Jaworzno13
września
Jaworzno 13-14 września IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)Mistrzostwa Regionów 2014
Wrocław20
września
Wrocław 20-21 września X Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble/V Akademickie Mistrzostwa Polski w ScrabbleGrand Prix 2014
Nowe Miasto Lubawskie27
września
Nowe Miasto Lubawskie 27-28 września XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Michał Alabrudziński bierze wszystko we Wrocławiu!20 - 21 września 2014 — X Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble/V Akademickie Mistrzostwa Polski w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble/V Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble Wrocław, 20 - 21 września 2014
Grand Prix 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński bierze wszystko we Wrocławiu!Już po raz dziesiąty skrabliści z całej Polski zjechali się na turniej do stolicy Dolnego Śląska. W zawodach wzięło udział 73 zawodników, część z nich walczyła również w klasyfikacji do V Akademickich Mistrzostw Polski. Na prowadzenie w trzeciej rundzie wysunął się Dariusz Kosz i utrzymywał tytuł lidera aż do dziewiątej rundy. Niestety, od dziesiątej rundy zmuszony był wycofać się z turnieju z przyczyn zdrowotnych. Jego miejsce na przedzie klasyfikacji przejął Michał Alabrudziński, ktory ostatecznie został X Mistrzem Wrocławia i jednocześnie Akademickim Mistrzem Polski. Niespodziewanie (dla niej samej też) na drugim miejscu uplasowała się Barbara Obremska, zgarniając również tytuł Akademickiej Wicemistrzyni Polski, a trzecią lokatę zajęła Joanna Jewtuch. Trzecie miejsce w klasyfikacji Akademickich Mistrzostw Polski zajęła Agnieszka Goniowska. Najlepszym debiutantem okazał się Maciej Nawrocki.

Jeśli chodzi o Darka Kosza — jego historia ma szczęśliwe zakończenie. Zawodnik ma się dobrze, a wycofanie się z turnieju nie przeszkodziło mu w uzyskaniu rekordowo wysokiego rankingu — 160,18. Ponadto, już przed turniejem ranking Darka był na poziomie 160 (dokładniej 159,99), co w jego partii z Bartkiem Morawskim poskutkowało rekordową sumą rankingów 319. Skalp Bartka, który tę partię przegrał, wyniósł bagatela 110 punktów.

Uczestnicy turnieju za trudy i znoje nad planszą zostali hojnie obdarowani m. in. półrocznymi prenumeratami miesięcznika Focus, biżuterią Spark, Fiszkami, zabawkami i zagadkami logicznymi oraz wieloma innymi nagrodami.

Oprócz oczywistego talentu do gry w Scrabble, uczestnicy turnieju mieli okazję wykazać się talentem strzeleckim i poetyckim. W ramach imprezy w sobotni wieczór skrabliści bawili się na lasertagu w Kwaterze Głównej. Dla osób o bardziej poetyckiej duszy zorganizowany został konkurs na wiersz o Hotelu Fryderyk z Dusznik Zdroju. Zwycięzca — Michał Dreczka — został nagrodzony przez bohatera tytułowego voucherem o wartości 1100 zł.

Za wsparcie turnieju dziękujemy organizatorom i sponsorom:
WKS Siódemka
IKSS
Focus
OWA-dekor
Spark
Kwatera Główna
Glass Custom
Wydawnictwo Logi
Technopol
Hotel Fryderyk
Hasta La Vista
yabooo
Hurtownia Zagraj z Nami
Polskie Gry Planszowe
Tajne Komplety
Wydawnictwo Nobilis
Fiszki
Wiedza i życie
P.A. Nova
relacja: Barbara Obremska
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble — IV Akademickie Mistrzostwa Polski
VIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
VII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty, ograniczenie do 120 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, stołówka budynku D
Obrońca tytułuŁukasz Tuszyński
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://gp2014.scrabble.wroclaw.pl/
HarmonogramSobota, 20 września (7 rund)
11:00-12:00 — zapisy
12:00-12:15 — uroczyste otwarcie turnieju
12:15-15:00 — rundy I-III
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00-20:00 — rundy IV-VII

Niedziela, 21 września (5 rund)
9:30-14:30 — rundy IX-XII
14:30 — ceremonia zamknięcia turnieju i rozdanie nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
członkowie WKS „Siódemka” z opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOk. 10 minut z Dworca Głównego PKP – tramwaj nr 9,15, należy wysiąść na przystanku Uniwersytet Ekonomiczny (w stronę Parku Południowego)
WyżywienieNa miejscu, informacje na stronie turnieju; zapisy na obiad do 17 września.
Noclegihttp://meteor-turystyka.pl/noclegi,hostele,wroclaw,60.html
NagrodyPieniężne i rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeLaserowy paintball po pierwszym dniu rozgrywek, więcej informacji na stronie turnieju.
OrganizatorzyWrocławski Klub Scrabble „Siódemka”
Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
Organizator: Bartosz Morawski tel. 695-922-983, bartosz.moro.morawski@gmail.com





       
               
           
>       
Wyniki turnieju X Mistrzostwa Wrocławia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              150.13     11.0     5198     1899     1241
  2 Barbara         Obremska             Wrocław                121.47      9.0     4828     1769      558
  3 Joanna          Jewtuch              Warszawa               128.59      9.0     4701     1892      426
  4 Radosław        Jachna               Łódź                   131.09      9.0     4465     1827      390
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 142.47      8.0     5149     1710      648
  6 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                124.12      8.0     5097     1602      930
  7 Kamil           Górka                Kraków                 150.31      8.0     4967     1612      526
  8 Bartosz         Morawski             Gliwice                159.04      8.0     4787     1795      371
  9 Michał          Szymkowski           Wrocław                121.25      8.0     4727     1641      894
 10 Justyna         Górka                Kraków                 144.39      8.0     4717     1722      515
 11 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.01      8.0     4710     1787      394
 12 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            105.73      8.0     4649     1587      507
 13 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             100.00      8.0     4594     1790      210
 14 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               126.66      8.0     4472     1590        5
 15 Dariusz         Kosz                 Nysa                   159.99      8.0     4205     1479      759
 16 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.63      7.0     4928     1646      354
 17 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         126.77      7.0     4891     1542      375
 18 Krzysztof       Obremski             Legnica                145.04      7.0     4697     1513      865
 19 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   131.79      7.0     4676     1588       36
 20 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         131.99      7.0     4672     1564      -63
 21 Beata           Piotrowska           Łódź                   117.91      7.0     4671     1519      107
 22 Andrzej         Kroc                 Łódź                   120.05      7.0     4611     1524      153
 23 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.28      7.0     4599     1583      245
 24 Maciej          Nawrocki             Babimost               100.00      7.0     4556     1606       75
 25 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              125.46      7.0     4506     1534      111
 26 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   121.16      7.0     4461     1507      -54
 27 Dawid           Mierzchała           Ostrów Wielkopolski    100.00      7.0     4431     1590       39
 28 Agnieszka       Walas                Kraków                 100.00      7.0     4398     1568        5
 29 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.25      6.0     4814     1494      308
 30 Ryszard         Kaczmarek            Leszno                 100.00      6.0     4729     1430      256
 31 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               135.94      6.0     4540     1467      -51
 32 Marta           Świątkowska          Wrocław                118.55      6.0     4528     1365      272
 33 Krzysztof       Gibas                Kraków                 125.39      6.0     4497     1338      299
 34 Michał          Burak                Wrocław                126.94      6.0     4469     1362      -32
 35 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      6.0     4456     1400      191
 36 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      120.58      6.0     4395     1444      144
 37 Monika          Siemaszko            Lipiany                111.81      6.0     4388     1530     -111
 38 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.22      6.0     4352     1362      135
 39 Jerzy           Luter                Bytom                  119.61      6.0     4341     1330      299
 40 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 112.33      6.0     4323     1436      404
 41 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   124.64      6.0     4293     1456     -163
 42 Rafał           Świątek              Wrocław                101.92      6.0     4285     1347      -78
 43 Rafał           Stachowski           Police                 117.58      6.0     4118     1466      -72
 44 Katarzyna       Kowalska             Katowice               106.83      6.0     4084     1417     -551
 45 Maciej          Pietrasik            Nowogard               103.71      5.0     4572     1265      325
 46 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                126.81      5.0     4487     1393      -24
 47 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              115.79      5.0     4447     1231       10
 48 Czesława        Pawłowska            Wrocław                110.84      5.0     4428     1291      185
 49 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.69      5.0     4339     1339     -255
 50 Robert          Wagner               Wrocław                107.11      5.0     4323     1330       -6
 51 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   120.51      5.0     4285     1214       24
 52 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.29      5.0     4283     1377     -215
 53 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                118.91      5.0     4265     1401     -397
 54 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               101.88      5.0     4189     1266      -63
 55 Wojciech        Gonet                Wrocław                111.13      5.0     4188     1318     -586
 56 Sławomir        Wolski               Wrocław                113.72      5.0     4178     1250     -133
 57 Ziemowit        Pazda                Wrocław                114.49      5.0     4129     1273     -360
 58 Piotr           Latoszek             Warszawa               100.00      5.0     4090     1209      126
 59 Kinga           Bilska               Ostrów Wielkopolski    100.00      5.0     3971     1229     -186
 60 Michał          Dreczka              Poznań                 100.00      4.0     4313     1135      284
 61 Marta           Ćwiek                Radomsko               118.68      4.0     4263     1178     -328
 62 Urszula         Solarska             Łódź                   115.49      4.0     4208     1236     -504
 63 Renata          Andracka             Zwola                  117.63      4.0     4077     1190     -162
 64 Zbigniew        Kniotek              Kraków                 100.00      4.0     4037     1228     -561
 65 Hanna           Góźdź                Ostrów Wielkopolski    100.00      2.0     3305      854    -1247
 66 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      2.0     2171      669      -99
 67 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      1.5     3644      774     -312
 68 Alicja          Puchowska            Strzelce Opolskie      100.00      1.5     3398      782    -1182
 69 Filip           Nguyen Viet          Wrocław                100.00      0.5      635      202     -674
 70 Kacper          Rzepecki             Wrocław                100.00      0.5      619      227     -664
 71 Arkadiusz       Wąsiel               Wrocław                100.00      0.5      588      211     -809
 72 Cezary          Pawlonka             Wrocław                100.00      0.0     1302      469    -2029
 73 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               106.30      0.0     1135      243     -530
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Wrocławia



	Dariusz Kosz 159.99 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Świątkowska           118.55 +  411: 396  169
    2     3 Dorota         Kuć                   120.51 +  568: 305  171
    3     2 Dawid          Mierzchała            100.00 +  442: 280  150
    4     1 Bartosz        Morawski              159.04 +  475: 327  209
    5     1 Radosław       Jachna                131.09 +  474: 271  181
    6     1 Bogusław       Szyszka               138.01 +  475: 383  188
    7     1 Monika         Siemaszko             111.81 +  493: 361  162
    8     1 Joanna         Jewtuch               128.59 -  360: 361   79
    9     1 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  507: 362  150
   10     1 Michał         Alabrudziński         150.13 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  /  9 162.11




	Bartosz Morawski 159.04 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Beata          Piotrowska            117.91 +  423: 358  168
    2     1 Justyna        Górka                 144.39 +  384: 325  194
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          142.47 +  472: 312  192
    4     1 Dariusz        Kosz                  159.99 -  327: 475  110
    5    10 Maciej         Nawrocki              100.00 +  426: 353  150
    6     5 Leszek         Dobrowolski           126.81 +  448: 336  177
    7     2 Joanna         Jewtuch               128.59 -  271: 329   79
    8     9 Stanisław      Rydzik                147.63 +  529: 379  198
    9     4 Bogusław       Szyszka               138.01 +  375: 302  188
   10     4 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  417: 385  150
   11     1 Michał         Alabrudziński         150.13 -  379: 435  100
   12     2 Barbara        Obremska              121.47 -  336: 427   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Kamil Górka 150.31 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Renata         Andracka              117.63 +  468: 236  168
    2     9 Dawid          Mierzchała            100.00 -  373: 456   50
    3    12 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  415: 372  174
    4     9 Wojciech       Gonet                 111.13 +  448: 352  161
    5     7 Barbara        Obremska              121.47 -  316: 505   71
    6    11 Grzegorz       Pukniel               124.64 -  342: 366   75
    7    16 Marta          Ćwiek                 118.68 +  445: 355  169
    8    12 Artur          Wawrzynowski          112.33 +  371: 344  162
    9    11 Maciej         Nawrocki              100.00 +  492: 384  150
   10     6 Monika         Siemaszko             111.81 +  473: 272  162
   11     4 Bogusław       Szyszka               138.01 -  290: 537   88
   12     6 Dariusz        Kuć                   131.79 +  534: 262  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Michał Alabrudziński 150.13 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Stachowski            117.58 +  320: 309  168
    2    17 Paweł          Mazurek               131.99 +  567: 316  182
    3     9 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  397: 345  150
    4     5 Bogusław       Szyszka               138.01 -  322: 361   88
    5    11 Dariusz        Ulatowski             118.91 +  525: 330  169
    6     3 Dorota         Stachowska            120.29 +  425: 366  170
    7     4 Stanisław      Rydzik                147.63 +  451: 417  198
    8     3 Łukasz         Tuszyński             144.25 +  463: 433  194
    9     2 Joanna         Jewtuch               128.59 +  441: 305  179
   10     1 Dariusz        Kosz                  159.99 +  400:   0    0
   11     1 Bartosz        Morawski              159.04 +  435: 379  209
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          142.47 +  452: 396  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 11 172.64




	Stanisław Rydzik 147.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ryszard        Korpalski             115.79 +  529: 302  166
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 +  425: 375  179
    3     3 Agata          Kuć                   121.16 +  421: 346  171
    4     2 Radosław       Jachna                131.09 -  350: 358   81
    5     4 Monika         Siemaszko             111.81 -  386: 460   62
    6     9 Juliusz        Czupryniak            126.66 +  446: 324  177
    7     4 Michał         Alabrudziński         150.13 -  417: 451  100
    8     9 Bartosz        Morawski              159.04 -  379: 529  109
    9    14 Artur          Wawrzynowski          112.33 +  338: 303  162
   10    10 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  354: 410   74
   11    14 Michał         Puchowski             120.58 +  412: 278  171
   12    11 Łukasz         Tuszyński             144.25 +  471: 438  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Krzysztof Obremski 145.04 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Solarska              115.49 -  352: 363   65
    2    26 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  306: 393   50
    3    32 Adam           Motyl                 100.00 +  422: 269  150
    4    31 Kacper         Rzepecki              100.00 +  400:   1  150
    5    13 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 +  472: 318  186
    6    17 Dariusz        Ulatowski             118.91 +  378: 334  169
    7     9 Grzegorz       Pukniel               124.64 +  459: 324  175
    8     7 Michał         Szymkowski            121.25 +  439: 387  171
    9     6 Agnieszka      Goniowska             124.12 -  348: 430   74
   10     8 Radosław       Jachna                131.09 -  315: 351   81
   11    13 Agata          Kuć                   121.16 +  483: 282  171
   12     7 Michał         Szymkowski            121.25 -  323: 380   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Justyna Górka 144.39 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ziemowit       Pazda                 114.49 +  538: 253  164
    2     1 Bartosz        Morawski              159.04 -  325: 384  109
    3    10 Dorota         Stachowska            120.29 -  293: 377   70
    4    20 Czesława       Pawłowska             110.84 +  385: 342  161
    5    18 Robert         Wagner                107.11 +  382: 348  157
    6    19 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 +  342: 315  186
    7     7 Dariusz        Kuć                   131.79 -  354: 417   82
    8    18 Rafał          Stachowski            117.58 +  462: 323  168
    9    10 Andrzej        Kroc                  120.05 -  337: 407   70
   10    17 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 +  455: 302  179
   11     8 Łukasz         Tuszyński             144.25 +  383: 304  194
   12     9 Paweł          Mazurek               131.99 +  461: 430  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Łukasz Tuszyński 144.25 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Wolski                113.72 +  499: 339  164
    2     5 Leszek         Dobrowolski           126.81 -  300: 422   77
    3    17 Maciej         Pietrasik             103.71 +  486: 404  154
    4     8 Małgorzata     Szczygieł             125.46 +  424: 286  175
    5     5 Juliusz        Czupryniak            126.66 +  395: 350  177
    6     4 Radosław       Jachna                131.09 +  443: 312  181
    7     5 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  332: 391   50
    8     3 Michał         Alabrudziński         150.13 -  433: 463  100
    9     7 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  351: 389   74
   10    11 Dawid          Mierzchała            100.00 +  409: 296  150
   11     8 Justyna        Górka                 144.39 -  304: 383   94
   12    11 Stanisław      Rydzik                147.63 -  438: 471   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Mariusz Wrześniewski 142.47 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Artur          Wawrzynowski          112.33 +  450: 407  162
    2    16 Dariusz        Kuć                   131.79 +  460: 425  182
    3     6 Bartosz        Morawski              159.04 -  312: 472  109
    4    13 Barbara        Obremska              121.47 -  370: 419   71
    5    15 Wojciech       Gonet                 111.13 +  544: 356  161
    6     8 Agata          Kuć                   121.16 -  317: 382   71
    7    14 Michał         Puchowski             120.58 +  394: 306  171
    8    11 Leszek         Dobrowolski           126.81 +  437: 332  177
    9     8 Dawid          Mierzchała            100.00 +  580: 299  150
   10     2 Bronisław      Parada                126.77 +  465: 339  177
   11     2 Joanna         Jewtuch               128.59 +  424: 312  179
   12     1 Michał         Alabrudziński         150.13 -  396: 452  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Bogusław Szyszka 138.01 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Monika         Siemaszko             111.81 +  456: 322  162
    2    13 Dariusz        Ulatowski             118.91 +  367: 277  169
    3     5 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  358: 312  150
    4     5 Michał         Alabrudziński         150.13 +  361: 322  200
    5     2 Joanna         Jewtuch               128.59 +  350: 321  179
    6     1 Dariusz        Kosz                  159.99 -  383: 475  110
    7     3 Bronisław      Parada                126.77 -  437: 457   77
    8     4 Dariusz        Kuć                   131.79 +  440: 438  182
    9     4 Bartosz        Morawski              159.04 -  302: 375  109
   10     7 Andrzej        Kroc                  120.05 +  376: 335  170
   11     4 Kamil          Górka                 150.31 +  537: 290  200
   12     3 Joanna         Jewtuch               128.59 -  343: 392   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Andrzej Kwiatkowski 135.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Gonet                 111.13 +  481: 335  161
    2     8 Małgorzata     Szczygieł             125.46 -  375: 388   75
    3    11 Michał         Szymkowski            121.25 +  377: 351  171
    4    10 Monika         Siemaszko             111.81 -  414: 442   62
    5    13 Krzysztof      Obremski              145.04 -  318: 472   95
    6    19 Justyna        Górka                 144.39 -  315: 342   94
    7    24 Czesława       Pawłowska             110.84 +  449: 439  161
    8    19 Andrzej        Kraska                100.00 +  355: 353  150
    9    15 Grzegorz       Pukniel               124.64 +  410: 336  175
   10    15 Michał         Puchowski             120.58 +  360: 319  171
   11     9 Dariusz        Kuć                   131.79 -  340: 425   82
   12    13 Andrzej        Kroc                  120.05 -  346: 389   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Paweł Mazurek 131.99 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Czesława       Pawłowska             110.84 +  446: 379  161
    2    17 Michał         Alabrudziński         150.13 -  316: 567  100
    3    23 Dariusz        Ulatowski             118.91 -  342: 395   69
    4    25 Leokadia       Litwinowicz           126.22 +  394: 366  176
    5    22 Renata         Andracka              117.63 +  324: 319  168
    6    15 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  378: 373  174
    7    13 Agata          Kuć                   121.16 +  572: 306  171
    8     8 Agnieszka      Walas                 100.00 +  399: 377  150
    9     3 Bronisław      Parada                126.77 -  329: 467   77
   10     5 Agnieszka      Goniowska             124.12 +  460: 302  174
   11     6 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  282: 423   50
   12     9 Justyna        Górka                 144.39 -  430: 461   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Dariusz Kuć 131.79 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Wagner                107.11 +  345: 296  157
    2    16 Mariusz        Wrześniewski          142.47 -  425: 460   92
    3    21 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  366: 306  150
    4    19 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 +  501: 389  179
    5     9 Agnieszka      Walas                 100.00 -  333: 355   50
    6    14 Michał         Puchowski             120.58 +  459: 329  171
    7     7 Justyna        Górka                 144.39 +  417: 354  194
    8     4 Bogusław       Szyszka               138.01 -  438: 440   88
    9     9 Michał         Szymkowski            121.25 -  326: 501   71
   10    12 Maciej         Nawrocki              100.00 +  379: 336  150
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 +  425: 340  186
   12     6 Kamil          Górka                 150.31 -  262: 534  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Radosław Jachna 131.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Kowalska              106.83 +  489: 295  157
    2     6 Barbara        Obremska              121.47 +  417: 331  171
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             125.46 +  364: 332  175
    4     2 Stanisław      Rydzik                147.63 +  358: 350  198
    5     1 Dariusz        Kosz                  159.99 -  271: 474  110
    6     4 Łukasz         Tuszyński             144.25 -  312: 443   94
    7    11 Dorota         Stachowska            120.29 +  469: 226  170
    8     6 Monika         Siemaszko             111.81 -  296: 315   62
    9    12 Beata          Piotrowska            117.91 +  400: 330  168
   10     8 Krzysztof      Obremski              145.04 +  351: 315  195
   11     3 Bronisław      Parada                126.77 +  331: 313  177
   12     4 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  407: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 12 152.25




	Mariusz Sylwestrzuk 128.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Borodziuk             106.30 +  415: 274  156
    2     2 Stanisław      Rydzik                147.63 -  375: 425   98
    3    19 Agnieszka      Walas                 100.00 -  379: 398   50
    4    19 Dariusz        Kuć                   131.79 -  389: 501   82
    5    27 Leokadia       Litwinowicz           126.22 -  354: 367   76
    6    30 Maciej         Pietrasik             103.71 +  366: 334  154
    7    25 Andrzej        Kraska                100.00 -  300: 390   50
    8    28 Marta          Ćwiek                 118.68 +  404: 364  169
    9    23 Dorota         Stachowska            120.29 +  431: 302  170
   10    17 Justyna        Górka                 144.39 -  302: 455   94
   11    24 Urszula        Solarska              115.49 +  363: 300  165
   12    20 Krzysztof      Gibas                 125.39 -  261: 484   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Joanna Jewtuch 128.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Stachowski            105.73 +  457: 402  156
    2    11 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  436: 336  174
    3     8 Maciej         Nawrocki              100.00 +  482: 344  150
    4     3 Leszek         Dobrowolski           126.81 +  485: 307  177
    5     2 Bogusław       Szyszka               138.01 -  321: 350   88
    6     2 Bronisław      Parada                126.77 +  447: 364  177
    7     2 Bartosz        Morawski              159.04 +  329: 271  209
    8     1 Dariusz        Kosz                  159.99 +  361: 360  210
    9     2 Michał         Alabrudziński         150.13 -  305: 441  100
   10     3 Barbara        Obremska              121.47 +  374: 333  171
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          142.47 -  312: 424   92
   12     3 Bogusław       Szyszka               138.01 +  392: 343  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 12 157.67




	Michał Burak 126.94 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Pietrasik             103.71 +  409: 362  154
    2     4 Jerzy          Luter                 119.61 -  360: 414   70
    3    22 Rafał          Stachowski            117.58 -  318: 349   68
    4    29 Katarzyna      Kowalska              106.83 +  433: 356  157
    5    20 Małgorzata     Szczygieł             125.46 +  439: 284  175
    6    16 Maciej         Nawrocki              100.00 -  292: 485   50
    7    20 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  307: 431   50
    8    25 Dariusz        Ulatowski             118.91 -  416: 424   69
    9    24 Rafał          Świątek               101.92 +  408: 344  152
   10    19 Urszula        Solarska              115.49 +  419: 326  165
   11    16 Grzegorz       Pukniel               124.64 -  312: 389   75
   12    19 Leszek         Dobrowolski           126.81 +  356: 337  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Leszek Dobrowolski 126.81 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Świątek               101.92 +  409: 285  152
    2     5 Łukasz         Tuszyński             144.25 +  422: 300  194
    3     4 Jerzy          Luter                 119.61 +  424: 312  170
    4     3 Joanna         Jewtuch               128.59 -  307: 485   79
    5    12 Rafał          Stachowski            117.58 +  365: 272  168
    6     5 Bartosz        Morawski              159.04 -  336: 448  109
    7     8 Barbara        Obremska              121.47 -  325: 447   71
    8    11 Mariusz        Wrześniewski          142.47 -  332: 437   92
    9    17 Marcin         Stachowski            105.73 -  423: 456   56
   10    20 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  405: 272  150
   11    17 Małgorzata     Szczygieł             125.46 -  402: 441   75
   12    19 Michał         Burak                 126.94 -  337: 356   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Bronisław Parada 126.77 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Szachowicz            101.88 +  453: 264  152
    2    15 Agnieszka      Walas                 100.00 +  419: 333  150
    3     1 Agnieszka      Goniowska             124.12 +  423: 338  174
    4     4 Dorota         Stachowska            120.29 +  437: 275  170
    5     3 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  514: 330  150
    6     2 Joanna         Jewtuch               128.59 -  364: 447   79
    7     3 Bogusław       Szyszka               138.01 +  457: 437  188
    8     2 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  388: 417   50
    9     3 Paweł          Mazurek               131.99 +  467: 329  182
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          142.47 -  339: 465   92
   11     3 Radosław       Jachna                131.09 -  313: 331   81
   12     5 Agnieszka      Goniowska             124.12 -  317: 550   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Juliusz Czupryniak 126.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kinga          Bilska                100.00 +  457: 295  150
    2    12 Dorota         Stachowska            120.29 -  321: 504   70
    3    20 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  383: 380  150
    4    17 Ziemowit       Pazda                 114.49 +  390: 371  164
    5     5 Łukasz         Tuszyński             144.25 -  350: 395   94
    6     9 Stanisław      Rydzik                147.63 -  324: 446   98
    7    21 Dariusz        Ulatowski             118.91 +  402: 387  169
    8    17 Katarzyna      Kowalska              106.83 +  499: 340  157
    9    13 Agnieszka      Walas                 100.00 -  292: 420   50
   10    18 Rafał          Stachowski            117.58 +  347: 337  168
   11    11 Andrzej        Kroc                  120.05 +  372: 285  170
   12    10 Agnieszka      Walas                 100.00 +  335: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Leokadia Litwinowicz 126.22 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  279: 387   50
    2    27 Grzegorz       Pukniel               124.64 -  334: 395   75
    3    36 Cezary         Pawlonka              100.00 +  409: 331  150
    4    25 Paweł          Mazurek               131.99 -  366: 394   82
    5    27 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 +  367: 354  179
    6    21 Marcin         Stachowski            105.73 +  405: 285  156
    7    17 Beata          Piotrowska            117.91 -  377: 415   68
    8    27 Sławomir       Wolski                113.72 +  432: 283  164
    9    21 Katarzyna      Kowalska              106.83 -  328: 335   57
   10    22 Artur          Wawrzynowski          112.33 -  274: 425   62
   11    23 Michał         Dreczka               100.00 +  374: 305  150
   12    23 Dariusz        Ulatowski             118.91 +  407: 308  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Małgorzata Szczygieł 125.46 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Dreczka               100.00 +  399: 392  150
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 +  388: 375  186
    3     7 Radosław       Jachna                131.09 -  332: 364   81
    4     8 Łukasz         Tuszyński             144.25 -  286: 424   94
    5    20 Michał         Burak                 126.94 -  284: 439   77
    6    28 Krzysztof      Gibas                 125.39 -  333: 362   75
    7    27 Marcin         Stachowski            105.73 -  318: 351   56
    8    34 Adam           Motyl                 100.00 +  443: 261  150
    9    25 Marta          Świątkowska           118.55 +  459: 408  169
   10    21 Robert         Wagner                107.11 +  403: 293  157
   11    17 Leszek         Dobrowolski           126.81 +  441: 402  177
   12    15 Monika         Siemaszko             111.81 +  420: 324  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Krzysztof Gibas 125.39 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Hanna          Góźdź                 100.00 +  464: 200  150
    2    10 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  333: 350   50
    3    18 Michał         Puchowski             120.58 -  293: 435   71
    4    28 Katarzyna      Szachowicz            101.88 -  337: 440   52
    5    33 Kinga          Bilska                100.00 +  394: 321  150
    6    28 Małgorzata     Szczygieł             125.46 +  362: 333  175
    7    23 Rafał          Stachowski            117.58 -  302: 388   68
    8    21 Czesława       Pawłowska             110.84 +  378: 322  161
    9    20 Robert         Wagner                107.11 +  391: 353  157
   10    14 Beata          Piotrowska            117.91 -  438: 454   68
   11    21 Katarzyna      Kowalska              106.83 -  321: 341   57
   12    20 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 +  484: 261  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Grzegorz Pukniel 124.64 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  343: 402   50
    2    27 Leokadia       Litwinowicz           126.22 +  395: 334  176
    3    25 Katarzyna      Szachowicz            101.88 +  412: 310  152
    4    18 Rafał          Stachowski            117.58 -  337: 342   68
    5    23 Ziemowit       Pazda                 114.49 +  390: 356  164
    6    11 Kamil          Górka                 150.31 +  366: 342  200
    7     9 Krzysztof      Obremski              145.04 -  324: 459   95
    8    14 Andrzej        Kroc                  120.05 -  364: 431   70
    9    15 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 -  336: 410   86
   10    25 Renata         Andracka              117.63 +  372: 347  168
   11    16 Michał         Burak                 126.94 +  389: 312  177
   12    16 Dawid          Mierzchała            100.00 -  265: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Andrzej Rechowicz 124.28 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  385: 280  150
    2    11 Joanna         Jewtuch               128.59 -  336: 436   79
    3    12 Kamil          Górka                 150.31 -  372: 415  100
    4    27 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  354: 283  150
    5    17 Ryszard        Korpalski             115.79 +  523: 285  166
    6    15 Paweł          Mazurek               131.99 -  373: 378   82
    7    19 Sławomir       Wolski                113.72 +  355: 332  164
    8    15 Dorota         Stachowska            120.29 +  419: 410  170
    9     7 Łukasz         Tuszyński             144.25 +  389: 351  194
   10    10 Stanisław      Rydzik                147.63 +  410: 354  198
   11     7 Agnieszka      Goniowska             124.12 -  344: 441   74
   12     8 Marcin         Stachowski            105.73 -  339: 389   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Agnieszka Goniowska 124.12 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kraska                100.00 +  437: 341  150
    2    18 Arkadiusz      Wąsiel                100.00 +  544: 139  150
    3     1 Bronisław      Parada                126.77 -  338: 423   77
    4     6 Dawid          Mierzchała            100.00 +  386: 314  150
    5     6 Dorota         Stachowska            120.29 -  304: 423   70
    6    12 Artur          Wawrzynowski          112.33 +  494: 308  162
    7     6 Maciej         Nawrocki              100.00 -  409: 418   50
    8    10 Urszula        Solarska              115.49 +  462: 332  165
    9     6 Krzysztof      Obremski              145.04 +  430: 348  195
   10     5 Paweł          Mazurek               131.99 -  302: 460   82
   11     7 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  441: 344  174
   12     5 Bronisław      Parada                126.77 +  550: 317  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Barbara Obremska 121.47 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Latoszek              100.00 +  402: 337  150
    2     6 Radosław       Jachna                131.09 -  331: 417   81
    3    28 Marta          Świątkowska           118.55 +  365: 325  169
    4    13 Mariusz        Wrześniewski          142.47 +  419: 370  192
    5     7 Kamil          Górka                 150.31 +  505: 316  200
    6     6 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  366: 383   50
    7     8 Leszek         Dobrowolski           126.81 +  447: 325  177
    8     5 Maciej         Nawrocki              100.00 +  412: 325  150
    9     5 Monika         Siemaszko             111.81 +  438: 384  162
   10     3 Joanna         Jewtuch               128.59 -  333: 374   79
   11     5 Agnieszka      Walas                 100.00 +  383: 378  150
   12     2 Bartosz        Morawski              159.04 +  427: 336  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Michał Szymkowski 121.25 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dawid          Mierzchała            100.00 -  325: 398   50
    2    33 Renata         Andracka              117.63 +  401: 306  168
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 -  351: 377   86
    4    32 Arkadiusz      Wąsiel                100.00 +  400:   1  150
    5    14 Andrzej        Kroc                  120.05 +  355: 320  170
    6    13 Beata          Piotrowska            117.91 +  408: 366  168
    7    10 Urszula        Solarska              115.49 +  402: 267  165
    8     7 Krzysztof      Obremski              145.04 -  387: 439   95
    9     9 Dariusz        Kuć                   131.79 +  501: 326  182
   10     9 Agnieszka      Walas                 100.00 -  404: 407   50
   11    12 Monika         Siemaszko             111.81 +  413: 303  162
   12     7 Krzysztof      Obremski              145.04 +  380: 323  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Agata Kuć 121.16 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adam           Motyl                 100.00 +  454: 257  150
    2    14 Urszula        Solarska              115.49 +  388: 345  165
    3     3 Stanisław      Rydzik                147.63 -  346: 421   98
    4    14 Agnieszka      Walas                 100.00 -  345: 382   50
    5    19 Andrzej        Kraska                100.00 +  369: 332  150
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          142.47 +  382: 317  192
    7    13 Paweł          Mazurek               131.99 -  306: 572   82
    8    13 Beata          Piotrowska            117.91 -  396: 402   68
    9    18 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  386: 365  150
   10    13 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  359: 281  150
   11    13 Krzysztof      Obremski              145.04 -  282: 483   95
   12    17 Katarzyna      Kowalska              106.83 +  448: 358  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Michał Puchowski 120.58 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Nawrocki              100.00 -  321: 435   50
    2    35 Hanna          Góźdź                 100.00 +  368: 255  150
    3    18 Krzysztof      Gibas                 125.39 +  435: 293  175
    4     7 Beata          Piotrowska            117.91 -  357: 372   68
    5    25 Katarzyna      Szachowicz            101.88 +  363: 340  152
    6    14 Dariusz        Kuć                   131.79 -  329: 459   82
    7    14 Mariusz        Wrześniewski          142.47 -  306: 394   92
    8    23 Rafał          Świątek               101.92 +  494: 211  152
    9    19 Dariusz        Ulatowski             118.91 +  368: 334  169
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 -  319: 360   86
   11    14 Stanisław      Rydzik                147.63 -  278: 412   98
   12    24 Dorota         Stachowska            120.29 +  457: 386  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Dorota Kuć 120.51 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Filip          Nguyen Viet           100.00 +  514: 151  150
    2     3 Dariusz        Kosz                  159.99 -  305: 568  110
    3    14 Wojciech       Gonet                 111.13 -  334: 403   61
    4    22 Andrzej        Kraska                100.00 -  323: 376   50
    5    28 Maciej         Pietrasik             103.71 +  409: 366  154
    6    22 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  337: 368   50
    7    26 Robert         Wagner                107.11 -  348: 484   57
    8    29 Piotr          Latoszek              100.00 -  330: 344   50
    9    32 Alicja         Puchowska             100.00 +  418: 230  150
   10    29 Katarzyna      Szachowicz            101.88 +  326: 318  152
   11    26 Renata         Andracka              117.63 +  330: 296  168
   12    22 Artur          Wawrzynowski          112.33 -  311: 357   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Dorota Stachowska 120.29 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Cezary         Pawlonka              100.00 +  369: 220  150
    2    12 Juliusz        Czupryniak            126.66 +  504: 321  177
    3    10 Justyna        Górka                 144.39 +  377: 293  194
    4     4 Bronisław      Parada                126.77 -  275: 437   77
    5     6 Agnieszka      Goniowska             124.12 +  423: 304  174
    6     3 Michał         Alabrudziński         150.13 -  366: 425  100
    7    11 Radosław       Jachna                131.09 -  226: 469   81
    8    15 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  410: 419   74
    9    23 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 -  302: 431   79
   10    27 Kinga          Bilska                100.00 +  361: 332  150
   11    18 Maciej         Nawrocki              100.00 -  284: 390   50
   12    24 Michał         Puchowski             120.58 -  386: 457   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Andrzej Kroc 120.05 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Alicja         Puchowska             100.00 +  487: 329  150
    2     7 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  343: 512   50
    3    13 Marta          Ćwiek                 118.68 -  326: 385   69
    4    21 Michał         Dreczka               100.00 +  467: 393  150
    5    14 Michał         Szymkowski            121.25 -  320: 355   71
    6    20 Andrzej        Kraska                100.00 +  409: 365  150
    7    18 Ziemowit       Pazda                 114.49 +  412: 324  164
    8    14 Grzegorz       Pukniel               124.64 +  431: 364  175
    9    10 Justyna        Górka                 144.39 +  407: 337  194
   10     7 Bogusław       Szyszka               138.01 -  335: 376   88
   11    11 Juliusz        Czupryniak            126.66 -  285: 372   77
   12    13 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 +  389: 346  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Jerzy Luter 119.61 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Kacper         Rzepecki              100.00 +  503: 126  150
    2     4 Michał         Burak                 126.94 +  414: 360  177
    3     4 Leszek         Dobrowolski           126.81 -  312: 424   77
    4    11 Maciej         Nawrocki              100.00 -  324: 334   50
    5    16 Dawid          Mierzchała            100.00 -  306: 428   50
    6    23 Piotr          Latoszek              100.00 +  365: 241  150
    7    22 Katarzyna      Kowalska              106.83 -  339: 395   57
    8    24 Ziemowit       Pazda                 114.49 +  392: 291  164
    9    22 Rafał          Stachowski            117.58 -  323: 346   68
   10    23 Dariusz        Ulatowski             118.91 -  365: 442   69
   11    27 Wojciech       Gonet                 111.13 +  355: 319  161
   12    21 Robert         Wagner                107.11 +  343: 336  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Dariusz Ulatowski 118.91 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  363: 272  150
    2    13 Bogusław       Szyszka               138.01 -  277: 367   88
    3    23 Paweł          Mazurek               131.99 +  395: 342  182
    4    16 Urszula        Solarska              115.49 +  363: 332  165
    5    11 Michał         Alabrudziński         150.13 -  330: 525  100
    6    17 Krzysztof      Obremski              145.04 -  334: 378   95
    7    21 Juliusz        Czupryniak            126.66 -  387: 402   77
    8    25 Michał         Burak                 126.94 +  424: 416  177
    9    19 Michał         Puchowski             120.58 -  334: 368   71
   10    23 Jerzy          Luter                 119.61 +  442: 365  170
   11    15 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  308: 488   50
   12    23 Leokadia       Litwinowicz           126.22 -  308: 407   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Marta Ćwiek 118.68 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Agnieszka      Walas                 100.00 -  320: 356   50
    2    36 Filip          Nguyen Viet           100.00 +  395: 183  150
    3    13 Andrzej        Kroc                  120.05 +  385: 326  170
    4    12 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  305: 509   50
    5    21 Urszula        Solarska              115.49 -  425: 438   65
    6    25 Renata         Andracka              117.63 +  338: 307  168
    7    16 Kamil          Górka                 150.31 -  355: 445  100
    8    28 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 -  364: 404   79
    9    28 Sławomir       Wolski                113.72 +  370: 310  164
   10    26 Ziemowit       Pazda                 114.49 -  379: 400   64
   11    28 Rafał          Świątek               101.92 -  273: 433   52
   12    28 Ryszard        Korpalski             115.79 -  354: 480   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Marta Świątkowska 118.55 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  159.99 -  396: 411  110
    2    21 Ryszard        Korpalski             115.79 -  356: 433   66
    3    28 Barbara        Obremska              121.47 -  325: 365   71
    4    33 Kinga          Bilska                100.00 +  483: 279  150
    5    26 Czesława       Pawłowska             110.84 -  301: 414   61
    6    31 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  284: 320   50
    7    32 Alicja         Puchowska             100.00 +  405: 288  150
    8    30 Katarzyna      Szachowicz            101.88 +  417: 346  152
    9    25 Małgorzata     Szczygieł             125.46 -  408: 459   75
   10    28 Sławomir       Wolski                113.72 +  363: 288  164
   11    22 Artur          Wawrzynowski          112.33 +  430: 302  162
   12    18 Maciej         Pietrasik             103.71 +  360: 351  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Beata Piotrowska 117.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              159.04 -  358: 423  109
    2    25 Rafał          Świątek               101.92 +  446: 307  152
    3    16 Robert         Wagner                107.11 +  496: 297  157
    4     7 Michał         Puchowski             120.58 +  372: 357  171
    5     8 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  316: 384   50
    6    13 Michał         Szymkowski            121.25 -  366: 408   71
    7    17 Leokadia       Litwinowicz           126.22 +  415: 377  176
    8    13 Agata          Kuć                   121.16 +  402: 396  171
    9    12 Radosław       Jachna                131.09 -  330: 400   81
   10    14 Krzysztof      Gibas                 125.39 +  454: 438  175
   11    10 Marcin         Stachowski            105.73 -  269: 415   56
   12    12 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  447: 362  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Renata Andracka 117.63 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 150.31 -  236: 468  100
    2    33 Michał         Szymkowski            121.25 -  306: 401   71
    3    33 Alicja         Puchowska             100.00 +  481: 277  150
    4    24 Piotr          Latoszek              100.00 +  371: 328  150
    5    22 Paweł          Mazurek               131.99 -  319: 324   82
    6    25 Marta          Ćwiek                 118.68 -  307: 338   69
    7    28 Michał         Dreczka               100.00 +  463: 293  150
    8    22 Robert         Wagner                107.11 -  273: 369   57
    9    29 Maciej         Pietrasik             103.71 +  382: 340  154
   10    25 Grzegorz       Pukniel               124.64 -  347: 372   75
   11    26 Dorota         Kuć                   120.51 -  296: 330   71
   12    30 Wojciech       Gonet                 111.13 -  296: 399   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Rafał Stachowski 117.58 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         150.13 -  309: 320  100
    2    20 Marcin         Stachowski            105.73 +  356: 322  156
    3    22 Michał         Burak                 126.94 +  349: 318  177
    4    18 Grzegorz       Pukniel               124.64 +  342: 337  175
    5    12 Leszek         Dobrowolski           126.81 -  272: 365   77
    6    18 Urszula        Solarska              115.49 -  366: 378   65
    7    23 Krzysztof      Gibas                 125.39 +  388: 302  175
    8    18 Justyna        Górka                 144.39 -  323: 462   94
    9    22 Jerzy          Luter                 119.61 +  346: 323  170
   10    18 Juliusz        Czupryniak            126.66 -  337: 347   77
   11    19 Andrzej        Kraska                100.00 -  332: 405   50
   12    26 Kinga          Bilska                100.00 +  398: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Ryszard Korpalski 115.79 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                147.63 -  302: 529   98
    2    21 Marta          Świątkowska           118.55 +  433: 356  169
    3    26 Arkadiusz      Wąsiel                100.00 +  453: 148  150
    4    15 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  360: 416   50
    5    17 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  285: 523   74
    6    24 Ziemowit       Pazda                 114.49 -  313: 393   64
    7    30 Piotr          Latoszek              100.00 +  347: 329  150
    8    20 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  328: 382   50
    9    31 Kinga          Bilska                100.00 -  334: 361   50
   10    33 Alicja         Puchowska             100.00 +  456: 275  150
   11    29 Robert         Wagner                107.11 -  356: 371   57
   12    28 Marta          Ćwiek                 118.68 +  480: 354  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Urszula Solarska 115.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              145.04 +  363: 352  195
    2    14 Agata          Kuć                   121.16 -  345: 388   71
    3    15 Czesława       Pawłowska             110.84 +  474: 260  161
    4    16 Dariusz        Ulatowski             118.91 -  332: 363   69
    5    21 Marta          Ćwiek                 118.68 +  438: 425  169
    6    18 Rafał          Stachowski            117.58 +  378: 366  168
    7    10 Michał         Szymkowski            121.25 -  267: 402   71
    8    10 Agnieszka      Goniowska             124.12 -  332: 462   74
    9    16 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  313: 519   50
   10    19 Michał         Burak                 126.94 -  326: 419   77
   11    24 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 -  300: 363   79
   12    29 Katarzyna      Szachowicz            101.88 -  340: 393   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Ziemowit Pazda 114.49 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 144.39 -  253: 538   94
    2    32 Alicja         Puchowska             100.00 +  380: 317  150
    3    24 Andrzej        Kraska                100.00 +  385: 316  150
    4    17 Juliusz        Czupryniak            126.66 -  371: 390   77
    5    23 Grzegorz       Pukniel               124.64 -  356: 390   75
    6    24 Ryszard        Korpalski             115.79 +  393: 313  166
    7    18 Andrzej        Kroc                  120.05 -  324: 412   70
    8    24 Jerzy          Luter                 119.61 -  291: 392   70
    9    27 Michał         Dreczka               100.00 +  346: 329  150
   10    26 Marta          Ćwiek                 118.68 +  400: 379  169
   11    20 Dawid          Mierzchała            100.00 -  271: 319   50
   12    25 Rafał          Świątek               101.92 -  359: 394   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Sławomir Wolski 113.72 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Tuszyński             144.25 -  339: 499   94
    2    29 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  295: 396   50
    3    34 Katarzyna      Kowalska              106.83 -  330: 366   57
    4    34 Adam           Motyl                 100.00 +  353: 339  150
    5    29 Michał         Dreczka               100.00 +  373: 347  150
    6    27 Wojciech       Gonet                 111.13 +  407: 315  161
    7    19 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  332: 355   74
    8    27 Leokadia       Litwinowicz           126.22 -  283: 432   76
    9    28 Marta          Ćwiek                 118.68 -  310: 370   69
   10    28 Marta          Świątkowska           118.55 -  288: 363   69
   11    33 Alicja         Puchowska             100.00 +  415: 260  150
   12    31 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  453: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Artur Wawrzynowski 112.33 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          142.47 -  407: 450   92
    2    19 Maciej         Nawrocki              100.00 -  320: 326   50
    3    29 Krzysztof      Borodziuk             106.30 +  358: 253  156
    4    30 Filip          Nguyen Viet           100.00 +  400:   1  150
    5    24 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  382: 373  150
    6    12 Agnieszka      Goniowska             124.12 -  308: 494   74
    7    15 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  417: 298  150
    8    12 Kamil          Górka                 150.31 -  344: 371  100
    9    14 Stanisław      Rydzik                147.63 -  303: 338   98
   10    22 Leokadia       Litwinowicz           126.22 +  425: 274  176
   11    22 Marta          Świątkowska           118.55 -  302: 430   69
   12    22 Dorota         Kuć                   120.51 +  357: 311  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Monika Siemaszko 111.81 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bogusław       Szyszka               138.01 -  322: 456   88
    2    34 Cezary         Pawlonka              100.00 +  412: 208  150
    3    27 Kacper         Rzepecki              100.00 +  380: 192  150
    4    10 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 +  442: 414  186
    5     4 Stanisław      Rydzik                147.63 +  460: 386  198
    6     7 Agnieszka      Walas                 100.00 +  413: 310  150
    7     1 Dariusz        Kosz                  159.99 -  361: 493  110
    8     6 Radosław       Jachna                131.09 +  315: 296  181
    9     5 Barbara        Obremska              121.47 -  384: 438   71
   10     6 Kamil          Górka                 150.31 -  272: 473  100
   11    12 Michał         Szymkowski            121.25 -  303: 413   71
   12    15 Małgorzata     Szczygieł             125.46 -  324: 420   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Wojciech Gonet 111.13 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 -  335: 481   86
    2    31 Adam           Motyl                 100.00 +  380: 326  150
    3    14 Dorota         Kuć                   120.51 +  403: 334  171
    4     9 Kamil          Górka                 150.31 -  352: 448  100
    5    15 Mariusz        Wrześniewski          142.47 -  356: 544   92
    6    27 Sławomir       Wolski                113.72 -  315: 407   64
    7    31 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  301: 297  150
    8    26 Marcin         Stachowski            105.73 -  326: 482   56
    9    26 Czesława       Pawłowska             110.84 +  398: 368  161
   10    24 Andrzej        Kraska                100.00 -  304: 436   50
   11    27 Jerzy          Luter                 119.61 -  319: 355   70
   12    30 Renata         Andracka              117.63 +  399: 296  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Czesława Pawłowska 110.84 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Mazurek               131.99 -  379: 446   82
    2    23 Katarzyna      Kowalska              106.83 +  433: 231  157
    3    15 Urszula        Solarska              115.49 -  260: 474   65
    4    20 Justyna        Górka                 144.39 -  342: 385   94
    5    26 Marta          Świątkowska           118.55 +  414: 301  169
    6    26 Katarzyna      Szachowicz            101.88 +  352: 289  152
    7    24 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 -  439: 449   86
    8    21 Krzysztof      Gibas                 125.39 -  322: 378   75
    9    26 Wojciech       Gonet                 111.13 -  368: 398   61
   10    30 Piotr          Latoszek              100.00 -  298: 426   50
   11    31 Cezary         Pawlonka              100.00 +  471: 174  150
   12    27 Michał         Dreczka               100.00 +  350: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Robert Wagner 107.11 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Kuć                   131.79 -  296: 345   82
    2    22 Michał         Dreczka               100.00 +  404: 301  150
    3    16 Beata          Piotrowska            117.91 -  297: 496   68
    4    26 Maciej         Pietrasik             103.71 +  446: 288  154
    5    18 Justyna        Górka                 144.39 -  348: 382   94
    6    29 Katarzyna      Kowalska              106.83 -  326: 403   57
    7    26 Dorota         Kuć                   120.51 +  484: 348  171
    8    22 Renata         Andracka              117.63 +  369: 273  168
    9    20 Krzysztof      Gibas                 125.39 -  353: 391   75
   10    21 Małgorzata     Szczygieł             125.46 -  293: 403   75
   11    29 Ryszard        Korpalski             115.79 +  371: 356  166
   12    21 Jerzy          Luter                 119.61 -  336: 343   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Katarzyna Kowalska 106.83 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Radosław       Jachna                131.09 -  295: 489   81
    2    23 Czesława       Pawłowska             110.84 -  231: 433   61
    3    34 Sławomir       Wolski                113.72 +  366: 330  164
    4    29 Michał         Burak                 126.94 -  356: 433   77
    5    32 Rafał          Świątek               101.92 +  371: 331  152
    6    29 Robert         Wagner                107.11 +  403: 326  157
    7    22 Jerzy          Luter                 119.61 +  395: 339  170
    8    17 Juliusz        Czupryniak            126.66 -  340: 499   77
    9    21 Leokadia       Litwinowicz           126.22 +  335: 328  176
   10    16 Marcin         Stachowski            105.73 -  293: 358   56
   11    21 Krzysztof      Gibas                 125.39 +  341: 321  175
   12    17 Agata          Kuć                   121.16 -  358: 448   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Krzysztof Borodziuk 106.30 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 -  274: 415   79
    2    28 Andrzej        Kraska                100.00 -  319: 399   50
    3    29 Artur          Wawrzynowski          112.33 -  253: 358   62
    4    35 Rafał          Świątek               101.92 -  289: 493   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     243  /  4  60.75




	Marcin Stachowski 105.73 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Jewtuch               128.59 -  402: 457   79
    2    20 Rafał          Stachowski            117.58 -  322: 356   68
    3    30 Rafał          Świątek               101.92 +  412: 350  152
    4    23 Zbigniew       Kniotek               100.00 -  300: 331   50
    5    31 Alicja         Puchowska             100.00 +  477: 275  150
    6    21 Leokadia       Litwinowicz           126.22 -  285: 405   76
    7    27 Małgorzata     Szczygieł             125.46 +  351: 318  175
    8    26 Wojciech       Gonet                 111.13 +  482: 326  161
    9    17 Leszek         Dobrowolski           126.81 +  456: 423  177
   10    16 Katarzyna      Kowalska              106.83 +  358: 293  157
   11    10 Beata          Piotrowska            117.91 +  415: 269  168
   12     8 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  389: 339  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Maciej Pietrasik 103.71 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Burak                 126.94 -  362: 409   77
    2    24 Kinga          Bilska                100.00 +  328: 296  150
    3    17 Łukasz         Tuszyński             144.25 -  404: 486   94
    4    26 Robert         Wagner                107.11 -  288: 446   57
    5    28 Dorota         Kuć                   120.51 -  366: 409   71
    6    30 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 -  334: 366   79
    7    33 Adam           Motyl                 100.00 +  413: 297  150
    8    31 Alicja         Puchowska             100.00 +  386: 286  150
    9    29 Renata         Andracka              117.63 -  340: 382   68
   10    32 Hanna          Góźdź                 100.00 +  467: 261  150
   11    25 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  533: 249  150
   12    18 Marta          Świątkowska           118.55 -  351: 360   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Rafał Świątek 101.92 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Leszek         Dobrowolski           126.81 -  285: 409   77
    2    25 Beata          Piotrowska            117.91 -  307: 446   68
    3    30 Marcin         Stachowski            105.73 -  350: 412   56
    4    35 Krzysztof      Borodziuk             106.30 +  493: 289  156
    5    32 Katarzyna      Kowalska              106.83 -  331: 371   57
    6    33 Hanna          Góźdź                 100.00 +  417: 287  150
    7    29 Katarzyna      Szachowicz            101.88 +  406: 314  152
    8    23 Michał         Puchowski             120.58 -  211: 494   71
    9    24 Michał         Burak                 126.94 -  344: 408   77
   10    34 Adam           Motyl                 100.00 +  314: 301  150
   11    28 Marta          Ćwiek                 118.68 +  433: 273  169
   12    25 Ziemowit       Pazda                 114.49 +  394: 359  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Katarzyna  Szachowicz 101.88 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bronisław      Parada                126.77 -  264: 453   77
    2    30 Piotr          Latoszek              100.00 +  351: 291  150
    3    25 Grzegorz       Pukniel               124.64 -  310: 412   75
    4    28 Krzysztof      Gibas                 125.39 +  440: 337  175
    5    25 Michał         Puchowski             120.58 -  340: 363   71
    6    26 Czesława       Pawłowska             110.84 -  289: 352   61
    7    29 Rafał          Świątek               101.92 -  314: 406   52
    8    30 Marta          Świątkowska           118.55 -  346: 417   69
    9    34 Adam           Motyl                 100.00 +  378: 317  150
   10    29 Dorota         Kuć                   120.51 -  318: 326   71
   11    32 Hanna          Góźdź                 100.00 +  446: 238  150
   12    29 Urszula        Solarska              115.49 +  393: 340  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Kinga Bilska 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Juliusz        Czupryniak            126.66 -  295: 457   77
    2    24 Maciej         Pietrasik             103.71 -  296: 328   54
    3    31 Michał         Dreczka               100.00 -  321: 376   50
    4    33 Marta          Świątkowska           118.55 -  279: 483   69
    5    33 Krzysztof      Gibas                 125.39 -  321: 394   75
    6    34 Adam           Motyl                 100.00 +  397: 245  150
    7    34 Hanna          Góźdź                 100.00 +  326: 277  150
    8    32 Cezary         Pawlonka              100.00 +  384: 199  150
    9    31 Ryszard        Korpalski             115.79 +  361: 334  166
   10    27 Dorota         Stachowska            120.29 -  332: 361   70
   11    30 Piotr          Latoszek              100.00 +  348: 305  150
   12    26 Rafał          Stachowski            117.58 -  311: 398   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Mikołaj Cieplik 100.00 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Leokadia       Litwinowicz           126.22 +  387: 279  176
    2    10 Krzysztof      Gibas                 125.39 +  350: 333  175
    3     9 Michał         Alabrudziński         150.13 -  345: 397  100
    4    15 Ryszard        Korpalski             115.79 +  416: 360  166
    5     8 Beata          Piotrowska            117.91 +  384: 316  168
    6     6 Barbara        Obremska              121.47 +  383: 366  171
    7     5 Łukasz         Tuszyński             144.25 +  391: 332  194
    8     2 Bronisław      Parada                126.77 +  417: 388  177
    9     1 Dariusz        Kosz                  159.99 -  362: 507  110
   10     4 Bartosz        Morawski              159.04 -  385: 417  109
   11     6 Paweł          Mazurek               131.99 +  423: 282  182
   12     4 Radosław       Jachna                131.09 -  351: 407   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Michał Dreczka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Szczygieł             125.46 -  392: 399   75
    2    22 Robert         Wagner                107.11 -  301: 404   57
    3    31 Kinga          Bilska                100.00 +  376: 321  150
    4    21 Andrzej        Kroc                  120.05 -  393: 467   70
    5    29 Sławomir       Wolski                113.72 -  347: 373   64
    6    32 Alicja         Puchowska             100.00 +  378: 230  150
    7    28 Renata         Andracka              117.63 -  293: 463   68
    8    33 Hanna          Góźdź                 100.00 +  438: 220  150
    9    27 Ziemowit       Pazda                 114.49 -  329: 346   64
   10    31 Cezary         Pawlonka              100.00 +  469:  82  150
   11    23 Leokadia       Litwinowicz           126.22 -  305: 374   76
   12    27 Czesława       Pawłowska             110.84 -  292: 350   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Hanna Góźdź 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Gibas                 125.39 -  200: 464   75
    2    35 Michał         Puchowski             120.58 -  255: 368   71
    3    35 Piotr          Latoszek              100.00 -  208: 485   50
    4    36 Alicja         Puchowska             100.00 -  297: 331   50
    5    34 Adam           Motyl                 100.00 +  401: 332  150
    6    33 Rafał          Świątek               101.92 -  287: 417   52
    7    34 Kinga          Bilska                100.00 -  277: 326   50
    8    33 Michał         Dreczka               100.00 -  220: 438   50
    9    33 Cezary         Pawlonka              100.00 +  417:  87  150
   10    32 Maciej         Pietrasik             103.71 -  261: 467   54
   11    32 Katarzyna      Szachowicz            101.88 -  238: 446   52
   12    32 Piotr          Latoszek              100.00 -  244: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  / 12  71.17




	Ryszard Kaczmarek 100.00 Leszno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Pukniel               124.64 +  402: 343  175
    2     7 Andrzej        Kroc                  120.05 +  512: 343  170
    3     5 Bogusław       Szyszka               138.01 -  312: 358   88
    4    12 Marta          Ćwiek                 118.68 +  509: 305  169
    5     3 Bronisław      Parada                126.77 -  330: 514   77
    6    10 Dawid          Mierzchała            100.00 -  334: 438   50
    7    15 Artur          Wawrzynowski          112.33 -  298: 417   62
    8    20 Ryszard        Korpalski             115.79 +  382: 328  166
    9    16 Urszula        Solarska              115.49 +  519: 313  165
   10    13 Agata          Kuć                   121.16 -  281: 359   71
   11    15 Dariusz        Ulatowski             118.91 +  488: 308  169
   12    12 Beata          Piotrowska            117.91 -  362: 447   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Zbigniew Kniotek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  280: 385   74
    2    26 Krzysztof      Obremski              145.04 +  393: 306  195
    3    20 Juliusz        Czupryniak            126.66 -  380: 383   77
    4    23 Marcin         Stachowski            105.73 +  331: 300  156
    5    24 Artur          Wawrzynowski          112.33 -  373: 382   62
    6    22 Dorota         Kuć                   120.51 +  368: 337  171
    7    20 Michał         Burak                 126.94 +  431: 307  177
    8    16 Dawid          Mierzchała            100.00 -  326: 421   50
    9    18 Agata          Kuć                   121.16 -  365: 386   71
   10    20 Leszek         Dobrowolski           126.81 -  272: 405   77
   11    25 Maciej         Pietrasik             103.71 -  249: 533   54
   12    31 Sławomir       Wolski                113.72 -  269: 453   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Andrzej Kraska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Goniowska             124.12 -  341: 437   74
    2    28 Krzysztof      Borodziuk             106.30 +  399: 319  156
    3    24 Ziemowit       Pazda                 114.49 -  316: 385   64
    4    22 Dorota         Kuć                   120.51 +  376: 323  171
    5    19 Agata          Kuć                   121.16 -  332: 369   71
    6    20 Andrzej        Kroc                  120.05 -  365: 409   70
    7    25 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 +  390: 300  179
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           135.94 -  353: 355   86
    9    30 Piotr          Latoszek              100.00 +  403: 306  150
   10    24 Wojciech       Gonet                 111.13 +  436: 304  161
   11    19 Rafał          Stachowski            117.58 +  405: 332  168
   12    14 Maciej         Nawrocki              100.00 -  340: 426   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Piotr Latoszek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Barbara        Obremska              121.47 -  337: 402   71
    2    30 Katarzyna      Szachowicz            101.88 -  291: 351   52
    3    35 Hanna          Góźdź                 100.00 +  485: 208  150
    4    24 Renata         Andracka              117.63 -  328: 371   68
    5    30 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  307: 297  150
    6    23 Jerzy          Luter                 119.61 -  241: 365   70
    7    30 Ryszard        Korpalski             115.79 -  329: 347   66
    8    29 Dorota         Kuć                   120.51 +  344: 330  171
    9    30 Andrzej        Kraska                100.00 -  306: 403   50
   10    30 Czesława       Pawłowska             110.84 +  426: 298  161
   11    30 Kinga          Bilska                100.00 -  305: 348   50
   12    32 Hanna          Góźdź                 100.00 +  391: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Dawid Mierzchała 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Szymkowski            121.25 +  398: 325  171
    2     9 Kamil          Górka                 150.31 +  456: 373  200
    3     2 Dariusz        Kosz                  159.99 -  280: 442  110
    4     6 Agnieszka      Goniowska             124.12 -  314: 386   74
    5    16 Jerzy          Luter                 119.61 +  428: 306  170
    6    10 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  438: 334  150
    7    12 Agnieszka      Walas                 100.00 -  371: 375   50
    8    16 Zbigniew       Kniotek               100.00 +  421: 326  150
    9     8 Mariusz        Wrześniewski          142.47 -  299: 580   92
   10    11 Łukasz         Tuszyński             144.25 -  296: 409   94
   11    20 Ziemowit       Pazda                 114.49 +  319: 271  164
   12    16 Grzegorz       Pukniel               124.64 +  411: 265  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Adam Motyl 100.00 Jaskółki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agata          Kuć                   121.16 -  257: 454   71
    2    31 Wojciech       Gonet                 111.13 -  326: 380   61
    3    32 Krzysztof      Obremski              145.04 -  269: 422   95
    4    34 Sławomir       Wolski                113.72 -  339: 353   64
    5    34 Hanna          Góźdź                 100.00 -  332: 401   50
    6    34 Kinga          Bilska                100.00 -  245: 397   50
    7    33 Maciej         Pietrasik             103.71 -  297: 413   54
    8    34 Małgorzata     Szczygieł             125.46 -  261: 443   75
    9    34 Katarzyna      Szachowicz            101.88 -  317: 378   52
   10    34 Rafał          Świątek               101.92 -  301: 314   52
   11    34 PAUZA
   12    33 Cezary         Pawlonka              100.00 +  400:   1  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  / 11  70.36




	Maciej Nawrocki 100.00 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Puchowski             120.58 +  435: 321  171
    2    19 Artur          Wawrzynowski          112.33 +  326: 320  162
    3     8 Joanna         Jewtuch               128.59 -  344: 482   79
    4    11 Jerzy          Luter                 119.61 +  334: 324  170
    5    10 Bartosz        Morawski              159.04 -  353: 426  109
    6    16 Michał         Burak                 126.94 +  485: 292  177
    7     6 Agnieszka      Goniowska             124.12 +  418: 409  174
    8     5 Barbara        Obremska              121.47 -  325: 412   71
    9    11 Kamil          Górka                 150.31 -  384: 492  100
   10    12 Dariusz        Kuć                   131.79 -  336: 379   82
   11    18 Dorota         Stachowska            120.29 +  390: 284  170
   12    14 Andrzej        Kraska                100.00 +  426: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Filip Nguyen Viet 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dorota         Kuć                   120.51 -  151: 514   71
    2    36 Marta          Ćwiek                 118.68 -  183: 395   69
    3    37 PAUZA
    4    30 Artur          Wawrzynowski          112.33 -    1: 400   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     202  /  3  67.33




	Cezary Pawlonka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dorota         Stachowska            120.29 -  220: 369   70
    2    34 Monika         Siemaszko             111.81 -  208: 412   62
    3    36 Leokadia       Litwinowicz           126.22 -  331: 409   76
    8    32 Kinga          Bilska                100.00 -  199: 384   50
    9    33 Hanna          Góźdź                 100.00 -   87: 417   50
   10    31 Michał         Dreczka               100.00 -   82: 469   50
   11    31 Czesława       Pawłowska             110.84 -  174: 471   61
   12    33 Adam           Motyl                 100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     469  /  8  58.62




	Alicja Puchowska 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Kroc                  120.05 -  329: 487   70
    2    32 Ziemowit       Pazda                 114.49 -  317: 380   64
    3    33 Renata         Andracka              117.63 -  277: 481   68
    4    36 Hanna          Góźdź                 100.00 +  331: 297  150
    5    31 Marcin         Stachowski            105.73 -  275: 477   56
    6    32 Michał         Dreczka               100.00 -  230: 378   50
    7    32 Marta          Świątkowska           118.55 -  288: 405   69
    8    31 Maciej         Pietrasik             103.71 -  286: 386   54
    9    32 Dorota         Kuć                   120.51 -  230: 418   71
   10    33 Ryszard        Korpalski             115.79 -  275: 456   66
   11    33 Sławomir       Wolski                113.72 -  260: 415   64
   12    34 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  / 11  71.09




	Kacper Rzepecki 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Luter                 119.61 -  126: 503   70
    2    37 PAUZA
    3    27 Monika         Siemaszko             111.81 -  192: 380   62
    4    31 Krzysztof      Obremski              145.04 -    1: 400   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     227  /  3  75.67




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dariusz        Ulatowski             118.91 -  272: 363   69
    2    29 Sławomir       Wolski                113.72 +  396: 295  164
    3    21 Dariusz        Kuć                   131.79 -  306: 366   82
    4    27 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  283: 354   74
    5    30 Piotr          Latoszek              100.00 -  297: 307   50
    6    31 Marta          Świątkowska           118.55 +  320: 284  169
    7    31 Wojciech       Gonet                 111.13 -  297: 301   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  /  7  95.57




	Agnieszka Walas 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Marta          Ćwiek                 118.68 +  356: 320  169
    2    15 Bronisław      Parada                126.77 -  333: 419   77
    3    19 Mariusz        Sylwestrzuk           128.69 +  398: 379  179
    4    14 Agata          Kuć                   121.16 +  382: 345  171
    5     9 Dariusz        Kuć                   131.79 +  355: 333  182
    6     7 Monika         Siemaszko             111.81 -  310: 413   62
    7    12 Dawid          Mierzchała            100.00 +  375: 371  150
    8     8 Paweł          Mazurek               131.99 -  377: 399   82
    9    13 Juliusz        Czupryniak            126.66 +  420: 292  177
   10     9 Michał         Szymkowski            121.25 +  407: 404  171
   11     5 Barbara        Obremska              121.47 -  378: 383   71
   12    10 Juliusz        Czupryniak            126.66 -  307: 335   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Arkadiusz Wąsiel 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 PAUZA
    2    18 Agnieszka      Goniowska             124.12 -  139: 544   74
    3    26 Ryszard        Korpalski             115.79 -  148: 453   66
    4    32 Michał         Szymkowski            121.25 -    1: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     211  /  3  70.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Wrocławia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Marta          Świątkowska           411: 396
   2 Beata          Piotrowska           - Bartosz        Morawski              358: 423
   3 Kamil          Górka                - Renata         Andracka              468: 236
   4 Rafał          Stachowski           - Michał         Alabrudziński         309: 320
   5 Stanisław      Rydzik               - Ryszard        Korpalski             529: 302
   6 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Obremski              363: 352
   7 Justyna        Górka                - Ziemowit       Pazda                 538: 253
   8 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Tuszyński             339: 499
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Artur          Wawrzynowski          450: 407
  10 Monika         Siemaszko            - Bogusław       Szyszka               322: 456
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Gonet                 481: 335
  12 Czesława       Pawłowska            - Paweł          Mazurek               379: 446
  13 Dariusz        Kuć                  - Robert         Wagner                345: 296
  14 Katarzyna      Kowalska             - Radosław       Jachna                295: 489
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Borodziuk             415: 274
  16 Marcin         Stachowski           - Joanna         Jewtuch               402: 457
  17 Michał         Burak                - Maciej         Pietrasik             409: 362
  18 Rafał          Świątek              - Leszek         Dobrowolski           285: 409
  19 Bronisław      Parada               - Katarzyna      Szachowicz            453: 264
  20 Kinga          Bilska               - Juliusz        Czupryniak            295: 457
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Mikołaj        Cieplik               279: 387
  22 Michał         Dreczka              - Małgorzata     Szczygieł             392: 399
  23 Krzysztof      Gibas                - Hanna          Góźdź                 464: 200
  24 Ryszard        Kaczmarek            - Grzegorz       Pukniel               402: 343
  25 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Kniotek               385: 280
  26 Andrzej        Kraska               - Agnieszka      Goniowska             341: 437
  27 Barbara        Obremska             - Piotr          Latoszek              402: 337
  28 Dawid          Mierzchała           - Michał         Szymkowski            398: 325
  29 Agata          Kuć                  - Adam           Motyl                 454: 257
  30 Maciej         Nawrocki             - Michał         Puchowski             435: 321
  31 Dorota         Kuć                  - Filip          Nguyen Viet           514: 151
  32 Cezary         Pawlonka             - Dorota         Stachowska            220: 369
  33 Andrzej        Kroc                 - Alicja         Puchowska             487: 329
  34 Kacper         Rzepecki             - Jerzy          Luter                 126: 503
  35 Dariusz        Ulatowski            - Jolanta        Sylwestrzuk           363: 272
  36 Agnieszka      Walas                - Marta          Ćwiek                 356: 320
  37 Arkadiusz      Wąsiel               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 384: 325
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                375: 425
   3 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kosz                  305: 568
   4 Jerzy          Luter                - Michał         Burak                 414: 360
   5 Łukasz         Tuszyński            - Leszek         Dobrowolski           300: 422
   6 Radosław       Jachna               - Barbara        Obremska              417: 331
   7 Andrzej        Kroc                 - Ryszard        Kaczmarek             343: 512
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Kwiatkowski           388: 375
   9 Kamil          Górka                - Dawid          Mierzchała            373: 456
  10 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Gibas                 350: 333
  11 Joanna         Jewtuch              - Andrzej        Rechowicz             436: 336
  12 Dorota         Stachowska           - Juliusz        Czupryniak            504: 321
  13 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Ulatowski             367: 277
  14 Agata          Kuć                  - Urszula        Solarska              388: 345
  15 Bronisław      Parada               - Agnieszka      Walas                 419: 333
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kuć                   460: 425
  17 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Mazurek               567: 316
  18 Agnieszka      Goniowska            - Arkadiusz      Wąsiel                544: 139
  19 Artur          Wawrzynowski         - Maciej         Nawrocki              320: 326
  20 Rafał          Stachowski           - Marcin         Stachowski            356: 322
  21 Marta          Świątkowska          - Ryszard        Korpalski             356: 433
  22 Robert         Wagner               - Michał         Dreczka               404: 301
  23 Czesława       Pawłowska            - Katarzyna      Kowalska              433: 231
  24 Maciej         Pietrasik            - Kinga          Bilska                328: 296
  25 Beata          Piotrowska           - Rafał          Świątek               446: 307
  26 Zbigniew       Kniotek              - Krzysztof      Obremski              393: 306
  27 Grzegorz       Pukniel              - Leokadia       Litwinowicz           395: 334
  28 Krzysztof      Borodziuk            - Andrzej        Kraska                319: 399
  29 Jolanta        Sylwestrzuk          - Sławomir       Wolski                396: 295
  30 Katarzyna      Szachowicz           - Piotr          Latoszek              351: 291
  31 Adam           Motyl                - Wojciech       Gonet                 326: 380
  32 Alicja         Puchowska            - Ziemowit       Pazda                 317: 380
  33 Michał         Szymkowski           - Renata         Andracka              401: 306
  34 Cezary         Pawlonka             - Monika         Siemaszko             208: 412
  35 Hanna          Góźdź                - Michał         Puchowski             255: 368
  36 Filip          Nguyen Viet          - Marta          Ćwiek                 183: 395
  37 Kacper         Rzepecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Goniowska            - Bronisław      Parada                338: 423
   2 Dawid          Mierzchała           - Dariusz        Kosz                  280: 442
   3 Stanisław      Rydzik               - Agata          Kuć                   421: 346
   4 Leszek         Dobrowolski          - Jerzy          Luter                 424: 312
   5 Ryszard        Kaczmarek            - Bogusław       Szyszka               312: 358
   6 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          472: 312
   7 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Szczygieł             364: 332
   8 Joanna         Jewtuch              - Maciej         Nawrocki              482: 344
   9 Michał         Alabrudziński        - Mikołaj        Cieplik               397: 345
  10 Justyna        Górka                - Dorota         Stachowska            293: 377
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Szymkowski            377: 351
  12 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 372: 415
  13 Marta          Ćwiek                - Andrzej        Kroc                  385: 326
  14 Wojciech       Gonet                - Dorota         Kuć                   403: 334
  15 Urszula        Solarska             - Czesława       Pawłowska             474: 260
  16 Robert         Wagner               - Beata          Piotrowska            297: 496
  17 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Pietrasik             486: 404
  18 Michał         Puchowski            - Krzysztof      Gibas                 435: 293
  19 Agnieszka      Walas                - Mariusz        Sylwestrzuk           398: 379
  20 Juliusz        Czupryniak           - Zbigniew       Kniotek               383: 380
  21 Dariusz        Kuć                  - Jolanta        Sylwestrzuk           366: 306
  22 Michał         Burak                - Rafał          Stachowski            318: 349
  23 Paweł          Mazurek              - Dariusz        Ulatowski             342: 395
  24 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Kraska                385: 316
  25 Katarzyna      Szachowicz           - Grzegorz       Pukniel               310: 412
  26 Ryszard        Korpalski            - Arkadiusz      Wąsiel                453: 148
  27 Monika         Siemaszko            - Kacper         Rzepecki              380: 192
  28 Marta          Świątkowska          - Barbara        Obremska              325: 365
  29 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Borodziuk             358: 253
  30 Marcin         Stachowski           - Rafał          Świątek               412: 350
  31 Michał         Dreczka              - Kinga          Bilska                376: 321
  32 Krzysztof      Obremski             - Adam           Motyl                 422: 269
  33 Renata         Andracka             - Alicja         Puchowska             481: 277
  34 Katarzyna      Kowalska             - Sławomir       Wolski                366: 330
  35 Piotr          Latoszek             - Hanna          Góźdź                 485: 208
  36 Leokadia       Litwinowicz          - Cezary         Pawlonka              409: 331
  37 Filip          Nguyen Viet          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              475: 327
   2 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                358: 350
   3 Leszek         Dobrowolski          - Joanna         Jewtuch               307: 485
   4 Dorota         Stachowska           - Bronisław      Parada                275: 437
   5 Bogusław       Szyszka              - Michał         Alabrudziński         361: 322
   6 Agnieszka      Goniowska            - Dawid          Mierzchała            386: 314
   7 Michał         Puchowski            - Beata          Piotrowska            357: 372
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Tuszyński             286: 424
   9 Wojciech       Gonet                - Kamil          Górka                 352: 448
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Monika         Siemaszko             414: 442
  11 Jerzy          Luter                - Maciej         Nawrocki              324: 334
  12 Marta          Ćwiek                - Ryszard        Kaczmarek             305: 509
  13 Barbara        Obremska             - Mariusz        Wrześniewski          419: 370
  14 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Walas                 345: 382
  15 Mikołaj        Cieplik              - Ryszard        Korpalski             416: 360
  16 Dariusz        Ulatowski            - Urszula        Solarska              363: 332
  17 Juliusz        Czupryniak           - Ziemowit       Pazda                 390: 371
  18 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Stachowski            337: 342
  19 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Sylwestrzuk           501: 389
  20 Justyna        Górka                - Czesława       Pawłowska             385: 342
  21 Michał         Dreczka              - Andrzej        Kroc                  393: 467
  22 Andrzej        Kraska               - Dorota         Kuć                   376: 323
  23 Zbigniew       Kniotek              - Marcin         Stachowski            331: 300
  24 Renata         Andracka             - Piotr          Latoszek              371: 328
  25 Paweł          Mazurek              - Leokadia       Litwinowicz           394: 366
  26 Maciej         Pietrasik            - Robert         Wagner                288: 446
  27 Jolanta        Sylwestrzuk          - Andrzej        Rechowicz             283: 354
  28 Krzysztof      Gibas                - Katarzyna      Szachowicz            337: 440
  29 Michał         Burak                - Katarzyna      Kowalska              433: 356
  30 Artur          Wawrzynowski         - Filip          Nguyen Viet           400:   1
  31 Krzysztof      Obremski             - Kacper         Rzepecki              400:   1
  32 Michał         Szymkowski           - Arkadiusz      Wąsiel                400:   1
  33 Kinga          Bilska               - Marta          Świątkowska           279: 483
  34 Adam           Motyl                - Sławomir       Wolski                339: 353
  35 Krzysztof      Borodziuk            - Rafał          Świątek               289: 493
  36 Hanna          Góźdź                - Alicja         Puchowska             297: 331


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Radosław       Jachna                474: 271
   2 Bogusław       Szyszka              - Joanna         Jewtuch               350: 321
   3 Bronisław      Parada               - Ryszard        Kaczmarek             514: 330
   4 Stanisław      Rydzik               - Monika         Siemaszko             386: 460
   5 Łukasz         Tuszyński            - Juliusz        Czupryniak            395: 350
   6 Dorota         Stachowska           - Agnieszka      Goniowska             423: 304
   7 Kamil          Górka                - Barbara        Obremska              316: 505
   8 Mikołaj        Cieplik              - Beata          Piotrowska            384: 316
   9 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Kuć                   355: 333
  10 Maciej         Nawrocki             - Bartosz        Morawski              353: 426
  11 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Ulatowski             525: 330
  12 Leszek         Dobrowolski          - Rafał          Stachowski            365: 272
  13 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kwiatkowski           472: 318
  14 Andrzej        Kroc                 - Michał         Szymkowski            320: 355
  15 Wojciech       Gonet                - Mariusz        Wrześniewski          356: 544
  16 Dawid          Mierzchała           - Jerzy          Luter                 428: 306
  17 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Rechowicz             285: 523
  18 Robert         Wagner               - Justyna        Górka                 348: 382
  19 Andrzej        Kraska               - Agata          Kuć                   332: 369
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Burak                 284: 439
  21 Urszula        Solarska             - Marta          Ćwiek                 438: 425
  22 Paweł          Mazurek              - Renata         Andracka              324: 319
  23 Ziemowit       Pazda                - Grzegorz       Pukniel               356: 390
  24 Zbigniew       Kniotek              - Artur          Wawrzynowski          373: 382
  25 Michał         Puchowski            - Katarzyna      Szachowicz            363: 340
  26 Czesława       Pawłowska            - Marta          Świątkowska           414: 301
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Mariusz        Sylwestrzuk           367: 354
  28 Maciej         Pietrasik            - Dorota         Kuć                   366: 409
  29 Sławomir       Wolski               - Michał         Dreczka               373: 347
  30 Piotr          Latoszek             - Jolanta        Sylwestrzuk           307: 297
  31 Alicja         Puchowska            - Marcin         Stachowski            275: 477
  32 Rafał          Świątek              - Katarzyna      Kowalska              331: 371
  33 Krzysztof      Gibas                - Kinga          Bilska                394: 321
  34 Adam           Motyl                - Hanna          Góźdź                 332: 401


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Kosz                  383: 475
   2 Joanna         Jewtuch              - Bronisław      Parada                447: 364
   3 Dorota         Stachowska           - Michał         Alabrudziński         366: 425
   4 Radosław       Jachna               - Łukasz         Tuszyński             312: 443
   5 Bartosz        Morawski             - Leszek         Dobrowolski           448: 336
   6 Barbara        Obremska             - Mikołaj        Cieplik               366: 383
   7 Monika         Siemaszko            - Agnieszka      Walas                 413: 310
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Agata          Kuć                   317: 382
   9 Juliusz        Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                324: 446
  10 Ryszard        Kaczmarek            - Dawid          Mierzchała            334: 438
  11 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Górka                 366: 342
  12 Agnieszka      Goniowska            - Artur          Wawrzynowski          494: 308
  13 Michał         Szymkowski           - Beata          Piotrowska            408: 366
  14 Michał         Puchowski            - Dariusz        Kuć                   329: 459
  15 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Mazurek               373: 378
  16 Maciej         Nawrocki             - Michał         Burak                 485: 292
  17 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Obremski              334: 378
  18 Rafał          Stachowski           - Urszula        Solarska              366: 378
  19 Justyna        Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           342: 315
  20 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Kraska                409: 365
  21 Marcin         Stachowski           - Leokadia       Litwinowicz           285: 405
  22 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Kniotek               337: 368
  23 Piotr          Latoszek             - Jerzy          Luter                 241: 365
  24 Ziemowit       Pazda                - Ryszard        Korpalski             393: 313
  25 Renata         Andracka             - Marta          Ćwiek                 307: 338
  26 Katarzyna      Szachowicz           - Czesława       Pawłowska             289: 352
  27 Sławomir       Wolski               - Wojciech       Gonet                 407: 315
  28 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Szczygieł             362: 333
  29 Katarzyna      Kowalska             - Robert         Wagner                403: 326
  30 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Pietrasik             366: 334
  31 Jolanta        Sylwestrzuk          - Marta          Świątkowska           320: 284
  32 Alicja         Puchowska            - Michał         Dreczka               230: 378
  33 Hanna          Góźdź                - Rafał          Świątek               287: 417
  34 Kinga          Bilska               - Adam           Motyl                 397: 245


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Kosz                  361: 493
   2 Bartosz        Morawski             - Joanna         Jewtuch               271: 329
   3 Bronisław      Parada               - Bogusław       Szyszka               457: 437
   4 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         417: 451
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mikołaj        Cieplik               332: 391
   6 Maciej         Nawrocki             - Agnieszka      Goniowska             418: 409
   7 Dariusz        Kuć                  - Justyna        Górka                 417: 354
   8 Barbara        Obremska             - Leszek         Dobrowolski           447: 325
   9 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Obremski              324: 459
  10 Urszula        Solarska             - Michał         Szymkowski            267: 402
  11 Radosław       Jachna               - Dorota         Stachowska            469: 226
  12 Agnieszka      Walas                - Dawid          Mierzchała            375: 371
  13 Paweł          Mazurek              - Agata          Kuć                   572: 306
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Puchowski             394: 306
  15 Artur          Wawrzynowski         - Ryszard        Kaczmarek             417: 298
  16 Marta          Ćwiek                - Kamil          Górka                 355: 445
  17 Beata          Piotrowska           - Leokadia       Litwinowicz           415: 377
  18 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Kroc                  324: 412
  19 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Wolski                355: 332
  20 Zbigniew       Kniotek              - Michał         Burak                 431: 307
  21 Dariusz        Ulatowski            - Juliusz        Czupryniak            387: 402
  22 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Kowalska              339: 395
  23 Rafał          Stachowski           - Krzysztof      Gibas                 388: 302
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Czesława       Pawłowska             449: 439
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kraska                300: 390
  26 Dorota         Kuć                  - Robert         Wagner                348: 484
  27 Marcin         Stachowski           - Małgorzata     Szczygieł             351: 318
  28 Renata         Andracka             - Michał         Dreczka               463: 293
  29 Rafał          Świątek              - Katarzyna      Szachowicz            406: 314
  30 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Latoszek              347: 329
  31 Wojciech       Gonet                - Jolanta        Sylwestrzuk           301: 297
  32 Marta          Świątkowska          - Alicja         Puchowska             405: 288
  33 Maciej         Pietrasik            - Adam           Motyl                 413: 297
  34 Hanna          Góźdź                - Kinga          Bilska                277: 326


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Joanna         Jewtuch               360: 361
   2 Mikołaj        Cieplik              - Bronisław      Parada                417: 388
   3 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             463: 433
   4 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Kuć                   440: 438
   5 Barbara        Obremska             - Maciej         Nawrocki              412: 325
   6 Monika         Siemaszko            - Radosław       Jachna                315: 296
   7 Krzysztof      Obremski             - Michał         Szymkowski            439: 387
   8 Paweł          Mazurek              - Agnieszka      Walas                 399: 377
   9 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              379: 529
  10 Agnieszka      Goniowska            - Urszula        Solarska              462: 332
  11 Leszek         Dobrowolski          - Mariusz        Wrześniewski          332: 437
  12 Kamil          Górka                - Artur          Wawrzynowski          371: 344
  13 Agata          Kuć                  - Beata          Piotrowska            396: 402
  14 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Pukniel               431: 364
  15 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Rechowicz             410: 419
  16 Dawid          Mierzchała           - Zbigniew       Kniotek               421: 326
  17 Katarzyna      Kowalska             - Juliusz        Czupryniak            340: 499
  18 Justyna        Górka                - Rafał          Stachowski            462: 323
  19 Andrzej        Kraska               - Andrzej        Kwiatkowski           353: 355
  20 Ryszard        Kaczmarek            - Ryszard        Korpalski             382: 328
  21 Czesława       Pawłowska            - Krzysztof      Gibas                 322: 378
  22 Robert         Wagner               - Renata         Andracka              369: 273
  23 Rafał          Świątek              - Michał         Puchowski             211: 494
  24 Jerzy          Luter                - Ziemowit       Pazda                 392: 291
  25 Michał         Burak                - Dariusz        Ulatowski             416: 424
  26 Wojciech       Gonet                - Marcin         Stachowski            326: 482
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Sławomir       Wolski                432: 283
  28 Marta          Ćwiek                - Mariusz        Sylwestrzuk           364: 404
  29 Piotr          Latoszek             - Dorota         Kuć                   344: 330
  30 Katarzyna      Szachowicz           - Marta          Świątkowska           346: 417
  31 Alicja         Puchowska            - Maciej         Pietrasik             286: 386
  32 Kinga          Bilska               - Cezary         Pawlonka              384: 199
  33 Michał         Dreczka              - Hanna          Góźdź                 438: 220
  34 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Motyl                 443: 261


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mikołaj        Cieplik               507: 362
   2 Joanna         Jewtuch              - Michał         Alabrudziński         305: 441
   3 Bronisław      Parada               - Paweł          Mazurek               467: 329
   4 Bartosz        Morawski             - Bogusław       Szyszka               375: 302
   5 Monika         Siemaszko            - Barbara        Obremska              384: 438
   6 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Goniowska             348: 430
   7 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             351: 389
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Mierzchała            580: 299
   9 Michał         Szymkowski           - Dariusz        Kuć                   501: 326
  10 Justyna        Górka                - Andrzej        Kroc                  337: 407
  11 Maciej         Nawrocki             - Kamil          Górka                 384: 492
  12 Beata          Piotrowska           - Radosław       Jachna                330: 400
  13 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Walas                 292: 420
  14 Artur          Wawrzynowski         - Stanisław      Rydzik                303: 338
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               410: 336
  16 Urszula        Solarska             - Ryszard        Kaczmarek             313: 519
  17 Marcin         Stachowski           - Leszek         Dobrowolski           456: 423
  18 Zbigniew       Kniotek              - Agata          Kuć                   365: 386
  19 Michał         Puchowski            - Dariusz        Ulatowski             368: 334
  20 Krzysztof      Gibas                - Robert         Wagner                391: 353
  21 Katarzyna      Kowalska             - Leokadia       Litwinowicz           335: 328
  22 Rafał          Stachowski           - Jerzy          Luter                 346: 323
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Stachowska            431: 302
  24 Michał         Burak                - Rafał          Świątek               408: 344
  25 Marta          Świątkowska          - Małgorzata     Szczygieł             408: 459
  26 Czesława       Pawłowska            - Wojciech       Gonet                 368: 398
  27 Ziemowit       Pazda                - Michał         Dreczka               346: 329
  28 Sławomir       Wolski               - Marta          Ćwiek                 310: 370
  29 Maciej         Pietrasik            - Renata         Andracka              340: 382
  30 Piotr          Latoszek             - Andrzej        Kraska                306: 403
  31 Ryszard        Korpalski            - Kinga          Bilska                334: 361
  32 Dorota         Kuć                  - Alicja         Puchowska             418: 230
  33 Cezary         Pawlonka             - Hanna          Góźdź                  87: 417
  34 Adam           Motyl                - Katarzyna      Szachowicz            317: 378


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  400:   0
   2 Bronisław      Parada               - Mariusz        Wrześniewski          339: 465
   3 Joanna         Jewtuch              - Barbara        Obremska              374: 333
   4 Mikołaj        Cieplik              - Bartosz        Morawski              385: 417
   5 Paweł          Mazurek              - Agnieszka      Goniowska             460: 302
   6 Kamil          Górka                - Monika         Siemaszko             473: 272
   7 Andrzej        Kroc                 - Bogusław       Szyszka               335: 376
   8 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Obremski              351: 315
   9 Agnieszka      Walas                - Michał         Szymkowski            407: 404
  10 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                410: 354
  11 Dawid          Mierzchała           - Łukasz         Tuszyński             296: 409
  12 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Nawrocki              379: 336
  13 Agata          Kuć                  - Ryszard        Kaczmarek             359: 281
  14 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Gibas                 454: 438
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Puchowski             360: 319
  16 Marcin         Stachowski           - Katarzyna      Kowalska              358: 293
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Justyna        Górka                 302: 455
  18 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Stachowski            347: 337
  19 Urszula        Solarska             - Michał         Burak                 326: 419
  20 Leszek         Dobrowolski          - Zbigniew       Kniotek               405: 272
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Robert         Wagner                403: 293
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Artur          Wawrzynowski          274: 425
  23 Dariusz        Ulatowski            - Jerzy          Luter                 442: 365
  24 Andrzej        Kraska               - Wojciech       Gonet                 436: 304
  25 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              372: 347
  26 Marta          Ćwiek                - Ziemowit       Pazda                 379: 400
  27 Kinga          Bilska               - Dorota         Stachowska            332: 361
  28 Sławomir       Wolski               - Marta          Świątkowska           288: 363
  29 Katarzyna      Szachowicz           - Dorota         Kuć                   318: 326
  30 Czesława       Pawłowska            - Piotr          Latoszek              298: 426
  31 Michał         Dreczka              - Cezary         Pawlonka              469:  82
  32 Hanna          Góźdź                - Maciej         Pietrasik             261: 467
  33 Alicja         Puchowska            - Ryszard        Korpalski             275: 456
  34 Rafał          Świątek              - Adam           Motyl                 314: 301


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         379: 435
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Jewtuch               424: 312
   3 Radosław       Jachna               - Bronisław      Parada                331: 313
   4 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Górka                 537: 290
   5 Barbara        Obremska             - Agnieszka      Walas                 383: 378
   6 Mikołaj        Cieplik              - Paweł          Mazurek               423: 282
   7 Agnieszka      Goniowska            - Andrzej        Rechowicz             441: 344
   8 Łukasz         Tuszyński            - Justyna        Górka                 304: 383
   9 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Kwiatkowski           425: 340
  10 Beata          Piotrowska           - Marcin         Stachowski            269: 415
  11 Juliusz        Czupryniak           - Andrzej        Kroc                  372: 285
  12 Michał         Szymkowski           - Monika         Siemaszko             413: 303
  13 Krzysztof      Obremski             - Agata          Kuć                   483: 282
  14 Stanisław      Rydzik               - Michał         Puchowski             412: 278
  15 Ryszard        Kaczmarek            - Dariusz        Ulatowski             488: 308
  16 Michał         Burak                - Grzegorz       Pukniel               312: 389
  17 Leszek         Dobrowolski          - Małgorzata     Szczygieł             402: 441
  18 Dorota         Stachowska           - Maciej         Nawrocki              284: 390
  19 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Kraska                332: 405
  20 Ziemowit       Pazda                - Dawid          Mierzchała            271: 319
  21 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Gibas                 341: 321
  22 Marta          Świątkowska          - Artur          Wawrzynowski          430: 302
  23 Michał         Dreczka              - Leokadia       Litwinowicz           305: 374
  24 Urszula        Solarska             - Mariusz        Sylwestrzuk           300: 363
  25 Maciej         Pietrasik            - Zbigniew       Kniotek               533: 249
  26 Renata         Andracka             - Dorota         Kuć                   296: 330
  27 Jerzy          Luter                - Wojciech       Gonet                 355: 319
  28 Rafał          Świątek              - Marta          Ćwiek                 433: 273
  29 Robert         Wagner               - Ryszard        Korpalski             371: 356
  30 Piotr          Latoszek             - Kinga          Bilska                305: 348
  31 Cezary         Pawlonka             - Czesława       Pawłowska             174: 471
  32 Katarzyna      Szachowicz           - Hanna          Góźdź                 446: 238
  33 Alicja         Puchowska            - Sławomir       Wolski                260: 415
  34 Adam           Motyl                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          452: 396
   2 Barbara        Obremska             - Bartosz        Morawski              427: 336
   3 Joanna         Jewtuch              - Bogusław       Szyszka               392: 343
   4 Mikołaj        Cieplik              - Radosław       Jachna                351: 407
   5 Bronisław      Parada               - Agnieszka      Goniowska             317: 550
   6 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   534: 262
   7 Michał         Szymkowski           - Krzysztof      Obremski              380: 323
   8 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Stachowski            339: 389
   9 Justyna        Górka                - Paweł          Mazurek               461: 430
  10 Agnieszka      Walas                - Juliusz        Czupryniak            307: 335
  11 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             471: 438
  12 Ryszard        Kaczmarek            - Beata          Piotrowska            362: 447
  13 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Kwiatkowski           389: 346
  14 Andrzej        Kraska               - Maciej         Nawrocki              340: 426
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Monika         Siemaszko             420: 324
  16 Grzegorz       Pukniel              - Dawid          Mierzchała            265: 411
  17 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Kowalska              448: 358
  18 Marta          Świątkowska          - Maciej         Pietrasik             360: 351
  19 Leszek         Dobrowolski          - Michał         Burak                 337: 356
  20 Krzysztof      Gibas                - Mariusz        Sylwestrzuk           484: 261
  21 Jerzy          Luter                - Robert         Wagner                343: 336
  22 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Kuć                   357: 311
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Dariusz        Ulatowski             407: 308
  24 Michał         Puchowski            - Dorota         Stachowska            457: 386
  25 Rafał          Świątek              - Ziemowit       Pazda                 394: 359
  26 Kinga          Bilska               - Rafał          Stachowski            311: 398
  27 Czesława       Pawłowska            - Michał         Dreczka               350: 292
  28 Ryszard        Korpalski            - Marta          Ćwiek                 480: 354
  29 Katarzyna      Szachowicz           - Urszula        Solarska              393: 340
  30 Wojciech       Gonet                - Renata         Andracka              399: 296
  31 Sławomir       Wolski               - Zbigniew       Kniotek               453: 269
  32 Hanna          Góźdź                - Piotr          Latoszek              244: 391
  33 Cezary         Pawlonka             - Adam           Motyl                   1: 400
  34 Alicja         Puchowska            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 22-09-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.18  32037  200
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.98  31280  198
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.31  29283  191
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.93  29432  195
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.45  30090  200
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.91  29083  194
   7 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.87  23372  157
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.54  29113  196
  10 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          147.93  13462   91
  11 Marek Reda                     Dębówka              147.63  28049  190
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.97  27925  190
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             146.90  29087  198
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.76  25976  177
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27648  189
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             145.92  27142  186
  18 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.38  26314  181
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              145.20  27733  191
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  21 Dawid Pikul                    Poznań               144.97  28704  198
  22 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.47  25138  174
  23 Justyna Górka                  Kraków               144.24  28127  195
  24 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.20  15141  105
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               143.83  27328  190
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.62  27576  192
  27 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.51  26221  184
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.95   9085   64
  31 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  32 Mariusz Wrześniewski           Kraków               141.52  27314  193
  33 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             140.92  28044  199
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  26544  189
  35 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  36 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.77  17332  124
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  40 Kamil Kister                   Puławy               139.22  26313  189
  41 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.00   6672   48
  42 Bogusław Szyszka               Oława                138.67  27595  199
  43 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  45 Irena Sołdan                   Sopot                138.37  27536  199
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.29  15212  110
  47 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  48 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  49 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  50 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.39  27066  197
  51 Marek Syczuk                   Warszawa             136.87   4106   30
  52 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.86   6843   50
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.34  26996  198
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  55 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  56 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  57 Maciej Grąbczewski             Szczecin             135.11  15267  113
  58 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.07  12291   91
  59 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  61 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.23  26040  194
  62 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             134.12  25751  192
  63 Dominik Piasecki               Słupsk               133.99   9245   69
  64 Artur Irzyk                    Kraków               133.96   7368   55
  65 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  66 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  67 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.58   7614   57
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  69 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  70 Radosław Jachna                Łódź                 133.19  16116  121
  71 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.95  18347  138
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            132.92   6912   52
  73 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  75 Agnieszka Krupka               Krosno               131.99  15179  115
  76 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.83  22279  169
  77 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       131.81  14631  111
  78 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.69  25680  195
  79 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.69  26206  199
  80 Marek Salamon                  Bytom                131.38   9459   72
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Joanna Jewtuch                 Warszawa             131.28  25075  191
  83 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.03  20833  159
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  85 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  87 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.70  13201  101
  88 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.67  25480  195
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           130.56  25850  198
  90 Maciej Perzyński               Piła                 130.56  18800  144
  91 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25580  196
  93 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  94 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.00  17160  132
  95 Natalia Ogierman               Katowice             129.74  15698  121
  96 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.66  24635  190
  97 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.63  25926  200
  98 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.54   6218   48
 100 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
 101 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             129.15  12398   96
 102 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 103 Janusz Krupiński               Bytom                128.93  21660  168
 104 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
 105 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 106 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.23  24621  192
 107 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 108 Michał Rogalewicz              Poznań               128.15  12302   96
 109 Marcin Ceglarek                Kraków               127.99  15615  122
 110 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 111 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.60  24117  189
 112 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.53  25124  197
 114 Leszek Stecuła                 Bytom                127.48  10453   82
 115 Agnieszka Goniowska            Wrocław              127.35   6113   48
 116 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.29  24567  193
 117 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 118 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 119 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 120 Jakub Błażejewski              Poznań               127.08  13725  108
 121 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.92  17388  137
 122 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 123 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.90   6169   49
 124 Rafał Matczak                  Milanówek            125.75  15216  121
 125 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 126 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.61  22987  183
 127 Michał Burak                   Wrocław              125.50   4518   36
 128 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 129 Marta Bajorek                  Warszawa             124.98  23996  192
 130 Juliusz Czupryniak             Warszawa             124.96  23867  191
 131 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    124.94   4498   36
 132 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 133 Łukasz Sornek                  Mikołów              124.26  17520  141
 134 Michał Szymkowski              Wrocław              124.21   7825   63
 135 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.17  24710  199
 136 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 137 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 138 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.03  24185  195
 139 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 140 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.76  13490  109
 141 Tomasz Lempart                 Kraków               123.75  16830  136
 142 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.63  24478  198
 143 Barbara Obremska               Wrocław              123.45  19382  157
 144 Krzysztof Gibas                Kraków               123.11  21544  175
 145 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.04   5906   48
 146 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 147 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.71  18161  148
 148 Marta Sztajnert                Wisła                122.54   5882   48
 149 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 150 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.28  13206  108
 151 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  17726  145
 152 Anita Bruska                   Gdynia               122.17  17592  144
 153 Ewa Szałas                     Katowice             121.98   6709   55
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 155 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.78   6089   50
 156 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 157 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.46   5830   48
 158 Leszek Dobrowolski             Wrocław              121.44   4372   36
 159 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.44  23073  190
 160 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 161 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.32  23293  192
 162 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 163 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.87  21757  180
 164 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 165 Krzysztof Bonda                Białystok            120.79  11596   96
 166 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 168 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.54   9523   79
 169 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.40  23238  193
 171 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 172 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 173 Bożena Guział                  Racibórz             120.25   8658   72
 174 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 175 Michał Ozimiński               Łódź                 119.65   3709   31
 176 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.53   7052   59
 177 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.49  23898  200
 178 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   8960   75
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 119.24   9301   78
 180 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.24  18243  153
 181 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.22  21459  180
 182 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 183 Teresa Zalewska                Racibórz             119.08  14290  120
 184 Dariusz Ulatowski              Tuchola              118.76  20664  174
 185 Jerzy Luter                    Bytom                118.74  14368  121
 186 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 187 Ewa Radzikowska                Gliwice              118.37  16809  142
 188 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 189 Marta Świątkowska              Wrocław              118.23  21045  178
 190 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 191 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 192 Anna Krynicka                  Warszawa             118.01  19236  163
 193 Rafał Stachowski               Police               117.93  18986  161
 194 Agnieszka Biegańska            Białystok            117.91  16390  139
 195 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.65  17059  145
 196 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.33   5632   48
 197 Konrad Sowula                  Kraków               117.32   7743   66
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 199 Renata Andracka                Zwola                117.21  23090  197
 200 Bogusław Książek               Szczecin             116.84   6543   56
 201 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
 203 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.69  21237  182
 204 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 205 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.61  13877  119
 206 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 207 Wojciech Gonet                 Wrocław              116.25   4185   36
 208 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.25  17670  152
 209 Adam Janicki                   Wrocław              116.23  16621  143
 210 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 211 Maurycy Machnio                Lipiany              116.08  13465  116
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.06  22051  190
 213 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 214 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.25  20169  175
 215 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 216 Urszula Solarska               Łódź                 115.11  22446  195
 217 Ala Białobrzewska              Gdynia               114.98   9313   81
 218 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 219 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 220 Ryszard Korpalski              Wójtowice            114.79  18137  158
 221 Anna Biegańska                 Białystok            114.72  14455  126
 222 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
 223 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 224 Agnieszka Walas                Kraków               114.49   4007   35
 225 Lidia Szpakowska               Jaworzno             114.14   4109   36
 226 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.77  16042  141
 227 Dariusz Sowula                 Kraków               113.74   7848   69
 228 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 229 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 230 Artur Wawrzynowski             Żukowo               113.56   8176   72
 231 Joanna Suchanek                Wrocław              113.51   6016   53
 232 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 233 Sławomir Wolski                Wrocław              113.43  21892  193
 234 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 235 Magdalena Kublik               Warszawa             113.05   4974   44
 236 Monika Siemaszko               Lipiany              112.93  18972  168
 237 Andrzej Kraska                 Wrocław              112.77   4398   39
 238 Anna Niedzielko                Szczecin             112.59  13398  119
 239 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.55  21834  194
 240 Marianna Kozłowska             Białystok            112.29  17854  159
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            111.86  18680  167
 242 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.79  18781  168
 243 Sławomir Długosz               Ostróda              111.76  16093  144
 244 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 245 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 246 Maciej Bukowski                Szczecin             111.07   4554   41
 247 Lucyna Śniadach                Rumia                110.99  21200  191
 248 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 249 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 250 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 251 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               110.75  21375  193
 252 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 253 Katarzyna Kowalska             Katowice             110.05   4622   42
 254 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 255 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 256 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 257 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.32  12791  117
 258 Ewelina Gruda                  Białystok            109.27   5573   51
 259 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.25  10160   93
 260 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.12   6547   60
 261 Maria Pokorska                 Warszawa             109.10  20402  187
 262 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 263 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 264 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 265 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 266 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               108.58  15635  144
 267 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.44  20496  189
 268 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 269 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
 270 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 271 Robert Wagner                  Wrocław              107.69   9046   84
 272 Tomasz A. Praga                Białystok            107.55  11293  105
 273 Marcin Stachowski              Wydartowo I          107.39  20619  192
 274 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.54   5114   48
 275 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.24  17317  163
 276 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.19  13699  129
 277 Józef Burzyński                Ełk                  106.18  17838  168
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         106.09   5623   53
 279 Anna Arana                     Warszawa             106.01  11767  111
 280 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 281 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.52  20259  192
 282 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            105.50   6330   60
 283 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.47  20989  199
 284 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.46  16452  156
 285 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.01  20162  192
 286 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.00  20055  191
 287 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 288 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 289 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.10  17280  166
 290 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 291 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 292 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 293 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 294 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 295 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         102.63   3592   35
 296 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 297 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.49   7379   72
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.37   6654   65
 299 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             101.85   4176   41
 300 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 301 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 302 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 303 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 304 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 305 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 306 Janina Grajewska               Choroszcz             98.53   3350   34
 307 Agnieszka Antos                Racibórz              97.46   3996   41
 308 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              97.43   5651   58
 309 Sylwia Buks                    Warszawa              97.36  14312  147
 310 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.22   5736   59
 311 Kinga Stecuła                  Bytom                 97.21   5638   58
 312 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 313 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 314 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 315 Elżbieta Święcka               Białystok             96.13   2980   31
 316 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            96.13   9901  103
 317 Hanna Siemionow                Białystok             96.04   4418   46
 318 Anna Lenartowska               Gdynia                95.67   7558   79
 319 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.23   6761   71
 320 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.91   6074   64
 321 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 322 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.45   8689   92
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.86   9565  103
 325 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 326 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.28  15318  166
 327 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              90.09   7387   82
 329 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 330 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 331 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 332 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 333 Paulina Ostrowska              Białystok             84.62   2877   34
 334 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 335 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 336 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 337 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 338 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   79.64   3584   45
 339 Teresa Balewska                Reda                  78.45   4315   55
 340 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 341 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.32   5800   76
 342 Marcin Kurowski                Racibórz              71.96   3598   50
 343 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.42   4014   57
 344 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 345 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 346 Mirosław Dejna                 Sampława              63.82  11488  180




Poczekalnia na dzień 22-09-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.58   3083   26
   5 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   6 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   7 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
   8 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
   9 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  10 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  12 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           134.96   3239   24
  13 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  14 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  15 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  16 Ryszard Kaczmarek              Leszno               124.29   2983   24
  17 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  18 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  19 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  20 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  21 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  22 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  23 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  24 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  25 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  26 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  27 Zbigniew Kniotek               Kraków               104.29   2503   24
  28 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  29 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.08   2402   24
  30 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  31 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  32 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  33 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.26   2421   23
  35 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  36 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  37 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  38 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  39 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  40 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  41 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  42 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  43 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  44 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  45 Adam Motyl                     Jaskółki              75.78   1743   23
  46 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  47 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  48 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  49 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  50 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  51 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  52 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  53 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  54 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  55 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  56 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  57 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  58 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  59 Oliwier Antos                  Racibórz              60.19   1264   21
  60 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  61 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  62 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  63 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  64 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  65 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  66 Joanna Wilk                    Racibórz             102.82   1748   17
  67 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  68 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  69 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  70 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  71 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  72 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  73 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  74 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  75 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  76 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  77 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.07   1961   14
  78 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  79 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  80 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  81 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  82 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  83 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  84 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  85 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  86 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  87 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  88 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  89 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  90 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
  91 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  92 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
  93 Małgorzata Jóźwiak             Iława                130.08   1561   12
  94 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
  95 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
  96 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
  97 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
  98 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
  99 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 100 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 101 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 102 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 103 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 104 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 105 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 106 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 107 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 108 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.50   1398   12
 109 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 110 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 111 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 112 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 113 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 114 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 115 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 116 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 117 Dariusz Zębek                  Olsztyn              111.83   1342   12
 118 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 119 Gabriela Jurgaś                Jaworzno             109.92   1319   12
 120 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 121 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 122 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 123 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 124 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 125 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 126 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 127 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 128 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 129 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 130 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 131 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 132 Grażyna Smereka                Racibórz             101.42   1217   12
 133 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.75   1209   12
 134 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 135 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 136 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 137 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 138 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 139 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 140 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 141 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 142 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 143 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 144 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 145 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 146 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 147 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 148 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 149 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 150 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 151 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 152 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 153 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 154 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 155 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 156 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 157 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 158 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 159 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 160 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 161 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 162 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 163 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 164 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 165 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 166 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 167 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 168 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 169 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 170 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 171 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 172 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 173 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 174 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 175 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 176 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 177 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 178 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 179 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 180 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 181 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 182 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 183 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 184 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 185 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 186 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 187 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 188 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 189 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 190 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 191 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 192 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 193 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 194 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 195 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 196 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 197 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 198 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 199 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 200 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 201 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 202 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 203 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 204 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 205 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 206 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 207 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 208 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 209 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 210 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 211 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 212 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 213 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 214 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 216 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 217 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.09    848   11
 218 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 219 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 220 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 221 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 222 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 223 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 224 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 225 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 226 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 227 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 228 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 229 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 230 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 231 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 232 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 233 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 234 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 235 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 236 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 237 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 238 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 239 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 240 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 241 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 242 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 243 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 244 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 245 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 246 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 247 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 248 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 249 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 250 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 251 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 252 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 253 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 254 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 255 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 256 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 257 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 258 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 259 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 260 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 261 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 262 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 263 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 264 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 265 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 266 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 267 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 268 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 269 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 270 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 271 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 272 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 273 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 274 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 275 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 276 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 277 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 278 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 279 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 280 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 281 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 282 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 283 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 284 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 285 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 286 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 287 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 288 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 289 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 290 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 291 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 292 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 293 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 294 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 295 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 296 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 297 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 298 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 299 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 300 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 301 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 302 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 303 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 304 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 305 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 306 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 307 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 308 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 309 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 310 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 311 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 312 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 313 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 314 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 315 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 316 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 317 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 318 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 319 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 320 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 321 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 322 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 323 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 324 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 325 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 326 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 327 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 328 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 329 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 330 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 331 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 332 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 333 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 334 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 335 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 336 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie