Krynica-Zdrój 5
czerwca
Krynica-Zdrój 5 czerwca XIII Mensański Turniej Scrabble
Milanówek13
czerwca
Milanówek 13-14 czerwca X Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”, Turniej pod patronatem Burmistrz MilanówkaGrand Prix 2015
Konojady20
czerwca
Konojady 20-21 czerwca IV Otwarte Mistrzostwa Konojad "Oby rżało"Grand Prix 2015
Maciej Czupryniak bezkonkurencyjny w Milanówku!13 - 14 czerwca 2015 — X Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”, Turniej pod patronatem Burmistrz MilanówkaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”, Turniej pod patronatem Burmistrz Milanówka Milanówek, 13 - 14 czerwca 2015
Grand Prix 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Maciej Czupryniak bezkonkurencyjny w Milanówku!Piękna pogoda, truskawki i słodkie krówki. Tak rozpoczęły się X jubileuszowe mistrzostwa w Milanówku. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Burmistrz Wiesława Kwiatkowska — przywitała wszystkich i pokroiła ogromny tort. Po słodkim starcie ponad pięćdziesiątka uczestników ruszyła do boju. Na 10 stole zawodnicy dostawali kubki z wielką milanowską truskawą.

Zwycięzcą całego turnieju i jednocześnie najlepszym z Milanówka został gospodarz Maciek Czupryniak, który pierwszy stół opuszczał tylko trzy razy. Brawo!!! Dalej zobaczyliśmy kolejnych Panów na M. — Mirosław Uglik (Warszawa) i Marek Reda (Dębówka). Strzał w dziesiątkę zaliczył Rafał Matczak (Milanówek) a najdłuższy skok tygrysa wykonał Krzysztof Zawadzki z Sampławy. Debiut z truskawkami w tle przypadł Oldze Swarcewicz z Warszawy. Oczywiście, przez cały czas wszyscy zawodnicy mogli liczyć na wzmocnienie. Kanapki, słodkości i litry picia nie pozwoliły nikomu opaść z sił.

Sponsorami jubileuszu byli Urząd Miasta Milanówka i Milanowskiemu Centrum Kultury. Sprawną organizację całej imprezy zawdzięczamy klubowi MATRIKS. Atmosfera, zawsze zagwarantowane słońce i zaangażowanie organizatorów sprawiają, że na „Truskawki w Milanówku” czekamy cały rok.
Serdecznie dziękujemy!!!
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”
VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”
VII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuOtwarty – ograniczenie liczby miejsc do 90 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMilanowskie Centrum Kultury, Milanówek, ul. Kościelna 3
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 13 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:15 — zakończenie gier

Niedziela, 14 czerwca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
członkowie klubu MATRIKS są zwolnieni z wpisowego
DojazdZ Warszawy (stacja Śródmieście PKP) Kolejami Mazowieckimi w kierunku Grodzisk Mazowiecki / Żyrardów / Skierniewice (nie na Sochaczew), dojazd trwa ok. 40 minut + ok. 5 minut na dojście do celu
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej
Obiad we własnym zakresie – w okolicy:
Po tej samej stronie torów kolejowych, co miejsce gry: dwie restauracje (Tajemniczy Ogród i Willa Borówka), bar szybkiej obsługi, po drugiej stronie torów restauracyjka włoska, bar chiński, bary szybkiej obsługi. Możliwość zamówienia pizzy z kilku pizzerii na terenie miasta. Informacje o niektórych miejscach dostępne np. tutaj:
https://pl-pl.facebook.com/search/107724265923373/places-in/165679780146824/places/intersect/
NoclegiHotelik Ania, Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 tel. 22 755 52 13; http://hotelik.waw.pl/
pokoje dwuosobowe z łazienkami
koszty noclegu (w weekend): 1 osoba w dwójce – 90 zł za dobę; 2 osoby – 100 zł (śniadanie płatne dodatkowo – 15 zł)
Brak restauracji
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP.

Motel Wasbruk, Milanówek, ul. Królewska 7, tel. 693 957 305, http://www.wasbruk.pl/pokoje.htm
pokoje dwu-, trzy- i cztero-osobowe z łazienkami
koszt noclegu za 1 osobę – 50 zł; za pokój dwuosobowy — 100 zł;
brak śniadań; dostępny sklep zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa;

Hotel u Czwarnów, Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20, tel. 22 724 04 56, http://www.uczwarnow.com/
pokój jednoosobowy z łazienką – 160=180 zł (w cenie śniadanie); pokój dwuosobowy z łazienką i ze śniadaniem — 200 zł
Na miejscu restauracja

Hotel Astor, Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189, tel. 22 755 20 25, http://www.hotelastor.pl/index.html
pok. jednoosobowy – 100 zł; dwuosobowy – 150 (pokoje z łazienkami);
śniadanie płatne dodatkowo 20 PLN
Uwaga! Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry

Więcej miejsc noclegowych można znaleźć na stronie www.booking.com.
Nagrody- I miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 600 PLN, coś słodkiego
- II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 400 PLN, coś słodkiego
- III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 200 PLN, coś słodkiego
- nagrody rzeczowe do 30 miejsca włącznie
- nagroda dla najlepszego zawodnika z Milanówka: puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 PLN, coś słodkiego
- nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej: puchar, coś słodkiego
- inne nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki, krówki z Milanówka
OrganizatorzyKlub MATRIKS – Rafał Matczak (600 486 636), Mariola Osajda-Matczak (602 679 422); Marek Dudkiewicz (605 093 407; marek@dudkiewicz-milanowa.pl)
SponsorzyUrząd Miasta Milanówka oraz Milanowskie Centrum Kultury


  1 Maciej          Czupryniak           Milanówek              143.00     11.0     5415     2164     1277
  2 Mirosław        Uglik                Warszawa               142.31      9.0     4919     1955      734
  3 Marek           Reda                 Dębówka                148.11      8.5     4669     1875      706
  4 Kamil           Górka                Kraków                 150.28      8.0     5194     1751      650
  5 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               144.88      8.0     5150     1808      818
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.41      8.0     4838     1797      434
  7 Dawid           Pikul                Poznań                 144.86      8.0     4811     1796      -28
  8 Kamil           Kister               Puławy                 135.90      8.0     4682     1853      232
  9 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               129.57      8.0     4629     1825      -98
 10 Rafał           Matczak              Milanówek              139.10      8.0     4487     1729       -8
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.90      7.5     4600     1804       16
 12 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.41      7.0     5004     1725      712
 13 Dominik         Urbacki              Pruszków               153.48      7.0     4847     1700      368
 14 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               125.76      7.0     4767     1761      142
 15 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               131.24      7.0     4609     1641      384
 16 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.36      7.0     4571     1724      252
 17 Zdzisław        Szota                Warszawa               124.96      7.0     4363     1623       -8
 18 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              128.86      7.0     4353     1642      -12
 19 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.32      6.0     4959     1486      409
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              133.48      6.0     4847     1561      352
 21 Piotr           Broda                Sandomierz             130.35      6.0     4572     1437      516
 22 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         137.69      6.0     4517     1470      288
 23 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.06      6.0     4509     1557      -47
 24 Jarosław        Olek                 Warszawa               117.68      6.0     4468     1497      -78
 25 Krzysztof       Gibas                Kraków                 123.19      6.0     4463     1572     -226
 26 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.11      6.0     4412     1521      168
 27 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.06      6.0     4359     1610     -409
 28 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.84      6.0     4323     1461       74
 29 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.22      6.0     4297     1482       46
 30 Agnieszka       Matus                Milanówek              117.16      6.0     4283     1470     -200
 31 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            110.13      6.0     4242     1531     -298
 32 Kacper          Zegadło              Warszawa               140.22      5.0     4617     1437       74
 33 Marek           Rogalski             Warszawa               124.10      5.0     4564     1318      -67
 34 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              116.31      5.0     4514     1436     -193
 35 Agnieszka       Walas                Kraków                 119.33      5.0     4432     1390     -103
 36 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              125.68      5.0     4387     1370     -276
 37 Marta           Bajorek              Warszawa               127.27      5.0     4376     1316       72
 38 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              109.73      5.0     4358     1277      103
 39 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.56      5.0     4283     1389      113
 40 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               126.36      5.0     4279     1420      -86
 41 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.01      5.0     4259     1330     -158
 42 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.81      5.0     4124     1363     -139
 43 Marcin          Rogala               Warszawa               100.00      5.0     2033      855      351
 44 Olga            Swarcewicz           Warszawa               100.00      4.5     3787     1109     -519
 45 Konrad          Pajączek             Milanówek              100.00      4.5     3726     1083     -236
 46 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.57      4.0     4390     1219      -57
 47 Monika          Lewandowska          Warszawa               116.54      4.0     4355     1310     -548
 48 Halina          Mrozek               Warszawa               105.11      4.0     4086     1256     -374
 49 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.72      4.0     1989      855      163
 50 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                103.75      3.5     3944     1089     -394
 51 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               107.01      3.5     3854     1031     -164
 52 Patrycja        Kuszpit              Biała Podlaska         119.56      3.0     4202     1026      106
 53 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec           105.12      3.0     4064     1083     -398
 54 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.0     1672      564     -113
 55 Ireneusz        Jagiełło             Okuniew                100.00      1.0     2573      772    -2124
 56 Iza             Kraj                 Warszawa               106.47      0.0        1       81     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Milanówka. "Truskawki w Milanówku".



	Michał Alabrudziński 157.41 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Dąbrowski             126.36 +  340: 322  176
    2    11 Dawid          Pikul                 144.86 +  480: 299  195
    3     7 Marcin         Stachowski            110.13 +  439: 373  160
    4     4 Marek          Dudkiewicz            133.48 +  468: 294  183
    5     2 Mirosław       Uglik                 142.31 -  404: 421   92
    6     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 +  389: 344  180
    7     1 Kamil          Kister                135.90 +  489: 384  186
    8     2 Miłosz         Wrzałek               144.88 -  300: 517   95
    9     3 Marek          Reda                  148.11 -  313: 356   98
   10     5 Krzysztof      Zawadzki              112.36 -  386: 457   62
   11     8 Agnieszka      Matus                 117.16 +  455: 286  167
   12     5 Dominik        Urbacki               153.48 +  375: 351  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Dominik Urbacki 153.48 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 -  352: 481   76
    2    16 Joanna         Ostrowska             118.11 +  345: 338  168
    3    12 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 +  472: 315  166
    4    11 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 +  433: 301  179
    5     3 Maciej         Czupryniak            143.00 -  433: 443   93
    6     8 Stanisław      Rydzik                147.90 -  371: 381   98
    7    10 Monika         Lewandowska           116.54 +  396: 324  167
    8     9 Dawid          Pikul                 144.86 +  445: 368  195
    9     7 Juliusz        Czupryniak            131.24 +  437: 385  181
   10     3 Mirosław       Uglik                 142.31 -  384: 484   92
   11     6 Waldemar       Czerwoniec            127.72 +  428: 284  178
   12     5 Michał         Alabrudziński         157.41 -  351: 375  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Kamil Górka 150.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Ślusarska             125.68 +  503: 275  176
    2     3 Kacper         Zegadło               140.22 -  323: 418   90
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 +  401: 348  182
    4     7 Marcin         Stachowski            110.13 +  469: 333  160
    5     5 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 -  392: 541   80
    6     7 Juliusz        Czupryniak            131.24 +  424: 393  181
    7     5 Paweł          Jackowski             139.41 -  286: 493   89
    8    10 Agnieszka      Matus                 117.16 +  499: 306  167
    9     6 Waldemar       Czerwoniec            127.72 -  380: 415   78
   10     7 Joanna         Juszczak              136.06 +  506: 261  186
   11     5 Krzysztof      Gibas                 123.19 +  470: 357  173
   12     4 Paweł          Jackowski             139.41 +  541: 404  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Marek Reda 148.11 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zdzisław       Szota                 124.96 +  325: 314  175
    2    12 Monika         Lewandowska           116.54 +  524: 306  167
    3     4 Kacper         Zegadło               140.22 -  292: 392   90
    4     6 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 -  374: 375   76
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  360: 321  182
    6    13 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 +  528: 288  179
    7     9 Stanisław      Rydzik                147.90 =  380: 380  148
    8     5 Joanna         Juszczak              136.06 +  366: 266  186
    9     3 Michał         Alabrudziński         157.41 +  356: 313  207
   10     1 Maciej         Czupryniak            143.00 -  305: 405   93
   11     3 Mirosław       Uglik                 142.31 +  361: 303  192
   12     3 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 +  498: 300  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 12 156.25




	Stanisław Rydzik 147.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Rogalski              124.10 +  440: 295  174
    2     7 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 +  377: 375  180
    3     1 Maciej         Czupryniak            143.00 -  373: 512   93
    4    10 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  323: 322  182
    5     7 Tomasz         Zwoliński             145.32 -  329: 451   95
    6     8 Dominik        Urbacki               153.48 +  381: 371  203
    7     9 Marek          Reda                  148.11 =  380: 380  148
    8     4 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 +  474: 380  176
    9     4 Paweł          Jackowski             139.41 +  394: 370  189
   10     2 Miłosz         Wrzałek               144.88 -  323: 437   95
   11     4 Kamil          Kister                135.90 -  323: 384   86
   12     8 Marek          Dudkiewicz            133.48 +  483: 307  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Tomasz Zwoliński 145.32 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Gibas                 123.19 -  294: 465   73
    2    22 Szymon         Dąbrowski             126.36 +  417: 412  176
    3     8 Patrycja       Kuszpit               119.56 +  449: 341  170
    4    12 Halina         Mrozek                105.11 +  492: 354  155
    5     7 Stanisław      Rydzik                147.90 +  451: 329  198
    6     2 Maciej         Czupryniak            143.00 -  351: 358   93
    7     6 Krzysztof      Zawadzki              112.36 -  435: 448   62
    8     8 Juliusz        Czupryniak            131.24 -  419: 434   81
    9    10 Joanna         Juszczak              136.06 -  402: 431   86
   10    14 Michał         Dąbrowski             100.00 +  423: 309  150
   11     9 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 -  326: 378   76
   12    14 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 +  500: 291  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Miłosz Wrzałek 144.88 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Rybak                 121.81 +  402: 320  172
    2    14 Maciej         Dąbrowski             107.01 +  441: 299  157
    3     6 Mirosław       Uglik                 142.31 -  379: 439   92
    4     8 Dawid          Pikul                 144.86 +  539: 310  195
    5     4 Krzysztof      Gibas                 123.19 +  393: 360  173
    6     3 Krzysztof      Zawadzki              112.36 +  514: 288  162
    7     2 Maciej         Czupryniak            143.00 -  395: 446   93
    8     2 Michał         Alabrudziński         157.41 +  517: 300  207
    9     2 Kamil          Kister                135.90 +  377: 376  186
   10     2 Stanisław      Rydzik                147.90 +  437: 323  198
   11     2 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 -  386: 427   80
   12     1 Maciej         Czupryniak            143.00 -  370: 444   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808  / 12 150.67




	Dawid Pikul 144.86 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Stachowska            121.01 +  415: 368  171
    2    11 Michał         Alabrudziński         157.41 -  299: 480  107
    3    18 Marta          Bajorek               127.27 +  405: 382  177
    4     8 Miłosz         Wrzałek               144.88 -  310: 539   95
    5     9 Marek          Dudkiewicz            133.48 -  284: 510   83
    6    17 Agnieszka      Walas                 119.33 +  499: 365  169
    7    15 Zbigniew       Rybak                 121.81 +  405: 380  172
    8     9 Dominik        Urbacki               153.48 -  368: 445  103
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  531: 313  182
   10     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 +  397: 345  182
   11    10 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 +  481: 301  179
   12     6 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 +  417: 411  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Maciej Czupryniak 143.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Patrycja       Kuszpit               119.56 +  560: 322  170
    2     1 Juliusz        Czupryniak            131.24 +  520: 286  181
    3     1 Stanisław      Rydzik                147.90 +  512: 373  198
    4     1 Mirosław       Uglik                 142.31 -  366: 399   92
    5     3 Dominik        Urbacki               153.48 +  443: 433  203
    6     2 Tomasz         Zwoliński             145.32 +  358: 351  195
    7     2 Miłosz         Wrzałek               144.88 +  446: 395  195
    8     1 Kamil          Kister                135.90 +  544: 328  186
    9     1 Rafał          Matczak               139.10 +  401: 304  189
   10     1 Marek          Reda                  148.11 +  405: 305  198
   11     1 Krzysztof      Zawadzki              112.36 +  416: 272  162
   12     1 Miłosz         Wrzałek               144.88 +  444: 370  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2164  / 12 180.33




	Mirosław Uglik 142.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Walas                 119.33 +  428: 322  169
    2     9 Sylwia         Łada                  109.56 +  350: 273  160
    3     6 Miłosz         Wrzałek               144.88 +  439: 379  195
    4     1 Maciej         Czupryniak            143.00 +  399: 366  193
    5     2 Michał         Alabrudziński         157.41 +  421: 404  207
    6     1 Kamil          Kister                135.90 -  341: 351   86
    7     3 Rafał          Matczak               139.10 +  453: 320  189
    8     3 Paweł          Jackowski             139.41 -  342: 418   89
    9     5 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 +  556: 273  180
   10     3 Dominik        Urbacki               153.48 +  484: 384  203
   11     3 Marek          Reda                  148.11 -  303: 361   98
   12     2 Kamil          Kister                135.90 +  403: 334  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1955  / 12 162.92




	Kacper Zegadło 140.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Ostrowska             118.11 +  379: 309  168
    2     3 Kamil          Górka                 150.28 +  418: 323  200
    3     4 Marek          Reda                  148.11 +  392: 292  198
    4     2 Joanna         Juszczak              136.06 -  332: 407   86
    5     6 Krzysztof      Zawadzki              112.36 -  350: 378   62
    6     6 Marek          Dudkiewicz            133.48 -  358: 377   83
    7    14 Piotr          Broda                 130.35 +  504: 362  180
    8    11 Waldemar       Czerwoniec            127.72 -  350: 410   78
    9    13 Krzysztof      Gibas                 123.19 -  328: 466   73
   10    17 Marta          Bajorek               127.27 +  486: 356  177
   11    13 Marcin         Rogala                100.00 -  322: 450   50
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 -  398: 413   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Paweł Jackowski 139.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Olek                  117.68 +  453: 330  168
    2     6 Marta          Bajorek               127.27 +  395: 243  177
    3     5 Kamil          Kister                135.90 -  374: 387   86
    4     9 Rafał          Matczak               139.10 -  369: 432   89
    5    10 Monika         Lewandowska           116.54 +  349: 315  167
    6    10 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 +  440: 337  182
    7     5 Kamil          Górka                 150.28 +  493: 286  200
    8     3 Mirosław       Uglik                 142.31 +  418: 342  192
    9     4 Stanisław      Rydzik                147.90 -  370: 394   98
   10     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 -  377: 410   80
   11     7 Joanna         Juszczak              136.06 +  562: 275  186
   12     4 Kamil          Górka                 150.28 -  404: 541  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Rafał Matczak 139.10 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Matus                 117.16 +  429: 300  167
    2     8 Marcin         Stachowski            110.13 -  271: 399   60
    3    10 Jarosław       Olek                  117.68 +  367: 348  168
    4     9 Paweł          Jackowski             139.41 +  432: 369  189
    5     8 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 +  431: 412  176
    6     5 Joanna         Juszczak              136.06 +  403: 327  186
    7     3 Mirosław       Uglik                 142.31 -  320: 453   92
    8     6 Krzysztof      Zawadzki              112.36 +  369: 314  162
    9     1 Maciej         Czupryniak            143.00 -  304: 401   93
   10     8 Kamil          Kister                135.90 -  346: 466   86
   11    11 Robert         Kuszpit               137.69 +  392: 348  188
   12     7 Krzysztof      Zawadzki              112.36 +  423: 358  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Robert Kuszpit 137.69 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Monika         Lewandowska           116.54 -  346: 409   67
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  329: 353   82
    3    24 Olga           Swarcewicz            100.00 +  364: 356  150
    4    19 Jarosław       Olek                  117.68 +  470: 308  168
    5    14 Halina         Mrozek                105.11 +  396: 250  155
    6    11 Sylwia         Łada                  109.56 +  391: 378  160
    7     7 Joanna         Juszczak              136.06 -  345: 375   86
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 -  376: 436   79
    9    14 Joanna         Ostrowska             118.11 +  421: 289  168
   10    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 +  433: 282  185
   11    11 Rafał          Matczak               139.10 -  348: 392   89
   12     9 Juliusz        Czupryniak            131.24 -  298: 401   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Joanna Juszczak 136.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 +  517: 299  166
    2     2 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 +  439: 349  155
    3     2 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 +  423: 418  176
    4     2 Kacper         Zegadło               140.22 +  407: 332  190
    5     1 Kamil          Kister                135.90 -  327: 346   86
    6     5 Rafał          Matczak               139.10 -  327: 403   89
    7     7 Robert         Kuszpit               137.69 +  375: 345  188
    8     5 Marek          Reda                  148.11 -  266: 366   98
    9    10 Tomasz         Zwoliński             145.32 +  431: 402  195
   10     7 Kamil          Górka                 150.28 -  261: 506  100
   11     7 Paweł          Jackowski             139.41 -  275: 562   89
   12    11 Waldemar       Czerwoniec            127.72 -  311: 440   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Kamil Kister 135.90 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Zawadzki              112.36 +  354: 334  162
    2    10 Jerzy          Matyasik              126.57 +  440: 319  177
    3     5 Paweł          Jackowski             139.41 +  387: 374  189
    4     3 Krzysztof      Gibas                 123.19 +  532: 273  173
    5     1 Joanna         Juszczak              136.06 +  346: 327  186
    6     1 Mirosław       Uglik                 142.31 +  351: 341  192
    7     1 Michał         Alabrudziński         157.41 -  384: 489  107
    8     1 Maciej         Czupryniak            143.00 -  328: 544   93
    9     2 Miłosz         Wrzałek               144.88 -  376: 377   95
   10     8 Rafał          Matczak               139.10 +  466: 346  189
   11     4 Stanisław      Rydzik                147.90 +  384: 323  198
   12     2 Mirosław       Uglik                 142.31 -  334: 403   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Małgorzata Deszczyńska 134.84 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Stachowski            110.13 -  340: 358   60
    2    19 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 -  386: 446   66
    3    22 Joanna         Ostrowska             118.11 +  419: 270  168
    4    15 Jerzy          Matyasik              126.57 +  375: 335  177
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 -  369: 416   82
    6    14 Szymon         Dąbrowski             126.36 +  380: 248  176
    7    11 Zdzisław       Szota                 124.96 -  330: 396   75
    8    15 Dorota         Stachowska            121.01 +  345: 294  171
    9    17 Halina         Mrozek                105.11 +  353: 351  155
   10    11 Robert         Kuszpit               137.69 -  282: 433   88
   11    15 Jarosław       Olek                  117.68 +  425: 326  168
   12    12 Zdzisław       Szota                 124.96 -  319: 376   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Marek Dudkiewicz 133.48 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Potoczek              109.73 +  406: 295  160
    2    13 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  550: 150  150
    3     3 Krzysztof      Gibas                 123.19 -  416: 469   73
    4     4 Michał         Alabrudziński         157.41 -  294: 468  107
    5     9 Dawid          Pikul                 144.86 +  510: 284  195
    6     6 Kacper         Zegadło               140.22 +  377: 358  190
    7     4 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 -  346: 462   76
    8     7 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 -  340: 414   80
    9    11 Katarzyna      Ślusarska             125.68 -  438: 439   76
   10    15 Szymon         Dąbrowski             126.36 +  456: 340  176
   11    12 Piotr          Broda                 130.35 +  407: 333  180
   12     8 Stanisław      Rydzik                147.90 -  307: 483   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Krzysztof Sporczyk 132.22 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwia         Łada                  109.56 -  308: 355   60
    2    17 Robert         Kuszpit               137.69 +  353: 329  188
    3    14 Katarzyna      Bogusławska           103.75 +  389: 357  154
    4    10 Stanisław      Rydzik                147.90 -  322: 323   98
    5    13 Marek          Reda                  148.11 -  321: 360   98
    6    19 Dorota         Stachowska            121.01 -  301: 357   71
    7    22 Jerzy          Matyasik              126.57 +  427: 343  177
    8    17 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 +  401: 363  155
    9    16 Dawid          Pikul                 144.86 -  313: 531   95
   10    18 Marcin         Rogala                100.00 -  305: 325   50
   11    21 Szymon         Dąbrowski             126.36 +  480: 274  176
   12    19 Sylwia         Łada                  109.56 +  377: 334  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Andrzej Kwiatkowski 132.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Dąbrowski             107.01 +  377: 372  157
    2     4 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 -  327: 336   76
    3     9 Kamil          Górka                 150.28 -  348: 401  100
    4    14 Patrycja       Kuszpit               119.56 +  332: 319  170
    5    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 +  416: 369  185
    6    10 Paweł          Jackowski             139.41 -  337: 440   89
    7    12 Jarosław       Olek                  117.68 -  365: 394   68
    8    19 Piotr          Broda                 130.35 +  417: 351  180
    9    12 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 +  429: 302  166
   10     9 Dawid          Pikul                 144.86 -  345: 397   95
   11    16 Juliusz        Czupryniak            131.24 -  403: 477   81
   12    15 Kacper         Zegadło               140.22 +  413: 398  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Juliusz Czupryniak 131.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Iza            Kraj                  106.47 +  400:   1  156
    2     1 Maciej         Czupryniak            143.00 -  286: 520   93
    3    13 Agnieszka      Walas                 119.33 +  461: 308  169
    4     5 Krzysztof      Zawadzki              112.36 -  261: 369   62
    5    11 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 +  444: 314  166
    6     7 Kamil          Górka                 150.28 -  393: 424  100
    7    13 Sylwia         Łada                  109.56 +  378: 371  160
    8     8 Tomasz         Zwoliński             145.32 +  434: 419  195
    9     7 Dominik        Urbacki               153.48 -  385: 437  103
   10    10 Agnieszka      Matus                 117.16 -  289: 361   67
   11    16 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 +  477: 403  182
   12     9 Robert         Kuszpit               137.69 +  401: 298  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Piotr Broda 130.35 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 -  290: 386   55
    2    24 Agnieszka      Walas                 119.33 -  373: 421   69
    3    26 Konrad         Pajączek              100.00 +  381: 295  150
    4    17 Szymon         Dąbrowski             126.36 -  306: 369   76
    5    19 Patrycja       Kuszpit               119.56 +  341: 338  170
    6    18 Katarzyna      Bogusławska           103.75 +  400:   1  154
    7    14 Kacper         Zegadło               140.22 -  362: 504   90
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 -  351: 417   82
    9    20 Piotr          Potoczek              109.73 +  471: 279  160
   10    21 Zbigniew       Rybak                 121.81 +  445: 340  172
   11    12 Marek          Dudkiewicz            133.48 -  333: 407   83
   12    17 Katarzyna      Ślusarska             125.68 +  519: 299  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Mariusz Sylwestrzuk 129.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Halina         Mrozek                105.11 +  371: 290  155
    2     7 Stanisław      Rydzik                147.90 -  375: 377   98
    3    11 Zdzisław       Szota                 124.96 +  406: 392  175
    4    13 Sylwia         Łada                  109.56 +  371: 368  160
    5     5 Kamil          Górka                 150.28 +  541: 392  200
    6     4 Michał         Alabrudziński         157.41 -  344: 389  107
    7     8 Krzysztof      Gibas                 123.19 +  397: 362  173
    8     7 Marek          Dudkiewicz            133.48 +  414: 340  183
    9     5 Mirosław       Uglik                 142.31 -  273: 556   92
   10     4 Paweł          Jackowski             139.41 +  410: 377  189
   11     2 Miłosz         Wrzałek               144.88 +  427: 386  195
   12     3 Marek          Reda                  148.11 -  300: 498   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Mariola Osajda-Matczak 128.86 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Bogusławska           103.75 +  374: 342  154
    2     5 Krzysztof      Gibas                 123.19 -  312: 334   73
    3    15 Jerzy          Matyasik              126.57 +  357: 314  177
    4    11 Dominik        Urbacki               153.48 -  301: 433  103
    5    17 Marcin         Stachowski            110.13 +  341: 335  160
    6    13 Marek          Reda                  148.11 -  288: 528   98
    7    17 Katarzyna      Ślusarska             125.68 +  419: 264  176
    8    13 Robert         Kuszpit               137.69 +  436: 376  188
    9     8 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 -  353: 377   76
   10    13 Zdzisław       Szota                 124.96 +  468: 264  175
   11    10 Dawid          Pikul                 144.86 -  301: 481   95
   12    13 Agnieszka      Matus                 117.16 +  403: 317  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Waldemar Czerwoniec 127.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    11 Kacper         Zegadło               140.22 +  410: 350  190
    9     6 Kamil          Górka                 150.28 +  415: 380  200
   10     6 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 +  440: 357  176
   11     6 Dominik        Urbacki               153.48 -  284: 428  103
   12    11 Joanna         Juszczak              136.06 +  440: 311  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     855  /  5 171.00




	Marta Bajorek 127.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Olga           Swarcewicz            100.00 +  372: 292  150
    2     6 Paweł          Jackowski             139.41 -  243: 395   89
    3    18 Dawid          Pikul                 144.86 -  382: 405   95
    4    21 Zdzisław       Szota                 124.96 -  303: 351   75
    5    20 Katarzyna      Bogusławska           103.75 -  358: 381   54
    6    24 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  459: 249  150
    7    20 Piotr          Potoczek              109.73 +  343: 326  160
    8    16 Joanna         Ostrowska             118.11 -  317: 372   68
    9    21 Monika         Lewandowska           116.54 +  417: 404  167
   10    17 Kacper         Zegadło               140.22 -  356: 486   90
   11    22 Konrad         Pajączek              100.00 +  493: 249  150
   12    18 Joanna         Ostrowska             118.11 -  333: 394   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Jerzy Matyasik 126.57 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Konrad         Pajączek              100.00 +  419: 322  150
    2    10 Kamil          Kister                135.90 -  319: 440   86
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 -  314: 357   79
    4    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 -  335: 375   85
    5    23 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  408: 283  150
    6    21 Halina         Mrozek                105.11 -  355: 369   55
    7    22 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  343: 427   82
    8    26 Marek          Rogalski              124.10 -  339: 420   74
    9    25 Patrycja       Kuszpit               119.56 +  413: 319  170
   10    23 Katarzyna      Bogusławska           103.75 +  461: 397  154
   11    19 Marcin         Stachowski            110.13 -  330: 373   60
   12    21 Marek          Rogalski              124.10 -  354: 365   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Szymon Dąbrowski 126.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.41 -  322: 340  107
    2    22 Tomasz         Zwoliński             145.32 -  412: 417   95
    3    21 Marek          Rogalski              124.10 +  395: 377  174
    4    17 Piotr          Broda                 130.35 +  369: 306  180
    5    16 Zbigniew       Rybak                 121.81 -  285: 306   72
    6    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 -  248: 380   85
    7    21 Joanna         Ostrowska             118.11 -  358: 388   68
    8    22 Agnieszka      Walas                 119.33 +  393: 347  169
    9    19 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 +  444: 283  155
   10    15 Marek          Dudkiewicz            133.48 -  340: 456   83
   11    21 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  274: 480   82
   12    23 Michał         Dąbrowski             100.00 +  439: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Mikołaj Przybyłowicz 125.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               153.48 +  481: 352  203
    2     4 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 +  336: 327  182
    3     2 Joanna         Juszczak              136.06 -  418: 423   86
    4     6 Marek          Reda                  148.11 +  375: 374  198
    5     8 Rafał          Matczak               139.10 -  412: 431   89
    6     9 Zdzisław       Szota                 124.96 +  380: 362  175
    7     4 Marek          Dudkiewicz            133.48 +  462: 346  183
    8     4 Stanisław      Rydzik                147.90 -  380: 474   98
    9     8 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 +  377: 353  179
   10     6 Waldemar       Czerwoniec            127.72 -  357: 440   78
   11     9 Tomasz         Zwoliński             145.32 +  378: 326  195
   12     6 Dawid          Pikul                 144.86 -  411: 417   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Katarzyna Ślusarska 125.68 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 150.28 -  275: 503  100
    2    26 Zbigniew       Rybak                 121.81 -  256: 392   72
    3    25 Maciej         Dąbrowski             107.01 +  344: 262  157
    4    22 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 +  444: 319  155
    5    18 Zdzisław       Szota                 124.96 -  322: 375   75
    6    20 Marcin         Stachowski            110.13 +  555: 320  160
    7    17 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 -  264: 419   79
    8    18 Monika         Lewandowska           116.54 +  468: 359  167
    9    11 Marek          Dudkiewicz            133.48 +  439: 438  183
   10    12 Krzysztof      Gibas                 123.19 -  361: 385   73
   11    17 Agnieszka      Walas                 119.33 -  360: 372   69
   12    17 Piotr          Broda                 130.35 -  299: 519   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Zdzisław Szota 124.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Reda                  148.11 -  314: 325   98
    2    15 Dorota         Stachowska            121.01 +  386: 385  171
    3    11 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 -  392: 406   80
    4    21 Marta          Bajorek               127.27 +  351: 303  177
    5    18 Katarzyna      Ślusarska             125.68 +  375: 322  176
    6     9 Mikołaj        Przybyłowicz          125.76 -  362: 380   76
    7    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 +  396: 330  185
    8    12 Jarosław       Olek                  117.68 +  404: 344  168
    9     9 Krzysztof      Zawadzki              112.36 -  299: 362   62
   10    13 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 -  264: 468   79
   11    14 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 +  444: 427  166
   12    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 +  376: 319  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Marek Rogalski 124.10 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                147.90 -  295: 440   98
    2    20 Krzysztof      Zawadzki              112.36 -  364: 380   62
    3    21 Szymon         Dąbrowski             126.36 -  377: 395   76
    4    24 Joanna         Ostrowska             118.11 -  381: 383   68
    5    25 Agnieszka      Walas                 119.33 -  325: 490   69
    6    26 Maciej         Dąbrowski             107.01 +  497: 305  157
    7    24 Olga           Swarcewicz            100.00 -  392: 394   50
    8    26 Jerzy          Matyasik              126.57 +  420: 339  177
    9    24 Katarzyna      Bogusławska           103.75 -  358: 394   54
   10    25 Piotr          Potoczek              109.73 +  379: 364  160
   11    24 Patrycja       Kuszpit               119.56 +  411: 393  170
   12    21 Jerzy          Matyasik              126.57 +  365: 354  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Krzysztof Gibas 123.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             145.32 +  465: 294  195
    2     5 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 +  334: 312  179
    3     3 Marek          Dudkiewicz            133.48 +  469: 416  183
    4     3 Kamil          Kister                135.90 -  273: 532   86
    5     4 Miłosz         Wrzałek               144.88 -  360: 393   95
    6    12 Zbigniew       Rybak                 121.81 +  371: 342  172
    7     8 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 -  362: 397   80
    8    14 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 -  265: 460   66
    9    13 Kacper         Zegadło               140.22 +  466: 328  190
   10    12 Katarzyna      Ślusarska             125.68 +  385: 361  176
   11     5 Kamil          Górka                 150.28 -  357: 470  100
   12    10 Marcin         Rogala                100.00 -  356: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Zbigniew Rybak 121.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               144.88 -  320: 402   95
    2    26 Katarzyna      Ślusarska             125.68 +  392: 256  176
    3    20 Dorota         Stachowska            121.01 -  331: 382   71
    4    18 Agnieszka      Matus                 117.16 +  306: 267  167
    5    16 Szymon         Dąbrowski             126.36 +  306: 285  176
    6    12 Krzysztof      Gibas                 123.19 -  342: 371   73
    7    15 Dawid          Pikul                 144.86 -  380: 405   95
    8    20 Sylwia         Łada                  109.56 -  201: 440   60
    9    23 Marcin         Stachowski            110.13 +  455: 262  160
   10    21 Piotr          Broda                 130.35 -  340: 445   80
   11    23 Michał         Dąbrowski             100.00 +  386: 339  150
   12    20 Marcin         Stachowski            110.13 -  365: 409   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Dorota Stachowska 121.01 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 144.86 -  368: 415   95
    2    15 Zdzisław       Szota                 124.96 -  385: 386   75
    3    20 Zbigniew       Rybak                 121.81 +  382: 331  172
    4    16 Agnieszka      Walas                 119.33 +  369: 310  169
    5    15 Sylwia         Łada                  109.56 -  328: 394   60
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  357: 301  182
    7    18 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 -  283: 379   66
    8    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 -  294: 345   85
    9    22 Michał         Dąbrowski             100.00 -  260: 389   50
   10    22 Monika         Lewandowska           116.54 -  324: 448   67
   11    27 Katarzyna      Bogusławska           103.75 +  474: 370  154
   12    24 Halina         Mrozek                105.11 +  435: 349  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Patrycja Kuszpit 119.56 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Czupryniak            143.00 -  322: 560   93
    2    23 Olga           Swarcewicz            100.00 +  527: 251  150
    3     8 Tomasz         Zwoliński             145.32 -  341: 449   95
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 -  319: 332   82
    5    19 Piotr          Broda                 130.35 -  338: 341   80
    6    22 Jarosław       Olek                  117.68 -  362: 460   68
    7    25 Maciej         Dąbrowski             107.01 -  329: 386   57
    8    27 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  356: 197  150
    9    25 Jerzy          Matyasik              126.57 -  319: 413   77
   10    28 PAUZA
   11    24 Marek          Rogalski              124.10 -  393: 411   74
   12    27 Ireneusz       Jagiełło              100.00 =  296: 296  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 11  93.27




	Agnieszka Walas 119.33 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Uglik                 142.31 -  322: 428   92
    2    24 Piotr          Broda                 130.35 +  421: 373  180
    3    13 Juliusz        Czupryniak            131.24 -  308: 461   81
    4    16 Dorota         Stachowska            121.01 -  310: 369   71
    5    25 Marek          Rogalski              124.10 +  490: 325  174
    6    17 Dawid          Pikul                 144.86 -  365: 499   95
    7    19 Marcin         Stachowski            110.13 -  297: 365   60
    8    22 Szymon         Dąbrowski             126.36 -  347: 393   76
    9    26 Maciej         Dąbrowski             107.01 +  447: 301  157
   10    20 Sylwia         Łada                  109.56 +  415: 285  160
   11    17 Katarzyna      Ślusarska             125.68 +  372: 360  176
   12    16 Jarosław       Olek                  117.68 -  338: 376   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Joanna Ostrowska 118.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kacper         Zegadło               140.22 -  309: 379   90
    2    16 Dominik        Urbacki               153.48 -  338: 345  103
    3    22 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 -  270: 419   85
    4    24 Marek          Rogalski              124.10 +  383: 381  174
    5    21 Jarosław       Olek                  117.68 -  329: 374   68
    6    25 Olga           Swarcewicz            100.00 +  523: 247  150
    7    21 Szymon         Dąbrowski             126.36 +  388: 358  176
    8    16 Marta          Bajorek               127.27 +  372: 317  177
    9    14 Robert         Kuszpit               137.69 -  289: 421   88
   10    16 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 -  347: 368   66
   11    18 Monika         Lewandowska           116.54 +  470: 302  167
   12    18 Marta          Bajorek               127.27 +  394: 333  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Jarosław Olek 117.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             139.41 -  330: 453   89
    2    21 Piotr          Potoczek              109.73 +  431: 284  160
    3    10 Rafał          Matczak               139.10 -  348: 367   89
    4    19 Robert         Kuszpit               137.69 -  308: 470   88
    5    21 Joanna         Ostrowska             118.11 +  374: 329  168
    6    22 Patrycja       Kuszpit               119.56 +  460: 362  170
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 +  394: 365  182
    8    12 Zdzisław       Szota                 124.96 -  344: 404   75
    9    15 Agnieszka      Matus                 117.16 -  378: 427   67
   10    19 Halina         Mrozek                105.11 +  399: 322  155
   11    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 -  326: 425   85
   12    16 Agnieszka      Walas                 119.33 +  376: 338  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Agnieszka Matus 117.16 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Matczak               139.10 -  300: 429   89
    2    18 Katarzyna      Bogusławska           103.75 -  385: 398   54
    3    23 Piotr          Potoczek              109.73 +  434: 423  160
    4    18 Zbigniew       Rybak                 121.81 -  267: 306   72
    5    24 Konrad         Pajączek              100.00 +  394: 290  150
    6    15 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 +  429: 254  155
    7    16 Halina         Mrozek                105.11 +  377: 359  155
    8    10 Kamil          Górka                 150.28 -  306: 499  100
    9    15 Jarosław       Olek                  117.68 +  427: 378  168
   10    10 Juliusz        Czupryniak            131.24 +  361: 289  181
   11     8 Michał         Alabrudziński         157.41 -  286: 455  107
   12    13 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 -  317: 403   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Monika Lewandowska 116.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kuszpit               137.69 +  409: 346  188
    2    12 Marek          Reda                  148.11 -  306: 524   98
    3    17 Sylwia         Łada                  109.56 -  324: 352   60
    4    20 Katarzyna      Bogusławska           103.75 +  384: 366  154
    5    10 Paweł          Jackowski             139.41 -  315: 349   89
    6    16 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 +  443: 427  166
    7    10 Dominik        Urbacki               153.48 -  324: 396  103
    8    18 Katarzyna      Ślusarska             125.68 -  359: 468   76
    9    21 Marta          Bajorek               127.27 -  404: 417   77
   10    22 Dorota         Stachowska            121.01 +  448: 324  171
   11    18 Joanna         Ostrowska             118.11 -  302: 470   68
   12    22 Piotr          Potoczek              109.73 -  337: 464   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Rafał Błaszkiewicz 116.31 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Juszczak              136.06 -  299: 517   86
    2    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 +  446: 386  185
    3    12 Dominik        Urbacki               153.48 -  315: 472  103
    4    23 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  486: 177  150
    5    11 Juliusz        Czupryniak            131.24 -  314: 444   81
    6    16 Monika         Lewandowska           116.54 -  427: 443   67
    7    18 Dorota         Stachowska            121.01 +  379: 283  171
    8    14 Krzysztof      Gibas                 123.19 +  460: 265  173
    9    12 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 -  302: 429   82
   10    16 Joanna         Ostrowska             118.11 +  368: 347  168
   11    14 Zdzisław       Szota                 124.96 -  427: 444   75
   12    14 Tomasz         Zwoliński             145.32 -  291: 500   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Krzysztof Zawadzki 112.36 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Kister                135.90 -  334: 354   86
    2    20 Marek          Rogalski              124.10 +  380: 364  174
    3    19 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  611: 148  150
    4     5 Juliusz        Czupryniak            131.24 +  369: 261  181
    5     6 Kacper         Zegadło               140.22 +  378: 350  190
    6     3 Miłosz         Wrzałek               144.88 -  288: 514   95
    7     6 Tomasz         Zwoliński             145.32 +  448: 435  195
    8     6 Rafał          Matczak               139.10 -  314: 369   89
    9     9 Zdzisław       Szota                 124.96 +  362: 299  175
   10     5 Michał         Alabrudziński         157.41 +  457: 386  207
   11     1 Maciej         Czupryniak            143.00 -  272: 416   93
   12     7 Rafał          Matczak               139.10 -  358: 423   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Marcin Stachowski 110.13 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 +  358: 340  185
    2     8 Rafał          Matczak               139.10 +  399: 271  189
    3     7 Michał         Alabrudziński         157.41 -  373: 439  107
    4     7 Kamil          Górka                 150.28 -  333: 469  100
    5    17 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 -  335: 341   79
    6    20 Katarzyna      Ślusarska             125.68 -  320: 555   76
    7    19 Agnieszka      Walas                 119.33 +  365: 297  169
    8    21 Halina         Mrozek                105.11 -  364: 393   55
    9    23 Zbigniew       Rybak                 121.81 -  262: 455   72
   10    26 Olga           Swarcewicz            100.00 +  351: 285  150
   11    19 Jerzy          Matyasik              126.57 +  373: 330  177
   12    20 Zbigniew       Rybak                 121.81 +  409: 365  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Piotr Potoczek 109.73 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            133.48 -  295: 406   83
    2    21 Jarosław       Olek                  117.68 -  284: 431   68
    3    23 Agnieszka      Matus                 117.16 -  423: 434   67
    4    25 Olga           Swarcewicz            100.00 -  345: 348   50
    5    26 Maciej         Dąbrowski             107.01 +  338: 289  157
    6    23 Konrad         Pajączek              100.00 +  490: 296  150
    7    20 Marta          Bajorek               127.27 -  326: 343   77
    8    23 Katarzyna      Bogusławska           103.75 +  371: 342  154
    9    20 Piotr          Broda                 130.35 -  279: 471   80
   10    25 Marek          Rogalski              124.10 -  364: 379   74
   11    25 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  379: 179  150
   12    22 Monika         Lewandowska           116.54 +  464: 337  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Sylwia Łada 109.56 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  355: 308  182
    2     9 Mirosław       Uglik                 142.31 -  273: 350   92
    3    17 Monika         Lewandowska           116.54 +  352: 324  167
    4    13 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 -  368: 371   80
    5    15 Dorota         Stachowska            121.01 +  394: 328  171
    6    11 Robert         Kuszpit               137.69 -  378: 391   88
    7    13 Juliusz        Czupryniak            131.24 -  371: 378   81
    8    20 Zbigniew       Rybak                 121.81 +  440: 201  172
    9    18 Marcin         Rogala                100.00 -  364: 403   50
   10    20 Agnieszka      Walas                 119.33 -  285: 415   69
   11    20 Halina         Mrozek                105.11 +  369: 324  155
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  334: 377   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Maciej Dąbrowski 107.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           132.06 -  372: 377   82
    2    14 Miłosz         Wrzałek               144.88 -  299: 441   95
    3    25 Katarzyna      Ślusarska             125.68 -  262: 344   76
    4    26 Konrad         Pajączek              100.00 -  252: 404   50
    5    26 Piotr          Potoczek              109.73 -  289: 338   60
    6    26 Marek          Rogalski              124.10 -  305: 497   74
    7    25 Patrycja       Kuszpit               119.56 +  386: 329  170
    8    28 PAUZA
    9    26 Agnieszka      Walas                 119.33 -  301: 447   69
   10    27 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  392: 218  150
   11    26 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 +  381: 276  155
   12    25 Olga           Swarcewicz            100.00 -  315: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 11  93.73




	Iza Kraj 106.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Juliusz        Czupryniak            131.24 -    1: 400   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Maciej Sylwestrzuk 105.12 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Broda                 130.35 +  386: 290  180
    2     2 Joanna         Juszczak              136.06 -  349: 439   86
    3    16 Halina         Mrozek                105.11 -  357: 365   55
    4    22 Katarzyna      Ślusarska             125.68 -  319: 444   76
    5    22 Olga           Swarcewicz            100.00 +  467: 266  150
    6    15 Agnieszka      Matus                 117.16 -  254: 429   67
    7    23 Katarzyna      Bogusławska           103.75 +  384: 296  154
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  363: 401   82
    9    19 Szymon         Dąbrowski             126.36 -  283: 444   76
   10    24 Konrad         Pajączek              100.00 -  336: 351   50
   11    26 Maciej         Dąbrowski             107.01 -  276: 381   57
   12    26 Konrad         Pajączek              100.00 -  290: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Halina Mrozek 105.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Sylwestrzuk           129.57 -  290: 371   80
    2    25 Konrad         Pajączek              100.00 +  360: 192  150
    3    16 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 +  365: 357  155
    4    12 Tomasz         Zwoliński             145.32 -  354: 492   95
    5    14 Robert         Kuszpit               137.69 -  250: 396   88
    6    21 Jerzy          Matyasik              126.57 +  369: 355  177
    7    16 Agnieszka      Matus                 117.16 -  359: 377   67
    8    21 Marcin         Stachowski            110.13 +  393: 364  160
    9    17 Małgorzata     Deszczyńska           134.84 -  351: 353   85
   10    19 Jarosław       Olek                  117.68 -  322: 399   68
   11    20 Sylwia         Łada                  109.56 -  324: 369   60
   12    24 Dorota         Stachowska            121.01 -  349: 435   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Katarzyna Bogusławska 103.75 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Osajda-Matczak        128.86 -  342: 374   79
    2    18 Agnieszka      Matus                 117.16 +  398: 385  167
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  357: 389   82
    4    20 Monika         Lewandowska           116.54 -  366: 384   67
    5    20 Marta          Bajorek               127.27 +  381: 358  177
    6    18 Piotr          Broda                 130.35 -    1: 400   80
    7    23 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 -  296: 384   55
    8    23 Piotr          Potoczek              109.73 -  342: 371   60
    9    24 Marek          Rogalski              124.10 +  394: 358  174
   10    23 Jerzy          Matyasik              126.57 -  397: 461   77
   11    27 Dorota         Stachowska            121.01 -  370: 474   71
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 11  99.00




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Konrad         Pajączek              100.00 +  350: 277  150
    9    22 Dorota         Stachowska            121.01 +  389: 260  171
   10    14 Tomasz         Zwoliński             145.32 -  309: 423   95
   11    23 Zbigniew       Rybak                 121.81 -  339: 386   72
   12    23 Szymon         Dąbrowski             126.36 -  285: 439   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  5 112.80




	Ireneusz Jagiełło 100.00 Okuniew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Marek          Dudkiewicz            133.48 -  150: 550   83
    3    19 Krzysztof      Zawadzki              112.36 -  148: 611   62
    4    23 Rafał          Błaszkiewicz          116.31 -  177: 486   66
    5    23 Jerzy          Matyasik              126.57 -  283: 408   77
    6    24 Marta          Bajorek               127.27 -  249: 459   77
    7    26 Konrad         Pajączek              100.00 -  197: 394   50
    8    27 Patrycja       Kuszpit               119.56 -  197: 356   70
    9    27 Olga           Swarcewicz            100.00 -  179: 366   50
   10    27 Maciej         Dąbrowski             107.01 -  218: 392   57
   11    25 Piotr          Potoczek              109.73 -  179: 379   60
   12    27 Patrycja       Kuszpit               119.56 =  296: 296  120
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  / 11  70.18




	Konrad Pajączek 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Matyasik              126.57 -  322: 419   77
    2    25 Halina         Mrozek                105.11 -  192: 360   55
    3    26 Piotr          Broda                 130.35 -  295: 381   80
    4    26 Maciej         Dąbrowski             107.01 +  404: 252  157
    5    24 Agnieszka      Matus                 117.16 -  290: 394   67
    6    23 Piotr          Potoczek              109.73 -  296: 490   60
    7    26 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  394: 197  150
    8    24 Michał         Dąbrowski             100.00 -  277: 350   50
    9    28 PAUZA
   10    24 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 +  351: 336  155
   11    22 Marta          Bajorek               127.27 -  249: 493   77
   12    26 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 +  356: 290  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 11  98.45




	Marcin Rogala 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Olga           Swarcewicz            100.00 +  471: 335  150
    9    18 Sylwia         Łada                  109.56 +  403: 364  160
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  325: 305  182
   11    13 Kacper         Zegadło               140.22 +  450: 322  190
   12    10 Krzysztof      Gibas                 123.19 +  384: 356  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     855  /  5 171.00




	Olga Swarcewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Bajorek               127.27 -  292: 372   77
    2    23 Patrycja       Kuszpit               119.56 -  251: 527   70
    3    24 Robert         Kuszpit               137.69 -  356: 364   88
    4    25 Piotr          Potoczek              109.73 +  348: 345  160
    5    22 Maciej         Sylwestrzuk           105.12 -  266: 467   55
    6    25 Joanna         Ostrowska             118.11 -  247: 523   68
    7    24 Marek          Rogalski              124.10 +  394: 392  174
    8    25 Marcin         Rogala                100.00 -  335: 471   50
    9    27 Ireneusz       Jagiełło              100.00 +  366: 179  150
   10    26 Marcin         Stachowski            110.13 -  285: 351   60
   11    28 PAUZA
   12    25 Maciej         Dąbrowski             107.01 +  347: 315  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 11 100.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Milanówka. "Truskawki w Milanówku".



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Dąbrowski             340: 322
   2 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dominik        Urbacki               481: 352
   3 Kamil          Górka                - Katarzyna      Ślusarska             503: 275
   4 Zdzisław       Szota                - Marek          Reda                  314: 325
   5 Stanisław      Rydzik               - Marek          Rogalski              440: 295
   6 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Zwoliński             465: 294
   7 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Rybak                 402: 320
   8 Dorota         Stachowska           - Dawid          Pikul                 368: 415
   9 Maciej         Czupryniak           - Patrycja       Kuszpit               560: 322
  10 Agnieszka      Walas                - Mirosław       Uglik                 322: 428
  11 Kacper         Zegadło              - Joanna         Ostrowska             379: 309
  12 Jarosław       Olek                 - Paweł          Jackowski             330: 453
  13 Rafał          Matczak              - Agnieszka      Matus                 429: 300
  14 Monika         Lewandowska          - Robert         Kuszpit               409: 346
  15 Joanna         Juszczak             - Rafał          Błaszkiewicz          517: 299
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Kamil          Kister                334: 354
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Stachowski            340: 358
  18 Piotr          Potoczek             - Marek          Dudkiewicz            295: 406
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Łada                  308: 355
  20 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           372: 377
  21 Juliusz        Czupryniak           - Iza            Kraj                  400:   1
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Piotr          Broda                 386: 290
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Halina         Mrozek                371: 290
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Mariola        Osajda-Matczak        342: 374
  25 Marta          Bajorek              - Olga           Swarcewicz            372: 292
  26 Konrad         Pajączek             - Jerzy          Matyasik              322: 419
  27 Ireneusz       Jagiełło             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Juliusz        Czupryniak            520: 286
   2 Maciej         Sylwestrzuk          - Joanna         Juszczak              349: 439
   3 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 418: 323
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Mikołaj        Przybyłowicz          327: 336
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Gibas                 312: 334
   6 Paweł          Jackowski            - Marta          Bajorek               395: 243
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                375: 377
   8 Marcin         Stachowski           - Rafał          Matczak               399: 271
   9 Mirosław       Uglik                - Sylwia         Łada                  350: 273
  10 Kamil          Kister               - Jerzy          Matyasik              440: 319
  11 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         299: 480
  12 Marek          Reda                 - Monika         Lewandowska           524: 306
  13 Marek          Dudkiewicz           - Ireneusz       Jagiełło              550: 150
  14 Maciej         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               299: 441
  15 Zdzisław       Szota                - Dorota         Stachowska            386: 385
  16 Joanna         Ostrowska            - Dominik        Urbacki               338: 345
  17 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Sporczyk              329: 353
  18 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Bogusławska           385: 398
  19 Rafał          Błaszkiewicz         - Małgorzata     Deszczyńska           446: 386
  20 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Zawadzki              364: 380
  21 Piotr          Potoczek             - Jarosław       Olek                  284: 431
  22 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             412: 417
  23 Patrycja       Kuszpit              - Olga           Swarcewicz            527: 251
  24 Piotr          Broda                - Agnieszka      Walas                 373: 421
  25 Halina         Mrozek               - Konrad         Pajączek              360: 192
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Zbigniew       Rybak                 256: 392


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Czupryniak            373: 512
   2 Joanna         Juszczak             - Mikołaj        Przybyłowicz          423: 418
   3 Krzysztof      Gibas                - Marek          Dudkiewicz            469: 416
   4 Marek          Reda                 - Kacper         Zegadło               292: 392
   5 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             387: 374
   6 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               439: 379
   7 Marcin         Stachowski           - Michał         Alabrudziński         373: 439
   8 Tomasz         Zwoliński            - Patrycja       Kuszpit               449: 341
   9 Kamil          Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           401: 348
  10 Rafał          Matczak              - Jarosław       Olek                  367: 348
  11 Zdzisław       Szota                - Mariusz        Sylwestrzuk           392: 406
  12 Dominik        Urbacki              - Rafał          Błaszkiewicz          472: 315
  13 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Walas                 461: 308
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Sporczyk              357: 389
  15 Jerzy          Matyasik             - Mariola        Osajda-Matczak        314: 357
  16 Halina         Mrozek               - Maciej         Sylwestrzuk           365: 357
  17 Sylwia         Łada                 - Monika         Lewandowska           352: 324
  18 Dawid          Pikul                - Marta          Bajorek               405: 382
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Ireneusz       Jagiełło              611: 148
  20 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Stachowska            331: 382
  21 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             377: 395
  22 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Ostrowska             419: 270
  23 Agnieszka      Matus                - Piotr          Potoczek              434: 423
  24 Olga           Swarcewicz           - Robert         Kuszpit               356: 364
  25 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Dąbrowski             344: 262
  26 Piotr          Broda                - Konrad         Pajączek              381: 295


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Maciej         Czupryniak            399: 366
   2 Joanna         Juszczak             - Kacper         Zegadło               407: 332
   3 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Kister                273: 532
   4 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            468: 294
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Juliusz        Czupryniak            369: 261
   6 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marek          Reda                  375: 374
   7 Marcin         Stachowski           - Kamil          Górka                 333: 469
   8 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 539: 310
   9 Paweł          Jackowski            - Rafał          Matczak               369: 432
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                322: 323
  11 Dominik        Urbacki              - Mariola        Osajda-Matczak        433: 301
  12 Tomasz         Zwoliński            - Halina         Mrozek                492: 354
  13 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Sylwestrzuk           368: 371
  14 Patrycja       Kuszpit              - Andrzej        Kwiatkowski           319: 332
  15 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Deszczyńska           335: 375
  16 Dorota         Stachowska           - Agnieszka      Walas                 369: 310
  17 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 369: 306
  18 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Matus                 306: 267
  19 Robert         Kuszpit              - Jarosław       Olek                  470: 308
  20 Monika         Lewandowska          - Katarzyna      Bogusławska           384: 366
  21 Marta          Bajorek              - Zdzisław       Szota                 303: 351
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Sylwestrzuk           444: 319
  23 Rafał          Błaszkiewicz         - Ireneusz       Jagiełło              486: 177
  24 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              383: 381
  25 Olga           Swarcewicz           - Piotr          Potoczek              348: 345
  26 Konrad         Pajączek             - Maciej         Dąbrowski             404: 252


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Joanna         Juszczak              346: 327
   2 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 404: 421
   3 Maciej         Czupryniak           - Dominik        Urbacki               443: 433
   4 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Gibas                 393: 360
   5 Kamil          Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           392: 541
   6 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Zawadzki              350: 378
   7 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             329: 451
   8 Rafał          Matczak              - Mikołaj        Przybyłowicz          431: 412
   9 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 510: 284
  10 Monika         Lewandowska          - Paweł          Jackowski             315: 349
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Juliusz        Czupryniak            314: 444
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Deszczyńska           416: 369
  13 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              360: 321
  14 Halina         Mrozek               - Robert         Kuszpit               250: 396
  15 Sylwia         Łada                 - Dorota         Stachowska            394: 328
  16 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Dąbrowski             306: 285
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Stachowski            341: 335
  18 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Ślusarska             375: 322
  19 Piotr          Broda                - Patrycja       Kuszpit               341: 338
  20 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Bogusławska           358: 381
  21 Jarosław       Olek                 - Joanna         Ostrowska             374: 329
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Olga           Swarcewicz            467: 266
  23 Ireneusz       Jagiełło             - Jerzy          Matyasik              283: 408
  24 Agnieszka      Matus                - Konrad         Pajączek              394: 290
  25 Agnieszka      Walas                - Marek          Rogalski              490: 325
  26 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Potoczek              289: 338


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Kamil          Kister                341: 351
   2 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Czupryniak            351: 358
   3 Krzysztof      Zawadzki             - Miłosz         Wrzałek               288: 514
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Alabrudziński         344: 389
   5 Joanna         Juszczak             - Rafał          Matczak               327: 403
   6 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               377: 358
   7 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Górka                 393: 424
   8 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                371: 381
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Zdzisław       Szota                 380: 362
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Jackowski             337: 440
  11 Robert         Kuszpit              - Sylwia         Łada                  391: 378
  12 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Gibas                 342: 371
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Reda                  288: 528
  14 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           248: 380
  15 Agnieszka      Matus                - Maciej         Sylwestrzuk           429: 254
  16 Monika         Lewandowska          - Rafał          Błaszkiewicz          443: 427
  17 Agnieszka      Walas                - Dawid          Pikul                 365: 499
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Piotr          Broda                   1: 400
  19 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              357: 301
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Marcin         Stachowski            555: 320
  21 Jerzy          Matyasik             - Halina         Mrozek                355: 369
  22 Jarosław       Olek                 - Patrycja       Kuszpit               460: 362
  23 Konrad         Pajączek             - Piotr          Potoczek              296: 490
  24 Ireneusz       Jagiełło             - Marta          Bajorek               249: 459
  25 Olga           Swarcewicz           - Joanna         Ostrowska             247: 523
  26 Marek          Rogalski             - Maciej         Dąbrowski             497: 305


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                489: 384
   2 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Czupryniak            395: 446
   3 Rafał          Matczak              - Mirosław       Uglik                 320: 453
   4 Marek          Dudkiewicz           - Mikołaj        Przybyłowicz          346: 462
   5 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 493: 286
   6 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Zawadzki              435: 448
   7 Robert         Kuszpit              - Joanna         Juszczak              345: 375
   8 Krzysztof      Gibas                - Mariusz        Sylwestrzuk           362: 397
   9 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  380: 380
  10 Dominik        Urbacki              - Monika         Lewandowska           396: 324
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Zdzisław       Szota                 330: 396
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Olek                  365: 394
  13 Juliusz        Czupryniak           - Sylwia         Łada                  378: 371
  14 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 504: 362
  15 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Rybak                 405: 380
  16 Halina         Mrozek               - Agnieszka      Matus                 359: 377
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Ślusarska             419: 264
  18 Dorota         Stachowska           - Rafał          Błaszkiewicz          283: 379
  19 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Walas                 365: 297
  20 Piotr          Potoczek             - Marta          Bajorek               326: 343
  21 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             388: 358
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              427: 343
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Katarzyna      Bogusławska           384: 296
  24 Marek          Rogalski             - Olga           Swarcewicz            392: 394
  25 Patrycja       Kuszpit              - Maciej         Dąbrowski             329: 386
  26 Ireneusz       Jagiełło             - Konrad         Pajączek              197: 394


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Kamil          Kister                544: 328
   2 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         517: 300
   3 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 418: 342
   4 Mikołaj        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                380: 474
   5 Marek          Reda                 - Joanna         Juszczak              366: 266
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Matczak               314: 369
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Dudkiewicz            414: 340
   8 Tomasz         Zwoliński            - Juliusz        Czupryniak            419: 434
   9 Dawid          Pikul                - Dominik        Urbacki               368: 445
  10 Kamil          Górka                - Agnieszka      Matus                 499: 306
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Kacper         Zegadło               410: 350
  12 Jarosław       Olek                 - Zdzisław       Szota                 344: 404
  13 Robert         Kuszpit              - Mariola        Osajda-Matczak        376: 436
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Krzysztof      Gibas                 460: 265
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Stachowska            345: 294
  16 Marta          Bajorek              - Joanna         Ostrowska             317: 372
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sylwestrzuk           401: 363
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Monika         Lewandowska           468: 359
  19 Piotr          Broda                - Andrzej        Kwiatkowski           351: 417
  20 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Rybak                 440: 201
  21 Marcin         Stachowski           - Halina         Mrozek                364: 393
  22 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Walas                 393: 347
  23 Katarzyna      Bogusławska          - Piotr          Potoczek              342: 371
  24 Konrad         Pajączek             - Michał         Dąbrowski             277: 350
  25 Olga           Swarcewicz           - Marcin         Rogala                335: 471
  26 Jerzy          Matyasik             - Marek          Rogalski              339: 420
  27 Patrycja       Kuszpit              - Ireneusz       Jagiełło              356: 197
  28 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Maciej         Czupryniak            304: 401
   2 Kamil          Kister               - Miłosz         Wrzałek               376: 377
   3 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  313: 356
   4 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                370: 394
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mirosław       Uglik                 273: 556
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Kamil          Górka                 415: 380
   7 Dominik        Urbacki              - Juliusz        Czupryniak            437: 385
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Mikołaj        Przybyłowicz          353: 377
   9 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      Zawadzki              299: 362
  10 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Zwoliński             431: 402
  11 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Ślusarska             438: 439
  12 Rafał          Błaszkiewicz         - Andrzej        Kwiatkowski           302: 429
  13 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Gibas                 328: 466
  14 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kuszpit               289: 421
  15 Jarosław       Olek                 - Agnieszka      Matus                 378: 427
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 313: 531
  17 Halina         Mrozek               - Małgorzata     Deszczyńska           351: 353
  18 Marcin         Rogala               - Sylwia         Łada                  403: 364
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Szymon         Dąbrowski             283: 444
  20 Piotr          Potoczek             - Piotr          Broda                 279: 471
  21 Monika         Lewandowska          - Marta          Bajorek               404: 417
  22 Michał         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            389: 260
  23 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Stachowski            455: 262
  24 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Bogusławska           358: 394
  25 Jerzy          Matyasik             - Patrycja       Kuszpit               413: 319
  26 Agnieszka      Walas                - Maciej         Dąbrowski             447: 301
  27 Ireneusz       Jagiełło             - Olga           Swarcewicz            179: 366
  28 Konrad         Pajączek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Maciej         Czupryniak            305: 405
   2 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               323: 437
   3 Mirosław       Uglik                - Dominik        Urbacki               484: 384
   4 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           377: 410
   5 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Zawadzki              386: 457
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Mikołaj        Przybyłowicz          440: 357
   7 Kamil          Górka                - Joanna         Juszczak              506: 261
   8 Kamil          Kister               - Rafał          Matczak               466: 346
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 345: 397
  10 Agnieszka      Matus                - Juliusz        Czupryniak            361: 289
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Robert         Kuszpit               282: 433
  12 Krzysztof      Gibas                - Katarzyna      Ślusarska             385: 361
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Zdzisław       Szota                 468: 264
  14 Michał         Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             309: 423
  15 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            340: 456
  16 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Błaszkiewicz          347: 368
  17 Marta          Bajorek              - Kacper         Zegadło               356: 486
  18 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Sporczyk              325: 305
  19 Jarosław       Olek                 - Halina         Mrozek                399: 322
  20 Agnieszka      Walas                - Sylwia         Łada                  415: 285
  21 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 445: 340
  22 Dorota         Stachowska           - Monika         Lewandowska           324: 448
  23 Katarzyna      Bogusławska          - Jerzy          Matyasik              397: 461
  24 Konrad         Pajączek             - Maciej         Sylwestrzuk           351: 336
  25 Piotr          Potoczek             - Marek          Rogalski              364: 379
  26 Olga           Swarcewicz           - Marcin         Stachowski            285: 351
  27 Maciej         Dąbrowski            - Ireneusz       Jagiełło              392: 218
  28 Patrycja       Kuszpit              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Zawadzki              416: 272
   2 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Sylwestrzuk           386: 427
   3 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  303: 361
   4 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                323: 384
   5 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Górka                 357: 470
   6 Dominik        Urbacki              - Waldemar       Czerwoniec            428: 284
   7 Joanna         Juszczak             - Paweł          Jackowski             275: 562
   8 Agnieszka      Matus                - Michał         Alabrudziński         286: 455
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Zwoliński             378: 326
  10 Dawid          Pikul                - Mariola        Osajda-Matczak        481: 301
  11 Robert         Kuszpit              - Rafał          Matczak               348: 392
  12 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 407: 333
  13 Kacper         Zegadło              - Marcin         Rogala                322: 450
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Zdzisław       Szota                 427: 444
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Jarosław       Olek                  425: 326
  16 Juliusz        Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           477: 403
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Agnieszka      Walas                 360: 372
  18 Monika         Lewandowska          - Joanna         Ostrowska             302: 470
  19 Marcin         Stachowski           - Jerzy          Matyasik              373: 330
  20 Sylwia         Łada                 - Halina         Mrozek                369: 324
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             480: 274
  22 Marta          Bajorek              - Konrad         Pajączek              493: 249
  23 Zbigniew       Rybak                - Michał         Dąbrowski             386: 339
  24 Patrycja       Kuszpit              - Marek          Rogalski              393: 411
  25 Ireneusz       Jagiełło             - Piotr          Potoczek              179: 379
  26 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           381: 276
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Stachowska            370: 474
  28 Olga           Swarcewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               444: 370
   2 Kamil          Kister               - Mirosław       Uglik                 334: 403
   3 Marek          Reda                 - Mariusz        Sylwestrzuk           498: 300
   4 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             541: 404
   5 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         351: 375
   6 Dawid          Pikul                - Mikołaj        Przybyłowicz          417: 411
   7 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Matczak               358: 423
   8 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            483: 307
   9 Juliusz        Czupryniak           - Robert         Kuszpit               401: 298
  10 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Gibas                 384: 356
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Joanna         Juszczak              440: 311
  12 Zdzisław       Szota                - Małgorzata     Deszczyńska           376: 319
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Matus                 403: 317
  14 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Błaszkiewicz          500: 291
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Kacper         Zegadło               413: 398
  16 Agnieszka      Walas                - Jarosław       Olek                  338: 376
  17 Piotr          Broda                - Katarzyna      Ślusarska             519: 299
  18 Joanna         Ostrowska            - Marta          Bajorek               394: 333
  19 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Sporczyk              334: 377
  20 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Rybak                 409: 365
  21 Marek          Rogalski             - Jerzy          Matyasik              365: 354
  22 Piotr          Potoczek             - Monika         Lewandowska           464: 337
  23 Michał         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             285: 439
  24 Dorota         Stachowska           - Halina         Mrozek                435: 349
  25 Olga           Swarcewicz           - Maciej         Dąbrowski             347: 315
  26 Maciej         Sylwestrzuk          - Konrad         Pajączek              290: 356
  27 Ireneusz       Jagiełło             - Patrycja       Kuszpit               296: 296
  28 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 15-06-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.67  29586  183
   2 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.56  30060  192
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              153.59  29490  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.86  21553  141
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.78  28111  184
   8 Dominik Urbacki                Pruszków             151.45  28926  191
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.37  30273  200
  10 Marek Reda                     Dębówka              150.57  28458  189
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.10  26717  178
  12 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  13 Kamil Górka                    Kraków               149.22  28650  192
  14 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.27  28912  195
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.12  29476  199
  16 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.64  25246  171
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  18 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  19 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.77  20262  139
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  21 Dawid Pikul                    Poznań               145.49  27497  189
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.89  27529  190
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.79  23601  163
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.78  28376  196
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.60  27907  193
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.55  25296  175
  27 Justyna Górka                  Kraków               144.40  28592  198
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.09  28385  197
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  30 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.40  27532  192
  31 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.11  27048  189
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.19  26305  185
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.82  20982  149
  35 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.03  27165  194
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  38 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.64   5865   42
  39 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             139.40  27323  196
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.27   9749   70
  43 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.98  27658  199
  44 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  45 Karol Waniek                   Wrocław              138.92  13614   98
  46 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  47 Maciej Grąbczewski             Szczecin             138.26  16453  119
  48 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  49 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.50  27363  199
  50 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             137.01  26306  192
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             136.89  25599  187
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  54 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  55 Radosław Jachna                Łódź                 136.52  16109  118
  56 Irena Sołdan                   Sopot                136.41  26463  194
  57 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  58 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  59 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26228  193
  60 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  61 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  62 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.57  11659   86
  63 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  64 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.69  26399  196
  65 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.24  24834  185
  66 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.04  26272  196
  68 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.03  21177  158
  69 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  70 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  71 Marek Dudkiewicz               Milanówek            132.98  25799  194
  72 Juliusz Czupryniak             Warszawa             132.70  25345  191
  73 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  74 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.32  21701  164
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.09  25890  196
  76 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.08  25624  194
  77 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  78 Jakub Błażejewski              Poznań               131.39  22993  175
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.33  20094  153
  80 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.05  14284  109
  82 Michał Rogalewicz              Poznań               130.96  22918  175
  83 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  84 Artur Koszel                   Warszawa             130.66  17509  134
  85 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  86 Maciej Perzyński               Piła                 130.54  25194  193
  87 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  88 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  89 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.29  15635  120
  90 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.27  24490  188
  91 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.25  14327  110
  92 Barbara Obremska               Wrocław              130.24  24616  189
  93 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  96 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.83   4674   36
  97 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.75   6228   48
  98 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.73  25556  197
  99 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.67  14393  111
 100 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
 101 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
 102 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
 103 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 104 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               129.33   6208   48
 105 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.14  24795  192
 106 Radosław Więch                 Warszawa             129.09   8907   69
 107 Piotr Broda                    Sandomierz           128.99  23735  184
 108 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 109 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.30  25403  198
 110 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 111 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 112 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.91  23663  185
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.68  25026  196
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 115 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.14  16020  126
 116 Czesław Grajewski              Białystok            127.14  25047  197
 117 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             127.13   8899   70
 118 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             127.06  24649  194
 119 Bogdan Kozłowski               Białystok            126.63  15702  124
 120 Janusz Krupiński               Bytom                126.62  19753  156
 121 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.32  24758  196
 123 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       126.18  14384  114
 124 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.16  16149  128
 125 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 126 Marta Bajorek                  Warszawa             125.81  24408  194
 127 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.79  25158  200
 128 Tomasz Lempart                 Kraków               125.42  18562  148
 129 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.39  15423  123
 130 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.30  24434  195
 131 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 132 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 133 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 134 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.10  25020  200
 135 Stanisław Gasik                Warszawa             125.07   5753   46
 136 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 137 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 138 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.55  23540  189
 140 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 141 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 142 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 144 Michał Kolaj                   Ostróda              123.82   7429   60
 145 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 146 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 147 Krzysztof Gibas                Kraków               123.55  24339  197
 148 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 149 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.39  22086  179
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 151 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 152 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             123.06  20305  165
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 155 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 156 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 157 Anita Bruska                   Gdynia               122.71  17548  143
 158 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 159 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            122.45   6000   49
 160 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 161 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.13  13068  107
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 163 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.07  23804  195
 164 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 165 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  19067  157
 166 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 167 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.11  23617  195
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 169 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.38  16853  140
 171 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 172 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 173 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 174 Anna Krynicka                  Warszawa             120.16  17183  143
 175 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 176 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.65  20101  168
 177 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.40  14209  119
 178 Agnieszka Biegańska            Białystok            119.40  10985   92
 179 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 180 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.33  23031  193
 181 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 182 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 183 Jarosław Olek                  Warszawa             118.77   9264   78
 184 Agnieszka Walas                Kraków               118.75   8550   72
 185 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.65  23136  195
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 188 Teresa Zalewska                Racibórz             118.27  16913  143
 189 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 190 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 191 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 192 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 193 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 194 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 195 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.66  12590  107
 196 Agnieszka Matus                Milanówek            117.52  20801  177
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 199 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 201 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 202 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 203 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 204 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.36  15592  134
 205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.30  15700  135
 206 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.29  12210  105
 207 Anna Biegańska                 Białystok            116.22  10576   91
 208 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       116.12   9754   84
 209 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 210 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.00  22040  190
 212 Monika Siemaszko               Lipiany              115.80  21308  184
 213 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.58   6935   60
 215 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 216 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 217 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 218 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.67  21787  190
 219 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 220 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.49  21982  192
 221 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 222 Sławomir Długosz               Ostróda              114.21  15990  140
 223 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 224 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            113.87  15372  135
 226 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.71   5117   45
 227 Lucyna Śniadach                Rumia                113.53  21457  189
 228 Renata Andracka                Zwola                113.35  22329  197
 229 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 230 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          113.27   8722   77
 231 Tomasz A. Praga                Białystok            113.24   8606   76
 232 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 233 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 234 Maria Pokorska                 Warszawa             113.10  22620  200
 235 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 236 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.17  14694  131
 237 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 238 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 239 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.54  21974  197
 240 Marcin Stachowski              Wydartowo I          111.33  21042  189
 241 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 242 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.69   8634   78
 243 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 244 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.31  12906  117
 245 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 246 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 247 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 248 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.94  21219  193
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 250 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.43  14554  133
 251 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 252 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 253 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.52  21162  195
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 256 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.50   3906   36
 257 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 258 Dorota Ostrowska               Białystok            108.23  16776  155
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 260 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 261 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 263 Józef Burzyński                Ełk                  107.70  16694  155
 264 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.61  21521  200
 265 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.43   5049   47
 266 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 267 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.13  13820  129
 268 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 270 Maciej Dąbrowski               Warszawa             106.20  20709  195
 271 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.19  16990  160
 272 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.84  17570  166
 274 Iza Kraj                       Warszawa             105.78   3914   37
 275 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 276 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 277 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 105.64  11937  113
 278 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 279 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.11  19865  189
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 281 Halina Mrozek                  Warszawa             105.00   4935   47
 282 Lidia Żywna                    Gdynia               104.82  12054  115
 283 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.24   4795   46
 285 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             103.75  11101  107
 286 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 287 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.31  12087  117
 288 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 289 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         102.61   7285   71
 290 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 291 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 292 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.10   3063   30
 293 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 294 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 295 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 296 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 297 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 298 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 299 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 300 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 301 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 302 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             98.49   3447   35
 303 Michał Dreczka                 Poznań                98.08   3629   37
 304 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 306 Karolina Urbańska              Poznań                97.47   2924   30
 307 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.14  17971  185
 308 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 309 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 310 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 311 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               95.80   6610   69
 313 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 314 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.42   6704   71
 315 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 316 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 317 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.35   6908   74
 318 Konrad Pajączek                Milanówek             93.26   3171   34
 319 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.24   6340   68
 320 Marek Horyń                    Ełk                   93.11   3352   36
 321 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.86   5479   59
 322 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.11  18422  200
 323 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.33   3794   42
 324 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 325 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 326 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 327 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 328 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 329 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 330 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 331 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 332 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 333 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 334 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 335 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 336 Marcin Kurowski                Racibórz              82.95   8959  108
 337 Teresa Balewska                Reda                  81.33   8133  100
 338 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 339 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 340 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 341 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 342 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 343 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 344 Mirosław Dejna                 Sampława              65.25  12333  189
 345 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 15-06-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Rogala                  Warszawa             134.79   3909   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.21   2355   29
   5 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   6 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   7 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   8 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   9 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  10 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  11 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  12 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  13 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      148.17   3556   24
  14 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  15 Mateusz Królikowski            Wrocław              139.00   3336   24
  16 Mikołaj Fidziński              Dębica               138.83   3332   24
  17 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  18 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  19 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  20 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  21 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  22 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  23 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  24 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  25 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  27 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  28 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  29 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  31 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  33 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  37 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  38 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  39 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  40 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  41 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  42 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  43 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  44 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.62   2463   24
  45 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  46 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  47 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  48 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  49 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  50 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  51 Marek Szczepanik               Reda                 101.13   2326   23
  52 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  55 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  57 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  58 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  60 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  61 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  62 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  63 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  64 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  65 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  66 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  67 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  68 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  69 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  70 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  71 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  72 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  73 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  74 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  75 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  76 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  77 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  78 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  81 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  82 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  83 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  84 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  85 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  86 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  87 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  88 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  89 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  90 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  91 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  92 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  93 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  94 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  95 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  96 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  97 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  98 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  99 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 100 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 101 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 102 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 103 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            146.50   1758   12
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 105 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 106 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 107 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 108 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 109 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 110 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 111 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 112 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 113 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 115 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 116 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 117 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 118 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 119 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 121 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 122 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 123 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 124 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 126 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 127 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 128 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 129 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 130 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 131 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 132 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 133 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 134 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 135 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 136 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 139 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 140 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 141 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 142 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 143 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 144 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 145 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 146 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 147 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 148 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 149 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 150 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 151 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 152 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 153 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 154 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 155 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 156 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 157 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 158 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 159 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 160 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 161 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 162 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 163 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 164 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 165 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 166 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 167 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 168 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 169 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 170 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 171 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 172 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 173 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 174 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 175 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 176 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 177 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 178 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 179 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 180 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 181 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 182 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.82   1109   11
 183 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 184 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 185 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 186 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 187 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 188 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 189 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 190 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 191 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 192 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 193 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 194 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 195 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 196 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 197 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 198 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 199 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 200 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 201 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 202 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 203 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 204 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 205 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 206 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 207 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 208 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 209 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 210 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 211 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 212 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 213 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 214 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 215 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 216 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 217 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 218 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 219 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 220 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 221 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 222 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 223 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 224 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 225 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 226 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 227 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 228 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 229 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 230 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 231 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 232 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 233 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 234 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 235 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 236 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 237 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 238 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 239 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 240 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 241 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 242 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 243 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 244 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 245 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 246 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 247 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 248 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 249 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 250 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 251 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 252 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 253 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 254 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 255 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 256 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 257 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 258 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 259 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 260 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 261 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 262 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 263 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 264 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 265 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 266 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 267 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 268 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 269 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 270 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 271 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 272 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 273 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 274 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 275 Dorota Buśko                   Naterki               62.33    374    6
 276 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 277 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 278 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 279 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 280 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 281 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 282 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 283 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 284 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 285 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 286 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 287 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 288 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 289 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 290 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 291 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 292 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 293 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 294 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 295 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 296 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 297 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 298 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 299 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 300 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 301 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 302 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 303 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 304 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 305 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 306 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 307 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 308 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie