Zabrze30
maja
Zabrze 30 maja V Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych
Zabrze31
maja
Zabrze 31- 1 czerwca XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2008
Warszawa21
czerwca
Warszawa 21-22 czerwca XIV Puchar Polski
O przewadze ngunzizmu nad nzenzizm...31 - 01 czerwca 2008 — XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Zabrze, 31 - 01 czerwca 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


O przewadze ngunzizmu nad nzenzizm...69 osób nie wystraszyło się zawartej w nazwie tegorocznych Mistrzostw Górnego Śląska i Zagłębia trzynastki. Rekordziści przybyli aż ze Szczecina — całkiem zresztą sporą grupą. Początkowo szczęście wsparło umiejętności Karola Wyrębkiewicza, który wygrał pierwsze osiem partii. Dało mu to imponującą liczbę 21 wygranych pod rząd w ostatnich turniejach — wg strony Arkadiusza Bieguna jest to najdłuższa passa zwycięstw w historii scrabblowych potyczek. Karol być może pobiłby jeszcze jeden rekord — na najwyższą ilość małych punktów zdobytych w turnieju dwunastorundowym. Niestety, kiedy w 9 partii z Kamilem Górką pojawiło się na planszy nieistniejące słowo nzenzizm (położone w przeszłości przez Mateusza Żbikowskiego zamiast prawidłowego ngunzizmu*), niedokładnie pamiętający tę historię Karol, w chwili słabości, nie zanegował ruchu partnera. I tak przeszła okazja na dodatkowe punkty. Bezpośrednie boje Karola i Kamila wyłoniły zresztą zwycięzców: tytuł XIII Mistrza Górnego Śląska i Zagłębia powędrował w ręce Kamila Górki, wicemistrzostwo wywiózł do Łodzi Karol. Miejsce trzecie i ostatnie z grawerowanych w szkle trofeów wywiózł z Zabrza Staszek Rydzik. Wśród czworga debiutantów najlepiej wypadł Artur Tanistra. Wraz z Lucyną Balcerak dziękujemy wszystkim gościom za wizytę w Zabrzu, mamy nadzieję, że podobały się pamiątkowe koszulki oraz nagrody, które — dziękujemy sponsorom — dostały wszystkie osoby uczestniczące w zawodach.
*ngunzizm, dla ciekawych, to po prostu inna nazwa kimbangizmu
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Ośrodek Kultury "Guido"
ul. 3 maja 91a
Zabrze
Obrońca tytułuMarek Salamon
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuhttp://www.sliwa.zabrze.pl/scrabble
Harmonogramb>31.05.08 (sobota, 7 rund)
— do 11:45 — przyjmowanie zgłoszeń do turnieju
— 12:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 15:00 do 16.00 przerwa obiadowa
— ok. 20:00 zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
1.06.08 (niedziela, 5 rund)
— 9:00 rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
— ok. 14:30 — uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd spod dworca PKP w Zabrzu:
Tramwaj nr 3 z Placu Wolności — 5 przystanków w kierunku Makoszów
Z dworca komunikacji autobusowej (obok PKP): autobusy 7, 23, 47, 111, 198, 199 do przystanku Zabrze Skansen Guido
Zmotoryzowani: Zjazd z autostrady A4 na węźle "Wspólna" na Zabrze, droga przechodzi w ul. 3 Maja, na której znajduje się miejsce rozgrywek
(mapka na stronie turnieju)
WyżywienieNa miejscu Kawiarnia, możliwość spożycia posiłków barowych, ponadto spory wybór pizzy na zamówienie
Noclegi1. Hotelik Klon, ul. Roosevelta 24, tel. (032) 271 16 45
15 min. piechotą od miejsca rozgrywek, w centrum miasta,
ceny: pok. 2-osobowy od 90 zł, 3-osobowy od 120 zł
2. Zajazd Ślązak, ul. Wolności 63, tel. (032) 276 11 95
dla zmotoryzowanych lub lubiących jazdę tramwajami, dzielnica Maciejów,
ceny: 2-osobowy 82 zł., pok. 3-osobowy 95 zł., 4-osobowy 118 zł.
3. Hotel Diament ***, ul. Cisowa 4, tel. (032) 278 66 80
(5 min. pieszo od miejsca rozgrywek)
ceny: 1-osobowy 179 zł., 2-osobowy 219 zł.

Inne hotele na stronie http://www.um.zabrze.pl/informator
NagrodyGwarantowana Pula nagród pieniężnych:
I miejsce — 350 zł
II miejsce — 250 zł
III miejsce — 200 zł
Nagrody rzeczowe — na obecną chwilę o wartości ok. 1500 zł
Dodatkowe atrakcjeW niedzielę 1 czerwca, po zakończeniu turnieju, dla chętnych około godz. 15:00 możliwość zwiedzenia Skansenu Górniczego "Luiza"
http://www.luiza.zabrze.pl
Zainteresowani proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie u organizatorów!
OrganizatorzyMaciej Śliwa
tel. 601 916 600, (032) 726 17 96
maciej@sliwa.zabrze.pl
GG: 4674486
SponsorzyUrząd Miejski w Zabrzu
Miejski Ośrodek Kultury "Guido"


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 135.84     11.0     5260     2025     1113
  2 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.73      9.0     5415     1839     1169
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.07      9.0     5152     1814      641
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 140.91      9.0     4919     1666      632
  5 Marcin          Skowron              Zabrze                 115.30      9.0     4469     1790      279
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.40      8.0     4992     1729      601
  7 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.15      8.0     4856     1650      405
  8 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   120.24      8.0     4698     1668     -100
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.16      8.0     4693     1663      338
 10 Kuba            Koisar               Warszawa               126.54      8.0     4663     1621      493
 11 Marcin          Figiel               Kraków                 123.65      8.0     4645     1743      238
 12 Beata           Wiączkowska          Wrocław                119.09      8.0     4621     1707       81
 13 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         116.26      8.0     4574     1697      413
 14 Joanna          Brychcy              Katowice               109.74      8.0     4277     1673     -119
 15 Bartosz         Morawski             Gliwice                131.18      7.0     5123     1548      777
 16 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    120.58      7.0     4848     1458      380
 17 Ewa             Ciszewska            Katowice               128.86      7.0     4805     1475      508
 18 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.46      7.0     4742     1455      695
 19 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.30      7.0     4734     1586      227
 20 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 111.24      7.0     4647     1573      154
 21 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.60      7.0     4495     1561       69
 22 Przemysław      Pawlic               Wrocław                103.03      7.0     4343     1635     -206
 23 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                114.90      7.0     4244     1484      172
 24 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              103.57      7.0     4034     1528     -260
 25 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.93      6.0     4838     1349      566
 26 Marek           Róziecki             Rybnik                 125.97      6.0     4741     1400      389
 27 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.97      6.0     4737     1395      464
 28 Krzysztof       Obremski             Legnica                138.45      6.0     4669     1347      320
 29 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             129.33      6.0     4666     1336      206
 30 Marek           Salamon              Bytom                  132.21      6.0     4589     1449      117
 31 Patryk          Gadus                Pszczew                100.00      6.0     4564     1403      243
 32 Piotr           Wierzchowski         Widuchowa              100.00      6.0     4503     1445     -250
 33 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              123.93      6.0     4385     1453      -43
 34 Rafał           Stachowski           Police                 101.10      6.0     4280     1351     -198
 35 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               110.33      6.0     4218     1473     -611
 36 Paweł           Kowalski             Kutno                  117.42      6.0     4170     1394     -258
 37 Weronika        Rudnicka             Ustka                  109.85      6.0     4136     1414     -375
 38 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               109.71      6.0     4052     1460     -644
 39 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       127.05      5.0     4733     1281      197
 40 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.86      5.0     4577     1284      317
 41 Katarzyna       Żuławska             Katowice               109.31      5.0     4446     1237      209
 42 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   113.80      5.0     4407     1245     -306
 43 Karolina        Drabik               Skarżysko              108.79      5.0     4347     1240     -149
 44 Łukasz          Sornek               Mikołów                100.00      5.0     4302     1355      -10
 45 Jerzy           Luter                Bytom                  108.68      5.0     4265     1268      -95
 46 Monika          Sadurska             Warszawa               100.00      5.0     4180     1284     -240
 47 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   102.59      5.0     4163     1228     -141
 48 Jacek           Dec                  Pszczew                101.33      5.0     4144     1310     -706
 49 Tomasz          Górka                Łęczna                 113.61      5.0     4090     1301     -439
 50 Artur           Tanistra             Glinka                 100.00      5.0     3949     1193     -525
 51 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.85      4.0     4443     1159       52
 52 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.69      4.0     4373     1183      -81
 53 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                107.05      4.0     4272     1101       -6
 54 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       102.97      4.0     4240     1128     -250
 55 Lucyna          Korga                Zabrze                 127.39      4.0     4126     1184     -163
 56 Katarzyna       Pawluch              Zabrze                 100.00      4.0     3938     1126       14
 57 Justyna         Wiśniewska           Stargard Szczeciński   100.00      4.0     3818     1111     -423
 58 Janusz          Krupiński            Bytom                  118.49      4.0     3453     1093     -429
 59 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                114.03      4.0     2001      696      253
 60 Jakub           Kraj                 Szczecin               100.00      3.5     3649      983     -730
 61 Edward          Smołka               Zabrze                 100.00      3.0     3587     1011     -946
 62 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.59      3.0     2248      786     -539
 63 Leszek          Stecuła              Bytom                  120.79      3.0     1918      670      202
 64 Agnieszka       Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice   111.84      2.0     2576      711     -574
 65 Paweł           Brylski              Kraków                 100.00      1.5     3038      595     -265
 66 Mirosław        Dymkowski            Czechowice-Dziedzice   100.00      0.5     2138      386     -566
 67 Witold          Berus                Zabrze                 100.00      0.5     1211      206     -209
 68 Joanna          Duda                 Zabrze                 102.17      0.0      927      187     -359
 69 Michał          Jaworek              Zabrze                 105.88      0.0      887      222     -519
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



	Kazimierz.J Merklejn 146.60 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leokadia       Litwinowicz           114.90 +  472: 268  165
    2    11 Marcin         Skowron               115.30 -  358: 416   65
    3    14 Agata          Kopta                 102.97 +  489: 323  153
    4     5 Andrzej        Rechowicz             128.16 +  380: 341  178
    5     6 Sławomir       Piotrowski            116.26 +  351: 335  166
    6     2 Bartosz        Morawski              131.18 -  338: 427   81
    7    11 Patrycja       Śliwińska             110.33 +  442: 291  160
    8     7 Marcin         Figiel                123.65 -  340: 421   74
    9    11 Dariusz        Puton                 132.69 +  352: 336  183
   10     5 Dawid          Pikul                 140.91 -  304: 514   91
   11     8 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 +  387: 319  176
   12     8 Beata          Wiączkowska           119.09 -  282: 435   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Mariusz Skrobosz 145.30 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Kuć                   113.80 +  565: 316  164
    2     1 Katarzyna      Żuławska              109.31 +  372: 357  159
    3     2 Marcin         Figiel                123.65 +  353: 312  174
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 -  362: 426   89
    5    11 Tomasz         Zwoliński             144.40 -  362: 432   94
    6    14 Lucyna         Korga                 127.39 +  371: 347  177
    7    12 Jerzy          Matyasik              118.46 -  266: 411   68
    8    10 Marek          Salamon               132.21 +  378: 337  182
    9    18 Patrycja       Śliwińska             110.33 +  568: 297  160
   10     7 Leszek         Stecuła               120.79 -  333: 493   71
   11    12 Joanna         Brychcy               109.74 -  376: 397   60
   12    14 Krzysztof      Obremski              138.45 +  428: 382  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Tomasz Zwoliński 144.40 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Górka                 113.61 +  506: 289  164
    2     3 Marcin         Figiel                123.65 -  347: 419   74
    3    11 Rafał          Wesołowski            122.86 +  453: 337  173
    4     6 Beata          Wiączkowska           119.09 -  392: 416   69
    5    11 Mariusz        Skrobosz              145.30 +  432: 362  195
    6     7 Marek          Dudkiewicz            118.15 +  470: 342  168
    7     3 Stanisław      Rydzik                144.07 +  441: 362  194
    8     3 Dariusz        Kuć                   120.24 +  499: 362  170
    9     3 Przemysław     Pawlic                103.03 +  373: 322  153
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 +  421: 330  189
   11     1 Kamil          Górka                 135.84 -  361: 444   86
   12     2 Stanisław      Rydzik                144.07 -  297: 406   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Stanisław Rydzik 144.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.84 +  488: 387  162
    2     7 Janusz         Krupiński             118.49 +  449: 310  168
    3     3 Beata          Wiączkowska           119.09 +  469: 366  169
    4     2 Dariusz        Kuć                   120.24 -  421: 468   70
    5     3 Ewa            Ciszewska             128.86 +  411: 344  179
    6     3 Marcin         Skowron               115.30 +  342: 339  165
    7     3 Tomasz         Zwoliński             144.40 -  362: 441   94
    8     5 Kuba           Koisar                126.54 +  606: 351  177
    9     2 Sławomir       Piotrowski            116.26 +  378: 304  166
   10     3 Bartosz        Morawski              131.18 +  503: 362  181
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 -  317: 542   89
   12     2 Tomasz         Zwoliński             144.40 +  406: 297  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Dawid Pikul 140.91 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kwiecień              111.24 -  314: 464   61
    2    33 Jacek          Dec                   101.33 +  515: 343  151
    3    15 Janusz         Krupiński             118.49 +  414: 379  168
    4    12 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  441: 278  152
    5     8 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 -  338: 362   74
    6    13 Łukasz         Sornek                100.00 +  395: 382  150
    7     9 Marcin         Figiel                123.65 -  321: 388   74
    8    14 Monika         Sadurska              100.00 +  458: 358  150
    9     9 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  443: 325  150
   10     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 +  514: 304  197
   11     3 Leszek         Stecuła               120.79 +  370: 337  171
   12     3 Marek          Dudkiewicz            118.15 +  396: 367  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Karol Wyrębkiewicz 138.73 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Patrycja       Śliwińska             110.33 +  548: 286  160
    2     2 Dawid          Adamczyk              127.05 +  541: 332  177
    3     1 Kuba           Koisar                126.54 +  400: 370  177
    4     1 Mariusz        Skrobosz              145.30 +  426: 362  195
    5     1 Kamil          Górka                 135.84 +  412: 384  186
    6     1 Dariusz        Kuć                   120.24 +  529: 245  170
    7     1 Grzegorz       Kwiecień              111.24 +  440: 307  161
    8     1 Przemysław     Pawlic                103.03 +  556: 286  153
    9     1 Kamil          Górka                 135.84 -  268: 407   86
   10     1 Tomasz         Zwoliński             144.40 -  330: 421   94
   11     2 Stanisław      Rydzik                144.07 +  542: 317  194
   12     1 Kamil          Górka                 135.84 -  423: 529   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Krzysztof Obremski 138.45 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Weronika       Rudnicka              109.85 -  326: 338   60
    2    25 Agata          Kopta                 102.97 -  390: 448   53
    3    25 Dawid          Adamczyk              127.05 +  365: 332  177
    4    26 Tomasz         Górka                 113.61 -  297: 447   64
    5    29 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  488: 266  150
    6    22 Joanna         Brychcy               109.74 -  307: 319   60
    7    26 Edward         Smołka                100.00 +  443: 289  150
    8    21 Lucyna         Korga                 127.39 +  368: 356  177
    9    10 Patryk         Gadus                 100.00 +  382: 351  150
   10    19 Jacek          Dec                   101.33 -  382: 391   51
   11    20 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 +  539: 384  160
   12    14 Mariusz        Skrobosz              145.30 -  382: 428   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Kamil Górka 135.84 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Brychcy               109.74 +  461: 271  160
    2    13 Marek          Róziecki              125.97 +  403: 347  176
    3     8 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 +  449: 336  160
    4     4 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 +  415: 325  174
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 -  384: 412   89
    6     4 Beata          Wiączkowska           119.09 +  454: 351  169
    7     4 Dariusz        Kuć                   120.24 +  490: 308  170
    8     2 Bartosz        Morawski              131.18 +  469: 397  181
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 +  407: 268  189
   10     2 Marcin         Figiel                123.65 +  355: 348  174
   11     1 Tomasz         Zwoliński             144.40 +  444: 361  194
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 +  529: 423  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2025  / 12 168.75




	Paweł Jackowski 133.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 -  319: 330   60
    2    30 Michał         Jaworek               105.88 +  549: 337  156
    3    10 Marek          Dudkiewicz            118.15 +  410: 317  168
    4     9 Marek          Róziecki              125.97 +  417: 326  176
    5     7 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  412: 334  150
    6     5 Przemysław     Pawlic                103.03 -  322: 328   53
    7     8 Andrzej        Rechowicz             128.16 +  462: 361  178
    8     6 Sławomir       Piotrowski            116.26 -  347: 489   66
    9     6 Marek          Salamon               132.21 -  354: 401   82
   10    12 Grzegorz       Wiączkowski           114.03 -  406: 417   64
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 +  460: 254  174
   12    11 Jerzy          Matyasik              118.46 -  279: 379   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Dariusz Puton 132.69 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Żuławska              109.31 -  379: 414   59
    2    18 Tomasz         Siwiński              103.57 +  370: 253  154
    3    22 Joanna         Brychcy               109.74 +  452: 355  160
    4    15 Przemysław     Pawlic                103.03 -  316: 456   53
    5    18 Tomasz         Górka                 113.61 +  353: 302  164
    6    11 Kuba           Koisar                126.54 -  298: 330   77
    7    16 Patryk         Gadus                 100.00 -  355: 454   50
    8    18 Krzysztof      Sporczyk              119.85 +  408: 307  170
    9    11 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 -  336: 352   97
   10    13 Marek          Salamon               132.21 -  359: 396   82
   11    23 Agata          Kuć                   102.59 -  357: 367   53
   12    25 Dorota         Kuć                   113.80 -  390: 468   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Marek Salamon 132.21 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karolina       Drabik                108.79 +  484: 250  159
    2     8 Andrzej        Rechowicz             128.16 +  407: 381  178
    3     5 Marcin         Skowron               115.30 -  363: 431   65
    4    11 Jakub          Kraj                  100.00 +  539: 290  150
    5     4 Beata          Wiączkowska           119.09 -  331: 420   69
    6     8 Janusz         Krupiński             118.49 +  382: 344  168
    7     7 Sławomir       Piotrowski            116.26 -  336: 391   66
    8    10 Mariusz        Skrobosz              145.30 -  337: 378   95
    9     6 Paweł          Jackowski             133.97 +  401: 354  184
   10    13 Dariusz        Puton                 132.69 +  396: 359  183
   11     9 Przemysław     Pawlic                103.03 -  350: 378   53
   12    13 Ewa            Ciszewska             128.86 -  263: 496   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Bartosz Morawski 131.18 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Luter                 108.68 +  494: 326  159
    2     4 Dariusz        Kuć                   120.24 -  377: 385   70
    3     9 Sławomir       Piotrowski            116.26 +  425: 307  166
    4     8 Marcin         Figiel                123.65 +  460: 336  174
    5     5 Patrycja       Śliwińska             110.33 +  607: 204  160
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 +  427: 338  197
    7     2 Przemysław     Pawlic                103.03 -  379: 413   53
    8     2 Kamil          Górka                 135.84 -  397: 469   86
    9     5 Grzegorz       Kwiecień              111.24 +  431: 377  161
   10     3 Stanisław      Rydzik                144.07 -  362: 503   94
   11     7 Patryk         Gadus                 100.00 +  425: 331  150
   12     5 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  339: 357   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Łukasz Bobowski 129.33 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Barbara        Łukaszewicz           107.05 +  445: 320  157
    2    14 Weronika       Rudnicka              109.85 +  440: 347  160
    3     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 -  383: 405   74
    4    10 Łukasz         Sornek                100.00 -  293: 408   50
    5    15 Jacek          Dec                   101.33 -  349: 415   51
    6    20 Paweł          Kowalski              117.42 +  455: 296  167
    7    13 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  433: 386  150
    8    11 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  426: 449   78
    9    21 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  388: 282  150
   10    10 Grzegorz       Kwiecień              111.24 -  365: 397   61
   11    16 Leokadia       Litwinowicz           114.90 -  313: 398   65
   12    18 Rafał          Wesołowski            122.86 +  376: 357  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Ewa Ciszewska 128.86 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Jaworek               105.88 +  424: 259  156
    2    17 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.84 +  474: 319  162
    3     4 Dariusz        Kuć                   120.24 -  403: 481   70
    4     7 Paweł          Kowalski              117.42 +  336: 313  167
    5     3 Stanisław      Rydzik                144.07 -  344: 411   94
    6    16 Patrycja       Śliwińska             110.33 -  337: 374   60
    7    15 Rafał          Stachowski            101.10 +  462: 315  151
    8    13 Łukasz         Sornek                100.00 +  335: 305  150
    9    12 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 -  414: 430   74
   10    16 Jerzy          Luter                 108.68 -  358: 419   59
   11    17 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  422: 408  150
   12    13 Marek          Salamon               132.21 +  496: 263  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Andrzej Rechowicz 128.16 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Siwiński              103.57 +  386: 314  154
    2     8 Marek          Salamon               132.21 -  381: 407   82
    3    21 Leokadia       Litwinowicz           114.90 +  393: 336  165
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 -  341: 380   97
    5    20 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 +  439: 280  160
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              119.85 +  353: 342  170
    7     8 Paweł          Jackowski             133.97 -  361: 462   84
    8    11 Łukasz         Bobowski              129.33 +  449: 426  179
    9    14 Łukasz         Sornek                100.00 +  449: 321  150
   10     4 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 +  440: 382  176
   11     5 Marcin         Skowron               115.30 -  344: 366   65
   12     5 Bartosz        Morawski              131.18 +  357: 339  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Lucyna Korga 127.39 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zygmunt        Skwarek               101.59 -  353: 359   52
    2    20 Katarzyna      Pawluch               100.00 +  450: 289  150
    3    17 Marek          Róziecki              125.97 -  305: 401   76
    4    22 Joanna         Brychcy               109.74 +  314: 252  160
    5    17 Katarzyna      Żuławska              109.31 +  351: 274  159
    6    14 Mariusz        Skrobosz              145.30 -  347: 371   95
    7    19 Marek          Dudkiewicz            118.15 -  339: 408   68
    8    21 Krzysztof      Obremski              138.45 -  356: 368   88
    9    26 Artur          Tanistra              100.00 +  372: 317  150
   10    15 Patryk         Gadus                 100.00 -  302: 356   50
   11    21 Dawid          Adamczyk              127.05 -  375: 413   77
   12    27 Karolina       Drabik                108.79 -  262: 481   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Dawid Adamczyk 127.05 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Przemysław     Pawlic                103.03 +  407: 331  153
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 -  332: 541   89
    3    25 Krzysztof      Obremski              138.45 -  332: 365   88
    4    27 Karolina       Drabik                108.79 +  525: 382  159
    5    13 Paweł          Kowalski              117.42 +  488: 237  167
    6    10 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  478: 324  150
    7     5 Beata          Wiączkowska           119.09 -  379: 416   69
    8     8 Grzegorz       Kwiecień              111.24 -  386: 419   61
    9    20 Tomasz         Siwiński              103.57 -  359: 367   54
   10    23 Patrycja       Śliwińska             110.33 -  284: 427   60
   11    21 Lucyna         Korga                 127.39 +  413: 375  177
   12    17 Tomasz         Siwiński              103.57 -  350: 352   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Kuba Koisar 126.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agata          Kopta                 102.97 +  494: 278  153
    2     5 Paweł          Kowalski              117.42 +  357: 303  167
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 -  370: 400   89
    4    13 Weronika       Rudnicka              109.85 +  455: 258  160
    5     9 Przemysław     Pawlic                103.03 -  391: 447   53
    6    11 Dariusz        Puton                 132.69 +  330: 298  183
    7    10 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 +  352: 351  174
    8     5 Stanisław      Rydzik                144.07 -  351: 606   94
    9    15 Janusz         Krupiński             118.49 +  468: 224  168
   10     9 Marcin         Skowron               115.30 -  325: 336   65
   11    13 Tomasz         Siwiński              103.57 +  418: 330  154
   12     6 Grzegorz       Kwiecień              111.24 +  352: 339  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Marek Róziecki 125.97 Rybnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agata          Kuć                   102.59 +  348: 293  153
    2    13 Kamil          Górka                 135.84 -  347: 403   86
    3    17 Lucyna         Korga                 127.39 +  401: 305  177
    4     9 Paweł          Jackowski             133.97 -  326: 417   84
    5    16 Rafał          Wesołowski            122.86 -  381: 432   73
    6    26 Jakub          Kraj                  100.00 +  468: 258  150
    7    17 Jacek          Dec                   101.33 +  513: 366  151
    8    12 Janusz         Krupiński             118.49 +  424: 241  168
    9     7 Adam           Szukalski             120.58 -  351: 427   71
   10    14 Łukasz         Sornek                100.00 +  417: 347  150
   11    10 Sławomir       Piotrowski            116.26 -  360: 370   66
   12    12 Adam           Szukalski             120.58 -  405: 493   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Mariusz Sylwestrzuk 125.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Duda                  102.17 +  479: 322  152
    2    10 Zygmunt        Skwarek               101.59 -  364: 382   52
    3    12 Łukasz         Sornek                100.00 -  339: 349   50
    4    18 Rafał          Stachowski            101.10 +  412: 360  151
    5    14 Monika         Sadurska              100.00 +  431: 282  150
    6    12 Jacek          Dec                   101.33 +  492: 266  151
    7     6 Marcin         Skowron               115.30 +  449: 338  165
    8     4 Beata          Wiączkowska           119.09 +  469: 251  169
    9     4 Marcin         Figiel                123.65 -  417: 436   74
   10     4 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  382: 440   78
   11     8 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 -  319: 387   97
   12    10 Joanna         Brychcy               109.74 -  285: 459   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Mariola Osajda-Matczak 123.93 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jacek          Dec                   101.33 +  395: 237  151
    2     6 Adam           Szukalski             120.58 +  372: 319  171
    3     6 Łukasz         Bobowski              129.33 +  405: 383  179
    4     4 Kamil          Górka                 135.84 -  325: 415   86
    5     8 Dawid          Pikul                 140.91 +  362: 338  191
    6     6 Grzegorz       Kwiecień              111.24 -  324: 399   61
    7    10 Kuba           Koisar                126.54 -  351: 352   77
    8    15 Patryk         Gadus                 100.00 -  392: 449   50
    9    12 Ewa            Ciszewska             128.86 +  430: 414  179
   10    20 Leokadia       Litwinowicz           114.90 -  328: 343   65
   11    14 Paweł          Jackowski             133.97 -  254: 460   84
   12    20 Jerzy          Luter                 108.68 +  447: 319  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Marcin Figiel 123.65 Kraków             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Stachowski            101.10 +  406: 298  151
    2     3 Tomasz         Zwoliński             144.40 +  419: 347  194
    3     2 Mariusz        Skrobosz              145.30 -  312: 353   95
    4     8 Bartosz        Morawski              131.18 -  336: 460   81
    5    22 Weronika       Rudnicka              109.85 +  345: 336  160
    6    15 Rafał          Wesołowski            122.86 +  449: 353  173
    7     9 Dawid          Pikul                 140.91 +  388: 321  191
    8     7 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 +  421: 340  197
    9     4 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 +  436: 417  176
   10     2 Kamil          Górka                 135.84 -  348: 355   86
   11     4 Marek          Dudkiewicz            118.15 -  393: 471   68
   12     7 Leszek         Stecuła               120.79 +  392: 356  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Rafał Wesołowski 122.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Brylski               100.00 +  384: 264  150
    2     9 Sławomir       Piotrowski            116.26 -  348: 374   66
    3    11 Tomasz         Zwoliński             144.40 -  337: 453   94
    4    29 Tomasz         Siwiński              103.57 +  492: 271  154
    5    16 Marek          Róziecki              125.97 +  432: 381  176
    6    15 Marcin         Figiel                123.65 -  353: 449   74
    7    14 Łukasz         Sornek                100.00 -  255: 362   50
    8    23 Paweł          Kowalski              117.42 -  341: 384   67
    9    23 Tomasz         Górka                 113.61 +  494: 254  164
   10    24 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 -  381: 382   60
   11    22 Monika         Sadurska              100.00 +  403: 310  150
   12    18 Łukasz         Bobowski              129.33 -  357: 376   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Leszek Stecuła 120.79 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    16 Patrycja       Śliwińska             110.33 +  387: 300  160
    9    17 Monika         Sadurska              100.00 +  345: 321  150
   10     7 Mariusz        Skrobosz              145.30 +  493: 333  195
   11     3 Dawid          Pikul                 140.91 -  337: 370   91
   12     7 Marcin         Figiel                123.65 -  356: 392   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     670  /  5 134.00




	Adam Szukalski 120.58 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  489: 351  150
    2     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 -  319: 372   74
    3    16 Paweł          Kowalski              117.42 -  413: 438   67
    4    17 Sławomir       Piotrowski            116.26 -  267: 397   66
    5    23 Jerzy          Luter                 108.68 +  399: 368  159
    6    21 Weronika       Rudnicka              109.85 -  375: 399   60
    7    23 Katarzyna      Pawluch               100.00 +  352: 315  150
    8    22 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 +  483: 315  160
    9     7 Marek          Róziecki              125.97 +  427: 351  176
   10    17 Rafał          Stachowski            101.10 +  446: 351  151
   11    11 Beata          Wiączkowska           119.09 -  385: 406   69
   12    12 Marek          Róziecki              125.97 +  493: 405  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Dariusz Kuć 120.24 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Patryk         Gadus                 100.00 +  398: 368  150
    2     4 Bartosz        Morawski              131.18 +  385: 377  181
    3     4 Ewa            Ciszewska             128.86 +  481: 403  179
    4     2 Stanisław      Rydzik                144.07 +  468: 421  194
    5     2 Marcin         Skowron               115.30 +  467: 369  165
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 -  245: 529   89
    7     4 Kamil          Górka                 135.84 -  308: 490   86
    8     3 Tomasz         Zwoliński             144.40 -  362: 499   94
    9    13 Rafał          Stachowski            101.10 +  478: 266  151
   10     8 Przemysław     Pawlic                103.03 +  399: 353  153
   11     6 Grzegorz       Kwiecień              111.24 +  402: 349  161
   12     4 Marcin         Skowron               115.30 -  305: 374   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Krzysztof Sporczyk 119.85 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jakub          Kraj                  100.00 +  434: 317  150
    2    16 Beata          Wiączkowska           119.09 -  364: 469   69
    3    18 Weronika       Rudnicka              109.85 -  356: 381   60
    4    19 Marek          Dudkiewicz            118.15 -  321: 404   68
    5    24 Karolina       Drabik                108.79 +  459: 375  159
    6    17 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  342: 353   78
    7    22 Artur          Tanistra              100.00 +  393: 259  150
    8    18 Dariusz        Puton                 132.69 -  307: 408   83
    9    22 Jerzy          Matyasik              118.46 -  406: 414   68
   10    26 Tomasz         Górka                 113.61 -  366: 367   64
   11    28 Katarzyna      Pawluch               100.00 +  385: 286  150
   12    24 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 -  310: 358   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Beata Wiączkowska 119.09 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Pawluch               100.00 +  323: 297  150
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              119.85 +  469: 364  170
    3     3 Stanisław      Rydzik                144.07 -  366: 469   94
    4     6 Tomasz         Zwoliński             144.40 +  416: 392  194
    5     4 Marek          Salamon               132.21 +  420: 331  182
    6     4 Kamil          Górka                 135.84 -  351: 454   86
    7     5 Dawid          Adamczyk              127.05 +  416: 379  177
    8     4 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 -  251: 469   76
    9    19 Joanna         Brychcy               109.74 -  388: 398   60
   10    18 Monika         Sadurska              100.00 +  380: 320  150
   11    11 Adam           Szukalski             120.58 +  406: 385  171
   12     8 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 +  435: 282  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Janusz Krupiński 118.49 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Monika         Sadurska              100.00 +  393: 320  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                144.07 -  310: 449   94
    3    15 Dawid          Pikul                 140.91 -  379: 414   91
    4    25 Barbara        Łukaszewicz           107.05 +  402: 381  157
    5    21 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  420: 287  152
    6     8 Marek          Salamon               132.21 -  344: 382   82
    7    20 Weronika       Rudnicka              109.85 +  348: 329  160
    8    12 Marek          Róziecki              125.97 -  241: 424   76
    9    15 Kuba           Koisar                126.54 -  224: 468   77
   10    22 Tomasz         Siwiński              103.57 -  392: 428   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 10 109.30




	Jerzy Matyasik 118.46 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Edward         Smołka                100.00 +  438: 257  150
    2    15 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 -  331: 338   60
    3    20 Przemysław     Pawlic                103.03 -  357: 367   53
    4    21 Agata          Kuć                   102.59 +  389: 384  153
    5    19 Jakub          Kraj                  100.00 +  585: 209  150
    6     9 Sławomir       Piotrowski            116.26 -  349: 408   66
    7    12 Mariusz        Skrobosz              145.30 +  411: 266  195
    8     9 Marcin         Skowron               115.30 -  336: 405   65
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              119.85 +  414: 406  170
   10    11 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  380: 382   50
   11    15 Jerzy          Luter                 108.68 +  373: 346  159
   12    11 Paweł          Jackowski             133.97 +  379: 279  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Marek Dudkiewicz 118.15 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Łukasz         Sornek                100.00 +  350: 342  150
    2    12 Grzegorz       Kwiecień              111.24 -  389: 415   61
    3    10 Paweł          Jackowski             133.97 -  317: 410   84
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              119.85 +  404: 321  170
    5    12 Dorota         Kuć                   113.80 +  455: 331  164
    6     7 Tomasz         Zwoliński             144.40 -  342: 470   94
    7    19 Lucyna         Korga                 127.39 +  408: 339  177
    8    17 Joanna         Brychcy               109.74 +  535: 303  160
    9     8 Katarzyna      Żuławska              109.31 +  416: 407  159
   10     6 Sławomir       Piotrowski            116.26 +  402: 324  166
   11     4 Marcin         Figiel                123.65 +  471: 393  174
   12     3 Dawid          Pikul                 140.91 -  367: 396   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Paweł Kowalski 117.42 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Artur          Tanistra              100.00 +  398: 327  150
    2     5 Kuba           Koisar                126.54 -  303: 357   77
    3    16 Adam           Szukalski             120.58 +  438: 413  171
    4     7 Ewa            Ciszewska             128.86 -  313: 336   79
    5    13 Dawid          Adamczyk              127.05 -  237: 488   77
    6    20 Łukasz         Bobowski              129.33 -  296: 455   79
    7    30 Agata          Kuć                   102.59 +  464: 293  153
    8    23 Rafał          Wesołowski            122.86 +  384: 341  173
    9    16 Marcin         Skowron               115.30 -  296: 323   65
   10    21 Joanna         Brychcy               109.74 -  294: 406   60
   11    24 Barbara        Łukaszewicz           107.05 +  370: 324  157
   12    22 Agata          Kuć                   102.59 +  377: 365  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Sławomir Piotrowski 116.26 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  483: 278  150
    2     9 Rafał          Wesołowski            122.86 +  374: 348  173
    3     9 Bartosz        Morawski              131.18 -  307: 425   81
    4    17 Adam           Szukalski             120.58 +  397: 267  171
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 -  335: 351   97
    6     9 Jerzy          Matyasik              118.46 +  408: 349  168
    7     7 Marek          Salamon               132.21 +  391: 336  182
    8     6 Paweł          Jackowski             133.97 +  489: 347  184
    9     2 Stanisław      Rydzik                144.07 -  304: 378   94
   10     6 Marek          Dudkiewicz            118.15 -  324: 402   68
   11    10 Marek          Róziecki              125.97 +  370: 360  176
   12     9 Przemysław     Pawlic                103.03 +  392: 320  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Marcin Skowron 115.30 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  354: 297  150
    2    11 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 +  416: 358  197
    3     5 Marek          Salamon               132.21 +  431: 363  182
    4     3 Grzegorz       Kwiecień              111.24 +  418: 308  161
    5     2 Dariusz        Kuć                   120.24 -  369: 467   70
    6     3 Stanisław      Rydzik                144.07 -  339: 342   94
    7     6 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 -  338: 449   76
    8     9 Jerzy          Matyasik              118.46 +  405: 336  168
    9    16 Paweł          Kowalski              117.42 +  323: 296  167
   10     9 Kuba           Koisar                126.54 +  336: 325  177
   11     5 Andrzej        Rechowicz             128.16 +  366: 344  178
   12     4 Dariusz        Kuć                   120.24 +  374: 305  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Leokadia Litwinowicz 114.90 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 -  268: 472   97
    2    28 Barbara        Łukaszewicz           107.05 +  404: 285  157
    3    21 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  336: 393   78
    4    23 Jerzy          Luter                 108.68 -  339: 365   59
    5    31 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.84 -  341: 406   62
    6    31 Tomasz         Siwiński              103.57 -  270: 332   54
    7    32 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  411: 200  150
    8    31 Jakub          Kraj                  100.00 +  388: 295  150
    9    29 Dorota         Kuć                   113.80 +  377: 332  164
   10    20 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 +  343: 328  174
   11    16 Łukasz         Bobowski              129.33 +  398: 313  179
   12    16 Patrycja       Śliwińska             110.33 +  369: 351  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Grzegorz Wiączkowski 114.03 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Rafał          Stachowski            101.10 -  239: 375   51
    9    24 Weronika       Rudnicka              109.85 +  465: 334  160
   10    12 Paweł          Jackowski             133.97 +  417: 406  184
   11    19 Jacek          Dec                   101.33 +  495: 289  151
   12    15 Patryk         Gadus                 100.00 +  385: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  /  5 139.20




	Dorota Kuć 113.80 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              145.30 -  316: 565   95
    2    32 Karolina       Drabik                108.79 +  426: 355  159
    3    24 Rafał          Stachowski            101.10 +  466: 402  151
    4    14 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  393: 486   50
    5    12 Marek          Dudkiewicz            118.15 -  331: 455   68
    6    18 Monika         Sadurska              100.00 -  318: 368   50
    7    24 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 -  320: 337   60
    8    28 Tomasz         Górka                 113.61 -  355: 375   64
    9    29 Leokadia       Litwinowicz           114.90 -  332: 377   65
   10    31 Katarzyna      Pawluch               100.00 +  344: 305  150
   11    29 Edward         Smołka                100.00 +  338: 298  150
   12    25 Dariusz        Puton                 132.69 +  468: 390  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Tomasz Górka 113.61 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             144.40 -  289: 506   94
    2    23 Przemysław     Pawlic                103.03 -  307: 342   53
    3    27 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.84 +  354: 336  162
    4    26 Krzysztof      Obremski              138.45 +  447: 297  188
    5    18 Dariusz        Puton                 132.69 -  302: 353   83
    6    19 Patryk         Gadus                 100.00 -  342: 360   50
    7    29 Tomasz         Siwiński              103.57 -  297: 368   54
    8    28 Dorota         Kuć                   113.80 +  375: 355  164
    9    23 Rafał          Wesołowski            122.86 -  254: 494   73
   10    26 Krzysztof      Sporczyk              119.85 +  367: 366  170
   11    26 Łukasz         Sornek                100.00 +  386: 366  150
   12    23 Weronika       Rudnicka              109.85 -  370: 386   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Agnieszka Jaśkiewicz 111.84 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                144.07 -  387: 488   94
    2    17 Ewa            Ciszewska             128.86 -  319: 474   79
    3    27 Tomasz         Górka                 113.61 -  336: 354   64
    4    30 Edward         Smołka                100.00 -  347: 371   50
    5    31 Leokadia       Litwinowicz           114.90 +  406: 341  165
    6    27 Barbara        Łukaszewicz           107.05 +  406: 312  157
    7    25 Zygmunt        Skwarek               101.59 -  374: 410   52
    8    27 Katarzyna      Pawluch               100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  /  8  88.88




	Grzegorz Kwiecień 111.24 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 140.91 +  464: 314  191
    2    12 Marek          Dudkiewicz            118.15 +  415: 389  168
    3     7 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  480: 329  152
    4     3 Marcin         Skowron               115.30 -  308: 418   65
    5    10 Łukasz         Sornek                100.00 +  393: 343  150
    6     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 +  399: 324  174
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 -  307: 440   89
    8     8 Dawid          Adamczyk              127.05 +  419: 386  177
    9     5 Bartosz        Morawski              131.18 -  377: 431   81
   10    10 Łukasz         Bobowski              129.33 +  397: 365  179
   11     6 Dariusz        Kuć                   120.24 -  349: 402   70
   12     6 Kuba           Koisar                126.54 -  339: 352   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Patrycja Śliwińska 110.33 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 -  286: 548   89
    2    24 Artur          Tanistra              100.00 +  548: 291  150
    3    13 Monika         Sadurska              100.00 +  358: 343  150
    4    16 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 +  366: 345  160
    5     5 Bartosz        Morawski              131.18 -  204: 607   81
    6    16 Ewa            Ciszewska             128.86 +  374: 337  179
    7    11 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 -  291: 442   97
    8    16 Leszek         Stecuła               120.79 -  300: 387   71
    9    18 Mariusz        Skrobosz              145.30 -  297: 568   95
   10    23 Dawid          Adamczyk              127.05 +  427: 284  177
   11    18 Katarzyna      Żuławska              109.31 +  416: 308  159
   12    16 Leokadia       Litwinowicz           114.90 -  351: 369   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Weronika Rudnicka 109.85 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              138.45 +  338: 326  188
    2    14 Łukasz         Bobowski              129.33 -  347: 440   79
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              119.85 +  381: 356  170
    4    13 Kuba           Koisar                126.54 -  258: 455   77
    5    22 Marcin         Figiel                123.65 -  336: 345   74
    6    21 Adam           Szukalski             120.58 +  399: 375  171
    7    20 Janusz         Krupiński             118.49 -  329: 348   68
    8    24 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  299: 418   50
    9    24 Grzegorz       Wiączkowski           114.03 -  334: 465   64
   10    30 Jakub          Kraj                  100.00 +  368: 311  150
   11    25 Karolina       Drabik                108.79 +  361: 302  159
   12    23 Tomasz         Górka                 113.61 +  386: 370  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Joanna Brychcy 109.74 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Górka                 135.84 -  271: 461   86
    2    27 Joanna         Duda                  102.17 +  399: 297  152
    3    22 Dariusz        Puton                 132.69 -  355: 452   83
    4    22 Lucyna         Korga                 127.39 -  252: 314   77
    5    27 Agata          Kuć                   102.59 +  382: 370  153
    6    22 Krzysztof      Obremski              138.45 +  319: 307  188
    7    21 Jerzy          Luter                 108.68 +  336: 317  159
    8    17 Marek          Dudkiewicz            118.15 -  303: 535   68
    9    19 Beata          Wiączkowska           119.09 +  398: 388  169
   10    21 Paweł          Kowalski              117.42 +  406: 294  167
   11    12 Mariusz        Skrobosz              145.30 +  397: 376  195
   12    10 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 +  459: 285  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Monika Gawron-Cieślik 109.71 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             133.97 +  330: 319  184
    2    15 Jerzy          Matyasik              118.46 +  338: 331  168
    3     8 Kamil          Górka                 135.84 -  336: 449   86
    4    16 Patrycja       Śliwińska             110.33 -  345: 366   60
    5    20 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  280: 439   78
    6    24 Jerzy          Luter                 108.68 -  246: 395   59
    7    24 Dorota         Kuć                   113.80 +  337: 320  164
    8    22 Adam           Szukalski             120.58 -  315: 483   71
    9    27 Karolina       Drabik                108.79 +  401: 364  159
   10    24 Rafał          Wesołowski            122.86 +  382: 381  173
   11    20 Krzysztof      Obremski              138.45 -  384: 539   88
   12    24 Krzysztof      Sporczyk              119.85 +  358: 310  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Katarzyna Żuławska 109.31 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Puton                 132.69 +  414: 379  183
    2     1 Mariusz        Skrobosz              145.30 -  357: 372   95
    3    19 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  369: 386   50
    4    20 Agata          Kopta                 102.97 +  395: 346  153
    5    17 Lucyna         Korga                 127.39 -  274: 351   77
    6    25 Edward         Smołka                100.00 +  461: 253  150
    7    18 Monika         Sadurska              100.00 -  359: 363   50
    8    20 Jacek          Dec                   101.33 +  390: 294  151
    9     8 Marek          Dudkiewicz            118.15 -  407: 416   68
   10    25 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  408: 284  150
   11    18 Patrycja       Śliwińska             110.33 -  308: 416   60
   12    19 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  304: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Karolina Drabik 108.79 Skarżysko                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Salamon               132.21 -  250: 484   82
    2    32 Dorota         Kuć                   113.80 -  355: 426   64
    3    32 Edward         Smołka                100.00 +  340: 338  150
    4    27 Dawid          Adamczyk              127.05 -  382: 525   77
    5    24 Krzysztof      Sporczyk              119.85 -  375: 459   70
    6    30 Paweł          Brylski               100.00 +  404: 314  150
    7    27 Jakub          Kraj                  100.00 +  434: 212  150
    8    26 Justyna        Wiśniewska            100.00 -  273: 364   50
    9    27 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 -  364: 401   60
   10    27 Artur          Tanistra              100.00 +  387: 350  150
   11    25 Weronika       Rudnicka              109.85 -  302: 361   60
   12    27 Lucyna         Korga                 127.39 +  481: 262  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Jerzy Luter 108.68 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartosz        Morawski              131.18 -  326: 494   81
    2    26 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  337: 399   50
    3    28 Michał         Jaworek               105.88 +  433: 291  156
    4    23 Leokadia       Litwinowicz           114.90 +  365: 339  165
    5    23 Adam           Szukalski             120.58 -  368: 399   71
    6    24 Monika         Gawron-Cieślik        109.71 +  395: 246  160
    7    21 Joanna         Brychcy               109.74 -  317: 336   60
    8    25 Tomasz         Siwiński              103.57 -  302: 368   54
    9    25 Katarzyna      Pawluch               100.00 +  338: 310  150
   10    16 Ewa            Ciszewska             128.86 +  419: 358  179
   11    15 Jerzy          Matyasik              118.46 -  346: 373   68
   12    20 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 -  319: 447   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Barbara Łukaszewicz 107.05 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Bobowski              129.33 -  320: 445   79
    2    28 Leokadia       Litwinowicz           114.90 -  285: 404   65
    3    33 Paweł          Brylski               100.00 +  379: 278  150
    4    25 Janusz         Krupiński             118.49 -  381: 402   68
    5    30 Tomasz         Siwiński              103.57 +  371: 320  154
    6    27 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.84 -  312: 406   62
    7    28 Justyna        Wiśniewska            100.00 -  319: 348   50
    8    32 Agata          Kuć                   102.59 -  377: 383   53
    9    30 Agata          Kopta                 102.97 +  392: 301  153
   10    28 Edward         Smołka                100.00 +  445: 230  150
   11    24 Paweł          Kowalski              117.42 -  324: 370   67
   12    26 Łukasz         Sornek                100.00 -  367: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 12  91.75




	Michał Jaworek 105.88 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ewa            Ciszewska             128.86 -  259: 424   79
    2    30 Paweł          Jackowski             133.97 -  337: 549   84
    3    28 Jerzy          Luter                 108.68 -  291: 433   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     222  /  3  74.00




	Tomasz Siwiński 103.57 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  314: 386   78
    2    18 Dariusz        Puton                 132.69 -  253: 370   83
    3    31 Artur          Tanistra              100.00 +  331: 287  150
    4    29 Rafał          Wesołowski            122.86 -  271: 492   73
    5    30 Barbara        Łukaszewicz           107.05 -  320: 371   57
    6    31 Leokadia       Litwinowicz           114.90 +  332: 270  165
    7    29 Tomasz         Górka                 113.61 +  368: 297  164
    8    25 Jerzy          Luter                 108.68 +  368: 302  159
    9    20 Dawid          Adamczyk              127.05 +  367: 359  177
   10    22 Janusz         Krupiński             118.49 +  428: 392  168
   11    13 Kuba           Koisar                126.54 -  330: 418   77
   12    17 Dawid          Adamczyk              127.05 +  352: 350  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Przemysław Pawlic 103.03 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dawid          Adamczyk              127.05 -  331: 407   77
    2    23 Tomasz         Górka                 113.61 +  342: 307  164
    3    20 Jerzy          Matyasik              118.46 +  367: 357  168
    4    15 Dariusz        Puton                 132.69 +  456: 316  183
    5     9 Kuba           Koisar                126.54 +  447: 391  177
    6     5 Paweł          Jackowski             133.97 +  328: 322  184
    7     2 Bartosz        Morawski              131.18 +  413: 379  181
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.73 -  286: 556   89
    9     3 Tomasz         Zwoliński             144.40 -  322: 373   94
   10     8 Dariusz        Kuć                   120.24 -  353: 399   70
   11     9 Marek          Salamon               132.21 +  378: 350  182
   12     9 Sławomir       Piotrowski            116.26 -  320: 392   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Agata Kopta 102.97 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kuba           Koisar                126.54 -  278: 494   77
    2    25 Krzysztof      Obremski              138.45 +  448: 390  188
    3    14 Kazimierz.J    Merklejn              146.60 -  323: 489   97
    4    20 Katarzyna      Żuławska              109.31 -  346: 395   59
    5    28 Edward         Smołka                100.00 -  326: 342   50
    6    29 Justyna        Wiśniewska            100.00 -  293: 310   50
    7    31 Paweł          Brylski               100.00 +  416: 328  150
    8    29 Artur          Tanistra              100.00 -  342: 397   50
    9    30 Barbara        Łukaszewicz           107.05 -  301: 392   57
   10    32 Witold         Berus                 100.00 +  402: 232  150
   11    30 Jakub          Kraj                  100.00 +  388: 314  150
   12    28 Monika         Sadurska              100.00 -  377: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Agata Kuć 102.59 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Róziecki              125.97 -  293: 348   76
    2    22 Łukasz         Sornek                100.00 -  333: 386   50
    3    29 Katarzyna      Pawluch               100.00 +  406: 339  150
    4    21 Jerzy          Matyasik              118.46 -  384: 389   68
    5    27 Joanna         Brychcy               109.74 -  370: 382   60
    6    28 Artur          Tanistra              100.00 -  304: 345   50
    7    30 Paweł          Kowalski              117.42 -  293: 464   67
    8    32 Barbara        Łukaszewicz           107.05 +  383: 377  157
    9    31 Witold         Berus                 100.00 +  328: 221  150
   10    29 Paweł          Brylski               100.00 +  337: 319  150
   11    23 Dariusz        Puton                 132.69 +  367: 357  183
   12    22 Paweł          Kowalski              117.42 -  365: 377   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Joanna Duda 102.17 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 -  322: 479   76
    2    27 Joanna         Brychcy               109.74 -  297: 399   60
    3    30 Jacek          Dec                   101.33 -  308: 408   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     187  /  3  62.33




	Zygmunt Skwarek 101.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Lucyna         Korga                 127.39 +  359: 353  177
    2    10 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 +  382: 364  176
    3     7 Grzegorz       Kwiecień              111.24 -  329: 480   61
    4    12 Dawid          Pikul                 140.91 -  278: 441   91
    5    21 Janusz         Krupiński             118.49 -  287: 420   68
    6    23 Rafał          Stachowski            101.10 -  203: 355   51
    7    25 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.84 +  410: 374  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  /  7 112.29




	Jacek Dec 101.33 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 -  237: 395   74
    2    33 Dawid          Pikul                 140.91 -  343: 515   91
    3    30 Joanna         Duda                  102.17 +  408: 308  152
    4    24 Patryk         Gadus                 100.00 +  460: 361  150
    5    15 Łukasz         Bobowski              129.33 +  415: 349  179
    6    12 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 -  266: 492   76
    7    17 Marek          Róziecki              125.97 -  366: 513   76
    8    20 Katarzyna      Żuławska              109.31 -  294: 390   59
    9    28 Edward         Smołka                100.00 +  347: 265  150
   10    19 Krzysztof      Obremski              138.45 +  391: 382  188
   11    19 Grzegorz       Wiączkowski           114.03 -  289: 495   64
   12    21 Rafał          Stachowski            101.10 -  328: 385   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Rafał Stachowski 101.10 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Figiel                123.65 -  298: 406   74
    2    19 Patryk         Gadus                 100.00 +  358: 341  150
    3    24 Dorota         Kuć                   113.80 -  402: 466   64
    4    18 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 -  360: 412   76
    5    26 Katarzyna      Pawluch               100.00 +  429: 349  150
    6    23 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  355: 203  152
    7    15 Ewa            Ciszewska             128.86 -  315: 462   79
    8    19 Grzegorz       Wiączkowski           114.03 +  375: 239  164
    9    13 Dariusz        Kuć                   120.24 -  266: 478   70
   10    17 Adam           Szukalski             120.58 -  351: 446   71
   11    27 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  386: 348  150
   12    21 Jacek          Dec                   101.33 +  385: 328  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Witold Berus 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    30 Edward         Smołka                100.00 -  253: 304   50
    9    31 Agata          Kuć                   102.59 -  221: 328   53
   10    32 Agata          Kopta                 102.97 -  232: 402   53
   11    32 PAUZA
   12    31 Jakub          Kraj                  100.00 -  205: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     206  /  4  51.50




	Paweł Brylski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            122.86 -  264: 384   73
    2    29 Monika         Sadurska              100.00 -  276: 407   50
    3    33 Barbara        Łukaszewicz           107.05 -  278: 379   57
    4    31 Katarzyna      Pawluch               100.00 -  315: 365   50
    5    32 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  359: 316  150
    6    30 Karolina       Drabik                108.79 -  314: 404   59
    7    31 Agata          Kopta                 102.97 -  328: 416   53
   10    29 Agata          Kuć                   102.59 -  319: 337   53
   11    31 Artur          Tanistra              100.00 -  285: 295   50
   12    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     595  /  9  66.11




	Mirosław Dymkowski 100.00 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Szukalski             120.58 -  351: 489   71
    2    21 Justyna        Wiśniewska            100.00 -  250: 361   50
    3    26 Patryk         Gadus                 100.00 -  207: 374   50
    4    32 Artur          Tanistra              100.00 -  278: 396   50
    5    32 Paweł          Brylski               100.00 -  316: 359   50
    6    32 Katarzyna      Pawluch               100.00 -  236: 314   50
    7    32 Leokadia       Litwinowicz           114.90 -  200: 411   65
    8    33 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     386  /  7  55.14




	Patryk Gadus 100.00 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Kuć                   120.24 -  368: 398   70
    2    19 Rafał          Stachowski            101.10 -  341: 358   51
    3    26 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  374: 207  150
    4    24 Jacek          Dec                   101.33 -  361: 460   51
    5    25 Artur          Tanistra              100.00 +  475: 315  150
    6    19 Tomasz         Górka                 113.61 +  360: 342  164
    7    16 Dariusz        Puton                 132.69 +  454: 355  183
    8    15 Mariola        Osajda-Matczak        123.93 +  449: 392  174
    9    10 Krzysztof      Obremski              138.45 -  351: 382   88
   10    15 Lucyna         Korga                 127.39 +  356: 302  177
   11     7 Bartosz        Morawski              131.18 -  331: 425   81
   12    15 Grzegorz       Wiączkowski           114.03 -  344: 385   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Jakub Kraj 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              119.85 -  317: 434   70
    2    31 Edward         Smołka                100.00 +  426: 295  150
    3    23 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  331: 275  150
    4    11 Marek          Salamon               132.21 -  290: 539   82
    5    19 Jerzy          Matyasik              118.46 -  209: 585   68
    6    26 Marek          Róziecki              125.97 -  258: 468   76
    7    27 Karolina       Drabik                108.79 -  212: 434   59
    8    31 Leokadia       Litwinowicz           114.90 -  295: 388   65
    9    32 PAUZA
   10    30 Weronika       Rudnicka              109.85 -  311: 368   60
   11    30 Agata          Kopta                 102.97 -  314: 388   53
   12    31 Witold         Berus                 100.00 +  386: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  / 11  89.36




	Katarzyna Pawluch 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Beata          Wiączkowska           119.09 -  297: 323   69
    2    20 Lucyna         Korga                 127.39 -  289: 450   77
    3    29 Agata          Kuć                   102.59 -  339: 406   53
    4    31 Paweł          Brylski               100.00 +  365: 315  150
    5    26 Rafał          Stachowski            101.10 -  349: 429   51
    6    32 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  314: 236  150
    7    23 Adam           Szukalski             120.58 -  315: 352   71
    8    27 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.84 +  400:   1  162
    9    25 Jerzy          Luter                 108.68 -  310: 338   59
   10    31 Dorota         Kuć                   113.80 -  305: 344   64
   11    28 Krzysztof      Sporczyk              119.85 -  286: 385   70
   12    30 Edward         Smołka                100.00 +  369: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Monika Sadurska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Janusz         Krupiński             118.49 -  320: 393   68
    2    29 Paweł          Brylski               100.00 +  407: 276  150
    3    13 Patrycja       Śliwińska             110.33 -  343: 358   60
    4    28 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  381: 322  150
    5    14 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 -  282: 431   76
    6    18 Dorota         Kuć                   113.80 +  368: 318  164
    7    18 Katarzyna      Żuławska              109.31 +  363: 359  159
    8    14 Dawid          Pikul                 140.91 -  358: 458   91
    9    17 Leszek         Stecuła               120.79 -  321: 345   71
   10    18 Beata          Wiączkowska           119.09 -  320: 380   69
   11    22 Rafał          Wesołowski            122.86 -  310: 403   73
   12    28 Agata          Kopta                 102.97 +  407: 377  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Edward Smołka 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jerzy          Matyasik              118.46 -  257: 438   68
    2    31 Jakub          Kraj                  100.00 -  295: 426   50
    3    32 Karolina       Drabik                108.79 -  338: 340   59
    4    30 Agnieszka      Jaśkiewicz            111.84 +  371: 347  162
    5    28 Agata          Kopta                 102.97 +  342: 326  153
    6    25 Katarzyna      Żuławska              109.31 -  253: 461   59
    7    26 Krzysztof      Obremski              138.45 -  289: 443   88
    8    30 Witold         Berus                 100.00 +  304: 253  150
    9    28 Jacek          Dec                   101.33 -  265: 347   51
   10    28 Barbara        Łukaszewicz           107.05 -  230: 445   57
   11    29 Dorota         Kuć                   113.80 -  298: 338   64
   12    30 Katarzyna      Pawluch               100.00 -  345: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 12  84.25




	Łukasz Sornek 100.00 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Dudkiewicz            118.15 -  342: 350   68
    2    22 Agata          Kuć                   102.59 +  386: 333  153
    3    12 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 +  349: 339  176
    4    10 Łukasz         Bobowski              129.33 +  408: 293  179
    5    10 Grzegorz       Kwiecień              111.24 -  343: 393   61
    6    13 Dawid          Pikul                 140.91 -  382: 395   91
    7    14 Rafał          Wesołowski            122.86 +  362: 255  173
    8    13 Ewa            Ciszewska             128.86 -  305: 335   79
    9    14 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  321: 449   78
   10    14 Marek          Róziecki              125.97 -  347: 417   76
   11    26 Tomasz         Górka                 113.61 -  366: 386   64
   12    26 Barbara        Łukaszewicz           107.05 +  391: 367  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Artur Tanistra 100.00 Glinka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Kowalski              117.42 -  327: 398   67
    2    24 Patrycja       Śliwińska             110.33 -  291: 548   60
    3    31 Tomasz         Siwiński              103.57 -  287: 331   54
    4    32 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  396: 278  150
    5    25 Patryk         Gadus                 100.00 -  315: 475   50
    6    28 Agata          Kuć                   102.59 +  345: 304  153
    7    22 Krzysztof      Sporczyk              119.85 -  259: 393   70
    8    29 Agata          Kopta                 102.97 +  397: 342  153
    9    26 Lucyna         Korga                 127.39 -  317: 372   77
   10    27 Karolina       Drabik                108.79 -  350: 387   59
   11    31 Paweł          Brylski               100.00 +  295: 285  150
   12    29 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  370: 361  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Piotr Wierzchowski 100.00 Widuchowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Sławomir       Piotrowski            116.26 -  278: 483   66
    2    26 Jerzy          Luter                 108.68 +  399: 337  159
    3    19 Katarzyna      Żuławska              109.31 +  386: 369  159
    4    14 Dorota         Kuć                   113.80 +  486: 393  164
    5     7 Paweł          Jackowski             133.97 -  334: 412   84
    6    10 Dawid          Adamczyk              127.05 -  324: 478   77
    7    13 Łukasz         Bobowski              129.33 -  386: 433   79
    8    24 Weronika       Rudnicka              109.85 +  418: 299  160
    9     9 Dawid          Pikul                 140.91 -  325: 443   91
   10    11 Jerzy          Matyasik              118.46 +  382: 380  168
   11    17 Ewa            Ciszewska             128.86 -  408: 422   79
   12    19 Katarzyna      Żuławska              109.31 +  377: 304  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Justyna Wiśniewska 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marcin         Skowron               115.30 -  297: 354   65
    2    21 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  361: 250  150
    3    23 Jakub          Kraj                  100.00 -  275: 331   50
    4    28 Monika         Sadurska              100.00 -  322: 381   50
    5    29 Krzysztof      Obremski              138.45 -  266: 488   88
    6    29 Agata          Kopta                 102.97 +  310: 293  153
    7    28 Barbara        Łukaszewicz           107.05 +  348: 319  157
    8    26 Karolina       Drabik                108.79 +  364: 273  159
    9    21 Łukasz         Bobowski              129.33 -  282: 388   79
   10    25 Katarzyna      Żuławska              109.31 -  284: 408   59
   11    27 Rafał          Stachowski            101.10 -  348: 386   51
   12    29 Artur          Tanistra              100.00 -  361: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Leokadia       Litwinowicz           472: 268
   2 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              316: 565
   3 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Górka                 506: 289
   4 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Stanisław      Rydzik                387: 488
   5 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kwiecień              314: 464
   6 Patrycja       Śliwińska            - Karol          Wyrębkiewicz          286: 548
   7 Krzysztof      Obremski             - Weronika       Rudnicka              326: 338
   8 Joanna         Brychcy              - Kamil          Górka                 271: 461
   9 Paweł          Jackowski            - Monika         Gawron-Cieślik        319: 330
  10 Katarzyna      Żuławska             - Dariusz        Puton                 414: 379
  11 Marek          Salamon              - Karolina       Drabik                484: 250
  12 Jerzy          Luter                - Bartosz        Morawski              326: 494
  13 Łukasz         Bobowski             - Barbara        Łukaszewicz           445: 320
  14 Michał         Jaworek              - Ewa            Ciszewska             259: 424
  15 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Siwiński              386: 314
  16 Przemysław     Pawlic               - Dawid          Adamczyk              331: 407
  17 Kuba           Koisar               - Agata          Kopta                 494: 278
  18 Agata          Kuć                  - Marek          Róziecki              293: 348
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Duda                  479: 322
  20 Zygmunt        Skwarek              - Lucyna         Korga                 359: 353
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Jacek          Dec                   395: 237
  22 Rafał          Stachowski           - Marcin         Figiel                298: 406
  23 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Brylski               384: 264
  24 Mirosław       Dymkowski            - Adam           Szukalski             351: 489
  25 Dariusz        Kuć                  - Patryk         Gadus                 398: 368
  26 Jakub          Kraj                 - Krzysztof      Sporczyk              317: 434
  27 Beata          Wiączkowska          - Katarzyna      Pawluch               323: 297
  28 Monika         Sadurska             - Janusz         Krupiński             320: 393
  29 Jerzy          Matyasik             - Edward         Smołka                438: 257
  30 Łukasz         Sornek               - Marek          Dudkiewicz            342: 350
  31 Paweł          Kowalski             - Artur          Tanistra              398: 327
  32 Piotr          Wierzchowski         - Sławomir       Piotrowski            278: 483
  33 Marcin         Skowron              - Justyna        Wiśniewska            354: 297


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Żuławska              372: 357
   2 Dawid          Adamczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          332: 541
   3 Marcin         Figiel               - Tomasz         Zwoliński             419: 347
   4 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kuć                   377: 385
   5 Paweł          Kowalski             - Kuba           Koisar                303: 357
   6 Adam           Szukalski            - Mariola        Osajda-Matczak        319: 372
   7 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Rydzik                310: 449
   8 Marek          Salamon              - Andrzej        Rechowicz             407: 381
   9 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Wesołowski            374: 348
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zygmunt        Skwarek               364: 382
  11 Marcin         Skowron              - Kazimierz.J    Merklejn              416: 358
  12 Grzegorz       Kwiecień             - Marek          Dudkiewicz            415: 389
  13 Marek          Róziecki             - Kamil          Górka                 347: 403
  14 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Bobowski              347: 440
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Jerzy          Matyasik              338: 331
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Wiączkowska           364: 469
  17 Ewa            Ciszewska            - Agnieszka      Jaśkiewicz            474: 319
  18 Tomasz         Siwiński             - Dariusz        Puton                 253: 370
  19 Patryk         Gadus                - Rafał          Stachowski            341: 358
  20 Katarzyna      Pawluch              - Lucyna         Korga                 289: 450
  21 Justyna        Wiśniewska           - Mirosław       Dymkowski             361: 250
  22 Agata          Kuć                  - Łukasz         Sornek                333: 386
  23 Tomasz         Górka                - Przemysław     Pawlic                307: 342
  24 Artur          Tanistra             - Patrycja       Śliwińska             291: 548
  25 Agata          Kopta                - Krzysztof      Obremski              448: 390
  26 Jerzy          Luter                - Piotr          Wierzchowski          337: 399
  27 Joanna         Duda                 - Joanna         Brychcy               297: 399
  28 Leokadia       Litwinowicz          - Barbara        Łukaszewicz           404: 285
  29 Paweł          Brylski              - Monika         Sadurska              276: 407
  30 Michał         Jaworek              - Paweł          Jackowski             337: 549
  31 Edward         Smołka               - Jakub          Kraj                  295: 426
  32 Karolina       Drabik               - Dorota         Kuć                   355: 426
  33 Jacek          Dec                  - Dawid          Pikul                 343: 515


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Kuba           Koisar                400: 370
   2 Marcin         Figiel               - Mariusz        Skrobosz              312: 353
   3 Stanisław      Rydzik               - Beata          Wiączkowska           469: 366
   4 Ewa            Ciszewska            - Dariusz        Kuć                   403: 481
   5 Marek          Salamon              - Marcin         Skowron               363: 431
   6 Łukasz         Bobowski             - Mariola        Osajda-Matczak        383: 405
   7 Zygmunt        Skwarek              - Grzegorz       Kwiecień              329: 480
   8 Kamil          Górka                - Monika         Gawron-Cieślik        449: 336
   9 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Morawski              307: 425
  10 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Jackowski             317: 410
  11 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            453: 337
  12 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Sylwestrzuk           349: 339
  13 Monika         Sadurska             - Patrycja       Śliwińska             343: 358
  14 Agata          Kopta                - Kazimierz.J    Merklejn              323: 489
  15 Dawid          Pikul                - Janusz         Krupiński             414: 379
  16 Adam           Szukalski            - Paweł          Kowalski              413: 438
  17 Lucyna         Korga                - Marek          Róziecki              305: 401
  18 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Sporczyk              381: 356
  19 Katarzyna      Żuławska             - Piotr          Wierzchowski          369: 386
  20 Jerzy          Matyasik             - Przemysław     Pawlic                357: 367
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Rechowicz             336: 393
  22 Dariusz        Puton                - Joanna         Brychcy               452: 355
  23 Justyna        Wiśniewska           - Jakub          Kraj                  275: 331
  24 Rafał          Stachowski           - Dorota         Kuć                   402: 466
  25 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Adamczyk              365: 332
  26 Patryk         Gadus                - Mirosław       Dymkowski             374: 207
  27 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Tomasz         Górka                 336: 354
  28 Jerzy          Luter                - Michał         Jaworek               433: 291
  29 Katarzyna      Pawluch              - Agata          Kuć                   339: 406
  30 Joanna         Duda                 - Jacek          Dec                   308: 408
  31 Tomasz         Siwiński             - Artur          Tanistra              331: 287
  32 Edward         Smołka               - Karolina       Drabik                338: 340
  33 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Brylski               379: 278


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              426: 362
   2 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Rydzik                468: 421
   3 Grzegorz       Kwiecień             - Marcin         Skowron               308: 418
   4 Kamil          Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        415: 325
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             380: 341
   6 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Zwoliński             416: 392
   7 Ewa            Ciszewska            - Paweł          Kowalski              336: 313
   8 Bartosz        Morawski             - Marcin         Figiel                460: 336
   9 Paweł          Jackowski            - Marek          Róziecki              417: 326
  10 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Sornek                293: 408
  11 Jakub          Kraj                 - Marek          Salamon               290: 539
  12 Dawid          Pikul                - Zygmunt        Skwarek               441: 278
  13 Kuba           Koisar               - Weronika       Rudnicka              455: 258
  14 Dorota         Kuć                  - Piotr          Wierzchowski          393: 486
  15 Dariusz        Puton                - Przemysław     Pawlic                316: 456
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Patrycja       Śliwińska             345: 366
  17 Sławomir       Piotrowski           - Adam           Szukalski             397: 267
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Stachowski            412: 360
  19 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              404: 321
  20 Katarzyna      Żuławska             - Agata          Kopta                 395: 346
  21 Agata          Kuć                  - Jerzy          Matyasik              384: 389
  22 Lucyna         Korga                - Joanna         Brychcy               314: 252
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Jerzy          Luter                 339: 365
  24 Jacek          Dec                  - Patryk         Gadus                 460: 361
  25 Janusz         Krupiński            - Barbara        Łukaszewicz           402: 381
  26 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Obremski              447: 297
  27 Dawid          Adamczyk             - Karolina       Drabik                525: 382
  28 Justyna        Wiśniewska           - Monika         Sadurska              322: 381
  29 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Siwiński              492: 271
  30 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Edward         Smołka                347: 371
  31 Paweł          Brylski              - Katarzyna      Pawluch               315: 365
  32 Mirosław       Dymkowski            - Artur          Tanistra              278: 396


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          384: 412
   2 Dariusz        Kuć                  - Marcin         Skowron               467: 369
   3 Stanisław      Rydzik               - Ewa            Ciszewska             411: 344
   4 Beata          Wiączkowska          - Marek          Salamon               420: 331
   5 Patrycja       Śliwińska            - Bartosz        Morawski              204: 607
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            351: 335
   7 Piotr          Wierzchowski         - Paweł          Jackowski             334: 412
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Dawid          Pikul                 362: 338
   9 Przemysław     Pawlic               - Kuba           Koisar                447: 391
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Sornek                393: 343
  11 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             362: 432
  12 Dorota         Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            331: 455
  13 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Kowalski              488: 237
  14 Monika         Sadurska             - Mariusz        Sylwestrzuk           282: 431
  15 Jacek          Dec                  - Łukasz         Bobowski              415: 349
  16 Marek          Róziecki             - Rafał          Wesołowski            381: 432
  17 Lucyna         Korga                - Katarzyna      Żuławska              351: 274
  18 Tomasz         Górka                - Dariusz        Puton                 302: 353
  19 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Kraj                  585: 209
  20 Andrzej        Rechowicz            - Monika         Gawron-Cieślik        439: 280
  21 Janusz         Krupiński            - Zygmunt        Skwarek               420: 287
  22 Marcin         Figiel               - Weronika       Rudnicka              345: 336
  23 Adam           Szukalski            - Jerzy          Luter                 399: 368
  24 Karolina       Drabik               - Krzysztof      Sporczyk              375: 459
  25 Artur          Tanistra             - Patryk         Gadus                 315: 475
  26 Katarzyna      Pawluch              - Rafał          Stachowski            349: 429
  27 Joanna         Brychcy              - Agata          Kuć                   382: 370
  28 Agata          Kopta                - Edward         Smołka                326: 342
  29 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Wiśniewska            488: 266
  30 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Siwiński              371: 320
  31 Leokadia       Litwinowicz          - Agnieszka      Jaśkiewicz            341: 406
  32 Paweł          Brylski              - Mirosław       Dymkowski             359: 316


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Kuć                   529: 245
   2 Bartosz        Morawski             - Kazimierz.J    Merklejn              427: 338
   3 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Skowron               342: 339
   4 Kamil          Górka                - Beata          Wiączkowska           454: 351
   5 Przemysław     Pawlic               - Paweł          Jackowski             328: 322
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kwiecień              324: 399
   7 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             342: 470
   8 Janusz         Krupiński            - Marek          Salamon               344: 382
   9 Jerzy          Matyasik             - Sławomir       Piotrowski            349: 408
  10 Piotr          Wierzchowski         - Dawid          Adamczyk              324: 478
  11 Dariusz        Puton                - Kuba           Koisar                298: 330
  12 Jacek          Dec                  - Mariusz        Sylwestrzuk           266: 492
  13 Łukasz         Sornek               - Dawid          Pikul                 382: 395
  14 Mariusz        Skrobosz             - Lucyna         Korga                 371: 347
  15 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Figiel                353: 449
  16 Patrycja       Śliwińska            - Ewa            Ciszewska             374: 337
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             342: 353
  18 Monika         Sadurska             - Dorota         Kuć                   368: 318
  19 Patryk         Gadus                - Tomasz         Górka                 360: 342
  20 Paweł          Kowalski             - Łukasz         Bobowski              296: 455
  21 Weronika       Rudnicka             - Adam           Szukalski             399: 375
  22 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Obremski              319: 307
  23 Zygmunt        Skwarek              - Rafał          Stachowski            203: 355
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Jerzy          Luter                 246: 395
  25 Edward         Smołka               - Katarzyna      Żuławska              253: 461
  26 Jakub          Kraj                 - Marek          Róziecki              258: 468
  27 Barbara        Łukaszewicz          - Agnieszka      Jaśkiewicz            312: 406
  28 Artur          Tanistra             - Agata          Kuć                   345: 304
  29 Agata          Kopta                - Justyna        Wiśniewska            293: 310
  30 Karolina       Drabik               - Paweł          Brylski               404: 314
  31 Tomasz         Siwiński             - Leokadia       Litwinowicz           332: 270
  32 Mirosław       Dymkowski            - Katarzyna      Pawluch               236: 314


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Kwiecień              440: 307
   2 Przemysław     Pawlic               - Bartosz        Morawski              413: 379
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                441: 362
   4 Dariusz        Kuć                  - Kamil          Górka                 308: 490
   5 Dawid          Adamczyk             - Beata          Wiączkowska           379: 416
   6 Marcin         Skowron              - Mariusz        Sylwestrzuk           338: 449
   7 Sławomir       Piotrowski           - Marek          Salamon               391: 336
   8 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jackowski             361: 462
   9 Marcin         Figiel               - Dawid          Pikul                 388: 321
  10 Kuba           Koisar               - Mariola        Osajda-Matczak        352: 351
  11 Patrycja       Śliwińska            - Kazimierz.J    Merklejn              291: 442
  12 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Matyasik              266: 411
  13 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Wierzchowski          433: 386
  14 Łukasz         Sornek               - Rafał          Wesołowski            362: 255
  15 Rafał          Stachowski           - Ewa            Ciszewska             315: 462
  16 Dariusz        Puton                - Patryk         Gadus                 355: 454
  17 Marek          Róziecki             - Jacek          Dec                   513: 366
  18 Katarzyna      Żuławska             - Monika         Sadurska              359: 363
  19 Lucyna         Korga                - Marek          Dudkiewicz            339: 408
  20 Weronika       Rudnicka             - Janusz         Krupiński             329: 348
  21 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               317: 336
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Tanistra              393: 259
  23 Adam           Szukalski            - Katarzyna      Pawluch               352: 315
  24 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        320: 337
  25 Zygmunt        Skwarek              - Agnieszka      Jaśkiewicz            410: 374
  26 Krzysztof      Obremski             - Edward         Smołka                443: 289
  27 Karolina       Drabik               - Jakub          Kraj                  434: 212
  28 Justyna        Wiśniewska           - Barbara        Łukaszewicz           348: 319
  29 Tomasz         Siwiński             - Tomasz         Górka                 368: 297
  30 Paweł          Kowalski             - Agata          Kuć                   464: 293
  31 Paweł          Brylski              - Agata          Kopta                 328: 416
  32 Mirosław       Dymkowski            - Leokadia       Litwinowicz           200: 411


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Pawlic               - Karol          Wyrębkiewicz          286: 556
   2 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 397: 469
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kuć                   499: 362
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Beata          Wiączkowska           469: 251
   5 Stanisław      Rydzik               - Kuba           Koisar                606: 351
   6 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Piotrowski            347: 489
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Marcin         Figiel                340: 421
   8 Grzegorz       Kwiecień             - Dawid          Adamczyk              419: 386
   9 Marcin         Skowron              - Jerzy          Matyasik              405: 336
  10 Marek          Salamon              - Mariusz        Skrobosz              337: 378
  11 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Bobowski              449: 426
  12 Marek          Róziecki             - Janusz         Krupiński             424: 241
  13 Ewa            Ciszewska            - Łukasz         Sornek                335: 305
  14 Dawid          Pikul                - Monika         Sadurska              458: 358
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Patryk         Gadus                 392: 449
  16 Leszek         Stecuła              - Patrycja       Śliwińska             387: 300
  17 Joanna         Brychcy              - Marek          Dudkiewicz            303: 535
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Puton                 307: 408
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Rafał          Stachowski            239: 375
  20 Jacek          Dec                  - Katarzyna      Żuławska              294: 390
  21 Lucyna         Korga                - Krzysztof      Obremski              356: 368
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Adam           Szukalski             315: 483
  23 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Kowalski              341: 384
  24 Piotr          Wierzchowski         - Weronika       Rudnicka              418: 299
  25 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              302: 368
  26 Karolina       Drabik               - Justyna        Wiśniewska            273: 364
  27 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Katarzyna      Pawluch                 1: 400
  28 Tomasz         Górka                - Dorota         Kuć                   375: 355
  29 Artur          Tanistra             - Agata          Kopta                 397: 342
  30 Witold         Berus                - Edward         Smołka                253: 304
  31 Jakub          Kraj                 - Leokadia       Litwinowicz           295: 388
  32 Barbara        Łukaszewicz          - Agata          Kuć                   377: 383
  33 Mirosław       Dymkowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          407: 268
   2 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Piotrowski            378: 304
   3 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Pawlic                373: 322
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marcin         Figiel                417: 436
   5 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kwiecień              431: 377
   6 Paweł          Jackowski            - Marek          Salamon               354: 401
   7 Marek          Róziecki             - Adam           Szukalski             351: 427
   8 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Żuławska              416: 407
   9 Dawid          Pikul                - Piotr          Wierzchowski          443: 325
  10 Patryk         Gadus                - Krzysztof      Obremski              351: 382
  11 Dariusz        Puton                - Kazimierz.J    Merklejn              336: 352
  12 Ewa            Ciszewska            - Mariola        Osajda-Matczak        414: 430
  13 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Kuć                   266: 478
  14 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Sornek                449: 321
  15 Kuba           Koisar               - Janusz         Krupiński             468: 224
  16 Marcin         Skowron              - Paweł          Kowalski              323: 296
  17 Leszek         Stecuła              - Monika         Sadurska              345: 321
  18 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Śliwińska             568: 297
  19 Beata          Wiączkowska          - Joanna         Brychcy               388: 398
  20 Tomasz         Siwiński             - Dawid          Adamczyk              367: 359
  21 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Wiśniewska            388: 282
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              406: 414
  23 Tomasz         Górka                - Rafał          Wesołowski            254: 494
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Weronika       Rudnicka              465: 334
  25 Katarzyna      Pawluch              - Jerzy          Luter                 310: 338
  26 Artur          Tanistra             - Lucyna         Korga                 317: 372
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Karolina       Drabik                401: 364
  28 Edward         Smołka               - Jacek          Dec                   265: 347
  29 Leokadia       Litwinowicz          - Dorota         Kuć                   377: 332
  30 Agata          Kopta                - Barbara        Łukaszewicz           301: 392
  31 Witold         Berus                - Agata          Kuć                   221: 328
  32 Jakub          Kraj                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             330: 421
   2 Marcin         Figiel               - Kamil          Górka                 348: 355
   3 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Rydzik                362: 503
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Rechowicz             382: 440
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 304: 514
   6 Marek          Dudkiewicz           - Sławomir       Piotrowski            402: 324
   7 Leszek         Stecuła              - Mariusz        Skrobosz              493: 333
   8 Dariusz        Kuć                  - Przemysław     Pawlic                399: 353
   9 Kuba           Koisar               - Marcin         Skowron               325: 336
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Bobowski              397: 365
  11 Piotr          Wierzchowski         - Jerzy          Matyasik              382: 380
  12 Grzegorz       Wiączkowski          - Paweł          Jackowski             417: 406
  13 Marek          Salamon              - Dariusz        Puton                 396: 359
  14 Łukasz         Sornek               - Marek          Róziecki              347: 417
  15 Patryk         Gadus                - Lucyna         Korga                 356: 302
  16 Ewa            Ciszewska            - Jerzy          Luter                 358: 419
  17 Adam           Szukalski            - Rafał          Stachowski            446: 351
  18 Monika         Sadurska             - Beata          Wiączkowska           320: 380
  19 Krzysztof      Obremski             - Jacek          Dec                   382: 391
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Leokadia       Litwinowicz           328: 343
  21 Paweł          Kowalski             - Joanna         Brychcy               294: 406
  22 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Siwiński              392: 428
  23 Patrycja       Śliwińska            - Dawid          Adamczyk              427: 284
  24 Rafał          Wesołowski           - Monika         Gawron-Cieślik        381: 382
  25 Katarzyna      Żuławska             - Justyna        Wiśniewska            408: 284
  26 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Sporczyk              367: 366
  27 Artur          Tanistra             - Karolina       Drabik                350: 387
  28 Edward         Smołka               - Barbara        Łukaszewicz           230: 445
  29 Agata          Kuć                  - Paweł          Brylski               337: 319
  30 Weronika       Rudnicka             - Jakub          Kraj                  368: 311
  31 Dorota         Kuć                  - Katarzyna      Pawluch               344: 305
  32 Witold         Berus                - Agata          Kopta                 232: 402


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 361: 444
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                542: 317
   3 Leszek         Stecuła              - Dawid          Pikul                 337: 370
   4 Marcin         Figiel               - Marek          Dudkiewicz            393: 471
   5 Marcin         Skowron              - Andrzej        Rechowicz             366: 344
   6 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Kwiecień              402: 349
   7 Patryk         Gadus                - Bartosz        Morawski              331: 425
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Sylwestrzuk           387: 319
   9 Marek          Salamon              - Przemysław     Pawlic                350: 378
  10 Sławomir       Piotrowski           - Marek          Róziecki              370: 360
  11 Beata          Wiączkowska          - Adam           Szukalski             406: 385
  12 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Skrobosz              397: 376
  13 Kuba           Koisar               - Tomasz         Siwiński              418: 330
  14 Paweł          Jackowski            - Mariola        Osajda-Matczak        460: 254
  15 Jerzy          Matyasik             - Jerzy          Luter                 373: 346
  16 Łukasz         Bobowski             - Leokadia       Litwinowicz           313: 398
  17 Piotr          Wierzchowski         - Ewa            Ciszewska             408: 422
  18 Katarzyna      Żuławska             - Patrycja       Śliwińska             308: 416
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Jacek          Dec                   495: 289
  20 Krzysztof      Obremski             - Monika         Gawron-Cieślik        539: 384
  21 Dawid          Adamczyk             - Lucyna         Korga                 413: 375
  22 Monika         Sadurska             - Rafał          Wesołowski            310: 403
  23 Agata          Kuć                  - Dariusz        Puton                 367: 357
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Kowalski              324: 370
  25 Weronika       Rudnicka             - Karolina       Drabik                361: 302
  26 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Górka                 366: 386
  27 Rafał          Stachowski           - Justyna        Wiśniewska            386: 348
  28 Katarzyna      Pawluch              - Krzysztof      Sporczyk              286: 385
  29 Dorota         Kuć                  - Edward         Smołka                338: 298
  30 Agata          Kopta                - Jakub          Kraj                  388: 314
  31 Paweł          Brylski              - Artur          Tanistra              285: 295
  32 Witold         Berus                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          529: 423
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             406: 297
   3 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 367: 396
   4 Marcin         Skowron              - Dariusz        Kuć                   374: 305
   5 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              357: 339
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Kuba           Koisar                339: 352
   7 Leszek         Stecuła              - Marcin         Figiel                356: 392
   8 Beata          Wiączkowska          - Kazimierz.J    Merklejn              435: 282
   9 Sławomir       Piotrowski           - Przemysław     Pawlic                392: 320
  10 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Sylwestrzuk           459: 285
  11 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Matyasik              279: 379
  12 Marek          Róziecki             - Adam           Szukalski             405: 493
  13 Ewa            Ciszewska            - Marek          Salamon               496: 263
  14 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              428: 382
  15 Grzegorz       Wiączkowski          - Patryk         Gadus                 385: 344
  16 Patrycja       Śliwińska            - Leokadia       Litwinowicz           351: 369
  17 Tomasz         Siwiński             - Dawid          Adamczyk              352: 350
  18 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              357: 376
  19 Piotr          Wierzchowski         - Katarzyna      Żuławska              377: 304
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Luter                 447: 319
  21 Rafał          Stachowski           - Jacek          Dec                   385: 328
  22 Paweł          Kowalski             - Agata          Kuć                   377: 365
  23 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Górka                 386: 370
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Gawron-Cieślik        310: 358
  25 Dariusz        Puton                - Dorota         Kuć                   390: 468
  26 Barbara        Łukaszewicz          - Łukasz         Sornek                367: 391
  27 Lucyna         Korga                - Karolina       Drabik                262: 481
  28 Agata          Kopta                - Monika         Sadurska              377: 407
  29 Justyna        Wiśniewska           - Artur          Tanistra              361: 370
  30 Edward         Smołka               - Katarzyna      Pawluch               345: 369
  31 Witold         Berus                - Jakub          Kraj                  205: 386
  32 Paweł          Brylski              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 21-06-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.30  28821  197
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.05  29010  200
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.01  28856  199
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.94  24785  171
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.22  27979  194
   6 Marcin Mroziuk                 Warszawa             142.63  12694   89
   7 Szymon Fidziński               Warszawa             142.36  12101   85
   8 Dawid Pikul                    Poznań               141.59  27044  191
   9 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.17  27387  194
  10 Sławomir Kucia                 Kraków               140.79  10841   77
  11 Michał Makowski                Warszawa             140.33   6876   49
  12 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.88  13289   95
  13 Dariusz Kosz                   Nysa                 139.50  27760  199
  14 Mateusz Żbikowski              Warszawa             138.53  27152  196
  15 Justyna Górka                  Kraków               138.50  26453  191
  16 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.39  27678  200
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  18 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              137.66  26293  191
  20 Kamil Górka                    Kraków               137.63  27114  197
  21 Krzysztof Mówka                Warszawa             137.14  24686  180
  22 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.91  26012  190
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             136.61  19808  145
  24 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.41  25508  187
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  26 Filip Sosin                    Warszawa             135.64   9088   67
  27 Joanna Juszczak                Warszawa             135.46  11379   84
  28 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.26  26105  193
  29 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  30 Miłosz Wrzałek                 Reda                 134.97  26049  193
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.82  15370  114
  32 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.82  23459  174
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.18  15968  119
  34 Radosław Konca                 Warszawa             134.08  12067   90
  35 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             134.01  26803  200
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.75  25412  190
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.22  12656   95
  38 Wojciech Sołdan                Rumia                132.91  26582  200
  39 Paweł Jackowski                Warszawa             132.89  26313  198
  40 Marcin Figiel                  Kraków               132.85   5181   39
  41 Michał Alabrudziński           Włocławek            132.36  20383  154
  42 Robert Kamiński                Warszawa             132.02  23499  178
  43 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.01  24950  189
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  45 Patryk Gadus                   Pszczew              131.81   4745   36
  46 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  47 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  48 Irena Sołdan                   Rumia                131.20  24797  189
  49 Marek Salamon                  Bytom                131.17  17446  133
  50 Rafał Lenartowski              Gdynia               130.93  25925  198
  51 Bartosz Morawski               Gliwice              130.89  11649   89
  52 Marek Reda                     Wołomin              130.57  25723  197
  53 Filip Warzecha                 Gdynia               130.26  21362  164
  54 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  55 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.13  23424  180
  56 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.11  14182  109
  57 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.88  25327  195
  58 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  59 Jakub Zaryński                 Świnoujście          129.26  16158  125
  60 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  61 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.93  24497  190
  62 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.73  24716  192
  63 Przemysław Rybicki             Otwock               128.65  16339  127
  64 Jarosław Puchalski             Łódź                 128.21  20899  163
  65 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.02  24964  195
  66 Łukasz Bobowski                Suchedniów           127.96  20218  158
  67 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  68 Andrzej Słapiński              Warszawa             127.37   5477   43
  69 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  70 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  71 Łukasz Bryła                   Mielec               126.94  18025  142
  72 Kuba Koisar                    Warszawa             126.92  25003  197
  73 Piotr Rosół                    Warszawa             126.91  18910  149
  74 Maciej Michalak                Łódź                 126.73  21925  173
  75 Łukasz Kozub                   Brzesko              126.71   3928   31
  76 Artur Irzyk                    Kraków               126.68  22296  176
  77 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.59  13672  108
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.23  24489  194
  79 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             126.11   8828   70
  80 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.02  23692  188
  81 Jakub Nalepa                   Gliwice              126.01  21295  169
  82 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  83 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.89  13218  105
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.57  24989  199
  85 Jan Kozłowski                  Kraków               125.02  16002  128
  86 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.82  24339  195
  87 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  88 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.43  24140  194
  89 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  90 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.27  12924  104
  91 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  92 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     123.52   8523   69
  93 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  94 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.45  24072  195
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.42  23450  190
  96 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.34   7277   59
  97 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.33   4810   39
  98 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  99 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 100 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.39  23377  191
 101 Robert Głowacki                Łódź                 122.35  18108  148
 102 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33   5260   43
 103 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.26  24452  200
 104 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 105 Jarosław Michalak              Łódź                 122.13  13556  111
 106 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.87  11578   95
 107 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.83  13158  108
 108 Dariusz Maciejuk               Warszawa             121.64  13867  114
 109 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.57  13616  112
 110 Artur Tomczyk                  Piła                 121.41   6192   51
 111 Maciej Perzyński               Piła                 121.17   9451   78
 112 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.11  23010  190
 113 Rafał Matczak                  Milanówek            120.89  13781  114
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 115 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.78  17755  147
 116 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.75   8090   67
 117 Marek Dudkiewicz               Milanówek            120.49  22412  186
 118 Michał Ozimiński               Łódź                 120.49  22411  186
 119 Adam Klimont                   Wałcz                120.35  22145  184
 120 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.17  12618  105
 121 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.98  18957  158
 122 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 123 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.67   8616   72
 124 Daniel Janus                   Wąchock              119.56  21760  182
 125 Marcin Skowron                 Zabrze               119.53  11475   96
 126 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.47  17204  144
 127 Maciej Rzychoń                 Katowice             119.32  13722  115
 128 Agnieszka Krupka               Krosno               119.24  15859  133
 129 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.18   9177   77
 130 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 131 Michał Lipka                   Mielec               119.10  10362   87
 132 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 133 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.05   5000   42
 134 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       118.72  22795  192
 135 Ewa Żbikowska                  Warszawa             118.68   4866   41
 136 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.46  17888  151
 137 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.41  11367   96
 138 Grzegorz Kurowski              Warszawa             118.31  16682  141
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.24  21519  182
 140 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.92   5660   48
 141 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.75  22372  190
 142 Janusz Krupiński               Bytom                117.71  13890  118
 143 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             117.63   7999   68
 144 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.60  17287  147
 145 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 146 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.38  21129  180
 147 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     117.33   7861   67
 148 Paweł Kowalski                 Kutno                117.30  14428  123
 149 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.24  19697  168
 150 Jolanta Chłopińska             Wałcz                117.12  20848  178
 151 Bartosz Orłowski               Bytom                116.95  22571  193
 152 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 153 Beata Piotrowska               Łódź                 116.53  19228  165
 154 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 155 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.50  14096  121
 156 Anna Niedzielko                Szczecin             116.39   8380   72
 157 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.36   8378   72
 158 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.20  14293  123
 159 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.17  22654  195
 160 Stanisław Gasik                Warszawa             116.06  12302  106
 161 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.97   7538   65
 162 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               115.96   6262   54
 163 Wojciech Morawski              Gliwice              115.80   4053   35
 164 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.78  17598  152
 165 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 166 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.76  15744  136
 167 Jacek Pietruszka               Kraków               115.65  13300  115
 168 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 169 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 170 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 171 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  115.44  22627  196
 172 Tomasz Łapka                   Opole                115.12  14965  130
 173 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.02  22084  192
 174 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.98  22307  194
 175 Anna Stefańska                 Łódź                 114.86  22628  197
 176 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.82  12401  108
 177 Marek Rogalski                 Warszawa             114.62  16276  142
 178 Anita Bruska                   Gdynia               114.56   6988   61
 179 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 180 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 181 Joanna Stępień                 Katowice             114.44   4120   36
 182 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 183 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 184 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 185 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 186 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 187 Halina Roszak                  Poznań               113.93  19482  171
 188 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 189 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.54  18847  166
 190 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 191 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 192 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.07  21709  192
 193 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 194 Tomasz Górka                   Łęczna               112.98  11185   99
 195 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.62  19371  172
 196 Sylwester Gryz                 Zabrze               112.50   4725   42
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 198 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.35   9437   84
 199 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.15  12337  110
 200 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 201 Rafał Skibicki                 Lębork               112.06  21068  188
 202 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.05   9412   84
 203 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.04  21511  192
 204 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.76  14305  128
 205 Joanna Brychcy                 Katowice             111.73  19999  179
 206 Magdalena Kublik               Warszawa             111.50  21073  189
 207 Bogusław Książek               Szczecin             111.21  20129  181
 208 Sylwester Wójcik               Lublin               111.15   6780   61
 209 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 210 Jan Lisiewski                  Piasutno             110.97   3995   36
 211 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              110.94   3994   36
 212 Katarzyna Rosiek               Kraków               110.94  13646  123
 213 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.90  21181  191
 214 Lucyna Śniadach                Rumia                110.77   9526   86
 215 Teresa Zalewska                Racibórz             110.70  12288  111
 216 Weronika Rudnicka              Ustka                110.45  17562  159
 217 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.44  21647  196
 218 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 219 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 220 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.30  10368   94
 221 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 222 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 223 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.75  11743  107
 224 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.74   9767   89
 225 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.71  21943  200
 226 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 109.65   9211   84
 227 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 228 Alina Białobrzewska            Gdynia               109.50  11388  104
 229 Michał Musielak                Bydgoszcz            109.42   3392   31
 230 Krzysztof Bukowski             Milanówek            109.20   4477   41
 231 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.08   7090   65
 232 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.78  15556  143
 233 Piotr Łasowski                 Gdańsk               108.57   4343   40
 234 Jerzy Luter                    Bytom                108.44  21472  198
 235 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 236 Anna Dłużniewska               Warszawa             108.08  13726  127
 237 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             108.00  17928  166
 238 Alicja Kosińska                Szczecin             107.92   8526   79
 239 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 240 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.81   6361   59
 241 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             107.74   8727   81
 242 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.71  14541  135
 243 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.65  10980  102
 244 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   5041   47
 245 Monika Sadurska                Warszawa             107.25   3861   36
 246 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 247 Roman Figiel                   Zawichost            107.03   3960   37
 248 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            106.52   5113   48
 249 Łukasz Baranowski              Reda                 106.52  10119   95
 250 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 251 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 252 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.30  15095  142
 253 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 254 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.28  12753  120
 255 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 256 Grażyna Wesołowska             Łódź                 105.51  20996  199
 257 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  105.34   4635   44
 258 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.34  11271  107
 259 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 260 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               105.16   9675   92
 261 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 262 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.02   8822   84
 263 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 264 Tomasz Siwiński                Zawiercie            104.66  20408  195
 265 Przemysław Pawlic              Wrocław              104.62  20715  198
 266 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 267 Michał Kolaj                   Ostróda              104.60  17887  171
 268 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.52  17768  170
 269 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 270 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 271 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 272 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 273 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.69  15864  153
 274 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 275 Adam Janicki                   Łódź                 103.31  20352  197
 276 Jacek Dec                      Pszczew              103.29   4958   48
 277 Danuta Langiewicz              Ostróda              103.27  20551  199
 278 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 279 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.00   6592   64
 280 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 281 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 282 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.79   7401   72
 283 Urszula Solarska               Łódź                 102.63  19500  190
 284 Rafał Stachowski               Police               102.58   9540   93
 285 Jarosław Karp                  Jędrzejów            102.51   9841   96
 286 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.17   3678   36
 287 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     101.80   9366   92
 288 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.78  19339  190
 289 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.54   7311   72
 290 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.52   8832   87
 291 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 292 Marek Kocikowski               Ostróda              101.31   4863   48
 293 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 294 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             100.88   4842   48
 295 Sławomir Długosz               Ostróda              100.68  15203  151
 296 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 297 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.43   8336   83
 298 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   100.24   7217   72
 299 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 300 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 301 Anna Arana                     Warszawa             100.03  19405  194
 302 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 303 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 304 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 305 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 306 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.64   5721   58
 307 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 98.51   4236   43
 308 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 309 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 310 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.91  12631  129
 311 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 312 Paweł Michalski                Ksawerów              96.63   5798   60
 313 Katarzyna Majewska             Lublin                96.60   5120   53
 314 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                96.40   4627   48
 315 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 316 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.40   5438   57
 317 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 318 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.74   3316   35
 319 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 320 Anna Czarnecka                 Zgierz                94.33   3113   33
 321 Tomasz Silny                   Gdynia                93.99   7707   82
 322 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 323 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  93.42   7100   76
 324 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.14   3260   35
 325 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.98   5486   59
 326 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 327 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 328 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 329 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 330 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 331 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 332 Adam Kędzior                   Lublin                91.44   3109   34
 333 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 334 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 335 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.89   7461   83
 336 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 337 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 338 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 339 Radosław Więch                 Warszawa              88.55   9563  108
 340 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.35   9453  107
 341 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.75   9126  104
 342 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 343 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 344 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 345 Paweł Golubiński               Gdynia                85.22   7414   87
 346 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 347 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.50   8619  102
 348 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 349 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.54  10565  128
 350 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 351 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 352 Alicja Bielecka                Poznań                79.71   2710   34
 353 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 354 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 355 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 356 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.52   2459   33
 357 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 358 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.95   6434   87
 359 Katarzyna Kochańska            Piastów               73.79   2509   34
 360 Paulina Naplocha               Racibórz              71.93   5826   81
 361 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.80   2154   30
 362 Blanka Zwolińska               Skierdy               66.36   2986   45




Poczekalnia na dzień 21-06-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Iwona Kucia                    Kraków               122.41   3550   29
   3 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.03   3481   29
   4 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   5 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   6 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   7 Filip Dalecki                  Rumia                 74.72   2167   29
   8 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   9 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  10 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  11 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  12 Paweł Opyc                     Warszawa             104.37   2818   27
  13 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            94.40   2360   25
  14 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  15 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  16 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  17 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  18 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  19 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  20 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             107.92   2590   24
  21 Leszek Jóźwik                  Szczecin             107.21   2573   24
  22 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  23 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  24 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  25 Aleksander Puzyna              Warszawa             104.50   2508   24
  26 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  28 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  29 Łukasz Sornek                  Mikołów              103.38   2481   24
  30 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            102.67   2464   24
  31 Magdalena Ochot                Katowice             100.38   2409   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  33 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  34 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  35 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  36 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  37 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             98.17   2356   24
  38 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  39 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  40 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  41 Małgorzata Sikora              Kraków                94.71   2273   24
  42 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.79   2251   24
  43 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  45 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  46 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.17   2140   24
  47 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  48 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  49 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  50 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  51 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  52 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  53 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  54 Urszula Behnke                 Iława                 95.39   2194   23
  55 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  56 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  57 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  59 Andrzej Puchalski              Łódź                  90.91   2091   23
  60 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.87   2090   23
  61 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  62 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  63 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  64 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  65 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  66 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  67 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  68 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  69 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  70 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  71 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  72 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  73 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  74 Krystyna Puchalska             Łódź                  77.18   1698   22
  75 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  76 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  77 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  78 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  79 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  80 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  81 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  82 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  83 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  84 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  85 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  86 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  87 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  88 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  89 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  90 Sławomir Kordjalik             Warszawa             147.47   2507   17
  91 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  92 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  93 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  94 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             81.18   1380   17
  95 Piotr Marusa                   Szczytno              76.76   1305   17
  96 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  97 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  98 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  99 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 100 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 101 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 102 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 103 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 104 Grzegorz Gardynik              Warszawa             130.07   1821   14
 105 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.07   1765   14
 106 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 107 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 108 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 109 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 113 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 114 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 115 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 116 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 117 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 118 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 119 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 120 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.00   1320   12
 121 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 122 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 123 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 124 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 125 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 126 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 127 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 128 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 129 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 130 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 131 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 132 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 133 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 134 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 135 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 136 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 137 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 138 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 139 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 140 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 141 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 142 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 143 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 144 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 145 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 146 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 147 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 148 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 149 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 150 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 151 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 152 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 153 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 154 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 155 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 156 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 157 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 158 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 159 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 160 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 161 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 162 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 163 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 164 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  87.00   1044   12
 165 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 166 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 167 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 168 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 169 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 170 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 171 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 172 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 173 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 174 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 175 Renata Rosół                   Warszawa             102.82   1131   11
 176 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 177 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 178 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 179 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 180 Jakub Kraj                     Szczecin              89.36    983   11
 181 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 182 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 183 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 184 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 185 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 186 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 187 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 188 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 189 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 190 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 191 Magdalena Mroziuk              Warszawa              82.91    912   11
 192 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 193 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 194 Monika Pieczora                Łódź                  81.82    900   11
 195 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 196 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 197 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 198 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 199 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 200 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 201 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 202 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 203 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 204 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 205 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 206 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 207 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 208 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 209 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 210 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 211 Jakub Drzewoszewski            Iława                 70.73    778   11
 212 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 213 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 214 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 215 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 216 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 217 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 218 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 219 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 220 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 221 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 222 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 223 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 224 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 225 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 226 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 227 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 228 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 229 Marek Sitkowski                Warszawa              91.20    912   10
 230 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 231 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 232 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 233 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 234 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 235 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 236 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 237 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 238 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 239 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 240 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 241 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 242 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 243 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 244 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 245 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 246 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 247 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 248 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 249 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 250 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 251 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 252 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 253 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 254 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 255 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 256 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 257 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 258 Robert Zabłocki                Łódź                 107.57    753    7
 259 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 260 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 261 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 262 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 263 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 264 Zbigniew Rybak                 Warszawa              93.43    654    7
 265 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 266 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 267 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 268 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 269 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 270 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 271 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 272 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 273 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 274 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 275 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 276 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 277 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 278 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 279 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 280 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 281 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 282 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 283 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 284 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 285 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 286 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 287 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 288 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 289 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 290 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 291 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 292 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 293 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 294 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 295 Marcin Kozyra                  Warszawa             140.40    702    5
 296 Adam Słapiński                 Warszawa             129.80    649    5
 297 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 298 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 299 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 300 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 301 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 302 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 303 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 304 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 305 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 306 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 307 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 308 Anna Jagielska                 Wejherowo             61.75    247    4
 309 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 310 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 311 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 312 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 313 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 314 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 315 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 316 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 317 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 318 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 319 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 320 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 321 Piotr Mańkowski                Warszawa             124.00    248    2
 322 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 323 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 324 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 325 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 326 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 327 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie