344
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Morga                 334: 402
  31 Jarosław       Paprocki             - Halina         Mrozek                431: 341
  32 Aleksandra     Brzeska              - Anna           Krynicka              311: 368
  33 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Bukowski              297: 376
  34 Stanisław      Gasik                - Urszula        Solarska              342: 341
  35 Katarzyna      Ślusarska            - Konrad         Pajączek              348: 297
  36 Michał         Dąbrowski            - Tomasz         Majewski              244: 367
Lista rankingowa na dzień 03-06-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.36  31514  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.47  30161  194
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.42  27793  186
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             149.21  28648  192
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 149.12  28183  189
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 148.71  28106  189
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.95  17458  118
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.07  28531  194
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.57  28435  194
  11 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.37  28834  197
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.27  27207  186
  14 Dawid Pikul                    Poznań               146.24  28663  196
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.70  27828  191
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.58   8298   57
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.41  18613  128
  18 Kamil Górka                    Kraków               144.99  28273  195
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             144.95  27976  193
  20 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.72  27117  190
  23 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  24 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.41  17374  122
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.38  18652  131
  26 Justyna Górka                  Kraków               141.57  27606  195
  27 Kamil Kister                   Puławy               141.49  27449  194
  28 Przemysław Rybicki             Otwock               141.22  13557   96
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              140.68  27713  197
  31 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.64  22643  161
  32 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.47  27110  193
  33 Łukasz Bobowski                Suchedniów           139.97  21695  155
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.72  17884  128
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  37 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.46  26723  193
  38 Radosław Jachna                Łódź                 138.39  27262  197
  39 Bogusław Szyszka               Oława                138.01  22081  160
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  41 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  42 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.66  26785  196
  43 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.63  22270  163
  44 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             136.58   4917   36
  45 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.48  19243  141
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.12  15109  111
  47 Karol Waniek                   Wrocław              136.07   9933   73
  48 Irena Sołdan                   Sopot                135.78  27021  199
  49 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.41  25999  192
  50 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  51 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  52 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.35  10882   81
  53 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.31  26057  194
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.50  26033  195
  55 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.39  25345  190
  56 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  58 Janusz Krupiński               Bytom                132.44  18277  138
  59 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  60 Mikołaj Fidziński              Dębica               132.38  12047   91
  61 Robert Kamiński                Warszawa             132.16  24847  188
  62 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.15  20616  156
  63 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.88   8836   67
  64 Wojciech Urbański              Warszawa             131.80   7117   54
  65 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  10928   83
  66 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.65  25145  191
  67 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.09  23989  183
  68 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.96  15322  117
  69 Szymon Płachta                 Warszawa             130.90  25918  198
  70 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.87   6151   47
  71 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  72 Tomasz Łapka                   Opole                130.45   9001   69
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  74 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  75 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  76 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.72  11545   89
  77 Marcin Mroziuk                 Warszawa             129.72   7783   60
  78 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  79 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.65  14261  110
  80 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  81 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  82 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  83 Piotr Broda                    Sandomierz           129.31  24956  193
  84 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  85 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  86 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  87 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.85  22034  171
  88 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.82   4895   38
  89 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  90 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  91 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.24  25649  200
  92 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.24   5258   41
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  94 Michał Garnowski               Pasłęk               128.03   4609   36
  95 Kacper Zegadło                 Warszawa             127.87  11125   87
  96 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  97 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            127.67   6128   48
  98 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  99 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.48  16317  128
 100 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.47  24985  196
 101 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.37  21908  172
 102 Katarzyna Małek                Mielec               127.29  19476  153
 103 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.27   6109   48
 104 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
 105 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 106 Artur Koszel                   Warszawa             126.61  12534   99
 107 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 108 Krzysztof Gibas                Kraków               126.56  24427  193
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 110 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 111 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 112 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.60  24618  196
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                125.47  24844  198
 115 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 116 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 117 Michał Kolaj                   Ostróda              124.87  17731  142
 118 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.78  24831  199
 119 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.65  24556  197
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 121 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.19  24589  198
 122 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.15  24210  195
 123 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 124 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.76  21410  173
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.39  24431  198
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 127 Rafał Matczak                  Milanówek            122.85  23464  191
 128 Robert Głowacki                Łódź                 122.70   6994   57
 129 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 130 Anita Bruska                   Gdynia               122.47  17636  144
 131 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.46  13715  112
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 133 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 134 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           121.79   4141   34
 135 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 136 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 137 Magdalena Kublik               Warszawa             121.31  24019  198
 138 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.14  23017  190
 139 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 140 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 142 Grzegorz Pukniel               Łódź                 120.97  23711  196
 143 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 144 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 145 Tomasz Lempart                 Kraków               120.56  15070  125
 146 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 147 Leszek Stecuła                 Bytom                120.32   8663   72
 148 Monika Sadurska                Warszawa             120.10   5765   48
 149 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 150 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 151 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.79  23959  200
 152 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.78  22759  190
 153 Maciej Perzyński               Piła                 119.77  13414  112
 154 Krzysztof Bonda                Białystok            119.76  13054  109
 155 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 156 Paulina Mech                   Kraków               119.41  17315  145
 157 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34   9070   76
 158 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 159 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 160 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.01  22254  187
 162 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 163 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 165 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.51  22042  186
 166 Marta Bajorek                  Warszawa             118.49  22039  186
 167 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 168 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 169 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.84  23214  197
 171 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.73   6004   51
 172 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 174 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.34  18305  156
 175 Sławomir Wolski                Wrocław              117.30  22991  196
 176 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.29   5630   48
 177 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.22  17700  151
 178 Stanisław Gasik                Warszawa             117.05   9832   84
 179 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 180 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   5596   48
 181 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 182 Anna Biegańska                 Białystok            116.42  11642  100
 183 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 184 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.14  12892  111
 185 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.00   9164   79
 186 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 187 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.86  19001  164
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.81  19919  172
 190 Radosław Więch                 Warszawa             115.73  15160  131
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             115.65   8905   77
 192 Bogusław Książek               Szczecin             115.54   7279   63
 193 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 194 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.37  22151  192
 195 Szymon Dąbrowski               Warszawa             115.36  22150  192
 196 Marcin Ceglarek                Kraków               114.91   9078   79
 197 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 198 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 199 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 200 Marianna Kozłowska             Białystok            114.46  12705  111
 201 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 202 Juliusz Czupryniak             Warszawa             114.13  10842   95
 203 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.79   3755   33
 204 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 205 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             113.65  12502  110
 207 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 208 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             113.11   9614   85
 210 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.70  22315  198
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.60  21957  195
 213 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 214 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 215 Renata Andracka                Zwola                111.96  21496  192
 216 Dorota Ostrowska               Białystok            111.89  11301  101
 217 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 218 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 219 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.09  15775  142
 220 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 221 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17301  156
 222 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 223 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.55  21005  190
 224 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 225 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 226 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 227 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 229 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 230 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.48  14014  128
 231 Jakub Onoszko                  Gdynia               109.46   7772   71
 232 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 233 Agnieszka Biegańska            Białystok            109.28  13660  125
 234 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.25  21522  197
 235 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 236 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 237 Urszula Solarska               Łódź                 108.73  21311  196
 238 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 239 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.61  11621  107
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.46  15727  145
 241 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.46  21150  195
 242 Mariusz Michalski              Inowrocław           108.35   9643   89
 243 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.18   6058   56
 245 Józef Burzyński                Ełk                  108.12  11461  106
 246 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.71   6786   63
 247 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 248 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.56  20222  188
 249 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 250 Łukasz Wojciechowski           Łomża                107.27   7831   73
 251 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 252 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 253 Maria Pokorska                 Warszawa             106.32   4040   38
 254 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.94  20659  195
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.79  20205  191
 256 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              105.45  20773  197
 258 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.39   3478   33
 259 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 260 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.16   3365   32
 261 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.70   3874   37
 262 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 263 Jakub Błażejewski              Poznań               104.62   4394   42
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.09  14676  141
 265 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.89  19739  190
 267 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 268 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 269 Anna Arana                     Warszawa             103.33  14156  137
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 271 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 272 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.85  10592  104
 273 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 274 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          101.44   3652   36
 275 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.84  10790  107
 276 Marek Szczepanik               Reda                  99.65   6178   62
 277 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 278 Maciej Dąbrowski               Warszawa              98.87  19181  194
 279 Lidia Żywna                    Gdynia                98.83  15615  158
 280 Halina Mrozek                  Warszawa              98.64   9371   95
 281 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 282 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.14  12464  127
 283 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 284 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.83  16171  167
 285 Tomasz A. Praga                Białystok             96.47   3280   34
 286 Anna Lenartowska               Gdynia                96.44   8101   84
 287 Marcin Stachowski              Wydartowo I           96.29   4622   48
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              95.99  18623  194
 289 Marek Horyń                    Ełk                   95.77   2873   30
 290 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.71   3350   35
 291 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.65  10043  105
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 293 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 296 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 297 Dominika Worona                Police                93.64   4401   47
 298 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 299 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52   7688   84
 300 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 301 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 302 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 303 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 305 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 306 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 307 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 308 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 309 Paulina Naplocha               Racibórz              87.16  14382  165
 310 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 311 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 312 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 313 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.57   8880  105
 314 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 315 Beata Kiżewska                 Świnoujście           83.47   3005   36
 316 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 317 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 318 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 320 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 321 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 322 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.63   3709   46
 323 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            79.33   2618   33
 324 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              61.21  12119  198
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 03-06-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   2 Przemysław Pawlic              Wrocław              131.71   3688   28
   3 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   4 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   5 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Piotr Domański                 Lublin               129.19   3488   27
   8 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   9 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.56   3444   27
  10 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
  11 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  12 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  13 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
  14 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.27   3517   26
  15 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  16 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  17 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  18 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  19 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             149.16   3729   25
  21 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  22 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  23 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  24 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  25 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  26 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  27 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  28 Joanna Jewtuch                 Warszawa             140.67   3376   24
  29 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  30 Adam Szukalski                 Coventry             135.25   3246   24
  31 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  32 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  33 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  34 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  35 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  36 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  37 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  38 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  39 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  40 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  41 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  42 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  43 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  44 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  45 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29   2791   24
  46 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  47 Karol Rembiałkowski            Warszawa             113.79   2731   24
  48 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  49 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  50 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  51 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.71   2633   24
  52 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  53 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  54 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  55 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  56 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  57 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  58 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  59 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  60 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  61 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  62 Bożena Lisiewska               Piasutno              96.46   2315   24
  63 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  64 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  65 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  66 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  67 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  69 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  70 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  71 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  72 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  73 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  74 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  81 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  82 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  83 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.64   1598   22
  84 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  85 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  86 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  87 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  88 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  89 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  90 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  91 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  92 Grażyna Kula                   Sosnowiec            111.68   2122   19
  93 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  94 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  95 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  96 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  97 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  98 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  99 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 100 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            100.94   1817   18
 101 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 102 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 103 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 104 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 105 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 106 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 107 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 108 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 109 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 110 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 111 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 112 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 113 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 114 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 115 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 116 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 117 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 118 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 119 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 120 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 121 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 122 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 123 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 124 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 125 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 126 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 127 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 128 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 129 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 130 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 131 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 132 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 133 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 134 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         144.58   1735   12
 135 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 136 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 137 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 138 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 139 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 140 Paweł Zbrowski                 Gdynia               130.08   1561   12
 141 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 142 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 143 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 144 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 145 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 146 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 147 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 148 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 149 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.17   1454   12
 150 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 151 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 152 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 153 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 154 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 155 Agnieszka Matus                Milanówek            115.08   1381   12
 156 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 157 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 158 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 159 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 160 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 161 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            111.33   1336   12
 162 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 163 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 164 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 165 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 166 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 167 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 168 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 169 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 170 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 171 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 172 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 173 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 174 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 175 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 176 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 177 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               104.08   1249   12
 178 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 179 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 180 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 181 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 182 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 183 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 184 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 185 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 186 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 187 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 188 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 189 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 190 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 191 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 192 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 193 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 194 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 195 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 196 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 197 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 198 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 199 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 200 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 201 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 202 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 203 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 204 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 205 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 206 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 207 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 208 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 209 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 210 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 215 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 216 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 217 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 218 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 219 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 220 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 221 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 222 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 223 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 224 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 225 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 226 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 227 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 228 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 229 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 230 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 231 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 232 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 233 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 234 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 235 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 236 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 237 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 238 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 239 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 240 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 241 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 242 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 243 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 244 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 245 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 246 Julia Lutkiewicz               Gdynia                95.36   1049   11
 247 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 248 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 249 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 250 Dorota Buśko                   Naterki               90.64    997   11
 251 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 252 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 253 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 254 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 255 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 256 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 257 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 258 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 259 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 260 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 261 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 262 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 263 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 264 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 265 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 266 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 267 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 268 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 269 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 270 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 271 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 272 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 273 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 274 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 275 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 276 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 277 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 278 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 279 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 280 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 281 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 282 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 283 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 284 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 285 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 286 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 287 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 288 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 289 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 290 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 291 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 292 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 293 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 294 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 295 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 296 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 297 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 298 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 299 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 300 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 301 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 302 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 303 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 304 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 305 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 306 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 307 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 308 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 309 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 310 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 311 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 312 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 313 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 314 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 315 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 316 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 317 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 318 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 319 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            130.14    911    7
 320 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 321 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 322 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 323 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 324 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 325 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 326 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 327 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 328 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 329 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 330 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 331 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 332 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 333 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 334 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 335 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 336 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 337 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 338 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 339 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 340 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 341 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 342 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 343 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 344 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 345 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 346 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 347 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 348 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 349 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 350 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 351 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 352 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 353 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 354 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 355 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 356 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 357 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 358 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 359 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 360 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 361 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 362 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 363 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 364 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 365 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 366 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 367 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 368 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 369 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 370 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 371 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 372 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 373 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 374 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 375 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 376 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 377 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 378 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 379 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 380 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 381 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 382 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 383 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 384 Jarek Paprocki                 Łukajno               75.00     75    1
 385 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 386 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 387 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 388 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 389 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 390 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 391 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 392 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie