Jaworzno17
września
Jaworzno 17-18 września XI Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleGrand Prix 2016
Wrocław24
września
Wrocław 24-25 września XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa PolskiGrand Prix 2016
Świnoujście 1
października
Świnoujście 1- 2 października IV Mistrzostwa Świnoujścia
Artur Irzyk wygrywa we Wrocławiu24 - 25 września 2016 — XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski Wrocław, 24 - 25 września 2016
Grand Prix 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Artur Irzyk wygrywa we WrocławiuXII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i jednocześnie VII Akademickie Mistrzostwa Polski podobnie jak rok temu rozegrane zostały na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego. Honorowy patronat nad turniejem objęli: Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak i Prof. Dr Hab. Andrzej Kaleta – JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego. W rozgrywkach wzięło udział 82 uczestników. Organizatorzy na czele z głównodowodzącym Bartoszem Morawskim, tradycyjnie już zapewnili bardzo dobre warunki do gry, a w przerwach na wszystkich czekały napoje, owoce i słodkości przygotowane przez członków WKS „Siódemka” oraz Informację Kulturalno-Sportową Studentów.

Pierwszego dnia tylko jeden gracz zgromadził komplet zwycięstw – Michał Alabrudziński. Drugiego dnia po 9 rundach miał już 2 pkt. przewagi i większość uważała, że ma już „murowane” pierwsze miejsce. Niestety w kolejnych rundach zaliczył 3 porażki i znalazł się tuż poza podium. Sytuację wykorzystała trójka graczy czających się za plecami Michała. Na pierwszym miejscu z 10 zwycięstwami znalazł się Artur Irzyk. Dawid Pikul zajął drugie miejsce, a  Kazik Merklejn trzecie. Najlepszym studentem wśród scrabblistów został Kacper Zegadło. Kolejne stopnie studenckiego podium zajęli Mikołaj Cieplik i Maciej Nawrocki. Wspomniana szóstka otrzymała nagrody pieniężne i pamiątkowe statuetki.

Podczas turnieju było przeprowadzonych kilka konkursów: po każdej rundzie, na najdroższe słowo na kolejne litery słowa SIÓDEMKOWICZ:
1. Tomasz Suchanek SIELAWY 85 pkt.
2. Mikołaj Cieplik IRBISOWI 80 pkt.
3. Małgorzata Sulejewska ÓSMA 42 pkt.
4. Maciej Nawrocki DOGRZAŁEŚ 104 pkt.
5. Miłosz Wrzałek EKRANY 89 pkt.
6. Małgorzata Pochopień MÓZGOWIA 92 pkt.
7. Małgorzata Pochopień KWADROM 96 pkt.
8. Kinga Bilska OKŁAMAĆ 106 pkt.
9. Agata Kuć WYPROSZĄ 102 pkt.
10. Stanisław Rydzik ILORAZEM 149 pkt.
11. Barbara Obremska CHŁODNI 81 pkt.
12. Arkadiusz Łydka ZĘBISKA 82 pkt,
na najdroższe słowo anglojęzyczne (REPLAYU 67 pkt. Kazimierz Merklejn), na najdroższe słowo na literę Ó (wygrali Michał Buraki ÓS i Małgorzata Sulejewska ÓSMA po 42 pkt.)
Spośród osób, które wpłaciły wpisowe przelewem – jego zwrot wylosował Robert Wagner.

Pozostali uczestnicy zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi. Wszystko to było możliwe dzięki dużemu gronu sponsorów i patronów medialnych:
Wydawnictwo Sonia Draga
Wydawnictwo Logi
Marajo
PwC
Technopol
Funmedia
Spark Silver Jewelry
OWA-dekor
Piwnica Quest
Multikino
Kulturaonline.pl
Gdzieco.pl
PituPitu Wrocław
WrocławdlaWas
RadioWrocław
CoJestGrane
RadioRAM
KochamWrocław
Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

P.S. Dziękuję stażystce Iwonie Skubis-Galus za pomoc w sędziowaniu turnieju :)
P.S.2. Także ogromne podziękowania dla Zuzanny S. :)
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
X Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble/V Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble
IX Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble — IV Akademickie Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 120)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, stołówka budynku D
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuhttp://gp2016.scrabble.wroclaw.pl
HarmonogramSobota, 24 września(7 rund)
11:00-12:00 — zapisy
12:00-12:15 — uroczyste otwarcie turnieju
12:15-15:00 — rundy I-III
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00-20:00 — rundy IV-VII

Niedziela, 25 września (5 rund)
9:30-14:30 — rundy VIII-Xii
14:30 — ceremonia zamknięcia turnieju i rozdanie nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami oraz członkowie WKS Siódemka — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOk. 10 minut z Dworca Głównego PKP – tramwaj nr 9,15, należy wysiąść na przystanku Uniwersytet Ekonomiczny (w stronę Parku Południowego)
WyżywienieNa miejscu.
Zapisy na obiad do środy 21.09 — szczegóły na stronie turnieju
Noclegihttp://meteor-turystyka.pl/noclegi,wroclaw,0.html
NagrodyI miejsce — 1000 zł
II miejsce — 750 zł
III miejsce — 500 zł

Akademickie Mistrzostwa Polski:
I miejsce — 300 zł
II miejsce — 200 zł
III miejsce — 100 zł

Nagrody pieniężne mogą ulec zwiększeniu. Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe.
Dodatkowe atrakcjehttp://gp2016.scrabble.wroclaw.pl
OrganizatorzyWrocławski Klub Scrabble „Siódemka”
Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
Organizator: Bartosz Morawski, tel: 695 922 983, bartosz.moro.morawski@gmail.com


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Artur           Irzyk                Strzyżów               141.47     10.0     5107     2074      547
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 150.42      9.0     5374     2003      704
  3 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.77      9.0     5234     1948      828
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.61      9.0     5042     1989      595
  5 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.03      9.0     4793     2003      476
  6 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               143.11      9.0     4768     1910      245
  7 Bartosz         Morawski             Gliwice                155.59      8.0     5330     1822     1100
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.48      8.0     5208     1789      696
  9 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             137.58      8.0     4970     1813      354
 10 Kamil           Górka                Kraków                 157.35      8.0     4794     1848      174
 11 Krzysztof       Obremski             Legnica                149.04      8.0     4727     1763      293
 12 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.23      8.0     4646     1813      387
 13 Piotr           Broda                Sandomierz             136.39      8.0     4564     1763      570
 14 Dawid           Mierzchała           Ostrów Wielkopolski    118.17      8.0     4405     1796      158
 15 Michał          Szymkowski           Wrocław                132.94      7.5     4836     1767      366
 16 Maciej          Nawrocki             Babimost               120.40      7.5     4808     1660      436
 17 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.47      7.0     4886     1631      536
 18 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.81      7.0     4876     1636      211
 19 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 133.87      7.0     4862     1683      404
 20 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                124.63      7.0     4749     1639      348
 21 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.68      7.0     4742     1767     -397
 22 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         134.27      7.0     4686     1652      186
 23 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               115.73      7.0     4681     1636      196
 24 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           125.80      7.0     4668     1610      372
 25 Bogusław        Szyszka              Oława                  142.99      7.0     4574     1693      -31
 26 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         129.06      7.0     4566     1574      -73
 27 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.63      7.0     4554     1543      515
 28 Michał          Rogalewicz           Poznań                 129.34      7.0     4397     1709       22
 29 Robert          Wagner               Wrocław                114.04      7.0     4378     1644       34
 30 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   116.59      7.0     4347     1544      234
 31 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.85      6.5     4745     1580      189
 32 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              132.99      6.5     4613     1552      325
 33 Agnieszka       Walas                Kraków                 124.32      6.5     4568     1594      106
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.11      6.0     4782     1452      377
 35 Joanna          Juszczak             Warszawa               131.52      6.0     4694     1564      327
 36 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               126.61      6.0     4648     1560      300
 37 Mateusz         Królikowski          Wrocław                131.99      6.0     4643     1503     -208
 38 Andrzej         Kraska               Wrocław                121.43      6.0     4633     1502      295
 39 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.89      6.0     4537     1541      177
 40 Konrad          Sowula               Kraków                 132.58      6.0     4530     1492       22
 41 Adam            Klimont              Wałcz                  132.27      6.0     4480     1414      131
 42 Krzysztof       Gibas                Kraków                 129.84      6.0     4467     1492      294
 43 Barbara         Obremska             Wrocław                136.45      6.0     4378     1472      -58
 44 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.16      6.0     4359     1571     -109
 45 Jerzy           Luter                Bytom                  117.26      6.0     4326     1460       18
 46 Sławomir        Wolski               Wrocław                118.08      6.0     4244     1549     -519
 47 Marcin          Ceglarek             Kraków                 126.43      6.0     4238     1552      -49
 48 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               130.65      6.0     4204     1531     -330
 49 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              110.61      6.0     4192     1430     -335
 50 Marta           Bajorek              Warszawa               124.84      5.0     4681     1466      250
 51 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.50      5.0     4575     1404     -191
 52 Agata           Kuć                  Stargard               126.31      5.0     4528     1399     -145
 53 Joanna          Brychcy              Katowice               115.26      5.0     4492     1400      -53
 54 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                116.72      5.0     4474     1416     -328
 55 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               113.19      5.0     4395     1311      -71
 56 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.77      5.0     4298     1284     -161
 57 Michał          Burak                Wrocław                125.50      5.0     4274     1476     -363
 58 Renata          Andracka             Zwola                  112.46      5.0     4266     1323     -232
 59 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               110.44      5.0     4232     1301      -90
 60 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.92      5.0     4206     1375       37
 61 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.97      5.0     4123     1466     -502
 62 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    135.65      5.0     4079     1453     -716
 63 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     3836     1259     -593
 64 Konrad          Łukaszewicz          Wrocław                100.00      5.0     3764     1257     -579
 65 Wojciech        Gonet                Wrocław                114.81      4.5     4423     1267      101
 66 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 103.54      4.0     4302     1292     -414
 67 Maria           Uryga                Kraków                 116.47      4.0     4199     1147     -172
 68 Karolina        Mak                  Wrocław                100.00      4.0     4193     1190      218
 69 Kinga           Bilska               Ostrów Wielkopolski    100.00      4.0     4183     1138      151
 70 Michał          Dreczka              Poznań                 105.09      4.0     3944     1161     -540
 71 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       103.60      3.5     3861     1065     -247
 72 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      3.5     3695      954     -328
 73 Sylwia          Łada                 Inowrocław             120.04      3.0     4328     1164     -276
 74 Dorota          Ostrowska            Białystok              110.16      3.0     3992     1055     -454
 75 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            145.35      3.0     2533      852     -226
 76 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 100.00      3.0     2449      721       65
 77 Agnieszka       Palczewska           Ostrów Wlkp.           100.00      2.5     3359      833     -750
 78 Hanna           Góźdź                Ostrów Wielkopolski    100.00      2.5     3291      868     -812
 79 Adam            Grzelec              Poznań                 116.20      2.0     2170      738    -1267
 80 Radosław        Jachna               Łódź                   134.81      2.0     1686      516     -195
 81 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      1.5     3381      731     -785
 82 Jerzy           Niewiadomski         Wrocław                100.00      1.0     1205      403     -271
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski



	Michał Alabrudziński 160.61 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Burak                 125.50 +  488: 340  176
    2     5 Arkadiusz      Łydka                 130.65 +  382: 319  181
    3     6 Krzysztof      Gibas                 129.84 +  355: 351  180
    4     1 Dawid          Pikul                 150.42 +  438: 423  200
    5     1 Bartosz        Morawski              155.59 +  378: 371  206
    6     1 Łukasz         Tuszyński             151.68 +  481: 325  202
    7     1 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 +  441: 306  177
    8     1 Artur          Irzyk                 141.47 +  446: 338  191
    9     1 Mikołaj        Cieplik               137.58 +  499: 277  188
   10     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  374: 475  100
   11     1 Kacper         Zegadło               147.03 -  338: 466   97
   12     1 Artur          Irzyk                 141.47 -  422: 456   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1989  / 12 165.75




	Kamil Górka 157.35 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Bajorek               124.84 +  370: 346  175
    2     9 Stanisław      Rydzik                143.48 +  478: 383  193
    3     9 Marcin         Ceglarek              126.43 +  417: 335  176
    4     4 Kacper         Zegadło               147.03 +  399: 321  197
    5     3 Dawid          Pikul                 150.42 -  397: 464  100
    6     5 Michał         Rogalewicz            129.34 +  377: 346  179
    7     5 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  300: 437  100
    8     4 Mikołaj        Cieplik               137.58 -  330: 498   88
    9     8 Michał         Szymkowski            132.94 -  355: 382   83
   10    20 Robert         Wagner                114.04 +  438: 340  164
   11    10 Miłosz         Wrzałek               150.47 +  440: 425  200
   12     8 Bogusław       Szyszka               142.99 +  493: 343  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 12 154.00




	Bartosz Morawski 155.59 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Goniowska             124.63 +  442: 351  175
    2    15 Marcin         Stachowski            122.97 +  416: 276  173
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             130.16 +  396: 315  180
    4     5 Juliusz        Czupryniak            143.11 +  587: 314  193
    5     1 Michał         Alabrudziński         160.61 -  371: 378  111
    6     3 Szymon         Dąbrowski             127.23 -  293: 334   77
    7     8 Sławomir       Wolski                118.08 +  532: 271  168
    8     5 Łukasz         Tuszyński             151.68 -  391: 445  102
    9     7 Bogusław       Szyszka               142.99 +  466: 368  193
   10     4 Kacper         Zegadło               147.03 -  434: 475   97
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 +  596: 338  183
   12     5 Maciej         Nawrocki              120.40 +  406: 365  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Łukasz Tuszyński 151.68 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Walas                 124.32 +  427: 384  174
    2    19 Dominik        Ulejczyk              103.54 +  410: 338  154
    3    10 Michał         Rogalewicz            129.34 +  385: 381  179
    4     3 Michał         Szymkowski            132.94 +  347: 340  183
    5     2 Artur          Irzyk                 141.47 +  486: 382  191
    6     1 Michał         Alabrudziński         160.61 -  325: 481  111
    7     2 Dawid          Pikul                 150.42 -  347: 560  100
    8     5 Bartosz        Morawski              155.59 +  445: 391  206
    9     4 Kacper         Zegadło               147.03 -  363: 476   97
   10    11 Stanisław      Rydzik                143.48 -  364: 562   93
   11    16 Łukasz         Bobowski              146.81 -  381: 435   97
   12    15 Joanna         Juszczak              131.52 +  462: 409  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Miłosz Wrzałek 150.47 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Stachowski            122.97 -  324: 360   73
    2    36 Krzysztof      Zawadzki              113.19 +  482: 361  163
    3    21 Leszek         Dobrowolski           116.72 -  384: 394   67
    4    27 Marta          Świątkowska           116.92 +  388: 302  167
    5    24 Krzysztof      Gibas                 129.84 +  505: 324  180
    6    12 Michał         Burak                 125.50 +  377: 357  176
    7    13 Arkadiusz      Łydka                 130.65 +  473: 374  181
    8     7 Szymon         Dąbrowski             127.23 -  377: 409   77
    9    10 Małgorzata     Szczygieł             130.16 +  412: 348  180
   10     7 Piotr          Broda                 136.39 -  343: 372   86
   11    10 Kamil          Górka                 157.35 -  425: 440  107
   12    12 Agnieszka      Walas                 124.32 +  396: 309  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Dawid Pikul 150.42 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kraska                121.43 +  433: 380  171
    2    17 Dorota         Stachowska            120.50 +  468: 369  171
    3     4 Bronisław      Parada                129.06 +  444: 326  179
    4     1 Michał         Alabrudziński         160.61 -  423: 438  111
    5     3 Kamil          Górka                 157.35 +  464: 397  207
    6     2 Małgorzata     Sulejewska            133.87 +  460: 372  184
    7     2 Łukasz         Tuszyński             151.68 +  560: 347  202
    8     2 Kacper         Zegadło               147.03 +  421: 399  197
    9     2 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  343: 444  100
   10     2 Artur          Irzyk                 141.47 -  399: 442   91
   11     3 Juliusz        Czupryniak            143.11 +  532: 370  193
   12     2 Kacper         Zegadło               147.03 +  427: 386  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 12 166.92




	Kazimierz Merklejn 149.77 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ryszard        Żydaczewski           120.77 +  581: 285  171
    2     1 Michał         Szymkowski            132.94 -  374: 477   83
    3    11 Szymon         Dąbrowski             127.23 +  446: 407  177
    4     6 Dawid          Mierzchała            118.17 -  373: 394   68
    5    14 Bogusław       Szyszka               142.99 +  447: 379  193
    6     9 Joanna         Juszczak              131.52 +  426: 305  182
    7     5 Kamil          Górka                 157.35 +  437: 300  207
    8     3 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 +  392: 355  177
    9     2 Dawid          Pikul                 150.42 +  444: 343  200
   10     1 Michał         Alabrudziński         160.61 +  475: 374  211
   11     2 Artur          Irzyk                 141.47 -  384: 472   91
   12     3 Mikołaj        Cieplik               137.58 +  455: 315  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1948  / 12 162.33




	Krzysztof Obremski 149.04 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Stachowska            120.50 -  314: 351   71
    2    41 Renata         Andracka              112.46 +  418: 400  162
    3    14 Stanisław      Rydzik                143.48 +  391: 384  193
    4     8 Agata          Kuć                   126.31 +  431: 321  176
    5    12 Michał         Rogalewicz            129.34 -  320: 468   79
    6    13 Marta          Bajorek               124.84 -  365: 400   75
    7    17 Łukasz         Bobowski              146.81 +  423: 312  197
    8    11 Mateusz        Królikowski           131.99 +  562: 343  182
    9    11 Piotr          Broda                 136.39 -  280: 377   86
   10    16 Marcin         Ceglarek              126.43 +  404: 343  176
   11    15 Tomasz         Suchanek              131.85 +  418: 352  182
   12     7 Paweł          Mazurek               134.27 +  401: 383  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Kacper Zegadło 147.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Nawrocki              120.40 +  370: 322  170
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 +  403: 295  183
    3     2 Agata          Kuć                   126.31 +  368: 343  176
    4     4 Kamil          Górka                 157.35 -  321: 399  107
    5     8 Joanna         Juszczak              131.52 +  342: 296  182
    6     7 Małgorzata     Szczygieł             130.16 +  393: 319  180
    7     4 Maciej         Sancewicz             135.65 +  394: 360  186
    8     2 Dawid          Pikul                 150.42 -  399: 421  100
    9     4 Łukasz         Tuszyński             151.68 +  476: 363  202
   10     4 Bartosz        Morawski              155.59 +  475: 434  206
   11     1 Michał         Alabrudziński         160.61 +  466: 338  211
   12     2 Dawid          Pikul                 150.42 -  386: 427  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 12 166.92




	Łukasz Bobowski 146.81 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwia         Łada                  120.04 -  371: 420   70
    2    25 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  436: 300  150
    3    20 Jerzy          Luter                 117.26 +  473: 301  167
    4     7 Paweł          Mazurek               134.27 +  425: 393  184
    5     5 Małgorzata     Szczygieł             130.16 -  355: 468   80
    6    15 Sławomir       Wolski                118.08 -  297: 398   68
    7    17 Krzysztof      Obremski              149.04 -  312: 423   99
    8    23 Adam           Klimont               132.27 +  536: 400  182
    9    16 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 -  397: 473   77
   10    21 Zofia          Gajewska              125.80 +  399: 327  176
   11    16 Łukasz         Tuszyński             151.68 +  435: 381  202
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              131.11 +  440: 381  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Dariusz Putoń 145.35 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Mierzchała            118.17 +  425: 319  168
    2    20 Małgorzata     Sulejewska            133.87 -  330: 426   84
    3    29 Natalia        Woźniak               132.99 +  404: 393  183
    4    17 Michał         Rogalewicz            129.34 -  326: 348   79
    5    20 Konrad         Sowula                132.58 -  282: 517   83
    6    27 Andrzej        Kraska                121.43 +  378: 355  171
    7    22 Paweł          Mazurek               134.27 -  388: 401   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     852  /  7 121.71




	Stanisław Rydzik 143.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Wolski                118.08 +  464: 324  168
    2     9 Kamil          Górka                 157.35 -  383: 478  107
    3    14 Krzysztof      Obremski              149.04 -  384: 391   99
    4    22 Piotr          Broda                 136.39 -  385: 386   86
    5    29 Sylwia         Łada                  120.04 +  412: 369  170
    6    22 Dominik        Ulejczyk              103.54 +  441: 312  154
    7    15 Joanna         Brychcy               115.26 +  538: 406  165
    8    10 Małgorzata     Sulejewska            133.87 +  497: 361  184
    9     5 Juliusz        Czupryniak            143.11 -  322: 410   93
   10    11 Łukasz         Tuszyński             151.68 +  562: 364  202
   11     7 Szymon         Dąbrowski             127.23 +  398: 317  177
   12     6 Małgorzata     Sulejewska            133.87 +  422: 394  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Juliusz Czupryniak 143.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Luter                 117.26 +  370: 341  167
    2    11 Joanna         Juszczak              131.52 +  348: 331  182
    3     8 Maciej         Sancewicz             135.65 +  389: 262  186
    4     5 Bartosz        Morawski              155.59 -  314: 587  106
    5    11 Tomasz         Suchanek              131.85 +  451: 378  182
    6     4 Artur          Irzyk                 141.47 -  283: 411   91
    7    11 Marta          Bajorek               124.84 +  498: 366  175
    8     6 Michał         Szymkowski            132.94 +  483: 410  183
    9     5 Stanisław      Rydzik                143.48 +  410: 322  193
   10     3 Szymon         Dąbrowski             127.23 +  364: 300  177
   11     3 Dawid          Pikul                 150.42 -  370: 532  100
   12     4 Dawid          Mierzchała            118.17 +  488: 283  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 12 159.17




	Bogusław Szyszka 142.99 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marta          Świątkowska           116.92 +  360: 336  167
    2    13 Mikołaj        Cieplik               137.58 +  431: 397  188
    3     1 Artur          Irzyk                 141.47 -  388: 395   91
    4    16 Robert         Wagner                114.04 -  346: 355   64
    5    14 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  379: 447  100
    6    28 Maciej         Dąbrowski             110.44 +  383: 320  160
    7    20 Ryszard        Korpalski             116.63 +  379: 367  167
    8    20 Marcin         Ceglarek              126.43 +  417: 362  176
    9     7 Bartosz        Morawski              155.59 -  368: 466  106
   10    19 Maciej         Sancewicz             135.65 +  394: 323  186
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              131.11 +  386: 344  181
   12     8 Kamil          Górka                 157.35 -  343: 493  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Artur Irzyk 141.47 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Dobrowolski           116.72 +  534: 304  167
    2     2 Sylwia         Łada                  120.04 +  389: 377  170
    3     1 Bogusław       Szyszka               142.99 +  395: 388  193
    4     2 Tomasz         Suchanek              131.85 +  380: 352  182
    5     2 Łukasz         Tuszyński             151.68 -  382: 486  102
    6     4 Juliusz        Czupryniak            143.11 +  411: 283  193
    7     3 Szymon         Dąbrowski             127.23 +  413: 397  177
    8     1 Michał         Alabrudziński         160.61 -  338: 446  111
    9     3 Dawid          Mierzchała            118.17 +  495: 322  168
   10     2 Dawid          Pikul                 150.42 +  442: 399  200
   11     2 Kazimierz      Merklejn              149.77 +  472: 384  200
   12     1 Michał         Alabrudziński         160.61 +  456: 422  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2074  / 12 172.83




	Mikołaj Cieplik 137.58 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ryszard        Korpalski             116.63 +  445: 399  167
    2    13 Bogusław       Szyszka               142.99 -  397: 431   93
    3    16 Michał         Burak                 125.50 -  355: 415   76
    4    25 Michał         Dreczka               105.09 +  460: 307  155
    5    16 Paweł          Mazurek               134.27 +  438: 393  184
    6    11 Dorota         Stachowska            120.50 +  415: 313  171
    7     7 Małgorzata     Szczygieł             130.16 +  542: 273  180
    8     4 Kamil          Górka                 157.35 +  498: 330  207
    9     1 Michał         Alabrudziński         160.61 -  277: 499  111
   10     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 +  434: 416  183
   11     4 Piotr          Broda                 136.39 +  394: 385  186
   12     3 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  315: 455  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Barbara Obremska 136.45 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Radwański             116.59 +  466: 395  167
    2     7 Marcin         Ceglarek              126.43 -  287: 320   76
    3    31 Kinga          Bilska                100.00 +  385: 303  150
    4    18 Arkadiusz      Łydka                 130.65 -  407: 412   81
    5    26 Agnieszka      Goniowska             124.63 -  289: 404   75
    6    33 Natalia        Woźniak               132.99 -  316: 503   83
    7    32 Maciej         Skrzypczak            103.60 +  338: 311  154
    8    27 Ryszard        Żydaczewski           120.77 +  365: 356  171
    9    19 Konrad         Sowula                132.58 +  398: 339  183
   10    15 Agnieszka      Walas                 124.32 -  330: 374   74
   11    19 Joanna         Juszczak              131.52 -  405: 414   82
   12    26 Michał         Burak                 125.50 +  392: 305  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Piotr Broda 136.39 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maria          Uryga                 116.47 +  446: 280  166
    2    12 Michał         Rogalewicz            129.34 -  309: 312   79
    3    30 Marcin         Stachowski            122.97 -  327: 338   73
    4    22 Stanisław      Rydzik                143.48 +  386: 385  193
    5    22 Andrzej        Kraska                121.43 +  328: 322  171
    6    18 Joanna         Brychcy               115.26 -  309: 357   65
    7    23 Agata          Kuć                   126.31 +  415: 314  176
    8    17 Agnieszka      Walas                 124.32 +  447: 330  174
    9    11 Krzysztof      Obremski              149.04 +  377: 280  199
   10     7 Miłosz         Wrzałek               150.47 +  372: 343  200
   11     4 Mikołaj        Cieplik               137.58 -  385: 394   88
   12    10 Michał         Rogalewicz            129.34 +  463: 339  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Maciej Sancewicz 135.65 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Grzelec               116.20 +  466: 291  166
    2     8 Paweł          Mazurek               134.27 +  388: 326  184
    3     8 Juliusz        Czupryniak            143.11 -  262: 389   93
    4     9 Diana          Pietrzykowska         115.73 +  380: 367  166
    5     6 Mateusz        Królikowski           131.99 +  471: 361  182
    6     8 Marcin         Ceglarek              126.43 +  497: 330  176
    7     4 Kacper         Zegadło               147.03 -  360: 394   97
    8     8 Dawid          Mierzchała            118.17 -    1: 400   68
    9    13 Małgorzata     Sulejewska            133.87 -  325: 515   84
   10    19 Bogusław       Szyszka               142.99 -  323: 394   93
   11    24 Zofia          Gajewska              125.80 -  291: 523   76
   12    29 Sławomir       Wolski                118.08 -  315: 505   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Radosław Jachna 134.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Diana          Pietrzykowska         115.73 -  313: 401   66
    2    22 Marcin         Radwański             116.59 -  337: 451   67
    3    37 Jerzy          Niewiadomski          100.00 -  322: 355   50
    4    39 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  325: 312  150
    5    33 Natalia        Woźniak               132.99 +  389: 362  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     516  /  5 103.20




	Paweł Mazurek 134.27 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Brychcy               115.26 +  374: 368  165
    2     8 Maciej         Sancewicz             135.65 -  326: 388   86
    3    24 Sylwia         Łada                  120.04 +  426: 323  170
    4     7 Łukasz         Bobowski              146.81 -  393: 425   97
    5    16 Mikołaj        Cieplik               137.58 -  393: 438   88
    6    25 Renata         Andracka              112.46 +  361: 314  162
    7    22 Dariusz        Putoń                 145.35 +  401: 388  195
    8    19 Robert         Wagner                114.04 +  386: 338  164
    9     9 Marta          Bajorek               124.84 +  401: 340  175
   10     6 Michał         Szymkowski            132.94 +  436: 358  183
   11     5 Dawid          Mierzchała            118.17 -  406: 419   68
   12     7 Krzysztof      Obremski              149.04 -  383: 401   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Małgorzata Sulejewska 133.87 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Gonet                 114.81 +  338: 309  165
    2    20 Dariusz        Putoń                 145.35 +  426: 330  195
    3     5 Michał         Szymkowski            132.94 -  371: 419   83
    4    21 Marcin         Stachowski            122.97 +  457: 340  173
    5    10 Robert         Wagner                114.04 +  362: 350  164
    6     2 Dawid          Pikul                 150.42 -  372: 460  100
    7     6 Konrad         Sowula                132.58 +  473: 292  183
    8    10 Stanisław      Rydzik                143.48 -  361: 497   93
    9    13 Maciej         Sancewicz             135.65 +  515: 325  186
   10     8 Dawid          Mierzchała            118.17 -  372: 375   68
   11    12 Małgorzata     Szczygieł             130.16 +  421: 339  180
   12     6 Stanisław      Rydzik                143.48 -  394: 422   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Natalia Woźniak 132.99 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Robert         Wagner                114.04 +  354: 304  164
    2    16 Krzysztof      Gibas                 129.84 -  301: 311   80
    3    29 Dariusz        Putoń                 145.35 -  393: 404   95
    4    26 Joanna         Brychcy               115.26 -  335: 394   65
    5    33 Radosław       Jachna                134.81 -  362: 389   85
    6    33 Barbara        Obremska              136.45 +  503: 316  186
    7    28 Maciej         Dąbrowski             110.44 +  392: 343  160
    8    24 Wojciech       Gonet                 114.81 =  363: 363  115
    9    25 Agata          Kuć                   126.31 +  404: 400  176
   10    18 Diana          Pietrzykowska         115.73 +  471: 332  166
   11    14 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 +  387: 373  177
   12    11 Michał         Szymkowski            132.94 -  348: 359   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Michał Szymkowski 132.94 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Zawadzki              113.19 +  422: 279  163
    2     1 Kazimierz      Merklejn              149.77 +  477: 374  200
    3     5 Małgorzata     Sulejewska            133.87 +  419: 371  184
    4     3 Łukasz         Tuszyński             151.68 -  340: 347  102
    5     7 Arkadiusz      Łydka                 130.65 -  373: 379   81
    6    16 Leszek         Dobrowolski           116.72 +  459: 336  167
    7     9 Michał         Rogalewicz            129.34 +  461: 386  179
    8     6 Juliusz        Czupryniak            143.11 -  410: 483   93
    9     8 Kamil          Górka                 157.35 +  382: 355  207
   10     6 Paweł          Mazurek               134.27 -  358: 436   84
   11     9 Agnieszka      Walas                 124.32 =  376: 376  124
   12    11 Natalia        Woźniak               132.99 +  359: 348  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Andrzej Kwiatkowski 132.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Renata         Andracka              112.46 +  458: 229  162
    2    10 Kacper         Zegadło               147.03 -  295: 403   97
    3    12 Marta          Bajorek               124.84 -  323: 366   75
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              131.11 +  527: 352  181
    5    18 Michał         Burak                 125.50 -  327: 400   76
    6    24 Maria          Uryga                 116.47 +  349: 323  166
    7    21 Wojciech       Gonet                 114.81 +  327: 312  165
    8    13 Konrad         Sowula                132.58 +  313: 287  183
    9    12 Diana          Pietrzykowska         115.73 +  553: 261  166
   10     5 Mikołaj        Cieplik               137.58 -  416: 434   88
   11     8 Bartosz        Morawski              155.59 -  338: 596  106
   12    16 Zofia          Gajewska              125.80 -  311: 397   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Konrad Sowula 132.58 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Potoczek              110.61 +  523: 337  161
    2     3 Szymon         Dąbrowski             127.23 -  352: 393   77
    3    13 Diana          Pietrzykowska         115.73 -  337: 515   66
    4    24 Maciej         Dąbrowski             110.44 +  380: 310  160
    5    20 Dariusz        Putoń                 145.35 +  517: 282  195
    6    10 Agata          Kuć                   126.31 +  405: 342  176
    7     6 Małgorzata     Sulejewska            133.87 -  292: 473   84
    8    13 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 -  287: 313   83
    9    19 Barbara        Obremska              136.45 -  339: 398   86
   10    22 Renata         Andracka              112.46 +  405: 349  162
   11    20 Marcin         Ceglarek              126.43 +  369: 332  176
   12    17 Diana          Pietrzykowska         115.73 -  324: 464   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Adam Klimont 132.27 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Dąbrowski             110.44 -  347: 376   60
    2    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  425: 297  150
    3    26 Agnieszka      Goniowska             124.63 -  384: 407   75
    4    30 Karolina       Mak                   100.00 +  391: 306  150
    5    25 Sławomir       Wolski                118.08 -  363: 454   68
    6    26 Krzysztof      Gibas                 129.84 +  353: 322  180
    7    24 Robert         Wagner                114.04 -  265: 353   64
    8    23 Łukasz         Bobowski              146.81 -  400: 536   97
    9    29 Marta          Świątkowska           116.92 +  401: 257  167
   10    29 Marcin         Stachowski            122.97 +  384: 281  173
   11    26 Joanna         Brychcy               115.26 -  358: 411   65
   12    24 Joanna         Brychcy               115.26 +  409: 349  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Mateusz Królikowski 131.99 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dorota         Ostrowska             110.16 +  475: 363  160
    2     6 Maciej         Dąbrowski             110.44 +  436: 388  160
    3     3 Tomasz         Suchanek              131.85 -  346: 453   82
    4    11 Krzysztof      Gibas                 129.84 +  446: 348  180
    5     6 Maciej         Sancewicz             135.65 -  361: 471   86
    6    14 Agnieszka      Goniowska             124.63 +  417: 414  175
    7    10 Dawid          Mierzchała            118.17 -  367: 399   68
    8    11 Krzysztof      Obremski              149.04 -  343: 562   99
    9    17 Michał         Burak                 125.50 +  395: 310  176
   10    13 Michał         Rogalewicz            129.34 -  335: 361   79
   11    18 Jerzy          Luter                 117.26 -  293: 390   67
   12    22 Dorota         Stachowska            120.50 +  429: 392  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Tomasz Suchanek 131.85 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Dreczka               105.09 +  424: 302  155
    2    21 Ryszard        Korpalski             116.63 +  346: 286  167
    3     3 Mateusz        Królikowski           131.99 +  453: 346  182
    4     2 Artur          Irzyk                 141.47 -  352: 380   91
    5    11 Juliusz        Czupryniak            143.11 -  378: 451   93
    6    21 Maciej         Nawrocki              120.40 =  404: 404  120
    7    14 Zofia          Gajewska              125.80 +  445: 388  176
    8     9 Diana          Pietrzykowska         115.73 +  423: 392  166
    9     6 Szymon         Dąbrowski             127.23 -  338: 477   77
   10    10 Bronisław      Parada                129.06 -  311: 353   79
   11    15 Krzysztof      Obremski              149.04 -  352: 418   99
   12    21 Marta          Bajorek               124.84 +  519: 359  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Joanna Juszczak 131.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Skrzypczak            103.60 +  455: 241  154
    2    11 Juliusz        Czupryniak            143.11 -  331: 348   93
    3    25 Adam           Grzelec               116.20 +  436: 317  166
    4    14 Agnieszka      Goniowska             124.63 +  426: 346  175
    5     8 Kacper         Zegadło               147.03 -  296: 342   97
    6     9 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  305: 426  100
    7    16 Krzysztof      Sporczyk              131.11 +  416: 304  181
    8    21 Maciej         Nawrocki              120.40 -  380: 468   70
    9    23 Robert         Wagner                114.04 -  353: 394   64
   10    25 Michał         Burak                 125.50 +  473: 314  176
   11    19 Barbara        Obremska              136.45 +  414: 405  186
   12    15 Łukasz         Tuszyński             151.68 -  409: 462  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Krzysztof Sporczyk 131.11 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dominik        Ulejczyk              103.54 -  324: 341   54
    2    37 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  504: 210  150
    3    18 Dawid          Mierzchała            118.17 -  385: 414   68
    4    23 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 -  352: 527   83
    5    30 Marta          Świątkowska           116.92 +  385: 352  167
    6    23 Krzysztof      Zawadzki              113.19 +  468: 347  163
    7    16 Joanna         Juszczak              131.52 -  304: 416   82
    8    22 Marcin         Radwański             116.59 +  409: 361  167
    9    18 Jerzy          Luter                 117.26 +  410: 306  167
   10    14 Piotr          Potoczek              110.61 +  516: 305  161
   11    11 Bogusław       Szyszka               142.99 -  344: 386   93
   12    13 Łukasz         Bobowski              146.81 -  381: 440   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Arkadiusz Łydka 130.65 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Kinga          Bilska                100.00 +  383: 349  150
    2     5 Michał         Alabrudziński         160.61 -  319: 382  111
    3    22 Andrzej        Kraska                121.43 +  351: 319  171
    4    18 Barbara        Obremska              136.45 +  412: 407  186
    5     7 Michał         Szymkowski            132.94 +  379: 373  183
    6     6 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 -  223: 378   77
    7    13 Miłosz         Wrzałek               150.47 -  374: 473  100
    8    18 Agnieszka      Goniowska             124.63 -  350: 424   75
    9    21 Zofia          Gajewska              125.80 -  356: 366   76
   10    28 Krzysztof      Zawadzki              113.19 +  334: 301  163
   11    22 Diana          Pietrzykowska         115.73 -  342: 409   66
   12    28 Marcin         Stachowski            122.97 +  381: 353  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Małgorzata Szczygieł 130.16 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Hanna          Góźdź                 100.00 +  360: 256  150
    2    14 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 +  366: 355  177
    3     7 Bartosz        Morawski              155.59 -  315: 396  106
    4    19 Dominik        Ulejczyk              103.54 +  470: 381  154
    5     5 Łukasz         Bobowski              146.81 +  468: 355  197
    6     7 Kacper         Zegadło               147.03 -  319: 393   97
    7     7 Mikołaj        Cieplik               137.58 -  273: 542   88
    8    15 Zofia          Gajewska              125.80 +  419: 277  176
    9    10 Miłosz         Wrzałek               150.47 -  348: 412  100
   10    12 Marta          Bajorek               124.84 +  350: 319  175
   11    12 Małgorzata     Sulejewska            133.87 -  339: 421   84
   12    18 Ryszard        Korpalski             116.63 -  332: 361   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Krzysztof Gibas 129.84 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Klich                 100.00 +  439: 232  150
    2    16 Natalia        Woźniak               132.99 +  311: 301  183
    3     6 Michał         Alabrudziński         160.61 -  351: 355  111
    4    11 Mateusz        Królikowski           131.99 -  348: 446   82
    5    24 Miłosz         Wrzałek               150.47 -  324: 505  100
    6    26 Adam           Klimont               132.27 -  322: 353   82
    7    29 Sylwia         Łada                  120.04 +  407: 299  170
    8    26 Agata          Kuć                   126.31 -  371: 402   76
    9    27 Andrzej        Kraska                121.43 -  313: 392   71
   10    32 Maciej         Skrzypczak            103.60 +  370: 304  154
   11    33 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  459: 250  150
   12    25 Krzysztof      Zawadzki              113.19 +  452: 334  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Michał Rogalewicz 129.34 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Karolina       Mak                   100.00 +  363: 306  150
    2    12 Piotr          Broda                 136.39 +  312: 309  186
    3    10 Łukasz         Tuszyński             151.68 -  381: 385  102
    4    17 Dariusz        Putoń                 145.35 +  348: 326  195
    5    12 Krzysztof      Obremski              149.04 +  468: 320  199
    6     5 Kamil          Górka                 157.35 -  346: 377  107
    7     9 Michał         Szymkowski            132.94 -  386: 461   83
    8    14 Bronisław      Parada                129.06 -  350: 366   79
    9    26 Wojciech       Gonet                 114.81 +  358: 343  165
   10    13 Mateusz        Królikowski           131.99 +  361: 335  182
   11    13 Agnieszka      Goniowska             124.63 +  385: 384  175
   12    10 Piotr          Broda                 136.39 -  339: 463   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Bronisław Parada 129.06 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Adam           Motyl                 100.00 +  350: 288  150
    2    18 Zofia          Gajewska              125.80 +  416: 401  176
    3     4 Dawid          Pikul                 150.42 -  326: 444  100
    4    13 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 -  398: 417   77
    5    19 Agnieszka      Walas                 124.32 -  388: 412   74
    6    30 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  440: 378  150
    7    18 Dorota         Stachowska            120.50 +  468: 379  171
    8    14 Michał         Rogalewicz            129.34 +  366: 350  179
    9    14 Sławomir       Wolski                118.08 +  386: 351  168
   10    10 Tomasz         Suchanek              131.85 +  353: 311  182
   11     6 Maciej         Nawrocki              120.40 -  299: 383   70
   12     9 Szymon         Dąbrowski             127.23 -  376: 525   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Szymon Dąbrowski 127.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jerzy          Niewiadomski          100.00 +  407: 285  150
    2     3 Konrad         Sowula                132.58 +  393: 352  183
    3    11 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  407: 446  100
    4    15 Piotr          Potoczek              110.61 +  313: 300  161
    5     4 Marta          Bajorek               124.84 +  367: 317  175
    6     3 Bartosz        Morawski              155.59 +  334: 293  206
    7     3 Artur          Irzyk                 141.47 -  397: 413   91
    8     7 Miłosz         Wrzałek               150.47 +  409: 377  200
    9     6 Tomasz         Suchanek              131.85 +  477: 338  182
   10     3 Juliusz        Czupryniak            143.11 -  300: 364   93
   11     7 Stanisław      Rydzik                143.48 -  317: 398   93
   12     9 Bronisław      Parada                129.06 +  525: 376  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Monika Gawron-Cieślik 126.61 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  444: 259  150
    2    14 Małgorzata     Szczygieł             130.16 -  355: 366   80
    3    23 Marta          Świątkowska           116.92 +  424: 340  167
    4    13 Bronisław      Parada                129.06 +  417: 398  179
    5     9 Leszek         Dobrowolski           116.72 +  418: 369  167
    6     6 Arkadiusz      Łydka                 130.65 +  378: 223  181
    7     1 Michał         Alabrudziński         160.61 -  306: 441  111
    8     3 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  355: 392  100
    9    16 Łukasz         Bobowski              146.81 +  473: 397  197
   10     9 Maciej         Nawrocki              120.40 -  366: 374   70
   11    14 Natalia        Woźniak               132.99 -  373: 387   83
   12    14 Agnieszka      Goniowska             124.63 -  339: 402   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Marcin Ceglarek 126.43 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  375: 284  150
    2     7 Barbara        Obremska              136.45 +  320: 287  186
    3     9 Kamil          Górka                 157.35 -  335: 417  107
    4    20 Michał         Burak                 125.50 +  373: 363  176
    5    13 Dawid          Mierzchała            118.17 +  336: 299  168
    6     8 Maciej         Sancewicz             135.65 -  330: 497   86
    7    12 Diana          Pietrzykowska         115.73 -  323: 350   66
    8    20 Bogusław       Szyszka               142.99 -  362: 417   93
    9    24 Dorota         Stachowska            120.50 +  423: 317  171
   10    16 Krzysztof      Obremski              149.04 -  343: 404   99
   11    20 Konrad         Sowula                132.58 -  332: 369   83
   12    27 Marta          Świątkowska           116.92 +  386: 283  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Agata Kuć 126.31 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  512: 290  150
    2     4 Diana          Pietrzykowska         115.73 +  408: 346  166
    3     2 Kacper         Zegadło               147.03 -  343: 368   97
    4     8 Krzysztof      Obremski              149.04 -  321: 431   99
    5    23 Maria          Uryga                 116.47 +  345: 341  166
    6    10 Konrad         Sowula                132.58 -  342: 405   83
    7    23 Piotr          Broda                 136.39 -  314: 415   86
    8    26 Krzysztof      Gibas                 129.84 +  402: 371  180
    9    25 Natalia        Woźniak               132.99 -  400: 404   83
   10    26 Dominik        Ulejczyk              103.54 +  406: 332  154
   11    23 Robert         Wagner                114.04 -  380: 514   64
   12    23 Andrzej        Kraska                121.43 -  355: 456   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Zofia Gajewska 125.80 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  432: 306  150
    2    18 Bronisław      Parada                129.06 -  401: 416   79
    3    17 Dorota         Stachowska            120.50 +  427: 368  171
    4    10 Leszek         Dobrowolski           116.72 -  278: 356   67
    5    28 Piotr          Potoczek              110.61 +  427: 274  161
    6    20 Marcin         Stachowski            122.97 +  425: 355  173
    7    14 Tomasz         Suchanek              131.85 -  388: 445   82
    8    15 Małgorzata     Szczygieł             130.16 -  277: 419   80
    9    21 Arkadiusz      Łydka                 130.65 +  366: 356  181
   10    21 Łukasz         Bobowski              146.81 -  327: 399   97
   11    24 Maciej         Sancewicz             135.65 +  523: 291  186
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 +  397: 311  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Michał Burak 125.50 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.61 -  340: 488  111
    2    33 Jerzy          Niewiadomski          100.00 +  382: 297  150
    3    16 Mikołaj        Cieplik               137.58 +  415: 355  188
    4    20 Marcin         Ceglarek              126.43 -  363: 373   76
    5    18 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 +  400: 327  183
    6    12 Miłosz         Wrzałek               150.47 -  357: 377  100
    7    25 Marcin         Stachowski            122.97 +  385: 368  173
    8    12 Marta          Bajorek               124.84 -  306: 477   75
    9    17 Mateusz        Królikowski           131.99 -  310: 395   82
   10    25 Joanna         Juszczak              131.52 -  314: 473   82
   11    32 Sylwia         Łada                  120.04 +  397: 315  170
   12    26 Barbara        Obremska              136.45 -  305: 392   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Marta Bajorek 124.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 157.35 -  346: 370  107
    2    31 Adam           Motyl                 100.00 +  545: 295  150
    3    12 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 +  366: 323  183
    4    12 Sławomir       Wolski                118.08 +  500: 287  168
    5     4 Szymon         Dąbrowski             127.23 -  317: 367   77
    6    13 Krzysztof      Obremski              149.04 +  400: 365  199
    7    11 Juliusz        Czupryniak            143.11 -  366: 498   93
    8    12 Michał         Burak                 125.50 +  477: 306  176
    9     9 Paweł          Mazurek               134.27 -  340: 401   84
   10    12 Małgorzata     Szczygieł             130.16 -  319: 350   80
   11    17 Marcin         Radwański             116.59 -  346: 350   67
   12    21 Tomasz         Suchanek              131.85 -  359: 519   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Agnieszka Goniowska 124.63 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              155.59 -  351: 442  106
    2    28 Michał         Dreczka               105.09 +  332: 328  155
    3    26 Adam           Klimont               132.27 +  407: 384  182
    4    14 Joanna         Juszczak              131.52 -  346: 426   82
    5    26 Barbara        Obremska              136.45 +  404: 289  186
    6    14 Mateusz        Królikowski           131.99 -  414: 417   82
    7    27 Andrzej        Kraska                121.43 +  427: 354  171
    8    18 Arkadiusz      Łydka                 130.65 +  424: 350  181
    9    15 Maciej         Nawrocki              120.40 -  381: 409   70
   10    17 Sławomir       Wolski                118.08 +  477: 278  168
   11    13 Michał         Rogalewicz            129.34 -  384: 385   79
   12    14 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 +  402: 339  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Agnieszka Walas 124.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             151.68 -  384: 427  102
    2    23 Wojciech       Gonet                 114.81 +  434: 386  165
    3    19 Sławomir       Wolski                118.08 -  352: 375   68
    4    28 Ryszard        Korpalski             116.63 +  432: 318  167
    5    19 Bronisław      Parada                129.06 +  412: 388  179
    6    17 Dawid          Mierzchała            118.17 -  297: 380   68
    7    19 Leszek         Dobrowolski           116.72 +  406: 339  167
    8    17 Piotr          Broda                 136.39 -  330: 447   86
    9    22 Marcin         Stachowski            122.97 +  462: 300  173
   10    15 Barbara        Obremska              136.45 +  374: 330  186
   11     9 Michał         Szymkowski            132.94 =  376: 376  133
   12    12 Miłosz         Wrzałek               150.47 -  309: 396  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Marcin Stachowski 122.97 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               150.47 +  360: 324  200
    2    15 Bartosz        Morawski              155.59 -  276: 416  106
    3    30 Piotr          Broda                 136.39 +  338: 327  186
    4    21 Małgorzata     Sulejewska            133.87 -  340: 457   84
    5    27 Marcin         Radwański             116.59 +  382: 326  167
    6    20 Zofia          Gajewska              125.80 -  355: 425   76
    7    25 Michał         Burak                 125.50 -  368: 385   76
    8    30 Ryszard        Korpalski             116.63 +  377: 353  167
    9    22 Agnieszka      Walas                 124.32 -  300: 462   74
   10    29 Adam           Klimont               132.27 -  281: 384   82
   11    29 Leszek         Dobrowolski           116.72 +  393: 385  167
   12    28 Arkadiusz      Łydka                 130.65 -  353: 381   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Andrzej Kraska 121.43 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 150.42 -  380: 433  100
    2    24 Karolina       Mak                   100.00 +  423: 354  150
    3    22 Arkadiusz      Łydka                 130.65 -  319: 351   81
    4    32 Ryszard        Żydaczewski           120.77 +  464: 387  171
    5    22 Piotr          Broda                 136.39 -  322: 328   86
    6    27 Dariusz        Putoń                 145.35 -  355: 378   95
    7    27 Agnieszka      Goniowska             124.63 -  354: 427   75
    8    31 Dorota         Ostrowska             110.16 +  404: 308  160
    9    27 Krzysztof      Gibas                 129.84 +  392: 313  180
   10    24 Leszek         Dobrowolski           116.72 +  422: 360  167
   11    21 Piotr          Potoczek              110.61 -  342: 344   61
   12    23 Agata          Kuć                   126.31 +  456: 355  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Ryszard Żydaczewski 120.77 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazimierz      Merklejn              149.77 -  285: 581  100
    2    32 Jerzy          Luter                 117.26 -  333: 379   67
    3    33 Dorota         Ostrowska             110.16 +  378: 295  160
    4    32 Andrzej        Kraska                121.43 -  387: 464   71
    5    34 Adam           Grzelec               116.20 -  342: 364   66
    6    34 Michał         Dreczka               105.09 +  471: 266  155
    7    30 Karolina       Mak                   100.00 +  386: 354  150
    8    27 Barbara        Obremska              136.45 -  356: 365   86
    9    28 Dominik        Ulejczyk              103.54 -  296: 424   54
   10    31 Marta          Świątkowska           116.92 -  304: 402   67
   11    35 Maciej         Skrzypczak            103.60 +  363: 240  154
   12    31 Dominik        Ulejczyk              103.54 +  397: 325  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Dorota Stachowska 120.50 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Obremski              149.04 +  351: 314  199
    2    17 Dawid          Pikul                 150.42 -  369: 468  100
    3    17 Zofia          Gajewska              125.80 -  368: 427   76
    4    36 Kinga          Bilska                100.00 +  434: 297  150
    5    15 Maciej         Nawrocki              120.40 +  390: 355  170
    6    11 Mikołaj        Cieplik               137.58 -  313: 415   88
    7    18 Bronisław      Parada                129.06 -  379: 468   79
    8    25 Leszek         Dobrowolski           116.72 +  428: 377  167
    9    24 Marcin         Ceglarek              126.43 -  317: 423   76
   10    27 Jerzy          Luter                 117.26 -  371: 430   67
   11    27 Karolina       Mak                   100.00 +  463: 363  150
   12    22 Mateusz        Królikowski           131.99 -  392: 429   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Maciej Nawrocki 120.40 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kacper         Zegadło               147.03 -  322: 370   97
    2    39 Maciej         Skrzypczak            103.60 +  447: 335  154
    3    27 Dominik        Ulejczyk              103.54 -  377: 459   54
    4    31 Adam           Grzelec               116.20 +  561: 291  166
    5    15 Dorota         Stachowska            120.50 -  355: 390   71
    6    21 Tomasz         Suchanek              131.85 =  404: 404  132
    7    26 Marcin         Radwański             116.59 +  343: 291  167
    8    21 Joanna         Juszczak              131.52 +  468: 380  182
    9    15 Agnieszka      Goniowska             124.63 +  409: 381  175
   10     9 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 +  374: 366  177
   11     6 Bronisław      Parada                129.06 +  383: 299  179
   12     5 Bartosz        Morawski              155.59 -  365: 406  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Sylwia Łada 120.04 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Bobowski              146.81 +  420: 371  197
    2     2 Artur          Irzyk                 141.47 -  377: 389   91
    3    24 Paweł          Mazurek               134.27 -  323: 426   84
    4    33 Maciej         Skrzypczak            103.60 +  410: 290  154
    5    29 Stanisław      Rydzik                143.48 -  369: 412   93
    6    29 Ryszard        Korpalski             116.63 -  326: 465   67
    7    29 Krzysztof      Gibas                 129.84 -  299: 407   80
    8    32 Michał         Dreczka               105.09 -  354: 408   55
    9    34 Leszek         Dobrowolski           116.72 -  374: 392   67
   10    36 Adam           Motyl                 100.00 +  444: 288  150
   11    32 Michał         Burak                 125.50 -  315: 397   76
   12    35 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  317: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Dawid Mierzchała 118.17 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Putoń                 145.35 -  319: 425   95
    2    40 Andrzej        Klich                 100.00 +  401: 302  150
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              131.11 +  414: 385  181
    4     6 Kazimierz      Merklejn              149.77 +  394: 373  200
    5    13 Marcin         Ceglarek              126.43 -  299: 336   76
    6    17 Agnieszka      Walas                 124.32 +  380: 297  174
    7    10 Mateusz        Królikowski           131.99 +  399: 367  182
    8     8 Maciej         Sancewicz             135.65 +  400:   1  186
    9     3 Artur          Irzyk                 141.47 -  322: 495   91
   10     8 Małgorzata     Sulejewska            133.87 +  375: 372  184
   11     5 Paweł          Mazurek               134.27 +  419: 406  184
   12     4 Juliusz        Czupryniak            143.11 -  283: 488   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Sławomir Wolski 118.08 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                143.48 -  324: 464   93
    2    38 Hanna          Góźdź                 100.00 +  396: 287  150
    3    19 Agnieszka      Walas                 124.32 +  375: 352  174
    4    12 Marta          Bajorek               124.84 -  287: 500   75
    5    25 Adam           Klimont               132.27 +  454: 363  182
    6    15 Łukasz         Bobowski              146.81 +  398: 297  197
    7     8 Bartosz        Morawski              155.59 -  271: 532  106
    8    16 Joanna         Brychcy               115.26 +  319: 314  165
    9    14 Bronisław      Parada                129.06 -  351: 386   79
   10    17 Agnieszka      Goniowska             124.63 -  278: 477   75
   11    25 Ryszard        Korpalski             116.63 -  286: 476   67
   12    29 Maciej         Sancewicz             135.65 +  505: 315  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Jerzy Luter 117.26 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Juliusz        Czupryniak            143.11 -  341: 370   93
    2    32 Ryszard        Żydaczewski           120.77 +  379: 333  171
    3    20 Łukasz         Bobowski              146.81 -  301: 473   97
    4    29 Marcin         Radwański             116.59 -  329: 382   67
    5    38 Kinga          Bilska                100.00 -  213: 368   50
    6    36 Marta          Świątkowska           116.92 +  465: 306  167
    7    33 Dominik        Ulejczyk              103.54 +  448: 324  154
    8    28 Krzysztof      Zawadzki              113.19 +  403: 313  163
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              131.11 -  306: 410   81
   10    27 Dorota         Stachowska            120.50 +  430: 371  171
   11    18 Mateusz        Królikowski           131.99 +  390: 293  182
   12    19 Robert         Wagner                114.04 -  321: 365   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Marta Świątkowska 116.92 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bogusław       Szyszka               142.99 -  336: 360   93
    2    35 Maria          Uryga                 116.47 +  366: 357  166
    3    23 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 -  340: 424   77
    4    27 Miłosz         Wrzałek               150.47 -  302: 388  100
    5    30 Krzysztof      Sporczyk              131.11 -  352: 385   81
    6    36 Jerzy          Luter                 117.26 -  306: 465   67
    7    38 Hanna          Góźdź                 100.00 +  475: 209  150
    8    34 Adam           Motyl                 100.00 +  310: 262  150
    9    29 Adam           Klimont               132.27 -  257: 401   82
   10    31 Ryszard        Żydaczewski           120.77 +  402: 304  171
   11    28 Renata         Andracka              112.46 +  477: 228  162
   12    27 Marcin         Ceglarek              126.43 -  283: 386   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Leszek Dobrowolski 116.72 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Irzyk                 141.47 -  304: 534   91
    2    26 Joanna         Brychcy               115.26 +  407: 358  165
    3    21 Miłosz         Wrzałek               150.47 +  394: 384  200
    4    10 Zofia          Gajewska              125.80 +  356: 278  176
    5     9 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 -  369: 418   77
    6    16 Michał         Szymkowski            132.94 -  336: 459   83
    7    19 Agnieszka      Walas                 124.32 -  339: 406   74
    8    25 Dorota         Stachowska            120.50 -  377: 428   71
    9    34 Sylwia         Łada                  120.04 +  392: 374  170
   10    24 Andrzej        Kraska                121.43 -  360: 422   71
   11    29 Marcin         Stachowski            122.97 -  385: 393   73
   12    30 Wojciech       Gonet                 114.81 +  455: 348  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Ryszard Korpalski 116.63 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mikołaj        Cieplik               137.58 -  399: 445   88
    2    21 Tomasz         Suchanek              131.85 -  286: 346   82
    3    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  352: 259  150
    4    28 Agnieszka      Walas                 124.32 -  318: 432   74
    5    37 Hanna          Góźdź                 100.00 +  379: 208  150
    6    29 Sylwia         Łada                  120.04 +  465: 326  170
    7    20 Bogusław       Szyszka               142.99 -  367: 379   93
    8    30 Marcin         Stachowski            122.97 -  353: 377   73
    9    30 Karolina       Mak                   100.00 +  401: 287  150
   10    30 Wojciech       Gonet                 114.81 +  397: 362  165
   11    25 Sławomir       Wolski                118.08 +  476: 286  168
   12    18 Małgorzata     Szczygieł             130.16 +  361: 332  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Marcin Radwański 116.59 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Barbara        Obremska              136.45 -  395: 466   86
    2    22 Radosław       Jachna                134.81 +  451: 337  185
    3    15 Piotr          Potoczek              110.61 -  314: 344   61
    4    29 Jerzy          Luter                 117.26 +  382: 329  167
    5    27 Marcin         Stachowski            122.97 -  326: 382   73
    6    31 Adam           Grzelec               116.20 +  388: 276  166
    7    26 Maciej         Nawrocki              120.40 -  291: 343   70
    8    22 Krzysztof      Sporczyk              131.11 -  361: 409   81
    9    31 Maciej         Skrzypczak            103.60 +  356: 303  154
   10    23 Joanna         Brychcy               115.26 +  380: 300  165
   11    17 Marta          Bajorek               124.84 +  350: 346  175
   12    20 Piotr          Potoczek              110.61 +  353: 278  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Maria Uryga 116.47 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Broda                 136.39 -  280: 446   86
    2    35 Marta          Świątkowska           116.92 -  357: 366   67
    3    40 Andrzej        Klich                 100.00 +  465: 294  150
    4    35 Hanna          Góźdź                 100.00 +  349: 334  150
    5    23 Agata          Kuć                   126.31 -  341: 345   76
    6    24 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 -  323: 349   83
    7    34 Piotr          Potoczek              110.61 -  369: 516   61
    8    33 Maciej         Skrzypczak            103.60 -  328: 365   54
    9    35 Dorota         Ostrowska             110.16 -  325: 400   60
   10    37 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  361: 236  150
   11    36 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  325: 410   50
   12    36 Dorota         Ostrowska             110.16 +  376: 310  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Adam Grzelec 116.20 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Sancewicz             135.65 -  291: 466   86
    2    29 Kinga          Bilska                100.00 +  397: 388  150
    3    25 Joanna         Juszczak              131.52 -  317: 436   82
    4    31 Maciej         Nawrocki              120.40 -  291: 561   70
    5    34 Ryszard        Żydaczewski           120.77 +  364: 342  171
    6    31 Marcin         Radwański             116.59 -  276: 388   67
    7    35 Renata         Andracka              112.46 -  233: 456   62
    8    37 Karolina       Mak                   100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  8  92.25




	Diana Pietrzykowska 115.73 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Radosław       Jachna                134.81 +  401: 313  185
    2     4 Agata          Kuć                   126.31 -  346: 408   76
    3    13 Konrad         Sowula                132.58 +  515: 337  183
    4     9 Maciej         Sancewicz             135.65 -  367: 380   86
    5    17 Dominik        Ulejczyk              103.54 +  339: 313  154
    6    19 Robert         Wagner                114.04 +  505: 298  164
    7    12 Marcin         Ceglarek              126.43 +  350: 323  176
    8     9 Tomasz         Suchanek              131.85 -  392: 423   82
    9    12 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 -  261: 553   83
   10    18 Natalia        Woźniak               132.99 -  332: 471   83
   11    22 Arkadiusz      Łydka                 130.65 +  409: 342  181
   12    17 Konrad         Sowula                132.58 +  464: 324  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Joanna Brychcy 115.26 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Mazurek               134.27 -  368: 374   84
    2    26 Leszek         Dobrowolski           116.72 -  358: 407   67
    3    32 Renata         Andracka              112.46 +  471: 336  162
    4    26 Natalia        Woźniak               132.99 +  394: 335  183
    5    21 Wojciech       Gonet                 114.81 +  410: 384  165
    6    18 Piotr          Broda                 136.39 +  357: 309  186
    7    15 Stanisław      Rydzik                143.48 -  406: 538   93
    8    16 Sławomir       Wolski                118.08 -  314: 319   68
    9    20 Piotr          Potoczek              110.61 -  354: 396   61
   10    23 Marcin         Radwański             116.59 -  300: 380   67
   11    26 Adam           Klimont               132.27 +  411: 358  182
   12    24 Adam           Klimont               132.27 -  349: 409   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Wojciech Gonet 114.81 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Sulejewska            133.87 -  309: 338   84
    2    23 Agnieszka      Walas                 124.32 -  386: 434   74
    3    34 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  421: 287  150
    4    34 Jerzy          Niewiadomski          100.00 +  365: 268  150
    5    21 Joanna         Brychcy               115.26 -  384: 410   65
    6    32 Piotr          Potoczek              110.61 +  333: 296  161
    7    21 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 -  312: 327   83
    8    24 Natalia        Woźniak               132.99 =  363: 363  133
    9    26 Michał         Rogalewicz            129.34 -  343: 358   79
   10    30 Ryszard        Korpalski             116.63 -  362: 397   67
   11    31 Dominik        Ulejczyk              103.54 +  497: 389  154
   12    30 Leszek         Dobrowolski           116.72 -  348: 455   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Robert Wagner 114.04 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Natalia        Woźniak               132.99 -  304: 354   83
    2    27 Dorota         Ostrowska             110.16 +  361: 337  160
    3    28 Maciej         Dąbrowski             110.44 +  406: 297  160
    4    16 Bogusław       Szyszka               142.99 +  355: 346  193
    5    10 Małgorzata     Sulejewska            133.87 -  350: 362   84
    6    19 Diana          Pietrzykowska         115.73 -  298: 505   66
    7    24 Adam           Klimont               132.27 +  353: 265  182
    8    19 Paweł          Mazurek               134.27 -  338: 386   84
    9    23 Joanna         Juszczak              131.52 +  394: 353  182
   10    20 Kamil          Górka                 157.35 -  340: 438  107
   11    23 Agata          Kuć                   126.31 +  514: 380  176
   12    19 Jerzy          Luter                 117.26 +  365: 321  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Krzysztof Zawadzki 113.19 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Szymkowski            132.94 -  279: 422   83
    2    36 Miłosz         Wrzałek               150.47 -  361: 482  100
    3    38 Maciej         Skrzypczak            103.60 -  397: 419   54
    4    37 Adam           Motyl                 100.00 +  427: 214  150
    5    31 Karolina       Mak                   100.00 +  362: 342  150
    6    23 Krzysztof      Sporczyk              131.11 -  347: 468   81
    7    31 Dorota         Ostrowska             110.16 +  407: 325  160
    8    28 Jerzy          Luter                 117.26 -  313: 403   67
    9    33 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  440: 281  150
   10    28 Arkadiusz      Łydka                 130.65 -  301: 334   81
   11    30 Michał         Dreczka               105.09 +  427: 324  155
   12    25 Krzysztof      Gibas                 129.84 -  334: 452   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Renata Andracka 112.46 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Kwiatkowski           132.89 -  229: 458   83
    2    41 Krzysztof      Obremski              149.04 -  400: 418   99
    3    32 Joanna         Brychcy               115.26 -  336: 471   65
    4    40 Andrzej        Klich                 100.00 +  420: 296  150
    5    32 Dorota         Ostrowska             110.16 +  416: 335  160
    6    25 Paweł          Mazurek               134.27 -  314: 361   84
    7    35 Adam           Grzelec               116.20 +  456: 233  166
    8    29 Piotr          Potoczek              110.61 -  328: 408   61
    9    32 Michał         Dreczka               105.09 +  407: 303  155
   10    22 Konrad         Sowula                132.58 -  349: 405   83
   11    28 Marta          Świątkowska           116.92 -  228: 477   67
   12    33 Kinga          Bilska                100.00 +  383: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Piotr Potoczek 110.61 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Konrad         Sowula                132.58 -  337: 523   83
    2    34 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  394: 355  150
    3    15 Marcin         Radwański             116.59 +  344: 314  167
    4    15 Szymon         Dąbrowski             127.23 -  300: 313   77
    5    28 Zofia          Gajewska              125.80 -  274: 427   76
    6    32 Wojciech       Gonet                 114.81 -  296: 333   65
    7    34 Maria          Uryga                 116.47 +  516: 369  166
    8    29 Renata         Andracka              112.46 +  408: 328  162
    9    20 Joanna         Brychcy               115.26 +  396: 354  165
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              131.11 -  305: 516   81
   11    21 Andrzej        Kraska                121.43 +  344: 342  171
   12    20 Marcin         Radwański             116.59 -  278: 353   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Maciej Dąbrowski 110.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Klimont               132.27 +  376: 347  182
    2     6 Mateusz        Królikowski           131.99 -  388: 436   82
    3    28 Robert         Wagner                114.04 -  297: 406   64
    4    24 Konrad         Sowula                132.58 -  310: 380   83
    5    35 Maciej         Skrzypczak            103.60 +  380: 340  154
    6    28 Bogusław       Szyszka               142.99 -  320: 383   93
    7    28 Natalia        Woźniak               132.99 -  343: 392   83
    8    36 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  319: 333   50
    9    36 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  379: 424   50
   10    38 Hanna          Góźdź                 100.00 +  429: 258  150
   11    34 Dorota         Ostrowska             110.16 +  360: 323  160
   12    32 Karolina       Mak                   100.00 +  331: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Dorota Ostrowska 110.16 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mateusz        Królikowski           131.99 -  363: 475   82
    2    27 Robert         Wagner                114.04 -  337: 361   64
    3    33 Ryszard        Żydaczewski           120.77 -  295: 378   71
    4    38 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  326: 289  150
    5    32 Renata         Andracka              112.46 -  335: 416   62
    6    38 Hanna          Góźdź                 100.00 +  406: 220  150
    7    31 Krzysztof      Zawadzki              113.19 -  325: 407   63
    8    31 Andrzej        Kraska                121.43 -  308: 404   71
    9    35 Maria          Uryga                 116.47 +  400: 325  166
   10    34 Karolina       Mak                   100.00 -  264: 435   50
   11    34 Maciej         Dąbrowski             110.44 -  323: 360   60
   12    36 Maria          Uryga                 116.47 -  310: 376   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 12  87.92




	Michał Dreczka 105.09 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Suchanek              131.85 -  302: 424   82
    2    28 Agnieszka      Goniowska             124.63 -  328: 332   75
    3    41 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  423: 282  150
    4    25 Mikołaj        Cieplik               137.58 -  307: 460   88
    5    36 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  258: 446   50
    6    34 Ryszard        Żydaczewski           120.77 -  266: 471   71
    7    39 Andrzej        Klich                 100.00 +  399: 252  150
    8    32 Sylwia         Łada                  120.04 +  408: 354  170
    9    32 Renata         Andracka              112.46 -  303: 407   62
   10    33 Kinga          Bilska                100.00 +  309: 296  150
   11    30 Krzysztof      Zawadzki              113.19 -  324: 427   63
   12    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  317: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Maciej Skrzypczak 103.60 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Juszczak              131.52 -  241: 455   82
    2    39 Maciej         Nawrocki              120.40 -  335: 447   70
    3    38 Krzysztof      Zawadzki              113.19 +  419: 397  163
    4    33 Sylwia         Łada                  120.04 -  290: 410   70
    5    35 Maciej         Dąbrowski             110.44 -  340: 380   60
    6    39 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  413: 264  150
    7    32 Barbara        Obremska              136.45 -  311: 338   86
    8    33 Maria          Uryga                 116.47 +  365: 328  166
    9    31 Marcin         Radwański             116.59 -  303: 356   67
   10    32 Krzysztof      Gibas                 129.84 -  304: 370   80
   11    35 Ryszard        Żydaczewski           120.77 -  240: 363   71
   12    39 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 11  96.82




	Dominik Ulejczyk 103.54 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Sporczyk              131.11 +  341: 324  181
    2    19 Łukasz         Tuszyński             151.68 -  338: 410  102
    3    27 Maciej         Nawrocki              120.40 +  459: 377  170
    4    19 Małgorzata     Szczygieł             130.16 -  381: 470   80
    5    17 Diana          Pietrzykowska         115.73 -  313: 339   66
    6    22 Stanisław      Rydzik                143.48 -  312: 441   93
    7    33 Jerzy          Luter                 117.26 -  324: 448   67
    8    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  364: 311  150
    9    28 Ryszard        Żydaczewski           120.77 +  424: 296  171
   10    26 Agata          Kuć                   126.31 -  332: 406   76
   11    31 Wojciech       Gonet                 114.81 -  389: 497   65
   12    31 Ryszard        Żydaczewski           120.77 -  325: 397   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Kinga Bilska 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Arkadiusz      Łydka                 130.65 -  349: 383   81
    2    29 Adam           Grzelec               116.20 -  388: 397   66
    3    31 Barbara        Obremska              136.45 -  303: 385   86
    4    36 Dorota         Stachowska            120.50 -  297: 434   71
    5    38 Jerzy          Luter                 117.26 +  368: 213  167
    6    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  341: 358   50
    7    37 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  327: 329   50
    8    38 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  356: 332  150
    9    37 Adam           Motyl                 100.00 +  399: 252  150
   10    33 Michał         Dreczka               105.09 -  296: 309   55
   11    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  426: 257  150
   12    33 Renata         Andracka              112.46 -  333: 383   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Hanna Góźdź 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Małgorzata     Szczygieł             130.16 -  256: 360   80
    2    38 Sławomir       Wolski                118.08 -  287: 396   68
    3    39 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  340: 293  150
    4    35 Maria          Uryga                 116.47 -  334: 349   66
    5    37 Ryszard        Korpalski             116.63 -  208: 379   67
    6    38 Dorota         Ostrowska             110.16 -  220: 406   60
    7    38 Marta          Świątkowska           116.92 -  209: 475   67
    8    39 Andrzej        Klich                 100.00 -  282: 371   50
    9    39 PAUZA
   10    38 Maciej         Dąbrowski             110.44 -  258: 429   60
   11    38 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  299: 265  150
   12    37 Adam           Motyl                 100.00 -  298: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  / 11  78.91




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Gibas                 129.84 -  232: 439   80
    2    40 Dawid          Mierzchała            118.17 -  302: 401   68
    3    40 Maria          Uryga                 116.47 -  294: 465   66
    4    40 Renata         Andracka              112.46 -  296: 420   62
    5    39 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  285: 316   50
    6    40 Adam           Motyl                 100.00 -  201: 400   50
    7    39 Michał         Dreczka               105.09 -  252: 399   55
    8    39 Hanna          Góźdź                 100.00 +  371: 282  150
    9    38 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  315: 320   50
   10    39 PAUZA
   11    37 Kinga          Bilska                100.00 -  257: 426   50
   12    38 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  276: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     731  / 11  66.45




	Karolina Mak 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Michał         Rogalewicz            129.34 -  306: 363   79
    2    24 Andrzej        Kraska                121.43 -  354: 423   71
    3    36 Adam           Motyl                 100.00 +  360: 321  150
    4    30 Adam           Klimont               132.27 -  306: 391   82
    5    31 Krzysztof      Zawadzki              113.19 -  342: 362   63
    6    37 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  386: 269  150
    7    30 Ryszard        Żydaczewski           120.77 -  354: 386   71
    8    37 Adam           Grzelec               116.20 +  400:   1  166
    9    30 Ryszard        Korpalski             116.63 -  287: 401   67
   10    34 Dorota         Ostrowska             110.16 +  435: 264  160
   11    27 Dorota         Stachowska            120.50 -  363: 463   71
   12    32 Maciej         Dąbrowski             110.44 -  300: 331   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Adam Motyl 100.00 Jaskółki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Bronisław      Parada                129.06 -  288: 350   79
    2    31 Marta          Bajorek               124.84 -  295: 545   75
    3    36 Karolina       Mak                   100.00 -  321: 360   50
    4    37 Krzysztof      Zawadzki              113.19 -  214: 427   63
    5    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  320: 374   50
    6    40 Andrzej        Klich                 100.00 +  400: 201  150
    7    40 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  375: 315  150
    8    34 Marta          Świątkowska           116.92 -  262: 310   67
    9    37 Kinga          Bilska                100.00 -  252: 399   50
   10    36 Sylwia         Łada                  120.04 -  288: 444   70
   11    39 PAUZA
   12    37 Hanna          Góźdź                 100.00 +  380: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 11  86.73




	Jerzy Niewiadomski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Szymon         Dąbrowski             127.23 -  285: 407   77
    2    33 Michał         Burak                 125.50 -  297: 382   76
    3    37 Radosław       Jachna                134.81 +  355: 322  185
    4    34 Wojciech       Gonet                 114.81 -  268: 365   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     403  /  4 100.75




	Agnieszka Palczewska 100.00 Ostrów Wlkp.

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Monika         Gawron-Cieślik        126.61 -  259: 444   77
    2    37 Krzysztof      Sporczyk              131.11 -  210: 504   81
    3    41 Michał         Dreczka               105.09 -  282: 423   55
    4    41 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  278: 343   50
    5    41 PAUZA
    6    39 Maciej         Skrzypczak            103.60 -  264: 413   54
    7    40 Adam           Motyl                 100.00 -  315: 375   50
    8    38 Kinga          Bilska                100.00 -  332: 356   50
    9    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  320: 315  150
   10    37 Maria          Uryga                 116.47 -  236: 361   66
   11    38 Hanna          Góźdź                 100.00 -  265: 299   50
   12    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  298: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     833  / 11  75.73




	Małgorzata Pochopień 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marcin         Ceglarek              126.43 -  284: 375   76
    2    34 Piotr          Potoczek              110.61 -  355: 394   61
    3    39 Hanna          Góźdź                 100.00 -  293: 340   50
    4    41 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  343: 278  150
    5    36 Michał         Dreczka               105.09 +  446: 258  155
    6    30 Bronisław      Parada                129.06 -  378: 440   79
    7    36 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  350: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     721  /  7 103.00




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Agata          Kuć                   126.31 -  290: 512   76
    2    30 Adam           Klimont               132.27 -  297: 425   82
    3    35 Ryszard        Korpalski             116.63 -  259: 352   67
    4    39 Radosław       Jachna                134.81 -  312: 325   85
    5    40 Adam           Motyl                 100.00 +  374: 320  150
    6    35 Kinga          Bilska                100.00 +  358: 341  150
    7    36 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  299: 350   50
    8    35 Dominik        Ulejczyk              103.54 -  311: 364   54
    9    36 Maciej         Dąbrowski             110.44 +  424: 379  160
   10    35 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  329: 285  150
   11    33 Krzysztof      Gibas                 129.84 -  250: 459   80
   12    34 Michał         Dreczka               105.09 +  333: 317  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Konrad Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Zofia          Gajewska              125.80 -  306: 432   76
    2    25 Łukasz         Bobowski              146.81 -  300: 436   97
    3    34 Wojciech       Gonet                 114.81 -  287: 421   65
    4    38 Dorota         Ostrowska             110.16 -  289: 326   60
    5    39 Andrzej        Klich                 100.00 +  316: 285  150
    6    37 Karolina       Mak                   100.00 -  269: 386   50
    7    37 Kinga          Bilska                100.00 +  329: 327  150
    8    36 Maciej         Dąbrowski             110.44 +  333: 319  160
    9    33 Krzysztof      Zawadzki              113.19 -  281: 440   63
   10    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  285: 329   50
   11    36 Maria          Uryga                 116.47 +  410: 325  166
   12    35 Sylwia         Łada                  120.04 +  359: 317  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Michał         Burak                 488: 340
   2 Marta          Bajorek              - Kamil          Górka                 346: 370
   3 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Goniowska             442: 351
   4 Agnieszka      Walas                - Łukasz         Tuszyński             384: 427
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Stachowski            324: 360
   6 Andrzej        Kraska               - Dawid          Pikul                 380: 433
   7 Kazimierz      Merklejn             - Ryszard        Żydaczewski           581: 285
   8 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Obremski              351: 314
   9 Kacper         Zegadło              - Maciej         Nawrocki              370: 322
  10 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Bobowski              420: 371
  11 Dariusz        Putoń                - Dawid          Mierzchała            425: 319
  12 Sławomir       Wolski               - Stanisław      Rydzik                324: 464
  13 Juliusz        Czupryniak           - Jerzy          Luter                 370: 341
  14 Marta          Świątkowska          - Bogusław       Szyszka               336: 360
  15 Artur          Irzyk                - Leszek         Dobrowolski           534: 304
  16 Ryszard        Korpalski            - Mikołaj        Cieplik               399: 445
  17 Barbara        Obremska             - Marcin         Radwański             466: 395
  18 Maria          Uryga                - Piotr          Broda                 280: 446
  19 Maciej         Sancewicz            - Adam           Grzelec               466: 291
  20 Diana          Pietrzykowska        - Radosław       Jachna                401: 313
  21 Paweł          Mazurek              - Joanna         Brychcy               374: 368
  22 Wojciech       Gonet                - Małgorzata     Sulejewska            309: 338
  23 Natalia        Woźniak              - Robert         Wagner                354: 304
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Szymkowski            279: 422
  25 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              458: 229
  26 Piotr          Potoczek             - Konrad         Sowula                337: 523
  27 Adam           Klimont              - Maciej         Dąbrowski             347: 376
  28 Dorota         Ostrowska            - Mateusz        Królikowski           363: 475
  29 Tomasz         Suchanek             - Michał         Dreczka               424: 302
  30 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Juszczak              241: 455
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Ulejczyk              324: 341
  32 Kinga          Bilska               - Arkadiusz      Łydka                 349: 383
  33 Małgorzata     Szczygieł            - Hanna          Góźdź                 360: 256
  34 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Gibas                 232: 439
  35 Michał         Rogalewicz           - Karolina       Mak                   363: 306
  36 Adam           Motyl                - Bronisław      Parada                288: 350
  37 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Niewiadomski          407: 285
  38 Agnieszka      Palczewska           - Monika         Gawron-Cieślik        259: 444
  39 Marcin         Ceglarek             - Małgorzata     Pochopień             375: 284
  40 Aneta          Szczyrzyca           - Agata          Kuć                   290: 512
  41 Zofia          Gajewska             - Konrad         Łukaszewicz           432: 306


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Szymkowski           - Kazimierz      Merklejn              477: 374
   2 Sylwia         Łada                 - Artur          Irzyk                 377: 389
   3 Konrad         Sowula               - Szymon         Dąbrowski             352: 393
   4 Agata          Kuć                  - Diana          Pietrzykowska         408: 346
   5 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Alabrudziński         319: 382
   6 Maciej         Dąbrowski            - Mateusz        Królikowski           388: 436
   7 Marcin         Ceglarek             - Barbara        Obremska              320: 287
   8 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Mazurek               388: 326
   9 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                478: 383
  10 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Kwiatkowski           403: 295
  11 Joanna         Juszczak             - Juliusz        Czupryniak            331: 348
  12 Piotr          Broda                - Michał         Rogalewicz            309: 312
  13 Bogusław       Szyszka              - Mikołaj        Cieplik               431: 397
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szczygieł             355: 366
  15 Marcin         Stachowski           - Bartosz        Morawski              276: 416
  16 Krzysztof      Gibas                - Natalia        Woźniak               311: 301
  17 Dawid          Pikul                - Dorota         Stachowska            468: 369
  18 Bronisław      Parada               - Zofia          Gajewska              416: 401
  19 Łukasz         Tuszyński            - Dominik        Ulejczyk              410: 338
  20 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Putoń                 426: 330
  21 Tomasz         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             346: 286
  22 Marcin         Radwański            - Radosław       Jachna                451: 337
  23 Wojciech       Gonet                - Agnieszka      Walas                 386: 434
  24 Karolina       Mak                  - Andrzej        Kraska                354: 423
  25 Łukasz         Bobowski             - Konrad         Łukaszewicz           436: 300
  26 Joanna         Brychcy              - Leszek         Dobrowolski           358: 407
  27 Robert         Wagner               - Dorota         Ostrowska             361: 337
  28 Michał         Dreczka              - Agnieszka      Goniowska             328: 332
  29 Adam           Grzelec              - Kinga          Bilska                397: 388
  30 Aneta          Szczyrzyca           - Adam           Klimont               297: 425
  31 Marta          Bajorek              - Adam           Motyl                 545: 295
  32 Ryszard        Żydaczewski          - Jerzy          Luter                 333: 379
  33 Michał         Burak                - Jerzy          Niewiadomski          382: 297
  34 Małgorzata     Pochopień            - Piotr          Potoczek              355: 394
  35 Marta          Świątkowska          - Maria          Uryga                 366: 357
  36 Krzysztof      Zawadzki             - Miłosz         Wrzałek               361: 482
  37 Agnieszka      Palczewska           - Krzysztof      Sporczyk              210: 504
  38 Hanna          Góźdź                - Sławomir       Wolski                287: 396
  39 Maciej         Nawrocki             - Maciej         Skrzypczak            447: 335
  40 Dawid          Mierzchała           - Andrzej        Klich                 401: 302
  41 Renata         Andracka             - Krzysztof      Obremski              400: 418


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Artur          Irzyk                 388: 395
   2 Agata          Kuć                  - Kacper         Zegadło               343: 368
   3 Mateusz        Królikowski          - Tomasz         Suchanek              346: 453
   4 Dawid          Pikul                - Bronisław      Parada                444: 326
   5 Michał         Szymkowski           - Małgorzata     Sulejewska            419: 371
   6 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Gibas                 355: 351
   7 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Szczygieł             396: 315
   8 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Sancewicz             389: 262
   9 Kamil          Górka                - Marcin         Ceglarek              417: 335
  10 Michał         Rogalewicz           - Łukasz         Tuszyński             381: 385
  11 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             446: 407
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               323: 366
  13 Konrad         Sowula               - Diana          Pietrzykowska         337: 515
  14 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                391: 384
  15 Marcin         Radwański            - Piotr          Potoczek              314: 344
  16 Mikołaj        Cieplik              - Michał         Burak                 355: 415
  17 Zofia          Gajewska             - Dorota         Stachowska            427: 368
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Mierzchała            385: 414
  19 Agnieszka      Walas                - Sławomir       Wolski                352: 375
  20 Jerzy          Luter                - Łukasz         Bobowski              301: 473
  21 Leszek         Dobrowolski          - Miłosz         Wrzałek               394: 384
  22 Andrzej        Kraska               - Arkadiusz      Łydka                 319: 351
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Marta          Świątkowska           424: 340
  24 Paweł          Mazurek              - Sylwia         Łada                  426: 323
  25 Joanna         Juszczak             - Adam           Grzelec               436: 317
  26 Agnieszka      Goniowska            - Adam           Klimont               407: 384
  27 Dominik        Ulejczyk             - Maciej         Nawrocki              459: 377
  28 Maciej         Dąbrowski            - Robert         Wagner                297: 406
  29 Dariusz        Putoń                - Natalia        Woźniak               404: 393
  30 Marcin         Stachowski           - Piotr          Broda                 338: 327
  31 Barbara        Obremska             - Kinga          Bilska                385: 303
  32 Joanna         Brychcy              - Renata         Andracka              471: 336
  33 Ryszard        Żydaczewski          - Dorota         Ostrowska             378: 295
  34 Konrad         Łukaszewicz          - Wojciech       Gonet                 287: 421
  35 Ryszard        Korpalski            - Aneta          Szczyrzyca            352: 259
  36 Karolina       Mak                  - Adam           Motyl                 360: 321
  37 Jerzy          Niewiadomski         - Radosław       Jachna                355: 322
  38 Maciej         Skrzypczak           - Krzysztof      Zawadzki              419: 397
  39 Małgorzata     Pochopień            - Hanna          Góźdź                 293: 340
  40 Maria          Uryga                - Andrzej        Klich                 465: 294
  41 Michał         Dreczka              - Agnieszka      Palczewska            423: 282


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         423: 438
   2 Artur          Irzyk                - Tomasz         Suchanek              380: 352
   3 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Szymkowski            347: 340
   4 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 321: 399
   5 Bartosz        Morawski             - Juliusz        Czupryniak            587: 314
   6 Dawid          Mierzchała           - Kazimierz      Merklejn              394: 373
   7 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Mazurek               425: 393
   8 Krzysztof      Obremski             - Agata          Kuć                   431: 321
   9 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Sancewicz             367: 380
  10 Leszek         Dobrowolski          - Zofia          Gajewska              356: 278
  11 Krzysztof      Gibas                - Mateusz        Królikowski           348: 446
  12 Sławomir       Wolski               - Marta          Bajorek               287: 500
  13 Bronisław      Parada               - Monika         Gawron-Cieślik        398: 417
  14 Agnieszka      Goniowska            - Joanna         Juszczak              346: 426
  15 Piotr          Potoczek             - Szymon         Dąbrowski             300: 313
  16 Robert         Wagner               - Bogusław       Szyszka               355: 346
  17 Michał         Rogalewicz           - Dariusz        Putoń                 348: 326
  18 Arkadiusz      Łydka                - Barbara        Obremska              412: 407
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Dominik        Ulejczyk              470: 381
  20 Michał         Burak                - Marcin         Ceglarek              363: 373
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Stachowski            457: 340
  22 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 385: 386
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           352: 527
  24 Maciej         Dąbrowski            - Konrad         Sowula                310: 380
  25 Mikołaj        Cieplik              - Michał         Dreczka               460: 307
  26 Natalia        Woźniak              - Joanna         Brychcy               335: 394
  27 Miłosz         Wrzałek              - Marta          Świątkowska           388: 302
  28 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Walas                 318: 432
  29 Jerzy          Luter                - Marcin         Radwański             329: 382
  30 Adam           Klimont              - Karolina       Mak                   391: 306
  31 Maciej         Nawrocki             - Adam           Grzelec               561: 291
  32 Andrzej        Kraska               - Ryszard        Żydaczewski           464: 387
  33 Maciej         Skrzypczak           - Sylwia         Łada                  290: 410
  34 Jerzy          Niewiadomski         - Wojciech       Gonet                 268: 365
  35 Hanna          Góźdź                - Maria          Uryga                 334: 349
  36 Dorota         Stachowska           - Kinga          Bilska                434: 297
  37 Adam           Motyl                - Krzysztof      Zawadzki              214: 427
  38 Konrad         Łukaszewicz          - Dorota         Ostrowska             289: 326
  39 Radosław       Jachna               - Aneta          Szczyrzyca            325: 312
  40 Andrzej        Klich                - Renata         Andracka              296: 420
  41 Małgorzata     Pochopień            - Agnieszka      Palczewska            343: 278


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              378: 371
   2 Artur          Irzyk                - Łukasz         Tuszyński             382: 486
   3 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 397: 464
   4 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               367: 317
   5 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Szczygieł             355: 468
   6 Mateusz        Królikowski          - Maciej         Sancewicz             361: 471
   7 Michał         Szymkowski           - Arkadiusz      Łydka                 373: 379
   8 Joanna         Juszczak             - Kacper         Zegadło               296: 342
   9 Leszek         Dobrowolski          - Monika         Gawron-Cieślik        369: 418
  10 Robert         Wagner               - Małgorzata     Sulejewska            350: 362
  11 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Suchanek              451: 378
  12 Krzysztof      Obremski             - Michał         Rogalewicz            320: 468
  13 Marcin         Ceglarek             - Dawid          Mierzchała            336: 299
  14 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz      Merklejn              379: 447
  15 Dorota         Stachowska           - Maciej         Nawrocki              390: 355
  16 Paweł          Mazurek              - Mikołaj        Cieplik               393: 438
  17 Dominik        Ulejczyk             - Diana          Pietrzykowska         313: 339
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Burak                 327: 400
  19 Agnieszka      Walas                - Bronisław      Parada                412: 388
  20 Konrad         Sowula               - Dariusz        Putoń                 517: 282
  21 Wojciech       Gonet                - Joanna         Brychcy               384: 410
  22 Piotr          Broda                - Andrzej        Kraska                328: 322
  23 Agata          Kuć                  - Maria          Uryga                 345: 341
  24 Krzysztof      Gibas                - Miłosz         Wrzałek               324: 505
  25 Sławomir       Wolski               - Adam           Klimont               454: 363
  26 Barbara        Obremska             - Agnieszka      Goniowska             289: 404
  27 Marcin         Stachowski           - Marcin         Radwański             382: 326
  28 Zofia          Gajewska             - Piotr          Potoczek              427: 274
  29 Stanisław      Rydzik               - Sylwia         Łada                  412: 369
  30 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Sporczyk              352: 385
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Karolina       Mak                   362: 342
  32 Dorota         Ostrowska            - Renata         Andracka              335: 416
  33 Radosław       Jachna               - Natalia        Woźniak               389: 362
  34 Adam           Grzelec              - Ryszard        Żydaczewski           364: 342
  35 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Skrzypczak            380: 340
  36 Michał         Dreczka              - Małgorzata     Pochopień             258: 446
  37 Hanna          Góźdź                - Ryszard        Korpalski             208: 379
  38 Kinga          Bilska               - Jerzy          Luter                 368: 213
  39 Konrad         Łukaszewicz          - Andrzej        Klich                 316: 285
  40 Adam           Motyl                - Aneta          Szczyrzyca            320: 374
  41 Agnieszka      Palczewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         325: 481
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Pikul                 372: 460
   3 Szymon         Dąbrowski            - Bartosz        Morawski              334: 293
   4 Artur          Irzyk                - Juliusz        Czupryniak            411: 283
   5 Kamil          Górka                - Michał         Rogalewicz            377: 346
   6 Monika         Gawron-Cieślik       - Arkadiusz      Łydka                 378: 223
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Kacper         Zegadło               319: 393
   8 Maciej         Sancewicz            - Marcin         Ceglarek              497: 330
   9 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Juszczak              426: 305
  10 Konrad         Sowula               - Agata          Kuć                   405: 342
  11 Mikołaj        Cieplik              - Dorota         Stachowska            415: 313
  12 Michał         Burak                - Miłosz         Wrzałek               357: 377
  13 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Obremski              400: 365
  14 Mateusz        Królikowski          - Agnieszka      Goniowska             417: 414
  15 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Bobowski              398: 297
  16 Leszek         Dobrowolski          - Michał         Szymkowski            336: 459
  17 Dawid          Mierzchała           - Agnieszka      Walas                 380: 297
  18 Joanna         Brychcy              - Piotr          Broda                 357: 309
  19 Diana          Pietrzykowska        - Robert         Wagner                505: 298
  20 Zofia          Gajewska             - Marcin         Stachowski            425: 355
  21 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Nawrocki              404: 404
  22 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Ulejczyk              441: 312
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              468: 347
  24 Maria          Uryga                - Andrzej        Kwiatkowski           323: 349
  25 Renata         Andracka             - Paweł          Mazurek               314: 361
  26 Adam           Klimont              - Krzysztof      Gibas                 353: 322
  27 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Kraska                378: 355
  28 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Dąbrowski             383: 320
  29 Sylwia         Łada                 - Ryszard        Korpalski             326: 465
  30 Bronisław      Parada               - Małgorzata     Pochopień             440: 378
  31 Adam           Grzelec              - Marcin         Radwański             276: 388
  32 Piotr          Potoczek             - Wojciech       Gonet                 296: 333
  33 Natalia        Woźniak              - Barbara        Obremska              503: 316
  34 Ryszard        Żydaczewski          - Michał         Dreczka               471: 266
  35 Aneta          Szczyrzyca           - Kinga          Bilska                358: 341
  36 Jerzy          Luter                - Marta          Świątkowska           465: 306
  37 Karolina       Mak                  - Konrad         Łukaszewicz           386: 269
  38 Dorota         Ostrowska            - Hanna          Góźdź                 406: 220
  39 Agnieszka      Palczewska           - Maciej         Skrzypczak            264: 413
  40 Andrzej        Klich                - Adam           Motyl                 201: 400


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Gawron-Cieślik       - Michał         Alabrudziński         306: 441
   2 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             560: 347
   3 Szymon         Dąbrowski            - Artur          Irzyk                 397: 413
   4 Maciej         Sancewicz            - Kacper         Zegadło               360: 394
   5 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Górka                 437: 300
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Konrad         Sowula                473: 292
   7 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Szczygieł             542: 273
   8 Bartosz        Morawski             - Sławomir       Wolski                532: 271
   9 Michał         Rogalewicz           - Michał         Szymkowski            386: 461
  10 Mateusz        Królikowski          - Dawid          Mierzchała            367: 399
  11 Juliusz        Czupryniak           - Marta          Bajorek               498: 366
  12 Diana          Pietrzykowska        - Marcin         Ceglarek              350: 323
  13 Arkadiusz      Łydka                - Miłosz         Wrzałek               374: 473
  14 Tomasz         Suchanek             - Zofia          Gajewska              445: 388
  15 Joanna         Brychcy              - Stanisław      Rydzik                406: 538
  16 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              416: 304
  17 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Bobowski              423: 312
  18 Bronisław      Parada               - Dorota         Stachowska            468: 379
  19 Agnieszka      Walas                - Leszek         Dobrowolski           406: 339
  20 Ryszard        Korpalski            - Bogusław       Szyszka               367: 379
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Gonet                 327: 312
  22 Dariusz        Putoń                - Paweł          Mazurek               388: 401
  23 Piotr          Broda                - Agata          Kuć                   415: 314
  24 Adam           Klimont              - Robert         Wagner                265: 353
  25 Michał         Burak                - Marcin         Stachowski            385: 368
  26 Maciej         Nawrocki             - Marcin         Radwański             343: 291
  27 Agnieszka      Goniowska            - Andrzej        Kraska                427: 354
  28 Natalia        Woźniak              - Maciej         Dąbrowski             392: 343
  29 Krzysztof      Gibas                - Sylwia         Łada                  407: 299
  30 Karolina       Mak                  - Ryszard        Żydaczewski           354: 386
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Ostrowska             407: 325
  32 Maciej         Skrzypczak           - Barbara        Obremska              311: 338
  33 Dominik        Ulejczyk             - Jerzy          Luter                 324: 448
  34 Piotr          Potoczek             - Maria          Uryga                 516: 369
  35 Renata         Andracka             - Adam           Grzelec               456: 233
  36 Aneta          Szczyrzyca           - Małgorzata     Pochopień             299: 350
  37 Kinga          Bilska               - Konrad         Łukaszewicz           327: 329
  38 Hanna          Góźdź                - Marta          Świątkowska           209: 475
  39 Michał         Dreczka              - Andrzej        Klich                 399: 252
  40 Adam           Motyl                - Agnieszka      Palczewska            375: 315


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Artur          Irzyk                 446: 338
   2 Kacper         Zegadło              - Dawid          Pikul                 399: 421
   3 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              355: 392
   4 Mikołaj        Cieplik              - Kamil          Górka                 498: 330
   5 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              445: 391
   6 Michał         Szymkowski           - Juliusz        Czupryniak            410: 483
   7 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             377: 409
   8 Dawid          Mierzchała           - Maciej         Sancewicz             400:   1
   9 Diana          Pietrzykowska        - Tomasz         Suchanek              392: 423
  10 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            497: 361
  11 Mateusz        Królikowski          - Krzysztof      Obremski              343: 562
  12 Marta          Bajorek              - Michał         Burak                 477: 306
  13 Konrad         Sowula               - Andrzej        Kwiatkowski           287: 313
  14 Michał         Rogalewicz           - Bronisław      Parada                350: 366
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Zofia          Gajewska              419: 277
  16 Joanna         Brychcy              - Sławomir       Wolski                314: 319
  17 Piotr          Broda                - Agnieszka      Walas                 447: 330
  18 Agnieszka      Goniowska            - Arkadiusz      Łydka                 424: 350
  19 Paweł          Mazurek              - Robert         Wagner                386: 338
  20 Marcin         Ceglarek             - Bogusław       Szyszka               362: 417
  21 Maciej         Nawrocki             - Joanna         Juszczak              468: 380
  22 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Sporczyk              361: 409
  23 Łukasz         Bobowski             - Adam           Klimont               536: 400
  24 Wojciech       Gonet                - Natalia        Woźniak               363: 363
  25 Dorota         Stachowska           - Leszek         Dobrowolski           428: 377
  26 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Gibas                 402: 371
  27 Barbara        Obremska             - Ryszard        Żydaczewski           365: 356
  28 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Zawadzki              403: 313
  29 Renata         Andracka             - Piotr          Potoczek              328: 408
  30 Marcin         Stachowski           - Ryszard        Korpalski             377: 353
  31 Dorota         Ostrowska            - Andrzej        Kraska                308: 404
  32 Sylwia         Łada                 - Michał         Dreczka               354: 408
  33 Maria          Uryga                - Maciej         Skrzypczak            328: 365
  34 Marta          Świątkowska          - Adam           Motyl                 310: 262
  35 Dominik        Ulejczyk             - Aneta          Szczyrzyca            364: 311
  36 Konrad         Łukaszewicz          - Maciej         Dąbrowski             333: 319
  37 Adam           Grzelec              - Karolina       Mak                     1: 400
  38 Kinga          Bilska               - Agnieszka      Palczewska            356: 332
  39 Andrzej        Klich                - Hanna          Góźdź                 371: 282


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mikołaj        Cieplik               499: 277
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              343: 444
   3 Artur          Irzyk                - Dawid          Mierzchała            495: 322
   4 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Tuszyński             476: 363
   5 Juliusz        Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                410: 322
   6 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Suchanek              477: 338
   7 Bogusław       Szyszka              - Bartosz        Morawski              368: 466
   8 Kamil          Górka                - Michał         Szymkowski            355: 382
   9 Paweł          Mazurek              - Marta          Bajorek               401: 340
  10 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Szczygieł             412: 348
  11 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 280: 377
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Diana          Pietrzykowska         553: 261
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Sancewicz             515: 325
  14 Sławomir       Wolski               - Bronisław      Parada                351: 386
  15 Maciej         Nawrocki             - Agnieszka      Goniowska             409: 381
  16 Łukasz         Bobowski             - Monika         Gawron-Cieślik        397: 473
  17 Michał         Burak                - Mateusz        Królikowski           310: 395
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 410: 306
  19 Barbara        Obremska             - Konrad         Sowula                398: 339
  20 Piotr          Potoczek             - Joanna         Brychcy               396: 354
  21 Arkadiusz      Łydka                - Zofia          Gajewska              356: 366
  22 Agnieszka      Walas                - Marcin         Stachowski            462: 300
  23 Robert         Wagner               - Joanna         Juszczak              394: 353
  24 Dorota         Stachowska           - Marcin         Ceglarek              317: 423
  25 Natalia        Woźniak              - Agata          Kuć                   404: 400
  26 Wojciech       Gonet                - Michał         Rogalewicz            343: 358
  27 Andrzej        Kraska               - Krzysztof      Gibas                 392: 313
  28 Ryszard        Żydaczewski          - Dominik        Ulejczyk              296: 424
  29 Adam           Klimont              - Marta          Świątkowska           401: 257
  30 Karolina       Mak                  - Ryszard        Korpalski             287: 401
  31 Marcin         Radwański            - Maciej         Skrzypczak            356: 303
  32 Michał         Dreczka              - Renata         Andracka              303: 407
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Konrad         Łukaszewicz           440: 281
  34 Leszek         Dobrowolski          - Sylwia         Łada                  392: 374
  35 Maria          Uryga                - Dorota         Ostrowska             325: 400
  36 Maciej         Dąbrowski            - Aneta          Szczyrzyca            379: 424
  37 Adam           Motyl                - Kinga          Bilska                252: 399
  38 Agnieszka      Palczewska           - Andrzej        Klich                 320: 315
  39 Hanna          Góźdź                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         475: 374
   2 Dawid          Pikul                - Artur          Irzyk                 399: 442
   3 Szymon         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            300: 364
   4 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               434: 475
   5 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Kwiatkowski           434: 416
   6 Michał         Szymkowski           - Paweł          Mazurek               358: 436
   7 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               372: 343
   8 Dawid          Mierzchała           - Małgorzata     Sulejewska            375: 372
   9 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Nawrocki              366: 374
  10 Bronisław      Parada               - Tomasz         Suchanek              353: 311
  11 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             562: 364
  12 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Szczygieł             319: 350
  13 Michał         Rogalewicz           - Mateusz        Królikowski           361: 335
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Potoczek              516: 305
  15 Agnieszka      Walas                - Barbara        Obremska              374: 330
  16 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Obremski              343: 404
  17 Agnieszka      Goniowska            - Sławomir       Wolski                477: 278
  18 Diana          Pietrzykowska        - Natalia        Woźniak               332: 471
  19 Maciej         Sancewicz            - Bogusław       Szyszka               323: 394
  20 Robert         Wagner               - Kamil          Górka                 340: 438
  21 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Bobowski              327: 399
  22 Renata         Andracka             - Konrad         Sowula                349: 405
  23 Marcin         Radwański            - Joanna         Brychcy               380: 300
  24 Andrzej        Kraska               - Leszek         Dobrowolski           422: 360
  25 Joanna         Juszczak             - Michał         Burak                 473: 314
  26 Dominik        Ulejczyk             - Agata          Kuć                   332: 406
  27 Jerzy          Luter                - Dorota         Stachowska            430: 371
  28 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Zawadzki              334: 301
  29 Marcin         Stachowski           - Adam           Klimont               281: 384
  30 Ryszard        Korpalski            - Wojciech       Gonet                 397: 362
  31 Marta          Świątkowska          - Ryszard        Żydaczewski           402: 304
  32 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Skrzypczak            370: 304
  33 Kinga          Bilska               - Michał         Dreczka               296: 309
  34 Dorota         Ostrowska            - Karolina       Mak                   264: 435
  35 Aneta          Szczyrzyca           - Konrad         Łukaszewicz           329: 285
  36 Sylwia         Łada                 - Adam           Motyl                 444: 288
  37 Agnieszka      Palczewska           - Maria          Uryga                 236: 361
  38 Hanna          Góźdź                - Maciej         Dąbrowski             258: 429
  39 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         466: 338
   2 Artur          Irzyk                - Kazimierz      Merklejn              472: 384
   3 Juliusz        Czupryniak           - Dawid          Pikul                 370: 532
   4 Piotr          Broda                - Mikołaj        Cieplik               385: 394
   5 Paweł          Mazurek              - Dawid          Mierzchała            406: 419
   6 Maciej         Nawrocki             - Bronisław      Parada                383: 299
   7 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             398: 317
   8 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kwiatkowski           596: 338
   9 Michał         Szymkowski           - Agnieszka      Walas                 376: 376
  10 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 425: 440
  11 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Sporczyk              386: 344
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Małgorzata     Sulejewska            339: 421
  13 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Rogalewicz            384: 385
  14 Natalia        Woźniak              - Monika         Gawron-Cieślik        387: 373
  15 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Obremski              352: 418
  16 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Bobowski              381: 435
  17 Marta          Bajorek              - Marcin         Radwański             346: 350
  18 Jerzy          Luter                - Mateusz        Królikowski           390: 293
  19 Barbara        Obremska             - Joanna         Juszczak              405: 414
  20 Marcin         Ceglarek             - Konrad         Sowula                332: 369
  21 Piotr          Potoczek             - Andrzej        Kraska                344: 342
  22 Arkadiusz      Łydka                - Diana          Pietrzykowska         342: 409
  23 Agata          Kuć                  - Robert         Wagner                380: 514
  24 Zofia          Gajewska             - Maciej         Sancewicz             523: 291
  25 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                476: 286
  26 Adam           Klimont              - Joanna         Brychcy               358: 411
  27 Dorota         Stachowska           - Karolina       Mak                   463: 363
  28 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              477: 228
  29 Marcin         Stachowski           - Leszek         Dobrowolski           393: 385
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Dreczka               427: 324
  31 Wojciech       Gonet                - Dominik        Ulejczyk              497: 389
  32 Michał         Burak                - Sylwia         Łada                  397: 315
  33 Krzysztof      Gibas                - Aneta          Szczyrzyca            459: 250
  34 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Ostrowska             360: 323
  35 Ryszard        Żydaczewski          - Maciej         Skrzypczak            363: 240
  36 Konrad         Łukaszewicz          - Maria          Uryga                 410: 325
  37 Kinga          Bilska               - Andrzej        Klich                 426: 257
  38 Agnieszka      Palczewska           - Hanna          Góźdź                 265: 299
  39 Adam           Motyl                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Artur          Irzyk                 422: 456
   2 Kacper         Zegadło              - Dawid          Pikul                 386: 427
   3 Kazimierz      Merklejn             - Mikołaj        Cieplik               455: 315
   4 Dawid          Mierzchała           - Juliusz        Czupryniak            283: 488
   5 Maciej         Nawrocki             - Bartosz        Morawski              365: 406
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Stanisław      Rydzik                394: 422
   7 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Mazurek               401: 383
   8 Kamil          Górka                - Bogusław       Szyszka               493: 343
   9 Bronisław      Parada               - Szymon         Dąbrowski             376: 525
  10 Michał         Rogalewicz           - Piotr          Broda                 339: 463
  11 Michał         Szymkowski           - Natalia        Woźniak               359: 348
  12 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Walas                 396: 309
  13 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              440: 381
  14 Agnieszka      Goniowska            - Monika         Gawron-Cieślik        402: 339
  15 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Juszczak              462: 409
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Zofia          Gajewska              311: 397
  17 Konrad         Sowula               - Diana          Pietrzykowska         324: 464
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Ryszard        Korpalski             332: 361
  19 Robert         Wagner               - Jerzy          Luter                 365: 321
  20 Marcin         Radwański            - Piotr          Potoczek              353: 278
  21 Tomasz         Suchanek             - Marta          Bajorek               519: 359
  22 Mateusz        Królikowski          - Dorota         Stachowska            429: 392
  23 Andrzej        Kraska               - Agata          Kuć                   456: 355
  24 Joanna         Brychcy              - Adam           Klimont               349: 409
  25 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Zawadzki              452: 334
  26 Barbara        Obremska             - Michał         Burak                 392: 305
  27 Marta          Świątkowska          - Marcin         Ceglarek              283: 386
  28 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Stachowski            381: 353
  29 Sławomir       Wolski               - Maciej         Sancewicz             505: 315
  30 Leszek         Dobrowolski          - Wojciech       Gonet                 455: 348
  31 Dominik        Ulejczyk             - Ryszard        Żydaczewski           325: 397
  32 Karolina       Mak                  - Maciej         Dąbrowski             300: 331
  33 Renata         Andracka             - Kinga          Bilska                383: 333
  34 Aneta          Szczyrzyca           - Michał         Dreczka               333: 317
  35 Sylwia         Łada                 - Konrad         Łukaszewicz           317: 359
  36 Dorota         Ostrowska            - Maria          Uryga                 310: 376
  37 Hanna          Góźdź                - Adam           Motyl                 298: 380
  38 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Palczewska            276: 298
  39 Maciej         Skrzypczak           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 26-09-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            162.23  28877  178
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 162.20  31467  194
   3 Kamil Górka                    Kraków               157.86  29993  190
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.74  27132  172
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.93  25417  163
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              155.48  30474  196
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.70  29665  193
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.09  30006  196
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.73  30545  200
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.49  28481  188
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  13 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  15 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.30   9018   60
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.30  28557  190
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  29006  193
  18 Justyna Górka                  Kraków               149.26  23881  160
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.57  28526  192
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              148.39  28046  189
  21 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.23  26236  177
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.77  28225  191
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.70  15952  108
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.46  28706  196
  25 Kamil Kister                   Puławy               146.07  29214  200
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             145.45  28363  195
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  28 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  29 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  30 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.57  16192  112
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.49  28609  198
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.14  27243  189
  33 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.99  28655  199
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.77  27603  192
  35 Marek Reda                     Dębówka              143.64  27005  188
  36 Sławomir Piotrowski            Deszczno             143.61  12494   87
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.25  27933  195
  38 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.21  26780  187
  39 Bogusław Szyszka               Oława                143.18  28350  198
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.23  25033  176
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.93  15643  111
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.72  27862  198
  43 Rafał Matczak                  Milanówek            140.68  19836  141
  44 Irena Sołdan                   Sopot                140.25  26787  191
  45 Janusz Krupiński               Bytom                139.96  25053  179
  46 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.36  26199  188
  48 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  49 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  50 Piotr Broda                    Sandomierz           138.44  26580  192
  51 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  52 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.73  20109  146
  53 Jakub Błażejewski              Poznań               137.69  25472  185
  54 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.43  26112  190
  55 Marek Salamon                  Bytom                136.71   6699   49
  56 Dariusz Kuć                    Stargard             136.71  19276  141
  57 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.55  21439  157
  58 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.90  25686  189
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.53  26971  199
  60 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.98  26457  196
  61 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.90  18751  139
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.73  25598  190
  63 Michał Szymkowski              Wrocław              134.57  10362   77
  64 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.25  26582  198
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  67 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  68 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  69 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  70 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             133.47  26427  198
  71 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.18  25971  195
  72 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.76  25889  195
  73 Tomasz Lempart                 Kraków               132.66  23215  175
  74 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.29  25665  194
  75 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.10  21533  163
  76 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  77 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  78 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.84  17798  135
  79 Konrad Sowula                  Kraków               131.83  17402  132
  80 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  81 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.45  25239  192
  82 Radosław Jachna                Łódź                 131.41  14192  108
  83 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  84 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                131.14   8655   66
  86 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  87 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.81  25377  194
  88 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.79  23673  181
  89 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
  90 Joanna Juszczak                Warszawa             130.67  25481  195
  91 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.48  24921  191
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.47  25702  197
  93 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
  94 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  95 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.28  24232  186
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.22  24612  189
  97 Michał Rogalewicz              Poznań               130.17  24603  189
  98 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.01  13781  106
  99 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.71  19457  150
 100 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 101 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.52  22925  177
 102 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 103 Jerzy Matyasik                 Kraków               129.35  25481  197
 104 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.29  18359  142
 105 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.17  14209  110
 106 Marcin Rogala                  Warszawa             128.87  15851  123
 107 Krzysztof Gibas                Kraków               128.83  24607  191
 108 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 109 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.59  25589  199
 110 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.48   8480   66
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 113 Maciej Perzyński               Piła                 128.21  17821  139
 114 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.87  24551  192
 115 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.55   9566   75
 116 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.92  16880  133
 118 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 119 Marcin Ceglarek                Kraków               126.62  22286  176
 120 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.62  24058  190
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 122 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.54  16957  134
 123 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 124 Marta Bajorek                  Warszawa             126.33  24382  193
 125 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.77  16098  128
 126 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 127 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.49   8784   70
 128 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.48  10415   83
 129 Ewelina Gruda                  Białystok            125.47   4517   36
 130 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.42  20695  165
 131 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.40  13418  107
 132 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        125.35   4262   34
 133 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 134 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.02  11877   95
 135 Anita Bruska                   Gdynia               125.01  18751  150
 136 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 137 Zbigniew Rybak                 Warszawa             124.66  23934  192
 138 Natalia Ogierman               Katowice             124.60  21930  176
 139 Agnieszka Walas                Kraków               124.47  21534  173
 140 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 141 Marek Rogalski                 Warszawa             124.28  18518  149
 142 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 143 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.61  11743   95
 144 Andrzej Kraska                 Wrocław              123.51   6052   49
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 146 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 147 Dorota Kuć                     Stargard             122.65  14227  116
 148 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.64  24161  197
 149 Dariusz Sowula                 Kraków               122.50  14088  115
 150 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 151 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 152 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.07  15259  125
 153 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 154 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 155 Ewa Szałas                     Katowice             121.78  13518  111
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 158 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 159 Teresa Zalewska                Racibórz             121.25  24128  199
 160 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 161 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 162 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.88  23451  194
 163 Anna Krynicka                  Warszawa             120.77   9058   75
 164 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 165 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 166 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 167 Beata Piotrowska               Łódź                 119.75  12095  101
 168 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 169 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 170 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.18  12395  104
 171 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 172 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.11  18224  153
 173 Sławomir Wolski                Wrocław              118.92  23070  194
 174 Jakub Onoszko                  Gdynia               118.89  17834  150
 175 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.77  17341  146
 177 Agnieszka Matus                Milanówek            118.70  20892  176
 178 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.55   9721   82
 179 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.42  22145  187
 180 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.30  22004  186
 181 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 118.21  23051  195
 182 Bożena Guział                  Racibórz             118.18  19382  164
 183 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.17  15835  134
 184 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.16  22687  192
 185 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 186 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.75   8478   72
 187 Grzegorz Papciak               Jodłowa              117.73   8359   71
 188 Jerzy Luter                    Bytom                117.63  22585  192
 189 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              117.30  22638  193
 191 Lucyna Śniadach                Rumia                117.19  22384  191
 192 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 193 Sławomir Długosz               Ostróda              117.16  14059  120
 194 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.13  21434  183
 195 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 196 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 197 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 198 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  12359  106
 199 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 200 Jacek Nowak                    Szczecin             116.55   7226   62
 201 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 202 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.04  23207  200
 203 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.88  11472   99
 204 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 205 Robert Wagner                  Wrocław              115.77  20955  181
 206 Urszula Solarska               Łódź                 115.58  22769  197
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.55   6933   60
 208 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 209 Joanna Brychcy                 Katowice             115.35  23069  200
 210 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 211 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 212 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 213 Rafał Stachowski               Police               114.07  10266   90
 214 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.04  17905  157
 215 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.15   9505   84
 216 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.96  22027  195
 217 Adam Grzelec                   Poznań               112.85   3724   33
 218 Renata Andracka                Zwola                112.76  22100  196
 219 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 220 Maria Uryga                    Kraków               112.22   6621   59
 221 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 222 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 223 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 224 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.38  21083  191
 225 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.29  21507  195
 226 Józef Burzyński                Ełk                  110.28  11910  108
 227 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.08  21905  199
 228 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 229 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 230 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 231 Adam Sternik                   Elbląg               109.55   6573   60
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.42  21119  193
 233 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 234 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 235 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 236 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 237 Zbigniew Kniotek               Bytom                109.17   6987   64
 238 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 239 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            108.50  17469  161
 241 Lidia Żywna                    Gdynia               108.26  13100  121
 242 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.23   7684   71
 243 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 244 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.78  19616  182
 245 Waldemar Wypchał               Kraków               107.76  17565  163
 246 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 247 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 248 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.51   9353   87
 249 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.48  16230  151
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.17   4394   41
 251 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 252 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.82   8759   82
 253 Marta Sztajnert                Wisła                106.74  11635  109
 254 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.73  10033   94
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 256 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 257 Anna Kowalik                   Szczecin             106.00   6360   60
 258 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 259 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 260 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 261 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 262 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             104.44   8042   77
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.38   8768   84
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.11  20509  197
 265 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 266 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 267 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.61   4766   46
 268 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 269 Marcin Kurowski                Racibórz             103.53  17911  173
 270 Dariusz Socha                  Warszawa             103.39   3205   31
 271 Karolina Urbańska              Poznań               102.50  16913  165
 272 Agnieszka Antos                Racibórz             102.28   7978   78
 273 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 274 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     102.03   3673   36
 275 Szymon Stępień                 Bytom                101.72   8443   83
 276 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.34  12161  120
 277 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 278 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.12   7584   75
 279 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 280 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 281 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 282 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 283 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 284 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.18  19737  199
 285 Karolina Mak                   Wrocław               98.81  14722  149
 286 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 287 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.11  15207  155
 288 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 289 Anna Lenartowska               Gdynia                97.31   6617   68
 290 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 291 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 292 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             95.63   7746   81
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.32  18111  190
 294 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 295 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.40  10950  116
 296 Andrzej Burczyk                Gdynia                93.83   2815   30
 297 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              93.78   3376   36
 298 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 299 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 300 Michał Głąb                    Zabrze                93.00   5673   61
 301 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 302 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.19  16409  178
 303 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 304 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.67   7242   79
 305 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 306 Wanda Wach                     Tarnów                89.94   4227   47
 307 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 308 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 309 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 310 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 311 Teresa Balewska                Reda                  86.73  17172  198
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.94   2888   34
 314 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.69   4573   54
 315 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 316 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 317 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 318 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 319 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 320 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 321 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.13   6407   82
 322 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 323 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 324 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 325 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              65.68  10706  163
 327 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 26-09-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Grażyna Smereka                Racibórz              97.97   2841   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   6 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   7 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   8 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   9 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  10 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
  11 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  12 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             112.48   3037   27
  13 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.85   3584   26
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  15 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  16 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  17 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  18 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  19 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  20 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  21 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  22 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  24 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  25 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  26 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  27 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  28 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  30 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  31 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  32 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  33 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  34 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  35 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  36 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  37 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  38 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  39 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  40 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  41 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  42 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  43 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  44 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  45 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  46 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  47 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  48 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  49 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  50 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  51 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  52 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  53 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  54 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  55 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  56 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  57 Jakub Dworczyk                 Będzin                79.38   1905   24
  58 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  59 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  60 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  61 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  62 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  63 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  64 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  65 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  66 Michał Sztajnert               Wisła                 80.78   1858   23
  67 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  68 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  69 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  70 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  71 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  72 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  73 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  74 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  75 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  76 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  77 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  78 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  79 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  80 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  81 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  82 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  83 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  84 Oliwier Antos                  Racibórz              58.94   1061   18
  85 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  86 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  87 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  88 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  89 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  90 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  91 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  93 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  94 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  95 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  97 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  98 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  99 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 100 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 101 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 102 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 103 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 104 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 105 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 106 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 107 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 108 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 110 Ryszard Kaczmarek              Leszno               121.58   1459   12
 111 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 112 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 113 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 114 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 115 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 116 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 117 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.25   1383   12
 118 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 119 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 120 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 121 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 122 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 123 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 124 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             108.83   1306   12
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 126 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 127 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 128 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 129 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 130 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 131 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 132 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 133 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 134 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 135 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 136 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 137 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 138 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 139 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 140 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 141 Karolina Szubska               Jaworzno              97.67   1172   12
 142 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 143 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 144 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 145 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 146 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 147 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 148 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 149 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 150 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 151 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 152 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 153 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 154 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 155 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 156 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 157 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 158 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 159 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 160 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 161 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 162 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 163 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 164 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  115.00   1265   11
 165 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 166 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 167 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 168 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 169 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 170 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 171 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 172 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 173 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 174 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 175 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 176 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 177 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 178 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 179 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 180 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 181 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 182 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 183 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 184 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 185 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 186 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 187 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 188 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 189 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 190 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 191 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 192 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 193 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 194 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 195 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 196 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 197 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 198 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 199 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 200 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 201 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 202 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 203 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 204 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 205 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 206 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 207 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 208 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 209 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 210 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 211 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 212 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 213 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 214 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 215 Bogusław Książek               Szczecin             101.89    917    9
 216 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 217 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 218 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 219 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 220 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 221 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 222 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 223 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 224 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 225 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 226 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 227 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 228 Maciej Kuć                     Stargard             111.71    782    7
 229 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 230 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 231 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 232 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 233 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 234 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 235 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 236 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 237 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 238 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 239 Łukasz Pawlas                  Racibórz              68.00    476    7
 240 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 241 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 242 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 243 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 244 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 245 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 246 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 247 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 248 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 249 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 250 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 251 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 252 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 253 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 254 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 255 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 256 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 257 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 258 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 259 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 260 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 261 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 262 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 263 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 264 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 265 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 266 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 267 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 268 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie